לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2780627,806 עוקבים אודות עסקים

פורום הכרויות

ברוכים הבאים לפורום הכרויות במערכת הפורומים של תפוז! הפורום (למרבה התדהמה) עוסק בכל הנושאים הקשורים לנושא ההיכרויות ויחסים בינו לבינה (או בינו לבינו או בינה לבינה...). זה המקום בשבילכם להתייעץ, לייעץ, לקרוא ולכתוב כל מה שמתחשק לכם (טוב נו כמעט הכל...). אין כמעט אנשים שנושא ההיכרויות לא עניין/מעניין/יעניין אותם בשלב כלשהו בחיים, ולכן הפורום יכול (וצריך!) להיות מקום מהנה ומשגשג, אבל זה תלוי בכולנו, ובעיקר בכם הגולשים. כדי שכולם יהנו, ישנם מספר מצומצם של חוקים שחשוב להקפיד עליהם. מי שמעוניין יכול להציץ במאמר כללי הפורום שנמצא בחלק המאמרים של הפורום, ולמי שלא - השורה התחתונה היא שמותר כאן הכל - חוץ מלפגוע בגולשים אחרים, בכל צורה שהיא (והעבריין יחסם ללא אזהרות). שתהיה לכולם גלישה מהנה ! 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הכרויות

ברוכים הבאים לפורום הכרויות במערכת הפורומים של תפוז! הפורום (למרבה התדהמה) עוסק בכל הנושאים הקשורים לנושא ההיכרויות ויחסים בינו לבינה (או בינו לבינו או בינה לבינה...). זה המקום בשבילכם להתייעץ, לייעץ, לקרוא ולכתוב כל מה שמתחשק לכם (טוב נו כמעט הכל...). אין כמעט אנשים שנושא ההיכרויות לא עניין/מעניין/יעניין אותם בשלב כלשהו בחיים, ולכן הפורום יכול (וצריך!) להיות מקום מהנה ומשגשג, אבל זה תלוי בכולנו, ובעיקר בכם הגולשים. כדי שכולם יהנו, ישנם מספר מצומצם של חוקים שחשוב להקפיד עליהם. מי שמעוניין יכול להציץ במאמר כללי הפורום שנמצא בחלק המאמרים של הפורום, ולמי שלא - השורה התחתונה היא שמותר כאן הכל - חוץ מלפגוע בגולשים אחרים, בכל צורה שהיא (והעבריין יחסם ללא אזהרות). שתהיה לכולם גלישה מהנה ! 
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

לצפיה ב-'בנוגע לOKCCUPID'
בנוגע לOKCCUPID
11/09/2017 | 18:09
124
צריך לשלם כסף בשביל שאחרים יוכלו לשלוח לי הודעות?
לצפיה ב-'הכרות לא-מונוגמית'
הכרות לא-מונוגמית
11/09/2017 | 13:28
75
היי, בחור בן 41 מעוניין להכיר מישהי לבילויים משותפים.
סרטים, בתי קפה, טיולים.... ועוד...
לצפיה ב-'אקדח מוצמד לראשכם'
אקדח מוצמד לראשכם
08/09/2017 | 02:05
4
184
הקול מאחורי האקדח פוקד עליכם לבחור אחד מ-24 האנשים שנמצאים בחדר מאחורי הדלת. לשם כך, ברשותכם שעה אחת לבלות עם כל אחד מהם בפרטיות וסך הכל 24 שעות לקחת החלטה עם מי מהם הייתם בוחרים לחיות את חייכם עד שהמוות יפריד בניכם. 

והשאלה היא: איך הייתם בוחרים את האחד / האחת?
לצפיה ב-'אני הייתי'
אני הייתי
08/09/2017 | 17:19
91
אומרת לו: "שוט"! 
לצפיה ב-'מסתכל בעיניים ובתווי הפנים'
מסתכל בעיניים ובתווי הפנים
09/09/2017 | 11:08
69
רושם ראשוני קובע. להכיר באמת לוקח יותר זמן. זה כמו ספיד דייטינג עם איום של הוצאה להורג. 
לצפיה ב-'אני דווקא טובה בדברים האלה'
אני דווקא טובה בדברים האלה
11/09/2017 | 10:39
74
אני חושבת שזה בגלל שעם ניסיון החיים לומדים להעריך אנשים מהר ולהבין מי האדם שעומד מולך. 
בדרך כלל הדבר הראשון שאני קולטת באנשים זה את החולשות שלהם. לכולם יש חולשות. בעיקר איפה הם מרגישים חסרי ביטחון ומה זה אומר לגבי האישיות שלהם.
אני מאמינה שחולשותיו של אדם אומרות לגבי תפיסת עולמו וחייו, בדיוק כמו חוזקותיו, ואולי אפילו יותר. 
אני חושבת שגם בכלל שאני מרגישה נוח עם עצמי אנשם מרגישים נוח לידי ומספרים לי דברים על עצמם. 
אני נותנת לאנשים לדבר, אני מדברת פחות. אני שואלת אותם שאלות, כי כל אחד אוהב שמתעניינים בו. אני מקשיבה באמת למה שהם אומרים, ולפעמים מקשיבה בעיקר גם למה שהם לא אומרים, וגם לאיך הם אומרים את זה. אני מקשיבה גם לשאלות שהם שואלים. מה מעניין אותם לדעת. זה גם אומר הרבה עליהם. 
אני מקבלת סוג של תמונת מצב. לא צריך יותר משעתיים כדי לעשות את התהליך הזה. גם אם השיחה לא זורמת, זה אומר הרבה. 
לצפיה ב-'זה לא פייר משחק כזה'
זה לא פייר משחק כזה
15/09/2017 | 02:31
10
לצפיה ב-'פשוט'
פשוט
06/09/2017 | 22:43
21
184
מוזיקה.

https://youtu.be/TBXv37PFcAQ

https://youtu.be/u3ltZmI5LQw

https://youtu.be/XJ9we6xDvWQ?list=PLbExZowlbz1Wc8d...

Well, I certainely enjoy re-living random songs from my childhood through youtube, and discovering trance for the first time.
לצפיה ב-'וגם'
וגם
06/09/2017 | 22:45
26
דיבורים על החיים, חפירות, קדיחות, התעופפויות למחוזות של חלומות בהקיץ ושנ"צ שבאה מהרהורי דברים שברומו של עולם, ואז לקום מזיעים וצמאים.

אבל מוזיקה יותר חשוב.
לצפיה ב-'יש סטיגמה קשה לגבי'
יש סטיגמה קשה לגבי
06/09/2017 | 22:49
73
שמיעת פסקולים של סרטים. אבל אני אומר פאק יו.

מטריקס זה ה-דבר.
כמובן שיש הרבה פסקולים אחרים שאני מאזין להם פה ושם.
לצפיה ב-'זה נכון'
זה נכון
07/09/2017 | 10:40
40
כבר לא חושב עלייךךךךךך
אבל למרות הכל היו ביננו רגשות
לפעמים אני אחשוב עליייך
תרימי פעם טלפון תתני לי
חדשות ממךךךךךך 

חחחחחחחח זה השיר שאני שומעת עכשיו אי שם....
לא חכולה להחזיר שיר על אמת, אז תסתפקו בזה!

*המשך יבוא* 
לצפיה ב-'איך'
איך
07/09/2017 | 12:08
4
32
שלא,.......... אפנה לראות.........
תמיד איתההה ארצה להיות
שומרת לייי היאאא אמונים
לא מתרוצצת בגנים
ו
ב
ל
י
ל
ו
ת ובלילותתתתתתתתתת
עולות עולותתת בי מנגינות
וזרם דקולח ............
ותפילותי לרוח נענות

לצפיה ב-'שימי לינקים והרבה OR ELSE'
שימי לינקים והרבה OR ELSE
07/09/2017 | 22:05
3
18
לצפיה ב-'זה איום?'
זה איום?
08/09/2017 | 11:51
2
24
לצפיה ב-'אם לא.. אם לא.. '
אם לא.. אם לא..
08/09/2017 | 11:55
1
16
לצפיה ב-'סבבה. רק שתדע שיש לי מלא כח'
סבבה. רק שתדע שיש לי מלא כח
08/09/2017 | 12:08
29
מנטלי
לצפיה ב-'יאללה.........'
יאללה.........
08/09/2017 | 17:23
25
לצפיה ב-'ו.........'
ו.........
08/09/2017 | 17:37
1
18
אוטוטו דיירסטרייט בארץ! לא להחמיץ כפרות...........
לצפיה ב-''
08/09/2017 | 23:02
1
לצפיה ב-'עוד שניה'
עוד שניה
08/09/2017 | 17:43
3
22
תצטער שביקשת ממני שירים! 
ואחד הגדולים אבר........ממש אבל.
הוא.....

לצפיה ב-'meh'
meh
08/09/2017 | 23:02
3
לצפיה ב-'this though'
this though
08/09/2017 | 23:05
1
14

נראה לי שהוא טעם נרכש.
לצפיה ב-'למי אכפת? :)'
למי אכפת? :)
17/09/2017 | 17:42
11
ולמי שזה חדש, תמיד כיף מוסיקה חדשה, שיר חדש.....
מי שאוהב סבבה! מי שלא? גם.
אני שמה מה שאני אוהבת, נרכש או לא.....:)
שיר מדהים.
לצפיה ב-'איזה מותק את '
איזה מותק את
08/09/2017 | 18:12
1
14
לצפיה ב-'חחח טנקס! '
חחח טנקס!
08/09/2017 | 18:20
21
יאללה שיר לך- עלי! מוקדש...........
לצפיה ב-'השיר הזה לא, אחרים שלה כן.'
השיר הזה לא, אחרים שלה כן.
08/09/2017 | 23:03
10
לצפיה ב-'ממש'
ממש
20/09/2017 | 09:07
7
מהמם.
לצפיה ב-'נו אולי מכם תבוא הברכה'
נו אולי מכם תבוא הברכה
07/09/2017 | 15:51
13
180
אחרי שנרשמתי ומחקתי עצמי משני אתרי הכרויות, מעוניינת לדעת אם מכאן ישנו את דעתי.

בת 41, מי-ם, חילונית, בעלת תחביבים רבים כמו קולנוע (יש לי גם אוסף סרטי DVD מכובד), קריאת ספרים, טיולי שטח (כולל לינת שטח), נגרות.
מחפשת בן זוג, שיהיה לי כיף לחזור הביתה לראות אותו, להיות איתו.

גברי הפורום אין מה להציע לי סטוצים יש פורום סקס בשביל זה, ועזבתי את אתרי ההכרויות בגלל זה. כל מי שחפץ במישהי של לפנק אותה, חמוד איתה וכיו"ב סבבה אבל אני לא הכתובת.
לצפיה ב-'Okcupid אתר טוב'
Okcupid אתר טוב
07/09/2017 | 22:01
5
116
לא יודע לגבי הגיל שלך אבל לנשים יש שם המון בחירה.
לצפיה ב-'גיל ואתר'
גיל ואתר
08/09/2017 | 10:49
4
105
לגבי גילי רשמתי שאני בת 41.
ולגבי האתר ממנו נמחקתי אתמול.
לצפיה ב-'ולמה?'
ולמה?
08/09/2017 | 11:56
3
37
לצפיה ב-'מהסיבה '
מהסיבה
08/09/2017 | 12:12
2
93
הכי פשוטה לא יצא ממנו כלום. זה עוד אתר שפנו אלי או בשביל סטוצים או כאלו שאפילו לא ראו לחזור אחרי שיחה פעם אחת או לחילופין התאדו אחרי ששלחתי תמונה. וכן אני לא מאלו ששמות תמונה באתר (היו כמובן ה"נחמדים" ששפטו אותי שאיך העזתי לא לשים תמונה)
לצפיה ב-'טוב, זה לא שאני הצלחתי שם '
טוב, זה לא שאני הצלחתי שם
08/09/2017 | 18:13
1
74
בהצלחה לך.
לצפיה ב-'תודה שיהיה לכולנו'
תודה שיהיה לכולנו
08/09/2017 | 18:22
18
לצפיה ב-'מה הסרט שראית לאחרונה? ומה'
מה הסרט שראית לאחרונה? ומה
08/09/2017 | 02:16
1
82
אהבת בו?

מהו הספר שקראת לאחרונה? ומה היית משנה בו?

איפה טיילת בשטח בפעם האחרונה? ועם מי?

ומה הרהיט האחרון שבנית? ולמה?

אם בא לך לענות...

לצפיה ב-'הסרט היה'
הסרט היה
08/09/2017 | 12:08
76
'להתראות גרמניה' ואהבתי בעיקר את הצילום בו והסרקזם העדין של ההתעסקות בשואה.

לגבי הספר 'זה היה אדם' של ג'פרי ארצ'ר. הייתי משנה את הפרק על את הדמוית.

בניתי שולחן ממסגרת חלון ישנה ועכשיו אני בעיצומו של שיפוץ כיסא ישן.... למה?  בעיקר כי אני ניהנת מזה, את השולחן נתתי לאחי שהיה צריך אותו.

כיף לענות 
לצפיה ב-'הכרות שלא בעלת אופי סטוציונרי במגזר החילוני ??'
הכרות שלא בעלת אופי סטוציונרי במגזר החילוני ??
14/09/2017 | 18:14
1
58
הצחקת אותי...

לצפיה ב-'כן!'
כן!
15/09/2017 | 17:55
26
כן!!! הבלתי ייאומן וכלל עולמו! הכרות לא בעלת אופי סטוציונרית! ועוד במגזר החילוני! אם בא לך להעביר חיים שלמים בסטוצים אשריך ותהנה מגברת הכרטיס אשראי שתתלה עליך.
אני לא כזו. אני לא מחפשת להיות כרטיס אשראי של אף גבר. ועוד הרבה פחות מזה להתלות עליו.

לצפיה ב-'שלחתי הודעה. אולי :) '
שלחתי הודעה. אולי :)
15/09/2017 | 02:38
23
לצפיה ב-'לא ציינת את הסטטוס שלך'
לא ציינת את הסטטוס שלך
20/09/2017 | 08:07
1
26
רווקה / גרושה / אלמנה ? (ובעיקר האם יש או אין ילדים)
לצפיה ב-'צודק. רווקה.'
צודק. רווקה.
21/09/2017 | 13:19
7
לצפיה ב-'הייתם מוכנים להתחתן בשידוך?'
הייתם מוכנים להתחתן בשידוך?
07/09/2017 | 00:35
5
106
שתיים שלוש פגישות בציבור ולהחליט על חתונה?

מה הייתם בודקים בפגישות האלה? איזה שאלות הייתם שואלים... או שאולי זה בכלל עניין של הרגשה?
מה דעתכם?

לצפיה ב-'שאלה מעולה בעיני'
שאלה מעולה בעיני
07/09/2017 | 13:39
2
68
חשבתי עליה לא פעם, ולמען האמת, היה לי קשה להגיע לתשובה אחת החלטית.
שידוך מסיר מהאד הרבה אחריות. לא צריך לחשוב הרבה, לא צריך המון להתלבט, לא צריך לעבור מסלול של דייטים מפרכים. זה מה יש, וזהו.
מצד שני, אין באמת תחליף לרצון חופשי ובחירה חופשית. אין כמו הזכות לבחור בעצמך עם מי להתחתן ויותר חשוב מזה, עם מי לא. 
מצד שלישי, בחירה חופשית? כמה אנחנו באמת כבר משתמשים בזכות הבחירה החופשית? לא חסרים אנשים שמחליטים להתחתן מתוך תחושה של אין ברירה, או הגבלה, אפילו שאף אחד לא משדך אותם, הם עדיין מרגישים שזה מה יש.
מצד רביעי, למה להרוס את הרומנטיקה?
מצד חמישי, הרומנטיקה נהרסת בסוף בכל מקרה. 
יכולתי להמשיך עם זה עוד הרבה....
שורה תחתונה, אם הייתי חיה בחברה שבה להתחתן בשידוך היה דבר מקובל, נפוץ, או הדרך העיקרית להתחתן, אולי היו לי דעות יותר מוצקות, לכאן או לשם (ממש ממש נגד או ממש ממש בעד). אבל ככה, החברה החופשית קצת הרסה אותי מהבחינה הזו של דעה מוצקה על הנושא הזה. 

לצפיה ב-'החלק השני של השאלה'
החלק השני של השאלה
08/09/2017 | 02:08
1
42
היה יותר חשוב עבורי. ניסחתי מחדש בהודעה חדשה. מוזמנת לשתף במחשבות שלך :)
לצפיה ב-'את מתכוונת לאיזה שאלות היינו שואלים'
את מתכוונת לאיזה שאלות היינו שואלים
11/09/2017 | 10:32
18
את המיועד\ת? או את ההורים שלו\ה? 
אני חושבת שזה לא כל כך שונה מדייט רגיל, שבו יושבים, משוחחים, ומנסים להבין מי האדם שנמצא בצד השני.
אולי הדבר הראשון שהייתי שואלת זה "מה דעתך על להתחתן בשידוך?" ובשלב יותר מאוחר, אחרי שמכירים קצת יותר אולי "מה דעתך עליי?" כי זה באמת מעניין לשמוע איך הצד השני תופס את זה. 
אבל מעבר לכל הדברים האלה, היה מעניין אותי לשמוע איך הצד השני רואה את החיים המשותפים והעתיד האישי,  מה השאיפות שלו\ה בחיים, מה הערכים שחשובים לו\ה, מה הציפיות שלו\ה מכל התהליך הזה, מי האנשים שחשובים לו\לה בחייו\ה ואיך הוא מדבר עליהם (בעיקר משפחה). זה לא שונה מתהליך הכרות ארוך יותר ולא מכוון בעיני, פשוט יותר מתומצת אולי. 
לצפיה ב-'אפשר פריש בתנאי?'
אפשר פריש בתנאי?
11/09/2017 | 08:52
23
(לכל התוהים זה מושג מרמי קלפים)

שתהיה אפשרות לשתיים שלוש פגישות יותר מאלו שמציבים השדכנים. אל תשכחו שתרבות השידוכים קיימת בחברה שהיא לרוב הרבה יותר סגורה מזו החילונית.
לצפיה ב-'אני מוכן להתחתן רק בשידוך. בכל מקרה בעדיפות עליונה.'
אני מוכן להתחתן רק בשידוך. בכל מקרה בעדיפות עליונה.
14/09/2017 | 18:08
18
1. אחרי שניסיתי ובדקתי וחקרתי ושוב ניסיתי אין ספור פעמים את כל השיטות הקיימות כמעט של העולם החילוני וגיליתי רוב הזמן אשפה מסוגים שונים...
אני מודה שאולי השיטות העתיקות של אבותינו ואבות אבותינו טובים יותר מכל דבר אחר וממשיכים להוכיח את עצמם עם כל יחסי הציבור הגרועים שמנסים לעשות להם בימנו...
2. בהחלט אפשר לדעת אם זה בכלל זה ואם זה בכיוון אחרי 2 או 3 פגישות אולי קצת יותר אבל לא הרבה יותר...

3. בודקים משיכה, בודקים תקשורת, בודקים מטרות משותפות, כיוון משותף,
, תפיסת עולם דומה , אבל יותר מכל המנטאליות, תחושות בטן, לצפות בדברים הקטנים . בתגובות לכל מיני מצבים.. הפרטים הקטנים והבלתי נחשבים הם הם אלה שחושפים את כל הסודות...

4.  אם יש משהו שלמדתי בכל חיי בנושאים אלה שפחות חשוב שיהיה התאמה בהשקפת העולם בדיוק בדיוק. כי דיעות אפשר לשנות ויכולות להשתנות, אבל אופי. אישיות, מה שקרוי ביהדות - מידות... זה לא ישתנה לעולם. כמעט.
ועל זה צריך לשים את הלב.

שורה תחתונה: חוץ ממשיכה או מה שקרוי נשיאת חן שבלי זה אין מה להמשיך פגישה יותר מחצי דקה...
כל השאר יש להפעיל קודם כל את השכל...
ורק אחר כך את הרגש..

אם השכל אומר לא - הרגש לא רלוונטי לעוף משם מייד
אם השכל אומר כן , כעת אפשר לתת שחרור לרגש.
וגם זה בזהירות רבה ובמידה מפוקחת..
לשחרר את הברקס לגמרי...? רק אחרי שמתחתנים..

(-:

לקח לי כמעט חיים שלמים להבין איך עושים את זה נכון..

ועוד לא מאוחר ליישם
(-:
לצפיה ב-'צעדים ראשונים'
צעדים ראשונים
07/09/2017 | 22:37
66
מרגיש קצת מוזר, קצת מרוגש. מתחיל את דרכי בפורום. מחפש נפש סבלנית, לעזרה, תמיכה, חיבוק
לצפיה ב-' מחכים לכם בפורום אהבה ורומנטיקה '
מחכים לכם בפורום אהבה ורומנטיקה
07/09/2017 | 11:36
20

המקום לכתוב, לרגש ולהתרגש, להביע את תחושותיכם, לשתף להתייעץ לגבי אהבה ורומנטיקה על כל גווניה 

היכנסו עכשיו לפורום אהבה ורומנטיקה 

לצפיה ב-'לכבוד השנה החדשה'
לכבוד השנה החדשה
03/09/2017 | 13:05
4
84
ברכו את עצמכם בסגנון שלכם ועיזרו כך לאחרים להכיר אתכם קצת יותר טוב ואת מי שאתם מחפשים. לקהל מסוג טרולים וכינויים פיקטיביים אחרים מוצע לחילופין להציע שם חדש לפורום, שהרי רוב הביקורת שלכם מופנית לכמה עלובים כולם חוץ ממכם בקהל כאן.

דוגמאות למתקשים וויאגרה למתרככים:

מאחל לעצמי שנה של בריאות  ללא פציעות ספורט ועושר, עם יותר אושר עם המשפוחה והחברים.  שלא אאבד בכביסה גרבים ובגדים אהובים וגם שהמכונה האמינה והקשישה תזכה לחיות עד מאה ועשרים.

מה נאחל לפורום שיש בו מהכל?

תומכים, גולדיגריות, פמיניזם ומניין קבוע של משמר הטרול.
שמות חדשים:

פורום הפריה חיצונית לטרולים  (%%$$ שכל וירטואלים על למה כולם קמצנים וכולן זונות שמקדמים מאוד את המרירים במציאת זוגיות!)

הטוב הרעה והמלצר: מי יפסיד וישלוף את הארנק ראשון? ויכוח אבולוציוני מהותי מתמשך ונמרח מימי השלטון העותמני.

(מכו)ער/ת? קהל רב של משכילים, מנומסים ואנשים טובים דורש בכח ואלימות הצעת חוק שתחייב יפים ויפות שטוחי מראה ושכל אך רבי מחוזרים להשיב למחזרים הנדחים פידבק עם סיבת הדחיה:
כיעור או ניכור. הצטרפו לפורום לשם תמיכה.

לצפיה ב-'כבר דצמבר? '
כבר דצמבר?
03/09/2017 | 19:44
2
14
לצפיה ב-'מדובר על השנה העברית'
מדובר על השנה העברית
04/09/2017 | 11:11
1
35
ללועזית יש זמן. 
לצפיה ב-'הבנתי '
הבנתי
04/09/2017 | 19:16
32
ועדיין, לא מחשיב את העברית.
לצפיה ב-'בנג'ה.....'
בנג'ה.....
07/09/2017 | 10:43
21
לא ממש הסנתי את כל ההודעה שלך...
מה היית מאחל לעצמך לשנה החדשה?
לצפיה ב-'היי בנות, שאלה לי אליכן'
היי בנות, שאלה לי אליכן
01/09/2017 | 16:58
12
216
האם כולכן חסרות נימוס?
לאחר מספר שיחות שניהלתי, ישנה תופעת היעלמות והתאדות. ללא "שלום" ללא "לא מתאים" פשוט מפסיקות לתקשר (לא משנה באיזו צורה). מעטות מאוד הן חמודות ומנומסות אמרו שלא מתאים.
אמנם חנון ממוצע, אני חושב שאני לא דוחה (אשמח אם תתקנו אותי שאבין יותר), טיפה נימוס יכול לעשות הבדל גדול.
לצפיה ב-'סליחה על ההכללה, ברור שלא כולכן כאלו'
סליחה על ההכללה, ברור שלא כולכן כאלו
01/09/2017 | 17:42
41
לצפיה ב-'קודם כל'
קודם כל
01/09/2017 | 22:57
4
134
אני בחורה.
דבר שני, זה קורה לי גם. אבל אני לא כותבת הודעות שמאשימות את כל המין הגברי בכללותו, בניגוד אליך.
דבר שלישי, אני מבינה שאתה מרגיש נעלב ומתוסכל מזה, אבל בכל זאת תשתדל להימנע מלכתוב הודעות שמתחילות בהכללות כאלה.
זה חלק חשוב בדבר שנקרא פרופורציות בחיים ולא לצבוע את הכל בשחור,כי זה לא בריא נפשית לצבוע את הכל בשחור בחיים לאבד פרופורציות. לכן זו בחירה שלך עד כמה להעלב מזה, אם בכלל. 
ודבר רביעי ואחרון, הסיבה שזה קורה זה לא אתה. זה הן. מפני שהמין האנושי הוא עצלן, והרבה אנשים חושבים שאם הם רק קצת מדברים עם מישהו, הם לא חייבים לו יותר שום דבר, גם לא הסברים ואפילו לא שורה שאומרת "זה לא מתאים, סורי"- אם לא בא להם להמשיך לדבר איתו. 
הסיבה שהרבה נשים לא יגידו לך מפורשות "זה לא מתאים, סורי", זה כי הן לא מכירות אותך (וגם לא מתכוונות להכיר מסתבר) - ויש להן חשש שתהיה כמו הרבה גברים שהם נודניקים וגם אם אומרים להם מפורשות "לא" הם ממשיכים לנג'ס ולנסות לשכנע, וזה פשוט מעיק.
אז הן נעלמות כדי לא לפתוח את האופציה לזה שתנדנד להן. הן כאמור לא יודעות איך תתנהג, רק לא רוצות לקחת צ'אנס.
אני דווקא כן בעד נימוס, אבל לא תמיד יש לי כוח להיות מנומסת וזו האמת. 
זה גוזל משאבים נפשיים השיחות האלה. אחרי כמה פעמים שנעלמו לי, הבנתי שזו אופציה מקובלת. 
אני מתמודדת עם ההשלכות.
כדאי שגם אתה.

לצפיה ב-'צודקת'
צודקת
01/09/2017 | 23:06
1
82
התנצלתי על ההכללה, הבנתי ואני יודע שלא כולכן כאלו.
אני חושב שעם טיפה נימוס יכולנו לחיות במקום טוב יותר.
אותי לימדו שכשאני נכנס למקום כלשהו, להכריז "שלום" גם אם איני מכיר שם אף אחד. זה לא מזיק.
לכתוב משפט אחד "לא מתאים" לא גוזל כלום. אח"כ אם יש הטרדות בהחלט מסכים על חסימות והעלמויות.

אתן המין ה"חלש", מחוזרות תמיד וקל לכן למצוא תחליפים, אולי בגלל זה רובנו הגברים (לא כולם) מנדנדים ומנסים שוב ושוב את מזלם. כנראה שאני מהבודדים שאם אומרים לי לא, אני ממשיך הלאה (אבל שיגידו)
לצפיה ב-'נימוס הוא לא יותר מהרצון שלך'
נימוס הוא לא יותר מהרצון שלך
01/09/2017 | 23:42
84
לכפות את עצמך על אחרים.
אתה רוצה שאחרים יתנהגו כמו שאתה רוצה. לא יותר לא פחות מזה. 
זה לא יקרה. לכן כדאי להתרגל לזה. 
גברים מנדנדים כי זה באבולוציה שלהם. ככה הטבע שלהם התפתח. האטרקטיבים ביותר לא צריכים לנדנד, כולן מתנפלות עליהם גם ככה.הבינוניים ומטה, הדרך היחידה שלהם לקבל איזשהו סיכוי להזריע , יהיה רק דרך ההתמדה וחוסר הוויתור. לרוב, זה יוצר את התגובה ההפוכה מהרצוי. אבל עדיין מכניזם ביולוגי פרמטיבי, כמו הרבה דברים אחרים. 
לצפיה ב-'שני ציטוטים שלך, לתשומת ליבך...'
שני ציטוטים שלך, לתשומת ליבך...
02/09/2017 | 20:44
1
84
- "אני לא כותבת הודעות שמאשימות את כל המין הגברי בכללותו" (בתגובה הראשונה)
- "גברים מנדנדים כי זה באבולוציה שלהם" (בתגובה השניה)

אכן. לא כותבת הודעות שמאשימות את כל המין הגברי.
(ולא נתעכב על העילגות)
לצפיה ב-'חותכוש'
חותכוש
03/09/2017 | 05:12
68
למען האמת, תמיד נראית לי יצור די אינטיליגנטי. באמת.
וגם אחד שעונה לעניין.
אבל כנראה שגם אני טועה לפעמים.
אין לי כוח להתכסח עם אנשים היום, באמת שלא, אבל אני יכולה להגיד שאפילו כשאתה מדבר  מהתחת, כמו שאומרים הצרפתים, אתה עדיין  לגמרי עושה לי את זה 
לצפיה ב-'נימוס'
נימוס
02/09/2017 | 13:37
65
האמת שזהו תגובה גם לך, אורחוזהו, וגם ל-annabella.

אורחוזהו, אם היית מודע לבטן המלאה שלי עליכם הגברים שאני מנסה להתחיל איתם, וזה נגמר עוד הרבה לפני שזה מתחיל עם שליחת התמונה שלי אל אותו גבר. זה נגמר בלי לומר 'שלום', בלי לומר 'תשמעי לא מתאים', בלי לומר 'את לא מה אני מחפש' או אתה יודע מה אפילו בלי 'את מכוערת בשבילי'.
אני מסכימה איתך, שלא תבין אותי לא נכון. אני אפילו מאד מסכימה איתך. כן יש, ואולי אפילו המינימום ההכרחי, לפגין ניסוס מינימלי של לומר לא מתאים. אבל קח בחשבון שחוסר הנימוס הזה הוא גם נחלתכם.

annabella הוא לא צבע הכל בשחור אלא העלה משהו שמפריע לו, זה גם לא מוציא אותו מפרופורציה. זה אבל דפוס שככל הנראה חזר על עצמו, ובתור אחת שחוותה את החוסר נימוס הזה אני מבינה לליבו, והוא כן מצא לנכון להעלות את זה כאן; לא נעים לקרוא שזה קיים אבל אני לא מבינה למה זה הפריע לך כ"כ?
לצפיה ב-'עוד פעם תביעות העלבון האלה'
עוד פעם תביעות העלבון האלה
02/09/2017 | 20:35
3
79
חשבת שאולי זה מנסיון כי כשהן אומרות שזה לא זה אז מתחילים לחפור להן ולשאול למה ולבקש עוד צ'אנס? 
אתה מבזבז אנרגיות על פארש. במקום להתרכז בעלבון אולי תתרכז בלמה זה קורה לך כל כך הרבה ואיפה אתה תורם לזה שכל כך הרבה בחורות מוותרות עליך ככה. ותגיד, מדובר גם על בחורות שפגשת במציאות? כי אם לא - אז אתה בכלל דרמה קווין. למרות שתכלס - גם במציאות, לא חייבים להוציא הודעה רשמית. כשזה לא הולך לשומקום זה לא הולך לשומקום. ככה שאני גם מתאר לעצמי שהן לא נעלמו באיזה שיא הכיף ושהרגשת 'וואו, זה זה' או שהיה איזה חיבור עם פוטנציאל, אבל יש מצב שאתה מאלה שמתכחשים למציאות או פשוט טומנים את הראש בחול ורואים רק מה שבא להם לראות. 

וטיפה נימוס יכול לעשות הבדל גדול? על איזה הבדל גדול אתה מדבר? שלא תכעס עליהן? שלא תעלב? תתקדם אבאלה.
לצפיה ב-'כל הכבוד לך, אתה ממש בבון ישראלי מצטיין'
כל הכבוד לך, אתה ממש בבון ישראלי מצטיין
02/09/2017 | 20:57
75
"תתקדעעם  אבאעעלעע"... אוגעע בוגעעע....

נו, ואם זה לא הבדל גדול? אז מגיע לו שינבחו עליו עם פה מלא קליפות גרעינים?
נגיד שזה רק הבדל קטן. אין לו זכות לציין את זה ולרצות לתקן את זה?
לצפיה ב-'בגדול '
בגדול
04/09/2017 | 17:50
1
56
אני מסכימה איתך. אבל יש אנשים רגישים יותר, שזה חשוב להם......
מה לעשות?
תכלס נימוס או לא נימוס משאיר את המצב כמו שהוא......:)
לצפיה ב-'תראי'
תראי
05/09/2017 | 12:53
36
בקצרה - מבין שזה חשוב להם. אבל לדעתי שקט נפשי יותר חשוב מזה. וככל שהוא ייקח דברים יותר בפרופורציה - יהיה לו יותר קל להתמודד במצבים כאלה. כי בסופו של דבר - הוא זה שסובל מזה. לא אף אחד אחר.

וקצת יותר בפירוט - זה ברור שלא רק שיש אנשים רגישים יותר, אלא שגם מי שפחות רגיש, עדיין בנקודות מסוימות רגיש לדבר כזה או אחר.
הבעיה מתחילה כשאנשים נתקעים על עקרונות ורגישויות בלי לחשוב על זה. נעלבים וזהו.
אם ניקח את המקרה הספציפי, זה נראה שהבחור אפילו לא חשב על סיבה אפשרית להתנהגות כזאת. הרי אם מישהו היה כותב פה פוסט נעלב (ונדמה לי שהיו אפילו כאלה כאן) על חוסר הנימוס של בחורות באתרי היכרויות שלא עונות  להודעות, לא נראה לך שהוא היה מקבל תגובות בסגנון של 'אתה יודע כמה הודעות אנחנו מקבלות? אי אפשר לענות להכל'. 
כמו שכתבתי, מההודעה שלו נראה שמדובר בכלל רק על התכתבות וירטואלית. אולי זו גם סיבה שהן לא רואות בכמה חילופי הודעות סיבה מספיק טובה לצאת בהודעה רשמית שזה לא זה?
מעבר לזה, יש לא מעט רגישים שהרגישות גורמת להם לתפיסת מציאות שגויה. מרוב הרגישות שלהם הם חושבים שכמה חילופי הודעות וירטואליות זה כבר מבוא לקשר רציני ומחייב, גם אם התוכן היה ריקני ושטחי ולא באמת היה שם איזה חיבור לכתוב עליו הביתה. לכן הם נפגעים מזה שאחרי כמה הודעות בפרטי כאן חייבים להם משהו ושזה לא מנומס להעלם.
וזה בלי לדבר על הדבר שהסכמנו עליו. הם לא חושבים לרגע לאן הדרישה שלהם מקדמת אותם או את הקשר. אם בתוך מערכת יחסים כשכבר באמת יש חיבור ופתאום מגלים שהאדם לא מנומס, אז כן יש מקום לדבר על זה. אז זה כן חשוב. כי שינוי ההתנהגות או תיאום ציפיות יוביל לקשר יותר טוב ויוריד את מפלס המתח.
אבל כשמדובר בלא-קשר שמבוסס על כמה הודעות וירטואליות - הם צריכים לצאת מהבועה שלהם ולחשוב 'לאן זה מקדם אותי?' 'מה באמת יעזור לי אם יודיעו לי שזה נגמר?' כי ברור שאין בזה תועלת.
לצפיה ב-'פשוט במקום'
פשוט במקום
03/09/2017 | 12:44
46
להניח שיש מחוייבות כלשהי אחרי כמה הודעות/שיחות תניח שאתה לא חייב דבר בדיוק כמו שהיא לא חייבת לך משהו. 
יהיה לך הרבה קליל לתקשר ככה לפני שאתה בונה ארמונות בדמיון.
לצפיה ב-'גבר צעיר ומבוסס מחפש בחורה לקשר+תמיכה כספית'
גבר צעיר ומבוסס מחפש בחורה לקשר+תמיכה כספית
02/09/2017 | 23:58
1
103
גבר נאה מבוסס ומסודר בן 26 מתל אביב מחפש בחורה בגילאים 18-35 לקשר כייפי קליל ומהנה עם אפשרות לתמיכה כספית גבוהה מאוד מצידי תוך שמירה על כבוד והבנה הדדית ובין השאר גם בילוי כייפי ומיוחד מכל המשתמע מכך . בחור נורמטיבי וכייפי לחלוטין שמחפש להנות ואם אפשר גם לעזור. אם נראה לך שתתאימי לי ניתן לפנות במייל הזה בלבד בצירוף תמונה וכמה מילים עלייךומשם נתקדם lior26143@gmail.com
לצפיה ב-'אנשים לא יודעים את זה'
אנשים לא יודעים את זה
03/09/2017 | 05:20
114
אבל כדאי להגיד.
זנות אינה אסורה בחוק בישראל.
שידול לזנות  לעומת זאת, היא מעשה פלילי.  עד 7 שנים מאסר. 
שידול היא מעשה המוביל אישה לעסוק בזנות, כלומר לקיים יחסי מין תמורת כסף.
שזה...מממ... די מה שאתה מציע. 

לצפיה ב-'"האישה בוחרת את הגבר שיבחר בה."'
"האישה בוחרת את הגבר שיבחר בה."
28/08/2017 | 20:50
57
211
המשך>>
לצפיה ב-'טוב אני מבין שPUMA הבחוררה היחידית פה'
טוב אני מבין שPUMA הבחוררה היחידית פה
28/08/2017 | 17:34
32
175
טוב אני מבין שPUMA הבחוררה היחידית פה
לצפיה ב-'נכון, פעם היו הרבה בחורות כאן'
נכון, פעם היו הרבה בחורות כאן
28/08/2017 | 19:54
2
135
אבל אולי בעתיד יגיעו חדשות, או שקודמות יחזרו. 
לצפיה ב-'רווק בן 35'
רווק בן 35
28/08/2017 | 22:42
1
116
סיפור אמיתי
לצפיה ב-'בסדר, זה לא פשע להיות רווק'
בסדר, זה לא פשע להיות רווק
29/08/2017 | 10:31
75
אין טעם לבכות על זה- או שמשנים, או שנשארים. זו הגישה שלי, כי גם אני שם. 
לצפיה ב-'יחידה*'
יחידה*
30/08/2017 | 00:23
71
עברית בסיסית, למען השם
לצפיה ב-'מצבך'
מצבך
30/08/2017 | 18:01
80
קשה ביותר במציאות אם אתה סופר את הבנות שיש כאן......
לצפיה ב-'א'
א
30/08/2017 | 20:09
16
לצפיה ב-'איפההההה אתה?'
איפההההה אתה?
31/08/2017 | 13:57
62
יש עוד בת!
תמרע .א
נא התיחסותך...
לצפיה ב-'הייתי פה קצת'
הייתי פה קצת
31/08/2017 | 14:18
24
72
ופעם קצת יותר
עד שהרגשתי אווירה עוינת ולא מעט סקסיסטית
אז נמאס לי
לצפיה ב-'"היא" מופיעה רק '
"היא" מופיעה רק
31/08/2017 | 14:35
23
62
כשאני מופיעה. 
לצפיה ב-'לא הכל פה קשור אליך'
לא הכל פה קשור אליך
31/08/2017 | 14:48
22
55
ואם את מגיבה אלי זה "את" לא "היא".

לצפיה ב-'אגב אם מישהו תהה לעצמו מה העוינות שהתכוונתי אליה '
אגב אם מישהו תהה לעצמו מה העוינות שהתכוונתי אליה
31/08/2017 | 14:49
21
18
לצפיה ב-'"חחח" איזה צחוקים...'
"חחח" איזה צחוקים...
31/08/2017 | 14:57
20
45
ועוד "מעזה"לכתוב לי במסרים.
אלק עוינות!  
או ש"את" אחד החולים או דאגרוטיפ הזקנה המרירה וגרורותיה...
קידטה!
לצפיה ב-'מסרים? לא זכור לי מהו כזה.'
מסרים? לא זכור לי מהו כזה.
31/08/2017 | 15:01
19
39
בכל מקרה סיימתי פה. תהני ובי
לצפיה ב-'כתבתי לך על גבי הפורום'
כתבתי לך על גבי הפורום
31/08/2017 | 15:23
18
44
לא להעז לשלוח לי מסרים אז את גם שקרנית נוסף להכל?!
*** לא בא לי לשים מרכאות על כל מילה נקבית. שימי את.
שלום שלום.
לצפיה ב-'אין לי שום עניין לשוחח איתך בשום צורה'
אין לי שום עניין לשוחח איתך בשום צורה
31/08/2017 | 15:25
17
38
לא במסרים וגם פה זה ממש מעיק עלי.
אז הסירי דאגה מלבך.

לצפיה ב-'זה בדיוק מה שאמרתי, צבועה חחח את'
זה בדיוק מה שאמרתי, צבועה חחח את
31/08/2017 | 15:38
16
37
מזבלת ומתבכיינת מדברת שטויות רוב הזמן, בסוף מעיקה באמת ומציקה במסרים! חצופה משועממת ו- שקרנית!
יאללה עופי....
ותגידי תודה שקיבלת מענה ממני.
לצפיה ב-'וואי. מתי הצפתי אותך במסרים??'
וואי. מתי הצפתי אותך במסרים??
31/08/2017 | 15:48
15
35
אני מזכירה לך שאת זו שהתחילה להגיב לי פה.
אני מבקשת ממך להפסיק להגיב אלי פה ובכל פורום אחר.
תודה
לצפיה ב-'לא אמרתי שהצפת '
לא אמרתי שהצפת
31/08/2017 | 16:03
14
37
אני לא שקרנית כמוך. אבל עצם העובדה שהכחשת, עצם העובדה שהיה לך את החוצפה לכתוב לי במסרים ואחר כך להתבכיין פה- עושה אותך יותר מטומטמת ממה שחשבתי שאת, וזה די קשה להגיע לרמה הזו.
אני אגיב מה 'בא לי מתי שבא לי, מובן לך?
יאללה זוזי....דפוקו נט. אין לי כח אל "כמוך"....

לצפיה ב-'מה הכחשתי?? אני לא יודעת באיזה פנטזיות את חיה'
מה הכחשתי?? אני לא יודעת באיזה פנטזיות את חיה
31/08/2017 | 16:06
13
36
אבל אני באמת שואלת בתמימות - כתבתי לך פעם במסרים?
אני לא זוכרת. גם חיפשתי במסרים אצלי ולא מצאתי.
מה אני מפספסת פה?
לצפיה ב-'שקרנית עלובה! זה היה לא מזמן'
שקרנית עלובה! זה היה לא מזמן
31/08/2017 | 16:10
12
39
ואת התמימות שלך תשמרי לאחרים. עכשיו זוזי... טיפשות ושקרים מכעיסים אותי ובך יש את שניהם.
יא מזיינת שכל עלוקתית.
לצפיה ב-' טוב מותק.'
טוב מותק.
31/08/2017 | 16:19
1
34
אני באמת לא חושבת ששלחתי לך אי פעם משהו במסרים.
ובלי קשר אין לי מושג מה את רוצה ממני.
בכל אופן אני מאחלת לך הרבה הצלחה ובריאות נפשית.
תודה ובי
לצפיה ב-'שקרן עלוב שאובססיבי אלי מהסוג'
שקרן עלוב שאובססיבי אלי מהסוג
31/08/2017 | 16:33
39
הלא רצוי והנחות.
יש מצב שאפרסם אחד מהמסרים שכתבת לי, רק כדי שכולם יראו את השקרים והגועל- אפילו במקום העלוב הזה שאתה מייצג ב"כבוד" בשלל הניקים שהם חייך הוירטולים, והיחידים בעצם.
לצפיה ב-''
31/08/2017 | 16:19
9
10
לצפיה ב-'מה שכן יש פה מקוריות ויצירתיות בעלבונות וזה בהחלט ראוילהערכה'
מה שכן יש פה מקוריות ויצירתיות בעלבונות וזה בהחלט ראוילהערכה
31/08/2017 | 16:23
8
15
לצפיה ב-'תכל'ס נכון'
תכל'ס נכון
31/08/2017 | 16:25
6
38
אגב לילה, אפשר לשאול אותך שאלה אישית?
לצפיה ב-'כן. אבל לא בטוח שתהיה תשובה'
כן. אבל לא בטוח שתהיה תשובה
31/08/2017 | 16:32
5
11
לצפיה ב-''
31/08/2017 | 16:35
1
8
לצפיה ב-'בשביל אחת שכל הזמן אומרת לכולם לזוז'
בשביל אחת שכל הזמן אומרת לכולם לזוז
31/08/2017 | 16:40
40
את בהחלט יודעת להידבק בכוח למי שלא מעוניין בך

לא נראה לך קצת משונה?
לצפיה ב-'לא נורא זה לא שאני מפסיד מזה כסף או משהו'
לא נורא זה לא שאני מפסיד מזה כסף או משהו
31/08/2017 | 16:43
2
37
יש לך ציצים יפים?
(בלי ציניות, בלי כלום, סקרנות נטו - ואם תגידי כן, אני אאמין לך אמונה מלאה בלי שום הערות ושום כלום, נשבע)
לצפיה ב-'לא רק שאלה אישית גם חצופה'
לא רק שאלה אישית גם חצופה
31/08/2017 | 16:47
1
38
והתשובה היא שזה לא עניינך
לצפיה ב-'נו באמת, לילה... את יודעת שזה לא נכון'
נו באמת, לילה... את יודעת שזה לא נכון
31/08/2017 | 16:58
31
קודם כל, לא התכוונתי להתחצף אלייך ואין לי ספק שאת מודעת לזה
אני מכבד אותך לחלוטין ואת הנשיות שלך(כמו שאני מכבד כל אישה שמכבדת את עצמה ואת הנשיות שלה - אין דבר מעורר השראה יותר מאישה כזו)
גם אם מבחינת חוש הומור יצא שאת קצת יבשה
(אבל יש מצב שזה רק יצא ככה וזה לא באמת מי שאת)

אילו היו רואים אותך כאן, ואילו השם האמיתי שלך היה מופיע - את היית צודקת וזה היה שיא החוצפה
אבל את אנונימית לחלוטין. את כינוי. ולכן זה מאפשר את המצב הפרדוקסלי הזה של אינטימיות אנונימית שיש רק באינטרנט
לדעתי זאת ההזדמנות שלך לחשוב מחוץ לקופסה ולעוף על עצמך
(אלא אם כן כמובן הציצים שלך לא באמת יפים ולא נעים לך לשקר, שאת זה אני לגמרי מבין ומבטיח ל- אם זה אכן המצב.
ואגב, גם אם זה המצב זה לא מוריד במילימטר מהכבוד שאת והנשיות המקסימה שלך ראויות לו
זה לא שלכל הגברים יש בולבול יפה, נכון?
בתור מי ששירת בצבא הכיבוש הישראלי והיה לו העונג המאוד מפוקפק להשתמש במקלחות משותפות עם עוד כמה עשרות חיילים אחרים, המראות המזעזעים שראיתי יכולים להעיד על כך נאמנה)
לצפיה ב-'"חחח"'
"חחח"
31/08/2017 | 16:28
36
Omg
לצפיה ב-' רשימת הדברים שאני יכול להציע בתור גבר:'
רשימת הדברים שאני יכול להציע בתור גבר:
27/08/2017 | 04:26
2
177
אישיות יוצאת דופן
שרירים שלא היו מביישים את שליחות קטלנית
קרס שלא מביישת את קלינט איסטווד כשהוא משתכר לבד
עצמאות במקצוע
אהבה לטיולים וטבע בארץ ובעולם
אוהב בעלי חיים
אוהב לאכול בעלי חיים
מעוניין לבנות משפחה
מעוניין לבנות משפחת פשע
אוהב ספורט
אוהב מדיטציה

מדיטציה תהיה יום אחד ענף ספורט המנצח, יהיה זה שיקום וילך.

לצפיה ב-'הצחקתני '
הצחקתני
27/08/2017 | 17:12
28
לצפיה ב-'*כרס'
*כרס
30/08/2017 | 00:26
63
זה אמנם הרבה פחות מביך ועילג מלכתוב "יחידית"
אבל עדיין שגיאה די בסיסית
לצפיה ב-'תפיסה של הזוגיות והרומנטיקה'
תפיסה של הזוגיות והרומנטיקה
27/08/2017 | 19:19
4
93
האם אתם רואים בני-זוג או בנות-זוג יותר כשותפים או כיריבים? מתי הטקטיקה יותר יעילה? רוב הנשואים משדרים לי שאני צריך לבוא עם גישה מלחמית, כשהגישה המשתפת היא סוג של מסווה, "כדי להיות נחמד" ואין מאחוריה כוונות אותנטיות. 
לצפיה ב-'האהבה נגמרת כשמתחתנים...'
האהבה נגמרת כשמתחתנים...
28/08/2017 | 08:12
3
66
יש שיגידו שהיא מעולם לא הייתה קיימת.

לצפיה ב-'צר לי, אני לא מסכים'
צר לי, אני לא מסכים
28/08/2017 | 14:25
2
52
אם מה שאתה אומר נכון, איש לא היה מתחתן לעולם.  אגב, אתה מדבר מנסיון? 
לצפיה ב-'לא מניסיון שלי אלא של אחרים.'
לא מניסיון שלי אלא של אחרים.
28/08/2017 | 15:28
1
59
מה היה הנתון על אחוז המתגרשים משנה לשנה?

האם גם נישואים פתוחים נחשבים נשואים? לא נראה לי...

לצפיה ב-'איך הולכת הבדיחה הזו מאתר כלשהו:'
איך הולכת הבדיחה הזו מאתר כלשהו:
28/08/2017 | 15:31
61
"אב בא לבנו בערב החתונה ואומר לו: "מזל טוב בני , אני מבטיח שבעתיד תראה את היום הזה כיום המאושר בחייך ...." עונה הבן בפליאה: "אבל אני מתחתן רק מחר ." משיב האב: "אני יודע, לזה בדיוק אני מתכוון .""

לצפיה ב-'אני פשוט ידעתי!'
אני פשוט ידעתי!
27/08/2017 | 14:06
1
145
שנתן גושן שווה מלא מבחינה מוסיקלית............
והשיר הזה שכבר שמתי אותו כאן לפני המון זמן, התפרסם בענק בעולם, מבחינתי כצפוי. חחחח
https://www.youtube.com/watch?v=Jwux_c8cIQ8

אז שאפו כפרוש! מגיע לך חופשי..........
לצפיה ב-'קבלו'
קבלו
30/08/2017 | 19:46
26
שיר ערב.................
לצפיה ב-'מעוניין להכיר'
מעוניין להכיר
26/08/2017 | 18:46
115
אם את פנויה ומעוניינת במשפחתיות את מוזמנת לפנות.
אני גבר דו נאה בן 50 יציב כלכלית ממרכז הארץ,מעוניין להכיר אשה (דו מינית) לקשר שוביל ליצירת תא משפחתי חם ואוהב במשותף.
מזמין אותך לצעוד איתי לדרך משותפת .
ניתן לפנות המייל: gold22@walla.com
לצפיה ב-'איפה לעזאזל '
איפה לעזאזל
24/08/2017 | 09:12
24
222
המנהל?!
אני רוצה להתלונן על משהו..................
לצפיה ב-'מנצלשת את עצמי....'
מנצלשת את עצמי....
24/08/2017 | 09:44
23
166
3 דברים שטותיים או לא שמביאים לכם את הסעיף......
?

לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
24/08/2017 | 16:25
2
106
1. אנשים שיורקים בציבור (הייתי פעם אחד מהם, מודה). 
2. אנשים שמקללים בלי הפסקה, כאילו זה הדיבר ה-11. אפשר פה ושם, אבל כל 10 מילים זה מוגזם. 
3. אנשים שכועסים שמתקנים להם שגיאה בדיבור או בכתב. אגב, אני משתדל שלא לתקן על כל פסיק. 
לצפיה ב-'אוקיי.......:)'
אוקיי.......:)
27/08/2017 | 14:01
1
26
1. מזעזע באמת.....
לצפיה ב-'נכון'
נכון
27/08/2017 | 15:36
18
בשלב זה, עדיין לא פגשתי אנשים שהם תשלובת של יותר מאחד מהסעיפים. אבל, מי יודע, ב-84 השנים שנותרו לי אולי אפגוש. צריך להמשיך ולהאמין... 
לצפיה ב-'תשובה.'
תשובה.
24/08/2017 | 17:29
11
81
1. את.
2. את.
3. את.

כ"כ שטותי...

לצפיה ב-'חובה לקרוא, תשובה גאונית!'
חובה לקרוא, תשובה גאונית!
27/08/2017 | 14:00
10
39
NOT
פשוט כי חמודי-  אתה עלול בתשובה הזו להעלות לי את אחד הסעיפים.......
חשבת על הסיכונים שבדבר? 
לצפיה ב-'רק על אנוכי חשבתי, כרגיל...'
רק על אנוכי חשבתי, כרגיל...
27/08/2017 | 14:17
9
42
אבל קבלי רוק טוב במתנה.

לצפיה ב-''
27/08/2017 | 14:46
8
16
טנקס אבל זה לא לטעמי ממש............:)
לצפיה ב-'זה בסדר זה בעיקר בשבילי...'
זה בסדר זה בעיקר בשבילי...
27/08/2017 | 14:47
7
7
לצפיה ב-'סליחה?'
סליחה?
27/08/2017 | 15:06
6
27
חחח זה מוקדש לי ולא תוכל לקחת חזרה...
אבל אני שמחה שאתה לפחות נהנה מזה. סתם ניסיתי לכוון אותך להקדשות
עבורי לפעם הבאה.......
לצפיה ב-'סלחתי...'
סלחתי...
28/08/2017 | 15:36
5
22
עוד מעט יום כיפור צריך לדעת לסלוח... זה אלוהי!

לצפיה ב-'תודה כפרוש :)'
תודה כפרוש :)
30/08/2017 | 18:06
4
8
צריך לדעת לסלוח מתוך הבנה לא מתוך הגדרות...
לצפיה ב-'אבל בלי ההגדרה של "סליחה" איך תדעי מה זו סליחה?'
אבל בלי ההגדרה של "סליחה" איך תדעי מה זו סליחה?
30/08/2017 | 18:25
3
10
תרנגולת כפרות שכמותך.

לצפיה ב-'אני'
אני
30/08/2017 | 18:29
2
7
ארגיש...חחח 
אתה לא מרגיש כשאתה טועה  או שאתה צריך לבקש סליחה ממישהו?
לגבי יום כיפור זה יום מדהים מוסרית, אלא אם אתה בתוך אנטי שחוזר אליך כמו בומרנג בסופו של יום.
תבחר ותחשוב לבד. אל תלך שולל אחרי שטיפות מח משום סוג.
לצפיה ב-'מושלם... לא טועה גם כשאני טועה.'
מושלם... לא טועה גם כשאני טועה.
30/08/2017 | 18:43
1
10
בדר"כ אם אני פוגע זה בנשים כי הן רגשניות והן לוקחות הכל לפי הרגש. (כמובן שזה לא בכוונה, אני פשוט רגיל בחברת גברים עם עקיצות).

גם כשמישהו פוגע בי זה ברור לי, אבל ככה זה בעולם ציני ומנוכר.

לצפיה ב-'חחח אתה רואה?'
חחח אתה רואה?
30/08/2017 | 19:43
10
לא סתם כתבתי מתוך הבנה, לא מתוך הגדרה......:)
זה לא רק הציניות או העקיצות......
בוא נסכים שיש יותר מידי שיט בעולם הזה, ואם כולם היו עושים חשבון נפש אמיתי 
עם עצמם עם הסביבה, אז היו המון סליחות, תיקון דרך ואולי עולם נעים יותר, פחות
כוחני ועוד כמה תכונות שיש לעולם הזה בעיקרון.....
לצפיה ב-'triggers inside /\'
triggers inside /\
25/08/2017 | 05:36
7
61
-אנשים טיפשים שלא מבינים כללי לוגיקה ו\או תחביר וקשה לדבר איתם בגלל זה
-מעשנים. מסריחים את האוויר לכולם. זה נוראי.
-אנשים שלא מודעים למקום שהם תופסים במרחב וחוסמים ~מדרכה ~מעבר ~ מדרגות ~ מדפים ~ קופה
לצפיה ב-'אם אפשר להגיב'
אם אפשר להגיב
25/08/2017 | 14:53
1
50
1. מרבית האנשים הממוצעים אינם בוגרי אוניברסיטה, כדאי להתמודד עם זה ולדבר עם כל אחד בשפתו. 
2. מוסכם, אין צורך לפרט. 
3. אין ויכוח, חוסר התחשבות טוטאלי בזולת.
לצפיה ב-'רק כשאני חייב לתקשר איתם'
רק כשאני חייב לתקשר איתם
26/08/2017 | 11:30
23
אני לא יכול לערוך את עצמי באופן קבוע בשביל שיבינו אותי. אני בסך הכל מובן.

לצפיה ב-'הלו......'
הלו......
27/08/2017 | 14:03
4
27
הסעיף הראשון- הוא יחסי אליך כמובן..:) כי אני יכולה להגיד אותו דבר, רק שהפירוש
שלי ל"אנשים טיפשים" שונה משלך.
אבל סבבה , זה מעצבן בכל מקרה אתה צודק.

לצפיה ב-'לא הבנתי בעצם..'
לא הבנתי בעצם..
27/08/2017 | 14:49
3
18
על מה ההסתייגות?
לצפיה ב-'אין הסתייגות.'
אין הסתייגות.
27/08/2017 | 15:07
2
21
סתם חשבתי לעצמי שמעניין מה זה סוג של אנשים טיפשים בעיניך,
ואם זה דומה לאיך שאני מגדירה אנשים טיפשים.....
לצפיה ב-'אני ירקתי בציבור'
אני ירקתי בציבור
28/08/2017 | 02:06
1
21
לצפיה ב-'וואלה?'
וואלה?
30/08/2017 | 18:04
14
אז אני מניחה שהציבור ירק בך בחזרה?
לצפיה ב-'הודעת הכרות'
הודעת הכרות
25/08/2017 | 02:19
115
שלום, אלון, בן 41, בחור נחמד, וטוב, מתל אביב, 
מחפש מישהי נחמדה וטובה, לצאת איתה לדייט, בתל אביב. 
בחורה בת 41, או יותר צעירה. טובה, ויפה, ונחמדה כמוני :)
תודה, בהצלחה, 
פרטים במסרים :)

לצפיה ב-'מחפש להכיר בחורה שלא מסירה שיער'
מחפש להכיר בחורה שלא מסירה שיער
24/08/2017 | 01:52
8
173
לא רק למטה, בכלל

או לפחות שואפת להיות טבעית ככל האפשר

לצפיה ב-'לדעתי'
לדעתי
24/08/2017 | 09:10
6
139
תמצא כזו בספארי...
לצפיה ב-''
24/08/2017 | 09:17
5
19
לצפיה ב-'מעניין'
מעניין
24/08/2017 | 09:41
4
99
אם באמת יש אנשים שאוהבים את זה....:)
או שזה רק תפוז ניקים.
לצפיה ב-'בזמן האחרון גדל לי זקן פרא, אז אולי אני לא הבן אדם לשאול..:)'
בזמן האחרון גדל לי זקן פרא, אז אולי אני לא הבן אדם לשאול..:)
24/08/2017 | 09:47
1
33
לצפיה ב-'מה'
מה
24/08/2017 | 12:32
65
הקשר לזקן שלך כפרוש?:)
זה י מ א *ניסיתי בעברית* 
שונאת זקנים מעבר לזיפים....אבל אני מבינה שאתה במוד אדיש אם הזקן שלך
חי חיים משלו....
לצפיה ב-'אוהב באמת'
אוהב באמת
24/08/2017 | 12:16
1
25
לצפיה ב-'תהנה....'
תהנה....
24/08/2017 | 12:33
61
איכס! 
לצפיה ב-'משהו בך באמת באמת'
משהו בך באמת באמת
24/08/2017 | 13:31
82
לא בסדר

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

סייט חקירות
חושדים בבן זוג בוגד?
תטא הילינג -רונית בנגו
טיפול בתטא הילינג

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה