לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
71457,145 עוקבים אודות עסקים

פורום הזכות להורות

פורום "הזכות להורות" הוקם על מנת לתמוך במאבק שלנו לשינוי גזרות הקיצוצים של טיפולי הפוריות.כולנו מתפללים שנצליח להגיע להישגים בזמן קצר ונוכל לסגור בקרוב את הפורום.חוצמזה אפשר לבקש מכל אחד ואחת באופן אישי לתרום למאבק על ידי כניסה מהירה להריון- מה שיוריד באופן משמעותי את מספר המטופלים, ויאשפשר לנו להציג צפי נמוך יותר להוצאות .נועם

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הזכות להורות

פורום "הזכות להורות" הוקם על מנת לתמוך במאבק שלנו לשינוי גזרות הקיצוצים של טיפולי הפוריות.כולנו מתפללים שנצליח להגיע להישגים בזמן קצר ונוכל לסגור בקרוב את הפורום.חוצמזה אפשר לבקש מכל אחד ואחת באופן אישי לתרום למאבק על ידי כניסה מהירה להריון- מה שיוריד באופן משמעותי את מספר המטופלים, ויאשפשר לנו להציג צפי נמוך יותר להוצאות .נועם
הפורום לא פעיל
x
הודעה מהנהלת הפורום
0
המשך >>

לצפיה ב-'סדנא להורים'
סדנא להורים
05/09/2004 | 12:11
12
שלום!

אני מחפש סדנא בנושא של הורות לילדים בגיל הרך (שנה+).
האם מישהו מכיר על סדנאות כאלה?
תודה
לצפיה ב-'ליבי תעשי לי ילד '
ליבי תעשי לי ילד
11/08/2004 | 14:14
9
לצפיה ב-'מדוע לא מתייחסים אלי כל הרופאים?'
מדוע לא מתייחסים אלי כל הרופאים?
09/06/2004 | 10:56
18
שלום, ברצוני להפנות את תשומת לבכן לסיטואציה בה נקלעתי ולהעלות אותה לדיון. הגעתי לאתר במקרה ע"פ כתבה שקראתי היום בעיתון מעריב שעסקה בטיפולי פוריות. במידה והדיון לא מתאים לפורום קבלו את התנצלותי. הנני עוסקת ברפואה סינית מזה 7 שנים, למדתי בארץ ובסיןוהתמחתי בגניקולוגיה. בתקופה האחרונה ניסיתי לפנות למספר בתי חולים, ולגניקולוגים באופן אישי ע"מ להעלות בפניהם אופציה לשפר את סל הטיפול הניתן במרפאותיהם. כידוע נשים רבות שעוברות טיפולי פוריות נמצאות לעיתים בלחץ שבעקיפין משפיע לרעה על הצלחת קליטת העובר ותהליך ההפריה ( את זה אפילו הרופאים מאשרים). כמו כן ע"פ ניסיוני האישי יש גם הצלחות בנשים שיש להן בעיות בביוץ או בעיות באיזון ההורמונאלי. תשובה שקיבלתי מרופא שאת שמו לא אזכיר היא " אינני חושב שמשהו יכול להרגיע נשים שעוברות טיפולי פוריות" .... !! סליחה? מדוע לפסול מייד ולא לבדוק?? אינני מגיעה בגישה שיש צורך לעזוב את הרפואה המודרנית. להפך!! דעתי היא שיש צורך לשלב את שתי הגישות! אולם כל פעם שיוצא לי לדבר עם הרופאים הם לא תומכים כלל ונראה לי שזה נעשה מסיבות אדמינסטרציה או "אגו" של אנחנו עושים את זה הכי טוב ותעזבי אותך משטויות... ואני שואלת מדוע? תוצאות יש כבר בספרות המקצועית, קופות החולים מאפשרות טיפול ברפואה סינית, מדוע לא לקיים מקום שבו ניתן יהיה לאחד את הרפואה הקונבנציונאלית והסינית במסודר ולתת למטופלות את הטיפול האולטימטיבי?  מניסיוני יש לרפואה הסינית מענה לבעיות שצצות לפני ותוך כדי הטיפול. אני מאמינה באמת ובתמים שיש צורך במתן עזרה ותמיכה מדוע מונעים ממני זכות זו ? האם היה לי יותר קל אילו היתי הבת של אחד מהרופאים??
מה דעתכם?
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'תרומת ביציות'
תרומת ביציות
28/05/2004 | 21:50
10
חברים יקרים,
פירסמתי היום הודעה בפורום תרומת ביציות ואני מפרסמת אותה גם כאן. בתקווה ששיתוף הפעולה של כולנו ישא פרי. שיר
וההודעה:

ב 21.5 שלחתי מייל לכל החברים במאבק, אבל חשבנו שכדאי להודיע גם כאן.

קודם כל, אם מישהו לא קיבל את המייל הוא מוזמן לשלוח שוב את הכתובת ונשלח לו. רצינו לספר לכולם שהחל מעכשיו אנחנו עובדים בשיתוף פעולה עם עמותת הזכות להורות. נפגשנו כולנו והתרשמנו שיש בעמותה הרבה אנשים מלאי מוטיבציה שרוצים ויכולים לעזור. אנחנו מקווים ששיתוף הפעולה הזה יביא לתוצאות.
עד עכשיו, לפני האיחוד הזה, הכיוון היה משרד הבריאות שכל הזמן הראה נכונות לעזור ויועצי השר נפגשו איתנו כמה פעמים. הם טוענים כל הזמן שהשר מאוד מעוניין לקדם את הנושא והוא כל הזמן מצהיר שזה באג'נדה שלו. כשעשינו את הכתבות בעיתונות ובטלוויזיה הוא נבהל קצת וקבע אתנו פגישה מיידית. אבל, בתכלס הבנו לאחרונה שכנראה מדובר רק בדיבורים. הוא דוחה את הפגישה אתנו כבר כמה חודשים ושום דבר לא זז.
יחד עם הזכות להורות אנחנו מנסים למצוא כיוונים אחרים. כל מי שרוצה להיות יותר פעיל מוזמן מאוד. כל אחד יכול לעזור. ושוב, מי שרוצה לקבל עדכונים שוטפים מוזמן לשלוח את כתובת המייל שלו למייל: ivf@012.net.il

בהצלחה לכולנו!
שיר, סביון, אדוינה וחברי הזכות להורות
לצפיה ב-' תרומת ביציות'
תרומת ביציות
23/05/2004 | 14:24
2
13
מצטרפת לקריאה שנכתבה כאן להתערבות ופעילות שלכם (מטה הזכות להורות)  בנושא של החזרים מקופות חולים על טיפולי תרומת ביצית.
פניתי אליכם גם במסר לפני מספר שבועות בבקשה דומה והתכתבתי עם כמה מכם אבל לא ידעתם לגבי החלטה ותוכנית לפעול.

אנא, תנו לנושא הזה תשומת לב והתגייסו לטיפול בו.
הרי כמעט כל אחד שנמצא בטיפולי הפריה יכול יום אחד להזדקק לתרומת ביצית והמצב כיום בלתי אפשרי
.
לצערי ועם כל הסמפטיה למי שטיפל בעניין הזה עד כה, לא התקדמנו ואני בטוחה שהידע,הנסיון והקשרים שיצרתם רק יהיו לתועלתנו.
לצפיה ב-'הזכות להיות הורים'
הזכות להיות הורים
24/05/2004 | 10:46
1
8
קיימה בשבוע שעבר ישיבת תאום ראשונה עם הקבוצה שפעלה עד כה בנושא תרומת הביציות. יש עבודה רבה. כולנו פועלים בהתנדבות. כח האדם שלנו מוגבל. לכן היקף הפעילות לא גבוה. בישיבה הועלו כיווני פעילות חדשים, ואנו מקווים להוציא אותם לפועל בקרוב.
לצפיה ב-'תודה והלוואי ותהיה התקדמות'
תודה והלוואי ותהיה התקדמות
25/05/2004 | 09:25
6
אם תחשבו שכדאי גם לפנות במיילים לחברי כנסת ולמשרד הבריאות, אני מוכנה לנסח הסבר ובקשה לגיוס כותבים מהפורומים השונים שעוסקים בטיפולים.
כמו שהיתה התגייסות של הרבה כותבים בתקופה של המאבק בקיצוץ הטיפולים. אני מאמינה שלחץ של פניות כזה יכול להיות לתועלת מסויימת.
לשיקולכם.
וחג שמח.
לצפיה ב-'חסרי ילדים- שאלה למחשבה'
חסרי ילדים- שאלה למחשבה
19/05/2004 | 16:52
5
28
מדוע לא מצאתי ברחבי הרשת אף פורום ישראלי של גברים ונשים שמבחירה מלאה או חלקית לא מביאים ילדים לעולם. יש לי הרגשה שבחברה שלנו אין לגיטימציה לבחירה כזאת ו"הזכות להורות" הופכת ל"חובה להורות".
לצפיה ב-'הרגשה נכונה'
הרגשה נכונה
20/05/2004 | 12:00
7
אבל קודם כל - אני חושבת שלא דייקת. כאן, בתפוז, ישנו פורום של אנשים שחלקם בחרו, מ"בחירה חלקית" כפי שהגדרת זאת, שלא להביא ילדים לעולם. מדובר בפורום אימוץ. אני מניחה שהתכוונת לאנשים שבחרו שלא לגדל ילדים כלל.

מאוד נדיר למצוא בחברה הישראלית זוגות שלא רוצים ילדים. אני מכירה כאלה, ואפילו יצא לי להפגש ולשוחח על כך עם מישהי שבחרה לא להיות אמא (ניסיתי להבין מתוך הגישה שלה את ההפך - למה אנחנו כל כך רוצים להיות הורים). הייתי יכולה להפליג בסיפורים ונתונים על ההסטוריה של העם היהודי, השורשים התרבותיים וכו', אבל אני מניחה שאת מנחשת ממילא ששם הכל טמון.

כאשר גלשתי באתר האמריקאי - INCIID - שנועד לאנשים עם בעיות פריון, ראיתי שיש שם גם פורום שנקרא - לחיות ללא ילדים. מי שמגיע לפורום ההוא, לא מגיע לשם מתוך בחירה חופשית מלכתחילה, אלא מתוך השלמה עם בעיית הפריון שלו, ואי רצון לפתור אותה (ולשלם את המחיר שהפתרון דורש, למעשה) באחת הדרכים העומדות בפניו (טיפולים שונים, אימוץ וכו').

האם מצאת פורומים לא ישראלים של גברים ונשים שבחרו לא לגדל ילדים, על אף שלא נתקלו בבעיה להביא ילדים לעולם?

יצא לי לדבר גם עם אישה שניסתה להרות, לא הצליחה, וויתרה על "הזכות להורות". השיחה איתה היתה שונה לגמרי מהשיחה עם האישה הראשונה שהזכרתי. ההחלטה באה, כמובן, ממקום של השלמה וכאב, ולא ממקום של אידאולוגיה ובחירה חופשית.

אני מתנצלת מראש אם הדיון כאן לא יתפתח - הפורום הזה כבר רדום. אני עוד פוקדת אותו מדי פעם, מתוקף תפקידי, אבל אין כאן גולשים פעילים.
לצפיה ב-'לדעתי התשובה פשוטה'
לדעתי התשובה פשוטה
20/05/2004 | 17:57
3
11
אנשים שמבחירה מלאה לא מביאים ילדים לעולם, לא מתעסקים בנושא כל היום. הם החליטו, זה נראה להם טבעי, והמשיכו לסדר היום. יש להם נושאים חשובים יותר, כנראה, על הפרק.

אנשים שמנסים להביא ילדים לעולם ללא הצלחה, ואלו שהביאו ילדים לעולם - הילדים, הילודה, הלידה - כל אלו הם חלק בלתי נפרד מחייהם.
לצפיה ב-'כמה פשוט ונוח לחשוב ככה...'
כמה פשוט ונוח לחשוב ככה...
23/05/2004 | 13:19
2
12
אני חושבת שהגישה שלך היא מאד נוחה לחברה, אך היא מתעלמת ומדחיקה. אם לוקחים בחשבון את הלחץ החברתי שקיים בנושא בעולמנו בכלל ובישראל בפרט, אז להחליט לא להביא ילדים, זה ממש לא פשוט וזו החלטה שכן דורשת התמודדות יומיומית. אנשים כאלה נתקלים כל הזמן בתגובות לא קלות מהסביבה, הם נתפסים כחריגים, לא טבעיים, אולי כקרים ואגואיסטים, אם מדובר בנשים אז הן אולי לא "נשים אמיתיות"...  וכו'. בנוסף לכך יש את אותם אנשים שהבחירה שלהם לא לגדל ילדים לא באה מתוך חופש מוחלט, אלא מתוך מערך שיקולים שחלק ממנו עשוי לכלול אילוצים רפואיים, כלכליים או אחרים. אנשים כאלה יש להם בכל זאת רצון, אולי אפילו במידה רבה, להקים משפחה והם צריכים להתמודד עם הויתור הזה.
לצפיה ב-'אם כך'
אם כך
24/05/2004 | 10:42
5
למה, באמת, האנשים האלה לא פותחים פורום באינטרנט? הם יכולים להשאר אנונימיים. הם לא צריכים להיות נבוכים באינטרנט. זה המקום הכי מתאים לפורום כזה.
לצפיה ב-'אני חושבת שעצם העובדה שאין'
אני חושבת שעצם העובדה שאין
24/05/2004 | 23:43
6
די מוכיחה את מה ששווערצה אומרת, לא יש פורומים בהרבה נושאים, ובזה לא (דרך אגב - ניסית לבדוק ב-YNET אולי שם יש משהו, או בהייד פארק), אז כנראה שאת אף אחד זה לא העסיק מספיק כדי לבקש לפתוח פורום. פורומים נפתחים לפי בקשות ורעיונות של גולשים, ולא מוכתבים מלמעלה.
לצפיה ב-' פורומים חדשים בתפוז אנשים '
פורומים חדשים בתפוז אנשים
13/05/2004 | 15:34
8
מפאת הכמות הרבה של הפורומים החדשים, לא נפרסם היום קישורים פעילים, אלא את הכתובת המלאה של הפורומים.  את הקישור תוכלו להעתיק לחלון הכתובת בדפדפן ולהגיע ישירות אל הפורום המועדף עליכם. תודה.

תפוז מקומי - היכנסו לפורום נס ציונה
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/forumpage.asp?forum=717

חג הגבינות כמעט הגיע - בואו לחגוג בפורום חגי ישראל: שבועות
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/forumpage.asp?forum=717

המשפחה הכי מקבארית בטלוויזיה - מבקרת בפורום עמוק באדמה
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/forumpage.asp?forum=999

בואו להכיר את הגבר החדש - בפורום גברים בעידן המודרני
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/forumpage.asp?forum=1014

שנים של איכות טלוויזיונית - פורום חוק וסדר
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/forumpage.asp?forum=1015

מאיסלנד הרחוקה הישר לתפוז - פורום ביורק
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/forumpage.asp?forum=1016

גישה חדשה בתחום החינוך - פורום חינוך ובעלי חיים
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/forumpage.asp?forum=1017

גלישה נעימה!
לצפיה ב-'תרומת ביציות '
תרומת ביציות
29/04/2004 | 10:09
4
15
האם העמותה של הזכות להורות מעורבת,מטפלת או מתכוונת לעסוק בנושא של תרומות ביצית?
המצב של המחירים המטורפים, אי השתתפות קופות חולים ,משרד הבריאות שעד כה מפנה לנו עורף?
אני פונה אליכם ולא לפורום העוסק בכך משיקולים שונים ואודה לתשובה מכם.
לצפיה ב-'נכון להיום העמותה לא מעורבת'
נכון להיום העמותה לא מעורבת
30/04/2004 | 14:15
3
5
לצפיה ב-'אבל למה לא בעצם '
אבל למה לא בעצם
01/05/2004 | 18:54
2
4
אני לא יכולה לחשוב על נושא שיותר דורש פעולה והתערבות מטעם העמותה.
כרגע יש אלפי אנשים שממתינים לתרומת ביציות.
המספרים העלה עולים כל הזמן כי יותר ויותר נשים כולל צעירות מגיעות למצב של טיפולים לא מועילים,כשל של שחלות וביציות לא טובות.
בארץ אין תרומות והאבסורד ששמעתי לפני כמה ימים הוא שהרופאים שבגללם הגענו למצב כזה שאין בארץ תורמות, הם בעצמם ממובילי המסחור בביציות מחו"ל!
מצד אחד פגעו קשות בתחום בארץ,ומצד שני עושים יפה מאד לכיסם.
אבל זו לא הבעייה.
הבעייה היא שהטיפולים האלה עולים 25,000 שקל לטיפול ויותר.
לא מקבלים החזרים והשתתפות של הקופות ברוב המקרים.
הטיפולים האלה גם לא תמיד מצליחים ואז שוב ושוב צריך לחזור עליהם ולהוציא את הסכומים האלה.
אני משתתפת בפורומים וכל שבוע יש בנות שמספרות על FSH גבוה בגילאים צעירים,רופאים שממליצים לעבור לתרומה ואנשים ממשיכים טיפול 10,15,18 כי לא רוצים לוותר וגם בגלל שהאופציות של הטיפולים בחו"ל מאד מסובכים.
אם זה לא נושא ראוי לטיפול של העמותה,אז מה כן?
לצפיה ב-'משום שכרגע מטפל בנושא הצוות'
משום שכרגע מטפל בנושא הצוות
01/05/2004 | 23:24
1
8
שהוקם בפורום תרומת ביציות.

נועם
לצפיה ב-'לשם זמני, מקשר שיצרתי עם העמותה'
לשם זמני, מקשר שיצרתי עם העמותה
02/05/2004 | 08:52
5
"זכות להורות" הבנתי שכן ישנה אפשרות שיצטרפו לטיפול בנושא, ואני מסכימה שהנושא דחוף בוער ודורש דחיפה רצינית, מה שלא כל כך קרה בחודשים האחרונים.
יש לי הרבה כבוד (בלי ציניות) למי שיזם והחל במהלכים לטיפול בהחזרים לטיפולים האלה, אבל ברור שצריך גיוס כוחות חדש ומקצועי ,כדי לתת דחיפה כי לכל הדעות במצב הנוכחי-העסק תקוע.
לצפיה ב-'כל הכבוד'
כל הכבוד
25/04/2004 | 11:31
1
16
כל הכבוד למארגני הטכס.

הנוכחות הייתה מרשימה וגם ההרצאות היו טובות.

חושב להמשיך בפעילות הברוכה.

לצפיה ב-'אני מסכימה איתך!'
אני מסכימה איתך!
05/05/2004 | 23:22
5

לצפיה ב-'הכנס היה מדהים!'
הכנס היה מדהים!
24/04/2004 | 08:48
11
תודה למארגני הכנס.
בחירת המרצים היתה מדוייקת וכם גם תכני ההרצאות.לדעתי,בפעם הבאה צריך לשלב גם את נושא האלטרנטיבות  ( פונדקאות,אימוץ וכד') גם מהבחינה האינפורמטיבית וגם באספקט הנפשי ( שהרי לכלונו באיזה שלב עולות דילמות בנושאים האלו).
שוב תודה .
לצפיה ב-'סדנה לזוגות בטיפולי פוריות'
סדנה לזוגות בטיפולי פוריות
23/04/2004 | 23:11
9
שלום לכולם,

קבוצה המיועדת לזוגות אשר נמצאים לפני או במהלך טיפולי פריון.
בסדנה תוצג גישה ייחודית בעבודה עם קבוצת זוגות ובמרכזה החוויה הזוגית והאישית של כל אחד מהמשתתפים סביב הקושי העוטף את חייהם של זוגות המתמודדים עם  טיפולי פריון.
במפגש נפרק ונתבונן בסיפורים הזוגיים, נרחיב את היכולת לדיאלוג פתוח ואמפתי בין בני הזוג בצורה שמקטינה את הבושה ואת תחושת האשמה ומאפשרת התמודדות חזקה ומשותפת של שני בני הזוג.
נבדוק את השפעת הקושי על חיי הזוג והיחיד, על הקשרים עם המשפחה, החברים, הקהילה; על הדימוי העצמי ועל תחושת הגבריות והנשיות. נחפש פתחים להשפעות אחרות, מועדפות, דרך צמצום תחושת הכישלון והרחבת תחושת התקווה, גילוי פוטנציאל אישי שלא היה קיים עד כה במודעות.
הסדנה כוללת גם מפגש עם רופא מתחום ההפריות, מפגש עם רופא נטורופת מומחה לרפואה סינית, תרפיה בתנועה.
מרתון שישי-שבת, בסוף מאי. בכל יום משעות הבוקר ועד אחה"צ. כולל כיבוד קל.
על המנחה: יעל איתן-שילר, פסיכולוגית חברתית, מנחת קבוצות מוסמכת, מתמחה בטיפול פרטני, זוגי ומשפחתי במכון ברקאי, ר"ג. בעבר מטופלת בטיפולי פריון ( אצל פרופ' זיידמן) שהצליחו.
נשארו 4 מקומות לסדנה הקרובה.
לפרטים נוספים: יעל 03-7300829, 050-8818732, גם בשישבת.
yael_sch@012.net.il

שבת-שלום
יעל
לצפיה ב-'מפת התמצאות בבית החולים תל-השומר'
מפת התמצאות בבית החולים תל-השומר
19/04/2004 | 16:48
118
לכל מי שביקש מפה בתוך בית החולים תל-השומר על מנת להגיע לכנס "הזכות להיות הורים"
מצורפת מפה אינטרנטית

הכנסו לאתר המצורף

לחצו על לחצן "כניסה" שבתחתית הדף

לכשתפתח המפה לחצו בצד שמאל על חיפוש מילולי

הקישו את המילה "סוראסקי" ואז לחצן "חפש"

ניתן להדפיס הדף (אבל נדרשת מדפסת צבעונית איכותית)
לצפיה ב-'מילים שהקראתי בטקס תפוח הזהב'
מילים שהקראתי בטקס תפוח הזהב
17/04/2004 | 21:51
2
16
כידוע פורום "הזכות להורות" זכה בתחרות תפוח הזהב
להלן מילים שהקראתי בטקס
הקהל הורכב מכלל מנהלי הפורומים ב"תפוז"

...בלה בלה בלה
בלה בלה בלה ...
ותודה להורי שהביאוני הלום

משפט די בנאלי - "הורי שהביאוני הלום"
אבל בינינו, מי לא רוצה לפחות פעם בחייו לעמוד על במה
באיזה טקס נוצץ כזה או אחר
ולהגיד משפט שכזה

ואיזה אדם לא רוצה לשמוע את ילדיו זוכים לומר לו משפט שכזה ?
ואיזה אדם לא רוצה לשמוע את ילדיו ?

כמה בנאלי - להיות הורה
נשמע כדבר מובן מאליו
"להיות הורה"

א-ב-ל !
לא מעט  אנשים במדינה (שישית ליתר דיוק) נזקקים לטיפולים או לדרכים כאלו ואחרות להגשים חלום זה
והדרכים קשות נפשית וגופנית

פורום "הזכות להורות" קם כאשר נוסף לקשיים אלו הקושי שניסה משרד האוצר להערים במסגרת תקציב 2004 והוא ביטול המימון הממלכתי לביצוע הפריות מבחנה

כאשר קמנו - לגלגו עלינו
נו באמת, "שחלה 2", "רחם דואב", "ילדים זה שמחה" ושאר ניקים יצליחו למנוע גזירות תקציב ?

מסתבר שכן ושזה אפשרי
אותה קבוצה וירטואלית של חברי פורום ב"תפוז" (ובשילוב חברי פורומים מקבילים בפורטלים נוספים) הגיעה עד לפתחי חברי כנסת, שרים וועדות בכנסת
תוך מספר שבועות הפכנו לשם מוכר בבתי חולים, בקרב אנשי ציבור ובכלי התקשורת
כן ! אותה קבוצה הצליחה לסכל את כל הגזירות ולהשיב את המצב לקדמותו

כיום התאגדנו, חברי מטה המאבק, לכדי עמותה רשומה
וכל זאת כאמור מתוך פורומי הפוריות וההורות כאן ב"תפוז"

רצינו להגיד תודה להנהלת "תפוז" על הבמה שניתנה לנו
ולכל המנהלים הקולגות אשר נתנו כתף וסייעו לנו לפרסם את עצמנו ואת מאבקנו
לצפיה ב-'מרגש וקולע '
מרגש וקולע
18/04/2004 | 17:17
5
לצפיה ב-'מרגש וקולע '
מרגש וקולע
18/04/2004 | 17:18
3
לצפיה ב-'מרימה כוס לזכית הפורום'
מרימה כוס לזכית הפורום
15/04/2004 | 23:58
1
10
בפרס תפוח הזהב בקטגוריה הפורום שהביא לשינוי חברתי (זכרתי נכון...) למנהלי הפורום ליאור ונועם וכמובן-כמובן לכל מי שעשה במלאכה
לצפיה ב-''
17/04/2004 | 13:55
2
לצפיה ב-'"פוריות בינו לבינה"- הזמנה לכנס'
"פוריות בינו לבינה"- הזמנה לכנס
30/03/2004 | 12:06
1
16
כנס פוריות שמארגן מטה "הזכות להורות" יתקיים ביום ששי 23/4/04, בבית חולים תל השומר.
כל הפרטים מופיעים במודעה המצורפת.

על מנת שנוכל להתארגן בצורה נכונה אנחנו רוצים לקבל מושג על היקף ההשתתפות. לכן כל מי שמתכננת להגיע מתבקשת להודיע לי על כך במסר בהקדם האפשרי. זאת לא הרשמה, ואפשר להגיע גם ללא המסר הזה. אבל המארגנים ירגישו הרבה יותר טוב אם יהיה להם מושג כלשהו על כמות המשתתפים.

נועם
~שמצדיעה למארגנים של הכנס~
לצפיה ב-'איזה יופי של הזמנה כל הכבוד!!!'
איזה יופי של הזמנה כל הכבוד!!!
30/03/2004 | 13:19
6
לצפיה ב-'יצירת קשר עם הארגון'
יצירת קשר עם הארגון
27/03/2004 | 20:33
1
5
שלום, אני סטודנטית לתואר שני במשפטים ומעונינת לעשות עבודה סימנריונית בנושא, מבקשת את עזרתכם למציאת חומר נוסף בנושא וליצירת קשר עם הארגון.
תודה מיכל
hareladv@zahav.net.il
לצפיה ב-'באיזה נושא ועל איזה ארגון את מדברת?'
באיזה נושא ועל איזה ארגון את מדברת?
28/03/2004 | 01:49
3
לצפיה ב-'ברכות לפורום על קבלת המקום הראשון'
ברכות לפורום על קבלת המקום הראשון
25/03/2004 | 19:51
2
8

בדרוג הגולשים כפורום שגרם לשינוי החברתי.

כל הכבוד.
לצפיה ב-'ה שייך לפורם זה - כל הכבוד'
ה שייך לפורם זה - כל הכבוד
26/03/2004 | 10:20
1
לכל החברים שעמלו ועבדו קשה והצליחו במאבק שלנו.
והרשימה היא ארוכה מאוד ( אז לא אפרט כדי לא לשכוח אף אחד )

זה אכן הפורום שעשה את השינוי החברתי הכי גדול.
מה שמראה כמה כוח יש לנו.

לכולם
לצפיה ב-' כל הכבוד על הזכייה'
כל הכבוד על הזכייה
26/03/2004 | 21:49
1
יישר כוח
לצפיה ב-' עדכונים עדכונים'
עדכונים עדכונים
09/03/2004 | 14:42
7
11
מאבק "הזכות להורות" כזכור הסתיים בהצלחה ענקית

אם בתחילת הדרך חשבנו שנצליח אולי להביא לכך שהקיצוץ יתבטא "רק" בכך שיגבילו מספר הפריות וגם זה רק לילד ראשון הרי ככל שהתקדמנו כך גברה אמונתנו ביכולתנו למנוע את הקיצוץ כולו

ספר התקציב 2004 אומר הכל
המאבק הצליח
קהילה וירטואלית המבוססת על מספר פורומים ממספר פורטלים הצליחה לעשות את הבלתי יאומן
לשנות הצעת תקציב

עם תום המאבק הפורום כאן השתתק
במידה רבה הדבר נעשה מתוך רצון לבחון כיוונים להמשך פעילות

בימים אלו ממש הושלמה הקמת עמותה חדשה אשר הוקמה בידי גרעין חברי המטה של "הזכות להורות"
שם העמותה - הזכות להיות הורים והיא עמותה רשומה על פי חוק העמותות

העמותה שמה בפניה מספר מטרות
המכנה המשותף לכלל המטרות הוא - העלאת המודעות והבטחת המימוש של הזכות להורות

בימים הקרובים נפרסם רשמית כנס בנושא
הכנס יהווה יריית הפתיחה של פעילות העמותה

כמובן שכולם מוזמנים
לצפיה ב-''
13/03/2004 | 23:26
1
2
לצפיה ב-'מלבב לראותכם קוצרים הצלחות'
מלבב לראותכם קוצרים הצלחות
14/03/2004 | 16:50
3
אנחנו בוודאי נהנה מהפירות
אז
רבה
לצפיה ב-'איזה יופי. נפלא נפלא נפלא'
איזה יופי. נפלא נפלא נפלא
14/03/2004 | 00:11
ולכם, המייסדים והעומלים במלאכה מגיעה התודה הכי גדולה.

כלהכבוד!
לצפיה ב-''
14/03/2004 | 09:59
1
לצפיה ב-' כל הכבוד. אשמח לדעת בכל אופן'
כל הכבוד. אשמח לדעת בכל אופן
14/03/2004 | 15:12
1
ובאופן יותר מפורט את מטרות העמותה.

לצפיה ב-'כל הכבוד גאה בכם '
כל הכבוד גאה בכם
14/03/2004 | 22:41
3
אשמח מאוד לשמוע על הכנס ואיפה זה יהיה

ויישר כח
לצפיה ב-' אין מילים בפי. שוב תודה.'
אין מילים בפי. שוב תודה.
23/03/2004 | 11:08
1
לצפיה ב-'סיבסוד לאימוץ'
סיבסוד לאימוץ
21/02/2004 | 00:31
1
2
אנחנו גוף אשר רוצה להוביל מהלך במדינה שיוביל לסיבסוד של תהליך האימוץ בחו'ל שהוא עוד דרך לזוגות וחד הוריים כדי להגיע ולהיות הורים ולחבק את ילדם שלהם. מי שרוצה לשמוע על ההתארגנות ועל אימוץ בכלל מוזמן לכתוב לי למייל ואני אחזור אליה/ו.
אני שמחה מאד לכתוב לכם אחרי כל השרשורים והדיבורים שקבענו פגישה עם עו'ד שירה דונביץ,
כל מי שהיה בקשר איתי, אני אודיע לו ומי שעוד רוצה להצתרף - מוזמן לשלוח לי מייל ונדאג לדבר בטלפון.
להתראות דנה.

לצפיה ב-'עדכנו אותי'
עדכנו אותי
25/02/2004 | 14:04
2
לצפיה ב-'חדשה'
חדשה
14/02/2004 | 19:43
1
2
רק רציתי להביעה תמיכה
לצפיה ב-''
19/02/2004 | 11:14

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

פורומים

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ