לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1477014,770 עוקבים אודות עסקים

פורום פאלם וחברים

פאלם וחברים אינו כמו כל פורום אחר שפגשתם. אמנם אותם 160X160 פיקסלים הם הנושא העיקרי לשיחות הנפש שאנו מקיימים ביום יום, הדבר שמאחד את כולנו הוא שאנו קודם כל חברים, ואחרכך פאלמיסטים. אז כנסו גם אתם, שאלו שאלה, ואם יתן הגורל, גם אתם תבינו מה אומרת עוגת הגבינה של אמנון, הקבבים בבאר-שבע אצל אדם, המתבגרים של איילת והפלאפלים של TheColonel. שלום לכל חברי קהילת הפאלם הישראלית,שמצאו את ביתם בפורום הפאלם בתפוז, הודעה זו נכתבה על ידי חבר בקהילה, The Colonel, ולדעתי היא מתאימה בהחלט להיות הודעת מנהל הפורום, אף שלא כתבתי אותה.``בימים האחרונים השתלטה עלי תחושה עזה של חוסר שייכות...היה פעם פורום פאלם שאהבתי ואז באו כל מיני וואליסטים וסגרו לי אותו, מיד עברתי לפורום פאלם של תפוז ולא התפתתי אף לא להציץ בתועבה שהשתלטה על ביתי הישן וכחיידק טורף פשטה בכל איבריו, חבריו, מנהליו, הודעותיו הקודמות וכו וכו ...שהגעתי לכאן היו כאן בערך 20 אנשים, אך לאט לאט התחלתי לראות שמות מוכרים מהשכונה הישנה בה התגוררתי וחשתי שוב בבית !!! נשענתי אחורה, לגמתי מהוודקה-מרטיני (Stirred not Shaken ומחומרים משובחים בלבד !) וחשתי שהנה אויבי פורום הפאלם לא יכלו לי ולו והגעתי אל המנוחה והנחלה.נהנתי לקרוא את הודעותיך המתוחכמות מנשה(בעברית יפה ומסרים עמוקים בין השורות) את הגיגיו של אמנון ואיחולי הבריאות שלו, את ההודעות של מנהל הפורום שראה לנגד עיניו את ממלכתו מתפתחת וגודלת ואת כווווולם ...אפילו נהנתי מהטפות המוסר והעיצות שקיבלתי ישירות לאימייל - והמבין יבין!אבל מה, יש כמה ´חברים´ שאיני יודע כיצד להגדיר זאת ... אנטיפתים, צרי מוחין, חסרי חוש חברתי או סתם עיניהם צרה באילו המנהלים כאן חיי קהילה תוססת, חיים של חברותא אמיתית ולא רק : ``אה, קראתי כתבה על ...`` ``כן ?! ואני קראתי על ...````איך אתה מפעיל את ...````ואיך ה ... שווה ?``אם זה מה שאתם רוצים ?! אז קנו ספר הסברים, שם אין מסביב, שם אין שיחות חולין, שם אין אנשים חיים ...כאן יש פורום, קהילה, אנשים חיים ונושמים שיש להם חברות, נשים וילדים, הם מתנדבים במד``א (כמו רבים מחברי הפורום) או במשא``ז (כמוני), הם עובדים, לומדים, הולכים לסרטים ואתם יודעים מה ? בעיקר חיים ...כן ותתפלאו יש חיים מעבר לאותה קומבינציה של מתכת ופלסטיק שמקשרת את עצמה לעולם דרך 160 על 160 פיקסלים ואם אני חבר בקהילה זו אז אני רוצה להיות חבר בקהילה, להכיר את האנשים, לברך אותם למזל טוב ליום הולדתם, לשמוח בשמחתם ולהשתתף בצערם ...אל תשוו את הקהילה הזו לקהילה בחו``ל ... כאן יש 200 חברים ואנו כל הזמן גדלים, שם יש משתתפים מכל העולם ושם באמת אין מקום להודעות חולין ... אבל כאן בקהילה שיצרנו לעצמנו יש ויש מקום וזה אפילו די מהנה ...בכל אופן היה מהנה עד שהגיעו הביריונים וגירשו אותי מביתי ...``

אודות הפורום פאלם וחברים

פאלם וחברים אינו כמו כל פורום אחר שפגשתם. אמנם אותם 160X160 פיקסלים הם הנושא העיקרי לשיחות הנפש שאנו מקיימים ביום יום, הדבר שמאחד את כולנו הוא שאנו קודם כל חברים, ואחרכך פאלמיסטים. אז כנסו גם אתם, שאלו שאלה, ואם יתן הגורל, גם אתם תבינו מה אומרת עוגת הגבינה של אמנון, הקבבים בבאר-שבע אצל אדם, המתבגרים של איילת והפלאפלים של TheColonel. שלום לכל חברי קהילת הפאלם הישראלית,שמצאו את ביתם בפורום הפאלם בתפוז, הודעה זו נכתבה על ידי חבר בקהילה, The Colonel, ולדעתי היא מתאימה בהחלט להיות הודעת מנהל הפורום, אף שלא כתבתי אותה.``בימים האחרונים השתלטה עלי תחושה עזה של חוסר שייכות...היה פעם פורום פאלם שאהבתי ואז באו כל מיני וואליסטים וסגרו לי אותו, מיד עברתי לפורום פאלם של תפוז ולא התפתתי אף לא להציץ בתועבה שהשתלטה על ביתי הישן וכחיידק טורף פשטה בכל איבריו, חבריו, מנהליו, הודעותיו הקודמות וכו וכו ...שהגעתי לכאן היו כאן בערך 20 אנשים, אך לאט לאט התחלתי לראות שמות מוכרים מהשכונה הישנה בה התגוררתי וחשתי שוב בבית !!! נשענתי אחורה, לגמתי מהוודקה-מרטיני (Stirred not Shaken ומחומרים משובחים בלבד !) וחשתי שהנה אויבי פורום הפאלם לא יכלו לי ולו והגעתי אל המנוחה והנחלה.נהנתי לקרוא את הודעותיך המתוחכמות מנשה(בעברית יפה ומסרים עמוקים בין השורות) את הגיגיו של אמנון ואיחולי הבריאות שלו, את ההודעות של מנהל הפורום שראה לנגד עיניו את ממלכתו מתפתחת וגודלת ואת כווווולם ...אפילו נהנתי מהטפות המוסר והעיצות שקיבלתי ישירות לאימייל - והמבין יבין!אבל מה, יש כמה ´חברים´ שאיני יודע כיצד להגדיר זאת ... אנטיפתים, צרי מוחין, חסרי חוש חברתי או סתם עיניהם צרה באילו המנהלים כאן חיי קהילה תוססת, חיים של חברותא אמיתית ולא רק : ``אה, קראתי כתבה על ...`` ``כן ?! ואני קראתי על ...````איך אתה מפעיל את ...````ואיך ה ... שווה ?``אם זה מה שאתם רוצים ?! אז קנו ספר הסברים, שם אין מסביב, שם אין שיחות חולין, שם אין אנשים חיים ...כאן יש פורום, קהילה, אנשים חיים ונושמים שיש להם חברות, נשים וילדים, הם מתנדבים במד``א (כמו רבים מחברי הפורום) או במשא``ז (כמוני), הם עובדים, לומדים, הולכים לסרטים ואתם יודעים מה ? בעיקר חיים ...כן ותתפלאו יש חיים מעבר לאותה קומבינציה של מתכת ופלסטיק שמקשרת את עצמה לעולם דרך 160 על 160 פיקסלים ואם אני חבר בקהילה זו אז אני רוצה להיות חבר בקהילה, להכיר את האנשים, לברך אותם למזל טוב ליום הולדתם, לשמוח בשמחתם ולהשתתף בצערם ...אל תשוו את הקהילה הזו לקהילה בחו``ל ... כאן יש 200 חברים ואנו כל הזמן גדלים, שם יש משתתפים מכל העולם ושם באמת אין מקום להודעות חולין ... אבל כאן בקהילה שיצרנו לעצמנו יש ויש מקום וזה אפילו די מהנה ...בכל אופן היה מהנה עד שהגיעו הביריונים וגירשו אותי מביתי ...``
הפורום לא פעיל
x
הודעה מהנהלת הפורום
המשך >>

לצפיה ב-'גרסה שולחנית ל- DATEBK'
גרסה שולחנית ל- DATEBK
01/04/2009 | 21:45
1
חשבתי שזה יעניין אתכם.

http://www.pimlicosoftware.com/index.html
לצפיה ב-'מה אתם ממליצים לי לקנות נוקיה E71 או פאלם פרו'
מה אתם ממליצים לי לקנות נוקיה E71 או פאלם פרו
30/03/2009 | 19:33
2
4
יש לי פאלם שעבר זמנו ופלאפון שהגיע הזמן להחליפו ,

ואני משתמש בפאלם כספר טלפונים משוכלל ויומן פגישות טוב וכלי לרישום דברים חשובים ,
הנוקיה נראה לי יותר נוח , המסך שלו נראה לי יותר ברור ,
ולזה שהפאלם יש לו מסך מגע , זה אולי חסרון בשבילי .

בנוסף אני רוצה לברר האם יש הבדל ביניהם ביכולת השימוש בתוכנות אופיס בעיקר בוורד ואקסל ,
היכולת לקבל ולכתוב ולערוך מאוד מענינת אותי , מה ההבדל ביניהם?

ומה הייתם ממליצים לי לקנות ?
לצפיה ב-'אין פשוט אין על E71'
אין פשוט אין על E71
30/03/2009 | 20:31
5
לצפיה ב-'בשניהם אתה יכול לכתוב מסמכי אופיס'
בשניהם אתה יכול לכתוב מסמכי אופיס
01/04/2009 | 20:25
3
אך לנוקיה אין מסך מגע
לי הוא מרגיש יותר כטלפון - מצויין אבל טלפון

שאל גם בפורום פוקט
לצפיה ב-'תוכנת ניווט לפאלפ פרו '
תוכנת ניווט לפאלפ פרו
31/03/2009 | 18:09
1
;היי ,
קיבלתי פאלם טראו פרו של פלאפון אתמול , נאמר לי ע"י העובד שלהם שניתן להוריד מהאינטרנט I-GO כדי שיהיה לי GPS , אני לא מוצאת מהיכן מורידים את זה

למישהו יש מושג ?

תודה
לצפיה ב-'אי אפשר להוריד'
אי אפשר להוריד
31/03/2009 | 20:35
יש לרכוש מהחברה.
פרטים כאן http://www.navngo.co.il/i-go/about.asp
לצפיה ב-'סינכרון פלאם לאאוטלוק '
סינכרון פלאם לאאוטלוק
31/03/2009 | 18:00
9
2
שלום ,

יש לי פאלם מדגם TUNGSTEN E .
אני לא משתמש בו כבר הרבה זמן , אולם שמורים עליו המון אנשי קשר שאני רוצה להעבירם לאאוטלוק .
כיצד ניתן לעשות את זה ?

תודה ,
לצפיה ב-'עליך להתקין'
עליך להתקין
31/03/2009 | 20:33
8
1
את תוכנת Palm Desktop המגיעה בתקליטור ההתקנה של המכשיר. במהלך ההתקנה תתבקש לקבוע באם לסנכרן מול Palm Desktop או מול MS Outlook. בחר באפשרות המתאימה והמשך בהתאם להוראות שעל המסך.
יש לשדרג את הקישור ל-Outlook לאחר ההתקנה -

*ניתן לשדרג את תוכנת הקישור ל-Outlook מהאתר:
http://www.palmone.com/us/support/downloads/outlookconduitupdaterv102.html

**משתמשי Tungsten T3 ו- Tungsten E צריכים להוריד ולהתקין ראשית את העדכון 1.01 מהאתר  לפני התקנת עדכון 1.02

לצפיה ב-'סינכרון לאאוטלוק'
סינכרון לאאוטלוק
03/04/2009 | 21:59
7
מה עושים אם אין לי את ה CD?

לצפיה ב-'ניתן להוריד'
ניתן להוריד
04/04/2009 | 18:50
6
סינכרון לאאוטלוק
07/04/2009 | 06:21
5
זה תוכנת הסינכרון עצמה  , לא ראיתי את האפשרות לשנות את הסינכרון לאאוטלוק.
לצפיה ב-'ראי מדריך מצורף'
ראי מדריך מצורף
07/04/2009 | 19:55
4
5
לצפיה ב-'והמדריך...'
והמדריך...
07/04/2009 | 19:56
3
1
סינכרון לאאוטלוק
07/04/2009 | 22:36
1
תודה רבה על הנסיון לעזור.
אבל עדיין לא הצלחתי לפתור את זה .
גם המדריך מפנה לדיסק שאותו אין לי .
האם לא ניתן למצוא את הקובץ שעושה את המעבר בין התוכנות לסינכרון ?

לצפיה ב-'הורד את תוכנת'
הורד את תוכנת
08/04/2009 | 15:24
Palm Desktop כפי שמוסבר למעלה והתקן אותה. שים לב להוראות ההתקנה אמורה להופיע השאלה בנושא תוכנת ה-Desktop אליה אתה מעוניין לסנכרן.
לצפיה ב-'תוכנת הודעות מידיות היודעת לעבוד ברקע'
תוכנת הודעות מידיות היודעת לעבוד ברקע
27/03/2009 | 14:08
4
2
שלום לחברי הפורום,

אני מנסה לקבל המלצות לתוכנות התומכות MSN היודעות לעבוד ברקע ולא תופסות את קו האנטרנט בצורה קבוע כך שמתקשרים נתקלים בהודעה של קו תפוס.

ברשותי מכשיר 755P.

אשמח לחוות דעתכם.

ליאור.
לצפיה ב-'שכחתי לציין תמיכה תקינה בעברית'
שכחתי לציין תמיכה תקינה בעברית
27/03/2009 | 14:11
לצפיה ב-'בזמנו השתמשתי ב-chatopus'
בזמנו השתמשתי ב-chatopus
29/03/2009 | 22:51
2
1
התומכת נפלא בעברית
לגבי קו הטלפון אאל"ט זה בעייתי כי הפאלם איננו דור 3
לצפיה ב-'חשבתי שה-755P הוא דור 3 ב- CDMA'
חשבתי שה-755P הוא דור 3 ב- CDMA
30/03/2009 | 22:13
1
לצפיה ב-'הוא אכן דור שלוש. רק שחווית הגלישה בבליזר..'
הוא אכן דור שלוש. רק שחווית הגלישה בבליזר..
31/03/2009 | 13:22
1
רק שחווית הגלישה בבליזר היא כמו דור 1-
לצפיה ב-'פאלם בפוקט'
פאלם בפוקט
29/03/2009 | 18:42
2
למה אין את זה לפוקט
אמנם יש את זה אבל לא תומך עברית
לצפיה ב-'למה לך בשם אלוהים????'
למה לך בשם אלוהים????
29/03/2009 | 22:49
1
גם עם תוכנות שנכתבו במיוחד עבורו הפוקט לא מצטיין בקלילות מרשימה
אז עם תוכנות שמיועדות למערכת הפעלה אחרת ומורצות על מכונה וירטואלית?
לצפיה ב-'סליחה על האיחור '
סליחה על האיחור
16/04/2009 | 19:36
התגובה היא בעצם נכונה  הבעיה שלי היא שאני מחפש תכנה שתחליף את תוכנת הממו של הפאלם כולל הקטגוריות ואין דבר כזה יותר נכון לא מצאתי לאחר שנסיתי מגוון תוכנות של פתקים מכל מיני חברות ושום תוכנה לא מסוגלת לתת את האפשרויות הפשוטות כמו תוכנת הממו של פאלם
לצפיה ב-'פאלם m515'
פאלם m515
29/03/2009 | 08:03
1
4

אני משתמש עד היום בpalm m515 הכל היה תקין עד כה אך מאחר ועברתי ל וינדווס אקס פי הקבצים אינם עולים לי
מה לעשות

לצפיה ב-'אלו קבצים בדיוק אינם עולים לך?'
אלו קבצים בדיוק אינם עולים לך?
29/03/2009 | 22:46
1
ולאן?
מאין התקנת פאלם דסקטופ?
עדיף להוריד מאתר פאלם ולא מהדיסק שסופק עם ה-515 כי אני בספק אם הפאלם דסקטופ ששם מתאים ל-XP
לצפיה ב-'שוב בעיות עם שעון קיץ דחוף!'
שוב בעיות עם שעון קיץ דחוף!
29/03/2009 | 09:18
3
1
שלום,
יש MIO עם WINDOWS MOBILE 5 ,
שיניתי את השעה באופן ידני
כשאני מחברת את המכשיר לסנכרון הוא החזיר לשעה קודמת.
יש פתרון ?
דחוף
תודה
לצפיה ב-'בעיות ב WM5 יש להפנות אל הפורום'
בעיות ב WM5 יש להפנות אל הפורום
29/03/2009 | 13:59
2
1
המתאים בתפוז, פורום פוקט PC וסמרטפון. מישהו אחר כבר שאל במקומך. איזה יופי שבפאלם העדכון לשעון הקיץ הוא אוטומטי (לאחר התקנת העדכון המתאים). ה TX אפילו לא שאל אותי. כבודו הודיע לי שעבר לשעון קיץ, וזהו. אפילו כיוון שעון היד לקח יותר זמן...
לצפיה ב-'כן, זה לחלוטין בושה שעון הקיץ בפוקט...'
כן, זה לחלוטין בושה שעון הקיץ בפוקט...
01/04/2009 | 20:28
1
3
לצפיה ב-'הבושה של פוקט מתחילה בפוקט בכלל...'
הבושה של פוקט מתחילה בפוקט בכלל...
01/04/2009 | 23:47
2
לצפיה ב-'דרייבר Bluetooth Dongle ל Vista 64bit'
דרייבר Bluetooth Dongle ל Vista 64bit
28/03/2009 | 12:48
1
1
Vista 64bit לא מזהה את ה Bluetooth Dongle USB Adapter שאני מחבר למחשב,
הרכיב לא הגיע עם דיסק דרייברים, וכתוב שהוא תומך ויסטה (64 ?).

מצ"ב צילום האריזה והמוצר, אשמח לעזרה.
תודה.
לצפיה ב-'ענו לך בפורום פוקט'
ענו לך בפורום פוקט
29/03/2009 | 22:49
4
לצפיה ב-'בעיה בעדכון גירסה במכשיר GPS ASUS R300'
בעיה בעדכון גירסה במכשיר GPS ASUS R300
27/03/2009 | 01:07
21
שלום רב,

יש לי מכשיר GPS של ASUS דגם R300 בגירסת PNA.

המכשיר הגיע עם תוכנת 7 destinator, לאחר מכן הורדתי את גירסת destinator 8

העתקתי אותה לכרטיס זיכרון (במקום גירסה 7) אבל עכשיו כשאני לוחץ על כפתור ה"ניווט" בתפריט הראשי

אז זה כלל לא מגיב.

האם מישהו יודע במקרה מה יכולה להיות הבעיה?

אודה לעזרתכם.
לצפיה ב-'הזמנה לתחרות תמונות לכבוד הכלביאדה'
הזמנה לתחרות תמונות לכבוד הכלביאדה
26/03/2009 | 23:58
1
שלום שמי יסמין ואני אחת המנהלות של פורום כלבים.
רציתי להזמין אתכם להשתתף בתחרות "הכלביאדה" הנערכת אצלנו בפורום. במסגרת התחרות, תוכלו להעלות תמונה של כלבכם עם חבר (כלב, בע"ח אחר או חבר אנושי) ולזכות בכרטיס זוגי לאירוע הכלביאדה - מפגן של מופעי אילוף הנערך ע"י החוג הישראלי לכלבי הגנה והצלה  שיתקיים בחול המועד פסח.
לעוד פרטים על הכלביאדה ועל התחרות אתם מוזמנים להכנס לפורום כלבים http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?For...
נשמח לראותם כמשתתפים בתחרות וכגולשים בפורום ,
מנהלות פורום כלבים

לצפיה ב-'חוסר אונים!!!'
חוסר אונים!!!
24/03/2009 | 19:55
7
1
לפני כמעט שנה נטשתי את ה-T3  ורכשתי mio 560  , אני איש שטח והסייען הדיגיטלי משמש לי משרד וארכיון .

ערקתי בגלל סוללה חלשה שגרמה למספר פעמים של מחיקת כל הDATA ושיחזור מייגע בעזרת תוכנת גבוי.

ניסיתי לעבוד עם הPPC ,ניסיתי עם הנוקיה N95 .

אני מיואש וחוזר ל T3שלמרות הסוללה החלשה עדיף לאין ערוך משנייהם , מה שפאלם עשו לפני ארבע שנים הפוקט החדש לא

מתקרב .לאמינות ולמהירות.

איך קרה שהזבל [PPC]  הצליח לחסל מכשירים כל כך מוצלחים ?

הבעייה היחידה היא שאני דוחה את הקץ וממשיך למלא בDATA  עולם שהולך ונעלם בסוף יגמר לי המזל והT3 יתקלקל .

מה עושים ?

לצפיה ב-'למה לא לקנות חדש?'
למה לא לקנות חדש?
25/03/2009 | 09:02
5
אם אין תכונות מיוחדות שחסרות לך בפאלם אז למה לא לקנות TX חדש, שיחליף את ה-T3?
ואם מסך רחב הוא לא פיצ'ר חשוב אז ה-TE2 יתן לך חיי סוללה ארוכים.

ובשניהם לא תאבד כלום אם הסוללה תגמר בשטח.
לצפיה ב-'רכישת TX,וסוללה'
רכישת TX,וסוללה
25/03/2009 | 19:19
4
הכל נכון רק כשחיפשתי מחליף לT3 כבר אז ה-TX היה בן כמה שנים ולא נראה לי הגיוני להשקיע במכשיר מיושן בדיעבד נראה שטעיתי ,התקציב לא היה מוגבל ורכשתי מכשיר שעל הנייר יש לו נתונים מצויינים MIO 560.
השימוש פעם בשלושה חודשים בGPS לא מצדיק את הסבל ,הסוללה שלו לא עדיפה על זו של הT3 המיושן.
בקיצור נראה לי שמיקרוסופט חיסלה גם את פאלם וגם את הפוקט פיסי ,בגלל הסירבול והתקיעות רוב האנשים עברו לטלפונים חכמים.
לצפיה ב-'מחשבי כף יד וטלפונים חכמים'
מחשבי כף יד וטלפונים חכמים
26/03/2009 | 08:37
3
אני לא חושב שבגלל מיקרוסופט אנשים עוברים לטלפונים חכמים מכיוון שלא מעט מהטלפונים האילו מבוססים על מערכת ההפעלה של מיקרוסופט, כולל מכשירי הדגל של פאלם עצמה (לא כולל ה-Pre). פשוט הקונספט של הכל במכשיר אחד הוא שמושך אותם.

ולעניינו. הכותרת היתה "חוסר אונים !!!" ומה שאמרתי הוא שאין כאן חוסר אונים אלא רק החלטה כלכלית עניינית. יש 1500-2000 לרכישת פאלם חדש או אין? יש, אז יופי - פשוט רוכשים חדש. אם אין כסף אז אפשר לגשת לאופציה החלופית של רכישת סוללה חדשה.
למשל כאן
לצפיה ב-'רכישת פאלם חדש'
רכישת פאלם חדש
26/03/2009 | 19:58
2
הבעיה היא לא כספית.
קצת מוזר לקנות מחשב חדש כאשר אני רואה אותו להערכתי כבר למעלה משלוש שנים באתר של פאלם . במושגים של מחשב זה ענתיקה.נוסיף לזה את הפורום הנ'ל שפעם היה תוסס ומתחדש מידי שעתיים היום אפשר לראות את אותה ההודעה במשך שבוע.
המסקנה המתבקשת היא שזה עולם הולך ונעלם,החוסר אונים זה בגלל העובדה שכל היורשים ממערכות ההפעלה הפופולריות לא מתקרבים בביצועים לT3.
ולכן חזרתי לעבוד איתו וחיי חזרו למסלולם.
לצפיה ב-'אז מה בעצם הבעיה?'
אז מה בעצם הבעיה?
26/03/2009 | 23:46
1
שפאלם לא הוציאו חומרה חדשה שעובדת עם מערכת ההפעלה הישנה והמוצלחת שלהם? או שפשוט הרצון הטבעי להחליף מכשיר ישן בחדש יותר טוב, או סתם אחר אבל עובד, לא בא לידי מימוש?
כמו שכתבת בתחילת הפוסט, העולם עובר/עבר ממחשבי כף יד לטלפונים חכמים. פאלם דווקא כן יצאו עם חומרה חדשה  למערכת ההפעלה שלה רק שהיא היתה רק בטלפונים חכמים ולא במחשבי כף יד.

לסיכון. אם מערכת ההפעלה הישנה והטובה של פאלם עושה את העבודה ועונה על הצרכים והבעיה היא עם מכשיר שקרוב לסוף חייו אז פשוט אפשר לרכוש חדש, בדיוק כמו קניית מחשב חדש והתקנת Win XP עליו.
לצפיה ב-'הבעיה היא שפאלם ממש ממש לא יצאו עם חומרה חדשה'
הבעיה היא שפאלם ממש ממש לא יצאו עם חומרה חדשה
29/03/2009 | 22:55
המכשירים (גם אלו החדשים) שמרי
צים את מ"ה palm os מיושנים.

לא נותר אלא לחכות ל-palm pre (וןלהתפלל שיעמוד בציפיות )

אגב, כיום הבחירה גדולה יותר מאשר פאלם או פוקט בלבד.
ישנו גם האיפון והאנדרואיד, שעד כה יצא בדגם אחד אבל עוד ועוד שמועות מתפרסמות לגבי דגמים נוספים עתידיים.
לצפיה ב-'מה לגבי רכישת סוללה'
מה לגבי רכישת סוללה
25/03/2009 | 13:01
לדעתי ניתן עדין לרכוש סוללה או לחדש את הישנה.
תגגל בטוח תמצא.
לצפיה ב-'palm m515'
palm m515
26/03/2009 | 12:33
אני משתמש עד היום בpalm m515 הכל היה תקין עד כה אך מאחר ועברתי ל וינדווס אקס פי הקבצים אינם עולים לי
מה לעשות
לצפיה ב-'מחשב כף יד לשימוש בתוכנת אקסל'
מחשב כף יד לשימוש בתוכנת אקסל
26/03/2009 | 00:59
2
1
שלום לכולם,
אני מעוניין לקנות מחשב כף יד בעיקר לצורך שימוש בתוכנת אקסל.
המכשיר יכול להיות פשוט אך נוח וידידותי לשימוש.
אני ממש לא מתמצא במחשבי כף יד.
איזה מכשיר יכול להתאים לי ?
האם המכשירים מגיעים עם תוכנות מיקרוסופט OFFICE מותקנות עליהם ?

אשמח לכל ייעוץ ועזרה.
תודה !
לצפיה ב-'מכשירי pocket pc מגיעים עם אקסל מובנה'
מכשירי pocket pc מגיעים עם אקסל מובנה
29/03/2009 | 22:57
1
1
חלק ממכשירי הפאלם נמכרים עם המקבילה לאופיס .
קח בחשבון שאקסל במחשב כף יד רחוק מאד מאקסל בפPC - במחשב כף היד הוא מוגבל בהרבה.
לצפיה ב-'תודה על העזרה - קניתי Mio P360 '
תודה על העזרה - קניתי Mio P360
31/03/2009 | 20:03
במכשיר מיו P360 שקניתי מותקן אופיס מובייל 6.
הבחנתי כבר בהבדלים לעומת אקסל רגיל, אבל נראה לי שזה מספיק לשימושים שלי.
היה לי חשוב שהמכשיר יכיל אופיס ולא גרסה מקבילה.
בנוסף, לא הבנתי מתאורי המכשיר, כשכתוב "תומך באופיס מובייל", אם האופיס מותקן כבר במכשיר או שניתן לרכוש אותו בנפרד.

תודה על העזרה !
לצפיה ב-'עם טראו 680, משתמש בהנאה'
עם טראו 680, משתמש בהנאה
24/03/2009 | 17:39
3
1
עם אופרה מיני 4.0.
השבוע במקום עיברית החלו לפתע להופיע הסימנים ????????  במקום כל מילה בעיברית.
בעיקר ראיתי את התופעה בדף גוגל ובחיפוש. כל התוצאות  הן ??????????

מה יכולה להיות הסיבה ?

תודה,
לצפיה ב-'קידוד'
קידוד
29/03/2009 | 22:59
2
יש אפשרות לשנות קידוד באופרה מיני?
לצפיה ב-'לא יודע היכן... אולי את יודעת היכן'
לא יודע היכן... אולי את יודעת היכן
30/03/2009 | 00:55
1
משנים קידוד ?
לצפיה ב-'נסה לחפש בתפריטים שלה '
נסה לחפש בתפריטים שלה
30/03/2009 | 20:35
encoding
אני לא משתמשת בזה בטח לא על הפאלם לצערי (כי כרגע אינני משתמשת בפאלם...||)
לצפיה ב-'תזוזת מועדי פגישות בחלק מהפגישות'
תזוזת מועדי פגישות בחלק מהפגישות
24/03/2009 | 14:10
2
2
שלום
לאחרונה שמתי לב שבחלק ממועדי הפגישות מ 30/3/09 ואילך  (תחילת שעון קיץ) חלה תזוזה של שעה קדימה .
אני מסנכרן מול Outlook  עם סנטרו.
בסנטרו "ימופעל"  שעון הקיץ תואם למועדים הרשמיים...
גם במחשב המשרדי שעון הקייץ יופעל "אוטומאטית" במועד הנכון
אודה להמלצות לפתרון

לצפיה ב-'האם בשניהם אותו איזור זמן?'
האם בשניהם אותו איזור זמן?
29/03/2009 | 23:00
1
1
האם אתה מסנכרן ען מחשב נוסף?
לצפיה ב-'תזוזת מועדי פגישות'
תזוזת מועדי פגישות
30/03/2009 | 09:31
שלום
1. מסנכרן עם 2 מחשבים , בייתי, ומשרדי ,
2. אגב, כשהגענו  בפועל ליום 28/3/09 , הכל הסתדר..
תודה

חם בפורומים של תפוז

השפעת הורות מתרומה ופונדקאות על הילדים
השפעת הורות מתרומה...
הפסיכולוגית אלן רייסל תתארח בפורום בנושא השפעה של...
השפעת הורות מתרומה ופונדקאות על הילדים
השפעת הורות מתרומה...
הפסיכולוגית אלן רייסל תתארח בפורום בנושא השפעה של...
המוזיקאי לירון עמרם מתארח בפורום
המוזיקאי לירון עמרם...
המוזיקאי המוכשר והייחודי ופריצת השנה בגלגל``צ...
המוזיקאי לירון עמרם מתארח בפורום
המוזיקאי לירון עמרם...
המוזיקאי המוכשר והייחודי ופריצת השנה בגלגל``צ...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ