לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום תרומת ביציות

ברוכים הבאים לפורום תרומת ביציות, הפורום מהווה בית חם עבור כל מי שבמסע להורות הנכספת קיבלו את הבשורה ש "לא תוכלי להרות מביציותייך" וכי הם זקוקים לתרומת ביציות. אנחנו כאן כדי לעזור כשנראה שהשמיים נופלים עם קבלת הבשורה, לעודד כשנראה שהדרך אל ההורות לא תגמר לעולם ושאבדה כל תיקווה.

הפורום איננו מקום לפירסום של חברות או רופאים בעלי מסלולים העוסקים בתרומת ביצית, לחיפוש תורמות או פירסום הודעות מסוג זה.

אנחנו כאן בכדי לסייע ולעזור להתגבר על הקושי שבקבלת הבשורה ולתת מידע על האופציות השונות הקיימות בעולם תרומת הביציות, לתמוך, לעודד, להיות אוזן קשבת וכתף להתייעץ ולהישען עליה בימים הקשים. אנו כאן גם לתמוך ולעודד בימים השמחים של הבטא החיובית, ליווי ההריון, הלבטים למי לספר, מתי לספר וגם בהתלבטויות ההוריות לאחר הלידה המיוחלת                             

הנהלת הפורום:

אודות הפורום תרומת ביציות

ברוכים הבאים לפורום תרומת ביציות, הפורום מהווה בית חם עבור כל מי שבמסע להורות הנכספת קיבלו את הבשורה ש "לא תוכלי להרות מביציותייך" וכי הם זקוקים לתרומת ביציות. אנחנו כאן כדי לעזור כשנראה שהשמיים נופלים עם קבלת הבשורה, לעודד כשנראה שהדרך אל ההורות לא תגמר לעולם ושאבדה כל תיקווה.

הפורום איננו מקום לפירסום של חברות או רופאים בעלי מסלולים העוסקים בתרומת ביצית, לחיפוש תורמות או פירסום הודעות מסוג זה.

אנחנו כאן בכדי לסייע ולעזור להתגבר על הקושי שבקבלת הבשורה ולתת מידע על האופציות השונות הקיימות בעולם תרומת הביציות, לתמוך, לעודד, להיות אוזן קשבת וכתף להתייעץ ולהישען עליה בימים הקשים. אנו כאן גם לתמוך ולעודד בימים השמחים של הבטא החיובית, ליווי ההריון, הלבטים למי לספר, מתי לספר וגם בהתלבטויות ההוריות לאחר הלידה המיוחלת                             
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
 הפורום הינו פורום תמיכה, היעוץ בפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי ומקצועי. 
הפורום איננו מקום לפירסום של חברות או רופאים בעלי מסלולים העוסקים בתרומת ביציות, הודעות מסוג זה יימחקו ללא אזהרה מראש. כמו כן זהו לא המקום לחיפוש תורמות או פרסום מודעות מסוג זה

אנא קיראו את תקנון הפורום לפני הכתיבה בפורום. גלישה מהנה
המשך >>

לצפיה ב-'להזכירכם הפורום אינו לוח מודעות לחיפוש תורמת או נתרמת '
להזכירכם הפורום אינו לוח מודעות לחיפוש תורמת או נתרמת
26/01/2017 | 22:21
80
לצפיה ב-' כנס פונדקאות ותרומת ביצית'
כנס פונדקאות ותרומת ביצית
19/02/2017 | 17:25
2
51
בתאריך 2/3 במרץ יתקיים במרכז הכנסים ישראל יפה בפארק הירקון, הכנס השנתי לפונדקאות, תרומת ביצית ותרומת זרע.הכנס השנה נרחב, נגיש, פרטי ומרכזי יותר מהכנסים של שנים עברו ומספר ההרצאות רחב ומגוון יותר. 
בכנס ישתתפו מומחים לתחומים הרלוונטיים לתהליך כגון: רפואה, משפטים וכן להיבטים פסיכולוגים וכספיים של התהליכים. הורים שעברו את התהליך ופונדקאיות ישתפו את באי הכנס בהתנסויותיהם. בנוסף, ישתתפו בכנס יותר מעשרים סוכנויות, מרפאות פוריות ומשרדי עריכת דין מהארץ, ארה״ב וקנדה.
מצ"ב לינק לאתר הכנס 
http://www.kenespundekaut.com/

לצפיה ב-'ממה שראיתי כל הלוז מכוון לפונדקאות'
ממה שראיתי כל הלוז מכוון לפונדקאות
20/02/2017 | 08:16
1
23
פספסתי את ההרצאות על תרומת ביצית?
לצפיה ב-'יש שם'
יש שם
20/02/2017 | 21:34
8
היכרות עם הסוכנויות השונות
היבטים שונים של תהליך תרומת ביצית ופונדקאות בארה"ב
לצפיה ב-'מנוחה לאחר החזרה?'
מנוחה לאחר החזרה?
19/02/2017 | 13:11
7
54
היי בנות,
האם יש מישהי שלוקחת חופש מהעבודה ביום ימיים שאחרי ההחזרה?

בדרך להחזרה שישית,כל פעם ניסיתי משהו אחר.
בהתחלה לא היה לי נעים מכל החיסורים בעבודה אז לא הייתי לוקחת חופש בכלל.
הפעם ביקשתי 2 ימי מחלה לאחר ההחזרה.
אני יודעת שאין ממש טעם וזה לא בדיוק תורם, זה אפילו מביך, לקחת חופש סתם ובסוף זה לא מצליח :(
אבל מה אתן עשיתן?
לצפיה ב-'המשכתי את חיי כרגיל'
המשכתי את חיי כרגיל
19/02/2017 | 17:16
37
בהנחיית הרופא שלי. לא יודעת מה סוג העבודה שלך....
אני המשכתי כרגיל יוגה וחדר כושר
בהצלחה
איילת
לצפיה ב-'הרופא חייב אותי לנוח אחרי בהחזרה המנצחת'
הרופא חייב אותי לנוח אחרי בהחזרה המנצחת
19/02/2017 | 19:55
39
הלכנו לאכול במסעדה ונחתי עד הערב ואז טסנו לחו"ל 
לצפיה ב-'ההמלצה של הרופאה שליוותה אותנו בברנו הייתה לנוח אחרי ההחזרה'
ההמלצה של הרופאה שליוותה אותנו בברנו הייתה לנוח אחרי ההחזרה
19/02/2017 | 21:32
1
42
בערך 45 דקות או שעה. זה מה שעשיתי. למחרת כבר חרשתי את ברנו וגם ביום שאחרי, עד הטיסה חזרה. 
לצפיה ב-'זה נחשב יומיים חופש :)'
זה נחשב יומיים חופש :)
20/02/2017 | 13:05
74
לצפיה ב-'אני הלכתי לעבודה אחרי'
אני הלכתי לעבודה אחרי
20/02/2017 | 07:41
24
ההחזרה היתה לפני הצהרים, ואחריה חזרתי לעבודה.
העבודה שלי היא עבודה משרדית, כנראה שלו הייתי עובדת בבניין או בעבודה פיזית אחרת הייתי הולכת הביתה לנוח :)
לצפיה ב-'אני קצת נחתי באסותא אחרי'
אני קצת נחתי באסותא אחרי
20/02/2017 | 08:14
1
22
אכלתי שוקולד והתפללתי. ואחכ חזרתי הביתה, ולמחרת לעבודה.

בהצלחה!

לצפיה ב-'תודה בנות'
תודה בנות
20/02/2017 | 12:33
20
לפי איך שזה נראה רק אני הגזמתי ולקחתי יומיים חופש..כנראה שאני יותר מידי בלחץ- אני גם נלחצת מהנסיעה ברכב לאחר מכן :)
אני מניחה שזה בסדר מידי פעם החופש...
אני עובדת במשרד גם כן,
אבל יש לפעמים שצריך לצאת ומטרטרים אותי מפה לשם כמה פעמים
אז העדפתי להמנע מזה
במיוחד כשזה יומיים 'מחלה' ולא מתקזז מימי חופש אז למה לא? :)
לצפיה ב-'עוד משהו שמחזק אותי בדרך למטרה...'
עוד משהו שמחזק אותי בדרך למטרה...
19/02/2017 | 11:17
70
לצפיה ב-'שאלה לבנות מסלול הדסה- ברנו'
שאלה לבנות מסלול הדסה- ברנו
15/02/2017 | 16:36
3
115
האם מתקשרים מהדסה ביום השאיבה של התורמת לעדכן כמה ביציות נשאבו?
מתי יודעים כמה עוברים יש?
ושאלה הכי מסקרנת (כמובן שזה מתשנה אבל בכל זאת..) האם ע"פ רוב מקבלים רק 4 ביציות ושני עוברים כמו שרשום בהסכם או שזה יוצא יותר?
תודה
אני סקרנית.. וכמובן מלאת תקוות

לצפיה ב-'אני לא יודעת לענות לך מניסיוני כי עוד לא עשיתי שם טיפול'
אני לא יודעת לענות לך מניסיוני כי עוד לא עשיתי שם טיפול
15/02/2017 | 23:56
54
אבל אני זוכרת שבזמנו כשביררתי פה נאמר לי שבד"כ מקבלים יותר ביציות ועוברים מהמינימום המובטח.
בהצלחה רבה! מקווה ביחד איתך...
לצפיה ב-'קיבלתי 7 עוברים'
קיבלתי 7 עוברים
16/02/2017 | 09:57
86
עבר כבר זמן רב מאז עשיתי.
אם זיכרוני אינו מטעה התקשרו להגיד כמה ביציות נשאבו. את מספר העוברים ואיכותם אמרו לי במרפאה בברנו (כשנסעתי להחזרה).
כמו שאמרתי קיבלתי 7 עוברים (5 איכות א ו2 איכות ב) בקבוצה שנסעה איתי היו כאלה שקיבלו יותר ממה שהובטח וכאלה שקיבלו את המינימום וגם היתה אחת שלא היו עוברים טובים.
אין חוקים
לצפיה ב-'קיבלתי 9 ביציות מתוכן נוצרו 7 עוברים'
קיבלתי 9 ביציות מתוכן נוצרו 7 עוברים
17/02/2017 | 21:08
64
כיון שעבר זמן אני לא ממש זוכרת, נדמה  לי שהאחות התקשרה לעדכן אותי כמה עוברים קיבלתי ואז היא אמרה לי שנשאבו 9 ביציות ונוצרו 7 עוברים.
הכי טוב שתשאלי את האחות שמלווה אותך.
רוב הבנות שהיו איתי בברנו קיבלו יותר משני עוברים, בין 5-7, אם כי יש לי חברה שבנסיעה הראשונה שלה היא קיבלה רק 2 עוברים (אבל לבעלה יש בעיית זרע אז נראה לי שאולי זה גם פקטור)

המון בהצלחה!!
לצפיה ב-'למישהי נשארו תרופות למסירה?'
למישהי נשארו תרופות למסירה?
15/02/2017 | 16:23
68
אין לי עדיין אישור של הקופה וזקוקה לאוטורגסטן 200 מ"ג ופרוגינובה 2 מ"ג.
למישהי מאזור המרכז נשאר במקרה?
לצפיה ב-'כשהבעל נשא של מחלה גנטית - אשמח לעזרתכן'
כשהבעל נשא של מחלה גנטית - אשמח לעזרתכן
12/02/2017 | 08:25
6
92
היי לכולן,
מאחר ובעלי נשא של cf יש צורך בהרחבת הבדיקות הגנטיות לתורמת.
אני מתלבטת לגבי מסלול שמאפשר זאת.
האם למי מכן יש ידע או נסיון בתחום ?
תודה,
זואי.
לצפיה ב-'בדיקה גנטית'
בדיקה גנטית
12/02/2017 | 15:54
4
56
את מבקשת דגימה של התורמת, מעבירה אותה לבדיקה בארץ באחת המעבדות ומציינת שבעלך נשא של CF (מביאה את התוצאה של בעלך למעבדה בנוסף לדגימת התורמת) זה מה שאני עשיתי
לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
14/02/2017 | 11:00
3
35
במסלול בהדסה עושים זאת כך, אבל סדר הפעולות הוא קודם יצירת עוברים ואז בדיקת הדם של התורמת. החסרון הוא ההימור על עוברים שאולי לא יעשה בהם שימוש וכן מחייב שימוש במוקפאים בלבד.
באיזה מסלול את עושה זאת ?
האם התהליך נעשה לפני ההחזרה ? האם מאפשר החזרת טריים ?
לצפיה ב-'היום ישנן לא מעט חברות שנותנות לבחור מראש את התורמת'
היום ישנן לא מעט חברות שנותנות לבחור מראש את התורמת
15/02/2017 | 06:58
2
41
את התורמת מראש. ואז לדעתי קיימת האופציה לבדוק מראש את דם התורמת לפני יצירת העוברים
בהצלחה
איילת

לצפיה ב-'האם את יודעת באילו חברות ניתן לעשות זאת ?'
האם את יודעת באילו חברות ניתן לעשות זאת ?
16/02/2017 | 11:26
1
10
לצפיה ב-'לא יודעת ספציפית'
לא יודעת ספציפית
16/02/2017 | 19:40
15
יכולה להאמין שבמסלולים בהם תורמים תורמת מראש (מסלולי התמונה) כגון אימהית, מנור, פרופ' בידר אולי יש ועוד.  שווה לשאול אותם
איילת
לצפיה ב-'כשאנחנו הגענו למנור לצורך התרומה טרם הגיעו בדיקות הדם של '
כשאנחנו הגענו למנור לצורך התרומה טרם הגיעו בדיקות הדם של
15/02/2017 | 05:46
64
בעלי והיה לנו חשש שאולי יש מחלה גנטית , לכן שאלתי מה יקרה אם יהיה כזה מקרה נאמר לנו שאז יביאו לנו לפני התרומה שתי מבחנות של תרומות פוטנציאליות לצורך בדיקה האם הן סובלות מן המחלה הגנטית כדי לוודא האם יוכלו לתרום לנו , לא הזדקקנו לשמחתי אבל אני מניחה שזה עדין נעשה, לא הייתי עושה בדיקה אחרי התרומה , המון בהצלחה .
לצפיה ב-'מיי שפיר - כן או לא? '
מיי שפיר - כן או לא?
12/02/2017 | 07:17
5
107
אשמח מאד לשמוע מניסיון אחרות האם כדאי לבצע מיי שפיר?
בהנחה שבדיקות השקיפות עורפית וחלבון עוברי יוצאות תקינות האם כדאי לבצע מיי שפיר? הרופא שלי מציע להימנע ולא לסכן הריון יקר.
מצד שני הבדיקות החלופיות כגון verifi ועוד הן בדיקות סקר בעצמן - אז נכון שאני יכולה לבצע גם אותן אבל הן לא באמת מוודאות שום דבר.
מצד שלישי אם הביצית שהיא מתורמת בת 24 היתה שלי ובדיקות השקיפות וחלבון עוברי היו יוצאות תקינות כפי שהן עכשיו הרי שההמלצה היתה לא לבצע מיי שפיר.
אז מה עושים??? :(
משהי אמרה לי שהיום האולטרסאונדים הרבה יותר משוכללים ומאפשרים ביצוע מיי שפיר מדוייק עם פחות סכנה. אבל אני באמת לא יודעת מה לעשות...
אשמח לשמוע מנסיותכן..
לצפיה ב-'בדיקת הדם החלופית'
בדיקת הדם החלופית
14/02/2017 | 21:36
1
58
נותנת דיוק של 99.9% בנושא של דאון סינדרום, ולכן מהווה תחליף טוב למי שפיר בנושא זה. לא הבנתי את עניין בדיקת הסקר..?!
לצפיה ב-'בדיקת סקר'
בדיקת סקר
15/02/2017 | 11:39
31
היי תודה רבה על תשובתך.
הכוונה בבדיקת סקר שזאת לא תשובה חד משמעית - היא עדין בדיקת סטטיסטית שמספקת יחס של סיכוי לתסמונת דאון ולא בודקת חד ממשמעית אם אכן מדובר במקרה של תסמונה או לא.
כמו בבדיקת השקיפות העורפית
בגלל זה הלבטים...
לצפיה ב-'כפי שכתבתי באריכות בעבר עשיתי ורפי והיום הייתי עושה מי שפיר '
כפי שכתבתי באריכות בעבר עשיתי ורפי והיום הייתי עושה מי שפיר
15/02/2017 | 05:42
2
64
כשבתי הייתה בת שלושה חודשים החליטה הפזיוטרפיזית בפגיה שיש חשש לתסמונת דאון , והופננו ליעוץ גנטי התייעצתי עם טבע הבעלים של ורפי ואז גיליתי שאחת לאלף למיטב זכרוני יכולה להיות תשובה שלילית שגויה , הופננו לביצוע בדיקות שלו היינו עושים אותן דרך קופת חולים היו לוקחות כחודשים וחצי , טבע מימנו לנו בדיקה במכון פרטי ( לא ביקשנו הם נרתמו מיד ) וקיבלנו תשובות תוך כמה ימים , במכון הגנטי אמרו לי שהתשובה של הבדיקה אמינה אבל נוכח העובדה שלא עשיתי מי שפיר אין מנוס אלה לבצע את הבדיקה לילדה , לא יכולה לתאר לך את הימים הקשים שעברו עלינו הגם שטבע הסבירו לי שלא היה מקרה תסמונת דאון שלא אובחן בסמוך ללידה אבל שיש סיכוי שיש תאים נגועים שאי אפשר לדעת מראש איזה השפעה תיהיה להם ( החשש נבע בגל עיניים יפניות ולשון משורבבת מסתבר שהעיניים הם שילוב של התורמת ושל חמותי והלשון המשורבבת זה מאבא שלה ) , בקיצור אם את מתלבטת בין בדיקת דם למי שפיר אני הייתי עושה מי שפיר , המון בהצלחה .
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
15/02/2017 | 11:42
1
40
היי אשרת, תודה רבה על תשובתך.
אני גם נוטה לעשות מיי שפיר - עכשיו צריך למצוא רופא סופר מומחה....
אם למשהי יש המלצות אשמח לשמוע
לצפיה ב-'אני עשיתי'
אני עשיתי
15/02/2017 | 15:03
49
התלבטתי, לקח לי המון נסיונות להיקלט וכל הבדיקות היו תקינות אבל בסוף בכל זאת עשיתי (גם את הצ'יפ) - עשיתי כי תמיד אמרתי שאעשה (כשעוד חשבתי שיהיה מביציות שלי וגם אם בגיל צעיר) - אז החלטתי שאתייחס לזה אותו הדבר.
לא עשיתי פרטי (הטענה אומרת שפה ככל שיש יותר נסיון עדיף ובתי החולים מנוסים בזה) - עשיתי בתל השומר היה ממש חוויה טובה ועברה בהצלחה
לצפיה ב-'בדרך להחזרה שלישית... בע"ה המוצלחת!'
בדרך להחזרה שלישית... בע"ה המוצלחת!
13/02/2017 | 01:12
8
132
עוד פחות מחודש.. ויש לי פרפרים בבטן בניגוד לפעמיים הקודמות
כנראה כיוון שאלו העוברים האחרונים ..
הרבה תפילות לבורא עולם.. ומנסה להימנע מלחץ וסטרס מיותר

מקווה שאבשר בקרוב בשורות טובות.
אמן !

לצפיה ב-'בהצלחה!'
בהצלחה!
13/02/2017 | 09:20
1
76
ממליצה לתמוך בתהליך בדיקור, זה עוזר גם לגוף וגם לנפש.

בהצלחה רבה!

לצפיה ב-'תודה! אני לא בארץ ולא מכירה כאן בעלי מקצוע כאלו'
תודה! אני לא בארץ ולא מכירה כאן בעלי מקצוע כאלו
14/02/2017 | 17:47
48
נקווה לטוב בע"ה!
לצפיה ב-'שיהיה לך בהצלחה! '
שיהיה לך בהצלחה!
14/02/2017 | 08:25
1
44
ממליצה לך מאד לעשות פיפל (שריטה ברחם) בזמן הביוץ ושבוע לאחר מכן (במחזור שלפני ההחזרה).
וגם -  מרגע קבלת המחזור להקפיד לאכול כל יום סלק חי או מיץ סלק (למשל: מיץ סלק עם תפוחים טעים מאד)
אני חושבת שאצלי שני הדברים האלו ממש עזרו... הרירית בזמן ההחזרה היתה הכי טובה שהיתה לי בשנים האחרונות...

וכן, גם דיקור בהחלט עוזר.

תשמעי, זה העוברים האחרונים וצריך לירות לכל הכיוונים כי אין לך מה להפסיד. 

מאחלת לך המון בהצלחה!!!  
לצפיה ב-'תודה מקסימה! בעיקרון הרירית שלי נפלאה'
תודה מקסימה! בעיקרון הרירית שלי נפלאה
14/02/2017 | 17:46
50
אחרי שבוע של תמיכה באולטראסאונד ראשון כבר היתה 10
בעיקרון הרופא ואני היינו משוכנעים שהפעם זה מצליח. כל התנאים התאימו
תוסיפי לכך שיום לפני הייתי במקווה ועשיתי טיפול אנרגטי ובתחושה היה לי ברור שהצליח
האכזבה היתה מאוד קשה...
ה יעזור שהטיפול הזה יצליח.. אמן ואמן!
לצפיה ב-'המון בהצלחה '
המון בהצלחה
14/02/2017 | 14:34
1
22
לצפיה ב-'הלוואי. אמן '
הלוואי. אמן
14/02/2017 | 17:48
19
לצפיה ב-'בהצלחה יקירה'
בהצלחה יקירה
17/02/2017 | 07:22
20
מתפללת שהפעם זו תהיה ההחזרה המנצחת. מתרגשת איתך יחד ואגב- הרירית שלך מעולה!
מציעה לך לעשות פעילות גופנית מתונה ( כמו הליכה אבל לא איטית) אחרי המחזור ועד ליום יומיים לפני ההחזרה, זה גם ממריץ את הדם ותורם לרירית
והכי חשוב הרבה תפילות ונשימות
מחכה לקרוא כאן בקרוב בשורות טובות ממך
נשיקות
לצפיה ב-'שיהיה המון המון הצלחה'
שיהיה המון המון הצלחה
19/02/2017 | 17:26
5
אני הריתי מהעוברית האחרונה שהיתה לי....(קיבלתי 3 עוברים...)
איילת
לצפיה ב-'באיזו החזרה נקלטתן?'
באיזו החזרה נקלטתן?
12/02/2017 | 14:12
7
137

בנות יקרות, 
דווקא השמיים לא נפלו עליי כשהבנתי שאני צריכה תרומה. הם נפלו עכשיו אחרי שתי החזרות שלא צלחו. הבנתי שסיכויי ההצלחה מאוד גבוהים ולכן אני שבורה. 
האם יש עוד מישהי שזה לקח לה זמן? 
לצפיה ב-'ליפה18'
ליפה18
12/02/2017 | 15:52
145
החזרה ראשונה ללא הצלחה, כרגע עומדת בפני החזרה שנייה ומקווה שנצליח
לצפיה ב-'מבינה אותך'
מבינה אותך
13/02/2017 | 11:09
119
אני בדרך להחזרה חמישית :(

זה נהיה קשה יותר מפעם לפעם
לצפיה ב-'אני עשיתי 6 החזרות ועדיין לא נקלטתי'
אני עשיתי 6 החזרות ועדיין לא נקלטתי
13/02/2017 | 17:26
67
לצפיה ב-'לצערינו תרומה אינה פתרון קסם והסטטיסטיקות מטעות '
לצערינו תרומה אינה פתרון קסם והסטטיסטיקות מטעות
14/02/2017 | 14:34
101
לי לקח שלוש פעמים עד שהריתי , מקווה שהפעם השלישית תיהיה מנצחת המון בהצלחה .
לצפיה ב-'שביעית'
שביעית
14/02/2017 | 14:38
97
המשבר הכי קשה שלי בכל התהליך היה אחרי שהפעם הראשונה לא הצליחה והבנתי שגם תרומה זו לא בוודאות התשובה.
התמדה, הרבה כוחות והחלפה של רופא/פרוטוקול/תורמת אולי יעזרו
לצפיה ב-'גם אני בהחזרה שביעית'
גם אני בהחזרה שביעית
17/02/2017 | 07:23
1
50
צריך הרבה אורך רוח , סבלנות ונחישות
הרבה הצלחה !
לצפיה ב-'בהחזרה השלישית :)'
בהחזרה השלישית :)
19/02/2017 | 13:43
15
לצפיה ב-'אני חושבת שאני יכולה כבר לשמוח'
אני חושבת שאני יכולה כבר לשמוח
12/02/2017 | 14:34
9
181
שאני בהריון

החזרה ביום ראשון לפני שבועיים של עובר אחד. למעשה כבר בשלישי שעבר עשיתי בדיקה ביתית שיצאה חיובית, ואז בדיקת דם אחת ועוד אחת ועוד אחת - ויש הכפלות והכל תקין ובסדר והרופא (ד"ר דורון גולדברג) אמר שאין צורך יותר בבדיקות דם ולהגיע ל- US בחמישי הבא.אז קבעתי אליו תור, נותנת לו את זכות הבכורה לאולטרסאונד הראשון הזה..

ועכשיו שאלה - המלצה לרופא לשקיפות דרך כללית באזור המרכז ? קראתי פה על ד"ר יואב ינון, הוא עובד על הכללית? הוא מומלץ? יש אחרים שמומלצים?
לצפיה ב-'בשעה טובה!'
בשעה טובה!
12/02/2017 | 15:50
1
68
אשמח אם תשתפי, איזה החזרה זאת שלך? החזרה טריים מוקפאים... כמה החזרת?
תודה על השיתוף
לצפיה ב-'הי'
הי
13/02/2017 | 01:09
57
ילדתי לפני שנתיים ו-3 ילדה מהממת מהביצית שלי ותרומת זרע (אני יחידנית) אחרי טיפול שני של PGD (זו היתה למעשה החזרה ראשונה כי בשאיבה הראשונה היתה ביצית וחצי שלא הופרתה).

9 חודשים אחרי הלידה חזרתי לטיפולים, מאז עשיתי 7 טיפולים ללא הצלחה. טיפול ראשון היו שני עוברים בריאים שהוחזרו - הריון כימי. כמה טיפולים בדרך שהניבו ביציות שלא הופרו/עוברים לא התפתחו, שני טיפולים הניבו בסופו של דבר עובר אחד בכל טיפול שהיה חולה. אז אמרתי די לכל הטיפולים האלה ועברתי לתרומה.

היה לי קל לעבור לתרומה כי תמיד אמרתי שלא משנה הדרך אלא התוצאה, ואני צריכה להישאר בריאה ושפויה בסיום התהליך כדי שאוכל לטפל בילדים שלי. בנוסף אני באמת מאמינה שמה שחשוב זה החום והאהבה והסביבה בה הילד/ה גדלים, ופחות הגנטיקה. אז בשלב הזה הרגשתי שאני לא מסוגלת יותר להמשיך בטיפולי פג"ד, שהם מבחינתי מאתגרים יותר מ- IVF רגיל (שלב בדיקת העוברים והאכזבה כשיש עובר בלסטוציד מושלם אבל הוא חולה אז אין החזרה.. זה שובר כל פעם מחדש). נתתי עוד טיפול או שניים ניסיון, כולל ליווי פרטי של בר חווה במקביל לטיפול בציבורי (איכילוב), וכשזה לא הלך - מיד עברתי לתרומה.

את הרגע לתרומה הכנתי כבר לפני חצי שנה, כשעוד התלבטתי (ככה אני לכל אורך הדרך - מתקדמת בתהליך ובמקביל מכינה כבר את הרקע לשלב הבא, שבמקרה ואצטרך אז הכל יהיה מוכן ולא אצטרך "לבזבז" עוד זמן). אז לפני חצי שנה - ביקרתי במנור בפגישת יעוץ, הלכתי לרופא שלי (ד"ר דורון גולדברג) וגם היתי ביעוץ גנטי באיכילוב לשמוע מה המשמעות של תרומה כפולה והאם הבדיקות שנעשו מספקות ומספיקות (התשובה חיובית).

בינואר שילמתי למנור (לקחתי מסלול מורחב בלי תמונה) והתחלתי בתהליך. ביום ראשון לפני שבועיים היתה החזרה ראשונה של עובר אחד טרי יום 3 (החזרתי עובר אחד כי אלה עוברים צעירים ואיכותיים, יש לי ילדה בבית וכבר הייתי בהריון זאת אומרת הגוף יודע להיות בהריון וללדת, ורציתי להימנע מהריון תאומים שהוא הריון בסיכון גבוה, עם כל ההשלכות שלו, רק זה חסר לי עם ילדה בבית..), וכאמור בשלישי שעבר בטא, בחמישי הכפלה, והיום עוד הכפלה יפה. ויש לי עוד מוקפאים לילדים הבאים, וזה אמנם עוד רחוק להסתכל על זה אבל לעתיד - זה ממש נותן לי בטחון נפשי!! אין צורך יותר לעבור את הטיפולים המתישים האלה ולהכנס לתוך רכבת ההרים הרגשית הזו...

נסחפתי קצת בכל מקרה כל מה שכתבתי פה ועוד (כל הדרך שלי מההחלטה להיות אמא יחידנית ועד היום) מופיע בבלוג שלי - מוזמנת לקרוא

לצפיה ב-'בשעה טובה!'
בשעה טובה!
12/02/2017 | 17:23
1
49
שיהיה המשלך קל ותקין
לדעתי יואב ינון לא מוכר במושלם של הכללית
אני זוכרת המלצות לסקירה על אניטה סילבר והרופאה שעובדת איתה.  (הן בצומת רעננה), מיקי לוריאן
איילת
לצפיה ב-'תודה חיפשתי המלצות לשקיפות מהכללית באזור המרכז, יש למישהי?'
תודה חיפשתי המלצות לשקיפות מהכללית באזור המרכז, יש למישהי?
13/02/2017 | 01:11
20
לצפיה ב-'קולולולו בשעה טובה ומוצלחת בע"ה!'
קולולולו בשעה טובה ומוצלחת בע"ה!
12/02/2017 | 19:47
1
36
לצפיה ב-'תודה רבה!'
תודה רבה!
13/02/2017 | 01:11
22
לצפיה ב-'איזה יופי! המשך נהדר!'
איזה יופי! המשך נהדר!
12/02/2017 | 21:10
1
25
לצפיה ב-'תודה!!'
תודה!!
13/02/2017 | 01:12
23
לצפיה ב-'מזל טוב שמעתי דברים מעולים על יואב ינון תבדקי גם את '
מזל טוב שמעתי דברים מעולים על יואב ינון תבדקי גם את
16/02/2017 | 05:38
28
דר יזהר הוא מדהים מקבל בבני ברק וגבעתיים
לצפיה ב-'איך מוצאים את הטבלה המשווה בין המסלולים? '
איך מוצאים את הטבלה המשווה בין המסלולים?
08/02/2017 | 11:01
1
48
תודה 

לצפיה ב-'בצד שמאל, בהודעות נבחרות'
בצד שמאל, בהודעות נבחרות
08/02/2017 | 16:30
36
"קו המשווה"
לצפיה ב-'אוטרגסטן'
אוטרגסטן
07/02/2017 | 08:28
1
68
אמנם כבר השתמשתי בו הרבה פעמים, אך לפתע לא בטוחה שעושה זאת נכון.
התבקשתי לקחת שניים בבוקר ושניים בערב. האם חשוב שההפרש יהיה של 12 שעות ? האם שבע בבוקר ואחת עשרה בלילה נחשב הפרש סביר ?
לגבי השכיבה אחרי. כמה זמן מומלץ ? האם אפשר לשבת במקום לשכב ?
לצפיה ב-'עדיף שיהיה הפרש 12 שעות'
עדיף שיהיה הפרש 12 שעות
07/02/2017 | 17:38
40
הרופא אמר לי לשכב 20 דקות
לצפיה ב-'תרומת ביצית ילד 3'
תרומת ביצית ילד 3
04/02/2017 | 21:46
1
235
שלום, אני בת 35 נשואה ואמא לשני ילדים שלי מטיפולי IVF. אני אחרי 2 טיפולי IVF לילד שלישי שלא צלחו - יש לי רזרבה שחלתית מאוד נמוכה. 
אני מאוד רוצה ילד שלישי. זה החלום שלי...ואני ככ מתלבטת עכשיו מה לעשות. לקבל את הגזרה ולהמשיך הלאה ? לאמץ אולי ? שוקלת תרומת ביצית.
מה דעתכן? מישהי גם חוותה את זה ? יש בכלל השתתפות בקופה לילד שלישי...מה הפרוצדורה ?
 תודה 
לצפיה ב-'בעניין רזרבה שחלתית נמוכה'
בעניין רזרבה שחלתית נמוכה
07/02/2017 | 08:20
137
אני הריתי באופו טבעי בגיל 36 עם רזרבה שחלתית נמוכה. Fsh 30. מחקרים מראים שהגיל הוא גורם משפיע יותר ממדד זה וגיל 35 אינו נחשב גבוה בהקשר זה.
לצפיה ב-'ביציות.. יש סיכוי שמישהו יקח ממני? (וגם: מה נסגר עם פוריה?!)'
ביציות.. יש סיכוי שמישהו יקח ממני? (וגם: מה נסגר עם פוריה?!)
05/02/2017 | 14:21
3
195
עד עכשיו הייתי רשומה כנשואה (פרודה בהליכי גירושין שהתארכו והתארכו), ועכשיו כשאני רשמית גרושה זה כבר ברגע האחרון בגלל הגיל (אני בת 34).
לפני קצת פחות משנה הייתי ביחידת ivf בפוריה ושם עשו לי בדיקה ואמרו שבגלל הגיל התוצאה שלי גבולית, כלומר - יצליחו להוציא ממני ביציות אבל לא יכולים להיות בטוחים שיצאו מספיק (לא יודעת מה זה אומר בדיוק) ובנוסף אני עוד לא גרושה וזה הרבה ניירת ובירוקרטיה, אז אם התוצאה גבולית הם לא רוצים להתעסק בזה ואמרו לי לחזור כשאני גרושה.
עכשיו אני מנסה לחזור אליהם והיחס שם ממש מזלזל - מנתקים לי את השיחה, לא מחזירים לי טלפונים, מעבירים את הטלפון מאחת לאחת עם הסברים כאלה של ״קחי יש פה אחת אני לא יודעת מה היא רוצה״ (אחרי שהסברתי יפה מאוד) וממש הרגשה שלא רוצים לקחת ממני ביציות.
שזה לגיטימי, רק שיגידו שאין לי מה לחפש שם ושאני מבוגרת מדי, במקום ככה לטרטר אותי עם טלפונים.
לפני שבוע דיברתי עם.. (סליחה, שכחתי איך קוראים לה) מעמותת ״חן לפיריון״ והיא אמרה ״פוריה התחלקו על השכל היו יכולים לעשות לך ועדת חריגים כבר לפני שנה ולקחת ממך ביציות״ והמליצה לדבר עם הלל יפה.
שם היו מאוד נחמדים אבל אמרו הרבה תודה על הנכונות ושהם לא לוקחים מנשים בגיל שלי, רק עד גיל 33, במקרים חריגים עד 34. (אני בקיץ אהיה כבר 35).
ורציתי לשאול אולי מישהו פה יודע -
אני חשבתי שההנחיה בארץ היא לא לקחת מנשים מעל גיל 35, אבל לא מצליחה למצוא איפה כן יקחו ממני.
בשנה שעברה מישהי מכאן כתבה לי בפרטי וניסתה לשכנע אותי להגיע לדרום וששם בטוח יקחו ממני.
באמת, זה נכון? ככה זה עובד? יש בתי חולים שלוקחים מכל מי שרק מוכנה להציע ויש בתי חולים בררנים יותר?
האישה מ״חן לפיריון״ אמרה שזה לא ברור לה בכלל כי יש מחסור בביציות בארץ והיא לא מבינה איך הם מסרבים לקחת.
כנראה שפספסתי את ההזדמנות שלי, למקרה שיש סיכוי ואתם יודעים על מקום שייקח ממני.. אשמח להמלצה.
סליחה על הפינוק, אבל בכנות לא נראה לי שאסע לדרום הארץ בשביל זה.. (אני מהצפון ועושה את זה בשביל הכסף, מקווה שלא מפריע לכן שאני מודה בזה, והבנתי שזה כרוך בביקור בביה״ח כל יומיים למשך שבועיים, אז נסיעה של כמה שעות לכל כיוון פחות מתאימה לי).
אני מקווה שלא הפרתי את כללי הקבוצה עם הנושא הזה,
תודה רבה
ובהצלחה לכולן
לצפיה ב-'ברוכה הבאה'
ברוכה הבאה
05/02/2017 | 16:44
2
125
הייתי מנסה בשני הבתי חולים הכי ותיקים בעניין בארץ הילל יפה או אסף הרופא. עד כמה שידוע לי בנוסף אליהם עושים גם באיכילוב אך הרבה מבתי החולים שאמורים לעסוק בכך לא באמת עוסקים.
עד כמה שזכור לי יש את ההגבלות באתר משרד הבריאות מה הגיל המקסימלי, אנסה לבדוק מהמחשב בערב.
אני מניחה שיש אפשרות חלק מהבדיקות לעשות בקופה באיזור הבית אבל לא בטוחה
אישית לא שמעתי על אף אחת שעברה הליך תרומה בפוריה... אז אין לי מושג כמה פעיל שם...
איילת
לצפיה ב-'הי איילת, תודה על התגובה!'
הי איילת, תודה על התגובה!
06/02/2017 | 09:59
1
72
הגיל המקסימלי לפי משרד הבריאות הוא 35.
בהילל יפה מקבלים רק עד גיל 33.
בפוריה לא מתייחסים אליי.
אנסה באיכילוב.
תודה!
לצפיה ב-'אני הייתי מנסה גם באסף הרופא'
אני הייתי מנסה גם באסף הרופא
06/02/2017 | 18:53
60
הם מהראשונים שהתחילו בהליך
בהצלחה
איילת
לצפיה ב-'ערב, תקווה והשראה למטופלות פריון בהשתתפות פרופ פרחי'
ערב, תקווה והשראה למטופלות פריון בהשתתפות פרופ פרחי
06/02/2017 | 06:41
103
מטופלות יקרות, שמי לילך וגם אני במסע הפריון קרוב לעשור (ויש לי יילד אחד בן 7).
הרגשתי  שטיפולי פריון הוא נושא כואב עבור הרבה משפחות, ולכן נמנעים מלשתף בו, ומרבית הנשים ומתמודדות עם התהליך בבדידות.
ואז יזמתי בהתנדבות מלאה את הערב הזה
לערב נרתמו:
 פרופ פרחי יעקב אשר ישפוך אור על הנושא. וישאר לענות על שאלות 
שרונה אריאל-רוזנצוויג אשר תספר את סיפורה האישי המעצים ותתן טיפים מנסיונה העשיר למטופלות פריון.
ויוצג הסרט כוכבים נוצצים שמוכיח שאסור לוותר.
מאמינה שהערב הזה יתן הרבה ידע , כוח ורצון להמשיך
אירוע יתקיים במדיטק חולון  בתאריך 15.2 , בשעה 20:00 , מחיר 20 ש"ח
מומלץ לשריין כרטיסים מראש מדיטק 03-5021552  / דרך הקישור https://goo.gl/4mdwu4 קוד הטבה לקבלת ההנחה 1080
נשמח אם תשתפו בקבוצות , אם נצליח לתמוך ולהעניק תקווה למטופל אחד.. אשרינו
לצפיה ב-'שמירה על סודיות התרומה בקופת חולים'
שמירה על סודיות התרומה בקופת חולים
03/02/2017 | 12:08
1
186
היי לכולן,
לאחר תרומה החלטתי להמשיך את מעקב ההריון עם הרופא הפרטי שלי ולא דרך רופא בקופה. חלק מהבדיקות כגון שקיפות עורפית עשיתי בקופת חולים אך החלטתי שעל מנת שהמידה לא ייכנס למחשבי הרופאים בקופה, לא לספר על תרומה ולהגיד שמדובר בהריון הפריית IVF. הסיבה העיקרית היא שלא רציתי שהמידע יהיה כתוב באחד מסיכומי הרופאים ויתגלגל לו ברישומים לעוד רופאים/אחיות וכד'.
האם אני טועה לעשות זאת? אשמח לשמוע מה נשים אחרות עשו במצב הזה.
הרבה תודה
א.ל.
לצפיה ב-'ברוכה הבאה'
ברוכה הבאה
03/02/2017 | 13:40
157
ישנן בדיקות סקר כגון שקיפות עורפית שיש חשיבות רבה למידע גיל הביצית לשיכלול הנתונים.
מה הציע הרופא הפרטי שלך?אפשר לעשות זאת הבאופן פרטי במעבדות זר
איילת
לצפיה ב-'רירית להחזרה '
רירית להחזרה
30/01/2017 | 22:20
8
186
שלום לכולן!
האם יש כאן נשים שהגיעו להחזרת עוברים כשהמחזור שלהן בדרך להפסיק או הפסיק כבר?
השאלה שלי לאיזה עובי רירית שואפים להגיע אצל אותם נשים ואיזה תרופות נותנים כהכנה להחזרה ולכמה זמן ?
אשמח לתשובות ולסיפורים שלכן!!
תודה!!
לצפיה ב-'יש פה הרבה נשים כאלה הן בטח תעדכנה בהמשך'
יש פה הרבה נשים כאלה הן בטח תעדכנה בהמשך
01/02/2017 | 05:50
79
לצפיה ב-'אשמח לתגובות '
אשמח לתגובות
01/02/2017 | 17:29
83
בינתיים לא ענה אף אחד ...
לצפיה ב-'אני'
אני
01/02/2017 | 19:29
1
115
טופלתי באסטרופם וגינאלי ופרוגינובה תוך מעקב אחר הרירית בבדיקות דם ואולטרסאונד, ביום ה"ביוץ" הוסף פרוגסטרון (6 כדורי אנדומטרין) וגסטון פעם השבועיים.
עד כמה שזכור לי הרירית היתה 9 מ"מ או קצת יותר והאסטרוגן היה מאוד גבוה
בהצלחה
איילת
לצפיה ב-'איפה כולן???'
איפה כולן???
07/02/2017 | 02:08
48
תודה איילת

אשמח לעוד תגובות  אפשר גם בפרטי למי שלא נוח לכתוב כאן 

לצפיה ב-'גם אני'
גם אני
07/02/2017 | 08:22
3
59
המחזור אצלי הפסיק מזמן. מטופלת באסטרופם ונרות אוטרגסטן. בטיפול הנוכחי התבקשתי להוסיף ביפסטון.
הרירית הייתה סביב 10. עד כה לא נרשמה הצלחה בתהליך....
לצפיה ב-'רירית 10!!!'
רירית 10!!!
08/02/2017 | 22:31
2
52
מדהים!!!
עוד עם מחזור הרירית שלי היתה מגיעה ל5.5 במקרה הטוב...
איך זה קורה? איך הגוף מתחיל לבנות רירית שאין מחזור???
מה הסיכוי שלי בכלל להגיע לרירית מתאימה להחזרה
לצפיה ב-'בעזרת הורמונים '
בעזרת הורמונים
09/02/2017 | 06:40
1
46
גם בהחזרת עוברים מוקפאים ב ivf לא תמיד מחזירים על בסיס מחזור טבעי. העליה באסטרוגנים גורמת לעיבוי הרירית ומדמה את ההליך הטבעי של הגוף לקראת ביוץ טבעי
בהחזרת עוברים טריים בתרומת ביצית לא מתבססים על המחזור מאחר ומסנכרנים את הגוף לתורמת כך שלרוב נותנים מדכא ביוץ ובונים את הרירית בעזרת הורמונים.
אין לי מושג איזה פרוטוקולים נתנו לך והאם ניסו לעבות אתת הרירית בעזרה הורמונאלית בטיפולי פוריות ומה הסיבה שהרירית הגיעה ל 5.5
שווה להתייעץ עם הרופא המטפל.
איילת
לצפיה ב-'תודה רבה!!! '
תודה רבה!!!
10/02/2017 | 22:22
19
סיפור ארוך ומסובך....
תודה על המידע.
לצפיה ב-'שאלה לבנות אשר לוו ע"י פסיכולוג/ית במעבר לתהליך תרומת ביצית'
שאלה לבנות אשר לוו ע"י פסיכולוג/ית במעבר לתהליך תרומת ביצית
31/01/2017 | 10:46
1
184
האם במהלך הליווי עיקר הפגישות דנו סביב נושא תהליך הפוריות ותהליך תרומת הביצית או שהיה מדובר בפגישה עם פסיכולוג לכל דבר ?
אני שואלת כי התחלתי טיפול אצל פסיכולוגית אשר אחד מתחומי ההתמחות שלה זה טיפולי פוריות ותרומת ביצית אבל אני מרגישה קצת שעיקר הפגישות שלנו הן כמו פגישה רגילה אצל פסיכולוג ופחות התמקדות בקטע הנפשי/רגשי בקבלת ההחלטה של תרומת ביצית .
יכול להיות שזאת שיטת הטיפול של אותה פסיכולוגית אבל בכל זאת חשוב לי לבדוק .
לצפיה ב-'אני חושבת שאת יכולה לדבר איתה'
אני חושבת שאת יכולה לדבר איתה
01/02/2017 | 12:13
133
על הציפיות שלך ולכוון אותה למה שאת רוצה לדבר.. ואם את רואה שהיא מובילה לנושאים שפחות חשובים לך - תגידי לה.

אחד הדברים החשובים בטיפול זה פתיחות מול המטפל. כולל להגיד דברים שיכול להיות שפחות נעים לנו להגיד. זה בפני עצמו מהווה ריפוי בטיפול.

בהצלחה

לצפיה ב-'בדיקות גנטיות'
בדיקות גנטיות
31/01/2017 | 10:17
3
119
הי,

האם אתן יודעות היכן ניתן לעשות בדיקות גנטיות לגבר באופן פרטי?
במידה וכן, מה התשלום והאם המידע עובר דרך הקופה או שזה פרטי לחלוטין?

תודה
לצפיה ב-'בדיקות גנטיות'
בדיקות גנטיות
31/01/2017 | 14:22
1
64
היי, את יכולה במעבדות זר, את יכולה במעבדות של הקופת חולים (את לא חייבת לתת מידע שאת לא מעוניינת למסור...)
לצפיה ב-'לדעתי יבקשו לדעת'
לדעתי יבקשו לדעת
01/02/2017 | 11:42
50
בעלי ממוצא ספרדי ואיתי לא התבקש לעבור בדיקות גנטיות.
לצפיה ב-'תבדקי במעבדת פרונטו דיאגנוסטיקה'
תבדקי במעבדת פרונטו דיאגנוסטיקה
01/02/2017 | 12:12
44
ברמת החייל, תל אביב. בכל מקרה מבקשים מכתב של רופא גנטי.

בהצלחה

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

ד
בעיות פוריות? ד"ר רבהון
מנור קריו-ספרם
תרומת זרע פרימיום
מנור מדיקל- תרומת ביצית
מנור מדיקל תרומת ביצית

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה