לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2938429,384 עוקבים אודות עסקים

פורום אופנועים

ברוכים הבאים לקהילת האופנוענים של תפוז! בין אם אתם רוכבים על "חרגולים" עצבניים בשטח, מלחכים אספלט עם הסליידרים בכבישים רחוקים, מתניידים ביעילות עם הקטנוע בעיר או ממרקים ניקלים אחת ליום ומגהצים את הפרנזים לפני הטיול... לכם ולכל מי שהאהבה והטירוף למוטוריקה בכלל ולכלים דו גלגליים בפרט זורמת אצלו בוורידים, ל-כווולכם מיועד מקום המפלט העונה לשם "פורום האופנועים של תפוז"!

גולשי ומנהלי הפורום ישמחו לארח אתכם בצל עצי התפוז של הפרדס כיאה לאחווה האופנוענית ולחויה המשותפת לכולנו. 

אז מה עושים כאן? כאן תוכלו להעלות כל שאלה בנושא יקיר לבכם או משאת נפשכם: לתת טיפ לרוכבים חדשים, להתלונן על מפגעי מע``צ ומשטרת התנועה (או להחמיא! גם זה יכול לקרות!), לתכנן או להמליץ על טיולים, להתלונן, להחמיא או לשאול על בתי עסק, בעיות מנוע/אביזרים/חלקים לשאול ולענות, מה שתרצו.

בכותרת האפורה שבראש הפורום, תוכלו למצוא קישורים לכתבות, מאמרים, מבחנים, השוואות והמלצות על אופנועים (כמובן..) מומלץ לקרוא את "כללי הגלישה בפורום" אשר מופיעים ב"מאמרי הפורום" לפני תחילת הגלישה.

מעט היסטוריה: 
פורום האופנועים של תפוז הוקם ביוני של שנת 2000 הפך להיות ביתה החדש של קהילת האופנועים שהייתה ב- IOL (ואשר עברה לזמן קצר למערכת הפורומים של וואלה). כל חברי הקהילה עברו כאחד לתפוז, ומנהלה הראשון של הפורום - KLE - מסר את שרביט הניהול ל- כRובי, מנהלה המקורי של הקהילה עוד מימיה ב- IOL. 
בתחילת 2003 הצטרף COLT לניהול הפורום כדי להשתתף עם כRובי בתפעול הפורום ובניהולו. באותה הזדמנות נפרד צוות הניהול מ- MIKEE. 
כאשר כRובי קיבל הצעה לשמש כמנהל מותג KTM בישראל, נבחר R-יק למלא את התפקיד הקשה.
במהלך שנת 2004 נכנס 45degrees לניהול הפורום, וזמן קצר לאחר מכן עזב COLT ואל הצוות הצטרף MAX D. 
בשנה לאחר מכן התייצב צוות הניהול ועמד על 3 מנהלים - TYGGER, MAX ועוד אחד שביקש למחוק את שמו מהיסטורית הנהלת הפורום. 
בחודשים האחרונים של 2007 התחלפו 3 המנהלים בצוות אחר המונה את מיצו, yarivos ו- LoneRider, וביחד קבעו סטנדרטים חדשים לניהול וכן הרימו את שני מפגשי האופנוענים הגדולים שהיו בישראל מאז ומתמיד - לטרון 2007 ו- 2008.
אחרי פרישתם של yarivos ו-LoneRider מהניהול. הצטרפו hajbi ו- Pumi לצוות המנהלים. 
בהנהגתם של מנהלי הפורום, פורום האופנועים בתפוז היווה את אחד מהגורמים המשמעותיים ביותר במטה המאבק לביטוח חובה הוגן, מאבק שהחל בסוף 2009 כשבשיאו אירגן מטה המאבק את ההפגנה הגדולה ביותר שידע עולם הדו"ג בישראל, הפגנת ה- 15 בנובמבר 2009, הידועה גם בכינוייה "תל אביב עומדת".
בתחילת שנת 2011 פרש Pumi והחליף אותו avi elbaz, ואל צמד הניהול הצטרפה גם הגולשת gamgam. אחרי פרישתו של אבי הצטרף לצוות עופר רונן Vstrom וגם הוא פרש באמצע 2015.

לסיכום: כולם פה ישמחו תמיד לעזור, לתמוך, לצחוק, לשאול ולהתעניין בכל מה שיש לך לומר על דו-גלגליים. אנחנו בטוחים שתהנו. בברכת רכיבה מהירה ובטוחה! (החיים קצרים-תנו בגז!)

עשרת הדיברות לגולש ברשת (מתוך פורום התמכרות לאינטרנט בתפוז): 1. זכור את האנושיות, עמוד על שלך אך אל תעשה לחברך מה ששנוא עליך. 2. הצמד לנורמות ההתנהגות החלות בחיי המציאות. 3. דע היכן אתה נמצא במרחב הוירטואלי. 4. כבד את זמנם ורוחב הפס של האחרים. 5. תראה יפה ברשת. 6. חלק את הידע והמומחיות שלך ברשת, למען עולם טוב יותר. 7. שמור את המלחמות הרגש תחת בקרה. 8. כבד את פרטיותם של האחרים. 9. אל תנצל לרעה את הכח שלך. 10. היה סלחן כלפי טעויות הזולת.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אופנועים

ברוכים הבאים לקהילת האופנוענים של תפוז! בין אם אתם רוכבים על "חרגולים" עצבניים בשטח, מלחכים אספלט עם הסליידרים בכבישים רחוקים, מתניידים ביעילות עם הקטנוע בעיר או ממרקים ניקלים אחת ליום ומגהצים את הפרנזים לפני הטיול... לכם ולכל מי שהאהבה והטירוף למוטוריקה בכלל ולכלים דו גלגליים בפרט זורמת אצלו בוורידים, ל-כווולכם מיועד מקום המפלט העונה לשם "פורום האופנועים של תפוז"!

גולשי ומנהלי הפורום ישמחו לארח אתכם בצל עצי התפוז של הפרדס כיאה לאחווה האופנוענית ולחויה המשותפת לכולנו. 

אז מה עושים כאן? כאן תוכלו להעלות כל שאלה בנושא יקיר לבכם או משאת נפשכם: לתת טיפ לרוכבים חדשים, להתלונן על מפגעי מע``צ ומשטרת התנועה (או להחמיא! גם זה יכול לקרות!), לתכנן או להמליץ על טיולים, להתלונן, להחמיא או לשאול על בתי עסק, בעיות מנוע/אביזרים/חלקים לשאול ולענות, מה שתרצו.

בכותרת האפורה שבראש הפורום, תוכלו למצוא קישורים לכתבות, מאמרים, מבחנים, השוואות והמלצות על אופנועים (כמובן..) מומלץ לקרוא את "כללי הגלישה בפורום" אשר מופיעים ב"מאמרי הפורום" לפני תחילת הגלישה.

מעט היסטוריה: 
פורום האופנועים של תפוז הוקם ביוני של שנת 2000 הפך להיות ביתה החדש של קהילת האופנועים שהייתה ב- IOL (ואשר עברה לזמן קצר למערכת הפורומים של וואלה). כל חברי הקהילה עברו כאחד לתפוז, ומנהלה הראשון של הפורום - KLE - מסר את שרביט הניהול ל- כRובי, מנהלה המקורי של הקהילה עוד מימיה ב- IOL. 
בתחילת 2003 הצטרף COLT לניהול הפורום כדי להשתתף עם כRובי בתפעול הפורום ובניהולו. באותה הזדמנות נפרד צוות הניהול מ- MIKEE. 
כאשר כRובי קיבל הצעה לשמש כמנהל מותג KTM בישראל, נבחר R-יק למלא את התפקיד הקשה.
במהלך שנת 2004 נכנס 45degrees לניהול הפורום, וזמן קצר לאחר מכן עזב COLT ואל הצוות הצטרף MAX D. 
בשנה לאחר מכן התייצב צוות הניהול ועמד על 3 מנהלים - TYGGER, MAX ועוד אחד שביקש למחוק את שמו מהיסטורית הנהלת הפורום. 
בחודשים האחרונים של 2007 התחלפו 3 המנהלים בצוות אחר המונה את מיצו, yarivos ו- LoneRider, וביחד קבעו סטנדרטים חדשים לניהול וכן הרימו את שני מפגשי האופנוענים הגדולים שהיו בישראל מאז ומתמיד - לטרון 2007 ו- 2008.
אחרי פרישתם של yarivos ו-LoneRider מהניהול. הצטרפו hajbi ו- Pumi לצוות המנהלים. 
בהנהגתם של מנהלי הפורום, פורום האופנועים בתפוז היווה את אחד מהגורמים המשמעותיים ביותר במטה המאבק לביטוח חובה הוגן, מאבק שהחל בסוף 2009 כשבשיאו אירגן מטה המאבק את ההפגנה הגדולה ביותר שידע עולם הדו"ג בישראל, הפגנת ה- 15 בנובמבר 2009, הידועה גם בכינוייה "תל אביב עומדת".
בתחילת שנת 2011 פרש Pumi והחליף אותו avi elbaz, ואל צמד הניהול הצטרפה גם הגולשת gamgam. אחרי פרישתו של אבי הצטרף לצוות עופר רונן Vstrom וגם הוא פרש באמצע 2015.

לסיכום: כולם פה ישמחו תמיד לעזור, לתמוך, לצחוק, לשאול ולהתעניין בכל מה שיש לך לומר על דו-גלגליים. אנחנו בטוחים שתהנו. בברכת רכיבה מהירה ובטוחה! (החיים קצרים-תנו בגז!)

עשרת הדיברות לגולש ברשת (מתוך פורום התמכרות לאינטרנט בתפוז): 1. זכור את האנושיות, עמוד על שלך אך אל תעשה לחברך מה ששנוא עליך. 2. הצמד לנורמות ההתנהגות החלות בחיי המציאות. 3. דע היכן אתה נמצא במרחב הוירטואלי. 4. כבד את זמנם ורוחב הפס של האחרים. 5. תראה יפה ברשת. 6. חלק את הידע והמומחיות שלך ברשת, למען עולם טוב יותר. 7. שמור את המלחמות הרגש תחת בקרה. 8. כבד את פרטיותם של האחרים. 9. אל תנצל לרעה את הכח שלך. 10. היה סלחן כלפי טעויות הזולת.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

לצפיה ב-'טסט קטנוע חדש לאחר שנה ראשונה'
טסט קטנוע חדש לאחר שנה ראשונה
17/05/2020 | 10:16
1
18
האם קטנוע חדש לאחר שנה ראשונה צריך לעבור טסט ?
קיבלתי מכתב לשלם רישיון רכב ורשום שם שצריך לעבור טסט
לא רשום פטור מטסט או משהוא דומה
במכונית אני יודע שיש פטור מטסט 3 שנים ראשונות
לצפיה ב-'כן. בדו"ג אין פטור כמו ברכבים חדשים.'
כן. בדו"ג אין פטור כמו ברכבים חדשים.
17/05/2020 | 20:44
7
לצפיה ב-'מצבר פרוק באופנוע'
מצבר פרוק באופנוע
07/05/2020 | 10:10
1
33
שלום לכולם,
אני חדש בתחום ואשמח לייעוץ לפני שאני עושה שטויות או משקיע הרבה כסף על מצבר חדש...יש לי קטנוע פיאג'יו חדש (שנה וקצת על הכביש) מדגם MP3 500 עכשיו בתקופת הקורונה לא נסעתי בכלל ולא הנעתי וגם לא ניתקתי אותו ונגמר לגמרי, הנעתי היום עם בוסטר, הוא אכן מניע אבל כנראה חלש מאוד ואז הכל מצפצף ומתחרפן ואי אפשר לנהוג, האם המצבר הלך לגמרי או אפשר לטעון אותו בבית עם מטען מצברים ולהציל אותו ? חשוב לי מאוד כי המצבר הזה יקר מאוד, מצרף כאן את המצבר הקיים אצלי, תודה מראש לכול העוזרים

לצפיה ב-'שווה להשקיע במטען חכם (כזה שמחובר תמיד לאופנוע בחנייה שלך, '
שווה להשקיע במטען חכם (כזה שמחובר תמיד לאופנוע בחנייה שלך,
18/05/2020 | 17:23
18
באמצעות פלאג נשלף). אם המצבר שלך לא התפגר טוטאלית, המטען יכול לשקם אותו לאחר כמה שעות פעולה. גם אם הלך המצבר, מטען חכם יאריך את ימיו של המצבר שתרכוש במקומו של הישן.
סיפור של פחות מ 100 שקל באיביי.
כמובן שזה מותנה בכך שיש לך חנייה מתאימה וקבועה בבית.
לצפיה ב-'יש עמותה שדואגת לזכויות של אופנוענים?'
יש עמותה שדואגת לזכויות של אופנוענים?
24/04/2020 | 23:20
2
73

היי חברים,

בזמן שכולם שקועים בקורונה וזה ברור..

רוצה לשמוע דעה של כל מי שרוכב על דו גלגלי..

למה אין עמותה שדואגת לזכויות האופנוענים לאופנוענים?

אתם שואלים למה זה מעניין אותי דווקא עכשיו?

- לפני יומיים כמעט עשיתי תאונה בדרך מנחם בגין בת"א בגלל שנהג רכב פשוט נסע לנתיב שלי.
לא נסעתי מהר מדי (45קמ"ש) בדרך עירונית.
לא נסעתי לאט מדי..
כשנעמדנו בצומת שאלתי באמת בנימוס - למה הנהג לא מסתכל במראה?

התשובה של הנהג הייתה לא ראיתי אותך..
זה מוכר ידוע ובוודאי לא פעם ראשונה.

הטענה שלי זה לא רק לנהגים.. מאותו מקרה ורבים אחרים אני תוהה למה אין גוף/ עמותה שמייצגים אותנו, בין אם זה מבחינת מדיה שמדברת על החשיבות לשים לב לאופנוענים - בסגנון של אור ירוק שבאה להגנתנו.
עכשיו ברור שגם בינינו יש כאלו שעושים שם רע לאופנוענים וזה ידוע.
גם אני עשיתי עבירות לא קטנות. גם אני הייתי הייתי שליח- אבל רוב הזמן אני משתדל לסוע רגוע ולתת כבוד מקסימלי על הכביש.

העניין הוא שכל מי שיש לו אופנוע או קטנוע יודע שזה לא רק תאונות אלה: ביטוח, ציוד מגן שלא מצדיק את המחיר ולא נגיש לכל כיס, חוקים: כמו החוק האחרון שאסור לסוע על השוליים.. שפוגע יותר מאשר תורם.

חברת ביטוח אחת בלבד? הפול..
מחירי ביטוח לא ריאליים.

כן.. ראיתי שיש מועדון האופנוענים הישראלי אבל רוב הפעילות שהייתה באתר הייתה קשורה לפעילות של טיולים - וזה בסדר גמור.

אולי אני טועה ואותו מועדון מטפל גם בסוגיות אחרות - אבל הייתי מצפה לראות את זה.

בשביל מה צריכים עמותה לאופנועים מהסוג שאמרתי?
אתם שואלים?
תאונות דרכים, הורדת מחירי הביטוח, סבסוד ציוד מגן: חובה- קסדות, סבסוד קורסים של נהיגה מתקדמת..
ייצוג של אופנוענים שנסעו ללא ביטוח..
חוקים שבאים לטובתנו..

נ.ב: אשמח לכל תגובה ותיקון עובדות

לצפיה ב-'למה לסייע לאופנוענים שנסעו ללא ביטוח? או לכאלה ש"עשו '
למה לסייע לאופנוענים שנסעו ללא ביטוח? או לכאלה ש"עשו
25/04/2020 | 19:02
64
עבירות לא קטנות"?
לא ידעתי שלאופנוענים יש זכוית יחודיות...
לצפיה ב-'בהצלחה.'
בהצלחה.
27/04/2020 | 14:07
23
לצפיה ב-'טוק, טוק, טוווווווק... '
טוק, טוק, טוווווווק...
24/04/2020 | 16:36
78
יש פה מישהו... ?!
מישהו יש פה... ?!

*וואו... הממשק הזה פצוע קשה ! 

לצפיה ב-'..'
..
24/04/2020 | 16:34
22
לצפיה ב-'דיאלים s1'
דיאלים s1
17/04/2020 | 18:13
1
32
מישהו יודע איך בודקים שמן/ מים בדיאלים s1  ?
ואיך רואים חום מנוע ?
ואיפה אפשר למצוא ספר רכב בעברית ?
תודה
לצפיה ב-'קירור אויר + רדיאטור שמן. אין מים ואין חיווי לחום מנוע'
קירור אויר + רדיאטור שמן. אין מים ואין חיווי לחום מנוע
18/04/2020 | 16:24
35
את השמן בודקים ע"י מדיד, צריך להיות בטווח המסומן עליו.

את סוג שמן ואולי גם ספר רכב - תוכל לברר במוסך המרכזי שלהם - 'מוטוטסט'
לצפיה ב-'שוק בימי קורונה'
שוק בימי קורונה
14/03/2020 | 19:16
14
132
לאלו מכם שמבינים בכלכלה. איך משברים כלכליים עולמיים משפיעים על מחירי רכבים? נגיד שעוד חודש, חודשיים אולי שלושה, עניין המגפה נרגע, ברור שיהיו פגיעות משמעותיות בכלכלה העולמית. מה התחזיות לגבי מחירין בשוק הדו גלגלי? האם המחירים ישארו כפי שה היום? האם הם יעלו? או דווקא ירדו?

לצפיה ב-'אתה אמתי? אתה מצפה לקבל תשובה אינטליגנטית מ"מבינים בכלכלה"?'
אתה אמתי? אתה מצפה לקבל תשובה אינטליגנטית מ"מבינים בכלכלה"?
14/03/2020 | 22:07
13
58
לצפיה ב-'קליפונים וגיל מתקדם, לא מסתדרים טוב יחד. אבל, ה 12R '
קליפונים וגיל מתקדם, לא מסתדרים טוב יחד. אבל, ה 12R
14/03/2020 | 22:37
12
144
הוא לתמיד מלך העולם בשבילי ולכן, החלטתי להרים לו קצת את הידיות. אבל, ע"מ לא לפגוע בפיירינג המקורי, הזמנתי  כזה חילופי בארץ הקורונה ולאחר שהארכתי קצת את:  כבל המשנק.          (מייק פוליטי)
              כבל המצמד.          (מייק פוליטי)
              צמת ידית שמאל.
              צנרת הבלמים הקדמיים.    (חו"ל)
              כבלי המצערת.        (מייק פוליטי)
              צמת ידית ימין.
              תכננתי ויצרתי את ההגבהות מניירוסטה משובחה.
              חתכתי את הפיירינג. 
              צבע תואם מקור. (ארז דרור האשף).
התברר לי שהמאמץ ההזוי היה כדאי. כל רכיבה יותר כיף מקודמתה 
לצפיה ב-'סליחה, לא יכול להתאפק.'
סליחה, לא יכול להתאפק.
15/03/2020 | 18:55
11
131
לצפיה ב-'סליחה כפולה. גם אני לא יכולתי התאפק... אכן, הרבה דמיון '
סליחה כפולה. גם אני לא יכולתי התאפק... אכן, הרבה דמיון
15/03/2020 | 19:07
10
132
ואין סוף יושרה ותום לב.
לצפיה ב-'חסר לך שרשרת מוזהבת, פס אדום בג'אנט הקדמי,'
חסר לך שרשרת מוזהבת, פס אדום בג'אנט הקדמי,
15/03/2020 | 19:36
9
90
נעל אדידס של תינוק מאחורה, סט קוביות פרווה, חרוזים על המושב, מאוורר עם להבים כחולים, רדיו עם 5 כפתורים לחיצים באמצע, ומשענת גב לרוכב ולמורכב/ת.
מעבר לזה - אתה כבר בעזה/טול כרם כבר היום.
לצפיה ב-'יחיו הקנאים עד 120. '
יחיו הקנאים עד 120.
16/03/2020 | 22:41
8
78
...ויאכלו מלוא החופן חרא, יום יום. להנאתך הצרופה, קבל תמונה נוספת שצולמה היום.
גם אם אני בעזה/טול כרם, אני להבדיל,  יכול לעוף משם מתי שבא לי.
אבל אתה, עד סוף ימיך כנראה, תראה במראה בכול בוקר פרעח פולני נכלולי שמעת לעת אינו מצליח להסתיר את הדקירות בלב למראה מישהו אחר הנהנה ממה שברשותו. אגב, 17,000 ק"מ בתוליים וצליל של סטראדיוואריוס... 
אשר לפירוט ה"תוספים" שהעלית בקלילות טבעית כזו, מה הפלא? כל אחד והחברה שבה הוא רובץ.
לצפיה ב-'עכשיו תמונות '
עכשיו תמונות
16/03/2020 | 22:45
7
92
לצפיה ב-'מהנדסי קוואסאקי'
מהנדסי קוואסאקי
16/03/2020 | 23:28
6
96
מתהפכים בקברם...
אגב, היה לי ZX12R בזמן שאתה עוד פינטזת עליו... לדעתי ה- 2 או ה- 3 בארץ, בציר 2000... היה אחלה כלי. לא בטוח שמי שייצר אותו חדש שיעשו ממנו הארלי, אבל אתה בטח נהנה ועל כך מגיע לך כל הכבוד.
לצפיה ב-'חדש צ"ל חשב'
חדש צ"ל חשב
17/03/2020 | 09:42
34
לצפיה ב-'ה 12R שהיה לך אינו אפילו קרוב ל"בציר" (אעלק!) 2005.'
ה 12R שהיה לך אינו אפילו קרוב ל"בציר" (אעלק!) 2005.
17/03/2020 | 12:46
4
71
למה שתדע את זה? לא זוכר מה בדיוק למדת אבל ברור שהסמכות שלך לייצג את "מהנדסי קוואסקי" מצוצה מהאצבע כפי שאתה עצמך מודה לעתים כשיש כאן התכתשויות טכניות.
וגם, כשאתה הרעשת בציבור עם ה 12 וה"עגלות" שרכשת אחריו, הייתי כבר ב ZZR1100  השני שלי. בעיניי,אחלה מסלול התקדמות.
נראה שגם בהארלי אינך מבין גדול, ע"פ ה"תובנה" שבסיפא.
אני אכן נהנה מכול רגע וברור שאכן כדבריך, אתה שיקפת הרבה כבוד לעובדה הזו. בעיקר אמינות אישית וחוסר צביעות... 
לצפיה ב-'נו טוב.'
נו טוב.
18/03/2020 | 11:00
3
84
נקנח בתמונה של עוד מהנדס שיודע יותר טוב מכולם.
לצפיה ב-' וואללה... לא אכזבת בתגובה הצפויה שלך. מי שיודע יותר ממך'
וואללה... לא אכזבת בתגובה הצפויה שלך. מי שיודע יותר ממך
18/03/2020 | 13:26
2
69
אינו בהכרח "יודע יותר טוב מכולם" והביטוי "עוד מהנדס", אומר הכול אודות הלך המחשבה שהוא כל כך אתה.
לא חושב שאי פעם תהית מדוע אחרי כה הרבה שנות רכיבה חופפות, אנחנו - רוכבי הצפון - מעולם לא התחברנו ולא רצינו להתחבר, לשכמותך. אני ואתה, שונים בעליל. איזה כיף.
לצפיה ב-'הקטע המגניב הוא'
הקטע המגניב הוא
19/03/2020 | 13:03
1
96
שלא רק שיש לך אפס אחוז חוש הומור, אלא בכלל לקחת את זה אישית והפכת את זה לאיזו התנגחות אישית.
המלצה: תוציא את מקל הסלרי מהרקטום, זה ישחרר לך את החיים קצת. צ'יל אאוט בנאדם.
בנתיים, הנה עוד אחד שחשב שהוא יודע יותר טוב מהמהנדסים של קוואסאקי.
לצפיה ב-'הלוואי ויכולת להבין את המתלה האחורי היפהפה, שה"עוד אחד שחשב"'
הלוואי ויכולת להבין את המתלה האחורי היפהפה, שה"עוד אחד שחשב"
20/03/2020 | 00:44
82
הצליח לייצר כאן. כל השיח היה מקבל צביון אחר... שלא לדבר על עצם ההפתעה שהיית מאכיל אותי. אבל, "מתלה עצה כפולה", הנדסה... טכנולוגיה... מה כבר חשבתי  בכלל?
עכשיו, משהגענו לשלב הניתוחים הפסיכולוגיים בגרוש, אני מאד מעריך את הבדיחה מלאת ההומור השופע שלך, סביב ה"התנגחות האישית".  ברור שבכול התגובות שלך עד כה, לא היה אף לא שמץ של התייחסות אישית אלי. הומור נטו!  איך לעזאזל פיספסתי את זה?  
אשר למקל בתחת (קשה לי עם אנגלית...צ'טערת), איך פיספסתי גם אותו?
אני מודה שלולא הקורונה, הייתי מתייחס אליך פחות. אבל, מה רע בקצת בידור מזדמן, אפילו שהוא די נטול אתגרים?
בינתיים, המשך להעריץ את הדוגמן שלי. רק...  אל תחשוף את זה...
לצפיה ב-'ספורט מוטורי בארץ הקודש'
ספורט מוטורי בארץ הקודש
09/03/2020 | 16:11
86
שלום לכולם!
רציתי לשתף אותכם בערוץ שאני מנהל בימים אלה על רכיבת מסלול בארץ
מקווה שתהנו :)
לצפיה ב-'מעיל רשת ספידי חדש! מידה M דגם SPIDI Net 7 שחור'
מעיל רשת ספידי חדש! מידה M דגם SPIDI Net 7 שחור
07/03/2020 | 12:39
60
ג'קט SPIDI חדש בניילון עם תוויות מידה SPIDI Net 7 Jacket .MEDIUM BLACK. ג'קט בד/רשת דו עונתי עם בטנת רוח מתפרקת. המידה מעט קטנה עלי ולכן מוכר. מעולם לא נלבש או היה בשימוש! נקנה במבצע בחו"ל, לכן המחיר הנמוך.
בג'קט יש אפשרות פנימית לחבר בטנה מחממת ובטנה נגד מים/גשם. מוכר במחיר קנייה 600 ש"ח

https://www.fc-moto.de/en/Spidi-Net-7-Textile-Jack...

https://www.spidi.com/eu_en/net7-tex-jacket-21
לצפיה ב-'החלפת שמן למוטו-גוצי'
החלפת שמן למוטו-גוצי
04/03/2020 | 17:05
2
67
שלום כולם,  אני מחפש מוסך!
איפה אני יכול להחליף שמנים ולעשות טיפולים למוטו-גוצי V9 שלי ?
לצפיה ב-'אגב, אני מחפש באזור ת"א והסביבה'
אגב, אני מחפש באזור ת"א והסביבה
04/03/2020 | 17:20
1
21
לצפיה ב-'סביר להניח ששירות תקבל ממוסך היבואן'
סביר להניח ששירות תקבל ממוסך היבואן
08/03/2020 | 12:37
54
מעבר לזה, כיוון שמדובר רק בהחלפת שמנים, כנראה שלא תהיה לך בעיה לגשת לכל מוסך מורשה משרד התחבורה ולבקש שיבצעו את זה. רצוי להשתמש בשמנים המומלצים ע"י היצרן וכן בפילטר מקורי בלבד.
לצפיה ב-'שאלה לחמשת הרוכבים שגולשים פה: חתמתם?'
שאלה לחמשת הרוכבים שגולשים פה: חתמתם?
23/02/2020 | 15:36
94
לצפיה ב-'יום השנה ה- 9 למותו של טל שביט ז"ל'
יום השנה ה- 9 למותו של טל שביט ז"ל
18/02/2020 | 13:12
1
90
למי שהיה חבר שלו, למי שאהב לקרוא את הדברים שלו במדיה וגם כאן בפורום 8 בימיו הזוהרים...

ניפגש בבית העלמין בקיבוץ מעברות ביום שישי 6/3/20 בשעה 12:00.

מוזמנים/ות לבית משפחת שביט בחופית (רח' שלדג 47):
בשישי לאחר האזכרה במעברות ועד 20:00
בשבת מ-10:00 עד 14:00, ומ-16:00 עד 20:00
למרקים תוצרת בית ולחמים.

https://www.facebook.com/events/145540176486955
לצפיה ב-'מדהים איך שהזמן עף לו... אני זוכר את היום שנהרג עם התחלת'
מדהים איך שהזמן עף לו... אני זוכר את היום שנהרג עם התחלת
28/02/2020 | 18:18
65
השמועות בפורום ושגולשים שמכירים לא רצו לרשום שטל שביט בעצמו נפגע (דבר שעד היום, פשוט לא נתפס גם כ"כ הרבה זמן אחרי) עד שמישהו כתב "עטרת ראשנו נפלה" והבנתי באותו הרגע שטל שביט הוא ההרוג
געגוע גדול לאותה התקופה, חיבוקים למשפחה ומקווה שיהיו לכם ימים יפים בעתיד יחד

לצפיה ב-'איתורן על אופנוע (שקר או אמת)'
איתורן על אופנוע (שקר או אמת)
11/02/2020 | 09:44
2
105
קניתי אופנוע חדש בניילון מהסוכנות (לא מציין שם כרגע כדי לשמור על פרטיות). בהזמנה המוכר הציע לי להתקין איתורן. הוא הציג בפניי שני מסלולים: מסלול (א) עם תשלום דמי שירות חודשיים שכולל מענה אנושי בעת אירוע גניבה. ומסלול (ב) ללא תשלום חודשי אך עם תשלום חד פעמי כבד בהתחלה תמורת שירות עצמי באפליקציה.
בחרתי במסלול (ב) ושילמתי את כל מה שצריך.
לאחר חודש מקבלת האופנוע אני מקבל הודעה מאיתורן כי טרם הסדרתי את התשלום החודשי. כשביררתי איתם מדוע הם שואלים גיליתי שמסלול (ב) אשר תואר לעיל אינו קיים בכלל. בקיצור חרטה.
חזרתי לסוכנות לבטל את העיסקה ולהחזיר את הכסף. התשובה שלהם הייתה שאני צריך לפנות לאיתורן. בקיצור היו גילגולי שיחות בין כל הצדדים כולל שיחות ועידה בין כל הצדדים... ובשורה תחתונה הסוכנות מנסה לשכנע אותי לעבור למסלול (א). הם לא יכולים לבטל את העסקה.
אני מרגיש שעברתי מירמה.

מה הייתם עושים?

לצפיה ב-'זה נראה לי מסוג הדברים שאפשר בהחלט לפתור בשיחה'
זה נראה לי מסוג הדברים שאפשר בהחלט לפתור בשיחה
11/02/2020 | 13:20
88
בין שני הצדדים. אולי הסוכנות מכרה את מה שמכרה כי פעם היה מסלול כזה ומאז הוא בוטל/שונה? הרי הם לא עשו את זה כדי לקחת את הכסף שלך.
ובמקרה הכי גרוע - מבטלים, מקבלים את הכסף חזרה, והולכים למתחרים של איתורן (רק לפני זה שווה לבדוק מה הם מציעים, שלא תיפול בין הכסאות).
לצפיה ב-'מחבר שקנה רכב עכשיו, הבנתי שקל להתקין ומייגע להיפטר מהשירות '
מחבר שקנה רכב עכשיו, הבנתי שקל להתקין ומייגע להיפטר מהשירות
14/02/2020 | 18:40
72
התקינו לו בחינם ואמרו שלא חייב להפעיל.בחודש הראשון האיתוראן עבד בחינם.
אחרי חודש, התקשרו אליו ודרשו תשלום. הוא הסביר שהוא לא מעוניין ולקח לו לא מעט שיחות טלפון לבטל אותו לחלוטין.
בדרך הם מציעים כל מיני תוכניות מוגבלות וזולות יותר.

לצפיה ב-'אופנוע יד שנייה'
אופנוע יד שנייה
10/02/2020 | 09:50
2
119
בשעה טובה הבשילו התנאים לרכישת אופנוע. 
כמובן שיד ראשונה עדיין יקר אז מחפש יד שנייה. וספציפית cb500x. 
אבל ההיצע שלו ביד2 די דל. 
האם אתם יכולים להמליץ על סוכנות אמינה שמוכרת אופנועים משומשים?
תודה 
לצפיה ב-'סביר להניח שתקבל אחלה שירות ותמורה לכסף'
סביר להניח שתקבל אחלה שירות ותמורה לכסף
10/02/2020 | 23:09
1
101
בסוכנות הטרייד של הונדה (רחוב שבח). גש לתומרקה, תגיד לו שאתה מפורום 8. הוא תימני, כנראה שלא תקבל כלום, אבל אולי יש מצב שהוא כן יציע לך קפה (בתשלום)... חחח
(סתם, הוא אחלה לגמרי)
לצפיה ב-'מעולה. תודה'
מעולה. תודה
11/02/2020 | 08:47
33
לצפיה ב-'מתגעגעת אליך'
מתגעגעת אליך
04/02/2020 | 22:25
14
220
מי שהכיר את giZmo...עברו כבר 3 שנים מאז שעזבת. giZmo היה פעם מבין הפעילים ביותר בפורום הזה.

לצפיה ב-''
10/02/2020 | 22:08
69
לצפיה ב-''
10/02/2020 | 23:08
18
לצפיה ב-'אוי אם אפשר לשאול מה קרה?'
אוי אם אפשר לשאול מה קרה?
28/02/2020 | 18:23
11
36
לצפיה ב-'תאונת אופנוע בזמן טיול באירופה'
תאונת אופנוע בזמן טיול באירופה
02/03/2020 | 22:00
10
106
גיזמו עבד כסאונדמן בהופעות בארץ ובחו"ל, בשנים האחרונות לחיוו התגורר בפולין ועבד באירופה.
נהרג בתאונת דרכים במהלך טיול, בזמן חופשה בגרמניה.

היה חבר פעיל בפורום ובארכיון נמצאים פוסטים שלו על רכיבה בחו"ל ועל בכלל.
יהי זכרו ברוך.
לצפיה ב-'מה עדיף ? על כיסא גלגלים כול החיים ?'
מה עדיף ? על כיסא גלגלים כול החיים ?
27/03/2020 | 17:37
8
70
לדחוף צינורות על מנת להשתין ...
אל תהיו כול כך עצובים.
צר לי להרוס את "החגיגה".

משהו צריך להוציא אותכם מהמחשבה ... אני נוסע סופר זהיר.   

אתה אולי כן  ... אבל הוא לא !!!!!!!!!!!!!!!
לצפיה ב-'קלינגון יקר'
קלינגון יקר
19/04/2020 | 21:32
4
43
זו, חלילה, לא תחרות.
בטוח שכולם יכולים רק להפסיד פה ואין עוררין על כך.
* גם אתה רכבת בעבר בידיעה שזה קורה וזה קרה גם לאחרים לפניך, עם כל הצער שבדבר.

שולח לך חיזוק וירטואלי
לצפיה ב-''
20/04/2020 | 11:10
3
11
לצפיה ב-'"עבורינו" להתדיין אתך, זה קצת כמו ללכת על קרח דק. אתה בטוח'
"עבורינו" להתדיין אתך, זה קצת כמו ללכת על קרח דק. אתה בטוח
22/04/2020 | 19:51
2
32
שאתה ב MINDSET הנכון העל מנת לחפור בנושא?
לצפיה ב-'לא. אין מה לחפור. רחוק מאיתנו שנות אור.'
לא. אין מה לחפור. רחוק מאיתנו שנות אור.
12/05/2020 | 20:36
1
8
לצפיה ב-''
12/05/2020 | 21:47
10
לצפיה ב-'הוא היה האופנוען הכי טוב שפגשתי'
הוא היה האופנוען הכי טוב שפגשתי
12/05/2020 | 13:56
2
15
ואני לא משוחדתת מכיוון שהוא ידע להבין איך לרכב על אופנוע עד לרמת הפיזיקה ולפרטים הכי קטנים. התאונה הראשונה שלו שהוציאה אותו מפעילות רגילה ריסקה לו את הפלג גוף התחתון...אז הוא לא ישב בכיסא גלגלים בניגוד למה שהרופאים חשבו בהתחלה, במקום זאת הוא החשיב כל רגע שהוא חי והיתה לו הזדמנות שניה להמשיך לחיות. הוא חי עם גוף שבור 12 שנים לפני התאונה שלקחה אותו. יש הרבה אנשים על כיסא גלגלים כל חייהם והם חיים לא פחות טוב מאחרים, כי הם יודעים להעריך כל רגע ולא מבזבזים לבכות על מר גורלם. גיזמו היה כזה. עבד כמו חמור למרות ההגבלות מהתאונה הראשונה ושכאב לו, הוא ידע להסתיר את זה מכולם, רק לא ממני.
לצפיה ב-''
12/05/2020 | 15:07
1
11
גמאני מתגעגע אליו מאוד - הוא היה גם סאונדמן מעולה ואיש על הכיפאק!

* ותודה על התיקון של הנסיבות, עד כמה שזה כבר משנה עכשיו...
לצפיה ב-'צודק... לא משנה הנסיבות. זה לא יחזיר אותו.'
צודק... לא משנה הנסיבות. זה לא יחזיר אותו.
13/05/2020 | 10:39
7
יש לי נטייה להיות מדוייקת בפרטים. לא תמיד זה טוב
לצפיה ב-'לא טיול. הוא חזר מעבודה בברלין '
לא טיול. הוא חזר מעבודה בברלין
12/05/2020 | 13:48
8
היה בדרך הביתה.
לצפיה ב-'לכל מי שזקוק לצינורות ברקס/קלאטש או לכבלים (ברקס/'
לכל מי שזקוק לצינורות ברקס/קלאטש או לכבלים (ברקס/
01/02/2020 | 15:04
76
קלאטש / צ'וק/ מצערת...) לפי מידה או דרישות מיוחדות, גיליתי את מייק פוליטי, ברח' הסדנה 20 ת"א. 036818556.
עושה יופי של עבודה.
לצפיה ב-'האם זה אפשרי למגן את תא המטען מפתיחתו על ידי גנב?'
האם זה אפשרי למגן את תא המטען מפתיחתו על ידי גנב?
31/01/2020 | 16:04
1
62
שמעתי על אנשים ששמו דוקרנים במקומות מסויימים כך שאם גנב ירד להכניס את היד שלו מתחת לקטנוע הוא ידקר ויתחיל לדממם וכנראה פשוט ילך, האם זה משהו אמיתי? ואם כן איך עושים זאת?
אני קונה שבוע הבא קטנוע Honda PCX 125
ואני רוצה להיות בטוח שאוכל לשים שם קסדה ולא לדאוג שגנב ינסה לקחת לי אותה בלי לסבול קצת על הדרך
אגב בקטנועים אלה אפשר לחסום את הסוויץ' כך שהגנב לא יוכל להשתמש באולר לסוויץ'
לצפיה ב-'לא תצליח למנוע מזבל נחוש, ש"חונך" במשפחה ששורשיה וונדלים או '
לא תצליח למנוע מזבל נחוש, ש"חונך" במשפחה ששורשיה וונדלים או
01/02/2020 | 14:56
62
"אוהבי ציון" מהסהרה, לפתוח את תא המטען.
כן תצליח לצלם אותו אם תטמין במעמקי התא מצלמה זעירה ותכוון את תאורת התא האוטומטית, קצת כלפי מעלה.
לצפיה ב-'כבלי מצערת וצ'וק'
כבלי מצערת וצ'וק
04/01/2020 | 15:10
75
היי
מישהו מכיר מקום שבו אפשר להזמין כבלים כאלה לפי אורך?
תודה.
לצפיה ב-'המלצה לקטנוע 125'
המלצה לקטנוע 125
26/12/2019 | 11:09
2
58
הי, אשמח להמלצות לקטנוע 125 סמק (מעוניינת לרכוש חדש). ישמש לנסיעות בין-עירוניות יומיומיות (לא קצרות במיוחד). כיום יש לי G-DINK שעשה את שלו..
תודה!
לצפיה ב-'125 ? כבר עדיף מכסחת דשא.'
125 ? כבר עדיף מכסחת דשא.
30/12/2019 | 15:13
25
לצפיה ב-'אפשר לנסות לשאול בפורום קטנועים'
אפשר לנסות לשאול בפורום קטנועים
09/01/2020 | 12:28
14
לצפיה ב-'ג'קט חדש SPIDI Net 7 Jacket (MEDIUM) BLACK'
ג'קט חדש SPIDI Net 7 Jacket (MEDIUM) BLACK
24/12/2019 | 18:36
1
71
ג'קט SPIDI חדש בניילון עם תוויות SPIDI Net 7 Jacket (MEDIUM) BLACK
ג'קט בד/רשת דו עונתי עם בטנת רוח מתפרקת.
המידה מעט קטנה ולכן מוכר.
מעולם לא נלבש או היה בשימוש!
מוכר במחיר קנייה זול מכל האתרים 600 ש"ח
מידה M=50

לצפיה ב-'בג'קט יש אפשרות פנימית לחבר בטנה מחממת ובטנה נגד מים/גשם.'
בג'קט יש אפשרות פנימית לחבר בטנה מחממת ובטנה נגד מים/גשם.
25/12/2019 | 07:36
17

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

עו
עו"ד מייקל עידן
פורום נזקי גוף,תאונות דרכים וביטוח
פורום נזקי גוף ותאונות
תדמור ערבה - ניהול ופיקוח בניה
זקוקים למפקח בנייה?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה