לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1716217,162 עוקבים אודות עסקים

פורום אסטרולוגיה

פורום אסטרולוגיה הוא כאמור פורום המיועד לשאלות, תשובות ודיונים בכל הנוגע לנושא המעניין והמרתק שנקרא אסטרולוגיה.
הפורום פתוח לכולם: כל אחד מוזמן לשאול שאלה, לתת תשובה לשאלה, לפתוח דיון ולהעלות כל נושא הקשור לאסטרולוגיה.
שתפו אותנו באירועים המיוחדים הקשורים לכוכבים.
הפורום הזה רוצה להיות מקום פתוח ודינמי, כל אחד מוזמן לתת עצות אבל: כל תוכן הפורום הינו בגדר המלצה בלבד והמערכת אינה אחראית לנזק שיגרם עקב הסתמכות על מידע זה.
הנכם מוזמנים להשתתף בדיונים ולשאול שאלות מעניינות ומאתגרות. כול אחד רשאי להביע דעה מזווית ראייתו המפרגנת, או המבקרת- תוך התחשבות בדעתו המנוגדת של האחר. בפורום זה הנכם מוזמנים להשכיל או לתרום מניסיונכם בתחום האסטרולוגי.

אודות הפורום אסטרולוגיה

פורום אסטרולוגיה הוא כאמור פורום המיועד לשאלות, תשובות ודיונים בכל הנוגע לנושא המעניין והמרתק שנקרא אסטרולוגיה.
הפורום פתוח לכולם: כל אחד מוזמן לשאול שאלה, לתת תשובה לשאלה, לפתוח דיון ולהעלות כל נושא הקשור לאסטרולוגיה.
שתפו אותנו באירועים המיוחדים הקשורים לכוכבים.
הפורום הזה רוצה להיות מקום פתוח ודינמי, כל אחד מוזמן לתת עצות אבל: כל תוכן הפורום הינו בגדר המלצה בלבד והמערכת אינה אחראית לנזק שיגרם עקב הסתמכות על מידע זה.
הנכם מוזמנים להשתתף בדיונים ולשאול שאלות מעניינות ומאתגרות. כול אחד רשאי להביע דעה מזווית ראייתו המפרגנת, או המבקרת- תוך התחשבות בדעתו המנוגדת של האחר. בפורום זה הנכם מוזמנים להשכיל או לתרום מניסיונכם בתחום האסטרולוגי.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
 שלום וברוכים הבאים לפורום אסטרולוגיה! בין דפינו תוכלו למצוא דיונים חמים ותשובות לשאלות שמעניינות אתכם בתחום!
אציין כאן שהשאלות בפורום לא מהוות תחליף לייעוץ אסטרולוגי מוסמך, ולשאלות כגון: "תאריך הלידה שלי הוא... ושעת הלידה... מה זה אומר בעתיד?"
אמנם תיתכן 'חריגה' שבה בכול זאת תתקבל תגובה לשאלה, אך היא תאופיין בתשובה קצרה וכללית בלבד ללא התייחסות מעמיקה ואישית.
על פורום זה להישאר נקי מפרסומים מסחריים, ממניעים 'זרים', מפגיעה אישית ומשפה לא נאותה- לרווחת הגולשים.

אין זה אומר שאנחנו כאן בפורום, לא מעודדים דיונים על המידע שאתם מוצאים כמעניין: החל ממצבים כוכביים, השוואה בין מזלות שונים, התאמת מזלות ופירוש מילוני של מושגים באסטרולוגיה.
הפורום אמור להיות דינמי ולעתים גם מכוון, אך בשום מקרה אין לבעלי האתר או למנהל הפורום אחריות כלשהי, לגבי אמירות/המלצות, ובעיקר לא לפגיעה אישית אקראית במשתתפי הדיון- מצד גולש זה או אחר.
בברכת ביקור מועיל ומהנה בפורום,
אודי ברגר,
אסטרולוג, יועץ זוגי ומגשר משפטי.
המשך >>

לצפיה ב-'יש לי ראיון עבודה וראיתי שהולך להיות ירח שחור באותן שעות'
יש לי ראיון עבודה וראיתי שהולך להיות ירח שחור באותן שעות
21/03/2016 | 14:13
1
95
מה זה בדיוק אומר?
כדאי לדחות?
לצפיה ב-'אף אחד לא התנדב להשיב לך, אז מקווה שזה עדין רלוונטי לגבייך.'
אף אחד לא התנדב להשיב לך, אז מקווה שזה עדין רלוונטי לגבייך.
02/04/2016 | 16:42
34

תשובה לשאלתך, כולל הסבר לגבי התופעה:
מה זה ירח שחור?
לא ארחיב את תשובתי כאן כדי מאמר, אבל ירח שחור הוא מצב בו הירח לא יוצר זווית כלשהי ליתר כוכבי הלכת שבמפת הלידה (לידתך)
מצב זה נקרא: VOIDאו בעברית ירח- שחור, מתרחש הרבה פעמים במשך השנה- בין כמה רגעים ועד לכמה שעות. מומלץ במצב כזה שלא לחתום על חוזים ולא להתחיל משהו 'חדש' החשוב לך. זו מצב או אתנחתא לא ארוכה בה אפשרי ....לנוח בכייף ולא לבצע את הנ"ל. יתכן והמושג הזה קצת מפחיד אותך, אבל הוא לא לזמן ארוך ומסתיים מהר מאוד.

לצפיה ב-' נפתח פורום שי חי '
נפתח פורום שי חי
15/03/2016 | 16:12
20
פחות מחודש אחרי שהחלה העונה הנוכחית של "האח הגדול" של זכיינית ערוץ 2 קשת, היה ברור כי מדובר בדמות ריאליטי שלא ראינו כמוה.
כשיצא בסופ"ש האחרון מבית האח הגדול העניין במתמודד השנוי במחלוקת הלך וגדל הרבה יותר מאשר בתוכנית עצמה.

אנחנו מזמינים אתכם להתעדכן במתמודד האהוב עכשיו בפורום שי חי:
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2563

ביקשתם - קיבלתם!
לצפיה ב-'תאריך לחתימת חוזה'
תאריך לחתימת חוזה
29/02/2016 | 13:19
8
67
מתי כדאי שאחתום על החוזה לבית שלי השבוע ביום חמישי או חמישי הבא שזה יוצא א' באדר .
תודה רבה
לצפיה ב-'עליי לציין מזל בתולה נולדה ב10.09.84'
עליי לציין מזל בתולה נולדה ב10.09.84
29/02/2016 | 13:22
40
תודה רבה
לצפיה ב-'השבוע צדק במולות מול השמש - תימשך עוד שבוע וחצי. הייתי מחכה'
השבוע צדק במולות מול השמש - תימשך עוד שבוע וחצי. הייתי מחכה
06/03/2016 | 16:47
2
44
+ מארס כבד בעקרב כלפי לכל המקבץ, וגם סאטורן לא חביב כרגע.

לדעתי רק מחודש מאי.
לצפיה ב-'אגב הריבוע צדק-סאטורן שהחל במאי 14' - בדרך להסתיים ביולי '
אגב הריבוע צדק-סאטורן שהחל במאי 14' - בדרך להסתיים ביולי
06/03/2016 | 17:15
1
31
הקרוב. היה כבד למדי עבורי - 'ייבש' את צדק קשות והגביר את הקיצונים.

בסתיו הקרוב (נוב' השנה עד פב' 17') הם יהיו בהיבט משושה, שיש לקוות שיכפר על עוולות השנתיים האחרונות.
לצפיה ב-'תיקון - המרובע החל בסוף 14'. במאי היה משולש...'
תיקון - המרובע החל בסוף 14'. במאי היה משולש...
11/04/2016 | 20:26
2
מצער, כי אילו היה ב-מאי, היה מתאים בדיוק לאירוע ארצי מסויים... שאני מחכה לסיומו כבר שנתיים.
לצפיה ב-'חתימת חוזה'
חתימת חוזה
06/03/2016 | 23:41
2
42
מצב כוכבי קשה כרגע, יופיטר בבתולה 120 מעלות לשמש בדגים
סטורן 90 מעלות ליופיטר, לנפטון, ראש הדרקון, זנב הדרקון
מרס בעקרב 90 מעלות למרקורי, 90 מעלות לוונוס, 45 מעלות לפלוטו
זה אומר: לא זמן טוב לחתימת חוזה.
לדעתי, בין 20.3-27.4 זה זמן יותר מתאים. אם לא חתמת עד ה-27 תדחי את זה רק לקראת סוף מאי.
בכל אופן, בהצלחה.
לצפיה ב-'-> יופיטר היה במולות לשמש. יהיה במשולש רק בתחילת מאי'
-> יופיטר היה במולות לשמש. יהיה במשולש רק בתחילת מאי
18/03/2016 | 17:30
1
19
יש מפה יומית כאן - 
לצפיה ב-'ואגב החודשים הבאים מבחינת צדק - לא קלים. 3-4 דיסהרמוניים'
ואגב החודשים הבאים מבחינת צדק - לא קלים. 3-4 דיסהרמוניים
06/04/2016 | 10:18
7
לפחות. ישתנה רק בסוף יולי. קשיים למי שאצלם הוא דומיננטי - בעיקר קשתים ודגים.
לצפיה ב-'לחתום חוזה על דירה...'
לחתום חוזה על דירה...
02/04/2016 | 16:33
14

זאת מטרה חשובה. קודם כול בהצלחה. אבל אתה לא מצפה שכאן יפענחו את המפה על כול מרכיבייה תוך מבט לנ"ל - נכון?! אם כן אז סליחה, לא כאן. כנס לגוגל חפש לך אסטרולוג/ית. 

באדר עניינינו?! אז בהצלחה כפולה לך !

לצפיה ב-'לאודי ומי שמכיר-שבתאי(הבן אלף)במעבר על ירח לידתי -'
לאודי ומי שמכיר-שבתאי(הבן אלף)במעבר על ירח לידתי -
26/02/2016 | 16:15
5
76
אסטרולוגים מפרשים את  מעבר  שבתאי  על הירח במפה כ-"נפילה ממעמד", "טיפוס על קירות חלקים",לכאורה מצבים  קשים מעט,

אבל אצלי זה היה-פשוט גיהינום אחד גדול,
עבדתי בארגון בתפקיד ר' מדור,תפקיד שלישי בהצלחה רבה,ניהלתי מדורים גדולים כשכפופים אלי 12-14 עובדים,
עקב ויכוח עקרוני עם מנהל שמעלי נדרשתי לעבור לתפקיד אחר ,אמרתי בסדר ולא ידעתי
אז ששבתאי  במעבר נמצא אצלי במפה בקשת בבית 2  ומתקרב לירח לידתי שלי ומה מחכה לי.
כאן התחילה השנה הכי קשה בחיי,נשלחתי לנהל  מדור "בחצר האחורית" של  הארגון שהיה מוזנחת שנים רבות ומנהליו ברחו כל חצי שנה,ערערתי על  הפנייתי בפני 2 ערכאות מעל זה שהחליט  ו-2 הערכאות גיבו את מקבל ההחלטה הראשון ודבר לא עזר.
הייתי המנהל+ מזכירה וחוליה של פקידים לפני פנסיה ש"באו לעבודה",
המנהל מעלי היה "המן הרשע" בהתגלמותו ,בא בדרישות עוד ועוד "אתה ותיק,אתה מנוסה ,איך אתה לא מצליח להרים את המדור"?.
בכל מה שנגעתי-נכוותי,נפלו עלי הפתעות מכל כיוון,עברתי בושות בכל נושא,כל יום לא ידעתי מה ייפול עלי מחר.
באותה שנה אשתי עשתה  פסק זמן  בעבודתה כדי  להחליף כיוון מקצועי,ירדנו בהכנסה החודשית ,(מתאים לשבתאי במעבר בבית 2  =קשיים כלכליים,בטח במעבר על הירח =שינויים,בקיצור-שינויים כלכליים  בהשפעת שבתאי "המתוק"),אבל זה לא עניין אותי , הייתי עסוק יום יום בח,, בו אני שקוע  עד לצוואר.
למזלי "הטוב" ,באותה שנה שבתאי "גיהץ" את הירח שלי 2-3 פעמים
הלוך וחזור,לכן העינויים נמשכו כשנה.
כשנמאס לי-כתבתי מכתב לסמנכ"ל ו,,, שבתאי עבר על הירח פעם אחרונה  והמשיך הלאה,,,(את זה ראיתי במפה שנים אחרי-  כשהתחלתי להתעניין באסטרולוגיה)  המנהלים שלי נדרשו להוציא אותי "מהחור" תוך שבועיים ,
ואשתי?,,,,,
מצאה עבודה טובה יותר-בשכר גבוה יותר.
דבר אחד למדתי מהמעבר ההוא-"מה שלא הורג אותך- מחשל אותך ".
בעיות שבאו אחר המעבר ההוא נראו לי "גמדים" לעומת   המעבר ההוא.  
איך אתם מפרשים את מעבר שבתאי על הירח בבית 2?

לצפיה ב-'מעבר שבתאי על ירח בית 2'
מעבר שבתאי על ירח בית 2
06/03/2016 | 22:47
4
40
התקופה הזאת בחיים בד"כ מאופיינת בעבודה קשה ומפרכת ובהצלחה כלכלית מאוד רדודה ונמוכה. בהחלט תקופה מאוד לא נעימה שבן אדם יכול לעבור בחיים שלו.
בהתחלת הטרנזיט, אתה שואל את עצמך: " אני עובד כל כך קשה, ומה יוצא לי מזה?", התשובה היא שעם הזמן והתקדמות הטרנזיט הבן אדם מתחזק, מקבל סוג של בטחון עצמי שמקודם לא היה לו. האתגר הוא בעצם לדעת להשתמש נכון בכוח שבנית ושקיבלת מהמצב הזה.
זו תקופה קשה גם מבחינה רגשית מפני שאתה מבקש מעצמך יותר מדי, אתה מאוד ביקורתי כלפי עצמך ולא משנה מה ההישגים שלך, אתה אף פעם בעצם לא מרגיש בתקופה זו שהגעת לאיזשהו הישג.
בהחלט אתה צודק בכך שאתה אומר שמה שלא הורג מחזק.
לצפיה ב-'אצלי צדק יעבור על הירח בקיץ, בבית ה-5'
אצלי צדק יעבור על הירח בקיץ, בבית ה-5
18/03/2016 | 17:44
1
10
אבל לדעתי כל עוד צדק בריבוע לשבתאי - כמו צל של עצמו.
לצפיה ב-'אצלי מעבר שבתאי על הירח היה בפב' 93' '
אצלי מעבר שבתאי על הירח היה בפב' 93'
24/03/2016 | 16:48
7
כשקיבלתי את המחשב הראשון שלי (החזיק פחות מ-3 שנים, אבל סייע לפיתוח הכתיבה). הזמן היה האחרון הטוב - מאפריל אותה שנה החלה תקופה קשה למשך שנה וחצי.

מעריך שעוצמת המעבר תלויה גם בשאר המפה.   
לצפיה ב-'תגובה קטנטנה ונוספת למתלמד 8'
תגובה קטנטנה ונוספת למתלמד 8
18/03/2016 | 19:25
1
28

ערב טוב לך מתלמד 8  

מאוד ריגשת אותי לגבי קורותיך שברטרו- פרספקטיבה  גילית סנכרון מדהים (בין מה שעברתם ולבין מצב הכוכבים במפה שלך) המסביר את כול שעברת/ם (אתה וגבירתך הנכבדה). העובדה שלא פעם היתה 'השתקפות מקבילית' של הכוכבים המסבירים כול מה שעברת, מעוררת ומאוששת את האמונה שכול מה שקורה (במפת השמיים) יש בו 'השפעה ישירה' על קורותינו על פני האדמה.

אם כן, שבת שלום לך/ם פליטי....שבתאי "הבן אלף"במעבר על ירח לידתי 
אישית מכיר מצב זה, וגם של מצבים אחרים שעברתי בחיים. אכן גם אני מצאתי בתרחישים השתקפות כוכבים שהשפיעה רבות על מהלך חיי.

לצפיה ב-'שלום אודי- 2 נקודות בנושא שבתאי על ירח.'
שלום אודי- 2 נקודות בנושא שבתאי על ירח.
20/03/2016 | 15:41
18
א.אכן כן,זו היתה תקופה קשה ומתישה,אם שבתאי מציין איטיות,במקרה שלי " הבן אלף" היה איטי ויסודי   ,בכל סיטואציה טחן אותי דק-דק  בצורה יסודית ושפע באירועים מביכים,לא הספקתי להתאושש ממצב "שיימינג"  נוכחי,,,מיד הופיעה הסיטואציה הקשה הבאה,
כאן הגעתי למסקנה( זמן רב אחרי המעבר) ששבתאי  פשוט לא שמע  על האימרה  "הכל צפוי-והרשות נתונה" ,שום רשות לא ניתנה לי,
אע"פ שנזהרתי מאוד(בגלל אירועים קודמים)על דברים מרגיזים מאוד לא הגבתי,פשוט סתמתי את הפה,לקראת כל אירוע נערכתי,אבל משום מקום-בום,,,, נפלה עלי הפצצה הבאה,
לכן אני לא נוטה  להאמין שלקראת מעבר קשה,אם יודעים עליו,אפשר להיערך לקראתו ,הפצצות נופלות  מכיוונים בלתי צפויים.

ב. זה לא נגמר,,,,"השד משחת"  עבר על ירח לידתי שלי בקשת בשנים , 1986-87 ,מאז עברו  29 שנים ושוב שבתאי "הבן אלף" חזר למזל קשת",הירח הלידתי שלי  ב-18 בקשת בבית 2 ,כמובן "לא  זז" לשום מקום,,,,.

הפגישה  המתישה נקבעה לתחילת חודש דצמ' הקרוב,או כבר בתחילת נוב',(אם נלך לפי השיטה של בטי לונדסטד שההשפעה מתחילה 3 מעלות לפני  .)
   הנקודה המקלה על  "המפגש" הקרוב היא שהפעם שבתאי  חולף לי על הירח רק פעם אחת,,,ולא חוזר, בערבית יש לזה בטוי "רוחה בלה רג'עה".(בעברית-לך ואל תחזור),בעוד שבפעם קודמת הוא "גיהץ"אותי (תרתי משמע) מס' פעמים-הלוך ושוב.
מי יודע?,אולי הפעם בכל זאת  אצליח להערך אליו,אם לא-אז לפחות לא אופתע ולא אשאל אוי למה זה קורה לי?,אדע  שהשטן מסובב בי את הסכין.

,,,,,ובכל זאת חייב לסיים בנימה אופטימית,אפשר להגיד "אם בפעם השניה לא  גיהץ אותי,בטח הוא יעשה את זה בפעם השלישית?,,,,.
אז כבר  אצפצף עליו ,בפעם השלישית אהיה(אם אהיה בכלל) קרוב לגיל-100 !!!,מה הוא כבר  יכול לעשות "לצעיר" המתקרב לגיל-100  ???.

לצפיה ב-'מפת חזרת שמש'
מפת חזרת שמש
23/02/2016 | 12:27
4
88
יש לי יומהולדת ביום ראשון
מה דעתכם על מפת חזרת השמש שלי ומה צפוי השנה?
תודה
לצפיה ב-''
06/03/2016 | 22:51
2
29
למרות שכבר עבר, בכל זאת מאחל לך מזל טוב עד 120 
לא נהוג לתת תחזית והתייחסות למפה שלך בפורום הזה אבל אם ספציפית יש אספקט מסוים שאתה מעוניין לדעת עליו, תעלה אותו לדיון בפורום....
לצפיה ב-'תודה'
תודה
08/03/2016 | 19:59
21
תודה
אשמח לדעת בנושא תעסוקה מה קורה השנה.
מתי אמצא עבודה, ובמה? :)
אם ניתן לראות
לצפיה ב-'הי אודי יש הבט בסולר שלו '
הי אודי יש הבט בסולר שלו
12/03/2016 | 16:32
31
שהייתי רוצה להתיחס אליו וזה מרס שצמוד לרום שמיים בעקרב בהפרש של מעלה אחת מה גם שהוא שליט בית שתיים , יש לי הרגשה שזה הבחור בן ה34 ששאל פעם על ענייני הקריירה (אולי אני טועה) אז התשובה היא כאן בכל מה שקשור לקריירה, ביטחון כלכלי ואישי, מקבל תמריץ רציני

לצפיה ב-'שוב שאלה'
שוב שאלה
13/05/2016 | 09:04
5
לצערי 21.4 עבר חלף לו
ואין עבודה באופק:(
לצפיה ב-'ה- eclips סיס ומזל בתולה'
ה- eclips סיס ומזל בתולה
19/02/2016 | 14:44
16
74
אודי שלום,
כפי שתוכל לראות במפת הלידה שלי, מזלי הוא בתולה והירח אצלי בדגים, אני יודעת שנפטון נמצא במזל דגים ועכשיו והוא יכול לגרום לבתולה קצת טשטוש (אולי יותר מקצת),
האם תוכל להרחיב לגבי השפעת נפטון על מזל בתולה, בנוסף להשפעת ליקויי החמה שיקרו במרץ ובספטמבר בהתייחס לזה שהירח אצלי בדגים?
ניתן לציין שמהליקוי שהיה בסוף שנת 2015 הושפעתי ממש, זה גרר התפטרות מעבודה ושינוי תחום עיסוק.
לצפיה ב-' לואז-אתה אבי אבות,או האם אמא של הבתולה(בחיובי) '
לואז-אתה אבי אבות,או האם אמא של הבתולה(בחיובי)
19/02/2016 | 16:38
3
41
   כי-
מזל השמש,מזל שעה(אופק) ומקבץ של 4 כוכבים (מרקור עוד נחשב בתולה-אבל גם 3 כוכבים-זה חזק) במזל בתולה,
אפשר להוסיף עוד נתון  לדומננטיות של הבתולה במזלך,מזל היום(הירח) הנמצא בדגים, הוא במולות לבתולה ובמולות כמעט מושלמת לשמש  שלך, 
יש לי בבית בת במזל בתולה והסבתא שלה במזל בתולה,לשתיהן ארגז קטן ודחוס של מלא מלא תרופות.
אצלך,אני מנחש-יש לך "ארון" תרופות מלא.מדגיש-הכל בהומור..
אחרי שאודי יענה לך,עד כמה שהוא יכול במסגרת פורום ,
מציע לך-
עם מפה מעניינת  כמו שלך הייתי שם קצת כסף  והולך לאסטרולוג(למרות הפיטורין) לקבל תמונה כללית והבהרות.
דוגמאות להיבטים מעניינים,המון מולות וריבועים בין הכוכבים,יש לך 4 זויות של 120 מעלות ו-2 משושים,
השמש  על האופק בבית 12 ובצמידות למרס(הערס) בבית 12 ובצמידות לונוס בבית 1(מתחת לאופק בבית 1) ובמולות לירח,השמש -שהיא האישיות נמצאת במיקומים והיבטים מאוד משמעותיים במפתך ועוד ועוד,,,,  (כמו פלוטו וצדק  במקומים מעניינים).
תקבל גם הבהרות  -למה אני מתכוון? ,אתה  מספר על נפטון בדגים שכבר משפיע עליך,מי אמר לך,מה פתאום?,
הירח הלידתי שלך ב-20 בדגים,נפטון היום ב-8 בדגים-זה רחוק מאוד,נפטון יגיע  לצמידות לירח  הלידתי שלך רק ב,,,,,מאי  2020 ,עוד יותר מ- 4 שנים וזה רחוק,
אם נגיד שכוכב במעבר משפיע כבר בטווח של 3 מעלות כלומר כשיגיע ל-17 בדגים,גם זה רק באפריל-2019 .
בטח קיבלת גם נתונים מטעים אחרים,
מאחר והרבה חברים טובים רוצים לעזור מרצון טוב,אבל הם טועים ומטעים,כדאי לך "לא לבנות" על דבריהם .בהצלחה.

לצפיה ב-'מתלמד '
מתלמד
19/02/2016 | 17:22
2
35
היי מתלמד, 
תודה על המשוב,
קודם כל אני בחורה, ונכון הצדק עמך, אני באמת יכולה להעיד על עצמי שאני פריקית של ענייני בריאות :), 
מדבריך הסקתי שנפטון לא אמור להשפיע עלי לעת עתה, אבל מה בנוגע לליקויים?
היה solar eclipse בבתולה בחודש ספטמבר 2015, חשבתי שזה אחד הדברים שהשפיעו במובן מסוים על התפטרותי ומה עוד שחוויתי פרידה בחודש 11/15 (עקב שנודע לי דברים שלא הייתי מודעת אליהם בתחילת הקשר-וזה היה ממש מעצבן). 
כמו כן בחודש מרץ יש עוד אחד במזל דגים ולאחריו בחודש ספטמבר במזל בתולה, האם כל אלה לא אמורים להשפיע במובן מסויים על חיי? 
לצפיה ב-' יקירתי-אין לי ידע רחב הכולל את כל מרכיבי האסטרולוגיה-'
יקירתי-אין לי ידע רחב הכולל את כל מרכיבי האסטרולוגיה-
19/02/2016 | 19:18
1
32
לכן זה לא רציני  שאכתוב על השפעת ליקויים, בטח כשאני לא מבין דבר בליקויים, 
את צריכה אסטרולוג/ית מקצועי/ת שקודם ינתח את המפה הבסיסית(וכמו שאמרתי-היא מאוד מעניינת),רק זה יקח לו שעתיים של השקעה,אחר כך יבדוק מעברים של כוכבים,קידומים  ורק אז ליקויים ויחבר בין כל הנושאים,לנסות ללקט פירורים-זה לא רציני.
לדעתי את מנסה לפרש את מה שהיה בעבר-לפי הידע  המועט שיש לך,זה לא עובד ויכול גם לתסכל,מקצוען רציני-יוכל  להעריך לך מה יהיה. 
בעינייני זוגיות,עמדתי מוכרת,לזוגיות לא הולכים עם מפות-הולכים עם הלב.
נכון זה כואב לפעמים,אבל גברים זה כמו אוטובוס,לא לרוץ אחריהם ,הלך זה-יבוא עוד אחד. 
לצפיה ב-'תודה'
תודה
19/02/2016 | 22:21
17
תודה לך מתלמד על המשוב, אשקול זאת, באמת שעניינת  אותי יותר במפה של עצמי:)

לצפיה ב-'תולדות לקויי השמש ...כרך א'....בחייה של לולאז'
תולדות לקויי השמש ...כרך א'....בחייה של לולאז
19/02/2016 | 20:02
11
57

ערב טוב,
בהמשך להתייחסותו של מתלמד 8... שהרים את הכפפה למענך. ושמח בשבילך שזכית להתייחסותו השקולה.
על פי קריאת נוסח השאלה נראה כי השאלה פשוטה, בו בשעה שהיא עמוסה באלמנטים המסבכים אותה. למרות זאת, אשתדל להשיב לך אולי בחלקים, ואת תעשי לך אולי את 'החיבור'.
חלק א-
קודם כול לגבי השפעת ליקויי- שמש בחיינו באופן כללי:

הנקודה שהעלית כאן חשובה בהחלט. למרות שפיזית הליקוי לרוב לא נמשך יותר מזמן (יחסית) קצר, אכן קיימת השפעה ארוכת טווח עד לכחצי שנה- לאחר הליקוי. אגב, בערך כול חצי שנה מתרחש ליקוי שמש, כך שההשפעה היא 'מליקוי- חצי שנתי-ועד לליקוי השני המרחש במסגרת אותה שנה'.
עם הליקוי 'המדובר' (אותו הזכרת) גרם לך לשינוי, אזי שב- 09/03/16- הקרוב יתרחש ליקוי שמש טוטאלי (שלם- או אם תרצו/י....מושלם) אני צופה לך (כללית ולא תוך חדירה לעומק הנתונים הבסיסיים – האסטרולוגים- גם לא המקודמים-)
ומקווה לך שתהיה לך ההזדמנות לתקן את מה 'ששובש- או התקלקל' לך בעטיו של הליקוי השני של -2015.   
....המשך לתשובתי יבוא בקרוב מאוד- ויצוין כחלק ב'.

לצפיה ב-'הי לולז'
הי לולז
19/02/2016 | 21:29
1
19
כיף שיש כאן עוד חיפאית... לא מבינה בליקויים מה שכן את מאוד רגישה, אוהבת בעלי חיים וסביר להניח שחתולים שבטח ברדיוס שלך הם לעולם לא רעבים, יכולה להיות אחות מעולה בבית חולים משום שיש לך את הרגישות הדגית עם המעשיות והעניין בגוף האדם ומודעות לשרות של בתולה , יתכן שבאת מבית שלא היה ממש קל שם עם דמות אב?

לצפיה ב-'לאניה '
לאניה
19/02/2016 | 22:34
21
אניה שלום:)
תודה על שהעפת מבט על המפה שלי.
אני אכן רגישה, ואכן אוהבת חיות, בקשר לדמות האב, הממ יש לי עמו קשר מאוד הדוק וקרוב:).
לצפיה ב-'מעניין..'
מעניין..
19/02/2016 | 22:26
22
אודי, מודה לך על המאמץ, מחכה בקוצר רוח לכרך ב׳
לצפיה ב-'אצלה יהיה גם total eclipse of the heart...'
אצלה יהיה גם total eclipse of the heart...
23/02/2016 | 22:19
1
24
שפעם היה שיר נחשב.
לצפיה ב-'��'
��
24/02/2016 | 22:05
14
מקווה שבמובן החיובי
לצפיה ב-'תולדות מהותה של לולאז כרך ב''
תולדות מהותה של לולאז כרך ב'
26/02/2016 | 23:12
5
39

ערב טוב,
בהמשך להתייחסות שלי לפנייתך, אני מרענן את ידיעותיי משכבר הימים. כשאני מביט במפת הלידה שלך אני מבחין במשהו מאוד מעניין. השמש כולל שלושת הכוכבים המהירים: מארס+ מרקורי+ וונוס הקרובים האחד לשני - מקסימום עד כ- 21 מעלות באזור... המרוחק ביותר, נכון שהמרס והשמש באזור בית 12 מעל האופק, ונכון שמרקורי + וונוס נמצאים בבית ראשון (בבית אישיותך) אבל התגלית שנרכשה אצלי בבית הספר הגבוה בו למדתי סוברת שבמצב זה ההדגש על האופק העולה היא אדירה. כלומר האופק שלך במפת הלידה מצביע כמובן עליך כבעלת אישיות בתולה ומקבץ הכוכבים המהירים מדגיש את האופק הזה והופך את תכונות המזל שלך כבתולה ואותך 'לבת בתולה- קלאסית'!
באם להעמיק את ההסבר, אז עם מקבץ זה היה מופיע למשל ולדוגמה בבית חמש או בכול בית אחר ( מרס מרקורי ו- וונוס) במזל תאומים (למשל) בו בשעה שלמשל האופק שלך הוא בתולה, אז איך צריך להסתכל על האופק שלך כשל בתולה? ובכן התשובה תהיה לא של בתולה אלא כאופק תאומים....(כן, ולמרות שהאופק הרשמי ASC הוא בבתולה.....כלומר מקבץ כזה מבטל את האופק ומכתיר למשל את מזל תאומים- שנמצא בכלל בבית אחר...
טוב מקווה שהבנת זאת.
אז מה אני אומר בעצם? אני אומר שאת אכן בת מזל בתולה באופן המודגש ביותר- וזו תופעה די נדירה... הייתי אומר. כך צריך להסתכל על מבנה אישיותך.
נקודה נוספת העולה מהנושא שהבאת כאן.
ביקשת לדעת מהי השפעת כוכב נפטון על מזל בתולה.
ובכן בהיותך בת מזל בתולה, על כול הראייה הסלקטיבית, היכולת והדחיפה לחדור מבחינה פסיכולוגית ולעומק כולל ההססנות לגבי כול צעד ושעל, השאיפה לחדור לעמקי האדמה ולשורשיי- הבעיה וגם להביט בשאלה אל צפונות עתידך –
המפגש הזה עם נפטון מקנה לך משהו המסיט אתכם מהרציונליות הכמעט מסורתית והצרובה בכם...(כבני מריה ...הטהורה והקדושה... ) משחר לידתכם. המשהו הזה הם החיישנים האינטואיטיביים המנחים אתכם כעזרים נוספים או אם תרצו כשמן דגים...המקל עליכם לחדור עמוק אל המים הצלולים של החשיבה אל– 'מקלט הלגונה' בו אתם אוהבים להשתכשך בהנאה.

לצפיה ב-'אודי אתה כותב מאוד יפה'
אודי אתה כותב מאוד יפה
27/02/2016 | 20:56
1
29
נהנית בכל פעם מחדש
לצפיה ב-''
01/03/2016 | 22:53
4
לצפיה ב-'תודה רבה על המאמץ'
תודה רבה על המאמץ
29/02/2016 | 21:38
2
12
אודי ערב טוב,
בראשית תודה על שני הכרכים, נהניתי לקרוא.
שנית, צדקת מבחינת התכונות שהזכרת למעלה אם כי ולמרות האלמנטים המובהקים של מזל בתולה, אני די מרגישה (לא רק כשנפטון בדגים) שיש גם השפעה לא מעטה  של הירח בדגים על אישיותי, מבחינת מצבי רוח, רגש וכו'.
בכל מקרה אני מאחלת שהשפעתו של נפטון תהיה כפי שהזכרת, זה כלל לא נשמע רע. 
לצפיה ב-'הי לולז'
הי לולז
02/03/2016 | 08:31
1
16
אמנם את בתולה עם אופק בתולה אבל הירח שלך בדגים והשמש ומארס בבית 12 מה שמדגיש את התכונות הדגיות אצלך, אני חושבת שנשים באופן כללי מבכינה הכרתית מבטאות יותר את תכונות הירח שלהן. אני מאמינה שקיים בך קונפליקט בין הצורך ליעל (מהמילה יעיל) עניינים ולעזור בדרך מעשית לאנשים לבין הדחף לברוח לפעמים מהמציאות ולתת את כל כולך בלי חשבון לכל מי שאת מאמינה שזקוק לך.

לצפיה ב-''
05/03/2016 | 12:07
11
תארת את זה יפה אניה:) באמת שכך.
לצפיה ב-'פורומים חדשים בתפוז'
פורומים חדשים בתפוז
17/02/2016 | 13:53
6
 מתעניינת בניתוח להגדלת חזה? רוצה לדעת מהן האופציות שעומדות בפנייך?
בפורום ניתוחי חזה תוכלי לקבל מענה לכל שאלה!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2558

יש לכם שאלות לגבי רכישת נעליים ברשת? מתלבטים לגבי מידה ולא יודעים איך לבחור?
פורום נעליים הוא המקום בשבילכם!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2559

מעצבים את הבית מחדש ויש לכם התלבטויות בנוגע לבחירת הריצוף? מעוניינים לקבל טיפים או רעיונות?
היכנסו עכשיו לפורום שיש ואבן בתפוז!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2554

עומדים להתחתן ויש לכם שאלות לגבי ההתנהלות בחופה? עליכם לבחור רב ואתם מעוניינים לדעת על מה לשים את הדגש?
בפורום רב לחתונה בתפוז תוכלו לקבל את כל התשובות!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2556

לצפיה ב-'ה- 14.02.16 לכבוד יום האהבה הבינלאומי - אודי ברגר'
ה- 14.02.16 לכבוד יום האהבה הבינלאומי - אודי ברגר
14/02/2016 | 22:05
4
40

לא משנה מי או מה, כשאני לוגם מהלימונצ'לו שהכנו אני ואשתי, וכשנעימה שקטה ממלאה את חדר עבודתי, החלטתי לשגר לכול אחד מכם את אהבתי השוורית, בדרך משלי, מקווה שתקחו זאת בהכי כייף שבעולם:הפתגמים נכתבו על ידי : אודי ברגר  ©  לכבודך, ביום האהבה הבינלאומי !

"האהבה היא ההונאה העצמית הכי נעימה."

"האהבה היא כבאר מים עמוקה, שותים  מעל המידה, טובעים."

"הפרפר  לבסוף ישבור את... ליבו של הפרח, למרות שהפרחים בתמימותם, לנצח... ימשכו לפרפרים."
"בקשרים רומנטיים כמו בדיאטה, מומלץ שלא לאכול בין הארוחות, אלא לחכות לארוחה העיקרית. "

"קשה לך להיות נחשקת בעיני כול העולם , אבל את בהחלט יכולה לבחור להיות הנסיכה של גבר אחד."

"לא חשוב עם מי אנחנו מתחתנים, החשוב הוא עם מי אנחנו מזדקנים."

"לשורדים בים האהבה אין מצופים, אלא רק יד מעניקה ואוהבת. "

"רק המחוברים גוף ונפש,  יודעים להיות מרוחקים וביחד."

"האהבה נחקקת ונספגת בדמנו,  ודוהה כשאנו שוכחים לתת לה עירוי."

"יום הנשימה ויום האהבה נחגגים בו זמנית."

"אילו היה נחגג יום הנשימה, הוא בטח היה נחגג... ביום האהבה."
"המקום הכי נוח בגן העדן, לא משתווה לטעם פת חרבה בבית המלא באהבה."  

ולסיום, אחד מאת שלמה המלך, החכם מכול אדם:
'שיר- השירים':
מים רבים, לא יוכלו לכבות את-האהבה, ונהרות, לא ישטפוה; אם-ייתן איש את-כל-הון ביתו, באהבה--בוז, יבוזו לו.  {ס}

לצפיה ב-'לאודי-ופסוק שמממש את האהבה-"שמאלו תחת ראשי-וימינו תחבקני" '
לאודי-ופסוק שמממש את האהבה-"שמאלו תחת ראשי-וימינו תחבקני"
15/02/2016 | 15:57
3
25
 (שיר השירים פרק ח' 3   )מה יותר יפה מפסוק זה לתאר מעשה אהבה בין אוהבים.?
,,,,,,עד שבאו חברינו מחז"ל ,,,והרסו לנו את התיאור היפה.!!!!

את הדבר  הטיבעי חז"ל מפרשים כך :-
",,,יש אומרים שהחיבוק הוא משל למצוות שה' נתן לכל אחד ואחד מבני ישראל,כגון: תפילין על יד שמאל ומזוזה מצד ימין של הדלת".
תגידו !! חז"ל לא עשו אהבה? -חשבו רק על תפילין ומזוזות ?? 
לצפיה ב-'חז"ל והעלמת הראיות........'
חז"ל והעלמת הראיות........
15/02/2016 | 17:54
2
29

ערב טוב מלמד 8.........

שוב הבנת 'את הראש' שלי, כשסתם בא לי היה לכתוב דברים שלא קשורים לאסטרולוגיה. תודה על כך.

מילה, אם חז,ל היו מטשטשים ראיות, היית אומר...שזה לא בסדר אבל מפאת צניעות הדרת - נשים....וכאלה.......אה, ........הייתי אומר....נו באמת.....מה אתם מזלזלים בידע ובאינסטינקט ה...בסיסי שלנו (שהתעורר בנו בגיל העשרה...המוקדמים)  להבין ולדעת 'איך הדברים פועלים?!'....
אז אתם יודעים מה?! הסיפור של: 'אימא אכלה יותר מדי אורז.....ולכן ....הבטן שלה התנפחה'-  מוצלח והגיוני יותר.....מסיפורי "אלף מזוזה - ומזוזה."......כפי שהבאת לנו כאן בפורום. חה, חה,..........
מעולה !
אהבתי !
קבל לייק!
זאת הסיבה מדוע אני המון שנים 'בשאלה'.

נ.ב
אם הייתי מעז לומר לאשתי...."ידי הימנית היא .........וראשי.....זה........." אז הייתי מועף בבעיטה אל המזוזה.....
....ובמקרה הטוב הייתי נבלם (בנופלי) בתיק התפילין המיותם שבפינה.

לצפיה ב-' לאודי-בטח מזלזלים באינסטינקט הבסיסי,כמו בסיפור על מוישל'ה'
לאודי-בטח מזלזלים באינסטינקט הבסיסי,כמו בסיפור על מוישל'ה
15/02/2016 | 18:28
1
23
שנולד בקיבוץ,בגיל 10 בא עם הוריו לקרובי משפחה חרדים בבני ברק,לביקור הגיעו כ-30 קרובי משפחה שהתכנסו סביב שולחן גדול,מושל'ה רצה לדעת מי הוליד  את מי   ומה הקירבה המשפחתית,
ניגש לסבתא ושאלי מי הוליד אותך?ההיא גימגמה וענתה לו-"החסידה הביאה אותי",
 הצביע על  האיש שישב לידה ושאל מי הוליד אותו והסבתא בביטחון-החסידה הביאה אותו,עבר לאיש ושאל מי הביא את הילד הזה ומי הביא את הילדה הזו ועל כולם הוא מקבל אותה תשובה החסידה,,,,
,פתאום מושל'ה צועק לאביו אבא ! תגיד לי ,אף אחד לא מזד,, בבית הזה????
לצפיה ב-'סמיילי '
סמיילי
15/02/2016 | 19:41
15
למתלמד 8,

ניתן להבחין ביידע המרשים שלך לענייני-דת, אבל מזווית העין- הפקוחה ומן האוזן הכרוייה, אך ורק  לאמת שלך. 
מאוד מכבד את 'האמת- שלך', שלרוב מתקבלת אצלי כקול השפוי והאמיתי.
טוב שלא חיית בתקופת החושך של ימי הביניים שם הסלוגן היה : "תאמין ואל תשאל!"
האמת?! לעיתים אנו מוצאים בחוגים 'חרדיים מסויימים'....שהם לצערנו עדין 'הולכים' על פי אותם ימים חשוכים -(מבחינת הנצרות המחמירה כמובן) של המאה ה- 11-13 לספירה....
לסיכום: כייף שאתה כאן איתנו...בפורום !
פורומים חדשים בתפוז
09/02/2016 | 14:39
 יש לכם שאלות בנוגע לבריאות הפה? מתעניינים בהלבנת שיניים?
בפורום שיקום הפה תוכלו לשאול ולהתייעץ עם מומחה מהתחום!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2555

סובלים מעור פנים בעייתי? רוצים לדעת כיצד להיפטר מפצעי הבגרות?
בואו לדבר על זה בפורום אקנה - טיפול ושיקום העור
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2103

רוצה לצמצם את היקף הבטן ולעצב את פלג הגוף המרכזי?
פורום מתיחת בטן הוא המקום בשבילך!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2548

סובלת מעור עודף? רוצה לדעת כיצד להתמודד עם התופעה?
בפורום הסרת עודפי עור תוכלו להתייעץ עם מומחה מהתחום!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2547

יש לכם שאלות בנוגע לתטא הילינג? מתעניינים בשיטת הריפוי האנרגטית העוצמתית ביותר?
בואו לדבר על זה עכשיו בפורום תטא הילינג!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2423

לצפיה ב-'בקשה לטיפים למכירת דירה ולקניית דירה'
בקשה לטיפים למכירת דירה ולקניית דירה
08/02/2016 | 12:47
24
אשמח לשמוע טיפים כלליים , מתי (מבחינת הפלנטות כמובן) כדאי למכור ולקנות דירה, או גם - מתי לא כדאי.
מה חשוב יותר- המפה היומית (הטובה ) של חתימה החוזה, כלומר תאריך טוב, או  
השפעתה על מפת השמים בעת חתימת החוזה על בעלי הדירה
(גם אם התאריך אינו טוב כל כך)
פורומים חדשים בתפוז
03/02/2016 | 15:12
3
 מתעניינים בצורפות? מחפשים טבעות נישואין וזקוקים להכוונה?
בפורום צורפות טבעות נישואין תוכלו לשאול ולהתייעץ!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2550

מעצבים את הסלון מחדש וזקוקים לייעוץ לגבי הוילונות? מתלבטים בין וילון ארוך לקצר?
בפורום וילונות תוכלו להתייעץ עם מומחה מתחום הוילונות!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2549 

מעוניינים לדעת מהם הכלים הטובים ביותר להשקעה נבונה וחסכונית? רוצים לנסות להשיג את המקסימום משוק ההון?
בפורום ייעוץ השקעות תוכלו לקבל מענה לכל השאלות!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/1591 

מתעניינים בעולם הגאדג'טים ורוצים לדעת מהם החידושים הכי חמים בתחום? היכנסו עכשיו לפורום גאדג'טים בתפוז!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/673

יש לכם שאלות בנושא בריאות הגוף והנפש? מתעניינים בשיטת הרפואה הפונקציונלית?
בפורום ריפוי ותזונה טבעית תוכלו להתייעץ עם מומחה מהתחום!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2552 

רוצה לתקן את נזקי הזמן ולהעניק לפנים מראה צעיר יותר? מתעניינת בניתוח למתיחת פנים?
בואי לדבר על זה עכשיו בפורום מתיחת פנים!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2046

לצפיה ב-'מה לעשות כשנקבע הליך רפואי לפי לו"ז ביה"ח, בשעות ירח שחור?'
מה לעשות כשנקבע הליך רפואי לפי לו"ז ביה"ח, בשעות ירח שחור?
01/02/2016 | 14:38
4
33
לדחות!? לבטל?!...בפרט כשמדובר בניתוח

עשוי להשפיע בצורה גורלית...?!
לצפיה ב-'ניתוח בעת ירח שחור....תגובתי - אודי ברגר'
ניתוח בעת ירח שחור....תגובתי - אודי ברגר
03/02/2016 | 00:15
3
167

ערב טוב,

ערב טוב,

בעיקרון, במצב ירח שחור, צריך לדחות ניתוח או כול פעולה רפואית, אך בתנאי שהיא לא בגדר משהו המוגדר 'כרפואה- דחופה' (מצב אנוש), בגלל שבמקרה של רפואה דחופה, יש את הסכנה של סיבוכים או שצריך לבצע ניתוח- חוזר.
באופן כללי, עדיף לקבוע ניתוח כשהירח נמצא במזלות יציבים- (signs  ( Fixed
והם: שור, אריה, עקרב ודלי.
בהצלחה,
בריאות טובה!

לצפיה ב-'לאודי-שים לב להיסטריה,את תגובתך לנתוח בעת ירח שחור קראו כבר '
לאודי-שים לב להיסטריה,את תגובתך לנתוח בעת ירח שחור קראו כבר
05/02/2016 | 15:51
2
56
(נכון לעכשיו)  131 גולשים ,כשהתגובה נכתבה לפני פחות  מ-3 ימים(ב-2/2 שעה-00.15 ).
התגובה הבאה אחריה לפי כמות הכניסות היא-התגובה לשאלה מאתגרת מתאריך-24/12/2015  אותה קראו-59 גולשים בלבד,שאר ההודעות נקראו ע"י 20- 10 גולשים.
לדעתי-ירח שחור(בטל) ומרקורי בנסיגה-הפכו  למצבים היסטריים בציבור.

עד מתי מכשפים/מכשפות יעלוזו.
לצפיה ב-''
05/02/2016 | 19:31
6
לצפיה ב-'תמיד היו... בחדשות CBS אירחו מומחה לפני כמה שבועות'
תמיד היו... בחדשות CBS אירחו מומחה לפני כמה שבועות
12/02/2016 | 14:57
19
- מדען למעשה, אבל בכל זאת...

בשעתו כשהייתי מנהל, נעזרתי בזה לצורך עידוד לאחת ממנהלות האשכול (עזבה מאז).
לצפיה ב-' לאודי-היבטים דומיננטיים במפות לידה-שבתאי בצמידות לירח.'
לאודי-היבטים דומיננטיים במפות לידה-שבתאי בצמידות לירח.
31/01/2016 | 15:30
8
73
לאודי שלמי טוב במבט על הפורום כל יום,לא תמיד  יש לי מה להגיב,לכן אעלה נושא לדיון  -"שבתאי בצמידות לירח במפת הלידה".
לפני כ-30 שנה במסיבה ,הסתובב סטודנט צעיר בשם ירון ליבנה(היום הוא כבר איש מפורסם)עם ספר אפמרדים ודפים של מפות ריקות והכין מפות לידה למי שביקש,אישתי נתנה לו את הפרטים ולאחר מס' דקות הוא אומר לה "את בטח לא מסתדרת עם  אימא שלך",
אני שהכרתי את המצב-נדהמתי ושאלתי "איך אתה  יודע"?
ירון הסביר שהיא  נולדה בשעה ששבתאי היה צמוד לירח במפתה, וכל מי   שנולד עם  היבט כזה ,בדרך כלל נמצא ביחסים קשים עם האימא לכל אורך החיים.
לפני כ-15 השתתפתי בוועדה,בהפסקה במהלך הדיונים השיחה התגלגלה לאסטרולוגיה, יו"ר הוועדה יצא בשצף קצף נגד האסטרולוגיה,בקשתי ממנו ת.לידה ושעה והבטחתי לו להכין לו מפה,הרבה בהכנת מפות אני לא יודע,אבל למזלי הצמידות הראשונה שראיתי במפה ,הייתה,,, שבתאי וירח,
בהסבר על המפה אני אומר לו,אתה לא מסתדר עם האמא שלך-נכון?,הבחור עיוו את פניו וענה לי שמע ! "אני אף פעם לא סבלתי את אימא שלי",
בחודש   אוגוסט-2015  "בתפר" בינך ובין יאיר(לכן לא הייתה התייחסות של יאיר) כתבה כאן גולשת בכינוי-"אפונה ירוקה חמודה" שמאז  שהיא זוכרת את עצמה ועד מות אימה,היא "לא הסתדרה" עם האימא שלה,ושאלה "למה אימי התנהגה כך"? והביאה דוגמאות,
הדוגמאות היו "מוכרות" לי מאוד.
בקשתי ת.לידה וכו',,, והופ -שבתאי בצמידות לירח במפה,
אודי-ממליץ להיכנס לעמוד 6 של הפורום כאן בתאריכים ולראות את השרשור ביני ובן אפונה ירוקה חמודה בתאריכים 25-26  אוגוסט לפני שאתה מתייחס-מרתק.
שתי שאלות:-
א. מה פרשנותך להיבט.?
ב. בכל פורום שכתבתי על המקרים הדומים,טענו שאי אפשר להתייחס להיבט אחד מבלי לראות את כל המפה,האם אין היבטים דומיננטיים במפות לידה שמשפיעים  בלי קשר לשאר המפה?,
עובדה-3  מפות שונות,גילים שונים,מזלות שונים,הצמידות הופיעה בבתים שונים במפות ול-3 האנשים היו יחסים-"לא טובים"(בעדינות) עם האימא.
אשמח  שכל אחד בפורום שנתקל בצמידות זו יתייחס.

לצפיה ב-'צמידות שבתאי- ירח במפת לידה'
צמידות שבתאי- ירח במפת לידה
03/02/2016 | 00:00
7
51
ערב טוב,

קודם כול לכול כוכב כמעט יש את הכינוי שלו. לא ארחיב כאן כי לא לשם כך נשאלתי. למשל מרס הוא 'המזיק – הקטן', וכינויו של שבתאי הוא 'המזיק הגדול'.
מעבר לתכונתו של השבתאי להיות המחנך, הדוחף אותנו לסדר ועוד תכונות מוכרות שהוא מייצג, שבתאי מייצג גם את האדם המתעורר לרעב ללמוד. אני... משער שאילו היה לנו את המפה של רבי...עקיבא היינו מוצאים אותו כדומיננטי בהקשרים של 'למידה מאוחרת' – שבדרך כלל 'באה' כשהוא (שבתאי) ניכנס לאקשן-במהדורה הבוגרת של בעל המפה, נאמר...גיל 40 (גיל החוכמה- על פי המקורות, אזכיר לכם שרבי עקיבא היה בור ועם הארץ עד שנתו ה-40 – כתבו על כך שיר/רבקה זוהר...ואת זה נשאיר למתלמד 8 שהוכיח בקיאות בפזמונים –כשנידב כאן תגובה מעניינת- בנושא שעלה כאן לדיון).
יוצא איפה שמשהו בשבתאי יוצר 'רעב' ללמוד והתעוררות מאוחרת להביט ברטרו- פרספקטיבה (מבט לאחור) –במקרה של צמידות עם הירח (דמות- האם)
ובכן מה יהיו תגובותיו של אדם בו אנו מוצאים צמידות שבתאי לירח במפת לידה?
על פי דוגמאותיו של מתלמד 8 שאנו משתהים נוכחן, אנו מגלים שקיים קשר בעייתי בין בעל המפה ולאמו- הורתו.
בתגובתי זו, אני בא כאן להעמיק מסקנה זו ולהוסיף משהו משלי- לחיזוקה.
אחת מנקודות המבט שלי איפה, מיוחסת לרעב -) לחסך-או לחוסר) היוצר שבתאי בנוגע לחסך המוקדם - הלוקה בחסר מצד אמו. הווה אומר שלא די בכך שנתון זה משפיע (שבתאי צמידות ירח כמובן) כמעט בוודאות על מצב בו חוויות ילדות מוקדמת ומאוחרת לצד האם 'ילכו איתו' המון זמן, ושהן דורשים תיקון ומאמץ רב לאיחוי השבר בין השניים. אני מוסיף כאן ומלמד מניסיוני ומהידע שרכשת, שלא די בכך שמצב זה משפיע על (כאמור) הילוד שלא להסתדר עם אמו, אלא ששבתאי 'מרעיב' את האדם מבחינה רגשית, כשהוא בצמידות הזו במפת הלידה שלו, שכן הירח הוא 'האושר והאיזון של האדם מבחינה רגשית.'
אז מכאן הוא שלא די בכך שהוא לא מסתדר עם האם, אלא כול חייו הוא נושא זאת על לוח ליבו ושזה מותיר אותו רעב לכך, ואולי גם שואף לאהבתה של אמו הסמכותית והלא מחבקת, וכול הזמן מקווה בעמקי ליבו שהיא אולי תשתנה, אבל כול פעם מתבדה ומתאכזב ...מחדש.
אצל נשים מתמעט הקושי במצב של שבתאי ירח, בערך בגיל 30 כשהן בשלות יותר לחיים וכשהן לומדות לחיות עם זה טוב יותר.
אנשי שבתאי ירח – עד לבגרותם עלולים להיות מנוצלים, בעלי דימוי נמוך והחברה הרחבה או האינטימית עלולה 'לקחת אותם כמובנים מאליהם' ואפילו עד כדי שיזכו ליחס של זלזול.
אנשי שבתאי ירח בבגרותם המוקדמת ובעיקר המאוחרת יהיו לאנשים עם משמעת וסדר כמעט בסגנון 'קפדני- צבאי'. ירצו לשלוט בחייהם ולמלא את החסך הזה בקשיחות ובמסכה של 'אתם לא תדעו מה עברתי כדי שלא תחשפו את חולשותיי!'
ולסיום: אנשי שבתאי ירח ברובם, גדלים להיות אנשים מצליחים, מפורסמים, יוצרים, משוררים, וכולם עורגים (מתגעגעים) מתוך רעב למשהו שרצו בו לשווא, ואשר לא זכו לו מימיהם.
דוגמה למפה של אדם מפורסם אחד: דיויד בואי.

לצפיה ב-'אגב השיר על ר' עקיבא - היו עוד מסורות בעניינו '
אגב השיר על ר' עקיבא - היו עוד מסורות בעניינו
04/02/2016 | 12:44
5
27
כמו שמסתבר מהמאמר של אביגדור שנאן -

אפשר לקבל את הגירסה הזו, כמובן, אבל היא לא היחידה.

אם כי בהחלט אפשר שגיל 40 יביא איתו יכולות מנטאליות שלא היו עד כה, ואני יכול להעיד בעצמי... מצער שזה בא עכשיו ולא לפני 15 שנה. מקוה שהרפואה המודרנית תפצה אותי בהמשך עם תוספת זמן.
לצפיה ב-'ושלא יאמרו שאין רומנטיקה במידרשים:'
ושלא יאמרו שאין רומנטיקה במידרשים:
04/02/2016 | 12:57
4
21
'... בחורף היו ישנים במתבן, והיה מלקט לה תבן מתוך שיערה. אמר לה: אילו היה לי הייתי עושה לך ירושלים של זהב'.
לצפיה ב-'יפה ווליס-רואים שקראת את "הפרדס של עקיבא",יופי של ספר.'
יפה ווליס-רואים שקראת את "הפרדס של עקיבא",יופי של ספר.
05/02/2016 | 13:41
3
9
לצפיה ב-'האמת שזה מתוך המאמר של שנאן, אבל אבדוק את הספר'
האמת שזה מתוך המאמר של שנאן, אבל אבדוק את הספר
05/02/2016 | 15:09
2
10
לצפיה ב-'הפרדס של עקיבא מאת יוכי ברנדס משלב,,,, '
הפרדס של עקיבא מאת יוכי ברנדס משלב,,,,
05/02/2016 | 15:35
1
17
 הסטוריה(טרום מרד בר כוכבא),תרבות,פוליטיקה  ורומנטיקה-שווה קריאה. 

לצפיה ב-'ספר נפלא'
ספר נפלא
12/02/2016 | 07:20
17
הכי טוב שלה שקראתי, והכי טוב מבין ספרי ההיסטוריה התנ"כית שקראתי בכלל, ואני די בטוחה שקניתי את כולם...
לצפיה ב-'לאודי-יופי של נתוח והנתוח מדהים כשמכירים את הדוגמאות-'
לאודי-יופי של נתוח והנתוח מדהים כשמכירים את הדוגמאות-
05/02/2016 | 14:07
23
אם נוסיף כשמדובר בבני מזל עקרב(חשאיות,סודיות) שנולדים עם צמידות שבתאי ירח המשפט "אתם לא תדעו מה עברתי כדי שלא תחשפו את חולשותיי" -מקבל משמעות עמוקה יותר.
לגבי התמעטות הקושי בנשים אחרי גיל-30,הקושי לא מתמעט  לאורך כל החיים,הגולשת אפונה ירוקה מספרת  שהייתה  אם לילדים גדולים ואימה ניסתה להמשיך ו"לחנך" אותה,
גם אצל הגברים,יו"ר הוועדה שהכנתי לו מפה היה אחרי גיל-40 ,איש עסקים  מוצלח,משפחה לתפארת,אבל אף פעם לא סבל את אימו.
לגבי סדר ומשמעת "קפדני צבאי",,,הללויה על הדיוק!!!,
מסכן מזכיר הוועדה בה השתתפתי,יו"ר הוועדה "נכנס לו לוורידים" על כל פסיק והוציא לו את הנשמה על כל טעות קטנה.
לצפיה ב-'האם מישהו יודע מס.טלפון של האסטרולוגית מרים בנימיני...?!'
האם מישהו יודע מס.טלפון של האסטרולוגית מרים בנימיני...?!
01/02/2016 | 14:32
4
25
לצפיה ב-'מצטער, לא יודע את מספר הטלפון.'
מצטער, לא יודע את מספר הטלפון.
03/02/2016 | 00:17
3
14
לצפיה ב-'וגם אם היית יודע...'
וגם אם היית יודע...
04/02/2016 | 13:07
2
27
לצפיה ב-''
04/02/2016 | 22:58
1
7
לצפיה ב-' 2X'
2X
06/03/2016 | 15:12
5
לצפיה ב-'דיון על הדרקונים (בהשראה מפרק שקראתי מהספר של מגי אדם )'
דיון על הדרקונים (בהשראה מפרק שקראתי מהספר של מגי אדם )
29/01/2016 | 03:50
9
46
מצטטת מהספר של מגי לומדים אסטרולוגיה מכרך 2
"כוכב הצמוד לראש או לזנב (2-3 מעלות) הופך חשוב. מקבל משקל יתר במורכבות הנפשית של האדם.
אותו כוכב הופך להיות המאפיין העיקרי של הראש או הזנב אליהם הוא צמוד.....

....כאשר ישנם כמה כוכבים סביב הזנב הם מדגישים את הזנב.
לאדם יש צורך לשוב ולעבוד על נושאי הזנב, מבקש לרדת לעומק העומק של עצמו וקשה לו להתיחס אל הראש.
כוכבים על הזנב מסמלים אדם הגורר איתו עניין לא פתור מעברו והוא חש צורך פנימי דוחק לשוב ולהתעסק בו, לשחזר שוב ושוב
את נושאי הזנב.קשה לו להרפות מאותו הדבר."
אז למישהו יש כוכבים צמודים לזנב שנוכל לדון בהם?
לצפיה ב-'הדיון על זנב הדרקון'
הדיון על זנב הדרקון
02/02/2016 | 22:54
35

ערב טוב,
אתחיל בזאת שבכול ספר אסטרולוגיה למתחילים קוראים ומגלים זאת- לגבי נושא זנב הדרקון.
זה בעיקרון נכון, אם הזנב בצמידות לכוכב או למספר כוכבים הוא מחזק את הכוכבים הנמצאים בצמידות אליו.
כול הכוכבים שמים דגש מאוד חשוב על אישיות האדם (הילוד) זנב- הדרקון  -הנקודה – הדרומית- מסמל את ערכי האדם שנרכשו בעברו, ממנו ינק. יוצא איפה שברמת סבירות מאוד גבוהה, שהשפעות אלה 'ילכו' איתו גם להווה, וגם הלאה.
זו תיאוריה מאוד נכונה 'ובסיסית' בעולם האסטרולוגיה. רוב האסטרולוגים טוענים כך.
כרגע אני מעלה נושא לדיון בהקשר זה, מבלי לנדב לכם פרטים- כדי לחמם מעט את... החורף.
אם כן אני מעלה מפה של 'מישהו', ואני מזמין את כולם כאן לדיון לגבי אותה אישיות.
מבטיח להרחיב בדרך מעניינת על איך, ומי ומה בהקשרה של אותה אישיות, לא לפני שאשמע כמה דעות בעניין.

לצפיה ב-'דיון על דרקונים'
דיון על דרקונים
02/02/2016 | 22:55
6
34
לצפיה ב-'הי אודי'
הי אודי
03/02/2016 | 14:59
5
24
אין במפה מעלות, האם הזנב צמוד לצדק ולירח?

לצפיה ב-'מפה עם מעלות'
מפה עם מעלות
03/02/2016 | 17:57
4
29
לצפיה ב-'צדק צמוד לזנב בגדי בית שלוש'
צדק צמוד לזנב בגדי בית שלוש
04/02/2016 | 10:51
1
21
נראה שהאדם בא מצד אחד עם יכולת פרקטית, מודע למגבלות החיים ועם הרבה שליטה עצמית (גדי) וצדק האופטימי, בעל החזון, עם האומץ הנטיה לקחת סיכונים והראיה הפילוסופית של החיים גורם לשילוב נפלא של תכונות מה שנקרא אופטימיות(קשת) זהירה (גדי) יכולת מופלאה של ניצול הזדמנויות -לעלות על הגל הנכון בזמן הנכון האם אני בכיוון הנכון?
לצפיה ב-'חשיפת האישיות שמאחורי תאריך הלידה, היית קרובה ציון 7 - עובר.'
חשיפת האישיות שמאחורי תאריך הלידה, היית קרובה ציון 7 - עובר.
27/02/2016 | 00:23
14

ערב טוב אניה,
לאחר ומאחר שחזרת מפורומים אחרים וסיפרת לי שכדאי אולי יהיה להעלות מפת לידה של מישהו, אז הרמתי את הכפפה להצעתך, אמנם קצת באי- רצון.
מישהו כאן העיר לגבי הצמידות, שמחנו על האמירה שהוצגה על ידו.... ובכן גורם זה אמור לדעת שאמנם הצמידות היא לא 2-3 מעלות אבל היא בהחלט כ- 8 מעלות ועומדת בהגדרה של צמידות- דרקונית.
ובכן, חיכיתי כשלושה שבועות לערך כדי לבדוק באם נתתי מספק זמן לכולם להגיב וכעת אני מגלה מי עומד מאחורי מפת הלידה של האישיות שהעליתי.
הדמות הזאת נחקרה מאז תום מלחמת העולם השניה ותמשיך להיחקר אלפי שנים גם הלאה, כול עוד עם ישראל חי, ונפשו שורדת והומייה.
ובכן האישיות המסתתרת מאחורי התאריך ומפת הלידה.....היא......................
אדולף היטלר.
קודם כול אניה, יפה על האומץ ועל ההעזה.
שנית אתייחס לרמת הדיוק שלך לגבי בעל מפת הלידה.
נכון שהאיש היה פרקטי מאוד, כן מאוד פרקטי עד כי הפך עשרות מיליונים מיושבי אירופה 'לרצפת- פרקטים' בדרך... הפרקטית ביותר- לצערך ולצער כולנו.
הוא חווה לא פעם את מוגבלות החיים, אבל בטרופו היה 'מוגבל' בלהבין את מוגבלות החיים.
הוא היה אופטימי (יופיטר) עד כדי שלא ידע לשלוט בעצמו.
 אכן.....לצערנו היה לו חזון כפי שגילית במפה.
כן...צדקת היתה בו נטייה לקחת סיכונים.
צדקת שהוא היה מוטען בפילוסופיה של עצמו ושל ג'אצ'ה. שניהם האמינו 'בתיאוריית הגזע העליון', שנאת זרים ובאנטישמיות.
היתה בו אכן אופטימיות אבל כלל לא זהירה, גם לא זעירה.
צדקת היתה בו היכולת לנצל הזדמנויות, (את הרקע הכלכלי הקשה בארצו...התעצמות הקומוניזם ועוד...)
לצפיה ב-'אפשר אגב לשמור את המפה מאתר אסטרו כקובץ'
אפשר אגב לשמור את המפה מאתר אסטרו כקובץ
04/02/2016 | 13:06
14
לחיצה ימנית עליה -> שמור תמונה. הכל שם ניתן לשמירה חיצונית.
לצפיה ב-'הצמידות של יופיטר רחוקה מדי מהזב'
הצמידות של יופיטר רחוקה מדי מהזב
10/02/2016 | 13:13
5
לצפיה ב-'דיון על דרקונים........'
דיון על דרקונים........
06/02/2016 | 22:19
23

ערב טוב שבוע טוב,

במסגרת הצעתה של אניה לעלות לדיון את הנושא: 'דרקונים'.
אני מזמין אתכם להשתתף בדיון. העליתי מפה ללא איזכור של הדמות העומדת מאחוריה.
הבמה שלכם - הביעו דעתכם, בזמנכם הפנוי.
גיליתי לשמחתי שבין המשתתפים בפורום, יש כאלה המבינים באסטרולוגיה.

.......
לצפיה ב-'לאודי-בנושא מרקורי ברטרו,לא טענתי שאין בו ממש,אלא לא מפחיד '
לאודי-בנושא מרקורי ברטרו,לא טענתי שאין בו ממש,אלא לא מפחיד
24/01/2016 | 16:59
14
35
 כמו שעושים ממנו בעיתוני סוף השבוע,כאילו כל הרכבות והאוטובוסים מאחרים,כל חדרי הניתוח מפסיקים לעבוד,גנבים עושים שעות נוספות,טלפונים משתתקים וכו',,,.
אני טוען שמרקורי בנסיגה יכול לגרום לתקלות במקרה שהנסיגה מתבצעת במזלו של בעל המפה,או בהבטים קשים לכוכבים לידתיים של בעל המפה.
הבאתי דוגמא  אמיתית לכך מיום חתונתי ,מרקורי "תקע" אותי שעתיים ממתין,בסוף הגעתי בכוחות עצמי עם רנו 4 צבאית.
היום אני ואישתי נזכרים בזה בשעשוע,אבל ביום ההוא,,,,ממש לא צחקנו.
לצפיה ב-'קודם כול ברוך שובך. הכול בסדר...'
קודם כול ברוך שובך. הכול בסדר...
24/01/2016 | 17:35
12
34

הבנתי מה טענת, וחיזקתי את טענתך.
לא חוזר בי מכך.

אכן הכול תלוי במפה האישית של כול אחד, ביחס לשאת השפעתו של מרקורי או לחלופין, המאתגרת. בהחלט צודק בטענתך באופן יסודי.

לא נוהג בדרך כלל,
אבל שעל מנת להראות לך ולכול המעוניין, אצרף כאן לינק לאתר הרשמי שלי, ולמאמר שכתבתי אודות נסיגת מרקורי. 
שם אני כותב זאת בהכי ברור- בעולם.

אותי אתה לא צריך לשכנע כי את המשוכנעים אין צורך לשכנע.

היכנס/ו למאמרים ותמצאו זאת:   http://www.astrologia.co.il/Default.asp?sType=0&am...

לצפיה ב-'ואם נולדת כאשר מרקורי בנסיגה... אז יש לך את זה כל החיים...'
ואם נולדת כאשר מרקורי בנסיגה... אז יש לך את זה כל החיים...
25/01/2016 | 20:11
11
33
אני בד"כ צריך לבדוק הכל פעמיים, כי מנסיון יש תקלות: מצד אחד עבודה איטית, מצד שני יסודיות שנדירה אצל אחרים.

יש לי תיאוריה שאומרת שהמוח משתפר רק כתוצאה מלחץ - קשיים, מתח, תחרות, תנאים לא נוחים ועוד. זה בהחלט מה ששיפר אצלי.
אבל הייתי נותן הרבה תמורת חודש נקי, ללא תקלות.
לצפיה ב-'צודק.......'
צודק.......
26/01/2016 | 23:28
34

רק מי שנופל לומד לעוף.

רק מי שנמצא במצוקה כזו או אחרת, כעבור זמן מה, המוח פועל בתדר- חרום ולרוב הוא מוצא פתרון, כמו מאין- ניתוח 'מעקפים של הבעיה' ותוקף אותה מכוון יצירתי. זה קרה לי כמה פעמים בימי- חיי, ונחלצתי מכול זה.

לצפיה ב-'מרקורי ברטרו בלידה / במעבר'
מרקורי ברטרו בלידה / במעבר
10/02/2016 | 13:34
8
20
כאשר מרקורי ברטרו במפת הלידה היכולת של האדם להתחבר אל התת-מודע שלו היא ישירה יותר. דרך החשיבה שלו מקורית יותר. אנשים הרואים דברים אחרת, אינם מתייחסים למובן מאליו. מביאים מבט שונה משלהם. זה יתרונו. ואילו חסרונו בכך שדווקא משום שהאדם אינו 'מעתיק', הוא יכול להיות איטי או מתבלבל בדברים מסויימים שהם מובנים מאליו לאחרים,  נבוך יותר, מתקשה להסתגל למקובל. דרך החשיבה איננה ליניארית, כמקובל, אלא לא מתוכננת. ולעיתים אחרות יהיה מהיר מאחרים, אבל מתקשה להסביר את נקודת השקפתו, כאילו עקף משהו. 

בקשר לתנועה העולמית שיוצרת הנסיגה של מרקורי:
לרטרו הזה, המתרחש למשך שבועיים-שלושה 3-4 פעמים בכל שנה אנחנו חייבים הרבה מאד מהקידמה המתמדת שלנו. כמו שעון הרטרו מגיע ומוציא אותנו לזמן מה מהאוטומט ומהדרך בה נהגנו לעשות דברים, להבין אותם, להגיב. כשמרקורי ברטרו היכולת להתחבר אל התת-מודע הופכת לנחלת כולם, ובמיוחד תאומים ובתולות. כל רטרו כזה מביא מחשבות רעננות, גישה שונה שהופכת קצת את הקונצנזוס. ואז, כשמרקורי חוזר לדיירקט מתאפשר לנו לבדוק גישה אחרת זו מול מה שהיה.  
זה בדיוק כמו שהיינו הופכים את מיקום המיטה אחת לכמה זמן, ונוף חדש משתקף לנו מהחלון, דרך אחרת לסדר את הרהיטים. אין זה אומר שהמיקום החדש הוא בהכרח מוצלח יותר או פחות - נדע זאת רק אחרי שנישן בה זמן מה - אבל גם אם נשוב ונחזיר אותה למקומה הראשון - קיבלנו הזדמנות לראות משהו אחר.
זוהי למעשה המטרה של הרטרואים החוזרים הללו של מרקורי. לרענן ולטלטל קצת את האוטומט. אין לו שום כוונה מכוונת שנאבד מפתחות או נחשוש לחתום על דברים. בדרך כלל המפתחות נמצאים בשלום אלא שרק במקום אחר ממה שהיינו רגילים, וחוזים שהיו תקועים זמן רב דווקא משתחררים בזכות המרקורי ברטרו. מה שלא טוב הוא להתחייב למשהו חדש שנכנס בתוך הרטרו, משום שאפשר מאד שכשהוא יחזור לדיירקט נחליט שזו היתה שטות. או להיפך. 

ותגידו משהו אחר - מקובל עליכם פוסטים ארוכים כאלה?
לצפיה ב-'בכיף, כל עוד הם מקהים את עוקצם של הדברים... '
בכיף, כל עוד הם מקהים את עוקצם של הדברים...
10/02/2016 | 13:54
13

אכן יש דברים בג'ו, ומגיל צעיר פיקפקתי באמינות כל דבר שהוא - כל עוד לא בדקתי בעצמי. הפיקפוק כדרך-חיים. אבל אין ספק שהיא מתישה יותר...  
לצפיה ב-'עכשיו הבנתי משהו..'
עכשיו הבנתי משהו..
10/02/2016 | 14:05
6
17
מגי, פעם כתבת שכשמרקורי בנסיגה זה זמן טוב לחדש קשרים,אולי אנחנו מצליחים בזמן הזה להבין מנטלית את האחר, לראות את נקודת מבטו מזוית אחרת וללבן אי הבנות?

לצפיה ב-'כן, אנחנו רגישים יותר לאחר'
כן, אנחנו רגישים יותר לאחר
10/02/2016 | 14:23
5
14
בדרך כלל מרקורי ברטרו מחזיר לנו לחיים אנשים שלא פגשנו זמן רב, וזה נותן לנו הזדמנות לראות אותם אחרת בזכות מרחק הזמן. 
לצפיה ב-'אצלי הנסיגה של ספט' עירערה קשר עם מכר, אבל כמו שאין עשן בלי '
אצלי הנסיגה של ספט' עירערה קשר עם מכר, אבל כמו שאין עשן בלי
11/02/2016 | 04:44
4
17
אש, גם העירעור הזה הביא לפני השטח בעיות שהתקיימו לפני כן, ואילץ להתמודד איתן.

למעשה חשף את המחשבות האמיתיות, שלא התגלו עד אז.

ועדיין, לא הייתי חותם על עיסקאות או עובר דירה בנסיגות...
לצפיה ב-'זה תלוי מה היה קודם'
זה תלוי מה היה קודם
11/02/2016 | 05:44
3
21
אם זו עיסקה שהיתה תקועה זמן רב, וכבר היו מיליון דיונים ודיברו ככה ודיברו ככה ולא הצליחו להגיע לעמק השווה - הרטרו הרבה פעמים משחרר מהתקיעות ואז חשוב כן לתפוס את ההזדמנות ודווקא כן לחתום. אולם אם זה מין דבר שבא לך בפתאומיות בתקופת הרטרו - עברת וראית משהו והחלטת שאתה רוצה את זה - פה לא כדאי כי יש מצב שכשמרקורי ישוב לדיירקט תסתכל על זה ותחשוב 'מה נכנס בי, מה אני צריך את זה'. 
לגבי מעברי דירות - אני תמיד נזהרתי, אבל ראיתי מקרוב פעמיים שאנשים נכנסו לגור בשכנותי עם מרקורי ברטרו, ושום דבר לא בסדר לא קרה. אחת הסתבכה דווקא כשהיא עזבה, כי היא מבינה קצת אסטרולוגיה וכל הזמן הציק לה העניין הזה, שהיא נכנסה עם הרטרו של מרקורי, והשנייה חיה באותו בית כבר שלושים ושלוש שנים באושר ועושר...  
זה העניין עם אסטרולוגיה. צריך לבדוק כל פעם מחדש, לחשוב כל פעם מחדש, אי אפשר ללכת על כללים גורפים. 
לצפיה ב-'אולי עבור מי שנולד כמוני ברטרו, זה מסוכן במיוחד...'
אולי עבור מי שנולד כמוני ברטרו, זה מסוכן במיוחד...
12/02/2016 | 00:18
2
12
לצפיה ב-'להיפך...'
להיפך...
12/02/2016 | 07:19
1
9
מי שנולד עם מרקורי ברטרו רגיל לאנרגיה הזו והיא עובדת טוב בשבילו. כשמרקורי נמצא ברטרו עולמית, האדם עם הרטרו במפת הלידה כמו יוצא לזמן מה מהאאוטסיידריות שלו ומתחיל להיות חלק מכולם...
זה בדיוק כמו שאנשים גדאיים מגיבים טוב יותר למעברי שבתאי מאשר אנשים שאין להם שום דבר אישי בגדי. 
לצפיה ב-'קשה לומר. אין חסינות מפני בעיות ותקלות (הזכרתי שכירות - '
קשה לומר. אין חסינות מפני בעיות ותקלות (הזכרתי שכירות -
12/02/2016 | 15:09
15
נפלתי על זה פעמיים). אלא אם הגורל מראש הוא כזה...

אגב סאטורן - אצלי הוא בתאומים. עבר שם ב-01'-03', שהיו שנים די טובות, למרבה הפלא.
לצפיה ב-'הרבה נאמר והרבה עוד יאמר על רטרו מרקורי, '
הרבה נאמר והרבה עוד יאמר על רטרו מרקורי,
26/02/2016 | 23:27
10
גם האסכולה שלי גורסת כך.

מישהו שעישן המון זמן והתגעגע לסיגריה אמר לי פעם...(וזה מזכיר לי את מרקורי...)......"אודי הסיגריה היא מסוכנת.......נכון.........אבל היא...ממזרה!!!!!!!" 

אם בכול זאת אני צריך להסביר אז אומר כמה מילים בלבד: מרקורי מאוד עוזר, כשהוא נעצר הוא מאפשר לנו זמן לחשוב, להתארגן...
כשיש לך במפת לידה את הרטרו הזה 'תפטר' אותו וכפי שרשמת כאן...הקושי ...הוא מה ששיפר אצלך.

מאחל לך המשך הישרדות בתעתוקעי הכוכב המהיר הזה.
לצפיה ב-'אותי זה לא הפחיד וטוב שגם לא אותך'
אותי זה לא הפחיד וטוב שגם לא אותך
26/01/2016 | 23:25
22
לצפיה ב-'תופעה קוסמית מיוחדת עשויה לתרום לאופטימות זהירה.'
תופעה קוסמית מיוחדת עשויה לתרום לאופטימות זהירה.
20/01/2016 | 20:34
3
81

לכול באי הפורם שלום רב
הודעה מאודי ברגר מנהל הפורם:
תופעה בשמיים שלאחרונה נצפתה לעין קונבנציונלית בשמיים בשנת 2004 בין ה- /0415/12 לבין ה- 15/01/05 שוב נצפית החל מהיום ה- 20/01/16.
ובכן כול חמש כוכבי הלכת הזוהרים (הבהירים) יהיו גלויים בשמיים – כולם בבת- אחת. הרשימה היא: מרקורי וונוס, מרס, יופיטר וסטורן, בו זמנית לפני עלות השחר. כול זאת כאמור החל מהיום עד ל-20/02/16
כולם יראו בשמיים בקשת אלכסונית.
רובם יעשו אספקטים טובים ויתכן שהם ימתיקו את הגלולה המרה של הרטרו הנוכחי (מרקורי)
למשל: יופיטר בית1  120למרקורי בבית 5 בית האהבה כולל 120 כלפי פלוטו שעושה במקרה ולזמן קצר, צמידות למרקורי בבית זה.
מארס 120 בבית החשיבה והתקשורת לאוראנוס בבית 8
וונוס בבית 4 עושה 120 מעלות לאוראנוס בבית 8 בטלה
סטורן בבית המשפחה עושה 120 מעלות עם אוראנוס בית 8 בטלה.

כול אלה עשויים להניע מהלכים לחזרה מחודשת של קשרים שהתנדנדו או שנסתיימו בעבר הקרוב, יגבירו את ההצלחה בתקשורת כולל גם ביחסי משפחה.

לכול באי הפורם שלום רב
הודעה מאודי ברגר מנהל הפורם:
תופעה בשמיים שלאחרונה נצפתה לעין קונבנציונלית בשמיים בשנת 2004 בין ה- /0415/12 לבין ה- 15/01/05 שוב נצפית החל מהיום ה- 20/01/16.
ובכן כול חמש כוכבי הלכת הזוהרים (הבהירים) יהיו גלויים בשמיים – כולם בבת- אחת. הרשימה היא: מרקורי וונוס, מרס, יופיטר וסטורן, בו זמנית לפני עלות השחר. כול זאת כאמור החל מהיום עד ל-20/02/16
כולם יראו בשמיים בקשת אלכסונית.
רובם יעשו אספקטים טובים ויתכן שהם ימתיקו את הגלולה המרה של הרטרו הנוכחי (מרקורי)
למשל: יופיטר בית1  120למרקורי בבית 5 בית האהבה כולל 120 כלפי פלוטו שעושה במקרה ולזמן קצר, צמידות למרקורי בבית זה.
מארס 120 בבית החשיבה והתקשורת לאוראנוס בבית 8
וונוס בבית 4 עושה 120 מעלות לאוראנוס בבית 8 בטלה
סטורן בבית המשפחה עושה 120 מעלות עם אוראנוס בית 8 בטלה.

כול אלה עשויים להניע מהלכים לחזרה מחודשת של קשרים שהתנדנדו או שנסתיימו בעבר הקרוב, יגבירו את ההצלחה בתקשורת כולל גם ביחסי משפחה.

לצפיה ב-'התכוונתי גם לספר... (תקן את הכפילות; מרקורי נסוג...)'
התכוונתי גם לספר... (תקן את הכפילות; מרקורי נסוג...)
21/01/2016 | 01:05
2
23
זמן מעניין לפנינו - אולי סימן טוב להתחלה חדשה.

או שלא... דווקא עם הנסיגה. בעיה. אם כי יאיר נהג לומר שהנסיגה מסייעת לעיתים להתניע דברים תקועים.
לצפיה ב-'נכון לתשובתי היום, אכן כן...'
נכון לתשובתי היום, אכן כן...
24/01/2016 | 00:36
1
18

היום הסתיים הרטרו בלווא- הכי, 
מרקורי ידליק את אורותיו לאט לאט....וזה ייקח עוד מספר ימים.
בסך הכול דווחתי כי המון אנשים חלו, ואכן הרטרו הזה הצדיק מאוד את מה שאומרים לגביו.
אם אתה לא יודע אני בקשר תמידי עם פונים רבים ומכאן המסקנה הזו- שלי.

שבוע טוב לך.
לצפיה ב-'-> ביום שלישי. הריקושטים ימשכו עוד שבוע.'
-> ביום שלישי. הריקושטים ימשכו עוד שבוע.
25/01/2016 | 20:06
3
לצפיה ב-'איך נכנסים אנשים חדשים?'
איך נכנסים אנשים חדשים?
19/01/2016 | 16:11
5
40
 שלום אודי
תוכל להדריך אותי איך להירשם לפורום?
תודה
מגי

לצפיה ב-'http://www.tapuz.co.il/common/Register.aspx'
http://www.tapuz.co.il/common/Register.aspx
19/01/2016 | 19:37
1
19
הי מגי דרך הקישור בכותרת
לצפיה ב-'עכשיו הקישור לא בכותרת אולי עדיף'
עכשיו הקישור לא בכותרת אולי עדיף
19/01/2016 | 19:49
16
לצפיה ב-'את צריכה להיכנס לתפוז, משתמש חדש...'
את צריכה להיכנס לתפוז, משתמש חדש...
19/01/2016 | 22:57
16

ולעקוב אחר ההנחיות.

אין חוברת הדרכה ממש איך לעשות זאת.

לצערי איני מומחה לצדדים הטכניים הללו.

אשמח להשיב לשאלות בתחום האסטרולוגי ובהתאם להגבלות בעלי 'תפוז- אנשים'.

לצפיה ב-'הכי נוח דרך פייסבוק. יהיה סמל להתחבר דרכו.'
הכי נוח דרך פייסבוק. יהיה סמל להתחבר דרכו.
21/01/2016 | 01:06
3
לצפיה ב-'תודה, נרשמתי'
תודה, נרשמתי
25/01/2016 | 13:49
10
שלום לכולם
פורומים חדשים בתפוז
18/01/2016 | 15:33
3
 יש לכם שאלות לגבי עולם השייט הבינלאומי? חולמים על חופשה חלומית וזקוקים למידע?
בפורום טיולי שייט תקבלו את כל המידע הדרוש!

מתעניינים בקסמים וטלפתיה? רוצים ללמוד עוד על העולם הקסום והמיסתורי הזה?

סובלת מנשירת שיער וחולמת על פיתרון? מתעניינת בתוספות שיער לקראת אירוע ורוצה לקבל טיפים ורעיונות?
בואי לדבר על זה עכשיו בפורום תוספות שיער!

מהן האבחנות הרפואיות בתחום ההמטולוגיה? ממה הן נגרמות ומהם התסמינים שלהן? 
מוזמנים לדבר על זה עכשיו בפורום המטולוגיה כללי!

יש לך שאלות מתחום הרדיולוגיה? נמצא לפני בדיקה פולשנית ויש לך חששות?
בפורום רדיולוגיה תוכל להתייעץ עם מומחה מהתחום!

סובלים מפטרת ציפורנים? רוצים להתייעץ עם מומחה מהתחום לגבי דרכי טיפול אפשריות?
היכנסו עכשיו לפורום פטרת בציפורנים ותקבלו מענה אמין ומקצועי!

לצפיה ב-'בעמוד 2 הומלץ על ספרים טובים באסטרולוגיה אז למי ששאל על '
בעמוד 2 הומלץ על ספרים טובים באסטרולוגיה אז למי ששאל על
18/01/2016 | 11:52
29
הלינק עבור רכישת הספרים של מגי אז :
רכשתי וממליצה בחום כך כל מי שאני מכירה שרכש

מנהל/ת הפורום

אודות:
את/ה מוביל/ה בתחומך? אנו מזמינים למשרדינו בימים אלו בעלי מקצוע המתאימים לנהל פורום מקצועי באשכול המומחים של אתר הקהילות המוביל תפוז אנשים. מנהל/ת פ
עוד...

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ