לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1025310,253 עוקבים אודות עסקים

פורום אחים/יות בשירות הבריאות

מקום זה הוקם למען העוסקות והעוסקים בסיעוד על כל תחומיו.אחיות ואחים בשרות קהילת האדם - ללא הבדלי דת גזע ומין, בבתי החולים, בשירותי הקהילה, במרפאות, בארץ ובעולם, בעתות שלום כבעיתות מלחמה.זה המקום בו ניתן להשמיע ולשמוע דעות, חוויות אישיות, רעיונות, עדכונים, חידושים והצעות.מקום בו נוכל להתעדכן ולעדכן לעזור ולהיעזר.מקום בו סטודנטים לסיעוד ימצאו תשובות לשאלותיהם.מקום בו ניתן להניח רגליים עייפות,מקום בו גם המלאכים בלבן - יכולים לבכות,להשמיע את הכאב, לשתף בשמחות.מקום שהוא בית למקצוע - ומרגוע לעוסקים בו. בית לאחיות ולאחים העוסקים במלאכת הקודש ועושים ימים כלילות בעזרה במצבי בריאות וחולי ובכבוד האדם וחירותו.כאן תמצאו את כותל התמיכה וכאן גם תתבקשו לתת כתף לאלה הזקוקים לה.עם הזמן הבנו כי המקום גדול דיו ולבבותינו רחבים דיין על מנת להכיל את כל אותם שיש לנו איתם קשרי עבודה ומטרה משותפת, וגם להם מקום בבית הזה.חשיבות עליונה מיוחסת למחוייבותנו הראשונית - מטופלינו. סודיות רפואית הנה כלל בל יעבור – ההקפדה על פרטיות וחסיון מטופלינו מחייבת את כולנו.הומור מקצועי (וגם אחר...) ביקורת איכותית ושבחים – יתקבלו בברכה.תלונות גם כן.כללי התנהגות קולגיאליים - יבחנו בקפידה. רעיונות והצעות – מתבקשים.ושיהיה לנו רק טוב ושקט....ובהצלחה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אחים/יות בשירות הבריאות

מקום זה הוקם למען העוסקות והעוסקים בסיעוד על כל תחומיו.אחיות ואחים בשרות קהילת האדם - ללא הבדלי דת גזע ומין, בבתי החולים, בשירותי הקהילה, במרפאות, בארץ ובעולם, בעתות שלום כבעיתות מלחמה.זה המקום בו ניתן להשמיע ולשמוע דעות, חוויות אישיות, רעיונות, עדכונים, חידושים והצעות.מקום בו נוכל להתעדכן ולעדכן לעזור ולהיעזר.מקום בו סטודנטים לסיעוד ימצאו תשובות לשאלותיהם.מקום בו ניתן להניח רגליים עייפות,מקום בו גם המלאכים בלבן - יכולים לבכות,להשמיע את הכאב, לשתף בשמחות.מקום שהוא בית למקצוע - ומרגוע לעוסקים בו. בית לאחיות ולאחים העוסקים במלאכת הקודש ועושים ימים כלילות בעזרה במצבי בריאות וחולי ובכבוד האדם וחירותו.כאן תמצאו את כותל התמיכה וכאן גם תתבקשו לתת כתף לאלה הזקוקים לה.עם הזמן הבנו כי המקום גדול דיו ולבבותינו רחבים דיין על מנת להכיל את כל אותם שיש לנו איתם קשרי עבודה ומטרה משותפת, וגם להם מקום בבית הזה.חשיבות עליונה מיוחסת למחוייבותנו הראשונית - מטופלינו. סודיות רפואית הנה כלל בל יעבור – ההקפדה על פרטיות וחסיון מטופלינו מחייבת את כולנו.הומור מקצועי (וגם אחר...) ביקורת איכותית ושבחים – יתקבלו בברכה.תלונות גם כן.כללי התנהגות קולגיאליים - יבחנו בקפידה. רעיונות והצעות – מתבקשים.ושיהיה לנו רק טוב ושקט....ובהצלחה.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
פורום אחים ואחיות מאחל לכל הנבחנים - הצלחה בבחינות הממשלתיות.
המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ רפואי מקצועי . בכל מקרה של בעייה רפואית המלצתינו לפנות לרופא המטפל או לרופא מומחה
המשך >>

לצפיה ב-'ניהול מערכות בריאות'
ניהול מערכות בריאות
26/06/2019 | 10:59
76
בזמן האחרון אני מתלבט אם לעשות בזה תואר, אני מתחבר לפן הניהולי ולפן הרפואי, אבל מפחד שאולי זה לא פרקטי לחיים שאחרי התואר. לא ממש מכיר אנשים שהתעסקו בתואר, ובאינטרנט השיווק של התואר נראה טוב כביכול אבל מעדיף לשמוע את זה מאנשים שלמדו או לומדים..השאלה בגדול האם הוא פרקטי ונותן עבודה בשוק . או שזה תואר מבוזבז
מדגיש שאני לא רוצה לעשות את התואר במטרה להסבת מקצוע לסיעוד
לצפיה ב-'האם ללמוד קורס אחות מעשית?'
האם ללמוד קורס אחות מעשית?
24/06/2019 | 18:53
5
82
שלום לכולם
אני מבולבלת ואשמח לעזרה ממי שיודע:). אחות מעשית-מה תפקידה בפועל? האם רק פעולות בסיסיות כגון רחצה, החלפת חיתול והאכלה? או שיש לה סמכויות מעבר בפועל? אין לי בעיה לעשות גם פעולות בסיסיות, ואני מבינה שזה חלק מהתפקיד, אבל הייתי רוצה מן הסתם לעשות יותר. (אין לי אפשרות כרגע ללמוד את המסלול הרגיל).וגם, אשמח לדעת כמה משלמים לאחות בדרג זה, והאם אפשר לקבל קביעות כמו אחות מוסמכת וכולי?
תודה רבה:)
לצפיה ב-'תלוי במחלקה'
תלוי במחלקה
25/06/2019 | 21:21
4
80
בגדול אחיות מעשיות עושות את כל מה שאמרת (חלוקת אוכל, החלפת חיתולים, רחצת חולים) אבל הן יכולות גם לעשות מעבר לזה כי מותר להן גם להכניס קטטרים וזונדות, להחליף חבישות, להחליף קיבועים של מחטים, לסגור אינפוזיות,למדוד לחצי דם חום וסוכר, וגם לקחת כל מיני קורסים להעשרת הידע ועוד, בסך הכל אחיות מעשיות יכולות לעשות די הרבה. יש מחלקות שבהן מותר להן גם לחלק תרופות, אבל זה תלוי במדיניות של המחלקה הספציפית. קביעות, לא משנה אם את מוסמכת או מעשית, זה לא משהו לבנות עליו המדינה מנסה יותר ויותר להתחמק ממתן קביעות ואין בעצם שום חוק שמסדיר קביעות, תסתכלי על זה כעל פנטזיה או סיפורי אגדות ועמים. שכר זו פונקציה של הרבה דברים, וותק ודרגה בשירות הציבורי והשכלה. בהתחלה הפער פחות משמעותי בשכר, אבל לאחות מעשית תהיה תקרה נמוכה יותר בגלל שהיא לא יכולה להתקדם בשני הפרמטרים האחרים, דרגה והשכלה כמו אחות מוסמכת. 
לצפיה ב-'המון תודה!'
המון תודה!
26/06/2019 | 09:04
3
41
קודם כל עזרת לי מאוד!האמת היא שאני אקדמאית,ואני מאוד רוצה להיות אחות, אבל אין לי שום אפשרות ללמוד כרגע בהסבה שנתיים וחצי כל כך אינטנסיביות.לא כלכלית ולא מבחינת הזמן שצריך להקדיש לזה.לכן אני מעדיפה לפחות להתחיל את הקורס הזה שהוא שנה ואז לעבוד, ואח"כ...נראה.אולי להמשיך למוסמכת.דרך אגב,מבחינת מקום העבודה,איפה מעסיקים אחיות מעשיות?ובאילו מחלקות אפשר בכל זאת לעשות יותר?
לצפיה ב-'לדעתי בתור אקדמאית'
לדעתי בתור אקדמאית
29/06/2019 | 00:33
2
74
את עלולה להרגיש די מתוסכלת מלהיות אחות מעשית. כי אמנם אחיות מעשיות עושות די הרבה, אבל אם אפשר לתת להן קודם לעשות את העבודה של כוח עזר, ייתנו לך לעשות את העבודה של כוח עזר וזה לוקח די הרבה מהכוח ומהזמן שאת תבלי בעבודה. 
מעשיות אפשר למצוא בעיקר בכל המחלקות של השיקום למיניהן, זה כולל פסיכיאטריה, אבל יש גם במחלקות פנימיות ואפילו בכירורגיות, אם כי תמיד ייתנו עדיפות בקטע הזה לאחות מעשית עם הרבה שנות וותק. 
לצפיה ב-'עוד שאלה'
עוד שאלה
29/06/2019 | 09:49
1
57
מקווה שתדעי לענות..אם אני ארצה אחרי שלמדתי מעשית,מתישהו כשתהיה לי יותר אפשרות,אחרי כמה שנים ללמוד למוסמכת(קצת לא הגיוני אבל שיהיה),אני צריכה ללמוד הכל מחדש כמו שהייתי לומדת עכשיו,או שישנה איזה המשכיות ללימודי המעשית?
ו

לצפיה ב-'פעם היו לימודי השלמה'
פעם היו לימודי השלמה
29/06/2019 | 20:12
46
ואפשר היה לעבור מלהיות אחות מעשית למוסמכת במסלול מיוחד. כל המסלולים האלה נסגרים ונפתחים כל פעם מחדש, ככה שאין לי מידע עדכני לגבי מה המצב עכשיו או מה המצב יהיה בעוד ככה וככה זמן כשתרצי להשלים כי אני לא עוקבת.
במקרה "הכי גרוע" פשוט תעשי הסבת אקדמאים "רגילה"ותקבלי אחות מוסמכת. 
לצפיה ב-'מדי אחיות'
מדי אחיות
11/06/2019 | 08:41
84
איפה אפשר לרכוש מדי אחות לבנים בזול באיזור המרכז? אונליין?
לצפיה ב-'הוועד למלחמה באיידס מחפש מתנדבים חדשים '
הוועד למלחמה באיידס מחפש מתנדבים חדשים
05/06/2019 | 16:30
27
היי, אני בן מנהל מרכז הבדיקות של הוועד למלחמה באיידס, אנו מתחילים בתהליך גיוס מתנדבים שנתי ואשמח לראות אחים ואחיות מתנדבים איתנו לבצע בדיקות מהירות ואנונימיות לHIV לעגבת ולשאר מחלות מין, לדבר ולחנך למיניות בריאה ועוד
לצפיה ב-'תרגום פנקס חיסונים מרוסית לעברית/אנגלית'
תרגום פנקס חיסונים מרוסית לעברית/אנגלית
26/05/2019 | 12:14
24
שלום רב,

אולי מישהו יודע או יכול לעזור איך ניתן לתרגם דף חיסונים של ילדה בת 4
המסמך ברוסית ונדרש על מנת לעדכנו בפנקס חיסונים ישראלי.
הילדה עולה חדשה.

תודה לעונים!
לצפיה ב-'sevoxat'
sevoxat
26/04/2019 | 17:00
63

sevoxat
תרופה שבמקור נועדה למניעת דיכאון, עוזרת גם בתופעה של שפיכה מוקדמת?
סרוקסט זו תרופה לטיפול בדיכאון וחרדה ממשפ' ssri

אחת מתופעות הלואי שלה זה פגיעה בתפקוד מיני
עוד ת.ל אפשריות :עליה במשקל , בחילות ,סדציה,
בתחילת טיפול עלולה לגרום לחרדה שחולפת לאחר כשבועיים.
יכולה להיות גם השפעה על קצב לב וסיכוי לדימומים (כנראה פחות אצל אנשים וצעירים)

האם מומלץ לקחת אותה באופן כרוני כטיפול בשפיכה מוקדמת?
מה קורה אם מפסיקים לקחת אותה בשלב מסוים?
יש תרופות אחרות עם פחות תופעות לוואי לאותה בעיה?

לצפיה ב-'מלגת פר"ח של אסותא'
מלגת פר"ח של אסותא
21/04/2019 | 15:49
72
היי ב 5.3. התקיימו מבחנים באחד המכונים המוכרים בתל-אביב לדורשי מלגת פר"ח של בי"ח אסותא. עדיין לא קיבלתי תשובה אם התשובה הינה חיובית או שלילית לגבי המלגה. לא יצרו עמי שום קשר. לפחות לא שאני יודעת. איך אני מתקשרת למוסד אסותא שאחראי על מתן המלגות ומבררת לפחות אם אני זכאית למלגה או לא.
לצפיה ב-'כמה משמעותי זה תעודת פרמדיק מסגרת לימודי סיעוד'
כמה משמעותי זה תעודת פרמדיק מסגרת לימודי סיעוד
21/04/2019 | 13:48
1
62
הי מתלבטת אם ללמוד סיעוד באסף הרופא.. הבנתי שכחלק מהתואר ניתן ללמוד ולקבל גם תעודת פרמדיק. רציתי לדעת כמה זה חשוב ומשמעותי היום? והאם זה מה שיטיל את הכף בהחלטה שלי ללמוד שם או במקום אחר. מבחינת מיקום גיאוגרפי אין לי בעיה ללמוד בכל מקום.
לצפיה ב-'לא נראה משמעותי'
לא נראה משמעותי
21/04/2019 | 15:37
57
שכן העבודה כאחות עדיפה בכל פרמטר (משכורת, תנאים סוציאלים, אפשרויות תעסוקה, אופי העבודה עצמה ועוד) על פי העבודה כפרמדיק. 
לצפיה ב-'יחס אישי ומשפחתי במסלולי לימודי סיעוד'
יחס אישי ומשפחתי במסלולי לימודי סיעוד
21/04/2019 | 13:50
1
85
הי.. מתלבטת היכן ללמוד סיעוד. רציתי לדעת לכל מי שלמד או מתכנן ללמוד כמה לדעתכם חשוב שיהיה יחס טוב ומפחתי במהלך הלימודים והאם לפי זה כדאי לי לבחור את המקום?
לצפיה ב-'יחס טוב תמיד עדיף על יחס רע'
יחס טוב תמיד עדיף על יחס רע
21/04/2019 | 15:38
42
לצפיה ב-'מנסה לסייע ומעבירה לכאן'
מנסה לסייע ומעבירה לכאן
15/04/2019 | 19:54
84
הי, אני אשה בת 56, לאחר תאונת דרכים, מתפקדת ברוך השם בסדר, נעזרת במקל הליכה,  בחיפוש אחר מלווה שתגיע אלי כשלוש עד חמש פעמים בשבוע לכארבע עד חמש  שעות, . תקבל אותי כשאני מגיעה מהאישפוז יום (שלוש פעמים בשבוע אחר הצהרים), יתר הימים גמיש. תעלה איתי הביתה. עזרה בכניסה לאמבטיה. עזרה בסידורים שונים, טיול לפארק, לים, קניות, עזרה בהכנת אוכל, לסייע בביצוע דברים שונים בבית  (לא נקיונות יש עוזרת). יכולה להיות אישה בכל גיל, סטודנטית, אשה בוגרת וכו'. על יד עיריית תל אביב. רצוי לשלוח הודעה למספר טלפון 052-3286384.
לצפיה ב-'מטפלת סעוד'
מטפלת סעוד
15/04/2019 | 19:38
52
שלום 
מחפשת לאימי אחות סעודית למס שעות ביום . שברה את מרפק ימין. מתגוררת בתל ברוך. בת 86 חיונית חדה ועירנית
תודה עדי ס 
לצפיה ב-'הגדרת תפקיד'
הגדרת תפקיד
24/03/2019 | 19:33
94
היי, אני צריכה לכתוב הגדרת תפקיד לאחות ראשית של מספר מרפאות פרטיות ברשת מסוימת. מישהו יכול ללעזור לי למצוא איזשהי הגדרה דומה להתחיל ממנה? למשל, אחות ראשית של קופת חולים. 
תודה!
לצפיה ב-'לימודי סיעוד '
לימודי סיעוד
18/03/2019 | 13:18
93
היי חברים
אני מעוניינת ללמוד סיעוד, בעבר אובחנתי שאני סובלת מדיכאון. 
האם יש לי אפשרות להתקבל ללימודי סיעוד ? 
לצפיה ב-'בדיקת סוכר בדם - לזיהוי סוכרת? אפקטיבי?'
בדיקת סוכר בדם - לזיהוי סוכרת? אפקטיבי?
13/03/2019 | 09:35
5
50

אני בחור בריא בן 34.

לאחרונה קורה לי שכל לילה אני קם לשירותים להשתין באמצע הלילה.

אני שותה בד"כ הרבה מים במהלך היום (2-3 ליטר)
אבל משתין לפני השינה ולא שותה ממש סמוך לשינה (נניח שעתיים לפני שהולך לישון ולפעמים גם רווח יותר).

אחד הרופאים חושד שזה יכול להיות סימן לסוכרת.
לסבא שלי הייתה סוכרת אבל לא למישהו אחר במשפחה.

אני אוכל מעט מאוד מתוק וסוכר. מתאמן ומקפיד על תזונה.

השאלה אם בדיקת דם + צום של 10 שעות - יכולים בכלל לאפיין סוכרת?
כי אם הסוכר שלי נספג אבל ברמה מאוד איטית 10 שעות בכל זאת יספיקו לספוג את הסוכר בדם ואז לא יראו סמינים.

יש בדיקה אחרת מומלצת? (דקירה, העמסת סוכר?)

תודה

לצפיה ב-'תבקש'
תבקש
15/03/2019 | 15:31
4
52
בדיקת המוגלובין מסוכרר A1C ותבצע בדיקת סוכר שעה וחצי אחרי האוכל. 
להשתין באמצע הלילה יכול להיות עוד דברים חוץ מסוכרת
לצפיה ב-'ותבצע בדיקת סוכר שעה וחצי אחרי האוכל'
ותבצע בדיקת סוכר שעה וחצי אחרי האוכל
16/03/2019 | 10:35
3
31
כוונתך שהA1C יהיה חצי שעה אחרי האוכל?
או דקירה?

הרופא לא נתן לי A1C אלא רק סוכר בדם אחרי צום. להתעקש על A1C?
לצפיה ב-'לא'
לא
16/03/2019 | 17:19
2
37
המוגלובין מסוכרר A1C לא מראה את רמת הסוכר המיידית שלך הוא מראה כמה היית ילד טוב 3 חודשים אחורה, מה הייתה רמת הסוכר שלך ב- 3 החודשים האחרונים לפני הבדיקה. זו בדיקת מעבדה אי אפשר לעשות את זה בבית. למה תאכל או לא תאכל לפני הבדיקה הזו אין שום השפעה, אלא רק למה אכלת ב- 3 החדשים שקדמו לבדיקה.  הבדיקה עקרונית יותר אמינה בעיני לגילוי סוכרת, מפני שהיא מגלה כמה כדוריות הדם שלך טבולות בסוכר באופן רציף. 
לבדוק סוכר שעה וחצי אחרי האוכל אפשר במקום הבדיקה בצום שהרופא נתן לך, כלומר לאכול שעה וחצי לפני הבדיקה ואז ללכת להיבדק, או לקנות מד סוכר ביתי ולדקור את עצמך בבית כדי לבדוק מה מצבך שעה וחצי אחרי האוכל. 
לצפיה ב-'תודה, ברשתות הפארם? הערכה יקרה?'
תודה, ברשתות הפארם? הערכה יקרה?
16/03/2019 | 18:17
1
28
איך אוכל להתעקש עם הרופא שלי לתת לי הפניה ל A1C?
הוא טוען שדם אחרי צום זה מספיק. וA1C זה לאנשים שכבר מאובחנים בסוכרת.
לצפיה ב-'תעשה קודם את הבדיקה הרגילה'
תעשה קודם את הבדיקה הרגילה
20/03/2019 | 19:33
27
ובהתאם לתוצאות שלה תבקש A1C. הרופא שלך כנראה לא מבין מה זו סוכרת. 
לצפיה ב-'שכר לסופ"ש לליווי בחור משכיל נכה בחולון'
שכר לסופ"ש לליווי בחור משכיל נכה בחולון
12/03/2019 | 13:26
46
חברים יקרים.
שוב אני פונה אליכם בבקשה. אם מישהו מכיר סטודנט המחפש לעצמו מקור הכנסה בטוח, עם אפשרות ללמוד , הציעו לו את ההזדמנות הבאה:
ללוות בסופשבוע אחד או שניים בחודש את מתן, בחור מקסים, אינטליגנטי, חכם ואוהד ספורט מושבע, המתנייד בכיסא גלגלים.
מיום שישי בצהריים, ועד צאת השבת. בחולון.
לגור בחדר נפרד בדירתו, לקבל ארוחות, שקט ושלווה ללמוד וגם תשלום במזומן עם סיום המשמרת.
בביתנו מסיים כרגע את העבודה הזאת - אסף - אחרי שש שנים - עם תואר דוקטור.
אז אנחנו ממתינים לאסף הבא.
צרו קשר - חנה 0525221595 או אחרי השעה 17:00 0774044132 או במייל alajemm@gmail. com ותבורכו
לצפיה ב-'התנסויות ולידה'
התנסויות ולידה
24/02/2019 | 16:09
1
94
אני בהסבה לסיעוד ואמורה ללדת בזמן אחת ההתנסויות, במידה ואני יכולה מבחינה פיזית, להחסיר יום יומיים ולהמשיך כרגיל, האם יש מניעה מצד בתי הספר לסיעוד שיולדת תגיע להתנסות? פשוט לא רוצה לאבד שנה שלמה..
לצפיה ב-'אין סיבה למהר'
אין סיבה למהר
27/02/2019 | 15:37
58
שום דבר לא יקרה אם תחסירי יותר מיומיים. תשאלי מה קורה מבחינת ביטוח, כל תלמיד שיוצא להתנסויות מבוטח. אם הכיסוי תופס לא נראה לי שתהיה להם בעיה. אבל אין סיבה למהר. תשלימי אחר כך את ההתנסות, זה לא יפגע ברצף 
לצפיה ב-'האם יש למישהו שאלות לדוגמא טיפול נמרץ מסר?'
האם יש למישהו שאלות לדוגמא טיפול נמרץ מסר?
17/02/2019 | 11:30
62
תודה
מיכל
לצפיה ב-'שאלה למי שיודע - סטודנט שנה ד'
שאלה למי שיודע - סטודנט שנה ד
07/02/2019 | 20:28
108
שלום לכולם,
אני סטודנט בבן גוריון. רציתי לשאול אולי מישהו יודע.
האם יש אפשרות לגשת למבחן הממשלתי בסיעוד מבלי "לסגור את התואר"?

תודה והמשך סופ"ש נעים,
דני

לצפיה ב-'זכויות והטבות לאחיות באיכילוב'
זכויות והטבות לאחיות באיכילוב
30/01/2019 | 17:38
157
לא מצליחה למצוא דף שמרכז את כל הזכויות וההטבות לאחות באיכילוב
ראיתי  של בתי חולים אחרים ברשת, מישהו יודע איפה אפשר למצוא של איכילוב?
לצפיה ב-'אחות קוסמטית?'
אחות קוסמטית?
04/01/2019 | 10:59
1
145
שלום רב, אני אחות מוסמכת שסיימתי את לימודיי לפני כשלושה חודשים, כרגע עובדת בבית אבות, אבל אני מאוד מעוניינת ללמוד משהו בתחום הקוסמטיקה וטיפולים אסתטיים, לעבוד בקליניקה או מרכז יופי ואפילו לפתוח קליניקה משלי. רציתי לשאול אם יש משהו כזה אחות קוסמטיקה? ואם כן איפה אני יכולה לקחת קורסים וללמוד עוד בתחום?? מישהו ניסה את זה והצליח?

לצפיה ב-'ככל הידוע לי'
ככל הידוע לי
08/01/2019 | 14:55
124
את יכולה ללמוד קוסמטיקה כמו כל בחורה אחרת שרוצה לעבוד בתחום. עצם היותך אחות טוב לפרסום ולרושם שזה עושה על אנשים, אבל בפועל לא נותן לך יותר הרשאות  או זכות לעשות טיפולים אחרים מכל קוסמטיקאית אחרת שלמדה קוסמטיקה. 

יש אחיות שעובדות במרפאות קוסמטיות, אבל הן אחיות חדר ניתוח שעוזרות לרופא בזמן שהוא מבצע ניתוחים קוסמטיים. סוג אחר של פעילות הוא מרפאות קוסמטות שעושות טיפולים בלייזר להסרת שיער ובמכשירי IPL, שגם זה לא מחייב היום שום רישוי כי התחום פרוץ. משרד הבריאות ממליץ שאת טיפולי הלייזר למינהם יבצע רופא או מישהו מתחומי מקצועות הבריאות שעבר הכשרה מתאימה- שכאן שוב יכול להיות לך יתרון פרסומי אבל מבחינת עיסוק בפועל, היות שהתחום פרוץ לגמרי, אין שום דרישה מיוחדת ממי שמפעיל את המכשיר,כל אחד יכול. 
הסוג השלישי שלפעמים אנשים מפרסמים הוא "קוסמטיקה רפואית"- שזה שוב סוג של בלוף, מפני שקוסמטיקאית בהכשרתה, לא משנה אם היא אחות או מדענית חלל, אסור לה לעשות טיפולים מסוימים שרק לרופאים מותר לבצע. 
כך שאם לסכם את העניין מבחינת פרסום ומוניטין נראה לי שהיותך אחות מהווה יתרון. מבחינה מעשית, אין הבדל בינך לבין כל אחת אחרת שרוצה לעסוק במקצועות הקוסמטיקה. והדבר הכמובן הכי חשוב בכל מקרה, לא משנה מי את, זה הביטוח, ולא לעשות דברים שיסכנו אותך ואת הרישיון שלך כאחות ולבטח את עצמך למקרה תביעה מכל הכיוונים הרבה זהירות זה תמיד טוב. 

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

שטיינר מכשירי שמיעה
שטיינר מכשירי שמיעה
עו
עו"ד גלעד רמתי
פורום דיני עבודה ופנסיה
פורום דיני עבודה ופנסיה

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה