לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
99749,974 עוקבים אודות עסקים

פורום אחים/יות בשירות הבריאות

מקום זה הוקם למען העוסקות והעוסקים בסיעוד על כל תחומיו.אחיות ואחים בשרות קהילת האדם - ללא הבדלי דת גזע ומין, בבתי החולים, בשירותי הקהילה, במרפאות, בארץ ובעולם, בעתות שלום כבעיתות מלחמה.זה המקום בו ניתן להשמיע ולשמוע דעות, חוויות אישיות, רעיונות, עדכונים, חידושים והצעות.מקום בו נוכל להתעדכן ולעדכן לעזור ולהיעזר.מקום בו סטודנטים לסיעוד ימצאו תשובות לשאלותיהם.מקום בו ניתן להניח רגליים עייפות,מקום בו גם המלאכים בלבן - יכולים לבכות,להשמיע את הכאב, לשתף בשמחות.מקום שהוא בית למקצוע - ומרגוע לעוסקים בו. בית לאחיות ולאחים העוסקים במלאכת הקודש ועושים ימים כלילות בעזרה במצבי בריאות וחולי ובכבוד האדם וחירותו.כאן תמצאו את כותל התמיכה וכאן גם תתבקשו לתת כתף לאלה הזקוקים לה.עם הזמן הבנו כי המקום גדול דיו ולבבותינו רחבים דיין על מנת להכיל את כל אותם שיש לנו איתם קשרי עבודה ומטרה משותפת, וגם להם מקום בבית הזה.חשיבות עליונה מיוחסת למחוייבותנו הראשונית - מטופלינו. סודיות רפואית הנה כלל בל יעבור – ההקפדה על פרטיות וחסיון מטופלינו מחייבת את כולנו.הומור מקצועי (וגם אחר...) ביקורת איכותית ושבחים – יתקבלו בברכה.תלונות גם כן.כללי התנהגות קולגיאליים - יבחנו בקפידה. רעיונות והצעות – מתבקשים.ושיהיה לנו רק טוב ושקט....ובהצלחה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אחים/יות בשירות הבריאות

מקום זה הוקם למען העוסקות והעוסקים בסיעוד על כל תחומיו.אחיות ואחים בשרות קהילת האדם - ללא הבדלי דת גזע ומין, בבתי החולים, בשירותי הקהילה, במרפאות, בארץ ובעולם, בעתות שלום כבעיתות מלחמה.זה המקום בו ניתן להשמיע ולשמוע דעות, חוויות אישיות, רעיונות, עדכונים, חידושים והצעות.מקום בו נוכל להתעדכן ולעדכן לעזור ולהיעזר.מקום בו סטודנטים לסיעוד ימצאו תשובות לשאלותיהם.מקום בו ניתן להניח רגליים עייפות,מקום בו גם המלאכים בלבן - יכולים לבכות,להשמיע את הכאב, לשתף בשמחות.מקום שהוא בית למקצוע - ומרגוע לעוסקים בו. בית לאחיות ולאחים העוסקים במלאכת הקודש ועושים ימים כלילות בעזרה במצבי בריאות וחולי ובכבוד האדם וחירותו.כאן תמצאו את כותל התמיכה וכאן גם תתבקשו לתת כתף לאלה הזקוקים לה.עם הזמן הבנו כי המקום גדול דיו ולבבותינו רחבים דיין על מנת להכיל את כל אותם שיש לנו איתם קשרי עבודה ומטרה משותפת, וגם להם מקום בבית הזה.חשיבות עליונה מיוחסת למחוייבותנו הראשונית - מטופלינו. סודיות רפואית הנה כלל בל יעבור – ההקפדה על פרטיות וחסיון מטופלינו מחייבת את כולנו.הומור מקצועי (וגם אחר...) ביקורת איכותית ושבחים – יתקבלו בברכה.תלונות גם כן.כללי התנהגות קולגיאליים - יבחנו בקפידה. רעיונות והצעות – מתבקשים.ושיהיה לנו רק טוב ושקט....ובהצלחה.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
פורום אחים ואחיות מאחל לכל הנבחנים - הצלחה בבחינות הממשלתיות.
המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ רפואי מקצועי . בכל מקרה של בעייה רפואית המלצתינו לפנות לרופא המטפל או לרופא מומחה
המשך >>

לצפיה ב-'לימודי סיעוד '
לימודי סיעוד
18/03/2019 | 13:18
7
היי חברים
אני מעוניינת ללמוד סיעוד, בעבר אובחנתי שאני סובלת מדיכאון. 
האם יש לי אפשרות להתקבל ללימודי סיעוד ? 
לצפיה ב-'בדיקת סוכר בדם - לזיהוי סוכרת? אפקטיבי?'
בדיקת סוכר בדם - לזיהוי סוכרת? אפקטיבי?
13/03/2019 | 09:35
4
11

אני בחור בריא בן 34.

לאחרונה קורה לי שכל לילה אני קם לשירותים להשתין באמצע הלילה.

אני שותה בד"כ הרבה מים במהלך היום (2-3 ליטר)
אבל משתין לפני השינה ולא שותה ממש סמוך לשינה (נניח שעתיים לפני שהולך לישון ולפעמים גם רווח יותר).

אחד הרופאים חושד שזה יכול להיות סימן לסוכרת.
לסבא שלי הייתה סוכרת אבל לא למישהו אחר במשפחה.

אני אוכל מעט מאוד מתוק וסוכר. מתאמן ומקפיד על תזונה.

השאלה אם בדיקת דם + צום של 10 שעות - יכולים בכלל לאפיין סוכרת?
כי אם הסוכר שלי נספג אבל ברמה מאוד איטית 10 שעות בכל זאת יספיקו לספוג את הסוכר בדם ואז לא יראו סמינים.

יש בדיקה אחרת מומלצת? (דקירה, העמסת סוכר?)

תודה

לצפיה ב-'תבקש'
תבקש
15/03/2019 | 15:31
3
13
בדיקת המוגלובין מסוכרר A1C ותבצע בדיקת סוכר שעה וחצי אחרי האוכל. 
להשתין באמצע הלילה יכול להיות עוד דברים חוץ מסוכרת
לצפיה ב-'ותבצע בדיקת סוכר שעה וחצי אחרי האוכל'
ותבצע בדיקת סוכר שעה וחצי אחרי האוכל
16/03/2019 | 10:35
2
5
כוונתך שהA1C יהיה חצי שעה אחרי האוכל?
או דקירה?

הרופא לא נתן לי A1C אלא רק סוכר בדם אחרי צום. להתעקש על A1C?
לצפיה ב-'לא'
לא
16/03/2019 | 17:19
1
13
המוגלובין מסוכרר A1C לא מראה את רמת הסוכר המיידית שלך הוא מראה כמה היית ילד טוב 3 חודשים אחורה, מה הייתה רמת הסוכר שלך ב- 3 החודשים האחרונים לפני הבדיקה. זו בדיקת מעבדה אי אפשר לעשות את זה בבית. למה תאכל או לא תאכל לפני הבדיקה הזו אין שום השפעה, אלא רק למה אכלת ב- 3 החדשים שקדמו לבדיקה.  הבדיקה עקרונית יותר אמינה בעיני לגילוי סוכרת, מפני שהיא מגלה כמה כדוריות הדם שלך טבולות בסוכר באופן רציף. 
לבדוק סוכר שעה וחצי אחרי האוכל אפשר במקום הבדיקה בצום שהרופא נתן לך, כלומר לאכול שעה וחצי לפני הבדיקה ואז ללכת להיבדק, או לקנות מד סוכר ביתי ולדקור את עצמך בבית כדי לבדוק מה מצבך שעה וחצי אחרי האוכל. 
לצפיה ב-'תודה, ברשתות הפארם? הערכה יקרה?'
תודה, ברשתות הפארם? הערכה יקרה?
16/03/2019 | 18:17
4
איך אוכל להתעקש עם הרופא שלי לתת לי הפניה ל A1C?
הוא טוען שדם אחרי צום זה מספיק. וA1C זה לאנשים שכבר מאובחנים בסוכרת.
לצפיה ב-'שכר לסופ"ש לליווי בחור משכיל נכה בחולון'
שכר לסופ"ש לליווי בחור משכיל נכה בחולון
12/03/2019 | 13:26
9
חברים יקרים.
שוב אני פונה אליכם בבקשה. אם מישהו מכיר סטודנט המחפש לעצמו מקור הכנסה בטוח, עם אפשרות ללמוד , הציעו לו את ההזדמנות הבאה:
ללוות בסופשבוע אחד או שניים בחודש את מתן, בחור מקסים, אינטליגנטי, חכם ואוהד ספורט מושבע, המתנייד בכיסא גלגלים.
מיום שישי בצהריים, ועד צאת השבת. בחולון.
לגור בחדר נפרד בדירתו, לקבל ארוחות, שקט ושלווה ללמוד וגם תשלום במזומן עם סיום המשמרת.
בביתנו מסיים כרגע את העבודה הזאת - אסף - אחרי שש שנים - עם תואר דוקטור.
אז אנחנו ממתינים לאסף הבא.
צרו קשר - חנה 0525221595 או אחרי השעה 17:00 0774044132 או במייל alajemm@gmail. com ותבורכו
לצפיה ב-'התנסויות ולידה'
התנסויות ולידה
24/02/2019 | 16:09
1
39
אני בהסבה לסיעוד ואמורה ללדת בזמן אחת ההתנסויות, במידה ואני יכולה מבחינה פיזית, להחסיר יום יומיים ולהמשיך כרגיל, האם יש מניעה מצד בתי הספר לסיעוד שיולדת תגיע להתנסות? פשוט לא רוצה לאבד שנה שלמה..
לצפיה ב-'אין סיבה למהר'
אין סיבה למהר
27/02/2019 | 15:37
15
שום דבר לא יקרה אם תחסירי יותר מיומיים. תשאלי מה קורה מבחינת ביטוח, כל תלמיד שיוצא להתנסויות מבוטח. אם הכיסוי תופס לא נראה לי שתהיה להם בעיה. אבל אין סיבה למהר. תשלימי אחר כך את ההתנסות, זה לא יפגע ברצף 
לצפיה ב-'האם יש למישהו שאלות לדוגמא טיפול נמרץ מסר?'
האם יש למישהו שאלות לדוגמא טיפול נמרץ מסר?
17/02/2019 | 11:30
33
תודה
מיכל
לצפיה ב-'שאלה למי שיודע - סטודנט שנה ד'
שאלה למי שיודע - סטודנט שנה ד
07/02/2019 | 20:28
61
שלום לכולם,
אני סטודנט בבן גוריון. רציתי לשאול אולי מישהו יודע.
האם יש אפשרות לגשת למבחן הממשלתי בסיעוד מבלי "לסגור את התואר"?

תודה והמשך סופ"ש נעים,
דני

לצפיה ב-'זכויות והטבות לאחיות באיכילוב'
זכויות והטבות לאחיות באיכילוב
30/01/2019 | 17:38
89
לא מצליחה למצוא דף שמרכז את כל הזכויות וההטבות לאחות באיכילוב
ראיתי  של בתי חולים אחרים ברשת, מישהו יודע איפה אפשר למצוא של איכילוב?
לצפיה ב-'אחות קוסמטית?'
אחות קוסמטית?
04/01/2019 | 10:59
1
90
שלום רב, אני אחות מוסמכת שסיימתי את לימודיי לפני כשלושה חודשים, כרגע עובדת בבית אבות, אבל אני מאוד מעוניינת ללמוד משהו בתחום הקוסמטיקה וטיפולים אסתטיים, לעבוד בקליניקה או מרכז יופי ואפילו לפתוח קליניקה משלי. רציתי לשאול אם יש משהו כזה אחות קוסמטיקה? ואם כן איפה אני יכולה לקחת קורסים וללמוד עוד בתחום?? מישהו ניסה את זה והצליח?

לצפיה ב-'ככל הידוע לי'
ככל הידוע לי
08/01/2019 | 14:55
73
את יכולה ללמוד קוסמטיקה כמו כל בחורה אחרת שרוצה לעבוד בתחום. עצם היותך אחות טוב לפרסום ולרושם שזה עושה על אנשים, אבל בפועל לא נותן לך יותר הרשאות  או זכות לעשות טיפולים אחרים מכל קוסמטיקאית אחרת שלמדה קוסמטיקה. 

יש אחיות שעובדות במרפאות קוסמטיות, אבל הן אחיות חדר ניתוח שעוזרות לרופא בזמן שהוא מבצע ניתוחים קוסמטיים. סוג אחר של פעילות הוא מרפאות קוסמטות שעושות טיפולים בלייזר להסרת שיער ובמכשירי IPL, שגם זה לא מחייב היום שום רישוי כי התחום פרוץ. משרד הבריאות ממליץ שאת טיפולי הלייזר למינהם יבצע רופא או מישהו מתחומי מקצועות הבריאות שעבר הכשרה מתאימה- שכאן שוב יכול להיות לך יתרון פרסומי אבל מבחינת עיסוק בפועל, היות שהתחום פרוץ לגמרי, אין שום דרישה מיוחדת ממי שמפעיל את המכשיר,כל אחד יכול. 
הסוג השלישי שלפעמים אנשים מפרסמים הוא "קוסמטיקה רפואית"- שזה שוב סוג של בלוף, מפני שקוסמטיקאית בהכשרתה, לא משנה אם היא אחות או מדענית חלל, אסור לה לעשות טיפולים מסוימים שרק לרופאים מותר לבצע. 
כך שאם לסכם את העניין מבחינת פרסום ומוניטין נראה לי שהיותך אחות מהווה יתרון. מבחינה מעשית, אין הבדל בינך לבין כל אחת אחרת שרוצה לעסוק במקצועות הקוסמטיקה. והדבר הכמובן הכי חשוב בכל מקרה, לא משנה מי את, זה הביטוח, ולא לעשות דברים שיסכנו אותך ואת הרישיון שלך כאחות ולבטח את עצמך למקרה תביעה מכל הכיוונים הרבה זהירות זה תמיד טוב. 
לצפיה ב-'אחיות שעובדות בקהילה'
אחיות שעובדות בקהילה
02/01/2019 | 20:51
1
138
יש כאן אחיות שעשו הסבה ועכשיו עובדות בקהילה? היתי שמחה לשמוע אם אתן מרוצות , האם באמת עבודה בקהילה מאפשרת חיי משפחה, ואיך השעות ואופי העבודה? 
לצפיה ב-'אמנם כתבת בלשון נקבה (אחיות) ,אבל אני אח בקהילה'
אמנם כתבת בלשון נקבה (אחיות) ,אבל אני אח בקהילה
12/01/2019 | 12:52
104
עובד בקהילה כבר קרוב ל-8 שנים ואני די מרוצה. קודם כל עבודה מול קשת מגוונת של אוכלוסיה: נשים,גברים,מבוגרים,צעירים,קשישים ,ילדים . ביצוע מיומנויות קליניות רחבות כגון:אינהלציה,אק"ג,הוצאת תפרים,חבישות,זריקות ,מתן עירויים ועוד. כמובן שיש שדות קליניים ספיציפיים גם כגון: אחות סוכרת,בריאות האשה,מרפאת פצע,אחות יחידה לטיפולי בית ועוד. אופי העבודה משתנה,יש ימים דינמיים מאוד ויש ימים יותר קליליים,זה תלוי כמובן אם את עובדת במרפאה גדולה ראשית ,שיש בה המון רופאים מקצועיים,והמון מבוטחיםאו אם את עובדת במרפאה קטנה יחסית. חיי משפחה? תראי יש ימים שעובדים פיצולים שבהם את מסיימת בשעה 13 ואז פנויה להוציא את הילדים מהמסגרות ולהיות איתם בבית בצהריים,אבל חייבת לחזור לעבודה בשעה 16 .ויש ימים קצרים שבהם מסיימים בשעה 13-14 ולא חוזרים יותר לעבודה. יש אחיות שעובדות ימי שישי לסירוגין ויש כאלו שלא עובדות ימי שישי. זה תלוי באחוז המשרה שאת סוגרת ,כשאת מתקבלת לעבודה. משרה מלאה זה 40 ש"ש. אם יש לך עוד שאלות אשמח לענות במסר פרטי.
לצפיה ב-'לימודי אחיות'
לימודי אחיות
30/12/2018 | 12:41
1
155
שלום
אני אקדמאית בעלת תואר ראשון , ורוצה מאוד ללמוד סיעוד.
לצערי מבחינה מעשית אין לי אפשרות כרגע לעשות הסבת אקדמאים. הבעיה שלי היא בעיקר כלכלית.אני לא ממש טיפוס שמסוגל ללמוד לימודים תובעניים כמו סיעוד וגם לעבוד מספיק כדי לכלכל את עצמי במקביל.

השאלה שלי היא האם כדאי לגשת לקורס האחות המעשית,שהוא קצר יותר ופחות תובעני(אני מודעת לכך שזה פחות סמכויות וכולי,מה שאני רוצה לדעת זה אם אפשר למצוא עבודה וכמה מרוויחים)

תודה רבה מראש לכל העוזרים!!!
לצפיה ב-'לא נראה לי שיש תשובה אחת'
לא נראה לי שיש תשובה אחת
30/12/2018 | 21:30
95
למרות שמשרד הבריאות התכוון לתת סמכויות לאחיות מעשיות כי זה יכול לעזור מבחינת תפעול מחלקה שיש עוד כוח אדם שיכול לעשות דברים, אבל בפועל זה לא קורה כי לאנשים שעוסקים במקצועות בריאות יש המון אגו, ולתת סמכויות למישהו אחר זה כאילו לפגוע באגו של המקצוע שלך.  זה מטומטם לדעתי, אבל ככה זה.
אז מה שיוצא זה שבפועל אחיות מעשיות עושות תפקיד של כוח עזר,  שזה אומר לחלק אוכל, לרחוץ חולים, לסדר מיטות וכו' כי המוסמכות לא רוצות שיקחו להן סמכויות. 
מבחינת תעסוקה למעשיות מותר להיות רק במחלקות או מוסדות מסוימים. הן לא יכולות לקבל עבודה בכל מחלקה כאחות מעשית ובדרך כלל אלה המחלקות הפחות יוקרתיות. או מבוקשות.
מה שקורה בפועל זה שלמרות שכל האחיות מתחילות משכר בסיס דומה,שכר בסיס הוא שכר די ממוצע. את הכסף היותר טוב עושים מכל מיני בונוסים שלא את כולם המעשיות יכולות לקבל. בתחילת עבודה זה פחות משנה, השכר של מעשית ומוסמכת די קרוב, אבל ככל שעולים בוותק ובשנים, הפער בשכר יכול לגדול באופן משמעותי. 
לצפיה ב-'מה ההבדל בין בית חולים ציבורי לבית חולים פרטי?'
מה ההבדל בין בית חולים ציבורי לבית חולים פרטי?
30/12/2018 | 19:22
1
87
לצפיה ב-'מאיזה בחינה? שכר, תנאים?'
מאיזה בחינה? שכר, תנאים?
31/12/2018 | 08:11
64
לצפיה ב-'לימודי סיעוד בעברית או באקדמית'
לימודי סיעוד בעברית או באקדמית
14/12/2018 | 00:55
1
87
מבחינת תנאי קבלה אני יכול להתקבל לשניהם. מתלבט מאוד. 

לצפיה ב-'אם אני הולך על האקדמית,'
אם אני הולך על האקדמית,
18/12/2018 | 12:22
83
האם המעסיקים ייתיחסו אליי בדיוק אותו דבר? האם לא יעדיפו לקדם לתפקיד ניהולי בוגר אוניברסיטה על פניי?
לצפיה ב-' מבחן מיון פסיכוטכני- בקבלה לעבודה בכללית '
מבחן מיון פסיכוטכני- בקבלה לעבודה בכללית
12/12/2018 | 17:18
83
 שלום,
 מיהו עבר מבחני מיון ממוחשבים בבית חולים מאיר בכפר סבא?

מה שואלים?
לצפיה ב-'מחפשת אח/ות מוסמכים'
מחפשת אח/ות מוסמכים
12/12/2018 | 15:15
116
לעבודה בהוסטל לאנשים עם אוטיזים מחפשים אח/ות ל 18 שעות שבועיות. שעות גמישות ועבודה נוחה מבחינת עבודה נוספת.
לפרטים אפשר לפנות ל 0542645202
לצפיה ב-'אירוח: טיפול במחלות חורף באמצעות תרופות הומאופתיות'
אירוח: טיפול במחלות חורף באמצעות תרופות הומאופתיות
05/12/2018 | 13:18
12
ביום ד', בין השעות 20:00-22:00, נארח בפורום את אבי לבנט, מומחה להומאופטיה

על האירוח

טיפול במחלות חורף כגון שיעול, שפעת והצטננות, באמצעות תרופות הומאופתיות.
ההומאופתיה היא שיטת ריפוי טבעית, עדינה, יעילה ובטוחה, אשר מותאמת אישית לכל אדם על פי המאפיינים הייחודיים שלו ברמה גופנית ונפשית. הטיפול ההומאופתי יעיל בפתרון של בעיות גופניות, רגשיות ומנטאליות ,הן כרוניות והן אקוטיות. הטיפול יוצר שינוי רחב היקף, שורשי ומעמיק אשר השפעתו ניכרת לטווח ארוך ברבדים שונים של חיי המטופל.

על המתארח

אבי לבנט, עוסק בתחום הטיפול על גווניו השונים מעל 20 שנה, ומתמחה בהומאופתיה יותר מעשר שנים. במהלך השנים הללו למדתי תורות ושיטות שונות במקומות שונים בעולם מטובי המומחים בכל תחום.
תחום זה של עיסוק הינו תהליך התפתחות אינסופי המוביל אותי כאדם, באופן מתמיד, לגבהים חדשים, תחומים מגוונים, דינאמיות רגשית ומנטאלית אשר ממנה אני יוצר תהליך אישי וייחודי, עבור כל אחד מהאנשים שמגיעים אלי לטיפול.
ניסיוני הרב, עם מגוון רחב של מחלות וקשיים בתחום הגופני והרגשי, מאות רבות של מטופלים, ארגז כלים רחב, ומסירות רבה לעבודה ולמטופלים שלי, מאפשר לי לעזור לאנשים שונים בהרבה מאוד תחומים.

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור זה כבר עכשיו!
לצפיה ב-'עזרה דחופה'
עזרה דחופה
04/12/2018 | 23:18
83
ערב טוב, מחפשת מישהי שלומדת בבית חולים מאיר.

לצפיה ב-'בית החולים מאיר בבית המשפט העליון ....'
בית החולים מאיר בבית המשפט העליון ....
04/12/2018 | 17:25
1
87
חיפשתי וחנפשתי בין החלטות בית המשפט העליון את האחת שהציתה את המצב הבטחוני   = מתוך האמונה התפלה  שיש קשר בין "משפט" לבין "שלום"     כידוע . פלוני     שיש לו טענות נגד בית החולים מאיר....הצליח להגיע עד הסף....המקסימום שאפשר להגיע בלי לשלם אגרה ועירבון....אז אמנם הערעור ישאר סודי....אבל העובדה שזה מצית את גבול הצפון ....
לצפיה ב-'הזכות למשפט = בלי לסנדל את התובעים....'
הזכות למשפט = בלי לסנדל את התובעים....
04/12/2018 | 17:31
18
לא יאומן    =   איך איך עורכי הדין לא שבתו ומחו נגד זכות הגישה לערכאות....והרי נשיא המדינה  שלנו....אף הוא עורך דין.....למה הוא עושה לנו את זה...והיכן "מדינת ישראל" בסוגיית....משרד הבריאות.    .   הרי שר הבריאות אדם מאמין.....כך  מקובל לחשוב....אז איך הוא מאפשר למי ששילם בגופו מחדלי מדינה....להתחנן כעני בפתח
לצפיה ב-'מחקר בנושא קבלת החלטות של אחיות'
מחקר בנושא קבלת החלטות של אחיות
24/11/2018 | 10:18
66
שלום לכולם,
אני שותף למחקר שעוסק בקבלת החלטות של אחיות (לא בהקשרים קליניים). המחקר להערכתי חשוב מאוד ויתרום להבנה של הנטל הרב שיש על אחיות וההשפעה של הדברים עליהן. 
אני מחפש אחים ואחיות שיוכלו לסייע לי בהפצת שאלון לא ארוך בקרב חבריהם, בקבוצות וואטסאפ אירגוניות או בדרכים אחרות. בשאלון כלולה אפשרות לזכייה בפרס כספי (במסגרת הגרלה). 
במידה ויימצא מישהו/מישהם שיסייעו במידה משמעותית בקידום הנושא (העברה של שאלונים רבים), נוכל לתת קרדיט במחקר (לא כמחבר/ת אלא במסגרת חלק התודות במאמר), אני מניח שהמחקר יפורסם בכתבי עת מובילים (לא ניתן כמובן להתחייב לכך). 
מי שמעוניין, נא לכתוב לי הודעה פרטית ונתכתב בנושא.
תודה רבה!

לצפיה ב-'סמינרים בהסתדרות לאחיות'
סמינרים בהסתדרות לאחיות
20/11/2018 | 13:53
61
שלום ,
אני אחות דתיה ומאוד רוצה להצטרף לסמינרים של האחיות דרך הסתדרות האחיות ממקום העבודה , הבעיה היא שהסמינרים לא מיועדים לציבור הדתי החרדי מבחינת ההכשר, צניעות וכו' , לעומתו לאלו שחברים בעמותת "שחר און" או "חברותא" שזה מיועד למגזר הציבורי עובדי משק ומינהל ...ששם -בעמותות אלו ,יש המון השתלמויות וסמינרים  שמותאמים הן למגזר הכללי והן למגזר הדתי , למי ניתן לפנות כדי שגם ציבור האחיות הדתיות יוכלו להנות מימי הסמינרים/השתלמויות וכו'
אשמח לעזרה בנושא זה
תודה
לצפיה ב-'שכר התחלתי אחות מוסמכת B.A'
שכר התחלתי אחות מוסמכת B.A
09/11/2018 | 10:18
1
292
מהו השכר השעתי של אחים בתחילת דרכם?
מצד אחד אני שומעת על משכורות מכובדות מאידך אני שומעת על שכר שאינו מתגמל ביחס לעבודה.
לצפיה ב-'זה נכון'
זה נכון
09/11/2018 | 10:26
221
שהשכר לא מתגמל ביחס לגודל מידת האחריות שיש לך כאחות. 
קשה  לענות על שכר שעתי, מפני שהשכר השעתי משתנה משעה לשעה ביום.  את עיקר הכסף עושים מכל מיני תוספות שהוגדרו במשך השנים שמתלבשות על השכר הבסיסי, זה טלאי על טלאי. 
הבסיס הוא בערך 47 שקל לשעה.

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום מכשירי שמיעה
פורום מכשירי שמיעה
עו
מירב אשל משרד עו"ד
אוטיקה
מחכים לך באוטיקה

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה