לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום תרומת ביציות

ברוכים הבאים לפורום תרומת ביציות, הפורום מהווה בית חם עבור כל מי שבמסע להורות הנכספת קיבלו את הבשורה ש "לא תוכלי להרות מביציותייך" וכי הם זקוקים לתרומת ביציות. אנחנו כאן כדי לעזור כשנראה שהשמיים נופלים עם קבלת הבשורה, לעודד כשנראה שהדרך אל ההורות לא תגמר לעולם ושאבדה כל תיקווה.

אנחנו כאן בכדי לסייע ולעזור להתגבר על הקושי שבקבלת הבשורה ולתת מידע על האופציות השונות הקיימות בעולם תרומת הביציות, לתמוך, לעודד, להיות אוזן קשבת וכתף להתייעץ ולהישען עליה בימים הקשים. אנו כאן גם לתמוך ולעודד בימים השמחים של הבטא החיובית, ליווי ההריון, הלבטים למי לספר, מתי לספר וגם בהתלבטויות ההוריות לאחר הלידה המיוחלת                             

הנהלת הפורום:

אודות הפורום תרומת ביציות

ברוכים הבאים לפורום תרומת ביציות, הפורום מהווה בית חם עבור כל מי שבמסע להורות הנכספת קיבלו את הבשורה ש "לא תוכלי להרות מביציותייך" וכי הם זקוקים לתרומת ביציות. אנחנו כאן כדי לעזור כשנראה שהשמיים נופלים עם קבלת הבשורה, לעודד כשנראה שהדרך אל ההורות לא תגמר לעולם ושאבדה כל תיקווה.

אנחנו כאן בכדי לסייע ולעזור להתגבר על הקושי שבקבלת הבשורה ולתת מידע על האופציות השונות הקיימות בעולם תרומת הביציות, לתמוך, לעודד, להיות אוזן קשבת וכתף להתייעץ ולהישען עליה בימים הקשים. אנו כאן גם לתמוך ולעודד בימים השמחים של הבטא החיובית, ליווי ההריון, הלבטים למי לספר, מתי לספר וגם בהתלבטויות ההוריות לאחר הלידה המיוחלת                             
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
 הפורום הינו פורום תמיכה, היעוץ בפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי ומקצועי. 
הפורום איננו מקום לפירסום של חברות או רופאים בעלי מסלולים העוסקים בתרומת ביציות, הודעות מסוג זה יימחקו ללא אזהרה מראש. כמו כן זהו לא המקום לחיפוש תורמות או פרסום מודעות מסוג זה

אנא קיראו את תקנון הפורום לפני הכתיבה בפורום. גלישה מהנה
המשך >>

לצפיה ב-'שאלה לאמהות לילדים מתרומת ביצית'
שאלה לאמהות לילדים מתרומת ביצית
22/09/2016 | 11:17
1
133
אנחנו זוג לאחר 13 טיפולי IVF שלא צלחו, בודקים כעת את האפשרות לפנות לתרומת ביצית.
השאלה שהכי מטרידה אותנו היא: מה אומרים לילדים לכשיגדלו?
איזה דרך עדיפה לדעתכן, לספר מהתחלה באופן טבעי וחופשי או להתעלם ולהסתיר זאת?
מאיזה גיל הצגתן את המצב לילד/ה?
מצד אחד נראה לי מוזר להסתיר ולהסתכן בכך שהדבר יתגלה לילד לכשיהיה אדם בוגר, מצד שני איך מסבירים את זה לילד?
תודה מראש על כל תשובה (-:
לצפיה ב-'אני סיפרתי להם מהיום שנולדו'
אני סיפרתי להם מהיום שנולדו
24/09/2016 | 23:21
9
את הסיפור על המלך והמלכה. בשלב מסויים הנסיכה הבינה שזה הסיפור עליהם ומאוד עניין אותה לדעת אם באמת הלכתי למגדת עתידות . הנסיך לא ממש התעניין. היום כשהם בני 10 ו11 אנחנו כבר לא מספרים את הסיפור (עכשיו, כשאני קוראת אותו אני קצת מתגעגעת לימים האלה שהייתי מספרת להם סיפור אגדה לפני השינה). הנסיכה לפעמים שואלת שאלה אבל זה לגמרי לא אישיו.

שיהיה בהצלחה
לצפיה ב-'מה עוזר לעיבוי רירית?'
מה עוזר לעיבוי רירית?
24/09/2016 | 16:56
27

הי בנות,

נוטלת אסטרופם וגינלי ואין ממש שיפור בעובי הרירית 5-6.
מלבד סלק מה מניסיונכן יכול לעזור<>

תודה,

לצפיה ב-' מזכירה שאין להעלות פירסומים לחברות או רופאים '
מזכירה שאין להעלות פירסומים לחברות או רופאים
20/07/2016 | 18:10
243
המתעסקים בתרומת ביצית ללא אישור מנהלות הפורום
לאור פירסומים רבים למסלול מסויים בשבועות האחרונים
מטרת הפורום שלנו הוא שיתוף ולא פירסום (להזכירכן זאת אחת הסיבות שעזבנו וגם הסכמנו לחזור לכאן)
תודה על ההבנה
אשרת ואיילת
לצפיה ב-'זקוקה לעזרתכן (זהירות זה ארוך )'
זקוקה לעזרתכן (זהירות זה ארוך )
22/09/2016 | 00:49
2
134
היי בנות,
כל כך הרבה פעמים התחלתי לכתוב וכל פעם הדמעות ישר עולות וחונקות......
כמעט 3 שנים של ניסיונות, הזרעות בהתחלה ואח"כ IVF, בהורות משותפת עם פרטנר אחד שחתך, והחלפתי באחר, כי תמיד חשבתי שילד צריך לדעת מי האבא הביולוגי שלו, ואז גם איתו זה הסתיים, וכדי לחיות בשלום עם עצמי, החלטתי ללכת על תורם פתוח.
ואז אחרי שאיבה במחזור טבעי בה היתה רק ביצית אחת באיכות גרועה כל התקוות התנפצו כשהעמידו בפני את העובדה הכל כך כואבת, שהדרך היחידה שלי להיות אמא היא באמצעות תרומת ביצית.
אחרי  כל כך הרבה זמן וניסיונות, בהן נלחמתי שלילד תהיה האפשרות לדעת מה ההיסטוריה הגנטית שלו, אני שוב עומדת בפני אותה בעיה... ילד שלא יוכל לדעת מה ההיסטוריה הגנטית שלו וזה פשוט הורג אותי.
סיפרתי לאמא שלי שישר אמרה שזה בכלל לא משנה והעיקר שיהיה ילד, אבל אני לא מצליחה להשתחרר מהמחשבה שאסתכל על ילד שלא אדע  למי הוא דומה והתחושה הזאת שהוא לא באמת יהיה שלי..... לא יודעת איך להשתחרר מזה.
לזה מתווסף חוסר האונים מזה שכל הנושא הזה של התהליך של תרומת ביצית נראה לי כל כך יקר ומסובך שאני פשוט מרגישה מותשת נפשית וגופנית ומתחילה לתהות אם אני בכלל צריכה להמשיך להתעקש להיות אמא......
אשמח מאד לדבר עם מי מיכן שעברה את כל התהליך
וסליחה על החפירה
לצפיה ב-'אולי נשים ישפטו אותי פה, אבל '
אולי נשים ישפטו אותי פה, אבל
22/09/2016 | 10:41
128
  בעיניי לתרומת זרע יש המון יתרונות.  את לפחות יכולה לבחור מישהו עם נתונים טובים. אני בכלל בעד לא לספר את כל האמת לילד. כלומר כמובן אפשר לספר על תרומת זרע אבל לא על תרומת ביצית. אני לפחות לא מתכוונת לספר. כשילד נולד הוא הופך להיות חלק ממך בדיוק כמו הילד הביולוגי. אני מוכנה למות בשביל הבת שלי וזה לא אמירה... זאת עובדה. היא  כל חיי ואני לא יכולה לדמיין  בת שלי בתור ילדה אחרת. 
ושוב, בעיניי עדיף להביא ילד מתרומת זרע מאשר להתמודד עם איזה גבר שרק יגרום לצרות בעתיד ויתערב  בחינוך, יעזוב ועוד ידרוש משמרת משותפת ( מה שחברה שלי עוברת כרגע ובוכה כל יום למה לא הביא מתרומת זרע) כמובן שבמצב אופטימלי לילד צריך להיות אבא ואמא  אבל לא בכל מחיר!!!
  את יכולה לספק את כל האהבה ובהמשך אולי עוד תפגשי גבר חלומותייך שיהיה האבא. זה ממש לא שונה ממצב שאנשים מתגרשים ופותחים פרק ב'. 
לגבי מורכבות של הטיפול..... זה כל כך פשוט. אין לך מה לדאוג. גם אני חשבתי שזה תהליך ממש ארוך והייתי בשוק שתוך חודש קבוע לי תאריך להחזרת עוברים. 
אל תדאגי, קחי את הזמן, תתאוששי ותתחילי. בלי לשים לב תיהיה כבר בתוך  התהליך. זה מרגש, מפחיד אבל בעיקר תדעי שאת מתקדמת לקראת חלום שלך. 
מצטערת שיצא ארוך. 

לצפיה ב-'עשית לי דז'ה וו'
עשית לי דז'ה וו
22/09/2016 | 21:43
83
אמנם הייתי רק עם פרטנר אחד (שהיה חברי הטוב), לאחר שחתך והשאיר אותי מרוסקת הבנתי שעדיף להמשיך לבד, בחרתי בתורם פתוח מארה"ב והיום אני אמא למהממת בת 2:03 ואין יום שאני לא מודה לו שבחר לעזוב את התהליך
אני כאן את יכולה לפנות אלי בפרטי
איילת
לצפיה ב-'איך בוחרים עם מי לעבוד?'
איך בוחרים עם מי לעבוד?
19/09/2016 | 23:43
8
158
היי. חדשה כאן אבל כבר למודת קרבות.. כולל תרומה בארץ שנכשלה. 
אנחנו לפני הצעד הבא - תרומה בחול. מתבלטים עם מי לעבוד. 
אשמח להכוונה איך אפשר לקבל כאן רשמים וחוויות של אחרות מבלי לציין שמות של חברות?

לצפיה ב-'ברוכה הבאה '
ברוכה הבאה
20/09/2016 | 11:33
7
114
את יכולה למצוא מידע בכלים ומידע הודעות נבחרות, יש את קובץ קו המשווה שאמנם לא עדכני אך נותן תמונה, בנוסף למה שמופיע שם ישנם מסלולים מהשנה פלוס האחרונות כמו אימהית ו MOMS PROJECT שיש עליהם מידע באינטרנט.
בחיפוש של הפורום תמצאי מידע כשתכניסי מילים או שמות מסלולים
אין בעיה לציין שמות של חברות, חוויית הלקוח חשובה. יש בעיה כשהתשובה ברורה כפירסומית לאותו המסלול (ולא מנתרמת) 
בהצלחה
איילת
לצפיה ב-'אסור להמליץ פה, לא מצליחה לשלוח הודעה פרטית. אבל אני'
אסור להמליץ פה, לא מצליחה לשלוח הודעה פרטית. אבל אני
20/09/2016 | 13:29
6
106
שאלתי את רופא נשים שלי בזמנו והוא המליץ לי על כמה שמות.
ואז גם בדקתי בפורומים והלכתי ע"פ אינטואיציה. 
לצפיה ב-'מותר בהחלט להמליץ מניסיון אישי'
מותר בהחלט להמליץ מניסיון אישי
20/09/2016 | 18:37
5
99
במידה וזה בגבול הטעם הטוב
הכותבת בחרה להכנס בתור אורחת לכן לא ניצן לשלוח לה הודעות
איילת
לצפיה ב-'רופא נשים שלי המליץ לי על שני רופאים עם הצלחות. '
רופא נשים שלי המליץ לי על שני רופאים עם הצלחות.
21/09/2016 | 09:08
4
131
בר חווה ומשיח.
קבעתי תור לבר חווה. פחות התרשמתי מהיחס, במיוחד של אחיות מלוות,   אבל אהבתי את המקצועיות של בר חווה ואת  הפרוטוקול היצירתי.

לצפיה ב-'תיקון קטן'
תיקון קטן
21/09/2016 | 19:25
1
88
ממה שידוע לי אין אצל בר חוה אף אחת עם הכשרה סיעודית, אלא אם משהו השתנה שם....
איילת
לצפיה ב-'האמת ההכשרה של עוזרות שלו לא חשובה לי '
האמת ההכשרה של עוזרות שלו לא חשובה לי
22/09/2016 | 10:11
66
הן רק   מעבירות את השאלות לבר חווה והוא עונה.
לכן כתבתי שהיחס לא היה משהו. עכשיו ברור לי למה. הן על תקן פקידות. ולא אחיות .אבל בסופו של יום מה שחשוב זה הפרוטוקול ומקצועיות של רופא. כמובן שבאסותא זה כבר סיפור אחר. אנשים שעובדים במעבדה ממש מקצועיים. 
לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
21/09/2016 | 23:37
1
71
אפשר לשאול אם הפרוטוקול שקבע בר חווה הוא ל IVF מהביציות שלך או להכין את הגוף להחזרה לקראת תרומת ביצית? אם זה לקראת תרומת ביצית, באיזו חברה בחרת מאילו שהוא עובד איתן?
לצפיה ב-'תרומת ביצית. '
תרומת ביצית.
22/09/2016 | 10:05
77
חיפשתי באינטרנט וזה הפנה אותי למרפאה מאלף ועד טף.  הם עובדים עם אסותא בראשון לציון. אז הפגישה ותשלום היה במרפאה וההחזרה נעשתה באסותא.
לפני כן עשיתי טיפול באלישע בחיפה. פעם ראשונה הצליח, פעם שנייה ממש התאכזבתי כי לא הגדילו ראש. נתנו אותו פרוטוקול בלי לעשות בדיקה מעמיקה. לא צילום רחם, לא הוסיפו הורמונים....

בר חווה הוסיף לי סטרואידים, אולי זה היה מיותר, אבל מה שחשוב שהטיפול הצליח. 
לצפיה ב-'ארגולטרן ומונופור 1200 למסירה באהבה'
ארגולטרן ומונופור 1200 למסירה באהבה
22/09/2016 | 06:58
32
היי בנות, יש לי 3 ארגולטרן ומונופור 2 קופסאות למסירה. גרה בת״א- נייד :050-2020218
לצפיה ב-'מדבקות אסטרוגן +קלקסן'
מדבקות אסטרוגן +קלקסן
20/09/2016 | 09:40
68
שלום לכולן, מישהי פה התחילה להזריק קלקסן לפני ההחזרה, בזמן שהשתמשה במדבקות אסטרוגן? היו תופעות לוואי? הכל הלך כשורה? תודה למשתפות!
לצפיה ב-'התלבטות לגבי החזרה'
התלבטות לגבי החזרה
19/09/2016 | 21:29
5
135
הי יקרות, עוברת בקרוב החזרה של מוקפאים, נשארו לנו 2 בלוסטוציסטים אחרונים מוקפאים באותה מבחנה, בהנחה שאנחנו לא רוצים תאומים, מה דעתכן האם הייתכן מחזירות שניים או אחד? תודה לעונות
לצפיה ב-'אחרונים באותה מבחנה תני להם צאנס..;-) '
אחרונים באותה מבחנה תני להם צאנס..;-)
19/09/2016 | 22:02
97
בהצלחה בכל מה שתבחרי
לצפיה ב-'מה יקרה אם שניהם ייקלטו?'
מה יקרה אם שניהם ייקלטו?
19/09/2016 | 22:52
93
מה שקורה לא מעט פעמים? את צריכה לקחת גם את זה בחשבון...
בהצלחה
איילת
לצפיה ב-'בדיוק עברנו אותה התלבטות'
בדיוק עברנו אותה התלבטות
19/09/2016 | 23:50
97
היו לנו 2 עוברים מוקפאים אחרונים באותה מבחנה. 
החלטנו להחזיר 2. אבל המציאות חזקה מהכל.
אחד לא שרד את ההקפאה. השני לא נקלט... 

גם אנחנו לא רצינו תאומים. אבל שיקול נוסף הוא כמה אתם מוכנים לעוד נסיונות. 
אצלנו הגיל משחק והפער מהאח כבר 8 שנים.. החזרה של שניים מגדילה הסיכויים. המסקנה שלי לסבב הבא להקפיא כל אחד בנפרד, כדי שתהיה אפשרות לבחור בבוא העת כמה להחזיר, מבלי להפשיר את אחד העוברים לחינם..

לצפיה ב-'אני בעד להחזיר את שניהם'
אני בעד להחזיר את שניהם
20/09/2016 | 09:20
1
97
במידה ושניהם ישרדו את ההקפאה..לא ניתן לחזות מי מהם יקלט, ובמידה ותותרי על אחד מהם ולא יהייה הריון, את תצאי בתחושת פספוס גדולה. בסופו של דבר קורה מה שצריך לקרות.. קחי בחשבון שההקפאה מורידה את סיכויי ההשתרשות .בהצלחה בכל בחירה!!!
לצפיה ב-'ישרדו את ההפשרה הכונה כמובן'
ישרדו את ההפשרה הכונה כמובן
20/09/2016 | 09:21
52
לצפיה ב-'לילה לא משהו עובר עליי :('
לילה לא משהו עובר עליי :(
15/09/2016 | 03:55
6
265
היי,
אני בשבוע 21, ההריון בסדר גמור תודה לאל אבל אחרי כל הדרך הארוכה שעברתי עד אליו (הריון ראשון אחרי 4 שנים), ניסיונות, טיפולים, ייאוש, וויתור על הטיפולים, וויתור על הגנטיקה שלי, יש לי הרבה דאגות, בעיקר שההריון יסתיים בידיים מלאות תינוק שלם ובריא. חשבתי שזה יעבור עד השלב הזה אבל אני מבינה שעד הסוף הטוב כנראה אמשיך לדאוג. כשסיפרתי לחמותי, שגם ככה כל הזמן אם אני אומרת לה שקצת קשה לי היא מגיבה כאילו אני איזו מפונקת, היא אמרה לי שהיא לא מבינה מה יש לי לדאוג ולמה לדאוג ושאולי כדאי שאקח כדורי הרגעה. באותו רגע לא הגבתי. אבל הלילה נפל לי האסימון ואני ממש פגועה. בעיקר כי אני לא מרגישה שמשהו אצלי לא בסדר כי אני דואגת. לא כולן דואגות בהריון שהכל יהיה בסדר? ואני כועסת על עצמי שלא העמדתי אותה במקום. ובעיקר מאוכזבת כי הבנתי שאין לי דמות אמהית לדבר איתה, עם אמא שלי אני פחות בקשר ועם אמא של בעלי אי אפשר לדבר על נושאים שכאלה מסתבר. זה נשמע מפונק אולי כי באמת שיש לי כל הרבה על מה להודות. אבל זה פשוט מציק לי עד כדי דמעות. אולי ההורמונים של ההריון...שרק יהיה טוב לכולנו :)
לצפיה ב-'זה קורה וזה נורמלי '
זה קורה וזה נורמלי
15/09/2016 | 17:56
109
היי,
אין לך מה לכעוס על עצמך. את לא מפונקת. הרהורים מהסוג הזה קיימים אצל כולן וכולם (לצערי לא מדברת מניסיון אישי עדיין אבל יש סביבי מספיק הריוניות). לא תכעסי על כך שלא העמדת אותה במקום. יחסים שכאלו הם מורכבים ם בלי שיש  הריון.
מצטערת שאין לך את מי לשתף, אבל הנה שיתפת אותנו.
חיבוק ענק, נשימה עמוקה ומאחלת לך הרבה לילות עם שינה טובה שיכינו אותך להמון לילות חסרי שינה בגלל  זאטוט/ה
לצפיה ב-'מאוד מוכר....'
מאוד מוכר....
15/09/2016 | 21:10
95
אצלי זה עלה וירד, אני חושבת שאיפה שהוא בשלב הזה זה קצת נרגע ושוב חזר חזק לפני הלידה
מה שעזר לי זה להכיר הריוניות כמוני (בקומונות של תפוז מוקמות קומונות סגורות של נשים שאמורות ללדת איתך) ועוד 2 חברות מהפורום כאן שהיינו בתאריכים די קרובים
תנשמי עמוק, תמצאי מי כן יכול להבין ותהיי איתו
איילת
לצפיה ב-'למישמיש היקרה'
למישמיש היקרה
15/09/2016 | 23:43
90
את ממש ממש לא מפונקת. לא חושבת שיש אשה הריונית
שלא דואגת. אני אוטוטו מתחילה שבוע 21, הריון תאומים
שלא הכל מושלם-לאחד מהעוברים יש ממצא שיכול להעיד
על תסמונת דאון. גם אני לא יכולה לשתף את אמא שלי
או חמותי בכל הדאגות שלי. אמא שלי חולת לב ואסור
להלחיץ אותה וגם בלי קשר היא אדם מאד חרדתי והיא
תלחיץ אותי פי 1000 יותר ממה שאני כרגע. חמותי בסדר
אבל אני לא מרגישה בנוח לספר לה הכל.
אפרופו חוסר רגישות של חמות-הבטן שלי לא כל כך קטנה
ועדיין חמותי חיה בסרט שאני אעבוד עד ללידה ושאין מצב
שאלד לפני הזמן. נו באמת..... כשהייתי בביקורת אצל
פרופ וייסמן בשבוע 18 הוא כבר שאל אותי אם אני עוד
מסוגלת לעבוד בגלל הגודל של הבטן ואני חייבת למדוד את
צוואר הרחם כל שבועיים. ברור שפרופ וייסמן אמר לי שאין
מצב שאני סוחבת עד סוף ההריון.
אני מרגישה רק בפורום הזה נוח כי בשום פורום לא יוכלו
להבין אותי כמו הבנות פה.
תרגישי חופשי לשתף. בשביל זה אנחנו פה.
נשיקות וחיבוקים גדולים
לצפיה ב-'כל חלק במסע להורות נושא איתו קשיים משלו '
כל חלק במסע להורות נושא איתו קשיים משלו
16/09/2016 | 18:27
74
מי שהדרך להריון ארכה לה שנים כמו אצלך לא לוקחת שום דבר כמובן מאליו ולכן ההריון הוא 40 שבועות של דאגה בלתי פוסקת , מכירה את זה באופן אישי וגם אצל חברות יש לי חברה שאמרה לי שלא תוכל לעבור הריון נוסף ותקופה כזו של חרדות ודאגה זה קשה שבעתיים שהדרך להריון הייתה כה ארוכה , הכל בסדר אצלך מאחלת לך המשך הריון קל ותקין וידיים מלאות .
לצפיה ב-'מצטערת להגיד לך... את נורמלית לחלוטין...'
מצטערת להגיד לך... את נורמלית לחלוטין...
16/09/2016 | 21:48
83
אני, אחרי שעברתי כמעט עשור של טיפולים ושלוש הפלות, לא הפסקתי לדאוג. כל בדיקה שהגעתי אליה הייתי בטוחה, שהנה, זה נגמר. אנשים לא הבינו למה אני לא מספרת לעוד ועוד אנשים. חלק מהחברות שרחוקות ממני פיזית ידעו רק לאחר הלידה.
אז כן, מי שעברה דרך ארוכה יכולה לדאוג. וזה בסדר.
מאחלת לך שימשיך קל ותקין, ההורמונים של הלידה יתכן ויגרמו לך לבכי בלתי נשלט (לי זה קרה שבוע אחרי) ושתחזיקי את היורש/ת בידיים יתחילו דאגות אחרות... הוא רעב? קר לו? חם לו? מוציא שינים?....
לצפיה ב-'תודה לכולן על '
תודה לכולן על
17/09/2016 | 20:18
67
כל התגובות והתמיכה :) הייתי צריכה לשמוע שאני נורמלית :)
לצפיה ב-'ניצול של זכאות בקופה '
ניצול של זכאות בקופה
16/09/2016 | 15:54
1
105
אם ניצלתי את הפעמים שהקופה נותנת . ואני עוברת לקופה אחרת יכולה לקבל שוב החזרים על תרומה מישהי יודעת ?
לצפיה ב-'כן שימי לב לתקופת המתנה אם יש ולעובדה '
כן שימי לב לתקופת המתנה אם יש ולעובדה
16/09/2016 | 18:28
84
שעד שיוסדר עניין הביטוח הסיעודי ( קראתי שיש חוק שאמור להכנס לתוקף בקרוב ) מעבר קופה מבטל את הביטוח הסיעודי והוותק בו בהצלחה .
לצפיה ב-'מתי נכון לעבור לתרומה?'
מתי נכון לעבור לתרומה?
12/09/2016 | 22:38
10
191
לפעמים ניסים קורים והמזל יכול להגיע פתאום גם בגילאים מאוחרים (עד גיל 43-44 זה בהחלט יכול לקרות גם מהביציות של האישה). איך יודעים מתי לעבור לתרומה? 
הבעיה היחידה שהרופאים איבחנו אצלי היא גיל הביציות ואיכותן אבל לדבריהם זה עדיין לא אומר שלא תהיה ביצית טובה אחת ל... אני מתקדמת בתהליך בחירת תורמת אבל יש לי ספק, כי אולי יש עוד סיכוי לביציות שלי וזה לא נותן לי מנוחה. האם תוכלו לשתף מתי החלטתן לוותר על הביציות שלכן (למרות הסיכוי הקלוש שקיים) ולעבור לתרומה? 
האם המחשבה ש״אם רק הייתי מחכה עוד חודש או חודשיים אולי לא הייתי צריכה לקחת תרומה״ מופיעה גם לאחר התרומה? 
לצפיה ב-'כשהרגשתי שההפריות אולי מסכנות אותי'
כשהרגשתי שההפריות אולי מסכנות אותי
13/09/2016 | 09:02
150
הפסקתי..
גם לי נאמר המשפט הזה..מספיק ביצית אחת טובה...יחד עם זאת הרופא אמר שגם אם תהיה ביצית טובה ויהיה הריון...יכולים להתגלות מומים כיון שהביצית מבוגרת..זאת אומרת שהריון מביצית שלך לאו דווקא מבטיח לידה ועוד לידה של ילד בריא...ההחלטה אצלי התקבלה ברגע שהבנתי שאני לא רוצה יותר לעבור את ההפריות הללו על כל הכרוך בהן, שאני רוצה הריון ועובר בריא.
יש לציין שאת ההפריה האחרונה עשיתי חודש לפני 45..היו שלושה עוברים יפייפים כהגדרת האמבריולוגית והרופא, בני 8 תאים...וכלום...ואז עברתי בהשלמה לתהליך
לצפיה ב-'הסיכוי להולדת ילד מביצית עצמונית'
הסיכוי להולדת ילד מביצית עצמונית
13/09/2016 | 11:49
169
בגילאים 43-45 הוא אפסי, ולכן מומלץ לעבור לתרומה. חבל שלא כל הרופאים מספיק כנים לומר זאת למטופלות שלהן ,ומושכים אותן אינספור טיפולים מיותרים שעלולים בין היתר לסכן את בריאותן.
לצפיה ב-'ששאבו לי זקיקים והם היו ריקים'
ששאבו לי זקיקים והם היו ריקים
13/09/2016 | 20:46
153
וגם לאחר הרבה מאוד טיפולים. פשוט התעייפתי ולא רציתי להתעלל יותר בגוף.
לגבי סיכוי להרות בגיל מבוגר, חברה טובה שלי נקלטה בהפריה שלישית בגיל 44.9! אז כן, ניסים קורים אבל זה נדיר. מה שכן אם את רוצה יותר מילד אחד עדיף להקדים ולעשות את הראשון.
המעבר לתרומה לא קל. צריך זמן להתאבל, אז המלצתי להציב דד ליין. מס׳ טיפולים או זמן (חצי שנה/שנה)
בהצלחה!
לצפיה ב-'אצלי,'
אצלי,
15/09/2016 | 08:54
112
עברתי לתרומה אחרי ארבע שנים של ניסיונות וטיפולים בגיל צעיר יחסית. החלטתי שאני רוצה להיות אמא וכמה שיותר מהר יותר משאני רוצה להעביר את הגנטיקה שלי הלאה. אמא היא לא זו שיולדת או מעבירה גנטיקה, אמא היא זו שמגדלת. מחבקת ומלטפת. למזלי נקלטתי בהחזרה ראשונה והמחשבה היחידה שיש לי זה "כנראה שמשהו באמת לא בסדר עם הביציות שלי ואיזה מזל שעברנו לתרומה ובכלל שנכנסתי להריון בהחזרה ראשונה". אין לי שום חרטה או מחשבה שאילו הייתי ממתינה עוד קצת זה היה קורה מביצית שלי.
לצפיה ב-'אני עברתי לתרומה בגיל 40 עם הרבה ביציות לא איכותיות'
אני עברתי לתרומה בגיל 40 עם הרבה ביציות לא איכותיות
16/09/2016 | 18:33
123
בכל טיפול , זאת שאלה מאוד אישית קחי בחשבון שהסיכוי ללדת ילד חי בהריון בגיל מבוגר הוא נמוך ביותר , הרופא ואני קבענו מספר טיפולים שננסה וכשהגענו אליו עברתי לתרומה , זה לא היה קל אבל היה ברור לי שאני רוצה להיות אמא ושכל ילד שאגדל יהיה ילד שלי בין אם אלד אותו ובין אם לאו , יש לי ילדה מדהימה אין לי ולא חרטה אחת או מחשבה אחת על הביציות שלי .
לצפיה ב-'נמצאת בדיוק באותה צומת של קבלת החלטה'
נמצאת בדיוק באותה צומת של קבלת החלטה
17/09/2016 | 22:59
4
101
בוקר אחד מתעוררת כולי חדורת מטרה והחלטית לגבי תרומת ביצית וכמה שעות לאחר מכן שוב מתמודדת עם כל הספקות והחששות והאם אני עושה את הצעד הנכון .....
לצפיה ב-'ממש ככה'
ממש ככה
18/09/2016 | 08:57
3
114
מרגישה בדיוק כמוך. ברגע אחד נחושה ומחליטה לדחוף את התרומה בכל הכוח ומייד אחר כך מתמלאת עצב ודכדוך. הרבה נשים מדברות כאן על תקופת אבל ואצלי לצערי היא פשוט לא מסתיימת. מתאבלת כבר יותר מחצי שנה. והאבל לא נגמר. במקביל ממשיכה לעשות עוד ועוד טיפולים ובירורים על אפשרויות התרומה. צעד קדימה שניים אחורה. לא מצליחה לסיים את האבל ולהשלים. שיחות עם מעט חברות שבסוד העניין נותנות כוח לשעה ואז אני חוזרת לדכדוך שלי, שיחות עם הפסיכולוגית שלי השאירו אותי עם התחושה שהיא פשוט לא מבינה את הכאב ולא אמפטית אליו ולכן גם הפסקתי ללכת אליה, שיחות עם בן זוגי לא עושות לי הקלה, להיפך, מרגישה קנאה נורא גדולה שהוא יהיה אבא ביולוגי ואני לא (יש לו ילדים מקשר קודם כך שזה לא שאני לא מפרגנת לו הורות ביולוגית, הוא אבא כבר עכשיו). לא מוצאת מנוחה. לא מצליחה לדמיין תמונת עולם ורודה שלי מחבקת ילד, רק מדמיינת ילד שאני מרגישה אליו אהבה פושרת ולא אמיתית ומלאה, כי הוא מייצג את הכישלון הכי גדול שלי - שלא הצלחתי להתחתן בגיל צעיר, מדמיינת שיחות מכאיבות של ״אז למי הוא דומה?״ ואותי מתכווצת ונעצבת ואני שואלת את עצמי האם לא כדאי פשוט לוותר, להכנע למה שהטבע מכתיב ולא ללכת בכוח נגדו? הרי זה ילד שלא בחר להיוולד, בשונה מאימוץ שזה בעיניי מעשה מדהים של הצלת ילד נטוש מגורל אכזרי (מעשה שאני לצערי לא מסוגלת לעשות). לפעמים אני חושבת שאני בעצמי לא הייתי רוצה להיות ילדה לאמא שלקחה תרומת ביצית וחיה כל חייה עם תחושת כישלון ותחושה שאני לא הילדה שהיא ייחלה לה... אז אם אני מרגישה ככה, למה שאעשה זאת לילד כלשהו בעולם? ואז מגיעה הכמיהה העמוקה לילד, שאוכל להעניק לו, לטפל, לטפח, להיות שם עבורו. אני מקווה שזה שאני מעלה את הספקות שלי לא מכאיב או פוגע במי שבחרה בתרומה, זו הרי החלטה כל כך אישית, סובייקטיבית, שיש נשים שהיא מאוד נכונה להן. פשוט משתפת ממכאובי ליבי. הלוואי והייתי מצליחה לקבל את התרומה בהשלמה ובשמחה. הפורום מצליח לחזק אותי בדרך, אבל עדיין נופלת המון, עצובה ולא בטוחה.
לצפיה ב-'זו לא פעם ראשונה שאת קורעת לי את הלב'
זו לא פעם ראשונה שאת קורעת לי את הלב
19/09/2016 | 23:35
2
77
אני זוכרת שהייתי בדיוק בשלב שלך. לא, קודר יותר. עמוק יותר. מרוסק יותר. מת יותר. לא הייתי בכלל, הייתי צל של עצמי. ואני זוכרת הודעות דומות, ואני זוכרת שהבנות כאן שהיו כבר אמהות , חלק מהן היו עונות מתוך פגיעה מסויימת ועכשיו אני מרגישה למה. ואני אומרת לך את זה מהמקום החיובי ביותר.
אני מרגישה למה, כי כמוני עכשיו כשהן קראו את האמירות האלו, האהבה לילד שלהן עלתה וצפה, ויחד איתה כל הרגישויות, אבל בעיקר האהבה, האהבה העזה, והקשר הנפשי המטורף אל הדבר הקטן הזה שהוא שלך וכל כולו שלך. וכן יש מלא צביטות וכאבים. חלק שבאו לידי ביטוי והרבה לא, וזהו, מרגישה שכבר אין הכי מקום לדב על כל זה כשאת אמא.
אז לא, לא פגעת בי. כי אני יודעת בדיוק אבל בדיוק איפה את נמצאת. אבל אני כל כך רוצה להגיד לך שיהיה בסדר, את תאהבי ותתאהבי ותתמסרי... ותתמלאי ותרגישי איך כל החלקים מתחברים, ויהיה בסדר. לא יהיה מושלם. בחוויה שלי זה לא מושלם, כי יש בי כאבים ובעיקר חרדות אימה לגבי העתיד. אותי אישית הרצון להיות אמא עיוור לחלוטין. היה לי ברור וברור לי עכשיו שזה היה או להיות אמא או למות.
אכן אני חיה עם תחוש כשלון.אבל מסתכלת בעיניה ובפרצופה של ביתי וברור לי כשמש שהיא נועדה עבורי ואליה בדיוק אבל בדיוק ייחלתי.
יש כאן המון נשים שעבורן הכל נשכח ברגע ההריון או הלידה והלוואי עליי.
אז מקסימום לאיהיה לך מושלם - אבל יהיה ממש טוב. 
כתבי לי פה אם תרצי לשוחח איתי בפרטי.
לצפיה ב-'ועוד'
ועוד
19/09/2016 | 23:37
1
72
תחושת כשלון וסוג ביתיות , אבל לצידה ומתגברת עליה תחושת גאווה עצומה, על המאבק, על הדרך שעברתי, על ההריון שנשאתי על כך שאני אמא  ועל הבת שלי. 
לצפיה ב-'תודה עוגיה555'
תודה עוגיה555
20/09/2016 | 13:10
59
תודה עוגיה555 על התגובה הכנה. אני מאמינה לך ומאמינה לכל הנשים כאן שמתארות אהבה גדולה ואושר אמיתי כשהן מחבקות את הילד שלהן לראשונה.
הלוואי וכך ארגיש גם אני. הלוואי שהתחושות האחרות שאני מרגישה היום ייעלמו או לפחות יצטמצמו והאהבה תגבר על הכל. אני בטוחה שדברים נראים אחרת לגמרי בשלב שאני נמצאת בו היום לעומת השלב של להיות אמא לתינוק שמגיע אחרי מסע ארוך, כואב ומשמעותי. כנראה שעד שלא אהיה במקום הזה לא אוכל להבין ולהרגיש את מה שאת ואחרות מרגישות. אני קוראת בשקיקה את השיתופים כאן ושואבת מהם הרבה כוח ותקווה. הלוואי ותהיה בי את גדלות הנפש להיות במקום הזה. הלוואי שבעוד זמן לא רב מדי אוכל לחזור לכאן ולהודות שצדקתן ושלאהבה שלי לילד שיוולד לי אין גבול, ספקות, מכאובים וחרטות. 
תודה רבה על מה שכתבת. וכן, אשמח להמשיך בפרטי, אם תירצי.
לצפיה ב-'עוד מכשול שצריך לעבור..שאלה בנושא תוספי תזונה'
עוד מכשול שצריך לעבור..שאלה בנושא תוספי תזונה
13/09/2016 | 20:29
2
162
שלום לכן,
הבשורה האחרונה שקיבלתי היא שמצב הרחם שלי "לא משהו" וזה בעדינות. אני מתכננת לעשות היסטרוסקופיה ניתוחית (פעם שניה) בתקווה שזה יעזור למצב (אדנומיוסיז  נרחב מאוד והדבקויות). אני גם עושה דיקור במטרה לחזק ולשפר את מצב הרחם.
כרגע אני מרגישה שהלוואי ויכולתי לעבור לפונדקאות אולם אני יחידנית ויש לי 6 עוברים מקסימים שמחכים לי מתרומת ביצית ותרומת זרע.
שמעתי בזמן האחרון על תוספי תזונה שונים שעשויים לשפר את מצב הרחם שלי. האם מישהי מכן מכירה /יודעת/ ממליצה על תוסף תזונה או סוגי מזונות שיכולים לעזור למצב?
חשוב לדעת שאני כרגע לוקחת יוטירקס (לתת פעילות של בלוטת התריס) וחומצה פולית  אז צריך שיהיה אלו דברים שיכולים להשתלב.

תודה
לצפיה ב-'יש למישהי רעיון?'
יש למישהי רעיון?
20/09/2016 | 19:59
1
14
לצפיה ב-'אני ממליצה '
אני ממליצה
22/09/2016 | 19:57
14
על הומיאופתיה קלאסית . צריך לבחור מטפל/ת וללכת לטיפול אישי. זו פגישה חד-פעמית ואת מקבלת "רמדי" . לי זה עזר. אני קיבלתי AUR-m-n במינון 6C שעוזר לשיפור הרחם, ולקחתי פעם ביום. אבל אני חושבת שזה אישי ואת צריכה לראות הומיאופתית קודם.... בהצלחה
לצפיה ב-'בקשה לעצה בנוגע לתרומת ביצית בארץ'
בקשה לעצה בנוגע לתרומת ביצית בארץ
09/09/2016 | 21:48
4
277
שלום לכולן,
שמי אפרת ואחרי נסיונות רבים של טיפולי IVF ומספר הפלות וכשלונות החלטתי לפנות לדרך אחרת.
אני מחפשת עצה ממישהי שעברה לאחרונה תרומת ביצית בארץ וכיום בהריון או אחריי לידה.
אשמח אם יש מישהי שתוכל לדבר איתי ולהקדיש זמן לשאלותיי, זה מאוד יעזור לי.
תודה ושבת שלום
אפרת.
לצפיה ב-'אי אפשר לשלוח לך הודעה פרטית (או לפחות אני לא הצלחתי)'
אי אפשר לשלוח לך הודעה פרטית (או לפחות אני לא הצלחתי)
11/09/2016 | 20:14
1
78
לצפיה ב-'זה המינוס כשנכנסים בתור אורח בפורום'
זה המינוס כשנכנסים בתור אורח בפורום
11/09/2016 | 21:05
139
אי אפשר לשלוח הודעות או ליצור איתו קשר כלשהו 
לצפיה ב-'כאן נמחקה הודעה'
כאן נמחקה הודעה
12/09/2016 | 21:17
1
139
שכללה הפניה לאתר של אחד הרופאים שמתעסק בתרומת ביציות
אנא שימו לב לבקשותינו החוזרות בנושא
איילת
לצפיה ב-''
14/09/2016 | 17:35
14
לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
11/09/2016 | 17:14
1
217
האתמיכה אחרת של כדורים?ם מישהי הרתה לאחר החזרת מוקפאים רק עם תמיכה של נרות ללא פרוגינובה או 
לצפיה ב-'את צריכה לתת יותר פרטים...'
את צריכה לתת יותר פרטים...
11/09/2016 | 18:25
85
האם החזרה על בסיס ביוץ טבעי?
לצפיה ב-'חייבת עזרה, ממש לחוצה'
חייבת עזרה, ממש לחוצה
11/09/2016 | 12:22
10
271
עשיתי סקירה מאוחרת אצל רופא פרטי. כל הבדיקות האחרות היו תקינות: שקיפות עורפית, סקירה מוקדמת וחלבון עוברי. בסקירה מאוחרת נמצא מוקד אקוגני בחדר ימין של הלב ( נקודה לבנה בצד ימין)  וזה מעלה סיכוי לתסמונת דאון. ומאז חרב עולמי.
רופא אמר שזה בסדר ולאור בדיקות אחרות אין מה לדאוג אבל בכל
זאת הפנה אותי לייעוץ גנטי.
השאלה מה יעוץ גנטי יכול לעזור לי הרי זה תרומת ביצית? האם יש המלצות לרופא מסוים? אני לא נושמת. ממש קשה לי.
מישהי עברה את זה?
לצפיה ב-'אני לא רופאה אבל ...'
אני לא רופאה אבל ...
11/09/2016 | 14:59
9
147
א. מבינה את הלחץ שלך, הייתי לוקחת נשימה עמוקה ופועלת בשני כיוונים:חוזרת על הסקירה אצל רופא אחר כדי לשמוע חוות דעת נוספת..ב.לא מבינה למה הוא הפנה אותך ליעוץ גנטי, מה קשור עכשיו? למיטב ידיעתי בדיקה האולטמטיבית לתסמטנת דאון היא מי שפיר או לחלופין בדיקת הדם שמחליפה אותה בנושא תסמונת דאון בלבד. כמובן שהייתי מתייעצת גם עם הרופא המטפל. בשורות טובות!!!!
לצפיה ב-'תודה. כשיש רק ממצא אחד מפנים לייעוץ גנטי ולא למי שפיר'
תודה. כשיש רק ממצא אחד מפנים לייעוץ גנטי ולא למי שפיר
11/09/2016 | 15:06
8
79
לצפיה ב-'קרה לי בהריון מהתרומה'
קרה לי בהריון מהתרומה
11/09/2016 | 16:48
7
168
כמו שבייבי רשמה לך, תנשמי עמוק. זה שעשית את כל הבדיקות והכל טוב זה כמובן טוב. נורא מלחיץ אבל לרוב זה לא סימן. יש הרבה אנשים בריאים שמסתובבים עם ממצאים כאלה.

היה לנו גם ממצא שדרש מעקב, ישר הפנו ליעוץ גנטי (הלכנו לשוחט) וכמובן מעקב. לא עשינו מי שפיר אז אי אפשר היה לבדוק. ברגעים אלו הממצא זוחל מסביב בלי שום בעיה טפו טפו. יתרונות וחסרונות הבדיקות המרובות זה שיש הרבה פעמים דברים מבהילים שבסוף מתגלים ככלום.

לא משנה בכלל שזה תרומה. גם בהריון מביצית שלי עשו את אותו דבר. הייתי כן הולכת ליעוץ גנטי- אפשר לדוגמא לעשות מי שפיר בשלב מאוחר יותר אם צריך. בתקווה שזה יתגלה כבזבוז זמן מוחלט מה שסביר להניח שיקרה. 
לצפיה ב-'התכוונתי זה לא סימן חד משמעי...'
התכוונתי זה לא סימן חד משמעי...
11/09/2016 | 16:52
6
92
כמובן לא רופאה אבל הממצאים האלה מעלים חשד, כמו שאמר לך סיכוי. זה לא 1:1
לצפיה ב-'היום רציתי לקבוע פגישה לשוחט'
היום רציתי לקבוע פגישה לשוחט
11/09/2016 | 17:26
5
125
קבוע לי מועד  שבועיים לפני מועד הלידה :))))))

אלך כמובן ליעוץ. פשוט לא מבינה מה ביועץ יכולים להגיד. על סמך מה?

אין לי יותר מדי פרטים של תורמת. רק בדיקות שלי שיצאו תקינות.

טוב, אחכה בסובלנות.  תודה

לצפיה ב-'תנסי לקבוע לפרופ' ירון יובל'
תנסי לקבוע לפרופ' ירון יובל
15/09/2016 | 08:57
47
הוא מצוין ויש לו תורים יותר זמינים. אל תחכי עד שבועיים לפני הלידה...לא נשמע לי הגיוני
לצפיה ב-'בדיקת גנטית לאב'
בדיקת גנטית לאב
15/09/2016 | 08:58
3
61
לדעתי מה שהרופא התכוון זה להפנות אותכם לבדוק גנטית את האב, שני הצדדים צריכים לשאת גן על מנת שהתסמונת תופיע אצל התינוק ולכן בדיקה של כל הרצף (יותר מעמיקה מהבדיקה הרגילה) של האב יכולה לתת אבחנה טובה.
קחי בחשבון שהתשובות לבדיקות גנטיות עשויות לקחת כמה שבועות אז כדאי להזדרז.
העיניין הוא שאתם צריכים להחליט מה תעשו עם המידע והאם יש טעם לעשות את הבדיקה.
לצפיה ב-'החלטנו לוותר על הכל ולהירגע. '
החלטנו לוותר על הכל ולהירגע.
15/09/2016 | 09:37
2
78
כמו שאמרתי בדיקות גנטיות נקבעו לסוף הריון. 
אין מה לעשות, בארץ אין הרבה גנטיקאים...

חושבת לעשות הסבת מקצוע :) 

לצפיה ב-'גישה בריאה'
גישה בריאה
16/09/2016 | 12:17
1
54
אני הצלחתי להקדים את התור לשוחט אגב, שווה לך לנסות. לא להלחץ ולא לוותר לגמרי. הסברתי שיש ממצא ושאם אני אחכה לסוף ההריון זה מיותר והן היו ממש בסדר והקדימו לי את התור (הוא היה בחו''ל והצליחו לדחוף את התור שלנו). שוחט מאוד רגוע וזה עוזר מאוד להרגעות (לא מתוך החלטה אלא נתונים). בסוף גם עזבנו את הכל אבל בעיקר כי הגענו לשבוע 33 ואז זה באמת היה מיותר כבר להמשיך ולעקוב.

מה שכתבו מעלי לא מדויק, לא הכל זה נשאות של אב/אם, זה יותר מורכב מזה. 

הגנטיקאים לא כל כך רעים פה. רב הנסתר על הגלוי. גם בזה לצערנו. הטבע מתוחכם מהמדע. 
לצפיה ב-'חלילה, לא אמרתי רעים. אמרתי שאין הרבה. מקצוע מבוקש'
חלילה, לא אמרתי רעים. אמרתי שאין הרבה. מקצוע מבוקש
18/09/2016 | 18:02
10
לצפיה ב-'ייעוץ לגבי תרומת ביצית מבת הזוג'
ייעוץ לגבי תרומת ביצית מבת הזוג
08/09/2016 | 19:01
5
199
אובחנתי עם כשל שחלתי מוקדם והנני מנהלת אורח חיים לסבי.
מעוניינת שבת הזוג שלי תתרום לי את הביצית שלה. האם ניתן לבצע בארץ כי קראתי כמה תקדימים אך העדכני הוא לשנת 2012..
במידה וכן יש מישהי שיכולה להפנות אותי לגורם המתאים?
תודה!
לצפיה ב-'יש פה הודעה של בנות זוג שביצעו את ההליך בהלל '
יש פה הודעה של בנות זוג שביצעו את ההליך בהלל
08/09/2016 | 19:18
2
180
יפה למיטב זכרוני צריך שהנתרמת תעמוד בקריטריונים לקבלת תרומה , בהצלחה .
לצפיה ב-'לצערי עומדת בקריטריונים :/ תודה רבה על ההכוונה :)'
לצערי עומדת בקריטריונים :/ תודה רבה על ההכוונה :)
08/09/2016 | 20:26
1
88
לצפיה ב-'אולי זה יעזור לך'
אולי זה יעזור לך
09/09/2016 | 11:13
152
אני זוכרת שההליך לקח להן הרבה זמן מבחינה בירוקרטית מניחה שמאז השתפרו הדברים
בהצלחה!
איילת
לצפיה ב-'פורום הריון אחרי טיפולים'
פורום הריון אחרי טיפולים
12/09/2016 | 10:00
1
96
עד כמה שזכור לי מנהלת הפורום הריון אחרי טיפולים עברה תהליך דומה. תשאלי אותה.
לצפיה ב-'היא כתבה בלינק של ההודעה שצרפתי'
היא כתבה בלינק של ההודעה שצרפתי
12/09/2016 | 21:30
36
לצפיה ב-'****'
07/09/2016 | 17:26
2
122
זקוקה לגונל

לצפיה ב-'רוב הנשים פה לא מקבלות גונאל '
רוב הנשים פה לא מקבלות גונאל
08/09/2016 | 19:19
105
יש קבוצה שפייסבוק של תרומת תרופות אולי משם תבוא הישועה , בהצלחה 
לצפיה ב-'לגבי גונאל, תנסי ב-חברים לרפואה'
לגבי גונאל, תנסי ב-חברים לרפואה
13/09/2016 | 22:48
20
לצפיה ב-'תרומת ביצית - זכאות'
תרומת ביצית - זכאות
08/09/2016 | 15:55
189
אתר כל הבריאות של משרד הבריאות - מעניק לך בשקיפות מלאה, מידע על זכאויותייך גם בנושא תרומת ביצית בקופת החולים בה את מבוטחת, כולל השוואה לקופות החולים האחרות. הכניסה חינמית, הקליקי: תרומת ביצית
ושיהיה בהצלחה!

לצפיה ב-'התייעצות'
התייעצות
07/09/2016 | 16:38
2
243
היי בנות
האם יש כאן אמהות יחידניות עם ילד מתרומת זרע ותרומת ביצית שניתן לדבר/להתייעץ איתן טלפונית ? 
מבולבלת , מיואשת , מתלבטת ובעיקר מפחדת לעשות את הצעד הראשון ��
לצפיה ב-'אם מסרים מתאימים לך אשמח'
אם מסרים מתאימים לך אשמח
07/09/2016 | 16:53
104
לצפיה ב-'אני אם יחידנית לילדה בת 2.9'
אני אם יחידנית לילדה בת 2.9
08/09/2016 | 14:11
165
ובדרך לילד נוסף מתרומת ביצית
אם תרצי לדבר תשלחי לי טלפון בהודעה פרטית
לצפיה ב-'שקיפות עורפית ?'
שקיפות עורפית ?
06/09/2016 | 10:17
7
212
פתאום חשבתי לעצמי...מה בעצם הטעם בשקיפות עורפית אם ממילא אני לא מגלה את עניין התרומה ונותנת את הגיל שלי (אעשה מי שפיר )

לצפיה ב-'שאלה טובה'
שאלה טובה
06/09/2016 | 12:12
6
186
אבל יש מקרים שאפשר בהם לגלות אי תקינות כבר בשקיפות ואז לא כדאי להמשיך את ההריון לשבועות מתקדמים בהם צריך לבצע לידה מוקדמת....
קרה לאחרונה למישהי שאני מכירה....
לצפיה ב-'לי קרה...'
לי קרה...
06/09/2016 | 13:01
5
178
אכן, ממליצה לא לוותר על השקיפות.
הממצא שהתגלה אצלי היה חד משמעי, בכלל בלי קשר לגיל.
בהצלחה רבה. מאחלת לך המשך הריון תקין וטוב, עד לסופו המתוק
לצפיה ב-'קבעתי תור - תודה'
קבעתי תור - תודה
06/09/2016 | 20:55
76
לצפיה ב-'אני לא מכוונת לספר לאף אחד מהמשפחה על התרומה '
אני לא מכוונת לספר לאף אחד מהמשפחה על התרומה
07/09/2016 | 11:09
3
182
אבל לרופא שעשה שקיפות  ולרופא נשים שלי כן סיפרתי. סוד שלי קבור איתם. 
מה אכפת לי... שיידעו. אבל נניח אמא של בעלי ואחיות שלו לא יודעות.

לצפיה ב-'מסכימה, אני גם סיפרתי לכל הרופאים'
מסכימה, אני גם סיפרתי לכל הרופאים
07/09/2016 | 19:26
2
161
ולא למשפחה.
עכשיו כבר אין על מה לספר
לצפיה ב-' זה יגיע, אני בטוחה!'
זה יגיע, אני בטוחה!
07/09/2016 | 19:52
1
78
לצפיה ב-'פספספתי ולא יודעת מה קרה לך, אבל לי גם '
פספספתי ולא יודעת מה קרה לך, אבל לי גם
08/09/2016 | 11:18
138
בעבר לא הצליח נאלצתי להפסיק את ההריון. בטוחה שבפעם הבאה הכל יהיה בסדר. 

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא גירושין בשיתוף פעולה
אירוח בנושא גירושין...
עו``ד אילנה לוי תענה על שאלותיכם בנושא גירושין...
אירוח בנושא גירושין בשיתוף פעולה
אירוח בנושא גירושין...
עו``ד אילנה לוי תענה על שאלותיכם בנושא גירושין...
אירוח בנושא נכויות ותאונות
אירוח בנושא נכויות...
מומחי ביטוח לאומי כאן כדי לענות לכם על כל השאלות...
אירוח בנושא נכויות ותאונות
אירוח בנושא נכויות...
מומחי ביטוח לאומי כאן כדי לענות לכם על כל השאלות...
במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

ד
מתקשים בפוריות?
ד
ד"ר אליהו לויטס
מנור מדיקל- תרומת ביצית
מנור מדיקל תרומת ביצית

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה