לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1028810,288 עוקבים אודות עסקים

פורום אחים/יות בשירות הבריאות

מקום זה הוקם למען העוסקות והעוסקים בסיעוד על כל תחומיו.אחיות ואחים בשרות קהילת האדם - ללא הבדלי דת גזע ומין, בבתי החולים, בשירותי הקהילה, במרפאות, בארץ ובעולם, בעתות שלום כבעיתות מלחמה.זה המקום בו ניתן להשמיע ולשמוע דעות, חוויות אישיות, רעיונות, עדכונים, חידושים והצעות.מקום בו נוכל להתעדכן ולעדכן לעזור ולהיעזר.מקום בו סטודנטים לסיעוד ימצאו תשובות לשאלותיהם.מקום בו ניתן להניח רגליים עייפות,מקום בו גם המלאכים בלבן - יכולים לבכות,להשמיע את הכאב, לשתף בשמחות.מקום שהוא בית למקצוע - ומרגוע לעוסקים בו. בית לאחיות ולאחים העוסקים במלאכת הקודש ועושים ימים כלילות בעזרה במצבי בריאות וחולי ובכבוד האדם וחירותו.כאן תמצאו את כותל התמיכה וכאן גם תתבקשו לתת כתף לאלה הזקוקים לה.עם הזמן הבנו כי המקום גדול דיו ולבבותינו רחבים דיין על מנת להכיל את כל אותם שיש לנו איתם קשרי עבודה ומטרה משותפת, וגם להם מקום בבית הזה.חשיבות עליונה מיוחסת למחוייבותנו הראשונית - מטופלינו. סודיות רפואית הנה כלל בל יעבור – ההקפדה על פרטיות וחסיון מטופלינו מחייבת את כולנו.הומור מקצועי (וגם אחר...) ביקורת איכותית ושבחים – יתקבלו בברכה.תלונות גם כן.כללי התנהגות קולגיאליים - יבחנו בקפידה. רעיונות והצעות – מתבקשים.ושיהיה לנו רק טוב ושקט....ובהצלחה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אחים/יות בשירות הבריאות

מקום זה הוקם למען העוסקות והעוסקים בסיעוד על כל תחומיו.אחיות ואחים בשרות קהילת האדם - ללא הבדלי דת גזע ומין, בבתי החולים, בשירותי הקהילה, במרפאות, בארץ ובעולם, בעתות שלום כבעיתות מלחמה.זה המקום בו ניתן להשמיע ולשמוע דעות, חוויות אישיות, רעיונות, עדכונים, חידושים והצעות.מקום בו נוכל להתעדכן ולעדכן לעזור ולהיעזר.מקום בו סטודנטים לסיעוד ימצאו תשובות לשאלותיהם.מקום בו ניתן להניח רגליים עייפות,מקום בו גם המלאכים בלבן - יכולים לבכות,להשמיע את הכאב, לשתף בשמחות.מקום שהוא בית למקצוע - ומרגוע לעוסקים בו. בית לאחיות ולאחים העוסקים במלאכת הקודש ועושים ימים כלילות בעזרה במצבי בריאות וחולי ובכבוד האדם וחירותו.כאן תמצאו את כותל התמיכה וכאן גם תתבקשו לתת כתף לאלה הזקוקים לה.עם הזמן הבנו כי המקום גדול דיו ולבבותינו רחבים דיין על מנת להכיל את כל אותם שיש לנו איתם קשרי עבודה ומטרה משותפת, וגם להם מקום בבית הזה.חשיבות עליונה מיוחסת למחוייבותנו הראשונית - מטופלינו. סודיות רפואית הנה כלל בל יעבור – ההקפדה על פרטיות וחסיון מטופלינו מחייבת את כולנו.הומור מקצועי (וגם אחר...) ביקורת איכותית ושבחים – יתקבלו בברכה.תלונות גם כן.כללי התנהגות קולגיאליים - יבחנו בקפידה. רעיונות והצעות – מתבקשים.ושיהיה לנו רק טוב ושקט....ובהצלחה.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
פורום אחים ואחיות מאחל לכל הנבחנים - הצלחה בבחינות הממשלתיות.
המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ רפואי מקצועי . בכל מקרה של בעייה רפואית המלצתינו לפנות לרופא המטפל או לרופא מומחה
המשך >>

לצפיה ב-'פסיכיאטר ודיכאון'
פסיכיאטר ודיכאון
25/02/2018 | 21:32
6
145
ראיתי שנשאלה כאן שאלה על דיכאון ורציתי לדעת האם מישהו מכיר את הנוהל המסודר של מוסד הלימודים או משרד הבריאות לפני שניגשים למבחן הממשלתי
חותמים על ויתור סודיות רפואית במידה ואני פונה לפסיכאטר והוא נותן לי כדורים נגד דיכאון באופן קבוע זה עלול לגרום לי לנשור מהתחום? בבקשה שרק מי שיודע שיענה ואם יוכל יסביר על הנוהל שקיים זה מאד חשוב לי.
ובנוסף, האם רופא משפחה יכול לרשום נוגדי דיכאון באופן קבוע? חשוב לציין שאיני מסכנת את עצמי או אחרים ומצליחה ללמוד וללא טעויות
תודה
לצפיה ב-'נהלים'
נהלים
26/02/2018 | 00:23
4
94
אם כבר התחלת ללמוד, כנראה שבית הספר לא ילך אחורה לבדוק מה התחדש בתיקך הרפואי מאז שהתחלת ללמוד. כך שאני מאמינה שמבחינת בית הספר - שלא לא תהיה הבעיה. 
הנקודה הבאה שבה מישהו עלול לבדוק את התיק הרפואי שלך, היא רק אחרי שעברת את המבחן הממשלתי ולפני שאת רוצה להרשם בפנקס האחיות. 
וגם אז התשובה לא מוחלטת, משום שיש ועדה שצריך להופיע בפניה והיא מחליטה, כנראה על פי כל מקרה ומקרה. 
לצפיה ב-'צריך לראות את הטופס שעליו חותמים.'
צריך לראות את הטופס שעליו חותמים.
27/02/2018 | 17:01
3
67
אני לא בטוחה שעל כל SSRI שלוקחים צריך לדווח, זה די אבסורד. 
לצפיה ב-'נכון'
נכון
28/02/2018 | 07:27
2
61
הבעיה שיש המון עירפול מה זה אומר "לא סבל ממחלה, לרבות מחלת נפש העלולה לסכן את בריאות הציבור שבטיפולו" ? מי מחליט בדיוק מה מסכן ומה לא מסכן? 
כי משרד הבריאות יכול להגיד שגם הפרעת קשב (שיש להמון אנשים) שמאובחנת ומטופלת עלולה לסכן את בריאות הציבור (כי אם הריכוז פגום עלולים לטעות בתרופות או משהו). יש עירפול מכוון. הלוואי שמישהו היה עושה משהו בנידון, כמו להכריח את משרד הבריאות להגדיר בדיוק למה הוא מתכוון. 
לצפיה ב-'אכן.'
אכן.
28/02/2018 | 23:56
1
55
בכל אופן, מי שמטופל באופן פרטי לכאורה אין בכלל סיבה שידווח על שום דבר.
כן מומלץ, לדעתי, לדבר על זה עם הגורם המטפל- מה הוא חושב, האם יש לדווח וכו'. כלומר, האחריות להחליט מה מסוכן/לא מסוכן- היא שלו. במידה ומסכימים יחד עם המטפל שאין סיבה לדווח (ולרוב אכן אין סיבה או עניין לדווח,), כדאי לבקש שההחלטה שהתקבלה תהיה מתועדת איפשהו ע"י המטפל. 
לצפיה ב-''
01/03/2018 | 09:55
14
לצפיה ב-'האמת על תרופות אנטי דכאוניות'
האמת על תרופות אנטי דכאוניות
14/03/2018 | 11:59
47
חברות התרופות רימו בשנות התשעים את המחקרים עם יציאת הפרוזאק, בחסות הFDA האמריקאי, ומאז מיליוני אנשים נוטלים כימיקלים שאין בהם למעשה כלום ומבלי לדעת לאיזה נזקים הם גומרים. צפו בסרטון זה.

לצפיה ב-'שאלון בעבודה סמינריונית'
שאלון בעבודה סמינריונית
26/02/2018 | 22:41
74
שלום
אשמח אם תקדישו 8 דק למלא שאלון שעוסק בעובדי משמרות בקישור המצורף. https://goo.gl/forms/IwMMGSRhNDiHOfNz1
תודה לעונים!
לצפיה ב-'הסבה לסיעוד בבני ציון'
הסבה לסיעוד בבני ציון
26/02/2018 | 19:40
89
חברים שלום, 
האם יש כאן מישהו שלמד/ה במסחול להסבת אקדמאיים בבית חולים בני ציון בחיפה. יש לי כמה שאלות לגבי אופי ומתכונת הלימודים במוסד הנ"ל. 
בתודה מראש. 
לצפיה ב-'יעוץ והכוונה'
יעוץ והכוונה
22/02/2018 | 22:32
95
שלום אני שולחת כרגע הודעה ניסיונית .במידה וזה מגיע למייל של גב אילנה כהן אשמח לקבל מענה למייל eflora274@gmail.com.תודה
לצפיה ב-'שאלה מורכבת בנושא שכר'
שאלה מורכבת בנושא שכר
19/02/2018 | 22:40
262
היי,
אני אחות לקראת סיום התואר ויש לי כמה אופציות בתחום שמעניין אותי.
בית חולים של "כללית" ובית חולים ממשלתי.

בראיה לעתיד, אם ארצה לעבור בית חולים מבית חולים של כללית לבית חולים ממשלתי (והכיוון ההפוך) האם צפויים קשיים? כלומר נניח שאני מחליטה להתחיל בבית חולים של כללית ועוד 5 - 10 שנים רוצה לעבור לבית חולים ממשלתי. האם אאבד את הדרגה \ שכר? האם מעבר בתוך אותה קבוצה של בתי חולים (ממשלתי לממשלתי \ מכללית לכללית) קל יותר?

האם למי שייך הבית חולים צריך להיות שיקול בהחלטה?
לצפיה ב-'מצב רוח ולימודים'
מצב רוח ולימודים
18/02/2018 | 10:13
5
227
שלום רב לכולם, אני שואל שאלה בקשר לאחותי ואשמח לקבל תשובה ממי שיודע מנסיון או מידע זה מואד חשוב, תודה.
אחותי לומדת לתואר בסיעוד היא בתחילת דרכה היא סובלת מדיכאון וממצב רוח ירוד חשוב לציין שהיא מוציאה ציונים טובים והיא מצליחה ללמוד ואין לה שיקול דעת מוטעה או דברים כאלה היא פשוט מאד עצובה, וחושבת על הרבה דברים ובוכה ללא סיבה. היא פוחדת לקחת תרופות מהסיבה שהיא פוחדת שיפסיקו לה את הלימודים פשוט או שהיא בכלל לא תוכל להיות אחות בהמשך. זה משהו שהיא עבדה עליו מאוד קשה כדי להגיע עליו (ללימודים). אם אתם יודעים האם יש אחים/ אחיות שהם עם דיכאון ועובדים או שישר אדם שפונה לרופא ולוקח תרופות אני דיכאוניות הוא יוצא מהמערכת לתקופה או בכלל? אני מבקש ממי שיודע בלבד שיענה, זה מאד חשוב.תודה מראש על העזרה
לצפיה ב-'טיפול'
טיפול
18/02/2018 | 17:25
3
123
במקצוע הסיעוד ושאר המקצועות הפרה רפואיים וגם ברפואה ישנם אנשים שנטלו/נוטלים תרופות אנטידיכאוניות. אם אחותך מגלה רצון לקבל עזרה היא יכולה לעשות זאת בדרך פשוטה מאוד, גם רופא משפחה יכול לרשום לרשום SSRI. יש סיכוי שתוך 2-3 שבועות כבר תרגיש טוב יותר. חבל לסבול סתם. למקרה כזה אין שום השפעה על קבלה לעבודה ועל העסקה בעתיד.

לצפיה ב-'השלכות בעתיד'
השלכות בעתיד
19/02/2018 | 09:30
2
123
תודה על התשובה
ידוע לך עם במהלך הלימודים המוסד מקבל מידע על זה יכול להוציא אותה מהלימודים. או שוועדה מסוימת או פשוט החלטה תגיד שהיא לא יכולה לגשת למבחן הממשלתי ולא לעסוק בסיעוד בלי לבדוק זאת רפואית הכוונה.
לצפיה ב-'יותר מדי חששות'
יותר מדי חששות
19/02/2018 | 10:21
1
101
מוסד לימודי יכול להפסיק לימודים של סטודנט רק אם בפועל יש במצבו דבר שיכול לגרום נזק לו או לסביבתו וגם כאן דרושה וועדה והליך שאמור להיות מנוסח בתקנוני המוסד הלימודי.
אני מכיר כמה וכמה אחיות שהיו במצבים של דכאון וטופלו בזמן הלימודים וגם אחר כך ולמרות חתימה על ויתור סודיות רפואית הדבר לא פגע בלימודים או בהעסקה שלהן במקצוע.
אם אחותך תראה אילו רופאים ואחיות יש במערכת, חלקם נהדרים וחלקים בחזקת "שומר נפשו ירחק" היא תבין שאין לה מה לחשוש. העיקר שתטפל בעצמה. האלטרנטיבה של לא לעשות דבר ולהשאיר את המצב כמו שהוא יכולה או להביא אותה למצב של הסתגלות והתגברות באופן עצמאי  או למצב של החמרה בדכאון ולסיכון כל מה שהיא עבדה קשה כל כך בשבילו.
לדיכאון ולסבל אין משמעות ואין תגמול הוא רק מאמלל את האדם ואת קרוביו. החיים לפעמים מזמנים לנו סיבות אמיתיות לכאב נפשי ששום כדור לא יכול להקל כך שכדאי ואף רצוי לפנות לעזרה בהקדם.
לצפיה ב-'תודה רבה על העזרה'
תודה רבה על העזרה
19/02/2018 | 10:47
26
לצפיה ב-'האמת על תרופות אנטי דכאוניות'
האמת על תרופות אנטי דכאוניות
14/03/2018 | 11:51
35
ראו סרטון זה ותבינו הכל. חברות התרופות רימו את המחקרים בשנות התשעים עם יציאת הפרוזאק, ומאז מיליוני אנשים נוטלים כימיקלים שאין בהם כלום, וללא לדעת לאיזה נזקים הם גורמים.
לצפיה ב-'אח חדר ניתוח : תל השומר \ ביילינסון \ שניידר'
אח חדר ניתוח : תל השומר \ ביילינסון \ שניידר
19/02/2018 | 09:07
223
היי,
אני מסיים את הלימודים בקרוב ואשמח לשוחח בפרטי עם אח\אחות שעובדים בחדרי הניתוח באחד המקומות הללו (או בבתי חולים אחרים).

אשמח אם משהו שעובד שם יוכל לשלוח מסר..

תודה.
לצפיה ב-'התלבטות לגבי לימודים'
התלבטות לגבי לימודים
18/02/2018 | 00:18
3
226
שלום!
אני עומדת בפניי התלבטות קשה.. בגדול תמיד חלמתי להיות רופאה (או זה מה שחשבתי) מה שמעניין אותי זה ביולוגיה, גוף האדם, גנטיקה מחלות וכדומה, כמו כן תמיד עניין אותי גם המוח ונפש האדם וראיתי את עצמי עובדת במקצוע טיפולי ולא מחקרי בהכרח. התחלתי תואר במדעי הרפואה כי לא היו לי נתונים מתאימים ישירות ל6 שנתי (אז מנסה את מזלי ל4 שנתי) אבל לאחרונה יש בי ספקות. 
התחלתי להסתכל לצדדים לעולם הפרא-רפואה כגון סיעוד, פזיותרפיה קלינאות תקשורת וכד. האם עולם הסיעוד יכול להתאים לי? אני יודעת שאני רוצה להתעסק עם ילדים/יילודים ואני רואה את עצמי עובדת בבתי חולים. אשמח לעצות האם קרה כאן לעוד מישהו שרצה רפואה והתאהב בסיעוד או שהתחיל סיעוד והמשיך לרפואה.
תודה!
לצפיה ב-'נגיד שאת עכשיו '
נגיד שאת עכשיו
18/02/2018 | 13:30
2
165
מסיימת את התואר במדעי הרפואה, איך ראית את עצמך ממשיכה משם, מה ראית את עצמך עושה בהמשך?  
בעיקרון, אם את רואה את עצמך בתחום הטיפולי, סיעוד יכול להתאים, אבל גם קלינאות תקשורת ופיזיותרפיה ועבודה סוציאלית ועוד....יכולים להתאים..
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
18/02/2018 | 22:00
1
81
ראיתי את עצמי ממשיכה לרפואה.. עכשיו אני בהתלבטות לעבור תואר ישר לתואר פרקטי. תמיד ראיתי את עצמי עובדת בבית חולים וספציפית עם ילדים/יילודים עכשיו רק מתלבטת על מקצוע
לצפיה ב-'אם את חולמת על רפואה'
אם את חולמת על רפואה
19/02/2018 | 01:52
117
אז תלכי על זה. את יכולה את המסלול הארבע שנתי, את יכולה גם בחו"ל אם לא מסתדר בארץ. את יכולה לעשות חלק בחו"ל ואז לנסות להתקבל בארץ. יש כל מיני אפשרויות. אם זה מה שאת רוצה, אז תעשי את זה. בסוף תוכלי להיות רופאת ילדים או נאנוטולוגית ולעבוד בתחום שמעניין אותך. 
לצפיה ב-'בית חולים איכילוב, בית חולים תל השומר, בית חולים של 'כללית''
בית חולים איכילוב, בית חולים תל השומר, בית חולים של 'כללית'
08/02/2018 | 22:07
1
225
שלום רב,
האם זה באמת נכון שייש הבדל בשכר בין אחות שעובדת ב'איכילוב' לבין אחות שעובדת בתל השומר? 
ואם מישהו יכול לענות לי- הבנתי שאיכילוב שייך לעיריית תל אביב ולכן עובדי איכילוב נחשבים בעלי הטבות של עיריית תל אביב. אם כך, היכן יותר משתלם לעבוד: בביה"ח של 'כללית' /של המדינה/ איכילוב 
תודה לעונים!
לצפיה ב-'אני לא יודעת אם יש שוני בשכר'
אני לא יודעת אם יש שוני בשכר
09/02/2018 | 00:56
200
רק על פי מקום עבודה. אבל אני כן יודעת שהסכמי ההסתדרות בנוגע לשכר כוללים את כל בת החולים, גם של הכללית.  לכן הגיוני שלפחות בבסיס השכר דומה. לא יודעת להגיד אם יש הטבות כאלה ואחרות שמציעים במקום מסוים שמוסיפות לשכר. איזה הטבות עיריית תל אביב מציעה, תלוש חניה? 
לצפיה ב-'רשת בתי אבות מחפשת אחיות'
רשת בתי אבות מחפשת אחיות
23/01/2018 | 18:11
145
אחיות מוסמכות לעבודה מאתגרת בבתי אבות ברחבי הארץ בצוות רב מקצועי,משרה מלאה/חלקית,רגילה/אחראית מחלקה.תנאים טובים למתאימים.נא לשלוח קורות חיים אל:lavy1230@walla.co.il לפרטים:יוסי 0508949455

לצפיה ב-'שכר אחות אקדמאית מתחילה'
שכר אחות אקדמאית מתחילה
23/01/2018 | 16:02
774
היי
אני יודעת שכבר חרשו על הנושא אבל לא הצלחתי למצוא תשובה מדוייקת.
אני עושה הסבה לסיעוד בהלל יפה ותוהה לעצמי כמה מרוויחה נטו אחות אקדמאית (תןאר ראשון) מתחילה בקהילה וכמה מרוויחה נטו אחות אקדמאית בבית חולים במשרה מלאה.
יש פה מישהו ששמתי לב שיש לו כנראה איזה קובץ שהוא שולח בפרטי. אשמח לראות את הפירוט המדובר :)

תודה ותתעלמו מהכינוי חחחח
לצפיה ב-'ממש בהתחלה'
ממש בהתחלה
16/01/2018 | 22:47
2
428
היי
אני ממש בתחילת דרכי בלימודי אחיות ואני ממש אוהבת את המקצוע ורואה בו שליחות אבל גם ממש חוששת שאין בזה עבודה
אני מאיזור הקריות ומחפשת מקום לימודים טוב ותומך(שמעתי על לניאדו)ורוצה לדעת מנסיונכם מה ולאן?
תודה.
לצפיה ב-'לא כל כך הבנתי'
לא כל כך הבנתי
17/01/2018 | 09:33
1
262
את ההודעה. כתבת שאת בתחילת דרכך בלימודים ושאת אוהבת את המקצוע. אחר כך כתבת שאת מחפשת מקום לימודים.
אם התחלת ללמוד, ואת אוהבת את המקצוע, למה את מחפשת מקום לימודים אם את כבר לומדת?
אם לא התחלת ללמוד ואת מחפשת מקום לימודים, איך את יודעת שאת אוהבת את המקצוע?

לצפיה ב-'לא הייתי ברורה'
לא הייתי ברורה
24/01/2018 | 13:15
200
סורי אני עכשיו באמצע לימודי פסיכומטרי במטרה להשתלב בלימודי אחיות,אבל מבחינת בחירת המוסד לימודים אני עדין לא סגורה וגיליתי את האהבה שלי לאחיות מאז לימודי עזרה ראשונה ואח"כ סיוע לאחיות בשירות לאומי ...
לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
08/01/2018 | 10:42
271
האם כל אחות מוגדרת כעובדת ממשלתית?
אם אני למשל עובדת בבית אבות, מגיע לי תנאים כמו עובדת ממשלתית (למשל תשלום על חופשת מחלה מהיום הראשון וכד') או שזה נחשב סקטור פרטי?

לצפיה ב-'עבודת לילה של אחיות'
עבודת לילה של אחיות
04/01/2018 | 08:09
1
408
שלום האם זה חוקי לבקש מאחות בבית חולים לעבוד 2 לילות ברצף?

לצפיה ב-'כן זה חוקי'
כן זה חוקי
04/01/2018 | 12:30
242
יכולים תאורטית גם לבקש שבוע של חמישה לילות, ויש בטח מי שעובדים ככה
לצפיה ב-'שאלון מחקר בנושא יציאה לגמלאות'
שאלון מחקר בנושא יציאה לגמלאות
03/01/2018 | 15:34
73
שלום, אני סטודנט במסלול לעבודה סוציאלית, במסגרת הלימודים אני נדרש להעביר שאלון העוסק בתחושות ביציאה לגמלאות. השאלון אנונימי לחלוטין ומיועד לאנשים בגילאים 50-62/67 נשים וגברים. יש ללחוץ על הלינק המצורף ולסמן את התשובות בהתאם לתחושתכם. שם הסטודנט הוא לירן ומספר הסטודנט הוא 10.  היענות מהירה מאוד יכולה לעזור, סליחה על ההטרדה והמון תודה!
Http://HaifaCATRC.eu.qualtrics.com/jfe/form/SV_9sK...

לצפיה ב-'הסבה לסיעוד'
הסבה לסיעוד
31/12/2017 | 14:31
3
332
איפה הכי מומלץ לעשות הסבה לסיעוד?ומדוע?
ההתלבטות היא בין קפלן, איכילוב, תל השומר
תודה מראש
לצפיה ב-'"מדוע" זו שאלה ממש טובה'
"מדוע" זו שאלה ממש טובה
31/12/2017 | 17:45
2
247
השאלה מה יותר חשוב לך,  יחס, איכות הוראה, אחוז הצלחה בממשלתי. אין מקום מושלם. 

לצפיה ב-'תגובה'
תגובה
11/01/2018 | 10:43
1
175
מתלבטת. שמעתי שבכללית יש תנאים ממש טובים לכן הנטייה היא לקפלן אבל מצד שני תל השומר נראה כמקום שאפשר ללמוד ולהתפתח בו הרבה מבחינה מקצועית. לכן שאלית מה עדיף. היחס בביץ ספר לסיעוד בהחלט ישפיע על ההחלטה
לצפיה ב-'אין קשר בין המקום לימודים'
אין קשר בין המקום לימודים
13/01/2018 | 20:18
164
לאיפה שתעבדי אחר כך. את יכולה ללמוד בכל בית ספר ולהתקבל לעבוד בכל מקום אחר כך, בלי קשר לאיפה למדת. תוכלי לעבוד בכללית, לאומית,  בית חולים ממשלתי במרכז, צפון,דרום, מזרח, מערב, מכבי, זה ממש לא משנה לעניין הלימודים. אז אין סיבה שהשיקול איפה לעבוד ישפיע עליך כרגע.   
אני לא יודעת כל כך למה הכוונה שלך ב"ללמוד ולהתפתח". בכל בית חולים לומדים. 
לצפיה ב-'האם יש אחיות שעובדות באיכילוב? יש הסעות מכפר סבא? נתניה? תוד'
האם יש אחיות שעובדות באיכילוב? יש הסעות מכפר סבא? נתניה? תוד
31/12/2017 | 10:14
96
לצפיה ב-'רוצה לנהל את הפורום '
רוצה לנהל את הפורום
29/10/2017 | 14:53
114
שלום לגולשים האחים והאחיות

הפורום מחפש מנהל חדש
חושבים שאתם מתאימים?
יש לכם מה לתרום לפורום וגולשיו?

פנו אלינו ב  פרטי.

המשך גלישה נעימה
לצפיה ב-'איך ניתן להיתפתח ממחלקת מתינוקיה?'
איך ניתן להיתפתח ממחלקת מתינוקיה?
26/12/2017 | 20:52
2
239
התחלתי לעבוד בתינוקיה ישר אחרי לימודים, הזמן טס לו ואני כבר 3 שנים שם, אבל נימאס ממש, לא מעוניינת בפגיה או מיילדות ותוהה לאן אפשר להיתפתח. פוחדת מאוד שהנסיון המוגבל שלי שם ימנע ממני למצוא עבודה בתחום אחר. יש לכם רעיונות או תובנות?
לצפיה ב-'היי'
היי
28/12/2017 | 18:20
1
261
לדעתי, לחששות האלה אין שום בסיס. אחיות היום עושות שינויים מקצה לקצה, אחרי שנתיים/חמש/עשרים שנה. הרבה מהשדות הקליניים הם מוגבלים וצרים מאד- מה תעשה אחות חדר ניתוח שרוצה לעשות שינוי? אחות במחלקה אונקולוגית? הדוגמאות הן רבות, ואפשרויות ההתפתחות המקצועית רבות גם כן.
ממליצה לחשוב על תחומים שמעניינים אותך, לאו דווקא כאלה שבאים בממשק עם המחלקה בה את עובדת היום. אפשר להתחיל בהגדרת האוכלוסיה שאת רוצה לעבוד איתה (תינוקות? קשישים? אוכלוסיה מעורבת?) ומשם להתקדם.

בהצלחה. 

לצפיה ב-'תודה זה מעודד :)'
תודה זה מעודד :)
31/12/2017 | 15:10
85
לצפיה ב-'סטטוסקופ..'
סטטוסקופ..
26/12/2017 | 17:18
3
220
באמת משתמשים בזה?
יוצא לכם בתור אחיות להשתמש?
לאיזה צורך?
מתלבטת כמה צריך להשקיע..
מרגיש לי שסתם מבקשים את זה אבל לא באמת נוגעים בזה
לצפיה ב-'אחים ואחיות לא משתמשים בסטטוסקופ בכלל'
אחים ואחיות לא משתמשים בסטטוסקופ בכלל
26/12/2017 | 19:37
207
רק רופאים משתמשים בזה.
לא הבנתי את המשפט שכתבת: "מתלבטת כמה צריך להשקיע"...
להשקיע במה?

לצפיה ב-'תלוי בשדה הקליני.'
תלוי בשדה הקליני.
28/12/2017 | 18:08
169
אחיות טיפול נמרץ משתמשות, מעת לעת. במחלקות הכלליות- גם, לעיתים רחוקות (בעיקר בזמן הכנסת זונדה). בכל מקרה, אין צורך לקנות- בכל המחלקות קיימים סטטוסקופים זמינים לשימוש של כל הצוות. 
אם את מהמתלהבות ובכל זאת בא לך לקנות- ממליצה לרכוש את המכשיר הכי פשוט וזול. 
לצפיה ב-'סטטוסקופ..'
סטטוסקופ..
21/01/2018 | 17:56
108
תלוי באיזה מחלקה עובדים, אין צורך להשקיע..
למשל בבדיקת מיקום או בהנסת זונדה

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

עו
עו"ד גלעד רמתי
פורום תביעות ביטוח סיעודי
תביעות סיעוד
שטיינר מכשירי שמיעה
שטיינר מכשירי שמיעה

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה