לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1050910,509 עוקבים אודות עסקים

פורום תרומת ביציות

ברוכים הבאים לפורום תרומת ביציות, הפורום מהווה בית חם עבור כל מי שבמסע להורות הנכספת קיבלו את הבשורה ש "לא תוכלי להרות מביציותייך" וכי הם זקוקים לתרומת ביציות. אנחנו כאן כדי לעזור כשנראה שהשמיים נופלים עם קבלת הבשורה, לעודד כשנראה שהדרך אל ההורות לא תגמר לעולם ושאבדה כל תיקווה.

הפורום איננו מקום לפירסום של חברות או רופאים בעלי מסלולים העוסקים בתרומת ביצית, לחיפוש תורמות או פירסום הודעות מסוג זה.

אנחנו כאן בכדי לסייע ולעזור להתגבר על הקושי שבקבלת הבשורה ולתת מידע על האופציות השונות הקיימות בעולם תרומת הביציות, לתמוך, לעודד, להיות אוזן קשבת וכתף להתייעץ ולהישען עליה בימים הקשים. אנו כאן גם לתמוך ולעודד בימים השמחים של הבטא החיובית, ליווי ההריון, הלבטים למי לספר, מתי לספר וגם בהתלבטויות ההוריות לאחר הלידה המיוחלת                             

הנהלת הפורום:

אודות הפורום תרומת ביציות

ברוכים הבאים לפורום תרומת ביציות, הפורום מהווה בית חם עבור כל מי שבמסע להורות הנכספת קיבלו את הבשורה ש "לא תוכלי להרות מביציותייך" וכי הם זקוקים לתרומת ביציות. אנחנו כאן כדי לעזור כשנראה שהשמיים נופלים עם קבלת הבשורה, לעודד כשנראה שהדרך אל ההורות לא תגמר לעולם ושאבדה כל תיקווה.

הפורום איננו מקום לפירסום של חברות או רופאים בעלי מסלולים העוסקים בתרומת ביצית, לחיפוש תורמות או פירסום הודעות מסוג זה.

אנחנו כאן בכדי לסייע ולעזור להתגבר על הקושי שבקבלת הבשורה ולתת מידע על האופציות השונות הקיימות בעולם תרומת הביציות, לתמוך, לעודד, להיות אוזן קשבת וכתף להתייעץ ולהישען עליה בימים הקשים. אנו כאן גם לתמוך ולעודד בימים השמחים של הבטא החיובית, ליווי ההריון, הלבטים למי לספר, מתי לספר וגם בהתלבטויות ההוריות לאחר הלידה המיוחלת                             
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
 הפורום הינו פורום תמיכה, היעוץ בפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי ומקצועי. 
הפורום איננו מקום לפירסום של חברות או רופאים בעלי מסלולים העוסקים בתרומת ביציות, הודעות מסוג זה יימחקו ללא אזהרה מראש. כמו כן זהו לא המקום לחיפוש תורמות או פרסום מודעות מסוג זה

אנא קיראו את תקנון הפורום לפני הכתיבה בפורום. גלישה מהנה
המשך >>

לצפיה ב-'תרבות הדיון בפורום '
תרבות הדיון בפורום
06/05/2018 | 11:47
220
הפורום מכיל נשים וגברים בעלי דעות ועמדות שונות , הפורום הוא מקום להעלאת חששות הרהורים ומחשבות , אבל דרך הכתיבה ודרך הדיון חשובים לא פחות.
תהליך תרומת הביצית מכיל הרבה לא ידוע , התורמת ברב המקרים אלמונית איננו יודעים עליה כמעט דבר מה שמשאיר הרבה מקום לתהיות וחששות כל כתבה בחדשות שמזכירה את מקום התרומה מביאה למחשבות על התורמת , אולי אלה הנסיבות בהן התורמת שלי תרמה את הביציות .
אנחנו מבקשות מהמשתתפים בפורום לכבד זה את זה , אנחנו כאן כדי לשמוע את החששות , הפחדים והמחשבות שעולות בתהליך , אין צורך או מקום לתגובות קשות ופוגעניות , חשש שמעלה משתתף אחד לא נועד לפגוע באחר , העובדה שמשהו מעלה תהייה אין משמעה פגיעה במשהו אחר באופן אישי או חלילה בילדיו .
איילת ואני מנסות להמנע מלמחוק הודעות , חשוב לנו שדברים שיעלו וישמעו , לכן אנחנו מבקשות שכל אחד ואחת מן המשתתפים יחשוב עוד רגע לפני שהוא לוחץ על פרסם וימנע מלכתוב דברים פוגענים

לצפיה ב-'לקראת תרומה שנייה ילד שני '
לקראת תרומה שנייה ילד שני
27/05/2018 | 10:34
4
10
כרגע במסלול אימהית . עוברים טובים  מאד אבל 3 הריונות כימיים והפלה אחת בשבוע 6 . אני בעד משנה מסלול משנה מזל .... 
חייבת מסלול שההחזרה בארץ ולא בחול .  ראיתי את המסלולים ואני מתלבטת בן מנור מדיקל . אלי גבע . אשמח לשמוע חוות דעת . יחידנית כך שהדסה חסום לי .
אני אעשה בירור   היסטוקרופיה ובידיקות דם . אן בעית קרישיות . 
תודה רבה .

לצפיה ב-'אלי גבע לא עושה החזרות בארץ'
אלי גבע לא עושה החזרות בארץ
27/05/2018 | 10:50
7
לצפיה ב-'לגבי החזרות בארץ'
לגבי החזרות בארץ
27/05/2018 | 11:37
2
7
להדסה לדעתי יש מסלול מוקפאים ליחידניות מקייב
יש לך את מנור וגם
moms project
לא ידוע לי שלאלי גבע יש אישור להביא לארץ
האם עשית בירור כלשהו לפני ההחזרות? לאחר כל הכימיים וההפלה? לדעתי מעבר לשינוי מסלול כדאי לעשות בדיקות יותר מקיפות
איילת
לצפיה ב-'תודה רבה על התגובות'
תודה רבה על התגובות
27/05/2018 | 11:57
3
עשיתי אחרי ההפלה היסטוקרופיה
אני אבקש מהרופא בדיקות נוספות . יש משהו שכדאי לשים דגש ?
לצפיה ב-'למה ללכת למסלול של הבאת עוברים מוקפאים '
למה ללכת למסלול של הבאת עוברים מוקפאים
27/05/2018 | 12:08
2
כאשר יש חברות שדרכם אפשר להביא עוברים טריים
לצפיה ב-'אשמח לשמוע מה דעתכן ...'
אשמח לשמוע מה דעתכן ...
24/05/2018 | 07:57
7
143
יש לי ילדה בת שנה וחצי מתרומה אחרי שנה של נסיונות אצל רופא אחד, עברתי לרופא שני ונקלטתי בפעם ראשונה, מאז שהילדה בת חצי שנה אנחנו מנסים שוב, לצערי כבר חמישה נסיונות, ללא הצלחה, הרירית תמיד באזור ה6.1 בהחזרה ותמיד ביטא שלילית
אני אצל רופא מדהים, ועצם המחשבה על להחליף רופא גורמת לי להרגיש בוגדת, כי אני לא אמצא כזה יחס ומקצועיות, מה הייתן עושות?
לצפיה ב-'לדעתי תלכי עם האינטואיציה'
לדעתי תלכי עם האינטואיציה
24/05/2018 | 12:57
80
המטרה הסופית שלך היא ילד.
אם את מרגישה שלא מתאים להמשיך עם הרופא ולא משנה הסיבה ברור שהייתי נפרדת יפה מהרופא ועוברת הלאה...

לצפיה ב-'הייתי מחליפה את התורמת או את החברה דרכה את לוקחת את התרומה'
הייתי מחליפה את התורמת או את החברה דרכה את לוקחת את התרומה
24/05/2018 | 17:35
1
78
למה את בטוחה שהבעיה היא עם הרופא ? 
אולי הביציות של התורמת לא איכותיות? אולי העוברים לא מספיק איכותיים?
עם כל הכבוד לרופא, במסלול תרומת ביצית, לרופא אין משקל כזה כבד בהצלחה... לפחות ממה שאני יודעת.
2 דברים חשובים -איכות הביציות-->העוברים, ואיכות המעבדה. 
אבל תעשי מה שמרגיש לך נכון..
המון בהצלחה !!!
לצפיה ב-'לא ממש נכון...'
לא ממש נכון...
25/05/2018 | 08:32
71
מסכימה שלאיכות העוברים יש משמעות לא קטנה, אבל יש משמעות לא קטנה גם לרופא, האם עושה בירור מקיף לאחר כישלונות ( תפקודי בלוטת התריס, היסטרוסקופיה ועוד..)
האם נעשו נסיונות לשינוי פרוטוקולים ושינוי וחשיבה לאחר כל שלילי
התהליך מאוד יקר וצריך למקסם את כל האפשרויות
איילת
לצפיה ב-'מספר מחשבות...'
מספר מחשבות...
25/05/2018 | 08:36
62
אני חושבת שבשלב כלשהו בטיפולי הפוריות הבנתי שרופא צריך להיות הרבה יותר מנחמד...
חסר לי מידע... 
איך היתה איכות העוברים? כולם היו מאותה התורמת?
האם עברת בדיקות כלשהן/בירורים לפני ההחזרות או במהלכן? ( היסטרוסקופיה, תפקודי בלוטת תריס, תפקודי קרישה ועוד)
האם הרופא עשה שינויים בפרוטוקול או הציע שינויים?
מה הוא מציע עכשיו?
שבת שלום
איילת
לצפיה ב-'מוסיפה על הנאמר'
מוסיפה על הנאמר
25/05/2018 | 10:14
1
61
קליטת הריון זה פונקציה של שני דברים: א. איכות עובר ב. רירית הרחם. בדרך כלל הרירית המינימלית להחזרה היא 7 מ"מ,חשוב כמובן גם שהיא תהייה סדירה ותלת שיכבתית. ייתכן גם הריון על רירית 6,אבל כדי למכסם סיכויים כדאי להחזיר על רירית 7 ממ ומעלה. האם הציע ניסיון של פיפל, תכשירי אסטרוגן שלא היה בשימוש? כמה החזרות עשיתם? כמה עוברים נותרו?
לצפיה ב-'אני רואה עכשיו'
אני רואה עכשיו
25/05/2018 | 10:16
66
שעשיתם חמישה ניסיונות, ניראה לי קצת חבל להחזיר חמישה עוברים יקרים שכאלה על רירית כזאת.. ניסית לדבר איתו על זה?
לצפיה ב-'השאלה האם החלפת רופא אכן תפתור את הבעיה '
השאלה האם החלפת רופא אכן תפתור את הבעיה
26/05/2018 | 23:03
28
אני לא יודעת מדוע הרירית בעבי כזה או מה נעשה בטיפולים לעיתים החלפת רופא פותרת את הבעיה אבל חלק נכבד מהזמן היא לא מעלה ולא מורידה , אם את מרגישה שהרופא נותן לך שירות מקצועי ומענה רפואי טוב יכול להיות שמעבר לרופא אחר לא יעלה ולא יוריד , אולי כדי ללכת לפגישת יעוץ לשמוע איזה פרוטוקול היה רופא אחר מציע לך ואז להחליט , המון בהצלחה 
לצפיה ב-'קצת עידוד'
קצת עידוד
25/05/2018 | 18:47
2
80
אחרי 2 החזרות של תרומה כפולה ...
אחרי 5.5 שנים של כ 20 טיפולי פוריות , החזרה ראשונה מתרומת ביצית -סוף סוף בפעם הראשונה !  בטא חיובית שהכפילה את עצמה אך לבסוף הפסיקה לעלות (שק הריון ללא עובר ) .
הרגשתי שמישהו שם למעלה פשוט צוחק עליי ��
החזרה שניה - בטא שלילית.
נשארו עוד 5 עוברים . לטענת הרופא העוברים שהוקפאו איכותיים מאוד וגם אילו שהוחזרו .
אז למה למען השם אני לא נקלטת ?????
מה בסך הכל ביקשתי ??
חשוב לציין שבמהלך טיפולי הפוריות עברתי כבר כל בדיקה אפשרית והכל תקין .
לצפיה ב-'באתי לעודד'
באתי לעודד
26/05/2018 | 01:14
64
ראשית קבלי חיבוק חזק !
אני אחרי 7 שנים (פלוס מינוס) של טיפולי פוריות, 18 הפריות, עברתי לתרומת ביצית ושלוש החזרות ראשונות לא נקלטו, עברתי למסלול אחר ושם נקלטתי בפעם הראשונה. הייתי זהירה בהתלהבות, אמנם ראו שק אבל חיכיתי לדופק. אז זהו. שלא היה. העוברים שהחוזרו שחו לכל עבר, אחר בחצוצרה שמאלית, אחד ברחם ואחד בגדם של החצוצרה הימנית (ירדה במהלך השנים). עברתי גרידה והוצאת חצוצרה.
נשארו לי 4 עוברים איכותיים, 2 החזרתי ולא נקלט ושבאתי להחזיר את ה-2 הנותרים היתה פאשלה במעבדה והם לא שרדו.
נתנו לי פיצוי לא ממש רציתי אבל לקחתי. בלחץ משפחתי החזרתי את ה-2 האחרונים. אחת מהן עוד 5 שעות בערך עומדת להתעורר

מבינה מאוד מאוד את מה שאת עוברת ומקוה שקצת עודדתי.
אני מאחלת לך שתסיימו את המסע שלכם מהר ועם ידיים מלאות!
לצפיה ב-'צר לי שההריון לא התפתח '
צר לי שההריון לא התפתח
26/05/2018 | 23:00
21
העוברים איכותים והצלחת להרות מהם בפעם הראשונה , אני בטוחה שאם תמשיכי ההריון יגיע , המון בהצלחה .
לצפיה ב-'כנס " הכל בשבילך" - מכון פוע"ה'
כנס " הכל בשבילך" - מכון פוע"ה
23/05/2018 | 21:54
62
בתאריך 3/6/18 יתקיים בבני האומה בירושלים כנס הנשים השנתי
שמאורגן ע"י מכון פוע"ה.
הכנס מיועד רק לנשים והשנה גדול במיוחד ומשלב מידע של רפואה והלכה
בכנס יהיו די הרבה נושאים שקשורים לתרומת ביצית ובכלל להלכה בנושא תרומת ביצית
מצורפת תכנית של הכנס
איילת

לצפיה ב-'תרומת ביציות ומסלולים דרך אסותא'
תרומת ביציות ומסלולים דרך אסותא
19/05/2018 | 12:51
3
134
שלום לכולם,

ניסינו מסלול דרך מאמס פרוג'קט באסותא - הדרך הייתה מלאה באכזבה
יתכן שהזרע של בעלי אינו בסדר. הוא עבר כימו ממחלת סרטן לפני שנים. והזרע שלו נשלף בתהליך תזה. כך שאין לנו דרך לבדוק את האיכות של הזרע או לפחות לא הציעו לנו לבדוק. אני צריכה לברר את זה
השאלה שלי:
האם מישהי ניסתה שם ויכולה להעיד על סטטיסטיקה, כמה עוברים נוצרו, כמות הבלסטוציסטים?
רופאים כרגיל מעדיפים להשאר מעורפלים בתשובתם
תודה
לצפיה ב-'בדיקת זרע'
בדיקת זרע
19/05/2018 | 14:34
77
היי טלי, 
בדיקת זרע היא לא חלק מתהליך הבדיקות? 
דרך איזה רופא עשית? 
הרופא שלך היה צריך להפנות אתכם לבדיקת זרענו לבדיקות גנטיות מורחבות. 
לצפיה ב-'מספר עוברים'
מספר עוברים
21/05/2018 | 19:43
1
83
אני עשיתי שם לפני כשנתיים: 3 תורמות כולם בלסטו (אותו חוזה)
תורמת ראשונה - 1 AA/AB  ו1 BB
תורמת שניה - 1 BB
תורמת שלישית - 6 AA/AB (החלפתי זרע בתרומת הזו)
לצפיה ב-' מספר עוברים '
מספר עוברים
27/05/2018 | 11:08
1
הי,

תודה על התשובה (יש לי שאלה9)
מדוע עשית 3 תורמות?
מה זה המונחים AA AB?
זה אומר שסה"כ היו לך 4 בלסטו?

לצפיה ב-'רוצה לתרום ביציות'
רוצה לתרום ביציות
20/05/2018 | 00:23
1
88
  • היי, הבנתי לאחרונה שאני כבר אישה מבוגרת. שלא מתכננת ללדת בזמן הקרוב וכדאי שאתרום את הביציות שלי כל עוד הן בשיאן ��
כמה שלא חיפשתי לא מצאתי איפה מומלץ לעבור את ההליך. 
לצפיה ב-'תפני לאחת היחידות שמתמחות בכך'
תפני לאחת היחידות שמתמחות בכך
20/05/2018 | 11:05
55
אסף הרופא, הילל יפה או איכילוב
ממליצה לך לעשות זאת בארץ, במקום בו את יודעת מה ההליך הרפואי ומי מטפל בך
בהצלחה
איילת

לצפיה ב-'דר ימיני ארצות הברית '
דר ימיני ארצות הברית
19/05/2018 | 14:38
2
78
היי, 
מישהי עשתה דרך דר ימיני בארצות הברית? 
ראיתי פעם שפורסח לה הטלפון שלו אך אני לא מצליחה למצוא את ההודעה. 
אני שוקלת לעשות דרכו ואשמח לכל מידע נוסף. 
לצפיה ב-'עד כמה שידוע לי הוא כתב בקו המשווה '
עד כמה שידוע לי הוא כתב בקו המשווה
19/05/2018 | 14:41
1
65
כמה פוסטים לאחור
איילת
לצפיה ב-'מישהי עשתה דרכו?'
מישהי עשתה דרכו?
20/05/2018 | 10:44
34
לצפיה ב-'חברת עלית '
חברת עלית
19/05/2018 | 11:44
90
שלום לכולן/ם,
אשמח לקבל את חוות דעתכן ולשמוע מניסיונכן 
למול חברת עלית (ההליך בקפריסין)
תודה רבה וחג שמח  
לצפיה ב-'חג שמח!! '
חג שמח!!
19/05/2018 | 11:18
1
44
לצפיה ב-' איילת- לך ולמשפחתך ולכל מי שבפורום '
איילת- לך ולמשפחתך ולכל מי שבפורום
19/05/2018 | 12:24
24
לצפיה ב-'נסיונות שכשלו'
נסיונות שכשלו
17/05/2018 | 12:17
2
165
שלום, עברתי 3 טיפולים של החזרת עוברים בתרומת ביצית, שלושתם כשלו, אני בת 41 עם רירית נהדרת, קצת מאוכזבת ופוחדת מהבא, אשמח לשמוע על אמהות שהצליחו. ולהתחזק קצת, האם לחכות בין טיפול לטיפול?
לצפיה ב-'תהיי חזקה ..... בסוף זה מגיע '
תהיי חזקה ..... בסוף זה מגיע
17/05/2018 | 13:33
1
118
איפה עשית? למה רק 3 החזרות?... איך היו העוברים?
חשוב ללמוד ממה שהיה  ולהמשיך הלאה ... ולקוות לטוב 

לצפיה ב-'אופטימיות היא שם המשחק '
אופטימיות היא שם המשחק
17/05/2018 | 20:30
105
אני עברתי 7 החזרות (חלקם יום 3 וחלקם יום 5) עד שנקלטה
לצפיה ב-'לבנות הפורום שעושות החזרה באסותא רמת החייל '
לבנות הפורום שעושות החזרה באסותא רמת החייל
16/05/2018 | 12:39
4
149
היי,
מבקשת לדעת מחויותיכן איך היתה ההחזרה שם? , האם היה לחץ ונפנפו אתכן מהר? האם הייתם בחדרים נוחים ובלי מצלמה .... (כפי שדווח בחדשות לפני מספר חודשים....)
תודה 
לצפיה ב-'אני'
אני
17/05/2018 | 12:29
2
101
היי,
עברתי החזרה באסותא ולא הרגשתי שנפנפו אותי או הלחיצו.
באתי להחזרה, הסבירו לי את הפרוצדורה ואז הכניסו אותי להחזרה.
ההחזרה אורכת 5 דקות. שכבתי על מיטת הטיפולים למשך דקה בערך ואז קמתי.
ההמלצה שלי אלייך, כשאת קמה ואת הולכת להתלבש, אל תרדי ישר לחניון ותצאי לדרך. תישארי לשבת במחלקה לפחות 40-45 דקות כדי לאפשר לגוף שלך לנוח ישר אחרי ההחזרה.

בנוגע למצלמות, זה בניגוד לחוק, ככה שקשה לי להאמין שהמחלקה מצולמת.
אני יודעת שהמסדרונות מצולמים מאחר וזה נחשב לטריטוריה ציבורית. אבל מעבר לזה, קשה לי להאמין.

שיהיה לכולנו בהצלחה כמובן! 
לצפיה ב-'תודה על המענה... שאלת המשך...'
תודה על המענה... שאלת המשך...
17/05/2018 | 12:41
1
81
1.האם נקלטת להריון?
2. האם ראית את העובר ברחם תוך כדי ההחזרה?

תודה רבה על הטיפ :)
חג שמח 
לצפיה ב-'היי'
היי
17/05/2018 | 12:56
79
לצערי לא... אבל לא מוותרת :)
ותוך כדי ההחזרה אפשר לראות את העוברים מוחדרים לרחם.
לצפיה ב-'גם אני עברתי את כל ההחזרות שם (מIVF)'
גם אני עברתי את כל ההחזרות שם (מIVF)
17/05/2018 | 13:04
92
לא היה שום לחץ. להיפך.. תמיד היה תור ארוך של בנות. מבקשים גם לשתות מלא מים לפני כדי ששלפוחית השתן תתמלא (אין לי מושג למה קשור), כך שתמיד המתנתי שם מלאא זמן.  ההחזרה עצמה היא כמה דקות, את רואה על המוניטור את העובר שמוחדר לרחם, ויש אחות מקסימה שמחזיקה לך את היד והכל רגוע ואופטימי
לגבי מצלמות- לא נראה לי. אסור על פי חוק. ובכל מקרה, קצת לפני התור שלך, מודיעים לך, ואת נכנסת לחדרון הלבשה קטן צמוד, שם את מורידה חלק תחתון, נשארת עם נעליים, שמה חלוק ונכנסת עם החלוק לחדר ההחזרה.. 
מעולם לא הרגשתי שם לחץ... בסוף אגב כן תמיד נאלצתי לחכות למכתב השחרור מהרופא- מה שגם לקח זמן ...
אני מניחה שאותה ההתנהלות היא בדיוק להחזרות של תרומת ביצית
בכל מקרה- ימבההה הצלחה ובשורות טובות !!! 
לצפיה ב-'האם החזרת בלסטוציסטים מצליחה יותר?'
האם החזרת בלסטוציסטים מצליחה יותר?
17/05/2018 | 12:44
107
מתלבטת בין יותר עוברים בני 3 ימים או פחות עוברים כשבתוכם 1 בלסטוציסט...

מה הייתן ממליצות לאור ניסיונכן...

תודה 
לצפיה ב-'לסוזנה 33'
לסוזנה 33
15/05/2018 | 21:41
2
211
אני יענה לך כאן ברשותך אני לא מאמין במסרים אישים אני חושב שלשמו  הוקם הפורום לחלוק מידע עם כולם למען כולם שאלת שאלות ראויות וחשובות שבהחלט חשוב לתת עליהם את הדעת גם אני שמעתי כמוך בעבר סיפורים על החזרות שנעשו על ריק (בלי עוברים ) אבל את צריכה להבין שדברים כאלה לא קוראים בשגרה ולא ביום יום (לפחות אני מאמין ומקווה ) כול התהליך שאנחנו עוברים הוא אי ידיעה אחת גדולה יכולים להיות אלפי אלפים של חששות לא רק החזרה שנעשתה עם מזרק רק גם עוברים שלא שייכים לך לא ביציות שאת בחרת (טעות עם התורמת ) טעות עם הבחירת זרע ויש גם טעויות חמורות מכך עוברים שהמעבדה בלבלה ונתנה לך עוברים של אישה אחרת היה סיפור אמיתי לפני שנה כאן בבית חולי בארץ  וזה היה גם בחדשות אחרי ההחזרה המעבדה הבינה שעשתה טעות ועשו לאישה שטיפה של הרחם שאת עוברת תהליך של תרומת ביצית את צריכה להבין את ההשלכות לחיוב ולשלילה והכי חשוב להאמין במקום שאת עוברת את התהליך בלי אמון במקום ובתהליך בכלל זה לא יעבוד החששות שלך מובנות אבל חשוב להבין טעויות כאלה הם נדירות אז לפני שנה תפסו את זה בזמן עכשיו נשאלת השאלה יותר מטרידה ומה עם אלה שלא תפסו בזמן ? גם על זה יש לי תשובה אנחנו אבא ואמא ממש מחר חודש אם בתאוריה מתקשרים אלנו מהמעבדה מחר ואומרים שנעשתה טעות כול- שהיא לא מזרע שלי ולא מתורמת שבחרנו האם אנחנו נתחייל לאהוב את התוצאה שקיבלנו את מתנה פחות ? האם הילד הזה יקבל פחות אהבה ? התשובה ברורה סוזנה תלמדי לחיות עם האי ידיעה אין ברירה ואני יודע שזה קשה חששות כאלה מובנות מאוד וזה לגיטימי מאוד להרגיש כך אבל  זה לא ימנע ממך ולא  מאלפי נשים במצב כמותך לא לעביר את התהליך זה הסיכוי מול הסיכון ותאמיני לי הסיכון שווה ושוב אני מדגיש סוזנה טעויות כאלה הם מאוד אבל מאוד נדירות שזה לא יחליש אותך מהמטרה הסופית שלך לשאר שאלותיך אנחנו כן ראינו את העוברים לפני ההחזרה זה מעשה באולטרסאונד אז רואים שני פריטים שנראים כמו שני גרגירי אורז קטנים וזה יכול להעיד על מספר העוברים שהוחזרו לרחם קיבלנו דוח על איכות וכמות מדויקת של העוברים רק אחרי ההחזרה ורק אחרי שהקפיאו אותם את  תקבלי דווח של כמה הקפיאו ובאיזה איכות הם לפני ההחזרה  קיבלנו מידע כמה עוברים הגיעו ליום חמש אבל דווח רישמי רק אחרי ההחזרה וההקפאה שלהם
לצפיה ב-'הי קובי, לא מכירה אותך...'
הי קובי, לא מכירה אותך...
15/05/2018 | 23:46
1
152
וגם לא ממש קראתי את תגובתך,
כי הספיקה לי הכותרת והשורה הראשונה
כדי להיות נבוכה, כועסת ומתקוממת!
אני חושבת שאם בפורום הזה
יש מישהי.ו שפונה אליך במסר אישי
כנראה שיש לה סיבה
ואינה רוצה להיחשף בפני כולם.
כי הוא או היא שואלים שאלה שכנראה נוגעת להם אישית,
ולא בטוח שבשלב זה היו רוצים להציגה באופן פומבי
אז עם כל הכבוד, לך ולפומביות של הפורום 
מה שעשית נראה לי כמו שיימינג
והלבנת פני אדם
שנראית לי כמו דרך כוחנית להביא את האני מאמין שלך
ובעצם לכפות אותו על כולם
אולי יש לך דברים חכמים להגיד,
אבל בשבילי, לא תודה
מקווה שבפעם הבאה תגלה רגישות רבה יותר לפרטיותו וצנעתו של אדם
גם אם הוא משתמש בניק
לילה טוב

לצפיה ב-'מצטרפת למה שאור קטן כתבה!'
מצטרפת למה שאור קטן כתבה!
16/05/2018 | 21:52
100
תכבד בבקשה את הפרטיות והרצונות של הבנות כאן
לצפיה ב-'mom's project-אסותא רמת החייל'
mom's project-אסותא רמת החייל
13/05/2018 | 21:00
4
160
היי,
יש לי מספר שאלות לגבי mom's project, אשמח אם מישהו יוכל לענות לי:
1.רופא מטפל- העלות של הרופא המטפל לא כלולה במחיר,
מה היא העלות הנוספת של רופא פרטי (משיח, זיידמן או שולמן)?
 איזה טיפולים מלבד הביקור ראשוני, וההחזרה הרופא המטפל מבצע?
בנוסף, הבנתי שלהחזרה אפשר לקבל טופס 17 מהקופה
2. בחירת התורמת- דיברתי עם אשת הקשר, היא אומרת שאפשר לתת פרמטרים שחשובים לי, הם מחפשים תורמות מתאימות מהמאגר הנוכחי שלהם שמשתנה, מציעים לבחירה מספר תורמות, וברגע שבחרתי אני יכולה לראות תמונה.
מה קורה אם אין תורמות כרגע עם הפרמטרים שבחרתי? אני יכולה לבחור להמתין?
האם אני מקבלת את המידע על התורמות הקיימות כבר בפגישת הייעוץ? למשל תורמת עם נתון x ונתון Y נמצאת במאגר שלהם.
3. לא כ"כ מסתדר לי סדר הדברים קודם אני בוחרת תורמת מבלי לראות תמונת פנים ורק אז אני יכולה להחליט אם לראות או לא? התמונה היא לא אחד מהפרמטרים לבחירה?
4. עלות הפגישה- כמה עולה פגישת ייעוץ איתם?
5. אם מישהי עשתה איתם, איך החלטת על הרופא המטפל? פרופ, שולמן, זיידמן או משיח? האם כדאי להיפגש עם כל אחד מהם?

תודה רבה לכל העונות,
מרגישה ממש מבולבלת ואשמח אם תוכלו לעזור.
לצפיה ב-'mom's project'
mom's project
14/05/2018 | 12:21
1
108
הי
לגבי רופאים, יש לך אפשרות לבחור רופא פרטי אשר יטפל בך בנושא הפרוטוקול והחזרת העוברים ואז תצטרכי לשלם לו בנפרד בסביבות 3000 ש"ח. אפשרות שנייה, להיות מטופלת על ידי אחד הרופאים מהצוות הקיים ללא עלות נוספת , אך אז לא תוכלי לבחור את הרופא. אני מאמינה שכל רופאי הצוות טובים ויודעים את העבודה.לכל אפשרות יתרונותיה. קופ"ח אכן מממנת את מרבית עלות ההחזרה.
גם אני כרגע בודקת את האפשרות לעשות דרכם.
לצפיה ב-'פרטים על התורמת'
פרטים על התורמת
14/05/2018 | 16:16
132
תודה רבה! את יודעת פרטים לגבי התורמות. אם רואים את התמונה לפני או אחרי שבוחרים את התורמת? לא ממש הבנתי את האשת קשר והיא גם לא היתה ככ נחמדה בטלפון... קצת הוריד לי את החשק להמשיך איתם. 

לצפיה ב-'מנסה לענות מניסיוני'
מנסה לענות מניסיוני
15/05/2018 | 20:31
1
98
אני עשיתי את התהליך איתם לפני כשנתיים וחצי וייתכן שיש דברים שהשתנו.  בתקופתי לא היתה אפשרות לראות תמונה והאמת שבכל מקרה לא הייתי רוצה. המתאמת היתה הדר והיא היתה מאוד בסדר. פגישת ייעוץ  היתה ללא עלות. את ההצעות לתורמות קיבלתי אחרי שחתמתי על החוזה. הדר הציעה לי כמה אפשרויות וסיפרה לי נתונים מאוד כלליים. כל התורמות שהיא הציעה התאימו לפרמטרים שביקשתי אבל גם לא ביקשתי משהו "מיוחד". אחרי תהליך ההפריה קיבלתי ניירת מסודרת ובין היתר פרופיל קצת יותר מפורט אודות התורמת.
כל התהליך היה די מהיר, מאוד יעיל ומסודר. כשצצו אצלי שאלות קיבלתי מיד מענה מהדר.
לגבי הרופא: אני טופלתי ע"י רופא במסגרת הקופה. לדעתי את לא חייבת דווקא לקבל טיפול אצל אחד מהשלושה שהזכרת אך זה צריך להיות רופא שכן עובד עם החברה ועם אסותא. תפקיד הרופא הוא גם להתאים לך פרוטוקול להחזרה ולהחליט על מועד החזרה אופטימלי.
אני מציעה לך להגיע לפגישת ייעוץ , לבוא מוכנה עם השאלות שלך ואז לראות איזה מענה את מקבלת. ובסופו של דבר ( ואולי קודם כל)- תחושת הבטן חשובה. אם את מרגישה לא נוח, יש אופציות טובות מאוד נוספות.
בהצלחה!
לצפיה ב-'מוסיפה'
מוסיפה
16/05/2018 | 19:57
79
גם אני עשיתי לפני שנתיים בערך, עם פרו משיח.
בעיקרון כל פגישה אצלו עולה כסף (גם ייעוץ ראשוני), הסכום משתנה לפי סיבת הפגישה (יעוץ, החזרה וכו), על חלק קיבלתי החזרים ממכבי.
לגבי התורמת, אם אין מה שאת מבקשת, את יכולה לבקש לחכות לסבב הבא (גם אצלי לא היתה אופציה לתמונה)
לצפיה ב-'אמבריון'
אמבריון
14/05/2018 | 19:20
2
273
חייבת להתחיל עם השורה תחתונה- אמבריון סיפקה את הסחורה. קיבלתי עוברים וגם נקלטתי תודה לאל. אבל התהליך היה גיהנום!!!! ברגע שהכסף יעבור איציק לא יענה לכן לטלפונים, ויעשה את המינימום של המינימום, הוא בן אדם בלתי נסבל, קטנוני, ואפילו שקרן (תפסתי אותו בכמה שקרים), הוא חסר רגישות, מזלזל, איש עסקים ששם פס על נשים ואכפת לו רק מהכסף. הוא הוסיף לי מתחים, עצבים, וכעסים. לפעמים נראה שהוא נהנה מהתעללות. כל מה ששומעים ממנו זה כמה רע לו בחיים כאילו שזה ענייננו. אז לסיום- הוא מבטיח 5 בלסטו ובמחיר בסדר ביחס לשאר החברות, אם בשביל התוצאה אתם יכולים לעמוד ביחס המכפיר הזה, תלכו אליו. אם חשוב לכם יחס אישי ואוהב - אל תתקרבו.
לצפיה ב-'והיכן שאר העוברים?'
והיכן שאר העוברים?
14/05/2018 | 20:01
131
האם את בטןחה שאכן תוכלי לממש שימוש בהם בעתיד?
הבעיה היא לא רק היחס לפי תלונות שונות
עצוב שזה מה שקורה.... 
איילת
לצפיה ב-'המקרה שלך הוא חצי נחמה כי '
המקרה שלך הוא חצי נחמה כי
15/05/2018 | 12:15
101
לאחר כול עגמת הנפש והגהנום שעברת בסוף נקלטת ברוך השם.
אבל אני מכירה ודברתי עם נשים שלא נקלטו ולא קיבלו טיפולי השלמה
ולא קיבלו עוברים נוספים שמגיעים להם לפי החוזה ולא קיבלו החזר כספי.
לאחרונה גם היה סיפור על עוברים קפואים שנשארו בקליניקה הקודמת
שאיתה אמבריון עבדו בקייב.
יש שם עוברים ששייכים לזוגות ישראלים אבל הקליניקה לא רוצה לשחרר
אותם כי אמבריון השאיר להם חובות.

לצפיה ב-'אשמח להמלצות למומחי פיריון שגם עושים מעקבי היריון וגם במכבי '
אשמח להמלצות למומחי פיריון שגם עושים מעקבי היריון וגם במכבי
12/05/2018 | 16:04
3
63
לצפיה ב-'דר' רויבורט'
דר' רויבורט
12/05/2018 | 21:01
1
58
המלצתי עליו כמה פעמים בעבר. מקבל כמומחה פוריות בהדר יוסף. מעקב הריון בפתח תקוה.
בהצלחה!
לצפיה ב-'תודה! המיקום סבבה (אני מהמרכז) -אבל הוא לא מקבל בערבים..'
תודה! המיקום סבבה (אני מהמרכז) -אבל הוא לא מקבל בערבים..
12/05/2018 | 22:52
34
לצפיה ב-'מקפיצה לעצמי אשמח לעוד המלצות -מאזור המרכז '
מקפיצה לעצמי אשמח לעוד המלצות -מאזור המרכז
14/05/2018 | 16:47
21
לצפיה ב-'מפח נפש והתחלה של שברון לב'
מפח נפש והתחלה של שברון לב
10/05/2018 | 21:34
10
256
ספירת זרע של בעלי נמוכה מאוד. אנחנו שבורים. 
אני ממש שבורה שאני כבר אפאטית. 
היתה לנו מנת זרע בזמנו אבל לא הקפדנו לשמור אותה והתקשרו פה ושם אבל אנחנו היינו עם תינוק קטן בבית ורצים רצים אחרי החיים.
ועכשיו ספירה ממש נמוכה. לא בקיאה במספרים אבל מה שהיה לפני חמש שנים 60 מיליון, עכשיו זה 100.000
אנחנו נבקש את הדו״ח המלא מהמחלקה. 
בעלי מרוסק. לא ראיתי אותו כזה שבור מתחילת התהליך כי עכשיו הוא מרגיש אחראי.
אנחנו רוצים ללכת למומחה אבל אין לנו מושג למי.
מישהו יכול לעזור?
מה שהכי מעניין אותי הוא- אם הספירה ממש ממש נמוכה, האם יהיה קושי בהפריות והכי חשוב האם זה אומר שיש סכנה לתינוק לא בריא. אנחנו עצובים כל כך.
לצפיה ב-'מצטערת שהתהליך מתארך'
מצטערת שהתהליך מתארך
10/05/2018 | 22:07
145
ממה שאני יודעת המומחים באיזוספרמיה נחשבים ד״ר שי שפי וד״ר יגאל מדג׳ר
יש בתפוז קומונות קומונה שנקראת פורום איזוספרמיה שווה להתייעץ שם
בהצלחה
איילת
לצפיה ב-'בהפרייה מתרומת ביצית'
בהפרייה מתרומת ביצית
11/05/2018 | 10:24
184
מבצעים מניפולצית  icsi שבה האמבריולוג בוחר את תא הזרע שנראה טוב ובתנועה ומזריק אותו לביצית, כך שאין משמעות לכמות כל עוד יש מס' זרעונים שניתן לעבוד איתם.  להבנתי אין משמעות מעבר לזה ברגע שבוצעה ההפרייה. לא להתייאש! בהצלחה
לצפיה ב-'הייתי שואלת גם בפורום פוריות'
הייתי שואלת גם בפורום פוריות
11/05/2018 | 23:08
99
יש שם הרבה סיפורי הפריה עם זרעונים בודדים (בשיטת ברטוב).
בהצלחה !
לצפיה ב-'ביטלנו את הטיפול '
ביטלנו את הטיפול
13/05/2018 | 22:09
6
127
 כמה עצוב ועגום. מרגישה שנפלנו בין הכסאות של האחיות ו או הרופאים בהדסה. בעצם היינו אמורים להיות בטיפול הסבב הזה אבל זה לא יקרה אם בכלל. אני בשוק אפילו לא מצליחה לבכות. אנחנו חושבים לראות מומחה לפריון הגבר . אני מרגישה שבשניה שידעו שהבדיקה לא טובה היו צריכים ליידע אותנו. יש לי הרגשה והלוואי שאני טועה שלא הכי שמו לב לפרט הזה כלומר, נראה לי שזה ממש קריטי. קיבלנו המלצה שבעלי יסע אבל זה התראה ממש ממש קצרה ואני חוששת לכשלון הטיפול!!! ואני חוששת ולא יודעת מה זה אומר שיש רק זרעים בודדים. :( האם כמו הביציות, גם האיכות ירודה? רק מחר נקבל את הדוח עצמו . אני לא יכולה לנסוע לשם מתי שבא לי, אנחנו גרים די רחוק וזה ממש ממש קשה עם העבודות של שנינו והמרחק. זה בלתי אפשרי לקפוץ אליהם על כל דבר, ולתפוס בטלפון זה די מפפרך.
והיום נאלצנו להודיע שהטיפול מבוטל לעת עתה. אני כל כך שבורה. מרגישה שמאבדת את זה, ממש כך. מרגישה שילדיי סובלים ממני וממצב רוחי הירוד.
לא התייעצתי בפורום אחר כי למעשה הבדיקה לא בידיים שלי, ואין לי את המספרים. רק מחר יהיו לי. אני ממש מיואשת.
אנחנו חושבים ללכת לרופא פרטי ולהראות לו את הדו״ח. אבל גם אני מרגישה שהרופאים בהדסה צריכים לדאוג לזה? ולא אני? אני טועה?
אני רואה כאן חודשים של המתנה :( :(  :(
אוף כל כך עצובה. 
לצפיה ב-'אני חושבת שטוב עשיתם'
אני חושבת שטוב עשיתם
13/05/2018 | 23:11
5
81
עדיף ללכת על בטוח ולהמתין מאשר לעשות החזרות עם סיכוי נמוך (אם אכן זה כך)
איפה אתם אמורים לעשות את ההחזרה? כיצד אמור להגיע הזרע אל המעבדה?
אל תתייאשי כל כך מהר... מה אומרים בהדסה?
איילת
לצפיה ב-'תודה :('
תודה :(
13/05/2018 | 23:39
4
64
אמור לטוס לשם קפוא אבל הוזהרנו שאולי לא יהיו הפריות מזרע קפוא, ועדיף שיסע אבל הכל ממש תחת לחץ! איך יסע תוך שבוע? ובכלל, אין לנו המספרים, הנתונים. לא ישבו להסביר לנו. אולי כדאי לעבור פרוצידורה אחרת? לא יודעת. לשאוב זרע? לברור זרע. באמת, לא יודעת. נשמעו קצת כעוסים וזה היה ממש לא נעים. אפילו עדיין לא הציעו לנו תורמת, אז למה הם כועסים?
אמרו לנו שהרופאים בהדסה הם גם מומחים בפריון הגבר אז למה לנו ללכת לרופא אחר. כביכול אני מרגישה שאנחנו מצופים למלא  אחרי ההוראות. יש בטחון, באמת שיש אבל לעיתים נדמה שאם אני לא אטפל בעצמי יש פה ושם פינות שלא יטופלו. לא יודעת איך להסביר. אני סומכת על הרופא, אבל ההחלטה היא לא מושכלת בכלל מהצד שלנו. רוצים לסמוך עליו שהיה אומר לנו ״חבר׳ה, זה לא יעבוד מצטער. אין טיפול״ אבל אולי איפושהוא בנאדם מהצד לא יכול להבין כמה שחייך תלויים בכל זה. ממש מבולבלת ולחוצה עכשיו... אני אוכלת את הלב על כל השנים שעברו שבהם לא הבאנו אח לילדים ועכשיו הפער יהיה ענק. זה מכאיב לי מאוד והנה זו בכלל לא הבעיה הכי גדולה שלי!!
תודה על הנכונות לעזור...
לצפיה ב-'כרגע את'
כרגע את
14/05/2018 | 06:12
3
53
לחוצה אבל זכרי שלבעית זרע יש פתרון. אם יש לך כזה לחץ ובלבול למה שלא תדחו את הטיפול לחודש הבא ובזמן הזה תוכלו לברר על מיון זרע אם בכלל צריך, תוכלו לתכנן יותר ברוגע את הנסיעה לשם וכו'. יכול להיות שהפתרון הוא לטוס לשם וכמו שכתבתי לך הם מבצעים מיקרומניפולציה כך שמספיק כמה זרעונים לצורך ההפרייה. קחי נשימה עמוקה, הכל יסתדר בסוף.
לצפיה ב-'אצלנו גם יש בעיית זרע'
אצלנו גם יש בעיית זרע
14/05/2018 | 12:12
2
68
אני בכלל לא דברתי על זה עם הדסה, פשוט הלכנו ליעוץ במעבדה (לא בר טוב, לא רופא פוריות הגבר) שיבדקו את הזרע - קיבלנו המלצות ויישמנו אותם. יש לנו ילד מההחזרה הראשונה ועוד מוקפאים. נראה לי תהליך יקר ואם יש צל של ספק של בעיה רפואית שתשפיע אני בודקת, לא שואלת ולא מבקשת אישור. 

אתנו הדסה היו סופר בסדר ולא בהקשר הזרע אלא בהקשרים אחרים. כן עשו ברורים מיוזמתם.

אולי הדגימה שלכם היתה באופן חריג לא טוב וחכם לבטל סבב על זה מאשר לסכן את התרומה, כמה מבעס שזה לא יהיה. תרימי ראש, תמשיכי ותגיעו מוכנים לסבב הבא כשאתם יודעים אם אפשר להטיס את הזרע או אם צריך זרע טרי. אם את רוצה להתייעץ, תתייעצי. עולם פוריות הגבר מורכב, לא חושבת שאפשר להמליץ מאחד לשני, יש הרבה חילוקי דעות על מיון זרע, יש הרבה משתנים. במעבדה עושים איקסי לכולם. בסופו של יום את ובעלך צריכים להרגיש טוב ושעשיתם מה שאתם יכולים. כל אחד מגדיר מה שהוא יכול אחרת...

לצפיה ב-'תודה על התגובה'
תודה על התגובה
14/05/2018 | 20:45
1
49
לא ביקשנו רשות... היינו צריכים לתת סיבה למה אנחנו לא טסים לשם ולמה אנחנו מבטלים את הסבב... 
הבעיה שלא יודעים לאן לפנות. לאיזו מעבדה פנית? אנחנו חושבים לפנות למעבדה שבה עושים את הבדיקה עצמה, ויש לבעלי פגישה עם האורולוג שלו. אני חושבת שאנחנו ממש בלחץ ולא כל כך יודעים מה הכתובת...
לצפיה ב-'הייתי באותה תחושה'
הייתי באותה תחושה
15/05/2018 | 18:42
50
לא הבנתי מי נגד מי אז פנינו למעבדה בה עושים את הבדיקה, באופן פרטי, לראות ולהבין מה קורה. סה''כ לא צריך כל כך הרבה זרעים. פנינו לגמטה בתל אביב- היתה ישרה, מקסימה, ישבנו אתה, הראתה, הסבירה, הדגימה. פשוט בדיקה משותפת. יצא אפילו מחיר ממש סביר, בטח ובטח ביחס לכל המיונים (שהיה ברור לי שאני לא פונה אליהם מבלי להבין מה קורה). הוכיח את עצמו גם ברמת ההנחיות וגם ברמת ההרגשה שלנו ... הבעל טס אתי - עשינו אחלה חופש, אחלה טיול שהתחיל בברנו במתן זרע ונגמר בעובר שחגג לא מזמן שנתיים  

בפרטי יכולה לפרט יותר אם תרצי. 
לצפיה ב-'תרומה דרך הדסה'
תרומה דרך הדסה
10/05/2018 | 11:48
10
152
האם מישהי קיבלה תרומת ביצית מפראג דרך הדסה?
האם חייבים לציין בדוח את הנתונים של התורמת או שמקבלים אותם בע"פ ?
לצפיה ב-'המשך לשאלה'
המשך לשאלה
10/05/2018 | 15:09
6
101
לי לא יצא לשמוע עדיין על הצלחות דרכם. האם שמעתם על הצלחות/חוויות כלשהן דרכם?
לצפיה ב-'המעבדה נמצאת בברנו ולא בפראג ;) ו...'
המעבדה נמצאת בברנו ולא בפראג ;) ו...
11/05/2018 | 21:21
5
82
לי יש בן פשוט קסם, שנולד בעזרת תרומה מצ'כיה.
נסעו איתי עוד חמש נשים שעברו תרומה
עם אחת לא שמרתי על קשר,
אבל כל השאר, ארבע במספר, הרו וילדו דרך המסלול של הדסה.
שיהיה בהצלחה ובקלות

לצפיה ב-'הצלחות ממוקפאים'
הצלחות ממוקפאים
13/05/2018 | 12:07
4
81
האם ידוע לכן גם על הצלחות ממוקפאים? ואם איזה רופא עבדתם? תודה.
לצפיה ב-'״המוקפאת״ שלי ישנה עכשיו '
״המוקפאת״ שלי ישנה עכשיו
14/05/2018 | 23:14
3
69
אחרי שהטריפה אותי בגן משחקים היום והיא דרך הדסה, מהמרפאה בברנו.
יש לי חברה שילדה לפני חצי שנה בן שלישי  (3 ילדיה ממוקפאים)
ועוד 3 חברות שאת נקלטה בנסיעה לברנו, והשתיים האחרות נקלטו בארץ ממוקפאים (לאחת מהן יש תאומים)
וכולן ממסלול הדסה
הרופא שלי היה פרופ׳ רבל, לא זוכרת את שאר הרופאים.
המון בהצלחה!
לצפיה ב-'תמיכה הורמונלית'
תמיכה הורמונלית
15/05/2018 | 14:01
2
58
אפשר לשאול איזה תמיכה הורמונלית קיבלת לפני ההחזרה? שמעת על מדבקות אוורל? והאם שמעת על ד"ר הורביץ?
לצפיה ב-'עונה'
עונה
19/05/2018 | 00:46
1
32
לא מכירה את ד״ר הורביץ (קראתי עליו פה ושם בפורומים)
זוכרת שהשתמשתי במדבקות אוורל ובנוסף השתמשתי בנרות (לא זוכרת את השם שלהם)
לצפיה ב-'המשך- תודה.'
המשך- תודה.
21/05/2018 | 10:07
23
תודה.
לצפיה ב-'ברוכה הבאה '
ברוכה הבאה
10/05/2018 | 17:05
2
93
יש כאן לא מעט אימהות לילדים בזכות המסלול של הדסה, מתארת לעצמי שיענו לך
איילת
לצפיה ב-'אני בוגרת הדסה, יש פה עוד לא מעט (לפחות היו בעבר)'
אני בוגרת הדסה, יש פה עוד לא מעט (לפחות היו בעבר)
10/05/2018 | 18:49
1
140
עשיתי את המסלול לפני שלוש שנים, האחות התקשרה, נתנה לי שלוש או ארבע אפשרויות של תורמות לפי העדפותי ולא ביקשתי ולא זוכרת שקיבלתי נתונים כתובים. ברגע שבחרתי זה לא ממש משנה לי. הדוח מהמעבדה בצ'כיה הגיע מסודר ומלא עם כל הפרטים הרפואיים ולא זוכרת שהיה שם פירוט על התורמת. לשמחתי לא היה פירוט, מבחינתי תפקידה היה קצר מאוד ואין צורך להתעמק ולהתעסק אתה. 

יש הרבה נשים שיולדות במסלול הדסה. לא יודעת מאיפה את שואבת את המידע שלך אבל הוא ממש לא מדוייק. יש סטטיסטיקה מסודרת של המסלול ובאתרים בחו''ל של המעבדה עצמה. זה מידע שקוף. לי היתה חוויה מאוד טובה מכל התהליך ולרוב המכרות שלי מהמסלול (חוץ מאחת)- עבורי הנסיעה היתה יתרון גדול, מי שלא מפריע לו לנסוע ולא חד-הורי (מסלול סגור בשל החוק הצ'כי) אני ממליצה וגם הבנדיט המושלם טפו טפו שרץ פה מסביבי ושר עומר אדם 

לצפיה ב-'מחזקת כל מילה '
מחזקת כל מילה
14/05/2018 | 23:15
38
לצפיה ב-'שאלה לבנות שילדו במסלול עם תמונה... '
שאלה לבנות שילדו במסלול עם תמונה...
08/05/2018 | 12:06
2
237
האם הצאצא שנולד דומה לתורמת?

תודה :) 
לצפיה ב-'מצטרפת לשאלה'
מצטרפת לשאלה
10/05/2018 | 17:37
106
לצפיה ב-'עונה'
עונה
10/05/2018 | 23:13
189
בחרתי תורמת שהמראה שלה "משתלב במשפחה" ואין לה מאפיינים יוצאי דופן שיכולים להיראות מאוד שונים מאיתנו. באורח פלא התינוק נולד עם צבע שיער בדיוק כמו שלי (וזה לא צבע שכיח) למרות שלתורמת צבע שונה... הוא דומה מאוד בתווי הפנים לאבא שלו, והוא אכן משתלב מצוין במראה של המשפחה (יש לנו גם ילד ביולוגי). אני מניחה שהוא קצת דומה לה אבל זה לא משהו שחושבים עליו או שמים לב אליו ביום יום. בכל אופן - יצא ילד מהמם ומוצלח במיוחד!

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פונדקאות מנור מדיק
פונדקאות ישראלית בחו"ל
מנור מדיקל- תרומת ביצית
מנור מדיקל תרומת ביצית

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום