לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
88278,827 עוקבים אודות עסקים

פורום הדברת מזיקים

בפורום הדברת מזיקים תוכלו לשאול שאלות בנושא הדברה ירוקה לכל סוגי המזיקים, הדברה עצמית, חומרי הדברה ייחודיים לכל הזוחלים והמכרסמים להדברה לבד. בפורום זה תוכלו לקבל מענה בנוגע לסוג המזיק שנמצא בביתכם או בחצר ביתכם ותקבלו הדרכה כיצד להיפטר ממנו. כמו כן תקבלו ייעוץ איך לטפל בחפרפרות בפיתרון של 100%.בפורום זה תקבלו הדרכה איך להיפטר מתיקן גרמני ללא מדביר
ואיך להיפטר מפשפש מיטה ללא מדביר. גם לבעיית תיקן אמריקאי, נמלים, יתושים, פסוקאים, טרמיטים, כיני יונים, תולעים, קרדית האבק, עש הבגד ועש מזון, חולדות ועכברים, צרצרצים, נמלת האש ופרעושים יש פיתרון הדברה ללא צורך במדביר.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הדברת מזיקים

בפורום הדברת מזיקים תוכלו לשאול שאלות בנושא הדברה ירוקה לכל סוגי המזיקים, הדברה עצמית, חומרי הדברה ייחודיים לכל הזוחלים והמכרסמים להדברה לבד. בפורום זה תוכלו לקבל מענה בנוגע לסוג המזיק שנמצא בביתכם או בחצר ביתכם ותקבלו הדרכה כיצד להיפטר ממנו. כמו כן תקבלו ייעוץ איך לטפל בחפרפרות בפיתרון של 100%.בפורום זה תקבלו הדרכה איך להיפטר מתיקן גרמני ללא מדביר
ואיך להיפטר מפשפש מיטה ללא מדביר. גם לבעיית תיקן אמריקאי, נמלים, יתושים, פסוקאים, טרמיטים, כיני יונים, תולעים, קרדית האבק, עש הבגד ועש מזון, חולדות ועכברים, צרצרצים, נמלת האש ופרעושים יש פיתרון הדברה ללא צורך במדביר.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

ברוכים הבאים לפורום הדברת מזיקים. נבקש לשמור על שיח הוגן. תשובות לשאלות ינתנו תוך 24 שעות.

המשך >>

לצפיה ב-'זיהוי חרק'
זיהוי חרק
20/09/2017 | 16:34
1
2
שלום רב,

בביתי מזה מספר שנים מסתובבים החרקים שבתמונה. אשמח אם תעזרו לי לזהות איזה חרק זה. מתנצל על האיכות, המצלמה קצת ישנה.

תודה מראש
לצפיה ב-'דג כסף..'
דג כסף..
21/09/2017 | 17:41
לצפיה ב-' שנה טובה וחג שמח '
שנה טובה וחג שמח
19/09/2017 | 14:19
1

חג שמח לגולשי האתר

שנה טובה ומתוקה
שכולנו נכתב ונחתם לחיים טובים ולשלום 

בברכה 
לצפיה ב-'חרקים עוקצים'
חרקים עוקצים
16/09/2017 | 23:41
2
18
שלום
התחלתי להיעקץ בלילות ברגליים במהלך השינה במיטה.
בין המיטה לקיר בכיוון הרגליים על השטיח מצאתי את החרקים שבתמונה.
בתמונה בפינה השמאלית למטה רואים חרק שחור.
בנוסף מסביב יש משהו שנראה כמו זחלים ונשלים.
אני לא רואה אף מהחרקים זז שם, כאילו כולם מתים או משהו...
האם מישהו יודע לסווג אותם ולדעת האם זה הגורם?
בתודה
דולב
לצפיה ב-'זיהוי והדברה של חרקים '
זיהוי והדברה של חרקים
( לעמוד שלי בתפוז )
17/09/2017 | 11:46
1
10
בוקר טוב!
לפי התמונה ששלחת לי אני רואה שהזחל שנמצא על השטיח הוא עורית השטיחים. את החרק השני קצת קשה לזהות. כיוון שאתה נעקץ, כנראה שיש לכם אחד משני החרקים הללו: קרציונים או פשפש מיטה. האם יש לך סימני דם על המיטה או על הקירות?
בינתיים אני שולח לך תמונה של עורית השטיחים ופרטים לגביה. על מנת להיפטר מעורית השטיחים, יש לרסס את השטיח ואת הרצפה עם תרסיס להדברה עצמית. התרסיס הוא על בסיס צמחים מתמצית החרצית. הוא ללא ריח ואין לו השפעה על אנשים. אין צורך לצאת מהבית לאחר הריסוס. יום לאחר הריסוס יש לשאוב את השטיח ואת רצפת החדר עם שואב אבק. יש לשאוב את השטיח ואת רצפת החדר במשך שלושה ימים ברציפות. פרטים נוספים לגבי תרסיס להדברה עצמית תוכל למצוא על ידי חיפוש בגוגל בשם "הדברה עצמית".
בברכה ציון שירי
לצפיה ב-'תודה על העזרה !'
תודה על העזרה !
18/09/2017 | 00:12
1
אז גיליתי מה זה תודות לך !
אבל הבנתי שזה כנראה לא מה שעוקץ אותי...
ועכשיו אני צריך להמשיך לחפש...
לצפיה ב-'צרצרים בגינה'
צרצרים בגינה
17/09/2017 | 00:25
1
2
איך מתפטרים מהצרצרים? הרעש אינו נסבל כבר
לצפיה ב-'הדברה לבד של צרצרים בחצר '
הדברה לבד של צרצרים בחצר
( לעמוד שלי בתפוז )
17/09/2017 | 11:53
1
בוקר טוב!
כדי להיפטר מצרצרים בחצר יש לפזר במעטפת הבית ובמעטפת החצר פיתיון גרגירים נגד צרצרים. מומלץ לפזר אותו על קרקע לחה, אחרי השקייה או אחר הצהריים. 
פרטים נוספים לגגבי פיתיון להדברה צרצרים בחצר תוכל למצוא על ידי חיפוש בגוגל בשם: "הדברה לבד לצרצרים".
בברכה ציון שירי
לצפיה ב-'עכבישים'
עכבישים
16/09/2017 | 12:14
1
8
אשמח מאוד לעזרה בזיהוי עכביש ענק שהצליח לחמוק לביתנו. בתמונה הוא אחרי השפרצה של ריסוס ולאחר שהשיב נשמתו לבורא כך שהוא מכווץ. מאוד אשמח אם מישהו ידע לומר לי איזה סוג עכביש זה. האם הוא מסוכן? ואם יש הדברה נגד דברים מפחידים כאלה. תודה
לצפיה ב-'הדברה ירוקה נגד עכבישים'
הדברה ירוקה נגד עכבישים
( לעמוד שלי בתפוז )
17/09/2017 | 11:30
1
שלום רב!
אוכל לזהות את העכביש אם תשלח לי את התמונה שלו בוואטס אפ לנייד שלי:
052-5654864. כדי להיפטר מהעכבישים יש לעשות הדברה. אפשרות לעשות הדברה ירוקה באמצעות ריסוס על ידי מדביר ויש אפשרות לעשות הדברה ירוקה לבד באמצעות תרסיס להדברה עצמית. התרסיס ללא ריח ואין לו השפעה על אנשים.התרסיס על בסיס צמחים מתמצית החרצית. יש לרסס באמצעות התרסיס על קירות הבית והתקרה. פרטים נוספים על התרסיס תוכל למצוא על ידי חיפוש בגוגל בשם: "הדברה עצמית".
בברכה ציון שירי
לצפיה ב-'טרמיטים'
טרמיטים
10/09/2017 | 21:50
7
23
שלום לכולם. הגיעו לביקור בחניון הבניין שלנו טרמיטים. 
מה עלינו לעשות? הבנתי שקיימות היום שיטות חדשות להשמדתם? אשמח לייעוץ/הפנייה למומחה.

לצפיה ב-'הדברה ירוקה'
הדברה ירוקה
( לעמוד שלי בתפוז )
11/09/2017 | 10:26
12
בוקר טוב!
האם אתה בטוח שאלה טרמיטים?איפה הם נמצאים בדיוק?האם זה נקודתי או בכל החניון. אפשר להיפטר מהם באמצעות הדברה. יש ג'ל להדברה עצמית שמתאים להדברת טרמיטים.פרטים נוספים לגבי ג'ל לטרמיטים ניתן למצוא על ידי חיפוש בגוגל בשם:"הדברה עצמית". תבדוק האם הטרמיטים נמצאים במקום קטן נקודתי או בכל החניון?תעדכן אותי.
בברכה ציון שירי.
לצפיה ב-'טרמיטים'
טרמיטים
11/09/2017 | 14:13
5
7
לצערי אני בטוח.
כרגע זה נקודתית ליד מחסן בחניון, אבל הבנתי שצריך לטפל בתופעה מן השורש.
לצפיה ב-'טרמיטים- מה ניתן לעשות?'
טרמיטים- מה ניתן לעשות?
( לעמוד שלי בתפוז )
11/09/2017 | 14:28
4
4
שלום רב!
תאמר לי בבקשה מה הגודל של החניון? יש שתי אפשרויות להדברה: לבד באמצעות ג'ל להדברה עצמית או באמצעות מדביר.
בברכה ציון שירי
לצפיה ב-'טרמיטים'
טרמיטים
11/09/2017 | 14:41
3
7
חניון דיי גדול. 
של בניין בן 13 קומות.
לצפיה ב-'הדברת טרמיטים'
הדברת טרמיטים
( לעמוד שלי בתפוז )
12/09/2017 | 11:34
2
4
בוקר טוב!
כדי להיפטר מהטרנמיטים בכל החניון תצטרך להזמין מדביר שמטפל בטרמיטים על ידי קידוחים וזה יעלה לך לפי לדעתי מעל 10000 ש"ח.
במידה ותרצה להיפטר נקודתית באזור המחסן היכן שראית אותם, תוכל לקחת ג'ל להדברת טרמיטים. הג'ל מאושר לשימוש לקהל הרחב על ידי משרד לאיכות הסביבה ואין לו ריח. יש להזריק נקודות ג'ל בחריצים. פרטים נוספים לגבי ג'ל להדברת טרמיטים תוכל למצוא בגוגל בשם "הדברה עצמית".
בברכה ציון שירי
לצפיה ב-'טרמיטים'
טרמיטים
12/09/2017 | 14:42
1
5
יש המלצה על מדביר/חברה שעושים את זה ויש המלצות מוכחות? 
לצפיה ב-'הדברה נגד טרמיטים '
הדברה נגד טרמיטים
( לעמוד שלי בתפוז )
12/09/2017 | 14:58
5
צהריים טובים!
יש חברת הדברה שנקראת "העכבר והג'וק". אני חושב שהם עושים הדברה נגד טרמיטים.
בברכה ציון שירי
לצפיה ב-' מומחים חדשים מחכים לשאלות שלכם '
מומחים חדשים מחכים לשאלות שלכם
12/09/2017 | 13:00
1

מומחים ואנשי מקצוע חדשים מחכים לכם בפורומים הבאים 

בפורום משפט פלילי תוכלו לשאול הכל על התחום ולקבל תשובות מעו"ד מומחה

בפורום טיפול זוגי תוכלו להתייעץ ולשתף בבעיות בזוגיות או בבניית זוגיות

בפורום ריפוי ותזונה טבעית תוכלו לדעת איך לרפא את גופכם בעזרת תזונה ואורח חיים בריא

בפורום השקעות נדל"ן בקנדה תוכלו להתייעץ לגבי כל סוגי ההשקעות עם עו"ד ישראלי וקנדי

בפורום שמאות מקרקעין תוכלו לשאול על מיסוי נדל"ן, תכנון ובנייה, תביעות מקרקעין ועוד

בפורום נזקי גוף ותאונות דרכים תוכלו לקבל ייעוץ משפטי לגבי כל סוגי נזקי הגוף והתאונות

בפורום אוטיזם- גישה ביו רפואית תוכלו לדעת איך מפחיתים את התסמינים של אוטיזם לפי עקרונות הרפואה המשלימה

בפורום מכירות ופיתוח עסקי תוכלו לשאול על מכירות b2b, פיתוח עסקי, הגדלת רווחים ועוד

בפורום משפחות מורכבות תוכלו לשתף ולהתייעץ בהכל אם אתם נמצאים בפרק ב' מעט מורכב 

בפורום דרכון פורטוגלי ידברו אתכם על הוצאת דרכון ואזרחות פורטוגלית-אירופאית

גלישה נעימה

לצפיה ב-'דיי, נמאס לי מהם. אני לא יודעת מה לעשות כבר'
דיי, נמאס לי מהם. אני לא יודעת מה לעשות כבר
11/09/2017 | 21:12
1
13
בחדר שלי, שהוא מפלס אחר מבית ההורים, כחודש ומשהו, נכנסים לפה גו'קים.
אני חיה פה כבר הרבה שנים ואף פעם לא היה לי פה ג'וק.

אני חיה על ריסוסים (כאלה שמוכרים בסופר, כמו K2000 וריסוסים לתקופות ארוכות)

יש 2 מקומות שהם יכולים לבוא מהם- מחדר השירותים, מאחורי האסלה יש איזה חור. אבל החור הזה קיים מאז שהבית הזה שופץ (16 שנים).
או מאחורי ארון גדול שאין לי אפשרות להזיז אותו.
אני מרססת בשני המקומות האלה, כולל כל החדר, הפינות, פנלים, לאורך פינות הקיר.. והם עדיין נכנסים :(

היום ניקיתי את המקרר, שקית עם אוכל הייתה בחוץ ממש מעט זמן, וכבר נכנס לשם ג'וק.. אין לי מושג איך הם שורדים את הריסוס בכלל (אני יודעת שזה לא טוב, אבל אני כל כך חרדה שאני מרססת לכל יומיים שלושה)

כרגע אטמתי את חדר המקלחת/ שירותים.
אבל אני בחרדות, אז זה לא ממש משנה.

מה אני יכולה לעשות?
איך אני פותרת את המצב הזה?
אני לא מסוגלת להיות בחדר, אני תמיד עירנית לכל רעש וזה כבר מוציא אוית מדעתי.

האם הדברה מקצועית תפתור את הבעיה או שאני חייבת להבין מאיפה הם מגיעים?

שוב- לא היו פה ג'וקים בעבר. זה ככה כבר חודש +

מה לעשות?
אני פשוט בחרדות תמידיות ואני לא יודעת מהו הפתרון הטוב ביותר
לצפיה ב-'הדברה ירוקה לבד נגד ג'וקים'
הדברה ירוקה לבד נגד ג'וקים
( לעמוד שלי בתפוז )
12/09/2017 | 08:12
3
בוקר טוב!
לפי מה שאת מתארת לא היו לך ג'וקים במשך הרבה שנים ורק בחודש האחרון הם הופיעו. זהו סימן לכך שיש צורך בהדברה של הדירה שלך. שימוש בחומרי הדברה כמו K300 מאוד מסוכנת. כיום ישנם בשוק חומרי הדברה ידידותיים יותר למשתמש. יש תרסיס להדברה עצמית על בסיס צמחים מתמצית החרצית. הוא ללא ריח ואין לו השפעה על אנשים. התרסיס מאושר לשימוש על ידי משרד לאיכות הסביבה. התרסיס מגיע ללקוח עם הוראות שימוש. יש לנער היטב את התרסיס ולרסס לפי ההוראות. שימוש בתרסיס מקנה ללקוח שנה ללא ג'וקים וחצי שנה לפחות ללא נמלים. פרטים נוספים לגבי תרסיס להדברה לבד תוכלי למצוא על ידי חיפוש בגוגל בשם:"הדברה עצמית".
בברכה ציון שירי
לצפיה ב-'חרקים במרתף'
חרקים במרתף
11/09/2017 | 09:08
1
9
מצאתי את החרקים הללו תלויים על קירות המרתף. חלקם עדיין גלמים ולחלקם הראש החל לבצבץ. אין לי מושג מה זה ומה עושים עם זה?!
לצפיה ב-'הדברה לבד של חרקים במרתף'
הדברה לבד של חרקים במרתף
( לעמוד שלי בתפוז )
11/09/2017 | 14:53
7
צהריים טובים!
לפי התמונה ששלחת אלינו מדובר בחרק ששמו עש הבית. על מנת להיפטר מעש הבית יש לרסס עם תרסיס להדברה עצמית על קירות המחסן והתקרה. התרסיס הוא ללא ריח ואין צורך במסיכה כשמשתמשים בו. התרסיס מאושר לשימוש על ידי משרד לאיכות הסביבה. יום לאחר הריסוס יש לשאוב את קירות המחסן ואת התקרה עם שואב אבק. לפרטים נוספים לגבי תרסיס להדברה עצמית יש לרשום בגוגל בשם "הדברה עצמית".
בברכה ציון שירי
לצפיה ב-'נואשת לזיהוי חרק וטיפול'
נואשת לזיהוי חרק וטיפול
04/09/2017 | 23:52
1
27
היי, החרק שבתמונות מסתובב לי על הקירות ובעיקר במיטות
הבית רוסס לפני כשבועיים הייתה ירידה ושוב חזרו
מקווה שמישהו כאן יוכל לזהות מהו ולעזור באופן טיפול תודה
לצפיה ב-'זיהוי חרק'
זיהוי חרק
( לעמוד שלי בתפוז )
05/09/2017 | 09:23
7
בוקר טוב!
קשה מאוד לראות את החרק. האם את נעקצת או מתגרדת במיטה?
אם תוכלי לשלוח לי תמונה לנייד שלי בוואטס אפ למספר 052-5654864, אוכל לזהות אותו.
בברכה ציון שירי
לצפיה ב-'בבקשה מה החרק שבתמונה ?'
בבקשה מה החרק שבתמונה ?
31/08/2017 | 12:54
2
36
גודלו כ 2 ממ

תודה.
לצפיה ב-'זיהוי המזיק והדברה ירוקה של המזיק'
זיהוי המזיק והדברה ירוקה של המזיק
( לעמוד שלי בתפוז )
01/09/2017 | 12:40
1
60
בוקר טוב!
החרק שבתמונה הוא חדקונית האורז. אני שולח לך פרטים ותמונה של המזיק שעליו מדובר. 
יש אפשרות להיפטר מהמזיק באמצעות תרסיס להדברה עצמית. התרסיס הוא ללא ריח ואין לו השפעה על אנשים. יש לרסס באזור הנגוע ובמעטפת של המטבח, באזור המזווה של המטבח, מאחורי המקרר, מאחורי התנור ומאחורי מכונת כביסה ובמסילות של התרסיסים באזור המטבח. רצוי לזרוק את כל שקיות האוכל היבש הפתוח לפח. לאחר הריסוס יש לשאוב את המקום 3 ימים ברציפות על מנת לאסוף את כל הביציות כדי שלא יתפת דוד חדש. פרטים נוספים לגבי התרסיס אפשר למצוא על ידי חיפוש בגוגל בשם "תרסיס להדברה עצמית".
בברכה ציון שירי

לצפיה ב-'תודה רבה ציון !'
תודה רבה ציון !
01/09/2017 | 13:05
2
ראיתי בודדים כאלה אצלי,  או מעכתי או ריססתי בספריי סנו של ג'וקים.

שבת שלום.
לצפיה ב-'הג'וקים מתעופפים גבוה - בגלל ההתחממות'
הג'וקים מתעופפים גבוה - בגלל ההתחממות
24/08/2017 | 14:06
12
אם בקיץ הנוכחי נתקלתם בתיקן מעופף לגובה של כמה קומות ונכנס מהחלון - אתם לא לבד. הטמפרטורות הגבוהות בקיץ הופכות את הגו'קים להיפר-אקטיבים עד שהם מתחילים לעוף. התופעה המטרידה צפויה להתגבר במקביל להתחממות כדור הארץ
לצפיה ב-'זיהוי חרק'
זיהוי חרק
23/08/2017 | 08:07
1
24
במשך השבועיים האחרונים יוצאים לי חרקים קטנים ממש בצבע אפור שדומים מאד לג'וקים קטנים...מצרפת תמונה..
אשמח אם משהו יוכל להגיד לי מה זה החרק הזה ואיך ממגרים אותו.
תודה..

לצפיה ב-'זיהוי והדברה ירוקה של המזיק'
זיהוי והדברה ירוקה של המזיק
( לעמוד שלי בתפוז )
24/08/2017 | 13:11
5
צהריים טובים
לפי תמונה קשה לזהות. לפי דעתי מדובר בתיקן גרמני. אני מצרף לך תמונה של התיקן הגרמני ופרטים עליו. יש תרסיס להדברה עצמית ללא ריח שאין לו השפעה על אנשים. התרסיס מאושר לשימוש לקהל הרחב. יש לרסס עם התרסיס 4 פעמים בחודש לפי ההוראות. כמו כן יש לפזר מלכודות פרומונים מאחורי המקרר, מאחורי מתקן לטיהור מים, מאחורי מיקרוגל. לאחר שימוש בתרסיס ובמלכודות פרומונים, לא יהיה לך ג'וקים קטנים (תיקן גרמני) לפחות שנה. פרטים נוספים לגבי תרסיס הדברה עצמית ניתן למצוא על ידי חיפוש בגוגל בשם "הדברה עצמית".
בברכה ציון שירי

לצפיה ב-'קן לא מזוהה כנראה של חרק'
קן לא מזוהה כנראה של חרק
19/08/2017 | 23:15
1
18
שלום
בחדר המדרגות סמוך לתקרה התגלה הקן הזה.
האם שייך לחרק? ואם כן איזה ואיך להדביר אותו?
מצאנו עוד אחד כזה מעט יותר גדול ולא רחוק מהראשון

תודה
לצפיה ב-'זיהוי והדברה של המזיק'
זיהוי והדברה של המזיק
( לעמוד שלי בתפוז )
20/08/2017 | 10:31
7
בוקר טוב!
לפי התמונה זה נראה כמו קן צרעות. רצוי לעשות הדברה בהקדם על מנת לשמור על דיירי הבניין מהעקיצות של הצרעות. אפשר לעשות הדברה עם מדביר. אפשרות שניה היא לעשות הדברה עם חומרי הדברה להדברה עצמית. יש חומר הדברה להדברה עצמית שמתאים להדברת קן צרעות. חומר מגיע בצורת תרסיס להדברה עצמית. יש לרסס על הקן ואז להתרחק קצת ואז ושב לרסס וכך להמשיך עד שיצאו מהקן כל הצרעות. התרסיס הוא ללא ריח ואין לו השפעה על אנשים.
פרטים נוספים לגבי התרסיס להדברה עצמית ניתן למצוא על ידי חיפוש בגוגל בשם: "הדברה עצמית". 
בברכה ציון שירי
לצפיה ב-'חרקים לא מוגדרים '
חרקים לא מוגדרים
16/08/2017 | 23:18
1
26
היי
צצו אצלנו חרקים ואין לנו מושג מה הם
הם על המיטה ובכל מקום בערך
מצרפת תמונה אולי מכאן תבוא הישועה
לצפיה ב-'זיהוי והדברה של מזיק'
זיהוי והדברה של מזיק
( לעמוד שלי בתפוז )
18/08/2017 | 10:11
7
בוקר טוב!
לפי התמונה קשה לזהות. יכול להיות שמדובר על תיקן פסים. מה הגודל של החרק? האם אתם נעקצים בלילה?
ניתן להיפטר מהמזיק באמצעות תרסיס להדברה עצמית. התרסיס ללא ריח ומאושר לשימוש על ידי משרד לאיכות הסביבה. פרטים נוספים תוכל למצוא על ידי חיפוש בגוגל בשם "הדברה עצמית".
בברכה ציון שירי
לצפיה ב-'משהו לא ברור על משקוף (עיוור) של דלת'
משהו לא ברור על משקוף (עיוור) של דלת
14/08/2017 | 07:10
5
27
אודה לעזרה מה זה הדבר הזה?
לא מצליח לפענח אם זה מזיק או חלק מחומרי הבניה.
תודה רבה
לצפיה ב-'תמונות נוספות'
תמונות נוספות
14/08/2017 | 15:05
4
22
הסתכלתי שוב וראיתי  שיש שם מעין ביצים - פתחתי אחת ומצאתי את זה.
האם זה טרמיטים? אם כן מאיפה הגיעו? האם הזנק גדול בשלב שכזה?
אנו בשלבי בניה מתקדמים כחודשיים לפני כניסה.
לצפיה ב-'הדברה ירוקה'
הדברה ירוקה
( לעמוד שלי בתפוז )
15/08/2017 | 08:54
3
16
שלום רב!
לא ממש ברור מהתמונה איזה מזיק יש לך. יכול להיות שמדובר בפסוקאים. הם מגיעים מלחות. תוכלי להיפטר מהם באמצעות תרסיסים להדברה העצמית. התרסיסים הם ללא ריח ואין להם השפעה על אנשים. התרסיסים על בסיס צמחים. 
פרטים נוספים לגבי התרסיס תוכלי למצוא על ידי חיפוש בגוגל בשם "הדברה עצמית". אני מצרף לך בנוסף פרטים נוספים לגבי פסוקאים.
בברכה ציון שירי
לצפיה ב-'שלום ציון '
שלום ציון
15/08/2017 | 09:55
2
14
אבל אתה שולל בכל מקרה שזה טרמיטים?
תודה רבה
לצפיה ב-'זיהוי מזיק '
זיהוי מזיק
( לעמוד שלי בתפוז )
15/08/2017 | 11:48
1
14
בוקר טוב!
אחרי בדיקה מדוקדקת אני חושב שמדובר בביצים של צרעות. יכול להיות שהצרעות הטילו ביצים ורצוי לטפל בצרעות אלה לפני סיום השיפוץ. ניתן להדביר את הצרעות כמו כן עם תרסיס להדברה עצמית. התרסיס שווה ערך למדביר. אין לו ריח ואין לו השפעה על אנשים.
פרטים נוספים תוכל למצוא על ידי חיפוש בגוגל בשם: "הדברה עצמית".
בברכה ציון שירי
לצפיה ב-'תודה רבה ציון!'
תודה רבה ציון!
16/08/2017 | 08:35
2
לצפיה ב-' פורום חדש בתפוז: השקעות בקנדה '
פורום חדש בתפוז: השקעות בקנדה
14/08/2017 | 16:01
1

פורום השקעות בקנדה הוקם כדי לתת לכם מענה לשאלות רבות החל מסוג ההשקעה, מקום ההשקעה, מיסוי, נושאים משפטיים, ניהול ההשקעה, רווחיות ומימוש השקעה.
רוצים להשקיע בקנדה זקוקים לייעוץ מעורך קנדי וישראלי היכנסו עכשיו לפורום החדש >>
לצפיה ב-'חרקים בארון הבגדים'
חרקים בארון הבגדים
09/08/2017 | 10:09
4
35
בימים האחרונים מצאתי בארון הבגדים שלי חרקים דמויי גרגירים חומים. בהתחלה חשבתי שזה לכלוך אבל אז ראיתי שיש כמות שמפוזרת במדפים ובמגירות. אני חושבת שנתקלתי כבר בחרק הזה במגירות בארונות המטבח ובתוך חבילות פתוחות של קמח או קטניות. החרק נראה ממש כמו גרגר קשיח. אם מועכים אותו הוא משאיר אבקה חומה/ שחורה. ניקיתי את המדפים והמגירות אבל אני עדיין מוצאת שאריות פה ושם. מה עושים????

לצפיה ב-'זיהוי חרקים בארון הבגדים'
זיהוי חרקים בארון הבגדים
( לעמוד שלי בתפוז )
10/08/2017 | 10:55
3
25
בוקר טוב!
יכול להיות שמדובר בצואה של תיקן גרמני. אני צריך לראות תמונה על מנת לזהות את המזיק.
בברכה ציון שירי
לצפיה ב-'בהמשך לתגובתך'
בהמשך לתגובתך
15/08/2017 | 14:38
2
9
מצ"ב תמונה. אשמח לדעתך
לצפיה ב-'בהמשך לתגובתך'
בהמשך לתגובתך
15/08/2017 | 14:41
1
14
מצורפת תמונה. אשמח לדעתך
לצפיה ב-'זיהוי הדברה של תיקן גרמני'
זיהוי הדברה של תיקן גרמני
( לעמוד שלי בתפוז )
16/08/2017 | 09:00
15
בוקר טוב!
לפי התמונה ששלחת אני מזהה כי מדובר בתיקן גרמני. אני מצרף לך תמונות של גללים של תיקן גרמני. 
הטיפול המומלץ להדברת תיקן גרמני הוא באמצעות הדברה. יש שתי אפשרויות להדברה: אפשרות אחת היא באמצעות מדביר. אפשרות שניה להדברה היא באמצעות תרסיס להדברה עצמית ומלכודות פורמונים. פרטים נוספים לגבי חומר הדברה להדברה לבד תוכל למצוא על ידי חיפוש בגוגל בשם "הדברה עצמית".
בברכה ציון שירי
לצפיה ב-'חרקים על המיטה'
חרקים על המיטה
06/08/2017 | 00:32
1
29
יש לי מהלכים על המיטה.. מזהים מזה? מה אפשר לעשות?
לצפיה ב-'זיהוי המזיק'
זיהוי המזיק
( לעמוד שלי בתפוז )
06/08/2017 | 11:47
19
שלום רב!
התמונה לא כל כך ברורה. לפי התמונה זה נראה כמו פסוקאים. אני מצרף לך תמונה ומידע לגבי פסוקאים. יש אפשרות להיפטר מהפסוקאים באמצעות תרסיסים להדברה עצמית. התרסיס שווה ערך למדביר. אין לו ריח ואין לו השפעה על אנשים. התרסיס מאושר לשימוש על ידי משרד לאיכות הסביבה. יש לרסס בכל החדר הנגוע, כולל קירות, רצפה, ארונות. את כל הספרים, בגדים, מצעים מגבות יש לאחסן בשקיות וואקום למשך 5 ימים. יום לאחר הריסוס יש לשאוב את החדר עם שואב אבק במשך עשרה ימים. יש לשאוב את הקירות, את הרצפה, את הספה או המיטה, את הארונות. פרטים נוספים לגבי תרסיס תוכל למצוא על ידי חיפוש בגוגל בשם: "הדברה עצמית".
בברכה ציון שירי

לצפיה ב-'ג'וקים במטבח'
ג'וקים במטבח
05/08/2017 | 11:38
1
15
היי,
הופיע לי פתאום ג'וק גדול על השיש במטבח.
מה עליי לעשות?
ריססתי אותו ברייד קוטל נמלים ואח"כ שטפתי הכול טוב טוב עם 
סבון כלים. האם אחרי כל זה יש סיכון בריאותי?
בתודה,
גלעד
לצפיה ב-'הדברה לבד של ג'וקים בבית'
הדברה לבד של ג'וקים בבית
( לעמוד שלי בתפוז )
06/08/2017 | 11:11
6
בוקר טוב!
על מנת להיפטר מהג'וקים הגדולים בבית יש לבצע הדברה. היום ניתן לעשות הדברה לבד ללא עזרת מדביר. יש תרסיס להדברה עצמית ללא ריח ואין לו השפעה על אנשים. התרסיס מאושר לשימוש לקהל הרחב על ידי משרד לאיכות הסביבה. התרסיס על בסיס צמחים מתמצית החרצית. יש לרסס עם התרסיס בכל הבית לפי ההוראות שמקבל כל לקוח. אין לשטוף את הבית שלושה ימים. לאחר השימוש בתרסיס - אין ג'וקים לפחות שנה ונמלים אין לפחות חצי שנה. פרטים נוספים לגבי תרסיס להדברה עצמית ניתן למצוא על ידי חיפוש בגוגל בשם: "הדברה עצמית".
בברכה ציון שירי

מנהל/ת הפורום

אודות:
צ'יק צ'ק ג'וק חברת הדברה מן הוותיקות בתחום ההדברה בארץ.קיימת בשוק זה עשרות שנים, מנוהלת בפיקוח של מדבירים מוסמכים. אנו מעסיקים מומחים לתיקן הגרמני והא
עוד...

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

ציון שירי - מנהל פורום הדברת מזיקים
ציון שירי - המדביר המזמר

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו