לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1004410,044 עוקבים אודות עסקים

פורום תרומת ביציות

ברוכים הבאים לפורום תרומת ביציות, הפורום מהווה בית חם עבור כל מי שבמסע להורות הנכספת קיבלו את הבשורה ש "לא תוכלי להרות מביציותייך" וכי הם זקוקים לתרומת ביציות. אנחנו כאן כדי לעזור כשנראה שהשמיים נופלים עם קבלת הבשורה, לעודד כשנראה שהדרך אל ההורות לא תגמר לעולם ושאבדה כל תיקווה.

הפורום איננו מקום לפירסום של חברות או רופאים בעלי מסלולים העוסקים בתרומת ביצית, לחיפוש תורמות או פירסום הודעות מסוג זה.

אנחנו כאן בכדי לסייע ולעזור להתגבר על הקושי שבקבלת הבשורה ולתת מידע על האופציות השונות הקיימות בעולם תרומת הביציות, לתמוך, לעודד, להיות אוזן קשבת וכתף להתייעץ ולהישען עליה בימים הקשים. אנו כאן גם לתמוך ולעודד בימים השמחים של הבטא החיובית, ליווי ההריון, הלבטים למי לספר, מתי לספר וגם בהתלבטויות ההוריות לאחר הלידה המיוחלת                             

הנהלת הפורום:

אודות הפורום תרומת ביציות

ברוכים הבאים לפורום תרומת ביציות, הפורום מהווה בית חם עבור כל מי שבמסע להורות הנכספת קיבלו את הבשורה ש "לא תוכלי להרות מביציותייך" וכי הם זקוקים לתרומת ביציות. אנחנו כאן כדי לעזור כשנראה שהשמיים נופלים עם קבלת הבשורה, לעודד כשנראה שהדרך אל ההורות לא תגמר לעולם ושאבדה כל תיקווה.

הפורום איננו מקום לפירסום של חברות או רופאים בעלי מסלולים העוסקים בתרומת ביצית, לחיפוש תורמות או פירסום הודעות מסוג זה.

אנחנו כאן בכדי לסייע ולעזור להתגבר על הקושי שבקבלת הבשורה ולתת מידע על האופציות השונות הקיימות בעולם תרומת הביציות, לתמוך, לעודד, להיות אוזן קשבת וכתף להתייעץ ולהישען עליה בימים הקשים. אנו כאן גם לתמוך ולעודד בימים השמחים של הבטא החיובית, ליווי ההריון, הלבטים למי לספר, מתי לספר וגם בהתלבטויות ההוריות לאחר הלידה המיוחלת                             
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
 הפורום הינו פורום תמיכה, היעוץ בפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי ומקצועי. 
הפורום איננו מקום לפירסום של חברות או רופאים בעלי מסלולים העוסקים בתרומת ביציות, הודעות מסוג זה יימחקו ללא אזהרה מראש. כמו כן זהו לא המקום לחיפוש תורמות או פרסום מודעות מסוג זה

אנא קיראו את תקנון הפורום לפני הכתיבה בפורום. גלישה מהנה
המשך >>

לצפיה ב-'לא כתבתי הרבה זמן....'
לא כתבתי הרבה זמן....
15/12/2017 | 10:57
1
35
אבל אני עוקבת באדיקות...
זקוקה ליעוץ...
כאמור אנחנו בהריון מתרומת ביצית בפונדקאות שבוע 20 . בגלל בעית זרע קיבלנו 3 עוברים מתוך 8 ביציות. החזרנו 2 ונקלט אחד . נשאר עובר אחד קפוא.
את התרומה עשינו דרך מנור לפני התרומה אני רציתי לרכוש תרומה מלאה כדי שיהיה לנו לעתיד ואורית אמרה לי חד משמעית לא לעשות זאת וכשיהיה הריון יפנו לתורמת לבקשה תרומה שניה. בתחילת ההריון פניתי לאורית וביקשתי תרומה נוספת היא אמרה שתעביר את הבקשה שלי לקייב . מאז ועד היום אני כל הזמן מתקשרת ושואלת מה קורה וכל פעם התשובה היא שאין תשובה ומשהו מעכב את התורמת.
אני מאד חוששת שזה כבר לא ייצא לפועל ואני בחרדות מה יהיה בעתיד כשנרצה ילד שני... הזמן עובר ועובר....ואני רוצה שהילדים לפחות יהיו מאותה ביצית..
אשמח לעצות
לצפיה ב-'קודם כל והכי חשוב מזל טוב '
קודם כל והכי חשוב מזל טוב
15/12/2017 | 16:50
8
מאוד מקווה שההריון עובר בקלות. אתם בהריון! כידוע לך לא מובן מאליו בכלל!!! 

לגבי התורמת אין לך הרבה מה לעשות - בסופו של דבר התורמת או תרצה או לא לתרום שוב. ממה שמספרים פה על טלי היא תדע להמשיך לנסות גם אם לא תלחיצי את עצמך ותניחי לזה. לא בטוח שאם תדחפי את זה עכשיו זה יגדיל בהכרח את הסיכויים (אולי דווקא עוד שנה יהיה לתורמת מתאים, את לא יודעת מה השיקולים שלה). תתרכזי בהריון, תתחילי לאט לאט להתכונן לשינוי הגדול שלכם. בינתיים אם ילך מאותה תורמת מה טוב.

גם תרומת ביצית, גם פונדקאות נראה לי מציף בפני עצמו. אני לא חושבת שמאוד משנה אם האחים מאותה ביצית. זה נראה לך עכשיו משמעותי אבל זה לא כל כך. הילדים יהיו מאותו זרע ויותר חשוב- הם יהיו אחים באותה משפחה... הילדים שלי כל אחד מביצית אחרת (אחד שלי ואחד של תורמת) ואותו זרע. זה לא משנה בכלל. הם עדיין הולכים מכות . והגדול שלי יודע שהקטן מתרומת ביצית, סיפרתי לו סביב גיל 8. 

המשך הריון תקין! 
לצפיה ב-'התחייבות לאיכות בלסטוציסטים'
התחייבות לאיכות בלסטוציסטים
14/12/2017 | 19:40
1
39
אני לפני חתימה על חוזה מול מנור, ע"פ המלצת הרופא שלי אני מעוניינת רק בהחזרת בלסטוציסטים.
מנור מתחייבים ל-3 בלסטוציסטים, אך לא מציינים בחוזה את האיכות שלהם ולא מוכנים לבצע שינויים בחוזה. טוענים בע"פ שהעוברים שלהם טובים.
אשמח לתובנות מנסיונכן, על איכות הבלסטוציסטים של מנור ומה משמעות חוסר ההתחייבות שלהם.
למשל, מה קורה אם מתקבל עובר שלא נחשב איכותי  מאוד (b או c) אך בר הקפאה והפשרה ?
לצפיה ב-'אשמח לעידכונים '
אשמח לעידכונים
15/12/2017 | 09:36
26
גם אני אוטוטו כבר סגרתי איתם , אין לי מושג מה לדרוש מהם מעבר לכמות הבלס' שציינת.. את שואלת שאלות חשובות , עוקבת.... 
לצפיה ב-'היי. מישהי יודעת איזה רופאים עובדים עם מנור ואסותא ראשל"צ?'
היי. מישהי יודעת איזה רופאים עובדים עם מנור ואסותא ראשל"צ?
12/12/2017 | 22:23
2
68
העוברים שלי שם והחלטתי להחליף רופא, יש המלצות? תודה רבה!
לצפיה ב-'יש להם רשימת רופאים '
יש להם רשימת רופאים
14/12/2017 | 11:59
39
תבקשי מאורית או טלי
לצפיה ב-'פרופ' אריאל וייסמן!'
פרופ' אריאל וייסמן!
14/12/2017 | 19:11
31
קשוב, מקצועי, בעל ניסון רב ומרשים, כל התקשורת מולו ולא דרך מזכירות
לצפיה ב-'המלצות על תרומת ביצית '
המלצות על תרומת ביצית
10/12/2017 | 19:53
12
123
היי, אשמח לדעת היכן רוכשים תרומת ביצית. מי מקום אמין ולא ממש יקר. ומהו בעצם כל התהליך. אני אחרי 15שאיבות והחזרות ללא תוצאות. בת 39  יחידנית  אשמח להמלצות שאתן הייתם מרוצות מהצוות והעבודה מהכל. תודה
לצפיה ב-'היי'
היי
10/12/2017 | 20:32
91
יש כמה חברות טובות המחירים בכולם פחות או יותר אותו דבר יש מספר מסלולים יש מסלולים שמקבלים פחות ביציות ויש מסלולים שמקבלים יותר (למי שמעוניינת ליותר מילד 1 ) יש מסלולים שהתורמת לא אנונימית (ניתן לראות תמונה שלה ) אני הייתי הולך לשמוע את כול החברות המובילות לסיים לב יש כאלה שההחזרה של העוברים בחו''ל ויש כאלה שאפשר להחזיר עוברים בארץ חלקם מחזירים רק מוקפאים וחלקם יודעים להחזיר גם טריים
לצפיה ב-'ממליצה בחום על פרופ' לב-רן פרטי או ב-4 הפרופסורים'
ממליצה בחום על פרופ' לב-רן פרטי או ב-4 הפרופסורים
10/12/2017 | 23:36
3
72
סופר מקצועי ואמין מאוד! ובכלל שווה לך ללכת להתייעץ איתו
אשמח לפרט יותר בפרטי...
לצפיה ב-'אני חתמתי לפני שבועיים עם מנור '
אני חתמתי לפני שבועיים עם מנור
11/12/2017 | 13:36
1
81
כמובן שלא יכולה עדיין להמליץ בפה מלא כי זו רק ההתחלה
אבל עד עכשיו אני מאד מרוצה מהבחירה וגם רגועה.
נפגשתי עם לברן אכן הוא נראה מקצועי מאד אך ברגש
הוא היה טכני מידי עבורי.
הייתי בקשר גם עם נציגה של רביעיית הפורופסורים
המחיר שלהם לא התאים לי זה יותר יקר ממנור וגם אין עזרה
בתשלומים
לצפיה ב-'פגישה'
פגישה
11/12/2017 | 20:49
60
תודה, קבעתי גם עם מנור מדיקל לשבוע הבא. מקווה שימצא חן בעיניי. ההחזרות מתבמצעות בארץ נכון?

לצפיה ב-'פרטים'
פרטים
11/12/2017 | 20:46
60
היי, אשמח לשמוע עוד פרטים...

לצפיה ב-'המלצה על תרומת ביצית'
המלצה על תרומת ביצית
10/12/2017 | 23:47
3
113
אני בחרתי במנור מדיקל במסלול אשר כולל תמונה ואני מאוד מרוצה. מלווים אותי בחום לאורך כל התקופה, מאוד אמינים ומקצועיים.
לצפיה ב-'מנור מדיקל זה באסותא ראשון?'
מנור מדיקל זה באסותא ראשון?
13/12/2017 | 13:11
2
45
מי הרופאים המטפלים והאם צריך להיות מטופלים באופן פרטי?
לצפיה ב-'רמת החייל, עדיין אין לי פרטים מחר אהיה שם פעם ראשונה להתייעץ'
רמת החייל, עדיין אין לי פרטים מחר אהיה שם פעם ראשונה להתייעץ
13/12/2017 | 18:50
23
לצפיה ב-'ביציות ורופאים לא חייבים להיות "באותה החבילה"'
ביציות ורופאים לא חייבים להיות "באותה החבילה"
13/12/2017 | 21:22
28
המקומות המובילים בתחום תרומת הביציות עובדים עם כל בית חולים (הפרטיים, אני לא בקיאה בכל הקשור לציבוריים) והם עובדים עם כל הרופאים המובילים. מעבר לכך, את יכולה לבחור בכל רופא, לא חייב להיות באופן פרטי. חשוב לציין שעלות הרופא הפרטי הינה עלות שולית. אני באופן אישי מבצעת את התהליך באסותא ראשון עם רופא פרטי. אשמח לתרום לך מניסיוני, את מוזמנת לפנות אלי בפרטי.
לצפיה ב-'בוגרת מנור וממליצה בחום.'
בוגרת מנור וממליצה בחום.
11/12/2017 | 14:57
2
69
לצפיה ב-'אנחנו עשינו בארה"ב עם תרומת ביצית יהודית, באופן אישי ממליצה'
אנחנו עשינו בארה"ב עם תרומת ביצית יהודית, באופן אישי ממליצה
11/12/2017 | 20:50
74
לנו באופן אישי היה חשוב שהתורמת שלנו תהייה יהודייה, השתמשנו בחברה ישראלית/אמריקאית The chosen one egg donation agincy נכון שעלה לנו יותר אבל השירות, הצוות והפרופיל של התורמת היה שווה כל מחיר

לצפיה ב-''
13/12/2017 | 18:51
10
לצפיה ב-'ביקשתי וביקשתי וביקשתי לא לפרסם כאן מודעות'
ביקשתי וביקשתי וביקשתי לא לפרסם כאן מודעות
12/12/2017 | 15:41
2
83
אך לצערי הקוראת שמחה לא מתייחסת לבקשותינו
מבקשת שוב
כאן לא לוח מודעות לחיפוש תורמות יהודיות או מכל מוצא כלשהו
תודה
לצפיה ב-'את מנהלת את הפורום תחסמי אותה'
את מנהלת את הפורום תחסמי אותה
13/12/2017 | 10:42
1
49
זה בסמכותך, היא לא מבינה בטוב תחסמי אותה.
לצפיה ב-'תאמיני לי שבדקתי את האופציה'
תאמיני לי שבדקתי את האופציה
13/12/2017 | 11:56
49
אי אפשר....
לצפיה ב-'תסמונת דאון בתרומת היצית'
תסמונת דאון בתרומת היצית
11/12/2017 | 20:41
4
110
רוצה את חוכמת ההמונים,החזרתי ע6בר בלסטו מתורמת בת 29.בשבוע 13 נודע לי כי העובר נושא תסמונת דאון ולכן עברתי לצערי הפסקת הריון.יש לי עוד 3 מוקפאים  מתרומה זאת ואני ממש חוששת להחזירם.האם למישהי קרה מיקרה דומה?אשמח לכל תובנה.
לצפיה ב-'היי'
היי
11/12/2017 | 23:37
2
110
במקרה של תסמונת דאון בעובר חולה לא מעיד על כך שכול העוברים שנשארו לך גם חולים כמעט בכול המשפחות שבהם יש ילד עם תסמונת דאון כול שאר הילדים בריאים לא מדובר בתורמת שנמצאת בקבוצת סיכון(גילה יחסית צעיר )אין שום סיבה לא להחזיר את שאר העוברים הסיכוי שלהם להיות גם חולים זהה לתינוקות אחרים
לצפיה ב-'תשובה חסרת אחריות '
תשובה חסרת אחריות
12/12/2017 | 10:30
1
98
חוה שלום, את שאלתך את חייבת להפנות לרופא וגם לגנטיקאי.
ואיני חושבת שמר קובי הוא אחד מהם, זו שאלה כבדת משקל שדורשת
תשובה אחראית ולא תשובה מחוכמת ההמונים  
לצפיה ב-'צודקת, אכן תשובה חסרת אחריות .... הייתי פונה לגנטיקאי '
צודקת, אכן תשובה חסרת אחריות .... הייתי פונה לגנטיקאי
13/12/2017 | 10:12
34
לצפיה ב-'קשה לתת תובנות על נושא כזה'
קשה לתת תובנות על נושא כזה
12/12/2017 | 15:46
80
מצטערת שזאת הדרך שאת עוברת...נשמע מאוד לא פשוט
אני חושבת שאת צריכה לחזור למי שרכשת ממנו את הביציות עם המידע ולפנות ליועץ גנטי בנושא
נשמח לשמוע מה הומלץ לך
בהצלחה
איילת
לצפיה ב-'בהמשך לדיון בעבר על החזר ממאוחדת על תרומת ביצית'
בהמשך לדיון בעבר על החזר ממאוחדת על תרומת ביצית
10/12/2017 | 23:15
4
71
הגשתי לפני מספר חודשים בקשה להחזר, וקיבלתי תשובה שההחזר חל רק עד גיל 48 (אני עברתי גיל זה). המזכירה הציעה לי להגיש ערעור.
זה דיי מוזר, לטעמי, שאם המדינה החליטה שהטיפולים הם עד גיל 54, וגם לפני כן, היו עד 51, שההחזר הוא רק עד גיל 48. 
ידוע לכם/ן על התנאים בקופות אחרות, ואם נדרשת תקופת הכשרה כדי לקבל החזר? ממש עשה לי חשק לעבור לקופה אחרת. 
תודה

לצפיה ב-'תקופת הכשרה '
תקופת הכשרה
11/12/2017 | 07:56
89
בכול הקופות(אם אני זוכר נכון ) עומד על לפחות  12 חודש

לצפיה ב-'אני מבינה שאת אחרי התרומה....'
אני מבינה שאת אחרי התרומה....
11/12/2017 | 22:11
2
64
אני לא חושבת שאף קופה אחרת תחזיר כסף על פרוצידורה שנעשתה במסגרת תקופה בה היית חברה בקופה אחרת...
מוזר שהורידו את הגיל...באיזה ביטוח של מאוחדת את?
תקופת אכשרה שונה במעברים בין הקופות, יש פעמים שהותק בביטוח המושלם עובר יחד איתך ופעיל מהיום הראשון בו את עוברת ולעיתים יש תקופת אכשרה של שנה
עדכני מה קרה בסוף
איילת
לצפיה ב-'יש לי במאוחדת ביטוח שיא וביטוח עדיף'
יש לי במאוחדת ביטוח שיא וביטוח עדיף
12/12/2017 | 12:08
1
33
ואם לכתוב מכתב ערעור, כפי שהציעה המזכירה, אין לי מושג על מה הערעור אמור להתבסס, אם אלה הנוהלים שלהם. 
לצפיה ב-'בקשי מהם לראות את הפוליסה'
בקשי מהם לראות את הפוליסה
12/12/2017 | 15:39
27
ניסיתי לבדוק באתר שלהם אבל לא מצליחה למצוא כלום על תרומת ביצית
בהצלחה!
לצפיה ב-'צילום רחם או הסטרו-סלפינגוגרפיה'
צילום רחם או הסטרו-סלפינגוגרפיה
10/12/2017 | 12:08
6
61
היי
האם אתן חושבות שצריך לעשות את הבדיקה לפני שהולכים להליך של תרומה?
ד"ר איתי בר חווה ייעץ לי לעשות את הבדיקה, סה"כ נשמע לי הגיוני לעשות אותה אבל מפחדת שהבדיקה החינמית בקופה כואבת והבדיקה אצלו עולה 2500 ש"ח. מכירות אם זה נחשב  כאיזה שהיא בדיקה שאפשר לקבל עליה חזרה בביטוח הפרטי?
תודה
לצפיה ב-'לא יודעת מה זה הסטרו-סלפינגוגרפיה'
לא יודעת מה זה הסטרו-סלפינגוגרפיה
10/12/2017 | 12:43
48
אבל היסטרוסקופיה אבחנתית עשיתי.
גם צילום רחם וגם היסטרוסקופיה חשובים גם בתרומה וגם בIVF..
לשמל, בצילום רחם גילו שיש לי חסימה פרוקסיגלית בחצוצרה אחת, היא לא מפריעה לא תהליך השרשה. ויש סוג השני של חסימה (לא זוכרת איך הוא נקרא) , הוא דווקא מפריעה להשרשה ואז לפעמים לחליטים לשעות ניתוח כריתת חצוצרה לפני טיפולים.... הסטרוסקופיה חשבוה כי צריכים לבדוק מצב הרחם.
עשיתי צילום רחם בחינם באסף הרופא. כואב למרות שהרופא היה עדין מאוד אבל אשפר לסבול כי זה די קצר.
הסטרוסקופיה אבחנתית עשיתי בכללית במגדלי המאה אצל ד"ר ביבי גיא. לא כאב בכלל, כמעט לא מורגש, הרופא היה ממש בסדר וגם בחינם.
לצפיה ב-'למה הוא המליץ דווקא עליה ולא היסטרוסקופיה?'
למה הוא המליץ דווקא עליה ולא היסטרוסקופיה?
10/12/2017 | 13:31
1
44
מה ההסבר שלו?
לצפיה ב-'לא יודעת, לא ידעתי שיש עוד אופציה אמר רק את השם שכתבתי..'
לא יודעת, לא ידעתי שיש עוד אופציה אמר רק את השם שכתבתי..
10/12/2017 | 14:39
28
לצפיה ב-'לא מוכרת לי הבדיקה הזאת'
לא מוכרת לי הבדיקה הזאת
10/12/2017 | 14:34
2
38
אבל אל תוותרי גם על היסטרוסקופיה וגם על צילום רחם.
היסטרוסקופיה בודקת את חלל הרחם אם אין הידבקויות או בעיה מבנית ובצילום רחם ניתן לראות את החצוצרות אצלי הייתה חסימה בחצוצרה שלדברי הרופא בפרישה רעלנים ומנעה השתרשות עוברים ובאמת לאחר ניתוח כריתה זה הצליח מהניסיון הראשון. הבדיקה אכן כואבת מאאוד אני לקחתי אופטלגין נוזלי לפני וזה היה כאב רגעי שאחרי הבדיקה נעלם
לצפיה ב-'תודה אברר על היסטרוסקופיה בינתיים, זה דרך הקופה? לא כואב? '
תודה אברר על היסטרוסקופיה בינתיים, זה דרך הקופה? לא כואב?
11/12/2017 | 09:38
1
19
לצפיה ב-'תחזרי אל בר חוה לשאול'
תחזרי אל בר חוה לשאול
12/12/2017 | 07:36
35
יש הבדל בין הבדיקות. הוא גם עושה בעצמו היסטרוסקופיה. השאלה למה המליץ על משהו מסויים. יש לו סיבה
איילת
לצפיה ב-'מעבדות זר. ממש מאכזבים'
מעבדות זר. ממש מאכזבים
11/12/2017 | 12:15
1
86
אני רוצה לספר על הנסיון שלי איתם... פשוט מעצבנים ומאכשבים
עשיתי אצלם סקר ראשון וסקר שני. קיבלתי מהם דף הסבר על הבדיקות שבו כתוב שמקבלים תשובה תוך שבוע (לא 7 ימים עסקים אלא  "תוך שבוע" שחור על לבן) ואם לא  מקבלים תשובה תוך שבוע אז אפשר לברר איתם.
בסקר הראשון כמובן לא קיבלתי תשובה תוך שבוע. התקשרתי אליהם. אמרו לי שעוד אין תשובות, תתקשרי מחר. OK. למחרת התקשרתי אליהם- אותה תשובה.... אמרתי להם אבל כתוב שזה תוך שבוע. התשובה היתה- זה לא נכון, תוך 10-14 ימי עסקים .בקיצור, קיבלתי בפקס רק אחרי שבועיים.
עכשיו אותו סיפר. עשיתי ב30/11 ועדין אין תשובה:  "תתקשרי ביום שלישי (מחר), אם לא, אז ביום רביעי"...
אם היתי יודעת הייתי עושה את הבדיקות בקופה. הרבה יותר מהר ועוד בחינם. כאן שילמתי 280+300 ש"ח. אגב, באתר שלהם רשום שבדיקת הרעלת הריון שעושים בסקר ראשון  לא מתאימה לתרומת ביצית. גיליתי את זה ממש עכשיו.אז סתם בזבוז כסף.....להלן הציטוט"
כיצד תבצעי את בדיקת הסינון לרעלת הריון?
ניתן לבצע את הבדיקה בסניפי מעבדות זר ברחבי הארץ. את הבדיקה ניתן לבצע בשליש הראשון, בגיל הריון מ-11 שבועות עד 13 שבועות ו- 6 ימים. אנו מבצעים את הבדיקות בהריונות חד עובריים, גם בהריונות IVF .לא נוכל לבצע את הבדיקה בהריונות רב עובריים, או כאשר העובר/ים מוקפאים, או תרומת ביצית.

לצפיה ב-'לא יודעת מה הסיבה שעשית במעבדות זר'
לא יודעת מה הסיבה שעשית במעבדות זר
11/12/2017 | 21:52
48
רוב הנשים עושות שם מאחר ואז המידע שמדובר בתרומה לא נרשם בקופה...לאו דווקא מבחינת זמני הבדיקה
בכל מקרה מידע שחשוב לדעת אם מישהי לחוצה על תוצאות הבדיקות
איילת
לצפיה ב-'מסלול אסותא.... מישהיא עשתה/ עושה ויכולה לספר... '
מסלול אסותא.... מישהיא עשתה/ עושה ויכולה לספר...
10/12/2017 | 19:11
6
77
איך נעשה התהליך? ,  כיצד בוחרים תורמת? , האם כדאי להיות מטופלת ע"י רופא אחד? הצלחות? האם עומדים בהתחייבות., האם יש צוות תומך? ... 

מתלבטת ... אם למישהי יש המלצה על מקום שבו טופלה והיה לה טוב שם אשמח על השיתוף..אפשר כמובן גם בפרטי ... 

נשיקות לכולכן :) 
.. 

לצפיה ב-'במסלול אסותא הכוונה ל moms project?'
במסלול אסותא הכוונה ל moms project?
10/12/2017 | 19:26
5
56
אסותא רמת החייל?
לצפיה ב-'כן... '
כן...
10/12/2017 | 19:34
3
37
לצפיה ב-'אשמח לשמוע גם על אסותא בראשון לציון- האם שם המסלול שונה? '
אשמח לשמוע גם על אסותא בראשון לציון- האם שם המסלול שונה?
10/12/2017 | 21:08
2
46
מי התורמות? , כיצד התרומה מתבצעת, מי מנהל את התחום?, יש מי שעברו/ עוברות את ההליך שם ויוכלו לספר?

לצפיה ב-'המסלול הוא לא של בית החולים'
המסלול הוא לא של בית החולים
10/12/2017 | 22:13
1
66
לאסותא ראשל״צ מביאים עוברים חברת מנור מדיק
התורמות די דומות במסלולי אוקראינה: מנור, פרופ׳ בידר ולברון, moms project ואימהית
לכל אחד מהנ״ל אתר אינטרנט עם מידע מפורט
איילת
לצפיה ב-'moms projekt לא מביאים עוברים טריים!'
moms projekt לא מביאים עוברים טריים!
11/12/2017 | 14:56
48
והמסלול שלהם גם לא שייך לבית החולים אסותא
הם חברה בפני עצמה שרק יושבים בתוך אסותא
לצפיה ב-'אני עשיתי בMOM'
אני עשיתי בMOM
11/12/2017 | 13:44
63
אני עשיתי שם לפני כשנה וחצי - את יכולה לכתוב לי בפרטי שאלות ואענה לך (למרות שיש מצב שדברים השתנו בשנה וחצי האחרונות)
או לחפש כאן באתר כי לפי דעתי כתבתי על זה 
לצפיה ב-'האם מישהי עברה תרומת ביצית בארץ?'
האם מישהי עברה תרומת ביצית בארץ?
08/12/2017 | 23:08
13
94
ויכולה לספר מנסיונה איך זה מתנהל?, לכמה ביציות / עוברים מתחייבים?
באיזו איכות? , מי התורמות? .... הצלחות ? 

אפשר גם בפרטי 

תודה וסופ"ש נעים 

לצפיה ב-'היו מעט שכתבו כאן'
היו מעט שכתבו כאן
08/12/2017 | 23:36
92
את יכולה לעשות חיפוש בפורום ואני מניחה שתמצאי. חוץ משמוליקיפוד לא חושבת שהשאר נכנסות לכאן
איילת
לצפיה ב-'נכון, אני עברתי '
נכון, אני עברתי
10/12/2017 | 00:00
2
119
אין התחייבות למספר עוברים בכלל, אלא רק לביציות. יש התחייבות לביציות בשלות, אך לא לעוברים בכלל לא לכמות ולא לאיכות. זה היה די מזמן ואני כנראה הדחקתי אז כבר לא זוכרת מה התחייבות- לכמה ביציות, אני חושבת שההתחייבות היא לארבע אבל אינני סגורה על כך. אפשר למצוא בקלות באינטרנט את המידע.
אני לא הייתי מרוצה בסופו של דבר.
היה סבב אחד שבו כבר הכנתי את הגוף והרחם להחזרה וברגע האחרון, ביום השאיבה של התורמת, התברר שהיא לא ייצרה מספיק ביציות לשלוש נשים שהתכוננו להחזרת עוברים, וביטלו אותי.
כלומר, תמיד מנסים להגיע לשלוש נתרמות לאישה אחת, וזה המון, ולא ריאלי. להערכתי הרבה קורה מקרים כאלה של ביטולים לפחות של אישה אחת ברגע האחרון.
בסבב השני עם תורמת אחרת שבחרתי גם התקשרו ביום השאיבה לומר שהתורמת שבחרתי לא ייצרה מספיק ביציות, אך למזלי יש תורמת אחרת שייצרה מספיק ביציות ואחת הנתרמות שלה בסוף לא הייתה מוכנה להחזרה, ולכן אני יכולה לתפוס את מקומה.
זה היה מהרגע להרגע לשמוע את הנתונים על התורמת ולהחליט אם מתאימה לי התורמת החדשה שלא בחרתי מראש. החלטתי ללכת על זה.
היו ביציות בכמות שאליה התחייבו, אך העוברים שנוצרו לא היו באיכות מקסימלית כלל. הוחזרו שני עוברים באיכות בינונית ואת שאר העוברים (שהיו באיכות אף נמוכה מזו) גידלו במשך עוד כמה ימים לפני ההחלטה להקפיא, וכמובן שלא נותר מה להקפיא.
נכנסתי להריון מטיפול זה אבל לצערי הוא נפל יותר מאוחר.
לאחר מכן, החלטתי ללכת על מסלול חו"ל מכיוון שהגעתי למסקנה שבסופו של דבר הוא יותר משתלם אפילו כלכלית כי הוא עולה יותר אבל גם מתחייבים ליותר.. עדיין לא יכולה לדווח על הצלחה לצערי (אני כבר בסבב שלישי של החזרה מאותה תורמת- כלומר החזרת טריים ומוקפאים, כאשר שני הקודמים לא צלחו).

לצפיה ב-'זה מזעזע אותי'
זה מזעזע אותי
10/12/2017 | 23:24
1
73
עכשיו אני מבינה למה אחרי שלקחתי כל כך הרבה הורמונים, אמרו לי שיש בעייה עם התורמת, וצריך לדחות את הטיפול בחודש, ולהתחיל מחדש עם ההורמנים. 
היתרון העיקרי של ההתנסות בתרומה מהארץ היה ללמוד את הנושא, מידע שנצבר מניסוי ותהייה של הרופאים, למשל, איזה פרוטוקול משפיע עלי טוב יותר, מה כמות ההורמונים הנדרשת שעלי ליטול, כדי שתהיה לי רמה הורמונלית מספקת לאחר ההחזרה, כל זאת, תוך הפסד יחסית מצומצם של כסף. מעבר לכך, לא יכולה לומר שהייתי מרוצה, אבל ייתכן שיש הבדלים בין בית חולים אחד לאחר. 

לצפיה ב-'מצטערת לשמוע שגם לך היה ניסיון רע '
מצטערת לשמוע שגם לך היה ניסיון רע
11/12/2017 | 00:16
45
לצפיה ב-'תרומה בארץ'
תרומה בארץ
10/12/2017 | 11:33
8
87
הי,
באמת התחייבות היא רק ל4 ביציות . אין התחייבות לכמות ואיכות עוברים.
מחלקים ביציות רק בין 2 נתרמות. אם יש  20 ביציות תקבלי 10, אם יש נגיד 7 ביציות ,רק אישה אחת מקבלת אבל כל ה7.  כמובן, מדובר רק בביציות טובות ובשלות. הם מאוד קפדנים בזה.
מחליטים מי מקבלת לפי מצב רירית הרחם.אם לשתי נשים הרירית בסדר, אז בודקים לפי גיל הנתרמת, וגם כמה זמן היא מחכה לתרומה.אולי יש עוד פרמטרים.
התורמות עוברים כל הבדיקות נדרשות: HIV, הפטטיס וכו' בד"כ זה נשים עם ילדים אז הן עברו כל הבדיקות גנטיות.
תשלום כ10000 ש"ח ביום השאיבה ומתן זרע. כל השאר זה טופס 17 מהקופה בדיוק כמו שמקבלים בIVF רגיל (יותר נכון 3 טפסים).
בהצלחה!!!
לצפיה ב-'מחלקים בין שלוש נתרמות, לא שתיים.'
מחלקים בין שלוש נתרמות, לא שתיים.
10/12/2017 | 18:53
7
45
אלא אם שינו את התנאים מאז שעברתי תרומה בארץ.
לצפיה ב-'מאתר משרד הבריאות'
מאתר משרד הבריאות
10/12/2017 | 18:59
3
44
"הקצאת הביציות - הביציות שישאבו במחזור אחד יוקצו לשלוש נשים לכל היותר."
לצפיה ב-'כלומר אם נשאבו 12 ביציות ומעלה'
כלומר אם נשאבו 12 ביציות ומעלה
10/12/2017 | 19:01
2
50
הן ייתרמו לשלוש נשים, פחות- יחולקו בין שתיים, עד 7- אחת תקבל.. (כי יש התחייבות לארבע).
לצפיה ב-'במקרה שלי נשאבו 16 ביציות'
במקרה שלי נשאבו 16 ביציות
10/12/2017 | 21:00
1
53
מתוכן היו 12 בשלות. קיבלתי 6. גם בחורה השניה קיבלה 6
לצפיה ב-'אוקיי, אז אולי שינו את התנאים'
אוקיי, אז אולי שינו את התנאים
10/12/2017 | 22:59
26
זה מאוד משמח לשמוע את זה, כי זה היה זוועה כשאני הייתי שם, לפני כשנה וחצי.
וכן הכינו אז שלוש נתרמות לתורמת אחת, וכפי שסיפרתי זה לא ממש צלח..
לצפיה ב-'עשיתי השנה באסף הרופא'
עשיתי השנה באסף הרופא
10/12/2017 | 20:58
2
57
שם מחלקים בין 2 נשים. במקומות אחרים אין לי מושג
לצפיה ב-'גם אני עשיתי באסף הרופא.'
גם אני עשיתי באסף הרופא.
10/12/2017 | 23:01
1
45
כנראה שלמדו מהניסיון הלא טוב, משמח לשמוע את זה. אולי אפילו אשקול לחזור לשם אם כך...
נשמע שאת היית מרוצה, כן?

לצפיה ב-'האם מישהיא יכולה לספר על תרומה בארץ בהלל יפה ?'
האם מישהיא יכולה לספר על תרומה בארץ בהלל יפה ?
11/12/2017 | 05:36
39
איך זה מתנהל שם? האם היו הצלחות, אכזבות ? 
לצפיה ב-'גיל העובר'
גיל העובר
10/12/2017 | 14:36
2
83
אם ההחזרה הייתה ב 26/11 עובר של 5 ימים. מהו גיל העובר?
לצפיה ב-'מתחילים לספור את גיל'
מתחילים לספור את גיל
10/12/2017 | 16:59
58
ההריון שבועיים לפני השאיבה בערך( בתרומה אין לך תאריך מדוייק של המחזור של התורמת).
שיהייה המון במזל טוב ובהצלחה!!!
לצפיה ב-'חישוב גיל ההריון לאחר הפריה'
חישוב גיל ההריון לאחר הפריה
10/12/2017 | 17:42
45
גיל ההריון מחושב  לפי וסת אחרונה שאותה מחשבים לפי תאריך הפריית הביציות כלומר הולכים שבועים אחורה מיום הפריית הביציות וזהו גיל ההריון כדי להפשיט את זה יותר תורידי מההריון שלך שבועים ועוד 5 ימים (גיל העוברים שהחזירו לך לרחם )
לצפיה ב-'בנווות חייבת לכן עדכון'
בנווות חייבת לכן עדכון
07/12/2017 | 21:59
9
166
זה הצליח  בטא אחרי 10 ימים 40 ולאחר יומים 110. איזה כיייף אני עדיין בהלם. בקרוב אצלכן 
לצפיה ב-'מזל טוב'
מזל טוב
07/12/2017 | 22:19
73
וואו איזה כיף לשמוע בשורה משמחת. מאחלת לך הריון קליל ותקין.
לצפיה ב-'מזל טוב '
מזל טוב
07/12/2017 | 23:23
55
המשך הריון קל ותקין
לצפיה ב-'בשעה טובה!'
בשעה טובה!
08/12/2017 | 13:58
5
79
שיהיה המשך קל ותקין
את לא מעט זמן בתהליך אם אני זוכרת....
איילת
לצפיה ב-'5 שנים'
5 שנים
08/12/2017 | 15:21
4
66
לצפיה ב-'כולל IVF או רק תרומה?'
כולל IVF או רק תרומה?
08/12/2017 | 16:46
3
53
לצפיה ב-'תרומה. עברתי 3 תרומות משתי תורמות'
תרומה. עברתי 3 תרומות משתי תורמות
08/12/2017 | 21:32
2
119
זה הניסיון הרביעי מתורמת חדשה
לצפיה ב-'מנסה להבין... 4 החזרות ב 5 שנים'
מנסה להבין... 4 החזרות ב 5 שנים
08/12/2017 | 23:15
1
116
מ 3 תורמות ואם אני זוכרת נכון ב 3 מסלולים שונים? 
לצפיה ב-'את זוכרת מצויין'
את זוכרת מצויין
10/12/2017 | 14:28
49
לצפיה ב-'בהצלחה!'
בהצלחה!
10/12/2017 | 11:37
45
הריון קל !! 
לצפיה ב-'האם בלסטוציסט הוא עובר דרגה A?'
האם בלסטוציסט הוא עובר דרגה A?
07/12/2017 | 14:06
2
87
האם הסיכוי להקלט בו הוא גדול יותר? 

תודה  

לצפיה ב-'היי'
היי
07/12/2017 | 15:18
77
בלסטו זה עובר ביום חמישי לאחר ההפריה של הביצית דרגה A זה איכות העובר (A היא איכות אופטימלית ) בתאוריה אלו שמדורגים הכי גבוה סיכוי הקליטה שלהם הכי טובים בפועל לא כול הבנות נקלטות בסבב הראשון
לצפיה ב-'את מבלבלת שני דברים'
את מבלבלת שני דברים
08/12/2017 | 23:41
69
יש את גיל העובר ויש את האיכות, אלו שני דברים שונים
בלסטוציסט הוא עובר שהתפתח וגדל במעבדה 5 ימים
איילת
לצפיה ב-'מוקפאים טריים ועוד שאלות '
מוקפאים טריים ועוד שאלות
06/12/2017 | 12:15
5
113
קראתי עכשיו את הטבלה, אני מבינה שעוברים טריים עדיפיפ על מוקפאים ? כמה עוברים מחזירים ? האם רצוי אחד או שניים? הבנתי שלאחרונה רצוי בכל טיפול להחזיר אחד . ..האם מישהי התנסתה עם תרומת ביצית בבית חולים אלישע ? 

לצפיה ב-'היי'
היי
06/12/2017 | 19:54
1
78
היום אין כול-כך הבדל בין טרי למוקפא הסיכוים כמעט זהים אבל אם אפשר לעשות החזרה ראשונה טריה הייתי ממליץ לך (וזה גם מה שאנחנו עשינו ) כמה עוברים להחזיר זה כבר עניין אישי שלך שמחזירים 2 עוברים מגדילים את הסיכוי לא רק להריון אלה להריון רב עוברים את צריכה לשאול את עצמך 2 שאלות האם אני יכולה ריגשית להכיל שני תינוקות בני אותו גיל בו זמנית והשאלה השניה האם אני יכולה כלכלית לממן 2 תינוקות בני אותו גיל בו זמנית 
לצפיה ב-'צודק '
צודק
10/12/2017 | 15:30
22
לצפיה ב-'מנסה לענות'
מנסה לענות
08/12/2017 | 14:10
2
86
מדברים על הבדל קטן בין עוברים טריים למוקפאים (אני הריתי מעוברית מוקפאת)
ההמלצה להחזיר עובר אחד,אלא אם את רוצה יותר מילד אחד. חשוב לקחת בחשבון שהריון מרובה הריון מעלה את הסיכון, לא את הסיכויים.  הסיכון לאם, הסיכון לעובר.הרי המטרה שלנו היא לסיים הריון בידיים מלאות עם תינוק בריא.
ראי בלינק המצורף
בהצלחה
איילת
לצפיה ב-'תודה !'
תודה !
10/12/2017 | 15:31
1
17
לצפיה ב-'איילת הגדירה את זה ממש נכון...'
איילת הגדירה את זה ממש נכון...
11/12/2017 | 20:46
28
להחזיר שניים לא מגדיל סיכוי רק סיכון זה כל כך מדוייק. השיקול הכלכלי, המוכנות לגדל שניים, הכל זניח ובטל ב60 לעומת הסיכונים שיש בהריון תאומים. קשה בסוף מתגברים, מסתדרים. זה ממש לא רומנטי לשכב חצי הריון במיטה. ממש לא רומנטי לראות ילד שלך בפגיה מחובר למכשירים. ממש לא רומנטי לגדל ילד שסובל מלקויות בגלל הריון תאומים או סיבוכי פגות. יש לי במשפחה הקרובה תאומים וטפו טפו הכל בסדר (היו בפגיה שבוע ואפילו בלי שמירת הריון). ברור שיש הריונות שהכל טוב וזה גם בטח הרוב אבל... זה סיכון לא קטן. מי שיכול להמנע מראש. להתרחק ולא כי זה לא נוח. כי זה לא בטוח. 

רופא די נחשב הסביר לנו שאם מחזירים שניים והרחם לא בחודש שהוא מוכן לקלוט את העובר אז מבזבזים שניים בהחזרה. אם הרחם במצב מיטבי חודש אחרי יש מספיק עוברים לשתי החזרות ויותר סיכוי להרות. להחזיר שניים אולי בגיל מבוגר וגם זה, חברה שלי עם רזרבה נמוכה ותאומות כי שתיהן בסוף נקלטו. מביציות שלה. כנגד כל הסיכויים. וכמובן שמירה. 
לצפיה ב-'שאלה לגבי איכות מנות זרע שנרכשו'
שאלה לגבי איכות מנות זרע שנרכשו
07/12/2017 | 13:35
6
95
האם מישהי קיבלה פידבק שלילי על מנת זרע שרכשה מחו"ל? כלומר שלא נעשתה הפרייה מוצלחת מביציות של תורמת בטענה לאיכות זרע ירודה?
עד עכשיו נאמר לי בוודאות שהביציות שלי הן כבר לא איכותיות (במילים אחרות: "זקינות" ).. אבל אין באמת וודאות לגבי איכות הזרע שרכשנו למעט ההבטחה של החברות...
מאחר ואם 'אקפוץ למים' ואקח תרומת ביצית, אני עם מנת זרע אחת ויחידה בלבד, עולים לי חששות לגבי איכות הזרע..וזה לא שאני יכולה להקפיץ את בעלי (שעוד לא נמצא אחד כזה) כדי להנפיק עוד זרע... זה one shot!!! 
אשמח לתובנות והבנות מניסיונכן.
ותודה רבה רבה מראש לכל העונות  
לצפיה ב-'לדעתי...'
לדעתי...
07/12/2017 | 14:26
2
60
אם זאת תחושתך למה שלא תרכשי תרומת זרע חדשה בארץ ולא מחו"ל ותנסי את מזלך?
במידה ותגיעי לתרומת ביצית את צריכה להגיע שלימה עם ההחלטה שעשית הכל! לכן לדעתי תעשי את כל המאמצים ואל תוותרי על הפעם הזאת, מאחלת לך המון הצלחה  
לצפיה ב-'אחרי מחשבה רבה... אני לא מעוניינת בתרומה מהארץ'
אחרי מחשבה רבה... אני לא מעוניינת בתרומה מהארץ
07/12/2017 | 14:34
1
67
הרבה שיקולים היו בהחלטה הזאת (שנעשתה כבר לפני כמה שנים..)...
שלימה עם ההחלטה -אני עוד לא לצערי. אבל בלית ברירה החלטתי לברר הכל במקביל ולהיות מוכנה עם כל המידע אם וכאשר אצטרך...
לצפיה ב-'בהמשך...'
בהמשך...
07/12/2017 | 17:31
50
תקחי בחשבון שגם תרומת ביצית לעיתים לוקחת זמן, זה לא פתרון קסם, לא כולן נקלטות בהחזרות הראשונות...
שיהיו לך רק בשורות טובות, לא פשוט...
לצפיה ב-'איכות הזרע'
איכות הזרע
07/12/2017 | 19:13
2
43
אם עשית כבר טיפולי IVF עם הזרע הזה אני מאמינה שאם איכותו לא היתה טובה היו אומרים לך.
אולי תבררי במסלול אם נעשות בדיקות לזרע לפני ההפריה ואם כן, מה קורה אם הזרע לא בסדר (האם בכל זאת מפרים ואם לא האם את אמורה לשלם)

אני מבינה את השיקולים לתרומה מחו"ל , אבל קחי בחשבון שהתורמת לא עברה את כל בדיקות גנטיות כמו שאת עברת וגם הזרע כנראה לא נבדק אז במהלך ההריון יש מצב שתרצי לעשות בדיקות נוספות (כמו מי שפיר) , לעומת שאם היית לוקחת זרע שעבר את הבדיקות לא היית עושה. 
לצפיה ב-'בתשובה לשאלתך...'
בתשובה לשאלתך...
08/12/2017 | 10:36
1
43
הזרע שנרכש -לפחות מחו"ל -הינו איכותי ביותר ועובר בדיקות גנטיות רבות. מאחר ורכשתי מתורם פתוח, אז לא הייתה בעיה להביאו שוב לבצע בדיקת נשאות לגן שהיה לי (בתוספת תשלום כמובן). כך שמהבחינה הזאת אני שקטה.
אבל אני לא יודעת עד כמה הבדיקות שהם מבצעים לזרע בבנקים הן אכן איכותיות ברמה הגבוהה ביותר... בארץ לפני שמבצעים את ההפרייה, הם לא בודקים כמעט למיטב ידיעתי, אלא מסתמכים על כך שאת אמורה להביא זרע איכותי. הם מפשירים ובודקים לדעתי במינימום.. לא פעם שמעתי את הטענה- אולי תחליפי מנת זרע.. אולי הוא פגום ואת בסדר דווקא.. אבל הרופא טוען שזה לא סביר... בכל מיקרה הם מפרים אחרי ששאבו ביציות.
לגבי תורמת ביצית -חד משמעית אקח מחו"ל ולעולם לא מישהי מישראל (מדינה קטנה וזה..). לשמחתי התורם שלי ללא כל נשאות, אבל בוודאי שצריך לעשות שוב הצלבה גנטית בין התורם לתורמת... מורכב. אבל נאי לא הראשונה, וכנראה גם לא האחרונה..
אם וכאשר, הניסיון הראשון לא יצליח כלל וכלל... אז "אחשב מסלול מחדש".. לא תהיה לי ברירה.
האמיני לי, אם היו נותנים ליחידניות רווקות לאמץ תינוקות בישראל, כבר מזמן מזמן הייתי עושה זאת ! גם ככה הסיכויים להחזיק היריון בגיל מתקדם הם לא קלים..
בריאות והצלחה רבה לכולנו... רק אופטימיות. אין ברירה
לצפיה ב-'לעיתים חוסר התאמה'
לעיתים חוסר התאמה
08/12/2017 | 14:01
40
יש זוגות שלא מצליחים להקלט להריון למרות שאין בעיית פוריות ונחשבים ללא מוסברים. אני מכירה 2 זוגות שהתגרשו והצליחו להביא ילדים עם בני הזוג החדשים. לא תמיד יש התאמה בין בני הזוג. לא תמיד יש התאמה בין הזרע לביצית.... לכן, אם ניסית מס פעמים הייתי מציעה לך לנסות את מזלך עם תורם אחר
לצפיה ב-'האם מסלולים ללא תמונה מוסרים את פרטי התורמת אחרי השאיבה?'
האם מסלולים ללא תמונה מוסרים את פרטי התורמת אחרי השאיבה?
07/12/2017 | 14:11
2
81
אשמח לתשובותיכן,

אפשר גם בפרטי 

תודה רבה 

ארוכה לי עוד הדרך וקשה.... 

לצפיה ב-'הדסה'
הדסה
07/12/2017 | 22:07
1
107
בזמנו המסלול בהדסה היה ללא תמונה, אך נתנו כמה פרטי תורמות בטרם השאיבה והיה ניתן לבחור תורמת על פי נתונים אלה. מניחה שכך זה גם היום.
לצפיה ב-'ביררתי איתם לפני חודש וגם אז היה בלי תמונה'
ביררתי איתם לפני חודש וגם אז היה בלי תמונה
08/12/2017 | 18:06
58
לצפיה ב-'סליחה על החפירה עוד מספר שאלות '
סליחה על החפירה עוד מספר שאלות
06/12/2017 | 12:25
2
129
ראיתי שיש הבדל בין עובר לבלטוציסט -מה ההבדל ? , כמו כן , באחד המסלולים ( מנור ) כתוב שמחזירים 4 עוברים - הכוונה שמקפיאים אותם אך ביום ההחזרה מחזירים אחד ? אני רואה שיש דרך לדעת מה איכות הביצית, האם גם בivf רגיל אפשר למסור מה איכות הביצית ? ( במידה ואני עושה ) 

לצפיה ב-'היי'
היי
06/12/2017 | 20:12
58
יש הבדל בין עובר ביום 3 לבין עובר יום 5 עובר יום 5 מפותח יותר מעובר יום 3 יש פלוסים ומינוסים בלגדל עוברים עד יום 5 כן מקפיאים את העוברים העודפים שנוצרו וביום ההחזרה מחזירים  לרוב בין עובר 1 ל 2 לפני הקפאת עוברים בודקים את איכותם זה לא משנה עם עברת תרומת ביצית או רק IVF 
לצפיה ב-'שלום לך גם בivf רגיל מקבלים מידע על איכות העובר '
שלום לך גם בivf רגיל מקבלים מידע על איכות העובר
07/12/2017 | 09:51
47
עוברים מדורגים בין a-d כאשר הדרוג נקבע לפי כמות השברים בעוברים , את מקבלת כמות עוברים לפי ההסכם עם המסלול בעת ההחזרה את תבחרי כמה להחזיר בהתאם להסכמתך עם הרופא , היתר יוקפאו .
 בלסטוציסטים הם דרגת התפתחות מתקדמת של העוברים בערך 5-6 ימים מיום ההפריה, כאשר בד"כ מחזירים עוברים ביום שני או שלישי להפרייה יש על תאוריות שונות יש הטוענים שהרחם הוא המקום הטוב ביותר לעובר להתפתח ויש שטוענים שעובר שהגיע לשלב כזה הוא בעל סיכויי השרדות טובים יותר , המון בהצלחה .
לצפיה ב-'החזרה ביום השלישי - למה הכוונה'
החזרה ביום השלישי - למה הכוונה
06/12/2017 | 12:59
2
75
האם מתייחסים ליום שבו מתבצעת ההפרייה כאחד הימים, או שהוא אינו נחשב בספירת הימים?

לצפיה ב-'החזרה יום שלוש '
החזרה יום שלוש
06/12/2017 | 20:03
1
74
ביצית מתחילה להתחלק 12 עד 24 שעות לאחר ההפריה המשמעות היא שיום לאחר ההפריה זה יומה הראשון 
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
07/12/2017 | 13:28
23
לצפיה ב-'היי....בתרומה כפולה מחו"ל...'
היי....בתרומה כפולה מחו"ל...
03/12/2017 | 19:30
18
149
ידוע לכן מה ההמשך (בעזרת השם....) מבחינת דת הילוד בהיבט של הרבנות?
תודה...
לצפיה ב-'הילוד יוכר כיהודי לכל דבר ועניין..'
הילוד יוכר כיהודי לכל דבר ועניין..
03/12/2017 | 19:57
3
97
עד כמה שאני יודעת,
בתרומת זרע מחו"ל (זרע גוי), הרבנות מכירה בו כילוד יהודי לכל דבר ללא כל בעיות.
דווקא תרומת זרע יהודי כשר מישראל, והרבנות תכריז עליו כ'פסול חיתון'. (זאת אחת הסיבות שאני אגב בחרתי לייבא זרע מחו"ל).
תרומת ביצית -בארץ או בחו"ל -לרבנות אין שום מילה בעניין. אין להם צורך או יכולת לדעת מהיכן הביצית והאם היא כן או לא של האישה שילדה. זה לחלוטין מידע לא רלוונטי.

לצפיה ב-'ממש לא נכון עניין הפסול חיתון....'
ממש לא נכון עניין הפסול חיתון....
03/12/2017 | 22:05
2
96
הרבנות עברה שינויים בשנים האחרונות ונותנת אישור חיתון גם לילדים בתורם זרע מישראל, אם אני זוכרת נכון עם דרישה לבדיקה גנטית למנוע גילוי עריות
איילת
לצפיה ב-'ייתכן.. למרות שחקרתי את הנושא, אבל בכל אופן'
ייתכן.. למרות שחקרתי את הנושא, אבל בכל אופן
03/12/2017 | 23:41
1
86
היא עם תרומה כפולה מחו"ל (זרע וביצית), כך שמה שלא יהיה הילוד יהיה יהודי
אם את צודקת- אז זאת אחלה בשורה להרבה מהמתלבטות
לצפיה ב-'יש לי לא מעט חברות יחידניות שקיבלו אישור'
יש לי לא מעט חברות יחידניות שקיבלו אישור
04/12/2017 | 06:41
86
בשנים האחרונות
לגבי יהודי או לא, אני מניחה שמה שהטריד אותה החה עניין הביצית ולא הזרע, כפי שעניתי לה זה תלוי זרם ורב....
איילת
לצפיה ב-'ברוכה הבאה '
ברוכה הבאה
03/12/2017 | 22:03
7
60
ישנן גישות שונות למהי דת הילוד
גישה שדת הילד כדת האם היולדת
גישה שדורשת להעביר את הילד גיור
הגישות כמובן תלויות רב. מניחה שאשרת תדע לענות לך יותר
איילת
לצפיה ב-'תודה רבה לכולן....אשמח לשמוע גם את אשרת...תודה'
תודה רבה לכולן....אשמח לשמוע גם את אשרת...תודה
03/12/2017 | 22:53
6
42
לצפיה ב-'אשרת כתבה על זה לא פעם בפורום'
אשרת כתבה על זה לא פעם בפורום
04/12/2017 | 06:43
5
53
שווה לך לעשות חיפוש בפורום ולקרוא מה נכתב בנושא ( לאו דווקא על ידי אשרת)
גם אני יחידנית, עם ילדה מתרומה כפולה
איילת

לצפיה ב-'תודה על המענה...האם יש רב או זרם מסויים שעלי לקבל ... '
תודה על המענה...האם יש רב או זרם מסויים שעלי לקבל ...
04/12/2017 | 08:04
4
48
דרכם את האישור הנכסף?
תודה
לצפיה ב-'קצת התבלבלתי...'
קצת התבלבלתי...
04/12/2017 | 08:40
3
61
איזה אישור?
יש התייחסות נפרדת לתרומת ביצית ולתרומת זרע. בתרומת זרע את יכולה לבקש אישור חיתון מהרבנות שהולך על פי אישורים מסויימים שאת צריכה להביא להם, כשההמלצה בדרכ על הרבנות בתל אביב שמיומנת בנושא ולא מקשה
לגבי תרומת ביצית הזרם הנפוץ הוא שהדת על פי האם היולדת כך שאת לא צריכה לעשות כלום. אם את רוצה ללכת לצד המחמירים תצטרכי להעביר את הילד תהליך גיור כלשהו
איילת 
לצפיה ב-'תודה רבה....אז להבנתי...'
תודה רבה....אז להבנתי...
04/12/2017 | 08:53
1
58
כאשר הילוד יגיע למצב שבו תיבחן יהדותו (לפני נישואין וכד)...מבחינת האם היולדת הוא יהודי ומבחינת הזרע....ניתן לקבל , עדיף דרך הרבנות בת"א, את האסמכתא ליהדותו...?
תודה
לצפיה ב-'נכון לעכשיו כן '
נכון לעכשיו כן
04/12/2017 | 09:45
42
לצפיה ב-'אני עברתי את הליך אישור החיתון בירושלים'
אני עברתי את הליך אישור החיתון בירושלים
09/12/2017 | 21:16
18
גם שם הם מכירים ומתורגלים לו, וזה הולך חלק ומהר. 
צריך להביא כל מיני מסמכים, אם תרצי פירוט אשמח לפרט
מבחינת הביצית, לעניות דעתי, לא כדאי לספר, כי אז יכולה להיווצר בעיה ברבנות.
זה יהיה הילד/ה שלך לכל דבר ועניין, ולא צריך אישור של אף אחד לזה!!!
לצפיה ב-'דת הילוד הולכת לפי האם לכן יש חשיבות לעמדת ההלכה לגבי '
דת הילוד הולכת לפי האם לכן יש חשיבות לעמדת ההלכה לגבי
06/12/2017 | 10:32
4
50
האם , לגבי קביעת דת הילוד בתרומת ביצית יש שתי דעות , 
הדעה הרווחת שייכת לרב אליישיב שקובעת שהדת הולכת אחרי האם היולדת הדעה האחרת שייכת לרב עובדיה יוסף שאומרת שהדת הולכת לפי תורמת הביצית ולפיכך יש צורך בגיור 

אם את מהאסכולה של הרב עובדיה יוסף הילד צריך גיור - 
יש לשים לב שמאז שנכנסה הממשלה החדשה השתנו כללי הגיור ויש כיום החמרה בבתי הדין של הגיור .

לגבי גיור הקטין מעתיקה לך מהאתר של ניו לייף לגבי גיור קטינים -
גיור קטינים
גיור קטינים הוא תהליך פשוט וקצר מטבע הדברים תינוק לא נדרש ללמוד את תורת ישראל או להוכיח שהוא מקיים מצוות.
הליך גיור קטינים
כדי להתחיל בתהליך גיור יש לפנות לאגף הגיור ולפתוח תיק לגיור קטינים בבית הדין המיועד לכך.
פתיחת תיק
 לשם פתיחת התיק על ההורים להגיש את המסמכים הבאים: טופס בקשה לגיור, צילום תעודת זהות של שני ההורים וקורות חיים של שני ההורים. זוג נשוי יצרף גם את תעודת הנישואין שלו. רווק או רווקה המבקשים לגייר את ילדם יצרפו את הכתובה או את תעודת הנישואין של הוריהם או לחילופין מסמך המאשר יהדות מבית הדין הרבני.
פגישה עם בית הדין
כל עוד הילד קטן ואינו עומד על דעתו, נעשה הגיור על דעת בית הדין ועל סמך התרשמות מההורים.
ברית מילה
 כחלק מהליך הגיור נדרשים בנים לברית מילה. ברית המילה מתבצעת בדרך כלל בתיאום עם בית הדין לגיור קטינים. ניתן לפנות לבית הדין לגיור קטינים, לשם קבלת הפנייה לברית מילה לקראת גיור, גם כאשר התיק עדיין נמצא בדיונים. טקס הברית משלב הליך טקסי עם הליך רפואי כירורגי. הטקס עצמו דומה מאוד לברית המילה המוכרת, למעט הבדל קל בברכות.
לאחר ברית המילה וההחלמה ממנה הם יעברו גם טבילה במקווה טהרה.
טבילה במקווה טהרה
הילד קטן ואינו יכול לטבול לבדו, האב או האם, לפי בחירת המשפחה, יכנסו איתו למקווה על מנת לאחוז בו.
לצפיה ב-'אשרת- אני חייבת לשאול משהו בהקשר זה'
אשרת- אני חייבת לשאול משהו בהקשר זה
06/12/2017 | 11:40
3
51
הרי כשרושמים את הילוד במשרד הפנים, חייבים לרשום את זהות האב. וכשמדובר בתרומת זרע -אז בוודאי הנושא רלוונטי.
אבל כשרושמים את זהות האם, במידה והיא יהודייה, והיא זאת שילדה את הילוד ויש לה אישור מבית חולים בדבר הלידה וכל הפרטים הנדרשים, הרי אין לאף אחד בעולם דרך לדעת שהביצית היא לא הביצית של אותה אמא, אלא הוכנסה לגופה של האמא בתהליך הפרייה !!! אפילו לא בית החולים שיילד את האישה לצורך העניין.
אף אחד לא אמור לדעת, לא יכול לדעת, לא צריך לדעת, אין אפילו סיבה רפואית לעדכן מי מצוות בית החולים המיילד...זה לא משהו ששואלים בכלל.
אז איך משרד הפנים והדתות וכל רב כזה או אחר יכול אי פעם לדעת שהביצית היא מתרומה? איך ניתן לקבוע שהילוד הינו גוי או יהודי? איך ניתן בכלל לחשוב שיש צורך לגייר?
סליחה אם אני נשמעת תוקפת או משהו.. חלילה לא. אני פשוט לא מצליחה להבין את המחשבה הזאת בכלל.
לצפיה ב-'כאשר ילד נולד האם היולדת נרשמת כאמו '
כאשר ילד נולד האם היולדת נרשמת כאמו
07/12/2017 | 09:42
2
38
אף אחד לא יודע כי הביצית אינה שלה, משכך את יכולה לשמור על זה לעצמך , ככל שרוצים להסדיר את עניין דתו של הילוד בלי קשר לרישום כיהודי ויש אנשים שזה חשוב להם , יש עניין לדעת האם יש צורך בגיור אם לאו , כאמור יש שתי אסכולות תבחרי למי את שייכת , מעבר לזה שבעת השילד ירצה להנשא ויאמר שהוא נולד מתרומת ביצית של גויה כאן נכנסת השאלה אם צריך גיור אם לא ומהי עמדת הרבנות בעניין .
אין חובה לרשום אב בתעודת לידה וילדים שנולדו מתרומת זרע אין להם אב רשום מעמדם לעניין חיתון מוסדר אל מול בית הדין הרבני .
לצפיה ב-'תודה, אבל אז נשאלת השאלה'
תודה, אבל אז נשאלת השאלה
07/12/2017 | 12:08
1
34
מדוע שהילד יצטרך להגיד בעת שירצה להינשא שהוא נולד מתרומת ביצית?
יש המון אמהות שלא מספרות לילד שנולד מתרומת ביצית (טרם גיבשתי בעצמי דיעה בעניין שכן עוד לא זכיתי להרות ולהיות אמא..), אז ייתכן והילד כלל לא ידע.
ובכל מקרה, האם הוא חייב להצהיר ברבנות לכשירצה להינשא על עובדת היותו ילד מתרומת ביצית?
 אני לא דתייה, אז כל הסוגייה הזאת מוזרה לי. אבל בכל זאת אני רוצה להשאיר את כל האופציות פתוחות..לכן חשוב לי לפחות לקבל את כל האינפורמציה מבעוד מועד.
ותודה שוב מראש על התשובות
לצפיה ב-'כל הדברים האלה חשובים למי שהוא דתי או מסורתי '
כל הדברים האלה חשובים למי שהוא דתי או מסורתי
13/12/2017 | 11:04
8
הילד לא חייב להצהיר שהוא מתרומה אבל אם יעשה כן תלוי מה תיהיה עמדת הרבנות אז  , לכן ככל שזה חשוב לך והתורמת אינה יהודיה יש לגייר את הקטין כפי שנוהגים המחמירים - שוב כל אחת וכמה שזה חשוב לה .
לצפיה ב-'יש להבדיל בין דת הילוד לבין חיתון '
יש להבדיל בין דת הילוד לבין חיתון
06/12/2017 | 10:36
50
כאשר אדם הוא יהודי לפי ההלכה נשאלת עדין שאלה החיתון בעת שרוצים להתחתן יש צורך בבדיקת אילן יוחסין על מנת למנוע נישואי קרובים לשם כך נמצא פתרון מול בנקי הזרע שכן במצב בו תורם הזרע הוא אלמוני האדם הוא שתוקי , קרי מי שאביו אינו ידוע ולכן אינו יכול להינשא לאף אחד , ידוע לי שנמצא פתרון מול הרבנות המסדיר את העניין הם מעבירים מסמך יש צורך לפתוח תיק בבית הדין הרבני וניתן אישור נישואין מראש , לגבי תורם גוי אין בעיה כי גוי לא נחשב ולכן אין בעיה לילדיו להינשא , בעבר בנקי הזרע היו נותנים אישור כי התורם גוי ובית הדין היה נותן אישור כי אין בעית חיתון .

חם בפורומים של תפוז

המוזיקאי לירון עמרם מתארח בפורום
המוזיקאי לירון עמרם...
המוזיקאי המוכשר והייחודי ופריצת השנה בגלגל``צ...
המוזיקאי לירון עמרם מתארח בפורום
המוזיקאי לירון עמרם...
המוזיקאי המוכשר והייחודי ופריצת השנה בגלגל``צ...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

מנור מדיקל- תרומת ביצית
מנור מדיקל תרומת ביצית
ד
ד"ר גיא ביבי
פונדקאות מנור מדיק
פונדקאות ישראלית בחו"ל

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה