לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
99979,997 עוקבים אודות עסקים

אודות הפורום הדברת מזיקים

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

ברוכים הבאים לפורום הדברת מזיקים. נבקש לשמור על שיח הוגן. תשובות לשאלות ינתנו תוך 24 שעות.

המשך >>

לצפיה ב-'See '
See
16/10/2018 | 18:40
3

איילת ששון עברה הטרדה מינית קשה נורא.
סדום ואינוס שביצע.
איילת מטרדנית העושה שיימניג לילדים והוריהם מפיצה שקרים ברשתות או איפה שהיא יכולה!!!
איילת גרה הדרור באר יעקב
פייסבוק:Ayelet sasson
Look שמנה קצת רזתה, עניינים חומות גדלות (כמו לסבתא של כיפה אדומה) שיער שחור קצר חלק.
רק זהרו
בגללה היה ים התאבדויות באיזור ראשון וכו'.
ממשיכה לגרום סבל רב לאנשים וילדים
העסקים של המשפחה ברק ששון הדרך הנכונה נדל"ן
עזרא ירקן בשוק בבאר יעקב
תחשבו אם אתם רוצים לעזור למשפחה פדופלית

לצפיה ב-'חרקים במזון'
חרקים במזון
14/10/2018 | 09:09
2
8
אשמח לעזרה.
ביום שישי גילינו את החרקים האלו במגירה של המוצרים היבשים.
מכיוון שראינו אותם בתוך אריזות סגורות אז הם  כנראה הגיעו מהמפעל (4 חבילות שנקנו באותו יום). 
ממה שראיתי בגוגל אני חושבת שזה חדקורנית האורז.
כנראה שהם ניקבו חור ונכנסו גם לכל החבילות הפתוחות (היה סגור בגומיה/סלוטייפ).

1. האם זה אכן חדקורנית האורז?
2. ניקינו את כל המגירות, זרקנו את המוצרים הנגועים ריססנו את כל המגירות והתחתית.
אבל, כמה שעות אחרי שריססנו והכל החרקים חזרו- אותם חרקים אבל קטנים יותר, יכול להיות שהם הטילו ביצה מחוץ לשקיות של האוכל, לי זה נראה שהם יוצאיפ מתוך המסילה של המגירה ( תמונה בתגובות)?

החרקים בתמונות שפה זה החרקים שיצאו אחרי הניקוי והריסוס, החרקים בהתחלה היו גדולים יותר. 

אשמח לעזרה
לצפיה ב-'בתמונה הזו זה החרקים '
בתמונה הזו זה החרקים
14/10/2018 | 09:18
4
שיוצאים אחרי שריססנו  (k כלשהו)
החומר הירוק לא קשור
לצפיה ב-'זיהוי חרק'
זיהוי חרק
15/10/2018 | 11:15
1
בוקר טוב!
אשמח אם תשלחי לי תמונה לנייד שלי ואזהה את המזיק.
הטלפון שלי הוא 052-5654864.
בברכה ציון שירי
לצפיה ב-'חורים בבגדים'
חורים בבגדים
09/10/2018 | 09:08
4
חרקים בגודל מילימטר
לצפיה ב-'חורים בבגדים'
חורים בבגדים
09/10/2018 | 08:18
4
יש חרקים בגודל של מילימטר
לצפיה ב-'זיהוי חיפושית'
זיהוי חיפושית
06/10/2018 | 19:09
2
11
שלום 
צריכה עזרה בזיהוי החיפושית ודרכי הדברה
נמצאה כמות מכובדת מהן באזור המטבח בעיקר על התקרה ובארונות
תודה מראש
לצפיה ב-'זיהוי חיפושית והדברה לבד של המזיק'
זיהוי חיפושית והדברה לבד של המזיק
08/10/2018 | 12:14
1
8
בוקר טוב!
מדובר בחיפושית הטבק. כדי להיפטר מחיפושית הטבק עליך לפנות את ארונות המטבח. לנקות אותם ולאחר מכן לרסס עם תרסיס להדברה עצמית. את הקירות ניתן לרסס באמצעות התרסיס גם כן. החומר הוא שווה ערך למדביר. אין לו ריח ואין צורך לצאת מהבית לאחר הריסוס. בנוסף לפעלות הריסוס רצוי לשאוב את הקירות, התקרה וארונות המטבח עם שואב אבק על מנת לאסוף את כל הביציות שלהם כדי שלא יתפתח דור חדש.
פרטים נוספים לגבי תרסיס להדברה עצמית תוכל למצוא על ידי חיפוש בגוגל בשם: "הדברה עצמית".
בברכה ציון שירי
לצפיה ב-'תודה רבה!!'
תודה רבה!!
09/10/2018 | 12:42
2
לצפיה ב-'הצילו הנמלים התפלשו לחדרי ואני עם פוביה מחרקים .!!!!'
הצילו הנמלים התפלשו לחדרי ואני עם פוביה מחרקים .!!!!
05/10/2018 | 12:31
1
7
שלום אז ככה לפני שנה בערך מבעד לחלון נכנסו נמלים לחדר ,טיפלתי בזה עם קווין ג'ל( ג'ל נגד נמלים ) והם אכלו את החומר ומאז לא ראיתי אותם שם או נמלים במשך כשנה.

בגלל שהחומר הישן פג תוקפו קניתי עוד אחד .
השתמשתי בו מחוץ לחדר והנמלים פשוט נעלמו לX זמן. וחזרו  , אבל בהתחלה הם דלגו על החומר , הוא היה בנתיב שלהם אז הם פשוט פסחו עליו .
קניתי חומר נוסף בשם פרו ג'ל - הם בכלל לא מתקרבות אליו !
ובעבר הכנתי תערובת בורקס +סוכר+מים והם אכלו אותו בכיף כולם, ולשבוע לא היו נמלים .   אחרי זה ניסיתי  בורקס פלוס חלמון ולמשך חודש בערך לא היו נמלים .

השאלות שלי :
1. למה הם לא אוכלים את החומר ג'ל שקניתי כשהתוקף שלו בסדר.
2.למה יש להם התנהגות משונה כזאת , לטפס על ארון בגדים  , ספסל ,קירות , משקוף של דלת וקורה של דלת ?
הם משוטטות כקבוצות קטנות ולא שיירה.
לפני מספר ימים חסמתי את כל פתחים הקיימים והאפשרות שבעתיד היו , חסמתי עם סיליקון מסביב לכל חיבור בדלת .   כעבור מספר ימים אפשר לראות שהם באות לשוטת שם , ואני לא מבין למה .

(החדר שלי לא מאוור בלילה , בגלל שאין לי כרגע רשת ואני חרד מחרקים .)
האם הנמלים התקבעו אצלי בחדר בגלל התנאים(יש חמימות  בערבים ) (שטפתי לפני מספר ימים את כל החדר!)

עוד פרט לפני שחסמתי את כל החריצים הקיימים והעתידיים להיפתח על ידי הנמלים  עם סיליקון ,  הנמלים היו בשיירה ענקית בחדר של אחותי עוברים מחור בריצפה לחריץ  בפנלים של הקיר המפריד ביני לחדר של אחותי והם עברו אליי (החדרים שלנו סמוכים ).
תודה רבה .

לצפיה ב-'הדברת נמלים באופן עצמאי'
הדברת נמלים באופן עצמאי
08/10/2018 | 11:28
3
בוקר טוב!
ישנם מספר חומרי הדברה להדברה באופן עצמאי. נמלים זהו מזיק שגם לאחר ההדברה הוא יכול לחזור אחרי שלושה חודשים. על כן יש לחזור על פעולת ההדברה כל כמה חודשים. אני מצרף לך קישור בנושא איך להיפטר מהנמלים?
בברכה ציון שירי
לצפיה ב-'לוכד נחשים בחיפה והצפון'
לוכד נחשים בחיפה והצפון
28/09/2018 | 20:05
4
לוכד נחשים בחיפה בעל נסיון רב ומכיר את כל מיני הנחשים בארץ ישראל, לוכד נחשים מומלץ בחיפה מספק לתושבי חיפה והצפון שירותי לכידת נחשים גם בקריות, לוכד נחשים מגיע מהר לאזור דיווח הימצאו של הנחש, אם נתקלתם בנחש בבית או בחצר לא להתקרב מדי כדי למנוע הכשות. באם הוכשתם יש להרחיק אנשים מהסביבה לנחש ולצלם את הנחש כדי שיזהו האם הוא ארסי ואם כן לתת נוגדן מדויק לרעל של הנחש. כנסו לסרטון הבא כדי ללמוד עוד: https://youtu.be/crxcJRK3nlo
לוכד נחשים בחיפה זמין עבורכם 24/7 
לצפיה ב-'יתושים קטנים שקופים '
יתושים קטנים שקופים
26/09/2018 | 13:26
1
18
שלום, אני גרה במושב במזרח לכיש. מזה כחודש אנו סובלים מיתושים קטנים מאוד בעלי כנפיים שקופות ולא מרעישים (לא שומעים אותם). אנו ממגנים את ביתינו בכל האמצעים שרק ניתן וזה לא עוזר. בדקנו מקורות מים עומדים באזורנו ואין כאלו. 
יש למישהו רעיון לריסוס או לדרך להיפטר מהם? אני בחודש תשיעי להריוני ונעקצת ללא הרף. 
אודה לעזרתכם,
סופי 

לצפיה ב-'יתושים וכיצד להיפטר מהם'
יתושים וכיצד להיפטר מהם
30/09/2018 | 10:37
6
בוקר טוב!
כדי להיפטר מהיתושים רצוי להקטין מקור מים. רצוי לבדוק אם יש ברז מטפטף או מזגן שהמים שלו נוזלים ללא דלי מסודר. יכול להיות שאתם משקים את העציצים או את השיחים ביותר מידי מים. בנוסף להקטנת מקור מים צריך לעשות ריסוס בבית ובחצר נגד יתושים. אצלנו בצ'יק צ'ק ג'וק ישנם חומרי הדברה להדברה באופן עצמאי של יתושים ומזיקים אחרים. תרסיס להדברה עצמית לבית נגד יתושים הוא  ללא ריח ואין לו השפעה על אנשים. אין צורך במסיכה ולא צריך לצאת מהבית. יש לרסס על קירות הבית הנגועים ועל התריסים.הדברה בחצר תעשה באמצעות חומר לחצר ומרסס. פרטים נוספים לגבי חומרים להדברה עצמאים תוכלו למצוא בחנות לחומרי ההדברה הדיגיטלית: http://www.chikchakjuk.com/
בברכה ציון שירי
לצפיה ב-'זיהוי חרק'
זיהוי חרק
26/09/2018 | 10:17
1
14
שלום. 
מצאתי על מיטה את החרק שבתמונה שנראה כמו זחל קטקטן.  מישהו יכול לומר לי מה זה? 
לצפיה ב-'זיהוי חרק'
זיהוי חרק
30/09/2018 | 10:38
5
בוקר טוב!
אשמח אם תשלח לי תמונה לנייד שלי: 052-5654864.
בברכה ציון שירי
לצפיה ב-'ביגוד להדברה בתרסיס "פלאש"'
ביגוד להדברה בתרסיס "פלאש"
16/09/2018 | 16:03
311
היי, לאחרונה רכשתי "פלאש" להדברה של כנימות קמחיות שיש לי במספר עדניות במרפסת. זה מכיל Sulfoxaflor, ומוגדר רמת רעילות IV.

בהתחשב שאני מרסס פעם בכשלושה שבועות לפי צורך על שיח אחד או שניים, האם אני צריך ביגוד מיוחד? איפה קונים? בהוראות שימוש ממליצים חליפת PVC, משקפי מגן וכפפות נאופרן- מלחיץ!

תודה
לצפיה ב-'תולעים'
תולעים
13/09/2018 | 11:45
1
13
שלום 
תולעים שחורות 
יש גם בחדר הזבל בקירות
יש בכול הבנין 
הצילו!
לצפיה ב-'זיהוי תולעים'
זיהוי תולעים
30/09/2018 | 10:40
1
בוקר טוב!
תשלח לי בבקשה תמונה לנייד שלי 052-5654864 על מנת שאוכל לזהות אותם.
בברכה ציון שירי
לצפיה ב-'זיהו צואה חולדה? נחש?'
זיהו צואה חולדה? נחש?
13/09/2018 | 00:19
1
16
האם מישהו יודע לזהות את החיה שאת הצואה שלה מצאתי בבוידם?
תודה צבי
לצפיה ב-'זיהוי צואה בבוידם'
זיהוי צואה בבוידם
30/09/2018 | 10:43
7
בוקר טוב!
לפי התמונה מדובר בצואה של חולדות.
על מנת להיפטר מהחולדות עליך להזמין מדביר או לפזר מלכודות דבק לחולדות.
בחנות לחומרי ההדברה שלנו תוכל למצוא מלכודת חזקה במיוחד על מנת ללכוד את החולדות. כתובת החנות הדיגיטלית היא:http://www.chikchakjuk.com/
בברכה ציון שירי
לצפיה ב-'זיהוי צואה - האם חולדה? נחש?'
זיהוי צואה - האם חולדה? נחש?
13/09/2018 | 00:15
17
האם מישהו מזהה של איזו חיה צואה זו שמצאתי בבוידם?
תודה צבי
לצפיה ב-'חרקים במזווה'
חרקים במזווה
13/09/2018 | 00:14
1
19
שלום,
גילינו במזווה חרקים קטנים מאוד (2 מ"מ) בצבע חום בהיר. הם היו רבים ונכנסו לרוב אריזות המזון שהיו במזווה. גם לאחר ניקיון יסודי לא נפטרנו מהם. נשמח לעזרה בזיהוי ופתרונות להדברתם. תודה. 

לצפיה ב-'זיהוי חרק במזווה והדברה של המזיק באופן עצמאי'
זיהוי חרק במזווה והדברה של המזיק באופן עצמאי
30/09/2018 | 10:49
11
בוקר טוב!
החרק שנמצא במזווה שלך הוא פסוקאי. אני מצרף לך תמונה ומידע לגבי החרק.
על מנת להיפטר מהחרק עליך לבצע הדברה. קודם כל עליך לפנות את כל המזווה ולאחר מכן לנקות את המזווה. לאחר שהכל נקי ניתן לרסס את כל הקירות ואת כל ארונות המטבח עם תרסיסים להדברה עצמית. התרסיסים הם ללא ריח ואין להם השפעה על אנשים. לאחר הריסוס יש להמתין עד שהכל יתייבש ולאחר מכן לקחת שואב אבק ולשאוב איתו את כל הקירות ואת כל ארונות המזווה מכל הצדדים. יש לשאוב עשרה ימים ברציפות כדי לאסוף את כל הביציות של הפסוקאים על מנת שלא יתפתח דור חדש של פסוקאים.
כדי לרכוש תרסיס להדברה עצמית נגד פסוקאים עליך להיכנס לחנות הדיגיטלית שלנו שכתובתה:http://www.chikchakjuk.com/
בברכה ציון שירי
לצפיה ב-'זיהוי צואה'
זיהוי צואה
12/09/2018 | 19:10
1
16
מצאתי את המצ"ב בתמונה באחת ממגירות המטבח. בבקשה תגידו לי שזה של ג'וקים ולא של עכבר...
לצפיה ב-'זיהוי צואה'
זיהוי צואה
30/09/2018 | 10:51
8
בוקר טוב!
אודה לך אם תשלח לי תמונה לנייד ותרשום לי מה נגודל של הצואה על מנת שאוכל לזהות. מספר הטלפון שלי הוא 052-5654864.
בברכה ציון שירי
לצפיה ב-'האם יתכן שיש לי הרבה עכבישים מסוג ארסן חום בבית? (תמונה)'
האם יתכן שיש לי הרבה עכבישים מסוג ארסן חום בבית? (תמונה)
12/09/2018 | 17:53
1
15
צילמתי את העכביש הזה, יש לי הרבה כמותו בכל הבית, לכולם יש רגליים קדמיות ארוכות משאר הגוף כך שבהתחלה חשבתי שלא מדובר בעכביש.

עברתי על תמונות כל עכבישי ארץ ישראל והכי דומה הוא ארסן חום... הייתכן? קראתי שהארסן "נחבא אל הכלים" ואילו העכבישים האלה נמצאים אצלי על התקרה בשפע, עכשיו עשיתי סיבוב בבית וספרתי 25 כאלה שיכלתי לראות בקלות ובלי להזיז כלום! אני בדירה בקומה 4 בתל אביב.

תודה,
לצפיה ב-'זיהוי עכביש'
זיהוי עכביש
30/09/2018 | 10:56
7
בוקר טוב!
תשלח לי בבקשה תמונה לנייד על מנת שאוכל לזהות אותו.
הנייד שלי הוא 052-5654864.
בברכה ציון שירי
לצפיה ב-'טרמיטים?'
טרמיטים?
12/09/2018 | 15:14
1
10
מה אוכל לי את המשקוף? טרמיטים או תולעי עץ? או משהו אחר?

לצפיה ב-'זיהוי חרק שאוכל משקוף'
זיהוי חרק שאוכל משקוף
30/09/2018 | 10:57
4
בוקר טוב!
קשהנ מאוד לראות. תשלח לי בבקשה תמונה לנייד ואזהה את החרק.הנייד שלי הוא 052-5654864.
בברכה ציון שירי

לצפיה ב-'כתמים לבנים ומזיקים קטנים מאוד'
כתמים לבנים ומזיקים קטנים מאוד
09/09/2018 | 13:52
2
19
שלום, 
לאחר כחודש בדירה חדשה החלו להתפתח כמו כתמים לבנים על חפצים, כמו תיקים ונעליים, לא נראה ומריח כמו עובש. בנוסף, כשהסתכלתי מקרוב על הנעליים ראיתי חרקים קטנים (גודל של כמילימטר - מצורפת תמונה מוגדלת), זזים די במהירות על הנעל. 
יש למישהו רעיון מה זה? יש קשר בין הכתמים לחרקים? את נפטרים מזה?
תודה.
לצפיה ב-'זיהוי חרקים קטנים'
זיהוי חרקים קטנים
30/09/2018 | 11:05
1
15
בוקר טוב!
קשה לראות את המזיק. לפי דעתי מדובר בפסוקאים. אני מצרף לך תמונה ומידע לגבי המזיק. על מנת להיפטר ממזיק עליך לאתר באיזה חדר הוא נמצא ולאחר מכן יש צורך לבצע מספר פעולות על מנת להדביר את המזיק באופן עצמאי. קודם כול יש לכבס את כל הבגדים שנמצאים בחדר הנגוע כולל מצעים ומגבות ב-60 מעלות לפחות. לאחר מכן יש לרסס את כל החדר הנגוע עם תרסיים להדברה עצמית. התרסיסים הם ללא ריח ואין להם השפעה על אנשים. יש לרסס על כל הקירות, הרצפה ועל הרהיטים של החדר. ובשלב האחרון יש לחכות שהכל יתייבש ואז להתחיל לשאוב את החדר הנגוע עם שואב אבק כדי לאסוף את הביציות של הפסוקאים. יש להמשיך עם פעולת השאיבה עשרה ימים ברציפות. 
בברכה ציון שירי
לצפיה ב-'תודה רבה.'
תודה רבה.
01/10/2018 | 20:17
3
לצפיה ב-'זיהוי גללים'
זיהוי גללים
07/09/2018 | 17:18
1
16
שלום רב,
אתמול בבוקר זיהיתי את הגללים הבאים בין המשקוף לפאנל כניסה לחדר האמבטיה. אשמח לזיהוי
תודה,
שי

לצפיה ב-'זיהוי גללים'
זיהוי גללים
30/09/2018 | 11:11
6
בוקר טוב!
קשה לראות במסך מחשב. אוכל לזהות את הגללים אם שתשלח לי תמונה שלהם לנייד. הנייד שלי: 052-5654864.
בברכה ציון שירי
לצפיה ב-'חרק לבן קטן '
חרק לבן קטן
05/09/2018 | 04:02
1
14
שלום יש לי בבית חרק שפשוט גמר לנו על העור.
כל הגוף שלנו מכוסה צלקות
הוא בצורת אליפסה בצבע לבן ומאוד קטן 
בקושי רואים אותו כאני מגרדת את הפצע של העקיצה אני מרגישה גבשושית וכשאני מוציאה אותה היא נראת כמו חרק צהוב ויוצא דם מהפצע 
הפצעים אינם מחלימים כבר שנה וחצי
משהו נתקל בחרק כזה?
עשיתי הדברה לכיני יונים וזה לא עזר

לצפיה ב-'זיהוי חרק קטן עוקץ'
זיהוי חרק קטן עוקץ
30/09/2018 | 11:14
4
בוקר טוב!
אשמח לזהות אותו ולעזור לך. תשלחי לי בבקשה תמונה שלו לנייד ואחזור אלייך. הנייד שלי הוא 052-5654864.
בברכה ציון שירי

מנהל/ת הפורום

אודות:
את/ה מוביל/ה בתחומך? אנו מזמינים למשרדינו בימים אלו בעלי מקצוע המתאימים לנהל פורום מקצועי באשכול המומחים של אתר הקהילות המוביל תפוז אנשים. מנהל/ת פ
עוד...

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ