לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
99879,987 עוקבים אודות עסקים

פורום ראשון לציון

ברוכים הבאים לפורום העיר ראשון לציון בתפוז ! ראשון לציון – העיר הרביעית בגודלה בישראל. זה המקום בו תוכלו לדון על כל נושא הקשור לעיר: ענפי הספורט השונים, מקומות בילוי , בתי ספר , מקומות תעסוקה, תנועות נוער , פיתוח העיר והבנייה ועוד. כאן המקום לדון על פוליטיקה מקומית, לשבח או לקטר על פעלים בעיר. אבל כמובן שאינכם מוגבלים בשיחות על העיר בלבד- אתם מוזמנים להעשיר את הידע שלנו בנושאים המעניינים אתכם, להמליץ לנו על אירועים/ בילויים/ ספרים/ מתכונים וכו´.אתם יכולים ליזום פתיחת שרשורים, משחקים וכו´ (בתיאום עימנו...) והפורום יישאר פעיל בזכותכם ובשבילכם.הפורום פתוח לכל תושבי העיר וגם כמובן לכל אחד המתעניין בה. ובשביל שהפורום יזרום כהלכה בואו ונקפיד על כמה כללי התנהגות פשוטים . אנחנו לא אוהבים שפה לא הולמת ואנחנו לא מחפשים לריב או להעליב, אז בואו וניצור לנו קהילה חמה ואוהבת. כמו כן אנו ממליצות לכם לבקר באתר הרישמי של העיר בכתובת www.rishonlezion.muni.il. ובאתר הקישורים של העיר בכתובות :www.rishon.co.ilוקצת על עצמנו: רויטל: שמי רויטל ואני בת 29, תושבת העיר ראשל"צ כ- 19 שנה. מנהלת את חנות המחשבים "קשרי מחשב" בעיר, נשואה ללירון ואם לאלון בן ה-4 וליאם בן השנה . אוהבת את העיר ולא מתכוונת לזוז ממנה . חן: שמי חן ואני בת 19, תושבת העיר מאז שנולדתי. חיילת בצבא הגנה לישראל ונהנית מהעיר- קניות, בילויים ואנשים.אנו מאחלת לכולנו דיונים מעניינים ואם יש שאלות, אתם מוזמנים לפנות אלינו במסר או באמייל. רויטל- revi88@walla.comחן – shesek_1@walla.co.il

אודות הפורום ראשון לציון

ברוכים הבאים לפורום העיר ראשון לציון בתפוז ! ראשון לציון – העיר הרביעית בגודלה בישראל. זה המקום בו תוכלו לדון על כל נושא הקשור לעיר: ענפי הספורט השונים, מקומות בילוי , בתי ספר , מקומות תעסוקה, תנועות נוער , פיתוח העיר והבנייה ועוד. כאן המקום לדון על פוליטיקה מקומית, לשבח או לקטר על פעלים בעיר. אבל כמובן שאינכם מוגבלים בשיחות על העיר בלבד- אתם מוזמנים להעשיר את הידע שלנו בנושאים המעניינים אתכם, להמליץ לנו על אירועים/ בילויים/ ספרים/ מתכונים וכו´.אתם יכולים ליזום פתיחת שרשורים, משחקים וכו´ (בתיאום עימנו...) והפורום יישאר פעיל בזכותכם ובשבילכם.הפורום פתוח לכל תושבי העיר וגם כמובן לכל אחד המתעניין בה. ובשביל שהפורום יזרום כהלכה בואו ונקפיד על כמה כללי התנהגות פשוטים . אנחנו לא אוהבים שפה לא הולמת ואנחנו לא מחפשים לריב או להעליב, אז בואו וניצור לנו קהילה חמה ואוהבת. כמו כן אנו ממליצות לכם לבקר באתר הרישמי של העיר בכתובת www.rishonlezion.muni.il. ובאתר הקישורים של העיר בכתובות :www.rishon.co.ilוקצת על עצמנו: רויטל: שמי רויטל ואני בת 29, תושבת העיר ראשל"צ כ- 19 שנה. מנהלת את חנות המחשבים "קשרי מחשב" בעיר, נשואה ללירון ואם לאלון בן ה-4 וליאם בן השנה . אוהבת את העיר ולא מתכוונת לזוז ממנה . חן: שמי חן ואני בת 19, תושבת העיר מאז שנולדתי. חיילת בצבא הגנה לישראל ונהנית מהעיר- קניות, בילויים ואנשים.אנו מאחלת לכולנו דיונים מעניינים ואם יש שאלות, אתם מוזמנים לפנות אלינו במסר או באמייל. רויטל- revi88@walla.comחן – shesek_1@walla.co.il
הפורום לא פעיל
x
הודעה מהנהלת הפורום
אין לפרסם מספרי טלפון אישיים בפורום. ניתן לעשות זאת במסרים אישיים
המשך >>

לצפיה ב-'ראשלצית עם שאלה'
ראשלצית עם שאלה
23/10/2010 | 18:39
4
20
ממש אשמח אם מישהו יכול להמליץ לי על עוזרת / מנקה בראשל"צ..
אפשר גם במסר תודה רבה מראש
לצפיה ב-'גם אני מחפשת מנקה דחוףףףףףף'
גם אני מחפשת מנקה דחוףףףףףף
25/10/2010 | 15:21
1
24
לצפיה ב-'קיבלתי המלצה על מישהי שלוקחת 50 לשעה'
קיבלתי המלצה על מישהי שלוקחת 50 לשעה
25/10/2010 | 18:04
12
אמא שלי אפילו לא טרחה להתקשר אליה
אז כן...גם אנחנו במחפשים
לצפיה ב-' לא לפרסם שמות ומספרים '
לא לפרסם שמות ומספרים
25/10/2010 | 21:03
1
12
את השמות והמספרים של העוזרות- נא להעביר במסרים האישיים..

הודעה שתכלול מספרי טלפון- תמחק עפ"י נהלי תפוז
לצפיה ב-'אילו היה מה לפרסם'
אילו היה מה לפרסם
27/10/2010 | 11:34
8
אל תדאג
לצפיה ב-'מכת התרבות חתולים עצומה בכל העיר'
מכת התרבות חתולים עצומה בכל העיר
22/10/2010 | 17:23
14
14
אנשים "טובים" ומשועממים מאכילים חתולים בכל פינת רחוב וגורמים למטרד בלתי רגיל.
אין שום תגובה או פעולת עיריה למנוע זאת.
החתולים מתרוצצים מלכלכים מפזרים תכולת פחים מחרבנים ומתמקמים בכל פינה ומקום.
העיריה צריכה לקנוס את כל המאכילים שגורמים להתרבות הבלתי מבוקרת כמו שעושים
לבעלי כלבים שמחרבנים או מתרוצצים ללא רצועה ומסכנים את הציבור.
מנהלת הפיקוח--לטיפולכם הדחוף.
לצפיה ב-' כמה שטויות ורוע בהודעה אחת'
כמה שטויות ורוע בהודעה אחת
22/10/2010 | 21:55
11
1. אותם אנשים הם אכן טובים.
2.משועממים הם בטוח לא.ומקדישים מזמנם וממונם להקל על מסכנים חסרי ישע נטולי מזל
3.החתולים.הם לא אלו שגורמים למטרד
4.החתולים לא צריכים את אלה שמאכילים אותם כדי להתרבות. זה לא שהוא לוקח אותה לארוחה (וסרט) לפני ש...הם צריכים אחד את השני.  
5.להפך-ידוע לי על כאלה "משועממים" שמעקרים ומסרסים חתולים. ובאיזורם כמות החתולים נשארת קבועה. דווקא שמתרחקים מפינות ההאכלה אז מתגלים גורים. אז העירייה צריכה להוקיר להם תודה (כן,כן,אותם אנשים רעים ממנים את זה ולא העייריה)
6.תגיד אותה שבין הרגליים מתרוצצים לך חתולים ולא עכברושים/חולדות/נחשים- או שאתה מעדיף אותם כי הם קטנים?

7. משפט אחד לפני הסוף-מסכימה איתך.  
לצפיה ב-'בד"כ מי שנטפל לחתולים הוא המשועמם וחסר חיים'
בד"כ מי שנטפל לחתולים הוא המשועמם וחסר חיים
22/10/2010 | 22:11
6
אנשים הדואגים לחלשים מהם הם מלאי חיים, נהנים לראות מישהו רעב שמקבל אוכל, אבל אתה ילד שמנת, חי בעולם של שפע, לא היית רעב ולו יום אחד, אין לך מושג, דע לך שמרבית המאכילים בגילאים המבוגרים הם ניצולי שואה וכנראה שיש סיבה.

מה שהעירייה החדשה עושה (לעומת הקודמות שלא עשתה כלום) על מנת להטיב עם החתולים ועם התושבים, בשיתוף עם עמותת "ראשון אוהבת חיות" ועם מאכילים הגיעו להחלטה להקצות תקציב רחב עבור עיקור וסירוס חתולים על מנת שלא יתרבו בעיר, אתה יכול לנצל זאת ולהזמין עיקורים במוקד 106, ותשים לב לבד איך הכמות פוחתת.

ולשאר הקוראים, אתמול היתה הפגנה מול משטרת ראשון לציון נגד אוזלת היד של המשטרה בטיפול נגד עבריינים שמתאכזרים לחתולים (וכלבים) בעקבות 3 מיקרי התעללות בחודשיים האחרונים רק בראשל"צ.
להפגנה הגיעו 200 איש (:

הריקושטים (כמו ההודעה שמעליי) שמאכילי חתולים מקבלים בעקבות:

ריבוי מיקרי ההתעללות בעירנו, אוזלת היד של המשטרה ובית המשפט והצעות חוקים מהוטרינר העירוני האידיוט של ראשל"צ נגד חתולים (שלא התקבלו בעיר הזאת למזלינו).

כל האידיוטים והעבריינים של ראשל"צ מתחילים להטפל למאכילים ולחתולי רחוב, ידוע שמי שאלים כלפי חתולים - אלים כלפי בני אדם, מסוכן.
התנגדו לאלימות.

למאכילי חתולים, אתם מבורכים ורבים תומכים בכם, בבקשה האכילו במזון יבש וקערות מים חבויות, אל תשאירו סביבה מלוכלכת, קערות וצלחות זירקו לפח, אם יש שכן עבריין ומציק, נסו להאכיל בשעות הלילה המאוחרות או שעות הבוקר המוקדמות, עדיף לא להתעסק עם שכנים עבריינים, ואם יש צורך דווחו עליהם במשטרה מבעוד מועד.

תודה, ענבל.
לצפיה ב-'כמה שטויות ורוע בשרשור אחד'
כמה שטויות ורוע בשרשור אחד
23/10/2010 | 21:43
2
5
מאכילי חתולים הם אנשים טובי לב, אוהבי חתולים, שמשתפים בדרך כלל פעולה עם הרשויות במבצעי עיקור וסירוס, וחשוב בהרבה: מבצעי חיסון.
ככל שתחנת ההאכלה מסודרת יותר, כך האזור נקי יותר.
יחד עם זאת, לתומכת הנלהבת בהאכלה, שגס לבה בכלבים ובבעליהם, אין לי אלא לומר: אין כל הבדל בין שנאת חינם אחת לאחרת. כשאת שונאת אותנו, מכלילה לגבינו, אינך שונה במהותך מזה שהכליל לגבי כל המאכילים וכל החתולים. ההבדל היחיד הוא באוכלוסיה שאת מכלילה לגביה.
לצפיה ב-'איפה בדיוק עשיתי הכללה?איפה בדיוק הבעתי'
איפה בדיוק עשיתי הכללה?איפה בדיוק הבעתי
24/10/2010 | 12:39
2
שנאה?
אפילו קודם ההודעה המקורית סייג. רשם כל המאכילים (שברור שאני לא מסכימה איתו) ומאידך בעלי כלבי ש...ובהמשך פירט התנהגות שבעיניו היא לא נאותה. גם בעיני התנהגות כזאת היא לא תקנית. אף אחד מאיתנו לא כתב על כל בעלי הכלבים.  
הסכמתי שזה לא בסדר שיש (מילת הבדלה.יוצא מן הכלל) בעלי כלבים שמתירים לכלבים שלהם להתרוצץ או יותר חמור מכך בעלי כלבים שלא אוספים אחריהם. אם פשעתי בכך שאני רוצה מדרכה נקייה ללכת עליה או שהילדים לא יבהלו מכלב שרץ לעברם.

אבל אני לא מבינה למה את חייבת להשתמש במילים כל כך קשות. במיוחד שלא רק שהן לא מדויקות הם אפילו מטעות. והפוכות.
איפה בדיוק גס לבי?
האם אסור לי להוקיע התנהגות כזאת או אחרת?
איפה בדיוק הבעתי שנאה?
איפה הכללתי?

ואם עד עכשיו לא ברור שאני מזועזעת מאופן הניסוח שלך וצורת הביטוי שלך. אז זה שהשוות אותי והעמדת אותי בקנה אחד עם פותח השרשור, בכלל מבחינתי עובר כל גבול!
לצפיה ב-'השכנה הזקנה שמאכילה חתולים היא ממש לא אשה'
השכנה הזקנה שמאכילה חתולים היא ממש לא אשה
25/10/2010 | 14:06
7
טובה, היא אשה רעה שמדברת רק עם החתולים ולא משתפת פעולה עם אף אחד.

והחתולים הם כן מטרד נוראי

והאוכל שהזקנה מפזרת בכל רחבי הבניין והחצר הם גועל נפש אחד גדול

הלוואי ויפי הנפש היו דואגים לאנשים אומללים ולא לחיות

אל תגיבו בכלל
לצפיה ב-'אם מישהו מאכיל אותך....ואתה נשמע כמו מטרד הרב'
אם מישהו מאכיל אותך....ואתה נשמע כמו מטרד הרב
26/10/2010 | 11:21
4
הרבה יותר גדול מכל חתוילי הרחוב יחד....אין סיבה שמישהו לא יאכיל אותם.
לצפיה ב-'מי שרגיל לחיות בזבל ובליכלוך'
מי שרגיל לחיות בזבל ובליכלוך
27/10/2010 | 10:07
5
6
לא מפריע לו בכלל עניין החתולים והוא גם נהנה מאוד להציג את עצמו כ"יפה נפש" כאשר הוא צריך להשקיע בשביל זה פרוסת לחם או עצם עוף.
אדם שרגיל ורוצה לחיות בסביבה נקיה ומסודרת ,אדם שרגיל שרחוב שבו הוא חי,כניסה לבניין ולובי מטופחים ונקיים לא יסכים שיסתובבו שם חתולי רחוב בהמונייהם.אין לאנשים אלה שום דבר נגד החתולים,הם רק לא רוצים אותם מתחת לבית שלהם ובלובי הבניין שלהם,אין בזה שום דבר פסול.
אבל אני הבנתי שיש הרבה אנשים שלא מפריע להם לחיות בזבל,כך שעוד כמה חתולים בסביבה לא מקלקלים להם את "איכות החיים".
לצפיה ב-'כמה הכללות.כמה שטויות.כמה פוגענות.כמה חוצפה.'
כמה הכללות.כמה שטויות.כמה פוגענות.כמה חוצפה.
27/10/2010 | 11:34
4
6
להגיד שמאכילי חיות=אנשים שלא מפריע להם לחיות בזבל ולכלוך

1. מרבית מאכילי החתולים לא עושים את זה "בכניסה לבניין" אלא בפינה מבודדת-מרוחקת (ולו רק בשביל שלא יפגעו בחתולים)
2.מרבית מאכילי החתולים משקיעים כסף רב כדי לקנות אוכל יבש. אוכל שלא משאיר לכלוך (לא נשאר פירור). אז ההיבט הזלזולי שלך במידת ההשקעה ובמידת הכסף היוצאים פשוט מבייש
3.את.וכל שאר המתנגדים קוראים "להם" יפי נפש. הם לא מעידים כך על עצמם. והם בטח לא מחפשים את ה"מחמאות" שלך. תאמיני לי שהם היו מעדיפים פשוט לעשות את זה בלי שאת תציקי להם=שהם יצטרכו להתגונן=לזכות באהדה וחיבה ושאר מחמאות.
4.כדאי שתיזהרי עם ההשמצות שלך. להוציא היבטים משפטיים. הבורות שאת מפגינה פה ממש לא מחמיאה לך.או לציבור שאת מייצגת.

לצפיה ב-'שקרים מצחיקים אפילו .....'
שקרים מצחיקים אפילו .....
27/10/2010 | 11:58
3
18
אני מקווה שלפחות את מאמינה במה שאת כותבת,כי הרבה אנשים אחרים רואים [בבירור] מציאות אחרת לגמרי.ובכתיבה שלך את יורדת לרמה שאולי הולמת אותך אבל בהחלט לא מחמיאה.
לצפיה ב-'זה לא שקר.זו מציאות.כזו שלך נוח לעוות.או '
זה לא שקר.זו מציאות.כזו שלך נוח לעוות.או
27/10/2010 | 12:53
2
4
"לראות" את מה שמתאים לך. ולו רק באותה נשימה אתם נותנים דוגמאות ספציפיות מגמתיות (נוחות למדיי) ובו בזמן עושים הכללות. סתירה פנימית מבישה ומקוממת. ואני יכולה להגיד לך בדיוק את אותו הדבר. "אני מקווה שלפחות את מאמינה במה שאת כותבת,כי הרבה אנשים אחרים רואים [בבירור] מציאות אחרת לגמרי".הרמה הנמוכה פה היא שלכם.אם לכאורה ירדתי לאיפשהו זה רק כדי להתאים את עצמי אליכם. לא שעשיתי כך-אבל זה ממש אמין שאת משתמשת נגדי במילים שאני עצמי כתבתי.אז במקום להגיב לעניין (כפי שאני עשיתי) את משתמשת במילים שלי-אז אם הרמה שלי כל כך נמוכה,אז למה את משתמשת בה?!
לצפיה ב-'את ממש מתישה.לא נגיע למחנה משותף.'
את ממש מתישה.לא נגיע למחנה משותף.
27/10/2010 | 13:16
1
4
לכל אחת את האמת שלה.
לצפיה ב-'יכולה להגיד לך בדיוק אותו הדבר'
יכולה להגיד לך בדיוק אותו הדבר
27/10/2010 | 13:20
5
והנה הסכמנו על משהו
כל טוב
לצפיה ב-'אני איתך.חייבים לעשות משהוא !!!!'
אני איתך.חייבים לעשות משהוא !!!!
28/10/2010 | 21:36
9
לצפיה ב-'נכון... כי כל חתול שמאכילים אותו מתרבה..'
נכון... כי כל חתול שמאכילים אותו מתרבה..
03/11/2010 | 03:47
5
יש לעשות משהו לגבי התרבות החתולים.. לא למען המוות של הקיימים או הרעבה שלהם.

ביום שלהאכיל חיה יהיה דבר אסור, אני לא רוצה לדעת מה עוד יהיה כאן

כולנו שותפים לבעיה, פשוט נראה לי שבחרת בדרך שלא תביא לשום פיתרון ובדרך העלבת את כל אוהבי בעליי החיים (כמוני) ועצבנת את כולם.

רטוריקה, אנשים, רטוריקה..

אה, ושכל.
לצפיה ב-' פורומים חדשים ב- '
פורומים חדשים ב-
24/10/2010 | 17:17
2

עם פתיחת העונה החדשה, הכירו את המתמודדים שהולכים לשנות את חייהם ולתת הכל למען המטרה שלהם בפורום לרדת בגדול - עונת הזוגות
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...

האלוהים של העולם התחתון חוזר בעונה שלישית! בואו לדבר על כל התככים ומאבקי הכוח בדרמת הפשע הישראלית הגדולה מכולן - הבורר
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ForumPage.aspx?F...
לצפיה ב-'עיצוב'
עיצוב
23/10/2010 | 20:46
4
כשרוצים לסדר את השיער - הולכים למעצב שיער
כשרוצים לעצב את הבית - מתייעצים עם מעצב/אדריכל
ומשום מה את חיינו אנחנו מסרבים לעצב.
ולכן, נכתבה תוכנית ייחודית, לעיצוב החיים.
עיצוב ושיפור בכל התחומים: התפתחות אישית, תקשורת, ניהול זמן, ניהול כלכלי ועוד נושאים רבים ומגוונים.
התוכנית הינה ייחודית ומניבה תוצאות כבר בשלביה הראשונים.
אשמח להוסיף פרטים במסרים.
נשתמע
לצפיה ב-'נשות ראשון לציון'
נשות ראשון לציון
22/10/2010 | 22:07
2
20
המשרד לקידום מעמד האשה - מרכז אימון נשי- בשיתוף החברה העירונית
מזמין אותך לערב היכרות וחוויה אימונית

מרכז אימון נשי
"LIFE COACHING "
העוצמות שבך
במרוץ החיים לא מתאפשר לנו לעצור ולהתבונן בעצמנו
ואל תוך החיים שלנו באמת.
הביקורת העצמית שלנו  ומהסביבה ,
לפעמים משכיחה מאיתנו
את העוצמות והמשאבים הפנימיים שלנו.
מזמינה אותך לעצור פעם בשבוע
למשך 7 מפגשים חווייתים
להעיר ולהאיר ביחד את העוצמות שבך.
כדי לצאת יותר מחוזקת ומאמינה בעצמך.

ערב מבוא יום ג' ב- 26.10.10-  בשעה 20:00
מרכז קהילתי קריית ראשון
הכניסה חופשית
מנחה טרנוס אסנת
אימון לשינוי והעצמה- NLP

להרשמה ופרטים התקשרי עוד היום
03-9516359,  03-9513436, 054-6209290
ILANIT.COACH@GMAIL.COM
לצפיה ב-'כל המפגשים ללא עלות?'
כל המפגשים ללא עלות?
22/10/2010 | 22:19
1
12
לצפיה ב-'לגבי העלויות'
לגבי העלויות
22/10/2010 | 23:30
8
העלויות הן במחירים עירונים
במידה ויש בעיה כלכלית ישנה האפשרות לקבל סיוע והנחה.
ב- 26/10/10 יום ג' 20:00
את מוזמנת למרכז הקהילתי  בקריית ראשון לערב היכרות של המרכז ולטעום מהחוויה האימונית- ללא תשלום!
איפה את גרה בראשון?
לצפיה ב-'היי, זקוקה להצבעתכם בפורום חתולים'
היי, זקוקה להצבעתכם בפורום חתולים
20/10/2010 | 15:09
5
1
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?For...
בבקשה תצביעו לתמונה הזו והחתולים שלי יזכו במתקן טיפוס מהמם
תודה
לצפיה ב-'בוצע, מחזיקה לך אצבעות... '
בוצע, מחזיקה לך אצבעות...
20/10/2010 | 22:46
7
לצפיה ב-'קיבלת את הקול שלי , למרות ש....'
קיבלת את הקול שלי , למרות ש....
21/10/2010 | 17:50
1
איך אומר זאת מבלי לפגוע ?    החתול/ה הגדול/ה מבין השניים אינו שיא היופי  .  אבל הקטן/ה ממש חמוד .
מקווה שלא פגעתי בך או בחתול/ה . בכל מיקרה , כאמור , הצבעתי עבורך  .
לצפיה ב-'איזה חיבוק מקסים!'
איזה חיבוק מקסים!
22/10/2010 | 10:37
היית אתמול בהפגנה/יש לך פרטים?
לצפיה ב-'תודה לכם- זכינו'
תודה לכם- זכינו
22/10/2010 | 22:16
1
2
החתולה הגדולה יפייפיה, ואם זה רק בגלל הצבע, אז יש לך אולי משהו נגד - שחור? ואם היא היתה בצבע לבן או ג'ינג'י אז היא כן היתה יפה?
לדעתי אין חתול מכוער והיו לי עשרות חתולים, זה פשוט לב מצופה בפרווה, מה יכול להיות מכוער מזה. היאמושלמת יש לה פרופורציות יפות, היא שמנמנה, עיינים מלוכסנות גדולות וירוקות, רכה ונעימה.
והכי מדהים, שלא משנה כמה אהיה מכוערת, בעלת עודפי משקל, מסריחה, עם חצ'קונים או לא יודעת מה (כל מה שנתפס מכוער בעיניי אנשים רבים), החתולים תמיד ישמחו בקירבתי (:
לצפיה ב-'ענבלוש ,אני רואה שלקחת את זה קשה ונפגעת'
ענבלוש ,אני רואה שלקחת את זה קשה ונפגעת
25/10/2010 | 01:18
1
מצטער  , זו לא היתה כוונתי  .

יום טוב !!!
לצפיה ב-'דב צור מבלה בחו"ל על חשבון תושבי ראשון'
דב צור מבלה בחו"ל על חשבון תושבי ראשון
20/10/2010 | 17:12
1
8
צור התנדב לעמוד בראש צוות ההיגוי הישראלי במפגש בין ראשי ערים ישראלים ופלסטינים שהתקיים באיטליה.

אפתח ואומר שאיני רואה כל פסול במימון נסיעה על חשבון העירייה לראש העיר, במידה ומטרת הנסיעה היא טובת התושבים.
כך למשל, אם היה נוסע צור להשתלמות בגרמניה אודות התחבורה הציבורית המפותחת, ומנסה ליישם מודלים דומים בראשל"צ, הייתי מקבל זאת בשמחה.

אבל הפעם צור שכח שהוא רק ראש עירייה, והוא החליט לנסות לפתור את הסיכסוך הישראלי-ערבי.
כולם יודעים שמפגש מסוג זה הוא מיותר לחלוטין - לא יצא ממנו דבר טוב (או רע) אחד, למעט כותרות ותמונות לעיתונות המקומית.
הדבר לא הפריע לצור לנצל את ההזדמנות, לקפוץ על העגלה ולטוס על חשבון תושבי ראשל"צ לאיטליה.

מן ראוי שנבחר ציבור ישתדל למעט בטיולים מיותרים לחו"ל על חשבון משלם המיסים, אך דב צור כנראה חושב אחרת.
לצפיה ב-'בוא נראה מה תוצאות או רשמי המפגש '
בוא נראה מה תוצאות או רשמי המפגש
21/10/2010 | 21:25
8
ואז נוכל להביע דעה על התנהגות ראש עיר זה או אחר...

(נא לא להסיק  מהודעה הזאת- אם אני תומך בצור או לא)
לצפיה ב-'טקס עירוני לציון יום הזיכרון ליצחק רבין ז"ל'
טקס עירוני לציון יום הזיכרון ליצחק רבין ז"ל
19/10/2010 | 14:49
1
2
טקס עירוני לציון יום הזיכרון ליצחק רבין במעמד ראש העיר

יום הזיכרון ה-15 לרצח ראש הממשלה ושר הביטחון יצחק רבין ,הציבור מוזמן לטקס עירוני לציון יום הזיכרון ליצחק רבין ז"ל. הטקס במעמד ראש העירייה מר דב צור.
היכל התרבות רחוב ז'בוטינסקי 16 יור רביעי 20.10.2010 בשעה 18:00 בדיוק.

בתוכנית: קטעי קריאה,שירה ופאנל בנושא מקומה של התקשורת לפני ואחרי רצח רבין בהנחיית גדי סוקניק.

הטקס ישודר בשידור חי באתר האינטרנט העירוני בכתובת: www.rishonlezion.muni.il
כרטיסים ניתן להזמין בקופת היכל התרבות בטלפון: 039488665
לצפיה ב-'ההזמנה'
ההזמנה
19/10/2010 | 14:50
7
לצפיה ב-'דב צור מסייר בראשון '
דב צור מסייר בראשון
18/10/2010 | 13:32
4
14
דוברי ראה"ע בעירייה לא נחים לרגע, ואירגנו לדו"צ כתבה חיננית בזמן מקומי ו-NRG - "יורדים לשטח: כך נראה סיור של דב צור ברחבי ראשון לציון".

מה זה רחבי ראשון לציון?
זה מתחיל בשכונת כצנלסון, ששם דב צור גר, משם הלך מערבה (מישהו מופתע?) לקריית גנים, פרס נובל וחוף הים - שם הוא בונה פארק גדול נוסף.

אולי זכרוני מטעה אותי, אבל זה לא אותו דב צור שהבטיח "שיקום ושיפוץ למרכז ומזרח העיר"?
כבר שנתיים שהדב ישן ולא קופץ לבקר בשיכון המזרח. שם, חוץ מהרחובות הראשיים, נמצאים הכבישים במצב מחפיר. בחלק מהרחובות אין בכלל מדרכות, אלא ערימות חול.
תושבי שיכון המזרח והסביבה התלוננו על הנושא עוד מזמן, ולפני יותר משנה הבטיח צור ש"יושקעו 50 מיליון ש"ח בפיתוח שיכון המזרח".
בינתיים אנחנו זוכים לראות רק עוד פארקים במערב, חניכת מגרשי ספורט בנווה דקלים, גזירת סרטים ובעיקר מהומה רבה על לא דבר.
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'דב צור'
דב צור
18/10/2010 | 19:35
7
הוא אחת הטעויות הגדולות שלנו כעיר.
לא זמין לאזרחי העיר (משלמי המשכורת שלו)
לא מסתובב בעיר (עובדה שהסיור הקטן הזה הוא כותרת)
פופוליזם והבטחות סרק (ע"ע ההודעה שלי על הארנונה)
האיש לא מעוניין בתפקיד, הוא מעוניין בתואר ובכבוד.
שילמד כמה דברים מקודמו בתפקיד: את מאיר ניצן יכולתם לראות סתם הולך ברחוב, וגם אז לעצור אותו לשיחה או בקשה. אפשר היה להתקשר אליו ישירות, והוא הקשיב וטיפל. אפשר היה לקבוע איתו פגישות  אישיות, לא רק לשכה פתוחה קבוצתית.
שניהם שלחו ידם לקופה הציבורית ונתפסו, ניצן לפחות גם תפקד כראש עירייה...
לצפיה ב-'תכנון הפארק במערב העיר תוכנן בימי קודמו'
תכנון הפארק במערב העיר תוכנן בימי קודמו
19/10/2010 | 06:51
2
7
לד"א- מתוכנן גם לקום פארק מטרופולוני ענק באיזור הסופרלנד שיכלול בית מלון ומרגשי טניס/גולף וכו'  אך עוד חזון למועד....  

אבל תכנונים כאלה יש עוד מימי ניצן...

(אם לבת ים יש בית מלון- למה שלראשון לציון לא יהיה? )
לצפיה ב-'בינתיים האיש'
בינתיים האיש
19/10/2010 | 07:23
6
רק קוטף פירות שניטעו בימי קודמו,
וגם את זה עושה בחוסר חן.
לצפיה ב-'לא, ידו של ניצן לא בדבר הפעם'
לא, ידו של ניצן לא בדבר הפעם
19/10/2010 | 11:27
6
מדובר על פארק שהוכרז עליו לראשונה ביולי 2009, בעירייה אמרו שהם מקווים שהפארק יפתח עד סוף 2009. כמובן שזה לא קרה.
ואז באוגוסט 2010 באה הכרזה נוספת על אותו פארק, כיוון שהציבור בעל זכרון קצר.

אכן מימי ניצן יש תוכניות להפוך את אזור הסופרלנד לפארק ענקי, וגם להקים עיירה יהודית משוחזרת בשלמותה ובגודל טבעי (חבל באמת שהפרוייקט האחרון לא יצא לפועל).

כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'דב צור מתגלה ככישלון גדול,יורק לצעירים בפרצוף'
דב צור מתגלה ככישלון גדול,יורק לצעירים בפרצוף
15/10/2010 | 14:35
3
12
הייתי אחד מתומכיו הנלהבים של צור: הייתי הולך לתלות שלטים, נוכח במפגשים בתקופת הבחירות וכד', והיום גיליתי כמה שטעיתי.
זה לא שניצן היה יותר טוב, אבל במקרה הזה האלטרנטיבה פשוט מבישה:
פניתי לצור בנוגע להתנהלות בעייתית של החברה העירונית - התנהלות שפגעה בי ובעוד קבוצה של כ-25 איש, סטודנטים וחיילים משוחררים.
אתמול, אחרי חודשיים וחצי, מצא לנכון צור לענות לתלונתי.
בתשובתו לא הייתה ולו התייחסות אחת לתלונתי, במקום זה הוא בחר לתקוף אותי ולהגיד לי שעלי להגיד תודה על כך שיש לנו חברה עירונית נהדרת, שלא כמו בערים אחרות.
במכתבו הוא גם היה טיפש מספיק להוסיף "ראיה" לדבריו, שרק אישרה את נכונות תלונתי.

מי יודע, אולי גם מאיר ניצן היה נותן לי תגובה זהה, אולי גם אצל מאיר ניצן הייתי צריך לחכות חודשיים וחצי לקבל "תגובה", אבל מה שבטוח זה שאצל ניצן לפחות הייתי יכול לבוא כל שבוע ללשכה פתוחה - מה שאין אצל צור.
ניצן היה זמין לתושבים (מס' הטלפון שלו היה מפורסם ברבים) - וגם את זה אין אצל צור.
אולי זה בגלל שהוא לא מסוגל לענות פנים אל פנים, אלא מעדיף להסתתר מאחורי "נבחרת" הדוברים שלו.

אני מאוד מקווה שזו הקדנציה האחרונה שלו, כי הבן אדם לא ראוי לכהן כראש עיר, על אחת כמה וכמה כשהוא נותן גיבוי מלא לפגיעה בוטה של העירייה בסטודנטים וחיילים משוחררים.
(אח"כ עוד הצבוע הזה הולך ומצטלם בטקס חלוקת מלגות...)
לצפיה ב-'דעות על אדם יש לכל אחד ואחד מאיתנו '
דעות על אדם יש לכל אחד ואחד מאיתנו
15/10/2010 | 17:17
2
3
אך לכתוב את מה שאמרת ללא כל הסבר על מה הייתה הפניה ומה נרשם במכתב התשובה---  מבחינתי התלונה שלך לא תקפה..

(איזה התנהלות פגעה בך ובקבוצה הנוספת, מה היה המכתב שנשלח, מתי נשלח, מתי התקבלה התשובה, האם קיבלת פידבק על כך שהמכתב שלך התקבל וכו')

(ואין זה רלוונטי אם אני מתומכי דב צור או ממתנגדיו)
לצפיה ב-'הסיפור פורסם בעיתונות המקומית:'
הסיפור פורסם בעיתונות המקומית:
16/10/2010 | 18:35
1
5
בעקבות החלטת המשטרה נאלצה הנהלת היכל התרבות להחליף את מאבטחי ההיכל בחברת אבטחה חיצונית. הוראה זו נכנסה לתוקפה החל מה-1.8.
המכרז והחוזה עוד נחתם באפריל 2010, אבל לעובדי ההיכל לא אמרו דבר.
במקום זה, ב-27.7 הודיעו לעובדי ההיכל, סטודנטים וחיילים משוחררים - כי הם אינם רצויים עוד בהיכל - "יש עובדים חדשים במקומכם". יחד עם זאת סירבו לפטר אותנו, כדי שלא יצטרכו לתת לנו פיצויים.
הוחזקנו כבני ערובה ע"י החברה העירונית, עד שפנינו לעו"ד ולתקשורת. רק אז הבטיחו לתת לנו מכתבי פיטורים ופיצויים כנדרש בחוק.

אין לנו דבר כנגד הפיטורים עצמם, שכן אלו נכפו ע"י המשטרה. אך מדובר כאן במשהו שהיה ידוע עוד מחודש אפריל ע"י אלי פולק ומנכ"ל ההיכל גיל בלט, והם בחרו להסתיר את זה מהעובדים, וגם סירבו לפטר אותנו עד שפנינו לתקשורת ולעו"ד.

בתשובה למכתבי בו שאלתי את ראש העיר איך דבר כזה ידוע להם מאפריל והם הסתירו זאת מאיתנו, ענה לי כי "ב-27 ליולי שלח אלי פולק מכתב למשטרת ישראל בנסיון להשאיר את עובדי ההיכל..."  -
שזו תשובה מעליבה, שכן ב-27 ליולי העיפו אותנו לכל הרוחות. למה הוא לא עשה את זה באפריל כשהוא חתם על אישור המכרז מול החברה החיצונית?

הגדיל לעשות אלי פולק שהגיב בעיתונות המקומית (ואני מצטט):
"איזה סטודנט שלומד עיצוב למשל, כשהוא יסיים את הלימודים יתן לי בעיטה בתחת כמו שאני נתתי לו היום, יגיד לי סלמאת, תודה רבה לך, וזה בסדר גמור, זו דרכו של העולם".

אם לדברים כאלה דב צור נותן גיבוי, אז אין הרבה מה להוסיף - הבן אדם אפס מאופס.
לצפיה ב-'מכיר את הסיפור'
מכיר את הסיפור
17/10/2010 | 21:19
7
אני מכיר את הסיפור מקרוב שלי שעבד בהיכל כמאבטח. היחס היה מחפיר. התגובה שהסטודנטים הצעירים האלה קיבלו מחפירה לא פחות.
פורומים חדשים ב-
17/10/2010 | 16:34
1

המשפחה המצויירת הכי מופרעת על מסך הטלוויזיה שלכם מקבלת בית חם. בואו לדבר על פיטר, לויס, כריס, מג, סטואי ושאר הדמויות בפורום איש משפחה

תכנית הסאטירה מבית רשת  בהשתתפות ליאור שליין, אורנה בנאי וגורי אלפי מגיעה לתפוז. בואו לקבל דוח שבועי קצת אחר על מצב האומה בפורום

מוכנים לשעשועון החדש של קשת, בהנחיית ארז טל? פורום אל תפילו את המיליון מזמין אתכם להכנס לאקשן הטלוויזיוני

אליל הבנות הגיע לתפוז! הכנסו לפורום ג'סטין ביבר, כוכב הנוער הכי חם, כדי להתעדכן ולעדכן

בואו לקבל תמיכה ועזרה בעברית לקהילת האמנים, המעצבים והיוצרים הישראלים בתחום של עבודות יד, חומרי גלם ליצירה ווינטאג' בפורום החדש אטסי ישראל ETSY
לצפיה ב-'סידור וארגון הבית/המשרד'
סידור וארגון הבית/המשרד
17/10/2010 | 11:24
4
סוד הסדר.
הסדר הוא מפתח להצלחה בחיים.
בואו נגלה יחד את הסוד לסדר שלך.
נגיע לביתך או למשרדך ונעניק סדר וארגון, כלים ומיומנויות ונפתח יחד דלת לחיים של הצלחה.
ניתן לשלב עם שירות מעבר דירה מלא
(אריזה, העברה ופירוק)
אל תחכו. צלצלו עוד היום 054-5672273
לצפיה ב-'הפגנה להגברת אכיפה נגד התעללות'
הפגנה להגברת אכיפה נגד התעללות
16/10/2010 | 12:24
1
3

הפגנה נגד אזלת יד של המשטרה בטיפול בעבירות אלימות כלפי בעלי חיים

--------------------------------------------------------------------------------

זמן חמישי 21 אוקטובר · 18:30 - 21:00

--------------------------------------------------------------------------------

מיקום תחנת המשטרה ראשון לציון
ז'בוטינסקי 101

חשוב מאוד!

האופי המוסרי-חברתי של החברה שלנו נקבע על פי הדרך בה אנחנו דואגים לחלשים מתוכנו.
במיוחד אלה חסרי הישע שאין להם את האפשרות להילחם למען עצמם!

אז בואו גם אתם להפגין למען מטרה חשובה זו!
להוקיע תופעה שצורבת בנימים של כל אחד ואחת ביננו.
כולי תקווה שעם כל הציניות והאדישות אין אדם אחד שיכול שלא להישבר אל מול אותם מראות מזעזעים

ואם אתם לא יכולים להגיע-אנא העבירו הלאה

לצפיה ב-''
16/10/2010 | 16:48
5
לצפיה ב-'מוניות שירות בשבת'
מוניות שירות בשבת
14/10/2010 | 21:21
3
12
היי

אני רוצה להגיע מתל אביב לסופרלנד ביום שבת הקרובה.

מישהו יודע אולי אם יש מוניות שירות ת"א-ראשל"צ בימי שבת?
אפילו לא לאיזור הסופרלנד אלא לכל מקום שהוא בראשון...

אם כן - איפה הן עוברות בת"א? איפה אני צריכה לחכות?
למיטב ידיעתי, בתחנה המרכזית אין...

למישהו יש אולי מספר טלפון או שם של חברת מוניות כזו?

למי שיוכל לעזור וסוף שבוע נעים!
לצפיה ב-'יש מהתחנה המרכזית בת"א... '
יש מהתחנה המרכזית בת"א...
14/10/2010 | 22:11
2
10
או מחוצה לה- באיזור לוינסקי או המרכזית השינה...
ואני מאמין שיש גם על המסגר..

בכל מקרה, המוניות האלה מגיעות לרחוב הרצל (ממשיכות לנס"צ ורחובות) כך שבכל מקרה תצטרך לקחת מונית ספיישל לסופרלנד...

אז אם אתם כמה ח'ברה- לא עדיף לקחת מונית מראש לסופרלנד?
לצפיה ב-'אנחנו רק שני אנשים...'
אנחנו רק שני אנשים...
14/10/2010 | 22:45
1
7
ומת"א עולה כ- 110 ש"ח לכל כיוון (מת"א) - זה המון...

אבל איך אני מוודאת בדיוק איפה המוניות האלה נמצאות? אתה יודע מה שם התחנה? יש לך אולי מספר טלפון?

בכל מקרה, תודה רבה על העזרה.
לצפיה ב-'נסה להתקשר ל"מוניות מרכז" ,'
נסה להתקשר ל"מוניות מרכז" ,
15/10/2010 | 03:48
6
מספר טלפון : 03-6871213 , לא בטוח שהם עובדים בשבת .

בהצלחה !!!
לצפיה ב-'שאלה לגבי מספרות בראשון'
שאלה לגבי מספרות בראשון
14/10/2010 | 15:26
3
13
היי,
אני חדשה בראשון לציון. יש לי בקשה שאולי היא קצת טפשה אך חשובה לי מאוד.
אני מחפשת מספרה לא יקרה אך טובה (כזאת שהספר/ית מבין/ה מה אני רוצה ומכבד/ת את זה ובנוסף יודע/ת להמליץ על מה כדאי לעשות. והכי חשוב שהתוצאה הסופית יפה). אודה לכן מאוד אם גם תגידו לי מה המחיר של תספורת ואם ידוע לכן גם של צבע.
תודה רבה על העזרה!
לצפיה ב-'יש בשיכון המזרח ליד הבית קברות שכחתי את שמו'
יש בשיכון המזרח ליד הבית קברות שכחתי את שמו
22/10/2010 | 22:19
8
הוא ספר מעולה, אבל לא זול
לצפיה ב-'יש ספר במספרת "אושרי"'
יש ספר במספרת "אושרי"
01/12/2010 | 10:13
38
לצפיה ב-'ספר טוב'
ספר טוב
01/12/2010 | 10:29
14
תתקשרי לינקה ל-0544443034 , הוא מקבל אצל אושרי ברחוב רוטשילד (לא זוכרת מספר), אבל הוא לא תמיד נמצא שם אז עדיף להתקשר לפני, הוא ספר מעולה
לצפיה ב-'שלום אשמח לעזרה בנוגע למיקום מרפאת פינסקר'
שלום אשמח לעזרה בנוגע למיקום מרפאת פינסקר
12/10/2010 | 12:14
2
7
אני אמורה להגיע מחר למרפאת פינסקר ברחוב יהודה לייב 31
אין לי מושג איך להגיע לשם עם רכב
אשמח לדעת היכן זה נמצא ליד איזה מקום (קניון זהב?סינימה סיטי? וכו')
ועוד יותר אשמח להכוונה מלאה מגני תקווה

תודה מראש המשך יום נעים אירית
לצפיה ב-'קו 85 או 14 מהתחנה המרכזית בראשל"צ.'
קו 85 או 14 מהתחנה המרכזית בראשל"צ.
12/10/2010 | 14:13
1
6
אם את יורדת בתחנה המרכזית הישנה בראשל"צ (מרכז העיר ) , אז אפשר ללכת ברגל , זה 10 דקות הליכה .
אם את יורדת בתחנה המרכזית החדשה  , אז צריך לקחת אוטובוס/מונית שירות .
לצפיה ב-' בהצלחה בבדיקות.. ועוד אופציה '
בהצלחה בבדיקות.. ועוד אופציה
12/10/2010 | 23:43
4
מגני תקווה אפשר לקחת כל קו למסוף אלוף שדה ומשם לקחת קו 164 לראשון לציון, אפשר לרדת בצומת הרחובות הרצל/צבי פראנק וללכת ברגל לכיוון מרפאת פינסקר-  עניין של כ- 10 דקות.

ושוב- בהצלחה
לצפיה ב-'סדר העדיפויות האמיתי בעיריית ראשון לציון'
סדר העדיפויות האמיתי בעיריית ראשון לציון
10/10/2010 | 22:26
7
אתחיל מגילוי נאות: אני בעלת כלבה. מאולפת. מאד. אוספת את צרכיה באופן קבוע, ולא בגלל מורא פקחי העירייה, אלא מסיבות של בריאות הציבור והכלבים. רבים מחברי הם בעלי כלבים, וכך רבים מבני משפחתי.
כולנו נתקלנו בפקחי עיריית ראשון לציון אורבים לנו, מחכים לרגע שבו נרצה לתת לכלב לשחרר קצת את שריריו בריצה ללא רצועה. בשעות החד-ספרתיות של היממה, בנקודות נידחות יותר ופחות של העיר. בינינו, ב 04:00 למשל, כל העיר נידחת. אבל הפקחים אורבים...
לפני מספר שבועות ראינו בשכונה כלב משוטט ומוזנח. לא בעלים ששיחרר בלי להיות נוכח, וגם לא כלב שברח. בעליל, זמן רב נטול בית. בלית ברירה, דיווחנו למוקד 106. לתדהמתי, חזרו אלי אחרי מספר שעות לשאול איפה הכלב באותה עת, משל מדובר באדם שיכולתי לבקש שיחכה לפקחים ליד הנדנדות בגינה...
שלחתי תלונה על כך שהטיפול התעכב בצורה כזו. מה עוד, ששכנים אחרים התלוננו לפני, וגם תלונותיהם לא טופלו.
היום חזרו אלי, וזו התשובה: עיריית ראשון לציון בחרה להקצות שלושה פקחים לשירות הוטרינרי. שניים בבוקר, אחד אחרי הצהריים, אפס בלילה. שלושה פקחים עוסקים בבריאות הציבור האמיתית.
שאר הפקחים שייכים לחברה ל"בטחון" ו"סדר", ועוסקים במתן קנסות.
זה סדר העדיפויות של עיריית ראשון: פקח/לוכד שיטפל בבעיות של בריאות הציבור עולה כסף. פקח שנותן קנסות מכניס כסף, וזה כל מה שחשוב. שירות טוב? היגיון? טיפול בבעיות אמיתיות? בריאות הציבור? הצחקתם את עיריית ראשון לציון.
לצפיה ב-'ראשון לציון -עיר היין'
ראשון לציון -עיר היין
10/10/2010 | 21:44
1
6
עלאק.
כרם ענבים  אחד אין בה.קניונים ובתי מסחר אין סוף,כסף כסף כסף כל הזמן כסף,בניינים בכל חור.
גועל נפש של עיר נהייתה העיר הזו.
לצפיה ב-'וגם היקב לא מתפקד'
וגם היקב לא מתפקד
12/10/2010 | 17:01
7
פורומים חדשים ב-
10/10/2010 | 18:36

לרגל עליית העונה החמישית של הסדרה המספרת את קורותיו של הרוצח הסדרתי הכי אהוב בטלוויזיה, בואו להתמכר לפורום דקסטר

לספין לדרמת הנעורים המיתולוגית "בוורלי הילס 90210" נפתח פורום חדש. בואו לדבר על משפחת וילסון, מלכת השכבה ועל החבר'ה הטובים בתיכון "ווסט בוורלי" בפורום 90210

הגילוי שאת נמשכת לנשים, למרות שאת רעיה ואמא החיה חיי משפחה למופת - אינו עניין פשוט. הפחד לספר ולדבר על הנושא מעיק עוד יותר. פורום לסביות (בארון) נשואות לגבר פותח את שעריו ומזמין אתכן למצוא אוזן קשבת וקהילה תומכת

מי יהיה הטבח החובב שיתגלה כמאסטר שף? ארבעה שופטים, עשרות מתכונים טעימים ורק כוכב אחד יקבל את התואר מאסטר שף. בואו לגלות מי זה יהיה בפורום הרשמי החדש לתכנית
לצפיה ב-'סוגרים את סניף הדואר ברחוב ירושלים'
סוגרים את סניף הדואר ברחוב ירושלים
08/10/2010 | 21:02
4
6
לצפיה ב-'בטוח?'
בטוח?
08/10/2010 | 22:51
2
אחרי שהשקיעו, שיפצו, ושכללו?
לצפיה ב-'לינק, משהו מוסמך מהרשויות '
לינק, משהו מוסמך מהרשויות
09/10/2010 | 12:47
1
4
לצפיה ב-'מצ"ב לינק שהסניף עדיין פעיל '
מצ"ב לינק שהסניף עדיין פעיל
09/10/2010 | 12:48
1
לצפיה ב-'ראיתי מודעה על הדלת'
ראיתי מודעה על הדלת
09/10/2010 | 20:18
1
שהסניף ייסגר ב-20.10. ויש כבר שלט להשכרה

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ