לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2894728,947 עוקבים אודות עסקים

פורום הכרויות

ברוכים הבאים לפורום הכרויות במערכת הפורומים של תפוז!
זה המקום בשבילכם להכיר, להתייעץ, לייעץ, לקרוא ולכתוב כל מה שמתחשק לכם (טוב נו, כמעט הכל...).

בהצלחה! (:

אין כמעט אנשים שנושא ההיכרויות לא מעניין אותם בשלב כלשהו בחיים, ולכן הפורום יכול להיות מקום מהנה ומשגשג. אבל זה תלוי בכולנו, ובעיקר בכם הגולשים.
כדי שכולם יהנו, ישנם מספר מצומצם של חוקים שחשוב להקפיד עליהם. מי שמעוניין יכול להציץ במאמר כללי הפורום שנמצא בחלק המאמרים של הפורום, ולמי שלא - השורה התחתונה היא שמותר כאן הכל - חוץ מלפגוע בגולשים אחרים, בכל צורה שהיא.

שתהיה לכולם גלישה מהנה !

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הכרויות

ברוכים הבאים לפורום הכרויות במערכת הפורומים של תפוז!
זה המקום בשבילכם להכיר, להתייעץ, לייעץ, לקרוא ולכתוב כל מה שמתחשק לכם (טוב נו, כמעט הכל...).

בהצלחה! (:

אין כמעט אנשים שנושא ההיכרויות לא מעניין אותם בשלב כלשהו בחיים, ולכן הפורום יכול להיות מקום מהנה ומשגשג. אבל זה תלוי בכולנו, ובעיקר בכם הגולשים.
כדי שכולם יהנו, ישנם מספר מצומצם של חוקים שחשוב להקפיד עליהם. מי שמעוניין יכול להציץ במאמר כללי הפורום שנמצא בחלק המאמרים של הפורום, ולמי שלא - השורה התחתונה היא שמותר כאן הכל - חוץ מלפגוע בגולשים אחרים, בכל צורה שהיא.

שתהיה לכולם גלישה מהנה !
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
 הנהלת הפורום שומרת לעצמה את הזכות למחוק הודעות לא ראויות עפ"י ראות עיניה,
ללא דיחוי ומבלי מתן הסברים, ולחסום כל כותב שדבריו מנוגדים לחוקי הפורום.
המשך >>

לצפיה ב-'קריאה לעזרה!- מציע כסף'
קריאה לעזרה!- מציע כסף
20/02/2018 | 08:46
11
2219
היי אני בחור בן 21 ורצה הגורל ואני בתול. סך הכל בחור סבבה, גם נראה בסדר כאילו לא מכוער, אבל חסר ביטחון, מתקשה קצת באינטראקציות חברתיות. הדבר כבר ממש אוכל אותי וזה מטריף לי תשכל. ואני ממש לא רוצה ללכת לזונה, זה טיפשי. זה לא אמיתי, זה מרגיש רע וזה גם לא עוזר כי אני לא אלך כל הזמן רק לזונות, אני צריך להיות מסוגל להשיג סקס נורמאלי בחיים שלי. אני גם ברור רוצה וארצה מערכת יחסים אבל אני חושב שכרגע זה לא ממש אפשרי מבחינתי וקשה מדי, מקווה מאד מאד שמתישהו בהמשך זה יוכל להצליח. קיצור, אני מציע כסף למי שיעזור לי להשיג סקס. לא ממש יודע איך, אולי פשוט מישהו שיצא איתי למועדונים וברים ויהיה ווינגמן ויעזור לי ו/או עזרה בהתכתבויות באפליקציות הכרויות או כל דרך שהוא מסוגל לחשוב עליה למה לי אין עוד רעיונות. ניסיתי גם ללכת על אתרי הכרויות של סקס אבל גם שם נכשלתי. מישהו שירים שפשוט יעזור לי וירים אותי מהבוץ הזה למה אני לבד לא מצליח לא משנה כמה מנסה ולא משנה כמה אני מנסה לשפר את עצמי. זה לא עובד ואין לי איזה אח גדול שיעזור לי ואין לי למי לפנות. אני מדגיש-אני לא רוצה לשלם על סקס או ללכת לזונה. תקשיבו- אני יודע שזה מייל מוזר אבל אני כבר ממש נואש ואין לי עוד רעיונות. זה SOS. אין לי בעיה לדבר בטלפון או להיפגש לפני כן. אציין גם שיש לי אוטו ובית להיפגש בו(הבית שריק המון ואני יכול לרוקן אותו בקלות בכל זמן). כמובן שזה שאני לא רוצה לשלם על סקס לא אומר גם שאני לא בן אדם לארג ואם רוצים ללכת למסעדה או לאיזה מקום או ששאני צריך לשכור איזה חדר במלון- זה הכל אין לי בעיה ומהלב. כלומר זה לא בגלל הכסף שאני לא רוצה ללכת לזונה. ויש לי גם 420 שזה נחמד :). קיצור מי שעוזר לי ממש עושה מצווה ופשוט הופך לי את החיים למה הדבר הזה זה כבר כמו סלע של 100 קילו שיושב לי על הראש ובלב. מי שמוכן לעזור שיפנה אלי בפרטי. תודה!!!
לצפיה ב-'תקשיב רגע'
תקשיב רגע
20/02/2018 | 11:11
7
148
הצורה שבה אתה חושב, לא נכונה בכלל.
צא מהרעיון ההזוי הזה, אף אחד גם ככה לא יזרום איתך בו.
ואני גם מקוה בשבילך שלא יזרמו איתך בזה כי גם אם כן, זה עדיין יהיה דפוק.

תנשום עמוק ותרגע קודם כל
אתה עושה מזה הרבה הרבה הרבה יותר ממה שזה
זה לא סלע ואפילו לא אבן

תמצא איזשהי דרך להתקרב למישהי שמוצאת חן בעיניך דרך איזו מסגרת או משהו(לימודים או אנא עארף מה)
אל תעשה את זה בלחץ, ואל "תרצה בכוח" לזיין או אפילו להתחיל איתה,
תנסה ליצור קשר פשוט וזהו
ומה שיצא מזה, יצא
אחר כך תמשיך עם זה הלאה, תכיר עוד אחת
ראבק, תתחיל קודם לדבר עם נשים שיחות סתמיות, אחר כך תחשוב על קשר עם סקס - אתה כמו שמן ששוקל 140 קילו ורוצה קוביות בבטן תוך חודש

אתה עוד ילד, ואתה חושב כמו ילד, זה עוד יעבור לך - רק תנסה גם אתה לצאת מזה בעצמך ולראות דברים בצורה יותר בוגרת
במקום להציע כסף לשירותי סרסרות, תמצא אולי איזו דמות של גבר בוגר שיתן לך קצת השראה וקצת בגרות (מישהו מקרובי המשפחה שלך)
לצפיה ב-'אהבתי את התשובה שלך, המשך כך ותגיע רחוק '
אהבתי את התשובה שלך, המשך כך ותגיע רחוק
20/02/2018 | 11:30
1
61
לצפיה ב-'תודה'
תודה
20/02/2018 | 12:14
51
לבי באמת יצא אליו
הוא נראה ממש מבולבל ואובד עיצות
לצפיה ב-'הבהרה'
הבהרה
20/02/2018 | 12:19
4
69
תודה על תשובתך, אני חושב שהיא הגיונית ונכונה אך לא רלוונטית במקרה שלי. קודם כל, בגוף השאלה אמרתי שאין לי אח מגניב ואין לי למי לפנות ולכן עצתך זו איננה רלוונטית. ודווקא משום שעצה זו היא נכונה ואני מסכים איתה שפתרון טוב פה זה פנייה לבן משפחה, ומכיוון שאין לי כזה, אני פונה לזולתי. והאמת שזה קצת מעליב אותי שאתה אומר שאני מחפש שרותי סרסור כי זה ברור מהניסוח שלי שלא כך הדבר וזו מניפולציה על השאלה שלי. גם כך קשה לי לכתוב את ההודעה הזו דווקא כי אני מודע למורכבות של העניין אז אני לא חושב שזה ראוי לבעוט בי כשאני על הרצפה או לקרוא לי בשמות פוגעניים ללא שום הצדקה. מדוע אם בן משפחה עוזר לי זה מהלך נכון ורצוי אבל אם אין לי כזה בן משפחה ואני מבקש מאדם אחר דבר זהה, זה בקשת סרסרות. אני גם חזרתי ואמרתי שאינני מעוניין לשלם על סקס או ללכת לזונה בדיוק בגלל שאני בז לדברים האלו אז אינני צריך שיחנכו אותי נגד זנות או סרסרות. תנו לי תקרדיט שאני יודע להעריך את מצבי. מצבי קשה כי אינני יכול ליצור קשר רומנטי עם בחורה כי כשאני מנסה לעשות זאת זה סבל טהור. נגיד בהתכתבות באפליקציה, אני מרגיש כמו במבחן וכל מילה וכל צעד מרגיש מכריע גורלות והלחץ הוא בלתי ניתן לתיאור. וכל דקה שעוברת היא כמו דקירה בלב כי אני יודע שאני מכשיל את זה. שוב. וכל שיחה או דייט, הוא סבל. אני מרגיש כמו שחקן בהצגה וכל צעד וכל מילה נשקל אצלי בראש בכובד ראש. ואני יודע שהיא רואה את זה. ואני מנסה להסתיר אבל זה לא אפשרי. וזה תמיד בסוף נכשל, מקסימום אחרי דייט אחד. זה מעגל קסמים שאני כרגע לא יכול לצאת ממנו. אני אומר לכם, זה בלתי אפשרי עבורי. וכל אינטראקציה עם בחורה הורסת לי את החיים. רודפת אותי משאני מתעורר ועד שאני נרדם. ואני משחזר כל מילה וכל דבר, ומתייסר. אז מה כבר ביקשתי? מה אני רוצה לעשות? משהו לא חוקי? אני מבקש משהו שכל אחד מבין אותו והוא הכי לגיטימי בעולם. ואיין לי למי לפנות. אז אם כל הנורמאליים עושים זאת, אז זה בסדר אבל אם אני רוצה, ויש לי קצת קשיים, אז אני מנסה לסרסר? האם בגלל שאני חסר ביטחון ויש לי קשיים באינטראקציה עם בחורות, אני סרסור? ולמי שיש חברים זיינים או אחים אז לו מותר, אבל זה שאין לו הוא צריך לשבת בשקט ולסבול, ואם מנסה אז הוא סרסור? זה לא פייר. אני לא ילד בן 21 חרמן שמת לזיין. זה לא הסיפור פה. ואגב אני בן 22 עוד חודשיים. הכאב שלי הוא אותנטי ואמיתי וכנראה שזה לא עבר בניסוח השאלה. מה שאני צריך זה עזרה, לא חינוך. תודה.
לצפיה ב-'הבנתי אותך עכשיו'
הבנתי אותך עכשיו
20/02/2018 | 12:37
2
62
לדעתי מה שאתה צריך לעשות זה לפנות לפסיכולוג או פסיכולוגית לקבל יעוץ מקצועי.
יש הרבה מטפלים שמטפלים בבעיות מהסוג שתארת, ואם תצליח להגיע לאדם הנכון, אולי יהיו להם פתרונות טובים ומפתיעים עבורך.
מטפלים מקצועיים כפופים לאתיקה מקצועית, ולכן סיוע כזה עשוי להיות טוב הרבה יותר מאשר אם ״תיפול״ על איזה מישהו שאתה לא יודע מיהו ומהו...
בהצלחה
לצפיה ב-'לאילו מטפלים או פסיכולוגיים אתה מתכוון?'
לאילו מטפלים או פסיכולוגיים אתה מתכוון?
20/02/2018 | 13:39
1
49
ולאילו פתרונות מפתיעים?

לצפיה ב-'פסיכולוג/ית רגיל באזור מגוריך'
פסיכולוג/ית רגיל באזור מגוריך
20/02/2018 | 14:16
53
אתה יכול גם לנסות מספר מטפלים עד שתמצא את זה הנכון לך.
אתה אפילו יכול לנסות להתייעץ בעניין עם רופא המשפחה שלך, ואולי הוא יפנה אותך למטפל מתאים.
אם הייתי יודע מהי ההפתעה, היא לא הייתה הפתעה יותר, נכון?
לצפיה ב-'אל תבין את זה כמניפולציה או כנסיון לפגוע, זה מפספס את הנקודה'
אל תבין את זה כמניפולציה או כנסיון לפגוע, זה מפספס את הנקודה
20/02/2018 | 13:41
41
ויש פה נקודה חשובה

אם תבין את זה כמו שכתבת, זה יהיה שטחי.
צריך תמיד לחפש בעומק של הדברים.

הרעיון הוא שגבר לומד להיות גבר על ידי השראה שהוא מקבל מהאבא שלו ומקרובי משפחה גברים, אחים, דודים בני-דודים
אח"כ יש גם חברים, שהם שווי-מעמד, שגם מהם הוא לומד

זה תהליך ארוך שמתרחש בילדות ובנערות, שבסופם אתה "מוכן לעולם"
אם אתה עכשיו בן 21 ויש לך חרדה כל כך גדולה מנשים
אתה צריך איכשהו לחקות את התהליך הזה שהתפספס אצלך

ומה שאתה צריך להבין מההודעה שכתבתי לך קודם זה שאם תחפש "פתרונות קסם" ומנסה להכניס כסף לעניין הזה - זה יפגע בך!
כמו שאתה לא יכול לקנות אבא, אתה לא יכול לקנות אח
זאת מחשבה לא בריאה בעליל
אתה עכשיו צריך איכשהו לדאוג לעצמך
או שתמצע איכשמו מישהו שתוכל לסמוך עליו כמו בן משפחה בעניין הזה (שזה כמעט בלתי אפשרי כיום. היחסים היום בין אנשים מאוד אינטרסנטיים, אגואיסטיים ומנוכרים)
או שתהפוך בעצמך ל"אח הגדול" של עצמך
והעיקר, תעשה את התהליך לאט וחכם

כתבתי לך עוד דברים בתגובה הקודמת, אז אל תתרכז רק במה שתופס אותך כעלבון(שגם ככה היה ההיפך הגמור מזה). תיקח את המכלול
לצפיה ב-'צא לטייל או לחיות מחוץ לישראל - אז תחווה חוויות מעולם אחר.. '
צא לטייל או לחיות מחוץ לישראל - אז תחווה חוויות מעולם אחר..
10/03/2018 | 13:20
2
40
חיים בישראל קשים לא רק מבחינה חברתית, כלכלית אלא גם מבחינת זוגיות 
ומיניות פעילה. זאת בהשוואה לחיים במקומות רבים מחוץ לישראל מבלי לשנות 
יותר מדי - אני מבין מהיכן אתה מביא את זה ולכן אני מציע לך מה שאני מציע. 

כמובן שאתה צריך לדאוג להיות פעיל בכושר גופני, חטוב, אוכל בריא, לבוש טוב ואסתטיקה בסיסית מהצד שלך. אך עדיין אתה בתודעת חוסר שמזרימה למציאות 
שלך את החוסר הזה. 

בגיל שלך - תוציא דרכון אירופאי, תחייה בחו"ל.. עזוב את המדינה הזאת..
תלמד להכיר נשים ברמה אחרת (צא מהקיבעון של נשים ישראליות), תראה 
שיש לא מעט שיהיו מתות לשכב איתך ולהיות איתך בקשר.... 
היכן? אירופה, תאילנד, פיליפינים, אמריקה הלטינית... לא חסר. 
אני רוצה לחסוך לך מאמץ רב מדי בעבור תוצאות זעומות... לא שווה את המאמץ. 

הדעות שלי לא מקובלות בארץ שלכם (היא היא מדינת ישמעאל) אך אני בשלב 
אחר בחיי שאינני דופק חשבון לתחושות של אחרים, אני דופק שניצלים לארוחה. 

שיניתי חיים לגברים צעירים וחסכתי שנים רבות של תסכול... 
אינני חי בקופסה, אני תמיד חושב מחוץ לה... 

קח 10 עצות כלליות להתנהלות וחשיבה נכונה שלך - :

1. אל תשקיע בדייט ראשון כסף על הבחורה - אתם שווים ברצון שלכם 
   להיכרות הדדית ואתה לא חייב לה כלום. אם היא תעקם פנים על זה - דפדף
   אותה הלאה... היא אחת שתעשה לך את המוות של כל דבר רע שתעשה ולא
   תראה את כל הטוב שמסביב. אם אתה משקיע - גג 40 ש"ח. אל תפתח פתח
   לנצלניות ויש אצלכם בערימות כמו בחירייה. 

2. תזכור שאתה הפרס כאן ולא היא - אתה בוחן אותה כשם שהיא בוחנת. 

3. אל תיכנס לאזור הידידות: אל תיכנס לשיחות נפש עמוקות מדי כמו שהידיד
    עושה. צור מגע מייד בתחילת ההיכרות KINO... כך שתבין שאתה לא בא
    לשחק טאקי או 1-2-3 עמודו. הכול בגבולות הסביר והמקובל. 

4. חשוב שלא תראה נזקקות - עליך לפתח תודעת שפע מבחינת רצון של נשים 
   להיות איתך ושזה יהא אמיתי (נשים מריחות זיוף ממיילים). כאשר אתה מחוזר
   אתה יותר אטרקטיבי למין הנשי. 

5. תדאג שיהיו לך חיים מספקים ומהנים עם תחביבים - אל תהיה זמין כל הזמן
    עבורה ואל תקבע פגישות כל הזמן לפי הלו"ז שלה... אתה מנווט, אתה מנהיג

6. תהיה יותר אסרטיבי ומניאק - מפתח חשוב מאוד להצלחה עם נשים. 
    רבות יכולות לצעוק להיפך את המציאות בשטח לא תשתנה. 
    יש דרכים לעשות זאת בצורה לא גועלית אך להיות מהגברים שהן רוצות. 

7. באם תחליט שלא לגור בחו"ל - סע כל תקופה חו"ל - תרחיב אופקים ותהנה
    בחברת נשים פחות קשות ממה שיש בישראל. צבור תודעת שפע שתסייע 
    לך מאוד בישראל. 

8. תרשום 20 סיבות מדוע אתה חושב שמגיע לך שנשים ירצו להיות איתך
    ועוד 20 סיבות למה אתה מאמין שאתה ראוי לזה. 
    אם ה-"למה" שלך יהיה חזק - שום כוח לא יעצור אותך. 

9. אתרי היכרויות הם פארסה אחת גדולה - 90% זו הונאה ושקר אחד גדול,
     בישראל במיוחד. מעטים מאוד טובים, אך גם שם צריך לדעת איך לבנות
    פרופיל טוב מבחינת תמונות ומסרים באמצעות טכניקות NLP

10. עזוב אותך - תעבור לגור בחו"ל
לצפיה ב-'מסכים לחלק מהדברים אבל ממש לא להכל....'
מסכים לחלק מהדברים אבל ממש לא להכל....
17/04/2018 | 15:48
1
5
לגבי העובדה שבחו"ל קל יותר - אולי, לא בטוח. הבחור מראש ביקש "לא זונות", בתאילנד, אמריקה הלטינית ומזרח אירופה זה בעיקר מה שהוא ימצא. אלה שאינן "זונות" הן בדיוק כמו בארץ, פחות או יותר.

לגבי הדרכון - זה לא אפשרי למי שאין מוצא מתאים, לא כל אחד יכול להוציא דרכון זר.

גם אני בשלב אחר בחיים, גם אני שיניתי את חייהם של מספר אנשים והנה הערות שלי ל 10 עצות שלך:
1. מסכים לגמרי.
2. כנ"ל, מסכים לגמרי. אבל...לא פשוט ליישם. אם מראש הבחור חסר בטחון - זה לא יעבוד.
3. שוב, מסכים, אבל ללא בטחון עצמי הוא לא ידע לבצע KINO, לא יהיה לו אומץ לזה, ותוך שניות הוא באזור ידידות.
4. וואלה??? הבחור בתול!!! איך לעזאזל הוא אמור "לא להראות נזקקות", כשכל מה שמעניין אותו זה לשכב איתה??? לא מעשי לגביו.
5. כן...אבל....בשביל זה צריך שיהיו לו חיים מספקים, תחביבים וכו'. בדקת אם יש לו?
6. ראה תשובה 2.
7. א - בואנה, יש פה שיקולים פיננסיים. הבחור בן 22, בדקת אם יש  לו כסף ליסוע כל תקופה לחול?
7. ב- שוב, בחו"ל יש שתי אופציות: זונות מסוגים שונים או....בדיוק מה שיש בארץ, בגדול. אם הוא לא מצליח פה, למה שיצליח בחו"ל?
8. אה..נניח.
9. לא מסכים לחלוטין! לי יש נסיון מצויין עם אתרי הכרויות, ואני לא מחפש בת זוג קבועה אלא "יזיזות". נכון, צריך לדעת להתנהל שם, צריך פרופיל טוב, אבל תאמין או לא - זה עובד ובגדול!.
10. ראה תשובות ל 7.... 

לצפיה ב-'תגובות חדות לדבריך אליי Shall we begin?'
תגובות חדות לדבריך אליי Shall we begin?
19/04/2018 | 13:43
3
לא דיברתי על זונות (לא שזה דבר רע, אגב) אלא על נשים בעלות תרבות ומנטליות שונה שיכולה יותר להתאים לו. אגב, נשים אצלכם בישראל לא פחות "זונות" מאשר בחו"ל ובכלל זה אלו שמצפות שגברים ישלמו עליהן בדייט ראשון ובהמשך. 

לגבי הדרכון - מחקר גנאולוגי יכול להניב ממצאים מפתיעים - שווה לנסות. 

אם הוא חסר ביטחון בסיסי לא יצליח כמעט בשום מקום. זו עובדה! 
לגבי נזקקות - הוא צריך הדרכה ועבודה פנימית - זה נרכש עם הניסיון בשטח. 
שוב, בעיה שלו - לא שלי. 

אינני צריך לבדוק אם יש לו חיים מעניינים - נטל ההוכחה עליו. 

שלא ייסע כל תקופה - שיהגר. אך שיקבל החלטה וירוץ עליה ללא מבט לאחור. 

יש שוני מהותי בין נשים במדינות מסויימות בחו"ל מאשר בישראל וזה לא ניתן 
לטאטא מתחת לשטיח. יש הבדלים אקוטיים - לרוב בישראל הן גבריות, בהמות, גסות, לא מטופחות, שמנות, פרינססות, פמינאציות ועוד תופינים. 

אתרי היכרויות - על טעם ועל ריח לא ניתן להתווכח. 
עם הדרכה נכונה להתנהלות נאותה באתרים בארץ. שוב, מניסיון עשיר אתרים בחו"ל גם למטרות יזיזות קל הרבה יותר לקבל תוצאות מאשר בארץ. 

לצפיה ב-'סופ״ש טוב ושבת שלום '
סופ״ש טוב ושבת שלום
16/02/2018 | 16:04
13
35
לצפיה ב-'שבת שלום וסופ"ש נעים (וכנראה גשום )'
שבת שלום וסופ"ש נעים (וכנראה גשום )
16/02/2018 | 16:10
7
לצפיה ב-'שבוע טוב, וערב טוב :) '
שבוע טוב, וערב טוב :)
17/02/2018 | 18:50
25
לצפיה ב-'היה סופ"ש טוב? :)'
היה סופ"ש טוב? :)
18/02/2018 | 10:14
10
26
לצפיה ב-'היה נחמד. אין כמו בבית (:'
היה נחמד. אין כמו בבית (:
18/02/2018 | 10:44
8
13
לצפיה ב-'העיקר'
העיקר
18/02/2018 | 13:20
7
34
שהיה לך כיף, נחמד.....לא משנה איפה.
לצפיה ב-''
18/02/2018 | 13:50
20
לצפיה ב-'היה רומנטי...'
היה רומנטי...
19/02/2018 | 22:59
5
44
עם גשם וזה.
לצפיה ב-'ל ג מ ר י !'
ל ג מ ר י !
21/02/2018 | 08:44
4
28
חחחחחחחח הלוואי הרבה כאלה.......
חולה על החורף.

בקרוב יהיה לי הרבה כזה חורף! 
לצפיה ב-'אני מאחל לך...'
אני מאחל לך...
21/02/2018 | 23:12
1
20
שיהיה לך הרבה כזה...

עכשיו
לצפיה ב-'תודה רבה.....'
תודה רבה.....
26/02/2018 | 12:37
8

לצפיה ב-'עם זאת ועם כל זאת'
עם זאת ועם כל זאת
21/02/2018 | 23:13
1
29
אני מחכה בכליון עיניים!!!
לקיץ. שיבוא.
שמש.
ים.
בגדים קלילים.
פלח אבטיח קר...
ועוד.
לצפיה ב-''
22/02/2018 | 01:45
20
לצפיה ב-'מי זוכר?'
מי זוכר?
22/02/2018 | 01:44
20
היה שבוע מעולה.
חסרה לי רק זוגיות בחיים. איזה דייט ראשוני והתחלתי.
אני לבד ובודד וגלמוד בחיים בלי זוגיות.

לצפיה ב-'אז מול היום'
אז מול היום
14/02/2018 | 22:07
20
178
פעם, נשים היו עדינות, מתוקות וכל דבר טוב שרק אפשר לבקש.
היום, הן בהמות, חסרות כבוד וכל דבר רע שרק יכול להיות עלי אדמות וגלקסיות.

פעם, נשים היו אומרות דברים כמו "אוי אהוב שלי, איך אני יכולה לשרת אותך היום ?".
היום, נשים אומרות דברים כמו "כואב לי הראש\מי אתה בכלל ? למה שאני אעשה בשבילך ככה וככה...?".

חייבים להחזיר את הימים בהם נשים היו אוהבות, מכבדות, משרתות ומתנהגות טיפ טופ. נשות חיל, ככתוב בתנ"ך.
כמו כן, חייבים להחזיר את הימים בהם הורים של איזה היו בוחרים לה את הגבר שהכי מתאים לה, מחתנים אותו איתה מבלי אפילו לשאול את דעתה בעניין, ודיר באלאק אם תעז לאבד את הבתולים לפני שהיא פוגשת את ה-אחד.

למקרה שלא ידעתם, העובדה שנשים היום לא מתחתנות בתולות ( או לא מתחתנות עם זה שביתק להן את הבתולים ), זו הסיבה העיקרית לכך שהיום, ביותר מדי מקרים, זוגיות לא מחזיקה מעמד לאורך זמן.
מה עוד, שהוכח מדעית שאישה שואבת DNA מכל גבר איתו היא שוכבת, ולכן אישה ששכבה עם יותר מגבר אחד, גם תתייחס לסקס בזלזול, גם תשתמש בו בתור כלי נשק, וגם תתחרה בגבר שלה במקום פשוט לזרום איתו וזהו.
לצפיה ב-'מסכים עם חלק מהדברים (חלק לא)'
מסכים עם חלק מהדברים (חלק לא)
14/02/2018 | 22:59
5
79
תחילה באופן אישי, בהחלט אני מחפש ומעדיף בת-זוג בתולה (למרות גילי המופלג). אני מונוגמי הלכה למעשה, אבל לכל מטבע יש 2 צדדים (לפחות... צד העובי של המטבע הוא עוד צד...), נשים שמאבדות את הבתולין עושות זאת עם גברים.
משמע להאשים רק את הנשים במתירנות המינית, זו דרך קלה לא להתמודד עם הבעיה. המתירנות המינית (היכן שקיימת) היא בעיה (כן, אני רואה בזה בעיה) של גברים ונשים כאחד, של חינוך לקוי (להשקפתי) וסטנדרטים חברתיים בעייתיים (למרות שיש מי שחושבים אחרת, וזו זכותם/ן כמובן, כי שוב לכל מטבע וכו').

אני ניסיתי להסביר (כאן) התנהגויות מסויימות (כנראה גם מה שכינית חוסר כבוד ועוד) בריבוי גבוה במשך דורות לאחור (מתירנות מינית היא תוצר של משהו, לאו דווקא רק גורם של משהו).

כמו כן, אני לא רואה באישה "משרתת" אלא שותפה, אבל בוודאי לא מישהי אגרסיבית, אגואיסטית, נצלנית, ביצ'ית וכד'.
לגבי בחירה: לא הייתי רוצה שההורים של הבחורה יבחרו עבורה... הבחורה (מגיל מסויים) אמורה לדעת מי מתאים לה. מה שכן, ההורים יכולים לכוון, לייעץ וזה בסדר גמור. כלומר לא הייתי רוצה להיות עם בת-זוג שנמצאת איתי שלא מבחירתה היא.

אני גם לא בטוח ש"פעם" (תלוי מתי) היה תמיד יותר טוב, תלוי במי, מה, כמה למה...
גברים הם המין שהשפעתו גדולה בחברה (ע"ע מהפכות בהיסטוריה, מדע, טכנולוגיה ועוד), אז השינוי (שמרנות?) צריך לבוא תחילה מצד הגברים...
לצפיה ב-'אז זהו'
אז זהו
16/02/2018 | 13:20
4
50
שנשים לא יודעות לבחור ולא יודעות איזה גבר הכי מתאים להן.
לא בגיל 18 ואפילו לא בגיל 30.
זה למה ההורים, ובעיקר האבא, צריכים לבחור להן.
איך אמר אבא של אבינועם בשבאבניקים ?
"שידוכים נועדו בשביל להגן מפני שברון לב".
לצפיה ב-'"ויקראו לרבקה ויאמרו אליה התלכי עם האיש הזה ותאמר אלך"'
"ויקראו לרבקה ויאמרו אליה התלכי עם האיש הזה ותאמר אלך"
17/02/2018 | 19:01
3
55
(בראשית, פרק כ"ד, פסוק נ"ז)
גם בסיפור יצחק ורבקה (ואליעזר) בספר בראשית, פונה אליזער לאמה ואחיה של רבקה ומבקש את רשותם -אבל- שואל מפורשות גם את רבקה.

יש הבדל בין לא לדעת מה אישה רוצה, לבין הזכות לסרב, אם תרצה להטיל 'וטו'.
מן הסתם כשדנים בבני אדם, אין בהכרח תמיד אחידות, יש גוונים שונים, למשל גוונים של גבריות ונשיות (גם של גברים וגם אצל נשים).

להערכתי, ייתכן שיותר גברים מנשים יודעים מה הם מחפשים (אפשר להסביר את זה בכל מיני צורות, אבולוציה, צורת הריבוי, מבנה המוח וכד') אבל כאמור גם אם אישה יודעת מה היא לא רוצה, זה מספיק כדי שאסור שיכפו עליה משהו בניגוד לרצונה.

זה בגדר הא"ב של זכויות הפרט ויכולת אמפטית (די בסיסית: שים עצמך במקום הבחורה, האם היית רוצה שיכפו עליך עם מי להתחתן? סביר שלא).

לגבי שידוכים: אם השדכן פועל ביושר, בהגינות, במיומנות ולשביעות רצון הצדדים (הגבר והאישה) אז זה יכול להיות דבר מבורך.
אינני שדכן, אבל, די במקרה, כבר שידכתי (כמובן ללא תמורה) זוג שנישא וכבר הוליד ילדים (פשוט הכרתי את הבחור ואת הבחורה וחשבתי שהם יכולים להתאים וכך אכן היה).
לצפיה ב-''
18/02/2018 | 10:46
5
לצפיה ב-'תיקון קל... פסוק נ"ח (ולא נ"ז ככתוב)'
תיקון קל... פסוק נ"ח (ולא נ"ז ככתוב)
18/02/2018 | 13:17
5
לצפיה ב-'איזה נושנושון אתה, צחי'
איזה נושנושון אתה, צחי
22/02/2018 | 09:32
16
פשוט נושנושון מתקתק שכזה, מלא חכמת-חיים, ומתינות, ושיקול דעת
חשבת פעם להיות שופט?
אתה פשוט כזה נושנושון מאוזן ושקול בדעתו
בתור שופט היית בהחלט ראוי ל-LIKE ממש גדול ונלהב
אתה ההוכחה המושלמת לזה שחכמה תמיד נמצאת איפה שיש שיקול-דעת ומתינות
איזה יופי, איזו נוסחה מוצלחת ובטוחה לאושר מקסים
פשוט נושנושון, אין מה לדבר
אתה עוד תגיע רחוק (אם לא כבר הגעת)
לצפיה ב-'לאן מגיע הDNA שהיא שואבת? ומה היא עושה איתו?'
לאן מגיע הDNA שהיא שואבת? ומה היא עושה איתו?
15/02/2018 | 15:04
2
51
אגב כאשר אתה אוכל או שותה מזון טבעי אתה שואב DNA למערכת העיכול.
לצפיה ב-'זה פשוט'
זה פשוט
15/02/2018 | 18:00
1
60
ה-DNA מגיע לכל חלק בגוף שלה, ומשפיע עליה לרעה.
לצפיה ב-'על-פניו, זה לא כל-כך פשוט...'
על-פניו, זה לא כל-כך פשוט...
15/02/2018 | 23:38
53
אני מודה שלא קראתי/שמעתי על דבר כזה קודם (וזה קצת הפתיע אותי) ואינני מומחה לנושא (אם כי אני נוטה להתעניין בנושאים מדעיים, לפחות באופן חובבני/פופולרי), אבל מסתבר שהיה משהו, אבל, לכאורה, לא בהכרח מה שטענת.

לפי חיפוש (די שיטחי וזריז, אני מודה) שעשיתי, מדובר על כך שבמקרים של הריון (לא בהכרח כל קשר מיני) אצל מוחן של חלק מהנשים נמצא DNA מהגבר/ולד, כמוסבר כאן. לגבי מקרים של קשר מיני בלבד, ייתכן שהיו מקרים שנשאר חומר גנטי אצל נשים גם בלי לידה (אבל אז ייתכן למשל שהיתה הפלה) אולם לפחות ממה שהבנתי מהמאמר הנ"ל זה לא ודאי אלא בגדר השערה.

זה לפחות מה שמצאתי נכון לרגע זה.
לצפיה ב-'אבל זה משעמם לשכב עם אותה אישה כל החיים'
אבל זה משעמם לשכב עם אותה אישה כל החיים
15/02/2018 | 15:55
51
זה טוב שיש גם בהמות, ככה יש עם מי לגוון.
אישה חסודה ומתוקה ששומרת על בתוליה מאחורי חגורת צניעות, לא תזדיין איתך אם לא תשים לה טבעת - וזה כבד לאללה אם כל הנשים יהיו כאלה.
לצפיה ב-''
17/02/2018 | 03:46
7
לצפיה ב-'מצבור הדברים שכתבת'
מצבור הדברים שכתבת
18/02/2018 | 10:10
7
45
על נשים, בהכללה-
כמו גם הכללת נושאים שאינם קשורים בעליל אחד לשני,
בעיני רק בעיני, עושים אותך פשוט גבר חלש......:)
סורי......לא מעבר.
תבדוק איפה הבעיה אצלך, בשבילך! וגם בשביל האישה שבטח תמצא בסוף.
והכי הכי? תבדוק את ההכללות שהבאת כאן על נשים ועל הנושאים הלא קשורים 
לפעמים.
זה בעיקר מעיד עליך.
לצפיה ב-'והרי לכולם הוכחה מצוינת'
והרי לכולם הוכחה מצוינת
18/02/2018 | 14:50
6
42
לכך שלנשים אין מקום מחוץ לבית.
שיישארו בבית ויעבדו אך ורק שם.
אחרת, הן רק מדברות ועושות שטויות.
לצפיה ב-'כאילו אני ההוכחה? :) איזה באסה! נתפסתי......'
כאילו אני ההוכחה? :) איזה באסה! נתפסתי......
18/02/2018 | 15:30
1
38
עכשיו אף אחד כאן לא ירצה להתחתן איתי.
לממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממה?!

אני הולכת לצד לחשוב על מה כתבתי.......חתיכת חכם נאה ושפוי שכמוך!
לצפיה ב-'פייי כוסאמק'
פייי כוסאמק
21/02/2018 | 10:46
41
יהודיות נאציות שרמוטות...
לצפיה ב-''
20/02/2018 | 15:41
3
33
והתגובה שבאה אחריה מוכיחה זאת אפילו יותר טוב
לצפיה ב-'נכון. '
נכון.
21/02/2018 | 08:42
2
49
ואל תזבל לי בשכל במסרים, הבנת?
אתה מכניס ניקים, כותב פוסטים בשמם- ואז בא לי אל המסרים כדי
להביע דעתך שהיא כמו שלי?
או לתת לי הוראות מה לכתוב? 

טיפש משועמם. שלא תעז לכתוב אות במסרים שלי. בחיים לא תיענה!
זיקית מוטרפת שכמוך......
לצפיה ב-''
21/02/2018 | 08:56
1
32
הלכתי להחליף מכנסיים מהפיפי שברח לי 

איזה מופרעת-נפש איזה כיף לפתוח ככה את היום 
לצפיה ב-'Tov '
Tov
21/02/2018 | 09:26
8
לצפיה ב-'האם כתבת את זה "בהפוך על הפוך"?... '
האם כתבת את זה "בהפוך על הפוך"?...
18/02/2018 | 17:43
33
הצצתי בבלוג שלך (אם אכן זה הבלוג שלך?) ולפחות ממה שהבנתי אתה לא ממש בעד שמרנות במה שנוגע למין (כאן הזכרת את חשיבות הבתולין...), כמו כן הזכרת את ימי התנ"ך ובבלוג שלך אתה לא ממש מתחבר לדת...
אם אניח שמה שכתוב בבלוג זו האמת שלך, אזי האם כאן זה היה לכאורה מעין 'בלון ניסוי' לראות מי מסכים לדעות, לכאורה לפחות, הפוכות משלך?... אם כן, אז אין לנו דעות זהות... אבל לא בהכרח כמו שניסית להציג אותן כאמור לתחושתי "בהפוך על הפוך".

יש הרבה סיבות טובות לשמרנות מינית, אם תרצה תוכל לחקור ולהבין.
כנ"ל דת היא לא דבר רע. יש מי שעלולים להפוך אותה למשהו קיצוני ולצרכיהם הפרטיים והאגואיסטים, אבל הדת הבסיסית והאמיתית, היא דבר טוב מהרבה בחינות (אני חילוני אגב (אבל מאמין בה')) וגם את זה אפשר להסביר, אבל זה קצת ארוך ואין לי עניין להתפלסף כאן הפעם...
לצפיה ב-'אף מילה כאן על חג (האין) אהבה? '
אף מילה כאן על חג (האין) אהבה?
14/02/2018 | 18:02
2
51
אמנם חג לא יהודי במקור (ואני יהודי ("חילוני מאמין" כמו שאני מכנה עצמי) ולכן, בין היתר, אינני מציינו), אבל בכל-זאת... פורום הכרויות, אהבה, דייטינג וכיו"ב...
לצפיה ב-'מתי יגיע תורי?'
מתי יגיע תורי?
12/02/2018 | 18:42
12
198
היי ערב טוב ...השאלה היא מתי יגיע תורי ?אני נואשת לזוגיות כל בן אדם ממוצע יש ולי איןן אני רחוקה להיות איזה קוף ..
לצפיה ב-'כדי להיות פרקטית, ספרי קצת על עצמך ומה את מחפשת'
כדי להיות פרקטית, ספרי קצת על עצמך ומה את מחפשת
12/02/2018 | 21:47
104
למשל: גיל וגובה (מה את ומה הטווח של מה שאת מחפשת בגבר).
מיקום: לפחות אזור כללי (למשל גוש-דן, שפלה, י-ם, חיפה, גולן, ב"ש, אילת וכד'...)
העדפות מיוחדות: למראה חיצוני, אישיות או כל מה שחשוב לך או שחשוב לך שידעו עליך.

יש גם יתרונות בלא להגדיר דברים,
אבל נזכרתי שלא מזמן שמעתי הרצאה בנושא כמה חשוב להגדיר דברים כדי להגיע אליהם בדרך הכי מהירה (ומותר תוך כדי תנועה לשנות/לעדכן את ההגדרות הללו...).
לצפיה ב-'אהבה היא לא רשימת מכולת. '
אהבה היא לא רשימת מכולת.
13/02/2018 | 00:04
5
87
אל תגדירי לעצמך את התכונות שאת חולמת עליהם... כל התוספות של הגיל והחיצוניות וכל מיני.
תכירי תוך כדי החיים, זה תמיד בא.
לצפיה ב-'"זה תמיד בא".. עובדתית לא נכון.'
"זה תמיד בא".. עובדתית לא נכון.
13/02/2018 | 00:27
3
83
יש מספיק מקרים של רווקים ו/או בתולים זקנים עריריים ועריריות.
לצפיה ב-'אכן כן +'
אכן כן +
13/02/2018 | 13:47
1
63
- "אכן כן", כי יש מה שנקרא "ברירה זוויגית". באוכלוסיה מספיק גדולה ומגוונת, כמעט תמיד יש אחוז מסויים (קטן, בד"כ) שלא מוצאים/ות בת/ן-זוג.

- לגבי מה שהנ"ל כינה "רשימת מכולת", אני כמובן מסתייג מהמינוח, אבל צריך להסתכל על התמונה הכוללת: אכן ב"עולם האמיתי" (בחיי היום יום, או אם תרצה בעולם החוץ-אינטרנטי(?)) הסיכוי, על-פניו, להכיר *הרבה* יותר גבוה מהסיכוי כאן.
מטעמים סטטיסטיים פשוטים. אם כאן (בפורום הזה) יש אולי... בין 10 ל 20 איש (במקרה הטוב... טוב נו שיהיה 100), אז ב"עולם האמיתי" יש מאות אלפים (בפועל שפוגשים(?)) או מיליונים. number's game.
מנגד, *כאן* כשהמידע מועט (שם משתמש ועוד לא הרבה) יש צורך ב"רשימות מכולת" (אני כאמור, מסתייג מהכינוי הלכאורה שלילי) עצמית או רצונית, כדי ליצור איזשהו חיבור (גובה למשל מאוד חשוב לרוב האנשים).

- אפשר גם לשלב בין ה"עולם האמיתי" והאינטרנטי, רק צריך לעשות במינון נכון. מכיוון שהסיכוי להכיר כאן הוא (לעניות דעתי ומניסיוני, מבלי לזלזל חלילה במקום החביב הזה שהוא מעניין בפני עצמו) מאוד נמוך עד זניח, חבל לבזבז כאן יותר מידי זמן (אני לא בהכרח מיישם את זה באופן אישי...) ועדיף להשקיע יותר זמן ב"עולם האמיתי".
לצפיה ב-'אני מדבר על היכרות אחרת'
אני מדבר על היכרות אחרת
14/02/2018 | 22:47
56
לא העניין של לחפור ברשתות חברתיות לשלוח לכל מיני בחורות ולחכות שמישהי תענה... אני מדבר על הזמן הנכון במקום נכון סוג של.
כשאנשים ממוקדים מידי על רשימה של מטרות למציאת הבני סוג לעתיד, אז בעיניי זה ביזבוז זמן, כי אנשים תמיד ירצו יותר, ודום דבר לא באמת מספיק.
לצפיה ב-'עובדתית אולי בשבילך'
עובדתית אולי בשבילך
14/02/2018 | 22:44
30
אבל אני לא חי את החיים שלך ואת לא את שלי... וזה תמיד בא, כשמנסים, ולא מבטלים תקראו לזה. זה תמיד בא, כמובן לא כשפוסלים. זה הכל.
לצפיה ב-'ראה'
ראה
13/02/2018 | 13:48
46
תגובתי כאן.
לצפיה ב-'שלום רבקה. הוצאת לי את המילים מהפה'
שלום רבקה. הוצאת לי את המילים מהפה
17/02/2018 | 03:45
4
70
גם אני אומר את זה על עצמי. בזבוז לאנשים טובים ואינטלגנטיים כמונו, לחיות לבד, בלי זוגיות.

לצפיה ב-''
17/02/2018 | 14:39
3
9
לצפיה ב-'מה מצחיק?'
מה מצחיק?
17/02/2018 | 18:49
2
49
אתה יכול להסביר לי למה אתה צוחק? אני כתבתי ברצינות. זה נושא רגיש לי.

לצפיה ב-'מפני שאתה מצחיק אותי'
מפני שאתה מצחיק אותי
18/02/2018 | 16:26
1
46
לצפיה ב-'חשוב להיות בשמחה תמיד'
חשוב להיות בשמחה תמיד
22/02/2018 | 01:40
38
משנכנס אדר מרבין בשמחה. 
אולי בגלל שנולדתי בשושן פורים, אמצע חודש אדר ב' :)
לצפיה ב-'בטח בה לב בעלה'
בטח בה לב בעלה
12/02/2018 | 04:29
29
96
ושלל לא תחסר
לצפיה ב-'מכל התכונות של אשת החיל הכי חשובה לדעתי היא אי הפחד מהמוות'
מכל התכונות של אשת החיל הכי חשובה לדעתי היא אי הפחד מהמוות
12/02/2018 | 08:31
28
36
כי מאי הפחד מהמוות נובעות הרבה תכונות חיוביות אחרות. אדם שלא מפחד מהמוות יכול אמנם להיות אויב מסוכן, אבל אם היא לצידך היא יכולה להיות גם חברה שאין לה גבולות.
לצפיה ב-'אין לי סבלנות לאנשים שאין להם גבולות'
אין לי סבלנות לאנשים שאין להם גבולות
12/02/2018 | 09:53
26
38
אין באמת חירות בלי גבול. להפך, חירות אמיתית יכולה להתקיים רק במסגרת גבולות.

אִשָּׁה יִרְאַת-ה', הִיא תִתְהַלָּל.
לצפיה ב-'לכן רצוי שלאשה תהיה סבלנות לחוסר הסבלנות שלך'
לכן רצוי שלאשה תהיה סבלנות לחוסר הסבלנות שלך
12/02/2018 | 11:43
25
14
לצפיה ב-'"סבלנות (ש"ע) - סוג קל של יאוש, מוסווה כמידה טובה." '
"סבלנות (ש"ע) - סוג קל של יאוש, מוסווה כמידה טובה."
12/02/2018 | 16:35
24
13
לצפיה ב-'מה פתאום!'
מה פתאום!
12/02/2018 | 18:54
9
לצפיה ב-'"אין קיצורי דרך לשום מקום שכדאי להגיע אליו."'
"אין קיצורי דרך לשום מקום שכדאי להגיע אליו."
12/02/2018 | 19:04
1
23
אבל!
יחד עם זה הכל במידה והכל יחסי לנושא שמקושרת אליו סבלנות. :)
לצפיה ב-''
16/02/2018 | 07:34
לצפיה ב-'גם ייאוש אבל אני מתכוון לסבלנות שנובעת מאדישות'
גם ייאוש אבל אני מתכוון לסבלנות שנובעת מאדישות
13/02/2018 | 04:55
18
28
ואין מי שמסוגל לאדישות כמי שאדיש למותו שלו.
לצפיה ב-'"המוות הוא חזיון שוא'
"המוות הוא חזיון שוא
13/02/2018 | 09:28
17
16
טומאתו היא שקרו. מה שבני אדם קוראים מוות הרי הוא רק תגבורת החיים ותעצומתם."
לצפיה ב-'"אני לא פוחד למות. כל זמן יתאים, לא אכפת לי.'
"אני לא פוחד למות. כל זמן יתאים, לא אכפת לי.
13/02/2018 | 10:11
7
30
למה שאפחד למות? אין סיבה לכך. אתה חייב ללכת מתישהו"
גרי אודריסקול (Gerry O'Driscoll), איש התחזוקה באולפני אבי-רוד, לונדון.
לצפיה ב-'גם אני לא פוחד למות'
גם אני לא פוחד למות
13/02/2018 | 10:21
6
25
יש לי רק בקשה אחת: אנא שרפו את גופתי לאחר מותי
לצפיה ב-'שלמה אבני מגבעתיים תבע מהמדינה להשליך את גופתו למאכל החיות'
שלמה אבני מגבעתיים תבע מהמדינה להשליך את גופתו למאכל החיות
13/02/2018 | 10:47
5
13
ברמת הגולן. המדינה סירבה ולכן תבע לאפשר את קבורתו בים. גם זאת סירבה המדינה לאשר. לאחר מאבק משפטי התקבל אישור ולפני כשנתיים נקבר בים.

לצפיה ב-'אני מסתפק בקרימציה שמרנית בעלי שלכת '
אני מסתפק בקרימציה שמרנית בעלי שלכת
13/02/2018 | 10:50
4
22
לצפיה ב-'גם גופתו של יוג'ין שומייקר נשרפה, האפר הוכנס לקפסולה'
גם גופתו של יוג'ין שומייקר נשרפה, האפר הוכנס לקפסולה
13/02/2018 | 11:03
3
11
לצפיה ב-'אפשר גם להפוך את האפר ליהלום. אין לדברים האלה משמעות בעיני'
אפשר גם להפוך את האפר ליהלום. אין לדברים האלה משמעות בעיני
13/02/2018 | 11:04
2
22
לצפיה ב-'גם בתרבות הקלינגונית הגופה היא רק קליפה ריקה'
גם בתרבות הקלינגונית הגופה היא רק קליפה ריקה
13/02/2018 | 14:08
1
33
אין חשיבות ליחס אליה. אבל צריך לשמור עליה זמן מה מפני טורפים עד שהנשמה יוצאת.

לצפיה ב-''
13/02/2018 | 14:17
18
לצפיה ב-'"כפי שהחיים לעצמם אינם ניצחון, המוות לעצמו אינו תבוסה"'
"כפי שהחיים לעצמם אינם ניצחון, המוות לעצמו אינו תבוסה"
13/02/2018 | 10:21
8
30
פתגם קלינגוני עתיק

לצפיה ב-'באמת יש בכתיבה שלך איכות קלינגונית '
באמת יש בכתיבה שלך איכות קלינגונית
13/02/2018 | 10:22
4
לצפיה ב-'כמובן. מי שהחיים שלו חסרי משמעות, גם המוות שלו חסר משמעות'
כמובן. מי שהחיים שלו חסרי משמעות, גם המוות שלו חסר משמעות
13/02/2018 | 15:14
6
41
נראה שזה משקף אותך היטב
לצפיה ב-'החיים של כולם חסרי משמעות'
החיים של כולם חסרי משמעות
14/02/2018 | 03:53
5
32
רק יש הרבה אנשים - כנראה הרוב - שעובדה זו קשה להם, והם ממציאים להם משמעות פרטית ומזוייפת, וכשהם תופסים שהיא תתפוגג עם מותם הם מתמלאים בחרדה.
לצפיה ב-'"האדם לא נברא אלא להתענג על ה' וליהנות מזיו שכינתו'
"האדם לא נברא אלא להתענג על ה' וליהנות מזיו שכינתו
14/02/2018 | 07:50
3
13
שזהו התענוג האמתי והעידון הגדול מכל העידונים שיכולים להימצא."
לצפיה ב-'כן אבל אפילו אדם וחווה שהיתה להם האפשרות האידאלית'
כן אבל אפילו אדם וחווה שהיתה להם האפשרות האידאלית
14/02/2018 | 10:30
2
13
התחרפנו מרוב שיעמום וחיפשו בכל מחיר ריגוש נוסף על זיו השכינה.
לצפיה ב-'"מי שיודע לחיות עם עצמו איננו משתעמם."'
"מי שיודע לחיות עם עצמו איננו משתעמם."
14/02/2018 | 11:00
7
לצפיה ב-'לכן הסיפור שלהם הראשון בתנ"ך ולא האחרון, ואפילו לא האמצעי'
לכן הסיפור שלהם הראשון בתנ"ך ולא האחרון, ואפילו לא האמצעי
14/02/2018 | 12:55
21
לצפיה ב-'כמעט של כולם'
כמעט של כולם
14/02/2018 | 12:53
5
לצפיה ב-'"הסבלנות - היא הכתר של כל המידות"'
"הסבלנות - היא הכתר של כל המידות"
15/02/2018 | 21:42
1
4
לצפיה ב-'איזה משפט יפה.....:)'
איזה משפט יפה.....:)
18/02/2018 | 10:11
8
גם כי בהקשר הזה, אני בטוחה שהוא מכוון גבוה.......
לצפיה ב-'גם אבל לא רק'
גם אבל לא רק
12/02/2018 | 16:14
17
אני לא אוהב דרמה קווינס. זה מזמין צרות. מישהי שקולה, רגועה ועם קומן-סנס. בקיצור, ההפך הגמור מאלה שנתקלתי בהן עד כה. 
לצפיה ב-'מה דעתכם על ההתנהגות של "אנה" מהסרט 50 גוונים של שחרור?'
מה דעתכם על ההתנהגות של "אנה" מהסרט 50 גוונים של שחרור?
11/02/2018 | 16:31
14
79
ברור לי שרובכם לא ראיתם את הסרט, אז אתאר את ההתנהגות שלה:

(אני רק רוצה לציין שדמותה נבנתה ע"י כותבת הספרים לייצג את מודל האישה המודרנית האידיאלית: יפה, חכמה, שאפתנית, בעלת ביטחון עצמי, מודעות עצמית, מציבה גבולות, תקשורתית, הרפתקנית וכו').

כל הסרט (ובכלל בכל סדרת הסרטים של 50 גוונים) היא מטיפה לכריסטיאן (בן זוגה המיוסר) על החשיבות של תקשורת, כנות והבנה. 

לאחר החתונה, כשעולה שיחה ביניהם לגבי ילודה, כריסטיאן מבהיר לה שהוא לא מעוניין כרגע בילדים. הוא לא פוסל בעתיד, אך כרגע בהחלט לא מעוניין. ההסכם ביניהם הוא שהיא לוקחת זריקות למניעת הריון.

מה עשתה הבחורה? לא הקפידה על מועדי הזריקה, וכתוצאה מכך נכנסה להריון, וזה רק מספר שבועות לאחר השיחה בה הבהיר כריסטיאן שלא בשל להיות כרגע אבא. כריסטיאן כמובן כעס מאוד ולא הבין מדוע לא הקפידה על מועדי הזריקות בלי ליידע אותו, הוא סמך עליה.

עכשיו, תקשיבו לתגובתה כלפיו (שוב, אמורה לייצג את מודל האישה המודרנית המושלמת), וזו תגובה של אישה שהתחתנה עם בחיר ליבה, הגבר אולי הכי מבוקש בעולם המערבי, חתיך-על, עשיר-על, זיין-על: "אתה לא בוגר, אתה צריך לדעת לקחת אחריות בחיים, אני הולכת להמשיך עם ההריון הזה, איתך או בלעדיך!". 

סליחה??? האם זה מגיע מאותה בחורה "נאורה" שלא הפסיקה להטיף לתקשורת, כנות והבנה בקשר זוגי? את ההחלטה אולי הכי חשובה בחייו של זוג, את מקבלת בצורה חד צדדית ואלימה? מאיפה החוצפה שלך לזלזל באמצעי המניעה, להיכנס להריון, ולא להציע בכלל את האפשרות של הפלה? ככה את אוהבת את בן הזוג שלך? זה היחס שלך לבחיר ליבך? שברגע שנכנסת להריון (בניגוד לרצונו) בגלל חוסר אחריות שלך, דקה אחרי שהתחתנתם, מבחינתך שיעוף לך מהעיניים אם לא מוכן כרגע להיות אבא? האם זו באמת ההתנהגות של מודל האישה המושלמת?

כמובן שבתסריט הפמינסטי של 50 גוונים, כריסטיאן כמובן מתרצה, ואנה הופכת לאישה וולדנית שמביאה ילד בכל שנה. 

פשוט כיעור שיש נשים שחושבות שזו התנהגות ראוייה. הקהל היה מפוצץ נשים צעירות, שקיבלו שיעור רע מאוד לגבי התנהגות מוסרית, לגבי אהבה ולגבי זוגיות.
לצפיה ב-'אז שתהרוג את התינוק שלה בגלל "תקשורת כנות והבנה"?'
אז שתהרוג את התינוק שלה בגלל "תקשורת כנות והבנה"?
12/02/2018 | 04:16
10
40
אני לא מכיר את הסדרה ולא רוצה להכיר, אבל הקטע שהבאת הוא קטע בוגר שמעיד על הספר לטובה. המסר שעולה ממנו הוא מסר חשוב שצריך להפנים. כל גבר צריך לדעת שהריון אפשרי גם אם נוקטים בכל אמצעי הזהירות, ומול הריון סביר שכל הטיעונים יתפוגגו. הגבר צריך גם לדעת ששליטה מסויימת יש לו כל עוד אין הריון. הוא יכול לבחור להשתמש באמצעי מניעה שבשליטתו או לא לקיים יחסים. ברגע שהאשה בהריון השליטה בגורל ההריון עוברת לחלוטין לידיה.
לצפיה ב-'תאמין לי שאת זה כל גבר מבין'
תאמין לי שאת זה כל גבר מבין
12/02/2018 | 17:57
9
52
מה שלא כל גבר מבין, זה שנאמנות של אישה לגבר שלה זה משהו הרבה פחות מובן מאליו, לא משנה כמה הוא אטרקטיבי וכמה הוא חושב שהיא אוהבת אותו.
לצפיה ב-'אטרקטיביות במיוחד לא מבטיחה נאמנות'
אטרקטיביות במיוחד לא מבטיחה נאמנות
13/02/2018 | 05:01
7
36
ראשית היותו של אדם אטרקטיבי מושכת אליו בני זוג שמעוניינים בו באופן רגעי ושטחי. כדי שיווצר קשר משמעותי צריך משהו מעבר לאטרקטיביות. 
שנית אדם מושך ימשוך בני זוג רבים והוא חשוף לפיתוי באופן שוטף, כך שהוא עצמו יתקשה וסביר שגם ייכשל במבחן הנאמנות.
ולבסוף הוא עצמו נמשך לבני זוג מושכים, והם נתונים לאותה מתקפה של פיתוי, ולכן הם עצמם יצטרכו לעבוד קשה כדי להיות נאמנים לאיזה אדם, כולל מי שהם מכנים באותו רגע "בן זוג".
אז מי שמעוניין בנאמנות דווקא כדאי לו לא להיות מושך, לבחור בת זוג לא מושכת, ולעבוד על חיזוק הקשר במובנים עמוקים ולא שטחיים כמו משיכה חיצונית.

לצפיה ב-'לא דיברתי רק על אטרקטיביות חיצונית, ולא דיברתי על נאמנות'
לא דיברתי רק על אטרקטיביות חיצונית, ולא דיברתי על נאמנות
13/02/2018 | 13:03
6
18
ביחס לגברים אחרים.

הנאמנות שדיברתי עליה היא בתכנון המשפחה. אם סיכמה עם הגבר (שאוהבת אותו בכל ליבה) שלא מתאים עכשיו להביא ילד, וסיכמה שהיא לוקחת אמצעי מניעה, והתרשלה בליקחתם, והגבר מבקש שלא ימשך ההריון, הייתי מצפה מאישה נאמנה באהבתה לגבר שלה, שתסכים להפסיק את ההריון. כמובן ומדובר באישה חילונית. להמשיך את ההריון על אפו ועל חמתו של הגבר (למרות הסיכומים וההתרשלות), זו יריקה בפרצוף, וזו לא אהבה מבחינתי. זו אישה שנאמנה רק לעצמה ורגישה רק לעצמה. בסרט האהבה ההוליוודי של העשור, ציפיתי ליותר מסיפור על אבהות בכפייה.

הבנתי שאתה מהשמרנים שמדמיינים שהפלה שווה רצח, ולכן המשך הדיון עימך מיותר כי דיעותיך ברורות.
לצפיה ב-'אין קשר לחילוניות ואין קשר לדעות שלי'
אין קשר לחילוניות ואין קשר לדעות שלי
13/02/2018 | 13:10
4
20
גם חילונים יכולים להיות נגד הפלות - במיוחד אשה שרוצים שתפיל את התינוק האישי שלה. ואין פה דיון. אתה לא הבנת איך הדמות בסיפור יכולה להגיב כפי שהגיבה והסברתי לך. זכותך להתעקש לא להבין.
לצפיה ב-'אני לא צריך שיסבירו לי התנהגות בלתי מתחשבת'
אני לא צריך שיסבירו לי התנהגות בלתי מתחשבת
13/02/2018 | 14:54
3
16
אני צריך שיסבירו לי מדוע להציג התנהגות כ"כ בלתי מתחשבת של אישה כלפי בעלה הטרי, בסרט שמנסה להציג את סיפור האהבה של העשור.
לצפיה ב-'אולי כי זו המציאות, בחיים נשים לא מוותרות בקלות על ילד שלהן'
אולי כי זו המציאות, בחיים נשים לא מוותרות בקלות על ילד שלהן
14/02/2018 | 03:31
2
17
אולי כי "סיפור האהבה של העשור" הוא לא באמת סיפור אהבה כמו שנדמה.
לא קראתי את הספרים ולא יודע מה הלך שם בסיפור האהבה. אולי מי שקורא יכול למצוא עוד סימנים לכך שלא מדובר באמת בסיפור אהבה מוחלט בין אשה וגבר.
לצפיה ב-'יותר המשפט הראשון שכתבת'
יותר המשפט הראשון שכתבת
14/02/2018 | 16:36
1
23
הסרט הזה דווקא מתאר אישה עם אהבה עצומה לגבר שלה, שגם מוכנה להתגמש עבורו בנושאים מסוימים, אבל עד הרצון להרות (בתזמון שלה!). הסרט בא להזכיר שכאשר מדובר בחלק מהנשים, הרצון להרות ולגדל ילד, חזק יותר מכל רצון אחר, ונמצא הרבה מעל כל רצון לאהבה או זוגיות רומנטית. גבר צריך לזכור שהאישה שאיתו, ייתכן שנאמנה להריון הרבה יותר מאשר לו, ולא תהסס להעיף אותו מחייה במידה ויתנגש לה עם הרצון להריון. מהבחינה הזו, אישה היא כמו בעל חיים פרימיטיבי (נחש, תנין), אתה יכול לתת לו הכל, אהבה, כל מה שחשוב לו בחייו, אבל במידה והאינסטינקט החייתי שלו יתעורר (והוא עלול להתעורר ללא שום התראה מוקדמת), הוא לא ישתין לכיוונך ויאכל אותך חי (ככה, בלי תקשורת מקדימה). זו הנאמנות של בעל חיים פרימיטיבי, וזו הנאמנות של חלק מהנשים, גם אלו שנראה לך שהכי אוהבות אותך בעולם. רק חכה שיתעורר להן יצר ההריון ותתפלל שלא להיטרף.
לצפיה ב-'MGTOW מובהק'
MGTOW מובהק
14/02/2018 | 18:08
33
הפחד של גברים חלשים וחסרי אונים, מפני נשים חזקות (מהם).

בחיי, אני מוריד את הכובע בפני הפמיניסטים/ות, שנואי-נפשי
כשמישהו צודק, אז הוא צודק, אין מה לעשות - גם אם הוא אויב שלך

לצפיה ב-'במחשבה שניה'
במחשבה שניה
14/02/2018 | 18:04
14
אם באמת ציפית מהוליווד להימנע מסרט שבו לאישה יש הזדמנות לדפוק גבר והיא מפספסת אותה - עליך עוד יותר מיותר לבזבז זמן
לצפיה ב-'חבל שבזבזת עליו זמן ונכנסת לדיון איתו'
חבל שבזבזת עליו זמן ונכנסת לדיון איתו
14/02/2018 | 18:01
32
לגמרי מיותר
לצפיה ב-'דעתי'
דעתי
12/02/2018 | 17:52
24
ראשית, כמו בהרבה ויכוחים, כדי לקבל תמונה נכונה רצוי לשמוע ולהבין את שני הצדדים.
ברמה העקרונית היה רצוי שבני הזוג יבררו את רצונם/אי-רצונם לילדים לפני שהם מתחתנים.
באופן מכליל (כלומר זה לא 100%) אנשים, לפחות בטווח גילאים מסויים, מתחתנים כדי להקים משפחה ולהביא ילדים לעולם (שוב לא תמיד, אבל אני מעריך שזה ברוב המקרים), לכן הגיוני שבת-הזוג תרגיש לא טוב עם זה שבעלה 'פתאום' לא רוצה ילדים.
זה כמובן לא מצדיק עשיית ילדים בניגוד לרצונו, אבל חשוב גם להבין את הרקע כאמור.

שנית, כתבת האישה המודרנית "האידאלית" (או לפחות כזו לדעת המחברת הנ"ל). כל אחד ואחת האידיאל שלו/ה. אצלי למשל שאפתנות לא נתפסת כתכונה אידאלית אצל בחורה. אני מעדיף מישהי ששמה דגש לפני הכל על המשפחה וזה לא מתחבר לי (במושגים שלי, לפחות) עם שאפתנות.
לצפיה ב-'לא הבנתי מה אתה רוצה'
לא הבנתי מה אתה רוצה
14/02/2018 | 17:57
38
אתה שואל "מה דעתכם" ואז מביע את דעתך הנחרצת
ברור שאתה כבר מודע לזה שהיא בת של זונה
(לא נראה שיש מישהו בקו השפיות ועם שכל ברמה של ילד בכיתה א' שלא יסכים איתך שהיא בת של זונה)

גילוי נאות: לא ראיתי את הסרט. אני לא רואה סרטים. אני מסתמך רק על המידע שנתת.

אני אישית במקום הפראייר המסכן מהסיפור הפמיניסטי המחליא הזה, הייתי הורג לה את התינוק במכות (לא דרוש יותר משתי בעיטות טובות לבטן גג, בשביל לפתור את הבעיה ועל הדרך גם לתת לה את היחס שמגיע לשרמוטה הזאת)
אבל מצד שני, אני אישית בחיים לא הייתי נופל בפח כזה
כי גבר נורמלי שאיננו סמרטוט כמו הכריסטיאן הזה, מריח מבעוד מועד שמדובר בשרמוטה (תמיד יש סימנים מקדימים), ואז או שהוא משכנע אותה לקבל בתחת וזורק אותה מיד אחרי הזיון, או שהוא סתם מפסיק לענות לה לטלפון ומדלג הלאה.

אבל גברים אמיתיים גם לא הולכים לראות סרטי-זבל כאלה או קוראים ספרי-זבל, for that matter
העולם היום שייך לזבל אנושי פמיניסטי נחות
כל מה שנכתב - משרת מטרות של שטיפת מוח/אינדוקטרינציה
אף אחד לא יכתוב לך ספר עם דמויות גבריות חזקות, כדי שחס וחלילה לא תרים את האף יותר מדי
כמו שבמהדורות החדשות בטלביזיה ובאינטרנט ובעיתונים, ובאקדמיה (ובכל מקום בעצם) - תמיד תקבל חרא פמיניסטי מפומפם לתוך המוח

לצפיה ב-''
17/02/2018 | 03:50
4
לצפיה ב-'מה משותף לנשים ופיצה?'
מה משותף לנשים ופיצה?
08/02/2018 | 14:44
10
139
לשניהם יש יום בינלאומי מסתבר בפברואר, מי היה מאמין...

לצפיה ב-'מממ...'
מממ...
08/02/2018 | 16:40
49
לפי מה שמצאתי, בחיפוש זריז:
יום הפיצה אכן חל החודש (9 בפברואר).
יום האישה הבין-לאומי חל ב8 במרץ (לא החודש).

ייתכן שהתכוונת ל"יום המשפחה", שנקרא בעבר "יום האם" (בכל מקרה, לא יום האישה). לפי זה הנ"ל מצויין בעולם בתחילת מאי ובישראל בל' בשבט, שיוצא השנה: 15 בפברואר.
לצפיה ב-'מה משותף לתפוז ולנאד?'
מה משותף לתפוז ולנאד?
08/02/2018 | 18:57
54
שניהם שווים לתחת
לצפיה ב-'באיזה חודש זה יום הגבר?'
באיזה חודש זה יום הגבר?
08/02/2018 | 20:52
32
לצפיה ב-'משולש'
משולש
08/02/2018 | 21:14
1
17
לצפיה ב-''
08/02/2018 | 21:24
22
לצפיה ב-'שניהם באים עם תוספות'
שניהם באים עם תוספות
08/02/2018 | 21:36
9
לצפיה ב-'את שתי הדברים הללו אני מאוד אוהב, זה המשותף. '
את שתי הדברים הללו אני מאוד אוהב, זה המשותף.
10/02/2018 | 21:01
25
לצפיה ב-'הפרצוף? אם מדובר '
הפרצוף? אם מדובר
11/02/2018 | 12:32
2
62
בחברה של Anarhistphilo'

לצפיה ב-'אפילו לאיית את השם את לא יודעת...'
אפילו לאיית את השם את לא יודעת...
11/02/2018 | 12:59
1
29
למדת בבית ספר כלשהו?!
:->

לצפיה ב-' שמתי גרש, לא בא לי להמשיך.'
שמתי גרש, לא בא לי להמשיך.
11/02/2018 | 13:23
41
לצפיה ב-'מי קיבלה משכורת ורוצה להזמין גבר שרמנטי כמוני לדייט? '
מי קיבלה משכורת ורוצה להזמין גבר שרמנטי כמוני לדייט?
11/02/2018 | 09:22
1
73
אל תהיו שוביניסטיות... חחחח
לצפיה ב-'תזהר, הן עוד יכניסו אותך להיריון בלי לשלם מזונות...'
תזהר, הן עוד יכניסו אותך להיריון בלי לשלם מזונות...
11/02/2018 | 11:36
69
:->

לצפיה ב-'You can sell your mother, and buy another!!!'
You can sell your mother, and buy another!!!
11/02/2018 | 11:33
65
לצפיה ב-'"אם אי אפשר לו לגבר בלא שיכרון'
"אם אי אפשר לו לגבר בלא שיכרון
07/02/2018 | 06:18
3
89
אל נא תהי זאת האישה." ~ טאגור
לצפיה ב-'תלוי'
תלוי
08/02/2018 | 06:32
2
52
בגבר,
תלוי באישה...

לצפיה ב-'"שפעת העולם החי מזינה ומשביעה בשכרונה את הווייתי מזת הרעב."'
"שפעת העולם החי מזינה ומשביעה בשכרונה את הווייתי מזת הרעב."
08/02/2018 | 14:33
23
לצפיה ב-'חחחחחחחח'
חחחחחחחח
09/02/2018 | 10:01
23
הרגת אותי עם השיר!

*פרח ונשיקה על הפה*
לצפיה ב-'מחפש מישהיא טו היינג אוט'
מחפש מישהיא טו היינג אוט
07/02/2018 | 09:49
87
מחפש מישהיא בראש טוב, שלא לוקחת את עצמה ביתר רצינות, לבילוי. אני בן 38, 180, ממוצע, עושה ספורט, משכיל - ולא לוקח את עצמי ברצינות רבה מדי :)
לצפיה ב-'מחפש חברה אמיתית'
מחפש חברה אמיתית
05/02/2018 | 07:18
28
149
פרטים בפרטי
לצפיה ב-''
05/02/2018 | 11:19
1
75
svhoregel 
לצפיה ב-'תדה '
תדה
05/02/2018 | 14:48
21
לצפיה ב-'אם יש כסף אזי יש חברים, יש חברים יש מכבי, יש מכבי יש חברים.'
אם יש כסף אזי יש חברים, יש חברים יש מכבי, יש מכבי יש חברים.
06/02/2018 | 07:56
24
67
אבל מה תעשה אם אין כסף איפה תמצא חברים?

לצפיה ב-'"הוֹן יֹסִיף רֵעִים רַבִּים וְדָל מֵרֵעֵהוּ יִפָּרֵד."'
"הוֹן יֹסִיף רֵעִים רַבִּים וְדָל מֵרֵעֵהוּ יִפָּרֵד."
06/02/2018 | 09:20
23
39
לצפיה ב-'"..וכסף וזהב לא ירבה לו מאד"(ספר דברים, בקשר למי רשאי למלוך)'
"..וכסף וזהב לא ירבה לו מאד"(ספר דברים, בקשר למי רשאי למלוך)
06/02/2018 | 13:21
2
44
דברים י"ז, פסוקים ט"ו-י"ז:
"[טו] שום תשים עליך מלך אשר יבחר יהוה אלהיך בו מקרב אחיך תשים עליך מלך לא תוכל לתת עליך איש נכרי אשר לא אחיך הוא [טז] רק לא ירבה לו סוסים ולא ישיב את העם מצרימה למען הרבות סוס ויהוה אמר לכם לא תספון לשוב בדרך הזה עוד [יז] ולא ירבה לו נשים ולא יסור לבבו וכסף וזהב לא ירבה לו מאד".

לדעתי, אפשר ללמוד מזה משהו.
לצפיה ב-'בטח שאפשר ללמוד מזה משהו'
בטח שאפשר ללמוד מזה משהו
06/02/2018 | 17:21
1
35
אבל גם מזה:

לצפיה ב-' +'
+
06/02/2018 | 20:35
18
(בשיר שקישרת הם גם שרים (חוץ מהמשפט "I want money"): "The best things in life are free" ויש בזה הרבה...)

הנה עוד שתי קלסיקות באותו נושא:

לצפיה ב-'המשפט הזה- לא מסתדר לי משום מה......'
המשפט הזה- לא מסתדר לי משום מה......
07/02/2018 | 08:05
19
55
לא הגיוני לי...ככה, איך שהוא.
בטוח שיש לו פרשנות שונה ממה שאני קוראת כאן...
לצפיה ב-' "טוֹב לַחֲסוֹת בַּה', מִבְּטֹחַ בָּאָדָם.'
"טוֹב לַחֲסוֹת בַּה', מִבְּטֹחַ בָּאָדָם.
08/02/2018 | 14:36
2
18
טוֹב לַחֲסוֹת בַּה', מִבְּטֹחַ בִּנְדִיבִים.
לצפיה ב-'יש גם את ד' ואת ו'...'
יש גם את ד' ואת ו'...
08/02/2018 | 15:20
1
41
אתה לא רוצה להתעסק עם ו' כי הוא מושלם!

לצפיה ב-''
09/02/2018 | 21:35
17
לצפיה ב-'למה הסתבכת?'
למה הסתבכת?
08/02/2018 | 21:02
15
17
לצפיה ב-' שלא תסתבך אתה עם פומה '
שלא תסתבך אתה עם פומה
08/02/2018 | 21:28
8
26
לצפיה ב-'הסתבכנו...'
הסתבכנו...
08/02/2018 | 21:33
7
30
עם איזה מעיל אחד. מאז, אנחנו הולכים יחד כבר למעלה משש שנים.
לצפיה ב-'איך מסתבכים בגלל מעיל?'
איך מסתבכים בגלל מעיל?
08/02/2018 | 21:41
6
9
לצפיה ב-'לא שואלים שאלות'
לא שואלים שאלות
08/02/2018 | 22:12
5
15
לצפיה ב-'בחלומות שלך...:)'
בחלומות שלך...:)
09/02/2018 | 09:54
4
16
כולה שמיכה שדיברנו עליה כאן, לא מעיל בכלל...
לצפיה ב-'זכרונך קצר.'
זכרונך קצר.
10/02/2018 | 18:45
3
14
איך, איך...
הן תזכרנה לך כל מעידה ופישול שלך,
אבל דברים טובים?...הזיכרון קצר.
לצפיה ב-'תזכיר לי...:)'
תזכיר לי...:)
11/02/2018 | 09:34
2
25
זה משהו עם הצבע........שניחשתי. לא?
לצפיה ב-'זוכרת את התקופה של...'
זוכרת את התקופה של...
11/02/2018 | 11:26
1
28
אלונה38
ואריק164?

אם לא, אז עזבי...
חודש טוב.
לצפיה ב-'האמת?'
האמת?
11/02/2018 | 11:31
10
ממש לא! ניסיתי להזכר חחחח
טוב יאללה שיהיה!
לצפיה ב-'כי הקונטקסט כאן'
כי הקונטקסט כאן
09/02/2018 | 09:57
5
22
מתקשר כביכול  לכסף שקשור לעובדה שיש או אין לך חברים.
חברי אמת לא נמדדים על פי זה....בשום אופן, ובטח לא בהקשר של התורה באופן כללי.
לצפיה ב-'נו...'
נו...
10/02/2018 | 18:47
4
12
והרי זה כל העניין בפסוק,
ללמדנו את הזיוף בחברות שכזו הבא בעקבות
ממון.
לצפיה ב-'אוקיי.......'
אוקיי.......
11/02/2018 | 10:19
3
17
אולי בגלל שלא היה פסיק..........:)

אז-
"הון יוסיף חברים רבים,ודל-מרעהו יפרד.......

כלומר אותו אדם. שיש לו הון-יש לו הרבה חברים. כשהוא הופך לדל,
הם כבר לא שם.

זה-מסתדר.....:)

לצפיה ב-'בינגו ליידי!'
בינגו ליידי!
11/02/2018 | 11:24
2
32
ידעתי שאפשר לסמוך עלייך...:)
לצפיה ב-'חשבתי על זה'
חשבתי על זה
11/02/2018 | 11:32
1
16
הרבה אבל חחחחחחח זה נחשב?
לצפיה ב-'כן.'
כן.
15/02/2018 | 21:44
4
למה לא?
כל אחד עם הקצב שלו.
לצפיה ב-' גם אני :)'
גם אני :)
22/02/2018 | 01:50
1
לצפיה ב-' מחכים לכם בפורום אופנה וסטיילינג '
מחכים לכם בפורום אופנה וסטיילינג
06/02/2018 | 13:16
5

כולכם, ובעיקר כולכן, מוזמנים לפורום אופנה וסטיילינג לעדכן מה לבשתם, להתייעץ לגבי בחירת בגדים, לקשקש על הסטייל של הסלבס ועל אופנה ישראלית ובינ"ל 

לצפיה ב-'איזה אתרי הכרויות מומלצים?'
איזה אתרי הכרויות מומלצים?
05/02/2018 | 14:44
6
1305
באיזה אתרים אתם נמצאים? או אפליקציות?
לצפיה ב-'אני כאן (:'
אני כאן (:
05/02/2018 | 16:28
183
לצפיה ב-'הכריות '
הכריות
05/02/2018 | 19:00
312
אם את בחורה חילונית אז אני ממליצה לך בחום את okcupid חברה שלי שבוע שעבר הכירה שם מישהו בהצלחה :)
לצפיה ב-'Okcupid נהיה גרוע יותר מטינדר לגברים'
Okcupid נהיה גרוע יותר מטינדר לגברים
06/02/2018 | 00:22
1
307
אל..
לצפיה ב-'העולם האמיתי זאת האפליקציה הכי טובה.'
העולם האמיתי זאת האפליקציה הכי טובה.
08/02/2018 | 10:41
174
לצפיה ב-'קבוצת יומנה של רווקה בפייסבוק'
קבוצת יומנה של רווקה בפייסבוק
11/02/2018 | 00:20
183
לצפיה ב-'נפגשים, נפש אל נפש'
נפגשים, נפש אל נפש
23/02/2018 | 03:50
194
וטינדר. למרות שטינדר הפך להיות פיקציה.

לצפיה ב-'זוגיות ורווקות '
זוגיות ורווקות
05/02/2018 | 19:09
3
122
אין לי כח מאתרי הכרויות ,כולם שם שרוטים לצערי במציאות מתביישים לגשת אני לא יודעת מה לעשות איפה אני יכולה להכיר ?
לצפיה ב-'אכן, לא פשוט'
אכן, לא פשוט
05/02/2018 | 21:35
91
אבל לפני שאנסה (לא בטוח שאצליח...) להשיב, את, לכאורה לפחות, קצת סותרת את עצמך עם עניין אתרי ההכרויות בתגובה כאן.
מצד אחד כתבת "כולם שם שרוטים" (מן הסתם,אני לא מסכים ש"כולם", למרות שאני לא רואה את הגברים שם), מצד שני לגבי אתר הכרויות מסויים כתבת שחברה שלך הכירה לא מזמן מישהו...

לגבי "במציאות מתביישים לגשת": אני כגבר קצת מבין את זה, אבל זה לא נכון בכל המקרים. לפני כך וכך שנים הייתי באיזו סדנא בנושא חיפוש זוגיות. התחלקנו לקבוצות (נניח של 10 אנשים) ובכל קבוצה, חבריה היו צריכים להחליט מי נראה הכי ביישן, כאשר לא היתה הכרות מוקדמת בין האנשים. מהתרשמות שיטחית בלבד, בחרו בקבוצה שלי בי בתור הכי ביישן... וזה כנראה נכון , אבל למרות זאת התחלתי ויותר מפעם עם בחורות במהלך השנים (לא תמיד הבחורה פנויה, לא תמיד היא מעוניינת, בקיצור לא תמיד זה מצליח (מנגד, כן הצלחתי להגיע למספר דייטים בדרך הזו)). גם היום (אחרי שבגרתי ואף זקנתי) זה לא קל לי לפנות לבחורה ברחוב, אבל אם אני רואה מישהי שחיצונית ממש מוצאת חן-בעיני (וזה אירוע די נדיר) אז בחלק מהמקרים אני משתדל להעיז ולגשת. אם הבחורה נראית לי חלקית, כלומר היא יפה בעיני (או יש בה משהו שמושך אותי), אבל לא בדיוק מה שאני מחפש, אז אולי אסתכל עליה, אבל כנראה לא אתחיל איתה (כלומר זה לא תמיד בהכרח רק ביישנות, אלא זה לא תמיד מתאים).

מבחינה סטטיסטית לדעתי הסיכוי הכי גדול להכיר מישהו/י הוא במרחב הציבורי, הבעיה בדומה למה שאמרת ("מתביישים") יש פחות קשר בין האנשים, כלומר צריכים "לשבור את הקרח" וליצור יחסי אמון כדי להתגבר על ה"פחד מזרים".

מבחינה זו, אם יש מסגרת כמו חוג לאיזשהו תחביב או קורס בנושא כללי וכד', אז יש יותר הזדמנויות לשבור את הקרח וגם יש יותר אפשרויות למפגש חוזר, שלא כמו בהכרות מקרית ברחוב שאז קשה לדעת אם נראה את אותו/ה אדם שוב.

אני חושב שאפשר לנסות את כל הדרכים ואולי אפילו לפנות לשדכן/ים(?). למרות שזה לא קל ("קשה זיווגו של אדם כקריעת ים סוף​"), ההגיון אומר שככל שמנסים יותר, מגדילים את הסיכוי (=ההגיון הזה... אבל... עדיין לא גרם לי למצוא זוגיות ​), אבל זה גם עלול להוביל לשחיקה וייאוש ("עשיתי, עשיתי ועשיתי... וכלום לא קרה"), לכן צריך לדעת גם להרפות מהחיפושים מדי פעם.

לצפיה ב-'הנה, אני פנוי. '
הנה, אני פנוי.
07/02/2018 | 16:21
22
לצפיה ב-'כאן'
כאן
17/02/2018 | 03:54
33
אני כאן לפעמים.

לצפיה ב-'"עדינות ואדיבות אינן סימנים של חולשה וייאוש'
"עדינות ואדיבות אינן סימנים של חולשה וייאוש
04/02/2018 | 13:13
10
55
 אלא ביטויים של כוח והחלטיות." ~ ג׳ובראן
לצפיה ב-'אכן חכם, רק שהוא לא חי בישראל'
אכן חכם, רק שהוא לא חי בישראל
04/02/2018 | 15:03
5
28
פה, ולא רק במערכות יחסית, אם קצת הפגנת אדיבות שאינה במקומה רואים אותך כחלש. וחבל, כמובן.
לצפיה ב-'מאוד תלוי...'
מאוד תלוי...
04/02/2018 | 15:26
4
30
אל תתלה על המשפט הזה. 
לצפיה ב-'צודקת'
צודקת
04/02/2018 | 15:47
3
23
רק הערה לשונית קטנה: "אל תיתלה במשפט". נתלים בדר"כ, שלא נדע, על עמודים מתאימים. כמו ישו בזמנו, או סדאם חוסיין להבדיל.
לצפיה ב-'סמנטיקה. '
סמנטיקה.
04/02/2018 | 16:06
7
לצפיה ב-'לא בהכרח'
לא בהכרח
04/02/2018 | 16:18
1
15
ראה סעיף 3 כאן.
לצפיה ב-'מעולה!'
מעולה!
04/02/2018 | 16:35
15
אז יש לי גם אישור בנדון, של השפה העברית התקנית....
מה עוד לבקש? :)
לצפיה ב-'הכל'
הכל
04/02/2018 | 15:22
24
במידה.
מסכימה לגמרי עם המשפט, אבל מאוד תלוי סיטואציה/ אנשים........
עדינות בעיקר, לא תמיד מראה כח והחלטיות ממש ממש לא!
כאילו לא מוחלט :).

יש לך אנשים מאוד אדיבים *בכאילו* ומאוד עדינים *בכאילו גם*- שהם שיא של רוע.....שהם צבועים.
שהם מעבירים את המרירות והרוע שלהם, דרך אותה אדיבות/עדינות מעושה.....

יש לך אנשים שמסתתרים מאחורי שני אלה, כדי לחפות על חוסר האומץ שלהם,
על פחדנות מהותית.

ויש עוד כאלו ממש מנומסים-אבל הם הר געש של חרבות ערכים ואנושיות...

אז מה הייתי מוסיפה למשפט הזה? אני צריכה לחשוב.....

לצפיה ב-'מישהו אולי יודע מתי התחילו האנגלים להיות מנומסים ואדיבים?'
מישהו אולי יודע מתי התחילו האנגלים להיות מנומסים ואדיבים?
04/02/2018 | 15:51
2
39
ברור שזה לא טבעי.

ואיך שהם לא אוהבים שמאחרים בכלל, הם עלולים לשרוף אותך אם תאחר להם לפגישה...

לצפיה ב-'עדיף להגיע בזמן'
עדיף להגיע בזמן
04/02/2018 | 16:01
22
לפגישות רשמיות (וגם סתם ידידותיות). אני מאלה שמנסים בכל כוחם לאחר ופשוט לא מצליחים. זו בעיה!
לצפיה ב-'חחחחחח למה'
חחחחחח למה
04/02/2018 | 16:08
22
זה בסדר להיות מנומס ואדיב- אבל שוב, תלוי איך, כמה ואיפה.....
התחלתי לתת דוגמאות, אבל ירדתי מזה כי זה מאוד מורכב....:)
למעשה כל דבר שהוא אובר- הוא לא במקומו ולא טבעי....

מזל שאני לא חיב באנגליה. אני מאחרת כרונית! 
לצפיה ב-'"מצא אישה מצא טוב" (משלי יח כב)'
"מצא אישה מצא טוב" (משלי יח כב)
30/01/2018 | 12:59
8
66
"רב כל ההולך בעצת אשתו נופל בגיהנום." ~ מסכת בבא מציעא, דף נ"ט, עמוד א'
"אמר רב כהנא אשה חמת מלא צואה ופיה מלא דם והכל רצין אחריה." ~ מסכת שבת, דף קנ"ב, עמוד א'
"בעצב תלדי בנים, ואל אישך תשוקתך והוא ימשול בך."‏ ~ ספר בראשית

לצפיה ב-'ב-"ואל אישך תשוקתך והוא ימשול בך" המקרא אומר משהו מעניין'
ב-"ואל אישך תשוקתך והוא ימשול בך" המקרא אומר משהו מעניין
30/01/2018 | 14:40
5
41
הוא אומר שבזוג האשה היא היותר מינית, היא היותר משתוקקת, והגבר הוא השקול והוא מגביל את מיניות האשה. הוא צריך למשול במיניות שלה. הפסוקים האלה מביעים את המצב האנושי כפי שהכיר אותו המחבר שלהם, ומעניין אם המצב דומה גם בימינו. 
לצפיה ב-'היום המצב הוא זהה'
היום המצב הוא זהה
31/01/2018 | 09:19
4
44
בהבדל שהן רק למדו היטב שכדאי להן להסתיר את זה
לצפיה ב-'למה להן להסתיר את זה? :)'
למה להן להסתיר את זה? :)
31/01/2018 | 16:27
3
21
לצפיה ב-'רצון לשלוט'
רצון לשלוט
31/01/2018 | 16:33
2
53

לצפיה ב-'חחחחחח אוי ואבוי...'
חחחחחח אוי ואבוי...
31/01/2018 | 16:36
33
אלו שטויות.
בכלל, המילה "לרדוף" בהקשר הזה מיותרת וטיפשית.
התחושה שלי היא שהרבה גברים ונשים שכחו מהי המציאות בקטע הזה,
כי הם שוחים בים של אותיות, דיבורים, תעשיות כסף של אתרי הכרויות....
בקיצור-בולשיט!
וחוץ מזה, מה שמדובר כאן זה כבר אחרי ששנים בתוך הזוגיות שלהם. כבר לא בקטע של רדיפה או לא....

לגבי ה"לשלוט"- מזעזע.
כשיש אהבה, זוגיות, רצון להיות יחד, למה "לשלוט"? 
תכלס? זו יכולה להיות מחשבה של אדם חלש שמתרגם מצב זוגי, בשליטה של אחד הצדדים.
מה הטעם?
כאילו- אם אחד מהם רוצה לשלוט באחר, מהר מאוד זה יגיע למצב או של פרידה או של אחד הצדדים הכי אומלל בעולם.
זו, לא אהבה בעיני.

אין שום סיבה שנשים יסתירו את התשוקה שלהן.....:) 
למרות שאני חושבת שאיך שאתה מצייר את זה בראש, מאוד שונה מאיך שאני.
לצפיה ב-'לגבי ה"מייעצים/ת" +'
לגבי ה"מייעצים/ת" +
31/01/2018 | 17:13
27
הם מבזבזים גם נדל"ן...
אגב, שמעתי פעם מישהו טוען שגירושים יוצרים ביקוש מוגבר לדירות (כל זוג שמתגרש, בפוטנציאה, מייצר ביקוש לעוד יחידת דיור... למעט אם בני הזוג חוזרים נניח לגור עם הוריהם וכד').

אבל לעצם העניין, למרות האימרה המאירה, במציאות אין סימטריה ב"מרדף". נשים מטבען יותר פסיביות במה שקשור ליוזמה לקשר. מצפים מהגבר להתחיל וברוב המקרים זה גם מה שקורה (וזו הכללה כמובן, כלומר יש מיעוט של נשים שכן תיזומנה).
לצפיה ב-'אכן, בתנאי כמובן שהאישה מתאימה לגבר והגבר מתאים לאישה'
אכן, בתנאי כמובן שהאישה מתאימה לגבר והגבר מתאים לאישה
30/01/2018 | 15:25
31
ועל משקל "מצא אישה (מתאימה), מצא טוב"... 
אולי "נשאר ללא בת-זוג, לא טוף (בדרך-כלל...)"...

כמו שיש מושג (משפטי? אני לא בקיא בנושא) בשם "הזכות לקיום בכבוד",
אני הייתי מציע לקבוע גם כלל "הזכות לזוגיות"... למה הכוונה?
הכוונה לאפשר תנאים אופטימליים לאנשים למצוא ולקיים זוגיות טובה (זה דורש 'פירוש/פירוט' ולזה אני צריך להקדיש עוד זמן ומחשבה..).
לצפיה ב-'זה נכתב בתקופה שאנחנו שלטנו על נשים.'
זה נכתב בתקופה שאנחנו שלטנו על נשים.
30/01/2018 | 23:24
46
נשים כבר לא מוכנות שישלטו עליהם והן מתפרנסות בעצמם.

לצפיה ב-'ובכלל........?'
ובכלל........?
28/01/2018 | 12:35
14
123

https://www.youtube.com/watch?v=0RyInjfgNc4

אין לי כח לטיפשים...
אין לי כוח לאטומים...
אין לי כוח לצבועים...
אין לי כוח לשוחרי רע, במסווה.....

אני רוצה אבקת קסמים שתפזר טוב על מוחות של אנשים, שתעיר אותם לחיים האלה, לעצמם.
לצפיה ב-'סיגנון "תחשוב טוב"'
סיגנון "תחשוב טוב"
28/01/2018 | 12:46
11
46
אז "יהיה טוב"?
יש בזה משהו... לפי זה לחשוב רע, זה רע לבריאות..
מנגד... לפי זה פסימיות טובה לאריכות ימים...
כנראה שצריך, כמו בהרבה תחומים איזון...

אבל, אני אוהב (ןלא בציניות) את הגישה האופטימית והחיובית שלך!
לצפיה ב-'תודה צחי.....:)'
תודה צחי.....:)
28/01/2018 | 12:58
27
אבל אני לא רוצה להאריך חיים- בפסימיות.
מוותרת על התענוג המעוות........
לצפיה ב-'מעניין'
מעניין
28/01/2018 | 13:28
9
27
מה שהבאת.
בכל מקרה איזון, זו עבודה קשה מידי.......:)
בטוח שמשתלמת! אבל זו עבודה קשה מאוד ולכן לדרוש אותה, או לצפות לה,
זה סוג של אופטימיות תמימה מידי בעיני.
הייתי מסתפקת בכמה צעדים קטנים של הבנה או רצון לקראת....לא יותר.
לצפיה ב-'מה עם קצת ?'
מה עם קצת ?
29/01/2018 | 14:25
8
19
קצת (הרבה) ישן, אבל סתם נזכרתי:
המקור:
גירסת קריוקי:

לצפיה ב-'טוב'
טוב
29/01/2018 | 14:31
7
17
זה פחות לטעמי חחחחחחחח
אבל הנה משהו ש...היה לי מוכר משם.

מה אתה עושה עם גרסת הקריוקי? שר?:)
לצפיה ב-'וזה'
וזה
29/01/2018 | 14:36
2
16
בא אחריו. איזה-יופי! :)

לצפיה ב-'ושל אותו יוצר מוכשר ובאותו נושא -'
ושל אותו יוצר מוכשר ובאותו נושא -
29/01/2018 | 17:00
1
12
(אפרופו גישה אופטימית) "האהבה מגיעה לכל אחד/ת":

לצפיה ב-''
31/01/2018 | 16:25
2
לצפיה ב-'סבבה'
סבבה
29/01/2018 | 16:57
3
15
כן מה שקישרת הוא כמדומני המוכר שלהם. יש להם עוד אחד שהתוודעתי אליו לפני כמה שנים, שמתאים לסוף שנה:

לגבי קריוקי... לא, אני לא שר על המנגינה.
פשוט לפעמים המנגינה בלי המילים מעניינת ועיתים אף יפה בפני עצמה. כשהייתי נער, היה לנו פטיפון (כן.. פעם היו דברים מזורים כאלה ) וכחובב אלקטרוניקה בניתי מתקן (די פשוט יחסית) שמנטרל את הצליל המשותף לשני ערוצי הסטריאו. בלא מעט תקליטים הקולות הוקלטו כשווים בשני הערוצים וכלי הנגינה לא, כך יצא שהייתי יכול ליצור לי בעצמי מעיין גרסראות 'קריוקי'.... ומאז אני חובב הז'אנר...
לצפיה ב-'לא ממש'
לא ממש
31/01/2018 | 16:26
2
9
לטעמי, סורי........:)
אבל שייערב לך לאוזן....
לצפיה ב-'האמת'
האמת
31/01/2018 | 17:05
1
12
שאם אני מקשר כאן שיר זה לא בהכרח אומר שהוא ממש לטעמי, לפעמים ממש כן, לפעמים כן עם קצת לא, לפעמים טיפה כן... ולפעמים... (e^x)/1
-כאשר x שואף לאינסוף- כן... (כלומר לא ממש כן...).

אפרופו סורי (דוגמא לשיר שאני לא מתחבר אליו ממש, אבל אני מכיר ומוקיר) ואפרופו אלטון ג'ון שהוזכר לא מזמן בחדשות (מסע הופעות לפני פרישתו):

לצפיה ב-'אני'
אני
04/02/2018 | 15:15
16
מאוד מתחברת לשיר, לזמר המקורי......:)
זה ביצוע חביב מאוד.
לצפיה ב-'אני חולה.....'
אני חולה.....
04/02/2018 | 15:23
32
לצפיה ב-''
17/02/2018 | 03:58
3
אני לא כזה. אני ההפך, אני בן אדם טוב :)

לצפיה ב-'שאלה '
שאלה
28/01/2018 | 22:11
9
109
לרווקים או לכאלה שאין להם פה בן/בת זוג: לאחרונה הוקם בבריטניה משרד שנלחם בבדידות. האם צריך אחד כזה בארץ? והאם תיעזרו בו אם כן? 
לצפיה ב-'איזה שירות של המשרד נגד בדידות היית מבקש לנצל?'
איזה שירות של המשרד נגד בדידות היית מבקש לנצל?
29/01/2018 | 04:11
2
22
לצפיה ב-'שאלה טובה'
שאלה טובה
29/01/2018 | 08:39
1
41
אין לי מושג איזה שירותים הוא אמור לספק. אני מקווה שהמשרד עצמו יודע.
לצפיה ב-'אילו שירותים היית ממליץ להם לספק?'
אילו שירותים היית ממליץ להם לספק?
29/01/2018 | 09:34
41
אני מניח שהכוונה כרגע היא בעיקר לאוכלוסיית זקנים שחיים לבדם ומתקשים לדאוג בעצמם לחברה. אבל אולי אפשר להציע למשרד נגד בדידות להתייחס גם לבדידותם של צעירים.
לצפיה ב-'"מי שעסוק במחשבות אצילות, אינו לבד אף פעם."'
"מי שעסוק במחשבות אצילות, אינו לבד אף פעם."
29/01/2018 | 07:10
4
13
לצפיה ב-'גם סכיזופרניה היא פתרון לבדידות'
גם סכיזופרניה היא פתרון לבדידות
29/01/2018 | 07:55
3
12
לצפיה ב-'להיות מטורף הוא להיות שפוי '
להיות מטורף הוא להיות שפוי
29/01/2018 | 08:06
2
72

העולם ידע אנשים מטורפים כה יפים; למעשה, כל האנשים הגדולים בעולם היו מטורפים במקצת – מטורפים בעיני ההמון.
טירופם בלט, משום שלא היו אומללים, לא היו שקועים בחרדה, הם לא פחדו מן המוות, הם לא הטרידו את עצמם בקטנות. הם חיו כל רגע במלאות ובעוצמה, ואלה עשו את חייהם לפרח יפהפה. הם היו מלאי ניחוח, אהבה, חיים וצחוק...

אך זה מציק ודאי למיליוני אנשים הנמצאים סביב ה "מטורף".   הם לא יכולים לקבל את הרעיון, שאתה השגת משהו שהם החמיצו. הם ינסו בכל דרך שהיא לעשותך אומלל. הגינוי שלהם אינו יותר מאשר מאמץ לאמלל אותך, לעצור את ריקודך, לגזול את נשמתך – כך שתוכל לחזור לתלם.

אדם צריך לאזור אומץ. ואם אומרים שאתה מטורף, תיהנה מן הרעיון, אמור להם: "אתם צודקים. בעולם זה רק אנשים מטורפים יכולים להיות מאושרים ושמחים. אני בחרתי בטירוף שיש בו שמחה, אושר, ריקוד. אתם בחרתם בשפיות עם אומללות, עם ייסורים ועם גיהינום – בחירתנו שונה.
אתם תהיו שפויים ותישארו אומללים. עזבו אותי לנפשי עם השיגעון שלי. אל תרגישו פגועים. אני איני מרגיש פגוע מכם; יש כה הרבה אנשים שפויים בעולם, ואני איני מרגיש פגוע".

זו רק שאלה של זמן קצר ביותר. בקרוב, כאשר יקבלו אותך כמטורף, הם לא יטרידו אותך. ואז תוכל לצאת לאור היום ובגלוי בהווייתך המקורית ;  תוכל להשליך את כל הזיופים, המסכות  והשקרים....

כל החינוך שלנו יוצר פיצול בחשיבתנו, ובדרך התנהלותנו בעולם.  
אנחנו צריכים  להראות את פנינו לחברה, להמון, לעולם. הם לא חייבים להיות פנינו האמיתיים. למעשה, חייבים אלה להיות הפנים  הלא-אמתיים שלנו.
עלינו  להראות את הפנים שאנשים אוהבים, שאנשים מעריכים, שיהיו מקובלים עליהם, שמתאימים לאידיאולוגיות שלהם, למסורות שלהם –  ולשמור את הפנים  המקוריים שלנו לעצמנו...
הפיצול הזה הופך להיות בלתי ניתן לגישור, כי רוב הזמן אנו מצויים  בחברה, נפגשים עם אנשים, מתייחסים לאנשים. לעתים נדירות אנו לבדנו. באופן טבעי המסכה הופכת להיות חלק מאיתנו יותר מאשר טבענו האמיתי.

והחברה יוצרת פחד בכל אחד – הפחד מפני דחייה, הפחד שמישהו יצחק לך, הפחד שתאבד את אצטלת המכובדות שלך, הפחד מפני מה שיגידו אנשים...

עלינו  להסתגל לכל סוגי האנשים העיוורים והלא מודעים. איננו יכולים  להיות אנו עצמנו!...
זו המסורת הבסיסית שלנו עד כה ברחבי העולם, שאף אחד אינו רשאי להיות הוא עצמו.
ברגע שהאחר נמצא בסביבה שם, מיד אנו מרוכזים פחות בעצמנו, בהוויה האמיתית, הטבעית שלנו.
אנו מרוכזים יותר  במה תהיה דעתו עלינו.  
כשאנו לבד בחדר האמבטיה, אנו הופכים לילדים, כמעט. לפעמים עושים פרצופים מול המראה (-: ,  
אבל אם לפתע נעשה ערים לעובדה, שאפילו ילד קטן מציץ מבעד לחור המנעול, מיד נשתנה, נעשה שוב לעצמנו הרגיל והוותיק – רציני, שקול, כמו שאנשים מצפים שנהיה.  

הדבר המדהים ביותר הוא שאנו פוחדים מאותם האנשים, והם פוחדים מאיתנו. כל אחד פוחד מזולתו.

אף אחד אינו מרשה לרגשותיו, למציאות האמיתית שלו, לאותנטיות שלו להציץ החוצה, וכל אחד רוצה בכך! מכיוון שלדכא כל הזמן את פנינו האמיתיים זה מעשה של הרס עצמי.

האחריות שלנו  היא רק להוויה שלנו, לעצמי שלנו.  אל תלך נגדה... כי זו התאבדות!!! הרס עצמי...

ומה הרווח? אפילו אם אנשים ינהגו בך כבוד ויחשבוך לרציני ומכובד, לא יזין הדבר את ההוויה שלך. הם לא יעניקו לך יותר הבנה לחיים וליופיים העצום.

אנו לבדנו בעולם. לבד באנו לעולם, לבד אנחנו כאן ולבד נעזוב את העולם הזה.
כל הדעות שלהם תשארנה מאחור. רק רגשותינו המקוריים, החוויות האותנטיות שלנו, ילכו איתנו אפילו לאחר המוות.
גם המוות אינו יכול לגזול את הריקוד שלנו , את דמעות השמחה שלנו , את טוהר הלבדיות שלנו, את השקט שלנו,  את הבהירות שלנו,  את ההתלהבות שלנו...
מה שאין המוות יכול לקחת מאיתנו, הוא האוצר האמיתי היחיד, ומה שיכול להילקח בידי כל אחד אחר  אינו אוצר -  פשוט שיטו בך.

התרכז אך ורק בכך!

שים לב ושמור על התכונות שאתה יכול לקחת אתך כאשר המוות יכלה את גופך, את חשיבתך, כי תכונות אלה תהיינה בנות לווייתך היחידות.
הן הן הערכים האמיתיים היחידים, והאנשים המשיגים אותם – רק הם חיים. האחרים מתיימרים לחיות.

עדיף להיות שנוא בגלל מי שאתה, מאשר אהוב בגלל מי שאתה לא!!

לצפיה ב-'שיר בהתאם'
שיר בהתאם
29/01/2018 | 09:41
25
שיר של אלן פרסונס המבוסס על סיפור של אדגר אלן פו, על מוסד לחולי נפש שבו החולים משתלטים על הצוות וכולאים אותו. המספר שמגיע לביקור מגלה מקום שבו המשוגעים הפכו לשפויים והשפויים הם המשוגעים. המסר העיקרי של הסיפור הוא שאין הבדל בין שפוי ומשוגע, השאלה היא רק מי שולט. ועשו גם סרט (טוב, מומלץ).
לצפיה ב-'אתה'
אתה
29/01/2018 | 14:08
21
מטורףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף!

*סתם, אתה לא*.

"עדיף להיות שנוא בגלל מי שאתה, מאשר אהוב בגלל מי שאתה לא!!"
^^^ אהבתי.....

לצפיה ב-'צריך (גם) להבדיל בין אמצעי למטרה'
צריך (גם) להבדיל בין אמצעי למטרה
29/01/2018 | 13:08
19
או במקרה של שאלתך, בין ניסיון לפיתרון לסימפטום לניסיון לפתרון לבעיה.
ראשית, באופן עקרוני,  זה רעיון חיובי. אם אפשר לעזור לאנשים להרגיש שייכים ומאושרים יותר, זה עשוי להועיל לאנשים ולסביבתם.

שנית, אצל רווק/ים, לפחות כאלה כמוני (ואני מניח שיש רבים/ות כמוני) שרוצים באמת בזוגיות (אבל לא 'סתם' זוגיות, אלא מתאימה (כ"א לפי הגדרותיו/ה)), הבעיה (אם זו בעיה) האמיתית שיש לפתור היא הזיווג.

בסינגפור למשל כבר הקימו משרד ממשלתי שהתחיל, לפי זכרוני, בזמנו לפני שנים, כמעין משרד שידוכים ממשלתי (שלא הצליח כ"כ) שהפך עם הזמן לגוף שמפקח על גופים פרטיים בנושא (כמצויין כאן).

אבל אם נלך בגישה של 'היררכית בעיות', אז כמו בשירשור שפתחתי (ושלא הגבת אליו...) ייתכן ש'בעית הרווקים/ות' היא תוצאה של דברים אחרים ואז בדומה היא הסימפטום ולא הבעיה.
חשוב לציין שאלו נושאים מורכבים ואינני מנסה לטעון שיש פיתרונות לכל הבעיות (למרות שיש לי פה שם רעיונות יפים), מה גם שלא לגמרי ברור תמיד מה הבעיות...

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

איתן שמואל יועד - נומרולוג
איתן שמואל יועד
פורום מיסטיקה
פורום עולם המיסטיקה
דליה גרינבאום - טיפול וייעוץ זוגי
דליה גרינבאום

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה