לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום אופנועים

ברוכים הבאים לקהילת האופנוענים של תפוז! בין אם אתם רוכבים על "חרגולים" עצבניים בשטח, מלחכים אספלט עם הסליידרים בכבישים רחוקים, מתניידים ביעילות עם הקטנוע בעיר או ממרקים ניקלים אחת ליום ומגהצים את הפרנזים לפני הטיול... לכם ולכל מי שהאהבה והטירוף למוטוריקה בכלל ולכלים דו גלגליים בפרט זורמת אצלו בוורידים, ל-כווולכם מיועד מקום המפלט העונה לשם "פורום האופנועים של תפוז"!

גולשי ומנהלי הפורום ישמחו לארח אתכם בצל עצי התפוז של הפרדס כיאה לאחווה האופנוענית ולחויה המשותפת לכולנו. 

אז מה עושים כאן? כאן תוכלו להעלות כל שאלה בנושא יקיר לבכם או משאת נפשכם: לתת טיפ לרוכבים חדשים, להתלונן על מפגעי מע``צ ומשטרת התנועה (או להחמיא! גם זה יכול לקרות!), לתכנן או להמליץ על טיולים, להתלונן, להחמיא או לשאול על בתי עסק, בעיות מנוע/אביזרים/חלקים לשאול ולענות, מה שתרצו.

בכותרת האפורה שבראש הפורום, תוכלו למצוא קישורים לכתבות, מאמרים, מבחנים, השוואות והמלצות על אופנועים (כמובן..) מומלץ לקרוא את "כללי הגלישה בפורום" אשר מופיעים ב"מאמרי הפורום" לפני תחילת הגלישה.

מעט היסטוריה: 
פורום האופנועים של תפוז הוקם ביוני של שנת 2000 הפך להיות ביתה החדש של קהילת האופנועים שהייתה ב- IOL (ואשר עברה לזמן קצר למערכת הפורומים של וואלה). כל חברי הקהילה עברו כאחד לתפוז, ומנהלה הראשון של הפורום - KLE - מסר את שרביט הניהול ל- כRובי, מנהלה המקורי של הקהילה עוד מימיה ב- IOL. 
בתחילת 2003 הצטרף COLT לניהול הפורום כדי להשתתף עם כRובי בתפעול הפורום ובניהולו. באותה הזדמנות נפרד צוות הניהול מ- MIKEE. 
כאשר כRובי קיבל הצעה לשמש כמנהל מותג KTM בישראל, נבחר R-יק למלא את התפקיד הקשה.
במהלך שנת 2004 נכנס 45degrees לניהול הפורום, וזמן קצר לאחר מכן עזב COLT ואל הצוות הצטרף MAX D. 
בשנה לאחר מכן התייצב צוות הניהול ועמד על 3 מנהלים - TYGGER, MAX ועוד אחד שביקש למחוק את שמו מהיסטורית הנהלת הפורום. 
בחודשים האחרונים של 2007 התחלפו 3 המנהלים בצוות אחר המונה את מיצו, yarivos ו- LoneRider, וביחד קבעו סטנדרטים חדשים לניהול וכן הרימו את שני מפגשי האופנוענים הגדולים שהיו בישראל מאז ומתמיד - לטרון 2007 ו- 2008.
אחרי פרישתם של yarivos ו-LoneRider מהניהול. הצטרפו hajbi ו- Pumi לצוות המנהלים. 
בהנהגתם של מנהלי הפורום, פורום האופנועים בתפוז היווה את אחד מהגורמים המשמעותיים ביותר במטה המאבק לביטוח חובה הוגן, מאבק שהחל בסוף 2009 כשבשיאו אירגן מטה המאבק את ההפגנה הגדולה ביותר שידע עולם הדו"ג בישראל, הפגנת ה- 15 בנובמבר 2009, הידועה גם בכינוייה "תל אביב עומדת".
בתחילת שנת 2011 פרש Pumi והחליף אותו avi elbaz, ואל צמד הניהול הצטרפה גם הגולשת gamgam. אחרי פרישתו של אבי הצטרף לצוות עופר רונן Vstrom וגם הוא פרש באמצע 2015.

לסיכום: כולם פה ישמחו תמיד לעזור, לתמוך, לצחוק, לשאול ולהתעניין בכל מה שיש לך לומר על דו-גלגליים. אנחנו בטוחים שתהנו. בברכת רכיבה מהירה ובטוחה! (החיים קצרים-תנו בגז!)

עשרת הדיברות לגולש ברשת (מתוך פורום התמכרות לאינטרנט בתפוז): 1. זכור את האנושיות, עמוד על שלך אך אל תעשה לחברך מה ששנוא עליך. 2. הצמד לנורמות ההתנהגות החלות בחיי המציאות. 3. דע היכן אתה נמצא במרחב הוירטואלי. 4. כבד את זמנם ורוחב הפס של האחרים. 5. תראה יפה ברשת. 6. חלק את הידע והמומחיות שלך ברשת, למען עולם טוב יותר. 7. שמור את המלחמות הרגש תחת בקרה. 8. כבד את פרטיותם של האחרים. 9. אל תנצל לרעה את הכח שלך. 10. היה סלחן כלפי טעויות הזולת.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אופנועים

ברוכים הבאים לקהילת האופנוענים של תפוז! בין אם אתם רוכבים על "חרגולים" עצבניים בשטח, מלחכים אספלט עם הסליידרים בכבישים רחוקים, מתניידים ביעילות עם הקטנוע בעיר או ממרקים ניקלים אחת ליום ומגהצים את הפרנזים לפני הטיול... לכם ולכל מי שהאהבה והטירוף למוטוריקה בכלל ולכלים דו גלגליים בפרט זורמת אצלו בוורידים, ל-כווולכם מיועד מקום המפלט העונה לשם "פורום האופנועים של תפוז"!

גולשי ומנהלי הפורום ישמחו לארח אתכם בצל עצי התפוז של הפרדס כיאה לאחווה האופנוענית ולחויה המשותפת לכולנו. 

אז מה עושים כאן? כאן תוכלו להעלות כל שאלה בנושא יקיר לבכם או משאת נפשכם: לתת טיפ לרוכבים חדשים, להתלונן על מפגעי מע``צ ומשטרת התנועה (או להחמיא! גם זה יכול לקרות!), לתכנן או להמליץ על טיולים, להתלונן, להחמיא או לשאול על בתי עסק, בעיות מנוע/אביזרים/חלקים לשאול ולענות, מה שתרצו.

בכותרת האפורה שבראש הפורום, תוכלו למצוא קישורים לכתבות, מאמרים, מבחנים, השוואות והמלצות על אופנועים (כמובן..) מומלץ לקרוא את "כללי הגלישה בפורום" אשר מופיעים ב"מאמרי הפורום" לפני תחילת הגלישה.

מעט היסטוריה: 
פורום האופנועים של תפוז הוקם ביוני של שנת 2000 הפך להיות ביתה החדש של קהילת האופנועים שהייתה ב- IOL (ואשר עברה לזמן קצר למערכת הפורומים של וואלה). כל חברי הקהילה עברו כאחד לתפוז, ומנהלה הראשון של הפורום - KLE - מסר את שרביט הניהול ל- כRובי, מנהלה המקורי של הקהילה עוד מימיה ב- IOL. 
בתחילת 2003 הצטרף COLT לניהול הפורום כדי להשתתף עם כRובי בתפעול הפורום ובניהולו. באותה הזדמנות נפרד צוות הניהול מ- MIKEE. 
כאשר כRובי קיבל הצעה לשמש כמנהל מותג KTM בישראל, נבחר R-יק למלא את התפקיד הקשה.
במהלך שנת 2004 נכנס 45degrees לניהול הפורום, וזמן קצר לאחר מכן עזב COLT ואל הצוות הצטרף MAX D. 
בשנה לאחר מכן התייצב צוות הניהול ועמד על 3 מנהלים - TYGGER, MAX ועוד אחד שביקש למחוק את שמו מהיסטורית הנהלת הפורום. 
בחודשים האחרונים של 2007 התחלפו 3 המנהלים בצוות אחר המונה את מיצו, yarivos ו- LoneRider, וביחד קבעו סטנדרטים חדשים לניהול וכן הרימו את שני מפגשי האופנוענים הגדולים שהיו בישראל מאז ומתמיד - לטרון 2007 ו- 2008.
אחרי פרישתם של yarivos ו-LoneRider מהניהול. הצטרפו hajbi ו- Pumi לצוות המנהלים. 
בהנהגתם של מנהלי הפורום, פורום האופנועים בתפוז היווה את אחד מהגורמים המשמעותיים ביותר במטה המאבק לביטוח חובה הוגן, מאבק שהחל בסוף 2009 כשבשיאו אירגן מטה המאבק את ההפגנה הגדולה ביותר שידע עולם הדו"ג בישראל, הפגנת ה- 15 בנובמבר 2009, הידועה גם בכינוייה "תל אביב עומדת".
בתחילת שנת 2011 פרש Pumi והחליף אותו avi elbaz, ואל צמד הניהול הצטרפה גם הגולשת gamgam. אחרי פרישתו של אבי הצטרף לצוות עופר רונן Vstrom וגם הוא פרש באמצע 2015.

לסיכום: כולם פה ישמחו תמיד לעזור, לתמוך, לצחוק, לשאול ולהתעניין בכל מה שיש לך לומר על דו-גלגליים. אנחנו בטוחים שתהנו. בברכת רכיבה מהירה ובטוחה! (החיים קצרים-תנו בגז!)

עשרת הדיברות לגולש ברשת (מתוך פורום התמכרות לאינטרנט בתפוז): 1. זכור את האנושיות, עמוד על שלך אך אל תעשה לחברך מה ששנוא עליך. 2. הצמד לנורמות ההתנהגות החלות בחיי המציאות. 3. דע היכן אתה נמצא במרחב הוירטואלי. 4. כבד את זמנם ורוחב הפס של האחרים. 5. תראה יפה ברשת. 6. חלק את הידע והמומחיות שלך ברשת, למען עולם טוב יותר. 7. שמור את המלחמות הרגש תחת בקרה. 8. כבד את פרטיותם של האחרים. 9. אל תנצל לרעה את הכח שלך. 10. היה סלחן כלפי טעויות הזולת.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

לצפיה ב-'קסדה תקועה במכס - הצילו... השירותים הזוועתיים של דואר ישראל'
קסדה תקועה במכס - הצילו... השירותים הזוועתיים של דואר ישראל
18/01/2017 | 12:25
34
והמכס פשוט הורגים אותי בכל פעם מחדש! 
לא שלחו לי פתק הביתה פשוט נכנסתי לבדוק באתר של דואר ישראל מעקב משלוחים ורשום שהקסדה עצורה ונשלחה הודעה לנמען ( למרות שלא קיבלתי שום הודעה ! ) 
מה הפרוצדורה ? איך עוברים את זה הכי מהר ?
לצפיה ב-'למכירה - כפפות חורף של Dainese.'
למכירה - כפפות חורף של Dainese.
14/01/2017 | 18:45
60
שלום,

למכירה כפפות חורף של Dainese.
דגם: Scout EVO Gore-Tex
מידה: XL
צבע: שחור

קניתי בלי לחשוב יותר מידי ורק בדקתי שמתאים למידה שלי.
לא לקחתי בחשבון שזה לא מתאים למעיל עור שיש לי ואת התדירות של הורדה ולבישה שלהם עם המעיל הזה.
היות ואני לא רוכב רכיבות ארוכות אלא בסביבות העיר, זה לא מתאים לי.

הכפפות היו בשימוש לרכיבה קצרה של כ 10 דק' בסה"כ (לא בגשם).
בסוף הרכיבה, חזרו לשקית ולא השתמשתי יותר.

מחיר: 800 ש"ח.
איזור נתניה והסביבה
תודה

לצפיה ב-'תופר/ת שמתקן/ת בגדי רכיבה'
תופר/ת שמתקן/ת בגדי רכיבה
14/01/2017 | 15:54
2
44
היי לכולם,
מחפש תופר/ת שמתקן/ת בגדי רכיבה (הצרה של המכנס וקיצור האורך שלו)
אשמח להמלצות של תופרים/תופרות באיזור נשר, קריות וחיפה.

תודה :)

לצפיה ב-'שאל את רפאל שיושב ב"הכל לתופרת"'
שאל את רפאל שיושב ב"הכל לתופרת"
14/01/2017 | 16:57
41
רחוב מנחם 2 קרוב להרצל (הדר). הוא בסדר.
לצפיה ב-'או את רביב ב"התותח".'
או את רביב ב"התותח".
15/01/2017 | 10:46
14
לצפיה ב-'גב סלע מוביל בראלי אפריקה אחרי 8 שלבים'
גב סלע מוביל בראלי אפריקה אחרי 8 שלבים
11/01/2017 | 08:11
8
78
עם 3 נצחונות. הישג מדהים
africarace-live.com/en
לצפיה ב-' איזה מלך! '
איזה מלך!
11/01/2017 | 12:48
1
39
כל השאפו לו
וזאת רק ההתחלה
לצפיה ב-'סלע ניצח בשלב של היום!'
סלע ניצח בשלב של היום!
11/01/2017 | 17:50
24
לצפיה ב-' בלתי נתפס, הישג יוצא דופן - הילד ניצח '
בלתי נתפס, הישג יוצא דופן - הילד ניצח
13/01/2017 | 15:13
5
91
הילד עשה את זה !!!!
עוד לא בן 18, ניצח רוכבים עם 40 שנות ניסיון ועוד במסלול המקורי של הדקאר,
מטרוף פשוט מטורף.
שום מילה באמצעי התקשורת, לא וואלה לא ווינט לא אתרי הספורט, בושה וחרפה !
מזל שדיווחו ברוטר סוקפים וכמובן בפול גז.

לצפיה ב-'הילד ינצח אחרי שיחצה את קו הסיום'
הילד ינצח אחרי שיחצה את קו הסיום
14/01/2017 | 12:48
4
66
בזמן שכתבת את השורות האלה הילד אמנם הוביל, אבל לנצח הוא טרם ניצח.
לצפיה ב-' עכשיו זה כבר רשמי - הילד הוכרז כמנצח '
עכשיו זה כבר רשמי - הילד הוכרז כמנצח
14/01/2017 | 17:51
3
80
לצפיה ב-' '
15/01/2017 | 10:59
8
לצפיה ב-'ברכות ועוד הרבה מרוצים'
ברכות ועוד הרבה מרוצים
16/01/2017 | 08:37
8
לצפיה ב-'מישהו ראה לידו את מירי רגב?'
מישהו ראה לידו את מירי רגב?
18/01/2017 | 08:12
14
מישהו ראה משהו על זה בערוצים המרכזיים?
מישהו ראה כותרות ראשיות על ההשג הזה בעיתון?
מישהו מהממשלה בירך אותו?
גם אם הכול אכן היה, אני לא ראיתי כלום בנושא... 
בבון אחד מורחק, בבון אחר מחליף והכול בסדר במעצמת הכדורגל...
לצפיה ב-'סוזוקי GSX-R750 מהשנים 1986-1991?'
סוזוקי GSX-R750 מהשנים 1986-1991?
11/01/2017 | 15:55
107
לצפיה ב-'מצלמת קסדה או כידון'
מצלמת קסדה או כידון
10/01/2017 | 14:33
5
68
מבקש המלצה למצלמת קסדה או אם  עדיף על האופנוע במטרה לתעד במיקרה של תאונה
לצפיה ב-'מה התקציב שלך?'
מה התקציב שלך?
14/01/2017 | 12:55
2
55
אם אתה מחפש סיניות זולות, יש מלא כאלה כמו למשל סדרת ה- SJ על שלל החיקויים שלה.  להרבה אנשים זה מספיק, אולי זה יתאים לך.

אם אתה מחפש משהו יותר ממותג אז יש את הליין של גו-פרו למיניהן, את קונטור, את דריפט, וכן את סוני.

אני משתמש בסוני HDR-AS200V המעט יקרה אך מלאת הפיצ'רים, ומאוד מרוצה. בתור מצלמת תקציב יש לי קונטור ROAM 3 שעולה בערך 100$ ואמנם אין לה WIFI או GPS (לדגם הזה) אבל היא מעולה לתיעוד רכיבה.
לצפיה ב-'סבבה תודה יש לך גם המלצה איפה לקנות'
סבבה תודה יש לך גם המלצה איפה לקנות
14/01/2017 | 13:22
1
19
לצפיה ב-'אם זה בישראל אז אני מניח שבכל חנות אביזרים'
אם זה בישראל אז אני מניח שבכל חנות אביזרים
15/01/2017 | 11:00
36
או אצל היבואנים. אם זה בחו"ל אז איביי.
לצפיה ב-'ממליץ על הקונטור 2פלוס (יש לינק למחיר פצצה)'
ממליץ על הקונטור 2פלוס (יש לינק למחיר פצצה)
15/01/2017 | 21:19
37
אני קניתי מאיביי את זאתי לפני חודשיים. מבסוט עד השמים.

לצפיה ב-'הבעיה במצלמה על האופנוע שהיא גניבה'
הבעיה במצלמה על האופנוע שהיא גניבה
16/01/2017 | 00:35
23
המצב שאתה שם את האופנוע שלך ועם מצלמה עליה והולך לסידורים שלך מאוד קל לגנוב את המצלמה היקרה.
בקסדה זה הכי פשוט שיש אבל אצלי הבעיה שיש דיבורית בקסדה ועוד התקן של מצלמה לא יתאפר שלי להכניס את הקסדה אל תוך התא מטען כאשר אני מאחסן אותה.
אני משתמש בקטנוע, אם הייתי משתמש באופנוע אולי הייתי מאחסן אותה בארגז גדול ואז היה לי מקום, אני פשוט לא סובל ללכת לטייל עם הקסדה בשום מצב אז זה פקטור אצלי

לצפיה ב-'נפתח פורום מעמד זרים'
נפתח פורום מעמד זרים
( לעמוד שלי בתפוז )
09/01/2017 | 17:36
1
13
 יש לכם שאלות בנושא הסדרת מעמד אזרחים זרים אשר שוהים בישראל? זקוקים לאשרת עבודה? 
 היכנסו עכשיו לפורום ותקבלו מענה לשאלותיכם:

לצפיה ב-'בעלי זונגשן ויוסאנג מוזמנים'
בעלי זונגשן ויוסאנג מוזמנים
( לעמוד שלי בתפוז )
10/01/2017 | 10:18
22
לצפיה ב-'קניית אופנוע'
קניית אופנוע
08/01/2017 | 11:17
3
144
שלום אנשים אני מעוניין לשאול שאלה קשה של מתחילים :)
אני מעוניין בלקנות ז300 קווסאקי אני גובה 1.83 שוקל 80 האם האופנוע יתאים לי ?
ואני מעוניין לשמוע גם על אופנועים אחרים יש תקציב של 30K+-

תודה .
לצפיה ב-'לגבי קניית האופנוע'
לגבי קניית האופנוע
09/01/2017 | 08:58
64
אין עצה למישהו פה...?
לצפיה ב-'העצה הטובה ביותר היא רכיבת מבחן.'
העצה הטובה ביותר היא רכיבת מבחן.
09/01/2017 | 09:19
78
ישיבה על האופנוע באולם תצוגה זה קודם כל. גובה מושב, נוחות ויציבות.
מעבר לזה צא לרכיבה והתרשם מהנוחות והתפעול בכביש עירוני ובינעירוני, כאלה שמוכרים לך ודומים לשימוש הצפוי.

יש גם אתר שמדגים גובה רוכב על דגמים שונים: http://cycle-ergo.com

בגדול, הZ הוא נייקד עם ישיבה די זקופה ואמור לספוג יפה את הגובה שלך (יחסית לקטגוריה).

לגבי המתחרים הפוטנציאליים - אם רק מעל 250, יש בנלי מעניין אם כי לא מוכר מספיק ויש שפע דגמי בייבי אדוונצ'ר שעומדים להגיע בקרוב לארץ (כמה חודשים) מצד סוזוקי, קוואסאקי, ב.מ.וו ועוד.

יש גם את הMT03 של ימאהה.

כאמור - הכי טוב סיבוב בסוכנויות ומדידה אישית

לצפיה ב-'מה שאמר קודמי + תנסה את הקיטיאם דיוק 390'
מה שאמר קודמי + תנסה את הקיטיאם דיוק 390
13/01/2017 | 15:40
24
אמור להגיע גם דגם חדש שלו בקרוב - אך לא ידוע אם ישמור על המחיר שלו.

הדיוק הוא האופנוע הנמכר ביותר לשנת 2016 - תמורה למחיר ללא תחרות

הוא אופנוע דיי קטן מימדים - חובה נסיעת מבחן בטח בגובה שלך.
לצפיה ב-'מערכת פליטה וצמיגים '
מערכת פליטה וצמיגים
03/01/2017 | 20:21
1
136
ערב טוב , האם שינוי של אגזוז בעיקר מבחינת משקל יהוו שינוי ביכולת רכיבת שטח עם dr 650 וכמה זה צריך לעלות ? איזה צמיגי 50/50 כדאי לשים על האופנוע ? מה לחץ האוויר שצריך בזמן ירידה לשטח בdr תודה  
לצפיה ב-'שינוי לא מורגש. '
שינוי לא מורגש.
08/01/2017 | 10:24
60
לגבי לחץ אוויר, יש מקומות שצריך לרדת גם ל 5 PSI באחורי.
לצפיה ב-'במסגרת עיבוי מלאי החלפים ל ZX12R שלי, בעלי אופנוע כזה '
במסגרת עיבוי מלאי החלפים ל ZX12R שלי, בעלי אופנוע כזה
03/01/2017 | 14:25
111
בעברם, מוזמנים ליצור קשר, במידה שנותרו פריטים רלוונטיים במחסנם.
לצפיה ב-'מוזיקה ברכיבה-'
מוזיקה ברכיבה-
02/01/2017 | 09:22
1
95
שלום לחברי הפורום. לקרוב שלי יש הונדה גולדווינג וותיקה והוא רוכב הרבה בסופ"שים. איך והאם ניתן לשלב מוזיקה בנהיגה? האם זה מותר? האם יש מערכות מיוחדות לאופנועים? אולי רמקול שמתחבר לנייד בבלוטוט? איך מתחברים למקור חשמל באופנוע לשם הטענה? אשמח לקבל מידע בעניין,קישור לשרשור בנושא וכו'
תודה מראש.
לצפיה ב-'אין איסור מפורש לרכב עם מוזיקה, יש איסור לנהוג עם אוזניות'
אין איסור מפורש לרכב עם מוזיקה, יש איסור לנהוג עם אוזניות
02/01/2017 | 16:20
95
(ברבים, אוזניה אחת מותר), ויש איסור כללי לנהוג בחוסר זהירות וללא תשומת לב לדרך וניתן לטעון שרכיבה עם מוזיקה מצריכה כזה ווליום שהיא מנתקת את הרוכב מהסביבה, אבל ודאי יש כאלה שיחלקו על הטיעון.

לצפיה ב-'הזמנת חלקים מחו"ל'
הזמנת חלקים מחו"ל
02/01/2017 | 14:12
55
עד כמה מסובך מבחינת התעסקות עם המכס ?
לגבי כמה לשלם, בסדר - הבנתי איפה לחפש, אבל הבנתי שיש גם צורך באישורים ממשרד התחבורה ?
אז לגבי אגזוז, הבנתי שצריך להמציא שיש לו תקינת E...
אבל מה לגבי מראות ? גם להם צריך אישור משרד השקר כלשהו ?
וחלקי אלקטרוניקה למינהם ? ECU וכו'

מישהו יודע מנסיון או יכול להפנות אותי ללינק הנכון ? 

תודה מראש
לצפיה ב-'מי יודע איך לזרז קבלת חלפים שהוזמנו ממטרו'
מי יודע איך לזרז קבלת חלפים שהוזמנו ממטרו
01/01/2017 | 17:02
78
לצערי הרב נאלצתי לבצע תיקון משמעותי באופנוע קווסקי שלי והחלפים המקוריים הוזמנו ממטרו לפני חודש ויותר, עד היום לא הצלחתי לקבל תשובה על המועד שהם ינחתו בארץ. מי מכיר / יודע איך ניתן לזרז אותם? אולי את הטלפון / מייל לשל מנכ"ל מטרו שיידע שיש אנשים שמאד כועסים עליו בקהילת האופנוענים.... 
לצפיה ב-'טיול אופנועים בנורווגיה'
טיול אופנועים בנורווגיה
31/12/2016 | 14:28
1
74
מעוניין לעשות טיול בנורווגיה אשמח לקבל טיפים ממי שהיה
איפה משכירים איפה מטיילים
כבישים יפים ואיפה ישנים
תודה
לצפיה ב-'אם אתה רוצה טיול מדוגם מבלי להתאמץ '
אם אתה רוצה טיול מדוגם מבלי להתאמץ
01/01/2017 | 16:10
123
עשיתי איתו טיול באלפים ובשבילי זה היה סוג של טיול רגוע כי הכל נעשה בשבילי.
לפחות בטיול ההוא האופנועים המלנות, המסלול ואפילו התדלוקים היו כלולים.

בכל מקרה אם תעשה דרך טל או לבד נורבגיה יקרה מאד ומזג האוויר שם לא משתף פעולה גם בקיץ אבל למרות זאת מדינה מדהימה לבקר בה.

לצפיה ב-'חתולים וכסא אופנוע'
חתולים וכסא אופנוע
31/12/2016 | 14:30
2
91
מעוניין לקבל הצעות איך מונעים מחתולים לשבת על המושב של האופנוע
מוטי
לצפיה ב-'כיסוי הדוק ומתיתין קרטון ביצים אות משהו גבשושי'
כיסוי הדוק ומתיתין קרטון ביצים אות משהו גבשושי
06/01/2017 | 15:19
35
וגם יש ספריי יעודי בחנויות ציוד בע"ח.
לצפיה ב-'פזר פלפל שחור על הכיסוי.'
פזר פלפל שחור על הכיסוי.
06/01/2017 | 17:46
12
לצפיה ב-'ווילי לא נשלט במקצה הדירוג למרוץ הדראג בדימונה'
ווילי לא נשלט במקצה הדירוג למרוץ הדראג בדימונה
29/12/2016 | 15:25
6
174
היום נערכו מקצי הדירוג לקראת מרוץ הדראג שייערך מחר בדימונה (31.12.17)

לצפיה ב-'ג'ינס, נעלי ספורט, מעיל בד'
ג'ינס, נעלי ספורט, מעיל בד
( לעמוד שלי בתפוז )
29/12/2016 | 15:36
5
127
דוגמה ומופת לאיך שצריך להיראות רוכב מרוצים.
לא מבין איך המארגנים נתנו לו לעלות ככה למסלול
לצפיה ב-'תגובה שפרסמה נאווה מנדלסון בפייסבוק:'
תגובה שפרסמה נאווה מנדלסון בפייסבוק:
29/12/2016 | 16:03
3
160
התגובה הרשמית: במסגרת מופע ראווה, שתואם עם התאחדות הספורט המוטורי בישראל אופנועים וטרקטורונים IMSF, עלה היום אחד האופנוענים, גאי יהודה עם מיגון חסר.
גאי קיבל הנחיה לחזור לפיטס להשלים המיגון ולמרות זאת, התעלם מההנחיה ועלה לרכיבה, שהסתיימה בהתרסקות על המסלול.
למרבה המזל, יצא גאי מהאירוע בחבלות קלות בלבד.
אירוע דראג דימונה נעצר מיד ונערך תחקיר מקיף של המקרה, במהלכו אותרו הסיבות, תוקנו מיידית ונהלי הבטיחות חודדו שוב, מול כל בעלי התפקידים.
הובהר מעל לכל ספק, כי כל חריגה ולו הקלה ביותר, מנהלי הבטיחות, תפגוש תגובה חריפה ונחרצת.
נקיטת היד הקשה היא חלק מתפיסת העולם החד משמעית ובלתי מתפשרת, של כל הנוגעים בדבר: הבטיחות היא מעל לכל והנושא החשוב ביותר בספורט המוטורי.
לצפיה ב-'ראיתי'
ראיתי
( לעמוד שלי בתפוז )
29/12/2016 | 17:52
1
130
קל להאשים את הרוכב.
נכון, הוא לא בסדר, אבל איפה מנהל המירוץ? איפה האחראי על המסלול?
לצפיה ב-'(ללא נושא)'
(ללא נושא)
30/12/2016 | 12:58
49
לצפיה ב-'בדיוק בגלל תשובות חרטא כאלה, אנחנו נראים כמו שאנחנו נראים.'
בדיוק בגלל תשובות חרטא כאלה, אנחנו נראים כמו שאנחנו נראים.
31/12/2016 | 13:40
38
לצפיה ב-'בישראל כמו בישראל '
בישראל כמו בישראל
30/12/2016 | 08:13
115
הכול בסוף חובבני בשיטת יהיה בסדר.
לצפיה ב-'כבל קלאצ מתוח מדי'
כבל קלאצ מתוח מדי
29/12/2016 | 16:00
1
85
הייתי צריך למתוח כבל קלאצ והחבר האידיוט רק הרס אותו.
המצב עכשיו שלידית קלאצ אין חופש בכלל, אני חלא מצליח להזיז את הבורג ששולט על הכבל, ובנסיעה כשאני א נוגע בקלאצ ונותן גז האופנוע מגיב כאילו הקלאצ לחוץ.
מה לעשות?
לצפיה ב-'יש מקום קסום כזה שקוראים לו... מוסך '
יש מקום קסום כזה שקוראים לו... מוסך
30/12/2016 | 08:12
84
אם אתה לא מסתדר לבד, פנה אל אחד כזה.

לצפיה ב-'הולך ודועך.'
הולך ודועך.
25/12/2016 | 22:44
12
305
אחרי שהדרתי את עצמי תקופה ארוכה מהפורום, מדהים לראות מה שקרה לו.
לפני כשנתיים הפוסט הוותיק ביותר בדף הראשון היה מלפני שעה, או פחות.
ועכשיו, בדף הראשון יש פוסטים מלפני חודש.
לצפיה ב-'בהחלט עצוב'
בהחלט עצוב
( לעמוד שלי בתפוז )
27/12/2016 | 11:52
3
178
פורמט שכבר לא מתאים לעולם המודרני
לצפיה ב-'אולי לא שינוי טכנולוגי אלא שינוי קהילתי או תרבותי?'
אולי לא שינוי טכנולוגי אלא שינוי קהילתי או תרבותי?
30/12/2016 | 08:36
2
134
אינני חושב שהסיבה נעוצה בפורמט. לראיה גם המקביליה של הפורום בפייסבוק מנומנמת. אפשר לבדוק זאת באמצעות ההודעות למחירה שם, שאינם מתקרבים להיקפים שהיו פה לפני מספר שנים. גם הופעת אתר דוגיגים מראה שהבעיה אינה בטכנולוגיה התקשורתית. לאתר יש מספר מכובד של צופים, אך אם בודקים את חלק התגובות באתר, הרי ששוב יש שקט יחסי של מיעוט תגובות, ורמתן סתמית.
מצד שני, התפתחו קבוצות וואטסאפ פעלתניות ותופעה זאת מלמדת יותר מכול על כך שהשינוי הוא קהילתי. רוכבי הדוג אינם קהילה בדומה לעבר, והזהות הקהילתית של פעם התפוררה לפסיפס הרגיל והמפוצל של החברה מסביב. דימוי הדוג עצמו התרוקן מיכולתו לספק זהות מספיק חזקה לאנשים המחזיקים בו, בכדי להתגבר על מאפיינים חברתיים אחרים שלהם. תופעה נוספת שתלמד על השינוי החברתי היא חסרונם של דמויות בולטות ומקובלות בקהילה כבעבר.
כנראה תופעת טראמפ או ביבי-בנט אצלנו מסמלים יותר מכול את השינוי התרבותי. בשבת האחרונה הייתי בקונצרט מיוחד של הפילהרמונית, רסיטל של יבגני קיסין (אכזבה מטכניקה חסרת חיות ומעוף). הייתי בין הצעירים בקהל ואני כבר זקן. ברגע האחרון לפני תחילת הקונצרט רציתי לסדר כרטיס לבן חייל של חבר. מרוב התרגשות מהמאורע, אחד המנהלים ניגש לעזור לי (הצליח ומצא כיסא). העולם פנה ימינה וישר והשאיר הרבה הרס במעברו זה.
לצפיה ב-'חבל שלא פתחת שרשור חדש. יש בהחלט מה לומר על דבריך, ולא מתאים'
חבל שלא פתחת שרשור חדש. יש בהחלט מה לומר על דבריך, ולא מתאים
30/12/2016 | 14:06
100
לי להתברבש בשרשור של המקובע שפתח אותו.
לצפיה ב-'לא ברור'
לא ברור
08/01/2017 | 21:58
22
מה בדיוק רצית לומר.
ברור שהסיבה לא נעוצה בפורמט, או בטכנולוגיה. אבל אתה מתאר איזה תהליך סוציו-פוליטי שרירותי, מבלי להגדיר אותו, ובלי לאפיין אותו. לא סביר שתהליך כזה קרה בפרק זמן כל כך קצר, ומה בכלל הקשר בינו לבין ביבי-בנט ?

נראה שהסיבה נמצאת באבדן המונופול של הפורום. בעידן שלפני המדיה החברתית הפורום היה אחד הכלים הבודדים לשיתוף ולהעברת מסרים. ופריחת המדיה החברתית הפכה את הפורום למיושן ומיותר.

(אגב: הרסיטל של קיסין היה אחד המעולים שנשמעו כאן בשנים האחרונות. הדיברטימנטי של ברהמס בוצעו בעידון נדיר. ואפסיונטה שלו הייתה מהמרגשות הזכורות לי. אין שום תפנית ושום הרס)
לצפיה ב-'הגזמת '
הגזמת
27/12/2016 | 12:34
140
מוות קליני מתאים יותר
לצפיה ב-'ועדיין, נכון לעתה, פחות מ-12 שעות מאז הודעתך'
ועדיין, נכון לעתה, פחות מ-12 שעות מאז הודעתך
28/12/2016 | 09:31
4
145
כבר צפו 112 זוגות עיניים בהודעה שלך. אז אולי עוד לא אבד הכלח על הפורום...
לצפיה ב-'איפכא מסתברא'
איפכא מסתברא
28/12/2016 | 10:25
3
123
קודם כל, התבלבלת: לא 12 שעות, אלא 36 שעות.
ומה שכתבת רק מוכיח את עומק הנפילה.
לצפיה ב-'הדרת את עצמך לשנתיים? איך לא שמנו לב לכך?'
הדרת את עצמך לשנתיים? איך לא שמנו לב לכך?
28/12/2016 | 12:36
2
42
לצפיה ב-'לשמחתי, אני ממש לא אחראי ללב שלך, או להיכן שאתה שם אותו.'
לשמחתי, אני ממש לא אחראי ללב שלך, או להיכן שאתה שם אותו.
28/12/2016 | 14:10
1
119
אני חושב שכדאי לך לכווץ את לשון הרבים שאתה משתמש בה. אתה הרי בקושי אחד, אם לא התבלבלתי בספירה.
וכדי לעזור לך, אציע לך את התשובה: כנראה שרוחי משפיעה עליך גם בהעדרי.
לצפיה ב-'אכן תחכום מדהים, אני ממש חסר מענה. הלוגיקה מאידך, דפוקה '
אכן תחכום מדהים, אני ממש חסר מענה. הלוגיקה מאידך, דפוקה
29/12/2016 | 14:15
108
מיסודה, כמו פעם.
לצפיה ב-'מזמן הבנתי את הבעיה של תפוז..'
מזמן הבנתי את הבעיה של תפוז..
02/01/2017 | 01:04
72
הפורומים כאן נהיים בלתי נסבלים, בטלפון הנייד אני כמעט ולא מצליח להגיע לפורום שכן פרסומת על פרסומת מכסה את כל התוכן ואני רק מתעצבן מלהכנס לפורומים כאן
במחשב הצלחתי לשים עוד ועוד חוסמי פרסומות שבלעדיהם הייתי כבר נוטש את תפוז לגמרי
פשוט פלטפורמה מאוד מאוד מטרידה
לצפיה ב-'אנצל"ש: הונדה דרייב אסיסט - היה פה? משהו הזוי'
אנצל"ש: הונדה דרייב אסיסט - היה פה? משהו הזוי
08/01/2017 | 19:53
28
זה כבר לא אופנוע, אלא יותר דומה לרובוט מהסרט טרמינטור 4 (שחור מגניב כזה, שטום קרוז דפק עליו נסיעה אחרי פריצה קטנה)

לצפיה ב-'מתנה לבן זוג חולה אופנועים'
מתנה לבן זוג חולה אופנועים
26/12/2016 | 20:03
1
123
יש לכם רעיון אולי למתנת יום הולדת לחבר שלי שממש אוהב אופנועים , רכבים ובכללי נהיגה ?
אשמח לשמוע המלצות אולי לרעיונות שלא חשבתי בנושא אופנועים
ובנושא "נהג מירוצים ליום אחד" אם מישהו במקרה עשה משהו כזה שהיה ממש שווה אשמח להמלצה :)
האידאל זה לתכנן טיול כלשהו לסופ"ש חו"ל או בארץ אפילו, שיכלול בתוכו אטרקציה כזו.
כל רעיון יכול לעזור כי בתכלס אין לי מושג בתחום אבל חשוב לי לשמח אותו
תודה :)
לצפיה ב-'טיול אופנועים באלפים בשוויץ '
טיול אופנועים באלפים בשוויץ
30/12/2016 | 08:14
33
לצפיה ב-'מספיק עם הבינוניות'
מספיק עם הבינוניות
21/12/2016 | 10:44
3
306
היו גם תקופות שחיינו את הרגע. שרפנו, שאפנו, הסנפנו, שתינו ועשינו את כל מה שנגע בקצות האצבעות. "אוטוטו זה יתחיל" אמרנו. בלי ששמנו לב חלקנו פתחו מבערים והפכו לנקודה באופק. מצליחנים כאלה, עם תמונות בפייסבוק ממקומות אקזוטיים, וציוצים שנונים בטוויטר.
בילדות הרגשנו שנוכל לעשות הכל. מתי בדיוק הפכנו להיות העתקים חיוורים ומפוזרים של עצמנו?
להמשך, הקליקו כאן
לצפיה ב-'תשובה כרובי, למר סעדו הנכבד.'
תשובה כרובי, למר סעדו הנכבד.
22/12/2016 | 16:10
2
198
1.  גם היום אנחנו רוכבים בלי לשלוף מצלמה בכול דקה ובלי לחרטט סטאטוסים מייגעים בתפוצת נאט"ו. מעולם לא "שאפנו", לא "הסנפנו" ולא שרפנו דבר. אל תשמיץ!
2.  שום דבר סעדו, לא "השתבש" לנו, לא אכלו לנו, לא שתו לנו ואפילו...לא קיפחו אותנו. שום רוח לא לקחה לנו דבר ולא פזרה לנו את השאיפות, את התקוות ואת האמביציה.
3.  חיים במציאות ווירטואלית, מאז ומעולם הייתה נחלתם של הבטלנים, העצלנים והמקופחים מטעם עצמם. אין יוזמה שלא זכתה בתמורה הולמת, ממש כמו שאין התבכיינות שלא העמיקה עוד ועוד את שלולית החרא שבה טובל הבכיין.
4.  אפילו השימוש מר סעדו, בגוף ראשון רבים, אינו אלא דרך עלובה להרגיש טוב יחסית, כי "כולם" בזבל. שכח מזה! כולם לא.
5.  ה"אותנטי" נדחק החוצה רק אצל אלה שרע להם איתו והם הראשונים היודעים בדיוק למה. אף אחד אחר לא צורך "כדורים פסיכיאטריים" והשימוש ב"תפסן" בדוגמא שלך, מעיד על כך שעליך לקרוא אותו שוב, בהשגחה ובהדרכה צמודים לכול אורך הספר. לאט לאט.
6.  ה"התפכחות" שלך אינה אלא הבנה מאוחרת בחיים שיש גבול לכול פוזה, לכול שרלטנות ולכול מצג שווא של מיוחדות (עאלק!) או של השקפת חיים המורדת בשכל הכללי. השכל הכללי מר סעדו, תמיד מנצח ותמיד יותר חכם.
7.  ה"דרך" אומנם יפה...למי שמשתמש בה נכון. למי שלא "מורד" במוסכמות מתוך עקרונות מזוייפים של סטלנים מקצועיים, שכול כולם מתמצים ב...הכול עכשיו. שלום עכשיו, רווחה עכשיו, כסף עכשיו, מעמד עכשיו, הוקרה עכשיו, בית עם גינה עכשיו...
8.  שום דבר לא באמת "מגיע לך". כול מה שתקבל יהיה אך ורק פרי עמלך או פרי סטלנותך. אין מצב שתגיע בכלל "למחלף", לפני שתבין שכול דקה על הכביש המהיר שלך היא עצלנות נטו במהירות תלת סיפרתית לקראת הדעיכה.
9.  גליצ'ים אינם גזירה משמים אלא רק מפלטם של הכלומניקים והתובנה השמימית שהכול יסתדר פתאום כשמפלס הסבלנות וטוב הלב יעלו, אינה אלא סימן לשחיקה, האופייני לגיל, לעייפות המצטברת מחיי שקר ולמקומה ההולך וגדל של השרלטנות, בדרכה הטבעית לתפוס מקום מרכזי בהשקפת העולם שלך. 
10. אין מנטור, קואוצ'ר, באבא, מדריך רוחני או כול סוג אחר של נוכל, שלא החל את חייו בסטלנות ובחיפוש אינסופי אחר קיצורי דרך, עד שהגיל החל לעשות את שלו ולהכתיב פתאום ...סבלנות, אורך רוח, טוב לב ושאר הבול שיט. ה"בינוניות" שלך לא הולכת לשום מקום, גם אם תטיף לכך עד מחרתיים. הבינוניות שלך אינה אלא הגדרה מכובסת לעובדה שאינך לבד. כאשר זה יפסיק לנחם אותך, יש מצב שתגיע למחלף כלשהו. 

צר לי קצת על ה"מקלחת" הקרה הזו אבל, מי שמפזר את "חוכמתו" ותובנותיו ברבים, טוב שיחבוש קסדה.
לצפיה ב-'������לנוי. אם כי הופתעתי לגלות כזה בפורום אופנועים'
������לנוי. אם כי הופתעתי לגלות כזה בפורום אופנועים
24/12/2016 | 17:42
1
69
לצפיה ב-'???????????????'
???????????????
25/12/2016 | 11:35
33

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

עו
משרד עו"ד גדעון איזנשטיין
ליאת גורדון  -עורכת דין
ליאת גורדון - עורכת דין
תדמור ערבה - ניהול ופיקוח בניה
זקוקים למפקח בנייה?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה