לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום תרומת ביציות

ברוכים הבאים לפורום תרומת ביציות, הפורום מהווה בית חם עבור כל מי שבמסע להורות הנכספת קיבלו את הבשורה ש "לא תוכלי להרות מביציותייך" וכי הם זקוקים לתרומת ביציות. אנחנו כאן כדי לעזור כשנראה שהשמיים נופלים עם קבלת הבשורה, לעודד כשנראה שהדרך אל ההורות לא תגמר לעולם ושאבדה כל תיקווה.

אנחנו כאן בכדי לסייע ולעזור להתגבר על הקושי שבקבלת הבשורה ולתת מידע על האופציות השונות הקיימות בעולם תרומת הביציות, לתמוך, לעודד, להיות אוזן קשבת וכתף להתייעץ ולהישען עליה בימים הקשים. אנו כאן גם לתמוך ולעודד בימים השמחים של הבטא החיובית, ליווי ההריון, הלבטים למי לספר, מתי לספר וגם בהתלבטויות ההוריות לאחר הלידה המיוחלת                             

הנהלת הפורום:

אודות הפורום תרומת ביציות

ברוכים הבאים לפורום תרומת ביציות, הפורום מהווה בית חם עבור כל מי שבמסע להורות הנכספת קיבלו את הבשורה ש "לא תוכלי להרות מביציותייך" וכי הם זקוקים לתרומת ביציות. אנחנו כאן כדי לעזור כשנראה שהשמיים נופלים עם קבלת הבשורה, לעודד כשנראה שהדרך אל ההורות לא תגמר לעולם ושאבדה כל תיקווה.

אנחנו כאן בכדי לסייע ולעזור להתגבר על הקושי שבקבלת הבשורה ולתת מידע על האופציות השונות הקיימות בעולם תרומת הביציות, לתמוך, לעודד, להיות אוזן קשבת וכתף להתייעץ ולהישען עליה בימים הקשים. אנו כאן גם לתמוך ולעודד בימים השמחים של הבטא החיובית, ליווי ההריון, הלבטים למי לספר, מתי לספר וגם בהתלבטויות ההוריות לאחר הלידה המיוחלת                             
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
 הפורום הינו פורום תמיכה, היעוץ בפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי ומקצועי. 
הפורום איננו מקום לפירסום של חברות או רופאים בעלי מסלולים העוסקים בתרומת ביציות, הודעות מסוג זה יימחקו ללא אזהרה מראש. כמו כן זהו לא המקום לחיפוש תורמות או פרסום מודעות מסוג זה

אנא קיראו את תקנון הפורום לפני הכתיבה בפורום. גלישה מהנה
המשך >>

לצפיה ב-'עדכון טבלת קו המשווה '
עדכון טבלת קו המשווה
21/11/2016 | 15:05
23
254
טבלת קו המשווה של המסלולים השונים אינה עדכנית מאז 2014
צריכה את עזרתכם לעדכן בה פרטים
אם כל אחת תכתוב איזה פרטים אינם עדכניים ומה השינוי נכון להיום, נוכל להפוך אותה לכלי שימושי מאוד לגולשות בפורום.
נשמח אם כל אחת תכמס ותקרא על המסלול שלה , תכתוב מה כבר לא עדכני ומה צריך לעדכן.
לסמויות שביננו - אפשר לכתוב לי גם בפרטי.
תודה!!
קישור לטבלה:
http://img2.timg.co.il/forums/1/755bd3e9-e9df-4f1b...
לצפיה ב-' מנור'
מנור
21/11/2016 | 15:07
1
198
לצפיה ב-'מנור מדיקל-עדכון לשנת 2017'
מנור מדיקל-עדכון לשנת 2017
( לעמוד שלי בתפוז )
01/12/2016 | 16:38
126

עדכון טבלת קו המשווה – מנור מדיקל

מדינה - אוקראינה, קייב
עוברים – הטסת עוברים טריים ומוקפאים לארץ באישור וברישיון
משרד הבריאות. כל החזרות העוברים מתבצעות בישראל ללא שום
צורך לטוס לחו"ל למסע מטלטל ומתיש.
איש קשר – ד"ר אורית מלכא פאר, טלי מנור.
כתובת – הברזל 26, רמת החייל ת"א
מספר טלפון – 03-5221425
מייל לפניות info@beizit.com-
רופאים מטפלים- פרופ' פרחי, פרופ' אורבייטו, פרופ' מאירוב
פרופ' וייסמן, ד"ר בר חווה, ד"ר הורוביץ, ד"ר כהנא, ד"ר רב הון
ד"ר לויטס, ד"ר גולדברג, ד"ר ברקוביץ, ד"ר נהרי ועוד כ-50 רופאים מומחים בתחום הפריון בישראל.
החברה המתאמת – מנור מדיקל
הקליניקה בחו"ל – MANOR & VIKTORIA
אחריות ושליטה רפואית ישראלית מלאה על התהליך מתחילתו ועד סופו מבלי להיות תלוי בשום גורם מקומי, הקליניקה היחידה שמנוהלת ע"י צוות רפואי ישראלי  לפי פרוטוקולים ישראלים, כולל גיוס התורמת ע"י הצוות הישראלי.
מנור הינה החברה היחידה בארץ שלוקחת אחריות רפואית על התהליך מתחילתו ועד סופו !!! 
מחזורי טיפול – מחזורי הטיפול מתקיימים בכל שלושה שבועות
אמבריולוג/ית – צוות אמבריולוגים ישראלים בלבד מהשורה הראשונה בארץ בניצוחו של ד"ר פבל איציקסון מב"ח אסותא.
מחירים - מסלול "סטנדרטי" 28.400 ₪, 
מסלול IMAGE" " כולל תמונה עדכנית של התורמת 32.300
מסלול "למען העתיד" מורחב 49.900
תנאי תשלום – מגוון אפשרויות תשלום נוחות וגמישות כגון תשלום בכרטיס אשראי עד 12 תשלומים ללא ריבית או 18 תשלומים בקרדיט.
הלוואה מבנק הפועלים על כל סכום עלות התרומה, ללא ריבית !!!
מספר ביציות- במסלול הסטנדרטי ובמסלול IMAGE  6 ביציות בשלות
במסלול למען העתיד מורחב 16 ביציות בשלות
מספר עוברים תקינים- במסלול סטנדרטי ובמסלול IMAGE
4 עוברים של יום 3 או 2 בלסטוציסטים.
במסלול המורחב- 8 עוברים של יום  3 או 4 בלסטוציסטים.
מדיניות השלמה במסלול סטנדרטי – במידה ולא נוצרו  4 עוברים יום 3 או 2 בלסטוציסטים ולא הושג הריון, תינתנה ביציות נוספות עד לקבלת עוברים נוספים.                         
במסלול התרומה המורחבת – במידה ולא הושג הריון כלל, תהיה זכאית הנתרמת לקבלת סבב טיפול נוסף ב- 50% הנחה.
מסלול לנשים יחידניות – המסלולים שלנו מותאמים גם לנשים יחידניות
יחידת IVF  איתה עובדים בארץ – אסותא ראשון, אסותא רמת החייל
ובתי חולים פרטיים נוספים
הנשים התורמות-נשים אוקראיניות אשר הוכיחו את פוריותן וילדו ילד בריא לפחות פעם אחת.התורמות שלנו מגויסות ע"י צוות ישראלי בהתאם לדרישות הקפדניות
של צוות הרופאים הישראלי
בדיקות לתורמות – בדיקות התורמת מבוצעות על פי סטנדרטים בינלאומיים מחמירים-אבחון פסיכולוגי ,בדיקות גנטיות מורחבות , SMA , קריוטיפ , X-שביר ,  22 מוטציות של CF.
במידה ותתגלה נשאות למחלה גנטית אצל בן הזוג, יתבצעו בדיקות גנטיות נוספות לשלילת נשאות זהה של שני בני הזוג.
אינפורמציה לגבי התורמת – מקבלים פרופיל תורמת מורחב ומפורט
כולל השכלה, תחביבים ועוד...
האם ניתן לבקש אותה תורמת לסבב שני– מסלול למען העתיד נוצר בכדי לתת להורים את האפשרות העתידית להגדיל את הסיכוי של הריון נוסף מאותו מטען גנטי
מיקרומניפולציה – כן
דוח מעבדה – דף המעבדה נשלח למטופלת בדואר שליחים מיוחד כ-10 ימים לאחר החזרת הביציות המופרות וכולל את כל המידע כגון: כמות הביציות שנשאבו ואיכותן, איכות הביציות המופרות (עוברים) שיתפתחו, אילו ביציות מופרות הוחזרו ואילו ביציות מופרות  הוקפאו ונתונים של התורמת גיל, סוג דם, צבע עיניים, צבע שיער, גובה, משקל ועוד
השגחה הלכתית - קיימת אפשרות להשגחה הלכתית של מכון פוע"ה בעת הפקדת הזרע באסותא, הפריית הביציות בקייב והחזרת העוברים בארץ. ההשגחה כרוכה בתשלום.
ליווי רגשי – מפגשים אישיים עם המנטורית הרגשית הילה שלזינגר
המפגשים הראשונים ללא תשלום!
אתר אינטרנט http://www.beizit.com/
לצפיה ב-' הדסה'
הדסה
21/11/2016 | 15:07
1
156
לצפיה ב-'צרפתי את הקובץ שקיבלתי מהדסה לפני שנה'
צרפתי את הקובץ שקיבלתי מהדסה לפני שנה
08/12/2016 | 08:27
26
מאמינה שהמחירים והמסלולים נשארו פחות או יותר אותו דבר...

לפני שנה לא היה אפשר עם תמונות, מי שזה ממש חשוב לה יכולה לברר אם חל שינוי. 
לפני שנה לא היה מסלול ליחידניות (הגבלות שהטילה ממשלת צ'כיה) אבל אני חושבת שהם עומדים לפני שיתוף פעולה עם מרפאה ברוסיה, ואולי כבר התחילו עם זה. רצוי לברר מולם...

טוב, אחרי שראיתי שכנראה אי אפשר לפתוח את הקובץ, אני עושה ממנו קופי פייסט לדברים העיקרים:
מסלולי הטיפול
אנו מציעים מספר מסלולי טיפול:
תכנית תרומה מתורמת משותפת (עם נתרמת נוספת)- התחייבות מינימלית-  שש ביציות ושני עוברים טריים דרגה I.
תכנית תרומה מתורמת ללא שיתוף - כל הביציות מתורמת זו ייועדו עבורכ/ם ללא שיתוף נתרמת אחרת. התחייבות מינימלית- 12 ביציות וארבעה עוברים דרגה I.
תכנית סיכוי כפול - תורמת משותפת. אם לא הושג הריון מהחזרת העוברים הטריים ו/או עוברים עודפים מוקפאים אם היו, או  או שההיריון נפסק עד השבוע השמיני, תהיי זכאית לטיפול שני נוסף ללא תשלום
תכנית השלמת משפחה - תמורת תשלום של 650  אירו אשר יתווסף לתשלום ע"פ התכנית  בה  בחרת/ם, ניתן להבטיח הקפאת ביציות מופרות נוספות (בשיטת הוטיריפיקציה) של התורמת בה בחרתם לטיפול עתידי. התשלום עבור הטיפול העתידי יגבה רק במועד החלטתכם על טיפול נוסף 

מחירים

פתיחת תיק הטיפול נעשית מול הרופא המטפל בישראל, בבתי החולים של הדסה לפי בחירתך לאחר בדיקה ויעוץ רפואי >> זה עולה בסביבות 11,00, ובנוסף משלמים את דמי המסלול

טיפול החזרת העוברים במרפאת רפרופיט בצ'כיה - ניתן לצאת למרפאת רפרופיט במסגרת קבוצה המאורגנת על ידינו או בנסיעה עצמאית
תרומה מתורמת משותפת - מסלול בקבוצה מאורגנת כולל סידורי טיסה, נסיעות ומלון – 21,500 ₪. המחיר כולל הקפאת עוברים טריים עודפים והעברתם ארצה.
תרומה מתורמת משותפת – ללא טיסה מלון והעברות – 17,600 ₪
תרומה מתורמת מלאה - בקבוצה מאורגנת כולל סידורי טיסה, נסיעות ומלון לנוסעת - 32,500 ₪
תרומה מתורמת מלאה - ללא טיסה מלון והעברות למרפאה - 28,600 ₪
תכנית סיכוי כפול - תורמת משותפת. במסגרת נסיעה בקבוצה מאורגנת - 32,500 ₪ 

תכנית סיכוי כפול - תורמת משותפת. ללא טיסה מלון והעברות - 26,600 ₪

לצפיה ב-' קפריסין פדיוס'
קפריסין פדיוס
21/11/2016 | 15:08
78
לצפיה ב-' אסותא רמת החיל'
אסותא רמת החיל
21/11/2016 | 15:09
2
90
לצפיה ב-'MOM'J Project'
MOM'J Project
22/11/2016 | 20:43
1
189
אני חתמתי במאי 2015 (אז אולי לא הכי מעודכן)
הטיפול עצמו התבצע באסותא רמת החייל, הרופא שלי היה פרו משיח (משלמים לו בנוסף על כל טיפול/ביקור). עובדים עם מרפאת אינטרסונו בלבוב
אני עשיתי מסלול בלסטציסטים - מקבלים 8 ביציות עם התחייבות ל2 עוברים באיכות AA או AB  - המחיר 29600. עוד 600 ש"ח להקפיא כל עובר בנפרד (במידה ויש יותר מ2).
אם לא מתקבלים 2 עוברים באיכות אז מקבלים עוד סבב של 8 ביציות (לא מקבלים יותר מ8 לא משנה כמה היו לתורמת)
ההחזרה בארץ של קפואים.
נתוני התורמת- גיל, צבע שיער, משקל, גובה, צבע עיניים, צבע עור, סוג דם, ילדים, מקצוע/השכלה, תחביבים. אחרי ההחזרה עוד כמה פרטים מורחבים יותר על המשפחה.
הבדיקות שעברה - X שביר, SMA, CF, HIV, צהבת וכל מיני בדיקות דם/שתן פשוטות
אם מתקבל דופק מהעוברים, אז הם לא מחוייבים לעוד עוברים (גם אם התקבל רק אחד באיכות B)
אם לא צלח ועושים אצלם עוד סבב, יש הנחה של 4000 ש"ח 
אשת קשר באסותא - הדר -052-2326856
לצפיה ב-'תודה! הועבר למקום הנכון'
תודה! הועבר למקום הנכון
23/11/2016 | 22:53
47
לצפיה ב-' בי"ח אלישע'
בי"ח אלישע
21/11/2016 | 15:11
56
לצפיה ב-' ל.ב. הפרייה חוץ גופית (פרופ' בידר וד"ר לברון) '
ל.ב. הפרייה חוץ גופית (פרופ' בידר וד"ר לברון)
21/11/2016 | 15:11
99
לצפיה ב-' אימהית'
אימהית
21/11/2016 | 15:12
86
לצפיה ב-' ד"ר איליה בר'
ד"ר איליה בר
21/11/2016 | 15:13
70
לצפיה ב-' תורמת ישראלית'
תורמת ישראלית
21/11/2016 | 15:14
2
96
לצפיה ב-'אסף הרופא'
אסף הרופא
23/11/2016 | 22:02
1
128
*תור ארוך, כחצי שנה.
* מציעים לך, ומשתדלים להתאים למה שביקשת, תורמת אחת בלבד, כן-כן לא-לא ותחכי לפעם הבאה שתהיה תורמת בשבילך, בד"כ כחודש, אבל יכול להשתנות.
*מתחייבים רק לארבע ביציות בשלות ולא לעוברים בכלל.
* מחלקים ביציות של תורמת אחת לשלוש נשים כאשר זה מתאפשר (כלומר אם ייצרה 12 ביציות ומעלה), ומכינים את כל הנשים להחזרה, כאשר פעמים (אפילו רבות, להערכתי) ברגע האחרון אחת הנתרמות מבוטלת, כי לא היו מספיק ביציות לתורמת.
* 10,158 ש"ח לסבב תרומה+ טופס 17
(התורמת מקבלת פי שניים, כי בד"כ מספיק לשתי נשים לפחות. אך אני על בשרי חוויתי שתורמת ייצרה ביציות שהספיקו רק לאישה אחת ונאלצו לבטל שתי נשים. התורמת בכל מקרה תקבל את הכסף שהובטח לה).

שכחתי משהו? מוזמנות להוסיף שאלות אם נראה לכן שחסרים נתונים.

לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
27/11/2016 | 22:58
23
לצפיה ב-' מסלולים שלא הוזכרו לעיל'
מסלולים שלא הוזכרו לעיל
21/11/2016 | 15:15
120
לצפיה ב-' ארה"ב'
ארה"ב
21/11/2016 | 15:31
53
לצפיה ב-' ספרד'
ספרד
21/11/2016 | 15:31
38
לצפיה ב-'פרופ' יהושע (שוקי) דור'
פרופ' יהושע (שוקי) דור
25/11/2016 | 13:22
2
149
הוא לא מופיע בטבלת המשווה, אולי כי פעם עבד עם לברון. כבר כמה שנים שיש לו מרפאה עצמאית ברמת החייל, התרומה היא מנשים משכילות באוקראינה שהוכחה פוריותן. ההחזרה מתבצעת באוקראינה (קייב). יש אפשרות למסלול עם פרופיל מלא ותמונות. 
אני לא כותבת מטעמו או מטעם אף אחד מלבד עצמי- הוא הפרופ' שלי והיתה לי איתו את החוויה הכי חיובית שיכולה להיות בהתאם לנסיבות. כתבתי על זה פעם באחד הפוסטים בפורום (בקצרה: מסלול עם תמונה, נסיעה כייפית לקייב, 16 ביציות, 4 עוברים טובים -גם זה קורה, הוחזרו 2 טריים, הריון מדהים אחד, שבוע 20 בלי עין הרע! ו2 מחכים שיגיע זמנם :) ).
פרופ' דור הוא אחד הותיקים והמקצועים בתחום (ביצע את ההפריה הראשונה בישראל), וברמה האישית הוא מצחיק, חכם, רגיש וזמין!. הצוות שעובד איתו בארץ ובקייב מסור, נעים ומהימן. 
יש מסלולים הרבה יותר מפורסמים בגלל היקף המטופלות שבהם, אני לא בטוחה שהם עדיפים.. אבל בכל מקרה, ולמען ההגינות, אני מבקשת לכלול אותו בטבלת קו המשווה: 
http://www.ivfdor.co.il/
מוכנה להוסיף פרטים נוספים למסלול הזה אם צריך.

תודה
ושבת שלום

.    

לצפיה ב-'מעולה תודה!'
מעולה תודה!
25/11/2016 | 17:07
1
91
זה בדיוק המקום לכתוב, גם למי שמטעם חברה מסויימת....
עם איזו קליניקה בקייב הוא עובד?
יש אישור להבאת מוקפאים?
תודה
איילת
לצפיה ב-'שם המרפאה ועוד'
שם המרפאה ועוד
27/11/2016 | 10:25
102
למרפאה בקייב יש שם לא קליט בעליל- Medical Center of Private Higher Educational "Institution- "Institue of General Practice - Family Medicine.  המרפאה די קרובה למרכז העיר, נקיה, מצוידת ונעימה. צוות מקצועי ואדיב. 

אישור להביא מוקפאים לארץ: בתהליך. 

תודה איילת! 
לצפיה ב-'אשמח לקבל באופן פרטי המלצות בתי חולים ציבוריים תודה '
אשמח לקבל באופן פרטי המלצות בתי חולים ציבוריים תודה
04/12/2016 | 23:59
1
26
לצפיה ב-'יש 3 בתי חולים ציבוריים'
יש 3 בתי חולים ציבוריים
05/12/2016 | 06:47
73
שפעילים בנושא התרומה בארץ מתורמות ישראליות, הילל יפה, אסף הרופא ואיכילוב. הם די זהים מבחינת התורים (כחצי שנה). ראי מה כתבה שמוליק קיפוד
איילת

לצפיה ב-'וייסמן או הורוביץ - המלצה על רופא מטפל'
וייסמן או הורוביץ - המלצה על רופא מטפל
08/12/2016 | 00:44
2
30
שלום,

ככל הנראה, אני עומדת לעבור הליך של תרומת ביצית ומתלבטת בין פרופ' אריאל וייסמן לבין ד"ר ערן הורביץ .
האם מישהי עברה דרכם את ההליך ובכלל.  אשמח לקבל המלצות לרופא מטפל ממכבי.

תודה רבה
לצפיה ב-'אני מטופלת של הורביץ. רופא מקסים ישיר עינייני ובגובה העיניים'
אני מטופלת של הורביץ. רופא מקסים ישיר עינייני ובגובה העיניים
09/12/2016 | 07:14
15
ויש לי כבר תוצאה אחת בבית ואני עכשיו שוב בסבב חדש.
בהצלחה!
(דרך אגב אני מנויה וותיקה פשוט החלפתי יוזר כי שכחתי סיסמה אני כוליתקווה1 לשעבר)

לצפיה ב-'גם אני מטופלת מרוצה מאוד של ד"ר הורוביץ '
גם אני מטופלת מרוצה מאוד של ד"ר הורוביץ
09/12/2016 | 15:30
5
הוא מקצועי זמין ואחראי להולדת הילדה הקטנה שלי , אם תעשי חיפוש בפורום תמצאי את כל מה שכתבתי עליו בעבר .
לצפיה ב-'הפסקת אסטרוגן ופרוגרסטרון'
הפסקת אסטרוגן ופרוגרסטרון
08/12/2016 | 21:52
1
26
שאלה קטנה, אני בשבוע 12 וצריכה להפסיק עם התמיכה (אסטרוגן ופרוגרסטרון). קצת חוששת להפסיק אותה. הגניקולוגית אמרה לי להפסיק בכלל עם האסטרוגן ואת הפרוגרסטרון בהדרגה. מישהי יכולה לספר לי על הרגע הזה? יש חשש להפלה בגלל הפסקת ההורמונים? תודה לכל העונות!!!
לצפיה ב-'לא צריך לחשוש'
לא צריך לחשוש
09/12/2016 | 00:03
18
תמיכה מעבר לשבועות האלה אינה מומלצת, השיליה אמורה משבועות 9-10 לספק את הנ"ל בעצמה
המשך תקין ובשעה טובה
איילת
לצפיה ב-'התייעצות'
התייעצות
08/12/2016 | 10:33
1
57
שלום לכולן,
תרומת ביצית ותרומת זרע.
לאחר ייעוץ של רופא ורופא גנטי קיבלתי מסרים סותרים לגבי בדיקה גנטית משלימה שיש לבצע לתורמת והחלטתי לבצע את הבדיקה המלאה. הבנתי שהדבר מצמצם מאוד את הבחירה בתורמת הואיל ורק תורמת שלא תרמה עדין יכולה לעבור בדיקה כזו. 
אני אשמח לקבל מניסיונכם האם ביצעתם בדיקה כזו , האם יש בה צורף, מה היעילות שלה 
לצפיה ב-'לא בדקתי את התורמת'
לא בדקתי את התורמת
08/12/2016 | 13:33
37
אני עשיתי תרומה כפולה.
לא עשיתי בדיקות נוספות (מעבר למה שעושים) לתורמת אבל לקחתי תורם שעבר את כל הבדיקות הגנטיות (תורם מהארץ).
כשעשיתי מי שפיר (להרגיע את עצמי, לא כי משהו מהנתונים הצריך זאת), היועצת הגנטית בי"ח עברה על כל הבדיקות (של התורם והתורמת) ולא מצאה סיבה להוסיף בדיקות
לצפיה ב-'זרע מחו"ל ובדיקות גנטיות'
זרע מחו"ל ובדיקות גנטיות
06/12/2016 | 22:49
5
40
אני מעוניינת בזרע של תורם מחו"ל כי יש אפשרות שזו תהיה תרומה פתוחה. בגלל שזה שילוב של תרומת ביצית, הרופא אמר לי לבקש זרע עם מקסימום בדיקות... בבירור עם קריובנק...נאמר לי שלתורם מחו"ל יש מספר בדיקות מינמליות באסותא בהתחלה הפקידה אמרה שבתוספת תשלום ניתן להגדיל את הבדיקות לתורם... אח"כ כשרציתי לקבוע...היא גמגמה בנוגע לאפשרות. מישהי עשתה זאת עם תרומת זרע מחו"ל, יש לה אינפורמציה לעזור לי?!
תודה שקראתן עד הסוף:)
לצפיה ב-'בעבר עשיתי בירורים'
בעבר עשיתי בירורים
07/12/2016 | 18:01
4
36
ירדתי מהבנקים הפרטיים בגלל העלויות המטורפות שלהם 
כפי שכתבתי לך בשאלתך הקודמת הזמנתי דרך אסף הרופא תורם פתוח מארה"ב אבל זה היה לפני 3.5 שנים
איילת
לצפיה ב-'בנקי זרע ציבוריים'
בנקי זרע ציבוריים
07/12/2016 | 18:28
3
32
לא ידעתי שאפשר דרך הציבוריים תורם פתוח מחו"ל... לפי קריאה באינטרנט הבנתי שעדיף פרטי.
אבדוק שוב את הנושא. בהחלט מתאים לי לחסוך כאן בעלויות.
תודה
לצפיה ב-'עדכון'
עדכון
08/12/2016 | 11:41
2
35
בדקתי את נושא תרומת זרע מחו"ל מבנק תל השומר, הם לא מבצעים את היבוא, המטופלת אמורה לנהל את הכל באופן פרטי והם רק מאחסנים את הזרע אצלם וזה עולה סביב 4000 ש"ח.
מי שלא רוצה להתנהל מול בנק הזרע בחו"ל באופן עצמאי... נתנה לי טלפון של דר מנשה שדרכו ניתן לבצע...
אחרי שיחה אתו... לא בטוחה שזה יותר זול או נוח...

לצפיה ב-'אסף הרופא לא תל השומר'
אסף הרופא לא תל השומר
08/12/2016 | 20:15
16
לצפיה ב-'אסף הרופא לא תל השומר'
אסף הרופא לא תל השומר
08/12/2016 | 20:27
11
לצפיה ב-'סוג תרומת זרע'
סוג תרומת זרע
08/12/2016 | 00:41
37
הי,

חדשה כאן, ורציתי לדעת אם יש מגבלה של סוג זרע בעת ביצוע תרומת ביצית. נאמר לי באיכילוב שבהליך כזה אפשר לקחת רק זרע גוי. יש לכם מושג מדוע? והאם יש את המגבלה הזאת בבנקים ציבוריים אחרים והאם יש המלצה על בנק זרע?
תודה

לצפיה ב-'אשמח להתייעץ'
אשמח להתייעץ
07/12/2016 | 12:44
2
67
(כתבתי הבוקר, לא רואה שזה פורסם, מקוה שאין כפילות).
לגבי תרומת ביצית ממנור מדיקל, בה מביאים את העוברים לארץ,  האם יש החזר מקופת חולים מאוחדת?
תודה

לצפיה ב-'ברוכה הבאה '
ברוכה הבאה
07/12/2016 | 17:47
1
248
יש החזר בכל הקופות לתרומה מתורמת מחו"ל בין אם העוברים מוחזרים בחו"ל או בארץ
תוכלי למצוא כאן עוד מידע
בהצלחה
איילת
לצפיה ב-'תודה רבה '
תודה רבה
08/12/2016 | 13:30
8
לצפיה ב-'תרומת ביצית (ילד שני)'
תרומת ביצית (ילד שני)
07/12/2016 | 14:27
76
הי בנות
אני בת 50 (עוד מעט 51) ורוצה עוד ילד - בןזוגי אינו מעוניין ואני רוצה בכל זאת להביא לבני (מביצית שלי וזרע של בןזוגי) אח או אחות - אצטרך תרומה כפולה
האם יש מישהי כאן שיש לה ילד שני ללא קשר גנטי לילד הראשון?
אשמח מאוד לקבל עצה
וגם דעות על מנור מדיקל 
תודה :)
לצפיה ב-'עדיין לא מאמינה- ילדתי בת מקסימה!!!! והיא שלי!!!'
עדיין לא מאמינה- ילדתי בת מקסימה!!!! והיא שלי!!!
04/12/2016 | 18:21
15
167
היי בנות יקרות, בדמעות אני כותבת ומתרגשת כלכך, לספר לכן, שילדתי בת מהממת!
מי שמכירה אותי ומי שלא, חזרתי לעדכן, לאחר מסע ארוך ומייגע, מלא בתהפוכות, כשלונות, אכזבות, הפלות ואין ספור ימים ללא שינה ובכי, אבל תמיד עם המון תקווה, אמונה ואופטימיות. אולי סיפורי יתן תקווה ואור לבנות אשר באמצע המסע ולבנות אשר ליוו אותי מההתחלה לאורך כל הדרך, כאן בפורום הנהדר הזה, שאין יום שלא ניכנסתי(לפחות 4 פעמים) לקרוא, לקבל כוח,לקבל כיוון,לקבל אהבה, לה הייתי זקוקה כלכך.
תמיד הרגשתי מוקפת בנשים חזקות ומדהימות, שצועדות איתי במסע המפרך בדרך אל האושר.בית חם שהפורום הזה נתן לי.
עברתי לתרומה לפני שנתיים(קצת יותר) בהבנה ובכאב ניפרדתי מביציותיי לאחר הריון שנפל מהר מאוד.
קיבלתי 7 עוברים מושלמים והשמחה הייתה רבה, מיד האמנתי שאכנס להריון בפעם הראשונה וגם ישארו לי עוברים שיהיו אחים בעתיד ותהייה לי משפחה גדולה ומדהימה כמו שחלמתי.
אך בין זה למציאות, קרו דברים שלא היו בשליטתי, והחזרתי כל פעם 2 עוברים, ובכל פעם ניכנסתי להריון ושמחתי ולצערי מיד גם הפלתי(שבועות צעירים) מהפך נפש...אבל לא נתתי לעצמי ליפול ומיד התחלתי בטיפול הבא. אני זוכרת שנילחמתי כמו לביאה, לא התעכבתי, ולא שקעתי. אך ככל שהתקדמנו בזמן, 6 עוברים נפלו ונישאר אחרון חביב, אותו לא רצינו להחזיר, כי היה ברור לנו ולרופאים, כי תהיה בקרוב הפלה...מיד נירשמתי לחברה בה עשיתי את התרומה, קבעתי תאריך להבאת עוברים חדשים, אך הרופא שלי, היה חד משמעית בנושא ואמר לי כי אין קשר בין העוברים ועלי כן להחזיר את האחרון.
אז בשביל שלא יקרה מצב, שלא אסלח לעצמי אם לא אנסה, החזרתי את הבודד האחרון והופ בטא חיובית! שיצאה מעל 300. לא התאפקתי, כי ממש רציתי לראות על הסטיק בבדיקה ביתית תשובה חיובית ויצא שלילי, פעמיים בשתי בדיקות שונות!
בכיתי לבעלי והיינו מאוכזבים ביותר ולמען הסר ספק הלכתי לבדיקת דם ולהפתעתי הבטא הוכפלה והוכפלה והוכפלה ואני הייתי בשוק! ואז הגיע הדופק ואז החלו להם 9 חודשים קסומים של הריון קל ומשעמם, הכל היה תקין ומושלם ולמרות כל החרדות שלי והקפיצות למיון ולרופאים רק כדי לקבל אישור על כך.
אני בת 45+ וזה לי הריון שישי וילדה ראשונה, לאחר 17 טיפולי IVF וכמויות הורמונים מטורפים, עשיתי זאת! אני אמא!!!!!!!!!!
קשה להעביר במילים את האושר והשמחה שאני חווה!
אני רוצה ממש להודות לכולן מי בפורום ומי בפרטי, על התמיכה האין סופית והליווי הצמוד לאורך כל המסע הזה.
מאחלת לכולכן לא לוותר ולהמשיך להלחם, למרות הקושי, וכן, הוא רב, עד האושר הנכסף.
בסוף זה קורה!!!!!
המון המון בהצלחה!!!
מחבקת כל אחת ואחת וממשיכה להיות כאן בפורום, כי התמכרתי...
בין הנקה להנקה אני עוד כאן.
שלכן- אני

לצפיה ב-'מזל טוב ענקי!!! כ״כ מאושרת בשבילך ❤️'
מזל טוב ענקי!!! כ״כ מאושרת בשבילך ❤️
04/12/2016 | 18:46
50
כמה שימחת אותי ואיזה אושר!!!
מאחלת לכם שתגדלו אותה בהרבה נחת ואהבה

לצפיה ב-'מזל טוב! כמה כיף לשמוע!'
מזל טוב! כמה כיף לשמוע!
04/12/2016 | 21:15
45
תגדלו אותה בנחת ובאושר גדול!
לצפיה ב-'מזל טוב!!!!'
מזל טוב!!!!
04/12/2016 | 21:43
37
מדהים איך מעוברית שלא מאמינים בה נוצר כזה דבר מדהים וכזה אושר עצום (גם אני החזרתי את העוברית האחרונה שלי למען הפרוטוקול בלבד וקיבלתי את האושר הכי עצום שיש)
שיהיו רק ימים מלאי אושר ולילות מלאים בשינה
מזל טוב!
איילת
לצפיה ב-'היי המון מזל טוב ושאלה '
היי המון מזל טוב ושאלה
04/12/2016 | 21:49
58
בתהליך החזרת העובר היחיד מה עשית איזה תרופות קיבלת 
אשמח לקבל מידע גם בפרטי כל דבר שעזר לפני החרת עובר קפוא אחד 
תודה 
וגם לשמוע מי היה הרופא ( נמצאית באותה נקודה  גם ורוצה להצליח !!!!
לצפיה ב-'ואני קוראת אותך ועיניי דומעות מהתרגשות'
ואני קוראת אותך ועיניי דומעות מהתרגשות
04/12/2016 | 23:50
50
נס! פשוט נס משמיים! כ"כ כייף לקרוא על סיפורים כאלו
כמו שלך שמחזקים ומעודדים!

תגדלי אותה בנחת ותיהני ממנה.
הרבה אושר
לצפיה ב-'מזל טוב ענק!!'
מזל טוב ענק!!
04/12/2016 | 23:59
22
לצפיה ב-'המון מזל טוב... נתת לי תקווה'
המון מזל טוב... נתת לי תקווה
05/12/2016 | 00:17
5
94
בשעה טובה ומוצלחת!
גם אני לאחר אינספור החזרות 3 הפלות, לידה שקטה לפני חודשיים וחצי בשבוע 22.
עכשיו חוזרת לטיפולים.
כיף לשמוע על הצלחות אחרי כל כך הרבה כשלונות ואכזבות.
מאחלת לך אושר ונחת מעכשיו!

לצפיה ב-'כל כך מתרגשת בשבילך. המון מזל טוב'
כל כך מתרגשת בשבילך. המון מזל טוב
05/12/2016 | 09:18
36
לצפיה ב-'אוי נעמה'
אוי נעמה
05/12/2016 | 19:29
3
76
צר לי כל כך לשמוע על הלידה השקטה
כמה עצב!
לצפיה ב-'עצב גדול'
עצב גדול
06/12/2016 | 00:06
2
76
אהל לא נותנת לעצמי לשקוע בדכאון, יש לי גם בעל מדהים שדואג להרים אותי כל פעם.
עם חלוף הזמן הכאב קצת פוחת ונהיה יותר טוב.
תודה לך
לצפיה ב-'ועכשיו'
ועכשיו
06/12/2016 | 23:06
1
39
ראיתי את ההודעה שלך באובדן הריון, חיפשתי אותה אחורה.
וואוו, כל כך קשה. את מדהימה. וכל הכובד שהצלחת לחזור ככה כל כך מהר.
אני עברתי חצי ממה שאת עברת, לפני יותר זמן.. גרידה בשבוע 13, שקיבלנו מאוד קשה...
וקשה לי לחשוב על חזרה לטיפולים, ממש לא מצליחה להביא את עצמי לזה, למרות שכבר משתוקקת מאוד להיות אימא...
בהצלחה רבה!
הלוואי שהפעם תהיה הפעם המנצחת, שתחזיק מעמד ותביא לאושר הגדול שאתם מחכים לו וראויים לו.
לצפיה ב-'חזרה לטיפולים'
חזרה לטיפולים
07/12/2016 | 03:02
49
היי, שמולי קיפוד,
יש בנות שמעדיפות לעשות הפסקה קטנה וזה בסדר.
אני כבר 5 שנים בטיפולים (תרומת ביצית), מפנטזת להיות אמא!
כל חלק בגופי צמא לתואר אמא!
כל יום שעובר, מבחינתי זה עיכוב לחלום שלי.
מאחלת לכולנו הריון במהרה וידיים מלאות אמן

לצפיה ב-'מזל טוב מכל הלב'
מזל טוב מכל הלב
06/12/2016 | 06:01
37
יקירתי, מאוד מתרגשת בשבילך. אכן נלחמת והיית נחושה ושמרת על תקווה. כמו הכינוי שלך פה, ידעת שיקרה.
מאחלת לך ולכם בריאות ואושר.
לצפיה ב-'תודה רבה רבה בנות יקרות,'
תודה רבה רבה בנות יקרות,
06/12/2016 | 08:43
39
שימרו על אופטימיות, עם כל הקושי, זה שווה הכל! וזה יגיע!!!
מאחלת לכולן מעומק נשמתי, קליטה מהירה וידיים מלאות!!!
לצפיה ב-'מזל טוב המון שמחה ואושר בגידולה '
מזל טוב המון שמחה ואושר בגידולה
06/12/2016 | 11:59
22
לצפיה ב-'חדשה מתלבטת ומבולבלת'
חדשה מתלבטת ומבולבלת
04/12/2016 | 21:50
5
125
שלום לכולם ותודה על כל האינפורמציה
אשמח לדעתכן ונסיונכן... אני הולכת על תרומת ביצית ותרומת זרע... מפאת גילי, אני יודעת שאלך על ניסיון אחד של תורמת ביצית (כלומר 6 ביציות) האם אני צריכה יותר ממנת זרע אחד או שכדאי שניים?

לצפיה ב-'מנה אחת לסבב'
מנה אחת לסבב
05/12/2016 | 19:35
1
59
את אמורה להעביר מנה אחת לסבב ומהמנה הזאת מופרות כל הביציות. זה מספיק.
אם את מתעקשת על תורם מסויים מהמבחר ורוצה לשמור לך אותו ספציפית במקרה ותצטרכי עוד סבב, תשאלי כמה מנות יש לו ותתייעצי עם הבנק אם כדאי לשמור מראש או לבדוק איתם את המצב תוך כדי התקדמות.
לצפיה ב-'תודה'
תודה
05/12/2016 | 21:15
16
לצפיה ב-'ברוכה הבאה'
ברוכה הבאה
05/12/2016 | 21:53
2
33
לא הבנתי את קשר הגיל להחלטה על מספר ביציות....
בעיקרון מנת זרע אחת אמורה להספיק, אבל....במידה ולא יתקבלו מספר העוברים שהובטחו לך ולא תהרי יגיע לך פיצוי ואז תזדקקי לעוד אחת.
איילת
לצפיה ב-'תודה'
תודה
05/12/2016 | 22:24
1
25
אני בת 46 והתמהמתי עד לדקה 101... הניסיונות שלי להרות יהיו מהסבב הראשון של תרומת הביציות... ורק עם בן זוג אשקול אופציה לילד שני... לכן אני תוהה בנתונים האלה... אם יש טעם למנת זרע אחת או שתיים... כי אני רוצה זרע מחו"ל וזה לא זול...
תודה על הפורום... עוזר מאוד מאוד מאוד
לצפיה ב-'אני הזמנתי 2 מנות דרך אסף הרופא'
אני הזמנתי 2 מנות דרך אסף הרופא
05/12/2016 | 22:52
36
אבל זה היה לפני כמה שנים.
מתרומה אחת לא בהכרח נקלטים להריון...זה תלוי מספר העוברים שתקבלי ומספר העוברים שתחזירי בכל סבב
איילת

לצפיה ב-'תרומת ביצית'
תרומת ביצית
05/12/2016 | 11:44
2
112
צריכה תרומת ביצית בעלי נשא של מחלה גנטית מתלבטת איך איפה ועם מי לעשות
לצפיה ב-'מסלולים בהם את בוחרת מראש את התורמת'
מסלולים בהם את בוחרת מראש את התורמת
05/12/2016 | 21:50
55
לא יודעת לענות לך על מסלול ספציפי מאחר ונוספו אופציות די רבות בחודשים האחרונים במסלולים השונים
איילת
לצפיה ב-'המלצתי להתקשר למסלולים ולבדוק טלפונית '
המלצתי להתקשר למסלולים ולבדוק טלפונית
08/12/2016 | 14:41
12
כשהגענו למנור לפני ארבע שנים הבדיקות הגנטיות של בעלי טרם הגיעו ושאלנו מה נעשה אם תיהיה בעיה עם הבדיקות נאמר לנו שבמקרה כזה יביאו לנו לארץ לפני התרומה מבחנת דם משתי תורמות שתבדקנה לצורך שלילת הנשאות של התורמת לאותה מחלה , למיטב זכוני באחד האירוחים של מנהל מסלול הדסה הוא הסביר שהם לא מבצעים בדיקות כאלה אבל זה היה לפני זמן ויתכן שזה השתנה , אינני יודעת מה קורה ביתר המסלולים , כיוון ששני הדברים היו לפני זמן הצעתי היא להתקשר למסלול לפני שאת מגיעה לפגישה לקבל מידע מה קורה במקרה כזה ולהכניס את זה לשיקולים שלך בנוגע למקום בו תבצעו את התרומה , המון בהצלחה  
לצפיה ב-'בנק זרע'
בנק זרע
05/12/2016 | 12:36
1
66
אני כרגע בבירורים לגבי בנק זרע, הבנתי שיש 3 פרטיים מומלצים... אסותא סופרם, בקריובנק והרצליה מדיקל... מנסיונכן, מה ממליצות? אני הצלחתי לדבר רק עם אסותא סופרם, עם שני האחרים השארתי מספר פעמים הודעות ולא חזרו אלי... זה מעיד על משהו?
תודה ויום נפלא
לצפיה ב-'שימי לב להגבלות שלהם'
שימי לב להגבלות שלהם
05/12/2016 | 19:30
52
היו כמה הודעות בפורום שקריובנק (אני חושבת), נותן זרע רק אם עושים דרכם גם את תרומת הביצית. אז תבדקי גם את זה
אני אישית עשיתי מסופרם, היה בסדר גמור
את יכולה לפנות אלי בפרטי לשאלות נוספות
לצפיה ב-'מנור V הדסה'
מנור V הדסה
05/12/2016 | 11:41
71
בתשובה לשני15 - העלויות בהדסה בהחלט כוללות את המלונות והטיסות. אולי את ראית אופציה להזמין לבד ולכן התבלבלת.
העלות של המסלול הראשון, של תורמת שמתחלקת בין 2 נשים, כולל הכל עולה בערך 30 אש"ח. הקופה שלי, מכבי, מחזירה בערך 12 אש"ח.
בהצלחה לכולן!
לצפיה ב-'עוד מחקר שמחזק את הקשר הביולוגי-גנטי גם כאשר מדובר בתרומה:) '
עוד מחקר שמחזק את הקשר הביולוגי-גנטי גם כאשר מדובר בתרומה:)
04/12/2016 | 15:46
1
106
לצפיה ב-'תודה...'
תודה...
05/12/2016 | 21:48
18
לצפיה ב-'ברית מילה'
ברית מילה
30/11/2016 | 05:35
12
168
שלום,

בעזרת השם אני צריכה ללדת בן בקרוב מתרומה והתחלתי לברר לגבי ברית. אנחנו רוצים לעשות אצל רופא ומצאנו מישהו מאוד מומלץ אבל ראיתי באתר שלו שצריך ליידע אותו במקרה שהילד לא יהודי או מאומץ והאם יש מחלות תורשתיות במשפחה. השאלה שלי האם אני אמורה ליידע אותו לגבי התרומה? אני לא כל כך רוצה. יש כאן בנות שיש להן בן מתרומה? אשמח לשמוע מה עשיתן.
תודה רבה!
לצפיה ב-'את ממש אבל ממש לא חייבת ליידע אותו ובכלל '
את ממש אבל ממש לא חייבת ליידע אותו ובכלל
30/11/2016 | 10:11
4
139
את אף אחד אחר.  ההתלבטות שלך נובעת מזה שאת עדיין לא קולטת שזה ילד שלך מבשרך. זה בסדר, יעבור לך  עם הזמן:)
לגבי מחלות, בעלי נניח לא יודע כלום על משפחה שלו. בבדיקות גנטיות לא ידע מה לענות. 
הכל שטויות. תתחילי להפנים שזה ילד שלך ורק שלך והוא יהודי. נכון שיש מחלוקת בין רבנים, אבל רק אלה שממש מקשים.

לצפיה ב-'בהריון ראשון לפני כמה שנים מתרומה ביצית הייתי כל כך נרגשת'
בהריון ראשון לפני כמה שנים מתרומה ביצית הייתי כל כך נרגשת
30/11/2016 | 10:18
3
170
שהייתי  פשוט מספרת לכל רופא באולטרסאונד שזה מתרומה.  אפילו בחדר לידה. ואז בעלי פשוט צרח עלי ואמר שזו הפעם האחרונה שאני מזכירה את העניין. לא רבנים, לא משפחה ולא חברים קרובים  אף אחד לא אמור לדעת. 
אני יודעת שיש לא מעט נשים שמחליטות לשתף את הילד..... אנחנו לא. זה מה שהחלטנו. 
בת שלי רק שלי, לא דומה לי בכלל :) אבל אף אחד לא ממש עצר בשביל להבין למה. 
לצפיה ב-'תודה רבה! לרגע חששתי '
תודה רבה! לרגע חששתי
02/12/2016 | 20:00
2
77
ואני מסכימה איתך שהוא רק שלי ושל בעלי וזה לא עניינו של אף אחד וגם אנחנו לא מתכננים לספר לילד...פשוט ראיתי באתר של הרופא, תראי:

לצפיה ב-'ומצד שני, ךמה הוא מבקש לדעת? זה עניין הלכתי או רפואי?'
ומצד שני, ךמה הוא מבקש לדעת? זה עניין הלכתי או רפואי?
02/12/2016 | 20:02
52
לצפיה ב-'לדעתי הכוונה שאם חלילה יש בעיה רפואית כלשהי'
לדעתי הכוונה שאם חלילה יש בעיה רפואית כלשהי
05/12/2016 | 09:10
25
אצל תינוק, אז ליידע. כגון: צהבת, או חום. בטח לא היסטוריה של הורים.

אולי היו מקרים שהורים הסתירו שתינוק חולה ( במצב כזה דוחים את הברית). זה אכן יכול לגרום לבעיות.

לצפיה ב-'קודם כל מאחלת לך שהלידה תעבור בקלות ובשמחה'
קודם כל מאחלת לך שהלידה תעבור בקלות ובשמחה
30/11/2016 | 19:59
2
99
ולשאלתך, אני עשיתי ברית לבני המתוק לפני כשלושה חודשים, הבן שלי נולד מתרומה כפולה. מי שעשה לו את הברית הוא רב, והוא לא שאל אותי אפילו שאלה אחת לגבי זה שאני לבד ואין אבא בסביבה. אפילו נתן לי בטבעיות להקריא את התפילה, שבד"כ מקריא האב (האמת לא זוכרת בדיוק איזו, אולי שהחיינו?!). הוא לא שאל על היותי לבד ואני לא אמרתי דבר. הוא הבין, זה היה ברור כשמש.
את לא חייבת לאף אחד דין וחשבון על הבן שלך
ובאופן אישי, אני הייתי שוקלת שוב עם בקשה כזו ממנו לקבל המלצה על מוהל אחר. אבל אצלי העניינים האלה עקרוניים. 
שיהיה במזל טוב!

לצפיה ב-'תודה רבה! זה מעודד'
תודה רבה! זה מעודד
02/12/2016 | 20:01
1
45
לא דיברתי עם הרופא/מוהל עדיין פשוט ראיתי באתר שלו וקצת נלחצתי כי ממש לא בא לי לספר..תראי:

לצפיה ב-'ההורים שלו, שאלה אתם, יהודים! שיהיה במזל טוב :)'
ההורים שלו, שאלה אתם, יהודים! שיהיה במזל טוב :)
03/12/2016 | 16:58
30
לצפיה ב-'אני יכולה להמליץ לך'
אני יכולה להמליץ לך
02/12/2016 | 01:09
3
108
על רופא מעולה, שהוא מוהל מוסמך. עושה עם ברכות והכל. לא מחטט במה שלא עניינו. בא עושה את העבודה שלו בצורה הכי מקצועית שאפשר, והולך הביתה.הילד לא מציץ אפילו בזמן החיתוך.
לצפיה ב-'תודה רבה, את יכולה להגיד לי את שמו?'
תודה רבה, את יכולה להגיד לי את שמו?
02/12/2016 | 19:59
38
לצפיה ב-'שלחתי לך את השם במסר'
שלחתי לך את השם במסר
03/12/2016 | 10:10
1
30
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
03/12/2016 | 21:17
19
לצפיה ב-'מנפאוזה מוקדמת ומבאסת- התייעצות, שיתוף ותהיות...'
מנפאוזה מוקדמת ומבאסת- התייעצות, שיתוף ותהיות...
02/12/2016 | 11:34
1
131
לפני כשנה וחצי, לאחר שהמחזור החל לגמגם, הודיעו לי מומחה אחר מומחה, שאני סובלת ממנפאוזה מוקדמת, ושאם ארצה להכנס להריון, יהיה זה דרך תרומת ביצית. אני בת 36, ללא ילדים, כרגע לא בזוגיות, ומתלבטת מאוד לגבי המשך הדרך מבחינת הורות.
כמובן שהמצב הזה העציב אותי מאוד. ובשנה וחצי האחרונות גם הריכוז ירד, המשקל עלה, ומצב הרוח לא להיט... התחלתי טיפולים הורמונליים למיניהם- אביאנה, פרוגילוטון, אבל הדימומים, כאבי הבטן והבצקות הורידו אותי מזה די מהר לאחר ניסיונות של מספר חודשים. לקחתי חופשה לכמה חודשים מטיפול הורמונלי. ובימים אלה אני חוזרת, כי אני מבינה שאין ברירה. ההרגשה גרועה- תחושה שהגוף מזדקן, וגם - רוצה לשמר את הגוף לתרומת ביצית בעתיד של שנה-שנתיים מעכשיו.
רופא מומחה לפיריון נתן לי גלולות למניעת הריון בשם "יאז". הוא אמר שהן ישמרו את הרחם פעילה, ושהמינון ההורמונלי שלהן יחסית עדין.
כמובן שהייתי חייבת חוות דעת נוספת, ולאחרונה ביקרתי אצל מומחה לגיל המעבר, שהמליץ לי דווקא על מדבקות אוורל 50.
אז קניתי את שני המוצרים, ואני יושבת פה מולם, ולא בטוחה מה עדיף להתחיל.
המחזור עדיין מגמגם מדי כמה חודשים. הFSH נוגע בשחקים (50-100).

אז.. רציתי להתייעץ איתכן- האם יש המלצות או ניסיון סביב איזה טיפול עדיף לקחת במקרה כזה, אם חשוב לי לשמר את הגוף לתרומה? (גלולות למניעת הריון, או טיפול הורמונלי של גיל מעבר)?

ומעבר לזה, אני מרגישה קצת לבד במערכה של המנפאוזה המוקדמת. תוהה לעצמי אם אין איזו קבוצת תמיכה בפייסבוק, ספציפית לעניין. מרגישה שזקוקה לתמיכה רבה ולהתייעצות ושיתוף, ולא מוצאת פורום ספציפי. רעיונות?

תודה
לצפיה ב-'כבר כתבתי פה שאצלי זה קרה בגיל 15 :)'
כבר כתבתי פה שאצלי זה קרה בגיל 15 :)
05/12/2016 | 12:32
55
מאז לקחתי גלולות למניעת הריון ( פשוט בלעדיהן אין לי ווסת ואז מתחילים גלי חום)

מדגישה שכל זה מגיל 15.

ברגע שהחלטתי להיכנס להריון ( בגיל 37) , הפסקתי עם גלולות בערך 3 חודשים לפני, התחלתי להכין את הגוף עם הורמונים שנתנו לי. וכמה חודשים אחרי הייתי בהריון
בהצלחה.

נ.ב
אל תהיה עצובה, את בגיל יפה!!!!!!  אפשר לעשות המון דברים, תנצלי את הזמן.
לטייל, לכייף, לעשות ספורט, להכיר אנשים. תתחילי בינתיים להתרגל לאכילה נכון, תעשי ספורט, תכייפי. כשאנחנו משרגישות טוב עם עצמנו, יש ביקוש :) מניסיון.

לצפיה ב-'בדיקות'
בדיקות
29/11/2016 | 00:15
139
בדיקות גנטיות לדגימת דם התורמת, אתן מסתפקות בבדיקות שנעשות בחו"ל? בודקות את הדגימה בשנית בארץ על מנת לשלול מחלות גנטיות?
ניתן לדרוש את תוצאות הבדיקה של הדגימת דם שנעשו בחו"ל? או שזה נאמר בע"פ?
קצת מלחיץ "ליפול" על תורמת לדוגמא נשאית של איקס שביר....
מה המלצתכן?
לצפיה ב-'בקשה להתיעצות'
בקשה להתיעצות
27/11/2016 | 21:28
2
188

אני אוטוטו בת 51 ויש לי ילד מתרומת ביצית, החלטתי שאני הולכת על עוד אחד אם ימצאו לי אותם התורמים (ביצית וזרע).
היום נתבשרתי שהתורמת מיועדת לתרום בחודש הבא בפעם האחרונה ואילו התורם כבר לא תורם אבל נותרה במעבדה מנה אחת. הבעיה היא שבקריובנק השתנו הדברים והתורם שלי שהתאים פעם לתרומת ביצית היום כבר לא מתאים ואם ארצה אותו אצטרך לבצע התאמה גנטית - בסיבוב הראשון לא נתבקשתי לעשות התאמה גנטית.
נכון לכרגע אין לי זמן לעשות התאמה גנטית שלא נדבר על הסכום שהם דורשים עכשיו,,,כל מה שעשינו הם לא מסכימים לשחרר את המנה לתרומת ביצית רק ל-IVF ,,,בערב חזר אלי הרופא ואמר שמבדיקה נוספת עם המעבדה אין בכלל מנה.
נראה לי קצת תמוהה שבבוקר יש ובערב אין מנה שלא אמורה בכלל להימכר.
עכשיו אני בדלימה מה לעשות....ללכת על תורם חדש או לוותר או בכלל להלחם על המנה שברור לי שישנה רק שעשתה להם כאב ראש מהבוקר....אשמח לעצה. אני מאוד רוצה אחים גנטית מחד ומאידך מתה לשכפל את האוצר שיש לי בבית.
לצפיה ב-'את התשובה רק את יכולה לתת....'
את התשובה רק את יכולה לתת....
27/11/2016 | 22:55
1
124
למה את מוכנה /לא מוכנה להתפשר. אני מבינה שאת גם רוצה לעשות רק סבב אחד של תרומה בתקווה שממנו יווצרו מספיק עוברים ויקלט אחד.
קריובנק עברו שינוי, לא ברור למה ולדעתי הם עובדים עם המסלול של בידר באיזו דרך בלעדית (אם אני זוכרת נכון)
התורם הוא מהארץ?
לצפיה ב-'אכן תורם מהארץ'
אכן תורם מהארץ
28/11/2016 | 20:27
99
ממש חשוב לי הגנטיקה, ואני בהתלבטות אטומית.
לצפיה ב-'תרומת ביצית ..בעיית זרע ...תהייה. '
תרומת ביצית ..בעיית זרע ...תהייה.
28/11/2016 | 18:16
123
הי לכולן
סמויה שיוצאת לאור . ראשית ברכות על מבצע עדכון הטבלה בהחלט מקור אדיר של ידע וסדר מתבקש . מאוד ראשונית בתהליך ( בת 46 , אמא לילדה אחת, הריון טבעי, ושנים אחר כך ניסיונות כושלים לילד נוסף , הפנמה , השלמה וכאן לתרומת ביצית) על הפרק : בעיית זרע (מורפולוגיה ותנועתיות ) השאלה האם במקרה כזה, עדיין רלוונטיות ההבטחות של המסלולים השונים לכמות עוברים באיכות טובה ?
שאלה נוספת - קראתי על פרופסור דור ..אשמח להמלצות ממטופלות . האם המסלול אצלו ייחודי משום שפרמטר השכלת התורמות הינו הכרחי ?
תודה על המקום .. תודה לעונות ובהצלחה לכולנו !
לצפיה ב-'מחזור ארוך ארוך...'
מחזור ארוך ארוך...
27/11/2016 | 22:04
1
113
סליחה שאני כותבת פה- אבל אני לא יודעת איפה לשאול ואני מניחה שיש פה בנות בגילאים מעל 45. אשמח לתגובתכן.
מהמחזור הקודם לא קיבלתי מחזור במשך חודש! אח"כ המחזור הופיע. ואחרי שבוע מיום שנגמר- התחילו הכתמות למשך ארבעה ימים ואז הגיע מחזור שנמשך כבר שבועיים ולא מראה סימנים שרוצה להיגמר... 
אני בת 47 . זה נורמלי או שאני צריכה להתחיל לדאוג?
תודה רבה
לצפיה ב-'מומלץ להתייעץ עם רופא נשים'
מומלץ להתייעץ עם רופא נשים
27/11/2016 | 22:58
69
אני מניחה שיבדוק פרופיל הורמונאלי וUS של עובי רירית הרחם לנסות להבין
הפורום הוא לא תחליף ליעוץ רפואי
איילת

חם בפורומים של תפוז

במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

ד
ד"ר גיא גוטמן
מנור מדיקל- תרומת ביצית
מנור מדיקל תרומת ביצית

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה