לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום הורים למתבגרים

שלום וברוכים הבאים
פורום הורים למתבגרים מיועד לדיונים "בין הוריים", לשיתוף בבעיות המאפינות את הגיל המיוחד הזה, שבו נדמה שילדינו ואנחנו מדברים שפות שונות...

התקופה הזו מאתגרת את הסבלנות שלנו, את היצירתיות שבנו, והיא בסופו של דבר השער של ילדינו לחיים שלהם כבוגר עצמאי.

נשמח לשתף ולדבר, להתייעץ, לתהות ולהתבלבל ביחד.  לשמוע גם על הקשיים וגם על ההצלחות ועל הדברים המקסימים שקורים. 

אנא זיכרו שהמשתתפים כאן מגיעים מרקעים שונים ומהשקפות עולם שונות, ודיון פורה ומלמד הוא דיון שכולל את כל הזויות שיוצרות יחד מעגל שלם שימרו על תרבות דיון, ושימו לב שהדיון כדיון יתייחס לנושא ולא יגלוש לגופו של גולש...

לפורום יש תקנון אנא קיראו אותו לפני הכתיבה בפורום.

בבר כה

מנהלת הפורום,

אימם

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הורים למתבגרים

שלום וברוכים הבאים
פורום הורים למתבגרים מיועד לדיונים "בין הוריים", לשיתוף בבעיות המאפינות את הגיל המיוחד הזה, שבו נדמה שילדינו ואנחנו מדברים שפות שונות...

התקופה הזו מאתגרת את הסבלנות שלנו, את היצירתיות שבנו, והיא בסופו של דבר השער של ילדינו לחיים שלהם כבוגר עצמאי.

נשמח לשתף ולדבר, להתייעץ, לתהות ולהתבלבל ביחד.  לשמוע גם על הקשיים וגם על ההצלחות ועל הדברים המקסימים שקורים. 

אנא זיכרו שהמשתתפים כאן מגיעים מרקעים שונים ומהשקפות עולם שונות, ודיון פורה ומלמד הוא דיון שכולל את כל הזויות שיוצרות יחד מעגל שלם שימרו על תרבות דיון, ושימו לב שהדיון כדיון יתייחס לנושא ולא יגלוש לגופו של גולש...

לפורום יש תקנון אנא קיראו אותו לפני הכתיבה בפורום.

בבר כה

מנהלת הפורום,

אימם

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

ברוכים הבאים לפורום הורים למתבגרים :-)
מוזמנים להשתתף, לתרום מנסיונכם,

לשאול, לייעץ ולהתייעץ עם הורים למתבגרים.

הפורום הוא מקום המיועד להורים למתבגרים.
גיל ההתבגרות הוא השלב שבין הילדות לבגרות. זהו גיל המאופיין בשינויים ביולוגים, התבגרות מינית, פיתוח זהות עצמית, מתחים.
כאן נקיים דיונים הוריים, נספק תמיכה האחד לשני, נחלוק במידע, ננסה לעזור לפתור בעיות.
אתם מוזמנים להעלות נושאים, לשתף, לשאול שאלות על נושאים המטרידים אתכם, או סתם להשוויץ בצאצאים.
ולהיות חלק מהקהילה הקבועה ומהחברים בפורום.

על פי תקנון תפוז אין לפרסם ללא אישור.
כל הודעה פרסומית מסחרית תימחק וכותבה יחסם. ניתן לפנות למחלקת השיווק של תפוז לשם יצירת שיתוף פעולה.

יש אפשרות לפנות אל קהל הפורום בנושא מחקר/שאלונים
רק אם הנושא רלוונטי לבאי הפורום ו/או קיבלו אישור מוקדם לפרסם מהנהלת הפורום.
הודעות אלה נא לשרשר להודעות כלליות של "תפוז אנשים". 

כולנו רוצים שהפורום יהיה תרבותי וכזה שנעים לגלוש בו.
בכדי להבטיח רמה גבוהה של דיונים, אבקש מהגולשים להימנע מהערות אישיות, הבעת דעה או בקורת על גולש אחר אשר עברה את גבול הטען הטוב,
וכן מפיתוח דיונים לגופו של גולש. רצוי לעומת זאת להעיר (להאיר) באופן חיובי ובעדינות
הודעות אשר יכילו הערה אישית (שיש עימה פגיעה) כלפי גולש אחר יימחקו  ללא קשר לתוכן הנוסף שיהיה בהן.

בלוגיסטים יקרים
בפורום לא מקובל פרסום לשם פרסום, אם יש לכם ענין לדון בנושא מסויים, הנכם מוזמנים לפתוח הודעה לדיון בנושא (ולא רק לתת קישור), ובנוסף,  בהודעה אתם מוזמנים להציג ולהזמין אל הבלוג שלכם.

הנכם מוזמנים להעלות גם נושאים שהם off topic, העשויים לעניין/לשעשע משתתפים אחרים.
רעיונות והצעות ייקראו בשמחה.

המשך >>

לצפיה ב-'מה הסיבות להשארות בכיתה בחט"ב?'
מה הסיבות להשארות בכיתה בחט"ב?
20/06/2017 | 20:26
4
47
שלום
ילד בחט"ב כיתה ז, קיבל 2 נכשלים בלשון וחשבון. הופנה לעבור קורס קיץ ובסיומו לעשות מבחן ורק אחרי זה יוחלט אם יעבור לכיתה ח. 
הבעיה היא שאנו טסים לחו"ל (טיול בר מצווה) בזמן הקורס. ונחזור רק שבוע לפני המבחן. פניתי למחנך, נאמר לי שזה בעיה שלנו ושאין מה לעשות ושרק מי שעבר את הקורס יוכל לגשת למבחן ושהילד ישאר כיתה.
כתבתי למנהלת חטיבה בווצאפ, לא קיבלתי מענה (היא ראתה את ההודעה שלי)
מה עוד אני יכולה לעשות? והאם 2 נכשלים מצדיקים השארות כיתה?

לצפיה ב-'כל השאלות צריכות להיות מופנות לביה"ס ואולי למשרד החינוך'
כל השאלות צריכות להיות מופנות לביה"ס ואולי למשרד החינוך
21/06/2017 | 19:21
25
תדרשו פגישות מול מרכז השכבה/מנהל ביה"ס.
לא ברור איך זה הפתיע אתכם אבל תלחמו מול הגורמים הנ"ל.
חפשו רעיונות במקום הקורס.

"כתבתי בוואצאפ" נראה קצת לא רציני.
אני הייתי מקים התנחלות מול חדר המנהל.
לצפיה ב-'יש משהו שאני לא מבין...'
יש משהו שאני לא מבין...
22/06/2017 | 11:56
2
17
בערך חודש או מקסימום חודש וחצי לפני סוף השנה אמור להערך יום הורים שבו המחנכת מדווחת לכם על מצב הילד מבחינת ההשגים שלו ומםרטת גם את כל הציונים שלו ואם יש לו שני שלילים אז יודעים זאת כבר אז ומדווחים לכם וגם חיבים להודיע לכם שהוא אמור להישאר כיתה או לחשות קורס (במידה וזה מה שמקובל אצלם אם כי אני לא בטוח שכלל כזה יאושר ע"י המפקחת או משרד החינוך * אז מה ? לא אמרו לכם ביום ההורים ? מה פתאום נודע לכם רק עכשיו ?
לצפיה ב-'כמובן שידענו מה מצב ושיצטרך לעבור את הקורס'
כמובן שידענו מה מצב ושיצטרך לעבור את הקורס
22/06/2017 | 12:35
1
18
העניין הוא, שבכל השנים הקודמות, קורסים אלה היו בסוף הקיץ ממש בימים האחרונים של אוגוסט, לכן תכננו טיול בצורה כזאת. לא הודיעו לנו מראש שמשנים את תאריך הקורס.
בכל מקרה עכשיו הכל סודר והוא יגש לעשות מבחן בתחילת שנה
לצפיה ב-'יופי. כיף לקרוא. '
יופי. כיף לקרוא.
22/06/2017 | 15:23
2
לצפיה ב-' פורומים מקצועיים מתחדשים - יש את מי לשאול הכל '
פורומים מקצועיים מתחדשים - יש את מי לשאול הכל
( לעמוד שלי בתפוז )
21/06/2017 | 12:31
1
 מסוכסכים עם השכן על רכוש משותף? מתמודדים עם דייר סרבן תשלום? 
מומחה בפורום ועד בית- בתים משותפים מחכה לשאלות שלכם

נתקלתם במקרה של רשלנות רפואית? אתם צריכים ייעוץ משפטי בנושא? עו"ד מהתחום מחכה לייעץ לכם בפורום רשלנות רפואית

העסק נמצא בקשיים כלכליים? צריכים ייעוץ פיננסי? פורום הלוואות לעסקים וייעוץ עסקי זה המקום בשבילכם

הקריירה נתקעה? מתקשים למצוא כיוון תעסוקתי בחיים? בפורום ייעוץ קריירה מחכים לכם בקוצר רוח וישמחו לייעץ לכם

בעיות ראייה, משקפיים, מולטיפוקל, עדשות ראייה, צילינדר -  מומחה אופטומטריסט כאן בשבילכם בפורום עדשות מגע ומשקפיים 

הבניין שלכם עומד לעבור תמ"א 38? לא יודעים מה הזכויות שלכם בפרויקט פינוי בינוי? היכנסו לפורום תמ"א 38 והתחדשות עירונית ותקבלו תשובות להכל

מתמודדים עם בעיות בעסק? רוצים להתייעץ לגבי קידומו? בפורום עסקים תימצאו פיתרונות להכל
לצפיה ב-' נפתח פורום גיוס והשקעות בחברות סטארטאפ '
נפתח פורום גיוס והשקעות בחברות סטארטאפ
( לעמוד שלי בתפוז )
18/06/2017 | 10:30
 יזמים צעירים? הקמתם חברה חדשה? זקוקים לייעוץ עסקי-משפטי?
פורום חדש, חם מהתנור, יענה לכם על כל השאלות בנושאים כמו גיוסי הון, הסכמי בעלי מניות ועוד ועוד.

לצפיה ב-'שלום חדשה פה.. מיואשת מאוד. הבת שלי בת 17 מרביצה לי. מה לעשו'
שלום חדשה פה.. מיואשת מאוד. הבת שלי בת 17 מרביצה לי. מה לעשו
14/06/2017 | 14:12
5
163
שלום לכולם 

רציתי בבקשה לשתף אתכם ושתגידו לי בכנות מה דעתכם. 

לבת שלי מחר יש מבחן בגרות בהסטוריה

ביום ראשון היא הלכה עם חברה שלה לתל אביב יש מופעי ג'גלין והיא הלכה לצפות וכי היא אוהבת את זה אז היא גם מתנסה שם לומדת מאחרים מלמדת. נחמד אבל למה לפני מבחן? בכל מקרה הלכה בערב של יום ראשון הביאה את החברה לישון אצלה בבית. למחרת יום שני שאלתי אותה מתי החברה הולכת שתוכלי ללמוד? אמרה לי  אמא היא תלך ב11:00 11:30 אני גם ככה בקיאה בחומר ברמה של 90 פלוס היא תלך ואני אלמד אחרוש גם היום וגם מחר. על היום. בקיצור אתמול הילדה הזאת הלכה והיא לא עשתה כלום הבת שלי. היתה עייפה כל היום נחה והלכה לישון בשתיים בלילה. אבל בסביבות שבע וחצי בערב היא באה אלי ואומרת לי אמא הילדה הזאת בטעות לקחה לי את המטען של הטלפון. היא לא הוציאה את המטען שלה מהתיק והשתמשה בשלי ולקחה אותו והיא גרה מחוץ לעיר. 
לי יש בעיה להיגע אליה אני לא ניידת לא יכולה לנסוע.
בכל מקרה אמרתי לה תקני חדש. אמרה לי לכי את תקני לי כי מחרתיים יש לי מבחן. אמרתי לה אני אוטוטו הולכת למפגש עם האחים שלי ללמוד תורה. אנחנו מתאספים פעם בשבוע ללמוד תורה לזכות אבי שיחייה שחטף את המחלה. אמרה לי מחר. אמרתי לה לא בטוח אולי. לחצה שכן אמרתי לה נראה.
חזרתי הביתה בשתיים בלילה הרוגה. בעלי לא בבית הוא עובד בשליחות איפשהו. בא רק יום חמישי.
הלכתי לישון ובבוקר הרגשתי שהראש שלי מתפוצץ כי קמתי מוקדם לקחת את הבת השניה לבית ספר. 
אני מסבירה לה מתפוצץ לי הראש באמת מתפוצץ אני מוכנה ללכת לקנות לך את הכבל הזה בצהריים שאנוח קצת לפני כי אחרת אני עלולה לעשות איזה תאונה ממש הרגשתי סחרחורות. לאאאא היא רוצה את זה עכשיו אומרת לי את לא אכפת לך ממני. לא אכפת לך מהבגרות שלי. אמרתי לה מאוד אכפת לי ממך ומהבגרות שלך אבל מה אעשה שאני לא מרגישה טוב? בצהריים אקנה לך בינתיים תלמדי מהמחשב כי החומר במחשב. מפה לשם התחילו צעקות היא אומרת לי מטומטמת כי קיללתי את החברה שלה שבגלל שהחברה שלה לקחה לה את הכבל יש פה ריב בבית. לא הלכתי לחברה וקיללתי קיללתי את החברה שלה ביני לבין הבת שלי. היא כלכך כעסה קראה לי מטומטמת ובאה להרביץ לי ככה כל הגוף שלה בדיוק החזקתי את המפתחות לצאת מהבית אמרתי לה אם תעזי להכות אותי כמו בעבר כי שנתיים היכתה אותי בעבר ובינתיים היה שקט איזה שנה נרגעה אמרתי לה אם את מעזה לגעת בי אני תוקעת לך את זה בפרצוף. כמובן שלא הייתי תוקעת לה כלום בפרצוף היא היכתה נתנה לי מכה כלכך חזקה על היד וברחה. טרקה את הדלת שלוש פעמים חזקקקקק דלת שעלתה לא מעט כסף כזאת נגד רעש בדיוק מה שהיא רצתה שעברנו לבית הזה.  טוב הלכתי לחדר לענייני. ועזבתי אותה. ואז מתקשרת אלי יועצת בית ספר אומרת לי שהילדה החליטה לא לעשות את המבחן. הסברתי לה בדיוק מה היה חוץ מהקטע של המכות כי לא רציתי שיקרה משהו רע לילדה. היועצת החמודה הזאת והמורה של הילדה באו אלינו הביתה שאלו אותי אם אפשר לבוא אמרתי שכן באו ניסו לדבר איתה היועצת חיבקה אותה להרגיע אבל הילדה לא הבינה קמה ויצאה מהבית. כמובן מהר מאוד היא חזרה לנוחות שלה לחדר המפואר שלה למיטה שלה. עדיין מסרבת לעשות את המבחן שלא תעשה. 

השאלה שלי מה אני עושה עם ילדה בת 17 וחצי אפילו שמכה את אמא שלה. 
זאת השאלה הכי זוועתית והכי קשה שיש לי כבר שנים שאני סובלת ממנה ממכות ולא מתאים לי יותר לסבול.

אם אלך למשטרה זה יהרוס לה את החיים בדיוק לפני הצבא. אבל מה לעשות לסבול מכות? 

מה דעתכם?
לצפיה ב-'אם תלכי למשטרה, הם כנראה ייפנו לרווחה'
אם תלכי למשטרה, הם כנראה ייפנו לרווחה
15/06/2017 | 13:41
100
את איימת עליה ש״תתקעי לה בפרצוף״. היא הגנה על עצמה על ידי שנתנה לך מכה אחת ביד וברחה. 

לצפיה ב-'השיח שלכן מאוד אלים, גם אלימות מילולית ונראה שגם גופנית'
השיח שלכן מאוד אלים, גם אלימות מילולית ונראה שגם גופנית
15/06/2017 | 15:40
3
124
שאר הסיפורים על כן או לא בגרות וכן או לא תפילות לא ממש רלוונטים.
לפי ההסבר שלך לא מדובר במשהו חד פעמי, כך אתן מתנהלות כבר שנים.
אי אפשר לפתור התנהלות של שנים תוך כמה ימים או שבועות.

נראה לי שהמתאים ביותר הוא לנסות ליצור מינימום חיכוך וויכוחים בשנה הקרובה עד שהיא תתגייס ואז שכל אחת תלך לדרכה בתקווה שתצליחו ליצור מערכת יחסים סבירה ברמה של ביקורים ושיחות טלפון, לא מגורים משותפים.
לצפיה ב-'תודה רבה על תגובתך. '
תודה רבה על תגובתך.
16/06/2017 | 14:49
2
121
לא מדובר על שנים כי אם על פעמיים ובגלל שזה היה פעם ראשונה הייתי בהלם ואז פעם שניה הפעם הזאת החלטתי לפוצץ את העניין ולגרום לו להפסיק. ראיתי את כל הגוף שלה כמעט מסתערת עלי אז אמרתי לה מה שאמרתי על המפתחות אבל עובדה גם שחטפתי את המכה לא החזרתי לה? מה שאמרתי זה היה רגע של בהלה לא איום. בכל מקרה חפרתי פה בפורום והגעתי למסכנה אני ובעלי שאנחנו חייבים טיפול עם הילדה וכך עשינו קבעתי וכבר אתמול היינו אצל מטפלת מדהימה. אני לא מוותרת על הילדה שלי ואני אוהבת אותה מאוד ורוצה שיהיה לה טוב. ברור שאם התנהגה ככה משהו עובר עליה ואנחנו מטפלים בזה עכשיו לעומק. תודה על הפורום הזה שקיים כי מקריאתי את המון תגובות על הרבה מקרים  הגעתי למסכנה שטיפול זה הדרך הכי טובה לטפל בעניין.

תודה רבה על תגובתך
לצפיה ב-'לדעתי פעלת נכון....מאחלת לכם המון הצלחה '
לדעתי פעלת נכון....מאחלת לכם המון הצלחה
16/06/2017 | 15:11
41
לצפיה ב-'שיהיה בהצלחה '
שיהיה בהצלחה
17/06/2017 | 19:40
17
לצפיה ב-' פורום הישרדות נפתח מחדש '
פורום הישרדות נפתח מחדש
( לעמוד שלי בתפוז )
15/06/2017 | 12:59
 שורדים אמיתיים מכורים להדחות ומשימות חסינות
פורום הישרדות נפתח ומחכה לכם, במיוחד לרגל העונה החדשה המשודרת בימי רביעי ושבת ערוץ 2.
היכנסו ושתפו מי הפייבוריט שלכם

לצפיה ב-'מדריך שכנוע מדהים '
מדריך שכנוע מדהים
13/06/2017 | 11:33
2
133
הורים ? מדווכחים עם הילדים מתבגרים כל הזמן? המדריך הזה יעזור לכם לנהל שיח ולא רק עם הילדים ... כמעט בכל תחום בחיים, תרשמו (רק מייל) ותקבלו חינם את המדריך כבר עכשיו:

לצפיה ב-'לא השתכנעתי'
לא השתכנעתי
14/06/2017 | 09:11
1
12
לצפיה ב-'גם אני לא... כנראה עוד דרך לפרסם...'
גם אני לא... כנראה עוד דרך לפרסם...
15/06/2017 | 15:35
7
לצפיה ב-'עזרה למשפחה מיוחדת '
עזרה למשפחה מיוחדת
10/06/2017 | 19:00
67

בעקבות הכתבה ששודרה בחדשות ערוץ 2
חברים נסו לעזור להם... החל מ 20 ש"ח להגשמת חלום של ילדים שבאמת מגיע להם ...
תעזרו לי לעזור להם לממש את החלום ולהגיע אל גיפטי
אי אפשר להכניס אותה לישראל וחשוב שיבדקו לשלומה

https://www.giveback.co.il/project.aspx?id=646

לצפיה ב-'מחפשת המלצה על צלם לבר מצוה בכותל'
מחפשת המלצה על צלם לבר מצוה בכותל
10/06/2017 | 17:19
23
מחפשת צלם שהוא בן בית בכותל, עם נסיון בצילומי בר מצווה, וכמובן שיהיה הגון ומוצלח.

תודה!
לצפיה ב-'תפסתי את ביתי בת ה-12 בגניבה. מה לעשות ???'
תפסתי את ביתי בת ה-12 בגניבה. מה לעשות ???
08/06/2017 | 12:19
3
152
אנו הורים ל3 - (18,17,12)
ביתי בת ה-12 ישנה אצל חברתה וכשחזרה הביתה נכנסה באיזה שלב לחדר לבדה...דבר שיגרתי לכשעצמו.
במקרה נכנסתי לחדר לשאול אם רוצה לאכול וראיתי שיש לך חבילה של כסף ביד...שאלתי מה זה...והיא התחילה לגמגם...בסוף יצא שהיא לקחה את זה מהבית של חברה שלה. נסענו אני והיא ובעלי והיא החזירה את הכסף למקום ( מזל שעדיין לא הוגש בחסרונו ). כמובן שאני ובעלי "השתוללנו, עליה, צעקתי כעסתי, הטחתי מילים כמו גנבה ויקחו אותך למוסד עבריינים וכו' כדי שתרתע ותבין מה עשתה בדיוק. אני מקווה שהיא הבינה מה עשתה ולא תחזור בשנית.
השאלה, האם יש כלים / דרך להתמודד עם כזה תרחיש .? מה עושים במקרה כזה ? איך להגיב לה ? הגבנו נכון עם ההשתוללות ? פליזזזז...עזרה והכוונה.
לצפיה ב-'הבנתם למה היא לקחה?'
הבנתם למה היא לקחה?
08/06/2017 | 16:03
112
לא חושבת שהשתוללות שלכם ואיום שהיא תגיע למוסד לעבריינים יבטיח את זה שהיא בעתיד לא תגנוב.
אולי זה יבטיח שהיא תלמד להסתיר יותר טוב.

אני חושבת שחשוב להבין למה היא לקחה.

וזה אולי יעזור למנוע שהיא תיקח בעתיד

לצפיה ב-'מצטרפת לשאלתה של הייתיאביב בקיץ...'
מצטרפת לשאלתה של הייתיאביב בקיץ...
09/06/2017 | 16:02
86
ולא ממש הבנתי מה קרה...
החזרתם את הכסף להורים או למקום שממנו הילדה לקחה מבלי שישימו לב?..

לדעתי את ובעלך הייתם צריכים לקחת את הילדה ושהיא תחזיר את הכסף ותתנצל.

כשהייתי ילדה(בגיל היסודי) גנבתי קופה קטנה בצבע כתום מהסופר השכונתי...אין לי מושג איך לא שמו לב כי שמתי אותה מתחת לחולצה חחח
אמא שלי ראתה את הקופה או שסיפרתי לה יום אחרי והיא לקחה אותי לסופר, קראה למנהל הסניף, החזרתי את הקופה והתנצלתי...
מן הסתם הרגשתי מאוד לא נעים ובכיתי אבל לא גנבתי יותר... ועובדה שאני זוכרת את זה עד היום כשעברו למעלה מ20 שנה....

כמובן שחשוב להבן למה היא עשתה את זה...
אם יש בעיה כלשהי, חשוב שתדעי עליה ותטפלי.

שולחת חיבוק
לצפיה ב-'איבוד שליטה של מבוגר הוא אף פעם לא תגובה נכונה'
איבוד שליטה של מבוגר הוא אף פעם לא תגובה נכונה
11/06/2017 | 16:23
71
לדעתי איומים ריקים כמו העברה למוסד לעבריינים צעירים יזיקו יותר משיועילו.
כמובן שלא צריך לחלק לה אותות הצטיינות אבל תגובות לא שקולות לא יובילו לתוצאה טובה.

כדי לפתור בעיה ולא סימפטום צריך להבין את מקור הבעיה ולפתור אותו.
תחשבו ותפעלו לזיהוי מקור הבעיה, למה היא גנבה?

לצפיה ב-'חך ושפה שסועים'
חך ושפה שסועים
08/06/2017 | 15:23
82
שלום לכולם, נעים להכיר.
אני דניאל, סטודנטית לרפואה בשנה האחרונה ללימודים באוניברסיטת בן-גוריון ועוזרת מחקר שמשלב בין המחלקה לחינוך ובין הפקולטה לרפואה. במחקר, אנו בודקים את הפן הרגשי והחינוכי של בעלי חיך ושפה שסועים, שנותחו בילדותם וכיום הם בטווח הגילאים 12-18. בנוסף, אנו בוחנים את החוויה של הוריהם.
אני פונה אליכם כי אנו מחפשים הורים ומתבגרים שיכולים להצטרף למחקר ולענות על שאלונים (משהו כמו חצי שעה, דרך המחשב, בקישור שיישלח אליכם ישירות). אני חושבת שלמחקר יש חשיבות ממש גדולה כי למיטב הבנתי, לא שמים מספיק דגש על החוויה הרגשית של המתבגרים בעלי החיך והשפה השסועים והוריהם ומאמינה שאנשי טיפול יידעו לתת מענה מדויק יותר למשפחות אם הידע בנושא יגדל. ההשתתפות שלכם תסייע מאוד להורים ולילדיהם בעתיד ולכן יש להשתתפותכם חשיבות רבה!
כדי להצטרף ולענות על השאלונים, אשמח אם תשלחו לי הודעה בפרטי ואוכל להעביר לכם את הפרטים המלאים. בנוסף ואם יהיו עוד שאלות, אשמח לתת את המספר שלי בפרטי ולהסביר יותר לעומק, וכן לקשר ביניכם ובין מובילי המחקר - ד"ר אלדד זילברשטיין מביה"ח סורוקה וד"ר עידית כץ מהמחלקה לחינוך באוניברסיטת בן-גוריון.
אשמח מאוד לעזרתכם ותרומתכם המשמעותית! תודה מראש!
לצפיה ב-'זה לא בא לו מהבית '
זה לא בא לו מהבית
07/06/2017 | 15:16
137
זה לא ממני ולא מבעלי זה אפילו לא היה ככה עד כיתה יא.

מאיפה זה בא? 

והכי אהבתי את ההסבר..
לצפיה ב-' פורומים מתחדשים במיוחד בשבילכם '
פורומים מתחדשים במיוחד בשבילכם
( לעמוד שלי בתפוז )
07/06/2017 | 13:46
8

מחכים לכם מנהלים חדשים ופורומים שצומחים מחדש 

זקוקים לייעוץ בנושאים כמו התאזרחות של בני זוג זרים, ויזה, הגירה או אשרת עבודה בארץ? היכנסו לפורום מעמד זרים ומומחה ישיב לשאילותיכם  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2569

חושדת שבעלך בוגד בך? רוצים לגלות פרטים על אדם מסוים? היכנסו לפורום חקירות פרטיות ותבררו הכל  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2456

בעלי עסק חדש ונתקלים בקשיים? מעוניינים בצמיחת החברה? בפורום עסקים תקבלו פיתרונות להכל  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2292

מתמודדים עם הפרעות אכילה? זקוקים לתמיכה נפשית? 
יש לכם את מי לשתף   http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/198

הבניין שלכם לקראת תהליך פינוי בנוי או תמ"א 38? מומחה בפורום תמ"א 38 והתחדשות עירונית מחכה לשאלותיכם  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2454
לצפיה ב-'שאלון על הורות וקריירה '
שאלון על הורות וקריירה
05/06/2017 | 19:36
44
היי לכולם 
אנחנו קבוצת סטודנטים מהאוניברסיטה העברית שעורכים מחקר בנושא הורות וקריירה. במסגרת המחקר אנו אוספים נתונים בעזרת שאלון קצר ואני ממש אשמח אם תוכלו לעזור לי ולמלא אותו.
המחקר מיועד לנשים עובדות שלהן ילדים מתחת לגיל 14.

השאלון נמצא בקישור הבא:

לשאלות ניתן לפנות אליי במסר בתפוז או במייל nofar.tzur@mail.huji.ac.il.
תודה מראש! 
לצפיה ב-'חיסכון לכל ילד- פרטי הזדהות, במה לבחור'
חיסכון לכל ילד- פרטי הזדהות, במה לבחור
29/05/2017 | 14:51
1
85
הי.
באתר של ביטוח לאומי צריך לבחור באפשרויות הזדהות:" בחרו באחד מארבעת אמצעי הזיהוי האפשריים"
חשבון בנק
תאריך הנפקת ת.זהות.
מספר הודעה(רשום על המכתב שקיבלנו)
כרטיס אשראי
אם אכתוב את מספר ההודעה הוא עלול ללכת לאיבוד.
אם אכתוב מספר חשבון בנק זה עלול ליהיות סיכון
במה בחרתם אתם?
אני לא מבינה בזה הרבה ואשמח לעזרה. תודות
לצפיה ב-'אפשר למחוק את ההודעה הסתדרתי'
אפשר למחוק את ההודעה הסתדרתי
29/05/2017 | 18:54
15
לצפיה ב-'הרגלי אכילה אבות ובנים'
הרגלי אכילה אבות ובנים
18/05/2017 | 12:09
76
אבות לבנים בני 8-13? מכירים כאלה? אני זקוקה לעזרתכם! ��
 שמי מאיה ואני סטודנטית לתואר שני בפסיכולוגיה קלינית. כחלק מעבודת הגמר (תזה) שלי אני מתעניינת בהרגלי האכילה של אבות ובנים. אשמח אם תשקיעו מעט מזמנכם ותעזרו לי במענה על השאלון המצורף או תפיצו למכרים שזה עשוי להיות רלוונטי בעבורם זה יעזור לי מאוד!! 
תודה רבה רבה לעוזרים!! �� ��
https://ruppin.eu.qualtrics.com/jfe/form/SV_bfuSa3...
לצפיה ב-' פורומים נפתחים מחדש '
פורומים נפתחים מחדש
( לעמוד שלי בתפוז )
15/05/2017 | 12:26
13
  סובלים מכאב כרוני ואין לכם את מי לשתף?
פורום כאב עצבי וכאב כרוני נפתח מחדש על מנת לדבר על ההתמודדות ולקבל תמיכה אחד מהשני!

צריכים ייעוץ לגבי זכויות יוצרים או מפתחים מוצר חדש?
פורום קניין רוחני ופטנטים נפתח מחדש לכל היזמים שבנינו, היכנסו ושאלו את המומחה!

המשך גלישה נעימה
לצפיה ב-'נפתחה קומונה בנושא החיים אחרי בגידה - לנשים בלבד'
נפתחה קומונה בנושא החיים אחרי בגידה - לנשים בלבד
08/05/2017 | 16:21
69
מוזמנות נשים שחוו בגידה מצד בן הזוג והחליטו לשקם את היחסים.
בקומונה אפשר לדבר על הנושא תוך שמירה על אנונימיות מוחלטת.
בלי שיפוט, בלי ביקורת.
תמיכה נטו.

http://www.tapuz.co.il/Communa/userCommunaMsges.as...

מקווה שזה בסדר לפרסם כאן, תודה בכל מקרה.
לצפיה ב-'ממליץ בחום על צפיית בינג' בסדרה 13 סיבות.'
ממליץ בחום על צפיית בינג' בסדרה 13 סיבות.
04/05/2017 | 12:14
44
259
המועקה שזה יעשה לכם תשתלם. תרגישו שצפיתם במשהו ראוי.
המשך>>
המועקה שזה יעשה לכם תשתלם. תרגישו שצפיתם במשהו ראוי.
לצפיה ב-'ילד בן 19 אח בן 7 '
ילד בן 19 אח בן 7
02/05/2017 | 12:55
6
347
הבן הבכור בן 19 והקטן שלי בן 7 
הגדול מדבר עם האח בשפת רחוב כמו שהחבר'ה מדברים 
ביטויים כגון: יאפס, חרא, מניאק , סתום תפה וכו' 
אנחנו מדברים בשפה נעימה בבית, ללא צעקות ובטח לא קללות 
אני מאוד נפגעת מצורת הדיבור כלפי אחיו והוא חושב שאני עושה עניין גדול 
ולא צריכה להתייחס ולא להתערב.
כשזה קורה אני מבקשת שוב ושוב שידבר יפה וזו לא הדרך לחסן או לעשות אותו 
גבר כפי שהוא חושב וזה גורם למריבות לא נעימות.  
הבן האמצעי לא מדבר ככה בבית ולדבריו לפעמים בין החברים.   
מה עושים? 

לצפיה ב-'גיל 19, כבר קצת מאוחר להתחיל לחנך'
גיל 19, כבר קצת מאוחר להתחיל לחנך
02/05/2017 | 15:05
177
אין לי עצה טובה

הוא לא מתייחס אלייך, לא מכבד אותך. מה אפשר לעשות?

לצפיה ב-'תגידי לו שאף אחד לא דיבר איתו עצמו כך בגיל שבע,'
תגידי לו שאף אחד לא דיבר איתו עצמו כך בגיל שבע,
03/05/2017 | 06:23
159
ובכל זאת הוא מסתדר - ובכל מקרה שהוא לא ההורה של הילד, אלא אתם, ואתם אלה שתקבעו איך לחנך את הילד, וכשיהיו לו ילדים משלו - הוא יחנך אותם.
לצפיה ב-'הגדול לא בצבא? מתי צפוי להתגייס?'
הגדול לא בצבא? מתי צפוי להתגייס?
03/05/2017 | 07:46
51
לצפיה ב-'מה פירוש מדבר'
מה פירוש מדבר
03/05/2017 | 10:57
1
210
באופן הזה לאחיו?
הוא רכש לעצמו את הסגנון--וזה מה שלא צריך למצוא חן בעיניך,
ההוראה מצידך--כאן בבית לא מדברים כך.
כל עוד את מסיגת כלפי האח יוצא שאת מגוננת על האח ולא מתנגדת לשפה.
אל תגונני על האח--תגידי שכאן בבית--לא מדברים כך.
לאף אחד ובכלל.
ואם תהיי איתו בחוץ על ידך את מבקשת בשפה נקיה--זה לא מכובד בעיני.
לצפיה ב-''
04/05/2017 | 23:46
12
לצפיה ב-'תודה לעונים'
תודה לעונים
06/05/2017 | 21:55
143
אחרי הפעם האחרונה שכבר לא שלטתי בעצמי וצרחתי 
הוא נרגע. מקווה שהבין עניין   
תודה לעונים ושיהיו רק דברים טובים 
לצפיה ב-'עבודה ואבטלה '
עבודה ואבטלה
30/04/2017 | 20:35
132
שלום חברים, 
 אשמח אם תקדישו כמה דקות מזמנכם למלא שאלון בנושא עבודה, שמטרתו לבחון את ההעדפה בין קבלת שכר לבין קבלת קצבה
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeSoVmLVA...
 תודה מראש

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

ורדה צדיק - מאמנת NLP בקריות לשינוי איכות החיים
מרגישים תקועים?
פורום טיפול CBT
פורום טיפולי CBT
אמת הנפש
אמת הנפש

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה