לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2875828,758 עוקבים אודות עסקים

פורום אופנועים

ברוכים הבאים לקהילת האופנוענים של תפוז! בין אם אתם רוכבים על "חרגולים" עצבניים בשטח, מלחכים אספלט עם הסליידרים בכבישים רחוקים, מתניידים ביעילות עם הקטנוע בעיר או ממרקים ניקלים אחת ליום ומגהצים את הפרנזים לפני הטיול... לכם ולכל מי שהאהבה והטירוף למוטוריקה בכלל ולכלים דו גלגליים בפרט זורמת אצלו בוורידים, ל-כווולכם מיועד מקום המפלט העונה לשם "פורום האופנועים של תפוז"!

גולשי ומנהלי הפורום ישמחו לארח אתכם בצל עצי התפוז של הפרדס כיאה לאחווה האופנוענית ולחויה המשותפת לכולנו. 

אז מה עושים כאן? כאן תוכלו להעלות כל שאלה בנושא יקיר לבכם או משאת נפשכם: לתת טיפ לרוכבים חדשים, להתלונן על מפגעי מע``צ ומשטרת התנועה (או להחמיא! גם זה יכול לקרות!), לתכנן או להמליץ על טיולים, להתלונן, להחמיא או לשאול על בתי עסק, בעיות מנוע/אביזרים/חלקים לשאול ולענות, מה שתרצו.

בכותרת האפורה שבראש הפורום, תוכלו למצוא קישורים לכתבות, מאמרים, מבחנים, השוואות והמלצות על אופנועים (כמובן..) מומלץ לקרוא את "כללי הגלישה בפורום" אשר מופיעים ב"מאמרי הפורום" לפני תחילת הגלישה.

מעט היסטוריה: 
פורום האופנועים של תפוז הוקם ביוני של שנת 2000 הפך להיות ביתה החדש של קהילת האופנועים שהייתה ב- IOL (ואשר עברה לזמן קצר למערכת הפורומים של וואלה). כל חברי הקהילה עברו כאחד לתפוז, ומנהלה הראשון של הפורום - KLE - מסר את שרביט הניהול ל- כRובי, מנהלה המקורי של הקהילה עוד מימיה ב- IOL. 
בתחילת 2003 הצטרף COLT לניהול הפורום כדי להשתתף עם כRובי בתפעול הפורום ובניהולו. באותה הזדמנות נפרד צוות הניהול מ- MIKEE. 
כאשר כRובי קיבל הצעה לשמש כמנהל מותג KTM בישראל, נבחר R-יק למלא את התפקיד הקשה.
במהלך שנת 2004 נכנס 45degrees לניהול הפורום, וזמן קצר לאחר מכן עזב COLT ואל הצוות הצטרף MAX D. 
בשנה לאחר מכן התייצב צוות הניהול ועמד על 3 מנהלים - TYGGER, MAX ועוד אחד שביקש למחוק את שמו מהיסטורית הנהלת הפורום. 
בחודשים האחרונים של 2007 התחלפו 3 המנהלים בצוות אחר המונה את מיצו, yarivos ו- LoneRider, וביחד קבעו סטנדרטים חדשים לניהול וכן הרימו את שני מפגשי האופנוענים הגדולים שהיו בישראל מאז ומתמיד - לטרון 2007 ו- 2008.
אחרי פרישתם של yarivos ו-LoneRider מהניהול. הצטרפו hajbi ו- Pumi לצוות המנהלים. 
בהנהגתם של מנהלי הפורום, פורום האופנועים בתפוז היווה את אחד מהגורמים המשמעותיים ביותר במטה המאבק לביטוח חובה הוגן, מאבק שהחל בסוף 2009 כשבשיאו אירגן מטה המאבק את ההפגנה הגדולה ביותר שידע עולם הדו"ג בישראל, הפגנת ה- 15 בנובמבר 2009, הידועה גם בכינוייה "תל אביב עומדת".
בתחילת שנת 2011 פרש Pumi והחליף אותו avi elbaz, ואל צמד הניהול הצטרפה גם הגולשת gamgam. אחרי פרישתו של אבי הצטרף לצוות עופר רונן Vstrom וגם הוא פרש באמצע 2015.

לסיכום: כולם פה ישמחו תמיד לעזור, לתמוך, לצחוק, לשאול ולהתעניין בכל מה שיש לך לומר על דו-גלגליים. אנחנו בטוחים שתהנו. בברכת רכיבה מהירה ובטוחה! (החיים קצרים-תנו בגז!)

עשרת הדיברות לגולש ברשת (מתוך פורום התמכרות לאינטרנט בתפוז): 1. זכור את האנושיות, עמוד על שלך אך אל תעשה לחברך מה ששנוא עליך. 2. הצמד לנורמות ההתנהגות החלות בחיי המציאות. 3. דע היכן אתה נמצא במרחב הוירטואלי. 4. כבד את זמנם ורוחב הפס של האחרים. 5. תראה יפה ברשת. 6. חלק את הידע והמומחיות שלך ברשת, למען עולם טוב יותר. 7. שמור את המלחמות הרגש תחת בקרה. 8. כבד את פרטיותם של האחרים. 9. אל תנצל לרעה את הכח שלך. 10. היה סלחן כלפי טעויות הזולת.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אופנועים

ברוכים הבאים לקהילת האופנוענים של תפוז! בין אם אתם רוכבים על "חרגולים" עצבניים בשטח, מלחכים אספלט עם הסליידרים בכבישים רחוקים, מתניידים ביעילות עם הקטנוע בעיר או ממרקים ניקלים אחת ליום ומגהצים את הפרנזים לפני הטיול... לכם ולכל מי שהאהבה והטירוף למוטוריקה בכלל ולכלים דו גלגליים בפרט זורמת אצלו בוורידים, ל-כווולכם מיועד מקום המפלט העונה לשם "פורום האופנועים של תפוז"!

גולשי ומנהלי הפורום ישמחו לארח אתכם בצל עצי התפוז של הפרדס כיאה לאחווה האופנוענית ולחויה המשותפת לכולנו. 

אז מה עושים כאן? כאן תוכלו להעלות כל שאלה בנושא יקיר לבכם או משאת נפשכם: לתת טיפ לרוכבים חדשים, להתלונן על מפגעי מע``צ ומשטרת התנועה (או להחמיא! גם זה יכול לקרות!), לתכנן או להמליץ על טיולים, להתלונן, להחמיא או לשאול על בתי עסק, בעיות מנוע/אביזרים/חלקים לשאול ולענות, מה שתרצו.

בכותרת האפורה שבראש הפורום, תוכלו למצוא קישורים לכתבות, מאמרים, מבחנים, השוואות והמלצות על אופנועים (כמובן..) מומלץ לקרוא את "כללי הגלישה בפורום" אשר מופיעים ב"מאמרי הפורום" לפני תחילת הגלישה.

מעט היסטוריה: 
פורום האופנועים של תפוז הוקם ביוני של שנת 2000 הפך להיות ביתה החדש של קהילת האופנועים שהייתה ב- IOL (ואשר עברה לזמן קצר למערכת הפורומים של וואלה). כל חברי הקהילה עברו כאחד לתפוז, ומנהלה הראשון של הפורום - KLE - מסר את שרביט הניהול ל- כRובי, מנהלה המקורי של הקהילה עוד מימיה ב- IOL. 
בתחילת 2003 הצטרף COLT לניהול הפורום כדי להשתתף עם כRובי בתפעול הפורום ובניהולו. באותה הזדמנות נפרד צוות הניהול מ- MIKEE. 
כאשר כRובי קיבל הצעה לשמש כמנהל מותג KTM בישראל, נבחר R-יק למלא את התפקיד הקשה.
במהלך שנת 2004 נכנס 45degrees לניהול הפורום, וזמן קצר לאחר מכן עזב COLT ואל הצוות הצטרף MAX D. 
בשנה לאחר מכן התייצב צוות הניהול ועמד על 3 מנהלים - TYGGER, MAX ועוד אחד שביקש למחוק את שמו מהיסטורית הנהלת הפורום. 
בחודשים האחרונים של 2007 התחלפו 3 המנהלים בצוות אחר המונה את מיצו, yarivos ו- LoneRider, וביחד קבעו סטנדרטים חדשים לניהול וכן הרימו את שני מפגשי האופנוענים הגדולים שהיו בישראל מאז ומתמיד - לטרון 2007 ו- 2008.
אחרי פרישתם של yarivos ו-LoneRider מהניהול. הצטרפו hajbi ו- Pumi לצוות המנהלים. 
בהנהגתם של מנהלי הפורום, פורום האופנועים בתפוז היווה את אחד מהגורמים המשמעותיים ביותר במטה המאבק לביטוח חובה הוגן, מאבק שהחל בסוף 2009 כשבשיאו אירגן מטה המאבק את ההפגנה הגדולה ביותר שידע עולם הדו"ג בישראל, הפגנת ה- 15 בנובמבר 2009, הידועה גם בכינוייה "תל אביב עומדת".
בתחילת שנת 2011 פרש Pumi והחליף אותו avi elbaz, ואל צמד הניהול הצטרפה גם הגולשת gamgam. אחרי פרישתו של אבי הצטרף לצוות עופר רונן Vstrom וגם הוא פרש באמצע 2015.

לסיכום: כולם פה ישמחו תמיד לעזור, לתמוך, לצחוק, לשאול ולהתעניין בכל מה שיש לך לומר על דו-גלגליים. אנחנו בטוחים שתהנו. בברכת רכיבה מהירה ובטוחה! (החיים קצרים-תנו בגז!)

עשרת הדיברות לגולש ברשת (מתוך פורום התמכרות לאינטרנט בתפוז): 1. זכור את האנושיות, עמוד על שלך אך אל תעשה לחברך מה ששנוא עליך. 2. הצמד לנורמות ההתנהגות החלות בחיי המציאות. 3. דע היכן אתה נמצא במרחב הוירטואלי. 4. כבד את זמנם ורוחב הפס של האחרים. 5. תראה יפה ברשת. 6. חלק את הידע והמומחיות שלך ברשת, למען עולם טוב יותר. 7. שמור את המלחמות הרגש תחת בקרה. 8. כבד את פרטיותם של האחרים. 9. אל תנצל לרעה את הכח שלך. 10. היה סלחן כלפי טעויות הזולת.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

לצפיה ב-'טיול אופנועים באוסטרליה'
טיול אופנועים באוסטרליה
20/11/2018 | 14:37
6
מתכנן טיול אופנועים באוסטרליה מאמצע ינו' 2019 - תחילת פבר' 2019 למשך שבועיים.
מחפש שותף / שותפה לטיול.
לצפיה ב-'מגפי FORMA מידה 42'
מגפי FORMA מידה 42
06/11/2018 | 15:29
43
למכירה מגפי FORMA צבע חום חדש מידה 42 מהקופסא  0556688798
לצפיה ב-'לטוס עם קסדה'
לטוס עם קסדה
29/10/2018 | 09:46
2
79
איך כדאי להעביר קסדה בטיסה? במזוודה? איתי על המטוס (האם בכלל מאפשרים את זה? בתוך תיק גב או בשק של הקסדה?)? 
וגם, האם מישהו יכול להמליץ על חנות לציות אופנועים במינכן? 
לצפיה ב-'קסדה לחו"ל'
קסדה לחו"ל
20/11/2018 | 14:58
5
מציע להעביר הקסדה איתך בציוד העליה למטוס. יעני, צמודה אליך !!!
לצפיה ב-'ממליץ על חנות במינכן'
ממליץ על חנות במינכן
20/11/2018 | 18:04
4
שבתי עם קנייה מוצלחת. 
יכול להמליץ על חנות במינכן, שירות אדיב ועושה רושם מקצועי (עדיין אין לי יותר מדי נסיון). 
קניתי scorpion exo 1400 ב330 יורו (כ1200 ש"ח) לפני החזרי מס (הגשתי בשדה במינכן, נראה אם אקבל משהו). בארץ מצאתי אותה רק במקום אחד שמוכר אותה ב2000 ש"ח (במבצע).  
לצפיה ב-'קאסטום'
קאסטום
27/10/2018 | 11:13
57
אני מתלבט האם לרכוש אופנוע קאסטום שנת 2001.
ההיתלבטות שלי היא האם אופנוע בו 17 שנים יכול עדיין לשרת
את בעליו ללא יותר מידיי תקלות? האם יש חלקי חילוף זמינים.
האופנוע הו ימאהה דרגסטאר 1100 שנת2001.תודה
לצפיה ב-'קסדת אופנוע לאופניים חשמליים - אוברקיל?'
קסדת אופנוע לאופניים חשמליים - אוברקיל?
12/10/2018 | 16:18
6
75
שלום חברים,
אין ברשותי אופנוע, אך אני משתמש הרבה באופניים חשמליים ואני שוקל לקנות קסדה פול-פייס.
אני נוסע בעיקר על הכביש בדרכים עירוניות.
לדעתכם זה מוגזם?

עוד דבר, ממה שבדקתי הקסדות של המותגים הגדולים מגיעות לרוב לאלפי שקלים. יש מותגים זולים יותר שגם עושים את העבודה?
לצפיה ב-'יש קסדות במחיר נמוך יותר'
יש קסדות במחיר נמוך יותר
13/10/2018 | 01:37
63
בד"כ מחיר נמוך זה אומר פחות איכות אבל לא בהכרח. לפעמים זה רק מותג ולפעמים זה בגלל פיצ'רים כמו משקף שמש, קסדה נפתחת, אפשרות לפרק ריפודים, שקע ייעודי לדיבורית וכיוצ"ב.
יש קסדות במחיר דיי נמוך שמיועדות לאופניים. הן לא מתאימות לאופנוע בגלל המהירות. זה מתאים לאופניים אבל קח בחשבון שאופניים הכוונה כאלה לא חשמליים. אני לא יודע לאיזה מהירות האופניים שלך מגיעים (ואם זה לא חוקי אל תכתוב פה) אבל קח בחשבון שאם הם מגיעים למהירות של 50 קמ"ש ומעלה אין הבדל בין זה לבין קטנוע 50 סמ"ק שהיה עוד מסתובב בכבישי ישראל לפני כעשור. היה מסוכן אז והיום אף יותר.
לצפיה ב-'קסדת שטח, מהזולות, תעשה עבודה מצויינת'
קסדת שטח, מהזולות, תעשה עבודה מצויינת
13/10/2018 | 09:39
4
60
אפשר למצוא בשלוש מאות ש"ח +/-
לא אוברקיל ולא נעליים. הצלת פנים והצלת חיים.

לקסדת השטח יש מפתח גדול עם שדה ראיה נרחב, יש מצחייה יעילה נגד שמש וגשם.
לרוב היא תהיה קלה יותר מקסדות הכביש... ומשקף סגור זה די מיותר עד תשעים קמ"ש.

* אני רוכב כך בעיר על האופנ"שים שלי.

ואגב, יש גם קסדות 'full face' ייעודיות לאופניים (דאון היל וכד') - שיהיו קלות עוד יותר.
לצפיה ב-'משקף סגור מיותר עד 90 קמ"ש? '
משקף סגור מיותר עד 90 קמ"ש?
13/10/2018 | 17:09
2
48
עד 40 התכוונת אולי.... אני שליח בעיר ואחרי המהירות הזאת כל פעם אני שומע קלאק חזק על המשקף בדיוק איפה שהעין.... ומידי פעם בקיץ שאני מזיע תחיים שלי ומת לשנייה של אוויר איך שאני פותח ישר חרק נכנס ותמיד לעין! מין חוק מרפי שכזה! מכל הפאקינג שטח של הקסדה שלא לומר של הגוף הוא חייב לפגוע ישר בעין.... ואני עם עדשות אז בכלל לא נעים.
לצפיה ב-'קסדת שטח ומשקפי שמש - הרוח לא מפריעה לי בעיניים עד 90 קמ"ש.'
קסדת שטח ומשקפי שמש - הרוח לא מפריעה לי בעיניים עד 90 קמ"ש.
13/10/2018 | 17:46
1
51
אולי העין שלי מנירוסטה... אבל לא נראה לי שאני עד כדי כך שונה משאר האנושות.

ה'קלאק' החזק שאתה שומע - זה חרקים? אבנים? לא הבנתי בדיוק... אבל בעניין חפצים/חרקים מעופפים - גם בעמידה זה מפריע - אז לא רלוונטי לעניין המהירות כלל.
לצפיה ב-'אין לי מושג מה זה ה"קלאק"'
אין לי מושג מה זה ה"קלאק"
13/10/2018 | 18:04
52
זה יכול להיות חרקים דבורים צרעות או אבנים קטנות.... אל תשכח שזבוב ב 90 קמ"ש יותר כואב מזבוב שנע עצמאית אליך ב 3 קמ"ש....
דרך אגב משקפי שמש -כבר ענית לעצמך. תנסה בלי תראה איך העפעף שלך עף
לצפיה ב-'זה לא רק המיגון לפנים, קסדות אופניים לא עמידות בהתנגשות עם'
זה לא רק המיגון לפנים, קסדות אופניים לא עמידות בהתנגשות עם
16/10/2018 | 15:03
62
מכונית, הן מיועדות לעזור במקרה של נפילה עצמית מהאופניים, הן לא תוכננו למפגש עם שמשת רכב. אז אם רכב גורם לך ליפול אולי הן יעזרו, אבל במפגש ישיר לא בטוח.

אודה שאני רק עם קסדת אופניים רגילה, אבל לרוב רק בשבילים יעודיים, וזהו סיכון שבחרתי לי, ואומנם מצחיק לפעמים לראות מישהו רוכב עם קסדה מלאה, אבל זה הצעד החכם יותר.
לצפיה ב-'קניתי את הווסט הזה'
קניתי את הווסט הזה
11/10/2018 | 12:55
1
124
מישהו השתמש במשהו כזה בעבר ?

https://helmetsclub.com/product/duhan-motorcycle-a...
לצפיה ב-'לפי השרטוט, ה MULTI DIRECTIONAL TRIGGERING SYSTEM אינו'
לפי השרטוט, ה MULTI DIRECTIONAL TRIGGERING SYSTEM אינו
12/10/2018 | 21:49
84
אלא א...פארקאקטער כבל...
לא כוס התה שלי...
לצפיה ב-'מצתרף לשאלה של slash....'
מצתרף לשאלה של slash....
12/10/2018 | 14:29
53
אהלן חבר'ה,
לאחרונה אני שוקל ברצינות לרכוש ווסט מתנפח, אבל המחירים 
המנופחים מרתיעים אותי ולמען האמת קצת מורידים לי את החשק.
עד  שנתקלתי היום בווסט מתנפח מבית duhan,  זה פעם ראשונה שאני 
נתקל בווסט מתנפח במחיר יחסית שפוי(950 ש"ח כולל משלוח).
השאלה שנשאלת: האם משהו מכיר את המותג הזה? האם 
הווסט הזה איכותי?
לצפיה ב-'נינג'ה 300 כאופנוע ראשון?'
נינג'ה 300 כאופנוע ראשון?
30/09/2018 | 20:33
3
72
אהלן
אני מגשים חלום ישן ועושה רישיון אופנוע עד 500
כאופנוע ראשון אני ממש שוקל לרכוש את הנינג'ה 300 ( יד 2 )
בעקרון מחפש אופנוע ספורט שייראה כבד, שייסע טוב ( טיולים בעיקר, ועבודה בית ) ואחזקה זולה יחסית
יש בעלים של אופנוע כזה שמוכן לכתוב קצת על הנסיון שלו עם האופנוע הזה?
איך האחזקה והתחזוקה שלו ? אין לי שמץ באופנועים אני בן 40 ותמיד נהגתי באוטו, האופנוע יהיה בנוסף לאוטו ולא ככלי מרכזי או יחיד לנסיעות
אשמח לשמוע קצת המלצות וטיפים מבעלי נסיון
לצפיה ב-'בדוק אם מתאימה לך תנוחת הישיבה בהשוואה לשלושמאותים האחרים'
בדוק אם מתאימה לך תנוחת הישיבה בהשוואה לשלושמאותים האחרים
02/10/2018 | 12:02
25
לצפיה ב-'כן. וגם R3'
כן. וגם R3
04/10/2018 | 00:05
55
עשיתי נסיעות מבחן על שניהם וקראתי בלי סוף עליהם באינטרנט ובסוף בחרתי ב R3. אבל הנינג'ה גם ממש מעולה. אם לא רכבת אף פעם על שום דבר קשה לי להמליץ לך לקפוץ ל 300. עד כמה שזה נשמע גרוע הייתי ממליץ ללכת על קטנוע 125 קודם כל שתלמד את הבסיס מה זה דו"ג בכלל ואיך רוכבים.
אני הייתי 13 שנה על קטנועים לפני שעברתי לאופנוע אבל זה בגלל ש"לא רציתי" אופנוע. עד שנדבקתי במחלה במקרה.
אם זה לא אופנוע ראשון שלך אז זה יכול להיות נחמד.
דרך אגב מצטער שאני לא ככ מסודר בהודעה אני פשוט קצת עייף אבל אם אף פעם לא רכבת בכלל אולי תשקול 125 או 250 בתור אופנוע ראשון לא חייב קטנוע.
לצפיה ב-'הנינג'ה וה-R3 הם אופנועים ידידותיים מאוד, אין שום בעיה '
הנינג'ה וה-R3 הם אופנועים ידידותיים מאוד, אין שום בעיה
21/10/2018 | 23:03
24
להתחיל לרכב עם אחד מהם. לדעתי הם אפילו עדיפים למטרה הזו על רוב הקטנועים בזכות גלגלים גדולים ומתלים טובים יותר, שתורמים ליציבות ולבטיחות.
לדעתי האישית הם קצת "ספות" מדי מבחינת המתלים (רכים) ותנוחת הרכיבה זקופה מדי. יחד עם מנוע שהוא חלק ולינארי, אבל לא ממש מסעיר, הם היו לי קצת משעממים. אני אהבתי יותר את ה-390 של קטמ. יש RC (ספורטיבי יותר מבחינת עיצוב ותנוחת רכיבה) ודיוק (תנוחה זקופה יותר, פחות פלסטיקה), ועכשיו יש אופנוע מקביל של הוסקוורה עם עיצוב רטרו מדליק (אם זה הקטע שלך). ממה שאני זוכר, הקטמ עלו בערך כמו שני היפנים שהזכרת, והיו הרבה יותר מהנים לרכיבה (אבל פחות נוחים).
לצפיה ב-'האם כדאי לקנות חליפת עור משומשת?'
האם כדאי לקנות חליפת עור משומשת?
23/09/2018 | 01:23
15
99
אני עד היום קניתי כל דבר אפשרי רק חדש מהניילון כולל ציוד מיגון מלא אלפיינסטארס, 4 קטנועים ואופנוע שיש לי כיום (יאמהה R3).
אני ממש לא אוהב להתפשר באיכות אבל חליפת עור חדשה של אלפיינסטארס עולה בין 5000-8000 אאל"ט. כסף שאין לי כרגע.
יש בחור שהציע לי לקנות חליפת עור בשני חלקים לא מלאה ב 400 שקל. היא נראת מעפנה רצח ומטונפת אבל אני מניח שאם אני אנקה אותה זה יהיה בסדר.... היא שלמה לא קרועה. פשוט ניראה קצת סמרטוט כזה. את החברה אני לא זוכר אבל השאלה היא פשוט אם זה כדאי לי. המחיר הוא יחסית כלום אבל מצד שני זה עדיין 400 שקל וזה עדיין כסף שלא בא ברגל ואני לא רוצה לקנות משהו מעפן שלא שווה שקל. קונים חליפות משומשות? זה שווה באופן כללי?..... ליום יום שאני רוכב לעבודה ומחליף למובי של המשלוחים אני אמשיך לרכוב עם המיגון שיש לי אבל בסופשים עדיף חליפת עור....
מה אומרים?
לצפיה ב-'מה בדיוק מצדיק חליפת עור דווקא בסופ"שים?'
מה בדיוק מצדיק חליפת עור דווקא בסופ"שים?
23/09/2018 | 10:41
7
47
לצפיה ב-'בסופ"ש אני בסדום בד"כ'
בסופ"ש אני בסדום בד"כ
25/09/2018 | 11:41
75
ובאמצע שבוע אני נוסע עם האופנוע 5 דקות לעבודה ואז מחליף לקימקו מובי למשלוחים...... לא ניראה לי שאני רוצה להיות עם חליפת עור במשלוחים לעלות 4 קומות ברגל כל פעם וזה... אבל אני כן עם מיגון מלא קסדה שואי מגפיים מגני ברכיים מעיל קיץ ממוגן וכפפות והכל של אלפיינסטארס
לצפיה ב-'בסופ"ש אני בסדום בד"כ'
בסופ"ש אני בסדום בד"כ
25/09/2018 | 11:41
5
55
ובאמצע שבוע אני נוסע עם האופנוע 5 דקות לעבודה ואז מחליף לקימקו מובי למשלוחים...... לא ניראה לי שאני רוצה להיות עם חליפת עור במשלוחים לעלות 4 קומות ברגל כל פעם וזה... אבל אני כן עם מיגון מלא קסדה שואי מגפיים מגני ברכיים מעיל קיץ ממוגן וכפפות והכל של אלפיינסטארס
לצפיה ב-'כל אחד וניהול הסיכונים שלו'
כל אחד וניהול הסיכונים שלו
26/09/2018 | 11:45
4
99
סביר להניח שלא תיסע עם ציוד מסלול ביום יום שלך בעבודה בתור שליח. מצד שני, הסיכונים עצמם לא מתקשרים אליך קודם כדי לוודא אם יצאת ממוגן או לא... בנאדם לא יודע מתי זה יפול עליו ולא מתכנן את זה מראש, אחרת היינו יוצאים ממוגנים בצורה הכי טובה לאותה רכיבה, ובכל האחרות היינו נוסעים עם קרוקס וגופיית אבא מכה.

לצערי, הסטטיסטיקה היא לרעתנו, ולמרות שיש לא מעט סיכון גם "בסדום" כמו שאתה קורא לזה, יש לא פחות סיכון, אולי יותר - גם ברכיבה היומיומית שלך, בה אתה מרשה לעצמך לעשות דברים שאולי עלולים להכניס אותך לפינות לא טובות.
לצפיה ב-'צודק ובגלל זה אני מתלבש ככה לעבודה'
צודק ובגלל זה אני מתלבש ככה לעבודה
27/09/2018 | 03:01
3
126
וסופג כל יום 40 פעם לפחות ביום "לא חם לך?" "למה אתה צריך את זה?" ועוד כל מיני דברים.
בבאר שבע אני מותג. בכל אופן
לצפיה ב-'וככה ביום יום'
וככה ביום יום
27/09/2018 | 03:06
109
סתם
לצפיה ב-'יש מגפיים שהם יותר CASUAL'
יש מגפיים שהם יותר CASUAL
28/09/2018 | 10:07
1
27
לצפיה ב-'כן אבל כבר התרגלתי'
כן אבל כבר התרגלתי
28/09/2018 | 12:14
56
וגם פעם אחת ממהירות 0 ממש במקום יצאתי ממשלוח שהיה ברחוב שכולו היה חול שעשו ריצוף חדש ואיכשהו החליקה לי היד והקטנוע פרפר עשיתי 360 במקום ובסוף הוא נפל לי בדיוק על הרגל והרגל נתקעה מתחת ל 100 קילו של המובי. פשוט הרמתי את הקטנוע וזהו. לא הרגשתי כלום! אפילו לא נגיעה. ממש כלום. שווה את זה! וכן אני יודע שזה פאדיחה רצח וזה טעות של טירון ולא של מישהו שרוכב מ 2004 ועם רשיון בכללי 19 שנה....ב 2013 היתה התאונה האחרונה שלי שבה ב 30 קמש רכב החליט לפנות והעיף אותי ואז הקטנוע נפל בדיוק באותה צורה על אותה רגל ובפעם ההיא הייתי עם נעל ספורט. יצא שהיה לי נקע מטורף ועד היום הגמישות בקרסול לא אותו דבר (למרות שאני רץ ועושה הכל אבל עדיין יחסית לקרסול השני לא אותו דבר). כמובן כאבים לכמה חודשים... אז כן אני החלטתי מאז שאני עם מגפיים. בהתחלה היו לי מה שנקרא מגפי תיור שכמובן שיותר נוחות אבל עם השנים השתדרגתי.
לצפיה ב-'איכס...!'
איכס...!
23/09/2018 | 22:35
1
104
ללבוש חליפת עור משומשת

זה כמו ללבוש קונדום משומש.

של מישהו אחר...
לצפיה ב-'יש כאלה שדווקא יהנו '
יש כאלה שדווקא יהנו
25/09/2018 | 11:43
64
כל אחד והשריטה שלו 
לצפיה ב-'לא חוסכים בציוד מיגון'
לא חוסכים בציוד מיגון
24/09/2018 | 16:37
4
103
זה החיים שלך. בכל מקרה, חליפה חדשה לא חייבת לעלות 8000 ש"ח וגם לא 5000, יש חדשות איכותיות בפחות מזה, וגם אם קונים משומשת, זה לא חייב להיות פח זה יכול להיות משומשת במצב טוב.
לצפיה ב-'בדיוק בגלל שאף פעם לא חסכתי פתחתי את השרשור'
בדיוק בגלל שאף פעם לא חסכתי פתחתי את השרשור
25/09/2018 | 11:49
3
80
כל הציוד מיגון שלי אלפיינסטארס ויש לי 2 סטים אחד לקיץ אחד לחורף ואפילו 2 זוגות מגפיים אחת למשלוחים ואחד חדש לרכיבות אמיתיות (שניהם אלפיינסטארס).
פשוט בגלל שאני בד"כ לא מתפשר ראיתי שחליפה כמו שרציתי עולה בין 5 ל 8 אלף אז בגלל הסכום שאין לי חשבתי אולי הפעם כדאי להתפשר?... כלומר נניח ויש חליפה אחרת ממישהו אחר שעלתה במקור 8000 או 5000 והוא קונה חדשה הוא ירצה למכור אותה לא? זה לא קסדה אחרי הכל. אז הגיוני למכור? פשוט בחליפות אני לא ככ מבין או יותר נכון לא מבין בכלל כי עד היום לא היתה ברשותי חליפה. קסדה אני יודע שאין סיכוי וגם אין מצב שהייתי קונה משומש אבל חשבתי אולי בחליפות בגלל המחיר ואולי בגלל שזה שונה זה כן מקובל ועדיין בטיחותי.
אגב איזה חברות אתה מכיר שעולות פחות ועדיין איכותיות?

לצפיה ב-'שיקול טוב'
שיקול טוב
26/09/2018 | 11:41
2
78
אבל יש הבדל בין חליפה חדשה לבין אחת שעולה "400 ש"ח" כדבריך.

לגבי דגמים - יש יצרנים מובילים, ולכל אחד יש ליין של חליפות שנעות מהכי פשוטות (אבל ללא ספק גם אלה עדיפות על העור שלך) ועד להכי יקרות שמיועדות לרכיבה הכי ספורטיבית ועשויות מהחומרים הכי אקזוטיים עם פיצ'רים כמו כריות אוויר ועוד.

שווה ללכת למדוד אצל היבואנים ותראה מה הכי נראה לך גם מבחינת ההתאמה האישית לגוף וגם מבחינת הכיס.

מה שנקרא YMMV.
לצפיה ב-'בתכלס תכלס אני על R3'
בתכלס תכלס אני על R3
27/09/2018 | 02:55
1
62
ובלי להגיד הרבה (מסיבות מובנות) אנחנו יודעים מה R3 יכול לעשות ומה R1 יכול....  אני בגדול צריך משהו טוב אבל במקרה שלי לא חושב שהפעם צריך את ההכי טוב כמו שאני תמיד קונה דברים. צריך משהו שיתאים ל"אופי" של האופנוע.
בעיקר גם בגלל שאני רוצה ללכת למסלול בבאר שבע ומחייבים חליפה זה כבר נהיה יותר "דחוף" לי.
לצפיה ב-'אז יאללה, לך תקנה וגמור עניין'
אז יאללה, לך תקנה וגמור עניין
27/09/2018 | 11:20
70
זו השקעה שמחזיקה במשך שנים (או עד הקופיקו הבא).
לצפיה ב-'למסירה מיתקן הגבהה למגן רוח לאופנוע'
למסירה מיתקן הגבהה למגן רוח לאופנוע
10/09/2018 | 20:13
125
חדש, לא היה בשימוש.
נמצא באזור המרכז
לצפיה ב-'האם מישהו מכיר המבחן השוואתי MT 03 לעומת VERSYS 300 ?'
האם מישהו מכיר המבחן השוואתי MT 03 לעומת VERSYS 300 ?
25/08/2018 | 08:18
70
קשה למצוא כי הם מאד שונים אבל בכל זאת...

וסתם לא קשור אבל יוצא מהכלל:
לצפיה ב-'החלפת קטנוע'
החלפת קטנוע
22/08/2018 | 10:27
8
126
היי, אני רוכב על קרוזים 300 ומעוניין להחליף למשהו יותר גדול ובמחירים הגיוניים,
מישהו יכול להמליץ? 
תודה
לצפיה ב-'בורגמן 650 '
בורגמן 650
22/08/2018 | 10:44
46
לצפיה ב-'בורגמן 400 '
בורגמן 400
23/08/2018 | 05:35
4
86
משומש או חדש - תמיד טוב 
לצפיה ב-'הקטנוע שלי שנת 2018'
הקטנוע שלי שנת 2018
23/08/2018 | 11:31
3
97
אין לי בעיה לרדת בשנתון על מנת לעלות באיכות?
לא מעוניין להוסיף הרבה כסף.
תודה
מה דעתכם על מקסים 400/600

לצפיה ב-'עשיתי נסיעת מבחן על הגדול יותר'
עשיתי נסיעת מבחן על הגדול יותר
23/08/2018 | 12:30
2
120
וקראתי מבחני דרך שלו.
המבחנים מפרגנים בגדול!
ממה שהתרשמתי ברכיבה, קטנוע זריז מאוד, המון כוח.
אני ירדתי ממנו כי הוא מרגיש "מקרקש" ברכיבה, הרגשתי כאילו אני על איזה ווספה משנות השמונים :).
עוד דבר - המקסים לא שכיר בשיט. המקום שעשיתי בו רכיבת מבחן החזיק אותו מעל שנה, ואני מדבר על סוכנות שמוכרת אופנועים וקטנועים, לא בן אדם פרטי..
אחריו, עשיתי רכיבת מבחן על בורגמן 650, כאן לא היה מקום לספק, קטנוע על.
נוח, אמין בטירוף, חזק, גדול, סוג של רכב אמריקאי על שני גלגלים.
ממליץ לך בחום..

לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
23/08/2018 | 12:35
22
לצפיה ב-'אחרי רכיבת מבחן על הבורגמן 650 ידעת מייד שהוא "אמין בטירוף"?'
אחרי רכיבת מבחן על הבורגמן 650 ידעת מייד שהוא "אמין בטירוף"?
25/08/2018 | 08:06
85
לצפיה ב-'כמה עלה ה300 שלך?'
כמה עלה ה300 שלך?
25/08/2018 | 08:09
1
80
מהו הטווח הכלכלי ההגיוני לשידרוג לדידך?
אל תקמצן באינפורמציה
לצפיה ב-'האמת שאני יכול להוסיף סכום די מינימלי'
האמת שאני יכול להוסיף סכום די מינימלי
12/09/2018 | 12:56
42
בגלל זה אני מוכן לרדת בשנתון..
הקטנוע שלי שווה סביב ה23000 הוא שנת 2018
עשה 16000 קמ
שמור מאוד ומטופל בזמן ללא שריטה עליו.

דרך אגב הקמתי פורום דו גלגלי 
https://goo.gl/JMggy7
אם אתם מעוניינים אתם מוזמנים להכנס :)
לצפיה ב-'גניבת קטנועים'
גניבת קטנועים
06/08/2018 | 09:52
3
136
נגנב לי הקטנוע , די נמאס מהעניין.
שמעתי כי בקטנועי פיאג'ו יש מנגנון מיוחד כך שללא מפתח  אי אפשר להניע אותם. במוסך אקראי שעברתי בו אתמול אמר לי בעל המוסך שקטנועים מהסוג הזה לא גונבים.
מישהו יודע משהו על העניין .
עד היום רכבתי על סאן יאנג , רוצה שוב , אבל זו דילמה.
לצפיה ב-'לפיאג'ו יש אימובילייזר מקורי. במפתח יש שבב (צ'יפ) כך שגם אם '
לפיאג'ו יש אימובילייזר מקורי. במפתח יש שבב (צ'יפ) כך שגם אם
06/08/2018 | 15:56
2
147
עוקפים את הסוויץ' ומקצרים את החוטים, עדיין לא ניתן להתניע.
זה לא שהם לא נגנבים, אבל זה יותר מסובך לגנב האקראי מאשר סאן יאנג וקימקו למשל.
מעבר לזה, סאן יאנג נפוץ יותר ויש ביקוש גדול לחלפים,
אז גם אם תתקין לו מערכת מיגון, עדיין הוא יקרוץ יותר לגנבים מאשר פיאג'ו.

גם להונדה אגב יש מיגון מקורי (Hiss) ברוב הקטנועים,
והם עוד פחות מבוקשים אצל הגנבים גם בלי קשר למיגון.
לצפיה ב-'האם גם לימאהה יש מיגון?'
האם גם לימאהה יש מיגון?
20/08/2018 | 18:05
1
50
לאופנועים ולקטנועים ?
לצפיה ב-'לאקס מקס יש בוודאות'
לאקס מקס יש בוודאות
23/08/2018 | 11:33
55
לימאהה אקס מקס יש מיגון במפתח, אימובליזר.
בכל מקרה אתה יכול להתקין אזעקה בכל מוסך אופנועים 
https://www.t.co.il/1639-%D7%9E%D7%95%D7%A1%D7%9B%...
לצפיה ב-'מחפש דרך לאטום חורים בצמיג בלי לפסול אותו'
מחפש דרך לאטום חורים בצמיג בלי לפסול אותו
04/08/2018 | 01:57
7
93
אני מבין שתולעת לא באה בחשבון, אז מה כן יתאים?
לצפיה ב-'תצלם את חור הפנצ'ר...'
תצלם את חור הפנצ'ר...
05/08/2018 | 23:18
5
61
אם יש מסמר תקוע אז תצלם אותו...
לצפיה ב-'אין חור, אני מתכונן לחור שיגיע.'
אין חור, אני מתכונן לחור שיגיע.
07/08/2018 | 01:42
4
26
לצפיה ב-'אהה'
אהה
07/08/2018 | 05:11
77
תולעת לא פוסל צמיג אלא זה טוב כשאין ברירה ואתה בשטח ואינך יכול לפרק את הצמיג...
אבל תיקון טוב יותר מתולעת הוא כמובן כולל פירוק הצמיג ו"עבודה מבפנים"...
למשל ע''י "פטריה" ואם החור קטן אז גם סתם "patch"... כי לא בכל מחיר כדאי להרחיבו כדי שיהיה מקום ל"גבעול של הפטריה"
אנגלית במבטא הודי... מסביר על הפטרייה והגבעול המבצבץ שבסיום יש לקצוץ אותו...

לצפיה ב-'"צמיג עם חור" באופנוע הוא צמיג פסול. תיקון צמיג כזה משמש אך'
"צמיג עם חור" באופנוע הוא צמיג פסול. תיקון צמיג כזה משמש אך
08/08/2018 | 11:29
2
101
ורק לצורך סיום הנסיעה והגעה לצמיגאי הקרוב לצורך החלפתו. גם טלאי פנימי, הוא לצורך שימוש זמני בלבד. כמובן שיהיו "מומחים מקומיים" שיספרו לך שנסעו על טלאי או תולעת, פעמיים סביב קו המשווה...
הדרך הטובה ביותר שאני מכיר לתקן חור (בסולייה בלבד!), היא באמצעות ערכה קטנה של STOP&GO (הכנס לאתר), הנישאת תמיד באופנוע.
מנסיון, התיקון אורך כ 3-5 דקות כולל ניפוח ואפשר להמשיך בנסיעה.
בערכה יש אביזר מיוחד המחדיר מבחוץ (!) פטריה לתוך הצמיג. עובד מעולה. 

לצפיה ב-'והערכה הזו פוסלת צמיג?'
והערכה הזו פוסלת צמיג?
08/08/2018 | 18:39
1
29
לצפיה ב-'לא. מה שפוסל את הצמיג היא התובנה שבאופנוע, להבדיל ממכונית,'
לא. מה שפוסל את הצמיג היא התובנה שבאופנוע, להבדיל ממכונית,
09/08/2018 | 10:47
111
רכיבה על פנצ'ר מסוכנת מדי. למרות שבפועל, התיקון אטם את הצמיג, לעולם אינך יודע מהו הנזק באיזור החור ברמת המיקרו ומה יכול לקרות שם בעקבות התחממות, התעייפות החומר כתוצאה מ"פעימות" ההילחצות לכביש וכולי...
לצפיה ב-'התחליף היחיד לצמיג מחורר הוא צמיג חדש. '
התחליף היחיד לצמיג מחורר הוא צמיג חדש.
09/08/2018 | 22:44
28
לצפיה ב-'האם לדעתכם הכיסוי הזה באמת עמיד ואיכותי?'
האם לדעתכם הכיסוי הזה באמת עמיד ואיכותי?
29/07/2018 | 21:41
641
לצפיה ב-'כיסויים'
כיסויים
20/07/2018 | 08:46
2
123
אהלן חבר'ה,
יש לי היסטוריה ארוכה עם כיסויים..... נהגתי לרכוש כיסויים זולים 
מאיביי (50 ש"ח)   ששרדו שנה במקרה הטוב , עד שנמאס לי והחלטתי לרכוש כיסוי איכותי(של APROׂ) שמרבה הצער גם נקרע לי כעבור כ חצי שנה. הכיסויים פשוט  לא מצליחים להתמודד עם עוצמת השמש ש מייבשת אותם. הכיסוי הנוכחי שלי בלוי מאוד (50 ש"ח מאיביי) שרד בדיוק שנה. האם יש פתרון אופטימלי לבעיה הזאת? באיזה כיסויים אתם משתמשים?

לצפיה ב-'יש כיסויים עבים יותר ועמידים לחום.'
יש כיסויים עבים יותר ועמידים לחום.
20/07/2018 | 22:50
1
160
תשתדל לרכוש כיסוי עבה יותר ועמיד לחום.
לא לכסות את האופנוע כאשר הוא חם.
יש לי כיסוי של בלייד או רד, שמחזיק לא רע.
היה גם כיסוי של ברוש שהחזיק כמה שנים.
בד"כ אני מטנף אותו קצת בשביל שלא יהיה מושך מדי.

לצפיה ב-'תודה גבר'
תודה גבר
21/07/2018 | 23:39
24
לצפיה ב-'ג'וי רייד'
ג'וי רייד
19/07/2018 | 20:12
2
87
שלום יש לי קטנוע ג'וי רייד 200 והוא לא מניע לי, לאחר בדיקות שעשיתי הגעתי למסקנה שכנראה נתפס לי הסטרטר וזה מפני שגם הרגלית תפוסה ולא נותנת אפשרות להנעה. רציתי לדעת איפה נמצא הסטרטר? ואיך משחררים אותו\ מחליפים אותו?
תודה
לצפיה ב-'רגלית תפוסה עלולה להעיד על מנוע תפוס.'
רגלית תפוסה עלולה להעיד על מנוע תפוס.
22/07/2018 | 21:54
1
73
על כל פנים - הסטרטר נמצא בצד המנוע, אתה מתכוון לפרק לבד?
ממליץ להתחיל בלהוריד ספר טיפולים מתאים.
לצפיה ב-'אני משער שאם גם הרגלית תקועה, מה שתפוס זה לא הסטרטר. '
אני משער שאם גם הרגלית תקועה, מה שתפוס זה לא הסטרטר.
23/07/2018 | 20:28
25
לצפיה ב-'רישיון על אופנוע או קטנוע'
רישיון על אופנוע או קטנוע
13/07/2018 | 08:58
1
138
האם מי שעושה רישיון על אופנוע יכול לנסוע על קטנוע?
לצפיה ב-'כן'
כן
13/07/2018 | 14:44
22
לצפיה ב-'TeleRide - קבוצות רכיבה בטלגראם'
TeleRide - קבוצות רכיבה בטלגראם
12/07/2018 | 21:37
111
אהלן חברה!

בזמן האחרון חשבתי על זה שאין באמת קבוצות וואטסאפ או טלגרם לקבוצות רכיבה שאפשר להכנס בלי שמישהו יזמין אותך.
אז התחלתי פרויקט קטן, לרכז בקבוצות את כל החברה שרוצים לנסוע יחד לטיולים מפגשים ועוד ועוד.
הקבוצות מחולקות לפי איזורים (דרום מרכז וצפון) ובעתיד יפתחו עוד קבוצות לפי איזורים יותר ספציפים, סוג רכיבה, סוג אופנוע וכו'.
הקמתי הכל רק אתמול ככה שעוד טרי.

המטרה היא קבוצה בנוסף לפורום ולא במקום.

קראתי לפרוייקט TeleRide
ובשביל להצטרף לקבוצה צריך פשוט ללחוץ על הקישור:

מקווה שלא עברתי על חוקי הפורום, הכל במטרה טובה.
לצפיה ב-'לאיזה בית חולים כדאי לפנות פצוע תאונת דרכים אופנוען?'
לאיזה בית חולים כדאי לפנות פצוע תאונת דרכים אופנוען?
09/07/2018 | 16:16
14
205
מצטער על השאלה הלא נעימה. 

נניח שיש פצוע שדורש טיפול משמעותי, לדוגמא פגיעה רצינית בגפיים שעלולה להסתיים בקטיעה. או חלילה דימום פנימי שאולי לא מאובחן היטב. או פגיעת ראש לא עלינו.
בשלב ראשון נניח שהמרחק זהה לכל בתי החולים - איזה עדיף?
בשלב שני - בכמה הגיוני להאריך את הנסיעה של הפינוי כדי להגיע לאותו בית חולים עדיף במקום לקרוב יותר?

לצפיה ב-'עד שתקבל פה תשובה תצטרף לחפש '
עד שתקבל פה תשובה תצטרף לחפש
11/07/2018 | 08:21
1
167
את חברת קדישא.

רק בריאות.
לצפיה ב-'רק בריאות'
רק בריאות
11/07/2018 | 15:03
51
לצפיה ב-'לאיזה מוסך כדאי לפנות אופנוע תקול?'
לאיזה מוסך כדאי לפנות אופנוע תקול?
11/07/2018 | 12:18
6
170
איך אפשר לענות על השאלה הזו?
לצפיה ב-'אופנוע תקול'
אופנוע תקול
11/07/2018 | 15:07
5
159
הוא רק אופנוע וההבדל יהיה כספי.
במקרה של פצוע ההבדל יכול להיות בלתי הפיך.
רק לדוגמא - פעולה של קטיעה היא פשוטה יחסית לכל כירורג. לעומת זאת חיבור ושיקום של יד/רגל הן פעולות מסובכות ויש הבדל ברמת המיומנות הנדרשת.

שמעתי פעם חבר מספר על נהג אמבולנס שאמר לפצוע שאם הוא רוצה להציל את היד אז צריך לנסוע עוד חצי שעה. לא יודע אם כל זה אגדות.

רק בריאות לכולנו טפו טפו טפו
לצפיה ב-'שאלה מאד חשובה אבל לא פחות חשוב זה'
שאלה מאד חשובה אבל לא פחות חשוב זה
13/07/2018 | 07:10
3
125
מתי אתה מגיע לביה''ח.
באמצע הלילה או בסופשבוע יש רק תורנים ו/או כוננים ולא וודאי בכלל שהם ממוקצעים דווקא בניתוח הספציפי שפצוע האופנוע זקוק לו...

זאת הבעייה...
האם לחכות לצוות האופטימלי או להתבסס על הצוות שהעניק ביה''ח לשעה הלא שיגרתית...
לצפיה ב-'כמובן. "בשעה הלא שיגרתית" שמים את היד בשקית קרח וממתינים '
כמובן. "בשעה הלא שיגרתית" שמים את היד בשקית קרח וממתינים
16/07/2018 | 11:24
2
89
לילה עד להגעתה של "נבחרת החלומות"של המנתחים.
אוף...
לצפיה ב-'גם הכללה שכזאת עלולה להיות שגוייה'
גם הכללה שכזאת עלולה להיות שגוייה
03/08/2018 | 17:32
1
41
"היד בשקית קרח"..."עד לנבחרת החלומות"
זה עלול להיות טראגי...
לצפיה ב-'טרול.'
טרול.
11/08/2018 | 16:33
12
לצפיה ב-'ברור שזה לא אותו דבר'
ברור שזה לא אותו דבר
24/07/2018 | 18:59
74
אבל הקושי לענות על השאלה הוא זהה.
לצפיה ב-'רק על עצמי לספר ידעתי'
רק על עצמי לספר ידעתי
16/07/2018 | 13:26
4
132
כשהביאו אותי לבי"ח רוטשילד בחיפה עם פגיעת ראש קשה עשו לי במיון הערכה ראשונית, הכניסו לי זונדה והעמיסו אותי בחזרה לאמבולנס שלקח אותי לרמב"ם
לצפיה ב-'לא נראה שאתה מספר על עצמך.'
לא נראה שאתה מספר על עצמך.
29/07/2018 | 20:17
2
78
זונדה ? בפגיעת ראש ? לא סביר. 
לצפיה ב-'מה מפריע לך בתיאור שלו?'
מה מפריע לך בתיאור שלו?
03/08/2018 | 17:29
1
63
בעקבות חבלות קשות יש לעתים תופעה שנקראת
Acute gastric dilatation ובעברית ציחה: הרחבת קיבה חריפה
הטיפול הראשוני בזה הוא זונדה
ההפסד אם לא תבצע את זה הוא גדול: הפרעה לנשימה/ הנשמה/ דלקת ריאות וגם נזק בבטן.

חבלות ראש כשההכרה מאויימת נחשבות לחבלות קשות.
לצפיה ב-'מומלץ בחום סינבד, מנסיון מצטבר, שתתעלם משניהם. שנאמר, הלך'
מומלץ בחום סינבד, מנסיון מצטבר, שתתעלם משניהם. שנאמר, הלך
20/08/2018 | 15:30
45
הזרזיר אצל העורב...
רק איזה הירש אחד עוד חסר כאן, ואצולת הבינה תתמלא...  

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

תדמור ערבה - ניהול ופיקוח בניה
זקוקים למפקח בנייה?
פורום חשבון מוגבל
פורום חשבון מוגבל
פורום ירושה, עיזבון ואפוטרופסות
פורום עיזבון ואפוטרופסות

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה