לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
עדכן
פורום תרומת ביציות

ברוכים הבאים לפורום תרומת ביציות, הפורום מהווה בית חם עבור כל מי שבמסע להורות הנכספת קיבלו את הבשורה ש "לא תוכלי להרות מביציותייך" וכי הם זקוקים לתרומת ביציות. אנחנו כאן כדי לעזור כשנראה שהשמיים נופלים עם קבלת הבשורה, לעודד כשנראה שהדרך אל ההורות לא תגמר לעולם ושאבדה כל תיקווה.

אנחנו כאן בכדי לסייע ולעזור להתגבר על הקושי שבקבלת הבשורה ולתת מידע על האופציות השונות הקיימות בעולם תרומת הביציות, לתמוך, לעודד, להיות אוזן קשבת וכתף להתייעץ ולהישען עליה בימים הקשים. אנו כאן גם לתמוך ולעודד בימים השמחים של הבטא החיובית, ליווי ההריון, הלבטים למי לספר, מתי לספר וגם בהתלבטויות ההוריות לאחר הלידה המיוחלת                             

הנהלת הפורום:

אודות הפורום תרומת ביציות

ברוכים הבאים לפורום תרומת ביציות, הפורום מהווה בית חם עבור כל מי שבמסע להורות הנכספת קיבלו את הבשורה ש "לא תוכלי להרות מביציותייך" וכי הם זקוקים לתרומת ביציות. אנחנו כאן כדי לעזור כשנראה שהשמיים נופלים עם קבלת הבשורה, לעודד כשנראה שהדרך אל ההורות לא תגמר לעולם ושאבדה כל תיקווה.

אנחנו כאן בכדי לסייע ולעזור להתגבר על הקושי שבקבלת הבשורה ולתת מידע על האופציות השונות הקיימות בעולם תרומת הביציות, לתמוך, לעודד, להיות אוזן קשבת וכתף להתייעץ ולהישען עליה בימים הקשים. אנו כאן גם לתמוך ולעודד בימים השמחים של הבטא החיובית, ליווי ההריון, הלבטים למי לספר, מתי לספר וגם בהתלבטויות ההוריות לאחר הלידה המיוחלת                             
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
 הפורום הינו פורום תמיכה, היעוץ בפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי ומקצועי. 

אנא קיראו את תקנון הפורום לפני הכתיבה בפורום. גלישה מהנה
המשך >>

פרופסור אורביטו או ויסמן אריאל?
01/05/2016 | 17:57
4
היי
בטוחה ששאלו כבר מיליון פעם...
אבל רק מתחילה את הגישושים של המעבר לתרומת ביצית
...ומנסה לעשות סדר בראש.
קיבלתי המלצה מהרופאה שטיפלה בי עד כה בקופ"ח (כללית) על שני הרופאים הנ"ל. מישהי מכירה המלצות והצלחות שלהם בתרומת ביצית?
***תודה על כל הכוונה בעניין***
עד הטיפול הבא- מרשה לעצמי לחלום
01/05/2016 | 13:20
2
45
אז נכון שאני כבר בת 46 ונכון שאם הביציות שלי היו תקינות וחזקות וצעירות
כבר הייתי נכנסת להריון טבעי (אולי..)
אבל עד ההחזרה הבאה אני מרשה לעצמי לחלום שקורה לי נס וביצית אחת וחמודה וחזקה וצעירה שהתחבאה כל השנים מתעוררת פתאום ומופרית:)
ואני כבר מדמיינת איך אני מספרת את הנס שקרה לי לכולם .. איזה אושר.
נס של הריון טבעי כנגד כל הסיכויים :)

טוב נו...מותר לחלום לא? עד הטיפול הבא...

קרו נסים בעבר.
01/05/2016 | 13:32
1
31
אבל גם אם לא יקרה תיהיה אמא מתרומה. שזה בטוח יקרה! ולא תזכרי בכלל  שילד מתרומה. אומרת מניסיון
כן ברור... בע"ה אני אהיה אמא. בדרך זו או אחרת. תודה
01/05/2016 | 16:31
6
שאלות והתייעצות...
29/04/2016 | 16:16
3
104
1. רופאת הנשים שלי שאצלה אני במעקב הריון, שאלה אם לרשום בבדיקת מעקב האחרונה אם זו תרומת ביצית או לאו. היא אמרה שהיא לא נוהגת לרשום כי אז זה נמצא במערכת ויש לזה נגישות ורשמה רק IVF.
עכשיו אנחנו לקראת בדיקות נוספות אצל רופאים אחרים שהתוצאות שלהן משוקללות לפי גיל האם (כגון: שקיפות עורפית), שמן הסתם זה אמור להיות לפי גיל התורמת ולא לפי הגיל שלי. על מנת שהתוצאות יהיו נכונות אין בכוונתי להסתיר מהרופאים את העובדה הזו, אך אני ממש לא רוצה שיופיע במערכת העובדה שמדובר בתרומת ביצית.
מה אתן עשיתן במקרה הזה?

2. כמו כן רציתי לשאול, בהתחשב בזה שזה מלחתחילה "הריון יקר" האם עשיתן את בדיקות המעקב דרך הקופה (במקרה שלי מכבי) או באופן פרטי?

3. גיליתי שיש לי ביטוח של מגדל שמכסה חלקית פרוצדורה של IVF. אני די בטוחה שאם ידעו שמדובר בתרומה הם ימצאו דרך להתחמק מההחזר. למישהי יש ניסיון עם קבלת החזרים מביטוח משלים? אילו מסמכים הגשתן? עד כה בכל המכתבים (גם במכתב מאוריגו) רשום שזה IVF עם תרומת ביצית.

סופ"ש נעים
פרטי או מכבי
29/04/2016 | 21:08
60
היי לך
אני כרגע בהריון שני מתרומה.
בהריון הראשון הייתי במעקב פרטי ובמקביל גם במכבי.
כרגע מכוונת לפרטי גם... הרגיש לי הרבה יותר מקצועי.
מנסה לענות :
29/04/2016 | 21:11
1
62
בשקיפות וגם בסקירות אני ציינתי שמדובר בתרומה. 
אני לא עשיתי את הבדיקות דרך מכבי, לא היה לי אומץ לשים את עצמי שם- עשיתי את כל המעקב פרטי(רופא, סקירות ושקיפות).אם יש לך מכבי שלי, מגיע לך החזר של 2000 ש"ח על מעקב הריון. אם אין לך ואת בתחילת הריון, ממליצה לך בחום לעשות עכשיו, את תוכלי לנצל עד חודש אחרי הלידה(כולל מלונית, השכרת/קניית משאבה, כדור פיזיו וכו).אולי גם דרך מגדל יש לך החזר על מעקב הריון. תבדקי.
לגבי החזר ממגדל- אני מניחה שזה לא מכסה תרומת ביצית. זה שני דברים שונים ivf  ותרומה. לא תקבלי החזר ,לא בגלל שהביטוח מתחמק, אלא בגלל שזה שני טיפולים שונים.
מהביטוח המשלים מגיע לך החזר של 13,000 ש"ח(בערך, אל תתפסי אותי במילה). את צריכה להגיש קבלה מקורית ומכתב סיכום טיפול( את מגישה את זה באל תור, בלי לגשת לפקידה).במכתב של אוריגו אמור להיות רשום שמדובר בתרומה, כי זה הטיפול שעברת. 
מקוה שעזרתי, בהצלחה !
מתקנת את עצמי
29/04/2016 | 21:49
62
במכבי שלי יש החזרים עד שישה חודשים אחרי הלידה..
חג שמח ושוב שואלת...
29/04/2016 | 13:15
1
91

תודה לכל מי שעונה. תשובתכן ממש עוזרות ומעודדות. 
ממתי אפשר להתחיל לעשות ספורט? הליכות? האם מיד אחרי החזרה לא מומלץ? 
פעם שמעתי ש3 חודשים ראשונים לא מומלץ בכלל
אם עשית ספורט לפני כן לא אמורה להיות בעיה
29/04/2016 | 14:08
56
אנחנו לא פורום רפואי. כל רופא נותן הנחיות אחרות
הרופא שלי הנחה אותי להמשיך כרגיל, התאמנתי גם קודם לכן. המשכתי להתאמן עד יום לפני הלידה
איילת
מה נשתנה הלילה הזה מכל הלילות?
21/04/2016 | 16:44
5
265
גולשות וגולשים יקרים ויקרות 
רוצות להודות לכן על האמון שנתתן לנו עם החזרה אל הפורום, אל הבית החם שבנינו ואנו בונות כאן יחד ועל האמון שאתן נותנות לשיקומו בחזרה
רוצות גם להודות לחברת מנור מדיק שהציעה לנו בחזרה את הפורום, הבינו את החשיבות של הפורום שנוצר ונבנה כאן במהלך השנים הרבות , נתנו לנו את האופציה לחזור ומאפשרים לנו להתנהל בו כבעבר
אשרת ואיילת

תודה רבה לכן!!!
21/04/2016 | 20:12
114
על המאמץ הכביר, להחזיר לכולנו את הבית החם והתומך הזה! 
לי אישית, פורום זה הציל את חיי והוציא אותי ממעמקים בהם הייתי. אין ספק שהיום אני יותר שלמה והכי חשוב, שתמיד יכולה לפרוק כל שעל ליבי, לטוב או לרע ותמיד תמיד, תהייה לי אוזן קשבת וכתף רכה מאוד להשען עליה ולילמוד כלכך הרבה!
שיהיה חג שמח לכן ולכל היקרות כאן!
תודה אשרת ואיילת
21/04/2016 | 20:20
83
אתן מדהימות, הבית החם הזה הוא המקום אליו אנחנו מגיעות בסוף היום והוא מחזק ומלווה אותנו. שנזכה לשמוע כאן הרבה בשורות טובות בקרוב
חג שמח לכולנו
22/04/2016 | 08:25
77
לאלה מביננו שכבר אמהות ולאלה מביננו שאמהות בלב וכמהות ליום שזה יהיה ממשי אני מאחלת הרבה בריאות וחג שמח.
וגם, תודה רבה אילת ואשרת שנלחמתן על הפורום הזה ועל ההשקעה המתמדת בשימורו ובטיפוח האוירה הנעימה והמחבקת שנוצרה פה.
חג שמח

תודה רבה לכן! חג שמח
26/04/2016 | 00:23
25
כל הכבוד לכן אותן מדהימות
29/04/2016 | 02:47
32
מי כמוני יודעת כמה חשוב הפורום, לי זה היה בית שנים כאשר הייתי בטיפולים, תשמעו אתן מדהימות, אני הייתי בפורום שנים וברוך השם יש לי תאומים מהממים וחייבת לומר -בתקופה שהייתי בטיפולים היה לי כל כך חשוב המידע ההתיעצות החיזוקים, המון התיעצתי וכל כך חשוב הפורום כל הכבוד לכן!!! חג שמח לכולן
לפני תרומת ביצית
27/04/2016 | 02:08
6
158
היי לכולם אני בת 50 ומחכה לתרומת ביצית
רציתי לשאול שאלה
נתנו לי 5 ימים כדורים PROVERA כדי שיגיע המחזור שלי 
אמרו לי לחכות עד הגעת המחזור 
הפרופ' אמר לי להתקשר ברגע המחזור יגיע ושאצטרך לבוא אליהם לביקורת
אבל אני רוצה להכין את עצמי 

מישהו יודע מה השלב הבא?

תודה לימור
יש לך כבר תורמת?
27/04/2016 | 09:37
4
86
את יודעת מתי היא אמורה לקבל וסת?
יש לי תורמת
27/04/2016 | 17:49
3
100
אני מסיימת את הגלולות ביום שישי כנראה ביום ראשון שני אקבל מחזור

מה הלאה?
נראה לי שתצטרכי להתחיל ליטול אסטרופם לעיבוי הרירית
28/04/2016 | 16:37
2
73
בערך בשלב בו התורמת תקבל וסת.
ואז תצטרכי להגיע כמה פעמים לבית החולים לאולטרסאונד כדי לראות שהרחם שלך מוכנה להחזרה. ביום בו התורמת תעבור שאיבת ביציות את או בן זוגך תצטרכו להביא זרע להפריה, וכמה ימים אח"כ החזרה.
אז אני לא צריכה לקבל עוד תרופות
29/04/2016 | 08:53
50
או זריקות או משהו כזה לפני ההחזרה?

מה ממולץ לאכול או לעשות ספורט לפני ההחזרה שזה יתפוס טוב
יש המלצות כלשהם?
תודה
29/04/2016 | 09:10
42
לא ראיתי את הנושא שלקחת אסטרופם
אבל בכל זאת
יש כל מיני טיפים בשביל לשמור טוב על הרחם בשעת הכנסת הביציות?
האם צריך לנוח ? לאכול כל מה שתכתבו יעזור לי כי אין לי מושג 
אני ממש חדשה בכל העניין הזה
אני מהיום השני של המחזור לקחתי אסטרופם
01/05/2016 | 16:23
4
3 ליום.
שבוע לפני ההחזרה , אחרי אולטרסאונד שעשיתי התחלתי לקחת נרות אנדומטרין בנוסף לאסטרופם 
והרופא הוסיף את המינון. (משלושה ליום לארבעה אסטרופם)
ההחזרה היתה ביום שני וביום חמישי נראה לי הייתי צריכה להזריק אוביטרל
ביום שני היתה ההחזרה שנמשכה משהו כמו שעה המתנה  בתור וחמש דקות עבודה חחח
אח"כ הזרקתי שוב אוביטרל.
ואז הרופא אמר להתנהג כרגיל. בלי יחסי מין לשלושה ימים, זו היתה המגבלה היחידה. ממשיכים לקחת את האנדומטרין ואת האסטרופם. (הרופא אמר גם אם נקלטים להריון אז ממשיכים עם האנדמוטרין והאסטרופם עד שבוע 10 )
אני אישית השתדלתי לא להרים כבד, לא להתרגז, לנוח הרבה, לאכול טוב
אבל זה לא נקלט.
עכשיו בהמתנה לטיפול הבא (אני לא גרה בארץ אז מתאימה את הזמן לביקורים שלי בארץ)
סיפור מקרה
27/04/2016 | 17:21
2
165
שלום בנות
אני סטודנטית לסיעוד, יש לי עבודה בקורס האתיקה על "תרומת ביציות" , אין לי סיפורי מקרה, אשמח אם תרשמו לי כמה סיפורים אמיתיים עם שמות וגילאים, ואני יבחור את הכי מתאים לחומר שלמדתי.

תודה מראש
לא בטוחה שנשים ירצו להחשף
27/04/2016 | 18:25
109
בטח לא לעבודה שאין לנו שום מושג לגביה ומה הרקשר בין אתיקה לתרומת ביצית
תני מינימום את הכבוד הראוי למשתתפות פה בפורום. אנחנו לא סיפורים
איילת
אני אחות
28/04/2016 | 21:46
100
לא זוכרת שבלימודי הסיעוד שלי מישהו בכלל העלה בכלל את הנושא של תרומת ביצית. מעניין..
חג שמח אמהות, ואימהות לעתיד
28/04/2016 | 17:23
1
108

אני כבר אמא לשניים... כל יום שעובר, אני מבינה את גודל הנס.
אני מבינה שקיבלתי מתנה.
כמויות הנחת, וכמויות האושר שבלב, השמחה שלנו והשמחה של המשפחה והחברים... בלתי ניתנת לתיאור.
לפני שני חגים הייתי בדכאון, עם מרשם של כדורים נגד דכאון באמתחתי. 
שסירבתי לקחת.
היום אני אישה מאושרת.
אני רוצה למסור חג שמח והמון אהבה לאמהות הפורום היקרות... אני רוצה לשלוח חיזוק וקרן אור לאלה שבדרך... מה זה קרן אור - פרוז׳קטור אני רוצה לשלוח.
והמון המון אהבה.
תמשיכו הלאה עד הסוף הטוב... שהוא בעצם התחלה.
שלכם... שלא רוצה להזדהות... 

לפני שנים, בחגים...
28/04/2016 | 17:30
80
 זה מה שהתכוונתי :)
טפו טפו טפו
26/04/2016 | 06:44
14
194
בוקר טוב,
בזהירות רבה ובהתרגשות עצומה, אני רוצה לשתף אתכן שאני קצת בהריון!
הבטא עלתה יפה והצעד הבא הוא בדיקת דופק. אני מאושרת וישנה עם חיוך. הלוואי שרק ימשיך כך..
איזה כיף לשמוע!!! המון בהצלחה ושימרי על עצמך!!!
26/04/2016 | 07:40
1
45
תודה רבה!
26/04/2016 | 12:46
29
איזו בשורה טובה ויפה!!! בע"ה שהחיוך לא ירד משפתייך
26/04/2016 | 09:12
1
54
9 חודשים!
מאוד מרגש... הרבה בהצלחה
תודה רבה!
26/04/2016 | 12:58
23
שיהיה בשעה טובה
26/04/2016 | 15:49
3
48
אין קצת בהריון או שיש או שאין 
מקווה שהכל ימשיך תקין וקל
איילת
תודה!
26/04/2016 | 19:46
2
53
ואת כמובן צודקת הקצת הוא בגלל שזה כל כך התחלה. למרות שאני נפוחה נורא... אבל שאלה יהיו הצרות שלי. תודה רבה!
אני הייתי עם בטא חיובית עד חודש חמישי נראה לי
26/04/2016 | 21:51
1
96
ולא הריון,לא יכלתי להגיד את המילה....
גמאני
26/04/2016 | 22:07
38
איזה יופי! בשעה טובה!
26/04/2016 | 19:59
54
המשך נהדר!
איזה יופי!
26/04/2016 | 22:08
36
שתמשיכי לחייך מעכשיו ועד בכלל!
איזה כייף
27/04/2016 | 14:23
27
בהצלחה..... שנפגש עם העגלות בגן הציבורי 
תודה לכולכן
28/04/2016 | 06:14
28
מאוד ריגש אותי לקבל את התגובות שלכן. סיפרתי למעגל מצומצם של אנשים והפרגון שלכן מחמם את הלב.
חג שמח ושוב תודה

בהצלחהההההההה
28/04/2016 | 11:06
15
מזל טוב המשך הריון קל ותקין
01/05/2016 | 12:15
1
מתי הפסקתן תמיכה?
26/04/2016 | 14:30
7
83
באיזה שבוע (למי שהצליחה לה) הפסקת תמיכה?
(אני כרגע לוקחת אוטרגסטן ואוורל)
נדמה לי שבשבוע 11 או 12
26/04/2016 | 15:57
35
אני הפסקתי בשבוע 12
26/04/2016 | 22:10
42
אם כי הרופא שלי אמר שאפשר אפילו בשוע 10
תתייעצי עם הרופא
תודה
27/04/2016 | 08:23
1
31
גם לי הפרופסור אמר להפסיק בשבוע 12.
והרופאת נשים שלי התפלאה ואמרה שכבר בשבוע 9 השיליה מייצרת את כל מה שצריך.
אבל עדיין נשמע לי מוזר שלא צריך לקחת כלום אחרי שבוע 12. אם הגוף לא תפקד לפני, איך עכשיו הוא יודע מה צריך להפריש....
זה רשור לעובר לא לגוף :-)
27/04/2016 | 10:35
48
השיליה מתחילה לתפקד עצמאית בשבועות 9-10 לכן אין צורך בהמשך התמיכה
הייתי אמורה להפסיק בשבוע 9 עקב דימום
27/04/2016 | 19:59
52
בתחילת שבוע 9 המשכתי בהוראת הרופא עד סוף שבוע 12 
שבוע שלוש עשרה
29/04/2016 | 02:42
14
תודה לכולן על המענה
29/04/2016 | 10:37
9
שאלה דחופה
26/04/2016 | 22:24
3
138
אולי יש מישהי שקרה לה.... אני לוקחת ואגינלית  אסטרופם  3 פעמים בוקר צהריים וערב. אתמול יצאתי מהבית ולא שמתי לב שנגמר. כתוצאה מכך הכנסתי באיחור של  3שעות  ואת השלישי בשעה קבוע. האם זה בסדר? פחדתי לפספס ואחות לא ענתה לי. פתאום יש לי כאבי מחזור ממש חזקים.
זה בסדר גמור
27/04/2016 | 00:52
2
51
הטיפול לא יפגע מזה.. תהיי רגועה
תודה רבה. אבל האם יש
27/04/2016 | 07:29
1
60
פה נשים שהרגישו כאבי מחזור ובעל זאת נקלטו?
אם את אחרי החזרה...
27/04/2016 | 14:21
49
אז כן, לי היו כאבי מחזור והייתי בטוחה שאני מקבלת מחזור...וקיבלתי בטא יפה 
מחזיקה לך אצבעות.

תרומת ביצית
24/04/2016 | 11:43
3
207
חג שמח לכולן,
אני בת 46 ושוקלת תרומת ביצית, בחצי שנה האחרונה ניכנסתי לפורום, קראתי את התגובות, שאלות....המידע עזר אבל באותה מידה מבלבל מאוד.
הגעתי למסקנה שאני חייבת לפעול עכשיו ואשמח להבהרות לגבי המידע שקצת נשמע לי "סינית".
אני מתכוונת לקבוע פגישה עם אחת מהמרפאות שטרם החלטתי איזה (מאוד רציתי הדסה, אני רווקה והם קבלים רק בני זוג).
אני קוראת תגובות של נשים כמו למשל:
מספר תאים ביום 3
אחוז פרגמנטציה
דרגה טובה, בינונית של עוברים
שיטת הקפאה, עובר טרי
בלסטוציאסטים
עובר בן 3 / 5 ימים
בטא
אזרתי אומץ ולפני כחודשיים והתקשרתי למרפאת ל.ב. במרכז לפי המלצתה של חברה, שוחחתי עם האחות שלא היתה ברורה עם המידע, לא הרגשתי שקיבלתי את כל המידע, היא חיכתה שאשאל שאלות על מנת לתת תשובות  במקום לספר לי על התהליך מא' עד ת'. היא נתנה לי מידע שיטחי ולא הסבירה פרטים, בסוף השיחה לא הרגשתי שהבנתי מה התהליך, מה שכן היה ברור שעלות הפגישה עם הרופא היא 1000 ש"ח. זה מאוד מתסכל.
למי שלא מבינה, זה מאוד מבלבל, אני רוצה להיות מוכנה לפגישה עם הרופאים, אם אגיע לא מוכנה, יש לי הרגשה שהם לא ינדבו מידע ויעשו מה שהם רוצים, כשאדע לשאול את השאלות הנכונות הם יבינו שעשיתי שיעורי בית.
חייבת לציין שאין לי השתתפות של הקופות והתשלום הוא מכיסי. כך שעלי לבחור במרפאה הנכונה ולהמשיך איתם.

תודה!
מה בעצם את שואלת?
24/04/2016 | 17:46
94
אני מבינה שאת מבולבלת. אבל את חייבת לשבת ולמקד את השאלות שלך
יש בהודעות נבחרות את המדריך למתחילה שאולי יעזור לך
לכל אחת כאן הטיפול יקר ורוצה את הטוב והמוצלח ביותר (גם כשיש החזר הוא חלקי מאוד לעומת העלות הגדולה ויש לא מעט שכבר עברו את שתי התרומות)
את צריכה להחליט מה חשוב לך מבחינת מסלול ואז להתחיל לנפות
לגבי איכות העוברים יכולה להגיד לך שלי אין מושג אם היושברים או לא היו, לרוב זה לא מה שמתעסקים בו בתרומה כי המסלולים אמורים לתת איכות טובה, לכך הם מתחייבים
שאלי יותר ממוקד אנסה לעזור
חג שמח
איילת
מנסה לעזור לעשות סדר
25/04/2016 | 07:09
108
בוקר טוב
אכן, זה מאוד מציף ויש הרגשה של המון מידע והחלטות שיש לקבל. אבל את כותבת שכבר החלטת, וזה לכשעצמו צעד גדול.
לדעתי, בשלב ראשון כדאי לך להחליט האם את רוצה קודם לבחור רופא או קודם לבחור מסלול, כי לא כל הרופאים עובדים עם כל המסלולים.
לגבי רופאים: תפקיד הרופא בתהליך של תרומת ביצית הוא במתן פרוטוקול להכנת הגוף שלך להחזרת העוברים. בגדול, זה תלוי האם מדובר בהחזרה של עוברים טריים או מוקפאים. קיימים חילוקי דיעות האם עדיף טרי על פני מוקפא וגם בפורום שלנו יש ילדים מתוקים גם מטריים וגם מ"ארטיקים".
את יכולה להיות מטופלת באופן פרטי אצל רופא או דרך רופא קופת חולים שהוא מומחה לפריון ועוסק גם בתרומת ביצית. גם דרך הקופה, יש רופאים מצויינים ולכן לא הייתי ממליצה באופן חד משמעי על רופא פרטי. וכמובן, יש גם את נושא העלויות.
בשלב של ההכנה להחזרה צריך להגיע 2-3 פעמים (בממוצע) לבדיקות דם ואולטראסונד, שאותן את יכולה לעשות ביחידת הפריון או במרכז בריאות האשה של הקופה.
לגבי מסלולים:
את צריכה להחליט האם מתאים לך לנסוע לחו"ל להחזרה או לעשות את ההחזרה בארץ. יש בארץ מסלולים שמביאים גם טריים.
יש את קו המשווה שמסכם את מרבית המידע. אני חושבת שכדאי לך להתחיל מלקבוע פגישה עם אחת החברות ולשמוע (הם מפרסמים שהפגישה היא ללא תשלום). זה לא מחייב אותך ולעומת זאת מתוך הפגישה תוכלי גם ללמוד מה חשוב לך ומה חשוב לשאול ותהיי מוכנה יותר לפגישה הבאה.
יש גם את הנושא של בחירת התורמת והפרטים שניתנים לך, וגם פה יש מעט שונות בין המסלולים.
אחרי שאת בוחרת רופא ומסלול, יש סדרה של בדיקות שתצטרכי לעשות וכן לבחור זרע. גם בעיניין הזה יש אפשרות לבחור בין בנק ציבורי לפרטי ובין תורם מהארץ או תורם מחו"ל. מאחר והתורמות לא עוברות פאנל רחב של בדיקות, יש חשיבות להיקף הבדיקות של התורם. אני מציעה שתתייעצי גם בנושא הזה עם הרופא שלך.
לגבי השאלות האחרות שלך על מספר תאים, שברים וכל היתר - אני חושבת שאלה כבר פרטים של השלבים המאוחרים יותר , ובכל מקרה הם פחות בשליטתנו. כרגע כדאי להחליט על הדברים העיקריים ולהתחיל...
מקווה שלא שכחתי משהו חשוב.  את מוזמנת להמשיך לשאול
בהצלחה!
אסף הרופא זה בית חולים מעולה
27/04/2016 | 03:20
63
היי, אני בתהליך לקבלת ביצית מתורמת יהודיה
והיחס שם מעולה ומסבירים שם נפלא
אני ממליצה לך להתקשר אליהם עוד היום (הם עובדים בחול המועד) ותעשי את התהליך שם 

אף אחד לא יקח ממך כסף על שיחה או בדיקה
החרדות מתחילות
26/04/2016 | 01:50
2
146
שלום לכולן
אני חדשה פה ומקווה שתחזקו אותי קצת...אחרי לבטים רבים החלטנו אני ובן זוגי ללכת על זה! אבל הכל מבולבל למרות שאני מנסה להראות עסקים כרגיל...אני מנסה כבר 4 שנים להיקלט ולא צלח...עכשיו אחרי שכבר אנחנו כבר אחרי מסירת הזרע עולות חששות ...מה יקרה אם לא יצליח? איך מתמודדים עם זה? מפחדת להתרסק לחתיכות...בבקשה עיזרו לי
תודה

לגיטימי לחשוש
26/04/2016 | 21:09
57
לוקח קצת זמן להתרגל לרעיון אבל אח״כ מגיעה השלמה
מאחלת לך שתיקלטי מהר
אם לא מצליח- מנסים שוב
עברתי תרומה ראשונה ללא הצלחה ואני בתרומה שניה ומקוה שיצליח
אכן צריך סבלנות ונחישות אבל הרבה בנות מסיימות את המסע הזה עם תינוק על הידיים
בהצלחה ותתחילי לחייך כי את כבר מתקדמת...
לומדים לחיות עם זה
26/04/2016 | 22:05
63
הכל נראה גדול, מבהיל וקשה בהתחלה אבל מתרגלים בסוף ולומדים לקבל את הכל גם את התוצאות השליליות. מזה אפשר רק להתחזק תאמיני לי שאת עוד תגלי צדדים בך ובבעלך שעד היום לא הכרת.
עצה ממני תבדקי טוב טוב מול העסק שאת חותמת איתו על חוזה לפני שאת עושה זאת אני עברתי כבר 3 תרומות שלא צלחו ונפלתי על אנשים חארות  שעכל מה שמעניין אותם ה כסף.
הכי חשוב שיהיה לך בהצלחה
הי, יש כאן נשים ש*תרמו* ביציות ואפשר להתייעץ איתן?
24/04/2016 | 23:32
4
114
בעצת עופרה מחן לפריון השארתי הודעה במחלקת ivf בביה"ח שמתאים לי מבחינת מרחק (ומבצע את ההליך, קיבלתי את מספר הטלפון שלהם מעופרה) אבל בגלל שעוד לא חזרו אליי ואני מתרגשת לקראת כל ההרפתקאה הזאת רציתי לשאול מישהי שכבר עברה את זה ותוכל אולי לענות לי על כמה שאלות..

יש כאן בפורום נשים שנתנו ביציות? או שרובכן ככולכן מהצד השני?
תודה לכן ובהצלחה לכולן!!!!!!
כולנו כאן ניתרמות
25/04/2016 | 09:17
3
83
ברוכה הבאה
ההליך עצמו זהה לתהליך ivf
בהצלחה
איילת
הממ.. אוקי. :)
25/04/2016 | 22:45
2
77
השאלות שהיו לי שרלוונטיות גם אליכן:
- יש מצב להרדמה אפידורלית..?? לא עברתי אפידורל בחיים וזה מפחיד אותי ממש. דיברתי עם חברה שעברה ivf והיא אמרה לי שאין בכלל אפידורל ושזה הרדמה מלאה, אבל בכל זאת מדאיג אותי כי אחרת למה שיהיה כתוב בטפסי ההסכמה את כל החלק הזה על הרדמה אפידורלית?
- איך נראה היום של השאיבה? אני באה בבוקר (או מתי שאומרים לי) ומקבלים אותי לבי"ח ואז מרדימים אותי, ואז.. מה? עופרה אמרה לי שזאת פרוצדורה של 10 דקות ואח"כ חדר התאוששות. זה נכון? באמת עשר דקות?
ואיך נראית ההתאוששות אח"כ? אפשר לנהוג הביתה או שזה ממש יום כזה כמו ניתוח אמיתי?
- ההכנה לשאיבה: שמעתי כל מיני גרסאות.. קראתי בפייסבוק מישהי שאמרה 12 שבועות להזריק, אח"כ אמרו לי חודש, במקומות אחרים קראתי 14 ימים... מה האמת? איך זה עובד, מה בדיוק עושים? או שיכול להיות שזה פשוט שונה עבור כל אחת?
- סליחה על הקטנוניות, כן? אבל.. אמרו לי שיש איזה שבוע או משהו כזה שצריך להגיע לביה"ח יום-כן-יום-לא בשביל לבדוק אם הביציות מוכנות (או משהו בסגנון) - הם מאפשרים לי להגיע מתי שמתאים לי מבחינת שעות עבודה וכאלה? או שצריך להמציא תירוצים לעבודה?
- יש הגבלות בריאות על מה מותר ומה אסור לעשות במהלך התקופה של הטיפול? נגיד.. לא יודעת - אסור לשתות אלכוהול, אסור לקחת תרופות מסוימות, אסור.. לא יודעת, משהו?
תודה!
מרבית השאלות שלך כבר אינן רלוונטיות לנו
26/04/2016 | 15:57
1
78
מאחר וכולנו מאותגרות טיפולי IVF, כלומר לא הצלחנו שם.... ולא עוברות את כל הפרוצידורות הנ"ל
אנסה לענות ממה שאני זוכרת מלפני 4 שנים. ההרדמה היא מאוד קצרה ולא ממש זוכרים אותה, ההתאוששות לוקחת בסביבות שעה ולא מומלץ לנהוג 6 שעות לאחר מכן. אני לא חושבת שיש עדיפות להרדמה אפידורלית מאחר ולדעתי ההתאוששות בה יותר איטית (בכל אופן ממה שהיה אצלי בניתוח הקיסרי).
כל התהליך לוקח מספר שעות כי מקבלים אותך למחלקה, עושים קבלה, אח"כ שלב החדר ניתוח בו עושים את שאיבת הביציות. צריך לתכנן לפחות בוקר שלם.
לגבי הפרוטוקול הטיפולי הוא תלוי רופא  לגבי ההורמונים שתקבלי. על מנת שיוכלו לראות מה השפעת ההורמונים תתבקשי לעשות מעקבים שיכללו אולטרסאונד זקיקים על מנת לראות את מספר הזקיקים וההתפתחות שלהם וגם בדיקות דם על מנת לראות את השלב בו את נמצאת. הזקיקים מתפתחים בשחלות ובכל זקיק אמורה להתפתח ביצית. שוב שעות המעקבים תלויים במקום בו תעשי את התהליך, בדר"כ עושים זאת בשעות הבוקר ויש תורים כך שייתכן ותאחרי מעט לעבודה.
עוד מידע אולי תוכלי למצוא בפורום פוריות
בהצלחה
איילת
תודה רבה!
26/04/2016 | 20:44
47
אבדוק בפורום פוריות, תודה רבה
יש כאן נשים שעישנו במהלך הטיפול ?
25/04/2016 | 22:07
1
77
ונקלטו מתרומה? 
חברה שלי
26/04/2016 | 06:55
99
חברה קרובה עישנה במהלך הטיפול וגם בהריון (וגם כיום). היא רק קצת הפחיתה בכמות והרופא שלה אמר לה שאם כבר היא מעשנת אז לא לעשן סיגריות "לייט" כי יש בהן יותר זבל אלא עדיף לגלגל טבק.
נדמה לי שמעבר לסיכונים המוכרים, קיים סיכון נוסף מבחינת עישון ושימוש באסטרוגן.
רופא טוב ממאוחדת
24/04/2016 | 09:48
1
78
מישהי יכולה להמליץ על רופא פוריות במאוחדת באזור רחובות יבנה חולון בת ים וערים סובבות ?
תודה וחג שמח
דר רבהון
24/04/2016 | 10:03
52
הוא במאוחדת במרכז האישה ברחובות. נדמה לי בנימין 23
אחלה רופא מקצועי, נעים ורגוע
אני מותשת
20/04/2016 | 02:09
19
339
לא מפסיקה לבכות. עושה תרומת ביצית דרך אחת החברות הידועות עם מוקפאים. נודע לי היום שהעוברים האחרונים שנשארו לי לא שרדו בהקפאה. הצטברו להם גושי קרח. מה עושים? החברה ממנה קניתי ביציות אמרו שאם הם גמרו עם חובתם הם לא אחראים. הגעתי להחזרה מוכנה לאחר טיפול הורמונאלי וכמו שהגעת כך חזרתי הביתה. בבקשה אשמח לשמוע על חוויותיכן. לא יודעת מה לעשות. תודה מראש. רונית

איזו עוגמת נפש
20/04/2016 | 06:00
4
183
לגייס כוחות לעוד ניסיון, לעבור את שלבי ההכנה ההורמונלית, להגיע להחזרה ואז לגלות שאין מה להחזיר. נורא.
האם הכוונה ב"סיימו את ההתחייבות" היא שקיבלת את מספר העוברים המובטח עפ"י החוזה? אם זה כך, נראה לי שלמרבה הצער, אין מה לעשות. אבל אני לא יודעת בוודאות ולא רוצה לרפות את ידייך. אולי למישהי כאן תהייה המלצה פרקטית.
אני מאוד מבינה את ההרגשה של תשישות... בנתיים, שולחת לך חיבוק.
מקווה
20/04/2016 | 07:31
3
143
לא בטוח. במסלול הבטיחו לי שני עוברים באיכות גבוהה לפחות ואחד בינונית. אתמול הצצתי בדוח של העוברים ששלחו לי ומסתבר שבשתי מבחנות בהן היו עוברים טובים היו 8 תאים לעוברים. בינתיים עשו לי שתי החזרות בלבד והרופא אמר שלעוברים במבחנה השנייה היו 11 תאים ו 12 כמו דוח העוברים במבחנה בה היו בינוניים. מקווה שבכל זאת יעקבו אחר הרישומים. לא ייתכן שהעוברים ימשיכי בכמה דקות את מסע ההתחלקות לא? ויהפכו מ8 ל12 תאים...
תודה

ועוד שאלה
20/04/2016 | 07:52
132
האם ייתכן מצב כזה שעוברים חזקים לא ישרדו? האם זה לא אומר משהו על שאר ההחזרות שעשיתי עם הסדרה הזו... רק אם ההקפאה לא טובה קורה מקרה כזה. לא? ואלו שתי שאלות שחשוב לי לשמוע תגובה מניסיונכן. אני אחרי 8 שנות אי וי אף בנוסף. )-:
לא הבנתי...
20/04/2016 | 10:15
1
118
למיטב הבנתי עוברים עם 8 תאים ביום 3 זה אכן טוב, אבל האם רשום בדוח אחוז פרגמנטציה ? ולגבי העוברים במבחנה השניה, זאת המבחנה עם עוברים בדרגה ״בינונית״?
ממה שאני מבינה, גם הפרמטרים האחרים (כמו שברים, לכידות ועוד) משפיעים על היכולת לשרוד הקפאה והפשרה...
תשובה
20/04/2016 | 10:49
112
רשומים רק: עוברים בדרגה טובה או בינונית, אין פירוט מעבר לזה.
מה שהתכוונתי שלא יודעת בכל פעם אילו עוברים מחזירים לי - נראה שבפעם השנייה החזירו את העוברים הבינוניים ולכן לא הגענו למלאי העוברים באיכות הטובה.
סליחה שאני לא ברורה, אני מניחה שרק מי שמכיר מבפנים מבין. תודה לתשובות ולעידוד (-:
מצטערת לשמוע
20/04/2016 | 21:16
3
127
הרופא שלך צריך לתת לך את התשובות לגבי איזה עוברים הוחזרו והאם קיבלת את מלאי העוברים שהיית אמורה לקבל. אני לא יודעת על איזו מעבדה מדובר ומה שיטת ההקפאה שהעוברים הוקפאו, אלה דברים שהרופא צריך לענות עליהם
בעיקרון מרבית המסלולים מתחייבים לשתי החזרות אז לא יודעת מה יהיה במקרה שלך.
בהצלחה
איילת
תודה ל
21/04/2016 | 06:26
2
82
חיבוקים. בכל זא. רציתי לשמוע אם למישהי קרה מצב כזה שההקפאה הרסה שני עוברים יקרים. גושי קרח? כיצד זה ייתכן. כל העוברים הוקפאו באותה שיטה. אולי זה פגע גם בשאר העוברים ולכן לא נקלטתי? אודה ממש לניסיונכן. מיואשת
את נותנת מידע חלקי מאוד
22/04/2016 | 13:44
1
147
כך שלא ניתן להתייחס....
יש צורות הקפאה שונות במעבדות שונות. קורים מקרים שעוברים לא שורדים הפשרה. אם הבעיה היא בהקפאה של המעבדה אז הם צריכים לקחת על זה אחריות לדעתי
מעבדה יודעת אם עובר הופשר בצורה טובה או לא, כך שסביר להניח שזאת לא היתה הבעיה בהחזרה הראשונה
חג שמח
איילת

לא היו משהו בהחזרה הראשונה
23/04/2016 | 09:25
69
כי כששאלתי את הרופא, הוא לא התחמק מלענות... גם הבחורה מהמעבדה. הם שתקו... שאלתי "נו הם יפים?"... והיה הס.
בכל מקרה אקבל תשובה ביום שני. מיותר לציין כמה אני ממתינה...
חג שמח יקירה. ושכולן יחזיקו תינוק בקרוב קרוב. אמן ואמן
ממש מצער לשמוע.. שולחת לך חיבוק
21/04/2016 | 00:29
1
97
תודה רבה. חג שמח
23/04/2016 | 09:26
22
מצטערת מאוד בשבילך
21/04/2016 | 07:27
1
84
אכן עוגמת נפש....הפחד של כולנו...
מאחלת ומקווה בשבילך, שתמצאי כוחות להמשיך הלאה . שולחת לך הרבה כוחות וחיבוק גדול!
חג שמח!

תודה (-:
21/04/2016 | 07:35
37
תודה רבה וחג שמח והמון בהצלחה
עוברת חוויה דומה
21/04/2016 | 08:55
2
146
עם החברה שלי. אכזבה גדולה. הבלסטו שהיה התקווה הגדולה לא שרד. הם טוענים שזאת הייתה אחריות שלי אם לא החזרתי שני עוברים יחד.
אני עדיין עם הרופא שלי בטלפון אך לא נראה שייצא מזה משהו.

זה פשוט נורא.
אני רוצה להמשיך הלאה ולנסות טריים....

זה בהחלט טלטלה
21/04/2016 | 09:38
1
86
היי.
מה הכוונה אחריות שלי אם לא החזרתי שני בלסטוציסטים יחד?
תוכלי לכתוב לי בפרטי מה שם החברה?
תודה
כתבי לי בפרטי
21/04/2016 | 11:36
96

תודה

מתסכל ביותר
21/04/2016 | 20:23
1
76
אחרי ההכנה, המחשבות וכל ההתכווננות לגלות שלא מתקדמים להחזרה ברגע האחרון
רונית, המסע הזה הוא לא תמיד קצר, גם עבורי, אבל חייבים להמשיך הלאה
היום הזה בו נחזיק תינוק רך על הידיים עוד יגיע, רק חשוב להיות נחושות וממוקדות מטרה
מותר לבכות, קצת ליפול, להיות עצובות אבל אחרי כמה ימין אנחנו קצת מתאוששות וחוזרות למסלול
מאחלת לך הצלחה מעומק הלב
תודה
23/04/2016 | 09:22
42
מסע קל לכולנו. פשוט חשבתי שכשעוברים לתרומה נגמרות הצרות.
חג שמח
היי רונית
27/04/2016 | 02:36
31
אני מצטערת לשמוע מה קרה לך
מה זאת אומרת החברה שקנית אצלה? זה לא בית חולים שמקפיא את הביציות?
אני ממש חדשה בעניין הזה וגם פוחדת שיקרה לי דבר כזה
התורמת שלי צריכה לתת לי לא פחות מ 4 ביציות ואני חוששת שאם יחזירו לי 2 עוברים ויקפיאו לי את האחרות יקרה לי אותו דבר

לפני תחילת מסע
21/04/2016 | 15:28
3
199
שלום בנות וחג שמח 
אני חדשה בפורום אתמול קיבלתי את הבשורה שאין לי ביציות וכדי להיות אמא המליצו לי על תרומת ביצית 
אני ובעלי בני 35 נשואים שנה וחצי ללא ילדים
רציתי לשאול על איזה רופא מטפל ובאיזה חברה הכי מומלץ לעשות את התהליך ? והאם כדאי לנסוע לחו״ל או לחכות למוקפאים שמביאים משם? 
תודה לעונות 

ברוכה הבאה
21/04/2016 | 16:29
1
127
תוכלי לראות על המסלולים מעודכנים ללפני שנה וחצי בקובץ קו המשווה שנמצא בהודעות הנבחרות של הפורום
קשה לתת המלצות מאחר ולכל אחת דרישות אחרות לגבי הנתונים, מקום ההחזרה, המעבדה והרופא
רק לשם הידע לארץ מגיעים גם עוברים טריים לא רק מוקפאים
כמו כן יש לך מסלול תרומה בארץ של תורמת ישראלית
שיהיה בהצלחה
איילת
ברוכה הבאה ובהצלחה
21/04/2016 | 20:49
99
גם אני עשיתי תרומה בגיל 34 וכעת לקראת ילד שני
זה שלך לכל דבר
בהצלחה בהצלחה בהצלחה
22/04/2016 | 11:32
84
אני לא כזאת מומחית בנושא אבל מאחלת לך מכל הלב בהצלחה בקלות ומהר!!
שאלה לגבי דקפפטיל ווסת
21/04/2016 | 15:47
2
74
מתוכננת לי תרומת ביצית בקרוב.
אני לא על גלולות ואמורה לקבל ממש בקרוב (יותר מדי), אבל התורמת רק בעוד כשבועיים.
אני דיווחתי שאני אמורה לקבל בראשון או שני הקרובים, ואמרו לי להתחיל היום דקפפטיל. אמרו לי שאני אמורה להתחיל דקפפטיל כארבעה ימים לפני המחזור. אממה, אני די בתחילת מחזור, התחילה הפרשה שמסמנת את בוא המחזור.
האם זה עדיין יהיה בסדר לדעתכן? (כבר אין לי את מי לשאול, המרפאה סגורה).
אשמח לתגובה מהמבינות.

לדעתי זה בסדר
21/04/2016 | 20:10
1
40
הדקא מטרתו לדכא ביוץ.. את מזריקה את הארוך או הקצר?
הקצר. התחלתי אתמול,
22/04/2016 | 06:45
44
ואכן קיבלתי.. טוב, נקווה שיהיה בסדר.
מתקררות לי הרגליים....
19/04/2016 | 22:25
18
236
פתאום אני לא שלמה עם כל הענין של תרומת ביצית..
הראש יודע שזו הדרך שלי להיות אמא אבל הלב מסרב לקבל ..

מזל שיש לי זמן לחשוב ולעכל מחדש עד ההחזרה ביוני בע"ה..
מקווה לחדש את הכוחות ולפזר את כל ענני הספקות..

חג פסח כשר ושמח לכולנו. בע"ה רק בשורות טובות!

תקוות וספקות
20/04/2016 | 06:08
1
131
גם לאורך כל טיפולי הפוריות הרגשתי שאני צריכה לבחור בזה כל פעם מחדש. ששום דבר לא מובן מאליו. יכול להיות שמה שאת מרגישה עכשיו הוא גם תגובה לאכזבה של הניסיון שעשית. ואולי "פשוט" יש ימים ותקופות כאלה של הרהורים, ספקות, מחשבות נוגות?
את נשמעת בסה"כ מאוד אופטימית ועם שמחת חיים וכמו שכתבת, גם יש עוד זמן לחשוב. אני מאחלת לך שכוחותייך יתחדשו.
חג שמח
תודה מקסימה.. אולי באמת זו מין תקופה כזאת...
20/04/2016 | 23:24
33
כשהגעתי להחזרה הראשונה מתרומה לא רציתי ללכת
20/04/2016 | 10:57
1
146
היה לי לילה קשה מאוד לא הצלחתי לישון בכלל , אמרתי לבן זוגי שאני עושה את זה בשבילו הוא ביקש שאל אעשה משהו בשבילו , זה היה לא פשוט הפעמים הבאות היו קלות יותר ולוו בתובנה שזוהי הדרך שלי להפוך לאם , ההריון הסיר את כל הספקות והיום כשאני מביטה בבת המהמת שלי אין לי ספקות ואין לי תהיות רק אהבה , שיהיה בהצלחה 
איזה יופי לקרוא... תודה רבה לך!
20/04/2016 | 23:26
28
ההרגשה הזו מוכרת ומובנת
20/04/2016 | 11:19
2
125
שאני הגעתי להחזרה הראשונה (הראש ידע בוודאות שזו הדרך) ואמרו לי להכנס לחדר לא הפסקתי לבכות. פשוט לא יכולתי לעלות על הכסא ולקח לי מלאאאא זמן להרגע. רק אחרי 7 חודשים, שעיבדתי עם עצמי את עצם המעבר לתרומה כבר הלך יותר קל.

המון בהצלחה וחג שמח!
וואוו, איזה תיאור.
20/04/2016 | 13:32
92
ממש הרגשתי איתך את התחושות
אוי ויי... מקווה שאצלי ההשלמה תגיע לפני 7 חודשים תודה
20/04/2016 | 23:28
36
כ"כ מבינה אותך..נמצאת באותו מקום
20/04/2016 | 11:36
1
108
גם אני אמורה לעבור טיפול בחודש יוני דרך תרומה
מאז אני במחשבות,חרדות...
מותשת נפשית קשותתתתת
מאחלת לך בהצלחה רבה ומחזיקה אצבעות לבשורות טובות
ד"א - אפשר לשאול אצל איזה רופא את מטופלת והאם הטיפול מתבצע בארץ או בחו"ל?

תודה ושוב המון
בטי.
אני לא בחרדות וכאלה, רק שאין לי השלמה עם הענין ב100%
20/04/2016 | 23:31
78
תהיי רגועה בטי.. הלחץ לא מוסיף/תורם להצלחה.
תודה על האיחולים, גם אצלך בע"ה

הטיפול בארץ ואני מטפלת אצל ד"ר כהנא באסותא ודרך מנור
אני ממש הייתי צריכה לעשות החלטה לפני כל החזרה
20/04/2016 | 21:22
1
91
היה לי מאוד קשה, למרות שעיבדתי את הקושי עם הפסיכולוגית שלי מכל הכיוונים
והיום בדיעבד זה היה שווה את הכל....
זה בדיוק מה שאני מרגישה!
20/04/2016 | 23:32
59
והלכתי להחזרה הראשונה מאוד שלמה ורגועה..
ופתאום הספקות האלו... כנראה שאני צריכה "עבודה" לפני כל החזרה..

בע"ה גם אצלי יגיע היום שבו אגיד: היה שווה את זה :)

תודה לכולכן על השיתוף והתמיכה
20/04/2016 | 23:22
65
כבר חשבתי לעצמי שכולן כאלו בטוחות בתהליך ורק אני עם התלבטויות וספקות
אבל באמת שהראש יודע שזו הדרך אולי היחידה שלי...
ומזל שיש לי בעל מיוחד כזה שעוזר לי להיפתח ולדבר על מה שמפריע לי
ויודע איך לחזק אותי. מודה לאל כל רגע ששלח לי מתנה כזאת כמוהו.

מעריכה מאוד את התגובות. תודה!

ועכשיו כשאני כותבת עולה בדעתי שבטח ה' עשה שההחזרה לא תצליח כדי שאוכל לנקות בנחת בלי לפחד להרים כבד או להתאמץ:))
הכל לטובה בסופו של דבר!

נשיקות
גם אני הייתי שם, עד שעשיתי סוויץ בכל המערכות בגוף שלי
21/04/2016 | 07:30
1
97
והבנתי כי זו הדרך היחידה שלי להיות אמא!
וזה מה שחשוב בסופו של דבר.
מאחלת לך בהצלחה וחג שמח!
תודה חמודה. בהצלחה בהמשך גם לך
26/04/2016 | 00:25
10
אליסה, את אחת המדהימות כאן..
21/04/2016 | 20:27
1
72
הכי טבעי המחשבות האלו
ובקרוב יבואו מחשבות אחרות שיחזקו אותך להמשיך
מהמעט שאת כותבת, אני מגלה בחורה מקסימה, פתוחה ואופטימית
בעז״ה שההצלחה תהיה בקרוב
תודה איזו מחמאה אמן ואמן!
26/04/2016 | 00:26
13
את חייבת לקרא!
28/04/2016 | 11:48
1
20
לי יש ילדה מביצית שלי (ממש ברגע האחרון  נזכרתי והצלחתי להכנס להריון). ניסיתי שנתיים לעשות טיפולים ולא הצלחתי. היום אני מבינה שזו הדרך היחידה. אני יכולה להגיד לך, כשהילדה שלי הלכה לגן והתחברה עם כמה ילדים שהזמנתי אלי הביתה, התאהבתי בהם וחשבתי לעצמי, אם אחד מהם היה הילד שלי האם הייתי אוהבת אותו? אז התשובה היא כן! ובגדול! אני מאוהבת בחברות והחברים של הבת שלי בלי לגדל אותם. תתארי לך אם הייתי מגדלת אחד מהם מיום הראשון להוולדו (אחרי שהיה אצלי בבטן) מה הייתי מרגישה? אני חושבת שילד שגדל אצלך מיום הראשון ועוד אצלך בבטן זה ממש שלך ורק שלך ורק לך הוא יקרא אמא ורק אותך הוא יאהב וירצה לידו. ואת כנ"ל. כשיהיה ילד את תביני איך כל החיים שהיו עד כה היו סתמיים (ולא משנה כמה החיים שלך סוערים ויפים, אם את מנכ"לית חברה או שיש לך מיליונים בבנק) הילד יביא לך משמעות ענקית לחיים ותרגישי פתאום שיש לך כוחות שלעולם לא היו לך. לפני שהיתה לי ילדה למשל 8 שעות שינה לא הספיקו לי להיות ערנית. היום אני ישנה 4, קמה רואה אותה מחייכת אלי ואני ערנית עם כוחות לשבוע! כשהילד שנשאת ברחמך יבוא ויגיד לך סוד "אמא אני אוהב אותך" את תתעלפי לא משנה אם יש לך משלך או לא. יש לי חברה שהביאה ילד מתרומת ביצית, אין הבדל בין אהבה שלי לבת שלי לאהבה שלה לבן שלה.... פשוט אין! היא פורחת ומאושרת. אל תהססי!
תודה על העידוד חמודה
01/05/2016 | 13:16
2
חם בפורומים של תפוז
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
טבורית- בנק דם טבורי
שימור דם טבורי
מנור מדיקל- תרומת ביצית
מנור מדיקל תרומת ביצית
ד
מתקשים בפוריות?
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום