לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2923529,235 עוקבים אודות עסקים

פורום הכרויות

ברוכים הבאים לפורום הכרויות במערכת הפורומים של תפוז!
זה המקום בשבילכם להכיר, להתייעץ, לייעץ, לקרוא ולכתוב כל מה שמתחשק לכם (טוב נו, כמעט הכל...).

בהצלחה! (:

אין כמעט אנשים שנושא ההיכרויות לא מעניין אותם בשלב כלשהו בחיים, ולכן הפורום יכול להיות מקום מהנה ומשגשג. אבל זה תלוי בכולנו, ובעיקר בכם הגולשים.
כדי שכולם יהנו, ישנם מספר מצומצם של חוקים שחשוב להקפיד עליהם. מי שמעוניין יכול להציץ במאמר כללי הפורום שנמצא בחלק המאמרים של הפורום, ולמי שלא - השורה התחתונה היא שמותר כאן הכל - חוץ מלפגוע בגולשים אחרים, בכל צורה שהיא.

שתהיה לכולם גלישה מהנה !

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הכרויות

ברוכים הבאים לפורום הכרויות במערכת הפורומים של תפוז!
זה המקום בשבילכם להכיר, להתייעץ, לייעץ, לקרוא ולכתוב כל מה שמתחשק לכם (טוב נו, כמעט הכל...).

בהצלחה! (:

אין כמעט אנשים שנושא ההיכרויות לא מעניין אותם בשלב כלשהו בחיים, ולכן הפורום יכול להיות מקום מהנה ומשגשג. אבל זה תלוי בכולנו, ובעיקר בכם הגולשים.
כדי שכולם יהנו, ישנם מספר מצומצם של חוקים שחשוב להקפיד עליהם. מי שמעוניין יכול להציץ במאמר כללי הפורום שנמצא בחלק המאמרים של הפורום, ולמי שלא - השורה התחתונה היא שמותר כאן הכל - חוץ מלפגוע בגולשים אחרים, בכל צורה שהיא.

שתהיה לכולם גלישה מהנה !
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
 הנהלת הפורום שומרת לעצמה את הזכות למחוק הודעות לא ראויות עפ"י ראות עיניה,
ללא דיחוי ומבלי מתן הסברים, ולחסום כל כותב שדבריו מנוגדים לחוקי הפורום.
המשך >>

לצפיה ב-'שפת גוף וזוגיות '
שפת גוף וזוגיות
23/04/2019 | 19:38
1
8
כולנו יודעים ששפת גוף היא עניין מכריע במגוון נושאים, במיוחד כשהדבר נוגע בזוגיות ויחסים. 
רוצים לדייק את הזוגיות שלכם? לדעת להעביר את המסר הנכון ?
זה יכול להיות מאוד פשוט אם שפת הגוף שלכם תשדר בצורה הנכונה! התחילו כבר היום להשתמש בגוף שלכן לטובתכם (ותודו לו אחכ)
https://t.dingdongaffiliates.co.il/SignalsServer/v...
לצפיה ב-'לאה, לאה, לאה, הו, תסתכלו עליה....'
לאה, לאה, לאה, הו, תסתכלו עליה....
23/04/2019 | 20:53
3
שאני אבין רק: את בעצם ממליצה לכולם לשקר גם בשפת הגוף?
לצפיה ב-'מקרה שהיה לי'
מקרה שהיה לי
15/04/2019 | 09:52
3
50
לפני מספר שנים בחורה נשואה עברה לגור בשכונה שלי. אני מכיר את הבחורה מלפני כן (רק חיצונית) ואחרי כמה שנים שלא ראיתי אותה היא באה לגור סמוך למקום שאני גר. יש לה ילדים ובעל.
שנתקלתי בה כמה פעמים היא נתנה לי רמזים שהיא מעוניינת בי ופעם אחת אפילו בעלה שם לב שהיא מסתכלת עליי ועיקם את הפרצוף שלו .
אחרי כמה חודשים החלטתי לנסות ליצור איתה קשר אחרי חששות   ולבטים ארוכים. רציתי לפגוש אותה לבד ולנסות לדבר איתה ולבדוק  שהיא באמת מעוניינת בי. אזרתי אומץ ופניתי אליה.
עצרתי לידה ולפני שהספקתי להגיד לה שלום היא הקדימה אותי ושאלה ''מה העניינים ?'' .
בלי הרבה דיבורים ( לא רציתי שאנשים יראו אותי מדבר איתה כי היא נשואה ולכן ישר ביקשתי את המספר שלה) רציתי לתת לה את מספר הסלולרי שלי וגם ביקשתי את המספר שלה אבל היא אמרה שהיא נשואה. לפני כן הייתי בטוח שהיא רוצה שאני אצור איתה קשר ולכן הייתי מופתע שהיא אמרה שהיא נשואה.

יתכן שלא הבנתי נכון את הרמזים שהיא נתנה לי לפני כן? אולי פירשתי לא נכון את מה שהיה בעיני מעיין רמזים מצידה?
אולי סתם שיחקה אותה קשה להשגה ?
אולי בתקופה האחרונה מצאה לה מאהב אחר ?  שמעתי שמחזור של נשים גורם להן לשינוי מצבי הרוח. האם זה מה שקרה לה?

איפה טעיתי ?

לצפיה ב-'יכול להיות שפירשת לא נכון את המבט שלה מלכתחילה?'
יכול להיות שפירשת לא נכון את המבט שלה מלכתחילה?
23/04/2019 | 17:16
2
8
איזה רמזים קיבלת לדעתך?
לצפיה ב-'לדעתי '
לדעתי
23/04/2019 | 17:42
1
7
היה לה רמזים במבטים שלה לפחות פעמיים שאפילו בעלה חשד בה.
לצפיה ב-'אני לא יודע מה זה "רמזים במבטים" - אולי היא פוזלת?'
אני לא יודע מה זה "רמזים במבטים" - אולי היא פוזלת?
23/04/2019 | 17:58
9
לצפיה ב-'מה לעשות'
מה לעשות
12/04/2019 | 19:33
1
56
יש מישהי איתי בבסיס והתחלתי לאהוב אותה הבעיה שהיא נפרדה מחבר שלה לפני כמה חודשים ואני לא יודע אם היא גם בעניין שלי ואני לא רוצה להיות ישיר מידי כי אם היא תסרב יהיה בנינו אי נעימות ואנחנו מתראים דיי הרבה מה אפשר לעשות?
תודה
לצפיה ב-'אולי תזמין אותה לוופלה בשקם?'
אולי תזמין אותה לוופלה בשקם?
23/04/2019 | 17:32
2
לצפיה ב-'להתחיל איתה'
להתחיל איתה
08/04/2019 | 22:25
1
72
כבר מזה מס' חודשים שאני עובד כפעמיים בשבוע מבית קפה שכונתי. מקום נהדר, נעים, ושירות נפלא.
נדלקתי על אחת המלצריות/אחמשית :) ואני נורא נבוך מלפנות אליה מלבד להזמין וחיוך. אני מרגיש מטומטם. אין לי אומץ להתחיל איתה וחושש מ"לא".
אני לא מצליח להוציא מילה וזה מתסכל. באופן כללי, זה לא רק מולה אלא מול כל בחורה. בכלליות אני נורא סגור ומופנם.
אשמח לעצה.

לצפיה ב-'זה קרה לך רק איתה, או בכלל?'
זה קרה לך רק איתה, או בכלל?
10/04/2019 | 20:45
40
אני מציע שתראה איך היא מתנהגת מול לקוחות אחרים וקולגות. כל מה שהיא מדברת או עושה, משקף את האישיות שלה. תעשה מחקר וכשתרגיש מוכן תנסה להתקרב. בהצלחה.
לצפיה ב-'ברצוני לפרסם את ההתנהלות השערותית של אתר היכורויות ג'יי-דייט'
ברצוני לפרסם את ההתנהלות השערותית של אתר היכורויות ג'יי-דייט
10/04/2019 | 09:07
56
לפני כחודש ניסיתי להירשם לאתר ג'יי דייט באמצעות כרטיס אשראי רגיל ,כשזה לא התאפשר הלכתי לדואר וקניתי כרטיס אשראי נטען של ויזה ושילמתי 439 ש"ח(אולי 420ש"ח, לא סגור על המחיר)מנוי לשלושה חדשים ,אחרי חודש נסיתי שוב לשלוח הודעות באתר וקיבלתי הודעה לתשלום מחדש. קודם כל אין טלפון להתקשרות והדרך היחידה היא התקשרות באמצעות מיילים, אשר מאריך את הזמן ההתקשרות.בסופו של דבר עונה נציג שמבקש ממני קבלה למנוי שעשיתי,שגם זה תהליך של פנייה לדואר וכו'. ולמרות שביצעתי את מבוקשו ושלחתי קבלה וליתר ביטחון שלחתי את מספרי הקבלה כפי שהוא ביקש ,לבסוף עונה לי נציגה בד"א בהודעה:הבנו שאתה לא רוצה שנמשיך לך את ההתקשרות בתום התקופה,שזה עוד חודשיים מעכשיו.ושוב שאני מנסה להיכנס להודעו עם נשים שאני רוצה לתקשר איתם אני מקבל בקשה חוזרת לתשלום. לתשומת ליבכם!וחג שמח!
לצפיה ב-'דייט בלי אלכוהול'
דייט בלי אלכוהול
06/04/2019 | 23:53
2
47
אני שואל לגבי דייט בין גברים. אולי יש לכם רעיון גם בין הטרו סקסואלי.

אני לא שותה אלכוהול ומקפיד לאכול בריא. לא ג'אנק.
כשרוצה לצאת לדייט זה תמיד מסתיים בבירה או יין בכח. או בישיבה אחד אצל השני (ואז אולי מדרדר למיטה).

לאן יוצאים חברי הפורום שלא שותים אלכוהולו או שייקים ושאר דברים מתוקים.

מצטער על השאלה ההזויה. אבל באמת תוהה.
בייחוד שבין המינים יש משחקים של כח ומה מאצו וכו'
לצפיה ב-'נשמע שאתה מגזים'
נשמע שאתה מגזים
08/04/2019 | 16:08
1
32
כאילו מישהו תופס אותך פותח לך את הפה ומכריח אותך לשתות?
בכל מקום שאליו אתה יוצא אתה יכול להזמין מים. 
לצפיה ב-'הצורה שהדייט יסתכל על זה'
הצורה שהדייט יסתכל על זה
09/04/2019 | 13:56
16
לצפיה ב-'מחקר חדש: 1 מכל 4 בוגרים בן 20 ומעלה בארה״ב לא קיים יחסי מין'
מחקר חדש: 1 מכל 4 בוגרים בן 20 ומעלה בארה״ב לא קיים יחסי מין
01/04/2019 | 04:46
3
49
בשנה האחרונה

מה יהיה?
לצפיה ב-'אנחנו לא בארה"ב, גיאוגרפית'
אנחנו לא בארה"ב, גיאוגרפית
03/04/2019 | 18:33
2
36
מעניין מה קורה כאן.
לצפיה ב-'לפי מה שקורה בפורום הזה'
לפי מה שקורה בפורום הזה
03/04/2019 | 18:44
1
59
אחרי פגיעת הטרול הנלוז, מצב העניינים לא משהו...
לצפיה ב-'עם כל הכבוד, אדם אחד נתעב לא מייצג ציבור שלם'
עם כל הכבוד, אדם אחד נתעב לא מייצג ציבור שלם
03/04/2019 | 19:36
32
סטטיסטית, מדגם מייצג זה 500 איש. 
לצפיה ב-'רק אני מכיר את השיר הזה?'
רק אני מכיר את השיר הזה?
31/03/2019 | 20:02
30
לצפיה ב-'הידעת? כשמדובר בסטוץ נשים מעדיפות איבר גדול יותר'
הידעת? כשמדובר בסטוץ נשים מעדיפות איבר גדול יותר
31/03/2019 | 15:18
62
פרפר לילה? צר לנו לאכזב אותך, אבל לסקס חד פעמי נשים מעדיפות פין גדול יותר, אבל אתם יכולים להרגע כשמדובר בקשר לטווח ארוך גם איבר קטן יותר יעשה את העבודה.
הכתבה המאלה בפנים.

לצפיה ב-'שאלה חריגה'
שאלה חריגה
16/03/2019 | 00:44
3
166
שלום חדש בפורום
ונכנסתי רק לשאול ולקבל עצה

איבדתי את הבת זוג שלי לפני כמה חודשים 
היה קשה אבל אני מעוניין להשאיר את זה מאחורי ולהתקדם

ורציתי לשאול את בנות המין השני האם זה אישו גדול מבחינתם
עדיף לספר או לא לספר ומתי ? מניח שבדייט ראשון זה לא מתאים...

אבל מצד שני זה לא משהו שאני מתבייש בו
ומי שתרצה אותי תצטרך להכיל אותי כולל הצלקות שנשארו בי
וקצת מרגיש לי שלא לספר בדייט דבר כזה קצת כמו לשקר...

מה הייתן ממליצות לעשות?
והאם הייתם עדיין בעניין  במידה והדייט שלכם היה מספר לכם על מקרה דומה

בכללי די חדש בעולם הדייטים ואשמח לכל המלצה

תודה רבה
לצפיה ב-'מה זאת אומרת איבדת, היא נפטרה?'
מה זאת אומרת איבדת, היא נפטרה?
16/03/2019 | 06:47
87
עדיף לספר, אבל השאלה היא אם אתה בכלל מוכן להיכנס למערכת יחסים בשלב כזה, או שאולי עדיף לחכות עוד קצת? 
לצפיה ב-'נתקלתי בכמה אנשים במצבך'
נתקלתי בכמה אנשים במצבך
17/03/2019 | 00:28
96
בעולם הדייטים, בהנחה שהכוונה שלך היא שזוגתך נפטרה ולא איבדת אותה בנסיבות אחרות. מגיל מסוים כולם מצולקים. הגרושים מצולקים בגלל הגירושין, האלמנים מצולקים בגלל האלמנות והרווקים מצולקים בגלל הרווקות הממושכת והשריטה הכללית שגרמה להם להישאר רווקים בגיל 40. בקיצור, לכולם יש צלקות, בעיות ושריטות. על דף חלק ונקי אפשר לדבר בגיל 20, מעבר לזה כולם אוספים תיקים, אתה לא שונה. 
בימניו שלנו אנשים אוהבים לדבר קצת לפני שהם נפגשים ולהחליף מידע בסיסי, כדי לוודא שמי שהם פוגשים הוא לא רוצח סידרתי מטורף שחי בחדר חשוך ומתפלל לשטן תוך שחיטת חתולים. פרטים בסיסיים כמו מה עושה בחיים, ילדים אם יש ומה המצב המשפחתי (אלמן רווק גרוש) עולים תוך כדי שיחה מקדימה, כך שבספק רב שתוכל להגיע לדייט ראשון בלי שמי שמולך תדע שהתאלמנת.
ואם היא תשב מולך בדייט ראשון, כנראה שהיא פתוחה, לפחות באופן עקרוני, לבדוק את הנושא של לצאת עם אלמן, אחרת היא לא הייתה מגיעה איתך לדייט ראשון. מי שלא תרצה אותך בגלל זה- כנראה לא מתאימה לך ולמצב שלך בחיים ואין מה לבכות על זה יותר מידי. בהצלחה. 
לצפיה ב-'דווקא שאלה לגיטימית '
דווקא שאלה לגיטימית
05/04/2019 | 20:39
21
היי שם..
לכולנו יש עבר שכולל גם בני זוג וקשרים שהשפיעו עלינו ומשליכים על האופן בו אנו מעוצבים, אבל.. 
כשאתה בדייט ראשון עם בחורה עדיף ואף רצוי שמלוא תשומת הלב תהיה מופנית אליה כבחורה העיקרית שמוזכרת בשיחה. כמובן שתספר על עצמך כל מיני הרי אין צורך להסתיר, אבל לדעתי זה לא נושא שכדאי לפתוח כי הוא פחות רלוונטי להתחלה כדי שבטעות לא יתקבל רושם מוטעה שאתה תקוע בעבר/ לא התגברת על האקסית וכיוצא בזה.
אל דאגה, לא מדובר בשקר ואתה גם לא מסתיר משהו שעליו יקום או יפול דבר..  
לצפיה ב-'פוליטיקה ורומנטיקה'
פוליטיקה ורומנטיקה
02/03/2019 | 20:52
3
141
מעדיפים בת זוג או בן זוג מאותה קשת פוליטית, או שזה לא משנה? מעדיפים לדבר על פוליטיקה, או על הכל חוץ מפוליטיקה? 
לצפיה ב-'שאלה טובה'
שאלה טובה
03/03/2019 | 10:57
1
69
אני חושב שטוב למצוא בני/ות זוג שדומים לך
לצפיה ב-'יש בזה משהו'
יש בזה משהו
03/03/2019 | 12:02
55
לי היו כל מיני.
לצפיה ב-'וואו חולת אקטואליה'
וואו חולת אקטואליה
15/03/2019 | 14:44
49
קצת מבאס אותי שהפטנר לא מתעניין. אבל אני בכל זאת זורמת , לא שוללת שום דעה או עמדה....
לצפיה ב-'שרשור מוסיקלי בלי אמירה'
שרשור מוסיקלי בלי אמירה
24/02/2019 | 21:41
1
78
בעבר עשו את זה והמסורת קצת נשכחה, אז באתי "להחזיר עטרה ליושנה". 
לצפיה ב-'השנקל שלי'
השנקל שלי
25/02/2019 | 04:51
50
למי שיש סבלנות ורוצה להרגע (:
לצפיה ב-'"איני מתפלל לעושר, כבוד, תענוגות או אפילו לא להנאות השירה.'
"איני מתפלל לעושר, כבוד, תענוגות או אפילו לא להנאות השירה.
25/02/2019 | 04:19
70
אני מתפלל שכל חיי תהיה לי אהבה."
לצפיה ב-'OkCupid'
OkCupid
18/02/2019 | 17:05
9
218
שלום לכול חברי הפורום!!!

רציתי לשתף אתכם במשהו שקרה לי באתר ההכרויות OkCupid

אשמח לדעת אם ישנם אנשים שנתקלו בתופעה דומה.

אז ככה, אנסה לקצר ולהתמקד בעניין המרכזי.
לפני שנה עשיתי מנוי לתקופה של חודש ופנו אלי שתי בחורות, עם אחת מהן יצאתי לדייט ויום למחרת נאמר לי שהיא לא מעוניינת, עם הבחורה השנייה הייתה שיחת טלפון ולא נפגשנו.
לפני חודש עשיתי מנוי נוסף לתקופה של חודש ( בערך שנה אחרי המנוי הראשון)
הפעם ובצירוף מקרים מאוד מוזר קיבלתי הודעות מאותם שתי בחורות, אני זכרתי אותם והם לא זכרו אותי,
עם שניהם התכתבתי ושוחחתי בטלפון, וקבענו לצאת לדייט,
ביום של הדייט קיבלתי הודעה מכול אחת מהבחורות באותו הזמן פחות או יותר (5-6 שעות לפני הדייט) ותוכן ההודעה היה מאוד זהה, שניהם רשמו בהודעה שהם החליטו לחזור לאקס הקודם או לקשר קודם שהיה להם עם מישהו ולכן הדייט מבוטל.
מה שעורר את החשד שלי הינו ששתי הבחורות רשמו את אותה הודעה בדיוק וכ-5-6 שעות לפני הדייט, בנוסף, אותם שתי בחורות שלחו אלי הודעות תמיד בחודש בו עשיתי מנוי, בימים שלא היה לי מנוי לא קיבלתי שום הודעה מהן, כמו כן, מעולם לא ראיתי את הפרצוף שלהם באתר\אפליקציה, כאילו הם מופיעות רק בימים שיש לי מנוי.
בנוסף לא מובן לי למה בחורה שיצאתי איתה לדייט (בתקופה של המנוי הראשון לפני שנה) והיא לא רצתה להמשיך בקשר והיא ידעה שיצאנו לדייט בפעם הקודמת כי אמרתי לה, פתאום רוצה לצאת לדייט נוסף וביוזמתה קיבלתי את הטלפון שלה בלי שביקשתי.

אשמח לדעת אם נתקלתם בסיפורים דומים.

תודה

לצפיה ב-'נשמע חשוד מאוד'
נשמע חשוד מאוד
19/02/2019 | 10:21
2
129
לא נתקלתי במקרה דומה (שם ובאתרים דומים) ,אבל יש לי הרגשה חזקה שנפלת על פרופיל מזויף או אפילו על בוט (BOT). מה המסקנה? לדווח מייד כשזה קורה להנהלת האתר, שיידעו מה מסתובב שם ושיוכלו לנטרל בזמן אמת. בהצלחה.
לצפיה ב-'עלה בדעתך שה״בוט״ מופעל עי האתר עצמו? (:'
עלה בדעתך שה״בוט״ מופעל עי האתר עצמו? (:
19/02/2019 | 14:39
1
70
לצפיה ב-'כן, זה בהחלט אפשרי'
כן, זה בהחלט אפשרי
19/02/2019 | 15:29
53
לצפיה ב-'לא כזה מוזר'
לא כזה מוזר
06/03/2019 | 20:53
5
93
OKC שינו את מנגנון שליחת ההודעות והוסיפו פילטרים. מי שמשלם מקבל יותר התאמות והאפשרויות ממי שלא משלם (כי הם רוצים שישלמו להם). מה שנראה לי מוזר זה שאתה לא שאלת את אותה בחורה מה קפץ עליה שפתאום היא רצתה לצאת איתך לדייט, כלומר מה השתנה מבחינתה ובהתאם לתשובה שלה לזרום או לא לזרום. כאילו, אתה מתייחס מראש לבחורות כמו לחפצים דוממים? 

לצפיה ב-'זרמתי'
זרמתי
07/03/2019 | 18:42
1
68
הבחורה לא זכרה שיצאנו לדייט בפעם הקודמת כי עבר הרבה זמן, אחר כך, הזכרתי לה, ובהחלט היא רצתה לצת לדייט וזרמתי, למה לא לתת צאנס נוסף?
בסוף היא התחרטה!

הכול בסדר, לא הבנתי למה קיבלתי ממנה בדיוק אותה תשובה כמו בחורה אחרת ובאותו עיתוי זמן וגם שניהם היו אותם בחורות מהפעם הקודמת שעשיתי מנוי.
רשמת-" אתה מתייחס..." , מעליב שזה מה שאת חושבת עלי , איך הגעת לזה?

לצפיה ב-'למה?'
למה?
08/03/2019 | 13:10
53
כי זה מה שקורה כשאנשים תקועים שנה שלמה, לפחות, באתרי הכרויות. הסיכוי שלהם להכיר מישהו פוחת אקספוננציאלית ככל שהזמן עובר. ואם הם תקועים באתר הכרויות הזה הרבה זמן, סימן שמה שהם עושים מוטעה, כי הוא מוביל אותם להיות תקועים שם הרבה זמן. כמו לחזור לאקס, כמו למחזר דייטים, כמו לפסול על שטויות. 
לצפיה ב-'עד שהבנתי מה רצית ממנו'
עד שהבנתי מה רצית ממנו
11/03/2019 | 20:27
2
58
א. OKC, לידיעה כללית, זה גם קיצור של קבוצת ה- NBA בכדורסל, אוקלהומה סיטי ת'אנדר.
ב. זה לא נשמע לך מתואם מדי מכדי להיות אמיתי? אם לא מדובר בבוט, הבחורה הזאת סובלת מפיצול אישיות או מנסה לרמות ע"י פרופיל כפול. זה כמו התחזות, בעיני אף גרוע יותר. 

לצפיה ב-'הנושא לא כדורסל'
הנושא לא כדורסל
12/03/2019 | 13:49
1
39
אם כי יש דימיון מסוים. מה זה חשוב? לא מתאים, לא מתאים, שתהיה חייזר מכוכב הלכת אלפא גמא אפסילון. אם אתה מתחיל לחשוב על כל מי שלא בסדר, אהבל או דפק באופן כללי באתרים האלה- לא תצא מזה. לדפדף. חוץ מזה שאני באמת לא רואה שום אינטרס ב"רמאות" מהסוג הזה. ככה זה מלנילאס, חושבים שעצם קיומם הוא ברכה לעולם. 
לצפיה ב-'הסיפור עם הכדורסל היה בדיחה, כנראה לא מוצלח'
הסיפור עם הכדורסל היה בדיחה, כנראה לא מוצלח
12/03/2019 | 15:31
27
מי שהעלה את הנושא, זה הוא. מעלה הפוסט התייעץ ואני חושב, שייתכן מאוד שיש שם בוטים לסוגיהם. כמובן שצריך למקד את תשומת הלב למשתמשות הרגילות והתמימות. אבל אם נתקלים בתופעה כזאת, מחובתו האזרחית לדווח. את לא היית מדווחת במקומו?
לצפיה ב-'אפליקציה להכריות badoo'
אפליקציה להכריות badoo
19/02/2019 | 08:04
184
הי. האם מישהו מכיר טוב את האפליקציה ויכול לענות על כמה שאלות שטרם הבנתי.

1.למה לחלק מהנשים אני יכול רק לעשות לייק ולחלק אפשר גם לשלוח הודעה (צאט)?
2.האם כששולחים הודעת צ'אט הצד שני יכול לקרוא ולהגיב או שהוא נדרש לשלם משהו?
3.כמה חשבונות מזויפים יש שם? כי אני רואה די הרבה דברים לא הגיוניים. למשל מישהי שנראית כמו דוגמנית בשם סוזנה והיא מתגוררת בטייבה...
4.האם הקרדיט ומתנות ששולחים שם לנשים זה שווה כסף?

תודה
לצפיה ב-'סליחה של השאלה שאולי לא מתאימה לפורום הכרויות...מחפש שדכנים'
סליחה של השאלה שאולי לא מתאימה לפורום הכרויות...מחפש שדכנים
16/02/2019 | 20:21
1
134
בגיל 49 גרוש+1
החלטתי, אחרי הרבה התלבטויות לא לפסול את האפשרות עתיקן היומין הזאת

אז למי שבעסקי שידוכין ובמקרה עבר כאן ומכיר או יכול להפנות אותי
למאגר שדכנים/שדכניות
למגזר החוזרים בתשובה גם....
אשמח ואודה
מאוד

תודה מראש

לצפיה ב-'"שדכן עם נשמה חושב קודם כול טוב על בנאדם. '
"שדכן עם נשמה חושב קודם כול טוב על בנאדם.
18/02/2019 | 06:47
78
רואה צולע, אומר שידוך טוב – לא ירוץ אחרי בחורות. עיוור – מצוין, לא מסתכל ימינה שמאלה. אילמת – טוב מאוד, אין ויכוחים בבית."
לצפיה ב-'"מוטב לדבר עם אישה ולחשוב על אלוהים'
"מוטב לדבר עם אישה ולחשוב על אלוהים
08/02/2019 | 05:13
1
125
מאשר לדבר עם אלוהים ולחשוב על אישה."
לצפיה ב-'בוא נראה שהבנתי נכון'
בוא נראה שהבנתי נכון
09/02/2019 | 16:37
94
המצב הראשון מסמל אושר והשני בדידות, נכון? עקרונית, מי שחיבר את המשפט צודק. אבל, תלוי מיהי האישה. 

לצפיה ב-'מת להכיר אישה נחמדה שגרה באזור השרון שתרצה להיות חברה שלי'
מת להכיר אישה נחמדה שגרה באזור השרון שתרצה להיות חברה שלי
05/02/2019 | 08:35
232

את כאן? (:

לצפיה ב-'מה דעתכן/ם על טינדר?'
מה דעתכן/ם על טינדר?
31/01/2019 | 15:01
3
163
לצפיה ב-'ברחתי אחרי יומיים'
ברחתי אחרי יומיים
04/02/2019 | 10:59
2
142
לצפיה ב-'למה?'
למה?
05/02/2019 | 08:23
80
לצפיה ב-'יש בטינדר קטע מסריח'
יש בטינדר קטע מסריח
05/02/2019 | 21:04
230
בחורות שמסיבה כלשהי לא מעוניינות להמשיך בשיחה פשוט נעלמות.. בהתחלה חטפתי שוק מההתנהגות הזאת.
לצפיה ב-'"היפים שבסיפורי האהבה הם אלה שמעולם לא התקיימו."'
"היפים שבסיפורי האהבה הם אלה שמעולם לא התקיימו."
25/01/2019 | 17:04
4
78
לצפיה ב-'או שנעצרו לפני שהגיעו לשיאם'
או שנעצרו לפני שהגיעו לשיאם
26/01/2019 | 15:16
3
76
יש לי מקרה כזה שמלווה אותי גם היום, כמה שנים טובות אחרי שנגמר. העניין הוא שגם "בימים שבסיפורים", יוצא איזשהו כיעור, אחת לתקופה מסוימת. כל אחד צריך להחליט לעצמו, האם ברצונו להיות בסיפור שהוא נמצא בו, לכתוב את העלילה מחדש ולבחור בסיפור אחר, או "לצאת מהמשחק". אני כרגע בשלב הזה, אין לדעת מה יילד יום. הכל פתוח.
לצפיה ב-'ובאותה הזדמנות, אקדיש לה שיר: '
ובאותה הזדמנות, אקדיש לה שיר:
28/01/2019 | 14:40
2
73
לצפיה ב-'אחלה שיר. בת מזל מי שתקח אותך (;'
אחלה שיר. בת מזל מי שתקח אותך (;
28/01/2019 | 14:43
1
25
לצפיה ב-'רוב תודות'
רוב תודות
28/01/2019 | 14:50
31
זה אכן ד"ש למישהי מהעבר, שהתנהגה בצורה דומה (אם כי לא זהה) לבחורה המתוארת.

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

חרמון חקירות - משרד חקירות פרטיות
חרמון חקירות- חוקים עבורך

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו