לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1701317,013 עוקבים אודות עסקים

פורום אסטרולוגיה

פורום אסטרולוגיה הוא כאמור פורום המיועד לשאלות, תשובות ודיונים בכל הנוגע לנושא המעניין והמרתק שנקרא אסטרולוגיה.
הפורום פתוח לכולם: כל אחד מוזמן לשאול שאלה, לתת תשובה לשאלה, לפתוח דיון ולהעלות כל נושא הקשור לאסטרולוגיה.
שתפו אותנו באירועים המיוחדים הקשורים לכוכבים.
הפורום הזה רוצה להיות מקום פתוח ודינמי, כל אחד מוזמן לתת עצות אבל: כל תוכן הפורום הינו בגדר המלצה בלבד והמערכת אינה אחראית לנזק שיגרם עקב הסתמכות על מידע זה.
הנכם מוזמנים להשתתף בדיונים ולשאול שאלות מעניינות ומאתגרות. כול אחד רשאי להביע דעה מזווית ראייתו המפרגנת, או המבקרת- תוך התחשבות בדעתו המנוגדת של האחר. בפורום זה הנכם מוזמנים להשכיל או לתרום מניסיונכם בתחום האסטרולוגי.

אודות הפורום אסטרולוגיה

פורום אסטרולוגיה הוא כאמור פורום המיועד לשאלות, תשובות ודיונים בכל הנוגע לנושא המעניין והמרתק שנקרא אסטרולוגיה.
הפורום פתוח לכולם: כל אחד מוזמן לשאול שאלה, לתת תשובה לשאלה, לפתוח דיון ולהעלות כל נושא הקשור לאסטרולוגיה.
שתפו אותנו באירועים המיוחדים הקשורים לכוכבים.
הפורום הזה רוצה להיות מקום פתוח ודינמי, כל אחד מוזמן לתת עצות אבל: כל תוכן הפורום הינו בגדר המלצה בלבד והמערכת אינה אחראית לנזק שיגרם עקב הסתמכות על מידע זה.
הנכם מוזמנים להשתתף בדיונים ולשאול שאלות מעניינות ומאתגרות. כול אחד רשאי להביע דעה מזווית ראייתו המפרגנת, או המבקרת- תוך התחשבות בדעתו המנוגדת של האחר. בפורום זה הנכם מוזמנים להשכיל או לתרום מניסיונכם בתחום האסטרולוגי.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
 שלום וברוכים הבאים לפורום אסטרולוגיה! בין דפינו תוכלו למצוא דיונים חמים ותשובות לשאלות שמעניינות אתכם בתחום!
אציין כאן שהשאלות בפורום לא מהוות תחליף לייעוץ אסטרולוגי מוסמך, ולשאלות כגון: "תאריך הלידה שלי הוא... ושעת הלידה... מה זה אומר בעתיד?"
אמנם תיתכן 'חריגה' שבה בכול זאת תתקבל תגובה לשאלה, אך היא תאופיין בתשובה קצרה וכללית בלבד ללא התייחסות מעמיקה ואישית.
על פורום זה להישאר נקי מפרסומים מסחריים, ממניעים 'זרים', מפגיעה אישית ומשפה לא נאותה- לרווחת הגולשים.

אין זה אומר שאנחנו כאן בפורום, לא מעודדים דיונים על המידע שאתם מוצאים כמעניין: החל ממצבים כוכביים, השוואה בין מזלות שונים, התאמת מזלות ופירוש מילוני של מושגים באסטרולוגיה.
הפורום אמור להיות דינמי ולעתים גם מכוון, אך בשום מקרה אין לבעלי האתר או למנהל הפורום אחריות כלשהי, לגבי אמירות/המלצות, ובעיקר לא לפגיעה אישית אקראית במשתתפי הדיון- מצד גולש זה או אחר.
בברכת ביקור מועיל ומהנה בפורום,
אודי ברגר,
אסטרולוג, יועץ זוגי ומגשר משפטי.
המשך >>

לצפיה ב-'עבודה ופרנסה'
עבודה ופרנסה
18/06/2016 | 19:46
2
35
איפה ובמה אפשר לראות פתרון לבעיות הפרנסה שלי?(וגם- כעצמאית או שכירה?  לעכשיו ולטווח רחוק) 14.8.78 שעה 10:00 ירושלים ישראל
לצפיה ב-'רוני בצד שמאל יש את מספר הסלולרי של אודי .הוא אסטרולוג וגם'
רוני בצד שמאל יש את מספר הסלולרי של אודי .הוא אסטרולוג וגם
18/06/2016 | 21:59
1
34
מאמן אישי. אי אפשר לעזור לך לפתור בעיה ככה על רגל אחת .לנתח מפת לידה כמו שצריך זו חתיכת עבודה ומה לעשות זה עולה כסף.....

לצפיה ב-'רוני- יש במפה שלך היבט קשה אחד- '
רוני- יש במפה שלך היבט קשה אחד-
18/06/2016 | 23:23
33
של -90 מעלות,שאר ההיבטים רכים, 120ו-60 מעלות,זה כבר מעודד,
לאסטרולוג טוב לוקח מס' שעות כדי  לעבד את  את כל הפרטים,אי אפשר לעשות את זה בפורום חובבני/למודי,לכן  מצטרף לדברי אניה.
לצפיה ב-'נסיגת מארס'
נסיגת מארס
18/06/2016 | 15:15
1
28
כיצד נסיגת מארס משפיעה על מזל טלה?
לצפיה ב-'תלוי במפה האישית של כל אחד- הניתוחים הבומבסטיים- '
תלוי במפה האישית של כל אחד- הניתוחים הבומבסטיים-
18/06/2016 | 15:39
25
בעיתונים בסופי שבוע הם סתם,,,, נחמדים ,לפעמים הם מתאימים לבן מזל טלה זה(או עקרב-מרס שליט גם של עקרב)  או אחר .
לצפיה ב-'אצבע אלוהים'
אצבע אלוהים
14/06/2016 | 15:12
1
59
מה מסמלת במפת הלידה מה שנקרא "אצבע אלוהים" המורכבת מזוויות של 150 מעלות?
לצפיה ב-'מקווה שעכשיו עבר'
מקווה שעכשיו עבר
15/06/2016 | 02:24
25
http://The Yod A Yod occurs when two planets in sextile (60° apart) both form an inconjunct (a 150° angle) with a third planet. The third planet in the inconjunct represents the action point of the Yod; the mid point between the other two planets is the reaction point. The action point of the configuration is sometimes called the "finger of God," and the finger formed by the two inconjuncts points to a place in your chart likely to be very active. The Yod is believed by many astrologers to be a karmic configuration, and it suggests that there is a compulsive "debt" repayment associated with the area of the chart pointed out
לצפיה ב-'אורב, כוכבים מבודדים'
אורב, כוכבים מבודדים
11/06/2016 | 11:49
20
44
הי לכולם
כמה אורב אתם נותנים בהבטים? והאם כוכב שהוא צמוד לראש/זנב הדרקון יחשב מבודד?
אני למדתי ככה:
30,45,135,150 -2 מעלות גג
60-4 מעלות גג
90,120,180 -8מעלות גג
לצפיה ב-' לאניה-מנסיון בלבד,אסטרולוגית שהכינה לי מפה התייחסה- '
לאניה-מנסיון בלבד,אסטרולוגית שהכינה לי מפה התייחסה-
11/06/2016 | 15:08
16
32
לר' דרקון ככוכב,יצרה  במפה  משולש בין מקבץ כוכבים באריה (שעמדו בטווח של  8 מעלות) לירח ב-18 בקשת ו-ר' דרקון ב-19 בטלה,

אסטרולוגית שניה שהייתי אתה בקשר זמן רב,אף פעם לא התייחסה  למשולש.

אסטרולוגית שלישית  שראתה את מפת הלידה שלי כתבה לי שיש לי במפת הלידה "משולש אופטימי" בגלל מקבץ הכוכבים באריה עם זוית של-120 מעלות לירח בקשת ו-120 מעלות לר' דרקון בטלה.
כשאני מכניס  לאתר אסטרו פרו את פירטי הלידה שלי,ר' דרקון מופיע ב-19 בטלה,אבל לא משורטט קשר של-120 מעלות לירח בקשת,או לכוכבים באריה.

בזמנו גם יאיר כתב כאן שהוא לא מתייחס  לר' דרקון.

כנראה יש התייחסויות שונות ושיטות שונות באסטרולוגיה בהתייחסות לר' דרקון.
דרך אגב-מי יודע מה מהשמעות הבטוי "משולש אופטימי"?.
לצפיה ב-'אולי הכוונה למשולש שמורכב מ-120 '
אולי הכוונה למשולש שמורכב מ-120
11/06/2016 | 19:44
5
15
נשמע לי הגיוני ממה שתארת?
לצפיה ב-'כן ,משולש של -120 מעלות ,כלומר אלה שרואים - '
כן ,משולש של -120 מעלות ,כלומר אלה שרואים -
11/06/2016 | 22:06
4
26
היבט של-120 מעלות בין ר' דרקון לכוכבים אחרים, הם  יראו גם צמידות בין כוכב לר' דרקון ואז  הכוכב הצמוד לר' דרקון לא יחשב ככוכב מבודד,בתשובה לשאלתך. 
אם העלת את  נושא הכוכב המבודד מה דעתך על בעל תאריך הלידה הבא-1/9/1944 שעה-2200 חיפה ?,  ומה מסמל  הירח המבודד(לחלוטין)  במפתו?.
לצפיה ב-'ירח מבודד'
ירח מבודד
12/06/2016 | 10:38
3
28
אני חושבת שכוכב מבודד מתקשה לבטא את התכונות שלו מסיבות שונות וכשכוכב במעבר (איטי) נצמד אליו הוא יכול להתבטא.
כשמדובר בירח זה כמובן קשור לרגשות,אצל גבר לבחירת בת זוג וזה תלוי כמובן היכן הירח ממוקם וכו' . הרי הירח קשור ליחסים שלנו עם אמא, ובכלל לתחושת שייכות, יתכן ואדם כזה לא מצליח להשתלב בחברה-מדינה שחי בה? (אני לא בטוחה שיש לי מספיק ידע בטח אחרים יודעים יותר)
לצפיה ב-'ירח מבודד-הגעתי לנושא מנסיון חיים,היה לי מפקד בצבא-'
ירח מבודד-הגעתי לנושא מנסיון חיים,היה לי מפקד בצבא-
12/06/2016 | 13:17
2
27
שנחשב ככוכב,כל תפקיד שעשה בצבא מדרגת סג"מ  עד אלוף עשה אותו בהצלחה רבה,
הדבר הכי בולט שרץ בכל מסלול התפקידים היה -"הערצת  ההמונים",
ממש בלי להגזים החיילים פשוט אהבו והעריצו אותו מכל הבחינות והלכו אחריו בכל המלחמות  בתפקידי "שפיץ" שהוא עשה בתוך המלחמות, 
כשהתעסקתי באסטרולוגיה  בקשתי לבדוק אם רואים את ההערצה במפה שלו,
ואכן כן,ראיתי במפה שלו ירח מבודד שלא יוצר  אף היבט עם אף כוכב,
מאחר וראיתי שלירח אין "מגע" עם אף כוכב,לא התייחסתי אליו. 
עד שנתקלתי בקטע של כתבה קטנה של אסטרולוג/ית(לא זוכר מי)שדיבר על   "ירח מבודד",,,ונדהמתי !
הנתוח היה-"בעל המפה יהיה נערץ על ההמונים,אנשים יעריצו אותו וילכו אחריו בכל מקום וזמן,ינהג בהם ביושרה,בהגינות,ידאג להם כאמא טובה,אך יקפיד כל פרט כאבא קשוח  . 
נראה כאילו האסטרולוג  הכיר את מסלול חייו של האיש וכתב את הקטע על ירח מבודד. 
לצפיה ב-'השאלה איך הירח מתבטא בחייו האישיים?'
השאלה איך הירח מתבטא בחייו האישיים?
12/06/2016 | 13:55
1
18
ביחס לאישתו? אימו?
לצפיה ב-'עם אשתו מצב מצויין,אימו לא יודע,נולד וחי בארץ-'
עם אשתו מצב מצויין,אימו לא יודע,נולד וחי בארץ-
12/06/2016 | 18:26
19
כשרואים איך 2 המילים "הערצת המונים" משתלבות עם האיש הענק הזה, ואיך ההגדרה מדויקת,את שאר התכונות אפשר לחפש בנתונים אחרים במפה. 
לצפיה ב-'משולש אופטימי,'
משולש אופטימי,
12/06/2016 | 11:02
6
36

הוא אחד מהכינויים למצב חיובי (ריבוי זויות של 120 מעלות) .
זהו כינוי לא אוניברסלי שאפשרי 'לאמץ' אותו בקלות. הדגש כאן שמצב כזה או חיובי וכך צריך להסתכל עליו. באותה מידה אפשרי לכנותו בכינוי חיובי כזה או אחר, אך המשמעות תישאר (כאמור) בדגש על 'החיובי'.
בטח אתה הולך לחסל אותי, אבל לא מתאפק ואוסיף שאשתי מתכננת לנו ארוחת בוקר עם משולש 'בורקס- גבינה -חיובי'....
בקיצור, לכול הדעות 3 זויות של 120 זה חיובי.
...המשך יבוא...במהרה..........

לצפיה ב-' לאודי ! לחסל אותך בנתוח אסטרולוגי?,אני עפר לרגלך- '
לאודי ! לחסל אותך בנתוח אסטרולוגי?,אני עפר לרגלך-
12/06/2016 | 12:24
4
17
למקרה הספציפי,אם יש את מקבץ הכוכבים הבא בבית 10 באריה:-
 במעלה-12  השמש,
פלוטו(שליט המפה) ב-16,
רום שמים ב-17.30,
מרקורי ב-21  
מקבץ כוכבים זה יוצר זוית של-120 מעלות לירח ב-18 בקשת בבית 2,
מצד שני שוב זוית של 120 מעלות ל-ר' דרקון ב-19 בטלה בבית 6 ,
מה החיובי פה ? . נא פרט,נמק והסבר .

לצפיה ב-'לא התייחסתי כמובן ספציפית בגלל העדר שעת לידה (שלא משוחזרת..)'
לא התייחסתי כמובן ספציפית בגלל העדר שעת לידה (שלא משוחזרת..)
12/06/2016 | 13:05
3
17

אפילו לא שאלת אותי, שאלת את אניה, אבל בסוף מכלול הדברים שהעלית 
שאלת האם מישהו יודע ....(שאלת לגבי משולש חיובי)
אז על החלק הזה השבתי, ואפילו בהרחבה.

לא מבטיח להשיב לשאלתך בגלל הסיבה הנ"ל...
אולי אשתדל (לא מבטיח) משהו לעשות ...בהמשך, נדמה לי שיש לי את המפה שלך אצלי בזכרון.

בהמשך ארחיב את נושא המשולש/ים
וזה במהלך היום.
באמצע או בין לבין, צריך לצאת לביקור כזה או אחר....וגם לנוח מעט, לא יודע מה אני אעשה קודם. 

המשך חג שמח
עם מזג אוויר הנפלא (היחסי) הזה.
לצפיה ב-'לאודי-בא נסגור את בעיית שעת הלידה המשוחזרת,נולדתי- '
לאודי-בא נסגור את בעיית שעת הלידה המשוחזרת,נולדתי-
12/06/2016 | 15:53
2
21
בתאריך חשוב ובולט ביהדות,נולדתי ב-ט' באב,(בבית,יהודים לא נולדו בבתי חולים של  מוסלימים שיעים באירן מחשש,,,)הורי אמרו לי שנולדתי בצהרים באותו היום,
קרובי משפחה שגרו בשכונה סיפרו לי שבאותו יום כשחזרו מתפילת מנחה של יום הצום למנוחה(בסביבות שעה-1400) שמעו שאימי ילדה לפני יותר  משעה.
אסטרולוגית מבוגרת ומנוסה שקיבלה את הנתונים שלי בשנת-1985 ,קבעה לי שעת לידה  -12.30 ,
אסטרולוגית אחרת שקיבלה את הנתונים ב-1988 קבעה שעת לידה 12.35 .
יש כאן הצלבה של 4 נתונים(הורים,קרובי משפחה  ו-2 אסטרולוגיות שלא ידעו אחת מהשניה).
 רוב הארועים מיום הולדתי מתאימים למצבים במפה שלי.
אז מדוע שתהיה בעיה של מפה משוחזרת?.
לצפיה ב-'סגרנו.'
סגרנו.
13/06/2016 | 07:43
1
22

שבוע טוב.

לצפיה ב-'אודי-אם סגרנו אז המפה שלי תקינה?.'
אודי-אם סגרנו אז המפה שלי תקינה?.
14/06/2016 | 15:00
18
אם כן נא  דעתך,מתי שתתפנה על המשולש האופטימי.תודה.
לצפיה ב-'בורקס גבינה? מה עם ריגו ינצ'י,גומבוץ,דובוש בצהריים,או '
בורקס גבינה? מה עם ריגו ינצ'י,גומבוץ,דובוש בצהריים,או
12/06/2016 | 18:18
15
לפחות בלינצ'ס עם גבינה לכבוד חג השבועות?.
לצפיה ב-'המשך- ובכך מפצה אני על הימים והשבועות בהם התמהמהתי בתגובות,'
המשך- ובכך מפצה אני על הימים והשבועות בהם התמהמהתי בתגובות,
12/06/2016 | 11:25
2
18

יש דעה של אסטרולוגים בינלאומיים המוסיפים תבלין מעמיק (עמיק יותר) לנושא המשולש. הם גורסים שאמנם 3X120....מצביע על מקבץ 'המתכתב- חיובי' -האחד עם השני/ה, אך לדבריהם (וגם אני מחזיק בדעה זו, וסבורני שתסכים/מו איתי, כאן בפורום) אם הכוכבים משוייכים איך שהוא לאחד  מ-4 היסודות ומאותה משפחה...לדוגמה...משוייכים לאריה, טלה או קשת...או שלחלופין...מצב של מרס, יופיטר ושמש...'מופנים האחד כלפי השני...' או בבית המייצג אש....
וכך הם סוברים, שיש לכך משמעות חיובית, בנוסף לחיובי 'רגיל'.

עדין משולש הבוקרס- גבינה לא מוכן...
וכך תשובתי המקיפה - שלטעמי האישי, עדין לא מושלמת....

המשך יבוא.....במהרה.....
לצפיה ב-'תודה רבה עשית לי את היום '
תודה רבה עשית לי את היום
12/06/2016 | 12:04
1
11
ונוס בסרטן 120 לצדק בדגים ולנפטון בעקרב משולש אופטימי? איזה כיף.
הבורקס הזה מפתה הולכת להכין לילדים גם.

לצפיה ב-' ונוס ב- 120 לנפטון ועוד בעקרב?,הייתי נזהר'
ונוס ב- 120 לנפטון ועוד בעקרב?,הייתי נזהר
12/06/2016 | 18:34
11
מנפטון המתעתע.
בורקס מפתה? יש אלף דברים טובים יותר.
לצפיה ב-'הממוצע הוא 8 (באתר אסטרו פרו - 10). אבל יש שמוצאים התחזקות '
הממוצע הוא 8 (באתר אסטרו פרו - 10). אבל יש שמוצאים התחזקות
12/06/2016 | 05:45
2
23
כשהמרחק פחות מ-5 מעלות (בערך) והיחלשות כשהוא יותר.

במעברים וקידומים - 2 מעלות.

לצפיה ב-'אגב ראש הדרקון - היום ואתמול בסטליום עם הירח וצדק בבתולה'
אגב ראש הדרקון - היום ואתמול בסטליום עם הירח וצדק בבתולה
12/06/2016 | 06:02
1
19
לצפיה ב-'תודה ווליס'
תודה ווליס
12/06/2016 | 10:30
3
לצפיה ב-'רציתי לשאול...'
רציתי לשאול...
10/06/2016 | 22:41
1
58
האם ניתן לדעת על יחסים מקצועיים דרך מזלות? זו בטח שאלה פשטנית, היות וישנם גורמים רבים שיש להיתחשב בהם. אבל אם ישנו רק תאריך לידה, ולא שעת לידה, האם ניתן לאבחן זאת..?

תודה 
לצפיה ב-'אי- אפשר. נקודה.'
אי- אפשר. נקודה.
11/06/2016 | 20:19
31
והפעם בלי הומור. לא ממש.

תהליכים 'בגדול' אולי איך שהוא -בדוחק, כן- אך גם לא ייצא הכי מדוייק. 

יכולתי להרחיב אולי את התגובה, אבל מעדיף שלא, במיוחד ....לאחר 'משבר- הטילים בקובה/מאז'דארה קרטופל...והמאמא- ליגא.'
וגם כי ....אשתי קוראת לי ברגע זה, כדי לאכול את ארוחת החג.
הגיע הזמן - לא?!
מה אין ל/נו/י....מה לעשות אלא רק להתעסק בפורום הזה כול הזמן. מה אין ל/נו/י 'בית?!'
אופס....מה אמרתי (?!) יש לנו כאן בעצם... 12 בתים.

טוב....כולם סגורים זמנית, לרגל שיפוצים.

לצפיה ב-'היי, רציתי לדעת'
היי, רציתי לדעת
08/06/2016 | 11:50
13
43
למה גלגל המזלות במקור רשום בלטינית?
לצפיה ב-'בקצרה, הכול התחיל במסופוטמיה - בבל ובמצריים העתיקה -'
בקצרה, הכול התחיל במסופוטמיה - בבל ובמצריים העתיקה -
08/06/2016 | 13:35
11
30

- לאחר מכן היוונים, במידה זו או אחרת, הושפעו מהמצרים.  הם העניקו לכוכבים שמות אלים מיתולוגיים, אליהם סגדו. הרומאים אימצו את הסמלים ההלניסטיים, קראו לכוכבים בשמות לטיניים...למשל זאוס...הפך ליופיטר או ...הרמס...שליח האלים (בהסבה...) הפך לכוכב מרקורי...ועוד. 
אז...'יצא' שהרומאים הם האחרונים במרוץ השליחים הזה של 'ההורים המאמצים של האסטרולוגיה- וסמלייה'. 
כיום מקובל שכך יהיה, כמו שבעולם מקובל...למשל שמושגים רפואיים רבים (מבלי שכולם יודעים) באו מהשפה ביוונים, מפני 'שככה- זה'....
אם ניקח זאת קצת הלאה אז ....המיתוס אודות הבריטים המנומסים...לא פעם מופר אבל בכול זאת ניתן לתמוה..."מה?! הבריטי הזה...שפורסם שהוא דיבר כך וכך אל אשיות כך וכך...ממש לא להאמין....!!!"
אז ככה זה גם לגבי המיתוס האומר שאוכל הצרפתי הוא הכי הכי....שבינתיים יש מקומות ששם אולי לא מבלשים פחות טוב, אבל בכול זאת התואר של הטובים בבישול, עדין מיוחס לצרפתים- כמעט בלעדית.
כך גם לגבי האיטלקים היודעים לתפור ולהתלבש.......
אז אפשרי לתמוה "מה?! ...למה אומרים עליהם כך בו בשעה שממש לפני שבועיים טיילתי ברומא וראיתי כמה איטלקים הלובשים סמרטוטים! למה עדין טוענים שהם יודעים הכי הכי טוב להתלבש?!"
התשובה הטובה ביותר לשאלה ....היא ככה זה.......אבל למרות זאת התאמצתי קצת כדי לרענן את התשובה ולהשקיע בה קצת יותר.
לצפיה ב-'אודי-חסר לנו מיתוסים ישראליים ראה אצלנו-כל פרסי,,,,'
אודי-חסר לנו מיתוסים ישראליים ראה אצלנו-כל פרסי,,,,
08/06/2016 | 15:02
10
29
קמצן,זה בנתיים הועבר לתימנים.
כל מרוקאית-זו.., הועבר לרוסיות.
כל רומני-זה לא עדה-זה מקצוע.
,,אז אני מכ'פת לי מאיטליה??
לצפיה ב-'ערב טוב......אני יושב מתגלגל .....ובמקרה...מראה את זה לאשתי '
ערב טוב......אני יושב מתגלגל .....ובמקרה...מראה את זה לאשתי
08/06/2016 | 16:26
4
29

שבאה מטרנסילבניה רומניה...(טוב זה חלק אריסטורקרטי של רומניה....הס מלהזכיר...כי הם באמת גרמנים, הונגרים...בעלי רמה....) וגם היא מודה שזה שם מקצוע אבל 'נוגע'...בטרנסילבנים' כי היא במקור גרמניה והונגריה...שבאו בעבר לרומניה...חה.חה........
וואלה אתה צריך היית להיות סטנדפיסט- שואג...מחאתי...מצליח.........

יאללה תמשיך ...לרענן אותנו בחום הכבד הזה של...סיון.......
וואלה אם אל ניניו- (הילד) ימשיך להתבגר בחום שכזה......אז....בעוד 10 שנים נשיר "אם תזכרי אותי סיון.....שפעם היה הייתי רענן..............!!!!" (בקיץ....)

יאללה ביי
לצפיה ב-'חחחחחחחחחחחחחחח'
חחחחחחחחחחחחחחח
09/06/2016 | 02:10
116
פעם יקה אחד (מרשה לעצמי לצחוק על העדה שלי) בא לרופא . בסוף הביקור כתב לו מרשם ושאל: מר זמינהוף כותבים עם ס או עם ז? ההוא ענה לו "אני לא יודע אני כותב את זה עם עיפרון"
לצפיה ב-' לאודי-טרנסילבניה?חלק אריסטוקרטי?תלוי את מי שואלים ?-'
לאודי-טרנסילבניה?חלק אריסטוקרטי?תלוי את מי שואלים ?-
09/06/2016 | 15:28
2
25
ההונגרים אומרים שדוברי ההונגרית בטרנסילבניה הם הונגרים סוג ב',(אבל מתפעמים מההונגרית הצחה שלהם).
הרומנים אומרים דברו מה שאתם רוצים,אתם רומנים,
הבעיה שכך מתייחסים גם יהודי הונגריה ורומניה ליהודים מחבל טרנסילבניה(שמעתי במו אוזניי יהודי יוצא הונגריה אומר שהטרנסילבנים הם הונגרים סוג ב') .
לא שמעתי  אף אחד שאומר שהם אריסטרוקרטים,אממה?,כשהעותומנים כבשו את חצי אירופה הם שלטו על רומניה ועל הונגריה כ-150 שנה,אבל לטרנסילבניה הם לא הגיעו,
ההתנשאות(אריסטוקרטיות) של תושבי חבל  טרנסילבניה כנראה  באה מתוך 2 סיבות:-  

א.חבל טרנסילבניה היה בשליטת הממלכה האוסטרו הונגרית  ממחצית המאה ה-19 עד אחרי מלחמת העולם ה-1 ,
הממלכה האוסטרו הונגרית  נחשבה בזמנה כאימפריה אירופאית צבאית ותרבותית(הבירה וינה נחשבה ערש התרבות של אירופה)

טרנסילבניה,אע"פ שהייתה פריפריה של הממלכה,הייתה חלק מהאימפריה ,
לכן יוצאי טרנסילבניה בעיני עצמם הם אריסטוקרטים,
כי הם ממשיכי הממלכה האוסטרו הונגרית הגדולה והמפוארת,כשהם רוצים להגיד שמישהו קיבל חינוך טוב,הם אומרים הוא קיבל חינוך מ-וינה(בירת הממלכה)ומבטאים וינה עם י' בסגול.  

ב. בעוד ששליטת העותומנים על הונגריה השפיעה על השפה והמנהגים בהונגריה, תושבי טרנסילבניה ההונגרים שמרו על ההונגרית הטהורה .
צ'אוצ'סקו-מאז עלייתו לשלטון ברומניה,עד מותו(המרד נגדו התחיל בטרנסילבניה)  גרם להגירתם של מאות אלפי רומנים לחבל טרנסילבניה כדי למחוק את הלאומנות ההונגרית/גרמנית,,,וזה לא הצליח לו.
גם אשתי נולדה בטרנסילבניה(טימשוארה)לאמא טרנסילבנית ואבא מבוקרשט,
הלאומנות ההונגרית מושרשת חזק גם ביהודי טרנסילבניה  לכן במשפחת אימה של אשתי  יש שמות כמו,אטילה-מלך ההונים,אילדיקו והניקו(נשותיו).
אישתי קיבלה הנחייה מהסבתא ההונגריה(ילידת סאטמר) לא לשכוח בחיים את ההונגרית ,
לכן כשאנו מטיילים בהונגריה-היא מלמדת הונגרית(מקורית),את ילידי הונגריה .
,,,,,אלה היו-60 שניות על טרנסילבניה.

על הפירגון שלך ל"רענון" שלי אענה לך בהונגרית "קוסנם סיפן",
(רבקה מיכאלי אמרה פעם ב"ניקוי ראש" "קוסנם בזק"-זה קרוב).

,,,יותר חשוב- תגובות שלך לפירושים האסטרולוגים שלי-אני לא מקבל.

לצפיה ב-'ערב טוב לך,'
ערב טוב לך,
09/06/2016 | 18:34
1
17

התשובה שלי היתה בהומור שלי, וממבוססת על דעה שהיא סובייקטיבית שלי. "כול אחד בעניי חברו שוטה". אם אתה מעוניין שאסביר את בדיחות- הדעת שלי, אז בדיחות לא מסבירים, כך הן יותר מצחיקות. את החלק היותר רציני בתשובה שלי סיפקתי. 
לא הייתי צריך לטרוח לספר לי היסטוריה שלמדתי בכיתה ט'. בכול אופן לא יודע מדוע אתה מתרעם ועל מה, ועוד לא מקבל דברים ברוח- החג ובדרך ההומור. מקווה שלא פגעתי ברגשותיך באשר לרומנים הונגרים גרמנים וכול תושבי אירופה. משפחתה של אשתי היו באמת אנשים על רמה מאוד גבוהה, מכול הבחינות, קלוג'- נפוקה משם באה אשתי היא עיר אוניברסיטאית והשניה בגודלה ברומניה. האוניברסיטה שלה נחשבת במידרוג עולמי במקום טוב מאוד. באים אליה מכול העולם ללמוד והעיר יפה ובעלת הערכה לאמנות ולהשכלה, כך התרשמתי מהאנשים איתם באתי במגע. אתה נתפס להגדרות של אריסטרקרטיה, ולוקח ברצינות בדיחות. בואנה לא האמנתי עליך. ממש- לא. אניה הבינה את רוח הדברים ואפילו הפליגה ותרמה הומור שהיה מצוין ומשחרר.
המום ממך.
וכעת לגבי מה חשוב לך ומה לא חשוב לך כאן בפורום.
אז חסכת לי תגובה ארוכה לנושא שאלתך האחרונה לגבי השיחזורים והכול.
ובכן בלי כול קשר לתגובה שלא לא ציפיתי ממך לרשום כאן, אני תמיד אומר למי שבא אלי עם עובדות מוגמרות...לאחר מסע שחזור שעת לידה- על פי אירועים משמעותיים בחייו- לא נוגע בעבודות 'חסרות שעת לידה'. אם כן אומר לך באופן חד וחלק, אם הגבתי פה ושם לאיזו פניה, היה זה כי היתה בנימצא שעת לידה. אז כדי להבהיר היטב, אני מודעי בזאת שכול מי שיפנה אלי עם שעת לילדה שנולדה כתוצאה של שחזור אירועים- ולא משנה כמה הם היו, או מבינים בנושא שיחזורים, לא אשיב מאומה לגבי שאלותיהם. זהו. (אחרים יכולים 
השבתי לך בעברית ולא בסגנון  בו השתמשה רבקה מיכאלי - בתוכנית הומוריסטית כזאת או אחרת. 
אז מתלמד יקר, אכן רעננת את דעתי לגבי אופן הבנת ההומור, מצדך.
הרגשתי כאן חופשי להשתמש בהומור, ואל תדאג, יתכן שאעשה זאת שוב , אי פעם בהמשך, גם אם מישהו בפורום לא יבין שהוא לא היה העיקר, אלא 'כצבע'- המתלווה אליו.

חג שבועות לך ולבני ביתך.
אגב, מקווה שלא פגעתי במישהו, הן בהומור והן בתגובתי לתגובתך.

לצפיה ב-'לאודי ! סליחה,סליחה ! מצטער,לא התכוונתי לפגוע- '
לאודי ! סליחה,סליחה ! מצטער,לא התכוונתי לפגוע-
10/06/2016 | 09:11
19
 באף אחד,פרשתי את "הבעייתיות"   הכפולה של יוצאי חבל  טרנסילבניה מנקודת מבט אישית  שלי ,מה שאני רואה מבפנים .
גם כאן עובד (שעות נוספות)המיתוס העדתי הפנים אירופאי, אבל כפול,

למרות ההיסטוריה המפוארת של חבל ארץ זה,גם ההונגרים והרומנים  וגם "הנשמות הטובות"-יהודי הונגריה ורומניה מסתכלים על תושבי חבל ארץ זה כתושבים פחות  נחשבים תוך התעלמות מיתרונותהם הרבים-מה לעשות,זה המיתוס הכפול.
מקווה שהבהרתי,,,,ושוב סליחה אם פגעתי.
חג שמח.

לצפיה ב-'ידידי, בתשובתי המנומסת לגבי השאלה שנשאלה כן מכוון צד זה או'
ידידי, בתשובתי המנומסת לגבי השאלה שנשאלה כן מכוון צד זה או
09/06/2016 | 18:43
4
19
אחר...
שילבתי הומור, אבל גם השבתי בצורה קצרה, אך מאוד מקצועית.
לא היתה לי כוונה לכיסחף עד כדי מאמר,
מצד שני יכולתי לקצר וציינתי זאת בפני הגברת (או כול מי ששאל את השאלה)

לאחר התגובה שלך לתשובה שלי האחרונה, קראתי את מה שאתה כותב שוב
ועדין לא מבין למה אתה יורה מן המותן...
בשמיעה ראשונה אהבתי את מה שרשמת כאן
אבל לאחר שהבנתי שאתה מעביר ביקורת על דברים שבמקור לא באו כדי לפגוע במישהו ובוודאי לא בך, אז ...זה לא נשמע כבר כמצחיק. 

הערה כללית שלי: שים לב שאני מאוד שקול בתשובות שלי ומשתדל מאוד שלא לפגוע באף אחד (אלא אם מראים לי את הסדין (את המולטה) האדום) 
אז חבל שנפרדת מההומור שלזמן מסוים, שבה את ליבי.
לצפיה ב-'כמו שאני קולטת את אודי...'
כמו שאני קולטת את אודי...
10/06/2016 | 22:11
3
14
היחס שלו עדות,דתות,גזעים ושאר ירקות מהסוג הזה מעסיקים אותו ברמת הסקרנות והעניין שבשוני בין העדות, שלא קשורות בכלל לרמת הנשמה ולא עושה אחד שאוהב סחוג (ולי אישית יש באמת חולשה הזויה לתימנים) לנעלה או פחות ערך מאחד שאוהב פירושקי. אני רואה אותו בעניי רוחי יושב ומנגן עם פועל פלסטיני ושר פריד אל אטראש, ויושב עם לייבוביץ לשיחה מעמיקה על הדת ביחס לאבולוציה. כשאתה אדם אוניברסלי כל שטיפות המוח למיניהן עוברות פשוט לידך.....

לצפיה ב-' נכון-דווקא בגלל זה נכנסתי לנושא "המיתוסים" ושאלתי מדוע אנו'
נכון-דווקא בגלל זה נכנסתי לנושא "המיתוסים" ושאלתי מדוע אנו
11/06/2016 | 12:27
2
45
 מחפשים דוגמאות להדבקת מיתוסים של חו"ל כשלנו בארץ ההגירה "המשוגעת"(במובן החיובי) שלנו יש מיתוסים לרוב ופתחתי דווקא בארץ מוצאי וארץ מוצאה של אישתי  שתחיה,
יתר על כן, אם כתבתי שרומני זה לא עדה-זה מקצוע,אשתי מחדדת את זה יותר  וטוענת ,,,,"רומנים-זה עם שמח,מה שרואה לוקח".

נכנסתי לסיפור של חבל טרנסילבניה בגלל הכפילות של המיתוס נגד יהודים יוצאי החבל,גם מצד הגויים וגם מצד "הנשמות הטהורות" אחינו היהודים.

כאחד שבכל  מקום שעבדתי בו,כל ישיבה /כינוס   ,נפתח בבדיחה האחרונה על הפרסים שאני סיפרתי,אז בטח שכל הסטיגמות עוברות לידי .    
לצפיה ב-'ערב וחג שמח....לך מ/ת/למד יקר...'
ערב וחג שמח....לך מ/ת/למד יקר...
11/06/2016 | 20:06
1
10

אחלה תגובות הגיוניות. תודה על דבריך במייל הקודם. מעריך את יכולתך לבצע ספליט (180 מעלות צפונה) לגבי דברים שרשמת כאן. צריך לכך אומץ ויכולת התעלות על כבוד/אגו - שבדרך כלל מגבילים והמקבעים - בתוכם כעסים.

ברצוני להוסיף משהו (מקווה שלא 'ייצא לי ארוך') הרי מה היתה השאלה במקור?! אם אני זוכר...היטב...אז...אנסה.... לשחזרה, "למה משתמשים באותיות לטיניות באסטרולוגיה?!"......
אז או מתוך ...שלא להישמע 'יבש' מדי ולהשאיר את השואל/ת המומה מול המשפט הקצר....שיכולתי להשחיל........והוא..."למה?!......כי ככה...את מבינה....כמו שסלט אוכלים במזלג...כי ככה....ומג'דרה.....יודעים לעשות הכי טוב (במקור) הפרסים...כי ככה....הגרמנים מומחים בואריאציות-טיגוני/בישולי הקרטופל (תפוח"א) שלהם...כך אף אחד לא שואל למה....את מבינה?....'כי ככה!' וכמו ש99 אחוז מהערביי ישראל לא מסוגלים לבטא את האות פיי...ואם ילקו בגלגול הנוכחי...בציוניות (שאין סיכוי שזה יקרה...) וישירו את השיר ......אנחנו שנינו.......מאותו הכבר....אז ככה זה ישמע......הם פשוט לא מסוגלים......וזה ככה, כי ככה זה.......
אז בבואי שלא לרשום למה ככה............החלטתי לומר ככה......עם וזלין או לחלופין עם.....רוטב אלף האיים....כזה.... (ולדמיין שאני ברחבת שרונה ת"א....אוכל ומביט בפוליטיקאים.....הממהרים...להגיב....(בסגנון הידוע והריק מתוכן ...) "אנחנו מתכננים להגיב...ומעדיפים שלא לגלות...מתי !"  ולא אדע מדוע זה ישמע לי יותר כמו....לא נספר במה.... ננגב....במטפחת בד או במפיות השולחן....מאשר שיגיבו....כצעקתה.../ם וכהבטחתם !"

אז....בסך הכול הכרתי את אימא של אשתי שהיתה עד לפני עשור...ראש לשכת עורכי  הדין של טרנסילבניה - משפטנית יודעה מאוד, ולא הכרתי את אבא של אשתי לצערי שסיפרתי בהקשרו תשבחות לרוב, היה פרופסור לרפואת שיניים מרצה באוניסרסיטה של קלוז' בתחום בעברו, צייר, פסל מוסיקאי ואחד מבין 3 רופאים בודדים בעיר הזאת שמנתה אז כעיר גדולה בישראל...
אז זה רק תמצות הדברים...אז כשכתבתי אריסטורקטים...לא ממש התכוונתי לשייך אותם לתואר הזה...ממש, אלא סתם לצבוע את התגובה שלי לשואל/ת ברקע 'לא מחייב' . אגב אם הייתי צריך להגיש.... עבודה בנושא סטריאוטיפים מיתוסים וכיוצ"ב, לא הייתי עושה זאת בפורום אסטרולוגי- רציני- זה.

אז.....מרים כוס לחייך ולחיי אשתך, ביחד עם אשתי...ואומר לך
בכול זאת צברת קופונים רבים שמקור צבירתם היה בזכות הרבה חיוכים שהסבת לי, מכדי שממש אמחק את כולם - בבת אחת...או באיבחה אחת.

אה, כמעט שכחתי.....ו.......
חג שבועות שמח לכם ולכול הפורום, על כול אורחיו האקראיים ובמיוחד ....לקבוע/ים/ות שבהם

לצפיה ב-'אחלה אודי-חג שמח לך לאשתך,לכל באי הפורום. '
אחלה אודי-חג שמח לך לאשתך,לכל באי הפורום.
11/06/2016 | 21:50
7
לצפיה ב-'רשום במובן המילה 'הורוסקופ'? - hōroskópos ביוונית קלאסית '
רשום במובן המילה 'הורוסקופ'? - hōroskópos ביוונית קלאסית
12/06/2016 | 05:52
9
= 'להסתכל על השעה' - לאכן את המזל העולה.

האיות האנגלי שאוב מהלאטיני.  
לצפיה ב-'איך אתם חווים את האלמנטים במפה שלכם?'
איך אתם חווים את האלמנטים במפה שלכם?
05/06/2016 | 09:57
17
45
אחת מהדרכים לילמוד כיצד אלמנטים במפה מתבטאים לטעמי היא החוויה האישית .   עכשיו כשמארס בנסיגה אולי נתחיל בחווית מארס. מישהו רוצה להרים את הכפפה? לספר איך הוא חווה את מארס במפה שלו?

לצפיה ב-'אם כבר העלית את הנושא יפה, בואי תתחילי את לשתף...'
אם כבר העלית את הנושא יפה, בואי תתחילי את לשתף...
05/06/2016 | 19:25
12
33

הרימי את הכפפה ותפגיזי מהמפה שלך.

אולי אחרים יעשו את זאת אחרים.

לצפיה ב-'אז ככה....'
אז ככה....
05/06/2016 | 20:24
11
36
הבתים שהכי קשה לגלם במילים הם כמובן בתי המים=רגשות לי אישית לקח זמן להבין את הירח שהוא בדגים בבית 8 בדקאנט עקרב כשהשליט שלו (נפטון) בעקרב בבית ארבע. הבנתי יחסי אהבה תהומית ושנאה כלפי אמא שלי מגיעים משם.
אובססיביות רגשית, סחיטת רגשות, פחד לבטא אהבה, קושי בלקבל עיצה או עזרא
מתה על כל מה שקשור למים....... בקיצקץ זהו.

לצפיה ב-'לאניה-לא קשור למרס,אבל מעניין,יחסי שנאה תהומית לאמא- '
לאניה-לא קשור למרס,אבל מעניין,יחסי שנאה תהומית לאמא-
06/06/2016 | 14:52
5
28
(את לא לבד,מכיר לפחות 3 אנשים כאלה)רואים אצל אנשים עם צמידות ירח שבתאי במפת הלידה,או פלוטו בצמידות לירח 
מה מיקום ירח לידתי שלך ביחס לשבתאי,או לפלוטו,האם יש קשר של צמידות/ריבוע/מולות במפת הלידה?.  
לצפיה ב-'לא אבל......'
לא אבל......
06/06/2016 | 16:23
4
23
למדתי מזה שמיקום הירח בבית 8 דומה לירח עקרב יש 90 מדוייק לשמש.
זהו עכשיו תורך לחשוף קצת......זוכרת שמש אריה ונדמה לי אופק עקרב. (רק אם בא לך כמובן) (-:
לצפיה ב-'אניה/אודי וכולם,לחשוף קצת?-קבלו את כל התמונה,נולדתי-'
אניה/אודי וכולם,לחשוף קצת?-קבלו את כל התמונה,נולדתי-
07/06/2016 | 08:00
3
40
בתאריך-4/8/1949 שעה 12.30-12.35 בעיר טהרן באירן,ההבדל של ה-5 דקות הוא של 2 אסטרולוגיות שקיבלו בנפרד את האירועים  החשובים בחיי ומצאו את שעת הלידה.
האסטרולוגית קבעה לי רום שמים ב-17.30 באריה  ואופק ב-10.30 בעקרב,(האופק     לפי שעת הלידה הוא ב-11.30 אבל לפי האירועים החשובים בחיים,אופק -10.30 הוא הנכון).
עכשיו יכול כל אחד לחשוף ולכתוב מה הוא רואה ואני  אשמח לכתוב מה היה,מי יודע ?,אולי אלמד ממכם דברים שלא ידעתי.
קדימה- זה תרגיל לימוד באסטרולוגיה מעשית.
דוגמה איך האסטרולוגיה עובדת במדויק,נולדתי עם פלוטו ב-16 באריה,
בתאריך-18/5/1951 עליתי ארצה,ביום העליה לארץ, פלוטו במעבר עמד על רום שמים באריה,-17.30  באריה-יש קשר ?,חושב שכן. 

לצפיה ב-'הי מתלמד'
הי מתלמד
07/06/2016 | 10:07
2
23
לרוב חווית פלוטו בילדות היא חוויה של ההורים שאנו חווים דרכם. ו...ברור פלוטו זה מוות ולידה מחדש במקרה הזה ויתרתם על הכל עבור העליה הזאת ואני מניחה שזה קשור גם לתחושה של שינוי טוטאלי במעמד האישי וכלכלי (בית 10) של הוריך ואם חושבים בית 10 מסמל את האמא , שבטח חוותה את זה הכי קשה (וכמובן אתה חוית את החוויה שלה)...... ומסביר בלי קשר את זה שאתה נשוי לעקרבית (-: ויללה רוצים לשמוע איך אתה חווה את האופק שלך + הפלוטו הדומיננטי הזה..... אפשר? תודה.

לצפיה ב-' היי אניה-מסתבר שפלוטו,שבתאי וונוס(רק בנסיגה)במעבר מנהלים- '
היי אניה-מסתבר שפלוטו,שבתאי וונוס(רק בנסיגה)במעבר מנהלים-
08/06/2016 | 14:01
1
26
אותי לאורך השנים.
פלוטו,"מוות חוויה דרך ההורים",אז מוות/ העלמות הגיע מיד, זמן קצר לאחר העליה ארצה,אחותי הקטנה(בת 6-8 ח') נפצעה מנפילה מהמיטה,הובאה לבית חולים לאחר יומיים נאמר להורי שהיא נפטרה ונקברה,(רוב הסימנים מראים שהיא נחטפה)-זה לא פלוטו?.
חווית פלוטו בילדות דרך ההורים? נכון מאוד !!,בגלל פלוטו כמעט ולא היתה לי ילדות,מגיל 9-10 ועד שסיימתי את ביה"ס היסודי הייתי המתורגמן והעוזר של ההורים כלפי כל המוסדות,
אבי עבד  12-14 שעות ביום בכדי לפרנס,אימי לא למדה את השפה ואני המתורגמן והאחראי לאחים שלי,מצטרף לאימי לכל אסיפות הורים(והיו הרבה),עירייה,משרד השיכון,חברת החשמל וכו',,,וכל בעיה שהועלתה אני הייתי צריך לטפל בה,
ומה איתי?אני הרי עודני ילד !!!.
למזלי שוב הכוכבים עזרו לי,אורנוס היה באריה בזמנים ההם וגיהץ לי את  רום השמים ומרקורי באריה,דברתי עברית תקנית,שוטפת וברורה,הבנתי מהר מה רוצים ממני ועזרתי להורי.
פלוטו במעבר על האופק-נחמד,אבל לא מיוחד.
פלוטו במעבר בריבוע לרום שמים-3 שנים נפלאות מבחינת קריירה,קידום ,כלכלית,בשנה אחת מתוך ה-3 ,צדק נכנס לאריה והעצים ת'חגיגה,הכל זרם מצוין.
חוויות אופק-ונוס בנסיגה על האופק,-הכרתי את אשתי,לפי האסטרולוגית מירי עוז דה-פז, מבחינת אסטרולוגיה נטלית(לא מבין בזה) היכרות של בני זוג בעת ונוס בנסיגה על האופק  זה "מפגש של גילגולי נשמות".
                 -צדק בנסיגה על האופק-נולדה ביתי הגדולה.
                 -וונוס בנסיגה על האופק-רווחים עצומים בבורסה,נגמרה הנסיגה-נעלם                   הכסף.
השנה הכי קשה(לא קשור לאופק)-שבתאי במעבר בקשת בבית 2  (בשנת 1987)"מגהץ" את הירח  הלידתי הלוך וחזור מס' פעמים ושוחק אותי דק-דק.
,,,וחוזר חלילה השנה,בנתיים שבתאי חזר לקשת,בחודש נוב' הקרוב הוא יתקרב לירח הלידתי שלי ובחודש  דצמב' יעבור עליו,אלא שהפעם אני תקווה שזה יחלוף מהר כי  לא יהיו נסיגות של שבתאי בזמן זה . 

לגבי יחסי אריה-עקרב קשים, עם ההגדרות המטומטמות,"חסר סיכוי","אין עתיד" ,"סיכוי של % 28 הצלחה" ,,,,,ושאר ירקות ,מסתבר  שזו "אגדה אורבנית" של "אסטרולוגים בשקל".

לצפיה ב-'תודה מתלמד'
תודה מתלמד
08/06/2016 | 15:37
15
אתה מקסים
ובקשר ליחסי אריה עקרב, ברור שיש להתיחס לונוס ולמארס ולירח בקשר למה שקשור לזוגיות. שלא לדבר על בית שבע. מה גם שיש בך אלמנטים עקרביים בהחלט. מעניין עם אחותך אומצה ואפשר איכשהו לאתר אותה, זה מזכיר את החטיפות של התינוקות של עולי תימן זה גםבאותה תקופה ובטח עשיתם הכל .פרסים הם מנטלית עדינים ותרבותיים זה קשה להסתגל למרפקניות והסחבקיות של הצברים......תודה ממש הסכלתי

לצפיה ב-',,המשך-קושי בלקבל עיצה/עזרה אלה מאפיינים של עקרב-'
,,המשך-קושי בלקבל עיצה/עזרה אלה מאפיינים של עקרב-
06/06/2016 | 15:08
1
23
כמעט אף  פעם לא חולים ואם כן,רק אם מצבם בלתי נסבל עושים טובה ונותנים לך לעזור,
עיצה? מה פתאום?הם יודעים הכל יותר טוב ממך, אז מדוע שיקבלו עיצה?.
לצפיה ב-'נכון מדוייק להפליא'
נכון מדוייק להפליא
06/06/2016 | 16:25
23
ומאוד עכשוי (לדאווני) חחח
לצפיה ב-'ערב טוב אניה...התייחסות ראשונית למה שהעלית כאן....'
ערב טוב אניה...התייחסות ראשונית למה שהעלית כאן....
07/06/2016 | 22:39
2
28

אומר/ת כך:
ברור לכול ובעיקר לך שאנו בוחנים כול פעם פאן אחד מכול מכלול המרכיבים של מפה. מבחינות רבות אני מגגשים באפלה מבלי להתעמק בה כמה שעות ואולי גם ימים.
אבל בהקשר המסוים אותו העלית אומר בפשטות רבה: תעשי לך סוג העתק הדבק לתגובתי בדבר נפטון בית 7 'ותניחי אותה בדיוק בבית 4 בעקרב ואז תקבלי ערפול ותקופת ימי ביניים של ימי הילדות והבגרות שלך בצל אימך (על כול מה שתיארת לגביה שניצרב....לעולם, בהקשרך.
בנוסף קיבלת רכבת הרים שבה את לא יודעת לומר 'לא' וגם לא להספיק להצטדק טרם שקיבלת את כאפת-הילדים הגוועים בסתר (עקרב 4) גם ובדומה  להתייחסות שלי לגבי המפקד של מתלמד 8 שעצר המום אל מול האמת שהטיח בו חבר... הפורום שלנו, ולהפתעת כול הנוכחים במעמד ההיסטורי ההוא....פתח הוא 'בווידוי-צורב' ונוקב, בערך (אולי גם בפחות אומץ, שלך יש- כאן- בשל שמש התאומים שלך...שיצרה את המודעות למצבך עוד בימי- התום- והצמיחה המהירה (ימי- העשרה המוקדמים שלך) כמו שלך כאן בפורום. אני מניח שתמיד אבל תמיד רצית שהגלגל יתהפך ושאימך תבין היכן היא טועה...אבל היא ראתה רק את צדקתה ואת מה שידעה שצריך להנחיל לביתה. מעניין באם היא ידעה שרצית רק את החיבוק, את הפרגון ואת האהבה האמיתית שלה כול ילד רוצה. לעיתים אניה מצב הכוכבים בבית 4 כפי שתיארת מונע מהילוד (בעל המפה) לראות ברור...ולפרש את כול מה שרצו להעביר לו בבית. לכן זהו ההסבר מדוע את אוהבת מים(רגש) ורואים זאת כאן בפורם. כול פעם שמישהי כותבת על מצבה הקשה את מיד מתעניינת מנסה לחדור לעומק נשמתה... וכאבה, כאילו את מנסה לעזור לעצמך בעצם העזרה לאחרים. כנראה שבחייך הפרטיים את עוזרת לאנשים עד כדי היסחפות ...כשבשביל הנעזרים את חידה, ובשבילך הם ...תשובה (לכאבייך)

טוב לילה טוב.....
ושמחתי לעזור...כאן.........

לצפיה ב-'.....i am speechless'
.....i am speechless
08/06/2016 | 01:40
1
19
תודה רבה .(נפטון פנים רבות לו) איזה ניתוח וואו
לצפיה ב-''
08/06/2016 | 08:07
2
לצפיה ב-'אצלי הוא לא דומיננטי במיוחד, כך שאני פחות מושפע '
אצלי הוא לא דומיננטי במיוחד, כך שאני פחות מושפע
07/06/2016 | 12:42
3
19
סאטורן ונפטון חזקים הרבה יותר (והמרובע בינהם שימשך עד הסתיו, מורגש) וכן צדק, שליט המזל שגם נמצא בו, ובצמידות (חלשה) עם השמש ומרקורי גם יחד...

מה שכן הצמידות הקרובה שלו עם סאטורן בקשת במחצית אוגוסט, תהיה מהותית. מקוה שלא שלילית מדי...
לצפיה ב-'וולס, איך אתה חווה את סטורן/נפטון במפה הנטלית?'
וולס, איך אתה חווה את סטורן/נפטון במפה הנטלית?
07/06/2016 | 22:39
2
9
מה שמעניין זה להבין איך אתה חווה באופן אישי פקטור מהמפה שלך על מנת להבין אותו? אתה שמש בסרטן נכון? (ככה הבנתי אולי זו טעות. אז איך השמש שלך + הסטורן הדומיננטי באה לידי ביטוי?

לצפיה ב-'לא בסרטן... אצלי סאטורן בבית 12 ובמזל העולה '
לא בסרטן... אצלי סאטורן בבית 12 ובמזל העולה
12/06/2016 | 05:57
1
10
והוא בנסיגה וגם מרקורי... כך שהביקור שלו במזל שלי (כבר שנה שניה) מכביד, והמרובע עם נפטון מקשה (יש מולות כזו במפת הלידה - קשיים נסתרים).  

לצפיה ב-'+ משולש שמורכב מ-2 ריבועים ומולות - צדק-סאטורן-נפטון '
+ משולש שמורכב מ-2 ריבועים ומולות - צדק-סאטורן-נפטון
12/06/2016 | 13:31
17
יעיק עד אמצע יולי. יתפוגג סופית בנוב'.  
לצפיה ב-'הי ! אני מקווה שאני בפורום הנכון'
הי ! אני מקווה שאני בפורום הנכון
30/05/2016 | 21:35
6
61
האם ידוע לכם מי זה הכוכב הגדול שזוהר באדום ושעולה בתקופה האחרונה כל ערב מכיוון דרום מזרח ?
האם זהו מאדים?
תודה
לצפיה ב-'כן. היה צמוד לירח לפני שבוע. '
כן. היה צמוד לירח לפני שבוע.
01/06/2016 | 20:01
1
15
לצפיה ב-'תודה'
תודה
01/06/2016 | 23:19
8
לצפיה ב-'תגובה בתחום האסטרונומי צריכה להיות מופנית לאסטרונום למרות...'
תגובה בתחום האסטרונומי צריכה להיות מופנית לאסטרונום למרות...
05/06/2016 | 00:03
3
26

זאת, תודה לאל שבנוסף למדתי אסטרונומיה\, אז אוכל לנסות לעזור לך 
אם כן התשובה היא שהחל מן ה-03.05.16 החל מעבר כוכב מרקורי מול השמש והוא אכן ניצפה ערב ערב למי שמתעניין. 
מרקורי ידוע שנצפה שעה לפני השקיעה וחצי שעה לפני הזריחה. 
מהמעבר הבא יהיה ב 19/11/2019.
המעבר יראה גם לאחר הזריחה אבל צריך להיזהר ולהצטייד בהגנה מפני השמש.
לצפיה ב-'ניסיתי להכניס קישור עם כתבה שמסבירה את התופעה'
ניסיתי להכניס קישור עם כתבה שמסבירה את התופעה
05/06/2016 | 01:26
2
15
ב-YNET אבל משום מה משהו משתבש יש הרבה חומר באינטרנט שווה צפיה בהקשר של מאדים שנצפה לאחרונה
לצפיה ב-'וואלה קמתי וראיתי כוכבים עם חום של 40 מעלות בראש ....חה..'
וואלה קמתי וראיתי כוכבים עם חום של 40 מעלות בראש ....חה..
05/06/2016 | 18:28
1
18

קודם זה לא שייך לשאלה של השואל/ת.....אך.......נכון שהיה מעבר של מרקורי (טרנזיט) ב- 09.05 האחרון (2016) אבל זה לא עונה כאן על השאלה הנשאלת ולמי ששאל - איתו הסליחה.
..... זוהרו של מארס הוא הדבר שניצפה. חד וחלק !

כנראה ובתשובתי הקודמת....התייחסתי למשהו 'שעלה' קודם לכן היכן שהוא, כשאני גמור מחום קור חום קור מתחת לשמי הקוסמוס הנטוש (ואולי היחידים הם... הגרינפיס והאמנסטי - הגופים הבאמת דואגים לכדור הכחול שלנו שלנו !) 
ברור שמאדים הוא העולה כול ערב מהצד שצויין כאן. ברור, שכך. 
בואו ונעשה סדר:
מארס שהיה בפעם האחרונה במצב של מרחק מינימאלי מכדור הארץ ב- 2003 חזר באופן חריג לרגש אותנו גם עכשיו.
מצב מינמלי של התקרבות הכוכב (במקרה זה מארס) נקרא Opposition – מצב שבו הכוכב הכי קרוב לכדור הארץ. 'הניגוד' הגיע לשיאו ב-08.04 והיה במצב הכי קרוב לכדור הארץ במסגרת המחזור האחרון של ההקפה שלו. בעת הניגוד הכוכב זורח דוודא בעת שקיעת השמש ושוקע עם זריחתה, היינו שהוא הופך למאוד בולט מבלי שהשמש תעמם את אורו. לכן אנו צופים בו כמשתהים כאילו גילינו בעצמנו כוכב לכת חדש ...בשמיים. זוכר שב-2003 שאני אשתי ובננו אנדי...רצנו החוצה 'וקרבנו' את מארס...כמובן לאחר שהפעלנו את הזום...במצלמת הוידאו המאוד משוכללת והתרגשנו- ביחד עם רבים משוחרי תופעות הטבע והאירועים הנדירים והחריגים בשמי- החלד. 
טוב גם לי זה יכול לקרות. אני זוכר שאך לפני כחודש ימים ובאיטליה, נשאלתי על ידי אמן יהודי...לגבי התופעה...והסברתי לו לגבי 'הניגוד' הנ"ל...והנה אני כאן...אני פתאום, לא קורא טוב... את השאלה.

טוב שיהיה לכולנו ...ערב טוב.

לצפיה ב-''
05/06/2016 | 23:34
1
לצפיה ב-'נפטון בבית 7 במפת קומפוזיט'
נפטון בבית 7 במפת קומפוזיט
29/05/2016 | 03:22
2
51
האם יראה על מערכת יחסים שבה יש איבוד זהות טוטאלית בתוך מערכת היחסים? הקרבה הדדית?סוג של אשליה?
מערכת יחסים שבה אחד הוא תמיד חש קורבן? או פשוט אהבה מהסרטים?.......
כמובן שיש צורך לברר היטב את טיב המפה האישית של כל משתתף במערכה, את הסינסטרי שלהם ואז להגיע למסקנה ומהצד השני לפעמים מערכת יחסים היא ישות בפני עצמה שמוציאה משניים תכונות שלו מבטאות עצמן בשום פן אחר באישיות ובחיים.
מתה על מפות קומפוזיט

לצפיה ב-'תשובה ברורה לשאלה מעניינת אך גם מעט.....מעורפלת'
תשובה ברורה לשאלה מעניינת אך גם מעט.....מעורפלת
07/06/2016 | 17:11
1
21

קודם כול ערב טוב אניה,
כרגיל אני רושם לי את השאלה בראש, ומחכה לזמן המתאים לענות... בכייף ולא בלחץ.
אם את זוכרת הקדשתי המון שורות המסבירות את המושג קומפוזיט אותו את מאוד אוהבת -ואכן הרחבתי בנושא בעבר הקרוב- לא קשה לבדוק זאת חפשי קצת 'לאחור', כאן בפורום.
וכדי לחסוך למישהו זמן, אז.....במשפט קצרצר אחד: מפת קומפוזיט זו מפה הבודקת זוג במערכת יחסים קיימת, מאירה את היחסים בספוט חזק וזוהר
מה זה נפטון בבית 7 בהקשר לשאלה שלך?!
אפשרי אניה לקחת זאת 'לאן שסברת שלשם צריך לשייך זאת'.....'לאהבה מהסרטים'...מול מצב שהחצי השני ירגיש 'כקרבן'...וכול מה שהזכרת.
צדקת יפתי, צריך מפות סינסטרי מתישות על מנת להקיף את נקודות העניין החיוביות או את נקודות החיכוך (קונפליקט) המרחיבות את הקטבים, או המצמצמים אותם.
יהיה אשר יהיה נפטון 7 תמיד יוצר משהו הבא מהבטן ומרחיב את האהבה עד למצולות הרגש, או לעמקי האבדון. נפטון 7 בקומפוזיט מאפשר לזוג (לפחות לאחד מהם) להישאר מסתור/יים ולהשתמש בצללים על מנת לסקרן את הצד השני מספיק, עד כדי שהדג ישוב כול פעם לפיתיון (או לפיתה...עם הלבבות הטחינה וכול היתר...) כדי לבחון שוב באם כדאי ובאם זה 'טעים- לו'.
זה אומר שנפטון יכול לערפל יחסים לגרור את האהבה עד כדי טרוף חושים, וגם מאפשר לנו לערבל את היחסים כך שאי אפשר לראות את כוונותינו 'ממטר'- ובכך לשמור אותנו כקלילים, כבוחנים את השטח ולא כמובנים מאליהם שזה יתרון- אם מסוגלים לשמור עליו- תוך כדי בחישה...תמידית עם הקלשון... בקרקעית האוקיאנוס (נפטון בבית 7)
אגב...תזכירו לי? ככה עושים קפה יותר טעם...לא כך? כשעומדים ושומרים עליו...מערבבים...לאט- לאט...בוחשים...עד שייצא טעים, ולא 'מגדרו'.

לצפיה ב-'תודה (-:'
תודה (-:
07/06/2016 | 22:34
12
מעניין מאוד....
לצפיה ב-''
27/05/2016 | 16:35
3
לצפיה ב-'יחי...'
יחי...
27/05/2016 | 20:24
3
31
שיר יפה מאוד, במיוחד שמשה לוי- ידידי, עיבד את השיר, שמבחינה מוסיקלית מדהים בהרמוניות שלו.
לגבי המילים, איש איש על פי השקפתו....הפוליטית.....
המדינה הזאת זקוקה לאימא- נכון...
שיר ושם אימפרסיוניסטי- המפונה להתרשמותו האישית- של כול אחד ואחד מאיתנו.
יפה, תודה לך יחי 3
אם לא התלוננת עד כה על רטרו- מרקורי האחרון, קרוב לוודאי שזה אומר שהמשכורת מגיעה לך בזמן, וללא עיכובים - כמו פעם חה.....(ובאם אני זוכר היטב פנייתך הראשונה כאן בפורום היתה בנושא הצ'ק שקיבלת... ושחזר)
נשמח לאימא נכונה לארצנו השסועה - מכמה בחינות שלא ארחיב כאן,
אבל עסקנו כאן......באימא- אסטרולוגיה.
מקווה 'שהאנשים הגדולים שם למעלה' יקשיבו לו, במקום לנאום נאומים, שלהם היינו... לטרף.
לצפיה ב-'הרטרו כבר הסתיים ? '
הרטרו כבר הסתיים ?
28/05/2016 | 21:07
2
30
יפה מאוד שידידך עיבד את השיר הזה
כול אחד לוקח את השיר הזה בצורה אחרת על חייו כלפי המדינה שלנו
ובכן לא התלוננתי על רטרו אכן הכול הסתדר -זה מגיע בזמן כמו שציפית לזה
קצת סבלנות והכול עובר

לצפיה ב-'יפה שהסתדר לך.......חה.....ו.......'
יפה שהסתדר לך.......חה.....ו.......
28/05/2016 | 22:29
1
25

אתה מאוד מזדהה עם דמות האם.........אם כי מדובר בשיר באימא- מולדת - מכורתנו....
יש בך משהו חזק בסרטן: או בסימן השמש (סרטן הוא המזל שלך ) או שבבית מספר 2.....במפת הלידה שלך יש את מזל סרטן. זה נכון או ש...לא?.....חה....
אגב ....ובגלל שלא החלפת צבעים תפקידים ומסכות...רשום לי כאן את תאריך הלידה שלך פלוס ארץ לידה עיר ושעת לידה.....ואשרבט לך דברים הניבטים אלי ממפת הלידה שלך.

ייקח אולי שבוע ימים, חכה.....בסבלנות......
עושה זאת אולי גם כדי לעודד אותך להתערב קצת יותר במתכנים המועלים כאן.
זכורני שפנית אלינו כאן ברטרו מרקורי הראשון לשנה הנוכחי, 2016לפני כ-3 ח'...
בערך....ז"ל....

שבוע טוב...יחי ?(!)....
....טוב, יחי הרטרו שהוליד לנו עוד...חבר.

לצפיה ב-'היום - מרובע + צלב - 6 ריבועים ו-3 מולויות'
היום - מרובע + צלב - 6 ריבועים ו-3 מולויות
01/06/2016 | 20:00
14

מצב לא קל, אבל דינאמי. רק בסוף יולי יהיו הקלות, ומשמעותיות יותר באוקטובר.
לצפיה ב-'פרוייקט '
פרוייקט
28/05/2016 | 21:16
32
מתי הוא הזמן המתאים לחפש מנחה לפרויקט ???
אני לא יודע מה ומי נגד מי
לגבי בחירת מנחה לפרוייקט ועל איזה נושא לבחור
קירור או מיזוג ?

האם יש צורך לנתח מפה אסטרולוגית בשביל לדעת מתי ואיך ?
לצפיה ב-'היי אודי וחברי הפורום היקרים, אפשר בקשה חוות דעתכם על המפה?'
היי אודי וחברי הפורום היקרים, אפשר בקשה חוות דעתכם על המפה?
25/05/2016 | 12:45
8
46
היי אודי וחברי הפורום היקרים,
תוכלו בבקשה לשתף אותי עם הידע שלכם ולומר לי מה דעתכם על המפה המצ׳ב?

אשמח בעיקר לשמוע על תחום הייעוד?
מה הייעוד שלי? מה יספק לי פרנסה וקריירה? אבל גם סיפוק ואושר...

אובדת עצות לחלוטין...כבר 3 שנים שאני תקועה במקום ...
גם מבחינת לימודים גם מבחינת עבודה וקריירה וגם מבחינה כלכלית...

אשמח להארות בתחום..
מודה מראש לכל המסייעים, המייעצים, ובעיקר המאירים...

סופש נעים
לצפיה ב-'לאנונימית-אנא קבלי טיפ,עשי מאמץ ותפגשי עם אסטרולוג-'
לאנונימית-אנא קבלי טיפ,עשי מאמץ ותפגשי עם אסטרולוג-
27/05/2016 | 18:55
4
29
 את מדברת על "תקיעות" בתחומים רבים ואני עם מעט הידע שלי באסטרולוגיה רואה שאת במצב של "חזרת שבתאי" ,מעברו בבית 4 ובדרך למעבר שבתאי על הירח הלידתי שלך,מה שהיה לי בשנת 1987 לכן אני מבין אותך.
רק על חזרת שבתאי ומעבר  שבתאי על הירח,אסטרולוג טוב ימלא כאן מחברת,
פרט לשבתאי וירח יש עוד הרבה פרטים חשובים במפתך,
לכן זה לא  רציני לקבל עצות בפורום.
עשי מאמץ ופני לאסטרולוג מקצועי. 
לצפיה ב-'נוף,מירב,נ........'
נוף,מירב,נ........
27/05/2016 | 23:50
3
33

בשלושת החודשים האחרונים הצבת כאן את המפה שלך בשמות שונים ופעם ענית בתור זכר. לנתח מפת לידה כמו שצריך דורש השקעה וחשוב גם להדגיש שבתחומים מסויימים יש חשיבות לדעת אם את/ה זכר או נקבה.אני מבינה שאת/ה במצוקה כלשהי ,זהו פורום לימודי אחרי הכל רוצים ללמוד אחד מהשני. מה דעתך לפנות לאסטרולוג , ואני חושבת באמת שאודי הוא אסטרולוג מצויין ולא מישום שהוא מנהל את הפורום כאן אלא שמעבר לידע הנרחב והמעמיק שלו יש לו ראש פתוח להכיל כל אדם באשר הוא וכבר כתבתי לך שאני "מריחה" משהו שונה בך ולא ברור מה שלא חושפ/ת כאן. אז אפשר לפנות לאודי בפרטי, לשלם כמה שעולה מפה ולקבל ניתוח מעמיק ואישי במקום לנסות לדלות פיסות אינפורמאציה בשמות שונים זה לא לעניין

לצפיה ב-'האמת? שמתי לב לאותם 'סימני פוליגרף'.....שאת אניה גילית.. לכן'
האמת? שמתי לב לאותם 'סימני פוליגרף'.....שאת אניה גילית.. לכן
28/05/2016 | 22:06
2
38

לא כול כך התלהבתי להרים את הכפפה. מי שכבר הספיק להכיר אותי, זוכר אולי שהיו עבודות שלא הייתי חייב לגעת בהן אבל בגלל הסגנון והפתיחות נעניתי.

בדרך כלל אני לא אוהב לפגוע בעיקר לא בפומבי, מה גם שהפונה והשואלת לא פגעה בי בשום צורה. אני מקווה שלא אסתור את מדיניותי זו בכך שאייעץ לפונה ללמוד משהו, מאגאתה כריסטי-אניה- סוכנת 0028 בונד....(שמגיע לה כאן 'ציון לשבח') שקלטה והעזה להוריד כאן איזו מסכה- העושה רושם כמחליפת צבעים, פנים וסגנון.
כן.....אפילו אני ניסיתי תחילה להתחבר לבקשה, בדקתי פה, בדקתי שם......ומצאתי משהו-קצת פישי...נוכחה.
אודה שהפניה הזאת קצת העסיקה אותי, וגזלה לי מעט זמן, שחסר לי לאחרונה, 
כך שתודתי כאן נתונה כאמור 'לבולשת הכרמל' חדת החושים, ששחררה אותי  מהספק, בין באם כדאי או שלא להשיב -לפנייה... בכול...זאת.

....שבוע טוב לכולם המשוחרר מרטרו מרקורי
שהשפיע לאחרונה בעיקר בתחום העבודה והבריאות- ולקשור לנושאים אלה- במישרין או בעקיפין.

תודה לאל שזה נגמר.

לצפיה ב-'חחחחחחח הרגת אותי מצחוק עכשיו.....'
חחחחחחח הרגת אותי מצחוק עכשיו.....
28/05/2016 | 22:28
23
תודה
לצפיה ב-'בקש לבטל את אופציית ה'אורחים' בפורום. '
בקש לבטל את אופציית ה'אורחים' בפורום.
29/05/2016 | 14:56
21
זה תמיד מכניס כמה טרולים.
לצפיה ב-'היי אניה יקרה, מתלמד, וכולם'
היי אניה יקרה, מתלמד, וכולם
28/05/2016 | 03:33
2
27
אניה יקרה,
* אף פעם לא חשפתי את שמי האמיתי.
אלא תמיד זהות אנונימית בשם בדוי... כך שאני לא באמת זוכרת איזה שמות רשמתי ואיזה לא.
* לגבי יעוץ מקצועי , מסכימה איתך לחלוטין. אבל כסטודנטית עם פרנסה מקרטעת כרגע קשה לי להוציא סכומי עתק כאלה... ואם יהיו עצות/הארות/הכוונות, ולו הקטנות ביותר, שיוכלו לעזור לי להרים מעט את הראש, יותר מאשמח לגשת גם ליעוץ יותר מעמיק ומקיף.
* למרות שאף על פי זאת, אמשיך גם לשאול בפורום, היות ולפעמים אנשים שונים יכולים להאיר בעיניך את אותה נקודה בדיוקקק אבל באור שונה, זוית שונה.
סיעור מוחין זה תמיד דבר השראתי וניפלא.
* ודבר נוסף, דווקא נראה לי שיהיה יותר מעניין להיפגש איתך �� ...
פגשתי הרבה אנשים בחיי (מתרבויות, ארצות, לאומים שונים...) ותמיד המעניינים והמיוחדים שבהם אמרו לי גם
״שהם מריחים בי משהו אחר״ וגם ידעו להרחיב על כך ברמה שפשוט נשמטה לי הלסת מהלם...

מתלמד, לראות אותך זה סוג של עידוד. שישנו אור בקצה מנהרת השבתאי. שמחה בשבילך! והצלחה רבה ואושר גם בהמשך ��
לצפיה ב-'לאנונימית-סיעור מוחות זה נפלא כשמדובר במוחות מקצועיים-'
לאנונימית-סיעור מוחות זה נפלא כשמדובר במוחות מקצועיים-
28/05/2016 | 08:27
1
28
אם נקח את זה לעולם הרפואה המקרה שלך דומה לחולה שהא עם בעיה רפואית,מפנים אותו לרופא מומחה והוא, מבקש להפגש דווקא עם-,,,,, סטודנטים לרפואה,
פורום  אסטרולוגיה,הוא  פחות מפורום של סטודנטים,בעוד הסטודנטים נמצאים בתהליך לימוד מקצועי והתמחות,אנו כאן באים עם רסיסי ידע והתעניינות חובבנית למטרות לימוד כפי שאניה כתבה  .
כדאי לך ללכת למומחה,יש לך המון סימנים במפת הלידה ומעברים חשובים בחזרת שבתאי.
לצפיה ב-''
28/05/2016 | 22:10
15
לצפיה ב-'שאלה - האם אתם גם מחתברים לתקשורים ולנושא של עולם הבא?'
שאלה - האם אתם גם מחתברים לתקשורים ולנושא של עולם הבא?
21/05/2016 | 21:16
5
28
תמיד עניין אותי לדעת
תודה על התשובות 

לצפיה ב-'הפורום הזה במוצהר לא בא לשרת או לשקף או לשתף את הנושא הזה...'
הפורום הזה במוצהר לא בא לשרת או לשקף או לשתף את הנושא הזה...
21/05/2016 | 23:50
29

ולא משנה מהי תפיסתו של כול אחד מהאסטרולוגים כאן. עם כול הכבוד- לא כאן.

שבוע טוב.

לפורום הזה נקבעו הכללים, עוד טרם שהגעתי לנהל אותו, וכדאי לקרוא בהם לפני ששואלים את השאלה הזאת. יותר פשוט - לא?!
ובמילים אחרות  "המספר שחייגת הוחלף במספר חדש, נא עיין במדריך הישן. תודה רבה."
לצפיה ב-'כנס לפורום דתיים שם יפרטו לך את הבלוף ששמו עולם הבא שהומצא '
כנס לפורום דתיים שם יפרטו לך את הבלוף ששמו עולם הבא שהומצא
22/05/2016 | 08:06
3
19
ע"י חכמים  ורבנים   כדי להחזיק את הציבור בתקווה.
לצפיה ב-'האמת שהעולם הבא קיים בעוד תרבויות '
האמת שהעולם הבא קיים בעוד תרבויות
23/05/2016 | 01:35
2
18
וסביר שהוא הגיע ליהדות מבחוץ, מהדת הפרסית (הזורואסטרית) בתקופת גלות בית ראשון.

לצפיה ב-'לוויליס-מחקרים מראים שהיהדות אימצה מנהגים וטכסים רבים -'
לוויליס-מחקרים מראים שהיהדות אימצה מנהגים וטכסים רבים -
24/05/2016 | 11:43
1
14
(במיוחד טכסים פגאניים) והלבישה עליהם את אלוהים, וכל דבר מאלוהים זה קדוש ואמת ,לא צריך להוכיח ואי אפשר לערער ופתרה לעצמה המון שאלות קשות ולהמשיך למשוך את המאמינים בתקווה,
לדוגמה-
מצוות שילוח הקן, מצווה פשוטה וקלה ,ראיתה קן ציפורים,אתה מעוניין בביצים,אסור לך לקחת את האם ביחד עם הביצים ,אתה צריך לגרש את האם ואז מותר לך לקחת את הביצים וגם יש לך שכר,"למען ייטב לך והארכת ימים" ,
מקשים ההדיוטות,הקן על העץ עליתי לקחת את הביצים ונפלתי ומתתי,?
אומרים חז"ל-אין שום בעיה ,הארכת ימים,,,,בעולם הבא.
אותו דבר בעינייני שמיטת כספים וריבית,אם לא החזירו לך,ה' יחזיר לך,,,,בעולם הבא. 
בקיצור-העולם הבא=סידור טוב לקושיות.
לצפיה ב-'ואין מצווה שאוסרת שוחד... היו צריכים לחשוב על זה'
ואין מצווה שאוסרת שוחד... היו צריכים לחשוב על זה
24/05/2016 | 19:28
10
יש תקנה של חז"ל, אבל מי זוכר.
לצפיה ב-'כמה משמעות אתם נותנים לאסטרואידים?'
כמה משמעות אתם נותנים לאסטרואידים?
17/05/2016 | 19:25
17
23
ורטקס, לילית, ארוס, וסטה.....
לצפיה ב-'שמעתי אבל לא מכיר אותם. סטן לא הזכירה בכלל בספריה '
שמעתי אבל לא מכיר אותם. סטן לא הזכירה בכלל בספריה
19/05/2016 | 03:20
4
28
יאיר בתקופה שכתב כאן, גם מיעט להתייחס.
לצפיה ב-'הספרים של טלילה'
הספרים של טלילה
19/05/2016 | 18:20
3
28
טובים ומאוד בסיסיים.
יש הרבה חומר אינטרנטי ששוה צפיה
לצפיה ב-'נכון מאוד,'
נכון מאוד,
20/05/2016 | 00:00
2
33

טלילה סטן אסטרולגית טובה, צנועה, כשרונית ומעולה.
לצפיה ב-'אגב קוריוז - זכור לי ספר אסטרולוגיה שקראתי בזמנו'
אגב קוריוז - זכור לי ספר אסטרולוגיה שקראתי בזמנו
20/05/2016 | 02:13
1
26
לפני 32 שנה לפחות, אם לא יותר (היה באנגלית ולא יכולתי לפענח הרבה), שבו נאמר שחזויים עוד 3 כוכבי לכת אחרי פלוטו (להגיע למס' 12 - כמס' המזלות).

מאז התגלו (בעיקר ב-15 השנים האחרונות) לפחות 6 כוכבים כאלה (קשה לומר אם הם 'ירחים' או שביטים - חלקם שייכים לחגורת אורט שכוללת בעיקר שביטים). מעניין על כן אם הם ייחשבו...
לצפיה ב-'נשמע מעניין ...'
נשמע מעניין ...
21/05/2016 | 23:58
17

אם אתקל בחיזוקים למה שכתבת, אביא אותך לכאן, או אם אמצא חומר נוסף בתחום זה בעתיד לבוא.

שבוע טוב.
לצפיה ב-'ערב טוב לאניה......וליתר חברי הפורום'
ערב טוב לאניה......וליתר חברי הפורום
19/05/2016 | 22:55
2
28

המעניין הזה,

ובכן....אשיב לשאלה הזאת באופן ישיר אך גם יסודי.
בתחום האסטרולוגי יש יותר מדי פרמטרים בהם אפשרי להתחשב. יותר מדי סימני שמש כאלה ואחרים כגון M.C ... רום הרקיע, I.C תחתית השמיים, ASC - זריחה שקיעהDES.... ועוד מאות אלמנטים מסובכים כאלה ואחרים. כול אסטרולוג צריך להיות כמעט משורר (למשל האחד והידוע מאוד, נוסטראדאמוס...הצליח דווקא...לא רע החל -מ- 1547 אז החל לכתוב את נבואותיו) כדי לדעת מה יותר חשוב, מה פחות  חשוב ואיך להגיע למסקנה כוללת זו או אחרת. כאחד שעוסק משך שנים במוסיקה....אנסה להביא אותה כדוגמה. כול המנסה לשיר או להלחין פראזה מוסיקלית כלשהי יודע כמה כללי ברזל בתחום זה. הוא יודע שהוא צריך שלא לצאת מהטון, אך יודע שהוא רשאי לגלוש על פני האוקטבות כאוות נפשו ועומק השראתו. כול עוד נשמרים הכללים על ידו, יש למוסיקאי את האפשרות ליצור סגנון משלו, עד כדי שלשומע עלול להיווצר הרושם שהמוסיקאי שלפניו 'המציא את ה-דו, רה, מי, פה, סול, לה, סי דו'....
אלא שבעצם זה לא כך. אם נעמיק לבדוק בנקל נבין שאמנם הסגנון קצת שונה אבל הכול נשאר בגדר 'ההיגיון-שבסולמות ובחוקי ההרמוניה המוסיקליים'.
אם כן כול השורות ששפכתי כאן באות לבוא ולומר...שיש מספיק.....די והותר אלמנטים חשובים באסטרולוגיה 'ששם' אפשרי לינוק מידע (שלא לדבר גם על אספקטים כאלה ואחרים, ורטקס וכול הרשימה הכמעט אין סופית הגורמים למספיק כאב ראש....) ושרצוי שלא לצאת ולחפש אלמנטים יוצאים מן הכלל- אחרים, כי יש לנו כבר את הכלים היותר מוכחים, כדי לקבל תמונת מצב די טובה.
 לגבי אסטרואידים: ובכן עד היום ידועים לנו כ- 3,000 אסטרואידים...אך יתכן שקיימים עוד מאות אלפים אחרים. קחו למשל את קרס שהוא נחשב כגדול מתוך הרשימה הארוכה. בשנת 1801 התגלה הכוכב החדש בין מסלוליהם של מאדים ויופיטר (צדק) – כוכב לכת קטן יותר מכול האחרים. אגב מי שגילה אותו היה ג'וזפה פיאצי. קוטרו היה רק 960 ק"מ וזכה לשם קרס על שם אלת התבואה והחקלאות של הרומאים. תוך כמה שנים נתגלו באותו אזור עוד כוכבי לכת ואחר כך עוד ועוד, כולם  יותר קטנים מקרס. הם נראו כמו ערימת סלעים גדולים הנעים במסלול סביב השמש. קראו להם אסטרואידים, כלומר גופים דמויי כוכב (אסטר פירושו ביוונית כוכב) . האסטרואידים הם בעצם קטנים ביותר. הם נראים כמין נקודות אור דמויות כוכבים, גם כאשר ממש מתבוננים בהם דרך טלסקופים. הם התגלו בין מאדים לכוכב צדק. אזור זה זכה לשם "חגורת האסטרואידים." ...
אז המסקנה הסופית שלי היא שמספיק עם כול הנתונים שאותם צריכים לבחון.... כדי להחליט שלא לחפש עוד גרמי שמיים שעד כה לא יצרו לגביהם חישובים מדוייק אותו למשל נוכל למצוא (לגבי מיקום הכוככבים) באפמריז וכול הנדרש כדי ליצור מעקב משכנע ויסודי, בתוך כאמור, בליל הנתונים הכוכביים, הרבים מאוד והמוכרים.
לגבי ורטקס התייחסתי פעם, לגבי הלילית, ארוס וכול היתר אולי אתייחס בפעם אחרת, אבל התשובה כאן ניתנה והובהרה (כך אני מקווה) מנקודת מבטי שלי
כמובן שכול אחד ואחד כאן יביע דעתו לגבי הסוגיה, על פי ראות עיניו.

לילה טוב.

לצפיה ב-'יופי תודה רבה'
יופי תודה רבה
19/05/2016 | 23:37
1
13
ואגב ורטקס מצויין בניתוח מפות קומפוזיט
לצפיה ב-'יופי טופי,'
יופי טופי,
20/05/2016 | 00:07
20

עייני שוב בתגובתי המלאה כאן, ייחסתי חשיבות לורטקס. 
באם אינך זוכרת היתה לי התייחסות מיוחדת ומובלטת לורטקס, לא לפני הרבה זמן.
לצפיה ב-'משמעות לאסטרואידים'
משמעות לאסטרואידים
21/05/2016 | 15:06
8
24
האסטרולוגית טבה ספרא משתמשת המון באסטרואידים בניתוחים שלה,
בספר של טלילה סטן שנכתב לפני כ-40 שנה,אין עדיין אפילו את כירון.
גם היום (לפי ידיעתי בלבד)אין עדין חומר בעברית על  כירון,או על האסטרואידים פרט לתשובות בפורומים לאסטרולוגיה.
לצפיה ב-'כול אחד על פי ראות עיניו יעשה ויאמץ...'
כול אחד על פי ראות עיניו יעשה ויאמץ...
21/05/2016 | 23:43
7
11

צריך לכבד כול דרך חשיבה. באלה הגורסים שצריך להתחשב באסטרואידים שללא ההתחשבות בהם אזי התפיסה לא מספיק מרחבית ושלא כוללת נתונים שצריך להתחשב בהם, ובאסטרולוגים אחרים שפחות מתחשבים בגרמי השמיים שהקולגות שלהם חושבים שכן צריך, בהם להתחשב.
אשרי האיש שיוכל בדיוק לדעת מה להשמיט ומה להוסיף. רק בעצם שכולם בסוף יצטרכו לעמוד 'במבחן- התוצאה'. 

לצפיה ב-'הבעיה היא שיש מצבים שמרוב עצים לא רואים את היער....'
הבעיה היא שיש מצבים שמרוב עצים לא רואים את היער....
22/05/2016 | 01:01
6
16
יש את כירון שהוא נחשב לשליט בתולה ושלדעתי יש לו משמעות רבה
ויש אלמנטים כמו דקאנטים, וכו' שנותנים "טויסט" למפה מחזקים דברים קיימים , הרי בכולנו יש הכל השאלה היא המשקל של כל תכונה במכלול אז אצלי למשל הירח בבית שמונה והשליט בעקרב אז הירח שהוא בדקאנט האחרון מחזק את זה  סתם דוגמה) ככה גם עם יתר הניואנסים כמו אסטרואידים.
לצפיה ב-'שבוע טוב ובוקר טוב לך אניוש......חובבת המרקוריאניים...'
שבוע טוב ובוקר טוב לך אניוש......חובבת המרקוריאניים...
22/05/2016 | 12:40
5
14

הנה את רואה חביבתי שכשיש 'עניין אני מגיב' ולמרות שאין לי מרקורי בשור...שיש לי...ערכיות 'אחרת' במכלול המפה שלי ככלל, וכאדם - בפרט. אין לי 'זמן' בכלל להתפנקסנות על דברים שהחלו בבדיחה 'נטו' - ולא יותר מכך.

אז כך:
הוא זה שאמרתי ושהשתמע מדברי בתגובתי הראשונית כאן בפורום בתגובה לנושא שהעלית - היינו נושא האסטרואידים, הורטקס, לילית ועוד...
הביטי בכותרת שהעטרת לשאילתא שלך בלילה 'בלילה כוכב' שכנראה... עברת באחת בלילה.....
ומה היא הכותרת שלך?!
יפה, נכון .....
מרוב...עצים לא רואים את היער......אז כאמור כדאי ומומלץ מאוד לקרוא שוב את תגובתי הראשונית (כאמור) ואז משם ישתמע שוב...שברוח טובה אני מסביר שמרוב דובים יקשה לראות את היער.
נכון שיש שומרי יער....מנוסים....שיודעים להבחין בין פטריות 'רעילות' ולבין אלו שלאכילה......ויודעים להבדיל בין מה חשוב ומה פחות....ואז היידע רב השנים ולאחר הלמידה האנטנסיבית שלהם מאפשרת להם זאת.
לכן ולאור....האור ....של בוקר חדש.....ולנוכח זה שאת מזכירה דקנים...שגם לגביהם התייחסתי היכן שהוא.....אז את פשוט מחזקת מבלי משים את הנחת העבודה שלי האומרת (חוזר על דבריי שוב ...) שיש מספיק.....פרמטרים שאפשרי ליפול (העלולים לשבש את מלאכת פיענוח המפה בכללותה) בהם גם ללא האלמנטים המוזכרים על ידיך (ועוד רבים שאני מכיר...מלבד אלה שהזכרת) 
אסיים בכך אניה שלמרות הכול מרעננת היא העובדה שאת מעלה את הנושאים האלה ואני שמח על כך. המשיכי בזאת ואשתדל להשיב באריכות על כול נושא ונושא שתעלי, כמו לגבי כול אחד ואחד כאן, וכמובן הכול ברוח טובה ומתוך יחסיי- רעות טובה.

שבוע טוב, ירח מלא מהנה לך....היום- ולא חשוב באיזה בית או... באיזה יער הוא זורח !
לצפיה ב-'תודה '
תודה
22/05/2016 | 14:05
1
11
יום מקסים
לצפיה ב-'...בכייף.....'
...בכייף.....
22/05/2016 | 17:38
6

אגב, גם אני בפורומים באזורים שונים בעולם...הכל דבש....
בכול הכנות: מאחל לך ליהנות מכול המקומות,
ובכול אשר תיפני.

מאחל לך ולכול תושבי הצפון, יום מקסים ושיהיה הכי פחות מזוהם שם בחיפה !

לצפיה ב-'אהבתי את 'שומרי היער' (במקום 'יערנים' או סיירים) '
אהבתי את 'שומרי היער' (במקום 'יערנים' או סיירים)
23/05/2016 | 01:48
2
14
לצפיה ב-'שומר ניסוחיו'...'
שומר ניסוחיו'...
23/05/2016 | 07:18
1
18

בוקר טוב נסיך וויילס. 
שמח שאהבת,

אבל כדי להבטיח שאכן - (....אהבת)- אני מדויק בניסוח, אעלה אותו כאן בתקציר פשוט בתכלית: אמא של כיפה אדומה, שומר היער והצייד מזהירים אותם מהזאב הנורא המתגורר בעומקו של היער.
...מן הסתם שהאלגוריה שהחדרתי בתגובתי לאניה מכוונת לכך שכתבתי זאת כך לרמז שיש כאן שומר פורום...חה.....
למרות שהפורום חופשי, ואני אוהב כולכם (בינתיים) בדרכי ועל פי אופיו- המשתקף בניסוחיו, מבלי יוצא מן הכלל.

אגב לטעמי הסופר שארל פרו עידן במכוון את סיפורו כיפה אדומה...(אותו בעצם ליקט ויצר רק את הגימור...משל עצמו) מתוך ידיעה שהסיפור יגיע לאזני פעוטות וילדים...בעיקר. תאר/ו לך/ם שהסופר היה מכנה אותו...סייר היער...או ......אחד מאנשי קרן הקיימת הצרפתי...
טוב....אם הערת בהומור, ניחא
אבל אם היה לך הומור ציני, אז התחברתי אליו...ככה בכייף.

יום טוב...לך
עם איחולים לכמה שיותר סיירים יערנים ...סביב יישבויי עוטף עזה (יישובי- כיפה אדומה)

לצפיה ב-'אני בא מתרגום ישן אחד, שבעריכה עכשוווית ומסרסת'
אני בא מתרגום ישן אחד, שבעריכה עכשוווית ומסרסת
23/05/2016 | 19:32
11
איבד את 'שומרי היער' הישן לטובת 'הנוטרים' החדש...

אני אגב מוצא ב'שומרי יער' לא רק 'שמירה' אלא גם היכרות עם היער: 'שומרי דרכיו' במובן 'מכירים את דרכיו', שומרים אמונים לחי בו ולצומח.
לצפיה ב-'פורומים חדשים בתפוז'
פורומים חדשים בתפוז
15/05/2016 | 12:04
2
 עונה חדשה של "המירוץ למליון" עולה למסך, והפורום חוזר לפעולה!
אז בואו נצא לסיבוב מסביב לעולם עכשיו בפורום המירוץ למליון!

יש לכם שאלות לגבי תביעות סיעוד נגד חברות הביטוח?
עכשיו בפורום תביעות ביטוח סיעודי תוכלו לקבל מידע מקצועי ומהימן!

חושבים על מעבר לאוסטרליה? יש לכם שאלות בנוגע לתהליך?
היכנסו עכשיו לפורום הגירה לאוסטרליה בתפוז!
לצפיה ב-'זיווג ופרנסה'
זיווג ופרנסה
15/05/2016 | 11:11
1
37
שלום רב.

שמי טליה .תאריך לידה 04.11.1980 מעונינת לדעת מה קורה איתי בתחום הפרנסה וזיווג.אני מרגישה די תקועה בשנתיים האחרונות.מרגישה שפשוט דורכת במקום.ועקב זה המצבי רוח  שלי משתנים.אשמח לדעת מה קורה איתי ומה יהיה עם פרנסה וזיווג.מתי אמצא עבודה טובה וקבועה ולא זמנית.ומתי אמצא את הזיווג שלי.את האחד להתמסד ולהקים איתו משפחה.במיוחד בתקופה הזאת שאבי חלה בסרטן ועשה ניתוח להסרת הגידול.ועכשיו טיפולים המצבי רוח שלי עוד יותר.ומרגישה שעוד יותר רוצה למצוא את האחד.מה ייה איתי.
לצפיה ב-'או שתעלי את המפה כאן בפורום, או שתעלי כאן שעת לידה, ארץ ועיר'
או שתעלי את המפה כאן בפורום, או שתעלי כאן שעת לידה, ארץ ועיר
16/05/2016 | 20:38
18
לצפיה ב-'שלום לפורום המיותם'
שלום לפורום המיותם
12/05/2016 | 05:09
6
47
עד לפני כמה חודשים יאיר טריבלסקי ניהל את הפורום , היה מעורב לפעמים היתה אוירה לא קלה אבל היתה פעילות, יאיר מקצועי, ישיר ומתלהב ניהל את הפורום כמו שצריך. עכשיו משום מה אודי שעושה רושם של אסטרולוג מצויין שמנהל את הפורום הזה פשוט אננו זה לא בסדר, לא נכון ומשובש .

לצפיה ב-'"דברים כדורבנות", אבל דברים לעיניין. '
"דברים כדורבנות", אבל דברים לעיניין.
12/05/2016 | 07:49
23
לצפיה ב-'התנצלות והסבר על היעדרותי'
התנצלות והסבר על היעדרותי
13/05/2016 | 00:30
4
43
ערב טוב
מזה למעלה משבועיים ימים אני בכלל לא בארץ. רשמתי הודעה אך משום מה היא לא ניקלטה במערכת-תפוז. 
לכול מי שמבין שיש וקורה בחייו של אדם את הצורך לנפוש פעם או פעמיים בשנה, אני מודה על ההבנה, אך לכול מי שמסיק מסקנות נמהרות, מקבל תשובות מדוייקות ומלומדות לגבי שאלותיו ולפעמים גם מבקש דברים שלא מגיע לו/לה לקבל ופתאום מעביר/ה ביקורת עטופה יפה בנייר לא הכי צבעוני...ולא הכי נעים למגע....לכול הכפייות הטובה הזאת...אין לי מה לומר אלא רק להסיק מסקנות לגבי מי שמעז לעשות זאת כאן בפומבי- ולא יותר מכך.
בשבוע הבא אני שוב בארץ על כול המשתמע לגבי הארץ השוחקת והדינמית יותר מאשר אירופה השאננה 'והתמימה', ואז אנסה לעזור כאן. אגב, יש כאן אנשים המבינים לא מעט אסטרולוגיה ואשמח למעורבותם בתכנים המועלים לאוויר.
מעולם לא פגעתי כאן באף אחד ואני לא מצפה שמישהו כאן ידליק לי את קרני- השור כדי שאתחיל לנער אותו מעל גבי.
לצפיה ב-'סורי, לא ראיתי את ההודעה ..........'
סורי, לא ראיתי את ההודעה ..........
13/05/2016 | 01:50
18
תהנה לך בחול.
לצפיה ב-'לאודי- בלשון "הגשש"(גבעת חלפון) "אי אפשר לשים שלט-ים"? '
לאודי- בלשון "הגשש"(גבעת חלפון) "אי אפשר לשים שלט-ים"?
13/05/2016 | 13:19
2
27
היית שם שלט "אני בחול".

בלוי נעים ומהנה.
לצפיה ב-'תמיד היית אחלה ועם ראש טוב...כן...'
תמיד היית אחלה ועם ראש טוב...כן...
14/05/2016 | 21:04
1
27

נכון היה שם דדו? ...והיה שם רפול ליד המערה של ברוך ג'מילי?!...אז הנה העץ...אז שם הייתי שם מאחוריו......כן...שם, הלכה 48 - הלכה ולא תחזור...!
לצפיה ב-'רפול,ברוך ג'מילי? עברו 68 שנים-לך תזכור. '
רפול,ברוך ג'מילי? עברו 68 שנים-לך תזכור.
17/05/2016 | 13:30
36
לצפיה ב-'קידומים'
קידומים
10/05/2016 | 12:18
7
49
מה מסמל מאדים בקידומים בדיוק על  הנוגה במפת הלידה של גבר? האם רומז לנישואין?

לצפיה ב-'הי'
הי
12/05/2016 | 15:11
4
24
רומז בהחלט על צורך במימוש אהבה
לצפיה ב-'הי אניה-מרס בקידומים על ונוס,לא רק אהבה ורומנטיקה,אולי כאסח?'
הי אניה-מרס בקידומים על ונוס,לא רק אהבה ורומנטיקה,אולי כאסח?
17/05/2016 | 13:40
3
17
בחיים לא כל הגברים עדינים ורומנטיים-אולי זה מרמז על  גבר שהתחיל לנהוג באלימות כלפי אשתו?,אם הקידום בבית 4 ,או 8 ,זה בטח עלול להיות חמור יותר.

לצפיה ב-'אולי?'
אולי?
17/05/2016 | 19:19
2
12
לא חשבתי על זה..... האמת שלרוב צמידות כזו מראה על צורך בקשר רומנטי או קשר רומנטי אבל אולי אני טועה? לא נראה לי שצמידות מארס מקודם על ונוס בנטלית מרמז על אלימות ממש לא

לצפיה ב-'אניה-בקידומים אני מביא דוגמה מעצמי משמש בקידומים על ונוס- '
אניה-בקידומים אני מביא דוגמה מעצמי משמש בקידומים על ונוס-
18/05/2016 | 11:05
1
16
שמש ב- 11.30באריה ,ונוס לידתי  ב-10.30 בבתולה,ההפרש 29 מעלות,בגיל  29 הכרתי את אישתי,במקרה זה זה מדויק.
זה נחמד,אבל נושא הקידומים  לא מדויק כי אם  ונוס הייתה ב- 13.30באריה הייתי מכיר את אישתי בגיל שנתיים.?
לצפיה ב-'קידום מארס על ונוס לידתית'
קידום מארס על ונוס לידתית
18/05/2016 | 14:52
20
מעורר צורך מסויים אצל האדם
ברור שאצל גבר בוגר זה יתבטא שונה מאשר אצל ילד בן שנתיים.
לרוב ונוס על מארס או מארס על ונוס מעורר משיכה מינית /התאהבות
זה הטבע וזו אסטרולוגיה.
לצפיה ב-'מאדים (מרס) קידומים....'
מאדים (מרס) קידומים....
16/05/2016 | 20:54
1
43

ערב טוב,

באופן עקרוני מרס במפת לידתו של הגבר, מראה את הדרך שבה הגבר מביע את גבריותו. זה מאוד קל לרשום שזה מביע משהו רומנטי או על נישואין, אבל צריך לציין באיזה בית 'זה קורה'. כדי שנסביר 'כולנו' כאן הכי קרוב למה שמתבקש כאן ע"י ג'ודי....ראוי שיצויין כאן באיזה בית זה קורה. הביטוי 'על- נוגה' האם הוא מרמז כאן שזה בצמידות? (CONJUNCTIONׁׂ )
אם כן נא לציין זאת ואשתדל לעזור במהירות האפשרית.
לצפיה ב-'מארס בקידומים צמוד לנוגה בלידה'
מארס בקידומים צמוד לנוגה בלידה
08/06/2016 | 16:29
15
אודי, תודה על תגובתך ולשאלתך אכן מרס בקידומים צמוד לנוגה בבית השלישי במעלה 29'30 במזל אריה. אודה לך על תשובתך. מה זה אומר?
לצפיה ב-' מצב כוכבים מעניין ביממה הזו'
מצב כוכבים מעניין ביממה הזו
07/05/2016 | 01:06
2
37
https://www.astropro.co.il/now-chart?dt=2016-05-07%200:25

קיבוץ של שמש, מרקורי והירח בשור, עם שלל היבטים חיוביים.

אמנם עדיין מארס וצדק כבדים (אצלי צדק סובל עד יולי), אבל עד סוף החודש שניהם משתחררים ונראה שינוי לטובה.

בינתיים בנסיגת מרקורי - פקחו עיניים (תפסתי מונית הבוקר והנהג קיטר כל הנסיעה איך הפסיד נסיעה בשווי 250 ש"ח כי השאיר את הסלולארי ברכב ולא ענה בזמן + 80 ש"ח מנוסע שברח לו מהמונית...).

לצפיה ב-'הצמידות שמש-נוגה תמשיך גם בחודש הבא (ב-תאומים). הרבה אמוציות'
הצמידות שמש-נוגה תמשיך גם בחודש הבא (ב-תאומים). הרבה אמוציות
14/05/2016 | 22:48
1
8
לצפיה ב-'+ הלילה צמידות מארס-ירח נראית מצויין..'
+ הלילה צמידות מארס-ירח נראית מצויין..
22/05/2016 | 01:12
1
לצפיה ב-'האם הקונסטלציה הנוכחית בעייתית?'
האם הקונסטלציה הנוכחית בעייתית?
02/05/2016 | 16:48
8
56
היי, 

לאחרונה, הכל מתחרבש, משתבש ומרגיש תקוע. התחלות חדשות נתקעות ונכשלות.
האם ניתן להסביר את זה ביחס למיקומי הכוכבים כרגע? או אולי הנסיגות?
מצרפת מפה.

תודה
לצפיה ב-'זו אותה מפה שלמטה. נענית שם'
זו אותה מפה שלמטה. נענית שם
04/05/2016 | 16:28
4
18
לצפיה ב-'סליחה?!'
סליחה?!
04/05/2016 | 18:17
3
27
זו פעם ראשונה שאני מצרפת מפה, באמת!
ייתכן ולשני אנשים שונים אותה המפה?

תודה
לצפיה ב-'טעות... אבל ההפרש הוא של 8 ימים מהמפה שלמטה (19.10-27.10)'
טעות... אבל ההפרש הוא של 8 ימים מהמפה שלמטה (19.10-27.10)
04/05/2016 | 23:59
2
31
כך שחלק מהדברים שצויינו שם, נכונים גם אצלך.
לצפיה ב-'תודה'
תודה
14/05/2016 | 14:42
1
18
גרמת לי להבין שאסטרולוגיה לא הכי מקצועית, אם ניתן להסיק ממפה של מישהו אחד על אחר. 
לצפיה ב-'ניתן להסיק מדברים שמשתנים לאט... חוץ מזה אני לא מקצועי'
ניתן להסיק מדברים שמשתנים לאט... חוץ מזה אני לא מקצועי
14/05/2016 | 22:40
20
כך שזה מעיד רק עלי ולא על התחום.
לצפיה ב-'נינה תפסת אותי בשיא הכוחות שלאחר חופשתי השנתית, להלן תגובתי:'
נינה תפסת אותי בשיא הכוחות שלאחר חופשתי השנתית, להלן תגובתי:
17/05/2016 | 00:36
2
26

בהחלט אפשרי להסביר זאת בעזרת מפת פרוגרשן (קידום) להיום...
ועל מה בעצם אנו אמורים להסתכל? אם כן ללא קושי נבחין במיקומו של הירח מול נפטון 90 מעלות (היבט קשה) כשאחרון שוהה במזל גדי: הנמרץ, היוזם והרציני. טוב אז ככה...אמנם עדין לא גילו סימני- חיים- מים וגם לא דלק על הירח...אבל בכול זאת הוא החומר הדליק שהיה רוצה להתניע את נפטון הנמצא כאמור בגדי בית 2) בבית הרגשות והכספים. מה מפריע לו? ובכן זווית ה-90 מעלות המכשילה לצערך כול שמחה עכשווית- בחיים שלך. בסך הכול הירח ערפילי מתערטל עם נפטון ...המערפל המיתולוגי...במופע שכול כוונתו היא להרדים את ההצלחה בתחום הקריירה (בית 10) 28.42 ד' בבתולה בגבול מאזניים. הזווית הזאת (שאמנם זמנית ביסודה) יוצרת קושי בלהחליט מה עושים בתחום הקריירה, האם זה בלעזוב עבודה, בלמצוא אחרת? לעבוד בכלל? לצאת לחופשה? 'להיכנס חזיתית' בבוס/ית?! וכיוצ"ב. אם לא די בכך עוד מעט הבלגן בתחום הקריירה יפגע בחברויות וביחסי ידידות –בנוסף לכול הצרות שלך. במפה שיצרתי עבורך קל להבחין בירח שמצליח בעת הנוכחית – בעיקר להרדים את אישיותך (בית 1) שם מככב סאטורן השקול היוזם ועושה הסדר...שלא לדבר שהירח עושה זאת גם לאוראנוס.... שבדרך כלל תורם לחשיבה המקורית הייחודית שלך- וכעת מושבת זמנית. מרס (בית 11) מסוכסך עם יופיטר (צדק) בבית האהבה- בית 5 וגורם למצבים לא נעימים בינך ולבין מי שאת באמת אוהבת, גם להיות לא קלה  (מלבי להתכוון)  עם ילדים ולוקה באנמיות זמנית מבחינת רשימת מקומות הבילוי שלך (השפעת בית 5)
יחד עם זאת יש נקודות מאוד חיוביות בקרוב, כמאמר המשורר 'היכן שיש חורבות תצמחנה כלניות'...
ולמה כוונתי?! אם כן אם נשים לב למפה המקודמת שלך יחסית להיום...נמצא היבטים נהדרים...שבקרוב יבלטו בחייך. ממש החל מהחודש וחצי הקרוב...ושם בטח לא די בכך שתצאי מהדכדוך אלא גם תאגרי כוחות...לעתיד לבוא.
די להזכיר שמול כול שהזכרתי בתחילת תגובתי זאת (מול החלקים המעורפלים והמעיבים) אני מוצא את הזוויות הטובות מאוד בין: וונוס, סאטורן ואוראנוס 120 מעלות מול יופיטר (כוכב השפע...והמיטיב הגדול)...שרק מחכים...שתפטרי את השפעת הירח במאמץ שלא יהיה לך קל כלל ועיקר, אך בהחלט לא בלתי אפשרי.
מרס יתניע את הפרארי החדיש האוראנוסי....(אוראנוס: רעיונות, חידושים והמצאות...חה) בקרוב מאוד...שכרגע הוא דווקא עוזר לך להיתמך בין חברים וידידים...ויתכן שחלק מזה את חווה כרגע בעצם זה שזכית לתשובה מקצועית ככול שניתן (לאחר שאגרתי כוחות...בחו"ל...כ-10...ימים....בלי לבקש רשות....מבלי להוציא סיקים וגימלים)....ממני.
עוד בשורות: מרקורי בית 12 (הרס עצמי התמכרויות, אופן השרות...אוייבים נסתרים וגלויים)...עושה היום זווית 60 מעלות טובה עם נפטון בבית הרגשות והכספים כולל גם פלוטו...הרוצה להוציא אותך מהרהורי ההרס העצמי, והשמש שעושה 150 מעלות עם יופיטר....בית האהבה (5)
סיכום: מקסימום בין 20-30 יום מתחילה תקופה נהדרת בחייך. רק תני קצת חיוך ומאמץ מזערי על מנת להקדים זאת אפילו למחר בבוקר. כול שאת צריכה הוא לבצע מה שרשמתי לך ביחס לירח. אגב...הירח גם עושה זווית ( 60 מעלות) לא רעה מבית הקריירה אל בית 12 עם השמש.
אגב רטרו מרקורי לא אשם כלל ועיקר, אלא רק מה שעושה הירח עם נפטון וכול היתר (נא עייני שוב בתחילת תגובתי זו)

לילה טוב לך.......
ויש לך 'ליהנות מהדכדוך...' לא יותר מחודש ימים ואולי גם פחות מזה.

שמחתי לעזור.

לצפיה ב-'וואו, התרשמתי עמוקות!'
וואו, התרשמתי עמוקות!
18/05/2016 | 19:01
1
18
תיארת את המצב שלי בדיוק ובאופן כל כך יפה וציורי, שאפילו ההיבטים הקשים נראים פחות קשים עכשיו...ותודה רבה על התשובה המפורטת והמקצועית, שהסתיימה באופן חיובי (:
אכן, יש לי לא מעט צרות כרגע בתחום הקריירה, שנמצאת במרכז מחשבותיי בימים אלו, צרות שעיקרן במחשבות על עתיד והקשיים הנוכחיים. אני בתהליך למידה לא פשוט עכשיו וחווה מיני לחצים שונים. אני גם חייבת לומר שתיארת את האישיות שלי בדיוק בין השורות. 
אם אפשר לשאול מה כוונתך במשפט "שתפטרי את השפעת הירח במאמץ שלא יהיה לך קל כלל ועיקר, אך בהחלט לא בלתי אפשרי"? האם עליי לעשות עבודה עצמית, להיות חיובית יותר, לנסות להתניע יותר תהליכים? 
לסיום, אספר שאני מתעניינת חדשה בפורום ובאסטרולוגיה ומאוד נהנית לקרוא את תשובתך המלומדות.
שוב תודה  בהחלט עודדת אותי!
לצפיה ב-'אמנם ניתחתי את הנתונים עם כול הלב........ '
אמנם ניתחתי את הנתונים עם כול הלב........
18/05/2016 | 23:21
15

אך לא ציפיתי לקבל תודה כול כך מיוחדת.

אז תודה 'על'- התודה.
אם אין ביטוי ותגובה כזאת על תודה, אז כרגע המצאתי זאת...

מנהל/ת הפורום

אודות:
את/ה מוביל/ה בתחומך? אנו מזמינים למשרדינו בימים אלו בעלי מקצוע המתאימים לנהל פורום מקצועי באשכול המומחים של אתר הקהילות המוביל תפוז אנשים. מנהל/ת פ
עוד...

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ