לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
96189,618 עוקבים אודות עסקים

פורום אחים/יות בשירות הבריאות

מקום זה הוקם למען העוסקות והעוסקים בסיעוד על כל תחומיו.אחיות ואחים בשרות קהילת האדם - ללא הבדלי דת גזע ומין, בבתי החולים, בשירותי הקהילה, במרפאות, בארץ ובעולם, בעתות שלום כבעיתות מלחמה.זה המקום בו ניתן להשמיע ולשמוע דעות, חוויות אישיות, רעיונות, עדכונים, חידושים והצעות.מקום בו נוכל להתעדכן ולעדכן לעזור ולהיעזר.מקום בו סטודנטים לסיעוד ימצאו תשובות לשאלותיהם.מקום בו ניתן להניח רגליים עייפות,מקום בו גם המלאכים בלבן - יכולים לבכות,להשמיע את הכאב, לשתף בשמחות.מקום שהוא בית למקצוע - ומרגוע לעוסקים בו. בית לאחיות ולאחים העוסקים במלאכת הקודש ועושים ימים כלילות בעזרה במצבי בריאות וחולי ובכבוד האדם וחירותו.כאן תמצאו את כותל התמיכה וכאן גם תתבקשו לתת כתף לאלה הזקוקים לה.עם הזמן הבנו כי המקום גדול דיו ולבבותינו רחבים דיין על מנת להכיל את כל אותם שיש לנו איתם קשרי עבודה ומטרה משותפת, וגם להם מקום בבית הזה.חשיבות עליונה מיוחסת למחוייבותנו הראשונית - מטופלינו. סודיות רפואית הנה כלל בל יעבור – ההקפדה על פרטיות וחסיון מטופלינו מחייבת את כולנו.הומור מקצועי (וגם אחר...) ביקורת איכותית ושבחים – יתקבלו בברכה.תלונות גם כן.כללי התנהגות קולגיאליים - יבחנו בקפידה. רעיונות והצעות – מתבקשים.ושיהיה לנו רק טוב ושקט....ובהצלחה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אחים/יות בשירות הבריאות

מקום זה הוקם למען העוסקות והעוסקים בסיעוד על כל תחומיו.אחיות ואחים בשרות קהילת האדם - ללא הבדלי דת גזע ומין, בבתי החולים, בשירותי הקהילה, במרפאות, בארץ ובעולם, בעתות שלום כבעיתות מלחמה.זה המקום בו ניתן להשמיע ולשמוע דעות, חוויות אישיות, רעיונות, עדכונים, חידושים והצעות.מקום בו נוכל להתעדכן ולעדכן לעזור ולהיעזר.מקום בו סטודנטים לסיעוד ימצאו תשובות לשאלותיהם.מקום בו ניתן להניח רגליים עייפות,מקום בו גם המלאכים בלבן - יכולים לבכות,להשמיע את הכאב, לשתף בשמחות.מקום שהוא בית למקצוע - ומרגוע לעוסקים בו. בית לאחיות ולאחים העוסקים במלאכת הקודש ועושים ימים כלילות בעזרה במצבי בריאות וחולי ובכבוד האדם וחירותו.כאן תמצאו את כותל התמיכה וכאן גם תתבקשו לתת כתף לאלה הזקוקים לה.עם הזמן הבנו כי המקום גדול דיו ולבבותינו רחבים דיין על מנת להכיל את כל אותם שיש לנו איתם קשרי עבודה ומטרה משותפת, וגם להם מקום בבית הזה.חשיבות עליונה מיוחסת למחוייבותנו הראשונית - מטופלינו. סודיות רפואית הנה כלל בל יעבור – ההקפדה על פרטיות וחסיון מטופלינו מחייבת את כולנו.הומור מקצועי (וגם אחר...) ביקורת איכותית ושבחים – יתקבלו בברכה.תלונות גם כן.כללי התנהגות קולגיאליים - יבחנו בקפידה. רעיונות והצעות – מתבקשים.ושיהיה לנו רק טוב ושקט....ובהצלחה.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
פורום אחים ואחיות מאחל לכל הנבחנים - הצלחה בבחינות הממשלתיות.
המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ רפואי מקצועי . בכל מקרה של בעייה רפואית המלצתינו לפנות לרופא המטפל או לרופא מומחה
המשך >>

לצפיה ב-'אחים ואחיות דורשים שינוי'
אחים ואחיות דורשים שינוי
18/09/2018 | 23:18
9
אחים ואחיות יקרים. 
אנחנו קבוצת אחים ואחיות מכל קצוות הארץ וממגוון מוסדות הבריאות, החלטנו להתחיל במחאה, כדי לגרום להכרה מקצועית של אחיות- כי אנחנו עדיין מוגדרים כי עיסוק- משלח יד שאינו דורש הכשרה, ובמקום רשיון, כמו שמגיע לאחיות במדינות המתוקנות, יש לנו מספר רישום. 
אנחנו נלחמים גם על התקינה שלא תואמת את עומס המשימות, הסמכויות והאחריות של היום וגם על השכר והפנסיה. 
הצטרפו אלינו בדף המחאה בפייסבוק "אחים ואחיות דורשים שינוי 2018". 
שאר הפקטים אתם מוזמנים לקרוא בדף העמדה שצירפתי ובדף המחאה. 

חייבים לשנות את מצבן ואת מעמדן של האחיות בארץ.

לצפיה ב-'דרוש\ה אח\ות מוסמכ\ת לביצוע בקרה'
דרוש\ה אח\ות מוסמכ\ת לביצוע בקרה
17/09/2018 | 09:24
10
לחברת שירותים רפואיים דרוש/ה אח/ות מוסמכ/ת לביצוע בקרה על הערכות תפקודיות וקוגנטיביות לקביעת זכאות לגמלת סיעוד במסגרת חברות ביטוח.
התפקיד כולל:
-ביצוע בקרה מקצועית על טופס ההערכה כפי שהתקבל מאיש המקצוע המבצע
-קשר טלפוני עם הצוות המבצע לקבלת הבהרות, תיקונים דגשים וכו’
-עמידה בקשר מול הרפרנטים של הלקוח וטיפול בהבהרות ונספחים
- עבודה מהבית (נדרשת זמינות בשעות הבוקר / צהריים)
-לצורך חפיפה תדרש הגעה לסניף פתח תקווה .
שכר משולם פר הערכה
העבודה מתאימה לפרילנסרים המעוניינים בהכנסה נוספת
דרישות
-אח/ות מוסמכ/ת- חובה
-ניסיון בביצוע הערכות תפקודיות לחברות ביטוח או לביטוח לאומי / ניסיון בתחום הגריאטריה
- גישה למחשבים (וורד, דואר אלקטרוני)
-יכולת הבעה בכתב ובע"פ טובה
-זמינות בשעות הבוקר/צהריים
מגורים באזור המרכז
טלפון: 03-9041211 מורן
מייל לשליחת קו"ח : rinatm@ors-siud.co.il
לצפיה ב-'רפואה מגנטית וגלי הלם'
רפואה מגנטית וגלי הלם
14/09/2018 | 18:09
16
היי שלום,רציתי לדעת איך מגיעים להיות מטפלים בתחום של רפואה מגנטית (מיטת תדרים), ומטפל בגלי הלם? האם יש מוסד שמלמד את זה? האם מקבלים הכשרה באותו מכון פרטי ששם יש את המכשור לטיפול בגלי הלם ורפואה מגנטית. התחום הזה מאוד מסקרן אותי,ואני יודע שיש תוצאות מוכחות וטובות לשלל בעיות באמצעות ,גם גלי הלם וגם מיטת תדרים. השאלה היא איך ניתן להיות מטפלים בתחום הזה? צריך להיות עצמאים ולפתוח מכון כזה? או שניתן להיות שכיר באותו מכון ששם מטפלים באנשים? מה צריך ללמוד בשביל לעבוד בזה?
לצפיה ב-'אחות פרטית למתן חיסונים בבית'
אחות פרטית למתן חיסונים בבית
06/09/2018 | 11:40
1
39
שלום רב,

אני מבקשת המלצה לאחות פרטית שיכולה לבוא לעשות חיסוני דלקת ריאות ושפעת בבית.

בתודה מראש,
גלי
לצפיה ב-'galigach שלום לך!'
galigach שלום לך!
06/09/2018 | 15:08
34
ראשית את חיסוני השפעת,עוד לא התחילו לבצע בקופות החולים בארץ. מרבית הקופות מתחילות בביצוע החיסונים לאחר החגים. כלומר סוף ספטמבר-תחילת אוקטובר.
דבר שני- ביקור בית לצורך מתן חיסון שפעת וחיסון דלקת ריאות הוא שירות מקובל שניתן לבקש מקופת החולים,אליו אותו מבוטח משתייך. בהנחה ומדובר בסיבה מוצדקת כמובן (איש קשיש,מרותק לבית,קושי בניידות,בעיה קוגנטיבית,דמנציה,לאחר ניתוח מורכב,בעיות אורטופדיות ועוד) . אצלנו בקופה,רופא המשפחה ,רושם הפנייה לביקור בית ,לצורך מתן חיסון ואז האחות האחראית ,מנתבת את זה לאחת האחיות.
ממליץ לך לבדוק את האפשרות הזו,חבל לשלם כסף סתם ,לאחות פרטית.
לצפיה ב-'מענק יובל'
מענק יובל
02/09/2018 | 13:31
36
שלום . אולי מישהו נתקל בבעיה דומה. בתחילת השנה הקלנדרית הנוכחית מלאו 25 שנים שלי בשרות. לפי כל מה שקראתי  בנושא אם נכון לסוף אוקטובר מלאו לי 25 שנים בשרות אז במשכורת נובמבר של אותה השנה אני זכאי לתשלום מענק יובל.  אבל אנשי כח אדם של מעבידי טוענים כי לאחר והותק מתעדכן רק פעם אחת בשנה במשכורת של ינואר אז התשלום  של המענק יתבצע רק במשכורת נובמבר של שנה הבאה. האם זה לגיטימי כי בעיניי זה סותר את הכתוב בתקשי"ר?
לצפיה ב-'איך מצאתי עבודה בתור אחות סיעודית - המלצה!'
איך מצאתי עבודה בתור אחות סיעודית - המלצה!
30/08/2018 | 14:45
3
71
חייבת לשתף את הניסיון והחוויה שלי לגבי עבודה בתור אחות סיעודית. (הבטחתי שאמליץ עליהם)
אני אחות במקצועי ועשיתי הסבה לסיעוד. רציתי לדבר לשמוע, לתת חיוך ברגעים שקשה ולהמתיק גם בקצת את החולי והקושי וגם מאוד אוהבת קידום בריאות....

כמה שאני אוהבת את התחום ומתחברת אליו,
בהתחלה היה לי מאוד קשה למצוא עבודה ראויה עם שכר ראוי ומכובד.
אך חיפשתי בגוגל דרושים לבתי אבות או משהו והגעתי לאתר "גלי צדק"

התקשרתי אליהם. ודיבר איתי אחד בשם רועי. היה מאוד נחמד! העבירו לי את כל המידע שרציתי לשמוע. ודאגו לי להכל! משלב הראיון ועד לשלב של הקליטה!

אז באמת, תודה רבה לכם "גלי צדק" ובמיוחד לרועי! על העצות והדאגה החמה.
רואים שזה מעבר לעבודה וזה סוג של שליחות גם בשבילכם!
שתמשיכו לעשות חייל ולדאוג לאנשים!

נ.ב
לא רק שהם עוזרים לאחיות ולאחים למצוא עבודה.
הם גם עוזרים לקשישים למצוא בתי אבות ודיור מוגן.
וגם עוזרים לרופאים גריאטריים, ולמטפלים סיעודיים :)
ממש תותחים!
אני בטוחה שהם מרוויחים מזה משהו אבל לא מהצד של אלה שמחפשים עבודה או בית אבות. כי השירות שהם נותנים הוא חינמי.

מיכאלה

לצפיה ב-'האתר שלהם: mtzedek.org.il והטלפון: 072-3713050'
האתר שלהם: mtzedek.org.il והטלפון: 072-3713050
30/08/2018 | 14:48
2
23
זה האתר
האתר שלהם: https://mtzedek.org.il והטלפון: 072-3713050

לצפיה ב-'תגובה לדברייך'
תגובה לדברייך
31/08/2018 | 10:24
1
50
ראשית שמח שהייתה לך חוויה נעימה ושאת משתפת.
דבר אחד לא הבנתי מדוע את כותבת אחות סיעודית? אין דבר כזה בהגדרה. יש אחות מוסמכת ,יש אחות מעשית, יש אחות אקדמאית. ההגדרה אחות סיעודית,היא הגדרה שלא קיימת ובעיניי,אפילו פוגעת בנו כאנשי מקצוע.
דבר שני -אני לא יודע מה בעינייך נחשב שכר מכובד וראוי. אבל השכר בקופות החולים ובבתי החולים,גבוה יותר מאשר בבתי אבות.
לצפיה ב-'היא כתבה אחות סיעודית'
היא כתבה אחות סיעודית
31/08/2018 | 11:17
43
כי זו מודעה פירסומית בכל מובן המילה. אף אח/ות לא אומרים שהם אחים סיעודיים. מי שמשתמש בביטוי הזה אין לו מושג בתחום הלימודים והעבודה. ועוד הוסיפה אתר וטלפון, נו באמת?! 
באמת מעניין כמה הם משלמים, נשמח לשמוע כמה היא מרוצה גם פה.
לצפיה ב-'פטור באמגלית '
פטור באמגלית
26/08/2018 | 05:07
5
35
שלום רב  סיימתי לימודי תואר ראשון במכללה לישראל ואת התעודה קבלתי מניו אנגלד  האם יש הטבה כל שהיא בנושא השפה האנגלית לצורך הגירה לארצות הברית - מבחני ה ILETS , TOEFL , תודה 
בברכה 0506610921  wisam2102@gmail.com
לצפיה ב-'קודם כל'
קודם כל
26/08/2018 | 22:11
4
38
אין מבחן באנגלית לצורך הגירה לארה"ב. 
אם הלימודים היו בשפה האנגלית- ייתכן שאפשר לקבל פטור לצורך לימודים בארה"ב, או עבודות מסוימות, לא הגירה. 
אם הלימדים לא היו בשפה האנגלית אז אין פטור

לצפיה ב-'עבודה כאח בארצות הברית'
עבודה כאח בארצות הברית
26/08/2018 | 23:05
3
33
תודה רבה שוין , התכוונתי לעבור לארצות הברית ולעבוד כאח . אני בנתיים מברר אם יש פטור . שבוע טוב
לצפיה ב-'אתה תצטרך לעשות מבחן NCLEX'
אתה תצטרך לעשות מבחן NCLEX
27/08/2018 | 14:08
2
39
בכל מקרה כדי לקבל רישיון לעבוד כאח בארה"ב. ה- TOFEL הוא שטויות, כי הוא מבחן שנועד לאנשים ששפת האם שלהם לא אנגלית.ה NCLEX גם באנגלית וגם קשה. כך שאם ה TOFEL מדאיג אותך, מזה אתה לא צריך לדאוג

לצפיה ב-'Toefl'
Toefl
27/08/2018 | 14:16
1
21
שוב תודה , אני במרטון חזרות ל CNLEX והאמת שהטופל הוא שמדאיג אותי , יש שם פרק של essay שצריך אקדמית ולכתוב במחשב . יש לך רעיון איך או אצל מי אפשר להתכונן ! מורה / מכון פרטי
בברכה וויסאם
לצפיה ב-'החלק של החיבור בטופל '
החלק של החיבור בטופל
27/08/2018 | 19:22
22
לא מתקרב לרמה של חיבור אקדמי.
יותר רמה של בית ספר יסודי.
יש קורסים להכנה לטופל, יש ספרים ויש גם מורים פרטיים אם אתה מרגיש שאתה צריך.

לצפיה ב-'שאלה לגבי על בסיסי ומחלקת נשים'
שאלה לגבי על בסיסי ומחלקת נשים
21/08/2018 | 13:09
1
61
שלום לכולן
אני מתעניינת בתחום ההריון בסיכון ובכלל בנושא ההריון וגם IVF, אך אין ברצוני להיות מיילדת.
איזה קורס על בסיסי ניתן לעשות על מנת לעבוד במחלקה זו?
ועוד שאלה אם מישהי יודעת פרטים לגבי קורס ייעוץ שינה ואם מישהי עוסקת בזה, שואלת לחברה
תודה לעונים :) 
לצפיה ב-'כדי לעבוד'
כדי לעבוד
23/08/2018 | 17:48
48
במחלקת הריון בסיכון לא צריך על בסיסי.
מספיק להיות אחות רגילה. גם בשביל לעבוד במחלקת יולדות לא צריך להיות מיילדת, מספיק להיות אחות רגילה. 
IVF שייך לתחום חדר ניתוח גניקולוגי וצריך על בסיסי של חדר ניתוח. 
לצפיה ב-'קביעות בבית חולים של קופח כללית'
קביעות בבית חולים של קופח כללית
21/08/2018 | 08:17
50
התחלתי לעבוד לא מזמן כאחות בבית חולים של קופח כללית. האם הקביעות ניתנת כעבור שנתיים באופן אוטומטי? אם אחליט לעבור למחלקה אחרת הוותק יתחיל להספר מחדש במחלקה החדשה?

לצפיה ב-'תגמול למדרכים קליניים '
תגמול למדרכים קליניים
15/08/2018 | 17:29
63
למי מחברי/ות הפורם יש את החוזר שיצא לאחרונה בנוגע לדרגות ותגמול  של מדריכים קליניים  ומה תוכן  המיידע  (אם אםשר לצרף קובץ של החוזר )

תודה
לצפיה ב-'שאלה לגבי משמרות וסופשים במחלקות השונות'
שאלה לגבי משמרות וסופשים במחלקות השונות
10/08/2018 | 21:56
3
93
היי, אני יחסית אחות חדשה, עובדת בבית חולים איכילוב ומאוד מסקרן אותי לשמוע איך מחלקות אחרות מתפקדות... גם אצלכם כולם טוחנים משמרות בסופש כל הזמן? או שחצי מהצוות אצלכם לא עושה לילות/שבתות וקיימת אפליה?
אשמח לשמוע ממכם :)
לצפיה ב-'למה זה נחשב אפליה?'
למה זה נחשב אפליה?
11/08/2018 | 20:51
2
73
יש אנשים שרוצים מאד לעשות סופי שבוע, כי יש לזה גם כמה יתרונות.
זה בעיקר תלוי באחוז משרה. מי שעובד במשרה חלקית בדרך כלל רוצה לעבוד בימים שמרוויחים בהם יותר כדי להגדיל את המשכורת. 
בעיקרון עבודה בבית חולים היא 24\7 זה חלק מהתפקיד. זו לא אפליה בעיני. 
לצפיה ב-'הסבר'
הסבר
13/08/2018 | 11:15
1
60
אני מתכוונת לא על אלו שרוצים לעבוד סופשים ולילות, על אילו שלא רוצים ואז כל הנטל נופל על אחיות אחרות שלא רוצות לעבוד כל סופש באופן קבוע.
למשל אם אני אחסום סופש פעם בכמה זמן, יתקשרו לשאול למה חסמתי
לצפיה ב-'נראה לי שזה תלוי'
נראה לי שזה תלוי
13/08/2018 | 21:59
61
בתמהיל האנושי במחלקה שלכם. אם אתם מרוכבים בעיקר מאנשים שלא אוהבים לעשות סופי שבוע, אז זה תמיד ייפול על מישהו.
אם התמהיל הוא כזה שיש אנשים שרוצים לעבוד סופי שבוע- זה לוקח מהנטל מאלה שלא רוצים.
או בקיצור, תביאו עוד ערבים, רוסים, חילונים לא וותיקים וצעירים בלי משפחות שיעשו לכם סופשים. 
לצפיה ב-'שאלה בנושא הסבת אקדמאית לאחות'
שאלה בנושא הסבת אקדמאית לאחות
10/08/2018 | 12:37
2
80
שלום לכולם,

אני במקצועי עובדת סוציאלית פסיכותרפיסטית אשר עסקה ברוב השנים בתחום בריאות הנפש. שוקלת כיום הסבה לתחום הסיעוד. כמעט למדתי תחום זה בשנות ה- 20 לחיי (זו הייתה עדיפות לאחר מקצוע העו"ס אז).

בת 44, נמצאת כיום בדילמה מקצועית גדולה ובמחשבה רצינית על הסבה.

אני נשואה ללא ילדים. מבחינת שעות/ימים אין הגבלה ללימודים.

מההתעניינות עד עכשיו הבנתי שיש מקומות להסבה שניתן לקבל תעודת אחות מוסמכת (ללא תואר בוגר בסיעוד) - מקומות כמו "אסף הרופא", "וולפסון" "מאיר" ויש מקום כמו אוניברסיטת תל אביב" ("איכילוב", "שיבא") שמעניק תואר בוגר בסיעוד ותעודת אחות מוסמכת כמובן לאחר עמידה במבחני הרישוי.

שאלתי - האם ישנה השפעה במוסד כזה או אחר בהקשר הזה על שוק העבודה, על תפקידים כאילו או אחרים?

שאלה נוספת היא נושא הגיל ועד כמה הוא משפיע בתחום? התחלה בגיל 44 של הסבה כזו ואף בגיל מבוגר יותר? (אם אחליט בעוד שנה שנתיים .)?

ואחרון - האם ניתן להתמקצע מיד לאחר הלימודים (לדוג - אחות פסיכיאטרית/חדר ניתוח וכו')

מודה מאד לכל התייחסות
לצפיה ב-'התשובות בחלקן סובייקטיביות'
התשובות בחלקן סובייקטיביות
11/08/2018 | 21:01
1
84
1.  האם ישנה השפעה במוסד כזה או אחר בהקשר הזה על שוק העבודה, על תפקידים כאילו או אחרים?
לא, אין השפעה על תפקידים כאו או אחרים למקום שבו למדת. יש השפעה על העדפה בקבלה לעבודה. כל בית חולים נותן עדיפות לבוגרים שלו בקבלה לעבודה אצלו, אבל זה לא משנה, בסופו של דבר. סך הכל זה די הגיוני. . 
2. גיל ועד כמה הוא משפיע בתחום?
הוא משפיע. גם אני עשיתי הסבה . מהחוויה שלי הפרטית (אולי לאחרים זה אחרת) יש פלוס ויש מינוס. הפלוס הוא שאת ניגשת ללימודים ולעבודה לגמרי אחרת מאשר בגיל 20. עם יותר בגרות ויכולת התמודדות עם בני אדם. המינוס הוא זה שפתאום בגיל 40 את חוזרת אחורה. את הופכת ממישהי שכבר היה לה ידע וניסיון בתחום מסוים, למישהי שהיא טירונית, ואת צרכיה לקחת כמה צעדים אחורה מבחינת דרגה ומקום ותפקיד, ויכול להיות גם שילדים בני 20 ומשהו יאכילו אותך שיט. זה מצב קצת משונה.
3. האם ניתן להתמקצוע מייד אחרי הלימודים?
יש תחומים שבהם צריכים להתמקצוע מייד, להתמקצע במקרה הזה אומר קורס על בסיסי. למשל חדר ניתוח. את לא "שווה" כלום ולא יעילה בכלום  ולא יכולה לתפקד בחדר ניתוח בלי קורס על בסיסי, אז ישלחו אותך לקורס כזה יחסית מהר מרגע שאת מתקבל לעבודה. בפסיכיאטריה לעומת זאת, אין התמקצעות. את יכולה להתחיל לעבוד כמו כל אחד אחר ולאט לאט להתפתח ולהתקדם מקצועית ולצאת לקורס העל בסיסי שלהם תוך כדי עבודה. 
לצפיה ב-'לנו שויין - ענית לי תשובה מעמיקה וטובה - מודה לך מאד'
לנו שויין - ענית לי תשובה מעמיקה וטובה - מודה לך מאד
12/08/2018 | 06:38
26
לצפיה ב-'הפסד יום לימודים אחד בשבוע'
הפסד יום לימודים אחד בשבוע
08/08/2018 | 22:13
1
76
אהלן כולן.. 
אני מתחיל ללמוד באוקטובר לימודי סיעוד בקפלן ברחובות, שזה שלוחה של האוניברסיטה העברית.
זה 3 ימים לימודים בעין כרם ויומיים בקפלן, השאלה שלי היא עד כמה זה קריטי להפסיד בוקר אחד של לימודים במהלך השבוע ולהגיע ללימודים בצהריים- אזור 14:00/15:00.
(זה משתנה משבוע לשבוע, כל שבוע מפספס בוקר אחר).
אם יש כאן מישהו/י שבמקרה למד/לומד בעברית/בקפלן, אשמח לעזרה!
תודה לעוזרים!
לצפיה ב-'תפנה אלי בפרטי, אענה לך על השאלות,מסיים בעברית החודש.'
תפנה אלי בפרטי, אענה לך על השאלות,מסיים בעברית החודש.
02/09/2018 | 23:37
4
לצפיה ב-'מה אתן אומרות ואומרים על השביתה?'
מה אתן אומרות ואומרים על השביתה?
07/08/2018 | 22:24
1
43
יהיה שיפור מבחינת האלימות?

לצפיה ב-'איזו שביתה? '
איזו שביתה?
08/08/2018 | 13:22
47
בחלק שלי אף אחד לא שבת. אולי שהחולים יצאו לשביתה פעם אחת? זה באמת יעזור. חצי צחוק, אבל גם חצי רציני, כי זה גם עניין של הציבור כולו בסופו של דבר. 
אני לא כל כך מבינה מה ההישגים של השביתה. דיברו על הסופת אנשי ביטחון- בסדר, יפה מאד.
וגם דיברו על זה שיוסיפו תקנים לכל מיני מחלקות כמו פסיכיאטריה . אבל הבעיה בפסיכיאטריה זה לא שאין תקנים, אלא שאף אחד לא רוצה ללכת לעבוד שם.  דומה המצב במיון, יש תקנים פנויים- קשה למלא אותם. יוסיפו גם עוד אלף תקנים, זה לא ישנה את המצב. אז מה זה עזר? זה סוג של לעג לרש בעיני. 

לצפיה ב-'שלום'
שלום
23/07/2018 | 14:01
1
107
שלום
לצפיה ב-'?'
?
31/07/2018 | 20:09
15
לצפיה ב-'לרשת בתי אבות בפריסה ארצית דרושים אחים/ות אחראי/ות מחלקה !'
לרשת בתי אבות בפריסה ארצית דרושים אחים/ות אחראי/ות מחלקה !
22/07/2018 | 10:28
36
ניהול צוות המחלקה
אחריות על הערכת הצרכים הסיעודיים במחלקה
אחריות על חלוקת תפקידים וסמכויות
תיאום ציפיות מול הדייר ומשפחתו
דרישות –
רישיון אח/ות מוסמך/ת או אחו/ת אקדמאי/ת
ניסיון בגריאטריה – יתרון.

קורות חיים יש לשלוח למייל: chenbu@tl-care.co.il
לצפיה ב-'לרשת מרפאות פרופורציה דרוש/ה מטפל/ת להסרת שיער בלייזר '
לרשת מרפאות פרופורציה דרוש/ה מטפל/ת להסרת שיער בלייזר
10/07/2018 | 13:16
43
לרשת מרפאות פרופורציה דרוש/ה מטפל/ת בתחום הסרת שיער בלייזר והקפאת שומן למגוון סניפים ברחבי הארץ
לבעלי/ות רישיון לעסוק בתחומי הרפואה
קבלת הכשרה ותעודה על מכשיר לייזר מהמתקדמים והבטוחים בעולם
טיפול בלקוחות החברה - גברים ונשים
עבודה במשמרות בוקר/ ערב
אופציה למשרה חלקית/מלאה

השכלה בתחום הרפואה / פרה רפואה, רוקחות, סיעוד, רפואת שיניים, טכנולוגים רפואיים, פסיכולוגיה, פיזיותרפיה ועוד- חובה
זמינות לעבודה במשמרות
השתלבות ברשת וותיקה ומובילה
אפשרויות קידום מגוונות, יציבות ותנאים מצויינים לטווח ארוך!

קורות חיים יש לשלוח למייל: sofi.b@proportzia.co.il

לצפיה ב-'איך במקום העבודה שלכן/ם מתייחסים לימי מחלה? '
איך במקום העבודה שלכן/ם מתייחסים לימי מחלה?
08/07/2018 | 17:02
7
108
אני עובדת משמרות במחלקה בבית חולים, אצלנו אם אני מודיעה על כך שאני חולה (ממש במצב שלא מסוגלת לעבוד) אני צריכה קודם כל לחפש החלפה בעצמי, אם אני לא מצליחה האחראית עושה לי ממש "טובה" ומחפשת החלפה בשבילי, ואח"כ גם אומרת שלא יכולים לאשר מחלה אלא רק החלפה!!! זה חוקי בכלל?
זה לא התפקיד של האחראית לדעת להיתמודד עם זה? 
לצפיה ב-'מאד חשוב שלא יפגעו בזכויות שלך'
מאד חשוב שלא יפגעו בזכויות שלך
09/07/2018 | 20:43
5
92
אם את עובדת בבית חולים ממשלתי הזכויות בנושא ימי מחלה צריכים להיות מעוגנים בתקש"יר . תחפשי באינטרט תקש"יר ימי מחלה לעובדי מדינה ותראי מה נכון במקרה שלך. 
בעיקרון לעובדי מדינה יש 18 ימי מחלה בשנה, או יום וחצי בחודש, אם זו משרה מלאה, אבל יש תנאי של הצגת אישור רופא כדי להחשיב את זה ימי מחלה.י
לצפיה ב-'הבעיה היא לא שאין חוק אלא'
הבעיה היא לא שאין חוק אלא
18/07/2018 | 14:26
4
68
הצורה בה האחראית מתנהגת במצב של מחלה כאילו זה ממש לא בסדר מצד העוסד, ממש מדברת לא יפה, ובעצם גם לא ממש נותנת לחלות אלא מחריחה להיתחלף!? לא מספיק שלא כיף להיות חולים גם מסתכלים ומתנהגים אליך בצורה מכוערת.... ודרך אגב אפילו לא שאלו לשלומי כשהגעתי לעבודה חולה לא התייחסו לזה בכלל. חייבת לציין שלא מדובר באיזה וירוס ומשהו כליל שעובר עם כדור אלא למצב פיזי שממש אי אפשר לעבוד איתו ואני ממש פוגעת בעצמי בזה שאני מגיעה לעבודה!
פשוט מעניין איך מתייחסים לכך בעוד מחלקות והאם זה מצב כללי של המקצוע או רק של מחלקה בה אני עובדת?
לצפיה ב-'את לא חייבת לה דבר מעבר להודעה על מחלה ואישור מהרופא...'
את לא חייבת לה דבר מעבר להודעה על מחלה ואישור מהרופא...
18/07/2018 | 21:08
67
מחליף שתחפש בעצמה, ואת ממש לא צריכה אישור שלה כדי להיעדר עקב מחלה.
בפעם הבאה תדאגי להקליט אותה, ובמקרה הצורך לפנות לעורך דין אם היא לא תרד מהעץ...

*זה ללא קשר למהות העבודה, פרטי, ממשלתי, או בכלל מקצוע אחר. הנושא מעוגן בחוק הישראלי, וכל שנה מגיעים לך מספר ימי מחלה ואף אחד לא יכול למנוע אותם ממך במידה ועולה הצורך.

לצפיה ב-'מוכר, מוכר'
מוכר, מוכר
18/07/2018 | 23:20
69
מה להגיד לך? אין סובלנות לימי מחלה של אחיות, אפילו בקהילה. וכן, שמעתי לא פעם על אחראיות שדורשות מאחיות לדאוג להחלפה בזמן מחלה.
מהצד השני, יש "מפנצ'רות סדרתיות" (היום עם מיגרנה, אתמול עם כאבי גב, מחר עם דלקת עיניים), אז לפעמים אפשר להבין קצת את האחראית שכבר לא מאמינה לאחיות מסויימות.
בסך הכל- לא חוקי, לא אנושי, אבל בעיה לצאת נגד זה. 
לצפיה ב-'אני קוראת להן המפורצפות '
אני קוראת להן המפורצפות
19/07/2018 | 09:45
1
78
בדרך כלל זה הולך עם לקטר בכל דבר ופרצוף תחת. 
מאד לא נעים, מבינה אותך.
אם המצב הרפואי זה משהו שמתמשך, אז אולי שווה לך בכלל להחליף מחלקה למשהו שגם פחות יפגע בך פיזית, ושאין שם אחראית פרצפת 
לצפיה ב-'מסכים עם כל מה שנכתב...'
מסכים עם כל מה שנכתב...
21/07/2018 | 13:37
58
משום מה במקצוע שלנו,לא מכבדים ימי מחלה. ומאיפה הוטבע המושג הזה  פנצ'ר,שלא קיים בשום מקצוע אחר.
גם אצלנו ,יש יחס לא מכבד למי שמודיע על חופש מחלה. לרוב התגובות של האחראית זה,אין מי שיחליף אותך,תחזור אחרי יומיים,אני אתקשר אליך אחרי יומיים,לראות איך אתה מרגיש וכו'... או כל מיני תגובות לא נעימות בלשון המעטה.
מרבית האחיות,חוששות לקחת ימי מחלה,וגם אם כבר הגיעו למצב שאין ברירה והן חייבות להיות בבית,אחרי יומיים לכל המאוחר,כבר תראה אותן חזרה בעבודה.
לצפיה ב-'מזעזע'
מזעזע
10/08/2018 | 21:51
30
עברתי משהו דומה בימים האחרונים, התקשרו לצעוק עליי שאחפש מחליפה, נורא היחס הזה
לצפיה ב-'לקופ"ח מאוחדת דרוש/ה אח/ות אחראי/ת לרפואה דחופה בירושלים'
לקופ"ח מאוחדת דרוש/ה אח/ות אחראי/ת לרפואה דחופה בירושלים
25/06/2018 | 10:08
91
התפקיד כולל אחריות לניהול של הצוות הסיעודי במרפאה ולהשגת היעדים כפי נקבעו.
דרישות הסף:
• אח/ות מוסמכ/ת
• תואר אקדמי בסיעוד
• ניסיון בעבודה כאח/ות – 5 שנים לפחות
• ניסיון ניהולי של 3 שנים לפחות

שלחו קורות חיים בהקדם ובואו להשתלב בצוות מנצח בארגון גדול ומשפחתי -
לצפיה ב-'הצעת עבודה בבית אבות בב"ש'
הצעת עבודה בבית אבות בב"ש
06/06/2018 | 21:10
61
שלום רב,
בית האבות העירטוני בב"ש מחפש אחים ואחיות מוסמכים, עדיף עם תואר.
תנאי העסקה ורווחת עובד ומשפחתו מצויינים.

קו"ח לדוא"ל yoram@bab7.org.il

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום עדשות מגע ומשקפיים
מרכיבים משקפיים או עדשות?
אוטיקה
מחכים לך באוטיקה
עו
עו"ד גלעד רמתי

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה