לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1593215,932 עוקבים אודות עסקים

פורום הורים למתבגרים

שלום וברוכים הבאים
פורום הורים למתבגרים מיועד לדיונים "בין הוריים", לשיתוף בבעיות המאפינות את הגיל המיוחד הזה, שבו נדמה שילדינו ואנחנו מדברים שפות שונות...

התקופה הזו מאתגרת את הסבלנות שלנו, את היצירתיות שבנו, והיא בסופו של דבר השער של ילדינו לחיים שלהם כבוגר עצמאי.

נשמח לשתף ולדבר, להתייעץ, לתהות ולהתבלבל ביחד.  לשמוע גם על הקשיים וגם על ההצלחות ועל הדברים המקסימים שקורים. 

אנא זיכרו שהמשתתפים כאן מגיעים מרקעים שונים ומהשקפות עולם שונות, ודיון פורה ומלמד הוא דיון שכולל את כל הזויות שיוצרות יחד מעגל שלם שימרו על תרבות דיון, ושימו לב שהדיון כדיון יתייחס לנושא ולא יגלוש לגופו של גולש...

לפורום יש תקנון אנא קיראו אותו לפני הכתיבה בפורום.

בבר כה

מנהלת הפורום,

אימם

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הורים למתבגרים

שלום וברוכים הבאים
פורום הורים למתבגרים מיועד לדיונים "בין הוריים", לשיתוף בבעיות המאפינות את הגיל המיוחד הזה, שבו נדמה שילדינו ואנחנו מדברים שפות שונות...

התקופה הזו מאתגרת את הסבלנות שלנו, את היצירתיות שבנו, והיא בסופו של דבר השער של ילדינו לחיים שלהם כבוגר עצמאי.

נשמח לשתף ולדבר, להתייעץ, לתהות ולהתבלבל ביחד.  לשמוע גם על הקשיים וגם על ההצלחות ועל הדברים המקסימים שקורים. 

אנא זיכרו שהמשתתפים כאן מגיעים מרקעים שונים ומהשקפות עולם שונות, ודיון פורה ומלמד הוא דיון שכולל את כל הזויות שיוצרות יחד מעגל שלם שימרו על תרבות דיון, ושימו לב שהדיון כדיון יתייחס לנושא ולא יגלוש לגופו של גולש...

לפורום יש תקנון אנא קיראו אותו לפני הכתיבה בפורום.

בבר כה

מנהלת הפורום,

אימם

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

ברוכים הבאים לפורום הורים למתבגרים :-)
מוזמנים להשתתף, לתרום מנסיונכם,

לשאול, לייעץ ולהתייעץ עם הורים למתבגרים.

הפורום הוא מקום המיועד להורים למתבגרים.
גיל ההתבגרות הוא השלב שבין הילדות לבגרות. זהו גיל המאופיין בשינויים ביולוגים, התבגרות מינית, פיתוח זהות עצמית, מתחים.
כאן נקיים דיונים הוריים, נספק תמיכה האחד לשני, נחלוק במידע, ננסה לעזור לפתור בעיות.
אתם מוזמנים להעלות נושאים, לשתף, לשאול שאלות על נושאים המטרידים אתכם, או סתם להשוויץ בצאצאים.
ולהיות חלק מהקהילה הקבועה ומהחברים בפורום.

על פי תקנון תפוז אין לפרסם ללא אישור.
כל הודעה פרסומית מסחרית תימחק וכותבה יחסם. ניתן לפנות למחלקת השיווק של תפוז לשם יצירת שיתוף פעולה.

יש אפשרות לפנות אל קהל הפורום בנושא מחקר/שאלונים
רק אם הנושא רלוונטי לבאי הפורום ו/או קיבלו אישור מוקדם לפרסם מהנהלת הפורום.
הודעות אלה נא לשרשר להודעות כלליות של "תפוז אנשים". 

כולנו רוצים שהפורום יהיה תרבותי וכזה שנעים לגלוש בו.
בכדי להבטיח רמה גבוהה של דיונים, אבקש מהגולשים להימנע מהערות אישיות, הבעת דעה או בקורת על גולש אחר אשר עברה את גבול הטען הטוב,
וכן מפיתוח דיונים לגופו של גולש. רצוי לעומת זאת להעיר (להאיר) באופן חיובי ובעדינות
הודעות אשר יכילו הערה אישית (שיש עימה פגיעה) כלפי גולש אחר יימחקו  ללא קשר לתוכן הנוסף שיהיה בהן.

בלוגיסטים יקרים
בפורום לא מקובל פרסום לשם פרסום, אם יש לכם ענין לדון בנושא מסויים, הנכם מוזמנים לפתוח הודעה לדיון בנושא (ולא רק לתת קישור), ובנוסף,  בהודעה אתם מוזמנים להציג ולהזמין אל הבלוג שלכם.

הנכם מוזמנים להעלות גם נושאים שהם off topic, העשויים לעניין/לשעשע משתתפים אחרים.
רעיונות והצעות ייקראו בשמחה.

המשך >>

לצפיה ב-'יום הורים סוף י''
יום הורים סוף י'
24/05/2020 | 21:48
2
38
בתחילת השנה רשמתי לעצמי נבואת זעם. המצב של הילדה בתיכון היה רע. פיזיקה מתמטיקה ומחשבים....לא עבד. מה לא עשינו. כמה שלא השקענו.... אין תוצאות. רק נכשלים וחור בכיס.

ואז....המורה למחשבים התעלה על עצמו ולמעשה עשה משהו כמו לתת לה בראש עם פטיש. לא רוצה להכנס לפרטים אבל הדבר הזה גרם לנו להבין שחייבים לא לשתוק. הקפצנו את כל המערכת ולמזלינו התיכון הסכים שלא יתן שמורה ישפיל ככה תלמידה גם אם קשה לה.

לגמרי במקרה היא ביקשה עזרה ממורה אחר. הוא עזר לה בנועם והיא שאלה אותו אם אפשר לעבור אליו. הוא לא סירב.

היא נכנסה מיד לפרוייקט שאתמול היא הגישה ראשונה לפני כולם. יש עוד פרוייקט שהיא לא חייבת להגיש אבל מתעקשת. המורה מת עליה. כן היא צריכה יותר השקעה אבל הוא מלאך והיא מפלסת את דרכה.

מצאנו מורים פרטיים לפעזיקה ומתמטיקה והיא נכנסה למסלול של לימודים קבועים ופותרת כרגע כבר חומר לבגרות.

הדרך עוד ארוכה. יש נפילות ותמיד יש מי שמרים אותה. אנחנו הולכים איתה יד ביד עקב בצד אגודל. המורה בהשתהות ממנה. גם בהתייצבות, בהתעקשות, בנחישות היא לא מוותרת לעצמה. המחנכת בהשתאות גם מאיתנו וגם ממנה.

הודינו למחנכת על שהם איפשרו את המעבר שהוכיח מעבר לכל ספק שהוא היה נכון (זה היה לעבור או לעזוב מגמה בגלל מורה).

מורה מוריד ומורה מעלה...אם אין נוכחות הורית אם אין מוכנות בית ספרית.... אז אין מיצוי.

זה מצחיק כי אני מכירה אותה, אני יודעת איך היא, תמיד אהבו אותה ותמיד יום הורים היה יום כיף אבל לשמוע את זה בזום (דווקא) ולראות שיש הכרה במאמצים זה כיף גדול.

לפני כמה ימים קלטתי את הברור מאליו. הילדים שלי הם הפרוייקט שלי. פרוייקט חיי.... לעצמי לא יכולתי לעזור ולהם כן...

תודה על הליווי

חג שמח
לצפיה ב-'כשקראתי את דבריך,'
כשקראתי את דבריך,
25/05/2020 | 08:09
21
התרגשתי, כעסתי, שמחתי,
והכי חשוב שמחה בשבילך כשמצליח לך ולילדים שלך,
ובהחלט הם פרויקט חייך ובסוף זה אפילו מספק אותך מההצלחה.

אבל, עם המשפט הבא:"לעצמי לא יכולתי לעזור ולהם כן..."
אני לא מסכימה.
הצלחת לעזור לעצמך, הגעת לאן שהגעת בזכות עצמך,
יכול להיות שהיו לך יותר יכולות, או שלא הגשמת את כל מה שרצית,
אבל העזרה לאדם עצמו--היא ההשגים שהוא הגיע אליהם
לפי התנאים שעמדו לרשותו, לפי היכולות שלו נכון לאותו זמן.
ונראה לי שאת אמורה להיות שמחה במה שהשגת.

אומרת לך את זה מי שהיום יודעת שהיתה יכולה להיות זה וזה וזה,
אבל מה לעשות לפני 55 שנה אלה לא היו אופציות, אז....
שמחה שמה שבחרתי התאים לי ונהניתי, ומשם מתקדמים.
אח"כ מה שהחיים מזמנים לא תלוי רק בנו.
רק שנהיה בריאים, רק שנשמור על מה שיש.
בשורות טובות והרבה נחת.

לצפיה ב-'כל הכבוד לך!'
כל הכבוד לך!
26/05/2020 | 08:15
7
לקחת על עצמך פרויקט, ואת מצליחה בגדול!
אני כל כך מבינה אותך, ומזדהה.
אני חושבת שמגיע לך פרס. אמיתי. משהו שיפנק אותך. תחשבי מה יתן לך הרגשה טובה, ולכי על זה.
לצפיה ב-'בוקר טוב'
בוקר טוב
26/05/2020 | 07:27
12
האחיין שלי בן 14 ומשהו, הוא נכנס אלי , הוא מבקש רשות לחיבוק, כאשר אני מחבקת אותו , עומד לו, אני ממש לא מרגישה עם זה בנוח, אבל הוא אחיין שלי וזקוק נורא לחיבוקים, מה לעשות, אני ממש נבוכה.
לצפיה ב-'צילום משפחה באיזור אשדוד-טיפים חשובים'
צילום משפחה באיזור אשדוד-טיפים חשובים
08/05/2020 | 00:24
33
מאז המצאת המצלמה בכלל והדיגיטלית בפרט, גם בארץ המומחים לצילומי משפחה באשדוד והסביבה או בכל עיר אחרת בישראל הפכו למבוקשים מאוד. זאת למרות שהימצאותה של מצלמה בכל סמארטפון מאפשרת תיעוד מיידי של מצב נתון ברגע זה בחיים. כך הצילום של אנשים, למשל, הפך לעניין יומיומי בסיסי - עשרות אלפי אנשים מסביב לעולם מעלים מדי יום את התמונות שלהם ושל משפחתם לרשתות החברתיות, כמו: אינסטגרם, פייסבוק או לאלבומים דיגיטליים למיניהם. כיום יש הרבה יותר רצון לשמור מזכרות מצולמות מאי פעם.
לכן כדאי לפעמים לסמוך על צלמים מומלצים באשדוד והסביבה או באיזור שלכם. הם יעשו את מירב מאמצם לבצע את העבודה במקצועיות ובמיומנות כדי לקבל תוצאות איכותיות. אז קבלו בסרטון הבא כמה טיפים מצלמים מנוסים כדי שתגיעו לסשן הצילומים מוכנים ככל האפשר - בקרו בערוץ: https://www.youtube.com/watch?v=7RFp81dYnr4
לצפיה ב-'בבתי הספר בגרמניה מסתגלים לשגרה חדשה'
בבתי הספר בגרמניה מסתגלים לשגרה חדשה
25/04/2020 | 16:23
56
תלמידי תיכון בגרמניה חזרו לספסל הלימודים אחרי חודש בבית וניסו להתרגל לכללים החדשים: שיעורים במשמרות, 8 תלמידים בכיתה ולכל אחד שולחן ששמור רק לו. "אנחנו קצת עצבניים, גם המורים וגם התלמידים"
לצפיה ב-'אתר באופן טבעי'
אתר באופן טבעי
20/04/2020 | 09:06
13
97
חייבת לשתף האתר, העתיק ושופע התוכן חזר לפעילות. כל ממה שמחפשים, פתרונות יצרתיים, דרכים להתמודדות, המלצות ועוד מלא דיונים מעניינים שווה לבדוק למי שלא מכיר.
לצפיה ב-'מעולה שחכתי ממנו לגמרי, איזה כיף'
מעולה שחכתי ממנו לגמרי, איזה כיף
23/04/2020 | 17:27
36
ווואו כמה שעות ביליתי שם לפני עשור, פשוט מרגש נכנסתי אתמול בלילה וראיתי הודעות ישנות של שאלות שהיו לי כאמא צעירה ולחוצה...
אחר כך נשאבתי לדפים באקראי מבלי לשים לב עד 2:00 בלילה קראתי כל מיני טקסטים מעולים של אנשים בעשרים שנים האחרות, רק למי שיש מלא זמן מומלץ בחום לבקר.
https://www.beofen-tv.co.il/cgi-bin/chiq.pl?%E3%F4...
לצפיה ב-'תחיו גם את פורום הורות טבעית'
תחיו גם את פורום הורות טבעית
23/04/2020 | 19:50
11
12
לצפיה ב-'מהי הורות טבעית? של שימפנזים או אריות בסוואנה או בג'ונגל?'
מהי הורות טבעית? של שימפנזים או אריות בסוואנה או בג'ונגל?
01/05/2020 | 12:24
10
7
לצפיה ב-'התבססות על מה שמציע לנו הטבע'
התבססות על מה שמציע לנו הטבע
01/05/2020 | 19:29
9
39
מעניקים לילדינו יותר מאשר מזון, מחסה ואהבה. מעניקים להם צורת הסתכלות אשר תשפיע על הדרך בה הם יתמודדו עם אתגרי החיים.הורות טבעית היא הנסיון להציג בפני ילדינו את יתרונות התרבות שלנו והעושר שלה, מבלי שיאבדו את העושר ואת הכוחות שאיתם הם הגיעו.פורום הורות טבעית הינו מקום מפגש של הורים:המודעים ליתרונותיהם של הרפואה והחינוך האלטרנטיביים,המודעים לנושא של מיחזור ואקולוגיה,המודעים להשפעתה ההרסנית של תרבות הצריכה על האושר של ילדינו,המודעים להשפעת התזונה הבריאה והטבעית ולחסרונות האוכל התעשייתי,המודעים לחשיבות זמן איכות עם ילדינו ומעוניינים למצוא את האיזון בין קריירה לחיי משפחה,המודעים ומכבדים זכויות בעלי חיים ועוד...
לצפיה ב-'הרבה מילים אבל תכלס לא אמרת שום דבר'
הרבה מילים אבל תכלס לא אמרת שום דבר
03/05/2020 | 09:36
8
10
לצפיה ב-''
03/05/2020 | 18:20
4
לצפיה ב-'כנס לקישור ודגום שרשורים, רצוי מדף 5 ואילך כשהפורום עוד חי'
כנס לקישור ודגום שרשורים, רצוי מדף 5 ואילך כשהפורום עוד חי
04/05/2020 | 14:52
6
22

אגב, אני גיליתי את הפורום הזה במקרה, לדאבוני, בתקופת גסיסתו.
לצפיה ב-'כנראה שלא סתם הפורום מת, נראה כמיותר'
כנראה שלא סתם הפורום מת, נראה כמיותר
04/05/2020 | 17:10
5
27
צריך איזשהו פורום "הורות טבעית" כדי לספר שחלב אם הוא המתאים ביותר להזנת תינוק?
לצפיה ב-'זאת הייתה סתם דוגמה'
זאת הייתה סתם דוגמה
05/05/2020 | 13:01
4
19
כמו בכל פורום, לרבות זה, יש נושאים שפחות רלוונטים לפלוני ויש נושאים שיותר.
לצפיה ב-'אז התיאור הכללי היה הרבה מילים ללא תוכן והדוגמה לא רלוונטית'
אז התיאור הכללי היה הרבה מילים ללא תוכן והדוגמה לא רלוונטית
06/05/2020 | 07:39
3
18
כנראה שלא סתם לא רק אני אלא גם אחרים לא מצאו עניין בפורום ההוא
לצפיה ב-'לא מצאת עניין, כי אתה לא מתחבר לטיבעיות'
לא מצאת עניין, כי אתה לא מתחבר לטיבעיות
07/05/2020 | 17:01
2
18
כנראה, שכואב לך הראש, אתה ישר רץ לאקמול, על כן, הפורום לא מיועד לפלח שוק שלך.
לצפיה ב-'פורום של אנשים שמחפשים דרך לעוף על עצמם ולהתנשא על אחרים'
פורום של אנשים שמחפשים דרך לעוף על עצמם ולהתנשא על אחרים
08/05/2020 | 12:09
1
17
אבל לא מספיק אורייניים כדי לנסח את נסיון ההתנשאות.
אכן, לא מיועד לפלח השוק שלי
לצפיה ב-'מעולה באופן טבעי'
מעולה באופן טבעי
24/05/2020 | 10:44
15
נזכרתי כמה גלשתי בו, העזרתי בזמנו בדף עזרה חונכות למשפחות חינוך ביתי,
https://beofen-tv.co.il/cgi-bin/chiq.pl?%E7%E5%F0%...
נדיר היום שאפשרי לשאול שאלות בלי צורך בפרטים, הקהילה ממש עזרה לי בזמנו. ואתמול יצא לי לגלוש שעות בדיונים ממש מעניינים שם, מצטרפת לאזהרה על הזמן ש"נשרף" שם... אבל עדיין הרבה יותר טוב מטלווזיה, ממש מרגש
לצפיה ב-'הרב אלמוג לוי - ההשלכות של פגם הברית מספר הזוהר'
הרב אלמוג לוי - ההשלכות של פגם הברית מספר הזוהר
07/04/2020 | 14:48
1
49
צפייה חובה למען זיכוי הרבים
לצפיה ב-'צודק, צפיה חובה לזיכוי הרבים'
צודק, צפיה חובה לזיכוי הרבים
08/04/2020 | 08:33
42
לצפיה ב-'ילדה בת 12 עם חרדות מיניות - האם מישהו מכיר את התופעה ויכול '
ילדה בת 12 עם חרדות מיניות - האם מישהו מכיר את התופעה ויכול
04/04/2020 | 23:08
3
88
הי, הבת שלי בת 12 כבר כשנה יש לה חרדות הקשורות לתחום המיני,
למשל אם הבן הקטן שלי מתקלח והיא מתקלחת אחריו ויש חפץ שלו היא מפחדת שזה כאילו סוג של יחסים אינטימים בינהם ולכן היא חייבת לשטוף את עצמה שוב ושוב.
או אם בעלי מקפל כביסה והבד שלה נגע במכנסים שלו באזור האינטימי אז זה מסוכן, שוב היא מפחדת שזה עלול כאילו להתפרש כיחסים אינטימית בינהם.
היא כבר שנתיים אצל פסיגולוגית, החלפנו אחת באמצע ועברו בתחילת ספטמבר לפסיכולוגית שמתמחה ב - OCD, היא גם אצל פסיכיאטר ולוקחת מספטמבר פריזמה ורספידל.
רציתי לשאול אם מישהו מכיר את התופעה הזו ויש לו טיפים עבורי או לומר לי אם זה עובר מתי שהו, האם יש קשר לגיל ההתבגרות או שזה נובע מטראומה אחרת (זו שאלה שאנ מרבה לשאול את עצמי ושאלתי גם את הילדה, היא חוזרת על אותה תשובה ואומרת שאף אחד לא הטריד אותה בפועל, זה פחד שלה בראש...)
לצפיה ב-'יש לך ילדה עם בעיות מאוד מורכבות'
יש לך ילדה עם בעיות מאוד מורכבות
05/04/2020 | 11:47
89
לא נראה לי שאפשר להפריד בעיה ולהתעלם לחלוטין מאחרת, בעיות שזורות אחת באחרת.

לצפיה ב-'הייתי מנסה להזכר האם היה אירוע כלשהו'
הייתי מנסה להזכר האם היה אירוע כלשהו
08/05/2020 | 16:01
28
שבו אולי חוותה סוג של הטרדה מינית. גם בתוך המשפחה עם בני דודים וכאלה משהו שהתחיל כמשחק ונגמר פחות בכיוון שרצתה גם אם לא היה אונס או הטרדה מינית ממש מספיק שהפעילו מניפולציות רגשיות נניח להתפשט או לשחק במשחק שיצא בפרופורציות. דברים כאלה קורים לפעמים מתחת לאף בלי שנדע.
לצפיה ב-'נשמע דומה לOCD'
נשמע דומה לOCD
17/05/2020 | 17:28
25
אני לא מוסמך לאבחן אבל זה נשמע דומה לOCD
זה יכול לעבור
לצפיה ב-'הבת הפתיעה אותי כאשר תפסה את הבן בביצים'
הבת הפתיעה אותי כאשר תפסה את הבן בביצים
23/03/2020 | 17:47
3
111
אז נכון שהילדים מתחרפנים בבית בימים האלה, היום מאוד נדהמתי לראות את הבת שלי בת ה-12 תופסת לבן ה-15 את הביצים ואומרת לו לשרוק.
היא כמובן התפוצצה מצחוק והוא נחנק מכאבים והתקפל, צעקתי עליה והייתי בהלם כאילו מזה המשחק הדפוק הזה?? ואיך אני יכולה לדעת שהיא לא תעשה לו את זה שוב??
לצפיה ב-'לדבר איתה, להסביר לה על הגוף שלה והגוף שלו'
לדבר איתה, להסביר לה על הגוף שלה והגוף שלו
24/03/2020 | 14:27
71
ולבדוק שהוא לא הציק לה בטירוף לפניכן
לצפיה ב-'היו עוד מקרים של אלימות בינהם? זהו המקרה היחיד?'
היו עוד מקרים של אלימות בינהם? זהו המקרה היחיד?
25/03/2020 | 10:50
75
מה בכלל המצב של האלימות בבית בין החים ובין הורים וילדים?
לצפיה ב-'זו כל התמונה?'
זו כל התמונה?
26/03/2020 | 07:00
82
מה היה ההמשך? את היית שם ראית--ומה עשית?
מה הוא הגיב? למה היא החליטה לעשות זאת?
אם הסיפור אמיתי --אז תעני על אלה ואולי יוכלו לתת לך תשובה.
לצפיה ב-'היה אתה עצמך'
היה אתה עצמך
12/03/2020 | 10:43
87
מאז שהייתי ילד קטן, לא רציתי להיות אני. רציתי להיות כמו בילי ווידלדון, ובילי ווידלדון אפילו לא חיבב אותי. הלכתי כמו שהלך הוא: דיברתי כמו שדיבר הוא: ונרשמתי לתיכון אליו נרשם הוא.
וזו הסיבה שבילבי ווידלדון השתנה. הוא התחיל להיצמד להרבי ואנדמן: הוא הלך כמו הרבי ואנדמן: הוא דיבר כמו הרבי ואנדמן. הוא בילבל אותי! התחלתי לכת ולדבר כמו בילי ווידלדון, שהלך ודיבר כמו הרבי ואנדמן.
ואז קלטתי שהרבי ואנדמן הלך ודיבר כמו ג'ואי הברלין. וג'ואי הברלין הלך ודיבר כמו קורקי סבינזון.
אז הנה אני הולך ומדבר כמו החיקוי של בילי ווידלדון לגירסה של הרבי ואנדמן לג'ואי הברלין, שמנסה ללכת ולדבר כמו קורקי סבינזון. 
וכמו מי אתם חושבים הולך ומדבר תמיד קורקי סבינזון? מכל האנשים, דווקא כמו דופי וולינגטון - הקרציה הקטנה הזו שהולכת ומדברת כמוני!

הוגש על ידי סקוט שומאן
לצפיה ב-'יש לי בעיה עם אחד מילדי, בשבוע שעבר התארחתי'
יש לי בעיה עם אחד מילדי, בשבוע שעבר התארחתי
19/02/2020 | 10:54
6
284
אצל אחד מילדי , הוגש כי וד היתה שמחה ולפתע  הילד  בן 40+ קם עלי ופתח את הפה עם תענות מהעבר אני ובעלי נשארנו המומים, פרצתי בבכי עז ומאז שבוע שעבר אין קר ביננו, איך ממשיכים הלאה? בא לי למחוק אותו מהצוואה.
לצפיה ב-'הילד הוא תוצר שלכם עם תיבול מפה ומשם.'
הילד הוא תוצר שלכם עם תיבול מפה ומשם.
19/02/2020 | 13:59
151
 אם הארוע חריג ומפריע - כדאי להערך לטיפול/דיבור שישחרר את כולם מהמועקה (וכנראה יש משקעים ומטענים).
עניין הצוואה - לא לעניין כי לא יפתור כלום ביחסים הנוכחיים.

ועוד משהו עקרוני שלמדתי מאחת שאני אוהב ומעריך - מילדים לא נעלבים. בכל גיל.

דעתי האישית בלבד.
לצפיה ב-'הבן כנראה לקח את האופציה של מחיקה מהצוואה בחשבון ולא התרשם'
הבן כנראה לקח את האופציה של מחיקה מהצוואה בחשבון ולא התרשם
21/02/2020 | 12:38
125
ה"ילד" כבר בן 40 ולכן כוחם של איומים מוגבל וכנראה שגם סחיטה רגשית באמצעות בכי לא עושה מספיק רושם.
או שבדקי מהן טענותיו ותלבני איתו את הסוגיות או שתשארו מנותקי קשר, תמחקי אותו מהצוואה ואם תרצי תוכלי גם לבכות. תחליטי מה מתאים לך וכך תמשיכי הלאה.
לצפיה ב-'האם הטענות היו'
האם הטענות היו
22/02/2020 | 19:18
113
רק כלפיך? איך מגיב בעלך--הן לסיטואציה והן לרצון להעניש
דרך מחיקתו מהצואה?
אולי לפני עלבון (שזה ברור) שממשיך לבנות חומות משני הכיוונים,
יש דרך לשמוע גם את הבעל וגם להתיעץ עם מישהו מקצועי.
לצפיה ב-'משבר גיל הארבעים?'
משבר גיל הארבעים?
23/02/2020 | 15:45
113
או שאולי התחיל טיפול פסיכואנליטי (בו ההורים תמיד אשמים) או אחר?

עניינית, מה דעתך על הטענות שהוא העלה? יש בהן ממש? אם כן, אולי תהרהרי בעניין - אם נראה לך שבמקום התנצלות / הבהרה / מה שלא יהיה - לכי על זה. או שלא. בכל זאת הבן שלך, ולא אדם זר.
קצת מפתיע שזו הפעם הראשונה שזה קורה, האמת, ושאת לוקחת את זה כל כך קשה. בגיל ההתבגרות לא היו לו טענות? נראה לי שטענות כלפי ההורים זה משהו מאוד נפוץ. כאמור, סביר שהיה טריגר כלשהו שגרם לזה לקרות ספציפית עכשיו, אבל נשאלת השאלה למה עד עכשיו לא היית מודעת לטענות האלה בכלל (לפחות זה הרושם שנוצר מההודעה שלך - תקני אותי אם אני טועה).
לצפיה ב-'יש לך אפס קשב לאחרים, מרוכזת רק בעצמך'
יש לך אפס קשב לאחרים, מרוכזת רק בעצמך
11/03/2020 | 11:48
1
84
כותבת על "ילד" בן 40 בפורום להורים למתבגרים,
אין לך מושג מה גרם להתפרצות של הילד שלך,
הטיפול שלך במערכת היחסים עם הילד מסתכם באיום,
משתתפים בכל זאת עונים לך, את לא מתייחסת לדבריהם,
בקיצור כל העולם מסתובב סביבך.

לא מתפלא שבסוף הילד התפוצץ, מתפלא שחיכה עד גיל 40.
לצפיה ב-'תזהר, היא תמחוק גם אותך מהצוואה'
תזהר, היא תמחוק גם אותך מהצוואה
23/03/2020 | 10:03
15
לצפיה ב-'אחוז המתגייסים הגבוה במודיעין-רעות...אחוז הצבעה אפס בבחירות'
אחוז המתגייסים הגבוה במודיעין-רעות...אחוז הצבעה אפס בבחירות
19/02/2020 | 14:10
1
94
ראש עיריית טבריה המודח עותר שוב ושוב לבג"ץ.....אבל יו"ר השלטון המקומי...לא אומר כלום.      ובגוגל מצאנו...שבעירו של יו"ר השלטון המקומי....אחוז הגיוס לצה"ל הכי גבוה בארץ....((בזכות החינוך))...כמה מהמתגייסים הללו ....יצביעו בבחירות....בזכות לימודי האזרחות שקיבלו? אפס.     כי למרות מהפכת המידע.....גיל הבוחר  לא השתנה....בעוד גיל הבידוק הרפואי ללא ההורים  ((בלשכת הגיוס)) ירד...וכמו גם גיל הקורקינט והאופניים החשמליים.   אז מדוע יור השלטון המקומי  לא דואג לזכויות הילד בדמוקרטיה? האם ילד בן 15 לא יודע להבחין בין מפלגת שלום למפלגת התנחלות? ואם אין מפלגת שלום...אז להקים מפלגה כזאת לקראת הבחירות
לצפיה ב-'"גבורה" זה רק בשדה-הקרב?'
"גבורה" זה רק בשדה-הקרב?
19/02/2020 | 14:13
46
יש בעיה גדולה בחינוך.....אם הנוער לא תובע זכותו להשתתף בבחירות
לצפיה ב-' עזרה עם חצ'קונים..'
עזרה עם חצ'קונים..
09/02/2020 | 12:46
3
110
היי, אשמח אם למישהו יש פתרון למה ניתן לעשות אם יש חצ'קונים מידי פעם, לא מספיק בשביל להצדיק כדורים אבל כן מספיק בשביל שהילד מתקשה לצאת מהבית?

לצפיה ב-'סבון של קלירסיל'
סבון של קלירסיל
10/02/2020 | 19:59
88
 הסבון של קלירסיל, עוזר מאוד ולא מייבש את העור. בערך אחרי כמה ימים של שימוש תראו רגיעה בעור..
לצפיה ב-'אצלנו עבדו '
אצלנו עבדו
11/02/2020 | 08:53
78
מוצרים של קליניק, ושל ניוטרוג'ינה. הם משנים כל כמה זמן את השמות, אז צריך פשוט ללכת לדיילת ולשאול איזה קומבו מתאים לאקנה. 
לצפיה ב-'CLEARSIL'
CLEARSIL
11/02/2020 | 13:01
72
משתמשת בCLEARSIL זה ג'ל נקודתי מעולה שמטפל בהם מהר מאוד, והוא גם בלי מרשם בסופר פארם
לצפיה ב-'"מתחת לאף", "תעלומות מתחת לאף" ו"על מה ולמה" '
"מתחת לאף", "תעלומות מתחת לאף" ו"על מה ולמה"
27/01/2020 | 10:32
3
116
שלום לכולם,
התוכנית הרשומות בכותרת שודרו בערוץ לוגי המיתולוגי
תוכניות מ ע ו ל ו ת.
2 הגדולים שלי היו צופים בהן בעניין, במתח ובחיוך,
ולמדו מהן המון.
לצערי אין ערוץ לוגי, וכשקטנתי השלישית הגיעה לגיל מתאים חיפשתי את התוכניות האלו - מוכנה גם לרכוש אותן - ולא מצאתי.

לאחרונה יס הוסיפה תיקיה של ערוץ לוגי ל VOD שלה, אבל תוכניות אלו לא מופיעות בה.
כתבתי בזמנו שאלה בפורומי טלוויזיה ולא ידעו להפנות אותי,
אולי מכאן יבוא עזרי?

מישהו מכיר? יודע? קצה חוט?

תודה רבה
תמר

לצפיה ב-'נראה '
נראה
27/01/2020 | 11:28
2
74
שיש תעלומות מתחת לאף בסלקום טיוי
וגם את מתחת לאף יש בסלקום טי וי.

לצפיה ב-'תבורכי!! בזמנו לא היה. כנראה הייתי צריכה להתמיד בחיפוש. תודה'
תבורכי!! בזמנו לא היה. כנראה הייתי צריכה להתמיד בחיפוש. תודה
27/01/2020 | 15:00
1
16
לצפיה ב-'שמחתי לעזור.'
שמחתי לעזור.
27/01/2020 | 15:03
8
לצפיה ב-'שאלת בקשר לתוכנית לילדים ששודרה בעבר בטלוויזיה'
שאלת בקשר לתוכנית לילדים ששודרה בעבר בטלוויזיה
24/01/2020 | 20:46
16
85
שלום לכולם,

בעבר שודרו בישראל שתי תוכניות טלוויזיה לילדים, אחת בשם "פפה פיג" (באנגלית: Peppa Pig) ותוכנית נוספת בשם "מגלים עם דורה". האם מישהו זוכר אם בשלב כלשהו שודרו פרקים של הסדרות האלו באנגלית, ללא דיבוב לעברית? או שתמיד זה היה עם דיבוב?

אשמח אם מישהו זוכר (במקור הפרקים הם באנגלית).

תודה מראש.

לצפיה ב-'לא זכור לי שפפה פיג שודרה בישראל.'
לא זכור לי שפפה פיג שודרה בישראל.
24/01/2020 | 21:16
13
28
דורה שודרה בעברית (+ אנגלית כשפה הנלמדת).
לצפיה ב-'לפי ויקיפדיה הסדרה "פפה פיג" כן שודרה בישראל'
לפי ויקיפדיה הסדרה "פפה פיג" כן שודרה בישראל
25/01/2020 | 20:24
12
25
אבל בדיבוב עברי. השאלה שלי היא האם היו ערוצים בישראל שבהם הסדרה שודרה בשפה המקורית כלומר באנגלית? ולגבי דורה, לא הבנתי את ההערה שרשמת בסוגריים, מה זאת אומרת "+ אנגלית כשפה נלמדת"? למה הכוונה?

לצפיה ב-'אתה לא מכיר את הסדרה דורה? למה אתה שואל '
אתה לא מכיר את הסדרה דורה? למה אתה שואל
25/01/2020 | 21:57
11
37
בעצם על הסדרות אם אתה אפילו לא מכיר אותן?
דורה זו סדרה שלכאורה מלמדת מילים בשפה זרה
דורה באנגלית מלמדת ספרדית, ודורה בעברית מלמדת אנגלית.
לצפיה ב-'תודה לא ידעתי'
תודה לא ידעתי
26/01/2020 | 00:33
10
37
לשאלתך, צפיתי השבוע בכתבה על ילד דרוזי שהתחיל פתאום לדבר באנגלית, ונטען בכתבה שזה עניין של גלגול נשמות. אבל באחד האתרים כתבו שהסיבה האמיתית היא שהוא צפה בתוכנית פפה פיג ומשם הוא למד אנגלית.

אז עניין אותי לדעת אם הסדרה הזו באמת שודרה באנגלית, כי לפי ויקיפדיה היה לתוכנית דיבוב בעברית ואם זה נכון אז הוא לא יכל ללמוד משם, אז רציתי לבדוק.

לצפיה ב-'גם הקטנה שלי למדה בעיקר מפפה פיג -'
גם הקטנה שלי למדה בעיקר מפפה פיג -
26/01/2020 | 03:20
1
41
והיא צפתה בתכנית ביוטיוב - אין לנו בכלל כבלים או משהו בסגנון. הופתענו לגלות בגיל שנתיים ומשהו שהיא מבינה אנגלית לגמרי (כי היא לא אמרה כלום באנגלית אז). מישהו אמר משהו באנגלית והיא תרגמה לעברית - ואז אמרנו לה לעשות כל מיני דברים באנגלית והיא הבינה הכל. היום היא בכיתה א' ומזמן מדברת שוטף.
וגם אני ואחי למדנו אנגלית בילדות המוקדמת מהטלוויזיה - בעיקר מהתכניות מערוץ המזרח התיכון (הבית המעופף וכאלה). כך שלימוד שפה ממסכים (לא חייב להיות מפפה פיג או מדורה) בהחלט קיים - אבל היום לא צריך טלוויזיה בשביל זה כי יש אינטרנט.
לצפיה ב-'תודה, ממש מעניין '
תודה, ממש מעניין
26/01/2020 | 13:10
22
נראה שזה מסביר את המקרה של הילד הדרוזי.

לצפיה ב-'אגב, דורה (באנגלית) במבטא אמריקני ופפה במבטא בריטי,'
אגב, דורה (באנגלית) במבטא אמריקני ופפה במבטא בריטי,
26/01/2020 | 10:50
1
37
ובאמת קצת הפתיע אותנו שכשהבת שלנו התחילה לדבר היא ל-א דיברה במבטא בריטי אלא במבטא אמריקני. היא צפתה גם בסרטי דיסני (שבהם המבטא אמריקני) ובסרטוני יוטיוב אחרים לא מתוסרטים שגם הם היו רובם עם מבטא אמריקני, אז אולי זה מה שהשפיע. בכל אופן הסדרות העיקריות שהיא ראתה היו פפה פיג ו-Ben and Holly's Little Kingdom שכן היו במבטא בריטי, לכן, כאמור, קצת הפתיע אותי שהיא לא מדברת במבטא בריטי (גם לא כשהיא אומרת דברים שהם ממש מתוך פפה פיג, כמו muddy puddles)
לצפיה ב-'העיקר שהיא למדה אנגלית, המבטא פחות חשוב '
העיקר שהיא למדה אנגלית, המבטא פחות חשוב
26/01/2020 | 13:15
8
לצפיה ב-'במגזר הדרוזי והערבי מקובלות מאוד צלחות לווין עצמאיות'
במגזר הדרוזי והערבי מקובלות מאוד צלחות לווין עצמאיות
26/01/2020 | 15:23
5
27
לקליטת שידורים ישירות מהלווין.
כך שיכול להיות שהילד ראה את התוכנית דרך ערוץ זר שלא משודר בישראל שלא דרך לווין.
לצפיה ב-'אבל אין שום צורך - כאמור, התכניות נמצאות ביוטיוב.'
אבל אין שום צורך - כאמור, התכניות נמצאות ביוטיוב.
26/01/2020 | 15:29
4
12
לצפיה ב-'נתתי אופציה לשאלה של איך ילד דרוזי נחשף לאנגלית'
נתתי אופציה לשאלה של איך ילד דרוזי נחשף לאנגלית
26/01/2020 | 17:20
3
25
לא טוב שיש עוד אופציה?
לצפיה ב-'סבבה, אבל מאחר שבכתבה'
סבבה, אבל מאחר שבכתבה
26/01/2020 | 17:46
2
32
מראים שיש לו טבלט שהוא צופה בו בסרטונים, אין צורך, כאמור, לחפש מקורות אחרים - רוב הסיכויים שזה המקור (וגם מסביר למה ההורים לא ממש יודעים מה הוא כן או לא רואה). מה שקצת מוזר זה למה זה נראה כל כך מוזר לכולם שם, כולל "מומחים" כאלה ואחרים, שהוא למד אנגלית מהטבלט. ספציפית יוטיוב מאוד נגיש לילדים כי הוא נותן להם רשימה (עם תמונות) של תכנים דומים לאלה שהם צפו בהם, וכך הם יכולים בלי קושי לגשת לתכנים חדשים שמעניינים אותם בלי לדעת קרוא לכתוב. כל מה שהם צריכים כדי ללמוד אנגלית זה שייתנו להם לעשות את זה מספיק.
לצפיה ב-'*קרוא וכתוב'
*קרוא וכתוב
26/01/2020 | 18:04
5
לצפיה ב-' '
26/01/2020 | 21:41
3
לצפיה ב-'אלא אם הכוונה לערוצים כמו ג'ים ג'ם ששודרו באנגלית -'
אלא אם הכוונה לערוצים כמו ג'ים ג'ם ששודרו באנגלית -
24/01/2020 | 21:34
1
27
אולי שם הסדרות שודרו באנגלית.
לצפיה ב-'השאלה שלי מתייחסת לכל ערוץ טלוויזיה שנקלט בישראל'
השאלה שלי מתייחסת לכל ערוץ טלוויזיה שנקלט בישראל
25/01/2020 | 20:26
11
לצפיה ב-'חרדת בית ספר אצל מתבגר'
חרדת בית ספר אצל מתבגר
13/01/2020 | 23:39
2
152
בני בן ה12.5 חווה  חרדת בית ספר מרגע שעבר לחטיבת ביניים וזה רק  הולך ומחמיר, בשלב מסויים פשוט לא היה מסוגל להגיע קרוב לבית הספר ונשאר בבית למעלה מחודש עד שהעברנו אותו לבית ספר חדש כי היינו סבורים שזה נובע ממשהו ספציפי שאולי קרה אך לצערינו גם בבית ספר החדש הבעיה המשיכה. הוא סובל מתסמינים פיזיים די קשים, התנשפויות, דופק מהיר, סחרחורות, כאבי בטן ותחושה שכל רגע עומד להתעלף ככל שמתקרב לשער של בית הספר. הוא מטופל ע"י פסיכולוגית מקסימה ולוקח כדורים להרגעה בהמלצת רופא פסכיאטר ילדים. עושים כל מה שצריך.....אני כאמא לפעמים מרגישה חוסר אונים ובעיקר תחושה של לבד שמקשה מאוד. אחרי כל התקף חרדה שלו הוא ואני מרגישים מרוקנים, סחוטים נפשית ופיזית ובעיקר אני כאמא מרגישה לבד....לבד כי אף אחד לא מדבר על התופעה והתחושה שאנחנו בין הבודדים שחווים את הדבר הזה. האם מישהו מכיר את התופעה וחווה אותה? איך התגברתם? מתי זה עובר וחוזרים לשגרה שקטה, האם בכלל זה יקרה מתישהו? מה עזר לילד שלכם להתגבר על החרדות והפחדים האלו? בקיצור, מלא שאלות ובעיקר רצון לדעת שאנחנו לא לבד חריגים כאלה ..

לצפיה ב-'לא מכירה את התופעה, אבל אני חושבת שחשוב שגם אתם תעזרו באנשי'
לא מכירה את התופעה, אבל אני חושבת שחשוב שגם אתם תעזרו באנשי
14/01/2020 | 13:33
84
מקצוע מתחום בריאות הנפש (פסיכולוג, פסיכיאטר), כדי לתת לכם כוחות להמשיך ולעזור לילד.

לצפיה ב-'הפסיכולוגית מקסימה אבל לא אפקטיבית'
הפסיכולוגית מקסימה אבל לא אפקטיבית
14/01/2020 | 15:54
103
מדובר בהפרעת חרדה שנוצרה בעקבות התקפי חרדה, תופעה נפוצה שיש לה טיפולים יעילים גם דרך קופת החולים.
כדאי שגם את תטופלי או תתיעצי עם איש מקצוע, הפרעת חרדה והתקפי חרדה ככלל אינם מצבים חריגים
במבחן התוצאה הטיפול של הפסיכולוגית לא יעיל, לא לילד ולא לך. ממליץ להחליף אותה בפסיכולוגית אחרת.

עוד שאלה למה את והילד מרגישים לבד? מה עם האבא?
לצפיה ב-'מתבגר והגיינה'
מתבגר והגיינה
10/01/2020 | 19:50
3
144
שלום רב
בני בן 15 ואינו אוהב מקלחת. הוא מתקלח פעם בשבוע, לפעמים שבוע וחצי וזה גם אחרי מריבות קשות. מה עושים?
תודה רבה
לצפיה ב-'האם תמיד היה כזה או שזה רק עניין של השנה האחרונה?'
האם תמיד היה כזה או שזה רק עניין של השנה האחרונה?
12/01/2020 | 07:31
102
בתור אמא למתבגר, קשה לי לדמיין את הריחות שאתם מתמודדים איתם.
נדמה לי שאם תמצאו חבר או חברה שיסבירו לו עד כמה העניין לא נעים, יהיה לזה יותר אפקט מהסברים שלכם.
לצפיה ב-'הוא הסביר למה הוא לא אוהב מקלחת?'
הוא הסביר למה הוא לא אוהב מקלחת?
12/01/2020 | 12:31
98
יכול להיות, למשל, ששינוי התנאים בחדר המקלחת יעזור (למשל הוספת אמצעי חימום אם קר מדי, וילון לא שקוף אם הבעייה היא חשש שיראו, שינוי ראש מקלחת אם הוא לא נעים, וכו').
לצפיה ב-'אולי הוא עבר איזשהו פשע בעל אופי מיני?'
אולי הוא עבר איזשהו פשע בעל אופי מיני?
20/02/2020 | 22:12
34
ולא, ילדים לא מספרים כאלה דברים
לצפיה ב-'אמא למתבגרת- שנה ראשונה בחטיבה'
אמא למתבגרת- שנה ראשונה בחטיבה
06/01/2020 | 10:09
2
204
שלום רב,
בתי בת ה 13 , ילדה ביישנית מטבעה ושקטה.
השנה אני רואה ירידה בלימודים, נהייתה שקטה יותר, את רוב היום היא מבלה בחדרה לבד (כשהדלת סגורה) ונדיר שנפגשת עם חברות.
בשנים קודמות הייתה פעילה יותר ( לא יותר מדי אבל עדיין) הייתה נפגשת עם חברות, מדברת בנייד המון בשיחות קבוצתיות ( המון בוידאו) מסתמסת מעלה תמונות ותגובות באנסטגרם ...הכל פסק ופשוט נהיה שקט מבחינה חברתית... היא כמעט ולא מתכתבת מדברת נעלמה לגמרי מהאינסטגרם ... מעדיפה להיות בשקט בבית בחדר.
שאלתי לא פעם אם היא רוצה עזרה אך תמיד היא אומרת שלא והיא מסתדרת.. אני לא בטוחה שמפריע לה להיות לבד... ואני רואה שמרגע לרגע זה נהיה יותר ויותר לבד...גם בחופשות היא לבד (כדוגמת חנוכה האחרון) יש לה חברה שעברה לאזור אחר והן נפגשות בערך פעם בחודש ..ועוד חברה שאין ממש קשר בינהן אלא כשממש בא לה שמשהי תבוא אליה היא מנסה איתה ( ממש ברירת מחדל) לא פעם היא אמרה שלא מזמינים אותה (בעבר הסתכלתי לה בנייד ואכן ראיתי שממש לעיתים רחוקות מאוד מזמינים אותה) אני ממש רוצה לעזור לה ואני לא יודעת איך... והיא גם לא ממש משתפת פעולה.
מתלבטת האם להניח להכל ולתת לה לנסות בעצמה כשממש תרצה או שהיא מאוד רוצה להיות שייכת אך מתביישת להגיד .
לצפיה ב-'לא פשוט כשאת מנסה ולא יודעת.'
לא פשוט כשאת מנסה ולא יודעת.
08/01/2020 | 21:24
103
אינני יודעת איך את מבררת איתה,על מצבה הלימודי והחברתי.
השאלות האלה לא אמורות לטעמי, להגיע בישירות,
כי כך היא יכולה לחמוק--לא לשתף, הרבה פעמים הסירוב הוא
מותאם לגיל, לפעמים--היא מתבישת לומר שהיא נדחית, לפעמים
היא לא רוצה לצער אותך, הרבה אופציות,
תוכלי עקוף אותן אם תנסי את להיות איתה חברה,
ללכת איתה לסרט. לצאת לבית קפה לשבת לשוחח, את תשתפי הדברים שלך,
ואז היא תתחיל לשתף בשלה. ואז אולי תצליחי לדעת ולתמוך יותר.
אבל זה תהליך בונה אמון וצריך סבלנות.
לצפיה ב-'אנחנו במצב דומה עם בת 12'
אנחנו במצב דומה עם בת 12
16/01/2020 | 16:53
92
לכבוד בת המצווה שלה הזמנו 3 חברות קרובות למסיבת פיג'מות. שתיים הודיעו שיבואו אבל לא יישארו לישון. הילדה שמוכנה לישון פה היא החברה הכי פחות קרובה ובתי חושבת שזה יהיה מביך לבלות איתה לילה שלם: הן בעצם חברות דרך השתיים האחרות. הלב נשבר, הילדה מאוכזבת ואני לא מבינה למה הן לא רוצות להישאר, ישר מתחילה לחשוב שאולי משהו אצלנו לא בסדר.
לא קל לדבר עם ילדים על נושאים כאלה - הבת שלי כל כך רוצה להיות פופולרית והתחילה להתלבש בסגנון אופנתי ולהעלות סרטונים לטיק-טוק - אותי זה מביך.
אורלי, אם היא לא רוצה לדבר על זה אולי תמצאי איזו מורה שאפשר לדבר איתה? יש הורים שאת בקשר איתם שאפשר להגיד להם משהו מרומז?
לצפיה ב-'זהות מינית לא ברורה'
זהות מינית לא ברורה
05/01/2020 | 13:05
4
172
הבן שלי בן 14.5 . כבר יותר משנה אומר שהוא חושב שרוצה להיות בת. התחיל לגדל שיער וציפורניים. מוריד שערות ברגליים.
עד עכשיו, וגם עכשיו, כל ההתנהגות שלו כמו בן חנון טיפוסי. כל החברים שלו בנים.
התחיל לגלוש בפורומים בחו"ל של טרנסג'נדרים, כנראה מבוגרים, ומשם למד לדבר על טיפולים הורמונליים, ניתוחים לשינוי מין.
בשיחה איתו בשבוע האחרון יש הרגשה שהוא לא ממש סגור על הרצון להפוך לבת. מרגישה שהתחיל משהו ופשוט נסחף איתו.
מחפשת המלצה לפסיכולוג באיזור חיפה והצפון שיעזור לו להבין את הזהות המינית שלו.

לצפיה ב-'תחטטי לו בטלפון, סביר להניח שהוא בקב' ווטסאפ בנושא'
תחטטי לו בטלפון, סביר להניח שהוא בקב' ווטסאפ בנושא
05/01/2020 | 20:23
3
122
כמו כן, ייתכן שהוא סתם רוצה צ'ומי וייתכן שהוא באמת חש בת, מה דעותיו על איפור וטיפוח נשי למעט שערות?

ממליץ לך, לקחת אותו לשיחה בבריאות הנפש בקופה עם פסיכולוג ופסיכיאטר שינסה לראות, היכן זה עומד ...
לצפיה ב-'הילד מאד סודי'
הילד מאד סודי
06/01/2020 | 09:44
2
125
הכל אצלו תחת שתי שכבות הצפנה בטלפון.
כבר בדקתי בווטסאפ וזה לא שם.
הוא מאד אנטי איפור. לא מתעסק בטיפוח.
אני לא בטוחה שקופת חולים היא הדרך הנכונה. לא יודעת עד כמה הפסיכולוגים שם מומחים בזה ובטח שלא רוצה שהמידע הזה יהיה במערכת של הקופה לפני שאנחנו בטוחים שזה המצב.
לצפיה ב-'חפשי קבוצות תמיכה של הורים לטרנסים - יתכן ומשם תבוא עזרה'
חפשי קבוצות תמיכה של הורים לטרנסים - יתכן ומשם תבוא עזרה
09/01/2020 | 12:24
23
לצפיה ב-'מאד בזהירות הכל. '
מאד בזהירות הכל.
16/02/2020 | 23:06
34
תתקשרי לקווי וקבוצות תמיכה של הורים בארץ הם יודעים לאן להפנות. לפי מה שקראתי הסכנה לילד העיקרית היא נסיונות התאבדות בגלל תחושת בדידות קשה (מס נסיונות גבוה אצל כאילו שלא קיבלו תמיכה מההורים  ). לכן תפעלו ותתיעצו ובהצלחה.
לצפיה ב-'המלצה על קורס דיגיטלי להורים למתבגרים. ממש ממליצה'
המלצה על קורס דיגיטלי להורים למתבגרים. ממש ממליצה
13/12/2019 | 09:38
1
90
אני רוצה להמליץ על קורס דיגיטלי ייחודי המביא בשורה חדשה בתפיסת הקשר עם המתבגרים.
מלווה בכלים מעשיים לחיים. 
מצאתי אותו ממש במחיר סימלי עכשיו.
הקורס מועבר ע"י הגב' דורית שילוח.פסיכולוגית חינוכית מומחית. (למעלה מ35 שנה)   https://doritshiloach.ravpage.co.il/koorsdigitali
לצפיה ב-'כל אחד צריך להתפרנס'
כל אחד צריך להתפרנס
20/12/2019 | 12:47
76
אבל למה להתחזות?
האם זו דוגמה חינוכית ראויה?
לצפיה ב-'לימודים עם חיל האוויר במסלול הטכנולוגי'
לימודים עם חיל האוויר במסלול הטכנולוגי
07/12/2019 | 01:08
22
149
כשאנחנו היינו ילדים מי שרצה להיות שוחר בחיל אוויר למד או בטכני של חיפה או של ב"ש.
כיום, לפי מה שהבנתי ניתן ללמוד ברחבי הארץ בבתי ספר רגילים כאילו לומדים בטכני של חיפה או ב"ש.

מישהו יודע, איך זה הולך?
מומלץ?
לצפיה ב-'ממה שאני יודעת,'
ממה שאני יודעת,
07/12/2019 | 19:31
89
מבתי הספר הטכניים הרבה יותר פשוט 
להגיע למסלול שנקבת.
(יש גם את בשמת בחיפה)
הבה שנים שמשרד החינוך הוציא את המקצועות הטכניים
במסלולים השונים מבתיה"ס התיכוניים.
אח"כ היתה חרטה על המהלך הזה, ובעשור האחרון מנסים להכניס חזרה.
הם עדין לא ברמה ולא מוני מטרה לחיל האויר.
לכן עדיפים בתי הספר הטכניים ביםה וב"ש.
לצפיה ב-'לא יודעת אם מומלץ,'
לא יודעת אם מומלץ,
08/12/2019 | 09:47
84
לא מכירה את המסלולים. 
כן יודעת שבצבא ממש משוועים לבוגרי לימודים טכניים. מי שלמד בתיכון טכנאות מטוסים, למשל, ישלח לשם. גם אם הוא גאון מחשבים , לא יתנו לו שום צ'אנס לשירות שונה.
לצפיה ב-'בישוב שאני גרה בו יש 2 תיכונים מרשת אורט. באחד מהם יש כיתת '
בישוב שאני גרה בו יש 2 תיכונים מרשת אורט. באחד מהם יש כיתת
09/12/2019 | 09:29
19
92
שוחרים. השנה זו אפילו לא כיתה נפרדת אלא כמו מגמה, התלמידים נמצאים בכיתות האם, יוצאים לשיעורי מגמה רלוונטיים. בימי חמישי מסדר והם מחויבים לבוא על מדים, ביתר הימים לא (מלבד טקסים).
הלימודים נחשבים ברמה גבוהה.
לצפיה ב-'זה לא מגוחך לבוא על מדים כאשר שאר הכיתות באות בתלבושת רגילה?'
זה לא מגוחך לבוא על מדים כאשר שאר הכיתות באות בתלבושת רגילה?
09/12/2019 | 14:11
18
22
לצפיה ב-'כולם באים עם תלבושת אחידה, כל אחד עם שלו'
כולם באים עם תלבושת אחידה, כל אחד עם שלו
10/12/2019 | 14:14
17
16
לצפיה ב-'אתה רוצה להגיד לי שלא צוחקים/יצחקו עליהם?'
אתה רוצה להגיד לי שלא צוחקים/יצחקו עליהם?
10/12/2019 | 15:43
16
67
לדעתי, לועגים/ילעגו יותר מאשר לתלמידי כיתת מחוננים, במיוחד בחודשי הקיץ שכולם עם קצר והם עם המדים.
לצפיה ב-'מנסיוני, בד"כ'
מנסיוני, בד"כ
10/12/2019 | 17:01
75
כאשר יש מגמות יחודיות, להפך זה "מגרה" וחשוב,
הנוער בכלל במיוחד בגילאים האלה--מוקירים מדי צה"ל.
לא נראה לי שצוחקים/יצחקו מהם.
והם עצמם גאים במדים.
לצפיה ב-'ראשית בבית ספר ראלי לא לעגו לפנימיונים'
ראשית בבית ספר ראלי לא לעגו לפנימיונים
11/12/2019 | 12:14
14
70
אולי הסביבה האנושית שאתה חווה שונה מזו שאני מכיר.

שנית, גם אם ילעגו, אז מה?
תלמיד יבחר לא ללמוד בכיתת מחוננים כי אולי ילעגו לו? זה השיקול?
לצפיה ב-'לעתים כן, הרבה מוותרים בכדי שלא יהיו מוקצות'
לעתים כן, הרבה מוותרים בכדי שלא יהיו מוקצות
11/12/2019 | 13:53
13
61
לגבי פנימיסטים, לא מצוין על המצח שלהם שהם כאלו, רק במקום לחזור לבית, הם נשארים בכותלי בי"ס.
חוץ מזה, רובם ערסים, כך שלא רוצים להתעסק איתם.
לצפיה ב-'חניכי הפנימיה הצבאית ליד הראלי הולכים עם מדים'
חניכי הפנימיה הצבאית ליד הראלי הולכים עם מדים
12/12/2019 | 11:49
12
58
כולם בכיתה יודעים מי הם, והם לחלוטין לא ערסים.
בין בוגרי הפנימיה היו שני רמטכלים, 12 אלופים, תשעה קיבלו את עיטור העוז ועשרה קיבלו את עיטור המופת.
בטח שמעת על האלוף במיל יוסי בן חנן שבין השאר קיבל את עיטור העוז. ערס? רון בן ישי - ערס?

אין לי מושג מאיפה הדעה שלך, לא נראה לי שהיא מבוססת על עובדות
לצפיה ב-'דיברתי באופן כללי ולא על פנימייה מסויימת'
דיברתי באופן כללי ולא על פנימייה מסויימת
12/12/2019 | 16:56
11
61
יש גם פנימיה למוסיקה מעולה בי-ם שאני מניח שאין שם ערסים.
לצפיה ב-'ניחשת מה קורה בפנימיות בלי לדעת מהי המציאות'
ניחשת מה קורה בפנימיות בלי לדעת מהי המציאות
20/12/2019 | 12:44
10
20
לצפיה ב-'לא, יודע מה נעשה בפנימיות מסוימות, את הפנימיה הצבאית ליד '
לא, יודע מה נעשה בפנימיות מסוימות, את הפנימיה הצבאית ליד
20/12/2019 | 23:33
9
43
הריאלי, אני לא מכיר ויש לי את היושרה לא לכתוב על משהו שאני לא מכיר.
לצפיה ב-'אילו פנימיות אתה מכיר ומה קורה בהן?'
אילו פנימיות אתה מכיר ומה קורה בהן?
24/12/2019 | 10:29
8
38
למה להשאיר דברים סתם כך באוויר?
לצפיה ב-'למשל, הדסים'
למשל, הדסים
24/12/2019 | 16:08
7
21
לצפיה ב-'ככל שאני יודע בפנימיית הדסים התלמידים לא לובשים מדים'
ככל שאני יודע בפנימיית הדסים התלמידים לא לובשים מדים
01/01/2020 | 16:05
6
17
לצפיה ב-'שאלת על פנימיות באופן כללי'
שאלת על פנימיות באופן כללי
04/01/2020 | 12:44
5
12
לצפיה ב-'הדיון היה בהקשר מאוד ספציפי, לעג לחניכי פנימיה בגלל מדים'
הדיון היה בהקשר מאוד ספציפי, לעג לחניכי פנימיה בגלל מדים
06/01/2020 | 15:16
4
21
ואתה טענת שיש לך ידע בנושא הספציפי הזה.
לצפיה ב-'התת דיון נפתח כלעג לחניכי ח"א בתוך בי"ס רגיל ללא קשר לפנימיה'
התת דיון נפתח כלעג לחניכי ח"א בתוך בי"ס רגיל ללא קשר לפנימיה
08/01/2020 | 20:33
3
7
לצפיה ב-'והבעת דעה על בסיס ידע והיכרות ולא על סמך ניחושים'
והבעת דעה על בסיס ידע והיכרות ולא על סמך ניחושים
12/01/2020 | 16:25
2
21
ומשאלות לב
לצפיה ב-'כי זו פעם ראשונה שאני שומע על דבר כזה ושונות היא אף פעם לא '
כי זו פעם ראשונה שאני שומע על דבר כזה ושונות היא אף פעם לא
17/01/2020 | 17:20
1
21
דבר טוב ומזיקה בדרך זו או אחרת לשונה.
לצפיה ב-'פעם ראשונה נתקלת בזה אבל אין לך בעיה לקבוע בהחלטיות'
פעם ראשונה נתקלת בזה אבל אין לך בעיה לקבוע בהחלטיות
10/02/2020 | 11:56
12
כל מיני "עובדות" שלא קשורות למציאות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

ד
זקוקים להשתלת שיניים?
פורום מכשירי שמיעה
פורום מכשירי שמיעה
פורום הסרת שיער
לכל שאלה בנושא הסרת שיער

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה