לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1106011,060 עוקבים אודות עסקים

פורום תרומת ביציות

ברוכים הבאים לפורום תרומת ביציות, הפורום מהווה בית חם עבור כל מי שבמסע להורות הנכספת קיבלו את הבשורה ש "לא תוכלי להרות מביציותייך" וכי הם זקוקים לתרומת ביציות. אנחנו כאן כדי לעזור כשנראה שהשמיים נופלים עם קבלת הבשורה, לעודד כשנראה שהדרך אל ההורות לא תגמר לעולם ושאבדה כל תיקווה.

הפורום איננו מקום לפירסום של חברות או רופאים בעלי מסלולים העוסקים בתרומת ביצית, לחיפוש תורמות או פירסום הודעות מסוג זה.

אנחנו כאן בכדי לסייע ולעזור להתגבר על הקושי שבקבלת הבשורה ולתת מידע על האופציות השונות הקיימות בעולם תרומת הביציות, לתמוך, לעודד, להיות אוזן קשבת וכתף להתייעץ ולהישען עליה בימים הקשים. אנו כאן גם לתמוך ולעודד בימים השמחים של הבטא החיובית, ליווי ההריון, הלבטים למי לספר, מתי לספר וגם בהתלבטויות ההוריות לאחר הלידה המיוחלת                             

הנהלת הפורום:

אודות הפורום תרומת ביציות

ברוכים הבאים לפורום תרומת ביציות, הפורום מהווה בית חם עבור כל מי שבמסע להורות הנכספת קיבלו את הבשורה ש "לא תוכלי להרות מביציותייך" וכי הם זקוקים לתרומת ביציות. אנחנו כאן כדי לעזור כשנראה שהשמיים נופלים עם קבלת הבשורה, לעודד כשנראה שהדרך אל ההורות לא תגמר לעולם ושאבדה כל תיקווה.

הפורום איננו מקום לפירסום של חברות או רופאים בעלי מסלולים העוסקים בתרומת ביצית, לחיפוש תורמות או פירסום הודעות מסוג זה.

אנחנו כאן בכדי לסייע ולעזור להתגבר על הקושי שבקבלת הבשורה ולתת מידע על האופציות השונות הקיימות בעולם תרומת הביציות, לתמוך, לעודד, להיות אוזן קשבת וכתף להתייעץ ולהישען עליה בימים הקשים. אנו כאן גם לתמוך ולעודד בימים השמחים של הבטא החיובית, ליווי ההריון, הלבטים למי לספר, מתי לספר וגם בהתלבטויות ההוריות לאחר הלידה המיוחלת                             
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
 הפורום הינו פורום תמיכה, היעוץ בפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי ומקצועי. 
הפורום איננו מקום לפירסום של חברות או רופאים בעלי מסלולים העוסקים בתרומת ביציות, הודעות מסוג זה יימחקו ללא אזהרה מראש. כמו כן זהו לא המקום לחיפוש תורמות או פרסום מודעות מסוג זה

אנא קיראו את תקנון הפורום לפני הכתיבה בפורום. גלישה מהנה
המשך >>

לצפיה ב-'הצילו, שוב טיפות דם במקל של האנדומיטרין'
הצילו, שוב טיפות דם במקל של האנדומיטרין
16/02/2019 | 13:18

שלום,

אני כבר מיואשת... 4 ימים אחרי החזרה,
אחרי שאתמול המקל של האנדומיטרין יצא נקי, היום שוב יש בקצה קצת אדום ורוד וגם כאבי בטן (היה לי ביום חמישי).
האם זה אומר ששוב הכל אבוד?
מה לא בסדר אצלי?
הרירית היתה עבה, העובר יפה. בעלי אומר לי שרק בגלל הלחץ שלי והדאגה זה לא מצליח. כל יום אני מתפללת שהנס הזה יקרה ולא מבינה למה זה לא קורה.

למשהי קרה גם דימום כזה ובכל זאת הצליח?

תודה לכל מי שתענה

לצפיה ב-'הרגשת קור וחום נמוך'
הרגשת קור וחום נמוך
15/02/2019 | 19:54
1
26

שלום,
קצת הרבה מודאגת...
אני שלושה ימים אחרי החזרה של בלסט׳ ברמה גבוה וגם הרירית היתה עבה.
עכשיו יש לי רגעים שממש קר לי והחום הוא 36. תמיד יש לי חום גוף נמוך ותמיד חם לי.
האם זה עלול להעיד שאין השרשה? אתמול היה קצת דם על המקל של האנדומיטרין וזה הפסיק.
האם תמיד חום הגוף עולה בתחילת הריון. בנוסף (וסליחה על התיאור) התאמצתי בשירותים כדי לעשות מספר 2
האם יש קשר, האם להתאמץ בשירותים זה מסכן את העובר?
למשהי גם קרה לה והיתה בניון תקין?
תודה לכל תשובה וסליחה על התיאורים
ענת
לצפיה ב-'היי'
היי
16/02/2019 | 13:12
1
הכול בראש לחכות בסבלנות 12 יום ואז לבצע בדיקת דם
לצפיה ב-'תרומת ביצית דרך חברת אימהית'
תרומת ביצית דרך חברת אימהית
13/02/2019 | 13:15
2
81
שלום לכולם,

אני בת 34 ואין לי ביציות בכלל. הפנו אותנו לבית חולים הילל יפה לקבלת מענה לתרומת ביציות ושם הם מקבלים רק תורמות יהודיות ואין כרגע בכלל.
אז חשבנו לפנות לתורמות מחו"ל
פנינו לכמה מקומות אחד מהם זה חברת אימהית דרך ביתחולים מדיקל סנטר הרצליה.
האם מישהי עברה שם טיפולים?
יש לכן רופא שאתן ממליצות?
ושאלה אחרונה - יש בי חשש קל בקשר לתורמת מחו"ל האם באמת הן עוברות את כל הבדיקות? או שיש חשש להידבק במשהו בגלל הביציות של התורמת?

תודה רבה לכל מי שיגיב או תגיב

לצפיה ב-'אימהית'
אימהית
14/02/2019 | 18:50
1
56
היי אני עשיתי דרכם מסלול עם תמונה בסיבוב הקודם ולא הייתי מרוצה בכלל
לא מהמענה, לא מהשירות ולא מהרופא( דר באום) התנהלות חובבנית עם תחושה של כסף מתחת לשולחן
ברגע ששילמנו המענה שלהם היה מאד איטי אם בכלל. לא ממליצה בשום פנים ואופן. כרגע אני דרך חברת מנור וסך הכל מרוצה. היחס, המענה והשירות נהדרים.
לצפיה ב-'תודה על התשובה'
תודה על התשובה
15/02/2019 | 08:20
35
הי 
ממש תודה על תשובה שלך. 
אבדוק עוד מקומות. 

לצפיה ב-'תרומה בגיל 55, רופאים? מקומות?נשים'
תרומה בגיל 55, רופאים? מקומות?נשים
14/02/2019 | 11:05
1
64
שלום,
יודעת שהיו הודעות בנושא לגבי גילאים מעל 53...והחוק בארץ אינו מאפשר.
אשמח לכל עזרה :
מקומות בחו"ל?
מכונים בארץ שדרכם פונים לחול...
רופאים בארץ שמוכנים לעזור.
נשים שעברו / עוברות /רוצות תהליך דומה.
אשמח גם להתכתב כאן או לשוחח  0505599780
תבורכו אורנה
לצפיה ב-'אישית לא מכירה ולא נתקלתי כאן בפורום'
אישית לא מכירה ולא נתקלתי כאן בפורום
14/02/2019 | 19:48
46
היתה חברה שלאחרונה התאדתה, שאני יכולה לנחש שהבעלים שלה היה עושה את זה.
איילת
לצפיה ב-'האם לספר לילד?'
האם לספר לילד?
12/02/2019 | 22:28
3
79
אני משפחה יחידנית יש לי ילד מדהים כמעט בן 7 מתרומה כפולה.הנושא שאנו משפחה ללא אבא נושא פתוח אצלנו ואף לאחרונה החלתי להשתמש במילה תורם. בנוגע לנושא של תרומת הביצית עד כה חשבתי שאני לא מעוניינת לספר לו מאחר וזה מבחינתי לא רלוונטי הוא הבן שלי ומהרגע שנוצר הוא איתי.... מתחינתי הוא ילדי הביולוגי (סוגייה שונה לגמרי מסוגייה של ילדים מאומצים). לאחרונה, התחלתי להתלבט האם הבחירה הזו היא הבחירה הנכונה. אשמח לשמוע אם מישהו יודע מה אנשי המקצוע ממליצים לספר או לא? ומחשבות של נשים אחרות ואם מישהו סיפר לילד על כך מה הייתה התגובה ואם כן מתי נכון לספר? 
(לציין, שהנושא הגנטי והחשש שבאם יצטרך השתלה כל שהיא הוא לא רלוונטי מבחינתי (אנו משפחה קטנה שגם אם היה ביולוגי הסיכוי היה קטן מאוד....בפירוש מדברת על הפן הרגשי.)
לצפיה ב-'היי'
היי
13/02/2019 | 00:10
75
אני אפתח ואומר שאת שצריכה  להיות שלמה אם ההחלטה שקיבלת לכאן או לכאן אבל... אם ההחלטה שקיבלת מתחילה לעלות ספקות מחשבות אולי צריך לחשב מסלול מחדש  עזבי מה מומחים אומרים את המומחית הכי גדולה וטובה לתא המשפחתי שלך את יודעת הכי טוב מה נכון לך ולילד שלך אין כאן תשובה אחת נכונה לנו זה לא היה נכון להסתיר אנחנו באנו בגישה שאנחנו לא עשינו משהו לא בסדר אלה ההפך לעבור את התהליך היה הדבר הכי טבעי ונכון בשבילנו אז למה להסתיר ? ולמה מהילד? אנחנו מתביישים בו ? או על הדרך שהבאנו אותו ? אנחנו מראש החלטנו לסנדל את עצמנו ולספר לכולם למשפחה הקרובה למשפחה היותר רחוקה חברים בעבודה שכנים בגן של הילד הרופא מעקב הריון כולם יודעים ברגע שהחלטנו שאנחנו מסנדלים את עצמנו היה לנו ברור שאם כולם יודעים אז ברור שגם הילד ידע לא הרשנו לעצמנו לקבור את התהליך שעברנו לא הרשנו לעצמנו לטאטא את כול מה שעברנו מתחת לשטיח ההרגשה הנוראית הזו של לחיות בשקר עם עצמנו ועם הילד לא הייתה אופציה בכלל לא נתנו לעצמנו בכלל את האופציה הזו בכלל להתחבט באם ומתי לספר לילד אנחנו גם מאמינים שזכותו של הילד לדעת את המקורות הגנטים שלו לי זה נשמע מפרך ומעייק לבנות סיפר כיסוי לילד ממש אופורציה שלמה כמו לבנות סיפור כיסוי שחייב להיות מושלם וכול פגם איפלו הקטן ביותר בסיפור שאינו מריח טוב יכול לפוצץ את כול הסיפור אם את מחליטה לספר רצוי כמה שיותר מוקדם ולא יאוחר לפני גיל הבגרות של הילד ששם הוא נוטה להתמרד בסמכות הורית שהילד נולד למסגרת פתוחה ללא סודות קודם כול האווירה בבית והאנרגיות הרבה יותר טובות רק מעצם ההסתרה עכשיו שהילד גדל ולאט לאט חוספים אותו ליותר ויותר פרטים והכול על פי רמת ההבנה שלו והמוכנות הריגשית שלו  על התהליך הוא  יקבל את זה בטבעיות אבל אם עושים מי זה דרמה וסודות ושקרים ומחכים לגיל 20 לגלות לו במקרה הטוב או שהוא במקרה הרע הוא מגלה בדרך אחרת אז צריך להתמודד אם ההשלכות לא על זה שהוא הגיע מתרומה אלה על זה שהסתירו ממנו לנו יש ילד שחוגג עוד מעט 10 חודשים ואנחנו כבר מצפים מאוד לספר לו על המשא המופלא שעברנו כדאי להביא אותו לעולם
לצפיה ב-'יכולה לענות לך על עצמי'
יכולה לענות לך על עצמי
13/02/2019 | 17:09
72
הנושא לא סוד במשפחה שלי ומסביבי, ברור לי שהבת שלי תדע על כך. סודות סופם להתגלות....ממש לא בא לי שיום אחד משהו יתפלק למישהו על ידה ותתחיל לתהות מה זה אומר.....
הבת שלי גם מתרומה כפולה, בת 4.5 עוד לא התחלתי לספר לה ואעזר באשת מקצוע כשיגיע היום
בהצלחה
איילת
לצפיה ב-'אני'
אני
13/02/2019 | 20:39
60
החלטתי לא לספר, אין לי מושג עד איזה שלב. גם אצלי מדובר על תרומה כפולה, ובמקרה של תרומת הזרע, אין לי כוונה להסתיר, אבל יש לי הרגשה שלתת לילד להתמודד עם תרומה כפולה, יכול להיות יותר מדי, בעניין של התמודדות עם זהות, מה גם שאין נגישות לתורמת, והפרטים שיש לי עליה, הם מעטים. אז מה? אני אגיד שיש איזו אישה עם צבע שיער כזה, צבע עיניים, גובה משקל? מי היא? למה היא הסכימה למכור את הביציות?  מלבד זאת, יכולה להתעורר אצל הילד השאלה, האם אימו, שפתאום התברר מקבלת אותו לגמרי כילד שלה. לספר בגיל עשרים, למשל, אם בכלל, יכול להעלות התמודדות בנושא ההסתרה, אבל לפחות זה לא יקרה בשלב של התגבשות הזהות שמתרחשת בשלבים שונים לפני הבגרות. 

לצפיה ב-'היי'
היי
08/02/2019 | 12:35
6
191
היי אני סובלת כבר מעל 12 שנה ללא ילדים עשיתי כבר הכל לאחר בכי ומררוים התחלתי תרומת ביצית כבר שנה ולא מצליחה עשיתי כבר החזרות של 6טיפולים מעל 12 עוברים החלפתי רופא אחרי 10 שנים עברתי גם לבית חולים אחר עשיתי שנה טיפולים ולבסוף הפנו אותי לאותו רופא אני ממש מיואשת מהחיים היום שוב עשיתי בדיקה ונכשל אין לי בעיה גנטית בריאה לחלוטין בת 45 הרופא אין לו תשובות רק להמשיך לנסות...אין בי כוחות
לצפיה ב-'התמדה ואופטימיות'
התמדה ואופטימיות
09/02/2019 | 19:33
1
109
אין הרבה מה להגיד למעט שכן זה מתיש, כן זה מפיל ואפילו מדכא, אבל צריך להאמין ולקוות שיקרה....
לא יודעת אם את בזוגיות -אם כן, יש עוד אפציות להיות הורים (אימוץ , פונדקאות)
אם לא, אז כל עוד כלכלית ונפשית את יכולה לעמוד בזה (אולי עם טיפול מללוה של פסיכולוג) - זה רק לאגור כוחות, למצוא דברים אחרים להנות מהם ולהמשיך עם הטיפולים כשזב מלווה את החים ולא מחליף אותם....
יכולה להגיד לך שאני עשיתי טיפולים כמה שנים עד שהחלטתי בעצמי שחבל על הזמן ולעבור לתרומה.
הייתי במסלול של הדסה - 7 עוברים יפים - 4 החזרות וכלום
עברתי רופא ומסלול - 3 תורמות - 2 או 3 החזרות (כבר לא זוכרת) שלא צלחו ורק בתורמת השלישית (אחרי שהחלפתי תורמת ותורם) זה הצליח..
היום אני עם ילדה בת שנתיים ואחד בבטן - יש תקווה
וכן לרופאים אין תשובה - זה הכל ניסוי ותהייה, מה שעובד אצל אחת לא בהכרח עובד אצל אחרת, אבל חשוב בעיני רופא שמנסה לגוון ולא להיתקע על אותו פרוטוקול אם זה לא עובד (גם אם השינוי הוא קטן)
לצפיה ב-'תודה '
תודה
10/02/2019 | 11:06
71
תודה רבה על השיתוף, מחזק אותי מאוד.

לצפיה ב-'ברוכה הבאה '
ברוכה הבאה
09/02/2019 | 21:58
77
מצטערת שהדרך מתארכת
קצת קשה להבין מהפוסט שלך האם תוך כדי הטיפולים נעשו בירורים (בדיקה של הרחם), שינויי פרוטוקולים ועוד
לא הבנתי מי הפנה אותך לאותו הרופא.
האם הרופא מציע איזה שהוא שינוי בפרוטוקול?
האם כל הטיפולים נעשו מאותה התורמת?
האם את יחידנית ונעזרת גם בתרומת זרע? אם כן האם ניסית להחליף תורם?
איילת
לצפיה ב-'אם יש לך חלום אל תתני לו ללכת'
אם יש לך חלום אל תתני לו ללכת
10/02/2019 | 11:05
91

לצערי אני מבינה היטב את הכתוב, את התחושות שלך, הפחדים שלך, התסכולים שלך ואף את תחושת הרמת ידיים וזהו לא רוצה יותר.  אני לאחר כל אכזבה או כישלון מרימה דגל לבן, כועסת על אלוהים על עצמי ועל כל העולם, יחד עם זאת אחרי לילה שחור, עם מחשבות שלא נותנות מנוח קמה ליום חדש - מנסה ללמוד מהכישלונות, להסיק מסקנות, לשנות, להשתנות, ובעיקר לתת לגוף להשתחרר מהתסכול.

בדרך כלל כמו שכתבו לפני, צריך לעצור, לבדוק בכל הכוונים, מרפאה חדשה, רופא חדש, פרוטוקול חדש, בדיקות חדשות, תורמת חדשה או תורם חדש,  להפוך את הקערה, לצאת לדרך חדשה אחרת שונה.

יודעת שאין נחמה במילים, אבל לעיתים תחושת הלא לבד מחזקת מאוד.

בהצלחה

לצפיה ב-'יש בדיקת ERA'
יש בדיקת ERA
11/02/2019 | 13:56
76
שבודקת את הזמן של חלון ההחזרה. שמעתי על מישהי שניסתה מהון ניסיונות (20) ובניסיון ה- 21, אחרי שביצעה את הבדיקה, התברר שהיא צריכה להחזיר יום אחרי גיל העובר. היא החזירה ככה ונקלטה!

שווה לך לברר את הבדיקה הזאת אצל הרופא (זה פרטי)

לצפיה ב-'אם אני הצלחתי,אז גם את יכולה'
אם אני הצלחתי,אז גם את יכולה
15/02/2019 | 17:13
16
אני ילדתי בגיל 50.5 למרות מנופאוזה מגיל 38. הריתי מההחזרה החמישית אחרי שהחלפתי תורם,תורמת ורופא. פרו'פ וייסמן רופא אנושי,מקצועי ומתאים את הטיפול למטופלת ולאוו דווקא נצמד לפרוטוקולים.
לצפיה ב-'קורסת פה... אשמח לעיצה, עידוד...'
קורסת פה... אשמח לעיצה, עידוד...
06/02/2019 | 00:29
7
209
בעברי הלא רחוק ההכנות להחזרה היו מוצלחות מאוד. יש לי תאומים שנקלטו בקלות. רירית 9-10.
מאז עברתי היסטרוסקופיה, הפלה וגרידה. משהו בתוכי חש שחל שיבוש רציני בעקבות זה אבל אני יודעת שנשים עוברות גרידות והמשיכו להריונות ולידות תקינים.  אבל הרגשתי שמשהו השתבש ביותר. ואשר יגורתי בא לי. הרירית לא מצליחה להתפתח. בכח בכח עברה את ה-7 אחרי שהולעטתי בכמויות לא קטנות של הורמונים. יש לי עוברים שמחכים להחזרה. עוברים יקרים עד לאין שיעור.
למרבה הצער ומפח הנפש גם הרופא שלי קלט שיש פה שיבוש נוראי. בינתיים עברתי את גיל 45. ביום 16 למחזור הרירית כל כך דקה (למרות שלמעשה אני לא מבייצת יותר, לא בטוחה אם היא אמורה להתעבות?) שהרופא שלח אותי להיסטרוסקופיה אבחנתית כדי לבדוק שאין לי בעיות של הידבקויות אחרי הגרידה.
התפרקתי שם לחתיכות מול כולם. בכיתי ובכיתי.
בכיתי על הזמן שעבר ועובר ואני לא מתקדמת, כי אני מרגישה שהכל נהרס אל מול עיניי, כי אני מרגישה שנעשה לי כאן נזק , לא בטוחה בדיוק איך, לא יכולה לשים את האצבע וגם אם כן, לא משנה מה אני אעשה, אף רופא לא יביא לי עוד ילד.
האם נעשה נזק במהלך ההיסטרוסקופיה? 
האם נעשה נזק במהלך הגרידה?  הספקתי לקרוא היום שלאחר גרידה ידוע שיש נזק לרירית. האם הוא נזק בלתי הפיך?
אני מרגישה שאני בחלום רע. אני עצובה. מרוקנת לגמרי מכל אנרגיה. סוחבת את עצמי מפה לשם שפופה. מיואשת כל כך. 
הרופא מדבר על הידבקויות לאחר הגרידה.
איזה עוד נזק יכול להיות? ואם יש נזק, האם אבדה תקוותי? יש פתרון להדבקויות?
 אני כל כך אבודה. הפער בין מה שהיה למה שעכשיו מהמם ומזעזע אותי.

ועוד שאלה לי. האם יש המלצה על רופא ממש טוב שמבצע היסטרוסקופיה דרך מכבי בתל אביב-רמת גן-גבעתיים?

אודה לעידוד ולעיצות מעשיות...
לצפיה ב-'אני לא בטוחה שיש קשר'
אני לא בטוחה שיש קשר
06/02/2019 | 07:10
1
103
אני מכירה נשים שעברו גרידה והיסטרוסקופיה, ובהמשך היו בהיריון. מבחינת רירית, אין קשר בין ביוץ, לבין היכולת שלה להתעבות. העובדה היא שיש נשים ללא מחזור, שנכנסות להיריון |(גם מקרים של נשים בנות 65). לי, אישית, הייתה תקופה כזאת,  ואז הבנתי שאני מותשת, לחוצה ועמוסת הורמונים. הפסקתי את הטיפולים לתקופה, והגוף התאושש בכל המובנים. 
שילך הכל בטוב. 
אנה

לצפיה ב-'תודה על העידוד'
תודה על העידוד
06/02/2019 | 09:37
120
רירית מתעבה עם הורמונים. אבל באופן טבעי אם אין כב מחזור לא בטוחה שהיא מתעבה
לצפיה ב-'עצה'
עצה
06/02/2019 | 08:26
3
84
היי,
קודם כל שולחת לך חיבוק 
תהיי חזקה ותעשי אולי הפסקונת קצרה עד שתרגישי שאת מוכנה נפשית ופיזית לסבב הבא. בלי קשר, תנסי איכשהו להוציא את עצמך מהמצב הנפשי שאת נמצאת בו, בין אם על ידי לנסוע קצת לטייל על חברות/ עם הבן זוג, לצאת לריצה קצת לנקות את הראש או לעשות כל דבר שיעשה לך טוב.
כמובן שאל תפסלי עזרה מקצועית-רגשית. יש הרבה נשים (ואני ביניהן) שנעזרות בפסיכולוג שמלווה אותן לאורך הדרך.

לגבי שאלתך, אני עברתי היסטרוסקופיה אצל ד"ר חן גולדשמיט ברמת גן, מאוד ממליצה עליו. הבדיקה לא הייתה כואבת כלל. הבדיקה עולה אצלו בסביבות ה-700 ש"ח ולגבי החזרים תנסי לברר בקופת חולים.

שיהיה המון בהצלחה! 
לצפיה ב-'תודה רבה , שמעתי עליו'
תודה רבה , שמעתי עליו
06/02/2019 | 09:16
2
73
לוקח המון זמן לקבוע אליו?
אני חושבת ללכת אליו
תודה רבה על העידוד
לצפיה ב-'ד"ר חן גולדשמיט'
ד"ר חן גולדשמיט
06/02/2019 | 09:20
1
82
היי,
לפי מה שאני זוכרת הוא יחסית זמין. קבעתי אליו תור מהיום לעוד שבוע-שבועיים.
הוא הרבה יותר מהיר מציבורי. בציבורי ניסיתי לקבוע תורים בבית חולים מאיר והם רצו לקבוע לי לסוף אפריל. מיותר לציין שלא המתנתי והחלטתי באותו שבוע לעשות את הבדיקה אצל גולדשמיט.
את התוצאות את מקבלת כבר באותו יום.
בהצלחה 

לצפיה ב-'1200 שח ללא החזרים '
1200 שח ללא החזרים
06/02/2019 | 09:31
71
לא נוכל לעמוד בזה
לצפיה ב-'אני עברתי 3 היסטרוסקופיות כאשר אחת מהן היתה ניתוחית והריתי. '
אני עברתי 3 היסטרוסקופיות כאשר אחת מהן היתה ניתוחית והריתי.
15/02/2019 | 17:17
5
לצפיה ב-'מחשבות....'
מחשבות....
05/02/2019 | 21:35
1
163
שלום לכולם
היום לאחר שאיבה שכנראה תהיה האחרונה לפני מעבר לשלב של התרומה...
יש לי ילדה מדהימה בת 4 ivf
ממש אשמח לשמוע את המחשבות ומה שהוביל אתכן ללכת לכיוון של תרומה כאשר ישם לכן ילד או ילדה ביולוגיים
תודה לכל מי שיפתח את צוהר ליבו למרות הקושי
ערב טוב סיון
לצפיה ב-'היי'
היי
06/02/2019 | 08:34
84
לנו לפני התהליך של תרומת ביצית ולפני תהליך של ivf היה הריון משותף הכול היה בסדר כול הבדיקות לאישתי יש במשפחה הסטוריה של פיגור שיכלי אצל זכרים בלבד לרופאים לקח הרבה זמן להבין ולמצוא את אותו גן אישתי כבר הגיע לחודש 6 שבוע 24 (העובר היה ממין זכר ) שהתבשרנו שהוא ירש את הגן של אישתי עברנו דרך חתחתים שעצבו את החוסן שלנו לעולמי עד ביניהם לידה שקטנה מרצון שכללה המתת העובר ברחם אישתי הוא כבר היה גדול והרופאים פחדו שהוא יחיה אחרי הלידה לכן היה צריך לנקוט בצעד נורא אלים מבחינתנו ששינה את השקפת חיינו והפרספקטיבה על החיים ובכלל הכניס את החיים שלנו לפורפורציות עברנו טיפולי ivf בשילוב של pgd שכשלו לא הרבה אפשר היה לספור את ההחזרות שאישתי בצעה על יד אחת השיקול שלנו לעבר לתרומת ביצית הייתה שלא משנה באיזה תצורה נביא את הילד תרומת ביצית פונדקאות אימוץ אמא ואבא יש רק 1 לא משנה שהילד אין קירבה משותפת לשנינו לא אכפת לנו שהמראה שלנו כול כך רחוק מהמראה שלנו לא נתנו לרופאים לגרור אותנו לטיפולי פוריות לאורך זמן אנחנו קבענו דאד ליין אישתי סירבה ''להתמכר'' לטיפולי פוריות אין מצב שהיא הייתה נגררת לא לסבב 10 ולא לסבב 15 אין מצב שהיא הייתה מחכה שהרופאים יגידו לה שעדיף תרומת ביצית האמת היא העדיפה תרומת ביצית בשלב מאוד מוקדם הרופאים ניסו להניע אותנו מההחלטה אמרו לנו חכו יש עוד סיכוי לילד  שותף ביניכם מאוד כעסנו עליהם אני זוכר שדפקתי על השולחן של הרופא ואמרתי לו שלא משנה מה נחליט הוא יהיה משותף ביננו ואכן הילד משותף ביננו הוא שלנו לכול דבר ועניין אישתי התאהבה מההריון הזה מהיום הראשון שבו קיבלנו תשובה שהיא נקלטה היה את אותו חיבור בין ההריון הזה להריון הראשון שלה אותה התרגשות בבדיקות אותה התרגשות בפעם הראשונה שהוא בעט רק ההבדל שבלידה שלו היה המון שמחה ובכי של שמחה שלנו ובכי של הילד לעומת הלידה הראשונה שהיה בה המון שקט היה בכי של תיניקות בחדרים לידנו היה בכי שלנו וכמובן שגם לא היה בכי של התינוק שלנו היום היחד כבר עוד מעט 10 חודשים הוא כול עולמנו הוא ההחלטה הכי טובה והכי חשובה שעשינו מרכז חיינו אישתי מאוהבת בו עוד הראש וכמובן אני היא מחוברת מאוד לילד הילד מאוד מחובר אליה וגם אני כמובן מחובר לשניהם יש המון תגובות ברחוב מאנשים זרים על השוני במראה שלו לעומתנו וזה הולך ומקצין השוני בנראות אם הזמן זה לא פוגע בכלום למרות ההערות של הישראלים למדנו לחיות עם זה ואפילו לא להיפגע ההחלטה ללכת לתרומת ביצית צריכה לבוא ממקום של בשילות רגשית שלך ומהבנה שהילד שלך ולא חשוב מה מהקורות הגנטים שלו רק אחרי שתשכילי להבין שהוא שלך לכול דבר ועניין את תבשילי לקבל את ההחלטה ללכת לתרומת ביצית
לצפיה ב-'אירוח בפורום פוריות ביום ג' 5.2.19'
אירוח בפורום פוריות ביום ג' 5.2.19
29/01/2019 | 21:33
93

ביום ג', בתאריך 5.2.2019, בין השעות 19:00-21:00, תתארח בפורום פוריות ד"ר רעות ברטוב-שיפמן, המנהלת המקצועית של מרכז ברטוב לפוריות הגבר.  

על האירוח
במהלך האירוח תענה ד"ר רעות ברטוב-שיפמן על שאלות בנושא פוריות הגבר בכלל ועל שאלות בנושא השיטות הייחודיות שפיתח אביה, פרופ' בנימין ברטוב, בתחום אבחון ומיון זרע ויישומן בפרט. 
מרכז ברטוב הינו מרכז רפואי פרטי, המקצועי והמוביל בתחום פוריות הגבר בישראל. 
המרכז, הפועל למעלה מ-35 שנה, מציע שירותי אבחון, יעוץ וטיפול בתחום פוריות הגבר ברמה הגבוהה ביותר, זאת באמצעות פיתוח ויישום שיטות חדשות בתחום פוריות הגבר, ושיתוף פעולה הדוק בין המטופל, הרופא והמעבדה.  

על המתארח
ד"ר ברטוב-שיפמן, בעלת תואר שלישי בביולוגיה מולקולרית במכון ויצמן למדע. התמחתה במשך עשר שנים בתחום האבחון והטיפול בזרע אצל אביה, פרופ' בנימין ברטוב, ועוסקת יחד איתו במחקר ויישום שיטות חדשות בפוריות הגבר. מרצה בכנסים בארץ ובעולם בתחום פוריות הגבר. 

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור זה כבר עכשיו!

לצפיה ב-'תורמת ישראלית'
תורמת ישראלית
04/02/2019 | 11:04
5
138
מישהו שמע על מסלול של תרומה מביצית של יהודיה במדיקל סנטר-האם יש בעיה מבחינת ההלכה/חיתון מתורמת יהודיה?
לצפיה ב-'היי'
היי
04/02/2019 | 21:24
4
88
מבחינה הלכתית זה ישמע מוזר אבל יש בעיה לא פשוטה בכלל של א ממזרות ב הבאת ילד לעולם משני קרובי משפחה (גילוי עריות ) מה שגם מוביל לממזרות שהמשמעות שלו היא פסול חיתון של הילד ושל הדורות שבאים אחרי הילד שאנחנו עברנו תהליך גיור לחומרה זו השאלה הראשונה ששאלו אותנו מה מקור הביצית ? והאם התורמת יהודיה ?  שהבינו שהתורמת לא יהודיה אצלנו הצבע חזר להם לפנים אם התורמת שלך יהודיה והיא נשואה או את נשואה  או הזרע שממנו מפרים את הביצית שייך למישהו שהוא נשואי הרי שהילד על פי ההלכה ממזר צריך גם לבדוק שאין קשר משפחתי בין נותן נזרע לתורמת חשוב מאוד לפני שהולכים על תורמת יהודיה לפנות לגורמים שעוסקים בתחום של ההלכה ולערב אותם לפני התהליך ותוך כדאי התהליך הם עובדים עם כול המרפאות שמתעסקות בתחום של הפריות ותרומת ביצית הם במידה וימצאו שהכול בסדר יתנו לך  סוג של ''תעודת כשרות'' שהכול בסדר ואין חשש לממזרות או גילוי עריות
לצפיה ב-'תורמת ישראלית'
תורמת ישראלית
05/02/2019 | 07:29
3
74
ואם התורמת רווקה-ואם הם מנהלים רישום של התורמת אז לכאורה אין בעיה?
לצפיה ב-'תשובה '
תשובה
05/02/2019 | 07:56
2
64
צריך לערב רב מוסמך שעובד בדרך כלל עם בתי החולים אני יודע שיש עמותה מיוחדת שמתעסקת בכול מה שקשור להלכות וטיפולי פוריות ורצוי במיוחד לערב אותם למי שרוצה תורמת ישראלית
לצפיה ב-'אני חושבת שלעמותה הזו קוראים מכון פועה'
אני חושבת שלעמותה הזו קוראים מכון פועה
05/02/2019 | 21:49
1
39
לצפיה ב-'כן'
כן
05/02/2019 | 21:53
19
לצפיה ב-'טיסה לתרומת ביצית ללא רופא מלווה'
טיסה לתרומת ביצית ללא רופא מלווה
01/02/2019 | 13:48
8
145
שלום,

אנו מתוכננים לעבור תרומת ביצית בצ'כיה בשבוע הבא (הדסה).
אתמול הודיעו לנו כי עקב כך שאנו היחידים בסבב הזה, רופא המלווה לא יצטרף לתהליך בחו"ל (לא קיבל אישור).
אנחנו לא יודעים איך לעכל את הבשורות האלו, מבקשים עזרה מהניסיון הקודם שלכם.

בתודה,
שרון.
לצפיה ב-'גם אנחנו היינו בלי רופא מלווה'
גם אנחנו היינו בלי רופא מלווה
01/02/2019 | 17:48
1
127
הכול בסדר, לא הייתה שום בעיה.
אני מבינה מהודעתך שאתם זוג, אז את לא לבד.
אל תדאגו, המרפאה שם מסודרת והם יטפלו בכם.
יש שם אפילו מישהי דוברת עברית (או הייתה לפני שנה וחצי-שנתיים).
אם את רוצה להתייעץ בפרטי מוזמנת.

לצפיה ב-'למה אתן נוסעות להחזרה בחול ??'
למה אתן נוסעות להחזרה בחול ??
08/02/2019 | 13:02
49
שאלה למה אתן נוסעים להחזרה בחול זה בלי אישור קופת חולים?
לצפיה ב-'אז מי עושה את ההחזרה?'
אז מי עושה את ההחזרה?
03/02/2019 | 10:05
5
91
לי אמנם אין ניסיון קודם כי לקחתי תרומת ביצית מחברה
שמביאה את העוברים טריים לארץ, אבל אני חושבת שתעמדי
על מה שהובטח ומה ששילמת
אם הרופא מישראל צריך לעשות את הטיפול בחו"ל אז למה לוותר?

לצפיה ב-'הרופא מפקח, בהחלט לא עושה את ההחזרה.'
הרופא מפקח, בהחלט לא עושה את ההחזרה.
03/02/2019 | 15:20
4
77
אין ספק שזה נוסך בטחון שהוא שם, בדיעבד זה בסדר גמור גם בלי. אפשר לדאוג שיהיה קשר טלפוני עם המרפאה בארץ, רק למקרה שתרצי. 
לצפיה ב-'חשבתי שהרופא טס עבור הפעולה הרפואית '
חשבתי שהרופא טס עבור הפעולה הרפואית
03/02/2019 | 15:51
3
88
בכלל מה נותן לטוס לשם כאשר אפשר להביא את
העוברים טריים לארץ?  באמת לא מבינה
לצפיה ב-'כי...'
כי...
04/02/2019 | 13:10
2
84
נוסעים כי: מעדיפים את המסלול, סומכים על המרפאה בצ'כיה (המידע עליהם ועל שאר המרפאות זמין ברשת, לא בעברית), מעדיפים נתרמות צ'כיות (לא חשוב למה), מעדיפים לנסוע מסיבות רפואיות (כמו בעיות זרע) או סתם הזדמנות לנופש , סומכים על הדסה....  

כל אחד בוחר מה שמתאים לו וזה מאוד אישי ולגיטימי. לכן יש הרבה מסלולים. לכן יש לכולם עבודה. לכל אחד מתאים משהו אחר וזה לגמרי בסדר.

עכשיו את מבינה? 
לצפיה ב-'תשובה שמסכמת הכול '
תשובה שמסכמת הכול
04/02/2019 | 19:14
44
לצפיה ב-''
04/02/2019 | 20:45
25
לצפיה ב-'חומצה פולית'
חומצה פולית
02/02/2019 | 15:16
2
120
אני לוקחת  במשך מלא מלא זמן (שנתיים ויותר), חומצה פולית? 
לא הפסקתי לקחת מאז שהתחלתי במסע, זה התחיל קצת לעצבן... 
תהיתי אם רק אותי זה מעצבן? 

תודה 
לצפיה ב-'ממש לא רק אותך'
ממש לא רק אותך
03/02/2019 | 06:33
1
102
אני הפסקתי לקחת חומצה פולית, ורק כשממש הייתי בטיפול או לקראתו התחלתי שוב לקחת.. אנושי לגמרי.
לצפיה ב-'תודה '
תודה
03/02/2019 | 14:39
55

לצפיה ב-'עובר יום 3 קפוא שמגדלים לבלסטו'
עובר יום 3 קפוא שמגדלים לבלסטו
30/01/2019 | 10:59
18
137
האם זה נחשב עובר קפוא או טרי בעצם...? ��
לצפיה ב-'היי'
היי
30/01/2019 | 11:12
16
88
לא כול כך הבנתי את השאלה עובר מוקפא נקרא מוקפא רק אם מקפיאים אותו למספר ימים שמפתחים אותו במעבדה אין קשר למונח מוקפא או טרי
לצפיה ב-'עובר מוקפא '
עובר מוקפא
30/01/2019 | 13:06
15
86
יש לי 8 עוברים יום 3 מוקפאים, לאחר כישלון החזרה שניה דר ברקוביץ אמר שהוא רוצה להפשיר זוג ולגדל אותם ליום 5 ואז להחזיר אז אני תוהה מה זה נחשב...
החזרה של קפוא או טרי( ומה דעתך על זה אם כבר ענית לי...)
לצפיה ב-'תשובה '
תשובה
30/01/2019 | 14:19
14
67
זה נקרא עובר מוקפא שהופשר לצורך המשך פיתוחו במעבדה עובר טרי זה עובר שלאחר חלוקת התאים של הביצית הוחזר לרחם בלי שהוקפא בנוגע לפרוצדורה של להקפיא ביום שלוש ואז להפשיר ולגדל עוד יומים אם היתה לך החזרה אחת שכשלה זה בהחלט יכול להיות אופציה הרופא שלך מנסה כמה גישות וזה בסדר גמור לחשוב מחוץ לקופסה גידול עוברים עד יום 5 או 6 מגיע בנוסף לסיכויים גם אם לא מעט סיכוניים שאת צריכה לקחת בחשבון הרופא שלך עדכן אותך לגביהם ?
לצפיה ב-'בלסטו'
בלסטו
30/01/2019 | 18:13
13
67
היי אני אחרי שני כשלונות בסבב הנוכחי, לפני זה היו ארבע החזרות שנכשלו
ולא לא עדכן אותי בסיכונים, למיטב הבנתי זה מעלה את הסיכוי למומים בעובר?
לצפיה ב-'תשובה '
תשובה
30/01/2019 | 19:24
12
61
תראי מאות ילדים נולדים נולדים בארץ ואלפים נולדים בחו''ל מבלסטו רובם המוחלט בסדר גמור מדובר על המיעט שבמיעט והם נולדים עם בעיקר מומים בלב אני לא חושב אני בטוח שלא על  זה את צריכה להטיל ווטו אצל הרופא שלך אבל זה עוד משהו שצריך לקחת בחשבון מה שכן חשוב מאוד שתדעי בבלסטו ועל זה כן חשוב שתתני את הדעת זה שלא כול עובר שהגיע ליום 3 בהכרח יגיע ליום 4 ובטח לא ליום 5 לכן מסלולים שמתחייבים לבלסטו מתחייבים לפחות עוברים לעומת עוברים יום 3 יש פלוסים ומינוסים בגידול עוברים עד יום 5 עובר מקומו בטבע האדם לעבור את כול הדרך מההפריה ועד הרחם ותוך כדאי התהליך הוא גדל ומתפתח מקומו הטבעי הוא לא על צלוחית במעבדה התנאים הכי טובים בשבלו זה ברחם בנוסף דרושים יכולות וטכנולוגיות גבוהות של האמבריולוגים עצמם ושל המעבדה לא כול מעבדה יכולה ויודעת לגדל עוברים עד יום 5 בנוסף כול יום שהוא מחוץ לרחם הוא נתון לסיכונים כמו זיהומים טעויות אנוש למיניהם אבל שוב הכי חשוב שתדעי שאת מגדלת עוברים מיום 3 ל יום 5 זה פשוט יש סיכוי לא קטן לאבד עוברים שפוט אולי ברחם היה להם יותר סיכוי מאשר במעבדה אבל שלא תתבלבלי גם לנו יש עובר אחד מוקפא יום 5 ועוד אחד מוקפא יום 6 פשוט להבין את כול הפלוסים והמינוסים
לצפיה ב-'היי קובי'
היי קובי
30/01/2019 | 19:39
11
48
תודה על התשובה המנומקת..:) אני נמצאת במקום של חוסר הבנה למה אני עדיין לא בהריון ולכן אני מוכנה לנסות
מקווה שהפעם הבאה תהיה הפעם האחרונה וסופסוף אכנס להריון זו יהיה אושר בלתי יתואר...!!!!!
הרופא אמר שעשינו הכל לפי הספר ושאולי העוברים לא מספיק טובים
אני מכירה הרבה סיפורים על עוברים שכביכול היו לא איכותיים מספיק ונולדו  מהם ילדים איכותיים ללא ספק:) אז אני כבר לא יודעת
מה נכון ומה לא, משתדלת להיות אופטימית ולהאמין וגם להאמין לרופא שהוא עושה את מה שהוא יודע הכי טוב ושהתוצאה של מעשיו תוביל אותנו להריון, זו דרך מאד לא פשוטה ומאד שוברת ברגעים מסויימים אבל  אני לא נותנת לעצמי להשבר וממשיכה קדימה.
דר ברקוביץ הוא לא הרופא הוורבלי והמסביר ביותר בעולם מאחר ויש לו הצלחות רבות והגעתי אליו דרך חברה שנכנסה להריון פעמים מטיפולים( לא תרומה) אני נוטה לסמוך עליו
לצפיה ב-'שיהיה המון בהצלחה '
שיהיה המון בהצלחה
30/01/2019 | 21:01
10
42
וזכרי רוב הנשים שעוברות את התהליך בסופו חובקות ילד מתפלל בשבילך שיצליח לך
לצפיה ב-'תודה רבה בטוחה שכן!!!!'
תודה רבה בטוחה שכן!!!!
30/01/2019 | 21:42
9
33
לצפיה ב-'באתי מפוריות לעודד'
באתי מפוריות לעודד
30/01/2019 | 22:04
8
98
אני נקלטתי מהחזרה כפולה של מוקפאים שהופשרו ביום 3. אחד מהם הוחזר ביום 3 ואת השני גידלו במעבדה והחזירו ביום 5.
בגלל כל מה שנכתב למעלה אני ממליצה לך לעשות את אותו הדבר (החזרה כפולה) כדי לא להסתכן באובדן עוברים יקרים. גם ההפרשה עצמה היא סיכון, כל שכן הגידול של העוברים במעבדה.
בהצלחה גדולה!
לצפיה ב-'היי, האם העוברים שנקלטו נולדו בריאים? אנ י שואלת זאת לאור '
היי, האם העוברים שנקלטו נולדו בריאים? אנ י שואלת זאת לאור
01/02/2019 | 08:21
1
70
ההערה של קובי שאמר שהסיכוי למומים בבלסטו הם יותר גדולים.

סופ"ש נעים 
לצפיה ב-'אני עכשיו בשביעי (לא מתרומה) אז אין לי תשובה.'
אני עכשיו בשביעי (לא מתרומה) אז אין לי תשובה.
01/02/2019 | 10:50
80
נקלט רק אחד מהשניים אז גם אין לדעת איזה מהם.
סקירות ובדיקות סקר היו תקינות. לא עשיתי מי שפיר או בדיקות מקבילות אחרות.
אני מאמינה שהכל טוב.
שבת שלום
לצפיה ב-'החזרת מוקפאים'
החזרת מוקפאים
03/02/2019 | 14:57
5
48
היי תודה על העידוד ... איזו החזרה זאת? ולפי מה שאני מבינה אלו ביציות שלך לא תרומה?
לצפיה ב-'החזרה שביעית משאיבה רביעית'
החזרה שביעית משאיבה רביעית
03/02/2019 | 17:22
4
53
אני פוליציסטית, אז אין לי בעית רזרבה למרות גילי המתקדם..
אבל מה שעשה את ההבדל מבחינת ההחזרה הזאת מלבד התוספים שטחנתי בכמויות היה מיון זרע. אחוז ואיכות ההפריות היה פנומנלי ממש. אני ממליצה:)
לצפיה ב-'איזה תוספים ובת כמה את...?'
איזה תוספים ובת כמה את...?
03/02/2019 | 18:14
3
52
מלא שאלות...:)
עשינו מיון זרע זה סיבוב שני ונותרו לי עוד 8 עוברים שמוקפאים בזוגות
לצפיה ב-'מאחלת לך משפחה שלמה מהמוקפאים האלה'
מאחלת לך משפחה שלמה מהמוקפאים האלה
04/02/2019 | 22:23
2
41
לפני חודש ציינתי 45 וגם לי יש עוד כמה מוקפאים מתוקים שהבנתי שאפשר להחזיר עד גיל 54 אבל כבר עכשיו אני יודעת שלסחוב הריון בגיל הזה זה לא כל כך קל.. אז אני מקווה שאצליח לאזור כח..
בקשר לתוספים, יש את הקבועים בטיפולים (מינון יומי):
1000מג C
800מג E
2000יחבל D
600מג Q10
2000מג אומגה3 בשמן דגים
קומפלקסB
פרנטל ועוד 400 מקג חומצה פולית בנפרד
ויש את את מה שנוסף בשתי השאיבות האחרונות
ל-ארגינין 2000מג
חוץ מזה בכל הסבבים לקחתי דקסמתזון רבע מג עד הבטא
בשתי ההחזרות האחרונות לקחתי אספירין 100מג עד הבטא

הרשימה הזו היא אסופה מהפורום.
אי אפשר להוכיח כלום אבל בשתי השאיבות האחרונות הצלחנו להגיע לראשונה לבלסטוציסטים (זה סבב שני שלי, בסבב הראשון הייתי בת 39 ונקלטתי בהחזרה 3 אחרי 3 שאיבות, בלי מוקפאים בכלל).

לצפיה ב-'אז את כל התוספים האלה את לוקחת על דעת עצמך או שהרופא אמר?'
אז את כל התוספים האלה את לוקחת על דעת עצמך או שהרופא אמר?
05/02/2019 | 11:18
21
את בהריון שני כבר...? איזה מהמם
אני לוקחת פולית ופרנטל ומעבר לאסטרופם ואנדומטרין לא קיבלתי כלום...
אני כבר מבולבלת מעודף האינפורמציה לא ממש יודעת מה נכון ומה לא
לצפיה ב-'אשמח להתכתב בפרטי אם אפשרי מבחינתך'
אשמח להתכתב בפרטי אם אפשרי מבחינתך
05/02/2019 | 11:23
17
לצפיה ב-'קפוא'
קפוא
03/02/2019 | 14:38
52
לדעתי וקצת מניסיון, כל עובר שעבר תהליך
של הקפאה באחד השלבים נחשב קפוא.  

בהצלחה 
לצפיה ב-'תורמת'
תורמת
29/01/2019 | 20:34
6
209
שילמתי 70000 והם לא עונים לי אמבריון       
לצפיה ב-'את יכולה בבקשה לפרט ?'
את יכולה בבקשה לפרט ?
29/01/2019 | 20:54
127
מה זה לא עונים לך ?
לצפיה ב-'מתי זה היה?'
מתי זה היה?
29/01/2019 | 22:10
110
האם החברה עדיין פעילה?
איילת
לצפיה ב-'חברת אמבריון כבר לא קיימת.!'
חברת אמבריון כבר לא קיימת.!
30/01/2019 | 09:18
2
101
לצפיה ב-'באמת? ומה עם מי שנשארו לו קפואים אצלם?'
באמת? ומה עם מי שנשארו לו קפואים אצלם?
02/02/2019 | 17:57
1
52
לצפיה ב-'היו על כך כמה סיפורים'
היו על כך כמה סיפורים
02/02/2019 | 19:07
75
שהאדון הלא אמין שניהל את החברה לא העביר כספים לקליניקה
כולל כאן ובחדשות...
מציעה לך ליצור קשר עם הקליניקה ולבדוק....
איילת
לצפיה ב-'7,000 או 70,000? 70,000 לא נשמע הגיוני בכלל....'
7,000 או 70,000? 70,000 לא נשמע הגיוני בכלל....
30/01/2019 | 10:45
109
שילמת להם במעמד עו"ד? יש לך מסמכים?
את יודעת מי הרופא? או עם  איזו מרפאה / בית חולים הם עובדים?
לצפיה ב-'ציון בינוני של עובר מוקפא '
ציון בינוני של עובר מוקפא
27/01/2019 | 18:26
10
152
אני חושבת שהתאים לא היו שווים, ללא פרגמנטים.

מה זה אומר ? מהן ההשלכות?

תודה

לצפיה ב-'היי'
היי
27/01/2019 | 21:49
9
115
זה לא אומר כלום לא להתייחס אין לזה שום משמעות כלפיך האמבריולוגים נותנים ציון לכול עובר שמתפתח במעבדה ועל פי זה הם מבצעים את ההחזרה שהעובר בעל הציון הגבוה ביותר מוחזר ראשון ובסדר יורד מתבצעת ההחזרה אני לא רוצה לרשום רוב הנשים לא נקלטות בסבב הראשון אלה באלה שבאים אחרי שזה אומר דווקא עוברים שקיבלו ציון נמוך נקלטים אני יכול להגיד לך בוודאות גמורה שעוברים שהאמבריולוגים נתנו להם 0 סיכוי להשתרש דווקא הם השתרשו אני יכול גם להגיד לך שהעובר שהיה רחק מלהיות מושלם מחבק אותי עכשיו כאילו אין מחר

לצפיה ב-'קובי, תודה רבה רבה'
קובי, תודה רבה רבה
27/01/2019 | 22:07
6
51
לצפיה ב-'המשך '
המשך
27/01/2019 | 22:49
5
82
אני לא בא רק לעודד אותך סטטיסטית בנות נקלטות אחרי הסבב הראשון משמע שעוברים שהם פחות ממושלמים בהחלט נקלטים  אני באמת אומר לך שהדירוג שלהם נועד לצרכים פנימים שלהם ועל פי זה הם מבצעים את ההחזרות עובר שדורג כביכול מושלם לא אמר שהסיכוי שלו להיקלט טובים יותר מעובר שדורג נמוך יותר אני מבין את הרצון של הרופאים  לתת לעובר שכביכול מושלם את הזכות לחזור לרחם ראשון
לצפיה ב-'קובי, שוב ממש תודה, מה שכתבת מאיר זוויות הסתכלות חדשות '
קובי, שוב ממש תודה, מה שכתבת מאיר זוויות הסתכלות חדשות
29/01/2019 | 20:15
4
32
עבורי.

לא כל כך ברור לי מהם הצרכים הפנימיים, אבל אם אותן בנות שנקלטו אחרי הסבב הראשון, משמע גם שהעוברים "הפחות מושלמים" היו מוקפאים אני מניחה. מה המשמעות של עובר מוקפא והפשרתו, לעומת עובר "טרי"? האם יש משמעות למספר העוברים המוחזרים מבחינת סיכויי הקליטה???
תודה על כל המידע החשוב 

לצפיה ב-'תשובה '
תשובה
29/01/2019 | 22:25
3
34
צרכים פנימיים שלהם הכוונה שהמעבדה מדרגת את איכות העוברים בצורה ויזואלית על ידי הסתכלות מקרוסקופית במעבדה הם בודקים כמות מים בביצית המופרת את חלוקת הביצית האם החלוקה שווה האם יש ''שברים'' בחלוקה  ולפי הדירוג שלהם הם מבצעים  את ההחזרות שהעובר "האיכותי ביותר" מוחזר ראשון ומשם בסדר יורד אבל רפואית לדירוג שלהם אין ממש לרוב הם לא בודקים אותו גנטית יש בדיקה כזו קוראים לה PGS לא להתבלבל בינה לבין בדיקה PGD  בPGS בודקים את העובר כרומוזומלית ורק בבדיקה הזו באמת יודעים את איכותה הבדיקה עצמה היא יחסית חדשה ומקרה יש לה המון פלוסים וגם לא מעט מינוסים הציונים שאת מקבלת במעבדה משקפים רק בדיקה ויזואלית לא יותר מי זה בהחלט יכול להיות מצב שעובר הנראות שלו נראת מושלמת אבל יש לא עודף או חוזר כרומוזומים לעומת עובר שבבדיקת נראות שלו לא היה מושלם אבל כרומוזומלית הוא מושלם ועל כן דווקא הסיכוי שלו להיקלט גבוהים יותר אני לא חושב שיש כאן מישהי שקיבלה עוברים שכולם דורגו  A פלוס אצלנו לא היה אפילו 1 כזה בהחלט תורמת שלא נקלטה בסבב הראשון ונקלטה בסבב השני יש סבירות גבוה שהיא נקלטה או מאותו איכות של עובר מהסבב הראשון שלה או מעובר שסווג באיכות נמוכה יותר לגבי עובר מוקפא והפשרתו לעומת עובר טרי פעם ההבדלים היו קריטים מאוד פעם היו מקפיאים את העוברים בשיטה הישנה שהיא הקפאה איטית בהקפאה איטית העוברים היו צוברים גבישי קרח מה שהיה פוגע בהם פיזית במהלך ההקפאה וגם בהפשרתו היום אני מאמין או יותר נכון רוצה להאמין שכולם עברו לשיטה החדשה שהיא הקפאה מהירה שהמשמעות לה היא שהעוברים לא צוברים גבישי קרח והם לא נפגעים גם לא בהקפאה וגם לא בהפשרה היום בטכנולוגיה של היום כמעט ואין הבדל בין מוקפא לטרי אבל כאן נכנס האבל מה זה כמעט ? אך מתרגמים את הכמעט במספרים ? או באחוזים ? מי מאיתנו לא רוצה להיות הטוב של הסטיטסטיקה ? הרי מספיק אחוז אחד יותר שנחבק ילד אחוז אחד יותר לטובת טרי יכול בשנה להכיל כמה עשרות נשים שיזכו לתואר אמא ועל כן הסברה היא שאם יש אפשרות לעבור את התהליך עם טרי זה עדיף מאשר מוקפא אבל שוב שלא תביני לא נכון שאני אומר שלא כול הנשים נקלטות בסבב הראשון משמע שהם נקלטו ממוקפא ויש כאן לא מעט נשים אם לא רובן הגדול שנקלטו ממוקפא יש משמעות גדולה מאוד למספר העוברים שאת מחזירה יש כאן כול כך הרבה פלוסים ומינוסים שאת מחזירה יותר מ1 את צריכה להכין את עצמך להריון מרובה עוברים ריגשית את מסוגלת להכיל 2 תינוקות בני אותו גיל בוא זמנית ? כלכלית לטפל בתאומים ? המאמץ היום יומי ? עכשיו נדבר ''רפואית'' נכון שרוב ההריונות של תאומים מסתיימים בשלום אבל יש אבל בהריון מרובה עוברים יש גם סיכונים ושוב מי איתנו רוצה להיות בצד הלא נכון של הסטטיסטיקה גם אם זה אחוזון בודד קטן ? לרוב שאת מחזירה 2 עוברים זה  מגדיל את הסיכוי שלך להריון אבל ... הוא מגדיל בעשרות אחוזים את ההריון שלך לתאומים לעומת הריון בודד הריון תאומים מצריך משאבים כפולים ומכופלים של הגוף כמו עובי רירית רחם טובה ומה קורה שרירית הרחם היא רק סבירה ? האם היא מסוגלת להכיל שני עוברים ? אז במקרה הרע את לא נקלטת בכלל  ובמקרה היותר רע את נקלטת ואז מאבדת את ההריון ההחלטה בסוף כמה להחזיר היא שלך ורק שלך הרופאים יכולים להמליץ לך אנחנו הלכנו בניגוד מוחלט לעצת הרופאים והחזרנו 2
לצפיה ב-'קובי, תודה על התשובה המקיפה והמשכילה. '
קובי, תודה על התשובה המקיפה והמשכילה.
31/01/2019 | 20:14
2
25
למדתי הרבה מתשובתך.  
בהקשר להחזרת מספר עוברים, ראיתי כאן בפורום מאמר של פרופ' משיח שלטענתו, לעובר אחד יש סיכוי רב יותר להיקלט. אשמח לדעת מה דעתך על דבריו, אם קראת.
דבר נוסף, שכחתי לשאול, אם יש משמעות למספר התאים. העובר שהוגדר כבינוני הגיע ביום השלישי לשישה תאים. 
רוב תודות
לצפיה ב-'תשובה '
תשובה
31/01/2019 | 22:35
1
26
כן גם אני שמעתי שיש רופאים שטוענים שמחזירים עובר 1 הסיכוי שלו להיקלט יותר טובים מאשר מחזירים 2 תראי יש כול-כך הרבה משתנים גיל התורמת גיל הנתרמת עובי רירית הרחם איכות העוברים התורמת יש לה ילדים ? הנתרמת ילדה בעבר ? הלחץ של הנתרמת שרוצה כבר להפוך לאמא ומוכנה לקחת את כול הסיכוים והסיכונים כמה ימים גידלו את העוברים במעבדה לפני ההחזרה יש כול-כך הרבה משתנים לפני ששוקלים כמה עוברים מחזירים מסוגלות הורית האם את מסוגלת להכיל ריגשית שני תינוקות בני אותו גיל בו זמנית ? יש גם סוגיה כלכלית האם את מסוגלת לפרנס שני תינוקות בני אותו גיל בו זמנית ? יש את הסיכונים של הריון מרובה עוברים פגמים מולדיים לידה לפני הזמן שהות בפגיה תמותה של פגים לא עלינו הסברה שמומלץ להחזיר עובר 1 מובנת יש תענה שברגע שמחזירים יותר מעובר 1 המשאבים בגוף מתחלקים למספר העוברים שמחזירים ומה שקרה בפועל זה שהסיכוי להשרשה יורד אנחנו באופן אישי החזרנו 2 ו1 נקלט חלוקת התאים שתיארת תקינה עד 24 שעות אחרי ההפריה הביצית אמורה להתחלק ל2 תאים זה יום 1 כול 24 עד 36 שעות היא מכפילה את עצמה משמעות היא שביום 3 צריך להיות בין 6 ל8 תאים היא חלוקה תקינה עובר שההגדרה שלו בינונית ההתיחסות בין השאר לחלוקת התאים אך לא רק בבדיקה בודקים האם החלוקה שווה (שזה לא פחות חשוב ) והאם יש שברי חלוקה ואת כמות הנוזל בביצית המופרת וגם לא פחות חשוב  נשימה תאית (לא נשימה של העובר ) כי אין לו ראות בשלב הזה אלה נשימה תאית שהיא חשובה מאוד להתחלה של היווצרות עובר
לצפיה ב-'תשובה לקובי'
תשובה לקובי
02/02/2019 | 21:38
24
הרבה, הרבה תודה.

לצפיה ב-'היי קובי, ממה שאני זוכרת נקלטתם בהחזרה ראשונה- האם העוברים '
היי קובי, ממה שאני זוכרת נקלטתם בהחזרה ראשונה- האם העוברים
29/01/2019 | 11:11
1
74
לא היו טובים לפי פרמטרים מעבדתיים?
אשמח אם תסביר

יום טוב :) 
לצפיה ב-'תשובה '
תשובה
29/01/2019 | 12:03
86
אכן התמזל מזלנו ואישתי נקלטה בסבב הראשון לגבי השאלה השניה החזרנו שני עוברים שניהם בדרגת B מינוס הרופא נתן להם בין 20 ל25 אחוז סיכוי להשתרש ואחד נקלט
לצפיה ב-'החזרת מוקפאים ללא מחזור'
החזרת מוקפאים ללא מחזור
26/01/2019 | 18:22
7
130
אני אחרי שתי היסטרוסקופיות ניתוחיות להסרת שרירנים. סוף סוף קיבלתי מהמנתח אור ירוק לחזור לטיפולים (כבר חצי שנה מחכים לי עוברים מוקפאים מאוקראינה). חיכיתי לרגע הזה כל כך הרבה זמן, אבל פתאום המחזור מסרב להגיע... (יש לי איחור של כמעט שבועיים. ולא, אני לא בהיריון).

אחות המרפאה אמרה לי שאם הרירית דקה אפשר להתחיל בתהליך (כלומר לקחת אסטרופם) למרות שאין דימום, אבל הכי טוב זה לחכות לדימום. 

מהיכרותי את המחזור המתעתע שלי, האיחור הזה יכול לקחת גם עוד כמה שבועות.

מניסיונכם, האם פרוטוקול ללא מחזור יעיל?  מצד אחד, חיכיתי לזה כל כך הרבה זמן שקשה לי כבר לחכות עוד , מצד שני,חבל לי לבזבז עובר יקר...

תודה רבה! 
לצפיה ב-'בחדר הסמוך ישנה בת ה 4.5 מפרוטוקול ללא מחזור....'
בחדר הסמוך ישנה בת ה 4.5 מפרוטוקול ללא מחזור....
26/01/2019 | 21:47
118
אצלי המחזור השתגע לגמרי ואי אפשר היה לסמוך עליו....
בהצלחה
איילת
לצפיה ב-'גם אני בהיריון ללא מחזור תהיי אופטימית ! '
גם אני בהיריון ללא מחזור תהיי אופטימית !
26/01/2019 | 23:56
4
83
לצפיה ב-'היי שמרית'
היי שמרית
27/01/2019 | 08:36
3
94
היי שמרית,
תוכלי לפרט את הפרוטוקול שעברת?
לצפיה ב-'פרוטוקול- בינתיים מוצלח '
פרוטוקול- בינתיים מוצלח
28/01/2019 | 14:44
2
90
היי לולה
ממה שאני זוכרת,
כחודש לפני ההחזרה התחלתי עם אסטרופם -2 כדורים *פעמיים ביום (זהה  לפרוגינובה).
כשבוע לפני ההחזרה, קרינון פעמיים ביום (או אנדומיטרין 3 פעמים ביום).
בנוסף , גם כשבוע לפני ההחזרה, זריקות של פרוגסטרון 50 מ"ג, יום כן -יום לא. בישבן (כואב מאוד יום למחרת !). מה שנקרא "פרונטוגסט".
את הזריקות הפסקתי כחודש אחרי ההחזרה נדמה לי. את הקרינון והאסרופם ממשיכים עד שבוע 10 ומורידים בהדרגה.
כמובן לפני ההחזרה ביצעתי כל כמה ימים בדיקות דם ואולטרסאונד. ואחרי ההחזרה פעם בשבוע -לעקוב אחרי רמות האסטרוגן והפרוגסטרון.

אבל אני חייבת להגיד לך שלא כל פרוטוקול מתאים לכל אחת.. וכל רופא יש לו את השיטה המנצחת שלו. הרופא הזה הולך לפי הפרוטוקול הזה לדעתי עם רוב המטופלות. רופא אחר יבחר במשהו שונה...
אולי זה תלוי איכות העוברים /המעבדה / גיל הפציינטית -אין לי מושג האמת.

כל מקרה- מאחלת לך המוווון בהצלחה !!!!
לצפיה ב-'שמרית'
שמרית
29/01/2019 | 07:01
1
52
שמרית, תודה רבה על התשובה המפורטת!
מסתבר שהפרוטוקולים שלנו מאוד דומים אך עם מינונים קצת שונים.
תודה רבה ומקווה להצלחה 
ומאחלת לך היריון קל והכי נעים שיכול להיות 
לצפיה ב-'לולה -מעולה! תודה רבה גם לך !!! '
לולה -מעולה! תודה רבה גם לך !!!
29/01/2019 | 20:10
27
לצפיה ב-'תודה רבה!!!'
תודה רבה!!!
27/01/2019 | 18:11
35
לצפיה ב-'תמיכה'
תמיכה
26/01/2019 | 12:06
8
118
שלום לכולם,
אני באמצע פרוטוקול לפני החזרה מתרומת ביצית. הפרוטוקול שרשם הרופא מאוד שונה מהפרוטוקולים הקודמים שעשיתי.
קיבלתי לתמיכה אסטרופם, קרינון ו2 זריקות של פרוגסטרון ריטרד 250.
העניין הוא שהרופא לא רצה שאני אעשה זריקת אוביטרל לביוץ אלא שאעשה את זריקת האוביטרל כתמיכה רק לאחר ההחזרה.
מישהי עברה פרוטוקול דומה? 
לצפיה ב-'הוא נותן איזה שהוא מדכא ביוץ?'
הוא נותן איזה שהוא מדכא ביוץ?
26/01/2019 | 22:41
1
56
את מקבלת מחזור?
איילת
לצפיה ב-'לא'
לא
27/01/2019 | 08:30
37
היי אייילת,
הוא לא נתן מדכא ביוץ. ואני כן מקבלת מחזור.
הוא נתן לי החל מהיום ה-3 לווסת אסטרופם 3 פעמים ביום.
החל מהיום ה-12 לווסת בנוסף לאסטרופם 2 נרות של קרינון ביום.
ובשבוע של ההחזרה 2 זריקות של פרוגסטרון ריטרד.
את המדכא ביוץ (דקאפפטיל) + אוביטרל הוא מתכנן לתת אחרי ההחזרה כתמיכה.
בנוסף לכך, האחיות במרפאה שאני מטופלת אמרו שאם אני משתמשת באסטרופם אין חשיבות למחזור ולביוץ.
זה הגיוני???
לצפיה ב-'תמיכה- אני כלל לא קיבלתי אוביטרל'
תמיכה- אני כלל לא קיבלתי אוביטרל
26/01/2019 | 23:48
2
69
קיבלתי גם אסטרופם, קרינון וזריקות. בכלל לא אוביטרל.. ובכלל לא קיבלתי מחזור.
מוזר שזה הפרוטוקול. אבל צריך להניח שהרופא יודע מה הוא עושה.. 
בהצלחה רבה ! 
לצפיה ב-'היי שמרית'
היי שמרית
27/01/2019 | 08:30
1
70
אפשר לשאול אם הטיפול היה מוצלח?
לצפיה ב-'אכן אני בהיריון ! אבל רק בהתחלה והדרך עוד ארוכה..'
אכן אני בהיריון ! אבל רק בהתחלה והדרך עוד ארוכה..
28/01/2019 | 14:30
42
לצפיה ב-'לא מוזר.גם אני לקחתי אוביטרול כתמיכה והסבב הצליח'
לא מוזר.גם אני לקחתי אוביטרול כתמיכה והסבב הצליח
27/01/2019 | 18:01
2
47
זה פרוטוקול שקיים אצל חלק מהרופאים. בהצלחה
לצפיה ב-'ביוץ'
ביוץ
27/01/2019 | 20:44
1
39
כלומר, את לא קיבלת אוביטרל לצורך ביוץ לפי מה שהבנתי, נכון?
ודקאפפטיל לפני ההחזרה, כן רשמו לך?
לצפיה ב-'נכון. לקחתי אוביטרל אחרי ההחזרה כתמיכה '
נכון. לקחתי אוביטרל אחרי ההחזרה כתמיכה
28/01/2019 | 18:09
26
דקפפטיל במקרה שלי לא לקחתי. עשיתי החזרה של מוקפא על בסיס הביוץ הטבעי. אבל כל מקרה לגופו.
לצפיה ב-'רק קצת לבכות פה..'
רק קצת לבכות פה..
24/01/2019 | 23:06
4
248
תרומה שניה.
החזרה שמינית. בלסטוציסט מושלם לדברי הרופא
היום בטא שלילית.
אין יותר מוקפאים ואין לי יותר כוח /כסף/מצב רוח.
לא יודעת מה לעשות.
עצובה עצובה.
לצפיה ב-'כל כך מצטערת לשמוע '
כל כך מצטערת לשמוע
25/01/2019 | 10:35
121
באמת עצוב מאוד מאוד...
לרופא יש איזה שהם מחשבות? הצעות?
יש לי הרבה שאלות אבל לא כרגע....
חיבוק ענקי
איילת
לצפיה ב-'אוף אוף אוף '
אוף אוף אוף
25/01/2019 | 17:20
79
לצפיה ב-'אמונה ואופטימיות'
אמונה ואופטימיות
25/01/2019 | 22:19
113
היי,
עצוב ומייאש
קחי את הזמן לבכות, לשקוע ובסוף להתרומם, כי אם זו הדרך לאמהות וזה מה שאת רוצה אז תמיד יש סיכוי שבסוף זה גם יגיע.
אני עברתי 4 תורמות, סה"כ 7 החזרות עד שהצליח.
אז אם כלכלית תוכלי לעמוד בזה, מחזיקה לך אצבעות שתחזיקי תינוק/ת בסוף התהליך
לצפיה ב-'זמן'
זמן
27/01/2019 | 08:33
86
היי אליסה,
קודם כל, חיבוק ממני 
לדעתי תעשי אולי הפסקה של חודשיים-שלושה ואז כשתרגישי שיש לך כוחות נפשיים תחזרי לטיפולים.
אל תוותרי. בסוף זה יקרה :)
לצפיה ב-'איזה מרפאות לרכישת ביציות מחו"ל יש בארץ?'
איזה מרפאות לרכישת ביציות מחו"ל יש בארץ?
24/01/2019 | 21:25
15
155
שלום,
אני חדשה בתחום.
רוצה להשוות בין האופציות השונות.
צריכה תרומה כפולה זרע + ביצית. זרע כבר יש לי (קניתי לטיפולי IVF שלא צלחו).
בת"ז רווקה.

מחפשת לרכוש ביציות מחו"ל, שלא יקח יותר מדי זמן, להפרות עם הזרע שכבר קניתי, ולהביא את העוברים לארץ במידת האפשר.

ניסיתי לחפש באינטרנט איזה מרפאות נותנות שירות כזה, ומצאתי:
מנור,
Mom's project באסותא,
פרופ' דור (לא הבנתי עם מי עובד),
פרופ' בידר ולברון,
ד"ר בר חוה.

האם יש עוד מקומות שפספסתי?
אני רוצה להתקשר להשוות תנאים ומחירים.

איך מתחילים? האם עלי ליצור קשר קודם כל עם החברה ממנה אני רוצה לרכוש ביציות, או קודם לבחור רופא והוא קובע מאיפה קונים ביציות?

חשוב לי לקבל דגימת דם מראש של התורמת לבדיקות גנטיות מקיפות (כמו שעושה אישה לפני הריון מהביציות שלה בארץ). האם זה אפשרי? יש מקומות שמציעים את זה?

תודה רבה לכל עזרה.

לצפיה ב-'היי'
היי
24/01/2019 | 23:05
2
143
את צריכה לשאול את עצמך מה את רוצה עוברים מוקפאים ? טריים ? מוקפאים יש לא מעט חברות שמביאות לארץ חיפש קל באנטרנט ותמצאי חלקם כבר ציינת את רוצה עוברים טריים ? יש 2 חברות שגם אותם כבר ציינת מנור ול.ב הפריה חוץ גופית .(פרופ' בידר ופרופ' לברון) העלויות אצל כולם פחות או יותר אותו דבר זה תלוי מאוד במסלול שאת בוחרת הזולים ביניהם מקבלים כמה ביציות בודדות מהתורמת והמסלולים היקרים הם המסלולים שמקבלים את כול הביציות מה שמיקר עוד יותר את העלויות זה אם את רוצה לקבל תרומה פתוחה הכוונה לראות תמונות של התורמת ולקבל עליה אנפורמציה כמו שציינתי  העלויות פלוס מינוס אצל כולם אותו הדבר אני כן מציע לך ללכת לשמוע ולראות  את כולם לראות ולהרגיש למי את מתחברת יותר את לא קונה איזה פריט באיזו חנות  שאת משווה מחירים זה תהליך מורכב ולא פחות מי זה מורכב ריגשית כן חשוב ללכת לשמוע ולהשוות אבל לא פחות חשוב זה ההתרשמות שלך לראות למי מהם את מתחברת יותר זה לא תהליך שאת סוגרת בשיחת טלפון אחת ובהחלט יכול להיות שאת תתרשמי לטובה בחברה שקצת יותר יקרה מחברה אחרת ואת בהחלט התחברת והתרשמת מהם את קודם בוחרת חברה ואחרי זה רופא ולא להפך אם את פונה לרופא קודם  הוא יפנה אותך לחברה שבא הוא עובד וזה  במקרה הטוב או במקרה הפחות טוב הוא יפנה אותך לחברה שממנה הוא מקבל  עמלה כספית על כול אחד שהוא ''ממליץ'' יש אפשרות כזו לקבל דגימת דם של התורמת ואת זה את צריכה להגיד בחברה שבא את רוצה לעבור את התהליך לפני החתימה על החוזה ושאלה לי אליך ברשותך אם יש ברשותך מנה של זרע שלא הוכיח את עצמו בטיפולי ivf למה להשתמש בו בתרומת ביצית אני הייתי שוקל מחדש לעבור לתורם אחר העלויות לא קטנות וזה לא ivf שאפשר תמיד לשאוב  אם החלטת לעבור  לתרומת ביצית אני מניח שהביציות שלך לא באיכות טובה ואין קשר לאיכות הזרע שהיא בהחלט יכולה להיות טובה אבל אני לא הייתי משתמש באותו תורם (בהנחה שאין לי קשר אישי ריגשי לאותו תורם ) אותו זרע ששימש בivf הצליח להפרות ביציות ? עד איזה יום פתחו אותם במעבדה ? כמה ביציות הצליחו להפרות בכול סבב ? אני בהחלט הייתי נותן את הדעת אם להשתמש באותו מנת זרע מה גם שעלות מנת זרע לא כול כך יקרה לעומת תרומת ביצית

לצפיה ב-'תודה על התשובה'
תודה על התשובה
26/01/2019 | 04:45
1
78
אז בעצם יש רק שתי חברות רלבנטיות: מנור ובידר/לברון?

אני כבר החלפתי שני תורמי זרע, ומן הסתם ה- IVF לא הצליח מפני שהביציות שלי לא טובות, ולא מפני שהזרע לא טוב. אלה תורמים שהיו מהם כבר הריונות אצל נתרמות אחרות. בהתחלה היו הרבה עוברים (אפילו 6 בסבב הראשון), אבל אף אחד לא נקלט. בסבבים האחרונים כבר לא היה אף עובר טוב (החזירו שניים, אבל הם היו לא טובים). עשיתי 9 סבבי IVF. אף פעם לא נקלטתי, אפילו לא היה הריון כימי.

בכל אופן, אם הרופא ימליץ, אין לי בעיה להחליף שוב תורם, זה פשוט יעכב עוד יותר מלהשתמש בתרומה שכבר נמצאת על שמי בחנקן נוזלי בבי"ח.
לצפיה ב-'תשובה '
תשובה
26/01/2019 | 10:25
72
אכן אם את רוצה החזרה החזרה ראשונה טרייה יש את מנור וא.ב אני כן הייתי ממליץ לך לשאול את הרופא בנוגע החלפת זרע גם אם זה יעקב קצת את התהליך אבל שוב להתיעץ עם הרופא ולשקול את כול האופציות
לצפיה ב-'ברוכה הבאה '
ברוכה הבאה
27/01/2019 | 22:13
11
72
מוסיפה לדברי קובי
במידה ואת מעוניינת שהעוברים יגיעו לארץ, יש לך אפשרות להביא עוברים טריים או מוקפאים שעובדים עם קליניקות באוקראינה:
עוברים טריים מביאות חברת מנור או ל.ב. הפריות 
עוברים מוקפאים מביאים MOMS PROJECTA ואימהית
לא ידוע לי על מסלול שד"ר בר חוה עושה בעצמו....
המסלול של פרופ' דור עד כמה שידוע לי החזרת טריים נעשית באוקראינה, לא יודעת אם כבר יש להם אישור להבאת העוברים לארץ
את צריכה להחליט איזה נתונים חשוב לך לדעת, האם חשוב לך לראות מראה חיצוני, לשלוט בבחירת התורמת וכו ולפי זה לחפש את המסלול שמתאים לך.
במרבית המסלולים תוכלי לקבל מבחנה עם דם התורמת אך עד כמה שידוע לי תקבלי אותה רק לאחר שתקבלי את התורמת ואת העוברים.
בהצלחה
איילת
לצפיה ב-'מוסיפה'
מוסיפה
27/01/2019 | 23:57
10
68
לבר חוה יש מסלול חדש בקפריסין.

ויש אפשרות, במסלולים השונים, לקבל דם תורמת לפני העוברים - למשל במקרה שיש לבצע בדיקות גנטיות נוספות לפני שממשיכים להפריות.
לצפיה ב-'הכוונה לעלית?'
הכוונה לעלית?
28/01/2019 | 06:50
9
58
אם כן זה לא מסלול של בר חוה.... זה מסלול של חברה אמריקאית שבר חווה עובד איתו. מסלול של לא מעט שנים....
לא יודעת אם יש להם אישור להביא עוברים לארץ.
לגבי מבחנות דם, לא כל מסלול מאפשר לפני...
נשמח אם תוסיפי מי מהמסלולים מאפשר
איילת
לצפיה ב-'לא עלית'
לא עלית
28/01/2019 | 12:03
8
64
מסלול חדש עם ד''ר גילה בן דוד.
לא יודעת לגבי הבאה של עוברים לארץ. צריך לבדוק...

לפחות במאמ'ס אני יודעת שניתן לבדוק דם תורמת לפני השאיבה. כמובן בתשלום.
נשמע לי מוזר שבמסלולים אחרים לא. ואם יש מחלה גנטית שצריך לבדוק? מה הרעיון בליצור עוברים לפני הבדיקה?
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
29/01/2019 | 10:06
1
36
קראתי באתר של בר-חוה, הם לא מותנים שום מידע באיזו קליניקה מדובר כך שקשה לדעת...
בדר״כ המידע שם עמום....
לגבי המבחנה, ההמלצה בדר״כ לקחת תורם עם כמה שיותר בדיקות גנטיות או לעשות אותן לבן הזוג. כשיש איזו בעיה גנטית יש אפשרות אך זה יותר מורכב... תורמת לא מוכנה לחכות כל-כך הרבה זמן בדר״כ... מה לעשות התרומה היא לא ממקום אלטרואיסטי בדר״כ...
תודה על המידע!
איילת
לצפיה ב-'אנחנו בדקנו את התורמת'
אנחנו בדקנו את התורמת
29/01/2019 | 15:16
64
כי לבן זוגי יש נשאות גנטית.
זה לא היה מורכב בכלל, רק שכמובן שלא הבטיחו לנו שהיא תחכה. מצד שני, גם כשלא בודקים היא יכולה לפרוש בכל שלב.
ובכל מקרה, היינו חייבים...
לצפיה ב-'אין להם אישור להכניס עוברים לארץ'
אין להם אישור להכניס עוברים לארץ
29/01/2019 | 15:25
5
39
לצפיה ב-'לפי האתר של בר חוה יש אישור להביא מוקפאים'
לפי האתר של בר חוה יש אישור להביא מוקפאים
29/01/2019 | 17:46
4
53
אבל הכל יכול להיות.....
איילת
לצפיה ב-'זה לא נכון'
זה לא נכון
31/01/2019 | 10:13
3
37
א. לא כתוב בשום מקום באתר שיש להם אישור
להביא עוברים מוקפאים מקפריסין.
ב. כתוב שיהיה אפשר להביא את העוברים הנותרים מוקפאים לאסותא
 ואני אומרת לך שזה לא נכון כי אין לקליניקה הזאת אישור.
זה שטויות וחבל שרופא ברמה של בר-חוה מטעה את המטופלות שלו.

לצפיה ב-'את יודעת איזו קליניקה זו?'
את יודעת איזו קליניקה זו?
31/01/2019 | 15:21
1
29
כי גם זה לא מצוין...
לצפיה ב-'אין לי שום מושג'
אין לי שום מושג
31/01/2019 | 19:03
25
ולא מפתיע אותי
גם בעבר פירסמו רק מידע חלקי
איילת
לצפיה ב-'כתבהו את אותו הדבר במילים שונות'
כתבהו את אותו הדבר במילים שונות
31/01/2019 | 16:46
32
אפשר יהיה להביא עוברים מוקפאים נשמע כאילו יש להם אישור
אישית לא בדקתי עם הקליניקה מה הם מציעים כך שאין לי מושג...
בעבר אי אפשר היה להביא עוברים מקפריסין למעט דרך חסרת עלית
איילת
לצפיה ב-'חוזה ומסלולים'
חוזה ומסלולים
24/01/2019 | 11:28
1
140
היי, 
אני לפני סגירת חוזה מול מנור.
אשמח לשמוע דגשים על מה אני צריכה  לשים לב ומה היתרונות והחסרונות של כל מסלול.

תודה :)
לצפיה ב-'היי'
היי
24/01/2019 | 13:28
109
דגשים לפני סגירה כמה ביציות מתחייבים ? כמה עוברים מתחייבים ? מה קורה שלא נקלטים ונגמרו העוברים ? איזה פיצוי ? האם זה יהיה מאותה תורמת ? תורמת אחרת ? האם אפשר לקבל דגימת דם של התורמת ? עד איזה יום מפתחים את העוברים במעבדה ? אך מקפיאים את העוברים בבודדים ? זוגות ?שלישיות ? לכמה זמן מקפיאים עוברים עודפים ? איפה מקפיאים אותם ? האם זה בתשלום ? האם את מקבלת מידע על התורמת ? האם היא בעצמה יש לה ילדים ? האם הכול מופיע בכתב בחוזה ?

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

מנור מדיקל- תרומת ביצית
מנור מדיקל תרומת ביצית

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה