לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1062410,624 עוקבים אודות עסקים

פורום תרומת ביציות

ברוכים הבאים לפורום תרומת ביציות, הפורום מהווה בית חם עבור כל מי שבמסע להורות הנכספת קיבלו את הבשורה ש "לא תוכלי להרות מביציותייך" וכי הם זקוקים לתרומת ביציות. אנחנו כאן כדי לעזור כשנראה שהשמיים נופלים עם קבלת הבשורה, לעודד כשנראה שהדרך אל ההורות לא תגמר לעולם ושאבדה כל תיקווה.

הפורום איננו מקום לפירסום של חברות או רופאים בעלי מסלולים העוסקים בתרומת ביצית, לחיפוש תורמות או פירסום הודעות מסוג זה.

אנחנו כאן בכדי לסייע ולעזור להתגבר על הקושי שבקבלת הבשורה ולתת מידע על האופציות השונות הקיימות בעולם תרומת הביציות, לתמוך, לעודד, להיות אוזן קשבת וכתף להתייעץ ולהישען עליה בימים הקשים. אנו כאן גם לתמוך ולעודד בימים השמחים של הבטא החיובית, ליווי ההריון, הלבטים למי לספר, מתי לספר וגם בהתלבטויות ההוריות לאחר הלידה המיוחלת                             

הנהלת הפורום:

אודות הפורום תרומת ביציות

ברוכים הבאים לפורום תרומת ביציות, הפורום מהווה בית חם עבור כל מי שבמסע להורות הנכספת קיבלו את הבשורה ש "לא תוכלי להרות מביציותייך" וכי הם זקוקים לתרומת ביציות. אנחנו כאן כדי לעזור כשנראה שהשמיים נופלים עם קבלת הבשורה, לעודד כשנראה שהדרך אל ההורות לא תגמר לעולם ושאבדה כל תיקווה.

הפורום איננו מקום לפירסום של חברות או רופאים בעלי מסלולים העוסקים בתרומת ביצית, לחיפוש תורמות או פירסום הודעות מסוג זה.

אנחנו כאן בכדי לסייע ולעזור להתגבר על הקושי שבקבלת הבשורה ולתת מידע על האופציות השונות הקיימות בעולם תרומת הביציות, לתמוך, לעודד, להיות אוזן קשבת וכתף להתייעץ ולהישען עליה בימים הקשים. אנו כאן גם לתמוך ולעודד בימים השמחים של הבטא החיובית, ליווי ההריון, הלבטים למי לספר, מתי לספר וגם בהתלבטויות ההוריות לאחר הלידה המיוחלת                             
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
 הפורום הינו פורום תמיכה, היעוץ בפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי ומקצועי. 
הפורום איננו מקום לפירסום של חברות או רופאים בעלי מסלולים העוסקים בתרומת ביציות, הודעות מסוג זה יימחקו ללא אזהרה מראש. כמו כן זהו לא המקום לחיפוש תורמות או פרסום מודעות מסוג זה

אנא קיראו את תקנון הפורום לפני הכתיבה בפורום. גלישה מהנה
המשך >>

לצפיה ב-'החלפת רופא - שאלה '
החלפת רופא - שאלה
17/07/2018 | 10:30
1
63
היי
התחלתי את התהליך עם חברת מנור עם רופא מסויים שמלווה אותי .
עד עכשיו היו כבר 3 החזרות מתוכן החזרה אחת שהצליחה חלקית, לצערי אחרי כשבועיים העובר נפל .
נשארו לי עוד 4 עוברים מוקפאים יום 3 
ואני מתלבטת אם להחליף רופא .
האם מישהי החליפה רופא תוך כדי התהליך ? האם אני צריכה ליידע את מנור על כך ?
חייבת לציין שהרופא שמטפל בי כרגע מדהים ומקסים מה שמקשה על קבלת ההחלטה עוד יותר , אבל אולי משנה רופא משנה מזל ?!
לצפיה ב-'אני לא ממש בעד החלפה'
אני לא ממש בעד החלפה
18/07/2018 | 09:03
27
 אם יש לך בו אימון ונוח לך איתו אז באופן אישי לא הייתי מחליפה.
אלא אם כן יש לך בעיה ספציפית שעבורה יש רופא אחר שהוכיח לא פעם את ניסיונו בתחום. 
כולנו היינו רוצים לעבור סבב טיפולים בזבנג וגמרנו, לפעמים לצערנו זה לא ממש הולך ככה.... ולכן  מסבב אחד לשני גם הרופא המטפל לומד מה לא עבד אם בכלל. 
אני החלפתי בזמנו רק כי שלי הרים ידיים ולא הסכים לטפל בי, או שלא היה לי נעים איתו מכלמיני סיבות. 
לצפיה ב-'חייבת קצת עידוד'
חייבת קצת עידוד
17/07/2018 | 14:42
3
83
היי כולם,
אז לפני קצת יותר משבוע עברתי לראשונה החזרה של בלסטוציסט מתרומת ביצית ואני כולי תקוות ממש גדולות.
הבדיקת דם צפויה להיות ב23 לחודש. הבעייה שהתחלתי להרגיש התכווציות כבר מאתמול.... אתמול היו קצת והיום יש לי גם התכווצויות לסירוגין...
כרגע אין לי דימום.
אני חייבת בבקשה עידוד.
אני רוצה להאמין שההתכווציות לא קשורות לווסת 
לצפיה ב-'היי'
היי
17/07/2018 | 15:39
49
זה לא מחייב התחלה של ווסת להמתין עוד כמה ימים תהיה יותר חכמה כול השאר זה רק בגדר ספקולציות וחבל זה לא מעיד על הצלחה ולא על כישלון
לצפיה ב-'יקירתי, אין סימנים לכן או לא'
יקירתי, אין סימנים לכן או לא
17/07/2018 | 22:03
1
43
פשוט אי אפשר לדעת עדין... כל סימן יכול להיות כן או לא... אני מבינה את הלחץ ואת החיפוש אחר הסימנים, הענין הוא שבאמת אי אפשר לדעת... זה יכול להיות כן בדיוק באותה מידה שיכול להיות לא.

אני מחזיקה לך אצבעות חזק חזק לכן אחד גדול שישתרש חזק וימשך 9 חודשים יפים ועגולים ולא אף יום אחד פחות. 
לצפיה ב-'הלוואי לכולנו '
הלוואי לכולנו
18/07/2018 | 08:42
26
תודה רבה רבה על העידוד... מנסה לעודד את עצמי בנתיים עד הבדיקה.
הלוואי לכולנו הריון תקין ובריא ובמהרה.

לצפיה ב-'ביטוח נסיעות לחו"ל?'
ביטוח נסיעות לחו"ל?
15/07/2018 | 11:41
7
87
שלום, בת 49 בהריון, שבוע 19. מתקשה למצוא חברת ביטוח שתסכים לבטח אותי בנסיעה לחו"ל. יש לי אישור הריון תקין מהרופא. בחב' הביטוח שכן מוכנים לבטח עקרונית (פספורטכארד) רוצים אישור טיסה. הרופא שלי אומר שהוא לא רופא תעופתי ולא יכול לספק אישור כזה. האם הצלחתן למצוא ביטוח נסיעות לחו"ל במצב כזה?
לצפיה ב-'ביטוח'
ביטוח
15/07/2018 | 13:24
45
לא הבנתי למה לא? בגלל הגיל?
לצפיה ב-'ביטוח'
ביטוח
15/07/2018 | 13:27
1
44
תביאי מהרופא כרטיס מעקב הריון שמראה שאת בשבוע 19 ותשלחי להם, הם יראו שההריון תקין, לא אמורה להיות בעיה.
לצפיה ב-'עדיין בעייה'
עדיין בעייה
15/07/2018 | 15:13
51
כן, זה בגלל הגיל. היו חברות שמראש אמרו שאין אפשרות לבטח. לחברה הזאת הבאתי אישור הריון תקין מהרופא. זה לא מספק אותם. רוצים שיכתוב במפורש שאין בעייה לטוס. והוא אומר שלא יכול לכתוב דבר כזה ושמעולם לא התבקש
לצפיה ב-'הי היום נתקלתי באותה בעיה'
הי היום נתקלתי באותה בעיה
15/07/2018 | 22:33
49
ואני עוד מעט בת 46.
ממש מוזר ומקומם!
אבל.. עשיתי אונליין דרך קופח מכבי, וזה עבר בלי עניין, מקווה שלא יתעורר שילמתי ויש לי ביטוח. 
יכול להיות שיקר?! אין לי מושג כי לא השוויתי למשהו אחר. 
המליצו לי על חב' ביטוח אופציה, שעושה ביטוחים לאנשים "שאף אחד לא מבטח אותם", אבל לא בדקתי.
תעדכני מה קורה, בהצלחה
לצפיה ב-'עדכון ומידע'
עדכון ומידע
16/07/2018 | 01:32
2
44
אוקיי אז עשיתי מחקר קטן באתרים של החברות השונות:
ביטוח ישיר - עושים ביטוח הריון עד גיל 42
מנורה מבטחים - לא מצוין גיל, אבל ברכישה באתר אי אפשר להוסיף  כיסוי הריון  בגיל מבוגר
הפניקס – עד גיל 46    
הראל – עד גיל 42
מגדל - ביטוח הריון - עד 30 יום. לא מצוין גיל.
כלל – לא מציינים גיל, עד שבוע 30. עשיתי אצלם ביטוח אונליין! הם גם אלה שעושים ביטוח למכבי אונליין. אבל - צריך לציין אם זה הריון בסיכון, ולא ציינתי. בהגדרה, הריון בגיל מבוגר מוגדר בסיכון. גם אם הוא תקין. 
לצפיה ב-'הי תודה רבה על העדכון!'
הי תודה רבה על העדכון!
16/07/2018 | 13:31
1
30
לגבי הסיכון, דווקא הרופא שלי אמר לי שההריון שלי ממש לא מוגדר כהריון בסיכון, לא בגלל הגיל וגם לא בגלל סכרת הריון בהריון הקודם. איזה כיף לי !
טיסה נעימה, והריון קל ובריא
לצפיה ב-'בהריון קודם טסתי בשבוע 25 לערך'
בהריון קודם טסתי בשבוע 25 לערך
16/07/2018 | 23:00
35
הייתי מוגדרת הריון בסיכון בגלל  הסכרת הריון, ועשיתי ביטוח בלי בעיה דרך מכבי שמבטחים בכלל אחרי שהרופא ציין שהוא לא רואה בעיה שאטוס.
הייתי אז בת 50,
אני יודעת שרוב החברות לא מבטחות בגיל הזה, אבל כלל כן וגם פספורט, אז שווה לנסות גם אותם ולקחת הצעות מחיר. 
לי יצא זול מאוד דרך כלל, אולי כי אני פרסונל שלהם. 

לצפיה ב-'לכל הנשים המתלבטות בשאלה למי התינוק יהיה דומה'
לכל הנשים המתלבטות בשאלה למי התינוק יהיה דומה
16/07/2018 | 11:30
4
147
אני ממליצה לראות הקטע הבא ששודר בחדשות במוצאי שבת האחרון

לצפיה ב-'לדעתי, היא ממש השראה '
לדעתי, היא ממש השראה
16/07/2018 | 13:36
88
גם בפתיחות שלה לגבי הנושא וגם לגבי הקלילות של הבחירה וההתייחסות אליה
אפשר לראות את זה אונליין?

לצפיה ב-'תודה!!!! היא משלנו והיא מהממת!!!'
תודה!!!! היא משלנו והיא מהממת!!!
16/07/2018 | 22:57
1
65
תודה על השיתוף
איילת
לצפיה ב-'המממ.... '
המממ....
16/07/2018 | 23:11
44
לצפיה ב-'פשוט נפלאה איזו קוליות כול הכבוד רונית'
פשוט נפלאה איזו קוליות כול הכבוד רונית
17/07/2018 | 14:41
28
לצפיה ב-'חום קל וחוסר נוחות בבטן אחרי החזרת עובר מתרומת ביצית'
חום קל וחוסר נוחות בבטן אחרי החזרת עובר מתרומת ביצית
16/07/2018 | 20:10
3
59
מה עושים? האם יכול להיות קשר? חום 37 מעלות וחוסר נוחות בבטן, שלשולים וכו'. 
לצפיה ב-'לא חייב להיות קשר'
לא חייב להיות קשר
16/07/2018 | 21:18
2
44
37 נחשב לחום נורמאלי אצל אנשים, מעל ל 38 נחשב לחום
שווה להתייעץ עם הרופא, חוסר נוחות יכולה להיות גם מהתמיכה.
בהצלחה
איילת.
לצפיה ב-'אכן ההמלצה הגורפת היום היא להחזיר 1'
אכן ההמלצה הגורפת היום היא להחזיר 1
16/07/2018 | 22:49
1
45
אם יש לך בלסטו' אז הם באיכות טובה אחרת לא היו מתפתחים לרמה הזו. 
בבלסטו' בכלל זו לא שאלה וכדאי ואף רצוי להחזיר רק אחד. 
אצלי במשך כל שנות הטיפולים לא היו לי בלסטו' עד שהגעתי לתרומה, הפעם הוחזר לי בלסטו אחד חתיך שבדיעבד מסתבר שהיא חתיכה ��
שיהיה בהצלחה ענקיסטית. 

לצפיה ב-'השתרש לי למקום הלא נכון'
השתרש לי למקום הלא נכון
16/07/2018 | 22:51
30
לצפיה ב-'מספר העוברים להחזרה בתרומה'
מספר העוברים להחזרה בתרומה
15/07/2018 | 19:14
4
97
שלום, עברנו למסלול תרומה. הגענו ל 5 בלסטו, אחד הוחזר, מחכים לבטא. שאלה שעלתה לפני ההחזרה - כמה עוברים להחזיר. אני שואלת מבחינה עובדתית האם ייתכן שעדיף להחזיר 2 בכל מקרה ובכל מצב (ללא קשר לדירוג העוברים). אולי הבהילו אותנו יותר מידי עם סיכונים ולא התעקשו על עניין הסטטיסטיקה להקלט ובכלל כל התהליך? אודה לתשובתכן...
לצפיה ב-'לא הבהילו עם הסיכונים'
לא הבהילו עם הסיכונים
15/07/2018 | 20:41
79
הסיכון הוא לא שקשה לגדל תאומים, לא קושי כלכלי אלא סיכון ממשי לבריאותם/בריאות ההריון. אומנם אני מכירה משפחות עם תאומים בריאים ונהדרים אבל אני מכירה גם הריונות תאומים שהסתיימו בפגות, בסיבוכים ובאופן כללי יש פוטנציאל גבוה לבעיות שלא רוצה לפרט כדי לא להפחיד. זה לא משחק ילדים וכל יום בפגיה הוא מיותר אם אפשר למנוע אותו. אין שום דבר נחמד בלראות את הילד שלך מחובר למכשירי נשימה ובאינקובטור שלא לדבר על פרוצדורות וכל זה כי נראה נחמד שיש שניים. יש לי הריונות בסיכון בלי תאומים, ואם רק יכולתי למנוע מה שאני עוברת בהריונות - אשפוזים, סכנות, שמירות. נשים נכנסות לאותו סיכון בעיניים פתוחות, כמעט בהתנדבות. 

אף פעם לא מבינה איך עושים בדיקות מפה עד מחר כי אולי יש סיכוי 1 ל10000 לתסמונת דאון ולא רוצים סיכון אבל מחזירים שניים ומסתכנים בבעיות קשות בהרבה מתסמונת דאון.

בהחזרה של שניים אם יש חודש בו הרחם לא במצב אידיאלי לקלוט הריון בזבזת שני עוברים \כשבחודש אחר אולי הפוטנציאל יהיה טוב יותר.

בהצלחה! 
לצפיה ב-'דנית '
דנית
15/07/2018 | 20:47
74
פעם היה נהוג להמליץ על החזרה של 2 עוברים (ללא קשר לאיכות שלהם ) בטענה שהוא מגדיל את הסיכוי להריון וזה גם נשמע הגיוני בפועל זה יותר מורכב והיום גם הרופאים ממליצים על החזרה של עובר 1  (ובלי קשר לסיכונים של הריון מרובה עוברים ) אם תכתבי בגוגל כמה עוברים כדאי להחזיר תמצאי במהרה כתבה ענקית (בעברית) על מחקר ענק שעשו בארה"ב שהמסקנה הברורה היא שהחזרה של יותר מעובר 1 לא מעלה את הסיכוי להריון מפני שהמשאבים שדרושים לגוף על מנת שהעובר ישתרש בגוף מתחלקת ל2 (חומרי הזנה שהרירית מעבריה ) אני יסביר את זה בפשטות הסיכוי להריון נשאר אותו הדבר אם את מחזירה 1 או 2 עוברים את רק מכפילה את הסיכוי לתאומים גילוי נאות !!!! אנחנו הלכנו בניגוד להמלצת הרופא שלנו ואנחנו כן החזרנו 2 עוברים ו1 יושן עכשיו במיטתו
לצפיה ב-'קודם כל תודה רבה למי שענה. השאלה מתחדדת '
קודם כל תודה רבה למי שענה. השאלה מתחדדת
16/07/2018 | 18:13
43
לנוכח המורכבות של תהליך התרומה - הנסיעה לקייב וההוצאה הכספית על כל החזרה, דירוג העוברים שאינו אחד (נאמר לנו שאפילו שזה בלסטו לוקחים את "הטוב ביותר". מבחינת הרופא הוא דיי המליץ על החזרת עובר אחד ולא שניים (לא היה החלטי בנושא). בכל מקרה, לא יודעת אם יש תשובה חד משמעית ונתפלל שזה יתפוס בכל מקרה.  
לצפיה ב-'יכולה לענות לך מנסיוני'
יכולה לענות לך מנסיוני
16/07/2018 | 22:27
44
אני לאורך כל שנות הטיפולים הרבות שלי החזרתי בין 3-4 עוברים כי הם היו די דפוקים. 3 מהפעמים נקלט עובר אחד (ההריונות לא התפתחו אבל זה סיפור אחר). כאשר הגעתי להחזרה בברנו, צ׳כיה, שאלה אותי הרופאה כמה להחזיר ואני התעקשתי כל 3 (!) כי הייתי עדיין תחת הרושם שמשלוש יוצא אחד. אה מה מה, כל עובר התפזר לו לכיוון אחר וכך כם עברתי גרידא כי העובר ברחם לא התפתח וגם הוצאתי את החצוצרה כי אחד מהם התעקש להשתרש שם, וגם בזבזתי עוברים טובים.
לכן, רוצה לומר לך... לדעתי, בדיעבד עדיף להחזיר 1 טוב לרחם ולקוות שייקלט.
אם יש עובר שהוא באיכות די נמוכה הייתי שוקלת טוב טוב להחזיר 2

בהצלחה וקליטה מהירה
לצפיה ב-'חדשה פה - האם יש טבלת השוואה או רשימה מסודרת של כל האופציות?'
חדשה פה - האם יש טבלת השוואה או רשימה מסודרת של כל האופציות?
16/07/2018 | 13:09
1
45
שלום לכולם ונעים מאוד...

מתחילה לברר ואשמח לדעת אם יש איזו טבלה או איזה דף ברשת שמסכם ומשווה בין כל החברות והמרפאות שמציעים את השירות של תרומת ביצית, כולל יתרונות, חסרונות, פרוצדורות ועלויות?

אשמח לכל מידע, תודה,
א.

לצפיה ב-'היי'
היי
16/07/2018 | 16:45
43
יש אני מפנה אותך לעמוד 6 יש שם טבלה מעודכנת אם יש לך שאלות נוספות נשמח לעזור
לצפיה ב-'משתפת, אשמח לדעתכם '
משתפת, אשמח לדעתכם
11/07/2018 | 11:46
4
205
היי , 
קצת מידה - בת 27 נשואה שנתיים +/- לבן זוג מדהים כבר שנתיים מנסים להיכנס להריון, לאחר מספר בדיקות הרופאים החליטו שיש לי אי ספיקה שחלתית מוקדמת זה מתאפיין במחזור לא סדיר FSH גבוה ואין הופעה של זקיקים הלכתי לאחד מהרופאים המומחים בתחום הפריון אתמול הוא הציע לי לחשוב על תרומת ביצית לעומק, האם יש מישהי שעשתה תרומת ביצית אפשהו בעולם (תרומה מוכרת) אני רוצה לקחת ביצית מאחותי התאומה אנחנו בקשר מצוין ואני שלמה לגמרי עם ההחלטה וכמובן שגם היא !! אם למישהי יש מידע בנושא אשמח לשמוע , בנוסף אשמח לדעת על מסלולים מומלצים בארץ . ואם יש מישהי שהיה לה נתונים דומים ובסוף הצליחה להרות מהביציות שלה.

לצפיה ב-'היי'
היי
11/07/2018 | 12:50
113
גם אישתי חשבה בעבר להשתמש בביציות של אחותה אבל היא ירדה מזה  לא רשמת מה דעתו של הבן זוג שלך לגבי להפרות ביצית של אחותך עם זרע שלו  רשמת מסלולים מומלצים בארץ הכוונה לתורמת ישראלית ? או שההחזרה בארץ ?
לצפיה ב-'הפרוצדורה לתרומה מוכרת '
הפרוצדורה לתרומה מוכרת
11/07/2018 | 12:55
1
128
היא מורכבת אבל אפשרית צריך לקבל התר מוועדה מיוחדת של משרד הבריאות כולכם צריכים לעמוד שם ולהבין ולהסביר את ההשלכות זה כולל את בן זוגך את ואחותך בוועדה יש משפטן רופא בתחום הפריון ועובדת סוציאלית
לצפיה ב-'נשמע מורכב'
נשמע מורכב
13/07/2018 | 18:34
78
אני עם FSH גבוה מגיל 40 וממה שקראתי ובררתי בגיל צעיר יותר עדיין יש הרבה פעמים מה לעשות עם סיכוי להריון גבוה יותר. זה כמובן מאוד כללי, וכל עניין לגופו. לא יודעת אצל מי היית, מה הפרוטוקולים שניסית, ממליצה להתייעץ בפורום פוריות כדי לוודא שמיצית באמת את האפשרות שלך להרות. את באמת מאוד צעירה. 

בזמנו רציתי שקרובת משפחה יותר רחוקה מאחות תתרום לי והבנתי שלפי החוק הישראלי אסור שהתורמת תהיה קרובת משפחה. גם זוגות חד מיניות לא יכולות לתרום אחת לשניה. אולי זה השתנה. אני מסכימה עם קובי שזה בעייתי, ממליצה לחשוב על זה שוב, אפילו להתייעץ עם איש מקצוע (פסיכולוג) לגבי ההשלכות של זה מכיוון הילד... לא סתם אסור בארץ. 

לא יודעת מה הנסיבות אצלכן אבל יכולה לשתף שבסוף לא לקחתי את התרומה מקרובת המשפחה כי החלטתנו בעלי ואני שלא. כשהיא רצתה להכנס להריון לא הרבה אחרי שירדנו מהנושא של תרומה של ביצית עבורי, לקח לה הרבה זמן כולל טיפולים להכנס להריון (בגלל בעיית זרע של הבעל) וברכתי על זה שאני לא צריכה לגדל ילד מביצית שלה כשהילד שלה מבושש לבוא. 
לצפיה ב-'ברוכה הבאה לשהות קצרצרה '
ברוכה הבאה לשהות קצרצרה
14/07/2018 | 22:22
64
קבל תרומת ביצית מבת משפחה אינה אפשרית לפי החוק בישראל , היו בעבר מסלולים שאפשרו שאיבה של תורמת ישראלית בחו"ל הגם שזו עברה על החוק , אבל למיטב הבנתי כיום זה בלתי אפשרי , לגבי המסלולים יש מספר בתי חולים שעוסקים בתרומה בישראל למרות שבאתר משרד הבריאות הרשימה די ארוכה לרוב בתי החולים אין תורמות , אני מציעה לקרוא את קו המשווה לגבי המסלולים הקיימים כיום , המון בהצלחה .
לצפיה ב-'בדיקה בייתית?'
בדיקה בייתית?
13/07/2018 | 08:04
4
70
יצא לכן פעם לעשות בדיקה בייתית אחרי ההחזרה? רק ביום שלישי יש לי בדיקת דם ואתמול התחיל לי דימום קל. שלחתי הודעה לרופא ואני חוששת :(
חשבתי לעשות בדיקה ביתית אבל אני לא יודעת מה רמת האמינות שלה בטיפולים כאלה. אני עם תמיכה של אסטרופם ואוטרוגסטן. :(
לצפיה ב-'לא תמיד הבדיקה אמינה'
לא תמיד הבדיקה אמינה
13/07/2018 | 13:07
41
יש כאלה שלא מפסיקות לבדוק איתה או כמוני שלא עשיתי
בהצלחה
איילת
לצפיה ב-'בדיקת הריון לפני התאריך המיועד איננה אמינה'
בדיקת הריון לפני התאריך המיועד איננה אמינה
13/07/2018 | 15:40
2
47
לגבי הדימום...
יש הרבה הריונות שמתחילים עם דימום, 
ההריון שלי הוא דוגמא לכך.
דיממתי בערך כחודש וחצי בהתחלה, הרופא אמר לי שזה הריון שנחשב עם סיכון להפלה וצריך לעשות US יותר צמוד, וברגע שהדימום הפסיק חזרנו לשגרת הריון רגילה. 
מאחלת לך שיהיה זה דימום שמעיד רק על דברים טובים!
וקצת סבלנות עד יום שלישי, טבלת יאוש גם מתקבלת ;)

לצפיה ב-'תודה על החיזוקים :)'
תודה על החיזוקים :)
13/07/2018 | 16:57
1
30
לצפיה ב-'אני משתינה סידרתית על מקלות'
אני משתינה סידרתית על מקלות
17/07/2018 | 07:13
12
 אני אוהבת לערוב לפס השני בפינה ולתפוס אותו על חם
בהחלט לא מומלץ לבעלות לב חלש. 
קניתי סטוק של מקלות מאיבי, שהספיקו ל-2 סבבים מהסיבוב הקודם וכמעט לעוד 3 סבבים להפעם ובא לציון גואל.
באופן אישי מעדיפה את זה מאשר לטפס על הקירות עד לבטא....
אבל לא מומלץ ולא מתאים לכולן. 

שיהיה בהצלחה ענקיסטית
לצפיה ב-'התייעצות'
התייעצות
08/07/2018 | 07:05
6
281
לאחר 2 החזרות כושלות ומס' עוברים שלא שרדו אני שוקלת להחליף מסלול.
אודה לקבלת המלצה על מסלול וגם רופא אם אפשר מניסיון הבנות
תודה מראש

לצפיה ב-'היי'
היי
08/07/2018 | 13:55
150
כמה שאלות לפני ברשותך האם נשארו לך עוברים מוקפאים ? איזה בדיקות עשו לך לפני ההחזרה ? האם הזרע שהשתמשו בו היה תקין ? איפה עשית ? איזה מסלול היית ? עד איזה יום גידלו את העוברים במעבדה ? האם עשית גם החזרה טרייה ? או רק מוקפאים ? מה הייתה עובי הרירית שלך בזמן ההחזרה ?
לצפיה ב-'ממה לא היית מרוצה במסלול שאת עכשיו בו?'
ממה לא היית מרוצה במסלול שאת עכשיו בו?
09/07/2018 | 12:12
137
האם המליצו לך על המסלול הזה? 
לצפיה ב-'זה לא נשמע טוב...'
זה לא נשמע טוב...
10/07/2018 | 00:19
3
120
נשמע לא מקצועי בעליל.. או שמשהו ממש רע קרה והשתבש באופן חד פעמי. אבל עוברים שלא שורדים הפשרה- מדליק אצלי תמיד נורה אדומה ענקית משום שזה מעיד על איכות המעבדה שהקפיאה את העוברים בצורה לא טובה, ולא על המעבדה שהפשירה...
לא הייתי חושבת פעמיים, בודקת מה מגיע בחוזה מבחינת פיצוי, ובמקביל בודקת מיד להחליף מסלול..
המון בהצלחה !!!!
לצפיה ב-'לכן שאלתי'
לכן שאלתי
10/07/2018 | 08:10
2
122
מה המסלול המומלץ כדי שבפעם הבאה יצליח בע"ה
לצפיה ב-'לפעמים גם עובר יפה לא שורד'
לפעמים גם עובר יפה לא שורד
10/07/2018 | 21:45
1
102
לא תמיד אפשר לזהות פגמים גנטים ולא תמיד זה בגלל המעבדה. 
קובי שאל שאלות נכונות כדי שאפשר באמת יהיה לייעץ. 
בגדול, בלי לדעת יותר מידי פרטים אני מבינה שעברת 2 החזרות שלא הניבו הריון, כמה עוברים החזירו בכל פעם? ואיזה חוזה היה לך? חשוב לדעת לפני שמחליטים שהיה פה מחדל. 
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
11/07/2018 | 20:28
84
לא ביקשתי ייעוץ על העבר אלא על המלצה על העתיד מניסיון הבנות
עם ההסכם ומה שהובטח לי אני אסתדר כרגע אני רוצה להתקדם

לצפיה ב-'למה אני מקבלת "רגליים קרות?"'
למה אני מקבלת "רגליים קרות?"
10/07/2018 | 00:04
6
151
שלום לכולכם/ן...
אני נמצאת בתהליך של תרומת ביצית ולפני בחירת תורמת (אני בת 48), ללא ילדים וללא בן זוג ואני מרגישה מאוד מבולבלת... לא יודעת אם אני באמת רוצה להרות ולהיות אמא... נראה לי מאוד מפחיד לקחת על עצמי כזה "תיק" ומצד שני לא רוצה שבעת זיקנתי אתחרט על שלא עשיתי זאת , כפי שאנו שומעים מידי פעם מאנשים עריריים שהיתה להם את האופציה ולא מימשו אותה....
אשמח לשמוע מכן/ם האם היו לכם החששות הללו ואיך הגעתם להחלטה שאיתה הרגשתן שלמות...

מודה לכן/ם על השיתוף

לצפיה ב-'קשה לתאר את תהליך הבשלות בכמה משפטים...'
קשה לתאר את תהליך הבשלות בכמה משפטים...
10/07/2018 | 00:08
1
116
אני בת 50, רווקה וללא ילדים. אם את רוצה, את מוזמנת לפנות אלי בפרטי ואשמח לשתף אותך בכל השלבים שעברתי.
לצפיה ב-'תודה... '
תודה...
13/07/2018 | 09:54
27
לצפיה ב-'ברוכה הבאה '
ברוכה הבאה
10/07/2018 | 21:44
2
84
יכולה לגמרי להבין אותך, התהליך מורכב מאוד ובעיקר ברגע שיש הריון וילד אין דרך חזרה, זה הופך לגמרי את החיים (אצלי בכל אופן).
מה שהניע אותי היתה ההחלטה האם אני מוכנה לוותר על האימהות או לא.
ייתכן ולא תגיעי לשלמות מלאה אבל צריך לזכור שזה תהליך שברגע שהוא מצליח אין דרך חזרה...
בהצלחה
איילת
לצפיה ב-'היי איילת, אמרת שהחיים השתנו ... האם היום הם אחרים אך טובים?'
היי איילת, אמרת שהחיים השתנו ... האם היום הם אחרים אך טובים?
13/07/2018 | 09:57
1
65
או שאת מרגישה שכרגע החיים הם ב"הקפאה" ואת כרגע "מקעיה" למען העתיד?
האם את מצליחה כאמא להנות ולהיות רגועה בחייך?
לצפיה ב-'אני בטוחה שאצל כל אחת זה אחרת'
אני בטוחה שאצל כל אחת זה אחרת
13/07/2018 | 10:17
70
אני לא זוכרת איך היו החיים לפני שהייתי אמא ושבאמת היו לי חיים ( אני באמת לא בטוחה בכך)
הדבר היחידי שאני מצטערת שלא עשיתי זאת בגיל צעיר יותר שאז באמת היה מי שיעזור ( ואולי זאת פנטזיה?)
היום אני בעיקר אמא, כל שאר הדברים נדחקו לצד, זה אושר אדיר אבל גם לא קל...
בואי נגיד שאין לי שום חרטות או רצון לחזור אחורה
איילת 
לצפיה ב-'ילד/ה שני/ה'
ילד/ה שני/ה
15/07/2018 | 15:21
37
אני התחלתי את ההליך של תרומת ביצית בגיל 48 עבור ילד/ה שני/ה. אני לבד, לילד הראשון יש אבא. אני יכולה להגיד בדיעבד (חודש רביעי בהריון עכשיו) שהגעתי להשלמה עם הבחירה רק לאחרונה... עשיתי את זה יותר מתוך דחף מאשר מתוך החלטה - לא הצלחתי להחליט רציונלית שאני הולכת על דבר כל כך מורכב ופוטנציאלית טומן הרבה קשיים. את שלושת החודשים הראשונים של ההריון ביליתי בלהתגבר על השוק שזה באמת קרה ובפניקה וחשש על איך החיים שלי יתהפכו ומה אאבד ואיזה קשיים יהיו. זה נרגע, ואני עכשיו שלמה ושמחה ומקווה לטוב... 
לצפיה ב-'מחזור ראשון של תרומה...למה לצפות?'
מחזור ראשון של תרומה...למה לצפות?
10/07/2018 | 10:37
6
156
היי לכולן אז יצאנו לדרך...ממתינים לעדכון במהלך החודש על כמות ואיכות העוברים שנקבל...הבטן מתהפכת.
בעקרון אנחנו בהסדר שמבטיח 12 ביציות ו- 4 בלסטוציסטים (לפי ההתחייבות אם אין שואבים שוב).
עד היום היינו ב-IVF והגעה לבלסטוציסט יחיד היה בגדר פנטזיה...
רציתי לשאול מניסיונכן - מבחינת כמות ואיכות העוברים שמקבלים, מה נחשב לתוצאה "סטנדרטית" במחזור אחד של שאיבה של התורמת?
המון תודה

לצפיה ב-'היי יערה '
היי יערה
10/07/2018 | 17:10
2
98
אני לא יודע מה זה תוצאה סטנדרטית זה תלוי גם בהמון גורמים אני אציין כמה מהם גיל התורמת איכות הזרע איכות המעבדה שבה מבצעים את ההפריה גם תלוי איזה מסלול את עושה כמות הבלסטו היא לרוב נגזרת של כמות הביציות שהצליחו לשאוב מהתורמת ואיכות העוברים תלויה המון גם בגנטיקה של העובר ולא פחות חשוב גם איכות הביציות הגודל שלהם בזמן השאיבה וגורם לא פחות חשוב זה גם איכות הזרע
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
10/07/2018 | 17:29
1
81
אז כמו שכתבתי,  ההתחייבות היא ל-12 ביציות ו-4 בלסטוציסטים. 
התורמת בת24,  הזרע תקין והרופאים טוענים שאף מצויין.  הכוונה מבחינת ציפייה,  האם 4 בלסטוציסטים ריאלי למחזור אחד?  או האם זה בדרך כלל לוקח כמה סבבים? 
לצפיה ב-'לדעתי '
לדעתי
10/07/2018 | 17:40
79
זו בהחלט תוצאה יפה מאוד השאלה שלדעתי את צריכה לשאול  היא אחרת מה קורה אם הם לא מגיעים ליעד הזה זה בהחלט יעד שאפתני מאוד הם מעבירים את התורמת סבב נוסף ?
לצפיה ב-'יערה '
יערה
10/07/2018 | 17:52
2
79
כתבת אם לא מגיעים ליעד שואבים שוב זה נשמע לי מאוד בעייתי יתקנו אותי הבנות כאן אם אני טועה אבל לא נשמע לי הגיוני ששואבים את אותה תורמת פעמים זה לא חוקי לתורמת אסור לתרום חודשיים ברציפות וגם אם מותר אך בחוזה אפשר לחייב אותה בדיוק ? התפקיד שלה נגמר אחרי השאיבה כמה ביציות שאבו זה ממש לא קשור אליה בטח ובטח כמה עוברים הצליחו לעשות ובאיזה איכות הם אלה אם כן ואני מדגיש שעושים לך השלמה ליעד שהם התחייבו מתורמת אחרת ואז זה נשמע הגיוני
לצפיה ב-'זאת יכולה להיות תורמת אחרת'
זאת יכולה להיות תורמת אחרת
10/07/2018 | 18:04
1
78
ויכולה ךהיות גם התורמת המקורית, אבל היא לא מחוייבת. 
לצפיה ב-'יערה '
יערה
10/07/2018 | 18:16
76
היא לא חייבת כי  זה לא חוקי בכלל לבקש ממנה להישאב שוב אז לקחת בחשבון את כול ההשלכות של 2 תורמות לנתרמת אחת
לצפיה ב-'הודעת הלידה שלי'
הודעת הלידה שלי
07/07/2018 | 17:03
13
213
בשעה טובה ילדתי תאומים מהממים!!! רוצה לחזק את כל חברותיי למסע שאין אושר גדול מזה וההתמדה משתלמת.לי ה"נס" קרה בהחזרה השמינית!!!(בלי שיהיו לי שום בעיות).אני אוהבת אותם בכל נימי נפשי ונשמתי ולא מרגישה שום שוני בינהם לבין ילדיי הביולוגים.בהקשר למראה ,אחד בעל צבעים כהים ואילו השני בהיר מאוד.מה שמראה שמאותו זרע וביצית יכולים לצאת עוברים שונים מאוד במראה...בכל מיקרה,לכל הספקניות,מבטיחה לכם שכאשר זה בע"ה יקרה ,אתם תתאהבו ברמות שלא הכרתם!!! בשבילי זו הגשמת חלום.שולחת לכולכם חיבוק גדול ומאחלת לכן דרך צלחה !!

לצפיה ב-'המון מזל טוב '
המון מזל טוב
07/07/2018 | 17:25
101
ורק נחת שיהיה
לצפיה ב-'מזל טוב!'
מזל טוב!
07/07/2018 | 21:57
60
לצפיה ב-'מזל טוב'
מזל טוב
08/07/2018 | 06:49
69
אשמח לדעת איזה מסלול בחרת ועם איזה רופא
לצפיה ב-'מזל טוב כיף לשמוע '
מזל טוב כיף לשמוע
08/07/2018 | 09:55
52
לצפיה ב-'מזל טוב !!!! החזרת שניים? '
מזל טוב !!!! החזרת שניים?
09/07/2018 | 12:08
70

לצפיה ב-'היי לידור ותודה לכל המברכים...'
היי לידור ותודה לכל המברכים...
09/07/2018 | 00:57
3
116
לשאלתך,אני עשיתי הפעם(החזרה שמינית,פעם ראשונה אצלהם)דרך ארבעת הפרופסורים.בי אישית טיפל פרופ'לב רן.רופא בחסד עליון!מיקצועי,ענייני ונעיקר אדם לויאלי ואמין מאוד!!!!(וניתקלתי לצערי בדרך לפחות בשני נוכלים ברמה גבוהה מאוד!).במסלול מובטחים 4 בלסטו.אני קיבלתי 7 בלסטו.וכך פחות או יותר הנשים שהיו איתי.ההחזרה התבצעה בקייב.אחוזי ההצלחה שלהם ממש גבוהים מה שמעיד לדעתי על טיבו ואיכותו של הטיפול.את העוברים הנותרים מקפיאים וניתן להביא אותם לארץ למדיקל סנטר בעלות חד פעמית של 1200 שח.אני ממליצה באהבה רבה.הצוות שם אנושי וחם.הרגשה משפחתית החל מיפה המזכירה,חנה האחות המקסימה והרופאים המקצועיים ובמיוחד  פרופ לב רן.בשבילי הם הגשימו חלום...אני ממליצה עליהם בכל ליבי ומאחלת לך ולשאר הבנות לחבוק בע"ה בקרוב פרי בטן.אין אושר גדול מזה.

לצפיה ב-'האם כל 7 הפעמים הקודמות היו גם בתרומת ביצית? '
האם כל 7 הפעמים הקודמות היו גם בתרומת ביצית?
09/07/2018 | 12:00
112
האם בכל הפעמים הללו זה לא נקלט?
האם הוחזרו רק מוקפאים?
האם היה שוני בזרע שלקחת, בתורמת, בפרוטוקול שעשית בפעם שהצלחת לעומת קודמותיה?

יש לך אולי טיפ מכל מה שעברת לאלו שעדיין בדרך המייגעת?
בשורות טובות והרבה הצלחה ושיעבור בקלות ובשלום :) 
לצפיה ב-'תודה'
תודה
10/07/2018 | 08:19
1
70
לא הבנתי מי אלו ארבעת הפרופסורים אודה אם תתני יותר פרטים.
תודה על השיתוף
לצפיה ב-'מירפאת ארבעת הפרופסורים נמצאת בהרצליה.'
מירפאת ארבעת הפרופסורים נמצאת בהרצליה.
10/07/2018 | 12:24
92
ארבעת הפרופסורים המטפלים שם הם:פרופ דור,פרופ לב רן ,פרופ בני פיש ופרופ'שאול אורבייטו.ניתן בקלות להשיג פרטי התקשרות בגוגל.הם אכן מבטיחים בהתחייבות 4 בלסטו!!!. לרוב הבנות במסלול היה 4 ויותר.אינני יודעת למה זה בדיוק קשור...יכול להיות שלאיכות הביציות הגבוהה ולסטנדרט המירפאה(מירפאת אדוניס בקייב)וגם הם נותנים כמות ביציות גדולה יותר מלחתחילה(10).מה שטוב אצלהם שיש התחייבות לעוברים(בשונה מביציות שלא מובטח לך כמה ייצאו).אגב ,לדעתי קשה למצוא מסלולים שמתחייבים ל4 בלסטו.מה שבהחלט מגדיל את הסיכויי משמעותית.לי בכל אופן יצאו 7 בלסטוציסטים בדרגה טובה מאוד.שווה לבדוק איתם.אני הייתי מאוד מרוצה מהם ולצערי יש לי ניסיון דיי גדול בתחום.....יום מקסים ובהצלחה!

לצפיה ב-'כמה תובנות שלי מהתהליך'
כמה תובנות שלי מהתהליך
10/07/2018 | 00:21
3
136
אז ככה,אוסנת היקרה לשאלתך:כל 8 הפעמים הוחזרו רק עוברים טריים.מבחינת הזרע זה אותו זרע בכל הפעמים...השוני היה בהחלפת המסלול והרופא ובאופן ההפרייה.ראשית,כפי שציינתי ארבעת הפרופסורים מאוד אמינים !!!ומקבלים אצלהם באמת עוברים איכותיים,מה שחשוב מאוד להצלחה.שנית,ההפריה המנצחת  היתה בשיטת פיקסי.ספירת הזרע אצלנו היתה טובה מאוד אך בבדיקת זרע להלוספרם לזיהוי שברים בדנ"א התגלו 40% שברים לעומת 60%תקינים.לכן הרופא שלנו הגדיל ראש ובחר לעשות את ההפרייה בשיטת הפיקסי שבה בוחרים את הזרעים הטובים ביותר בעלי אחוז השברים הקטן ביותר.וכן החזרתי שני עוברים ושניהם ב"ה ניקלטו.באופן כללי עשיתי טרם ההחזרה חודשיים דיקור,ושבועיים לפני ההחזרה עשיתי פיפל,אכלתי המון סלק ושתתי מיץ רימונים.אומרים שזה מסייע להזרמת דם ברחם ועיבויי הרירית.מה שבטוח שזה לא מזיק.מקווה שעזרתי,והלוואי לכולנו רק בשורות טובות!

לצפיה ב-'7 בלסטו?'
7 בלסטו?
10/07/2018 | 10:18
89
הי, דבר ראשון מזל טוב!!
רציתי לשאול אם יש לך מידע איך מגיעים לכמות כזאת יפה של בלסטו ? :)
בשתי הפעמים שעשיתי (בצכיה, באופן פרטי, עם זרע של בן זוגי, פיקסי) במסלול שלהם מבטיחים שניים ואומרים שזה לפי הנסיון שלהם הממוצע האפשרי...
אני לא "גרידית" אבל אני יודעת כמובן שכמות גדולה מעלה את הסיכויים ואני רוצה להבין איך ואיפה זה אפשרי. האם זה נובע מכמות גדולה יותר של ביציות?
סתם להבין... :)
תודה
לצפיה ב-'אנא שרשרי את תשובותייך....'
אנא שרשרי את תשובותייך....
10/07/2018 | 16:28
1
64
לא פשוט אח"כ לעשות 
תודה
לצפיה ב-'מזל טוב ענקי, רק אושר ונחת אמןןן'
מזל טוב ענקי, רק אושר ונחת אמןןן
10/07/2018 | 21:39
56
בעניין ההתחייבות, גם בנור מתחייבים לעוברים מצטיינים, ובפחות מכך נותנים פיצוי.
אני יכולה להגיד שלי יצאו 5 בלצו', ועוד 2
רגילים באיכות מעולה. הכל תלוי בחוזה ובמה מתחייבים. 
שינוי רופא ושיטה לפעמים מביא להצלחה ולפעמים לא, כשמצליחים קשה לשים את האצבע למה הפעם כן וקודם לא. 
לצפיה ב-'קריובנק'
קריובנק
08/07/2018 | 12:11
5
147
הי,
חדשה בתחום...מתלבטת אם לבצע את התהליך בקריובנק (CryoBank). זקוקה לתרומת ביצית ולתרומת זרע...
האם יש למישהי המלצות / דיסהמלצות על המקום?

לצפיה ב-'ברוכה הבאה!'
ברוכה הבאה!
08/07/2018 | 17:25
79
בעבר היו תלונות שהם מחייבים לעבוד עם מסלול מסויים בתרומה, לא יודעת מה קורה עם זה היום
איילת
לצפיה ב-'יש להם יתרון ענק מבחינת הבדיקות הגנטיות שהם מבצעים'
יש להם יתרון ענק מבחינת הבדיקות הגנטיות שהם מבצעים
08/07/2018 | 18:51
90
מעבר לזה, מקבלים רק 2 בלסטוציטים וההחזרה בקפריסין. עלות תרומת זרע דרך אסף הרופא זולה באופן משמעותי
לצפיה ב-'הם עולים ונותנים פחות '
הם עולים ונותנים פחות
09/07/2018 | 11:30
63
משאר החברות היותר רציניות.
תחום העבודה העיקרי שלהם הוא תרומת זרע
ולא מזמן הם החלו לשלב גם תרומת ביצית על הדרך.
וזו הבעיה שזה על הדרך ופחות מקצועי מהחברות
שעוסקות רק בתרומת ביצית
לצפיה ב-'תודה על התשובות'
תודה על התשובות
09/07/2018 | 11:54
30
לצפיה ב-'חברה אחרת שמאפשרת גם תרומת ביצית וגם תרומת זרע?'
חברה אחרת שמאפשרת גם תרומת ביצית וגם תרומת זרע?
09/07/2018 | 11:55
50
האם יש חברות אחרות כמו קריובנק שמאפשרות "חבילה כוללת" של תרומת זרע ותרומת ביצית?
לצפיה ב-'שימור דם טבורי בתינוק מתרומה'
שימור דם טבורי בתינוק מתרומה
06/07/2018 | 19:55
5
80
שאלה...
האם יש טעם בשימור דם טבורי בעת לידת תינוק מתרומת ביצית וזרע? או שמאחר ולא מדובר באותו מטען גנטי זה חסר משמעות?

לצפיה ב-'שימור דם טבורי '
שימור דם טבורי
06/07/2018 | 21:25
80
חבל הטבור מכיל את הדם של העובר בלבד וכמובן שאת כול הגנטיקה שלו הוא לא מכיל את הדם של הנתרמת  וזה כול מה שצריך בשביל לשמור אותו  זה שהוא התפתח אצל הנתרמת ברחם ואין לו קשר גנטי עליה או לבן זוג שלה היא לא רלוונטית מפני שאם וחלילה וחס צריך בעתיד להשתמש בו הרי זה הדם שלו והגנטיקה שלו ולא של הנתרמת
לצפיה ב-'לדעתי יש פורום ייעודי לכך בתפוז'
לדעתי יש פורום ייעודי לכך בתפוז
07/07/2018 | 10:44
3
57
תמצאי קצת שווה לבדוק שם.
מנסיוני לפני 4+ שנים בעניין המלצות החברות לשימור היתה לשמור, הרי מדובר בדם טבורי של הילד עצמו, המטרה של השמירה היא במידה והילד בעתיד יצטרך טיפול כלשהו בו יוכלו להשתמש בכך עבורו.
לא יודעת כמה אכן בשטח יש את הידע לעשות זאת. שווה לך לבדוק לעומק ולחזור אלינו עם תובנות, נשמח ללמוד ולשמוע
אם תעשי חיפוש תמצאי דיונים על כך בפורום.
חשוב לעשות בחברה טובה ומובילה ולא לפי מחיר, בעבר היו עניינים עם חברה שפשטה את הרגל 
בהצלחה
איילת

לצפיה ב-'שימור דם טבורי חשוב דווקא בתרומה- תשובה שקיבלתי בפורום'
שימור דם טבורי חשוב דווקא בתרומה- תשובה שקיבלתי בפורום
08/07/2018 | 12:57
1
48
זו התשובה שקיבלתי בפורום-
התאים בדם הטבורי הם תאים של התינוק (ולא של האם) ועל-כן התאים מתאימים לתינוק ב-100%.   כל מנת דם טבורי מתאימה בהתאמות גבוהות להורים ולאחים הביולוגיים של התינוק. 
כאשר מדובר בתינוק שנולד מתרומת זרע ותרומת ביצית , ישנה חשיבות גבוהה יותר לשמירת מנת דם טבורי לילד מאחר ובד"כ לילד זה אין אחים/ות וקרובים ביולוגיים ולכן במקרה של מחלה חלילה, יהיה קושי רב יותר למציאת תורם מתאים. 
לצפיה ב-'זה נכון...'
זה נכון...
08/07/2018 | 17:27
48
השאלה היא למה ובמה יש את אפשרות השימוש לכך
אני בררתי בזמנו עם איש מקצוע שאינו קשור וללא אינטרס מאף חברה שקשורה לכך...בסופו של עניין לא עשיתי. לא בטוחה שמתוך החלטה כמו שהלידה הפתיעה אותי בשבוע 36
איילת
לצפיה ב-'אשמח לשמוע המלצות לאחרי החזרה?'
אשמח לשמוע המלצות לאחרי החזרה?
03/07/2018 | 22:41
7
129
שלום
מה המליצו לכן לעשות / לא לעשות אחרי ההחזרה? והאם הקפדתן מייד על תזונה? קפה וכדומה...
הרופא אמר שכדאי להמנע מספורט לפחות בשבועיים הראשונים אבל לעומת זאת אפשר לנסוע על אופניים.
אשמח לשמוע
לצפיה ב-'היי'
היי
03/07/2018 | 22:58
83
אישתי לא שינתה דבר משגרת חייה וגם לא קיבלה המלצה כזו או אחרת מהרופא חזרה יום לאחר ההחזרה לעבודה שמעתי על רופאים שממליצים " להוריד הילוך "עד הבדיקת דם התשובה שלדעתי הכי נכונה ואחראית היא לעשות מה שנכון לך להקשיב לגוף שלך ולאינטואיציות שלך הגוף שלך יודע הכי טוב מה הכי נכון לך
לצפיה ב-'המשכתי הכל כרגיל'
המשכתי הכל כרגיל
04/07/2018 | 07:04
5
82
על פי המלצת הרופא כולל יוגה ואימוני כושר
בהצלחה
איילת
לצפיה ב-'אחרי החזרה'
אחרי החזרה
04/07/2018 | 17:26
4
69
אני אחרי הרבה שנים של טיפולים ועד עכשיו הרופאים תמיד אמרו לי להמשיך את חיי כרגיל...
בהחזרה הראשונה של ביצית מתורמת הרופא דווקא המליץ להמנע מפעילות גופנית וקראתי שגם תרגילי יוגה מסויימים ממש לא ממולצים. הצלחתי להיקלט (לצערי הדופק הפסיק בשבוע 10) ולכן אני נוטה להקשיב לו.
אבל סתם רציתי לשמוע אם היו המלצות נוספות ,בעיקר כי מדובר בהריון בסוג של סיכון - (סיכון = כי לא מצליחים להכנס להריון בצורה פשוטה וזה לוקח זמן ועולה הרבה כסף)

תודה :)

לצפיה ב-'אני לא קיבלתי שום המלצות'
אני לא קיבלתי שום המלצות
04/07/2018 | 17:33
3
57
גם אני הייתי בלא מעט טיפולים....
הריתי בהחזרה השלישית בתרומה, לא עשיתי שום דבר שונה לעומת פעמים אחרות
איילת
לצפיה ב-'המממ.. '
המממ..
04/07/2018 | 22:48
2
73
ההמלצה שאני קיבלתי היא לחזור לשיגרה, ואכן רגע אחרי ההחזרה נסעתי שעתיים ישר לעבודה, והמשכתי כרגיל.
ועכשיו כשאני נזכרת, כשהייתי בטיפולי פוריות לפני 14 שנה, אחרי ההחזרה היו משאירים לשעתיים מנוחה ותוך כדי קיבלנו ארוחת בוקר. אז ההמלצה הייתה לנוח 3 ימים.,, 15 הפריות עברתי עד שנקלטתי בזמנו. מאז הדברים השתנו ואותו כנל גם ההמלצות.
היום כבר לא משאירים לנוח ואין המלצה להוריד הילוך  נהפכו, עסקים כרגיל. 

שיהיה לך בהצלחה אמןןןןןן.
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
06/07/2018 | 12:04
1
51
אכן בשנים הראשונות (ויש לי כבר וותק של6  שנים IVF ) חזרתי תמיד לשיגרה. אמרתי לעצמי שאני יכולה הכל ודווקא השיגרה החזיקה אותי. בפעמיים האחרונות החלטתי שאני נחה יותר, לא נכנסת לסטרס בגלל עבודה (אני עצמאית) ובפירוש מורידה מהלך. בנוסף הרופא ספציפית המליץ לי לא לעשות פעילות גופנית. אני אמנם עושה רק יוגה (שמרגיעה אותי דווקא) אבל החלטתי להקשיב. מקווה שיביא את השינויי המיוחל!
לצפיה ב-'אמן אמן ואמןןןןןן'
אמן אמן ואמןןןןןן
06/07/2018 | 17:39
28
לצפיה ב-'תרומת ביצית - איך מתחילים בכלל'
תרומת ביצית - איך מתחילים בכלל
04/07/2018 | 09:37
14
202
אז קיבלנו את הבשורה! 
היי כולם, קצת רקע.  
אני בת 44, נמצאת כ 4 שנים בטיפולי פוריות שבינהם נולדה לנו ילדה מהממת והיום היא בת שנה וחצי. אנחנו מטופלים אצל ד"ר איתי בר חוה.  מיד אחרי הלידה חזרנו לטיפולים במטרה להשיג הריון נוסף ולצערי אחרי שנה וחצי אינטנסיביים שבהן 90% מהשאיבות הרבות שעברתי היו שאיבות של זקיקים ריקים, אתמול ד"ר בר חוה הודיע לנו שאין אופציה אחרת וצריך ללכת לתרומת ביצית! האמת שהוא כבר לפני שנה התחיל לרמוז לנו בנושא אך במקביל גם אמר שאם יש לנו סבלנות אז אפשר לנסות ולהפיק ביציות משלי. כאמור, עד אתמול.. זהו... צריכים לפנות לדרך חדשה.... וזה בסדר.. אני חושבת.. השיקול הוא אם להשאיר את הבת שלנו "לבד" או עוד ילד/ה מתרומת ביצית אז אין בכלל שיקול וברור שהולכים על תרומה.
ועכשיו הבילבול... עם מי יוצאים למסע החדש הזה? מנור? הדסה? ממשיכים עם בר חוה? אולי הולכים על רופא אחר? בשנה הראשונה של הטיפולים היינו אצל פרופסור וייסמן המהמם (שלצערי לא הצליח להביא אותנו להיריון המיוחל) אז אולי כדאי לחזור אליו? יש כאן כל כך הרבה דעות וכל כך הרבה המלצות, חלקן טובות וחלקן שליליות, יש כאן הכל מהכל.... וזה נורא מבלבל. . (וכן.   קראנו את קו המשווה) אני אפילו לא יודעת מה לשאול, יש כל כך הרבה שאלות שרצות בראש, אני מניחה שאשמח לתובנות מזוגות שעברו את זה וגם הצליחו לחבוק בילדה המיוחל.   הנטייה שלנו זה ללכת על מנור (מסלול תמונה).  האם זה נכון? מומלץ? מישהו יודע מה הם אחוזי ההצלחה של מנור? של בר חוה? אולי רופא אחר? כמה זמן התהליך לוקח? הרי כל החלטה בתהליך כזה צריך לקחת בכובד ראש.. 
תודה למי שהגיע עד כאן... ❤️
לצפיה ב-'היי'
היי
04/07/2018 | 10:23
4
152
אני מאמין שכול החברות שמתעסקות בתחום טובות (למעט אחת שהיא ממש גרועה )אני מאמין שגם אחוזי קליטה אין לי יכולת לבדוק אבל לדעתי הם די זהות לכי לשמוע את כולם הכול תלוי למי את הכי מתחברת את גם צריכה לשאול את עצמך איזה תהליך בדיוק את רוצה לעבור לקבל עוברים טריים ? מוקפאים ? לעבור תרומה של ישראלית ? לטוס לחו"ל ? אחרי שתדעי מה הכי נכון לך את "תנקי " את האופציות הפחות רלוונטיות לך לרוב התהליך די מהיר מרגע התשלום בין חודש לחודשיים גם מאוד חשוב לדעת שרוב הבנות שעוברות את התהליך (לצערי לא כולם ) בסוף מחבקות ילד השאלה רק באיזה סבב זה מצליח להם אם זה בראשון או אלה שבאים אחריו לקחת את הכול החשבון שלא לכולם זה מצליח לא בראשון וגם לא בשני גם אנחנו בחרנו מסלול עם תמונה שבוחרים מסלול עם תמונה צריך להיזהר לא לפתח רגשות כי את הופכת להיות יותר מעורבת וזה הופך להיות יותר ריגשי לעשות את זה בקלילות ובקור רוח  ולבחור על פי האינטואציות שלכם מותר להתבלט ולהתחבט חשוב רק להיות שלמים עם ההחלטה
לצפיה ב-'תודה! '
תודה!
04/07/2018 | 10:42
3
109
ללכת לשמוע את כולם... מבחינתי... זה פסיכי.. ברגע שההחלטה התקבלה אני ממש רוצה להתחיל.. אני יודעת שבהליך כזה אין מקום לאימפולסיביות.. למזלי בעלי אדם הרבה יותר שקול.. אתה יכול לכתוב לי בפרטי מי זאת החברה הגרועה ומי היה הרופא שלכם? מתלבטת אם לעבור רופא או להישאר אצל בר חוה שמכיר אותי ואת הגוף שלי.. שיודע מה נכון לי ומה לא והכי חשוב שכבר הוכיח את עצמו ובזכותו יש לנו ילדה
לצפיה ב-'אהה.. ועוד דבר'
אהה.. ועוד דבר
04/07/2018 | 10:47
1
132
אני יודעת שאני לא רוצה תורמת ישראלית ואני יודעת שאני לא רוצה לעבור את התהליך בחו"ל. אגב... מה ההבדל בין טריים למוקפאים? נראה לי טריים עדיף לא?
לצפיה ב-'המשך '
המשך
04/07/2018 | 11:14
120
יפה אני רואה שכבר צמצמת כמה אופציות אם את רוצה טריים יש 2 שמתמחות ל.ב ומנור ההבדל בין טרי למוקפא בטכנולוגיה של היום הם זעירות אבל נהנחה הרוווחת היא שאם יש אופציה להחזרה ראשונה טרייה זה עדייף פעם ההבדלים באיכויות שלהם היו גדולות בטכנולוגיות של היום הם מינוריות
לצפיה ב-'תשובה '
תשובה
04/07/2018 | 11:05
113
אני לא נוהג לכתוב בפרטי ארשום לך כאן אם תעברי קצת ותפשפשי בתגובות של בנות כאן תמצאי הרבה תגובות וחוות דעת שליליות על אמבריון אבל שוב אני לא עשיתי דרכם לכן אני לא באמת יודע אני גם לא מכיר את בר חווה ואת  אופן הטיפול שקיבלת זה יהיה חוסר אחריות שלי להמליץ לך אם להישאר או אם לעבור למרפאה אחרת אנחנו עברנו את התהליך במרפאה אחרת
לצפיה ב-'ברוכה הבאה '
ברוכה הבאה
04/07/2018 | 17:20
6
119
לגמרי ברור הקושי והבילבול ונשמח לעזור עם כל שאלה, את מוזמנת גם לכתוב לי מסר בפרטי אם לא תרצי כאן
עם מי בר- חוה עובד?
גם אני הייתי מטופלת של בר חוה ועשיתי דרכו, אז הוא עבד רק עם חברת מנור.
את מעלה סימני שאלה נכונים האם להשאר אצלו או לעבור רופא, גם וייסמן עובד עם מנור ד"א.
מה שאני ממליצה הוא לחשוב מה חשוב לכם, החזרה בארץ או גם בחו"ל, התחייבות על מספר עוברים, עם תמונה/ בלי  ולפי זה לבחור את המסלול ואז את הרופא
יש אמנם חשיבות לרופא, אבל בתרומת ביצית יש לא מעט חשיבות לאיכות ומספר העוברים שמתחייבים אליהם
איילת
לצפיה ב-'תודה איילת.'
תודה איילת.
05/07/2018 | 12:18
5
75
בר חווה עובד עם מנור ועם מרפאה בקפריסין. הנטייה שלנו ללכת על מנור. קצת מלחיץ אותנו שרוב הנשים הן מקייב.. (גם אני וגם בעלי ספרדיים עם נטייה לצבעים שחומים). אני מודה שאני יותר "זורמת" בעניין בכלל בכל הנושא.. בעלי הרבה יותר חושש.. בעיקר מהפחד שהוא לא יתחבר..(הוא גם פוחד שעכשיו אני נלהבת ורוצה כבר להתחיל ואחרי הלידה בע"ה אני גם לא אתחבר). האמת שאין לי ספק בחיבור ביני לבין הילד או ילדה שיוולדו (אמן). לא יודעת מאיפה יש לי האומץ להגיד דבר כזה בכל כך הרבה ביטחון. אני קצת מפחדת שבעלי לא יתחבר.. יש לנו ילדה "משלנו" מדהימה והחיבור בינהם מאוד חזק. אני מפחדת שאם הוא לא יצליח להתחבר היא תהיה הפייבוריטית וזה יורגש.. לא יודעת ... אולי אני סתם בסרט. אבל הפחד הגדול שלי הוא הצפייה! אני יודעת שיש סיכוי גדול שלא נצליח להרות בפעם הראשונה ואולי גם בפעם השניה וחלילה השלישית.. אבל אני מפתחת צפייה מאוד גדולה שנעבור את הטיפול הראשון ובום.. יש הריון תקין וילד או ילדה.. איך ממתנים את זה? אני לא מצליחה לשלוט על זה ואני פוחדת שזה ירסק אותי.
כן.. אני אשמח לשמור לי את הזכות ולדבר במסר הפרטי.. אולי בעתיד.. כשנתקדם בתהליך.. תודה!
לצפיה ב-'המלצה -לקחת תרומה מספרד'
המלצה -לקחת תרומה מספרד
05/07/2018 | 18:23
1
109
לפי מה שכתבת, על זה שאת קלילה ובעלך פחות, ושאתם ספרדיים עם צבעים שחומים יותר, ועוד שאת מאוד מפחדת שלא להיקלט בהתחלה, הייתי לחלוטין שוקלת תרומה מספרד. תעשי פה חיפוש של המילה ספרד, רק לפני כשבוע היה פה דיון על זה עם המלצות.
בכמה משפטים- ספרד עם אחוזי הצלחות הגבוהים ביותר בעולם, אבל את לא בוחרת את התורמת-אלא הקליניקה, אבל הם מחויבים למצוא לך את 'אחותך התאומה', העלויות גבוהות יותר מבאוקראינה, אבל לאור מה שכתבת - זאת האופציה שנראית לי לגמרי תפורה עליכם !!! 
בהצלחה !
לצפיה ב-'תודה! '
תודה!
05/07/2018 | 18:37
63
בהחלט נבדוק
לצפיה ב-'לגבי המסלולים'
לגבי המסלולים
07/07/2018 | 10:58
2
91
בר חוה עובד עם חברה אמריקאית (elite) שעובדת גם במרפאה בקפריסין. מסלול יקר יותר אבל יש די הרבה מידע על התורמות, מבחר של תורמות ממקומות שונים בעולם.
אמנם היה לי איתם קשר לפני כ 6 שנים ( לפני שבר חוה הכיר אותם) אבל אז היתה אפשרות להביא את המוקפאים לארץ מה שאין בדר״כ למרפאות בקפריסין.
אישית אני מכירה גם את הציפיה וגם את ההתרסקויות, לא בטוחה שניתן למנוע אותן
ישנם מסלולים שלא מוזכרים בקו המשווה כגון אימהית ו moms project שמביאעם לארץ מוקפאים מאוקראינה
התורמות מאוקראינה לא תמיד בהירות עם עיניים כחולות, למרות שאני עם עיניים כחולות וביקשתי תורמת עם עיניים כחולות קיבלתי תורמת עם עיניים חומות והבת שלי עם עיניים חומות ( כהות)
שיהיה בהצלחה
איילת
לצפיה ב-'היי איילת, האם התורם היה עם עיניים כחולות? '
היי איילת, האם התורם היה עם עיניים כחולות?
10/07/2018 | 06:38
1
43
שאלה נוספת, האם לתורם היו כבר ילדים כשבחרת את הזרע להפריה ?

יום טוב :) 
לצפיה ב-'לא, אבל היו לו עיניים בהירות'
לא, אבל היו לו עיניים בהירות
10/07/2018 | 16:29
33
וכן היתה לו הוכחת פוריות.
סוג הדם שלו היה זהה לשלי, בחרתי בתורם פתוח שם האפשרויות מעט מצומצמות
איילת
לצפיה ב-'תרומת ביצית - איך מתחילים בכלל'
תרומת ביצית - איך מתחילים בכלל
08/07/2018 | 19:32
1
64
אין ברירה, צריך לבדוק היטב בין הגורמים הפועלים בתחום: האם זוהי חברה או מרפאת רופאים מומחים? כמה שנים הם בתחום? האם עוברים טריים או מוקפאים? האם צריך ליסוע לחו"ל או שמביאים עוברים טריים להחזרה בארץ? מה מגוון המסלולים והאפשרויות? האם יש להם מסלול שמתאים לך מבחינת כמות החזרות והמחיר? אם לא הושג הריון אחרי מספר החזרות האם נותנים לך החזרה נוספת ללא עלות? האם יכולים לתת לך מתורמת עם מאפיינים שתבקשי (צבע עיניים, שיער וכד')? האם בודקים את התורמת מבחינה רפואית, סוציואקונומית וכד'? האם אפשר לבחור תורמת מתאימה מתמונה? מה הזמינות, האם תוכלי לקבל מיידית? וכמובן עוד שאלות שתמצאי לנכון לבדוק.
לצפיה ב-'פשוט מתחילים....'
פשוט מתחילים....
08/07/2018 | 21:34
53
המידע מציף- כמו איילת אני ממליצה בחום לעשות ממש רשימה מה חשוב ומזה להתחיל. ברגע שיודעים על מה לא מוכנים להתפשר יותר קל. אם היתה מרפאה אחת שיש בה רק יתרונות, רק ביקורות מעולות, והכל היה מושלם אז לא היה צורך לבחור... 

אחרי זה פשוט פועלים עם הבטן. מתחילים לרחרח ולקרוא ומרגישים למה ולמי מתחברים. גם על סמך חוו''ד פה. לא מדברת על טוב ורע אלא על סגנון אישי. אני דברתי עם שלוש חברות, קראתי עליהן (גם באתרים בחו''ל! המעבדות מקבלות ציונים והמידע על אחוזי הצלחה הרבה פעמים מפורסם). הבנתי די מהר למי אני מתחברת. 

מעבר לזה נשמע שאת בכיוון הנכון. תרומה זו דרך נהדרת וקלילה להגדלת המשפחה. מבחינתי זה מסלול VIP עם סיכויים גבוהים בהרבה אז למה לא? אחרי תשעה חודשים ושטופת הורמונים את מאוהבת קשות בקופיף הנולד ועם חיוך אינפנטילי בדיוק כמו עם הילד הביולוגי (בעיקר אם מניקים). לגבי בעלך קשה לי לסייע, בד''כ הנשים הן הבעיה, הרי הילד הוא גנטית של הגבר. יש לי ילד ביולוגי וילד מתרומה. אין שום הבדל ביניהם. 

בהצלחה 
לצפיה ב-'מכירים את המסלול של תורמות ישראלייות דרך מדיקל סנטר בהרצליה?'
מכירים את המסלול של תורמות ישראלייות דרך מדיקל סנטר בהרצליה?
05/07/2018 | 14:34
82

לצפיה ב-'היי קובי, כבעל ניסיון אשמח לשאול לנסיונך '
היי קובי, כבעל ניסיון אשמח לשאול לנסיונך
03/07/2018 | 06:11
15
179
האם הילדה דומה לך או לתורמת או אולי לאשתך? ...

במידה וניתן כבר לראות :)

תודה על השיתוף

לצפיה ב-'אשמח תמיד לעזור '
אשמח תמיד לעזור
03/07/2018 | 12:35
4
160
הילד לא דומה לי ולא לאישתי הוא מאוד דומה לתורמת וממש מזכיר את אחותו הביולוגית למחצה (לתורמת יש בת ויש לנו תמונות שלה )הוא  לא דומה לנו  ויזואלית ולא בצבעים שאנחנו מסתובבים בייחד (מרכזי קניות או סתם ברגל )אנחנו מקבלים הרבה תגובות מאנשים שלא מכירים אותנו ואת הסיפור האישי שלנו יש מגוון רחב של תגובות של אנשים זרים אני אציין כמה מהם  שאלו את אישתי אם היא המטפלת של הילד שאלו אותנו אם אמצנו אותו שאלו אם אנחנו השכנים שלו שאלו אותנו אם אנחנו קרובי משפחה שלו היו גם תגובות כמו חטפתם ילד ? גנבתם ילד ? (הומר של ישראלים ) שאלו אותנו למה שניכם שער שחור והילד בהיר שער שאלו אותנו למה צבע העניים שלו כחולות מראה החיצוני מאוד מעסיק אנשים אנחנו מנסים לשמור על קור רוח ומנסים לקחת הכול בהומר לקחנו בחשבון שהוא נולד שאנשים זרים ישאלו שאלות לא לקחנו את זה לכיון של להעלב של להיפגע לכעוס ולחנך את כול העולם ואישתו אני חייב לציין שהולכים בכיוון שאנחנו בחרנו האנרגיות שלנו ושל האנשים מסביבנו הרבה יותר טובים אנחנו גם לא בקטע של צאו לני מהרחם וזה לא עניין שלכם אנחנו מאוד מבינים את הצד השני ומכילים אותם
לצפיה ב-'תודה על התשובה... שאלת המשך... האם בחרתם תורמת בצבעים שונים'
תודה על התשובה... שאלת המשך... האם בחרתם תורמת בצבעים שונים
04/07/2018 | 11:28
3
134
משלכם מלכתחילה?...אם כן, יש לכך סיבה מסויימת? 
לצפיה ב-'לא '
לא
04/07/2018 | 11:44
2
138
לא בחרנו בצבעים שונים משלנו בכוונה אבל הבחירה עצמה הייתה חשובה לנו הצבעים לא היו פקטור בבחירה לתהליך עצמו הוא גם יצא בצבעים בהירים יותר מהתורמת לו צבע עיניים כחולות (זה יכול עוד להשתנות ) לתורמת חום צבע שער שלה חום כהה שלו בהיר מאוד
לצפיה ב-'היי קובי, האם את צבע השיער והעיניים הסקתם מהתמונה של התורמת?'
היי קובי, האם את צבע השיער והעיניים הסקתם מהתמונה של התורמת?
07/07/2018 | 06:42
1
58
משום שלפעמים בתמונה הצבעים נראים שונה מבמציאות...ואולי בכלל השיער היה צבוע?
תודה על ההתיחסות 

שבת שלום :)
לצפיה ב-'פרט לתמונה '
פרט לתמונה
07/07/2018 | 11:24
72
את לא מסתמכת על התמונות בלבד ההיגיון שלי אומר שהמרפאה מבקשת תמונות שבהם הן הכי דומות לעצמם עם הכי פחות "שיפוצים " אנחנו גם קיבלנו יחסית הרבה תמונות מכול מיני גילאים בחיים שלה מקטנות ועד בגרות פרט לתמונות  את מקבלת דווח מלא ומפורט על חזות ונראות התורמת משקל גובה צבע עיינים צבע שער השכלה תחביבים מקצוע שלה  גוון עור סוג דם של התורמת וגם תמונות של הילדים שלה אבל יש כאן לכאורה "מלכודת" כי את לא רואה תמונות של ההורים שלה סבים שלה אחים אחיות  שלה אז את לא באמת יכולה לדעת איזה גנים שקשורים לנראות יש אצלה במשפחה אני אתן לך דוגמה(להמחשה בלבד)  את מחפשת משהיא עם צבעים כהים וראית תמונה של תורמת שבצבעים מתאימה לך יכול בהחלט להיות מצב שהיא ירשה את הגנים לדוגמה של האבא שלה ואמא שלה הייתה בהירה ויש לה אחים בהירים (את לעולם לא תדעי ) כי לא מספקים לך תמונות שלהם או איזה שהוא אנפורמציה  יכול בהחלט להיות סיטואציה שבחרת בה ושנולד ילד עם נראות בהירה גם בגוון עור גם בצבע עיניים וגם בשער אני יתן לך דוגמה יותר טובה ואפילו לא תאורטית אנחנו בחרנו משהיא עם צבע שער חום כהה הילד נולד עם חזות בהירה ולא קיבל ממני בנראות כלום ושום דבר יכול הבחלט לקרוא סיטואציה ששאר הילדים שבעתיד (לפחות אנחנו מקווים שיהיה לנו ) יש לנו עוד מוקפאים מאותה תורמת יצאו דווקא בנראות כהיים יותר יכול גם בהחלט להיות שדווקא ילדים שבאו מאותו זרע ומאותה תורמת לא יהיו דומים וגם לא יזכירו בנראות אחד את השני
לצפיה ב-'לרותם'
לרותם
03/07/2018 | 14:08
6
146
בגלל שעניין המראה מאוד היה חשוב לי אני אענה לך:
קודם כל לא ראיתי תמונה של התורמת ולא הייתי מעוניינת בכך.
יש לנו ילדים ביולוגיים שדומים לנו חוץ מילד ביולוגי אחד שלא דומה לנו בכלל ויצא בצבעים אחרים לגמרי משלנו, גנטיקה משפחתית רחוקה כנראה... והילד שנולד מתרומה לא דומה לבעלי והוא ממש הכפיל של הילד הביולוגי שלא דומה לנו... מדהים כמה שהם דומים.
מקווה שכתבתי ברור

לצפיה ב-'תודה על המענה הילה... מעניין מה שכתבת... '
תודה על המענה הילה... מעניין מה שכתבת...
04/07/2018 | 11:29
5
106
האם הצבעים של התורמת (שיער , עיניים..) היו כמו שלך? 

תודה שוב :) 
לצפיה ב-'יכולה לספר לך שאני בחרתי אחרת'
יכולה לספר לך שאני בחרתי אחרת
04/07/2018 | 23:03
2
132
אני החלטתי שאני מממשת פנטזיות, וככה עשיתי, יש לי ילד ביולוגי שהוא כפיל שלי, אני בחרתי משהו הפוך לחלוטין,,  שבדי אמיתי שאין דברים כאלה, אם אפשר לצרף פה תמונה אצרף של שניהם כדי שתראי את ההבדלים. 
תגובות לא מעניינות אותי רק מצחיקות, זה מגיע לזה שאומרים שיש דמיון ביניהם ורק הצבעים שונים, אז בטח הגדול גם היה ככה כשהיה קטן... וכלמיני תגובות. שורה תחתונה, כל אחת בוחרת אחרת, ממניעים אחרים, מאני מאמין אחר.... 
מה שלא תבחרי, אני מאחלת לך שיצא לך נסיך/ה בדיוק כמו שאת רוצה ומדמיינת. 
לצפיה ב-'תודה :)'
09/07/2018 | 12:13
16
לצפיה ב-'יש לי תחושה שכבר ראיתי את הילדים שלך ;) '
יש לי תחושה שכבר ראיתי את הילדים שלך ;)
18/07/2018 | 14:26
1
לצפיה ב-'לרותם'
לרותם
04/07/2018 | 23:31
1
94
בחרתי צבע עיניים ושיער כמו שלי.
עד גיל 3 חודשים בערך העיניים היו כחולות והתחלפו לחום.
יש לי שכנה עם תאומים בן ובת בני 3 מתרומה. הילדה מאוד כהה (שיער שחור, עיניים כהות, עור כהה) והילד יצא שוודי (שניהם מאותה תורמת).
לצפיה ב-'מעניין... '
מעניין...
05/07/2018 | 09:35
62
לצפיה ב-'הפרדתי את ההודעה מתוך השירשור'
הפרדתי את ההודעה מתוך השירשור
04/07/2018 | 17:31
116
מאחר והנושא שלה שונה ולא פחות חשוב 
איילת
לצפיה ב-'עונה גם..'
עונה גם..
10/07/2018 | 13:17
1
29
אני יחידנית עם תרומ תזרע, יש לי ילדה מביצית שלי בת 3.7 ותינוק בן 7 חודשים מתרומה כפולה.

שני הילדים דומים קופי אחד לשני! והילדה שומה לי וגם אומרים לי שהילד דומה לי.. לא ראיתי תמונות של התורמים אבל בחרתי צבעים אופיינים אלי - שיער חומות, עיניים חומות. לשני הילדים עיניים חומות, לילדה שיער חום ולתינוק היה שיער חום והוא מתחלף לבלונד. לא יודעת איך יהיה כשיגדל.

בכל מקרה אפחד לא משער שהתינוק "לא קשור אלי גנטית".

לצפיה ב-'תודה לך , שאלת המשך .... '
תודה לך , שאלת המשך ....
10/07/2018 | 13:47
22
האם היו דברים נוספים שהקפדת עליהם כשבחרת את התורמים (תורם זרע וביצית) חוץ מצבעים? , האם נקלטת מהר בתרומה?

לצפיה ב-'הטסת עוברים מחו"ל'
הטסת עוברים מחו"ל
01/07/2018 | 12:37
11
195
שלום.
אשמח לשמוע ממי שמכירה, איך מטיסים עוברים קפואים מחו"ל לישראל?
1. צריך אישור מיוחד ממשרד הבריאות?
2. צריך אישור של חברת התעופה?
3. צריך אישור מראש מהיחידה להפריה חוץ גופית?
4. הבנתי שיש מיכל מיוחד עם חנקן, מאיפה אפשר להשיג?
תודה מראש.
לצפיה ב-'היי'
היי
01/07/2018 | 13:23
3
94
על מנת להביא עוברים מוקפאים צריך שיהיה למרפאה אישור ממשרד הבריאות למרפאה הרלונטית  את לא צריכה להתעסק עם כול הלוגיסטיקה והאופרצייה המרפאה שאת עוברת בה את כול התהליך היא עושה הכול העוברים המוקפאים מועברים במיכל מיוחד שמכיל חנקן גם לגבי המיכל את לא צריכה לדאוג המרפאה עושה הכול
לצפיה ב-'תודה קובי'
תודה קובי
01/07/2018 | 14:46
2
65
אני עושה הכל באופן עצמאי, לכן אין לי מרפאה שעושה הכל בארץ.
דואגת לכל הלוגיסטיקה בעצמי.
לצפיה ב-'המון בהצלחה '
המון בהצלחה
01/07/2018 | 15:59
1
62
והכי חשוב להבין שזה תהליך ושלפעמים זה לוקח יותר זמן ממה שחשבנו אנחנו לרוב חושבים שיש לנו שליטה בחיים בתהליך הזה כמעט ואין לנו שליטה וחשוב לדעת לקבל את זה
לצפיה ב-'ברור לגמרי'
ברור לגמרי
02/07/2018 | 09:34
59
מקווה שיצליח מפעם ראשונה.
בגדול אין לי בעיה של קליטת ההריון, הבעיה שלי זה הגיל והביציות שלי שכבר לא מתפקדות לצערי (הזדקנו להן הרבה לפניי  )
בכל מקרה, אחרי הרבה התלבטויות והרבה מחשבות והרבה חששות, קיבלתי החלטה שזה מה שאני עושה.
אז כן, אספתי את עצמי והכנתי את עצמי נפשית ויודעת ב-100% שגם אם זה לא ילד גנטי שלי, הוא יקבל את כל החום ואהבה כאילו שהוא כן שלי.
ויש קצת התרגשות לקראת הלא נודע, הסבלנות חסרה לי קצת, אבל בדרך לגייס גם אותה.
וזה שאין שליטה בחיים, הבנתי כבר בערך בגיל 10 :)
מקווה מאוד שיעבור בשלום.
תודה.
לצפיה ב-'הטסת עוברים באופן פרטני'
הטסת עוברים באופן פרטני
01/07/2018 | 13:35
70
היי,
הדברים שאני כותבת לך הם מבירור שעשיתי ועדיין לא ביצעתי.
את צריכה להכין את כל האישורים של המרפאה ושל המדינה ממנה את לוקחת את התרומה. (כמו fda בארצות הברית).
לאחר מכן צרי קשר עם משרד הבריאות, זאת לאחר שיש לך כבר עוברים, כל עוד אין לך עוברים הם לא ידברו איתך. הרופא האחראי (עד כמה שידוע לי הוא דר' לוטן, ניתן לשוחח איתו טלפונית אבל לאחר שיש לך את העוברים).
את צריכה לדבר עם מנהל מחלקת ivf שלשם את רוצה להעביר את העוברים, זה במקביל לשיחה שלך עם משרד הבריאות ולקבל אישור שיסכימו לקלוט את העוברים.
בסוף חברת התעופה, טיסה ישירה, את צריכה לדבר עם מחלקת הביטחון שאחראית על חומרים מסוכנים שתאשר לפ וזה ניתן לעשות לאחר שיש לך כרטיס, אל על לא עושים בעיות שוחחתי עם גנית סגל.
המיכל צריך להיות איתך כל הטיסה בצורה ישרה, אפשרי שיהיה בזמן ההמראה והנחיתה בתא של הדיילות קשור (רצוי באזיקון) כדי שלא יפול, אסור שיעבור שיקוף.
דיברתי עם מספר בנות שעשו את התהליך, אמרו שעבר חלק.
מקווה שעזרתי!
בהצלחה!
לצפיה ב-'דבר נוסף'
דבר נוסף
01/07/2018 | 13:57
4
64
אם את רוצה תוכלי לצורך ההעברה עצמה להשתמש בחברת שילוח ואז הם עושים את כל הטיסה, תמורת תשלום כמובן.
את תצטרכי להביא רק אישור של משרד הבריאות ובית החולים שמסכים לקבל את העוברים.
שוב, זה ניתן לקבל רק לאחר שיש לך עוברים ולא לפני התהליך.
לצפיה ב-'תודה'
תודה
01/07/2018 | 14:45
3
56
נשמע קצת מסובך אם קודם צריך עוברים. בטוח?
רציתי להכין את כל הטפסים והאישורים מראש.

לצפיה ב-'הטסת עוברים'
הטסת עוברים
01/07/2018 | 16:07
1
63
אכן איך שמיק הסבירה- זה התהליך, גם אני ביררתי ואלו התשובות שקיבלתי...
לעניין האישורים מראש- אני חושבת שאת יכולה מראש להכין את האישור מביה"ח שקולט אותם בארץ -כלומר שיהיה מוכן לקלוט, כל השאר יהיה קשה מראש. אבל זה מכתבים סטנדרטיים יחסית. החלק הקשה הוא לוודא שלא יעברו בשיקוף.. 
אם את שולחת דרך חברת שילוח מסודרת ייעודית להטסת עוברים /זרע -אז היא דואגת לזה.
מאחר ועוברים אי אפשר להטיס בבטן המטוס, יש צורך במישהו שיטוס איתם. וזה מייקר משמעותית את ההטסה. משהו כמו כמה אלפי דולרים או יורו- תלוי מהיכן. המלצה שלי- או שתחפשי עוד אנשים שצריכים להעביר לארץ עוברים לחלוק איתם את העלות (את גם יכולה לברר עם סוכנויות לפונדקאות שונות, אולי במקרה הם על הקו בקרוב), או שתטוסי בעצמך. יצא לך הרבה יותר זול...
אם את מתארגנת עצמאית, אז לגבי מיכל החנקן- או שתקבלי להשאלה מהמעבדה שם - תמורת עלות חודשית ודמי פיקדון (הם ימילאו לך אותו בחנקן נוזלי), ולאחר שיגיע לארץ, תשלחי אותו בטיסה חזרה (משלוח רגיל). או שאת יכולה לעשות הפוך -להשאיל מיכל מהארץ (מקום שנקרא קלינטיקה, גם משלמת פיקדון ושכירות חודשית- משהו כמו 500 שח לחודש כמדומני), להטיסו ריק בטיסה רגילה לשם בדואר אויר רגיל, והמרפאה/מעבדה שם כבר ישלחו לך אותו לארץ עם החנקן והעוברים. 
זה רק נשמע מסובך, אבל הרופא והמרפאה אמורים לדעת אילו מסמכים לתת לך או להגיד לך להשיג. את האישור ממשרד הבריאות- רופא הפיריון שלך בארץ יכול לעזור ולפנות בעצמו עבורך לפרופ' לוטן ממשרד הבריאות. 
מקווה שעזרתי גם,
ימבה בהצלחה !!! ועדכני איך הלך למען הבנות האחרות 
לצפיה ב-'עזרת מאוד'
עזרת מאוד
02/07/2018 | 09:38
37
פניתי למשרד הבריאות, קיבלתי רשימה של מפראות שניתן לייבא משם.
פחות או יותר הבנתי את התהליך.
טסה לקייב בקרוב לגשש ב-4 מרפאות ואז אבחר סופית במרפאה.
אעדכן כמובן.
מקווה לטוב.
לצפיה ב-'אישורים מראש'
אישורים מראש
01/07/2018 | 16:34
48
משיחה שלי עם דר' לוטן לא ניתן להכין אישורים מראש, גם לא של המקום שקולט וגם לא של משרד הבריאות, הכל נעשה רק לאחר שיש לך עוברים ולא לפני.
כל השאר הוא אחד לאחד כמו שאורחת לרגע רשמה.
בהצלחה!
לצפיה ב-'את צריכה לברר אם יהיה אישור'
את צריכה לברר אם יהיה אישור
01/07/2018 | 22:07
53
של משרד הבריאות לכך
צריך אישורים מיוחדים ולא כל קליניקה תאושר לכך
למשל מאוקראינה יש אישור רק למס קליניקות ולא ניתן להביא באופן פרטני לארץ
מסלולים שהיו בעבר בקפריסין לא הורשו להעביר עוברים לארץ וכו׳
אני מניחה שתוכלי לדעת מהבירור אם יש סיכוי לאישור
איילת

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

מנור מדיקל- תרומת ביצית
מנור מדיקל תרומת ביצית

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה