לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2933929,339 עוקבים אודות עסקים

פורום הכרויות

ברוכים הבאים לפורום הכרויות במערכת הפורומים של תפוז!
זה המקום בשבילכם להכיר, להתייעץ, לייעץ, לקרוא ולכתוב כל מה שמתחשק לכם (טוב נו, כמעט הכל...).

בהצלחה! (:

אין כמעט אנשים שנושא ההיכרויות לא מעניין אותם בשלב כלשהו בחיים, ולכן הפורום יכול להיות מקום מהנה ומשגשג. אבל זה תלוי בכולנו, ובעיקר בכם הגולשים.
כדי שכולם יהנו, ישנם מספר מצומצם של חוקים שחשוב להקפיד עליהם. מי שמעוניין יכול להציץ במאמר כללי הפורום שנמצא בחלק המאמרים של הפורום, ולמי שלא - השורה התחתונה היא שמותר כאן הכל - חוץ מלפגוע בגולשים אחרים, בכל צורה שהיא.

שתהיה לכולם גלישה מהנה !

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הכרויות

ברוכים הבאים לפורום הכרויות במערכת הפורומים של תפוז!
זה המקום בשבילכם להכיר, להתייעץ, לייעץ, לקרוא ולכתוב כל מה שמתחשק לכם (טוב נו, כמעט הכל...).

בהצלחה! (:

אין כמעט אנשים שנושא ההיכרויות לא מעניין אותם בשלב כלשהו בחיים, ולכן הפורום יכול להיות מקום מהנה ומשגשג. אבל זה תלוי בכולנו, ובעיקר בכם הגולשים.
כדי שכולם יהנו, ישנם מספר מצומצם של חוקים שחשוב להקפיד עליהם. מי שמעוניין יכול להציץ במאמר כללי הפורום שנמצא בחלק המאמרים של הפורום, ולמי שלא - השורה התחתונה היא שמותר כאן הכל - חוץ מלפגוע בגולשים אחרים, בכל צורה שהיא.

שתהיה לכולם גלישה מהנה !
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
 הנהלת הפורום שומרת לעצמה את הזכות למחוק הודעות לא ראויות עפ"י ראות עיניה,
ללא דיחוי ומבלי מתן הסברים, ולחסום כל כותב שדבריו מנוגדים לחוקי הפורום.
המשך >>

לצפיה ב-'איך נשואים מכירים??'
איך נשואים מכירים??
15/06/2019 | 17:52
1
31
אני נשוי שלא רוצה לפרק מסגרות ושמחפש חברה לאהבה אמיתית ויפה. איפה באמת מחפשים ואיך באמת מוצאים
לצפיה ב-'אני לא נשוי ובכל זאת אענה לך'
אני לא נשוי ובכל זאת אענה לך
16/06/2019 | 15:55
28
אתה מנסה לרקוד על שתי החתונות. אם אתה לא רוצה לפרק משפחות, תישאר נשוי ובמיוחד אם יש לך ילדים. אם אתה רוצה לפתוח פרק ב', תתגרש ואז יש לך את כל האופציות בעולם. יש אפילו אתרים ואפליקציות ספציפיים לגרושים ולגרושות.
לצפיה ב-'אני יודע שאני "לא מורשה"'
אני יודע שאני "לא מורשה"
12/06/2019 | 18:15
1
49
ובכל זאת פתחתי שרשור שירים: 

לצפיה ב-'ועוד אחד מהנייטיז'
ועוד אחד מהנייטיז
13/06/2019 | 20:24
19
לצפיה ב-'"הנתינה היא הביטוי הנעלה ביותר ליכולת, לכוח.'
"הנתינה היא הביטוי הנעלה ביותר ליכולת, לכוח.
06/06/2019 | 10:10
7
56
בעצם מעשה הנתינה אני חש את כוחי, את עושרי ואת עצמתי. חוויה זו של חיוניות ויכולת מוגברת ממלאת אותי שמחה... בתחום המין, שיא הפסגה של הגבר מתמצה במעשה הנתינה; הגבר נותן את עצמו, את איבר המין שלו, לאישה... הוא נותן לה את זרעו... אצל האישה, גם היא נותנת את עצמה; היא פותחת את השערים למרכז הנשי שבה." ~ פרום
לצפיה ב-'אהבתי את הכותרת'
אהבתי את הכותרת
07/06/2019 | 11:33
3
26
בעיקר.....:)
כי המשפט הזה מאוד תלוי בסיטואציה....
היכולת לתת זה גם ויתור על אגו מהפן שאני מסתכלת על זה.
לצפיה ב-'ויתור על האגו??... מה זה? (:'
ויתור על האגו??... מה זה? (:
07/06/2019 | 11:49
1
20
אם אני אינני אני, אז מי אני בכלל? (:
לצפיה ב-'חחחחחח צודק.'
חחחחחח צודק.
07/06/2019 | 11:54
18
יש נתינה כזו אני פשוט על זה.
יש כל מיני סוגי נתינה והרוב הגדול אם לא הכל, באים מכח בעצם.
הנתינה שאני מדברת עליה היא מהסוג שאם היה לי אגו, הייתי נלחמת, במקום לתת מתוך הבנה.......:) או מתוך כח אם תרצה.
בעיני זה הכח האמיתי של הנתינה.

לצפיה ב-'היי, חג שמח לך ולכולם בעצם'
היי, חג שמח לך ולכולם בעצם
08/06/2019 | 19:16
13
אין אנשים שהם לגמרי נטולי אגו. גם אדם שתורם לזולת והרבה, מקבל הרבה חיזוק ממחמאות ושבחים שנותנים לו. ההבדל בינו לבין האגואיסט, שאכפת לו מהסביבה יותר מעצמו. היו מקרים רבים, בהם עזרתי לאנשים זרים לחלוטין לקום מנפילות, פתחתי דלתות, הדרכתי אותם למעוז חפצם וכדומה. לא עשיתי את זה כדי לקבל פרס, אלא אך ורק כדי שארגיש שעשיתי את הדבר הנכון. אני גם מצפה מהסביבה ליחס דומה, מה שלא תמיד קורה. אגב, יש דברים בהם לא אעזור- אם תהיה למשל, סיטואציה של שריפה וחילוץ אנשים, אזעיק לוחמי אש ואתרחק. אני לא אועיל בסיטואציה, אין לי את הכישורים המינימליים לתפקד בה. 
לצפיה ב-'נותן לה דילדו ומפנק אותה עם קופון לבנק הזרע...'
נותן לה דילדו ומפנק אותה עם קופון לבנק הזרע...
07/06/2019 | 12:18
30
לצפיה ב-'הכל, לתת זה מעולה אבל גם צריך לקבל'
הכל, לתת זה מעולה אבל גם צריך לקבל
08/06/2019 | 16:12
1
25
לא רק במובן המיני. אתה מסכים איתי, שאם אתה רק נותן ולא מקבל או ההיפך, זה קשר של ניצול? 
לצפיה ב-'מסכים'
מסכים
09/06/2019 | 22:46
24
יותר מזה, אם לא מקבלים, אין מה לתת.. (:
לצפיה ב-'שיחות עם גורם שהשפיע עליי'
שיחות עם גורם שהשפיע עליי
08/06/2019 | 15:40
47
שימו לב, למי שקורא: זה לא תחליף להתמודדות פרקטית, מציאותית ואנליטית, כלל וכלל לא. מדובר אך ורק במקבילה הרוחנית והמשלימה שלו. אצלי, באופן מפתיע, ממלא את המקום אדם שהוא לא משפחה, חברים או בת זוג. לא פעם, כשאני מתעורר בלילה (ואפילו חלמתי על זה פעמיים, אפשר לראות תיעוד בפורום החלומות), אני מתייעץ עם אדם שהיה מנחה מקצועי שלי בצבא, אזרח עובד צה"ל, בשנים 1999-2001. הוא היה תושב פסגת זאב בירושלים, יליד עיראק וכבר אז בן 60 פלוס. אין לי מושג אם הוא בחיים, ואם כן מה שלומו כרגע. אני מדבר איתו על הכל: יחסים עם חברים, עם ההורים, עניינים רומנטיים, עניינים מקצועיים ובכלל. 
מה הסיבות? הוא כנראה השפיע עליי מאוד במהלך השירות הצבאי, כולל במהלך האינתיפאדה השנייה. הוא גם מזכיר לי תקופה שהייתה מעניינת, לא בהכרח נעימה (דמיינו לעצמכם לקום ב-5 בבוקר, כדי להיות ב-8 בבסיס, לא כולל יום ראשון שקיבלתי אישור מיוחד להגיע לקראת 10:00), אבל עדיין כשהייתי יותר אופטימי לגבי החיים ובכלל. מעניין אם היה עוקב אחריי, איך היה מתייחס לאיך שהייתי מנהל את חיי, ומה היה לו להגיד לטוב ולרע. 
לכם ולכן יש מישהו כזה, לא משנה אם גבר או אשה? שוב, מדובר על מישהו שהוא לא חבר, פרטנר רומנטי או קרוב משפחה. יותר משהו שדומה למנטור. 

לצפיה ב-'משחקי מחשב או אפליקציות אהובים?'
משחקי מחשב או אפליקציות אהובים?
03/06/2019 | 20:56
11
46
אצלי זה היה ונשאר טטריס. מאוד מסדר את ההיגיון. אתמול בערב הגעתי לרמה 10.
לצפיה ב-'לא זה ולא זה'
לא זה ולא זה
04/06/2019 | 10:17
1
25
אין לי זמן לבזבז... אולי קצת על הפורומים של תפוז וזהו...
לצפיה ב-'זמנך הפנוי זו בחירה שלך, גם שלי'
זמנך הפנוי זו בחירה שלך, גם שלי
04/06/2019 | 11:31
13
לצפיה ב-'"אינטלקטואל הוא מי שגילה משהו מעניין יותר מאשר סקס." ~האקסלי'
"אינטלקטואל הוא מי שגילה משהו מעניין יותר מאשר סקס." ~האקסלי
06/06/2019 | 10:12
2
20
לצפיה ב-':->'
:->
07/06/2019 | 12:09
1
19
סקס זה אוברייטד ומלוכלך...

לצפיה ב-'(;'
(;
07/06/2019 | 12:14
12
אם מדובר על סקס גרוע עם אישה במחזור (ועוד כמה אפשרויות..), אז אתה צודק.. (:
לצפיה ב-'יש רמה אחרונה בטטריס?'
יש רמה אחרונה בטטריס?
07/06/2019 | 12:14
1
21
כשהייתי נער הייתי משחק בגיימבוי הרבה גם בספוטס ובמשחק של מריו שבו אתה מפרק לבנים עם כדור כלשהו.

היום כשיש לי זמן לשחק וממש משעמם לי אני משחק nhl.

לצפיה ב-'לא יודע'
לא יודע
07/06/2019 | 13:29
14
אני משחק טטריס מצרי או קלאסי, 3 פעמים בשבוע וכל פעם משחק אחד. רק את זה, לא שום דבר אחר. אני לא גיימר או משהו.
לצפיה ב-'אני כבר לא משחק משחקים, זה משעמם אותי..'
אני כבר לא משחק משחקים, זה משעמם אותי..
07/06/2019 | 12:16
19
ממליץ על אפליקציית chp להשוואת מחירים בסופר
לצפיה ב-'אני בכלל לא מבינה '
אני בכלל לא מבינה
09/06/2019 | 11:47
2
30
איך זה קשור לנושא המקודש של הפורום, הרי זה פורום ה כ ר ו י ו ת.
גם הפתגמים שמביא הכל על החיים, איך קשורים להכרויות??
זה מבלבל לא? כאילו המח מתוכנת לפי נושאים וכותרות.....:)

לצפיה ב-'יש בזה משהו...'
יש בזה משהו...
09/06/2019 | 11:50
1
24
מצד שני, גם את לא תמיד שומרת על הפרדה מוחלטת בין נושא הפורום לנושאים שאת מעלה.
מצד שלישי, אני נותן למנהל להחליט, את ואני לא מנהלים את הפורום.
אגב, למה החלטת שהכינוי יהיה פומה? סתם מעניין.
לצפיה ב-'אני תמיד מעלה נושאים'
אני תמיד מעלה נושאים
09/06/2019 | 11:57
28
שלא קשורים לכותרת, כי האדם שבי שולט בי ולא דיקטטורה מחשבתית מגובה וכנועה. :)
למעשה סתם קראתי את הנושאים פה, וחשבתי שבכל פעם שאני כותבת על משהו שאחרים פוחדים ממנו כמו מאש, כי הוא לא מתאים להלך החשיבה שלהם הם כותבים שזה פורום הכרויות, פורום ציפורי לילה, פורום השתקה צבועה בקיצור.
בציפורי לילה מדברים רק על ציפורים, בלילה? חחח
אני בעד כתיבה חופשית. בעד חופש מלא שמתפתח ומפתח, לא בעד הגדרות שבעצם טומנות בחובן דיקטטורה אישית.......דיקטטורה של אנשים בלי להעליב, מוגבלים ומגבילים.
קצת עצוב....האמת מפחידה אנשים. הם נאחזים בבינוניות שלהם כאילו מצאו אוצר. אוצר משתק.....
לצפיה ב-'אולי פשוט'
אולי פשוט
02/06/2019 | 11:35
8
82
סתמות'פה שלכם? 
שרשור שירים יכול להועיל פה אבל לפי החוקים שלי!
בכל פעם שיר אחד בלבד. מי ששם יותר, יעוף. יש לי קשרים עם המנהל פה. 
הכל, מקווה שאני לא מסבכת אותך חחח

בלי קשר-
אני מעריכה אנשים שמכבדים חופש ביטוי וסולדת מאנשים שדיקטטורה מחשבתית שולטת בהם, תוך ניצול טייטל מנהל.
דווקא המנהל כאן, מפתיע אותי לטובה בדרך כלל...

לצפיה ב-'אין חוקים'
אין חוקים
02/06/2019 | 12:57
34
לצפיה ב-'מה שתגידי'
מה שתגידי
04/06/2019 | 20:51
22
לצפיה ב-'תודה על המחמאות '
תודה על המחמאות
06/06/2019 | 09:41
5
21
נשמה, אפילו אברי גלעד המעושה כבר לא תומך בביבי..
לצפיה ב-'בבקשה :)'
בבקשה :)
07/06/2019 | 09:42
12

לגבי אברי אני כבר אענה לך.
איזה שיר פצצה של אותם כהן.....

לצפיה ב-'עכשיו'
עכשיו
07/06/2019 | 11:41
3
13
לגבי אברי....
אני יכולה להבין את מה שהוא אמר ואפילו להסכים איתו.
ההבדל בינך לביני הוא שאני קשובה לפרטים, ואתה קשוב לאגנדה שלך שכבר אטמה אותך מלהקשיב לפרטים.
הביקורת שלו הייתה מוצדקת, על אף שאני חושבת שהוא אמר את זה בעיקר כדי שביבי לא ירגיש שאנן ותהיה לו תחושה שכולם בכיס שלו.
אני משוכנעת שאברי יתן קולו לביבי, ואף לפני הבחירות תשמע אמירות אחרות שלו מזו שציינת. :)
כי בדיוק כמוני, אברי מבין מה עונד על הפרק מנגד לנתניהו, כלומר המטומטמים האחרים שמתחרים על השלטון, כשכמעט כולם עבדים בשכר גבוה מאוד של הקרן, של מוזס ועוד מינים ורעו. חולות שבנשמתם כבר מכרו את המדינה הזו.
אני לא אוהדת של ביבי במקור, אני רק קןראת את המציאות והוא כנראה זכה מן ההפקר...לפחות לכרגע.
בלי שמץ קטן של ספק, בלי אגנדות, בלי צביעות, בלי התיפיפות, בלי פוליטיקלי, פשוט קריאת המציאות והאמת כפי שהיא.
לצפיה ב-'נשמה, רק בריאות (:'
נשמה, רק בריאות (:
07/06/2019 | 11:53
2
16
נשמע שאת מהמכורים... (;
בכל מקרה, זה לא פורום פוליטי ואני חושב שמוטב להניח לנושא..
את מוזמנת לפורום אקטואליה, שם כבר ימצא מי שיכסח אותך על דעותייך
לצפיה ב-'איחולי הבריאות לך! אתה זה שהתחלת לדבר'
איחולי הבריאות לך! אתה זה שהתחלת לדבר
07/06/2019 | 12:01
1
14
בנושא פוליטיקה אם לא אכפת לך. :) 
כנראה שמודעות ואתה לא ממש מחוברים חחחח
התירוץ של מכורים או לא לא עובד עלי, לא מזיז לי. האמת כן מזיזה ומניעה אותי.
פורום אקטואליה נשמע לי המוני, מתלהם, מקובע ושטחי. תכתוב שם אתה.......
לצפיה ב-'צודקת.. (:'
צודקת.. (:
07/06/2019 | 12:11
12
אני רק הערתי הערת אגב לגבי כת פולחן האישיות.. נראה לי שאפשר להשאיר את זה ככה (;
לצפיה ב-'המלצות לאתר היכרויות לאנשים בסביבות גיל 25-30?'
המלצות לאתר היכרויות לאנשים בסביבות גיל 25-30?
31/05/2019 | 17:50
1
41
היי, כפי שהכותרת מציעה, אני מחפש אתר הכרויות מהימן לאנשים בשכבות גיל 25-30. לפני שכולם זועקים: "OKCUPID", ניסיתי את האתר הזה ונחלתי כשלון חרוץ שאני חושב כבר בלתי ניתן לתיקון, אציין שאני מחפש קשר רציני בלבד ולכן טינדר לא בא בחשבון
תודה מראש
לצפיה ב-'לא ידוע לי על אתר ייעודי לגילאים האלה'
לא ידוע לי על אתר ייעודי לגילאים האלה
01/06/2019 | 19:10
37
אני פשוט מציע שתלך על אתר חינמי (לא שווה להשקיע כסף באתר או אפליקציה) ותגדיר את הטווח המתאים. בהצלחה.
לצפיה ב-'אפקט הפחד'
אפקט הפחד
28/05/2019 | 15:18
17
86
הכוונה היא לא לתכנית הריאליטי, אלא לחיים עצמם. עד כמה הרצון שלכם ושלכם להיות בזוגיות או קשר אחר שהוא, להתחתן ולהוליד ילדים (או שלא, עבור חלק מהמקרים או כולם) הוא נטו שלכם? עד כמה אתם עושים או לא עושים את הנ"ל (או בכלל דברים אחרים, שלא קשורים לנושא הפורום) מרצון או מפחד "מה יגידו" חברים, משפחה ובכלל כלל הגזע האנושי שאתם באים איתו במגע? האם המניע הוא רצון שלכם להיות חלק מהסיפור, או רצון לסתום לאחרים את הפה ושיניחו לכם?
לצפיה ב-'קשר לאורך זמן רב מאוד'
קשר לאורך זמן רב מאוד
29/05/2019 | 16:21
10
34
אני חושב שהוא חיוני כמעט לכל אחד כעוגן בחיים, לא להיות לבד אלא להקיף את עצמך באנשים הכי קרובים אליך או כאלה שהופכים להכי קרובים אליך עם הזמן...

הבעיה שיש אנשים שמעמיסים על זה הכול, גם את התשוקות והפורקן לליבידו וזאת טעות גדולה...
לצפיה ב-'אצלי זה בא והולך'
אצלי זה בא והולך
29/05/2019 | 16:31
9
31
יש תקופות שממש בא לי, ויש תקופות שממש לא. בכל מקרה, האם שאלת את עצמך אם אתה משרת אינטרסים של עצמך כשאתה שם (כי אתה רוצה) או שאתה פשוט רוצה שיסמנו עליך V כנורמלי ולכן מחפש? ללכת בתלם הכי קל, אין התלבטויות. הקשה זה לעשות את מה שמתאים לך, למרות שהחברה קבעה שזה מוזר או אסור. למשל, מירב מיכאלי וליאור שליין גרים באותו בניין ובדירות נפרדות; מירב בן ארי (חברת כנסת ממפלגת כולנו) חולקת הורות משותפת עם אדם שזהותו לא ידועה. האם זה פסול, מתוקף היותו שונה? אני לא ממליץ לכולם לעשות כך או משהו, אני רק אומר שאנשים צריכים לשאול את עצמם אם זה מה שהם רוצים באמת, בסינון הלחץ החברתי? אם כן, שיילכו על זה ואם לא, גם בסדר. 
לצפיה ב-'לדעתי זה לא פסול, זה סתם הזוי'
לדעתי זה לא פסול, זה סתם הזוי
29/05/2019 | 16:39
8
24
לכל אחת מהמירביות למיניהן שהזכרת יש סריטה למוח. לא שזה אסור, זה סתם מוזר...
כשאני בחרתי להתחתן לא באמת נכנסתי לדקויות השיקולים אלא פשוט "זרמתי".
התובנות הגיעו עם הזמן, במיוחד אחרי שראיתי את בני גילי שלא מצאו בנות זוג ולא "התמסדו"...

בכל דבר יש חסרונות, גם בנישואים. אבל בכללי אני חושב שהרווחתי מכל הסיפור...
לצפיה ב-'זאת הבעיה, אנשים לא חושבים לפני שהם עושים או אומרים'
זאת הבעיה, אנשים לא חושבים לפני שהם עושים או אומרים
30/05/2019 | 12:00
7
17
אני לא אומר שצריך כל צעד לחשוב, אבל בטח ובטח לפני החלטה הרת גורל. להתחתן זה לא להחליט אם להזמין סרט א' או ב', או על סוג הארטיק. זה משהו יותר מהותי. מתוך הנחה שהנישואין גוררים הקמת משפחה (למרות שיש גם מקרים שלא, הרבה פעמים בהסכמה הדדית). אגב, אין לאושר נוסחה מתימטית. אני מניח שלפעמים אתה אומר לעצמך שהלוואי שלא היית נשוי,במיוחד בתקופות לא טובות. זה שקול לרווק שאומר לפעמים, כשפחות טוב לו, שהלוואי והיה נשוי.
לצפיה ב-'להתחתן צריך עם מי שמסתדרים'
להתחתן צריך עם מי שמסתדרים
30/05/2019 | 12:06
6
20
ולא ו דווקא עם "אהבה" או "סקס מטורף".
אצלי למשל, כל מי שהטריפה אותי מינית - לא הייתי שורד איתה יותר משבוע בקשר צפוף...
לצפיה ב-'תגדיר מסתדרים'
תגדיר מסתדרים
30/05/2019 | 20:06
5
23
רק לפני שבוע, יצרה איתי קשר במייל בחורה שצעירה ממני ב-7 שנים. יש בינינו היכרות משנת 2013, בה למדנו ביחד קורס שידור ועריכת רדיו. היא במקור מהקריות וכיום גרה בחיפה. לאחר 4 שנים שכמעט ולא היינו בקשר, היא כאמור יזמה את הפנייה. לדבריה, עברו עליה כל האסונות האפשריים: ההורים ניצלו ממוות בתאונה; היא החליפה 3  עבודות, נפרדה מהחבר, התאהבה באחר ונכנסה להיריון לא מתוכנן ממנו (היא גם הפילה), רוב החברים והחברות הפנו לה עורף וכיום אין לה חיי חברה. מהיכרות עם אותה בחורה, לא אגיד שאין לה תכונות טובות של שאפתנות ומקוריות. לצד זאת, היא מאוד בעייתית: אימפולסיבית, חמת מזג, שתלטנית (היא ביקשה ממני  פעם לאתר ספר שמסביר איך לשלוט בגברים), רוצה סיפוקים מיידיים, ובנוסף מרבה לעשן ולשתות. לפי התיאוריה שלך, היית מציע לי לרוץ ולהציע לה נישואים? 
לצפיה ב-'מסתדרים זה עם מי שאפשר לחיות שנים בזוגיות בלי לריב ולהשתגע'
מסתדרים זה עם מי שאפשר לחיות שנים בזוגיות בלי לריב ולהשתגע
30/05/2019 | 21:53
4
21
בזוגיות כזאת קודם כל ולפני הכול אכפתיות וחברות ורק אחרי זה כל השאר.

הגיברת שהזכרת היא יותר גרועה מפרשי אפוקליפסה... לא הייתי נכנס איתה לסטוץ קוויקי של שעה אפילו כי יראה בעליל שאפילו את הביציות שלה היא לא מסוגלת לנהל ועל התקן היא לא שמעה...
וחוץ מהתאונה של הוריה (שאולי בכלל המציאה) כל הצרות שפקדו אותה זה לא במקרה ולא מזל חרא אלא היא הרוויחה ביושר...
ובקיצור - ברח מהר, תרוץ ואל תעצור...
לצפיה ב-'מהמעט שאני מכיר, אי אפשר לא לריב או לפחות לא להסכים'
מהמעט שאני מכיר, אי אפשר לא לריב או לפחות לא להסכים
31/05/2019 | 14:02
3
24
הרבה זוגות נפרדים או מתגרשים, כי הם לא רבים. אין לי מושג לגביה, האם היא המציאה או שלא את הדברים שהיא דיברה עליהם. כל מה שאמרתי לה, שתעשה הכל כדי להמציא את עצמה מחדש. בלי קשר, גם אם אהיה נואש היא לא ברשימה שלי. 
לצפיה ב-'לא צריך שלמות'
לא צריך שלמות
31/05/2019 | 15:35
2
14
אבל כל הזמן לריב, יום יום, שבוע אחרי שבוע, חודש בחודשו שנה ארי שנה זה מתיש ומפרק את הנשמה.

ושוב, אם אכן מה שרשמת על הבחורה ההיא נכון.... נראה שרוב הברגים אצלה בראש לא רק לא סגורים עד הסוף אלא מזמן נפלו לה...
לצפיה ב-'כתבתי במפורש, היא לא ברשימה שלי'
כתבתי במפורש, היא לא ברשימה שלי
31/05/2019 | 18:34
1
16
שבעתי ממשוגעות. 
לצפיה ב-'אבל בכללי'
אבל בכללי
31/05/2019 | 19:19
13
היא מסכנה...
לצפיה ב-'לא קשור לאחרים בכלל'
לא קשור לאחרים בכלל
02/06/2019 | 14:58
5
28
יש מעט אנשים שרואים את מה שאני רואה כל יום, שזה אנשים זקנים, חולים, גוסיים, מתים.
עדיין לא נמצא פתרון לזה- כולנו נזדקן וכולנו נמות בסוף, ואגב, סתם לידע כללי, בסיכוי גבוה שזה יהיה תהליך ממושך ודי מכוער. מי שחולם למות בשנתו, כדאי שלא יבנה על זה. והיות וזה מה שאני רואה יום יום שעה שעה, אני מבינה כמה הדבר היחיד שבאמת חשוב זו משפחה. כל השאר זה שטויות במיץ זונדה. מי אמר זונדה ולא קיבל? 
לצפיה ב-'מהי משפחה?'
מהי משפחה?
06/06/2019 | 10:29
4
17
״משפחה היא מוסד חברתי המאגד יחידים לקבוצה שיתופית הדוקה.״

אף אחד לא באמת יודע מה יקרה/יהיה ברגע הבא, השאלה היא האם אנחנו חיים עם דגש על הפחד או האהבה..
אני מאמין שהנטיה צריכה להיות לכיוון האהבה עם פחד הכרחי, שלא נמות סתם.. (;
לצפיה ב-'מה זאת אומרת "שלא נמות סתם"?'
מה זאת אומרת "שלא נמות סתם"?
07/06/2019 | 08:23
3
11
כאילו למשהו ביקום משנה מה חושב איזה מאקרוב במערכת השמש בקצה שביל החלב חשב ועשה?
לצפיה ב-'חשוב ל״מאקרוב״.. (;'
חשוב ל״מאקרוב״.. (;
07/06/2019 | 09:02
2
7
לצפיה ב-'מאקרוב עם תודעה עצמית?'
מאקרוב עם תודעה עצמית?
07/06/2019 | 09:35
1
12
חוצפה
וכל הבלאגן הזה כדי שתוך כמה עשרות שנים נהפוך לדשן?
לצפיה ב-'ואוו.. מאגניב שנתת ל״מאקרוב״ כמה עשרות שנים (;'
ואוו.. מאגניב שנתת ל״מאקרוב״ כמה עשרות שנים (;
07/06/2019 | 11:57
5
לצפיה ב-'הכרות בטיול'
הכרות בטיול
23/05/2019 | 08:47
90
היי, אני נוסע לברלין - אמסטרדם בחודש הבא מה-3 ל-13.. מעוניין להכיר מישהי תוך כדי טיול. אני יודע שזה קצת לא רגיל, אבל אני בחור די לא רגיל.

קצת פרטים עלי - 
בן 37, אקדמאי רגיש נחמד ומאוד מאוד מכבד את האחר.
לצפיה ב-'מכירים את האתר הזה להיכרויות?'
מכירים את האתר הזה להיכרויות?
21/05/2019 | 12:01
5
146
נקרא .ladies-first . אני חושב שזה עוד אתר פיקטיבי.
פניתי לשתי נשים באתר אבל בלי הרבה דיבורים הן טענו שהן לא מעוניינות...לא ניסו להתעניין כלל.
המסקנה שלי כנראה שהאתר לא רציני. כנראה סגנון כזה של שובות מראה על אדם שהכין לעצמו תשובות קצרות ואוטומטיות. אולי מי ששולח את ההודעות בשם הבחורות זה האדם שיצר את האתר עצמו. חשוד מאוד. זה קרה לי גם באתרים אחרים. איך שוללים אדם בלי לשוחח איתו ? מוזר מאוד.
לצפיה ב-'מכיר ונוכח'
מכיר ונוכח
21/05/2019 | 12:07
3
114
לשלול מותר, השאלה היא גם איך. אף אחת לא חתמה שם על חוזה אתך או איתי. לא אתפלא שגם שם יש בוטים. סליחה, בחיים האמיתיים, כשאתה הולך ברחוב ומדבר עם בחורות (כלומר מחוץ לאינטרנט), כולן דוברות אמת? ואתה? על המשפט "כולם עובדים על כולם" שמעת?
לצפיה ב-'זה חשוד בעיניי.'
זה חשוד בעיניי.
21/05/2019 | 14:32
1
62
בלי שיחה שוללים? וזה לא פעם ראשונה באתרים כאלה שזה קרה לי.
לצפיה ב-'דרך אגב, גם אני לא אוהב את זה'
דרך אגב, גם אני לא אוהב את זה
21/05/2019 | 15:26
59
אם אני לא רוצה, אני מתעלם. 
לצפיה ב-'ברחוב אתה לא תדע איזה בחורה מעוניינת בהיכרות'
ברחוב אתה לא תדע איזה בחורה מעוניינת בהיכרות
21/05/2019 | 14:35
55
באתר היכריות אתה אמור לפגוש בנשים שמעוניינות בהיכרות ולכן תהיה היענות יותר רצינית. 
לצפיה ב-'נו בטח'
נו בטח
22/05/2019 | 00:35
64
אני אישית עונה את התשובה הזו הרבה מאד פעמים, הרבה יותר ממה שאני עונה שאני כן מעוניינת, זה בטוח. 
אני עונה את התשובה הזאת כשהאדם נראה לי ביזבוז זמני המוחלט, או אחד שסתם יעצבן אותי עם ניסיון שיחה מטומטם.
ואני יודעת בדיוק, במשפט הראשון ששולחים לי, אין לי שום טעם לברר. אתם לא מיוחדים ולא כלום כולכם העתקים האחד של השני שחוזרים על עצמם. 

לצפיה ב-''
16/05/2019 | 16:07
27
97
מה.....

לצפיה ב-'כן?'
כן?
16/05/2019 | 20:35
2
54
כן?
לצפיה ב-'כן'
כן
19/05/2019 | 12:15
1
28
מה?
תצדיע !
לצפיה ב-'הדגל'
הדגל
19/05/2019 | 12:18
32
בראש התורן
לצפיה ב-'היי, לאן נעלמת?'
היי, לאן נעלמת?
16/05/2019 | 21:56
3
82
קניתי קופסת סיגרים, לראשונה בחיי. בא לך לעשן איתי אחד?
לצפיה ב-'עבדתי עליך!'
עבדתי עליך!
18/05/2019 | 20:25
2
42
הצילום לקוח מאיזה מקום באינטרט, זה לא שלי פרטי. החלטתי שאני מתייחס לריאות שלי בכבוד ומונע מעצמי את הפעם בשנה ההיא, למרות כל הפאן שבעניין. סתם רציתי להגביר את הרומנטיקה. לצד זאת, ההצעה בתוקף.
לצפיה ב-'היי דורי... עם'
היי דורי... עם
19/05/2019 | 12:12
1
42
סיגר בלי סיגר התשובה היא לא...או לא תודה. מה שתחליט 
לצפיה ב-'בלי ואין בעד מה'
בלי ואין בעד מה
19/05/2019 | 13:42
23
אחפש במקומות אחרים. המשך שבוע טוב.
לצפיה ב-'פומית... לאן נעלמת נשמה '
פומית... לאן נעלמת נשמה
18/05/2019 | 08:29
19
28
לצפיה ב-'הלוווווווו'
הלוווווווו
19/05/2019 | 12:22
18
35
הכל :)
מה שלומך? אני קוראת פה ש...סבבה!
לצפיה ב-'אנקדוטה'
אנקדוטה
19/05/2019 | 14:39
32
באחד הפרקים של תרגיע (תכנית של לארי דיוויד), אשתו נתנה לו מתנה: לשכב עם מי שירצה ביום ההולדת שלו. הוא ויתר על המתנה, מאחר והחליט שהוא לא עושה סקס עם רפובליקנית.
לצפיה ב-'להיפך, טיפה יבש פה'
להיפך, טיפה יבש פה
20/05/2019 | 11:32
16
30
אם תראי תמונות שלך, אולי יהיה מעניין יותר, חתיכת ערסית מושחתת שכמוך!
לצפיה ב-'דורי'
דורי
20/05/2019 | 16:24
15
33
תזהר משחיתות אני באמת מושחתת...
בטח אתה וחבריך מעוותי המחשבה  חרצו כבר דינו של נתניהו שהוא מושחת בעיניכם. :)
נכון???
לצפיה ב-'לא דורי חרץ את דינו'
לא דורי חרץ את דינו
20/05/2019 | 16:57
7
25
המשטרה קבעה שהוא מושחת וגם הפרקליטות קבעה כך
לצפיה ב-'הוא צדיק'
הוא צדיק
20/05/2019 | 17:05
2
22
כל השנים האלה עם שרה... חייב להיות צדיק
לצפיה ב-'אין קשר לצדיק, או לרכילות על שרה שלא מעניינת...'
אין קשר לצדיק, או לרכילות על שרה שלא מעניינת...
20/05/2019 | 17:32
1
23
הבעוה הרבההה יותר גדולה, כי רק טיפשים לא מבחינים שהדיקטטורה הצבועה החמוצה והמרירה, מנסה להרוס את המדינה הזה הרבה יותר ממה 'נתניהו הורס אותה.

לצפיה ב-'הוא צדיק, צדיק,'
הוא צדיק, צדיק,
20/05/2019 | 18:19
15
הוא כמו ישו, שרה מייצגת את כל חטאי העולם כולו

השמאלנים חרא, החרדים חרא, הליכודניקים חרא, הכי בריא זה להזדיין בלי הזדהות פוליטית.
לצפיה ב-'שני גופים מושחתים עד העצם!'
שני גופים מושחתים עד העצם!
20/05/2019 | 17:12
3
20
ובקלי קלות תוסיף את בגץ המשוחדים על ידי הקרן לישראל חדשה........:)
אז איך לא?
בכללותם, שלושת הגופים האלה הם דיקטטורה מפחידה שמנסה להחליף שלטון בעורמה, בשקר ברוע...
אבל הבחירות שיקפו את דעת העם הזה. מה שלא מספיק לפחדנים שלא נואשו מלנסות להחליף שלטון באמצעים שקריים, מגמתייים ודיקטטןרים.
אני מאמינה שהאמת והצדק מנצחים.
וכאן במקרה הזה הם ניצחו בהחלט. ניצחו בהחלט. ניצחו את העיוות, את הפי סי, את הצביעות את המרירות, ורק הוסיפו חמיצות למי שנולד כזה. חחח

יש לי ככ הרבה ביקורת על נתניהו, אבל היא בטלה בשישים במצב שהשמאל המעוות והטיפש ככ, הצבוע ככ, נמצא בו.
לצפיה ב-'אבל מנדלבליט והמפכל הם מינויים שלו'
אבל מנדלבליט והמפכל הם מינויים שלו
21/05/2019 | 09:40
2
14
אז מעניין איך תאוריית הקונספירציה הזאת מסתדרת במוח שלך... (:
לצפיה ב-'שום קונספירציה! :) טיעון לא הגיוני,'
שום קונספירציה! :) טיעון לא הגיוני,
21/05/2019 | 10:42
1
8
למי שתופס את המציאות בצורה לא הגיונית לא לוגית בעליל חחח
כבר אני אסביר לך.
לצפיה ב-'תעיין קצת בתיקי יצחקי ומנדלבליט...'
תעיין קצת בתיקי יצחקי ומנדלבליט...
21/05/2019 | 11:08
11
אולי אז תבין איך מחזיקים בן אדם בביצים. יש נגדו המון דברים שעשה בתיקי יצחקי, והוא מאוים. לגבי המפכל, האיש המושחת ביותר כאן, אף אחד לא יכול היה לדעת כולל נתניהו שהוא תמים בעצם.
ולא רק תמים אלא צח כשלג עם כל הרדיפה אחריו. בנתיים לא מצאו כלום ושום כלום! חוץ מהתלהמות שמאלנית מרירה של הגופים הדיקטטוריים שציינתי.
ההדלפות של המפכל בתכנית של אילנה דיין חייבו בית כלא! זו עברה ברורה על החוק. אז מה? התקשורת המעוותת אמרה משהו? ברור שלא! הם משתפי פעולה עם העוולות והדמקטטורה הסמויה המתרחשת פה. רק כדי להחליף שלטון בשקר, בגזל, בדיקטטןרה!
והשמאל המעוות מתיישר על פי העיוות הזה, מריר חמוץ לא יודע להפסיד, ושקרנים פתולוגיים גם לעצמם.
קח את לפיד סתם דוגמה מזערית, שעורך מסיבות עם נוני מיודענו, שנתן לו על חשבונך וחשבןני 3! מיליון! שקל! עבור סיקור אוהד, והעולם שותק...........:)
למה? כי הצוסר, הצדק והאמת לא מונחים על שולחנם, רק רטשו של נתניהו.
לצפיה ב-'אני לא מתייחס לפוליטיקה בפורום זה'
אני לא מתייחס לפוליטיקה בפורום זה
20/05/2019 | 19:32
6
27
חוץ מזה, בדיקטטורה החרדית-דתית-טליבאנית, תגידי תודה שהחוק לא יחייב אותך לחבוש שביס בפומבי. טהרן תהיה חלום רטוב לעומת התיאוקרטיה שתהיה פה.
לצפיה ב-'חחח אלק לא מתיחס...'
חחח אלק לא מתיחס...
26/05/2019 | 10:44
5
18
אז למה כתבת בתוכן את מונולוג השנאת חינם הזה?
תקרא מה כותב שמאלני הוגן. לא אחד שמריר ומעוות בצביעות את המציאות.
הוא לא היחיד ואני מביאה אותו כדוגמה ממה שאתה שייך אליו. גם יאיר לפיד אמר את זה אבל חזר בו, בגלל הזיגזוג הצביעות והשקר במח המעוות שלו.
לצפיה ב-'מי שונא חינם? אמרתי שאני שונא את כל החרדים?'
מי שונא חינם? אמרתי שאני שונא את כל החרדים?
26/05/2019 | 12:54
4
18
אני מתנגד לפוליטיקאים שעושים מהדת או מהמוצא מקצוע. ניסו שחם מאמין שהוא נרדף, בסדר. האם זה אומר שכל הנחקרים זוכים לאפלייה או רדיפה מצד הפרקליטות. לא יעזור לך, ביבי יסיים במקום הראוי לו, בסופו של דבר. 
לצפיה ב-'ואיך לומר'
ואיך לומר
27/05/2019 | 10:03
3
17
כל הזמן את בין לבין ולא בדיוק 
ברור לך
מה לומררררר
כשהפוך ..........

דורי אתה בוחש ובוחש....:) רק לא האמת המונח במלוא תפארתה מעל ראשך רווי האייס קפה.
בקיצור בוא נקווה שהצדק והאמת ינצחו, כמו שהם ניצחו בבחירות, מתוך מי שהתמודד ומתוך המציאות הזו שמתרחשת פה......
ובלי קשר כשאני קוראת אותך, מה שעולה לי לראש זה איזה נורא זה כששנאה הופכת עיקר ומניע לחשיבה..
לצפיה ב-'ראשית כל, תירגעי, כמו בספרי הבישול הקלאסיים'
ראשית כל, תירגעי, כמו בספרי הבישול הקלאסיים
27/05/2019 | 10:22
2
22
רווי האייס קפה- כולה פעם גג פעמיים בשבוע. אבל אל תתני לעובדות לבלבל אותך.
לצפיה ב-'האמת החא שהעובדות'
האמת החא שהעובדות
27/05/2019 | 11:00
1
18
לגבי זה פחות מענינות אותי, זה היה בציניות.
לצפיה ב-'בואי נסכים שלא להסכים'
בואי נסכים שלא להסכים
27/05/2019 | 11:11
14
מה דעתך?
לצפיה ב-'מכירים את האתר דייט לאנד ?'
מכירים את האתר דייט לאנד ?
19/05/2019 | 08:34
2
66
האם זה אמיתי או פיקטיבי? פנתה אליי בחורה מחו''ל מחבר המדינות לשעבר  באופן מפתיע.
במה מדובר?
לצפיה ב-'כן, תברח משם'
כן, תברח משם
19/05/2019 | 11:21
1
77
חצי מהפרופילים מזויפים. האמת שאני לא יודע לייעץ לך לאן לפנות, הייתי כבר כמעט בכולם. פשוט תנסה אחרים או תחזור לישנים. בכל מקרה, חפש את החינמיים. אלה שעולים כסף הם מחלבה פיננסית, לא אמצעי סיוע רומנטי.
לצפיה ב-''
19/05/2019 | 11:42
11
לצפיה ב-'שאלה לנשים'
שאלה לנשים
17/05/2019 | 12:11
1
85
היי  שואל כמה אנונימים כאן ,העצות הכי טובות שלי והחכמות היו מזרים ! 
שאלה יש לי חבר לא רומנטי את תפוסה ,הוא מוקיר מעריך את החברות וכלל לא רוצה לשכב או להרוס לך זוגיות או לרצות רומן איתך ! 
הוא מפרגן כמה שנים עושה לך שיתופים מחזק מחמיא מתקשר לפני החגים שומר על קשר ועוזר! 
משום מה את מכל מיני סיבות וחשש להתאהב או שהוא יתאהב מתנהגת מגעיל חברתית ,לא עושה לו לייקים לא מתעניינת לשלומו שנופלים רקטות בעירו וכו 
אך תתייחסי לחבר הזה כשאת רואה ושומעת עליו גם ברשת? 
תודה 
לצפיה ב-'אולי די?'
אולי די?
18/05/2019 | 15:57
59
צא מזה, תחפש מישהי לא תפוסה להיות איתה ידיד ובעיקר מישהי שמחזירה לך יחס. ופייסבוק זה באמת לא תחליף לחיים. 
לצפיה ב-'אך לנהוג?'
אך לנהוג?
13/05/2019 | 18:24
4
59
היי  נפלו על עירי מעל ל50 טילים מצב לא נעים ,היו כמה חברי פייס ששלחו דרישת שלום ,לעומת זאת היו כמה שאני עזרתי תמכתי פירגנתי שיתפתי  פוסטים שלהם ותרמתי לקידום ברשת ,והייתי  אך אומרים החבר האיכפתי ששומר על קשר ללא סממן רומנטי ,חלקן תפוסות  ראוי לציין ,אכן יש פגיעה כזאת בהרגשה ,לעשות פרצוף של נפגע זה לא אני ,אבל זה מותיר משקע כלשהו כי אם היה נופל בעירם הייתי יוצר קשר ושואל מה צריך ותשמרו על עצמכם 

בגלל שזה נשים ולא גברים אשמח  לתובנות מעמיקות תודה
לצפיה ב-'לא בטוח שהבנתי את המסר'
לא בטוח שהבנתי את המסר
15/05/2019 | 12:23
3
33
מה בעצם רצית להגיד?
לצפיה ב-'זה בסדר,'
זה בסדר,
15/05/2019 | 13:28
27
אתה לא היחידי...
לצפיה ב-'היי'
היי
15/05/2019 | 17:17
1
29
שנפגעתי כזה בתור החבר האיכפתי הדואג וכו ,ולא יצרו קשר איתי בזמן ירי הרקטות
לצפיה ב-'להיפגע מותר, השאלה היא לאן לוקחים את זה'
להיפגע מותר, השאלה היא לאן לוקחים את זה
15/05/2019 | 17:27
27
אם אלה לא חברים אמיתיים, תמצא אחרים. אולי הם לא שווים את הזמן שלך.
לצפיה ב-'אך לנהוג ? ושאלת סקר'
אך לנהוג ? ושאלת סקר
12/05/2019 | 20:59
33
היי  נפלו על עירי מעל ל50 טילים מצב לא נעים ,היו כמה חברי פייס ששלחו דרישת שלום ,לעומת זאת היו כמה שאני עזרתי תמכתי פירגנתי שיתפתי  פוסטים שלהם ותרמתי לקידום ברשת ,והייתי  אך אומרים החבר האיכפתי ששומר על קשר ללא סממן רומנטי ,חלקן תפוסות  ראוי לציין ,אכן יש פגיעה כזאת בהרגשה ,לעשות פרצוף של נפגע זה לא אני ,אבל זה מותיר משקע כלשהו כי אם היה נופל בעירם הייתי יוצר קשר ושואל מה צריך ותשמרו על עצמכם 

בגלל שזה נשים ולא גברים אשמח  לתובנות מעמיקות תודה
לצפיה ב-'טפו טפו '
טפו טפו
11/05/2019 | 05:57
52
אני חושב שמצאתי את הנשמה התאומה שלי בטינדר (:
טפו טפו

http://www.ybc.co.il/alchemy_full.pdf

Never give up
לצפיה ב-'מעוניין להכיר'
מעוניין להכיר
10/05/2019 | 19:03
83
היי
שמי דוד גר בחיפה בן 72 מבנה גוף מלא מצב בריאותי מצויין מעוניין להכיר אישה רצינית גילאים 66. 74. לבילויים משותפים טיולים ונופשים
לצפיה ב-''
07/05/2019 | 19:19
13
לצפיה ב-'״או שמשהו רגעי או שהוא קבוע.'
״או שמשהו רגעי או שהוא קבוע.
03/05/2019 | 06:02
1
69
אך הקבוע הוא רק הרבה רגעים;
גם זה מתחיל ונגמר;
קביעות אינה נצחית, היא לא יכולה להיות.
שום דבר בזמן אינו יכול להיות נצחי.
כל אשר נולד בזמן חייב למות בזמן.
אם יש התחלה - יש סוף.״
לצפיה ב-'ועם זאת כולנו שואפים לאינסופיות'
ועם זאת כולנו שואפים לאינסופיות
03/05/2019 | 08:27
40
וביום יום אנחנו לא חושבים על הסוף.
איננו יצורים של סופים אלא של התחלות...
לצפיה ב-'חסימה באוקיי קיופיד'
חסימה באוקיי קיופיד
30/04/2019 | 15:27
1
123
הי לכולם,חסמו את החשבון שלי באוקיי קיופיד.(suspended)
האם החסימה הזו היא לתמיד?(כבר עברו שבועיים מאז החסימה).
יש מה לעשות?
אגב למי שחושב שאולי התנהגתי לא יפה,רק אומר שפנה אלי קוקסינל וכעס שלא נעניתי לחיזוריו.
נ'ב:
בתוך יומיים מאז שהורדתי את האפליקציה,קיבלתי מעל לאלף לייקים והמון שיחות פרטיות מבחורות שעשיתי גם להן לייק.
אני ללא מנוי בתשלום,האם יכול להיות שהחסימה היא לא בעקבות תלונה אלא בעקבות 'הצלחת יתר' שלא מתאימה לאתר כי רוצים שיעשו מנוי בתשלום?
מה דעת המומחים פה?
לצפיה ב-'כנראה שעשית משהו.'
כנראה שעשית משהו.
04/05/2019 | 17:42
71
תחשוב מה זה עם עצמך,
אנחנו בני אדם, פחות מעניין אותנו שאתה דוגמן על או משהו...
אבל אם אתה בקיוםיד כנראה שמשהו לא בסדר אצלך,
אולי זה חברתית,
אולי אתה סתם לחוץ ונמאס לך לחכות לזוגיות,
אז אתה מציק.
ואחרי כמה פעמים, אתה פשוט נחסם...

אתה מוזמן לפנות לקיופיד ולשאול אותם מה הבעיה,
כי אנחנו מן הסתם שלא נספק לך מידע על זה.
מאיפה לנו בכלל.

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ