לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1025210,252 עוקבים אודות עסקים

פורום אחים/יות בשירות הבריאות

מקום זה הוקם למען העוסקות והעוסקים בסיעוד על כל תחומיו.אחיות ואחים בשרות קהילת האדם - ללא הבדלי דת גזע ומין, בבתי החולים, בשירותי הקהילה, במרפאות, בארץ ובעולם, בעתות שלום כבעיתות מלחמה.זה המקום בו ניתן להשמיע ולשמוע דעות, חוויות אישיות, רעיונות, עדכונים, חידושים והצעות.מקום בו נוכל להתעדכן ולעדכן לעזור ולהיעזר.מקום בו סטודנטים לסיעוד ימצאו תשובות לשאלותיהם.מקום בו ניתן להניח רגליים עייפות,מקום בו גם המלאכים בלבן - יכולים לבכות,להשמיע את הכאב, לשתף בשמחות.מקום שהוא בית למקצוע - ומרגוע לעוסקים בו. בית לאחיות ולאחים העוסקים במלאכת הקודש ועושים ימים כלילות בעזרה במצבי בריאות וחולי ובכבוד האדם וחירותו.כאן תמצאו את כותל התמיכה וכאן גם תתבקשו לתת כתף לאלה הזקוקים לה.עם הזמן הבנו כי המקום גדול דיו ולבבותינו רחבים דיין על מנת להכיל את כל אותם שיש לנו איתם קשרי עבודה ומטרה משותפת, וגם להם מקום בבית הזה.חשיבות עליונה מיוחסת למחוייבותנו הראשונית - מטופלינו. סודיות רפואית הנה כלל בל יעבור – ההקפדה על פרטיות וחסיון מטופלינו מחייבת את כולנו.הומור מקצועי (וגם אחר...) ביקורת איכותית ושבחים – יתקבלו בברכה.תלונות גם כן.כללי התנהגות קולגיאליים - יבחנו בקפידה. רעיונות והצעות – מתבקשים.ושיהיה לנו רק טוב ושקט....ובהצלחה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אחים/יות בשירות הבריאות

מקום זה הוקם למען העוסקות והעוסקים בסיעוד על כל תחומיו.אחיות ואחים בשרות קהילת האדם - ללא הבדלי דת גזע ומין, בבתי החולים, בשירותי הקהילה, במרפאות, בארץ ובעולם, בעתות שלום כבעיתות מלחמה.זה המקום בו ניתן להשמיע ולשמוע דעות, חוויות אישיות, רעיונות, עדכונים, חידושים והצעות.מקום בו נוכל להתעדכן ולעדכן לעזור ולהיעזר.מקום בו סטודנטים לסיעוד ימצאו תשובות לשאלותיהם.מקום בו ניתן להניח רגליים עייפות,מקום בו גם המלאכים בלבן - יכולים לבכות,להשמיע את הכאב, לשתף בשמחות.מקום שהוא בית למקצוע - ומרגוע לעוסקים בו. בית לאחיות ולאחים העוסקים במלאכת הקודש ועושים ימים כלילות בעזרה במצבי בריאות וחולי ובכבוד האדם וחירותו.כאן תמצאו את כותל התמיכה וכאן גם תתבקשו לתת כתף לאלה הזקוקים לה.עם הזמן הבנו כי המקום גדול דיו ולבבותינו רחבים דיין על מנת להכיל את כל אותם שיש לנו איתם קשרי עבודה ומטרה משותפת, וגם להם מקום בבית הזה.חשיבות עליונה מיוחסת למחוייבותנו הראשונית - מטופלינו. סודיות רפואית הנה כלל בל יעבור – ההקפדה על פרטיות וחסיון מטופלינו מחייבת את כולנו.הומור מקצועי (וגם אחר...) ביקורת איכותית ושבחים – יתקבלו בברכה.תלונות גם כן.כללי התנהגות קולגיאליים - יבחנו בקפידה. רעיונות והצעות – מתבקשים.ושיהיה לנו רק טוב ושקט....ובהצלחה.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
פורום אחים ואחיות מאחל לכל הנבחנים - הצלחה בבחינות הממשלתיות.
המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ רפואי מקצועי . בכל מקרה של בעייה רפואית המלצתינו לפנות לרופא המטפל או לרופא מומחה
המשך >>

לצפיה ב-'אח/ות להוסטל בתחום בריאות הנפש'
אח/ות להוסטל בתחום בריאות הנפש
21/11/2019 | 13:24
30
דרוש/ה אח/ות להוסטל לנפגעי נפש.
בהוסטל 36 דיירים עצמאיים בגילאי 40-65, הסובלים מסכיזופרניה כרונית והפרעות נוספות, ברמות תפקוד שונות.
במסגרת התפקיד אחראיות על ניהול הטיפול הרפואי של הדיירים, העבודה כוללת מעקב וליווי צמוד של הטיפול התרופתי, עבודה בממשק מול גורמים בקהילה.
75% אחוז משרה, שעות גמישות!
נדרשת יכולת לעבודת צוות, אחריות, יוזמה, ראש גדול, סדר וארגון.
תפקיד מעשיר עם צוות נהדר.

פרטים ליצירת קשר
טל': 02-6481120
פקס: 02-6480096

לצפיה ב-'טבלאות שכר '
טבלאות שכר
16/11/2019 | 22:06
1
53
שלום,

במהלך השיטוט באינטרנט לא הצלחתי למצוא טבלת שכר ברורה לאחיות המבוססת לפי וותק, תואר וכו'. 

אשמח לקבל איזושהיא טבלאת שכר. אני עובדת כ-6 שנים בתור אחות ובעלת תואר שני. 

לצפיה ב-'תפני למדור שכר במקום העבודה שלך'
תפני למדור שכר במקום העבודה שלך
18/11/2019 | 13:21
35
אמור להיות להם הידע וגם הטבלאות. 
לצפיה ב-'למכירהBRUNNER&STUDDART'S 2018'
למכירהBRUNNER&STUDDART'S 2018
14/11/2019 | 17:30
17
ספר חדש-120 שח
למסירה ידנית ברעננה
0544816745
לצפיה ב-'קורס מניעת זיהומים'
קורס מניעת זיהומים
27/10/2019 | 10:48
1
36
מה אפשרויות התעסוקה/תפקיד לאחר ביצוע קורס על בסיסי במניעת זיהומים?
תודה
לצפיה ב-'בדרך כלל במרפאות למחלות זיהומיות. '
בדרך כלל במרפאות למחלות זיהומיות.
27/10/2019 | 11:06
23
היחידה לזיהומים במשרד הבריאות 
ואחראית מניעת זיהומים בבתי חולים בדרגים שונים. 

לצפיה ב-'קורס על בסיסי'
קורס על בסיסי
01/10/2019 | 14:18
1
89
שלום,
אילו קורסים על בסיסיים נחשבים להכי "יוקרתיים"?
הכוונה לא לתמורה כספית (כפי הידוע לי זה פחות או יותר אותו הדבר) אלה מבחינת הידע שהם מקנים, המחלקות/מוסדות בהם הם נחוצים ומבחינת התקדמות בקריירה וטווח מקצועי רחב יותר.
אני כרגע מתלבט בין טיפול נמרץ לרפואה דחופה או אפילו שניהם אחד אחרי השני.
אודה לעצתכם.

לצפיה ב-'זה לא עובד ככה'
זה לא עובד ככה
01/10/2019 | 15:51
64
"היוקרה" נגזרת בין השאר מההרשאות שכל קורס נותן. אבל ההרשאות הן אישיות לכל מקום עבודה. כלומר מה שמותר לך לעשות עם על בסיס כזה או אחר במקום X לא בהכרח ירשו לך לעשות במקום Y. 

לצפיה ב-'אחות חדשה - חששות'
אחות חדשה - חששות
25/09/2019 | 20:10
1
98
שלום, הנני אחות חדשה שזה עתה סיימה את לימודיה.
התקבלתי לעבודה למחלקת מלר"ד ומתחילה לעבוד בימים הקרובים.
תמיד התעניינתי בתחום הרפואה הדחופה וידוע אופיה הקשה של המחלקה - אך מה שמפחיד אותי זה לא העבודה האינסופית והאינטנסיבית אלא העובדה שאני אחות חדשה לחלוטין שביצעה פעולות סיעוד בסיסיות רק מספר מועט של פעמים בהתנסויות הקליניות וישנם אפילו פעולות שלא התנסיתי בהן (הכנסת קטטר וזונדה למשל).
האם אתם מכירים אחיות חדשות שהתחילו את דרכן במיון? האם הן הצליחו להשתלב ולהשתלט על העבודה בזמן קצר?
לדעתי לעבודה במיון דרוש אופי מסוים של איש צוות - צריך קור רוח ויכולת להגיב מהר ובצורה נכונה ומהירה. איך אחות חדשה תוכל לעשות את זה??
מצד אחד אני מאוד נרגשת שקיבלו אותי למיון ומצד שני חוששת שלא אצליח שם ואולי עדיף להתחיל את דרכי במחלקה אחרת?
תודה לעונים
לצפיה ב-'כמה זמן זה יקח'
כמה זמן זה יקח
25/09/2019 | 23:45
96
זה מאד אישי. יש כאלה שלומדים מהר וצוברים ביטחון מהר ויש כאלה שצריכים יותר זמן. בעיקרון כל השנה הראשונה לעבודה שלך היא לימוד.
את בעיקר תבלי את הזמן בלהיכנס ללחת ולאכול קצת קקה מהאחיות הוותיקות. אבל זה עובר בסוף. 
לצפיה ב-'שאלון על שחיקה בקרב אחיות בסיעוד'
שאלון על שחיקה בקרב אחיות בסיעוד
24/09/2019 | 16:01
1
53
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd77ffama...
אחיות יקרות אשמח לעזרה����אם תוכלו לענות על שאלון קצרצר לעבודת המחקר שלנו בנושא שחיקה בקרב אחיות❤
אשמח אם תוכלו להפיץ גם לחברותיכן
לצפיה ב-'נושא חשוב שלא מטופל ע"י המערכת'
נושא חשוב שלא מטופל ע"י המערכת
25/09/2019 | 11:12
39
חבל שהשאלון אינו מתייחס ליחס שניתן ע"י אח/ות אחראית, מתן חופשים, מתן זמן להפסקה לקפה או ארוחה, דרישה למשמרות ארוכות של 12-14 שעות, פגיעה בחיים אישיים כמו זוגיות, ילדים, חברים ווכו', התמודדות עם מראות קשים, של חולי, לחץ מצד משפחות.
זה המקצוע שמצריך שנת שבתון, חבל שוועד אחיות ארצי אינו נוקט בעמדה אקטיבית יותר כדי לשמור על הסקטור החשוב הזה.
לצפיה ב-'שעות עבודה ושבוע טיפוסי המשך '
שעות עבודה ושבוע טיפוסי המשך
23/09/2019 | 07:59
1
73
בהמשך לשעות עבודה לאמהות שרוצות להיות אחיות  
האם ניתן במסגרת עבודה גם בבית חולים לעבוד בערך בין השעות 7-15  
ואולי משמרת לילה ( כדי לסנכרן מול שעות הגן/בית ספר ) מה המשמעות בקירוב מבחינת שכר
האם יש  הגמישות מבחינת שעת התחלת וסיום משמרת

ראיתי במסמכים שונים התייחסות לשעות 7-13,, 13-19 ו 19 בערב עד 7 בבוקר לא הצלחתי להבין אם  
האלו שעות תחילת וסיום משמרת או רק בהבט חישוב תשלום
ראיתי במקומות שונים שמרבית האחיות המוסמכות עובדות בין 21-40 ש״ש
אך לא ברורה לי רמת הגמישות בהבט שעות

רב תודות
לצפיה ב-'שעות העבודה לרוב'
שעות העבודה לרוב
23/09/2019 | 14:41
60
בבתי חולים הן 7-15 15-23 23-7 למשמרת מלאה של 8 שעות.יש משמעות מבחינת שכר לתחילת וסיום משמרת. בדרך כלל הגמישות היא חד פעמית, כלומר במקרים יוצאי דופן כשצריך ללכת מוקדם מסיבה חריגה כלשהי (חתונה, הלוויה, מחלה וכו') . את יכולה לא להיות ב- 100% משרה ואז יהיו לך פחות משמרות בשבוע. 40 שעות היא משרה מלאה. 
לצפיה ב-'מעבר לבית חולים ממשלתי'
מעבר לבית חולים ממשלתי
23/09/2019 | 09:53
62
שלום רב,
מתעניינת לגבי מעבר מבית חולים ממשלתי לאסותא.
מה בעצם אני מאבדת במעבר הזה?
האם בבית חולים שאינו ממשלתי ישנה קרן השתלמות? ימי מחלה מקבלים החל מהיום הראשון?
בשלב מסויים מקבלים קביעות?
לצפיה ב-'שבוע טיפוסי בבית חולים מבחינת משמרות '
שבוע טיפוסי בבית חולים מבחינת משמרות
22/09/2019 | 11:46
1
64
שלום
מתלבטת לגבי לימודי הסבה לאקדמאים
אני אמא צעירה ורוצה להבין מה המשמעות מבחינת גידול הילדים
הייתי שמחה להבין
איך. נראה שבוע עבודה בבית חולים בהבט שעות
מה המשמעות של 36 ש׳עבודה מבחינת שכר ומבחינת מדמרות
7-13, 13-19, 19:00-7:00
מה בדכ אחיות עם ילדים עושות כדי לנרמל /לסנכרן שעות מול הילדים (ברור שלכל אחות העדפות שוהות )  

רב תודות

לצפיה ב-'תלוי מה השאיפה שלך'
תלוי מה השאיפה שלך
22/09/2019 | 15:50
54
כאמא וכאחות. אם השאיפה שלך היא תמיד להיות עם הילדים ולא לפספס אף רגע איתם, תמיד לקחת ולהחזיר אותם מחוגים\גנים\ בתי ספר\חברים- לדעתי, כדאי לך למצוא עבודה מהבית, כי בשום מקרה של עבודה שדורשת יציאה מהבית אי אפשר להבטיח לך שב 100% מהמקרים תהיי כל הזמן עם הילדים ולא תפספסי אף רגע. 
בכל מקרה, מבחינת השעות שציינת למשמרות, המשמעות היא יותר מבחינת שכר. עבודה מ 7 עד 13, ומ 13 עד 19- אומרת שאת מקבלת רק שכר בסיס ומפסידה את כל התוספות. שכר בסיס של אחות הוא כ 3500 שקל לחודש במשרה מלאה וכ- 2500 שקל לחודש, בערך, כמשרה חלקית. עבודה מ 7 עד 19 אומרת שאת מקבלת תוספות לשכר החל מהשעה השביעית למשמרת ועד סופה. 
אימהות לילדים בדרך כלל מעדיפות משמרות בוקר כך שהן מסיימות לעבוד סביב 15 ופנויות אח"צ וערב. המשמעות היא גם פגיעה מסוימת בשכר לפחות בהתחלה. 
לצפיה ב-'בחיפה דרוש/ה אח/ות אחראי/ית מחלקה'
בחיפה דרוש/ה אח/ות אחראי/ית מחלקה
12/09/2019 | 21:26
39
דרוש/ה אח/ות אחראי/ת מחלקה
בביה"א מתפנה משרת אח/ות אחראי/ת מחלקה

כישורים נדרשים:
אח/ות מוסמכ/ת עם תואר ראשון בסיעוד+
ניסיון מקצועי של 5 שנים לפחות
יחסי אנוש מצויינים
יכולת הובלת וניהול צוות
יכולת הזדהות ומחויבות גבוהה לביה"א

שכר: 70+ לשעה,תלוי בניסיון
יש לפנות בצירוף קורות חיים למייל-meidansjobs@gmail.com
תודה ובהצלחה.
לצפיה ב-'שיקום שבר ברגל ותשלום'
שיקום שבר ברגל ותשלום
08/09/2019 | 21:31
1
31
אמאשלי עברה ניתוח ברגל...
והיא כרגע בשיקום 3 שבועות וזה יכול לקחת עוד 3 שבועות
האם בדרך כלל יש תקרה ולא אומרים לנו?
מפחד שהיא תהיה שם
ואז נקבל חוב מטורף של עשרות אלפי שקלים בטעות. זה הגיוני?
לצפיה ב-'יש תקרת מינימום לא תקרת מקסימום'
יש תקרת מינימום לא תקרת מקסימום
14/09/2019 | 15:52
25
כשתקרת המינימום היא לפחות 14 יום. 
לצפיה ב-'מתלבטת לגבי לימודי סיעוד'
מתלבטת לגבי לימודי סיעוד
27/08/2019 | 22:18
2
74
שלום לכולם, אני רגע לפני החלטה סופית אם אני הולכת על לימודי סיעוד או שעושה אחורה פנה ומחפשת את עצמי מחדש.

יש לי כמה חששות לגבי המקצוע.

הלימודים עצמם נראים לי מעניינים, ואין לי ספק שמנסים לקדם את המעמד המקצועי של האחות , אבל כשאין תקנים ואין סמכויות, אני לא יודעת כמה זה שווה.

השאלה העיקרית שלי היא, איך המצב בשטח? מה העבודה השוטפת , היומיומית שמבצעים במחלקה?

אם אחרי 4 שנות לימוד , מה שבעיקר אבצע זה פעולות בסיסיות , adl, ועבודות ניירת , ואצטרך לטחון סופי שבוע ולילות כדי להגיע לשכר סביר בנטו, אני לא יודעת עד כמה אני מעוניינת.

סך הכל אני מאמינה שהדרישות שלי די צנועות, אני רוצה להרוויח שכר סביר , נגיד 10 נטו, אולי לא בהתחלה , אבל אחרי שנה או שנתיים או שלוש, בהחלט. לא לטחון יותר מדי משמרות לילה וסופי שבוע, ושיהיה איזשהו עניין מקצועי.

יש דבר כזה , או שאני מבקשת יותר מדי? מה לגבי עבודה בקהילה? משעמם ושכר נמוך, או שיש גם קידום מקצועי והשתלמויות ?

לא אכפת לי , תסלחו לי על הביטוי, לאכול חרא שנה – שנתיים בתור אחות מתחילה ולטחון עד שאקבל קורס על בסיסי, בתקווה לעתיד טוב יותר באופק...

אני מניחה שלקורסים על בסיסיים שווים, כמו מיילדות ודיאליזה וכאלה יש ביקוש גבוה, ולא יותר מדי תקנים...

אני מניחה שאין משרה מושלמת ובכל מקום צריך להקריב משהו ולשלם בצורה מסוימת...

מה האופציות שלי [הריאליות , יחסית] ? תואר שני? זה בכלל שווה משהו? הדרכה קלינית? להשאר באקדמיה?

לצערי איפה שאני גרה אין יותר מדי אופציות תעסוקה אז עבדתי במפעלים בעיקר, ואת האמת לעבוד במשמרות לילה ותחת פלורסנטים במקום סגור ולא נעים, זה די מדכא ומגעיל.

אני לא יודעת אם זה רושם מייצג מה שקיבלתי, אבל יצא לי לבקר באשפוז יום בבית חולים קפלן לפני כמה שנים, ולא הייתי עובדת שם גם אם היו נותנים לי תקן של פרופסורית.

אני רוצה לעבוד במקום נעים , סביר, לא במקום מגעיל ומדכא.

אשמח לקבל כאפות שיעירו אותי, תודה.

לצפיה ב-'כמה דברים בתגובה'
כמה דברים בתגובה
28/08/2019 | 19:25
80
למה שכתבת.
1. אופי העבודה תלוי מאד באופי המחלקה (בבית חולים) או המרפאה (בבית חולים וקופות חולים) או המכון (בבית חולים ובמכונים פרטיים ואחרים) או חדר הניתוח או חברת תרופות. מה שאני מנסה להגיד הוא שיש מגוון גדול מאד של "מקצועות" תחת הכותרת אחות ואופי העבודה נגזר מהמקום שאליו את מכוונת. בקופת חולים למשל אין בכלל ADL וכך גם במרפאות ובמכונים וכך גם במחלקות מסוימות בבית חולים. (אגב, מאיפה ההכרות עם הקיצור ADL?) 
2. ניירת אין מזמן, הכל ממוחשב. וכן, כל מערכת הבריאות, כולל רופאים וכולל מנהלי מחלקות משועבדים למחשב. אבל זו בעיה אחרת. 
3. לעבוד בבית חולים זה קשה. כי בית חולים זו עבודה במשמרות. אם משמרות לא טוב לך, אל תלכי לעבוד בבית חולים. הבעיה היא לדעתי פחות זה שעובדים בסופי שבוע ואפילו לילות יכול להיות סביר, תלוי במחלקה, הבעיה היא שעובדים במשמרות שזה אומר שאת מסיימת 8 שעות משמרת וכעבור 8 שעות יכולים לקרוא לך למשמרת הבאה. אם את מסיימת משמרת ב- 23 בלילה וצריכה לבוא למשמרת הבאה ב- 7 בבוקר- תעשי לבד את החשבון כמה זמן נשאר לך באמת לישון מתוך זה. זה קשה, שלא יהיו לך טעויות. 
4. קורס על בסיסי לא באמת כזה משפר את מצבך. הוא התחלה לטיפוס בסולם הדרגות, אבל עצם זה שעשית קורס על בסיסי לא פוטר אותך מהעבודה הרגילה והשגרתית, תהיה אשר תהיה ולפעמים במקרים מסוימים אפילו מוסיף עוד עבודה שכבר עכשיו את מתלוננת עליה כמו לילות וסופי שבוע. 
אז מה להגיד לך לסיכום העניין? כן זו עבודה קשה, ובמקרה הכי גרוע מבחינתך זה כל הדברים שאת לא רוצה, אבל יש גם צדדים טובים שמספקים את הסיבה ללמה כן להיות אחות. אני לא אערוך רשימה,את הסיבות ללמה כן ללכת ללמוד להיות אחות, צריך למצוא לטעמי מבפנים, לבד. 
לצפיה ב-'המקצוע הזה...'
המקצוע הזה...
29/08/2019 | 11:04
70
לכל בחירה יש יתרונות וחסרונות:
בסיעוד יש מגוון רחב של משרות, בטחון תעסוקתי, יש דרישה להמון תפקידים ומשרות ולכן אין פחד מאבטלה, תנאי ההכסקה טובים כי יש ביטוח רפואי טוב, הפרשה מיידית לפנסיה, השתלמות ועוד. השכר ההתחלתי נמוך יחסית, סביב 46 ש"ח לשעה אם אינני טועה ותוספות באחוזים למשמרות ערב ולילה וסופשים. אחות מתחילה בבית חולים למשרה מלאה (חמש משמרות בשבוע כולל ערבים לילות וסופש) יכולה להגיע ל 9000 ש"ח +-. קורס על בסיסי לא מוסיף הרבה כסף, כל שנה יש תוספת של בערך שקל אחד לשכר שעתי. בקהילה המשכורות נמוכות יותר אך ללא סופשים ולילה, במגזר הפרטי יש מקום ל מו"מ על שכר. בכללי דיי מהר את יכולה להגיע ל10K אם את חרוצה. כל שנה יש תמריץ שזה כמו משכורת 13.
בבית חולים מבלים כשעתיים נטו מול מחשב כל משמרת, מעצבן ומיותר לחלוטין. הסביבה משתנה ומגוונת, ישנן מחלקות שאין בכלל ADL באחרות יש אבל לא ממש נורא. צריך להיות מוכנים לזה מראש. תלוי מאוד בצוות שאיתך ובאחראי/ת מחלקה כולל מנהל/'ת מחלה. לדעתי כל מי שמתקדם במקצוע למקום ניהולי שוכח מהיכן צמח ולעיתים מבקש כניעות מוחלטת למחלקה, שיעבוד של שעות, וויתור על צרכים אישיים. ישנן מחלקות שאת לא מספיקה לאכול כמו שצריך, לשתות כוס מים ולעיתים לצאת לפיפי.תמיד לחץ לעוד לעוד. בחגים יש מלחמות עולם על סידור עבודה, בקשות לחופש גם הן מקור לתסכול.  כאמור ניצול! מרבית האחריות מאוד ממורמרות אחרי כמה שנים במקצוע. אבל גם לזה יש מרכיב של אופי ואישיות.קחי זאת בחשבון. כל זה נובע מניצול מירבי של האחיות והאחזות בטענה שאין תקנים.
שנים של תלונות ולחצים של הנהלת הסיעוד מול משרד הבריאות העלו חרס לטובת האחיות.
הלימודים עמוסים אך לא קשים מאוד,חלקם דורשים נוכחות חובה .ההתנסויות חובה לפעמים מתישות ומלחיצות. כאן יש נסיון להציב סטנדרטים גבוהים לטיפול אך שמתחילים לעבוד מבינים את הפער מול המציאות.
תעשי את השיקולים שלך, מיקום, נסיעות, תוכניות משפחתיות, סדרי עדיפויות שלך שונים משל אחרים והחיים דינמיים ויכולים להשתנות וכל החלטה שנעשית לא תמיד נכונה או לא נכונה לאותו הרגע או לשנים קדימה אם כי בתקופה שלנו מקצוע הוא דבר מאוד חיוני כדי לספק בטחון ויכולת קיימות.
בהצלחה
לצפיה ב-'מחלות עור'
מחלות עור
13/08/2019 | 11:46
2
40
שלום לכולם, יש לי שאלה אולי קצת מוזרה אבל אין לי איפה לשאול אז אני מקווה שהמקום הזה יוכל לעזור. אם יש למישהו מחלות עור כמו סבוראיה או פסוריאזיס זה יכול למנוע ממנו עיסוק בתור אחות? או לדוגמא באיזשהו תחום בתוך המקצוע כגון: אחות חדר ניתוח, נפרולגיה, פנימית וכו?. אם אני לוקחת משחות וכדורים זה עלול למנוע ממני משהו בתחום? או בכלל את האופציה לגשת למבחן הממשלתי? כי יודעים על הבעיות הרפואיות בוויתור סודיות רפואית.
תודה ויום טוב.
לצפיה ב-'אין שום סיבה שימנע'
אין שום סיבה שימנע
13/08/2019 | 23:51
17
לצפיה ב-'ממש לא מונע או מגביל'
ממש לא מונע או מגביל
14/08/2019 | 10:28
27
גם אחיות הם בני אדם עם בעיות רפואיות, כל עוד ואת עומדת על הרגליים ועצמאית בתפקוד המערכת תדע לגרום לך לעבוד עד שאת לא תרצי.
אני מכיר אחיות שעברו התקף פסיכוטי בעברן ועובדות כאחיות. קוליטיס, צנתור לב ועוד...ועובדות! אל תחששי.
לצפיה ב-'עבודה כסטודנטית'
עבודה כסטודנטית
03/08/2019 | 02:53
1
86
סטודנטית לסיעוד שעומדת להתחיל שנה שלישית, האם זה נכון שכבר בתור סטודנטים אפשר להתחיל לעבוד עבודה בסיסית לפני סיום התואר בבית חולים? אם כן איפה ניתן למצוא את המשרות?
לצפיה ב-'קצת מוזר '
קצת מוזר
05/08/2019 | 13:15
71
שסטודנטית שנה שלישית שואלת את השאלה הזו. סביר מאד להניח שהחברים שלך לכיתה ידעו לענות אפילו יותר טוב מהפורום כי רובם עובדים לפחות שנתיים. גם השימוש במילה "עבודה בסיסית" מחשיד לחשוב שלא מדובר לא בסטודנטית ולא בסיעוד. 
לצפיה ב-'מרפאות ביקור רופא'
מרפאות ביקור רופא
04/08/2019 | 12:49
63
שאלה:
אני מחפשת עבוה שתתאים לי בשעות הערב וסופש.
ואכן מצאתי בביקור רופא.
ןאין לי כמעט מידע על המרפאות הללו למעט שזה כמו מרפאות בטרם.מקרים דחופים.
יש מישהי שממליצה לעבוד בביקורי רופא, ואיך השכר אם יש מישהי שעבד/ה?
תודה על המענה

לצפיה ב-'אקרדיטציה'
אקרדיטציה
30/07/2019 | 20:33
55
היי,
אשמח לפירוש מתומצת מהי אקרדיטציה בבתי חולים?

בתודה מראש.;)
לצפיה ב-'השלמות לתואר ראשון בסיעוד'
השלמות לתואר ראשון בסיעוד
26/07/2019 | 23:31
3
56
אני מתחילה בלימודי הסבת אקדמאים לסיעוד לאחות מוסמכת.
את ההסבה אני עושה ללא תואר בסיעוד.
מבחינת עבודה ולימודים לא מסתדר לי ללמוד לתואר ראשון בסיעוד (אגב יש לי גם תואר שני שאינו רלוונטי לסיעוד).
שאלתי היא: האם ואיפה יש אפשרות להשלים בהמשך לתואר ראשון בסיעוד.
האם מישהו עשה את זה? מדובר בהשלמה למי שיש לו כבר תעודת אח מוסמך ותואר ראשון בתחום אחר (שאינו סיעוד).
לצפיה ב-'אולי כדאי לך לשקול'
אולי כדאי לך לשקול
28/07/2019 | 13:18
2
55
גם תואר שני בסיעוד במקום השלמות לתואר ראשון. כי מבחינת המערכת לא משנה איזה תואר זה, ראשון או שני, העיקר שיש תואר אחד בסיעוד, לפחות. השלמות אפשר לעשות בכל מקום כמעט, בכל האוניברסטיאות וגם במכללות. 
לצפיה ב-'תודה'
תודה
29/07/2019 | 20:14
17
לצפיה ב-'השאלה האם זה אפשרי לגשת לתואר שני בסיעוד בלי שהראשון בסיעוד'
השאלה האם זה אפשרי לגשת לתואר שני בסיעוד בלי שהראשון בסיעוד
06/08/2019 | 09:35
17
לצפיה ב-'שאלה לאחיות '
שאלה לאחיות
08/07/2019 | 22:58
1
157
היי, אני מתעניינת ללמוד סיעוד ולעסוק כאחות בקופת חולים, (לא בבית חולים חשוב להדגיש)
השאלה שלי היא כמה אחות בקופת חולים מרוויחה בחודש? אם לדייק אז מי שיודע סציפית על טיפת חלב..
תודה
לצפיה ב-'סביב 6000 שקל'
סביב 6000 שקל
11/07/2019 | 18:18
113
קצת פחות מאחיות קופ"ח, כי בטיפת חלב עובדים עוד פחות שעות מקופ"ח. אם כסף מעניין אותך באיזו צורה כלשהי, טיפת חלב זה ממש לא המקום. 
לצפיה ב-'שאלה לאחיות '
שאלה לאחיות
08/07/2019 | 22:59
92
היי, אני מתעניינת ללמוד סיעוד ולעסוק כאחות בקופת חולים, (לא בבית חולים חשוב להדגיש)
השאלה שלי היא כמה אחות בקופת חולים מרוויחה בחודש? אם לדייק אז מי שיודע סציפית על טיפת חלב..
תודה

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

שטיינר מכשירי שמיעה
שטיינר מכשירי שמיעה
פורום תביעות ביטוח סיעודי
תביעות סיעוד
עו
עו"ד גלעד רמתי

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה