לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2770627,706 עוקבים אודות עסקים

פורום אופנועים

ברוכים הבאים לקהילת האופנוענים של תפוז! בין אם אתם רוכבים על "חרגולים" עצבניים בשטח, מלחכים אספלט עם הסליידרים בכבישים רחוקים, מתניידים ביעילות עם הקטנוע בעיר או ממרקים ניקלים אחת ליום ומגהצים את הפרנזים לפני הטיול... לכם ולכל מי שהאהבה והטירוף למוטוריקה בכלל ולכלים דו גלגליים בפרט זורמת אצלו בוורידים, ל-כווולכם מיועד מקום המפלט העונה לשם "פורום האופנועים של תפוז"!

גולשי ומנהלי הפורום ישמחו לארח אתכם בצל עצי התפוז של הפרדס כיאה לאחווה האופנוענית ולחויה המשותפת לכולנו. 

אז מה עושים כאן? כאן תוכלו להעלות כל שאלה בנושא יקיר לבכם או משאת נפשכם: לתת טיפ לרוכבים חדשים, להתלונן על מפגעי מע``צ ומשטרת התנועה (או להחמיא! גם זה יכול לקרות!), לתכנן או להמליץ על טיולים, להתלונן, להחמיא או לשאול על בתי עסק, בעיות מנוע/אביזרים/חלקים לשאול ולענות, מה שתרצו.

בכותרת האפורה שבראש הפורום, תוכלו למצוא קישורים לכתבות, מאמרים, מבחנים, השוואות והמלצות על אופנועים (כמובן..) מומלץ לקרוא את "כללי הגלישה בפורום" אשר מופיעים ב"מאמרי הפורום" לפני תחילת הגלישה.

מעט היסטוריה: 
פורום האופנועים של תפוז הוקם ביוני של שנת 2000 הפך להיות ביתה החדש של קהילת האופנועים שהייתה ב- IOL (ואשר עברה לזמן קצר למערכת הפורומים של וואלה). כל חברי הקהילה עברו כאחד לתפוז, ומנהלה הראשון של הפורום - KLE - מסר את שרביט הניהול ל- כRובי, מנהלה המקורי של הקהילה עוד מימיה ב- IOL. 
בתחילת 2003 הצטרף COLT לניהול הפורום כדי להשתתף עם כRובי בתפעול הפורום ובניהולו. באותה הזדמנות נפרד צוות הניהול מ- MIKEE. 
כאשר כRובי קיבל הצעה לשמש כמנהל מותג KTM בישראל, נבחר R-יק למלא את התפקיד הקשה.
במהלך שנת 2004 נכנס 45degrees לניהול הפורום, וזמן קצר לאחר מכן עזב COLT ואל הצוות הצטרף MAX D. 
בשנה לאחר מכן התייצב צוות הניהול ועמד על 3 מנהלים - TYGGER, MAX ועוד אחד שביקש למחוק את שמו מהיסטורית הנהלת הפורום. 
בחודשים האחרונים של 2007 התחלפו 3 המנהלים בצוות אחר המונה את מיצו, yarivos ו- LoneRider, וביחד קבעו סטנדרטים חדשים לניהול וכן הרימו את שני מפגשי האופנוענים הגדולים שהיו בישראל מאז ומתמיד - לטרון 2007 ו- 2008.
אחרי פרישתם של yarivos ו-LoneRider מהניהול. הצטרפו hajbi ו- Pumi לצוות המנהלים. 
בהנהגתם של מנהלי הפורום, פורום האופנועים בתפוז היווה את אחד מהגורמים המשמעותיים ביותר במטה המאבק לביטוח חובה הוגן, מאבק שהחל בסוף 2009 כשבשיאו אירגן מטה המאבק את ההפגנה הגדולה ביותר שידע עולם הדו"ג בישראל, הפגנת ה- 15 בנובמבר 2009, הידועה גם בכינוייה "תל אביב עומדת".
בתחילת שנת 2011 פרש Pumi והחליף אותו avi elbaz, ואל צמד הניהול הצטרפה גם הגולשת gamgam. אחרי פרישתו של אבי הצטרף לצוות עופר רונן Vstrom וגם הוא פרש באמצע 2015.

לסיכום: כולם פה ישמחו תמיד לעזור, לתמוך, לצחוק, לשאול ולהתעניין בכל מה שיש לך לומר על דו-גלגליים. אנחנו בטוחים שתהנו. בברכת רכיבה מהירה ובטוחה! (החיים קצרים-תנו בגז!)

עשרת הדיברות לגולש ברשת (מתוך פורום התמכרות לאינטרנט בתפוז): 1. זכור את האנושיות, עמוד על שלך אך אל תעשה לחברך מה ששנוא עליך. 2. הצמד לנורמות ההתנהגות החלות בחיי המציאות. 3. דע היכן אתה נמצא במרחב הוירטואלי. 4. כבד את זמנם ורוחב הפס של האחרים. 5. תראה יפה ברשת. 6. חלק את הידע והמומחיות שלך ברשת, למען עולם טוב יותר. 7. שמור את המלחמות הרגש תחת בקרה. 8. כבד את פרטיותם של האחרים. 9. אל תנצל לרעה את הכח שלך. 10. היה סלחן כלפי טעויות הזולת.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אופנועים

ברוכים הבאים לקהילת האופנוענים של תפוז! בין אם אתם רוכבים על "חרגולים" עצבניים בשטח, מלחכים אספלט עם הסליידרים בכבישים רחוקים, מתניידים ביעילות עם הקטנוע בעיר או ממרקים ניקלים אחת ליום ומגהצים את הפרנזים לפני הטיול... לכם ולכל מי שהאהבה והטירוף למוטוריקה בכלל ולכלים דו גלגליים בפרט זורמת אצלו בוורידים, ל-כווולכם מיועד מקום המפלט העונה לשם "פורום האופנועים של תפוז"!

גולשי ומנהלי הפורום ישמחו לארח אתכם בצל עצי התפוז של הפרדס כיאה לאחווה האופנוענית ולחויה המשותפת לכולנו. 

אז מה עושים כאן? כאן תוכלו להעלות כל שאלה בנושא יקיר לבכם או משאת נפשכם: לתת טיפ לרוכבים חדשים, להתלונן על מפגעי מע``צ ומשטרת התנועה (או להחמיא! גם זה יכול לקרות!), לתכנן או להמליץ על טיולים, להתלונן, להחמיא או לשאול על בתי עסק, בעיות מנוע/אביזרים/חלקים לשאול ולענות, מה שתרצו.

בכותרת האפורה שבראש הפורום, תוכלו למצוא קישורים לכתבות, מאמרים, מבחנים, השוואות והמלצות על אופנועים (כמובן..) מומלץ לקרוא את "כללי הגלישה בפורום" אשר מופיעים ב"מאמרי הפורום" לפני תחילת הגלישה.

מעט היסטוריה: 
פורום האופנועים של תפוז הוקם ביוני של שנת 2000 הפך להיות ביתה החדש של קהילת האופנועים שהייתה ב- IOL (ואשר עברה לזמן קצר למערכת הפורומים של וואלה). כל חברי הקהילה עברו כאחד לתפוז, ומנהלה הראשון של הפורום - KLE - מסר את שרביט הניהול ל- כRובי, מנהלה המקורי של הקהילה עוד מימיה ב- IOL. 
בתחילת 2003 הצטרף COLT לניהול הפורום כדי להשתתף עם כRובי בתפעול הפורום ובניהולו. באותה הזדמנות נפרד צוות הניהול מ- MIKEE. 
כאשר כRובי קיבל הצעה לשמש כמנהל מותג KTM בישראל, נבחר R-יק למלא את התפקיד הקשה.
במהלך שנת 2004 נכנס 45degrees לניהול הפורום, וזמן קצר לאחר מכן עזב COLT ואל הצוות הצטרף MAX D. 
בשנה לאחר מכן התייצב צוות הניהול ועמד על 3 מנהלים - TYGGER, MAX ועוד אחד שביקש למחוק את שמו מהיסטורית הנהלת הפורום. 
בחודשים האחרונים של 2007 התחלפו 3 המנהלים בצוות אחר המונה את מיצו, yarivos ו- LoneRider, וביחד קבעו סטנדרטים חדשים לניהול וכן הרימו את שני מפגשי האופנוענים הגדולים שהיו בישראל מאז ומתמיד - לטרון 2007 ו- 2008.
אחרי פרישתם של yarivos ו-LoneRider מהניהול. הצטרפו hajbi ו- Pumi לצוות המנהלים. 
בהנהגתם של מנהלי הפורום, פורום האופנועים בתפוז היווה את אחד מהגורמים המשמעותיים ביותר במטה המאבק לביטוח חובה הוגן, מאבק שהחל בסוף 2009 כשבשיאו אירגן מטה המאבק את ההפגנה הגדולה ביותר שידע עולם הדו"ג בישראל, הפגנת ה- 15 בנובמבר 2009, הידועה גם בכינוייה "תל אביב עומדת".
בתחילת שנת 2011 פרש Pumi והחליף אותו avi elbaz, ואל צמד הניהול הצטרפה גם הגולשת gamgam. אחרי פרישתו של אבי הצטרף לצוות עופר רונן Vstrom וגם הוא פרש באמצע 2015.

לסיכום: כולם פה ישמחו תמיד לעזור, לתמוך, לצחוק, לשאול ולהתעניין בכל מה שיש לך לומר על דו-גלגליים. אנחנו בטוחים שתהנו. בברכת רכיבה מהירה ובטוחה! (החיים קצרים-תנו בגז!)

עשרת הדיברות לגולש ברשת (מתוך פורום התמכרות לאינטרנט בתפוז): 1. זכור את האנושיות, עמוד על שלך אך אל תעשה לחברך מה ששנוא עליך. 2. הצמד לנורמות ההתנהגות החלות בחיי המציאות. 3. דע היכן אתה נמצא במרחב הוירטואלי. 4. כבד את זמנם ורוחב הפס של האחרים. 5. תראה יפה ברשת. 6. חלק את הידע והמומחיות שלך ברשת, למען עולם טוב יותר. 7. שמור את המלחמות הרגש תחת בקרה. 8. כבד את פרטיותם של האחרים. 9. אל תנצל לרעה את הכח שלך. 10. היה סלחן כלפי טעויות הזולת.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

לצפיה ב-' נפתח פורום גיוס והשקעות בחברות סטארטאפ '
נפתח פורום גיוס והשקעות בחברות סטארטאפ
18/06/2017 | 10:29
1
12
 יזמים צעירים? הקמתם חברה חדשה? זקוקים לייעוץ עסקי-משפטי?
פורום חדש, חם מהתנור, יענה לכם על כל השאלות בנושאים כמו גיוסי הון, הסכמי בעלי מניות ועוד ועוד.

לצפיה ב-'מעולה'
מעולה
27/09/2017 | 19:42
1
תודה על העדכון
לצפיה ב-'cbr125'
cbr125
16/06/2017 | 03:44
38
מה ההבדל בין cbr125 שנת 2009 ל2011 (יש הבדל חוץ מהיופי?)
לצפיה ב-'cbr125'
cbr125
16/06/2017 | 02:34
28
מה ההבדל בין הדגם הישן לחדש של הcbr? לפני 2011 ואחרי?
Cbr125 2009 קילומטרז 23000 מחיר 5500 שווה?
לצפיה ב-'מורה שכל הזמן רומז לי לוותר על רישיון ידני'
מורה שכל הזמן רומז לי לוותר על רישיון ידני
14/06/2017 | 19:20
2
165
אני כבר שיעור 15 בערך
באתי במטרה לעשות A1 הילוכים
כמה שיעורים ראשונים המורה שם אותי על 125 סמק אוטומטי
אמר שהייתה לי בעיה בשיווי משקל
ואז העלה אותי לקטנוע 250
אומר שאני משתפר אבל אני לא פרפקט במגרש
וכשאני אומר לו מתי עוברים לאופנוע עם הילוכים הוא כל הזמן מעיר לי אם אני לא מעוניין להישאר כבר על A1 אוטומטי.

מה הסיפור פה? אני מקרה חריג שאופנוע עם הילוכים לא יצליח לי?
לצפיה ב-'כנראה יותר קל לו '
כנראה יותר קל לו
15/06/2017 | 23:23
137
יש סיכוי שצריך קצת להשקיע בך יותר ואין לו רצון או זמן לזה לכן מעדיף שתעשה על אוטומט.
כל בן אדם בריא בנפשו וגופו יכול ללמוד את אומנות החלפת ההילוכים יש כאלו שבא להם טבעי ויש כאלו שצריכים מורה טוב 
לצפיה ב-'מוזר כי מה אכפת לו שתעשה על ידני'
מוזר כי מה אכפת לו שתעשה על ידני
20/06/2017 | 18:17
28
לצפיה ב-'מחפש מחרשה מקורית משומשת לGSXS1000'
מחפש מחרשה מקורית משומשת לGSXS1000
15/06/2017 | 17:01
1
43
מחפש מחרשה מקורית משומשת לGSXS1000
לצפיה ב-'יש לי חדשה של ג'יקסר, אך לא סגור אם לשחרר אותה עדיין'
יש לי חדשה של ג'יקסר, אך לא סגור אם לשחרר אותה עדיין
16/06/2017 | 13:50
20
לצפיה ב-' פורום הישרדות נפתח מחדש '
פורום הישרדות נפתח מחדש
15/06/2017 | 12:57
9
 שורדים אמיתיים מכורים להדחות ומשימות חסינות
פורום הישרדות נפתח ומחכה לכם, במיוחד לרגל העונה החדשה המשודרת בימי רביעי ושבת ערוץ 2.
היכנסו ושתפו מי הפייבוריט שלכם

לצפיה ב-'אופנוע לא מניע'
אופנוע לא מניע
15/06/2017 | 11:36
1
61
חברים, יש לי אופנוע יוסנאג 250 חדש, לאחר שבועיים שלא נסעתי עליו, לא הצלחתי להניעו, האם יש דרך להניעו בעזרת כבלים מרכב?
לצפיה ב-'כן. אתר איפה המצבר יושב, ומשם והלאה - בדיוק כמו ברכב'
כן. אתר איפה המצבר יושב, ומשם והלאה - בדיוק כמו ברכב
18/06/2017 | 21:10
30
מחברים מינוס למצבר הריק ומינוס למצבר המלא, פלוס למצבר הריק ופלוס למצבר המלא (להקפיד לא לגעת עם הכבלים בשום דבר מתכתי - או בגוף). ואז להניע.
אפשר גם לקנות בוסטר קטן, מהסוג שמוכרים במאה שקלים בחנויות השונות - בטוח יניע אופנוע.
לצפיה ב-'טיפול קטן בסאן יאנג 250'
טיפול קטן בסאן יאנג 250
12/06/2017 | 12:56
32
שלום,

איזה שמן לקנות לקטנוע עבור טיפול קטן (עשה כ - 50,000 ק"מ)

תודה
לצפיה ב-'החלפת משאבת ABS ב F800GS'
החלפת משאבת ABS ב F800GS
11/06/2017 | 20:15
75
הABS Modulator הלך לי באופנוע, הזמנתי מeBay ועכשיו אני מחפש מוסך שיחליף לי אותו...
מי יכול לעזור בעניין?
תודה
אבי
לצפיה ב-'שאלה בנוגע לחליפת רכיבה DAINESE'
שאלה בנוגע לחליפת רכיבה DAINESE
11/06/2017 | 17:29
74
נמצאת אצלי בארון כאמור חליפה כזאת  , לא השתמשתי בה הרבה ואני כבר שנים לא רוכב . 
 יש למישהו מושג מה השווי שלה למכירה , אני יודע שחדשה כזאת (2 חלקים ) בחו"ל זה משהו לא זול , בערך 1200 $ 
השאלה אם יש בארץ קונים לחליפה כזאת לא חדשה.

לצפיה ב-'התייעצות - קניית הארלי דיווידסון'
התייעצות - קניית הארלי דיווידסון
05/06/2017 | 14:51
12
192
צריך את עזרת חכמי הפורום בקשר לקניית אופנוע של הארלי דיווידסון,
ראיתי שיש דגם חדש שהתחילו לייבא במחיר ידידותי יחסית ואני שוקל אם ללכת על זה. אשמח לשמוע יותר ממי שיש לו ניסיון ומבין בזה קצת יותר ממני, האם שווה ללכת על אופנוע כזה? נשמע לי מפציץ להביא לי הארלי. תודה לעוזרים!
לצפיה ב-'הארלי אינו אופנוע. הארלי הוא שלוחה של התרבות האמריקאית.'
הארלי אינו אופנוע. הארלי הוא שלוחה של התרבות האמריקאית.
06/06/2017 | 10:55
1
186
אם משווים אותו לאופנועים אמיתיים (יפנים ו BMW),אז התמונה פשוטה:
הוא לא פונה.
הוא לא בולם.
הוא לא מאיץ.
הוא שונא פקודות השכבה.
הוא מבשל את הביצים ברמזור.
הוא מעיף את כול הסתימות עם הרעידות שלו.
איך אני יודע? רכבנו על 4 הארלים חדשים (ושונים) 2400 ק"מ בסמוקי'ס, בקרוליינה\טנסי וב"זנב הדרקון".
NEVER AGAIN.
לצפיה ב-'מה הוא שאל ומה אתה ענית '
מה הוא שאל ומה אתה ענית
06/06/2017 | 21:16
211
כן הבנו לא אהבת הארלי לעומת הרבה שכן אוהבים, יש מי שתנוחה עוברית ורעש של מכונת תפירה לא מתאים להם.
בכל מקרה הוא מתעניין כנראה בדגם החדש שלפי אביעד הוא הארלי קצת (הרבה) אחר.

אופס... הארלי פונה 

לצפיה ב-'התחלתי. שכחתי אגב למנות קודם גם את העובדה שארבעת דגמי '
התחלתי. שכחתי אגב למנות קודם גם את העובדה שארבעת דגמי
07/06/2017 | 12:30
7
168
ההארלי השונים ששמשו אותנו, חלקו ביניהם בעיה זהה: בכבישים מפותלים (מאד) ובעיקר בעליות, לא ניתן היה למצוא את ההילוך הנכון. או גבוה מדי או נמוך מדי...
לעיניין: כתבה מוזמנת וממומנת אינה בהכרח "אורים ותומים", חשבתי שעברנו כבר את השלב הזה.
גם ההשכבות (עאלק), נראות אחרת כאשר מישרים את התצלום ומאנכים (מלשון אנך) את עמודי השלטים שבדרך. טריק ישן...
חיסול הניקלים, שימוש בשחור מט והשקעה בעיצוב, אכן תורמים משהו למי שזהו טעמו האישי...
וגם, חשבתי שנפרדנו משני בולמים מאחור...כשמכרתי את הקאווא 1000 Z1R 1982 שלי...
לצפיה ב-'אחלה השכבות מנסיון '
אחלה השכבות מנסיון
07/06/2017 | 20:34
5
126
על הXR1200 שניתן לי ממוסך הארלי דוידסון בזמן שהביואל שהיה לי היה בטיפול, חוויה מארץ החויות האופנוע הזה, פונה ומשכיב כמו גדול והמומנט מסל"ד אפס משגר אותך מהפניה בזמן שאופנועים חזקים בהרבה מחפשים את ההילוך הנכון.
אין לי נסיון על הסטריט רוד החדש אבל יש מצב שאני ירכב עליו בתחילת החודש הבא אבל לפי הכתבה בפול גז נראה שהסטריט רוד הולך בעיקבות הXR1200

מצד שני פעם קיבלתי צ'ופר ופחדתי לרכב איתו עד הבית.

איך בדיוק הגעת למסקנה שהכתבה מוזמנת וממומנת? מי שמעלה טענות כאלו חייב בהוכחה אחרת הוא לא שונה מאלו ששמים נייר אלומיניום על הראש כדי שחייזרים לא יקראו מחשבותיהם.
אגב הכתבה לא הייתה מאד אוהדת ויש בה הרבה ביקורת מה שקצת הורס את התאוריה שלך. 
לצפיה ב-'שום תיאוריה ושום בטיח. ה"ביקורת" היא על זוטות ומי שמוזמן '
שום תיאוריה ושום בטיח. ה"ביקורת" היא על זוטות ומי שמוזמן
08/06/2017 | 11:01
4
105
להשקה פורמאלית, נדיר שימתח ביקורת רצינית. כול החסרונות שלא הודגשו, תורצו בתואנה של מחיר נמוך למשתמש.
אין ציפיות מבעלים של ביואל לחגוג על חסרונות הארלי ומאידך, 6,6 קג"מ על 238 ק"ג וכול זה ב 4000 סל"ד... 
האופנוע המשמש אותי לשם השוואה, קל יותר בכמעט 40 ק"ג, מספק מומנט של 14 קג"מ ומשכיב בעצמו כשרק חושבים על זה.
למרות שבסה"כ הכתבה עוסקת בכלי בעל נפח בינוני ולא ליטר פלוס, היה מקום להדגיש יותר את העובדה שבאופן פראקטי, מדובר ב"עגלה" עם שיפורי עיצוב ולא ליחס לה סופרלטיבים של "גדולים".
לצפיה ב-'ממש לא נכון'
ממש לא נכון
08/06/2017 | 21:09
3
117
הזמנה להשקה ממש לא מבטיחה סקירה אוהדת ורואים את זה בכתבה.
רוב הבוחנים מסתכלים מבעד למשקף של הקונה הפוטנציאלי, תאר לעצמך שיבחנו אופנוע סופר ספורט באמות מידה של הארלי או אדוונצ'ר כל שהוא איך תראה הכתבה?.
כמו שרשמתי הנסיון שלי על הארלי מסתכם על שני דגמים (הביואל רק חולק מנוע שמזכיר הארלי ככה שלא נחשב) צ'ופר 1200 והXR1200 אחד לא אהבתי ואחד מאד אהבתי.
אני מזמן לא מסתכל על הנתונים היבשים כי אם הייתי מסתכל עליהם הייתי מפסיד כמה מהאופנועים הכי מהנים שהיו לי כמו זה שבתמונה, 50 כח סוס בלבד אבל חווית רכיבה יחודית, עם ה50 כח סוס חרשתי חלק גדול מאירופה בלי שום בעיה ושהכביש התחיל להתפתל הוא רץ קדימה מהר יותר מאלו עם כפול 2 בכח.

לצפיה ב-'אני משער ש"חווית רכיבה יחודית" היא ...בעיני המתבונן.'
אני משער ש"חווית רכיבה יחודית" היא ...בעיני המתבונן.
09/06/2017 | 12:29
2
88
בטיול האחרון שלי באירופה (ההררית כמובן), בחרתי ב BMW GT 800.
קיללתי אותו 2500 ק"מ, לא שזה עזר משהו. פיירינג על שני צילינדרים לא הופך עגלה למשהו אחר...
הרבה אופנועים בעלי נפח בינוני הם נעימים לעין, נוחים לרכיבה, מאפשרים ל"חרוש" יבשות ולטייל לאופק.
עדיין, כשמסובבים את יד ימין עד הסוף, במיוחד ביציאות מסיבובים חדים, בעליות ובסוויפרים ממש מהירים, כשהאופנוע עמוס ציוד, כול הטווינים למיניהם על תצורותיהם השונות, צועקים "פוס"! 
יש אולי לדוקאטי ליטר פלוס, כמה חריגים לטובה אבל, לך תשווה דוקאטי להארלי ולמוטאציות של הארלי. 
לצפיה ב-'זה ברור שהכל סוביקטיבי'
זה ברור שהכל סוביקטיבי
09/06/2017 | 16:29
1
122
אבל עוד פעם לקחת משהוא אחד ועשיתה הכללה, כל הטווינים צועקים "פוס" ? מאיפה הבאת את זה? הנודה של הסקוורנה אוכל כנראה כל אופנוע ספורט עטור פרינג ומרובה צילנדרים גם עם ארגז גדול מאחור.
ה800 GS הוא גם אופנוע בעל יכולות דינמיות טובות ומנוע טווין (כמו בGT).
KTM עומדת להוציא דיוק טווין ולא נראה לי שהוא עומד להגיד "פוס"
האופנועים הכי מהירים באלפים הם הסופרמוטו שביום טוב מוציאים 70 כח סוס (KTM).
למירוץ אחרי כח מנוע אין סוף הייתי פעם במירוץ הזה עד שהבנתי שמתלים בלמים, מרכב ורוכב שיודע מה הוא עושה קובעים את המהירות לא המנוע.

לעניין הארלי, הXR1200 קיבל ליגה משל עצמו והיא הייתה דוורא די מצליחה עד שהדגם ירד מפס היצור ואיתו התמיכה של הארלי במירוצים האלו.
לא אופנוע מירוץ אסלי אבל תענוג לרכיבה במסלול ומיחוצה לו

לצפיה ב-'מצטער, לא יודע איך מתמודדים עם 4-5 קביעות שבעיני הן תלושות'
מצטער, לא יודע איך מתמודדים עם 4-5 קביעות שבעיני הן תלושות
10/06/2017 | 23:31
80
מן המציאות. 
נראה לי שדי מיצינו...
לצפיה ב-''
18/06/2017 | 09:13
5
לצפיה ב-'בקשר להתייעצות'
בקשר להתייעצות
07/06/2017 | 14:57
133
אתה בטח מתכוון לדגם הזה: http://fullgaz.co.il/%D7%94%D7%90%D7%A8%D7%9C%D7%9.... אלבר מייבאים את הארלי בישראל וגם את הדגם הזה הם התחילו לייבא, ותאמת זה טוב כי עכשיו יותר ישראלים יוכלו להגשים את החלום שלהם ולנסוע על הארלי. ספציפית הדגם הזה הוא סבבה לגמרי ויותר מותאם למעמד ביניים מבחינת המחיר..

לצפיה ב-'מכירת מגן גב חוליות - חדש'
מכירת מגן גב חוליות - חדש
08/06/2017 | 07:37
4
89
למכירה מגן גב חוליות וחומר סופג פגיעה ורצועות התאמה לכתפיים ולמותניים.
תוצרת גרמניה של חברת - SUPER SHIELD
חדש לחלוטין מעולם לא היה בשימוש.
300 ש"ח.
לצפיה ב-'250 ש"ח'
250 ש"ח
09/06/2017 | 13:02
16
לצפיה ב-' למכירה קסדת Arai RX-7 V Maverick Viñales'
למכירה קסדת Arai RX-7 V Maverick Viñales
20/06/2017 | 18:27
1
48
נקנתה במחיר נדיר כמעט חדשה לפני כחודשיים עם קבלה.
מחיר 3,500 ש"ח.

נמכרת בגלל הצבעים שלא באים לי טוב באופן אישי.
אפשרי החלפה ואפילו בונוס למי שישיג לי את הקסדה
מהדגם שבקישורים :
זה בדיוק מה שאני רוצה, רק שאני לא יודע להזמין מחו"ל
וגם אין את את המידה (M) או (S).
לצפיה ב-'dainese luce מידה 48 '
dainese luce מידה 48
22/06/2017 | 12:43
29
סתם עומד בארון ללא שימוש  .
250 ש"ח . 
0526888971
לצפיה ב-'נמכר'
נמכר
22/06/2017 | 20:27
1
לצפיה ב-' פורומים מתחדשים במיוחד בשבילכם '
פורומים מתחדשים במיוחד בשבילכם
07/06/2017 | 13:45
8

מחכים לכם מנהלים חדשים ופורומים שצומחים מחדש 

זקוקים לייעוץ בנושאים כמו התאזרחות של בני זוג זרים, ויזה, הגירה או אשרת עבודה בארץ? היכנסו לפורום מעמד זרים ומומחה ישיב לשאילותיכם  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2569

חושדת שבעלך בוגד בך? רוצים לגלות פרטים על אדם מסוים? היכנסו לפורום חקירות פרטיות ותבררו הכל  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2456

בעלי עסק חדש ונתקלים בקשיים? מעוניינים בצמיחת החברה? בפורום עסקים תקבלו פיתרונות להכל  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2292

מתמודדים עם הפרעות אכילה? זקוקים לתמיכה נפשית? 
יש לכם את מי לשתף   http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/198

הבניין שלכם לקראת תהליך פינוי בנוי או תמ"א 38? מומחה בפורום תמ"א 38 והתחדשות עירונית מחכה לשאלותיכם  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2454
לצפיה ב-'קיט הגבהה לסוזוקי וויסטרום 650 שנת 2008'
קיט הגבהה לסוזוקי וויסטרום 650 שנת 2008
03/06/2017 | 23:13
49
שלום לכולם...
מחפש קיט הגבהה לסוזוקי וויסטרום 650 שנת 2008.
0506271280 
תודה
לצפיה ב-'קאסטום לרשיון a1 החדש יש דבר כזה?'
קאסטום לרשיון a1 החדש יש דבר כזה?
02/06/2017 | 02:23
4
106
הי. אני רוכב חדש ואין לי נסיון קודם . 
מה שמעניין אותי זה אופנועי קאסטום ואין לי שום רצון לרכב על אופנועי ספורט או כביש . גם לא שטח או דושים.
אני מאד רוצה לרכוש עופנוע ראשון (A1ׁׂׂ ) אבל אופנוע חדש כמו רבל 500 או וולקן ניראים לי גם יקרים מידי וגם קצת גדולים עלי בשלב הזה ולכן חשבתי להתחיל עם משהו צנוע יותר , מה שמשאיר אותי עם מעט מאד אופציות. מצד אחד en500 או ויראגו ישנים ניראים לי אידאלים גם במחיר וגם זה שזה לא אופנוע חדש אבל כמובן שאופנועים אלו הם ישנים והמון שנים על הכביש ואני מפחד שהאופנוע יכנס למוסכים יותר מאשר יהיה על הכביש. דבר זה גורם לי לחשוב שאולי כדאי לי קנות משהו יותר חדש וזה משאיר אותי עם ה blackster250 או היוסאנג אקילה, 2 אופנועים שלרוב אומרים לי שלא כדאי לגעת בהם כי הם לא אמינים למרות שהם חדשים. אומרים לי לברוח מהסינים כמו מאש ..
אז מה עדיף? אופנוע ישן מאד או אופנוע סיני? או שיש לי אופציות אחרות שלא חשבתי עליהן.
שוב, אני לא רוצה אופנוע כביש או ספורט והתקציב שלי מוגבל, לא בא לי להשקיע 40+ בשלב הזה.
רעיונות מישהו?????
תודה מראש.
לצפיה ב-'למה וולקן 650 נראה לך פחות מתאים מ-EN500?'
למה וולקן 650 נראה לך פחות מתאים מ-EN500?
02/06/2017 | 21:19
3
83
לוולקן ול-EN יש את אותו ההספק, אבל לוולקן יש מתלים+בלמים+מכלולים יותר טובים ועל כן, הוא יותר בטוח. אין שום יתרון ל-EN500 עליו. רק חסרונות לעומתו.
לצפיה ב-'וולקן 650 '
וולקן 650
02/06/2017 | 23:32
2
88
העיניין זה המחיר. 
לצפיה ב-'ציטוט'
ציטוט
03/06/2017 | 09:04
1
87
"...הם ישנים והמון שנים על הכביש ואני מפחד שהאופנוע יכנס למוסכים יותר מאשר יהיה על הכביש".

ומשהו חכם שנכתב פה עשרות פעמים בעבר: רק עשיר יכול לקנות בזול.

לצפיה ב-'תקציב מוגבל'
תקציב מוגבל
03/06/2017 | 09:42
67
נכון מאד, ועדיין יש עניין של תקציב, השאלה היא מה הכי נכון לעשות במסגרת התקציב שהוא סביבות ה 20 אלף שח, גם לי ברור שלרכוש למשל ספורטסטר ב 88 אלף שח או רבל 500 ב49 אלף זה הדבר הטוב ביותר לעשות אבל זה מעבר לתקציב שלי. 

לצפיה ב-'ארבע שנים לגליון האחרון של מוטו '
ארבע שנים לגליון האחרון של מוטו
01/06/2017 | 19:27
119
שיצא ב-1.6.2013.
לצפיה ב-'מעיל קיץ מעלי אקספרס'
מעיל קיץ מעלי אקספרס
30/05/2017 | 11:04
5
143
אני רוצה לקנות מעיל קיץ איכותי
אני יודע שמעילים של המותגים המפורסמים בארץ זה 1000 - 2000 ש"ח  ואף יותר
נתקלתי באלי אקפרס שיש ב 400 - 500 ש"ח האם זה איכותי  כמו המותגים היקרים ? היו לי גם מעילים יקרים גם הם מחזיקים כמה שנים בלבד לכל היותר אצלי
https://he.aliexpress.com/wholesale?catId=0&initiative_id=SB_20170529235409&SearchText=+summer+mesh+motorcycle+suit
לצפיה ב-'ב-700 שקלים יש גם בארץ. בלי הנחות ובלי מבצעים '
ב-700 שקלים יש גם בארץ. בלי הנחות ובלי מבצעים
30/05/2017 | 11:51
1
121
ובלי הסכנה שבהזמנת מידה לא מתאימה
לצפיה ב-'תודה'
תודה
31/05/2017 | 19:41
57
בארץ אני יכול למדוד ולראות במציאות את המעיל ולבחור את הדגם שהכי מתאים לי ולא לחכות שיגיע לא יגיע בדואר
אם הפרש במחיר לא גדול אז אין סיבה

לצפיה ב-'בעלי אקספרס תזמין לך דברים שאתה לא מצפה'
בעלי אקספרס תזמין לך דברים שאתה לא מצפה
01/06/2017 | 00:33
2
169
שישמרו על החיים או על העור שלך. לא קסדות ולא מעילים ולא מגפיים ולא מכנסי רכיבה ולא כפפות ולא מגיני גב. תקנה שם ספינרים. זה כן.
לצפיה ב-'תודה מיצו'
תודה מיצו
01/06/2017 | 12:19
1
107
מאחל לך רפואה שלמה
אני אקנה בארץ ציוד ברמה טובה גם אם עולה יותר
לצפיה ב-'תודה לך!'
תודה לך!
01/06/2017 | 15:14
102
ואם תבחר נכון, תגלה שבמקרים רבים אפשר להגיע למחירים שהם לא בהרבה יותר גבוהים ממחירי חו"ל + מע"מ. לא בכל ציוד, לא בכל מותג, אבל בהחלט יש כאלה שכן.
לצפיה ב-'רכישת אופנוע/ קטנוע'
רכישת אופנוע/ קטנוע
28/05/2017 | 10:10
2
117
שלום רב,
מתעניין לרכישת אופנוע/ קטנוע.
מכיון שאני חדש על כלי זה, מחפש משהו פשוט לרכיבה מהעבודה הביתה ועוד כמה נקודת נוספות.
האם כדאי לי 125 סמ"ק או יותר?
מה ההבדל בניהם לצרכיי האישיים?
הסכום שאני מוכן להשקיע בשלב ראשון הוא בסך של 4000-5000 ש"ח.
כמו כן, מה עלות הביטוחים? והאם בזה שיש לי רשיון נהיגה לרכב קרוב ל- 10 שנים משנה בותק על אופנוע/קטנוע?

תודה לעונים
לצפיה ב-'כדאי לשקול הגדלת התקציב'
כדאי לשקול הגדלת התקציב
29/05/2017 | 11:18
1
87
בתור רוכב מתחיל ביטוח החובה שלך לנפחים 51 - 250 יהיה סביב ה3000 - 4000 (ממליץ דווקא על היקר - ללא השתתפות עצמית) ועוד כ500 לצד ג' (חשוב ומשתלם, אל תוותר עליו).

קסדה (שלמה, עם תקן) יש החל מ300 או 500 והן יספיקו לך. החשוב הוא התאמה טובה למבנה הראש ונוחות/אוורור/רעש.

מומלץ גם ציוד היקפי (מעיל ממוגן, כפפות, מגיני ברכיים ונעל רכיבה)
הלוואי והיה לכל מתחיל הכל מההתחלה...זה היה חוסך הרבה שברון לב ושברון עצם...
אבל, הרוב משלימים לאט לאט ומשדרגים ציוד מדי כמה שנים
(אגב, קסדה טובה לחמש שנים בערך, אח"כ חוזק החומרים שלה כבר לא כשהיה)

ל125 תצטרך רק שיעורים וטסט קצר במגרש בזכות הוותק שלך על רכב,
זה לא יזכה אותך בוותק בביטוח לדו"ג.

לא ציינת מה אורך הנסיעות היומיות שלך והאם בכבישים עירוניים או בינעירוניים,
לעיר 125 יספיק, מחוץ לעיר תהיה איטי מהתנועה ונידף ברוח...אפשרי אבל לא מומלץ, בעיקר לא למתחיל.

חוצמזה די גדול: רוב הרוכבים מפתחים עם הזמן 'שידרוגיטיס' בדרגות חומרה משתנות.

ולו רק בשביל הסיכוי שתלקה בתסמונת ו/או אופנועים גדולים יותר בטיול בחו"ל (או כל תירוץ אחר שיתאים לך)
הייתי במקומך מתחיל ישר בA1 עד 47 כ"ס, תלמד כמו שצריך הילוכים ותפגוש כביש ציבורי עם מורה לצדך ולא לבד עם כרטיס רשמי בכיס...

אחרי שכבר יהיה לך רשיון וכלי משלך,
ממליץ מאוד מאוד על קורס רכיבה מתקדמת באחד מבתי הספר בארץ או בחו"ל
מציל חיים, כיף גדול ושווה כל שקל.

מה שמחזיר אותנו לתקציב לאופנוע/קטנוע...
כמה נשאר לך?
בסביבות ה5000ש"ח תוכל לקנות 125 יד2 משומש אך עדיין סביר או 250 רק שזה יהיה זקן הרבה יותר...
בכל מקרה חובה לבדוק במוסך לפני הקנייה! שווה להוציא 400 ש"ח ולגלות שצריך תיקון באלפים.

בהצלחה
לצפיה ב-'תגובה'
תגובה
29/05/2017 | 19:29
42
תודה  על תגובתך.
יש לי רשיון A1 הילוכים.
יש לי מעט נסיעות מחוץ לעיר לצורך הרעיון ת"א אשדוד פעמיים בשבוע.
שכתבת על שיעורי רכיבה מקצועית במה זה מתבטא?
כמו כן, אשמח לשמוע על דגמי אופנועים.

בתודה מראש.
לצפיה ב-'דוח על רמזור אדום 1500 ש"ח '
דוח על רמזור אדום 1500 ש"ח
25/05/2017 | 10:59
6
243
היה אור כתום ובדיוק התחלף לאדום
התמונה צולמה כשהאדום עבד למשך 1.04 שניות
המצלמה לא אמורה לצלם לאחר 2 / 3  שניות ?
אפשר להתלונן על הדוח ?
לצפיה ב-'המצלמה נדרכת שניה אחרי תחילת המופע האדום. הדו"ח תקין.'
המצלמה נדרכת שניה אחרי תחילת המופע האדום. הדו"ח תקין.
25/05/2017 | 15:57
1
74
לצפיה ב-'תיקון, הדריכה היא אחרי 2 שניות. בין שתי התמונות יש שניה 1'
תיקון, הדריכה היא אחרי 2 שניות. בין שתי התמונות יש שניה 1
28/05/2017 | 11:43
41
לצפיה ב-'לא אמורות להיות 2 תמונות לתיעוד אור אדום?'
לא אמורות להיות 2 תמונות לתיעוד אור אדום?
26/05/2017 | 08:59
2
111
משום מה זכור לי שמצלמים 2 - אחת בכניסה לצומת ועוד אחת כעבור 2 שניות - להוכחת המעבר באור אדום מלא.

זה כבר לא ככה?
לצפיה ב-'שלחו 2 ב 1.04 וב 2.5 '
שלחו 2 ב 1.04 וב 2.5
26/05/2017 | 13:21
1
64
לצפיה ב-'אחויה, לא נעים לי להגיד לך'
אחויה, לא נעים לי להגיד לך
26/05/2017 | 21:40
186
אבל שני צילומים של רכב בשני מיקומים שונים כשהאור האדום מופיע זה לסוע באור אדום!
זה חמור והקנס זה החלק הקטן כאן...
זכור לי, לצערי, עוד מקרה כזה שלך/רעייתך...
אסור לקחת את נושאי האור האדום והעצור בקלות.

לצפיה ב-'שווה לבדוק את העניין בערעור לבית משפט'
שווה לבדוק את העניין בערעור לבית משפט
07/06/2017 | 14:50
40
תנסה לערער אחי, לפעמים המצלמות קולטות על המאית השנייה אפילו זה חוסר מזל..
לצפיה ב-'למכירה מגפי Puma Roadster V4 GTX מידה 42'
למכירה מגפי Puma Roadster V4 GTX מידה 42
25/05/2017 | 15:19
1
84
למכירה מגפי Puma Roadster V4 GTX מידה 42

חדשות לחלוטין רכבתי איתן פעם אחת בלבד, המידה מעט לוחצת עלי.
עור חדש לחלוטין ללא כל שריטה ושפשוף וסוליה חדשה.

מבקש 500 ש"ח בלבד

למעוניינים הודעות בפרטי
לצפיה ב-'נמכרו תודה'
נמכרו תודה
01/06/2017 | 16:20
1

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

תדמור ערבה - ניהול ופיקוח בניה
זקוקים למפקח בנייה?
פורום תעבורה
ביצעתם עבירת תנועה?
פורום רשלנות רפואית
פורום רשלנות רפואית בתפוז

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה