לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2849028,490 עוקבים אודות עסקים

פורום הכרויות

ברוכים הבאים לפורום הכרויות במערכת הפורומים של תפוז!
זה המקום בשבילכם להכיר, להתייעץ, לייעץ, לקרוא ולכתוב כל מה שמתחשק לכם (טוב נו, כמעט הכל...).

בהצלחה! (:

אין כמעט אנשים שנושא ההיכרויות לא מעניין אותם בשלב כלשהו בחיים, ולכן הפורום יכול להיות מקום מהנה ומשגשג. אבל זה תלוי בכולנו, ובעיקר בכם הגולשים.
כדי שכולם יהנו, ישנם מספר מצומצם של חוקים שחשוב להקפיד עליהם. מי שמעוניין יכול להציץ במאמר כללי הפורום שנמצא בחלק המאמרים של הפורום, ולמי שלא - השורה התחתונה היא שמותר כאן הכל - חוץ מלפגוע בגולשים אחרים, בכל צורה שהיא.

שתהיה לכולם גלישה מהנה !

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הכרויות

ברוכים הבאים לפורום הכרויות במערכת הפורומים של תפוז!
זה המקום בשבילכם להכיר, להתייעץ, לייעץ, לקרוא ולכתוב כל מה שמתחשק לכם (טוב נו, כמעט הכל...).

בהצלחה! (:

אין כמעט אנשים שנושא ההיכרויות לא מעניין אותם בשלב כלשהו בחיים, ולכן הפורום יכול להיות מקום מהנה ומשגשג. אבל זה תלוי בכולנו, ובעיקר בכם הגולשים.
כדי שכולם יהנו, ישנם מספר מצומצם של חוקים שחשוב להקפיד עליהם. מי שמעוניין יכול להציץ במאמר כללי הפורום שנמצא בחלק המאמרים של הפורום, ולמי שלא - השורה התחתונה היא שמותר כאן הכל - חוץ מלפגוע בגולשים אחרים, בכל צורה שהיא.

שתהיה לכולם גלישה מהנה !
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

לצפיה ב-'החלטתי להוריד את הכיפה'
החלטתי להוריד את הכיפה
19/04/2018 | 23:49
15
71
שלום לכולם.
אז ככה אחרי 22 שנה, בגיל 35, החלטתי להוריד את הכיפה. מגיל 13 חזרתי בתשובה, ניסיתי בכל ליבי למצוא אהבה, שידוך הגון מגיל 18-19, אבל רק מה שראיתי זה עוולות וחסימות מהמערכת, ומצד רוב הבחורות חשיבה שיפוטית, אגואיסטית ואינטרסנטית.
קודם כל אני אקדים ויאמר שבאמת בכל מה שייאמר פה , אני לא חלילה מהרהר על בורא עולם, מקבל הכל ממנו באהבה, המהלך הזה בכלל לא בא ממרדנות בו חלילה, רק אחרי שהבנתי שכיפה זה גם סוג של סטנדרט סה"כ, ושבמצב הנוכחי אני תקוע, אז פשוט זה המהלך שנראה לי נכון. כמו שאפרט בהמשך. אבל כלפיו יתברך, מקבל באהבה את הכל ומאמין שהוא מבין אותי גם בזה. אוהב אותו מאוד ומודה לו מקרב לב.
הקדמה נוספת – לא באתי לחפש פה ויכוחים או הצדקות או לא יודע מה, תרגישו חופשי לכתוב, אבל אני לא אכנס לזה (כמה שזה מרתיח את הדם לראות אנשים מצדיקים עוולות), באמת תחשבו מה שאתם רוצים וכמו שאפרט בדיוק בגלל זה בא המהלך הזה, תהיו צודקים בדרך העקומה שלכם, תחשבו שזה בסדר לקטלג ולשפוט ולעשות את כל העוולות שאתם עושים בשם התורה, לבריאות לכם, לא דופק לכם חשבון. את האמת אלוהים קובע לא אתם.
ולמחזקים אם יהיו תודה מראש, ואני באמת יודע וזה ההקדמה הנוספת שזה לא מכליל את כולם במה שאני אומר, וגם אלה שחושבים ככה לא עושים את זה לרוב מרוע טהור, רובם אנוסים או שוגגים, חלק גדול מעדיף את האינטרסים על פני האמת, אבל זה ניסיון כנראה שלרוב לא קל. גם ממש תודה אבל לא מחפש פתרונות. ניסיתי מעל ומעבר.
וכמובן שכל זה בקיצור נמרץ. על הנושאים האלה אפשר לכתוב ספר ואולי איזה יום יהיה מקום לכתוב אותו על "עוולות השידוכים והמגזריות".
לגבי המטרות שלי תראו בסוף אם תרצו.
אז קצת באריכות, וואלה אני כמו שכתבתי מגיל 13 חזרתי בתשובה, לא מהמשפחה – מעצמי, ב"ה, ומגיל 18 אני מחפש שידוך ומתאמץ מאוד בעניין, אבל לשווא.
מהתהליך הארוך הזה, שבתור ילד תמים כשחזרתי בתשובה חשבתי, אחחח בטח הכל פה תמים וטהור, אבל גיליתי שוב ושוב כמה השקרים אוחזים מאוד, גם בעולם החרדי והדתי.
אפשר לומר בניתוח מלמעלה לפי המציאות -למה אדם לא מתחתן בעולם השקר הזה - אז אפשר לחלק את זה ל-2 סוגים של דרישות שהוא לא עומד בהם. (או צריך לעמוד בהם).
1- דרישות של שקר צרוף – כגון כסף, מעמד, מאיזה משפחה אתה, איזה עדה אתה.
2- דרישות של לכאורה אמת אבל הם שקר וסוג של כיסוי לשקר הצרוף – איזה מגזר אתה, מה למדת , מה עשית, מה ההשקפה שלך.
וכמובן זה מתחיל מזה, שכולנו חייבים לשייך את עצמנו. דבר דפוק כשלעצמו. דבר שנוגד את עקרונות היהדות , ב"ה וב"ש היו מתחתנים אחד עם השני, אבל לא, בדור הזה חייבים שיהיה לך מגזר, ותת מגזר, חרדי ואיזה חרדי או דתי לאומי ואיזה דתי לאומי וכו' וכו'.
וכמובן שזה הכל מתבטא בחיצוניות. מה אתה לובש. איזה כיפה, איזה בגדים, איפה אתה עובד מי ההורים שלך. ובעיקר כמה אתה לקק וחנפן ולא מביע דעות של אמת .
והרבה רבנים ומערכות מצדיקות את זה ואח"כ שואגים אהבת חינם אהבת חינם. אהבת חינם זה לא רק בגמ"ח למוצצים זה דווקא בענייני וברגעי האמת (כמו שראית חבדניק שכל היום תולה שלטים ומדליק נרות של יעני אהבת ישראל, אבל כשביקשתי ממנו את ביתו שהראתה עניין ואמרה במידה והוא ירצה אסכים , שם את התכשטים בקופה כדי שזה לא יקרה) .
וואלה אני באמת משתדל לא להאריך, זה מיותר מי יקרא את זה, ואם כן מה זה משנה. אפשר לכתוב על זה ספר כנ"ל.
אבל , ובאמת אני כלום אבל אני בן אדם שנוטה להיות אמיץ כשצריך , וואלה לא עזבתי דרך אחת שלא ניסיתי בתמימות לבדוק איפה ואיך למצוא זיווג.
הלכתי בהתחלה לשדכניות שלידי, עולם הספרדים החוזרים בתשובה. אבל כמו קוף אחרי בן אדם הם מחקים את החרדים האשכנזים, אז כמובן שנחתכתי כי לא לבשתי שחור לבן, וקצת לא הייתי חוזר בתשובה אהבל קלאסי שאומר אמן על הכל, ודי הכרתי ביכולות שלי, אז כמובן ששם זה לא הצליח ושנים רבנים משחקים בך. כל הרבנים של "למען שמו באהבה". למען שמו שלו לא של בורא עולם. בכלל לשחק בחוזרים בתשובה כמה זה קל וכמה זה מרושע ואכמ"ל .
אח"כ אמרתי רגע אבל למה לא העולם החרדי, אני בטוח שיש שם הרבה גם אם לא כולם שירצו אותי.
אבל שם זה הכל חסום מראש, עם מי תדבר , איזה שדכנית בכלל תעביר את הפרטים שלך. וגם אם כן אז אתה ממילא אכול ושרוף שם , כי הם גודלות על הרצונות הטהורים של "חרדי מבית" "בן תורה" " עם דירה" , "חליפה ומגבעת",  כמובן שאת האמת הפנימית וכמה אתה לומד תורה ועובד את ה', ושומר את הברית בחירוף נפש, זה כבר פחות מעניין .
אוקיי אז בעוניי אמרתי נלך למגזר המקרב "הדתי לאומי" הכיפות הסרוגות שבעד לקרב ולהתקרב ודאי שאצלם אמצא מרגוע. אבל האמת ? מצאתי שהם הרבה יותר מגזריים מהחרדים .
נו רק תנסה להיות שם עם כיפה שחורה או בלי שעשית צבא לא עלינו, או בלי תואר. ובכלל זה שאתה לא מהבית המושלם של הדתיים , ולא עם משפחה ולא עם כסף, כמובן זה הרבה יותר חשוב מעקרונות האמת של לב ודרך ורצון.
נו טוב אז לאחר כל הבזיונות אתה מתגלגל לעולם האינטרנט או מחכה לאיזה סוג של ישועה, אבל מבחורה לבחורה, אתה רק מוצא את עצמך מנסה להצדיק את עצמך. למה אתה לא מאמין במגזרים? (אפילו שכל בן תורה אמיתי יגיד לך שאתה צודק)  למה אתה לא משתייך, למה אתה מוכן לקבל את כולם. למה אתה לא לומד בכולל וגם למה אין לך קריירה, ולמה אין לך דירה ולמה לא עשית צבא.
ולך תסביר שהיה לך נסיבות אישיות ודווקא מאוד רצית לשרת,  אבל בורא עולם רצה אחרת.  ודווקא הלכת ללמוד תורה בעוני וגם רצית לא להנות מהבריות אז שילבת, וקשה ככה להתסדר בלי תמיכה, ולך תסביר שיש לך אחלה דברים.
אהה אבל הכל נגמר תמיד ב"תודה, אבל לא תודה. ובהצלחה ". את רמת הצביעות שראיתי כבר בא לי להקיא. מי שרוצה בהצלחתי לא נוטש אותי בדרך.
מי ישמע כמה הן מושלמות אף פעם לא טעו ולא טועות כל כולן לב טהור ואהבה. אם היה להם אמת במקום לשפוט הן היו תומכות.
וואלה בחורות שבורות , וסליחה אבל מי שמזלזל באחרים פותח את עצמו לזילזול, באוות שופטות אותך כן רוצות לא רוצות. ואנשים, איך אמר איוב " אֲשֶׁר מָאַסְתִּי אֲבוֹתָם לָשִׁית עִם כַּלְבֵי צֹאנִי." הפח של הפח. הם קובעים את סדר היום הציבורי, ההשקפה, הרצונות. מה נכון ומה לא. הם אחראיים.
ובכל זה אתה רואה את המערכת, שלא אכפת לה בכלל, נוח לה עם המגזריות, עם זה שיש כאלה שלא מצליחים, "בחשכה יתהלכו" , העיקר שלא יפריעו להם בלסדר את עצמם.
חדשים לבקרים שומעים את הדיבורים חוצבי האש על שמירת הברית, ושמירת המצוות ושלום בית. אבל ברמת המעשה את מי זה מעניין. תבוא לרב תבקש את הבת שלו, הוא מחביא אותה בארגז.
תדאג לעצמך! תלך לכל שדכנית פח, כשאתה עובר בבני ברק תשים חליפה ועל גשר בר אילן תלבש סנדלים וכיפה סרוגה, כדי שתמצא חן בעיני כולם וכולם יהיו מוכנים להשתדך איתך. אם לא – לא השתדלת מספיק ואתה מאשים את כל העולם ...
וכמובן אני כבר שומע את כל הקופצים: "מה אתה רוצה?!"  ו"אתה לא צודק!" ,  וכל המדושנים שאני לא רוצה שיחסמו את ההודעה בפורום אז אני לא אפרט יותר, כל אלה שמסתדר להם אז "שלום עליך נפשי" , שילכו כולם.
איפה כל הרבנים הצדיקים, איך הם רואים כל כך הרבה סובלים ולא עושים משהו אמיתי באמת. העיקר לדבר גבוהה גבוהה, העיקר שלכם זה הסתדר? סידרתם את עצמכם בכסף ושידוכים ועכשיו שכולם יסבלו? העיקר תקבלו קהל וטור בעלון של שבת ?
אז שורה תחתונה. זה לא רק אני, אמרתי אולי רק אני דפוק, מכוער, אנטי . אבל וואלה רואה חברים טובים ממני, רואה בחורות שממש כואב הלב מגיעות לגיל ועדיין לא מוצאות (גבר לפחות יש לו גיל רבייה ארוך יותר) , וגם אלה המגזריים והשיפוטיים בעצמם סובלים.
חיפשתי וחיפשתי וחיפשתי בכל דרך אפשרית. וגם ידעתי לא ללחוץ כשצריך. אבל אני בכלל לא יודע איפה לחפש. הכל חסום. ומה שלא לא הלך.
אז ממש קיצרתי לא אכנס לפרטים וגם יצא ארוך.   
אבל הבנתי, וואלה רגע,  אני אחלה גבר, תמיד הייתי, בחור טוב, למדתי מכל הלב, שמירת הברית בחירוף נפש. גם נראה סבבה.  
וכיפה זה סטנדרט שסה"כ תוקע אותך. ודאי שזה לא עבירה לא לשים.
אז זהו מעכשיו מוריד לחץ לא מחפש יותר .
כלפי בורא עולם כנ"ל הוא מבין, הוא יודע כמה התאמצתי לשמור את הברית ולהקים בית בישראל. מקווה שיהיה נסים.
וכלפי בני האדם ....
לא רוצה יותר לשמוע מאיפה אתה, ולמה אתה, ואל תגיד וכן תגיד, ותסתיר ולא תסתיר. לא רוצים - לא צריך. אני יודע שאם הייתה בחורה אחת אמיתית ונקייה מאינטרסים נמוכים היא הייתה מגלה את זה.
אם בחורות לא מעריכות שמירת הברית, אמת ולב טוב , השתדלות. רק מסתכלות על שקרים בלי סוף ופוזות מסריחות, אז כנראה שהם באמת לא שוות את זה. והמערכת שגדלה אותם כנראה אחראית על זה.
אם לבחורה חשוב בני עקיבא או גרעין או לחילופין ישיבה מפוארת ולבוש מפוצץ. וכמובן כתר כסף וכבוד עו
לצפיה ב-'מעניין מאד'
מעניין מאד
20/04/2018 | 09:24
9
34
חבל שנחתך כנראה בגלל אורך ההודעה. יהיה מעניין לקרוא את ההמשך אם תרצה לפרסם.
כתבת שיש בחורות שמגיעות לגיל ולא מוצאות. לא הבנתי למה. כי ההורים מציבים דרישות בלתי אפשריות לחתנים מיועדים? או כי הן גם לא ברמה שמספיקות למשפחות חתנים? אתה בן 35. יש בנות דתיות רווקות בסביבות גילך?
לצפיה ב-'לא רוצה להאריך הרבה, זה לא הנושא. '
לא רוצה להאריך הרבה, זה לא הנושא.
21/04/2018 | 21:56
8
20
באתי להעלות נקודה שאפשר להבין מההודעה, והבאתי את ההמשך.

לשאלתך יש המון בחורות מכל הזרמים גם בנות 35 ו40, אתה יכול להכנס לאתר שבע ברכות ולקבל אינדיקציה. 

הסיבות הן רבות, בין השאר הדרישות שגם הן מציבות, ברמת "מי הבן אדם", וזה שהמערכת לא תומכת בשידוכים בין זרמים להיפך היא נגד זה. 
אתה מוזמן לפנות מעבר במייל . 
לצפיה ב-'הנקודה הכי חשובה לא מובנת מההודעה'
הנקודה הכי חשובה לא מובנת מההודעה
22/04/2018 | 04:42
7
31
למה להוריד את הכיפה?
כתבת בהמשך שאתה רוצה להוריד מהלב, אחלה, הורדת.
כתבת שאתה רוצה שנעביר מסר לחברות החרדיות והדתיות למינהן. אני מקווה שאתה מבין שזו שטות.
לבסוף הכי חשוב פנית לבנות שאולי קוראות כאן ומזדהות. הסיכוי נמוך אבל לא אפס.
עם זאת כאמור לא מובן למה להוריד את הכיפה, כאשר בבירור אתה אדם דתי. 
בחורה שבראש שלך - כלומר היא דתיה או מסורתית אבל מתקשה עם הכללים של החברות הדתיות - תרצה לחיות עם גבר דתי.
(אין מצב שאני אפנה אליך במייל. רוצה לקיים שיחה נקיים אותה בפורום. לא רוצה גם בסדר גמור)
לצפיה ב-'כיפה לא מגדירה אדם כדתי'
כיפה לא מגדירה אדם כדתי
22/04/2018 | 13:42
5
21
כיפה היא מנהג וסממן חברתי, והבחור הסביר בדיוק את תחושת הקבס שיש לו מהחברה ה״דתית״.
דת היא חיבור בין האדם לאל. את אלוהים לא מעניין אם אתה מניח פיסת בד על הראש או לא.
לצפיה ב-'כיפה היא סמל לדתיות לעצמה ולא לדתיים או לחברה הדתית'
כיפה היא סמל לדתיות לעצמה ולא לדתיים או לחברה הדתית
22/04/2018 | 14:53
4
11
נכון שלקבוצות שונות ביהדות יש סוגי כיפה שמסמלים את הקבוצה, אבל גם מי שלא שייך בבירור לאף קבוצה מסמל את דתיותו עם כיפה.
לגמרי להוריד את הכיפה שקול להתנערות סמלית מהדת, לא מהדתיים.
פעם הכרתי אשה חוזרת בתשובה שהסתבכה במשפט ארוך ומכוער עם אדם חרדי, והמשפט שהתנהל בבית הדין הרבני לא הלך לטובתה, לדעתה לא בצדק. שאלו אותה מה היא חושבת על החזרה בתשובה לאור כשלון זה, וענתה "צריך לדעת להבדיל בין הדת והדתיים".
לצפיה ב-'שטויות, כיפה היא סממן חברתי ומנהג, כפי שכבר ציינתי.'
שטויות, כיפה היא סממן חברתי ומנהג, כפי שכבר ציינתי.
22/04/2018 | 15:04
3
17
דת היא חיבור בין האדם לאל. רחמיי על מי שחש צורך פסיכולוגי להחצין את ״דתיותו״...
למעשה מה שהאדם ״הדתי״ מחצין (כיפה וכו׳) הוא הפך הדת וסימן מובהק לכפירה וספק.
לצפיה ב-'הדת היהודית היא אוסף ציוויים מנהגים וסמלים'
הדת היהודית היא אוסף ציוויים מנהגים וסמלים
22/04/2018 | 15:17
2
13
"חיבור בין האדם לאל" יש אולי בנצרות ולא ביהדות.
ביהדות אתה צריך לקיים מצוות, להיזהר באיסורים, להתפלל במניין, להניח תפילין (גם הוא סמל). אם יצרת קשר עם האל יופי, ואם לא לא נורא. אם מורידים את הכיפה אז אפשר כבר גם לא להניח תפילין ולא לשמור כשרות ולחלל שבת. הכל סמלים גם אם חלקם מהתורה וחלקם רק מנהג.
לצפיה ב-'הדת היהודית היא הדת של היהודי באשר הוא יהודי'
הדת היהודית היא הדת של היהודי באשר הוא יהודי
22/04/2018 | 15:33
41
למרבה השעשוע, דווקא היהדות הממוסדת האורתודוכסית לגווניה, רחוקה מרוח היהדות מרחק רב יותר מכול האחרים.
לצפיה ב-'הדעות שלך ממש לא מחייבות. '
הדעות שלך ממש לא מחייבות.
22/04/2018 | 22:06
2
רוב המנהגים שנוהג בהם העולם הדתי, הם לא חובה, ואתה יכול להיות יהודי כשר גם בלעדיהם. 

זה אולי שורש הבעיה שמכל ה"סמלים הדתיים" הרחיקו חלק גדול מהעם מהדברים החשובים באמת. 
לצפיה ב-'כיפה זה באמת חסידות ויותר סטנדרט.עיין יבי"א.חלק ט' א'. '
כיפה זה באמת חסידות ויותר סטנדרט.עיין יבי"א.חלק ט' א'.
22/04/2018 | 22:00
3
חוץ מזה לא רוצה לחלל את ה'. 
לצפיה ב-'החברה החרדית היא החברה הצבועה ביותר '
החברה החרדית היא החברה הצבועה ביותר
20/04/2018 | 10:59
3
38
והאגרסיבית ביותר, הן לאנשים שבתוכה והן לאנשים מחוצה לה, ולא רק בענייני שידוכים.
לדעתי אתה צריך להודות למזלך הטוב שלא נקשרת אליה בקשר של שידוך וילדים.

התוכנית של אמנון לוי בנושא.

לצפיה ב-'כמו שכתבתי גם לשאר החברות לא חסר תהיי בטוחה'
כמו שכתבתי גם לשאר החברות לא חסר תהיי בטוחה
20/04/2018 | 16:57
2
10
לצפיה ב-'ודאי שלא חסר'
ודאי שלא חסר
22/04/2018 | 07:55
1
14
אבל לפחות חברות אחרות לא מתיימרות להיות משהו שהן לא (או שלפחות ההתיימרות היא הרבה יותר קטנה). הן לא מתיימרות להיות סמל של משהו.

כשחברה נושאת את דגל טוהר המידות, היושר והצדק, ועוד מתנשאת על כאלו שהם כביכול לא שיא טוהר המידות, היושר והצדק, אבל מתנהלת בפועל לא לפי הערכים הללו – זה שיא הצביעות.

וכשהנראות והעטיפה מקבלות משקל הרבה יותר גדול מהתוכן, בזמן שהתוכן אמור להיות ה-מהות ולקבל את המשקל הגדול ביותר, אם לא היחידי – זה שיא הצביעות.

וחברה סופר מניפולטיבית, צינית, שקרנית, עויינת, מתחסדת, שלא שמה על החברים בה כי עבורה הם בסה"כ פונקציות שממלאות תפקיד והם אינם חשובים כשלעצמם, כבני אדם. טובתם, רווחתם וזכויותיהם לא חשובים בכלל (שלא לדבר על מי שלא חברים בה ולא הולכים בדרכה. להם בכלל חבל על הזמן...) - היא חברה מאוד אגרסיבית.

השחיתות הדתית, שאתה עצמך מדבר עליה, היא של אנשים שמחזיקים מעצמם הכי נקיים וטהורים, מרגישים נעלים ומטיפים לאחרים, ואפילו עושים הון פוליטי מהזוך והטוהר שכביכול נסוך עליהם ודרך התורה והמצוות שהם כביכול הולכים בה!

אבל לפחות אתה פקחת את העיניים וכבר לא הולך אחרי העדר שנותן הצדקה לכל התנהגות של העולם החרדי, רק בגלל שהיא עטופה בעטיפה ה"נכונה".
לצפיה ב-'כל מה שאת אומרת נכון מאוד גם על החברה הדתי"ל וגם על החילונים'
כל מה שאת אומרת נכון מאוד גם על החברה הדתי"ל וגם על החילונים
22/04/2018 | 22:05
2
נוטים חסד לחברה הדתי"ל בגלל שהיא מוכרת כמתערבבת ותורמת. 

אני הייתי בקהילה דתית לאומית שנה אף אחד לא הזמין אותי לשבת בקושי היו אומרים לי שבת שלום. 

ואישית אני חושב שהם הרבה יותר מגזריים מהחרדים. אם תענייני בעיתונים שלהם תראי כמו מודגש שם "המגזר". ראי מקרה אלי אוחנה . 

פה אצל החרדים לפחות אנשים שואלים איפה אתה אוכל מתעניינים בך. 

וגם החילונים שמקדשים את הערכים שלהם להם לא חסר.

אז מציע בכלל לא להכליל. 
לצפיה ב-'המשך ההודעה... (נחתכה בהתחלה) '
המשך ההודעה... (נחתכה בהתחלה)
20/04/2018 | 16:56
29

אם לבחורה חשוב בני עקיבא או גרעין או לחילופין ישיבה מפוארת ולבוש מפוצץ. וכמובן כתר כסף וכבוד עולה על כולן. והן מחזיקות את זה לערכים ולעבודת ה', זה ריקבון שלהם ושל המערכת, לא שלי. אני לא עשיתי שום דבר רע שמגיע לי על זה המאסר הזה, דווקא מאוד השתדלתי.
המערכת המושחתת לא שווה את זה. אם ערכים כמו תמימות, לב טוב, רצון טוב , צדק , יושר, עבודת ה', עזרה ללומדי תורה אמיתיים, לא רק כאלה שיש להם גיבוי -  זה לא מרשימת העקרונות שלה.
(וכן כתוב בגמרא שג' וד' זה גומל דלים. ודלת יש לה עקב לגימ"ל כדי שהדל ימציא את עצמו לגומל החסדים. אבל כנ"ל ניסיתי לחפש איפה להמציא את עצמי, והיום עוד אני בחור גדול ועומד על דעתי ולא מצאתי ק"ו שבשנות העשרים לא היה לי מושג) .
וואלה ניסיתי מעל ומעבר. שידוכים, לפנות ישירות (לא אשכח את האבות שגם דפדפו אותי כשרציתי את ביתם, אפילו שהיה לה רצון אליי), אינטרנט.
איזה כיף.
אין יותר בבקשה תרצי,
אין יותר אחרי הפגישה "וההחלטה היא: " מתח כמו בבחירות.
אין יותר למה הם לא רוצים/רצו, לא רצו סבבה יש פה פיתרון חמש דקות מהבית.
אין יותר איזה כיפה יש לך, ואיזה סגנון לבוש אתה. (דברים שעומדים ברומו של עולם וכמובן שקודמים לירא"ש וללב ),
אין יותר בלבולי מוח של בחורות,
 אין יותר שדכנים ושדכניות מושחתות,
אין יותר שמיעת הצדקות של שקרים ועוולות.
אין יותר תלות בבחורות שבורות,
אין יותר תלות במערכת מושחתת וצבועה.
אין יותר ייחולים ותקוות שווא. אין יותר משחקים בלב.
בע"ה שנזכה לפסוק :
וְהָיָה שְׁאֵרִית יַעֲקֹב בְּקֶרֶב עַמִּים רַבִּים כְּטַל מֵאֵת יְהוָה כִּרְבִיבִים עֲלֵי עֵשֶׂב אֲשֶׁר לֹא יְקַוֶּה לְאִישׁ וְלֹא יְיַחֵל לִבְנֵי אָדָם.
כן באמת מצער אותי שאני מתגלגל לכיוון של לאבד דברים טובים ואני לא מדבר על כיפה, אני מדבר על דברים יותר חשובים כמו שמירת הברית ועוד.
אבל תכל'ס אין ברירה אני ממש כאנוס. זה או להדפק ח"ו או משהו אחר, או הדבר הזה. הלוואי שיהיה נסים במצב הזה שבאו מים עד נפש ושהים ייפתח.

ובאמת שלא תבינו נכון, לא רוצה להחליש אשריי מי שמחזיק מעמד מקווה מאוד לטוב שלכם בקרוב ושמח בשמחתכם.
ואם אתם שואלים מה המטרה שלי בכל זה.
1- כדי לשתף ולהוריד מהלב.
2- אולי יש פה אנשי אמת שמקושרים לאנשי אמת מהמערכת שיעבירו את זה אליהם שיבינו מה קורה כמה אנשים נופלים בגלל השקרים והדרך העקומה הזו.
3- וואלה אם יש פה מישהי סבבה שבלי לחפור מבינה ומזדהה , ורוצה אולי  לעבור את התקופה הזו ביחד (אני מאיזור פ"ת) וואלה מוזמנת ליצור קשר במייל אני אשמח...
davidking@cheerful.com
שיהיה בהצלחה לכולם, אוהב אותכם מכל הלב.

לצפיה ב-'זיקוקי דינור'
זיקוקי דינור
19/04/2018 | 23:31
36
המסע שלי אחר חיפוש אהבה, זוגיות וקשר רציני נמשך,
עוד מעט בן 31 והפעם הסיפור על זיקוקי דינור ואהבה...

#מפיק_קולנוע_מחפש_אהבה
לצפיה ב-'משרד שידוכים - דעות?'
משרד שידוכים - דעות?
16/04/2018 | 19:57
17
75
אז אחרי שלצערי לא הצלחתי בחיים האישיים שלי למצוא זוגיות
ועם אתרי הכרויות כבר מזמן פרשתי - גם האתרים המעטים שבנויים טובו נראים רציניים , דורשים מנוי , ובסופו של דבר רוב הנשים לא עונות וגם אלו שכן לא יצא מזה שום דבר

כבר מתקרב לגיל ה30 וכבר מאסתי לגמרי בחיי הרווקות..מחפש להקים משפחה

עכשיו שמעתי עד השידוכים של פנינה רוזנבלום או בחורה בשם אראלה ועוד כמה כאלו , הם מבקשות כמה אלפים בשביל כמה פגישות ובסוף מוצאות התאמה באופי עם בחורה אחרת

מישהו יכול לשפוך לי קצת אור על התהליך?מישהו התנסה בזה פעם?

לצפיה ב-'אין לי ניסיון אבל ממה ששמעתי התוצאות לא יוצאות מהכלל'
אין לי ניסיון אבל ממה ששמעתי התוצאות לא יוצאות מהכלל
17/04/2018 | 04:10
62
בעיקרון למשרדים האלה יש רשימות שלהם, יחסית קטנות, ואתה מקבל כמה טלפונים ומשם לך תסתדר. סביר שהטלפונים שתקבל הוא של נשים שדי מתאימות לקריטריונים שלך, אבל בול אף פעם לא יהיה. יש יתרון שברשימות שלהם יש הרבה פחות אנשים לא רציניים, שהרי עולה הרבה כסף להיכנס. מצד שני לא בטוח שיותר קל שם והאנשים יהיו פחות בררנים. כלומר האשה תענה לך ואולי תיפגש אבל לא בטוח בכלל שיצא משהו מהפגישה.

לצפיה ב-'נושא מורכב'
נושא מורכב
17/04/2018 | 16:11
36
אני לא הייתי ממהר לשלם *מראש* סכום משמעותי למישהו/י רק על-סמך הבטחות.

שמעתי שאצל מגזרים מסויימים (חרדים? למשל) או לפחות שם בחלק מהמקרים, נהוג שמשלמים *רק* אחרי שיש חתונה (כמובן שיש הסכם חתום על זה מראש). זה נשמע לי הרבה יותר הוגן כלפי המשתדך (אם כי זה לא קל למשדך...).
סכום סימלי (דמי רישום. עד כמה מאות שקלים בודדים) זה הגיוני, לטעמי.

לשדכן/ית יש אובייקטיבית עבודה לא קלה. השאלה גם מה גודל המאגר שלו/ה והאם הוא יכול למצוא בן/ת-זוג מחוץ למאגר שלו (אז זה אולי יש כאן ערך מוסף משמעותי).
לצפיה ב-'אף פעם לא ניסיתי להכיר בשידוך, אבל זה נראה לי גועל נפש'
אף פעם לא ניסיתי להכיר בשידוך, אבל זה נראה לי גועל נפש
18/04/2018 | 12:28
11
54
כמו כן, גברים מזדקנים שמחפשים בתולות הם איכסה.
לצפיה ב-'בתולות שמחפשות גברים מזדקנים הן איכסה.'
בתולות שמחפשות גברים מזדקנים הן איכסה.
18/04/2018 | 20:43
48
בסופו של דבר כל יחסי האישות או היחסים הבינאישיים נסובים סביב כסף.

מה עושים ביום האהבה אם לא קונים מתנה?!

לצפיה ב-'הרבה דברים שאנשים אחרים עושים נראים מגעילים'
הרבה דברים שאנשים אחרים עושים נראים מגעילים
19/04/2018 | 04:14
9
38
אבל צריך לזכור שהם לא חושבים כך, וגם כדאי לזכור שהם יכולים להיגעל ממך לא פחות. אני לא רואה מה הטעם להודיע שאתה נגעל ממשהו שמישהו אחר עושה ואתה לא התבקשת לעשות או אפילו לשתף איתו פעולה.
נכון שיש זכות לחופש ביטוי אבל לא חייבים להשתמש בה.
לצפיה ב-'עזובתך בחייך, זה מפעל של זנות ממוסדת'
עזובתך בחייך, זה מפעל של זנות ממוסדת
19/04/2018 | 09:46
8
31
אני מאד מעריך אותך, אבל האמת חייבת להאמר..
לצפיה ב-'זנות? מאיפה לך רעיון כזה?'
זנות? מאיפה לך רעיון כזה?
19/04/2018 | 10:15
7
29
משרד שידוכים עוסק בשידוך לגיטימי לגמרי של גברים לנשים למטרת נישואין.
הנשים משלמות למשרד כמו הגברים.
אולי אתה חושב על משרדים שעוסקים בשידוך גברים ישראלים לנשים זרות, למשל מרוסיה, אבל גם שם לא מדובר בזנות, אפילו מדובר בגברים מבוגרים שמחפשים נשים צעירות. ובכל אופן יש הרבה משרדים שעוסקים בשידוך ישראלים לישראליות.
וברור שהשואל התייחס למשרדים כאלה. הוא איש צעיר ולא נראה שהוא שואל על המשרדים הנ"ל.
לצפיה ב-'מה המוצר עליו משלמים?'
מה המוצר עליו משלמים?
19/04/2018 | 10:45
6
8
לצפיה ב-'תיווך'
תיווך
19/04/2018 | 10:55
5
23
כשאתה רוצה למכור או לקנות דירה אתה פונה למתווך. המתווך יש לו רשימה של דירות ורשימה של מתעניינים והוא משדך ביניהם ועבור טרחתו הוא מקבל שכר.
אותו דבר שדכן למטרת נישואין רק שבניגוד לנדל"ן מקובל לשלם סכום עבור הכניסה לרשימות השידוך, ולא רק עבור עסקה מוצלחת. שני הצדדים משלמים ולא רק הגבר (בוודאי במקרה ששניהם ישראלים).
לצפיה ב-'אם סקס לא היה מהנה, לא היו נישואים.'
אם סקס לא היה מהנה, לא היו נישואים.
19/04/2018 | 11:11
4
11
לצפיה ב-'בדיוק להפך'
בדיוק להפך
19/04/2018 | 11:16
2
25
נישואין הם מוסד שבו אנשים מקיימים יחסי מין בלי הנאה ובלי תמורה, וכל מטרתם בכך היא להמשיך לקיים את הנישואין כדי שיוכלו להמשיך לקיים יחסי מין ללא תמורה וללא הנאה.
לצפיה ב-'צריך לכתוב על נישואים אזהרה כמו על סיגריות'
צריך לכתוב על נישואים אזהרה כמו על סיגריות
19/04/2018 | 12:03
1
10
לצפיה ב-'ימשיכו להתחתן כמו שממשיכים לעשן למרות האזהרות.'
ימשיכו להתחתן כמו שממשיכים לעשן למרות האזהרות.
21/04/2018 | 21:36
4
לצפיה ב-'בשביל סקס צריך להתחתן עם אישה אחת כל החיים?'
בשביל סקס צריך להתחתן עם אישה אחת כל החיים?
19/04/2018 | 23:18
25
ולהתחייב לבין זוג אחד? מה הטעם? נראה לי נישואים זה תוצאה של נורמה ולחץ חברתי.
לצפיה ב-'מאושר בלי זוגיות'
מאושר בלי זוגיות
19/04/2018 | 23:14
2
40
וטוב לי. יותר ויותר אני חושב שיחסים עם נשים זה כרוך באיכסה (לא אפרט). פעם התעניינתי יותר בבחורות והיום לא ממש צריך אותן (ואני לא גיי ונגעל מיחסים בין גברים).פעם יכלתי להיות מתוסכל או מרגיש כאב בגלל שלא יכלתי להשיג בחורה שרציתי. היום בחורות ככל שהן מתבגרות הגוף שלהן מתעוות וזה לא מושך אותי. 

לצפיה ב-'אין לך מושג כמה אתה צודק'
אין לך מושג כמה אתה צודק
20/04/2018 | 19:09
1
35
מרגיש קצת כמוך, ממש לא זקוק או צריך אישה לצידי לאורך החיים. תודה לאל למדתי להסתדר לבד, התחשלתי במשך השנים ואני שמח שיצא לי אפילו לעבור את החוויה הזאת פעם בחיים של חיי נישואים וגירושים. תודה לאל, ללא ילדים אחרת לא הייתי היום אני.
וכן, צריך לשבור את הסטיגמה שגם גבר לא חייב להיות גיי כדי להשאר לבד ולא לחפש אישה. לא רק שגוף של בחורה מתעוות עם השנים, נפשית היא הופכת מתוסכלת יותר מהזיקנה וקשה יותר כלפי הגבר.

לצפיה ב-'אנשים צבועים יש הרבה.'
אנשים צבועים יש הרבה.
22/04/2018 | 18:52
7
מדברים על חופש ורצון של כל אדם לעשות או לבחור מה שטוב לו במדינה דמוקרטית  אבל בפועל
רוב האנשים לא בוחרים מה טוב להם אלא הולכים עם העדר.
בפועל החברה הישראלית היא שמרנית ורק מדברים גבוה גבוה כלפי חוץ על חופש ובחירה של כל אחד. אם אדם ילך בדרך שונה יסתכלו עליו בעין עקומה וידביקו לו כל מיני תויות.
יש המון אנשים שפועלים כמו בעלי חיים. יש כאלה שלהוליד ילדים זה ההישג הכי גדול שלהם. מה ההבדל בינם לבין חתולה שגם היא מולידה בלי חשבון?
לצפיה ב-'חג עצמאות שמח '
חג עצמאות שמח
19/04/2018 | 09:06
5
לצפיה ב-'הרבה בנות כותבות בכרטיס שלהן (בעיקר בטינדר) '
הרבה בנות כותבות בכרטיס שלהן (בעיקר בטינדר)
13/04/2018 | 21:43
21
138
אל תכתוב לי "היי" או "מאיפה את".   
אז מה אני אמור לכתוב להן בהתחלת השיחה???
כמעט תמיד, יש בכרטיס שלהן כמה תמונות פנים, בלי טקסט.  
אז אני לא יודע עליהן כלום.  
לא יודע מה מדבר אליהן, מה מעניין אותן, לא יודע תחום עיסוק, לא יודע תחביבים, חלומות, שאיפות - כלום.  
אז איך אפשר לפתוח במשהו מעניין בשיחה??
יש לכם רעיונות?  
לצפיה ב-'אם פרסמה רק את הפנים הייתי מתייחס לפנים'
אם פרסמה רק את הפנים הייתי מתייחס לפנים
14/04/2018 | 09:19
10
91
למשל: שלום צבע העיניים שלך מתאים לריפוד במרצדס קופה שלי. אני טס היום לפריז  לארוחת ערב, איפה לאסוף אותך?
כמובן שאין לי מרצדס משום סוג ואני פוחד לטוס, אבל נראה לי שפניה כזו לפחות תפתח שיחה.

לצפיה ב-'חח בעיני זה שנון. הבעיה שלא כל אחת תראה את זה ככה'
חח בעיני זה שנון. הבעיה שלא כל אחת תראה את זה ככה
14/04/2018 | 10:23
8
31
לצפיה ב-'אתה לא יכול ולא צריך למצוא חן בעיני כל אחת'
אתה לא יכול ולא צריך למצוא חן בעיני כל אחת
14/04/2018 | 11:08
7
61
יש עוד משהו שהייתי יכול לעשות: להריץ את התמונה שלה באתר שמוצא מפורסמים דומים לה, למשל http://www.celebslike.me, ולכתוב לה "את יודעת שאת דומה ל..." 
אתה יכול גם להמציא דמיון אם לא חשוב לך הדיוק.
לצפיה ב-'אני מסכים שלא צריך למצוא חן בעיני כל אחת וזה גם לא אפשרי'
אני מסכים שלא צריך למצוא חן בעיני כל אחת וזה גם לא אפשרי
14/04/2018 | 18:03
6
35
אני מנסה לחשוב איך אפשר להיות מקורי בלי לדעת כלום על הבחורה שנמצאת בצד השני. 
אגב - הרעיון שלך להמציא דמיון לדמות - לא רע בכלל (: 
לצפיה ב-'אני לא יודע מה זאת אומרת להיות מקורי'
אני לא יודע מה זאת אומרת להיות מקורי
15/04/2018 | 05:54
5
35
אתה חושב שאתה יכול להמציא פניה שאף אחד לא חשב עליה לפניך? לא רק שאתה לא יכול, סביר שכל בחורה שתפנה אליה מקבלת פניות מכל סוג שאתה יכול לחשוב עליו.
אם מישהי לא כותבת על עצמה שום דבר היא כנראה לא מעוניינת לפרסם פרטים על עצמה. זו גישה הגיונית. היא תחשוף את עצמה בשיחה.
מאחר והיא מבקשת לא לפנות אליה עם "היי", אתה יכול להריץ בדימיון שיחה שכן מתחילה ב"היי" ולדלג על החלקים שהיא לא מעוניינת בהם. למשל נגיד שאתה כן פונה ככה.
אתה: היי 
היא: היי
אתה: מה נשמע?
היא: תודה רבה ומה אצלך?
אתה: מאיפה את?
היא: תתחיל אתה
----
זהו עד כאן השיחה שהיתה יכולה להיות. היא רוצה שתעבור ישר לחלק שבו אתה מספר על עצמך. אז פשוט תכתוב לה
אתה: אני מהמרכז בן X ומחפש קשר רציני.
יתאים לה מבחינת מיקום וסוג הקשר, וכמובן התמונה, תענה לך. לא תענה לא התאים.
לצפיה ב-'הבעיה שאת כל זה היא כבר יודעת מהכרטיס שלי.....'
הבעיה שאת כל זה היא כבר יודעת מהכרטיס שלי.....
15/04/2018 | 17:24
4
27
כי אני שם תמונות וכותב שם, גיל, מקום מגורים, תחומי עניין, איזה קשר מחפש, וכו'.
לצפיה ב-'אם היא טרחה לקרוא...'
אם היא טרחה לקרוא...
16/04/2018 | 05:16
3
29
אתה צריך משהו להתחיל שיחה. "היי" אתה לא יכול לכתוב, "מאיפה את" אתה לא יכול לכתוב, אז או שתכתוב משהו פרובוקטיבי או שתכתוב משהו על עצמך, אפילו זו חזרה על מידע שכתוב כבר.
כמובן שאחרי שהשיחה מתחילה אתה צריך להיות מסוגל להמשיך אותה.
לצפיה ב-'זאת דילמה. כי באמת מצד אחד נתקלתי בבנות שלא קוראות בכלל את '
זאת דילמה. כי באמת מצד אחד נתקלתי בבנות שלא קוראות בכלל את
16/04/2018 | 15:59
2
25
הכרטיס שלי.  אני יודע כי ישר על ההתחלה שואלות "בן כמה" או "איפה אתה גר"  - שזה דברים בסיסיים שכתובים בכרטיס שלי. 
אז אם אני מתחיל שיחה עם בחורה כזאת ומספר קצת על עצמי - סבבה.
אבל אם אני עושה את זה עם בחורה שכבר קראה את הכרטיס שלי - אז היא יכולה להגיד לי (או לחשוב לעצמה) למה מספר דברים שאני כבר יודעת?
אולי צריך לחשוב באמת על משהו פרובוקטיבי / מסקרן
למרות שאני מודה שאני לא מבין מה הבעיה לפתוח שיחה ב "היי, מה שלומך, מצאת חן בעיני, נעים להכיר". 
נראה לי מנומס והגיוני.  אבל אני כנראה לא אצליח לשנות את הגישה של הבנות....
לצפיה ב-'הבעיה שלהן, של הבחורות שכותבות הנחיה כזו, היא ההצפה'
הבעיה שלהן, של הבחורות שכותבות הנחיה כזו, היא ההצפה
16/04/2018 | 17:25
1
30
הן מוצפות בפניות ולא יכולות להיכנס לשיחות "היי" עם כל מי שפונה. הן רוצות שתגיד משהו יותר מתקדם שיעזור להן לסנן פניות יותר ביעילות.

לצפיה ב-'אני מבין אבל עדיין לא אוהב את זה. '
אני מבין אבל עדיין לא אוהב את זה.
18/04/2018 | 01:32
16
למרות שאנחנו ב 2018 ולמרות הפמיניזם, לא רק שיש ציפייה מהגברים ״להתחיל״ אלא גם להיות מקוריים ושנונים וכל זה בלי שהבחורות טורחות אפילו לכתוב מילה אחת על עצמן בכרטיס, שלא לדבר על הרבה שגם לא שמות תמונה, אבל מודיעות שאין מצב לפנות אליהן בלי תמונה...
לצפיה ב-'וואלה...יפה.'
וואלה...יפה.
15/04/2018 | 09:34
39
אהבתי.
לצפיה ב-'בחורה שכותבת לך משהו כזה'
בחורה שכותבת לך משהו כזה
14/04/2018 | 12:29
2
80
לא מעוניינת בקשר רציני. היא רואה בטינדר אפליקציה לסקס, לכן לא משקיעה בהכרות. היא מצפה שתנחית עליה סיפור רומנטי..50 גוונים של אפור או משהו..תכתוב לה משהו כמו:
"רואים שיש לך עור רך, הייתי נמרח עלייך כמו גבינה על טוסט "
"השיער הבלונדי שלך מזכיר לי את השמש בצהרי יום קיץ לוהט"
"וואו, איזו התעמלות קרקע את עושה..התנוחה הזאת מוכרת לי מפעילות אחרת.."

לצפיה ב-'היא לא כותבת את זה רק לי. הן כותבות את זה בטקסט שמתחת לתמונה'
היא לא כותבת את זה רק לי. הן כותבות את זה בטקסט שמתחת לתמונה
14/04/2018 | 18:05
1
42
כלומר - זה נכתב לכולם. 
ואני חושב שבניגוד לשאר העולם, טינדר בישראל לא משמש לחיפוש סקס אלא לחיפוש זוגיות.  יש מעט מאוד בחורות ישראליות בטינדר שמחפשות סקס. 

לצפיה ב-'מאפליקציות ההכרויות'
מאפליקציות ההכרויות
15/04/2018 | 19:01
39
זו האפליקציה שהכי קל בה להגיע להכרות. פשוט לעשות סוויפ ימינה או שמאלה על התמונות. ואיפה שהכי קל, ככה הערך להכרויות.
לצפיה ב-'מצד אחד...'
מצד אחד...
14/04/2018 | 22:59
4
41
כשמישהי כותבת "אל תכתוב לי היי" וכד'... זה כבר עלול להיקרא לא כ"כ טוב...
עם כל הכבוד, גבר יפנה אליך איך שהוא רוצה (כל עוד זה נעשה בנימוס, בלי לשון גסה וכד', זה לגיטימי).

מצד שני, אני מנחש שהיא מנסה אולי לומר משהו כמו: "תשקיע קצת", "תהיה מקורי" ו-"תראה לי שאני לא עוד אחת מתוך עשרות שפנית אליהן באתר".
לצפיה ב-'אני מבין שהיא רוצה שאני אהיה מקורי, אבל איך אפשר להיות מקורי'
אני מבין שהיא רוצה שאני אהיה מקורי, אבל איך אפשר להיות מקורי
15/04/2018 | 00:46
3
40
כשאני לא יודע עליה כלום?? 
יש אתרי הכרויות שיש שאלות מנחות כאלה בפרופיל כדי שאנשים יכתבו על עצמם.  אבל 90% מהבנות לא כותבות שם כלום. 
ובטינדר האחוז עולה לכמעט 100
אז מה עוד אפשר להגיד חוץ מ "היי, מצאת חן בעיני, אשמח להכיר"? 
אני לא משורר ולא קופירייטר. 
זה כמו שאחרי דקה התכתבות מישהי כותבת לי "אז תספר לי משהו מעניין". 
איך אני יכול לדעת מה מעניין אותך? אני לא מכיר אותך ולא יודע עלייך כלום. 
משהו שיכול לעניין בחורה אחת, יכול לשעמם בחורה אחרת. 
איך את מצפה שאני אדע?

לצפיה ב-'ויש אפשרות שזה "מבחן"'
ויש אפשרות שזה "מבחן"
15/04/2018 | 14:12
2
42
יש מושג כזה (שהתוודעתי אליו לפני כך וכך שנים) בשם shit test:
בחורה מנסה (ייתכן גם שבאופן לא מודע מבחינתה) לבדוק תגובת הגבר.

בצורות שונות, נתקלתי בזה בחיי היום-יום (לא באתרי הכרויות).
דרך אחת להתמודד עם זה, היא לא להתקפל (אפשר להתחשב, אבל זה שונה) כשזה עקרוני עבורך.
למשל: אם הבחורה כתבה "ספר ["ספר" זו הצורה הנכונה (צורת צווי); לא "תספר" (גוף שני, עתיד)]  לי משהו מעניין", אתה יכול להחזיר את הכדור אליה עם: "ספרי לי את קודם משהו מעניין, כדי שיהיה לי משהו מעניין לספר לך"... או סתם "אין לי משהו מעניין לספר" או להתעלם ולשאול משהו אחר וכו' וכו'.
לצפיה ב-'לגבי האפשרויות שהצעת - ניסיתי פעם - לי זה לא עבד'
לגבי האפשרויות שהצעת - ניסיתי פעם - לי זה לא עבד
15/04/2018 | 17:31
1
32
קרה לי כמה פעמים (עם בנות שונות) שביקשו שאספר משהו מעניין אחרי שתי דקות שיחה. 
ועניתי שאין לי כרגע ב "שלוף" איזה משהו מעניין. 
(חשבתי לעצמי אבל לא אמרתי בקול רם, שאני לא איזו מכונה שלוחצים על כפתור ויוצא סיפור.....)
והתגובות לזה לא היו טובות. השיחה פשוט הלכה ודעכה מאוד מהר. 
לצפיה ב-'באופן אישי לא זוכר דבר כזה...'
באופן אישי לא זוכר דבר כזה...
15/04/2018 | 19:36
31
שמישהי מבקשת ממני שאספר "משהו מעניין" אחרי 2 דקות שיחה (לפחות אני לא זוכר כרגע דבר כזה... אולי אני סנילי...).

אבל ייתכן שזה פשוט לא מתאים (לאחד הצדדים ומסיבה/ות אחרת/ות). הסיכוי שגבר אקראי ואישה אקראית מתאימים הוא קטן בהתאם לאקראיות... (וברור שכאן זה לא המקרה, כי יש איזה סינון ראשוני ועדיין...).

לצפיה ב-'כן...."בעיה" ידועה....'
כן...."בעיה" ידועה....
15/04/2018 | 09:33
1
56
זה בכל האתרים, לא רק בטינדר (אני לא בטינדר אבל מאד מנוסה באתרי הכרויות).
בד"כ אני "פותח" עם משהו כללי, שמעורר אצלה עניין+אתגר, משהו ש"מחייב" אותה לענות, כמו למשל:
לא יודע אם את מספיק _____(משהו), אבל אולי.." (היא צריכה "להוכיח" שהיא אכן "מספיק____")

או משהו בסגנון:
מתערבים ש______(משהו) שלי יותר _____ מ______(אותו משהו) שלך?

בעיקרון, משהו שמעורר אצלה סקרנות ועניין, ביחד עם אתגר, או תגובה רגשית כלשהי.

או, כמו שנאמר כבר, פתיחה יבשה, עניינית. אבל זה, מנסיון שלי, פחות עובד, בעיקר ככל שהגיל שלה צעיר יותר.

לצפיה ב-'גישה מעניינת. אני אשקול את זה (:'
גישה מעניינת. אני אשקול את זה (:
15/04/2018 | 17:25
10
לצפיה ב-'עידן חביב! אני חולה עליו....'
עידן חביב! אני חולה עליו....
13/04/2018 | 10:58
9
89
לא יכולה להעלות מפה, אבל אני שומעת את אין כבר סתיו שלו.
תכלס? מוסיקה פצצה יש בעברית!

לצפיה ב-'סתם!'
סתם!
13/04/2018 | 14:39
38
לא סתיו חחחח טעות......מהפון....

יאללה להגבירררררררררררררררררררררררררררררררררררררררר!

לצפיה ב-''
15/04/2018 | 12:49
2
16
שיר טוב.
לצפיה ב-'כן לגמרי......'
כן לגמרי......
15/04/2018 | 12:56
1
23
גם זמר מצויין, תשמע עוד שירים שלו. :)

איך זה שכתבנו יחד באותה שניה? כתבתי לשי.....
אין מקריות בעולם.
לצפיה ב-'"השלב הראשון בהשחתת המוסר הוא להסתיר את האמת." '
"השלב הראשון בהשחתת המוסר הוא להסתיר את האמת."
15/04/2018 | 13:34
2
22
לצפיה ב-'אותה זמרת'
אותה זמרת
16/04/2018 | 13:32
1
15
כשהיתה צעירה (בביצוע אחד מהשירים הנוגים (לכאורה לפחות) היפים שאני מכיר):

הם חיברו:
לצפיה ב-'איזה-שיר!!!!'
איזה-שיר!!!!
17/04/2018 | 10:36
9
הביצוע שלה מהמם, אבל.........הסטונס! עושים לי לבכות כשאני שומעת אותם.
שיר אדיר......מכירה אותו בגירסה המתקדמת שלהם, בסאונד טוב יותר.
איזה יופי........:)

אשכרה כינורות לאוזן, תרתיי.....
על אותו לבל.....

לצפיה ב-'קוראים לזה גאונות.'
קוראים לזה גאונות.
17/04/2018 | 10:51
1
13
דור של גאונים מוסיקליים......הסטונס, בואי, פינק פלויד דיירסטרייט........
ככל שחולף הזמן, אני מבינה את זה יותר.

לצפיה ב-'קשה'
קשה
22/04/2018 | 12:17
7
לי עם השיר הזה
לצפיה ב-'אתר הכרויות'
אתר הכרויות
11/04/2018 | 22:28
5
108
יש כל כך הרבה אתרים...
רובם מציעים הרבה ומספקים מעט.
חלקם (בלי לנקוב בשמות) עם פלטפורמה כל כך מגושמת ומסורבלת.
חלקם עם פיצ'רים חסרים, מוגבלים באפשרויות.
רובם הגדול מכיל המון פרופילים "בדויים"....
איזה אתר, לדעתכם, הינו האופציה הטובה ביותר, לגבר אלמן בתחילת שנות ה-50 שלו, שמחפש להכיר נשים במגוון גילאים, למטרת היכרות רציניות יותר ורציניות פחות (בבקשה, לא אתרי שוגר ו\או נערות ליווי למיניהם)?
לצפיה ב-'האתר הטוב ביותר זה החיים האמיתיים.'
האתר הטוב ביותר זה החיים האמיתיים.
12/04/2018 | 10:41
3
50
לצפיה ב-'כן....'
כן....
12/04/2018 | 14:18
2
61
...וברצינות?
לצפיה ב-'תנסה את ניפגשים'
תנסה את ניפגשים
15/04/2018 | 19:06
1
56
ראיתי שיש שם הכי הרבה נשים בסביבות הגילאים שלך ופעילויות כמו טיולי הכרויות מאורגנים בכל הארץ ולוחות להצעות טיולים בחו"ל.
לצפיה ב-'כן...ראיתי את נפגשים'
כן...ראיתי את נפגשים
16/04/2018 | 14:10
40
נשים בסביבות הגיל שלי פחות מעניינות אותי. ליתר דיוק - הן לא...
אבל נראה....האתר נראה די יבש ומיובש....
לצפיה ב-'אולי צריך לפתוח בפורום הזה אפשרות שאנשים יוכלו להכיר אנשים'
אולי צריך לפתוח בפורום הזה אפשרות שאנשים יוכלו להכיר אנשים
19/04/2018 | 23:25
17
כי אתרי הכרויות לא מספקים כלום ורובם פיקטיביים. 
לצפיה ב-'מחפש רווקה מלאה ונשית (למטרה רצינית בלבד)'
מחפש רווקה מלאה ונשית (למטרה רצינית בלבד)
08/04/2018 | 15:43
7
126
פרטים נוספים על מה אני מחפש בבת-זוגי ועלי אפשר למצוא בבלוג שלי כאן ב"תפוז":

מה אני מחפש בבת-זוגי:

וקצת עלי:

לצפיה ב-'למה'
למה
11/04/2018 | 13:56
2
86
אתה מעדיף בת זוג בתולה?
לצפיה ב-'תשובות'
תשובות
11/04/2018 | 14:21
1
98
קישורים לדברים שכתבתי בנושא:

1. ב2013 (בבלוג הותיק יותר שלי מבין ה2, בישראבלוג):

2. ב-2 פוסטים שכתבתי לאחרונה (במרץ השנה) כאן בבלוג שלי ב"תפוז":

לצפיה ב-'נו'
נו
11/04/2018 | 15:54
65
עכשיו הכל ברור
לצפיה ב-'בקיצור:'
בקיצור:
19/04/2018 | 02:43
3
26
סבאלה בן 56 מחפש בתולה נשית ומלאה ועם ציצי גדול
סבאלה עם דרישות
לצפיה ב-'בקיצור:'
בקיצור:
19/04/2018 | 18:40
2
19
נכון סבתא'לה,
רק שאני לא סבא, אני רווק.
לצפיה ב-'אתה חטיאר מלשון זקן'
אתה חטיאר מלשון זקן
21/04/2018 | 12:21
1
17
ומעוניין בבת זוג בגיל של הנכדה הפוטנציאלית שלך
זה לא כל כך מציאותי אתה יודע
יש רצוי יש מצוי
כל אחד יכול לחלום אולי אם יש לך כסף תוכל להשיג זונה צעירה שמחכה לירושה ולא רוצה ממך מעבר
לצפיה ב-'ואת '
ואת
21/04/2018 | 15:29
14
תשאירי לי במי לבחור כבת-זוג, כפי שאני לא מנסה לקבוע לך או לאחרים/ות.
מכיוון שאת לא מכירה אותי, את יכולה אמנם, בחסות האנונימיות, לקרא לי בשמות ("זקן" וכו') אבל זה בעיקר מעיד עליך (כבר נאמר ולא בכדי: "הפוסל במומו פוסל").

לגבי הפרשי גיל, יש זוגות עם הפרשי גיל. כל עוד זה חוקי (אנשים בוגרים, אין יחסי מרות, בהסכמה מלאה וכד') אני לא רואה בזה בעיה. ולא, לא הכל זה כסף בחיים... אני נתקל ביום-יום (לא באינטרנט) לעיתים בבחורות צעירות שמתעניינות בי, אבל מן הסתם, לא כל מי שמתעניינת בי, מתאימה לי. כפי שכתבת בהחלט יש לי דרישות (כמו לכל אחד/ת).

לגבי המציאות, אני מאוד מחובר אליה. אני מודה לך על הדאגה לי, אבל אני אדאג לעצמי.
לצפיה ב-'הכרות לסקס'
הכרות לסקס
06/04/2018 | 06:04
2
193
היי
מחפש פרטנית לסקס על בסיס קבוע
לשעות הבוקר
לצפיה ב-'אה, זה לא פרטנית אלא פרטנרית והוא פחות אהבל מהצפוי.'
אה, זה לא פרטנית אלא פרטנרית והוא פחות אהבל מהצפוי.
08/04/2018 | 21:01
1
56
לצפיה ב-'אולי הוא מחפש פרטנית..פורטת שטרות'
אולי הוא מחפש פרטנית..פורטת שטרות
09/04/2018 | 22:48
35
לצפיה ב-'חג שמח '
חג שמח
05/04/2018 | 14:28
12
66
קולולולו
לצפיה ב-'אהלן וסהלן אהלן ביקום..כפיים..מופלטה!! '
אהלן וסהלן אהלן ביקום..כפיים..מופלטה!!
05/04/2018 | 21:36
11
41
בואו בהמוניכם פרופסורי חצרוני ונהפוך את שנאתכם וגזענותכם לאהבה בעזרת חיוך ושמחה חסרת גבולות
מי רוצה עוד מופלטה עם חמאה ודבש?
לצפיה ב-'מופלטה= יכול להפוך לכלי רצח, תכלס...'
מופלטה= יכול להפוך לכלי רצח, תכלס...
09/04/2018 | 11:43
10
22
חחחחחחחח מסכנים שניים נחנקו!
זה גם לא טעים בכלל! פעם אחת בחיים טעמתי את זה וממש ממש ממש לא אהבתי.
לצפיה ב-'יאללה יאללה, את לא יודעת לאכול'
יאללה יאללה, את לא יודעת לאכול
09/04/2018 | 22:40
2
21
לא יודע מה הכנת או שהכינו לך אבל אולי זו היתה פיתה וחשבת שזו מופלטה? יש מצב?
או שאולי אכלת את זה יבש..בלי חמאה ובלי דבש.
אבל תכלס, בכמות מסויימת זה הופך לכלי רצח
לצפיה ב-'ממש לא...'
ממש לא...
11/04/2018 | 10:13
1
18
אכלתי עם דבש ומלא שמן.......איכס לא נעים לאכול את זה חחח
גם לא טעים היה לי, לא חייב להיות אתה יודע.........:)
לצפיה ב-'נכון, לא חייבים..'
נכון, לא חייבים..
11/04/2018 | 19:22
16
אפשר גם להנות מגפילטע :))
לצפיה ב-'את צודקת '
את צודקת
10/04/2018 | 07:50
6
27
כששירתתי בבית אל בתחילת שנות ה-2000, הורים של חיילת שהייתה בתורנות פסח שני (בגלל ריתוק, כי היא התחצפה למפקד שלה), ביקרו אותה והביאו מופלטה. הם הכריחו אותי לטעום, למרות שסירבתי בנימוס (כי הייתי מלא מארוחת ערב). גם דעתי כדעתך, זה מאכל פיגולים וצריך להוציא אותו מחוץ לחוק. 

לצפיה ב-'סדר העדיפויות שלך'
סדר העדיפויות שלך
11/04/2018 | 10:14
2
24
מוזר....
על פי דעותיך הכלליות מול דעותי, צריך להוצי מחוץ לחוק הרבהדברים אחרים קודם. 

*מלא אוהבים את זה, למה מחוץ לחוק?*

לצפיה ב-'אפרופו דברים מוזרים'
אפרופו דברים מוזרים
11/04/2018 | 11:50
1
23
אני לא מסוגל לשמוע את אותו שיר פעמיים ביום. 
לצפיה ב-'אני כן..............'
אני כן..............
11/04/2018 | 16:17
12
אפילו הרבה יותר מפעמיים.......
לצפיה ב-'זה צריך להגיע עם אותיות כיתוב '
זה צריך להגיע עם אותיות כיתוב
11/04/2018 | 19:25
2
19
'להגיע בבטן ריקה'
זאת אחת הסיבות שזה מגיע מלווה בתה מרגיע לחוויה..
לצפיה ב-'זה צריך לבוא עם כיתוב'
זה צריך לבוא עם כיתוב
12/04/2018 | 13:08
1
17
אזהרה לסתימת עורקים.או חנק. 
לצפיה ב-'תכלס '
תכלס
13/04/2018 | 01:26
3
לצפיה ב-'YOU SHOULD BE DANCING...'
YOU SHOULD BE DANCING...
02/04/2018 | 20:48
52
119
BEE GEES

YEAH!!!

SOMEONE PULLED HIS TESTICLES OUT....

המשך>>
BEE GEES

YEAH!!!

SOMEONE PULLED HIS TESTICLES OUT....

לצפיה ב-'ניטשה?'
ניטשה?
03/04/2018 | 13:30
11
104

"פלוני יצא כגיבור לחפש אמיתות, והשלל שלו בסופו של דבר היה שקר קטן ומקושט, והוא מכנה אותו: "נישואין".

"
לא זה שרימיתני זעזע אותי, כי אם שאינני מוסיף להאמין לך."
כ"כ נכון.

"
הרצון הוא האיש החזק והעיור, שנושא על גבו את האיש הצולע שעיניו פקוחות."

"החינוך הוא הריסת היוצא מן הכלל לטובת הכלל."
ענק!

לצפיה ב-'"אי שפיות ביחיד היא נדירה, '
"אי שפיות ביחיד היא נדירה,
03/04/2018 | 13:40
39
אבל בקבוצות, ארגונים, מדינות ותקופות, היא החוק."

וכמה ציטוטים מספר מומלץ "כשניטשה בכה".

""חייב אתה לרצות להישרף בלהבתך שלך עצמך: וכי איך ביקשת להיות חדש אם לא היית תחילה לאפר?"

"הוא טוען (פרידריך ניטשה), שכדי לגלות את האמת, חייב אדם להכיר את עצמו מנקודת המבט המקובלת, אפילו מן המאה ומהארץ שבה הוא חי - ולבחון את עצמו ממרחק!"

לצפיה ב-'לגבי "החינוך הוא..."'
לגבי "החינוך הוא..."
03/04/2018 | 15:41
1
24
כמדומני אלברט איינשטיין אמר:
"הדבר היחיד שמפריע ללימודי הוא החינוך שלי"...
לצפיה ב-'שניהם'
שניהם
04/04/2018 | 09:17
21
גם ניטשה וגם איינשטין, הם באמת בין מובילי החכמה, כפי שאני רואה אותה.
לא בהכל, אבל בהרבה.
הספר כשניטשה בכה מעולה. מורכב מאין כמוהו, אבל התובנות שם מדוייקות, מדהימות.

לצפיה ב-'רררר..כמה מרדני מצידו'
רררר..כמה מרדני מצידו
09/04/2018 | 22:46
7
15
ולא מקבל את החברה כמו שהיא.
נישואין הוא לא שקר אם עודנה וקיימת אהבה. אבל לרוב, האהבה מסתיימת בשלב כלשהוא או אחרי X זמן ומה שנשאר זה אהבה לילדים והאהבה להתחייבויות.
לצפיה ב-'מרדני?! חחחחחחח'
מרדני?! חחחחחחח
11/04/2018 | 10:31
6
10
שי קוראים לזה תפיסת עולם, פילוסופיה חכמה.....
תקרא שוב אולי הפעם......:)
אני מסכימה איתו כל כך!
לצפיה ב-'אז כנראה'
אז כנראה
13/04/2018 | 01:47
5
9
שהתפיסת עולם שלו מרדנית. כנגד המקובלות בחברה, ולא קשה להבין מדוע ולמה..
הוא מעולם לא התחתן.
הציע נישואין 3 פעמים ונדחה 3 פעמים, שקע בדיכאון, עבר התקפים פסיכוזיים, חלה בעגבת, סרטן המוח ומת מדלקת ריאות.
לצפיה ב-'יא מצחיק!'
יא מצחיק!
13/04/2018 | 10:56
4
10
מה הקשר בחייאת ראבק שי חחח
יש מצב שהוא מרדן במרכאות באופיו, בבסיס. אז גם אתה ובטח גם אני.
אבל יש וואחד הבדל בין פילוסופיה שיש בה חכמה, או תפיסת עולם חגמה יחסית, לבין מרדנות שהיא פן מאוד קטן ולא קשור בקטע הזה לתפיסתי המרדנית או לא חחחחח

היית פשוט צריך לשאול, למה את מתכוונת?
לא שאלת........
לצפיה ב-'אני מבין שהגדרות עושות לך את זה '
אני מבין שהגדרות עושות לך את זה
13/04/2018 | 18:28
3
13
אם כן, אז מה ההבדל בין 'פילוסופיה' ל'נקודת השקפה' של אדם או 'דיעה'?
והאם לא יתכן שפילוסופיה תיווצר, בין היתר, מאופיו של אדם, מחוויות החיים שלו כשם שנוצרת מהחברה הסובבת אותו, מהמקום והאווירה?
הכל קשור, פומה. זה הכל באותו בנאדם. אם אדם חווה פגיעה פיזית/נכות ואובדן מאהבה X 3, יש להתפלא שהוא ישנא את העולם והחשיבה שלו תפנה להיות מרדנית כלפיו?
ומה רע בזה? המהפכנים הגדולים היו פילוסופים גאוניים בגלל שהתמרדו כנגד המקובל בחברה. צ'ה גווארה, מהאטמה גאנדי.
לצפיה ב-'חחחחחחח אתה מצחיק אותי-'
חחחחחחח אתה מצחיק אותי-
15/04/2018 | 12:49
8
בערבוב הנשואים שלך, אבל ב ס ד ר! תקרא לניטשה מרדן....:)

לצפיה ב-'המרד הזה של הפילוסופים נגד החברה, לא היה לשם מרד.'
המרד הזה של הפילוסופים נגד החברה, לא היה לשם מרד.
15/04/2018 | 13:06
1
7
הוא היה לשם רצון לשינוי, רצון להביא למודעות.
אתה מדבר על הכל, כאילו אין רעיון או השלכות או חשיבה מאחורי הדברים, אלא- מרד.
הפילוסופיה שלו לא נבעה מ"מרדנות". אלא מחשיבה ורצון לעורר מודעות, לשנות......
אתה לוקח את עניין ה"מרד" ושם אותו כאישיו.......הוא זניח במקרים האלו.
גם כשאני מתדיינת ברעיון פילוסופי, אני מסתכלת על העיקר שלו.
ועל זה דיברנו או אני לפחות דיברתי, ולא על האופי של ניטשה. זה קטע אחר בכלל........
לצפיה ב-'ברור שמרד נעשה על מנת ליצור שינוי'
ברור שמרד נעשה על מנת ליצור שינוי
15/04/2018 | 19:30
6
אחרת, לא היה מרד.
רק שאני טוען, שמה שרואים בדיעבד לגבי ההיסטוריה, הוא את העובדות שהתקבלו בלבד ולא מעבר: היה מצב מסויים או אווירה שהשתררה בתקופה מסויימת בהיסטוריה, אחר כך מרד, בסוף הושג השינוי.
באמצע, קרו עוד תהליכים מחשבתיים שהתפספסו. מצב חברתי מסויים לא מספיק כדי לגרום לאדם לקום ולמרוד. הוא צריך להיחשל לתוך זה. הוא חייב אופי מיוחד כדי להפוך למנהיג חברתי ולהוליך זרם חברתי ובסופו של דבר, יש מאפיינים שהופכים אדם שיוליך מרד.
צ'ה גווארה, הושפע בילדותו מקארל מארקס, הוא רצה להיות רופא ובמסעותיו ברחבי צ'ילה ראה את העוני בעם..מספיק עבר שישפיע עליו בעתיד לחבור לפידאל קאסטרו ולהפוך לאחד ה-מהפכנים.
מהאטמה גנדי, היה צמחוני עוד מילדותו, למד באנגליה והפך לעורך דין וסבל מקשיים כמו איסורי כניסה למלונות ואיסור לחבוש טורבן שהגיע משופט בדרום אפריקה. בהמשך הוא גייס ואיחד את ההודים בד. אפריקה לדרוש זכויות והחל את המהפכה שיצר בעצמו.
אז כמובן שה'עיקר' זה הרעיון הפילוסופי שנתפס, אבל יש גם הסקרנות לנסות ולזהות את התהליכים שהובילו לרעיון.
לצפיה ב-'יש מצב שאני לא רואה אתכם יותר. אז........'
יש מצב שאני לא רואה אתכם יותר. אז........
30/03/2018 | 18:15
21
219
פשוט אני לובשת היום מכנסיים שקצת עוצרים לי ת'דם ברגליים אחרי כביסה.........

ליל הסדר שלכם, מה הייתם מסדרים בעולם אם זה היה תלוי בכם?

*תשובות יתקבלו גם בהמשך..........*
לצפיה ב-'שאלה גדולה'
שאלה גדולה
31/03/2018 | 16:29
2
66
הורדת מחירים בכל תחומי החיים;  זבל שמפנה את עצמו; רחפן שיעשה קניות בשמי. 
לצפיה ב-'אפשר לשלב רעיונות'
אפשר לשלב רעיונות
01/04/2018 | 00:56
38
רחפנים שיפנו זבל  בעצמם, קצת לפני שנגמרת הסוללה, יחזרו לבסיס האם לטעון את עצמם. בערך כמו האיירובוטים של הנקיונות בית..רק שלא תיפול לנו שקית זבל על הראש בטעות..
לצפיה ב-'יפה לך. בקשות צנועות.....:)'
יפה לך. בקשות צנועות.....:)
03/04/2018 | 12:32
12
לצפיה ב-'כל אחד רוצה לסדר את העולם שיתאים לו'
כל אחד רוצה לסדר את העולם שיתאים לו
02/04/2018 | 09:24
1
27
ובעיקר מקלקל לא רק לאחרים אלא גם לעצמו.

לצפיה ב-'לא זו הייתה הכוונה....:)'
לא זו הייתה הכוונה....:)
03/04/2018 | 12:29
23
וואו אתה כזה קטן אמונה! באדם, בכלל......
ככה זה נראה.
לצפיה ב-'אני מקווה שכבר קנית מכנסיים שמתאימים למידה שלך...'
אני מקווה שכבר קנית מכנסיים שמתאימים למידה שלך...
02/04/2018 | 16:12
2
30
ולשאלתך...
שאלה עם תשובות אפשריות גדולות... ובכן: בהתפלספות ובאופן אניגמטי משהו הייתי כותב שאפשר היה לשפר הרבה תחומים, אם היתה זרימת מידע מתאימה וטובה יותר... (האינטרנט שיפר קצת את המצב, אבל עדיין די רחוק מהחזון שלי).

בבלוג שלי (הותיק יותר בישראבלוג, אבל יש גם גירסה מאוחרת יותר כאן ב"תפוז") כתבתי (ב2008, על חלק כתבתי (לא רק בבלוג) עוד לפני) שני פוסטים (מתוך יותר שרציתי (ולא סיימתי, נכון לעכשיו)) שכותרתם "המדינה האוטופית שלי". here they are:
לצפיה ב-'חוסר הבנה שלך לגבי'
חוסר הבנה שלך לגבי
03/04/2018 | 12:30
1
25
מה שכתבתי על המכנסיים. 
לצפיה ב-'יכול להיות'
יכול להיות
03/04/2018 | 13:51
20
לי פחות קורה שהמכנסיים מתכווצים אחרי כביסה כי אני משתדל לקנות כנ"ל מבד גמיש (זה נקרא לייקרה? או משהו כזה...).

מעבר לזה, לי דווקא היה דבר הפוך בשנה שעברה, כלומר הורדתי (עם הרבה התעמלות והפחתת קלוריות) סדר גודל של 7 ק"ג, אז בהתאם לזה קניתי לי כמה מכנסיים חדשים. אגב, ב(מקום שלפי מה שהבנתי את לא קונה שם) קסטרו. אני דווקא מאוד מבסוט גם מהמוצר(/ים, רובם לפחות), גם מהמחיר וגם מהיחס של המוכרים/ות (ויש לי ניסיון של כמה שנים עם דברים שלהם), אבל אני לא דוגמא, כי אני לא מתעסק בזה יותר מידי (קונה רק פעם ב... (כשצריך) ואני לא מכיר (אלטרנטיבות) או משווה יותר מידי).
לצפיה ב-'מה הייתי מסדר בעולם?.. ממממ.. '
מה הייתי מסדר בעולם?.. ממממ..
02/04/2018 | 20:38
1
21
אלו עשרת הדיברות של השינויים:
1. קודם כל הייתי מחליף ראש ממשלה. דבר שני קובע לו כהונה מקסימלית של 2 קדנציות ובסה"כ 8 שנים. זה פוליטית.
2. משנה את כל עוגת התקציב במדינה משלב הגרף באקסל ועד הכסף פרופר שעובר לחשבונות בנק הנכונים. קשישים,נכים,בעלי מצוקות שונות שלא מוכרות,אלמנות ואלמנים ורק אח"כ משפחות ברוכות ילדים וכן, גם גרושים מקבלים עדיפות.
מפריד דת ממדינה, הרבנות לא תחליט יותר על נישואים וגירושים אלא בית משפט אזרחי עם המלצה מינימלית של הרבנות.
3. מבטל בירוקרטיות והופך את המדינה לליברלית בעלת אפשרויות בלתי מוגבלות. למה הכוונה? דוגמא  מכניס אובר ונותן אופציה לתחבורה ציבורית. מאשר בזירוז קווי רכבת רבים ומרשת את כל הארץ ככה שיהיו אוטובוסים ורכבות לכל היעדים בכל 5-10 דקות מקסימום. מבטל פקס מכל מוסד ועסק וקובע שמי שיחייב שליחה בפקס צפוי לקנס גבוה.
4. הקנס יועבר במייל..
5. קובע שירות חובה 3 שנים לכל גבר ואישה בישראל ללא הבדל דת,גזע,מין וכד'. בקיצור, דתיים..נגמרה החגיגה...
6. קובע מיסים מופחתים אבל שיחולו על כל אזרח במדינת ישראל ללא הבדל דת,גזע,מין וכד..בקיצור, ערבים..נגמרה החגיגה..
7. מגרש את כ-ל הפליטים מישראל. יש מספיק חיילים משוחררים שישמחו לקבל כל עבודה, גם אם זה לשטוף כלים בפאב.
8. א. מוריד מחירים בצורה משמעותית על מוצרי יסוד(לא שקל שניים) ב. מאשר לגליזציה מלאה לסמים קלים מכירה, קניה,גידול,יבוא,יצוא, כמובן רק לבני 18 ומעלה. ג.מסבסד את א. ע"י ב.
9. אין יותר הומלסים או חסרי דיור בישראל. מכניס קונטיינרים והופכים אותם לדירות פלוס 2500 שקל לחודש עבור כל דר רחוב.
10. מכת בכורות!!!..סתאאם..סעיף 10 זה לדחוף כמה שיותר טכנולוגיות מתפתחות לתוך החיים האזרחיים ולמנוע מהשמרנות המיושנת להיות דביקה. מצידי זה אומר שרחפנים יהיו שליחי הפיצה החדשים ושיפנו זבל ושיעבירו לי את המצרכים שהזמנתי באינטרנט מהסופרמרקט. חוץ מזה, לבזר מערכות מידע, ככה שלרופא המשפחה שלי יהיה את המידע מה עשיתי בצבא,אם נפצעתי וכד' או שהפקיד בנק ידע דרך דואר ישראל אם רכשתי רכב לאחרונה..ביזור מערכות מידע נחוץ.
יש עוד הרבה..אבל נתחיל עם 10

לצפיה ב-'אהה......אוקיי.'
אהה......אוקיי.
03/04/2018 | 12:33
8
לצפיה ב-'"מאחר שאין אדם עושה שום דבר בלתי אם לפי סדר הטבע הקבוע מראש,'
"מאחר שאין אדם עושה שום דבר בלתי אם לפי סדר הטבע הקבוע מראש,
03/04/2018 | 07:37
1
17
כלומר לפי ההנהגה וההחלטה הנצחית של אלוהים, יוצא מזה כי אין אדם בוחר לעצמו דרך חיים כלשהי ואינו פועל אלא לפי ייעוד מיוחד של אלוהים, שבחר באיש זה מכל האחרים לפועל זה או לדרך חיים זו."
לצפיה ב-'"אדם הוא סך בחירותיו בחיים".'
"אדם הוא סך בחירותיו בחיים".
03/04/2018 | 12:27
16
ניטשה. :)
לצפיה ב-'אני הייתי מסדרת'
אני הייתי מסדרת
03/04/2018 | 13:25
8
20
טיפות שימושיות לבני אדם.

1.טיפות אהבה- ככה ישר לדם. משהו שיגרום לאנשים לפעולמהמקום הזה, הרך...של אהבה לבני אדם.
תכלס? לא צריך יותר מזה. כי אם אתה פועל משם, אתה הופך אותך ואת הסביבה הקרובה ואפילו הרחוקה שלך, למקום טוב יותר.

2.טיפות שמגדילות את פעילות התאים במח. טיפות שמרחיבות דעת.......:)

3. טיפות אומץ- שאנשים יוכלו להשתחרר מהמקום הנוח שלהם, שיעזו, שיגדילו ראש, שישנו!

4.בטח יש, אבל אין לי כח לחשוב עוד עכשיו...........:)
לצפיה ב-'נראה לי שיש דברים דומים לזה'
נראה לי שיש דברים דומים לזה
03/04/2018 | 14:06
7
13
1. יש את ההורמון אוקסיטוצין שמכונה גם הורמון האהבה שמחזק בין היתר ולמשל את הקשר בין אם לצאציה.
2. לא מכיר משהו במדויק, אבל אני זוכר שלמשל מתמטיקאי ידוע בשם ארדש היה, לכאורה לפחות, נוהג להשתמש בסם (מכאן שזה לא מומלץ (או בכלל מותר? סתם-כך) ולכן לא דומה כנראה למה שאת מציעה) ממריץ בשם אמפטמין.
3. בדומה לסעיף 2, לא מומלץ!, אבל כמדומני אלכוהול נוטה לגרום לאנשים (לחלקם ותלוי כמות) לאבד מחסומים (שזה גם עלול, כידוע, להיות מסוכן, לכן למשל אסור באיסלם).
לצפיה ב-'למה אתה'
למה אתה
03/04/2018 | 14:16
6
15
מתערב לי בטיפות?! :)
אני צריכה משהו שרקחתי בעצמי, ויש לו פעולה מהירה מאוד בדם, מידית!:)
המצב פה לא משהו מבחינת האנושיות שבאנושות. *המזויינת*.
לצפיה ב-'אני מתערב במה שבא לי'
אני מתערב במה שבא לי
03/04/2018 | 14:24
5
16
אגב, אני 'הצעתי' לא מזמן (לא כאן) משהו שאולי (או די בטוח) יהיה פחות יעיל ממשהו ביולוגי (כמו ה"טיפות" שלך) אבל עדיין רעיון מעניין, כלומר כמו שמלמדים מדע וכד' בבתי הספר, לעשות שיעורי אמפטיה.

אולי זה ישמע הזוי לחלק מהאנשים, אבל כשיש אחוז מסויים של פסיפותים באוכלוסיה (אנשים עם יכולת אמפטית מאוד נמוכה. אמפטיות = בין היתר, יכולת להזדהות ריגשית עם האחר/ת) אולי שיעורים כאלה יכולים להפוך חברה לקצת יותר אנושית, סובלנית, בריאה וכד'...
לצפיה ב-'שיעורי אמפתיה? אם אני מביאה לך לכיתה'
שיעורי אמפתיה? אם אני מביאה לך לכיתה
03/04/2018 | 14:26
4
15
כמה אנשים לעשות להם שיעורים כאלה- הם יהפכו אותך למה שהם! 
הטיפשות, הרוע, הקיבעון, האטימות........הם כבר הפכו לדינאי שני להם.......

מה תעשה בשיעור אמפתיה למשל? איזו פעילות?
לצפיה ב-'את זה אני משאיר למומחים/ות'
את זה אני משאיר למומחים/ות
03/04/2018 | 14:32
3
14
בחינוך וכד'...
אבל אולי למשל להראות סבל (ולא רק, אלא בכלל נקודת מבט) של אנשים מסויימים במצבים מסויימים, כולל סימולציות, כלומר למשל "משחק תפקידים", בו אדם נכנס לפרק זמן (לא ארוך מידי) לתפקיד של מישהו/י אחר ומנסה לראות את הדברים מנקודת מבטו/ה... יש כאן הרבה מקום לדימיון ואפשרויות.

עדיין, לא בטוח שזה יעזור אצל מי שהם פסיכופתים סדיסטיים וכד', אבל אולי יעזור במקרים גבוליים ואם כך, גם זה משהו.
לצפיה ב-'אה יפה! '
אה יפה!
03/04/2018 | 14:37
2
17
אני עדיין עדיפה טיפות...........
לצפיה ב-'הנה '
הנה
03/04/2018 | 15:32
1
13
משהו על טיפות ("טיפות קטנות של אהבה"):

לצפיה ב-':) '
:)
03/04/2018 | 15:39
3
לצפיה ב-'חג חירות שמח '
חג חירות שמח
30/03/2018 | 12:47
17
75
מאחל לכולכם חג שמח. שתזכו לצאת מעבדות לחירות.

"זה שמתגבר על הפחד יהיה חופשי באמת."

תאמינו לי, פורום הכרויות עובד!
לצפיה ב-'הופההההההההההההה! יש לנו זוג אנשים!'
הופההההההההההההה! יש לנו זוג אנשים!
30/03/2018 | 16:46
7
52
חחחחחחח זו לא אני, סתם שתדעו. 
בטח כולם אומרים בראש" אבל מי זו.......זו לא פומה, אז מי?!"

בהצלחה, חג שמח! :) 

לצפיה ב-'״אני רוצה שהעולם יהיה מורכב מאינדיוידואלים. '
״אני רוצה שהעולם יהיה מורכב מאינדיוידואלים.
30/03/2018 | 17:12
6
45
אפילו המילה "זוג" מכאיבה לי. הרסת שני אינדיוידואלים, וזוג אינו דבר יפה.״
לצפיה ב-'נו מה אתה חייב'
נו מה אתה חייב
30/03/2018 | 17:17
5
40
להרוס בעצמך? חחחחחחח
שני אינדבדואלים- הם לא סתירה לזוג/יות!
כנראה שנתווכח על זה עד סוף העולם..........

לצפיה ב-'הכל מושלם... (:'
הכל מושלם... (:
30/03/2018 | 17:29
4
43

לצפיה ב-'איזה מעולה הוא!'
איזה מעולה הוא!
30/03/2018 | 17:34
3
28

יפה לך מושלם! הולם אותך........
איזה צבע החולצה שאתה לובש לערב המושלם הזה.....שלך?
ליל הסדר..........:) *למה סדר? מה מסדרים?*
לצפיה ב-'חולצה שחורה (:'
חולצה שחורה (:
30/03/2018 | 18:09
2
24
״למה סדר? מה מסדרים?״ מסדרים את מנהל הסדר כך שלא ימשיך אחרי האוכל...
לצפיה ב-'חחחחח כן גם אצלנו זה קורה....'
חחחחח כן גם אצלנו זה קורה....
30/03/2018 | 18:12
25
אני בערך היחידה *ועוד מישהו* שנשארת עם עוד מישהו אחרי......:) איזה חמודה אני?
לא הוגן שהוא ישאר לבד שם....אני ועוד שני מישהוים.

חולצה שחורה מכופתר, וג'ינס. סבביישן......:) נשמע טוב.

לצפיה ב-'הכל'
הכל
30/03/2018 | 18:16
25
או כלום כבר אין לי כחחחחחחחחחח חחח

חג שמח כפרוש! לך ולכולם........:) תהנו באופן כללי.
לצפיה ב-'נשמע שאין מבריזים אחרים מליל הסדר \'
נשמע שאין מבריזים אחרים מליל הסדר \
30/03/2018 | 21:45
8
38
שונאי חג שמתבודדים בו מבחירה.
לצפיה ב-'תתפלא אבל יש כאלו'
תתפלא אבל יש כאלו
01/04/2018 | 01:10
7
35
וזו היתה בחירה מעולה. ההשקפה שלי שאחרי גיל מסויים, צריך לחגוג חגים עם המשפחה שבנית בחיים, לא הביולוגית שהגעת מתוכה.
אם אין, אז צריך לבנות משפחה ובינתיים להסתגל לעצמך ולדרך שלך. :)
חג שם מלח לך ולכולם
לצפיה ב-'מה הקשר? גם כשאתה בונה משפחה, אתה עם '
מה הקשר? גם כשאתה בונה משפחה, אתה עם
03/04/2018 | 12:36
6
21
המשפחה המורחבת שלך בליל סדר, בדרך כלל......
לצפיה ב-'פומה, יש דברים שאת לא מבינה בהם'
פומה, יש דברים שאת לא מבינה בהם
04/04/2018 | 00:59
5
15
'והגדת לבנך ביום ההוא' אומר הכל בעניין הזה.. וגם 'בכל דור ודור..'
מה שאומר שבשלב מסוים בחיים צריך להעביר את התובנות הרוחניות על יציאת מצרים הלאה-לדור הבא כדי לשמר את הזהות היהודית.
אני אמנם לא הרב באבא ברוך או משהו, אבל זה נטוע בי כמו בכל יהודי מאמין.

לצפיה ב-'זו-ההבנה שאני לא מבינה? :)'
זו-ההבנה שאני לא מבינה? :)
04/04/2018 | 09:11
4
16
יש מצב שזה מורכב בתחושה שלך, בצורה שאני לא רואה את המורכבות הזו
או הקשר.

לצפיה ב-'לא, אין פה מורכבות'
לא, אין פה מורכבות
05/04/2018 | 09:46
3
17
מבנה של תא משפחה בסיסי מורכב מאבא אמא וילדים. כל השאר זו משפחה מורחבת ומעצם ההגדרה שאת בחרת בה - מורחבת, מגיעה מכך שהבנת אותי. כמובן שהיא תוספת למשפחה הבסיסית ויכולה להשתתף בליל הסדר ושאר החגים, אבל היא לא הבסיס ולכן לא נחוצה.
לצפיה ב-'יש פה ועוד איזה..........................'
יש פה ועוד איזה..........................
09/04/2018 | 12:02
2
4
לצפיה ב-'אני אומר את המילה האחרונה '
אני אומר את המילה האחרונה
09/04/2018 | 22:49
1
4
לצפיה ב-'וואלה......'
וואלה......
11/04/2018 | 10:23
9
יאללה, עלי! אני אדם נוח בסך הכל.

אמרת את המילה האחרונה. :)
לצפיה ב-'I'm in heaven '
I'm in heaven
26/03/2018 | 20:42
19
140

לצפיה ב-'אחד היפים אבר! השיר הזה..........'
אחד היפים אבר! השיר הזה..........
27/03/2018 | 15:26
28
אוחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח!
לצפיה ב-'תראי את הביצוע הזה מתוך הופעה לכבוד הלהקה'
תראי את הביצוע הזה מתוך הופעה לכבוד הלהקה
27/03/2018 | 15:39
1
22
לצפיה ב-'מעולה! מקסים.....:) איזה ענקיות!'
מעולה! מקסים.....:) איזה ענקיות!
27/03/2018 | 15:46
5
לצפיה ב-'האמת נזכרתי דווקא בזה'
האמת נזכרתי דווקא בזה
29/03/2018 | 00:09
1
15

סורי, אני באווירת אייטיז..
לצפיה ב-'אתה יודע שהמקור מסרט של פרד אסטר וג'ינג'ר רוגרס'
אתה יודע שהמקור מסרט של פרד אסטר וג'ינג'ר רוגרס
27/03/2018 | 15:46
4
16
לצפיה ב-'וואוווווווו משנה לשנה על פי המוסיקה'
וואוווווווו משנה לשנה על פי המוסיקה
27/03/2018 | 16:51
3
16
או הטונים שלה, התמימות נשחקת.........:)
1935!
לצפיה ב-'היי פומה, שיר ברוח השרשור'
היי פומה, שיר ברוח השרשור
27/03/2018 | 21:24
2
12
לצפיה ב-'איזה רוח?'
איזה רוח?
28/03/2018 | 08:01
1
19
חחח זו הרוח של כמעט כל השירים אתה אומר?

לצפיה ב-'חיפשתי כתבה לגבי שירים של גן עדן והחיים שאחרי'
חיפשתי כתבה לגבי שירים של גן עדן והחיים שאחרי
28/03/2018 | 08:18
12
וזה היה שם. 
לצפיה ב-'それは中国語で書かれていますか?'
それは中国語で書かれていますか?
27/03/2018 | 19:21
11
לצפיה ב-'ה - שיר! '
ה - שיר!
28/03/2018 | 07:53
1
18
בין ה -.
לצפיה ב-'אגב, יש הטוענים'
אגב, יש הטוענים
28/03/2018 | 13:54
14
(וגם אני חשבתי בדומה, עוד לפני ששמעתי על אחרים שטוענים כך) שהסיום של "Let it grow" של קלפטון מזכיר את הסיום של "I Want You (She's So Heavy)" של החיפושיות:

ללא קשר, אכן, שיר (או שירים) מעולה.
לצפיה ב-'חרות! :)'
חרות! :)
25/03/2018 | 13:07
29
112
איזה מילה מדהימה זו.......
יש שאומרים שזו אשליה-בפועל.
איפה מתבטאת החרות בעצם?כמה דברים בחיים שגונבים אותנו ממנה
בעצם הכתבת ה"מצע" החברתי, שלרוב שואב את האנשים לתוכו.
מה משתק את האדם מחרות הנפש שלו, העמוקה באמיתית......
פחד? ממה?

ההפך מחרות זו עבדות.
אמרו לי שכתוב בתורה שעבדות משתווה לרצח.
מי שמשעבד דינו כדין רוצח.
לא יודעת- בתוך הגדרה כזו, בעצם המציאות שלנו היא צביעות נוראית!
כי יש כ"כ הרבה סוגי עבדות בעצם, שמבחינתי זה גם שכר הולם-לסוג עבודה למשל....לרמת חיים חברתית מכבדת, מתחשבת.

סתם סוגיה. איפה אתם בזה? יותר "עבדים" בפועל או ברוח, או יותר תחת ההגדרה של "חרות"?
לצפיה ב-'כנראה (כמו בעוד תחומים) שזה יחסי'
כנראה (כמו בעוד תחומים) שזה יחסי
25/03/2018 | 13:25
10
31
כשאני חושב על זה, אני חושב למשל על פירמידת הצרכים של מאסלו.
ככל שאדם נמצא גבוה יותר בפירמידה הנ"ל אולי יש לו/ה לכאורה יותר חירות (פחות צריך "לרדוף" אחרי הדברים)
אבל אולי גם להיפך... הוא פחות כבול לדברים, כמו הרגשת ההתרוממות שחשים לפעמים אחרי יום של צום (כמו ביום כיפור).

כל עוד אני תקוע באין-זוגיות שלי, אני מרגיש קצת לא חופשי, למרות שאובייקטיבית אני די חופשי.
לצפיה ב-'וואלה.......'
וואלה.......
25/03/2018 | 13:32
9
26
התרגום שלי למה שאתה כותב, זה שבעצם לא הייתי מכנה את זה "צרכים", אלא רוח.....
כלומר יש אנשים שעל פניו יש להם האמצעים להיות בחרות- אבל הרוח שלהם "כלואה"...:) אז זה פחות רלוונטי......הם בעצם עבדים.
לעומתם יש אנשים שאין להם הרבה אבל הנפש שלהם חופשיה, מאותם כבלים שעל פניו ורק על פניו, יכולים לסמל את החרות-אבל בעצם זה שעבודף כבלים....
נקודה יפה למחשבה..:)

לגבי הזוגיות? תלוי כמה משקל אתה נותן לזה, כמו לכל דבר....
לצפיה ב-'וויינט..... '
וויינט.....
25/03/2018 | 14:19
8
25
אפשר, אולי ואם מתאמצים, לשנות את התפיסה לגבי דברים (לפעמים זה טוב כמנגנון הישרדותי זמני. למשל כשאדם רעב, לכאורה, אין הגיון שיהיה מבולבל ומדוכא יותר מידי, אלא דווקא שיהיה צלול ומרוכז בלהשיג מזון),
אבל אני בעד, בדרך-כלל, להיות מחובר למציאות.

אם, כמו שקישרתי כאן לא מזמן הודעה בנושא, מתקיים הכלל: בדידות=>דיכאון, אז גם אם זה לא תמיד הגיוני להיות עצוב כשאתה לבד (כי אולי זה דווקא יקשה עלייך למצוא זוגיות) כנראה שיש בזה איזשהו הגיון.
אם את/ה מחובר למציאות, לדעתי המשקל שאת/ה נותן/ת לזוגיות, מוכתב לך (לפחות בחלק משמעותי) מהתורשה שלך.
אם התכוונת, כמה את/ה משקיע בזה, אז השקעתי ואני משקיע לא מעט.
עבורי, למצוא אישה כלשהי זה לא קשה מידי, למצוא אישה מתאימה זה קצת ולהבדיל כמו קריעת ים-סוף (אפרופו יציאת מצרים ופסח...)
לצפיה ב-'מאוד מקווה'
מאוד מקווה
25/03/2018 | 15:44
7
14
שתמצא מהר, אל תשכח ליידע כאן.......
לצפיה ב-'רק...'
רק...
25/03/2018 | 16:09
6
18
אם מרטין לא קורא כאן

מה איתך? (אני לא שואל בשבילי! למרות שאני אוהב את האופי החיובי והתוסס שלך. חוצמזה שאני נמוך (1.7 מ') בשבילך...) מצאת? מחפשת?
נא פרטתי העדפותיך כדי להגדיל (אולי) הסיכוי...

נ.ב. אני כנראה קצת פסימי מטבעי. חבר (שמכיר אותי עוד מהשירות הצבאי) אמר לי לא מזמן: "אתה לא מספיק מאמין בעצמך". יש בזה משהו, שהתחלתי ללמוד באוניברסיטה לפני כך וכך לא מעט שנים, שמחתי כשהתקבלתי, אבל ממש לא הייתי בטוח שאסיים, כי הלימודים שם באמת לא היו קלים, אבל עובדה שהגעתי לקו הגמר. זה נכון עוד לפני זה, אני זוכר שעברתי את המבדקים הראשוניים לקורס טיס, אבל החלטתי שלא להמשיך בתהליך מכל מיני סיבות (בין היתר חוסר אמונה בעצמי, אבל לא רק).
אולי זה אומר שאני מחפש בת-זוג שגם תחזק אצלי את הביטחון העצמי!
לצפיה ב-'אני?'
אני?
25/03/2018 | 16:35
5
20
בסדר, תודה..........
מצאתי במדוייק את העדפותי חחחח אל תטרח.....

תתחיל לעבוד על האמון בעצמך....
לצפיה ב-'רגע, רגע'
רגע, רגע
25/03/2018 | 17:07
4
22
את בזגוגיות? (הטעות בכוונה ובהומור!)
(אם כן, אני שמח בשבילך!).

אז מה את עושה כאן בפורום הכרויות?
(למרות שזה בסדר גמור, סתם להשרות אווירה טובה ולקשר שירים טובים!)
לצפיה ב-'זה תחקיר בטחוני או'
זה תחקיר בטחוני או
25/03/2018 | 17:28
3
20
בקטנה?
לתת דוח מדוייק על:
שירים.....?
אווירה טובה.....?.*יש מי שיחלוק עליך*

לצפיה ב-'מוסר כפול?...'
מוסר כפול?...
25/03/2018 | 18:09
2
22
מצד אחד ביקשת שאספר כשאמצא.. מצד שני את לא מספרת אם מצאת...
אבל... זה בסדר גמור. לא תחקיר ולא ביטחוני
כל אחד/ת מספר על עצמו/ה מה שבא לו וכמה שבא לו/ה.
לפחות לגבי עצמי, אם אמצא (בת-זוג מתאימה), סביר שלא אגלוש לכאן (אהיה עסוק עם בת הזוג).

אני יכול להעיד על דעתי. אני אוהב את התגובות שלך (לפחות את רובן) וגם בזכותך הכרתי כמה שירים שהיו חדשים לי כאן.
אז המשיכי בגישה החיובית!
לצפיה ב-'הלוגיקה שלך מאוד'
הלוגיקה שלך מאוד
25/03/2018 | 19:08
1
21
חשודה......
אתה-כותב על עצמך מפה ועד לבודעה חדשה בנושא זוגיות.
לא שאלתי אותך לגבי הזוגיות שלך.
ניסיתי להיות נחמדה, ולאחל לך טוב. בין זה לבין מוסר כפול, אין כלום +ברבוע.
אני לא חייבת לך שום דבר....ושום מידע על עצמי. :)

אני חיובית במהות, אין סיבה שלא אמשיך........*רוב הזמן* חחח 

לצפיה ב-'אל תהיה חשדנית (לפחות לגבי...)'
אל תהיה חשדנית (לפחות לגבי...)
25/03/2018 | 19:54
23
אני חושב שהכל נכתב עם חצי קריצה וברוח טובה, אז...

לגבי הלוגיקה שלי, אם את כותבת שאני כותב על עצמי מפה ועד לבודעה חדשה... (הטעות במקור ) אז אגלה לך גם שקיבלתי בזמנו 100 עגול בקורס לוגיקה מתמטית באוניברסיטה (קורס לא טריוויאלי)... אז הלוגיקה שלי נראית לי בסדר גמור.

המשיכי להיות נחמדה (זה חסר כאן בפורום...) טוב, רוב הזמן... (הנה עכשיו היית לא נחמדה אלי . לא יפה )
את כן חייבת לי... את חייבת לי עוד כמה קישורים לשירים טובים...
לצפיה ב-'הפוסט הזה מזכיר לי במיוחד את האלכימאי'
הפוסט הזה מזכיר לי במיוחד את האלכימאי
25/03/2018 | 22:34
7
29
החרות הנפשית..
כל הספר עוסק בסוג של עבדות הנפש. השתעבדות ליופי. לכסף. לעבודה. למשפחה.
אפילו לחבר.
החרות מגיעה בסוף...בשחרור הנפש.
איפה אני בזה? לטעמי, אחרי שנים רבות שחיפשתי את החופש הנפשי והשתחררתי מהרבה כבלים, מצאתי את עצמי לבד ושם הבדידות לא טובה, אבל זה האבסורד שלהיות חופשי לגמרי זה להיות לגמרי לבד..כמו בשיר של פוליקר.
וכשמגיעים לנקודת הבדידות, משם צריך לחזור ולטפס כל הדרך מהלבד לביחד.
אז לא טוב להיות חופשי לגמרי..צריך להיות קצת משועבד..לאינטרנט,לחברים,לזוגיות,לעבודה וקריירה..כשעסוקים, אין זמן להיות בודדים. אין זמן לפחד ולחשוב על בדידות
לצפיה ב-'אני לא זכרתי את זה מהספר. המח הקודח '
אני לא זכרתי את זה מהספר. המח הקודח
26/03/2018 | 10:47
6
21
שלי הכתיב לי.........חחח
החופש הנפשי שי- הוא הכרה, מודעות, אהבת עצמך, חופש מכבלים!
אתה עדיין כבול בתוך התחושות שאתה מתאר שהשאירה בך גרושתך...
גם אלו כבלים. כנראה שעדיין לא עיבדת דברים.
"בדידות" משתמעת לכל כך הרבה פנים.
סוג הבדידות שאתה נמצא בו בעיני, הוא מהסוג הפחות טוב. אולי בגלל שעוד לא הגעת לעומקים האמיתיים שלך, לא יודעת......:)
אני טוענת שכל אדם בעצם כאינדיבידואל-הוא אדם בפני עצמו ו"בודד". לא חשוב בכלל כמה אנשים יש סביבו, אם הוא נשוי או לא, אם הוא מוצלח או לא.....
אדם בתוך עצמו הוא גר- קודם כל! השלום העצי, ההתמודדות מול העצמי.....
קריירה, ושאר הדברים שציינת בצורה הזו, הם סוג של בריחה שחזרת לך לפנים!
זה נובע מסוג הבדידות שציינת שאתה נמצא בו, וזה אומר לדעתי ובעיני, שעוד לא נגעת-בך! :) בטח ובטח שלא עד הסוף........
לצפיה ב-'ומצד שני'
ומצד שני
27/03/2018 | 01:36
5
17
גם להתעמק יותר מדי בעצמי ולהגיע לעומקים..זה לא מצב טוב. גורם לך נפשית להתמכר לעצמך ולהתעסק בעצמך ורק בעצמך.
יש עולם שם בחוץ, יש עיסוקים, יש אנשים, יש גם להם רגשות. הבדידות-היא נפשית והיא קיימת אם נותנים לה להתקיים. אם לא נותנים לה להתקיים-עסוקים ואוהבים.
הכבלים שאני תיארתי נמשכו הרבה שנים לפני שהכרתי את גרושתי. לא חושב שהם אי פעם הסתיימו. תמיד נהיה מחוברים למשהו או למישהו ותמיד נישאר 'בודדים' איפהשהוא.
יכול להגיד לך שבנישואים, הרגשת הבדידות קשה יותר, זו היתה תחושה חדשה ולא מוכרת אחרי תחושת חוסר בדידות של התאהבות ואהבה.
הקושי להתמודד עם בדידות בנישואים משול בעיני רבים להתמודדות שלאחר איבוד איבר בגוף או כמו תינוק שצריך ללמוד ללכת. הרגשה חדשה ולא צפויה שצריך ללמוד להתמודד איתה מחדש ובצורה שונה.
לצפיה ב-'חחחחחחחחח ממש-לא!'
חחחחחחחחח ממש-לא!
27/03/2018 | 10:52
4
17
טוב אנחנו משדרים על גל שונה בקטע........
אין טעם באמת להכנס לעומק הדברים. חחח

כן, אחרי גירושים יש תחושה כזו כנראה......
מקווה בשבילך שתעבור אותה מהר.
לצפיה ב-'טוב, אז די. חפרנו '
טוב, אז די. חפרנו
28/03/2018 | 20:25
3
16
בעצם, כבר עברתי את הגירושים..
אז אין תחושה כזאת מיוחדת שאני צריך לעבור.
אוהבת תובנות? קחי..
"הזמן הדרוש ללב להתאחות הוא אפסי. כל מה שצריך זה להכיר מישהי חדשה לאהוב" (ע"ע shaycn)
לצפיה ב-'אני אמורה לנחש'
אני אמורה לנחש
29/03/2018 | 07:42
2
11
שתכתוב "בעצם", ואתה אחרי? :)
אמממ.......לא בשמיים התובנה הזו.......:) אבל אם היא עוזרת לך-סבבה.
לצפיה ב-'אוףף עשית סלט מההודעה שלי :('
אוףף עשית סלט מההודעה שלי :(
29/03/2018 | 21:38
1
16
התובנה רק בין המרכאות ונועדה להסביר שאני לא במקום שאני כואב את הגירושים. רק חושש מהתחלה חדשה.
איך לא הבנת את זה? זה שקוף
לצפיה ב-'טוב שי טוב.....:)'
טוב שי טוב.....:)
30/03/2018 | 09:27
6
לצפיה ב-'חופשי הוא מי שאין לו מה להפסיד'
חופשי הוא מי שאין לו מה להפסיד
26/03/2018 | 07:45
4
9
לצפיה ב-'נכון ולא נכון.......:)'
נכון ולא נכון.......:)
26/03/2018 | 10:41
3
27
בגדול- יש בזה משהו.....
אבל בתוך הגדול הזה, תלוי מה אתה מתרגם ל"אין לו מה להפסיד".
לי זה נראה כמו- אין לו מי לאהוב, אין לו מי לעשות לו חשבון ולהתחשב, ועוד כאלה.....
הגדולה בעיני, היא שיש לך את כל אלה- ועדיין אתה יודע להיות חופשי......:)
ברוח שלך, בכמה אתה מוכן או לא שאחרים יכתיבו לך את חייך.....
עד כמה אתה מוכן להקריב כדי שאחרים ידעו איפה הגבולות שאתה מציב להם.
כאלה. זה מורכב.....
לצפיה ב-'כל דבר שחשוב לך גם משעבד אותך'
כל דבר שחשוב לך גם משעבד אותך
26/03/2018 | 17:35
2
26
את יכולה להיות חופשיה רק אם שום דבר לא חשוב לך, אם לא תתייחסי לשום דבר שיאבד כאל הפסד.
לצפיה ב-'בעיני'
בעיני
27/03/2018 | 10:55
15
זה לחיות קצת מתוך פחד........:) אני פחות כזו.
כתבתי כבר שבגדול-יש בזה צדק במה שאתה כותב, אבל כשאתה מצמצם את הפריים זה הפסד אדיר!
אני חושבת שאפשר לחיות עם ה"לאבד" ועדיין להיות חופשי.
אולי לא ב100, אבל עדיין, גם בתחושות לא קלות בחיים, יש לך או אין לך כים להתמודד ולשים גבולות לעצמך, או לאנשים סביבך.
לצפיה ב-'חירות'
חירות
27/03/2018 | 15:16
4
16
היא לגמרי אובר רייטד
לרוב אנשים פשוט לא יודעים מה לעשות בה.

עבדות היא אשליה.
היא פשוט לא קיימת בתרבות של היום. ומי שמרגיש בה, כנראה בחר בה.
לצפיה ב-'אוקיי.....'
אוקיי.....
27/03/2018 | 15:19
3
16
אז יש הרבה אנשים שבוחרים. לא חסר מהם....
אז היא קיימת באיזה אופן, יותר או פחות או בכלל לא...
לצפיה ב-'וחוץ מזה אתה יודע'
וחוץ מזה אתה יודע
27/03/2018 | 15:24
2
18
מי אומר "חירות"?

שמעון פרס.........
לצפיה ב-'מילון'
מילון
27/03/2018 | 16:09
1
16
מישהו?
לצפיה ב-''
27/03/2018 | 16:48
15
אני לא אסביר לך.
אולי יש כאן אדיבים וחביבים ממני............
לצפיה ב-'"אדם מאוהב כאשר הוא חש כי הזולת הוא מיוחד."'
"אדם מאוהב כאשר הוא חש כי הזולת הוא מיוחד."
25/03/2018 | 10:13
7
36
לצפיה ב-'לפעמים זה הפוך......:)'
לפעמים זה הפוך......:)
25/03/2018 | 11:45
28
זה שהתאהבת בו נראה לך הכי מיוחד......
לצפיה ב-'אנשים מאוהבים לא בזולת אלא בדמותם כשהם בקשר איתו'
אנשים מאוהבים לא בזולת אלא בדמותם כשהם בקשר איתו
26/03/2018 | 07:36
5
13
לצפיה ב-'אתה חייב להתאהב דחוף חחחח'
אתה חייב להתאהב דחוף חחחח
26/03/2018 | 14:56
4
21
ממש דחוף!
לצפיה ב-'לא מסוגל, אין לי היכולת'
לא מסוגל, אין לי היכולת
26/03/2018 | 17:30
3
27
אולי כי אני לא מתעניין בעצמי בכלל.
לצפיה ב-'אז איך אפשר'
אז איך אפשר
27/03/2018 | 10:56
2
25
להיות חופשי באמת- בלי להתעניין בעצמך? :)
אולי זה ההפסד, הכי גדול שיכול להיות בעצם........
לצפיה ב-'זו החירות המוחלטת'
זו החירות המוחלטת
27/03/2018 | 14:55
1
26
כשלא אכפת לך אפילו מעצמך את חופשיה לעשות כל דבר.
לצפיה ב-'זה כמו להגיד'
זה כמו להגיד
27/03/2018 | 15:04
24
הניתוח הצליח אבל החולה הפסיק לנשום, בערך........:)

זה מחיר גדול מידי לשלם, בעצם מחיר חיים שלמים.....זה-ההפסד!
יש הפסד גדול מזה?
בכל מקרה אני לא רוצה או מתכוונת לסוג החופש הזה........
לצפיה ב-'יחי הגיוון הרומנטי'
יחי הגיוון הרומנטי
24/03/2018 | 23:37
12
116
עם אחת אני מנהל קשר מהטינדר, עובדת בקרה תקציבית שמתגוררת עם אחותה, עם אחרת קשר מאתר הכרויות, רק שהיא בסופש בים המלח,שלישית לוחצת להיפגש אבל גרה רחוק ורוצה דייט ראשון טיול, רביעית הגיעה משידוך של חבר ועדיין בשלב הגישושים, חמישית הכרתי בעבודה ולא ידוע לאן זה יתפתח, השכנה החדשה שלי היא השישית שמזמינה את עצמה אליי "לגמרי במקריות" וזה סיכון מחושב, השביעית מגיעה מהצעת עבודה מעניינת עם רמיזות לפלוס פלוס..ונשמע כמו מילכוד 22
ומה יוצא לי מכל זה? בסוף נשאר לבד, תקוע במערבולת של פחדים שהשאירה אותי גרושתי, עם החששות לקחת צעד קדימה.
לצפיה ב-'איפה מכל אלו'
איפה מכל אלו
25/03/2018 | 09:09
2
74
מתעורר בך משהו בלב? :) זו השאלה....
שמע- לא ייאמן שזה אפשרי כמות כזו של דייטים בעת ובעונה אחת.
זה נראה כמו מרוב שיבולים אין לחם.

למה יש לך פחדים אם זה נגמר עם גרושתך?
לצפיה ב-'כדי להעיר את הלב שלי'
כדי להעיר את הלב שלי
25/03/2018 | 22:45
1
66
ועוד אחרי כל מה שעברתי ריגשית בשלוש שנים האחרונות,
צריך משהו מיוחד ביותר שיקרה.
למה פחדים? כי פאקינג חשפתי את כל כולי לבת כלבה..אז הסיכון הוא כפול ומכופל מזה של רווק שלא הלך עד הסוף אף פעם בחייו.
כל הלב התמים שלי הוגש על מגש של כסף. כל תקציב ה'סמוך' שלי התבזבז..
מי שלא התחתן והתגרש, לא יבין. זו לא 'רק' זוגיות. זה לא 'רק' חיים משותפים.
היה שם הכל מהכל, והכל טבע וירד למצולות ועכשיו החיים דורשים ממני להתחיל מחדש.
עדיין לא מסוגל. מבריז להן אחת אחת..לפעמים מותר להגיד שאי אפשר.
לצפיה ב-''
26/03/2018 | 10:23
44
רק אני עפתי לגמרי על "הבת כלבה " 
מכירה את זה מקרוב :)
לצפיה ב-'זו'
זו
25/03/2018 | 10:53
4
59
כמות גדולה מידי של אפשרויות בשביל לפספס.
והכל בגלל איזו מישהי שלא הסתדר לך איתה?
לא חבל?

לצפיה ב-'מה עדיף?'
מה עדיף?
25/03/2018 | 22:49
3
51
להתאהב, לאהוב ואז לגלות שהגעתי לאותה נקודת שבירה?
לצפיה ב-'כן!!!'
כן!!!
26/03/2018 | 10:50
2
46
דפנטלי.......
לא לתת לפחד להכניע אותך, לסמוך על עצמך שיש לך הכלים להתמודד....
לחזק אותך אחרי השבר ולא לפחד לחיות!
מה עדיף?
לחיות מתוך פחד תוך כדי שמירה על הלב שלך, ולא ללכת עם כלום עד הסוף יותר??
הכל קשור שי, לך-עם עצמך.......:)
לצפיה ב-'כן, אבל.. :)'
כן, אבל.. :)
27/03/2018 | 01:43
1
33
עושים את זה כשמרגישים מספיק חזקים לצאת מהכונכיה..
יש לחיות ויש לחיות.. בשני המקרים עדיין חיים.
לא חייבים ללכת על כל דבר ולהתאבד על כל אופציה.
אפשר לעשות את זה באיזי, להתאים קצב חיים שונה..החיים יכולים להיות ארוכים אם רוצים..בינתיים מחזקים את הנשמה.
לצפיה ב-'מי'
מי
27/03/2018 | 15:02
25
אמר לך להתאבד על כל אופציה?
מתי התגרשת?
לצפיה ב-'אולי צריך להיות יותר בררן'
אולי צריך להיות יותר בררן
26/03/2018 | 14:05
3
41
זה מה שהצעתי לחבר שלי שנמצא במצב דומה. הוא מכיר לא מעט בחורות (גם בגלל שאין לו יותר מידי עכבות חברתיות, גם בגלל שהוא בחור די נאה (למשל גבוה) ובעיקר לדעתי בגלל שאין לו דרישות מוגדרות מידי).

לא שזה תמיד עוזר, אבל עדיף לדעתי להתמקד במה שרצוי, כלומר לבחור במה (במי במקרה זה) שהכי קרוב לרצוי מתוך המצוי.
לצפיה ב-'כבר מזמן שאני לא ברשימות מכולת'
כבר מזמן שאני לא ברשימות מכולת
27/03/2018 | 01:51
2
38
רצוי..מצוי.. אני לא שם.
לא פוסל בחורה אם היא צמחונית ואני לא או שטויות מהסוג הזה..
הקיטלוג שלי הוא ברמה מנטאלית יותר עמוקה. ברור שחשוב לי אם הבחורה ערכית ולא איזו נצלנית ושטחית, אבל חשוב לי יותר החיבור אליה ועד כמה נגעה לי בלב.
זה מדהים אותי תמיד אבל אני מסוגל להתחבר לבחורה קודם מהמקום הנפשי ברמה הרוחנית לפני שאני נמשך אליה פיזית כשבצעירותי הייתי בטוח שזה צריך לקרות הפוך.
לצפיה ב-'רצוי, מצוי, תלוי'
רצוי, מצוי, תלוי
27/03/2018 | 09:10
1
33
אולי זה תלוי באיזה שלב אדם נמצא בחייו ומה הוא מחפש בזוגיות.
אם אדם מחפש זוגיות ראשונה והולדת ילדים, סביר יותר לדעתי שיהיו לו/ה גם דרישות של משיכה (למשל גיל בשנות הפיריון). אם זה קשר כשיש כבר ילדים ולא רוצים עוד, אז ייתכן שזה שונה. ברור ששני המרכיבים (משיכה, אופי) חשובים, עם דגשים משתנים לאורך הזמן (עם הזמן האופי הופך חשוב יותר והמשיכה סביר שתתמתן).
לצפיה ב-'ישמע אולי מוזר'
ישמע אולי מוזר
29/03/2018 | 00:27
31
אבל מאוד חשוב לי סטטוס דומה, גרושה ללא ילדים.
אולי בגלל שיותר קל לי להזדהות ולראות כשווה לי מישהי בסטטוס דומה שלי.

לצפיה ב-'משעמם לי'
משעמם לי
26/03/2018 | 22:27
1
96
ונגמרו לי הנקיונות לפסח 

מה אתם עושים ממש ממש עכשיו?

לצפיה ב-'חוזרים לאקסיות '
חוזרים לאקסיות
28/03/2018 | 20:18
30
לצפיה ב-'כסף.'
כסף.
23/03/2018 | 11:55
23
144
ידיד שלי שמקורב לקסטרו, סיפר לי היום שאתמול הם עש באחד הסניפים שלהם 140000 שח. :)
ביום אחד.
שיהיה להם בכיף!

אני חושבת על אנשים...
אלו שמקוששים את הפרנסה שלהם, מעבירים חיים בסוג של עבדות כזו או אחרת...
ברור ומובן שיש הרבה המון שעושים יותר, אבל אני דווקא מביאה משהו שיכול להיות באזור הרגיל מה שנקרא.
אני תוהה
מחבד מזל, מה שהתברר במחקר לא מזמן, מה מוביל אנשים לרווחים גדולים כאלה?
לאמבטציה מוטיבציה לקיחת ריסק....להצלחה?
ואיפה נתקעים הרבה אנשים אחרים, אי שם מאחור מבחינה כלכלית?
האם אנשים עושים פשרות עם מה שהורגלו לחשוב על עצמם?
האם האומץ והתעוזה, נפרצים על ידי שבירת מעגלי החשיבה?
הייתי כל כך רוצה שהרבה אנשים יהנו משפע....:)
לא שפע גרידי,  לא שפע עיוור, אבל שפע!
בהצלחה חחח

השאלה היא איך ואיפה אתם נתקעתם, אם בכלל?
אם אני נותנת לכם עשר שנים לאחור, מה אתם עושים אחרת?
אם אני לא נותנת לכם עשר שנים. מה הייתם עושים משנים היום?
יש לכם רעיונות מקוריים למשהו?
מה צריך בכלל עבור זה?
לצפיה ב-'אני חי מסביבות 3100 ש"ח בחודש'
אני חי מסביבות 3100 ש"ח בחודש
23/03/2018 | 12:54
1
97
כולל שכ"ד, אוכל וחשמל, וטוב לי ולא חסר לי כלום.
לא מאמין בכסף ולא חושב שיש לו כוח להשיג משהו בעל ערך מעבר לצרכים הממש בסיסיים. כל מה שאני צריך מעבר לבסיס אני מוצא בחינם.
לצפיה ב-'מספק אותך? סבבה...:)'
מספק אותך? סבבה...:)
23/03/2018 | 13:42
23
לצפיה ב-'"העבודה איננה משחררת...'
"העבודה איננה משחררת...
23/03/2018 | 13:28
2
68
אלא הכסף שהיא מאפשרת."

לצפיה ב-'עניין של צרכים'
עניין של צרכים
23/03/2018 | 14:28
58
אם תרוויח המון אבל הסביבה תפתח עיניים על המשכורת שלך, אתה בטוח שתהיה יותר מאושר?
לצפיה ב-'כתבתי'
כתבתי
23/03/2018 | 17:24
40
לך תגובה מהפון, לא יודעת איפה.........

כתבתי:
מצאת מהר הפעם..........:)
לצפיה ב-'לא הלכת רחוק..קאסטרו..'
לא הלכת רחוק..קאסטרו..
23/03/2018 | 14:25
5
63
קאסטרו זה סוג של קוקה קולה ומקדונלדס מקומי..המותג והשם כבר עושים את הרווח.
למרות שהם לאחרונה מנסים להתבכיין שהמכירות באינטרנט גוזלים מהרשתות אופנה רווחים, עדיין זו רשת מרוויחה ויושבת טוב. אסור להאמין להם שהם נקלעו למצב כלכלי קשה כי זה חלק מאסטרטגיית השיווק שלהם שנופלת בדיוק בפתיחת עונה וקולקציות חדשות.
לצפיה ב-'תגיד......................'
תגיד......................
23/03/2018 | 17:38
4
43
זה היה העיקר בשאלות שלי? חחחחח
דיברתי על קסטרו, זה מה שזה גרם לי לחשוב- ושאלתי.
אמרתי מראש שזה לא האישיו במילים אחרות.........:)

עכשיו תגיש לי דו"ח מפורט! עד הערב , כמה עושים קסטרו חודשית ושנתית,
וכנ"ל לגבי קוקה קולה והשאר.

בברכה..........
סודי.
לצפיה ב-'תגידי '
תגידי
23/03/2018 | 23:32
3
40
מה אני נראה לך?.. על כל שאלה תשובה מאת יצחק לבנון? (ע"ע גבעת חלפון)
השתתפתי בדיון ונתתי את הSay שלי בעניין..
דו"ח רבעוני באקסל ישלח עד מחר,בוס. ניפגש במשרד. תבואי בלבוש הולם..של קאסטרו

לצפיה ב-'לא אוהבת'
לא אוהבת
25/03/2018 | 09:04
2
27
"קסטרו"......:) יש שם סמרטוטים בעיקרון.
לצפיה ב-'אז?'
אז?
25/03/2018 | 23:10
1
20
זארה?
פוראבר 21?
מהאינטרנט?
לצפיה ב-'פוראבר מבחינת'
פוראבר מבחינת
26/03/2018 | 10:31
34
טיב כמו קסטרו.
זארה לפעמים, מנגו הרשת.........כל מיני.
לצפיה ב-'בקיצור'
בקיצור
23/03/2018 | 17:28
4
28
אף 1 לא ענה על השאלות שלי! 

לצפיה ב-'דווקא אני עניתי לך'
דווקא אני עניתי לך
24/03/2018 | 05:28
3
25
כנראה לא הבנת את התשובה.
שאלת איפה "נתקעתם". שום תקיעה ושום כלום. לחיות ממעט כסף זו לא תקיעה. המחשבה שהרבה כסף מסמן התקדמות או שיפור היא שגיאה.
בנוסף מי שמסתכל על כסף כסמל למשהו צריך לזכור שתמיד יש מישהו יותר עשיר ממנו. אפילו האדם העשיר בעולם צריך לחשוש כי המעמד שלו כעשיר ביותר עומד בסכנה מתמדת. לא שאני חושב שהאנשים העשירים בעולם - אנשים כמו ג'ף בזוס או ביל גייטס - מסתכלים במיוחד על הכסף שלהם.
לצפיה ב-'וואלה ענית לי, צודק.'
וואלה ענית לי, צודק.
25/03/2018 | 09:02
2
22
כי עם התשובה ההיא שענית אין לאן להתקדם עם יתר השאלות...:)

נסחפת קצת עם מי שמסתכל על כסף כסמל, לא זה היה הרעיון.
אני מבינה את הגישה שלך, אבל גם את הגישה של אנשים שהם הרוב הגדול, שכן רוצים כסף. לא כתחרות, לא בגרידיות, אלא כדי לממש חלק ממה שהם רוצים.
אתה יודע.....לפעמים אתה מדבר עם אנשים ועולים לך מחשבות כאלה או אחרות,
מבלי להכנס לפילוסופיה העמוקה שלהם......
לצפיה ב-'רוב הרצונות של אנשים הם לא רצונות שלהם'
רוב הרצונות של אנשים הם לא רצונות שלהם
25/03/2018 | 10:04
1
23
אלא רצונות שדוחפים להם כל מיני גורמים שרוצים להוציא מהם כספים.
אנחנו חיים בעולם שבו מכל עבר מנסים לשכנע אותנו שאנחנו צריכים ורוצים כל מיני דברים, שבלי אותם מאמצי שכנוע לא היה עולה בדעתנו שאנחנו רוצים או צריכים.
חלק גדול מהדברים האלה שדוחפים לנו יש לו רק מטרה אחת והיא להפגין עושר - ולו יחסי - בפני אחרים. ומאחר וכאמור תמיד יש מישהו יותר עשיר הניסיון להפגין עושר הוא חסר תוחלת.
עדיף פשוט לעשות כמוני - לצמצם רצונות ככל האפשר ובוודאי לא לרכוש אותם מפרסום לסוגיו, ולרדת מהניסיון להרשים אחרים. זו צורת חיים הרבה יותר חסכונית ואז לא צריך לדאוג בגלל כסף ומשכורת ומעמד כלכלי.
לצפיה ב-'מסכימה איתך לגמרי שזה קיים'
מסכימה איתך לגמרי שזה קיים
25/03/2018 | 11:48
13
אבל אני דווקא ניסיתי לבוא מהפן הכי אינדבדואלי שאפשר...:)
גם ז\ה קיים, אתה יודע.
לא כל האנשים הם עדר *אפילו שהרוב כן* ובאתי מהמקום הזה, האישי.

אני אנטי פרסום טוטאלית! זה מעצבן אותי ממש.
היו דברים שהייתי קונה, ובגלל פרסום כפייתי-הפסקתי במפורש לקנות אותם!
אין ספק שמכל עבר יש לנו פרסומות סמויות, דעות סמויות שמנסים להשתיל בנו...
אני משתדלת כמה שאפשר או כמה שאני יכולה, לברוח מ"מעצבי דעה" או כאלה.
וזה הולך ומחריף, ונופולים שם אנשים שלא ציפית שיפלו.
לצפיה ב-'"אינך יכול להיות יעיל בקרב אם אתה יודע שגורלך נחרץ למוות."'
"אינך יכול להיות יעיל בקרב אם אתה יודע שגורלך נחרץ למוות."
23/03/2018 | 17:51
34
מצויין. :)
לצפיה ב-'לדעתי'
לדעתי
25/03/2018 | 10:46
3
31
אנשים פשוט לא מנסים מספיק או מפסיקים לנסות מוקדם מידי.
הסוד זה לעבוד ולהשתפר כל הזמן לא משנה מה עומד מולך.
לצפיה ב-'בהחלט, גם.'
בהחלט, גם.
25/03/2018 | 11:44
2
20
בעיקר לא מנסים מספיק, או לא מאמינים בעצמם מספיק.......
זו הבעיה העיקרית בעיני.
מעבר להון קטן התחלתי אם יש או אין וכאלה....:)

לצפיה ב-'אם'
אם
25/03/2018 | 12:12
1
17
יש או אין זה לא כזה משנה.
לא חסר אנשים שצמחו מ0 ואפילו מפחות.
לצפיה ב-'יש, אבל פחות.'
יש, אבל פחות.
25/03/2018 | 12:28
16
אם מדברים בסדר גודל כזה, זה רק אוויר התחלתי...:)
למרות שאני מאוד מאמינה באמביציה בטיימינג הנכון-אז לגמרי לצמוח מאפס הכי למעלה שאפשר.

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

תטא הילינג -רונית בנגו
טיפול בתטא הילינג
איריס לרר רשף - מטפלת זוגית
איריס לרר רשף–מטפלת זוגית
פורום אימון למציאת זוגיות
מתייעצים בפורום

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה