לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1076810,768 עוקבים אודות עסקים

פורום תרומת ביציות

ברוכים הבאים לפורום תרומת ביציות, הפורום מהווה בית חם עבור כל מי שבמסע להורות הנכספת קיבלו את הבשורה ש "לא תוכלי להרות מביציותייך" וכי הם זקוקים לתרומת ביציות. אנחנו כאן כדי לעזור כשנראה שהשמיים נופלים עם קבלת הבשורה, לעודד כשנראה שהדרך אל ההורות לא תגמר לעולם ושאבדה כל תיקווה.

הפורום איננו מקום לפירסום של חברות או רופאים בעלי מסלולים העוסקים בתרומת ביצית, לחיפוש תורמות או פירסום הודעות מסוג זה.

אנחנו כאן בכדי לסייע ולעזור להתגבר על הקושי שבקבלת הבשורה ולתת מידע על האופציות השונות הקיימות בעולם תרומת הביציות, לתמוך, לעודד, להיות אוזן קשבת וכתף להתייעץ ולהישען עליה בימים הקשים. אנו כאן גם לתמוך ולעודד בימים השמחים של הבטא החיובית, ליווי ההריון, הלבטים למי לספר, מתי לספר וגם בהתלבטויות ההוריות לאחר הלידה המיוחלת                             

הנהלת הפורום:

אודות הפורום תרומת ביציות

ברוכים הבאים לפורום תרומת ביציות, הפורום מהווה בית חם עבור כל מי שבמסע להורות הנכספת קיבלו את הבשורה ש "לא תוכלי להרות מביציותייך" וכי הם זקוקים לתרומת ביציות. אנחנו כאן כדי לעזור כשנראה שהשמיים נופלים עם קבלת הבשורה, לעודד כשנראה שהדרך אל ההורות לא תגמר לעולם ושאבדה כל תיקווה.

הפורום איננו מקום לפירסום של חברות או רופאים בעלי מסלולים העוסקים בתרומת ביצית, לחיפוש תורמות או פירסום הודעות מסוג זה.

אנחנו כאן בכדי לסייע ולעזור להתגבר על הקושי שבקבלת הבשורה ולתת מידע על האופציות השונות הקיימות בעולם תרומת הביציות, לתמוך, לעודד, להיות אוזן קשבת וכתף להתייעץ ולהישען עליה בימים הקשים. אנו כאן גם לתמוך ולעודד בימים השמחים של הבטא החיובית, ליווי ההריון, הלבטים למי לספר, מתי לספר וגם בהתלבטויות ההוריות לאחר הלידה המיוחלת                             
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
 הפורום הינו פורום תמיכה, היעוץ בפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי ומקצועי. 
הפורום איננו מקום לפירסום של חברות או רופאים בעלי מסלולים העוסקים בתרומת ביציות, הודעות מסוג זה יימחקו ללא אזהרה מראש. כמו כן זהו לא המקום לחיפוש תורמות או פרסום מודעות מסוג זה

אנא קיראו את תקנון הפורום לפני הכתיבה בפורום. גלישה מהנה
המשך >>

לצפיה ב-'תחושות קשות לאחר דחיה של סבב תרומה כי לא התחברתי לאף תורמת'
תחושות קשות לאחר דחיה של סבב תרומה כי לא התחברתי לאף תורמת
20/09/2018 | 10:02
16
רציתי לשאול אם קרה פה למישהי שדחתה סבב של תרומה כי לא התחברה לאף תורמת שהציעו לה?
אני במסלול תרומת ביצית עם מנור מדיקל. חייבת לראות ולבחור את התורמת שלי. ברוך השם יש לנו ילד ביולוגי אחד אך אחריו רק הפלות ונסיונות  ו IVF ושברונות לב קשים. לאחר שנים של קושי והתרסקות החלום בעלי ואני עשינו את הבחירה ללכת על תרומה. עברתי תהליך ארוך של אבל עם עצמי להשלים עם הבחירה שלא יהיה עוד ילד ביולוגי. ועם כל הקושי והחששות שעולים, בכל זאת לקפוץ למים וללכת על זה. אבל לא הצלחתי להתחבר לאף אחת. והחוויה היתה כל כך קשה שאני מפחדת שאולי לא אעמוד בזה ופעם הבאה שוב זה יקרה לי. ואז אצטרך לוותר על החלום לתמיד :(
זה קרה למישהי כאן? והצליחה לבחור בכל זאת? להתחבר?
קשה כל כך לעבור את זה ולא לדעת מה זה באמת אומר...
לצפיה ב-'סיפור שסווף סוף מתחיל להיות טוב'
סיפור שסווף סוף מתחיל להיות טוב
18/09/2018 | 13:14
2
63
שלום לכולם וגמר חתימה טובה
שמי דפנה ויצא לי להיוועץ בכן בעבר ולשאוב המון השראה ותקווה.

יש לי ילדה בת שנה ועשרה חודשים מתרומה ומאז שהיא הייתה בת חצי שנה ניסינו שוב ושוב וללא הצלחה, כבר עברנו לתורמת נוספת אחרי שנגמרו העוברים מהתורמת הראשונה.
כל החזרה הייתה מלחיצה יותר מקודמתה וכבר התחלתי לחשוב שזה לא יקרה כבר, אם בגלל שהרירית שלי לא הגיעה ליותר מ6 מ"מ וגם כי הרופא כל פעם אמר לי שאין סיבה ספציפית שזה לא מצליח, אם היתי פעם אחת בהריון, זה יקרה שוב.
זה אכן קרה שוב, בשעה טובה, היום אני אחרי בטא שנייה(1,200) וזה אחרי שישה נסיונות, כלומר בנסיון השביעי והאחרון(של הבלסטוציט היחיד שהיה לי) זה נתפס.
וזה קרה רק כי העזתיי בהמון חשש, ללכת להתייעץ עם רופא אחר שהעז לחשוב מחוץ לקופסא ושלח אותי לעשות בדיקת קרישיות יתר  מקיפות ואז התברר שיש לי מוטציה גנטית משני ההורים שגורמת לי לקרישיות יתר וזו כנראה הסיבה שההשרשה לא הצליחה, ואני צריכה לקחת חומצה פולית במינון גבוה לכל חיי.
אז מסקנה שלי, כמובן לא לוותר ולא להקשיב רק לרופא המטפל, ואני חושבת שהרופא המטפל שלי מדהים, הוא אמפטי, הוא איכפתי ונתן לי תמיד כל בדיקה שרציתי לעשות, מבדיקות רחם חוזרות ופיפל וכולי.
מקווה שעזרתי למישהי
גמר חתימה טובה
דפנה
לצפיה ב-'בשעה טובה!'
בשעה טובה!
19/09/2018 | 22:44
18
הי
שמחה שעשית בירורים נוספים לפני החזרה נוספת...חשוב לבדוק אם רופא חושב מחוץ לקופסא ולבדוק יותר לעומק
שיהיה המשך תקין ועגול
גמר חתימה טובה
איילת
לצפיה ב-'בשעה טובה '
בשעה טובה
20/09/2018 | 09:21
7
והמון מזל טוב
לצפיה ב-' שנה טובה '
שנה טובה
06/09/2018 | 22:56
5
97
חברי וחברות פורום יקרים
תכלה שנה וקִלְלוֹתֶיהָ, תחל שנה וברכותיה
מאחלות לכל אחד ואחת מכם ששנה זאת תהיה מלאה באושר, הצלחה שמחה והתגשמות חלומות ומשאלות הלב 
חג שמח!
אשרת ואיילת

לצפיה ב-'אמן לכולם '
אמן לכולם
06/09/2018 | 22:58
48
לצפיה ב-'שנה טובה לכם ותודה על התמיכה החמה בפורום '
שנה טובה לכם ותודה על התמיכה החמה בפורום
08/09/2018 | 09:04
41
לצפיה ב-'שנה טובה לכולם'
שנה טובה לכולם
08/09/2018 | 20:24
62

שנת פוריות עם המון בטאות גבוהות, והריונות של 9 חודשים יפים ועגולים ולא יום אחד פחות.
והכי חשוב, ידיים מלאות לכוווווולם.

שנה טובה לפורום המדהים הזה ולמנהלות שעושות עבודת קודש יומיומית.

חג שמיייייייח
לצפיה ב-'שנה מצויינת!'
שנה מצויינת!
11/09/2018 | 15:57
55
שנה טובה, פורייה ומספקת!
לצפיה ב-'שנה טובה'
שנה טובה
12/09/2018 | 13:22
40
שנה שמחה, מאושרת ומעוברת לכולם 
לצפיה ב-'תרומה מקייב ואסון צ'רנוביל'
תרומה מקייב ואסון צ'רנוביל
16/09/2018 | 17:19
2
79
כל פעם שאני מנסה להחליט באיזו חברה אעשה תרומת ביצית - משהו חדש עולה. עכשיו ככה בפשטות מישהו שאל אותי, האם אין סיכון בתרומה מקייב בעקבות אסון צ'רנוביל? האם לא כדאי לקחת ביצית ממדינה אחר, שהרי איך ניתן לוודא האם התורמות הן בסדר ולא הושפעו מהקרינה?  שאלה טובה. 

נשים שתורמות ביצית שנולדו ב1986(תאריך האסון) הן היום בנות 32 שזה גבולי לגיל התרומה, אבל עדיין אמהות של תורמות צעירות יותר יכלו להפגע. קראתי קצת שיכולה להיות קרינה בחלק מהגידולים החקלאיים... איך אפשר לדעת מה באמת המצב? האם המרפאות בודקות משהו לגבי זה - כמו האם התורמות מגיעות מאיזור צ'רנוביל?

אני לא רוצה להלחיץ, אבל נראה לי שחשוב לפחות להיות מודעים לזה. ניסיתי לחפש קצת בפורומים האם הנושא הזה עלה, וזה השרשור היותר ארוך שמצאתי דרך גוגל: מ2003 http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/926/25440629...

מה דעתכם? איך אתם מתמודדים עם השאלה הזו? 
אשמח לכל מידע. שנה טובה 
מצד אחד אני מרגישה שאני לא יכולה להכיל עוד פקטור להתמודד איתו, מצד שני זה החיים של הילד שלי to be - האם אני יכולה להרשות לעצמי להתעלם מהנושא הזה? 
אשמח לשמוע איך אתם ניגשים לזה. 
לצפיה ב-'היי'
היי
16/09/2018 | 20:30
65
בתהליך של תרומת ביצית יש פחדים ויש חששות זה לגיטימי וזה בסדר גמור גם לאלו שלפני התהליך וגם לאלו שכבר חובקים ילד קראתי כול מה שכתבת האמת קראתי כמה פעמים פחד נוצר ואני מדבר על כול סוג של פחד מאי ידיעה וככול שיש יותר אי ידיעה הפחד מתגבר ומתעצם ובתרומת ביצית  יש הרבה רב הנסתר על הגלוי וכאן את צריכה להחליט את נכנעת לפחדים ? או שאת עוזרת אומץ וממשיכה הלאה ? זכרי אם הגעת לתחנה של תרומת ביצית לא הגעת אליה כי בא לך אלה שזו דרכך להביא ילד לעולם אני יכול למצוא לך עוד המון סיבות שמהם ניתן "לתדלק" את הפחד בתרומת ביצית והם כולם נכונות והם כולם לגטימיות על מנת להגיע לתוצאות הרצויות (הריון ולידה ) את צריכה להתעמת עם כולם אני לא רושם לך סתם המשפט הראשון שאיתו בחרת להתחייל את ההודעה רשמת בכול פעם  שאני מנסה להחליט משהו חדש עולה כול החששות האלו כולם מיצגים דבר אחד הפחד מתרומת ביצית אני יכתוב לך שוב הפחד הוא לגיטימי ביותר כול מי שעברה אותו חוותה אותו אנחנו שכבר מחבקים ילד גם לנו יש חששות ופחדים מה נעשה שהילד יתבקש לעשות עבודת שורשים ? ירצה לדעת מי זו התורמת  יחליט לקרוא לאישתי בשמה הפרטי ולא בתואר אמא עכשיו אני די בטוח שכול מי שקוראת את מה שאני כותב ונמצאת בתהליך רק על הנייר חושבת שלנו יש "צרות של עשירים " מה שאני מנסה להסביר לך חששות תמיד ילווה אותך בכול שלב של תרומת ביצית אם זה החששות לפני או אחרי ועם כולם את תהיה חייבת להתעמת עכשיו בנוגע לצרנוביל אני די בטוח שנולדו לפחות כמה מאות אלפים של ילדים גם של אוקראינות שמגדלות ילדים וגם ילדים שהגיעו מתרומת ביצית מאוקרינה ואני מניח שהם כולם בסדר כולל הבן של אישתי שגם הוא הגיע מתרומת ביצית מאוקראינה ונכון לכתיבת שורות אלו הוא לא הצמיח קרנים וגם לא גדל לו זנב
לצפיה ב-'ברוכה הבאה '
ברוכה הבאה
16/09/2018 | 22:16
49
הנושא עלה כאן כמה פעמים בפורום, אישית ניסיתי לבדוק קצת יותר לעומק ולא הגעתי למשהו.
יש לי בת מתרומה מקייב.
את יכולה לעשות חיפוש בחלון החיפוש בפורום עצמו תגיעי לקצת יותר דיונים אני מניחה.
אם זה משהו שאת מאוד חוששת ממנו את יכולה לבחור מסלול שהתורמות לא מאוקראינה 
איילת
לצפיה ב-'טופס 17 להחזרת עוברים מתרומה לילד שלישי. ..צריכה עזרה בבקשה'
טופס 17 להחזרת עוברים מתרומה לילד שלישי. ..צריכה עזרה בבקשה
14/09/2018 | 09:42
1
69
היי חברות יקרות,ממש צריכה את עזרתכן,במיוחד של מנהלות הפורם אם יש בידיכן מידע.יש לי עוברים מוקפאים בקייב שברצוני להביא לארץ למדיקל סנטר כדי לבצע החזרה לילד שלישי.ב"ה יש לי שני ילדים מתרומה.האם קופח נותנות טופס 17 להחזרת עוברים בלבד לילד שלישי?ואם כן איזה קופות חולים???המון תודה לעונים ובע"ה הצלחות וישועות במהרה לכל המצפות.
לצפיה ב-'זה תלוי קופה וגיל עד כמה שידוע לי'
זה תלוי קופה וגיל עד כמה שידוע לי
15/09/2018 | 16:27
39
ולפעמים תלוי גם במה הרופא כותב בבקשה.... 
איילת
לצפיה ב-'סקר גנטי מורחב'
סקר גנטי מורחב
14/09/2018 | 19:37
4
72
הוצע לנו לעשות לבן הזוג סקר גנטי מורחב (בודק כ-200 מוטציות), ולא להסתפק בבדיקות שביצע דרך הקופה (ביצע 19 בדיקות).
העלות היא כ-2000 ₪.
זה גם אומר לעכב את כל התהליך בכ-5 שבועות, וגם אין לזה סוף...
מצד שני, אולי עדיף ללכת על בטוח.
כמה קריטי בעיניכם?
לצפיה ב-'היי'
היי
14/09/2018 | 20:39
3
58
אני חושב שאת השאלה ששאלת את צריכה להפנות אליך כמה זה באמת קריטי לך ?מצד אחד להיות בטוחה שהילד בריא מצד שני מה הסיכוי שהוא יהיה חלילה וחס חולה במחלה גנטית ? אם מה את יכולה לחיות יותר טוב אם האי הידיעה המוחלטת שהילד בריא ? או שהספק מתגנב בליבך ואת מוכנה להפסיק אותו במחיר של עיכוב התהליך בכמה שבועות ובתשלום לא מבוטל את תמצאי כאן נשים שזה היה חשוב להם הידיעה שהכול בסדר ואת גם תמצאי כאן כאלו ששה בהחלט היה חשוב להם תסמכי על הרגשות שלך ועל האנסטינקטים שלך מה הם אומרים לך ?
לצפיה ב-'תודה'
תודה
14/09/2018 | 21:02
2
28
לצפיה ב-'כמו שקובי אמר זה מאוד אישי'
כמו שקובי אמר זה מאוד אישי
15/09/2018 | 10:04
1
53
כל סיפור ההורות הוא מסע של חוסר שליטה. כל אחד מחליט איפה לשחרר ומה הגבול שלו. כמו שקובי אמר, צריך להיות שלמים עם ההחלטות. אני עושה מה שצריך, אבל עם בדיקות גנטיות מורחבות וחיפוש בעיות יש לי בעיה, יותר אתית/מצפונית. אין לזה סוף והגנטיקה אינה חד משמעית וזה רק מקשה לפעמים. ילדים גם לא מושלמים וזה גם בסדר. מה הגבול לעשות הפלה??

מכירה מי שעשו את כל הבדיקות ועדיין יצאו ילדים מושלמים עם אתגרים, והם שלהם גנטית, והמשפחות מאושרות. מזכירה שהמצב הכי נפוץ הוא אוטיזם, 1:70-1:100, ולא מגלים בשום בדיקה. ועדיין יולדים ילדים. ויש סיכונים בלידת תאומים, ועדיין נשים מבקשות תאומים. 
לצפיה ב-'תודה'
תודה
15/09/2018 | 11:50
23
לצפיה ב-'בחירת מסלול'
בחירת מסלול
12/09/2018 | 21:30
11
124
היי בנות, איילת ואושרת
משתמשת ישנה פשוט לא זוכרת סיסמה ונרשמתי מחדש
איילת ואושרת בטח זוכרות אותי תחת השם כולי תקווה
בת 48 ללא ווסת
רוצה לנסות נסיון אחרון לתרומת ביצית
מחפשת המלצה למסלול עם אחוז הצלחה גבוה ונסיון עם המבוגרות
תודה רבה לעונות וחג שמח
לצפיה ב-'ברוכה השבה '
ברוכה השבה
12/09/2018 | 23:06
4
89
קשה לתת המלצה על מסלול, לי אין מושג מה אחוזי ההצלחה של המסלולים.... ומן הסתם לכל המסלולים מגיעות נשים מבוגרות כי הן עיקר הנזקקות לתרומת ביצית.
אם זכור לי יש לך ילדה בת 3+- והיו לך עוד עוברים
אם תתני יותר מידע  מה עשית עד עתה ולמה את רוצה לשנות מסלול ניתן יהיה לעזור
יותר
איילת
לצפיה ב-'בחירת מסלול'
בחירת מסלול
13/09/2018 | 06:00
3
92

איזה זיכרון טוב יש לך! 
היו לי עוד שלושה עוברים שלא השתרשו, ניסינו הכל כולל הסרת מחיצה קטנה שחשבנו אולי....
טופלתי על ידי דר׳ ערן הורביץ המדהים בזכותו יש לי את האוצרית וזהו בגדול
פשוט חושבת אולי לשנות מקום לשנות מזל
והיות שהייתי קצת מחוץ ללופ בודקת מה השתנה? זה הולך להיות הנסיון האחרון שלי ואני ממש מרגישה פחד בעיקר מהנפילה מהשלילי מרגישה שקשה לי לגייס את הכוחות שהיו לי לפני האוצרית שלי,
אשמח לרעיונות והמלצות אפילו אלטרנטיביות
לצפיה ב-'כמה נסיונות להחזרה היו?'
כמה נסיונות להחזרה היו?
13/09/2018 | 06:48
2
85
האם היו שינויים כלשהם בפרוטוקול?
כמה נסיונות היו אחרי הסרת המחיצה?
בגדול כיום מביאים עוברים לארץ:
מנור ול. ב עוברים טריים
אימהית וmoms project מוקפאים
לכל מסלול יש הצלחות ויש כישלונות. ההמלצה שלי היא לבדוק היכן מקבלים את המיטב הכספי
איילת
לצפיה ב-'נסיונות להחזרה'
נסיונות להחזרה
13/09/2018 | 21:25
74
3 עוברים טובים 
2 נסיונות לאחר מחיצה 
כולל פיפל והזרקת קלקסן
מה שהשתנה בשתי החזרות האחרונות זה הפסקת הווסת ובהחזרה האחרונה רירית עשתה בעיות להתעבות
מה עושים? זה נראה לי יותר קשה בלי ווסת
לצפיה ב-'סומכת עליך'
סומכת עליך
13/09/2018 | 21:33
60
איילת אני באמת מכבדת את דעתך היות ואנחנו מכירות עוד מהתקופה שעברת כישלונות עד שהאוצרית שלך החליטה להישאר איתך, אני זוכרת את הסיפור שלך לפרטי פרטים ועוד שוחננו בטלפון פעם או פעמיים
מה זה המסלול ל.ב?
צריכה רופא שיודע מה לעשות מההתחלה אין לי זמן או כסף לנסיונות שווא
לצפיה ב-'היי'
היי
13/09/2018 | 14:31
5
75
ניסית החזרה של עוברים טריים ?
לצפיה ב-'נראה לי שהחזרה הראשונה עם מנור היה עובר טרי שלמעשה הצליח'
נראה לי שהחזרה הראשונה עם מנור היה עובר טרי שלמעשה הצליח
13/09/2018 | 21:26
4
59
לצפיה ב-'אם הצליח '
אם הצליח
13/09/2018 | 21:38
3
72
בהחלט הייתי שוקל בחיוב להחזיר עובר טרי
לצפיה ב-'אופציות'
אופציות
14/09/2018 | 14:59
1
60
מה האופציות בארץ לעובר טרי?
איזה רופאים טובים יש עם כללית?
תודה רבה        
לצפיה ב-'יש 2 חברות '
יש 2 חברות
14/09/2018 | 16:39
65
שיש להם אישורים להביא עוברים טריים מנור ול.ב שניהם עובדים עם הכללית כול הרופאים שם
לצפיה ב-'אופציות'
אופציות
14/09/2018 | 15:00
65
מה האופציות בארץ לעובר טרי?
איזה רופאים טובים יש עם כללית?
תודה רבה        
לצפיה ב-'מי עשתה בל.ב הפריה חוץ גופית ומכיר את האחות שם?'
מי עשתה בל.ב הפריה חוץ גופית ומכיר את האחות שם?
12/09/2018 | 16:01
10
83
איך זה לעבוד מולה? ממליצים? 
שנה טובה ופוריה :) 
לצפיה ב-'קובי?'
קובי?
12/09/2018 | 23:03
1
70
מניחה שקובי ייכנס בקרוב ויענה לך
איילת
לצפיה ב-'סורי על האיחור '
סורי על האיחור
13/09/2018 | 14:18
53
לצפיה ב-'ממליצה'
ממליצה
13/09/2018 | 00:19
1
74
אני הייתי מאוד מרוצה, כל שאלה שלי נענתה מיד, יש זמינות שהייתה מאוד חשובה לי.
בהצלחה
לצפיה ב-'היי, מתי עשית שם?'
היי, מתי עשית שם?
14/09/2018 | 06:39
26
לצפיה ב-'אנחנו עשינו איתם '
אנחנו עשינו איתם
13/09/2018 | 14:20
5
67
ממליצים בחום
לצפיה ב-'היי, באיזה אופן הייתם בקשר עם האחות? האם היא נתנה לכם הנחיות'
היי, באיזה אופן הייתם בקשר עם האחות? האם היא נתנה לכם הנחיות
14/09/2018 | 06:41
4
30
לטיפול ומעקב? 
לצפיה ב-'באופן ישיר'
באופן ישיר
14/09/2018 | 07:44
3
39
היה טלפון ישיר שלה לכול שאלה או בעיה נחמדה מאוד וסבלנית מאוד גם פרופ' בידר מקסים סבלני עם המון יחסי אנוש  וגם איתו היה לנו קשר ישיר לטלפון שלו
לצפיה ב-'ל.ב?'
ל.ב?
14/09/2018 | 15:04
2
36
מה ל.ב? איפה זה?
תודה
לצפיה ב-'הם נמצאים ברמת החייל ת"א '
הם נמצאים ברמת החייל ת"א
14/09/2018 | 16:36
26
לצפיה ב-'לברון בידר'
לברון בידר
14/09/2018 | 16:39
37
זה המסלול של פרופ בידר

לצפיה ב-'ממי קיבלתם אישור על הצורך בתרומת ביצית כדי לקבל החזר מהקופה?'
ממי קיבלתם אישור על הצורך בתרומת ביצית כדי לקבל החזר מהקופה?
14/09/2018 | 06:43
1
48
לצפיה ב-'היי'
היי
14/09/2018 | 07:54
53
על מנת לקבל טופס 17 מקופת חולים שאליה את משוייכת את צריכה לקבל אישור מהרופא נשים שמטפל בך פלוס אישורים לתהליך מהמרפאה בה את מטופלת את כול האישורים יש להגיש לקופת חולים שלך
לצפיה ב-'ממי קיבלתם התחייבות כספית (טופס 17) להחזרת עוברים?'
ממי קיבלתם התחייבות כספית (טופס 17) להחזרת עוברים?
14/09/2018 | 06:38
1
32
האם מהמרפאה בה טופלתם או מבית החולים שבו בוצעה ההחזרה? באיזה שלב של הטיפול?
סופ"ש נעים 
לצפיה ב-'היי'
היי
14/09/2018 | 07:51
33
טופס 17 מוציאים מקופת חולים אליה את משוייכת לא מהמרפאה בה את עושה את התהליך ולא מבית החולים יש להגיש לקופת החולים שלך את כול האישורים לתהליך כולל מכתב מהרופא המטפל שלך ומהמרפאה שבה את מטופלת לסיים לב שאת הטופס 17 את צריכה להוציא לפני התהליך הכוונה שאת באה לבית חולים לעשות את ההחזרה את צריכה להגיש להם טופס 17 להחזרת עוברים
לצפיה ב-'אנקדוטה, שאלה, תהייה, עם חיוך'
אנקדוטה, שאלה, תהייה, עם חיוך
13/09/2018 | 17:59
3
96
אתמול נשאלתי במקום עבודה חדש מאיזה עדה אני.
עניתי שאני אשכנזייה ואז נעניתי "כן ברור, אבל איזה אשכנזייה". עניתי "הוריי נולדו בארץ וכל הסבים והסבתות מפולנייה".
אף פעם לא הבנתי למה אנשים מתעסקים עם זה, עם שאלת העדה. בבית הוריי זה אף פעם לא היה עניין. למרות שאני יודעת שבבית הסבים סבתות כן. יש לי חברים טובים שאיני יודעת בדיוק מה מוצאם. אפילו אחרי שנים רבות של הכרות.
ולמה אני מספרת את כל זה... כי בערב תהיתי לעצמי בבית, בעוד כמה שנים, ישאלו את בני, שנולד מתרומה כפולה, מאיזה עדה אתה (וכאן ועכשיו השאלה ממש מצחיקה אותי...) ומה הוא יענה? חצי צ'כי חצי אמריקאי ??!! חחחח
מה אתם אומרים? ספרו איזו בדיחה או האירו את עיניי.

שתהיה שנה טובה ומתוקה
עם הרבה הומור ושאלות פילוסופיות בגרוש
לצפיה ב-'יש לי '
יש לי
13/09/2018 | 18:23
2
88
אם אני הייתי בא מתרומה והיו שואלים אותי מוצע הייתי עונה אני חצי חצי ואז בטח ישאלו חצי חצי מה ? הייתי עונה צד אחד תרומה צד שני ביצית הבנת ? חצי תרומה חצי ביצית חחחחחח
לצפיה ב-'לא הבנתי, אבל נו... שוין... '
לא הבנתי, אבל נו... שוין...
13/09/2018 | 21:22
1
45
לצפיה ב-'גם אני לא הבנתי...��'
גם אני לא הבנתי...��
13/09/2018 | 22:21
40
לצפיה ב-'לאחר החזרה וצום יום כיפור'
לאחר החזרה וצום יום כיפור
13/09/2018 | 07:43
1
95
בוצעה החזרה לפני שבוע, מישהי בדקה פעם את הנושא לגבי צום יום כיפור אם יכול לפגוע בסיכוי להיקלט?

תודה מראש
לצפיה ב-'היי'
היי
13/09/2018 | 14:29
75
לא בדקתי ואני לא רופא אבל לי זה נשמע מופרך
לצפיה ב-'העברת זרע לחו"ל'
העברת זרע לחו"ל
11/09/2018 | 22:48
2
186
מישהי פה יודעת איך אני יכולה להעביר זרע מוקפא בבנק זרע בארץ לחו"ל אם אני רוצה לעבור את התהליך שם?
לצפיה ב-'הטסת מבחנת זרע מישראל לחו"ל'
הטסת מבחנת זרע מישראל לחו"ל
12/09/2018 | 20:57
1
59
היי מירב,
ממש לפני שבועיים שלחתי מבחנת זרע לחו"ל..
מה שחשבתי שיהיה חתיכת סרט מפחיד, היה בפועל  קלללללל..
אבל, וזה אבל גדול, נערכתי והתארגנתי להכל כשבועיים מראש! ויש לכך היערכות שגוזלת זמן... 
בעיקרון יש אפשרות להטיס עם חברות שליחויות- מה שיקר מאוד מאוד ! לדעתי, אם עלות הטיסה לא גבוהה, ממליצה לך בחום לטוס בעצמך עם הזרע, או למצוא מישהי/ו שטסים ומוכנים לקחת עבורך את המיכל כטובה או בתשלום סמלי (אגב זה מה שאני עשיתי).

אפרט כאן מה התהלך ומה צריך (מציעה לנעוץ את ההודע למען בנות נוספות):
1. לדאוג מראש למסמכים שצריך לשחרר את הזרע מביה"ח בארץ.
תה"ש למשל ממש 'קשים', דורשים את כל הבדיקות שלך בתוקף, מסמך מהרופא והמעבדה שקולטים את המבחנה בחו"ל, ורק בתנאי שהרופא שלהם מאשר שהכל תקין. ואז צריך לתאם איתם את ההעברה של  המבחנה למיכל החנקן שהבאת, ולחתום להם על הצהרה שלקחת לתרומת ביצית. אז תבררי איתם מספיק זמן מראש מה הם רוצים ותדאגי להעביר להם את כל המסמכים.
אגב אסותא לעומת זאת- קלי קלות. שום מסמך לא נדרש, רק לבוא אליהם עם המיכל מלא בחנקן בתיאום מראש כמובן.
ממליצה לבקש בכל מקרה מכתב באנגלית שיהיה בידייך לכל צרה שהיא שמאשר שבמיכל החנקן יש מבחנת זרע (חומר ביולוגי חי) ולכן אסור להעבירו בשיקוף ואסור להשכיבו בשום מצב.
2. להשכיר מיכל חנקן -מחברת קלינטיקה. יש סניף בחולון ויש בחיפה. משהו כמו 500 שח השכרה לחודש כמדומני.קחי בחשבון כמה ימים לפני הטיסה שהם צריכים למלא את המיכל בחנקן טוב טוב כדי שייספג בדפנות המיכל הספוגיות (מונע מדליפה של החנקן למיקרה והמיכל התהפך). עלות החנקן עצמה היא עשרות ש"ח בלבד. לבקש מהם מפרט טכני של המיכל ואישור על מילוי החנקן בתוכו. הם שולחים הכל במייל מראש.
אני לא מכירה עוד אפשרויות להשכרה. אפשר לפנות לחברות לפונדקאות או  תרומות ביצית בארץ ולבדוק אם הם במיקרה מטיסים גם באותו הזמן, או יכולים להשאיל /להשכיר לך את המיכל. 
3. להשיג מכתב מהרופא /מעבדה /קליניקה שקולטת את הזרע בחו"ל, שמצהיר שמבחנת הזרע עומדת בתקנים הבינלאומיים ושאסור בשום אופן להעביר את המיכל בשיקוף, ושאסור לפתוח אותו ושאסור להשכיבו - מכתב באנגלית כמובן.
4. רצוי טיסת אלעל ישירה, אם כי לא הכרחי.
את צריכה ליצור קשר גם עם מחלקת הביטחון של נתב"ג ועם אלעל בטלפון וגם במייל -ורק כשיש לך כרטיס טיסה סגור וידוע.
להעביר להם -והם יעבירו את המייל- למחלקת הביטחון של נתב"ג ולמחלקת הטסת חומרים מסוכנים לאישור -את כל המסמכים במייל, ל: 
salesfax@elal.co.il  , security@iaa.gov.il
 - הסברים על מה ולמה וכמובן דגשים על זה שאת מטיסה חומר ביולוגי במיכל חנקן סגור, שאסור בשום אופן לפתוח אותו, להעבירו בשיקוף, או להשכיבו. ולכן המיכל עולה איתך למטוס וכדאי שיהיה איתך (בחיבוק, או בין הרגליים), או בארון של הדיילות (זה מה שהיה במיקרה שלי). בעיקרון הם מכירים את הנושא. אבל חשוב להדגיש. אני אגב סגרתי את המיכל עם אזיקונים ליתר ביטחון כדי שמישהו לא יתפתה לפתוח.
 - מפרט טכני של המיכל ומידע על מילוי החנקן המתוכנן- שקיבלת מקלינטיקה
 - פרטים על הטיסה, צילום דרכון
 - מכתב מהרופא אם יש לך מראש או מכתב מבית החולים בו מאוחסן הזרע. לי לא היה מראש, הבאתי לטיסה. אף אחד לא ביקש לראות..

מטרת כל הניירת והאישורים האלו מראש הינה כדי שתקבלי מראש אישור מאגף חומרים מסוכנים באלעל וממח' הביטחון של נתב"ג-  להטסת המיכל מבלי לשקף אותו /לפתוח /לשלוח במטוס. אלעל מוסיפים לך הערה לכרטיס הטיסה. נתב"ג מיידיעים את כל הצוות במשמרת. לא להתייאש מהתגובות למיילים, אותי קצת שיגעו והעבירו אחריות מאחד לשני. בסוף תקבלי את כל האישורים שצריך!
כשאני  הגעתי לנתב"ג- כוווולם (צוות הביטחון +אלעל) בנתב"ג ידעו מי אני וחיכו לי (ומי הבחורה שלקחה את המיכל עבורי כמובן), והדיילות באלעל מיקמו את המיכל בארון שלהן בזמן הטיסה

בטיסה חזור כמובן אין בעיה לשלוח את המיכל בבטן המטוס, במזוודה או בפדקס (מאחר והוא יהיה ריק מחנקן).
זהו בגדול אני חושבת.. אם איזכר בעוד משהו- מבטיחה לכתוב.!
המון בהצלחה !!! 
לצפיה ב-'תודה על הפירוט ובהצלחה!! למנהלות - כדאי לשמור בהודעות נבחרות'
תודה על הפירוט ובהצלחה!! למנהלות - כדאי לשמור בהודעות נבחרות
14/09/2018 | 12:25
11
לצפיה ב-'זה סיפור ההצלחה שלי - ההשראה שלכם'
זה סיפור ההצלחה שלי - ההשראה שלכם
06/09/2018 | 00:08
4
260
היי....לא הייתי פה שנים
אך לפני כ 4 שנים הפורם הזה היה המקום ממנו קיבלתי המון השראה ומיידע לאן איך ומה לעשות.
אולי מנהלות הפורום זוכרות אותי.
אז קראתי פה בלילות את הלבטים ואת הפחדים של כולן, כל מה שאתן חוות, כל השאלות שאתן שואלות פה עכשיו שאלתי גם אני.
הפחדים והמחשבות היו רכבת הרים שפחדתי לעשות את הצעד.

אני הגעתי לתרומת ביצית אחרי כ4 שנות טיפולי פוריות עברתי אין סוף טיפולים, עכזבות, הריונות שלא צלחו, וכמובן שבר נוראי שהבנתי שצריך לעבור לתרומת ביצית - רציתי למות!

התהליך שלי כלל תרומה כפולה, גם תורם זרע וגם תורמת ביצית.
הייתי מבין הראשונות שעשו תרומת ביצית בארץ.
עברתי 3 תרומות בהילל יפה ותרומה אחת באסף הרופא.
כל התרומות נכשלו אפס הריונות
בגלל שכל התרומות היו תהליך מאוד ארוך של ציפיה לתורמת וחלוקה של התורמת ל2 נתרמות ואיכות עוברים ממש לא טובה הבנתי שעוברת לחו"ל.
בעזרת הקבוצה הזו בחרתי לעבור את התהליך בהדסה הר הצופים.
זה היה ממש VIP אחרי הארץ.
ממליצה לכן בחום על הדסה, הן מבחינת השקיפות,המקצועיות, האכפתיות ההבטחות והמחיר.
לי בעיקר היה חשוב לא תרומת ממוצע רוסי (לא גזענית אבל אני פשוט כהת עור ורציתי קרוב לצבע שלי- מה שלא קרה בסוף)
טופלתי ע"י ד"ר גודין המדהימה
ואחרי שבמשך שנות התרומה התעסקתי כל הזמן באיך נראת התורמת, איזה סוג דם, איזה עור השכלה וכו
כל מה שעניין אותי הפעם היה איך אני ממקסמת את האופציה להריון.

תרומת הביצית בהדסה הייתה תרומת הבייצית ה - 5 שלי
בהמלצת ד"ר גודין היה תורמת צעירה מ 24 (בסף הייתה בת 29)
ושיש לה הוכחת פריון (לשלי היו 2 ילדים)
תורמת מלאה - כלומר כל הביציות הנשאבות שלי מתוך מחשבה שלא כל הביציות בשאיבה הן איכותיות ושמה שאקבל בטוח יהיו גם ביציות איכותיות.
בגלל ההסטוריה שלי סוכם על בלטוסיסטים שנבדוק את זה במקום לאחר השאיבה לפי איכות הבציות ולפי איך שיתפתחו.
על מנת להגדיל את הסיכוי הומלץ על החזרה של 2 עוברים (היום ההנחיות שונות)
והשינוי הגדול בטיפול היה שבמקום הנרות הוגינליות אקבל זריקות לשריר על בסיס יומי.(את האמת לא זוכרת את שם התרופה) אבל זה היה סיוט של 3 חודשים זריקות בישבן.

כל השאר לא עניין אותי יותר
הייתי עיפה, מוטשת נפשית
הגוף שלי כבר סבל
הנפש שלי כבר הייתה מוטשת מהניסיונות במשך השנים כבר היה קרוב ל 6 שנים של טיפולים.
וגם נגמר לי הכסף זה היה הטיפול האחרון.
או שיוצאת ממנו בידיים מלאות או חוזרת לחיי רווקות.

התרומה התבצאה בצ'כיה
קיבלתי 12 עוברים מהם נשארו 9 בלטס'
הוחזרו 2 עוברים שהרופא אמר שהם מדהימים :)

לאחר שבועיים בטא מעל 5000 מה שאראה על תאומים
כמובן שהאושר היה בשמים ועשיו התפילות היו שרק ישרדו שניהם, אז תפילות יומיות וזריקות לשיבן עד שבוע 12 (במקום הנרות הוגינליות)

התוצאה היא שלאחר 7 חודשים נולדו לי תאומים 2בנים מהממים!
ולכן אני רוצה להגיד שתדאו!
כללללל הפחדים, השאלות התהיות נאלמים ברגע שרואים את הבטא חיובית!

שני בניי יפים בטרוף, לא דומים לי בכלל למרות שכולם אומרים שכן.
הם בראים,חכמים, יפים וממש ממש בלונדינים.
חבל שלא יכולה לשים פה תמונות על מנת שתראו.

שורה תחתונה מה נגיד לילד ?
האם ימצא את התורמים או לא
מה יחשבו
מה יהיה בעבודת שורשים
מה ירגיש הילד את האמת לא דנתי בשאלות האלו
הן לא מעניינות אותי מהיום שראיתי את הבטא החיובית.

אלו שלאלות שלא הפסיקו לעניין אותי עד אותו רגע אבל אז נאלמו כליל.

אני רוצה לתת השראה לכל המתלבטות
לכל המהססות ולכל מי ששואלת שאלות שמפחידות אותה
הכללללל נאלם!!!!!
זה לא מעניין
אני האמא שלהם אני יצרתי אותם וברחם שלי הם גדלו.
לא אסתיר מהם לעולם שלהם מתרומת ביצית אבל אספר להם שיגדלו קצת וידעו להכיל את זה.
אני לא עושה מזה סיפור מתייחסת לזה כרומוזומים שקיבלתי ואני זו שיצרתי את החיים.
כך אני רואה את זה וכך גם הם יראו את זה.

אני כן אומרת ואני יודעת שאני במיעוט שיש לנו אבא (אחרת מהיכן הגיע הזרע???? הוא לא גדל במעבדה של הרופא ולזרע הזה מחובר גבר שהוא האבא הביולוגי) אבל אבא שלנו רחוק ואנחנו לא רואים אותו
זה מביא אותם לפלוס ולא לחסר.
מחקרים מראים שילדים שגדלים על חוסר במיידע על אין מוחלט זה פחות מומלץ ולא אכנס לזה פה.
לכן אני בחרתי להראות את היש, יש והוא רחוק ולא רואים אותו.
הם קוראים לאח שלי אבא דוד ואת שמו, הם חכמים בטרוף ומצאו לעצמם אבא משלהם.
ולפעמים שתאום אחד שואל איפה אבא השני אומר לו אבא רחוק וממשיכים הלאה.

אגב אף אחד חוץ מאמא שלי וחברה טובה לא יודעים שזה תרומה רק מהסיבה שאני לא רוצה שיזרקו את זה לילדים לפני שהם מבינים במה מדובר.
הם ילמדו על זה בבית ויעשו עם המיידע הזה מה שהם מבינים ואז לא יעניין אותי מי ידע ומי לא.

אלו הם ילדי, אני היא זו שיצרה את החיים שלהם
ללא הרחם שלי הם לא היו קיימים וללא הזרע שבחרתי.
ללא תפילות שלי במהלך ההריון, ללא התהליכים שעברתי ללא התזונה שניזונו בשמן ההריון ממני הם לא היו קימים.
כך שאין לי עוררין שאנ אמא שלהם.

התורמת שלי אנונימית והתורם פתוח יש לי תמונה
אני מאמינה שכשיגיעו לגיל 18 תהיה התכנולוגיה למצא אותם בבדיקת דם פשוטה אם זה יעניין אותם, אותי זה ממש לא מעניין.
רק שמחה על הבחירה הממש מוצלחת שעשיתי הן בזרע והן בתורמת(אז לא להייתה תורמת פתוחה)
ואני סופר מאושרת שלא דומים לי כי הם מהממים!

הרבה פעמים בגני שעשועים שואלים אותי איך יצאו כאלו בלונדינים
אני תימיד עונה שידעתי מה לבחור ולא מפרטת.
אם שואלים אותי אם בעלי בלונדיני אני אומרת שכן לא נכנסת לזה.
וחברות שלי יודעות שבחרתי לפי תמונה ושהגנים הבלונדינים נצחו חחחח.

אני כותבת לכם את זה כדי לתת לכן השראה.
כדי שתבינו שכל הפחדים והספקות נאלמים באותו יום של בטא חיובית בוודאות!!!!!
היום אני בעצמי מטפלת בנשים בתהליך פריון כך שאני יודעת שזה לא רק אצלי,
כן כולן עוברות "אבל" אבל ברגע שעוברים את השלב הזה זה לא רלוונטי בעליל.

מאחלת לכל מי שלוחמת להגשים את החלום
שנת פריון בידיים מלאות ובריאות
בתכלס בריאות זה כל מה שחשוב
באהבה....
לצפיה ב-'תודה ��'
תודה ��
06/09/2018 | 02:00
63
לצפיה ב-'יאאאאא איזה כיף שחזרת לספר!!!'
יאאאאא איזה כיף שחזרת לספר!!!
06/09/2018 | 06:53
86
תהיתי רבות מה קרה איתך, זכרתי את ההריון אבל אז נדמה לי נעלמת...
מזדהה עם חלק גדול ממה שכתבת, לגבי החשיבות שמשתנה כשלא נכנסים להריון בהחזרה הראשונה
שתהיה שנה טובה לך ולקטנים
דא הבת שלי מתורמת מאוקראינה ונראה לי שהיא יותר כהה מהילדים שאני מכירה מתורמות בצ׳כיה
ממה שזכור לי אז לא גידלו לבלסטו,  בברנו היו מגדלים עוברים למורולה ( יום 4)
חג שמח
איילת
לצפיה ב-'גלוית שנה טובה שלי '
גלוית שנה טובה שלי
07/09/2018 | 09:43
108
היי  
קראתי וקראתי וקראתי וגם הבוקר שוב קראתי, אני לא מכירה אותך, ולא את סיפור חייך, אך את בעצם גלוית השנה טובה שלי.

אני זוכרת שהייתי פעם פעם, עוד צעירה יפה ורזה....  בצופים אספנו ושלחנו שי לחייל לחג, וכל אחד ואחת הוסיפה גם שנה טובה, לימים קבלתי מאותו חייל, מכתב תודה, בו בעצם הוא סיפר כמה התרגש וכמה חיזק אותו לשמוע שהעורף מחבק וחושב על הלוחמים  (לצערי הייתה זו שעת משבר למדינה באותה תקופה מלחמת לבנון הראשונה או השנייה מי סופר...)  ככה אני מרגישה ומתרגשת היום מהמילים שלך. הסיפור שלך, נתן לי סוף מתוק לשנה לא נעימה, נתן לי תקווה וכוח להתחיל שנה חדשה.

אין לי מילים להודות לך. אני בתהליך דומה אך שונה, הכאב וההתלבטויות, אפילו המילים שלנו מאוד דומות, מאוד כואבות, מאוד מרגשות.

תודה גם לפורום הזה שכאן. אני מרבה לקרוא פחות לשתף, אך אין ספק שנעים לקרוא שאת "בסדר" שהתחושות שלי והרגשות שלי, ההתלבטויות שלי, וכל מה שצץ לי בראש, עברו ועוברות עוד נשים כמוני.

תודה רבה לכולם, שנה טובה כל שנבקש לו יהי...
לצפיה ב-'כל כך מרגש'
כל כך מרגש
08/09/2018 | 13:02
57
לצפיה ב-'לא מצליחה להיכנס למערכת '
לא מצליחה להיכנס למערכת
06/09/2018 | 22:47
1
75

היי,
אני לא מצליחה להיכנס למערכת.
איילת, תוכלי בבקשה לכתוב לי את המייל שלך כאן כדי שאוכל ליצור איתך קשר?

תודה רבה !
לצפיה ב-'את לא יכולה מאחר ואת נכנסת כאורחת בפורום'
את לא יכולה מאחר ואת נכנסת כאורחת בפורום
06/09/2018 | 23:00
58
על מנת להשתמש במערכת המסרים של הפורום את צריכה לפתוח פרופיל של תפוז.
אני לא נוהגת לפרסם ברבים את המייל שלי.... אשמח מאוד אם תשלחי לי מסר
שנה טובה
איילת
לצפיה ב-'למישהי (מאיזור המרכז) נשארו טבליות אסטרופם ? '
למישהי (מאיזור המרכז) נשארו טבליות אסטרופם ?
04/09/2018 | 18:30
4
58
הי,
האם יש כאן מישהי שטופלה בטבליות אסטרופם ונשארו לה משהו כמו 7~14 טבליות שאין לה בהן צורך יותר ומוכנה למסור ? (באיזור המרכז ?)
תודה!

לצפיה ב-'יש קבוצה בפייסבוק '
יש קבוצה בפייסבוק
04/09/2018 | 19:34
51
אם תרצי שאחבר אותך אליה תכתבי לי בפרטי
אם אני זוכרת נכון דווקא אסטרופם היתה יחסית ממש זולה והרופאת משפחה נתנה לי מרשם
איילת
לצפיה ב-'יש לי אבל אני מבאר שבע'
יש לי אבל אני מבאר שבע
05/09/2018 | 11:09
28
אם מתאים, מוזמנת לפנות בפרטי.
לצפיה ב-'אני מהצפון בעסה'
אני מהצפון בעסה
05/09/2018 | 21:18
32
אבל אם תגיעי לצפון, יש לי
לצפיה ב-'הסתדרת?'
הסתדרת?
06/09/2018 | 20:13
20
לצפיה ב-'פרוטוקול אחרי מחזור להחזרת טרי...'
פרוטוקול אחרי מחזור להחזרת טרי...
05/09/2018 | 11:35
2
107
צריכה להחזיר עובר טרי בחודש הבא... אמרו לי להמתין למחזור ואחר כך יעדכנו אותי - מבקשת להתייעץ איתכן ,ומה בדרך כלל  לוקחים אחר כך? משתמשת בגלולות אסטרופם קרינון ואוטרוגוסטן...

כמובן שאמתין להוראות הרופא אבל סתם לידיעה כללית ולהתכוננות נפשית ...
תודה  
לצפיה ב-'היי '
היי
05/09/2018 | 13:21
55
לוקחים גלולות למניעת הריון לפי מה שהרופא אמור לך אחרי זה הורמון לעיבוי רירית הרחם ואולטרסאונד למעקב עובי רירית הרחם שהרירית מספיק מעובה הרופא יגיד לך לבוא להחזרת עוברים  כמה לקחת ומה לקחת ובאיזה סדר להמתין  להוראה מהרופא שלך
לצפיה ב-'ברוכה הבאה '
ברוכה הבאה
05/09/2018 | 17:20
43
לאחר המחזור מנסים לסנכרן את המחזור שלך עם התורמת. ייתכן וייתנו לך מעקב ביוץ, ייתנו לך אסטרוגנים לעיבוי רירית הרחם והתהליך בדר״כ מלווה במעקב אולטרסאונד ובדיקות דם.
צריך לוודא שלא תבייצי לפני החזרת העוברים.
בהמשך מתווסף גם פרוגסטרון.
מניחה שיעדכנו אותך בימים הקרובים
בהצלחה
איילת
לצפיה ב-'הי , חדשה פה ❤️'
הי , חדשה פה ❤️
05/09/2018 | 13:51
3
143
בת 41 אחרי 9 סבבי ivf לא מוצלחים, שני מהממים בבית מהריונות ספונטנים ואחד בעל תומך ואהוב. עד כה רשימת המכולת�� סבב תרומה ראשון עם מנור מדיקל, החזרה בעוד  שבועיים, הוחלט על היזרה של שני בלסטוציסטים. אשמח אם תשתפו : באיזו החזרה הצליח לכם? ראשונה, שניה, שלישית.. כמה עוברים החזירו ובאיזה יום? תודה����

לצפיה ב-'היי'
היי
05/09/2018 | 16:03
72
סבב ראשון הוחזרו 2 עוברים  בני 5 ימים אחד נקלט היום בן כמעט 5 חודשים
לצפיה ב-'ברוכה הבאה '
ברוכה הבאה
05/09/2018 | 17:13
75
נקלטתי בהחזרה שלישית עובר אחד, ההמלצה היתה תמיד להחזיר מספר עוברים כמספר הילדים שאני רוצה.
אישית קצת מקומם אותי לקרוא על רופא שממליץ על החזרת שני בלסטו בהחזרה ראשונה מתרומה ובגיל לא צעיר
מחקרים היום מראים שהחזרת מספר רב יותר של עוברים לאו דווקא מעלה את הסיכוי לקליטה. בנוסף הריון רב עוברי הוא הריון בסיכון גבוה. המטרה של התהליך לסיים את התהליך בידיים מלאות ולהשלים תהליך הריון מלא
בתרומה מדובר בעוברים של אישה צעירה וצריך להתייחס להמלצות בהתאם.
בנוסף ההמלצה לבקש להקפיא את העוברים בבודדים במידה ונשארים עוברים
סליחה על הנאום החוצב

שיהיה בהצלחה
איילת
לצפיה ב-'החזרה ראשונה'
החזרה ראשונה
11/09/2018 | 16:02
40
החזרה ראשונה של עובר בן 3 ימים - נקלט, אבל ההריון לא התפתח.
החזרה שנייה כנ"ל - נקלט, התפתח, ואני בשבוע 28 :)
לצפיה ב-'שבוע טוב לכולן/ם... שאלה לגבי דם התורמת.. האם קבלתן מבחנה '
שבוע טוב לכולן/ם... שאלה לגבי דם התורמת.. האם קבלתן מבחנה
02/09/2018 | 12:24
18
140
והיכן נשמרה?
שנה טובה עם הרבה הצלחות והגשמת חלומות 

לצפיה ב-'היי'
היי
02/09/2018 | 12:56
6
111
זה אפשרי צריך לבקש לפני חתימת חוזה הדם בדרך כלל נשמר איפה שאת עושה את ההחזרה
לצפיה ב-'היי קובי , איפה נשמר אצלכם? בבי"ח אסותא?'
היי קובי , איפה נשמר אצלכם? בבי"ח אסותא?
02/09/2018 | 13:31
5
87
לצפיה ב-'בהרצליה '
בהרצליה
02/09/2018 | 19:02
4
57
לצפיה ב-'במעבדת IVF יחד עם העוברים? הייתם צריכים להוסיף תשלום? תודה'
במעבדת IVF יחד עם העוברים? הייתם צריכים להוסיף תשלום? תודה
02/09/2018 | 19:22
3
60
לצפיה ב-'לכמה זמן?'
לכמה זמן?
02/09/2018 | 19:23
1
62
לצפיה ב-'7 שנים '
7 שנים
02/09/2018 | 19:29
57
לצפיה ב-'כן יחד עם העוברים '
כן יחד עם העוברים
02/09/2018 | 19:28
67
לא היינו צרכים להוסיף תשלום
לצפיה ב-'לי נאמר שמבחנה עם דגימות דם התורמת מגיעה יחד עם העוברים'
לי נאמר שמבחנה עם דגימות דם התורמת מגיעה יחד עם העוברים
02/09/2018 | 21:52
1
81
ונשמרת במעבדה במכון הגנטי בתל השומר. (ללא תוספת תשלום או בקשה מיוחדת שלי)
עשיתי דרך חברת מנור לפני 5 שנים.
ממה שכתוב באתר שלהם המבחנה של התורמת נשמרת שנתיים לפחות
איילת
לצפיה ב-'זה נכון '
זה נכון
02/09/2018 | 22:41
58
גם אצלנו דגימת הדם הגיעה יחד עם העוברים
לצפיה ב-'מבחנת דם של התורמת'
מבחנת דם של התורמת
03/09/2018 | 11:47
8
84
הי, שבוע טוב

אני השתמשתי במבחנה לצורך בדיקות גנטיות בעקבות נשאות של בן זוגי.
המבחנה מגיעה עם העוברים לארץ, במנור אכן עוברת "להפקדה" בתל השומר במכון הגנטי, ונשמרת שם למשך שנתיים לאחר שעברה מיצוי ל- DNA (לא נשמרת כדם).

לוקח כמה ימים לשחרר את המבחנה, במנור אורית נותנת טופס הסכמה לשחרור ה- DNA ורק לאחר שהטופס התקבל בתל השומר ועבר בירוקרטיה של כמה ימים יכולתי לשלוח שליח לאיסוף דגימת ה- DNA. בזמן הזה העוברים המתינו לי בפריזר של אסותא.
ביצעתי בדיקת גנטיות לתורמת, המתנתי לתשובה ולאחר שהתקבלה עברתי החזרה.

היום בשבוע 28 :)
בהצלחה
שילה
לצפיה ב-'איזה בדיקות גנטיות עשית? '
איזה בדיקות גנטיות עשית?
03/09/2018 | 19:28
5
72
האם בנוסף למה שעשו במרפאה?
לצפיה ב-'בדיקות גנטיות'
בדיקות גנטיות
04/09/2018 | 01:05
4
110
הי,
בן זוגי ביצע בדיקה גנטית מורחבת כשהתחלנו בתהליך. בדיקה שכללה סט של 106 גנים. בדקנו את התורמת באותה הבדיקה ונמצא שאינה נשאית, לצערי אף עובר שלה לא שרד והבדיקות היו לחינם.

בתורמת השניה (פיצוי) לקחנו החלטה שנעשה בדיקה לתורמת רק אם יהיה הריון, סוג של ריסק אבל היה לי קשה שוב לזרוק אלפי שקלים לפח.
גם מתורמת זו לא היו עוברים איכותיים ולא הריון.

בתורמת השלישת (פיצוי חוזר) התפתחו רק 2 עוברים ליום 5. אחד נראה מצוין ואחד פחות. הרופא התעקש להחזיר את שניהם. קיבלתי בטא חיובית שעלתה ממש לא לפי הספר, לא היו הכפלות. התמהמתי בשל כך עם בדיקת התורמת.
כשבאתי לבדוק את התורמת כבר לא היתה קיימת אותה בדיקה של 106 גנים, הפעם הבדיקה כללה מעל 300 גנים. כאן נכנסה הדילמה, מה יקרה אם תימצא מוטציה באותם 200 גנים שבן זוגי לא נבדק אליהם (?)
וכמו שחששתי, התורמת נשאה מוטציה בגן שבן זוגי כלל לא נבדק אליו.
ביעוץ גנטי, נאמר לי שיש צורך לרצף את הגן הספציפי הזה אצל בן זוגי ואני כבר בשבוע 17.
וכמו בסרטים הכי שחורים, בן זוגי נמצא נשא למוטציה באותו הגן שגם התורמת נשאית. התשובה הגיעה כשאני בשבוע 23.
כיוון שביצעתי מי שפיר, שילמתי סכום כסף נוסף לשימור תאים. מיד שחררתי את ה- DNA של העוברים שברחמי, ובדקתי אותם לגבי אותו גן שנמצא פגום גם אצל התורמת וגם אצל בן זוגי.
עברו עלי שלושה שבועות של גהינום, עד שהגיעה התשובה כשהייתי כבר בשבוע 27.
אף אחד משני העוברים לא נשא של שתי המוטציות יחד (מהתורמת ומבן זוגי).

אההה.. כן, אני בהריון תאומים משני עוברים שאחד נראה ממש לא טוב וקיבל ציון נמוך מהאמבריולוגית ובמקום לזרוק אותו לפח, החזירו אותו לרחמי ולאחר בטא שלא התקרבה להכפלות.
אני עדין לא רגועה מכל המשברים שעברתי בהריון. לא מעכלת שהגעתי עד הלום..

בהצלחה
שילה

לצפיה ב-'וואו איזה מס ע את עוברת .... שרק ימשיך טוב ולידה קלה דרך אגב'
וואו איזה מס ע את עוברת .... שרק ימשיך טוב ולידה קלה דרך אגב
04/09/2018 | 05:21
1
69
איפה עשית תרומת ביצית? 

בהצלחה 
לצפיה ב-'תודה '
תודה
04/09/2018 | 08:00
62
את התרומה עשיתי במנור.

יום נפלא
שילה
לצפיה ב-'ואו שילה לא פשוט בכלל....'
ואו שילה לא פשוט בכלל....
04/09/2018 | 22:51
57
שיהיה המשך קל ותקין
נתת דוגמא טובה ללמה לא להחזיר שניים אלא אם מוכנים לתאומים
איילת
לצפיה ב-'וואוו, שילה, חתיכת סיפור'
וואוו, שילה, חתיכת סיפור
05/09/2018 | 11:25
41
בשעה טובה! המשך הריון טוב, לידיים מלאות!
לצפיה ב-'יש לך עוד עוברים? שימשיך טוב ולידה קלה '
יש לך עוד עוברים? שימשיך טוב ולידה קלה
04/09/2018 | 05:25
1
49
לצפיה ב-'עוברים'
עוברים
04/09/2018 | 08:06
78
הי גיתית, בוקר טוב

מניחה ששאלתך היתה מופנת אלי לגבי העוברים.
התשובה שלילית.
מתורמת ראשונה לא שרד כלום ולא היתה החזרה.
מתורמת שניה היו 2 החזרות, בלסטוציסטים בינונים.
מתורמת שלישית החזרה אחת של שני בלסטוציסטים, כאמור אחד נראה חתיך ויפה תואר :) השני הרבה פחות. אף עובר נוסף לא שרד.

יום נפלא
שילה
לצפיה ב-'וייסמן אריאל והורוביץ אריאל'
וייסמן אריאל והורוביץ אריאל
04/09/2018 | 22:39
2
92
שלום לכולן,

אני עומדת להתחיל טיפול במנור וקיבלתי רשימה של רופאים, ביניהם וייסמן אריאל והורוביץ אריאל (על שניהם קראתי דברים טובים בפורום).
שהתקשרתי לדר' הורוביץ המזכירה אמרה לי שהוא לא עובד עם מנור אלא עם חברה אחרת (בקושי רצתה להגיד לי את השם) "אימהית". היא הוסיפה אחרי כמה דקות שעם מנור הוא רק עושה תהליכי פונדקאות.
האם משהיא טופלה אצלו במנור?
יש לי תור גם אצל וייסמן אריאל מחר, איך אני מוודאת שהוא באמת עובד עם מנור? האם משהן טופלו אצלו דרך מנור?

זה כל כך מבלבל, אשמח לקצת סדר.

תודה
לצפיה ב-'לדעתי עובד איתם ד"ר הורביץ ערן'
לדעתי עובד איתם ד"ר הורביץ ערן
04/09/2018 | 22:47
66
פרופ' וייסמן מוזכר כאן בפורום לא מעט, בהקשר למנור. את יכולה לעשות חיפוש עליו בפורום
שיהיה בהצלחה!
איילת
לצפיה ב-'וייסמן עובד עם מנור ואני מברכת בכל יום על כך שעברתי אליו!'
וייסמן עובד עם מנור ואני מברכת בכל יום על כך שעברתי אליו!
05/09/2018 | 21:16
46

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

מנור מדיקל- תרומת ביצית
מנור מדיקל תרומת ביצית

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה