לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1114611,146 עוקבים אודות עסקים

פורום תרומת ביציות

ברוכים הבאים לפורום תרומת ביציות, הפורום מהווה בית חם עבור כל מי שבמסע להורות הנכספת קיבלו את הבשורה ש "לא תוכלי להרות מביציותייך" וכי הם זקוקים לתרומת ביציות. אנחנו כאן כדי לעזור כשנראה שהשמיים נופלים עם קבלת הבשורה, לעודד כשנראה שהדרך אל ההורות לא תגמר לעולם ושאבדה כל תיקווה.

הפורום איננו מקום לפירסום של חברות או רופאים בעלי מסלולים העוסקים בתרומת ביצית, לחיפוש תורמות או פירסום הודעות מסוג זה.

אנחנו כאן בכדי לסייע ולעזור להתגבר על הקושי שבקבלת הבשורה ולתת מידע על האופציות השונות הקיימות בעולם תרומת הביציות, לתמוך, לעודד, להיות אוזן קשבת וכתף להתייעץ ולהישען עליה בימים הקשים. אנו כאן גם לתמוך ולעודד בימים השמחים של הבטא החיובית, ליווי ההריון, הלבטים למי לספר, מתי לספר וגם בהתלבטויות ההוריות לאחר הלידה המיוחלת                             

הנהלת הפורום:

אודות הפורום תרומת ביציות

ברוכים הבאים לפורום תרומת ביציות, הפורום מהווה בית חם עבור כל מי שבמסע להורות הנכספת קיבלו את הבשורה ש "לא תוכלי להרות מביציותייך" וכי הם זקוקים לתרומת ביציות. אנחנו כאן כדי לעזור כשנראה שהשמיים נופלים עם קבלת הבשורה, לעודד כשנראה שהדרך אל ההורות לא תגמר לעולם ושאבדה כל תיקווה.

הפורום איננו מקום לפירסום של חברות או רופאים בעלי מסלולים העוסקים בתרומת ביצית, לחיפוש תורמות או פירסום הודעות מסוג זה.

אנחנו כאן בכדי לסייע ולעזור להתגבר על הקושי שבקבלת הבשורה ולתת מידע על האופציות השונות הקיימות בעולם תרומת הביציות, לתמוך, לעודד, להיות אוזן קשבת וכתף להתייעץ ולהישען עליה בימים הקשים. אנו כאן גם לתמוך ולעודד בימים השמחים של הבטא החיובית, ליווי ההריון, הלבטים למי לספר, מתי לספר וגם בהתלבטויות ההוריות לאחר הלידה המיוחלת                             
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
 הפורום הינו פורום תמיכה, היעוץ בפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי ומקצועי. 
הפורום איננו מקום לפירסום של חברות או רופאים בעלי מסלולים העוסקים בתרומת ביציות, הודעות מסוג זה יימחקו ללא אזהרה מראש. כמו כן זהו לא המקום לחיפוש תורמות או פרסום מודעות מסוג זה

אנא קיראו את תקנון הפורום לפני הכתיבה בפורום. גלישה מהנה
המשך >>

לצפיה ב-' תגובות המלצה על מרפאות '
תגובות המלצה על מרפאות
09/04/2019 | 21:40
156
שלום לכולן
לאחרונה יש לא מעט המלצות שתולות בתוך ההודעות לגבי מרפאה מסויימת.
מודה שאותי אישית זה מתחיל לעצבן, כי זה ברור שלא מדובר בהמלצה אמיתית.
אני מבקשת מכל אחד ואחת מכן, אנא כבדו את הפורום שלנו.
יש כאן לגמרי מקום לתלונות (הרי זאת הדרך בין השאר לגרום לדברים להשתנות ולהשתפר) ובטח שיש מקום לשמוע על נסיונות מוצלחים או מוצלחים פחות.
איילת

לצפיה ב-'חג שמח!!!'
חג שמח!!!
19/04/2019 | 13:01
5
מאחלת לכולנו חירות בבחירה
שכל משאלות הלב יתגשמו
פריחה ושיגשוג
איילת
לצפיה ב-'התייעצות '
התייעצות
17/04/2019 | 14:19
5
60
היי כולם,
יש / היו פה נשים לאחר בדיקת שקיפות עורפית + סקר ביוכימי ראשון - שיצאו תקינים, עדיין החליטו על דיקור מי שפיר?
חשוב לציין, התורמת שלנו בת 25.
אני ממש בהתלבטות לגבי בדיקת מי שפיר / סיסי שלייה.
מצד אחד, יש לי המון פחדים כי מדובר בהריון יקר מאוד.
מצד שני, לא מפסיקה להטריד אותי השאלה של האם לעשות או לא בדיקת מי שפיר.
אני שוקלת ברצינות לעשות בדיקת NIPT שלהבנתי אמורה להחליף בדיקה פולשנית.
אשמח לשמוע עצות, המלצות תובנות מנשים שעשו דיקור מי שפיר למרות שבדיקות יצאו תקינות, מנשים שעשו את בדיקת ה-NIPT או כל המלצה אחרת.
לצפיה ב-'מי שפיר'
מי שפיר
17/04/2019 | 15:27
39
היי לולה, הבדיקות שלי היו מעולות ובכל זאת לא וויתרתי על מי שפיר+ציפ גנטי, כל הבדיקות שנעשות בהריון הן בדיקות סקר והמי שפיר הכי מדוייקת וודאית. בהצלחה
לצפיה ב-'בחרתי לעשות מי שפיר למרות שכל הבדיקות יצאו תקינות'
בחרתי לעשות מי שפיר למרות שכל הבדיקות יצאו תקינות
17/04/2019 | 16:53
31
בהצלחה!
לצפיה ב-'גם אני עשיתי'
גם אני עשיתי
17/04/2019 | 20:07
30
היי,
בשני ההריונות עשיתי מי שפיר+צ'יפ גנטי, למרות כל הבדיקות התקינות וגיל התורמת (26).
כמו שאמרו לפני אלו הבדיקות היחידות שאינן סטטיסטיות.
זו החלטה מאד אישית - ורק אתם יכולים לקחת אותה, בסופו של דבר זה כנראה מסתכם במה שאתם חושבים שתוכלו להתמודד בהקצנה של שתי התוצאות - ילד עם אתגרים או הפלה.
מן הסתם תשמעו סיפורים משתי הקצוות  על כאלה שעשו והכל היה סבבה לעומת כאלו שעשו והפילו (אפילו שהלכו למומחים הכי גדולים), כאלה שכל הבדיקות היו בסדר , לא עשו והילד בסדר , כאלה שכל הבדיקות היו בסדר ובסוף המי שפיר יצא לא בסדר - סיפורים יש למכביר מכל הסוגים, בסוף צריך ללכת עם האני מאמין שלכם

לצפיה ב-'בדיקה לגילוי תסמונות '
בדיקה לגילוי תסמונות
18/04/2019 | 21:50
14
גם אצלי הכל היה תקין אז החלטתי אחרי התלבטות ללכת על הnipt. הרופא המליץ לי ספציפית על הגנומיטי בדיקה של כצט אמר שהיא הכי אמינה ובודקת הכי הרבה 
לצפיה ב-'מספר שורות למטה יש שאלה דומה'
מספר שורות למטה יש שאלה דומה
19/04/2019 | 10:07
5
את יכולה לראות את תשובתי ותשובתה של אשרת
אמנם זה היה לפני מעל ל 5 שנים, שתינו עשינו את בדיקת הדם
היום הייתי עושה מי שפיר מאחר והתוצאות מדוייקות. אני הייתי עושה מאחר ואני מבינה כמה המידע הגנטי לוקה בחסר...
מודה שברגע האמת יכול להיות שהייתי בוחרת אחרת...
בהצלחה ובשעה טובה
איילת
לצפיה ב-'החזרים ממכבי'
החזרים ממכבי
16/04/2019 | 11:57
4
48
אני שמחה לספר שאני אחרי החזרה של עובר חמוד בן 5 ימים.
רוצה לשאול, קיבלתי התחייבות ממכבי עבור ההחזרה ,
שילמתי עבור העוברים לחברת מנור ועבור יבוא הזרע
הרופא שלי הוא רופא של מכבי.
אחרי ההחזרה הוא ביקש תשלום על ההחזרה באופן פרטי.
לא הייתי מודעת לזה שמעבר להתחייבות של מכבי אני אמורה לשלם לרופא באופן פרטי על ביצוע ההחזרה.
על מה בעצם מכבי משלמים? מעבר להחזר כספי על יבוא של העובר.
תודה! ובשורות טובות.
לצפיה ב-'חושבת שעל שירותי המעבדה'
חושבת שעל שירותי המעבדה
16/04/2019 | 12:51
1
35
אני החזרתי עוברים מוקפאים באסותא (עם רופא פרטי)
קיבלתי טופס 17 ממכבי לאסותא - לפי הבנתי זה מכסה את תהליך הפשרת העוברים, כנראה גם שירותי מזכירות/אחות/מקום באסותא לשלב ההחזרה.
בנוסף שילמתי לרופא הפרטי
לצפיה ב-'כאשר הרופא הוא של מכבי האם זה תקין שיגבה כסף עבור ההחזרה'
כאשר הרופא הוא של מכבי האם זה תקין שיגבה כסף עבור ההחזרה
16/04/2019 | 18:46
20
לצפיה ב-'יכול להיות שזה רופא שעובד עם מכבי?'
יכול להיות שזה רופא שעובד עם מכבי?
17/04/2019 | 19:44
1
22
הרופא שלי עובד עם מכבי. אני משלמת לו 200 שקל על ביקור ו 1200 על חזרה. על טופס 17 שמכבי נותנים למדיקל אני משלמת למדיקל משהו כמו 300 שקל, לא זוכרת בדיוק. כל זה אני מגישה לביטוח פרטי והם מחזירים לי חלק מהסכום.
לצפיה ב-'לא הוא רופא של מכבי. הקופה לא אמורה לכסות את ההחזרה עצמה?'
לא הוא רופא של מכבי. הקופה לא אמורה לכסות את ההחזרה עצמה?
17/04/2019 | 23:34
23
פתאום אחרי ההחזרה הוא ביקש תשלום עבור הפרוצדורה למרות שלא תיאם איתי מראש. הופתעתי כי שילמתי עבור יבוא הביציות והזרע ולאסותא. לא ידעתי שאני צריכה לשלם לרופא באופן פרטי. על הביקורים שלפני הוא לא לקח כסף והם היו במרפאה של מכבי.
כשעשיתי IVF לא שילמתי לרופא עבור השאיבה וההחזרה , רק לאסותא. לכן אני לא ככ מבינה. האם כל רופא יכול לגבות מה שבא לו. אם זה רופא של הקופה האם בכלל מותר לו לקחת כסף פרטי?
לצפיה ב-'התייעצות בנוגע לבטא '
התייעצות בנוגע לבטא
16/04/2019 | 13:54
4
68
ב 11.04 יום 9 להחזרה בטא 60
14.04 יום 12 להחזרה בטא 218
16.04 יום 14 להחזרה 642

האם תקין ?
לצפיה ב-'תקין מזל טוב '
תקין מזל טוב
16/04/2019 | 15:36
26
לצפיה ב-'בשעה טובה!'
בשעה טובה!
16/04/2019 | 21:08
30
הכפלה תקינה היא של מינימום 1.5 כל יומיים
בהצלחה!
איילת
לצפיה ב-'מזל טוב '
מזל טוב
17/04/2019 | 14:08
13
לצפיה ב-'בשעה טובה '
בשעה טובה
17/04/2019 | 16:54
10
לצפיה ב-'נכנסתי ללחץ בשנייה'
נכנסתי ללחץ בשנייה
15/04/2019 | 11:37
2
121
לא הייתי כאן מלאאאא זמן, אבל ברגע זה רק אתן אולי תוכלו להרגיע אותי.
התקשרתי להדסה כדי לתאם תור לפרופסור הורביץ על מנת להתחיל פרוטוקול להחזרה של מוקפאים. ואחות לא מצאה אותי ואת העוברים במחשב. האם זה קרה למישהי?
העוברים מוקפאים מלפני 3 שנים  ייתכן שאבדו לי אותם  היא אמרה שתחזור אלי אבל אני לא מצליחה להתרכז עכשיו בכלום.
לצפיה ב-'זה חמור מאד'
זה חמור מאד
16/04/2019 | 09:09
54
כמה זמן את מחכה שיחזרו אלייך?
אל תפסיקי להתקשר אליהם
לצפיה ב-'אולי אני לא בכיוון, אבל יכול להיות שזה נמצא בהדסה עין כרם?'
אולי אני לא בכיוון, אבל יכול להיות שזה נמצא בהדסה עין כרם?
17/04/2019 | 00:27
30
לצפיה ב-'שאלות למי שעשתה מי שפיר באופן פרטי לחלוטין'
שאלות למי שעשתה מי שפיר באופן פרטי לחלוטין
16/04/2019 | 00:23
47
היי לכולן
שאלות למי שעברה את גיל 35 ועשתה מי שפיר באופן פרטי, אצל רופא פרטי שלא נמצא בהסדר עם הקופה, באסותא -->
1- האם נדרשת להצהיר על התרומת ביצית?
2 -האם אסותא גבו ממך בנפרד עלות נוספת בין ביצוע השאיבה אצלהם?
3- האם בכלל סוגיית התרומה עלתה? זה בכלל חשיוב לתוצאות הבדיקה?
4- האם יש לאסותא דרך לגלות את האמת, במידה ושיקרתי בטפסים להם ולא הצהרתי על התרומה?
5- האם נדרשת להציג הפנייה?

אני שואלת כי בוודאות הרופא שיעשה לי אינו בהסדר עם הקופות, ונאמר לי שאשלם לרופא כ2000 ש"ח ועוד כ3300 ש"ח לאסותא בגין הצ'יפ הגנטי.
מפחדת שאיאלץ לשלם עוד כמה אלפי ש"ח לאסותא...

אשמח לתשובות ממי שיודעת באמת.
בתדה רבה מראש !!!

לצפיה ב-'תרומה מארה"ב'
תרומה מארה"ב
12/04/2019 | 08:00
5
98
שלום,
אני בתחילת הדרך, מבררת לגבי תרומת ביצית.
אני מעוניינת בתרומה של תורמת מארה"ב ולא מצאתי יותר מידיי התייחסות לנושא. ברוב המקומות התרומה היא של תורמות ממזרח אירופה.
החברה היחידה שראיתי שמציעה את השירות היא baby bloom אבל לא מצאתי המלצות או כל התייחסות אחרת.
אשמח להמלצות כיוון....
לצפיה ב-'היי'
היי
12/04/2019 | 11:45
64
יש כמה חברות שמתמחות בתרומת ביצית בארה''ב היו כאן כמה בנות שהתחילו וביררו פרטים לגבי התהליך שם אני יכול להגיד לך שהעלויות במסלול של ארה''ב יקרות במידה ניקרת לכן אין כאן הרבה נשים שבוחרות לעבור את התהליך שם ועל כן האנפורמציה מאוד דלה
לצפיה ב-' תרומה בארה"ב'
תרומה בארה"ב
12/04/2019 | 21:13
1
109
היי
מציעה לך להצטרף לקבוצה הסגורה בפייסבוק, יש שם המון מידע, גם על תרומה בארה"ב. אני לקחתי תרומה מארה"ב ובהיריון מהחזרה ראשונה, וגם הבאתי את העוברים לארץ אשמח להרחיב בפרטי.
יש כאן מידע על ארה"ב- את יכולה לבצע גם חיפוש בפורום.
בנוסף, מוזמנת להשאיר טלפון או מייל ואצור קשר במהלך השבוע..
לצפיה ב-'תרומה בארה"ב'
תרומה בארה"ב
13/04/2019 | 19:31
75
ממש תודה! אני אשמח לפרטים. שולחת לך בפרטי.
לצפיה ב-'ברוכה הבאה'
ברוכה הבאה
12/04/2019 | 22:17
1
71
בעבר עשיתי בירורים על תרומה בארה״ב, ירדתי מהעניין בגלל העלויות הגדולות וסיבות נוספות. ככה הגעתי גם לחברת  עלית שעובדים גם עם קפריסין והיום לדעתי מיוצגים על ידי ד״ר בר-חוה.
אם תעשי חיפוש בפורום תמצאי מעט מידע, מודה שאין לצערי הרבה מידע.
היו שתי גולשות שעשו חיפושים בעניין אך לצערי לא יכולה לתת לך פרטים ליצירת קשר כי הן נכנסות כאורחות בפורום וגם המידע ששותף פה היה מאוד חלקי.
יודעת שקיימת קבוצה בפייסבוק, מצד שני המקום האנונימי כאן נותן מרחב אחר אותו לא הייתי מחליפה.
אשמח אם תחזרי עם המידע כשיהיה לך על מנת שיהיה לעזר גם לאחרים
בהצלחה
איילת
לצפיה ב-'תרומה בארה"ב'
תרומה בארה"ב
13/04/2019 | 19:32
56
תודה רבה
לצפיה ב-'איך אפשר שלא?'
איך אפשר שלא?
11/04/2019 | 12:42
7
155
שלום חברות

אני והאיש שלי מנסים להכנס להריון כבר כמה חודשים אבל זה לא ממש מצליח. הייתה הפריה אחת שנגמרה בהפלה ואני קצת חוששת להתחיל לעבור טיפולים.
קיבלתי המלצות על מספר מרפאות, אבל המרפאה שקיבלה הכי הרבה המלצות הייתה מרפאת לב ברמת החייל. 
למי יש ניסיון איתם? קראתי הרבה תגובות אבל אשמח להמלצה עדכנית - איך הרופאים שלהם? יש רופא מומלץ במיוחד? יש המלצות או דיס-המלצות? 

אני כבר קרובה לייאוש - בבקשה תשתפו מהניסיון שלכן
לצפיה ב-'שכחתי לציין שאני בת 32'
שכחתי לציין שאני בת 32
11/04/2019 | 12:43
66
לצפיה ב-'היי'
היי
11/04/2019 | 13:59
82
אנחנו עשינו בל.ב עם פרופ' בידר ממליצים בחום
לצפיה ב-'ברוכה הבאה!'
ברוכה הבאה!
11/04/2019 | 19:10
4
81
קראתי את הודעתך ועלו לי לא מעט שאלות...
למה בגיל 32 פונים לתרומת ביצית לאחר מעט נסיונות?
בדרך כלל תרומת ביצית הוא פתרון במקרים מסויימים בגילאים צעירים ולא בטוח שתרומת ביצית היא הפתרון במקרה שלכם.
לגבי המלצה- תמצאי לא מעט מידע בחיפוש בפורום על המסלולים השונים.
אני מכירה את התחום כ 7 שנים, כל המסלולים נחשבים לטובים, לכל מסלול פלוסים ומינוסים, השאלה היא מה חשוב לכל אחת. ממליצה לעשות בדיקה מקיפה של המסלולים מה הם מציעים, מה המדיניות של פיצוי במידה ולא קיבלת מה שהובטח ועוד
לאחרונה עלו כאן כמה המלצות מאוד מפוקפקות על המסלול. קובי הוא ממליץ שאני מכירה אישית.
מוזמנת להעלות שאלות והתלבטויות
איילת
לצפיה ב-'מבולבלת לגמרי'
מבולבלת לגמרי
14/04/2019 | 14:21
3
53
תודה על תגובתך איילת..
אני מסכימה איתך שגיל 32 זה יחסית מוקדם להתחיל עם תרומת ביציות, אבל אני כבר מגיל 20 חולמת להיות אמא.. ורוצה הרבה ילדים.. ולצערי בשל בעיות של בלוטת התריס בשילוב עם עוד בעיה שאני מעדיפה לא לפרט פה הביאו אותי ואת אישי היקר למסקנה שחבל להתעכב עוד ולהתחיל להקים משפחה. אנחנו לא נהיים יותר צעירים.

הבעיה היא שככל שאני קוראת, בעיקר בפורום הזה, אני נהיית יותר מבולבלת.
נראה לי אעשה כמו שהמליץ קובי ואקבע תור למרפאת ל.ב.
מקווה שמהם יגיע עזרי
לצפיה ב-'לדעתי תקבעי עם מומחה שמבין בתחום'
לדעתי תקבעי עם מומחה שמבין בתחום
14/04/2019 | 17:17
2
42
כי אם הבעיה היא לא בביציות תרומת ביצית לא תביא לשום פיתרון
לבעיות עם בלוטת התריס מומלץ להתייעץ עם אנדוקרינולוג שמומחה בענייני פוריות לדוגמא.
תרומת ביצית לא בהכרח מביאה להריון, גם אם זה חלוםם מילדות, אלא אם אכן זאת הבעיה.
מודה שאני נשארתי לא פחות מבולבלת... הפתרון הוא לא להתייעץ עם מי שבעל מסלול לתרומת ביצית אלא אם התייעצת לגבי הבעיות האחרות עם מי שמומחה בהן
בהצלחה
איילת
לצפיה ב-'תודה איילת. אני עדיין מתלבטת כיצד לפעול'
תודה איילת. אני עדיין מתלבטת כיצד לפעול
16/04/2019 | 09:32
1
21
לצפיה ב-'לוודא שהבעיה היא בכלל בביציות'
לוודא שהבעיה היא בכלל בביציות
16/04/2019 | 09:43
33
אחרת מה הטעם במעבר לתרומה?
לשם כל יש לא מעט מומחים בתחום שמבינים הרבה יותר ממני... אבל חשוב למצוא את מי שמומחה
בהצלחה
איילת
לצפיה ב-'יום הולדת שמח '
יום הולדת שמח
08/04/2019 | 22:21
11
170
חשבתי שזה נכון לשתף את הפורום הילד שלנו חוגג שנה לפני כמה חודשים התחלתה להגיד את המילה הראשונה שלך אבא נשמע כול כך פשוט כול כך טבעי עד היום שאתה אומר את המילה הזו לאמא שלך ולי יש לפעמים חשק לצבוט את עצמנו לוודא שאנחנו לא חולמים שזה באמת קרה שזה הכול אמיתי אז כן זה באמת קרה הכול אמיתי הגעתה לחיינו בסערת רגשות מאוד גדולה שיניתה את חיינו הפכתה אותנו למה שרצינו להיות כול כך הרבה זמן אבא ואמא זה לא היה פשוט זה לא היה קל במבט לאחור לא היינו משנים כלום ממה שעברנו בתהליך  שהבינה והתודעה שלך יגיעו אליך אנחנו נספר לך הכול רצינו להגיד לך תודה תודה שנכנסתה לחיים שלנו ושהפכתה את החלום למציאות אמא ואבא אוהבים אותך מאוד לפעמים שאתה רוצה להתפנק את מניח את הראש על אמא ומחייך חיוך בישני כמה אהבה יש בניכם אין ספק שהיא אמא נהדרת יש בניכם מה שיש בדיוק בין כול אמא ובן כשתגדל ותבין את מורכבות החיים אתה גם תבין שאמא ואבא יש רק אחד אין תחליף לא הגנטיקה שלך קובעת מי האמא והאבא שלך זו האהבה שאתה מקבל ביום יום הדאגה האכפתיות זו הייתה דרכנו היחידה להביא אותך לעולם פשוט לא היה דרך אחרת אנחנו שמחים בדרך שבחרנו ואנחנו שמחים שיש לנו אותך מה נאחל לך לעתיד ? שתגדל לחיים של עצמאות  חיים של אהבה נתינה והכי חשוב שתדע שאמא ואבא תמיד מאחוריך באהבה ענקית אמא ובאבא
לצפיה ב-'מזל טוב משפחה מקסימה!!!!'
מזל טוב משפחה מקסימה!!!!
08/04/2019 | 23:08
1
52
שתהיו תמיד מאושרים!!!
איילת
לצפיה ב-'תודה איילת '
תודה איילת
09/04/2019 | 09:29
19
לצפיה ב-'קובי מזל טוב, תהנו ממנו'
קובי מזל טוב, תהנו ממנו
09/04/2019 | 11:29
1
31
לצפיה ב-'תודה רבה גם אתם'
תודה רבה גם אתם
09/04/2019 | 13:25
25
לצפיה ב-'מזל טוב... עוד הרבה שנים מאושרות יחד ... '
מזל טוב... עוד הרבה שנים מאושרות יחד ...
09/04/2019 | 18:13
28
לצפיה ב-'כל שתבקשו לו יהי....'
כל שתבקשו לו יהי....
09/04/2019 | 19:40
40
מזל טוב, אושר בריאות נחת וכל אשר תבקשו לו יהי....

תודה לך על כל השיתוף, הידע המילים המחממות, פה ושם אני קוראת מילים שלך, על התהליך, והיו רגעים לא קלים, אך השיתוף של סה"כ מחזק אותי וצועק השמים הם לא הגבול....

לצפיה ב-'ריגשת! מזל טוב לילדון ולהורים!'
ריגשת! מזל טוב לילדון ולהורים!
09/04/2019 | 23:29
33
אני בטוחה שהוא בחר טוב, בזוג הורים שיורידו עבורו את הירח!
מאחלת לכם עוד שנים רבות מלאות אהבה
לצפיה ב-'קובי, גרמת לי לדמוע איש יקר'
קובי, גרמת לי לדמוע איש יקר
10/04/2019 | 21:21
23
לצפיה ב-'תודה רבה לכולם '
תודה רבה לכולם
11/04/2019 | 07:06
24
אתם מקסימות
לצפיה ב-'מזל טוב זה ממש מרגש '
מזל טוב זה ממש מרגש
14/04/2019 | 10:17
11
לצפיה ב-'איזה יופי! מזל טוב!!'
איזה יופי! מזל טוב!!
14/04/2019 | 14:31
9
לצפיה ב-'המלצות למרפאה בקפריסין'
המלצות למרפאה בקפריסין
10/04/2019 | 08:15
64
בקר טוב. מחפשת המלצות למרפאה בצד היווני של קפריסין. מישהי ניסתה גיניסיס. אשמח לשמוע איך היה.
לצפיה ב-'בדיקות גנטיות ומי שפיר'
בדיקות גנטיות ומי שפיר
06/04/2019 | 09:39
11
137
היי בנות, רציתי להתייעץ, אני בהריון שבוע 10 מה דעתכן לגבי מי שפיר? התורמת שלי בת 25 ובעלי עשה פאנל גנטי רחב מאד
אני לא בטוחה אם כדאי לעשות מי שפיר וצ׳יפ
לא ממש רוצה לעשות משהו שיכול לסכן את ההריון...
אשמח לתגובות.. שתהיה שבת טובה��
לצפיה ב-'באותה הסירה, רק בשלב מתקדם יותר...'
באותה הסירה, רק בשלב מתקדם יותר...
06/04/2019 | 12:59
116
היי
אני באותה הדילמה בדיוק, אבל אני בשבוע מתקדם יותר ונכון לעכשיו כל הבדיקות חזרו תקינות..
מציעה לך בכל מקרה לדחות את ההחלטה לאחרי שתקבלי את תוצאות הסקר הביוכימי והשקיפות העורפית ואחרי הסקירה הראשונה.
ישנה בדיקת NIFT שהיא בדיקת סקר מתקדמת (בדיקת דם), כך שאותה את יכולה לעשות כבר משבוע 10 והתוצאות מגיעות בתוך 10 ימים. 
כך שאם הכל יצא תקין בשבועות הקרובים- אז יהיה לך יותר כלים להחליט לגבי המי שפיר...

לצפיה ב-'היה דיון על כך לא מזמן'
היה דיון על כך לא מזמן
06/04/2019 | 16:56
5
99
שווה לחפש
אישית עשיתי את הבדיקת דם שאמורה להחליף את המי שפיר, היום אני מבינה שזה לא תחליף וכן הייתי עושה.
איילת
לצפיה ב-'גם בהתלבטות מאוד גדולה'
גם בהתלבטות מאוד גדולה
08/04/2019 | 22:20
3
51
אפשר לשאול מדוע היום כן היית עושה מי שפיר? האם קיבלת תשובה לא נכונה בבדיקת הדם?
לצפיה ב-'היום כשאני חושבת על המידע הגנטי החסר'
היום כשאני חושבת על המידע הגנטי החסר
08/04/2019 | 23:13
2
240
זה נראה לי חשוב
ישנן לא מעט מחלות גנטיות נדירות שמגלים במי שפיר ובצ׳יפ
הגנטי.
אשרת כתבה כאן בעבר שהיה סיפור עם הבת שלה ששלחו אותם לבירור ואז הסתבר שבדיקות הדם אינן נותנות תשובה ב 100% לעומת מי שפיר
אז נכון שיש סיכון בבדיקה, אבל יש סיכון גם כשלא מבצעים אותה
איילת
לצפיה ב-'גם בדיקת מי שפיר לא בודקת הכל., משום שהיא לא מזהה חוסרים של '
גם בדיקת מי שפיר לא בודקת הכל., משום שהיא לא מזהה חוסרים של
09/04/2019 | 18:17
1
45
חלקיקי כרומוזומים , כמו למשל במקרה של כרומוזום 22 וכו'... 

אז צריך תמיד לקוות לטוב ולקבל הכל באהבה ובקלות 

לצפיה ב-'אבל היא בודקת יותר והתוצאות מדוייקות'
אבל היא בודקת יותר והתוצאות מדוייקות
09/04/2019 | 21:33
36
היא שאלה מה הייתי עושה וזאת היתה התשובה שלי
כל אחת תעשה מה שמתאים לה
אני לא גורם רפואי
איילת
לצפיה ב-'עוקבת'
עוקבת
08/04/2019 | 10:23
58
אני גם צריכה לעבור את הבדיקה ומפחדת.. זה לא מסוכן?
לצפיה ב-'בדיקה לגילוי תסמונות בשלב ההריון אני בעד אבל'
בדיקה לגילוי תסמונות בשלב ההריון אני בעד אבל
08/04/2019 | 11:44
1
80
אם אין המלצה של רופא למי שפיר אז באמת כדאי לך לשקול את הnipt כמו שהציעו לך. הגנומיטי נחשבת לממש מדוייקת ורחבה עם המון מידע. 
לצפיה ב-'בדיקת הדם אינה תחליף למי שפיר'
בדיקת הדם אינה תחליף למי שפיר
09/04/2019 | 02:13
44
זו בדיקה סטטיסטית (סקר), שנותנת תוצאות הסתברותיות, לעומת מי שפיר וצ'יפ גנטי שהן בדיקות אבחנתיות שנותנות תשובה סופית.

יש המון בעיות כרומוזומליות שרק בדיקת מי שפיר מזהה.

אז נכון, יש סיכון מסוים (שלהבנתי ירד עם הזמן והמומחיות), וכל אחת תחליט לעצמה.
לדעתי, מכיוון המידע הרפואי והגנטי על התורמות הוא - לרוב - מאוד מצומצם, זה שווה את השקט הנפשי.
אנחנו משקיעות כל כך הרבה בשביל להגיע למקום הזה, שמבחינתי זו בדיקה חיונית לצמצום כמה שיותר אי וודאות.
לצפיה ב-'כתבתי על כך בעבר מספר רב של פעמים ואחזור בקצרה '
כתבתי על כך בעבר מספר רב של פעמים ואחזור בקצרה
09/04/2019 | 09:48
64
עשיתי בהריון שהיה כ"כ יקר בדיקת דם , שלושה חודשים אחרי הלידה העלו חשד לתסמונת דאון , הילדה נאלצה לעבור בדיקות דם לא פשוטות , למזלי חברת טבע שאצלה עשיתי את הבדיקה ( וורפי ) שילמה על בדיקה מהירה ( כי אחרת בלי לקחת בחשבון את ההמתנה לאישור הקופה לבדיקה התשובה לוקחת שישה שבועות ) , התברר כי יש אחת ל1000 בערך התשובה שאין תסמונת דאון שגויה בבדיקת הדם ולו הייתי עוברת מי שפיר כל העניין היה נחסך מהילדה , לכן אני ממלימצה על ביצעו בדיקת מי שפיר .

לצפיה ב-'המלצה לחברה עם בדיקת הNIPT הכי אמינה ורחבה לתרומת ביצית'
המלצה לחברה עם בדיקת הNIPT הכי אמינה ורחבה לתרומת ביצית
08/04/2019 | 22:29
69
אני כבר בהריון מתקדם וחייבת להחליט ממש מהר. (שבוע 19+2). כל הבדיקות עד היום ממש תקינות תודה לאל. אין המלצה רפואית למי שפיר והביצית בת 24.  איזה חברה מנסיונכן נחשבת להכי אמינה ל NIPT עם תרומת ביצית? מי נותנת את הדיוק הכי גבוה גם בבדיקה הבסיסית וגם בבדיקה המורחבת? הבנתי שיש חברות שברגע שזו תרומה לא יכולות לספק בדיקה מורחבת.
פוחדת מאוד לקבל תשובה חיובית לא נכונה כי אני ממש על הקשקש עם הדד ליין לביצוע מי שפיר אם חס וחלילה מתגלה משהו לא תקין.
חייבת לבצע את הבדיקה כבר השבוע...
בבקשה עצות מנסיון? ממש תודה
לצפיה ב-'הורמונים למסירה'
הורמונים למסירה
07/04/2019 | 01:35
81
מנופור מולטידוז 1200 - תוקף 2020
מנוגון - תוקף 2020
4 אוביטרל (2 מזרקים רגילים ו-2 חדשים) - תוקף יוני 2019, דצמבר 2019
4 פרגניל - תוקף 8/2019
5 מזרקי דקפפטיל - תוקף 5/2019, 10/2019
6 מזרקי צטרוטייד - (קשה לראות תוקף. אם רלוונטי אתאמץ לבדוק)

איסוף מראשל"צ (מה שבקירור), או יד אליהו/פלורנטין (מה שלא).

לצפיה ב-'הבטחתי לעדכן!'
הבטחתי לעדכן!
02/04/2019 | 23:37
6
202
אז היום סוף סוף נפגשתי עם הרופא. סימפטי כזה שממש לא יאומן.. תענוג!
להלן כמה פרטים:
באיטליה הפריות עד גיל 43 מקסימום 
תרומת ביצית עד גיל 49
באירופה רק בכמה מדינות בלבד עד גיל 50
מה שאומר שאני ממש צריכה למהר .. ��
הוא המליץ לעשות את התרומה בספרד (בתור אחת המדינות בהן עדיין זה אפשרי) והפתיע אותי מאוד כשאמר שיש מקומות יותר טובים מישראל בנושא הזה. חשבתי שאנחנו הכי טובים��
הוא גם בעד עוברים טריים חד וחלק. אמרתי שבשכל הלא מקצועי שלי נשמע לי הגיוני שדווקא הקפואים יותר עמידים אז הוא אמר שממש לא. מעניין... אבל לא טרחתי לעשות אתו דיון בנושא. 
לפי איך שהרופא דיבר אני נוסעת לספרד וחוזרת בהריון.. כזה אופטימי וחיובי שזה נחמד. 
אומר 60 אחוזי הצלחה. אשרי המאמין. 

העלות היא כ6500 אירו ל-6 עוברים. באיטליה הכל דרך קופת חולים כך שלא יעלה לי כסף. 

תאחלו לי בהצלחה... זה לא יקרה מיד אבל בהחלט בקרוב בע"ה ����

לצפיה ב-'בהצלחה '
בהצלחה
03/04/2019 | 07:51
57
לצפיה ב-'לא הבנתי את הקטע של קופת החולים'
לא הבנתי את הקטע של קופת החולים
03/04/2019 | 08:46
1
102
קופת החולים מחזירה לך את כל העלות של תרומת ביצית מאיטליה?
לצפיה ב-'היא חיה באיטליה.....'
היא חיה באיטליה.....
03/04/2019 | 17:10
90
אז ההחזר הוא באיטליה על פי החוקים שלהם
איילת
לצפיה ב-'נשמע טוב!!!!!'
נשמע טוב!!!!!
03/04/2019 | 17:11
1
71
שיהיה בהצלחה!!!
לא זוכרת אם נשארו לך מוקפאים בארץ...
איילת
לצפיה ב-'איזה יופי. שיהיה בהצלחה '
איזה יופי. שיהיה בהצלחה
04/04/2019 | 09:25
39
לצפיה ב-'בהצלחה, תעדכני בהמשך'
בהצלחה, תעדכני בהמשך
04/04/2019 | 15:58
30
לצפיה ב-'חייבת לשתף כמה שהפורום הזה עוזר!'
חייבת לשתף כמה שהפורום הזה עוזר!
02/04/2019 | 10:01
7
188
שלום בנות. אני א' ואני בת 29 וזאת הפעם הראשונה שאני רושמת כאן.
מאז שהייתי ילדה חלמתי להיות אמא.. בהתחלה לקח זמן למצוא את הפרטנר המושלם לעשות איתו ילדים... ובטח אתן כבר יודעות שזה לא כזה פשוט תמיד כמו שחושבים.... אז ניסינו וניסינו ועדיין לא הצלחנו להכנס להריון...
הייתי ממש מיואשת כבר..
אז התחלתי לברר קצת יותר ונכנסתי לפורום הזה וקראתי כמעט את כל ההודעות שהעלו בו בשנה האחרונה... קראתי המלצות וכאלה שגם פחות המליצו ובסוף בחרתי את פרופסור לברון מהמרפאה ברמת החייל (ל.ב. הפריה) ואני חייבת להגיד לכולכן תודה! המון המון תודה!
בזכותכן הכרתי את הרופא שהצליח להכניס אותי להריון ואין לי מילים להודות לכן!! הכל בזכותכן!!! (טוב נו.. ... אולי גם בזכות בעלי והרופא )

תודה!!
לצפיה ב-'הי א''
הי א'
02/04/2019 | 10:57
1
124
גם אני הגעתי לפורום הזה צעירה מאוד יחסית (בת 28) אחרי שהרגשתי שנפלה עליי פצצה ונגמרו חיי ופה הבנתי שהשד לא כל כך נורא והעיקר להיות אמא ושהכל אפשרי..
מאחלת לך הריון קל משעמם שבסופו ידיים מלאות ��
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
02/04/2019 | 11:11
66
לצפיה ב-'מזל טוב.... לצורך האיזון פרופ' לברון מ ל.ב הפריה איתי לא הצל'
מזל טוב.... לצורך האיזון פרופ' לברון מ ל.ב הפריה איתי לא הצל
02/04/2019 | 11:03
131
איתי לא הצליח , עברתי לחברה אחרת ונקלטתי :) 

בהצלחה לכולן בכל מקום שתבחרו 
לצפיה ב-'מזל טוב'
מזל טוב
02/04/2019 | 22:23
3
89
שיהיה ארוך עגול ומשעמם
לצפיה ב-'תודה תודה. בינתיים הכל עובר נפלא'
תודה תודה. בינתיים הכל עובר נפלא
08/04/2019 | 10:27
2
58
מבחינתי אין כמו מרפאת ל.ב. הפריה חוץ גופית!!!
לצפיה ב-'ברור שאת עובדת שםםםם :) '
ברור שאת עובדת שםםםם :)
09/04/2019 | 18:19
1
36
לצפיה ב-'חחח.. הצלחת להצחיק אותי על הבוקר '
חחח.. הצלחת להצחיק אותי על הבוקר
11/04/2019 | 12:35
34
איך הגעת למסקנה הזאת?
כל מי שממליצה על מרפאה כזאת או אחרת חייבת לעבוד בה?

לצפיה ב-'תרומה במדיקל סנטר בהרצליה'
תרומה במדיקל סנטר בהרצליה
01/04/2019 | 18:40
7
141
הי,
הרופא שלי מטפל במדיקל סנטר, והייתי שמחה להמשיך שם.
אני אחרי ניסיון מאוד לא מוצלח עם "אימהית", ורוצה לבחון אפשרויות נוספות. האם למישהי יש ניסיון/אינפורמציה על ל.ב או ארבעת הפרופסורים? או אולי יודעת אם חברה נוספת מביאה לשם ביציות?

לצפיה ב-'היי'
היי
01/04/2019 | 20:45
86
אנחנו עשינו בל.ב
לצפיה ב-'ארבעת הפרופסורים... חברה עשתה שם וממליצה '
ארבעת הפרופסורים... חברה עשתה שם וממליצה
02/04/2019 | 14:36
71
לצפיה ב-'מבחינתי רק מרפאת ל.ב.!!!'
מבחינתי רק מרפאת ל.ב.!!!
08/04/2019 | 10:30
4
50
נפגשתי עם שני הרופאים שלהם - ושניהם מדהימים! 
אחרי שנים של נסיונות ואכזבות, אני גאה לספר שאני בהריון! 

וזה הכל בזכות התגובות בפורום הזה שהביאו אותי אל המרפאה הזאת.

ממליצה בחום!!!!!!
לצפיה ב-'תפסיקי לשווק את המרפאה שאת עובדת בה... שמענו פעם אחת '
תפסיקי לשווק את המרפאה שאת עובדת בה... שמענו פעם אחת
09/04/2019 | 18:21
3
43
לצפיה ב-'זה באמת שקוף ומוגזם'
זה באמת שקוף ומוגזם
10/04/2019 | 12:30
2
31
לצפיה ב-'זה שקוף רק כי זה אמיתי'
זה שקוף רק כי זה אמיתי
11/04/2019 | 12:38
1
37
ולא, אינני עובדת של המרפאה, אני פשוט מאוד מרוצה מהרופאים שלהם, בייחוד פרופסור לברון, ולכן אמליץ עליהם בכל מקום שאוכל! במקרה שלי הם באמת הצליחו איפה שהאחרים נכשלו! 
לצפיה ב-'אז תרשמי בשמך האמיתי ואל תסתתרי... '
אז תרשמי בשמך האמיתי ואל תסתתרי...
11/04/2019 | 14:44
23
לצפיה ב-'האם יש הבדל באהבה אצלכם בין הילד הביולוגי וזה מהתרומה?'
האם יש הבדל באהבה אצלכם בין הילד הביולוגי וזה מהתרומה?
29/03/2019 | 11:52
9
176
פונה אל מי שיש לה כבר ילד ביולוגי ונזקקה לתרומה לשני... עם יד על הלב, אוהבים אותו דבר? מתחברים אותו דבר?

לצפיה ב-'היי'
היי
31/03/2019 | 19:55
126
מכוון שאף אחת לא כתבה לך אני  אנסה לעזור לך אישתי חוותה הריון ולידה (שקטה ) מביצית שלה והריון ולידה מתרומת ביצית אם אני עושה הפרדה ברורה בין שיניהם ואני אוציא את העניין הכול כך רגיש שבגינה עברנו לידה שקטה ואת כול התהליך שאנחנו עברנו  ואני עושה ניתוח קר וברור התשובה שלי היא אהבנו את שניהם באותה צורה את תתחברי להריון שלך בלי קשר לתרומת ביצית אם זה בבחילות של הבוקר ואם זה הביקורים אצל הרופא נשים שלך אולטרסאונד זה ילך ויגבר ככול שההריון יתקדם את תתחברי מאוד לעובר שלך עוד הרבה לפני הלידה את תרגישי איתו זז  ברחם שלך כמו בהריון הראשון שלך החיבור הריגשי לילד יקרה לך בין אם תרצי או לא או בין אם את חוששת או לא החששות שלך מובנות מאילו אבל את יכולה להרגע ברגע שיניחו אותו אליך בחדר לידה את תדעי שעשית את הדבר הנכון
לצפיה ב-'הי,'
הי,
01/04/2019 | 12:56
113
אני אמא ל2 מתרומה אחת ועכשיו החלטנו להרחיק את המשפחה עם תרומה חדשה (אין לנו ביציות מהסיבוב הקודם)
וחברה טובה שלי עם ילד ביולוגי ראשון וילדה לא מזמן ילד שני מתרומה.
אוהבת את שניהם אהבה אמיתית של אמא.
מאחר שאת בהריון וחווה הכל כמו שקובי כתב לך כבר החיבור הוא בלתי נמנע
לצפיה ב-'המממ,,,,'
המממ,,,,
01/04/2019 | 16:45
3
129
למה שיהיה הבדל? כולה ביצית בגודל מיקרוסקופי שקטנה יותר מגרגר אבק...הגרגר הזה גדל והתפתח אצלי בבטן מגודל מיקרוסקופי ל-3 קילו בערך, גרגר שהרגשתי בועט שמעתי את הלב שלו והייתי עדה לכל שלב בהתפתחות שלו...כולל דפיקות הלב בדרך והפחד אם הוא בסדר או לא....יש לי 3 ילדים, אחד ביולוגי ו-2 מתרומה, ואני משוגעת על כל שלושת הגרגרים האלו�� בדיוק באותה מידה, ןבכלל למי משנה איזה גרגר הוא היה? מי זוכר? מי חושב על זה בכלל?? שלושתם ילדים שלי בדיוק באותה המידה לא פחות ולא יותר.

לצפיה ב-'אחרי שקראתי את התגובה שלי...'
אחרי שקראתי את התגובה שלי...
01/04/2019 | 18:24
2
123
אני חייבת לחדד נקודה,,,מה שכתבתי זה מנקודת המבט שלי,,,אני יודעת שיש כאלו שחושבות/מרגישות אחרת...זה לגמרי אישי...ואין נכון ולא נכון,,,כל תחושה מחשבה היא לגמרי ליגיטמית וטבעית....ואני...רק על עצמי לספר ידעתי
לצפיה ב-'TWEETY'
TWEETY
01/04/2019 | 20:42
1
101
לא הבנתי למה את חצי מתנצלת על מה שכתבת בתגובה הראשונה שלך כול מה שכתבת נכון חד משמעית ואי אפשר לפרש אותו אחרת אהבה יש אחת אין חלק ממנה אני לא מכיר כאלו שחושבות ומרגישות אחרת(וטוב שכך ) ואני חושב שאין כזה דבר חצי אהבה לדעתי (ואני מאוד מקווה שאני לא טועה )מי שהביא ילד אחד ביולוגי ועוד ילד מתרומת ביצית כולם אוהבות אותם בצורה שווה זה מזה לא נראה לי לגיטימי לאהוב אחד יותר מהשני לא נראה לי שקיימת אמא כזו כול מי שבחרה להיכנס לתהליך הזה הגיע ממקום של שלמות ומוכנות נפשית גדולה את דוגמה טובה לכך שאהבה זו אהבה ולא משנה מה
לצפיה ב-'היי קובי'
היי קובי
02/04/2019 | 22:21
70
הרגשתי צורך לעדן את התגובה שלי בגלל הידיעה שיש כאלה שכל נושא התרומה מאוד קשה להם, וגם אחרי שנולד להם ילד עדין מהדהדים בראש כולמיני שאלות, זה לא שאוהבים אותו פחות, אבל כן יש כאלה שיש להם כולמיני תהיות כאלה ואחרות.
בגלל שאנחנו שונים אחד מהשני, אני מתארת לעצמי שיש מגוון רגשות ותחושות וזו הסיבה שבחרתי לעדן קצת את התגובה.
לצפיה ב-'ממש לא '
ממש לא
02/04/2019 | 15:38
112
אני יחידנית עם תרומת זרע. יש לי ילדה מהביצית שלי ותינוק מבתרומה. האהבה שלי אל שניהם היא אותה אהבה מהרגע שהעובר הוחזר לרחמי. או איך אני אומרת - כשנולד התינוק - הלב התרחב ביותר מפי 2. ביום יום אני אפילו לא חושבת ולא זוכרת שהוא מתרומה. הוא פשוט ילד מתוק ומקסים שמקבל את החינוך והערכים שלי, את החיבוקים והנשיקות שלי, בדיוק כמו שהילדה שלי מקבלת.

לצפיה ב-'ילד זה ילד'
ילד זה ילד
08/04/2019 | 10:31
1
25
לצפיה ב-'אין הבדל בכלל'
אין הבדל בכלל
08/04/2019 | 14:53
49
אחד ביולוגי, אחד תרומה. אין הבדל, אין משמעות.

אם מישהו היה תורם לי כליה או לב גם לא היתה משמעות וזה עדיין הייתי אני. אותו דבר. גנים overrated, מה עושים אתם זה מה שנחשב. 
לצפיה ב-'תשלום עבור טיפול תרומת ביצית'
תשלום עבור טיפול תרומת ביצית
27/03/2019 | 15:54
10
219
שלום לבנות הפורום
אני במגעים ראשונים עם אחת מהסוכנויות המובילות שמביאות תרומת ביצית
מאוקראינה. בחוזה לדוגמה שקיבלתי הכל נראה די בסדר וגם האנשים נראים
רצינים וותיקים בתחום.
אבל דבר אחד מפריע לי. למה את רוב התשלום צריך לשלם ישירות לבית החולים
שבאוקראינה ? האם בכל מקום זה כך נהוג ? זה בסדר?
ושאלה נוספת .. אני לא מצליחה להרשם כחברה בפורום יש איזו בעיה?
כל פעם זה כותב ההרשמה נכשלה 
לצפיה ב-'היי'
היי
27/03/2019 | 20:53
103
כן זה נהוג כך וזה גם הגיוני מאוד הרי התורמת עוברת את התהליך בבית חולים באוקראינה החל מההזרקות של ההורמונים אולטרסאונד מעקב זקיקים שאיבה הפשרת הזרע וההפריה של הביצית הכול נעשה תחת קורת גג אחת והכול מתנהל בבית חולים שם גם את התשלום שמקבלת הנתרמת עבור התהליך היא מקבלת מבית החולים שם רוב המרפאות בארץ אם לא כולם מחזיקים יחידה יעודית (שברובה או כולה ) רופאים ישראלים שנמצאים בבית החולים באוקראינה
לצפיה ב-'פניתי לתמיכה של תפוז על מנת לבדוק אם יש בעיה בהרשמה'
פניתי לתמיכה של תפוז על מנת לבדוק אם יש בעיה בהרשמה
27/03/2019 | 20:57
67
לגבי התשלום- אני לא מכירה, כן קראתי על זה בפורום. מניחה שזה נעשה ככה על מנת לחסוך בתיווך כספי. הרי מי שמספק את ההליך הוא המרפאה באוקראינה.
מקווה שייכנסו כאלה שיש להם ניסיון בכך ויענו לך מנסיונם
איילת
לצפיה ב-'אולי בגלל שאת מבצעת את ההחזרה בחול ?'
אולי בגלל שאת מבצעת את ההחזרה בחול ?
28/03/2019 | 07:14
1
72
אני לא שילמתי לב"ח באוקראינה
אלא רק לחברה שהביאה לי עוברים מאוקראינה
ושילמתי גם לאסותא על פתיחת תיק 
לצפיה ב-'מה פתאום בחו"ל. בחוזה כתוב שהחזרה באסותא רמת החיל'
מה פתאום בחו"ל. בחוזה כתוב שהחזרה באסותא רמת החיל
28/03/2019 | 13:14
61
לצפיה ב-'זה לא תמיד ככה, תלוי בחברה.'
זה לא תמיד ככה, תלוי בחברה.
28/03/2019 | 14:03
73
מציעה לך לבדוק בעוד מקומות.
לצפיה ב-'לגבי ההרשמה לתפוז'
לגבי ההרשמה לתפוז
28/03/2019 | 22:17
50
פניתי לתמיכה וזאת התשובה:
מכיוון שאין לה משתמש לא נוכל לשלוח אליה מסר. נשמח אם תמסרי לה שהיא צריכה מייל תקין, וסיסמה המכילה לפחות אות אחת וספרה אחת
אנא עדכני אותי שירלי אם הצלחת
איילת
לצפיה ב-'תרגיל של אחריות '
תרגיל של אחריות
31/03/2019 | 09:34
81
בעבר גם אני שאלתי שאלה דומה
והתברר לי שזה סוג תרגיל להיות נקיים נקיים מאחריות
אם קורה משהו.
כלומר אם פתאום תהיה בעיה שקשורה לקליניקה בחו"ל
אז יגידו לך -תפני לקליניקה, שילמת להם לא לנו.
את יכולה למשל לשאול את הסוכנות שאיתם את במגעים
מה קורה במקרה שהעוברים שלך הושמדו בעקבות תקלה
מי אחראי?
או מי אחראי שהעוברים יגיעו לארץ בצורה תקינה?

לצפיה ב-'נשמע הגיוני. '
נשמע הגיוני.
02/04/2019 | 09:50
37
גם אני פעלתי כך
לצפיה ב-'למה לא עוברים טריים?'
למה לא עוברים טריים?
08/04/2019 | 10:34
1
28
אני פניתי למרפאת ל.ב. והם המליצו לי על החזרה של עוברים טריים.
זה מעלה את הסיכוי להכנס להריון ומהניסיון שלי - זה באמת עובד!!!
לצפיה ב-'מה זה קשור ? '
מה זה קשור ?
08/04/2019 | 12:18
17
לצפיה ב-' מחיקת הודעות בפורום'
מחיקת הודעות בפורום
26/03/2019 | 20:56
5
144
לאחר התלבטות רבה בשבוע האחרון בעיקר, נאלצתי היום למחוק הודעות בפורום. אני לא זוכרת מתי מחקתי הודעות כאן בפורום, הפעם זה היה מוגזם.
מרגישה שלאחרונה יש כאן תגובות לא מכבדות, לא מכבדות את הגולשות בפורום, מכפישות חברות שונות ובתור מנהלת הפורום לא אתן לזה יד.
יש כאן לגמרי מקום להתייעץ, לספר על אכזבות, קשיים במסלול מסויים, אך לא להכפיש!
המשך ערב נעים
איילת
לצפיה ב-'איילת'
איילת
27/03/2019 | 06:36
1
108
חשבתי אתמול בהקשר לפורום הזה, איזו דילמה כרוכה בהחלטה אם למחוק, כי בסך הכל יש גם את הרצון לאפשר מרחב לביטוי, אבל, כאמור, זה חצה את הגבולות והתחיל לתפוס נפח רב של התקטשות בפורום בצורה בלתי נאותה. כל הכבוד לך שמחקת. אני, אישית, הייתי מוחקת, לא רק הודעות, אלא גם תגובות מהסוג הזה, שעדיין קיימות ומשפיעות בנוכחותן. 

לצפיה ב-'אנא שילחי לי במסר'
אנא שילחי לי במסר
27/03/2019 | 06:48
105
לאיזה תגובות את מתכוונת
זאת דילמה לא פשוטה מה למחוק. זאת דרכו של פורום וגם של העולם...
תודה
איילת
לצפיה ב-'את צודקת !'
את צודקת !
27/03/2019 | 08:28
1
95
חושבת שעשית נכון, אין מקום להכפשות או השמצות של חברות או רופאים.
בהחלט אפשר להביע דעה, לבקר או להמליץ בדרך מכובדת ונעימה.
הרי לכולנו ישנה את אותה מטרה.

תודה לך על ניהול נכון ותקין.

לצפיה ב-'מרגיש שיש גם פרסום לא רק הכפשה...'
מרגיש שיש גם פרסום לא רק הכפשה...
28/03/2019 | 17:03
82
מאוד קשה להחליט אבל יש פעמים שמרגיש שהכותב זה לא אישה שעברה/עומדת בפני תרומה וההודעה היא בעיקר פרסום ולא שיתוף. 

בנות תמיד צריכות להיות זהירות בפורום. אין מה לעשות. 
לצפיה ב-'תודה שיש מי שמפקחת '
תודה שיש מי שמפקחת
02/04/2019 | 09:51
36
היו פה תגובות נוראיות שגם לדעתי היו ממש לא במקום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

מנור מדיקל- תרומת ביצית
תרומת ביציות מחו"ל!

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה