לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2391423,914 עוקבים אודות עסקים

פורום גרפיקה ודפוס

שלום לכולם וברוכים הבאים !
פורום גרפיקה ודפוס בתפוז הינו פורום מקצועי העוסק בקשת הרחבה של המימד הויזואלי משלב חומרי הגלם, דרך טכניקות ותוכנות עיבוד, עד לשלבי ההבאה לדפוס.
הפורום נפתח על מנת לתת מענה לצרכי העוסקים בתחום הגרפיקה בארץ והמעוניינים ליצור קשר עם אנשים נוספים בתחום בכדי להעביר ביקורת על עבודות, תכנות, החלפת ידע מקצועי וכו`.
תוך כדי שמירה על כללי האתיות והתמקדות בתחום הפורום, מתקיימת בעזרת כל משתתף - סביבה המספקת במה להצגת עבודות, התייעצות, דיווח על חדשות, הפקת לקחים מנסיונם של משתתפים, תמיכה והדרכה לכל דורש.
הערות חשובות:
1. שמות הגולשים המודגשים באדום - הלא הם מומחי הפורום כמובן!
2. הערות ויוזמות יתקבלו בברכה. יש לפנות אלי במסרים.
3. כל מי שמעוניין לפרסם מודעת דרושים - אשמח אם תפרטו ככל הניתן על אודות המשרה. כל שבוע יועלה שרשור דרושים.
4. מזכירה לכם שלוחות הפורום עומדים לרשותכם ועודכנו לאחרונה. כל מודעה שלא תפורסם בלוח המיועד לה - תימחק ללא התראה מוקדמת!
5. קישורי הפורום עודכנו גם הם ואשמח לקבל מכם לינקים להעשיר את המאגר שלנו.
6. כל פרילאנס/נותן שירות המעוניין לפרסם עצמו בתחום מוזמן לעשות זאת בלוחות  אינדקס מעצבים או באינדקס נותני שירות בלבד. אין לפרסם מודעות עצמאיות על גבי הפורום אלא רק בחלק של הקישור של מחפשי עבודה והצעות עבודה שהן גם רלוונטיות לפרילנסרים.
7. הודעות המבקשות עיצוב חינמי מחברי הפורום תמחקנה שכן זהו פורום לשאלות ותשובות בתחום המקצועי ואין אנו מעודדים עבודות עיצוב חינמית למטרה עסקית או כל מטרה שהיא. בקשות מיוחדות ניתן לשלוח אלי במסרים, ורק אם הם יקבלו אישור, ניתן יהיה לפרסמן. 

גלישה נעימה !

* לתשומת לבכם: --------------------- הודעה העוברת על חוקי הפורומים של תפוז, או בעלת תוכן הפוגע ברוח הדיונים בפורום או באופן אישי - תמחק, לרבות דיונים הקשורים במישרין או בעקיפין בתכנות גנובות וכיוצא בזה. פורום גרפיקה ודפוס שומר על זכויות יוצרים. עבודות לא מקוריות לא יזכו לתגובה והודעתן תימחק.

אודות הפורום גרפיקה ודפוס

שלום לכולם וברוכים הבאים !
פורום גרפיקה ודפוס בתפוז הינו פורום מקצועי העוסק בקשת הרחבה של המימד הויזואלי משלב חומרי הגלם, דרך טכניקות ותוכנות עיבוד, עד לשלבי ההבאה לדפוס.
הפורום נפתח על מנת לתת מענה לצרכי העוסקים בתחום הגרפיקה בארץ והמעוניינים ליצור קשר עם אנשים נוספים בתחום בכדי להעביר ביקורת על עבודות, תכנות, החלפת ידע מקצועי וכו`.
תוך כדי שמירה על כללי האתיות והתמקדות בתחום הפורום, מתקיימת בעזרת כל משתתף - סביבה המספקת במה להצגת עבודות, התייעצות, דיווח על חדשות, הפקת לקחים מנסיונם של משתתפים, תמיכה והדרכה לכל דורש.
הערות חשובות:
1. שמות הגולשים המודגשים באדום - הלא הם מומחי הפורום כמובן!
2. הערות ויוזמות יתקבלו בברכה. יש לפנות אלי במסרים.
3. כל מי שמעוניין לפרסם מודעת דרושים - אשמח אם תפרטו ככל הניתן על אודות המשרה. כל שבוע יועלה שרשור דרושים.
4. מזכירה לכם שלוחות הפורום עומדים לרשותכם ועודכנו לאחרונה. כל מודעה שלא תפורסם בלוח המיועד לה - תימחק ללא התראה מוקדמת!
5. קישורי הפורום עודכנו גם הם ואשמח לקבל מכם לינקים להעשיר את המאגר שלנו.
6. כל פרילאנס/נותן שירות המעוניין לפרסם עצמו בתחום מוזמן לעשות זאת בלוחות  אינדקס מעצבים או באינדקס נותני שירות בלבד. אין לפרסם מודעות עצמאיות על גבי הפורום אלא רק בחלק של הקישור של מחפשי עבודה והצעות עבודה שהן גם רלוונטיות לפרילנסרים.
7. הודעות המבקשות עיצוב חינמי מחברי הפורום תמחקנה שכן זהו פורום לשאלות ותשובות בתחום המקצועי ואין אנו מעודדים עבודות עיצוב חינמית למטרה עסקית או כל מטרה שהיא. בקשות מיוחדות ניתן לשלוח אלי במסרים, ורק אם הם יקבלו אישור, ניתן יהיה לפרסמן. 

גלישה נעימה !

* לתשומת לבכם: --------------------- הודעה העוברת על חוקי הפורומים של תפוז, או בעלת תוכן הפוגע ברוח הדיונים בפורום או באופן אישי - תמחק, לרבות דיונים הקשורים במישרין או בעקיפין בתכנות גנובות וכיוצא בזה. פורום גרפיקה ודפוס שומר על זכויות יוצרים. עבודות לא מקוריות לא יזכו לתגובה והודעתן תימחק.
x
הודעה מהנהלת הפורום
 המידע הניתן בפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ מקצועי אישי!
תפוז ומנהל הפורום לא יהיו אחראים לכל נזק שייגרם כתוצאה מהשימוש בו!
נוהלי הפורום רועננו - נא לעיין בהם, בתודה מראש.
המשך >>

לצפיה ב-'שלום רב, מחפשת מעט מידע'
שלום רב, מחפשת מעט מידע
10/04/2016 | 16:55
34
אני סטודנטית המסיימת השנה ללמוד גננות ומתעתדת לפתוח משפחתון קטן בשנה הבאה בביתי.
אני רוצה להדפיס שלט למשפחתון, גלויות ופוסטרים וגם מדבקה לאוטו. אין לי מושג מה אני צריכה לבקש מבחינת גרפיקה, איזה עובי דף כדאי לגלויות, עדיף 2 צדדים? איזה גודל כדאי שהפוסטר יהיה, איזה כמויות כדאי לי להזמין, מה אני צריכה לצפות מבחינת עלויות. בקיצור כל מידע יועיל!
תודה!!!
לצפיה ב-'הדפסה תלת מימד'
הדפסה תלת מימד
10/04/2016 | 13:00
28
היי אני מחפשת הדפסת תלת מימד ואני לא כל כך מכירה בתי דפוס.
מישהו המליץ לי על הלפרין דפוס.
אשמח לקבל המלצות
לצפיה ב-'מוזמנים לראות את העיצובים שלי '
מוזמנים לראות את העיצובים שלי
05/04/2016 | 13:07
36
שלום, יש לי בלוג בנושא אמנות שבו אני מפרסם יצירות מגוונות שלי בטכניקות שונות. אשמח לשמוע מה דעתכם.
לצפיה ב-'טעות'
טעות
31/03/2016 | 07:54
22
לצפיה ב-'הכנה והדפסה של שמשונית בגודל 7X3 מטר'
הכנה והדפסה של שמשונית בגודל 7X3 מטר
30/03/2016 | 16:55
2
35
שלום לכולם.
עבור תערוכה שאני מציג בה, אני צריך להכין קובץ להדפסת שמשונית בגודל של 7X3 מטר(זה קיר הביתן).

אני מכין את הקובץ בפוטושופ והוא מכיל תמונות ומלל.

אם אני מכין עבודה בגודל הזה עם רזולוציה של 300DPI אני מקבל קובץ ענק ממש בלתי ניתן לעבודה.

שאלתי היא איך להגדיר את גודל העבודה בפוטושופ.

הקובץ לדפוס יהיה קובץ PDF באיכות דפוס לפי ברירת המחדל של פוטושופ.

אודה לעזרתכם

molvy
לצפיה ב-'ראה שאלה מתחת'
ראה שאלה מתחת
30/03/2016 | 22:04
1
35
עם הכותרת "הדפסת קובץ גדול". אתה אמור במידות מוקטנות ביחס כלשהוא, לפי הנחיות בית הדפוס.

את העבודה אתה לא אמור להכין בפוטושופ, אלא בתוכנה ווקטורית כמו אילוסטרייטור או אינדיזיין, ובתוכה להכניס תמונות שעברו עריכה בפוטושופ. אין צורך לעבוד ברזולוציה של 300 פיקסל לאינץ' עבור הדפסה בגודל 7X3 מטר.
לצפיה ב-'אכן העבודה תעשה ברזולוציה של .60DPI תודה על התשובה המהירה.'
אכן העבודה תעשה ברזולוציה של .60DPI תודה על התשובה המהירה.
31/03/2016 | 07:57
13
לצפיה ב-'מלל חי?'
מלל חי?
24/03/2016 | 18:18
1
42
הי. ביקשו ממני ליצא קובץ  ל PDF ולשים לב שאין מלל חי..
מדובר על הטקסט שלא ישתנה בפתיחה? איך הורגים את המלל? (חחח)
לצפיה ב-'אוי ואבוי.'
אוי ואבוי.
28/03/2016 | 18:27
31
טקסט לא ישתנה בפתיחה של ה-PDF. כל הפונטים שבהם השתמשת במסמך יישמרו בתוך ה-PDF. התוצאה המודפסת של טקסט חי יותר טובה מטקסט "מת".

אני לא מתכוון לספר לך איך "הורגים את המלל", כי זה מנהג פסול שצריך להישמד מהעולם. כמו כן, אם בית הדפוס מתעקש ומסרב לקבל PDF עם טקסט חי, מומלץ להגיד להם שהם מעאפנים ולהחליף בית דפוס. בהצלחה.
לצפיה ב-'מחפש בית דפוס'
מחפש בית דפוס
21/03/2016 | 16:48
2
69
היי,
יש לי ספר שכתבתי ואני רוצה להוציא לאור כעת בתור הוצאה פרטית ולחלק לחברים ומכרים.
אני כעת מחפש בית דפוס ולא יודע לאיזה לפנות. האם מישהו מכיר ויכול להמליץ?
תודה.
לצפיה ב-'יכולה לעזור'
יכולה לעזור
31/03/2016 | 14:15
1
29
אני גם מעמידה ספרים
עובדת עם בית דפוס עם נסיון
תפנה אליי אם עדיין רלוונטי
לצפיה ב-'איפה לפרסם'
איפה לפרסם
07/04/2016 | 12:25
17
היי,
יש לי עסק שרץ כבר כמה חודשים והייתי שמח לשמוע על אפשרויות הפרסום השונות שלדעתכם אני יכול לפרסם. כמו כן אם יש לכם המלצה על משרד פרסום אשמח לשמוע.
לצפיה ב-'הדפסות על קנבס'
הדפסות על קנבס
21/03/2016 | 14:46
1
35
תחום שמאוד תופס פופולאריות זה הדפסות על קנבס, זהו אריג חזק מאוד והדפסות קנבס הם איכותיות ביותר , העניין מתאים למי שרוצים ליצור העתקים של ציורים  וגם למי שרוצים להשיג עותק עמיד ובעל מראה אומנותי של תמונה המאוחסנת בקובץ דיגיטלי
לצפיה ב-'תודה, ממליץ לקרוא גם'
תודה, ממליץ לקרוא גם
05/04/2016 | 15:34
16
חברי הפורום אתם מוזמנים לקרוא מידע באתר המצורף בלינק למטה, וגם יכולת לשאלות את מנהל האתר בנוגע ויש לכם מה לשאול לגבי הדפסות על קנבס.

לינק מצורף:
לצפיה ב-'מחשבון לחישוב עובי שדרה עבור גרפיקאים'
מחשבון לחישוב עובי שדרה עבור גרפיקאים
21/03/2016 | 12:38
559
מעצבים ספרים?
יש לנו מחשבון עובי שדרה עבורכם, תהנו.

לקבלת מחשבון עובי שדרה בחינם לחצו כאן
לצפיה ב-'שלום חברים, האם תוכלו לומר איזה נייר יכול להתאים להדפסת'
שלום חברים, האם תוכלו לומר איזה נייר יכול להתאים להדפסת
18/03/2016 | 14:10
31
קלפים, בדפוס אופסט.
הבנתי שמדובר בנייר מיוחד, שמונע השתקפות.
לצפיה ב-'חוזה מול פרילאנס'
חוזה מול פרילאנס
17/03/2016 | 12:54
24
אודה לעזרתכם,

יש לי פרילנס שאני רוצה להעסיק ומחפש לחתום איתו על איזהשהו חוזה להגן עליי ועליו (אין יחסי עובד-מעביד, ענייני סודיות מול לקוח, זכויות יוצרים וכו').
יש למישהו טיוטה שיכול לשתף?
תודה מראש.
לצפיה ב-' נפתח פורום שי חי '
נפתח פורום שי חי
15/03/2016 | 16:12
9
פחות מחודש אחרי שהחלה העונה הנוכחית של "האח הגדול" של זכיינית ערוץ 2 קשת, היה ברור כי מדובר בדמות ריאליטי שלא ראינו כמוה.
כשיצא בסופ"ש האחרון מבית האח הגדול העניין במתמודד השנוי במחלוקת הלך וגדל הרבה יותר מאשר בתוכנית עצמה.

אנחנו מזמינים אתכם להתעדכן במתמודד האהוב עכשיו בפורום שי חי:
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2563

ביקשתם - קיבלתם!
לצפיה ב-'מדבקות ליום הולדת'
מדבקות ליום הולדת
09/03/2016 | 11:01
24
אמשח מאוד לעזרתכם, אני רוצה להכין מדבקות ליום הולדת בגן, משהו מלבני קטן ופשוט בסגנון "X בן 4". בסה"כ 25 מדבקות.
יש לי את הידע הגרפי הנדרש איך לעצב אבל לא איך להפיק. היכן אוכל להדפיס דבר כזה ואיך לסגור את הקובץ?
אומר מראש שמעדיפה בית דפוס ולא מדפסת ביתית ותוויות של וורד.
תודה מראש.

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ