לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1040210,402 עוקבים אודות עסקים

פורום תרומת ביציות

ברוכים הבאים לפורום תרומת ביציות, הפורום מהווה בית חם עבור כל מי שבמסע להורות הנכספת קיבלו את הבשורה ש "לא תוכלי להרות מביציותייך" וכי הם זקוקים לתרומת ביציות. אנחנו כאן כדי לעזור כשנראה שהשמיים נופלים עם קבלת הבשורה, לעודד כשנראה שהדרך אל ההורות לא תגמר לעולם ושאבדה כל תיקווה.

הפורום איננו מקום לפירסום של חברות או רופאים בעלי מסלולים העוסקים בתרומת ביצית, לחיפוש תורמות או פירסום הודעות מסוג זה.

אנחנו כאן בכדי לסייע ולעזור להתגבר על הקושי שבקבלת הבשורה ולתת מידע על האופציות השונות הקיימות בעולם תרומת הביציות, לתמוך, לעודד, להיות אוזן קשבת וכתף להתייעץ ולהישען עליה בימים הקשים. אנו כאן גם לתמוך ולעודד בימים השמחים של הבטא החיובית, ליווי ההריון, הלבטים למי לספר, מתי לספר וגם בהתלבטויות ההוריות לאחר הלידה המיוחלת                             

הנהלת הפורום:

אודות הפורום תרומת ביציות

ברוכים הבאים לפורום תרומת ביציות, הפורום מהווה בית חם עבור כל מי שבמסע להורות הנכספת קיבלו את הבשורה ש "לא תוכלי להרות מביציותייך" וכי הם זקוקים לתרומת ביציות. אנחנו כאן כדי לעזור כשנראה שהשמיים נופלים עם קבלת הבשורה, לעודד כשנראה שהדרך אל ההורות לא תגמר לעולם ושאבדה כל תיקווה.

הפורום איננו מקום לפירסום של חברות או רופאים בעלי מסלולים העוסקים בתרומת ביצית, לחיפוש תורמות או פירסום הודעות מסוג זה.

אנחנו כאן בכדי לסייע ולעזור להתגבר על הקושי שבקבלת הבשורה ולתת מידע על האופציות השונות הקיימות בעולם תרומת הביציות, לתמוך, לעודד, להיות אוזן קשבת וכתף להתייעץ ולהישען עליה בימים הקשים. אנו כאן גם לתמוך ולעודד בימים השמחים של הבטא החיובית, ליווי ההריון, הלבטים למי לספר, מתי לספר וגם בהתלבטויות ההוריות לאחר הלידה המיוחלת                             
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
 הפורום הינו פורום תמיכה, היעוץ בפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי ומקצועי. 
הפורום איננו מקום לפירסום של חברות או רופאים בעלי מסלולים העוסקים בתרומת ביציות, הודעות מסוג זה יימחקו ללא אזהרה מראש. כמו כן זהו לא המקום לחיפוש תורמות או פרסום מודעות מסוג זה

אנא קיראו את תקנון הפורום לפני הכתיבה בפורום. גלישה מהנה
המשך >>

לצפיה ב-'צריכה עידוד ושאלה'
צריכה עידוד ושאלה
22/04/2018 | 17:14
2
24
שלום לכולם.
בבדיקת שקיפות גיליתי לצערי שהדופק פסק והעובר הפסיק להתפתח
זה היה עובר ראשון שהחזרנו. נשארו לי עוד 3 עוברים.
1. האם קרה למישהו כזה מקרה והעוברים האחרים היו תקינים וההירון היה תקין? לא יודעת מה זה אומר לגבי העוברים שנארו. האם הם גם לא בסדר?
2. כמה זמן אחרי גרידה אפשר להחזיר שום עובר?

אשמח לתגובות שלכם
לצפיה ב-'היי'
היי
22/04/2018 | 18:09
25
צר לי לשמוע ליבי איתך שהדופק פוסק בהריון צעיר כול-כך לרוב זה בגלל שני סיבות או שהוא לא התפתח תקין (מומים ) או שהגנטיקה של העובר לא הייתה בסדר אי אפשר לדעת בודאות אלה אם כן בודקים אותו עכשיו הפסקת הדופק של העובר שלך לא קשורה כלל לתהליך שעברת (תרומת ביצית )זה קורה גם בהריונות רגילים וכמה שזה נשמע רע מה שאני יכתוב עכשיו אני ישתדל לעשות את זה בעדינות אם העובר הפסיק להתפתח זה קרה מסיבה (אחת ממה שציינתי ) אני לא יכתוב טוב שזה קרה עכשיו אלה עדייף שאם חלילה וחס זה קורה עדייף שזה יקרה בהתחלת ההריון ולא לקראת סופו אין קשר לעוברים שנשארו לך וזה לרוב לא אומר שגם גורלם יהייה דומה אלה אם כן יש שוב את אותו המקרה אז זה דורש בירור נוסף אבל שוב את רחוקה מי זה וזה קורא לא להתייאש אני חושב אני לא רופא וזה צריך לברר איתו החזרה אחרי גרידה לא צריכה לקחת יותר מידי זמן להחלמה הרי מדובר בהריון צעיר מאוד
לצפיה ב-'משתתפת בצערך '
משתתפת בצערך
22/04/2018 | 19:22
18
הי. צר לי לשמוע זו חויה קשה מאד... 
הייתי מנסה לברר עם הרופא מה דעתו על כך, האם יודעים מהי הסיבה /משערים . אולי כדאי לבדוק את השאר לפני ההחזרה . 
בעקרון תלוי מה מצבך לאחר גרידה, פעמים רבות צריך לבדוק שאין הדבקויות בהיסטרוסקופיה אבחנתית ונותנים לגוף להתאושש , גלולות למחזור סדיר ומתחילים מחדש לפי מה שזכור לי ... הכי חשוב לתת לנפש להרגע ולנוח , לעכל את מה שקרה ותתחילי מחדש. בהצלחה 
לצפיה ב-'לכול מי ששאלה '
לכול מי ששאלה
20/04/2018 | 14:39
107
קיבלתי את כול השאלות אני מצטער שלא עניתי עד עכשיו לא עזבתי את הפורום ולא התנתקתי אני כאן לא לכעוס ולא להעלב גם לא עברתי לאף פורום אחר אני יענה כאן על כול השאלות אני לא מאמין במסרים אישיים אני חושב שזה ראוי לחלוק אנפורמציה עם כול הפורום המכובד לשם כך הוא הוקם לא עניתי על השאלות מפני שחלק מהשאלות שנשאלו עוד אין לי תשובה לכן אני צריך עוד כמה ימיים של תובנות השאלות שנשאלו חשובות וראויות וכולם יקבלו מענה רק עוד קצת סבלנות
לצפיה ב-' עידכון טבלת קו המשווה'
עידכון טבלת קו המשווה
31/03/2018 | 22:49
20
210

בלת קו המשווה של המסלולים השונים אינה עדכנית מאז 2014
צריכה את עזרתכם לעדכן בה פרטים
אם כל אחת תכתוב איזה פרטים אינם עדכניים ומה השינוי נכון להיום, נוכל להפוך אותה לכלי שימושי מאוד לגולשות בפורום.
נשמח אם כל אחת/ד תכנס ותקרא על המסלול שהיא מכירה, בררה עליו, תכתוב מה כבר לא עדכני ומה צריך לעדכן.
לסמויות שביננו - אפשר לכתוב לי גם בפרטי.
תודה!!
קישור לטבלה: 
http://img2.timg.co.il/forums/1/755bd3e9-e9df-4f1b...
לצפיה ב-' מנור מדיקל'
מנור מדיקל
31/03/2018 | 22:51
6
158
לצפיה ב-'מבצעים את ההחזרה באסותא רמת החייל'
מבצעים את ההחזרה באסותא רמת החייל
01/04/2018 | 15:39
156
ולא בראשל"צ.

לגבי מספר ביציות / עוברים, אדע כשיהיה בידי הדו"ח וכמובן מידע נוסף.

לגבי הרופאים, כמובן יש מי שעושים את ההחזרה למטופלות הפרטיות שלהם.
לצפיה ב-'נתונים עדכניים על מנור מדיקל'
נתונים עדכניים על מנור מדיקל
01/04/2018 | 19:50
189
• מנור אינה מתווכת- היא אחראית ומתחייבת לכל התהליך החל מבחירת התורמות והכנתן ועד להבאת עוברים איכותיים (גם בשלב הפשרת העובר). כל העוברים מגיעים יחד.
• עובדים/ שותפים במעבדת ויקטוריה בקייב- באוקראינה.
• יש להם אישור להטסת עוברים טריים לארץ- העוברים מגיעים באינקובטור.
• התהליך מפוקח  על ידי צוות רופאים ואימבריולוגים ישראליים שטסים לאוקראינה.
• 8-10 ביציות.
• התחייבות ל- 6 עוברים יום 3 או 4 בלסטוציטים.
• מחיר מסלול סטנדרטי 28,400 ₪- מסלול תמונה 32,300 ₪.
• במידה ויש צורך לעבור סבב נוסף- מקבלים הנחה.
• מנור אחראים על לקיחת מנות הזרע מכל בתי החולים ללא תשלום נוסף.
• הקפאת עוברים בודדים בקשיות נפרדות ללא תשלום נוסף.
• עובדים עם אסותא ראשל"צ ותל אביב.
• דגימות הדם של התורמות נשמר בתל השומר.
• לאחר קבלת תשובה חיובית, מנור מעניקים 2 מפגשים של ליווי רגשי על חשבונם.
• הסדר עם בנק הפועלים על לקיחת הלוואה ללא ריבית.
• מבחינה הלכתית- עובדים עם חברת פוע"ה.
• חברה בינלאומית- עובדים גם במדינות נוספות.

לצפיה ב-'מנור מדיקל-עדכון מסלולי תרומת ביצית לשנת 2018 '
מנור מדיקל-עדכון מסלולי תרומת ביצית לשנת 2018
( לעמוד שלי בתפוז )
02/04/2018 | 13:39
3
202

עדכון טבלת קו המשווה לשנת 2018– מנור מדיקל
                מנור מדיקל הינה החברה היחידה שאינה מתווכת וכל
                 ההליכים הרפואיים מבוצעים ע"י צוות ישראלי בלבד !

מדינה - אוקראינה, קייב
עוברים – הטסת עוברים טריים ומוקפאים לארץ באישור וברישיון
משרד הבריאות. כל החזרות העוברים מתבצעות בישראל ללא שום
צורך לטוס לחו"ל למסע מטלטל ומתיש.
התחייבות למספר הביציות:
במסלול הסטנדרטי ובמסלול תמונת התורמת- 8-10 ביציות בשלות.
מספר עוברים תקינים - 6 עוברים של יום 3 או 4 בלסטוציסטים.
מדיניות השלמה: במידה ולא נוצרו  6 עוברים יום 3 או 4 בלסטוציסטים ולא הושג הריון, תינתנה ביציות נוספות עד לקבלת עוברים נוספים.                         
רופאים מטפלים- פרופ' פרחי, פרופ' אורבייטו, פרופ' מאירוב, פרופ' וייסמן, ד"ר בר חווה, ד"ר הורוביץ, ד"ר כהנא, ד"ר סוקל ארנון, ד"ר רב הון, ד"ר ברק, ד"ר לויטס, ד"ר גולדברג, ד"ר ברקוביץ,  ד"ר רויברט ועוד כ-50 רופאים מומחים בתחום הפריון בישראל.                  
                      .
החברה המתאמת – מנור מדיקל
מחזורי טיפול – מחזורי הטיפול מתקיימים בכל שלושה שבועות
אמבריולוג/ית – צוות אמבריולוגים ישראלים בלבד מהשורה
הראשונה בישראל.
מחירים - מסלול "סטנדרטי" 28.400 ₪, 
מסלול IMAGE" " כולל תמונה עדכנית של התורמת 32.300
תשלומים – מגוון אפשרויות תשלום נוחות וגמישות כגון: תשלום בכרטיס אשראי עד 12 תשלומים ללא ריבית או 18 תשלומים בקרדיט.
הלוואה מהבנק על כל סכום עלות התרומה, ללא ריבית !!!
בהחזרים נוחים וגמישים.
מסלול לנשים יחידניות – המסלולים מותאמים גם לנשים יחידניות.
איסוף זרע – ללא תשלום, מכל מרכז רפואי בארץ
יחידת IVF איתה עובדים בארץ – אסותא ראשון, אסותא רמת החייל
הנשים התורמות-נשים אוקראיניות אשר הוכיחו את פוריותן וילדו ילד בריא לפחות פעם אחת. התורמות מגויסות ע"י צוות ישראלי בהתאם לדרישות הקפדניות של צוות הרופאים הישראלי תוך דאגה בלתי מתפשרת לאי ניצול.
בדיקות לתורמות – בדיקות למחלות וירליות וזיהומיות:
HIV, HEPATITIS B, HEPATITIS C, Syphilis, Gonorrhoea, Chlamydiosis, Thalassaemia, Blood Group and Antibodies, Full Blood Count
בדיקות גנטיות:
Karyotype, Fagile-X, SMA, בדיקה ל-22 מוטציות בגן CF
אבחון פסיכולוגי מקיף-ע"י פסיכולוגית מומחית
דגימות דם התורמת – נשמרות בב"ח שיבא לפחות שנתיים
מידע לגבי התורמת – מקבלים פרופיל תורמת מורחב ומפורט
כולל השכלה, תחביבים ועוד...
האם ניתן לבקש אותה תורמת לסבב שני– יש אפשרות למסלול מורחב בכדי לתת להורים את האפשרות העתידית להגדיל את הסיכוי של הריון נוסף מאותו מטען גנטי
הקליניקה בחו"ל – MANOR & VIKTORIA אחריות ושליטה רפואית ישראלית מלאה על התהליך מתחילתו ועד סופו מבלי להיות תלוי בשום גורם מקומי, הקליניקה היחידה שמנוהלת ע"י צוות רפואי ישראלי  לפי פרוטוקולים ישראלים,
כולל גיוס התורמת ע"י הצוות הישראלי.
מיקרומניפולציה – כן
דוח מעבדה – דף המעבדה מתורגם לעברית ונשלח למטופלת בדואר שליחים מיוחד כ-10 ימים לאחר החזרת הביציות המופרות וכולל את כל המידע כגון: כמות הביציות שנשאבו ואיכותן, איכות הביציות המופרות (עוברים) שיתפתחו, אילו ביציות מופרות הוחזרו ואילו ביציות מופרות  הוקפאו ונתונים של התורמת גיל, סוג דם, צבע עיניים, צבע שיער, גובה, משקל ועוד.
השגחה הלכתית - קיימת אפשרות להשגחה הלכתית של מכון פוע"ה בעת הפקדת הזרע באסותא, הפריית הביציות בקייב והחזרת העוברים בארץ. ההשגחה כרוכה בתשלום.
ליווי רגשי – מפגשים אישיים באזור המרכז עם המנטורית הרגשית הילה שלזינגר או באזור הצפון עם טל אורוס דואק. הטיפולים הראשונים ע"ח החברה ללא תשלום!
אתר אינטרנט -http://www.beizit.com
איש קשר – ד"ר אורית מלכא פאר, טלי מנור.
כתובת – הברזל 26, רמת החייל ת"א
מספר טלפון – 03-5221425
מייל לפניות info@beizit.com

לתושבי הצפון, ניתן לתאם פגישה בסניפנו בחיפה.

לצפיה ב-'כאחת שנסעה לתרומה לחו"ל המסע הוא מעצים ומחזק ואני מברכת על '
כאחת שנסעה לתרומה לחו"ל המסע הוא מעצים ומחזק ואני מברכת על
03/04/2018 | 22:09
1
149
כך שזכיתי להשתתף בו.אז למה לרשום "ללא שום
צורך לטוס לחו"ל למסע מטלטל ומתיש"? נתינת המידע מבורכת ועוזרת להרבה בנות אבל פרשנות בעיני פחות שייכת לשירשור הזה...
לצפיה ב-'מצטרפת, גם אני טסתי למסע מקסים ומרגש'
מצטרפת, גם אני טסתי למסע מקסים ומרגש
04/04/2018 | 10:27
123
בו הכרתי חברות חדשות לתהליך ובכלל...
לצפיה ב-'מה זה המסלול המורחב במנור?'
מה זה המסלול המורחב במנור?
08/04/2018 | 22:49
103
הבנתי שביטלו אותו, ועדין כתוב שיש אפשרות למסלול מורחב. או שלא ביטלו?

לצפיה ב-' ל.ב. הפרייה חוץ גופית'
ל.ב. הפרייה חוץ גופית
31/03/2018 | 22:52
1
124
לצפיה ב-'יש לי עדכני ל 2017 לא נראה לי שזה השתנה משמעותי '
יש לי עדכני ל 2017 לא נראה לי שזה השתנה משמעותי
01/04/2018 | 01:06
146
מסלול 6 ביציות 6000 יורו לבת חולים בחו"ל פלוס 4000 שקל לל.ב המסלול מבטיח 2 החזרות לפחות
מסלול 10 ביציות 8000 יורו לבית חולים בחו"ל פלוס 4000 שקל לל.ב המסלול מבטיח 3 החזרות לפחות יש אפשרות גידול עוברים לבלסטו  
מסלול 13-15 ביציות 9000 יורו לבית חולים בחו"ל פלוס 4000 שקל לל.ב המסלול מבטיח 4 החזרות לפחות המסלול מתאים למי שרוצה ילד שני מאותו מטען גנטי יש אפשרות לגדל עוברים לבלסטו   
מסלול פנים גלויות 13-15 ביציות 10000 יורו לבית חולים בחו"ל פלוס 4000 שקל לל.ב המסלול מבטיח 4 החזרות לפחות מתאים למי שרוצה ילד שני מאותו מטען גנטי המסלול מאפשר לגדל עוברים לבלסטו
מסלול קייב מי שרוצה או צריכה לנסועה לקייב ובהמלצת הרופא 6 ביציות לא כולל כרטיס טיסה 6300 יורו לבית חולים כולל תשלום לבת מלון והסעות פלוס 4000 שקל לל.ב יוחזרו 2 עוברים טריים בקייב ושאר העוברים שימצאו טובים יוקפאו וישלחו לארץ המסלול מבטיח 2 החזרות לפחות
לצפיה ב-' הדסה'
הדסה
31/03/2018 | 22:52
71
לצפיה ב-' אלישע'
אלישע
31/03/2018 | 22:53
50
לצפיה ב-' קפריסין פדיוס'
קפריסין פדיוס
64
לצפיה ב-'MOMS PROJECT'
MOMS PROJECT
72
לצפיה ב-'אימהית'
אימהית
31/03/2018 | 22:54
63
לצפיה ב-'תורמת ישראלית'
תורמת ישראלית
31/03/2018 | 22:56
1
88
לצפיה ב-'The Chosen One זה חברה לתרומת ביציות יהודיות'
The Chosen One זה חברה לתרומת ביציות יהודיות
16/04/2018 | 20:22
55
אנחנו דתיים והיה חשוב לנו תרומה של יהודיה.
זו חברה אמריקאית/ישראלית, החוויה שלנו איתם הייתה ממש טובה ושקטה.
הכל היה בשליטה שלהם וזה נתן לנו שקט נפשי.
התחייבות למספר הביציות:
הם מביאים את כל השאיבה למשפחה אחת, מבחינתנו זה היה חשוב ביותר בגלל שאנחנו רוצים ילדים בעתיד שיהיו גנטיים לילד שיוולד לנו ב״ה.                       
רופאים מטפלים- הם עובדים עם כל הרופאים בעולם, ארה״ב, קפריסין, אוקראינה.  (אנחנו בחרנו את המרפאה המטפלת) 

מחירים:
תורמת יהודייה מקבלת 9000$
הסוכנות 6500$ (אחרי הנחה של 1400$)

מסלול לכולם כולל לנשים/ גברים יחידנים (ממה שקראתי באתר שלהם)

פרופיל התורמות:
35 עמודים של פרופיל מקיף, בריאותי ואישיות של התורמת, כולל הרבה תמונות וגם וידיאו לפעמים.
אתר אינטרנט בעברית: https://www.tcoeggdonation.com/he/
איש קשר – טליה ירין או סימה.
כתובת – ניו יורק
מספר טלפון – 072-3333828
מייל לפניות info@tcoeggdonation.com

מהחוויה שלנו ממליצה.

לצפיה ב-'פרופ' שוקי דור'
פרופ' שוקי דור
31/03/2018 | 22:56
70
לצפיה ב-' ארצות הברית'
ארצות הברית
31/03/2018 | 22:57
54
לצפיה ב-' ספרד'
ספרד
31/03/2018 | 22:58
25
לצפיה ב-' ELITE'
ELITE
31/03/2018 | 23:01
44
לצפיה ב-'עוברים שנשארו במרפאת אמבריון '
עוברים שנשארו במרפאת אמבריון
16/04/2018 | 16:57
18
131
שלום יש כאן מישהו שנשארו להם עוברים במרפאת ויקטוריוה שבאוקראינה
שאותם הם עשו עם חברת אבמבריון לפני בערך שנתיים?
אמבריון מתחמקים מאתנו ואומרים שזה פתאום לא קשור אלהים
ומיצדו שנריב עם המרפאה
מה זה צריך להיות? אנו נגיש תלונה עליו במשטרה ובמשרד הבריאות
יש פה מישהו עם טותה בעיה?

לצפיה ב-'זכור לי סיפור כזה שהיה בעיתון או אולי אפילו בטלויזיה....'
זכור לי סיפור כזה שהיה בעיתון או אולי אפילו בטלויזיה....
16/04/2018 | 17:29
71
וגם כאן מישהי כתבה על זה, היא בהריון ממסלול אחר (עברה מסלול)
עשיתי נסיון לחפש בגוגל אחרי מה שפורסם, מה שבטוח שלחברה הנ"ל יש קידום אתרים מעולה כי מה שעולה זה הבירבורים של המנהל שלהם בעיקר.
מה ענו לכם במרפאה? עם איזה מסלול הם עובדים?
אישית הייתי מתייעצת עם עו"ד שמבין בתחום
נשמח להמשך עידכון
איילת
לצפיה ב-'אכן מישהי כתבה כאן '
אכן מישהי כתבה כאן
16/04/2018 | 18:13
2
74
לא מזמן אם אני זוכר על אותו סיפור בדיוק אמבריון מתחמק מלהחזיר עוברים מוקפאים שנישארו במרפאת ויקטוריה אני הייתי מאיים עליהם בכתבה בטלוויזיה חדשות כאלה יכולות להתחייל לשנות מדניות ולקחת אחריות על המסלולים שהם מציעים
לצפיה ב-'הזוג הזה הופיעו בתכנית הכל כלול של ערוץ 10 '
הזוג הזה הופיעו בתכנית הכל כלול של ערוץ 10
17/04/2018 | 10:55
1
77
והייתה מישהי פה בפורום שפרסמה קישור לכתבה
לצפיה ב-'תודה אחפש מהמחשב'
תודה אחפש מהמחשב
17/04/2018 | 17:08
32
ואצרף את הלינק
איילת
לצפיה ב-'מצרפת את הלינק להודעה עם הקישור לכתבה'
מצרפת את הלינק להודעה עם הקישור לכתבה
17/04/2018 | 19:18
42
לצפיה ב-'חברת אמבריון, נטשה אותנו והיינו בחסדי אנשים טובים'
חברת אמבריון, נטשה אותנו והיינו בחסדי אנשים טובים
18/04/2018 | 05:59
12
90
רונית ושימי וכל מי שקורא תגובה זאת ונמצא במצב דומה ויש כאלה אנא צרו עימי קשר loudadi@gmail.com

עכשיו לסיפור האישי שלנו

לפני כשנתיים ו-9 חודשים החלטנו על תרומת ביצית חברת אמבריון עם הבעלים איציק או איירה נראו לנו במחיר הטוב וגם סיפק לנו תמונות של התורמות מה שאז לא היה נהוג

הם היו מקושרים לקליניקה ויקטוריה באוקריינה ושם עשינו את ההחזרה לאחר שנתיים מההחזרה רצינו החזרה נוספת חברת אמבריון התחמקה מאיתנו נאלצנו להתקשר ישירות למרפאה שם גילינו שהם לא שילמו להם את כל הסכום והיה חוסר של בערך $1,500 מההחזרה הראשונה (היה לנו את כל הקבלות שילמנו את כל הסכום)

התקשרנו לאמבריון הוא הפיל את האשמה עליינו בתוענות שונות שאין להם בסיס התקשרנו לעובדים לשעבר שלו התברר שהוא לא שילם להם משכורת והם תבעו אותו בבית משפט ואנחנו לא לבד בסיפור

ניסינו להיתדיין עם המרפאת באוקריינה ואפילו העובדת שלו לשעבר הייתה בקשר עם אלכס-ממרפאת וויקטוריה והבנו מהם שחברת אמבריון חייבת להם הרבה מאוד כסף

ביקשנו מאיציק הבעלים של אמבריון שיפתור ויעזור לנו הוא לא רצה להתערב

הבעיה שלנו הייתה שעשינו הכל פרטי ולא הבנו לעומק איך לעשות הכנה של רחם וללכת לאוקריינה לבד להסתדר לבד, הרגשנו נטושים לגמרי

לבסוף התקשרנו לטלוויזיה, היינו צריכים להוכיח שזה באמת המקרה ושאנחנו לא משקרים הכל נעשה בהודעות ואפילו הקלטנו את העובדות שלו לבסוף הכל כלול היו הכי מהירים והעלו אותנו לשידור, אמנון לוי ואורלי וגיא היו צריכים יותר זמן עד שהפרק ישודר.

לבסוף העוברים בארץ! וההחזרה תתבצע בארץ, אחד הבעלים של חברת מנור אותה חברה שדחינו בתחילה כי לא היה להם תמונות של התורמות ראה את הפרק התקשר למערכת של הכל כלול הגיע אלינו ועשה עבודת קודש הביא אותם לארץ תוך שאנחנו הבאנו לו יפוי כוח והם שם מעדכנים אותנו עקב בצד אגודל עם יד על הדופק, תותחים ! ממשת אין מילים! אין עליהם! אנחנו מורידים את הכובע לפניהם.

עשינו את כל זה כדי לעצור חברות כאלה לא להמשיך לשלם ולהיות שבויים, אם יש עוד אנשים במצב שבו היינו אנא צרו איתנו קשר.

לצפיה ב-'לא הבנתי מה הקשר של מנור לפרשה?'
לא הבנתי מה הקשר של מנור לפרשה?
18/04/2018 | 10:02
7
50
לצפיה ב-'אם הבנתי נכון'
אם הבנתי נכון
18/04/2018 | 10:18
6
81
לפי מה שכתבה הם נרתמו לעזרתם ועזרו להביא את העוברים לארץ
לצפיה ב-'כן בכל דרך מנסים למכור לנו את מנור, הרי אנחנו יודעים '
כן בכל דרך מנסים למכור לנו את מנור, הרי אנחנו יודעים
19/04/2018 | 21:14
5
72
שהם הבעלים של הפורום הזה.
זה פשוט פתטי, תפסיקו עם זה!
לצפיה ב-'נראה לי שקצת איבדת פרופורציות'
נראה לי שקצת איבדת פרופורציות
20/04/2018 | 07:12
63
יש מייל למי שכתבה את ההודעה, את יכולה לבדוק איתה את הסיפור ( אני לא בדקתי אבל לאור הכרותי את ההתנהלויות בתחום מעל ל 5 שנים זה נשמע לי הגיוני)
בכל דרך מנסים למכור לך את מנור??? למעט זה שמנור מאפשרים לנו להיות כאן בפורום לאף אחד מאיתנו אין שום קשר אליהם
אני נמצאת פה על חשבון זמני הפרטי ( והיקר) ובהתנדבות בלבד, כך גם אשרת.
האמת? התגובה שלך בעיקר מעליבה
איילת
לצפיה ב-'מירה '
מירה
20/04/2018 | 12:38
56
חדל אש למנור אין קשר לפורום פרט לזה שהם קנו אותו והעבירו אותו לנו לגולשים איילת כאן בהתנדבות מלאה ומזמנה הפרטי אין לה קשר למנור כול אחד יכול לכתוב כאן מה שהוא רוצה גם אנחנו עברנו תהליך של תרומת ביצית ולא עשינו דרך מנור אני מאוד פעיל כאן מעולם לא הכתיבו לי מה כן לכתוב ומה לא גם שהיה לי ביקורת על מנור כתבתי בלי לחצים כאלו ואחרים  ויש כמוני כאן הרבה הפורום מאוזן ולמנור אין שום שליטה על מה שכותבים כאן כול מי שכותב כאן עושה זו בהתנדבות  מלאה ועל חשבונו הפרטי
לצפיה ב-'תגובה מהזוג מהתוכנית'
תגובה מהזוג מהתוכנית
20/04/2018 | 16:23
2
59
חברים,

אנחנו היינו במצב לא טוב, העוברים היו בני ערובה באוקרינה במרפאה ואף אחד כאן לא יודע איך זה לתקשר עמם במשך שנה,

בקצרה:
עובדה שאף אחד לא רצה לעזור לנו חוץ מהם אי אפשר לקחת את הקרדיט מהם על זה,

אני לא בחרתי מנור, אני ניסיתי ללכת לאמבריון, היינו צריכים תרומת ביצית והגענו לשוק פרוץ ניסו למכור לנו מכל הכיוונים, אני מבין שעל לבכם גם אני הייתי שם כל אחד חופשי לבחירה שלו,

אבל כשהייתי תקוע העובדות מדברות בעד עצמם חברת מנור נסעה לשם התדיינה עם המרפאה והביאה את העוברים לארץ ד״ר בר חווה פתח לנו תיק באסותא (שגם עליהם אפשר למתוח ביקורת), במהירות ללא כל המסמכים שגם לד״ר בר חווה לוקח זמן להגיב...

לבסוף אנשים יקרים, אל תהפכו את הנושא לפוליטי ותנו קרדיט למי שנרתם ועזר, כל השאלות אתם יכולים לשלוח לי באימייל מאשר לרשום באתר,

הסיפור הוא אמיתי וקרה גם לאנשים אחרים,

לבסוף עצה מניסיון: תזהרו מחברות שלא משתמשות במרפאה באישור משרד הבריאות והעוברים לא יוכלו להגיע לארץ, גם אני חשבתי שזה שטויות לבסוף עלה לי בשנה של לחצים התחננויות בקשות וגם כסף לא חסכתי כלום רק הוצאתי כפול.

לצפיה ב-'תודה על ההסבר'
תודה על ההסבר
20/04/2018 | 17:24
1
42
שמחה שהסיפור שלכם עם המשך אופטימי
שבת שלום ובהצלחה ( נשמח לשמוע עידכונים)
איילת
לצפיה ב-'באמת כל הכבוד לאנשים במנור '
באמת כל הכבוד לאנשים במנור
21/04/2018 | 12:33
30
זו פעם שנייה שיוצא לי לשמוע סיפור כזה על מנור 
רק שבוע שעבר איזה זוג פרסמו בפייסבוק של מנור 
את הסיפור שלהם שהם עשו פונדקאות באיזו חברה נקלט הריון אבל
והיה שם בלגן גדול שנולנו תאומים בלידה מוקדמת ונפטרו אחרי הלידה.
הזוג מספר שהבעלים של מנור קרא על הסיפור בעיתון הזמין אותם לשיחה 
והודיע להם שהסיפור שלהם כל כך כואב ומרגיז שהוא החליט לעשות להם
פונדקאות בחינם ולפני שבוע נולד הילד. פשוט מדהים 

לצפיה ב-'שאפו למנור'
שאפו למנור
19/04/2018 | 21:19
3
81
מנור ומי שעומד מאחורי מוכיחים בגדול שהם אנושיים ומקצועים כאחד. באמת שאפו להם.
לצפיה ב-'ממש. כל הכבוד על האנושיות והמקצועיות -שאפו '
ממש. כל הכבוד על האנושיות והמקצועיות -שאפו
20/04/2018 | 19:20
45
שמחה לדעת שבחרתי חברה כזו שמתגייסת לעזור לאנשים. 
לצפיה ב-'לגמרי!!'
לגמרי!!
21/04/2018 | 07:48
1
43
גם לי סייעו בדרך.
את הסיפור שלי אספר בהמשך

לצפיה ב-'אז כמה עלה לשחרר את העוברים'
אז כמה עלה לשחרר את העוברים
21/04/2018 | 13:41
35
לאחר ההתערבות של מנור ?
לצפיה ב-'הריון תרומה מאוקראינה'
הריון תרומה מאוקראינה
16/04/2018 | 08:16
8
163
בוקר טוב, 
אני בהריון כרגע חודש 4 מתרומה מאוקראינה, אני יודעת שזה אולי יקומם חלק מהבנות פה, אבל עלו לי חששות, והחששות הן בעיקר לגבי המראה, ולא אם הוא יהיה יפה או לא יפה זה לא בראש שלי בכלל ואני מאוהבת בו כבר מעכשיו. אני בחורה בת 26, לאחר כימותרפיה שעברתי בילדות, נפגעו לי השחלות אז הופנתי לתרומת ביצית. אף אחד מהסביבה שלי (חוץ מאמא שלי ובעלי כמובן) לא יודעים על התהליך. הפחד שלי זה ממראה ממש אוקראיני מלוכסן עם אף רחב- מן מראה כזה שאנשים יתהו מה קורה כאן. אל תשפטו אותי אני בטוחה שאני לא היחידה בסיפור הזה. 
אשמח לשמוע מאנשים שעשו תרומה מקייב איך המראה של הילד, האם יש משהו שמאפיין אותו. 
תודה רבה ובהצלחה לכולן! 
לצפיה ב-'ברוכה הבאה'
ברוכה הבאה
16/04/2018 | 08:30
125
אישית לא מכירה אוקראינים עם אף רחב ועיניים מלוכסנות כי זה לא המראה שמאפיין שם
הבת שלי ממסלול מנור, בת 4 עם עיניים חומות גדולות, אף קטנטן, שיער בצבע חום בלונדיני מהמם נראית כמו כל ילדה בגן
מכירה לא מעט מילדי הפורום כאן וכולם ילדים יפים...
בהצלחה
איילת
לצפיה ב-'היי'
היי
16/04/2018 | 14:12
122
אנחנו לא כאן בשביל לשפוט איש זו לא מטרת הפורום  אלה ההפך לחזק ולהכיל ולתמוך אני חייב לחזק את דברי איילת אני לא חושב שלאוקראינים יש מראה יחודי (פרט לצבע שער בהיר לחלקם וגוון עור בהיר גם רק לחלקם  )אני לא חושב שיש סממנים אוקראינים מובהקים  אישתי ילדה לפני פחות מיממה שנינו בעלי צבע שער שחור הילד נולד עם צבע שער חום בהיר לא יצא מלוכסן או עם אף רחב אני לא חושב שהמילדות  כאן ראו אותו ואמרו שהוא נראה ממוצא אוקראיני למרות שכולם שם מכירות את כול ההסטוריה שלנו צחוק הגורל המילדת של אישתי גם אוקראינית לא זכור לי שהיא החסירה פעימה שראתה את היילד בחוץ אלה ההפך בצחוק אמרה לנו שהוא בכלל לא נראה אוקראיני פרט לצבע שער בהיר
לצפיה ב-'ליטל היקרה'
ליטל היקרה
17/04/2018 | 21:11
1
85
מרגישה צורך לשתף אותך, יש לי בת ביולוגית בת 7.5 שבכלל אבל בכלל לא דומה לי... וגם אנשים דואגים לומר לי שהיא לא דומה לי ולעומת זאת יש לי תאומים מתרומה בני שנה וחודש שאחד מהם יצא ממש דומה לי ולא מפסיקים להגיד לי את זה הוא יצא שטני ומתולתל כמוני ובהיר והשני יצא דומה מאוד לבתי שהייתה תינוקת...בכל פעם שאומרים לי שאחד מהם דומה לי אני צוחקת מבפנים ואומרת איזה כיף אלוהים שבשמים שלא שכחת אותי מכל ההיבטים...תהני מההריון ומכל רגע תנשמי עמוק ותזכרי שבסוף הכל לטובה והכל מסתדר לפעמים מעצמו��
לצפיה ב-'היי ליטל, האם ראית תמונה של התורמת?'
היי ליטל, האם ראית תמונה של התורמת?
18/04/2018 | 12:10
49
לצפיה ב-'מכירה את ההרגשה ומבינה לליבך!'
מכירה את ההרגשה ומבינה לליבך!
17/04/2018 | 23:10
2
105
קראתי את שאלתך, והנחתי על פי משפט קטן שכתבת, שהחשש הוא לא רק איך הילד יראה, אלא מה שהמראה יכול לספר על האמת/ מציאות/ תרומה, שכרגע רק אנשים בודדים יודעים עליה(מקווה שאני לא טועה, כי לזה אתייחס). 
אני רוצה לספר שגם אותי המראה הטריד והעסיק בהריון, והפך למטריד עוד יותר לאחר הלידה, בגלל השוני החיצוני בינינו, והחשש שהוא מגלה משהו על התרומה (כאילו שהייתה מוקצה, וכמובן שהיא לא!).
תהיתי מה אנשים רואים, מה יודעים עליי, עד כמה אני מסתירה/ מה אני חושפת ולמי?... עם הזמן יש דברים רבים שנכנסים לתמונה. האישיות הייחודית של הבן שלי, הקשר בינינו, האהבה המתעצמת ועוד ועוד. הפוקוס על המראה הופך להיות שולי יותר ויותר. 
אנקדוטה קטנה: אנשים כל הזמן מוצאים בינינו דמיון (חיצוני), וגם אני מוצאת לפעמים עם בני משפחתי. פתאום תמונת ילדות של אמי, מזכירה לי את פניו ועוד... . שלא נדבר על דימיון בטמפרמנט אופי, מימיקה וקול... 
אני מאמינה שלכל דבר סיבה ומשמעות, ולא סתם הגור הקטנצ'יק הזה הוא הילד שלי. אמונתי היא שהבחירה בתורמים אינה אקראית, גם אם הדברים אינם מודעים וכוונתם נסתרת. אין לי שורה תחתונה ובטח לא תובנה, ומקווה שמשהו מכל ה"בליל" הזה "מדבר" אלייך, ולא נשמע לך מוזר מידי, או לכל המאזינים בפורום
אני חושבת שההתמודדות עם התרומה היא תהליך, שמתקבל ומתעכל אצל כל אחת אחרת. אצלי זה תהליך מתמשך, מורכב ומעניין. מה שעוזר לי מאוד הוא הטיפול שלי. 
מסיימת באיחול להריון קל ולידה טובה, ותפילה שתצליחי לצמוח ולגדול בתוך ההורות, עם כל מה שהיא מביאה עימה, בכלל, ובייחוד בנסיבות המיוחדות האלה!
לילה טוב, אור קטן

לצפיה ב-'אור קטן'
אור קטן
19/04/2018 | 11:51
1
63
הסיפור שלך מרגש ומחזק. אם אפשר לשאול איפה עשית את התרומה? והאם ראית תמונה של התורמת? תודה חג שמח
לצפיה ב-'שמחה שהסיפור נגע בך באיזשהו אופן'
שמחה שהסיפור נגע בך באיזשהו אופן
19/04/2018 | 18:06
55
לא ראיתי תמונה של התורמת
עשיתי במסלול של הדסה
לצפיה ב-'ברוכה הבאה ומזל טוב על ההריון '
ברוכה הבאה ומזל טוב על ההריון
18/04/2018 | 07:22
93
יקירה אנשים רואים מה שהם צריכים לראות ואני תמיד עונה איזה מזל שהחיבור שלי ושל הבעל יצר משהו יותר טוב ממני , בתי בת השלוש וחצי היא מתרומה מאוקראינה , היא בהירת שיער עם עיניים כחולות , לא דומה לי בכלום ואולי קצת לאביה כהה העור שאת הגנים שלו היא נושאת ( דמיון קלוש לאמו המנוחה ) ועדין אנשים מספרים לי כמה היא דומה לי ( זה מצחיק אותי כל פעם מחדש ) את תמיד יכולה לספר שהיא יצאה בול סבתא של בן הזוג , והם נולדים בבצבעים אחרים לגמרי שלי נולדה עם עינים שחורות ושיער שחור , בכל מקרה את כל כך תאהבי את הילד שהגנים לא יהיו חשובים לכולנו היו חששות כאלה והם עוברים כאשר הילד נולד , ותזכרי שיש המון הורים ביולוגים שילדים שלה לא דומים להם בכלל .
לצפיה ב-'עזרה דחופה..מתלבטת על תרומה '
עזרה דחופה..מתלבטת על תרומה
15/04/2018 | 16:20
10
194
הי לכולן, פעם ראשונה כותבת אבל נעזרתי בדבריכן רבות.
יש לי 3 ילדים ביולוגיים מקסימים. כבר כמה שנים מנסים להביא ילד רביעי ללא הצלחה. בעיקר חשוב לי ללדת בת (יש לי רק בנים). אני בת 45 (46 בקרוב) וכבר פנינו לתרומה. אבל פתאום יש לי רגליים קרות ושאלות ודאגות רבות: האם היחס אליה יהיה זהה כמו לילדים שלי? או שמא ארגיש משהו זר? האם אסור לי לוותר על חווית גידול בת גם היא מתרומה? איך היא תרגיש אם אהיה האמא מבוגרת בגן? האם זו משימה גדולה מדי להכניס למשפחה עכשו ילדה מתרומה?
אשמח לשמוע מניסיונכן, בייחוד מי שיש לה ילדים ביולוגיים גם, ואפילו לשוחח....
תודה..

לצפיה ב-'אחת ההחלטות הטובות שלקחתי בחיים'
אחת ההחלטות הטובות שלקחתי בחיים
15/04/2018 | 21:40
7
158

הסיפור שלנו מעט דומה, 3 בנים ביולוגיים, הרביעי מתרומה בן חצי שנה.
לא שינה לי מין העובר, רציתי תינוק ומהר (תהליך ברירת מין העובר כרוך בPGD, שמוריד את סיכויי ההיקלטות).
ברור שאני אוהבת אותו כמו יתר ילדיי, כולם שווים ואין סיבה שלא.
אין הבדל בינהם, ארבעתם גדלו בבטני, ילדתי אותם, האכלתי אותם, הדאגה אותה דאגה, הכל זהה לחלוטין.
מזל גדול שיש לנו את האופציה הזאת, מרגישה שקיבלתי מתנה גדולה, הגשמת חלום, אהבה ענקית לילד הזה.
ו...מה אכפת לה מה הסביבה תחשוב? תעשי מה שטוב לך, מנסיון.
בהצלחה (אל תתלבטי יותר מדי, כפי שראית לא תמיד נקלטים מהר)

לצפיה ב-'תודה רבה על תגובתך! '
תודה רבה על תגובתך!
16/04/2018 | 09:22
6
92
האם ספרתם לילדים? למישהו מהמשפחה המורחבת? 
לצפיה ב-'היי'
היי
16/04/2018 | 15:44
5
98
לא סיפרתי לילדים (זה לא בדיוק מעניין אותם בשלב זה).
אנחנו לא עסוקים בזה בכלל, הכל מתנהל כרגיל.
אנחנו לא עושים מזה עניין, עסוקים בשגרת החיים ונהנים מהילד.

לצפיה ב-'היי '
היי
16/04/2018 | 17:34
4
85
אשמח אם נוכל לשוחח. 

לצפיה ב-'תשאירי לי מייל שלך'
תשאירי לי מייל שלך
16/04/2018 | 18:38
3
48
לצפיה ב-'שלחתי לך הודעה עם המייל. האם קבלת?'
שלחתי לך הודעה עם המייל. האם קבלת?
17/04/2018 | 08:34
2
50
מאחר שלא מכירה איך הפורום עובד עדיין לא בטוחה ששלחתי טוב....
לצפיה ב-'קיבלתי'
קיבלתי
17/04/2018 | 11:17
1
42
אני אכתוב לך יותר מאוחר
לצפיה ב-'שלחתי לך, קיבלת?'
שלחתי לך, קיבלת?
17/04/2018 | 23:32
18
לצפיה ב-'התרגשתי לקרוא'
התרגשתי לקרוא
16/04/2018 | 22:06
1
105
לי יש שני ילדים מאותה תורמת, וכעת ההחלטה הכי דרמטית שעשינו, להמשיך לתורמת הבאה. אני בגילך בערך. אני מלאה בפחדים, מטורפים, בדילמות. מרגישה קצת ״משוגעת״, ושזה צעד קיצוני. אבל רוצה... כל כך רוצה.
פוחדת נורא שתהיה הפרדה בין הילדים שיש לי עכשיו לבין הילד / דים שהלוואי ויהיו...

אני רואה שאני לא לבד ברצון ליותר משני ילדים. זה מחזק אותי.
אני יודעת שכל אחד ואחת שונים ושונות... ובכל זאת, זה מעודד אותי.
עוקבת אחרי התגובות.
בהצלחה!!!!
לצפיה ב-'לי יש ילד ביולוגי ואחד מתרומה'
לי יש ילד ביולוגי ואחד מתרומה
19/04/2018 | 21:30
57
ועכשיו בדרך לעוד אחד מתרומה, אני מבוגרת ממך, וממש לא מעסיק אותי מה אנשים חושבים,,,, אני הכי חטיארית בגן, לא מתחברת לשטויות של הצעירות, ושלמה עם ההחלטה ואפילו חושבת על עוד - רק שאם יהיה עוד זה יהיה דרך פונדקאית אם יהיה לי כסף כי עוברים יש לי מוכנים ומזומנים להחזרה. אני תמיד מתבדחת שאפסיק להביא ילדים לעולם רק אם בבית אבות המטפלות לא יגלגלו את הכסא שלי במרתון של בדיקות ותרופות הכנה לקראת החזרה. 
לצפיה ב-'אני שוקלת לתרום ביצית ויש לי שאלה,'
אני שוקלת לתרום ביצית ויש לי שאלה,
16/04/2018 | 23:52
2
84
מה לדעתכם עדיף: כשיש היכרות בין התורמת לנתרמת או כשהכל נעשה באופן אנונימי לחלוטין?
לצפיה ב-'את צריכה לחשוב מה מתאים לך'
את צריכה לחשוב מה מתאים לך
17/04/2018 | 07:28
59
מדובר בתרומה, משהו שאת נותנת למישהו והוא לא שלך יותר, אין לך בו חלק.
אני אישית לא הייתי רוצה לדעת, מכירה לא מעט שכן רוצות לדעת
ממליצה לך לתרום במקום מסודר ולא דרך חברות שיטיסו אותך לחו״ל שם אין לך מושג איך הטיפול הרפואי
בהצלחה
איילת
לצפיה ב-'היי'
היי
17/04/2018 | 09:37
57
יש יתרונות וחסרונות לכול דבר את צריכה לשבת ולהכיר בכולם את גם צריכה להבין שרוב הנתרמות לא רוצות להכיר את התורמות (ואני גם יכול להבין למה ) בארץ לרוב התרומות הם חסויות ואין כול הכרות מוקדמת יש אפשרות להכרות מוקדמת בין תורמת לנתרמת אם מדובר במשפחה או ביחסי חברות אבל גם אז צריך לעבור סוג של ועדת חריגים היום בחלק מהמקרים ועדת חריגים מאשרת תרומה בין שני נשים שיש להם הכרות מוקדמת אני באופן אישי וזו דעתי בלבד אין כאן צודק לא צודק אני חושב שזה לא יתרום בכלום לא לך ולא לנתרמת הידיעה שיש למישהיא אנונימית (שאת לא מכירה ) ילד מתרומת ביצית שלך יכולה לגרום סיפוק שאין לתאר והתחושה שעזרת למישהי להביא ילד היא עצומה עכשיו אם את מכירה אותה (תרומה פתוחה )ואני מניח שאת תרצי לפגוש אותה במהלך ההריון ואחרי את יכולה לפתח גם רגש ולהיקשר לילד אלה אם כן את עושה סוויצ' בראש שהילד הזה הוא לא שלך והוא לעולם לא היה והוא גם לעולם לא יהיה שלך לדעתי צריך לעבור טיפולים אצל אנשי מקצוע בתחום הפסיכולוגיה שיכינו אותך מראש לפני התרומה ולאחר התרומה בכול מה שקשור בלהתמודד במגש כזה גם אם האמא וגם אם הילד
לצפיה ב-'סוף סוף לידה רועשת '
סוף סוף לידה רועשת
16/04/2018 | 01:32
18
144
בשעה טובה אישתי ילדה בן לפני שעה
לצפיה ב-' קולולולולו... בשעה טובה .... '
קולולולולו... בשעה טובה ....
16/04/2018 | 04:33
1
81
ספר... איך היה? איך התינוק? איך אשתך ואתה מרגישים?

עבר בקלות? 

ברכות  
לצפיה ב-'היי '
היי
16/04/2018 | 14:15
67
היה מרגש מאוד כמו סגירת מעגל שכזו אישתי סירבה לקבל אפידורל היא מתאוששת בחדרה ברוך השם עבר תקין עם לא מעט כאבים
לצפיה ב-'יאאא מזל טוב אבא!!!!!'
יאאא מזל טוב אבא!!!!!
16/04/2018 | 06:44
1
83
מאחלת לכם המון המון שמחה, אושר, התרגשויות הנאה 
מזל טוב אמא ואבא
איילת

לצפיה ב-'תודה רבה איילת '
תודה רבה איילת
16/04/2018 | 14:15
39
לצפיה ב-'מזלטוב ��'
מזלטוב ��
16/04/2018 | 06:47
1
57
עברתם דרך כל כך מפותלת וקשה. אני מאחלת לכם הרבה בריאות, אושר ונחת.
לצפיה ב-'תודה רבה אמן לכולם '
תודה רבה אמן לכולם
16/04/2018 | 14:16
33
לצפיה ב-'מזל טוב איזה כיף לשמוע '
מזל טוב איזה כיף לשמוע
16/04/2018 | 12:12
3
37
לצפיה ב-'תודה רבה '
תודה רבה
16/04/2018 | 14:16
2
23
לצפיה ב-'מזל טוב ענקי'
מזל טוב ענקי
16/04/2018 | 15:46
1
45
קובי מזל טוב, תהנו ממנו.
לצפיה ב-'תודה הילה '
תודה הילה
16/04/2018 | 16:11
20
לצפיה ב-'בשורה נפלאה מזל טוב קובי היקר!'
בשורה נפלאה מזל טוב קובי היקר!
16/04/2018 | 21:22
1
50
  • מזל טוב!! בשעה טובה!! שתזכו לאושר, בריאות ונחת מהמתוק

לצפיה ב-'תודה רבה אמן גם את '
תודה רבה אמן גם את
16/04/2018 | 22:42
24
לצפיה ב-'מזל טוב!!! חדשה משמחת ומרגשת!!'
מזל טוב!!! חדשה משמחת ומרגשת!!
16/04/2018 | 22:08
1
42
עברתם מסע ארוך... אני מתרגשת ושמחה בשבילכם!
רוב נחת, שמחה ובריאות!
לצפיה ב-'אמן גם אצלך '
אמן גם אצלך
16/04/2018 | 22:43
17
לצפיה ב-'המון המון מזל טוב ! '
המון המון מזל טוב !
17/04/2018 | 00:27
3
22
לצפיה ב-'תודה רבה '
תודה רבה
17/04/2018 | 09:37
2
21
לצפיה ב-'וואוווו איך נכנסתי בזמן'
וואוווו איך נכנסתי בזמן
19/04/2018 | 21:33
1
35
המון מזל טוב, אושר ועושר, תהנו מכל רגע ורגע. יוווווו איך אני מתרגשת לשמוע ����
לצפיה ב-'תודה רבה לך '
תודה רבה לך
20/04/2018 | 12:25
10
לצפיה ב-'יותר מאישה אחת'
יותר מאישה אחת
15/04/2018 | 14:49
1
138
היי לכולן,
שאלה אליכן, הבנתי שתרומת ביצית שמתקבלת היא לא התרומה היחידה שנעשית בידי התורמת.
יש תורמות שיכולות לתרום עד 6 מחזורים ביציות משלהן לנשים בארץ ובעולם.
וכתוצאה מהמידע הזה אני קצת מעורערת...בגלל המטען הגנטי...

לצפיה ב-'אני יודעת שבחברות מסויימות יש הגבלה'
אני יודעת שבחברות מסויימות יש הגבלה
15/04/2018 | 19:02
83
אם אני זוכרת נכון במנור מגבילים זאת ל 3 פעמים
שווה לבדוק
ישנם מסלולים שונים בהם מבטיחים תורמת בלעדית וכו׳ עד כמה היא בלעדית זאת שאלה....
איילת
לצפיה ב-'האם צריך לספר בעבודה ? '
האם צריך לספר בעבודה ?
14/04/2018 | 10:29
10
129
פונה למנוסות. אני מאוד מתלבטת האם אני צריכה לספר בעבודה על זה שההריון הוא מתרומה  זה נראה לי אישי פרטי.  כמובן שמשפחתי יודעת  אשמח לשמוע נאם סיפרתן בעבודה ? האם צריך על מנת לקבל תנאים מיוחדים או הקלות ? אשמח לשמוע ותודה לעונות.  
לצפיה ב-'אני לא שיתפתי בעבודה'
אני לא שיתפתי בעבודה
14/04/2018 | 12:18
1
91
היי, אני סיפרתי במקום העבודה שאני בהריון.
מה זה משנה איך נכנסת להריון? מבחינת הקלות, שווה לכל סוגי ההריון (אני לא הרגשתי צורך לספר בעבודה וגם עכשיו שהילד כבר נולד אין שום כוונה לספר בעבודה).
אם את פתוחה וסתם רוצה לשתף את כולם את יכולה אבל זה לא נותן הקלות מעבר למקובל בהריון ספונטני.
שיהיה לך המשך הריון קל ותקין.
לצפיה ב-'תודה '
תודה
14/04/2018 | 15:39
38
לצפיה ב-'לא רלוונטי'
לא רלוונטי
14/04/2018 | 13:56
4
83
מבחינת זכויות שלך כעובדת בהריון, זה לא רלוונטי מה מקור הביצית.

לצפיה ב-'האם לספר בעבודה ? '
האם לספר בעבודה ?
14/04/2018 | 15:37
3
88
אצלי זאת תרומה כפולה יש זכויות לאם חד הורית. יחידנית או איך שקוראים לזה. 
על תרומת זרע אני צריכה לספר ? ממש לא בא לי !!   זה נראה לי ככ אישי פרטי.  
לצפיה ב-'ההגדרה היא אם יחידנית'
ההגדרה היא אם יחידנית
14/04/2018 | 16:49
1
72
הזכויות היחידות הן לאחר הלידה, בכמות ימי מחלת ילד ובניקוד מס הכנסה
איילת
לצפיה ב-'תודה '
תודה
14/04/2018 | 17:29
31
לצפיה ב-'זה באמת עיניין פרטי'
זה באמת עיניין פרטי
14/04/2018 | 20:32
52
אם זה מקום עבודה מסודר , את זכאית למספר מסויים של ימים לצורך בדיקות הריון. אבל זאת זכות של כל אישה, בלי קשר לתרומה או לסטטוס המשפחתי/זוגי.
גם אני יחידנית, עם תרומה כפולה. במקום העבודה שלי ידעו על תרומת זרע כי גם ידעו שאני לא נשואה. זה הוצג כעובדה . אבל מבחינתי, זה לא נושא לשיחה עם הקולגות בעבודה.
על תרומת הביצית יודעים קומץ מצומצם מאוד של אנשים.
בהצלחה בהמשך!
לצפיה ב-'למה זה רלוונטי?'
למה זה רלוונטי?
14/04/2018 | 15:08
2
77
זה משנה אם ההריון מביצית שלך או מתרומה?
בכל מקרה אין שום תנאים ששונים כי הריון הוא הריון
בהצלחה
איילת
לצפיה ב-'למה הכוונה תרומה כפולה?'
למה הכוונה תרומה כפולה?
15/04/2018 | 14:39
1
31
לצפיה ב-'תרומת ביצית + תרומת זרע'
תרומת ביצית + תרומת זרע
15/04/2018 | 18:59
46
תרומה כפול 2 
איילת
לצפיה ב-'תרומ'
תרומ
14/04/2018 | 12:26
94
היי יש לי קופסא עם 16 נרות קרינון 
תפוגה 2020
אפשר לשלוח מייל ולבוא לקחת
Kerekerenasor5@gmail

לצפיה ב-'צ'יפ גנטי '
צ'יפ גנטי
12/04/2018 | 16:15
7
119
שלום לכולם, 
אני בת 43, בהריון מתרומת ביצית.  אני רוצה לעשות דיקור מי שפיר עם צ'יפ גנטי . לפי חוק של משרד הבריאות לפי גילי יש לי סכות לעשות בחינם בבית החולים שערי צדק ( אני מדברת על צ'יפ גנטי,  מי שפיר פחות מעניין אותי) .
יש לי שאלה... האם זה מתרומת ביצית, אז זה כבר נחשב לפי גיל של תורמת, אז כבר אני לא יכולה לעשות את זה  ללא תשלום? 
תודה מראש .
לצפיה ב-'היי'
היי
12/04/2018 | 16:39
3
107
אם קופת חולים יודעים שזה מתרומת ביצית רוב הסיכויים שלא יאשרו לך לעשות את הבדיקה של המי שפיר בקשר לציפ הגנטי את יכולה לעשות בתשלום אבל במסגרת הסל ההריון שלך (תלוי גם בקופה שלך ) ולקבל החזרים של עד 75%
לצפיה ב-'חשוב לי מאוד '
חשוב לי מאוד
12/04/2018 | 17:50
2
95
האם ידוע לך על זה בוודאות או כך אתה חושב? כי זה חשוב לי. ..
אולי מישהי עשתה צ'יפ גנטי דרך משרד הבריאות , בבקשה תענו לי. אני כבר הזמנתי תור ולא אמרתי להם שהריון מתרומת ביצית.
תודה מראש .
לצפיה ב-'בסבירות גבוה מאוד '
בסבירות גבוה מאוד
12/04/2018 | 19:12
73
אבל... אם אני זוכר נכון אני לא בטוח  ידוע לי על בנות כאן שכן עשו מי שפיר ולא שילמו כלום 
אבל כמו שכתבתי לך בכול מקרה יש לך החזרים מקופת החולים שלך רק לבדוק איתם כמה הם מחזירים לך על הבדיקה ולמה את זכאית 
לצפיה ב-'השאלה היא מה הדיווח שקיים בקופה'
השאלה היא מה הדיווח שקיים בקופה
12/04/2018 | 21:55
71
לאחרונה כתבו בפורום שלא מאשרים למי שעברה תרומת ביצית אלא על פי גיל התורמת, תצטרכי לברר זאת....
את יכולה לעשות חיפוש בפורום למה שכתבו
בהצלחה
איילת
לצפיה ב-'היי... אם אפשר לשאול... |באיזה מסלול עשית תרומת ביצית? '
היי... אם אפשר לשאול... |באיזה מסלול עשית תרומת ביצית?
13/04/2018 | 11:43
1
75
בהצלחה רבה ובשורות טובות 
לצפיה ב-'היי סוזנה'
היי סוזנה
13/04/2018 | 14:40
82
עשיתי דרך מנור...
בהצלחה לך....
לצפיה ב-'תודה רבה לעונים!'
תודה רבה לעונים!
13/04/2018 | 14:38
45
לצפיה ב-'עדכון לגבי היסטרוסקופיה טיפולית ללא הרדמה'
עדכון לגבי היסטרוסקופיה טיפולית ללא הרדמה
12/04/2018 | 15:13
9
68
הי בנות,
רציתי לעדכן שעברתי היום את ההיסטרוסקופיה הטיפולית ללא הרדמה, בשיטת see & treat לפתיחת הידבקויות ברחם. 
הפרוצדורה עברה הרבה יותר בקלות ממה שחששתי, די מהירה (לא יותר מ-10 דקות), כמעט ללא כאב כלל, אולי רק מעט לחץ או כאב עמום כמו בזמן מחזור, אבל בהחלט נסבל.
הרופא (ד"ר מתי זולטי) היה עדין ומקסים, הראה והסביר לי כל שלב על המסך.

בקיצור,  למי שזקוקה להיסטרוסקופיה ניתוחית שכוללת הרדמה וחדר ניתוח, הייתי ממליצה בחום על השיטה הזאת. יותר מהירה, יותר קלה, ללא צורך בזמן התאוששות. והרופא מקסים ומקצועי.
לצפיה ב-'הצלחה בהמשך!'
הצלחה בהמשך!
13/04/2018 | 09:15
3
53
אשמח לדעת בפרטי ( במסר) מי הרופא הראשון שהיית אצלו שלא שלח להיסטרוסקופיה
איילת
לצפיה ב-'תודה, איילת. אני דוקא חושבת שזה מידע חשוב, שלא צריך "להחביא"'
תודה, איילת. אני דוקא חושבת שזה מידע חשוב, שלא צריך "להחביא"
15/04/2018 | 16:35
1
33
במסר אישי... כדי להעלות את המודעות.
הרופא הוא רופא מעולה, בעל שם בתחום הפריון ומנהל יחידת הפריון של בי"ח איכילוב.כנראה היה מעט שאנן מדי. יתכן שברוב המקרים הבדיקה אכן לא נחוצה ובמקרה שלי זה במקרה כן היה נחוץ. 
מדובר בפרופ' פואד עאזם.
לצפיה ב-'תודה! לגמרי מסכימה איתך'
תודה! לגמרי מסכימה איתך
15/04/2018 | 18:57
16
לצפיה ב-'לא הבנתי...'
לא הבנתי...
18/04/2018 | 23:27
9
לפני כל טיפול צריך לעבור את זה??
לצפיה ב-'משמח לשמוע... אלו הכנות נדרשת לעשות לפני '
משמח לשמוע... אלו הכנות נדרשת לעשות לפני
13/04/2018 | 11:39
2
44
הפרוצדורה? האם לקחת כדור להרחבת צוואר הרחם?, משכך כאבים...?
האם יש זמן החלמה? איך הרחיבו את הרחם . ( הזלפת מים?, הכנסת בלון?...)

בהצלחה בהמשך... 
לצפיה ב-'תודה, סוזנה. האמת שההליך עבר לי יותר בקלות מהאבחנתית '
תודה, סוזנה. האמת שההליך עבר לי יותר בקלות מהאבחנתית
15/04/2018 | 16:43
1
20
הפרוצדורה הרגישה בדיוק כמו בהיסטרוסקופיה האבחנתית, רק לקחה מעט יותר זמן (סה"כ כ-10 דקות במקום 5 דקות של האבחנתית). אולי האבחנתית הרגישה יותר טראומטית, כי לא ידעתי למה לצפות, והטיפולית הרגישה פחות, כי ציפיתי למשהו נורא בהרבה :D
פרוצדורה נעימה זה לא, אבל בהחלט נסבלת.
ללא שום כדור להרחבת צוואר הרחם, ללא ספקולום (מכשיר להרחבת צואר הרחם), ללא משכך כאבים.
מיד אחרי זה נהגתי חזרה לעבודה. כאב עמום כמו של מחזור למשך שעה. אפילו דימום לא היה (אולי מעט הכתמה בניגוב).
את הרחם הרחיבו בעזרת הזלפת מים, בדיוק כמו באבחנתית. ראיתי את כל התהליך על המסך, תוך כדי הסברים מפורטים על כל צעד, כולל חיתוך ההידבקויות והיה מרתק.
לצפיה ב-'תודה :) '
תודה :)
16/04/2018 | 04:28
10
לצפיה ב-'שמחה לשמוע על ההליך המון בהצלחה בהמשך '
שמחה לשמוע על ההליך המון בהצלחה בהמשך
15/04/2018 | 14:22
1
17
לצפיה ב-'תודה, אשרת '
תודה, אשרת
15/04/2018 | 16:45
13
לצפיה ב-'היסטרוסקופיה טיפולית ללא הרדמה See & treat לפני תרומת ביצית'
היסטרוסקופיה טיפולית ללא הרדמה See & treat לפני תרומת ביצית
11/04/2018 | 09:18
70
בבדיקת היסטרוסקופיה אבחנתית מצאו אצלי הידבקויות ברחם ואני צריכה לעבור פרוצדורה נוספת לפתיחת ההידבקויות לפני התחלת התהליך.

הוסבר לי שישנן שתי שיטות - אחת ניתוחית, בהרדמה מלאה בחדר ניתוח ואחת טיפולית במרפאה, בשיטת See & treat ללא הרדמה, מה שאומר פרוצדורה קצרה יותר, פחות טראומטית ועם התאוששות מהירה.
​לא כל הרופאים שעושים היסטרוסקופיה אבחנתית מיומנים ומצויידים בציוד המתאים לשיטת See & treat ללא הרדמה
האם מישהי כאן עברה את התהליך ויכולה לספר מנסיונה ?
לצפיה ב-'תרומת בציות '
תרומת בציות
04/04/2018 | 00:35
3
259
היי בנות משהיא עשתה תרומת בציות בלווי דר.יעקב רונן?
לצפיה ב-'אולי תתני לנו עוד פרטים?'
אולי תתני לנו עוד פרטים?
07/04/2018 | 17:32
2
102
איזה מסלול זה?
מהיכן התורמות?
היכן נעשית ההחזרה?
איילת
לצפיה ב-'זה המנהל של קריובנק'
זה המנהל של קריובנק
08/04/2018 | 14:16
1
104
לדעתי... הוא פתח מסלול תרומת ביצית
לצפיה ב-'אני יודעת מי זה..... אבל רציתי עוד פרטים להבין'
אני יודעת מי זה..... אבל רציתי עוד פרטים להבין
08/04/2018 | 17:56
91
בעבר היה לו עם דרום אפריקה ממה שזכור לי
איילת
לצפיה ב-'דחוף להיום- מי יכול לעזור בחישוב'
דחוף להיום- מי יכול לעזור בחישוב
02/04/2018 | 13:21
11
186
לצפיה ב-'הוא בן 26 יום '
הוא בן 26 יום
02/04/2018 | 13:43
77
לצפיה ב-'חישוב תאריך הריון'
חישוב תאריך הריון
02/04/2018 | 12:20
2
136
היי, מבררת בשביל חברה.
תאריך החזרה טרי בתאריך 21.3 
היום 2.4 בדיקת דם חיובית.
באיזה שבוע היום? מה התאריך שצריך לתת לרופא?
תודה וחג שמח
לצפיה ב-'היי'
היי
02/04/2018 | 13:42
76
גיל ההריון ב ivf מחושב לפי תאריך הפרית הביציות ואז הולכים שבועים אחורה מתאריך ההפריה וזהו גיל העובר במקרה שלך השאיבה הייתה לפני 12 יום תוסיפי לזה עוד 14 ימים שצריך לספור אחורה 12 פלוס 14 זה 26  מזל טוב
לצפיה ב-'חישוב גיל הריון'
חישוב גיל הריון
02/04/2018 | 18:36
82
מתחילה לחשב מה- 4.3.18
לצפיה ב-'לקובי'
לקובי
02/04/2018 | 13:49
5
74
קובי, לא הבנתי.
באיזה שבוע אני היום?
מה הכוונה 26? תאריך התעברות 26/3?
תודה להתייחסותך
לצפיה ב-'לא '
לא
02/04/2018 | 14:01
53
תקחי מהיום 26 יום אחורה
לצפיה ב-'את התעברת בין 7 ל 9 למרץ '
את התעברת בין 7 ל 9 למרץ
02/04/2018 | 14:06
31
לצפיה ב-'את בשבוע 3 פלוס 2 או 3 ימים '
את בשבוע 3 פלוס 2 או 3 ימים
02/04/2018 | 14:09
2
27
לצפיה ב-'קובי תודה ושאלה נוספת'
קובי תודה ושאלה נוספת
02/04/2018 | 14:33
1
51

קובי תודה.
לא צריך להוריד עוד 3 ימים (עובר בן 3 ימים) כלומר 4/3 תאריך התעברות?
הבנתי שביום תוצאת בדיקת הדם גיל ההריון הוא 4 שבועות, יכול להיות שטעית בחישוב?
תודה

לצפיה ב-'הסבר '
הסבר
02/04/2018 | 14:46
59
יכול להיות שיש טעות של יומים או שלושה תלוי גם אך סופרים יש כאלה שבאמת מורידים את הגיל של העובר שהתפתח במעבדה ויש רופאים שלא מורידים אצלנו לא הורידו רופא נשים שלך יהיה יותר מדויק ממני(תלוי באך שהוא סופר ) תאריך 4.3 במקרה שלך נשמע לי גם בגדר הסביר
לצפיה ב-'בשעה טובה'
בשעה טובה
04/04/2018 | 00:09
73
גיל הריון נקבע על פי תאריך וסת אחרונה.
מאחר ובתהליך של הפריה תאריך וסת אחרונה לא ממש רלוונטי החישוב נעשה כך:
תאריך שאיבת העוברים ( שזה תאריך הביוץ) פחות שבועיים.
בהצלחה
איילת

לצפיה ב-'דם טבורי'
דם טבורי
02/04/2018 | 02:46
1
100
היי בנות, באמצע ההריון חושבת על איסוף דם טבורי. מישהי עשתה? איפה יותר כדאי?
לצפיה ב-'אשמח להמליץ על פורום דם טבורי'
אשמח להמליץ על פורום דם טבורי
09/04/2018 | 12:07
43
שם ישיבו לך

בהצלחה!
לצפיה ב-'אחרי החזרה רביעית'
אחרי החזרה רביעית
31/03/2018 | 10:10
2
256
שאלה קטנה, אני אחרי החזרה רביעית, יום חמישי לאחר ההחזרה רירית 8.1, ביום ההחזרה( ראשון) רירית 6.8,חששתי להחזיר והתיעצתי עם הרופא שאמר שזה לא ביוץ טבעי כי הכל מתרופות, לפני ההליך בזה עשיתי פיפל והיסטורוסקופיה, הייתי אמורה לעשות בדיקת דם בשישי ומה פחד דחיתי לראשון... אשמח לשמוע מה דעתכן...
לצפיה ב-'החזרה רביעית'
החזרה רביעית
31/03/2018 | 10:45
1
149
אני אחדד, אני 13 יום אחרי החזרה, לפני ההחזרה (ביום חמישי )הרירית היתה 8.1 וביום ההחזרה(ראשון) צנחה ל6.8 הרופא אמר שאין סיבה לדאגה הן מבחינת הבדיקות והן מבחינת איכות העוברים( הוחזרו שנים)

לצפיה ב-'ברוכה הבאה אורחת 76-77'
ברוכה הבאה אורחת 76-77
31/03/2018 | 21:31
99
מניחה שאם בחרת ברופא לתהליך את סומכת עליו. שווה לעשות בדיקת בטא, 
חג שמח
איילת
לצפיה ב-'שאלה בנוגע לתרומת ביצית'
שאלה בנוגע לתרומת ביצית
29/03/2018 | 10:05
2
265
שלום לכולם,
אני חדשה כאן. אחרי מס' טיפולי IVF כושלים הרופא המליץ על תרומת ביצית, ורציתי לבדוק מול נשים שעברו את התהליך כמה דברים:
1. כמה זמן לוקח כל ההליך משלב הבירור ועד החזרת העוברים?
2. האם החזרת העוברים מתקיימת בארץ או בחו"ל?
3. יש לכן המלצה על מכון או בי"ח מסויים שמבצע את זה?
כי אני יודעת שמבצעים את זה גם באסותא וגם במדיקל סנטר.

לצפיה ב-'היי'
היי
29/03/2018 | 11:35
142
1 מהרגע שאת סוגרת ועד ההחזרה זה לוקח פלוס מינוס חודש חודש וחצי 2 יש חברות שההחזרה מתבצעת בחו"ל ויש חברות שההחזרה מתבצעת בארץ הכול תלוי ברצונות שלך את צריכה לבחור מה שיותר קל ונכון לך 3 כול בתי החולים בארץ שעושים החזרות הם כולם טובים את צריכה לבחור חברה ורופא שיבצע לך את ההחזרה באיזה בת חולים לעבור את ההחזרה היא פחות קריטית
לצפיה ב-'ברוכה הבאה (שוב) '
ברוכה הבאה (שוב)
31/03/2018 | 21:27
105
התשובה לשאלתך מורכבת מאחר ותלויה במסלול שתבחרי.
שלב הבירור יכול להיות קצר מאוד או ארוך יותר כפי שתוכלי לקרוא בפורום, יש נשים שבוחרות במסלול נח ומהיר ויש כאלו שבודקות את כל האופציות שקיימות לתרומה בארצות שונות
זה תלוי במה הקריטריונים שחשובים לך....
בגדול ישנן מספר אפשרויות:
1. תרומה מתורמת ישראלית, העלות הזולה ביותר (כ 10,000 ש"ח) ישנן מעט תורמות, התורים ארוכים יחסית ומעט בתי חולים שמתעסקים בזה (אסף הרופא, הלל יפה ואיכילוב)
2. תרומה מתורמת מחו"ל כאשר יש לך אופציה לתורמת אנונימית, תורמת שאת בוחרת על פי תמונה או תורמת עם הרבה פרטים עליה
עוברים שמגיעים ארצה טריים או מוקפאים ואז ההחזרה נעשית בארץ או החזרה בארץ בה נמצאת התורמת
במידה ותרצי תורמת עם הרבה פרטים עליה בדר"כ ההתקשרות היא אישית מול המקום כשזה נעשה בארה"ב או ספרד והעלויות גדולות יותר
את יכולה לקבל כיוון על המסלולים בקובץ קו המשווה שאמנם אינו חדש (מקווה לחדש אותו בקרוב) 
איילת

לצפיה ב-'תרומת ביצית בתיק רפואי'
תרומת ביצית בתיק רפואי
31/03/2018 | 20:16
2
174
היי חג שמח לכולם, 
שאלה קטנה, האם שמגיעים לחדר לידה מצויין בתיק הרפואי כי מדובר בתרומת ביצית? 
תודה רבה:) 
לצפיה ב-'היי'
היי
31/03/2018 | 21:03
138
אם ציינת בפני הרופא הנשים שלך (הרופא שעשה לך את כול הבדיקות במהלך ההריון )שמדובר בתרומת ביצית ואם הוא כתב את זה כן כתוב בתיק הרפואי אם הוא לא רשם אז לא 
לצפיה ב-'ברוכה הבאה '
ברוכה הבאה
31/03/2018 | 21:14
116
תלוי היכן נתת את המידע שמדובר בתרומת ביצית
מהנסיון האישי שלי בלבד (אמנם לפני כמעט 4 שנים)  לא חושבת שמישהו חיטט בתיק הרפואי שלי, אני גם לא בטוחה שיש גישה לתיק הרפואי
חג שמח
איילת

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פונדקאות מנור מדיק
פונדקאות ישראלית בחו"ל
מנור מדיקל- תרומת ביצית
מנור מדיקל תרומת ביצית

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום