לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
92539,253 עוקבים אודות עסקים

פורום אחים/יות בשירות הבריאות

מקום זה הוקם למען העוסקות והעוסקים בסיעוד על כל תחומיו.אחיות ואחים בשרות קהילת האדם - ללא הבדלי דת גזע ומין, בבתי החולים, בשירותי הקהילה, במרפאות, בארץ ובעולם, בעתות שלום כבעיתות מלחמה.זה המקום בו ניתן להשמיע ולשמוע דעות, חוויות אישיות, רעיונות, עדכונים, חידושים והצעות.מקום בו נוכל להתעדכן ולעדכן לעזור ולהיעזר.מקום בו סטודנטים לסיעוד ימצאו תשובות לשאלותיהם.מקום בו ניתן להניח רגליים עייפות,מקום בו גם המלאכים בלבן - יכולים לבכות,להשמיע את הכאב, לשתף בשמחות.מקום שהוא בית למקצוע - ומרגוע לעוסקים בו. בית לאחיות ולאחים העוסקים במלאכת הקודש ועושים ימים כלילות בעזרה במצבי בריאות וחולי ובכבוד האדם וחירותו.כאן תמצאו את כותל התמיכה וכאן גם תתבקשו לתת כתף לאלה הזקוקים לה.עם הזמן הבנו כי המקום גדול דיו ולבבותינו רחבים דיין על מנת להכיל את כל אותם שיש לנו איתם קשרי עבודה ומטרה משותפת, וגם להם מקום בבית הזה.חשיבות עליונה מיוחסת למחוייבותנו הראשונית - מטופלינו. סודיות רפואית הנה כלל בל יעבור – ההקפדה על פרטיות וחסיון מטופלינו מחייבת את כולנו.הומור מקצועי (וגם אחר...) ביקורת איכותית ושבחים – יתקבלו בברכה.תלונות גם כן.כללי התנהגות קולגיאליים - יבחנו בקפידה. רעיונות והצעות – מתבקשים.ושיהיה לנו רק טוב ושקט....ובהצלחה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אחים/יות בשירות הבריאות

מקום זה הוקם למען העוסקות והעוסקים בסיעוד על כל תחומיו.אחיות ואחים בשרות קהילת האדם - ללא הבדלי דת גזע ומין, בבתי החולים, בשירותי הקהילה, במרפאות, בארץ ובעולם, בעתות שלום כבעיתות מלחמה.זה המקום בו ניתן להשמיע ולשמוע דעות, חוויות אישיות, רעיונות, עדכונים, חידושים והצעות.מקום בו נוכל להתעדכן ולעדכן לעזור ולהיעזר.מקום בו סטודנטים לסיעוד ימצאו תשובות לשאלותיהם.מקום בו ניתן להניח רגליים עייפות,מקום בו גם המלאכים בלבן - יכולים לבכות,להשמיע את הכאב, לשתף בשמחות.מקום שהוא בית למקצוע - ומרגוע לעוסקים בו. בית לאחיות ולאחים העוסקים במלאכת הקודש ועושים ימים כלילות בעזרה במצבי בריאות וחולי ובכבוד האדם וחירותו.כאן תמצאו את כותל התמיכה וכאן גם תתבקשו לתת כתף לאלה הזקוקים לה.עם הזמן הבנו כי המקום גדול דיו ולבבותינו רחבים דיין על מנת להכיל את כל אותם שיש לנו איתם קשרי עבודה ומטרה משותפת, וגם להם מקום בבית הזה.חשיבות עליונה מיוחסת למחוייבותנו הראשונית - מטופלינו. סודיות רפואית הנה כלל בל יעבור – ההקפדה על פרטיות וחסיון מטופלינו מחייבת את כולנו.הומור מקצועי (וגם אחר...) ביקורת איכותית ושבחים – יתקבלו בברכה.תלונות גם כן.כללי התנהגות קולגיאליים - יבחנו בקפידה. רעיונות והצעות – מתבקשים.ושיהיה לנו רק טוב ושקט....ובהצלחה.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
פורום אחים ואחיות מאחל לכל הנבחנים - הצלחה בבחינות הממשלתיות.
המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ רפואי מקצועי . בכל מקרה של בעייה רפואית המלצתינו לפנות לרופא המטפל או לרופא מומחה
המשך >>

לצפיה ב-'רוצה לנהל את הפורום '
רוצה לנהל את הפורום
20/03/2018 | 12:40
35

הפורום מחפש מנהל/ת
אם את/ה מתעניינים בנושא הפורום ויש לך מה לתרום לגולשיו
נשמח לקבל פנייה ב פרטי

המשך גלישה נעימה
לצפיה ב-'ספר חדש - תרופות הלכה למעשה - מדריך תרופות פרקטי מקצועי'
ספר חדש - תרופות הלכה למעשה - מדריך תרופות פרקטי מקצועי
20/04/2018 | 16:00
9
שלום וברכה חברים
רציתי להמליץ על ספר חדש שנקרא "תרופות הלכה למעשה" מדריך תרופות מקצועי פרקטי
הספר מסדר את הראש קליל בהבנה כתוב בשפה פשוטה ובעיקר הוא מאוד פרקטי ללימוד ועשייה השוטפת בקהילה ובבתי החולים
מומלץ מאוד בקרב רופאים ואחיות
שווה לנסות - אתר הספר - WWW.MEDICTRUF.COM
בהצלחה רבה.
לצפיה ב-'ספר חדש בפרמקולוגיה פרקטי ומקצועי למשך שנים'
ספר חדש בפרמקולוגיה פרקטי ומקצועי למשך שנים
20/04/2018 | 15:54
5
שלום וברכה רציתי להמליץ לך מניסיון שלי ושל תלמידי הרבים על ספר חדש שנקרא "תרופות הלכה למעשה" מדריך תרופות מקצועי פרקטי
הספר מסדר את הראש קליל בהבנה כתוב בשפה פשוטה ובעיקר מאוד פרקטית
בהצלחה רבה.
לצפיה ב-'המלצה על ספר לימוד מדהים בפרמקולוגיה'
המלצה על ספר לימוד מדהים בפרמקולוגיה
20/04/2018 | 15:52
2
שלום וברכה רציתי להמליץ לך מניסיון שלי ושל תלמידי הרבים על ספר חדש שנקרא "תרופות הלכה למעשה" מדריך תרופות מקצועי פרקטי
בהצלחה רבה.
לצפיה ב-'ספר חדש - עזרה אדירה בלימוד פרמקולוגיה'
ספר חדש - עזרה אדירה בלימוד פרמקולוגיה
20/04/2018 | 15:50
2
בהצלחה רבה.
לצפיה ב-'המלצה על ספר מדהים - חדש בפרמקולוגיה "תרופות הלכה למעשה" '
המלצה על ספר מדהים - חדש בפרמקולוגיה "תרופות הלכה למעשה"
20/04/2018 | 15:47
3
בהצלחה רבה.
לצפיה ב-'עזרה אדירה בלימוד יעיל למבחנים בפרמקולוגיה כולל ממשלתי'
עזרה אדירה בלימוד יעיל למבחנים בפרמקולוגיה כולל ממשלתי
20/04/2018 | 15:41
6
שלום וברכה רציתי להמליץ מניסיון שלי ושל תלמידי על ספר חדש שנקרא "תרופות הלכה למעשה" מדריך תרופות מקצועי פרקטי
אתר הספר - WWW.MEDICTRUF.COM
בהצלחה רבה.
לצפיה ב-'אח מעשי'
אח מעשי
19/04/2018 | 21:50
21
אני גר בתא ומעוניין ללמוד קורס אח מעשי איפה ניתן ללמוד ?

לצפיה ב-'שווה קריאה'
שווה קריאה
13/04/2018 | 19:20
10
55
לקראת יום השואה, צף ועלה לי סיפור שאני מדחיק כבר שנתיים וחצי. בשבוע האחרון לחייו של אבי, ניצול שואה שאיבד את כל משפחתו בגיא ההריגה רומבולה שבריגה־לטביה, הוא אושפז במחלקה פנימית בבית חולים גדול. כשהגעתי לבקר אותו בוקר אחד לפני העבודה, מצאתי אותו קשור בידיו וברגליו למוטות המיטה. כשהוא ראה אותי התגובה הראשונה שלו היתה: "גם אותך הם תפסו?"
התברר כי בלילה אבי עשה קצת "בלגן": הוא קם מהמיטה בניגוד להוראת האחיות, צעק וליכלך את הרצפה. האחיות עשו את מה שהתבקש מבחינתן כדי להעביר את הלילה בשלום, וריתקו אותו למיטה. אבי, בשבוע האחרון, היה מטושטש מאוד, ואירוע הקשירה למיטה הציף לו זיכרונות מהשואה. קשה לי לחשוב על מה עבר עליו בשעות שבהן היה קשור למיטה ומה חשב כשראה אותי בבוקר. כל זה היכה בי ברגע בו שאל אותי האם גם אותי תפסו. לא הצלחתי להתאפק והתחלתי לבכות. האחיות הבינו מיד את טעותן ושיחררו אותו. כעבור מספר ימים נפטר.
כשאושפז, בעת הקליטה למחלקה, שאלו אותו אם הוא ניצול שואה וסימנו זאת בטופס. שמחתי אז לדעת שנותנים לניצולי שואה יחס מיוחד בבית החולים.
קשה לי להאשים את הצוות הרפואי. ככל שזכור לי, היו שם שתי אחיות שמחזיקות מחלקה פנימית גדולה וקשה. אני בטוח גם שאבי לא עשה להן חיים קלים. אבל אני בטוח שאם הן היו מבינות את ההשלכות של המעשה שלהן, הן היו מחפשות פתרון אחר. אני כמובן הייתי אכול רגשות אשם שהשארנו אותו לבד בלילה.
כולם מדברים על סיוע כספי לניצולי שואה ועל ניצולי שואה רעבים. אבי לא היה רעב ולא היה זקוק לכסף. הוא היה זקוק ליחס אנושי בימיו האחרונים. גם אני נכשלתי בזה וגם הצוות הרפואי.
אם אתם חלק מצוות רפואי, הטיפול בקשישים הוא מאתגר במיוחד. הם טרחנים, לעתים לא נחמדים, לא מובנים, לא שומעים ולא תמיד משתפי פעולה. קל מאוד לצעוק עליהם, להתעלם מבקשותיהם, לקשור אותם למיטה כדי שלא יפריעו. במקרה כזה תזכרו, כי יחס קר ומנוכר יכול להחזיר אדם כזה אל נקודת השפל של חייו.
אלון גל, יהוד
לצפיה ב-'קראתי את הטור'
קראתי את הטור
14/04/2018 | 08:51
9
30
אני לא יודעת מה הוביל אותם לקשור את אבא שלו, אבל אם אבא שלו היה קם מהמיטה ונופל ושובר משהו- אלון גל היה כותב טור על איך הזניחו את אבא שלו וגרמו למותו בנפילה. ואולי גם מחליט לתבוע. 
הצוות הרפואי והסיעודי אחראי לכל מה שקורה לאדם מרגע שהוא דורך בבית החולים. כל שריטה שהוא מקבל היא באחריות האחיות, לא של אלון גל. 
יחד עם זה, אפשר היה לעשות את זה אחרת אני מסכימה. 
לצפיה ב-'חייבים לעשות אחרת'
חייבים לעשות אחרת
14/04/2018 | 10:18
8
29
זה המסר!
נכון, יש לעיתים מצבי קיצון - גם אז יש למצוא דרכים אחרות! (אנחנו יודעים שיש.....)
נראה לי שהפוסט הזה צריך להיות תלוי בכל מחלקה!!!!!
ברור שנפילה או כל חבלה בזמן האישפוז היא באחריות בית החולים - אבל לא תמיד הצוות חושב על פתרונות אחרים ובוחר בפתרון הכי קל לטעמו.
לצפיה ב-'כל איזה פתרון חשבת? '
כל איזה פתרון חשבת?
16/04/2018 | 08:55
7
20
כי כרגע הפתרון היחיד הוא או שמשפחה תעשה תורנות ליד האבא החולה ולא תשאיר אותו לבד. או שהמשפחה תיקח מישהו בתשלום ללילה שישב וישמור על האבא.
או שיפוצצו את החולה בתרופות ואז הוא יישן כל הלילה. 
אלה הפתרונות שיש.
וכמובן יש עוד פתרון אחד, והוא שיעלו את מספר התקנים לצוות. אבל זה כבר תלוי בשר הבריאות. 
לצפיה ב-'אין כמות תקנים שתאפשר השגחה אישית מהסוג שמתבקש פה'
אין כמות תקנים שתאפשר השגחה אישית מהסוג שמתבקש פה
17/04/2018 | 15:10
3
22
ולא כל קשיש אפשר להרדים בתרופות, אפילו אם רוצים וזה לטובתו. מי שמגיע לאשפוז ונזקק לטיפול רפואי לפעמים לא יעמוד בטיפול תרופתי כזה.
אני לא מצפה מאף משפחה או קרוב לדעת על תופעת הדליריום של קשישים במהלך אשפוזים, על הבלבול שמשתלט בשעות הלילה ומתפוגג כשעולה הבוקר (במקרה הטוב שאכן מתפוגג). אין איזה קול הגיון שאפשר לדון איתו, ויש אדם שהחשש הוא לא שילכלך את החדר אלא שייפול וישבור מפרק ירך או יספוג חבלת ראש.
כמו שמכבדים את שיקול הדעת המקצועי של הצוות בנוגע להחלטה על בדיקות או טיפול תרופתי או ניתוחי אפשר לכבד את הצוות בהחלטה על שמירה על בטיחות המטופל.
שמעתי לא פעם ממשפחות ש"האחיות לקחו את הפתרון הקל מבחינתן" כי "החולה קצת עשה רעש/לכלוך/בלגן". לקשור אדם זה אף פעם לא האפשרות הקלה, לא מבחינתי ולא מבחינת אף איש צוות שעבדתי איתו. המסר הזה הוא פוגע ומראה על חוסר הבנה והפנמה.
בנוסף, אף אחות לא יכולה להחליט על קשירת מטופל ללילה בלי אישור של רופא, כך שמדובר פה על מחשבה על פעולה שחוצה מעבר לאחות שחיפשה את החיים הקלים לכאורה.
לפעמים מה שאדם צריך זה לא שהצוות ישים יותר לב או שמערכת הבריאות תעלה את כמות התקנים אלא פשוט את היקרים לו שיעמדו לצדו בשעות הקשות שלו. כנראה שלא נעים לשמוע את זה אבל זה המצב.
לצפיה ב-'עם כל הצער שבדבר'
עם כל הצער שבדבר
17/04/2018 | 21:43
1
15
גם אחיות קושרות לבד ומבקשות אישור בדיעבד.
גם רופאים (לרוב צעירים וחסרי רגישות) מאשרים כלאחר יד.
יברים,
כולנו באותה סירת טיפול - טיפת רגישות וסימפטיה לא הזיקה.
לצפיה ב-'אם את/ה לא רואה סימפטיה ורגישות סביבך '
אם את/ה לא רואה סימפטיה ורגישות סביבך
18/04/2018 | 09:21
11
זה אומר שאנחנו לא באותה סירת טיפול.
לצפיה ב-'אני יכולה להגיד רק'
אני יכולה להגיד רק
18/04/2018 | 10:56
16
שגם במצבים פסיכיאטרים אקוטיים (לא דיליריום, אלא פסיכוזה פסיכוטית הכוונה) לא קושרים מישהו שקם 20 פעם בלילה. והחולים הפסיכאטרים בהחלט יכולים לקום גם יותר מזה באמצע הלילה ולעשות בלאגן. ובלאגן לא קטן כי הם לפעמים מאד לא רגועים. אז אפשר להסתדר גם בלי לקשור. קל זה לא. אבל אני גם לא יודעת מה קרה בשטח שהוביל להחלטה הזו, כך שאני באמת לא שופטת. 
לצפיה ב-'אפשר'
אפשר
17/04/2018 | 21:40
2
14
גם טיפול תרותי מותאם.
נכון , זה לא פשוט אבל ישים.
לצפיה ב-'מה זה טיפול תרופתי מתאים? '
מה זה טיפול תרופתי מתאים?
18/04/2018 | 11:03
1
15
אם אפשר לתת למישהו טיפול שירגיע אותו, מבחינה רפואית, בלי שזה יסכן אותו, זה  לקשור אותו כימית במקום פיזית, זה גם סוג של קשירה רק אחרת. לא תמיד אפשר לתת תרופות הרגעה למישהו בלי שזה יהרוג אותו. 
לצפיה ב-'לא הגזמנו??'
לא הגזמנו??
21/04/2018 | 22:28
2
נראה לי שבמאה שלנו, ישנן תרופות הרגעה (כאלה שלא יהרגו את החולה).

לא התדרדרנו בשיחה הזו?
לצפיה ב-'משכורת'
משכורת
12/04/2018 | 17:45
1
64
שאלה סופר חשובה....
כמה אחות בקופת חולים בערך מרוויחה בחודש עם 75% משרה? 
לצפיה ב-'המשכורת שאני יודעת בקופ"ח כללית '
המשכורת שאני יודעת בקופ"ח כללית
12/04/2018 | 18:27
83
וזה תלוש שראיתי בעיניי...
אחות עם ותק של מעל 20 שנה, עובדת 75% משרה בקופת חולים בכללית.
בסביבות 7,500 ש"ח! 

לצפיה ב-'לימודי תואר ראשון בסיעוד ללא פסיכומטרי....?'
לימודי תואר ראשון בסיעוד ללא פסיכומטרי....?
08/04/2018 | 19:06
1
63
היי,
מישהו מכיר מוסד המאפשר לימודי סיעוד ללא פסיכומטרי?
כמובן לאחר מכינה או כל דרך המאפשרת קבלה ללימודים ללא הבחינה הפסיכומטרית. (ולא לבעלי תואר אקדמי קודם)
אשמח לעזרה!
תודה מראש :)
לצפיה ב-'אכן אפשרי'
אכן אפשרי
10/04/2018 | 19:02
46
בעמק יזרעאל יש את האופציה לעשות מכינה ועל סמך המכינה להתקבל לתואר בסיעוד ללא כל פסיכומטרי. מדבר מנסיון!!!
לצפיה ב-'שאלה לגבי אחות בתחום IVF'
שאלה לגבי אחות בתחום IVF
04/04/2018 | 10:04
1
60
שלום לכולם ו
אני סטודנטית לסיעוד כרגע ועניין אותי התחום של הIVF מאוד, מישהי\ו יודע\ת האם לתחום הזה יש ללמוד על בסיסי ספציפי והאם יש ביקוש לאחיות בכלל?
תודה רבה
לצפיה ב-'IVF'
IVF
04/04/2018 | 13:45
48
אני רק יודעת  להגיד שהאחיות ב IVF הן חלק מחדר ניתוח גניקולוגי  כמו בכל מקום, אפשר להתחיל  "רגיל" ואחרי זה לעשות את העל בסיסי של חדר ניתוח. אין לי מושג לגבי ביקושים. סך הכל IVF זה סוג של אשפוז יום קצר, אין שם מה לעשות 24\7 , אז בשאר הזמן הן חלק מחדר ניתוח גניקולוגי. (ולדעתי, זו רק דעתי, זה נראה סופר משעמם)
לצפיה ב-'[עזרה] אחים ואחיות שעובדים\עבדו עם מטופלים דמנטיים'
[עזרה] אחים ואחיות שעובדים\עבדו עם מטופלים דמנטיים
02/04/2018 | 18:16
48
שלום לכולם.
אשמח אם תפנו כ5 דקות למילוי שאלון במסגרת עבודת סמינריון בנושא: תפיסת הצוות את הכאב של המטופל הדמנטי.
לשם כך אבקש את שיתוף הפעולה שלכם במילוי השאלון אשר יארך כ5 דקות.

*השאלון מיועד לאחים ואחיות מוסמכות שעבדו\עובדים עם מטופלים קשישים דמנטיים

תודה רבה!
לצפיה ב-'חובשת פרטית מלווה מטופל/ת המאושפז/ת בבית החולים או בבית'
חובשת פרטית מלווה מטופל/ת המאושפז/ת בבית החולים או בבית
01/04/2018 | 17:33
29
לצפיה ב-'חובשת פרטית מלווה מטופל/ת המאושפז/ת בבית החולים או בבית'
חובשת פרטית מלווה מטופל/ת המאושפז/ת בבית החולים או בבית
01/04/2018 | 17:32
16

http://healworlds.blogspot.co.il/2017/07/blog-post...
נמצאת בשמירת הריון? מאושפז בבית החולים בעקבות ניתוח? עברת תאונת דרכים ויש הגבלה בתנועה? סבתא מרגישה לא טוב וזקוקה להשגחה צמודה בלילה? יולדת ומעוניינת שאתלווה צמוד לרך הנולד? 
חובשת מד"א עם תעודה בתוקף, רקע אקדמי במצבים נפשיים וניסיון רב בסיוע של מטופלים בהתמודדות עם התקפי חרדה פנויה לעבודה פרטית. בנוסף, יינתן ליווי מקצועי עד לקבל עובד זר במידה ואדם הפך חלילה לסיעודי.
ברשותי ניסיון של 12 שנים באמבולנסים ובמרפאות פרטיות ומעוניינת בעבודות השגחה במהלך שעות הערב והלילה עד שעות הבוקר. אורך המשמרת עשוי להגיע ל-8 שעות ואף ל-12 שעות בהתאם לצורך. ההשגחה הנה על מטופלת או מטופל ברמות תפקוד שונות בבית החולים או בבית. התשלום יקבע בשיחה אישית במחיר לשעה או תשלום גלובלי למשמרת.
אזורי עבודה - מרחובות ואשדוד בדרום ועד נתניה או חדרה בצפון. ישנה אפשרות להגיע גם לירושלים ולישובי יהודה ושומרון או במקרה של אשפוז לבתי חולים כגון קפלן, אסף הרופא, איכילוב, שניידר, בלינסון, תל השומר, אסותא, לניאדו וכדומה. 

ניתן ליצור קשר בטלפון 0547790549 עם מייקי 

לצפיה ב-'דרושים עובדים לתפקידים בעלי אופי טיפולי-סיעודי בבתי חולים'
דרושים עובדים לתפקידים בעלי אופי טיפולי-סיעודי בבתי חולים
01/04/2018 | 14:41
2
44
דרושים: לחברת פרטית המספקת כח עזר לבתי חולים והשגחות פרטיות למאושפזים וחולים סיעודיים דרושים עובדים לתפקידים בעלי אופי טיפולי-סיעודי בבתי חולים בעיקר לאזור המרכז, השרון והשפלה למגוון תפקידים. מדובר בתפקידים כגון מטפלים צמודים למאושפזים במחלקה כהשגחה צמודה, טיפול בחולים סיעודיים ואף כח עזר.
אזורים: דרושים עובדים בעיקר באזור המרכז והשרון או השפלה לעבודה בבתי חולים במרכז הארץ
שכר: השכר משתנה בהתאם לאופי התפקיד ומתחיל ב-30 לשעה ומגיע אף ל-65 שקלים לשעה.
משמרות: ישנה אפשרות למשרה חלקית או מלאה. מתאים לסטודנטים, לאמהות ולפנסיונרים. מכורח המציאות ישנה אפשרות לעבוד בכל שעות היממה - 24/7.
דרישות: מעל גיל 18 בלבד וללא עבר פלילי. עדיפות לבעלי הכשרה רפואית מינימלית - מגישי עזרה ראשונה או חובשים.

פנייה: למעוניינים יש לשלוח הודעה לטלפון 054-7790549 או למייל desertstormil@gmail.com עם הפרטים הבאים - גיל, הכשרה מקצועית רלוונטית, אזור מגורים, שם ומספר טלפון.
המשרה מיועדת לנשים וגברים מעל גיל 18 בעיקר מאזור המרכז השרון או השפלה לעבודה בבתי חולים בעיקר באזור המרכז וללא עבר פלילי בין אם למשרה חלקית, מלאה, לאמהות, סטודנטים, פנסיונרים ועוד.

לצפיה ב-'בקיצור מחפשים עבדים בחינם'
בקיצור מחפשים עבדים בחינם
14/04/2018 | 12:47
1
14
לעבוד עם אוכלוסיות קשות, לבצע מטלות לא נעימיות וגם מלוכלכות בשעות קשות עבור שכר עלוב.

לצפיה ב-'איך 65 שח לשעה [פי 2.2 משכר המינימום] מסתדר עם הטענה שלך'
איך 65 שח לשעה [פי 2.2 משכר המינימום] מסתדר עם הטענה שלך
19/04/2018 | 02:34
8
נשגב מבינתי
לצפיה ב-'חג פסח שמח וכשר לכל חברי הפורום!!'
חג פסח שמח וכשר לכל חברי הפורום!!
30/03/2018 | 09:40
1
15
לצפיה ב-'חג פסח שמח הרבה בריאות ואושר'
חג פסח שמח הרבה בריאות ואושר
30/03/2018 | 12:39
9
לצפיה ב-'שלום. אני חושבת על הסבת אקדמאים אבל יש בעיה אחת'
שלום. אני חושבת על הסבת אקדמאים אבל יש בעיה אחת
29/03/2018 | 13:17
86
לפני 10 שנים הייתי באשפוז פסיכיאטרי של בערך חודש על רקע דיכאון. עברתי אירוע טראומטי וזה הייה חד פעמי (גם דיכאון שקדם לזה). אחרי זה עברו 10,כל הזמן לא קרה שום דבר שנים אני לא מטופלת בשום כדורים ואף פעם לי הייתי בשום טיפול אחר, הכל בסדר.אין לי שום רקע נפשי וכו. האם זה יכול להזיק?אני לא רוצה להתחיל ואחר כך לקבל הפתעה.
לצפיה ב-'דרוש/ה אח/ות/ מוסמך/ת'
דרוש/ה אח/ות/ מוסמך/ת
26/03/2018 | 18:31
71
למוקד לרפואה דחופה בחצור הגלילית הפועל בשעות הערב דרוש/ה אח/ות מוסמך/ת , אפשרות למשמרות בודדות בחודש.

ניתן לשלוח קו"ח למייל : ia25@walla.com
לצפיה ב-'דרוש אח/אחות מוסמך/ת'
דרוש אח/אחות מוסמך/ת
26/03/2018 | 18:06
46
למוקד לרפואה דחופה בחצור הגלילית , הפועל בשעות הערב דרושים/ות אחים/יות מוסמכים/ות , אפשרות למשמרות בודדות בחודש.
ניתן לשלוח קו"ח למייל:

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

עו
עו"ד גלעד רמתי
פורום תביעות ביטוח סיעודי
תביעות סיעוד
ד
זקוקים להשתלת שיניים?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה