לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
94349,434 עוקבים אודות עסקים

פורום תרומת ביציות

ברוכים הבאים לפורום תרומת ביציות, הפורום מהווה בית חם עבור כל מי שבמסע להורות הנכספת קיבלו את הבשורה ש "לא תוכלי להרות מביציותייך" וכי הם זקוקים לתרומת ביציות. אנחנו כאן כדי לעזור כשנראה שהשמיים נופלים עם קבלת הבשורה, לעודד כשנראה שהדרך אל ההורות לא תגמר לעולם ושאבדה כל תיקווה.

הפורום איננו מקום לפירסום של חברות או רופאים בעלי מסלולים העוסקים בתרומת ביצית, לחיפוש תורמות או פירסום הודעות מסוג זה.

אנחנו כאן בכדי לסייע ולעזור להתגבר על הקושי שבקבלת הבשורה ולתת מידע על האופציות השונות הקיימות בעולם תרומת הביציות, לתמוך, לעודד, להיות אוזן קשבת וכתף להתייעץ ולהישען עליה בימים הקשים. אנו כאן גם לתמוך ולעודד בימים השמחים של הבטא החיובית, ליווי ההריון, הלבטים למי לספר, מתי לספר וגם בהתלבטויות ההוריות לאחר הלידה המיוחלת                             

הנהלת הפורום:

אודות הפורום תרומת ביציות

ברוכים הבאים לפורום תרומת ביציות, הפורום מהווה בית חם עבור כל מי שבמסע להורות הנכספת קיבלו את הבשורה ש "לא תוכלי להרות מביציותייך" וכי הם זקוקים לתרומת ביציות. אנחנו כאן כדי לעזור כשנראה שהשמיים נופלים עם קבלת הבשורה, לעודד כשנראה שהדרך אל ההורות לא תגמר לעולם ושאבדה כל תיקווה.

הפורום איננו מקום לפירסום של חברות או רופאים בעלי מסלולים העוסקים בתרומת ביצית, לחיפוש תורמות או פירסום הודעות מסוג זה.

אנחנו כאן בכדי לסייע ולעזור להתגבר על הקושי שבקבלת הבשורה ולתת מידע על האופציות השונות הקיימות בעולם תרומת הביציות, לתמוך, לעודד, להיות אוזן קשבת וכתף להתייעץ ולהישען עליה בימים הקשים. אנו כאן גם לתמוך ולעודד בימים השמחים של הבטא החיובית, ליווי ההריון, הלבטים למי לספר, מתי לספר וגם בהתלבטויות ההוריות לאחר הלידה המיוחלת                             
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
 הפורום הינו פורום תמיכה, היעוץ בפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי ומקצועי. 
הפורום איננו מקום לפירסום של חברות או רופאים בעלי מסלולים העוסקים בתרומת ביציות, הודעות מסוג זה יימחקו ללא אזהרה מראש. כמו כן זהו לא המקום לחיפוש תורמות או פרסום מודעות מסוג זה

אנא קיראו את תקנון הפורום לפני הכתיבה בפורום. גלישה מהנה
המשך >>

לצפיה ב-'תורמת חליפית במסלול עם תמונה - מנור'
תורמת חליפית במסלול עם תמונה - מנור
20/08/2017 | 14:50
1
12
שלום לחברות וחברי הפורום
בחרנו במסלול בלטוסיסטים עם תמונה והתבקשנו לבחור תורמת גיבוי למקרה שלא יהיו מספיק ביציות מהתורמת שבחרנו. הסבירו לנו שחיבים לתת לנו את כל הביציות מתורמת אחת.
האם התהליך הזה רגיל? מה קורה בסוכנויות אחרות?
תודה
לצפיה ב-'היי'
היי
20/08/2017 | 15:21
5
אכן במסלול של תורמת גלויה מקבלים את כול הביציות יש בזה יתרונות על מנת שיופקו כמה שיותר עוברים לשימוש עתידי במידה והושג הריון מקפיאים את שאר העוברים ועל ידי כך להשיג עוד הריון מאותו מקור גניטי הכוונה שכול הילדים יהיו מאותו גבר ואותה אישה שיהיה בניהם מחנה משותף ואולי אפילו דומים במראה ביניהם ולא יהיו אחים למחצה זה מגביר את תחושת המשפחתיות בתא המשפחתי
לצפיה ב-'היי'
היי
19/08/2017 | 12:04
3
66
ההתלבטות העיקרית הם סיכויי ההצלחה ,אצל פורפ' משיח נאמר לנו שהוא מתחייב על בלסטוציסט אחד בכל מחזור שניים בסך הכל וגם שהוא עושה את החזרת העוברים בארץ 
לצפיה ב-'התלבטות '
התלבטות
19/08/2017 | 20:14
2
30
נראה לי בלסטו אחד זה קצת מידי גם אני חושב שהחזרת עוברים בארץ זה יתרון גדול תנסי לברר בעוד מקומות אני יכול להמליץ לך איפה שאנחנו עשינו ל.ב הפריה חוץ גופית אצל פרופ' בידר ממליץ לך בחום אצלנו פיתחו כמעט את כול העוברים לבלסטו והקפאנו לשימוש עתידי
לצפיה ב-'בלסטו אחד?'
בלסטו אחד?
19/08/2017 | 20:43
1
29
היי,
כשאני עשיתי אצל משיח , ההבטחה היתה למינימום 2 בלסטו באיכות A (כשמספקים 8 ביציות)
מה שאומר התחייבות ל2 החזרות (כי מקפיאים עובר אחד בקשית)
מ8 ביציות, יכול לצאת 0 בלסטו באיכות A או 8 באיכות A - תלוי בזרע וגם בעוד מלא דברים שאני לא בטוחה שהרפואה יודעת להסביר היום.
לכן נראה לי שיש פה גם עניין של מזל.
קובי, יכול בטח להגיד מה מתחייבים בל.ב. פריון (למרות שלפי הבנתי רוב המסלולים מתחייבים לדברים די זהים)
לצפיה ב-'תלוי במסלול '
תלוי במסלול
19/08/2017 | 21:26
23
כול מסלול התחייבות שונה זה תלוי באיזה מסלול בוחרים של כמה ביציות במפנים גלויות מקבלים את מירב הביציות וכך גם ההתחיובת של עוברים עולה
לצפיה ב-'שאלה: מישהי עשתה את זה ישירות מול מרפאה בצ'כיה או במקום אחר?'
שאלה: מישהי עשתה את זה ישירות מול מרפאה בצ'כיה או במקום אחר?
19/08/2017 | 16:32
1
33
אני מודעת ליתרונות של ליווי של בית חולים ישראלי, אבל יש לי תהיות לגבי המחיר - האם הוא יהיה נמוך משמעותית אם נוריד את התיווך של בית חולים? אנחנו ממילא מתכוונים להיות שם לתת זרע טרי ולהחזרות. 
לצפיה ב-'אם הבנתי אותך נכון '
אם הבנתי אותך נכון
19/08/2017 | 18:46
32
את רוצה לעשות את כול התהליך מול הבת חולים בחו''ל לדעתי את תהיה חייבת לנסוע לשם כמה פעמים כולל פתיחת תיק ולדעתי גם אחרי שתכנסי להריון העוברים יוקפאו שם ולא בארץ כי ללא ליוי ישראלי אין פיקוח ולא יורשו להכניס עוברים מוקפאים לארץ אבל בנוגע לזה אני לא ממש סגור על עצמי  אני לא ממש חושב שזה יוזיל לך משמעותית את המחיר והתחשב לטיסות שאת תעשי זה לא נראה לי כדאי את מוכנה שהעוברים שלך יוקפאו וישארו מוקפאים בארץ זרה וכול פעם שתעשי החזרה את תהיה צריכה לטוס לשם לדעתי יותר פשוט שרופא ישראלי ידאג לך להכול זה יורד לך הרבה לחץ
לצפיה ב-'אשמח להעלאת הביטחון ועזרה'
אשמח להעלאת הביטחון ועזרה
19/08/2017 | 14:24
2
45
היי.
בספטמבר ימלאו לי 45
אני אם חד הורית + ילד בן 10
עברתי הרבה מאוד בחיים, אמא שנפטרה, בן זוג שעזב אבל תודה לאל תמיד הסתדרתי ויש לי ילד מדהים וחכם
לאחרונה אחרי שעברתי דירה והילד גדל אני מרגישה שאני רוצה לבנות משפחה
אף פעם לא ויתרתי על זוגיות ואני לא מתכוונת לוותר אבל היא חייבת לבוא עם אהבה או שעדיף בלי
גם הבן שלי התחיל לרצות אח ואני יודעת שזה לא קל לחזור אחורה אבל מרגישה שההחלטה התקבלה ושאני מאוד רוצה למרות הפחדים והחששות
אז אשמח אם תייעצו ותעזרו לי בכמה פרטים
א. מה הגיל הכי מבוגר שמישהי כאן הביאה ילד מתרומת ביצית/זרע
ב. מה דעתכם על הגיל שלי שבו אני רוצה ילד נוסף. האם זה כבר פאתטי? מה התגובות מהסביבה לאמהות מאוחרת כל כך
ג. איך מתחילים בתהליך ולמי פונים? לרופא משפחה? רופא נשים? רופא פריון?
ד. האם צריך הפניה כלשהי?
ה. כמה זמן מרגע התחלת התהליך עד ההריון?
ו. האם אפשר לבקש שהזרע יהיה של אישה מהארץ?
ז. כמה כסף בערך צריך עד סוף התהליך?
ז. איפה אפשר לקרוא חומר בנושא

זהו בשלב זה. לא חייבות לענות על כל השאלות
גם אם תענו לי על חלק מהמידע או תפנו אותי למקום המתאים אני אודה לכם
רק התחלתי ומקווה שבאמת אצליח
בהצלחה לכולן
שבת מבורכת

לצפיה ב-'מנסה לענות'
מנסה לענות
19/08/2017 | 16:25
39
ממוצע הגילאים פה בפורום הוא שלך +, כך שהגיל שלך הוא מקובל להשגת הריון( בתרומה כמובן). הצעד הראשון הוא החלטה על מסלול( חו"ל או בארץ) ,תקחי בחשבון שבארץ ההמתנות הן ארוכות מאד. את לא צריכה שום הפניה, המסלולים הם פרטיים. התשלום הוא תלוי במסלול שאת בוחרת, מסלולי חו"ל יקרים יותר, אך יש החזרים מקופות החולים. תוכלי להעזר בניסיון של בנות פה בפורום עם מסלולים שונים, כמו כן יש בפורום טבלה שנותנת אינפורמציה לגבי כל המסלולים.
בהצלחה!!
לצפיה ב-'שיהיה המון בהצלחה '
שיהיה המון בהצלחה
19/08/2017 | 18:34
31
א הגיל שלך לא נחשב למבוגר כדי להביא הריון מתרומת ביצית                            ב זה ממש לא פאתטי יש הרבה יותר גדולות ממך בגיל שנכנסו להריון מתרומת ביצית וביננו מה מעניין התגובות של הסביבה מהורות מבוגרת את ממש לא צריכה לתת הסברים לאף אחת דרך אגב את יכולה גם להסביר במידה ואת מעוניינת שמדובר בהריון טבעי                                                         ג כדאי לקצר לך את התהליך אני ממליץ לך ישר לפנות לרופא פריון שמתעסק בתרומת ביצית ולא ברופא פריון רגיל כי הוא לך יכול לעזור לך יש הרבה קליניקות שמתעסקות בתרומת ביצית תתחילי לשמוע אותם ואת סוגי המסלולים שלהם יש כאלה שפיתחו מסלולים יחודים ליחידים                          ד לא לא צריך הפניה כלשהי ראי סעיף ג                                                             ה מרגע התחלת התהליך ועד ההחזרה הראשונה של העוברים  היא בסביבות  
חודש וחצי אבל זה לא אומר שיש השתרשות של העובר אצל כול אישה זה אחרת ישנם כאלה שהצליחו בסבב הראשון וישנם כאלה שלקח להם כמה סבבים אף רופא לא יכול לענות לך על השאלה כמה זמן לוקח להיכנס להריון מתרומת ביצית לכול אישה יש פרמטרים אחרים ולכן התוצאות שונות               ו תרומת ביצית של ישראלית בארץ לוקחת הרבה מאוד זמן פשוט אין הרבה ישראליות שתורמות ומצד שני יש ביקוש גדול של ישראליות שרוצות ביציות יש ישראליות בקיצור הביקוש גדול מאוד לעומת ההצעה לכן רובם הגדול פונה לתרומת ביצית בחו''ל שם אין זמן המתנה                                                          ז תלוי באיזה מסלול את בוחרת כול מסלול המחיר שונה יש גם מסלול של פנים גלויות שאת רואה את התמונה של התורמת שזה מעלה את המחיר ותלוי גם כמה ביציות את רוצה מאותה תורמת לכן זה משתנה ממסלול למסלול          ח את יכולה למצוא מלא חומר באינטרנט פשוט לרשום תרומת ביצית                                               
לצפיה ב-'התייעצות'
התייעצות
19/08/2017 | 10:29
2
52
שלום לכן ,אני ובעלי כבר השלמנו עם הגורל ואנחנו מתכוונים ללכת על תרומת ביצית.
ההתלבטות שלנו היא לעשות תרומה אצל פורפ' משיח או אצל מנור.
אנא תעזרו לי
לצפיה ב-'ברוכה הבאה'
ברוכה הבאה
19/08/2017 | 10:35
40
אולי תשתפי יותר מה ההתלבטויות שלך בין השניים ונוכל לעזור
איילת
לצפיה ב-'היי'
היי
19/08/2017 | 12:21
39
האמת זה לא כזה משנה איפה לעשות את זה לשניהם יש היסטוריה ארוכה בתרומת ביצית ושניהם יודעים לעשות את העבודה  אני חושב שהולכים לתרומת ביצית צריכים להיות מוכנים נפשית ומנטלית  על מנת שזה יצליח המוכנות שלכם לא פחות חשובה מהמקצועיות של המקום שאתם בוחרים לעבור את התהליך תרומת ביצית  לרשום ''כבר השלמנו עם הגורל'' אינה נכונה אתם חייבים לשנות את צורת החשיבה שלכם והגישה  ואת ההתייחסות לתהליך  תרומת ביצית היא הפיתרון להרבה מאוד נשים שאינם יכולות להרות מביציות שלהן ותרומת ביצית הוא אחד הפיתרונות אנחנו באופן אישי ששמענו שתרומת ביצית הוא פתרון שמתאים לנו מאוד שמחנו  ישנם עוד פתרונות אחרים את צריכה לשאול את עצמך מה באמת חשוב לך להיות אמא או להיות אמא ביולוגית
לצפיה ב-'הבטחתי לעדכן אותכם '
הבטחתי לעדכן אותכם
18/08/2017 | 00:03
5
204
אני אספר לכם קצת על אישתי ועלי ולמה הגענו לצרוך של תרומת ביצית  לפני שאני מספר לכם אך היה היום באולטרסאונד  לאישתי אין בעיית פריון וגם לי לא זה הגנטיקה שלה אישתי נשאית לגן שגורם לפיגור שכלי אצל בנים בלבד והנשים הם נשאיות ולא חולות (זה לא x שביר ) זה גן שעבר מוטציה במשפחה שלה בלבד והוא לא מוכר בספרות הרפואית הוא יחודי אך ורק למשפחה שלה הכרנו ותוך תקופה קצרה מאוד התחתנו בידיעה שיש אצלה כמה שלא בסדר אבל לא התעסקנו בזה יותר מידי הרי  שמאוהבים לא מדברים בשפת הגנטיקה תוך זמן קצר היא נקלטה שעובר ממין זכר גדל ברחמה הגענו לרופא נשים לאולטרסאונד ראשון הרופא שואל שאלות כלליות ואנחנו עונים לו אך שהוא שומע את התשובות שלנו ישר הוא נעמד ובטון נחרץ אתם חייבים לטוס לבלינסון ליעוץ גנטי (אנחנו גרים באילת אז שהוא אמר לטוס הוא מתכוון לזה ) מגיעים לבלינסון מתחילים לעבוד בדיקות דם אילן יחוסים של אישתי לבינתיים הזמן עובר עושים שקיפות עורפית סקירה ראשונה בבלינסון מתחילים להבין למה אישתי בידיוק נשאית הזמן עובר סקירת מערכות שניה כול התוצאות של המעקב הריון טובות שם דבר מחשיד בבלינסון מתחילים לסגור על הגן מחליטים לעשות מי שפיר  אישתי כבר סוף חודש שישי התוצאות לא טובות בכלל העובר ירש ירש את הx  שלה האיקס הבעייתי העובר שהוא ממין זכר אם יוולד יהיה אם פיגור שכלי מאוד קשה מחליטים לעשות הפסקת הריון יזומה אבל יש בעיה העובר גדול מידי אם יולדים עכשיו הוא יוצא חי ונשאר חי הראות שלו כבר יכולים לעבוד מחוץ לרחם על פי חוק צריכים להמית אותו בעודו ברחם ואז לילד אותו רופא מוסמך מזריק ללב העובר תמיסת מלח על פי חוק חובה עלינו לשמוע את לב העובר לפני ההזרקה ואחרי לשמועה את פרפורי ליבו עד שהוא מפסיק לפעום אלו היו השעות הקשות בחיינו לא מאחל את זה לא לאויבנו ולא לשונאנו האמת לא מאחל לאף אחד חשבנו שיותר נמוך מזה כבר לא נגיע לעולם לא אשכח את ההרגשה הזו לעמוד ליד אישתי ולתת לרופא להפסיק באופן יזום את לב של מי שאמור להיות ילדנו הבכור ובוא בזמן לנחם אותה כול זה קורא ביום הולדת שלי גם כן יום הולדת אחת העצובות בחיי אישתי יולדת ערב למחרת מה שנקרא לידה שקטה באמת לידה שקטה אין בכי של ילד אחריה רק בכי שלנו אוספים את עצמנו בשארית כוחנו וטסים חזרה לאילת יושבים בבית כמה ימים מתאפס על עצמי ואוסף אותה חזרה יאללה אני אומר לה חזרה לעבודה ולשיגרת חיינו יש לנו משימה עכשיו להביא לעולם ילד בריא בשביל להתחיל ivf בשילוב של pgd צריך לדעת עוד על הגן היחודי הזה אחרת קופת חולים לא מאשרת השתתפות שולחים את כול הדמים של החולים למעבדה מיוחדת בגרמניה עולה כמה עשרות אלפי שקלים מתחילים להבין מה זה בכלל ivf pgd מקבלים תשובות מגרמניה מתכוננים לשאיבה ראשונה יושבים איתנו מלא בנות כאלה שזה סיבוב 10 וכאלה שזה סיבוב 18 שלה מחליטים שאנחנו לא נגיע לשם קובעים מראש שמספר הסבבים שלנו יהיה אפשר לספור ביד אחד תמיד יש פתרון תמיד יש חלופה קובעים שבמידה ולא הולך עושים תרומת ביצית סיבוב ראשון אין עוברים בריאים וגם שזה שאחריו ובאלה שכן היו עוברים בריאים אישתי לא נקלטה מחליטים תרומת ביצית מספר האצבעות ביד נגמרו בוחרים תורמת בצורה הכי קרה ועניינית יפה חכמה ידענו מראש שלא יהיה תורמת שדומה לאישתי ולכן גם בחירה היתה קלה בלי יותר מידי אוי איזה באסה שהילדים לא יהיו דומים לה עוברים החזרה ראשונה מתרומת ביצית בטא מתחילה להכפיל את עצמה כול יומים הגענו היום לרופא לאולטרסאונד ראשון יש דופק הכול בסדר סוף סוף דמעות של אושר החשיפה שלי כאן לא קלה לי ולאישתי והיא מוקדשת לכול אותם בנות שעוברות את אותו תהליך המסר שלנו הוא לא להיכנע לעולם אבל גם לא ללכת אם הראש בקיר יש פתרונות יצירתיים גם אם הם בגדר של בררת מחדל לא להתיאש לעולם גם שאתם חושבים שאתם במקום הכי נמוך שיש זכרו שיש כאלו שהיו במקומות נמוכים מאלו צריך לדעת להתאשת ולהרים את עצמנו גם שקשה כי פשוט אין ברירה אחרת קל ליפול למראה שחורה אבל קשה קשה לצאת משם תשתדלו מאוד לא להגיע למקומות האלו גם אם לא הולך בתרומת ביצית יש עוד פתרונות פונדקאות לא הולך פונדקאות אז אימוץ לא חשוב מה תמיד יש פיתרון ללמוד לקחת את החיים בקלות והכי חשוב בנות .... לקחת הכול בפורפורציה נכונה במיוחד שאתם מבואסות או שעוד סבב לא הצליח אני תמיד כאן לעזרה בשביל כולם מתפלל שכולם יראו כאן פרי בטן בהקדם

לצפיה ב-'עברתם חתיכת דרך... '
עברתם חתיכת דרך...
18/08/2017 | 08:24
53
תודה על השיתוף מעורר ההשראה. 
שיעבור בקלות ועם התוצאות הרצויות. 
לצפיה ב-'יישר כח'
יישר כח
18/08/2017 | 08:45
46
קובי
עברתם תלאות וטלטלות. מאחלת לכם שמעתה יהיה פשוט טוב!
בהצלחה
לצפיה ב-'שמחה בשבילכם'
שמחה בשבילכם
18/08/2017 | 14:22
39
מאד שמחה לשמוע שאתם בהריון, שהכל יעבור בקלות ותצאו בידיים מלאות.

לצפיה ב-'מרגש ומעודד '
מרגש ומעודד
19/08/2017 | 07:55
29
מזל טוב 
שיעבור הכל בקלות ויסתיים בידיים מלאות ושמחות :)

לצפיה ב-'בשעה טובה!'
בשעה טובה!
19/08/2017 | 10:13
30
מאחלת לכם הריון קל ותקין
ושמעכשיו הדרך תהיה מלאה באושר
איילת
לצפיה ב-'שאלה לגבי קורס הכנה ללידה'
שאלה לגבי קורס הכנה ללידה
18/08/2017 | 08:31
39
קצת לא יאומן שזו השאלה על הפרק, אבל הגיע הזמן להפסיק עם החרדות וההכחשות ולהערך. 
אני בשבוע 27. לקראת לידה שניה. הראשונה הייתה טבעית, עם קורס הכנה ללידה מצולם שראיתי בהוט vod. הייתה לידה קלה. 
תוהה האם יש קורס אחר / נוסף מומלץ לצפייה אונליין. 
תודה, זואי. 

לצפיה ב-'כאשר תורמת הביצית נוצריה, לפי ההלכה ולפי החוקים בישראל '
כאשר תורמת הביצית נוצריה, לפי ההלכה ולפי החוקים בישראל
15/08/2017 | 23:29
8
105
מי נחשבת האם?
האם על התינוק/ת לעבור תהליך גיור?
תודה,
עדי

לצפיה ב-'יש כאן תותחיות מנוסות ממני בנושא '
יש כאן תותחיות מנוסות ממני בנושא
16/08/2017 | 07:37
2
92
אבל למיטב ידיעתי רוב הפוסקים סוברים שמכיוון שאי אפשר לגייר ביצית וההתפתחות של העובר נעשית בתוך אם יהודייה, אזי היילוד משוייך לדת שלה, כמי שילדה אותו הלכה למעשה. הכי הרבה, למי שמקפיד במיוחד, עושים גיור לחומרא שהוא הליך קצר ומזורז יותר עם ילדים שנולדו מרחם יהודי.

יש המון חרדים שפונים לתרומת ביצית או זרע, בלי שאיש יודע כמובן. כידוע, הם לא עושים שום דבר בחייהם (בייחוד לא טיפולי פוריות), מבלי לקבל היתר וברכה מהרעבע שלהם ומתירים להם.  
לצפיה ב-'צודקת ב100 אחוז '
צודקת ב100 אחוז
16/08/2017 | 07:53
1
85
רק אני יוסיף שיש מכון שנקרא פועה שעוסק בכול מה שקשור בתרומת  ביצית לפי ההלכה היהודית גם שהתורמת לא יהודייה הם עוזרים בכול הסוגיות (אם נעשה הקבלה מעולם המטבח הם כמו משגיחי הכשרות ) את בהחלט יכולה להתייעץ איתם אם את ממש רוצה להחמיר
לצפיה ב-'פועה מדהימים. אני ואישי נעזרנו בהם'
פועה מדהימים. אני ואישי נעזרנו בהם
16/08/2017 | 09:24
75
להפנייה לכל מיני מומחים וסדר בבלגן בו היינו, מבחינת אפשרויות טיפול. אפשר לתאם עמם פגישת ייעוץ בנושא.ממליצה במיוחד על הרב פופר. צעיר וחביב.
לצפיה ב-'מעתיקה לכאן תשובה שכתבתי בעבר '
מעתיקה לכאן תשובה שכתבתי בעבר
16/08/2017 | 12:14
348

הדעה הרווחת שייכת לרב אליישיב שקובעת שהדת הולכת אחרי האם היולדת הדעה האחרת שייכת לרב עובדיה יוסף שאומרת שהדת הולכת לפי תורמת הביצית ולפיכך יש צורך בגיור 

אם את מהאסכולה של הרב עובדיה יוסף הילד צריך גיור - 
יש לשים לב שמאז שנכנסה הממשלה החדשה השתנו כללי הגיור ויש כיום החמרה בבתי הדין של הגיור .

לגבי גיור הקטין מעתיקה לך מהאתר של ניו לייף לגבי גיור קטינים -
גיור קטינים
גיור קטינים הוא תהליך פשוט וקצר מטבע הדברים תינוק לא נדרש ללמוד את תורת ישראל או להוכיח שהוא מקיים מצוות.
הליך גיור קטינים
כדי להתחיל בתהליך גיור יש לפנות לאגף הגיור ולפתוח תיק לגיור קטינים בבית הדין המיועד לכך.
פתיחת תיק
 לשם פתיחת התיק על ההורים להגיש את המסמכים הבאים: טופס בקשה לגיור, צילום תעודת זהות של שני ההורים וקורות חיים של שני ההורים. זוג נשוי יצרף גם את תעודת הנישואין שלו. רווק או רווקה המבקשים לגייר את ילדם יצרפו את הכתובה או את תעודת הנישואין של הוריהם או לחילופין מסמך המאשר יהדות מבית הדין הרבני.
פגישה עם בית הדין
כל עוד הילד קטן ואינו עומד על דעתו, נעשה הגיור על דעת בית הדין ועל סמך התרשמות מההורים.
ברית מילה
 כחלק מהליך הגיור נדרשים בנים לברית מילה. ברית המילה מתבצעת בדרך כלל בתיאום עם בית הדין לגיור קטינים. ניתן לפנות לבית הדין לגיור קטינים, לשם קבלת הפנייה לברית מילה לקראת גיור, גם כאשר התיק עדיין נמצא בדיונים. טקס הברית משלב הליך טקסי עם הליך רפואי כירורגי. הטקס עצמו דומה מאוד לברית המילה המוכרת, למעט הבדל קל בברכות.
לאחר ברית המילה וההחלמה ממנה הם יעברו גם טבילה במקווה טהרה.
טבילה במקווה טהרה
הילד קטן ואינו יכול לטבול לבדו, האב או האם, לפי בחירת המשפחה, יכנסו איתו למקווה על מנת לאחוז בו.

לצפיה ב-'תרומה על פי ההלכה'
תרומה על פי ההלכה
17/08/2017 | 09:44
2
120
בזמנו הלכנו לשאול רב.. אנחנו נעזרים בארגון בונה עולם שהם מחמירים בנושא של תרומת ביצית למרות שאנחנו לא משתייכים לזה  רציתי את הדעה הכי מחמירה שלא יהיו בעיות.. הם שלחו אותנו לרב מנחם מנדל שפרן בבני ברק שהוא אב בית דין. רב סבלני וסובלני ומאיר פנים והוא פסק שמתרומת ביצית אין שום בעיה האם הנושאת את התינוק היא נחשבת לאמא ולא תורמת הביצית. שאלנו גם על פונדקאות והוא פסק שזרע וביצית של יהודים התינוק יהודי. אפשר לעשות גיור לחומרא אבל לא חייבים.
לצפיה ב-'תודה לך, הארת את עיניי'
תודה לך, הארת את עיניי
17/08/2017 | 10:49
1
50
פוסקים ממוצא ספרדי ידועים כפחות מחמירים, לכן היה לי מוזר שהרב עובדיה יוסף זצ"ל, פסק כפי  שפסק. אני ממוצא ספרדי אך מכיוון שבעלי אשכנזי, אוכל ללכת לפי דעות הפוסקים האשכנזיים, כי כך מקובל (שאישה הולכת לפי מנהג הבעל). 
לצפיה ב-''
17/08/2017 | 11:34
29
למי שמתעניינת בנוסף בנושא של הפונדקאות שכחתי לציין שהרב אמר שעדיף לעשות פונדקאות בחול ומקסימום גיור לחומרא כיון שאז התינוק " ללא ייחוס" (מושג בהלכה) וזה עדיף מאשר פונדקאית יהודיה
לצפיה ב-'תודה לעונים/ות. דיברתי עם מכון פועה וגם עם רב שבקיא בנושא'
תודה לעונים/ות. דיברתי עם מכון פועה וגם עם רב שבקיא בנושא
18/08/2017 | 00:40
41
בשיחות עם הרב ממכון פועה ועם הרב הנוסף, ביקשתי שלא תהיה פסיקה הלכתית שמבחינתי אם הייתה היא מחייבת, אלא רק מתן מידע על הגישות בשאלות הללו.
הרב ממכון פועה אמר שקיימות גישות שונות בנושא. גם הרב הנוסף, שהוא בעל שיעור קומה, אמר שבשלב זה אין הכרעה. מחמת הספק, הוא המליץ לעשות גיור. למשל, הוא אמר, שייתכן שרב מסויים כיום יפסוק שהאישה שבהריון היא האם, וייתכן כי עוד מספר שנים יכריעו שזה לא ככה, אלא בעלת הביציתהיא הקובעת לעניין זה (כך הוא מעריך שיהיה). קביעה ההלכתית החדשה, תבטל את הפסיקה. כאשר הילד יהיה גדול יותר, יהיה מסובך יותר לערוך גיור. 
יש עוד עניין שעלה, וזה שהילד/ה מחמת היותם ספק גוי/ה, אינם יכולים להנשא לכהן. 
דבר נוסף שעלה הוא השאלה אם מקיימים את הגיור, האם יש להודיע על כך למשרד הפנים, או שאולי ישנם רבנים שיסכימו לערוך את הגיור בלי פרסומו ברמה הפורמלית? דבר הטעון בירור. 

עדי

לצפיה ב-'היסטרוסקופיה'
היסטרוסקופיה
17/08/2017 | 20:23
1
41
התבקשתי על ידי הרופא לעשות שוב הסטרוסקופיה אבחנתית. בפעם האחרונה עשיתי אצל ד"ר גולדנברג באופן פרטי וזה די התאים לי אבל אני לא מצליחה להשיג אותו. יש רופא פרטי מומלץ אחר. 
דרך הקופות זה לא מתאים לי מחפשת רופא פרטי. אודה להמלצות. תודה
לצפיה ב-'שלחתי לך במסר'
שלחתי לך במסר
18/08/2017 | 00:24
14
לצפיה ב-'התייעצות לגבי נטילת הורמונים'
התייעצות לגבי נטילת הורמונים
13/08/2017 | 20:33
5
103
בס"ד
שלום לכולם
לאחר שהתחלתי שימוש בהורמונים, התברר שלא יהיה טיפולהחודש (מסיבות הקשורות לתורמת). רציתי להפסיק את השימוש עד שיהיה חדש ממנה, אך נאמר לי מפי האחות במחלקה כי רצוי ליטול במשך מס' חודשים הורמונים, על מנת להחזיר את הרחם לפעילות סדירה(פחות או יותר..). הייתי שמחה לשמוע את דעתכן מנסיונכן האישי בנטילת הורמונים (פרוגילוטון), ליותר מתקופה קצרה. תודה רבה
לצפיה ב-'הייתי מתייעצת עם הרופא ומקבלת הסבר לצורך'
הייתי מתייעצת עם הרופא ומקבלת הסבר לצורך
15/08/2017 | 10:21
2
48
בטיפול והשפעותיו , מקריאה באינטרנט עולה שזו תרופה שנועדה להסדיר את המחזור אך כיוון שלא טופלתי בה , לצערי אייני יודעת עליה יותר , בהצלחה .
לצפיה ב-'תודה על תגובתך'
תודה על תגובתך
15/08/2017 | 14:03
1
42
מכיוון שאני נמצאת במנאופזה, נאלצתי לשתות פרוגילוטון. בשלבי סיום של החבילה, הסתבר שלא יהיה החודש טיפול. ביקשתי לדעת האם אוכל להפסיק ליטול את הכדורים, היות ואני חוששת מנטילת הורמונים, ובטח כשאין סיבה לכך, והאחות טענה כי כדאי לתת לרחם לתרגל וסתות, אף אם אין טיפול, וזאת כדי לחדש פעילות רחמית. מצד אחד זה נשמע הגיוני, מצד שני אינני רוצה ליטול הורמונים עד שאשמע שעתיד ב"ה להיות טיפול
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
16/08/2017 | 09:13
35
 לוקחים אותה  21 יום מקבלים מחזור ואחכ מתחילים עם התהליך, אבל כמובן יש להתייעץ עם רופא.
לצפיה ב-'אולי לא הייתי מספיק מובנת'
אולי לא הייתי מספיק מובנת
16/08/2017 | 16:44
1
41
ידוע לי היטב כי פרוגילוטון נוטלים 21 יום ואז אמורה להגיע הווסת. מאחר ואני נמצאת במצב של כשל שחלתי, הציעה לי האחות האחראית שאטול פרוגילוטון במשך כמה חודשים ברציפות כדי לעורר פעילות רחמית סדירה "ולאמן" את הרחם. שמעתן על דבר כזה? לדעתכן, כדאי ליטול הורמונים או שמא להמתין עד שתיהיה תורמת פונטציאלית? אני נמצאת בהמתנה לתורמת עדיין...

לצפיה ב-'לא שמעתי בחיים'
לא שמעתי בחיים
18/08/2017 | 00:26
17
על אימון רחם???!!! לא הייתי נוטלת סתם..
לצפיה ב-'רירית רחם...מאכזבת'
רירית רחם...מאכזבת
15/08/2017 | 11:48
9
98
הי בנות.
אני לפני תרומת ביצית. 5 ימים נוטלת פרוגינובה (אסטרופם בזמנו עשה לי כאבי ראש נוראים) - 2 כדורים ביום, ומדבקות אוורל.
היום רירית הרחם 4.5 בלבד.
שאיבת ביציות לתורמת יהיה כנראה ב20/8 כלומר יש לי עוד 6 ימים.
הוסיפו לי היום גם אסטרופם בנרטיק פעמיים ביום.
אני לוקחת גם ויטמין E, אוכלת סלק...לא יודעת האם עוזר, אבל לא מזיק...
האם יש סיכוי להגיע לעובי טובה בעוד 6 ימים? אחרת לא יהיו לי עוברים טריים ,רק מוקפאים...
בטיפולי IVF עם הביצית שלי רק בטיפול אחרון היתה לי בעית רירית (אגב, לפני טיפול זה עברתי פיפל), וגם כשרצינו להחזיר מוקפאים לא הצלחנו לעבות רירית עם אסטרופם,רק עם זריקות של מנוגון...אבל אז חשבתי שהרירית פשוט כבר עייפה מהרמונים שהזרקתי שנה וחצי.... סיימתי את הטיפולים לפני 8-9 חודשים והייתי בטוחה שהרירית הספיקה כבר לנוח...
מצב הרח על הפנים...
לצפיה ב-'סיכוי תמיד יש'
סיכוי תמיד יש
15/08/2017 | 12:30
6
66
אני בכל הטיפולים קיבלתי אסטרופם לנרתיק
שיהיה בהצלחה
איילת
לצפיה ב-'עוד שאלה'
עוד שאלה
15/08/2017 | 14:08
5
54
פשוט אין לי נסיון עם זה :
תוך כמה זמן רירית צריכה להתעבות אם נותנים תמיכה הורמנלית?
לדעתי בכל מקרה 5 ימים זה לא מספיק. נכון או לא?
לצפיה ב-'בדרך כלל תוך שבועיים'
בדרך כלל תוך שבועיים
15/08/2017 | 16:55
4
58
עד שלושה מצפים לרירית רחם שמאפשרת החזרה, זה אומר מעל שבעה מ"מ ומעלה. על שבע ניתן כבר להחזיר. אל תתייאשי, אולי עוד ישתפר.
לצפיה ב-'לעיתים יש גם '
לעיתים יש גם
15/08/2017 | 16:57
3
49
הבדלים במדידות בין טכנאיות שונות, הייתי מנסה למדוד בפעם הבאה במקום הכי מקצועי שאת יכולה..
לצפיה ב-'תודה חמודה'
תודה חמודה
15/08/2017 | 17:14
2
46
אני עושה באסף הרופא. שם רק רופאים מבצעים us
מקווה מאוד שהרירית שלי תעשה עוד מאמץ
לצפיה ב-'מעולה!!'
מעולה!!
15/08/2017 | 18:56
1
36
בהצלחה!
לצפיה ב-'החזרה'
החזרה
16/08/2017 | 11:53
32
לי הרופא החליט לעשות החזרה ברירית 6 כך שאני לא יודעת לגבי ה 7
לצפיה ב-'מקווה שהרירית תצליח לעלות לי בטיפול אחת היה מצב כזה '
מקווה שהרירית תצליח לעלות לי בטיפול אחת היה מצב כזה
15/08/2017 | 13:46
1
57
חשבנו שנבטל את הטיפול אבל בסופשבוע הרירית התעשתה , הייתי מנסה להוסיף דיקור שאצלי עזר מאוד , המון בהצלחה .
לצפיה ב-'תודה אשרת'
תודה אשרת
15/08/2017 | 20:51
35
אני מאוד מקווה שהטיפול יצליח
לצפיה ב-'בדיקות דם בחו"ל'
בדיקות דם בחו"ל
16/08/2017 | 09:15
46
למישהי יצא לבצע בדיקות במהלך נסיעה לחו"ל ?
לצפיה ב-'שאלה בנושא ערכי בטא אחרי החזרה של 2 עוברים טריים '
שאלה בנושא ערכי בטא אחרי החזרה של 2 עוברים טריים
12/08/2017 | 23:07
10
153
9 יום אחרי החזרה 113. 12 יום אחרי החזרה 497. 14 יום אחרי החזרה 1162 . 16 יום אחרי החזרה 2861 יש מצב ששניהם נקלטו ? או שזה נמוך מידי ל 2 משהיא כאן זוכרת את הבטא שלה אחרי החזרה של 2 עוברים ? אני ישמח מאוד לקבל תשובה
לצפיה ב-'מזל טוב!סיכויי גבוה מאוד '
מזל טוב!סיכויי גבוה מאוד
13/08/2017 | 00:20
95
להריון תאומים.אלו הערכים בדכ בהריונות כאלו....
לצפיה ב-'בשעה טובה!'
בשעה טובה!
13/08/2017 | 06:32
3
82
גיל העוברים גם חשוב ( בני כמה ימים)
לא תמיד הבטאות מראות על תאומים כן או לא.
אני החזרתי עובר יחיד והבטא שילשה את עצמה בכל יומיים.
בהצלחה
איילת
לצפיה ב-'תודה רבה על התשובות '
תודה רבה על התשובות
13/08/2017 | 08:18
2
83
יום חמישי נעשה אולטרסאונד
לצפיה ב-'מזל טוב לכם ויישר כח על המענה האדיב והממצה פה באתר'
מזל טוב לכם ויישר כח על המענה האדיב והממצה פה באתר
14/08/2017 | 07:50
1
54
אתה עושה חסד ומצווה. בכלל, אני חושבת שנקודת מבט של גבר, חשובה פה מאוד.
לצפיה ב-'תודה רבה '
תודה רבה
14/08/2017 | 08:02
44
אשמח לעזור לכול מי שצריכה
לצפיה ב-'מזל טוב!!!! '
מזל טוב!!!!
14/08/2017 | 14:10
29
לצפיה ב-'הרבה הצלחה בהמשך הדרך'
הרבה הצלחה בהמשך הדרך
14/08/2017 | 23:22
27
בס"ד
מי יתן ותחזרו עם שמחה בלב ובשורות טובות מביקורכם אצל הרופא.
הרבה הצלחה!
לצפיה ב-'מזל טוב לדעתי בטא היא לא אינדקציה מספיקה '
מזל טוב לדעתי בטא היא לא אינדקציה מספיקה
15/08/2017 | 10:22
42
תעדכן אותנו אחרי האולטרסאונד , בהצלחה .
לצפיה ב-'מזל טוב!'
מזל טוב!
15/08/2017 | 11:51
1
26
ובהצלחה במהלך ההריון ובכלל!!!!!!!!!!
לצפיה ב-'תודה רבה לכולם '
תודה רבה לכולם
15/08/2017 | 12:59
46
אני יעדכן אותכם אולטרסאונד עוד יומים יום חמישי
לצפיה ב-'האם יש הבדל בין הדסה עין כרםלהר הצופים?'
האם יש הבדל בין הדסה עין כרםלהר הצופים?
14/08/2017 | 11:49
4
49
לצפיה ב-'או שאנחנו סתם מכניסים את עצמנו ללופ מיותר?'
או שאנחנו סתם מכניסים את עצמנו ללופ מיותר?
14/08/2017 | 11:50
1
38
לצפיה ב-'יש לי תשובה '
יש לי תשובה
14/08/2017 | 13:27
74
מדובר בקמפוס אחד שהוא מכיל שני בתי חולים
לצפיה ב-'מדובר באותו המסלול'
מדובר באותו המסלול
14/08/2017 | 22:47
1
41
ממה שאני זוכרת ההבדל הוא הרופא המטפל והאחות שמלווה 
לא באמת הבדל ככ גדול
בהצלחה
איילת
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
19/08/2017 | 16:33
4
לצפיה ב-'קבוצה ליחידניות'
קבוצה ליחידניות
12/08/2017 | 22:29
2
114
אמנם לא ממש נושא הפורום אבל....
האם מישהי מכירה קבוצה לאמהות יחידניות? רצוי באיזור השרון
תודה
לצפיה ב-'נראה לי שיש משהו'
נראה לי שיש משהו
13/08/2017 | 06:29
1
78
כתבי לי בפרטי ואפנה אותך אליה לברר
איילת
לצפיה ב-'שלחתי '
שלחתי
13/08/2017 | 22:30
39
תודה!
לצפיה ב-'בדיקות גנטיות - אישור בכתב'
בדיקות גנטיות - אישור בכתב
13/08/2017 | 12:53
7
77
שלום, יש פה מישהי שעושה את תהליך תרומת הביצית בל.ב. הפריה (אצל בידר ולברון)? האם קיבלתם את תוצאות הבדיקות גנטיות בכתב? או רק בע"פ?
אני שוקלת לעשות אצלהם ואודה לתשובתכם.
תודה
לצפיה ב-'אני במנור'
אני במנור
13/08/2017 | 14:11
71
קיבלתי בהתחלה רק רשימה של איזה בדיקות התורמת עשתה. ואז ביעוץ גנטי לפני מי שפיר ביקשו פירוט רחב יותר של הבדיקות - ממש דוח מעבדה כאילו שאני היתי מקבלת אותו אם זה היו הבדיקות שלי - שיטת הבדיקה, איזה מוטציות בדקו, תאריך הבדיקה וממצאים. אחרי התעקשות שלי מול מנור סיפקו לי את הדוחות המלאים האלה.

לצפיה ב-'אנחנו עשינו אצלם '
אנחנו עשינו אצלם
13/08/2017 | 15:14
5
75
מקסימים היינו מטופלים של בידר בנאדם נסיך ממליץ לך עליהם בחום דרך אגב השבוע אנחנו הולכים לראות דופק בנוגע לבדיקות הגנטיות אנחנו היינו במסלול של פנים גלויות אז תחת כול תמונה של תורמת הופיע כול הבדיקות הגנטיות שהתורמת עשתה שיהיה לך המון בהצלחה
לצפיה ב-'שאלה לקובי'
שאלה לקובי
13/08/2017 | 17:52
4
84
קודם כל שמחה שהצליח לכם, בשעה טובה.
בקשר לבדיקות הגנטיות, לא קיבלת בכתב את התוצאות המעבדה של התורמת? אלא רק נאמר לך אילו בדיקות נעשו וראית מתחת לתמונה במחשב?
תודה
לצפיה ב-'היי מאיה '
היי מאיה
13/08/2017 | 21:09
3
65
לא קיבלתי בכתב כי לא ביקשתי אני בטוח שאם תבקשי מפרופ' בידר הוא יותר מי ישמח לתת לך  יש לנו אמון מלא בצוות שם כולל פרופ' בידר הוא ממש מקסים הבדיקות שעושים לתורמות הם אותם בדיקות שעושים לכולם בכול המרפאות והחברות ללא יוצא מהכלל וזה על פי חוק  אני חושב שצריך להתעקש בדברים הפחות מובנים מאילו כמו כמה ביציות מובטחות לך ובאיזה איכות העוברים ועד איזה יום מפתחים אותם במעבדה אנחנו התעקשנו לגדל את העוברים האיכותים עד יום 4 את ה2 שהחזרנו לאישתי  ואת השאר הפחות איכותים לגדל במעבדה עד יום 5 בכול מקרא לא רצינו עוברים בני 3 ימים  ראינו תמונות של התורמות במחשב  כולל תמונות של הילדים שלהם ראינו איזה בדיקות עשו להם וזה הספיק לנו בגלל שזו תרומת ביצית ואנחנו לא באמת מכירים את התורמת אנחנו רוצים לעשות מי שפיר לקחנו בחשבון את כול הסיכונים שבבדיקה
לצפיה ב-'מאיה אם יש לך עוד שאלות '
מאיה אם יש לך עוד שאלות
13/08/2017 | 21:11
2
51
אני ישמח לענות לך על כולם לא להתבייש או להרגיש לא נעים תרגישי חופשי הכול טוב
לצפיה ב-'קובי תודה על ההתייחסות והמון מזל טוב'
קובי תודה על ההתייחסות והמון מזל טוב
14/08/2017 | 00:56
1
35
לצפיה ב-'בכיף גדול והלוואי שלכולן כאן יהיה פרי בטן במהרה '
בכיף גדול והלוואי שלכולן כאן יהיה פרי בטן במהרה
14/08/2017 | 08:06
22
לצפיה ב-'מסלול החזרת עוברים מוקפאים ללא נסיעה '
מסלול החזרת עוברים מוקפאים ללא נסיעה
12/08/2017 | 01:02
5
93
אני במסלול הדסה עין כרם לתרומת ביצית ויש שם אפשרות של תוכנית החזרת עוברים טריים בצכיה שזה אומר לנסוע לחו"ל . או מסלול החזרת עוברים מוקפאים בארץ . אני קצת מתלבטת איזה מסלול ללכת
והאם יש הבדל בין החזרת טריים לבין מוקפאים מבחינת ההצלחה ?
לצפיה ב-'לדעתי'
לדעתי
12/08/2017 | 09:55
74
תמיד כדאי לתת צ' אנס להחזרת טרי. סיכויי ההשתרשות של טרי גבוהים יותר לפי רוב הדעות, למרות שיש כאלו הטוענים שהם כמעט זהים גם במוקפאים.
הייתי מנסה למכסם את הסיכויים... בהצלחה !!
לצפיה ב-'חשוב לדעת '
חשוב לדעת
12/08/2017 | 10:38
78
יש מרפאות שמציעות לך לעשות החזרות טריות כאן בארץ לא חייבים לטוס לחו''ל להחזרות טריות זה יכול למנוע לך את כול הדילמה במידה ואת לא מעוניינת לטוס לחו''ל ובמקביל את מקבלת כאו בחזרה טריה
לצפיה ב-'האמבריולוגים טוענים שאין הבדל בסיכויי הכניסה להריון '
האמבריולוגים טוענים שאין הבדל בסיכויי הכניסה להריון
12/08/2017 | 16:51
2
84
אבל לשכעצמי הייתי מעדיפה מסלול שמביא עוברים טריים ומקפיאים את היתר ,
כדי להיות על הצד הבטוח , המון בהצלחה .
לצפיה ב-'אני לא חושבת שבהדסה עין כרם מביאים עוברים טריים מצכיה'
אני לא חושבת שבהדסה עין כרם מביאים עוברים טריים מצכיה
12/08/2017 | 17:39
1
66
רשום לי בתוכנית של הדסה  החזרת עוברים מופשרים ללא נסיעה.
אולי ישנם בנות פה בפורום שעשו את המסלול הזה ומכירות אותו ויכולות לתת לי יותר מידע .
לצפיה ב-'נכון'
נכון
12/08/2017 | 19:19
61
אשרת וקובי דיברו על מסלולים אחרים שמביאים עוברים טריים לארץ מאוקראינה.
את צריכה לברר בהדסה האם במסלול המוקפאים הם מובאים מצ'כיה או מאוקראינה ולהחליט מה מתאים לך
יש כאן לא מעט אימהות מרוצות שטסו לצ'כיה
אנחנו כאן לשאלות
בהצלחה
איילת
לצפיה ב-'בלסטו דרגה 2BB'
בלסטו דרגה 2BB
06/08/2017 | 15:19
4
152
הי לכן,
יש כאן מישהי שהרתה מבלסטוציסט שמדורג 2BB?
התורמת בת 26
לצפיה ב-'אף אחת? אנסח אחרת:'
אף אחת? אנסח אחרת:
07/08/2017 | 10:42
2
133
מישהי הרתה מעובר בינוני שהתקבל בתרומת ביצית?
אודה לעזרתכן...
לצפיה ב-'היי'
היי
07/08/2017 | 20:30
124
נכון שעדיף עוברים באיכות טובה וכך להגדיל את סיכוי להיקלט אבל יכול בהחלט להיות שדווקא עובר שבאיכות פחות טובה יקלט מעובר שבאיכות טובה הרופאים תמיד בהחזרות שלהם מחזירים את הכי טובים ראשונים ובמקרה שאין קליטה הם מחזירים את העוברים הבאים אחריהם מבחינת איכות נשים שעוברות כמה סבבים סביר להניח שכול החזרה הם מקבלים עובר באיכות פחות טובה (אלה אם כן כולם התפתחו באותה איכות ) עכשיו לא כול הנשים נקלטות בסבב הראשון או השני המשמעות היא שרוב הנשים שנקלטו שלא בסבב הראשון שלהם נקלטו דווקא מעובר לא הכי מושלם (התפתחותית ) מקווה שעזרתי
לצפיה ב-'לשאלתך'
לשאלתך
08/08/2017 | 09:00
108
לא תמיד העוברים שנראים הכי טוב הם אלו שמניבים הריון, בטח בתרומה. אין לזה חוקיות. פשוט להמתין בסבלנות( ולהאמין!!!). בשורות טובות!!
לצפיה ב-'בספר פוריות מאלף את טף מספרת המחברת על עובר '
בספר פוריות מאלף את טף מספרת המחברת על עובר
12/08/2017 | 16:54
58
בדרגה גרועה ביותר שהוחזר לה וממנו הרתה , אין לי מידע על הריון מבלסטומיסט אבל אם כבר קיבלת אותו הייתי מנסה להחזיר , במקקרה הטוב כמו בספר תוכלי לספר את הסיפור על העובד בדרגה נמוכה שהוא הילד שיושב לצידך, בהצלחה .
לצפיה ב-'שאלה לגבי ילדים מתרומת בייצית'
שאלה לגבי ילדים מתרומת בייצית
04/08/2017 | 15:00
4
315
יש לי תאומים בני 9 חודשים שנולדו מתרומת בייצית.
האם בטיפת חלב ורופאת המשפחה צריכות לדעת מזה?

לצפיה ב-'לא נראה לי '
לא נראה לי
04/08/2017 | 17:17
184
אם אין סיבה רפואית חריגה שמצדיקה  את הגילוי אני לא רואה צורך אמיתי לשתף אותם
לצפיה ב-'אני לא שיתפתי'
אני לא שיתפתי
04/08/2017 | 17:27
186
אשתף אם זה יהיה רלוונטי
מזל טוב!
איילת
לצפיה ב-'ממש לא!'
ממש לא!
05/08/2017 | 12:32
124
לצפיה ב-'אני לא משתפת בשום מקום על תרומה. '
אני לא משתפת בשום מקום על תרומה.
06/08/2017 | 23:26
147
אצלינו זה פונדקאות עם תרומה.
מי שלא יודע איך נולדו התאומים, אני לא משתפת. הכוונה לפונדקאות.
לצפיה ב-'חדשה בפורום שלכן'
חדשה בפורום שלכן
03/08/2017 | 22:14
5
269
בס"ד
בנות יקרות
אני אמנם חדשה כאן בפורום שלכן, אך מדפדופים קלים הצלחתי קצת "להכיר" את חלקכן.אני אשמח מאד לעיצה כנה שלכן. אני אמא לשני בנים שנולדו ברוך השם לאחר טיפולים לא מעטים. לאחר הלידה השנייה חשתי מצוקה נפשית ( ככל הנראה בעקבות הלחצים שהייתי שרויה בהם), ולקח לי זמן לא מבוטל להתאושש, אך באמצעות שליחים נכונים ברוך השם, התאוששתי. כשפניתי שוב לטיפולים, אובחנתי כבעלת כשל שחלתי בגיל צעיר(35). התלבטנו רבות לגבי תרומת ביצית והיה חשוב לנו מאד שזו תיהיה תורמת מהארץ. התבשרתי שאני מועמדת ולפתע כשהגיע רגע האמת אני מלאת חששות וכאילו לא בטוחה בעצמי..מוכר לכן? עיקר החשש שלי הוא הפחד הנוסף משימוש בהורמונים, והחשש העיקרי יותר הוא אי הודאות לגבי החיבור לילד/ה. כל הזמן אני מדמיינת מה יקרה במידה וחלילה לא אקשר? מה אעשה אז? אשמח מאד מאד לחוות דעתכן. במסלול שלי פרטי התורמת חסויים.
לצפיה ב-'אין לך מה לחשוש '
אין לך מה לחשוש
04/08/2017 | 17:13
164
חששות ופחדים זה טבעי גם בתהליך של תרומת ביצית לעניות דעתי(אישתי עוד לא ילדה ) בעזרת השם אחרי שתיכנסי להריון ותלדי ויתנו לך להחזיק את התינוק שלך בפעם הראשונה כול החששות שלך בקשר לחיבור עם התינוק שלך יעלמו ועוד משהו קטן החיבור שלך עם התינוק שלך יתחיל הרבה לפני הלידה את תרגישי אותו זז בבטן שלך וגם בועט לו  

לצפיה ב-'בהמשך לשאלה שלי'
בהמשך לשאלה שלי
06/08/2017 | 18:55
2
113
בס"ד
בנות יקרות
שמתי לב שלא קיבלתי הרבה תגובות  ולכן דיפדפתי קצת יותר לדפים ישנים והתחלתי להבין למה...
יש כאן המון נשים שעברו את התהליך של התרומה, עם כל הקושי הריגשי המשתמע מכך , והיום אין יותר מאושרות מהן כשהן חובקות את ילדיהן בידיים. אין ספק כי במשך הזמן גם אם היו להן לבטים/ חששות וכד' זה פשוט הלך ונעלם עם הזמן. הסיפורים שניגלו כאן בפניי הותירו בי את חותמם בצורה מאד ברורה. כעת יש לי ברוך השם יותר תחושת שותפות בנושא הזה, מאשר ההרגשה בהתחלה ש "אני מקרה חריג בסוגו" (בעצם ההזדקקות שלי לתרומה). האם יש בכל זאת מישהי שיכולה לחלוק עימי את התחושה הראשונית בה היא ראתה את הפרי היקר שלה לראשונה? איך היא הרגישה? היה  מייד "קליק"?למרות שלאור התשובות הנמצאות כאן בפורום ניתן להבין זאת, עדיין הייתי שמחה אם מישהי תענה לי...
תודה 

לצפיה ב-'את ממש לא מקרה חריג'
את ממש לא מקרה חריג
06/08/2017 | 23:03
1
116
הי
כפי שאת יכולה לראות בפורום, לא מעט נשים זקוקות לתרומת ביצית ורב הנשים כלל אינן בפורום. כך שאת ודאי חא מקרה חריג. עם זאת, אני מזדהה עם התחושה של להיות שונה בסביבה שלי. 
יש לי בן מתרומה. השינוי בהרגשה ובתפיסה שלי התרחש כאשר נוצרו עוברים. כבר לא היה מדובר ב"ביצית" וב"זרע" אלא בעוברים, עוברים שלי. זאת רק סמנטיקה אבל משהו אצלי זז ברגע שנודע לי על ההפריה. בהמשך, התחושות והחיבור רק הלכו והתחזקו. הרגע של המפגש הראשון מרגש ואין לי מילים לתאר את מה שהרגשתי. רק אומר שאני מאושרת.
יחד עם זאת, חשוב לזכור שיש נשים (ואגב, גם גברים) שאצלם הקליק שאת מדברת עליו לא מתרחש מיד, או מלווה בקשיים ובכאב רב, גם כאשר לא מדובר בתרומה. 
אני יכולה רק להמליץ ללכת עם הלב שלך ולהאמין שאת יודעת מה נכון עבורך. 
מקווה שעזרתי
לצפיה ב-'תודה רבה על השיתוף בתחושותייך'
תודה רבה על השיתוף בתחושותייך
07/08/2017 | 22:34
81
בס"ד
 ערב טוב
קראתי את דברייך יותר מפעם אחת, וחשתי סוג של שלווה ורוגע.כפי שאמרת....ישנן עוד נשים במצב  הזה , והן אינן משתפות...
מה שתרם לי בעיקר מדברייך זוהי העובדה שכשנוצר עובר, העניין כולו מקבל משמעות מזווית אחרת, וגם זה שאת כיום מאושרת..אין חשוב מזה
תודה רבה על התגובה שלך
לצפיה ב-'התלבטתי מה לענות לך '
התלבטתי מה לענות לך
16/08/2017 | 12:46
21
אבל כיוון שאיני מכירה את כל הסיפור אומר בעדינות שהייתי מתייעצת עם משהו מומחה בתחום הנפש, תרומה היא דבר מבורך ילדתי שנולדה מתרומה היא שלי במאת האחוזים אבל התהליך הוא לא פשוט בצד המנטלי , שמעתי על נשים שחוו קשיים על רקע מקור ההריון וגם ההריון לא פשוט , יש לך שני ילדים ויש לשקול את ההשפעה עליהם וכל זה בתוספת המצוקה שחווית לאחר הלידה מצריכים לדעתי זהירות גדולה יותר , לכן הייתי מקבלת טיפול ועזרה על מנת להגיע לטיפול מוכנה ועם חוסן להתמודד עם כל השאלות והקשיים שיעלו במהלך הטיפול ובהריון , המון בהצלחה .

חם בפורומים של תפוז

תחרות מפלצתית עם פרסים שווים במיוחד!
תחרות מפלצתית עם...
משתפים אותנו בסיפורים בדיוניים וזוכים בכרטיסים...
תחרות מפלצתית עם פרסים שווים במיוחד!
תחרות מפלצתית עם...
משתפים אותנו בסיפורים בדיוניים וזוכים בכרטיסים...
אירוח מומחה בפורום בנושא אבטלה
אירוח מומחה בפורום...
ביום ראשון, 13.8, יתקיים אירוח בנושא אבטלה בו...
אירוח מומחה בפורום בנושא אבטלה
אירוח מומחה בפורום...
ביום ראשון, 13.8, יתקיים אירוח בנושא אבטלה בו...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פונדקאות מנור מדיק
פונדקאות ישראלית בחו"ל
מנור מדיקל- תרומת ביצית
מנור מדיקל תרומת ביצית
ד
ד"ר ערן הורוביץ

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה