לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
86778,677 עוקבים אודות עסקים

פורום עשרים וארבע

ברוכים הבאים לפורום 'עשרים וארבע'.
'עשרים וארבע' היא סדרת טלוויזיה. בכל עונה בסדרה ישנם 24 פרקים כאשר כל שעה היא שעה עגולה שמתרחשת בזמן אמת.
גיבור הסדרה הוא ג'ק באוור, סוכן מטעם הממשלה שמשרת תחת 'היחידה ללוחמה בטרור' או CTU.
בפורום אנחנו דנים על המתרחש בסדרה תוך שימוש בשפה מכובדת וללא ריבים.
אחד מחוקי הברזל של הפורום הוא שמירה על סימון ספוילרים. יש לקרוא את המדריך לספוילרים תחת מאמרים.
כל בעייה שצצה אני עידו ותרגישו חופשי לכתוב לי

אודות הפורום עשרים וארבע

ברוכים הבאים לפורום 'עשרים וארבע'.
'עשרים וארבע' היא סדרת טלוויזיה. בכל עונה בסדרה ישנם 24 פרקים כאשר כל שעה היא שעה עגולה שמתרחשת בזמן אמת.
גיבור הסדרה הוא ג'ק באוור, סוכן מטעם הממשלה שמשרת תחת 'היחידה ללוחמה בטרור' או CTU.
בפורום אנחנו דנים על המתרחש בסדרה תוך שימוש בשפה מכובדת וללא ריבים.
אחד מחוקי הברזל של הפורום הוא שמירה על סימון ספוילרים. יש לקרוא את המדריך לספוילרים תחת מאמרים.
כל בעייה שצצה אני עידו ותרגישו חופשי לכתוב לי
הפורום לא פעיל
x
הודעה מהנהלת הפורום
חובה לסמן |ספוילר| על פרקים שעדיין לא שודרו בישראל! -מדריך הספוילרים-
הנחיות חדשות על סימון ספוילר (15.3.10) כולם לקרוא ולאשר
אין לדון על הורדות בלתי-חוקיות, קישורים כאלה ימחקו!

העונה השמינית של הסדרה בעיצומה! פרק חדש כל יום שלישי ב-5 בבוקר ב-HOT VOD או רביעי שלמחרת ב-10 בלילה בערוץ HOT3.

אביחי (crossface) ז``ל 1979-2004 , לעולם לא נשכח אותך. 
המשך >>

לצפיה ב-'סגירת הפורום'
סגירת הפורום
21/06/2010 | 10:13
40
עקב סיום הסדרה, הוחלט על סגירת הפורום.

אנו מודים ל idoPodעל ניהול הפורום.

לאורך תקופה ניהל idoPod את הפורום ועשה זאת תוך נתינה גדולה, השקעה, חום, איכפתיות והמון רצון טוב.

בעינינו לא ניתן לכמת את תרומתו ופועלו שניתנו בזכותו ועל ידו לגולשי הפורום, תוך כדי הפיכתו לבית חם לקהילה.

אנו מאחלים לו המון בהצלחה בהמשך דרכו בתפוז ובכלל.

לצפיה ב-'ולפעמים החגיגה נגמרת, הגיע העת להפרד. '
ולפעמים החגיגה נגמרת, הגיע העת להפרד.
17/06/2010 | 17:14
6
80
לפני  6 שנים נכנסתי פעם ראשונה לפורום עשרים וארבע בתור קורא. הייתי פסיבי כמעט חצי שנה.
5 שנים אחרי, הרמתי את הכפפה והחזרתי את הפורום לחיים עם בואה של העונה השמינית שהסתיימה לה חודש שעבר.

בתחילת השבוע הבא, הפורום יסגר, כמו הסדרה, כנראה שלתמיד.

חברים יקרים, תודה רבה לכם, על השיתוף פעולה, על הכתיבה, על הרצון, על ההבנה והאהבה שהקדשתם לסדרה וגם לפורום.

היה לי העונג לבלות בפורום לצדכם בזמן העונה השמינית, וכמובן גם בזמן העונות הקודמות בהם הייתי חבר מן המניין.

אתם מוזמנים לשמור על קשר בכל דרך

שיהיה לכולם קיץ מהנה,
ושוב תודה

עידו

SHUT IT DOWN
לצפיה ב-'אוי, עצוב....'
אוי, עצוב....
17/06/2010 | 18:48
40
אני אתגעגע...
לצפיה ב-'באמת שעצוב...'
באמת שעצוב...
18/06/2010 | 02:37
26
בתור אחד שלא נמצא כאן הרבה זמן,זה מראה עוד מסמר בארון הקבורה של הסדרה :(
תודה לך על הכל !
לצפיה ב-'פורום שליווה אותי המון!!! '
פורום שליווה אותי המון!!!
18/06/2010 | 11:19
25
וחבל שהכל נגמר.
היו עונות מצוינות וסדרה מדהימה!!!!
תודה לכולם.
לצפיה ב-'חבל ש-24 נגמרה חבל מאד'
חבל ש-24 נגמרה חבל מאד
18/06/2010 | 23:05
1
37
אבל למה לא להמשיך עד שיהיה
סרט?
לצפיה ב-'הסרט עוד בחיתולים ולא ברור מתי עתיד '
הסרט עוד בחיתולים ולא ברור מתי עתיד
19/06/2010 | 00:00
32
לעלות לאקרנים.
מעבר, סרט באורך של שעה וחצי זה לא משהו שיכול להחזיק פורום בתפוז, לצערי ולצער כולנו.
כפי שכולנו נוכחים לראות רמת הפעילות ירדה בצורה דרסטית מאז הסיום.
לצפיה ב-'כל כך עצוב '
כל כך עצוב
20/06/2010 | 13:55
26
זה בעצם החותמת הסופית למות הסדרה, בשבילי... נכנסתי דיי הרבה לפורום הזה.

אתגעגע לכולם, ומי יודע.. אולי עוד כמה שנים יוצרי הסדרה יחזרו עם ראיונות חדשים ויעשו לסדרה עוד כמה עונות.

בינתיים נחכה לסרט..
לצפיה ב-'אתם שמתם לב בפרק האחרון ש...'
אתם שמתם לב בפרק האחרון ש...
17/06/2010 | 19:41
52
אני מדבר על מי שהוריד מהאינטרנט בצורה הלא חוקית, שלא היה פתיח ומאירועי הפרקים הקודמים, אלא זה ישר קפץ ל: "האירועים הבאים מתרחשים משעה 3:00 עד 4:00".

אם יש למישהו גירסה מלאה להורדה שישלח לי בהודעה פרטית בקשה.

זה מטריף אותי שדווקא את הפרק האחרון לא הימרו עם פתיח ומאירועי הפרקים הקודמים.

תודה
לצפיה ב-'איך אתם ממלאים את החור של ימי שלישי?'
איך אתם ממלאים את החור של ימי שלישי?
12/06/2010 | 20:11
5
26
כבר עברו שני ימי שלישי בלי הסדרה, והחוסר היה כל כך מורגש.

מישהו התחיל לצפות שוב בסדרה? אולי רק בעונה?
השארתם את הסדרה כבר בעבר?
לצפיה ב-'אני כבר התרגלתי'
אני כבר התרגלתי
13/06/2010 | 00:16
15
רוב הסדרות כבר בפגרה או שהסתיימו לתמיד
בכלל עוד מעט תקופת מבחנים מתחילה
עדיף כך שאין הסחות
רק המונדיאל הזה מפריע חחח
לצפיה ב-'אני חי בהכחשה שתהיה עוד עונה '
אני חי בהכחשה שתהיה עוד עונה
13/06/2010 | 01:04
8
לפעמים אני מתבלבל וחושב שבינואר הבא תהיה עוד עונה, מתוך הרגל..
אבל, לא.. כל פעם שאני נזכר קצת קשה.
אני התרגלתי כל יום שלישי לרוץ לVOD מתי שאני יכול ולראות את הפרק ומיד אחריו לראות עוד טריילר מפוצץ לפרק הבא, כעת זה קצת חסר.
אבל.. זהו.. נגמר ואני דיי מחכה לסדרות אחרות שימלאו את החסר.

אבל אל דאגה,
יהיה סרט.. לפחות זה מעודד
ואולי, אולי מתישהו הם יחזרו עם רעיונות חדשים ויעשו עוד עונה.

צפיתי בכמה פרקים מהעונה הרביעית ששודרה בהוט-זון.
כל ליל שבת היו 4 פרקים אז ראיתי קצת.

כעת אני מתכוון לצפות בעונה 8, בשנית!
לצפיה ב-'מתמכר למשהו אחר'
מתמכר למשהו אחר
13/06/2010 | 20:27
8
(ונראה לי שזוהי הודעת הפרידה שלי מהפורום הזה)
התחלתי לראות אבודים

אבל צר לי, הסדרה הזו לא מתקרבת ל-24.
לצפיה ב-'ממש לא מילאתי את החור עדיין'
ממש לא מילאתי את החור עדיין
14/06/2010 | 22:03
10
בשבוע הראשון היה לי מאוד מוזר ומתוך אינסטינקט חיפשתי פרק להורדה, אבל מתרגלים... וזה עדיין מבאס...

אחי, לעומתי, רק אתמול בלילה ראה את 6 הפרקים האחרונים של עונה 8 (לראשונה) אז הבוקר קיבלתי ממנו שיחה של וואו. הוא דווקא (בניגוד להרבה ביקורות) מאוד התלהב מהסוף וטען שסצינת הסיום היא קלאסיקה ודרך מצוינת לסגור סדרה כזאת. אפילו הוא דמע כשקלואי אמרה "תכבה אותו". אז היה לי עוד קצת "24" כשהעליתי איתו חוויות היום...

נראה לי שהבאסה האמיתית תתחיל רק במועד שבו אמורה להתחיל העונה החדשה... אני זוכרת שבשנה שבה הייתה הפסקה בגלל שביתת התסריטאים ממש חסר לי "24". אז מה עושים כשאתה יודע שהסדרה לא חוזרת בכלל???
לצפיה ב-'ב'הישרדות'...'
ב'הישרדות'...
17/06/2010 | 03:40
12
דווקא נחמדה העונה הזו, ו-לידר מדהימה - איזה מראה מרשים. לא ברור לי איך לא לקחו אותה לדוגמנות. בטח עכשיו כן.
מאוד מצער (ואמרתי את זה לא מעט - למי ששמע) שבארץ אין ערוץ פלייבוי, בדיוק לדברים כאלה. בשביל מה צריך עוד?

חוזרים לחומרים הרגילים (בכבלים; מקוה שעונות 13 ו-14 של ER יגיעו בסוף, אחרי הפסקת האינפוזיה של העונות הקודמות שהתמכרתי אליה באביב האחרון), ומחפשים משהו מעניין להורדה. כמו שהמלצתי כאן בעבר - 'יום האתמול' יכולה לספק הרבה מהקריז, רק שגם היא נקטעה בטרם עת.
לצפיה ב-'24 עונה 7'
24 עונה 7
13/06/2010 | 17:41
1
30
נראה לי שמתחילים היום לשדר שוב
בהוט 3 מאוחר בלילה. צפיה נעימה ומותחת
לצפיה ב-'זה יהיה לראות את העונה בפעם הרביעית..'
זה יהיה לראות את העונה בפעם הרביעית..
13/06/2010 | 17:57
18
אבל יאללה מי סופר עונה כל כך מצויינת
לצפיה ב-' פלאש פורוורד 2 - באיחור קל (בגלל הממיר)'
פלאש פורוורד 2 - באיחור קל (בגלל הממיר)
07/06/2010 | 05:20
7
34
- לא תוכנת להקליט כסידרה (הכפתור הירוק). תוקן ומעכשיו יקליט.

אז מה היה לנו - פרק יותר מתון וירידה במתח, ועם התקדמות איטית קדימה, על סמך הרמזים המסתוריים מאוד מהקודם. מישהי תמהונית מופיעה בסניף ה-FBI של LA - זו ה-ד. גיבונס שבפתק הצהוב שמארק (גוז'ף פיינס) הדביק על הלוח בעקבות ה'פלאש' שלו לעתיד. מסתבר שזו היא - אופה בקונדיטוריה קטנה בנבאדה. היא זוכרת שיחה טלפונית עם מישהו לא ידוע, ורק שה-FBI הוזכר בה. זה מעורר את הצוות לבדוק מה היא קשורה לזה. הם מגלים שהטל' הסלולארי שלה חייג בזמן התרדמת הכלל עולמית, לטל' של אותה דמות מסתורית מהאיצטדיון, שנקלטה במצלמות הולכת בזמן התרדמת - אולי היחידה מסוגה.

בינתיים אשתו של מארק פוגשת את אותו גבר מסתורי מהפלאש שלה - בחור עם מבטא בריטי (אגב בספר שלפיו הסידרה נוצרה, הוא אחת הדמיות הראשיות, אבל בתפקיד שונה), ולו ילד שסובל מאוטיזם מסוג לא ברור. הבת שלה מזהה את אותו ילד מהפלאש שלה. היא לחוצה אבל מבטיחה למארק שהיא לא מתכננת לעזוב אותו. יש תחושה שהילד הזה אולי לא מוצלח בעולם הרגיל הממשי, אבל בעולם הרוחני והמטאפיזי, הוא חזק מאוד.  

הרמזים מגיבונס מקפיצים את מארק, הסיני (בעצם קוריאני) ועוד לנבאדה למארב שלא מעלה דבר בעזרת שריפית מקומית, ואח"כ למחסן נטוש אליו הם נכנסים עם פנסים, במיטב המסורת של האקס-פיילז (אין על מבני פח שוממים ומלאי גרוטאות - זה *תמיד* מקום המסתור של הרעים). הם מגלים שם סדנה להרכבת בובות, ומעליה מישהו מסתורי שנעלם ומצית את המקום עם חומר דליק + נפץ, ויורה בשריפית שאיתם. גם היא סיפרה שלא היה לה פלאש. הקוריאני בלחץ כי גם הוא חסר פלאש, ובסיום מישהי עם מבטא צרפתי מספרת לו שהיא ראתה את שמו ברשימת נספים. מכל מקום כך מגיעה התמונה עם ראש הבובה (הזכירה לי את צ'אקי משום מה, מסידרת 'צ'אקי' הנהדרת על הבובה הרצחנית).

בסיום מארק מחליט להיפטר מהצמיד שהכינה לו בתו - נסיון נוסף לשינוי העתיד.

אורח הפרק - אלן ראק, שפעם היה ב'ספין סיטי' הקומיקאי הציני עם השורות הכי טובות (כמו לארוקט ב'בית דין לילי'), ושהתחיל ב'פאריס ביולר' הקלאסי, כאן בתפקיד מישהו שצועק בפגישת ה-AA.
לצפיה ב-'אולי לא שמת לב, אבל אני בטוח ב-100%,'
אולי לא שמת לב, אבל אני בטוח ב-100%,
07/06/2010 | 17:52
5
9
לצפיה ב-'אוי.. התפוז הזה.. הנה המשך ההודעה:'
אוי.. התפוז הזה.. הנה המשך ההודעה:
07/06/2010 | 17:55
4
12
אולי לא שמת לב, אני אני בטוח ב-100%, בגלל הקול והמראה שלה.. שה"צרפתייה" (מי שהתקשרה לקוריאני ואמרה שהיא ראתה שבאמצע חודש מרץ ירצחו אותו) שיחקה את הדמות "דיינה" המצויינת בעונה הרביעית של 24.
היא הייתה האמא של הילד בארוז.

אהבתי מאוד את המשחק שלה בעונה הרביעית.
לצפיה ב-'היא איראנית'
היא איראנית
08/06/2010 | 14:55
7
לצפיה ב-'זו אכן היא...'
זו אכן היא...
09/06/2010 | 10:02
5
לצפיה ב-'יתכן. נראתה מוכרת'
יתכן. נראתה מוכרת
17/06/2010 | 03:42
1
11
היא אגב זכתה לפני שנה בפרס על סרט עצמאי.
לצפיה ב-'היא שחקנית נהדרת.'
היא שחקנית נהדרת.
20/06/2010 | 15:36
7
לצפיה ב-'סך הכל היה פרק לא רע'
סך הכל היה פרק לא רע
07/06/2010 | 17:55
2
לצפיה ב-'כמו כל אחרי עונה- מצעד העונות שלכם..'
כמו כל אחרי עונה- מצעד העונות שלכם..
31/05/2010 | 20:10
15
27
אז יש 8 עונות..
מי שרוצה ומסוגל שלא באופן שרירותי לדרג 8 עונות מוזמן
מי שלא, מוזמן לתת את 2 הטובות ביותר ו-2 הגרועות ביותר.
לצפיה ב-'הנה שלי'
הנה שלי
31/05/2010 | 22:14
10
35
הכי טובה - 1 (כבודה של העונה הראשונה במקומה מונח, בכל זאת)
מקום שני - 5 (הלכו עד הסוף פשוט, הרגו דמויות, ריגשו, וגם הפכו את הנשיא לנבל)
מקום שלישי - 4 (בעיקר בזכות קים רייבר ו-וויליאם דיויין והסצנה המדהימה של ג'ק מוותר על חייו של פול כדי להציל חשוד עם מידע)
מקום רביעי - 8 (הרצח של רנה, המוות של חסן, אובדן השפיות של ג'ק וסצנת סיום סוחטת דמעות עם קלואי)
מקום חמישי - 2 (פשוט איכותית. אלמלא "קלטת קפריסין" הייתי מדרגת את העונה גבוה יותר...)
מקום שישי - 7 (בעיית חוסר האמינות הגדולה מכל -  טוני חי. אבל חוץ מזה הייתה עונה טובה מאוד, כולל לארי מוס המלך)
מקום שביעי - 6 (פיהוק אחד ארוך עם כמה רגעים טובים, בייחוד 4 פרקי פתיחה מצוינים)
מקום שמיני - 3 (סורי, אבל הם לא ידעו מה הם עושים בעונה הזאת. האחים סלזאר היה מחרידים, סיפור הוירוס עקום, נושא התינוק וצ'ייס מיותר ובכלל, חוץ מטוני שמנסה להציל את מישל בסוף, חרא של עונה, לא פחות).

הסרט "גאולה" נכנס איפשהוא בין עונה 3 לענה 6. הוא שימש רקע נהדר לעונה 7 אבל תכלס, אי אפשר לבנות סרט על "שעתיים בזמן אמת", לפחות לא סרט מתח.

ג'ק, תחזור..... קשה בלעדיך!
לצפיה ב-'הדירוג שלי'
הדירוג שלי
01/06/2010 | 00:37
25
קודם כל לדעתי גם עונה גרועה של 24 טובה יותר מכל עונה של רוב הסדרות האחרות, אבל בכל זאת:
מקום שמיני: עונה 6 (פתיחה מצוינת שלא המשיכה לשום מקום, וחבל). ציון: 7.
מקום שביעי: עונה 3 (חצי עונה בזבזו סתם, ההמשך היה טוב מאוד אבל הסוף חלש ביותר). ציון: 7.5.
מקום שישי: עונה 7 (כמה נפילות פה ושם אבל עונה טובה מאוד סה"כ). ציון: 8.
מקום חמישי: עונה 8 (השתפרה ככל שהתקדמה, המוות של חסן ורנה הובילו לג'ק שעוד לא ראינו, סוף לא גאוני אך חזק בהחלט). ציון: 8.
מקום רביעי: עונה 5 (היה שם הכול מהכול, איבדנו דמויות ראשיות, הנשיא הפך לנבל). ציון: 8.5.
מקום שלישי: עונה 2 (עד פרק 15 הייתה העונה הטובה ביותר אולי, כולל המשפט האלמותי "I'm gonna need a hacksaw" וה"פרידה" מקים במטוס, חבל שמשם העונה איבדה כיוון ובעיניי גם את המקום הראשון בין העונות). ציון: 9.
מקום שני: עונה 4 (מהחקירה בפרק הראשון לפני ששר ההגנה נחטף, דרך הנבל אולי הטוב מכולם: מרוואן, ועד הסוף שהיה צריך להיות לדעתי הסוף של הסדרה). ציון: 9.5.
מקום ראשון: עונה 1 (עם כל הכבוד לכל השאר, אין כמו העונה שהתחילה את הכול, כשעוד היינו תמימים וכל טוויסט עדיין הפתיע). ציון: 10.
לצפיה ב-'היית צריכה לסמן 'ספוילר' '
היית צריכה לסמן 'ספוילר'
01/06/2010 | 10:44
6
19
עכשיו אני יודעת שהם ימותו.... וג'ק יתחרפן שוב... דווקא נהניתי לראות אותו בשליטה.... אני בפרק 14....
לצפיה ב-'היא לא הייתה צריכה שום ספוילר'
היא לא הייתה צריכה שום ספוילר
01/06/2010 | 11:29
3
15
העונה שודרה בHOT3
היא לא עברה על חוקי הפורום
לצפיה ב-'אל דאגה, המשטרה לא רודפת אחריה'
אל דאגה, המשטרה לא רודפת אחריה
01/06/2010 | 13:01
2
11
לא עברה על אף חוק.
סך הכל הבעתי דיעה. לדעתי יש אנשים שלא צפו בעונה 8. אני מכירה רבים כאלה. אז סתם מנחמדות, לא מכורח החוק.

תודה,
לצפיה ב-'אז חבל לקרוא כאן. עדיף היה שלא'
אז חבל לקרוא כאן. עדיף היה שלא
07/06/2010 | 05:01
1
7
לצפיה ב-'נכון... אך ממילא העונה הזו '
נכון... אך ממילא העונה הזו
07/06/2010 | 11:47
10
הייתה לא משהו.. וחבל... אפשר באמת לומר שמיצו את האפשרויות שלהם.... הדברים חוזרים על עצמם.
(בוגדים בתוך סי.טי.יו, נשיאים בזויים, רוסים וערבים ביחד.... ג'ק לוקח את החוק לידיים - למרות שדווקא אהבתי אותו מתון בתחילת העונה.... - ואיומים על חברים ברצח.... )

מקווה שהסרט יהיה טוב, מחכה בקוצר רוח.

האמת...קשה להיגמל...
לצפיה ב-'אוי, סורי...'
אוי, סורי...
01/06/2010 | 11:48
1
10
לא סימנתי כי העונה (והסדרה) כבר נגמרה ושודרה לפני שבוע, מה גם שזה קרה לפני חצי עונה.

להבא, כשיש שרשור שמתייחס לעונה שלמה שנגמרה ועדיין לא ראית, המלצה שלי - תתרחקי ממנו עד שתסיימי. רוב הסיכויים שיהיו שם ספוילרים מבחינתך.
לצפיה ב-'האמת ש....'
האמת ש....
01/06/2010 | 13:02
10
אני לא קוראת הודעות עם ספויילר.
וכשראיתי שאתם מדרגים (כי אני לקראת סיום וכבר מתכננת לשחזר עונות כי הפרידה קשה. )
רציתי לקרוא מה ההמלצות. לא שערתי שתהיינה תוספות בסוגריים.....

אני בשוק שהם ימותו... אוף ...

לא נורא...  
לצפיה ב-'זהה לשלי כמעט בכל'
זהה לשלי כמעט בכל
07/06/2010 | 05:26
1
16
חוץ ממיקום עונה 8, שהייתי מוריד למטה למקום ה-7 או ה-8. בערך ברמה של עונה 3.

אגב סרט, קיפר עשה דמות די קרובה בסרט נחמד מ-06' בשם The Sentinel ('שומר הראש'?), של איש השרות החשאי שמגן על אשת הנשיא. אמנם מייקל דאגלס עשה שם את התפקיד הראשי, אבל אפשר לומר אולי שזה פריקוול אפשרי ל-24.
לצפיה ב-'שם הסרט 'המאבטח'. '
שם הסרט 'המאבטח'.
07/06/2010 | 11:44
10
התפקיד שלו שם קטן..... וחבל...
לצפיה ב-'הנה שלי'
הנה שלי
03/06/2010 | 02:53
1
15
כנראה שאני במיעוט כאן, אבל בכל זאת...

העונה הכי טובה, עונה 3 (כן ,כן)
הפרק שג'ק מוציא את רייאן שאפל להורג היה הפרק הטוב ביותר בתולדות 24
נוסף לזה היה לנו באותה עונה גם את הסוף של נינה מאיירס ושרי פאלמר (ברוך שפטרנו והפוסטמה הזאת) וכל העונה היתה מרתקת לדעתי עם טוויסט גדול בפרק 7.

מקום שני הייתי מדרג את עונה 5
הרבה גיבורים מתים בעונה זו וללא ספק מפתיע מאוד מעורבות הנשיא.
הפרק הראשון של העונה הכי טוב מכל העונות !

מכאן נעבור לשתי העונות החלשות...

עונה 4 החלשה ביותר לדעתי.
לא יודע בדיוק להסביר למה אבל כל עניין הרע המרכזי שמתגלה בסוף והופך את הסדרה למעניינת, לא היה כאן. מרוואן הדביל הזה מופיע לנו כבר בפרקים הראשונים. גם עושים לנו טובה שמכניסים את פאלמר הדגול לכמה פרקים בסוף, ממש מאולץ. כל  העונה עצמה לא כל כך מלהיבה לדעתי.

אחריה הייתי מדרג את עונה 2 לחלשה מאוד
בעיקר בזכות סיפורי קים והפומה וכל השטויות שלה.
כל העונה הזו היתה מעניינת עד הפיצוץ הגרעיני. מאז זה כבר לא עניין אף אחד אם הולכים לתקוף מדינות אחרות בגלל קלטת מזוייפת. תכלס, חבל שלא תקפו אותם
לצפיה ב-'שאפל'
שאפל
03/06/2010 | 18:48
13
ראיתי אותו מסתובב ב"האחות ג'קי" כרופא,
כשהוא גם "עושה" אותה. לא ממש עוקבת,
והיא האשה של טוני סופרנו.
לצפיה ב-'אח אח אח עלול להכיל למי שלא צפה'
אח אח אח עלול להכיל למי שלא צפה
04/06/2010 | 10:37
24
תוך חצי שנה סיימתי לראות סדרה נהדרת שהסתיימה בצורה מאכזבת, אז דירוג שלי:
מקום ראשון: המקום הראשון שלי הוא ללא כל צל של ספק העונה הראשונה, העלילה שבה רואים את ג'ק מנסה להציל את משפחתו ובנוסף למנוע את מותו של פאלמר וגם למצוא את החפרפרת בסי.טי.יו פשוט עלילה נהדרת, ונינה מאיירס שחשבתי שהיא הכי מדהימה ושטוני יהיה המנייק בסוף הוליכה את כולנו שולל.

מקום שני: כיאה לחובב סדרות, המקום השני שלי היא העונה השנייה ואני אסביר גם למה, כל העונה הזאת כולל הקלטת מקפריסין הייתה עונה נפלאה ומשובחת, במיוחד הקרב על הפצצה הגרעינית.

מקום 3: עונה 4: כנראה שיש לי משיכה לפצצות גרעיניות ולאיומים של ערבים שרוצים לפגוע בארצות הברית , וגם זה שזייפו את המוות של ג'ק, סיום גאוני פשוט

מקום 4: עונה 3: עונה טובה ומפתיעה, במיוחד הקטע שבו מגלים שגאל מתגלה מחפרפרת לסוכן שעבד על כולם .

מקום 5: עונה 7: עונה סבירה אבל מוזרה למדיי למרות שחשבתי שהיא תהיה עונה גרועה היא הפתיעה אותי לטובה

מקום 6: עונה 6: עונה מעניינת אם כי קצת משעממת, פרקי פתיחת העונה היו נהדרים, במיוחד שג'ק החצי מת הצליח לברוח מפאדי או איך שלא קראו לו :-\

מקום 7: עונה 5: עונה קצת מנומנמת אומנם זה שגילו שהנשיא המתוסבך היה אחראי על הכל, אבל מההתחלה משהו בעונה הזאת היה נראה מוזר ><

מקום 8 ואחרון וכנראה שזה בגלל שהעונה האחרונה הייתה חלשה, עונה 8:
עונה חלשה עם סיום חלש, יכלו לעשות הרבה יותר דברים ולסיים את הסדרה בצורה יותר טובה וחבל, מה שאני אזכור מ24 יהיה את הפנים של ג'ק חבולות בלי יותר מדיי הסברים מה מי מו, כי לדעתי בסופו של דבר ג'ק היה ראוי לסיום הרבה יותר ארואי והרבה פחות כבד והזוי.

לצפיה ב-'אז ככה.. '
אז ככה..
14/06/2010 | 17:27
14

מקום 8 - עונה 6. העונה שגמרה את ה-arc story של הסדרה. הכל היה קטסטרופלי. הסיפור המשפחתי של ג'ק. המחזור של עניין פצצות האטום. ההופעה המחודשת והמאולצת ולא אמינה של אודרי וכך גם של לוגן ואישתו. וכל הקטע בסוף שהיו צריכים להוציא את הילד מCTU בשביל לקבל שבב מעאפן מג'יימס קרומוול הקשיש. בנוסף הקאסט של DB Woodside כנשיא היתה החלטה פשוט איומה ונוראה.

מקום 7 - עונה 4 - מבין 5 העונות הראשונות מדובר בעונה הכי מופרכת של התוכנית. בעיקר בזכות המקרה שבו התעקשו שלא להתקשר לסין ישירות ולנסות לטלפון בכוח דרך הקונסולייה. מה? אין לווין? אין אינטרנט? מה יש? קונסול שהתעקש להיכנס לקו האש בין השומרים שלו לתוקפי הקונסוליה ולמות בכוח כדי שיהיה עניין.

מקום 6 - עונה 7 - החזרה של טוני היתה מאוד מאולצת. הפיכתו לאנטגוניסט היתה גם מאולצת ולא אמינה בעליל. אבל היו כמה נקודות טובות בעונה הזו - הקונפליקטים של הנשיאה, המחלה של ג'ק והדיון הנוקב בעינויים בין ג'ק לרנה.

מקום 5 - עונה 2 - הנק' הרעות: קים באוור ודוב הגריזלי והמשחק של האנטגוניסטית מהמשפחה העשירה. וגם הסוף הלא מובן של נסיון ההתנקשות בפאלמר שלא ממש היה רלוונטי לתוכנית. הנק' הטובות: המוות ההירואי של ג'ורג' מייסון. הפתיחה הקטלנית של 4 הפרקים הראשונים והבגידה של נוביק בפאלמר.

מקום 4 - עונה 3 - הנק' הרעות: מעט מדי קונפליקטים רציניים. אולי מלבד ההצבה של קים בתור סוכנת שטח והקטיעה של היד של צ'ייס בסוף הפרק. הרעיון של תקיפה כימית די פוספס והיה ניתן לעשות יותר עם זה.
הנק' הטובות: אקשן ומתח טובים לאורך כל העונה. אהבתי את הפריצה מהכלא ואת הכניסה של נינה לעניינים וכנ"ל לגבי יציאתה. הפרק שבו ג'ק הרג את נינה לטעמי אחד הפרקים הכי גדולים של הסדרה. וכמובן המוות של שאפל שהוצא להורג בהוראת פאלמר.

מקום 3 - עונה 8 - הנק' הרעות: מספר מופרכויות מעצבנות - קצין המבחן שעובד ב-3 בלילה ומגיע ישר לCTU כדי לחשוף את דנה והקלות שבה דנה משוחררת ע"י ג'ק וקול ועצם זה שלוגן נשאר בחיים בסוף אחרי שהוא תקע לעצמו כדור במוח. דבר נוסף שעצבן אותי - איפור הדראג של ג'ק בסוף התכנית. הדברים הטובים: העונה הכי טעונה של התכנית מבחינה עלילתית. הקונפליקטים של טיילור והממשל סחפו וכל הסיפור עם הטרוריסטים הערבים והרוסים עם משאלת המוות של רנה שבסוף הגשימה את עצמה ופתחה את מסע הנקם האדיר של ג'ק שהסתיים בשכנוע של קלואי שרק היא יכלה להניא אותו מכך.

מקום 2 - עונה 1: הפתיחה של הסדרה מסמלת גם את המקוריות שבה. הנק' הרעות: האמנזיה הפתאומית של טרי הייתה נק' עלילתית מגוכחת. הנק' הטובות: כל השילוב בין קווי העלילה השונים בין אלו של פאלמר ומשפחתו לזאת של ג'ק ומשפחתו עד לקליימקס הסופי עם נינה והרצח של טרי היה אדיר. מה גם שדניס הופר נתן הופעה מצויינת בתור דרייזן.

מקום 1 - עונה 5: העונה הכי קיצונית של התכנית שהפכה את כל העונות שקדמו לה לבילד אפ הגדול ופה למעשה היה המפץ הגדול שבו הרגו דמויות מרכזיות בזו אחר זו. כל הסיפור של הנשק הביולוגי, הרצח של פאלמר והטיוח של לוגן היה מבריק ומרתק, ואם יש סיום שהתעלה על זה של העונה הראשונה זהו הסיום שבו לוגן מופלל בטקס הפרידה מארונו של פאלמר כשנוביק ומרת'ה מסתכלים עליו בחיוכים מרים כשהוא מובל ע"י אנשי FBI לרכב שלו. מיותר גם לציין שהמשחק של כל המעורבים בעונה הזו היה לא פחות ממבריק.

ציון כולל לסדרה - 7 מ-10    
לצפיה ב-'למכירה :'
למכירה :
01/06/2010 | 23:49
10
מארז של עונה 2
מארז של עונה 3

ללא תרגום עברי.
ניתן ליצור קשר במסרים.
לצפיה ב-'שאלה '
שאלה
29/05/2010 | 11:54
7
18
יהיה סרט ל-24 כמו בנמלטים או שהסדרה פשוט נגמרה ולא נראה אותה יותר לעולם?

תודה לעונים
לצפיה ב-'גם אני לא מצאתי עדכון'
גם אני לא מצאתי עדכון
29/05/2010 | 14:30
6
14
אני זוכר שקאתי באיזה מקום שביטלו את הסדרה
וערוץ אחר קנה אותה. זה נכון?
לצפיה ב-'יהיה סרט.. עובדים עליו. שום ערוץ לא'
יהיה סרט.. עובדים עליו. שום ערוץ לא
29/05/2010 | 14:34
5
7
קנה את הסדרה.. היא בוטלה ולא תחזור לעונה 9.

מה שכן.. יהיה סרט באורך מלא שיתרחש באירופה... לא יהיה זמן אמת, אבל הסרט יתאר 24 שעות בחייו של ג'ק באוור האגדי.
לצפיה ב-'היו צריכים ללכת על ישראל... זה מקום'
היו צריכים ללכת על ישראל... זה מקום
29/05/2010 | 14:38
4
2
לצפיה ב-'יש שמועות שחלק מהסרט יצולם בישראל..'
יש שמועות שחלק מהסרט יצולם בישראל..
29/05/2010 | 15:02
3
8
כרגע אין מידע רישמי.. נחיה ונראה.
לצפיה ב-'שיאמן את השייטת... אילו רק היו להם טייזרים.'
שיאמן את השייטת... אילו רק היו להם טייזרים.
31/05/2010 | 17:38
2
10
לצפיה ב-'חחחח באמת כל הזמן חשבתי על ג'ק...'
חחחח באמת כל הזמן חשבתי על ג'ק...
01/06/2010 | 00:42
9
איפה הוא כשצריך אותו? היינו היום במשבר לא פחות גרוע מב-24!
אולי שישלבו את זה בעונה ה-9?

אוף! שתהיה עונה 9.
רואים שעדיין יש רעיונות?
לצפיה ב-'חחח ג'ק באוואר מקבל אזרחות ישראלית ו...'
חחח ג'ק באוואר מקבל אזרחות ישראלית ו...
04/06/2010 | 10:39
9
יוצא להלחם בחמאס

והכי חשוב הוא יוצא מכל הדברים חיי כאילו לא קרה כלום, ובסוף יש הסכם שלום בין ישראל לפלסטין שחותם עליו ג'ק באוואר שהופך אחריי 5 שנים לראש ממשלה, וככה מסתיימת הסדרה בפאן כזה של "אחריי 5 שנים"

לצפיה ב-'מומלץ- "מטרה אנושית"/"Human Target"'
מומלץ- "מטרה אנושית"/"Human Target"
30/05/2010 | 19:08
8
19
ראיתי את הפרק הראשון וכעת אני ממשיך לפרק השני.
היא של רשת FOX (של 24) והחלו לשדר אותה ב-17 לינואר 2010, בדיוק אחרי/לפני 2 הפרקים הכפולים והראשונים של העונה השמינית של 24.
סדרה מעולה והגיבור כריסטופר צ'אנס הזה יכול להיות ממש ג'ק באוור הבא רק בלבוש יפה
כל פרק.. כ- 42 דקות.
בעונה הראשונה יש 12 פרקים אם אני לא טועה..

HOT קנתה את הסדרה כחלק מהסכם הרכש הענק שלה עם האחים וורנר.
אני לא יודע מתי יחלו לשדר אותה ב-HOT, אבל מי שיכול לראות אותה בלי תלות ב- HOT- מומלץ!
סדרה כייפית עם לא מעט אקשן, לפחות על פי הפרק הראשון.

ו... היא חודשה לעונה 2 (הודיעו לפני מספר ימים) בשונה מהסדרה "הבזק לעתיד"/"פלאשפורוורד"

תקציר על הסדרה:
כריסטופר צ'אנס (מארק ואלי, Fringe) הוא שומר ראש העובד כקבלן פרטי הנשכר על מנת לספק שירותי הגנה עבור לקוחותיו. כאשר יש סכנה אשר אינה יכולה להיפטר באמצעים רגילים מתעתדת לבוא, צ'אנס מושכר על מנת שיוכל להשתלב בתוך חייהם של לקוחותיו תוך הפיכה למטרה חיה. אם אתה מנהל תאגיד אשר עובדיך הממורמרים מתנהגים באלימות, צ'אנס יהיה מנהל החשבונות החדש שלך. אם אתה מנהל בנק שחושב שמתכננים לשדוד אותך, צ'אנס יהיה פקיד הבנק החדש שלך.
במהלך כל משימה, צ'אנס ייעזר בשותפיו העסקיים על מנת להגיע במהירות אל לקוחותיו ולהציל את חייהם תוך חשיפת האמת שמאחורי המשימה. עם כל סכנה חדשה, לאט לאט תתגלה ההיסטוריה האפלה של כריסטופר צ'אנס.

מה דעתכם? הסדרה הזו הולכת להפוך ללהיט החדש אחרי עידן 24?
לצפיה ב-'לא נראה לי שאצפה'
לא נראה לי שאצפה
30/05/2010 | 20:24
2
8
היות שאני אוהב לצפות עם תרגום
(מבין מעולה אנגלית אך עדיין)
והמתרגם של הסדרה הוא מתרגם פרטי
ואני צופה רק עם תרגומים של קבוצת QSUBS
שהם ברמה מעולה.
לצפיה ב-'התרגום בכלל לא היה רע במה שראיתי...'
התרגום בכלל לא היה רע במה שראיתי...
30/05/2010 | 20:39
1
6
ראיתי עם תרגום מובנה והכל היה מעולה..
מקסימום, תחכה ל-HOT ותראה כל שבוע..

אני יכול להגיד ממה שראיתי עד כה, שהסדרה לא רעה בכלל ומי יודע... אולי עוד 4,5 שנים היא תהיה ברמה של 24 כהיום ותשודר רק יומיים אחרי ארה"ב בישראל
לצפיה ב-'כהיום=כיום*'
כהיום=כיום*
30/05/2010 | 20:42
5
לצפיה ב-'עוד נתונים (גם על הרייטינג):'
עוד נתונים (גם על הרייטינג):
30/05/2010 | 22:22
8
"Human Target" - סדרת האקשן החדשה של רשת FOX המבוססת על סדרת חוברות קומיקס בעלות אותו שם. כריסטופר צ'אנס (מארק ואלי, "בוסטון ליגל") הוא שומר ראש ייחודי. הוא מגן על לקוחותיו תוך שהוא מכניס את עצמו לחלוטין אל תוך חייהם ומשמש כמטרה אנושית. שני פרקי הפתיחה ששודרו בשבוע שעבר בארה"ב הניבו רייטינג מצוין של 9.2 ו-10.4 מיליון צופים בהתאמה, והסדרה זכתה לביקורות מפרגנות, כולל זו של ה-USA Today שתמצתה את מהותה: "תחשבו על ג'ק באוור, רק לבוש מצויין". הגולשים כבר מגדירים אותה כאנטי "24" - אקשן מהנה שלא לוקח את עצמו יותר מדי ברצינות.

כאמור,
2 פרקי הפתיחה ששודרו בארה"ב ב-17.01.2010 ברשת FOX (אחרי או לפני 24) הניבו רייטינג מצויין של 9.2 ו-10.4 מיליון צופים בהתאמה..
פרק סיום העונה הניב כ-7.5 מיליון אחוזי רייטינג..
ממוצע הרייטינג ב-12 הפרקים שהיו לעונה הראשונה עמד על כ-9 מיליון צופים שזה נתון יחסית מצויין לסדרה חדשה, ולכן הסדרה חודשה לעונה 2 (ומי יודע.. אולי הרייטינג יעלה)

לידיעתכם, זה חידוש לסדרה כזו שניסו לעשות בעבר ולא הצליחו בכלל, ואחרי הכישלון היא הורדה מיד מהמסך...
החידוש מצליח יפה.

שווה לראות!!!
לצפיה ב-' אני חייב לציין שבסדרה הזו יש חוש הומור'
אני חייב לציין שבסדרה הזו יש חוש הומור
30/05/2010 | 23:08
7
לא רע בכלל..
היו כמה דברים שהצחיקו אותי..
והגיבור הראשי צ'אנס לפעמים יכול להיות מאוד משעשע, בניגוד לג'ק.

אני מאוד נהנה ממנה עד כה.
לצפיה ב-'עוד אקשן הומוריסטי טוב - Burn Notice'
עוד אקשן הומוריסטי טוב - Burn Notice
31/05/2010 | 17:35
1
12
שעברה בלוויין (נדמה לי שכבר עונה שלישית), על סוכן CIA שיום אחד מאבד את משרתו (וכמעט מחוסל), ומוצא לעצמו עבודה במיאמי בעזרת חבר מגוחך (ברוס קמפבל, מסידרת evil dead ו-'ג'ק הפיראט' או השם שניתן כאן ל-Jack of All Trades, כששודרה בערוץ 2 בשישי בלילה ב-1 וחצי, מכל השעות האפשריות).

אקשן נחמד, השמש של פלורידה והים והביקיני, והומור טוב.
לצפיה ב-'אכן סידרה מעולה'
אכן סידרה מעולה
31/05/2010 | 23:20
7
עם עומק ועשויה היטב,
כייפית ומעניינת.
לצפיה ב-'אני צופה בה מההתחלה'
אני צופה בה מההתחלה
31/05/2010 | 23:21
10
אני מחכה לעונה השניה, משמח לדעת שהיא בדרך.
לצפיה ב-'נפל לכם האדרנלין, נכון?'
נפל לכם האדרנלין, נכון?
31/05/2010 | 19:45
1
17
מחפשים אקשן, תתחילן לראות CSI למיניהם.
יש ווגאס ניו יורק, ומיאמי.
עוד סדרה נחמדה  בהוט זואן "ללא עקבות",
אנשים נעלמים והצוות מחפשים אחריהם.
לצפיה ב-'בעונתה ה-7 והאחרונה. היתה טובה יותר בהתחלה'
בעונתה ה-7 והאחרונה. היתה טובה יותר בהתחלה
07/06/2010 | 05:00
10
לצפיה ב-'דניס הופר נפטר'
דניס הופר נפטר
29/05/2010 | 20:53
1
18
דניס הופר שיחק את הרשע-הכי-בכיר המקורי, ויקטור דרייזן, בעונה 1 של 24.
לצפיה ב-'ועוד שלל רשעים. היה גם בסידרה טובה אחרת'
ועוד שלל רשעים. היה גם בסידרה טובה אחרת
31/05/2010 | 17:29
18
'הפנטגון', שהיתה כמעט מצויינת, אבל קיטשית מדי בקטעים מסויימים (ושחקנית ראשית לא מתאימה).

היו לו כמה תקופות בחיים - תקופת 'איזי ריידר' עד 'אפוקליפסה עכשיו', עם שיער ארוך וראש היפי; תקופת ביניים שבה הוא כמעט נעלם, ואז 'קטיפה כחולה' כפרנק (אחד היצורים היותר נתעבים שנראו על המסך - לא חושב שלינץ' התעלה עליו עד היום), ומאז הוא נתקע באותה הדמות, פלוס מינוס, ונשאר בתפקידי פסיכופאתים ולא הצליח לחזור להיפיות (קצת כמו מה שקרה למאדסן אחרי 'כלבי אשמורת').

רק ב'פנטאגון' לקראת סוף הקריירה הוא זכה להיות קולונל זקן וקשוח. דמות אולי הכי הפוכה שרק אפשר ממה שהיה בשנות השישים.
לצפיה ב-' פלאש פורוורד - פרק 1 (פיילוט) '
פלאש פורוורד - פרק 1 (פיילוט)
28/05/2010 | 03:32
25
21
למי שנשאר בכל זאת - אלטרנטיבה לבינתיים.

מכאן והלאה

הסיפור - מארק בנפורד, סוכן FBI (ג'וזף פיינס, אח של) שחי ב-LA נשוי לרופאה + בת, יוצא לעוד יום שיגרתי - שעה עם הספונסר שלו ב-AAA שאיבד את אשתו באפגניסטן, ואח"כ שעה במעקב אחרי 2 בעלי חזות מזרחית + בלונדינית עם מזוודה, שיכולה להיות פצצה מלוכלכת - כנראה גרעינית. הוא ושותפו מתחילים במעקב, שהופך למרדף ואז מסתיים בפתאומיות.

שבנפורד מגיח מהואן ההפוכה, הוא מגלה שהיו אסונות מסביב - ב-LA, ובכל העולם: כל בני האדם איבדו את הכרתם ל-2 דק' ו-17 שנ', וחלמו על העתיד, חצי שנה קדימה. הוא מגיע למפקדת הפ.ב.י ושם מגלה שעוד אנשים חזו את העתיד. המפקד שלו (קורטני ויינס, מ'חוק וסדר - כוונה פלילית'), מארגן צוות משימה לחקור את התופעה ומציב אותו בראשו. הוא נעזר בדברים שזכר מהחזיונות שראה מהעתיד כדי לנסות ולקבץ רמזים על מה שיקרה. בין השאר הוא רואה את עצמו חוזר לאלכוהול; אשתו רואה את עצמה ברומן מחוץ לנישואים, והבת שלו מאמינה שהימים הטובים נגמרו.

הפתיחה מעניינת, והסידרה כולה אגב מבוססת על ספר מד"ב נחמד (שלא תורגם) באותו השם, מ-99'. אחד המפיקים-יוצרים, ברנון בראגה כתב ל-מס"ב הדור הבא', 'גלאקטיקה' וכן '24' (בעיקר בעונה 6, אאל"ט), ומתמחה במד"ב. את המפיק השני אני לא מכיר.
הכל מבטיח בינתיים, ונקוה לנוכחות בריטית קבועה (אלקס קינגסטון מ-ER, כמפקחת הבריטית), כי המבטא האמריקאי של פיינס פשוט מושלם... הוא אגב מזכיר את אחיו ראלף, בכמה זוויות. לא היה מזיק גם לו לעשות סידרה.

לי הזכירה התמונה האפוקליפטית כשהוא יוצא מתחת למכונית ההפוכה, את תחושת ה-'9/11' הקולקטיבית באמריקה - סוף הימים הטובים אכן, ותחילת עידן חדש שבו הכל יכול לקרות, לא משנה כמה לא סביר.
לצפיה ב-'אגב הפרק האחרון (מס' 21) שודר היום (27.5)'
אגב הפרק האחרון (מס' 21) שודר היום (27.5)
28/05/2010 | 04:42
6
באמריקה, ונראה שהוא יהיה האחרון (למרות שאושרו 24).
לצפיה ב-'נראה לי סדרה טובה, לא חושב שצריך לסמן ספוילר'
נראה לי סדרה טובה, לא חושב שצריך לסמן ספוילר
28/05/2010 | 15:13
4
כי זה משודר במקביל בערוץ 3.
ראיתי את הפרק הראשון, נחמד ביותר.
התחלתי להוריד את כל הפרקים למחשב.
לצפיה ב-'סדרה טובה, אבל אין ספק שהיא לא מהווה'
סדרה טובה, אבל אין ספק שהיא לא מהווה
28/05/2010 | 17:00
4
ולא תהווה תחליף ל-24.

לימי חמישי אני לא אחכה כל השבוע כמו לימי שלישי בתקופת 24.
לצפיה ב-'זו סדרה מעולה'
זו סדרה מעולה
28/05/2010 | 20:22
3
3
ראיתי את כל הפרקים שלה והבעייה המרכזית היא שזו עונה יחידה ופרק סיום העונה של אתמול לא מספק בלשון המעטה. צילמו אותו עוד לפני שידעו על הביטול שלה והוא מלא במיסתורין שהיה אמור להפתר בעונות הבאות אבל זה כבר לא יקרה.
לצפיה ב-'חחח אז זה כמו ג'ון דו המצויינת שנקטעה באיבה.'
חחח אז זה כמו ג'ון דו המצויינת שנקטעה באיבה.
28/05/2010 | 20:23
7
לצפיה ב-'לפי מה שקראתי, נאמר שהיא קיבלה אישור'
לפי מה שקראתי, נאמר שהיא קיבלה אישור
29/05/2010 | 10:19
1
6
לעונה שלמה (25 ואח"כ 24 פרקים). אולי ב-DVD נראה עוד, כמו במקרה של 'פיירפליי'.
לצפיה ב-'לא, היא לא'
לא, היא לא
29/05/2010 | 18:37
6
בזמנו דיברו על יותר פרקים לעונה הזו אבל בסוף קיצצו כמה וביטלו את הסדרה. יש לה את הפונציאל לההף לסדרת קאלט לדעתי.
לצפיה ב-'וואי ראיתי כבר 8 פרקים'
וואי ראיתי כבר 8 פרקים
29/05/2010 | 03:58
6
7
סדרה מדהימה!
לא מבין איך ביטלו אותה.
לצפיה ב-'שמעתי שבפרק האחרון של הסדרה נשארו'
שמעתי שבפרק האחרון של הסדרה נשארו
29/05/2010 | 04:18
5
9
דברים פתוחים.
אני לא מבין את החרא הזה.. הם מפגרים?
אנשים בעולם ממש, אבל ממש עצבניים שלא חידשו אותה לעוד עונה.. זו ממש יכולה להיות התמכרות והצלחה.

חבל שהתחלתי לראות אותה... אני סתם אתמכר ואז היא תגמר מהר מדי בפרק 22 ללא סוף סגור.

איזה רשת מטומטמת.
לצפיה ב-'כל הניהול סביבה היה גרוע'
כל הניהול סביבה היה גרוע
29/05/2010 | 18:39
4
5
יש המון שאלות פתוחות שנשארו והסיבה לכך היא שהודעת הביטול באה רק לפני שבועיים, אחרי שכבר צילמו את הפרקים.
לצפיה ב-'איזה דפוקים הרשת הזו... היה להם רייטינג והיא'
איזה דפוקים הרשת הזו... היה להם רייטינג והיא
29/05/2010 | 19:13
3
3
יכלה לעשות רעש לא פחות מנמלטים/אבודים/24 ומה בסוף? מבטלים אותה.

אני מצטער שהתחלתי לראות.
לצפיה ב-'השיקולים שלהם שונים משלנו לצערנו'
השיקולים שלהם שונים משלנו לצערנו
29/05/2010 | 19:27
2
5
הרייטינג היה נמוך והיא עולה די הרבה להפיק. אני גם חושב שהיא יכלה להמריא ברייטינג אם היו נותנים לה לפחות עוד עונה אחרי שכל הבאז סביב אבודים ו24 היה יורד והיה צריך למלא את החלל.
לצפיה ב-'כמה כבר נמוך הוא היה? הבנתי שהם פספסו שם'
כמה כבר נמוך הוא היה? הבנתי שהם פספסו שם
29/05/2010 | 19:57
1
5
כמה דברים ובגלל זה ירד הרייטינג...
אבל יכלו לעשות משהו שירים אותה..

בכל זאת היו לה מעריצים ולהוריד אותה ככה עם סוף פתוח ולהשאיר את כל מי שראה ככה זה הדבר הגרוע ביותר.. השיקולים שלהם גם אמורים להיות לטובת הצופים, אבל כנראה שהם לא שמים עלינו.

יכלו לפחות להפיק עוד 2,3 פרקים כדי שנגלה הכל ולא ניכנס לדיכאון אחרי הפרק האחרון שהכל פתוח... אני ממש מצטער שהתחלתי.
לצפיה ב-'בעארך חצי מאבודים'
בעארך חצי מאבודים
29/05/2010 | 20:01
2
לצפיה ב-'לא יודעת אם שמעתם'
לא יודעת אם שמעתם
29/05/2010 | 13:20
1
10
אבל הסדרה בוטלה.
לא תהיה עונה שנייה.
לצפיה ב-'שמענו.'
שמענו.
29/05/2010 | 15:14
4
לצפיה ב-'15 פרקים מאחורי- סדרה מעולה'
15 פרקים מאחורי- סדרה מעולה
29/05/2010 | 18:54
14
לצפיה ב-'טוב אז סיימתי את כל הפרקים (ללא ספוילרים)'
טוב אז סיימתי את כל הפרקים (ללא ספוילרים)
30/05/2010 | 03:11
5
5
חבל שסגרו את הסדרה
הסוף פתוח ולא פתוח
אי אפשר לומר שהוא גרוע כל כך
אבל זה נכון שהוא משאיר פתח
לעונות הבאות שהיו אמורות לבוא
וחבל שלא.
לצפיה ב-'עכשיו תתחיל המגן'
עכשיו תתחיל המגן
30/05/2010 | 07:29
4
2
המגן היא לדעתי הסדרה היחידה שמסוגלת לעבור את 24 ברמה
אני חייב לעצמי עדיין את העונה האחרונה..
יש סך הכל 7 עונות.
כל עונה היא משהו מיוחד, כל פרק שם משהו מיוחד.
באמת סדרה איכותית מאוד.
לצפיה ב-'המגן נגמרה לפני שנתיים- ראיתי את כל העונות'
המגן נגמרה לפני שנתיים- ראיתי את כל העונות
30/05/2010 | 10:57
1
2
סדרה מדהימה
לצפיה ב-'ם אני ראיתי הכל--אין מילים, מי שלא ראה מפסיד.'
ם אני ראיתי הכל--אין מילים, מי שלא ראה מפסיד.
30/05/2010 | 17:45
8
לצפיה ב-'עוד סדרה מומלצת היא: ילדי האנרכיה'
עוד סדרה מומלצת היא: ילדי האנרכיה
31/05/2010 | 07:25
1
6
http://www.hot.net.il/HOT.aspx?FolderID=3901&lang=...

משודרת בעונתה השניה בהוט 3
סדרת בת של המגן - נדמה לי אותם מפיקים
ממש מעולה
לצפיה ב-'לא כ"כ משהו. לחובבי הארלי דייוידסון...'
לא כ"כ משהו. לחובבי הארלי דייוידסון...
31/05/2010 | 17:24
5
אני מחבב מאוד את רון פרלמן - שחקן אדיר בכל סרט שהיה, אבל הוא פחות מעניין שם.

אולי נחזור ל-A-team...
לצפיה ב-'לברר משהו'
לברר משהו
31/05/2010 | 12:21
1
6
הבנתי שהסדרה בוטלה לאחר העונה הראשונה
השאלה היא אם הסוף סיומי מוחלט או תקוע באמצע?
לדעת אם כדאי להתמכר
כי אני שונאת לראות סדרות שסתם נקטעות
לצפיה ב-'הסוף תקוע ולא תקוע'
הסוף תקוע ולא תקוע
31/05/2010 | 13:30
3
אני לא מרגיש רע שראיתי את הסדרה
לדעתי זו סדרה נחמדה
גם אם היא רק עונה אחת
לצפיה ב-'שלום, שאלה:'
שלום, שאלה:
29/05/2010 | 17:32
1
7
אני יודע שקרלוס ברנרד שיחק בתפקיד אורח ב"בבילון 5". מישהו יודע באיזה תפקיד או באיזה פרק הוא הופיע?

תודה
לצפיה ב-'imdb לא מספק יותר מדי מידע על הנושא.'
imdb לא מספק יותר מדי מידע על הנושא.
29/05/2010 | 20:17
5
אתה יכולה לעיין בעצמך ולבדוק.
מכיוון שאני לא מכיר את בבילון 5 אז הטייטל לא אומר לי כלום, אולי לך זה יגיד.
Babylon 5: A Call to Arms (1999) (TV)
בתפקיד Communications
לצפיה ב-'מכירה פומבית על פריטים מהסט..'
מכירה פומבית על פריטים מהסט..
28/05/2010 | 20:56
2
21
באתר הבא מתקיימות מכירות פומביות על פריטים שהשתמשו בהם על הסט, בין היתר הליווויס האגדי של ג'ק, תכינו את ה-800 דולר (בנתיים)
לצפיה ב-'מי הפראייר שזורק על הדברים האלה כסף?'
מי הפראייר שזורק על הדברים האלה כסף?
28/05/2010 | 21:03
1
6
לצפיה ב-'לא הייתי מתנגד למשהו קטן משם וזה לא אומר'
לא הייתי מתנגד למשהו קטן משם וזה לא אומר
28/05/2010 | 23:20
10
שאני פראייר.
לצפיה ב-' שרשור פרקים 823-824 '
שרשור פרקים 823-824
24/05/2010 | 22:18
109
10
זהו חברים, זאת אכן הפעם האחרונה, שרשור הפרקים האחרון.
עצוב, כואב והגעגועים חזקים מאי פעם

בבקשה בבקשה בבקשה השבוע להקפיד על חוקי הספוילרים - כותרת תיהיה מורכבת רק מהסימן ומס' הפרק עליו מדבר הספוילר.
המשך>>
זהו חברים, זאת אכן הפעם האחרונה, שרשור הפרקים האחרון.
עצוב, כואב והגעגועים חזקים מאי פעם

בבקשה בבקשה בבקשה השבוע להקפיד על חוקי הספוילרים - כותרת תיהיה מורכבת רק מהסימן ומס' הפרק עליו מדבר הספוילר.
לצפיה ב-'לא בטוחה אם זה 824-אם הייתם התסריטאים'
לא בטוחה אם זה 824-אם הייתם התסריטאים
25/05/2010 | 20:28
7
8
אם הייתם ג'ק, מה הייתם אומרים לקלואי בפרק 24?

(אני מגיעה לכאן מידי פעם אבל לא כותבת)

רציתי שג'ק יתן לקלואי רמיזה ל"אני אוהב אותך" (או משהו דומה. אם הייתי התסריטאית זה מה שהייתי כותבת,
כי יש ביניהם קשר חזק)

מה אתכם?
לצפיה ב-' אני אישית'
אני אישית
25/05/2010 | 21:17
6
5
לא מצפה מג'ק להגיד "אני אוהב אותך", למרות שברור לי שאת מתכוונת לזה ברמה חברית (היא אישה נשואה והוא שכל את רנה לפני 8 שעות). הוא לא דמות כזאת. הוא לא איש של "אני אוהב אותך" וגם לא כזה שמחבק/מנשק יותר מידי.

הסיום כמו שעשו אותו היה נראה לי מצוין. אני חושבת שאפשר היה לעשות משהו שנעשה בסיום עונה 1. כשטרי מתה וג'ק חיבק את הגופה שלה, המסך התפצל וראו בצד אחד את ג'ק וטרי המתה, ובצד השני קטע מתחילת היממה לפני שהחיים שלהם התחרבשו. אפשר היה לעשות אולי משהו דומה כאן. אני יודעת שכשב"אבודים" (למשל) הכניסו פלאשים קטנים מהעונות הקודמות בפרק האחרון, זה גרם לי ממש להתרגש, כי זה סגירת מעגל טובה. ובייחוד ב-"24" שלא החזירה אף דמות (חוץ מלוגאן) כי גם לא נשארו דמות להחזיר, זה אולי הרגיש קצת "קטן" יחסית לסיום סדרה כי אי אפשר היה לארגן סיום מרגש בין כמה דמויות גדולות... פשוט כי אין כאלה. שתי הדמויות הגדולות היחידות הם ג'ק וקלואי... כשהשיחה שלהם נגמרה וארלו קם מהכיסא חשבתי לעצמו שהוא ממש לא קשור לסצינת הסיום של הסדרה ולשיחה כזאת מרגשת בין קלואי לג'ק...
לצפיה ב-' יכלו'
יכלו
25/05/2010 | 21:20
3
2
להחזיר את טוני.. אני לא מבין מה הקטע שלהם.
לצפיה ב-' לא לא לא'
לא לא לא
25/05/2010 | 21:38
2
2
מיצינו איתו. למרות שאהבתי אותו, ממש מיצינו עם הבחור הזה. התאהב, התגרש, התאהב מחדש, פרש, חזר, מת, קם לתחייה, טוב, רע, טוב, רע. חלאס. מה גם שג'ק היה בעונה הזאת הדבר הכי קרוב למה שטוני היה בעונה הקודמת. התגובה שלהם למותה של האהובה שלהם היה דומה (אם כי כמובן במימדים שונים). לא היה צריך את טוני. הייתי שמחה אם היו מוצאים דרך להחזיר דמות אחרת (אהרון, נוביק, מוריס!)
לצפיה ב-' תשמעי,'
תשמעי,
25/05/2010 | 21:50
2
בהחלט יכלו להחזיר העונה את אהרון, מוריס או נוביק.. זה היה יכול להיות נחמד.. אבל החזירו את צ'ארלס שזה הוסיף הכי הרבה...

לדעתי, היו צריכים להחזיר את טוני והפעם טוב.. הוא יכל לעזור לג'ק.. היו מטהרים את השם שיצא לו בעונה הקודמת.
לצפיה ב-'אני הייתי לוקחת חזרה של אח של פאלמר גם.'
אני הייתי לוקחת חזרה של אח של פאלמר גם.
27/05/2010 | 10:15
1
לצפיה ב-'אהבתי את'
אהבתי את
25/05/2010 | 21:58
1
2
"לא נשארו דמויות להחזיר"

כשקראתי את מה שכתבת, חשבתי על קלואי-אז מה אם היא אישה נשואה, הרבה היום בוגדים... ומוריס (נכון זה השם של בעלה?) שתיין, ככה שהוא לא ישים לב

ואז נזכרתי ברנה...וכאן את צודקת..
ועדיין, אחרי כל מה שקלואי עשתה בשבילו, לדעתי מגיע לה דיאלוג מרגש יותר
לצפיה ב-'אולי יש אהבה, אבל היא לעולם לא תמומש'
אולי יש אהבה, אבל היא לעולם לא תמומש
27/05/2010 | 18:36
4
וכך המתח ישאר תמיד, והציפיה והרצון והדמיון מה אם -. זה 'טריק' קלאסי.
לצפיה ב-'הסיום'
הסיום
27/05/2010 | 11:00
1
10
כמו שצופי אבודים חיכו לתשובות וקיבלנו נא
באוזן.
חיכיתי לפחות לאורך כל הסדרה, שקים חזרה
לאל איי, שלאחר כמה שעות תצלצל לג'ק ותשאל
" היי דאדי, איפה אתה ומתי אתה מגיע גם? הנכדה
מחכה לך".

מי יעזור לג'ק להמלט לאירופה[שם ייצולם הסרט]?
אני מהמרת על החבר שלו עם כל המכשור החדיש,
שחכתי את שמו, שקול ביקר בסוף ולאחר
שנחשף [נחשב למת לפני כן], יילץ לברוח גם.

דנה - ממליצה לך לראות את הסדרה "המגן",שנגמרה
מזמן, אבל ע\אני סומכת עלייך שתצליחי להשיג.
מתח אקשן ודרמה על שורים מושחתים.
לצפיה ב-'אני מניחה'
אני מניחה
27/05/2010 | 12:26
6
שקלואי תעזור לו - היא אמרה שהיא תשיג לו זמן הרי, בטח יש לה את היכולת לתמוך בו "מרחוק"

לגבי הסיום - להביא את קים וטרי לסיום זה סופר-קיטשי... לא מתאים ל-24...
לצפיה ב-'ראיונות עם קיפר ומארי-לין + סגירת הצילומים:'
ראיונות עם קיפר ומארי-לין + סגירת הצילומים:
27/05/2010 | 09:58
14
ראיון עם קיפר:
http://www.youtube.com/watch?v=WS65ybzYEWM

ראיון עם מארי-לין:
http://www.youtube.com/watch?v=ySBjwDpe7gA

וככה נראו רגעי הצילום האחרונים של קיפר ושל מארי-לין (20 שניות ראשונות בלי סאונד...), מסתבר שמשפט הסיום (הסצינה ב CTU) לא הייתה הסצינה האחרונה שצולמה...
http://www.youtube.com/watch?v=RYk-YLBUI3Q

לצפיה ב-'הסוף קרב...'
הסוף קרב...
24/05/2010 | 11:38
14
3
הודעה חשובה לאוהבי הסדרה! שמעתי שבהוט מתכוונים לשדר את הסיום כבר ביום רביעי ה-26/5 (רק יומיים אחרי שהוא משודר בארצות הברית), משעה 22:00 שני פרקי הסיום ברציפות! איזו התרגשות!
לצפיה ב-'לא יודע למה אתה חושב שזה ייחודי ל-2 פרקי'
לא יודע למה אתה חושב שזה ייחודי ל-2 פרקי
24/05/2010 | 14:45
13
2
הסיום, אבל את כל העונה הזו HOT שידרה רק יומיים אחרי ארה"ב גם ב-HD, בימי רביעי ב-22:00.. שזה בעצם כיום וחצי אחרי ארה"ב.. כי כשהפרק משודר בארה"ב השעה בישראל היא 5:00 (יום שלישי).
העונה השביעית שודרה שלושה ימים אחרי ארה"ב.. ולגבי העונה השישית אני לא זוכר.

זה לא שHOT מתכוונים.. זה היה כך לאורך כל העונה, והוט שיחקו אותה ובגדול!
בנוסף, כל הפרקים העונה עלו בשידור חי ל-VOD בשעה 5:00 בבוקר, יום שלישי בעלות של 5 ש"ח לפרק... גם פרקי הסיום יעלו בשידור ישיר ב-10 ש"ח (2 פרקים)

שום הודעה חשובה
לצפיה ב-'אני היחידה שתקום הלילה ב-5?'
אני היחידה שתקום הלילה ב-5?
24/05/2010 | 20:40
11
1
כי אני פשוט לא מסוגלת לחכות. לא מסוגלת.
לצפיה ב-'נראה לי שאת היחידה.. תחשבי על זה..'
נראה לי שאת היחידה.. תחשבי על זה..
24/05/2010 | 20:55
10
2
בשעה 6:30 כבר תסיימי עם הפרקים וכל היום תהיי עצובה שזה נגמר, תהיי עם מחשבות.. אה! ולא יהיה פרומו לפרק הבא... וסתם תהיי עייפה.

זהו..
אני דוחה את הקץ, ולכן אראה את הפרקים בשעות הבוקר הפחות מוקדמות.. 8,9 ככה.

אוף!!!!!
אני עצוב ברמות על, על!!!!
אני לא יודע מה יהיה ביום שאחרי.. איך ארגיש אחרי שהשעון יתקתק בפעם האחרונה.

פאק דנה.. אני רק עכשיו קולט את זה באמת.. אין 24 יותר! אין יותר ג'ק באוור! אין יותר קלואי! זהו!!!!!!!
הסדרה שעשתה היסטוריה יורדת מהמסך, והפעם זה לתמיד.. ואני עוד זוכר איך התלהבתי כשהיו פרסומים לעונה 6, אחרי זה לעונה 7 ואחרי זה לעונה 8... כל כך התלהבתי מהספויילרים שיצאו וחיכיתי כל כך לפרומו הרישמי.

פאקקקקקק

מה עושים?
לצפיה ב-'אני מסכימה איתך ברמת העקרון'
אני מסכימה איתך ברמת העקרון
24/05/2010 | 21:04
9
1
מצד אחד, כן, לדחות את הקץ נשמע מפתה. אבל -

קודם כל, אני מכירה את עצמי. אני לא מסוגלת לחכות. הבוקר קמתי ב5 בבוקר רק כדי לגלות שהפרק של אבודים ישודר ב-7 וב-5 שידרו ספיישל סיום... ועדיין לא חזרתי לישון. קמתי, הכנתי קפה וחיכיתי ל-7. והתענגתי על כל רגע ואני גם אראה את השידור החוזר הלילה.
שנית, יש מחר כל כך הרבה דברים אחרים על סדר היום - כמו שני משחקים טניס חשובים (שחר פאר ודודי סלע באליפות צרפת), ראיון עבודה ושיעור כלכלה בערב, שאני לא אהיה מסוגלת לחכות ללילה או ליום רביעי כדי לראות. זה או לראות את זה על הבוקר - עדיף בשידור חי (גם ב-8 לא יהיה תרגום עדיין), או לחכות ממש לסוף היום... דחיית הקץ זה נחמד, אבל אני פולניה חסרת סבלנות. אין סיכוי.
לצפיה ב-' גם אני חסר סבלנות, אבל אני פשוט אקום'
גם אני חסר סבלנות, אבל אני פשוט אקום
24/05/2010 | 21:31
8
1
בסביבות 8 ואראה.. אין לי יום עמוס מחר.
אראה ברוגע.. ולא אקום מוקדם מדי.. במילא שישנים לא מרגישים את הזמן.
אעשה עצירות תוך כדי, על מנת להיכנס לפורום ולהראות את ההתלהבות..
אחזיר אחרונה בקטעים מעניינים.. אדחה כמה שיותר את הקץ, אתענג על כל רגע.. ואחרי זה אראה את זה 100 פעם בשידורים חוזרים+ HD עד שאסיים לסדר לעצמי את כל העונות ולראות הכל מההתחלה.

HOT מעלים את זה ישר עם תרגום! אל תגידי לי שאת מתווכנת להוריד את 2 הפרקים האחרונים בהחלט, מהאינטרנט..
ואני לא מבין.. HOT לא יכלו לצ'פר אותנו ולהביא לנו שידור ישיר חינם של 2 הפרקים האחרונים ב-HOT3+HOT3HD עם תרגום? אני לא מבין את הקטע הזה.

מזלזלים בנו!
אין ולא יהיה כמו 24

דנה, מה עושים? אני משתגע!
מצד אחד אני מת לראות איך זה יגמר, מצד שני בא לי למות שזה עומד להסתיים לעד!
לצפיה ב-'אין מצב שזה עולה ישר עם תרגום'
אין מצב שזה עולה ישר עם תרגום
24/05/2010 | 21:38
7
2
ב VOD זה שידור "ישיר" - זה בלתי תרגום. רק במהלך היום מעלים תרגום...
אני בכל מקרה צריכה להוריד את הפרקים (אני זו שמספקת לאחי את "החומר", הוא מנוי של YES ומתעצל להוריד לעצמו) אבל אני מתכוונת לראות ב VOD. כולה 10 שקלים, שווה את זה בשביל הפינאלה.
לצפיה ב-'זה עולה עם תרגום אני אומר לך, אני כמעט'
זה עולה עם תרגום אני אומר לך, אני כמעט
24/05/2010 | 21:48
6
3
בטוח בכך.
לצפיה ב-'נדע בוודאות בעוד 7 שעות...'
נדע בוודאות בעוד 7 שעות...
24/05/2010 | 21:51
1
6
לצפיה ב-'איזה עצוב.. אני רוצה שהזמן לא יזוז!'
איזה עצוב.. אני רוצה שהזמן לא יזוז!
24/05/2010 | 22:18
1
לצפיה ב-'אם כן, המתרגמים יודעים כרגע את הסודות הכי'
אם כן, המתרגמים יודעים כרגע את הסודות הכי
25/05/2010 | 02:12
3
4
שמורים... אני מניח שהם שולחים את הטרנסקריפטים, והתרגום אינו מתוך שמיעה (כמו אצל ה'עצמאיים', אם נקרא להם כך), אבל אני חושב שיש עליהם הגבלות חמורות מאוד.
לצפיה ב-'קראתי כתבה שהיה רשום בה ש-HOT עושה'
קראתי כתבה שהיה רשום בה ש-HOT עושה
25/05/2010 | 02:24
3
מאמצים שיהיה תרגום בשידור הישיר, אבל היא לא יכולה להבטיח ב-100% (בכל זאת.. יכולים להיות דברים בלתי צפויים)
מה שכן.. אני מניח שאתחיל לראות בשעה 7:30,8:00 כבר יהיה תרגום מלא וטוב.
לצפיה ב-'אז זה עלה עם תרגום'
אז זה עלה עם תרגום
25/05/2010 | 06:28
6
ובאמת הדבר הראשון שחשבתי עליו היה שהמתרגמים ידעו לפני כולנו את הסודות הכי גדולים. הן אכן מקבלים רק את הסקריפט עצמו ולא זוכים לצפות בפרק מראש, אבל זה מספיק כדי להבין מה קורה שם. אני בטוחה שמחתימים אותם על הסכמי סודיות ושיש עליהם פיקוח.

איך מתקבלים לעבודה כזו? כי יש לי אנגלית מצוינת, אני אשמח לעשות את זה...
לצפיה ב-'אגב התרגום תוקן, ובהקרנה של הערב היו שינויים'
אגב התרגום תוקן, ובהקרנה של הערב היו שינויים
27/05/2010 | 00:46
4
קלים, כמו למשל כשההוא מ-CTU עוקב אחרי הואן השחורה שבה ג'ק נחטף, והיא נעלמת מתחת לגשר, הוא אומר בתרגום של שלישי בבוקר: 'בעסה', ואילו היום: 'לעזאזל'...

בכל מקרה הישג יפה ותקדים טוב.

יש אגב קורסים לתרגום כתוביות, שמעבירה חברת 'טראנס טייטלז', שהוזכר בפורום 'תרגום ועריכה' (384). לפי סיפורי אנשים שעוסקים בזה (וכותבים בפורום), זה לא משתלם במיוחד כספית, אבל יש יצירתיות מסויימת, וכמובן הידיעה שכולם יקראו אותך.
לצפיה ב-'תיקון'
תיקון
25/05/2010 | 14:05
3
וואלה, לא ידעתי את זה, ראיתי פרסום על זה איפשהו אז ישר הנחתי שזה קטע ייחודי עם פרקי הסיום.
תודה שתיקנת אותי!

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ