לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
76007,600 עוקבים אודות עסקים

פורום אירוסמית`

ברוכים הבאים לפורום מעריצי להקת אירוסמית'! כן, כן, אותה להקה שהתחילה את דרכה הפתלתלה בשנת 1970 והוחתמה לראשונה במועדון הניו-יורקי Max's Kansas City בשנת 1972; אותה להקה שהוציאה את אלבומה הראשון בשנת 1973; אותה להקה שעלתה לגדולה והתדרדרה לעולם הסמים הקשים עד שהתפרקה בגלל כוס חלב שנשפך (כן, כוס חלב שנשפך!); אותה להקה שחזרה להרכבה המקורי, נגמלה לגמרי מהסמים ומהשתיה והפכה את עולם המוסיקה על כנו כאשר שיתפה פעולה עם ראן די אם סי ברימיקס לשיר Walk This Way; אותה להקה ששוב שבתה את לב הקהל ברחבי העולם בשנות התשעים; ואותה להקה שממשיכה להוציא אלבומים בקצב לאחר יותר מ3 עשורי פעילות! אנו נקבל בברכה ונכבד כל אחד אשר ירצה להביע את דעתו בכל דבר הקשור בלהקת אירוסמית', אך על כל אחד לכבד את הדרישות הבאות: 
1) מטרתו העיקרית של פורום זה היא הבעת דעות. אנו מצפים מכל אחד להתייחס בכבוד, הבנה, סבלנות וסובלנות לכל אחד אשר מביע את דעתו. 
2) אין מקום בפורום זה להעלבות, קללות ופגיעה בזדון ברגשות המשתתפים בפורום. אדם שיעשה זאת ייחסם. 
3) הודעות בנושאים אשר לא קשורים ללהקת אירוסמית' יש לשרשר בהודעת אוף-טופיק, ורצוי להמנע מהעלאת נושאים פוליטיים. 
4) נא לא לנצל"ש הודעות נעוצות. 
5) אבקש להמנע משרשורי-פלצת ומהקפצות מיותרות. 
6) הודעות פרסומיות כאלה ואחרות ניתן להעלות לפורום אך ורק לאחר אישור של מנהל הפורום, אחרת הן תימחקנה ללא התראה מוקדמת. 
7) נא לא לפרסם פתיחת קומונות חדשות וקומונות בכלל. הודעות פרסום קומונות יימחקו. 
8) אנחנו נגד שימוש בקבצים בלתי-חוקיים. יש להמנע מפתיחת הודעות או תגובות בנושא זה. הודעות כאלו יימחקו.
9) הודעות של גולשים חדשים בפורום עם לינק ללא הסבר ופירוט לגבי הלינק, יימחקו מיידית ללא התראה. 
10) נא לא להעלות תמונות אשר לא קשורות למהות הפורום. הן מעמיסות משקל מיותר ותופסות מקום פנוי ללא סיבה. 
11) מסרים אישיים יש לכתוב במערכת המסרים, אייסיקיו וכד' ולא בפורום.
הפורום מחכה לכם, קדימה! שחקו אותה!

אודות הפורום אירוסמית`

ברוכים הבאים לפורום מעריצי להקת אירוסמית'! כן, כן, אותה להקה שהתחילה את דרכה הפתלתלה בשנת 1970 והוחתמה לראשונה במועדון הניו-יורקי Max's Kansas City בשנת 1972; אותה להקה שהוציאה את אלבומה הראשון בשנת 1973; אותה להקה שעלתה לגדולה והתדרדרה לעולם הסמים הקשים עד שהתפרקה בגלל כוס חלב שנשפך (כן, כוס חלב שנשפך!); אותה להקה שחזרה להרכבה המקורי, נגמלה לגמרי מהסמים ומהשתיה והפכה את עולם המוסיקה על כנו כאשר שיתפה פעולה עם ראן די אם סי ברימיקס לשיר Walk This Way; אותה להקה ששוב שבתה את לב הקהל ברחבי העולם בשנות התשעים; ואותה להקה שממשיכה להוציא אלבומים בקצב לאחר יותר מ3 עשורי פעילות! אנו נקבל בברכה ונכבד כל אחד אשר ירצה להביע את דעתו בכל דבר הקשור בלהקת אירוסמית', אך על כל אחד לכבד את הדרישות הבאות: 
1) מטרתו העיקרית של פורום זה היא הבעת דעות. אנו מצפים מכל אחד להתייחס בכבוד, הבנה, סבלנות וסובלנות לכל אחד אשר מביע את דעתו. 
2) אין מקום בפורום זה להעלבות, קללות ופגיעה בזדון ברגשות המשתתפים בפורום. אדם שיעשה זאת ייחסם. 
3) הודעות בנושאים אשר לא קשורים ללהקת אירוסמית' יש לשרשר בהודעת אוף-טופיק, ורצוי להמנע מהעלאת נושאים פוליטיים. 
4) נא לא לנצל"ש הודעות נעוצות. 
5) אבקש להמנע משרשורי-פלצת ומהקפצות מיותרות. 
6) הודעות פרסומיות כאלה ואחרות ניתן להעלות לפורום אך ורק לאחר אישור של מנהל הפורום, אחרת הן תימחקנה ללא התראה מוקדמת. 
7) נא לא לפרסם פתיחת קומונות חדשות וקומונות בכלל. הודעות פרסום קומונות יימחקו. 
8) אנחנו נגד שימוש בקבצים בלתי-חוקיים. יש להמנע מפתיחת הודעות או תגובות בנושא זה. הודעות כאלו יימחקו.
9) הודעות של גולשים חדשים בפורום עם לינק ללא הסבר ופירוט לגבי הלינק, יימחקו מיידית ללא התראה. 
10) נא לא להעלות תמונות אשר לא קשורות למהות הפורום. הן מעמיסות משקל מיותר ותופסות מקום פנוי ללא סיבה. 
11) מסרים אישיים יש לכתוב במערכת המסרים, אייסיקיו וכד' ולא בפורום.
הפורום מחכה לכם, קדימה! שחקו אותה!
הפורום לא פעיל
x
הודעה מהנהלת הפורום

גולשים חדשים בפורום מתבקשים לקרוא את הודעת המנהל

גולשים חדשים בפורום מתבקשים לקרוא את הודעת המנהל

המשך >>

לצפיה ב-' פורומים חדשים מחכים לכם '
פורומים חדשים מחכים לכם
24/12/2017 | 13:15
1

פורום חדש יעסוק בדיני המס כולל תחום המיסוי הפלילי, בו תקבלו ייעוץ מעו"ד מומחה, לשעבר מנהל תחום במחלקת החקירות של רשות המיסים 
היכנסו עכשיו לפורום דיני מע"מ ומס הכנסה 

פורום חדש מרכז ייעוץ משפטי ומענה על שאלות בנושאים של ויזה, דרכון זר, הגירה, אזרחות ואשרת עבודה בחו"ל, בבריטניה וארה"ב בעיקר
היכנסו עכשיו לפורום ויזה ואזרחות בבריטניה וארה"ב
לצפיה ב-' מחכים לכם בפורומים תיירותיים חדשים '
מחכים לכם בפורומים תיירותיים חדשים
16/10/2017 | 15:54
1

מתכננים טיול בחו"ל
רוצים להתייעץ עם מדריך טיולים שייתן לכם את כל הטיפים השווים

אתם מוזמנים לפורומים החדשים שלנו 

פורום חדש על המדינות הבלטיות לתכנן טיול בצפון-מזרח אירופה

בואו לברר על האטרקציות הכי שוות בפורום טיולים באירופה

הודו, נפאל, הפיליפינים... אתם מוזמנים לפורום המזרח הרחוק לשאול הכל

טיול לכבוד הפנסיה? טיול אחרי צבא? ירח דבש? הכל בפורום דרום ומרכז אמריקה

רואים רק לבן בעיניים? פורום חופשות סקי הוא הפורום שלכם

המשך גלישה נעימה
לצפיה ב-' שנה טובה וחג שמח '
שנה טובה וחג שמח
19/09/2017 | 14:19

חג שמח לגולשי האתר

שנה טובה ומתוקה
שכולנו נכתב ונחתם לחיים טובים ולשלום 

בברכה 
לצפיה ב-' מומחים חדשים מחכים לשאלות שלכם '
מומחים חדשים מחכים לשאלות שלכם
12/09/2017 | 13:00

מומחים ואנשי מקצוע חדשים מחכים לכם בפורומים הבאים 

בפורום משפט פלילי תוכלו לשאול הכל על התחום ולקבל תשובות מעו"ד מומחה

בפורום טיפול זוגי תוכלו להתייעץ ולשתף בבעיות בזוגיות או בבניית זוגיות

בפורום ריפוי ותזונה טבעית תוכלו לדעת איך לרפא את גופכם בעזרת תזונה ואורח חיים בריא

בפורום השקעות נדל"ן בקנדה תוכלו להתייעץ לגבי כל סוגי ההשקעות עם עו"ד ישראלי וקנדי

בפורום שמאות מקרקעין תוכלו לשאול על מיסוי נדל"ן, תכנון ובנייה, תביעות מקרקעין ועוד

בפורום נזקי גוף ותאונות דרכים תוכלו לקבל ייעוץ משפטי לגבי כל סוגי נזקי הגוף והתאונות

בפורום אוטיזם- גישה ביו רפואית תוכלו לדעת איך מפחיתים את התסמינים של אוטיזם לפי עקרונות הרפואה המשלימה

בפורום מכירות ופיתוח עסקי תוכלו לשאול על מכירות b2b, פיתוח עסקי, הגדלת רווחים ועוד

בפורום משפחות מורכבות תוכלו לשתף ולהתייעץ בהכל אם אתם נמצאים בפרק ב' מעט מורכב 

בפורום דרכון פורטוגלי ידברו אתכם על הוצאת דרכון ואזרחות פורטוגלית-אירופאית

גלישה נעימה

לצפיה ב-'מחפש סרטונים ותמונות איכותיים מההופעה של אירוסמית>'
מחפש סרטונים ותמונות איכותיים מההופעה של אירוסמית>
05/09/2017 | 15:52
1
בארץ
מישהו היה בהופעה של אירוסמית בפארק הירקון בקיץ ויכול לשלוח לי חומרים איכותיים? מחפש במיוחד את השיר CRAZY ו- AMAZING
תודה
לצפיה ב-''
26/08/2011 | 21:39
13
כולכם מוזמנים לקומונת "אנחנו לא לבד" http://www.tapuz.co.il/Communa/usercommuna.asp?Com...
הקומונה עוסקת בחקר עב"מים וחוצנים.
לצפיה ב-'אפרופו אירוסמית' וג'ימי פייג''
אפרופו אירוסמית' וג'ימי פייג'
20/08/2011 | 17:14
3
22
היום לפני 21 שנה ג'ו פרי בכבודו ועצמו אמר שאין לו מילים. הופעה עם סטליסט משובח (לדעתי):
http://www.aerosmithsetlists.tv/tour.php?d=1990082...

יש בוטלג של צילומי החזרות, מעניין מאוד מאוד, וקטעים ממנו נמצאים ביוטיוב. ואני חייב לצרף לינק לשניים מהשירים האהובים עליי ביותר:
http://www.youtube.com/watch?v=FWLZ-BvIqjk

http://www.youtube.com/watch?v=WwlKMDEoTX4

לצפיה ב-'אחחח איזה יופי זה!!'
אחחח איזה יופי זה!!
20/08/2011 | 22:19
1
10
אחלה סוף נתת לסופ"ש הזה.. והתחלה לשבוע שיהיה נורא מעניין בזיקים (=2 קילומטר מעזה...)
לצפיה ב-'שמרו על עצמכם שם כשאתם שומרים עלינו'
שמרו על עצמכם שם כשאתם שומרים עלינו
21/08/2011 | 00:27
8
באמת! מפחיד כל הסיפור הזה.
לצפיה ב-'אייפוד גאון!'
אייפוד גאון!
21/08/2011 | 08:49
2
חודשים אחרי הפעם האחרונה שזה קרה, הבוקר הוא שלף לי את Think About It. הוא בטוח ידע על הלינקים ליוטיוב שהעליתי לכאן, וכמובן על ההופעה שהיתה לפני 21 שנה.
לצפיה ב-''
20/08/2011 | 13:33
1
אני לא יכול לדמיין איך זה בשביל אמן לנגן על הבמה יחד עם האמנים שהערצת והיו בשבילך השראה.
לצפיה ב-'לגמרי!!! '
לגמרי!!!
21/08/2011 | 10:09
5
לצפיה ב-'Train Kept a Talking'
Train Kept a Talking
14/08/2011 | 00:36
1
10
פותחים את השבוע עם דיון חדש, סוער ומרובה משתתפים, והפעם - על אחד מהשירים החשובים בהיסטוריה של אירוסמית': Rattlesnake Shake

אז מה דעתכם על הנחש? (אני יודע שיש לי הרבה מה לכתוב עליו) זה המקום לחפור. זו ההזדמנות שלכם לשתף במחשבות שלכם ודעתכם האישית על השיר, להגיב לאחרים ולקחת את הדיון לאיזה כיוון שתרצו. כמובן שלא חייבים להשתתף, אבל ריבוי דעות הוא מבורך. מי שלא בקטע של חפירות, יכול להגיב עם "אחלה שיר", אבל מאוד ישמח אם יהיה כמה שיותר פירוט והרחבה, כי זה המקום המושלם לכתוב בו על השירים שאנחנו אוהבים.

אז שיהיו שבוע ודיון מוצלחים!
לצפיה ב-'סופסוף קצת זמן פנוי'
סופסוף קצת זמן פנוי
16/08/2011 | 13:11
3
נתחיל עם זה שזה שיר שבהתחלה לא התחברתי אליו. בסופו של דבר האסימון נפל ובגדול, אבל אני כבר לא זוכר באיזה שלב זה היה. כשהאסימון נפל, אז די מהר הוא הפך לשיר האהוב עליי, וכך הוא נשאר עד היום.
יש כל כך הרבה היבטים בשיר שאני אוהב, אבל אני חושב שיותר מהכל, הריף הכבד הוא זה שתפס אותי. גם הפתיח נפלא, וכמובן שהסיומת ענקית. קשה לי להחליט באיזה שיר אני אוהב את הסיומת הזו יותר - אם ב-Rattlesnake, או שב-Rats, ואולי בכלל בביצוע הלייב של Woman of the World.
מבין ביצועי הלייב של השיר, אני עדיין הכי אוהב את זה שב-Pandora's Box, כשממש קרוב אליו נמצא הביצוע מהג'וינט.
את המקור אני די אוהב, יש לו את הקסם שלו, אבל אירוסמית' ופליטווד מק זה שני דברים שונים. את גירסאות הלייב הארוכות של פליטווד מק אני אוהב יותר מהסטודיו, אבל לא יוצא לשמוע אותן כמעט.
אוסיף דברים נוספים אם אזכר, ואני מאוד מקווה בינתיים לראות תגובות נוספות.
לצפיה ב-' מזל טוב לאלדד '
מזל טוב לאלדד
13/08/2011 | 12:06
4
9
הרבה זמן לא ראינו אותך פה ככותב קבוע, אבל יש לי הרגשה שאתה עדיין בסביבה, אז שיהיה לך יום הולדת נהדר, מאחל לך בריאות, אושר, הצלחה, הגשמה וכיף, וכמובן המון מוזיקה משובחת.

מזל טוב!!
לצפיה ב-'מזל טוב '
מזל טוב
13/08/2011 | 16:42
5
לצפיה ב-'תודה! '
תודה!
14/08/2011 | 10:22
1
6
אני תמיד קורא פה פשוט לא מגיב..
לצפיה ב-'אני תוהה אם יש עוד כמוך שקוראים ולא כותבים'
אני תוהה אם יש עוד כמוך שקוראים ולא כותבים
17/08/2011 | 18:44
9
אין דרך שבה אוכל להגיד לגולשים הסמויים לכתוב, וגם אין סיבה לכתוב רק כדי שיהיה משהו כתוב. אבל הפורום במצב גרוע, ואני לא אתפלא אם זה הפורום הכי פחות פעיל באשכול מוסיקה, אחרי שסגרו מלא פורומים חלשים באשכול הזה. מי שרוצה ושחשוב לו שהפורום לא רק שלא ייסגר, אלא ייראה כמו פורום שראוי להיות פעיל, צריך לעשות משהו בעניין, כל דבר שאפשר.

לפני שיהיה מאוחר מדי...
לצפיה ב-'המון מזל טוב!! '
המון מזל טוב!!
15/08/2011 | 22:56
4
לצפיה ב-' הורדת מערכת הפורומים הישנה'
הורדת מערכת הפורומים הישנה
11/08/2011 | 09:58
5
גולשים יקרים,

אנחנו שמחים לעדכן כי לאחר חודשים רבים של בדיקות ועבודות תשתית, הבוקר התבצעה הורדת מערכת הפורומים הישנה מפורומים מס' 100-1000.
לפני כ-3 שנים, העלינו בתפוז מערכת פורומים חדשה, היא המערכת בה רובכם משתמשים היום ואליה מובילים אינדקס הפורומים וקידומי התוכן. על מנת לאפשר הסתגלות למערכת החדשה ולהימנע ככל האפשר מתקלות, שתי המערכות עבדו במקביל, תוך כדי תכנון להורדת המערכת הישנה.

היום, כאמור, החלנו בהורדת המערכת מפורומים שמספרם 100-1000. אם בימים הקרובים הכל יעבוד כשורה, בשבוע הבא יעברו גם יתר הפורומים לשימוש במערכת החדשה באופן בלעדי.
כמובן, כל קישור קיים למערכת הישנה (בטאגליינס, במועדפים וכו') יוביל אוטומטית למערכת החדשה.

בימים הקרובים, נוכחותנו בפורום משוב תהיה גבוהה מהרגיל, לכן בכל בעיה, תקלה או שאלה - הרגישו חופשי לפנות אלינו ולעדכן אותנו באופן שוטף.
כמו כן, תוכלו ליצור עמנו קשר במייל forums@tapuz.co.il

תודה על שיתוף הפעולה

צוות הנהלת הפורומים

לצפיה ב-'אירוטיוב'
אירוטיוב
09/08/2011 | 18:15
7
18
סורי על האיחור.. אילוצים וזה..

אז הינה אחד:
http://www.youtube.com/watch?v=DVfoFt6tMic

והחלק השני:
http://www.youtube.com/watch?v=f0F4pBu5YXI&feature...

יאלה חברים--- דיוןן!!
נהיה פה יבש מדי!
לצפיה ב-'הספקתי בינתיים רק את הוידאו הראשון'
הספקתי בינתיים רק את הוידאו הראשון
11/08/2011 | 09:43
1
ראיון מאוד מעניין, מעוטר בכל הקלישאות האפשריות שסטיבן טחן לאורך השנים, כמו Out of all the things that I lost, I miss my mind the most.

מע' היחסים עם ג'ו אכן מאוד מורכבת, בתור שני הפכים שמשלימים אחד את השני אל תוך היצירה המדהימה הזו שנקראת אירוסמית'.

אכתוב עוד אחרי שאצפה בקטע השני, בתקווה שעוד היום...
לצפיה ב-'זה האירוטיוב האחרון לשבועיים הקרובים..'
זה האירוטיוב האחרון לשבועיים הקרובים..
12/08/2011 | 19:38
5
אני הולכת לטירונות של חודשיים וחוזרת ב-6.10 אז לא אהיה פה...
SORRY..
לצפיה ב-'החלק השני היה יותר מעניין'
החלק השני היה יותר מעניין
13/08/2011 | 12:03
4
6
אני חושב שעכשיו, בדיעבד, אני מבין יותר את החומרה של מה שקרה אחרי תאונת הנפילה של סטיבן. לא חשבתי על כך שהנפילה הביכה את שאר חברי הלהקה. הם הרי עלו ביחד לגדולה, התרסקו ביחד, וחזרו שוב לגדולה והגיעו אפילו לסטטוס של אגדה. הנפילה של סטיבן היתה אינדיבידואלית שלו, אבל הוא הפרונטמן וכשמסתכלים עליו רואים את כל הלהקה. זה רק ממחיש את עומק המכתש שנפער בנתק ביניהם. לא פלא שסטיבן רצה לעסוק במשהו אחר, ושהם חיפשו סולן אחר.

והטענה של סטיבן על כך שאי אפשר להיות סופרסטאר ב-16 שבועות - הוא כמובן צודק ב-100%, אבל התשובה שלו לעצמו What if I picked them, היא 100% יומרנות. יופי, סקוטי מקרירי ניצח והוא בטח יוציא אלבום או שניים. אבל מישהו יזכור אותו בכלל בעוד שנה? זה שסטיבן בחר אותם לא ישנה כלום, וזה סתם תירוץ בלאי להצדיק את המליונים שהוא עשה ויעשה.

והטענה של סטיבן שהאלבום הבא יהיה הטוב ביותר שהם עשו? הם אומרים את זה כמעט על כל אלבום, אז למרות שאני מצפה לו באופטימיות, הרשו לי לגחך. פחחח.
לצפיה ב-'אבל מה אתה יכול לומר'
אבל מה אתה יכול לומר
13/08/2011 | 16:36
3
2
על זה שאף אחד חוץ מג'ואי לא התקשר אליו?
אפשר לומר שהם משפחה! במשך 40 שנה הם ביחד והם יודעים מה עובר עליו, אז למה לא להיות שם בשבילו?
נכון שזה מביך, אבל באמת? חבר חיים שלכם נופל אז תתכחשו לו? תיקחו ממנו את הלהקה שלו? באמת?!

הקטע של "what if i picl them" באמת דבילי אבל פסדר..

ובקשר לאלבום- שיצא כבר ואז נדבר!
לצפיה ב-'ברור שזה לא בסדר'
ברור שזה לא בסדר
13/08/2011 | 17:00
2
2
הם היו צריכים להתקשר, אבל הם רחוקים מאוד מלהיות משפחה. הם כבר לא להקה שמבלה את רוב הזמן שלהם ביחד, אם זה בדרכים או באולפן. בשנים האחרונות האינטראקציות המשותפות ביניהם מאוד מצומצמות, בהופעות הם בקושי מדברים מאחורי הקלעים, והריחוק והניתוק הללו באו לידי ביטוי בצורה מאוד ברורה בעובדה שהם לא התקשרו.
על הבמה הם נראים מצוין ויש להם כימיה מעולה, אבל זה בגלל שני דברים בעיקר: הם גם מכירים אחד את השני מעולה, והם גם מקצוענים. ואנחנו הרי מכירים אותם רק לפי מה שאנחנו רואים על הבמה. מאחורי הקלעים זה סיפור אחר לגמרי.
לצפיה ב-'אז אם זה כל מה שאנחנו רואים,'
אז אם זה כל מה שאנחנו רואים,
20/08/2011 | 21:55
1
1
איך אתה באמת יכול לדעת את כל מה שאתה אומר כאן? על כל מה שקורה מאחורי הקלעים?
לצפיה ב-'כי יש דברים שאנחנו כן יודעים עליהם'
כי יש דברים שאנחנו כן יודעים עליהם
21/08/2011 | 00:25
4
"על הבמה" זה לא ביטוי מטאפורי. הכוונה היא למה שקורה פיזית כשהם מופיעים. רואים שם את החמישייה ששמה אירוסמית', שנמצאים יחד ומנגנים יחד כבר 40 שנה.
אבל המעריצים השרופים (אנחנו) הם אלו שקוראים את ספרי הביוגרפיה, ויודעים הרבה יותר על הלהקה שהצליחה, עשתה סמים, התפרקה והתאחדה. יש לנו את נקודת המבט האישית יותר של כל אחד מהחמישייה, ושל הדברים הסמויים מן העין, שלא רואים על הבמה.
לצפיה ב-'אני חושב שהגיע הזמן לאלבום חדש'
אני חושב שהגיע הזמן לאלבום חדש
09/08/2011 | 13:27
2
9
כי עבר כבר יותר מדי זמן מאז שהתחילו לדבר עליו!

http://bcove.me/zwl71ft5
לצפיה ב-'ווואאאווו כל כךך'
ווואאאווו כל כךך
10/08/2011 | 17:38
5
אני לא יכולה לחכות!
לצפיה ב-'זה אכן היה מזמן'
זה אכן היה מזמן
18/08/2011 | 08:58
2
גם אני מחכה :)))
Train Kept a Talking
06/08/2011 | 17:28
2
8
חברים וחברות - יש דיון, והפעם הזרקור הולך לנציג מכובד של Nine Lives - Kiss Your Past Goodbye.

מה דעתכם עליו? כשיר באלבום, בלייב, הכל. זה המקום לחפור. זו ההזדמנות שלכם לשתף במחשבות שלכם ודעתכם האישית על השיר, להגיב לאחרים ולקחת את הדיון לאיזה כיוון שתרצו. כמובן שלא חייבים להשתתף, אבל ריבוי דעות הוא מבורך. מי שלא בקטע של חפירות, יכול להגיב עם "אחלה שיר", אבל מאוד ישמח אם יהיה כמה שיותר פירוט והרחבה, כי זה המקום המושלם לכתוב בו על השירים שאנחנו אוהבים.

לצפיה ב-''
08/08/2011 | 14:11
6
אחד השירים האיכותיים של אירוסמית' מתקופת הניו-שיט, אבל הוא לא מהאהובים עליי. אם אקשיב לו, אז אהנה, אבל הוא לא שורד את מבחן הנגן אצלי. יש מצב שזה בגלל שהפורטה של השיר הזה הוא במילים.
גם בלייב הוא לא משהו, אבל לפחות הוא מהשירים ב-NL שזכה לביצוע לייב.
לצפיה ב-'טוב אז עד עכשיו לא היה לי כוח לענות..'
טוב אז עד עכשיו לא היה לי כוח לענות..
12/08/2011 | 19:35
6
אבל הינה הינני כאן

אני מאוד אוהבת את NINE LIVES כידוע אבל זה באמת אחד האהובים עליי שהם לא מה"להיטים".. המסר שלו מאוד נכון למרות שחצי מהמשפטים הם קלישאות "finders keeper loosers weep.." זה עדיין נכון, כי קלישאות לא היו קלישאות אם הן לא היו נכונות (שזו קלישאה בפני עצמה.......)
אני מאוד אוהבת את השקט של ההתחלה וההתפרצות אחרי הבית הראשון!

שיר טואובב
לצפיה ב-'טום עונה למעריצים'
טום עונה למעריצים
05/08/2011 | 10:38
4
16
http://www.youtube.com/watch?v=6yVfMRIRd6E

הרוב כבר היה ידוע לי, אבל זה עדיין מעניין. ואי אפשר היה להתעלם מהחיוכון בזווית הפה של טום כשהוא ציין את ה-Damages שהם עשו לעצמם...
לצפיה ב-'ועוד אחד!'
ועוד אחד!
05/08/2011 | 10:40
5
לצפיה ב-'אחרון וזהו!'
אחרון וזהו!
05/08/2011 | 10:44
2
http://www.youtube.com/watch?v=P7VonR3RA7U
חולה על השיר הזה
לצפיה ב-'על הראשון ידעתי וזה דיי מובן..'
על הראשון ידעתי וזה דיי מובן..
05/08/2011 | 19:52
1
השני נחמד ועל השלישי לא ידעתי שככה זה היה בהקלטה!
לצפיה ב-'נחמד....'
נחמד....
06/08/2011 | 20:09
1
הראשון לא ממש חידש, אבל כמו שאמרת זה מעניין.
בפעם הראשונה ששמעתי שזה הסיפור מאחורי השיר זה גרם לי לאהוב את השיר יותר.

השניים האחרים גם ממש מעניינים, ובכלל זה נחמד שהם עונים על שאלות גולשים/מעריצים.
לצפיה ב-'אירוטיוב'
אירוטיוב
02/08/2011 | 17:52
3
3
קצת באיחור אבל מה לעשות שהיום עובר עליי בצביעת הבית..

טוב, אז הינה קצת משהו עכשיווי:
http://www.youtube.com/watch?v=j5m0jKkLhTw&feature...

ועוד אחד:
http://www.youtube.com/watch?v=7BZv9icQ-xU

נו, אז איך זה בהשוואה למקור?
מה אהבנו, מה לא אהבנו, ומה אנחנו חושבים שהחבר'ה חשבו?
לצפיה ב-'המאף'
המאף
02/08/2011 | 22:10
5
טוב אז ככה.

קיד רוק - לא רע, אפילו יש כל מיני קולות משונים כמו שסטיבן אוהבת לעשות. לא אהבתי כל כך את הסיום, לא ממש אירוסמית'י.
אירו עצמם נראים דיי נהנים.
2 דברים מצחיקים ששמתי לב אליהם: בחורה עם ז'קט ורוד פרוותי והקלידן מזכיר בשנייה הראשונה שמסתכלים עליו את אוזי אוסבורן.

פינק - אני אוהבת אותה מאוד, יש לה שירים מאוד יפים (אפשר להגיד שיש אפילו כמה מרגשים),אבל לא אהבתי את הביצוע לשיר שאני מאוד אוהבת של אירוסמית' גם הלהקה וגם הקהל לא נראים מתלהבים במיוחד.

קצת דברים שבא לי להוסיף:
זה גם נחמד (לא יותר מנחמד): http://www.youtube.com/watch?v=gClLq9Dr-Rk&feature...
מה שכן לא לפספס את הפרצופים של סטיבו (המתופף, שגם השתתף בג'קאסס)

ואם כבר קאברים של אירוסמית', אז הלהקה האהובה עליי גאנז אנ' רוזס שרים את Mama Kin -
http://www.youtube.com/watch?v=SmSxbCtJvTs
הפעם הראשונה ששעמתי את השיר היה בגרסא הזאת, ולדעתי זאת גרסא לא רעה בכלל. כמובן שאין על המקור!

והנה הם אפילו מנגנים את זה יחדיו
http://www.youtube.com/watch?v=Z1icPt0i3lc&feature...
נראה לי שהייתי מתעלפת 5 פעמים בהופעה כזאת - גאנז ואירוסמית' על במה אחת?!?!
לצפיה ב-'OMG כבר עברו 9 שנים מאז?'
OMG כבר עברו 9 שנים מאז?
03/08/2011 | 01:42
2
אני זוכר שהקלטתי את זה בוידאו שזה שודר פעם ראשונה ב- MTV.
אני עדיין חושב שהקאברים משם גדולים, במיוחד זה של קיד רוק... הוא עשה את זה ממש ענק! גם את של פינק מאוד אהבתי.

לצפיה ב-'אני לא מת על הביצועים'
אני לא מת על הביצועים
03/08/2011 | 13:40
1
אני מעריך את זו של קיד רוק הרבה יותר, כי הוא לקח את השיר והפך אותו למשהו אחר לגמרי, וזה יפה מאוד. אבל אישית, זה לא הטעם שלי.
רואים שהלהקה אהבה את הביצוע הזה.

הביצוע של פינק היה מאוד יבש וחסר ייחוד.

ואני חייב שנ"צ

לצפיה ב-'נועם - מזל טוב!! '
נועם - מזל טוב!!
01/08/2011 | 21:30
3
5
אמא שלי הראתה לי בפייס, אבל כאב לי נורא הראש בדיוק ולא יכלתי לכתוב לך.
אני ממש מאושרת בשבילכם!
לצפיה ב-'תודה רבה שלומית '
תודה רבה שלומית
01/08/2011 | 23:27
2
4
נעים לנו.
לצפיה ב-'באמת מזל טוב!!'
באמת מזל טוב!!
02/08/2011 | 17:56
1
3
יש כבר תאריך?
לצפיה ב-'תודה עדילי עוד לא'
תודה עדילי עוד לא
02/08/2011 | 18:59
2
בלי קשר, אנחנו טסים ללונדון בסוף החודש, אז רק כשנחזור נתחיל לתכנן הכל.
לצפיה ב-'רוצים משחק??'
רוצים משחק??
01/08/2011 | 21:27
3
5
אני באמת שואלת כי חוץ מכמה צדיקים לא ממש משתתפים בפינות שלי וזה סתם עצוב

טוב אני אנסה לעשות משהו ואם לא יצליח אולי נדחה את הפינה למתי שיהיו יותר אנשים?

אז הפעם המשחק הוא מי שמעליי,

למשל אני רושמת גיטרה

אז מי שמגיב כותב "מי שמעליי אוהבת סולואים ארוכים", סתם למשל זה לא חייב להיות נכון אבל עדיף שכן
ואז כותבים עוד הגדרה וכו' וכו'.

אז אני ראשונה ובגלל שאני חולה והוזה מחום אני אהיה מקורית:

איירוסמית'.
לצפיה ב-'מי שמעליי אוהבת רוק קלאסי'
מי שמעליי אוהבת רוק קלאסי
01/08/2011 | 23:31
1
(הבנתי נכון? )

הבא:

Honkin' on Bobo
לצפיה ב-'מי שמעליי שמח שאירוסמית' חזרו להתחלה'
מי שמעליי שמח שאירוסמית' חזרו להתחלה
05/08/2011 | 19:36
2

DREAM ON
לצפיה ב-'לא הבנתי'
לא הבנתי
04/08/2011 | 17:50
1
Train Kept a Talking
31/07/2011 | 00:14
3
פינת הדיונים חזרה לחיים!
אני מתנצל על היעדרותה של הפינה לפני שבוע, הימים האחרונים היו קצת מורטי עצבים... אבל השבוע אני לא מוותר.
סיימנו לתקופה הקרובה עם שירי Rocks (נראה לי), והשיר שמקבל את הספוטלייט הפעם הוא One Way Street.

אז מה דעתכם על One Way? זה המקום לחפור. זו ההזדמנות שלכם לשתף במחשבות שלכם ודעתכם האישית על השיר, להגיב לאחרים ולקחת את הדיון לאיזה כיוון שתרצו. כמובן שלא חייבים להשתתף, אבל ריבוי דעות הוא מבורך. מי שלא בקטע של חפירות, יכול להגיב עם "אחלה שיר", אבל מאוד ישמח אם יהיה כמה שיותר פירוט והרחבה, כי זה המקום המושלם לכתוב בו על השירים שאנחנו אוהבים.

לצפיה ב-'שובר את הקרח'
שובר את הקרח
01/08/2011 | 09:18
1
את דעתי על השיר כבר כתבתי מספר פעמים בעבר: זה שיר נפלא שאני מאוד אוהב, אבל הוא לא מהאהובים עליי ביותר. זה יהיה חלום לקבל אותו בהופעה, אבל כל עוד זה לא קורה, הוא לא ממש נמצא בטופ.
מבחינה מוסיקלית אין ספק שזה שיר שמתעלה על רוב חבריו לאלבום. מאוד מורכב לכל אורכו, וצריך לזכור שזה באמת שיר ארוך. אם אני זוכר נכון, זה השיר הכי ארוך שאירוסמית' הקליטו בסטודיו חוץ מ-Fallen Angels.
האיכות שבה האלבום הוקלט, יחד עם הנסיון המאוד דל של חברי הלהקה בהקלטות באותו זמן, היא פקטור לדעתי. אם הם היו מקליטים את השיר 3 שנים לאחר מכן, אני בטוח שהוא היה נשמע הרבה יותר טוב.
גירסת הלייב מ-Mama Kin's שיצאה באופן רשמי ב-Greatest Hits היא מעולה (כמו כל הביצועים מאותה הופעה משובחת), אבל ביצוע הלייב האהוב עליי ביותר שייך לדטרויט 74, עם קטע נפלא שבו ג'ו וסטיבן "מדברים" ביניהם - הראשון מנגן כמה תווים על ה-Music/Talk box שלו, והשני עונה לו על המפוחית. והקטעים שבהם לג'ו יש כמה פאשלות הם ענקיים לא פחות. אני חולה על החוסר המהוקצעות והגסות שבה הם הופיעו באותן שנים.
מי שלא מכיר הולך להנות בגדול:
http://www.youtube.com/watch?v=bsAqWbVH_CA
לצפיה ב-'טוב, '
טוב,
01/08/2011 | 17:14
1
אז אחרי ששמעתי אותו שוב לקראת הפינה, גיליתי שלא השתנתה דעתי עליו ושאני עדיין לא כזה אוהבת אותו..
לטעמי הוא שיר נחמד- שלרוב אעביר אותו אם הוא יופיע בנגן ולא יותר מזה ...
לצפיה ב-'אחלה שלי '
אחלה שלי
01/08/2011 | 21:23
1
חחח סתם אני מצטערת שלא אוכל לכתוב הרבה עליו, כי אני מרגישה לא טוב, אבל אני באמת אוהבת את השיר הזה רק ש.. יש לו מילים קצת הזויות לפעמים כאילו סתם בשביל החרוזים למשל:

there's nothin' over here I never showed ya
I made it pretty clear I'm glad to know ya
you know your brother Spike, he's on the level
but you always lookin' like you're mad at the devil

ממתי YA זה חרוז ל YA??
יש שם עוד אבל זה ה4 הכי בולטות אצלי וסתם יש לי הרגשה כאילו יכלו להשקיע קצת יותר במילים ולקבל שיר יותר טוב זה הכל...
לצפיה ב-' ביטול מפגש פורום '
ביטול מפגש פורום
27/07/2011 | 08:38
4
1
חברי פורום יקרים,

לצערי אין מענה לגבי המפגש ואינכם רשמתם מראש ביומן כמו שביקשתי פעמים בחודש וחצי האחרונים.

שיהיה לכם המשך שבוע מצויין.

באכזבה רבה
לי
לצפיה ב-'לא מתבטל, אלא נדחה'
לא מתבטל, אלא נדחה
27/07/2011 | 08:56
1
רצינו לעשות מפגש, ויש פה אנשים שרוצים להיפגש, אבל זה לא מסתדר, אז ניפגש פעם אחרת.
מאכזב אבל לא כזה נורא כי זה עוד יקרה
לצפיה ב-'אני שמחה שנדחה כי....'
אני שמחה שנדחה כי....
01/08/2011 | 17:22
2
עכשיו אני אוכל לבוא!

חזרתי לפני כמה שעות מתאילנד הרחוקה. אחרי שינה ארוכה מבטיחה לחזור להיות פעילה בפורום וגם לפתוח בקרוב את הפינה החדשה
לצפיה ב-'מצפים לחוויות ותמונות!'
מצפים לחוויות ותמונות!
01/08/2011 | 19:27
2
וולקאם בק
אל תשכחי להתעדכן מה פספסת פה בארץ בזמן שנפשת :)
לצפיה ב-'ברוכה השווה! '
ברוכה השווה!
01/08/2011 | 21:19
1
אני פחות או יותר מתה, או שיש לי דלקת גרון שזה בערך אותו הדבר, אבל כשאני ארגיש יותר טוב אני חושבת שנצטרך לעשות משהו רציני בקשר לפורום כי הוא דיי מת וחבל

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ