לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2770527,705 עוקבים אודות עסקים

פורום אופנועים

ברוכים הבאים לקהילת האופנוענים של תפוז! בין אם אתם רוכבים על "חרגולים" עצבניים בשטח, מלחכים אספלט עם הסליידרים בכבישים רחוקים, מתניידים ביעילות עם הקטנוע בעיר או ממרקים ניקלים אחת ליום ומגהצים את הפרנזים לפני הטיול... לכם ולכל מי שהאהבה והטירוף למוטוריקה בכלל ולכלים דו גלגליים בפרט זורמת אצלו בוורידים, ל-כווולכם מיועד מקום המפלט העונה לשם "פורום האופנועים של תפוז"!

גולשי ומנהלי הפורום ישמחו לארח אתכם בצל עצי התפוז של הפרדס כיאה לאחווה האופנוענית ולחויה המשותפת לכולנו. 

אז מה עושים כאן? כאן תוכלו להעלות כל שאלה בנושא יקיר לבכם או משאת נפשכם: לתת טיפ לרוכבים חדשים, להתלונן על מפגעי מע``צ ומשטרת התנועה (או להחמיא! גם זה יכול לקרות!), לתכנן או להמליץ על טיולים, להתלונן, להחמיא או לשאול על בתי עסק, בעיות מנוע/אביזרים/חלקים לשאול ולענות, מה שתרצו.

בכותרת האפורה שבראש הפורום, תוכלו למצוא קישורים לכתבות, מאמרים, מבחנים, השוואות והמלצות על אופנועים (כמובן..) מומלץ לקרוא את "כללי הגלישה בפורום" אשר מופיעים ב"מאמרי הפורום" לפני תחילת הגלישה.

מעט היסטוריה: 
פורום האופנועים של תפוז הוקם ביוני של שנת 2000 הפך להיות ביתה החדש של קהילת האופנועים שהייתה ב- IOL (ואשר עברה לזמן קצר למערכת הפורומים של וואלה). כל חברי הקהילה עברו כאחד לתפוז, ומנהלה הראשון של הפורום - KLE - מסר את שרביט הניהול ל- כRובי, מנהלה המקורי של הקהילה עוד מימיה ב- IOL. 
בתחילת 2003 הצטרף COLT לניהול הפורום כדי להשתתף עם כRובי בתפעול הפורום ובניהולו. באותה הזדמנות נפרד צוות הניהול מ- MIKEE. 
כאשר כRובי קיבל הצעה לשמש כמנהל מותג KTM בישראל, נבחר R-יק למלא את התפקיד הקשה.
במהלך שנת 2004 נכנס 45degrees לניהול הפורום, וזמן קצר לאחר מכן עזב COLT ואל הצוות הצטרף MAX D. 
בשנה לאחר מכן התייצב צוות הניהול ועמד על 3 מנהלים - TYGGER, MAX ועוד אחד שביקש למחוק את שמו מהיסטורית הנהלת הפורום. 
בחודשים האחרונים של 2007 התחלפו 3 המנהלים בצוות אחר המונה את מיצו, yarivos ו- LoneRider, וביחד קבעו סטנדרטים חדשים לניהול וכן הרימו את שני מפגשי האופנוענים הגדולים שהיו בישראל מאז ומתמיד - לטרון 2007 ו- 2008.
אחרי פרישתם של yarivos ו-LoneRider מהניהול. הצטרפו hajbi ו- Pumi לצוות המנהלים. 
בהנהגתם של מנהלי הפורום, פורום האופנועים בתפוז היווה את אחד מהגורמים המשמעותיים ביותר במטה המאבק לביטוח חובה הוגן, מאבק שהחל בסוף 2009 כשבשיאו אירגן מטה המאבק את ההפגנה הגדולה ביותר שידע עולם הדו"ג בישראל, הפגנת ה- 15 בנובמבר 2009, הידועה גם בכינוייה "תל אביב עומדת".
בתחילת שנת 2011 פרש Pumi והחליף אותו avi elbaz, ואל צמד הניהול הצטרפה גם הגולשת gamgam. אחרי פרישתו של אבי הצטרף לצוות עופר רונן Vstrom וגם הוא פרש באמצע 2015.

לסיכום: כולם פה ישמחו תמיד לעזור, לתמוך, לצחוק, לשאול ולהתעניין בכל מה שיש לך לומר על דו-גלגליים. אנחנו בטוחים שתהנו. בברכת רכיבה מהירה ובטוחה! (החיים קצרים-תנו בגז!)

עשרת הדיברות לגולש ברשת (מתוך פורום התמכרות לאינטרנט בתפוז): 1. זכור את האנושיות, עמוד על שלך אך אל תעשה לחברך מה ששנוא עליך. 2. הצמד לנורמות ההתנהגות החלות בחיי המציאות. 3. דע היכן אתה נמצא במרחב הוירטואלי. 4. כבד את זמנם ורוחב הפס של האחרים. 5. תראה יפה ברשת. 6. חלק את הידע והמומחיות שלך ברשת, למען עולם טוב יותר. 7. שמור את המלחמות הרגש תחת בקרה. 8. כבד את פרטיותם של האחרים. 9. אל תנצל לרעה את הכח שלך. 10. היה סלחן כלפי טעויות הזולת.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אופנועים

ברוכים הבאים לקהילת האופנוענים של תפוז! בין אם אתם רוכבים על "חרגולים" עצבניים בשטח, מלחכים אספלט עם הסליידרים בכבישים רחוקים, מתניידים ביעילות עם הקטנוע בעיר או ממרקים ניקלים אחת ליום ומגהצים את הפרנזים לפני הטיול... לכם ולכל מי שהאהבה והטירוף למוטוריקה בכלל ולכלים דו גלגליים בפרט זורמת אצלו בוורידים, ל-כווולכם מיועד מקום המפלט העונה לשם "פורום האופנועים של תפוז"!

גולשי ומנהלי הפורום ישמחו לארח אתכם בצל עצי התפוז של הפרדס כיאה לאחווה האופנוענית ולחויה המשותפת לכולנו. 

אז מה עושים כאן? כאן תוכלו להעלות כל שאלה בנושא יקיר לבכם או משאת נפשכם: לתת טיפ לרוכבים חדשים, להתלונן על מפגעי מע``צ ומשטרת התנועה (או להחמיא! גם זה יכול לקרות!), לתכנן או להמליץ על טיולים, להתלונן, להחמיא או לשאול על בתי עסק, בעיות מנוע/אביזרים/חלקים לשאול ולענות, מה שתרצו.

בכותרת האפורה שבראש הפורום, תוכלו למצוא קישורים לכתבות, מאמרים, מבחנים, השוואות והמלצות על אופנועים (כמובן..) מומלץ לקרוא את "כללי הגלישה בפורום" אשר מופיעים ב"מאמרי הפורום" לפני תחילת הגלישה.

מעט היסטוריה: 
פורום האופנועים של תפוז הוקם ביוני של שנת 2000 הפך להיות ביתה החדש של קהילת האופנועים שהייתה ב- IOL (ואשר עברה לזמן קצר למערכת הפורומים של וואלה). כל חברי הקהילה עברו כאחד לתפוז, ומנהלה הראשון של הפורום - KLE - מסר את שרביט הניהול ל- כRובי, מנהלה המקורי של הקהילה עוד מימיה ב- IOL. 
בתחילת 2003 הצטרף COLT לניהול הפורום כדי להשתתף עם כRובי בתפעול הפורום ובניהולו. באותה הזדמנות נפרד צוות הניהול מ- MIKEE. 
כאשר כRובי קיבל הצעה לשמש כמנהל מותג KTM בישראל, נבחר R-יק למלא את התפקיד הקשה.
במהלך שנת 2004 נכנס 45degrees לניהול הפורום, וזמן קצר לאחר מכן עזב COLT ואל הצוות הצטרף MAX D. 
בשנה לאחר מכן התייצב צוות הניהול ועמד על 3 מנהלים - TYGGER, MAX ועוד אחד שביקש למחוק את שמו מהיסטורית הנהלת הפורום. 
בחודשים האחרונים של 2007 התחלפו 3 המנהלים בצוות אחר המונה את מיצו, yarivos ו- LoneRider, וביחד קבעו סטנדרטים חדשים לניהול וכן הרימו את שני מפגשי האופנוענים הגדולים שהיו בישראל מאז ומתמיד - לטרון 2007 ו- 2008.
אחרי פרישתם של yarivos ו-LoneRider מהניהול. הצטרפו hajbi ו- Pumi לצוות המנהלים. 
בהנהגתם של מנהלי הפורום, פורום האופנועים בתפוז היווה את אחד מהגורמים המשמעותיים ביותר במטה המאבק לביטוח חובה הוגן, מאבק שהחל בסוף 2009 כשבשיאו אירגן מטה המאבק את ההפגנה הגדולה ביותר שידע עולם הדו"ג בישראל, הפגנת ה- 15 בנובמבר 2009, הידועה גם בכינוייה "תל אביב עומדת".
בתחילת שנת 2011 פרש Pumi והחליף אותו avi elbaz, ואל צמד הניהול הצטרפה גם הגולשת gamgam. אחרי פרישתו של אבי הצטרף לצוות עופר רונן Vstrom וגם הוא פרש באמצע 2015.

לסיכום: כולם פה ישמחו תמיד לעזור, לתמוך, לצחוק, לשאול ולהתעניין בכל מה שיש לך לומר על דו-גלגליים. אנחנו בטוחים שתהנו. בברכת רכיבה מהירה ובטוחה! (החיים קצרים-תנו בגז!)

עשרת הדיברות לגולש ברשת (מתוך פורום התמכרות לאינטרנט בתפוז): 1. זכור את האנושיות, עמוד על שלך אך אל תעשה לחברך מה ששנוא עליך. 2. הצמד לנורמות ההתנהגות החלות בחיי המציאות. 3. דע היכן אתה נמצא במרחב הוירטואלי. 4. כבד את זמנם ורוחב הפס של האחרים. 5. תראה יפה ברשת. 6. חלק את הידע והמומחיות שלך ברשת, למען עולם טוב יותר. 7. שמור את המלחמות הרגש תחת בקרה. 8. כבד את פרטיותם של האחרים. 9. אל תנצל לרעה את הכח שלך. 10. היה סלחן כלפי טעויות הזולת.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

לצפיה ב-'קטנוע 125 שנסע הרבה בשמש'
קטנוע 125 שנסע הרבה בשמש
16/07/2017 | 21:58
128
שלום לכולם,

יש לי דיוק 125 שנת 2007 שקניתי ב- 2008 ואני מאוד מרוצה ממנו והוא מעולה בשבילי לעיר בגלל הגודל שלו.
הוא נסע 48,000 ק"מ עד היום ושמרתי עליו מאוד, גם טיפולים בזמן עם חלקים מקוריים ושמן טוב וגם לא נסעתי איתו כ"כ מהר. עד לא מזמן הוא נסע מעולה והרעש של המנוע היה נשמע טוב, וגם היו לו פתיחות די חזקות לפעמים כשאני נותן גז ברמזור הוא קפץ קדימה.
אך לפני כשבוע ביום חם מאוד, נסעתי איתו למרחק שמעולם לא נסעתי איתו, שעה הלוך - ואחרי המתנה של 45 דקות - שעה חזור. אני לא יודע אם ישר לאחר מכן אבל הוא התחיל להשמע קצת פחות טוב כשהמנוע עובד וכשאני נותן גז אני מגיע רק ל- 60 קמ"ש וכבר אני שומע רעש שנשמע פחות טוב ממה שהיה.
יש לציין שלא כל אחד היה שם לב לדברים האלה.
בכל אופן, הייתי צריך לעשות טיפול גדול בקרוב אז עשיתי אותו לפני כמה ימים בגלל מה שקרה, ובאמת המנוע נשמע יותר טוב כשהוא דלוק, אך כשאני נוסע, עדיין הרעש של המנוע מ-60 קמ"ש נשמע פחות טוב (יותר מאמץ), והוא פחות זריז (פתיחות פחות חזקות).
חשבתי לקנות 44K, שלפני 6 שנים שמתי לו, אבל אני לא יודע אם זה קשור.
אודה למי שמבין ויציע לי מה לעשות, אם בכלל יש מה לעשות.
מיותר לציין שיותר לא אסע איתו כ"כ רחוק, בטח שלא ביום חם.

לצפיה ב-'מוסך אמין לבדיקת vstrom 650 באזור המרכז?'
מוסך אמין לבדיקת vstrom 650 באזור המרכז?
15/07/2017 | 21:49
6
89
אשמח להמלצות, תודה רבה.

לצפיה ב-''טופ גאן' רח' יגאל אלון 122 ת"א'
'טופ גאן' רח' יגאל אלון 122 ת"א
16/07/2017 | 08:04
1
80
בדיקה מקיפה והסבר מלא אחריה.
אמין, מקצועי ומומלץ - בדקתי בעבר אצלו כמה וכמה אופנועים וקטנועים.
לצפיה ב-'תודה רבה!'
תודה רבה!
16/07/2017 | 08:23
25
לצפיה ב-'לך זה כבר לא שימושי אבל שאחרים ידעו'
לך זה כבר לא שימושי אבל שאחרים ידעו
28/07/2017 | 19:37
3
93
רק מוסך היבואן. הראשי.
להם יש הכי הרבה ניסיון עם הדגם, המיכשור הייעודי שסוזוקי מחייב את אלה שעובדים איתו המוכרים את הדגם.
חשוב לדעת לבחור נכון.

פעם לפני שנים מכרתי ויסטרום והיה לו רעש של קלאץ' שנעלם בלחיצה על הקלאץ'. כשמכרתי הקונה בחר לבדוק במוסך כלשהו שלא הכירו את זה ולכן גם לא ידעו לאשר ע"י לחיצה על הקלאץ' שמעלימה את הרעש ולכן הם טעו לחשוב שזה רעש של שסתומים, שרשרת טיימינג וכו'.
לאחר הטעות באבחנה הלכנו לאבניר והם גיחכו והדגימו כיצד הרעש "של הטיימינג והשסתומים" נעלם בלחיצה על הקלאץ'.

הקיצור, חשוב ללכת למי שמבין בכלי הספציפי הכי טוב. הם גם לא ידעו על המחלה הספציפית של הויסטרום אז שהיא הקלאץ' המרעיש. כשלא יודעים את זה, אז גם לא מחפשים את זה, ואז מגיעים לתובנות שגויות. 
אין תחליף לידע מעמיק...קשה שיהיה לכולם ידע מעמיק בכל תחום ותחום. וזה עוד היה במוסך שהתייהר שכל המכונאים שלו הם עם תעודות והסמכה. 
ההסמכות לא חסכו מהם את הטעות המביכה. אחרי ההסמכה היה צריך עידכונים לגבי הדגם הספציפי אבל הם לא קיבלו עידכונים מסוזוקי על בעיות ספציפיות ודרכי האיבחון והפתרון שלהן.
לצפיה ב-'תוספת להבהרה'
תוספת להבהרה
28/07/2017 | 20:19
2
58
מה שתיארתי נקרא אז
Clutch chatter או שם דומה
והופיע בדגמי וי סטרום 1000 משנת 2002 ועד שנת כנראה 2010

כיום נמכר ויסטרום 1000 שונה ואין לי מושג אם הצ'אדר הזה רלוונטי לדגם החדש.
בנוסף לא שמעתי אז על בעיית צ'דר בויסטרום 650. כנראה הקלאץ' שלו לא הרעיש והרעיד אבל היה פחות אמין מבחינת תפקוד במשטחים חוליים טובעניים: פעם אירגנו טיולי ויסטרום למצרים, ושם בחולות טובעניים אף ויסטרום 1000 לא גמר את הקלאץ' בעוד שהיו כמה ויסטרום 650 שנתקעו עקב שגמרו הקלאץ' שלהם.
ההסבר היה אז שבדגם ה1000 היה קלאץ' הידראולי ומנגנון כיוונון אוטומטי וב650 היה קלאץ' שעבד ע"י כבל ולא התכוונן אוטומטית...
לצפיה ב-'ממוסך היבואן מסרו שהתור הקרוב ביותר הוא בעוד חודש'
ממוסך היבואן מסרו שהתור הקרוב ביותר הוא בעוד חודש
28/07/2017 | 22:27
1
58
ממש פרקטי...
נראה לי שהם פשוט לא רוצים להתעסק עם בדיקות קנייה
לצפיה ב-'לפחות היית נבון לפנות תחילה אליהם'
לפחות היית נבון לפנות תחילה אליהם
29/07/2017 | 15:05
64
זה גם משהו.
אבל אחרי הניסיון הגרוע עם הקלאץ' שסיפרתי קודם אני בכלל חושש שמכוני בדיקה כלליים יודעים לטעות בענק.
אני הייתי בכל זאת מגיע לאבניר, נוחת אליהם לבדיקה ומקווה שיקבלו אותי. מגיע מוקדם בבוקר להיות בין הראשונים.
הם אולי לא אוהבים לעשות את זה. אולי לא מכניס מספיק וצריך לתת אחריות מכל הכיוונים.
אפשר להבין אותם אבל לא הייתי מוותר בקלות.
לצפיה ב-'מחפש משהו לרכב איתו בסופש :)'
מחפש משהו לרכב איתו בסופש :)
16/07/2017 | 01:56
132
אהלן מחפש משהו לרכב איתו
אני מתחיל (רוכב חודשים) רוכב באיזור מודיעין
 (יער בן שמן וכו')
שלחו הודעה בפרטי או תתיגו !
לצפיה ב-'קסדה'
קסדה
11/07/2017 | 19:59
140
שלום לכם,
מישהו מוכר קסדות Biltwell או Bell בארצנו?

תודה
לצפיה ב-'זקוק להמלצה'
זקוק להמלצה
06/07/2017 | 18:09
3
191
חברים שלום

אחרי כמה שנים שלא רכבתי, וגעגועים לרכיבה.

בשנתיים הקרובות אצטרך לגמוע נסיעה של 110 ק"מ לכיוון (220 הלוך חזור) פעמיים בשבוע- מסביבות ירושלים לאזור נתניה.
אשמח להמלצתכם לגבי רכישת אופנוע/קטנוע.
אני צריך שיהיה נוח לנסיעה כזאת, אחיזת כביש טובה, ויכולת לשייט בתנועה בין ערונית באופן סביר וסביל. אני מתכוון לנסוע במהירות של עד 120 קמ"ש ורוצה שהכלי יעמוד במהירות הזאת בצורה טובה.
התקציב שלי הוא סביבות 20,000 אל"ש.
בעיקרון אני מעדיף אופנוע אבל רוצה לשמוע את המלצתכם אבל אם אתם חושבים שיש עדיפות לקנוע אז אשמח לשמוע את דעתכם.

תודה!
לצפיה ב-'אופנוע! ויסטורם או NC יד2.'
אופנוע! ויסטורם או NC יד2.
07/07/2017 | 21:03
1
136
לדעתי

.
לצפיה ב-'או אחד הBMW הבינוניים.'
או אחד הBMW הבינוניים.
07/07/2017 | 21:19
72
לצפיה ב-'מסכים עם JAMES - ממליץ לדבר עם תומרקה בטרייד-אין של הונדה'
מסכים עם JAMES - ממליץ לדבר עם תומרקה בטרייד-אין של הונדה
09/07/2017 | 13:55
94
אנ
לצפיה ב-' מכירים את כל הפורומים בתפוז '
מכירים את כל הפורומים בתפוז
09/07/2017 | 12:53
9

אם לא, אתם מוזמנים לגלות כמה...

פורום פילוסופיה לכל חוגג 16 שנה של פעילות ומזמין אתכם לקחת בה חלק

כותבים למגירה? חבל בואו לשתף את הגולשים בפורום שירה ופרוזה 

בפורום שישים פלוס תגלו שבכל גיל אפשר להכיר חברים חדשים ברשת

מכורים לגיימינג? יש לכם עם מי לדבר על כל המשחקים בפורום קונסולות משחק 

אף פעם לא מאוחר מידי... בפורום חסרי ניסיון זוגי ומיני בגיל מאוחר תמצאו קהילה תומכת ומקום לשתף ולפרוק 

רוכבים מקצועיים? לא יורדים מהאופניים שלכם? אופני כביש הוא הפורום בשבילכם

המשך גלישה נעימה
לצפיה ב-'זקוק להמלצה'
זקוק להמלצה
06/07/2017 | 18:08
79
חברים שלום

אחרי כמה שנים שלא רכבתי, וגעגועים לרכיבה.

בשנתיים הקרובות אצטרך לגמוע נסיעה של 110 ק"מ לכיוון (220 הלוך חזור) פעמיים בשבוע- מסביבות ירושלים לאזור נתניה.
אשמח להמלצתכם לגבי רכישת אופנוע/קטנוע.
אני צריך שיהיה נוח לנסיעה כזאת, אחיזת כביש טובה, ויכולת לשייט בתנועה בין ערונית באופן סביר וסביל. אני מתכוון לנסוע במהירות של עד 120 קמ"ש ורוצה שהכלי יעמוד במהירות הזאת בצורה טובה.
התקציב שלי הוא סביבות 20,000 אל"ש.
בעיקרון אני מעדיף אופנוע אבל רוצה לשמוע את המלצתכם אבל אם אתם חושבים שיש עדיפות לקנוע אז אשמח לשמוע את דעתכם.

תודה!
לצפיה ב-'החלפה'
החלפה
04/07/2017 | 18:49
82
יש לי קטנוע x evo 250 2010 במצב טוב מאוד בעלים קודמים היה מכונאי אופנעים
לצפיה ב-'אחרי 13 שנים על 125 ( ו 50 של פעם) אני רוצה לשדרג'
אחרי 13 שנים על 125 ( ו 50 של פעם) אני רוצה לשדרג
01/07/2017 | 16:22
17
273
ההודעה פורסמה במקור בפורום קטנועים אך שואל גם כאן כי מדובר גם על אופנוע.
קצת נמאס לי מה 125... חשבתי על ימאהה איקס מקס 250 או שבכלל קוואסקי נינג'ה 250....
אני במשבר A1
בכל אופן קראתי כל מיני מבחני דרכים ואחרי פיז'ו 50 סמ"ק 2 ג'ויריידים 125 ודיאלים 125 הגעתי למסקנה שאני רוצה לנסות יפני. לא קימקו ולא קוראני אחר.
כמובן שאני אקח נסיעת מבחן והצרכים שלי הם ככה:
בגדול עד לפני חודש וחצי הייתי מהנדס בניין בעבודה מסודרת והקטנוע היה רק בשביל הכיף בסופי שבוע. עכשיו אני שליח פיצה (כן, שליח פיצה ונהנה מכל רגע   ) והקטנוע משמש ככלי תחבורה היחיד שלי להגיע לעבודה וחזרה וקניות והכל בעצם.
אני לא יודע מה יהיה איתי בעתיד אז אם אמצא עבודה הקטנוע/אופנוע יהיה לפאן ואם לא גם ישמש ליום יום. אני גר בבאר שבע והתנועה אמנם התגברה ב 5 שנים האחרונות אך לא מתשווה לגוש דן חוץ משעות ממש מסויימות בכבישים ממש מסויימים.
אז אם לא תהיה לי עבודה הקטנוע/אופנוע ישמש גם ליום יום.
מה אומרים?
וכמובן אפשר להציע דגמים אחרים אולי בכל זאת תשכנעו אותי?

לצפיה ב-'מדוע שאנחנו נטרח לשכנע אותך מלכתחילה? ובכלל,'
מדוע שאנחנו נטרח לשכנע אותך מלכתחילה? ובכלל,
02/07/2017 | 20:28
14
246
אנחנו כאן במנוחת צהריים משנת 2014, ואתה רק מפריע. 
תישאר עם קטנוע, זה מתאים לרוח הדברים שלך. זה יותר זול, פרקטי, לא משחרר ברגים במוח. בקיצור אחלה.

לצפיה ב-'אני לא בן אדם שמבין בדיחות אז לפני שאני מגיב'
אני לא בן אדם שמבין בדיחות אז לפני שאני מגיב
02/07/2017 | 23:50
10
183
תסביר אם צחקת
לצפיה ב-'פאן? הונדה CBR1000RR. השאר פשרות'
פאן? הונדה CBR1000RR. השאר פשרות
14/07/2017 | 11:12
9
156
אה, כן, גם קאוואסאקי ZX-10RR או שאר השישיה הפותחת את הליטרים, המתרגמת 1 ק"ג ל-1 כ"ס, יעשו משהו דומה לגמרי. 
סיפור ארוך פשוט. אתה משחק ב"נדמה לי". ברגע שתבין, ההחלטות שלך יהיו מוּשכלות. הפואנטה היא מיומנות רכיבה, והכלי שנותן ביטוי הולם למיומנויות שלך במשולב עם הַאִוּוּי שלך. 
זהו, התעוררתי לסיגריה ועכשיו אני חוזר לנוח.

לצפיה ב-'חולה נפש'
חולה נפש
23/07/2017 | 00:56
4
83
נודר
לצפיה ב-'לפי הדיאגנוזה הנכונה ברור שאתה '
לפי הדיאגנוזה הנכונה ברור שאתה
30/07/2017 | 01:53
3
52
מהנדס אינטליגנט.
אם עדיין לא רכשת דו"ג אחר, ממליץ שתישאר עם שלך.
שלך משמש אותך רק להגיע למקום הפיצה ושם אתה מחליף קטנוע...
האם אתה מעוניין לעבוד בהנדסה?
לדעתי תדחה החלפת האופנוע כעת. שלך "עושה את העבודה" וזה לא דחוף...
לצפיה ב-'אני קונה נינג'ה 250 חדש'
אני קונה נינג'ה 250 חדש
31/07/2017 | 01:34
2
47
אם אני אשאר בפיצה אני אגיע איתו לעבודה ובסופשים אטייל איתו.
אם אמצא עבודה אטייל איתו כמה שיותר בשעות הפנאי.
בכל אופן אני הולך על אופנוע.
כעת ההתלבטות שלי בין 250 ל 300 כשההבדל המשמעותי כרגע הוא העוד 2000 ש"ח ביטוח. את שאר ההבדלים אבין בנסיעת המבחן ובפייסבוק לשם עברו הפורומים... פה אין חיר
לצפיה ב-'הבדל בהחלט משמעותי הביטוח'
הבדל בהחלט משמעותי הביטוח
31/07/2017 | 02:49
1
41
ויתרה מכך. ההבדל הזה "נסחב" איתך (ליתר דיוק עם האופנוע, אבל איתך כל זמן שאתה בעליו) כמו "אות קין".
יפה שאתה מבין את ההשלכות של עלות הביטוח. גם זה מוכיח שאתה מהנדס אינטליגנט...

תזכיר מה נפח הקטנוע הנוכחע שלך?
זה יעזור לי להמליץ לך.
מה המצב של מצאי העבודה בתחום הנדסת הבניין כיום?
לצפיה ב-'הקטנוע היה 125'
הקטנוע היה 125
06/08/2017 | 09:53
18
זה היה הרשיון שלי. למעשה הרשיון היה בכלל ל 50 סמק אני כבר 13 שנה על קטנועים שהתחלתי ב 50 ואז עברתי ל 125 והיו לי כבר 3 כאלה.
אני חושב שאני הולך על ה 300 וזהו אני לא רוצה להתבאס אחכ שקניתי אותו וגם אני רוצה  לנרכוב מחוץ לעיר בלי לחנוק את המנוע שהוא לקראת המקסימום שלו אלאלשייט במהירות הזאת (הזאת.... כן הבנת)
לצפיה ב-'מנשה, הכל בסדר איתך? '
מנשה, הכל בסדר איתך?
30/07/2017 | 01:34
3
55
אתה "נשמע" לא כל כך "על הפסים"...
במקום לחלק לו עצות גרועות, האם למדת כבר איך להזהר בעצמך ברחובות ת"א הקטנים והצפופים?
אני זוכר שפעם בשד' בן גוריון בת"א רכב יצא מרחוב צדדי. לא היה מגע אבל זה הספיק: החלקת.
אופנוע כבד ! (מדי?)
לצפיה ב-'אתה כנראה מבלבל אותי עם מישהו אחר.'
אתה כנראה מבלבל אותי עם מישהו אחר.
30/07/2017 | 13:50
2
54
מעולם לא החלקתי בשד' בן-גוריון. החלקתי בארלוזורוב בכדי לא לדרוס חתול (12 שנה); כמו כן מעכתי דלת למכונית שעשתה עלי פניה שמאלה מהמסלול לימין שלי באבן-גבירול, אך לא נפלתי (10 שנים). לי ולנהגת שלום. מכונית נכנסה בי מאחור בעמידה באור אדום בארלוזורוב, שנגמר בנזק גדול לאופנוע וקטן לי. מאז לא עומד יותר על קו עצירה (8 שנים). האופנוע נפל לי בשד' רוטשילד כי שכחתי להוריד את הרגלית (7 שנים) מכות יבשות ברגל ובדיחה טובה על חשבוני. זה בערך הקורות אותי בתל-אביב.
גם אין לי אופנוע כבד מדי, דווקא אחד הקלים לקבוצת הסמ"ק שלו למרות שהוא מרובה סוסים. 
אני דווקא בסדר ועל הפסים, מרוויח החלקות אחורי חינם. תודה שאתה שואל. מה שלומך? דיברנו אי-פעם בעולם הממשי?

ולעצם העניין, מדוע העצות שלי גרועות? הוא מבלבל לעצמו ולנו את המוח. אני חושב שהייתי מנומס, ממוקד ותמציתי בתשובתיי. או שגם אתה אוהב לשחק ב"נדמה לי" כאשר מדברים על פאן (ולא על יעילות, כדאיות וכו')?

לצפיה ב-'אותך אי אפשר לבלבל עם איש'
אותך אי אפשר לבלבל עם איש
31/07/2017 | 02:38
44
את המקרה בארלוזורוב לא זכרתי במדויק (כעת אני מבין ממך למה: בכל זאת 8 שנים ארוכות חלפו)
זה היה עם הקטמ ?

לצפיה ב-'12, 10, 8, 7 שנים אלה החלקות בתא'
12, 10, 8, 7 שנים אלה החלקות בתא
31/07/2017 | 03:22
40
זה מה שהיה, ככה אני מבין, רק בת"א
כמה הם עלו לכיס ?
ומה היה מחוץ לת"א?
פעם ראיתי ושמעתי אופנוע שלך ואז הבנתי שגם לתחזק אינך יודע ושהמוסכים הטהורים שלנו כאן, או שגם הם לא יודעים וזה עגום או שהם קלטו שאתה לגמרי לא מבין ולכן לא איכפת להם וגם זה מאד עגום. מה יותר עגום?
לצפיה ב-'אגב הקטנוע המדובר יקר יותר בהרבה מהאופנוע המדובר'
אגב הקטנוע המדובר יקר יותר בהרבה מהאופנוע המדובר
03/07/2017 | 09:24
2
153
ואני הולך על האופנוע כניראה.
ציפיתי לקצת עזרה ודעות של אנשים ...בעסה....
לצפיה ב-'על איזה קטנוע מדובר אתה מדבר?'
על איזה קטנוע מדובר אתה מדבר?
31/07/2017 | 02:54
1
12
לצפיה ב-'יאמהה איקס מקס'
יאמהה איקס מקס
06/08/2017 | 09:50
14
אבל אני בסוף הולך על ה 300 אז זה מתקרב למחיר.... עדיין יותר זול אגב
לצפיה ב-'אל תכעס, הפורום קצת מת כמה שנים טובות..'
אל תכעס, הפורום קצת מת כמה שנים טובות..
05/07/2017 | 02:52
1
146
בכל אופן, לשאלתך - למה לא בעצם?
אופנוע 250 יהיה דומה באחזקה לקטנוע שלך, הבדל לא משמעותי.
מבחינה פרקטית - הקטנוע שימושי יותר מהרגע הראשון (יש ארגז מובנה, אוטומטי וכו')
האופנוע כיף יותר.

אם זה רק לפאן של סופשים - נינג'ה או CBR250 יסדרו אותך יופי.
אם זה בעיקר ליום יום - קטנוע 250, רובם די טובים. תקרא איזה מבחן השוואתי בפולגז ותקפוץ לסוכנות טרייד, תשב על כמה ותראה מה מדבר אליך.

אפשר גם לקחת אופנוע, להרכיב עליו ארגז אחורי ולקבל סוג של משני העולמות.
כל אחת מהאופציות טובה.

לא שאלתי אפילו - מה התקציב? אתה רוצה לשדרג נפח גם או רק איכות?
לצפיה ב-'אין יותר CBR 250 חדש'
אין יותר CBR 250 חדש
05/07/2017 | 09:02
112
אני מתכוון לקנות רק חדש מהניילון.
בעיקרון תקציב "לא מוגבל" ואני רוצה לשדרג נפח וגם איכות.
אני ממש רוצה אופנוע כבר אחרי ששנים זה לא עניין אותי...  פעם אחת ישבתי על נינג'ה של חבר והתנוחה היתה מאוד מוזרה למה שאני רגיל...מין הסתם... אני מקווה שזה משהו שמתרגלים אליו ושזה לא יהיה לא נוח. כמובן שאני אקח נסיעת מבחן.
אגב החלפים שלו זולים?
עד עכשיו טיפלתי בעצמי בקטנוע ומאוד הייתי רוצה להמשיך לבד אבל יש פה מערכות שחדשות לי כמו שרשרת וקלאטש והילוכים שבחיים לא ראיתי או נגעתי.

אה ותודה על ההתייחסות
לצפיה ב-'בדיקת שמן'
בדיקת שמן
30/06/2017 | 06:57
1
134
אינני נוהג לבדוק שמן בין טיפול לטיפול(דינק 250 טיפול קטן כל 4000 גדול כל 8000)
במקרה בדקתי שמן והמוט מדידה היה יבש לגמריי גם שהברגתי עד הסוף
כל זמן עלי לבדוק ?
לצפיה ב-'תתחיל בכל יום ואז תראה'
תתחיל בכל יום ואז תראה
30/06/2017 | 21:28
82
מצב של 'אכילת' שמן אינו תקין ומצביע על שחיקה בטבעות הבוכנה (רינגים), בד"כ.
בטח מצב שבו נסעת עד שיבש המדיד כולו (ויותר, אין לך דרך לדעת חוץ מלרוקן הכל ולמדוד לעומת הכמות הנדרשת בספר הרכב)

תתחיל בלמדוד כל בוקר, אם לא חסר מיום ליום בכלל, תעבור לפעם בשבוע וכו'.

לצפיה ב-'אופנוע ליטר לשעות הפנאי'
אופנוע ליטר לשעות הפנאי
26/06/2017 | 19:11
8
268
אז ככה:
אני בן 38 ברוך ה' יכול להרשות לעצמי סוף סוף לקנות אופנוע ספורט {מדובר ב zx-10r 2016} רוצה לרכב בסופי שבוע בלבד, יש מחסן מסודר, ואת כל הציוד הנלווה, לא מתכוון להשתגע על הכביש, אלא סוג של הגשמת חלום, רוכב שקול ורגוע.
השאלות שלי הם:
1. כדאי באמת להוציא 100 אלף שקל על הכלי או שזה סתם "התלהבות של חדש"?
{לא ממש עושה לי טוב לקנות כלים ישנים כי עברו מלא ידיים וה' יודע מה עבר עליהם}
2.יש מצב שאחרי שנה-שנתיים פשוט ארגיש שמיציתי
אז האם ירידת הערך + טיפולים + בלאי של כלי ישן יותר שונים מכלי חדיש? {נניח 2016 לעומת 2012}
רוב החבר'ה שקונים חדש לא ניראה שכל ההוצאה הכספית כזאת "מעניינת" אותם.
אני חסכתי כדי להגשים חלום, מצד אחד אני אומר "יאאאלה תיקנה... מה יכול להיות...
מצד שני אני לא יודע אם זה ממש מצדיק הוצאות גבוהות כאלו בשביל רכיבה של פעמיים בשבוע ובטח לא כל השנה.
אשמח לתגובות מחבר'ה שהעדיפו לקנות כלי חדיש ולא התפשרו על משהו ישן רק כדי לחסוך.

ההנאה באמת שווה את הכסף???

רק אציין שבעבר היו לי אופנועי ספורט אבל אז, ההוצאות היו גדולות בשבילי אז נאלצתי למכור.

מקווה שהבנתם מה אני שואל.
תודה

לצפיה ב-'אופנוע ליטר זה לא כלכלי נקודה.'
אופנוע ליטר זה לא כלכלי נקודה.
26/06/2017 | 19:36
1
251
אז אם אתה מסתכל על זה מהצד הכספי אז זה עסקה גרועה.

אבל אופנוע לא קונים מההגיון אלא מהרגש.
הZX זה אופנוע ספורט קיצוני וצריך לאהוב את זה
אפשר לרכב עליו רגוע אבל זה לא היעוד שלו.
טיפולים צמיגים וביטוח זה עסק יקר
אני לא יודע מה הסחירותשל ה ZX אבל יש אופנועי ספורט שנמכרים מעל המחירון.
ברמה האישית אם תוכל לנתק את הצד הכלכלי לך עם החלום שלך.
יש כאן מישהו עם ZX12 שאוהב אותו מעל הראש
לצפיה ב-''
29/06/2017 | 11:24
18
לצפיה ב-'לך על זה, אני בדיוק כמוך'
לך על זה, אני בדיוק כמוך
27/06/2017 | 17:34
3
184
קניתי לפני מס' חודשים אופנוע ליטר ספורט 2016
לאחר הפסקה של שמונה שנים מהתחום.
האנדרנלין והכיף שווים יותר מכל הון שבעולם.

נותר לנו רק להגיד תודה לאל שאנו חוזרים כל יום בשלום.

בהצלחה
לצפיה ב-'תודה רבה לכם '
תודה רבה לכם
27/06/2017 | 18:58
2
52
לצפיה ב-'אילו ביטוחים עשית אם אפשר לשאול?'
אילו ביטוחים עשית אם אפשר לשאול?
27/06/2017 | 18:59
1
54
לצפיה ב-'בשלב זה עשיתי גם מקיף וגם חובה'
בשלב זה עשיתי גם מקיף וגם חובה
29/06/2017 | 13:58
139
מקיף 11,000 ש"ח
חובה מלא 4,500 ש"ח
פשוט הלב שלי לא נתן לי שלא לבטח אותו מקיף,
לפחות בשנה הראשונה.
אחרי שתעבור השנה נראה מה הלאה לגבי המקיף.
לצפיה ב-'החיוך והאושר שווים כל שקל. Wellcom to the club '
החיוך והאושר שווים כל שקל. Wellcom to the club
29/06/2017 | 17:14
136
לצפיה ב-'לא כלכלי ולא הגיוני '
לא כלכלי ולא הגיוני
17/07/2017 | 08:30
63
אבל כיף. 
לצפיה ב-'מעיל קיץ Dainese Super speed Textile מידה 54 '
מעיל קיץ Dainese Super speed Textile מידה 54
29/06/2017 | 15:41
93
שמור , בן מספר חודשים , מגיני אלומיניום בכתפיים , כיס למיגון גב ומיגון חזה קדמי 
כולל בטנה פריקה נגד רוח .
מחיר 800 ש"ח 

לצפיה ב-' נפתח פורום טיולים בגיאורגיה וארמניה '
נפתח פורום טיולים בגיאורגיה וארמניה
26/06/2017 | 13:09
10
 משפחות עם ילדים, טיולי בנות, צעירים, דתיים והגיל השלישי: גיאורגיה הפכה להיות היעד החם לחופשה מגוונת ולנו יש פורום חדש שיעזור לכם לתכנן את הטיול המושלם  היכנסו לפורום טיולים בגיאורגיה וארמניה
לצפיה ב-'zr750 עם מצבר חלש'
zr750 עם מצבר חלש
24/06/2017 | 16:09
2
77
מישהוא יכול לתת הסבר מדוע מנוע לא ממשיך לעבוד לאחר הנעה עם כבלים ומצבר חלש?
המנוע עובד לאחר הנעה וכבה כדקה לאחר ניתוק כבלי ההנעה
לצפיה ב-'תבדוק טעינה'
תבדוק טעינה
25/06/2017 | 15:32
1
45
יתכן שיש בעית טעינה ואין מספיק מתח לניצוץ 
לצפיה ב-'תודה...הסתדר. למזלי רק מצבר "מקוצר" פנימית...תופעות הלוואי '
תודה...הסתדר. למזלי רק מצבר "מקוצר" פנימית...תופעות הלוואי
25/06/2017 | 15:48
63
לא היו מוכרות לי ,כפי שהופיעו
לצפיה ב-'פרטי משכחר האופנועים '
פרטי משכחר האופנועים
23/06/2017 | 22:11
92
הי אפשר לקבל פרטים של משכיר האופנועים 
לצפיה ב-'חליפת רכיבה 2 חלקים דיינז - Dainese Delta Pro מידה 50-52'
חליפת רכיבה 2 חלקים דיינז - Dainese Delta Pro מידה 50-52
22/06/2017 | 17:29
2
90
חליפת רכיבה 2 חלקים דיינז - Dainese Delta Pro מידה 50-52

החליפה הייתה בשימוש מספר חודשים ברכיבות שבת בלבד.
כחדשה לחלוטין ללא שריטה ושפשוף. שמורה ומטופחת מאוד.

מכנס- Dainese Delta Pro C2 Pelle Leather Pants
ג'קט- Dainese Racing D1 Leather 

מבקש 2000 ש"ח

הודעות בפרטי בלבד
לצפיה ב-'איך שולחים פה הודעה בפרטי? אני כבר לא זוכר..'
איך שולחים פה הודעה בפרטי? אני כבר לא זוכר..
27/06/2017 | 17:43
1
13
לצפיה ב-'מסמנים שם נמען כפתור ימני ובוחרים הודעה פרטית'
מסמנים שם נמען כפתור ימני ובוחרים הודעה פרטית
27/06/2017 | 18:02
8
לצפיה ב-' פורומים מקצועיים מתחדשים - יש את מי לשאול הכל '
פורומים מקצועיים מתחדשים - יש את מי לשאול הכל
21/06/2017 | 12:30
16
 מסוכסכים עם השכן על רכוש משותף? מתמודדים עם דייר סרבן תשלום? 
מומחה בפורום ועד בית- בתים משותפים מחכה לשאלות שלכם

נתקלתם במקרה של רשלנות רפואית? אתם צריכים ייעוץ משפטי בנושא? עו"ד מהתחום מחכה לייעץ לכם בפורום רשלנות רפואית

העסק נמצא בקשיים כלכליים? צריכים ייעוץ פיננסי? פורום הלוואות לעסקים וייעוץ עסקי זה המקום בשבילכם

הקריירה נתקעה? מתקשים למצוא כיוון תעסוקתי בחיים? בפורום ייעוץ קריירה מחכים לכם בקוצר רוח וישמחו לייעץ לכם

בעיות ראייה, משקפיים, מולטיפוקל, עדשות ראייה, צילינדר -  מומחה אופטומטריסט כאן בשבילכם בפורום עדשות מגע ומשקפיים 

הבניין שלכם עומד לעבור תמ"א 38? לא יודעים מה הזכויות שלכם בפרויקט פינוי בינוי? היכנסו לפורום תמ"א 38 והתחדשות עירונית ותקבלו תשובות להכל

מתמודדים עם בעיות בעסק? רוצים להתייעץ לגבי קידומו? בפורום עסקים תימצאו פיתרונות להכל
לצפיה ב-'mt07 vs sv650'
mt07 vs sv650
20/06/2017 | 18:20
150
שלום אני רוצה לקנות אופנוע חדש
התלבטת בין sv650 ו- mt-07 (מוגבלים ל a1)
לצפיה ב-'פורום אופנועים קלאסיים'
פורום אופנועים קלאסיים
18/06/2017 | 18:58
2
136
שלום
אני רוצה לקנות אופנוע בריטי משנות ה 60.
באיזה פורום / אתר ישראלי הכי כדאי להתייעץ ?
תודה

לצפיה ב-'זה:'
זה:
20/06/2017 | 08:12
1
115
לצפיה ב-'תודה'
תודה
20/06/2017 | 11:56
20
לצפיה ב-' נפתח פורום גיוס והשקעות בחברות סטארטאפ '
נפתח פורום גיוס והשקעות בחברות סטארטאפ
18/06/2017 | 10:29
1
12
 יזמים צעירים? הקמתם חברה חדשה? זקוקים לייעוץ עסקי-משפטי?
פורום חדש, חם מהתנור, יענה לכם על כל השאלות בנושאים כמו גיוסי הון, הסכמי בעלי מניות ועוד ועוד.

לצפיה ב-'מעולה'
מעולה
27/09/2017 | 19:42
1
תודה על העדכון

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
אירוח בנושא היבטים משפטיים בהקמת עסק או חברה
אירוח בנושא היבטים...
באירוח תוכלו לשאול על היבטים ושיקולים משפטיים...
אירוח בנושא היבטים משפטיים בהקמת עסק או חברה
אירוח בנושא היבטים...
באירוח תוכלו לשאול על היבטים ושיקולים משפטיים...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

תדמור ערבה - ניהול ופיקוח בניה
זקוקים למפקח בנייה?
פורום אופניים חשמליים
פורום אופניים חשמליים
פורום טיולים ביוון והאיים
מתכננים טיסה ליוון?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה