לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום פאלם וחברים

פאלם וחברים אינו כמו כל פורום אחר שפגשתם. אמנם אותם 160X160 פיקסלים הם הנושא העיקרי לשיחות הנפש שאנו מקיימים ביום יום, הדבר שמאחד את כולנו הוא שאנו קודם כל חברים, ואחרכך פאלמיסטים. אז כנסו גם אתם, שאלו שאלה, ואם יתן הגורל, גם אתם תבינו מה אומרת עוגת הגבינה של אמנון, הקבבים בבאר-שבע אצל אדם, המתבגרים של איילת והפלאפלים של TheColonel. שלום לכל חברי קהילת הפאלם הישראלית,שמצאו את ביתם בפורום הפאלם בתפוז, הודעה זו נכתבה על ידי חבר בקהילה, The Colonel, ולדעתי היא מתאימה בהחלט להיות הודעת מנהל הפורום, אף שלא כתבתי אותה.``בימים האחרונים השתלטה עלי תחושה עזה של חוסר שייכות...היה פעם פורום פאלם שאהבתי ואז באו כל מיני וואליסטים וסגרו לי אותו, מיד עברתי לפורום פאלם של תפוז ולא התפתתי אף לא להציץ בתועבה שהשתלטה על ביתי הישן וכחיידק טורף פשטה בכל איבריו, חבריו, מנהליו, הודעותיו הקודמות וכו וכו ...שהגעתי לכאן היו כאן בערך 20 אנשים, אך לאט לאט התחלתי לראות שמות מוכרים מהשכונה הישנה בה התגוררתי וחשתי שוב בבית !!! נשענתי אחורה, לגמתי מהוודקה-מרטיני (Stirred not Shaken ומחומרים משובחים בלבד !) וחשתי שהנה אויבי פורום הפאלם לא יכלו לי ולו והגעתי אל המנוחה והנחלה.נהנתי לקרוא את הודעותיך המתוחכמות מנשה(בעברית יפה ומסרים עמוקים בין השורות) את הגיגיו של אמנון ואיחולי הבריאות שלו, את ההודעות של מנהל הפורום שראה לנגד עיניו את ממלכתו מתפתחת וגודלת ואת כווווולם ...אפילו נהנתי מהטפות המוסר והעיצות שקיבלתי ישירות לאימייל - והמבין יבין!אבל מה, יש כמה ´חברים´ שאיני יודע כיצד להגדיר זאת ... אנטיפתים, צרי מוחין, חסרי חוש חברתי או סתם עיניהם צרה באילו המנהלים כאן חיי קהילה תוססת, חיים של חברותא אמיתית ולא רק : ``אה, קראתי כתבה על ...`` ``כן ?! ואני קראתי על ...````איך אתה מפעיל את ...````ואיך ה ... שווה ?``אם זה מה שאתם רוצים ?! אז קנו ספר הסברים, שם אין מסביב, שם אין שיחות חולין, שם אין אנשים חיים ...כאן יש פורום, קהילה, אנשים חיים ונושמים שיש להם חברות, נשים וילדים, הם מתנדבים במד``א (כמו רבים מחברי הפורום) או במשא``ז (כמוני), הם עובדים, לומדים, הולכים לסרטים ואתם יודעים מה ? בעיקר חיים ...כן ותתפלאו יש חיים מעבר לאותה קומבינציה של מתכת ופלסטיק שמקשרת את עצמה לעולם דרך 160 על 160 פיקסלים ואם אני חבר בקהילה זו אז אני רוצה להיות חבר בקהילה, להכיר את האנשים, לברך אותם למזל טוב ליום הולדתם, לשמוח בשמחתם ולהשתתף בצערם ...אל תשוו את הקהילה הזו לקהילה בחו``ל ... כאן יש 200 חברים ואנו כל הזמן גדלים, שם יש משתתפים מכל העולם ושם באמת אין מקום להודעות חולין ... אבל כאן בקהילה שיצרנו לעצמנו יש ויש מקום וזה אפילו די מהנה ...בכל אופן היה מהנה עד שהגיעו הביריונים וגירשו אותי מביתי ...``

אודות הפורום פאלם וחברים

פאלם וחברים אינו כמו כל פורום אחר שפגשתם. אמנם אותם 160X160 פיקסלים הם הנושא העיקרי לשיחות הנפש שאנו מקיימים ביום יום, הדבר שמאחד את כולנו הוא שאנו קודם כל חברים, ואחרכך פאלמיסטים. אז כנסו גם אתם, שאלו שאלה, ואם יתן הגורל, גם אתם תבינו מה אומרת עוגת הגבינה של אמנון, הקבבים בבאר-שבע אצל אדם, המתבגרים של איילת והפלאפלים של TheColonel. שלום לכל חברי קהילת הפאלם הישראלית,שמצאו את ביתם בפורום הפאלם בתפוז, הודעה זו נכתבה על ידי חבר בקהילה, The Colonel, ולדעתי היא מתאימה בהחלט להיות הודעת מנהל הפורום, אף שלא כתבתי אותה.``בימים האחרונים השתלטה עלי תחושה עזה של חוסר שייכות...היה פעם פורום פאלם שאהבתי ואז באו כל מיני וואליסטים וסגרו לי אותו, מיד עברתי לפורום פאלם של תפוז ולא התפתתי אף לא להציץ בתועבה שהשתלטה על ביתי הישן וכחיידק טורף פשטה בכל איבריו, חבריו, מנהליו, הודעותיו הקודמות וכו וכו ...שהגעתי לכאן היו כאן בערך 20 אנשים, אך לאט לאט התחלתי לראות שמות מוכרים מהשכונה הישנה בה התגוררתי וחשתי שוב בבית !!! נשענתי אחורה, לגמתי מהוודקה-מרטיני (Stirred not Shaken ומחומרים משובחים בלבד !) וחשתי שהנה אויבי פורום הפאלם לא יכלו לי ולו והגעתי אל המנוחה והנחלה.נהנתי לקרוא את הודעותיך המתוחכמות מנשה(בעברית יפה ומסרים עמוקים בין השורות) את הגיגיו של אמנון ואיחולי הבריאות שלו, את ההודעות של מנהל הפורום שראה לנגד עיניו את ממלכתו מתפתחת וגודלת ואת כווווולם ...אפילו נהנתי מהטפות המוסר והעיצות שקיבלתי ישירות לאימייל - והמבין יבין!אבל מה, יש כמה ´חברים´ שאיני יודע כיצד להגדיר זאת ... אנטיפתים, צרי מוחין, חסרי חוש חברתי או סתם עיניהם צרה באילו המנהלים כאן חיי קהילה תוססת, חיים של חברותא אמיתית ולא רק : ``אה, קראתי כתבה על ...`` ``כן ?! ואני קראתי על ...````איך אתה מפעיל את ...````ואיך ה ... שווה ?``אם זה מה שאתם רוצים ?! אז קנו ספר הסברים, שם אין מסביב, שם אין שיחות חולין, שם אין אנשים חיים ...כאן יש פורום, קהילה, אנשים חיים ונושמים שיש להם חברות, נשים וילדים, הם מתנדבים במד``א (כמו רבים מחברי הפורום) או במשא``ז (כמוני), הם עובדים, לומדים, הולכים לסרטים ואתם יודעים מה ? בעיקר חיים ...כן ותתפלאו יש חיים מעבר לאותה קומבינציה של מתכת ופלסטיק שמקשרת את עצמה לעולם דרך 160 על 160 פיקסלים ואם אני חבר בקהילה זו אז אני רוצה להיות חבר בקהילה, להכיר את האנשים, לברך אותם למזל טוב ליום הולדתם, לשמוח בשמחתם ולהשתתף בצערם ...אל תשוו את הקהילה הזו לקהילה בחו``ל ... כאן יש 200 חברים ואנו כל הזמן גדלים, שם יש משתתפים מכל העולם ושם באמת אין מקום להודעות חולין ... אבל כאן בקהילה שיצרנו לעצמנו יש ויש מקום וזה אפילו די מהנה ...בכל אופן היה מהנה עד שהגיעו הביריונים וגירשו אותי מביתי ...``
הפורום לא פעיל
x
הודעה מהנהלת הפורום
המשך >>

לצפיה ב-'עברית בפאלם'
עברית בפאלם
01/08/2012 | 12:32
68
איך מרכיבים את העברית לפאלפ 100 ו- פאלם 515
לצפיה ב-'ביום ראשון יאוחדו הפורומים לענייני PDA'
ביום ראשון יאוחדו הפורומים לענייני PDA
13/08/2009 | 22:55
8
59
ביום ראשון יאוחדו הפורומים פאלם ופוקט לפורום אחד,
שמקום משכנו יהיה היכן שכרגע פורום פוקט.
הפורום הזה ישאר כאן אך לא ניתן יהיה לכתוב בו. עם זאת הוא מכיל מידע רב, וניתן יהיה לגשת לכולו.

אתם מוזמנים להמשיך ולכתוב בעניין פאלם בפורום ששמו ישונה ל"מחשבי כף יד".

לצפיה ב-'Sic transit gloria mundi -כך חולפת תהילת עולם'
Sic transit gloria mundi -כך חולפת תהילת עולם
15/08/2009 | 08:25
7
22
מי היה מאמין! עירבוב של בשר וחלב, שעטנז רחמנא ליצלן! לאחד את פאלם עם פוקט?!?!
איילת, של מי הרעיון ה"חכם" הזה? מה חלף במוחו הקודח? אני מאד רוצה לדעת מה "האיגיון" בצעד הזה?
אני מעריך שהאיחוד, אם ייצא לפועל, יסתיים בשקיעת שני הפורומים לאבדון. ולעשות זאת כאשר בקרוב יוצא הפאלם פרה שיגרום להתעוררות עוף החול?!
כנראה שהקיץ השנה חם במיוחד ומערכת המיזוג בתפוז נפחה את נשמתה.
אין ספק שמשהו רקוב בממלכת תפוז......
לצפיה ב-'האמת היא שהרעיון שלי...'
האמת היא שהרעיון שלי...
15/08/2009 | 10:47
6
26
חלק גדול מהקוראים קוראים ב-2 הפורומים.
בנוסף ישנן מערכות הפעלה חדשות - האיפוטן שלו פורום משלו והאנדרואיד שמכשיר אחד לפחות משווק ברשת סלולרית (סלקום) ואני מאמינה שיתרחב.
ה-Windows Mobile גם סובל מירידה במספר המשתתפים עקב הגירה למערכות הפעלה אחרות (בעיקר איפון) ולכן אין טעם בהחזקת 2 פורומים.
אני מקווה שתצליח להתגבר על סלידתך ( ) מאנשים שטרם מצאו את האור ואולי אף לסייע להחזירם לדרך הישר....
לצפיה ב-'לא כדי היה לחכות לפאלם פרי ?'
לא כדי היה לחכות לפאלם פרי ?
15/08/2009 | 15:32
3
19
בהנחה שהוא יכנס ויחזיר רבים וטובים לחייק ה''פאלם'' הטוב והבטוח ?
לצפיה ב-'הפאלם לא מץת אך יש לו שותפים נוספים לנישה'
הפאלם לא מץת אך יש לו שותפים נוספים לנישה
15/08/2009 | 17:57
2
18
כל שאלה, סוגיה חדשה או הודעה משמחת בנושא הפאלם PRE
תתקבל בשמחה בפורום שישנה את שמו ל"מחשבי כף יד וחברים"
שזה רעיון טוב (למי שזרק אותו)
לצפיה ב-'איילת, הפאלם מת מזה שהוא צריך לחיות לצידו של '
איילת, הפאלם מת מזה שהוא צריך לחיות לצידו של
15/08/2009 | 18:55
1
21
הפוקט...
ובכלל אני צופה צרות וחיכוכים בין שני המחנות הניצים עד שנידרש לגדר הפרדה...
לצפיה ב-'לפחות יהיה מעניין '
לפחות יהיה מעניין
15/08/2009 | 21:32
12
ואם זה יגיע לקרבות, פיגועים וחבלות אז תמיד ניתן לפצל שנית את הפורומים.
לצפיה ב-''
15/08/2009 | 16:24
14
לצפיה ב-'בשעה טובה '
בשעה טובה
15/08/2009 | 17:13
9
חשבתי על כך כשהגיע ההודעה על מות מערכת ההפעלה של הפאלם.
ואפילו מניתי בליבי את כל הסיבות שציינת.
אבל פחדתי להציע בקול רם מחשש ללינצ'.

הצעה: לשמור בשם הפורום החדש את ה"חברים". אולי זה יעזור לשמור גם על החברים...
לצפיה ב-'שאלות על טריאו 650'
שאלות על טריאו 650
13/08/2009 | 15:15
2
21
לא הייתי כאן איזה 100 שנה, אז קודם כל, לפי מה שאני רואה, "הרמתם ידיים" וכשיש שאלות על פוקט כבר לא שולחים לפורום האח, או שאני טועה?

אחרי ההקדמה הזאת לעצם העניין: יש לי טריאו 650 ורציתי לשאול לגביו שתי שאלות:
1. האם יש דרך לראות בו את השיחות הנכנסות האחרונות? שנענו ושלא נענו? נדמה לי שכששיחה לא נענתה, מפעילה איזו תזכורת עם כוכבית בפינה העליונה השמאלית של המסך, אך אם למשל השיחה נענתה ואני רוצה לענות למישהו בסגנון: "אני לא יכול לדבר עכשיו, אחזור אליך עוד 10 דקות, סגרתי את השיחה ולא רשמתי את המספר ב"אנשי הקשר" איך אני מוצא את מספר הטלפון ממנו התקשרו אליי?
2. האם יש דרך לעשות חיפוש רק באנשי קשר? אני לפעמים רוצה לחפש טלפון, אני מריץ את החיפוש הכללי לחצן פאן וזכטכית מגדלת, מקליד את השם המבוקש ואז הטריאו מתחיל להריץ לי את אג'נדוס, אחרי זה את היומן הרגיל ואם יש לי מישהו שיש לי איתו עשרות פגישות רשומות, לוקח המון זמן עד שאני מגיע לטלפון שלו. ונניח שזה מישהו שלא מספיק חשוב בשביל להכניס אותו לטבלת החיוגים המהירים של הטלפון. יש מה לעשות?

תודה מראש.
לצפיה ב-'+++'
+++
13/08/2009 | 17:22
1
12
1. במסך החייגן הראשי, צור Favorite שיוביל אל Call Log. זו רשימת כל השיחות.
אם אתה רוצה קיצור דרך לזה ישירות מהלונצ'ר שלך, תוריד את CallLog.prc (חפש את זה קצת למטה בעמוד).
אם אתה משתמש ב TakePHONE אז יש לו רשימת שיחות מובנית טובה עוד יותר.

2. לחפש באנשי קשר - הכי נוח TakePHONE. אתה מתחיל להקליד שם והוא ישר מסנן ומראה את הרלוונטיים.
לצפיה ב-''
13/08/2009 | 17:56
7
לצפיה ב-'עוד לא חברים שלנו בפייסבוק וטוויטר?'
עוד לא חברים שלנו בפייסבוק וטוויטר?
13/08/2009 | 15:19
1
7

יש לנו חשבון חדש בפייסבוק ואנחנו ממש רוצים לצרף אתכם לרשימת החברים שלנו. כל בעלי הפייסבוק מתבקשים להקליק כאן:
http://www.facebook.com/TapuzAnashim

אה, לא לפני שתעקבו אחרינו גם בטוויטר:
http://twitter.com/TapuzAnashim

הראל נחמני ויובל גולן, שניים מחברי המשלחת הישראלית ל"טור טראנס אלפ" יגיעו להתארח הערב ב-19:00 בפורום אופני כביש וישיבו על שאלות בנושא הטורניר הצפוי ועל מטרות המשלחת:
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?For...

מחר ב-16:00 מורן טוויטו, המודחת החמישית ממעבדת המגודלים תגיע לפורום מגודלים ותשיב לשאלות הגולשים:
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/SiteForum/meguda...

מתים על קומיקס? חולי אנימציה? פורום קומיקס מזמין אתכם להשתתף במשחק של הקיץ ואולי לזכות בכרטיס לפסטיבל האנימציה, קומיקס וקריקטורה.
היכנסו לפורום, המציאו טקסטים לקומיקס היומי ואתם בדרך לזכיה!
הקליקו כאן:
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?For...

תחרות המטייל בישראל יוצרת לדרך!
בואו להמליץ על מקומות ולזכות בפרסים!
קומונה ישראלית אמיתית מזמינה אותכם להמליץ על מקומות לטיולים, מסלולים,פינות חמד, מסלולי אופניים וכל מה שקשור לטיולים בישראל.
לפרטים נוספים והשתתפות:
http://www.tapuz.co.il/Communa/ViewmsgCommuna.asp?...
לצפיה ב-' פורומים חדשים ב אנשים '
פורומים חדשים ב אנשים
13/08/2009 | 18:35
1

אם אתם לא יכולים להפסיק לזוז, אם הקצב בדמכם, אם נולדתם לרקוד -  פורום מחול הולך להיות דף הבית החדש שלכם
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...

מערכת ההפעלה הסלולארית של חברת גוגל שכולנו הולכים לדבר עליה מקבלת פורום משלה: אנדרויד- Android, לא רק לחובבי הגאדג'טים

השידה בחדר השינה היא תוצרת ידיכם? צובעים קופסאות תכשיטים בשעות הפנאי? פורום חובבי נגרות ואומנויות בעץ מחכה רק לכם

פורום תכנות מאובטח נועד לקדם את המודעות לנושא אבטחת המידע ואת חשיבותו הגדולה בהתנהלות היום-יומית של כולנו

הוא אולי הגיע למקום השני בעונה של אמריקן איידול, אבל כאן הוא במקום הראשון - פורום אדם למברט

פה תוכלו לא רק לחלוק, לשתף, לשאול - תוכלו גם להתגאות בילדיכם. פורום הורים לגאים גאות הוא בית חם שממתין לכם
לצפיה ב-'עדכון ROM למחשב כף יד מדגם אסוס 639'
עדכון ROM למחשב כף יד מדגם אסוס 639
11/08/2009 | 18:39
2
42
יש ברשותי מחשב כף יד מסןג אסוס 639 המותקן WM6 +עברית איירון (כמובן תוכנות חוקיות )
לאחרונה יש לי תקלה שלא נפתרה אפילו עם soft reset וגם hard reset ,כאשר אני רוצה להכנס לתיקיות של
אנשי קשר ויומן פגישות אני לא מצליח .ניסיתי לחפש בפורומים וכנראה הבעיה היא של WM6 -כאשר קניתי
התוכנה הגיע צרובה על ה-ROM .אני לא מצליח להוריד את גרסת ה-ROM (מאתר אסוס)כדי לדרוס את הישנה
כל הגרסאות באתרים הם גרסאות שידרוג מ-WM5 ל-WM6
האם יש למישהוא עדכון ROM למחשב כף יד זה שעבר בדיקה אצלו וכמובן תקין (וחוקי)
או מאיפוא ניתן להוריד -חוקי (באתר אסוס העולמי לא ניתן)
לצפיה ב-'ברגע שתעדכן ROM תעלם העברית שלך'
ברגע שתעדכן ROM תעלם העברית שלך
11/08/2009 | 22:40
1
11
איך אתה מנסה להיכנס לתיקיות (סייר הקבצים בפוקט או בדרך אחרת?)
נורא מוזר מה שאתה כותב - מדבריך מובן שבהתחלה הצלחת להיכנס לתיקיות ועתה לא  
גם לא אחרי הארד ריסט.
הנקודה היא שהארד ריסט מביא אותך לאותה נקודה בה היית כשקנית את המכשיר!!!
האם לאחר הארד ריסט את משחזר את כל החומר שהיה לך? איך?

בנוסף, הפורום המתאים לשאלתך הוא פורום פוקט
לצפיה ב-'עדכון ROM באסוס'
עדכון ROM באסוס
11/08/2009 | 23:05
8
כן אני יודע שהעברית תעלם
לתיקות אני יכול להכנס דרך הסייר .רק ליומן פגישות ,משימות ,אנשי קשר (תפריטי ה-OUTLOOK )לא ניתן להכנס לתת
תפריטים.העברתי את השאלה לפורום המתאים .בכל מקרה אשמח אם יש לך פתרון .........
שחזור החומר מתבצע ממחשב ה-PC
לצפיה ב-'עזרה דחופה בנושא מכשיר של Mio ומפות קנדה'
עזרה דחופה בנושא מכשיר של Mio ומפות קנדה
09/08/2009 | 12:48
2
53
היי! בעוד כמה ימים אני מתכוון לנסוע לקנדה, ולכבוד טיול זה תכננתי לקנות מכשיר GPS שינחה את דרכנו.

ברצוני לקנות את אחד ממכשירי הדור החדש של Mio:
Mio Spirit S505
Mio Spirit S555
אשר נמכרים, בין השאר, ברשת באג ואופיס דיפו.
למיטב הבנתי, במכשירים אלו מוטבעים מראש מפות ישראל.

ולשאלותי:
א. האם אתם ממליצים על GPS אלו? (לצרכים בסיסים של ניווט ממכונית).
ב. (והחשובה יותר!) האם ניתן לרכוש את מפות קנדה (מערב קנדה) בנפרד?
אם כן, היכן, והאם חייבים לגשת לחנות כלשהי או שניתן לרכוש דרך האינטרנט.

הערה: אני גם יכול לרכוש את המפות דרך חנות בקנדה, אם הדבר אפשרי.
לצפיה ב-'אאל"ט אין מפות חו"ל לגרסאות שמנית'
אאל"ט אין מפות חו"ל לגרסאות שמנית
11/08/2009 | 22:43
1
12
שאל את נותן האחריות למכשירים (לא החנות אלא נותן האחריות )
לא מציעה לך ללכת לחפש מפות או תוכנה בחו"ל כשאתה שם
אללא דרך האינטרנט כאן.
לצפיה ב-'תוספת:'
תוספת:
11/08/2009 | 22:44
7
המכשירים שציינת הם מכשירי PND, כלומר מכשירים יעודיים לניווט.
יש לברר שתוכנה X נתמכת ע"י מכשיר PND ספציפי.

פורום פוקט:
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ForumPage.aspx?F...
מתאים יותר לשאלתך
לצפיה ב-'איך קונים מפות ל IGO 2006?'
איך קונים מפות ל IGO 2006?
10/08/2009 | 17:56
2
204
שלום
יש לי מכשיר GPS שנקרא Pathfinder T-100 עם תוכנה IGO 2006. איך, והאם ניתן בכלל, לקנות לו מפות של איטליה כדי שאוכל לקחת אותו לנסיעה?
או שזה בכלל לא הפורום המתאים?
תודה.
לצפיה ב-'אז ככה'
אז ככה
10/08/2009 | 22:49
1
56
זהו אכן לא הפורום המתאים. הפורום המתאים הוא זה.
ניסית לפנות לחברה לצורך רכישת מפות?
לצפיה ב-'תודה'
תודה
10/08/2009 | 23:22
29
כן, ניסיתי. עדיין לא קיבלתי תשובה וקיבלתי מהאתר שלהם את ההרגשה שהם לא מוכרים כלום אלא דרך resellers.
לצפיה ב-'שלום רב ! ייעוץ ענייני'
שלום רב ! ייעוץ ענייני
09/08/2009 | 21:46
1
13
שלום לכולם, יש לי ידע בכל מיני תחומים ואולם בתחום מחשבי הכף יד אין לי ממש מושג. אשמח אם תוכלו לעזור לי להשתמש בתבונה בכסף שלי ( משום שפשוט מאוד אין לי הרבה ממנו :). אני מעוניין במחשב כף יד שיוכל להציג יומן דומה לזה של האאוטלוק במחשב, וכמובן אחד כזה שיסתנכרן איתו ( אין צורך בסנכרון תמידי דרך האינטרנט, מספקי דרך כבל). בנוסף הייתי רוצה שיכלול מקלט GPS, אפשרות לחיבור אינטרנטי בנקודות חמות ואם אפשר וישנה אפשרות לתמיכה בקבצי WORD או אפילו PDF אני אראה בזה כבונוס.

ועכשיו לקטע הפחות נחמד, התקציב. התקציב שלי עומד על 1500 שקלים, גג 1600 700.

בנוסף אם ישנו איזשהו פלא' שאתם חושבים שיותר מתאים לצרכים הללו אשמח לשמוע עליו.

תודה רבה מקרב לב, זה עניין באמת חשוב לי!
לצפיה ב-'המכשיר שנותן הכי במחיר שציינת'
המכשיר שנותן הכי במחיר שציינת
10/08/2009 | 10:00
2
הןא זה  . לא כולל תוכנת ניווט .
לצפיה ב-'העברת שיחה לאוזניית bluetooth בסנטרו'
העברת שיחה לאוזניית bluetooth בסנטרו
08/08/2009 | 13:38
5
15
שלום לכולם,
האם יצא למישהו להתקל בבעיה הנ"ל?
הכוונה היא כאשר כבר בשיחה - מדליקים את אופציית ה - bluetooth של המכשיר אבל אין דרך להעביר למצב של שיחה דרך האוזנייה או hands-free כמו שזה נקרא בפאלם.
מישהו יודע האם זה באג שלהם או שקיים פיתרון שאני לא מכיר?

תודה,
ליאור
לצפיה ב-'Softick Audio Device'
Softick Audio Device
08/08/2009 | 20:15
3
2
התוכנה בתשלום, משדרת בbluetooth סטריאו ומדלגת בין המוזיקה לטלפון
לצפיה ב-'התכוונתי לאפשרות לעבור לאוזנייה כאשר כבר בשיח'
התכוונתי לאפשרות לעבור לאוזנייה כאשר כבר בשיח
08/08/2009 | 20:17
2
3
זאת אומרת אם אתה כבר מדבר, מפעיל bluetooth ורוצה להמשיך את השיחה באוזנייה. האם יש דרך?
לצפיה ב-'אז ככה'
אז ככה
09/08/2009 | 19:57
1
2
אני מתייחס לטריאו 680, מאמין שזה דומה,
בזמן השיחה, האייקון מציג את השליטה בטלפון ע"י רמקול חיצוני/bluetooth וכ'. לחיצה על האייקון משנה את המצב.
בנוסף, יש אפשרות להגדיר את אופן קבלת/הוצאת שיחה - בהגדרות (preferences),
לצפיה ב-'אז זהו שלא מופיע שום סימון לגבי bluetooth'
אז זהו שלא מופיע שום סימון לגבי bluetooth
09/08/2009 | 22:35
3
במהלך השיחה, אתה צודק לגבי הסימון של הרמקול אבל זהו. במידה והיה מופיע bluetooth הכל היה פשוט יותר, לא?

לצפיה ב-'יניב, האם יש דרך? האם אתה יודע?'
יניב, האם יש דרך? האם אתה יודע?
12/08/2009 | 13:11
8
לצפיה ב-'בעיית VersaMail Account קשה ל-680'
בעיית VersaMail Account קשה ל-680
09/08/2009 | 09:04
4
שלום חברים,

יש לי בעיה קשה ואני מקווה למצוא פתרון כאן.
יש לי Treo 680 שאינו מוגדר לעבוד עם תיבות דואר ואף בכלל לא מחובר לאינטרנט.

לפני כמה שבועות שיחקתי קצת עם VersaMail והגדרתי תיבת דואר של Exchange.
מאז הסינכרון עבור היומן וה-Contacts לא מתבצע. השאר כן.

מבירור שעשיתי, גיליתי שאם מוגדרת תיבת דואר ל-Exchange, אז באמת הסינכרון עבור היומן וה-Contacts לא מתבצע.
עממה, כשאני מנסה למחוק את ההגדרה ל-Exchange, המכשיר מבצע reset. לא משנה מה ניסיתי (לשנות שם לתיבה, להגדיר חדשה עם אותו שם, הכל), אין אפשרות למחוק את התיבה.

ואם אין אפשרות, אין סינכרון.

זקוק לעזרה.

תודה!
גיא.
לצפיה ב-'איך מסנכרנים את הפאלם עם outlook 2003'
איך מסנכרנים את הפאלם עם outlook 2003
03/08/2009 | 12:39
16
12
יש לי פאלם M-515 ועד לא מזמן הוא היה מסתנכרן עם הoutlook עד שהייתה לי בעיה ולא התבצעה העברת המידע מהפאלם למחשב ומהמחשב לפאלם.
הסרתי והתקנתי את התוכנה מחדש.
ואני לא זוכר איך עשיתי את זה בפעם הראשונה.
איך מקשרים את הפאלם לאוטלוק.
ואיך שומרים על כל המידע שיש עכשיו בפאלם ובאוטלוק.
יש לי  outlook 2003 .

תודה מראש
לצפיה ב-'בדיסק של חברת פאלם שצורף למכשיר'
בדיסק של חברת פאלם שצורף למכשיר
04/08/2009 | 21:38
15
8
היתה גם תוכנת POCKET של חברת CHAPURA.
עליך להתקין אותה
לצפיה ב-'זה לגבי האופציה החינמית'
זה לגבי האופציה החינמית
04/08/2009 | 21:52
2
ישנן אופציות נספות בתשלום
לצפיה ב-'Pocket=PocketMirror'
Pocket=PocketMirror
04/08/2009 | 21:55
13
9
לצפיה ב-'אופס... היה לי רושם שפיספסתי משהו...'
אופס... היה לי רושם שפיספסתי משהו...
04/08/2009 | 22:06
12
6
לצפיה ב-'מה ההבדל '
מה ההבדל
04/08/2009 | 23:31
11
4
בין האפשרות החינמית
לאפשרות בתשלום ...

מה מרוויחים בזה שקונים תוכנה מסוג זה.
איזה עוד אפשרויות אפשר לקבל מהתוכנות הללו...

האם להתקין את התוכנה זה מספיק - לא צריך להגדיר משהו באאוטלוק ?

אחזור על הבעיה - היתה לי בעיה עם התקשורת של הפאלם והמחשב (לא הצלחתי לסנכרן). הבנתי שצריך להתקין את המערכת של הסנכרון מחדש - הורדתי את הגרסה החדשה מהאתר של PALM בעל מראה נאה יותר - יותר פאנסי
ואז
היתה תקשורת בין המחשב ל-פאלם
אך המידע שהיה בפאלם רובו עבר למחשב (לתוכנה של פאלם) חוץ מהיומן והמשימות (כך נראה לי)
ועוד התוכנה של פאלם ריעננה לי את הנתונים שהיו לי בפאלם לפני העברתי להשתמש באאוטלוק -
אבל מספרי הטלפון החדשים שהכנסתי לא נמצאים עכשיו על הפאלם.
אלה רק באאוטלוק.

איך חוזרים להשתמש באאוטלוק ועם המספרים החדשים והישנים (כל הנתונים)
לילה טוב
עדי
לצפיה ב-'יש לך את הדיסקים המקוריים של היצרן ש...'
יש לך את הדיסקים המקוריים של היצרן ש...
04/08/2009 | 23:43
10
3
סופקו עם המכשיר?
לצפיה ב-'כן - יש לי '
כן - יש לי
05/08/2009 | 00:48
9
7
לצפיה ב-'מתוך תקליטור ההתקנה'
מתוך תקליטור ההתקנה
08/08/2009 | 01:07
8
7
בחר במסלול הבא: E:\English\palmsfw\disk1\Pocket Mirror (כאשר \:E = לכונן התקליטורים) והפעל את קובץ Setup.exe. כך תתקין את PocketMirror. רוב הסיכויים שיהיה עליך לשדרג (בתשלום) את התוכנה מתוך האתר של Chapura לצורך תאימות ל-Outlook 2007.
לצפיה ב-'ולאחר שהתקנתי ...'
ולאחר שהתקנתי ...
09/08/2009 | 11:14
3
ואני רוצה שהמידע האאוטלוק לא ילך לאיבוד - מכיוון שמאז שלא היה תקשורת היו שינויים בגם בפאלם וגם באאוטלוק.
איך אפשר להעביר לבצע סינכרון בין השנים בפעם הראשונה - בלי לאבד מידע.

בפעם הקודמת - כל מה שהיה לי בפאלם נימחק .
(נשאר בתוכנה של הפאלם ומה שהיה באאוטלוק עבר לפאלם)

יש מצב להעביר נתונים אחד לשני (התוכנה של הפאלם לאאוטלוק והפוך)?

שבוע טוב לקוראים
לצפיה ב-'התקנתי את התוכנית ומסתבר '
התקנתי את התוכנית ומסתבר
09/08/2009 | 15:19
6
4
כי היא היתה כבר מותקנת - הרי ביצעתי לפני כן סינכרון בין הפאלם והאאוטלוק.

אך עכשיו שוב כאשר רציתי לבצע סינכרון - הפאלם לא מסתנכרן עם האאוטלוק
ואחרי שהתקנתי את התוכנה בשנית - כם לא עם התוכנה של הפאלם !!!

מה עושים ???

עוד שבוע מגיע ולא מתאים להיות גם השבוע לא מסונכרן !
לצפיה ב-'בדוק את ה-LOG'
בדוק את ה-LOG
09/08/2009 | 22:24
5
4
של הסנכרון מה רשום בו?
האם שם המשתמש זהה לזה שהיה קודם ב-Palm?
לצפיה ב-'תודה רבה '
תודה רבה
10/08/2009 | 14:53
4
10
לצפיה ב-'ותוצאות הבדיקה????'
ותוצאות הבדיקה????
10/08/2009 | 23:18
3
11
לצפיה ב-'והתוצאות הם ש...'
והתוצאות הם ש...
11/08/2009 | 19:18
2
3
לא יודע מה עשיתי

אבל

מה שקרה זה ש...

הסרתי את שוב את התוכנה והתקנתי ו...
חיכיתי
ניסיתי לסנכרן
ו...
זה הצליח
ולכן תודה רבה

אחר כך ...
הורדתי את התוכנה של הורדת המסמכים אל הפאלם
Documents to Go
והתחלתי להוריד מסמכים אל הפאלם
אך ....
היו כמובן מספר בעיות
המסמכים שהורדתי בWORD נפתחו אבל העיברית ???????
ומצגות הוא לא הסכים לקחת מכלל מהמחשב - מפאת הגירסה הישנה של התוכנה (4.003) או משהוא כזה
בכל מקרה בשביל לעדכן את הגירסה - הם ביקשו 30 דולר

ואמרתי ....
מי שרוצה וצריך ומשתמש
אז שווה

אבל בשבילי
חייתי עד עכשיו בלי

ובנתיים זה לא ממש נחוץ
יכול לעזור - אבל לא נחוץ

והעיקר - יש פאלם עם טלפונים ועדכון תאריכים מתאים
אז אלו התוצאות

ועוד

שבת שלום
לצפיה ב-'לגבי Documents To Go'
לגבי Documents To Go
12/08/2009 | 07:49
1
4
לפחות בעניין העברית ב- Word: מתוך אחד המסמכים לחץ: Menu > File > Preferences ובחלון שנפתח הורד את הסימון מתיבת Enable Font Viewing. זה אמור לעזור
לצפיה ב-'הרבה שנות אור אחרי ...'
הרבה שנות אור אחרי ...
12/08/2009 | 18:20
2
שנברא המכשיר שלי

המציאו את מה שאמרת ...

ועכשיו ברצינות
אין לי את הדברים הללו בפאלם

יש לי רק Options   Edit
גם ב  word שלא הצלחתי לעשות זאת

וב  Options --> Preferences  נכנסים
ויש שם
Include WordToGo in Global Find
Which Save mode ///

ולא כמצופה ...
לצפיה ב-'האם מידע מהפאלם הרגיל שלי יעבור לPalm Pre ?'
האם מידע מהפאלם הרגיל שלי יעבור לPalm Pre ?
01/08/2009 | 16:40
3
12
אני כבר 8 שנים ממלא יומן, אנשי קשר, רשימות... בפאלם. כל הזמן עובד במחשב במשרד על תוכנת הפאלם דסקטופ, המון מידע קיים. האם מישהו יודע על פי הפרסומים אם הPalm Pre החדש יאפשר קבלת כל המידע כך שאוכל להמשיך כשכל המידע ישאר בראשותי. זה מאוד חשוב לי לשמר זאת, תודה.
לצפיה ב-'כן, אבל לא תוכל בשלב זה להמשיך לסנכרן מול...'
כן, אבל לא תוכל בשלב זה להמשיך לסנכרן מול...
01/08/2009 | 22:46
2
5
הפאלם דסקטופ. ראה פרטים נוספים בקישור כאן.
לצפיה ב-'מעולה, העיקר כל המידע מהקלנדר מהעבר יעבור?'
מעולה, העיקר כל המידע מהקלנדר מהעבר יעבור?
02/08/2009 | 14:27
1
6
לצפיה ב-'כן'
כן
04/08/2009 | 19:01
5
לצפיה ב-'gps'
gps
31/07/2009 | 11:06
9
שלום
אני לא יודע אם זה המקום לשאלה.
יש לי מכשיר GPS של GARMIN. ויש עליו מפות של אירופה.
רציתי לדעת אם יש אפשרות להתקין עליו מפות של ישראל. ובלי למחוק את מפות אירופה
באתר של החברה לא קיים מפה של ישראל.
לצפיה ב-'more web os pics'
more web os pics
28/07/2009 | 01:13
29
26
לצפיה ב-''
28/07/2009 | 01:14
18
10
לצפיה ב-''
28/07/2009 | 01:14
17
13
לצפיה ב-''
28/07/2009 | 01:17
16
10
לצפיה ב-''
28/07/2009 | 01:19
15
13
לצפיה ב-''
28/07/2009 | 01:21
14
11
לצפיה ב-'יניב איך העברית? האם נוח להשתמש בלוח היומי'
יניב איך העברית? האם נוח להשתמש בלוח היומי
29/07/2009 | 00:28
13
3
המקורי ?
מה כמות המיילים בג'יביריש ?
ספר קצת פרטים ..... למעט המורעלים שנשארו...
לצפיה ב-'הי, אני לא יכול להרחיב יותר מידי על העברית'
הי, אני לא יכול להרחיב יותר מידי על העברית
29/07/2009 | 00:50
12
10
אבל עושה רושם שהכל עובד חלק...אין בכלל מיילים בגיבריש. זה פשוט מדהים איזו קפיצת מדרגה זו לפאלם וגם מול המתחרים שלהם. כמות היישומים הלא רשמיים גודלת כל יום ( למרות שיש לא מעט שטויות שם ) וההאקרים חופרים באופן חופשי במכשיר ומפרסמים שיטות מגוונות לקסטומיזציה של המכשיר. זאת כמובן עד שפאלם תאפשר חלק מהשיטות האלו בעדכונים הבאים. מאז העדכון שיצא בסופ"ש האחרון המכשיר עובד מהר יותר ונוספו לא מעט פיצ'רים חדשים. חווית הגלישה במכשיר פשוט מדהימה והאינטגרציה בין היישומים פשוט פנטסטית. אני מוצא את עצמי כל יום לפני השינה לוקח את המכשיר ליד לגלוש קצת ופתאום בלי לשים לב השעה 5:00 בבוקר שבוע הבא מתחילים עבודה חדשה אז נצטרך להגמל מההרגל הזה....
לצפיה ב-'בהצלחה במקום החדש. '
בהצלחה במקום החדש.
29/07/2009 | 02:20
1
8
כשתוכל ספר .
תמשיך לעדכן אותנו.
לצפיה ב-'תודה רבה על ההתעניינות, אני עכשיו עובד ב...'
תודה רבה על ההתעניינות, אני עכשיו עובד ב...
04/08/2009 | 18:52
10
"באג"
פרטים נוספים כאן
לצפיה ב-'שלום יניב, האם תוכל לומר כמה מילים על ניהול ה'
שלום יניב, האם תוכל לומר כמה מילים על ניהול ה
29/07/2009 | 10:11
7
10
ה - PIM - במכשיר כולל סינכרון הנתונים (לאן הוא מתבצע וכיצד - למחשב השולחני, לענן, למקום אחר?).
ספר על פיצ'רים שבמיוחד מצאו חן בעיניך הקשורים לעבודה עם המכשיר ולא למשחקים.

בנוסף, ואולי חשוב מהכל, שמחתי לשמוע שאתה מתחיל בעבודה חדשה. בהצלחה! אין לי ספק שהמעסיקים הקודמים עוד יצטערו על עזיבתך.
לצפיה ב-''
29/07/2009 | 10:47
6
6
ניהול ה-PIM עובד יפה, השילוב של מס' לוחות שנה נחמד מאוד ( Google, Exchange, Facebbok ) אבל חסרות קצת האפשרויות המתקדמות שהיו ב-Palm OS. אפשר להגיד שמה שיש כרגע זה נהדר, זה עובד וזה No Nonsense. הסינכרון מתבצע או לשרת Exchange למי שיש, או לענן ( Google ), או למחשב השולחני באמצעות Wi-fI עם תוכנת PocketMirror עבור ה-Pre - כרגע היא חינמית ועובדת יפה מאוד. ככל שהזמן עובר אני מגלה שהאמולטור ל-Palm OS לא כל כך שמיש ולא בגלל שתוכנות לא מצליחות לרוץ עליו ( גם כאלו לא חסר ) אלא בגלל שהמכשיר לא נועד לעבודה עם סטיילוס אז עד שאתה מוצא משחק שאהבת ושמצליח לרוץ קשה עד בלתי אפשרי לתפעל אותו על ה-Pre. אני קצת מצטער שרכשתי את התוכנה הזו כי בינתיים היא לא ממש משתמשת אותי.
לגבי מקום העבודה החדש, תודה רבה. אעדכן בהמשך עם עוד פרטים...
לצפיה ב-'ניתן לסנכרן רק דרך WI FI למחשב השולחני?'
ניתן לסנכרן רק דרך WI FI למחשב השולחני?
29/07/2009 | 22:40
5
5
מה עם אלו שאין להם ראוטר אלחוטי מסיבות שונות?
לצפיה ב-'אין כרגע דרך אחרת לסינכרון מקומי'
אין כרגע דרך אחרת לסינכרון מקומי
29/07/2009 | 23:00
4
7
ולמי אין היום ראוטר או נייד עם Wi-Fi? זה מספיק נפוץ לדעתי כך שניתן להסתמך על זה. מי שקונה מכשיר כזה לדעתי בטוח יש Wi-Fi בבית, במשרד ובנייד ואם לא אז הגיע הזמן...
לצפיה ב-'יש כאלו (ואנהי מכירה חייזרים כאלו באופן אישי'
יש כאלו (ואנהי מכירה חייזרים כאלו באופן אישי
31/07/2009 | 13:03
3
6

שאינם מעוניינים מסיבות אבטחה
או "סתם" שמרנות בראוטר אלחוטי.
לא בטוחה אם יקנו או לא פאלם

בנוסף, במשרד לפעמים אין גישה חופשית לראוטר.
כמו כן מה עם מי שמסתובב לו עם נייד ומעוניין בסנכרון ישירות אליו?
(כן אני יודעת שיש דרכים לעקוף זאת...)
יש בכך בהחלט משום טעם לפגם.
לצפיה ב-'גם האייפון דורש ראוטר צמוד'
גם האייפון דורש ראוטר צמוד
04/08/2009 | 21:48
2
3
ויש לציין שזו מגמה מעצבנת - חוסר מתן האפשרות לסנכרון עם כבל.
לצפיה ב-'סנכרון ב-Wi-Fi הרבה הרבה יותר נוח'
סנכרון ב-Wi-Fi הרבה הרבה יותר נוח
04/08/2009 | 21:55
1
5
לוקח שניות ולא צריך להתעסק עם כבלים, תושבות, קונקטורים שנשברים וכו'. אני חושב שזה מהלך נכון שכולם מרווחים ממנו.
לצפיה ב-'אין שום ויכוח על כך.'
אין שום ויכוח על כך.
04/08/2009 | 22:32
7
מה שמפריע זה שאין אלטרנטיבה
לצפיה ב-'בהצלחה!'
בהצלחה!
29/07/2009 | 22:39
1
13
לצפיה ב-'תודה רבה...'
תודה רבה...
29/07/2009 | 23:00
9
לצפיה ב-'מתיי המכשיר ישתחרר לציבור???'
מתיי המכשיר ישתחרר לציבור???
03/08/2009 | 00:55
9
6
יאללה, תביא כבר מכשיר!!
לצפיה ב-'עוד שאלה - איך הזיווד של המכשיר?'
עוד שאלה - איך הזיווד של המכשיר?
03/08/2009 | 00:58
6
8
אני עוד כרגע עם הפאלם פרו ומאוד מבסוט ממנו אך הזיווד שלו לא משהו, המכשיר הוא פלסטי וחלשלוש וכבר יש לי שברים בפלסטיקה.

איך ה PRE מבחינה זו?

לצפיה ב-'למרות שלפרו יש סדקים פה ושם לדעתי הוא אחד...'
למרות שלפרו יש סדקים פה ושם לדעתי הוא אחד...
03/08/2009 | 19:09
5
5
מהמכשירים הכי עמידים שראיתי. מעולם לא יצא לי להתעלל כל כך במכשיר ( אולי זה בא מהתת מודע בגלל מערכת ההפעלה הנוראית הזו ) והוא עדיין עובד כראוי. הוא נפל, התרסק, נשבר ומה לא ועוד על משטחים קשים בעוצמה - ובאופן מפתיע מאוד,  למרות שפלסטיקה חבוטה כהוגן, המכשיר עצמו מתפקד ללא דופי.
המסך של הפרי רגיש מאוד, הוא נפל לי מגובה נמוך מאוד לרצפה ויש ממש שקעים במסך מלכלוך שהיה על הרצפה ולא מהנפילה בוודאות כי הוא לא קיבל מכה במסך - מאוד מאוד מרגיז!!! מי שרוכש את המכשיר חייב לשים מגן מסך מהרגע הראשון לדעתי. וכל זה קרה כמה ימים אחרי שהזמנתי באינטרנט מגן מסך ונרתיק
לגבי הפלסטיקה שלו, היא ממש לא רגישה כמו של הפרו אבל במבחן המעיכה ( לחץ של כל כף היד על המכשיר ) מייצר רעשים ומכסה הסוללה שלו לא היה מקבל אצלי פרסים ושבחים. מערכת ההפעלה בשלב זה באבולוציה שלה כן מקבלת פרסים ושבחים לדעתי.
לצפיה ב-'מערכת ה - WM אכן נוראית'
מערכת ה - WM אכן נוראית
04/08/2009 | 12:50
5
ועדיין הפאלם PRO מכשיר שימושי ואינני מכיר מכשיר עדיף עליו שכולל מקלדת מלאה בצורה מאונכת. הוא אכן עובד מעולה למרות חבטות אך הוא פחות עמיד מנוקיה E-71 למשל.

לצפיה ב-'ממה שקראתי המכשיר נוטה להתפרק (פיסית)'
ממה שקראתי המכשיר נוטה להתפרק (פיסית)
04/08/2009 | 21:39
3
8
לצפיה ב-'יש לך מה להגיד להגנתו או להגנתך? '
יש לך מה להגיד להגנתו או להגנתך?
04/08/2009 | 21:49
2
15
לצפיה ב-'שלדעתי הוא יכול להיות בנוי טוב יותר, אולי...'
שלדעתי הוא יכול להיות בנוי טוב יותר, אולי...
04/08/2009 | 21:53
1
9
דווקא הבעיה שלו זה החומרים שנבחרו. אני הייתי הולך על משהו מתכתי יותר ולא פלסטיק יחסית פשוט.
אבל יש כל כך הרבה יתרונות משמעותיים במכשיר הזה שזה מתגמד - זה להגנתו.
להגנתי אני יכול לומר שלא מוכרים אותו ברשת "באג"
לצפיה ב-'זוכית '
זוכית
04/08/2009 | 22:34
8
אם מערכת ההפעלה טובה אזזה כבר נשמע טוב -  יש לקוות שיצאו מכשירים נוספים מעט עמידים יותר.
לצפיה ב-'אין לי מושג מתי יושק ב-GSM אם לזה אתה מתכוון'
אין לי מושג מתי יושק ב-GSM אם לזה אתה מתכוון
03/08/2009 | 19:00
1
7
לדעתי השאיפה היא להשיק אותו בישראל עוד השנה. מקווה שהאייפון לא יקלקל / יעכב את ההשקה הזו.
לצפיה ב-'שלחתי לך מסר אישי'
שלחתי לך מסר אישי
04/08/2009 | 10:52
9
לצפיה ב-'יש לי שאלה בעניין Sony Reader'
יש לי שאלה בעניין Sony Reader
28/07/2009 | 22:39
6
ואני מקווה שזה המקום הנכון - לא מצאתי פורום יותר רלוונטי; אם יש ופספסתי את זה - אשמח אם תפנו אותי אליו.

השאלה שלי די פשוטה - אחרי שהשוויתי בין ה-Sony Reader לבין ה-Amazon Kindle החלטתי שאני מעדיף את הראשון. עם זאת, אני לא מעורה בתחום ותהיתי אם זו תהיה רכישה גרועה כרגע - למשל, כי יש חברה אחרת שעומדת להוציא משהו יותר טוב, או שסוני הולכים להוציא גרסה חדשה עוד חודשיים. אשמח לכל טיפ ומידע בעניין.

תודה!
לצפיה ב-' פורומים חדשים בתפוז אנשים '
פורומים חדשים בתפוז אנשים
26/07/2009 | 17:11
1

פתחו לכם תיק במשטרה? רוצים להתייעץ בנוגע לחוק הפלילי? סתם מתעניינים בנושא? היכנסו לפורום משפט פלילי כדי לדעת עוד:

נערה מתוסבכת בת 15 מגלה לפתע שהיא חצי ערפד וחצי אדם. נשמע לכם הזוי? בפורום החצויה זה ייראה הרבה יותר הגיוני

בפורום הריון בסיכון גבוה–ייעוץ רפואי תקבלי תשובות בכל הקשור בנושא זה מד"ר אלי רימון, רופא בכיר ביחידה לאשפוז טרום לידתי ומנהל המרפאה למניעת לידה מוקדמת בביה"ח "ליס" ליולדות:

אם את רוצה להתחיל אבל לא יודעת איך, אם התמכרת קשות ואת מחפשת חברות לשריטה - פורום נשים בספורט הוא המקום לשאול, לשתף ולחלוק:

פורום סיוע לעובדים זרים ולפליטים הוא המקום לדון בסוגיות הנוגעות לנושא, לתת קול, פנים וזהות למי שאנחנו נוטים לא לראותם ולסייע להם:
לצפיה ב-'treo680, datebk5 resets'
treo680, datebk5 resets
25/07/2009 | 16:30
5
3
שלום,
יש לי Treo 680 ומשתמש ב DateBk5 כמו שהשתמשתי ב TX הישן.
כאשר אני מוסיף שורה בעברית והשורה "גולשת" לשורה נוספת ה Treo מבצה Reset.
נעלתי את העברית עם Rlock אבל זה לא עוזר.
ביומן המובנה זה לא קורה.
האם יש למישהו עצה?
רוברט
לצפיה ב-'כנס לפרטי הארוע ושם תמשיך לכתוב ללא בעיה'
כנס לפרטי הארוע ושם תמשיך לכתוב ללא בעיה
25/07/2009 | 18:53
4
1
הנושא הזה דווח בעבר. לא יהיו עוד עידכונים לעברית של ה680 או בכלל לעברית של Palm OS.. רק ל-webOS (-:
לצפיה ב-'מצטער, לא מבין. בבקשה תפרט'
מצטער, לא מבין. בבקשה תפרט
25/07/2009 | 21:04
3
2
לצפיה ב-'לאחר שבחרת שעת הארוע יש ללחוץ על "Details"'
לאחר שבחרת שעת הארוע יש ללחוץ על "Details"
26/07/2009 | 12:44
2
3
ובמסך שייפתח להמשיך הכנסת פרטים של הארוע.

בהצלחה
לצפיה ב-'ב Details אפשר לכתוב ולהוסיף טקסט?'
ב Details אפשר לכתוב ולהוסיף טקסט?
30/07/2009 | 22:07
1
3
לצפיה ב-'כן, כתיבה רגילה לחלוטין'
כן, כתיבה רגילה לחלוטין
30/07/2009 | 23:48
12
לצפיה ב-'שלום לכולכם, שאלה על מיו C320'
שלום לכולכם, שאלה על מיו C320
22/07/2009 | 11:06
1
3
שלום ,
ברשותי מכשיר ג'פס של מיו C320 עם מפות של
צפון אמריקה. אני רוצה להוסיף מפות של ארצנו הקטנטונת.
כל עזרה, עצה,  הפנייה ל.. תעזור.

תודה
לצפיה ב-'פנה'
פנה
22/07/2009 | 21:15
1
לצפיה ב-'looking for EMC Certificate for Palm TX and E'
looking for EMC Certificate for Palm TX and E
22/07/2009 | 18:23
5
Hi,

I have a strange request. I need an EMC certificate to Palm TX and Palm E2.
Does anyone know where I can find one?

Thanks,
Ariel
לצפיה ב-'החלפת TREO ב- BLACKBERRY'
החלפת TREO ב- BLACKBERRY
20/07/2009 | 12:31
1
2
יש לי מכשיר טריו (כמדומני שהדגם הוא 750) ואני לא כ"כ אוהב אותו
ראשית, אני מסתובב הרבה באזורים בהם אין תמיכה לדור השלישי ואז לא ניתן להשתמש בפונ' המתקדמות בלי לחסום את המכשיר.
שנית, כמחשב כף יד הוא בסדר, אך כנייד הוא פשוט מעצבן (וזה בעדינות)
לאחרונה הציעו לי בפלא' להחליף אותו בדגם החדש של הבלקברי תמורת 720 ש"ח, כדאי?
לצפיה ב-'גם אני החלפתי את הtreo 700, לפאלם פרו.'
גם אני החלפתי את הtreo 700, לפאלם פרו.
22/07/2009 | 15:57
מאד נהנתי מהטריאו, ממש סוס עבודה, אמנם מסורבל אבל מאד אמין וידידותי למשתמש. האם גם הפרו יענה על הציפיות? למי יש נסיון איתו?
אגב למי שמחפש, נשארו לי, כרטיס ה - wi-fi' ונרתיק קשיח ל-treo.

חם בפורומים של תפוז

מכינים עוגת גבינה מכל הלב וזוכים בפרסים!!!
מכינים עוגת גבינה מכל...
שלחו לנו מתכון + תמונה של עוגת הגבינה הכי מקורית...
מכינים עוגת גבינה מכל הלב וזוכים בפרסים!!!
מכינים עוגת גבינה מכל...
שלחו לנו מתכון + תמונה של עוגת הגבינה הכי מקורית...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ