לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום פאלם וחברים

פאלם וחברים אינו כמו כל פורום אחר שפגשתם. אמנם אותם 160X160 פיקסלים הם הנושא העיקרי לשיחות הנפש שאנו מקיימים ביום יום, הדבר שמאחד את כולנו הוא שאנו קודם כל חברים, ואחרכך פאלמיסטים. אז כנסו גם אתם, שאלו שאלה, ואם יתן הגורל, גם אתם תבינו מה אומרת עוגת הגבינה של אמנון, הקבבים בבאר-שבע אצל אדם, המתבגרים של איילת והפלאפלים של TheColonel. שלום לכל חברי קהילת הפאלם הישראלית,שמצאו את ביתם בפורום הפאלם בתפוז, הודעה זו נכתבה על ידי חבר בקהילה, The Colonel, ולדעתי היא מתאימה בהחלט להיות הודעת מנהל הפורום, אף שלא כתבתי אותה.``בימים האחרונים השתלטה עלי תחושה עזה של חוסר שייכות...היה פעם פורום פאלם שאהבתי ואז באו כל מיני וואליסטים וסגרו לי אותו, מיד עברתי לפורום פאלם של תפוז ולא התפתתי אף לא להציץ בתועבה שהשתלטה על ביתי הישן וכחיידק טורף פשטה בכל איבריו, חבריו, מנהליו, הודעותיו הקודמות וכו וכו ...שהגעתי לכאן היו כאן בערך 20 אנשים, אך לאט לאט התחלתי לראות שמות מוכרים מהשכונה הישנה בה התגוררתי וחשתי שוב בבית !!! נשענתי אחורה, לגמתי מהוודקה-מרטיני (Stirred not Shaken ומחומרים משובחים בלבד !) וחשתי שהנה אויבי פורום הפאלם לא יכלו לי ולו והגעתי אל המנוחה והנחלה.נהנתי לקרוא את הודעותיך המתוחכמות מנשה(בעברית יפה ומסרים עמוקים בין השורות) את הגיגיו של אמנון ואיחולי הבריאות שלו, את ההודעות של מנהל הפורום שראה לנגד עיניו את ממלכתו מתפתחת וגודלת ואת כווווולם ...אפילו נהנתי מהטפות המוסר והעיצות שקיבלתי ישירות לאימייל - והמבין יבין!אבל מה, יש כמה ´חברים´ שאיני יודע כיצד להגדיר זאת ... אנטיפתים, צרי מוחין, חסרי חוש חברתי או סתם עיניהם צרה באילו המנהלים כאן חיי קהילה תוססת, חיים של חברותא אמיתית ולא רק : ``אה, קראתי כתבה על ...`` ``כן ?! ואני קראתי על ...````איך אתה מפעיל את ...````ואיך ה ... שווה ?``אם זה מה שאתם רוצים ?! אז קנו ספר הסברים, שם אין מסביב, שם אין שיחות חולין, שם אין אנשים חיים ...כאן יש פורום, קהילה, אנשים חיים ונושמים שיש להם חברות, נשים וילדים, הם מתנדבים במד``א (כמו רבים מחברי הפורום) או במשא``ז (כמוני), הם עובדים, לומדים, הולכים לסרטים ואתם יודעים מה ? בעיקר חיים ...כן ותתפלאו יש חיים מעבר לאותה קומבינציה של מתכת ופלסטיק שמקשרת את עצמה לעולם דרך 160 על 160 פיקסלים ואם אני חבר בקהילה זו אז אני רוצה להיות חבר בקהילה, להכיר את האנשים, לברך אותם למזל טוב ליום הולדתם, לשמוח בשמחתם ולהשתתף בצערם ...אל תשוו את הקהילה הזו לקהילה בחו``ל ... כאן יש 200 חברים ואנו כל הזמן גדלים, שם יש משתתפים מכל העולם ושם באמת אין מקום להודעות חולין ... אבל כאן בקהילה שיצרנו לעצמנו יש ויש מקום וזה אפילו די מהנה ...בכל אופן היה מהנה עד שהגיעו הביריונים וגירשו אותי מביתי ...``

אודות הפורום פאלם וחברים

פאלם וחברים אינו כמו כל פורום אחר שפגשתם. אמנם אותם 160X160 פיקסלים הם הנושא העיקרי לשיחות הנפש שאנו מקיימים ביום יום, הדבר שמאחד את כולנו הוא שאנו קודם כל חברים, ואחרכך פאלמיסטים. אז כנסו גם אתם, שאלו שאלה, ואם יתן הגורל, גם אתם תבינו מה אומרת עוגת הגבינה של אמנון, הקבבים בבאר-שבע אצל אדם, המתבגרים של איילת והפלאפלים של TheColonel. שלום לכל חברי קהילת הפאלם הישראלית,שמצאו את ביתם בפורום הפאלם בתפוז, הודעה זו נכתבה על ידי חבר בקהילה, The Colonel, ולדעתי היא מתאימה בהחלט להיות הודעת מנהל הפורום, אף שלא כתבתי אותה.``בימים האחרונים השתלטה עלי תחושה עזה של חוסר שייכות...היה פעם פורום פאלם שאהבתי ואז באו כל מיני וואליסטים וסגרו לי אותו, מיד עברתי לפורום פאלם של תפוז ולא התפתתי אף לא להציץ בתועבה שהשתלטה על ביתי הישן וכחיידק טורף פשטה בכל איבריו, חבריו, מנהליו, הודעותיו הקודמות וכו וכו ...שהגעתי לכאן היו כאן בערך 20 אנשים, אך לאט לאט התחלתי לראות שמות מוכרים מהשכונה הישנה בה התגוררתי וחשתי שוב בבית !!! נשענתי אחורה, לגמתי מהוודקה-מרטיני (Stirred not Shaken ומחומרים משובחים בלבד !) וחשתי שהנה אויבי פורום הפאלם לא יכלו לי ולו והגעתי אל המנוחה והנחלה.נהנתי לקרוא את הודעותיך המתוחכמות מנשה(בעברית יפה ומסרים עמוקים בין השורות) את הגיגיו של אמנון ואיחולי הבריאות שלו, את ההודעות של מנהל הפורום שראה לנגד עיניו את ממלכתו מתפתחת וגודלת ואת כווווולם ...אפילו נהנתי מהטפות המוסר והעיצות שקיבלתי ישירות לאימייל - והמבין יבין!אבל מה, יש כמה ´חברים´ שאיני יודע כיצד להגדיר זאת ... אנטיפתים, צרי מוחין, חסרי חוש חברתי או סתם עיניהם צרה באילו המנהלים כאן חיי קהילה תוססת, חיים של חברותא אמיתית ולא רק : ``אה, קראתי כתבה על ...`` ``כן ?! ואני קראתי על ...````איך אתה מפעיל את ...````ואיך ה ... שווה ?``אם זה מה שאתם רוצים ?! אז קנו ספר הסברים, שם אין מסביב, שם אין שיחות חולין, שם אין אנשים חיים ...כאן יש פורום, קהילה, אנשים חיים ונושמים שיש להם חברות, נשים וילדים, הם מתנדבים במד``א (כמו רבים מחברי הפורום) או במשא``ז (כמוני), הם עובדים, לומדים, הולכים לסרטים ואתם יודעים מה ? בעיקר חיים ...כן ותתפלאו יש חיים מעבר לאותה קומבינציה של מתכת ופלסטיק שמקשרת את עצמה לעולם דרך 160 על 160 פיקסלים ואם אני חבר בקהילה זו אז אני רוצה להיות חבר בקהילה, להכיר את האנשים, לברך אותם למזל טוב ליום הולדתם, לשמוח בשמחתם ולהשתתף בצערם ...אל תשוו את הקהילה הזו לקהילה בחו``ל ... כאן יש 200 חברים ואנו כל הזמן גדלים, שם יש משתתפים מכל העולם ושם באמת אין מקום להודעות חולין ... אבל כאן בקהילה שיצרנו לעצמנו יש ויש מקום וזה אפילו די מהנה ...בכל אופן היה מהנה עד שהגיעו הביריונים וגירשו אותי מביתי ...``
הפורום לא פעיל
x
הודעה מהנהלת הפורום
המשך >>

לצפיה ב-'ASUS A696'
ASUS A696
18/05/2009 | 10:34
1
3
שלום

אני מחפשת מחשב כף יד לא ממש ומשוכלל ולא חייב עם GPS.
רוצה שיהיה עם בלוטות' ו/או WIFI

קיבלתי המלצה על המכשיר הנ"ל. האם יש בו מייל ואפשרות גלישה באינטרנט?

אפשר לקבל המלצות/הערות/תובנות/למה כן? / למה לא? ראיתי אותו באינטרנט במחיר ממוצע של 1600 ש"ח

תודה ויום טוב
עצמאותה

לצפיה ב-'שאלי גם'
שאלי גם
23/05/2009 | 08:43
1
לצפיה ב-'גרפיטי ב - TX - לא מצליח לעשות ת' בשום אופן'
גרפיטי ב - TX - לא מצליח לעשות ת' בשום אופן
17/05/2009 | 20:44
2
רק כשעושים פ' סופית אז הוא כותב פ' סופית ואת האות ת'
אני משתמש בהוראות שהיו מצורפות.

מישהו נתקל בבעיה?

ואגב, אני צריך עוד TX ובכל החנויות בארץ אומרים שאזל.
אמור להגיע עוד מכשירים בקרוב?
לצפיה ב-'קצת קשה להאמין...'
קצת קשה להאמין...
18/05/2009 | 06:37
4
לצפיה ב-'חפש ב ZAP או פנה ישירות לאקסל'
חפש ב ZAP או פנה ישירות לאקסל
18/05/2009 | 09:54
1
(לשעבר הראל) ברח' הברזל, רמת החייל, בת"א. בטוח שימצאו אחד בשבילך.
לצפיה ב-'centro'
centro
13/05/2009 | 16:24
8
היי

בתור פאלמיסט ותיק [VX ו-E2] אני שוקל לרכוש פאלם סנטרו. למישהו יש נסיון , טוב או רע, עם המכשיר? חשובה לי נוחות וקלות השימוש [בעיקר ביומן שאיתו אני עובד המווווווון וכל הזמן מכניס ומעדכן נתונים], ואיכות הטלפון. נגן המדיה זה בונוס,רדיו זה נחמד[איך החיבור לאזניות?], אינטרנרט לא חיוני. GPS רצוי [ אבל לא סלולארי].איך המסך באור יום?
תודה
אלדד
לצפיה ב-'מוסיף בקשה'
מוסיף בקשה
14/05/2009 | 08:50
1
אם מישהו השווה את הסנטרו עם E71 או מצא השוואה כזו ברשת, נשמח לקרוא אותה.
תודה
לצפיה ב-'בבקשה'
בבקשה
14/05/2009 | 19:07
בבקשה
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'חוות דעת על CENTRO'
חוות דעת על CENTRO
15/05/2009 | 11:00
5
1
OK אני רכשתי CENTRO לא מזמן (שבוע) ולהלן הדברים:

בעיות שאתה צפוי לפגוש:

הטלפון קטן והמסך קטן, אבל לא מרגישים את זה בכלל, זה לא צריך להיות שיקול או בעיה.
המסך ממש ברור ואיכותי, ורואים הכל כולל תצוגת שבוע הפונט קטן באג'נדוס (מי שמבין מבין).

המקשים קטנים, אבל אין לי בעיה בנושא כי אני לא ממש כותב מסמכי WORD עליו. בכל מקרה, מיילים ארוכים ו SMS הם לא בעיה מבחינתי.

הסוללה לא מחזיקה מעמד יום שלם ועמוס, יום רגיל אין בעיה.
פתרון: אם אתה ברכב, אז מטען יפתור את הבעיה כי הוא נטען ממש מהיר. (40 דקות נוספות יספיקו).
פתרון שני הוא סוללה נוספת+מטען לסוללה - לי אישית לא מתאים.
פתרון שלישי - סוללה 2400\2200 במקום 1150 שיש עכשיו, הבעיה היא שהיא עבה מידי ולכן מכערת את הטלפון בצורה נוראית (חיפוש של extended battery centro יסביר הכל).

אלטרנטיביות:

680 לא יעזור לך, אותה בעיית סוללה + בעיה של איטיות ו LAG לפעמיים (תקנו אותי משתמשי 680 אם אני טועה?)

אין ממש ברירה אלא לשדרג ל CENTRO בזול (1360 כולל החזרת טלפון מכל סוג) ולחקות לדבר טוב.

*דרך אגב, לי היה 650 והוא היה פשוט מושלם ללא אף אחת מהחסורות שהיו פה, רק שהמייל היה מגוברש,

אם למישהו יש פתרון לזה אני אשמח לשמוע!!!!!!!!!!!!
לצפיה ב-'איפה אפשר לשדרג בזול?'
איפה אפשר לשדרג בזול?
16/05/2009 | 11:27
1
1360 נשמע לי ממש זול, במיוחד שבאתר של פאלם ישראל הם רוצים 1700 ש"ח.
לצפיה ב-'אם אתה מחזיר סלולרי, כל סלולרי... אתה מקבל...'
אם אתה מחזיר סלולרי, כל סלולרי... אתה מקבל...
17/05/2009 | 21:02
הנחה במשרדי אקסל.

לצפיה ב-'למה הכוונה ב "יום שלם ועמוס"?'
למה הכוונה ב "יום שלם ועמוס"?
17/05/2009 | 09:00
1
האם שימוש תכוף ולא של מיילים\blue tooth\ אינטרנט?

האם הסוללה תחזיק מעמד יותר מיום עם שימוש רגיל בטלפון + שימוש תכוף בתוכנות המצויות בתוך המכשיר?
לצפיה ב-'נראה לי שכן.'
נראה לי שכן.
17/05/2009 | 21:04
אני פשוט עושה המון שיחות.

בכל מקרה, סוללה זה בהחלט לא החלק החזק של המכשיר.
לצפיה ב-'בעיות סינכרון עם האאוט לוק'
בעיות סינכרון עם האאוט לוק
12/05/2009 | 10:09
1
1
אני בעלים של  פאלםV דיי חדש (כ 8 שנים בערך אולי יותר)
לדאבוני המכשיר התקלקל  ואני  צריך להמשיך קדימה
כל הנתונים יושבים לי בפאלם דסקטופ
איך אני יכול להעביר את כל הנתונים  למאיו ? יש לי את המאיו 350
או איך אני יכול להעביר אותם דרך אאוט לוק
בתודה מראש
שי
לצפיה ב-'את נתוני'
את נתוני
12/05/2009 | 21:07
1
Contakts ו- ToDo תוכל ליצא לקובץ CSV אותו ניתן לייבא אל Outlook. שאר התיקיות לא ניתן ליצא לקובץ ש-Outlook יכול ליבא. ניתן להשתמש בתוכנת PocketCopy (לא תמיד עובדת בצורה מושלמת ואינה חינמית).
לצפיה ב-'מה זה בדיוק "זיכרון זמין למשתמש"?'
מה זה בדיוק "זיכרון זמין למשתמש"?
12/05/2009 | 12:02
2
10
לאן נעלם שאר הזיכרון (למשך בסנטרו רק 64 זמינים מתוך 124MB)
מי עושה מה עם שאר הזיכרון
ומדוע יש תוכנות שאי אפשר להעתיק (ב- T5 שלי יש הזיכרון "הרגיל" תפוס כמעט כולו בעוד ה- internal ריק ואי אפשר להעביר אליו תוכנות).
מה אשפר לעשות עם שאר הזיכרון.
לצפיה ב-'מקפיץ את עצמי, זקוק לעזרה'
מקפיץ את עצמי, זקוק לעזרה
20/05/2009 | 16:09
1
8
לצפיה ב-'הההההההההההההההההההההההההההההההה'
הההההההההההההההההההההההההההההההה
20/05/2009 | 16:10
8
לצפיה ב-'תוכנות ללא תשלום -שימו לב'
תוכנות ללא תשלום -שימו לב
08/05/2009 | 12:20
2
תודה אורי
לצפיה ב-'Crash Pro ו-Skinner במתנה'
Crash Pro ו-Skinner במתנה
29/04/2009 | 13:49
1
1
להיכנס לכתובת, להקליד את ה-Hotsync ID ולקבל את קוד ההרשמה

תהנו
לצפיה ב-'תודה רבה! יבדק בהמשך היום'
תודה רבה! יבדק בהמשך היום
03/05/2009 | 11:56
1
לצפיה ב-'Mio C520'
Mio C520
11/05/2009 | 12:07
למישהו מאזור באר שבע יש את המכשיר עם תוכנת IGO ומפות ישראל?

מעוניין ליוצור קשר בענין המכשיר.
לצפיה ב-'לחצן "חיפוש" לא עובד בזייר 71 - מה עושים ?'
לחצן "חיפוש" לא עובד בזייר 71 - מה עושים ?
10/05/2009 | 21:16
4
4
האם ישנה אפליקציה חינמית שעושה את אותה פעולה ?
איך יוצרים קיצור דרך למקש מסוים בפאלם שיבצע את פעולת החיפוש ?
לצפיה ב-'מישהו מכיר אפליקציה אחרת שעושה FIND ?'
מישהו מכיר אפליקציה אחרת שעושה FIND ?
14/05/2009 | 17:57
3
לצפיה ב-'איך מייצרים לינק לזכוכוית המגדלת בפאלם ?'
איך מייצרים לינק לזכוכוית המגדלת בפאלם ?
14/05/2009 | 19:34
2
1
בטוח שישנן קובץ בתוך הפאלם שמפעיל את אופצית החיפוש, שכרגע "קיצור הדרך" שלה ) זכוכית המגדלת לא עובד.
השאלה היא: איך נקרא הקובץ, ואם יש לי ZLUNCHER - איך מייצרים לו לינק ?
ואח"כ אני צריך לבמבם אותו למכשיר אחר (בלי ZLUNCHER ).

האם ישנו פיתרון ?
אני חייב את אופצית החיפוש בפאלם. זה נועד רק לספר הטלפונים (לחיפוש לפי מספר טלפון)
לצפיה ב-'הפעלת תוכנת החיפוש של הפאלם'
הפעלת תוכנת החיפוש של הפאלם
14/05/2009 | 22:18
1
1
מהקישור הבא
http://www.hilauncher.com/
לצפיה ב-'רציתי משהו פשוט יותר'
רציתי משהו פשוט יותר
18/05/2009 | 17:29
3
רציתי לייצר אייקון שיבצע את אותה פעולת חיפוש שמבצעת זכוכוית המגדלת (בלחצן שלא עובד לי משום מה).
בלי להשקיע 20 דולר לתוכנה שאת מרבית שימושיה (למעט החיפוש) איני צריך

אבל - תודה רבה לך על המחשבה והתגובה.

דרך אגב: איפה יניב ואריה ? שניהם בד"כ היו אלה ש"התמחו" בסוג בקשות כמו שלי..
לצפיה ב-'סנכרון מהאאוטלוק 2007 לפאלם TX'
סנכרון מהאאוטלוק 2007 לפאלם TX
06/05/2009 | 19:18
6
1
שלום לכולם ...

אני רוצה להעביר את החומר שיש לי בהאוטלוק 2007 לפאלם TX ולאחר מכן לחזור לסנכרון הדסקטופ הרגיל של פאלם,

בינתיים אני כבר יומיים לא מצליח, בהתחלה שאני פותח palm safe hotsync והוא שואל אותי איזה סנכרון 1 אוטלוק 2

דסקטופ ואז אני מציין לו אאוטלוק ואז הוא מגיע למצב של חושב וחשב וחושב עד שהוא לא מגיב.

התקנתי במחשב את תוכנה הזו:  palmoutlook2007conduits ולצערי גם לא עזר......

בבקשה מאוד נחוץ לי (יש לי בפוקט - האוטלוק כמעט 3000 משימות אנשי קשר וכו')

אשמח לקבל מידע ....

בתודה מראש
לצפיה ב-'לא כל כך ברור לי מה אתה עושה ואילו'
לא כל כך ברור לי מה אתה עושה ואילו
06/05/2009 | 21:40
5
1
הודעות אתה מקבל. נסה לצלם מסכים וכן לבדוק את ה-LOG כדי שנוכל להבין איפה הבעיה
לצפיה ב-'מקווה להסביר יותר טוב'
מקווה להסביר יותר טוב
06/05/2009 | 22:07
4
בעיקרון בסנכרון עם הדסקטופ זה המצויין.

שאני מודיע לו לסנכרן מהאוטלוק הוא פשוט מתחיל אז פתאום מופיע לי האייקון של השעון חול ורושם לי להמתין וכך הוא ממשיך עד שהוא "לא מגיב ונתקע"

באמת אחרי שקצת חפרתי באינטרנט הבנתי שלגבי האוטלוק 2007 יש לזה בעיה בסנכרון מול הפאלם, ואז הורדתי איזה תוכנה שציינתי את שמה בהודעה הקודמות, התקנתי אותה וגם זה לא עוזר ,,, חוזר על אותה בעיה.

מקווה שהסברתי טוב ,,  ותודה על הסיוע
לצפיה ב-'פתח את'
פתח את
08/05/2009 | 22:11
3
ה-LOG של הסנכרון והעתק עבורנו את הודעת השגיאה
לצפיה ב-'הבהרה'
הבהרה
10/05/2009 | 16:12
2
למען האמת מצאתי את התקיה של אופציה סנכרון עם האוטלוק... תודה רבה[טעות שלי]

אבל לפי שעה נראה שאני ירד מזה [יש לי בערץ 3500 אנשי קשר, משימות, פגישות, וכו']

העברתי לו ואני רואה שכל הפגישות וכו' שהעברתי בפתקים שלהם הכל נהיה סימני שאלה,

למשל: מחשב נייד הוא כותב לי ???? ??? הוי אומר שאני צריך עכשיו לשבת יום ולילה כדי לערוך/לתקן

הכל מחדש.....

אז החזרתי את הגיבוי חזרה ונשארתי ללא סנכרון מול האוטלוק....

בכל אופן הרבה תודה על המאמץ והרצון הטוב.....

נ.ב. אם יש פתרון בלי כל השגעון הזה אשמח מאוד....
לצפיה ב-'יש פתרון. ראוי. לטעמי...אלא שכרוך בתשלום'
יש פתרון. ראוי. לטעמי...אלא שכרוך בתשלום
11/05/2009 | 08:22
1
מצ"ב קישור לתוכנה צד ג'.
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'אפשרות נוספת..'
אפשרות נוספת..
11/05/2009 | 11:28
תתקין התקנה נקיה (לאחר הסרה ומחיקת השאריות) של PALM DESKTOP 6.2 ואז תוכל לסנכרן יפה גם מול הOUTLOOK וגם עם עצמה.
לצפיה ב-'חשיבות ה-Palm Pre'
חשיבות ה-Palm Pre
07/05/2009 | 09:28
2
1
כתבה שהתפרסמה במגזין Brighthand , דנה בחשיבות מכשיר ה-Palm Pre העומד לבוא עלינו לטובה ובמערכת ההפעלה החדשה שיריץ.
בכתבה נטען שאין יחוד במכשיר – הוא משולב טלפון, GPS, אפשרויות אלחוט של Bluetooth ו-Wi Fi ומקלדת חומרה Qwerty. נכון שהמפרט מצויין, אך אין בו כל חידוש, ולא נדיר למצוא מכשירים עם מפרט דומה. אמממה, הממשק הפשוט שלו, הוא הוא היחוד שלו ובעיקר של מערכת ההפעלה
החדשה – ה- WebOS)) שמכשיר זה יריץ, מציעה ממשק פשוט ואינטואיטיבי.
הכתב מציין את המשתמשים הרבים הנרתעים ממכשירי טלפון חדשים ובעיקר חדישים עקב הלימוד הרב שאלו מצריכים – גם למי שמכיר ומחליף מכשירים רבים ועוד יותר לאלו שאינם נחשבים לפריקים של גאדג'טים.
עוד מוזכר בכתבה ה-iPhone, שלמרות שמבחינת חומרה הוא די בסיסי יחסית למכשירים אחרים המציעים מחשב כף יד משולב טלפון, הוא פופולרי ואהוד מאד בקרב ציבור המשתמשים, וזאת לדברי הכתב, עקב הממשק הנח שלו.
לצפיה ב-'תמיכה לאחור באפליקציות palmos במכשיר ה-Pre'
תמיכה לאחור באפליקציות palmos במכשיר ה-Pre
26/04/2009 | 00:59
1
2
למודאגים שבינינו - ב-Motion Apps עובדים על זה
http://www.motionapps.com/classic
לצפיה ב-'זה נראה טוב.'
זה נראה טוב.
08/05/2009 | 12:18
מקווה שבאמת יצדיק את בציפיות,
כלומר שהביצועים יהיו חלקים ויזרמו, שההתאמות לא תכבדנה על המכשיר .

מה שעוד מעניין, אם גם אז, בעתיד , נחשוב שהאפליקציות הללו שוות סימולטור כזה.
כי אם להביט על האיפון, יש לך דברים ברזולוציות מצויינות, ביצועים מתקדמים יותר וגם ממשק נאה יותר.

מצד שני יש גם מי שמחפש סימולטורים כיום לקונסולות ישנות
לצפיה ב-'שאלה לותיקים בפאלם, מישהו הצליח לקרוא EMAIL->'
שאלה לותיקים בפאלם, מישהו הצליח לקרוא EMAIL->
04/05/2009 | 20:29
9
1
בטראו 650\680 בעיברית?

כלומר, או הורדה של ההודעה למכשיר או ע"י גלישה ל GMAIL בסלולרי?

אני לא מצליח..

יש טעם להתעקש או שזה מה יש?
לצפיה ב-'אם מדובר על GMAIL'
אם מדובר על GMAIL
05/05/2009 | 00:21
4
אזי תוכנת ה-GMAIL שכתובה ב-JAVA, יכולה לקרוא הודעות בעברית.
לצפיה ב-'כלומר עלי להתקין תמיכה ב JAVA ב TREO?'
כלומר עלי להתקין תמיכה ב JAVA ב TREO?
05/05/2009 | 00:59
3
לצפיה ב-'+++'
+++
05/05/2009 | 20:11
2
1
כל תוכנת מייל לפאלם תדע לקרוא מיילים מ GMAIL אם הגדרת את החשבון שלך שיתמוך ב POP3 או IMAP.
אני ממליץ על Chatter שאם תעבוד מול חשבון IMAP, תקבל מיילים בפוש, ממש כמו מול שרת דואר ארגוני.
לצפיה ב-'שכחתי את החלק הכי חשוב....'
שכחתי את החלק הכי חשוב....
05/05/2009 | 20:13
1
לגבי העברית, תוכל לפענח את הג'יבריש עם תוכנת UniDEC
לצפיה ב-'באמת?'
באמת?
05/05/2009 | 22:10
כלומר צריך לסמן את הטקסט כל פעם שרוצים לקרוא אותו?
זה לא עושה את זה לבד?
דבר שני, יתכן ובטראו 680, העיברית עובדת טוב?
לצפיה ב-'זה בדיוק נושא שבדקתי לאחרונה, ואלה הממצאים >>'
זה בדיוק נושא שבדקתי לאחרונה, ואלה הממצאים >>
06/05/2009 | 02:13
3
אני אתחיל בשתי התוכנות שפסלתי

SnapperMail
המגרעות שלה: העברית במיילים המתקבלים מגיעה לעיתים מג'וברשת ובכל פעם שהיא יוצרת קשר עם השרת (אני עושה את כל חצי שעה) היא עושה את זה ב-Foreground ז"א שהמסך נדלק למשך חצי דקה לפחות ומריץ מד התקדמות ולאחר מכן נכבה

חוץ מזה התוכנה מצויינת, מיילים נשמרים בכרטיס ויש עוד הרבה  יתרונות לעומת המתחרים אבל התמיכה החלקית בעברית וזה שלא הצלחתי להעביר את הבדיקה ל-Background פסלו אותה עבורי

ChatterMail
גם פה היתה בעיה עם התמיכה בעברית ועל אף יתרון ה-Push פסלתי אותה מאחר והתמיכה בעברית חשובה לי מאד

התוכנות שבחרתי להשתמש:
VersaMail 3.5
הגירסה המקורית שהיתה מותקנת על הטראו שלי כמעט ולא עשתה בעיות למעט מיילים עבריים מסויימים שה-Header היה קריא ואילו ה-Body מג'וברש
הסרתי אותה מה-ROM והתקנתי ב-RAM את גירסא 3.5

היתרון האדיר של VersaMail הוא שהיא בודקת מיילים ב-Background ללא כל הפרעה ומקפיצה לך Alert בעת קבלה של מייל חדש
החסרון הגדול הוא שלא ניתן לשמור מיילים רבים למי שיש זכרון RAM מוגבל (כמו אצלי)

גירסא 3.5 תומכת באופן מלא בעברית ואין לי יותר מיילים מג'וברשים
כמו כן, הגירסה הזאת לאחר שבוע של שימוש עובדת באופן יציב ללא ריסטים ואם זה ימשך אני גם יעביר אותה ל-ROM

Gmail 1.1.0
מאחר ו-VersaMail לא מושלמת בגלל החסרון הגדול שהיא לא שומרת מילים בכרטיס אני משתמש ב-Gmail for Mobile, אפליקצית Java מצויינת שעושה את העבודה כמו שצריך כולל כל הפונקציות החשובות, כולל אפילו את אפשרות החיפוש בשרת
. GMail תומכת באופן מופלא בעברית ומאפשרת פתיחת Attachment-ים כגון תמונות, מצגות ומסמכים באמצעות השרת של Gmail
עליתי גירסה בעבר והיא לא היתה יציבה ולכן חזרתי לגירסה 1.1.0 שנראית יציבה

חסרונות
1. לא ניתן לבדוק מיילים בצורה אוטו' ולהתריע על קבלת אימייל חדש
2. לחיצה על לינק לא מפעילה את ה-Opera Mini  (למרות שהיא רשומה כ-default browser) מה ש-Versamail כן מצליחה לעשות
3. כדי להפעיל צריך להגיע ל-IBM VM לבחור ב-Gmail ואז ללחוץ על Launch

את 1 תפתור VersaMail שתעבוד במקביל ל-Gmail ותבדוק מיילים ברקע
ל-2 אני אחפש פתרון ואם יימצא אני אעדכן
לגבי 3, פתרתי ע"י שימוש במאקרו וכעת מפעיל את Gmail ע"י Menu + G

לסיכום, בחרתי להשתמש בשתי תוכנות האימייל הנ"ל
VersaMail תעבוד תמיד ברקע, תוריד Header-ים בכל חצי שעה, תתריע על אימייל חדש ותשמש גם למשלוח אם צריך
Gmail ישלים ויעשה את מה שצריך

כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'מוזר מאד'
מוזר מאד
07/05/2009 | 00:27
אצלי תוכנת ה- GMAIL המבוססת JAVA מריצה לבד את ה- JVM, ואין צורך לפתוח אותו במיוחד ולהריץ מתוכו את ה-GMAIL.
היא אפילו לא מופיע ברשימת ה-MIDLETS כאשר פותחים את ה- JVM ישירות.

לצפיה ב-' קניתי בסוף CENTRO - חוות דעת עליו ועל המייל'
קניתי בסוף CENTRO - חוות דעת עליו ועל המייל
07/05/2009 | 11:59
1
טוב, התלבטתי בינו לבין 680, וזה בעיקר בגלל המחירים הנורא גבוהים של מכשירים אחרים שעושים אותו הדבר (למעט WIFI) אבל הרבה יותר גרוע...

בסוף בחרתי בסנטרו, וזה בעיקר בגלל שבוא קטן  - אבל בכל זאת ברור וקריא.
הוא נראה כמו טלפון רגיל ופשוט, ולא מושך תשומת לב.

העיברית במייל בסדר גמור ואין בעיות, לא בנושא ולא בגוף ההודעה.

אבל... VERSA מתקשה לנתק את החיבור אחרי שאני יוצא מהתוכנה.

CHATTER מעולה, והעיברית בה גם כן ללא רבב.

רק כמה שאלות לגבי CHATTER:

1. אך בדיוק אני מגדיר PUSH?

אמרתי לו לבדוק כל שעה את ה GMAIL, אבל זה לא PUSH, נכון?

2. בנוסף, איפה אני מוצא GPRS COUNTER שיגיד לי כמה ניצלתי מהחבילה?

לסיום, אני ממליץ על הסנטרו, אני מרוצה.

לצפיה ב-'גם ב- 755P שלי ה- VERSA לא מנתק DATA לאחר...'
גם ב- 755P שלי ה- VERSA לא מנתק DATA לאחר...
10/05/2009 | 14:00
לאחר סיום בדיקת מייל (אצלי מתוזמן לכל 30 דק').

מה משמעות הפרמטרים: זמן קצוב ו- ניתוק אוטומטי באפשרויות>העדפות>חיבורים ?

התרגום העברי מאוד מבלבל וגם מהלועזי לא בדיוק הבנתי למה הכוונה.

ליאור.
לצפיה ב-'החלפת מסך LCD טראו 650'
החלפת מסך LCD טראו 650
06/05/2009 | 10:20
1
היכן ניתן להחליף מסך פגום ומה מחיר החלפה?
לצפיה ב-'תקלה בעברית בטריו 680'
תקלה בעברית בטריו 680
30/04/2009 | 17:06
1
עדכנתי את תוכנת הACCEL של הטריו 680 לפי המלצת אתר הפאלם. לאחר מכן העברית של EYRON הפסיקה לעבוד ומשגעת את הפאלם לאיתחול שחוזר על עצמו שוב ושוב.
מישהו שמע על דבר כזה? האפ אפשר להחזיר את הגלגל לאחר? תודה, יצחק
לצפיה ב-'העברית שלך לא מתאימה לרום החדש'
העברית שלך לא מתאימה לרום החדש
01/05/2009 | 12:12
אתה צריך להגיע לאקסל טלקום שיתקינו לך עברית שמתאימה לצריבת הרום החדש.
לפי מה שידוע לי, אין עברית מלאה לגירסה החדשה של הטראו 680
לצפיה ב-'דרושה תוכנת שעון מעורר לזייר 71 OS5'
דרושה תוכנת שעון מעורר לזייר 71 OS5
26/04/2009 | 19:13
9
שדומה לשעון המעורר הרגיל שלו, שמספיק לפעם אחת, עד שמכוונים אותו מחדש
עם אפשרות לתכנון שבועי, או לפחות כמה התראות שונות (חובה)
היה לי פעם משהו, שלא התאים למערכת ההפעלה, וכל פעם גרם לקריסת הפאלם.

רצוי חינמי, אבל תשלום של כמה דולרים גם-כן אפשרי.

תודה
לצפיה ב-'נסה את Watchmaker'
נסה את Watchmaker
28/04/2009 | 19:02
1
אתר החברה - http://www.steilberg.eu/page2.htm
בגירסת ה-lite החדשה 2.0, יש רק 2 שעונים.

נסה להוריד גירסה קודמת - 1.6 מהקישור הבא (אמורה לאפשר 6 שעונים גם עבור החינמית):
http://watchmaker.en.softonic.com/palm/download
לצפיה ב-'נסה את'
נסה את
28/04/2009 | 19:05
7
Watchmaker. הגרסה המלאה נותנת מספר סקינים מדליקים של שעונים. ועד כמה שידוע לי גם גרסת הלייט מאפשרת התראות בזמנים קבועים.
לצפיה ב-'תודה. איך אני מוסיף צלילים לספריה ?'
תודה. איך אני מוסיף צלילים לספריה ?
30/04/2009 | 12:35
6
3
הבסיסיים הם לא מספקים עבורי, ורציתי ליצור צלילים מיוחדים יותר ולשלבם בתיקיה בפאלם (מצידי אפילו התיקיה הרגילה).

איך עושים זאת ?
לצפיה ב-'ראה'
ראה
30/04/2009 | 21:05
5
לצפיה ב-'מעולה - זה גם פתר לי בעיה אחרת, ויצר צורך חדש'
מעולה - זה גם פתר לי בעיה אחרת, ויצר צורך חדש
03/05/2009 | 22:22
4
1
בינתיים מצאתי תוכנה נחמדה שמאפשרת להוסיף קבצי צלילים MIDI שאני רוצה בלבד, ולהוסיפם לצלילי המערכת , בצורה ידנית.
עכשיו אני צריך תוכנה פשוטה וחינמית להמרת mp3 (או WAV) לקובץ MIDI.

יש למישהו רעיון ?
לצפיה ב-'אפשר לשתף אותנו במציאה שלך?'
אפשר לשתף אותנו במציאה שלך?
04/05/2009 | 23:19
3
לצפיה ב-'בוודאי - לתוכנה קוראים Palm Midi Desktop'
בוודאי - לתוכנה קוראים Palm Midi Desktop
05/05/2009 | 11:54
2
המימשק שלה לוקה בחסר, ועדיין צריך ל"שחק" איתה קצת.
מצורף קובץ ZIP .
לצפיה ב-'סליחה, מצורף לינק'
סליחה, מצורף לינק
05/05/2009 | 11:56
1
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'יצרתי קובץ BAT פשוט שמכיל שורה להפעלה'
יצרתי קובץ BAT פשוט שמכיל שורה להפעלה
05/05/2009 | 11:59
הקובץ אמור להכיל את השורה הבאה (להפעלת התוכנה).

jview -cp:a PalmMidiDesktop.jar PalmMidiDesktop

יש למקם את הקובץ בתיקית התוכנה, כמובן
לצפיה ב-'יש למישהוא חדש בנושא השקת ה pre ??'
יש למישהוא חדש בנושא השקת ה pre ??
28/04/2009 | 12:34
2
שיירים את ראשנו משתמשי הפאלם הוותיקים.
לצפיה ב-'מחפש מכשיר '
מחפש מכשיר
24/04/2009 | 16:48
שלום לכם
אני מחפש מחשב כף יד, לא משנה לי אם הוא פאלם או פוקט PC (לפי מה שהבנתי פאלם היא מערכת הפעלה בפני עצמה ומכשירי פוקט PC משתמשים במערכת הפעלה של מייקרוסופט אשמח אם מישהי יתקן אותי או יפרט). אני גרפיקאי ומתעסק הרבה בפלאש ובפוטושופ, ולכן אני מחפש מחשב כף יד שאוכל לשאת בו קבצי SWF של פלאש וקבצים גרפיים באיכות גבוהה. בנוסף לזה אני רוצה לדעת אם יש מחשבי כף יד עם WIFI, כדי שאוכל להתחבר לאינטרנט במקום העבודה שלי.
אם יש מחשבי כף יד המתחברים לאינטרנט, איך זה מתבצע? יש דפדפן ואני יכול לגלוש לכל אתר? אני צריך בעיקר בדיקה ושליחה של אימיילים (אני משתמש בג'ימייל אם זה משנה) ומסנג'ר.
עוד שאלה: אני משתמש במקינטוש. יכולה להיות עם זה בעיה אם אני מחבר את הפאלם או את הפוקט PC למקינטוש?
תודה רבה
ג'פי
לצפיה ב-'האם סוללת זייר 71 זהה לסוללת M550 ?'
האם סוללת זייר 71 זהה לסוללת M550 ?
20/04/2009 | 23:49
6
1
שלום חברים,
הנמנתי מאי-ביי סוללה לזייר 71 שלי ששבק חיים לכל פאלם
כשהגיעה, ראיתי כיתוב שהיא עבור פאלם M550.
דרך אגב, נתוניה הם:  3.7 וולט ו 1150mAh .

לפני שאני פותח את הפאלם ומופתע (לטובה או לרעה)..
האם מישהו יודע - האם הסוללה זהה ?
לצפיה ב-'מישהו יודע ?'
מישהו יודע ?
21/04/2009 | 19:58
2
2
לצפיה ב-'כבר קניתי ושלחו לי בטעות M550'
כבר קניתי ושלחו לי בטעות M550
21/04/2009 | 19:59
1
והשאלה מה עושים ?
לצפיה ב-'מישהו אולי יודע ?'
מישהו אולי יודע ?
22/04/2009 | 17:30
לצפיה ב-'אני חושבת שכן'
אני חושבת שכן
22/04/2009 | 21:28
2
1
בפרט על פי כמה אתרים שמוכרים סוללות.
ראה למשל כאן (יש עוד)
לצפיה ב-'תודה רבה- עזרת לי מאוד !!'
תודה רבה- עזרת לי מאוד !!
23/04/2009 | 14:46
1
ד"א: את הסוללה השגתי במחיר נמוך בהרבה מהמצוין באתר
לצפיה ב-'מסתבר שהיא מתאימה - רק קטנה יותר'
מסתבר שהיא מתאימה - רק קטנה יותר
10/05/2009 | 21:14
1
לצפיה ב-'מחפש כף יד ללא סלולרי.'
מחפש כף יד ללא סלולרי.
23/04/2009 | 13:09
1
האם לפאלם יש מה להציעה ?
לצפיה ב-'בוודאי'
בוודאי
23/04/2009 | 13:32
אמנם לא המילה האחרונה, אבל מכשיר מוצלח ויעיל, פאלם TX. לגבי המחיר, הנה תוצאות חיפוש באתר זאפ. מחיר השוק נמוך יותר מהמחיר המצוין במודעה.

גילוי נאות : גם אני משתמש במכשיר הנ"ל. במידה ותקנה לעצמך אחד חדש דנדש, אף אחד לא ישלם לי עמלה... (לצערי).

תתחדש, גדי
לצפיה ב-'GPS'
GPS
23/04/2009 | 12:24
שלום
אני רוצה לקנות GPS לרכב ואני מעוניינת בהמלצות על מכשירים.
תודה
לצפיה ב-'ChatterMail ועברית'
ChatterMail ועברית
23/04/2009 | 11:53
1
התקנתי אתמול ולבינתיים יש בעיה אחת שאני לא מצליח להתגבר עליה
במיילים שנשלחים בעברית ה-Subject מגיע מג'וברש מה שב-Versa לא היה
ב-Versa ה-Body הגיע לא קריא ואילו ה-Subject היה קריא
ב-Chatter שניהם לא קריאים

לא מצאתי הגדרת פונטים או Encoding און משהו דומה,
יש דרך להתגבר על הבעיה הזו?

תודה מראש על העזרה
אורי
לצפיה ב-'מיילים שנשלחים = מיילים שמתקבלים אצלי'
מיילים שנשלחים = מיילים שמתקבלים אצלי
23/04/2009 | 11:54
2

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא פוריות והפריה חוץ גופית
אירוח בנושא פוריות...
ביום שלישי יתארח ד``ר שי אליצור, מנהל היחידה...
אירוח בנושא פוריות והפריה חוץ גופית
אירוח בנושא פוריות...
ביום שלישי יתארח ד``ר שי אליצור, מנהל היחידה...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ