לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1155711,557 עוקבים אודות עסקים

פורום תרומת ביציות

ברוכים הבאים לפורום תרומת ביציות, הפורום מהווה בית חם עבור כל מי שבמסע להורות הנכספת קיבלו את הבשורה ש "לא תוכלי להרות מביציותייך" וכי הם זקוקים לתרומת ביציות. אנחנו כאן כדי לעזור כשנראה שהשמיים נופלים עם קבלת הבשורה, לעודד כשנראה שהדרך אל ההורות לא תגמר לעולם ושאבדה כל תיקווה.

הפורום איננו מקום לפירסום של חברות או רופאים בעלי מסלולים העוסקים בתרומת ביצית, לחיפוש תורמות או פירסום הודעות מסוג זה.

אנחנו כאן בכדי לסייע ולעזור להתגבר על הקושי שבקבלת הבשורה ולתת מידע על האופציות השונות הקיימות בעולם תרומת הביציות, לתמוך, לעודד, להיות אוזן קשבת וכתף להתייעץ ולהישען עליה בימים הקשים. אנו כאן גם לתמוך ולעודד בימים השמחים של הבטא החיובית, ליווי ההריון, הלבטים למי לספר, מתי לספר וגם בהתלבטויות ההוריות לאחר הלידה המיוחלת                             

הנהלת הפורום:

אודות הפורום תרומת ביציות

ברוכים הבאים לפורום תרומת ביציות, הפורום מהווה בית חם עבור כל מי שבמסע להורות הנכספת קיבלו את הבשורה ש "לא תוכלי להרות מביציותייך" וכי הם זקוקים לתרומת ביציות. אנחנו כאן כדי לעזור כשנראה שהשמיים נופלים עם קבלת הבשורה, לעודד כשנראה שהדרך אל ההורות לא תגמר לעולם ושאבדה כל תיקווה.

הפורום איננו מקום לפירסום של חברות או רופאים בעלי מסלולים העוסקים בתרומת ביצית, לחיפוש תורמות או פירסום הודעות מסוג זה.

אנחנו כאן בכדי לסייע ולעזור להתגבר על הקושי שבקבלת הבשורה ולתת מידע על האופציות השונות הקיימות בעולם תרומת הביציות, לתמוך, לעודד, להיות אוזן קשבת וכתף להתייעץ ולהישען עליה בימים הקשים. אנו כאן גם לתמוך ולעודד בימים השמחים של הבטא החיובית, ליווי ההריון, הלבטים למי לספר, מתי לספר וגם בהתלבטויות ההוריות לאחר הלידה המיוחלת                             
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
 הפורום הינו פורום תמיכה, היעוץ בפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי ומקצועי. 
הפורום איננו מקום לפירסום של חברות או רופאים בעלי מסלולים העוסקים בתרומת ביציות, הודעות מסוג זה יימחקו ללא אזהרה מראש. כמו כן זהו לא המקום לחיפוש תורמות או פרסום מודעות מסוג זה

אנא קיראו את תקנון הפורום לפני הכתיבה בפורום. גלישה מהנה
המשך >>

לצפיה ב-'האם נותנים גלולות למטופלות מעל גיל 50 כדי לחקות מחזור?'
האם נותנים גלולות למטופלות מעל גיל 50 כדי לחקות מחזור?
02/07/2020 | 08:04
1
33
היי,

אני כבר שנה ללא מחזור , בת 51
רוצה לבצע החזרת מוקפא מתרומת ביצית
איזה גלולות/ הורמונים נותנים לנשים מעל גיל 50?

הרופא שלי ממליץ לקחת אסטרופם כדי לייצר מחזור- האם כך נהוג?
תודה

לצפיה ב-'כן'
כן
04/07/2020 | 11:12
20
נותנים הורמונים על מנת לחקות את רמת ההורמונים על מנת שרירית הרחם תתאים להחזרת וקליטת העוברים.
אני לא חושבת שהכוונה לייצר מחזור אלא מצב רחם אחרי מחזור. אסטרופם היא תרופה נפוצה בטיפול ההורמונאלי כהכנה.
בהצלחה
איילת
לצפיה ב-'דוקטור פבל ייעוץ אם אפשר'
דוקטור פבל ייעוץ אם אפשר
01/07/2020 | 15:48
1
42
קיים תסמונת קליפנטר בוצע שאיבה micro tasa ולא נימצאו זרעים האם ניתן לבצע ניתוח שוב ואם יש סיכוי למציאה האם תוכל לחזור אלי בכול תשובה למייל תודה
לצפיה ב-'הפורום הוא יעוץ למי שנמצא בהליך תרומת ביצית'
הפורום הוא יעוץ למי שנמצא בהליך תרומת ביצית
01/07/2020 | 18:36
27
מנהלות אותו אשרת ואני, שתינו לא נשות מקצוע בתחום. לא יודעת אם התכוונת לפנות לפשה האמבריולוג של אסותא ראשל״צ, אבל הוא לא חלק מהפורום.
איילת
לצפיה ב-'תרומת ביציות'
תרומת ביציות
20/06/2020 | 11:22
2
102
וקר טוב ויש לי שתי שאלות
1. אני מתלבטת בין מנור ומאמס? על מה תמליצו?
2. מתי מתחדשת הבאת ביציות? האם כבר יש צפי?

תודה ויום טוב
לצפיה ב-'מנור או מאמס?'
מנור או מאמס?
21/06/2020 | 10:56
1
69
שלום לך אני נפגשתי עם שניהם לפני 4 חודשים וגם עם עוד.
מבחינת הדברים שמקבלים במנור אין מה להשוות כמו עוברים טריים שהם מביאים ,מחירים יותר זולים , כמות עוברים יותר ,תשלום בכרטיס אשראי וגם
הלוואות.
מבחינת הצלחה ומקצועיות אני לא יודעת להגיד כי בגלל הקורונה  הטיפול שלי הוקפא לפני שבכלל התחיל.

לצפיה ב-'מבחינת הצלחה'
מבחינת הצלחה
22/06/2020 | 22:51
52
אני ועוד 2 מכרות שלי עשינו במנור ונקלטנו בהחזרה ראשונה. כמובן זה לא אומר כלום..אבל זה המצב. מאוד מקצועיים. אורית שעובדת שם מקסימה.
לצפיה ב-'תרומת ביצית בפייסבוק '
תרומת ביצית בפייסבוק
19/06/2020 | 10:41
2
82
מישהי יודעת איך הקבוצה נקראת? או למישהי יש קישור?
שבת שלום
לצפיה ב-'שלחתי לך הודעה'
שלחתי לך הודעה
19/06/2020 | 12:35
1
47
לצפיה ב-'תודה רבה '
תודה רבה
19/06/2020 | 12:53
37
לצפיה ב-'החזרים עבור ילד שלישי'
החזרים עבור ילד שלישי
17/06/2020 | 17:30
12
82
שלום לכולן
בהמשך לשאלתה של שחר אשמח לדעת מה מאושר עבור החזר של ילד שלישי מתרומת ביצית
תודה!!
איילת
לצפיה ב-'תודה איילת'
תודה איילת
17/06/2020 | 17:33
6
60
מה שחשוב לי בעיקר לדעת זה אם הקופה מנפיקה טופס 17 עבור ההחזרות
לצפיה ב-'למה לא לברר בקופ"ח עצמה...?'
למה לא לברר בקופ"ח עצמה...?
18/06/2020 | 00:52
46
אני אמנם לא בכללית, אבל כשהייתי צריכה תשובות לכל העניינים האלה פניתי למוקד הביטוחים של הקופה וגם למזכירות בבריאות האישה בסניף שלי.
ידעו לברר לי הכל...
לצפיה ב-'וזה גם מופיע באתר שלהם'
וזה גם מופיע באתר שלהם
18/06/2020 | 00:55
3
41
לצפיה ב-'המידע באתר מדבר על ההחזר'
המידע באתר מדבר על ההחזר
18/06/2020 | 07:01
2
49
לא האם מנפיקים טופס 17
בילד שלישי גם בטיפולי פוריות הדברים פחות ברורים מה כן לא מאשרים.  המזכירות לא תמיד יודעות.
מאוד מבינה את שחר שרוצה לשמוע מנסיונה של מישהי בנושא ובטח לשמוע חיזוקים לנסיונות לילד שלישי מתרומת ביצית.
אמנם עברו מעל ל 7 שנים אבל זוכרת את הבילבול הזה עד היום
לצפיה ב-'קודם כל, אני לא ככ מבינה'
קודם כל, אני לא ככ מבינה
18/06/2020 | 10:20
1
48
איפה ראית שאני מזלזלת או משהו כזה בבקשה לחיזוקים לתרומת ביצית לילד שלישי. בכלל לא התייחסתי לזה, וגם בפוסט המקורי של שחר לא רואה שם התייחסות כזו...

שנית, בקישור לכללית יש אזכור להחזר עבור *החזרת* עוברים, שלזה מיועד טופס 17.

אני פשוט חושבת שבמקרים כאלה עדיף לקבל תשובות ממי שבסופו של דבר הוא  האסמכתא שאחראית על ההחזר הכספי או הסבסוד.

מסכימה שלפני 7 שנים זה כנראה היה מורכב או מסובך יותר. מהניסיון שלי, לפחות, זה כבר נושא הרבה יותר נגיש גם בקופות עצמן. גם במקרה שלי המזכירה בסניף לא ידעה בדיוק מה לעשות עם כל טופס, אבל ביררה בו במקום עם מי שאחראי על זה בהנהלה של הקופה.

לצפיה ב-'ממש לא חשבתי שאת מזלזלת....'
ממש לא חשבתי שאת מזלזלת....
18/06/2020 | 17:45
31
חשבתי שנחמד שיהיה פוסט שמרכז תשובות בנושא מנסיון על מנת שנעזור לה ולשמור אותו לאחרות
איילת
לצפיה ב-'ופה יש ריכוז מידע של כל הקופות'
ופה יש ריכוז מידע של כל הקופות
18/06/2020 | 01:01
40
לצפיה ב-'למיטב הבנתי וזכרוני אין החזר לילד שלישי בגין התרומה'
למיטב הבנתי וזכרוני אין החזר לילד שלישי בגין התרומה
18/06/2020 | 13:57
4
35
אלא אם מדובר בילד שלישי עם בן זוג חדש (היינו - לא ההורה של שני הילדים הראשונים)

לצפיה ב-'פניתי לקופה'
פניתי לקופה
18/06/2020 | 14:18
3
50
מחכה שיחזרו אלי, כי לא כל הנציגים בקיאים, לכן חשבתי שעד אז אולי למישהי יש מידע.
לצפיה ב-'בהצלחה'
בהצלחה
18/06/2020 | 15:17
1
33
מקווה שגם אם אין החזר, לפחות יתנו טופס 17 להחזרות.
על פניו נשמע שזה אמור להיות פשוט יותר
לצפיה ב-'תודה'
תודה
19/06/2020 | 06:24
30
גם אני מקווה שלפחות ינפקו טופס 17, מעניין שגם במנור וגם בהדסה, כשהתקשרתי לקבל קצת מידע לא ידעו לענות לי על זה.

לצפיה ב-'הנציגים אכן לא בקיאים'
הנציגים אכן לא בקיאים
21/06/2020 | 14:58
29
כי הם לא מטפלים בהחזרים עצמם.
אם טרם קיבלת תשובה ממליצה לך לפנות לקופה בפניה רשמית בעניין זה (הכוונה פניה בכתב דרך פניות הציבור) כדי שתקבלי תשובה מוסמכת וודאית.
לצפיה ב-'תרומת ביצית '
תרומת ביצית
16/06/2020 | 11:27
3
104
היי,
בגישושים ראשונים.
ברור לי שכל הסיפור הוקפא כרגע בגלל המצב.
אולי תוכלו לעזור לי בכמה שאלות.
איך בתכלס זה עובד? אנחנו פונים לחברה שמתעסקת בזה והיא מטפלת בהכל? האם ניתן לעשות את זה דרך הקופה? יש השתתפות במימון?
ממש אשמח לכל פיסת מידע

לצפיה ב-'ברוכה הבאה '
ברוכה הבאה
16/06/2020 | 22:15
2
66
בגדול  יש לך מספר אפשרויות :
1. תרומת ביצית מתורמת ישראלית, תהליך ארוך כי התורים ארוכים ומספר התורמות זעום. מספר מצומצם של בתי חולים שעושים את זה.
2. תרומה מתורמת מחו"ל, יש מסלולים שמביאים עוברים לארץ (טריים או מוקפאים) וכאלה שעושים את התרומה בחו"ל 
3. תרומה בחו"ל באופן עצמאי (ספרד, ארה"ב).
את צריכה לראות מה הכי חשוב לך (התחייבות למספר עוברים, כמה מידע את מקבלת על התורמת וכו')
לפי זה לבחור חברה/מסלול. צריך גם לבחור רופא שעושה את התהליך.
לגבי הקופה- זה תלוי באיזו קופה את, בכל קופה זה אחרת. לדוגמא בכללית צריך פלטיניום על מנת לקבל החזר חלקי (אני לא זוכרת כמה ההחזר יכולה לבדוק לך), טפסי 17 בדר"כ מקבלים מהקופה.
אם יש לך שאלות ספציפיות את מוזמנת לשאול או לפנות אלי בפרטי. 
בהצלחה
איילת
לצפיה ב-'תודה רבה איילת'
תודה רבה איילת
17/06/2020 | 07:17
1
50
מניחה שאבחר באפשרות בשניה. מנסה לראות אם הבנתי. יש לי אפשרות לפנות לחברה כמו מנור והם דואגים לכל הפרוצדורה? הם מציעים לי רופאים שהם עובדים אתם? אני למשל בכללית ויש לי פלטינום, אז הרופא יהיה רופא מכללית או לא בהכרח? אשמח לדעת לגבי החזר מהקופה אם את יודעת. יש משמעות לכך שמדובר בילד שלישי?
תודה רבה
לצפיה ב-'מנסה לענות'
מנסה לענות
17/06/2020 | 17:29
49
החברה אמורה לתת לך רשימת רופאים שעובדים איתה, ממה שזכור לי במנור לדוגמא אין בעיה לעבוד גם עם רופא שלא עובד איתם באופן קבוע. יש רופאים מטעם הכללית אבל לא יודעת איך זה הולך עם התשלום עבור ההחזרות.
לגבי החזר, עד כמה שידוע לי ההחזר הוא עבור יחד ראשון ושני, החזר אחד עבור כל ילד. ממה שראיתי ההחזר הוא בסביבות 12,000 ש״ח.
לגבי טפסי 17 אני חושבת שזה כמו בטיפולי פוריות אבל לא בטוחה
מנסה לחשוב את מי לשאול....
איילת
לצפיה ב-'שאלה נוספת'
שאלה נוספת
17/06/2020 | 13:07
65
שוחחתי עכשיו עם מנור, היא לא ידעה להגיד לי אם בכללית הם נותנים החזר כשמדובר בילד שלישי ויותר חשוב אם הם נותנים טופס 17. מישהי יודעת?
לצפיה ב-'אשמח לתובנות מנסיונכן האישי'
אשמח לתובנות מנסיונכן האישי
16/06/2020 | 14:02
86

היי, יש לי שתי בנות, מתרומה,(3.5 ושנה)
כל אחת מתורמת אחרת,והגדולה התחילה לאחרונה לשאול שאלות(אמא, למה אני לא דומה לך?), למה אני דומה לאבא? ועוד כל מיני אמירות.
אני מתלבטת אם זה הזמן לספר לה,בגדול אני מתכוונת לשתף, אבל פעם אחת כשניסיתי להסביר, יצא לי הסבר ביולוגי מדי, ופרשתי.
אשמח אם תוכלו לשתף אותי מנסיונכן, מתי ואיך סיפרתן.

תודה מראש
דפנה
לצפיה ב-'עובר מוקפא'
עובר מוקפא
10/06/2020 | 11:29
6
102
היי יקרות, רציתי לשאול אם מישהי עשתה החזרה של מוקפאים בלסטוציסטים? והאם לדעתכם יש הבדל בין טריים  למוקפאים מנסיונכן... אשמח לתובנות. אני באופן אישי מרגיש לי שהעוברים שמגיעים לארץ מוקפאים פחות איכותיים ויכולים לתת הריון... אני טועה?
לצפיה ב-'בת ה 6 שלי מעובר מוקפא יום 3'
בת ה 6 שלי מעובר מוקפא יום 3
10/06/2020 | 17:16
72
הגיעה במשלוח של עוברים טריים, שרדה הקפאה של 4 חודשים בפריזר ומאז היא בעיקר חסרת סבלנות 
איילת
לצפיה ב-'אני'
אני
10/06/2020 | 21:06
1
71
הייתי אמורה להחזיר עובר טרי אבל הרופא פיספס לי את הביוץ. אז בסוף העוברים הוקפאו והוחזר לי חודש לאחר מכן עובר קפוא. העובר הזה עכשיו בת 4 חודשים.
אם אני לא טועה אומרים שאין הבדל בסיכויי ההצלחה בין עובר קפוא וטרי. עובר קפוא ששורד הפשרה והוא במצב טוב הוא עובר חזק. בהצלחה
לצפיה ב-'מוקפאים של בלסטו'
מוקפאים של בלסטו
11/06/2020 | 20:04
60
2 החזרות, 2 ילדים  מעוברים מוקפאים יום 5 
לצפיה ב-'היי'
היי
13/06/2020 | 10:34
46
היום אין הבדל בין מוקפא לטרי לנו יש ילד בין 2.3 מטרי ותינוק בן יומו שהוקפא במשך 2.3
לצפיה ב-'שרידות עובר בלסטו מוקפא וסיכויי הצלחה'
שרידות עובר בלסטו מוקפא וסיכויי הצלחה
14/06/2020 | 11:00
57
תודה רבה לכל העונים, בהחלט הצלחתם לעודד אותי ולהפיג מעט את החששות. מקווה בע״ ה להצליח! אחזור לעדכן.... יום ניפלא ובשורות טובות לכולנו במהרה!
לצפיה ב-'2 יפייפיות קפואות'
2 יפייפיות קפואות
15/06/2020 | 11:23
52
כל הטריים נכשלו לי

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

מנור מדיקל- תרומת ביצית
מהפכה בטיפולי תרומת ביצית

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה