לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2727827,278 עוקבים אודות עסקים

פורום אופנועים

ברוכים הבאים לקהילת האופנוענים של תפוז! בין אם אתם רוכבים על "חרגולים" עצבניים בשטח, מלחכים אספלט עם הסליידרים בכבישים רחוקים, מתניידים ביעילות עם הקטנוע בעיר או ממרקים ניקלים אחת ליום ומגהצים את הפרנזים לפני הטיול... לכם ולכל מי שהאהבה והטירוף למוטוריקה בכלל ולכלים דו גלגליים בפרט זורמת אצלו בוורידים, ל-כווולכם מיועד מקום המפלט העונה לשם "פורום האופנועים של תפוז"!

גולשי ומנהלי הפורום ישמחו לארח אתכם בצל עצי התפוז של הפרדס כיאה לאחווה האופנוענית ולחויה המשותפת לכולנו. 

אז מה עושים כאן? כאן תוכלו להעלות כל שאלה בנושא יקיר לבכם או משאת נפשכם: לתת טיפ לרוכבים חדשים, להתלונן על מפגעי מע``צ ומשטרת התנועה (או להחמיא! גם זה יכול לקרות!), לתכנן או להמליץ על טיולים, להתלונן, להחמיא או לשאול על בתי עסק, בעיות מנוע/אביזרים/חלקים לשאול ולענות, מה שתרצו.

בכותרת האפורה שבראש הפורום, תוכלו למצוא קישורים לכתבות, מאמרים, מבחנים, השוואות והמלצות על אופנועים (כמובן..) מומלץ לקרוא את "כללי הגלישה בפורום" אשר מופיעים ב"מאמרי הפורום" לפני תחילת הגלישה.

מעט היסטוריה: 
פורום האופנועים של תפוז הוקם ביוני של שנת 2000 הפך להיות ביתה החדש של קהילת האופנועים שהייתה ב- IOL (ואשר עברה לזמן קצר למערכת הפורומים של וואלה). כל חברי הקהילה עברו כאחד לתפוז, ומנהלה הראשון של הפורום - KLE - מסר את שרביט הניהול ל- כRובי, מנהלה המקורי של הקהילה עוד מימיה ב- IOL. 
בתחילת 2003 הצטרף COLT לניהול הפורום כדי להשתתף עם כRובי בתפעול הפורום ובניהולו. באותה הזדמנות נפרד צוות הניהול מ- MIKEE. 
כאשר כRובי קיבל הצעה לשמש כמנהל מותג KTM בישראל, נבחר R-יק למלא את התפקיד הקשה.
במהלך שנת 2004 נכנס 45degrees לניהול הפורום, וזמן קצר לאחר מכן עזב COLT ואל הצוות הצטרף MAX D. 
בשנה לאחר מכן התייצב צוות הניהול ועמד על 3 מנהלים - TYGGER, MAX ועוד אחד שביקש למחוק את שמו מהיסטורית הנהלת הפורום. 
בחודשים האחרונים של 2007 התחלפו 3 המנהלים בצוות אחר המונה את מיצו, yarivos ו- LoneRider, וביחד קבעו סטנדרטים חדשים לניהול וכן הרימו את שני מפגשי האופנוענים הגדולים שהיו בישראל מאז ומתמיד - לטרון 2007 ו- 2008.
אחרי פרישתם של yarivos ו-LoneRider מהניהול. הצטרפו hajbi ו- Pumi לצוות המנהלים. 
בהנהגתם של מנהלי הפורום, פורום האופנועים בתפוז היווה את אחד מהגורמים המשמעותיים ביותר במטה המאבק לביטוח חובה הוגן, מאבק שהחל בסוף 2009 כשבשיאו אירגן מטה המאבק את ההפגנה הגדולה ביותר שידע עולם הדו"ג בישראל, הפגנת ה- 15 בנובמבר 2009, הידועה גם בכינוייה "תל אביב עומדת".
בתחילת שנת 2011 פרש Pumi והחליף אותו avi elbaz, ואל צמד הניהול הצטרפה גם הגולשת gamgam. אחרי פרישתו של אבי הצטרף לצוות עופר רונן Vstrom וגם הוא פרש באמצע 2015.

לסיכום: כולם פה ישמחו תמיד לעזור, לתמוך, לצחוק, לשאול ולהתעניין בכל מה שיש לך לומר על דו-גלגליים. אנחנו בטוחים שתהנו. בברכת רכיבה מהירה ובטוחה! (החיים קצרים-תנו בגז!)

עשרת הדיברות לגולש ברשת (מתוך פורום התמכרות לאינטרנט בתפוז): 1. זכור את האנושיות, עמוד על שלך אך אל תעשה לחברך מה ששנוא עליך. 2. הצמד לנורמות ההתנהגות החלות בחיי המציאות. 3. דע היכן אתה נמצא במרחב הוירטואלי. 4. כבד את זמנם ורוחב הפס של האחרים. 5. תראה יפה ברשת. 6. חלק את הידע והמומחיות שלך ברשת, למען עולם טוב יותר. 7. שמור את המלחמות הרגש תחת בקרה. 8. כבד את פרטיותם של האחרים. 9. אל תנצל לרעה את הכח שלך. 10. היה סלחן כלפי טעויות הזולת.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אופנועים

ברוכים הבאים לקהילת האופנוענים של תפוז! בין אם אתם רוכבים על "חרגולים" עצבניים בשטח, מלחכים אספלט עם הסליידרים בכבישים רחוקים, מתניידים ביעילות עם הקטנוע בעיר או ממרקים ניקלים אחת ליום ומגהצים את הפרנזים לפני הטיול... לכם ולכל מי שהאהבה והטירוף למוטוריקה בכלל ולכלים דו גלגליים בפרט זורמת אצלו בוורידים, ל-כווולכם מיועד מקום המפלט העונה לשם "פורום האופנועים של תפוז"!

גולשי ומנהלי הפורום ישמחו לארח אתכם בצל עצי התפוז של הפרדס כיאה לאחווה האופנוענית ולחויה המשותפת לכולנו. 

אז מה עושים כאן? כאן תוכלו להעלות כל שאלה בנושא יקיר לבכם או משאת נפשכם: לתת טיפ לרוכבים חדשים, להתלונן על מפגעי מע``צ ומשטרת התנועה (או להחמיא! גם זה יכול לקרות!), לתכנן או להמליץ על טיולים, להתלונן, להחמיא או לשאול על בתי עסק, בעיות מנוע/אביזרים/חלקים לשאול ולענות, מה שתרצו.

בכותרת האפורה שבראש הפורום, תוכלו למצוא קישורים לכתבות, מאמרים, מבחנים, השוואות והמלצות על אופנועים (כמובן..) מומלץ לקרוא את "כללי הגלישה בפורום" אשר מופיעים ב"מאמרי הפורום" לפני תחילת הגלישה.

מעט היסטוריה: 
פורום האופנועים של תפוז הוקם ביוני של שנת 2000 הפך להיות ביתה החדש של קהילת האופנועים שהייתה ב- IOL (ואשר עברה לזמן קצר למערכת הפורומים של וואלה). כל חברי הקהילה עברו כאחד לתפוז, ומנהלה הראשון של הפורום - KLE - מסר את שרביט הניהול ל- כRובי, מנהלה המקורי של הקהילה עוד מימיה ב- IOL. 
בתחילת 2003 הצטרף COLT לניהול הפורום כדי להשתתף עם כRובי בתפעול הפורום ובניהולו. באותה הזדמנות נפרד צוות הניהול מ- MIKEE. 
כאשר כRובי קיבל הצעה לשמש כמנהל מותג KTM בישראל, נבחר R-יק למלא את התפקיד הקשה.
במהלך שנת 2004 נכנס 45degrees לניהול הפורום, וזמן קצר לאחר מכן עזב COLT ואל הצוות הצטרף MAX D. 
בשנה לאחר מכן התייצב צוות הניהול ועמד על 3 מנהלים - TYGGER, MAX ועוד אחד שביקש למחוק את שמו מהיסטורית הנהלת הפורום. 
בחודשים האחרונים של 2007 התחלפו 3 המנהלים בצוות אחר המונה את מיצו, yarivos ו- LoneRider, וביחד קבעו סטנדרטים חדשים לניהול וכן הרימו את שני מפגשי האופנוענים הגדולים שהיו בישראל מאז ומתמיד - לטרון 2007 ו- 2008.
אחרי פרישתם של yarivos ו-LoneRider מהניהול. הצטרפו hajbi ו- Pumi לצוות המנהלים. 
בהנהגתם של מנהלי הפורום, פורום האופנועים בתפוז היווה את אחד מהגורמים המשמעותיים ביותר במטה המאבק לביטוח חובה הוגן, מאבק שהחל בסוף 2009 כשבשיאו אירגן מטה המאבק את ההפגנה הגדולה ביותר שידע עולם הדו"ג בישראל, הפגנת ה- 15 בנובמבר 2009, הידועה גם בכינוייה "תל אביב עומדת".
בתחילת שנת 2011 פרש Pumi והחליף אותו avi elbaz, ואל צמד הניהול הצטרפה גם הגולשת gamgam. אחרי פרישתו של אבי הצטרף לצוות עופר רונן Vstrom וגם הוא פרש באמצע 2015.

לסיכום: כולם פה ישמחו תמיד לעזור, לתמוך, לצחוק, לשאול ולהתעניין בכל מה שיש לך לומר על דו-גלגליים. אנחנו בטוחים שתהנו. בברכת רכיבה מהירה ובטוחה! (החיים קצרים-תנו בגז!)

עשרת הדיברות לגולש ברשת (מתוך פורום התמכרות לאינטרנט בתפוז): 1. זכור את האנושיות, עמוד על שלך אך אל תעשה לחברך מה ששנוא עליך. 2. הצמד לנורמות ההתנהגות החלות בחיי המציאות. 3. דע היכן אתה נמצא במרחב הוירטואלי. 4. כבד את זמנם ורוחב הפס של האחרים. 5. תראה יפה ברשת. 6. חלק את הידע והמומחיות שלך ברשת, למען עולם טוב יותר. 7. שמור את המלחמות הרגש תחת בקרה. 8. כבד את פרטיותם של האחרים. 9. אל תנצל לרעה את הכח שלך. 10. היה סלחן כלפי טעויות הזולת.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

לצפיה ב-'שאלה - מוסך בירושלים'
שאלה - מוסך בירושלים
17/08/2017 | 13:44
21
מישהו מכיר מוסך בתלפיות של בחור צרפתי דתי בשם דוד (אם אני לא טועה).

אשמח לקבל כתובת/מספר/שם אם למישהו יש.

תודה.
לצפיה ב-'השכרת אופנוע בקורסיקה'
השכרת אופנוע בקורסיקה
15/08/2017 | 13:56
22
האם למישהו יש ניסיון עם השכרת אופנוע בעיר אג'סיו (Ajaccio) שבקורסיקה? 
אם כן האם יש המלצות? ואיך הכבישים שם מבחינת רכיבה? 
תודה
לצפיה ב-' פורום חדש בתפוז: השקעות בקנדה '
פורום חדש בתפוז: השקעות בקנדה
( לעמוד שלי בתפוז )
14/08/2017 | 15:54
3

פורום השקעות בקנדה הוקם כדי לתת לכם מענה לשאלות רבות החל מסוג ההשקעה, מקום ההשקעה, מיסוי, נושאים משפטיים, ניהול ההשקעה, רווחיות ומימוש השקעה.
רוצים להשקיע בקנדה זקוקים לייעוץ מעורך קנדי וישראלי היכנסו עכשיו לפורום החדש >>
לצפיה ב-'חנייה בנתב"ג'
חנייה בנתב"ג
13/08/2017 | 20:25
1
41
שלום וברכות,
מישהו יודע אם אפשר לחנות את הקטנוע בנתבג ל11 יום? האם אפשר יהיה לצאת בלי לשלם את החנייה?

לצפיה ב-'מתוך אתר הנתב"ג: '
מתוך אתר הנתב"ג:
14/08/2017 | 11:27
46
"בעלי רכב דו גלגלי רשאים לחנות בכל חניון ברחבי הנמל.​"

זה כולל מן הסתם את החניה לטווח ארוך.
הם מן הסתם מעדיפים שתשלם, אין לי מושג אם אפשר בלי.
לצפיה ב-'Garage Sale!!'
Garage Sale!!
11/08/2017 | 14:38
1
103
מוכר ים של חלקים ואביזרים!
החפצים משומשים (חלקם חדשים בקופסא) במצב מצויין - לא מדובר במציאות, אז כל השוחטים: נא לא להתקשר...
תבואו, תנו מחיר הוגן וסעו לשלום!
בנוסף לתמונות יש משקף, תאורה אחורית, וזנב למונסטר 796.

050-5606964 עמר
אפשר בשבת

לצפיה ב-'ועוד...'
ועוד...
11/08/2017 | 14:58
48
לצפיה ב-'מעיל דיינז נשים חדש למכירה מידה 46'
מעיל דיינז נשים חדש למכירה מידה 46
10/08/2017 | 20:55
47
מעיל דיינז נשים חדש למכירה מידה 46
המעיל הגיע היום ולצערי המידה גדולה.
המעיל חדש לחלוטין עם תויות ונמכר במחיר הקנייה.

Dainese racing d1 lady jacket black / anthracite / fuchsia
מיגוני טיטניום בכתפיים ומיגוני מרפקים.

https://www.revzilla.com/motorcycle/dainese-womens...

מבקשים מחיר הקנייה 1650 ש"ח
לצפיה ב-'אופנועים, בחורות, מיגון וכאלה'
אופנועים, בחורות, מיגון וכאלה
02/08/2017 | 19:26
2
261
הייתה רוכבת (לא בארץ) בת 40, ואיננה.
נהרגה ממעקה בטיחות, בסיבוב ארוך, במהירות 200 קמ"ש.
ז"ל.
לצפיה ב-''
02/08/2017 | 20:19
17
התמונה...גבולית מבחינת מה שמותר.

ברור לי שההקשר שונה
לצפיה ב-'גוירייד 2009'
גוירייד 2009
30/07/2017 | 19:44
1
71
הלך קרנק במוסך רוצים 3000₪ שווה לתקן? כמה שווה לפרוק? למי פונים בתל אביב
לצפיה ב-'המחיר סביר,'
המחיר סביר,
30/07/2017 | 22:11
56
תעשה חשבון אם יש לך תקציב לקנות קטנוע אחר תקין/חדש
אם אין אז אחרי האוברול תוכל להמשיך ולרכב עוד עשרות רבות של אלפי ק"מ עליו
(אני שיפצתי מנוע של B&W ב69Kק"מ והקטנוע נמכר במצב מצויין עם 83K ק"מ על השעון...

על מכירה לפירוק (בהנחה שכל שאר המע' תקינות ובמצב סביר) תקבל במוסך שלך בסביבות ה500 שקל.
לצפיה ב-'כמה עמידים מנעולי המגנום הנמכרים בישראל מבחינת גזירה ו picki'
כמה עמידים מנעולי המגנום הנמכרים בישראל מבחינת גזירה ו picki
26/07/2017 | 08:07
4
141
כמה עמידים מנעולי המגנום הנמכרים בישראל מבחינת גזירה ו picking?

ביוטיוב לא ניתן למצוא כלום. באתרים שמוכרים אין מידע לגבי סוג מפתח או חוזק הפלדה.

תודה.
לצפיה ב-'7...'
7...
29/07/2017 | 10:47
3
42
לצפיה ב-'7.2'
7.2
29/07/2017 | 21:00
2
28
לצפיה ב-''
30/07/2017 | 16:26
16
לצפיה ב-'7.9 מהשופט המזרח-גרמני'
7.9 מהשופט המזרח-גרמני
( לעמוד שלי בתפוז )
04/08/2017 | 19:05
24
לצפיה ב-'ג'קט קיץ SPIDI MULTE '
ג'קט קיץ SPIDI MULTE
24/07/2017 | 15:24
1
97

ג'קט ספידי מידה M מדיום 48-50
היקף חזה 94-100
גובה 167-179
לפי ספידי.
חדש נקנה השנה לקיץ. היה בשימוש כחודשיים , נמכר עקב שהמידה מעט קטנה. מיגונים מלאים: כתפיים ומרפקים. מגן גב ומגן חזה. מעיל מומלץ ביותר בכל האתרים. קיבל המלצות מעולות.
550 ש"ח

https://www.revzilla.com/motorcycle/spidi-multitech-armor-evo-jacket

הודעה במסר פרטי.

תודה
לצפיה ב-'תיקון מידה - הג'קט מידה L לארג' '
תיקון מידה - הג'קט מידה L לארג'
24/07/2017 | 16:29
39
תיקון מידה
מידה L 
100-106 היקף חזה
גובה 170-182
לצפיה ב-' מומחים ואנשי מקצוע מחכים לשאלות שלכם '
מומחים ואנשי מקצוע מחכים לשאלות שלכם
( לעמוד שלי בתפוז )
23/07/2017 | 17:47
16

לא טובים בדייטים? מתקשים ביצירת קשר זוגי? בפורום מאמן אישי למציאת זוגיות תקבלו עצות בנושא 

מעדיפים דרכי טיפול טבעיים לגופכם? אתם צודקים! בפורום תרופות סבתא מחכים לכם

זקוקים לייעוץ משפטי בתחום הפלילי? המנהל החדש בפורום משפט פלילי, עו"ד אביתר גולני, מחכה לכם 

מקימים בריכת נוי או רוכשים אקווריום? גם בנושא הזה מומחה ישמח לייעץ לכם בפורום אקווריום ודגי נוי

בהריון? מתעניינת בתהליך שימור דם טבורי? היכנסי עכשיו לפורום דם טבורי לשאול הכל

מתמודדים עם קשיים ודילמות בזוגיות? לא מפסיקים לריב? כל אחד מאיתנו זקוק לטיפול זוגי לעיתים, אין לכם מה להפסיד

צו ראשון, שיבוץ, שמירות, שחרור משירות צבאי, השתמטות, עריקות, שיפוט: בפורום עורך דין צבאי יענו על כל השאלות בנושאים האלו

לצפיה ב-'מישהו לוקח את הקטנוע לחלפים אחרי שהורדתי מהכביש - מה הסיכון?'
מישהו לוקח את הקטנוע לחלפים אחרי שהורדתי מהכביש - מה הסיכון?
21/07/2017 | 07:31
87
האופנוע ירד מהכביש במשרד הרישוי - הרישיון הוחלף במסמך כתום עם הכיתוב "מבוטל פירוק"  (הלך הראש מנוע..)
מישהו מגיע לאסוף אותו היום ולשלם לי כמה גרושים לפירוק.
הבנתי שכדאי להוריד את המספר ולשמור.
הבנתי שכדאי להחתים את הגרר על זכרון דברים שהוא לקח אותו לפירוק תמורת X שקלים...
הוא מבקש שאביא מסמכים של האופנוע - אבל אין לי יותר רישיון, רק את המסמך הזה - אז אביא לו צילום. (לגיטימי?)
מה עוד כדאי לדעת? לגרד את המספר מהמנוע\שלדה? (מברג ופטיש יספיקו לזה?)
עוד משהו?

תודה!
סופ"ש מקסים :)
לצפיה ב-' תחרות לחופש הגדול: בילוי מיוחד עם הילדים '
תחרות לחופש הגדול: בילוי מיוחד עם הילדים
( לעמוד שלי בתפוז )
20/07/2017 | 08:52
1
18

החופש הגדול בעיצומו וחלקנו מחפשים תעסוקה לקטנטנים חסרי המעש כדי לשבור את השגרה החלטנו לפנק אתכם ב- 15 כרטיסים לפסטיבל תיאטרון הבובות הבינ"ל 2017, בילוי משפחתי קסום עם הילדים או הנכדים כמובן 

איך זוכים פשוט מאוד
כותבים בשירשור התחרות רעיון משלכם לפעילות מיוחדת עם הילדים בחופש הגדול

שיהיה בהצלחה והמשך קיץ מהנה
לצפיה ב-'מירוץ דראג עם הילדים במנחת עRד '
מירוץ דראג עם הילדים במנחת עRד
20/07/2017 | 12:03
16
לצפיה ב-'זקוקה לעצה ממי שמבין :)'
זקוקה לעצה ממי שמבין :)
19/07/2017 | 10:31
2
160
היי חברים.
למרות התנגדות קשה מצידי (פשוט מפחדת) החבר הכי טוב שלי קונה אופנוע. (עשה הפסקה של שנה ועכשיו החליט שחסר לו האדרנלין).
בקרוב הוא חוגג יומולדת והחלטתי לקנות לו מתנה שימושית השנה ומכאן הבקשה לעזרה - מה הייתם אומרים שלל אופנוען חייב להיות? אני רוצה לקנות לו משהו שייתן לי שקט נפשי ולו מקסימום ביטחון (עד כמה שניתן).
חשבתי על האפוד אוויר הזה... או כל דבר אחר שתגידו:)
ברור לי שזו לא מתנה זולה - ועדיין... אשמח להמלצות:)
תודה לכולם ותהיו זהירים!
לצפיה ב-'המלצה שלי - קורס רכיבה מתקדמת.'
המלצה שלי - קורס רכיבה מתקדמת.
19/07/2017 | 10:54
1
100
בסביבות ה700 לקורס אחד ואלף ומשהו לשני הקורסים (א+ב)
קיימים שני בתי ספר בארץ ושניהם מצויינים (פרו ריידינג ואופנוען מאומן) וגם כמה מדריכים אישיים מצויינים (משה פרחי ועוד).

הידע והכלים שהוא יקבל בקורס/ים יגבירו את הבטיחות האקטיבית שלו כרוכב ויעלו את המודעות שלו והריכוז בעת הרכיבה... את מיגון הגוף הוא כבר יחליט וימדוד בעצמו.

value for money ללא תחרות
ועל הדרך הוא גם יהנה מכל רגע  

לצפיה ב-'מצטרף להמלצה של ג'יימס.'
מצטרף להמלצה של ג'יימס.
19/07/2017 | 15:49
36
לצפיה ב-'קטנוע 125 שנסע הרבה בשמש'
קטנוע 125 שנסע הרבה בשמש
16/07/2017 | 21:58
93
שלום לכולם,

יש לי דיוק 125 שנת 2007 שקניתי ב- 2008 ואני מאוד מרוצה ממנו והוא מעולה בשבילי לעיר בגלל הגודל שלו.
הוא נסע 48,000 ק"מ עד היום ושמרתי עליו מאוד, גם טיפולים בזמן עם חלקים מקוריים ושמן טוב וגם לא נסעתי איתו כ"כ מהר. עד לא מזמן הוא נסע מעולה והרעש של המנוע היה נשמע טוב, וגם היו לו פתיחות די חזקות לפעמים כשאני נותן גז ברמזור הוא קפץ קדימה.
אך לפני כשבוע ביום חם מאוד, נסעתי איתו למרחק שמעולם לא נסעתי איתו, שעה הלוך - ואחרי המתנה של 45 דקות - שעה חזור. אני לא יודע אם ישר לאחר מכן אבל הוא התחיל להשמע קצת פחות טוב כשהמנוע עובד וכשאני נותן גז אני מגיע רק ל- 60 קמ"ש וכבר אני שומע רעש שנשמע פחות טוב ממה שהיה.
יש לציין שלא כל אחד היה שם לב לדברים האלה.
בכל אופן, הייתי צריך לעשות טיפול גדול בקרוב אז עשיתי אותו לפני כמה ימים בגלל מה שקרה, ובאמת המנוע נשמע יותר טוב כשהוא דלוק, אך כשאני נוסע, עדיין הרעש של המנוע מ-60 קמ"ש נשמע פחות טוב (יותר מאמץ), והוא פחות זריז (פתיחות פחות חזקות).
חשבתי לקנות 44K, שלפני 6 שנים שמתי לו, אבל אני לא יודע אם זה קשור.
אודה למי שמבין ויציע לי מה לעשות, אם בכלל יש מה לעשות.
מיותר לציין שיותר לא אסע איתו כ"כ רחוק, בטח שלא ביום חם.

לצפיה ב-'מוסך אמין לבדיקת vstrom 650 באזור המרכז?'
מוסך אמין לבדיקת vstrom 650 באזור המרכז?
15/07/2017 | 21:49
6
72
אשמח להמלצות, תודה רבה.

לצפיה ב-''טופ גאן' רח' יגאל אלון 122 ת"א'
'טופ גאן' רח' יגאל אלון 122 ת"א
16/07/2017 | 08:04
1
74
בדיקה מקיפה והסבר מלא אחריה.
אמין, מקצועי ומומלץ - בדקתי בעבר אצלו כמה וכמה אופנועים וקטנועים.
לצפיה ב-'תודה רבה!'
תודה רבה!
16/07/2017 | 08:23
20
לצפיה ב-'לך זה כבר לא שימושי אבל שאחרים ידעו'
לך זה כבר לא שימושי אבל שאחרים ידעו
28/07/2017 | 19:37
3
71
רק מוסך היבואן. הראשי.
להם יש הכי הרבה ניסיון עם הדגם, המיכשור הייעודי שסוזוקי מחייב את אלה שעובדים איתו המוכרים את הדגם.
חשוב לדעת לבחור נכון.

פעם לפני שנים מכרתי ויסטרום והיה לו רעש של קלאץ' שנעלם בלחיצה על הקלאץ'. כשמכרתי הקונה בחר לבדוק במוסך כלשהו שלא הכירו את זה ולכן גם לא ידעו לאשר ע"י לחיצה על הקלאץ' שמעלימה את הרעש ולכן הם טעו לחשוב שזה רעש של שסתומים, שרשרת טיימינג וכו'.
לאחר הטעות באבחנה הלכנו לאבניר והם גיחכו והדגימו כיצד הרעש "של הטיימינג והשסתומים" נעלם בלחיצה על הקלאץ'.

הקיצור, חשוב ללכת למי שמבין בכלי הספציפי הכי טוב. הם גם לא ידעו על המחלה הספציפית של הויסטרום אז שהיא הקלאץ' המרעיש. כשלא יודעים את זה, אז גם לא מחפשים את זה, ואז מגיעים לתובנות שגויות. 
אין תחליף לידע מעמיק...קשה שיהיה לכולם ידע מעמיק בכל תחום ותחום. וזה עוד היה במוסך שהתייהר שכל המכונאים שלו הם עם תעודות והסמכה. 
ההסמכות לא חסכו מהם את הטעות המביכה. אחרי ההסמכה היה צריך עידכונים לגבי הדגם הספציפי אבל הם לא קיבלו עידכונים מסוזוקי על בעיות ספציפיות ודרכי האיבחון והפתרון שלהן.
לצפיה ב-'תוספת להבהרה'
תוספת להבהרה
28/07/2017 | 20:19
2
46
מה שתיארתי נקרא אז
Clutch chatter או שם דומה
והופיע בדגמי וי סטרום 1000 משנת 2002 ועד שנת כנראה 2010

כיום נמכר ויסטרום 1000 שונה ואין לי מושג אם הצ'אדר הזה רלוונטי לדגם החדש.
בנוסף לא שמעתי אז על בעיית צ'דר בויסטרום 650. כנראה הקלאץ' שלו לא הרעיש והרעיד אבל היה פחות אמין מבחינת תפקוד במשטחים חוליים טובעניים: פעם אירגנו טיולי ויסטרום למצרים, ושם בחולות טובעניים אף ויסטרום 1000 לא גמר את הקלאץ' בעוד שהיו כמה ויסטרום 650 שנתקעו עקב שגמרו הקלאץ' שלהם.
ההסבר היה אז שבדגם ה1000 היה קלאץ' הידראולי ומנגנון כיוונון אוטומטי וב650 היה קלאץ' שעבד ע"י כבל ולא התכוונן אוטומטית...
לצפיה ב-'ממוסך היבואן מסרו שהתור הקרוב ביותר הוא בעוד חודש'
ממוסך היבואן מסרו שהתור הקרוב ביותר הוא בעוד חודש
28/07/2017 | 22:27
1
45
ממש פרקטי...
נראה לי שהם פשוט לא רוצים להתעסק עם בדיקות קנייה
לצפיה ב-'לפחות היית נבון לפנות תחילה אליהם'
לפחות היית נבון לפנות תחילה אליהם
29/07/2017 | 15:05
51
זה גם משהו.
אבל אחרי הניסיון הגרוע עם הקלאץ' שסיפרתי קודם אני בכלל חושש שמכוני בדיקה כלליים יודעים לטעות בענק.
אני הייתי בכל זאת מגיע לאבניר, נוחת אליהם לבדיקה ומקווה שיקבלו אותי. מגיע מוקדם בבוקר להיות בין הראשונים.
הם אולי לא אוהבים לעשות את זה. אולי לא מכניס מספיק וצריך לתת אחריות מכל הכיוונים.
אפשר להבין אותם אבל לא הייתי מוותר בקלות.
לצפיה ב-'מחפש משהו לרכב איתו בסופש :)'
מחפש משהו לרכב איתו בסופש :)
16/07/2017 | 01:56
100
אהלן מחפש משהו לרכב איתו
אני מתחיל (רוכב חודשים) רוכב באיזור מודיעין
 (יער בן שמן וכו')
שלחו הודעה בפרטי או תתיגו !
לצפיה ב-'קסדה'
קסדה
11/07/2017 | 19:59
117
שלום לכם,
מישהו מוכר קסדות Biltwell או Bell בארצנו?

תודה
לצפיה ב-'זקוק להמלצה'
זקוק להמלצה
06/07/2017 | 18:09
3
169
חברים שלום

אחרי כמה שנים שלא רכבתי, וגעגועים לרכיבה.

בשנתיים הקרובות אצטרך לגמוע נסיעה של 110 ק"מ לכיוון (220 הלוך חזור) פעמיים בשבוע- מסביבות ירושלים לאזור נתניה.
אשמח להמלצתכם לגבי רכישת אופנוע/קטנוע.
אני צריך שיהיה נוח לנסיעה כזאת, אחיזת כביש טובה, ויכולת לשייט בתנועה בין ערונית באופן סביר וסביל. אני מתכוון לנסוע במהירות של עד 120 קמ"ש ורוצה שהכלי יעמוד במהירות הזאת בצורה טובה.
התקציב שלי הוא סביבות 20,000 אל"ש.
בעיקרון אני מעדיף אופנוע אבל רוצה לשמוע את המלצתכם אבל אם אתם חושבים שיש עדיפות לקנוע אז אשמח לשמוע את דעתכם.

תודה!
לצפיה ב-'אופנוע! ויסטורם או NC יד2.'
אופנוע! ויסטורם או NC יד2.
07/07/2017 | 21:03
1
117
לדעתי

.
לצפיה ב-'או אחד הBMW הבינוניים.'
או אחד הBMW הבינוניים.
07/07/2017 | 21:19
60
לצפיה ב-'מסכים עם JAMES - ממליץ לדבר עם תומרקה בטרייד-אין של הונדה'
מסכים עם JAMES - ממליץ לדבר עם תומרקה בטרייד-אין של הונדה
09/07/2017 | 13:55
84
אנ
לצפיה ב-' מכירים את כל הפורומים בתפוז '
מכירים את כל הפורומים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
09/07/2017 | 12:53
7

אם לא, אתם מוזמנים לגלות כמה...

פורום פילוסופיה לכל חוגג 16 שנה של פעילות ומזמין אתכם לקחת בה חלק

כותבים למגירה? חבל בואו לשתף את הגולשים בפורום שירה ופרוזה 

בפורום שישים פלוס תגלו שבכל גיל אפשר להכיר חברים חדשים ברשת

מכורים לגיימינג? יש לכם עם מי לדבר על כל המשחקים בפורום קונסולות משחק 

אף פעם לא מאוחר מידי... בפורום חסרי ניסיון זוגי ומיני בגיל מאוחר תמצאו קהילה תומכת ומקום לשתף ולפרוק 

רוכבים מקצועיים? לא יורדים מהאופניים שלכם? אופני כביש הוא הפורום בשבילכם

המשך גלישה נעימה

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא תפעול העסק שלך
אירוח בנושא תפעול...
עסוק בתפעול העסק במקום בפיתוחו? מומחה יענה לך על...
אירוח בנושא תפעול העסק שלך
אירוח בנושא תפעול...
עסוק בתפעול העסק במקום בפיתוחו? מומחה יענה לך על...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

עו
נפגעת מרשלנות רפואית?
פורום נכי צה
פורום נכי צה"ל
פורום קרוואנים קמפינג
פורום קראוונים קמפינג

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה