לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום הומאופתיה

בהיותי רופא MD והומאופת מראשית ימי המקצועיים, אני מיעד לפורום זה תפקיד של מסביר , מגשר ומקשר בין הרפואה האלופתית( הקונבנציונאלית) להרפואה ההומאופתית. את הידע והנסיון הבסיסיים ברפואה רכשתי בטובי בתי הספר ובתי החולים בארץ( האוניברסיטה העברית, בי"ח הדסה ובי"ח שיבא) וכך גם בהומופתיה (בי"ח המלכותי להומאופתיה בלונדון) במהלך עשרות השנים מאז רכשתי עוד הרבה ידע ונסיון במקומות שונים בארץ ובעולם. הן בניהול מרפאות פרטיות והן בהקמה וניהול יחידה לטיפול רפואי-הומאופתי משולב בב"ח שיבא, תל השומר
כאן תוכלו להכיר ולהבין לעומק את ההתפתחות שהתחוללה בחמישים השנים האחרונות בהומאופתיה שבעבר הייתה משוייכת לרפואה אלטרנטיבית, אחר-כך לרפואה משלימה וכיום לרפואה אינטגרטיבית( משולבת), שהיא הגשר והקשר בין האלופתיה להומאופתיה.
בהמשך אביא בפניכם נושאים, תחומים וחידושים הקשורים להומאופתיה וכמובן אשתדל לענות לכל שאלה שתשאל ולשתף אתכם בכל דיון שיתפתח.
אני מקווה ומאמין שיהיה לנו כייף ומאחל לי ולכם
ב ה צ ל ח ה
ד"ר מיכה אלטמן

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הומאופתיה

בהיותי רופא MD והומאופת מראשית ימי המקצועיים, אני מיעד לפורום זה תפקיד של מסביר , מגשר ומקשר בין הרפואה האלופתית( הקונבנציונאלית) להרפואה ההומאופתית. את הידע והנסיון הבסיסיים ברפואה רכשתי בטובי בתי הספר ובתי החולים בארץ( האוניברסיטה העברית, בי"ח הדסה ובי"ח שיבא) וכך גם בהומופתיה (בי"ח המלכותי להומאופתיה בלונדון) במהלך עשרות השנים מאז רכשתי עוד הרבה ידע ונסיון במקומות שונים בארץ ובעולם. הן בניהול מרפאות פרטיות והן בהקמה וניהול יחידה לטיפול רפואי-הומאופתי משולב בב"ח שיבא, תל השומר
כאן תוכלו להכיר ולהבין לעומק את ההתפתחות שהתחוללה בחמישים השנים האחרונות בהומאופתיה שבעבר הייתה משוייכת לרפואה אלטרנטיבית, אחר-כך לרפואה משלימה וכיום לרפואה אינטגרטיבית( משולבת), שהיא הגשר והקשר בין האלופתיה להומאופתיה.
בהמשך אביא בפניכם נושאים, תחומים וחידושים הקשורים להומאופתיה וכמובן אשתדל לענות לכל שאלה שתשאל ולשתף אתכם בכל דיון שיתפתח.
אני מקווה ומאמין שיהיה לנו כייף ומאחל לי ולכם
ב ה צ ל ח ה
ד"ר מיכה אלטמן

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

ברוכים הבאים לפורום הומאופתיה. כולכם מוזמנים לשאול, לענות, לכתוב ולהשתתף בשיח. יש להקפיד שכל הנכתב נוגע להומאופתיה בלבד, שאינו משמש לפרסום הכותב במישרין או בעקיפין, שהשפה נקיה ממילים פוגעות, שהתוכן אינו פוגע באיש גם כאשר מביעים דיעה שונה לגבי סוגיה שעולה לדיון.
יש לזכור ולהזכיר שכל הנכתב בפורום ובמיוחד הנכתב כתשובה לשאלה בידי הנהלת הפורום, הוא בבחינת דיעה או המלצה בלבד ובודאי שאינו מחייב ואין ההנהלה אחראית לו.  יש לפנות לגורמי רפואה מוסמכים לצורך קבלת החלטות מחייבות.

המשך >>

לצפיה ב-' דואג לעסק שלך'
דואג לעסק שלך
( לעמוד שלי בתפוז )
24/07/2016 | 11:51
 האם אתה כבעל עסק מכיר את כל הכלים השיווקים שעומדים לרשותך לצורך קידום העסק שלך? 
היום נארח בפורום ייעוץ עסקי את אריה טוקר, מומחה לשיווק שישיב על שאלותיכם מהתחום ויציג בפניכם את כללי הזהב שיעזרו לכם להרוויח יותר!

היכנסו כבר עכשיו
http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/1950/181017470

לצפיה ב-'נפתח פורום שמאות מקרקעין'
נפתח פורום שמאות מקרקעין
( לעמוד שלי בתפוז )
21/07/2016 | 09:56
 האם אתם לקראת רכישה או מכירה של נכס? נמצאים בהליך לקיחת משכנתא וזקוקים לסיוע או הכוונה בהתנהלות עם שמאי הבנק?

בפורום שמאות מקרקעין בתפוז תקבלו תשובות לכל השאלות:
לצפיה ב-'הומאופתיה והפרעות קשב'
הומאופתיה והפרעות קשב
18/07/2016 | 12:49
2
11
אנחנו מחפשים טיפול שאינו ריטלין לילד בן 11 שאובחן לאחרונה עם הפרעות קשב. לפני שבכלל נגיע לריטלין שאנחנו מנסים להימנע ממנו המליצו לנו על הומאופתיה. יש לנו חברים שלוקחים את הילד שלהם למרכז אוצרות. הם רק בתחילת הטיפול אבל אומרים שנראה שהולך לכיוון טוב. שיש מעט שיפור. האם ידוע שזה יכול לעזור? האם רשומות הצלחות בתחום ההפרעות קשב וריכוז?
לצפיה ב-'הומאופתיה והפרעות קשב'
הומאופתיה והפרעות קשב
( לעמוד שלי בתפוז )
18/07/2016 | 23:51
3
יש בהחלט ניסיון רב ומוצלח בטיפול בהפרעות קשב ורכוז באאמצעות הומאופתיה. זה תהליך בד"כ לא קצר אבל בודאי עדיף על נטילת ריטלין ונכון אתם עושים בניסיון להמנע מריטלין. היתרון בהומאופתיה הוא כפול: גם אין סכנה לתופעות לואי שכל-כך שכיחות עם ריטלין וגם אין התפתחות של תלות. כאשר משיגים איזון אפשר ואף צריך להפסיק את הטיפול.
לצפיה ב-'הומאופתיה לילדים'
הומאופתיה לילדים
20/07/2016 | 14:08
2
הומאופתיה יכולה מאוד לעזור במצבים של הפרעות קשב וריכוז אצל ילדים.
כדאי להתייעץ עם מומחית בתחום 
לצפיה ב-'דלקות אוזניים חוזרות'
דלקות אוזניים חוזרות
18/07/2016 | 10:44
2
1
לילדה בת 4 יש דלקות אוזניים חוזרות. בדיקה עם רופא קונבציונלי מראה על נוזלים באוזניים וחשד לשקד שלישי...
על איזה טיפול הומאופתי היית ממליץ לי?
לצפיה ב-'דלקות אוזניים חוזרות'
דלקות אוזניים חוזרות
( לעמוד שלי בתפוז )
18/07/2016 | 23:37
1
6
בהחלט שהומופתיה יכלה להועיל לה. אבל כדי לקבוע איזה רמדי = תרופה הומאופתית, יש לעבור תשאול מלא במסגרת פגישה אצל רופא הומאופת, כדי להתים לה אישית את הרמדי.
לצפיה ב-''
19/07/2016 | 09:41
לצפיה ב-'גרד על אצבעות הרגליים'
גרד על אצבעות הרגליים
17/07/2016 | 10:05
1
3
סובלת מגרד על אצבעות הרגליים.
רופא רשם לי משחה לפטריות אך זה לא עוזר.
מה יכולה להיות הסיבה?
יכול להיות קשור לתקופת לחץ שאני חווה?
לצפיה ב-'גרד על אצבעות הרגליים'
גרד על אצבעות הרגליים
( לעמוד שלי בתפוז )
17/07/2016 | 18:45
5
כל גרד יכל להיות ביטוי של לחץ נפשי ואם הגרד שלך הופיע במקביל לתקופת הבחינות זו אפשרות בסבירות גבוהה יותר. אבל מה שמסבך את העניין זה שלחץ גם מעורר מזהמים למינהם מתרדמתם. כלומר, הגרד יכל להיות פטריתי, וירלי ו/או חיידקי על רקע המתח. זה שמשחה נגד פטריות לא עזרה לא שולל אפשרות של פטרת. כדי לדעת אם יש או אין פטרת צריך לעשות בדיקת מעבדה ( וגם זה לא תמיד מספיק...). ממליץ לך לנסות להשרות את כפות הרגליים במים עם אקונומיקה. זה "תרופת סבתא" יעילה במקרים רבים של גרד בכפות רגליים. 
לצפיה ב-'שמן רוזמרין'
שמן רוזמרין
14/07/2016 | 23:20
1
10
לצפיה ב-'שמן רוזמרין'
שמן רוזמרין
( לעמוד שלי בתפוז )
17/07/2016 | 18:32
4
למרות שקבלת כבר תשובה טלפונית בעניין, אני מוצא לנכון להעלות אותה בכתב כך שגם אחרים שזה מעניין אותם יקחו חלק. 
עקב העובדה שהתמצית המרוכזת לא נמהלה כפי שהיה צריך לעשות, התופעות שחשת הן סוג של תגובה אלרגית נקודתית. כלומר, כפי שזה הופיע זה צפוי להעלם בתוך יום-יומיים. לא אמור להשאר נזק בלתי הפיך אבל את אמורה לקחת בחשבון שאת קצת יותר רגישה לרוזמרין.
לצפיה ב-'מה זה CARE LM'
מה זה CARE LM
14/07/2016 | 19:34
2
3
שלום.

רופאה הומאופטית רשמה לי מרשם ובקשה שאגש לבית מרקחת להכין את התרופה. שאלתי את הרוקחת (שכחתי לשאול את הרופאה) ממה עשויה התרופה. היא ניסתה להתחמק ואמרה שהתרופה זה מצמחים. שאלתי איזה צמחים, היא ענתה 'זה מה שכתוב שם CARE'. טוב, לא מצאתי שום דבר בגוגל לגבי הצמח הזה, לכן יש לי הרושם שמשהו כאן לא תקין. אבקש לדעת אם יש למישהו מושג מה זה הדבר הזה?

תודה למשיבים.
לצפיה ב-'מה זה CARE LM'
מה זה CARE LM
( לעמוד שלי בתפוז )
17/07/2016 | 17:54
1
2
אני לא מכיר שם של רמדי הומאופתית כזה גם לא כקיצור. LM זה סימון הפוטנציה שהרופאה בחרה לתת לך את הרמדי. לדעתי ייתכן שחלה טעות שלך ברישום השם או שזה שם קוד לפורמולה שמוכר לרופאה ולבית המרקחת.
לצפיה ב-'בהחלט יתכן שזה שם קוד.'
בהחלט יתכן שזה שם קוד.
17/07/2016 | 20:34
1
אני חושבת שרק הרופאה יכולה לתת לי תשובה ברורה.

תודה לתשובה.
לצפיה ב-'שמן רוזמרין'
שמן רוזמרין
14/07/2016 | 23:25
8
בעקבות כאבים בכף היד עקב פגיעת מאמץ.(טראומה) מרחתי שמן רוזמרין ישירות על היד ללא ערבובו בשמן בסיס(כי רק אחר כך הבנתי שזה משצריך להעשות)המריחה הייתה חד פעמית.טבלתי את האצבע בשמן פעמיים  ומרחתי על כל כף היד.אני בת 44 ואין לי מחלות אבל סובלת מטינטון כרוני ללא ידירת שמיעה.כרבע שעה לאחר המריחה הרגשתי לחץ בראש מאחורה וכבדות וגם הגברה בטינטון כמו כן לחץ באוזניים.יש לציין ששטפתי את היד רבע שעה לאחר מריחת השמן.אך כבר לדעתי הוא נספג.איזה נזק קבוע או זמני יכול לקרות לי לאור המצב?והאם ייתכן שהשמן השפיע כל כך ?האם באופן כללי שמן רוזמרין לא מומלץ לחולי טינטון?קראתי שהשמן משפיע חזק על מערכת העצבים.
לצפיה ב-'לחץ בתקופת מבחנים'
לחץ בתקופת מבחנים
13/07/2016 | 15:10
1
4
הבת שלי סטודנטית למשפטים והיא נמצאת בתקופה של לחץ מהבחינות. מה אפשר לתת לה שיסייע לה? זה משפיע לה על מצבה הנפשי והסבוריאה שלה התפרצה.
לצפיה ב-'לחץ בתקופת מבחנים'
לחץ בתקופת מבחנים
( לעמוד שלי בתפוז )
13/07/2016 | 15:49
4
בהומופתיה קלאסית יש להתאים לה את הרמדי האישית ולצורך זה עליה לעבור תשאול ואבחון אצל רופא הומאופת. אחרת, אפשר בבית מרקחת הומאופתי לקבל מספר תכשירים טבעיים לבעיה. אחד כזה מאוד פופולרי נקרא רסקיו רמדי ואין צורך במרשם עבורו.
לצפיה ב-'פוריות והומאופתיה'
פוריות והומאופתיה
07/07/2016 | 15:22
1
4
שלום
רציתי לדעת אם משתמשים רק בצמחי מרפא לטיפול הומפאתי ?
קראתי שנשים אוכלות סלק בעיקר בתקופה של המחזור עד הביוץ כדי לחזק את רירית הרחם
איזה עוד דברים אפשר להשתמש חוץ מצמחים
תודה על העזרה
לצפיה ב-'פוריות והומאופתיה'
פוריות והומאופתיה
( לעמוד שלי בתפוז )
10/07/2016 | 08:55
1
הומאופתיה וצמחי מרפא הם שתי שיטות טיפול שונות. בצמחי מרפא משתמשים בתמציות מרוכזות מעולם הצמחים. בהומאופתיה דוקא מדללים את אלמנט המוצא באופן מסוים וייחודי והוא לא חייב להיות מעולם הצמחים דוקא, אלא יכל גם להיות מהדומם או מהחי.
החלק השני של שאלתך, כללי מדי. על-כל-פנים, יש להומאופתיה הרבה מה להציע בנושא פוריות האישה אבל שיטת הטיפול היא אישית ולכל אחת צריך למצא את הרמדי( התרופה ההומופתית) המתאימה לה.  
לצפיה ב-'ריח רע מהפה מהקיבה'
ריח רע מהפה מהקיבה
02/07/2016 | 17:02
1
14
שלום,
אני סובלת הרבה זמן מריח רע מהפה מהקיבה, היה לי בעבר הליקובקטר והאנטיביוטיקה עזרה מאוד לריח, כעת אין לי הליקובקטר אבל הריח חזר והוא לא נעים.
מהם הפתרונות הטבעיים?
לצפיה ב-'ריח רע מהפה מהקיבה'
ריח רע מהפה מהקיבה
( לעמוד שלי בתפוז )
03/07/2016 | 19:07
7
ברוב המקרים ריח רע נודף מהפה אבל מקורו בקיבה. במקרה כזה צריך לקבל פרטים רבים נוספים כדי להכין לך מרשם אישי מתאים וזה נעשה במסגרת פגישה רפואית. אין מרשם אחיד לבעיה. אם את מעדיפה לנסות "על עיוור" את יכלה לבקש פורמולה טבעית בבית מרקחת הומאופתי ולקוות לטוב...
לצפיה ב-'שיח אברהם'
שיח אברהם
28/06/2016 | 19:50
3
5
היי, 
בעקבות נסיונות של כשנה להכנס להריון הציע לי רופא הנשים שלי לבלוע איקקלומין, אך להתייעץ ראשית עם המטולוג. התייעצתי עם רופא המטולוג, עשיתי בדיקות וכו' ואין בעיה מבחינתו, אבל... אני מעדיפה לנסות קודם טיפול טבעי.
בדקתי קצת והבנתי ששיח אברהם יכול לעזור במקרים כאלה.
רכשתי, אך חששתי לקחת מכיוון שהרופא ההמטולוג לא מכיר את הצמח הנ"ל ואת השלכותיו, גם פרופ' להמטולוגיה שאיתה התייעצתי בעבר לא יודעת לענות לי על כך.
מה שכן זה שאכנס להריון יש הנחיה ברורה להזריק איקקלומין + לבלוע אספירין.
האם יש בעיה לנשים עם בעיות קרישה (לא גנטיות) לבלוע שיח אברהם?
תודה!
לצפיה ב-'תיקון טעות'
תיקון טעות
28/06/2016 | 19:52
2
*להזריק קלקסן + לבלוע אספירין
לצפיה ב-'שיח אברהם'
שיח אברהם
( לעמוד שלי בתפוז )
28/06/2016 | 21:51
1
6
צמחי מרפא אינם חלק מהומאופתיה. הצבור אינו מבדיל תמיד בין שתי שיטות שונות מהותית אחת מהשניה. שאלתך צריכה להיות מופנת לנטורופת או הרבולוג. אולי במדור רפואה משלימה יענו לך טוב ממני
לצפיה ב-'תודה רבה!'
תודה רבה!
29/06/2016 | 10:55
3
לצפיה ב-'הומיאו פלו'
הומיאו פלו
25/06/2016 | 22:12
1
5
שלום, מכיוון שאני נוטה להיות חולה הרבה ולהדבק תמיד מהבן שלי כשהוא מצונן, החלטתי לנסות הומיאו פלו למניעה, פעם בשבוע. אני סובלת מתת פעילות בלוטת התריס מטופלת בסינתרואיד. ויש לי האשימוטו. האם מותר לקחת הומיאו פלו כשיש מחלה אוטואימונית? תודה מראש..
לצפיה ב-'הומיאו פלו'
הומיאו פלו
( לעמוד שלי בתפוז )
28/06/2016 | 21:44
1
אין סתירה בין התכשיר ההומאופתי לתרופה נגד תת פעילות בלוטת התריס ואפשר לקחת אותו במצב אוטואימווני 
לצפיה ב-'יבלות במיתרי הקול'
יבלות במיתרי הקול
23/06/2016 | 11:49
1
2
הלו
אני סובלת מיבלות במיתרי הקול, לא רוצה לגשת לניתוח לעת עתה.
האם טיפול הומאופתי יכול לסייע?
לצפיה ב-'יבלות במיתרי הקול'
יבלות במיתרי הקול
( לעמוד שלי בתפוז )
23/06/2016 | 16:04
1
יש אופציה לטיפול הומאופתי ביבלות על מיתרי הקול. אבל יש צורך לעוד פרטים כדי לומר לך אם המצב הספציפי שלך מתאים לכך. בודאי שכדי לך לנסות זאת לפני שאת הולכת לנתוח!
בהצלחה,
ד"ר מיכה אלטמן
לצפיה ב-'מרגיש חוסר זרימה תקיעה ותפוס'
מרגיש חוסר זרימה תקיעה ותפוס
19/06/2016 | 11:58
1
28
שלא נחשף לשמש
10 דקות בשמש וזה מסתדר לכל היום.

יש לך פיתרון לזה ?

לצפיה ב-'מרגיש חוסר זרימה תקיעה ותפוס'
מרגיש חוסר זרימה תקיעה ותפוס
( לעמוד שלי בתפוז )
21/06/2016 | 14:35
3
בכנות, קשה לענות לך באופן רציני, כי אין מספיק פרטים. ייתכן שמדובר בראומטיזם. כדי לתת פתרון עליך לפנות לרופא הומאופת ולענות למס' שאלות ואולי גם צריך לעשות בדיקות. 
בנתיים, לא חסר לנו שמש ואם זה מה שעושה לך טוב אז זו תרופה מצויינת ובריאה.
רק להשגיח לא להגזים!
בהצלחה,
ד"ר אלטמן
לצפיה ב-'ריח זיעה'
ריח זיעה
19/06/2016 | 10:05
3
5
בתי סובלת מריח זיעה חריף. האם קיים טיפול הומאופתי שעושי לסייע לה? ניסינו כל מיני סוגי דאורדורנטים ושם דבר לא ממש עוזר.
נפנה עכשיו גם לעולם התזונה, אך אני מעוניינת לבדוק מישורים נוספים.

תודה מראש!
לצפיה ב-'ריח זיעה'
ריח זיעה
( לעמוד שלי בתפוז )
21/06/2016 | 14:25
2
5
אכן ניתן לטפל בריח הזיעה של בתך בהומאופתיה. הריח הוא פועל יוצא של תהליכים ביוכיממים בתוך הגוף המעיד על רמה גבוהה של חומרי פסולת שהגוף נפטר מהם באמצעות הזיעה, השתן וכ"ב. לכן לדיאודורנטים למינהם אין תועלת. הרמדי ההומאופתית המותאמת לבתך באופן אישי תחזיר את גופה לאיזון נכון ואז כמות ורכוז הפסולת תפחת ועקב כך ורק כך הריח יעלם.
לצפיה ב-'על איזו תרופה מדובר?'
על איזו תרופה מדובר?
22/06/2016 | 10:50
1
6
ואיפה ניתן לרכוש אותה?
לצפיה ב-'על איזו תרופה מדובר?'
על איזו תרופה מדובר?
( לעמוד שלי בתפוז )
29/06/2016 | 22:17
1
לא מדובר בתרופה מסוימת אחת אלא בזו שנכונה לבתך. לכל אדם צריך למצוא את התרופה האישית שלו. יכלים להיות 10 אנשים עם בעית הריח זיעה כמו לבתף וכל אחד יקבל רמדי שונה כי כל אדם שונה מרעהו. זו הומאאופתיה קלאסית. 
לצפיה ב-'פסוריאזיס'
פסוריאזיס
15/06/2016 | 10:43
1
9
אילו דרכי טיפול מציע העולם ההומאופתי לפסוריאזיס? האם זה אכן נמצא כאפקטיבי?
לצפיה ב-'פסוריאזיס'
פסוריאזיס
( לעמוד שלי בתפוז )
16/06/2016 | 10:22
3
כן אפקטיבי. בודאי יותר מאשר מה שרופא העור הממוצע יציע בנושא. כי בהומאופתיה יש תקוה לריפוי המחלה ול רק טיפול סימפטומטי כפי שניתן במשחות, כדורים וכ"ב, ברפואה הקונבנציונלית. אבל מידת האפקטיביות שונה מאדם לאדם ותלויה מאוד בהתאמה נכונה ומוצלחת של הרמדי המסוימת לאדם המסוים. הכי חשוב זה להבין שפסוריאזיס אינה מחלת עור גרידא, אלא מחלה אוטואימונית של הגוף כולו, שהעור הוא אחד המקומות שהיא מופיעה ובולטת לעין. לכן גישה הוליסטית כמו הומאופתיה, תביא לתוצאות טובות יותר.
לצפיה ב-'יש קשר בין המאופתיה לדיקור סיני?'
יש קשר בין המאופתיה לדיקור סיני?
08/06/2016 | 15:03
4
7
לצפיה ב-'יש קשר בין המאופתיה לדיקור סיני?'
יש קשר בין המאופתיה לדיקור סיני?
( לעמוד שלי בתפוז )
09/06/2016 | 20:36
3
19
אין שום קשר בין דיקור סיני לבין הומאופתיה. הדיקור הוא חלק מהרפואה הסינית בעוד שההומאופתיה היא שיטת ריפוי מערבית. הדיקור היא שיטה של גירוי עצבי של נקודות הפזורות על פני הגוף לפי קווי המרידיאנים שהסינים פתחו במשך אלפי שנים. ההומאופתיה נוסדה בגרמניה לפני כמעט 300 שנים עלידי רופא גרמני בשם סמואל הנמן ומשתמשת באמצעי ריפוי שנקרא רמדי - שם כולל לתרופות הומאופתיות. כדי שריפוי אכן יתחולל, יש להתאים את הרמדי המסוימת לאדם המסוים במצב המסוים. המכנה המשותף לשתי האסכולות הוא הפילוסופיה ההוליסטית. כלומר, ההסתכלות על האדם החולה כמכלול אחד ולא על מחלה באדם בנפרד מהאדם כפי שנהוג בתפיסה הרפואית המודרנית.
לצפיה ב-'הבנתי- ממש תודה'
הבנתי- ממש תודה
13/06/2016 | 09:58
2
13
אני סובלת מהפרעות שינה...תקוםה לחוצה...כל מיני שינויים בחיים האיישים.
אתה הומאופט ובטח תמליץ על טיפול הומאופתי...אתה חושב זה יהיה יעיל למצבי?
הבנתי- ממש תודה
( לעמוד שלי בתפוז )
14/06/2016 | 16:42
9
אם ההפרעות בשינה הופיעו במקביל או בעקבות השינויים בחיים האישיים והלחץ שאת מזכירה, אז בהחלט הומאאופתיה יכלה להועיל לך. 
הבנתי- ממש תודה
( לעמוד שלי בתפוז )
29/06/2016 | 22:24
לפי התור שלך הומאופתיה יכלה להועיל, בתנאי שתעשה נכון מבחינה מקצועית
לצפיה ב-'טיפול הומאופתי בהזעת יתר'
טיפול הומאופתי בהזעת יתר
05/06/2016 | 10:40
3
13
היי
האם יש טיפול הומאופתי מומלץ לטיפול בהזעת יתר? תודה
לצפיה ב-'טיפול הומאופתי בהזעת יתר'
טיפול הומאופתי בהזעת יתר
( לעמוד שלי בתפוז )
05/06/2016 | 15:01
2
14
בהחלט ניתן ואף מומלץ לטפל בהזעת יתר בהומאופתיה, משום שיש הצלחה טובה יחסית לפתרונות הקנבנציונאלים שהם גם יותר אגרסיביים (נתוח לניתוק חלק ממערכת העצבים האוטומטית) וגם פחות יעילים. בהומאופתיה מקצועית ונכונה ניתן להגיע לאיזון בהזעה באופן  אלגנטי ופרמננטי. 
לצפיה ב-'ואיך הטיפול מתבצע בפועל?'
ואיך הטיפול מתבצע בפועל?
07/06/2016 | 10:27
1
4
לצפיה ב-'ואיך הטיפול מתבצע בפועל?'
ואיך הטיפול מתבצע בפועל?
( לעמוד שלי בתפוז )
08/06/2016 | 11:27
9
בפועל, את קובעת תור אצל רופא הומאאופת לפגישת אבחון שבמהלכה את עונה להרבה שאלות הנוגעות לבעיה ורבות אחרות הנגעות בך ובחייך בעבר ובהווה. התשובות שאת נותנת משמשות כנתונים באנליזה שנעשית בתום שלב איסוף הנתונים ושבאמצעותה נבחרת הרמדי(שם כולל לתרופה הומאופתית) המסוימת לאדם המסוים במצב המסוים. כלומר, לכל אחד מותאמת רמדי באופן אישי וספציפי.
בהמשך, את תתבקשי לתת דווח על השינויים שהתחוללו אצלך בעקבות לקיחת הרמדי. זה שלב המעקב שבו, בהתאם לדווח הרופא מחליט על שינויים בטיפול אם צריך.
צריך להבין שמדובר בתהליך שאורכו משתנה מאדם לאדם ומבעיה לבעיה. זה לא קורה בלחיצת כפתור...
בברכה,
ד"ר אלטמן 
לצפיה ב-'האם להומואופתיה יש דרך לעזור בטיפול ל p.v.n.s'
האם להומואופתיה יש דרך לעזור בטיפול ל p.v.n.s
29/05/2016 | 02:53
1
16
כ8 שנים סובל מp.v.n.s נותחתי מספר פעמים בברך ימין שבאחרון הוזרק y-90(איטריום) לברך.
m.r.i האחרון הראה כמות מוגברת יותר במפרק מאשר הבדיקה של לפני שנתיים .
בזמן האחרון הברך קצת יותר "צורבת" לכן כותב

לצפיה ב-'האם להומואופתיה יש דרך לעזור בטיפול ל p.v.n.s'
האם להומואופתיה יש דרך לעזור בטיפול ל p.v.n.s
( לעמוד שלי בתפוז )
29/05/2016 | 12:16
14
לצערי, איני מכיר את המחלה או התסמונת עם ראשי התיבות האלה (PVNS). כנראה זה בתחום האורטופדיה ואם עברת מס' ניתוחים ייתכן שמדובר בעניין מכני,כך שכל הסכויים שאינו מתאים לטיפול הומאופתי.

מנהל/ת הפורום

אודות:
רופא MD והומיאופת מומחה, מראשוני ההומאופתיים בישראל. אני מטפל בגברים, נשים, ילדים ומבוגרים במכלול בעיות רפואיות. תפיסת העולם שלי מבוססת על רפואה משולב
עוד...

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא שיווק העסק שלך
אירוח בנושא שיווק...
ביום א` הקרוב נארח את אריה טוקר, מומחה לשיווק.
אירוח בנושא שיווק העסק שלך
אירוח בנושא שיווק...
ביום א` הקרוב נארח את אריה טוקר, מומחה לשיווק.
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

ד
ד"ר מיכה אלטמן

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו