לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1018110,181 עוקבים אודות עסקים

פורום אחים/יות בשירות הבריאות

מקום זה הוקם למען העוסקות והעוסקים בסיעוד על כל תחומיו.אחיות ואחים בשרות קהילת האדם - ללא הבדלי דת גזע ומין, בבתי החולים, בשירותי הקהילה, במרפאות, בארץ ובעולם, בעתות שלום כבעיתות מלחמה.זה המקום בו ניתן להשמיע ולשמוע דעות, חוויות אישיות, רעיונות, עדכונים, חידושים והצעות.מקום בו נוכל להתעדכן ולעדכן לעזור ולהיעזר.מקום בו סטודנטים לסיעוד ימצאו תשובות לשאלותיהם.מקום בו ניתן להניח רגליים עייפות,מקום בו גם המלאכים בלבן - יכולים לבכות,להשמיע את הכאב, לשתף בשמחות.מקום שהוא בית למקצוע - ומרגוע לעוסקים בו. בית לאחיות ולאחים העוסקים במלאכת הקודש ועושים ימים כלילות בעזרה במצבי בריאות וחולי ובכבוד האדם וחירותו.כאן תמצאו את כותל התמיכה וכאן גם תתבקשו לתת כתף לאלה הזקוקים לה.עם הזמן הבנו כי המקום גדול דיו ולבבותינו רחבים דיין על מנת להכיל את כל אותם שיש לנו איתם קשרי עבודה ומטרה משותפת, וגם להם מקום בבית הזה.חשיבות עליונה מיוחסת למחוייבותנו הראשונית - מטופלינו. סודיות רפואית הנה כלל בל יעבור – ההקפדה על פרטיות וחסיון מטופלינו מחייבת את כולנו.הומור מקצועי (וגם אחר...) ביקורת איכותית ושבחים – יתקבלו בברכה.תלונות גם כן.כללי התנהגות קולגיאליים - יבחנו בקפידה. רעיונות והצעות – מתבקשים.ושיהיה לנו רק טוב ושקט....ובהצלחה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אחים/יות בשירות הבריאות

מקום זה הוקם למען העוסקות והעוסקים בסיעוד על כל תחומיו.אחיות ואחים בשרות קהילת האדם - ללא הבדלי דת גזע ומין, בבתי החולים, בשירותי הקהילה, במרפאות, בארץ ובעולם, בעתות שלום כבעיתות מלחמה.זה המקום בו ניתן להשמיע ולשמוע דעות, חוויות אישיות, רעיונות, עדכונים, חידושים והצעות.מקום בו נוכל להתעדכן ולעדכן לעזור ולהיעזר.מקום בו סטודנטים לסיעוד ימצאו תשובות לשאלותיהם.מקום בו ניתן להניח רגליים עייפות,מקום בו גם המלאכים בלבן - יכולים לבכות,להשמיע את הכאב, לשתף בשמחות.מקום שהוא בית למקצוע - ומרגוע לעוסקים בו. בית לאחיות ולאחים העוסקים במלאכת הקודש ועושים ימים כלילות בעזרה במצבי בריאות וחולי ובכבוד האדם וחירותו.כאן תמצאו את כותל התמיכה וכאן גם תתבקשו לתת כתף לאלה הזקוקים לה.עם הזמן הבנו כי המקום גדול דיו ולבבותינו רחבים דיין על מנת להכיל את כל אותם שיש לנו איתם קשרי עבודה ומטרה משותפת, וגם להם מקום בבית הזה.חשיבות עליונה מיוחסת למחוייבותנו הראשונית - מטופלינו. סודיות רפואית הנה כלל בל יעבור – ההקפדה על פרטיות וחסיון מטופלינו מחייבת את כולנו.הומור מקצועי (וגם אחר...) ביקורת איכותית ושבחים – יתקבלו בברכה.תלונות גם כן.כללי התנהגות קולגיאליים - יבחנו בקפידה. רעיונות והצעות – מתבקשים.ושיהיה לנו רק טוב ושקט....ובהצלחה.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
פורום אחים ואחיות מאחל לכל הנבחנים - הצלחה בבחינות הממשלתיות.
המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ רפואי מקצועי . בכל מקרה של בעייה רפואית המלצתינו לפנות לרופא המטפל או לרופא מומחה
המשך >>

לצפיה ב-'מחלות עור'
מחלות עור
13/08/2019 | 11:46
2
11
שלום לכולם, יש לי שאלה אולי קצת מוזרה אבל אין לי איפה לשאול אז אני מקווה שהמקום הזה יוכל לעזור. אם יש למישהו מחלות עור כמו סבוראיה או פסוריאזיס זה יכול למנוע ממנו עיסוק בתור אחות? או לדוגמא באיזשהו תחום בתוך המקצוע כגון: אחות חדר ניתוח, נפרולגיה, פנימית וכו?. אם אני לוקחת משחות וכדורים זה עלול למנוע ממני משהו בתחום? או בכלל את האופציה לגשת למבחן הממשלתי? כי יודעים על הבעיות הרפואיות בוויתור סודיות רפואית.
תודה ויום טוב.
לצפיה ב-'אין שום סיבה שימנע'
אין שום סיבה שימנע
13/08/2019 | 23:51
5
לצפיה ב-'ממש לא מונע או מגביל'
ממש לא מונע או מגביל
14/08/2019 | 10:28
7
גם אחיות הם בני אדם עם בעיות רפואיות, כל עוד ואת עומדת על הרגליים ועצמאית בתפקוד המערכת תדע לגרום לך לעבוד עד שאת לא תרצי.
אני מכיר אחיות שעברו התקף פסיכוטי בעברן ועובדות כאחיות. קוליטיס, צנתור לב ועוד...ועובדות! אל תחששי.
לצפיה ב-'עבודה כסטודנטית'
עבודה כסטודנטית
03/08/2019 | 02:53
1
25
סטודנטית לסיעוד שעומדת להתחיל שנה שלישית, האם זה נכון שכבר בתור סטודנטים אפשר להתחיל לעבוד עבודה בסיסית לפני סיום התואר בבית חולים? אם כן איפה ניתן למצוא את המשרות?
לצפיה ב-'קצת מוזר '
קצת מוזר
05/08/2019 | 13:15
20
שסטודנטית שנה שלישית שואלת את השאלה הזו. סביר מאד להניח שהחברים שלך לכיתה ידעו לענות אפילו יותר טוב מהפורום כי רובם עובדים לפחות שנתיים. גם השימוש במילה "עבודה בסיסית" מחשיד לחשוב שלא מדובר לא בסטודנטית ולא בסיעוד. 
לצפיה ב-'מרפאות ביקור רופא'
מרפאות ביקור רופא
04/08/2019 | 12:49
21
שאלה:
אני מחפשת עבוה שתתאים לי בשעות הערב וסופש.
ואכן מצאתי בביקור רופא.
ןאין לי כמעט מידע על המרפאות הללו למעט שזה כמו מרפאות בטרם.מקרים דחופים.
יש מישהי שממליצה לעבוד בביקורי רופא, ואיך השכר אם יש מישהי שעבד/ה?
תודה על המענה

לצפיה ב-'אקרדיטציה'
אקרדיטציה
30/07/2019 | 20:33
25
היי,
אשמח לפירוש מתומצת מהי אקרדיטציה בבתי חולים?

בתודה מראש.;)
לצפיה ב-'השלמות לתואר ראשון בסיעוד'
השלמות לתואר ראשון בסיעוד
26/07/2019 | 23:31
3
33
אני מתחילה בלימודי הסבת אקדמאים לסיעוד לאחות מוסמכת.
את ההסבה אני עושה ללא תואר בסיעוד.
מבחינת עבודה ולימודים לא מסתדר לי ללמוד לתואר ראשון בסיעוד (אגב יש לי גם תואר שני שאינו רלוונטי לסיעוד).
שאלתי היא: האם ואיפה יש אפשרות להשלים בהמשך לתואר ראשון בסיעוד.
האם מישהו עשה את זה? מדובר בהשלמה למי שיש לו כבר תעודת אח מוסמך ותואר ראשון בתחום אחר (שאינו סיעוד).
לצפיה ב-'אולי כדאי לך לשקול'
אולי כדאי לך לשקול
28/07/2019 | 13:18
2
30
גם תואר שני בסיעוד במקום השלמות לתואר ראשון. כי מבחינת המערכת לא משנה איזה תואר זה, ראשון או שני, העיקר שיש תואר אחד בסיעוד, לפחות. השלמות אפשר לעשות בכל מקום כמעט, בכל האוניברסטיאות וגם במכללות. 
לצפיה ב-'תודה'
תודה
29/07/2019 | 20:14
7
לצפיה ב-'השאלה האם זה אפשרי לגשת לתואר שני בסיעוד בלי שהראשון בסיעוד'
השאלה האם זה אפשרי לגשת לתואר שני בסיעוד בלי שהראשון בסיעוד
06/08/2019 | 09:35
5
לצפיה ב-'שאלה לאחיות '
שאלה לאחיות
08/07/2019 | 22:58
1
64
היי, אני מתעניינת ללמוד סיעוד ולעסוק כאחות בקופת חולים, (לא בבית חולים חשוב להדגיש)
השאלה שלי היא כמה אחות בקופת חולים מרוויחה בחודש? אם לדייק אז מי שיודע סציפית על טיפת חלב..
תודה
לצפיה ב-'סביב 6000 שקל'
סביב 6000 שקל
11/07/2019 | 18:18
44
קצת פחות מאחיות קופ"ח, כי בטיפת חלב עובדים עוד פחות שעות מקופ"ח. אם כסף מעניין אותך באיזו צורה כלשהי, טיפת חלב זה ממש לא המקום. 
לצפיה ב-'שאלה לאחיות '
שאלה לאחיות
08/07/2019 | 22:59
43
היי, אני מתעניינת ללמוד סיעוד ולעסוק כאחות בקופת חולים, (לא בבית חולים חשוב להדגיש)
השאלה שלי היא כמה אחות בקופת חולים מרוויחה בחודש? אם לדייק אז מי שיודע סציפית על טיפת חלב..
תודה
לצפיה ב-'ניהול מערכות בריאות'
ניהול מערכות בריאות
26/06/2019 | 10:59
47
בזמן האחרון אני מתלבט אם לעשות בזה תואר, אני מתחבר לפן הניהולי ולפן הרפואי, אבל מפחד שאולי זה לא פרקטי לחיים שאחרי התואר. לא ממש מכיר אנשים שהתעסקו בתואר, ובאינטרנט השיווק של התואר נראה טוב כביכול אבל מעדיף לשמוע את זה מאנשים שלמדו או לומדים..השאלה בגדול האם הוא פרקטי ונותן עבודה בשוק . או שזה תואר מבוזבז
מדגיש שאני לא רוצה לעשות את התואר במטרה להסבת מקצוע לסיעוד
לצפיה ב-'האם ללמוד קורס אחות מעשית?'
האם ללמוד קורס אחות מעשית?
24/06/2019 | 18:53
5
56
שלום לכולם
אני מבולבלת ואשמח לעזרה ממי שיודע:). אחות מעשית-מה תפקידה בפועל? האם רק פעולות בסיסיות כגון רחצה, החלפת חיתול והאכלה? או שיש לה סמכויות מעבר בפועל? אין לי בעיה לעשות גם פעולות בסיסיות, ואני מבינה שזה חלק מהתפקיד, אבל הייתי רוצה מן הסתם לעשות יותר. (אין לי אפשרות כרגע ללמוד את המסלול הרגיל).וגם, אשמח לדעת כמה משלמים לאחות בדרג זה, והאם אפשר לקבל קביעות כמו אחות מוסמכת וכולי?
תודה רבה:)
לצפיה ב-'תלוי במחלקה'
תלוי במחלקה
25/06/2019 | 21:21
4
52
בגדול אחיות מעשיות עושות את כל מה שאמרת (חלוקת אוכל, החלפת חיתולים, רחצת חולים) אבל הן יכולות גם לעשות מעבר לזה כי מותר להן גם להכניס קטטרים וזונדות, להחליף חבישות, להחליף קיבועים של מחטים, לסגור אינפוזיות,למדוד לחצי דם חום וסוכר, וגם לקחת כל מיני קורסים להעשרת הידע ועוד, בסך הכל אחיות מעשיות יכולות לעשות די הרבה. יש מחלקות שבהן מותר להן גם לחלק תרופות, אבל זה תלוי במדיניות של המחלקה הספציפית. קביעות, לא משנה אם את מוסמכת או מעשית, זה לא משהו לבנות עליו המדינה מנסה יותר ויותר להתחמק ממתן קביעות ואין בעצם שום חוק שמסדיר קביעות, תסתכלי על זה כעל פנטזיה או סיפורי אגדות ועמים. שכר זו פונקציה של הרבה דברים, וותק ודרגה בשירות הציבורי והשכלה. בהתחלה הפער פחות משמעותי בשכר, אבל לאחות מעשית תהיה תקרה נמוכה יותר בגלל שהיא לא יכולה להתקדם בשני הפרמטרים האחרים, דרגה והשכלה כמו אחות מוסמכת. 
לצפיה ב-'המון תודה!'
המון תודה!
26/06/2019 | 09:04
3
28
קודם כל עזרת לי מאוד!האמת היא שאני אקדמאית,ואני מאוד רוצה להיות אחות, אבל אין לי שום אפשרות ללמוד כרגע בהסבה שנתיים וחצי כל כך אינטנסיביות.לא כלכלית ולא מבחינת הזמן שצריך להקדיש לזה.לכן אני מעדיפה לפחות להתחיל את הקורס הזה שהוא שנה ואז לעבוד, ואח"כ...נראה.אולי להמשיך למוסמכת.דרך אגב,מבחינת מקום העבודה,איפה מעסיקים אחיות מעשיות?ובאילו מחלקות אפשר בכל זאת לעשות יותר?
לצפיה ב-'לדעתי בתור אקדמאית'
לדעתי בתור אקדמאית
29/06/2019 | 00:33
2
46
את עלולה להרגיש די מתוסכלת מלהיות אחות מעשית. כי אמנם אחיות מעשיות עושות די הרבה, אבל אם אפשר לתת להן קודם לעשות את העבודה של כוח עזר, ייתנו לך לעשות את העבודה של כוח עזר וזה לוקח די הרבה מהכוח ומהזמן שאת תבלי בעבודה. 
מעשיות אפשר למצוא בעיקר בכל המחלקות של השיקום למיניהן, זה כולל פסיכיאטריה, אבל יש גם במחלקות פנימיות ואפילו בכירורגיות, אם כי תמיד ייתנו עדיפות בקטע הזה לאחות מעשית עם הרבה שנות וותק. 
לצפיה ב-'עוד שאלה'
עוד שאלה
29/06/2019 | 09:49
1
39
מקווה שתדעי לענות..אם אני ארצה אחרי שלמדתי מעשית,מתישהו כשתהיה לי יותר אפשרות,אחרי כמה שנים ללמוד למוסמכת(קצת לא הגיוני אבל שיהיה),אני צריכה ללמוד הכל מחדש כמו שהייתי לומדת עכשיו,או שישנה איזה המשכיות ללימודי המעשית?
ו

לצפיה ב-'פעם היו לימודי השלמה'
פעם היו לימודי השלמה
29/06/2019 | 20:12
29
ואפשר היה לעבור מלהיות אחות מעשית למוסמכת במסלול מיוחד. כל המסלולים האלה נסגרים ונפתחים כל פעם מחדש, ככה שאין לי מידע עדכני לגבי מה המצב עכשיו או מה המצב יהיה בעוד ככה וככה זמן כשתרצי להשלים כי אני לא עוקבת.
במקרה "הכי גרוע" פשוט תעשי הסבת אקדמאים "רגילה"ותקבלי אחות מוסמכת. 
לצפיה ב-'מדי אחיות'
מדי אחיות
11/06/2019 | 08:41
49
איפה אפשר לרכוש מדי אחות לבנים בזול באיזור המרכז? אונליין?
לצפיה ב-'הוועד למלחמה באיידס מחפש מתנדבים חדשים '
הוועד למלחמה באיידס מחפש מתנדבים חדשים
05/06/2019 | 16:30
19
היי, אני בן מנהל מרכז הבדיקות של הוועד למלחמה באיידס, אנו מתחילים בתהליך גיוס מתנדבים שנתי ואשמח לראות אחים ואחיות מתנדבים איתנו לבצע בדיקות מהירות ואנונימיות לHIV לעגבת ולשאר מחלות מין, לדבר ולחנך למיניות בריאה ועוד
לצפיה ב-'תרגום פנקס חיסונים מרוסית לעברית/אנגלית'
תרגום פנקס חיסונים מרוסית לעברית/אנגלית
26/05/2019 | 12:14
19
שלום רב,

אולי מישהו יודע או יכול לעזור איך ניתן לתרגם דף חיסונים של ילדה בת 4
המסמך ברוסית ונדרש על מנת לעדכנו בפנקס חיסונים ישראלי.
הילדה עולה חדשה.

תודה לעונים!
לצפייה - מוסתר
26/04/2019 | 17:00
לצפיה ב-'מלגת פר"ח של אסותא'
מלגת פר"ח של אסותא
21/04/2019 | 15:49
55
היי ב 5.3. התקיימו מבחנים באחד המכונים המוכרים בתל-אביב לדורשי מלגת פר"ח של בי"ח אסותא. עדיין לא קיבלתי תשובה אם התשובה הינה חיובית או שלילית לגבי המלגה. לא יצרו עמי שום קשר. לפחות לא שאני יודעת. איך אני מתקשרת למוסד אסותא שאחראי על מתן המלגות ומבררת לפחות אם אני זכאית למלגה או לא.
לצפיה ב-'כמה משמעותי זה תעודת פרמדיק מסגרת לימודי סיעוד'
כמה משמעותי זה תעודת פרמדיק מסגרת לימודי סיעוד
21/04/2019 | 13:48
1
51
הי מתלבטת אם ללמוד סיעוד באסף הרופא.. הבנתי שכחלק מהתואר ניתן ללמוד ולקבל גם תעודת פרמדיק. רציתי לדעת כמה זה חשוב ומשמעותי היום? והאם זה מה שיטיל את הכף בהחלטה שלי ללמוד שם או במקום אחר. מבחינת מיקום גיאוגרפי אין לי בעיה ללמוד בכל מקום.
לצפיה ב-'לא נראה משמעותי'
לא נראה משמעותי
21/04/2019 | 15:37
47
שכן העבודה כאחות עדיפה בכל פרמטר (משכורת, תנאים סוציאלים, אפשרויות תעסוקה, אופי העבודה עצמה ועוד) על פי העבודה כפרמדיק. 
לצפיה ב-'יחס אישי ומשפחתי במסלולי לימודי סיעוד'
יחס אישי ומשפחתי במסלולי לימודי סיעוד
21/04/2019 | 13:50
1
66
הי.. מתלבטת היכן ללמוד סיעוד. רציתי לדעת לכל מי שלמד או מתכנן ללמוד כמה לדעתכם חשוב שיהיה יחס טוב ומפחתי במהלך הלימודים והאם לפי זה כדאי לי לבחור את המקום?
לצפיה ב-'יחס טוב תמיד עדיף על יחס רע'
יחס טוב תמיד עדיף על יחס רע
21/04/2019 | 15:38
31
לצפיה ב-'מנסה לסייע ומעבירה לכאן'
מנסה לסייע ומעבירה לכאן
15/04/2019 | 19:54
71
הי, אני אשה בת 56, לאחר תאונת דרכים, מתפקדת ברוך השם בסדר, נעזרת במקל הליכה,  בחיפוש אחר מלווה שתגיע אלי כשלוש עד חמש פעמים בשבוע לכארבע עד חמש  שעות, . תקבל אותי כשאני מגיעה מהאישפוז יום (שלוש פעמים בשבוע אחר הצהרים), יתר הימים גמיש. תעלה איתי הביתה. עזרה בכניסה לאמבטיה. עזרה בסידורים שונים, טיול לפארק, לים, קניות, עזרה בהכנת אוכל, לסייע בביצוע דברים שונים בבית  (לא נקיונות יש עוזרת). יכולה להיות אישה בכל גיל, סטודנטית, אשה בוגרת וכו'. על יד עיריית תל אביב. רצוי לשלוח הודעה למספר טלפון 052-3286384.
לצפיה ב-'מטפלת סעוד'
מטפלת סעוד
15/04/2019 | 19:38
44
שלום 
מחפשת לאימי אחות סעודית למס שעות ביום . שברה את מרפק ימין. מתגוררת בתל ברוך. בת 86 חיונית חדה ועירנית
תודה עדי ס 
לצפיה ב-'הגדרת תפקיד'
הגדרת תפקיד
24/03/2019 | 19:33
83
היי, אני צריכה לכתוב הגדרת תפקיד לאחות ראשית של מספר מרפאות פרטיות ברשת מסוימת. מישהו יכול ללעזור לי למצוא איזשהי הגדרה דומה להתחיל ממנה? למשל, אחות ראשית של קופת חולים. 
תודה!
לצפיה ב-'לימודי סיעוד '
לימודי סיעוד
18/03/2019 | 13:18
82
היי חברים
אני מעוניינת ללמוד סיעוד, בעבר אובחנתי שאני סובלת מדיכאון. 
האם יש לי אפשרות להתקבל ללימודי סיעוד ? 

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום כאב
פורום כאב כרוני
עו
עו"ד מיכל מוזס
רעות מרכז רפואי שיקומי
רעות מרכז רפואי שיקומי

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה