לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום אופנועים

ברוכים הבאים לקהילת האופנוענים של תפוז! בין אם אתם רוכבים על "חרגולים" עצבניים בשטח, מלחכים אספלט עם הסליידרים בכבישים רחוקים, מתניידים ביעילות עם הקטנוע בעיר או ממרקים ניקלים אחת ליום ומגהצים את הפרנזים לפני הטיול... לכם ולכל מי שהאהבה והטירוף למוטוריקה בכלל ולכלים דו גלגליים בפרט זורמת אצלו בוורידים, ל-כווולכם מיועד מקום המפלט העונה לשם "פורום האופנועים של תפוז"!

גולשי ומנהלי הפורום ישמחו לארח אתכם בצל עצי התפוז של הפרדס כיאה לאחווה האופנוענית ולחויה המשותפת לכולנו. 

אז מה עושים כאן? כאן תוכלו להעלות כל שאלה בנושא יקיר לבכם או משאת נפשכם: לתת טיפ לרוכבים חדשים, להתלונן על מפגעי מע``צ ומשטרת התנועה (או להחמיא! גם זה יכול לקרות!), לתכנן או להמליץ על טיולים, להתלונן, להחמיא או לשאול על בתי עסק, בעיות מנוע/אביזרים/חלקים לשאול ולענות, מה שתרצו.

בכותרת האפורה שבראש הפורום, תוכלו למצוא קישורים לכתבות, מאמרים, מבחנים, השוואות והמלצות על אופנועים (כמובן..) מומלץ לקרוא את "כללי הגלישה בפורום" אשר מופיעים ב"מאמרי הפורום" לפני תחילת הגלישה.

מעט היסטוריה: 
פורום האופנועים של תפוז הוקם ביוני של שנת 2000 הפך להיות ביתה החדש של קהילת האופנועים שהייתה ב- IOL (ואשר עברה לזמן קצר למערכת הפורומים של וואלה). כל חברי הקהילה עברו כאחד לתפוז, ומנהלה הראשון של הפורום - KLE - מסר את שרביט הניהול ל- כRובי, מנהלה המקורי של הקהילה עוד מימיה ב- IOL. 
בתחילת 2003 הצטרף COLT לניהול הפורום כדי להשתתף עם כRובי בתפעול הפורום ובניהולו. באותה הזדמנות נפרד צוות הניהול מ- MIKEE. 
כאשר כRובי קיבל הצעה לשמש כמנהל מותג KTM בישראל, נבחר R-יק למלא את התפקיד הקשה.
במהלך שנת 2004 נכנס 45degrees לניהול הפורום, וזמן קצר לאחר מכן עזב COLT ואל הצוות הצטרף MAX D. 
בשנה לאחר מכן התייצב צוות הניהול ועמד על 3 מנהלים - TYGGER, MAX ועוד אחד שביקש למחוק את שמו מהיסטורית הנהלת הפורום. 
בחודשים האחרונים של 2007 התחלפו 3 המנהלים בצוות אחר המונה את מיצו, yarivos ו- LoneRider, וביחד קבעו סטנדרטים חדשים לניהול וכן הרימו את שני מפגשי האופנוענים הגדולים שהיו בישראל מאז ומתמיד - לטרון 2007 ו- 2008.
אחרי פרישתם של yarivos ו-LoneRider מהניהול. הצטרפו hajbi ו- Pumi לצוות המנהלים. 
בהנהגתם של מנהלי הפורום, פורום האופנועים בתפוז היווה את אחד מהגורמים המשמעותיים ביותר במטה המאבק לביטוח חובה הוגן, מאבק שהחל בסוף 2009 כשבשיאו אירגן מטה המאבק את ההפגנה הגדולה ביותר שידע עולם הדו"ג בישראל, הפגנת ה- 15 בנובמבר 2009, הידועה גם בכינוייה "תל אביב עומדת".
בתחילת שנת 2011 פרש Pumi והחליף אותו avi elbaz, ואל צמד הניהול הצטרפה גם הגולשת gamgam. אחרי פרישתו של אבי הצטרף לצוות עופר רונן Vstrom וגם הוא פרש באמצע 2015.

לסיכום: כולם פה ישמחו תמיד לעזור, לתמוך, לצחוק, לשאול ולהתעניין בכל מה שיש לך לומר על דו-גלגליים. אנחנו בטוחים שתהנו. בברכת רכיבה מהירה ובטוחה! (החיים קצרים-תנו בגז!)

עשרת הדיברות לגולש ברשת (מתוך פורום התמכרות לאינטרנט בתפוז): 1. זכור את האנושיות, עמוד על שלך אך אל תעשה לחברך מה ששנוא עליך. 2. הצמד לנורמות ההתנהגות החלות בחיי המציאות. 3. דע היכן אתה נמצא במרחב הוירטואלי. 4. כבד את זמנם ורוחב הפס של האחרים. 5. תראה יפה ברשת. 6. חלק את הידע והמומחיות שלך ברשת, למען עולם טוב יותר. 7. שמור את המלחמות הרגש תחת בקרה. 8. כבד את פרטיותם של האחרים. 9. אל תנצל לרעה את הכח שלך. 10. היה סלחן כלפי טעויות הזולת.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אופנועים

ברוכים הבאים לקהילת האופנוענים של תפוז! בין אם אתם רוכבים על "חרגולים" עצבניים בשטח, מלחכים אספלט עם הסליידרים בכבישים רחוקים, מתניידים ביעילות עם הקטנוע בעיר או ממרקים ניקלים אחת ליום ומגהצים את הפרנזים לפני הטיול... לכם ולכל מי שהאהבה והטירוף למוטוריקה בכלל ולכלים דו גלגליים בפרט זורמת אצלו בוורידים, ל-כווולכם מיועד מקום המפלט העונה לשם "פורום האופנועים של תפוז"!

גולשי ומנהלי הפורום ישמחו לארח אתכם בצל עצי התפוז של הפרדס כיאה לאחווה האופנוענית ולחויה המשותפת לכולנו. 

אז מה עושים כאן? כאן תוכלו להעלות כל שאלה בנושא יקיר לבכם או משאת נפשכם: לתת טיפ לרוכבים חדשים, להתלונן על מפגעי מע``צ ומשטרת התנועה (או להחמיא! גם זה יכול לקרות!), לתכנן או להמליץ על טיולים, להתלונן, להחמיא או לשאול על בתי עסק, בעיות מנוע/אביזרים/חלקים לשאול ולענות, מה שתרצו.

בכותרת האפורה שבראש הפורום, תוכלו למצוא קישורים לכתבות, מאמרים, מבחנים, השוואות והמלצות על אופנועים (כמובן..) מומלץ לקרוא את "כללי הגלישה בפורום" אשר מופיעים ב"מאמרי הפורום" לפני תחילת הגלישה.

מעט היסטוריה: 
פורום האופנועים של תפוז הוקם ביוני של שנת 2000 הפך להיות ביתה החדש של קהילת האופנועים שהייתה ב- IOL (ואשר עברה לזמן קצר למערכת הפורומים של וואלה). כל חברי הקהילה עברו כאחד לתפוז, ומנהלה הראשון של הפורום - KLE - מסר את שרביט הניהול ל- כRובי, מנהלה המקורי של הקהילה עוד מימיה ב- IOL. 
בתחילת 2003 הצטרף COLT לניהול הפורום כדי להשתתף עם כRובי בתפעול הפורום ובניהולו. באותה הזדמנות נפרד צוות הניהול מ- MIKEE. 
כאשר כRובי קיבל הצעה לשמש כמנהל מותג KTM בישראל, נבחר R-יק למלא את התפקיד הקשה.
במהלך שנת 2004 נכנס 45degrees לניהול הפורום, וזמן קצר לאחר מכן עזב COLT ואל הצוות הצטרף MAX D. 
בשנה לאחר מכן התייצב צוות הניהול ועמד על 3 מנהלים - TYGGER, MAX ועוד אחד שביקש למחוק את שמו מהיסטורית הנהלת הפורום. 
בחודשים האחרונים של 2007 התחלפו 3 המנהלים בצוות אחר המונה את מיצו, yarivos ו- LoneRider, וביחד קבעו סטנדרטים חדשים לניהול וכן הרימו את שני מפגשי האופנוענים הגדולים שהיו בישראל מאז ומתמיד - לטרון 2007 ו- 2008.
אחרי פרישתם של yarivos ו-LoneRider מהניהול. הצטרפו hajbi ו- Pumi לצוות המנהלים. 
בהנהגתם של מנהלי הפורום, פורום האופנועים בתפוז היווה את אחד מהגורמים המשמעותיים ביותר במטה המאבק לביטוח חובה הוגן, מאבק שהחל בסוף 2009 כשבשיאו אירגן מטה המאבק את ההפגנה הגדולה ביותר שידע עולם הדו"ג בישראל, הפגנת ה- 15 בנובמבר 2009, הידועה גם בכינוייה "תל אביב עומדת".
בתחילת שנת 2011 פרש Pumi והחליף אותו avi elbaz, ואל צמד הניהול הצטרפה גם הגולשת gamgam. אחרי פרישתו של אבי הצטרף לצוות עופר רונן Vstrom וגם הוא פרש באמצע 2015.

לסיכום: כולם פה ישמחו תמיד לעזור, לתמוך, לצחוק, לשאול ולהתעניין בכל מה שיש לך לומר על דו-גלגליים. אנחנו בטוחים שתהנו. בברכת רכיבה מהירה ובטוחה! (החיים קצרים-תנו בגז!)

עשרת הדיברות לגולש ברשת (מתוך פורום התמכרות לאינטרנט בתפוז): 1. זכור את האנושיות, עמוד על שלך אך אל תעשה לחברך מה ששנוא עליך. 2. הצמד לנורמות ההתנהגות החלות בחיי המציאות. 3. דע היכן אתה נמצא במרחב הוירטואלי. 4. כבד את זמנם ורוחב הפס של האחרים. 5. תראה יפה ברשת. 6. חלק את הידע והמומחיות שלך ברשת, למען עולם טוב יותר. 7. שמור את המלחמות הרגש תחת בקרה. 8. כבד את פרטיותם של האחרים. 9. אל תנצל לרעה את הכח שלך. 10. היה סלחן כלפי טעויות הזולת.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

לצפיה ב-' מומחים ואנשי מקצוע מחכים לשאלות שלכם '
מומחים ואנשי מקצוע מחכים לשאלות שלכם
( לעמוד שלי בתפוז )
23/07/2017 | 17:47

לא טובים בדייטים? מתקשים ביצירת קשר זוגי? בפורום מאמן אישי למציאת זוגיות תקבלו עצות בנושא 

מעדיפים דרכי טיפול טבעיים לגופכם? אתם צודקים! בפורום תרופות סבתא מחכים לכם

זקוקים לייעוץ משפטי בתחום הפלילי? המנהל החדש בפורום משפט פלילי, עו"ד אביתר גולני, מחכה לכם 

מקימים בריכת נוי או רוכשים אקווריום? גם בנושא הזה מומחה ישמח לייעץ לכם בפורום אקווריום ודגי נוי

בהריון? מתעניינת בתהליך שימור דם טבורי? היכנסי עכשיו לפורום דם טבורי לשאול הכל

מתמודדים עם קשיים ודילמות בזוגיות? לא מפסיקים לריב? כל אחד מאיתנו זקוק לטיפול זוגי לעיתים, אין לכם מה להפסיד

צו ראשון, שיבוץ, שמירות, שחרור משירות צבאי, השתמטות, עריקות, שיפוט: בפורום עורך דין צבאי יענו על כל השאלות בנושאים האלו

לצפיה ב-'מישהו לוקח את הקטנוע לחלפים אחרי שהורדתי מהכביש - מה הסיכון?'
מישהו לוקח את הקטנוע לחלפים אחרי שהורדתי מהכביש - מה הסיכון?
21/07/2017 | 07:31
29
האופנוע ירד מהכביש במשרד הרישוי - הרישיון הוחלף במסמך כתום עם הכיתוב "מבוטל פירוק"  (הלך הראש מנוע..)
מישהו מגיע לאסוף אותו היום ולשלם לי כמה גרושים לפירוק.
הבנתי שכדאי להוריד את המספר ולשמור.
הבנתי שכדאי להחתים את הגרר על זכרון דברים שהוא לקח אותו לפירוק תמורת X שקלים...
הוא מבקש שאביא מסמכים של האופנוע - אבל אין לי יותר רישיון, רק את המסמך הזה - אז אביא לו צילום. (לגיטימי?)
מה עוד כדאי לדעת? לגרד את המספר מהמנוע\שלדה? (מברג ופטיש יספיקו לזה?)
עוד משהו?

תודה!
סופ"ש מקסים :)
לצפיה ב-' תחרות לחופש הגדול: בילוי מיוחד עם הילדים '
תחרות לחופש הגדול: בילוי מיוחד עם הילדים
( לעמוד שלי בתפוז )
20/07/2017 | 08:52
1
5

החופש הגדול בעיצומו וחלקנו מחפשים תעסוקה לקטנטנים חסרי המעש כדי לשבור את השגרה החלטנו לפנק אתכם ב- 15 כרטיסים לפסטיבל תיאטרון הבובות הבינ"ל 2017, בילוי משפחתי קסום עם הילדים או הנכדים כמובן 

איך זוכים פשוט מאוד
כותבים בשירשור התחרות רעיון משלכם לפעילות מיוחדת עם הילדים בחופש הגדול

שיהיה בהצלחה והמשך קיץ מהנה
לצפיה ב-'מירוץ דראג עם הילדים במנחת עRד '
מירוץ דראג עם הילדים במנחת עRד
20/07/2017 | 12:03
6
לצפיה ב-'זקוקה לעצה ממי שמבין :)'
זקוקה לעצה ממי שמבין :)
19/07/2017 | 10:31
2
67
היי חברים.
למרות התנגדות קשה מצידי (פשוט מפחדת) החבר הכי טוב שלי קונה אופנוע. (עשה הפסקה של שנה ועכשיו החליט שחסר לו האדרנלין).
בקרוב הוא חוגג יומולדת והחלטתי לקנות לו מתנה שימושית השנה ומכאן הבקשה לעזרה - מה הייתם אומרים שלל אופנוען חייב להיות? אני רוצה לקנות לו משהו שייתן לי שקט נפשי ולו מקסימום ביטחון (עד כמה שניתן).
חשבתי על האפוד אוויר הזה... או כל דבר אחר שתגידו:)
ברור לי שזו לא מתנה זולה - ועדיין... אשמח להמלצות:)
תודה לכולם ותהיו זהירים!
לצפיה ב-'המלצה שלי - קורס רכיבה מתקדמת.'
המלצה שלי - קורס רכיבה מתקדמת.
19/07/2017 | 10:54
1
45
בסביבות ה700 לקורס אחד ואלף ומשהו לשני הקורסים (א+ב)
קיימים שני בתי ספר בארץ ושניהם מצויינים (פרו ריידינג ואופנוען מאומן) וגם כמה מדריכים אישיים מצויינים (משה פרחי ועוד).

הידע והכלים שהוא יקבל בקורס/ים יגבירו את הבטיחות האקטיבית שלו כרוכב ויעלו את המודעות שלו והריכוז בעת הרכיבה... את מיגון הגוף הוא כבר יחליט וימדוד בעצמו.

value for money ללא תחרות
ועל הדרך הוא גם יהנה מכל רגע  

לצפיה ב-'מצטרף להמלצה של ג'יימס.'
מצטרף להמלצה של ג'יימס.
19/07/2017 | 15:49
16
לצפיה ב-'קטנוע 125 שנסע הרבה בשמש'
קטנוע 125 שנסע הרבה בשמש
16/07/2017 | 21:58
56
שלום לכולם,

יש לי דיוק 125 שנת 2007 שקניתי ב- 2008 ואני מאוד מרוצה ממנו והוא מעולה בשבילי לעיר בגלל הגודל שלו.
הוא נסע 48,000 ק"מ עד היום ושמרתי עליו מאוד, גם טיפולים בזמן עם חלקים מקוריים ושמן טוב וגם לא נסעתי איתו כ"כ מהר. עד לא מזמן הוא נסע מעולה והרעש של המנוע היה נשמע טוב, וגם היו לו פתיחות די חזקות לפעמים כשאני נותן גז ברמזור הוא קפץ קדימה.
אך לפני כשבוע ביום חם מאוד, נסעתי איתו למרחק שמעולם לא נסעתי איתו, שעה הלוך - ואחרי המתנה של 45 דקות - שעה חזור. אני לא יודע אם ישר לאחר מכן אבל הוא התחיל להשמע קצת פחות טוב כשהמנוע עובד וכשאני נותן גז אני מגיע רק ל- 60 קמ"ש וכבר אני שומע רעש שנשמע פחות טוב ממה שהיה.
יש לציין שלא כל אחד היה שם לב לדברים האלה.
בכל אופן, הייתי צריך לעשות טיפול גדול בקרוב אז עשיתי אותו לפני כמה ימים בגלל מה שקרה, ובאמת המנוע נשמע יותר טוב כשהוא דלוק, אך כשאני נוסע, עדיין הרעש של המנוע מ-60 קמ"ש נשמע פחות טוב (יותר מאמץ), והוא פחות זריז (פתיחות פחות חזקות).
חשבתי לקנות 44K, שלפני 6 שנים שמתי לו, אבל אני לא יודע אם זה קשור.
אודה למי שמבין ויציע לי מה לעשות, אם בכלל יש מה לעשות.
מיותר לציין שיותר לא אסע איתו כ"כ רחוק, בטח שלא ביום חם.

לצפיה ב-'מוסך אמין לבדיקת vstrom 650 באזור המרכז?'
מוסך אמין לבדיקת vstrom 650 באזור המרכז?
15/07/2017 | 21:49
2
36
אשמח להמלצות, תודה רבה.

לצפיה ב-''טופ גאן' רח' יגאל אלון 122 ת"א'
'טופ גאן' רח' יגאל אלון 122 ת"א
16/07/2017 | 08:04
1
37
בדיקה מקיפה והסבר מלא אחריה.
אמין, מקצועי ומומלץ - בדקתי בעבר אצלו כמה וכמה אופנועים וקטנועים.
לצפיה ב-'תודה רבה!'
תודה רבה!
16/07/2017 | 08:23
9
לצפיה ב-'מחפש משהו לרכב איתו בסופש :)'
מחפש משהו לרכב איתו בסופש :)
16/07/2017 | 01:56
50
אהלן מחפש משהו לרכב איתו
אני מתחיל (רוכב חודשים) רוכב באיזור מודיעין
 (יער בן שמן וכו')
שלחו הודעה בפרטי או תתיגו !
לצפיה ב-'קסדה'
קסדה
11/07/2017 | 19:59
69
שלום לכם,
מישהו מוכר קסדות Biltwell או Bell בארצנו?

תודה
לצפיה ב-'זקוק להמלצה'
זקוק להמלצה
06/07/2017 | 18:09
3
129
חברים שלום

אחרי כמה שנים שלא רכבתי, וגעגועים לרכיבה.

בשנתיים הקרובות אצטרך לגמוע נסיעה של 110 ק"מ לכיוון (220 הלוך חזור) פעמיים בשבוע- מסביבות ירושלים לאזור נתניה.
אשמח להמלצתכם לגבי רכישת אופנוע/קטנוע.
אני צריך שיהיה נוח לנסיעה כזאת, אחיזת כביש טובה, ויכולת לשייט בתנועה בין ערונית באופן סביר וסביל. אני מתכוון לנסוע במהירות של עד 120 קמ"ש ורוצה שהכלי יעמוד במהירות הזאת בצורה טובה.
התקציב שלי הוא סביבות 20,000 אל"ש.
בעיקרון אני מעדיף אופנוע אבל רוצה לשמוע את המלצתכם אבל אם אתם חושבים שיש עדיפות לקנוע אז אשמח לשמוע את דעתכם.

תודה!
לצפיה ב-'אופנוע! ויסטורם או NC יד2.'
אופנוע! ויסטורם או NC יד2.
07/07/2017 | 21:03
1
80
לדעתי

.
לצפיה ב-'או אחד הBMW הבינוניים.'
או אחד הBMW הבינוניים.
07/07/2017 | 21:19
38
לצפיה ב-'מסכים עם JAMES - ממליץ לדבר עם תומרקה בטרייד-אין של הונדה'
מסכים עם JAMES - ממליץ לדבר עם תומרקה בטרייד-אין של הונדה
09/07/2017 | 13:55
53
אנ
לצפיה ב-' מכירים את כל הפורומים בתפוז '
מכירים את כל הפורומים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
09/07/2017 | 12:53
3

אם לא, אתם מוזמנים לגלות כמה...

פורום פילוסופיה לכל חוגג 16 שנה של פעילות ומזמין אתכם לקחת בה חלק

כותבים למגירה? חבל בואו לשתף את הגולשים בפורום שירה ופרוזה 

בפורום שישים פלוס תגלו שבכל גיל אפשר להכיר חברים חדשים ברשת

מכורים לגיימינג? יש לכם עם מי לדבר על כל המשחקים בפורום קונסולות משחק 

אף פעם לא מאוחר מידי... בפורום חסרי ניסיון זוגי ומיני בגיל מאוחר תמצאו קהילה תומכת ומקום לשתף ולפרוק 

רוכבים מקצועיים? לא יורדים מהאופניים שלכם? אופני כביש הוא הפורום בשבילכם

המשך גלישה נעימה
לצפיה ב-'זקוק להמלצה'
זקוק להמלצה
06/07/2017 | 18:08
54
חברים שלום

אחרי כמה שנים שלא רכבתי, וגעגועים לרכיבה.

בשנתיים הקרובות אצטרך לגמוע נסיעה של 110 ק"מ לכיוון (220 הלוך חזור) פעמיים בשבוע- מסביבות ירושלים לאזור נתניה.
אשמח להמלצתכם לגבי רכישת אופנוע/קטנוע.
אני צריך שיהיה נוח לנסיעה כזאת, אחיזת כביש טובה, ויכולת לשייט בתנועה בין ערונית באופן סביר וסביל. אני מתכוון לנסוע במהירות של עד 120 קמ"ש ורוצה שהכלי יעמוד במהירות הזאת בצורה טובה.
התקציב שלי הוא סביבות 20,000 אל"ש.
בעיקרון אני מעדיף אופנוע אבל רוצה לשמוע את המלצתכם אבל אם אתם חושבים שיש עדיפות לקנוע אז אשמח לשמוע את דעתכם.

תודה!
לצפיה ב-'החלפה'
החלפה
04/07/2017 | 18:49
63
יש לי קטנוע x evo 250 2010 במצב טוב מאוד בעלים קודמים היה מכונאי אופנעים
לצפיה ב-'אחרי 13 שנים על 125 ( ו 50 של פעם) אני רוצה לשדרג'
אחרי 13 שנים על 125 ( ו 50 של פעם) אני רוצה לשדרג
01/07/2017 | 16:22
7
193
ההודעה פורסמה במקור בפורום קטנועים אך שואל גם כאן כי מדובר גם על אופנוע.
קצת נמאס לי מה 125... חשבתי על ימאהה איקס מקס 250 או שבכלל קוואסקי נינג'ה 250....
אני במשבר A1
בכל אופן קראתי כל מיני מבחני דרכים ואחרי פיז'ו 50 סמ"ק 2 ג'ויריידים 125 ודיאלים 125 הגעתי למסקנה שאני רוצה לנסות יפני. לא קימקו ולא קוראני אחר.
כמובן שאני אקח נסיעת מבחן והצרכים שלי הם ככה:
בגדול עד לפני חודש וחצי הייתי מהנדס בניין בעבודה מסודרת והקטנוע היה רק בשביל הכיף בסופי שבוע. עכשיו אני שליח פיצה (כן, שליח פיצה ונהנה מכל רגע   ) והקטנוע משמש ככלי תחבורה היחיד שלי להגיע לעבודה וחזרה וקניות והכל בעצם.
אני לא יודע מה יהיה איתי בעתיד אז אם אמצא עבודה הקטנוע/אופנוע יהיה לפאן ואם לא גם ישמש ליום יום. אני גר בבאר שבע והתנועה אמנם התגברה ב 5 שנים האחרונות אך לא מתשווה לגוש דן חוץ משעות ממש מסויימות בכבישים ממש מסויימים.
אז אם לא תהיה לי עבודה הקטנוע/אופנוע ישמש גם ליום יום.
מה אומרים?
וכמובן אפשר להציע דגמים אחרים אולי בכל זאת תשכנעו אותי?

לצפיה ב-'מדוע שאנחנו נטרח לשכנע אותך מלכתחילה? ובכלל,'
מדוע שאנחנו נטרח לשכנע אותך מלכתחילה? ובכלל,
02/07/2017 | 20:28
4
171
אנחנו כאן במנוחת צהריים משנת 2014, ואתה רק מפריע. 
תישאר עם קטנוע, זה מתאים לרוח הדברים שלך. זה יותר זול, פרקטי, לא משחרר ברגים במוח. בקיצור אחלה.

לצפיה ב-'אני לא בן אדם שמבין בדיחות אז לפני שאני מגיב'
אני לא בן אדם שמבין בדיחות אז לפני שאני מגיב
02/07/2017 | 23:50
2
126
תסביר אם צחקת
לצפיה ב-'פאן? הונדה CBR1000RR. השאר פשרות'
פאן? הונדה CBR1000RR. השאר פשרות
14/07/2017 | 11:12
1
59
אה, כן, גם קאוואסאקי ZX-10RR או שאר השישיה הפותחת את הליטרים, המתרגמת 1 ק"ג ל-1 כ"ס, יעשו משהו דומה לגמרי. 
סיפור ארוך פשוט. אתה משחק ב"נדמה לי". ברגע שתבין, ההחלטות שלך יהיו מוּשכלות. הפואנטה היא מיומנות רכיבה, והכלי שנותן ביטוי הולם למיומנויות שלך במשולב עם הַאִוּוּי שלך. 
זהו, התעוררתי לסיגריה ועכשיו אני חוזר לנוח.

לצפיה ב-'חולה נפש'
חולה נפש
23/07/2017 | 00:56
7
נודר
לצפיה ב-'אגב הקטנוע המדובר יקר יותר בהרבה מהאופנוע המדובר'
אגב הקטנוע המדובר יקר יותר בהרבה מהאופנוע המדובר
03/07/2017 | 09:24
109
ואני הולך על האופנוע כניראה.
ציפיתי לקצת עזרה ודעות של אנשים ...בעסה....
לצפיה ב-'אל תכעס, הפורום קצת מת כמה שנים טובות..'
אל תכעס, הפורום קצת מת כמה שנים טובות..
05/07/2017 | 02:52
1
99
בכל אופן, לשאלתך - למה לא בעצם?
אופנוע 250 יהיה דומה באחזקה לקטנוע שלך, הבדל לא משמעותי.
מבחינה פרקטית - הקטנוע שימושי יותר מהרגע הראשון (יש ארגז מובנה, אוטומטי וכו')
האופנוע כיף יותר.

אם זה רק לפאן של סופשים - נינג'ה או CBR250 יסדרו אותך יופי.
אם זה בעיקר ליום יום - קטנוע 250, רובם די טובים. תקרא איזה מבחן השוואתי בפולגז ותקפוץ לסוכנות טרייד, תשב על כמה ותראה מה מדבר אליך.

אפשר גם לקחת אופנוע, להרכיב עליו ארגז אחורי ולקבל סוג של משני העולמות.
כל אחת מהאופציות טובה.

לא שאלתי אפילו - מה התקציב? אתה רוצה לשדרג נפח גם או רק איכות?
לצפיה ב-'אין יותר CBR 250 חדש'
אין יותר CBR 250 חדש
05/07/2017 | 09:02
78
אני מתכוון לקנות רק חדש מהניילון.
בעיקרון תקציב "לא מוגבל" ואני רוצה לשדרג נפח וגם איכות.
אני ממש רוצה אופנוע כבר אחרי ששנים זה לא עניין אותי...  פעם אחת ישבתי על נינג'ה של חבר והתנוחה היתה מאוד מוזרה למה שאני רגיל...מין הסתם... אני מקווה שזה משהו שמתרגלים אליו ושזה לא יהיה לא נוח. כמובן שאני אקח נסיעת מבחן.
אגב החלפים שלו זולים?
עד עכשיו טיפלתי בעצמי בקטנוע ומאוד הייתי רוצה להמשיך לבד אבל יש פה מערכות שחדשות לי כמו שרשרת וקלאטש והילוכים שבחיים לא ראיתי או נגעתי.

אה ותודה על ההתייחסות
לצפיה ב-'בדיקת שמן'
בדיקת שמן
30/06/2017 | 06:57
1
108
אינני נוהג לבדוק שמן בין טיפול לטיפול(דינק 250 טיפול קטן כל 4000 גדול כל 8000)
במקרה בדקתי שמן והמוט מדידה היה יבש לגמריי גם שהברגתי עד הסוף
כל זמן עלי לבדוק ?
לצפיה ב-'תתחיל בכל יום ואז תראה'
תתחיל בכל יום ואז תראה
30/06/2017 | 21:28
70
מצב של 'אכילת' שמן אינו תקין ומצביע על שחיקה בטבעות הבוכנה (רינגים), בד"כ.
בטח מצב שבו נסעת עד שיבש המדיד כולו (ויותר, אין לך דרך לדעת חוץ מלרוקן הכל ולמדוד לעומת הכמות הנדרשת בספר הרכב)

תתחיל בלמדוד כל בוקר, אם לא חסר מיום ליום בכלל, תעבור לפעם בשבוע וכו'.

לצפיה ב-'אופנוע ליטר לשעות הפנאי'
אופנוע ליטר לשעות הפנאי
26/06/2017 | 19:11
8
206
אז ככה:
אני בן 38 ברוך ה' יכול להרשות לעצמי סוף סוף לקנות אופנוע ספורט {מדובר ב zx-10r 2016} רוצה לרכב בסופי שבוע בלבד, יש מחסן מסודר, ואת כל הציוד הנלווה, לא מתכוון להשתגע על הכביש, אלא סוג של הגשמת חלום, רוכב שקול ורגוע.
השאלות שלי הם:
1. כדאי באמת להוציא 100 אלף שקל על הכלי או שזה סתם "התלהבות של חדש"?
{לא ממש עושה לי טוב לקנות כלים ישנים כי עברו מלא ידיים וה' יודע מה עבר עליהם}
2.יש מצב שאחרי שנה-שנתיים פשוט ארגיש שמיציתי
אז האם ירידת הערך + טיפולים + בלאי של כלי ישן יותר שונים מכלי חדיש? {נניח 2016 לעומת 2012}
רוב החבר'ה שקונים חדש לא ניראה שכל ההוצאה הכספית כזאת "מעניינת" אותם.
אני חסכתי כדי להגשים חלום, מצד אחד אני אומר "יאאאלה תיקנה... מה יכול להיות...
מצד שני אני לא יודע אם זה ממש מצדיק הוצאות גבוהות כאלו בשביל רכיבה של פעמיים בשבוע ובטח לא כל השנה.
אשמח לתגובות מחבר'ה שהעדיפו לקנות כלי חדיש ולא התפשרו על משהו ישן רק כדי לחסוך.

ההנאה באמת שווה את הכסף???

רק אציין שבעבר היו לי אופנועי ספורט אבל אז, ההוצאות היו גדולות בשבילי אז נאלצתי למכור.

מקווה שהבנתם מה אני שואל.
תודה

לצפיה ב-'אופנוע ליטר זה לא כלכלי נקודה.'
אופנוע ליטר זה לא כלכלי נקודה.
26/06/2017 | 19:36
1
187
אז אם אתה מסתכל על זה מהצד הכספי אז זה עסקה גרועה.

אבל אופנוע לא קונים מההגיון אלא מהרגש.
הZX זה אופנוע ספורט קיצוני וצריך לאהוב את זה
אפשר לרכב עליו רגוע אבל זה לא היעוד שלו.
טיפולים צמיגים וביטוח זה עסק יקר
אני לא יודע מה הסחירותשל ה ZX אבל יש אופנועי ספורט שנמכרים מעל המחירון.
ברמה האישית אם תוכל לנתק את הצד הכלכלי לך עם החלום שלך.
יש כאן מישהו עם ZX12 שאוהב אותו מעל הראש
לצפיה ב-''
29/06/2017 | 11:24
13
לצפיה ב-'לך על זה, אני בדיוק כמוך'
לך על זה, אני בדיוק כמוך
27/06/2017 | 17:34
3
133
קניתי לפני מס' חודשים אופנוע ליטר ספורט 2016
לאחר הפסקה של שמונה שנים מהתחום.
האנדרנלין והכיף שווים יותר מכל הון שבעולם.

נותר לנו רק להגיד תודה לאל שאנו חוזרים כל יום בשלום.

בהצלחה
לצפיה ב-'תודה רבה לכם '
תודה רבה לכם
27/06/2017 | 18:58
2
38
לצפיה ב-'אילו ביטוחים עשית אם אפשר לשאול?'
אילו ביטוחים עשית אם אפשר לשאול?
27/06/2017 | 18:59
1
37
לצפיה ב-'בשלב זה עשיתי גם מקיף וגם חובה'
בשלב זה עשיתי גם מקיף וגם חובה
29/06/2017 | 13:58
101
מקיף 11,000 ש"ח
חובה מלא 4,500 ש"ח
פשוט הלב שלי לא נתן לי שלא לבטח אותו מקיף,
לפחות בשנה הראשונה.
אחרי שתעבור השנה נראה מה הלאה לגבי המקיף.
לצפיה ב-'החיוך והאושר שווים כל שקל. Wellcom to the club '
החיוך והאושר שווים כל שקל. Wellcom to the club
29/06/2017 | 17:14
96
לצפיה ב-'לא כלכלי ולא הגיוני '
לא כלכלי ולא הגיוני
17/07/2017 | 08:30
17
אבל כיף. 
לצפיה ב-'מעיל קיץ Dainese Super speed Textile מידה 54 '
מעיל קיץ Dainese Super speed Textile מידה 54
29/06/2017 | 15:41
70
שמור , בן מספר חודשים , מגיני אלומיניום בכתפיים , כיס למיגון גב ומיגון חזה קדמי 
כולל בטנה פריקה נגד רוח .
מחיר 800 ש"ח 

לצפיה ב-' נפתח פורום טיולים בגיאורגיה וארמניה '
נפתח פורום טיולים בגיאורגיה וארמניה
( לעמוד שלי בתפוז )
26/06/2017 | 13:09
6
 משפחות עם ילדים, טיולי בנות, צעירים, דתיים והגיל השלישי: גיאורגיה הפכה להיות היעד החם לחופשה מגוונת ולנו יש פורום חדש שיעזור לכם לתכנן את הטיול המושלם  היכנסו לפורום טיולים בגיאורגיה וארמניה
לצפיה ב-'zr750 עם מצבר חלש'
zr750 עם מצבר חלש
24/06/2017 | 16:09
2
65
מישהוא יכול לתת הסבר מדוע מנוע לא ממשיך לעבוד לאחר הנעה עם כבלים ומצבר חלש?
המנוע עובד לאחר הנעה וכבה כדקה לאחר ניתוק כבלי ההנעה
לצפיה ב-'תבדוק טעינה'
תבדוק טעינה
25/06/2017 | 15:32
1
40
יתכן שיש בעית טעינה ואין מספיק מתח לניצוץ 
לצפיה ב-'תודה...הסתדר. למזלי רק מצבר "מקוצר" פנימית...תופעות הלוואי '
תודה...הסתדר. למזלי רק מצבר "מקוצר" פנימית...תופעות הלוואי
25/06/2017 | 15:48
58
לא היו מוכרות לי ,כפי שהופיעו
לצפיה ב-'פרטי משכחר האופנועים '
פרטי משכחר האופנועים
23/06/2017 | 22:11
85
הי אפשר לקבל פרטים של משכיר האופנועים 
לצפיה ב-'חליפת רכיבה 2 חלקים דיינז - Dainese Delta Pro מידה 50-52'
חליפת רכיבה 2 חלקים דיינז - Dainese Delta Pro מידה 50-52
22/06/2017 | 17:29
2
83
חליפת רכיבה 2 חלקים דיינז - Dainese Delta Pro מידה 50-52

החליפה הייתה בשימוש מספר חודשים ברכיבות שבת בלבד.
כחדשה לחלוטין ללא שריטה ושפשוף. שמורה ומטופחת מאוד.

מכנס- Dainese Delta Pro C2 Pelle Leather Pants
ג'קט- Dainese Racing D1 Leather 

מבקש 2000 ש"ח

הודעות בפרטי בלבד
לצפיה ב-'איך שולחים פה הודעה בפרטי? אני כבר לא זוכר..'
איך שולחים פה הודעה בפרטי? אני כבר לא זוכר..
27/06/2017 | 17:43
1
13
לצפיה ב-'מסמנים שם נמען כפתור ימני ובוחרים הודעה פרטית'
מסמנים שם נמען כפתור ימני ובוחרים הודעה פרטית
27/06/2017 | 18:02
7

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא השלמת/הבטחת הכנסה
אירוח בנושא...
בתיה כהן, מנהלת תחום הבטחת הכנסה בביטוח לאומי,...
אירוח בנושא השלמת/הבטחת הכנסה
אירוח בנושא...
בתיה כהן, מנהלת תחום הבטחת הכנסה בביטוח לאומי,...
תחרות להורים: זוכים בכרטיסים ומבלים עם הילדים
תחרות להורים: זוכים...
כותבים על פעילות ייחודית לילדים בחופש וזוכים...
תחרות להורים: זוכים בכרטיסים ומבלים עם הילדים
תחרות להורים: זוכים...
כותבים על פעילות ייחודית לילדים בחופש וזוכים...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום נכי צה
פורום נכי צה"ל
סיוון זמיר מנהל הפורום
מתכננים חופשה ביוון?
חברת
חברת "קראפן"

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה