לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

אודות הפורום הומאופתיה

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

המשך >>

לצפיה ב-'שלום שמי דני,לפני שנה אובחנתי בקוליטיס'
שלום שמי דני,לפני שנה אובחנתי בקוליטיס
19/02/2017 | 21:34
5
האם הומאופתיה יכולה לעזור ? תודה
לצפיה ב-'מקרה אמיתי על שימוש בריטלין לעומת תחליף לריטלין'
מקרה אמיתי על שימוש בריטלין לעומת תחליף לריטלין
08/02/2017 | 15:36
11
אני ומתן, בני בן השמונה, הגענו לאלונה, כאשר מתן סבל קשות מהפרעת קשב וריכוז. הוא קיבל ריטלין תקופה ארוכה, אך לא היה שום שיפור בהפרעה ממנה הוא סבל.
מתן סבל מאי שקט מתמיד וכאשר לא קיבל ריטלין, הוא לא הצליח לשבת לרגע - היה חייב לגעת בכל דבר שראה וכל דבר הסיח את דעתו. בבית הספר היה לו קשה מאוד להתרכז ועקב כך סבל מקשיי למידה חמורים. בנוסף לבעיות התנהגות, סבל מתן מדלקות גרון חוזרות ונשנות והיה מטופל באופן קבוע באנטיביוטיקה.
במהלך הפגישה הראשונה עם אלונה, סיפרתי לה, שלפני הטיפול בריטלין מתן היה ילד שמח וחברותי מאוד, סקרן ומלא חיים, ומאז שהוא התחיל לקחת ריטלין התנהגותו השתנתה לרעה.  הוא הפסיק לבלות כמו פעם עם חבריו (פעם הבית היה מלא חברים), התבודד, לא רוצה ללכת לבית ספר ורוב הזמן היה שרוי בדיכאון.
אלונה רשמה למתן תרופה הומאופתית (תחליף לריטלין). לאחר שבוע אחד בלבד, ראיתי שיפור במצבו. המחנכת של מתן סיפרה לי, שמתן פחות מפריע בכיתה, יושב בשקט ויותר מרוכז. גם בבית, מתן כבר היה מסוגל לשבת בשקט, להכין שיעורי בית ולשחק לבד זמן ממושך בלי צורך בגירוים תמידיים.
הטיפול ההומאופתי בתחליף לריטלין נמשך כשנה וחצי בתדירות משתנה לפי הצורך ולאחר  התייעצות עם רופא. הורדתי לו את מינון הריטלין בהדרגה. שנתיים אחרי הטיפול, מתן הוא ילד בריא ושמח. השיפור והישגיו בבית הספר עלו בצורה משמעותית. דלקות הגרון פחתו בהיקפם ואין צורך באנטיביוטיקה. היום מתן מנהל חיים רגילים כמו כל ילד בגילו, ללא תרופות כלל.
לצפיה ב-'האם מותר למרוח שמן נבט חיטה ישירות על הפנים?'
האם מותר למרוח שמן נבט חיטה ישירות על הפנים?
02/02/2017 | 12:36
7
חברה של אחותי מרחה שמן נבט חיטה על צלקת והיא נעלמה. אני רוצה למרוח את השמן הזה על הפנים לסבוריאה, שינויי פגמנטציה באף כדי לשפר את מראה הפנים. האם אפשר או שצריך לערבב עם שמן בסיס כמן שמן שקדים?

תודה
לצפיה ב-'ברונכואקטזיות'
ברונכואקטזיות
29/01/2017 | 18:41
3
בת 40 סובלת מ ברונכואקטזיות מילדות שמתבטאת בדלקות ריאה חוזרות, שיעול לח, האם הימופאטיה יכולה להיות מתאימה?
לצפיה ב-'שיעולון'
שיעולון
26/01/2017 | 17:30
2
אימהות ואבות לתינוקות, שמעתם על הטיפות ההומאופתיות לתינוקות ״שיעולון״, שמוכרים ברשת בתי מרקחת הרוקחים?
ממליצים?
לצפיה ב-'כאב עצבי ונסיון כניסה להריון'
כאב עצבי ונסיון כניסה להריון
17/01/2017 | 19:51
6
שלום,
לפני 6 שנים עברתי ניתוח גניקולוגי וכחודשיים לאחר הניתוח התחיל כאב עצבי פנימי עם זרמים ובעירה וכעבור מס חודשים עם הרבה בירורים הגעתי לנירולוג שנתן לי לקחת כדורי ליריקה ששיפרו משמעותית את הכאב. כעבור 3 שנים שלקחתי ליריקה ,נאלצתי להפסיק בגלל נסיונות כניסה להריון וכחודשיים אחרי שהפסקתי התחילו כל הבעיות כגון ווסטיבוליטיס,וכאב שלא היה לי קודם שמרגיש כאב עצבי שמרכישה כל חודש בנרתיק פנימה מתקופת הביוץ ועד הווסת. הכאב הוא תחושת בעירה פנימית עם התקף ווסטיבוליטיס עם כאב ברקטום שמקרין לחלק האחורי של הרגל ואני האמת די מיואשת כי מרגישה שאני בפלונטר כי מבחינתי כשמרגישה את הכאב בשבועיים האלו שמאוד מחמירים ככל שאני מתקרבת לווסת אז סימן שאני לא נקלטתי להריון. היום עושה הפריות וכיומיים לאחר החזרת עוברים מרגישה את הכאב הזה ונכנסת למרה שחורה ודכאון ותסכול נוראי. אסור לקחת כדורים כגון ליריקה בזמן הזה ומצד שני כל עוד יש את הכאב אז לא ניתן להכנס להריון. האם יש דרך לעזור לי והאם יש הומאופת שמתמחה בכאבים עצביים
לצפיה ב-'נפתח פורום מעמד זרים'
נפתח פורום מעמד זרים
( לעמוד שלי בתפוז )
09/01/2017 | 17:46
2
 יש לכם שאלות בנושא הסדרת מעמד אזרחים זרים אשר שוהים בישראל? זקוקים לאשרת עבודה? 
 היכנסו עכשיו לפורום ותקבלו מענה לשאלותיכם:

לצפיה ב-'מעוניין בשיחת ייעוץ ללא תשלום וללא התחייבות?'
מעוניין בשיחת ייעוץ ללא תשלום וללא התחייבות?
02/01/2017 | 20:14
1
10

טיפול טבעי בדיכאון וחרדה על ידי הומאופתית מומחית.
מעוניין בשיחת ייעוץ ללא תשלום וללא התחייבות?
מלא את הטופס באתר שלי, ואני אחזור אליך בהקדם האפשרי.

לצפיה ב-'על פי מחקרים את מוכרת מים. ואין שום מחקר שמוכיח מעבר לפלסיבו'
על פי מחקרים את מוכרת מים. ואין שום מחקר שמוכיח מעבר לפלסיבו
28/01/2017 | 21:50
2
לצפיה ב-'הומאופתיה ודיכאון'
הומאופתיה ודיכאון
26/12/2016 | 21:52
11
שלום לכולם
רציתי לשאול....
אני בדיכאון.
לפני כשבועיים נטלתי דוזה של איגנציה. היא בהחלט השפיעה, ובשבוע שחלף בהחלט ניתן לומר שהרגשתי טוב יותר.
לצערי, אתמול והיום חלה הדרדרות משמעותית במצבי.
יחד עם המרשם לאיגנציה קיבלתי גם Natrum-mur שאוכל ליטול עכשיו.
מנסיון קודם, שמתי לב שה"תרופות" האלו "מחזיקות" אותי בערך 10 ימים ואז ההשפעה שלהן פגה.
מה אני אמורה לעשות? האם יש טיפול תקופתי? משהו שלא יוציא אותי מאיזון?
תודה מראש לעונים :)
לצפיה ב-'המנעות ממנטה וקפה'
המנעות ממנטה וקפה
18/12/2016 | 11:05
20
האם טיפול יכול להפגע בעקבות נשיקה ( צרפתית) עם אדם שלעס מסטיק עם מנטה/ צחצח שיניים במשחה עם מנטה/ שתה קפה קודם לכן ?
לצפיה ב-'שאלה היסטורית משהו....'
שאלה היסטורית משהו....
17/12/2016 | 05:39
9
שבת שלום, 
אשמח לדעת מהו שמו הנפוץ של הצמח DRYMIS WINTERI שמקליפותיו נהגו להפיק תרופות נגד חוסר בוויטמין C? בעיה שבעבר סבלו ממנה ימאים ומגלי ארצות. 
תודות מראש
לצפיה ב-'פרישת מנהל הפורום'
פרישת מנהל הפורום
( לעמוד שלי בתפוז )
04/12/2016 | 14:52
11
ברצונינו להודות לד"ר מיכה אלטמן על תקופת ניהול הפורום ולאחל לו המון הצלחה בהמשך.

המשך גלישה נעימה
לצפיה ב-'הממשל האמריקאי יחייב להטביע על כל מרקחת הומאופתית הסתייגות'
הממשל האמריקאי יחייב להטביע על כל מרקחת הומאופתית הסתייגות
20/11/2016 | 13:15
1
16
בזו הלשון "אין הוכחה מדעית שזה עובד", החל מהחודש.
הגוף האמריקאי (FDA?) דורש כי כל מרקחת המסווגת או מוצגת כתרופה צריכה להפגין אפקטיביות מובהקת (מוּבהקוּת - קריטריון סטטיסטי לאי-אקראיות) במחקר מבוקר עיוור דו-צדדית (double-blind controlled study), עם קבוצת נסוי וקבוצת בקרה, וכאשר לא המטופל ולא המטפל יודעים איזו מרקחת היא הומאופתית, ואיזו - פלסבו, וגם לא יודעים לאיזו קבוצה מבין השתים משתייך מטופל (כל המידע הזה - נשמר אצל auditor חיצוני בסוד, כדי למנוע הטיה, אפילו בתום-לב, ונחשף רק לאחר תום המחקר, ולאחר שעובדו התוצאות על פי מבחנים סטטיסטיים מקובלים במחקר).
לצפיה ב-'הגיע הזמן'
הגיע הזמן
15/12/2016 | 11:54
2
לצפיה ב-'עצירות אחרי לקיחת תרופה הומאופתית'
עצירות אחרי לקיחת תרופה הומאופתית
03/11/2016 | 19:40
19
הביאו לי תרופה הומאופתית 200 staphysagria. כחודש וחצי אחרי לקיחת התרופה, התחילה לי עצירות שממנה לא סבלתי כבר שנים. הייתה לי עצירות לפני יותר מ 10 שנים כשלקחתי גלולות נגד הריון, אבל מאז שהפסקתי, כבר יותר מ10 שנים שלא הייתה לי. לא שיניתי כלום בתזונה, להפך בגלל העצירות אני משתדלת לאכול יותר ירקות ופירות ולקחת תוספת פרוביוטיקה ואצת כלורה, וממש מקפידה על תזונה טובה, ועדיין זה ממשיך מאז ראש השנה לסירוגין. מה שמוזר זה שאני דווקא מרגישה יותר טוב נפשית- פחות כעסים, וגם ישנה יותר טוב למרות הבעיה (כי סבלתי מהרבה נדודי שינה שקשורים לכעסים על אנשים).

מה דעתך? האם זה תופעת לוואי של התרופה ההומאופתית שלקחתי או בגלל שזה קרה יותר מחודש אחרי זה לא קשור.

אשמח לשמוע את דעתך כי זה די מציק...
לצפיה ב-'Msm ומגנזיום'
Msm ומגנזיום
22/10/2016 | 19:40
19
שלום, בעקבות תרופה שאני לוקחת arimidex, יש לי כאבי מפרקים.  התחלתי לקחת msm ויש הקלה משמעותית. האם אפשר לשלב גם מגנזיום? 
לצפיה ב-'מדידת PH לסבון ביתי'
מדידת PH לסבון ביתי
20/10/2016 | 13:40
9
שלום רב,
כשמכינים סבון קשה טיבעי בבית מה רמת הPH התקינה לשימוש
בסבון ובאיזה שלב אני אמורה למדוד ואיך. בשלב הנוזל המחולק לתבניות או בשלב המוצק לאחר שעבר יישון-האם ניתן עם נייר לקמוס לבדוק במוצק?
תודה רבה
לצפיה ב-'מה ההבדל בין אזוב מצוי לאורגנו?'
מה ההבדל בין אזוב מצוי לאורגנו?
10/10/2016 | 20:45
10
בחיפוש אחר פתרון טבעי לטיפול בדלקת בקיבה (גסטריטיס) וחיידק ההליקובקטר קראתי שלצמח האורגנו מרכיבים היכולים לעזור. מרכיבים דומים קראתי בקשר לזעתר. מה ההבדל ביניהם? ומה עדיף?
תודה ושנה טובה,
מירה
לצפיה ב-'הפסקת ניהול הפורום '
הפסקת ניהול הפורום
05/10/2016 | 14:53
31
לידיעת כל הקוראים והכותבים: החל מה- 5.11.16 אני מסיים את ניהול הפורום. מודה לכולכם על העניין שגיליתם בתחום ומקווה שתמשיכו להיות פעילים בו.
גמר חתימה טובה,
ד"ר מיכה אלטמן
לצפיה ב-' ושנה טובה לכל גולשי תפוז '
ושנה טובה לכל גולשי תפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
29/09/2016 | 11:30
שנה טובה ומתוקה לכולם!
שתהיה לנו שנה של התחלות חדשות, שינויים, בריאות ואושר.

כתיבה וחתימה טובה
צוות תפוז אנשים
לצפיה ב-'כמה שאלות אם אפשר '
כמה שאלות אם אפשר
18/09/2016 | 18:25
1
23
מה זה הומופטיה?..
מישהו מכיר את האתר של רינה פארם

מצאתי שם טיפול הומפטי להרטבת לילה
מישהו מכיר?...

לצפיה ב-'כמה שאלות אם אפשר '
כמה שאלות אם אפשר
21/09/2016 | 14:41
21
האיות הנכון הוא "הומאופתיה". זו שיטת ריפוי באמצעות תרופות שנקראות רמדי שמקורן מהטבע והפקתם מתאפיינת בדלולים גבוהים של חומרי המוצא וכדי שתפעלנה עליהן להיות מותאמות לאדם באופן אינדיבידואלי.
השם לא אומר לי כלום. 

מנהל/ת הפורום

אודות:
את/ה מוביל/ה בתחומך? אנו מזמינים למשרדינו בימים אלו בעלי מקצוע המתאימים לנהל פורום מקצועי באשכול המומחים של אתר הקהילות המוביל תפוז אנשים. מנהל/ת פ
עוד...

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ