לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2770327,703 עוקבים אודות עסקים

פורום אופנועים

ברוכים הבאים לקהילת האופנוענים של תפוז! בין אם אתם רוכבים על "חרגולים" עצבניים בשטח, מלחכים אספלט עם הסליידרים בכבישים רחוקים, מתניידים ביעילות עם הקטנוע בעיר או ממרקים ניקלים אחת ליום ומגהצים את הפרנזים לפני הטיול... לכם ולכל מי שהאהבה והטירוף למוטוריקה בכלל ולכלים דו גלגליים בפרט זורמת אצלו בוורידים, ל-כווולכם מיועד מקום המפלט העונה לשם "פורום האופנועים של תפוז"!

גולשי ומנהלי הפורום ישמחו לארח אתכם בצל עצי התפוז של הפרדס כיאה לאחווה האופנוענית ולחויה המשותפת לכולנו. 

אז מה עושים כאן? כאן תוכלו להעלות כל שאלה בנושא יקיר לבכם או משאת נפשכם: לתת טיפ לרוכבים חדשים, להתלונן על מפגעי מע``צ ומשטרת התנועה (או להחמיא! גם זה יכול לקרות!), לתכנן או להמליץ על טיולים, להתלונן, להחמיא או לשאול על בתי עסק, בעיות מנוע/אביזרים/חלקים לשאול ולענות, מה שתרצו.

בכותרת האפורה שבראש הפורום, תוכלו למצוא קישורים לכתבות, מאמרים, מבחנים, השוואות והמלצות על אופנועים (כמובן..) מומלץ לקרוא את "כללי הגלישה בפורום" אשר מופיעים ב"מאמרי הפורום" לפני תחילת הגלישה.

מעט היסטוריה: 
פורום האופנועים של תפוז הוקם ביוני של שנת 2000 הפך להיות ביתה החדש של קהילת האופנועים שהייתה ב- IOL (ואשר עברה לזמן קצר למערכת הפורומים של וואלה). כל חברי הקהילה עברו כאחד לתפוז, ומנהלה הראשון של הפורום - KLE - מסר את שרביט הניהול ל- כRובי, מנהלה המקורי של הקהילה עוד מימיה ב- IOL. 
בתחילת 2003 הצטרף COLT לניהול הפורום כדי להשתתף עם כRובי בתפעול הפורום ובניהולו. באותה הזדמנות נפרד צוות הניהול מ- MIKEE. 
כאשר כRובי קיבל הצעה לשמש כמנהל מותג KTM בישראל, נבחר R-יק למלא את התפקיד הקשה.
במהלך שנת 2004 נכנס 45degrees לניהול הפורום, וזמן קצר לאחר מכן עזב COLT ואל הצוות הצטרף MAX D. 
בשנה לאחר מכן התייצב צוות הניהול ועמד על 3 מנהלים - TYGGER, MAX ועוד אחד שביקש למחוק את שמו מהיסטורית הנהלת הפורום. 
בחודשים האחרונים של 2007 התחלפו 3 המנהלים בצוות אחר המונה את מיצו, yarivos ו- LoneRider, וביחד קבעו סטנדרטים חדשים לניהול וכן הרימו את שני מפגשי האופנוענים הגדולים שהיו בישראל מאז ומתמיד - לטרון 2007 ו- 2008.
אחרי פרישתם של yarivos ו-LoneRider מהניהול. הצטרפו hajbi ו- Pumi לצוות המנהלים. 
בהנהגתם של מנהלי הפורום, פורום האופנועים בתפוז היווה את אחד מהגורמים המשמעותיים ביותר במטה המאבק לביטוח חובה הוגן, מאבק שהחל בסוף 2009 כשבשיאו אירגן מטה המאבק את ההפגנה הגדולה ביותר שידע עולם הדו"ג בישראל, הפגנת ה- 15 בנובמבר 2009, הידועה גם בכינוייה "תל אביב עומדת".
בתחילת שנת 2011 פרש Pumi והחליף אותו avi elbaz, ואל צמד הניהול הצטרפה גם הגולשת gamgam. אחרי פרישתו של אבי הצטרף לצוות עופר רונן Vstrom וגם הוא פרש באמצע 2015.

לסיכום: כולם פה ישמחו תמיד לעזור, לתמוך, לצחוק, לשאול ולהתעניין בכל מה שיש לך לומר על דו-גלגליים. אנחנו בטוחים שתהנו. בברכת רכיבה מהירה ובטוחה! (החיים קצרים-תנו בגז!)

עשרת הדיברות לגולש ברשת (מתוך פורום התמכרות לאינטרנט בתפוז): 1. זכור את האנושיות, עמוד על שלך אך אל תעשה לחברך מה ששנוא עליך. 2. הצמד לנורמות ההתנהגות החלות בחיי המציאות. 3. דע היכן אתה נמצא במרחב הוירטואלי. 4. כבד את זמנם ורוחב הפס של האחרים. 5. תראה יפה ברשת. 6. חלק את הידע והמומחיות שלך ברשת, למען עולם טוב יותר. 7. שמור את המלחמות הרגש תחת בקרה. 8. כבד את פרטיותם של האחרים. 9. אל תנצל לרעה את הכח שלך. 10. היה סלחן כלפי טעויות הזולת.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אופנועים

ברוכים הבאים לקהילת האופנוענים של תפוז! בין אם אתם רוכבים על "חרגולים" עצבניים בשטח, מלחכים אספלט עם הסליידרים בכבישים רחוקים, מתניידים ביעילות עם הקטנוע בעיר או ממרקים ניקלים אחת ליום ומגהצים את הפרנזים לפני הטיול... לכם ולכל מי שהאהבה והטירוף למוטוריקה בכלל ולכלים דו גלגליים בפרט זורמת אצלו בוורידים, ל-כווולכם מיועד מקום המפלט העונה לשם "פורום האופנועים של תפוז"!

גולשי ומנהלי הפורום ישמחו לארח אתכם בצל עצי התפוז של הפרדס כיאה לאחווה האופנוענית ולחויה המשותפת לכולנו. 

אז מה עושים כאן? כאן תוכלו להעלות כל שאלה בנושא יקיר לבכם או משאת נפשכם: לתת טיפ לרוכבים חדשים, להתלונן על מפגעי מע``צ ומשטרת התנועה (או להחמיא! גם זה יכול לקרות!), לתכנן או להמליץ על טיולים, להתלונן, להחמיא או לשאול על בתי עסק, בעיות מנוע/אביזרים/חלקים לשאול ולענות, מה שתרצו.

בכותרת האפורה שבראש הפורום, תוכלו למצוא קישורים לכתבות, מאמרים, מבחנים, השוואות והמלצות על אופנועים (כמובן..) מומלץ לקרוא את "כללי הגלישה בפורום" אשר מופיעים ב"מאמרי הפורום" לפני תחילת הגלישה.

מעט היסטוריה: 
פורום האופנועים של תפוז הוקם ביוני של שנת 2000 הפך להיות ביתה החדש של קהילת האופנועים שהייתה ב- IOL (ואשר עברה לזמן קצר למערכת הפורומים של וואלה). כל חברי הקהילה עברו כאחד לתפוז, ומנהלה הראשון של הפורום - KLE - מסר את שרביט הניהול ל- כRובי, מנהלה המקורי של הקהילה עוד מימיה ב- IOL. 
בתחילת 2003 הצטרף COLT לניהול הפורום כדי להשתתף עם כRובי בתפעול הפורום ובניהולו. באותה הזדמנות נפרד צוות הניהול מ- MIKEE. 
כאשר כRובי קיבל הצעה לשמש כמנהל מותג KTM בישראל, נבחר R-יק למלא את התפקיד הקשה.
במהלך שנת 2004 נכנס 45degrees לניהול הפורום, וזמן קצר לאחר מכן עזב COLT ואל הצוות הצטרף MAX D. 
בשנה לאחר מכן התייצב צוות הניהול ועמד על 3 מנהלים - TYGGER, MAX ועוד אחד שביקש למחוק את שמו מהיסטורית הנהלת הפורום. 
בחודשים האחרונים של 2007 התחלפו 3 המנהלים בצוות אחר המונה את מיצו, yarivos ו- LoneRider, וביחד קבעו סטנדרטים חדשים לניהול וכן הרימו את שני מפגשי האופנוענים הגדולים שהיו בישראל מאז ומתמיד - לטרון 2007 ו- 2008.
אחרי פרישתם של yarivos ו-LoneRider מהניהול. הצטרפו hajbi ו- Pumi לצוות המנהלים. 
בהנהגתם של מנהלי הפורום, פורום האופנועים בתפוז היווה את אחד מהגורמים המשמעותיים ביותר במטה המאבק לביטוח חובה הוגן, מאבק שהחל בסוף 2009 כשבשיאו אירגן מטה המאבק את ההפגנה הגדולה ביותר שידע עולם הדו"ג בישראל, הפגנת ה- 15 בנובמבר 2009, הידועה גם בכינוייה "תל אביב עומדת".
בתחילת שנת 2011 פרש Pumi והחליף אותו avi elbaz, ואל צמד הניהול הצטרפה גם הגולשת gamgam. אחרי פרישתו של אבי הצטרף לצוות עופר רונן Vstrom וגם הוא פרש באמצע 2015.

לסיכום: כולם פה ישמחו תמיד לעזור, לתמוך, לצחוק, לשאול ולהתעניין בכל מה שיש לך לומר על דו-גלגליים. אנחנו בטוחים שתהנו. בברכת רכיבה מהירה ובטוחה! (החיים קצרים-תנו בגז!)

עשרת הדיברות לגולש ברשת (מתוך פורום התמכרות לאינטרנט בתפוז): 1. זכור את האנושיות, עמוד על שלך אך אל תעשה לחברך מה ששנוא עליך. 2. הצמד לנורמות ההתנהגות החלות בחיי המציאות. 3. דע היכן אתה נמצא במרחב הוירטואלי. 4. כבד את זמנם ורוחב הפס של האחרים. 5. תראה יפה ברשת. 6. חלק את הידע והמומחיות שלך ברשת, למען עולם טוב יותר. 7. שמור את המלחמות הרגש תחת בקרה. 8. כבד את פרטיותם של האחרים. 9. אל תנצל לרעה את הכח שלך. 10. היה סלחן כלפי טעויות הזולת.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

לצפיה ב-'האם מסלולי דלתון ופצאל פתוחים לקהל הרחב?'
האם מסלולי דלתון ופצאל פתוחים לקהל הרחב?
01/09/2017 | 11:28
1
107
קראתי בפולגז 
כתבה על תרבות הספורט המוטורי בארץ. צויין שם שיש כבר שני מסלולים פעלים: דלתון ופצאל. מה מעמדו של רוכב פרטי ביחס למסלולים אלה, בדומה ליום מסלול בחו"ל? 

לצפיה ב-'פצאל כן, דלתון כרגע סגור'
פצאל כן, דלתון כרגע סגור
( לעמוד שלי בתפוז )
03/09/2017 | 16:19
91
אחרי הסבב שהתקיים בו בשישי, הוא נסגר בשל ליקויי בטיחות הדורשים תיקון
נציגי המפעיל וההתאחדות אמורים לשבת כנראה השבוע ולאפשר פתיחתו מחדש
לצפיה ב-'רכישת אופנוע בארה"ב כתייר'
רכישת אופנוע בארה"ב כתייר
29/08/2017 | 02:21
4
118
מתכנן לטוס ממש בקרוב לארה"ב והחלום שלי לקנות אופנוע . טס לשם לפחות לחצי שנה ללואיזיאנה על ויזת תייר ורוצה באמת להנות מהחוויה קראתי בנושא וממש הסתבכתי לא הצלחתי למצוא תשובות מתאימות . 
השאלה האם זה אפשרי כתייר לבצע רכישה ואם כן כיצד מתבצע התהליך . תודה רבה לעוזרים מראש
לצפיה ב-'ממליץ לך מאוד לשאול בפורום "עוברים לארה"ב"'
ממליץ לך מאוד לשאול בפורום "עוברים לארה"ב"
09/09/2017 | 07:35
3
62
אבל אנסה לתמצת לך את הסיפור:
1. אין שום בעיה לקנות אופנוע כתייר, הקושי היחיד שאולי תתקל בו יהיה במידה ותרצה לעשות ליסינג או מימון לאופנוע. אם תקנה במזומן - אתה יכול להיות תייר או חייזר או יונת-דואר, לא אכפת לאף אחד מי אתה כל עוד אתה משלם.
2. החלק השני של הסיפור יהיה הביטוח - כדי לרכב כחוק בארה"ב אתה צריך ביטוח, פה הסיפור מסתבך, מציע לך להתקשר לכמה חברות עוד כשאתה בארץ, גייקו, אולסטייט, פארמרז ולנסות לקבל הצעת מחיר. אם יש לך סוכן מקומי (בארץ) שיכול לסדר לך את זה, אפילו יותר טוב
3. החלק השלישי יהיה ביטוח גוף לך
4. החלק הרביעי יהיה - שיהיה לך בהצלחה, בארה"ב, למעט קליפורניה, אסור לעשות ליין ספליטינג, מה שאומר שסגנון הרכיבה שונה מהותית, הנהגים מתנהגים אחרת לגמרי והמודעות לאופנועים היא אפסית עד לא קיימת, עם זאת, לא חסרים מתנדבים לכלי התחבורה הזה, כל אחד והסיבות שלו, המשמעות עבורך היא בעיקר להתאים את הסגנון לסביבה בה אתה נוהג.

לצפיה ב-'לא "עוברים". י ו ר ד י ם! למעט אלה שעושים רילוקיישן עבודה.'
לא "עוברים". י ו ר ד י ם! למעט אלה שעושים רילוקיישן עבודה.
11/09/2017 | 10:47
2
30
לצפיה ב-'1. ככה קוראים לפורום'
1. ככה קוראים לפורום
19/09/2017 | 01:04
1
49
2. כל אחד עושה את זה מהשיקולים שלו, יורד, עושה רילוקיישן או יוצא לחפש קוטג' בזול.

אם יש משהו שלמדתי פה אחרי שלוש שנים, זה שאני לא במקום של לשפוט אף אחד על ההחלטות שלו.

האנשים היחידים שאני סולד מהם הם אלה שמטנפים על המדינה שלי, ולצערי יש מספיק כאלה גם פה (בארה"ב) וגם בארץ.

חוץ מזה - תהנו בכל יום של רכיבה בארץ, כי בהשוואה לארה"ב, ישראל היא פקאינג גן עדן.
לצפיה ב-''
23/09/2017 | 09:16
9
לצפיה ב-'האם 250 צילינדר אחד מספיק'
האם 250 צילינדר אחד מספיק
28/08/2017 | 15:03
2
136
שלום ,
אני מתכוון לחזור לרכב אחרי הפסקה של כ 15 שנה
עיקר הנסיעות לעבודה בין אשקלון לאשדוד.
מתכוון לקנות אופנוע naked , 250 חד צילינדרי או 300 דו צילינדרי
השאלה האם 250 צילינדר אחד לדוגמא קאואסאקי z250sl או דומים לו
יכול לעמוד בקצב התנוע , כלומר מהירות שיוט 110 - 120 קמש.
תודה
לצפיה ב-'שיוט 120 = סופית גבוהה יותר 140-150 שאפשר גם לקפוץ אליה'
שיוט 120 = סופית גבוהה יותר 140-150 שאפשר גם לקפוץ אליה
02/09/2017 | 11:46
93
בנתונים היבשים אתה צריך בשביל זה הספק ומומנט.
אני מניח שאופנועי 300 מספקים כנ"ל.
לצפיה ב-'אופנועי 250 בדרך כלל יצרחו ב-120 ויהיו קרוב לקצה היכולת'
אופנועי 250 בדרך כלל יצרחו ב-120 ויהיו קרוב לקצה היכולת
02/10/2017 | 00:28
23
קח קטמ 390, אם הוא נכנס בתקציב.
לצפיה ב-'הונדה הורנט 600 2007-2013'
הונדה הורנט 600 2007-2013
27/08/2017 | 15:11
90
למכירה  חדש בקופסא
פילטר אויר  60ש"ח
סט שרשרת וגלגלי שיניים   360 ש"ח
לצפיה ב-'ליבואן רכב דו גלגלי דרושים תותחי מכירות'
ליבואן רכב דו גלגלי דרושים תותחי מכירות
23/08/2017 | 16:52
1
159
ליבואן רכב דו גלגלי מוביל דרושים:
תותחי מכירות -
• מכירת אופנועיםחדשים של חברה מובילה ואיכותית!
• ניהול מו"מ מסחרי עם לקוחות
• תנאים מצויינים.
• אפשרויות קידום למתאימים

דרישות:
- חולה אופנועים
- ניסיון במכירות
- יכולת עבודה עצמאית
קורות חיים ל: headnorth.717@gmail.com

לצפיה ב-'"תותחי מכירות"...'
"תותחי מכירות"...
22/09/2017 | 02:08
36
מפריע לי שחלק מהיבואנים לא מקפידים על "תותחי מכונאים"...

חסרה לי ההקבלה
לצפיה ב-'מצלמת דרך INNOVV K1 '
מצלמת דרך INNOVV K1
22/08/2017 | 09:12
12
195
שלום,
לאחר חיפושים ארוכים למצלמת דרך עם הנתונים הבאים: (אין הרבה)
* חשמל קבוע (לא צריך להטעין)
* נדלקת ומצלמת אוטומטית
* צילום בלופ LOOP
* הגנה על מחיקת קובץ בלחיצה
* עמידה בגשם
מצאתי את המצלמה הזו, האם יש למישהו ניסיון ?
לינק:  https://www.innovv.com/the-k

אשמח לשמוע על דגמים אחרים (עם נתונים דומים)

יום טוב
לצפיה ב-'מנצ"לש, מה דעתכם על המצלמה הזו?'
מנצ"לש, מה דעתכם על המצלמה הזו?
25/08/2017 | 21:52
8
88

מישהו מכיר/  התנסה?
האם המפרט ראוי?

לצפיה ב-'same same'
same same
26/08/2017 | 02:40
7
106
מה שמשנה זה איכות הצילום, גודל הסוללה, זווית הצילום, וכמובן קלות השימוש וסוג ההתקנה על הקסדה/אופנוע. מה ההבדל בין זו לבין מיליארד דגמים אחרים שנמכרים כמו זבל באתרים סיניים? עוד לא מצאתי אף מצלמה שתתן לי יותר מאשר שעתיים צילום רצוף, אלא אם אתה מתקין אותה קבועה עם חיבור חשמל רצוף, אבל אז אתה צריך "התקנה" ולא לכולם יש את הידע הטכני לעשות את זה (למרות שתכלס זה לא ממש מסובך). הקיצר, מפה לשם, אותו חארטה, או במילים אחרות same same. 
לצפיה ב-'תודה! כמה טוב שהטכנולוגיה כבר זמינה כלכך'
תודה! כמה טוב שהטכנולוגיה כבר זמינה כלכך
26/08/2017 | 08:22
6
72
אהלן אהלן חבר ומוסד. לכבוד הוא לי לקרוא אותך שוב פה בפורום (כור המחצבת)

המצלמה המדוברת היא מתנה מחבר שבא מחו"ל
ואם אני מבין נכון את דבריך, מיצו, אזי כל עוד מה שמובטח על האריזה יתאים למציאות נראה לי שהמצלמה תעשה את העבודה...

לצפיה ב-'אני משתמש במצלמה דומה (דגם "בוליט"), שמצלמת FHD וצורתה'
אני משתמש במצלמה דומה (דגם "בוליט"), שמצלמת FHD וצורתה
26/08/2017 | 11:37
5
88
ה"קליעית" מתאימה גם לקסדה וגם למקומות אחרים. היא פועלת כשעתיים וחצי פלוס בטעינה מלאה, מפיקה סרטים מצויינים ועומדת יפה בטלטולים ובהפיכות הטייה מהירות. חסרונות:  היא מפסיקה מעצמה לאחר קטעים של רבע שעה וצריך להפעילה שוב, המקרופון רגיש מאד, מה שמחייב להדביק עליו ריבוע ספוג קטן (משתיק יופי את רעש הרוח ומותיר הייטב את מוסיקת ההילוכים), לא בכול זווית רואים את נורות הבקרה, כך שצריך לחשוב על זה בעת ההתקנה. הנושא הכי בעייתי הוא שהיא מצלמת ב AVI ולא רק ששעתים וחצי "שוקלות" כ 20 GIGA אלא שלא כול תכנה יודעת להתמודד עם  המשקל הזה. מחשבים לא חדשים, יאכלו קש כשינסו להריץ בהם את הסרטים.

לצפיה ב-''
26/08/2017 | 11:57
9
לצפיה ב-'אם כך עושה רושם שהיא לא ממש יעילה, לא?'
אם כך עושה רושם שהיא לא ממש יעילה, לא?
06/09/2017 | 00:38
3
18
לצפיה ב-'הי מיצו. אני שמח שאתה "על הקו" שוב.'
הי מיצו. אני שמח שאתה "על הקו" שוב.
13/09/2017 | 09:31
2
37
התשובה מורכבת. היא מצלמת בסדר גמור. אני לא מאלה שמצלמים טיול שלם של חצי יום או יום. אני מצלם רק לקראת קטעי אקשן, ז"א: רכיבה בסיבובים וגם אז אני דואג לכך שיהיו אופנועים בפריים, לא רחוקים מדי. אין סיבה לטעמי, לצלם כביש ריק מתפתל, מה שקורה כשאתה מוביל. למשימה זו, קטעי הרבע שעה בד"כ מספיקים ללא קושי.
אשר להפצה: או דיסקונקי, או המרת הסרט לשיטה השוקלת הרבה פחות. רוכבים איתי כאלה השולטים בהמרות, כך שהסרטים עוברים בקלות בוואטסאפ לכול סמארטפון.
צורת הקליע של המצלמה פשוט מפצה על רוב החסרונות, בנוחיות ההתקנה שלה, היכן שמתחשק.  

לצפיה ב-'מגניב לך, אבל בהתחשב בכך שיש מצלמות דומות בצורה '
מגניב לך, אבל בהתחשב בכך שיש מצלמות דומות בצורה
18/09/2017 | 16:05
1
23
או בגודל שעושות כל כך הרבה יותר, והרבה יותר יעילות, ומסוגלות לצלם רכיבה שלמה... זה רק אומר שאתה מסתפק במשהו שהוא פשוט לא מתאים. לדעתי כמובן.
לגבי הבחירה לצלם רק קטעי אקשן - זה נחמד מאוד, אבל אם אתה מסתפק בזה אז אתה מפספס את כל הייעוד של מצלמות קסדה. כשהתאונה קורית, או כשההוא מתפרץ לך לכביש, או כשהשוטר בוחר לעצור אותך על עבירה שלא ביצעת - אם המצלמה לא פעלה, זה כאילו שהיא ישבה על המדף בבית. שוב, רק לדעתי כמובן.
לצפיה ב-''
23/09/2017 | 09:19
7
לצפיה ב-'חיקוי זול מאוד'
חיקוי זול מאוד
04/09/2017 | 13:42
1
49
יש לי מצלמת רוורס כזו..
לצפיה ב-'אתה מתכוון ללינק של איביי?'
אתה מתכוון ללינק של איביי?
04/09/2017 | 14:30
35
והאם עושה את העבודה? שווה רכישה והתקנה?
חשבתי לרכוש ללא ה GPS וללא הכפתור הקלטה מהירה.

נטו הקלטה בכל נסיעה
לצפיה ב-'שאלה - מוסך בירושלים'
שאלה - מוסך בירושלים
17/08/2017 | 13:44
95
מישהו מכיר מוסך בתלפיות של בחור צרפתי דתי בשם דוד (אם אני לא טועה).

אשמח לקבל כתובת/מספר/שם אם למישהו יש.

תודה.
לצפיה ב-'השכרת אופנוע בקורסיקה'
השכרת אופנוע בקורסיקה
15/08/2017 | 13:56
70
האם למישהו יש ניסיון עם השכרת אופנוע בעיר אג'סיו (Ajaccio) שבקורסיקה? 
אם כן האם יש המלצות? ואיך הכבישים שם מבחינת רכיבה? 
תודה
לצפיה ב-' פורום חדש בתפוז: השקעות בקנדה '
פורום חדש בתפוז: השקעות בקנדה
14/08/2017 | 15:54
7

פורום השקעות בקנדה הוקם כדי לתת לכם מענה לשאלות רבות החל מסוג ההשקעה, מקום ההשקעה, מיסוי, נושאים משפטיים, ניהול ההשקעה, רווחיות ומימוש השקעה.
רוצים להשקיע בקנדה זקוקים לייעוץ מעורך קנדי וישראלי היכנסו עכשיו לפורום החדש >>
לצפיה ב-'חנייה בנתב"ג'
חנייה בנתב"ג
13/08/2017 | 20:25
1
131
שלום וברכות,
מישהו יודע אם אפשר לחנות את הקטנוע בנתבג ל11 יום? האם אפשר יהיה לצאת בלי לשלם את החנייה?

לצפיה ב-'מתוך אתר הנתב"ג: '
מתוך אתר הנתב"ג:
14/08/2017 | 11:27
126
"בעלי רכב דו גלגלי רשאים לחנות בכל חניון ברחבי הנמל.​"

זה כולל מן הסתם את החניה לטווח ארוך.
הם מן הסתם מעדיפים שתשלם, אין לי מושג אם אפשר בלי.
לצפיה ב-'Garage Sale!!'
Garage Sale!!
11/08/2017 | 14:38
1
237
מוכר ים של חלקים ואביזרים!
החפצים משומשים (חלקם חדשים בקופסא) במצב מצויין - לא מדובר במציאות, אז כל השוחטים: נא לא להתקשר...
תבואו, תנו מחיר הוגן וסעו לשלום!
בנוסף לתמונות יש משקף, תאורה אחורית, וזנב למונסטר 796.

050-5606964 עמר
אפשר בשבת

לצפיה ב-'ועוד...'
ועוד...
11/08/2017 | 14:58
98
לצפיה ב-'מעיל דיינז נשים חדש למכירה מידה 46'
מעיל דיינז נשים חדש למכירה מידה 46
10/08/2017 | 20:55
91
מעיל דיינז נשים חדש למכירה מידה 46
המעיל הגיע היום ולצערי המידה גדולה.
המעיל חדש לחלוטין עם תויות ונמכר במחיר הקנייה.

Dainese racing d1 lady jacket black / anthracite / fuchsia
מיגוני טיטניום בכתפיים ומיגוני מרפקים.

https://www.revzilla.com/motorcycle/dainese-womens...

מבקשים מחיר הקנייה 1650 ש"ח
לצפיה ב-'אופנועים, בחורות, מיגון וכאלה'
אופנועים, בחורות, מיגון וכאלה
02/08/2017 | 19:26
3
412
הייתה רוכבת (לא בארץ) בת 40, ואיננה.
נהרגה ממעקה בטיחות, בסיבוב ארוך, במהירות 200 קמ"ש.
ז"ל.
לצפיה ב-''
02/08/2017 | 20:19
39
התמונה...גבולית מבחינת מה שמותר.

ברור לי שההקשר שונה
לצפיה ב-'לינק לא עובד.. בכל זאת עצוב לשמוע'
לינק לא עובד.. בכל זאת עצוב לשמוע
22/08/2017 | 15:08
20
לצפיה ב-'גוירייד 2009'
גוירייד 2009
30/07/2017 | 19:44
2
101
הלך קרנק במוסך רוצים 3000₪ שווה לתקן? כמה שווה לפרוק? למי פונים בתל אביב
לצפיה ב-'המחיר סביר,'
המחיר סביר,
30/07/2017 | 22:11
72
תעשה חשבון אם יש לך תקציב לקנות קטנוע אחר תקין/חדש
אם אין אז אחרי האוברול תוכל להמשיך ולרכב עוד עשרות רבות של אלפי ק"מ עליו
(אני שיפצתי מנוע של B&W ב69Kק"מ והקטנוע נמכר במצב מצויין עם 83K ק"מ על השעון...

על מכירה לפירוק (בהנחה שכל שאר המע' תקינות ובמצב סביר) תקבל במוסך שלך בסביבות ה500 שקל.
לצפיה ב-'למכור לחלקים ברגע'
למכור לחלקים ברגע
16/09/2017 | 22:11
4
בהחלט יחטפו ממך במחיר סביר והוגן ברגע!
אחד הכלים הכי נמכרים בשוק, ממליץ לפרסם בלוח יד 2 בפחות מדקה.
שווה את הניסיון לא?
לצפיה ב-'כמה עמידים מנעולי המגנום הנמכרים בישראל מבחינת גזירה ו picki'
כמה עמידים מנעולי המגנום הנמכרים בישראל מבחינת גזירה ו picki
26/07/2017 | 08:07
4
194
כמה עמידים מנעולי המגנום הנמכרים בישראל מבחינת גזירה ו picking?

ביוטיוב לא ניתן למצוא כלום. באתרים שמוכרים אין מידע לגבי סוג מפתח או חוזק הפלדה.

תודה.
לצפיה ב-'7...'
7...
29/07/2017 | 10:47
3
63
לצפיה ב-'7.2'
7.2
29/07/2017 | 21:00
2
40
לצפיה ב-''
30/07/2017 | 16:26
25
לצפיה ב-'7.9 מהשופט המזרח-גרמני'
7.9 מהשופט המזרח-גרמני
( לעמוד שלי בתפוז )
04/08/2017 | 19:05
43
לצפיה ב-'ג'קט קיץ SPIDI MULTE '
ג'קט קיץ SPIDI MULTE
24/07/2017 | 15:24
1
129

ג'קט ספידי מידה M מדיום 48-50
היקף חזה 94-100
גובה 167-179
לפי ספידי.
חדש נקנה השנה לקיץ. היה בשימוש כחודשיים , נמכר עקב שהמידה מעט קטנה. מיגונים מלאים: כתפיים ומרפקים. מגן גב ומגן חזה. מעיל מומלץ ביותר בכל האתרים. קיבל המלצות מעולות.
550 ש"ח

https://www.revzilla.com/motorcycle/spidi-multitech-armor-evo-jacket

הודעה במסר פרטי.

תודה
לצפיה ב-'תיקון מידה - הג'קט מידה L לארג' '
תיקון מידה - הג'קט מידה L לארג'
24/07/2017 | 16:29
66
תיקון מידה
מידה L 
100-106 היקף חזה
גובה 170-182
לצפיה ב-' מומחים ואנשי מקצוע מחכים לשאלות שלכם '
מומחים ואנשי מקצוע מחכים לשאלות שלכם
23/07/2017 | 17:47
41

לא טובים בדייטים? מתקשים ביצירת קשר זוגי? בפורום מאמן אישי למציאת זוגיות תקבלו עצות בנושא 

מעדיפים דרכי טיפול טבעיים לגופכם? אתם צודקים! בפורום תרופות סבתא מחכים לכם

זקוקים לייעוץ משפטי בתחום הפלילי? המנהל החדש בפורום משפט פלילי, עו"ד אביתר גולני, מחכה לכם 

מקימים בריכת נוי או רוכשים אקווריום? גם בנושא הזה מומחה ישמח לייעץ לכם בפורום אקווריום ודגי נוי

בהריון? מתעניינת בתהליך שימור דם טבורי? היכנסי עכשיו לפורום דם טבורי לשאול הכל

מתמודדים עם קשיים ודילמות בזוגיות? לא מפסיקים לריב? כל אחד מאיתנו זקוק לטיפול זוגי לעיתים, אין לכם מה להפסיד

צו ראשון, שיבוץ, שמירות, שחרור משירות צבאי, השתמטות, עריקות, שיפוט: בפורום עורך דין צבאי יענו על כל השאלות בנושאים האלו

לצפיה ב-'מישהו לוקח את הקטנוע לחלפים אחרי שהורדתי מהכביש - מה הסיכון?'
מישהו לוקח את הקטנוע לחלפים אחרי שהורדתי מהכביש - מה הסיכון?
21/07/2017 | 07:31
104
האופנוע ירד מהכביש במשרד הרישוי - הרישיון הוחלף במסמך כתום עם הכיתוב "מבוטל פירוק"  (הלך הראש מנוע..)
מישהו מגיע לאסוף אותו היום ולשלם לי כמה גרושים לפירוק.
הבנתי שכדאי להוריד את המספר ולשמור.
הבנתי שכדאי להחתים את הגרר על זכרון דברים שהוא לקח אותו לפירוק תמורת X שקלים...
הוא מבקש שאביא מסמכים של האופנוע - אבל אין לי יותר רישיון, רק את המסמך הזה - אז אביא לו צילום. (לגיטימי?)
מה עוד כדאי לדעת? לגרד את המספר מהמנוע\שלדה? (מברג ופטיש יספיקו לזה?)
עוד משהו?

תודה!
סופ"ש מקסים :)
לצפיה ב-' תחרות לחופש הגדול: בילוי מיוחד עם הילדים '
תחרות לחופש הגדול: בילוי מיוחד עם הילדים
20/07/2017 | 08:52
2
22

החופש הגדול בעיצומו וחלקנו מחפשים תעסוקה לקטנטנים חסרי המעש כדי לשבור את השגרה החלטנו לפנק אתכם ב- 15 כרטיסים לפסטיבל תיאטרון הבובות הבינ"ל 2017, בילוי משפחתי קסום עם הילדים או הנכדים כמובן 

איך זוכים פשוט מאוד
כותבים בשירשור התחרות רעיון משלכם לפעילות מיוחדת עם הילדים בחופש הגדול

שיהיה בהצלחה והמשך קיץ מהנה
לצפיה ב-'מירוץ דראג עם הילדים במנחת עRד '
מירוץ דראג עם הילדים במנחת עRד
20/07/2017 | 12:03
1
35
לצפיה ב-'יקררר'
יקררר
22/08/2017 | 15:09
1
לצפיה ב-'זקוקה לעצה ממי שמבין :)'
זקוקה לעצה ממי שמבין :)
19/07/2017 | 10:31
2
211
היי חברים.
למרות התנגדות קשה מצידי (פשוט מפחדת) החבר הכי טוב שלי קונה אופנוע. (עשה הפסקה של שנה ועכשיו החליט שחסר לו האדרנלין).
בקרוב הוא חוגג יומולדת והחלטתי לקנות לו מתנה שימושית השנה ומכאן הבקשה לעזרה - מה הייתם אומרים שלל אופנוען חייב להיות? אני רוצה לקנות לו משהו שייתן לי שקט נפשי ולו מקסימום ביטחון (עד כמה שניתן).
חשבתי על האפוד אוויר הזה... או כל דבר אחר שתגידו:)
ברור לי שזו לא מתנה זולה - ועדיין... אשמח להמלצות:)
תודה לכולם ותהיו זהירים!
לצפיה ב-'המלצה שלי - קורס רכיבה מתקדמת.'
המלצה שלי - קורס רכיבה מתקדמת.
19/07/2017 | 10:54
1
137
בסביבות ה700 לקורס אחד ואלף ומשהו לשני הקורסים (א+ב)
קיימים שני בתי ספר בארץ ושניהם מצויינים (פרו ריידינג ואופנוען מאומן) וגם כמה מדריכים אישיים מצויינים (משה פרחי ועוד).

הידע והכלים שהוא יקבל בקורס/ים יגבירו את הבטיחות האקטיבית שלו כרוכב ויעלו את המודעות שלו והריכוז בעת הרכיבה... את מיגון הגוף הוא כבר יחליט וימדוד בעצמו.

value for money ללא תחרות
ועל הדרך הוא גם יהנה מכל רגע  

לצפיה ב-'מצטרף להמלצה של ג'יימס.'
מצטרף להמלצה של ג'יימס.
19/07/2017 | 15:49
69

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
אירוח בנושא היבטים משפטיים בהקמת עסק או חברה
אירוח בנושא היבטים...
באירוח תוכלו לשאול על היבטים ושיקולים משפטיים...
אירוח בנושא היבטים משפטיים בהקמת עסק או חברה
אירוח בנושא היבטים...
באירוח תוכלו לשאול על היבטים ושיקולים משפטיים...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום נזקי גוף
פורום נזקי גוף ותאונות
פורום רשלנות רפואית
פורום רשלנות רפואית בתפוז
עו
עו"ד גיא בית און

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה