לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1702017,020 עוקבים אודות עסקים

פורום אסטרולוגיה

פורום אסטרולוגיה הוא כאמור פורום המיועד לשאלות, תשובות ודיונים בכל הנוגע לנושא המעניין והמרתק שנקרא אסטרולוגיה.
הפורום פתוח לכולם: כל אחד מוזמן לשאול שאלה, לתת תשובה לשאלה, לפתוח דיון ולהעלות כל נושא הקשור לאסטרולוגיה.
שתפו אותנו באירועים המיוחדים הקשורים לכוכבים.
הפורום הזה רוצה להיות מקום פתוח ודינמי, כל אחד מוזמן לתת עצות אבל: כל תוכן הפורום הינו בגדר המלצה בלבד והמערכת אינה אחראית לנזק שיגרם עקב הסתמכות על מידע זה.
הנכם מוזמנים להשתתף בדיונים ולשאול שאלות מעניינות ומאתגרות. כול אחד רשאי להביע דעה מזווית ראייתו המפרגנת, או המבקרת- תוך התחשבות בדעתו המנוגדת של האחר. בפורום זה הנכם מוזמנים להשכיל או לתרום מניסיונכם בתחום האסטרולוגי.

אודות הפורום אסטרולוגיה

פורום אסטרולוגיה הוא כאמור פורום המיועד לשאלות, תשובות ודיונים בכל הנוגע לנושא המעניין והמרתק שנקרא אסטרולוגיה.
הפורום פתוח לכולם: כל אחד מוזמן לשאול שאלה, לתת תשובה לשאלה, לפתוח דיון ולהעלות כל נושא הקשור לאסטרולוגיה.
שתפו אותנו באירועים המיוחדים הקשורים לכוכבים.
הפורום הזה רוצה להיות מקום פתוח ודינמי, כל אחד מוזמן לתת עצות אבל: כל תוכן הפורום הינו בגדר המלצה בלבד והמערכת אינה אחראית לנזק שיגרם עקב הסתמכות על מידע זה.
הנכם מוזמנים להשתתף בדיונים ולשאול שאלות מעניינות ומאתגרות. כול אחד רשאי להביע דעה מזווית ראייתו המפרגנת, או המבקרת- תוך התחשבות בדעתו המנוגדת של האחר. בפורום זה הנכם מוזמנים להשכיל או לתרום מניסיונכם בתחום האסטרולוגי.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
 שלום וברוכים הבאים לפורום אסטרולוגיה! בין דפינו תוכלו למצוא דיונים חמים ותשובות לשאלות שמעניינות אתכם בתחום!
אציין כאן שהשאלות בפורום לא מהוות תחליף לייעוץ אסטרולוגי מוסמך, ולשאלות כגון: "תאריך הלידה שלי הוא... ושעת הלידה... מה זה אומר בעתיד?"
אמנם תיתכן 'חריגה' שבה בכול זאת תתקבל תגובה לשאלה, אך היא תאופיין בתשובה קצרה וכללית בלבד ללא התייחסות מעמיקה ואישית.
על פורום זה להישאר נקי מפרסומים מסחריים, ממניעים 'זרים', מפגיעה אישית ומשפה לא נאותה- לרווחת הגולשים.

אין זה אומר שאנחנו כאן בפורום, לא מעודדים דיונים על המידע שאתם מוצאים כמעניין: החל ממצבים כוכביים, השוואה בין מזלות שונים, התאמת מזלות ופירוש מילוני של מושגים באסטרולוגיה.
הפורום אמור להיות דינמי ולעתים גם מכוון, אך בשום מקרה אין לבעלי האתר או למנהל הפורום אחריות כלשהי, לגבי אמירות/המלצות, ובעיקר לא לפגיעה אישית אקראית במשתתפי הדיון- מצד גולש זה או אחר.
בברכת ביקור מועיל ומהנה בפורום,
אודי ברגר,
אסטרולוג, יועץ זוגי ומגשר משפטי.
המשך >>

לצפיה ב-'ניתוח הקשרים במפה'
ניתוח הקשרים במפה
28/04/2016 | 05:22
11
77
היי לכולם,

אני כבר כמה שנים במצב דיי תקוע בכל המובנים... מצב שיצר אצלי תסכול רב עד לכדי דיכאון והסתגרות.

אשמח לקבל ממכם איזשהם הארות והכוונות לגבי:
ייעוד אישי שייספק אותי (קריירה) ופרנסה/מצב כלכלי...
ומשפחה (זוגיות מאושרת, ילדים...)

המון תודה לכל העוזרים,
וחג שמח
לצפיה ב-'אתה פשוט חי את זוית 150 מעלות:'
אתה פשוט חי את זוית 150 מעלות:
28/04/2016 | 15:31
6
54
מכוון שאתה מזל עקרב ואופק בתולה, וזוית 150 מעלות שייכת למזלות עקרב ובתולה אתה חי במתח תמידי, הלקאה עצמית וחפירות עצמיות שלא נגמרות, דבר אחרון שאתה צריך זה הלקאה עצמית בלתי פוסקת! אתה צריך לעשות כמו כול האנשים שצמחו מהקושי: עבודת מודעות שלוקחת כל החיים, מודעות עצמית זאת היכולת הפשוטה להסתכל על עצמנו מהצד בלי לשפוט אלה עם רצון לשיפור, ולקיחת מאה אחוז אחריות על חיינו וכל מה שכרוך בהם, הצורך שלך בשליטה ופרפקציוניזם רק מרחיק אותך מלעשות את העבודה שלשמה אתה באת, שחרר שליטה בחיים ואז תתן להשראה ולניסים להתרחש, אתה פשוט עכשיו שוחה נגד הזרם, יש כמה שיטות שיכולות לעזור לך כמובן יד ביד עם חיפוש מודעות עצמית, שיטה אחת זאת שיטת ה"הואופונופונו" שיטה יפייפיה מהוואי תחפש חומר עליה וכן יש כמה ספרים בנושא, גם שיטת eft יכולה לעזור, ואני ימליץ לך על כמה ספרים שעזרו לי (: "ידי אור" של אן ברנן ספר מעולה שקשור בפסיכותרפיה ותקיעויות וחסימות למינהם, "אפס מגבלות" שהוא ספר מלא השראה! ישנם גם ספרי עבודה עצמית מעולים כמו: " הקסם" של רונדה בירן שעיקר העבודה בספר זה לומר תודה רבה על כל דבר בחיינו, וספרה של ג'וליה קמרון "דרך האמן", תתחיל באלו ואז תראה לבד איך עוד מידע יזרום לחייך בהתאם למודעותך, וכמו שאתה רואה אין תשובה פשוטה לשאלה שלך, הכל תלוי בכמה אתה רוצה לצאת מהתקיעות שאתה נמצא בה, אם אתה רוצה את זה כמו אוויר לנשימה בסופו של דבר אתה תגיע לתשובות הכי טובות בשבילך, ותזכור שהמפה האסטרולוגית בסך הכל מייצגת פוטנציאלים והבחירה תמיד בידינו!!!
לצפיה ב-'שפירית המון תודה לך'
שפירית המון תודה לך
28/04/2016 | 16:37
2
28
לקחתי לתשומת ליבי את כל שאמרת והמידע והכלים שמסרת. כבר אחרי החג אלך לספריה ואביא כמה ספרים מרשימתך.
עם מה מהם היית ממליצה להתחיל?
אני יודע ״שהכל רשום אבל היד נטויה״ אבל בכל זאת האם את יודעת לומר משהו לגבי הפוטנציאלים שבמפה?

לצפיה ב-'אני לא ממש יודעת לנתח מפה:'
אני לא ממש יודעת לנתח מפה:
28/04/2016 | 23:55
27
יותר מעניינת אותי הפסיכולוגיה שנלווית לתחום, אבל שמתי לב שעשית מפה בשיטת פלסידוס, לניתוח מפה עדיף שיטת קוך, ככה שלאחרים יהיה יותר מדוייק לקרא את המפה שלך, את עניין השליטה שלך מאוד קל לראות גם במפה וגם בתאריך הלידה, יש לך גם המון נושאים לא פתורים מחיים קודמים שמשפיעים עליך  , אתה צריך לנקות לנקות לנקות...מה שעוד בולט זה שאתה יכול להיות לוחם אמיתי ובעל כוחות נפש רציניים, כל זה נמצא בך, אתה צריך עבודה על מארס שלך, פחות לדבר יותר לעשות, ואולי אני טועה אבל פחות התעקשויות?האם אי פעם קראת ספרי התפתחות או ספרים שקשורים ברוחניות?  בקשר לדכאון אתה נמצא בפסגה נומרולוגית 7   שמדברת על לימודים, או לחילופין על כובד נפשי כמו שאתה מתאר, והאתגר בפסגה הזאת הוא 2 שמדבר על עניינים רגשיים, תן לזמן גם לעשות את שלו ולבינתיים תעבוד על ריפוי נושאים מחיים קודמים ועל הילד הפנימי שבך בחיים אלו, מאחלת לך מלא בהצלחה ותזכור שאנחנו הרבה יותר חזקים ממה שאנחנו חושבים (:
לצפיה ב-'נוף, כבר כתבת כאן בתור בת....'
נוף, כבר כתבת כאן בתור בת....
29/04/2016 | 08:31
31
כדי להתיחס למפה במה שקשור לזוגיות במפה של גבר שמים דגש על כוכבים אחרים ממפה של אישה. במיוחד כי עדיין אנו חיים בחברה פטריאכלית ואני מרגישה שאת באה מחינוך מאוד פטריאכלי ושמרני.

לצפיה ב-'לשפירית-אומר בפירגון,משהו בנתוח שלך לא נראה לי,אי אפשר לנתח'
לשפירית-אומר בפירגון,משהו בנתוח שלך לא נראה לי,אי אפשר לנתח
06/05/2016 | 18:56
2
21
ברמה,בעומק ובעושר גדול כזה ,נתון של  פחות מאחוז  אחד מהמפה שהוא היחסים בין מזל השמש למזל האופק של בעל המפה,על אחת כמה וכמה על יחסים בזוית של 150 מעלות בין מזל השמש למזל  האופק,
אפילו הבטים של כוכבים ב-150 מעלות לא זוכים לניתוח  כזה(בניתוח מפות מטפלים יותר בזויות קשות של -90 ו-180 מעלות ובזויות רכות של -60 ו-120 מעלות ומעט מאוד בזויות אחרות),
לא רואה לפי ההבטים  הקשים במפה(יש 2 כאלה ואחד מהם לא רציני,הפרש של 7 מעלות במולות שמש/צדק) "חי את החיים במתח פנימי וחפירות עצמיות".

בקשר לעבודה שלו על המרס שלו בתשובתך השניה,"פחות לדבר ,ולעשות יותר",הוא  יצטרך לעבוד מאוד-מאוד קשה,כי זו הבעיה הבולטת במפה שלו,מרס בריבוע לנפטון,לדעתי-נפטון פשוט מנטרל את מרס בזוית כזו.

אולי עשית נתוח יותר נומרולוגי/פסיכולוגי? .

לצפיה ב-'היי מתלמד 8'
היי מתלמד 8
09/05/2016 | 21:17
1
16
 אם תשים לב ציינתי בהודעה השנייה שאני לא יודעת לנתח מפה, מה שהתכוונתי במושג -חי זווית 150 זה שאופק עקרב ומזל בתולה או ההיפך מייצגים שניהם את המהות של זווית 150, הרי לכל זווית באסטרולוגיה יש שתי מזלות שמייצגים אותה מבחינה אנרגטית, שיש את שתי המזלות האלו זה באוטומט של האדם לחיות במתח תמידי שגורם לו לחפור לטוב או לרע בחייו הפנימיים, אז הכוונה לא היתה לזווית ספציפית של 150 במפה שהיא העלתה, וכן זה היה יותר ניתוח פסיכולוגי מאשר אסטרולוגי, יכול להיות שטעיתי אבל זה מה ששידרה לי המפה, ואני חושבת שלרשום דבר כזה  כמו " יצטרך לעבוד מאוד מאוד קשה"... קצת יכול לייאש אנשים,יש לבעלת המפה פוטנציאל גדול מאוד, ודווקא בגלל החוסר שקט שמוביל לעבודה פנימית.
לצפיה ב-'הי שפירית-לא מכיר שיטה של בדיקת זויות בין מזל השמש למזל- '
הי שפירית-לא מכיר שיטה של בדיקת זויות בין מזל השמש למזל-
17/05/2016 | 13:58
10
האופק,בודקים זויות בין כוכבים וגם אז כמעט  ולא משתמשים בזויות  של-150  מעלות,אלא אם מישהו פיתח שיטה חדשה.
אם כבר את מנתחת זויות  בין מזל  השמש לאופק,אשמח לקרוא את הנתוח שלך למזל השמש והאופק שלי,
אני בן מזל אריה עם אופק עקרב,נא כתבי מה הנתוח שלח אומר ואני בכיף  אשמח לתת לך פידבק אמיתי(מותר לך לכתוב הכל)  לנתוח שלך על החיים בזווית של -90 מעלות.
לצפיה ב-'המולות בין השמש לצדק מקשה על המזל (ומחסור בתחושת הקלות)'
המולות בין השמש לצדק מקשה על המזל (ומחסור בתחושת הקלות)
29/04/2016 | 00:25
36

וונוס ואוראנוס המקודמים גם בזווית דומה, מחזקים את התחושה בשנים האלה. אבל צריך להיתמודד ולעבוד, ולהתמיד כי הם יזוזו בסוף.

יש כישורים - צמידות אוראנוס-סאטורן; אוראנוס-ירח - שניהם בקשת. נסית להיות פעם סוכן נסיעות או מדריך טיולים?
לצפיה ב-'היי חברים'
היי חברים
01/05/2016 | 00:26
26
אניה - יכול להיות שכתבתי פה בעבר, לא זוכרת
בכל מקרה זה תמיד מעניין לשמוע עוד הארות וזוויות...
שפירית - צדקת בכל מילה. תודה על ההמלצות לספרים ולשיטה מהוואי.
ווילס- אני מאוד אוהבת לטייל, ואכן גם מטיילת די הרבה. אבל אף פעם לא חשבתי על זה בתור מקצוע.
אשמח לשמוע עוד הערות בעניין.

המוני תודה לכולכם, כיף שיש פה (ובכלל בעולם) אנשים כמוכם

לצפיה ב-'היי אודי, מה נישמע? '
היי אודי, מה נישמע?
16/05/2016 | 23:37
12
יש לך משהו להוסיף לדיון הנ׳ל?

שבוע טוב לך ולכולם
לצפיה ב-'היי אודי, מה שלומך? אפשר בבקשה את דעתך על המפה המצ׳ב?'
היי אודי, מה שלומך? אפשר בבקשה את דעתך על המפה המצ׳ב?
24/05/2016 | 01:44
2
לצפיה ב-'ליקוי שמש ביום ההולדת'
ליקוי שמש ביום ההולדת
25/04/2016 | 20:55
31
היי לכולם (: יש לי שאלה שאולי תעניין את באי הפורום, מה קורה אם ביום ההולדת בדיוק היה לי ליקוי שמש בדיוק על המעלה של המפה המולדת, ואלו הפרטים: הליקוי היה ב9.3 במעלה ה19, זה נפל אצלי בבית 3 דגים. תודה רבה על כל תשובה שהיא
לצפיה ב-'ליקוי שמש ביום ההולדת'
ליקוי שמש ביום ההולדת
25/04/2016 | 20:52
18
היי לכולם (: יש לי שאלה שאולי תעניין את באי הפורום, מה קורה אם ביום ההולדת בדיוק היה לי ליקוי שמש בדיוק על המעלה של המפה המולדת, ואלו הפרטים: הליקוי היה ב9.3 במעלה ה19, זה נפל אצלי בבית 3 דגים. תודה רבה על כל תשובה שהיא
לצפיה ב-'מחפש שעת לידה'
מחפש שעת לידה
24/04/2016 | 17:04
36
של שלמה ארצי ובר רפאלי
מישהו יודע?
לצפיה ב-'קריירה'
קריירה
24/04/2016 | 13:02
32
2 למרץ 1957 שעה 23 וחצי  בלילה
למרות כשרונות  אומנותייים ל מה לא הולך לי בכלל למרות מאמצים וכולה
האם זה לנצח
לצפיה ב-'פסח כשר ושמח'
פסח כשר ושמח
21/04/2016 | 10:40
8
גולשות וגולשים יקרים,
אנו רוצים לאחל לכם חג פסח כשר ושמח!
מי ייתן והאביב יביא עימו התחלות חדשות,
הנאות מתוקות והמון הפתעות מרגשות.

לקראת החג הכנו לכם מהדורה חגיגית וכשרה לפסח
של חם בתפוז.

את כל הקישורים לאייטמים בכתבה תוכלו למצוא (כמו בכל שבוע)
בעמוד הפייסבוק שלנו

חג פסח שמח!
לצפיה ב-'חם בתפוז'
חם בתפוז
14/04/2016 | 14:04
7
סופ"ש נעים!
את כל האייטמים שבכתבה תוכלו למצוא בעמוד הפייסבוק שלנו-
לצפיה ב-'מבחן בזמן שמרס בנסיגה'
מבחן בזמן שמרס בנסיגה
11/04/2016 | 15:56
32
היי,
האם זה עשוי להשפיע?
אני בת מזל מאזניים עם אופק עקרב, ומרס שלי נמצא במאזניים. 
זה מבחן חשוב מאוד להמשך הקריירה שלי, אז אני מעוניינת לעשות אותו בזמן אידיאלי.
תודה 

לצפיה ב-'מרס ברטרו'
מרס ברטרו
07/04/2016 | 11:51
9
96
היי
רציתי לשאול לגבי השפעות מרס ברטרו
זה נכון שדברים שנעשים בזמן הרטרו סביר שלא יימשכו לאחר הנסיגה?
במיוחד כשאני טלה (שמש) ועקרב (אופק) מעניין אותי לדעת :) תודה!
לצפיה ב-'לכבוד מורנית ניתנת בזאת תגובתי,'
לכבוד מורנית ניתנת בזאת תגובתי,
08/04/2016 | 19:21
6
52

...מרס ברטרו

בכללי, מארס (המזיק הקטן) פוגע בתחומים שהוא אחרי לגביהם: פיזיות, דרייב, רוח-סורפטיבית –רוח נעורים. המזלות שהכי בהם הרטרו פוגע הם כמובן טלה ועקרב, והם אלה שירגישו זאת הכי הרבה, משמע: דילול אנרגיות, חשק- ירוד, ספיריט בדאון וכיוצ"ב. רמת הלחץ עולה (יותר לחוצים משמע יותר עצבניים) גם רמת האלימות (מכול סוג) עולה. זה יכול ללכת הלאה לגבי מלחמות אישיות, תאונות כתוצאה מהנ"ל (לחצים) קטטות מילוליות או 'אחרות'.
הערה זה לא אומר שזה יקרה לך, אך רק באופן כללי, תלוי במכלול המפה ובאיזה בית. עליך לדעת שלפעמים יש אספקטים המרככים השפעה זו אחרת של הכוכבים המהירים שמרס נכלל בתוכם.

לצפיה ב-'תודה (זאת מורנית)'
תודה (זאת מורנית)
08/04/2016 | 19:52
5
33
השאלה היא האם דברים שיתחילו בתקופה הזו, סביר שלא יימשכו אחרי הנסיגה. לדוגמא עבודה חדשה או מערכת יחסים חדשה.
ודא אני אוכל לשים פה מפות שלי ושל אדם נוסף לחוות דעת לגבי התאמה? תודה :)
לצפיה ב-'למורנית היומרנית ....אך המנומסת.'
למורנית היומרנית ....אך המנומסת.
09/04/2016 | 22:46
4
37
 מורנית עדין לא קיבלת תשובה מלאה לשאלתך הקודמת ופתאום צצה לה בקשה חדשה מזן חדש?! חה, חה....

....ובכן לגבי מעבר ירח מקודם מ- 06 לבית 07.
היצירתיות המתעוררת שלך דורשת עבודה ומאמץ כדי להחזיק זאת לאורך זמן. מיומנויות פרודוקטיביות שואפות לצוץ על פני השטח. צורך וציפייה לשינוי חיובי במצב הבריאותי, כולל גם בנושא העבודה, כשבמקביל תחושות הבטן (6 בתולה) לגבי מה ואיך יקרה בתחום התעסוקה, בנוסף את נסמכת גם על הרפואה המשלימה ועל אהבתך לטבע ולבעלי חיים.
הקידום לבית 7 יוצר את הצורך לחזק קשר/ים הנחוץ/ים לך כדי לחצות את החומה הבריאותית והערכית בתחום העבודה. את הופכת להיות מודעת יותר לקשרים הרגשיים שלך עם 'האחד'... או עם הסביבה הקרובה- או לשניהם גם- יחד. זמן טוב לשחרר צפיות ישנות ולהפוך אותן לחלום מתגשם ובר-קיימא. את מרגישה כעת את המוכנות לשקול את הצרכים של האחרים, ומקבלת יש מאין את האנרגיה הזאת- לשם שיתוף הפעולה. את מוכנה לשם כך לכרות בריתות גם עם אנשים שלא בדיוק את מחבבת. הכול....למען הגשמת תחום הזוגיות שאליו את באה צמאה וכאל 'צורך עז'  שיוליד... ושיברא אותך מחדש.

לצפיה ב-'תודה..:)'
תודה..:)
10/04/2016 | 09:49
3
18
אמממ מה לגבי דברים חדשים שמתחילים הרטרו האם ימשיכו גם לאחריו
ולגבי ענין הקידומים ירח וכו איך אתה יודע לא נתתי פרטים עליי

לצפיה ב-'תקראי שוב את סגנון התשובות שלי אליך,'
תקראי שוב את סגנון התשובות שלי אליך,
10/04/2016 | 11:41
2
30

התשובות ניתנו לך באופן מאוד כללי, בהנחת יסוד שהמעבר משוייך אלי במפה- המקודמת. פשוט האמנתי למה שתיארת כאן- כמובן. במידה ומה שרשמת אכן נכון, קיבלת תגובה כללית ואולי מדוייקת עד כדי שאת שואלת אותי את השאלה הזאת.
טוב שטרחת לאחר מכן לרשום תודה, כי הרמתי את הכפפה למענך ופתאום את רושמת... 'אין לך את הפרטים אז איך אתה יודע?!'.....
אז תבדקי שכן רשמת רמזים ובמה שנימצא "בגוף- השאלה."

א. ברגר
לצפיה ב-'לא ככ הבנתי.. בגלל'
לא ככ הבנתי.. בגלל
10/04/2016 | 19:39
1
20
שכתבתי שאני טלה ועקרב?
לכן הקישור של ירח בקידומים בהקשר של מרס בנסיגה? אני לא כזה מבינה בענין קידומים ממש מעט
תודה
לצפיה ב-' נושא הקידומים פשוט לוקחים כוכב,או רום שמים ואופק ומזיזים-'
נושא הקידומים פשוט לוקחים כוכב,או רום שמים ואופק ומזיזים-
17/04/2016 | 14:17
18
אותם קדימה מעלה אחת לשנה על המפה של בעל מפת הלידה, אם הכוכב נצמד לכוכב אחר במפה או יוצר זויות מדויקות לכוכבים אחרים אחרי שהזזנו אותו,מפרשים את ההיבט,
דוגמא מעצמי,אצלי במפה שמש במעלה-11.30 באריה במפה,ונוס נמצא ב-10.30 בבתולה,כלומר הפרש של 29 מעלות,כשאהיה בן 29 השמש המקודמת תיצמד לוונוס במפה,זה סימן לאהבה,זוגיות וכו',, ואכן זה קרה לי,הכרתי את אישתי כשהייתי בן-29.
אבל זו שיטה לא מדוייקת,כי אם השמש הייתה מרוחקת מוונוס רק 2 מעלות,הייתי מכיר את אישתי כשאני בן שנתיים?. 
אפשר לחזות באסטרולוגיה אישית אירועים חשובים רק במעברים של כוכבים גדולים מצדק ועד פלוטו(גם מעברו של מרס לא כ"כ משמעותי),תנועה של כוכבים גדולים(איטיים)במיוחד שהם עוברים ונסוגים בבתים,או שיוצרים היבטים כלפי כוכבים אחרים,או רום שמים ואופק, הם המשמעותיים ביותר ומצביעים על  התרחשויות חשובות בעתיד.
לצפיה ב-'אגב מארס התחיל השבוע התקרבות לשבתאי בקשת. מעלה את המתיחות...'
אגב מארס התחיל השבוע התקרבות לשבתאי בקשת. מעלה את המתיחות...
11/04/2016 | 20:20
1
28
= בעיקר לקשתים.

המגע ימשך עד 8-9.5 (תלוי כמה מעריכים סטיה של היבט - 8 או עשר מעלות).
לצפיה ב-'אגב שאלה - הטווח של היבטים בהורוסקופים השבועיים, שונה מהטווח'
אגב שאלה - הטווח של היבטים בהורוסקופים השבועיים, שונה מהטווח
16/04/2016 | 23:03
13
של הכוכבים המקודמים/מעברים (במפות העתיד). אם כך, במי להתחשב?

כלומר אם יש היבט בין אחד הכוכבים האיטיים שבמעברים (צדק עד פלוטו), הם יחשבו במפת עתיד עד ל- 2 מעלות טווח; ואילו בהורוסקופים שבועיים הם עד 8 או 10 מעלות (באחד האתרים המקומיים).

מי מהם נכון? עד כמה צריך לתת מרווח להיבטים?
לצפיה ב-'#'
#
09/04/2016 | 19:58
1
14
<font color="red" size="200">
לצפיה ב-'ואיך זה בג'אווה?'
ואיך זה בג'אווה?
12/04/2016 | 22:23
7
לצפיה ב-'אורנוס ומארס בבית ה—4'
אורנוס ומארס בבית ה—4
06/04/2016 | 07:23
5
32
שלום רב! פעם התעניינתי באסטרולוגיה, ואני מבין שבלי מפה אי אפשר לעשות ניתוח מדוייק, אך אני יכול לתאר מצב ומבקש עזרה שלכם. אני פשוט מיואש...
מדובר בבן של אישתי, בן 14 (אנחנו נשואים שנה וחצי)—הם עשו עלייה מרוסיה. מצב של מפת לידה לא רגיל: 6!!! כוכבים בבית 2-: שמש, ירח,ונוס, מרקורי,פלוטו,וכירון. 2 כוכבים בבית 4—אורנוס ומארס. סטורן בבית 8 ויופיטר ב—9. אסצנדנט — עקרב. נולד — קשת —שמש. כל הזמן אני שם לב שהתנהגות לא אופיינית לקשתים, בניתי מפת לידה ונפתחו לי עיניים. התנהגות שלו בבית מאוד אגרסיבית, הוא מכור למשחקי מחשב — אולי השפעה של נפטון בבית 3? אי אפשר לנתק אותו ממשחק, כאשר אמא מוציאה חוטים, הוא מדבר בצורה לא טובה וגם מרים אליה ידיים!!! לא מקשיב לבקשות שלנו, לא.עושה כלום בבית. מצד שני בבית הספר לומד טוב, ציונים והתנהגות טובים מאוד. אני קראתי הרבה ומבין שככה כוכבים משפיעים על בית 4, אחד לאחד, כולל סיפר טרגי עם אבא שלו. נכון לכרגע עירבנו יועצת בבית הספר וגם אני מחכה לתור לפסיכולוג, כי המצב על הפנים. אני התחתנתי מתוך אהבה ורוצה שבבית יהיה מנוחה, אבל כל הזמן ריבים, כל הזמן קונפליקטים שהוא מייצר, קללות ואיומים. וזה כולו בן —14!!! עכשיו, אני מבין ששינוי מקום מגורים יכול לשנות מצב רוסיה—ישראל, אבל כנראה איזורי זמן קרובים ואין לזה השפעה. יש לי למה לקוות???
א, וגם לילית נמצאת בבית 4....
לצפיה ב-'לא הייתי מייחס את זה רק לכוכבים... מה גם שיש דגשים שונים '
לא הייתי מייחס את זה רק לכוכבים... מה גם שיש דגשים שונים
06/04/2016 | 10:16
4
24
בגילאים כאלה (הירח משמעותי יותר עד גילאי העשרה).

השפעת היעדר האב והיעדר הסמכות של האם דומיננטיים.

מצידך לא תוכל להועיל בהרבה, כי הוא לא יקבל את הסמכות שלך (כל ילד אחרי גיל 6-7 לא יקבל אב חדש), אבל חפש נתיבות אילו - נושאי עניין משותפים + פעל להגברת סמכות האם, כי בלעדי הסמכות הזו יהיה קשה יותר.

לצפיה ב-'יפה,זה מה שאני מנסה'
יפה,זה מה שאני מנסה
06/04/2016 | 10:39
3
26
אבל כנראה עם,השנים דמות אם אצלו נהייתה כמו חברה, שלא יכולה להציב שום,גבול. כל הבקשות שלה נתקעים בקיר אטום. בגלל זה אנחנו הולכים לפסיכולוג. וגם אני רוצה הדרכת הורים, אבל אני חושב שאנחנו מתנהגים/מנסים להתנהג כמו שצריך עם כבוד, ובתשובה מקבלים עקיצות וקללות. כן, גיל ההתבגרות, אבל קיבוץ כוכבים בבית שני ורביעי מדאיג אותי מאוד.אתמול אשתי לקחה אותו לחוג הטניס בקושי. והוא אמר לה — אוי, 4 שעות לא הייתי בבית מול המחשב...כל כך התנגדתי לקנות אותו ואני מצטער שהסכמתי.כרגע כבר שבוע שני שהעברנו מחשב לסלון, כי אשתי בטעות ראיתה באחד רשתות חברתיות חבר שלו ששם תמונות של אלימות וכו'. הוא.כל הזמן משחק ב 'gta' contral strike—.משחקים די אלימים.
אני כבר לא מעיר לו על שום דבר, כי על הכל יש תגובות קשות. אבל איך בונים גבולות מחדש? הוא מחשיב את עצמו לבעל הבית, לא מפחד משום דבר—איומים, דיבורים—שום דבר לא מועיל....??
כן, אני יודע שזה שאלות לפורום פסיכולוגיה, אבל אשמח לשמוע הצעות.
לצפיה ב-'צירוף תמונה- תראו איזה "STELLIUM מדהים נוצר כאן!'
צירוף תמונה- תראו איזה "STELLIUM מדהים נוצר כאן!
06/04/2016 | 18:44
24
לצפיה ב-'צריך להיות תקיפים. אבל מאחר והסמכות נשחקה, יהיה קשה להחזיר '
צריך להיות תקיפים. אבל מאחר והסמכות נשחקה, יהיה קשה להחזיר
06/04/2016 | 22:25
1
27
אותה ויהיה לפניכם מאבק רציני. כמו שנאמר, 'יהיה רע לפני שיהיה טוב'. אבל החזיקו מעמד - זה יעבוד.

צריך חומה בצורה מצדכם; צריך שהוא יוכל לצפות את תוצאות התנהגותו בכל פעם. כלומר תגובה קבועה לכל צעד שלו, ומערכת של הטבות ועונשים.
כאשר הוא יבין שזו המציאות, הוא יתקפל. כרגע הוא לא מעריך שיש כזו מציאות, ולכן ההתנהגות.

מקוה שהפסיכ' יוכל לתת לכם עצות מעשיות יותר בנושא (אם הוא מהסוג המעשי והפרקטי; אם לא - אין טעם להתיייעץ וצריך אחד יעיל). צריך לבנות סדר יום מההתחלה, מציאות חדשה וקבועה וניתנת לחיזוי, שבה אתם תגלמו תפקידים מדוייקים.

יש לו פוטנציאל - לפי המפה, אבל גם לא מעט קשיים. צמידות שמש-פלוטו מצביעה על התחדשות דרך קונפליקטים. דרך קשה ללמוד... אבל בסוף לומדים.
כדאי לזכור גם שיש לו חוש צדק טוב (קשת), כך שהוא יבין את המציאות שתכפו עליו - אם זו תהיה מוצדקת.

שיהיה בהצלחה (YOU GONNA NEED IT...).
לצפיה ב-'תודה רבה על התגובה!'
תודה רבה על התגובה!
06/04/2016 | 23:59
11
אני אקח לתשומת לב כל מה שכתבת.
לצפיה ב-'ירח מקודם'
ירח מקודם
05/04/2016 | 20:34
21
היי
מה יכולה להיות המשמעות של מעבר של ירח מקודם מבית 6 לבית 7?
הבנתי שבזמן המעבר צפוי אירוע כלשהו בתחום הבית
אני מתמודדת עם בעיה בריאותית עקשנית ומעיקה כבר שנים ובקרוב מתחילה טיפול שתולה בו תקוות רבות. רציתי לדעת אם המעבר יכול לחזק את התקווה
הירח נמצא בדגים ומאז כניסתו למזל (אני עושה את הקישור בדיעבד) אני במשבר אפילו גדול יותר ובחודשים האחרונים אפילו הגיעו מחשבות של וויתור ופרישה מהתמודדות עם המחלה ומהחיים בכלל... קשה לי מאוד ונואשת להקלה
אם למישהו מתחשק לבדוק את המפה שלי ולתת לי כיוון לגבי הגורמים למצב ומה אפשר לעשות - אשמח 

לצפיה ב-' ירח שחור-אוי ירח שחור! מה קורה לאדם שנולד בזמן ירח '
ירח שחור-אוי ירח שחור! מה קורה לאדם שנולד בזמן ירח
04/04/2016 | 16:10
27
ירח שחור??
בעוד אדם מגיל ,מאז שלמד את הנושא,יכול לתכנן את מעשיו ,מה יכול לעשות הרך הנולד שיצא זה עתה לאוויר העולם.?
האם מתחשבים בנתון זה ואיך?.
לצפיה ב-'מפת פגישה'
מפת פגישה
01/04/2016 | 09:35
35
שלום לכולם
מפת דייט-מפגש
מה דעתכם? 
זה יוביל למשהו רציני? אשמח לדעת.

לצפיה ב-'התאמה בין מזל סרטן לעקרב'
התאמה בין מזל סרטן לעקרב
28/03/2016 | 15:01
3
44
עד כמה שני המזלות הללו מתאימים?
הסרטן הוא הגבר והעקרבית היא אני....
לצפיה ב-'ההתאמה קיימת בעיקרון (מזלות מים) אבל צריך תאריכי לידה ושעות'
ההתאמה קיימת בעיקרון (מזלות מים) אבל צריך תאריכי לידה ושעות
29/03/2016 | 17:54
22
לצפיה ב-'לגבי ההתאמה '
לגבי ההתאמה
02/04/2016 | 16:56
1
39

לשם כך את זקוקה להעלות כאן את המפה שלך הכוללת שעת לידה מדוייקת+מקום לידה)  ובנוסף גם את תאריך הלידה שלו מקום לידה שעת לידה. היות והמפות לא הכי ברורות נא לציין גם בכמה שורות את התאריך שלכם בנפרד ולציין זאת אני זה הוא...

ואז....נשתדל כולנו כאן בשעותינו היותר פנויות לעזור, כך אני מאין. נכול תלוי בך.

אם שאלת 'בכללי'.....אז כול ספר אסטרולוגיה פשוט מצביע על תכונות ואת אמורה למצוא את השוני. 
עד אז...בהצלחה.
אבל באופל הכללי ביותר?! מוכנה לשמוע?!........חה
או קיי.........נדמה לי שהנהנת לי.....
טוב אם כך הוא הדבר אז:
את הסרטן תאכלי לבסוף... בלי מלח, הוא בסוף גם יביא איתו את מלח הים, שיהיה לך טעים.
זאת ובתנאי ל: כיבוד: אחותו, אימו, אחיו, הדודה, הגיסות ואת כול היתר. תצטרכי לדעת לבשל לגהץ לומר תודה, סליחה ו...אני לא אעשה זאת שוב...
אם, רק אם שביצעת 70 אחוז מהתנאים הללו ובכפוך להם, תוכלי ליהנות משעמום טהור בלחכות שהחיוכים שלו יפלו גם קצת עליך....(זאת ולאחר שחייך לכול היקרים לו, אחד אחד לפי התור)

הכול שם גם 'תלוי' באם את מתה עליו ורוצה אותו מאוד מאוד. הכול כאן משתנה, לכן את צריכה לפנות לאסטרולוג/ית כדי שתייעץ לך ספציפית לגביו.

אחלה שבוע !

לצפיה ב-'הי עקרבית'
הי עקרבית
10/04/2016 | 22:35
16
כשמנתחים מפות זוגיות לוקחים הרבה פרמטרים בחשבון, קשר בין ונוס מרס ומרס, ירחים ועוד ועוד......מפה אסטרולוגית רצינית דורשת ניתוח מעמיק וזו עבודה שלוקחת זמן. אגב אודי הוא אסטרולוג מצויין וגם קוצ'ר . יש לו המון ניסיון שלא לדבר על השכלה בתחום, אני כותבת את זה משום שברור לי שלא יעשה את זה בעצמו ואולי אפילו יכעס קצת עלי.

לצפיה ב-'יש לי ראיון עבודה וראיתי שהולך להיות ירח שחור באותן שעות'
יש לי ראיון עבודה וראיתי שהולך להיות ירח שחור באותן שעות
21/03/2016 | 14:13
1
95
מה זה בדיוק אומר?
כדאי לדחות?
לצפיה ב-'אף אחד לא התנדב להשיב לך, אז מקווה שזה עדין רלוונטי לגבייך.'
אף אחד לא התנדב להשיב לך, אז מקווה שזה עדין רלוונטי לגבייך.
02/04/2016 | 16:42
34

תשובה לשאלתך, כולל הסבר לגבי התופעה:
מה זה ירח שחור?
לא ארחיב את תשובתי כאן כדי מאמר, אבל ירח שחור הוא מצב בו הירח לא יוצר זווית כלשהי ליתר כוכבי הלכת שבמפת הלידה (לידתך)
מצב זה נקרא: VOIDאו בעברית ירח- שחור, מתרחש הרבה פעמים במשך השנה- בין כמה רגעים ועד לכמה שעות. מומלץ במצב כזה שלא לחתום על חוזים ולא להתחיל משהו 'חדש' החשוב לך. זו מצב או אתנחתא לא ארוכה בה אפשרי ....לנוח בכייף ולא לבצע את הנ"ל. יתכן והמושג הזה קצת מפחיד אותך, אבל הוא לא לזמן ארוך ומסתיים מהר מאוד.

לצפיה ב-' נפתח פורום שי חי '
נפתח פורום שי חי
15/03/2016 | 16:12
20
פחות מחודש אחרי שהחלה העונה הנוכחית של "האח הגדול" של זכיינית ערוץ 2 קשת, היה ברור כי מדובר בדמות ריאליטי שלא ראינו כמוה.
כשיצא בסופ"ש האחרון מבית האח הגדול העניין במתמודד השנוי במחלוקת הלך וגדל הרבה יותר מאשר בתוכנית עצמה.

אנחנו מזמינים אתכם להתעדכן במתמודד האהוב עכשיו בפורום שי חי:
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2563

ביקשתם - קיבלתם!
לצפיה ב-'תאריך לחתימת חוזה'
תאריך לחתימת חוזה
29/02/2016 | 13:19
8
67
מתי כדאי שאחתום על החוזה לבית שלי השבוע ביום חמישי או חמישי הבא שזה יוצא א' באדר .
תודה רבה
לצפיה ב-'עליי לציין מזל בתולה נולדה ב10.09.84'
עליי לציין מזל בתולה נולדה ב10.09.84
29/02/2016 | 13:22
40
תודה רבה
לצפיה ב-'השבוע צדק במולות מול השמש - תימשך עוד שבוע וחצי. הייתי מחכה'
השבוע צדק במולות מול השמש - תימשך עוד שבוע וחצי. הייתי מחכה
06/03/2016 | 16:47
2
44
+ מארס כבד בעקרב כלפי לכל המקבץ, וגם סאטורן לא חביב כרגע.

לדעתי רק מחודש מאי.
לצפיה ב-'אגב הריבוע צדק-סאטורן שהחל במאי 14' - בדרך להסתיים ביולי '
אגב הריבוע צדק-סאטורן שהחל במאי 14' - בדרך להסתיים ביולי
06/03/2016 | 17:15
1
31
הקרוב. היה כבד למדי עבורי - 'ייבש' את צדק קשות והגביר את הקיצונים.

בסתיו הקרוב (נוב' השנה עד פב' 17') הם יהיו בהיבט משושה, שיש לקוות שיכפר על עוולות השנתיים האחרונות.
לצפיה ב-'תיקון - המרובע החל בסוף 14'. במאי היה משולש...'
תיקון - המרובע החל בסוף 14'. במאי היה משולש...
11/04/2016 | 20:26
2
מצער, כי אילו היה ב-מאי, היה מתאים בדיוק לאירוע ארצי מסויים... שאני מחכה לסיומו כבר שנתיים.
לצפיה ב-'חתימת חוזה'
חתימת חוזה
06/03/2016 | 23:41
2
42
מצב כוכבי קשה כרגע, יופיטר בבתולה 120 מעלות לשמש בדגים
סטורן 90 מעלות ליופיטר, לנפטון, ראש הדרקון, זנב הדרקון
מרס בעקרב 90 מעלות למרקורי, 90 מעלות לוונוס, 45 מעלות לפלוטו
זה אומר: לא זמן טוב לחתימת חוזה.
לדעתי, בין 20.3-27.4 זה זמן יותר מתאים. אם לא חתמת עד ה-27 תדחי את זה רק לקראת סוף מאי.
בכל אופן, בהצלחה.
לצפיה ב-'-> יופיטר היה במולות לשמש. יהיה במשולש רק בתחילת מאי'
-> יופיטר היה במולות לשמש. יהיה במשולש רק בתחילת מאי
18/03/2016 | 17:30
1
19
יש מפה יומית כאן - 
לצפיה ב-'ואגב החודשים הבאים מבחינת צדק - לא קלים. 3-4 דיסהרמוניים'
ואגב החודשים הבאים מבחינת צדק - לא קלים. 3-4 דיסהרמוניים
06/04/2016 | 10:18
7
לפחות. ישתנה רק בסוף יולי. קשיים למי שאצלם הוא דומיננטי - בעיקר קשתים ודגים.
לצפיה ב-'לחתום חוזה על דירה...'
לחתום חוזה על דירה...
02/04/2016 | 16:33
14

זאת מטרה חשובה. קודם כול בהצלחה. אבל אתה לא מצפה שכאן יפענחו את המפה על כול מרכיבייה תוך מבט לנ"ל - נכון?! אם כן אז סליחה, לא כאן. כנס לגוגל חפש לך אסטרולוג/ית. 

באדר עניינינו?! אז בהצלחה כפולה לך !

לצפיה ב-'לאודי ומי שמכיר-שבתאי(הבן אלף)במעבר על ירח לידתי -'
לאודי ומי שמכיר-שבתאי(הבן אלף)במעבר על ירח לידתי -
26/02/2016 | 16:15
5
76
אסטרולוגים מפרשים את  מעבר  שבתאי  על הירח במפה כ-"נפילה ממעמד", "טיפוס על קירות חלקים",לכאורה מצבים  קשים מעט,

אבל אצלי זה היה-פשוט גיהינום אחד גדול,
עבדתי בארגון בתפקיד ר' מדור,תפקיד שלישי בהצלחה רבה,ניהלתי מדורים גדולים כשכפופים אלי 12-14 עובדים,
עקב ויכוח עקרוני עם מנהל שמעלי נדרשתי לעבור לתפקיד אחר ,אמרתי בסדר ולא ידעתי
אז ששבתאי  במעבר נמצא אצלי במפה בקשת בבית 2  ומתקרב לירח לידתי שלי ומה מחכה לי.
כאן התחילה השנה הכי קשה בחיי,נשלחתי לנהל  מדור "בחצר האחורית" של  הארגון שהיה מוזנחת שנים רבות ומנהליו ברחו כל חצי שנה,ערערתי על  הפנייתי בפני 2 ערכאות מעל זה שהחליט  ו-2 הערכאות גיבו את מקבל ההחלטה הראשון ודבר לא עזר.
הייתי המנהל+ מזכירה וחוליה של פקידים לפני פנסיה ש"באו לעבודה",
המנהל מעלי היה "המן הרשע" בהתגלמותו ,בא בדרישות עוד ועוד "אתה ותיק,אתה מנוסה ,איך אתה לא מצליח להרים את המדור"?.
בכל מה שנגעתי-נכוותי,נפלו עלי הפתעות מכל כיוון,עברתי בושות בכל נושא,כל יום לא ידעתי מה ייפול עלי מחר.
באותה שנה אשתי עשתה  פסק זמן  בעבודתה כדי  להחליף כיוון מקצועי,ירדנו בהכנסה החודשית ,(מתאים לשבתאי במעבר בבית 2  =קשיים כלכליים,בטח במעבר על הירח =שינויים,בקיצור-שינויים כלכליים  בהשפעת שבתאי "המתוק"),אבל זה לא עניין אותי , הייתי עסוק יום יום בח,, בו אני שקוע  עד לצוואר.
למזלי "הטוב" ,באותה שנה שבתאי "גיהץ" את הירח שלי 2-3 פעמים
הלוך וחזור,לכן העינויים נמשכו כשנה.
כשנמאס לי-כתבתי מכתב לסמנכ"ל ו,,, שבתאי עבר על הירח פעם אחרונה  והמשיך הלאה,,,(את זה ראיתי במפה שנים אחרי-  כשהתחלתי להתעניין באסטרולוגיה)  המנהלים שלי נדרשו להוציא אותי "מהחור" תוך שבועיים ,
ואשתי?,,,,,
מצאה עבודה טובה יותר-בשכר גבוה יותר.
דבר אחד למדתי מהמעבר ההוא-"מה שלא הורג אותך- מחשל אותך ".
בעיות שבאו אחר המעבר ההוא נראו לי "גמדים" לעומת   המעבר ההוא.  
איך אתם מפרשים את מעבר שבתאי על הירח בבית 2?

לצפיה ב-'מעבר שבתאי על ירח בית 2'
מעבר שבתאי על ירח בית 2
06/03/2016 | 22:47
4
40
התקופה הזאת בחיים בד"כ מאופיינת בעבודה קשה ומפרכת ובהצלחה כלכלית מאוד רדודה ונמוכה. בהחלט תקופה מאוד לא נעימה שבן אדם יכול לעבור בחיים שלו.
בהתחלת הטרנזיט, אתה שואל את עצמך: " אני עובד כל כך קשה, ומה יוצא לי מזה?", התשובה היא שעם הזמן והתקדמות הטרנזיט הבן אדם מתחזק, מקבל סוג של בטחון עצמי שמקודם לא היה לו. האתגר הוא בעצם לדעת להשתמש נכון בכוח שבנית ושקיבלת מהמצב הזה.
זו תקופה קשה גם מבחינה רגשית מפני שאתה מבקש מעצמך יותר מדי, אתה מאוד ביקורתי כלפי עצמך ולא משנה מה ההישגים שלך, אתה אף פעם בעצם לא מרגיש בתקופה זו שהגעת לאיזשהו הישג.
בהחלט אתה צודק בכך שאתה אומר שמה שלא הורג מחזק.
לצפיה ב-'אצלי צדק יעבור על הירח בקיץ, בבית ה-5'
אצלי צדק יעבור על הירח בקיץ, בבית ה-5
18/03/2016 | 17:44
1
10
אבל לדעתי כל עוד צדק בריבוע לשבתאי - כמו צל של עצמו.
לצפיה ב-'אצלי מעבר שבתאי על הירח היה בפב' 93' '
אצלי מעבר שבתאי על הירח היה בפב' 93'
24/03/2016 | 16:48
7
כשקיבלתי את המחשב הראשון שלי (החזיק פחות מ-3 שנים, אבל סייע לפיתוח הכתיבה). הזמן היה האחרון הטוב - מאפריל אותה שנה החלה תקופה קשה למשך שנה וחצי.

מעריך שעוצמת המעבר תלויה גם בשאר המפה.   
לצפיה ב-'תגובה קטנטנה ונוספת למתלמד 8'
תגובה קטנטנה ונוספת למתלמד 8
18/03/2016 | 19:25
1
28

ערב טוב לך מתלמד 8  

מאוד ריגשת אותי לגבי קורותיך שברטרו- פרספקטיבה  גילית סנכרון מדהים (בין מה שעברתם ולבין מצב הכוכבים במפה שלך) המסביר את כול שעברת/ם (אתה וגבירתך הנכבדה). העובדה שלא פעם היתה 'השתקפות מקבילית' של הכוכבים המסבירים כול מה שעברת, מעוררת ומאוששת את האמונה שכול מה שקורה (במפת השמיים) יש בו 'השפעה ישירה' על קורותינו על פני האדמה.

אם כן, שבת שלום לך/ם פליטי....שבתאי "הבן אלף"במעבר על ירח לידתי 
אישית מכיר מצב זה, וגם של מצבים אחרים שעברתי בחיים. אכן גם אני מצאתי בתרחישים השתקפות כוכבים שהשפיעה רבות על מהלך חיי.

לצפיה ב-'שלום אודי- 2 נקודות בנושא שבתאי על ירח.'
שלום אודי- 2 נקודות בנושא שבתאי על ירח.
20/03/2016 | 15:41
18
א.אכן כן,זו היתה תקופה קשה ומתישה,אם שבתאי מציין איטיות,במקרה שלי " הבן אלף" היה איטי ויסודי   ,בכל סיטואציה טחן אותי דק-דק  בצורה יסודית ושפע באירועים מביכים,לא הספקתי להתאושש ממצב "שיימינג"  נוכחי,,,מיד הופיעה הסיטואציה הקשה הבאה,
כאן הגעתי למסקנה( זמן רב אחרי המעבר) ששבתאי  פשוט לא שמע  על האימרה  "הכל צפוי-והרשות נתונה" ,שום רשות לא ניתנה לי,
אע"פ שנזהרתי מאוד(בגלל אירועים קודמים)על דברים מרגיזים מאוד לא הגבתי,פשוט סתמתי את הפה,לקראת כל אירוע נערכתי,אבל משום מקום-בום,,,, נפלה עלי הפצצה הבאה,
לכן אני לא נוטה  להאמין שלקראת מעבר קשה,אם יודעים עליו,אפשר להיערך לקראתו ,הפצצות נופלות  מכיוונים בלתי צפויים.

ב. זה לא נגמר,,,,"השד משחת"  עבר על ירח לידתי שלי בקשת בשנים , 1986-87 ,מאז עברו  29 שנים ושוב שבתאי "הבן אלף" חזר למזל קשת",הירח הלידתי שלי  ב-18 בקשת בבית 2 ,כמובן "לא  זז" לשום מקום,,,,.

הפגישה  המתישה נקבעה לתחילת חודש דצמ' הקרוב,או כבר בתחילת נוב',(אם נלך לפי השיטה של בטי לונדסטד שההשפעה מתחילה 3 מעלות לפני  .)
   הנקודה המקלה על  "המפגש" הקרוב היא שהפעם שבתאי  חולף לי על הירח רק פעם אחת,,,ולא חוזר, בערבית יש לזה בטוי "רוחה בלה רג'עה".(בעברית-לך ואל תחזור),בעוד שבפעם קודמת הוא "גיהץ"אותי (תרתי משמע) מס' פעמים-הלוך ושוב.
מי יודע?,אולי הפעם בכל זאת  אצליח להערך אליו,אם לא-אז לפחות לא אופתע ולא אשאל אוי למה זה קורה לי?,אדע  שהשטן מסובב בי את הסכין.

,,,,,ובכל זאת חייב לסיים בנימה אופטימית,אפשר להגיד "אם בפעם השניה לא  גיהץ אותי,בטח הוא יעשה את זה בפעם השלישית?,,,,.
אז כבר  אצפצף עליו ,בפעם השלישית אהיה(אם אהיה בכלל) קרוב לגיל-100 !!!,מה הוא כבר  יכול לעשות "לצעיר" המתקרב לגיל-100  ???.

לצפיה ב-'מפת חזרת שמש'
מפת חזרת שמש
23/02/2016 | 12:27
4
88
יש לי יומהולדת ביום ראשון
מה דעתכם על מפת חזרת השמש שלי ומה צפוי השנה?
תודה
לצפיה ב-''
06/03/2016 | 22:51
2
29
למרות שכבר עבר, בכל זאת מאחל לך מזל טוב עד 120 
לא נהוג לתת תחזית והתייחסות למפה שלך בפורום הזה אבל אם ספציפית יש אספקט מסוים שאתה מעוניין לדעת עליו, תעלה אותו לדיון בפורום....
לצפיה ב-'תודה'
תודה
08/03/2016 | 19:59
21
תודה
אשמח לדעת בנושא תעסוקה מה קורה השנה.
מתי אמצא עבודה, ובמה? :)
אם ניתן לראות
לצפיה ב-'הי אודי יש הבט בסולר שלו '
הי אודי יש הבט בסולר שלו
12/03/2016 | 16:32
31
שהייתי רוצה להתיחס אליו וזה מרס שצמוד לרום שמיים בעקרב בהפרש של מעלה אחת מה גם שהוא שליט בית שתיים , יש לי הרגשה שזה הבחור בן ה34 ששאל פעם על ענייני הקריירה (אולי אני טועה) אז התשובה היא כאן בכל מה שקשור לקריירה, ביטחון כלכלי ואישי, מקבל תמריץ רציני

לצפיה ב-'שוב שאלה'
שוב שאלה
13/05/2016 | 09:04
5
לצערי 21.4 עבר חלף לו
ואין עבודה באופק:(

מנהל/ת הפורום

אודות:
את/ה מוביל/ה בתחומך? אנו מזמינים למשרדינו בימים אלו בעלי מקצוע המתאימים לנהל פורום מקצועי באשכול המומחים של אתר הקהילות המוביל תפוז אנשים. מנהל/ת פ
עוד...

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ