לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2842028,420 עוקבים אודות עסקים

פורום אופנועים

ברוכים הבאים לקהילת האופנוענים של תפוז! בין אם אתם רוכבים על "חרגולים" עצבניים בשטח, מלחכים אספלט עם הסליידרים בכבישים רחוקים, מתניידים ביעילות עם הקטנוע בעיר או ממרקים ניקלים אחת ליום ומגהצים את הפרנזים לפני הטיול... לכם ולכל מי שהאהבה והטירוף למוטוריקה בכלל ולכלים דו גלגליים בפרט זורמת אצלו בוורידים, ל-כווולכם מיועד מקום המפלט העונה לשם "פורום האופנועים של תפוז"!

גולשי ומנהלי הפורום ישמחו לארח אתכם בצל עצי התפוז של הפרדס כיאה לאחווה האופנוענית ולחויה המשותפת לכולנו. 

אז מה עושים כאן? כאן תוכלו להעלות כל שאלה בנושא יקיר לבכם או משאת נפשכם: לתת טיפ לרוכבים חדשים, להתלונן על מפגעי מע``צ ומשטרת התנועה (או להחמיא! גם זה יכול לקרות!), לתכנן או להמליץ על טיולים, להתלונן, להחמיא או לשאול על בתי עסק, בעיות מנוע/אביזרים/חלקים לשאול ולענות, מה שתרצו.

בכותרת האפורה שבראש הפורום, תוכלו למצוא קישורים לכתבות, מאמרים, מבחנים, השוואות והמלצות על אופנועים (כמובן..) מומלץ לקרוא את "כללי הגלישה בפורום" אשר מופיעים ב"מאמרי הפורום" לפני תחילת הגלישה.

מעט היסטוריה: 
פורום האופנועים של תפוז הוקם ביוני של שנת 2000 הפך להיות ביתה החדש של קהילת האופנועים שהייתה ב- IOL (ואשר עברה לזמן קצר למערכת הפורומים של וואלה). כל חברי הקהילה עברו כאחד לתפוז, ומנהלה הראשון של הפורום - KLE - מסר את שרביט הניהול ל- כRובי, מנהלה המקורי של הקהילה עוד מימיה ב- IOL. 
בתחילת 2003 הצטרף COLT לניהול הפורום כדי להשתתף עם כRובי בתפעול הפורום ובניהולו. באותה הזדמנות נפרד צוות הניהול מ- MIKEE. 
כאשר כRובי קיבל הצעה לשמש כמנהל מותג KTM בישראל, נבחר R-יק למלא את התפקיד הקשה.
במהלך שנת 2004 נכנס 45degrees לניהול הפורום, וזמן קצר לאחר מכן עזב COLT ואל הצוות הצטרף MAX D. 
בשנה לאחר מכן התייצב צוות הניהול ועמד על 3 מנהלים - TYGGER, MAX ועוד אחד שביקש למחוק את שמו מהיסטורית הנהלת הפורום. 
בחודשים האחרונים של 2007 התחלפו 3 המנהלים בצוות אחר המונה את מיצו, yarivos ו- LoneRider, וביחד קבעו סטנדרטים חדשים לניהול וכן הרימו את שני מפגשי האופנוענים הגדולים שהיו בישראל מאז ומתמיד - לטרון 2007 ו- 2008.
אחרי פרישתם של yarivos ו-LoneRider מהניהול. הצטרפו hajbi ו- Pumi לצוות המנהלים. 
בהנהגתם של מנהלי הפורום, פורום האופנועים בתפוז היווה את אחד מהגורמים המשמעותיים ביותר במטה המאבק לביטוח חובה הוגן, מאבק שהחל בסוף 2009 כשבשיאו אירגן מטה המאבק את ההפגנה הגדולה ביותר שידע עולם הדו"ג בישראל, הפגנת ה- 15 בנובמבר 2009, הידועה גם בכינוייה "תל אביב עומדת".
בתחילת שנת 2011 פרש Pumi והחליף אותו avi elbaz, ואל צמד הניהול הצטרפה גם הגולשת gamgam. אחרי פרישתו של אבי הצטרף לצוות עופר רונן Vstrom וגם הוא פרש באמצע 2015.

לסיכום: כולם פה ישמחו תמיד לעזור, לתמוך, לצחוק, לשאול ולהתעניין בכל מה שיש לך לומר על דו-גלגליים. אנחנו בטוחים שתהנו. בברכת רכיבה מהירה ובטוחה! (החיים קצרים-תנו בגז!)

עשרת הדיברות לגולש ברשת (מתוך פורום התמכרות לאינטרנט בתפוז): 1. זכור את האנושיות, עמוד על שלך אך אל תעשה לחברך מה ששנוא עליך. 2. הצמד לנורמות ההתנהגות החלות בחיי המציאות. 3. דע היכן אתה נמצא במרחב הוירטואלי. 4. כבד את זמנם ורוחב הפס של האחרים. 5. תראה יפה ברשת. 6. חלק את הידע והמומחיות שלך ברשת, למען עולם טוב יותר. 7. שמור את המלחמות הרגש תחת בקרה. 8. כבד את פרטיותם של האחרים. 9. אל תנצל לרעה את הכח שלך. 10. היה סלחן כלפי טעויות הזולת.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אופנועים

ברוכים הבאים לקהילת האופנוענים של תפוז! בין אם אתם רוכבים על "חרגולים" עצבניים בשטח, מלחכים אספלט עם הסליידרים בכבישים רחוקים, מתניידים ביעילות עם הקטנוע בעיר או ממרקים ניקלים אחת ליום ומגהצים את הפרנזים לפני הטיול... לכם ולכל מי שהאהבה והטירוף למוטוריקה בכלל ולכלים דו גלגליים בפרט זורמת אצלו בוורידים, ל-כווולכם מיועד מקום המפלט העונה לשם "פורום האופנועים של תפוז"!

גולשי ומנהלי הפורום ישמחו לארח אתכם בצל עצי התפוז של הפרדס כיאה לאחווה האופנוענית ולחויה המשותפת לכולנו. 

אז מה עושים כאן? כאן תוכלו להעלות כל שאלה בנושא יקיר לבכם או משאת נפשכם: לתת טיפ לרוכבים חדשים, להתלונן על מפגעי מע``צ ומשטרת התנועה (או להחמיא! גם זה יכול לקרות!), לתכנן או להמליץ על טיולים, להתלונן, להחמיא או לשאול על בתי עסק, בעיות מנוע/אביזרים/חלקים לשאול ולענות, מה שתרצו.

בכותרת האפורה שבראש הפורום, תוכלו למצוא קישורים לכתבות, מאמרים, מבחנים, השוואות והמלצות על אופנועים (כמובן..) מומלץ לקרוא את "כללי הגלישה בפורום" אשר מופיעים ב"מאמרי הפורום" לפני תחילת הגלישה.

מעט היסטוריה: 
פורום האופנועים של תפוז הוקם ביוני של שנת 2000 הפך להיות ביתה החדש של קהילת האופנועים שהייתה ב- IOL (ואשר עברה לזמן קצר למערכת הפורומים של וואלה). כל חברי הקהילה עברו כאחד לתפוז, ומנהלה הראשון של הפורום - KLE - מסר את שרביט הניהול ל- כRובי, מנהלה המקורי של הקהילה עוד מימיה ב- IOL. 
בתחילת 2003 הצטרף COLT לניהול הפורום כדי להשתתף עם כRובי בתפעול הפורום ובניהולו. באותה הזדמנות נפרד צוות הניהול מ- MIKEE. 
כאשר כRובי קיבל הצעה לשמש כמנהל מותג KTM בישראל, נבחר R-יק למלא את התפקיד הקשה.
במהלך שנת 2004 נכנס 45degrees לניהול הפורום, וזמן קצר לאחר מכן עזב COLT ואל הצוות הצטרף MAX D. 
בשנה לאחר מכן התייצב צוות הניהול ועמד על 3 מנהלים - TYGGER, MAX ועוד אחד שביקש למחוק את שמו מהיסטורית הנהלת הפורום. 
בחודשים האחרונים של 2007 התחלפו 3 המנהלים בצוות אחר המונה את מיצו, yarivos ו- LoneRider, וביחד קבעו סטנדרטים חדשים לניהול וכן הרימו את שני מפגשי האופנוענים הגדולים שהיו בישראל מאז ומתמיד - לטרון 2007 ו- 2008.
אחרי פרישתם של yarivos ו-LoneRider מהניהול. הצטרפו hajbi ו- Pumi לצוות המנהלים. 
בהנהגתם של מנהלי הפורום, פורום האופנועים בתפוז היווה את אחד מהגורמים המשמעותיים ביותר במטה המאבק לביטוח חובה הוגן, מאבק שהחל בסוף 2009 כשבשיאו אירגן מטה המאבק את ההפגנה הגדולה ביותר שידע עולם הדו"ג בישראל, הפגנת ה- 15 בנובמבר 2009, הידועה גם בכינוייה "תל אביב עומדת".
בתחילת שנת 2011 פרש Pumi והחליף אותו avi elbaz, ואל צמד הניהול הצטרפה גם הגולשת gamgam. אחרי פרישתו של אבי הצטרף לצוות עופר רונן Vstrom וגם הוא פרש באמצע 2015.

לסיכום: כולם פה ישמחו תמיד לעזור, לתמוך, לצחוק, לשאול ולהתעניין בכל מה שיש לך לומר על דו-גלגליים. אנחנו בטוחים שתהנו. בברכת רכיבה מהירה ובטוחה! (החיים קצרים-תנו בגז!)

עשרת הדיברות לגולש ברשת (מתוך פורום התמכרות לאינטרנט בתפוז): 1. זכור את האנושיות, עמוד על שלך אך אל תעשה לחברך מה ששנוא עליך. 2. הצמד לנורמות ההתנהגות החלות בחיי המציאות. 3. דע היכן אתה נמצא במרחב הוירטואלי. 4. כבד את זמנם ורוחב הפס של האחרים. 5. תראה יפה ברשת. 6. חלק את הידע והמומחיות שלך ברשת, למען עולם טוב יותר. 7. שמור את המלחמות הרגש תחת בקרה. 8. כבד את פרטיותם של האחרים. 9. אל תנצל לרעה את הכח שלך. 10. היה סלחן כלפי טעויות הזולת.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

לצפיה ב-'קורס הסמכה באופנועים וקטנועים איגוד המוסכים מחוז צפון'
קורס הסמכה באופנועים וקטנועים איגוד המוסכים מחוז צפון
21/06/2018 | 14:20
5
שלום רב לכולם. המכללה הטכנולוגית לרכב מבית איגוד המוסכים בקריית אתא,  גאה להכריז על פתיחת קורס הסמכה  באופנועים קטנועים וטרקטרונים אשר נועד להעניק ידע מקיף בטיפול בכלי רכב דו גלגליים, כמו גם טרקטרונים. מיועד לאלו אשר רוצים לנהל מוסך אופנועים קטנועים וטרקטרונים.  במסגרת הקורס יילמדו נושאים הקשורים למנוע ומערכותיו, המרכב ומערכותיו, מערכות החשמל והאלקטרוניקה ועוד.
להרשמה: 050-721-2724
או 04-8405001
לצפיה ב-'יום הדגמות מיוחד לאופנועי האדונצ'ר של KTM- בשישי הקרוב'
יום הדגמות מיוחד לאופנועי האדונצ'ר של KTM- בשישי הקרוב
20/06/2018 | 09:43
25
סדנת האלופים מזמינה את חברי הפורום ליום הדגמות משולב כביש -שטח לדגמי האדונצ'ר של KTM ,
הדגמים אשר יהיו זמינים לרכיבה:
1090 / 1090R
1290S/1290R

בעלי רשיון A מוזמנים להגיע ולטעום מאופנועי האדונצ'ר המדהימים של KTM.
יום שישי 22/06/2018
החל מהשעה 9:00
לפרטים נוספים:
054-2548655 אלון.
לצפיה ב-'המורכב נפצע בתאונה כשאין ביטוח חובה לכלי?'
המורכב נפצע בתאונה כשאין ביטוח חובה לכלי?
10/06/2018 | 22:19
2
93
לצפיה ב-'יצא בזול'
יצא בזול
11/06/2018 | 21:36
16
לצפיה ב-'מצב שבו החוק והצדק - דרים ביחד...'
מצב שבו החוק והצדק - דרים ביחד...
15/06/2018 | 15:02
49
לדעתי, יש להחמיר במקרים כאלו. בסופו של יום, מחירי הביטוח נגזרים גם (לא רק) ממקרים שבו רוכבי אופנוע - עוברים על החוק ונתפסים. 
לצפיה ב-'קניית אופנוע ראשון'
קניית אופנוע ראשון
07/06/2018 | 22:26
4
52
אז עברתי טסט ואני רוצה לקנות אופנוע איזה נתונים אני צריכה לבדוק לפני שאני קונה? ק"מ?? מה בדיוק? אשמח לעזרה
לצפיה ב-'על איזה אופנוע למדת נהיגה? איזה סוג רשיון קיבלת?'
על איזה אופנוע למדת נהיגה? איזה סוג רשיון קיבלת?
08/06/2018 | 13:53
3
46
מזה מתחילים...
ויש גם המשך אבל פרה פרה...
לצפיה ב-'A1 250 הונדה cbr '
A1 250 הונדה cbr
10/06/2018 | 20:17
2
18
לצפיה ב-'יש אופנועים מקבוצה A1'
יש אופנועים מקבוצה A1
10/06/2018 | 20:26
1
41
למשל 320 סמק כגון MT03

גם לסוזוקי יש משהו סביב 250-300 אופנוע ולא קקנוע...
חייבת רכיבת מבחן להרגיש שנוח לך ולא כבד לך...
לצפיה ב-'למי מהמקורבים שלך יש MT-03 שאתה מציע אותו לכל אחד?'
למי מהמקורבים שלך יש MT-03 שאתה מציע אותו לכל אחד?
11/06/2018 | 03:55
46

לפחות תעשה את זה בחכמה...אה רגע
לצפיה ב-'הגיע הזמן להחליף'
הגיע הזמן להחליף
05/06/2018 | 22:17
11
115
נכון להיום אני רוכב על ktm Duke 690R
אחד האופנועים הכי מהנים שהיו לי עד היום ... 
אבל ...  אם עד היום רכבתי באזור ה 60-70 ק''מ ביום, זה הולך להכפיל את עצמו בקרוב, ואני מחפש כלי בנפח דומה, אבל חסכוני יותר בדלק, רגוע יותר עם הכביש, ואפ אפשר - טיפולים רחוקים יחסים ...

בתור מי שנמשך תמיד לעולם הנייקד, חשבתי על sv650 בתוספת משקף גבוה, מה שאולי ייתן לי הגנה מסויימת מהרוח, אבל עונה על צורך טווחי טיפולים רחוקים וצריכת דלק טובה (על הנייר) . 

אפשרות שניה היא הוורסיס 650 או הטרייסר 700, אבל מעולם לא רכבתי על טורינגים, ואני עדיין בהתלבטות. 

מישהו רוצה לשים את האינפוט שלו לדברים שכתבתי , ואולי להעלות משהו שלא חשבתי עליו ?
לצפיה ב-'הכיוון שלך שגוי'
הכיוון שלך שגוי
07/06/2018 | 09:04
9
78
אתה צריך טורינגים...
בנוסף אם רצונך לחסוך בדלקים ובהוצאות אז בנפח של 500-600 ולא יותר, למעשה עדיף נפח קטן יותר כמו למשל ימאהה MT03
זה מספיק לבינעירוני... סביב 150 קמש ללא בעיות
דלק סביב 30 לליטר
אחזקה מאד פשוטה וזולה
ומדובר באופנוע נוח לתפעול, אחלה בסיבובים, קל משקל, מיכל דלק סביר, תשכח מתי מילאת דלק. יהיה לך כיף וזיל הזול
וכמובן יש לו סבל מובנה ותוסיף ארגז נוח ופונקציונלי ולא תצטרך לסחוב ציוד לכל חור...

לצפיה ב-'הבנאדם בא מ-690 ואתה זורק אותו לטוסטוס 300'
הבנאדם בא מ-690 ואתה זורק אותו לטוסטוס 300
07/06/2018 | 21:21
8
74
בשביל לכסות פי 2 מרחק ?

הוא הסביר שהוא רוצה בנפח דומה...רגע, אתה במקרה מוכר את ה-300 ש'ך?

נו טוב.
לצפיה ב-'קל דעת תמיד היית'
קל דעת תמיד היית
08/06/2018 | 02:52
7
74
זאת אומרת שלא רק שלא יכולת מעולם להתמודד עם דיעה שונה משלך אלא שכמו בעבר, גם הפעם, לא ידעת לבצע קריאה של כל הרבדים של מה שכתב ויש המון.
כלומר נכון שכתב נפח דומה אבל כתב עוד דברים למשל את המשפט האחרון שלו ועוד ועוד.

ראשית אין לי את הMT03 אבל להבדיל ממך אני מכיר אותו היטב. אין לי גם שום קשר למישהו שמוכר כזה ישן או חדש...
הוא ייסע הרבה ויהיו לו הוצאות דלק זניחות הוצאות אחזקה זניחות ויהיה לו קל לטפל. קלי קלות.
הMT03 זה לא קקנוע אלא אופנוע עם 6 הילוכים ועם קלאץ' (למרות שלא באמת התכוונת אלא פרץ הזילזול שמאפיינך כרגיל היה חזק ממך)
אבל אתה, גם אם תרכב על "R1000" עדיין המנטליות שלך תהיה של "קקנוע", כלומר לא תוכל להבין מה הדרישות של מי שגומע מרחקים על בסיס יומיומי.

האם תסלח לי אם אחשוף עליך כמה דברים מהותיים? הסיבה: חייבים לדעת כמה דברים עליך כדי "לאכול" כראוי את עצותיך:
א. אתה רוכב רק בסופ''ש לבילוי ולכן אין לך מושג מהי רכיבה פונקציונלית משמעותית. ולכן מהעיצות שלך מוטב שיישמר...
ב. אתה שמרת האופנועים שלך בסלון (כבר עת היה לך הונדה RR1000 הרבה לפני שעברת ל"איטלקי") . הוא בטח יחשוב שזאת בדיחה...
ג. בכל ימי החול של השבוע, אתה ממרק האופנוע שבסלון ביתך כדי שבשבת הוא יהיה היפה ביותר בחניית האופנועים שבבר בהר, וזה מעניק לך סיפוק עילאי ואין בילתו

ועכשיו... שיקשיב לך...
לצפיה ב-'120 ק"מ לפחות ליום ואתה ממליץ על MT03 ? אתה רציני ?'
120 ק"מ לפחות ליום ואתה ממליץ על MT03 ? אתה רציני ?
08/06/2018 | 13:06
3
36
לצפיה ב-'אייווה'
אייווה
08/06/2018 | 13:51
2
63
האם אתה עדיין על הבנדיט העתיק 1200 על 4 קרבוריו אשר שיפצת בעמל, זמן וממון?
כבר כששיפצת בעלות כה גבוהה חשבתי שזה לא לעניין לשפצו כשקיימים אופנועים מודרניים שהם מוזרקים, ואתה בכל זאת השקעת ממון רב. למשל היה בנדיט 1250 מוזרק וכמובן אופנועים מעט צנומי נפח בהשוואה ל1200... ...
אני מקווה שהשנים שחלפו הכניסו בינה בראשך. [עכשיו כמובן אל תחשוב שהצורך בבינה איפיין רק אותך. גם אני ביצעתי שטויות ורכשתי רכישה לא מוצלחת ככה שאני מקווה כי גם אני "רכשתי בינה"]

אם ירצה לקחת העיצה ממני אז ייקח
מה זה 120 ליום? זה בעצם כלום. בעבור 300 מודרני ונוח כמו הMT. זה 60 לכיוון כלומר כ1/2 שעה לכיוון אם יש לו הרבה רמזורים בדרך. אם לא אז פחות
אל תתעלם מהצורך להשתחל מידי פעם ואופנוע קטן יעשה זאת טוב יותר.
אל תתעלם מהעלות של 30 קמ לליטר
אל תתעלם מהתחזוקה הזולה.
צמיגים שישרדו יותר והם גם זולים ומה לא
האם הוא צריך לדעתך יותר מאשר 140-150 קמש כשעסקינן במחצית השעה לכיוון או אפילו שעה?

גם אני בחנתי את הMT03, ואח"כ את הטרייסר700 ובתוכנית את ה900, אבל כבר אחרי ה700 בחשיבה רציונלית הבנתי כי ה03 יהיה נוח וקל יותר לתפעול ולתחזוקה מה700.

תכלס לא שווה לו לרכוש משהו יקר יותר מעבר ל03, והוא, שהשתמש בעבר בקטמ הבזבזני [גם בדלקים וגם ובעיקר בבלאי] יהיה בשוק כשיחוש מהו הימאהה הזה.
את החוליגניזם ישאיר לזכרוונות הקשורים לקטמ ויעפיל לאופנוע הייטקי נבון קל לתפעול ומאד מאד יעיל.
ואז הוא יגלה שאחזקת אופנוע יכולה להיות זולה בערך כמו קיה פיקנטו 1000 גיר ידני...
גם זול לרכישה, גם זול לתחזוקה, גם זול בדלק וגם ביצועים סבירים.

קח אותי כדוגמה בפיקנטו המצ'וקמק אני בדרך כלל "רוכב" בין המהירים בכביש למעט בעליות ארוכות.
הימאהה הזה יאפשר לו להיות מהיר גם בעליות. ביחס למכוניות יהיה ממילא מהיר וביחס לאופנועים כמובן שכל הRRRR מנועים 600 ומעלה יהיו מהירים ממנו אבל שם התחזוקה יקרה והם לא שורדים כאופנועים מהטעם הכלכלי ו/או מהטעם הרפואי/גופני...
לצפיה ב-'שיפוץ הבנדיט היה אחד הדברים היותר טובים שעשיתי'
שיפוץ הבנדיט היה אחד הדברים היותר טובים שעשיתי
08/06/2018 | 20:53
1
61
שיפוץ הבנדיט היה אחד הדברים היותר טובים שעשיתי בנושא האופנועים, נהנתי בכול רגע איתו לאחר השיפוץ.
היה לי אותו במשך 20 שנה כש10 מהם לאחר השיפוץ.
היום אני עם טרייסר 900, אופנוע שמאוד מתאים לפותח הדיון (או ה700)

אתה אולי היסטוריון ורואה חשבון מוצלח אבל באופנועים ...
לצפיה ב-''
09/06/2018 | 01:39
49
טרייסר 900 בהחלט נהדר! סוף סוף הגעת לעולם האופנועים המודרניים.
20 שנה...
It took you very long...
Why?
אני שואל למרות שאני יודע שנהנית על הבנדיט. אבל היום ברטרוספקט אתה בוודאי מבין שהיו כבר אז אפשרויות נוספות...
10 שנים לאחר השיפוץ. תזכיר מתי עשית השיפוץ?

היסטוריון ורואה חשבון מוצלח?
מה מאפייני השימוש שלך בטרייסר כיום?

לצפיה ב-'תרשה לי לתקן אותך בכמה טעויות מהותיות… '
תרשה לי לתקן אותך בכמה טעויות מהותיות…
09/06/2018 | 04:36
2
92
מעולם לא היתה לי פחית עד לפני 8 חודשים,אי לכך אני רוכב כל יום כי אופנוע זה כלי הרכב היחיד שלי ב-31 שנה האחרונות.
גם היום,באופנוע החדש שנמצא 3 חודשים על כביש יש כמעט 6000 ק"מ  וגם הוא בתוך הבית ועובר ניקיון יומיומי.
תשנן את זה כדי שתדע את זה לפעם הבאה… אבחן אותך.מבטיח.
במבחן ההיסטוריה הנוכחי נכשלת. לא נורא.

ועכשיו לדעה שלך לגבי האי יכולת שלי להכיל דעות שונות.... שים לב לתגובה ההיסטרית שלך…  התחלת לכתוב הכל חוץ ממה שקשור להודעה של הבחור.
גם לבחור מתחתי הגבת באיזו הודעה הזוייה על הבנדיט שלו…  אני מנסה להבין האם אתה מנסה להרשים אותנו ביכולות ה"פנומנליות" שלך בחלומית החיפוש כאן למעלה לפי שם משתמש
אחשלו… אתה הזוי ברמה שלא הכרתי. דבר לעניין או שתשלח את ספק הגראס שלך כי נראה שזה אחלה חומר.

אתה חייב להתמקד… אני מקווה שבעבודה שלך אתה לא מתפזר, אחרת לא תגיע רחוק ותשאר תקוע עם פיקאנטו 1000 מקרטעת.

ועכשיו בוא נחזור לבדיחה שלך… אז אתה אומר שכדאי לו לשקול את ה-MT-03
שאתה כל כך מכיר טוב אחרי שהבחור הסביר מאיפה הוא בא ולאן הוא רוצה להגיע.
לא נו… בחייאת פיקאנטו… שלח את פרטי הדילר שלך. חייב(!) חומר כמו שאתה לוקח

לצפיה ב-'שאתה תתקן אותי? אתה?'
שאתה תתקן אותי? אתה?
10/06/2018 | 11:47
1
61
לך קודם ותגמור כיתה ג'
לצפיה ב-'חכה רגע...'
חכה רגע...
11/06/2018 | 03:53
56
תן קודם לסיים כיתה ב'...
לצפיה ב-'הSV הוא בחירה לא רעה.'
הSV הוא בחירה לא רעה.
12/06/2018 | 09:46
45
לא מכיר את מרווח הטיפולים שלו, אבל בהחלט שווה לבדוק.
אני הייתי שוקל כפי שציינו פה גם את הוי סטרום או אופנוע טורינג אחר מכיוון שהוא אמור לבצע את המשימה הזאת בקלות הרבה יותר.

בתור מישהו שעושה 300 ק"מ בדרך לעבודה (בימים שאני עובד במשרד), אני יכול לומר לך שעל הוי סטרום היה לי מעולה.
היום עם CB650, עד להחלפת המשקף לגבוה, היה קשה בכבישש קצת.
אולי זה פינוק של השנים.

לא מכיר את הורסיס והטרייסר אישית, אבל כן יצא לי לקרוא כמה דברים לא נעימים על הורסיס והמנועים הדומים בפורומים אחרים לגבי המנוע שלהם. תרגיש חופשי לחפש לבד ולהחליט.

השאלה הגדולה היא מה אתה מחפש מעבר ליום יום.

כפי שציין מישהו לפני, גם אופנוע 300 יעשה את העבודה. לא בטוח לגבי 150 קמ"ש, אבל אין לי ניסיון עם האופנוע הזה.
צריכת דלק תהיה טובה ללא ספק, רק השאלה היא מה אתה מחפש.
אם זה גם סופ"ש בפיתולים, אז נייקד או טרייסר נראים אופציה טובה יותר.

עם הCB אני משקלל ברכיבה רגועה יחסית  1:20 בדלק. עלות הטיפולים היא סבירה מאוד למעט כאשר עושים טיפול גדול עם כיוון מרווח שסתומים, אבל זה פעם בהרבה מאוד זמן.
יש לו יציבות כיוונית טובה בקו הישר ודי מהנה בפניות. לא משהו שמתקרב לדיוק 690, קח בחשבון...
סה"כ אופנוע טוב.

אם אני הייתי מחפש אופנוע ליום יום לטווח ארוך הייתי מוסיף למשוואה גם NC700/750 וגם את משפחת הCB500 אפילו. עם טפולים זולים יותר וצריכת דלק טובה יותר.

לצפיה ב-'נסיעת מבחן ראשונה'
נסיעת מבחן ראשונה
04/06/2018 | 10:27
4
115
יום בהיר הג'וניור ואני (שהקסדה לא תתעה אותכם הוא קיבל אותה בירושה מאחותו הגדולה)
לקחנו את ה R 1200 RS לנסיעת מבחן
אני אחסוך לכם את הנתונים הטכנים ושולח אותכם לפה מה שאני רוצה לספר זה
בגירסה החדשה של ה R 1200 RS מופיע האות S והיא לא לחינם מצורפת לשם, הם לקחו את הדגם לאופי ספורטיבי, הישיבה היא ספרטיבית ולא כפי שמיקודם זקופה. היא נותנת את הפינוק של BMW עם מרכז כובד במיקום המושלם שהופך כל ירידה לקליקלות, מנוע עוצמתי ויכולת תמרון מגניבה
נניך אתה בראשון באיזה עליה ... סיבוב... והרכב מאחורך מעצבן הורדה נוספת של ידית הגז... והוא נקודה על המראה 
הם ירדו משלושת המצבים הכמעת סטנדרט שלהם נורמל, ספוט וקונפורט ושינו לדינמיק, כביש וגשם (לפי מיטב זיכרוני) יש אפשרות לשליטה במערכת הניווט בקידון ההגה (והGPS מטאים בצורה מושלמת, כך שאם אקנה לא אצטרך להשקיע בזה) בקיצור אני הלהבתי ++ 
אחרי יום רכיבה נאלצתי עם דמעות להחזיר את האופנוע

וכבעתי לשבוע הבא מסיעת מבחן אחרת עם  ה K1600 GL או  ב R 1200 GS נראה 
לצפיה ב-'נשמע כמו כפפה ליד בשבילך '
נשמע כמו כפפה ליד בשבילך
04/06/2018 | 21:55
1
57
תהנה משאר רכיבות המבחן
לצפיה ב-'היתי'
היתי
05/06/2018 | 09:04
58
צריך לשתות המון מיץ מלימון גדי להוריד את החיוך אחרי הרכיבה הנל 
ותודה
לצפיה ב-'אם אתה נמשך לספורט אז במקום RS האם יש S בלי הR'
אם אתה נמשך לספורט אז במקום RS האם יש S בלי הR
08/06/2018 | 13:57
1
37
אני מדבר על ה1200 שלהם בתצורת ספורט הכי קלילה.
לצפיה ב-'לפי דעתי'
לפי דעתי
11/06/2018 | 12:02
23
בגרסת הספורט יש להם S1000RR או את ה R 1200 RS או HP 400 
האחרון זה ממש לא אני 
ופה ההתלבטות בין S1000 ל R 1200 שהR1200 הינו יותר טורינג או שילוב בין טורינג לספורט שבעוד מכונת המהירות S1000 היא הרבה יותר מתאימה לספורט, 
שלא תבין לא נכון אין לי בעיה לתת גז פה ושם אבל אני עדיין מאוד מאוד קשור לרשיון שלי ... גם ככה קשה לי לשמור עליו. ועם ה S1000 (בנסיעת מבחן היתי צריך להתאמץ מאוג כדי להשאר מתחת ל200 ) זה נראה לי בלתי אפשרי + אין סיכוי שאני ארכיב את ילדי  
לצפיה ב-'בעיה עם תאורת הדרך - honda cbr500r'
בעיה עם תאורת הדרך - honda cbr500r
03/06/2018 | 14:18
1
41
שלום חבר'ה, שאלה בבקשה!

יש לי אופנוע honda cbr500r 2016 ויש לי את התקלה המוזרה הבאה:

פתאום הבוקר, כל האורות (דרך, גבוהים איתותים) הפסיקו לעבוד.

בדקתי את הפיוז של האורות - הוא תקין ומקבל מתח.

מה שמוזר זה, כשאני מוציא את הפיוז של האורות, שאר התאורה חוזרת לפעול כרגיל. (איתותים וכד').

קרה פעם למישהו? יש כיוון לפיתרון?

תודה!
לצפיה ב-'נמצא הפתרון'
נמצא הפתרון
03/06/2018 | 23:14
45
שלום לכולם, רק לעדכן שבסוף הלכתי למוסך.
מסתבר שהבעיה הייתה איפשהו בכבל בין הקופסת הפיוזים לבין בית הנורות.
טופל וסודר.
לצפיה ב-'תחליף להונדה PCX'
תחליף להונדה PCX
03/06/2018 | 12:42
3
38
הי,

במידה וזה לא מתחת לכבודכם לדבר על קטנועים 

אני משתמש כיום בהונדה PCX125 לנסיעות קצרות בעיר כדי לחסוך לעצמי את עגמת הנפש של פקקי וחניית תל אביב. כיום עם הונדה PCX 125. הקטנוע כבר לא צעיר וחשבתי להחליף למשהו יותר צעיר. אם כבר אני מחליף, אז גם למשהו יותר נוח, פחות צפוף. השתעשתי קצת עם הרעיון להחליף לאופנוע כבד ולוותר על הרכב (להגיע מהבית בנס ציונה על האופנוע). אבל אשתי הטילה וטו. אשמח להמלצות לתחליף לPCX. אני בממדים מעל הממוצע. מטר שמונים ו-100 ק"ג. מבחינת תקציב הייתי מעדיף להישאר פחות מ- 30,000 ש"ח אבל יכול לעלות אם תהיה הצדקה לכך. יש לי העדפה קלה ליפאניים אבל לא חובה.

תודה. 
לצפיה ב-'אתה רוכב על ה125 מנס ציונה לת"א'
אתה רוכב על ה125 מנס ציונה לת"א
08/06/2018 | 14:00
12
לצפיה ב-'תמקד את השאלה (השימושים קצת מעורפלים) ובוא לפורום קטנועים'
תמקד את השאלה (השימושים קצת מעורפלים) ובוא לפורום קטנועים
13/06/2018 | 13:26
1
6
לצפיה ב-'כבר בא '
כבר בא
18/06/2018 | 16:02
3
לצפיה ב-'קורס רכיבה מסובסד לרוכבי אופנועי המותגים של עופר אבניר'
קורס רכיבה מסובסד לרוכבי אופנועי המותגים של עופר אבניר
27/05/2018 | 13:18
131
מיועד לרוכבי אופנועי סוזוקי, מוטו גוצי, אפריליה והוסקוורנה - יתקיים ב-21.6.18 בשיתוף עם פרוריידינג. מס' המקומות מוגבל.

לפרטים והרשמה מהירה, הקליקו כאן
לצפיה ב-'שאלה למומחים'
שאלה למומחים
23/05/2018 | 17:56
28
152
כן אני יודע, שנים שלא ביקרתי כאן ... חרא של בנאדם
אבל בכל זאת אני עובד עיצות.
ה BMW שלי R1200R הזקדן וכבר עבר את ה 8 שנים (בקרוב 9)
והגיע הזמן להחליפו.
וזאת בדיוק השאלה שלי, למה להחליף
ממש משהו ספוטיבי זה בעיה כי אני מדי פעם מרכיב את הילדים (או שלפחות יהיה מקום לילדים)
כן היתי רוצה משהו בנפך של 1200 וצפונה
יש למישהו רעיון ?
אשמח לרעיונות הארות וכו

לצפיה ב-'אולי שכחת את השאלות הבסיסיות:'
אולי שכחת את השאלות הבסיסיות:
24/05/2018 | 12:03
27
122
תקציב? חדש בניילון? כמה? משומש? כמה? מהות האופנוע? ספורט-תיור? אדוונצ'ר? קאסטום?
לצפיה ב-'ככה'
ככה
24/05/2018 | 18:43
26
89
תקציב לא כל כך משחק כאן אין לי בעיה לעלות טיפה טו לרדת....
לא חדש אבל משהוא בן 2 ,3 
משהו בין הרלי לספורט תיור 
אני תאמת מתלבט הרבה בקשר ל הרלי האם הוא מרגש ברכיבה או רק שופוני
לצפיה ב-'תקציב לא משחק? '
תקציב לא משחק?
25/05/2018 | 00:44
25
105
אז קנה ויסטרום מודל 2008. או גולדווינג מודל 2017.

אתה רוצה למקד אותנו או שזה משחק של ניחושים, ואתה תגיד אם מתחמם או מתקרר?
לצפיה ב-'אם היתי יודע ..... '
אם היתי יודע .....
25/05/2018 | 08:43
86
לא היתי שואל 
אני די היתי שמח להשאר עם BMW 
אז נניך גרסת הGS ... נראה לי לא הגיוני אם אני לא מתכונן לרדת לשטח.
ונניך bmw k 1600 gtl נראה לי כמו משאית ..... 
נניך ואני רוכש את ה k האם הוא עדיין אופנוע עם כל הריגושים מסביב? או שהופך אותי במידי לחובב בירות בעל קרס אין סופית ?? 
לצפיה ב-'כרגע יש לי 3 אופציות עקריות'
כרגע יש לי 3 אופציות עקריות
25/05/2018 | 09:24
23
94
1 BMW R 1200 RS
2 K 1600 GTL
3 הרלי 

לצפיה ב-'שקלת אולי לבקש ממישהו לבצע הגהה למה שאתה כותב? קצת כבוד '
שקלת אולי לבקש ממישהו לבצע הגהה למה שאתה כותב? קצת כבוד
25/05/2018 | 11:12
1
79
לפורום...
כידוע, אין הזדמנות שנייה לעשות "רושם ראשון".
כרגע, הוא ממש לא משהו...

לצפיה ב-'אההה סליחה, חשבתי שזה פורום אופנועים '
אההה סליחה, חשבתי שזה פורום אופנועים
28/05/2018 | 08:42
62
לא ידעתי שזה פורום עברית תיקנית 

לצפיה ב-'הארלי זו משפחה מגוונת של אופנועים'
הארלי זו משפחה מגוונת של אופנועים
29/05/2018 | 13:18
1
59
תוכל למצוא שם מגוון מכלים זריזים יחסית ועד טרקטורים שנחצו לשניים עם משקל גבוה מאוד ורעידות לא נעימות.

לצפיה ב-'המשפחה הנל זרה לי '
המשפחה הנל זרה לי
29/05/2018 | 13:36
49
הנסיון היחיד שהיה לי זה עם האולטרה לימיטיד בנפח 1900 שריגש אותי כמו טנק שרמן ברחובות רמת גן
השאלה אם זה החוויה מהרלי ? או שיש להם דגמים גם יותר מרגשים (ונ.ב. אני מחפש אופנוע עם בלינקר וABS )
לצפיה ב-'אז חד משמעית:'
אז חד משמעית:
29/05/2018 | 14:34
18
70
K1600GTL

למה? לא יודע. שוב, אין לנו שום תובנות, שום דבר, שום פיסת מידע לעבוד עליה כאן. הכל ניחושים באפילה. כמו הפרשנויות של רוני דניאל.
לצפיה ב-'אני האדם הכי פטוח בעולם'
אני האדם הכי פטוח בעולם
29/05/2018 | 15:35
17
53
מה השאלה? איזה נתונים חסר לך 
לצפיה ב-'זה מתחיל להישמע כמו דו-שיח של חרשים'
זה מתחיל להישמע כמו דו-שיח של חרשים
30/05/2018 | 00:02
16
60
אולי פספסתי משהו, אבל אין לנו מושג על איזה תקציב אתה מדבר, ומה גורם לך לזקפה כשאתה רוכב על אופנוע. אם בא לך, ספר לנו. אם לא, בהצלחה ברכישה, מה שזה לא יהיה.

אני מיציתי להתחנן לקבל מידע.
לצפיה ב-'מנסה לענות'
מנסה לענות
30/05/2018 | 13:08
15
52
תקציב - 200K אם אני יראה משהו שירגש אולי ויעלה יותר .... הכסף זה לא קיר
גורם לי לזקפה כשאני רוכב - אני אוהב לרכב כביש, לא מחפש שטח.
כן אני אוהב לתת גז פה ושם, משכיב פה ושם, אבל רוכב במהירויות סבירות
מידי פעם מרכיב גם את הילדים  (די הרבה) 
אני לא רוכב כל יום, רק שיש מזג אוויר יפה
אבל כן אוהב טיולים בעיקר בהרים 
לצפיה ב-'אם זה התקציב, אז'
אם זה התקציב, אז
30/05/2018 | 16:07
14
63
לך על K1600GTL אם אתה מחפש בהמה סופר-נוחה ומפנקת שלא חסר לה לרגע כוח, וכשאתה מגיע ליעד שלך אחרי 1000 ק"מ רצופים אתה לא מרגיש שרכבת בכלל.

או, לך על דוקאטי מולטיסטרדה 1200S וקבל גם יכולות של כמו-סופרבייק ויכולת לתת בראש בכבישי הצפון לכל עדר Rים מזדמן, גם אדוונצ'ר, גם קטנוע בעיר, וגם שבילים.

או, לך על במוו S1000XR וקבל את הפוזה של במוו, עם אחלה יכולות כביש ואחלה יכולות טורינג.

אני בחרתי במולטיסטרדה, אבל זה לא אופנוע שמתאים לכולם, אתה צריך להיות עם האופי המתאים לדעת להעריך את זה.
לצפיה ב-'תודה'
תודה
30/05/2018 | 16:50
13
55
אני אבדוק או יעשה נסיעות מבחן 
לצפיה ב-'בעברית תקנית ארתור, מנסיון עבר עשיר עם שואלים בעלי פרופיל'
בעברית תקנית ארתור, מנסיון עבר עשיר עם שואלים בעלי פרופיל
31/05/2018 | 12:12
12
60
כשלך, אתה צריך קטנוע. 250-400 סמ"ק ולא יותר. 
או, להמתין בסבלנות להתפוגגות תופעות הלוואי של הגיל.
לצפיה ב-'אחלה'
אחלה
31/05/2018 | 15:43
11
54
אני כבר כעשור רוכב על BMW R1200R עם שגיאות כתיב ואני מבטיח לך שרכבתי באתרים שאתה אפילו לא מסוגל לדמיין שקימים 
בכל מקרא לדרוש מדיסלקט לכתוב ללא שגיאות זה כמו לצעוק על עיוור "תסתקל לאן שאתה הולך"
הדיסלטטיות הינה נכות שאני חי עימה ומתמודד כל יום, ומודה לכדוש ברוך הוא שמעולם לא הקשבתי לאנשים כמוך, ולא נתתי להם "להוריד" אותי !

אני מבין שאתה מורה ללשון עברית והוראה היא כנר לרגלך... אבל מעט דרך ארץ ... גם לך לא תזיק.
לצפיה ב-''
01/06/2018 | 03:51
37
לצפיה ב-'אין קשר לדרך ארץ. אתה משקף תופעה של התבכיינות שנפוצה כאן כאש'
אין קשר לדרך ארץ. אתה משקף תופעה של התבכיינות שנפוצה כאן כאש
02/06/2018 | 12:39
9
55
בשדה קוצים. החל מ"הבטחנו שלום ועלה של זית..." וכלה בהזלת דמעות ציבורית סביב נרות ועל הדרך, כולם נעשו דיסלקטים. פעם, תלמידים מתקשים קבלו עזרה נוספת והשקיעו יותר. היום הם מקבלים עוד שעה בבחינות...  כדי להנציח את המיגבלה מתוך "מקום של כיבוד הזולת"...  אעלק!
ההשוואה שלך להתעללות בעיוור היא פשוט מבישה. אין בעולם אדם הצועק על עיוור: "הסתכל לאן אתה הולך". כמו שדאגת שיגיהו אותך ברזומה שלך, יכולת לעשות זאת גם כאן, לפני שאתה יוצא לציבור הרחב. אין סיבה הגיונית לנפנף בדיסלקטיות שלך קבל עם ועדה. מזל שעדיין אין מצעד של דיסלקטים גאים. גאים במובן של גאווה עצמית כמובן ולא במובן האידיוטי שקיבל המושג הזה בשנים האחרונות תוך שיבוש המושג בשפה האנגלית.
מי שרוכב למעלה מ 10 שנים על כזה אופנוע, במקומות ש"איני יכול לדמיין", לא שואל כאלה שאלות.
ברור שאיני מורה ללשון העברית ומעולם לא הייתי. זו בדיוק הבעייה שלך: לא דרוש מורה פאנאט ללשון העברית ע"מ להעיר לך לבקש הגהה. זה עניין של מינימום כבוד לפורום הקוראים ואם אינך מבין שזה לא נראה טוב, קטונתי.
השורה האחרונה היא שלא מדובר בהעדר דרך ארץ. מדובר בכך שאתה "לא רואה ממטר" ו"שם זיין" על איך שנראית הכתיבה שלך בעיני אחרים ומאידך, אתה מצפה למלוא החופניים של התייחסות וכבוד לשאלות שלך.

לצפיה ב-'גבר, לא לקחת את הריטלין היום?'
גבר, לא לקחת את הריטלין היום?
03/06/2018 | 23:09
8
35
אתה רציני? מאיפה באת עם זה עכשיו?
לצפיה ב-'קרא אותו שוב והפעל את הקופסא. מעולם לא נזקקתי לרטלין, כמו '
קרא אותו שוב והפעל את הקופסא. מעולם לא נזקקתי לרטלין, כמו
04/06/2018 | 22:00
7
57
אגב, 90% מנוטלי הרטלין בימים אלה. אלא מה? "טיפול" ברטלין הרבה יותר נוח להורים העסוקים מאשר חינוך בבית.
אגב,  אחרי שראיתי שוב ושוב אתמול את מארקז במקום 17... אני רגוע מתמיד 
לצפיה ב-'הוא לא סיים ב- 16?'
הוא לא סיים ב- 16?
05/06/2018 | 00:45
6
18
לצפיה ב-'קריטי?'
קריטי?
05/06/2018 | 10:12
5
9
לצפיה ב-'קריטי אם ציינת את זה.'
קריטי אם ציינת את זה.
05/06/2018 | 11:27
4
14
לצפיה ב-'לא ציינתי שהוא סיים 17. מאפה הבאת את זה?'
לא ציינתי שהוא סיים 17. מאפה הבאת את זה?
06/06/2018 | 09:05
3
10
לצפיה ב-'הוא הביא את זה ממה שרשמת בשעה 22:00'
הוא הביא את זה ממה שרשמת בשעה 22:00
10/06/2018 | 20:31
2
21
מצד שני, רשמת שראית אותו חזור ושנה במקום 17. לא ציינת שסיים במקום 17...
לצפיה ב-'כדאי שתחליט מה אתה רוצה לומר... או שהאדרנלין באדיבות IEC'
כדאי שתחליט מה אתה רוצה לומר... או שהאדרנלין באדיבות IEC
10/06/2018 | 23:33
1
19
עדיין מפעפע...
לצפיה ב-'הבחור שלנו באקסטזה '
הבחור שלנו באקסטזה
11/06/2018 | 03:56
19
לצפיה ב-'ימאהה טרייסר 700... יש למישהו כאן לתת חוות דעת ?'
ימאהה טרייסר 700... יש למישהו כאן לתת חוות דעת ?
22/05/2018 | 00:16
3
95
כרגע אני על 500X הונדה וחושב לעלות כיתה... איך הימאהה?

לצפיה ב-'ה700 מאד מוצלח'
ה700 מאד מוצלח
22/05/2018 | 12:08
1
87
אגב יש גם 900 שאומרים עליו שהרבה יותר מוצלח.
אבל אין גבול...
לצפיה ב-'אבל הכי מוצלח זה'
אבל הכי מוצלח זה
11/06/2018 | 03:57
22
MT-03

לצפיה ב-'אחלה אופנוע'
אחלה אופנוע
23/05/2018 | 00:11
80
עשיתי רכיבה על טרייסר 700 וגם על cbx500
הטרייסר יתן לך בדיוק מה שחסר להונדה... בום בום
הוא כלי קטן, זריז, נוח בעיר וממש אחלה מחוץ לעיר...
והוא גם דיי זול. חיסרון אחד- שירות שירות של מטרו. לא באותה ליגה של הונדה.
בהצלחה!

לצפיה ב-'קסדות מעוצבות\ רטרו'
קסדות מעוצבות\ רטרו
19/05/2018 | 18:11
1
57
הי,
אפשר אפשר למצוא קסדות "רטרו" בארץ?
משהו שמזכיר את הסגנון של ה'קפה רייסר'?
לצפיה ב-'נסה אצל בייקר בצ'לנוב'
נסה אצל בייקר בצ'לנוב
25/05/2018 | 08:38
15
לצפיה ב-'כיסוי אופנוע REPSOL היה בשימוש פעמים ספורות '
כיסוי אופנוע REPSOL היה בשימוש פעמים ספורות
13/05/2018 | 08:29
95
800שח
לצפיה ב-'XSR900 2017 למכירה'
XSR900 2017 למכירה
12/05/2018 | 20:11
90
הXSR900שלי עומד למכירה, 
גימור אלומיניום / אפור, עם 13.2Mm, אחרי טיפול ומצויד בשני צמיגים חדשים 
Bridgestone S21.

קידון clubman (זהה לזה של דגם האברט), מחרשה של evotech, מגיני מנוע מקורי  של ה XSR, סליידרים פואיג.
שמור ומטופל.
שבוע טוב
לצפיה ב-'שאלה ל"יבואנים" שבינינו. קניתי זוג מזוודות "נפתחות" של BMW,'
שאלה ל"יבואנים" שבינינו. קניתי זוג מזוודות "נפתחות" של BMW,
05/05/2018 | 21:54
10
155
יד שנייה במצב חדש, מאופנוען ברומא שפרסם אותן ב"פייס" בעקבות מכירת האופנוע שלו.
הכסף הועבר לו והמזוודות בדרך לכאן. שילמתי לו 464 EURO, כולל הוצאות המשלוח. בארץ, הן נמכרות בסוכנות בכ - 4,500 ש"ח.
מישהו מעריך מה יגיד המכס?
איזה מסמכים כדאי לי להכין?
מה בכלל כדאי לטעון שם?
תודה מראש
NOYFB
לצפיה ב-'לידיעת המייבאים: המזוודות הגיעו ישר לכתובת שלי אחרי 6 ימים.'
לידיעת המייבאים: המזוודות הגיעו ישר לכתובת שלי אחרי 6 ימים.
12/05/2018 | 22:16
9
103
לא מכס ולא בטיח.
מומלץ למי שמייבא, לבקש מהשולח אריזה חזקה עם מיגון וריפוד פנימי. לאנשי הדואר ולעוסקים בחבילות שבדרך, אין אלוהים. מה שלא ימוגן, ינזק.
לצפיה ב-''
13/05/2018 | 21:44
1
54
תתחדש!
לצפיה ב-'תודה! '
תודה!
13/05/2018 | 21:54
25
לצפיה ב-'משהו הגיע עם נזק?'
משהו הגיע עם נזק?
16/05/2018 | 13:06
6
64
בדואר עובדים הרבה אנשים שהגפיים לא קשורות למוח.
לצפיה ב-'...אכן נזק, לא משהו שלא הצלחתי לסדר אבל, משקף את היחס של '
...אכן נזק, לא משהו שלא הצלחתי לסדר אבל, משקף את היחס של
19/05/2018 | 15:15
5
62
העוסקים במשלוח. פשוט זורקים ... ואלוהים גדול.
לצפיה ב-'נוי, צלם את המזוודות + צלם את האופנוע לאחר התקנתן...'
נוי, צלם את המזוודות + צלם את האופנוע לאחר התקנתן...
08/06/2018 | 19:48
4
17
המכס כנראה התעלם כי המוצר משומש והעלות אינה מרקיעת שחקים...

אתה אגב עדיין עם הקוואסקי המגודל?
לצפיה ב-'התמונות לבקשתך. אין תחליף לטעמי האישי ל 12R .'
התמונות לבקשתך. אין תחליף לטעמי האישי ל 12R .
12/06/2018 | 12:35
3
28
אני לא רוכב ביום יום אלא יוצא לגיחות מתוכננות בעיקר בסופ"שים (16,000 ק"מ).
3000 ק"מ בפאסים סביב גרמניה לפני שנתיים, והשתכנעתי שאלו המזוודות שאני רוצה כאופציה למעבר ל"תצורת תובלה" כבדה.
חודש של מדידות, תכנון, ייצור והרכבה.

לצפיה ב-'הרצועה למעלה משמשת לאבטחה בלבד. מנסיוני בדו"גים... מה שלא '
הרצועה למעלה משמשת לאבטחה בלבד. מנסיוני בדו"גים... מה שלא
12/06/2018 | 12:44
2
11
מאובטח...עף.
לצפיה ב-'נראה מעולה'
נראה מעולה
12/06/2018 | 22:22
1
10
האופנוע וגם המזוודות.
לצפיה ב-'תודה '
תודה
13/06/2018 | 10:57
6
לצפיה ב-'שיחרור מגבלת a1 לורסיס 650'
שיחרור מגבלת a1 לורסיס 650
03/05/2018 | 14:24
4
106
שואל בשביל חבר שקנה ורסיס 650 מוגבל. 
איך והיכן אפשר לשחרר את ההגבלה?  (הוא שידרג את הרשיון)

תודה מראש לעונים
לצפיה ב-'בדוק עם היבואן. בלתי אפשרי כנראה מבחינה חוקית'
בדוק עם היבואן. בלתי אפשרי כנראה מבחינה חוקית
17/05/2018 | 17:12
53
למעט יבואן אחד (BMW) או שניים מקומבנים.
לצפיה ב-'אם אתה חבר טוב כדאי שתציע לו'
אם אתה חבר טוב כדאי שתציע לו
01/06/2018 | 03:54
2
32
להעיף קיבינימט את הפח זבל הזה שהוא רוכב עליו ולקנות אופנוע אמיתי.
לצפיה ב-' ממש המן הרשע אתה...'
ממש המן הרשע אתה...
01/06/2018 | 09:57
1
31
זה שאתה רוכב על מרצדס AMG לא אומר שכל המאזדות פח זבל

דווקא אחלה אופנוע הוורסיס 650 (מ-2016)

לצפיה ב-'איזה מרצדס… החלפתי את הדוקאטי '
איזה מרצדס… החלפתי את הדוקאטי
03/06/2018 | 00:49
34
אבל אני צוחק… גם אני כשהייתי צעיר רכבתי על צ'וקומוקו.
לצפיה ב-'קיבלתי דוח'
קיבלתי דוח
30/04/2018 | 09:14
2
191
שלום לכולם,

האם יש מישהו שמכיר את הסיטואציה?
באזור התעשייה בלוד, יש שלט של חניית אופנועים והיא צבועה בכחול לבן.
פתאום ביום בהיר אחד הפקחים החליטו להתחיל לתת דוחות לאופנועים שחונים שם (100 שקל). 

מישהו יודע אם זה חוקי בכלל?

תודה
אמיר
לצפיה ב-'שאל בפורום דיני תעבורה'
שאל בפורום דיני תעבורה
04/05/2018 | 22:15
30
לצפיה ב-'צריך לשלם בפאנגו/סלופארק'
צריך לשלם בפאנגו/סלופארק
03/06/2018 | 12:46
18
מה סעיף הדו"ח?

בעיקרון אופנוע מוגדר ככלי רכב בפקודת התעבורה ולצד אבני שפה שצבועות כחול-לבן שנחשב למקום חנייה מוסדר, עליך לשלם עבור החנייה.
לצפיה ב-'רכישה'
רכישה
28/04/2018 | 16:57
1
159
היי
חושב לקנות סופר טנרה 1200
מה אומרים?
לצפיה ב-'עשיתי עליו סיבוב לפני כמה שנים'
עשיתי עליו סיבוב לפני כמה שנים
29/04/2018 | 14:30
107
ומה שאני זוכר זה בעיקר שלא בא לי עוד.
הרגיש לי כבד ומסורבל מדי, מנוע עייף שלא אוהב לעלות בסל"ד, וגם מווברץ לא נעים לטעמי.
לדעתי כל אופציה אחרת מהקטגוריה עדיפה עליו, ויש לא מעט - במגוון שנתונים ומחירים.
לצפיה ב-'מפגש שנתי גולדוינג אספנות'
מפגש שנתי גולדוינג אספנות
25/04/2018 | 17:31
66
שלום חברים
בתאריך 12.5.2018 יום שבת נקיים מפגש שנתי שנה 8 אופנועי גולדוינג אספנות
המפגש ייתקיים בצומת אלונים במרכז המסחרי. כביש 75
10:30 כינוס. 11:30 דברי המארגנים וקבלת פנים לכלים שהגיעו השנה לארץ.
כולם מוזמנים
להשתמע
איציק דר
0522618051
לצפיה ב-'טיול אופנועים קצר בחו"ל.'
טיול אופנועים קצר בחו"ל.
22/04/2018 | 16:32
3
115
שלום לכם,
מקווה שאני במקום המתאים והנכון ושאנני מטרידה איש.
בן זוגי חובב אופנועים, בעבר היה לו אופנוע. מעולם לא היה בחו"ל.(כן, קיים דבר כזה
מחפשת עבורו טיול קצר (בארץ אין מקום ששוכרים אופנועים לטיולי סופשבוע)
תהיתי האם יש קבוצת רוכבים שנוסעת לחו"ל (יוון/תורכיה חמישי עד ראשון) עם קבוצת רוכבים בגילאי 45-50, שיוכל להתברג ולנפוש בנהיגה כאוות נפשו .
אשמח באם תינתן לי תשובה או הכוונה במסלולים/קבוצות/ ועלויות. (זו מתנת יום הולדת)
אודה לכל מי שבידו לסייע.
לצפיה ב-'יש טיולים מאורגנים'
יש טיולים מאורגנים
23/04/2018 | 17:45
74
היי,   כל הכבוד על היוזמה!
תמר בייקס קיימים בשביל זה (tamarbikes.com ) ומקיים טיולי אופנועים בכל העולם.
״אופנוען מאומן״ (http://www.ofnoan.co.il/) מקיים מדי פעם טיולים
בטח יש עוד

לצפיה ב-'את בכלל לא בכיוון מירה. מי ש"רכב בעבר על אופנוע", לא בדיוק '
את בכלל לא בכיוון מירה. מי ש"רכב בעבר על אופנוע", לא בדיוק
25/04/2018 | 08:13
92
מתאים לטיול אופנועים בחו"ל, טיול שבמהלכו רוכבים על אופנוע בינוני ומעלה, העמוס בד"כ במזוודות צד מליאות ובתיק אחורי גדוש ומלא וכל זאת, לפחות  ל 5  ימי רכיבה ארוכים (250-350 ק"מ ביום, אם באירופה עסקינן).
"להתברג ולנפוש" מירה, קני לו שייט (קרוז), עם "הכול כלול". יש קצרים כאלה...

לצפיה ב-'הצעה'
הצעה
23/05/2018 | 17:45
13
מאחר וכתבת בעבר, אני מניך שכמה שנים שאין לו אופנוע.
לכן היתי ממליץ על טיול במדינות שנוהגים בצורה הגיונית 
נניך היער השחור, טיול בשוויץ אירלנד וכו.
אפשר למצוא קבוצה מקומית או לבוא כקבוצה מאורגנת מהארץ או לבוא לבד לשכור אופנוע ולרכב .... 
כמובן  חשוב לתכנן את היעדים כבר מהארץ וגם כמובן מקומות לינה. 
עלויות תלוי במדינה, טיסות מלון והשכרה (תלוי באופנוע) 

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום ירושה, עיזבון ואפוטרופסות
פורום עיזבון ואפוטרופסות
פורום אופניים חשמליים
פורום אופניים חשמליים
עו
מירב אשל משרד עו"ד

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה