לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2916029,160 עוקבים אודות עסקים

פורום הכרויות

ברוכים הבאים לפורום הכרויות במערכת הפורומים של תפוז!
זה המקום בשבילכם להכיר, להתייעץ, לייעץ, לקרוא ולכתוב כל מה שמתחשק לכם (טוב נו, כמעט הכל...).

בהצלחה! (:

אין כמעט אנשים שנושא ההיכרויות לא מעניין אותם בשלב כלשהו בחיים, ולכן הפורום יכול להיות מקום מהנה ומשגשג. אבל זה תלוי בכולנו, ובעיקר בכם הגולשים.
כדי שכולם יהנו, ישנם מספר מצומצם של חוקים שחשוב להקפיד עליהם. מי שמעוניין יכול להציץ במאמר כללי הפורום שנמצא בחלק המאמרים של הפורום, ולמי שלא - השורה התחתונה היא שמותר כאן הכל - חוץ מלפגוע בגולשים אחרים, בכל צורה שהיא.

שתהיה לכולם גלישה מהנה !

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הכרויות

ברוכים הבאים לפורום הכרויות במערכת הפורומים של תפוז!
זה המקום בשבילכם להכיר, להתייעץ, לייעץ, לקרוא ולכתוב כל מה שמתחשק לכם (טוב נו, כמעט הכל...).

בהצלחה! (:

אין כמעט אנשים שנושא ההיכרויות לא מעניין אותם בשלב כלשהו בחיים, ולכן הפורום יכול להיות מקום מהנה ומשגשג. אבל זה תלוי בכולנו, ובעיקר בכם הגולשים.
כדי שכולם יהנו, ישנם מספר מצומצם של חוקים שחשוב להקפיד עליהם. מי שמעוניין יכול להציץ במאמר כללי הפורום שנמצא בחלק המאמרים של הפורום, ולמי שלא - השורה התחתונה היא שמותר כאן הכל - חוץ מלפגוע בגולשים אחרים, בכל צורה שהיא.

שתהיה לכולם גלישה מהנה !
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
 הנהלת הפורום שומרת לעצמה את הזכות למחוק הודעות לא ראויות עפ"י ראות עיניה,
ללא דיחוי ומבלי מתן הסברים, ולחסום כל כותב שדבריו מנוגדים לחוקי הפורום.
המשך >>

לצפיה ב-'OkCupid'
OkCupid
18/02/2019 | 17:05
3
29
שלום לכול חברי הפורום!!!

רציתי לשתף אתכם במשהו שקרה לי באתר ההכרויות OkCupid

אשמח לדעת אם ישנם אנשים שנתקלו בתופעה דומה.

אז ככה, אנסה לקצר ולהתמקד בעניין המרכזי.
לפני שנה עשיתי מנוי לתקופה של חודש ופנו אלי שתי בחורות, עם אחת מהן יצאתי לדייט ויום למחרת נאמר לי שהיא לא מעוניינת, עם הבחורה השנייה הייתה שיחת טלפון ולא נפגשנו.
לפני חודש עשיתי מנוי נוסף לתקופה של חודש ( בערך שנה אחרי המנוי הראשון)
הפעם ובצירוף מקרים מאוד מוזר קיבלתי הודעות מאותם שתי בחורות, אני זכרתי אותם והם לא זכרו אותי,
עם שניהם התכתבתי ושוחחתי בטלפון, וקבענו לצאת לדייט,
ביום של הדייט קיבלתי הודעה מכול אחת מהבחורות באותו הזמן פחות או יותר (5-6 שעות לפני הדייט) ותוכן ההודעה היה מאוד זהה, שניהם רשמו בהודעה שהם החליטו לחזור לאקס הקודם או לקשר קודם שהיה להם עם מישהו ולכן הדייט מבוטל.
מה שעורר את החשד שלי הינו ששתי הבחורות רשמו את אותה הודעה בדיוק וכ-5-6 שעות לפני הדייט, בנוסף, אותם שתי בחורות שלחו אלי הודעות תמיד בחודש בו עשיתי מנוי, בימים שלא היה לי מנוי לא קיבלתי שום הודעה מהן, כמו כן, מעולם לא ראיתי את הפרצוף שלהם באתר\אפליקציה, כאילו הם מופיעות רק בימים שיש לי מנוי.
בנוסף לא מובן לי למה בחורה שיצאתי איתה לדייט (בתקופה של המנוי הראשון לפני שנה) והיא לא רצתה להמשיך בקשר והיא ידעה שיצאנו לדייט בפעם הקודמת כי אמרתי לה, פתאום רוצה לצאת לדייט נוסף וביוזמתה קיבלתי את הטלפון שלה בלי שביקשתי.

אשמח לדעת אם נתקלתם בסיפורים דומים.

תודה

לצפיה ב-'נשמע חשוד מאוד'
נשמע חשוד מאוד
19/02/2019 | 10:21
2
21
לא נתקלתי במקרה דומה (שם ובאתרים דומים) ,אבל יש לי הרגשה חזקה שנפלת על פרופיל מזויף או אפילו על בוט (BOT). מה המסקנה? לדווח מייד כשזה קורה להנהלת האתר, שיידעו מה מסתובב שם ושיוכלו לנטרל בזמן אמת. בהצלחה.
לצפיה ב-'עלה בדעתך שה״בוט״ מופעל עי האתר עצמו? (:'
עלה בדעתך שה״בוט״ מופעל עי האתר עצמו? (:
19/02/2019 | 14:39
1
9
לצפיה ב-'כן, זה בהחלט אפשרי'
כן, זה בהחלט אפשרי
19/02/2019 | 15:29
10
לצפיה ב-'אפליקציה להכריות badoo'
אפליקציה להכריות badoo
19/02/2019 | 08:04
23
הי. האם מישהו מכיר טוב את האפליקציה ויכול לענות על כמה שאלות שטרם הבנתי.

1.למה לחלק מהנשים אני יכול רק לעשות לייק ולחלק אפשר גם לשלוח הודעה (צאט)?
2.האם כששולחים הודעת צ'אט הצד שני יכול לקרוא ולהגיב או שהוא נדרש לשלם משהו?
3.כמה חשבונות מזויפים יש שם? כי אני רואה די הרבה דברים לא הגיוניים. למשל מישהי שנראית כמו דוגמנית בשם סוזנה והיא מתגוררת בטייבה...
4.האם הקרדיט ומתנות ששולחים שם לנשים זה שווה כסף?

תודה
לצפיה ב-'סליחה של השאלה שאולי לא מתאימה לפורום הכרויות...מחפש שדכנים'
סליחה של השאלה שאולי לא מתאימה לפורום הכרויות...מחפש שדכנים
16/02/2019 | 20:21
1
38
בגיל 49 גרוש+1
החלטתי, אחרי הרבה התלבטויות לא לפסול את האפשרות עתיקן היומין הזאת

אז למי שבעסקי שידוכין ובמקרה עבר כאן ומכיר או יכול להפנות אותי
למאגר שדכנים/שדכניות
למגזר החוזרים בתשובה גם....
אשמח ואודה
מאוד

תודה מראש

לצפיה ב-'"שדכן עם נשמה חושב קודם כול טוב על בנאדם. '
"שדכן עם נשמה חושב קודם כול טוב על בנאדם.
18/02/2019 | 06:47
15
רואה צולע, אומר שידוך טוב – לא ירוץ אחרי בחורות. עיוור – מצוין, לא מסתכל ימינה שמאלה. אילמת – טוב מאוד, אין ויכוחים בבית."
לצפיה ב-'"מוטב לדבר עם אישה ולחשוב על אלוהים'
"מוטב לדבר עם אישה ולחשוב על אלוהים
08/02/2019 | 05:13
1
61
מאשר לדבר עם אלוהים ולחשוב על אישה."
לצפיה ב-'בוא נראה שהבנתי נכון'
בוא נראה שהבנתי נכון
09/02/2019 | 16:37
34
המצב הראשון מסמל אושר והשני בדידות, נכון? עקרונית, מי שחיבר את המשפט צודק. אבל, תלוי מיהי האישה. 

לצפיה ב-'מת להכיר אישה נחמדה שגרה באזור השרון שתרצה להיות חברה שלי'
מת להכיר אישה נחמדה שגרה באזור השרון שתרצה להיות חברה שלי
05/02/2019 | 08:35
113

את כאן? (:

לצפיה ב-'מה דעתכן/ם על טינדר?'
מה דעתכן/ם על טינדר?
31/01/2019 | 15:01
3
65
לצפיה ב-'ברחתי אחרי יומיים'
ברחתי אחרי יומיים
04/02/2019 | 10:59
2
58
לצפיה ב-'למה?'
למה?
05/02/2019 | 08:23
27
לצפיה ב-'יש בטינדר קטע מסריח'
יש בטינדר קטע מסריח
05/02/2019 | 21:04
80
בחורות שמסיבה כלשהי לא מעוניינות להמשיך בשיחה פשוט נעלמות.. בהתחלה חטפתי שוק מההתנהגות הזאת.
לצפיה ב-'"היפים שבסיפורי האהבה הם אלה שמעולם לא התקיימו."'
"היפים שבסיפורי האהבה הם אלה שמעולם לא התקיימו."
25/01/2019 | 17:04
4
37
לצפיה ב-'או שנעצרו לפני שהגיעו לשיאם'
או שנעצרו לפני שהגיעו לשיאם
26/01/2019 | 15:16
3
40
יש לי מקרה כזה שמלווה אותי גם היום, כמה שנים טובות אחרי שנגמר. העניין הוא שגם "בימים שבסיפורים", יוצא איזשהו כיעור, אחת לתקופה מסוימת. כל אחד צריך להחליט לעצמו, האם ברצונו להיות בסיפור שהוא נמצא בו, לכתוב את העלילה מחדש ולבחור בסיפור אחר, או "לצאת מהמשחק". אני כרגע בשלב הזה, אין לדעת מה יילד יום. הכל פתוח.
לצפיה ב-'ובאותה הזדמנות, אקדיש לה שיר: '
ובאותה הזדמנות, אקדיש לה שיר:
28/01/2019 | 14:40
2
37
לצפיה ב-'אחלה שיר. בת מזל מי שתקח אותך (;'
אחלה שיר. בת מזל מי שתקח אותך (;
28/01/2019 | 14:43
1
12
לצפיה ב-'רוב תודות'
רוב תודות
28/01/2019 | 14:50
20
זה אכן ד"ש למישהי מהעבר, שהתנהגה בצורה דומה (אם כי לא זהה) לבחורה המתוארת.
לצפיה ב-'הכרויות באינטרנט'
הכרויות באינטרנט
26/01/2019 | 20:12
3
158
לכל מי שמחפש\מחפשת את הכרויות ולא יודעים אם הוא אמין או אם כדאי
יש אתר חדש שמסקר את כל אתרי ההכרויות ומדרג אותם לפי ביקורות גולשים
קישור:
לצפיה ב-'תודה על המידע'
תודה על המידע
28/01/2019 | 10:58
1
43
לא הבנתי בדיוק, מי מדרג? 
לצפיה ב-'לא הבנת שזה חרטא? חשבתי למחוק מחשש מזיקים אבל ויתרתי (:'
לא הבנת שזה חרטא? חשבתי למחוק מחשש מזיקים אבל ויתרתי (:
28/01/2019 | 14:43
25
לצפיה ב-'זה מעניין...'
זה מעניין...
18/02/2019 | 15:50
4
לצפיה ב-'הכרויות ברשת, עם מי אני מדברת ?'
הכרויות ברשת, עם מי אני מדברת ?
22/01/2019 | 22:16
2
130
אני רוצה להכיר אנשים ברשת אבל לא בוטחת באף אחד, איך אני יכולה לבדוק פרטים על מי שאני מצוטטת איתו ?
לצפיה ב-'״A person who trusts no one cannot be trusted״'
״A person who trusts no one cannot be trusted״
24/01/2019 | 10:51
34
לצפיה ב-'זאת בעיה'
זאת בעיה
25/01/2019 | 14:22
54
האם את גם לא סומכת על אנשים מחוץ לרשת? זו שאלה גדולה, ואם כן זו בעיה שדורשת פיתרון. אין לי מושג אפילו מאיזה סוג. נוכלים יש בכל מקום.
לצפיה ב-'שאלה לנשים'
שאלה לנשים
08/01/2019 | 18:20
1
184
1

יש לכם חבר טוב שאתן סומכות עליו,הוא בודאי  לא רוצה איתכן רומן או סקס ,טוב לו ואיכפת לו מימכן ,וכמובן שאם יש מפגשי חברה וחברים ואירועים הוא ישמח להיות מוזמן!
הוא פנוי אתן נשואות האם התנהגותכן תהיה כזאת שלא תיתן לדברים לזרום כמו שיש בין חברים טובים לא רומנטיים?

לצפיה ב-'אני גם גבר ובכל זאת אענה, אם מותר'
אני גם גבר ובכל זאת אענה, אם מותר
12/01/2019 | 08:35
116
למה אתה צריך רומן עם אישה נשואה, חכמה/יפה/עשירה/מעניינת ככל שתהיה? להיות גלגל שלישי במערכת יחסים בדרגה כלשהי, זו מלכודת שצריך לברוח ממנה כמו מאש. אין בכך שום תועלת, לאף צד. 
לצפיה ב-' "יש הרבה דרכים להגיע לאלוהים. אני בוחר באהבה." '
"יש הרבה דרכים להגיע לאלוהים. אני בוחר באהבה."
16/12/2018 | 06:44
2
89
לצפיה ב-'בדיחה שקשורה לזה'
בדיחה שקשורה לזה
16/12/2018 | 19:06
1
106
אמרו לשון פן שיפסיק לעשן, מחשש שיילך לגיהנום. פן לא התבלבל וענה: "זה בסדר, כבר הייתי נשוי למדונה".
לצפיה ב-'(:'
(:
17/12/2018 | 04:59
9
לצפיה ב-'משתף את הפרופיל שלי ... מהאתר OKCUPID. מוזמנת לקרוא ולהגיב.'
משתף את הפרופיל שלי ... מהאתר OKCUPID. מוזמנת לקרוא ולהגיב.
13/12/2018 | 18:27
7
278
נא לקרוא את הפרופיל !

החיים שלי ... חיים מלאי הנאה וסיפוק.

חסר פרט אחד, ולכן את קוראת פרופיל זה.

חובה עלי לציין - מתנייד בכיסא גלגלים כתוצאה מתאונת אופנוע.

חשוב מאוד לציין - מבחינה קוגניטיבית אני 100%

אינני עובד, אז ממה אתה מתפרנס את שואלת.

בימים שלפני התאונה, כששימשתי בתפקיד חשב (רו"ח), חשבתי שיכולה להתרחש טרגדיה שכזו.

בטחתי את עצמי בצורה מאוד מאוד מקיפה.

וכעת נושא הביטוח מראה כמה הייתי חכם, או בעצם מטומטם ...

מה חפשתי על כלי משחית שכזה ?

טוב בסדר ... עכשיו אני חכם בלילה.

מה אני עושה את שואלת.

משקיע את עיקר זמני בפעילות ספורט במכון כושר.

אינני משחק שם אלא מפתח את הגוף.

לא יודע מה עוד לכתוב. תצטרכי לשאול בעצמך כול מה שתרצי לדעת.

מזמין אותך לשאול. מחפש אותך אנוכי, מחפש ומחפש.

חלשה, ביטוח עצמי נמוך, חוששת מתגובת בחברה, הלאה .. לפרופיל הבא.
אופי חזק, עומדת על שלך, ביטחון עצמי כמו שלי .. את בכיוון הנכון .. קליק ותגלי עולם חדש. קליק. זהו !

מה שעוד אוכל לומר הוא שאני מחכה לך.

מצפה לך באופן שקשה לתאר.

איפה את ??????????????????

הפייסבוק שלי - Yoav Snir

In case you're an English native speaker it's fine by me.
לצפיה ב-'הייתי נוטה '
הייתי נוטה
17/12/2018 | 22:56
5
240
לכיוון של לא לפנות אליך אם הייתי קוראת את זה באתר. לא בגלל שאתה נכה, אלא בגלל שזה לא כתוב בצורה מושכת. 
לצפיה ב-'תודה על המענה. פרטי קצת יותר. '
תודה על המענה. פרטי קצת יותר.
17/12/2018 | 23:07
4
140
תיקונים מומלצים .. ממש ברמת הטקסט.

לצפיה ב-'בגדול'
בגדול
18/12/2018 | 20:32
3
155
זה קו לא פשוט, בין כמה להיות ישיר על ההתחלה ולספר מייד את כל הבעיות והחסרונות והמכשולים ובין כמה להשאיר לאחר כך . בנוא נתמצת: הפרופיל זה לא המקום לשפוך. את זה עושים בארבע עיניים. אתה בכיסא גלגלים? אם כן, תשים תמונה שלך בכיסא, זה מספיק. מי שתראה תבין לבד שאתה נכה ואם היא תחליט לפנות למרות זה- הרווחת. נגמר. את כל השאר תשאיר לשיחה פרטית. תספר על מי שאתה לא על הנכות . אל תבנה את הפרופיל סביב זה ומי שתקרא את הפרופיל לא תקבל את התחושה שהנכות זה הדבר היחיד שהחיים שלך סביבו.
אגב, יצאתי עם בחור בכיסא גלגלים שהכרתי באתר. מה שהיה יפה אצלו זה שהוא נתן לי מקום לשאול את הכל ולקחת כמה זמן שאני רוצה עד שאוכל לפגוש אותו זה אחר כך, בשיחות פרטיות בנינו. אבל בפרופיל שלו הוא הציג כמה הוא בנאדם שלם לא כמה הוא נכה....
לצפיה ב-'תודה על נמענה המפורט'
תודה על נמענה המפורט
18/12/2018 | 21:15
2
99
אני קורא מה שאת אומרת ... ואפילו יכול להבין אותך. 
יש לי בעיה.
האצלי כול הקלפים על השולחן. לא משחקים עם קלפים סגורים.
רוצה ... רוצה.
לא רוצה, ההפסד כולו של שנינו.
לא יכול לדמיין מצב שבו אני אומר   "אה כן, ושחכתי לומר לך, נדבק לי כיסא לישבן"
אני מודע שאני מפסיד משהו ... אבל משהו שאינו רציני !
לצפיה ב-'לא התכוונתי שלא תהיה כנה'
לא התכוונתי שלא תהיה כנה
18/12/2018 | 22:48
1
130
התכוונתי שתפסיק להתבכיין.
אתה לא צריך מישהי שתהיה איתך בחיים שלך מתוך רחמים. אבל זה הרושם שמתקבל במה שאתה כותב, שאתה מבקש רחמים. קשר שנולד מתוך רחמים לא יחזיק. אולי זה נשמע כמו רעיון טוב בעיניך, אולי זה נשמע כמו הדבר הנכון  לעשות (אני פונה ללב שלך..) אבל זה לא יעבוד. לא בטווח הקצר ולא בטווח הארוך. 
אולי אתה בכלל לא מודע לאיך שמה שכתבת נשמע, אבל ככה זה נשמע, לפחות בעיני. 
אולי אתה לא יכול לתפוס את עצמך באמת כגבר "אמיתי", במובן הזה של גבר שיכול להציע לאישה את כל מה שגבר יכול להציע (פרנסה, סקס קונבציונלי, חיים עצמאיים בלי לטפל מראש במישהו), אז אתה הולך למקום שבו אתה חושב שאתה כן חזק,  לעורר אמפתיה. 
אני מבינה יותר מידי טוב את הראש של אנשים שיש להם מגבלה (לאו דווקא נכות פיזית, אלא כל דבר שהם תופסים כמגבלה שמונעת מהם לחיות כמו כולם ולמצוא זוגיות כמו כולם) והראש הזה אומר שאין לך מה למכור אז אתה מנסה למכור קירבה אינסטנט ולהציג את "הפנימיות" שלך כפיצוי על כל החסרים הפיזיים, אבל מה שאתה עושה זה סוג של אונס. לאנוס נשים להכנס לעולם שלך. לא הדרך. 

לצפיה ב-'OK, מקבל, אנסח את הפרופיל מחדש.'
OK, מקבל, אנסח את הפרופיל מחדש.
21/12/2018 | 18:40
75
מוזמנת לקרוא ולתת פידבק.
לצפיה ב-'לא נעים'
לא נעים
21/02/2019 | 01:10
18
תנסה בנימיוז גירלס שם יש מלא פנויות
לצפיה ב-'בן 28 מחפש להכיר בחורה בגילאי 18-27 באזור המרכז'
בן 28 מחפש להכיר בחורה בגילאי 18-27 באזור המרכז
10/12/2018 | 14:11
132
לא מעשנת.
לקשר ארוך טווח...
נא לפנות בפרטי
לצפיה ב-' "אינטימיות כזו שידך על חזי היא ידי שלי." '
"אינטימיות כזו שידך על חזי היא ידי שלי."
07/12/2018 | 08:08
127
לצפיה ב-'מי משלם בדייט ראשון?'
מי משלם בדייט ראשון?
28/11/2018 | 22:58
6
184
מי משלם בדייט הראשון. השאלה לא נובעת מקמצנות, אבל הנושא של התשלום הוא תמיד לא נוח. האם כל אחד משלם על עצמו/ 50-50/ הגבר משלם? 
אם מחלקים- אז אני נתפס כ"קמצן", אם אני משלם אז אני נתפס כ"פרייאר/פתי" במיוחד כשהצד השני כבר יודע שלא יהיה דייט שני או אינטימיות.

איך "יוצאים" מזה באלגנטיות?
יוצא תמיד שהדייטים נגררים למסעדה, שהמחירים בה מרקיעי שחקים. כבר כמה פעמים שאכלתי אותה בכ300  ש"ח
לצפיה ב-'בטח לא הבחור הנ״ל:'
בטח לא הבחור הנ״ל:
30/11/2018 | 15:28
4
142
ארה''ב: ברח לעשרות נשים מדייטים בלי לשלם - ויקבל עד 13 שנות מאסר  

לפול גוודלופה גונזלס, גבר נאה, בן 45 מלוס אנג'לס, היתה שיטה. הוא הכיר ברשת עשרות נשים, אותן היה מזמין לדייט באחת המסעדות היוקרתיות של לוס אנג'לס, ורגע לפני שהחשבון מגיע, נעלם. כעת, הוא צפוי לשלם על כך מחיר כבד - במאסר.
גונזלס כנראה לא עשה זאת בשביל הארוחות שקיבל בחינם, אלא פשוט לשם הריגוש. לפי המשטרה, הוא לא עשה כמעט שום מאמץ להסוות את עקבותיו. הוא השתמש בשמו האמיתי באתרי היכרויות כמו באמבל ו-Plenty of Fish ולא התחפש או ניסה להסתתר ממצלמות האבטחה שתיעדו אותו בורח ממסעדות.

בחלק מהמקרים, המסעדות היו מרחמות על הבחורות שהשאיר גונזלס ומוותרות להן על התשלום, בעוד שלעתים הבחורות היו מתעקשות לשלם מתוך מבוכה, לפי התביעה שהוגשה נגדו בבית משפט בלוס אנג'לס.

השבוע פגש גונזלס שוב כמה מהבחורות שהכיר, אלא שהפעם היה זה בבית המשפט, והנשים היו עדות בתביעה. גונזלס מואשם בסחיטה, גניבה ושמונה סעיפים נוספים של עבירות שנמשכו לדברי התביעה שנתיים. אם הוא יורשע בכל הסעיפים, הוא צפוי לעונש של עד 13 שנות מאסר, משום שלדברי התביעה, הוא לא סתם הונה את המסעדה, אלא "הפיל את התשלום על גורם שלישי".

זו אינה הפעם הראשונה שבה גונזלס מעורב בהונאות מסוג זה, והוא כבר נעצר פעמיים. בשנה שעברה הוא הואשם בכך שברח ממספרה בלי לשלם.

לצפיה ב-'כתוב, שהבנאדם בורח'
כתוב, שהבנאדם בורח
30/11/2018 | 16:30
3
92
מתוך כוונת תחילה.

צר לי לאכזב אותך, זה לא העניין אצלי. 

אני באמת מגיע לדייט מתוך כוונה כנה להכרות אמיתית או סקס, אך נראה שהבחורה לא מעונינת להתקדם לשום מקום אך בכל זאת מצפה שאשלם, לאחר שהיא בחרה מקום לשבת בו, ובמסעדה מנופחת. 

לצפיה ב-'אני בכלל לא מאוכזב, כי לא התכוונתי אליך (:'
אני בכלל לא מאוכזב, כי לא התכוונתי אליך (:
01/12/2018 | 00:07
71
הבאתי את הסיפור הזה כאנקדוטה אקטואלית והשתמשתי בפוסט שלך לשם כך.
אגב, הבחור קיבל עשר שנים (:
לצפיה ב-'העבדות נגמרה לפני 200 שנה '
העבדות נגמרה לפני 200 שנה
01/12/2018 | 03:04
1
101
כבר לא קונים בני אדם בכסף. זה שאתה מבזבז כסף לא קונה לך שום הבטחה לשום סקס ושום בטיח (ממש לא ברור לי איך סקס או קשר רציני הם תחליף אחד לשני אבל אני אזרום עם המשפט ההזוי הזה). אםאתה מסכים ללכת למסעדה ולשלם- אז הסכמת ללכת למסעדה ולשלם, בזה זה נגמר. כל שאר הציפיות שלך הן לא במקום. אם היה בך סוג של עומק ריגשי כנראה לא היית בוחר לצאת עם נשים שקולטות אותך ממטר ומבינות שחוץ ממנה טובה במסעדה מפוצצת, לא יצא להן שום דבר ממך. כרגע אני בעיקר תוהה אם אתה אחיו האבוד של אורן חזן או משהו
לצפיה ב-'סיימת?'
סיימת?
01/12/2018 | 11:13
43
לצפיה ב-'הכרויות'
הכרויות
19/11/2018 | 12:05
3
405
לאחר בדיקה קצרה וכושלת באפליקציות הכרויות...
כאן באמת מכירים?
לצפיה ב-'שלום לך וברוכה הבאה'
שלום לך וברוכה הבאה
19/11/2018 | 15:52
231
אני יכול להעיד בפנייך, שלא הכרתי אף אחת כאן. אבל הכל תלוי בך. אלו עוד אופציות להכרות את מנסה? 
לצפיה ב-'תמיד יש תקוה לפגוש מישהי... '
תמיד יש תקוה לפגוש מישהי...
20/11/2018 | 09:01
195
לא חשוב אם באפליקציה או כאן.
לצפיה ב-'כן'
כן
22/11/2018 | 12:20
141
אפשר להכיר כאן
לצפיה ב-'איזה מן עולם'
איזה מן עולם
17/11/2018 | 12:45
2
183
אפשר להגיד בו הכל לכולם כל הזמן,
בלי מסננים, בלי מחשבה, כל מלה מלוכלכת
תמצא את הדרך מהמקלדת אל העיניים..
כל מה שהוא מוכן ורוצה וצריך לעשות  עכשיו.
כל מה שהיא חייבת, כל מה שהיא חושבת.
ובין כל בליל ההגיגים חסרי הצנזורה
נשארה רק מלה אחת גסה...
שאסור להגיד, שאסור לבקש, שאסור לחשוב
אהבה....

לצפיה ב-'שיר יפה. אהבתי '
שיר יפה. אהבתי
17/11/2018 | 13:13
1
41
לצפיה ב-'תודה ��'
תודה ��
17/11/2018 | 13:20
16
לצפיה ב-'היכרויות שכאלה...'
היכרויות שכאלה...
13/11/2018 | 20:06
3
303
נרשמתי לאתר הכרויות באינטרנט.  אחד מאותם אתרים שכשאני מקיש עליהם מגוגל ישר קופצות תמונות של  הבחורות הכי שוות. כאלה שלא באמת צריכות כרטיס באתר כדי למצוא זיווג כי בטח מתחילים איתן מלא גברברים במהלך שגרת יומן הרגיל.תהיתי אם הן בכלל קיימות. האם את באמת שם "נופר 32", או ," דלית 345", ואיך זה שאת נראית כל כך טוב ושיש לך כל כך הרבה לתת ואין מי שמקבל כבר שנה וחודשיים  שכן חברותך באתר אושרה ב-2008. טוב, אז צריך לספר על עצמי. למכור את מרכולתי. "בן 38, רווק, גר אצל ההורים. מובטל. בלי אוטו..". חחחח....ניראה לכם??!!  זו לא הצהרה לצרכי מס זהו אתר הכרויות. "צעיר בן 38. בעל עומק פילוסופי, עצמאי (עצמאי להגיע ללשכה), מחפש אותך האמיתית , כנה ורגישה שכסף זה לא הכל בשבילך (כי אין!!). מגורים בקרבת 15 ק"מ (קו 23 מהתחנה ליד הבית)". הוספתי תמונה (מהחופשה בוגאס – לפני ארבע שנים) ו-הופ! בלחיצה קטנה גם אני מופיע באתר.

ראשונה שלחה לי הודעה "קרן שמש". בת 33, עובדת בתחום העיצוב, אוהבת לטייל, לצחוק ולהתכסות מתחת לפוך בליל חורף סוער. גם אני. מבנה גוף: רזה. עיניים: חום דבש. אני אוהב דבש. אין לה תמונה. "אבל אל תדאג", כך כתבה לי, "אני נראית מעולה . חברות שלי אומרות לי שאני מזכירה את האלי ברי".

ניפגשנו בבית-קפה.  מה?!, זאת היא??? אמרה שהיא ניראית מעולה, הנבלה. מה לעשות עם השטחיות הזו, לעזאזל, אבל אין לי חשק לשמוע אותה כשאין פה משיכה פיזית, ובכלל, איך אפשר להתחיל דייט אם אני מרגיש מרומה מלכתחילה?

"תומר???? אהלן אני קארין"

"תגידי, קארין, חוץ ממך ומאמא, עוד מישהו אמר לך פעם שאת ניראית מעולה, או שאת מתבססת בעיקר על תחושות בטן??" , השחזתי את לשוני והשתעשעתי במחשבה שהיא דומה יותר לעלי באבא מאשר להאלי ברי.

חטפתי סטירה. היה שווה. הייתי חייב להחזיר לה על זה שבאתי עד לכאן באוטובוס במקום לראות ליגת אלופות.

השנייה כבר ניראתה בסדר. יש כזו חותמת "תואם למקור" - אז זה זה!!  באמת, מה שבתמונה זה מה שבמציאות. יפה. עכשיו אפשר לשבת ולקשקש. "אז עברתי תהליך רוחני וגדילה במודעות", אני מספר, "אני מאמין באנרגיות, חוק המשיכה,מחשבה חיובית, אני יוצר את המציאות, היקום שולח לי שפע הזדמנויות..", ועוד כטוב ליבי באספרסו הכפול....אני באמת נכנס לזה וניצוץ נדלק לי בעין. לפתע אני חש חסימה, התנגדות שכזו... "טוב אני חייבת לזוז, לא ניראה לי שזה ילך ביננו". וואללה?? ,התואמת למקור התרוממה מכיסאה, "כל הקטע הרוחני הזה.... יקום, שמקום!!! אם ניתחתן מי יביא אוכל הביתה? היקום.?!!!". נשארתי פעור פה והבטתי על אחוריה נעלמים לעבר בדלת. "יש לו הומור, ליקום", אמרתי למלצרית שהנהנה לי בהבנה....
החלטתי לרדת מהקטע של אינטרנט-דייטיינג וסגרתי את הכרטיס. נהייה שעמום תהומי כזה פתאום. פותח תמחשב ואין הודעות, אין קריצות, המחשב חזר להיות סתם גולם.

כח חזק ממני שיחרר את הכרטיס מההשעיה. היום יש לי דייט בעשר. בבקשה, יקום....
לצפיה ב-'אתה ציני מדי'
אתה ציני מדי
13/11/2018 | 21:41
161
לא לכל הבחורות יש חוש הומור. אני יודע את זה ממקור ראשון. לא חטפתי סטירות, אבל סירובים בפירוש כן.
לצפיה ב-'אז אתה רווק או נשוי?'
אז אתה רווק או נשוי?
19/11/2018 | 20:12
1
157
נראה שזה משתנה מפורום לפורום.
לצפיה ב-'תלוי בנסיבות'
תלוי בנסיבות
21/11/2018 | 12:33
131
ובמסיבות....
לצפיה ב-'שאלון חורף'
שאלון חורף
08/11/2018 | 10:19
2
140
* אוהבים, שונאים או אדישים לחורף?
* מאכל אהוב?
 * משקה אהוב?
* טמפרטורה נמוכה במיוחד שאתם זוכרים?
* שיר אהוב לחורף?
לצפיה ב-'"השנאה היא חורף של הלב."'
"השנאה היא חורף של הלב."
08/11/2018 | 23:23
1
68
אוהב חורף
מרק שעועית עם גריסים וירקות
נס קפה, יין רוזה
לא הרבה מתחת לאפס
שיר של בילי ג׳ואל

"פרחי האביב הם חלומות החורף שעליהם אנו מספרים בבוקר, בשבתנו ליד שולחן המלאכים."

לצפיה ב-'אצלי '
אצלי
09/11/2018 | 08:44
46
אני לא ממש אוהב חורף, אבל לא הגעתי לרמות של שנאה. אני הכי אוהב את עונות המעבר. 
שתייה חמה- שוקו או תה, בעיקר תה צמחים וחליטות (עכשיו יש לי תה יפני בבית). 
אוכל חם- בעיקר מרק, אני אוכל מרק בכל יום בשנה. אתמול אכלתי ניוקי עם פטרית.
הטמפטורה הכי נמוכה שאני זוכר- 2013 בת"א, 7 מעלות. 
שיר: The Hounds of Winter של סטינג, אבל בביצוע מ-2001, בהופעה חיה (יש לי את הדיסק עד היום).

לצפיה ב-'"זרים הם משפחה שעוד לא היכרת."'
"זרים הם משפחה שעוד לא היכרת."
03/11/2018 | 05:27
85

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

חרמון חקירות - משרד חקירות פרטיות
חרמון חקירות- חוקים עבורך

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו