לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
עדכן
פורום אופנועים
ברוכים הבאים לקהילת האופנוענים של תפוז! בין אם אתם רוכבים על "חרגולים" עצבניים בשטח, מלחכים אספלט עם הסליידרים בכבישים רחוקים, מתניידים ביעילות עם הקטנוע בעיר או ממרקים ניקלים אחת ליום ומגהצים את הפרנזים לפני הטיול... לכם ולכל מי שהאהבה והטירוף למוטוריקה בכלל ולכלים דו גלגליים בפרט זורמת אצלו בוורידים, ל-כווולכם מיועד מקום המפלט העונה לשם "פורום האופנועים של תפוז"!

גולשי ומנהלי הפורום ישמחו לארח אתכם בצל עצי התפוז של הפרדס כיאה לאחווה האופנוענית ולחויה המשותפת לכולנו. 

אז מה עושים כאן? כאן תוכלו להעלות כל שאלה בנושא יקיר לבכם או משאת נפשכם: לתת טיפ לרוכבים חדשים, להתלונן על מפגעי מע``צ ומשטרת התנועה (או להחמיא! גם זה יכול לקרות!), לתכנן או להמליץ על טיולים, להתלונן, להחמיא או לשאול על בתי עסק, בעיות מנוע/אביזרים/חלקים לשאול ולענות, מה שתרצו.

בכותרת האפורה שבראש הפורום, תוכלו למצוא קישורים לכתבות, מאמרים, מבחנים, השוואות והמלצות על אופנועים (כמובן..) מומלץ לקרוא את "כללי הגלישה בפורום" אשר מופיעים ב"מאמרי הפורום" לפני תחילת הגלישה.

מעט היסטוריה: 
פורום האופנועים של תפוז הוקם ביוני של שנת 2000 הפך להיות ביתה החדש של קהילת האופנועים שהייתה ב- IOL (ואשר עברה לזמן קצר למערכת הפורומים של וואלה). כל חברי הקהילה עברו כאחד לתפוז, ומנהלה הראשון של הפורום - KLE - מסר את שרביט הניהול ל- כRובי, מנהלה המקורי של הקהילה עוד מימיה ב- IOL. 
בתחילת 2003 הצטרף COLT לניהול הפורום כדי להשתתף עם כRובי בתפעול הפורום ובניהולו. באותה הזדמנות נפרד צוות הניהול מ- MIKEE. 
כאשר כRובי קיבל הצעה לשמש כמנהל מותג KTM בישראל, נבחר R-יק למלא את התפקיד הקשה.
במהלך שנת 2004 נכנס 45degrees לניהול הפורום, וזמן קצר לאחר מכן עזב COLT ואל הצוות הצטרף MAX D. 
בשנה לאחר מכן התייצב צוות הניהול ועמד על 3 מנהלים - TYGGER, MAX ועוד אחד שביקש למחוק את שמו מהיסטורית הנהלת הפורום. 
בחודשים האחרונים של 2007 התחלפו 3 המנהלים בצוות אחר המונה את מיצו, yarivos ו- LoneRider, וביחד קבעו סטנדרטים חדשים לניהול וכן הרימו את שני מפגשי האופנוענים הגדולים שהיו בישראל מאז ומתמיד - לטרון 2007 ו- 2008.
אחרי פרישתם של yarivos ו-LoneRider מהניהול. הצטרפו hajbi ו- Pumi לצוות המנהלים. 
בהנהגתם של מנהלי הפורום, פורום האופנועים בתפוז היווה את אחד מהגורמים המשמעותיים ביותר במטה המאבק לביטוח חובה הוגן, מאבק שהחל בסוף 2009 כשבשיאו אירגן מטה המאבק את ההפגנה הגדולה ביותר שידע עולם הדו"ג בישראל, הפגנת ה- 15 בנובמבר 2009, הידועה גם בכינוייה "תל אביב עומדת".
בתחילת שנת 2011 פרש Pumi והחליף אותו avi elbaz, ואל צמד הניהול הצטרפה גם הגולשת gamgam. אחרי פרישתו של אבי הצטרף לצוות עופר רונן Vstrom וגם הוא פרש באמצע 2015.

לסיכום: כולם פה ישמחו תמיד לעזור, לתמוך, לצחוק, לשאול ולהתעניין בכל מה שיש לך לומר על דו-גלגליים. אנחנו בטוחים שתהנו. בברכת רכיבה מהירה ובטוחה! (החיים קצרים-תנו בגז!)

עשרת הדיברות לגולש ברשת (מתוך פורום התמכרות לאינטרנט בתפוז): 1. זכור את האנושיות, עמוד על שלך אך אל תעשה לחברך מה ששנוא עליך. 2. הצמד לנורמות ההתנהגות החלות בחיי המציאות. 3. דע היכן אתה נמצא במרחב הוירטואלי. 4. כבד את זמנם ורוחב הפס של האחרים. 5. תראה יפה ברשת. 6. חלק את הידע והמומחיות שלך ברשת, למען עולם טוב יותר. 7. שמור את המלחמות הרגש תחת בקרה. 8. כבד את פרטיותם של האחרים. 9. אל תנצל לרעה את הכח שלך. 10. היה סלחן כלפי טעויות הזולת.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אופנועים

ברוכים הבאים לקהילת האופנוענים של תפוז! בין אם אתם רוכבים על "חרגולים" עצבניים בשטח, מלחכים אספלט עם הסליידרים בכבישים רחוקים, מתניידים ביעילות עם הקטנוע בעיר או ממרקים ניקלים אחת ליום ומגהצים את הפרנזים לפני הטיול... לכם ולכל מי שהאהבה והטירוף למוטוריקה בכלל ולכלים דו גלגליים בפרט זורמת אצלו בוורידים, ל-כווולכם מיועד מקום המפלט העונה לשם "פורום האופנועים של תפוז"!

גולשי ומנהלי הפורום ישמחו לארח אתכם בצל עצי התפוז של הפרדס כיאה לאחווה האופנוענית ולחויה המשותפת לכולנו. 

אז מה עושים כאן? כאן תוכלו להעלות כל שאלה בנושא יקיר לבכם או משאת נפשכם: לתת טיפ לרוכבים חדשים, להתלונן על מפגעי מע``צ ומשטרת התנועה (או להחמיא! גם זה יכול לקרות!), לתכנן או להמליץ על טיולים, להתלונן, להחמיא או לשאול על בתי עסק, בעיות מנוע/אביזרים/חלקים לשאול ולענות, מה שתרצו.

בכותרת האפורה שבראש הפורום, תוכלו למצוא קישורים לכתבות, מאמרים, מבחנים, השוואות והמלצות על אופנועים (כמובן..) מומלץ לקרוא את "כללי הגלישה בפורום" אשר מופיעים ב"מאמרי הפורום" לפני תחילת הגלישה.

מעט היסטוריה: 
פורום האופנועים של תפוז הוקם ביוני של שנת 2000 הפך להיות ביתה החדש של קהילת האופנועים שהייתה ב- IOL (ואשר עברה לזמן קצר למערכת הפורומים של וואלה). כל חברי הקהילה עברו כאחד לתפוז, ומנהלה הראשון של הפורום - KLE - מסר את שרביט הניהול ל- כRובי, מנהלה המקורי של הקהילה עוד מימיה ב- IOL. 
בתחילת 2003 הצטרף COLT לניהול הפורום כדי להשתתף עם כRובי בתפעול הפורום ובניהולו. באותה הזדמנות נפרד צוות הניהול מ- MIKEE. 
כאשר כRובי קיבל הצעה לשמש כמנהל מותג KTM בישראל, נבחר R-יק למלא את התפקיד הקשה.
במהלך שנת 2004 נכנס 45degrees לניהול הפורום, וזמן קצר לאחר מכן עזב COLT ואל הצוות הצטרף MAX D. 
בשנה לאחר מכן התייצב צוות הניהול ועמד על 3 מנהלים - TYGGER, MAX ועוד אחד שביקש למחוק את שמו מהיסטורית הנהלת הפורום. 
בחודשים האחרונים של 2007 התחלפו 3 המנהלים בצוות אחר המונה את מיצו, yarivos ו- LoneRider, וביחד קבעו סטנדרטים חדשים לניהול וכן הרימו את שני מפגשי האופנוענים הגדולים שהיו בישראל מאז ומתמיד - לטרון 2007 ו- 2008.
אחרי פרישתם של yarivos ו-LoneRider מהניהול. הצטרפו hajbi ו- Pumi לצוות המנהלים. 
בהנהגתם של מנהלי הפורום, פורום האופנועים בתפוז היווה את אחד מהגורמים המשמעותיים ביותר במטה המאבק לביטוח חובה הוגן, מאבק שהחל בסוף 2009 כשבשיאו אירגן מטה המאבק את ההפגנה הגדולה ביותר שידע עולם הדו"ג בישראל, הפגנת ה- 15 בנובמבר 2009, הידועה גם בכינוייה "תל אביב עומדת".
בתחילת שנת 2011 פרש Pumi והחליף אותו avi elbaz, ואל צמד הניהול הצטרפה גם הגולשת gamgam. אחרי פרישתו של אבי הצטרף לצוות עופר רונן Vstrom וגם הוא פרש באמצע 2015.

לסיכום: כולם פה ישמחו תמיד לעזור, לתמוך, לצחוק, לשאול ולהתעניין בכל מה שיש לך לומר על דו-גלגליים. אנחנו בטוחים שתהנו. בברכת רכיבה מהירה ובטוחה! (החיים קצרים-תנו בגז!)

עשרת הדיברות לגולש ברשת (מתוך פורום התמכרות לאינטרנט בתפוז): 1. זכור את האנושיות, עמוד על שלך אך אל תעשה לחברך מה ששנוא עליך. 2. הצמד לנורמות ההתנהגות החלות בחיי המציאות. 3. דע היכן אתה נמצא במרחב הוירטואלי. 4. כבד את זמנם ורוחב הפס של האחרים. 5. תראה יפה ברשת. 6. חלק את הידע והמומחיות שלך ברשת, למען עולם טוב יותר. 7. שמור את המלחמות הרגש תחת בקרה. 8. כבד את פרטיותם של האחרים. 9. אל תנצל לרעה את הכח שלך. 10. היה סלחן כלפי טעויות הזולת.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

ER-6F
01/05/2016 | 19:29
14
מעוניין לרכוש את האופנוע הנ"ל.
עדיין לא הצלחתי להגיע למסקנה חד משמעית האם הוא טוב מספיק או לא.
אשמח לקבל חוות דעת מרוכבים שהיו להם את האופנוע.
תודה 
מפגש שנתי הונדה גולדוינג אספנות
28/04/2016 | 21:40
2
61

המפגש השנתי לאופנועי גולדוינג אספנות בישראל
בשבת ה-14 למאי 2016, בין השעות 10:30 עד 13:00
יתקיים המפגש השנתי באנדרטת משמר הגבול בכביש 65.

בתכנית:
11:30 – דברי ברכה .
11:45 – הצגת אופנועים חדשים בארץ עם סיפורים אישיים. ( נא לתאם מראש עם איציק דר)

חברים המעוניינים למכור חלפים לגולדווינג אספנות מוזמנים להביאם ולהציגם במקום.
ניתן לעשות פיקניק + מנגל במקום.

לשאלות ובירורים : איציק דר 052-2618051

כולם מוזמנים למפגש השנתי!!!

אתה יודע שאתה מתנגש עם המפגש של מועדון החמש?
01/05/2016 | 08:35
32

דווקא לשם מגיעים בלי קשר לחברים במועדוםן החמש או לא המון רוכבים ואוהבי אספנות

חבל דווקא שנה שעברה שילבתם יפה את המפגש עם מועדון החמש
בענין המפגש
01/05/2016 | 13:32
26
המפגש אינו קשור למועדון ה-5.
זהו המפגש ה-6 של אופנועי גולדוינג אספנות בישראל.
כולם מוזמנים ללא שיוך למועדון כלשהו.
תיק זנב חדש באריזה Saddlemen Sport Tunnel במחיר קנייה מחו"ל
30/04/2016 | 15:28
69

למכירה תיק זנב לאופנוע חדש בניילון-במחיר הקנייה מחו"ל-מומלץ
Saddlemen TS1620S Sport Tunnel/ Tail Bag
חדש בניילון לא נפתח לא חובר מעולם לאופנוע עם התויות.
מתאים לכל אופנוע בנוי במיוחד באיכות מדהימה.
במחיר זול יותר ממחיר קנייה בחו"ל!!!
[תמונות מצורפות]  תמונות מצורפות
המלצה על קסדה נפתחת...?
29/04/2016 | 19:02
38
מחפש קסדה נפתחת, כן אני יודע מה המשמעות של נפתחת ואני רוצה רק אותה
לא מסוגל לא לאוורר את הפנים ברמזור, אבל תמיד רכיבה סגורה
יש לי Caberg TRIP ישנה מאוד והיא כבר עשתה את שלה
בעקבות שהיא הוכיחה את עצמה בצורה מושלמת, אני חוזר למותג Caberg אולם החנות היחידה בארץ שזה במוטורייב, כל הקסדות שיש להם של Caberg  הנפתחות כלל לא במידה שלי, יש להם M או XL שאני בכלל L.
הם כבר זמן רב טונעים שיהיה להם בקרוב מלאי חדש ובינתיים אני עם קסדה פסולה, לא תקינה ובמהירויות גבוהות אני עם שריקה שמוציאה אותי מדעתי.

אשמח להמלצות על קסדות בטיחותיות ולא זבל סיני ומקומות שאפשר למצוא מגוון רחב
אני מירושלים אבל פעם בשבוע בת"א ככה שלא משנה לי איפה למצוא את הקסדה..
תודה!
חוויית שירות החלפת צמיג במוסך מטרו, לא כל הנוצץ זהב הוא
26/04/2016 | 23:25
4
181
לא מזמן התחדשתי בMT07 מיד ראשונה עם מעט קילומטרז', אופנוע שמור ללא שריטה. לפני כשבוע גיליתי מסמר בצמיג אחורי והתלבטתי אם ללכת לצמיגאי הקבוע שלי או למטרו, לבסוף בחרתי במטרו. הגעתי למוסך ייבשו אותי במשך שעה וחצי והתנצלו על מחסור בכוח אדם, ולבסוף הודיעו לי לאחר בדיקה שחלא ניתן לתקן ושצריך להחליף צמיג, שעלותו כולל התקנה לאחר הנחה 1850.
התקשרתי לצמיגאי שלי וקיבלתי הצעה על סך 1400 ש"ח כולל התקנה. שוב התלבטות וכמו שכתב אביעד אברהמי במבחן ארוך טווח על הCB650F, העדפתי גם אני לתת למכונאי של מטרו לטפל באופנוע, בכל זאת מוסך מרכזי. ביקשתי הנחה נוספת וקיבלתי והמחיר החדש עמד על 1670 ש"ח.
הזמינו לי מונית לעבודה על חשבון מטרו ולאחר כמה שעות, הודיעו שהאופנוע מוכן.
בבית שמתי לב שהג'נט האחורי קיבל מכה משני צידיו במהלך ההחלפה, הג'נט שחור וזה בולט.
עכשיו זה בקטנה ובטח ובטח שאפשר לחיות עם זה (בעיקר אם זה קורה לכלי של מישהו אחר) אבל זה מפוצץ אותי משום ש:
- שילמתי הכי יקר שאפשר
- אם זה היה קורה אצל הצמיגאי שלי (שהחלפתי אצלו כבר לא מעט פעמים) ניחא, הרי רציתי לחסוך 270 ש"ח ובכל זאת זה לא המוסך המרכזי.
- לו אני הייתי גורם את הנזק, ניחא, כלי שלי
אבל קיבינימט! לשלם הכי יקר ולקבל כזו תוצאה חובבנית מהמוסך המרכזי? הכל חובבני בישראל חוץ מהמחיר.
שירות הלקוחות של מטרו יצרו איתי ואחריהם מנהל המוסך שטיפל באופנוע, שביקש שאגיע לבחינה של הבעיה. סיכמנו שאני אכניס האופנוע למוסך יפרקו את הגלגל יסירו את הצמיג ויטפלו בפגיעות על החישוק. מאוחר יותר באותו היום, דיברתי שוב עם מנהל המוסך ואמרתי לו שיתמחר את הנזק\תיקון להנחה על טיפול 10 שאני ממילא צריך. הוא אמר שהוא יעניק לי הנחה 'חריגה' כדבריו, וגם יטפל בג'נט ובקיצור יוציא אותי מרוצה. היום, שמתי את האופנוע ב9:30 במוסך וקיבלתי קטנוע חלופי, כעבור שעתיים הודיעו לי להפתעתי שהכלי מוכן. הגעתי למוסך וקיבלתי את פירוט החשבון, חוייבתי ב2.5 שעות עבודה (כי ככה היצרן מגדיר כדברי נציג המוסך) ההנחה החריגה הסתכמה ב200 שקלים ואת המכות בג'נט צבעו בטוש שחור שהצלחתי להוריד עם האצבע.
המצב כרגע אני 2:0 מטרו, שילמתי עוד כסף למטרו ושוב יצאתי לא מרוצה.
שירות הלקוחות אמרו לי שייצרו איתי קשר בשבוע הבא משום שהם לא עובדים בחול המועד.
למדת על מטרו בדרך הקשה. תדאג לא להגיע ל 0:3
27/04/2016 | 00:15
63
הסבירו לך למה אי אפשר היה לתקן את הצמיג?
27/04/2016 | 21:31
127
כי משום מה, כל פעם שהגעתי בזמנו למוסך של רשת מטרו עם פנצ'ר (פעמיים) הסבירו לי שאסור לתקן את הצמיג ושזה לא בטיחותי. בשתי הפעמים הגעתי למוסך אחר שלא הייתה לו שום בעייה עם הפנצ'ר (שני הפנצ'רים היו במרכז הצמיג ורגילים לגמרי).
בפנצ'רים הבאים לא הגעתי יותר למטרו.
אז נכון, זה היה די מזמן, אבל אני עדיין סקרן לגבי הסיבה.
ואם כבר שירות של מטרו, אז בזמנו (וזה וואחד מזמן) שיחררו לי את האופנוע מטיפול ללא מותחן שרשרת באחד הצדדים, כי איכשהו לא מצאו אותו אחרי שהחליפו את השרשרת, ככה שהגלגל היה מוחזק רק מצד אחד. אחרי זה הסבירו לי שככה הוא הגיע למוסך.
שנים עברו מאז, האנשים אני בטוח שהתחלפו, אבל המנגינה נשמעת מוכרת
28/04/2016 | 12:06
96
מצמרר הסיפור שלך
אבל אתה לא עשית ואתה ממשיך לא לעשות שיעורי בית.
אם היית עושה היית מגלה שדווקא מטרו זה המקום הכי חפיף בשירות כלומר גם מחירי הטיפולים יקרים וגם אין חלפים במלאי וגם רמת הביצוע על הקנטים. יש מעט מקומות שעד כדי כך מוצלחים בלשלב את כל הקומבינציות הללו.
חבל כי באופנוע אתה משלם גם בבטיחות שלך על החאפריות. גאנט שדפקו עליו ככה כבר לא יתפקד באותה הרמה.

תברח מהם. פשוט תברח. ואם אתה שם אל תעזוב את הכלי ותעמוד להם על הראש ותראה בשידור חי איך הם מזיקים לך ואולי תוכל לעצור את זה בזמן.

זאת הסיבה שלא קונים ממטרו. זה חבל כי אופנועי ימאהה ו/או קווזקי הם פנטסטיים אבל לא פחות חשוב זה הטיפול בהם. זה יבואן שכנראה משלם למכונאים פרוטות ואז מי שעובד אצלו הם מתחילים או שלומיאלים או חאפרים.

מוצרי סוזוקי אולי לא נהנים מההילה של ימאהה אבל המוסך והשירות של אבניר עולה עליהם פי 200
לדעתי
30/04/2016 | 10:03
62
קרע בדופן הצמג, נדיר, אכן יוצר בעיה. בסוליה אין שום סיבה לא לתקן. בטח נקב של מסמר. במוסך הונדה המרכזי כבר פעמיים תוקן הצמיג הקדמי בגלל חור של  מסמר. עלות  פחות 200 ש"ח. לא זוכר את הסכום המדויק. נראה  לי סביר בהחלט
קטמ דיוק 390 VS ימאהה MT03 או CBR300 או קוואסקי Z300
24/04/2016 | 16:11
4
131
שלום, אני מחפש כלי נוח ואמין (בדגש על נוחות ואמינות ופחות על קרביות וספורט) לנסיעה לעבודה של כ 35 ק"מ לכיוון (סה"כ 70 הרוב מחוץ לעיר) ומידי פעם בנוסף גם נסיעה של כ 100 ק"מ לכיוון (כ 200 ליום בסה"כ)
מה לדעתיכם יעשה את זה בנוחות המירבית ויישרוד?
מה ייתן את התמורה הגבוהה ביותר
גובה כ 178, משקל 95, תקציב כ 35
תודה
הבעיה אחרת, אם תקנה מי מהיפנים.... לא יהיה לך דיוק
25/04/2016 | 14:01
135
ואם אתה יכול בלי דיוק, כולם טובים אותו דבר...
תראה את השרשור הזה על ה 390
25/04/2016 | 21:24
116
לגבי נוחות כדאי שתבדוק בעצמך. נסיעת מבחן או אפילו רק לשבת
25/04/2016 | 21:29
1
100
אמינות - יפנים!
26/04/2016 | 08:29
10
דגנרט על "אופנוע" סאניאנג שחור, היום בת"א בערב אם אתה קורא
25/04/2016 | 19:37
193
תקרא את ההודעה:

זה שיש לך כמה שקלים לטוסטוס - לא עושה אותך אופנוען.
זה שאתה יודע לצעוק - לא עושה אותך צודק.
זה שאתה יודע לרכב על אופנוע "ללא ידיים" ולדבר בטלפון בזמן הרכיבה - לא אומר שיהיה לך סיכוי להגיע לקניה של אופנוע נורמלי.
אתה רוצה למות? שיהיה בהצלחה. אני את שלי אמרתי - רק לא רצית להקשיב.
איזה מרוץ משעמם. בדיוק כמו שאני אוהב
24/04/2016 | 16:01
2
124
שהדוקטור מוביל מהרגע הראשון ! 

שלושה ספרדים אכלו חרא בבית. תענוג...
25/04/2016 | 09:43
35
רוסי עשה "לורנזו" ללורנזו
25/04/2016 | 14:43
23
פסח כשר ושמח
( לעמוד שלי בתפוז )
21/04/2016 | 10:39
13
גולשות וגולשים יקרים,
אנו רוצים לאחל לכם חג פסח כשר ושמח!
מי ייתן והאביב יביא עימו התחלות חדשות,
הנאות מתוקות והמון הפתעות מרגשות.

לקראת החג הכנו לכם מהדורה חגיגית וכשרה לפסח
של חם בתפוז.

את כל הקישורים לאייטמים בכתבה תוכלו למצוא (כמו בכל שבוע)
בעמוד הפייסבוק שלנו

חג פסח שמח!
למכירה ג'קט דיינז קיץ חדש Dainese Air Frazer Jacket מידה 50
21/04/2016 | 10:31
1
178
למכירה ג'קט דיינז קיץ חדש Dainese Air Frazer Jacket מידה 50
חדש  נרכש בגרמניה בשביל הבן - המידה לא מתאימה.

ג'קט מעולה מעורב רשת רובו ובכתפיים ומרפקים הגנת עור פרה וחלקי בד קורדורה 750. מיגונים קשיחים בכתפיים ובמרפקים. מעולה להגנה מקסימלית עם איוורור מקסימאלי בקיץ. מידה 50 אירופאית.

מבקש מחיר 1250ש"ח (בארץ כ-2200, בחו"ל 399$).

הודעות בפרטי בלבד.

Combine the comfort of fabric with the technical advantages of leather to enjoy riding to the full even when the temperature rises drastically. An aggressive style and killer looks are the idea behind the Air Frazer jacket. Finished in resistant Cordura® 750, Boomerang mesh fabric and washable cowhide to make cleaning easy, the G. Air Frazer features soft heat-formed perforated Pro Shape shoulder protectors and removable composite elbow protectors. 
Patented Microelastic inserts and waist adjusters make this garment extremely comfortable as does the sanitised anti-bacterial, anti-fungal inner lining. The perforated fabric on this lightweight jacket ensures that the rider remains cool and fresh as never before.

חוות דעת

תמונה של המעיל
21/04/2016 | 14:44
104
שבתי לאחר 4 חודשים בחו"ל לפורום מת.חשכו עיניי.עצוב.
19/04/2016 | 10:34
7
300
מישהו יודע את הסיבה?
היו כמה נסיונות החייאה שכשלו
19/04/2016 | 12:56
249
מחכים למישהו מוסמך שיחתום על תעודת הפטירה
העולם משתנה, כמו תמיד, ולא בהכרח לטובה, כמו תמיד
19/04/2016 | 18:53
2
262

סיפור קטן. לפני כשבוע נתקעתי בכביש 4 צפון, בין אשדוד לתל אביב בגלל דלק מזוהם. עצרתי בצד והזמנתי גרר. בכדי לחסוך לגרר את הנסיעה עד מחלף אשדוד וחזרה אלי צפונה בשעת-עומס, דחפתי את האופנוע כק"מ וחצי על פני מחלף יבנה וחיכיתי לגרר. בס"כ כשעה וחצי. כל אותה עת חלפו אופנועים רבים, אך מלבד שני בני תשחורת על קטנוע חבוט, אף אחד לא עצר לשאול לשלומי.
אני עוד זוכר את התקופה בה היו עוצרים לידך ולו כדי להעביר איתך חלק מהזמן עד בוא החילוץ.

כבר כתבו על זה לעייפה, שמשהו במאפייני התקשורת של הדור הנוכחי מוחק את הסובייקט ומחצין דמות ציבורית פיקטיבית. הכול מבויים ושקול במטרה לשכלל את הדמות העצמית כפי שהיא נתפסת בעיני הזולת. על פי אחד המחקרים, אנשים עושים היום פחות סקס, אך מדברים ומראים יותר סקס מאי-פעם. פחות ופחות אנשים יכולים להיות עם עצמם לבד ובשקט. והסובייקט נדחק עוד ועוד לירכתיים, ורק היקף צריכת כדורים פסיכיאטריים עולה בהתאם. אנחנו מפחדים היום מהסובייקט האותנטי, אותו נפגוש רק כשאנחנו לבד עם עצמנו ורק שקט מסביבנו.

תמיד הסובייקט היה בצרות (שלטון, כלכלה, ניצול וכו'), אך בעבר היו מסגרות בלתי-פורמליות שאפשרו לסובייקט למצוא מקום אותנטי לעצמו, תהייה זאת קהילה דתית, גרעין לקיבוץ או קבוצת אופנועים.​ "הם" שתמיד רצו ברעתו של הסובייקט כבשו עתה את המעוזים האחרונים של האותנטיות. בעוד מאמר מהזמן האחרון מתואר כיצד חברות דוגמת פייסבוק+וואטסאפ או גוגל מנכסים יותר ויותר מפעילות הפנאי שלנו ומעצבים אותו לצרכיהם.
והפורום? הפורומים שעוד שמרו על מאפייני קהילה אמיתית נדחקים הצידה בכל התחומים כי היא פלטפורמה חופשית מדי לצרכי "ההם", קשורה מדי למציאות הממשית שאינה ניתנת למישטוּר הדוק.

קבוצות לא-פורמליות בעבר היו סבלנים לשוני שבין חבריהם, וידעו לחזק ולשמר את ההטרוגניות בתוך הקבוצה ולהציג הומוגניות כלפי חוץ. אך אנחנו חסרי סבלנות היום, ואם אתה אינך מתאים בדיוק לעיצוב המתבקש, אינך קיים. אני עוד זוכר קרבות בפורום של פעם, שהכירו בהטרוגניות וניסו לשמרה (תוך כדי שימוש בהומור משובח). משתתף היה נמחק רק אם הוא פגע בקהילה מבפנים וגם אז רק לאחר שהוא הוזהר. הטרוגניות דורשת סבלנות וזמן, ואלה בדיוק חסרים היום. לכן, היום אין מקום להטרוגניות ולכן אין גם מקום לסובייקט שלי או שלך. 
הפורום לא ישתקם מן הסתם, אלא אם משהו ישתנה באווירה הציבורית, מה שלא נראה כעת.

נגעת בדיוק בשינוי. עצרו לך שניים שרכבו על קטנוע לא חדש.
20/04/2016 | 16:05
200
עצרו לך !!! לעזאזל!!! עצרו לך!!!
אז לדבריך הם :"בני תשחורת על קטנוע חבוט...".
אז...אתה מחרטט לנו על סוביקט, על קהילה, על אוטנטיות ועל הטרוגניות.
אחרי זה אתה מתפלא שלא נוצר פקק בעטיים של כול אלה שהיו אמורים לעצור ע"מ לטפח לך את הדימוי העצמי הנשען על כרעי תרנגולת.
יש עיסוקים\מקצועות המהווים חממה טבעית לכאלה כמוך: קואוצ'רים\מנטורים\מאמנים\באבות\רבנים ועוד...
התחבר אליהם (אם עדיין אינך שם...) ושחרר אותנו ואת הפורום מהגיגך המלומדים. 
על החתום: בן תשחורת, אשכנזי וזקן.

אני הייתי פעם מהעוצרים
22/04/2016 | 16:08
117
אבל היום,אחרי רצף של אופנוענים שסתם עצרו בצד באמצע איילון/כביש4 כדי לעשן/לדבר/לסמס/לחלץ עצמות-אני כבר לא עוצר.
ניסיתי פעם ליצור סימן אחיד לתקלה,משהו כמו קסדה שתלויה על המראה השמאלית, אבל אין ממש הענות לכך,אז מי שתקוע ורוצה עזרה-שינופף בידיים ויקווה לטוב
הפורומים בכלל ותפוז בפרט גוססים
20/04/2016 | 09:35
196
בניסיון נואש לסחוט קליקים, כעת הטקסט מסביב לסרטונים של חתולים.
וככה תפוז מגרשים לאט אבל בטוח את הנשארים
כן. זה בגלל שנעלמת לכל כך הרבה זמן.
20/04/2016 | 17:17
202
חשבנו שכבר לא תחזרי, אז הרוב איבדו תקווה והלכו.
מה, מחו"ל לא הצלחת לבקר בפורום, היקר כל כך לליבך?

או שאולי בסה"כ רצית שוב לספר לנו שמיצו אשם ולא ידעת איך להתחיל?
המון בחו"ל...והפורום עובד רק בארץ
25/04/2016 | 14:06
42
זקוק להמלצה על מוסך באזור התעשיה כפר-סבא
17/04/2016 | 23:10
2
132
שלום לכולם,
עברו כמה שנים מאז שכתבתי כאן, עמכם הסליחה.

אני זקוק לחכמת ההמונים. האופנוע (KLE) עם פנצ'ר וזקוק להחלפת גלגל. חונה בביתי בכוכב-יאיר.
הפאסט כבר לא מדגדג אותו.
בשל מגבלות של שירותי הגרירה מטעם הביטוח הם מוכנים לגרור אותי רק 10 ק"מ (כי זה פנצ'ר ולא תקלה אחרת) -- מה שמגיע בדיוק לאזור התעשיה של כפר סבא (ליד ה- G).

אצטרך לזנוח את המוסך הקבוע שלי באופן חד פעמי ולהחליף צמיג באחד מהמוסכים שם (בגוגל קצר ראיתי את יוני אופנועים, מוטואיקס).

המלצות? המלצות נגד (בפרטי בבקשה)?

ברכה על ראשיכם וחג שמח.
נתראה במצדה

עידו
עברו המוווווווווון שנים
18/04/2016 | 14:55
157
אבל כשגרתי בכוכב יאיר טיפלתי ב"ים אופנועים" אצל בחור בשם חגי.
תמיד יצאתי מרוצה.
אני די בטוח שהוא עדין קיים.
מטרו נמצאים שם
19/04/2016 | 12:57
42
שאלה
16/04/2016 | 14:06
4
184
שלום חברים,

השאלה שלי היא כזו, האם יש הבדל בהרגשת הרוח בנסיעה מעל 120 קמ"ש בין אופנועי הנייקד ה-300 למינהם (דוגמת Z-300), לבין אופנועי הספורט ה-300 (דוגמת CB300R)?
תודה לעונים
הרגשת הרוח
17/04/2016 | 17:53
3
115
עניין התנגדות הרוח השפעת הרוח הינה נושא "כבד". כל גוף יוצר את המערבולות שלו ויתכן שבגלל מבנה האופנוע, תנוחת הרוכב  או  סתם מיקום פנס החזית  יווצרו מערבולות שונות  לכל אופנוע בנפרד. דבר אחד בטוח תנועה ב-120 קמ"ש יוצרת עומס כבד על הגוף  על הקסדה וכיו"ב. היה פעם סרט על בחור אוסטרלי שנסע עם האופנוע שלו לתחרות בארה"ב. האופנוע לא היה חדיש אבל בגלל הצורה האוירודנמית שלו  הבחור שבר את שיא המהירות לאופנוע עם סמ"ק מסוים. ללמדך שכל דבר קטן משפיע על ההרגשה
תודה על התגובה, אבל...
17/04/2016 | 19:32
2
77
תודה על התגובה, אבל לא הצלחתי להגיע אפילו לקמצוץ מסקנה.
ידוע לי כי ישנם מספר גורמים המשפיעים על כך. השאלה היא, האם באופנועי ספורט, באופן כללי, הרוח נבלמת קצת יותר מאופנוע נייקד?

באופנועים האלה יש לך
17/04/2016 | 19:38
1
92
מיגון רוח שאמור לעזור לך להתמודד עם הרוח יותר טוב מאשר בלי מיגון רוח בכלל כמו שיש בנייקדים, כל השאר תלוי בגוף שלך ובתנוחת הרכיבה שלך, שיכולה להשפיע גם
הבנתי, תודה
18/04/2016 | 12:55
22
למכירה חלקים לוירגו 500 : אגזוזים ועוד ..
16/04/2016 | 22:05
1
103
מדי פעם אני מציץ במחסן ומגלה שהם עדיין שם ...
אגזוזים של קוברה , דגם 2161SC ,לא הורכבו מעולם  2500 ש"ח
ג'ט קיט של קוברה (למעשה של דיינוג'ט) 92-2161 ,חדש באריזה 200 ש"ח
saddlebag support kit ,highway hawk חדשים באריזה 250 ש"ח

גל 0544-851660 אזור פ"ת או בנימינה , או ניפגש באמצע הדרך ...

עדיין אקטואלי .. איזה כיף שהפורום מת ,לא צריך לרשום הכל מחדש
28/04/2016 | 11:09
20
הודעה מלפני שבועיים , מספיק להקפיץ וזהו .אפילו לא צריך לגלול למטה יותר מדי .
היו זמנים ....
לכל בעלי האופנועים,ומכוניות המרוץ
15/04/2016 | 13:49
2
260
שלום, אנחנו חברת ספרקליין צנרת לחץ בע"מ, ממוקמים בשדרות הר ציון 108
תל אביב טל: 03-6090758,אבי: 0505402578, אצלנו תמצאו אוזן קשבת,
יחס חם ומחירים טובים, (ניסיון של עשרות שנים),
אנחנו עוסקים ב: צנרת לחץ גבוה/נמוך, שיחזור צנרת רכב/מיזוג/הידראולית,מחברי אוויר,מקשרי פליז/פלדה,אביזרים/צנרת לגז

מחכים לכם 
יש לי שאלה לפני שמוחקים אתכם על פרסום
15/04/2016 | 20:03
1
232
(לא שזה כזה ביג דיל בפורום עם הודעה וחצי ביום)

אתם מורשים ליצר צנרת פלדה שזורה למערכות בלימה?

תודה!

מצטרף לשאלה.
16/04/2016 | 15:18
63
למכירה! כפפות Revi't! Summit 2 H2O
14/04/2016 | 21:59
148
מוכר עקב מידה לא מתאימה

כפפות איכותיות, רב עונתיות Revi't! Summit 2 H2O, גרסת 2016 החדשה.
- מידה L
- עמידות למים ורוח
- משולבות עור ובד עמיד במיוחד
- מיגון קשיח במפרקים
- סליידר -קשיח לשורש כף היד!
- מותאם למסך מגע של סמארטפונים

הוזמן מ- moto-in.de , עדיין באריזה - ללא שימוש.

599 ש"ח (עלות המוצר+שילוח+מיסים)
תל אביב או כפ"ס
חם בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
14/04/2016 | 14:02
24
סופ"ש נעים!
את כל האייטמים שבכתבה תוכלו למצוא בעמוד הפייסבוק שלנו-
ברז דלק KLE500
13/04/2016 | 09:27
13
106
מקווה שזה הפורום הנכון...
בגלל מצוף תקוע בקרבורטור גיליתי שהברז דלק שעובד על וואקום, בעצם מקולקל. כל המיכל התרוקן מדלק דרך הניקוז של האיירבוקס...
מעבר לשיפוץ הקרבורטור שמתבצע כרגע, אני רוצה לתקן את הברז כדי להימנע מהמצב הזה בעתיד. מישהו מכיר מומחה לשיפוץ או שחייבים לקנות אחד חדש במחיר מופקע?
אני דיי בטוח שתמצא בebay
13/04/2016 | 17:29
12
66
קיט שיפוץ לדבר הזה, או ששווה להזמין אחד חדש
בקשר לקיט
13/04/2016 | 18:23
11
65
אני יודע שיש קיטים באיביי. אני פשוט מחפש מישהו עם נסיון לביצוע....
כל מוסך יוכל לעשות את זה, זה לא מסובך
13/04/2016 | 22:00
10
69
אתה יכול גם לעשות את זה לבד. תקנה קיט, תפרק את הברז, תראה את הסדר של החלקים ותרכיב בסדר הפוך עם חלקים חדשים.

טיפ - לרוב הקיט לא כולל את האטם שבין הברז למיכל - תקנה אחד חדש. זה בד"כ גומי בצורת טבעת או צורה מוזרה כלשהי. אין סיכוי כמעט לפרק את הברז מהמיכל ולהרכיב חזרה על גומיה ישנה בלי שזה ינזל.
במוסך שבו אני נמצא כרגע
13/04/2016 | 22:11
9
77
לא מכירים את הקיט ואת האפשרות לשפץ. (מוסך גדול ומוכר בת"א).  ואני לא רוצה לעשות את זה לבד... מחפש המלצה. תודה.
אני חושב שזה מאוד פשוט להרכבה
14/04/2016 | 09:10
7
63
זה סה"כ החלפת דיאפרגמה אם אני לא טועה,
בכל מקרה, אם אתה לא רוצה להסתבך, תקנה חדש, הוא לא כזה יקר נראה לי.
אמרו שבמטרו רוצים מעל 800 שח
14/04/2016 | 09:18
6
58
שודדים. על מחט לקרבורטור לקחו לי מעל 300 שח - 9 $ באיביי.
אני מתכוון שתזמין מחו"ל
14/04/2016 | 09:23
5
20
כן.. הבנתי. הכל ידוע וברור.
14/04/2016 | 09:30
4
45
ואני אזמין.  אני רק רוצה המלצה למוסך שירכיב לי גם כדי לוודא שאני מזמין חלקים נכונים.
איזו שנה הKLE?
14/04/2016 | 09:52
3
14
2004
14/04/2016 | 09:53
2
17
נראה שזה הפריט
14/04/2016 | 11:17
1
65
של :

מק"ט 51023-1271

בריפרוף מהיר בebay לא מצאתי אותו, צריך לחפור קצת יותר לעומק, כן מצאתי קיט שיפוץ אליו.

בהצלחה
תודה רבה.
14/04/2016 | 11:24
12
את זה הם לא יודעים? מה הם כן יודעים?
14/04/2016 | 11:31
30
Yamaha wr125r
13/04/2016 | 03:21
85
שלום לכולם,
אשמח לקבל קצת חוות דעת על הwr125r  של ימאהה. 
אני מתכנן נסיעות של 80% בשטח ו20% בכביש.
האם הכלי סוחב בעליות תלולות, ובעיקר בוץ? קפיצות למיניהן.. אני מתכוון לרכב עם חברה שרוכבים על כלים כמו kx250, ktm exc 125.. הwr ידביק את הקצב? 
תודה רבה לעונים
א
11/04/2016 | 15:14
4
254
אני מעוניין לדבר עם מישהו שיש לו דוקאטי סקרמבלר. שמי אלון 0503336383
מה אתה רוצה לדעת?
12/04/2016 | 11:50
87
הנה כל הפרטים שאתה צריך לדעת
13/04/2016 | 23:03
2
217
אהבתי אפשר לקנות אותו ככה?
14/04/2016 | 18:07
1
132
יותר כייף להרכיב לבד
באיקאה מוכרים
17/04/2016 | 11:56
71
אבל צפה לריקול
חם בפורומים של תפוז
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
הודעות נבחרות
סיון אלה-לוי עו
עו"ד סיוון אלה-לוי
יגאל ג'רבי- משרד עורכי דין
יגאל ג'רבי-משרד עורכי דין
עו
עו"ד סיגלית לירז
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה