לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום תרומת ביציות

ברוכים הבאים לפורום תרומת ביציות, הפורום מהווה בית חם עבור כל מי שבמסע להורות הנכספת קיבלו את הבשורה ש "לא תוכלי להרות מביציותייך" וכי הם זקוקים לתרומת ביציות. אנחנו כאן כדי לעזור כשנראה שהשמיים נופלים עם קבלת הבשורה, לעודד כשנראה שהדרך אל ההורות לא תגמר לעולם ושאבדה כל תיקווה.

הפורום איננו מקום לפירסום של חברות או רופאים בעלי מסלולים העוסקים בתרומת ביצית, לחיפוש תורמות או פירסום הודעות מסוג זה.

אנחנו כאן בכדי לסייע ולעזור להתגבר על הקושי שבקבלת הבשורה ולתת מידע על האופציות השונות הקיימות בעולם תרומת הביציות, לתמוך, לעודד, להיות אוזן קשבת וכתף להתייעץ ולהישען עליה בימים הקשים. אנו כאן גם לתמוך ולעודד בימים השמחים של הבטא החיובית, ליווי ההריון, הלבטים למי לספר, מתי לספר וגם בהתלבטויות ההוריות לאחר הלידה המיוחלת                             

הנהלת הפורום:

אודות הפורום תרומת ביציות

ברוכים הבאים לפורום תרומת ביציות, הפורום מהווה בית חם עבור כל מי שבמסע להורות הנכספת קיבלו את הבשורה ש "לא תוכלי להרות מביציותייך" וכי הם זקוקים לתרומת ביציות. אנחנו כאן כדי לעזור כשנראה שהשמיים נופלים עם קבלת הבשורה, לעודד כשנראה שהדרך אל ההורות לא תגמר לעולם ושאבדה כל תיקווה.

הפורום איננו מקום לפירסום של חברות או רופאים בעלי מסלולים העוסקים בתרומת ביצית, לחיפוש תורמות או פירסום הודעות מסוג זה.

אנחנו כאן בכדי לסייע ולעזור להתגבר על הקושי שבקבלת הבשורה ולתת מידע על האופציות השונות הקיימות בעולם תרומת הביציות, לתמוך, לעודד, להיות אוזן קשבת וכתף להתייעץ ולהישען עליה בימים הקשים. אנו כאן גם לתמוך ולעודד בימים השמחים של הבטא החיובית, ליווי ההריון, הלבטים למי לספר, מתי לספר וגם בהתלבטויות ההוריות לאחר הלידה המיוחלת                             
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
 הפורום הינו פורום תמיכה, היעוץ בפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי ומקצועי. 
הפורום איננו מקום לפירסום של חברות או רופאים בעלי מסלולים העוסקים בתרומת ביציות, הודעות מסוג זה יימחקו ללא אזהרה מראש. כמו כן זהו לא המקום לחיפוש תורמות או פרסום מודעות מסוג זה

אנא קיראו את תקנון הפורום לפני הכתיבה בפורום. גלישה מהנה
המשך >>

לצפיה ב-'יקירות הפורום אינו מקום לחפש תורמות ביצית '
יקירות הפורום אינו מקום לחפש תורמות ביצית
08/05/2017 | 11:08
327
ובוודאי שלא להציע הצעות שמהוות עבירה על החוק , היום נמחקה הודעה כזו, בעם הבאה הכותבת תחסם , הפורום הזה הוא בית חם למי שזקוקה לתרומה אנא השאירו אותו כזה .
לצפיה ב-'לקראת תרומת ביצית+זרע. מחפשת פסיכולוגית מומלצת שתעזור לי '
לקראת תרומת ביצית+זרע. מחפשת פסיכולוגית מומלצת שתעזור לי
24/06/2017 | 11:11
7
78
להוריד את רמת הלחץ והחרדות. לקראת גיל 45 אחרי שנה וחצי של טיפולי IVF ללא הצלחה ובקרוב עוברת לתרומה כפולה. מרגישה מלאה בחרדות ובפחדים ושהלכתי לאיבוד בכל הסיפור הזה, אשמח מאוד להמלצות על פסיכולוגית מתמחה בתחום שהיא גם רגישה ואמפטית...תודה רבה! 
לצפיה ב-'התייעצות עם פסיכולוגית'
התייעצות עם פסיכולוגית
24/06/2017 | 22:03
1
60
היי, אני לא פסיכולוגית. גם אני עושה תרומה כפולה.  אני אשמח לשתף אותך -את מוזמנת לדבר איתי בכל עת.
לצפיה ב-'אם יש המלצות לפסיכולוגית ספציפית אשמח ..........'
אם יש המלצות לפסיכולוגית ספציפית אשמח ..........
26/06/2017 | 19:56
2
לצפיה ב-'איילת, מנהלת הפורום בטח תוכל לעזור לך בזה'
איילת, מנהלת הפורום בטח תוכל לעזור לך בזה
24/06/2017 | 22:29
1
55
יש לה המון ידע ומידע, גם על מטפלים בתחום
היא בטח תתיחס לשאלתך כשתראה אותה.

אני ממש ממליצה על טיפול כשעולה צורך, זה עניין מאוד מורכב רגשית וקונקרטית. גם אני עם קטני בן 9 חודשים  מתרומה כפולה, ורק אחרי שנולד התחלתי טיפול, כי עלו אצלי כל מיני נושאים לא קלים לעיכול, בעיקר בדיעבד...
לצפיה ב-'נ.ב. אני אצל מטפלת רגילה, לא מתמחה בנושא, '
נ.ב. אני אצל מטפלת רגילה, לא מתמחה בנושא,
24/06/2017 | 22:30
55
פשוט מישהי שטובה לי כיום
לצפיה ב-'גם אני מחפשת פסיכולוגית'
גם אני מחפשת פסיכולוגית
25/06/2017 | 10:44
49
גם אני אחרי תרומה כפולה עם תינוקת בת שנה. מחפשת פסיכולוגית שתעזור לי להתמודד עם סוגיות לא פתורות. אשמח גם לקבל המלצות, אפשר גם בפרטי.
לצפיה ב-'אני ממליצה על'
אני ממליצה על
25/06/2017 | 11:31
72
מרכז יעוץ לאישה - יש להם סניפים ברמת גן ובירושלים, נמצאו תשם מטפלות מומחיות בכל תחומי הנשים וגם בנושאים האלה. הטיפול מבוסבד. 

טופלתי שם בעבר בנושאים אחרים ובהחלט החיים שלי ואיכות החיים השתפרו פלאים.
בהצלחה!
לצפיה ב-'ברוכה הבאה '
ברוכה הבאה
26/06/2017 | 21:55
אין לי מושג באיזה איזור בארץ את מחפשת,
לי הפסיכולוגית שלי מאוד עזרה.
בעבר כשהתייעצתי איתה לגבי מטפלות בתחום (יכולה להיות גם עובדת סוציאלית שעושה פסיכותרפיה) המליצה על כאלו בנמצאות באירגון איל"ה http://www.ayala.org.il/
יש את המרכז לבריאות הנפש של האישה באיכילוב, נותן שירותים חינם לתושבות תל אביב, שמעתי המלצות מאוד חמות עליו
בהצלחה
איילת
לצפיה ב-'נשאות לתורמת ביצית - עזרתכם'
נשאות לתורמת ביצית - עזרתכם
23/06/2017 | 15:52
5
95
שלום
האם מישהי עשתה בדיקה גנטית ( עקב נשאות בן הזוג)  ונמצאה נשאות לתורמת ?
רוצה להתייעץ עם בעלות ניסיון, אפשר לענות גם בפרטי
תודה!
לצפיה ב-'בקשר לנשאות'
בקשר לנשאות
23/06/2017 | 19:20
69
היי מורן,
אני בדקתי את הדגימה של התורמת, לא רק את הנשאות של בן זוגי אלא העברתי את הדגימה בדיקה חוזרת לשלוש הבדיקות שנאמר שכבר נבדקו.
התשובה יצאה תקינה.

לצפיה ב-'ריצוף גנטי'
ריצוף גנטי
24/06/2017 | 00:41
2
58
בעלי נמצא נשא ל- cf. נלקח דם מהתורמות ובוצע ריצוף גנטי לגן הרלוונטי. נדמה לי ששם המעבדה בה עשינו זאת הינו פרונטו.
לצפיה ב-'לזואי התשובה יצאה תקינה'
לזואי התשובה יצאה תקינה
24/06/2017 | 02:43
1
45
לצפיה ב-'תשובה לשאלתך'
תשובה לשאלתך
25/06/2017 | 08:55
36
עם התורמת הראשונה התשובה הייתה תקינה, נוצרו פעמיים הריונות, אך לא שרדו את שבוע 8.
עם התורמת הנוכחית התשובה הייתה תקינה אם כי צויין שיש מוטציה מסויימת אך שאינה בעלת משמעות קלינית. לאחר ייעוץ גנטי הוחלט שזה בכל זאת נחשב  תקין. כרגע בהריון מתורמת זו. עשיתי מי שפיר וציפ גנטי. ציפ גנטי תקין. בדיקת מי השפיר הרגילה טרם חזרה. מקווה לטוב.
בהצלחה לך.
לצפיה ב-'בדיקה גנטית לתורמת'
בדיקה גנטית לתורמת
24/06/2017 | 11:21
62
היי לך,
בן זוגי נמצא נשא ל-3 מוטציות.
ביצענו לתורמת בדיקת ריצוף גנטי בחברת טבע family genetics (בדיקה זהה לזו שבן זוגי ביצע). היא נמצאה נשאית ל-3 מוטציות אחרות ולכן החלטנו להחזיר עוברים.
לצערי אף עובר לא שרד הפשרה / גידול ליום 5 ובדיעבד הבדיקה היקרה היתה לחינם.
קיבלתי תרומה חדשה, הפעם החלטתי שלא אבדוק שוב את התורמת. אחזיר עוברים, אם יהיה הריון אבצע מי שפיר + צ'יפ גנטי + ריצוף DNA  עוברי (שתי בדיקות שונות שנותנות מענה מקיף למוטציות ולעודף/חוסר מזערי של כרומוזומים).
כמובן שלוקחת בחשבון את העובדה שיתכן ואאלץ לבצע הפסקת הריון מאוחרת, על כל השלכותיה.
אם יש לך עוד שאלות, אשמח להשיב.

לצפיה ב-'מרפאות מאושרות ע"י מ.הבריאות'
מרפאות מאושרות ע"י מ.הבריאות
22/06/2017 | 07:23
95
ברצוני לברר אילו מרפאות בחו"ל מאושרות נכון להיום במשרד הבריאות? הנתונים באתר של משרד הבריאות מעודכן רק לשנת 2015...בנוסף, האם מישהי יודעת עם מי אפשר לדבר בנושא במשרד הבריאות? ולבסוף - מה משמעותו של אישור כזה? האם בדקו את תהליך בדיקת התורמות וכו?
לצפיה ב-'התלבטות לגבי בחירת בנק זרע '
התלבטות לגבי בחירת בנק זרע
22/06/2017 | 05:59
1
70
בתחילת תהליך של תרומת ביצית, מתלבטת לגבי בחירת בנק זרע,
האם כדאי ללכת לפרטי, ציבורי , אמינות הבנק למידע שמוסר  לגבי התורמים והבדיקות שעשו להם...
אשמח לעצות מניסיונכן 
תודה 
לצפיה ב-'ברוכה הבאה'
ברוכה הבאה
22/06/2017 | 06:46
56
אני בחרתי בתורם פתוח מארהב, דרך אסף הרופא. זה היה לפני 4 שנים.
ההמלצה לקחת תורם שעבר את כל הבדיקות הגנטיות ואת זה קשה למצוא בתורמים מסוג זה ( הלכתי ליעוץ גנטי).
אני יודעת שלאחרונה גם חברת מנור החלה להתעסק בזה שווה לך לברר.
איילת
לצפיה ב-'סיכוי להריון שני בגיל 44 או תרומת ביצית? '
סיכוי להריון שני בגיל 44 או תרומת ביצית?
17/06/2017 | 00:31
9
205
שלום לכולן,

אני אם יחידנית לתינוק שנולד בהליך IVF מביצית שלי ומתרומת זרע כאשר מלאו לי 43. כרגע הוא בן 10 חודשים. הטיפול נעשה אצל רופא פרטי, בשילוב מיקרומניפולציה והצליח בהפריה מס' 6 (אחרי 5 הפריות כושלות, ו-6 הזרעות, שאחת מהן הניבה הריון של שני עוברים שנפל).  

בעוד 3 חודשים ימלאו לי 44. טוב לי עם הילד שלי ככה, אבל המצפון מציק לי בגלל שאין אב ואין אח, ופתאום יש לי חלום על משפחה קטנה עם שני ילדים.

למרות שזה פורום תרומת ביצית, אשמח לדעת האם יש בכלל סיכוי לנסות להרות מביצית שלי בהפרייה, או שאני משחקת באש מבחינת סיכוי למום?

עם הילד שלי הצלחתי ללא תרומת ביצית ולשמחתי הוא לפחות חצי שלי. המחשבה על תרומת ביצית, בהנחה שקיים סיכוי גבוה שזו תהיה המלצת הרופא, מאד מפחידה אותי.

איך אני יודעת מה המטען הגנטי, חו"ח במקרה של מחלה תורשתית?
איך מתמודד ילד בבוא היום עם הידיעה שהוא מתרומה כפולה, ולמעשה מעמדו קצת כמו ילד מאומץ, רק שהוא נהרה ברחם שלי, אבל לא נושא את המטען הגנטי שלי, בהשוואה לילד שכבר יש לי?

הרבה מחשבות פילוסופיות ומעציבות יש בזה.. אני אובדת עצות.
הייתי שמחה לשמוע מה דעתכן. ומעבר לזה, האם יש סיפורי הצלחה של נשים שהרו בגיל 44  מביצית שלהן בתהליך IVF? לפי הכתבות בנושא הסיכוי אפסי, אבל גם ללדת לראשונה בגיל 43 נשמע בדיוני לפי אותן כתבות ואני מכירה כמה וכמה כאלה.

כולי מלאת התלבטויות וחששות רק מעצם המחשבה שמנקרת בי לאחרונה... והזמן לא לטובתי כמובן...

אשמח להארות בנושא המורכב הזה ממי שנמצאות במצבי.

תודה רבה, מאיה.

לצפיה ב-'דעתי'
דעתי
17/06/2017 | 11:47
3
199
קודם כל שאפו על הריון עצמוני בגיל 43, יחידות סגולה מצליחות. אני חושבת שבגיל 44 המצב הוא הרבה פחות טוב, והסיכוי לילד בריא ושלם הוא אפסי . ברם אם את רוצה ילד נוסף, את יכולה לעשות ניסיון/שניים מביציות שלך כדי לראות מה המצב, ובמקביל להתחיל לברר על תרומה ולתפוס לך כיוון. לתרומה אפשר לגשת תמיד, וזה תהליך שבלאו הכי לוקח  קצת זמן. לא הייתי מבזבזת יותר מידי זמן על ניסיונות עצמיים. החששות שלך לגבי הגניטקה וכו' מובנים, כולנו היינו במקום הזה..ובכל אופן בנות רבות פה בפורום אמהות מאושרות לילדים מהממים מתרומה. לסכום , אני לא חושבת שאת צריכה להיות אובדת אצות, אם את רוצה ילד נוסף וזה לא יגיע מביציות שלך, אז האופציה היחידה היא תרומה. בשביל זה הפורום קיים, נחזק אותך. בהצלחה !
לצפיה ב-'תודה על התשובה. יש לי עוד שאלות בנושא:'
תודה על התשובה. יש לי עוד שאלות בנושא:
18/06/2017 | 00:39
2
148
ההריון העצמוני קרה קצת אחרי גיל 42. הלידה כשבועיים לפני 43.. 
מאד מפחדת מסיכונים (אם בכלל זה יקרה) מביצית שלי ולכן נראה לי שעם כל החשש, אלך על תרומת ביצית. 

מרגע קבלת ההחלטה על תרומת ביצית, איך זה מתבצע? 
אני לא מעוניינת לנסוע לחו"ל אלא לעשות את זה בארץ. מה הפרוצדורה? 
כמה זה עולה ומה גובה הששתתפות של קופ"ח חולים / ביטוח בריאות (מכבי מגן זהב + ביטוח בריאות בהראל)? 
כמה זמן זה לוקח, והאם יש מסלול מהיר בבנקי זרע לתרומת ביציות? 
אשמח לקצת פרטים בנושא ממי שעברה זאת (תרומת זרע וביצית). 

תודה רבה על העזרה. 
מאיה

לצפיה ב-'בקצרה'
בקצרה
21/06/2017 | 08:41
1
73
את צריכה לבחור מסלול, אם את לא מעוניינת לנסוע לחו"ל, יש מסלולים משביאים טריים לארץ, ויש שמביאים קפואים. המסלולים מרוכזים בטבלת קו המשווה פה בפורום. עלויות נעות סביב ה30 אלף( אל תתפסי אותי במילה). החזרים ממכבי זהב של 13000 שח בערך( ביטוח פרטי תבדקי מולם). בנקי זרע פרטיים כמו קריובנק וסופרם( של משיח)- ניתן להשיג תורמים שעברו בדיקות גנטיות מורחבות לתרומה.
כל שאר הברורים מול המסלול עצמו. בהצלחה!!!
לצפיה ב-'בנק זרע'
בנק זרע
21/06/2017 | 21:23
44
כשאני עשיתי היו 2 בנקים פרטיים  (קריובנק וסופרם) שמספקים תורמים עם כל הבדיקות הגנטיות שצריכים (יתרון כאשר התורמת נבדקת רק חלקית) 
סופרם היום של אסותא
קריובנק הבנתי שמחייב שתעשי גם את התרומת ביצית דרכם, אבל אולי דברים השתנו
לצפיה ב-'סיכוי להריון בגיל 44'
סיכוי להריון בגיל 44
18/06/2017 | 14:31
4
152
היי מאיה,
הנושא רגיש, כל אחת מחליטה לעצמה וקשה לתת עצות אבל אולי הדוגמא שלי תעזור לך.
אני בת 44.4, ילדתי בעבר ללא טיפולים.מכל מיני סיבות שעכשיו אני מבינה עד כמה הן לא חכמות (הייתי נגד טיפולים בגלל הרמונים, חשבתי שאם זה צריך לקרות זה יקרה הרי אני בריאה ופוריה ...וכו'),נכנסתי לטיפולי IVF רק בגיל 42.5.
וכבר בטיפול ראשון הייתי בהריון. ההריון לא התפתח, חודשיים של הריון ,אחר כך חיכיתי שזה יפול לבד, לא נפל, גרידה+ רק אחרי כחודש וחצי אחרי הגרידה קיבלתי מחזור. בקיצור טיפול שני- אני כבר 43. הרופאים אומרים שזה מאוד משמעותי 42.5 ו43 אבל יש תקווה כי נקלטתי בטיפול ראשון...והנה טיפול שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי...יש ביציות, יש עוברים, רירית בסדר למעט טיפול השישי כשהיא כנראה כבר התעייפה ולא גדלה, תמיד מחזירים 3 ואפילו 4 עוברים , חלקם טובים וחלקם "לא מושלמים אבל בסדר ויכולים להביא הריון" לפי דבריו הרופאים...וכלום!
שנה וחצי , 6 טיפולים עם מלא הרמונים ,ללא הפסקה למעט הגרידה, כל טיפול זה טיפול מלא כולל שאיבה כי בגילנו בד"כ אין הרבה ביציות..בגיל 44 נעצרתי...כמה אפשר לענוס את הגוף? אני עייפה , מאוכזבת..די!
יכולתי להמשיך עד 45 אבל הסיכוי הוא כזה קטן כמעט אפסי...
מה שכן - אני יכולה להגיד שניסיתי והמצפון שלי נקי... אפשר עבור לתרומה, כרגע בבירורים....
מה שאני רוצה להגיד, ש42 ו44 זה הבדל ענקקקק
לגבי לספר או לספר. אני בטוחה שאם יש ילד ביולוגי ולא ביולוגי לא כדאי לספר. אולי בשלבים יותר מאוחרים אחליט אחרת, נכון להיום אני בטוחה בזה...
בהצלחה!!
לצפיה ב-'אני רוצה להוסיף עוד כמה דברים'
אני רוצה להוסיף עוד כמה דברים
18/06/2017 | 15:01
3
151
כשהתחלתי טיפולים בגיל 42.5 FSH היה 11,
בגיל 43.5 היה 14 ועכשיו בגיל 44.4 כבר  15..
גם לא נורא, עם FSH 15 מאושרים טיפולים אבל עדיין הירידה דרסטית.
את מבינה? הפוריות שלנו יורדת במהירות נוראית!
אם ילדת בגיל 43 כנראה הלידה היתה בניטוח קיסרי? אז בטח יבקשו ממך לעבור הסטרוסקופיה אבחנתית.
בהצלחה!
לצפיה ב-'היי מריה, תודה על השיתוף'
היי מריה, תודה על השיתוף
18/06/2017 | 23:53
2
115
 אני מאחלת לך שתצליחי גם אם זה כרוך בתרומת ביצית ובמחיר כואב של ויתור על הגנטיקה.. 

גם אני עברתי כברת דרך בהריון הראשון וכמעט שהתייאשתי, אבל כאמור נקלטתי כחודשיים אחרי גיל 42, וילדתי לקראת 43. לא ויתרתי על הורמונים כי להבנתי לא היה זמן למשחקים. אני משכתי קצת זמן בהזרעות כי חששתי מIVF, אבל לא הצלחתי להימלט מזה..

וכן, ניכר שהפוריות יורדת אחרי גיל 40 וראיתי כמוך את הירידה באופן תלול. בגיל 39 היו לי בדיקות של בת 33. לטיפול האחרון בגיל 42 שהסתיים בהריון ולידה הגעתי עם זריקת מנופור 600 כל יום, כשכמות הביציות הנשאבות יורדת בהתמדה. גם הטיפול שהצליח הוציא לי את הנשמה.. התפתחות של 2 ביציות זגזגה על פני 20 יום בצורה כזו שכמעט שביטלתי את הסבב הזה, שלא הניב עד יום 9-10 כמדומני שום ביצית. ואז הרופא אמר לי חכי. קודם נפסיק להזריק מספר ימים ונראה אולי משהו יצוץ.
ואז פתאום ביום 15 14 צצו משום מקום  2 ביציות שאחת מהן הניבה הריון. סוג של פלא...

הכל יכול להיות בעסק הזה. הכל! אני מכירה נשים שגם בגיל 43 הצליחו כנגד כל הסיכויים מביצית שלהן, אבל לטבע חוקים משלו וזה נורא אינדיוידואלי. אגב, לקראת הטיפול שהצליח שילבתי דיקור וגם לקחתי מספר חודשים קודם לכן דיאה. אולי גם זה עזר, אבל כנראה שלעולם לא אדע.. 

אני ילדתי בלידה רגילה ולא בקיסרי, בניגוד לחלק מההמלצות. ידוע שאחרי לידה הפיריון במצב טוב, השאלה אם זה תקף לגיל 44. אני תוהה עד כמה זה משנה את המצב. קבעתי בינתיים תור לרופא וליתר ביטחון אני אעשה פרופיל הורמונלי - "שיעורי בית"... כנראה שאפעל בעצת הרופא ואם ימליץ על תרומה, לא אתנגד למרות שזה קצת כואב..

בכלל, עצם המחשבה על זה להביא ילד שני כיחידנית די מפחיד. זה רק הרצון שלילד יהיה אח שמניע אותי... אני די חוששת, למען האמת אבל משום מה חושבת שזה הדבר הנכון לעשות..

ומריה, שוב - הלוואי שתצליחי. גם עם תרומת ביצית.
זה יהיה שווה לך את הכל. 
בהצלחה, יקירה. 

לצפיה ב-'מאיה, תודה לך על העידוד.'
מאיה, תודה לך על העידוד.
19/06/2017 | 09:36
1
90
מה שנכון שהטיפולים אלה זה עולם ללא כללים..הכל יכול להיות.
עשיתי 5 טיפולים בבית חולים ציבורי וטיפול אחד באמצע פרטי. טיפול פרטי היה דווקא הכי לא מוצלח...בכלל הייתי מאוכזת גם מהטיפול, וגם מהרופא וגם מאסותא ראשל"צ...אבל אז הרופא הזה בפעם הראשונה אמר לי שכנראה האופציה היחידה שלי זה תרומת ביצית (הייתי אז בת 43)...לא האמנתי לו כי חשבתי שהוא אומר את זה כי הוא רוצה כסף על תרומת ביצית.. לא האמנתי לו כי כל טיפול היו 4-8 ביצית, כ80-90% הפריות, התפתחות העוברים...
בכלל לא רציתי לשמוע על זה...
אבל את יודעת בן אדם מתרגל לכל דבר כמעט...ולאט לאט מטיפול לטיפול התחלתי לחשוב על זה להתרגל למחשבה זאת... והיום אני שלמה עם זה.
לגבי הגנטיקה- גם במשפחה שלי יש מחלות לב, סוכרת, כל מיני בעיות רפואיות אחרות... אז גם הגנטיקה שלי לא מושלמת...
את צודקת שרוצה לנסות טיפול עם ביציות שלך..(אולי גם הפעם הנס יקרה ? הלוואי) בשביל להיות בטוחה שאם את ממשיכה עם תרומה זו האופציה הנכונה והיחידה עבורך...
מאחלת לך הרבה כח כי להיות יחידנית זה לא קל, לא נראה לי שהייתי מספיק  חזקה כדי לגדל ילד לבד...
את תצליחי! תשתפי אותי מה הרופא שלך ממליץ לך.
בהצלחה!!
לצפיה ב-'היי מריה'
היי מריה
21/06/2017 | 23:15
49
תודה רבה. אעדכן בהמשך.. יש עוד הרבה זמן עד אראה אותו. ופרופיל הורמונלי במחזור הבא שבטח יאלץ אותי להבין את האמת.. וכן, אין ברירה אלא להתרגל לרעיון. אבל פתאם זה נראה לי כמו ענין ביולוגי שמתגמד ליד העובדה שיהיה עוד אח במשפחה. יהיה לא קל, אבל אני חושבת שכשבאים ערוכים נפשית למשימה, צולחים אותה יותר בקלות. אני היום בן אדם הרבה יותר חזק ממה שחשבתי שאהיה. אם היית מספרת לי לפני 10 שנים שאעשה ילד כיחידנית הייתי צוחקת... 

ואני בטוחה שגם את חזקה לא פחות. את מספיק חזקה לעבור את מה שעברת, כמו בקלישאה שמה שלא הורג מחשל... וכל מי שנמצאת במקום הזה של תרומת ביצית לא קמה בוקר אחד והחליטה שהיא עושה את זה בקטע הרפתקני. כל אחת פה הרי עברה כברת דרך של נסיונות שהפכו אותה לחזקה הרבה יותר ממה שהיתה פעם... לא חלמתי שאני אחשוב על עוד ילד. אני עוד מתרגלת את הרעיון, ושואלת את עצמי איך אתמודד, גם אם יש עזרה כרגע. אבל רעיון של משפחה קטנה, עם כל הקושי, מרגיש לי כמו משהו אפשרי.. אולי לא בעושר גדול.. מקווה שבאושר כן. 

אעדכן אותך אחרי שאראה את הרופא :)
אשמח לשמוע אם יש התפתחות חיובית.
בהצלחה!

לצפיה ב-'החזר מקופת חולים מאוחדת'
החזר מקופת חולים מאוחדת
18/06/2017 | 13:37
1
72
שלום בנות !!
חייבת להגיד שמתלהבת מפורום הזה כל יום מחדש!!!  תודה לכולכן ולכל אחת ואחת !!!כל כך עוזר שיש מקום לקבל תשובות, דעות וחיזוקים!!!!
לשאלתי על החזר כספי מקופת חולים, מדובר על קופ"ח מאוחדת.
בקליניקה איפה עושים תרומה הסבירו שרק אחרי תשלום וביצוע את ההחזרת העוברים בפועל פונים לקופת חולים אם קבלה (תשלום)  ועוד טפסים שהם נותנים בהחזר עצמה.
אך בקופ"ח אמרו שצריך למלא טפסים לפני תהליך-  3 דפים אם היסטוריה מלאה של IVF  וסיבות וכד'.
מי מכירה את ההליך ? איך זה היה אצלכם?
תודה מראש על כל תשובה ועזרה.

לצפיה ב-'לפי האתר שלם צריך לקבל אישור מראש ראי מה שהעתקתי -'
לפי האתר שלם צריך לקבל אישור מראש ראי מה שהעתקתי -
18/06/2017 | 21:29
50
8.2 טיפולים בהפרעות פריון, באמצעות תרומת ביצית, המתבצעים בחו"ל 1.8.2 מבוטחות ב"מאוחדת עדיף" אשר להן אין יותר מילד אחד, תהיינה זכאיות לשיפוי עד תקרה של 000,7 ,₪ בגין טיפול הדורש תרומת ביצית, במסגרת טיפול הפריה שאושרו על ידי הקופה, בתנאים ובסייגים כמפורט בפרק 2 לתקנון. 2.8.2 ההחזר האמור לעיל יתייחס לטיפולים המתבצעים בחו"ל, הכוללים הן את ההוצאה בגין השגת הביצית והן את החזרת הביצית המופרית לרחם. 3.8.2 הסיוע האמור יאושר בהיקף של עד שני מחזורי הפריה בתרומת ביצית למבוטחת, והוא מותנה באישור מראש מטעם אגף הרפואה בקופה.  ( ההדגשה היא שלי ) .

תפני לקופה הם יבהירו לך מראש מה לעשות סביר להניח שזהו גם האישור הנדרש לצורך קבלת טופס 17 , הרופא המטפל יוכל להבהיר לך מה לעשות או שתקבלי טפסים שהוא ימלא לצורך האישור .
המון בהצלחה .
לצפיה ב-'חדשה כאן, איך מתחילים?'
חדשה כאן, איך מתחילים?
18/06/2017 | 01:14
1
122
שלום לכולם
אני לא מאמינה שאני כאן בפורום... כבר זמן מה אני חושבת בכיוון תרומת ביצית. בת 40 עם רזרבה נמוכה. כשראיתי תוצאות בדיקה חשכו עיניי.קצת רקע: בעבר עשיתי IVF נכנסתי להריון אחרי 3 סבבים והייתה לי הפסקת הריון. אחרי 3 סבבים נוספים שוב הריון מוצח הפעם. אחרי כמה שנים חזרתי לטיפולים לילד שני והפעם כלום. אין תגיבה לתרופות, בקושי יש זקיקים, לפעמים אין ביצית בכלל. אני כבר אחרי משהו כמו 12 סבבים, אולי יותר, אני לא סופרת זה כמו עבודה. קשה לי פיזית קשה לי נפשית עוד יותר. הרופא שלי התחיל לדבר איתי על תרומת ביצית. אני במכבי. איך מתחילים? מה עשוים? כרגע אני החלטתי לעשות עוד טיפול ואחריו לפנות לתרומה.
סליחה על החפירות
לצפיה ב-'ברוכה הבאה לשהות קצרצרה'
ברוכה הבאה לשהות קצרצרה
18/06/2017 | 21:22
85
איך להתחיל - תחליטי האם את רוצה לטוס לטיפולים או לבצע את ההחזרות בארץ , וכן מה המידע שתרצי לקבל על התורמת ועם איזה רופא את רוצה לעבוד ( לא כל רופא עובד עם כל מסלול ) , עייני בקו המשווה בהודעות הנבחרות של הפורום המשווה בין המסלולים תתחילי לקבל כיוון ואז נוכל לעזור יותר .
לפי המסלול ניתן יהיה  לכוון מה לעשות בדקתי שאת במסלול במכבי שיש בו החזר לתרומת ביצית , ככל שלא שדרגי למסלול אחר ועברי את תרופת ההמתנה , בדרך כלל הרופא שולח בקשה לאשר החזרה ( למכבי שי טופס בקשה שהוא ממלא ) ואז מאשרים תרופות וטופס 17 , המון בהצלחה .
לצפיה ב-'צריכה להתייעץ להתפרק ולהתעודד'
צריכה להתייעץ להתפרק ולהתעודד
13/06/2017 | 10:34
12
304
עברתי תרומה ו- 4 החזרות שכשלו.
מאחר ואין יותר מוקפאים, צריכה לחשב את דרכי מחדש וקצת אבודה..אני נפוחה מהורמונים, אחרי 5 שנות טיפולים שכשלו, ומרגישה שאזלו כוחותיי...
רציתי בבקשה לשאול:
1. מי מכן שמכירה את קופ"ח כללית, האם יכול להיות שמאשרים ניסיון אחד בלבד?
2. הגיוני שהרופא מבקש ממני בגין כל החזרה 500 ש"ח? (מההחזרה שניה)
3. אם הרירית טובה והעוברים היו בסדר, למה זה לא מצליח??
תודה מראש לכל המשיבות
לצפיה ב-'מצטערת על התהליך הארוך...'
מצטערת על התהליך הארוך...
13/06/2017 | 11:39
7
183
לא הבנתי למה התכוונת באישור מהכללית.... להחזר מהפלטיניום או טפסי 17 להחזרה? האחד קשור לקופה והשני לביטוח המושלם שזה שני דברים שונים.
החזר הפלטיניום הוא לפעם אחת לילד ראשון ופעם לילד שני.
הרופא שלי לפני 4 שנים היה לוקח 1500 שח עבור כל החזרה....
איילת
לצפיה ב-'התכוונתי שהסבב הראשון בעצם נוצל'
התכוונתי שהסבב הראשון בעצם נוצל
13/06/2017 | 11:56
6
160
אני בכללית פלטינום.
האם אינני זכאית לנסיון שני בהשתתפות הקופה?
לצפיה ב-'שוב שואלת למה את מתכוונת'
שוב שואלת למה את מתכוונת
13/06/2017 | 17:23
5
139
להחזר מהפלטיניום עבור התרומה? הם לא נותנים
טפסי 17 עבור ההחזרה בבית החולים נותנים
איילת
לצפיה ב-'כוונתי ההחזר מהפלטינום של 12,500 ש"ח'
כוונתי ההחזר מהפלטינום של 12,500 ש"ח
13/06/2017 | 20:32
4
90
לצפיה ב-'חשבתי שבפורום הזה אמצא תמיכה. חבל'
חשבתי שבפורום הזה אמצא תמיכה. חבל
14/06/2017 | 10:56
3
101
לצפיה ב-'האם נעשה נסיון לבירורים כלשהם'
האם נעשה נסיון לבירורים כלשהם
14/06/2017 | 17:16
122
לאחר כישלון שניים? ( צילום רחם, קרישיות יתר, תפקודי בלוטת תריס ועוד)
האם הרופא ניסה לשנות את הפרוטוקול? להוסיף קלקסן לדוגמא? 
שווה לקרוא את האירוח של פרופ קופרמינץ בהודעות הנבחרות
איילת
לצפיה ב-'בבוקר כתבתי לך תגובה, ורק עכשיו אני רואה שהיא לא נקלטה'
בבוקר כתבתי לך תגובה, ורק עכשיו אני רואה שהיא לא נקלטה
14/06/2017 | 21:46
110
אכן הפלטינום לא מכסה סבב נוסף של תרומה, לצערי.
אני ממש מקווה עבורך שבסבב הבא תהרי ותצליחי, ושתהיה תמורה להוצאות הכלכליות והנפשיות הכבדות.
מאוד לא קל, קבלי חיבוק
לצפיה ב-'הי'
הי
15/06/2017 | 15:00
68
למה את מתכוונת תמיכה?
אני הריתי אחרי 5 החזרות מאותה התורמת (הריתי בהחזרה השישית) ובאמת שלא הבנתי מה קורה. במיוחד שבעבר הריתי בקלות מביציות שלי.....אוף זה ממש ממש ממש מדכא. בסוף לקחתי טיפול הומיאופתי....אולי זה מה שעזר...אי אפשר לדעת.  לדעתי כדאי קצת לנקות את הגוף מידי פעם, הורמונים זה לא סןכריות וזה דיי רעל לכל המערכת. לנקות הכוונה לאכול בריא ולקחת פורמולה צימחית כלשהי (מחנות טבע) לניקוי כבד....  
לצפיה ב-'לצערנו גם הרופאים עוד לא יודעים הכל....'
לצערנו גם הרופאים עוד לא יודעים הכל....
14/06/2017 | 12:52
131
בהקשר לשאלתך השלישית, גם אצלי לא נמצא שום דבר לא תקין (לפחות לא כזה שהרופאים יודעים לבדוק) ולמרות רירית עבה (בערך 10) ותלת שכבתית ועוברים יפים (חלקם היו יום 3 וחלקם יום 5), נקלטתי רק בהחזרה השביעית.
פשוט להאמין, לקוות ולמצוא את הכוחות להמשיך....
לצפיה ב-'יקרה שלי צר לי על הדרך הקשה '
יקרה שלי צר לי על הדרך הקשה
14/06/2017 | 17:14
132
לצערי אין הסברים למה טיפולים לא מצליחים יש פה נשים שהרו בחזרה שישית ושביעית מתרומה ויש מיותר , אולי צריך להחליף תורמת ( לא יודעת מה נתוני התרומה ) , הייתי מנסה לראות מה ניתן להוסיף לפרוטוקול אולי כדי לנסות לשפר ( אולי קלקסן אמפירי ) , כיוון שלא כתבת מה ניסו אצלך קשה לי לייעץ.
אם הבנתי נכון את השאלה לגבי קופת חולים כללית הם מאפשרים להבנתי החזר אחד עבור הילד הראשון והחזר נוסף עבור הטיפולים לילד שני , תוכלי לבדוק מעבר מכבי שם ניתן לקבל שני החזרים גם בטיפול לילד הראשון , תשומת ליבך שבעת מעבר קופת חולים יש תקופת המתנה ומתבטל הביטוח הסיעודי ( לכן אני לא עברתי קופה בסופו של יום לאחר שניצלתי את שני ההחזרים במכבי ) 
לגבי עלות הרופא התשלום משתנה מרופא לרופא אז אין משהו הגיוני , מאחלת לך המון בהצלחה ומקווה שהפעם הבאה תיהיה המנצחת .
לצפיה ב-'עונה לכולכן'
עונה לכולכן
16/06/2017 | 18:36
1
124

ההיסטוריה שלי בקצרה: 
בגיל 38.5 הריתי באופן טבעי, אולם נאלצתי לעבור לידה שקטה בשבוע 22.
כעבור שנה פניתי לפרופסור ג'קי אשכנזי כדי לעבור טיפולי IVF על מנת להרות כמה שיותר מהר, ואכן בנסיון השני, ועם הביצית האחת שלי (ההורמונים לא השפיעו), הריתי, ותודה לאל נולדה לי ילדה.
כשהיא היתה בת 10 חודשים, חזרתי לאשכנזי במטרה להביא ילד נוסף.
הייתי בת 41 פוריה במיוחד אחרי 2 לידות, כשבלידה השניה ילדתי בניתוח קיסרי חירום.
אשכנזי אמר שצריך לבצע בדיקת היסטרוסקופיה לפני שמתחילים שוב, ושהוא יכול לבצע אותה בקליניקה שלו.
הוא עשה לי את הבדיקה והרגשתי כאבים עזים ביותר, ממש ברמה שבקושי נתתי לו לבצע את הבדיקה. הוא הפסיק אותה באמצע (את זה אני יודעת בדיעבד) ואמר שסיים ושהכל תקין.
ומכאן התחלתי בטיפולים.
הוא העמיס עליי עוד ועוד הורמונים, ומשהגעתי לטיפול השישי החלטתי לעבור רופא.
שוב פניתי לרופא פרטי (בין הטובים), ששאל אותי אם עשיתי היסטרוסקופיה, השבתי שכם ושהרופאאמר שהכל תקין. ושוב עוד כמה סבבים של טיפולים.
שוב עברתי רופי והגעתי איתו עד לטיפול 12 עד שהקופה לא אישרה יותר (גיל 45).
ואז לדאבוני הרב, הגעתי לרופא לתרומת ביצית, שאלתו הראשונה היתה האם עשיתי היסטרוסקופיה, ושהשבתי שכן והכל תקין, שאלתו הראשונה היתה: מתי? עניתי שלפני 5 שנים לפני הטיפול הראשון.
הוא ביקש שאעשה שוב את הבדיקה..הגעתי למומחה בתחום, הוא ניסה לבצע את הבדיקה, הגבתי בדיוק כפי שהגבתי כשאשכנזי בדק אותי, וישר הוא אמר: "בניתוח הקיסרי תפרו לך את הרחם! לא היית מצליחה להכנס להריון גם עם תרומת ביציות..עלייך לעבור ניתוח".
אתן בוודאי מבינות שעברתי לשווא 12 טיפולי פוריות כואבים, עם עלויות מטורפות ותוצאה אפס.
אבל מה שעצוב שבגלל רופא עלוב, שרק כסף מעניין אותו, נלקחה ממני האפשרות להביא ילד ביולוגי שלי כי הביציות כבר עשו את שלהן.
מאז עברתי עברתי 4 החזרות בתרומה וכולן כשלו.
אני נוטה לחשוב ש"דפקו" לי משהו נוסף בניתוח, מפני שלא יתכן שנכנסתי פעמיים להריון בקלות יחסית ומאז הלידה 16 נסיונות שלא הניבו אפילו הריון אחד!
לגבי שאלותיי..סוף סוף חזרו אליי מקופ"ח כללית ואמרו שלא מגיע לי החזר נוסף.
יחד עם זאת במסלול בו בחרתי החליטו לפצות אותי ולתת 2 עוברים ללא חיוב.
הגשתי בקשה לעבור למכבי וזה יקרה ב- 1 לספטמבר.
העוברים יהיו באוגוסט...אז אצטרך לבטל את המעבר למכבי.
אם שוב לא יצלח אז אפסיד כמה חודשים עד שאתקבל שוב למכבי.
מותשתתתתתתתת
החיים סביב הטיפולים כבר 5 שנים!
ואני כבר בת 46.5.
מיואשת מהרופאים, חסרת אמון וממש מבולבלת כבר.
תודה לכל המגיבות וסליחה על המירמור

לצפיה ב-'ממש מצטערת שזאת הדרך שאת עוברת....'
ממש מצטערת שזאת הדרך שאת עוברת....
17/06/2017 | 22:30
77
דרך לא פשוטה, מתישה ומתסכלת.
סליחה שלא הבנתי, למה את מבטלת את המעבר למכבי?
זה נהדר שאת מקבלת פיצוי! מקווה שלא תזדקקי לעבור קופה.
האם עשו נסיון לשנות פרוטוקול בהחזרות של התרומה? עשו בירורים נוספים?
איילת
לצפיה ב-'שאלה על תוצאות קודמות ותוצאות מתרומה'
שאלה על תוצאות קודמות ותוצאות מתרומה
14/06/2017 | 12:05
8
187
הי יקירות,
אני מעוניינת לשמוע אם ישנן כאן נשים שלא הרו כלל לפני התרומה אבל כן הרו וילדו באמצעות תרומה..
הנשים שאני מכירה באופן אישי שילדו לאחר קבלת תרומה היו כאלו שבעברן הצליחו להרות באופן טבעי או באמצעות טיפולים אבל ההריון לא שרד.
אני אחרי 3 טיפולים שלא נקלט הריון ומתחילה לחשוב על תרומה..
אשמח לשמוע מנסיונכן או ידיעותיכן.
תודה רבה ויום מהנה לכולם ממני
לצפיה ב-'אניייי'
אניייי
14/06/2017 | 15:39
3
130
לאחר 8 הזרעות,10 הפריות עם ביצית שלי, עברתי לתרומה ולאחר החזרה ראשונה של 2 עוברים נקלטתי וכיום יש לי ילדה מקסימה בת שנה ושלושה חודשים, תמיד תמיד להאמין שבסופו של דבר הכל מסתדר!
בהצלחה רבה, לכי על זה בכל הכח!!
לצפיה ב-'אני עברתי 3 הזרעות 9 הפריות מביציות שלי '
אני עברתי 3 הזרעות 9 הפריות מביציות שלי
14/06/2017 | 17:07
132
והריתי בטיפול השלישי של התרומה ויש לי ילדה כמעט בת שלוש 
לצפיה ב-'ולא התפתח הריון בהזרעות והחזרות שלך?'
ולא התפתח הריון בהזרעות והחזרות שלך?
14/06/2017 | 17:55
59
לצפיה ב-'ולא היה הריון גם כזה שלא שרד?'
ולא היה הריון גם כזה שלא שרד?
14/06/2017 | 17:59
81
תודה על התשובה, ההתייחסות והדחיפה קדימה!
לצפיה ב-'השאלה הרבה יותר מורכבת'
השאלה הרבה יותר מורכבת
14/06/2017 | 17:31
3
126
תרומה הוא לא פתרון קסם.
הוא פתרון לנשים בעלות רזרווה שחלתית נמוכה מאוד.
אין לי מושג בת כמה את, למה הופנית לטיפולים ואילו בירורים עברת 
אני הריתי מתרומת ביצית , לא הריתי מביציותי. עברתי טיפולים כשאחוזי ההצלחה בהם היו די נמוכים כך שזה לא מפתיע
יש כאן לא מעט נשים שהרו בתרומה ולא הרו קודם לכן
איילת
לצפיה ב-'זה בדיוק המצב שלי'
זה בדיוק המצב שלי
14/06/2017 | 17:58
2
112
רזרבה שחלתית נמוכה. בת 39. כבר שנה כמעט בטיפולים. מהביציות שלי וההפריות שנוצרו לא התפתח הריון על אף שדירוג העובר היה טוב..
מתחילה בשבוע הבא פרוטוקול אחרון שאם לא יצלח אעבור לתרומת ביצית.
לגלות רזרבה נמוכה הייתה הפתעה גמורה וטראומטית..
מפחדת מהפתעות נוספות בדרך.
לכן מבררת לגבי נשים שבהיסטוריה שלהן לא היה אף הריון (כולל כזה שלא התפתח) אבל בתרומת ביצית הרו.
וכמובן, תודה רבה על התשובה!
לצפיה ב-'אני מקרה בדיוק הפוך כל המדדים מעולים מגיבה היטב לתרופות '
אני מקרה בדיוק הפוך כל המדדים מעולים מגיבה היטב לתרופות
14/06/2017 | 19:04
1
123
כפי שהגדירו הרופאים המון זקיקים ברב השאיבות מספר דו ספרתי של ביציות ועוברים אבל האיכות האיכות אין מה לאמר נמוכה ביותר , אין הריונות אין מוקפאים ניסו עלי הכל עברתי בגיל 40 לתרומה , במעבר לתרומה הריתי בהחזרה השלישית , ללמדך שאין כללים וגם איכות העוברים היא פקטור , לצערינו גם עוברים מושלמים לא תמיד מביאים הריון במיוחד שהאישה מעל גיל 40 .
לצפיה ב-'תודה רבה על התשובה! '
תודה רבה על התשובה!
14/06/2017 | 22:54
67
כנראה שיש לי עוד דרך לעבור. מחכה ומצפה כבר לפרי בטן..
לצפיה ב-'החזרה ראשונה!!????'
החזרה ראשונה!!????
13/06/2017 | 22:01
1
168
היי בנות, אני יומיים אחרי החזרה וסובלת מבחילות מישהי חוותה את זה? זה נורמלי?
לצפיה ב-'זו יכולה להיות תגובה לתמיכה שאת מקבלת '
זו יכולה להיות תגובה לתמיכה שאת מקבלת
14/06/2017 | 17:16
92
אני מאוד מאוד רגישה לחומרים סינטטים וחלק נכבד מתרופות התמיכה גורמות לי להמון המון תופעות לוואי (חוץ מישבן כואב מהזריקות )סחרחורות בחילות ועוד המון המון כיף, המון המון בהצלחה .
לצפיה ב-'בדיקות גנטיות לקראת תרומה קופח מכבי'
בדיקות גנטיות לקראת תרומה קופח מכבי
11/06/2017 | 19:00
5
121
זלום
אנחנו מתחילים לחשוב לכיוון תרומה
הבנו שהעיכוב העיקרי זה הבדיקות הגנטיות לכן לחלטנו לבצע אותן עכשיו.
בעלי בקופח מכבי..למי הוא צריך לפנות כדי לקבל הפניה?
בעיקרון צריך לבצע את כל הבדיקות הקיימות או שיש רשימה מסויימת
עדיין לא החלטנו דרך מי נעשה מנור אח אימהית..כרגע עדיין לא נפגשים איתם
אשמח להמחיה לגבי הבדיקות הגנטיות
המון תודה

לצפיה ב-'בדיקות גנטיות'
בדיקות גנטיות
12/06/2017 | 10:44
2
78
היי.
מהנסיון שלנו:
גם בעלי במכבי. התורים במרכז די רחוקים כחודש- חודש וחצי.
חיכינו לתור. באותו זמן היינו בחופשה באילת, והתקשרתי למכבי לבדוק האם אפשר לעשות את הבדיקות באילת. אז באילת אפשר לעשות כמעט מהיום להיום.
עשינו את הדביקות ב10/5, וכבר ב25/5 או 26/5 כל הבדיקות היו מוכנות (רואים את ההתוצאות באתר).
כש האחות מכניסה את הנתונים לתכונה, היא רושמת שזו תרומת ביצית.
אנחנו עוד לא יודעים איפה עושים את התרומה. אבל אם אתם כבר יודעים , אז אפשר להגיד להם מי התורמת (נגיד מאוקראינה) ואז יוצאת לך טבלת הבדיקות יותר מדוייקת...
הפניה לא צריך.
יש בדיקות שהן בסל הבריאות, כל השאר עולה 99 ש"ח לבדיקה (עם מכבי שלי).
בהצלחה!
לצפיה ב-'תודה איפה יש רשימת מרכזים?'
תודה איפה יש רשימת מרכזים?
12/06/2017 | 11:11
1
58
למי מתקשרים לקבוע תור לבדיקות??
לצפיה ב-'ל*3555 (אם אני זוכרת נכון את המספר)'
ל*3555 (אם אני זוכרת נכון את המספר)
12/06/2017 | 11:18
28
לצפיה ב-'אפשר לעשות גם בתל השומר לכל הקופות'
אפשר לעשות גם בתל השומר לכל הקופות
12/06/2017 | 11:57
61
בעלי עשה ללא המתנה בתל השומר, באים בשעות הבוקר למח' גנטיקה ,
והם אמרו איזה בדיקות צריך לעשות לפי מקור של התורמת.
בהצלחה!
לצפיה ב-'ברוכה הבאה '
ברוכה הבאה
15/06/2017 | 23:15
24
מאוד ממליצה לך לקרוא את האירוח של היועצת הגנטית שקיימנו כאן בפורום לפני מס חודשים
בהצלחה
איילת
לצפיה ב-'קריטריונים בבחירת תורמת'
קריטריונים בבחירת תורמת
09/06/2017 | 08:24
9
241
שלום לכן,
אני יודעת שהנושא כבר עלה לא פעם, אבל מבקשת מכן להעלות את השיקולים שוב.
מה הקריטריונים שלכן היו הכי חשובים בתורמת?
דימיון פיזי? סוג דם דומה? השכלה? הוכחת פוריות? גיל?
אשמח לשמוע את שיקוליכן כלומר גם קצת פירוט למה קריטריון זה או אחר קריטי בעיניכן והשני פחות, לשם הגעה להחלטה מושכלת.
אני לא אוהבת בכלל את המעמד הזה של בחירה בין תורמות, יש לי הרגשה לא נעימה מזה, משהו כמו שוק בשר, אבל זה חלק מהעניין :(
תודה מראש לעונות.
לצפיה ב-'אני מניחה שאני החריג לא רציתי לדעת כלום ביקשתי משהי שלא '
אני מניחה שאני החריג לא רציתי לדעת כלום ביקשתי משהי שלא
10/06/2017 | 16:30
193
תהיה קוף , קיבלתי תרומה אצל מנור ( כל התורמות שם כבר ילדו ) יש כל מני קרטריונים שאפשר לבקש , מבחינתי ביקשתי רק בריאות ולא היה לי רצון לבחור בין תורמות או לראות תמונות , אבל אם זה חשוב לך תנסי שיהיה סוג דם דומה לך , התורמת שממנה הריתי היא אקדמאית לי זה לא ממש שינה ואפילו הצחיק , המון בהצלחה .
לצפיה ב-'לי היה חשוב'
לי היה חשוב
10/06/2017 | 22:56
171
הדימיון. היה לי מאוד קשה שניתן היה לסמן מעט כל כך וההתחייבות היתה למצוא משהו קרוב למה שקיבלתי.
קיבלתי מאוד מאוד קשה את זה שהתורמת שמצאו לי לא היתה דומה בקריטריונים שביקשתי, אני חושבת שלא הפסקתי לבכות שבועיים והייתי בסערת רגשות (ידעתי את זה רק 4-5 ימים אחרי ההחזרה)
ולמרות זאת כל הזמן אומרים לי שהבת שלי דומה לי....
אני חושבת שמה שהכי היה לי חשוב הוא תחושה של שליטה קצת על מה שאני מקבלת
בהצלחה
איילת
לצפיה ב-'קודם כל הבריאות'
קודם כל הבריאות
11/06/2017 | 08:38
5
137
זה ה-כ-י חשוב לי. אחכ - ביקשתי שתהיה מתחת לגיל 25, וכבונוס ביקשתי מאפיינים חיצוניים דומים לשלי (צבע שיער, עיניים וכו'). אבל תכלס, מה שהיה חשוב לי הכי זה הגיל והבריאות.

לצפיה ב-'שתי האופציות שכרגע אנחנו מתלבטים ביניהן'
שתי האופציות שכרגע אנחנו מתלבטים ביניהן
11/06/2017 | 09:13
4
181
שתיהן בריאות ומתחת לגיל 25, אז זו פחות בעיה.
באופן כללי, אין שאלה לגבי הבריאות, כל התורמות בריאות, זה אחד מהקריטריונים של החברה שאנחנו עושים דרכה.
לגבי הגיל אני התלבטתי, אבל בגלל ניסיון לא טוב עם מבוגרות שלא ייצרו מספיק ביציות, אנחנו גם נוטים להעדיף צעירה. בכל מקרה כרגע שתי האפשרויות שעומדות על הפרק צעירות.
לצפיה ב-'וההתלבטות היא בין'
וההתלבטות היא בין
11/06/2017 | 13:33
3
167
סטודנטית+סוג דם כשלי,
לעומת מישהי עם הוכחת פוריות.
מבחינת מראה חיצוני הן נשמעות די דומות (לא בדיוק דומות לי, אבל לא נורא).
לצפיה ב-'כבר הודענו על ההחלטה'
כבר הודענו על ההחלטה
11/06/2017 | 18:24
2
153
אז לא משנה, אולי אפילו עדיף שכבר לא תענו, שלא תערערו על החלטתנו..
נקווה לטוב, הכי חשוב שזה יצליח..
מקווה שהדברים האחרים לא יטרידו אותי אחר כך..
לצפיה ב-'מנסיוני כאן יש הצלחות ואי הצלחות '
מנסיוני כאן יש הצלחות ואי הצלחות
11/06/2017 | 19:40
1
141
בכל אחד מהקריטריונים כך שזה באמת לא משנה
העיקר שיהיה בהצלחה
איילת
לצפיה ב-'תודה איילת. '
תודה איילת.
11/06/2017 | 20:08
56
לצפיה ב-'תודה לכל מי שענתה,'
תודה לכל מי שענתה,
11/06/2017 | 20:17
113
בהצלחה לכולנו!
לצפיה ב-'בדיקת X שביר לתורמת'
בדיקת X שביר לתורמת
08/06/2017 | 18:35
2
143
אני כרגע בתחילת הריון, במסלול שעשיתי אומרים שהתורמות נבדקות אך מתחמקים מלהראות את התוצאות (טוענים שכתוב ברוסית ואני לא אבין).
לדעתכם כדאי לבקש את המבחנה ולבדוק את המבחנה במעבדה גנטית או להסתמך על מה שנאמר לי שכל התורמות נבדקות בטרם השאיבה?
תודה לעונות

לצפיה ב-'אני חושבת '
אני חושבת
09/06/2017 | 01:28
109
שכדאי שתתני קצת אמון במסלול שבחרת, אחרת ...
אפשר להשתגע :/
לצפיה ב-'אם את סומכת על המסלול אל תעשי'
אם את סומכת על המסלול אל תעשי
10/06/2017 | 22:58
95
אם את לא סומכת ומרגישה שנותנים לך תשובות לא הגיוניות תעשי
הרי את יכולה לקחת את המסמך ברוסית למתרגם, לא?
בשעה טובה!
איילת
לצפיה ב-'התמודדות עם תגובות הסביבה '
התמודדות עם תגובות הסביבה
10/06/2017 | 16:11
4
223
אולי מקדימה את זמני אבל השאלה מנקרת לי בראש. כל הסובבים יודעים שאנחנו בטיפולים כבר הרבה שנים ומאוד ישמחו כשאהיה בהיריון. התגובות בטח יהיו משהו בנוסח: ״איזה יופי. את רואה שזה הסתדר? שזה הצליח בסוף? ידענו שזה יצליח״. תחושתי כיום (ואני עדיין לא בהיריון) היא שהיריון מתרומה אומנם בהחלט אינו מובן מאליו ואינו קסם וכמובן שלא בהכרח מצליח בניסיון הראשון או אפילו לעיתים בכלל לא מצליח. אבל מבחינתי הוא לא יהיה בדיוק אותה הצלחה כפי שהייתי מרגישה אם זה היה היריון מהביציות שלי. מהיכרותי עם עצמי אני יודעת שרגשותיי יהיו מעורבים ברגע שאיקלט להיריון ואני תוהה מהי התגובה הנכונה בהינתן שאני לא מעונינת לשתף אף אחד מהסובבים שלקחנו תרומה. 
האם לעשות הצגה שאני שמחה עד השמיים כי זה סוף סוף הצליח? או להיות אותנטית ולא להביע שמחה מלאה ואז לא יבינו איך לעזאזל אני לא שמחה עם היריון שכל כך רציתי? התמודדות עם הסביבה היא עוד חזית שצריך להשקיע בה אנרגיה כשהתחושות האישיות שלי מאוד מעורבות ויש בהן גם לא מעט עצב על זה שכך הדברים קרו ולא כפי שרציתי. אשמח לשמוע איך אתן התנהגתן והגבתן. ברור לי שמי שלא חשה שום עצב מהרגע שנקלטה להיריון לא תוכל להתחבר לשאלה ולכן מעניין אותי לשמוע דווקא מאלו שהרגישו גם רגשות שליליים ונתנו מקום גם לרגשות האלו לצאת.  
ואיך בעצם הסבירו אותם לסביבה. 

לצפיה ב-'לא חויתי הריון מביציותי אז אין לי מקור להשוואה אבל יש לי '
לא חויתי הריון מביציותי אז אין לי מקור להשוואה אבל יש לי
10/06/2017 | 16:25
180
חברה טובה שהרתה בטיפולי פוריות מביציותיה שלה ומשיחות איתה התחושות היו דומות , אחרי הכניסה להריון רק מתחילים הפחדים והחששות ( בלי קשר לגנטיקה ולמקור התרומה ) את בחרדות בכל בדיקת בטא שמא המדדים לא יעלו כמו שצריך ואחר כך בחרדות אם לא יראו שק ומה עם הדופק , לי היה דימום בשבוע תשע וטסנו למיון , אחר כך המון בדיקות , מה שאני מנסה לאמר שהריון אחרי טיפולים כל טיפולים הוא יקר ומלא חששות לכן נראה לי שתוכלי להסוות את החשש ולהביע בפני המשפחה את החששות האחרים שעולים אצל כולן , המון בהצלחה 
לצפיה ב-'מזדהה כל כך'
מזדהה כל כך
10/06/2017 | 19:58
155
בגילך, עוד לא בהריון.. מנסה כבר חמש שנים (בטיפולי IVF) ועם כל התקווה להצלחה מהתרומה פוחדת שלא אוכל "לעמוד" בציפיות השמחה מההריון..
לצפיה ב-'החיים בוורוד יקרה'
החיים בוורוד יקרה
10/06/2017 | 21:29
163
תהיות מובנות וטבעיות.
לא תצטרכי להעמיד פנים כי ליבך יהיה מלא באושר וכן, את תרגישי גאווה, אולי לדעתי גאווה מכופלת בגלל מה שעברת.
אם את מעוניינת לשתף במה שעברת, חוסר שמחה או הצגת העובדות יחשפו זאת.
אם את מעוניינת לשמור על פרטיותך, תשמרי על פאסון ותשמחי יחד איתם. את גם יכולה להגיד להם: ראיתם? פשוט נרגעתי כמו שהצעתם לי והופ!
בהצלחה מכל הלב
לצפיה ב-'אני כל כך מזדהה איתך '
אני כל כך מזדהה איתך
17/06/2017 | 18:58
36
זה גם עובר בראשי לא אחת. לא פשוט.
לצפיה ב-'תרומת ביצית ספרד'
תרומת ביצית ספרד
10/06/2017 | 11:49
143
היי בנות. אשמח לשמוע ממישהי שעברה תרומת ביצית בספרד בשנה האחרונה. ראיתי שאין כאן הרבה מידע על הנושא ואשמח לעזרה..
לצפיה ב-'לשמוע מנשים שעברו את זה לגבי התהליך'
לשמוע מנשים שעברו את זה לגבי התהליך
09/06/2017 | 13:20
2
207
היי,
אני מירה, רווקה בת 44.5 דקה לפני תרומת ביצית, יש לי את החששות והשאלות שעולות על מה אצור בתוכי למרות שהביצית לא שלי והאם ההתחברות לעובר ולילד שיוולדו הוא חיבור מלא ושלם ורוצה לשמוע מנשים שעברו את זה על ההתחברות והתהליך
לצפיה ב-'יכולה לדבר איתי'
יכולה לדבר איתי
09/06/2017 | 13:59
163
היי,
את יכולה לפנות אלי בשאלות או לדבר (הילדה שלי בת 3 חודשים) .

לצפיה ב-'מוזמנת לדבר איתי בפרטי....'
מוזמנת לדבר איתי בפרטי....
15/06/2017 | 15:10
36
לצפיה ב-'פגישה עם מנור'
פגישה עם מנור
06/06/2017 | 00:50
4
239
היי ,אנחנו נפגשים עם טלי מנור לגבי תרומת ביציות ,אשמח אם תוכלו לכוון אותי איזה שאלות כדאי לשאול?
על מה לשים לב?
תודה מראש :)
לצפיה ב-'אשמח לעזרה ...'
אשמח לעזרה ...
06/06/2017 | 11:44
129
לצפיה ב-'מנסה לעזור'
מנסה לעזור
08/06/2017 | 23:14
2
154
היי לילה טוב!
קודם כל לבדוק את האופציה של כל המסלולים: תמונה, בלי תמונה ומסלול דור ההמשך, עם תמונה או בלי. אנחנו בחרנו בדור ההמשך עם תמונה. צריך לשים לב לאותיות קטנות. למשל דור ההמשך, אין לך התחייבות לביצית עבור ילד שני, את מקבלת יותר ביציות ולכן יש סיכוי שישארו גם לילד השני.  האם עשיתם בדיקה גנטית לבן זוגך? אם יש בעיה צריך לעשות לתורמת בדיקה גנטית לראות שהיא לא נושאת את אותו גן בעייתי- ישנן תורמות שלא ניתן לעשות להם בדיקה גנטית (לא יודעת למה, אולי בגלל שאין דגימת דם שלהן בארץ) 
קחו את הזמן שלכם בבחירת התורמת, אל תרגישו לחץ לרוץ על הפרטים (אנחנו ישבנו על התמונות שעה), אך קחו בחשבון שבמידה ולא תחליטו באותו הערב, אולי זוג אחר יבחר בתורמת. 
מקווה שעזרתי קצת
לצפיה ב-'מסלול דור ההמשך'
מסלול דור ההמשך
11/06/2017 | 08:40
1
119
זה שם אחר למסלול המורחב שלהם או שזה מסלול אחר? מה העקרונות של המסלול הזה?

לצפיה ב-'אותו דבר..'
אותו דבר..
11/06/2017 | 23:52
75
מה זאת אומרת עקרונות?
באתר שלהם רשום על כל מסלול, מה הם מתחייבים לתת ועלות. 
לצפיה ב-'בדיקות גנטיות לתרומת'
בדיקות גנטיות לתרומת
06/06/2017 | 21:33
1
160
הי, אני חדשה כאן ואשמח לכל פיסת מידע. אני אמצטרך כנראה תרומה כפולה. במסלול של MOMS לא מבצעים בדיקות גנטיות  מקיפות לתורמות.  יש מסלולים אחרים שכן מבצעים זאת? 
שאלה נוספת- ראיתי התכתבויות בקשר לתרומה מספרד. היכן ניתן למצוא מידע ?
לצפיה ב-'ברוכה הבאה |4U'
ברוכה הבאה |4U
08/06/2017 | 18:04
108
האם ניסית לעשות חיפוש בפורום על ספרד? היה מידע שמישהי רשמה בעבר באחד הפוסטים.
לגבי בדיקות גנטיות- מסלולים מאפשרים להביא מבחנה של דם התורמת ולעשות באופן עצמאי בדיקות גנטיות, האם זה לא אפשרי ב MOMS?
איילת
לצפיה ב-'לאיילת ר המדהימה'
לאיילת ר המדהימה
07/06/2017 | 21:48
1
199
הרבה מזל טוב לבת המקסימה שלך ליום הולדת. מאחלת לך שתזכי להרבה נחת ואושר וברכה ממנה. מאחלת לה שיהיו לה חיים מדהימים ומאושרים מלאים בהצלחות והנאות.  
אני בטוחה שהיא תהיה מיוחדת כמוך.....אוהבת
ולכול הנשים היקרות כאן מאחלת לכן הריון מוצלח בקרוב, אמן.
לצפיה ב-'תודה '
תודה
08/06/2017 | 18:35
41

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פונדקאות מנור מדיק
פונדקאות ישראלית בחו"ל
מנור מדיקל- תרומת ביצית
מנור מדיקל תרומת ביצית
ד
ד"ר ערן הורוביץ

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה