לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום אופנועים

ברוכים הבאים לקהילת האופנוענים של תפוז! בין אם אתם רוכבים על "חרגולים" עצבניים בשטח, מלחכים אספלט עם הסליידרים בכבישים רחוקים, מתניידים ביעילות עם הקטנוע בעיר או ממרקים ניקלים אחת ליום ומגהצים את הפרנזים לפני הטיול... לכם ולכל מי שהאהבה והטירוף למוטוריקה בכלל ולכלים דו גלגליים בפרט זורמת אצלו בוורידים, ל-כווולכם מיועד מקום המפלט העונה לשם "פורום האופנועים של תפוז"!

גולשי ומנהלי הפורום ישמחו לארח אתכם בצל עצי התפוז של הפרדס כיאה לאחווה האופנוענית ולחויה המשותפת לכולנו. 

אז מה עושים כאן? כאן תוכלו להעלות כל שאלה בנושא יקיר לבכם או משאת נפשכם: לתת טיפ לרוכבים חדשים, להתלונן על מפגעי מע``צ ומשטרת התנועה (או להחמיא! גם זה יכול לקרות!), לתכנן או להמליץ על טיולים, להתלונן, להחמיא או לשאול על בתי עסק, בעיות מנוע/אביזרים/חלקים לשאול ולענות, מה שתרצו.

בכותרת האפורה שבראש הפורום, תוכלו למצוא קישורים לכתבות, מאמרים, מבחנים, השוואות והמלצות על אופנועים (כמובן..) מומלץ לקרוא את "כללי הגלישה בפורום" אשר מופיעים ב"מאמרי הפורום" לפני תחילת הגלישה.

מעט היסטוריה: 
פורום האופנועים של תפוז הוקם ביוני של שנת 2000 הפך להיות ביתה החדש של קהילת האופנועים שהייתה ב- IOL (ואשר עברה לזמן קצר למערכת הפורומים של וואלה). כל חברי הקהילה עברו כאחד לתפוז, ומנהלה הראשון של הפורום - KLE - מסר את שרביט הניהול ל- כRובי, מנהלה המקורי של הקהילה עוד מימיה ב- IOL. 
בתחילת 2003 הצטרף COLT לניהול הפורום כדי להשתתף עם כRובי בתפעול הפורום ובניהולו. באותה הזדמנות נפרד צוות הניהול מ- MIKEE. 
כאשר כRובי קיבל הצעה לשמש כמנהל מותג KTM בישראל, נבחר R-יק למלא את התפקיד הקשה.
במהלך שנת 2004 נכנס 45degrees לניהול הפורום, וזמן קצר לאחר מכן עזב COLT ואל הצוות הצטרף MAX D. 
בשנה לאחר מכן התייצב צוות הניהול ועמד על 3 מנהלים - TYGGER, MAX ועוד אחד שביקש למחוק את שמו מהיסטורית הנהלת הפורום. 
בחודשים האחרונים של 2007 התחלפו 3 המנהלים בצוות אחר המונה את מיצו, yarivos ו- LoneRider, וביחד קבעו סטנדרטים חדשים לניהול וכן הרימו את שני מפגשי האופנוענים הגדולים שהיו בישראל מאז ומתמיד - לטרון 2007 ו- 2008.
אחרי פרישתם של yarivos ו-LoneRider מהניהול. הצטרפו hajbi ו- Pumi לצוות המנהלים. 
בהנהגתם של מנהלי הפורום, פורום האופנועים בתפוז היווה את אחד מהגורמים המשמעותיים ביותר במטה המאבק לביטוח חובה הוגן, מאבק שהחל בסוף 2009 כשבשיאו אירגן מטה המאבק את ההפגנה הגדולה ביותר שידע עולם הדו"ג בישראל, הפגנת ה- 15 בנובמבר 2009, הידועה גם בכינוייה "תל אביב עומדת".
בתחילת שנת 2011 פרש Pumi והחליף אותו avi elbaz, ואל צמד הניהול הצטרפה גם הגולשת gamgam. אחרי פרישתו של אבי הצטרף לצוות עופר רונן Vstrom וגם הוא פרש באמצע 2015.

לסיכום: כולם פה ישמחו תמיד לעזור, לתמוך, לצחוק, לשאול ולהתעניין בכל מה שיש לך לומר על דו-גלגליים. אנחנו בטוחים שתהנו. בברכת רכיבה מהירה ובטוחה! (החיים קצרים-תנו בגז!)

עשרת הדיברות לגולש ברשת (מתוך פורום התמכרות לאינטרנט בתפוז): 1. זכור את האנושיות, עמוד על שלך אך אל תעשה לחברך מה ששנוא עליך. 2. הצמד לנורמות ההתנהגות החלות בחיי המציאות. 3. דע היכן אתה נמצא במרחב הוירטואלי. 4. כבד את זמנם ורוחב הפס של האחרים. 5. תראה יפה ברשת. 6. חלק את הידע והמומחיות שלך ברשת, למען עולם טוב יותר. 7. שמור את המלחמות הרגש תחת בקרה. 8. כבד את פרטיותם של האחרים. 9. אל תנצל לרעה את הכח שלך. 10. היה סלחן כלפי טעויות הזולת.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אופנועים

ברוכים הבאים לקהילת האופנוענים של תפוז! בין אם אתם רוכבים על "חרגולים" עצבניים בשטח, מלחכים אספלט עם הסליידרים בכבישים רחוקים, מתניידים ביעילות עם הקטנוע בעיר או ממרקים ניקלים אחת ליום ומגהצים את הפרנזים לפני הטיול... לכם ולכל מי שהאהבה והטירוף למוטוריקה בכלל ולכלים דו גלגליים בפרט זורמת אצלו בוורידים, ל-כווולכם מיועד מקום המפלט העונה לשם "פורום האופנועים של תפוז"!

גולשי ומנהלי הפורום ישמחו לארח אתכם בצל עצי התפוז של הפרדס כיאה לאחווה האופנוענית ולחויה המשותפת לכולנו. 

אז מה עושים כאן? כאן תוכלו להעלות כל שאלה בנושא יקיר לבכם או משאת נפשכם: לתת טיפ לרוכבים חדשים, להתלונן על מפגעי מע``צ ומשטרת התנועה (או להחמיא! גם זה יכול לקרות!), לתכנן או להמליץ על טיולים, להתלונן, להחמיא או לשאול על בתי עסק, בעיות מנוע/אביזרים/חלקים לשאול ולענות, מה שתרצו.

בכותרת האפורה שבראש הפורום, תוכלו למצוא קישורים לכתבות, מאמרים, מבחנים, השוואות והמלצות על אופנועים (כמובן..) מומלץ לקרוא את "כללי הגלישה בפורום" אשר מופיעים ב"מאמרי הפורום" לפני תחילת הגלישה.

מעט היסטוריה: 
פורום האופנועים של תפוז הוקם ביוני של שנת 2000 הפך להיות ביתה החדש של קהילת האופנועים שהייתה ב- IOL (ואשר עברה לזמן קצר למערכת הפורומים של וואלה). כל חברי הקהילה עברו כאחד לתפוז, ומנהלה הראשון של הפורום - KLE - מסר את שרביט הניהול ל- כRובי, מנהלה המקורי של הקהילה עוד מימיה ב- IOL. 
בתחילת 2003 הצטרף COLT לניהול הפורום כדי להשתתף עם כRובי בתפעול הפורום ובניהולו. באותה הזדמנות נפרד צוות הניהול מ- MIKEE. 
כאשר כRובי קיבל הצעה לשמש כמנהל מותג KTM בישראל, נבחר R-יק למלא את התפקיד הקשה.
במהלך שנת 2004 נכנס 45degrees לניהול הפורום, וזמן קצר לאחר מכן עזב COLT ואל הצוות הצטרף MAX D. 
בשנה לאחר מכן התייצב צוות הניהול ועמד על 3 מנהלים - TYGGER, MAX ועוד אחד שביקש למחוק את שמו מהיסטורית הנהלת הפורום. 
בחודשים האחרונים של 2007 התחלפו 3 המנהלים בצוות אחר המונה את מיצו, yarivos ו- LoneRider, וביחד קבעו סטנדרטים חדשים לניהול וכן הרימו את שני מפגשי האופנוענים הגדולים שהיו בישראל מאז ומתמיד - לטרון 2007 ו- 2008.
אחרי פרישתם של yarivos ו-LoneRider מהניהול. הצטרפו hajbi ו- Pumi לצוות המנהלים. 
בהנהגתם של מנהלי הפורום, פורום האופנועים בתפוז היווה את אחד מהגורמים המשמעותיים ביותר במטה המאבק לביטוח חובה הוגן, מאבק שהחל בסוף 2009 כשבשיאו אירגן מטה המאבק את ההפגנה הגדולה ביותר שידע עולם הדו"ג בישראל, הפגנת ה- 15 בנובמבר 2009, הידועה גם בכינוייה "תל אביב עומדת".
בתחילת שנת 2011 פרש Pumi והחליף אותו avi elbaz, ואל צמד הניהול הצטרפה גם הגולשת gamgam. אחרי פרישתו של אבי הצטרף לצוות עופר רונן Vstrom וגם הוא פרש באמצע 2015.

לסיכום: כולם פה ישמחו תמיד לעזור, לתמוך, לצחוק, לשאול ולהתעניין בכל מה שיש לך לומר על דו-גלגליים. אנחנו בטוחים שתהנו. בברכת רכיבה מהירה ובטוחה! (החיים קצרים-תנו בגז!)

עשרת הדיברות לגולש ברשת (מתוך פורום התמכרות לאינטרנט בתפוז): 1. זכור את האנושיות, עמוד על שלך אך אל תעשה לחברך מה ששנוא עליך. 2. הצמד לנורמות ההתנהגות החלות בחיי המציאות. 3. דע היכן אתה נמצא במרחב הוירטואלי. 4. כבד את זמנם ורוחב הפס של האחרים. 5. תראה יפה ברשת. 6. חלק את הידע והמומחיות שלך ברשת, למען עולם טוב יותר. 7. שמור את המלחמות הרגש תחת בקרה. 8. כבד את פרטיותם של האחרים. 9. אל תנצל לרעה את הכח שלך. 10. היה סלחן כלפי טעויות הזולת.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

לצפיה ב-'בנושא טיפולים לאופנוע, '
בנושא טיפולים לאופנוע,
22/02/2017 | 18:32
16
שלום לכולם,
אחרי שאקסאבו שלי עבר איתי כבר כמה עשרות אלפי קילומטרים, ועשה את עבודתו נאמנה (אין תלונות, למעט המחשב דלק שהלך בפתאומיות, ולקח איתו כמה אלפיות) התחלתי לתור אחרי הכלי הבא וחשבתי לעלות בנפח ועל הדרך לעבור לאופנוע.

האם אופנוע יהיה זול יותר בטיפולים מאשר קטנוע (באותו הנפח)?
כל כמה זמן צריך להחליף שרשרת וגלג"ש? הבנתי שהרבה מחליפים ב20 אלף. מעט מדיי קילומטרים לטעמי. כמו רצועה של קטנועים.
לרוב, מה יותר אמין?
עשיתי נסיעת מבחן על הhonda cb500x , ואפשר להגיד שהתאהבתי. לקח לי 5 מטר בשביל להתחבר אליו ולהרגיש בבית, ומרווח טיפולים של 12 אלף(!).

אשמח לעזרה והכוונה.
תודה
לצפיה ב-'שמחתי לשמוע היום את מיצו מדבר בקולו. '
שמחתי לשמוע היום את מיצו מדבר בקולו.
14/02/2017 | 21:11
11
254
משונה לי שיש התעלמות מוחלטת כאן, מאחד מוותיקי הפורום והרוכבים בארץ, מאז התאונה.
לצפיה ב-'לא התעלמות. רגישות.'
לא התעלמות. רגישות.
14/02/2017 | 22:13
9
186
וזו אחת הסיבות לשקיעתם של הפורומים בכלל.
יש היום אלטרנטיבות דיסקרטיות יותר, שבסך הכל - אני משער, מגיעות לפחות לאותה תפוצה אם לא יותר, של הפורום כפי שהיה פעם.
אני (שוב... משער) שכל מי שחבר של מיצו, אפילו ברמה של חבר פייסבוק, כבר יודע מה קרה,
ראה תמונות של האירוע וקיבל עדכונים על השיפור במצבו.

אבל אם כבר אנחנו כאן, אנצל את הבמה לאחל למיצו החלמה מהירה ומלאה!
לצפיה ב-'הרבה זמן לא סיירתי פה בפורום, אך בהחלט כשחזרתי הופתעתי '
הרבה זמן לא סיירתי פה בפורום, אך בהחלט כשחזרתי הופתעתי
15/02/2017 | 09:32
158
פורום שהיה בעבר פעיל מקצועית אמוצויונאלית, נראה שומם לחלוטין.
לא ההיתי מודע לתאונה.
אפשר לטעמי לתת פרטים בקווים מאוד כללים.
מאחל למיצו החלמה מלאה!

לצפיה ב-'רגישות? למה בדיוק?'
רגישות? למה בדיוק?
15/02/2017 | 11:47
6
147
מה בדיוק "יותר דסקרטי" באלטרנטיבות האחרות?
לא ממש מבין את הנימוקים להדרה מוחלטת של "אירוע מיצו", מן הפורום הזה.
גילוי נאות: מעולם לא פגשתי את מיצו, פנים אל פנים.
ועדיין, אני חושב שהוא דמות מספיק חשובה בהוויה הדו"גית שלנו.
לצפיה ב-'אני יודע שפורום אחר התבקש להסיר הודעה בנושא.'
אני יודע שפורום אחר התבקש להסיר הודעה בנושא.
15/02/2017 | 15:33
5
164
מה שיותר דיסקרטי הוא שקבוצות ווטסאפ הן סגורות, והפורום פומבי.

רבות דובר בעבר על הנזק שחשיפה לא מבוקרת של פרטים על תאונות
יכולות להזיק להמשך השתלשלות העניינים בפן המשפטי/ביטוחי.

גם אני חושב שמיצו הוא דמות חשובה ומובילה בתחום הדו"ג,
ואני גם בטוח שאין כאן שום אקט של הדרה שלו,
אלא פשוט כיבוד הבקשה שלא לפרסם פרטים. זה הכל.
לצפיה ב-'פורום או קבוצת פייסבוק, אני לא בדיוק יודע את הפרטים.'
פורום או קבוצת פייסבוק, אני לא בדיוק יודע את הפרטים.
15/02/2017 | 15:34
69
לצפיה ב-'ובשביל אלה שאין להם גישה'
ובשביל אלה שאין להם גישה
16/02/2017 | 22:19
3
123
יש מידע כללי שאפשר לשתף?
לצפיה ב-'ממה ששמעתי, שישי שעבר איזור בית שמש, תאונה עם אוטו'
ממה ששמעתי, שישי שעבר איזור בית שמש, תאונה עם אוטו
17/02/2017 | 01:01
2
155
אגן שבור.
גם לי היה חסר פה דיווח על יקיר הפורום שנפצע בתאונה שקשורה לעיסוקי הפורום.
מיצו הגיבור שנלחם למען רבים, זכאי שידברו עליו, אני לא רואה איך מידע כזה יכול פגוע בו, הוא לא איש נחבא אל הכלים...וממילא מקורביו יודעים הכל.
גם אנחנו פה מקורביו הוירטואלים.
לצפיה ב-''
17/02/2017 | 12:48
21
לצפיה ב-'תודה- קיבלתי עדכון בהודעה פרטית'
תודה- קיבלתי עדכון בהודעה פרטית
17/02/2017 | 18:40
119
כנראה שמחכים למיצו בעצמו לעדכן בקרוב ומכבדים את בקשתו לא לפרסם פרטים בפהרסיה. מאחר ואלה בקשות שלו אין פה עניין של החבאת פרטים, רק כבוד.
לצפיה ב-'גם אני עברתי כאן במקרה, ובצער רב למדתי על התאונה של מיצו'
גם אני עברתי כאן במקרה, ובצער רב למדתי על התאונה של מיצו
19/02/2017 | 18:29
121
איחולי רפואה שלמה ומהירה מיצו.

לצפיה ב-'עצוב לשמוע... אם אתה קורא את זה מיצו, החלמה מהירה!'
עצוב לשמוע... אם אתה קורא את זה מיצו, החלמה מהירה!
22/02/2017 | 13:54
10
לצפיה ב-'המלצה/ מידע בנושא אופנוע תלת גלגלי (קואדרו)'
המלצה/ מידע בנושא אופנוע תלת גלגלי (קואדרו)
11/02/2017 | 21:36
9
84
שלום לכולם,
מחפש מישהו עם ניסיון ומידע קונקרטי.
אני מתעתד להחליף עבודה שתדרוש ממני נסיעה של 65 ק"מ כל כיוון וחשבתי לחזור לדו גלגלי, אני שוקל ברצינות את הפיאג'ו MP3 - 400 או 500 , אשמח לשמוע ביקורות מרוכבים שהיו או שעדיין בעלי האופנוע הזה, אני מחפש להבין בעיקר צריכת דלק, נוחות נסיעה בדרכים בין עירוניות, כביש 6 והכי חשוב- עלויות אחזקה, תדירות טיפולים, צמיגים, רפידות וכו..
כל מידע רלוונטי אחר יתקבל בברכה
תודה לעונים!!
לצפיה ב-'קח בחשבון שהיתרון הגדול של התל"ג הוא בסביבה עירונית,'
קח בחשבון שהיתרון הגדול של התל"ג הוא בסביבה עירונית,
12/02/2017 | 08:42
5
101
בכיכרות חלקלקים, בפניות חדות ובלימות כשרטוב, על תשתית רעועה ואוחזת בחלקה, וכו'.

בכביש מהיר לאופנוע בינוני ומעלה יש יתרון דינמי לדעתי.

בין התל"גים - הפיאג'ו עדיפים בהרבה על הקוואדרו, מכל הבחינות.

מידע מפורט על כל התל"גים בארץ (ועל קטנועים בכלל)
תוכל למצוא כאן => http://katnoim.co.il/type/three-wheels/
לצפיה ב-'תודה על הקישור, הוא מצוין'
תודה על הקישור, הוא מצוין
12/02/2017 | 16:10
4
40
אני מחפש נתונים של עלויות אחזקה
כל כמה זמן טיפול גדול, מה העלות, צמיגים וכד'
אשמח למידע נוסף
לצפיה ב-'החלפות שמן בפיאג'ו כל 10,000 ק"מ, גם במנועי ה-250/300,'
החלפות שמן בפיאג'ו כל 10,000 ק"מ, גם במנועי ה-250/300,
12/02/2017 | 16:42
3
61
טיפול גדול כל 15K (יבואן) או כל 20K (יצרן) *בתלות בדגם הספציפי.

קיטים של רצועה/רולים/פלאג אפשר להביא מחו"ל במחיר מוזל של כ-600-700₪
- אצל היבואן עולה בערך כפול מזה.

צמיגים כרגיל - כ-500 +- תלוי בקוטר ובמותג.

התחזוקה של פיאג'ו בסה"כ די זולה, והמכניקה אמינה מאוד.
לצפיה ב-'מעולה, תודה רבה.'
מעולה, תודה רבה.
13/02/2017 | 09:48
2
33
זה מכמת לי את העלויות להתחיל לחשב הוצאה שנתית,
יש לך מושג כמה עולה לבצע את הטיפולים ?
תוכל אולי גם לרענן את זכרוני מה עלויות של טסט, סדר גודל ביטוח למרות שהוא תלוי היסטוריה של הנהג..
החלפת צמיגים בערך כל 6K קלומטרים?
תחזוקה זולה ומכניקה אמינה זה תמיד טוב.

לצפיה ב-'לכביש שש יש תחביב להפוך צמיגים למרובעים...'
לכביש שש יש תחביב להפוך צמיגים למרובעים...
13/02/2017 | 14:37
1
73
בגלל אספלט מעורב ברסק זכוכית, והרבה ק"מ בקו ישר,
אבל עדיין צמיג אחורי יחזיק הרבה יותר מ-6K ק"מ, יותר קרוב ל-10K, ו-15K או יותר לקדמיים.

אגרת טסט = 300₪, וביטוח חובה (בערך 4K) תחשב כאן => http://car.cma.gov.il/

עדיין לדעתי בחירה בקטנוע תל"ג לנסיעות כאלה היא לא כ"כ נכונה.
אני הייתי מכוון ל-NC700/750 של הונדה (יש גם אוטומט)
- חסכוני, אמין, מרווח טיפולים של 12K ק"מ,
ותכונות דינמיות עדיפות על קטנוע רגיל או תל"ג,
בהנחה שיש בידך רשיון A.
לצפיה ב-'תודה רבה בועז, '
תודה רבה בועז,
15/02/2017 | 10:20
23
מענה ענייני ומכוון כמו שלך עושים את השימוש בפורומים ככלי יעיל לשיתוף בידע.

בברכה
אייל
לצפיה ב-'MP3 הוא קלנועית ולא אופנוע.. '
MP3 הוא קלנועית ולא אופנוע..
15/02/2017 | 18:41
2
60
#רקאומרת
לצפיה ב-''
15/02/2017 | 21:08
1
47
#רקנזכר
לצפיה ב-''
15/02/2017 | 21:17
15
לצפיה ב-'Honda CBF 1000 - 2013 : יש צורך להחליף שמן בבולמים הקדמיים?'
Honda CBF 1000 - 2013 : יש צורך להחליף שמן בבולמים הקדמיים?
12/02/2017 | 19:13
1
61
ואם כן מתי ?
אשמח לעוזרים , תודה.

לצפיה ב-'יש צורך להחליף'
יש צורך להחליף
13/02/2017 | 11:24
76
בהונדה נוזל בלמים מומלץ להחליף פעם בשנתיים.
לצפיה ב-'אזכרה במלאת שש שנים למותו של טל שביט'
אזכרה במלאת שש שנים למותו של טל שביט
11/02/2017 | 23:43
100
ב-2/3 ימלאו שש שנים למותו של טל.
ניפגש ביום שישי, 3/3/17, בבית העלמין בקיבוץ מעברות בשעה 11:00.
לאחר מכן ניפגש בבית משפחת שביט: שלדג 47, חופית, משעה 12:00 (ועד 21:00).
אירוע בפייסבוק בלינק הזה.
בבקשה תזמינו א/נשים נוספים/ות ותפיצו בקבוצות הרלוונטיות. תודה מראש.

לצפיה ב-'מחקר חשוב בנושא בטיחות דו"ג'
מחקר חשוב בנושא בטיחות דו"ג
08/02/2017 | 16:23
6
81
מי מהרוכבים אינו יודע שלעיתים קרובות אנחנו פשוט בלתי נראים לנהגי המכוניות? לאו דווקא מחוסר אכפתיות, אלא שמסיבה כלשהי הם פשוט לא "קולטים" אותנו. ואנחנו משלמים בדם.

יחידה העוסקת במחקר בנושאי בטיחות בדרכים (בין היתר, עם הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים), רוצה לבצע מחקר על אפקטיביות דרכים מסוימות להגברת ניראות רוכבי דו"ג. לתוצאות עשויות להיות השלכות משמעותיות על בטיחות הרוכבים (ועל ציודם!).

הקושי העיקרי הוא (כמובן) מימון. אנחנו מחפשים קשר עם גורם שיוכל לתמוך. מטעמים פילנטרופיים, מסחריים, הנצחה או מה-שלא-יהיה. אז אם יש לכם קשר עם ארגון רוכבים, יבואן וכיוב', אנא העבירו את המסר.

לפרטים וקשר, נא לפנות במסר.
לצפיה ב-'אם תפרט מהן "דרכים מסוימות להגברת ניראות רוכבי דו"ג..", תקבל'
אם תפרט מהן "דרכים מסוימות להגברת ניראות רוכבי דו"ג..", תקבל
08/02/2017 | 17:10
4
63
הענות גבוהה יותר.
לצפיה ב-'אוירת המיסתורין...'
אוירת המיסתורין...
09/02/2017 | 09:08
3
75
קודם כל, אני רק מסייע לקידום המחקר, לכן אני לא יודע מה עלול לחבל בתהליך המחקר מעצם ידיעתו. כך שאני נזהר בפרטים שאני מגלה. אבל כמובן שאם גורם מסוים יתעניין בהשתלבות בתהליך, החוקרים יציגו בפניו את כל המידע.

אגב, לא מדובר בסוד מסחרי. המחקר נעשה במסגרת ציבורית לטובת הכלל.
לצפיה ב-'גיליתי "פרפטום מובילה". אני מחפש בעל ממון ועניין, שיסייע לי '
גיליתי "פרפטום מובילה". אני מחפש בעל ממון ועניין, שיסייע לי
09/02/2017 | 12:45
2
67
לחקור ולהפיק את זה.
ברור שעצם ידיעת עקרונות התגלית שלי, עלולה לחבל בממצאיה משום
שההסתברות להצלחה נשענת על אוכלוסייה גדולה, שאינה מודעת לרעיון. 
מישהו אמר הייזנברג, פאולי?...
לצפיה ב-'לא לבלבל בין דברים שונים'
לא לבלבל בין דברים שונים
09/02/2017 | 14:21
1
61
אף אחד לא מוכר כלום לאף אחד, והתוצאה מיועדת להיות נחלת הכלל. זה בדיוק ההפך מאותם "ממציאים" שמציעים להשקיע ברעיונות למינהם תמורת תשואה/בעלות.

נניח שהנושא שאמור להיבדק הוא רכיבה עם מחשוף, כמשפר ניראות. אם הניבדקים ידעו זאת מראש, אזי תוצאות הניסוי יהיו מוטות וחסרות ערך.

הכסף דרוש למימון סימולטור נהיגה, עזרי מחקר וכד'. מדוע החשדנות וההשמצות?
לצפיה ב-'כי אנחנו מוצפים בבטלנים האורבים לתמימותם של הבלתי מנוסים.'
כי אנחנו מוצפים בבטלנים האורבים לתמימותם של הבלתי מנוסים.
10/02/2017 | 11:39
55
אגב, אין מצב שידיעה מוקדמת על מחשוף ההולך וקרב, תמתן את התגובה הטבעית בעת שהוא יגיע לקשר עין.
דוגמא לא רעה אגב, להנחות שגוייות, פסיאודו מדעיות, המשמשות את בוגרי "מדעי הרוח" השונים בנסיונות ההתעלקות שלהם.
"סימולטור נהיגה"? גמני רוצה לשחק.
"עזרי מחקר"? כגון?
לצפיה ב-'הכי טוב זה להתחפש לסמארטפון'
הכי טוב זה להתחפש לסמארטפון
22/02/2017 | 07:18
5
זה מה שמעניין נהגים
לצפיה ב-'יש לי שאלה'
יש לי שאלה
03/02/2017 | 17:51
1
214
לצפיה ב-'וואו! התקלת אותנו...'
וואו! התקלת אותנו...
05/02/2017 | 10:40
65
לצפיה ב-'התאמת אופנוע'
התאמת אופנוע
02/02/2017 | 13:27
1
153
שלום לחברי הפורום המכובד!
אני עובר לגור באיזור פרדס חנה ואני עובד בתל אביב. מרחק הנסיעה הוא כ 60 ק"מ אותו אני צריך לעבור פעמיים/ שלוש פעמים בשבוע!
כרגע אני רוכב על קטנוע 125 סמ"ק ולכן אני רוצה לעבור לאופנוע בעל נפח סמ"ק גדול יותר. 
א. האם לדעתכם עדיף אופנוע על קטנוע? השיקול שלי הוא שמרגיש לי שאופנוע יותר יציב על הכביש והעוצמה שלו משמעותית מהקטנוע.
ב. האם אופנוע 250 סמ"ק (הונדה CBR, דיאלים ROADWIN) מתאים לנסיעה או שזה יהרוג אותו?
אודה להתייחסותכם,
תודה ויום טוב
לצפיה ב-'אופנוע הרבה יותר בטיחותי לנסיעות כאלה'
אופנוע הרבה יותר בטיחותי לנסיעות כאלה
06/02/2017 | 13:50
73
כל אחד מהאופנועים שציינת יתאים וגם יהיה יותר בטיחותי לרכיבה בגלל גודל הגלגלים וכדומה. יש לי חבר עם קילומטרז דומה שנוסע על ה250 של דיאלים ואוהב אותו. שווה בדיקה
לצפיה ב-'דעתכם על ויסטרום ליטר לעומת וארדרו ליטר?'
דעתכם על ויסטרום ליטר לעומת וארדרו ליטר?
01/02/2017 | 20:38
13
204
הי ,
רציתי להתייעץ איתכם לגבי שני הדושים הנל. אשמח לשמוע דעתכם על האפנועים, מבחינת יכולת תמרון בעיר, יציבות כיוונית מחוץ לעיר, אמינות מנוע וחשמל והשירות של סוזוקי לעומת הונדה.

התקציב עד 40k.
האם יש בשנתונים האלו הזרקת דלק?

תודה רבה!

לצפיה ב-'בוראדרו יש הזרקת דלק'
בוראדרו יש הזרקת דלק
05/02/2017 | 09:57
91
הכלים האלו לא מצטיינים במיוחד בתמרון בעיר, שניהם גדולים מאוד.
מחוץ לעיר שניהם די מהירים ונוחים לרכיבות ארוכות לבד או בהרכבה.
שניהם די אמינים, אין בעיות מיוחדות אם מתחזקים כראוי ומטפלים בזמן.
לצפיה ב-'שניהם מוזרקים '
שניהם מוזרקים
06/02/2017 | 10:08
11
87
הוי סטרום 1000 מרגיש יותר ספורט והווארדרו יותר תיור.
בהשוואה של איכות הווארדרו לוקח ולא בגלל שהוא הונדה אלה בגלל שהוי סטרום הוא לא היציאה הכי טובה של סוזוקי בכל הקשור לאיכות, הכל בוי סטרום 1000 גס.
למרות הנ"ל הוי סטרום מאד נוח למרחקים ארוכים, אפשר לרכב עליו שעות ולרדת ממנו כאילו עשית קפיצה קטנה לשוק.

אישית לא חובב את שניהם והייתי מציע לך לבדוק דווקא את האח הקטן הוי סטרום 650 הוא מוצלח יותר מכל הבחינות חוץ ממנוע קטן יותר 

לצפיה ב-'מז"א גס (לגבי הסטרום)? תוכל לתת דוגמא?'
מז"א גס (לגבי הסטרום)? תוכל לתת דוגמא?
06/02/2017 | 13:03
10
49
ומה הופך את הויסטרום לנוח יותר? הגנת רוח? מושב?
לצפיה ב-'הכוונה...'
הכוונה...
06/02/2017 | 13:51
9
78
שהמנוע מרגיש קצת כמו טרקטור ומערכת ההזרקה לא סגורה על עצמה בסל"ד נמוך, למרות שזה מנוע V השורשים שלו מגיעים מהTL וככזה הוא אוהב סל"ד גבוה שלא מתאים לז'נר של הדו"שים הגדולים, רוב קהל היעד של הוי סטרום 1000 יחפשו העברת הילוכים בסל"ד נמוך ושם הוא עובד גס מה שגרם להרבה רובים להתאכזב ממנו.

לגבי הנוחות הגנת הרוח היא לא משהוא וחלק מתלוננים על ניענועי ראש (תלוי בגובה שלך) אבל כל השאר יושב בדיוק, לא יודע מה בדיוק גורם לו להיות נוח, הוא פשוט כזה, אחד האופנועים הנוחים ביותר שרכבתי עליהם 
לצפיה ב-'ממליץ גם לחשוב על TDM900'
ממליץ גם לחשוב על TDM900
06/02/2017 | 16:03
50
מיושן קצת אבל אופנוע תיור חזק, גמיש, אמין.
לצפיה ב-'אז ממה שאני מבין, שמנוע ההונדה גמיש וחלק יותר'
אז ממה שאני מבין, שמנוע ההונדה גמיש וחלק יותר
06/02/2017 | 21:32
7
42
ההונדה יציב יותר במהירויות גבוהות עם מיגון רוח טוב יותר?

תודה וסליחה על החפירה.
לצפיה ב-'מיגון הרוח של הוואראדרו מעולה, וזה לא רק המשקף '
מיגון הרוח של הוואראדרו מעולה, וזה לא רק המשקף
07/02/2017 | 00:04
6
66
שמאפשר לשייט על 120 עם משקף קסדה פתוח (או סגור וכמעט נקי מברחשים...)
אלא גם הפרונט הרחב שמנתב את הרוח מעבר לרגליים.
בגשם קל אני כמעט ולא נרטב.

ב-2010 התלבטתי בדיוק בין השניים האלה,
הלכתי על הווראדרו מהסיבות שאמר Dresdner, ובגלל כמה מחלות כרוניות שיש לחלק מה-ויסטרום הגדול.
מאז ועד היום אני איתו, ואני חושב שזה אומר הכל
לצפיה ב-'תודה! איזה שנתון ההונדה שלך?'
תודה! איזה שנתון ההונדה שלך?
07/02/2017 | 10:23
5
41
האם ישנם הבדלים ניכרים (אם בכלל) בין השנתונים השונים?
לצפיה ב-'שלי 2004.'
שלי 2004.
07/02/2017 | 15:27
4
54
2002-3 זה הדגם הראשון, קרבורטורים וחמישה הילוכים.

מ-אמצע 2003 - הזרקת דלק ושישה הילוכים.

ב-2007 שינוי קוסמטי בצביעות ונוסף תא קטן בפרונט.

ב-2011 אאל"ט היה עוד שינוי קוסמטי קטן.

מעבר לזה לא היו שינויים מהותיים, אז הבדל ניכר יש רק בין הדגמים שלפני 2003 ואחרי.

אגב, המנוע מטבעו שורק (או הומה/ פועה/ מצייץ/ איך שלא תקרא לזה...)
בחלק מהכלים זה חזק יותר, בחלק פחות.
זה תקין לגמרי, וגם קיים באופנועים אחרים, אבל בווארדרו זה חזק במיוחד,
ונשמע היטב עם האגזוזים המקוריים החרישיים.
לצפיה ב-'תודה רבה! נראה לי שהפור נפל לטובת ההונדה'
תודה רבה! נראה לי שהפור נפל לטובת ההונדה
07/02/2017 | 15:37
3
40
כן, מכיר את השריקה האופיינית להונדה עוד מימי ההונדה סופרדרים 400
לצפיה ב-'אגב2 - הווארדרו לא דו"ש "For road use only", בתחילת ספר הרכב'
אגב2 - הווארדרו לא דו"ש "For road use only", בתחילת ספר הרכב
07/02/2017 | 22:04
2
29
לצפיה ב-'ברור. שאלה אחרונה, ואולי אתה הוא לא האיש לשאול'
ברור. שאלה אחרונה, ואולי אתה הוא לא האיש לשאול
07/02/2017 | 22:11
1
51
בכמה הם נמכרים ביחס למחירון? ועל פי איזה מחירון העסקאות היום נסגרות (יצחק, מוטו, וכו)?
לצפיה ב-'מוטו כבר לא קיים, רק לוי יצחק.'
מוטו כבר לא קיים, רק לוי יצחק.
07/02/2017 | 22:49
52
כשמוטו נסגר, המחירון של הווארדרו בלוי יצחק היה נמוך בהרבה מהמחירון האחרון במוטו,
אז בתקופה מסוימת הם נסחרו מעל המחירון של לוי יצחק, אבל אני לא יודע איך זה היום.
לצפיה ב-'קונה בקרוב אופנוע חדש ומחפש כמה המלצות על ציוד'
קונה בקרוב אופנוע חדש ומחפש כמה המלצות על ציוד
29/01/2017 | 19:18
110
- מתלבט בנוגע למצלמה לקסדה על מנת לתעד את הנסיעה - תקציב עד כ 1000 ש"ח - ראיתי המלצות על SJCAM M10 plus, וגם SJCAM SJ7 וגם על Go Pro 5 אבל לא ממש מבין בזה. רוצה איכות טובה ושיהיה אפשרות לחבר מיקרופון וזמן צילום ממוצע או שתהיה לפחות אפשרות להחלפת בטריות בנוחות.
- מתקן לפלאפון למקרים בהם ארצה שהפלאפון יהיה מולי - תקציב עד כ300 ש"ח, שמעתי המלצות על RAM אבל אין לי מושג איזה לקנות כי ראיתי שיש הרבה סוגים.
- דיבורית/אוזניית בלוטוס - תקציב עד 1000 ש"ח - ראיתי המלצות על Packtalk ועל Sena 20S אבל גם פה אני לא ממש יודע איזה לקנות. מה שחשוב לי זה שיהיה שמע וסאונד טוב ותמיכה באפשרות של מורכב ועד קבוצה של 4 חבר'ה

אציין שיש לי חבר שטס לארצות הברית בעוד שבועיים ולכן זאת הזדמנות טובה להזמין ולשלוח למלון שלו.

תודה מראש
לצפיה ב-'שרשור מודעות מכירה'
שרשור מודעות מכירה
( לעמוד שלי בתפוז )
26/01/2017 | 11:30
4
36
לצפיה ב-'למכירה שואי XR 1100 (ירידת מחיר)'
למכירה שואי XR 1100 (ירידת מחיר)
28/01/2017 | 18:24
121
קסדת שואי XR 1100 - מידה L . הייתה בשימוש כשנה וחצי ורק בתקופות חורף וסתיו. כחדשה. ללא שריטה. הריפודים איכותיים כיאה לרמה כזאת של קסדה. לא מהקסדות שאחרי שנה מתחילה לרקוד על הראש. הריפודים פריקים וניתנים לכיבוס. יש לקסדה 4 פתחי איוורור קדמיים, 2 אחוריים, משקף נגד אדים, פתח אורור לסנטר, מגן סנטר כלול וגם כן פריק. מי שמבין בקסדות.. שואי זה ליגה אחרת.. הקסדה בקופסא המקורית, כולל כיסוי מקורי של שואי. 800 ₪ .

מי שירצה להפוך אותה ל ״חדשה מהחנות״ יוכל לרכוש סט מלא של ספוגים במחיר של 404 שח (לינק). (בסט כלולים ספוגי צד עם ״ניצרה״ להסרה מהירה של הקסדה עי פרמדיקים במיקרה של תאונה - לא עלינו)

עוד פרטים: בפרטי

לצפיה ב-' קסדה Shark Evoline 3 שחור מט מידה S חדשה'
קסדה Shark Evoline 3 שחור מט מידה S חדשה
28/01/2017 | 19:20
1
89
למכירה קסדה  Shark Evoline 3 שחור מט מידה S חדשה.
נלבשה פעמיים לרכיבה קצרה, נמכרת כי אינה מתאימה לרכיבה על אופנוע סופרספורט. חדשה עם ריח של חדש!
קסדה נפתחת לחלוטין, משקף שמש מובנה, שקטה מאוד, 5 כוכבי בטיחות תוצרת צרפת.
1000 ש"ח
הודעות בפרטי
לצפיה ב-'נמכרה'
נמכרה
04/02/2017 | 10:20
10
לצפיה ב-'למכירה חליפת גשם איכותית 2 חלקים, חדשה לגמרי'
למכירה חליפת גשם איכותית 2 חלקים, חדשה לגמרי
12/02/2017 | 10:48
16

למכירה חליפת גשם איכותית 2 חלקים, חדשה לגמרי !!!!!!
מידה XL
מגיעה עם תיק לנשיאה נוחה
נמכרת עקב מידה לא מתאימה

170 ש"ח

טל': 052-5559979

לצפיה ב-'אופנוע לנמוכי קומה'
אופנוע לנמוכי קומה
26/01/2017 | 21:25
3
127
שלום,

אני מעוניין להוציא רישיון לאופנוע, הגובה שלי הוא 1.6מ.
האם זה בטיחותי לרכב כאשר הרגליים לא יכולות לגעת בקרקע אם לא מטים את האופנוע?
האם גובה מושב כמו של הימאהה טריסיטי (גובה מושב 78CM) יהווה בעייה כאשר אעצור ברמזורים?

תודה על העזרה.
לצפיה ב-'אתה חייב לגעת בקרקע בשתי רגליך, גם אם תסתפק בנגיעה שהיא'
אתה חייב לגעת בקרקע בשתי רגליך, גם אם תסתפק בנגיעה שהיא
27/01/2017 | 09:11
2
134
בקצות האצבעות. אחרת, זה מתכון לבלגן.
הכי חשוב, לזכור שאם נעצרים במקום שבו יש שיפוע צידי, תמיד
תמיד יש "ליפול" עם הרגל והאופנוע לצד הגבוה.
כדאי גם שתדע, שאם חייבים, בד"כ ניתן להנמיך קצת את גובה המושב מעבר
לגובהו הרגיל ע"י טיפול מתאים ומקצועי בריפוד ובחלק המחבר את המושב לאופנוע.
לצפיה ב-'הוא לא חייב לגעת בשתי הרגליים'
הוא לא חייב לגעת בשתי הרגליים
30/01/2017 | 18:13
1
102
אבל הוא צריך להיות בטוח בעצמו
לצפיה ב-'ברור, ההסבר הרוחני הזה מאד יעודד אותו אחרי הנפילה הראשונה.'
ברור, ההסבר הרוחני הזה מאד יעודד אותו אחרי הנפילה הראשונה.
31/01/2017 | 11:22
36
לצפיה ב-'חייל בהתליכי רישיון, עם כמה שאלות'
חייל בהתליכי רישיון, עם כמה שאלות
24/01/2017 | 19:02
63
אהלן,
אני חייל, כשנה לפני שחרור, ואחרי הרבה זמן שהג'וק של אופנוע נמצא לי בראש, וכל פעם ניסיתי לכבות אותו בגלל: כסף, זמן, הורים, החלטתי שאי אפשר יותר, והחלטתי לתת פוש חזק יותר בעבודה, ולהתחיל שיעורים וחסכון לכלי ראשון, אבל עכשיו יש לי לא קצת שאלות די משמעותיות בכל מה שנוגע לעניין, ואשמח לעזרתכם.

השאלות הראשונות והקריטיות ביותר, הן כדי להבין את התהליך (מבחינה כלכלית) שעומד לפני. אני אבהיר שאני משרת שירות צבאי ומשלב את העבודה כמה שאפשר, מה שאומר שבבממוצע המשכורת הצבאית יחד עם המשכורת מהעבודה מכניסות לי באיזור ה-2,500-3,000 ש"ח בחודש, במילים אחרות: דרך ארוכה מאוד לכלי ראשון, ורציתי לדעת מאנשים שאולי מבינים יותר, אם יוכלו להסביר לי לגבי אפשרויות מימון, כיצד הן עובדות, האם הן משתלמות, איזה אחוז מקדמה יש להביא במצב כזה, האם יש אופציה לאפשרות מימון לכלי משומש, והאם בכלל חברות מימון יאשרו לחייל עם הכנסה סדירה את האופציה?

שאלות נוספות שלי, הן יותר בעניין כלים ספיציפיים. אופנועים שמושכים אותי הם אופנועים בסגנון הנינג'ה/Z, ה-CBR, ואפילו אופציה יותר כלכלית שאני חושב שריאלית לי, SYM וולף 250 משומש. אשמח לשמוע את דעתכם הכללית על כלים ראשונים מומלצים, והאם 250 סמ"ק אכן מספיק לנהג חדש על אופנוע.
נסיעות שאני מחפש נעות מנסיעות עירוניות, ועד נסיעות של כ-40-50 ק"מ מחוץ לעיר, ואפילו טיולים עם חברים בסופי שבוע.

מהו סדר הגודל של תחזוקה לאופנוע בטווח ה-250-300 סמ"ק? דלק, טיפולים, ביטוחים, טסטים פלוס מינוס וכ'ו.

נטו לכלי, מהו לדעתכם סכום לגיטימי להוצאה לכלי משומש ראשון? השאיפה היא עד טווח ה-15,000 לכלי נטו (לא כולל ציוד, טסטים וביטוחים מסביב).

השאלה הכי חשובה לי האמת, היא כל עניין אופציית המימון, ואם מישהו יידע להרחיב לי עליו זה יעזור לי מאוד. בכל מקרה, תודה לכל מי שיידע לשתף אותי עם הידע שלו, ושיהיה אחלה ערב :)
לצפיה ב-'אופנוע ראשון מתעניין בדוש '
אופנוע ראשון מתעניין בדוש
24/01/2017 | 18:10
80
רציתי לדעת איזה אופנועי דוש מומלצים בסביבות ה 250 -300 סמ"ק. מעוניין באופנוע שיהיה טוב בתי הקטגוריות גם בשטח גם בכביש
לצפיה ב-'שלום, יש פה בעלי ניסיון על הטרייסר 900, או כאלו שעברו'
שלום, יש פה בעלי ניסיון על הטרייסר 900, או כאלו שעברו
22/01/2017 | 17:56
4
147
מהויסטרום 1000 לטרייסר? אשמח לברר כמה דברים.
לצפיה ב-'שאל את השאלה במקום להמתין לתגובה מהבעלים'
שאל את השאלה במקום להמתין לתגובה מהבעלים
26/01/2017 | 10:20
3
46
לצפיה ב-'כבר עניתי על השאלות שלי בעצמי'
כבר עניתי על השאלות שלי בעצמי
26/01/2017 | 21:48
2
90
בנסיעת מבחן
לצפיה ב-'ואתה קונה ?'
ואתה קונה ?
26/01/2017 | 22:16
1
80
אם כן לא למלא לחץ אוויר 42/36 כמו שכתוב בספר הרכב האופנוע ירגיש כמו אבן
35/33 לדעתי הרבה יותר מתאים
צמיג מקורי מתחמם רק לאחר שעה...
אני מרוצה מההחלפה אבל חסר לי המומנט של הבנדיט שהיה לי

ירון
לצפיה ב-'לא אקנה'
לא אקנה
26/01/2017 | 22:33
99
לא היה לי חיבור טוב איתו מבחינת נוחות
לצפיה ב-'למכירה: ציוד, קסדות ועוד'
למכירה: ציוד, קסדות ועוד
20/01/2017 | 20:55
3
173
אני יורד מהתחום לעת עתה, לכן מוכר.

1. קסדת שואי XR 1100 מידה L - הייתה בשימוש כשנה וחצי ורק בתקופות חורף וסתיו. כחדשה. ללא שריטה. הריפודים איכותיים כיאה לרמה כזאת של קסדה. לא מהקסדות שאחרי שנה מתחילה לרקוד על הראש. הריפודים פריקים וניתנים לכיבוס. יש לקסדה 4 פתחי איוורור קדמיים, 2 אחוריים, משקף נגד אדים, פתח אורור לסנטר, מגן סנטר כלול וגם כן פריק. מי שמבין בקסדות.. שואי זה ליגה אחרת. מחיר: 1000 ₪.

2. קסדת GIVI X.09  3/4 - מידה L - הייתה בשימוש כשנה. רק בתקופות הקיץ והאביב. כחדשה. ללא שריטה. בעלת פתחי איוורור קדמיים ואחוריים, משקף שמש איכותי בעל מסנן קרינה UV, + משקף רוח איכותי. ללא שריטה. ריפודים ניתנים לכיבוס. מחיר: 350 ₪

3. דיבורית סקאלה ריידר דגם G4. דגם מוצלח מאוד. כולל אינטרקום, רדיו FM בעל 6 תחנות קבועות, מענה לשיחה ללא הרמת ידיים מכידון הדו׳ג, אינטרקום בין רוכבים אחרים, מסתכרנת לאנדרואיד ואייפון, תומכת בכל האפליקציות כולל יוטיוב, וויז ועוד. הסט אזניות חדש. הייתה בשימוש כשנה וחצי. הערכה בקופסה המקורית. כל הפרטים בלינק. מחיר: 500 ₪
http://www.barcom.co.il/wp-content/uploads/2014/08/%D7%9E%D7%93%D7%A8%D7%99%D7%9A-%D7%94%D7%A4%D7%A2%D7%9C%D7%94-SCALA-RIDER-G4.pdf

4. שרשרת 12 מ׳מ מחוסמת + מנעול רב בריח מולטילוק בעל הגנת פלדה על פרסת המנעול. כולל 2 מפתחות וכרטיס שכפול מגנטי (בלעדי הכרטיס אי אפשר לשכפל המפתח) מחיר: 500 ₪ לשרשרת + המנעול.
אפשרות לרכוש רק אחד מהם.

פרטים נוספים בפרטי

לצפיה ב-'מיקום הציוד?'
מיקום הציוד?
24/01/2017 | 09:25
1
7
לצפיה ב-'המיקום ראשלצ. חלק מהציוד נימכר. עוד פרטים בפרטי'
המיקום ראשלצ. חלק מהציוד נימכר. עוד פרטים בפרטי
24/01/2017 | 10:32
35
.
לצפיה ב-'למכירה חליפת גשם 2 חלקים חדשה לגמרי !!!'
למכירה חליפת גשם 2 חלקים חדשה לגמרי !!!
03/02/2017 | 10:13
17
למכירה חליפת גשם איכותית 2 חלקים, חדשה לגמרי !!!!!!
מידה XL
מגיעה עם תיק לנשיאה נוחה
נמכרת עקב מידה לא מתאימה

170 ש"ח

טל': 052-5559979

לצפיה ב-'למכירה: מנעול דיסק ABUS 10 mm'
למכירה: מנעול דיסק ABUS 10 mm
19/01/2017 | 11:57
102
המנעול בצבע כרום , חדש לגמרי באריזה מקורית!
כולל 2 מפתחות ונרתיק.
מחיר: 210 ש"ח.
לפרטים נוספים: 0542152540.
משה.
לצפיה ב-'קסדה תקועה במכס - הצילו... השירותים הזוועתיים של דואר ישראל'
קסדה תקועה במכס - הצילו... השירותים הזוועתיים של דואר ישראל
18/01/2017 | 12:25
2
174
והמכס פשוט הורגים אותי בכל פעם מחדש! 
לא שלחו לי פתק הביתה פשוט נכנסתי לבדוק באתר של דואר ישראל מעקב משלוחים ורשום שהקסדה עצורה ונשלחה הודעה לנמען ( למרות שלא קיבלתי שום הודעה ! ) 
מה הפרוצדורה ? איך עוברים את זה הכי מהר ?
לצפיה ב-'זה תלוי'
זה תלוי
25/01/2017 | 18:35
72
מקווה בשבילך שהדגם שהזמנת קיים בארצ.
אני הזמנתי דגם קיים בארצ של HJC RPHA10 שקיים בארצ דרך BUY2USA , עבר במכס , היה שם כמה ימים ושוחרר
לגבי הזמנה פרטית לא דרך עמיל-אם זה תקוע יותר משבוע תיצור קשר עם המשרד שלהם ביד אליהו עם כל הפרטים
לצפיה ב-'קסדה עברה חלק'
קסדה עברה חלק
07/02/2017 | 16:47
27
14 ימי משלוח מארהב. קבלתי היום הזמנה להגיע לדואר. שילמתי מעמ ןזהו
לצפיה ב-'למכירה - כפפות חורף של Dainese.'
למכירה - כפפות חורף של Dainese.
14/01/2017 | 18:45
148
שלום,

למכירה כפפות חורף של Dainese.
דגם: Scout EVO Gore-Tex
מידה: XL
צבע: שחור

קניתי בלי לחשוב יותר מידי ורק בדקתי שמתאים למידה שלי.
לא לקחתי בחשבון שזה לא מתאים למעיל עור שיש לי ואת התדירות של הורדה ולבישה שלהם עם המעיל הזה.
היות ואני לא רוכב רכיבות ארוכות אלא בסביבות העיר, זה לא מתאים לי.

הכפפות היו בשימוש לרכיבה קצרה של כ 10 דק' בסה"כ (לא בגשם).
בסוף הרכיבה, חזרו לשקית ולא השתמשתי יותר.

מחיר: 800 ש"ח.
איזור נתניה והסביבה
תודה

לצפיה ב-'תופר/ת שמתקן/ת בגדי רכיבה'
תופר/ת שמתקן/ת בגדי רכיבה
14/01/2017 | 15:54
2
82
היי לכולם,
מחפש תופר/ת שמתקן/ת בגדי רכיבה (הצרה של המכנס וקיצור האורך שלו)
אשמח להמלצות של תופרים/תופרות באיזור נשר, קריות וחיפה.

תודה :)

לצפיה ב-'שאל את רפאל שיושב ב"הכל לתופרת"'
שאל את רפאל שיושב ב"הכל לתופרת"
14/01/2017 | 16:57
73
רחוב מנחם 2 קרוב להרצל (הדר). הוא בסדר.
לצפיה ב-'או את רביב ב"התותח".'
או את רביב ב"התותח".
15/01/2017 | 10:46
31

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

עו
עו"ד חגית שווקי
פורום עורך דין צבאי
פורום עורך דין צבאי
פורום טיולים באיטליה
פורום טיולים באיטלה

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה