לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום משחקי לוח

ברוכים הבאים לפורום משחקי לוח.בואו להזכר במשחקי הלוח ששחקתם בצעירותכם או להחשף למשחקים חדשים. לא עוד משחקי מחשב בו הנכם בודדים מול המסך אלא משחקים עם אנשים אחרים. כולנו שיחקנו בצעירותנו משחק לוח זה או אחר כמו 'מונופול' (הזקנים שבינינו זוכרים את 'חבילה הגיעה') או שח. אבל רובינו מפסיקים לשחק כשמתבגרים וחבל. בואו לפורום ללמוד על משחקים, לספר חוויות, לחוות דעה על המשחקים השונים, להמליץ, ליעץ, לשאול או בקיצור כל דבר שקשור למשחקי לוח.היום יש שוב עדנה למשחקי לוח ברחבי העולם. משחקים חדשים נוצרים מידי יום, וההנאה שבמשחק ומפגש חברתי עדיפה מישיבה בדד מול המסך.קיימים סוגים רבים של משחקים. הנה דוגמא לכמה מהם:משחקי לוח אבסטרקטים לשנים: המוכרים ביותר הם שח, דמקה ושש-בש. אך היום יש מספר רב של משחקים חדשים לא פחות מענינים ושונים כגון אבלון, Gipf, Zerts, ועוד.משחקי אסטרטגיה משפחתיים: משחקי לוח שקל ללמד גם את היותר צעירים שבינינו, לא ארוכים מידי ויכולים לשמש למפגש חברתי. המוכרים הם 'סיכון' ו'רמז'. כיום יש מבחר כל כך גדול של משחקים טובים שפשוט צריך לבחור את הנושא ולמצוא משחק מענין בתחום.משחקי מלחמה: משחקים מורכבים וארוכים שמסמלצים קרבות או תקופות היסטורים. היריעה קצרה מידי מלציין את כל הסוגים אך כל אחד ימצא את הסגנון העדיף עליו ואת צורת המשחקים המהנה עבורו.ודבר אחרון בכל נושא (בקשות, הארות, הערות, המלצות וכו) ניתן לפנות אלי במסר ואשתדל לענות בהקדם. שחקו ותהנו כי החיים קצרים מידי.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום משחקי לוח

ברוכים הבאים לפורום משחקי לוח.בואו להזכר במשחקי הלוח ששחקתם בצעירותכם או להחשף למשחקים חדשים. לא עוד משחקי מחשב בו הנכם בודדים מול המסך אלא משחקים עם אנשים אחרים. כולנו שיחקנו בצעירותנו משחק לוח זה או אחר כמו 'מונופול' (הזקנים שבינינו זוכרים את 'חבילה הגיעה') או שח. אבל רובינו מפסיקים לשחק כשמתבגרים וחבל. בואו לפורום ללמוד על משחקים, לספר חוויות, לחוות דעה על המשחקים השונים, להמליץ, ליעץ, לשאול או בקיצור כל דבר שקשור למשחקי לוח.היום יש שוב עדנה למשחקי לוח ברחבי העולם. משחקים חדשים נוצרים מידי יום, וההנאה שבמשחק ומפגש חברתי עדיפה מישיבה בדד מול המסך.קיימים סוגים רבים של משחקים. הנה דוגמא לכמה מהם:משחקי לוח אבסטרקטים לשנים: המוכרים ביותר הם שח, דמקה ושש-בש. אך היום יש מספר רב של משחקים חדשים לא פחות מענינים ושונים כגון אבלון, Gipf, Zerts, ועוד.משחקי אסטרטגיה משפחתיים: משחקי לוח שקל ללמד גם את היותר צעירים שבינינו, לא ארוכים מידי ויכולים לשמש למפגש חברתי. המוכרים הם 'סיכון' ו'רמז'. כיום יש מבחר כל כך גדול של משחקים טובים שפשוט צריך לבחור את הנושא ולמצוא משחק מענין בתחום.משחקי מלחמה: משחקים מורכבים וארוכים שמסמלצים קרבות או תקופות היסטורים. היריעה קצרה מידי מלציין את כל הסוגים אך כל אחד ימצא את הסגנון העדיף עליו ואת צורת המשחקים המהנה עבורו.ודבר אחרון בכל נושא (בקשות, הארות, הערות, המלצות וכו) ניתן לפנות אלי במסר ואשתדל לענות בהקדם. שחקו ותהנו כי החיים קצרים מידי.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
0
המשך >>

לצפיה ב-' פורומים מקצועיים מתחדשים - יש את מי לשאול הכל '
פורומים מקצועיים מתחדשים - יש את מי לשאול הכל
( לעמוד שלי בתפוז )
21/06/2017 | 12:36
 מסוכסכים עם השכן על רכוש משותף? מתמודדים עם דייר סרבן תשלום? 
מומחה בפורום ועד בית- בתים משותפים מחכה לשאלות שלכם

נתקלתם במקרה של רשלנות רפואית? אתם צריכים ייעוץ משפטי בנושא? עו"ד מהתחום מחכה לייעץ לכם בפורום רשלנות רפואית

העסק נמצא בקשיים כלכליים? צריכים ייעוץ פיננסי? פורום הלוואות לעסקים וייעוץ עסקי זה המקום בשבילכם

הקריירה נתקעה? מתקשים למצוא כיוון תעסוקתי בחיים? בפורום ייעוץ קריירה מחכים לכם בקוצר רוח וישמחו לייעץ לכם

בעיות ראייה, משקפיים, מולטיפוקל, עדשות ראייה, צילינדר -  מומחה אופטומטריסט כאן בשבילכם בפורום עדשות מגע ומשקפיים 

הבניין שלכם עומד לעבור תמ"א 38? לא יודעים מה הזכויות שלכם בפרויקט פינוי בינוי? היכנסו לפורום תמ"א 38 והתחדשות עירונית ותקבלו תשובות להכל

מתמודדים עם בעיות בעסק? רוצים להתייעץ לגבי קידומו? בפורום עסקים תימצאו פיתרונות להכל
לצפיה ב-' נפתח פורום גיוס והשקעות בחברות סטארטאפ '
נפתח פורום גיוס והשקעות בחברות סטארטאפ
( לעמוד שלי בתפוז )
18/06/2017 | 10:35
 יזמים צעירים? הקמתם חברה חדשה? זקוקים לייעוץ עסקי-משפטי?
פורום חדש, חם מהתנור, יענה לכם על כל השאלות בנושאים כמו גיוסי הון, הסכמי בעלי מניות ועוד ועוד.

לצפיה ב-' פורום הישרדות נפתח מחדש '
פורום הישרדות נפתח מחדש
( לעמוד שלי בתפוז )
15/06/2017 | 13:05
 שורדים אמיתיים מכורים להדחות ומשימות חסינות
פורום הישרדות נפתח ומחכה לכם, במיוחד לרגל העונה החדשה המשודרת בימי רביעי ושבת ערוץ 2.
היכנסו ושתפו מי הפייבוריט שלכם

לצפיה ב-' פורומים מתחדשים במיוחד בשבילכם '
פורומים מתחדשים במיוחד בשבילכם
( לעמוד שלי בתפוז )
07/06/2017 | 13:51
2

מחכים לכם מנהלים חדשים ופורומים שצומחים מחדש 

זקוקים לייעוץ בנושאים כמו התאזרחות של בני זוג זרים, ויזה, הגירה או אשרת עבודה בארץ? היכנסו לפורום מעמד זרים ומומחה ישיב לשאילותיכם  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2569

חושדת שבעלך בוגד בך? רוצים לגלות פרטים על אדם מסוים? היכנסו לפורום חקירות פרטיות ותבררו הכל  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2456

בעלי עסק חדש ונתקלים בקשיים? מעוניינים בצמיחת החברה? בפורום עסקים תקבלו פיתרונות להכל  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2292

מתמודדים עם הפרעות אכילה? זקוקים לתמיכה נפשית? 
יש לכם את מי לשתף   http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/198

הבניין שלכם לקראת תהליך פינוי בנוי או תמ"א 38? מומחה בפורום תמ"א 38 והתחדשות עירונית מחכה לשאלותיכם  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2454
לצפיה ב-'משחקים בצפון?'
משחקים בצפון?
02/06/2017 | 17:56
13
היי, גר בטבעון, מחפש קבוצה  למשחקי לוח בסביבה, מישהו מכיר?
לצפיה ב-' פורומים נפתחים מחדש '
פורומים נפתחים מחדש
( לעמוד שלי בתפוז )
15/05/2017 | 12:30
2
  סובלים מכאב כרוני ואין לכם את מי לשתף?
פורום כאב עצבי וכאב כרוני נפתח מחדש על מנת לדבר על ההתמודדות ולקבל תמיכה אחד מהשני!

צריכים ייעוץ לגבי זכויות יוצרים או מפתחים מוצר חדש?
פורום קניין רוחני ופטנטים נפתח מחדש לכל היזמים שבנינו, היכנסו ושאלו את המומחה!

המשך גלישה נעימה
לצפיה ב-'משחק זכרון נהדר לטלפון עם תמונות שלך!'
משחק זכרון נהדר לטלפון עם תמונות שלך!
14/04/2017 | 22:19
13
זה משחק זכרון נהדר עם תמונות שלך! נהדר לפיתוח הזכרון אצל ילדים וחוויה משותפת תוך כדי משחק וצפייה בתמונות מהטלפון.
אם הם כבר בטלפון, אז עדיף על כל משחק אחר .

מקווה שמתאים לפורום ושמתצאו בזה עניין וחוויה חיובית.
גירסה חינמית, עם פרסומות:

גירסה בדולר, ללא פרסומות:

תודה!

לצפיה ב-'מונופול ריכוז - יש למישהו?'
מונופול ריכוז - יש למישהו?
11/04/2017 | 00:45
14
מצאתי בבית ההורים את המשחק שכ"כ אהבתי בתור ילד
אממה, חסרים קלפים מסויימים והוראות המשחק.

למישהו יש ויוכל לעזור לי להשלים את החסר? אפילו אם תמונות\סריקה של הקלפים החסרים וההוראות יעזרו מאוד וישלימו את חוויית הילדות

תודה וחג שמח!
לצפיה ב-' חג שמח מתפוז '
חג שמח מתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
09/04/2017 | 17:01
1
חג פסח שמח וכשר לכולם 

בברכה,
תפוז אנשים
לצפיה ב-'ערבי משחקי קופסא'
ערבי משחקי קופסא
07/04/2017 | 10:30
50
שלום, אני מחפשת שותפים למשחקי קופסא בתל אביב.
אני אוהבת בעיקר משחקי אסטרטגיה, יש לי כרגע קטאן +ערים ואבירים, פורטו ריקו, דיפלומסי ועוד בדרך מאמזון ;)
אם אתם חושבים שתיהיו מתחרים ראויים ויש לכם קצת זמן פנוי בערבים צרו קשר shirayehuda4@gmail.com
לצפיה ב-'מחפש משחק ישן'
מחפש משחק ישן
04/04/2017 | 15:52
1
47
היה פעם משחק טכני שהיה צורך לתכנן שורה של פעולות בתחילה בעזרת בלונים שגורמים לפעולת שרשרת והיה צורך לתכנן את מיקום החלקים ולהפעיל
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
10/04/2017 | 18:35
20
בטוח שזה משחק קופסה? זה נשמע ממש כמו משחק המחשב-          
the incredible machine
לצפיה ב-'הזמנה לפלייטסט של משחק קופסא '
הזמנה לפלייטסט של משחק קופסא
07/02/2017 | 13:28
74

שלום לכולם,
אני מקווה שהגעתי לפורום המתאים לבקש את עזרתכם בפרויקט אישי שיכול להעניק לכם אפשרות לזמן איכות עם בני המשפחה והחברים.
שמי דניאל ומתוך אהבה רבה לתחום משחקי הקופסא אני מפתח משחקים באופן פרטי כאשר השאיפה היא כמובן להוציא אותם לאור במסגרת כזו או אחרת.
כרגע אני מתמקד בפלייטסט (הרצה) לדגם משחק חדש- "נחש פעמונים".
העברתי פעילות של ניסוי המשחק מול קבוצות רבות של ילדים במועדוניות וצהרונים במקומות שונים.
למרות המשוב החיובי שקיבלתי מהילדים הנפלאים חשוב לי לנסות את דגם המשחק גם במסגרת משפחתית כדי לדעת עד כמה הוא מתאים כמשחק משפחתי.
על כן אני מחפש משפחות מתנדבות/קבוצות מיקוד מאזור גוש דן שיסכימו לארח אותי בכל מקום שנוח מבחינתכם.
מדובר במשחק המשלב תפיסה חזותית, ריכוז, מהירות תגובה וכמובן...כיף!
המשחק מיועד לגילאי 7 ומעלה (בני כיתה ב' ומעלה) ומשך זמן ממוצע הוא כחצי שעה.
אז אם אתם סקרנים להכיר משחקים חדשים *שאולי יום אחד יצטרפו למדף המשחקים שלכם* אשמח שתצרו עמי קשר בהודעה פרטית.
תודה והמשך שבוע טוב.
לצפיה ב-'שותפים למשחקי קופסה וחברה'
שותפים למשחקי קופסה וחברה
30/01/2017 | 16:53
67
שלום אנחנו זוג בני 55+
אוהבים משחקי חברה ומשחקי קופסה. מתגוררים באזור השרון
נשמח להכיר אנשים שאוהבים לשחק כמונו.
דוא"ל: rivi_121@walla.com
לצפיה ב-'אנא עזרו לפתח ערכת משחק לימודית לילדים!'
אנא עזרו לפתח ערכת משחק לימודית לילדים!
25/01/2017 | 14:39
27
לפיתוח ערכה לימודית לילדים דרושים ילדים יצירתיים בגילאי 8-12 ,שיעזרו לפתח ערכת משחק חינוכית !
החוקרים יגיעו לביתכם ל2 ראיונות קצרים של חצי שעה.. הירשמו כאן:
לצפיה ב-'נפתח פורום מעמד זרים'
נפתח פורום מעמד זרים
( לעמוד שלי בתפוז )
09/01/2017 | 17:46
7
 יש לכם שאלות בנושא הסדרת מעמד אזרחים זרים אשר שוהים בישראל? זקוקים לאשרת עבודה? 
 היכנסו עכשיו לפורום ותקבלו מענה לשאלותיכם:

לצפיה ב-'משחק קופסא- טליסמן'
משחק קופסא- טליסמן
06/01/2017 | 23:50
84
רציתי לשאול אם מישהו יודע איפה ניתן למצוא את הגירסה של משחק זה משנת 1989 בערך של חברת "מיצוב" (לפני שהמותג עבר לקוד קוד). מקריאה באינטרנט רשום שטליסמן יצא בחברה זו ולאחר שהחברה פשטה רגל המותג עבר לקודקוד.
כל מידע יכול לעזור כי אני מחפש עותק ישן של זה. 
לצפיה ב-' משחקי הכיף - איך משחקים סושי-גו? Shushi-Go'
משחקי הכיף - איך משחקים סושי-גו? Shushi-Go
07/12/2016 | 21:19
65
לצפיה ב-'עזרה.משחק שש בש בעברית'
עזרה.משחק שש בש בעברית
16/11/2016 | 19:09
46
ערב טוב.
קניתי מחשב חדש.
הותקן וורד 10 .
בקשתי מהבחור להעביר את האייקון שהיה לי בשולחן העבודה למחשב החדש .
מה שקורה שאני פותח הכל מופיע באנגלית .
מה אני עושה .
תודה מאיר מפורום אספנות
לצפיה ב-'קניית משחקים באינטרנט'
קניית משחקים באינטרנט
10/11/2016 | 19:08
1
86
שלום וברכה,
אני זקוקה למשחקים רבים לצורך עבודתי והמחירים בארץ מאוד יקרים. אשמח אם תוכלו להמליץ לי איפה ניתן לקנות באינטרנט מאתרים בחו"ל. ניסיתי לברר באמזון גרמניה - המשלוח לארץ יקר ובד"כ המוצר לא יוצא זול כ"כ בהשוואה לחנויות בארץ. אליאקספרס - לרוב לא מחזיקים דברים כאלה וחלק גם מזויף (אני לא רוצה לקנות מזויף). יש לכם אתרים מומלצים לקנייה ולמשלוח לארץ בעלות סבירה?
תודה רבה  
לצפיה ב-'חנויות לקניית משחקים'
חנויות לקניית משחקים
13/11/2016 | 16:41
111
thebookdipository מחזיקים הרבה מהמשחקים של fantasy flight
365games.co.uk הם חנות אינטרנטית עם מבחר משחקים ענקי ומשלוח ב 15 שקל לפריט (לא משנה מה)
miniature market הם עוד חנות עם מחירי משלוח סבירים.
ויש את amazon.de ששולחים מגרמניה, עם החזר על המע"מ הגרמני בקנייה ומחירי משלוח סבירים.

אני מציע לבדוק את ה"ממלכה" בארץ, הם אחלה חנות עם מבחר גדול, ואם קונים מהם כמה משחקים ביחד, בדרך כלל המחיר ממש לא יקר ביחס לחו"ל.
כמו כן הם עושים הזמנות מראש במחירים ממש טובים ונותנים שירות של קנייה ומכירת משחקים יד שנייה, אז אם יש משחקים שאת מעוניינת בהם, הייתי קופץ אליהם.
לצפיה ב-'Games for Sale'
Games for Sale
30/10/2016 | 22:41
109
Prices:
Atlantic Star 75 NIS
Blokus Trigon 90 NIS
Bohnanza (no box) 20 NIS
El Capitain 120 NIS
Cuba (+some expansion cards) 150 NIS
Die Dolmengotter 75 NIS
The Enigma of Leonardo 30 NIS
Ergo 25 NIS
King of the Elves 50 NIS
Mancala (I have a pretty (large) wooden board) 30 NIS
Mr Jack 75 NIS
Navegador 250 NIS
Oltre Mare 50 NIS
Pastiche 100 NIS
Phoenicia
The Pillars of the Earth 250 NIS + Expansion 250 NIS
Saikoro 50 NIS
Schotten Totten 40 NIS
Take it to the Limit 120 NIS
Through the Desert 75 NIS
Thunderstone 100 NIS
Train of Thought 25 (new in box)
Vinhos 150 NIS

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ