לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1025610,256 עוקבים אודות עסקים

פורום אחים/יות בשירות הבריאות

מקום זה הוקם למען העוסקות והעוסקים בסיעוד על כל תחומיו.אחיות ואחים בשרות קהילת האדם - ללא הבדלי דת גזע ומין, בבתי החולים, בשירותי הקהילה, במרפאות, בארץ ובעולם, בעתות שלום כבעיתות מלחמה.זה המקום בו ניתן להשמיע ולשמוע דעות, חוויות אישיות, רעיונות, עדכונים, חידושים והצעות.מקום בו נוכל להתעדכן ולעדכן לעזור ולהיעזר.מקום בו סטודנטים לסיעוד ימצאו תשובות לשאלותיהם.מקום בו ניתן להניח רגליים עייפות,מקום בו גם המלאכים בלבן - יכולים לבכות,להשמיע את הכאב, לשתף בשמחות.מקום שהוא בית למקצוע - ומרגוע לעוסקים בו. בית לאחיות ולאחים העוסקים במלאכת הקודש ועושים ימים כלילות בעזרה במצבי בריאות וחולי ובכבוד האדם וחירותו.כאן תמצאו את כותל התמיכה וכאן גם תתבקשו לתת כתף לאלה הזקוקים לה.עם הזמן הבנו כי המקום גדול דיו ולבבותינו רחבים דיין על מנת להכיל את כל אותם שיש לנו איתם קשרי עבודה ומטרה משותפת, וגם להם מקום בבית הזה.חשיבות עליונה מיוחסת למחוייבותנו הראשונית - מטופלינו. סודיות רפואית הנה כלל בל יעבור – ההקפדה על פרטיות וחסיון מטופלינו מחייבת את כולנו.הומור מקצועי (וגם אחר...) ביקורת איכותית ושבחים – יתקבלו בברכה.תלונות גם כן.כללי התנהגות קולגיאליים - יבחנו בקפידה. רעיונות והצעות – מתבקשים.ושיהיה לנו רק טוב ושקט....ובהצלחה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אחים/יות בשירות הבריאות

מקום זה הוקם למען העוסקות והעוסקים בסיעוד על כל תחומיו.אחיות ואחים בשרות קהילת האדם - ללא הבדלי דת גזע ומין, בבתי החולים, בשירותי הקהילה, במרפאות, בארץ ובעולם, בעתות שלום כבעיתות מלחמה.זה המקום בו ניתן להשמיע ולשמוע דעות, חוויות אישיות, רעיונות, עדכונים, חידושים והצעות.מקום בו נוכל להתעדכן ולעדכן לעזור ולהיעזר.מקום בו סטודנטים לסיעוד ימצאו תשובות לשאלותיהם.מקום בו ניתן להניח רגליים עייפות,מקום בו גם המלאכים בלבן - יכולים לבכות,להשמיע את הכאב, לשתף בשמחות.מקום שהוא בית למקצוע - ומרגוע לעוסקים בו. בית לאחיות ולאחים העוסקים במלאכת הקודש ועושים ימים כלילות בעזרה במצבי בריאות וחולי ובכבוד האדם וחירותו.כאן תמצאו את כותל התמיכה וכאן גם תתבקשו לתת כתף לאלה הזקוקים לה.עם הזמן הבנו כי המקום גדול דיו ולבבותינו רחבים דיין על מנת להכיל את כל אותם שיש לנו איתם קשרי עבודה ומטרה משותפת, וגם להם מקום בבית הזה.חשיבות עליונה מיוחסת למחוייבותנו הראשונית - מטופלינו. סודיות רפואית הנה כלל בל יעבור – ההקפדה על פרטיות וחסיון מטופלינו מחייבת את כולנו.הומור מקצועי (וגם אחר...) ביקורת איכותית ושבחים – יתקבלו בברכה.תלונות גם כן.כללי התנהגות קולגיאליים - יבחנו בקפידה. רעיונות והצעות – מתבקשים.ושיהיה לנו רק טוב ושקט....ובהצלחה.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
פורום אחים ואחיות מאחל לכל הנבחנים - הצלחה בבחינות הממשלתיות.
המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ רפואי מקצועי . בכל מקרה של בעייה רפואית המלצתינו לפנות לרופא המטפל או לרופא מומחה
המשך >>

לצפיה ב-'אחיות שעובדות בקהילה'
אחיות שעובדות בקהילה
02/01/2019 | 20:51
1
222
יש כאן אחיות שעשו הסבה ועכשיו עובדות בקהילה? היתי שמחה לשמוע אם אתן מרוצות , האם באמת עבודה בקהילה מאפשרת חיי משפחה, ואיך השעות ואופי העבודה? 
לצפיה ב-'אמנם כתבת בלשון נקבה (אחיות) ,אבל אני אח בקהילה'
אמנם כתבת בלשון נקבה (אחיות) ,אבל אני אח בקהילה
12/01/2019 | 12:52
189
עובד בקהילה כבר קרוב ל-8 שנים ואני די מרוצה. קודם כל עבודה מול קשת מגוונת של אוכלוסיה: נשים,גברים,מבוגרים,צעירים,קשישים ,ילדים . ביצוע מיומנויות קליניות רחבות כגון:אינהלציה,אק"ג,הוצאת תפרים,חבישות,זריקות ,מתן עירויים ועוד. כמובן שיש שדות קליניים ספיציפיים גם כגון: אחות סוכרת,בריאות האשה,מרפאת פצע,אחות יחידה לטיפולי בית ועוד. אופי העבודה משתנה,יש ימים דינמיים מאוד ויש ימים יותר קליליים,זה תלוי כמובן אם את עובדת במרפאה גדולה ראשית ,שיש בה המון רופאים מקצועיים,והמון מבוטחיםאו אם את עובדת במרפאה קטנה יחסית. חיי משפחה? תראי יש ימים שעובדים פיצולים שבהם את מסיימת בשעה 13 ואז פנויה להוציא את הילדים מהמסגרות ולהיות איתם בבית בצהריים,אבל חייבת לחזור לעבודה בשעה 16 .ויש ימים קצרים שבהם מסיימים בשעה 13-14 ולא חוזרים יותר לעבודה. יש אחיות שעובדות ימי שישי לסירוגין ויש כאלו שלא עובדות ימי שישי. זה תלוי באחוז המשרה שאת סוגרת ,כשאת מתקבלת לעבודה. משרה מלאה זה 40 ש"ש. אם יש לך עוד שאלות אשמח לענות במסר פרטי.
לצפיה ב-'לימודי אחיות'
לימודי אחיות
30/12/2018 | 12:41
1
222
שלום
אני אקדמאית בעלת תואר ראשון , ורוצה מאוד ללמוד סיעוד.
לצערי מבחינה מעשית אין לי אפשרות כרגע לעשות הסבת אקדמאים. הבעיה שלי היא בעיקר כלכלית.אני לא ממש טיפוס שמסוגל ללמוד לימודים תובעניים כמו סיעוד וגם לעבוד מספיק כדי לכלכל את עצמי במקביל.

השאלה שלי היא האם כדאי לגשת לקורס האחות המעשית,שהוא קצר יותר ופחות תובעני(אני מודעת לכך שזה פחות סמכויות וכולי,מה שאני רוצה לדעת זה אם אפשר למצוא עבודה וכמה מרוויחים)

תודה רבה מראש לכל העוזרים!!!
לצפיה ב-'לא נראה לי שיש תשובה אחת'
לא נראה לי שיש תשובה אחת
30/12/2018 | 21:30
139
למרות שמשרד הבריאות התכוון לתת סמכויות לאחיות מעשיות כי זה יכול לעזור מבחינת תפעול מחלקה שיש עוד כוח אדם שיכול לעשות דברים, אבל בפועל זה לא קורה כי לאנשים שעוסקים במקצועות בריאות יש המון אגו, ולתת סמכויות למישהו אחר זה כאילו לפגוע באגו של המקצוע שלך.  זה מטומטם לדעתי, אבל ככה זה.
אז מה שיוצא זה שבפועל אחיות מעשיות עושות תפקיד של כוח עזר,  שזה אומר לחלק אוכל, לרחוץ חולים, לסדר מיטות וכו' כי המוסמכות לא רוצות שיקחו להן סמכויות. 
מבחינת תעסוקה למעשיות מותר להיות רק במחלקות או מוסדות מסוימים. הן לא יכולות לקבל עבודה בכל מחלקה כאחות מעשית ובדרך כלל אלה המחלקות הפחות יוקרתיות. או מבוקשות.
מה שקורה בפועל זה שלמרות שכל האחיות מתחילות משכר בסיס דומה,שכר בסיס הוא שכר די ממוצע. את הכסף היותר טוב עושים מכל מיני בונוסים שלא את כולם המעשיות יכולות לקבל. בתחילת עבודה זה פחות משנה, השכר של מעשית ומוסמכת די קרוב, אבל ככל שעולים בוותק ובשנים, הפער בשכר יכול לגדול באופן משמעותי. 
לצפיה ב-'מה ההבדל בין בית חולים ציבורי לבית חולים פרטי?'
מה ההבדל בין בית חולים ציבורי לבית חולים פרטי?
30/12/2018 | 19:22
1
118
לצפיה ב-'מאיזה בחינה? שכר, תנאים?'
מאיזה בחינה? שכר, תנאים?
31/12/2018 | 08:11
97
לצפיה ב-'לימודי סיעוד בעברית או באקדמית'
לימודי סיעוד בעברית או באקדמית
14/12/2018 | 00:55
1
120
מבחינת תנאי קבלה אני יכול להתקבל לשניהם. מתלבט מאוד. 

לצפיה ב-'אם אני הולך על האקדמית,'
אם אני הולך על האקדמית,
18/12/2018 | 12:22
122
האם המעסיקים ייתיחסו אליי בדיוק אותו דבר? האם לא יעדיפו לקדם לתפקיד ניהולי בוגר אוניברסיטה על פניי?
לצפיה ב-' מבחן מיון פסיכוטכני- בקבלה לעבודה בכללית '
מבחן מיון פסיכוטכני- בקבלה לעבודה בכללית
12/12/2018 | 17:18
112
 שלום,
 מיהו עבר מבחני מיון ממוחשבים בבית חולים מאיר בכפר סבא?

מה שואלים?
לצפיה ב-'מחפשת אח/ות מוסמכים'
מחפשת אח/ות מוסמכים
12/12/2018 | 15:15
165
לעבודה בהוסטל לאנשים עם אוטיזים מחפשים אח/ות ל 18 שעות שבועיות. שעות גמישות ועבודה נוחה מבחינת עבודה נוספת.
לפרטים אפשר לפנות ל 0542645202
לצפיה ב-'אירוח: טיפול במחלות חורף באמצעות תרופות הומאופתיות'
אירוח: טיפול במחלות חורף באמצעות תרופות הומאופתיות
05/12/2018 | 13:18
14
ביום ד', בין השעות 20:00-22:00, נארח בפורום את אבי לבנט, מומחה להומאופטיה

על האירוח

טיפול במחלות חורף כגון שיעול, שפעת והצטננות, באמצעות תרופות הומאופתיות.
ההומאופתיה היא שיטת ריפוי טבעית, עדינה, יעילה ובטוחה, אשר מותאמת אישית לכל אדם על פי המאפיינים הייחודיים שלו ברמה גופנית ונפשית. הטיפול ההומאופתי יעיל בפתרון של בעיות גופניות, רגשיות ומנטאליות ,הן כרוניות והן אקוטיות. הטיפול יוצר שינוי רחב היקף, שורשי ומעמיק אשר השפעתו ניכרת לטווח ארוך ברבדים שונים של חיי המטופל.

על המתארח

אבי לבנט, עוסק בתחום הטיפול על גווניו השונים מעל 20 שנה, ומתמחה בהומאופתיה יותר מעשר שנים. במהלך השנים הללו למדתי תורות ושיטות שונות במקומות שונים בעולם מטובי המומחים בכל תחום.
תחום זה של עיסוק הינו תהליך התפתחות אינסופי המוביל אותי כאדם, באופן מתמיד, לגבהים חדשים, תחומים מגוונים, דינאמיות רגשית ומנטאלית אשר ממנה אני יוצר תהליך אישי וייחודי, עבור כל אחד מהאנשים שמגיעים אלי לטיפול.
ניסיוני הרב, עם מגוון רחב של מחלות וקשיים בתחום הגופני והרגשי, מאות רבות של מטופלים, ארגז כלים רחב, ומסירות רבה לעבודה ולמטופלים שלי, מאפשר לי לעזור לאנשים שונים בהרבה מאוד תחומים.

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור זה כבר עכשיו!
לצפיה ב-'עזרה דחופה'
עזרה דחופה
04/12/2018 | 23:18
101
ערב טוב, מחפשת מישהי שלומדת בבית חולים מאיר.

לצפיה ב-'מחקר בנושא קבלת החלטות של אחיות'
מחקר בנושא קבלת החלטות של אחיות
24/11/2018 | 10:18
82
שלום לכולם,
אני שותף למחקר שעוסק בקבלת החלטות של אחיות (לא בהקשרים קליניים). המחקר להערכתי חשוב מאוד ויתרום להבנה של הנטל הרב שיש על אחיות וההשפעה של הדברים עליהן. 
אני מחפש אחים ואחיות שיוכלו לסייע לי בהפצת שאלון לא ארוך בקרב חבריהם, בקבוצות וואטסאפ אירגוניות או בדרכים אחרות. בשאלון כלולה אפשרות לזכייה בפרס כספי (במסגרת הגרלה). 
במידה ויימצא מישהו/מישהם שיסייעו במידה משמעותית בקידום הנושא (העברה של שאלונים רבים), נוכל לתת קרדיט במחקר (לא כמחבר/ת אלא במסגרת חלק התודות במאמר), אני מניח שהמחקר יפורסם בכתבי עת מובילים (לא ניתן כמובן להתחייב לכך). 
מי שמעוניין, נא לכתוב לי הודעה פרטית ונתכתב בנושא.
תודה רבה!

לצפיה ב-'סמינרים בהסתדרות לאחיות'
סמינרים בהסתדרות לאחיות
20/11/2018 | 13:53
75
שלום ,
אני אחות דתיה ומאוד רוצה להצטרף לסמינרים של האחיות דרך הסתדרות האחיות ממקום העבודה , הבעיה היא שהסמינרים לא מיועדים לציבור הדתי החרדי מבחינת ההכשר, צניעות וכו' , לעומתו לאלו שחברים בעמותת "שחר און" או "חברותא" שזה מיועד למגזר הציבורי עובדי משק ומינהל ...ששם -בעמותות אלו ,יש המון השתלמויות וסמינרים  שמותאמים הן למגזר הכללי והן למגזר הדתי , למי ניתן לפנות כדי שגם ציבור האחיות הדתיות יוכלו להנות מימי הסמינרים/השתלמויות וכו'
אשמח לעזרה בנושא זה
תודה
לצפיה ב-'שכר התחלתי אחות מוסמכת B.A'
שכר התחלתי אחות מוסמכת B.A
09/11/2018 | 10:18
1
381
מהו השכר השעתי של אחים בתחילת דרכם?
מצד אחד אני שומעת על משכורות מכובדות מאידך אני שומעת על שכר שאינו מתגמל ביחס לעבודה.
לצפיה ב-'זה נכון'
זה נכון
09/11/2018 | 10:26
300
שהשכר לא מתגמל ביחס לגודל מידת האחריות שיש לך כאחות. 
קשה  לענות על שכר שעתי, מפני שהשכר השעתי משתנה משעה לשעה ביום.  את עיקר הכסף עושים מכל מיני תוספות שהוגדרו במשך השנים שמתלבשות על השכר הבסיסי, זה טלאי על טלאי. 
הבסיס הוא בערך 47 שקל לשעה.
לצפיה ב-'הסבת אקדמאים לסיעוד'
הסבת אקדמאים לסיעוד
05/11/2018 | 10:21
213
היי,
אני בשנה האחרונה שלי ללימודי מנהל מערכות הבריאות. ישר אחרי זה מתכננת לעשות הסבה לסיעוד אבל בהתלבטות קשה איפה. האופציות הן: מאיר, בילינסון, תל השומר.
אשמח מאד לשמוע חוות דעת :)
לצפיה ב-'סטודנטית לאחות'
סטודנטית לאחות
02/11/2018 | 22:11
207
היי אני סטודנטית לסיעוד שנה ראשונה  מחפשת ספרים יד שניה  ספר אנטומיה וספר ברונר 
לצפיה ב-'דרושות בדחיפות אחיות לטיפת חלב'
דרושות בדחיפות אחיות לטיפת חלב
02/11/2018 | 11:49
150
דרושות בדחיפות אחיות לעבודה בבריאות הציבור עם תינוקות ילדים ומשפחות בתחנות טיפת חלב בבית שמש ובביתר עילית.
למעוניינות נא לפנות 02-5314800
לצפיה ב-'PROLACTIN למה צריך להיות ער שעתיים לפני הבדיקה?'
PROLACTIN למה צריך להיות ער שעתיים לפני הבדיקה?
24/10/2018 | 23:39
83
PROLACTIN - יש לעשות את הבדיקה לאחר שעתיים של ערנות לפחות. יש להתייעץ עם הרופא מתי לעשות את הבדיקה בזמן מחזור.
לצפיה ב-'לימודי סיעוד'
לימודי סיעוד
04/10/2018 | 10:38
1
209
שלום

אני מאוד רוצה ללמוד סיעוד בהסבת אקדמאים(אני בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה).הבעיה היא שאני מחפשת לימודים גמישים,כלומר עד שעות הצהריים המוקדמות או לחילופין לימודים של יומיים בשבוע.האם מישהו מכיר מוסד לימודים שמאפשר זאת?לא אכפת לי שיקח יותר זמן לסיים.
תודה לעונים

לצפיה ב-'בבית חולים מאיר משעה 8 עד 13'
בבית חולים מאיר משעה 8 עד 13
04/10/2018 | 16:17
165
או בבית החולים שיבא בין 15 ל- 20  2 פעמים בשבוע + יום שישי בבוקר
לצפיה ב-'האם יש קורסים על בסיסיים ביוספטל, והאם מומלץ לעבוד ביוספטל?'
האם יש קורסים על בסיסיים ביוספטל, והאם מומלץ לעבוד ביוספטל?
27/09/2018 | 13:47
1
75
שלום כולם
שוקלת מעבר לאילת, רציתי לדעת האם יש מקום לעשות על בסיסי שהוא לא סורוקה באילת ובכללי אם יש מישהי שעובדת ביוספטל ויכולה להגיד לי איך שם
תודה רבה
לצפיה ב-'דרושים לעבודה מהבית'
דרושים לעבודה מהבית
29/06/2019 | 13:24
14
עבודה מהבית בהקלדה http://www.aptilworksfromhome.com/
לצפיה ב-'הרשמה ללימודי סיעוד'
הרשמה ללימודי סיעוד
24/09/2018 | 17:48
2
158
היי אני בת 33 רוצהה לילמוד להיות אחות מיילדת אין לי תעודת בגרות מלאה ואין לי פסיכומטרי מה הסיכוי שלי?  הבנתי שיש מכללות תוכנית לקורסים +30 לאן כדאי לפנות ולימודי ערב ? קיים כזה דבר?

תודה לעונים וחג שמח
לצפיה ב-'בלי תעודת בגרות ופסיכומטרי'
בלי תעודת בגרות ופסיכומטרי
26/09/2018 | 10:06
123
את תצטרכי לעשות מכינה, לאחר המכינה תצטרכי לעשות לימודי אפיק מעבר ואחרי אפיק המעבר תצטרכי ללמוד לימודים לתואר ראשון בסיעוד. 
תחליטי איפה להתחיל לפי המקום שבו את רוצה לסיים ללמוד, זה יקח כמה שנים טובות. 

לצפיה ב-'תפני לאוניברסיטה הפתוחה'
תפני לאוניברסיטה הפתוחה
28/09/2018 | 15:23
97
יוכלו לייעץ לך כיצד להתחיל. באתר שלהם יש הסבר כללי.
זה יכול לקחת כמה שנים טובות, צריך לזכור שכדי להתקבל למיילדות צריך לעבוד לפחות כשנה באחת ממחלקות הנשים/ יולדות בבית חולים ולקבל המלצה מאחראית המחלקה על רישום לקורס מיילדות. הביקוש עצום ויש לפעמים להמתין כמה שנים בשל וותק וכו'.
זה נשמע גדול וקצת מייאש אבל אם זה החלום שלך את תצטרכי לגייס את מיטב משאבייך וזמנך כדי להתמקד בזה ולהתמיד. מכיר אישית הרבה אחים ואחיות שנכנסו למקצוע הסיעוד אחרי גיל 30 והצליחו. 
בהצלחה גם לך.
לצפיה ב-'דרוש\ה אח\ות מוסמכ\ת לביצוע בקרה'
דרוש\ה אח\ות מוסמכ\ת לביצוע בקרה
17/09/2018 | 09:24
1
187
לחברת שירותים רפואיים דרוש/ה אח/ות מוסמכ/ת לביצוע בקרה על הערכות תפקודיות וקוגנטיביות לקביעת זכאות לגמלת סיעוד במסגרת חברות ביטוח.
התפקיד כולל:
-ביצוע בקרה מקצועית על טופס ההערכה כפי שהתקבל מאיש המקצוע המבצע
-קשר טלפוני עם הצוות המבצע לקבלת הבהרות, תיקונים דגשים וכו’
-עמידה בקשר מול הרפרנטים של הלקוח וטיפול בהבהרות ונספחים
- עבודה מהבית (נדרשת זמינות בשעות הבוקר / צהריים)
-לצורך חפיפה תדרש הגעה לסניף פתח תקווה .
שכר משולם פר הערכה
העבודה מתאימה לפרילנסרים המעוניינים בהכנסה נוספת
דרישות
-אח/ות מוסמכ/ת- חובה
-ניסיון בביצוע הערכות תפקודיות לחברות ביטוח או לביטוח לאומי / ניסיון בתחום הגריאטריה
- גישה למחשבים (וורד, דואר אלקטרוני)
-יכולת הבעה בכתב ובע"פ טובה
-זמינות בשעות הבוקר/צהריים
מגורים באזור המרכז
טלפון: 03-9041211 מורן
מייל לשליחת קו"ח : rinatm@ors-siud.co.il
לצפיה ב-'מורן שאלה'
מורן שאלה
19/09/2018 | 22:49
104
מדוע ישנה חשיבות גדולה למגורים באיזור המרכז,אם העבודה בעצם נעשית מהבית?
לא ייתקבלו מועמדים מאיזור הצפון/שפלה/דרום?
לצפיה ב-'אחים ואחיות דורשים שינוי'
אחים ואחיות דורשים שינוי
18/09/2018 | 23:18
1
207
אחים ואחיות יקרים. 
אנחנו קבוצת אחים ואחיות מכל קצוות הארץ וממגוון מוסדות הבריאות, החלטנו להתחיל במחאה, כדי לגרום להכרה מקצועית של אחיות- כי אנחנו עדיין מוגדרים כי עיסוק- משלח יד שאינו דורש הכשרה, ובמקום רשיון, כמו שמגיע לאחיות במדינות המתוקנות, יש לנו מספר רישום. 
אנחנו נלחמים גם על התקינה שלא תואמת את עומס המשימות, הסמכויות והאחריות של היום וגם על השכר והפנסיה. 
הצטרפו אלינו בדף המחאה בפייסבוק "אחים ואחיות דורשים שינוי 2018". 
שאר הפקטים אתם מוזמנים לקרוא בדף העמדה שצירפתי ובדף המחאה. 

חייבים לשנות את מצבן ואת מעמדן של האחיות בארץ.

לצפיה ב-'כל הכבוד, יוזמה מבורכת.'
כל הכבוד, יוזמה מבורכת.
20/09/2018 | 10:22
32

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום תביעות ביטוח סיעודי
תביעות סיעוד
עו
עו"ד מיכל מוזס
פורום דיני עבודה ופנסיה
פורום דיני עבודה ופנסיה

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה