לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
עדכן
פורום אופנועים
ברוכים הבאים לקהילת האופנוענים של תפוז! בין אם אתם רוכבים על "חרגולים" עצבניים בשטח, מלחכים אספלט עם הסליידרים בכבישים רחוקים, מתניידים ביעילות עם הקטנוע בעיר או ממרקים ניקלים אחת ליום ומגהצים את הפרנזים לפני הטיול... לכם ולכל מי שהאהבה והטירוף למוטוריקה בכלל ולכלים דו גלגליים בפרט זורמת אצלו בוורידים, ל-כווולכם מיועד מקום המפלט העונה לשם "פורום האופנועים של תפוז"!

גולשי ומנהלי הפורום ישמחו לארח אתכם בצל עצי התפוז של הפרדס כיאה לאחווה האופנוענית ולחויה המשותפת לכולנו. 

אז מה עושים כאן? כאן תוכלו להעלות כל שאלה בנושא יקיר לבכם או משאת נפשכם: לתת טיפ לרוכבים חדשים, להתלונן על מפגעי מע``צ ומשטרת התנועה (או להחמיא! גם זה יכול לקרות!), לתכנן או להמליץ על טיולים, להתלונן, להחמיא או לשאול על בתי עסק, בעיות מנוע/אביזרים/חלקים לשאול ולענות, מה שתרצו.

בכותרת האפורה שבראש הפורום, תוכלו למצוא קישורים לכתבות, מאמרים, מבחנים, השוואות והמלצות על אופנועים (כמובן..) מומלץ לקרוא את "כללי הגלישה בפורום" אשר מופיעים ב"מאמרי הפורום" לפני תחילת הגלישה.

מעט היסטוריה: 
פורום האופנועים של תפוז הוקם ביוני של שנת 2000 הפך להיות ביתה החדש של קהילת האופנועים שהייתה ב- IOL (ואשר עברה לזמן קצר למערכת הפורומים של וואלה). כל חברי הקהילה עברו כאחד לתפוז, ומנהלה הראשון של הפורום - KLE - מסר את שרביט הניהול ל- כRובי, מנהלה המקורי של הקהילה עוד מימיה ב- IOL. 
בתחילת 2003 הצטרף COLT לניהול הפורום כדי להשתתף עם כRובי בתפעול הפורום ובניהולו. באותה הזדמנות נפרד צוות הניהול מ- MIKEE. 
כאשר כRובי קיבל הצעה לשמש כמנהל מותג KTM בישראל, נבחר R-יק למלא את התפקיד הקשה.
במהלך שנת 2004 נכנס 45degrees לניהול הפורום, וזמן קצר לאחר מכן עזב COLT ואל הצוות הצטרף MAX D. 
בשנה לאחר מכן התייצב צוות הניהול ועמד על 3 מנהלים - TYGGER, MAX ועוד אחד שביקש למחוק את שמו מהיסטורית הנהלת הפורום. 
בחודשים האחרונים של 2007 התחלפו 3 המנהלים בצוות אחר המונה את מיצו, yarivos ו- LoneRider, וביחד קבעו סטנדרטים חדשים לניהול וכן הרימו את שני מפגשי האופנוענים הגדולים שהיו בישראל מאז ומתמיד - לטרון 2007 ו- 2008.
אחרי פרישתם של yarivos ו-LoneRider מהניהול. הצטרפו hajbi ו- Pumi לצוות המנהלים. 
בהנהגתם של מנהלי הפורום, פורום האופנועים בתפוז היווה את אחד מהגורמים המשמעותיים ביותר במטה המאבק לביטוח חובה הוגן, מאבק שהחל בסוף 2009 כשבשיאו אירגן מטה המאבק את ההפגנה הגדולה ביותר שידע עולם הדו"ג בישראל, הפגנת ה- 15 בנובמבר 2009, הידועה גם בכינוייה "תל אביב עומדת".
בתחילת שנת 2011 פרש Pumi והחליף אותו avi elbaz, ואל צמד הניהול הצטרפה גם הגולשת gamgam. אחרי פרישתו של אבי הצטרף לצוות עופר רונן Vstrom וגם הוא פרש באמצע 2015.

לסיכום: כולם פה ישמחו תמיד לעזור, לתמוך, לצחוק, לשאול ולהתעניין בכל מה שיש לך לומר על דו-גלגליים. אנחנו בטוחים שתהנו. בברכת רכיבה מהירה ובטוחה! (החיים קצרים-תנו בגז!)

עשרת הדיברות לגולש ברשת (מתוך פורום התמכרות לאינטרנט בתפוז): 1. זכור את האנושיות, עמוד על שלך אך אל תעשה לחברך מה ששנוא עליך. 2. הצמד לנורמות ההתנהגות החלות בחיי המציאות. 3. דע היכן אתה נמצא במרחב הוירטואלי. 4. כבד את זמנם ורוחב הפס של האחרים. 5. תראה יפה ברשת. 6. חלק את הידע והמומחיות שלך ברשת, למען עולם טוב יותר. 7. שמור את המלחמות הרגש תחת בקרה. 8. כבד את פרטיותם של האחרים. 9. אל תנצל לרעה את הכח שלך. 10. היה סלחן כלפי טעויות הזולת.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אופנועים

ברוכים הבאים לקהילת האופנוענים של תפוז! בין אם אתם רוכבים על "חרגולים" עצבניים בשטח, מלחכים אספלט עם הסליידרים בכבישים רחוקים, מתניידים ביעילות עם הקטנוע בעיר או ממרקים ניקלים אחת ליום ומגהצים את הפרנזים לפני הטיול... לכם ולכל מי שהאהבה והטירוף למוטוריקה בכלל ולכלים דו גלגליים בפרט זורמת אצלו בוורידים, ל-כווולכם מיועד מקום המפלט העונה לשם "פורום האופנועים של תפוז"!

גולשי ומנהלי הפורום ישמחו לארח אתכם בצל עצי התפוז של הפרדס כיאה לאחווה האופנוענית ולחויה המשותפת לכולנו. 

אז מה עושים כאן? כאן תוכלו להעלות כל שאלה בנושא יקיר לבכם או משאת נפשכם: לתת טיפ לרוכבים חדשים, להתלונן על מפגעי מע``צ ומשטרת התנועה (או להחמיא! גם זה יכול לקרות!), לתכנן או להמליץ על טיולים, להתלונן, להחמיא או לשאול על בתי עסק, בעיות מנוע/אביזרים/חלקים לשאול ולענות, מה שתרצו.

בכותרת האפורה שבראש הפורום, תוכלו למצוא קישורים לכתבות, מאמרים, מבחנים, השוואות והמלצות על אופנועים (כמובן..) מומלץ לקרוא את "כללי הגלישה בפורום" אשר מופיעים ב"מאמרי הפורום" לפני תחילת הגלישה.

מעט היסטוריה: 
פורום האופנועים של תפוז הוקם ביוני של שנת 2000 הפך להיות ביתה החדש של קהילת האופנועים שהייתה ב- IOL (ואשר עברה לזמן קצר למערכת הפורומים של וואלה). כל חברי הקהילה עברו כאחד לתפוז, ומנהלה הראשון של הפורום - KLE - מסר את שרביט הניהול ל- כRובי, מנהלה המקורי של הקהילה עוד מימיה ב- IOL. 
בתחילת 2003 הצטרף COLT לניהול הפורום כדי להשתתף עם כRובי בתפעול הפורום ובניהולו. באותה הזדמנות נפרד צוות הניהול מ- MIKEE. 
כאשר כRובי קיבל הצעה לשמש כמנהל מותג KTM בישראל, נבחר R-יק למלא את התפקיד הקשה.
במהלך שנת 2004 נכנס 45degrees לניהול הפורום, וזמן קצר לאחר מכן עזב COLT ואל הצוות הצטרף MAX D. 
בשנה לאחר מכן התייצב צוות הניהול ועמד על 3 מנהלים - TYGGER, MAX ועוד אחד שביקש למחוק את שמו מהיסטורית הנהלת הפורום. 
בחודשים האחרונים של 2007 התחלפו 3 המנהלים בצוות אחר המונה את מיצו, yarivos ו- LoneRider, וביחד קבעו סטנדרטים חדשים לניהול וכן הרימו את שני מפגשי האופנוענים הגדולים שהיו בישראל מאז ומתמיד - לטרון 2007 ו- 2008.
אחרי פרישתם של yarivos ו-LoneRider מהניהול. הצטרפו hajbi ו- Pumi לצוות המנהלים. 
בהנהגתם של מנהלי הפורום, פורום האופנועים בתפוז היווה את אחד מהגורמים המשמעותיים ביותר במטה המאבק לביטוח חובה הוגן, מאבק שהחל בסוף 2009 כשבשיאו אירגן מטה המאבק את ההפגנה הגדולה ביותר שידע עולם הדו"ג בישראל, הפגנת ה- 15 בנובמבר 2009, הידועה גם בכינוייה "תל אביב עומדת".
בתחילת שנת 2011 פרש Pumi והחליף אותו avi elbaz, ואל צמד הניהול הצטרפה גם הגולשת gamgam. אחרי פרישתו של אבי הצטרף לצוות עופר רונן Vstrom וגם הוא פרש באמצע 2015.

לסיכום: כולם פה ישמחו תמיד לעזור, לתמוך, לצחוק, לשאול ולהתעניין בכל מה שיש לך לומר על דו-גלגליים. אנחנו בטוחים שתהנו. בברכת רכיבה מהירה ובטוחה! (החיים קצרים-תנו בגז!)

עשרת הדיברות לגולש ברשת (מתוך פורום התמכרות לאינטרנט בתפוז): 1. זכור את האנושיות, עמוד על שלך אך אל תעשה לחברך מה ששנוא עליך. 2. הצמד לנורמות ההתנהגות החלות בחיי המציאות. 3. דע היכן אתה נמצא במרחב הוירטואלי. 4. כבד את זמנם ורוחב הפס של האחרים. 5. תראה יפה ברשת. 6. חלק את הידע והמומחיות שלך ברשת, למען עולם טוב יותר. 7. שמור את המלחמות הרגש תחת בקרה. 8. כבד את פרטיותם של האחרים. 9. אל תנצל לרעה את הכח שלך. 10. היה סלחן כלפי טעויות הזולת.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

מעיל רכיבה וזיעה
25/05/2016 | 11:12
5
שלום
מה עושים עם ריח הזיעה במעיל הרכיבה?
האם ניתן לכבס?

מראות מתקפלות בשביל אופנוע דו שימושי.
25/05/2016 | 10:31
5
אני גר בלב גוש דן ורוכב בכביש הרבה זמן עד ״שאני מגיע לשטח״.
אני לא רוצה לפרק ולהרכיב את המראות שלי כל הזמן. לא רוצה גם לסחוב אותם על הגב בזמן שאני בשטח.

חשבתי על מראות מתקפלות/מראות עם מפרק.

חוץ ממראות double-take שמבוססות על מנשא ram (לא כל כך אוהב את השיטה הזו) - יש עוד אופציות אחרות שאתם מכירים?
אם אפשר לקנות בארץ - עדיף. אבל לא קריטי. אם יש רק בחו״ל - אז נקנה מחו״ל.
מחפש משהו איכותי שיחזיק מעמד וישרוד נפילות.
דני קושמרו במבחן דרכים - דוקאטי מולטיסטראדה אנדורו
( לעמוד שלי בתפוז )
24/05/2016 | 21:28
26
הרצה, שמן, ומה שביניהם.
24/05/2016 | 11:08
2
54
קניתי  WR250R חדש.
בסוכנות נאמר לי 500 ק"מ ראשונים רק שליש מצערת, ו 500 ק"מ אח"כ מקסימום חצי מצערת. ובכביש מהיר מקסימום 80 קמ"ש.
חברים אמרו לי בדיוק ההפך: דווקא בהרצה צריך לקרוע את המנוע.

דעתכם?

שאלה נוספת: באינטרנט קראתי בפורומים זרים שמומלץ להחליף שמן-מנוע ופילטר שמן כמה פעמים בתקופת ההרצה (כל 200 ק"מ או משהו כזה)

דעתכם?

איפה אפשר לקנות בארץ שמן 100% סינטטי בזול?

שאלה אחרונה: אם אני קונה בקבוק שמן של 4 ליטר למשל, ופותח אותו (ומשתמש רק בחצי) - כמה זמן השמן יכול להשאר בבקבוק לאחר הפתיחה?

אז ככה
24/05/2016 | 16:46
35
ההרצה מיועדת לוודא שכל החלקים הנעים לאט לאט מגיעים למקומם. השסתומים מתיישבים במקום, המיסבים וכיו"ב.  כנ"ל תיבת ההילוכים. דווקא נהיגה במהירות משתנה עדיפה מנסיעה במהירות קבועה. לקרוע את  המנוע כבר בהתחלה יקצר משמעותית את חיי המנוע. לגבי השמן מקובל להעריך  בכשנה את אורך החיים של שמן סינטטי.  אח"כ הוא מתחמצן ומאבד מהתכונות שלו.המהדרין מחליפים שמן אחרי 1000 ק"מ כאשר נקודת המוצא היא שיתכן ויש שבבים בשמן שהגיעו לאחר תקופה ההרצה הראשונה שבבים שלא נשארו במסנן מסיבה כלשהיא אלא מטיילים במערכת השמן
ו/או קצת אחרת...
24/05/2016 | 19:53
25
מסכים לחלוטין עם ג'קי לגבי המהירות והעומסים המשתנים. ;
עליות וירידות, רמזורים ושלטי עצור, מעבר בין כל ההילוכים.  לא לקרוע את המנוע חלילה וגם לא לרפד בצמר גפן.. לרכוב כמו רגיל רגוע.

לגבי החלפת השמן - וזו דעתי, כן?  לא מכונאי ולא מדען - אם יש שבבים אז הייתי רוצה אותם מחוץ למנוע כמה שיותר מהר.
100 ק"מ ראשונים למשל.  מחיר השמן, הדיסקית (אם צריך להחליף) ואף הפילטר הם לא מהיקרים.

ורכיבות טובות וממוגנות שתהיינה
חדשה בפורום
20/05/2016 | 18:55
1
147
היי לכולם.  חדשה בנושא אופנועים . בדרך להוציא רשיון על קטנוע ורציתי לקנות סאן יאנג מיו 100 . המלצות לביטוח זול וחנות לקנות את האופנוע חדש ??? תודה
יש שביתה, אין לך רשיון לאופנוע
23/05/2016 | 15:59
68
עד הודעה חדשה

ביטוח תצליחי לעשות רק בפול, זול זה לא יצא. אם הגיל שלך נכון בכרטיס 4500 שח ביטוח, חובה בלבד

חנויות לא מכיר
בהצלחה
SafeAway אפליקציה שתזעיק את אנשי הקשר שבחרת במקרה הצורך.
22/05/2016 | 16:10
55
בימים אלו העלינו את האפליקציה החדשה שלנו - SafeAway לאויר.
האפליקציה נכתבה במטרה לסייע לאלו היוצאים לפעילות לבדם, והיא בודקת בזמן אמת שאין עצירה בפעילות של המשתמש ושהפעילות הסתיימה בצורה תקינה ללא צורך בהתערבות חיצונית.
המשתמש בוחר את אנשי קשר, אותם הוא רוצה לידע על הפעילות. והאפליקציה שולחת הודעה על תחילת הפעילות וכמה זמן היא אמורה להמשך.
מרגע זה האפליקציה מנטרת את התקדמות המשתמש באמצעות נתוני GPS.
כאשר האפליקציה מזהה חוסר תזוזה, היא מקפיצה התראות - ויזואליות, קוליות וברטט, ובמידה ואלו לא ינוטרלו, היא תתחיל לשלוח הודעות חירום לאנשי הקשר אשר הוגדרו באפליקציה.
היא משתמשת בהודעות SMS על מנת שתהיה זמינה ופעילה גם באזורים בהם קליטת הרשת מוגבלת, על מנת להתאים לאופי של פעילויות בשטח מגוון.

האפליקציה זמינה כרגע בגרסת אנדרואיד בחנות האפליקציות: https://play.google.com/store/apps/details?id=blac...
בהמשך תצא גם גרסה לאייפון.
Gs 400 1987
20/05/2016 | 22:16
109
שבת שלום לכולם
האם החלק הזה
http://www.ebay.com/itm/370789304999?euid=8bbfedcd...

יתאים גם ל gs400  1987?
פניתי למוכר הוא לא בטוח
מבקש חוות דעת על דיבורית של SENA
18/05/2016 | 15:48
4
50
אני שומע הרבה ביקורות טובות על הדיבוריות של SENA
אבל אני לא מצליח להבין את ההבדל בין הדגמים
שכן אני צריך אך ורק שיחה קולית ללא אינטרקום וללא רדיו
רק שיחות מהטלפון

אשמח לעזרה בבחירת הדיבורית בין הדגמים ומה ההבדלים

sena smh5
sena smh10
sena s20

תודה לעוזרים!
לי יש SENA שנכנסת לתוך הקסדה [אין כלום בחוץ] והיא מצויינת
20/05/2016 | 11:04
1
67
אבל אני בעיקר שומע מוסיקה, לא רדיו ולא שיחות טלפון
גם לא בדיוק מוזיקה..
( לעמוד שלי בתפוז )
24/05/2016 | 13:27
4
לי יש 20S
21/05/2016 | 20:46
33
אני רוכב עם ה 20S כמעט שנה (או שנתיים) לא זוכר בדיוק.

עובד טוב, שומעים חזק וברור.
הרדיו לא עובד לי הכי מדהים.
חיבור בין חברים תוך כמה שניות והחיבור מחזיק טוב במשך רכיבות ארוכות.
הבטריה מספיקה להרבה ימים בשימוש קל -  ובריכבה בקבוצה זה מספיק לי ליותר מיום רכיבה שלם

בקיצור - אחלה דיבורית, אם הרדיו לא הדבר שהכי חשוב לך
לי יש SMH5
22/05/2016 | 08:52
28
צריך להתעסק קצת עם ניתוב האוזניות בתוך הקסדה כדי שהן יהיו בדיוק מול האוזניים, אבל זה נכון לכל דיבורית.
העוצמה חזקה מספיק כדי לשמוע בבירור דרך אטמי אוזניים (האמת ששומעים טוב יותר עם אטמי אוזניים לעומת בלי, בגל שיש פחות רעשים מבחוץ)
לקסדה שלמה יש דגם עם מיקרופון עם חוט, שמדביקים בתוך הקסדה (לעומת דגם לקסדת 3/4 בו המיקרופון על תושבת גמישה)
מענה וניתוק שיחה בלחיצה על כפתור הווליום עם יד שמאל. לכאורה יש גם מענה בפקודה קולית, אבל זה לא ממש עבד לי.
דגם SMH10, לדעתי, לא יוסיף לך משהו משמעותי. יש לו תקשורת חזקה יותר, שזה רלוונטי כשרוצים לתקשר עם אופנוע אחר.

למכירה כפפות Revi't! Summit H2O חדשות
19/05/2016 | 20:56
86
כפפות איכותיות מבית !Revi't חדשות לחלוטין.
- מדובר ב Summit 2 גרסת 2016 המעודכנת של Revi't summit המעולות.
- מידה L
- עמידות למים ורוח
- עשויות עור
- מיגון קשיח למפרקים
- סליידר קשיח לשורש כף היד!
- מותאם למסך מגע של סמארטפונים
הוזמנו מחו"ל וגדולות עליי ולכן מוכר - לא נעשה בהן שימוש.
599 ש"ח - מחיר עלות כולל שילוח ומיסים
תל אביב או כפ"ס
מכירת KLE עם מד קילומטרים תקוע
18/05/2016 | 00:06
2
114
שלום לכם

בשעה טובה קניתי KLE 500. כמו שקורה הרבה עם הדגם הזה, המד קילומטרים לא עובד ותיקון שלו יעלה כמה מאות שקלים.
שאלתי היא, עד כמה אתם חושבים שיהיה קשה למכור אותו ללא תיעוד של הקילומטרים? אני יודע שמדובר על אופנוע מבוקש, אבל יכול להיות שזה דבר שיפחיד את הקונים וכתוצאה מזה יוריד את הערך של הכלי? חשבתי לתעד באפליקציה את הקילומטרים שאני עובר כך שתהיה לי הערכה כללית לתת לקונה (בתקווה שהוא יסמוך עלי).

תודה!
לא מכיר בעיה סדרתית כזו בדגם הזה
( לעמוד שלי בתפוז )
18/05/2016 | 13:46
77
שאל את עצמך, כמה היית מאמין למוכר שאומר לך כמה קילומטרים צבר הכלי, אבל מד האוץ מקולקל
עובדה שאתה קנית. אתה האמנת.
19/05/2016 | 17:49
74
כנראה שיהיו גם אחרים שמאמינים....
חלקי חילוף לסאן יאנג 250i
19/05/2016 | 11:17
1
21
שלום,

מכירים חנות חלקי חילוף מחו"ל לסאן יאנג 250i?
אני מחפש דיסק קדמי ואחורי
תודה
e-bay
19/05/2016 | 11:37
18

שים לב שמדובר ברכיבים בטיחותיים ועל כן הם חייבים להיות חדשים באריזה בכדי להכנס ארצה.

WR250R - גבוהה מידי
18/05/2016 | 15:16
1
73
שלום,

אני מעוניין לרכוש WRR250 אך נראה שהוא גבוהה מידי.
האם יש דרך להנמיך את האופנוע ובכמה?
אני מחפש אופנוע לטיולים בשטח בלי להשתולל מידי.
הגובה שלי 1.68 ואין לי ניסיון ברכיבה על אופנועי שטח.

תודה
יש כל מיני דרכים להנמיך
18/05/2016 | 21:00
58
אבל כמו בכל דבר כשאתה מרוויח במקום אחד אתה מפסיד במקום אחר. בכל זאת אם אתה בונה על האופנוע לטיולים רגועים ומוכן לוותר על המרווח גחון יכול להיות שזו תיהיה פשרה סבירה עבורך. בכל מקרה, ההמלצה שלי היא לעשות רק דברים שהם הפיכים.

אתה יכול לקרוא כאן סקירה יחסית מקיפה של פתרונות הנמכה.

ולא יזיק להסתכל גם על השרשור הזה בפורום השכן ואולי גם לחפש שם שרשורים דומים. סה"כ זו שאלה שעולה לדיי הרבה.

Gd250x
17/05/2016 | 23:15
47
מישהו יודע במקרה כמה זמן אחריות יש על מנוע של Gd250X של יוסאנג שנקנה ביולי 2014?
Gd250x
17/05/2016 | 23:15
22
מישהו יודע במקרה כמה זמן אחריות יש על מנוע של Gd250X של יוסאנג שנקנה ביולי 2014?
שאלה טכנית
16/05/2016 | 17:09
2
157
שלום רב. ההילוכים לא עברו  בקלות כמו אחרי הטיפול שהאופנוע עבר. הבעיה הייתה קשה יותר כשרציתי להוריד הילוכים.
בדקתי והשרשרת הייתה רפויה מדי.
מתחתי את השרשרת   לפי הנחיות היצרן והנה זה פלא הכל חזר לעצמו . ההעברות חלקות הורדת ההילוכים מושלמת ,הנסיעה שקטה יותר.
מה הסיבה?
אני מתרשם שהשרשת יושבת על גלגל שיניים שנמצא פעם בתיבת ההילוכים ופעם שניה על הגלגל האחורי.  
כיצד המתח  השרשרת  בכל אופן משפיע?
ניחוש פרוע, אינטואיטיבי לחלוטין: כשמתבוננים מהצד, תוך כדי
17/05/2016 | 10:53
1
112
רכיבה בשרשרת רפויה, רואים שתמיד הצד הרפוי (עליון או תחתון, בהתאם לתאוצה או לתאוטה), "מתנפנף" מעלה מטה ונראה כמו גל באוסצילוסקופ.
אני משער, שה"גל" הזה גורם לתנודות (לפנים ולאחור), בגלג"ש הקטן והן מועברות ישירות לגלג"שים הפנימיים (במיוחד אם המצמד מצוי על סף מגע)  - מה שמקשה עליהם להשתלב כשחפצים בכך.
כאמור...אינטואיציה בלבד...הנושא מעולם לא נבדק ברצינות. 
נשמע הגיוני. השאלה היא האם בכל האופנועים התופעה דומה
17/05/2016 | 19:04
26
לכל רוכב יש צורך
16/05/2016 | 15:35
6
220
היי אנשים,

כבר כמה שנים שאני משתעשע ברעיון לעשות ניסיון לפתח פתרון ייעודי לבעיה שלי אישית מאוד מפריעה כרוכב. מכל מיני סיבות עכשיו זה זמן טוב (בשבילי ובכלל) להרים את הכפפה, אז החלטתי לבדוק את הנושא יותר לעומק, טכנולוגית ועיסקית.

יהיה ממש מעולה אם כדי לאפשר לי הצצה חטופה על הצרכים שלכם כרוכבים, תשקיעו כמה דקות במענה על השאלון הבא:
http://goo.gl/forms/MO1gixRBEk

נ.ב.
מוזמנים לעזור להפיץ בקרב קבוצות של רוכבים בהם זה עוד לא עלה. מי יודע אולי משהו ממש מגניב עוד יתחיל בגוויה הזו שאנחנו קוראים לה תפוז 

נשלח
16/05/2016 | 15:50
21
16/05/2016 | 20:30
7
תודה על היענות
16/05/2016 | 22:39
70
keep them coming...
17/05/2016 | 10:58
8
21/05/2016 | 21:27
3
22/05/2016 | 07:07
2
איך יורדים לשטח עם KLE?
15/05/2016 | 21:47
3
114
קניתי היום KLE500 והצמיג האחורי שלו נראה כמתאים בעיקר לכביש.
אני אסתכן אם ארד איתו לשטח? מעבר לאחיזה גרועה, יש יותר סיכוי לתקרים?

תודה
רגוע ובזהירות... ולא לבד
16/05/2016 | 00:33
125
צמיג שטח
16/05/2016 | 17:12
88
צמיגים חלקים לא מיועדים לשטח. פשוט אין להם אחיזה.
ככל שהקוביות גדולות יותר והצמיג רחב יותר האחיזה משתפרת.
אם תנסה לרכב על צמיג חלק האופנוע ישוט .
בכל אופן בהצלחה וזהירות על רוכבי השטח האמיתיים רוכבי האופנים.
כמו שנאמר לאט לאט תלמד את האופנוע
20/05/2016 | 01:03
22
תוכל להעזר בקורס רכיבת שטח
ובאמת אל תמהר כל עוד אתה לא מכיר את היכולות שלך 
ואל תשכח ללבוש מיגונים מעיל ,כפפות ומגיני ברכיים
גם בימים חמים
האם יש פה מצלמת רמזור
16/05/2016 | 00:39
3
157
בצומת מכבים עם כביש 44 אני יודע שיש , אבל בדיוק ברמזור לפני אם אני מגיע מכיוון דרום (ראשל"צ) , בדיוק איפה שסימנתי
האם יש שם מצלמת רמזור ?
שם, לא. איפה שיש סיכה, כן.
20/05/2016 | 00:16
2
20
אותך חיפשתי היית חסר
20/05/2016 | 03:50
1
14
אתה יודע איפה למצוא אותי.
22/05/2016 | 12:54
23
אני נכנס לדף של הפורום רק פעמיים שלוש בשבוע (במקום עשרות פעמים ביום בעבר).
מי מוריד את השאלטר?
14/05/2016 | 08:34
3
158
תעבור גם באופנועי שטח, עוד בית קברות,,,
14/05/2016 | 22:15
65
המתת חסד מנוגדת לחוק בישראל
15/05/2016 | 10:33
42
אופנוענים הם אנשים אופטימיים, אחרת הם לא היו רוכבים
15/05/2016 | 17:34
119
במחשבה שנייה noy fb 22 הוא הפרכה לטענה. אבל אני אחסוך ל-noy fb 22 את הגיגיי, שלא יכעס לחינם. זה לא טוב ללב.
פורומים חדשים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
15/05/2016 | 12:02
6
 עונה חדשה של "המירוץ למליון" עולה למסך, והפורום חוזר לפעולה!
אז בואו נצא לסיבוב מסביב לעולם עכשיו בפורום המירוץ למליון!

יש לכם שאלות לגבי תביעות סיעוד נגד חברות הביטוח?
עכשיו בפורום תביעות ביטוח סיעודי תוכלו לקבל מידע מקצועי ומהימן!

חושבים על מעבר לאוסטרליה? יש לכם שאלות בנוגע לתהליך?
היכנסו עכשיו לפורום הגירה לאוסטרליה בתפוז!
חם בפורומים של תפוז
אירוח בנושא חיסכון פנסיוני
אירוח בנושא חיסכון...
מה אנחנו יכולים לעשות כבר עכשיו כדי לשפר את מצבנו...
אירוח בנושא חיסכון פנסיוני
אירוח בנושא חיסכון...
מה אנחנו יכולים לעשות כבר עכשיו כדי לשפר את מצבנו...
הקשר בין טראומה והתמכרות למין
הקשר בין טראומה...
איך טראומה יכולה ליצור התמכרות? אתם מוזמנים כבר...
הקשר בין טראומה והתמכרות למין
הקשר בין טראומה...
איך טראומה יכולה ליצור התמכרות? אתם מוזמנים כבר...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
הודעות נבחרות
עו
עו"ד נאוה אור ספיר
פורום עורך דין צבאי
פורום עורך דין צבאי
מרקמן את טומשין
מרקמן את טומשין
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה