לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום אחים/יות בשירות הבריאות

מקום זה הוקם למען העוסקות והעוסקים בסיעוד על כל תחומיו.אחיות ואחים בשרות קהילת האדם - ללא הבדלי דת גזע ומין, בבתי החולים, בשירותי הקהילה, במרפאות, בארץ ובעולם, בעתות שלום כבעיתות מלחמה.זה המקום בו ניתן להשמיע ולשמוע דעות, חוויות אישיות, רעיונות, עדכונים, חידושים והצעות.מקום בו נוכל להתעדכן ולעדכן לעזור ולהיעזר.מקום בו סטודנטים לסיעוד ימצאו תשובות לשאלותיהם.מקום בו ניתן להניח רגליים עייפות,מקום בו גם המלאכים בלבן - יכולים לבכות,להשמיע את הכאב, לשתף בשמחות.מקום שהוא בית למקצוע - ומרגוע לעוסקים בו. בית לאחיות ולאחים העוסקים במלאכת הקודש ועושים ימים כלילות בעזרה במצבי בריאות וחולי ובכבוד האדם וחירותו.כאן תמצאו את כותל התמיכה וכאן גם תתבקשו לתת כתף לאלה הזקוקים לה.עם הזמן הבנו כי המקום גדול דיו ולבבותינו רחבים דיין על מנת להכיל את כל אותם שיש לנו איתם קשרי עבודה ומטרה משותפת, וגם להם מקום בבית הזה.חשיבות עליונה מיוחסת למחוייבותנו הראשונית - מטופלינו. סודיות רפואית הנה כלל בל יעבור – ההקפדה על פרטיות וחסיון מטופלינו מחייבת את כולנו.הומור מקצועי (וגם אחר...) ביקורת איכותית ושבחים – יתקבלו בברכה.תלונות גם כן.כללי התנהגות קולגיאליים - יבחנו בקפידה. רעיונות והצעות – מתבקשים.ושיהיה לנו רק טוב ושקט....ובהצלחה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אחים/יות בשירות הבריאות

מקום זה הוקם למען העוסקות והעוסקים בסיעוד על כל תחומיו.אחיות ואחים בשרות קהילת האדם - ללא הבדלי דת גזע ומין, בבתי החולים, בשירותי הקהילה, במרפאות, בארץ ובעולם, בעתות שלום כבעיתות מלחמה.זה המקום בו ניתן להשמיע ולשמוע דעות, חוויות אישיות, רעיונות, עדכונים, חידושים והצעות.מקום בו נוכל להתעדכן ולעדכן לעזור ולהיעזר.מקום בו סטודנטים לסיעוד ימצאו תשובות לשאלותיהם.מקום בו ניתן להניח רגליים עייפות,מקום בו גם המלאכים בלבן - יכולים לבכות,להשמיע את הכאב, לשתף בשמחות.מקום שהוא בית למקצוע - ומרגוע לעוסקים בו. בית לאחיות ולאחים העוסקים במלאכת הקודש ועושים ימים כלילות בעזרה במצבי בריאות וחולי ובכבוד האדם וחירותו.כאן תמצאו את כותל התמיכה וכאן גם תתבקשו לתת כתף לאלה הזקוקים לה.עם הזמן הבנו כי המקום גדול דיו ולבבותינו רחבים דיין על מנת להכיל את כל אותם שיש לנו איתם קשרי עבודה ומטרה משותפת, וגם להם מקום בבית הזה.חשיבות עליונה מיוחסת למחוייבותנו הראשונית - מטופלינו. סודיות רפואית הנה כלל בל יעבור – ההקפדה על פרטיות וחסיון מטופלינו מחייבת את כולנו.הומור מקצועי (וגם אחר...) ביקורת איכותית ושבחים – יתקבלו בברכה.תלונות גם כן.כללי התנהגות קולגיאליים - יבחנו בקפידה. רעיונות והצעות – מתבקשים.ושיהיה לנו רק טוב ושקט....ובהצלחה.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
פורום אחים ואחיות מאחל לכל הנבחנים - הצלחה בבחינות הממשלתיות.
המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ רפואי מקצועי . בכל מקרה של בעייה רפואית המלצתינו לפנות לרופא המטפל או לרופא מומחה
המשך >>

לצפיה ב-' נפתח פורום טיולים בגיאורגיה וארמניה '
נפתח פורום טיולים בגיאורגיה וארמניה
( לעמוד שלי בתפוז )
26/06/2017 | 13:15
 משפחות עם ילדים, טיולי בנות, צעירים, דתיים והגיל השלישי: גיאורגיה הפכה להיות היעד החם לחופשה מגוונת ולנו יש פורום חדש שיעזור לכם לתכנן את הטיול המושלם  היכנסו לפורום טיולים בגיאורגיה וארמניה
לצפיה ב-' פורומים מקצועיים מתחדשים - יש את מי לשאול הכל '
פורומים מקצועיים מתחדשים - יש את מי לשאול הכל
( לעמוד שלי בתפוז )
21/06/2017 | 12:36
8
 מסוכסכים עם השכן על רכוש משותף? מתמודדים עם דייר סרבן תשלום? 
מומחה בפורום ועד בית- בתים משותפים מחכה לשאלות שלכם

נתקלתם במקרה של רשלנות רפואית? אתם צריכים ייעוץ משפטי בנושא? עו"ד מהתחום מחכה לייעץ לכם בפורום רשלנות רפואית

העסק נמצא בקשיים כלכליים? צריכים ייעוץ פיננסי? פורום הלוואות לעסקים וייעוץ עסקי זה המקום בשבילכם

הקריירה נתקעה? מתקשים למצוא כיוון תעסוקתי בחיים? בפורום ייעוץ קריירה מחכים לכם בקוצר רוח וישמחו לייעץ לכם

בעיות ראייה, משקפיים, מולטיפוקל, עדשות ראייה, צילינדר -  מומחה אופטומטריסט כאן בשבילכם בפורום עדשות מגע ומשקפיים 

הבניין שלכם עומד לעבור תמ"א 38? לא יודעים מה הזכויות שלכם בפרויקט פינוי בינוי? היכנסו לפורום תמ"א 38 והתחדשות עירונית ותקבלו תשובות להכל

מתמודדים עם בעיות בעסק? רוצים להתייעץ לגבי קידומו? בפורום עסקים תימצאו פיתרונות להכל
לצפיה ב-'במודיעין עילית'
במודיעין עילית
20/06/2017 | 14:31
1
10
לצפיה ב-'דרושה אחות'
דרושה אחות
20/06/2017 | 14:33
14
לבית הספר במודיעין עילית דרושה אחות לילדים עם צרכים מיוחדים
לפרטים 08-928596
קורות חיים למייל tchiya@neto.net.il
לצפיה ב-' נפתח פורום גיוס והשקעות בחברות סטארטאפ '
נפתח פורום גיוס והשקעות בחברות סטארטאפ
( לעמוד שלי בתפוז )
18/06/2017 | 10:36
2
 יזמים צעירים? הקמתם חברה חדשה? זקוקים לייעוץ עסקי-משפטי?
פורום חדש, חם מהתנור, יענה לכם על כל השאלות בנושאים כמו גיוסי הון, הסכמי בעלי מניות ועוד ועוד.

לצפיה ב-'התפטרות מבית חולים ממשלתי'
התפטרות מבית חולים ממשלתי
15/06/2017 | 17:20
64
שלום, האם סה נכון שאם אני מתפטר מבית חולים ממשלתי אז אצטרך לחכות חצי שנה עד שאוכל לעבוד במקום ממשלתי אחר?

לצפיה ב-' פורום הישרדות נפתח מחדש '
פורום הישרדות נפתח מחדש
( לעמוד שלי בתפוז )
15/06/2017 | 13:05
4
 שורדים אמיתיים מכורים להדחות ומשימות חסינות
פורום הישרדות נפתח ומחכה לכם, במיוחד לרגל העונה החדשה המשודרת בימי רביעי ושבת ערוץ 2.
היכנסו ושתפו מי הפייבוריט שלכם

לצפיה ב-'אח/ות להוסטל לאנשים עם צרכים מיוחדים ברחובות '
אח/ות להוסטל לאנשים עם צרכים מיוחדים ברחובות
13/06/2017 | 11:45
17
אנו מחפשים אח/ות מוסמך/ת או אח/ות מעשית לעבודה במסגרת דיור של בית אקשטיין לדיירים על רצף האוטיזם ברחובות.
התפקיד כולל:
✔הטמעה ושמירה על שגרת בריאות הדיירים במסגרת
✔ביצוע בדיקות שגרתיות וקביעת תורים רפואיים
✔סידור קלמרי תרופות
✔הוצאת מרשמים
משרה חלקית/מלאה – שעות גמישות – עבודה במשמרות
דרישות התפקיד:
✔אח/ות מעשי/ת או אחות מוסמכת - חובה
✔ניסיון בתפקיד דומה - יתרון
✔ניסיון משמעותי בתפקיד סיעוד - יתרון
ניתן לפנות לטלפון -050-6716293 או שלחו קו"ח במייל mor.h@b-e.org.il
לצפיה ב-'דרושה אחות לבית הספר'
דרושה אחות לבית הספר
08/06/2017 | 14:51
1
43
לבית ספר לילדים עם מוגבלות שכלית
דרושה אחות למשרה חלקית / מלאה
קו"ח למייל tchiya@neto.net.il
פקס 073-2421142
לצפיה ב-'באיזה יישוב /איזור העבודה?'
באיזה יישוב /איזור העבודה?
08/06/2017 | 20:36
18
לצפיה ב-'המוניטין של עבודה בקהילה בקרב אחים ואחיות'
המוניטין של עבודה בקהילה בקרב אחים ואחיות
04/06/2017 | 17:08
5
105
היי

**דבר ראשון אני ממש מבקשת להתאפק עם תגובות עוקצניות לפוסט**
אז בשעה טובה אני מתחילה לעבוד כאחות בקהילה. זו בחירה שאחד מהשיקולים שהובילו אליה זו העובדה שכבר עשר שנים אני עובדת בסופי שבוע (כל סוף שבוע) ובחגים ונמאס לי מזה (כן נתקעתי במלצרות יותר מדי). מרגע שהחלטתי לעבוד בקהילה, הרבה אנשים כולל אחיות החליטו שהם ממש לא יכולים להתאפק וחייבים להוציא את העקיצות והדעות הקדומות שלהם על עבודה בקהילה. "לא חבל לך לזרוק את כל הידע שלך לפח?" "את תרצי להתאבד!" "למה שתרצי לעשות את זה לעצמך?". זה באמת מדהים בעיני האופן בו אנשים מאבדים את הנימוס הבסיסי והאיפוק שלהם כשזה מגיע לקהילה. אז אם אתן אחיות קהילה - אשמח אם תרימו, ואם אתם פוגשים אחי קהילה וזה לא נראה לכם -  תנסו להתאפק.
תודה
לצפיה ב-'היי'
היי
04/06/2017 | 19:11
2
88
קודם כל, לא ממש ברור: את אחות מזה 10 שנים, עד כה עבדת בבית חולים וכעת עושה מעבר לקהילה? וגם- מה הקשר למלצרות? הסבירי נא :)

נתחיל עם עניין הנימוס הבסיסי- הוא כבר לא קיים במחוזותינו  את זה נוכחתי לגלות עוד בימי הטרום-לימודים, עת סיפרתי לאנשים שאני מתעתדת ללמוד אחיות ובתמורה הייתי זוכה בפרצופים המומים/נגעלים + אמירות חסרות טקט שונות.

ולנושא הדיון עצמו: כאחות צעירה בקהילה (עזבתי בית חולים מהר מאד) יכולה לומר לך שהעבודה בקהילה מגוונת מאד. נכון, לא מדובר בטיפול נמרץ, אך יש דינמיקה ייחודית לקהילה. זריקת ידע לפח? אוי, באמת. האם אחות שעובדת במחלקת קרדיולוגיה, יודעת יותר או פחות מאחות שעובדת בנוירולוגיה מבוגרים או בפנימית ילדים? אפשר לענות על השאלה הזאת בכלל? כנראה שלא. כל שדה קליני מחייב רכישה ושמירה של בסיס ידע רחב (עניין אחר הוא מה קורה בפועל), ודין כירורגיה הוא כדין אונקולוגיה, כדין קהילה וכיו"ב. 

באופן אישי, לא זכיתי באמירות כגון על בחירתי לעבוד בקהילה. להיפך- החברות שסיימו איתי לימודים מקנאות ורק מחפשות את האומץ לעשות את הצעד הזה, עם עידוד מלא מצידי. אגב, כמעט רבע מהכיתה שלי (וזה המון, בהתייחס לותק הדל  שלנו) כבר מזמן עזב את בתי החולים ועבר לקהילה.

בקיצור, ואם לא היה ברור- קהילה זה הדבר הבא 

(כל הנ"ל לגמרי על קצה המזלג- אשמח לתת מידע ממוקד או קונקרטי יותר, אם תרצי)

לצפיה ב-'רק לגבי המלצרות '
רק לגבי המלצרות
07/06/2017 | 01:30
54
נראה לי שכותבת הפוסט התכוונה ש-10 שנים היא עבדה במלצרות.. או רובן במלצרות, ולכן עבדה בסופי שבוע ועתה בחרה בקהילה.
לצפיה ב-'ואני לפני הסבה ונתקלת גם כן בהמון פרצופים למשמע הרעיון '
ואני לפני הסבה ונתקלת גם כן בהמון פרצופים למשמע הרעיון
07/06/2017 | 01:32
28
לצפיה ב-'למה זה חשוב מה אחרים אומרים?'
למה זה חשוב מה אחרים אומרים?
05/06/2017 | 14:21
1
67
 מה שחשוב זה שיהיה לך נעים וטוב בעבודה, קיבלת את אישורי בהצלחה. 
לצפיה ב-'במלצרות מרוויחים עם הטיפים יותר מאחות קהילה'
במלצרות מרוויחים עם הטיפים יותר מאחות קהילה
07/06/2017 | 14:50
65
לצפיה ב-' פורומים מתחדשים במיוחד בשבילכם '
פורומים מתחדשים במיוחד בשבילכם
( לעמוד שלי בתפוז )
07/06/2017 | 13:51
3

מחכים לכם מנהלים חדשים ופורומים שצומחים מחדש 

זקוקים לייעוץ בנושאים כמו התאזרחות של בני זוג זרים, ויזה, הגירה או אשרת עבודה בארץ? היכנסו לפורום מעמד זרים ומומחה ישיב לשאילותיכם  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2569

חושדת שבעלך בוגד בך? רוצים לגלות פרטים על אדם מסוים? היכנסו לפורום חקירות פרטיות ותבררו הכל  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2456

בעלי עסק חדש ונתקלים בקשיים? מעוניינים בצמיחת החברה? בפורום עסקים תקבלו פיתרונות להכל  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2292

מתמודדים עם הפרעות אכילה? זקוקים לתמיכה נפשית? 
יש לכם את מי לשתף   http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/198

הבניין שלכם לקראת תהליך פינוי בנוי או תמ"א 38? מומחה בפורום תמ"א 38 והתחדשות עירונית מחכה לשאלותיכם  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2454
לצפיה ב-'הזסרקת ויטמין B12'
הזסרקת ויטמין B12
06/06/2017 | 16:10
32
אין נוהל במשרד הבריאות שאומר שהזרקת ויטמין B12 צריכה להיעשות ליד רופא, תוך בקרת סימנים חיוניים או בהנחייה מיוחדת. .ניתן לתוך השריר, אינו חומר שומני וגם לא אלרגני.

לצפיה ב-'איך להקל מהר על מיגרניה אוקולרית?'
איך להקל מהר על מיגרניה אוקולרית?
04/06/2017 | 17:27
3
35
מישהו מכיר? קופאין? משהו שייקל די מהר?
קורה לי אחת לכמה חודשים
שרואה מטושטש בגלל מיגרנה (לפי אבחנת רופא מומחה)
ישן מספיק. מתאמן. לא בלחץ מיוחד
לצפיה ב-'לגשת לרופא'
לגשת לרופא
04/06/2017 | 19:24
2
13
לצפיה ב-'איזה התמחות?'
איזה התמחות?
04/06/2017 | 21:29
1
13
לצפיה ב-'רופא מומחה'
רופא מומחה
05/06/2017 | 20:35
25
מיגרנה = נוירולוג.

לצפיה ב-'לא הייתי ברורה מספיק '
לא הייתי ברורה מספיק
05/06/2017 | 17:20
62
היי גלי, 
תודה על התגובה התומכת ☺️
לא הייתי ברורה מספיק - עבדתי עשר שנים סופי שבוע ושנתיים לילות בעבודת מלצרות, אבל אלו עדיין סופי שבוע ולילות. 
בנוסף אני ממש מבולבלת לגבי שכר התחלתי, ביקשתי המכללות כבר ארבע פעמים הדמיית שכר כי נמאס לי להיות ניזונה משמועות ולא קיבלתי. 
לצפיה ב-'היי חדשה כאן - מישהו מועסק/ת בפמי פרימיום כאחות ביה"ס?'
היי חדשה כאן - מישהו מועסק/ת בפמי פרימיום כאחות ביה"ס?
05/06/2017 | 10:50
1
53
אשמח להתייעץ ולהבין איך העבודה מתנהלת מנקודת מבט של אחות.
לצפיה ב-'מקפיצה - אשמח לדעתכן/ם, במיוחד אם יש ניסיון עם החברה. תודה'
מקפיצה - אשמח לדעתכן/ם, במיוחד אם יש ניסיון עם החברה. תודה
08/06/2017 | 15:46
12
לצפיה ב-'שלום לכולם'
שלום לכולם
04/06/2017 | 23:08
1
76
ממש מזמן לא כתבתי כאן ולהפתעתי אני רואה שאני מופיעה כמנהלת הפורום. איך זה קרה? בכל אופן, יש לי תירוץ די טוב להיעלמות- ילדתי בן :)
ככה בהקשר של העניין הזה, רציתי דווקא להתייעץ איתכם. עזבתי את מקום עבודתי בבית החולים ועכשיו בודקת אפשרויות של עבודה בקהילה.
מי שאולי עובד במאוחדת אשמח לשמוע מה שואלים בראיון ועד כמה עניין הפיצולים הוא קריטי?
לאיזה שכר לצפות? באופן כללי האם מדובר באיזשהו הסכם קיבוצי או שחוזה אישי?

לצפיה ב-'חחחח מזל טוב!!'
חחחח מזל טוב!!
08/06/2017 | 12:42
45
נראה שהפורום כאן רדום למדיי לאחרונה.. כנראה כי יש קבוצה מאוד פעילה בפייסבוק.
לצפיה ב-'שאלה אולי למי שעובד בבילינסון..'
שאלה אולי למי שעובד בבילינסון..
02/06/2017 | 16:24
1
63
הבנתי שבבילינסון יש סייעות בחדר ניתוח ?
האם באמת יש תפקיד כזה שם ?
ניסיתי לברר פרטים עם מישהי שעובדת בזה  שם ולא ממש רצתה לענות לי. 
רק אמרה שהיא לא אחות.
האם זה כוח עזר בחדר ניתוח לזאת הכוונה ?
לצפיה ב-'מה עושות הסייעות?'
מה עושות הסייעות?
02/06/2017 | 20:41
52
בלי לדעת, יש עוד אפשרות, לפעמים יש בחדרי ניתוח גם נציגים של חברות רפואיות (מתאמים) שמייצרות מוצרים ששמים בתוך החולה, והם יכולים להימצא גם בתוך חדר הניתוח פיזית, בזמן הניתוח ולסייע. הנציגים האלה יכולים להיות אחיות בהכשרתם, אבל לא בהכרח. 
לצפיה ב-'עבודה בתור סטודנט לסיעוד'
עבודה בתור סטודנט לסיעוד
02/06/2017 | 17:53
59
שלום לכולם
אני סטודנט במסלול לתואר ראשון, מסיים שנה ב' בעזרת השם

יש לי שאלה, יש כאן סטודנטים או אנשים שבתור סטודנטים עבדו כ'סטודנט לסיעוד' בבתי חולים?
איך יצא לכם לשלב את העבודה? 
המערכת שלי תהיה כזו ששלושה ימים בשבוע אני בהתנסות במחלקות ועוד יומיים נמצא בלימודים.
אני מאוד רוצה להתחיל לעבוד ורוצה לשמוע מכאלה שעבדו בזמן הלימודים או כרגע עובדים בתור סטודנטים איך זה היה ואם זה כדאי? 

אם יש פה מישהו גם שעובד ברמב"ם או בני ציון (רוטשילד) בחיפה אני אשמח שיצרו איתי קשר איכשהו! 

תודה מראש!!! 
לצפיה ב-'קורס על במיילדות'
קורס על במיילדות
23/05/2017 | 17:09
11
101
האם במהלך לימודי אחיות בוחרים תחום התמחות וממשיכים אליו עם סיום ההסמכה, או שצריך תקופה מסויימת לעבוד כאחות ורק אח"כ לגשת לקורס על? והאם צריך תנאים מיוחדים בכדי להתקבל לקורס מיילדות?
לצפיה ב-'קורס'
קורס
23/05/2017 | 21:41
10
79
במהלך לימודי אחיות לומדים הכשרה בסיסית.
רק לאחר קבלת תעודת הסמכה (=מעבר מבחן ממשלתי), ניתן לגשת לקורס על-בסיסי.
לחלק מהקורסים העל-בסיסיים ניתן לגשת מיד לאחר קבלת הסמכה. לחלקם יש צורך בוותק בעבודה (בד"כ 1 שנה).
כדי לדעת אם יש צורך בוותק בעבודה לפני קורס על-בסיסי, ניתן לבדוק בדרישות הקדם כאשר מפרסמים את פתיחת ההרשמה לקורסים לשנה הבאה (בד"כ סביבות מאי-יוני).

לגבי קורס מיילדות - מאוד קשה להתקבל עקב דרישה גבוהה.
ניתנת עדיפות למי שנשלח ע"י מקום העבודה.

עריכה : שכחתי לכתוב כי רק אחיות מוסמכות אקדמאיות (כולל כאלו שעברו הסבת אקדמאים) יכולות לגשת לקורס על-בסיסי (ולא חשוב איזה על-בסיסי).
אחיות מוסמכות שאינן אקדמאיות - אינן יכולות להתקבל לקורס על-בסיסי.
לצפיה ב-'תודה רבה! ועוד שאלה קטנה'
תודה רבה! ועוד שאלה קטנה
24/05/2017 | 09:32
9
74
גם אם אני רוצה לשלם על קורס על במיילדות מחיר מלא, הם מעדיפים תלמידים שנשלחו מבתי החולים?
לצפיה ב-'כן'
כן
24/05/2017 | 13:44
52
את המחיר המלא הם מקבלים בכל מקרה, גם מאלה שנשלחו ממקום העבודה שלהם כך שלשלם על הקורס בעצמך זה לא יתרון מבחינת המקום. 
לצפיה ב-'מקום בקורס'
מקום בקורס
24/05/2017 | 15:02
7
54
אלו הנחיות של מינהל הסיעוד :  לתת עדיפות בקבלה למי שנשלח ע"י מקום עבודה.
ההגיון הוא שמקום העבודה צריך ורוצה לשבץ עובד לתפקיד ספציפי פנוי - אז לתת לו עדיפות על פני מישהו שלא בטוח שיעבוד בתחום בזמן הקרוב (בעיקר במיילדות יש המון ביקוש, ויחסית מעט תקנים)

לצפיה ב-'אז תכלס איך נכנסים לקורס?'
אז תכלס איך נכנסים לקורס?
24/05/2017 | 15:25
6
63
לפי המלצות או מי שלוחצת יותר או שיש תור?
לצפיה ב-'מקום בקורס'
מקום בקורס
24/05/2017 | 19:34
2
55
מי שמופנה ע"י מקום עבודה - מקבל קדימות בקבלה.
אם נשאר מקום (סיכוי קלוש) - אז בוחרים מבין שאר המועמדים (אין לי מושג לפי אילו קריטריונים. אני מנחש שלפי ציון מבחן ממשלתי/ מבחן ממיין).
לצפיה ב-'במיילדות דברים עובדים קצת אחרת'
במיילדות דברים עובדים קצת אחרת
24/05/2017 | 20:07
1
79
יש ביקוש למיילדות. ההעדפה היא לרוב למי שעובדת בתחום בריאות האישה בקבלה לקורס, אבל אפשר גם לנסות להגיע ממחלקות אחרות, בתלות בצרכי הבית חולים, אבל לא לבנות על זה.
במיילדות בנוסף לציון במבחן ממשלתי\מבחן ממיין, יש גם מקומות שנוהגים לערוך ראיונות קבלה שונים. 
קורס מיילדות הוא בין הקורסים העל בסיסיים היותר יקרים שיש (שווה ערך לשנה אקדמית באוניברסיטה) אז שוב, בתלות בצרכי הבית חולים, כך אחוז ההשתתפות בעלות הקורס. יש עדיפות קלה בקטע הזה  של השתתפות בתשלום לבתי חולים בפריפריה. זה לא נדיר שהתשלום יוצא מהכיס הפרטי.
בך הכל בית החולים יש צורך במיילדות, לא איכפת לו לרוב להוציא לקורס (במיוחד אם אין השתתפות מצידו), החסם הוא יותר בזה שהקורס מבוקש מאד וצריך להחליט בין מועמדים שונים. 

לצפיה ב-'תודה רבה!'
תודה רבה!
24/05/2017 | 20:58
14
לצפיה ב-'למרכזי ההכשרה יש קריטריונים משלהם'
למרכזי ההכשרה יש קריטריונים משלהם
26/05/2017 | 16:56
2
53
למשל מבין שתי מועמדות שלא בית החולים הפנה יבחרו את מי שכבר עובדת בתחום (נשים במקרה של מיילדות) על פני מישהי שמגיעה מתחום שונה (למשל מפנימית).
אם עוד לא התחלת ללמוד סיעוד ואת מתלבטת לגבי המשך הקריירה קחי בחשבון שמה שאת מתעניינת בו עכשיו הוא לא בהכרח מה שיעניין אותך אחרי וגם שרוב מי שרוצה ללמוד בסוף יוצא ללמוד. תתחילי ותבחני את האפשרויות ואת מה שמעניין אותך בזמן אמת.
לצפיה ב-'מוסיפה שאלה'
מוסיפה שאלה
09/06/2017 | 08:29
1
25
כל מי שמסיימת קורס מיילדות מתקבלת לעבוד כמיילת?
או שאני יכולה לסיים את הקורס ולהישאר אחות רגילה?

לצפיה ב-'כצפוי, התשובה היא- זה תלוי :)'
כצפוי, התשובה היא- זה תלוי :)
10/06/2017 | 09:31
21
אם יש תקן פנוי למיילדות בבית החולים שאת מעוניינת בו והאחות האחראית פלוס מנהלת הסיעוד מעוניינות בך- תתחילי לעבוד כמיילדת. אם לא אז לא, לא שם או לא באותו זמן. אולי במקום אחר או בזמן אחר. יש אחיות עם על בסיסי בכל התחומים שעובדות לא בתחום של העל בסיסי שלהן, הכל שאלה של היצע וביקוש.
לצפיה ב-'שכר של אחות עם קורס רפואה דחופה'
שכר של אחות עם קורס רפואה דחופה
21/05/2017 | 22:45
96
שלום וברכה.
אני מנסה להשוות תנאי שכר כדי לדעת אם אני וחבריי לצוות אכן מקופחים או שסתם נדמה לנו.
א. האם קורס על בסיסי ברפואה דחופה מעלה את דרגת השכר?
ב. האם מקבלים תוספת שכר מדי חודש על העובדה שיש לי קורס?
ג. האם אכן יש חוק שדורש שרק אח/ות עם קורס רפואה דחופה יהיו אחראי משמרת?
ד. כמה מקבלים אצלכם על אחריות משמרת?
ובשורה התחתונה:
האם יש פה מישהו שעובד כאח/ות מיון עם קורס על בסיסי במשרה מלאה עם משמרות וכו', ורוצה לשתף כמה בערך השכר החודשי שלו?
תודה ומשמרת קלה .
לצפיה ב-'יש פה מישהו שלמד בהלל יפה בתכנית ההסבה?'
יש פה מישהו שלמד בהלל יפה בתכנית ההסבה?
16/05/2017 | 22:13
75
ויכול לחלוק סיכומים?

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום קלאב פוט
פורום קלאב פוט
פורום ייעוץ סיעודי לגיל הזהב
פורום ייעוץ סיעודי לגיל
חגית רון ביטוח ופיננסים
זקוקים לתכנון פנסיוני?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה