לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2807128,071 עוקבים אודות עסקים

פורום אופנועים

ברוכים הבאים לקהילת האופנוענים של תפוז! בין אם אתם רוכבים על "חרגולים" עצבניים בשטח, מלחכים אספלט עם הסליידרים בכבישים רחוקים, מתניידים ביעילות עם הקטנוע בעיר או ממרקים ניקלים אחת ליום ומגהצים את הפרנזים לפני הטיול... לכם ולכל מי שהאהבה והטירוף למוטוריקה בכלל ולכלים דו גלגליים בפרט זורמת אצלו בוורידים, ל-כווולכם מיועד מקום המפלט העונה לשם "פורום האופנועים של תפוז"!

גולשי ומנהלי הפורום ישמחו לארח אתכם בצל עצי התפוז של הפרדס כיאה לאחווה האופנוענית ולחויה המשותפת לכולנו. 

אז מה עושים כאן? כאן תוכלו להעלות כל שאלה בנושא יקיר לבכם או משאת נפשכם: לתת טיפ לרוכבים חדשים, להתלונן על מפגעי מע``צ ומשטרת התנועה (או להחמיא! גם זה יכול לקרות!), לתכנן או להמליץ על טיולים, להתלונן, להחמיא או לשאול על בתי עסק, בעיות מנוע/אביזרים/חלקים לשאול ולענות, מה שתרצו.

בכותרת האפורה שבראש הפורום, תוכלו למצוא קישורים לכתבות, מאמרים, מבחנים, השוואות והמלצות על אופנועים (כמובן..) מומלץ לקרוא את "כללי הגלישה בפורום" אשר מופיעים ב"מאמרי הפורום" לפני תחילת הגלישה.

מעט היסטוריה: 
פורום האופנועים של תפוז הוקם ביוני של שנת 2000 הפך להיות ביתה החדש של קהילת האופנועים שהייתה ב- IOL (ואשר עברה לזמן קצר למערכת הפורומים של וואלה). כל חברי הקהילה עברו כאחד לתפוז, ומנהלה הראשון של הפורום - KLE - מסר את שרביט הניהול ל- כRובי, מנהלה המקורי של הקהילה עוד מימיה ב- IOL. 
בתחילת 2003 הצטרף COLT לניהול הפורום כדי להשתתף עם כRובי בתפעול הפורום ובניהולו. באותה הזדמנות נפרד צוות הניהול מ- MIKEE. 
כאשר כRובי קיבל הצעה לשמש כמנהל מותג KTM בישראל, נבחר R-יק למלא את התפקיד הקשה.
במהלך שנת 2004 נכנס 45degrees לניהול הפורום, וזמן קצר לאחר מכן עזב COLT ואל הצוות הצטרף MAX D. 
בשנה לאחר מכן התייצב צוות הניהול ועמד על 3 מנהלים - TYGGER, MAX ועוד אחד שביקש למחוק את שמו מהיסטורית הנהלת הפורום. 
בחודשים האחרונים של 2007 התחלפו 3 המנהלים בצוות אחר המונה את מיצו, yarivos ו- LoneRider, וביחד קבעו סטנדרטים חדשים לניהול וכן הרימו את שני מפגשי האופנוענים הגדולים שהיו בישראל מאז ומתמיד - לטרון 2007 ו- 2008.
אחרי פרישתם של yarivos ו-LoneRider מהניהול. הצטרפו hajbi ו- Pumi לצוות המנהלים. 
בהנהגתם של מנהלי הפורום, פורום האופנועים בתפוז היווה את אחד מהגורמים המשמעותיים ביותר במטה המאבק לביטוח חובה הוגן, מאבק שהחל בסוף 2009 כשבשיאו אירגן מטה המאבק את ההפגנה הגדולה ביותר שידע עולם הדו"ג בישראל, הפגנת ה- 15 בנובמבר 2009, הידועה גם בכינוייה "תל אביב עומדת".
בתחילת שנת 2011 פרש Pumi והחליף אותו avi elbaz, ואל צמד הניהול הצטרפה גם הגולשת gamgam. אחרי פרישתו של אבי הצטרף לצוות עופר רונן Vstrom וגם הוא פרש באמצע 2015.

לסיכום: כולם פה ישמחו תמיד לעזור, לתמוך, לצחוק, לשאול ולהתעניין בכל מה שיש לך לומר על דו-גלגליים. אנחנו בטוחים שתהנו. בברכת רכיבה מהירה ובטוחה! (החיים קצרים-תנו בגז!)

עשרת הדיברות לגולש ברשת (מתוך פורום התמכרות לאינטרנט בתפוז): 1. זכור את האנושיות, עמוד על שלך אך אל תעשה לחברך מה ששנוא עליך. 2. הצמד לנורמות ההתנהגות החלות בחיי המציאות. 3. דע היכן אתה נמצא במרחב הוירטואלי. 4. כבד את זמנם ורוחב הפס של האחרים. 5. תראה יפה ברשת. 6. חלק את הידע והמומחיות שלך ברשת, למען עולם טוב יותר. 7. שמור את המלחמות הרגש תחת בקרה. 8. כבד את פרטיותם של האחרים. 9. אל תנצל לרעה את הכח שלך. 10. היה סלחן כלפי טעויות הזולת.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אופנועים

ברוכים הבאים לקהילת האופנוענים של תפוז! בין אם אתם רוכבים על "חרגולים" עצבניים בשטח, מלחכים אספלט עם הסליידרים בכבישים רחוקים, מתניידים ביעילות עם הקטנוע בעיר או ממרקים ניקלים אחת ליום ומגהצים את הפרנזים לפני הטיול... לכם ולכל מי שהאהבה והטירוף למוטוריקה בכלל ולכלים דו גלגליים בפרט זורמת אצלו בוורידים, ל-כווולכם מיועד מקום המפלט העונה לשם "פורום האופנועים של תפוז"!

גולשי ומנהלי הפורום ישמחו לארח אתכם בצל עצי התפוז של הפרדס כיאה לאחווה האופנוענית ולחויה המשותפת לכולנו. 

אז מה עושים כאן? כאן תוכלו להעלות כל שאלה בנושא יקיר לבכם או משאת נפשכם: לתת טיפ לרוכבים חדשים, להתלונן על מפגעי מע``צ ומשטרת התנועה (או להחמיא! גם זה יכול לקרות!), לתכנן או להמליץ על טיולים, להתלונן, להחמיא או לשאול על בתי עסק, בעיות מנוע/אביזרים/חלקים לשאול ולענות, מה שתרצו.

בכותרת האפורה שבראש הפורום, תוכלו למצוא קישורים לכתבות, מאמרים, מבחנים, השוואות והמלצות על אופנועים (כמובן..) מומלץ לקרוא את "כללי הגלישה בפורום" אשר מופיעים ב"מאמרי הפורום" לפני תחילת הגלישה.

מעט היסטוריה: 
פורום האופנועים של תפוז הוקם ביוני של שנת 2000 הפך להיות ביתה החדש של קהילת האופנועים שהייתה ב- IOL (ואשר עברה לזמן קצר למערכת הפורומים של וואלה). כל חברי הקהילה עברו כאחד לתפוז, ומנהלה הראשון של הפורום - KLE - מסר את שרביט הניהול ל- כRובי, מנהלה המקורי של הקהילה עוד מימיה ב- IOL. 
בתחילת 2003 הצטרף COLT לניהול הפורום כדי להשתתף עם כRובי בתפעול הפורום ובניהולו. באותה הזדמנות נפרד צוות הניהול מ- MIKEE. 
כאשר כRובי קיבל הצעה לשמש כמנהל מותג KTM בישראל, נבחר R-יק למלא את התפקיד הקשה.
במהלך שנת 2004 נכנס 45degrees לניהול הפורום, וזמן קצר לאחר מכן עזב COLT ואל הצוות הצטרף MAX D. 
בשנה לאחר מכן התייצב צוות הניהול ועמד על 3 מנהלים - TYGGER, MAX ועוד אחד שביקש למחוק את שמו מהיסטורית הנהלת הפורום. 
בחודשים האחרונים של 2007 התחלפו 3 המנהלים בצוות אחר המונה את מיצו, yarivos ו- LoneRider, וביחד קבעו סטנדרטים חדשים לניהול וכן הרימו את שני מפגשי האופנוענים הגדולים שהיו בישראל מאז ומתמיד - לטרון 2007 ו- 2008.
אחרי פרישתם של yarivos ו-LoneRider מהניהול. הצטרפו hajbi ו- Pumi לצוות המנהלים. 
בהנהגתם של מנהלי הפורום, פורום האופנועים בתפוז היווה את אחד מהגורמים המשמעותיים ביותר במטה המאבק לביטוח חובה הוגן, מאבק שהחל בסוף 2009 כשבשיאו אירגן מטה המאבק את ההפגנה הגדולה ביותר שידע עולם הדו"ג בישראל, הפגנת ה- 15 בנובמבר 2009, הידועה גם בכינוייה "תל אביב עומדת".
בתחילת שנת 2011 פרש Pumi והחליף אותו avi elbaz, ואל צמד הניהול הצטרפה גם הגולשת gamgam. אחרי פרישתו של אבי הצטרף לצוות עופר רונן Vstrom וגם הוא פרש באמצע 2015.

לסיכום: כולם פה ישמחו תמיד לעזור, לתמוך, לצחוק, לשאול ולהתעניין בכל מה שיש לך לומר על דו-גלגליים. אנחנו בטוחים שתהנו. בברכת רכיבה מהירה ובטוחה! (החיים קצרים-תנו בגז!)

עשרת הדיברות לגולש ברשת (מתוך פורום התמכרות לאינטרנט בתפוז): 1. זכור את האנושיות, עמוד על שלך אך אל תעשה לחברך מה ששנוא עליך. 2. הצמד לנורמות ההתנהגות החלות בחיי המציאות. 3. דע היכן אתה נמצא במרחב הוירטואלי. 4. כבד את זמנם ורוחב הפס של האחרים. 5. תראה יפה ברשת. 6. חלק את הידע והמומחיות שלך ברשת, למען עולם טוב יותר. 7. שמור את המלחמות הרגש תחת בקרה. 8. כבד את פרטיותם של האחרים. 9. אל תנצל לרעה את הכח שלך. 10. היה סלחן כלפי טעויות הזולת.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

לצפיה ב-'הערב אירוח בנושא היבטים פסיכולוגיים בהתמודדות עם ילד רגיש'
הערב אירוח בנושא היבטים פסיכולוגיים בהתמודדות עם ילד רגיש
19/02/2018 | 13:47
3
3

הערב בשעה 20:00 נארח בפורום הורים לפעוטות את ד"ר לי בר-יעקב, פסיכולוגית ומדריכת הורות.
באירוח תוכלו להתייעץ על כיצד להתמודד ולגדל ילד רגיש, שחווה את העולם בעוצמה רבה יותר מאשר אחרים.

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור האירוח כבר עכשיו!
לצפיה ב-'הבוקר, גירוש במושא הסתרה פיזית בויתוריים ובלי גבר אלים.'
הבוקר, גירוש במושא הסתרה פיזית בויתוריים ובלי גבר אלים.
19/02/2018 | 15:53
2
16

לצפיה ב-' מה, מושפע מגוגל טרנסלייט? '
מה, מושפע מגוגל טרנסלייט?
19/02/2018 | 21:37
1
14
לצפיה ב-'זה שטויות, נכון - אבל הם התחילו '
זה שטויות, נכון - אבל הם התחילו
20/02/2018 | 20:46
6
לא באמת יודע להסביר את מקור ההפרעה ה'פאסבדו טורט בהקלדה' הזו שלי ...

אולי תגובת נגד לשטף ההודעות המנהליות-פרסומשיווקיות,
אולי סתם עוד פוסט למספר העצום שיש כבר בתפוז, ושמתמלא ממש לאט וממש מעט מזה זמן...

לא לגמרי ברור - כאמור...

אבל עזוב שטויות, תגיד, איפה שלי אליסון וחבל מלעיה? למה כבל לא לואים אותן?
לצפיה ב-' אירוח בנושא קניות באינטרנט '
אירוח בנושא קניות באינטרנט
20/02/2018 | 15:07
1

בזמן שרשתות אופנה בקניונים נקלעות לקשיים כלכליים, עולם הקניות ברשת לא מפסיק להתפתח!
לכן לא יכולנו שלא להביא לכם אירוח בנושא.
יש לכם שאלה על קניות באינטרנט? על האתרים השונים, הזמנות, מוצרים או רוצים טיפים לרכישה משתלמת? 

היכנסו עכשיו לשרשור האירוח
לצפיה ב-'שאלה פיזיקלית...סופרמוטו VS אופנוע ספורט'
שאלה פיזיקלית...סופרמוטו VS אופנוע ספורט
15/02/2018 | 18:38
12
91
מדוע יש הבדל באופן הפנייה בין שני סוגי האופנועים?
אני בא מעולם השטח, אבל רוכב כמה פעמים בשנה על אופנועי כביש.

ברור לי לגמרי למה יש הבדל בצורת הפנייה בין כביש לשטח. בכביש צריך להיכנס עם הגוף לתוך הפנייה ולמטה, מכיוון שיש הרבה אחיזה, האופנוע שואף 'להתיישר' והרוכב דוחף אותו למטה עם גופו (טוסיק על חלקו הפנימי של המושב). בשטח הרוכב נשאר ניצב, ו'מפיל' את האופנוע לפנייה. אין הרבה אחיזה והאופנוע יחליק החוצה מהסיבוב אם הרוכב לא ילחץ אותו חזק לאדמה כשהוא עצמו נישאר יחסית ישר ביחס לקרקע (טוסיק על חלקו החיצוני של המושב).

אז למה ברכיבת סופרמוטו משתמשים בטכניקה של שטח, אם הצמיגים הם צמיגי כביש ויש ים אחיזה? מה גם שיש רוכבים שמעדיפים טכניקה של כביש ברכיבת סופרמוטו ונראה שהם רוכבים באותה הצורה על שני הסוגים....

לצפיה ב-'התשובה טמונה במרווח הגחון...'
התשובה טמונה במרווח הגחון...
15/02/2018 | 23:31
79
כשיש לך הרבה לאן לרדת, אתה מעדיף את המגף (והרגל) מחוץ ל'תנועת המלחציים' האפשרית שם - בין האספלט, גוף האופנוע, הרגל והרגלית...
- באופנועי ספורט מסיטים רגליות לאחור ולמעלה (REAR-SET) בדיוק מסיבה זו, אגב.

בסופרמוטו נהוג גם להחליק זנב בפניה (מנפלאות הגיאומטריה ה'אינדורואית') - גם בזה מסייעת תנוחת וצורת הרכיבה ה'שטחית'.

אמ:לק -
מתוך אליפות העולם בסופרמוטו 2011 הסבב הבולגרי:
לצפיה ב-'בלי להיות בוטה מדי, יש כול כך הרבה דברים לא נכונים בשאלה'
בלי להיות בוטה מדי, יש כול כך הרבה דברים לא נכונים בשאלה
16/02/2018 | 12:13
10
68
שלך, שקשה בכלל להתחיל לענות לך ברמה מתקבלת על הדעת.
לצפיה ב-'אשכרה לקחת את הזמן לענות שאתה לא יכול לענות...'
אשכרה לקחת את הזמן לענות שאתה לא יכול לענות...
16/02/2018 | 14:52
9
60
אני משתדל לרכוב. לפחות 10-15 שעות בשבוע. בתחום התיאורטי אני באמת לא כל כך חזק. 
אשמח ללמוד מכבודו... אם יועיל בטובו
לצפיה ב-'עצתי. אל תעצור את נשימתך בציפייה לתשובה...'
עצתי. אל תעצור את נשימתך בציפייה לתשובה...
17/02/2018 | 12:16
1
57
מדובר בפרובוקטור, עם 3-4 כינויים,  וסיבה מרכזית לדעיכת הפורום. חפש תשובות במקום אחר. 
לצפיה ב-'כן אה...תמיד הפתיעה אותי הנטייה של אנשים פה לריב'
כן אה...תמיד הפתיעה אותי הנטייה של אנשים פה לריב
17/02/2018 | 13:33
38
גם בתקופות המפוארות של עידן טרום הפייסבוק ושאר השיט...תמיד היו אנשים שהוציאו תיסכול בפורום הזה ובזה של השטח. עכשיו, כשאין הרבה תנועה בפורומים האלה זה עוד יותר מוזר... לא עדיף להטריל בפייסבוק? פוליטיקאים או סלבס? נראה לי יותר מספק מלהטריל אנשים בלי שם ותמונה...שרק רצו לערוך דיון על נושא שהם אוהבים בלי כל השיט מסביב....חבל. זכורים לי שרשורים שממש למדתי מהם פעם, בשני הפורומים של האופנועים
לצפיה ב-'אם תתעלם מתגובת זה שלמטה (עוד אחד מניפגעי תשובותיי הישירות '
אם תתעלם מתגובת זה שלמטה (עוד אחד מניפגעי תשובותיי הישירות
17/02/2018 | 13:05
6
47
 שלא כל כך שכח...), אז "כבודו שלא יכול לענות" מסביר לך בכ"ז, שמי "שלא חזק בתחום התיאורטי", לא יכול להניח הנחות בשאלות שלו, לא יכול לנחש את התשובות ובטח שלא יכול להבין את מי שיטרח להשיב לו.
אין מה לעשות, מי שלא השקיע במדעים בצעירותו, לא יכול להיות מעורה בדיון "פיסיקאלי" בלי לצאת אהבל. גם ככה, יש די והותר וויכוחים בין אלה בפורום שכן למדו. 
אז "כבודו לקח את הזמן" ע"מ להסביר לך שבשפת צעירים בגילך, "ארגז הכלים" שלך לא מספיק מצוייד. תמיד תוכל להתנחם בחברותא של זה שלמטה וחבר מריעיו.
כשתרצה להשקיע, לך לספרים. לא לפולקלור בעלי ה"קאמל-פק".
לצפיה ב-'אגב, הגאון שלמטה לא ממש דייק. מעולם לא היה לי כאן כינוי '
אגב, הגאון שלמטה לא ממש דייק. מעולם לא היה לי כאן כינוי
17/02/2018 | 13:24
5
43
אחר חוץ מ NOYFB, לעתים עם תוספת של 11 או 22 , בעקבות חסימות ההנהלה או בעיות טכניות.
אבל, מהו כבר שקר קטן בין חברים?
לצפיה ב-'חבר יקר. אני יודע שזה נשמע מוזר'
חבר יקר. אני יודע שזה נשמע מוזר
17/02/2018 | 13:40
4
63
אבל לא מעניין אותי כלום לגביך. גם לא איזה כינויים אחרים יש לך. יש לי חברים בחיים האמיתיים.
אולי על מה אתה רוכב דווקא כן מעניין. וממתי ובאיזה סגנון.
 אשמח אם בכל זאת תקדיש שתי דקות, אם יש לך זמן להתפנות מעיסוקיך כמדען-פיזיקאי/רוכב על, ולהסביר לי במה טעיתי כל כך. 
נראה לי שאולי לא הסברתי את עצמי כמו שצריך או שלא הבנת. כתיבה היא באמת לא החוזקה העיקרית שלי. 
מצרף פה תרשים של פניה באופנוע כביש. למה (חוץ מההסבר של ראסטי) בסופרמוטו אופן הפנייה שונה, כשאותם כוחות פיזיקליים פועלים על האופנוע. רק העניין של מרווח ההטייה?
יום טוב ידידי
לצפיה ב-'עזוב. לא בא לי טוב להתדיין אתך.'
עזוב. לא בא לי טוב להתדיין אתך.
17/02/2018 | 13:45
46
לצפיה ב-' ננסה להחזיר הדיון לפסים ענייניים...'
ננסה להחזיר הדיון לפסים ענייניים...
17/02/2018 | 20:29
2
53
מעבר לעניין מרווח ההטייה, יש - כפי שציינת בעצמך בפוסט הפותח - כאלה שגם על אופנוע SM ממשיכים לרכב בתנוחת 'כביש' עם ברך, מרפק ומה לא...
מה שמביא אותנו לתשובה שמה שחשוב/משנה היא מהירות הפניה - וכל אחד יגיע לשם בדרכיו שלו...
קצת כמו ויכוחי כמה אצבעות להחזיק על ידית הבלם או הפעם ההיא - כשצלם 'תפס' את רוסי פונה ומביט אל קצה הגלגל הקדמי של עצמו (ולא מבט רחוק וכו') - על זה ענה הד"ר - זה מה שנוח לי וזה עובד בשבילי...
עכשיו לך תתווכח עם זה.
לצפיה ב-' כן..'
כן..
18/02/2018 | 14:22
27
הבנתי. אין באמת הבדל מלבד הגיאומטריה השונה של האופנוע, בדגש על מרווח ההטייה. 
תודה רבה רק רכיבות מהנות
לצפיה ב-'אם כברת הזכרת את רוסי'
אם כברת הזכרת את רוסי
19/02/2018 | 14:40
21
כניראה שהוא באמת לא מתחשב ב"חוקים" השונים של הרכיבה -

הוא  בולם עם ארבע אצבעות....
לצפיה ב-'עזרה בהבנה ותרגום של מונחים בתחום השיכוך והמשקל ועוד כמה'
עזרה בהבנה ותרגום של מונחים בתחום השיכוך והמשקל ועוד כמה
17/02/2018 | 17:24
15
הי, התבקשתי לתרגם טקסט קצר שעוסק באופנעים ואשמח לעזרה בתרגום מדויק של המונחים הבאים שלקוחים מתחום מכונאות אופנועים והטיפול בהם (חוץ מהאחרון שמן הסתם רלוונטי לצביעת כלי רכב באופן כללי).
לחילופין, אם יש למישהו ספרי הוראות מפורטים בעברית לטיפול ותחזוקה של אופנוע ספציפי (רצוי לא שטח) זה גם יכול לעזור. תודה:
Adjust suspension settings to fit load conditions
למה מתכוונים ב-suspension settings באופנוע? האם מדובר בבולמי הזעזועים? במתלים? בקפיצים?
ומה לגבי המילה settings? הרי לא מדובר כאן בהגדרה כפי שמקובל לתרגם את המילה בתחומים אחרים, ולא נראה לי מתאים לכתוב 'כוון את הגדרת ה...'. אז מה מקובל לומר (או לכתוב)?

Increase preload settings to suit the total load.

האם preload הוא עומס הקפיץ הראשוני, כפי שהבנתי מבדיקה בכמה פורומים של אופנוענים? האם מדובר בקפיץ אחד או שניים? של הגלגל הקדמי או האחורי?

maximum GAWR - Gross axle weight rating

מה זה ה-axle שמוזכר כאן? ומהו המונח המקובל לכל הרצף?

model character stamped on the VIN

הם מדובר כאן על דגם האופנוע שמוטבע בלוחית הנושאת את מספר השילדה? האם מספר השילדה אינו מטבע בגוף המנוע?

AIR-DRY TOUCH UP PAINT

אני מבין ש-TOUCH UP PAINT הוא צבע שמשמש לתיקוני צבע קטנים בכלי רכב אבל איך מקובל להבהיר שמדובר בייבוש באוויר (וכנראה שלא בתנור)?

תודה
לצפיה ב-'אירוח חדש: היבטים פסיכולוגיים בהתמודדות וגידול ילד רגיש'
אירוח חדש: היבטים פסיכולוגיים בהתמודדות וגידול ילד רגיש
14/02/2018 | 15:49
1
6

ביום שני, 19/2, נארח בפורום הורים לפעוטות את ד"ר לי בר-יעקב, פסיכולוגית ומדריכת הורות על פי הגישה ההתפתחותית-היקשרותית.

באירוח תוכלו להתייעץ על כיצד להתמודד ולגדל ילד רגיש, שחווה את העולם בעוצמה רבה יותר מאשר אחרים, כאשר ההורים לעיתים מאבדים משמעת וסבלנות מול מצבי הרוח של הילד.

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור האירוח כבר עכשיו!

לצפיה ב-'גירוש ישן; מחשכים גופניים לכשלונות והקטנת מבוגר כהה חושים.'
גירוש ישן; מחשכים גופניים לכשלונות והקטנת מבוגר כהה חושים.
14/02/2018 | 17:43
28
לצפיה ב-'BMW s1000rr טיפולים ותחזוקה.'
BMW s1000rr טיפולים ותחזוקה.
11/02/2018 | 20:01
3
66
היי אנשים,
יש לי אופציה לרכוש s1000rr ורציתי לשאול (מי שרוכב או רכב בעבר) האם עלויות הטיפולים גבוהות או סבירות.
גבוהות מבחינתי - סכום גדול מ-2000 לטיפול גדול (לדוגמא)
או מחיר אקסטרא גבוה לחלפים מקוריים.
כמו כן - האם טיפלתם במרכזי או במוסך אחר?
תודה!
לצפיה ב-'לאופנוע מהסוג הזה 2000 ש"ח לטיפול גדול זה'
לאופנוע מהסוג הזה 2000 ש"ח לטיפול גדול זה
14/02/2018 | 04:00
1
68
ממש לא הרבה.
לצפיה ב-'iec? רק חסר שבוזי יגיח מהאפלה וחזרנו לימי הזוהר '
iec? רק חסר שבוזי יגיח מהאפלה וחזרנו לימי הזוהר
14/02/2018 | 23:59
69

רק אל תשכח בכיס תפילין. בהצלחה 
לצפיה ב-'טיפול גדול אמור לכלול שמן, פלגים ופילטרים'
טיפול גדול אמור לכלול שמן, פלגים ופילטרים
15/02/2018 | 08:34
45
זה לא אמור להיות שונה בהרבה מאופנועים אחרים.

תיקונים אחרים יכולים אולי להיות יקרים יותר בגלל עלות חלפים
לצפיה ב-'מכנס חדש בניילון - Alpinestars Valparaiso 2 Drystar'
מכנס חדש בניילון - Alpinestars Valparaiso 2 Drystar
08/02/2018 | 18:35
1
58
מכנס Alpinestars Valparaiso 2 Drystar מידה XL חדשים בניילון עם תוויות מעולם לא נלבשו!.
בד נגד מים נושם. פתחי איוורור נפתחים בטנת חורף מתפרקת ובטנה נגד מים מתפרקת.
מידה XL במכנס זה יותר קרובה למידה L.
900 ש"ח פחות ממחיר הקנייה בחו"ל. בארץ מעל 2000 שח.

הודעות בפרטי
לצפיה ב-'נמכר'
נמכר
16/02/2018 | 17:11
3
לצפיה ב-'הפנינג בפצאל 24/2'
הפנינג בפצאל 24/2
08/02/2018 | 12:32
57
רוכב MotoGP ג'ו רוברטס מגיע לפצאל וזאת סיבה טובה להגיע!
https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5078684,0...

ביום שישי 23.2 יתקיים יום רכיבה בפצאל לרוכבי מותג הונדה בלבד.
בשבת 24.2, יתקיים יום רכיבה פתוח לרוכבי כלל המותגים בתשלום של 400 ₪
https://www.eventer.co.il/JoeRoberts

אבל לא חייבים, אפשר להגיע וליהנות מקרנבל מוטורי אמיתי שיכלול מוסיקה, כיבוד וחוויה אופנוענית.

מארגן קבוצה לרכיבה קבוצתית כיפית ביום שבת 24/2 , ליהנות גם מהדרך היפה חוצה שומרון, בקצב מנהלתי בטיחותי ולא קרבי,
יציאה מגלילות 08:30, צפי הגעה לפצאל 09:30.

למי שמעוניין, נא לציין שם וטלפון ואעדכן בוואטסאפ,

לצפיה ב-'שכחתי היום שרשרת ומנעול - על מתקן אופנים/ברזל'
שכחתי היום שרשרת ומנעול - על מתקן אופנים/ברזל
07/02/2018 | 20:53
3
79
מאחורי הסינמטק - ברחוב הארבעה - ת"א.

אם מישהו נתקל - בטעות - אשמח שיאסוף וידווח

לצפיה ב-'על הדאגה... עברתי שם היום ואספתי את השרשרת'
על הדאגה... עברתי שם היום ואספתי את השרשרת
14/02/2018 | 17:43
2
39
חיכתה לי במקום בו ננטשה
לצפיה ב-'די, נו! '
די, נו!
14/02/2018 | 17:46
1
33
חשבתי על השרשרת ש'ך ומה עלה בגורלה...
אבל מהתמונה עולה שהיא נשארה מגולגלת 'כאילו נעולה' - אז מי ייגע בה? - חוץ מכל החתולים והכלבים... כמובן :)   - מזל שירד הרבה גשם, הא?
ת'חדש
לצפיה ב-'באמת פלא. אבל צודק - הפוזיציה שלה היתה "כאילו נעולה"'
באמת פלא. אבל צודק - הפוזיציה שלה היתה "כאילו נעולה"
14/02/2018 | 17:56
30
גם המקום קצת חבוי. לך תדע.
לצפיה ב-'אופנוע - בעד ונגד'
אופנוע - בעד ונגד
07/02/2018 | 12:08
2
71
היי
תתעלמו מהכינוי בחרתי אותו בגיל 16 אולי ותפוז לא מאפשרים להחליף.
עברתי תאונה הקטנוע הלך טוטאל לוס אנשים שאני מספר להם זורקים תגובות : תעזוב את האופנוע, תזרוק אותו וכדומה. מה אתם הייתם עונים לאותם אנשים או מה עובר לך בראש שהקרובים אליכם מציקים לכם שהנסיעה על הדו גלגלי היא מסוכנת?
לצפיה ב-'אם אתה אופנוען, "הם" (שאינם אופנוענים), לא יבינו "למה", גם '
אם אתה אופנוען, "הם" (שאינם אופנוענים), לא יבינו "למה", גם
07/02/2018 | 12:25
55
תפליג בסיפורים ליריים והגיגיי נפש, עד מחר.
אם דו"גיות עושה לך טוב, מה השאלה?
לצפיה ב-'דו-גלגלי הוא כלי תחבורה מסוכן יותר מרכב'
דו-גלגלי הוא כלי תחבורה מסוכן יותר מרכב
07/02/2018 | 14:31
77
(אבל פחות מסוכן מאופניים חשמליים לצורך הדוגמה). מי שאומר לך את זה - צודק.

העניין הוא שלדו"ג יש גם יתרונות רבים, ומי שטעם מזה פעם אחת לא ירצה לחזור אחורה. תחושת החופש, הרוח בשיער (או בקרחת), הגמישות בניידות, השתחלות בפקקים וקיצור הזמן על הכביש, חניה, זיהום אוויר מופחת ומה לא.

יחד עם זאת, חייבים לומר, לדו"ג יש גם חסרונות כמו פגיעות למזג אוויר, חום, קור, חשיפה לסכנות בגופך, עלות טיפול גבוהה יותר מרכב, ביטוח יקר יותר מרכב וכו'.

אם אתה אופנוען בדם (בין אם בפועל ובין אם בנשמתך), לא יעזור כלום ואתה תעלה על אופנוע. אם אתה סתם משתמש בו ככלי תחבורה זמין - זה סיפור אחר.
לצפיה ב-'טסט לקטנוע בחולון'
טסט לקטנוע בחולון
06/02/2018 | 14:28
29
מישהו יכול להמליץ / להזהיר על מכון הטסטים בחולון באופן? בדר"כ אני עושה טסטים בפ"ת, עניין של דקה ומשתחרר. איך זה בחולון?
אם מישהו מכיר משהו עדיף בסביבה גם אשמח לשמוע.

תודה ושבוע מצויין
לצפיה ב-'בעיות בVSTROM DL 650 2007'
בעיות בVSTROM DL 650 2007
06/02/2018 | 12:36
56
לכל הרוכבים המנוסים שבניכם אשמח לעזרה, יש לי DL650 2007
יש לו צריכת דלק מאוד גבוהה (לפי חישוב בערך 1 ל- 10)
כשאני נוהג ועולה להילוך רביעי ומנסה לעבור את ה6000 טורים האופנוע נחנק ופשוט מאט והטורים יורדים עד שאני משחרר מעט את המצערת עד שאני מגיע לנקודה שבה האופנוע בערך נשאר בטורים על 6000,המקסימום שאני מגיע איתו זה ל120 בהילוך שישי.
למישהו קרתה פעם התקלה הזאת? יכול להיות שזה החיישן מצערת?(TPS) או אולי משאבה תקולה?
לצפיה ב-' מתכננים חופשה על קרוז ומשאירים את הארנק בבית '
מתכננים חופשה על קרוז ומשאירים את הארנק בבית
01/02/2018 | 14:42
1
31

הערב ב- 20:00 יתארח בתפוז איתן כתרי, מנכ"ל ובעלים של חברת קרוז אאוטלט, מדריך, מתכנן טיולים וסוכן נסיעות.
באירוח תוכלו לשאול ולתכנן את החופשה הבאה שלכם על קרוז!
כיצד סוגרים טיול שייט? אילו מסלולים כדאי לעשות?
וכמובן – איך משאירים את הארנק בבית?

העלו את השאלות שלכם בשרשור האירוח כבר עכשיו
לצפיה ב-'מופתעים מעוד עבודה במחפורת, ושוכחים את הארנק במונית '
מופתעים מעוד עבודה במחפורת, ושוכחים את הארנק במונית
01/02/2018 | 22:01
21
לצפיה ב-'מעיל SPIDI'
מעיל SPIDI
01/02/2018 | 12:42
46
שלום
אהיה במינכן החודש ואעבור גם באיטליה
המלצה לחנות שבה אוכל לרכוש מעיל 4 עונות של ספידי (רכבית adventure)
במחיר סביר ? H2O
תודה
לצפיה ב-'רוכב אופנוע בשוליים? אל תהיה חזיר'
רוכב אופנוע בשוליים? אל תהיה חזיר
31/01/2018 | 08:42
2
106
לצפיה ב-'נכון מאוד!!'
נכון מאוד!!
31/01/2018 | 18:20
57
רוכבי השולים פשוט מפחידים.
בבוקר התנועה איטית להחריד, זה לא נכון לרכב על 80 קמ"ש גם אם השול רחב.
יש מספיק רכבים שיורדים לשול בלי למצמץ ובלי לאותת.
הכי מפחיד הרוכבים שעוקפים אותי בשול, כי 50 קמ"ש זה לא מספק אותם.
רגע, שניה. הכי קל לתת גז, צריך לחשוב קצת לפני על הסיכונים.

לצפיה ב-'כתבה מעולה. תודה.'
כתבה מעולה. תודה.
03/02/2018 | 07:15
17
לצפיה ב-' מכנסי Alpinestars Valparaiso 2 Drystar חדשות בניילון!'
מכנסי Alpinestars Valparaiso 2 Drystar חדשות בניילון!
30/01/2018 | 17:17
1
42
Alpinestars Valparaiso 2 Drystar מידה XL-L
חדשים בניילון עם תוויות מעולם לא נלבשו!. בד נגד מים נושם.
למכנס פתחי איוורור נפתחים בטנת חורף מתפרקת ובטנה נגד מים מתפרקת
הורדת מחיר: 950 ₪
בד Drystar בד מקביל ל goretex של Alpinestars מכנסיים מומלצים ביותר.

https://www.revzilla.com/motorcycle/alpinestars-valparaiso-2-drystar-pants
לצפיה ב-'המכנסיים נמכרו'
המכנסיים נמכרו
16/02/2018 | 17:13
1
לצפיה ב-'למכירה מגפי רכיבה כביש דיאנז Dainese Course D1 Out Air'
למכירה מגפי רכיבה כביש דיאנז Dainese Course D1 Out Air
30/01/2018 | 15:22
39
מכירה מגפי רכיבה כביש / ספורט Dainese Course D1 Out Air Black 
מידה 42, חדשות לגמרה בקופסא, עם ריח של המפעל. 

מחיר עלות 1200 ש״ח, ניתן לראות במרכז או בצפון בסופי שבוע.
054-2403590

לצפיה ב-'"ההוא" שאחראי על האופנועים הכי יפים ביקום'
"ההוא" שאחראי על האופנועים הכי יפים ביקום
25/01/2018 | 09:48
4
148
לצפיה ב-'מסתבר שמשנת 90 רוכב'
מסתבר שמשנת 90 רוכב
26/01/2018 | 16:09
84
בין השאר על הכלים של "ההוא", שנת 90 על הפרציה שקדם למיטו, 2012 דוקאטי 2015 ועד היום mv agusta brutale.
מסתבר שכנראה הטעם שלי באופנועים טוב.
לצפיה ב-''
26/01/2018 | 20:49
2
12
לצפיה ב-'תראו מי פה...'
תראו מי פה...
27/01/2018 | 14:32
1
22
לצפיה ב-'תמיד'
תמיד
28/01/2018 | 13:28
7
לצפיה ב-'טיפ לגבי יבוא חלקי חילוף מארה”ב לישראל '
טיפ לגבי יבוא חלקי חילוף מארה”ב לישראל
22/01/2018 | 23:25
81
כולל רשימת החלקים שניתן לייבא באישור מוקדם
לצפיה ב-'למכירה מכנסי Spidi Teker מידה 52=L'
למכירה מכנסי Spidi Teker מידה 52=L
19/01/2018 | 09:23
1
74
למכירה מכנסי Spidi Teker מידה 52=L

חדשות, נקנו בחו"ל לטיול אופנוע ורכבתי איתם 5 ימים בלבד. נראות חדשות לחלוטין
שילוב בעור ובד קורדורה כוללים מיגוני ירכיים ומיגוני בירכיים.

מבקש 800 ש"ח

https://www.motocard.com/en/pants-2/spidi-teker_sh...

Spidi Teker, leather pants
Leather trousers designed for shot and long range touring, with the whole range of naked and streetbikes.
Teker is equipped with CE protectors over hips as well as adjustable Multitech knee protectors. Several racing-derived stretch areas are spreaded over the legs to guarantee great fitting on the bike. Leather is cowhide with thickness of 1.0/1.1mm.
Safety
Multitech removable knees protectors
Removable Multitech hip protectors
Comfort
50% waterproof garment
Removable lining with wadding
Performence
Average weight 1,5 Kg
Zip fastener to join jacket/trousers
Knee protector adjustable positioning
Boots attachment - Strap to fasten trousers to boots
Materials
High tenacity elastic flex tenax Nylon 6.6, extreme abrasion resistance
High tenacity extra tenax triple twisted Nylon 6.6
Cowhide, 1.1/1.2 mm thick, high fitting performance
לצפיה ב-'הורדת מחיר'
הורדת מחיר
14/02/2018 | 18:48
6
650

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא קניות...
מומחית לקניות ברשת עונה לכם על כל השאלות הנוגעות...
אירוח בנושא קניות...
מומחית לקניות ברשת עונה לכם על כל השאלות הנוגעות...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום נזקי גוף
פורום נזקי גוף ותאונות
תדמור ערבה - ניהול ופיקוח בניה
זקוקים למפקח בנייה?
פורום ירושה, עיזבון ואפוטרופסות
פורום עיזבון ואפוטרופסות

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה