לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2391423,914 עוקבים אודות עסקים

פורום גרפיקה ודפוס

שלום לכולם וברוכים הבאים !
פורום גרפיקה ודפוס בתפוז הינו פורום מקצועי העוסק בקשת הרחבה של המימד הויזואלי משלב חומרי הגלם, דרך טכניקות ותוכנות עיבוד, עד לשלבי ההבאה לדפוס.
הפורום נפתח על מנת לתת מענה לצרכי העוסקים בתחום הגרפיקה בארץ והמעוניינים ליצור קשר עם אנשים נוספים בתחום בכדי להעביר ביקורת על עבודות, תכנות, החלפת ידע מקצועי וכו`.
תוך כדי שמירה על כללי האתיות והתמקדות בתחום הפורום, מתקיימת בעזרת כל משתתף - סביבה המספקת במה להצגת עבודות, התייעצות, דיווח על חדשות, הפקת לקחים מנסיונם של משתתפים, תמיכה והדרכה לכל דורש.
הערות חשובות:
1. שמות הגולשים המודגשים באדום - הלא הם מומחי הפורום כמובן!
2. הערות ויוזמות יתקבלו בברכה. יש לפנות אלי במסרים.
3. כל מי שמעוניין לפרסם מודעת דרושים - אשמח אם תפרטו ככל הניתן על אודות המשרה. כל שבוע יועלה שרשור דרושים.
4. מזכירה לכם שלוחות הפורום עומדים לרשותכם ועודכנו לאחרונה. כל מודעה שלא תפורסם בלוח המיועד לה - תימחק ללא התראה מוקדמת!
5. קישורי הפורום עודכנו גם הם ואשמח לקבל מכם לינקים להעשיר את המאגר שלנו.
6. כל פרילאנס/נותן שירות המעוניין לפרסם עצמו בתחום מוזמן לעשות זאת בלוחות  אינדקס מעצבים או באינדקס נותני שירות בלבד. אין לפרסם מודעות עצמאיות על גבי הפורום אלא רק בחלק של הקישור של מחפשי עבודה והצעות עבודה שהן גם רלוונטיות לפרילנסרים.
7. הודעות המבקשות עיצוב חינמי מחברי הפורום תמחקנה שכן זהו פורום לשאלות ותשובות בתחום המקצועי ואין אנו מעודדים עבודות עיצוב חינמית למטרה עסקית או כל מטרה שהיא. בקשות מיוחדות ניתן לשלוח אלי במסרים, ורק אם הם יקבלו אישור, ניתן יהיה לפרסמן. 

גלישה נעימה !

* לתשומת לבכם: --------------------- הודעה העוברת על חוקי הפורומים של תפוז, או בעלת תוכן הפוגע ברוח הדיונים בפורום או באופן אישי - תמחק, לרבות דיונים הקשורים במישרין או בעקיפין בתכנות גנובות וכיוצא בזה. פורום גרפיקה ודפוס שומר על זכויות יוצרים. עבודות לא מקוריות לא יזכו לתגובה והודעתן תימחק.

אודות הפורום גרפיקה ודפוס

שלום לכולם וברוכים הבאים !
פורום גרפיקה ודפוס בתפוז הינו פורום מקצועי העוסק בקשת הרחבה של המימד הויזואלי משלב חומרי הגלם, דרך טכניקות ותוכנות עיבוד, עד לשלבי ההבאה לדפוס.
הפורום נפתח על מנת לתת מענה לצרכי העוסקים בתחום הגרפיקה בארץ והמעוניינים ליצור קשר עם אנשים נוספים בתחום בכדי להעביר ביקורת על עבודות, תכנות, החלפת ידע מקצועי וכו`.
תוך כדי שמירה על כללי האתיות והתמקדות בתחום הפורום, מתקיימת בעזרת כל משתתף - סביבה המספקת במה להצגת עבודות, התייעצות, דיווח על חדשות, הפקת לקחים מנסיונם של משתתפים, תמיכה והדרכה לכל דורש.
הערות חשובות:
1. שמות הגולשים המודגשים באדום - הלא הם מומחי הפורום כמובן!
2. הערות ויוזמות יתקבלו בברכה. יש לפנות אלי במסרים.
3. כל מי שמעוניין לפרסם מודעת דרושים - אשמח אם תפרטו ככל הניתן על אודות המשרה. כל שבוע יועלה שרשור דרושים.
4. מזכירה לכם שלוחות הפורום עומדים לרשותכם ועודכנו לאחרונה. כל מודעה שלא תפורסם בלוח המיועד לה - תימחק ללא התראה מוקדמת!
5. קישורי הפורום עודכנו גם הם ואשמח לקבל מכם לינקים להעשיר את המאגר שלנו.
6. כל פרילאנס/נותן שירות המעוניין לפרסם עצמו בתחום מוזמן לעשות זאת בלוחות  אינדקס מעצבים או באינדקס נותני שירות בלבד. אין לפרסם מודעות עצמאיות על גבי הפורום אלא רק בחלק של הקישור של מחפשי עבודה והצעות עבודה שהן גם רלוונטיות לפרילנסרים.
7. הודעות המבקשות עיצוב חינמי מחברי הפורום תמחקנה שכן זהו פורום לשאלות ותשובות בתחום המקצועי ואין אנו מעודדים עבודות עיצוב חינמית למטרה עסקית או כל מטרה שהיא. בקשות מיוחדות ניתן לשלוח אלי במסרים, ורק אם הם יקבלו אישור, ניתן יהיה לפרסמן. 

גלישה נעימה !

* לתשומת לבכם: --------------------- הודעה העוברת על חוקי הפורומים של תפוז, או בעלת תוכן הפוגע ברוח הדיונים בפורום או באופן אישי - תמחק, לרבות דיונים הקשורים במישרין או בעקיפין בתכנות גנובות וכיוצא בזה. פורום גרפיקה ודפוס שומר על זכויות יוצרים. עבודות לא מקוריות לא יזכו לתגובה והודעתן תימחק.
x
הודעה מהנהלת הפורום
 המידע הניתן בפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ מקצועי אישי!
תפוז ומנהל הפורום לא יהיו אחראים לכל נזק שייגרם כתוצאה מהשימוש בו!
נוהלי הפורום רועננו - נא לעיין בהם, בתודה מראש.
המשך >>

לצפיה ב-'סימני ניקוד בוורד אשר שונים ב CORAL'
סימני ניקוד בוורד אשר שונים ב CORAL
06/09/2016 | 10:28
15
שלום רב

שמתי לב שבוורד כאשר אני לוחץ על Shift + ' (המקש בין ה ף למקש האנטר) אז יוצא לי " (שזה מושלם)
אבל כאשר אני עושה זאת ב Coral אז ה " יוצא לי עם עיגולים

מצורף תמונה, הימיני של וורד (שעשיתי העתק הדבק מוורד) והשמאלי זה ב Coral
איך אפשר לשנות את צירוף המקשים ב Coral שכאשר אקיש Shift + ' אז יצא לי אותו התו בדיוק כמו הוורד?

תודה לעוזרים
לצפיה ב-'ציור מאותיות. סרטון אנימציה קצר ונחמד שעשיתי.'
ציור מאותיות. סרטון אנימציה קצר ונחמד שעשיתי.
30/08/2016 | 13:17
16
לצפיה ב-'אותיות בצורת צלב, פלוס בצורת צלב....'
אותיות בצורת צלב, פלוס בצורת צלב....
27/08/2016 | 09:31
1
31
לאחר השואה - כאשר רבים מאיתנו נושאים רגישות יתר לצלב הנוצרי  ((חוץ מיולי תמיר))...ראוי שהגרפיקאים ימנעו מהסימן הזה הן בגרפיקה של אותיות והן בגרפיקה של מספרים והן בגרפיקה של סמלים
לצפיה ב-'וואו, את לא מוותרת, הא.'
וואו, את לא מוותרת, הא.
27/08/2016 | 21:47
21
שלום, "כדוריתבור" לשעבר. למה את מחליפה כל הזמן כינויים?

בכל מקרה, אני תומך לחלוטין באג'נדה שלך, ומציע לבטל באופן חוקתי את האות א', כי היא דומה מדי לצלב קרס, כמו שאת (ורק את) יכולה לראות בלוגו של "אגד" למשל. לאחר ביטולה, כדי למנוע מצב של חוסר במערכת האותיות העברית, אפשר להחליף את האות א' בציור מסוגנן של תפוח אדמה. בהצלחה!
לצפיה ב-'בית דפוס בחיפה'
בית דפוס בחיפה
21/08/2016 | 21:10
25
אהלן,
לאחרונה אני רואה בפורום המון הודעות של גולשים מהצפון שמחפשים בית דפוס.
אני רוצה להכיר לכם בית דפוס בחיפה שאני תמיד פונה אליו לעבודות הדפסה.
מדפיסים במהירות, הדפסה איכותית ובמחיר נוח.
בהצלחה!
לצפיה ב-'פונטים קטנים באקרובט רידר'
פונטים קטנים באקרובט רידר
21/08/2016 | 20:06
13
הפונטים בכל קבצי האקרובט רידר יוצאים לי קטנים. מכל תכנה אחרת הם בסדר. מה הבעיה?
לצפיה ב-'FrankRuhl'
FrankRuhl
20/08/2016 | 14:04
21
שלום,
אולי השאלה שלי טיפה מוזרה אבל בכל זאת (אני לא מבין הרבה בטיפוגרפיה):
אני זקוק לפונט מצויין להדפסה, ואני שוקל לקנות גרסה מקצועית של FrankRuhl. האם יש המלצה איפה כדאי לקנות? אני  צריך לפחות משקל רגיל ומשקל מודגש. משהו שיהיה טוב להדפסה בגדלים של 10-16 נק'. אני עובד בעיקר באינדיזיין אבל רצוי משהו שמסתדר טוב גם בוורד.
תודה.
לצפיה ב-'למכירה-עסק שיכול לעניין את כל הגרפיקאים שבינינו.'
למכירה-עסק שיכול לעניין את כל הגרפיקאים שבינינו.
15/08/2016 | 23:47
51

אם בא לכם להריץ עסק קטן עם פוטנציאל גדול בנוסף לכל מה שאתם עושים, אז ממליץ להמשיך לקרוא.
אתר שבניתי לפני כשנה.

www.sdahan11.wixsite.com/shon

האתר מהווה עסק (לא רשום) לעיצוב והדפסת עץ שורשים (אילן יוחסין), קולאז' תמונות והדפסת צילומים.
התחלתי לפני שנה לימודים אינטנסיביים בחו"ל *ככה שהאתר יד ראשונה מסטודנט לרפואה  
יצא שמיד איך שהאתר עלה לאוויר ואיתו עמוד הפייסבוק (יש הרבה עוקבים בעמוד) נהייתי לא זמין ללקוחת ולעדכונים. במהלך השנה קיבלתי עשרות מיילים ושיחות מלקוחות שמעוניינים במוצר (עץ שורשים לרוב) אך נאלצתי לסרב. למרות שבהתחלה עוד הצלחתי להוציא עבודה או 2 עד שנהייה לחוץ.
הרעיון שעומד מאחורי האתר הוא מתן האפשרות ללקוח לבחור עיצוב מרשימת ההצעות באתר ושליחה של תמונות בני המשפחה וכיתוב. כל מה שנותר למעצב לעשות הוא להניח את התמונות בעיצוב המוכן שהלקוח בחר והמוצר מוכן להדפסה. מאוד פשוט מאוד קל ומאוד חבל לי שאין מי שיממש את הפוטנציאל העצום של הרעיון.
אני מעוניין למכור את האתר והרעיון במלואו במחיר סמלי כי אני פשוט רוצה שזה יצליח. עבדתי על זה המון שעות והשקעתי בהתחלה כספים כי האתר נבנה במערכת וויקס למי שמכיר. כרגע הוא עם פחות פונקציות כי נגמר המנוי. בנוסף אני מעביר את כל העיצובים (בפורמט PDF) של מה שהספקתי להכין- כלומר שאתם מקבלים משהו שכבר עובד. כל שנותר הוא להעשיר את מאגר העיצובים.
עוד משהו שחשוב לציין- זה המיקום של האתר בגוגל. תחפשו קנבסים מעוצבים, או קנבסים מעוצבים ועץ שורשים, זה אמור להופיע ראשון. ועל הדרך כדאי לעיין קצת באתר כי בניתי אותו בצורה מאוד חיננית וייחודית, אבל הכל שם נתון לשינוי כאוות נפשכם
מקווה שעוד מישהו רואה את הפוטנציאל באתר וברעיון שלו. מוזמנים ליצור איתי קשר לפרטים נוספים.
מייל: [email protected]
או בפלאפון - 0507913505

האתר:

www.sdahan11.wixsite.com/shon
לצפיה ב-'דרושים'
דרושים
15/08/2016 | 12:32
38
אז ככה: 
1. דרוש גרפיקאי למכונה דיגיטלית
2. דרוש מפעיל לפורמט רחב, בנוסף *בונוס של 2000 שקל למי שימצא לנו עובד כזה

*לאחר קליטה בחברה

לפרטים 0504600060
לצפיה ב-'רוצה לדעת איזה תוכנה חינמית עושה את זה?'
רוצה לדעת איזה תוכנה חינמית עושה את זה?
09/08/2016 | 12:59
36
תודה
לצפיה ב-'נפתח פורום אולימפיאדה ריו 2016'
נפתח פורום אולימפיאדה ריו 2016
03/08/2016 | 14:05
5
המשחקים האולימפיים של קיץ 2016 עוד רגע כאן, ואנחנו מזמינים אתכם לפורום אולימפיאדה ריו 2016 כדי להתעדכן ולדבר על כל מה שחם!

היכנסו כבר עכשיו:
לצפיה ב-'מימדים של פולדר'
מימדים של פולדר
02/08/2016 | 13:21
14
שלום לכולם
אני מחפשת ברשת את המימדים הסטנדרטיים לעיצוב פולדר.
הדפסה דו צידית, עם כיס אחד ואלמינציה - איך מעצבים את זה - כשני עמודי A3 לרוחב? או כ-4 עמודי A4?
אשמח לשמוע מניסיונכם/ן:)
בנוסף אשמח לשמוע מהי עלות הגיונית ל100 עותקים של פולדר כמו זה שתיארתי.
תודה רבה מראש.
לצפיה ב-'עזרה באיתור פונט'
עזרה באיתור פונט
31/07/2016 | 07:57
1
44
שלום לכולם :)
לאחר מספר ניסיונות לא מבוטל והרבה חיפושים, לא הצלחתי למצוא את הפונט הזה ( מצורפת תמונה להמחשה)
מי מכם/ן שיודע או שיכול להריץ חיפוש קצר וליידע אותי, אני אודה לו מאוד!

שבוע טוב:)
לצפיה ב-'Tahoma, אחד הפונטים הכי נפוצים...'
Tahoma, אחד הפונטים הכי נפוצים...
31/07/2016 | 22:44
20
לצפיה ב-'באיזה פונט'
באיזה פונט
29/07/2016 | 18:18
35
הייתם משתמשים על מנת שיתקשר באופן אסוציאטיבי עם יוון העתיקה?

תודה לעונים.

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ