לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1716217,162 עוקבים אודות עסקים

פורום אסטרולוגיה

פורום אסטרולוגיה הוא כאמור פורום המיועד לשאלות, תשובות ודיונים בכל הנוגע לנושא המעניין והמרתק שנקרא אסטרולוגיה.
הפורום פתוח לכולם: כל אחד מוזמן לשאול שאלה, לתת תשובה לשאלה, לפתוח דיון ולהעלות כל נושא הקשור לאסטרולוגיה.
שתפו אותנו באירועים המיוחדים הקשורים לכוכבים.
הפורום הזה רוצה להיות מקום פתוח ודינמי, כל אחד מוזמן לתת עצות אבל: כל תוכן הפורום הינו בגדר המלצה בלבד והמערכת אינה אחראית לנזק שיגרם עקב הסתמכות על מידע זה.
הנכם מוזמנים להשתתף בדיונים ולשאול שאלות מעניינות ומאתגרות. כול אחד רשאי להביע דעה מזווית ראייתו המפרגנת, או המבקרת- תוך התחשבות בדעתו המנוגדת של האחר. בפורום זה הנכם מוזמנים להשכיל או לתרום מניסיונכם בתחום האסטרולוגי.

אודות הפורום אסטרולוגיה

פורום אסטרולוגיה הוא כאמור פורום המיועד לשאלות, תשובות ודיונים בכל הנוגע לנושא המעניין והמרתק שנקרא אסטרולוגיה.
הפורום פתוח לכולם: כל אחד מוזמן לשאול שאלה, לתת תשובה לשאלה, לפתוח דיון ולהעלות כל נושא הקשור לאסטרולוגיה.
שתפו אותנו באירועים המיוחדים הקשורים לכוכבים.
הפורום הזה רוצה להיות מקום פתוח ודינמי, כל אחד מוזמן לתת עצות אבל: כל תוכן הפורום הינו בגדר המלצה בלבד והמערכת אינה אחראית לנזק שיגרם עקב הסתמכות על מידע זה.
הנכם מוזמנים להשתתף בדיונים ולשאול שאלות מעניינות ומאתגרות. כול אחד רשאי להביע דעה מזווית ראייתו המפרגנת, או המבקרת- תוך התחשבות בדעתו המנוגדת של האחר. בפורום זה הנכם מוזמנים להשכיל או לתרום מניסיונכם בתחום האסטרולוגי.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
 שלום וברוכים הבאים לפורום אסטרולוגיה! בין דפינו תוכלו למצוא דיונים חמים ותשובות לשאלות שמעניינות אתכם בתחום!
אציין כאן שהשאלות בפורום לא מהוות תחליף לייעוץ אסטרולוגי מוסמך, ולשאלות כגון: "תאריך הלידה שלי הוא... ושעת הלידה... מה זה אומר בעתיד?"
אמנם תיתכן 'חריגה' שבה בכול זאת תתקבל תגובה לשאלה, אך היא תאופיין בתשובה קצרה וכללית בלבד ללא התייחסות מעמיקה ואישית.
על פורום זה להישאר נקי מפרסומים מסחריים, ממניעים 'זרים', מפגיעה אישית ומשפה לא נאותה- לרווחת הגולשים.

אין זה אומר שאנחנו כאן בפורום, לא מעודדים דיונים על המידע שאתם מוצאים כמעניין: החל ממצבים כוכביים, השוואה בין מזלות שונים, התאמת מזלות ופירוש מילוני של מושגים באסטרולוגיה.
הפורום אמור להיות דינמי ולעתים גם מכוון, אך בשום מקרה אין לבעלי האתר או למנהל הפורום אחריות כלשהי, לגבי אמירות/המלצות, ובעיקר לא לפגיעה אישית אקראית במשתתפי הדיון- מצד גולש זה או אחר.
בברכת ביקור מועיל ומהנה בפורום,
אודי ברגר,
אסטרולוג, יועץ זוגי ומגשר משפטי.
המשך >>

לצפיה ב-'מעבר השמש למזל אריה'
מעבר השמש למזל אריה
22/07/2016 | 16:10
3
40
מזל טוב לבני המזל, השמש עברה למזל אריה לפני דקות ספורות.
לצפיה ב-'ברכות כול אחד על פי תורו ליום הולדתו ....'
ברכות כול אחד על פי תורו ליום הולדתו ....
22/07/2016 | 17:46
1
38

מבלי יוצא/ת מן הכלל.

ובקרוב גם לך ...מתלמד 8.

במעבר השמש לכול בני מזל אריה........
כייף שיש אנשים שזוכרים לאחל,
זה מוסיף משהו טוב ליקום.

רררררררררררררררררררררר...................ררררר..........ררר...... לאריות !
לצפיה ב-'חן-חן'
חן-חן
22/07/2016 | 18:47
7
לצפיה ב-'וגם לשיחרור צדק מהריבוע עם סאטורן. יקל במשהו, יש לקוות'
וגם לשיחרור צדק מהריבוע עם סאטורן. יקל במשהו, יש לקוות
23/07/2016 | 22:26
26

אגב ספר מעניין שמצאתי במקרה אתמול -
'גלגלים ומזלות' מאת עידו יעבץ (2010), על האסטרונומיה היוונית העתיקה.

אמנם הוא לא נוגע ישירות באסטרולוגיה (וחבל, כי הוא כן עוסק בפילוסופיה מעבר לנדרש), אבל הוא נוגע בעקרונות שמתקיימים באסטרולוגיה, ושנחשבו אז לאותו תחום.

הוא מוצא השפעה מועטה מהאסטרונומיה הבבלית ביוונית, שכנראה החלה בנפרד והגיעה למסקנות ושיטות חישוב משלה, חלקן מתוחכמות למדי.

הספר ראה אור לפני שהתפרסמה מציאת ה'מחשב' של ארכימדס - המכאניזם של אנטיקיתרה - https://www.youtube.com/watch?v=nZXjUqLMgxM
שפיענוח המבנה שלו הראה על ידיעה מקיפה מכפי ששוער על אופן סיבוב כוכבי הלכת (אם כי הייחוס לארכימדס הוא עניין ייחודי - הידיעות שלו הקדימו את זמנו במאות שנים).

למרות שהיוונים סירבו לקבל את האפשרות שמסלולי כוכבי הלכת אליפטיים, הרי שהשערותיו של תלמי בספרו הידוע, סיפקו את היסודות לחישובי קפלר, 1400 שנה אחריו, שקבע שהמסלולים אליפטיים ובכך פתר את החידה שטרדה את מרבית האסטרונומים עד אז.

הספר קצת 'מתמטי' מדי, למרות שמנסה שלא, והיה יכול להיות ערוך טוב יותר (כמו גם לעסוק ולו במעט באסטרולוגיה, שהיתה אחת הסיבות העיקריות למחקר האסטרונומי), אבל ראוי לעיון למי שמתעניין בהיסטוריה העתיקה, ולאיזו דרגה מרשימה של מחשבה הגיעו כבר אז.

לצפיה ב-'נפתח פורום שמאות מקרקעין'
נפתח פורום שמאות מקרקעין
21/07/2016 | 09:50
1
 האם אתם לקראת רכישה או מכירה של נכס? נמצאים בהליך לקיחת משכנתא וזקוקים לסיוע או הכוונה בהתנהלות עם שמאי הבנק?

בפורום שמאות מקרקעין בתפוז תקבלו תשובות לכל השאלות:
לצפיה ב-'לסקפטיק היקר'
לסקפטיק היקר
18/07/2016 | 09:24
2
63
יפה לך, הצלחת לקלקל, לבלגן ולעורר מהומה. עם הרבה מילים מפוצצות ומנוסחות היטב. צריך להיות אדם מאוד מתוסכל עם יצר רע שכזה וגם איש שבחיים האישיים שלו הוא עד כדי כך מתוסכל ומגומד שמוצא לו אפיקים נוחים שם יכול ללא פרצוף ושם להרגיש חזק. וואלה פופאי של ממש. גבר גבר
לצפיה ב-'יקירתי, כל שאני יכול להמליץ לך עליו היא סדנא לנהול כעסים...'
יקירתי, כל שאני יכול להמליץ לך עליו היא סדנא לנהול כעסים...
18/07/2016 | 12:05
19
לצפיה ב-'אפנה אותך להודעתי לעיל'
אפנה אותך להודעתי לעיל
18/07/2016 | 19:17
39

טרול הוא פרובוקטור. כל התייחסות אליו מאשרת ומחזקת אותו, וממריצה אותו להחריף את הפרובוקציות. אין משא ומתן עם טרולים - יש רק הכחדה.
לצפיה ב-'עצבר וסקפטיק....'
עצבר וסקפטיק....
16/07/2016 | 00:30
22
55
בטמטום  שלי לא שמתי לב שאלו שני שמות, והתיחסתי אליהם כאל אחד, אבל בעצם הם הופיעו באותו הזמן אז כניראה שאכן זה אותו הבן אדם
כל עוד ניתן לו למשוך אותנו באף ונענה לו הוא ימשיך להתפלפל כאן. הכי טוב זה פשוט לא לתת לו במה מה שאומר לא להשיב לו. זה הכל.
לצפיה ב-'כתבת "בטמטום שלי לא שמתי לב...".'
כתבת "בטמטום שלי לא שמתי לב...".
16/07/2016 | 11:17
6
56
ובכן, הודאת בעל דין - כמאה עדי דמי (בבא מציעא ג ב), אלא שאינני עצבר, והפוסטים שלו מקדמים "פרדיגמה חדשה" בעניני "שפה טבעית", מדעי טבע ומדעים מדויקים, בעוד אני מנסה לחנך לחשיבה ביקורתית בסיסית.
נסי tool אחר מן ה- toolkit העידן-חדשי שלך...

לצפיה ב-'הופל'ה-ברגע שאתה מצטט מהתלמוד,אין לך זכות לדבר על חשיבה-'
הופל'ה-ברגע שאתה מצטט מהתלמוד,אין לך זכות לדבר על חשיבה-
17/07/2016 | 22:55
5
24
  בקורתית,,,,דתיים וביקורת,זה פשוט לא הולך יחד.
את השרשור הזה אם תרצה להמשיך,נעשה את זה רק בפורום דתיים,שם אני בויכוח עם 3-4 דתיים/חרדים ואני  מתמודד איתם לא רע,מוכן להתמודד גם איתך.
כאן זה אסטרולוגיה.
לצפיה ב-'לא נכון. חכמי התלמוד היו מבינים גדולים בנפש אדם, ומותר ואף'
לא נכון. חכמי התלמוד היו מבינים גדולים בנפש אדם, ומותר ואף
18/07/2016 | 12:17
4
23
רצוי לאמץ אמרות מוצלחות שלהם בענינים אלה, ואמרה זו היא אחת מכמה שמצאתי ראויות לציטוט, לפי הנסיבות.
אגב, חכמי התלמוד, בניגוד לטענות המטיפים המחזירים בתשובה, לא היו גאונים בעניני טבע, ועל פי רוב סברו כדעת חכמי אומות העולם של זמנם, ופעמים רבות אפילו טעו בסוגיות אלה, בעוד חכמי אומות העולם של זמנם צדקו...
לצפיה ב-'הודעה אחרונה בנושא-חז"ל היו אהבלים בהרבה דברים,למשל-'
הודעה אחרונה בנושא-חז"ל היו אהבלים בהרבה דברים,למשל-
18/07/2016 | 17:31
3
21
1.באימרה עושה מעשה זמרי ומבקש שכר כפנחס,אומרים חז"ל שזמרי בן סלוא שכב  
עם המדיינית(כזבי בת צור) 424 פעמים,יש אהבליות גדולה מזה?
 2.יש שלושה דברים(שום,בצל וביצים) שאם קילפת אותם ונשארו קלופים בלילה ,אסור לך לגעת בהם ביום "משום רוחות רעות"-ממש טמטום.
3.חכם אחד בגמרא מספר  שראה עוף  ענק בשמים שהטיל ביצה  כ"כ גדולה במעופו שהביצה החריבה מס' ערים ותוכן הביצה הציף עשרות כפרים.
4.חז"ל מונים 4 סיבות לליקוי חמה,אבל 4 סיבות מטומטמות כמו אונס נערה ואף אחד לא בא לעזור לה,משכב זכר,לא הספידו אב בית דין ומוות של 2 אחים ביום אחד,,,מה זה אהבלים !!-לא ענה לך יותר בפורום אסטרולוגיה.
לצפיה ב-'נו, אז במה זה פוסל את "הודאת בעל דין - כמאה עדים דמי"?'
נו, אז במה זה פוסל את "הודאת בעל דין - כמאה עדים דמי"?
18/07/2016 | 18:38
25
כבר אמרתי כי חז"ל "לא היו מדהימים" בעניני טבע...

לצפיה ב-'אין דבר כזה 'הודעה אחרונה בנושא' עם טרול...'
אין דבר כזה 'הודעה אחרונה בנושא' עם טרול...
18/07/2016 | 19:15
1
18
כי עצם קיומו הוא פרובוקציה.

הפיתרון היעיל ביותר הוא סילוקו + מחיקת *כל* הודעותיו, למען הכרת זכר קיומו.
לצפיה ב-'ויליס יקירי- הוא יכול לכתוב עד מחרתיים,אעמוד בדברתי.'
ויליס יקירי- הוא יכול לכתוב עד מחרתיים,אעמוד בדברתי.
18/07/2016 | 21:57
7
לצפיה ב-'הגיע הזמן לחסום אותו. נגמרה המסיבה'
הגיע הזמן לחסום אותו. נגמרה המסיבה
16/07/2016 | 20:20
4
20
לצפיה ב-'לחסום לא . פשוט להתעלם '
לחסום לא . פשוט להתעלם
16/07/2016 | 21:56
3
19
שידבר עם עצמו
לצפיה ב-'מנסיון, טרול רק נעשה גרוע יותר. צריך לעקור משורש ומיד '
מנסיון, טרול רק נעשה גרוע יותר. צריך לעקור משורש ומיד
17/07/2016 | 02:51
2
32
אחרת יתחזק וירגיש בנוח. ראיתי מקרים. באחד מהם הפורום איבד כתוצאה מכך כמה מטובי הכותבים.

לצפיה ב-'יש לא רק לחסום לעתיד, אלא יש אף לטפל בעבר ולשנותו.'
יש לא רק לחסום לעתיד, אלא יש אף לטפל בעבר ולשנותו.
17/07/2016 | 09:24
1
34
יש למחוק את הדיון בו התברר לכל כי אינך יודע מתי אפשרית גם הוכחה, ומתי אפשרית רק הפרכה...
לצפיה ב-'הוא שאמרתי. טרול היה ויהיה '
הוא שאמרתי. טרול היה ויהיה
17/07/2016 | 10:43
14
לצפיה ב-'נאלצתי להיעתר להוריד את סקפטיק והתברר לי שהוא גם .......'
נאלצתי להיעתר להוריד את סקפטיק והתברר לי שהוא גם .......
17/07/2016 | 17:56
6
46

כן, לא פחות או ולא יותר....'אורחים בפורום'.

לצפיה ב-'כל כותב עם כוכבית אדומה הוא 'אורח' שכזה. זה נוח למי שלא רוצה'
כל כותב עם כוכבית אדומה הוא 'אורח' שכזה. זה נוח למי שלא רוצה
17/07/2016 | 18:27
5
22
לעבור רישום מלא (עם השארת פרטים ומייל), וכך יכול לחמוק ממעקב של ההנהלה.

עם ההגנה הכפולה הזו, קל לכסח בלי חשש חברים רשומים...

זו אגב אחת הסיבות שאני כיום יותר בקבוצות פייסבוק - הרבה יותר נוחות, נגישות מכל מכשיר, וכמעט ללא אנונימיים: מדהים כמה זה משפר את איכות הדיון (הצעתי להנהלת 'תפוז' לתת יתרונות לבעלי זהות אמיתית ומאומתת כמו שמקובל באתרים גדולים, אבל לא נראה שהם הבינו את היתרון הזה: אחת הסיבות להיחלשות האתר).
לצפיה ב-'רבותי המלומדים, אין אנונימיות אמיתית באינטרנט.'
רבותי המלומדים, אין אנונימיות אמיתית באינטרנט.
17/07/2016 | 18:50
4
34
אורח כי יסרח - הנהלת "תפוז" יכולה לחסמו בנקל, ולא משנה האם הינו "רשום" או "אורח", על פי ה- IP address שלו, זהוי ה- motherboard של המחשב שלו, זהוי ה- MAC address של הנתב שלו, זהוי המספר היחודי של עותק מערכת ההפעלה של מחשבו, ולבטח מצויים עוד אמצעים שאינם ידועים לי.
כל זאת - ככל שמדובר בחסימה.
אם הכותב מעורב גם בקשר לבצוע עבירה, או שכבר עבר עבירה - גורמי האכיפה יכולים לאתרו בנקל בסיוע צו שופט המורה ל"תפוז" להסגיר את הפרטים הנ"ל אודותיו, ולבוא עימו חשבון.
אין אנונימיות, ואין "איש הישר בעיניו יעשה".

הכתיבה באנונימיות בפורומים היא זכות, ולא חסד, ורק משטרים חשוכים להוטים לזהות כותבים ביקורתיים.

אני יודע היטב מהם גבולות חופש הבטוי, ונשמר תמיד לצעוד מן הצד הנכון של הגבול. בסך הכל השצעתי באזניכם דברי ביקורת.

אתם כעוסים מכיוון שהצבתי מראה מול פניכם, ומה שניבט ממנה אליכם - אינו מוצא חן בעיניכם, והפתרון הנראה לכם ביותר הוא נפוץ המראה.
לצפיה ב-'תקון טעות הקלדה: השצעתי = השמעתי'
תקון טעות הקלדה: השצעתי = השמעתי
17/07/2016 | 18:52
11
לצפיה ב-'נראה שהשמחה היתה מוקדמת, וצריך פליט חזק יותר נגד המזיק הזה'
נראה שהשמחה היתה מוקדמת, וצריך פליט חזק יותר נגד המזיק הזה
17/07/2016 | 19:10
2
22
K-500 או K-1000. לטיפולך המהיר אודה, אודי.
לצפיה ב-'נו, סגן הרמטכ"ל צדק, אחרי הכל.'
נו, סגן הרמטכ"ל צדק, אחרי הכל.
17/07/2016 | 19:48
1
39
בחברה הישראלית מנשבות אותן רוחות רעות שנשבו בארצות אירופאיות מסוימות בין שתי המלחמות.
בעלי השקפות שאינן mainstream או מחוץ לקונצנסוס, יטופלו תחילה בדה-הומניזציה ("הם לא ממש בני אדם, אלא חרקים מזיקים"), והצעד שלאחר מכן - טפול באמצעים כימיים (רסוס בקוטלי חרקים, ולבסוף אולי gas chambers).

יופי של חברה!

לצפיה ב-'בטח ניחשת שאני דיי מעריך את האינטליגנציה הגבוהה שלך.....'
בטח ניחשת שאני דיי מעריך את האינטליגנציה הגבוהה שלך.....
17/07/2016 | 22:56
30

ואני האחרון שלא יבין שיש לך את זה. 

אבל אתה הרסת לעצמך כשאתה רוכב על אינרפרייז במהירות החושך אל  (הגיהנום?!!) מעבר לטעם הטוב...וחבל.
באמת ואני לא ציני כלל ועיקר, אם תרצה המלצות לעבוד במשרד ההסברה הישראלית אשמח לעשות זאת בכייף. אני מעריך כתיבה רהוטה.
אבל דחילק אתה מחליף תפקידים (מעריך שזה דפק לך את הקריירה לא מעט) ממצב של סדיסט ולמזוכיסט...
ולמה?!
את אלוף העולם בלגרור גולש לדיבייאט...ולאט לאט מבלי שהגולש ירגיש בכך אתה זולל אותו במשק(ג)ל הטארנטולה (...האלמנה השחורה וסליחה על המכבריות, ממש לא מתכוון לפגוע)
אתה שואל, עונים לך, אתה מתקן כלא מסופק, מעביר ביקורת כשניכר בך ניחוח מה של התנשאות, ואז אתה משנה תפקיד להמזוכיסט שסופג וסופג ...את התסכול הטבעי...לכוונך ואז אתה משווה או מדמה את השיטה כאן ...(אתה זה שמזכיר כאן ענישה קולקטיבית מאזור הזמן בו נקבת...בכך שאתה קורה לנו אתם אתם...או בדומה לכך ובכשרון רב יודע להראות שאתה היחיד מול רבים) ל...משטרים חשובים...ובקלות לא בורר מטאפורות ומגיע עד לגז הציקלון....(בבקשה לא לשלוח לי גוגל של מרכיביו...).....
אז באמת שבאיזה מקום חיבבתי אותך...
ואני לא מסתיר זאת
ביקשו ממני להוריד אותך, ואני מודה שעברת כמה גבולות...(כשהקרבן העקרי הוא וולש היקר...)
נכון נזהרת שלא לעבור על החוק, שמתי לב לכך...

אבל כאמור לצערי חוץ מההמלצה הנ"ל לא אוכל למנוע כאן את דעת הרוב, ולצערי שירת - הברבור שלך (קיומך כאן) החלה.
הגזמת תודה בכך. (אף אחד לא לוקח אותך לתאי הגזים) גם אילו היו פוטרים כול אחד ואחד כאן מעונש, מניח שאף אחד לא היה שולח אותך לשם, כך שההשוואה חרגה שוב ...
אם נזרום עם ההשוואה שלך, אז אילו היו נוהגים בך הארים...כפי שאנו נהגנו בך, אז לכול היותר היו רומזים לך שמקומך לא איתם ואז....היית מגיע לארץ לארץ  ביחד עם 6 המליונים ומחיר דירה למשתכן היתה היום עולה (חדר וחצי בפריפריה) כ....10 מליון שקל.
אורח יקר, בלבלת את היוצרות. מה אנו כאן 'ממשלת - ישראל?!' מה אנו כאן 'הוצאה לפועל?!' 
איזה משטר אנו מייצגים?...או קיי אמרת 'כמו' אבל אנחנו אפילו לא פרומיל האחוז בהשוואה.
בסך הכול רוצים כול אחד בפורזה האירוטית שהוא אוהב...להתערטל....עם וונוס....ולבקר באולימפוס....במסגרת הכול- כלול....ולחזור מהגלישה מהפורום הזה עם מזכרות...נחמדות....שלפני השינה.

אז אי לכך ובהתאם לזאת......ולאור כול אלה מחר אאלץ לטכס עם בעלי האתר איך אפשר לגרום לך לבטא את 'האנטי- מימסדי' שלך או את השד יודע מה, במקום אחר.

תאמין לנו שאנחנו לא רוצים לנפץ את הראי. לפני שמגיע למסקנה שכזאת, תעבור בזמן לאחור, בדוק את מרבית השאלות והתשובות ותראה שהכול התנהל כאן לפניך כמעט באין מפריע, ואם כן, לא בעוצמות המבולגנות והמקוממות האלה.

ולסיום, דבר את יאמר לזכותך: אלנאלפאבית אתה -לא!.....
יש לך את זה!
באמת שכך.
חבל שאתה זועם ונימהר כול כך...וכאחד שבא לכאן כאילו לשנות סדרי בראשית.....בסגנון "תמציאו לי" או תמצאו לי.....או ...איך יתכן?! או.....לא לכך הכוונה, כוונתי במקור....או כוונתי בזנב או כוונתי בכרבולת....
בואי ותוכיחו לי בעליל שתרנגולת אוכלת סולט!
וכולנו עונים.....'לא! לא היא לא אוכלת סולט, מודים בכך!
ואתה..."תנו לי בעל משקך ומגדל חרדי שטוען שתרנגולת לא אוכלת סולת ....ואז ...אמצע צדיק אחד בסדום, ולא אחריבנה!!!!"
ולמה פיצלת בכלל את עצמך בעזרת כפיל שיצרת בעצמך?! למה ירית מצריח המבצר שלך דרך החרך של סקפטיק שהוא בעצם אתה?!...
הרי זה איזו שהוא שקר? לא כך?
אז......תודה שאתה משהוא אפל....שמדבר בבהירות...שבא לכאן לגרש את האפל...ומצביע במומם של אחרים...אז במי הוא פוסל?! (הזכר לי בבקשה?!) 
בטח שאתה בקיא.....בכך......
מכיר אתה אישית את בבא- מצי...אס.....
באבא.....עלי
באבא....המעגל
באבא......הלא מסתגל
ואבא השופט בשער ...

אז אתה בדקות ההארכה........
תוכל בטח למהר לכתוב...(ובדמיונך) לני שהציקלון ישתלט לך על .......
ומחר בבוקר נקרא ......את שורותיך.....הרהוטות העשויות לשנינה.

ואז.....לא תהיה לנו ברירה.......לסיים את המשחק הזה ב....פנדלים.

טוב .....
אמרתי לך משרד ההסברה....
ואף אחד לא רוצה ממש לרסס אותך בקיי 400 ...או 1000....
זה אתה שרצית לרסס את כולנו בגז....צחוק....שירוסס על כולנו ועל כול הנושא בו אנו עוסקים בו בכייף ובהנאה צרופה- כאן בתפוז...

אגב...אם אתה לא יודע...רכשתי בכספי לא רק את ניהול הפורום אלא גם את 37 שנות הניסיון שלי, את התעודה שלי...ואת בקיאותי בנושא הנלמד כאן.

כן הנלמד כאן, הרי לא ידעת שאת התחום הזה לומדים כול החיים?!
ואולי דקה לפני ה- 120 כולנו כאן נודה שהאסטרולוגיה...היא ....באמת מה שאתה רוצה להנחות אותנו אליו?!
אז ....מה אכפת לך....אנחנו רוצים להאמין בזה......מה אכפת לך כול כך?! 
כמה אנרגיה אתה מוציא מעצמך (ומאיתנו כדי לבעוט בך את בעיטות העונשין היישר לעצם הזנב...ואשר יעיפו אותך למקסיקו...לעיר שמתלמד 8 הזכיר אותה- שכחתי את שמה).....

להתראות ידידי
ושהלוואי שתרתום את כשרונך הבלתי נלאה למטרות שלום בלבד.

מאת: אודי ברגר/רוכש...הנהלות הפורומים - הגאה. 

לצפיה ב-'עצבר הוא עצבר וסקפטיק הוא סקפטיק'
עצבר הוא עצבר וסקפטיק הוא סקפטיק
18/07/2016 | 09:01
2
25
הופעתי קצרות בפורום זה, בהקשר של השפה האנושית והבנתה.

סוד השפה האנושית.

כדי לפצח את סוד השפה האנושית, צריך לשתוק.
ומדוע לשתוק ?  
כי השפה האנושית עוד לא הומצאה,
ואם השפה האנושית עוד לא הומצאה , באיזו שפה נתאר את המצאתה ?
התשובה באה מאליה........כמובן, בשפת המעשים.

כאן מתבקש הקורא לשכוח את מה שהוא קרא, כיוון שהשפה עוד לא הומצאה.
מכאן ואילך מתבקש הקורא לדמיין את המעשים המתוארים באמצעות מלים, כאילו מציגים  אותם שחקנים על הבמה ...ללא מלים.

ראובן: אני נוגע בדופן פנימית של מקרר....וידיעה פלאית באה אלי
לוי: מה אתה יודע ? 
ראובן ידיעה פלאית באה אלי בעקבות מגע בדופן פנימית של מקרר.
לוי: תנסה לתאר לי את הידיעה הפלאית הזו.
ראובן: אני לא יכול לתאר את הידיעה הזו, כיוון שהשפה עוד לא הומצאה.

לוי: גם אני רוצה שידיעה פלאית כזו תבוא אלי.
ראובן: תנגע בדופן פנימית של מקרר, וידיעה זו תבוא אליך.

לוי: נגעתי, נכון , וידיעה פלאית הגיעה אלי.
גם אני לא יכול לתאר את הידיעה הזו, כיוון שהשפה עוד לא הומצאה.

ראובן: אולי נעניק שם לידיעה פלאית זו ? וכך נתחיל ליצור שפה.
לוי: מה זה שם ?
ראובן: צירוף של אותיות ( בעל צליל ייחודי, וצורה חיצונית ייחודית)
צירוף האותיות ל  ו  י  הוא השם שלך, וצירוף האותיות ר א ו ב ן הוא השם שלי.

לוי: ואתה רוצה לבחור צירוף אותיות, שיהיה השם של הידיעה הפלאית שבאה אלינו, בעקבות מגע בדופן פנימית של מקרר ?
ראובן: כן, זה ממש מתבקש לבחור שם לידיעה המופלאה שבאה אלינו, בעקבות מעשה
פשוט, של מגע בדופן פנימית של מקרר.

לוי: אתה צודק, יש שמות של בני אדם, יש שמות "לדברים" שבן אדם לובש, יש שמות "לדברים" שבן אדם אוכל, ויש שמות "לדברים" שבן אדם משתמש בהם, וככה אני יכול להמשיך ולהציג עוד שמות, ועוד שמות,  וכל שם זה רק צירוף אותיות ייחודי.

ראובן: השם החשוב ביותר, הוא שם של ידיעה טבעית, שבאה אל האדם בעקבות מעשה שהוא עושה. יש הרבה ידיעות טבעיות שבאות אל האדם העקבות מעשים שהוא עושה,
ואנו דנים בידיעה טבעית מסוימת, שבאה אל האדם בעקבות מגע בדופן פנימית של מקרר.

לוי: אתה מסכים שצירוף האותיות ק ר מ י ר יהיה השם שלה ?
ראובן: לכל צירוף אותיות שתציע אני מסכים, וכמובן גם לצירוף האותיות ק ר מ י ר
לוי: עכשיו המצאנו את המלה הראשונה של השפה האנושית.(צירוף האותיות ק ר מ י ר )

ראובן: מה בסך הכל המצאנו ? בחרנו צירוף אותיות באופן שרירותי, והחלטנו שצירוף אותיות זה , יהיה שם של ידיעה מסוימת, שבאה בעקבות מעשה מסוים.

לוי: עכשיו כל אדם יכול לעשות את המעשה המסוים הזה – ולדעת.
לחברת בני האדם שעשו את המעשה המסוים וידעו, יש התחלה של שפה אנושית.
המלה הראשונה של שפה זו, היא צירוף האותיות ק ר מ י ר

שמעון שפתאום הגיע שואל :  מה זה  ק ר מ י ר ?
לוי: זה צירוף אותיות, שהתפקיד שלו הוא שם.
שמעון: שם של מה ? שם של מי ?

לוי: צירוף האותיות  ק ר מ י ר  הוא שם מוסכם של ידיעה טבעית, שבאה בעקבות מעשה
של מגע בדופן פנימית של מקרר.
שמעון: אתה יכול לתאר לי את הידיעה הזו ?
לוי: עם מה ? עם צירופי אותיות אחרים ? הרי זה בלתי אפשרי.( כל צירוף הוא רק שם)

שמעון: ואיך תבוא אלי הידיעה הזו ?
לוי: עליך לעשות מעשה , ולנגוע בדופן פנימית של מקרר.

שמעון: טוב, הנה עשיתי את המעשה.....ואני מסכים שידיעה מופלאה הגיעה אלי.
לוי: עכשיו עליך להסכים, כי צירוף האותיות ק ר מ י ר  יהיה השם המוסכם של ידיעה זו.

שמעון: אני מסכים, אבל אולי כדאי לקצר את השם שבחרתם.
לוי: אפשר במקום צירוף האותיות ק ר מ י ר  להסתפק בצירוף האותיות  ק ר מ י
ראובן : ואולי מספיק להשתמש בצירוף האותיות קרמ
לוי : זה גם שם יפה......קרמ
שמעון : אני הייתי מסתפק בצירוף האותיות  ק  ר  מה דעתכם ?

ראובן: עם צירוף האותיות  ק  ר (שתפקידו הוא שם )  התחלנו ליצור שפה אנושית ?
לוי : כן, השפה האנושית היא פשוטה מאוד, וזוהי שפה של שמות.
שמעון: קשה להתרגל לרעיון הזה , האם באמת כל צירוף אותיות הוא רק שם ?

לוי: השפה האנושית מבוססת קודם כל על מעשים, המביאים לידיעה.
האדם עושה ויודע, ורק אחר כך הוא מתחיל ליצור שפה של שמות.
שמעון: נכון - המעשה והידיעה הם העיקר - והשם המוסכם בא אחרי העיקר.

לוי: השם המוסכם נדרש לחברה של אנשים , בתנאי שהם קודם כל ...יעשו וידעו
פתאום הופיע אשר ומצטרף אל החבורה המנסה ליצור שפה אנושית.
אשר: מה זה צירוף האותיות ק ר ?
לוי: כל צירוף אותיות...הוא רק שם.
אשר: שם של מה ? של מי ?
לוי: זה שם של ידיעה טבעית שבאה אל האדם, בעקבות מעשה של מגע בגוש שלג.
אשר: נכון, כאשר נגעתי בגוש שלג, הגיעה אלי ידיעה מופלאה.
לוי: השם המוסכם של ידיעה מופלאה זו ( בחברת האנשים שלנו) הוא צירוף האותיות קר
אשר: עשיתי ( נגעתי בגוש שלג) וידעתי, ועכשיו יש לי שפה משותפת אתכם.

שמעון: - המעשה והידיעה הם העיקר - והשם המוסכם ( צירוף אותיות )בא אחרי העיקר.
אשר: כדי ליצור שפה אנושית של שמות, צריך כמות עצומה של צירופי אותיות.
ראובן: יש צירופי אותיות ללא הגבלה , ולכל צירוף יש צליל ייחודי וצורה ייחודית.

אשר: יש המון "דברים" בעולם שהאדם מבחין בהם באופן מעשי, ולכל דבר מאלה יש לבחור צירוף אותיות שימלא תפקיד של שם.
יש המון פעולות מעשיות שהאדם מסוגל לעשות, ולכל פעולה צריך לבחור צירוף
אותיות שימלא תפקיד של שם.
יש המון ידיעות טבעיות שבאות אל האדם בעקבות מעשים שהוא עושה, ולכל ידיעה כזו יש לבחור צירוף אותיות, שימלא תפקיד של שם.

שמעון: אני כבר התרגלתי לרעיון הזה , שכל צירוף אותיות הוא רק שם ?
אשר : מה זה צירוף האותיות הזה  ק ר  ע י  ל ך  ד  ר  ?
שמעון: צריך לשאול ....שם של מה ? הוא צירוף האותיות  ק ר ע י ל ך ד ר
שם של דבר ממשי ? , של דבר לא ממשי ? של פעולה ממשית ? של פעולה לא ממשית ?
של ידיעה  שבאה בעקבות מעשה ?
ראובן: הצירוף הזה פנוי , והוא יכול למלא תפקיד של שם, ......למה שנרצה.

אשר: נראה לי שהשפה האנושית היא שפה פשוטה מאוד.
שפה זו  מבוססת על מעשים המביאים ידיעות, וזה העיקר.
האדם עושה ויודע.....וזה העיקר.
רק אחרי זה מופיע השימוש בצירופי אותיות הממלאים תפקיד של שמות לידיעות.

לוי: לא פלא שיש אלפי שפות אנושיות בעולם, הרי כל אדם עושה ויודע.
לא פלא שילדים רוכשים שפה בקלות ובמהירות, מכיוון שהם כל הזמן עושים מעשים,
( משחקים ) ורוכשים ידיעות הבאות אליהם ללא מאמץ.
המבוגרים, רק מלמדים את הילדים, את השמות המוסכמים של הידיעות.

יש אומרים שתמונה אחת שווה 1000 מלים
עתה נגיד, כי מעשה אחד = 1000000 מלים.

א.עצבר
7/2016

לצפיה ב-'אבל שניהם אוהבים כמו זוג יונים... '
אבל שניהם אוהבים כמו זוג יונים...
30/07/2016 | 13:47
1
21
מעריך שפסיכולוג ימצא עוד כמה פרסונות - זו אגב התוצאה של קיצוץ שעות ותקנים של עובדים סוציאליים. באמת.
לצפיה ב-'אינני מכיר את aetzbarr, ואינני יודע עליו דבר מעבר לפרטים'
אינני מכיר את aetzbarr, ואינני יודע עליו דבר מעבר לפרטים
01/08/2016 | 11:57
27
שציין ב"כרטיס המשתמש" שלו ב"תפוז".
הוא מפיץ את רעיונותיו ה"מקוריים" בפורומים אחדים בהם אף אני צופה, ולכן טענותיו אינן זרות לי, ומדי פעם, כאשר הוא מציג טענה אותה ראיתי בעבר במקום כלשהו, ובינתיים הגיתי לה הפרכה - אני מציג את הפרכתי, כמו במקרה של הטענה כי פאי אינו קבוע, המופיעה ב- thread אחר בעמוד ראשון.
הערותיך, אם נתכוונת לעקוץ, הן "חסרות מעוף", והתנהלותך הכללית ביחס לאורחים בעלי דעה - מרמזת על בעיה דווקא אצלך.
טול קורה מבין עיניך.

לצפיה ב-'שלום לכולם.'
שלום לכולם.
16/07/2016 | 16:44
19
55

יש סיכסוך גדול בין הורי לבין דודה שלי (אחותו של אבא שלי) בכמה שנים אחרונות.
התחילו לי בעיות בריאותיות קשות מאותה תקופה. לאחר פרק זמן ממושך שלמ בעיות בריאותיות התחלנו לחשוד שמדובר על כישוף מסוג שחור. פנינו למטפלת שיודעת להוריד שחור דרך תמונה של דודה שלי. הייתה רגיעה לפרק זמן מסויים ואז המיכו בעיות בריאותיות. הדפסתי תמונה מרשת חברתית דרך מדפסת. לצערי חתול שלי קרה את דף זה ולא ניתן לשקם אותו.
פניתי למטפלת והיא אמרה שהיא יודעת להוריד שחור רק דרך תמונה של דודה שלי. בכל רשתות חברתיות שהיא מופיע, פתאום היא הורידה את כל תמונות. אין לנו תמונות שלהבבית שלנו. אין אפרות לשלם אותה, כי היא נמצאת בחול. 

סליחה על פירוט ארוך, פשוט רציתי לפרט, על מנת שאשמע מובנת.

מחפשת מטפל/ת טוב/ה ולא שרלטן/ית, שתדעו להגיד לי האם אכן יש עלי שחור ואם כן אז ידע להוריד אותו בלי תמונה של דודה שלי.
אשמח למטפל/ת טוב/ה מאוד מאזור חיפה, אבל אין לי בעיה גם באזור אחר.

אשמח על פרטים במסר פרטי.

בתודה מראש ושבוע טוב.

לצפיה ב-'לנטע-אני המטפל הכי גדול בפורום בשחור ואני אומר לך-הכל בראש '
לנטע-אני המטפל הכי גדול בפורום בשחור ואני אומר לך-הכל בראש
16/07/2016 | 17:44
60
שלכם,לבעיות בריאותיות יש סיבות גנטיות וסיבות אחרות,אין קשר בין  סיכסוכים במשפחה למחלות,אלא אם אחד מהמשפחה מרעיל את השני בהסתר.
כל  המומחים לשחור,עין הרע,דיבוק ושאר "מרעין בישין ושאר מזיקין" הם אנשים  עשירים מהכספים שאתם מוציאים עליהם.
גרתי בשכונה שבה האנשים עסקו בדברים דומים,ראש תרנגול,חתיכות  קלף עליהם כתוב בכתב רש"י פסוקים מהתורה,(זה עושה רושם גדול על מי שלא מכיר כתב רשי פשוט),התכת עופרת והשלכתה לתוך מים ,שמן,שום ,פפריקה,
עורלת נימול,טיפות היין של דצ"כ עד"ש באח"ב מליל הסדר ,אנשים סחרו  בעורלות של נימולים וטיפות היין תמורת כסף טוב,
היו כאלה שהשתמשו בנוזלים מגעילים כמו שתן ודם מחזור של אישה,,,,וכמובן המים הקדושים של הבבא סאלי.
לא ראיתי מי שחלה  מהדברים שעשו נגדו,או מי שהבריא מאמצעי הנגד,אבל העוסקים במאגיה השחורה הזו נחשבו קדושים גדולים ו"עשו קצת כסף".
היום יש הרבה כאלה בנתיבות שיש להם אחוזות גדולות וחשבונות בנק מלאים.

ממליץ בפנייך להעביר מסר לבני המשפחה שלך שהכל בראש שלכם ,
לגבי המחלות-כדאי למצוא רופאים טובים,
מדינת ישראל נמצאת  בשורה הראשונה בעולם ברפואה(לא שרותי רפואה-ברפואה טהורה,בשרותי רפואה ישראל במקום-500 בעולם)בצבא חדיש, באלקטרוניקה,בסייבר ,בחקלאות ועוד,,,
ויש אנשים שעוד מחפשים מומחים למאגיה?

לצפיה ב-'כן יש לי מטפלת מאוד טובה מאזורים ......תרשמי :'
כן יש לי מטפלת מאוד טובה מאזורים ......תרשמי :
17/07/2016 | 18:06
17
47

מאזור בית- השחי, בית הבליעה, בית ה-'הוצאה לאור' (שמהצד השני...)
מאזור בית לחם, בית להייה, בית חנינא.....
אז תחליטי.....בעצמך........

אז כעת ברצינות:

אני מאמץ שתקשיבי לתגובתו החכמה וההגיונית של מתלמד 8.

לצפיה ב-'לאודי-לגבי בית הוצאה לאור,התכוונת לעיר המקסיקנית-גוודהלחרה? '
לאודי-לגבי בית הוצאה לאור,התכוונת לעיר המקסיקנית-גוודהלחרה?
17/07/2016 | 19:30
16
25
 יש לה עיר תאומה בישראל,,,,,,מוצא תחתית.
לצפיה ב-'תראה לאן הגענו. מעצבים על כול מיני אורחים שלפתי משהו לא הכי'
תראה לאן הגענו. מעצבים על כול מיני אורחים שלפתי משהו לא הכי
17/07/2016 | 20:09
15
24

יפה ...אני מודה. אבל כתבתי שזה היה רק בצחוק, לפחות רמזתי זאת.

תיאטרון האבסורד.
אני כותב שירה, פרוזה בזמני הפנוי כולל גם מוסיקה ופתאום אני מוצא את עצמי שולף כול מיני צחוקים שלא היו במקום........מצדי (לא בכוונה רעה- ממש לא!)
מצד שני אני עדין לא נרגע מהצחוקים......בעקבות מקסיקו והעיר התאומה (?!)...מוצא.
מקווה שהפונה הבינה ושהיא תחסוך לעצמה 10000ש"ח במטרה שיוציאו לה או למי שהיא רוצה שיוציאו לה/לו/להן/להם/ את השחור (לנו לא צריך להוציא כאן כלום, רק אולי את האורחים הטרחניים...)
אל דאגה מחר אנסה לעלות מדרגה את פעלות המחיקה ...שעד כה לא צלחה.
נראה לי שלא ילך פזטוקס לא קיי אלפיים, לא פליט....ולא מליון פליט/ים עליך -אירופה.....
ואללה ח'ם-מימון.....קשה קשה בימים אלה.....שכול אדם לאדם הוא....אינדיאני!
ואללה הלכה 48 ....הלכה ולא תח'זור!

לצפיה ב-'אודי-קבל תיקון,"קשה קשה-בשר הכבד קשה",זה מערכון אחד-'
אודי-קבל תיקון,"קשה קשה-בשר הכבד קשה",זה מערכון אחד-
18/07/2016 | 07:51
14
15
חכם מימון והבן דוד הבלתי עציב,(זה המטפל שכנראה היא מחפשת)מערכון שני.
"שכל אדם לאדם הוא,,,אינדיאני",זה שיבוש של מערכון שלישי-"הקפיטריה בטבריה",
במקור - "טברייני לטברייני-אינדיאני".

בנושא מחיקות-מציע לא למחוק   ,אפשר להסביר את מהות הפורום ולשלוח את הכותב לפורום המתאים,אפשר גם להתעלם.
לצפיה ב-'אם לא ימחק - יציף ויחטוף את הפורום. חכה ותראה'
אם לא ימחק - יציף ויחטוף את הפורום. חכה ותראה
18/07/2016 | 19:20
13
7
לצפיה ב-'אכול טינה על שקיפחתי שוקיך כדבעי?'
אכול טינה על שקיפחתי שוקיך כדבעי?
19/07/2016 | 02:43
12
8
לצפיה ב-'העיקר שלא נשמע אותו... ושיאכל שוקיים כל יום.'
העיקר שלא נשמע אותו... ושיאכל שוקיים כל יום.
23/07/2016 | 22:14
11
4
לצפיה ב-'לא רק אינו יודע, אלא אף אינו מסוגל להודות בכך,'
לא רק אינו יודע, אלא אף אינו מסוגל להודות בכך,
24/07/2016 | 12:17
10
17
ומנסה לפוגג את אי-ידיעתו בבדיחה צולעת.

הנדון היה אי-הבחנה של ווליס בין הטפול בטענות טבע ובטענות בנוגע למציאוּת, בהן אין הוכחות אלא אפשריות הפרכות בלבד, לבין טענות בענפי מתמטיקה שונים בהן קיימות הוכחות לצד הפרכות.

לצפיה ב-'כמו שאתה רואה, אודי, זה THE THING THAT WON'T LEAVE '
כמו שאתה רואה, אודי, זה THE THING THAT WON'T LEAVE
24/07/2016 | 13:50
9
13
כמו המערכון הידוע ב-SNL.

הדרך היחידה היא למחוק קטגורית.
לצפיה ב-'...sore loser'
...sore loser
24/07/2016 | 14:58
8
1
לצפיה ב-'הסוף לטרול? מקוה. לפחות היה מעלה מפה... היינו מבררים מה'
הסוף לטרול? מקוה. לפחות היה מעלה מפה... היינו מבררים מה
27/07/2016 | 17:12
7
16
הבעיה שלו.
לצפיה ב-'לא יאמן! '
לא יאמן!
27/07/2016 | 17:38
14
אני, הטוען כי אין בנמצא אסטרונום חרדי, ואין בנמצא חוקר אבולוציה חרדי - נדרש, על ידי Welis להוכיח את טענתי (ובמלים שלו, "נטל ההוכחה הוא על כל מי שטוען משהו").

Welis אינו תופש כי אין אפשרות להוכיח טענת אי-קיום ממין זה, וכי הדבר היחיד שניתן לעשות הוא שישנס מתניו ויפריכני, על ידי הצגת מדען כזה, אך אינו מוכן להודות בלקותו זאת.

לצפיה ב-'חברים, מי מוכן להחלץ לעזרת Welis ולהסביר לו היכן טעותו?!'
חברים, מי מוכן להחלץ לעזרת Welis ולהסביר לו היכן טעותו?!
27/07/2016 | 17:41
2
לצפיה ב-'"לפחות היה מעלה מפה"???'
"לפחות היה מעלה מפה"???
27/07/2016 | 17:59
4
12
אינני אסטרולוג חובב, אין לי מפות, ואני, כפי שהכל יכולים להבין, ספקן בנוגע ליכולת לחזות עתיד על פי תמונת פני השמים, אם כי אינני "נעול" בעמדתי, נכון להשתכנע אם תודגם לי יכולת חיזוי במובהק(*), ולהודות בטעותי.
איך זה קשור לשאלת קיום מדענים חרדים באסטרונומיה ובאבולוציה, או אי-קיומם?

(*) מובהקוּת - קריטריון סטטיסטי לאי-אקראיות.
לצפיה ב-'לא רק שהפסדת, גם לא עמדת במילתך: 'בדעתי להניח לכם''
לא רק שהפסדת, גם לא עמדת במילתך: 'בדעתי להניח לכם'
27/07/2016 | 19:34
3
14
כך שאתה גם מזוייף, טיפש ושקרן.

יאללה לך! עוף! לא רוצים אותך. לא מבין מלים יפות? אז יהיו לא יפות. טוס ואל תחזור.
לצפיה ב-'שניתי דעתי. אי אפשר לנטוש כל עוד אינך מבין משהו כה בסיסי.'
שניתי דעתי. אי אפשר לנטוש כל עוד אינך מבין משהו כה בסיסי.
28/07/2016 | 01:44
2
10
ספר לנו כיצד לדעתך מוכיחים טענה כי אין בנמצא אסטרונום חרדי, ואין בנמצא חוקר אבולוציה חרדי?
כיצד לדעתך מפריכים טענה זו?
לצפיה ב-'טרול היית ונשארת. אחת דתך - מחיקה והשעיה'
טרול היית ונשארת. אחת דתך - מחיקה והשעיה
28/07/2016 | 15:59
1
3
לצפיה ב-'Welis, ידידי, אתה חייב לעצמך סדנא לניהול כעסים.'
Welis, ידידי, אתה חייב לעצמך סדנא לניהול כעסים.
28/07/2016 | 17:18
12
כל ששאלתי הוא כיצד לדעתך מוכיחים טענה כי אין בנמצא אסטרונום חרדי, ואין בנמצא חוקר אבולוציה חרדי?
כיצד לדעתך מפריכים טענה זו?

מדוע אתה מעדיף לחרף ולגדף במקום להשיב?
האם לא פשוט יותר לענות, וזהו?
מה מסתתר מאחורי הסירוב לענות בקצרה על שאלה פשוטה?
מדוע שכבת התרבות כה דקה והינה only skin deep?
לצפיה ב-'בדיקת זהות נוספת'
בדיקת זהות נוספת
17/07/2016 | 19:41
40
אפוקליפסה ואפורבולה
לצפיה ב-'ועוד משהו בקשר למפות ארוע'
ועוד משהו בקשר למפות ארוע
13/07/2016 | 15:05
44
בקשר ללידיד טוב שלי שנפגש עם מישהי ופלוטו במפת ארווע היה בבית 4 והשמש בבית שמונה. לכאורה הקשר היה אמור לא להמשך נראה לי בכזאת מפה אבל הקשר שלהם רק הולך ומתחזק ועובר טרנספורמציות שונות האם זה הגיוני?

לצפיה ב-'יחס למפות ארוע'
יחס למפות ארוע
13/07/2016 | 15:00
29
יש סוגיה שמאוד מסקרנת אותי בתור אחת שלא טובה בפיענוח מפות ארוע. היכן ההיגיון שבארוע רב משתתפים כמו מבחן למשל כל אחד יחווה את הארוע שונה? במקרה כזה האם עושים קומפוזיט למפה עם בעלי המפות? ומה אפשר להסיק מקומפוזיט כזה? 

לצפיה ב-'סדנת מאגיה אסטרולוגית ראשונה מסוגה בארץ...'
סדנת מאגיה אסטרולוגית ראשונה מסוגה בארץ...
12/07/2016 | 17:42
38
מאגיה אסטרולוגית מסורתית
סדנה בת יומיים בתאריכים - 31.7-1.8
הסדנה תתקיים בחוות ׳דובר שלום׳ ביישוב קדיתא (גליל עליון).
תאריך אחרון להרשמה ה-24.7, מספר המקומות מוגבל.
להרשמה לסדנה:
עוד פרטים בטל :0528500797
תיאומי לינה, הסעות, אפשרויות תשלום נוספות - 0505419799
לצפיה ב-'אורנוס'
אורנוס
11/07/2016 | 08:58
1
59
שלום.
ברצוני לדעת מתי הכוכב אורנוס יכנס למזל שור. ומה זה ייעשה ב היבט האישי.
תודה
לצפיה ב-'אורנוס יעבור למזל שור '
אורנוס יעבור למזל שור
12/07/2016 | 08:26
42
ב 16.5.18 , אורנוס הוא כוכב דורי השפעתו האישית תלויה במפה האישית
לצפיה ב-'אולי הגיע הזמן להופעתה של אסטרולוגיה חדשה'
אולי הגיע הזמן להופעתה של אסטרולוגיה חדשה
10/07/2016 | 23:31
34
81
המבוססת על התנועה הטבעית של כוכבים, שיש לה 3 נתונים.
מהירות, קוטר מסלול, וזווית התקדמות.

עד היום, תנועת כוכב תוארה עם שני נתונים, מהירות, וקוטר מסלול.

תנועה טבעית של כוכבים, מופיעה מיד בפתיחת המאמר הבא.

א.עצבר

לצפיה ב-'מה פירוש "זוית התקדמות"?'
מה פירוש "זוית התקדמות"?
23/07/2016 | 11:21
33
15
לצפיה ב-'צריך לשאול...זווית התקדמות - זה שם של מה ?'
צריך לשאול...זווית התקדמות - זה שם של מה ?
26/07/2016 | 11:17
32
12

בעיה עתיקה בגישה חדשה , בעיית האדם וגופו.

גוף האדם קיים בעולם החיצוני הפיזיקלי .
האדם קיים בעולמו הפנימי שלו.

גוף האדם זקוק לאוויר, למים, למזון , למחסה.
האדם זקוק לתשובות על שאלותיו.

העולם החיצוני - מספק מעצמו תשובות - של אמת ושקר..
העולם הפנימי - מספק מעצמו תשובות - של טוב ורע .

הקשר הפלאי בין העולם החיצוני לעולם הפנימי.
הקשר בין עולמו הפנימי של האדם לעולם החיצוני, מתרחש דרך מעשה בעולם החיצוני.
בעקבות מעשה כזה , באה אל עולמו הפנימי של עושה המעשה - ידיעה .
וכאשר באה ידיעה אל עולמו הפנימי של האדם, רק אז הוא יודע.
האדם יודע לעשות, וכאשר הוא עושה מעשה, באה אל עולמו הפנימי ידיעה.

האדם נולד יודע, והוא יודע כי הוא יודע.
הידיעה באה אל עולמו הפנימי של האדם, בעקבות מעשה שהוא עושה בעולם החיצוני.
הידיעה באה אל עולמו הפנימי של האדם, ללא מלים.
אין צורך במלים כדי לדעת, יש צורך במעשים.

אבל עד עתה נכתבו הרבה מלים, ומאיפה הם הופיעו ?
איך אפשר להסביר את הופעת המלים שנכתבו עד עתה ?
התשובה היחידה האפשרית היא....האדם יודע ליצור מלים.

תשובה זו מובילה למלכודת. 
איך מסבירים את הופעת המלים, במלים שעוד לא נוצרו ?
והתשובה היא......באמצעות מעשים.
האדם יודע לעשות.

חברה טבעית ושפה טבעית
כאשר חברת בני אדם  - עושים אותם מעשים בעולם החיצוני -  בהכרח הם משיגים  ידיעות זהות הבאות אל עולמם הפנימי.  
חברה כזו ראויה לשם..... חברה טבעית.

חברה טבעית  יודעת ליצור  שפה טבעית.
שפה טבעית היא שפה של שמות, וכל שם הוא רק צירוף של אותיות.
לכל צירוף של אותיות יש צליל ייחודי וצורה ייחודית.
האדם יודע ליצור אותיות  וצירופי אותיות.
הצליל של צירוף אותיות, ( פללו , מיסביקו, קורניטו ....) הוא השם של הצירוף.
שם של צירוף אותיות, יכול להיות שם מוסכם של ידיעה שבאה אל העולם הפנימי.
לאחר הסכמה כזו , מתחילה להופיע במציאות..... שפה טבעית.
וכך מתנהלת לה תקשורת בשפה טבעית
ראובן מתרגם ידיעות מעולמו הפנימי לצירופי אותיות המופיעים בעולם החיצוני.
לוי שומע צירופי אותיות בעולם החיצוני, והוא מתרגם אותם לידיעות בעולמו הפנימי שלו.
תרגום כפול נדרש, כדי לתקשר בין עולמו הפנימי של ראובן לעולמו הפנימי של לוי.
זהו תרגום בלתי מודע , אוטונומי, המתרחש מעצמו בזמן אמיתי.
התרגום פועל, רק אם ראובן ולוי שייכים לאותה חברה טבעית, שיצרה שפה טבעית.

בשפה טבעית, לא שואלים ...מה זה ?   צירוף האותיות  ר מ ח ח ר ק ( כי זה רק שם )
בשפה טבעית שואלים....שם של מה ? הוא צירוף האותיות  ר מ ח ח ר ק
על שאלה זו אי אפשר לענות עם צירופי אותיות אחרים, כי הם רק שמות.
על שאלה זו עונים בתיאור של מעשה שיש לעשותו בעולם החיצוני , והוא מביא ידיעה אל עולמו הפנימי של האדם. ( הידיעה שבאה היא התשובה לשאלת...שם של מה ? )

צירוף האותיות צ ו ר ה זה שם של מה ?
זה שם של ידיעה שבאה אל העולם הפנימי, בעקבות מבט.
ידיעה זו באה ללא מלים, ואי אפשר לתאר אותה עם מלים .
בשפה טבעית כל מלה היא רק צירוף של אותיות, ותפקיד הצירוף הוא רק שם.

צירוף האותיות צ ל י ל  זה שם של מה ? 
זה שם של הידיעה שבאה אל העולם הפנימי, בעקבות שמיעה.
ידיעה זו באה ללא מלים, ואי אפשר לתאר אותה עם מלים .

צירוף האותיות  כ מ ו ת  זה שם של מה ? 
זה של הידיעה שבאה אל העולם הפנימי בעקבות ניסיון מעשי .
יש כמות של פרות בעדר, וכמות של תפוזים בארגז, וכמות של זמן בין שתי פעימות לב.
כמות זה שם של ידיעה טבעית הבאה אל עולמו הפנימי של האדם, בעקבות ניסיון מעשי.

ידיעת הכמות היא חשובה מאוד, והאדם המציא לה שפה.
בשפה זו  יש צירופי ספרות  במקום צירופי אותיות.
שפה זו מבוססת על הידיעה הטבעית, ששמה המוסכם הוא כמות.

א.עצבר

לצפיה ב-'לא, לא, לא! אל נא תערב שמחה עם ששון. לכל אחד מהם מקום משלו.'
לא, לא, לא! אל נא תערב שמחה עם ששון. לכל אחד מהם מקום משלו.
28/07/2016 | 12:11
31
25
איננו דנים כעת בבלשנות וב- nomenclature.
אנו דנים כעת ב"אסטרולוגיה חדשה".
כתבת "אולי הגיע הזמן להופעתה של אסטרולוגיה חדשה המבוססת על התנועה הטבעית של כוכבים, שיש לה 3 נתונים: מהירות, קוטר מסלול, וזווית התקדמות", ועל אמירתך זו הקשיתי "מה פירוש 'זוית התקדמות'?", ואני עדיין מצפה לתשובה, אם מצויה כזו בפיך.
לצפיה ב-'יש תשובה מלאה לשאלתך, כולל ציור , בדף 2 של המאמר.'
יש תשובה מלאה לשאלתך, כולל ציור , בדף 2 של המאמר.
28/07/2016 | 15:28
30
7

לצפיה ב-'הציור והכיתוב שם מניחים, בלא הצדקה, כי "מישור ההקפה" של '
הציור והכיתוב שם מניחים, בלא הצדקה, כי "מישור ההקפה" של
28/07/2016 | 17:49
29
10
פלנטה את הגוף המרכזי אותו היא מקיפה, הינו ניצב לכיוון תנועת הגוף המרכזי אותו היא מקיפה, וזה כמובן אינו נכון, מכיוון שכאשר גוף מרכזי בעל תנע זויתי מסוים, מתפורר - חלקיו ינועו כולם פחות או יותר באותו מישור סיבוב, ובאותה מגמה. 
לצפיה ב-'אין מישור הקפה במציאות.'
אין מישור הקפה במציאות.
28/07/2016 | 19:58
28
1
לצפיה ב-'כוכב לא נע בקו ישר, ולא נע בקו עקום על גבי מישור דמיוני.'
כוכב לא נע בקו ישר, ולא נע בקו עקום על גבי מישור דמיוני.
28/07/2016 | 20:07
27
10
אם הוא היה נע בקו ישר, היה לו נתון יחיד של מהירות
אם הוא היה נע בקו עקום על גבי מישור דמיוני,
היו לו שני נתונים מהירות וקוטר מסלול

אבל....
כוכב נע במסלול טבעי מרחבי בעל 3 נתונים.
מהירות, קוטר מסלול, וזווית התקדמות.

הכל מפורט במאמר.
א.עצבר
לצפיה ב-'נראה כי הכל נהיר וברור לך, ואם כך - עשה עימדי חסד ונקוב'
נראה כי הכל נהיר וברור לך, ואם כך - עשה עימדי חסד ונקוב
29/07/2016 | 09:34
26
13
בערכה של "זוית ההתקדמות" של הירח, ביחס למסלול כדה"א.
איך נראה ה"צילינדר" הדמיוני המתואר בעמוד מס. 2 של מאמרך, וכיצד נראה "המסלול הטבעי" של הירח על גביו ?
לצפיה ב-'הזווית האמורה מופיעה בעמוד 16 במאמר המצורף.'
הזווית האמורה מופיעה בעמוד 16 במאמר המצורף.
29/07/2016 | 11:58
25
4
לצפיה ב-'אעמיק בכך בערב, אך בינתים גיליתי שגיאה אחרת:'
אעמיק בכך בערב, אך בינתים גיליתי שגיאה אחרת:
29/07/2016 | 12:59
24
16
אתה כותב בעמוד 3 "חללי שם לב כי תנועות הארץ והירח מתואמות, והם נמצאים כל הזמן במישור דמיוני נע , הניצב לכיוון תנועת הארץ ".
זה לא נכון.
מישור הקפת הארץ את השמש ומישור הקפת הירח את הארץ כמעט מתלכדים.
הזוית בין המישורים הללו היא כחמש ומשהו מעלות בלבד, ולא תשעים.
לצפיה ב-'בהצלחה'
בהצלחה
29/07/2016 | 13:01
23
4
לצפיה ב-'האם תתקן את המאמר?'
האם תתקן את המאמר?
29/07/2016 | 14:08
22
3
לצפיה ב-'תהיה רציני, תקרא את המאמר (אם זה מעניין אותך) ואשמח לשמוע '
תהיה רציני, תקרא את המאמר (אם זה מעניין אותך) ואשמח לשמוע
29/07/2016 | 14:27
21
14
בקורת .
לעניין ההערה שלך, אין כל שגיאה.

א.עצבר 
לצפיה ב-'...Seriousness is my middle name'
...Seriousness is my middle name
29/07/2016 | 19:50
20
13
מישור הקפת הירח את כדה"א אינו ניצב לכיוון תנועת הארץ סביב לשמש, אלא אם כן הגדרת המונח "ניצב" במילונך שונה מן המקובל.
לצפיה ב-'כנראה שאצטרך להכין סרטון שיתאר את התנועה המשולבת של ירח וארץ'
כנראה שאצטרך להכין סרטון שיתאר את התנועה המשולבת של ירח וארץ
29/07/2016 | 22:30
19
10
ועד אז...סבלנות.
תודה על התענינותך בנושא.

א.עצבר

לצפיה ב-'אני יכול לחסוך לך טרחה.'
אני יכול לחסוך לך טרחה.
30/07/2016 | 02:49
18
12
לצפיה ב-'אם הסרטון שאני רוצה להציג כבר קיים בוויקיפדיה, לא חידשתי דבר'
אם הסרטון שאני רוצה להציג כבר קיים בוויקיפדיה, לא חידשתי דבר
30/07/2016 | 04:06
17
10
הסרטון שאני רוצה להציג, יתבסס על כמה נתונים.
חלל אינסופי ובו נעים רק שני גופים.
כדור ארץ נע בתנועה מוחלטת
ירח נע בתנועה מוחלטת
המרחק בין הירח וכדור הארץ תמיד קבוע.
צופה אנושי שנמצא על כדור הארץ , ששמו יהיה ..ארצי
צופה דמיוני הנמצא בחלל במצב של מנוחה מוחלטת, ושמו יהיה חללי.

הסרטון יראה ....מה רואה ארצי ?
הסרטון יראה....מה רואה חללי ? ( תמונה אחרת לגמרי)

את מה שרואים חללי וארצי תיארתי בשני המאמרים, אבל כנראה קשה
לדמיין את הנאמר. ( נסה שנית, אולי תצליח)

א.עצבר

לצפיה ב-'הסרטון שהצגתי מראה שלושה גופים, ירח ארץ שמש (מנקודת מבט'
הסרטון שהצגתי מראה שלושה גופים, ירח ארץ שמש (מנקודת מבט
30/07/2016 | 11:19
16
17
של צופה המצוי במערכת יחוס של השמש [בה השמש היא "סטאטית"]), ובה גוף קטן (ירח) סובב גוף מרכזי עבורו (ארץ), והארץ סובבת גוף מרכזי עבורה (השמש).
כעת, לא משנה היכן תעמיד צופה כלשהו - "מישור הקפת" הירח את הארץ יהיה כמעט מתלכד עם "מישור הקפת" הארץ את השמש.
אמתין לראות איזה סרטון מפתיע תשלוף מאשפתך (אשפה - תרתי משמע).
לצפיה ב-'ניסיון אחרון לפני הסרטון ......אולי תשתכנע'
ניסיון אחרון לפני הסרטון ......אולי תשתכנע
30/07/2016 | 12:04
15
12
גם כאן צריך להפעיל את הדמיון, אבל המשימה פשוטה יותר.

נסה לדמות  צינור שקוף בקוטר של 3 מטרים, הנשען בקצותיו על קורות השערים של מגרש כדורגל. עובי הדופן של צינור זה 5 ס"מ ואדם יכול להתהלך בתוכו.
נניח שאורך הצינור הזה הוא 100 מטרים.
עם הצינור הזה נערוך ניסוי, עם רוכב אופניים פנימי, פ  , ורוכב אופניים חיצוני  ח
פ נערך לניסוי , והוא נוסע בתוך הצינור, במהירות של 100 מטרים לדקה.
פ נוסע בקו ישר בתוך הצינור, וראשו נמצא תמיד במרכז הקוטר של הצינור.

ח אמור לבצע ניסוי תנועה מורכב הרבה יותר.
עבור ח התקינו המהנדסים מסלול מתפתל סביב הצינור, עם התקן מכני המונע
מגלגל האופניים להתנתק מהדופן החיצוני של הצינור.

ח  ו  פ  מתייצבים עם האופניים שלהם בקצה הימני של הצינור.
פ נמצא בפנים
ח נמצא בחוץ.

פ אמור לנסוע בקו ישר בתוך הצינור, במהירות של 100 מטרים לדקה, והוא אמור להגיע לקצה השמאלי של הצינור לאחר דקה.
ח אמור לנסוע במסלול מתפתל סביב הצינור, עם מצבים שבהם ראשו נמצא בצד, וגם למטה. . ח אמור לנסוע במהירות של 120 מטרים לדקה, והוא צריך להגיע לקצה השמאלי של הצינור לאחר דקה.

על פי תנאי הניסוי, ח  ו  פ  נמצאים  תמיד במישור דמיוני נע.
בכל רגע ש פ  יביט ( ימינה , שמאלה, למעלה או למטה ) הוא יראה את ח

אם פ יצליח להתעלם מהתחושה שהוא נע במהירות קבועה, הוא יגיד כי
ח  מסתובב סביבו במעגל .

זהו, ח מייצג את הירח,  פ מייצג את כדור הארץ.

א.עצבר

לצפיה ב-'אתה טועה. ההתקן שלך אינו מתאר את תנועת הירח סביב לארץ,'
אתה טועה. ההתקן שלך אינו מתאר את תנועת הירח סביב לארץ,
30/07/2016 | 16:06
14
12
מן הסיבה שמישור הקפת הירח את הארץ כמעט מתלכד עם מישור הקפת הארץ את השמש.
לצפיה ב-'ההתקן הזה יכול לתאר, גם את תנועת כדור הארץ סביב השמש.'
ההתקן הזה יכול לתאר, גם את תנועת כדור הארץ סביב השמש.
30/07/2016 | 20:20
13
7
ההתקן הזה יכול לתאר גם את תנועת מאדים סביב השמש.
ההתקן הזה יכול גם לתאר את תנועת השמש סביב הכוכב המרכזי שלה.
ההתקן הזה יכול גם לתאר תנועה של לווין מלאכותי הנע סביב כדור הארץ.

ההתקן הזה מתאר תפיסה נכונה של היקום.
קשה לקבל רעיון חדשני שכזה, אני יודע.
ימים יגידו אם רעיון זה יתקבל.
התנגדות לרעיון זה מעודדת אותי, כיוון שכל רעיון חדשני, נתקל בהתחלה
בהתנגדות גורפת.

שבוע טוב

א.עצבר

לצפיה ב-'ההתקן שלך אינו מתאר את תנועת הירח סביב הארץ.'
ההתקן שלך אינו מתאר את תנועת הירח סביב הארץ.
30/07/2016 | 23:42
12
17
אתה חפשי להתנחם במחשבה כי העולם אינו מסוגל לתפוש את עומק רעיונך החדשני, כי התנגדות היתה מנת חלקם של כל המחדשים פורצי הדרך והינה ראיה לנכונות רעיונך, ולשאוב מכך עידוד.
מה בנוגע להוצאה לאור של משנתך?
לצפיה ב-'האם שמעת על רעיון פאי המשתנה ?'
האם שמעת על רעיון פאי המשתנה ?
31/07/2016 | 00:01
11
15
לצפיה ב-'אם מדובר ביחס בין רדיוס העיגול לבין הקפו, אזי, ככל הידוע לי '
אם מדובר ביחס בין רדיוס העיגול לבין הקפו, אזי, ככל הידוע לי
31/07/2016 | 12:43
10
38
הוא קבוע וערכו שני פאי, זאת מכיוון שהזוית הנפרשת מנקודה במישור (מרכז מעגל) היא קבועה, ולא משנה מהו רדיוס העיגול.
הטענה כי פאי עשוי להשתנות לא אפשרית בגיאומטרית המישור האויקלידי, אם כי אולי אפשרית כאשר מדובר בסוג אחר של גיאומטריות ומשטחיהן. אולי כן. אולי לא. טרם נתתי דעתי על כך.
לצפיה ב-'3 מהפכים בדרך, בבלשנות , בגיאומטריה , ובפיזיקה ( מבנה היקום)'
3 מהפכים בדרך, בבלשנות , בגיאומטריה , ובפיזיקה ( מבנה היקום)
31/07/2016 | 13:32
9
4
לצפיה ב-'אם זה מעניין, הנה קישור לשרשור בלשני'
אם זה מעניין, הנה קישור לשרשור בלשני
31/07/2016 | 13:36
8
16
http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/241/18102220...רוחניות/ישעיהו_ליבוביץ-הגותו
לצפיה ב-'כן, קראתי שם ונוכחתי לדעת כי אחרי שטענותיך נדחות ונסתרות '
כן, קראתי שם ונוכחתי לדעת כי אחרי שטענותיך נדחות ונסתרות
31/07/2016 | 13:46
21
על ידי החולקים עליך - אתה מציין כי התנגדות גורפת מעודדת אותך מאד.
התגובה היחודית של כל פרט מן המין האנושי לדחית טענותיו, היא הדגמה של גיוון מרתק במין האנושי.
לצפיה ב-'aetzbarr, ידידי, אני חש מבוכה מסוימת בעבורך, לאחר שנצרכתי'
aetzbarr, ידידי, אני חש מבוכה מסוימת בעבורך, לאחר שנצרכתי
01/08/2016 | 17:55
6
31
לשני משפטים בלבד כדי להפריך את ה- paper שלך.
מה חלף במוחך בעת שחיברת paper זה?!
לצפיה ב-'זה בסדר, אתה לא הראשון הפוסל על הסף את רעיון פאי המשתנה'
זה בסדר, אתה לא הראשון הפוסל על הסף את רעיון פאי המשתנה
01/08/2016 | 18:18
5
19
אלפי שנים מדקלמים את הרעיון של פאי קבוע, ומוסרים אותו מדור לדור.
ואף על פי כן אני טוען שפאי משתנה בין ערך מינימלי מקורב של  3.1416  ל ערך מקסימלי מקורב של  3.164

יש קשר ישיר בין "הקוטר האמיתי" של מעגל לערך של פאי שלו.
קוטר אמיתי מוצג עם אמת מידת אורך נבחרת, לדוגמה מ"מ.
למעגל זעיר שקוטרו באזור 0.001 מ"מ יש לייחס פאי כמעט מקסימלי
למעגל גדול שקוטרו באזור מיליארד מ"מ יש לייחס פאי כמעט מינימלי.
בין אלה, לכל מעגל יהיה פאי ייחודי משלו.
מה יותר יפה מזה ?

כדי להוכיח את טענתי, חייבת להיערך מדידה מדויקת מאוד המתוארת במאמר.
ומנגד, אלה הטוענים כי פאי קבוע, כלל אינם חייבים בהוכחה, מכיוון שפשוט אין אפשרות להוכיח כי פאי קבוע.
ההחלטה של פאי קבוע באה {כנראה} מטעמי נוחיות.
אבל מה לעשות ופאי משתנה ?
אך יש לזכור, כי רק מדידה מדויקת מאוד מסוגלת לגלות את השינוי הזה.

א.עצבר

לצפיה ב-'אני מקווה שהבנת מתשובתי , כי יש לשים קץ לוויכוחים המילוליים '
אני מקווה שהבנת מתשובתי , כי יש לשים קץ לוויכוחים המילוליים
01/08/2016 | 19:03
19
לגבי קביעותו או אי קביעותו של פאי, ולתת למדידה להכריע בכך.

כאשר המדידה תצליח בכך ( ואני בטוח שהיא תצליח) חייבים להסיק את המסקנה,כי נושא פאי הוא נושא פיזיקלי המוכרע במדידה, ולא נושא מתמטי המוכרע בחישוב.
עתה יש לקבוע ללא היסוס.
עצם העובדה שהמתמטיקה לקחה על עצמה את הנושא הזה, עיכבה את התפתחות הגיאומטריה, מכיוון שהקוטר האמיתי של מעגל כלל לא בא לידי ביטוי בחישובים. ואם הקוטר האמיתי כלל לא בא לידי ביטוי בחישובים, הרי המתמטיקה קבעה מראש ( סתם ככה) כי פאי קבוע בכל המעגלים.
לכן, המתמטיקה לא יכולה לגלות את רעיון פאי המשתנה.
את הרעיון הזה תגלה הפיזיקה, עם מדידות.

מכאן ברור שם המאמר שבחרתי.
תיאוריה פיזיקלית של קווים מתוחכמים.
א.עצבר 
לצפיה ב-'בדיחה מפורסמת טוענת כי דרך כל שלוש נקודות במישור ניתן להעביר'
בדיחה מפורסמת טוענת כי דרך כל שלוש נקודות במישור ניתן להעביר
01/08/2016 | 20:34
3
24
ישר יחיד...בתנאי שמשתמשים בעפרון מספיק עבה.

מדידה לא תשנה דבר!
כל עוד מדובר בגיאומטריה אויקלידית ובמישור אויקלידי - הזוית הנפרשת מכל נקודה העשויה להיות מרכז עיגול, היא קבועה, ללא קשר לרדיוס העיגול, ולכן קיים קשר קבוע בין הקף העיגול לבין רדיוסו.

אולם זו מדינה חפשית, ואתה חפשי להשתטות.
לצפיה ב-'נסה להוכיח עם צירופי אותיות, '
נסה להוכיח עם צירופי אותיות,
01/08/2016 | 21:01
2
19
כי פאי של מעגל שקוטרו 1 מ"מ = פאי של מעגל שקוטרו 1000 מ"מ
בהצלחה
א.עצבר
לצפיה ב-'אם תרצה, אפשר גם להשתמש בצירופי ספרות'
אם תרצה, אפשר גם להשתמש בצירופי ספרות
01/08/2016 | 21:22
10
לצפיה ב-'aetzbarr, נראה כי אתה פנסיונר משופע בפנאי, ונכון, מטעמים לא'
aetzbarr, נראה כי אתה פנסיונר משופע בפנאי, ונכון, מטעמים לא
01/08/2016 | 21:28
35
מובנים לי, להשתטות, מתוך הנחה כי אנונימיותך מובטחת.

השחוק יפה לבריאות.
תיתי לך על שאתה כה שוקד על בריאות הציבור...
לצפיה ב-'שבתאי בקשת'
שבתאי בקשת
06/07/2016 | 16:34
38
226
שבתאי ישהה בקשת עד סוף דצמבר 2017.אני ילידת תחילת המזל ,האם אשתחרר מעולו של זה מוקדם יותר?
לצפיה ב-'???????????????????????????????????'
???????????????????????????????????
07/07/2016 | 17:05
22
לצפיה ב-'רגינה-זו שאלה כללית כדי לענות נכון צריך תאריך לידה ושעה- '
רגינה-זו שאלה כללית כדי לענות נכון צריך תאריך לידה ושעה-
08/07/2016 | 14:53
38

לדעתי מדורי ההורוסקופ  משגעים אותכם ומציגים מצב כאילו שבתאי  "טוחן" משך כל תקופת שהייתו במזל את בני המזל, רק בגלל שהייתו במזל כאילו אין כוכבים אחרים במפה.

אחרי שסיימתי להגיב,ערכתי  כי רציתי להוסיף שכנראה צדקתי  שכתבתי שבמדורי ההורוסקופ משגעים אותכם,לפי כמות סימני השאלה שהקלדת, נראה שאותך גם הפחידו  .
,,,,,קודם  תרגעי.!
לצפיה ב-'למה מוקדם יותר - יש קיצור שליש?... '
למה מוקדם יותר - יש קיצור שליש?...
09/07/2016 | 00:52
11
43
יש שסובלים יותר או פחות, אבל אף אחד לא מקבל קיצור עונש...

הקיצור אגב היה בקיץ הקודם, שבו הוא יצא לכמה חודשים ואז חזר.

מה שכן, צדק ישתחרר משני היבטים שליליים שיש לו כבר שנה כמעט (עם סאטורן ונפטון) במהלך החודש (מסאטורן) ועד נוב' (מנפטון) ויעבור לחיוביים יותר.

אבל גם אחרי יציאת סאטורן, צדק נכנס לעקרב כמעט בדיוק באותו הזמן... כך שתהיה עוד שנה כבדה (ובהיסטוריה של הארץ - לרוב גם מלחמה).  
לצפיה ב-'יום ושעת לידה'
יום ושעת לידה
09/07/2016 | 07:54
2
46
24 נובמבר 60 20.30 שעת לידה
לצפיה ב-'לרגינה-המפה שלך מורכבת וכפי שכתבתי מדורי האסטרולוגיה - '
לרגינה-המפה שלך מורכבת וכפי שכתבתי מדורי האסטרולוגיה -
09/07/2016 | 12:05
1
50
 כותבים תחזיות כלליות לכל המזלות ובמקרה של שבתאי בקשת לכל בני מזל קשת בעולם,
אבל לכל בן מזל קשת יש מפה אישית עם מרכיבים אישיים משלו.
לדוגמה אצלך, שבתאי עבר במפתך על פני השמש שלך בבית 5 ואין לך בקשת כוכבים במפה,לכן הוא יעשה קשיים במאפיינים של בית 5 (כמו בעיות באהבה ועם הילדים).
אבל שבתאי נחשב ל"ילד קטן" לעומת פלוטו הנמצא בגדי(בית 6במפתך) שם יש 3 כוכבים לידתיים(ונוס צדק ושבתאי),גם את זה צריך לבדוק.  
,,,אז  בדצמ'- 2017 שבתאי יעזוב את קשת ויעבור לגדי ,אז מה? אצלך זה לא יהיה פשוט,
במפת לידתך בבית 6 בגדי יש את ונוס ,צדק ושבתאי לידתיים,
ידוע באסטרולוגיה ששבתאי במעבר  על הכוכבים צדק וונוס (הנחשבים לטובים)הוא "לא נחמד" איתם,בנוסף ויש את אפקט "חזרת שבתאי" כששבתאי במעבר "יגהץ" לך את  מעלת שבתאי הלידתי בשנים 2019-2020 .
אבל לא צריך להיבהל !,אמרנו שיש את פלוטו במזל גדי והוא יכול "לנטרל" את שבתאי,איך? על זה צריך לקבל הרצאה של מס' דקות מאסטרולוג מקצועי.
ועוד משהו טוב, -כוכב צדק יכנס לקשת בנובמבר 2018 (כששבתאי מתחיל להקשות בגדי) ויכול  להשפיע לטובה .
,,,וכל זה רק חלק קטן מאוד ממה שאפשר להגיד לך בפורום(בטח חובב כמוני).
 מבולבלת??,,,,, גם אני וכל אחד  שירצה להשיב לך בפורום.
לכן המסקנה-יש להתקשר לאודי,מנהל הפורום,או לאסטרולוג/ית טוב/ה אחר/ת  ולקבוע פגישה(כמובן זה עולה כסף)מסודרת.

במדור בעיתון ובפורום אי אפשר לקבל אפילו עשירית מהתמונה,אלא להשאר עם הרבה ???????????????????????.
לצפיה ב-'תודה'
תודה
09/07/2016 | 13:10
9
לצפיה ב-'הי רגינה (וגם וולס)'
הי רגינה (וגם וולס)
14/07/2016 | 07:31
7
22
כן, מכיבן שהשמש שלך ממש בתחילת המזל את אמורה להשתחרר מיותר מוקדם מהכובד של שבתאי.
פלוטו מאלץ אותנו "לעשות סדר" להעיף דפוסים ישנים כדי להיוולד מחדש. (בתחומים שהוא נוגע בהם) זה לא חייב להיות מזיק. ולך וויילס הערה קטנה, רגינה סך הכל רצתה לדעת אם יוקל לה קצת  כי שבתאי מכביד עליה. והתשובה המרגיעה שלך " על זה שאם נולדת בתחילת המזל את לא פתורה מעונש") ובמילים אחרות "חכי חכי כשפלןטו יכנס לגדי" זה נראה לך לעניין ביכלל?
לצפיה ב-'הי - לא הזכרתי את פלוטו. גם לא מוכרת לי הפרשנות המקצרת '
הי - לא הזכרתי את פלוטו. גם לא מוכרת לי הפרשנות המקצרת
14/07/2016 | 14:13
4
39
שהזכרת.

ובאשר לצדק בעקרב - אני מדבר מנסיון אישי: זו תהיה שנה קשה, בוודאות.

כך שהכל לעניין, למיטב ידיעתי (ורק ידיעתי - זה כל העניין).
לצפיה ב-'וולס סליחה התכוונתי למתלמד 8'
וולס סליחה התכוונתי למתלמד 8
14/07/2016 | 14:50
3
11
לצפיה ב-'כן אניה!!,כך לצערי בדיוק,ראי מה מחכה לה משבתאי-'
כן אניה!!,כך לצערי בדיוק,ראי מה מחכה לה משבתאי-
16/07/2016 | 13:33
2
22
(ולא מפלוטו) ואני אסביר,
הרי מדורי האסטרולוגיה בסוף השבוע מספרים לקוראים  שיש קושי לבני קשת בגלל נוכחות שבתאי במזל ורק אחרי ששבתאי יעזוב את קשת הקשתים יחושו הקלה ,

קבלתי מרגינה את תאריך הלידה והשעה,יצאתי מהנחה שנולדה בארץ(האמת ששחכתי לבקש,אם כי לגבי מיקום הכוכבים השינוי לא גדול גם אם נולדה בחו"ל) 
הצבתי מפה ואני רואה מצב של "מן הפח אל הפחת".
-נכון נולדה בתחילת המזל ובבית-5(השמש ב-2 בקשת)ושבתאי עבר את השמש ולא יחזור,לכן תהיה הקלה במעבר שבתאי על השמש,
-כן ציינתי ששבתאי ימשיך להקשות במאפייני בית-5 עד לצאתו,
-יצא שבתאי מקשת ועבר לגדי,אי אפשר לשמוח-תוך זמן קצר יש לגברת בעיות עם  
 שבתאי במעבר על צדק ואחר כך על ונוס בגדי בבית-6(צדק לידתי ב-6 בגדי ,וונוס ב-11 בגדי) וגם שם יהיו קשיים,
תוסיפי שבתאי לידתי ב-16 בגדי וסיפור "חזרת שבתאי" ופלוטו שגם הוא מסתובב במעבר בגדי,,,ולדעתי ממש לא יהיה לה קל.
לכן הצעתי לה ללכת לאסטרולוג. 

סיפור מהחיים על מעבר שבתאי על צדק-
ביתי נולדה עם צדק במעלה-10 בעקרב בבית -10,
לפני 3 שנים הציעו לה להתמודד על תפקיד  שליחות מטעם הסוכנות ומשרד החוץ
במדינה יוקרתית בחו"ל,בעלה בדק אם במקצועו ימצא תעסוקה  והסתבר שמקצועו נדרש שם, ושכרו יעלה על שכרו בארץ,
הילדה התחילה בדיקות פסיכוטכניות,ראיונות אישיים,בדיקת כישורים,תנועת נוער,צבא והשכלה ונמצאה מתאימה,גם קיבלה פידבקים טובים ,

לקראת סוף התהליך ידידנו "לוציפר הרשע"(שבתאי) עבר למזל עקרב ואני התחלתי לחשוש בגלל צדק ב-10 בעקרב בבית-10(קריירה)במפה שלה.
לאחר המפגש הלפני האחרון נתבשרה הילדה שעלתה לראיון  האחרון ביחד עם עוד 2 מועמדים ובאותו יום יבחר המועמד הסופי.
כשביתי אמרה לי את תאריך המפגש האחרון והסתכלתי במפה,,,,חשכו עיניי.
את בטח מנחשת באיזה מעלה בעקרב היה שבתאי במפגש האחרון ?.,,,
כן ב-10 בעקרב,,,,,פחדתי להגיד לה מה יהיו התוצאות.

לצפיה ב-'עדיין לא הבנתי למה להלחיץ '
עדיין לא הבנתי למה להלחיץ
16/07/2016 | 22:02
1
16
כשאדם רוצה לדעת אם  יקל לו במעט לבוא ולהתחיל להלחיץ ועוד על משהו שלא נשאל......
לא מבינה ולא אבין
לצפיה ב-'אניה-רק מתוך דאגה,לא להלחיץ,להכין,כולם מצפים להקלה ביציאת -'
אניה-רק מתוך דאגה,לא להלחיץ,להכין,כולם מצפים להקלה ביציאת -
18/07/2016 | 07:39
16
שבתאי מקשת ומעברו לגדי,אבל אם תראי את  מפת הלידה תבחיני שברגע  
ששבתאי עובר לגדי,במקום הקלה,יש שם עלייה בקושי,
בעוד ששבתאי בימים אלה נמצא במפתה בבית 5 בקשת ועבר רק על השמש בתחילת המזל,,,
במזל גדי(בבית 6  ) יש את צדק במעלה-6 ואת וונוס ב-11 , ,,,וגם את שבתאי לידתי ב-16 . 
לפי שיטת "מעבר מתקרב" של האסטרולוגית בטי לונדסטוד כותבת הספר "מעברים",כוכב במעבר מתחיל להשפיע בטווח של 10 מעלות,
כלומר-שבתאי הנמצא עדיין בקשת יכול להשפיע על צדק לידתי ב-6 בגדי כשהוא עוד ב-26 בקשת,
נגיד שזה מוגזם,אבל זמן קצר אחרי ששבתאי יעבור לגדי הוא יתקרב לצדק .

כוכב מתקרב במעבר השפעתו הגדולה מתחילה בטווח של-3 מעלות.
מסקנה-מחכים לצאת שבתאי מקשת והרגשת הקלה,,,,,ואז הקושי דווקא מתגבר. 
ב-11 בגדי במפה יש את וונוס-גם זה לא פשוט וזוהי רק ההתחלה.
בגלל זה פרטתי והצעתי פגישה עם אסטרולוג.
לצפיה ב-' אניה יקירתי !-לא,ממש לא,זו הדוגמא הקלאסית שצריך לקרוא - '
אניה יקירתי !-לא,ממש לא,זו הדוגמא הקלאסית שצריך לקרוא -
18/07/2016 | 11:23
1
55
את כל המפה כדי לא להטעות את בעל המפה,
לילדה במקרה זה יש מפה בעייתית ,לצערי
היא עלולה ללכת "מן הפח-אל הפחת",
אני מאוד רוצה להרגיע כמו המומחים בעיתונים ולהגיד לה "כששבתאי יעבור מקשת לגדי בדצמ'- 2017 תרגישי הקלה",
וזה ממש לא כך !!!,קראי את המפה שלה ותראי כששבתאי יעבור לגדי-הוא דווקא יקשה עליה יותר כי במפה שלה יש את צדק לידתי בגדי בבית-6  
ואחריו את ונוס ואחר כך את שבתאי הלידתי,,,,אז איזה הקלה יש במעבר שבתאי על צדק בבית 6(עבודה/ שירות )ואחר כך על וונוס???.
את מיקום צדק וונוס ושבתאי במפת הלידה ציינתי לך  בפוסט אחר אחר .

לצפיה ב-'זה בסדר כל אחד נוהג כראות עיניו'
זה בסדר כל אחד נוהג כראות עיניו
18/07/2016 | 11:54
10
לי זה צרם.

לצפיה ב-'מעבר שבתאי הוא לא אסון'
מעבר שבתאי הוא לא אסון
09/07/2016 | 17:46
23
33
קודם כל הוא נוכח כל הזמן במפת הלידה ומידי פעם עובר על גורמים נוספים במפה מלבד השמש (שבמקרה שלך בקשת) כך שהוא פועל כל הזמן ברקע והשפעתו לא זרה לנו. זה ממש לא דומה להפחדות במדורי האסטרולוגיה.
שבתאי בסך הכול אומר איפה נדרשת עבודה בחיינו, איפה אנחנו נדרשים להשקיע מאמץ. כשהוא עובר על השמש, זה אומר שאנו נדרשים לבנות את עצמינו ואת חיינו על יסודות איתנים שיחזיקו מעמד שנים קדימה. להשקיע בעצמינו, באמביצית שלנו, בביטחון העצמי. שבתאי הוא לא כוכב נוח תמיד, כי הוא תובעני ועלול להלחיץ. אבל הוא נחוץ מאוד. בלעדיו לא ניתן לבנות שום דבר אמיתי.
לצפיה ב-'תלוי עבור איזה מזל. לקשתים הוא קשה יותר כי הוא מנוגד ישירות '
תלוי עבור איזה מזל. לקשתים הוא קשה יותר כי הוא מנוגד ישירות
09/07/2016 | 18:25
10
52
לתכונות האופייניות להם, והוא כמעט ההיפך מצדק, שליטם.

הכל מהווה חלק מהשלם, וגם סבל מהווה חלק מהחיים; אבל זה לא אומר שאין סבל...
לצפיה ב-'שבתאי לא קליל בשום מזל'
שבתאי לא קליל בשום מזל
09/07/2016 | 19:07
9
42
מה יגידו הסרטנים שמהותו קוטבית למזלם?
או הטלאים היכן שהוא נפול?
אפילו לגדאים שמכירים אותו באופן אינטימי ממש, הוא לא קל
אבל הוא תמיד נחוץ.
סבל זה כבר עניין אחר. זה תלוי איך מקבלים אותו.
אפשר להבין את הדרישות שלו ואפשר לברוח ממנו. 

לצפיה ב-'סבל זה סבל. חכה שיגיע למזל שלך...'
סבל זה סבל. חכה שיגיע למזל שלך...
10/07/2016 | 03:36
8
45
סרטנים אינם נוטים לתנועה ותאבי חופש; לגדאים הוא מן הסתם מחזק תכונות.

לצפיה ב-'מה זאת אומרת לחכות שיגיע למזל שלי?'
מה זאת אומרת לחכות שיגיע למזל שלי?
10/07/2016 | 12:44
7
32
לא צריך לחכות לו שיגיע לשמש כדי להרגיש אותו. הוא כל הזמן נוכח במפה, עושה טרנזיטים לגורמים נוספים במפה מלבד לשמש (וגם זוויות לשמש עצמה גם בלי להגיע למזל שלה ולהיצמד אליה). הוא יכול לעבור על הירח, ליצור מולות למארס, סקוויר לדרקונים או לשוב למעלה הלידתית של עצמו. המעבר על השמש הוא לא ההיבט היחיד שלו, וגם לא בהכרח הכי מורגש.
לצפיה ב-' למד נושא המעברים באסטרו' לעומק ואז מה שכתב וויליס יהיה '
למד נושא המעברים באסטרו' לעומק ואז מה שכתב וויליס יהיה
10/07/2016 | 14:14
6
30
ברור לך  יותר,
למשל - כל מקום ששבתאי במעבר מטייל הוא משפיע אחרת,יש הבדל עצום  אם הוא נצמד לירח לידתי של מישהו(נפילה ממעמד,טיפוס על קירות חלקים ועוד צרה בהתאם לבית בו מטייל-הרשע )לעומת זה שהוא נצמד  לפלוטו,במקרה פלוטו,אין השפעה-פלוטו מנפנף אותו. 
לצפיה ב-'זה בדיוק מה שכתבתי'
זה בדיוק מה שכתבתי
10/07/2016 | 14:43
5
29
שבתאי תמיד נוכח ומשפיע במפה ויש לו מעברים רבים משמעותיים מלבד המעבר על השמש. וגם כשהוא לא עושה טרנזזיט על כוכב, הוא עדיין משפיע על הבית שהוא עובר בו.

לצפיה ב-'ואיך נדע אם המזל הזה דומיננטי אצלך?'
ואיך נדע אם המזל הזה דומיננטי אצלך?
11/07/2016 | 18:20
4
34
אתה שואל שאלות על עקרונות בסיסיים באסטרולוגיה: או שאתה עובד לפיהם, או שלא.

אם לא, מניח שתוכל להצטרף ל-AETZBARR לעיל, ולהמציא אסטרולוגיה פרטית...
לצפיה ב-'אין לי עניין באסטרולוגיה פרטית'
אין לי עניין באסטרולוגיה פרטית
12/07/2016 | 14:44
3
20
ואני עובד לפי עקרונות אסטרולוגיים מוכרים היטב.
תשמע, אני חושב שאנחנו פשוט מבינים זה את זה לא נכון.
בוא נתחיל מהתחלה 
האם אתה טוען שכאשר גרם שמיים כלשהו (וזה לא משנה עכשיו אם זה שבתאי או משהו אחר) עובר על פני השמש, או מטייל במזל שהיא נמצאת בו, זה הטרנזיט היחיד שלו במפה שמשפיע? אין לקחת בחשבון את הזוויות לגורמים אחרים במפה? כי זה מה שהבנתי שאתה טוען. אולי הבנתי לא נכון...
לצפיה ב-'ודאי שזו לא הסיבה היחידה, אבל היא ה*עיקרית*'
ודאי שזו לא הסיבה היחידה, אבל היא ה*עיקרית*
14/07/2016 | 14:16
2
19
יש סולם דרגות. כוכב במזל מסויים יהיה חזק יותר או חלש (בהתאם להיבטיו ולמשמעותו במפת הלידה), אבל *יהיה* והשפעתו על המזל תהיה קרדינאלית.

כך אני לפחות למדתי אסטרולוגיה. אם ידוע לך אחרת, אנא האר את עינינו.
לצפיה ב-'אנחנו מדברים עכשיו על מפה לידתית או מפת מעברים?'
אנחנו מדברים עכשיו על מפה לידתית או מפת מעברים?
14/07/2016 | 18:20
1
14
אם מדובר במפה לידתית זה נכון בהחלט, בטח ובטח בכוכבים האישיים.
כשמדובר במפת מעברים, הבית שבו מבקר הכוכב חשוב יותר מהמזל שהוא מבקר בו, ובהחלט חשובות הזוויות שהוא עושה גורמים אחרים במפה. כאשר כוכב מסויים מבקר באותו מזל שהשמש הלידתית נמצאת בו, זה נעשה חשוב רק כשהוא נצמד אליה. 
זה מה שאני מכיר
לצפיה ב-'מפת קידומים *ו*מעברים. לא שמעתי שהבתים חשובים מהמזלות'
מפת קידומים *ו*מעברים. לא שמעתי שהבתים חשובים מהמזלות
16/07/2016 | 20:24
19
ובעיקר מזל השמש, במפה כזו. ומה אם יש עוד כוכבים באותו מזל? כל מעבר עליהם ישפיע.

לצפיה ב-'לראש הסוס ! מנסיון אישי קשה,יש מקרים שמעברו-ממש אסון,,,'
לראש הסוס ! מנסיון אישי קשה,יש מקרים שמעברו-ממש אסון,,,
12/07/2016 | 15:46
11
22
 שבתאי עבר על הירח במפתי(וכתבתי את זה כאן)ופשוט,,,"קרע לי ת'צורה",נפלתי ממעמד,נשללו לי חלק מההטבות בעבודה,קרו לי "פאשלות"  של טירון מתחיל בעבודה,
נפלתי לידיי בוס מגלומאן בעבודה שהוציא לי את המיץ, בגלל שזה היה בבית 2 ,אישתי החליטה שהיא צריכה פסק זמן בעבודה וההכנסה המשפחתית ירדה, אחרי שבועיים נמאס לה מהבטלה,אבל עבודה לא מצאה ,בגלל שבאותו הזמן שבתאי החליט ללכת הלוך וחזור וגיהץ לי את הירח מס' פעמים,הסיפור נמרח על שנה שלמה,,,,וכמעט פרחה נשמתי.
זה לא אסון??
 אחרי ששבתאי התרחק מהירח,העיניינים נרגעו,הלכתי לעבודה נוחה יותר,נעלמו הפאשלות,פתאום אישתי חזרה לעבודה ,,,ובא לציון גואל,,,,,

יש "מרס הערס" ו"שבתאי המנייאק"(לא לכולם,כל אחד לפי מפתו האישית-אני מאוד סבלתי באותה השנה.)
לצפיה ב-'גם לי מעבר שבתאי על הירח לא היה קל'
גם לי מעבר שבתאי על הירח לא היה קל
12/07/2016 | 16:48
10
51
לא דרמתי כמו שלך אבל לא קל. מצד שני מעבר שבתאי בבית 8 היה עבורי תקופה ממש לא פשוטה.
אבל זה העניין - סבל הוא עניין סובייקטיבי. שבתאי לא מביא איתו סבל. הוא מביא איתו לחץ ודרישות. אם האדם מגיב על כך בסבל או לא, זה תלוי באדם, במבנה האישיות שלו ובבחירות שלו.  יש אנשים  שהיו סובלים ממה שעברת יותר ממך או ממש נשברים. ומצד שני יש טיפוסים אופטמיים וקלילים שכמעט שום דבר לא יפיל להם את החיוך מהשפתיים. גם את הקשיים הם מקבלים בצורה פילוסופית. העניין של שבתאי הוא לא לגרום לך לסבול, אלא לבחון אותך, לחשל אותך, לבנות אותך לטווח הארוך, לפעמים למנוע ממך לעשות שטויות או ליישר אותך. נוח זה אף פעם לא אבל לא מתמצה בסבל וזהו.
לדעתי כמובן 
לצפיה ב-'אם המילה 'סבל' מפריעה לך באופן אישי - כדאי לציין'
אם המילה 'סבל' מפריעה לך באופן אישי - כדאי לציין
14/07/2016 | 14:18
9
33
ולא לרדת על אחרים שעבורם היא לגיטימית יותר לתיאור מצב.

סבל הוא סבל, גם אם אתה פילוסוף. אם אתה לא בטוח - קח פטיש והכה על האגודל. אח"כ התנחם בפילוסופיה...
לצפיה ב-'ידידי, אני חושב שמיצינו את הדיון הזה'
ידידי, אני חושב שמיצינו את הדיון הזה
14/07/2016 | 16:40
8
לצפיה ב-'סאטורן בצמידות לשמש'
סאטורן בצמידות לשמש
17/07/2016 | 13:48
7
30
הדיוטית בתחום ומבינה שיש כאן תגובות ממלומדים ממני. אבל רק מנסיון אוכל לומר שחבל להכליל - ולא כל מעבר של סאטורן על השמש הוא קשה. ולא- זו לא התפלספות. כשסאטורן נצמד לי לשמש (ואז מי בכלל הסתכל על מעברי כוכבים ) הכרתי את מי שהיה בעלי. סאטורן בנטאלית צמוד ל-DC והשמש עצמה בסקסטייל לסאטורן אז זה הגיוני. דווקא כשהוא נצמד לי לפלוטו היה קטסטרופה. אז חבל על הסקת המסקנות המכלילה הזו.
לצפיה ב-'הבעיה שלי לא היתה הכללה, מה גם שכל מפה לגופה'
הבעיה שלי לא היתה הכללה, מה גם שכל מפה לגופה
17/07/2016 | 18:21
6
19
אלא דחייתו של 'ראש הסוס' את המילה 'סבל' כתיאור לגיטימי, דבר שלדעתי הצביע על גישה שאינה סטנדרטית, ושאין לקבל בתור סטנדרטית.

מכל מקום מעברו של סאטורן בכל מזל, לתקופה של 3 שנים אחת ל-30 שנה, היא אירוע מכונן ומרכזי בחייהם של בני המזל שבהם הוא 'מבקר', לטוב ולרע.

לצפיה ב-'בהחלט :)'
בהחלט :)
18/07/2016 | 08:35
5
3
לצפיה ב-'אור בקצה המנהרה'
אור בקצה המנהרה
25/07/2016 | 15:03
4
15
חבריי המלומדים מתוך הויכוח אבקש הבהרה.מתי מצב הכוכבים יהיה טוב יותר עבורי?מתי הכוכבים חורשי המזימות והרוע יעברו הלאה?

לצפיה ב-'עוד שנה וקצת... אבל גם אחריה צדק בעקרב = הרבה מתח'
עוד שנה וקצת... אבל גם אחריה צדק בעקרב = הרבה מתח
27/07/2016 | 17:16
3
16
כך שרק 2019 (שנת 'בלייד ראנר', אגב), עם הגעתו לקשת, תהיה הדבר הטוב.

אבל מי יודע. אני רואה הקצנה עולמית מאז 04' בכמעט כל תחום - הכל שואף לאקסטרים, כך שאני לא אופטימי.
לצפיה ב-'גם אני . בקרוב סוף סוף יהיה לי זמן להעלות איזה מאמר...'
גם אני . בקרוב סוף סוף יהיה לי זמן להעלות איזה מאמר...
27/07/2016 | 18:09
2
23

עם טיעונים אסטרולוגים כוכביים.
אציין גם משהו אופטימי....בתקווה שאכן אלקע למציאות העתידית שמעבר לשנת 2020.....

אגב לגבי מה שכאן קוראים לו 'טרול'. לא יודע אם אני בעד לכנות מישהו בשמות...אבל ...מצד שני באמת נוכחתי שלא תמיד הוא...(אורחים בפורום') התנהג כבוגר.
אבל תמיד אמרתי, וגם לו אמרתי שבניגוד לכול אלה שניסו ממש להפריע ושניכנסו לסוגיות דת וכאלה...שהוא באמת אדם מבריק ביותר בחידודיו. אני טיפוס שיודע להעריך (את האוייב?!.....מממ...לא הייתי אומר...) אינטליגנציה ואכן יש בו מזה- למכביר.
אלא מה? ......הוא לא פעם השתמש בה ...כאילו ישב הוא בארגז החול... בצריף של תמרי.
קשה לי להגדיר מה לא היה נחמד בו. להוציא הערות קנטרניות שלא היו במקום - ושהופנו אליך...הוא הדהים אותי בכושרונו הנ"ל.

חבל.....

טוב........
גם לך לא חסרה אינטליגנציה, קורא את דבריך לעיתים גם מרים גבה נוכח התכנים שאתה מעלה.

ייאללה ביי !

יש לי... מלא דברים לעשות.

א. ברגר

לצפיה ב-'הוא טרול והוא ידבק לפורום כמו ח[ר]א לתחתונים. '
הוא טרול והוא ידבק לפורום כמו ח[ר]א לתחתונים.
27/07/2016 | 19:25
1
13
וחבל שלא יסולק. זה לא בלתי אפשרי.
לצפיה ב-'Welis, ידידי, אני נבוך בעבורך על שאתה חושף נימוסים כה גרועים'
Welis, ידידי, אני נבוך בעבורך על שאתה חושף נימוסים כה גרועים
28/07/2016 | 12:34
33
ומדגים מזג כה רע.
גם לו יצוייר כי אף אני חטאתי בכגון דא (ואני סובר שלא חטאתי דוגמתך) - עדיין יכלת להפיק תועלת מדברי וללמוד משהו מהם (בכל הנוגע לאופן הטפול בטענות מעניני טבע ומציאות [למשל, בענין שאלת מציאוּת אסטרונומים חרדים וחוקרי אבולוציה חרדים], לעומת אופן הטפול בטענות מתחומי מתמטיקה), אך לא עשית זאת.
נראה כי אתה סובר כי אתה כבר יודע הכל, כי אינך יכול להימצא טועה, ולכן לא אפשרי כי מישהו יתקנך.

ענין מצער אחר הוא שנראה כי ה"קבועים" של הפורום, או שאינם מבינים על מה אנו חלוקים, או שמבינים כי אתה טועה, אך אינם מסוגלים לצדד גלויות בעמדתי מתוך "נאמנות" לך, לאור היותך מן ה"קבועים" בעוד אנוכי "אורח" בלבד, וחבל.
לצפיה ב-'לאודי-שאלתו של-jas899 מ-5/7 ונסיון הנתוח שלי- '
לאודי-שאלתו של-jas899 מ-5/7 ונסיון הנתוח שלי-
08/07/2016 | 15:12
15
46
עם מעט הידע שלי בנושא נתוח מפות ניסיתי להשיב לשאלה.

א.אשמח אם תחווה דעתך על תשובתי לבחור.
 ב. תן נתוח קצר שלך  למפתו.
הבולטות של שבתאי,מרס ופלוטו נראים חזק גם במפת הלידה וגם במעבר בימים שהבחור התחיל ללמוד אומניות מלחמה(בדיוק מרס במעבר נצמד לפלוטו לידתי וכנראה הפעיל היבטי לידה).

לצפיה ב-'נכון, למה לדלג לא הבנתי'
נכון, למה לדלג לא הבנתי
08/07/2016 | 21:46
1
19
לצפיה ב-' ל-899 ראשית תודה,שנית לאודי יש"מעט" ידע יותר ממני- '
ל-899 ראשית תודה,שנית לאודי יש"מעט" ידע יותר ממני-
09/07/2016 | 10:32
21
בטח במפה  הכוללת זויות חשובות בין 3 כוכבים חזקים במיוחד בתחום המאבקים והכח,
דלגתי בכדי להיות בטוח שאודי רואה את פנייתי  .
לצפיה ב-'לכבוד המתלמד שביקש ממני התייחסות, '
לכבוד המתלמד שביקש ממני התייחסות,
15/07/2016 | 19:42
12
37

אכן מתלמד אתה 'מסתכל נכון על דברים'.
כאן אני מגיב לך ברצינות ובעקיפין ל- jas899

ותמצאו את היידע שלי "שקניתי מתפוז" ביחד עם ניהול הפורום כולל גם את "התעודה " שלי רכשתי מהם...ככה במכרז...פומבי.
 טוב סליחה שעסקתי בטיהור האווירה בפורום והזנחתי אותו, קצת.

(נא לגלגל קצת במורד הדף הנוכחי)
תאריך:
05/07/2016 00:20
שם:
jes899
נושא:
אומנויות לחימה ומרס
תוכן:
שלום, יש לי שאלה שמתחלקת ל2 שאלות.

1. האם אומנויות לחימה זה משהו בונה עבור המפה שלי ?
איך המרס שלי? קלאסי עבור אומנויות לחימה, על מה עוד מסתכלים חוץ ממרס?

2. החודש התחלתי ללמוד אומנויות לחימה, ואני מקבל את המכות של החיים, כל כך כואב לי, אבל אני מרגיש שזה MUST, ואני גם מרגיש שאני גודל.
השאלה: מה במעברים כרגע במפה מצביעים על התהליך? פלוטו ב-2? כירון על השמש?

את השאלות שעל הפרק.
ובכן יפה מתלמד 8 כאשר באת לפרש מה 'ומי הפעיל את מה' בנושא שאלותיו של הנ"ל.
ראשית בבואנו לפרשן דברים ולענות על שאלת האגרסיות הכמעט לא רצוניות בתקופה האחרונה (לאור הטרנזיט שלפנינו) כדאי שנשים לב למפה הפנימית המהווה את מפת הלידה. ומה אנו רואים שם?!

במפת הלידה: 

רואים את פלוטו 90 מעלות לירח, לשבתאי ולמארס שהם בכלל 180 לירח גבול בית 8- יצרים וקרוב לאזור הרחבת האופקים והלימוד, כולל שפלוטו בבית 12 מול בית הבריאות והעבודה...שם אנו צופים בתאומים ביחד עם שור. (אלה העיקריים בהם אנו מסבירים את הנטייה הבסיסית לבין 'המפעיל' את הילוד (בעל מפת הלידה- ומן הסתם... גם הקידום) כיום'-בעקרב בית 12 וב- 03.08. יכנס למזל קשת (יקבל משנה תוקף-שבמוצהר- לרצון לרכוש יידע כללי ולימוד - ( מרס ברדיוס במעבר להווה + מינוס חודשיים ימים לאחור וקדימה בשינויי – מזלות – הנ"ל - קדימה)
פירוק לגורמים- בקצרה:
פלוטו = רנסנס (תקומה באשר הוא נמצא – באשר הוא נמצא או סיום של תקופה, יש אומרים מוות, אבל בבדיקה יסודית שלי רוב חוקרי המיתולוגיה חושבים שהוא אל המוות כאשר הוא בסך הכול...בעיקר, שומר המתים)
שבתאי – ובקצרה כמה נקודות לצורך ההסבר בלבד = סדר, ארגון מחדש + רצון ללמוד משהו, וללמד.
מארס הידוע לנו – כמפעיל (עתיק היומין – המיתולוגי)
תאומים – אנרגיות חשיבה, תנועה מהירה...חשיבה מהירה, קושי להחליט בעיקר בגלל רגישויות יתר. בדרך כלל ובעיקר אינטליגנציה גבוהה.
שור – בדרך כלל בריאות טובה, צוואר, התנגחות עיקשת (פיזית ומנטלית)
ירח  אריה 8 – תת ההכרה, הדמיון נמשך מאוד לתהילה, למרכזיות ולקריירה אישית חדשה- מזיגה בין 'תת ההכרה' (הירח) עם השמש שהיא 'המודע' (...אריה).
אם כן כשאנו מצוידים בכבודה הנ"ל ובהסתמך בזוויות החיצוניות ובמיקומי הכוכבים כיום ובהתאם למכלול הנ"ל נוצרת התייחסות- או 'התכתבות' בין כול האלמנטים – (אם נשתמש 'בשפה - אמנותית')

פלוטו במעבר בצמוד לנפטון (דמיון ובלבלול גם יחד ערפול ואי ידיעה 'אם זה בסדר ואם פניתי למקום הנכון?!  ולאוראנוס בגדי – מראה את רצון הכמעט בלתי נשלט לחדש בחייך את הנמרצות, הרצינות ולקיחת אחריות- בפרט, ליצור סדר ולגלות כוון חדש בחיים – ככלל. יש בך שאיפה ללמד את מה שאתה מתמחה בו – בעתיד, אם אכן תסיים את מה שהתחלת לא מזמן.
מארס במעבר בבית 12 בית ההרס העצמי...אך 'מתכתב יפה' עם 60 מע' עם פלוטו בית 2 (רגשות וכספים)
לא ארחיב בעוד נתונים, כי בכול זאת... אנו לא בייעוץ אישי – למרות שהשקעתי כאן זמן ומחשבה ונידבתי כאן בשמחה מבאר ידיעותיי.
ובכן מארס כרגע 'מבטא' במפה המקודמת רצון ללחימה עד כדי הרס עצמי....וכך אתה מתאר זאת... "מקבל מכות"...
נכון יש בך נטייה מודחקת לפיזיות ולהוציא לחצים בצורה של להפעיל את הגוף בכול מיני דרכים. כיום הכול מודגש על ידי פלוטו (רצון להיוולד מחדש עד כדי הפעלת הרגליים בעיקר (וחלק הגוף העליון - ידיים) לעיתים עד כדי 'גלישה ל...מזוכיזם'...זמני. אגב... אין ספק שאתה אוהב את הטבע ואת הים (המים) אז...בהצלחה לך...
מצאת סוף סוף את המקום בו תוכל להוציא את הכעסים, את הרצון 'השוורצנגרי'...לפתח את הגוף, ללמוד אולי אמנות לחימה, אך אם אכן תעשה זאת תוך נחישות והתמדה, דע לך שתוכל לממש את דרכך העצמאית עד כדי להתפרסם, כולל גם ליהנות מחיי- חומר נוחים יותר.

בהצלחה בדרכך החדשה !  

לצפיה ב-'לאודי-'
לאודי-
16/07/2016 | 13:16
11
26
תודה רבה על הניתוח המעמיק, רק אני בכלל לא חושב על אומנות לחימה כדרך להתפרנס אלא כתחביב שדרכו אני משיג איזון נפשי וחוסן מנטלי.
שאלה צדדית, יש לי במפה אינדקטורים לעושר?
תודה

לצפיה ב-'אפשר לנסות?'
אפשר לנסות?
17/07/2016 | 12:07
4
19
לדעתי ולפי מה שאני רואה, המפה שלך מעידה יפה על השאלה שלך. יש כאן רצון לעושר, חלומות על שפע, על רווחה חומרית, על מעמד וסטטוס. אבל הדרך לחלום עוברת דרך המציאות. מבחינה חומרית המפה הזאת דורשת עבודה רצינית, יכולת התמדה ואורך רוח, יכולת לחסוך והכי חשוב - יושרה אישית וכבוד לכסף של אחרים. יש פה גם עניין משפחתי. המשפחה יכולה לעזור ואתה מצפה באופן טבעי למעורבות שלהם, אבל כל מה שנאמר קודם נכון גם להתנהלות מולם.
לדעתי כמובן.  
המון בהצלחה. חלומות גדולים יכולים להוביל רחוק 
לצפיה ב-'לראש הסוס'
לראש הסוס
18/07/2016 | 14:53
3
17
קודם כל לא מובן לי מאליו העזרה החינמית הזאת, אני מאמין שכל הכוונה שאתה נותן לאחרים, אתה מקבל מהיקום בחזרה הכוונה בשטחים שעדיין לוטים בערפל בחייך האישיים. המציאות היא מראה. אז תודה רבה.
אני מרגיש שנדרשת עבודה באמת בשביל עושר ושפע, אבל אני נתקל בלא מעט ספרים ואנשים שדיי טוענים זו אמונה מגבילה, שבתקופות שהם עבדו 3 פעמים בשבוע היו התקופות שהרוויחו הכי הרבה, הנקודה שלי זה לא איך אני עושה כסף בלי לעשות כלום, השאלה שלי, אם מצאת אינדיקטורים לשפע, איך אני מפעיל אותם, מקדם אותם, לאיזה תחום הם קוראים, לאיזה תדר הם רוצים שאני אתחבר, אני מאמין שהמציאות היא מראה, ואם אני מתחבר לתודעת שפע אני אמשוך לחיי שפע.
יש לי צורך בהכרה, ורצון להשפיע על מסות של אנשים, ולהיות עשיר לא כדי לחיות ללא מחסור, אלא כדי להגשים עוד רצון אישי שלי והוא להיות פילנתרופ.
פגשת פעם בן אדם בגיל 24 שרוצה להיות פילנתרופ כשהוא אהיה גדול? חחח
לצפיה ב-'זה חלום ראוי ואני מאוד מעריך אותו'
זה חלום ראוי ואני מאוד מעריך אותו
18/07/2016 | 16:59
2
16
תראה, מפה זה מבנה של צרכים ופוטנציאלים. זה סיפור מסגרת. מה המוטיבציה שלך, מה רמת ההתפתחות שלך, את זה אתה מביא ולא המפה. המפה רק תשקף לאיזה אפיקים זה יופנה, מה הסגנון, עם מה תצטרך להתמודד. כשאני מנתח מפה בלי להכיר את הבן אדם, אני מנתח על עיוור, אני לא יודע איזה מהכיוונים המצויים במפה הוא נוטה לבחור, לכן אני רומז על כולם. אני מאוד שמח לשמוע אותך אומר שהכסף עבורך הוא אמצעי ולא מטרה. אתה מעיד שהמטרה שלך היא לתת מעצמך וזה ראוי לכל הערכה. 
בכל מקרה, אני רק חובב אסטרולוגיה ולא אסטרולוג מקצועי ויכול מאוד להיות שאני טועה. אבל ממה שהבנתי מהמפה שלך, ואני מנסה לומר את זה בעדינות:
אני רואה כאן תמרור אזהרה מפני כסף קל, מפני פיתויים מהסוג שהזכרת. אתה צריך לעבוד בשביל הכסף שלך, ובלי קיצורי דרך. זה מה שאני רואה לפחות. אולי אני טועה. מאוחר יותר כשיהיה לי זמן אכתוב בדיוק איך ולמה.
בכל מקרה, מאוד מעריך את מה שאני שומע ממך 
לצפיה ב-'תודה'
תודה
18/07/2016 | 23:01
1
14
אז אתה אומר לזנוח את הרעיון של ''הכסף עובד בשבילך'' לטובת ''לעבוד למען הכסף''.
קצת קשה לי לקבל את הרעיון הזה, מבחינה אינטואטיבית, אני מרגיש לא לזנוח את הרעיון הזה לגמרי, אלא להמשיך לחקור אני אגב קורא המון ספרים פיננסים-פסיכולוגים. כמו אבא עשיר אבא אני, רוצים שתהיו עשירים, IQ פיננסי. ספרים מעולים, שמסבירים את כל המניעים מאחורי כסף, מה הבעיות בתפיסות לגבי מחסור, שפע, כסף, אובר-חומריות. מרתק לדעתי. אני חושב שזו נחלת כניסתו של פלוטו ב-2.
בכל אופן, ימים יגידו.

אני מחכה לפיענוח המורחב שלך, תודה רבה,
אם בא לך אפשר לעבור לחליפת מיילים.

לצפיה ב-'מעדיף לעשות את זה כאן בשביל לאפשר ביקורת עמיתים'
מעדיף לעשות את זה כאן בשביל לאפשר ביקורת עמיתים
19/07/2016 | 00:06
13
לצפיה ב-'ניתוח מורחב'
ניתוח מורחב
19/07/2016 | 01:10
5
26
ובכן, מפה של אופק בקשת, שמש בדגים בבית 3 וירח באריה בסוף בית 8, על הסקאמפ של בית 9 כמעט, כששליט האופק בבית 9. זו מפה של חלומות גדולים, של חזון, של אמונה בעצמך, של אופטימיות, של נדיבות. בגדול אתה רוצה להאמין שהחיים יעבדו בשבילך, שהם יובילו אותך לאן שצריך, והרבה פעמים בצדק. כמו כל מפה, יש פה הרבה מאוד עניינים שאפשר לדבר עליהם, אבל מאחר ושאלת על כסף, אני אתמקד בכיוון הזה. 
בית 2 שלך מרתק. הוא נפתח בגדי ומכיל די בתחילתו את הצמידות הדורית של אורנוס ונפטון ולקראת סופו הוא מכיל את שבתאי בדלי, כאשר שבתאי הוא שליט הבית ואורנוס כאן הוא שליט שבתאי. כלומר הכל (כמעט) מתחיל ומסתיים בגבולות בית 2. צמידות אורנוס נפטון בגדי אופיינית לכל בני הדור שלך ואצלך היא נמצאת בבית 2 - בית החומר, המשאבים וההשרדות. הצמידות הזאת פורצת את הגבולות הגדאיים הקשוחים וממסמסת אותם. היא מאפשרת לראות את הדברים אחרת. בצורה חכמה יותר, אינטואטיבית יותר, אלטרנטיבית, לא לתת לידע הקודם, למסורת להצמית אותך. וכשזה בבית 2, זה קשור בין היתר לעניין של הכסף והרכוש, של המאשבים הפיזיים (וגם לערכים שלך,אבל זה נושא לשאלה אחרת). הצמידות הזאת מראה על כשרונות רבים ועל תפיסה אחרת של כסף ושל שפע. לכן לא פלא שהגישה הכלכלית של "אבא עשיר אבא עני" דיברה אליך. כמו שואמרים: מי שעובד, אין לו זמן לעשות כסף . אני לא מציע לך לזנוח את הגישה הזאת, אבל - שים לב לבית 8 ממול, בית שגם מתקשר לכסף ובעיקר לכספי אחרים. הירח באריה שנמצא שם עושה זוויות של 150 מעלות לצמידות המדוברת ומולות לשבתאי, בקיצור הוא עושה זוויות לכל מה שנמצא בבית 2, כולל לשליט בית 2. ירח באריה בבית 8 הוא ירח עם המון דרמה, המון אנרגיה. זה יכול להיות ירח עם המון נתינה. הוא מכיל את הנדיבות של האריה ואת הנתינה העצמית של בית 8. הבעיה שירח כמו ירח, בטח באריה ובטח שבבית 8 , הוא לא גורם מאוד אובייקטיבי. הוא פועל על סמך אינטואיציות, על סמך רצונות פתאומיים, על סמך רגשות, על סמך תחושת מחוייבות, בטח ובטח לאנשים שהוא אוהב. והירח על הסקאמפ של בית 9, מעלה אחת לפניו. כלומר גם הגישה האידיאולוגית של בית 9 עשויה לשחק פה. הזווית של 150 מעלות לצמידות אורנוס נפטון בבית 2 היא זווית שיש לתת עליה את הדעת. 150 היא זווית של מתח, של תסכול. היא דורשת מודעות עצמית גבוהה, עשייה נכונה, מניעים נקיים. 150 אורנוס לירח  אומר לא לפעול מרגש טהור. לתת מקום לשכל, להגיון, להיות מסוגל להתנתק, להסתכל על הדברים מהצד, להיות קר ואובייקטיבי כשצריך גם אם זה עלול להתיפס כניכור. 150 ירח נפטון אומר לשים לב למה שמפעיל אותך, למצפן הרגשי שלך ומאיפה הוא מגיע. למה אתה מרגיש את מה שאתה מרגיש ועושה את מה שעושה וסומך על מי שאתה סומך. ואם נתרגם את זה לכיוון הכספי - עם מי אתה עושה עסקים ומה אתה בוחר לעשות עם הכסף שלך ולמה. לבדוק בשבע עיניים כל השקעה וכל מהלך. ירח בבית 8 יכול להיות מאוד חשדן ושומר סוד וזו תכונה שיכולה להועיל לפעמים אם היא לא נעשת בהגזמה. כשאתה נפגע ממישהו, כמישהו מועל באמון שלך, אתה שורף את הגשרים בניכם. זה יכול גם לגלוש לעניינים אחרים שאני רואה במפה ושאני לא אכנס אליהם עכשיו, אבל אתה צריך את הצלילות הזאת של הראייה - לראות את עצמך כמות שאתה ולראות אחרים כמות שהם על כל הטוב והרע בלי להיכנס לאינטריגות רגשיות. פשוט לראות את מצבך לאישורו. ועכשיו אני מגיע לשבתאי. הוא יושב לו בסוף בית 2 ויוצר מולות לירח. ושבתאי בבית 2 זה שבתאי בבית 2. הוא דורש הרבה עבודה מגיל צעיר, עצמאות ויכולת לפרנס את עצמך ולעמוד על הרגליים בזכות עצמך. שבתאי לא סובל קיצורי דרך. הוא דורש חריצות, התמדה ולכלכל את צעדיך בתבונה, להיות מסוגל לדחות סיפוקים והעיקר - אחריות אישית. לקחת אחריות על מצבך הכלכלי ולהתרחק מחובות. שבתאי הוא שליט בית 2 והוא זה שקובע את התנאים והנסיבות שבהם התחום הכספי יקבל את הביטוי אצלך. שבתאי בבית 2 לא בהכרח מונע עושר, הוא פשוט דורש ממך להיות ראוי לו, "להתחיל מלמטה" ולבנות דבר יציב עם שורשים אמיתיים ולא מגדלים באוויר. ושבתאי כאן הוא במולות לירח. הירח במיקום הרגיש הזה מול שבתאי - זה אומר כל כך הרבה דברים, אבל כאמור אנחנו מתעסקים עכשיו בתחום החומר. ירח בבית 8 עוסק בכספים, בכספי אחרים, בירושות, בנתינה עצמית. שבתאי ממול "סוגר את הברז". כל נתינה עלולה להיתקל בביקורת או להתברר כלא נכונה בדיעבד. כל בקשה או הלוואה עלולה להיתקל בכתף קרה. שוב פעם, להיזהר מחובות. בעלי החוב שלך לא יבואו לקראתך ואנשים שיהיו חייבים לך לא בהכרח ימהרו להחזיר את חובם. אם אתה מתכוון לעסוק בפילנטרופיה, תבדוק בשבע עיניים למי אתה תורם. תרומה לא נבונה עלולה לסבך אותך. יש פה עניין נוסף. נוגה בדגים(בבית 3), ואם אני מסתכל על נוגה מהכיוון החומרי, נוגה בדגים זה קצת כמו נפטון בבית 2 (שיש לך). יש כאן סוג של חתימה כפולה. היחס לכסף לפעמים לא ריאלי. הולך אחרי החלום, אחרי הרגש. ויש את צדק ממול בבית 9. נכון שצדק בבתולה, אבל עדיין צדק. בהיבט כזה יש להיזהר מהיסחפות, להיזהר מבזבזנות, להיזהר מנתינה ללא הכרה, לשמור כסף בצד ליום סגריר, להתנהל עם הכסף יותר בתבונה. נכון שמותר וכדאי להנות מהכסף שעבדת בשבילו כל כך קשה - אבל עד גבול מסויים. צריך גבולות. "כסף בא וכסף הולך" הוא משפט נכון, אבל רצוי שהוא יבוא וילך במתינות. כירון בבית 8 עושה זווית של 150 לנוגה - שוב, לדעת לאסוף את עצמך, לצלול לפרטים, לנהל את הכסף בצורה מיטבית ולהיות בערנות מתמדת. פלוטו עושה סקוויר לנוגה, ומהכיון החומרי - לבוא ממניעים נקיים, לא להסתבך עם כסף ובטח לא כסף של אחרים. אם אתה מאבד כסף, לדעת לשחרר, לדעת להפסיד. לא לרדוף את מי שלקח לך עד חורמה אלא לדעת להתחיל מחדש. ולא לקחת מאחרים את מה ששלהם (סומך עליך ).
לסיכום - יש בך המון כשרונות ותפיסה אחרת מיוחדת לכסף, לשפע ועושר לצד רצון לנתינה. זה טוב, זה אפשרי בהחלט, אין מניעה לעושר. אבל - עם אחריות, עם זהירות ובלי להיסחף. אני ממליץ לך ללמוד את זה היטבולא מספרים, אלא מאנשים. להתייעץ עם רואי חשבון, עם אנשים שבניית מערכות כלכליות זה מקצועם, אולי גם להשקיע וללמוד את זה קצת, אולי לקחת יועץ או לעבוד צמוד עם אדם שמבין בזה או שיכול ללמד אותך.

זה מה שראיתי. שוב מזכיר, זה לא ניתוח אסטרולוגי מקצועי, זה נסיון של חובב. אשמח לפידבק, ממך ומחברי הפורום.
לצפיה ב-'תיקון קטן'
תיקון קטן
19/07/2016 | 01:28
10
במבט שני, הסקוויר של פלוטו לנוגה הוא עם אורב של 10 מעלות ובנוסף זה היבט מתרחק. לא הייתי מתייחס אליו (שונא את האורבים המוגזמים של אסטרו).
לצפיה ב-'אהממ...'
אהממ...
19/07/2016 | 01:33
3
16
חיים ארוכים בדיוק חשבתי אם להכנס לפני שאני הולך לישון לפורום אולי יש כבר ניתוח, והנה 1:10 פורסם, נכנסתי ב1:12. שמע, יש פה יד מכוונת, כאילו אני באמת צריך לקרוא  את זה.

ובכן, קראתי בשקיקה את דבריך, והן נפלו על אוזניים שומעות. אני עושה קופי פייסט למסמך וורד ושומר את זה אצלי במחשב האישי ברשותך.

שתזכה לכפל כפליים משמיים.

ובכן קצת פידבק,

הזווית שלדעתי אני הכי נעזר בה לאור מה שאתה כותב, זה ירח 150 אוראנוס, היא טבעית אצלי, אם היא אומרת שניה להתנתק ולא להחסף ולחשוב מבחינה אובייקטיבית על כסף והשקעה, ובכן אני משתמש בה כל הזמן, לא מזמן הציעו לי לעבור לגור באילת, לעשות כסף, הבעלים של חוף מוכר ''ריף הדולפינים' חבר טוב של ההורים, והציע לי ללכת לעבוד אצלו, ובכן, במקום להיסחף אחרי החוויה ואחרי ה'וואוו'. מאוד מהר, הסתכלתי על המגרעות, שכר הדירה, אוכל, מן הסתם אני אכיר שם חברים בגילי ונרצה לבלה, ופסלתי את זה. האמת שזה בא לי בטבעיות.

אני לא נסחף כמו בעבר, אחרי אשליות ופתרונות שווא, בהרגשה האישית אני מחפש שתהיה תחכום בדרך בה אני עושה כסף, שתהיה עשיה שיש בה ערך מוסף, לצד אפשרות תכנון לטווך ארוך - אני מצליח להכיל בתוכי את נפטון אוראנוס ושבתאי דיי בהרמוניה למען האמת.

רק מה, אני חושב שפיספת כאן זווית לא פחות קלה ודי מכרעת.

שמש מולות MC

אבא שלי כבר עשרים שנה בחובות, והגענו למצב שאני מנהל עם אבי חשבון בנק משותף בחשבון בנק שלי, זה מצחיק, הכרטיס אשראי שלי, אצלו, אבל אני מדי פעם מסתכל בבקרה, לפעמים הוא עושה שטויות וקשה לי עם זה, שהוא לא מחושב עם הכסף שלו, (הוא בעל יופיטר ב-2), לקחתי הלוואה על סך 50,000 שח מהבנק כדי שהוא יסגור איחוד תיקים הוצאה לפועל עיכולים, כמובן שהם משלמים את ההחזרים, אבל כל זה בחשבון שלי, הידיים שלהם בחשבון שלי, קצת אין לי שליטה כל כך שם..

לדעתי זה נפטון ב-2.

אבל לא היה לי מה לעשות זה אבא, ובאמת המצב היה די חסר ברירה, עיכולים, בעיות.
פשוט הסכמתי.

אני חושב ששבתאי היא הצלה במפה שלי, ואני מודה לשבתאי ואני תמיד מחבק מעברי שבתאי.

הבעיה שאני מתמודד איתה כיום היא חוסר מודעות.
אני רוצה לדעת מרמת המיקרו אורגניזם מה זה כסף ועד איך עושים ואיך משקיעים. פשוט לא לפספס משבצת בנושא. לפתח בהירות בנושא.
מצד אחד, אני לא מאמין בפתרונות מהירים, למרות, שאם כמו רעם ביום בהיר, תצוץ לי המצאה, הברקה, אני ארוץ על משקיעים בכל הכוח, (ראה אחד שמכר פטנט לקולגייט בעבור 2 מליון דולר.... הוא פשוט אמר להם להגדיל את הפתח של המשחה...)
אני רוצה לדעת כל כסף ובמקביל גם למצוא את ה ת ש ו ק ה שלי.
והמוח שלי אומר לי שאם אני לא אחפש לעבוד לדוגמה בהייטק כי סתם עושים כסף
אלא אני אלך עם התשוקות שלי, גם הכסף יגיע, והכסף הוא רק בונוס.

לצפיה ב-'על האבא לא חשבתי'
על האבא לא חשבתי
19/07/2016 | 12:59
2
14
וכן, השמש צמודה ל IC ונפטון השליט בבית 2. מסביר את המצב. אם החשבון שלך, השליטה צריכה להיות אצלך. הכי חשוב כאן זה לשלוט על העניינים, לקחת אחריות אישית למצב.
תודה על הפידבק. שמחתי לקרוא מה שכתבת ושאתה מבין את דרישות המפה בצורה אינטואטיבית. הראש שלך במקום הנכון 
לצפיה ב-'תודה היה כיף להתכתב איתך'
תודה היה כיף להתכתב איתך
19/07/2016 | 13:49
1
5
לצפיה ב-''
19/07/2016 | 13:58
4
לצפיה ב-'למנהל הפורום, לילית בנסיגה(רטרו)במפת הלידה..'
למנהל הפורום, לילית בנסיגה(רטרו)במפת הלידה..
06/07/2016 | 10:54
3
25
האם אתה יכול להסביר את המשמעות?
לצפיה ב-'אין תשובה,אז כנראה ששאלתי שאלה קשה מדי..או ששתיקה זו'
אין תשובה,אז כנראה ששאלתי שאלה קשה מדי..או ששתיקה זו
09/07/2016 | 10:15
2
17
התגובה או התשובה עם רמז..
לצפיה ב-'לכוכב-זה כמן לשאול,אם ט' באב יוצא בראש חודש-מותר לצום? '
לכוכב-זה כמן לשאול,אם ט' באב יוצא בראש חודש-מותר לצום?
10/07/2016 | 08:56
1
14
 לילית היא לא גרם שמים,אלא נקודה מתמטית לכן לא יכולה להיות בנסיגה .

לצפיה ב-'תודה .'
תודה .
10/07/2016 | 10:57
14
.

לצפיה ב-'האם יש חשיבות למקום התצפית של האסטרולוג ?'
האם יש חשיבות למקום התצפית של האסטרולוג ?
05/07/2016 | 09:39
81
89
יש אסטרולוג "ארצי" הצופה בכוכבים , מכדור ארץ נע
וניתן לדמות אסטרולוג "ירחי" הצופה בכוכבים , מירח נע
וניתן לדמות אסטרולוג "נגהי" הצופה בכוכבים , מהכוכב נוגה שנע.
וניתן לדמות אסטרולוג "צדקי" הצופה בכוכבים מהכוכב צדק, שנע.

כל...
המשך>>
יש אסטרולוג "ארצי" הצופה בכוכבים , מכדור ארץ נע
וניתן לדמות אסטרולוג "ירחי" הצופה בכוכבים , מירח נע
וניתן לדמות אסטרולוג "נגהי" הצופה בכוכבים , מהכוכב נוגה שנע.
וניתן לדמות אסטרולוג "צדקי" הצופה בכוכבים מהכוכב צדק, שנע.

כל אסטרולוג מאלה, יחוש עצמו כנח, והוא יראה תמונת כוכבים אחרת.
לכן, אין ספק שכל אסטרולוג ייתן תחזית אסטרולוגית אחרת.

האם קיימת תחזית אסטרולוגית מוחלטת, שאינה תלויה במקום בו
נמצא האסטרולוג ?

א.עצבר 
לצפיה ב-'אומנויות לחימה ומרס'
אומנויות לחימה ומרס
05/07/2016 | 00:20
2
50
שלום, יש לי שאלה שמתחלקת ל2 שאלות.

1. האם אומנויות לחימה זה משהו בונה עבור המפה שלי ?
איך המרס שלי? קלאסי עבור אומנויות לחימה, על מה עוד מסתכלים חוץ ממרס?

2. החודש התחלתי ללמוד אומנויות לחימה, ואני מקבל את המכות של החיים, כל כך כואב לי, אבל אני מרגיש שזה MUST, ואני גם מרגיש שאני גודל.
השאלה: מה במעברים כרגע במפה מצביעים על התהליך? פלוטו ב-2? כירון על השמש?

תודה

לצפיה ב-'ל-899 מרס ואומניות מלחמה,אומר בזהירות כי-'
ל-899 מרס ואומניות מלחמה,אומר בזהירות כי-
05/07/2016 | 19:32
40
אני לא מומחה גדול באסטרולוגיה,אנסה עם מעט הידע שלי.
היבטים של רבוע בין פלוטו למרס ופלוטו  לשבתאי מסמלים מלחמה,לך יש במפה צמידות בין מרס ושבתאי במפה,,,ושניהם-בריבוע לפלוטו,היבטים המעצימים אחד את השני. 
,,,,זה כבר בלידה, ולמה התחלת ללמוד אומניות מלחמה החודש?,,,
 פשוט מאוד,שוב בגלל מרס,מרס במעבר בימים אלה נצמד לפלוטו במפה שלך וזה מעיד על מלחמה/אלימות,
אבל זה לא נגמר,,,,מרס במעברו גם הפעיל את הריבוע בין פלוטו לשבתאי ומרס  שבמפתך,]
 המכות שאתה חוטף זה מהמצב המרסיאלי.
לדעתי-המפה שלך עובדת,
יש עוד משהו מעניין במפתך,זה הריבוע בין פלוטו  לירח שבמפה ,שגם הוא מופעל בימים אלה ע"י מרס במעבר,אבל כמו שאמרתי-אני חובבן בנושא.

מבקש התייחסות של אודי למפה/למצב המעניין. 
בכל מקרה מציע לך להפגש עם אסטרולוג-יהיה לך מאוד מעניין.
לצפיה ב-'אומנויות לחימה זה לגמרי אתה'
אומנויות לחימה זה לגמרי אתה
09/07/2016 | 18:17
31
ולגבי מעברים, יש גם את מעבר מארס על פלוטו. אומנם מעבר קצר יחסית אבל כנראה ממוקד על הזמן שבו עשית את הצעד הזה.
לצפיה ב-'שאלה מעניינת !'
שאלה מעניינת !
30/06/2016 | 13:52
11
52
זהו-מרס  עצר את נסיגתו אתמול ועבר להילוך ישיר,מישהו מרגיש הקלה?,או המשך הקושי?
ושאלה מעניינת יותר-חוץ ממרס ומרקורי יש עוד כוכבים בשמים וחלקם נמצאים בנסיגה זמן רב,
מדוע לא מפחידים אותנו באתרי האסטרולוגיה יום-יום על הקטסטרופות הצפויות לנו בזמן נסיגתם?.

לדוגמא:- שבתאי נמצא בנסיגה במזל קשת מסוף חודש מרץ,
            נפטון    נמצא בנסיגה מ-13 ליוני.
            פלוטו                      מ-18לאפריל.

השפעתם של 3 הכוכבים הנ"ל גדולה בהרבה מהשפעת  הערס  ומלך הגנבים,אז מדוע לא מכינים אותנו לקראת הנסיגות ובזמן הנסיגות שלהם ?
לצפיה ב-'השפעת 3 האיטיים חלשה להערכתי, אבל נסיגת סאטורן מורגשת אצל '
השפעת 3 האיטיים חלשה להערכתי, אבל נסיגת סאטורן מורגשת אצל
02/07/2016 | 20:34
6
24
הקשתים... עוד יותר קשיים (עד 13.8 כשיעבור להילוך ישיר).

מעריך של-5 המהירים יש השפעה חזקה יותר.
לצפיה ב-'ל-ווליס לדעתי השפעת הכוכבים הכבדים קשה יותר אלא-'
ל-ווליס לדעתי השפעת הכוכבים הכבדים קשה יותר אלא-
03/07/2016 | 10:55
5
20
 שהם לא משפיעים על כל בני המזלות,לכן הם לא מספיק "סקסיים" עבור כותבי המדורים בעיתונים בכדי להפחיד בהם את כל הקוראים.
זו דעתי מתוך מעט הידע שלי באסטרולוגיה.
ראה גם תשובתי ל-SKEPTIC
לצפיה ב-'זו אגב שאלה שהעליתי פעם, ואשמח אם גם אודי יתייחס אליה - '
זו אגב שאלה שהעליתי פעם, ואשמח אם גם אודי יתייחס אליה -
03/07/2016 | 19:03
4
21
האם מצב הכוכבים ה'יומי' משפיע יותר או פחות או זהה, להשפעת יחס הכוכבים היומי *אל הכוכבים שבמפת הלידה* (או, אפשרות שלישית, שיחס הכוכבים המקודמים משפיעה יותר. 4 הכוכבים האיטיים הם היחידים שמיקומם הנוכחי, 'מעברים', נחשב).

כי מהבחינה השניה, לא ניתן לשפוט כלל מצב לפי המצב היומי - זו השפעה משנית בלבד.
לצפיה ב-'אסביר בהכי קצר שאני יכול....והכי לעניין,'
אסביר בהכי קצר שאני יכול....והכי לעניין,
03/07/2016 | 21:10
3
30

ההשפעה היומית היא משנית או אולי פחות מזה.....
והיא 'טובה ' לאסטרולוגים הרוצים להסביר מה (בגדול) יהיה, לשוחרי השבועיות...
הם יכתבו... "מאדים יכנס מרקורי יכנס.....ההוא יכנס .....וההוא וואלה היום מפחיד... מאוד!"
אגב, מבלי לזלזל, אבל אני הכי פחות כותב בסגנון כמו.... (מכבד כול סגנון באשר הוא...) "מארס ה....יפריע לכם ביום ראשון ובחמישי הוא פחות כי הוא יתקל ב....ויתערטל איתה.........
שטפו אותי 'שם' בעיתונים "אודי אולי לא תסביר למה מארס למה וונוס למה מרקורי....?! אתה כותב...והקוראים בסך הכול רוצים לדעת משהו....על עצמם...אולי מה יקרה להם......תעזוב אותך מנפטון ואבא ש'לו!"
טוב מאז אני כותב על השפעות משניות.....ולא כותב על כוכבים...(כותב הכי מעט שאני רק יכול)

טוב אז לחלק מהשאלה עניתי.
בוא נפנה קצת הלאה.................

אז לשם כך ........אשתמש במטאפורה  ("אין המציאות נתפסת אלא טוב יותר בעזרת הדמיון.") וסליחה מראש באם אני לא בורר...משהו הכי הכי...מדהים ומפוצץ. 

מלפפון בחומץ......הוא אחלה....אבל כמה אפשר לאכול.......כך סתם?!.........כמובן אם זה .....'בא' עם פלאפל.....המלא בכול הרטבים (טחינה וכול מה שאוהבים).......זה אחלה................(אני מת על מלפפונים בחומץ....ואני לא כלול בדוגמה הזאת......חה)
כעת ארחיב טיפונת .....את נושא המלפפון......(לא מלפפון הדלק המיסים הדיור ....והקונפיטור) 
אז ככה......כמו שמלפפון.....(לצורך העניין השינוי הקוסמי היומי).....לא משפיע ממש על הרגשת השובע.....(למרות שהוא יאמי....) משוכנע שלפחות אחד מכם מחפש עוד כמה דקות.....איזה מלפפון 'ספייר'....לא כך?- מתלמד 8?!......

אז עוד שניה אני מחבר את המשל לנמשל.......

אז הסברתי מדוע מלפפון לא גורם להרגשת שובע וביטלתי את חשיבותו לדרגה נמוכה הרבה יותר מאשר שהוא יגיע עם הפלאפל עב הכרס והמשביע....

אז מתי ההשפעה המישנית הופכת לחשובה הרבה יותר?!....

כאשר.......(אמרתי פלאפל כבר?!......)  אנו כבר 'עם' הנאטאל צ'ארט(השרטוט של מפת הלידה ואז.....מעיפים את הכוכבים....אל מצב כוכבי.....קדימה.....למשל להיום לעוד חודש לעוד שנה....וכך הלאה...
אבל בעיקר להיום......זו דוגמה מעניינת.........
זה אומר שלא מתעסקים במלפפון סתם כמלפפון- יומי
אלא מסתכלים עליו......'עם' (מפת הלידה  עם הפיתה והכול) להיום.....רואים מלא מלא...כוכבים.....עסיסיים......(לא מאתמול ...טריים מהיום......סוף הדרך!)
ואז בודקים ראלאטיב.....(יחסית היכן הם היו במפת הלידה והיכן....הם היום....ושוקעים בניתוח...."וואלה......במפת הלידה יש לי.....היבט שלילי.....(גרעין של זית שהתגנב איך שהוא לפלאפל וכמעט שבר ל/י/נו את השן- המלעון !)....אז בוא ונראה.....רגע.....ואוולה היום הוא במקום נהדר....והוא מסמל ל/י/נו....משהו שמתבהר...ופועל ביחד איתנו (לו נפעיל אותו...אם נשלם משהו על הפלאפל והמלפפון...נקבל את ההנאה בעצם החתירה ....בחתירה למקסם את השינוי....)....

לסיכום......והפעם בלי צחוקים:

שיוני יומי = נוגע ולא נוגע בנו
שינוי יומי מקבל האצלה פי עשרות מונים של חשיבות
כאשר הוא בתוך פעולת אבחון בין מפת הלידה....במעבר להיום.....
חשוב הוא גם ביום של (אפילו ביום העתידי אותו אנו בוחנים....בפרוגרשן או במעבר.....)

אז מיד הפשלתי שרוולים......והשבתי .....נשארתי עם הערגה לפלאפל......(אוף בא לי עכשיו פלאפל.....בעיקר עם מלפפון חמוץ.....עם המיץ.....).....
אז בבקשה ........קיבלת/ם תשובה, אז לא להוסיף עוד תוספות......פליזזזזזזזז
כי התשובה שלי נראה לי עונה על השאלה בכול מאת האחוזים!

לצפיה ב-'או במלים אחרות - אופציה 2 שהזכרתי + קצת 3'
או במלים אחרות - אופציה 2 שהזכרתי + קצת 3
03/07/2016 | 22:06
2
23
אגב רעיון - עם כל המיחשוב שיש היום, אין סיבה שמי שיודע את פרטי הלידה שלו (שעה ומיקום), לא יוכל לקבל תחזית *מותאמת אישית* עבורו, בהתחשב בקידומים, מעברים וכן מצב הכוכבים היומי.
ממילא היום כל שרת אינטרנט זוכר עליך פרטים ויודע לקבל את פניך ('ברוך השב, אודי'), אז למה שהתחזית לא תהיה גם כזו?

+ עוד רעיון - משוב אישי: אופציה לציין מי מהתחזיות קלעה יותר. השרת ישקלל את התוצאות ויוכל כך להמליץ על תחזיות מוצלחות יותר... ('קליינטים אחרים דיווחו ש--').

לצפיה ב-'חיובי.....בהתייחס לכותרת הנ"ל - שלך - שבאה בתגובה לדבריי'
חיובי.....בהתייחס לכותרת הנ"ל - שלך - שבאה בתגובה לדבריי
04/07/2016 | 00:17
1
10
לצפיה ב-'במילים אחרות שמחתי לעזור ולאשר את שחשבת מלכתחילה'
במילים אחרות שמחתי לעזור ולאשר את שחשבת מלכתחילה
04/07/2016 | 00:20
10
לצפיה ב-'זו אינה "נסיגה". זו תנועת retrograde ונובעת מכך שהמהירות'
זו אינה "נסיגה". זו תנועת retrograde ונובעת מכך שהמהירות
03/07/2016 | 09:25
3
20
הזויתית של הקפת כדה"א את השמש גדולה מן המהירות הזויתית בה מקיף מרס את השמש. כך גם המצב בנוגע ליתר הפלנטות החיצוניות לכדה"א. לכולן מהירות הקפה זויתית נמוכה מזו של כדה"א, וכולן תיראנה "נסוגות" מדי פעם...
לצפיה ב-'לא בקשתי הסבר טכני לנסיגה-מדוע יש אזהרות לגבי מרס ומרקורי '
לא בקשתי הסבר טכני לנסיגה-מדוע יש אזהרות לגבי מרס ומרקורי
03/07/2016 | 10:40
1
19
 השכם והערב,תזהרו ממרקורי כל 3 חודשים(ארבע פעמים בשנה),אבל יש להזהר בכל פעם לא רק ב- 3 השבועות שהמרקורי  בנסיגה,אלא להכנס ל "כוננות ספיגה" 7- 10 ימים  לפני הנסיגה כשהכוכב מתחיל להאט ועוד  7-10 ימים אחרי שהוא סיים את הנסיגה,כלומר להיות בכוננות  כ-40 יום בכל נסיגה,כפול 4 פעמים בשנה,סה"כ כ-160 ימים בשנה שהם בערך כ-5 חודשים בשנה,
אז כ-5 חודשים בשנה להיות בלחץ בגלל מרקורי?
מרס נכנס לנסיגה פעם במס' שנים למשך כחודשיים וחצי,תוסיף את הצרות המתחילות לפני והנמשכות אחרי הוא מגיע ל 3 חודשים בכל  נסיגה.
יש גם את ונוס שנסוג כל שנתיים,אז להיות  בכוננות בממוצע  משך  יותר מחצי שנה רק מ-3 כוכבים אלה?,
יש למשל את שבתאי שנמצא  כשנתיים בכל מזל,במהלך "הביקור"(ביקור לא כ"כ נעים) הכוכב נמצא כחצי שנה בנסיגה המקשה יותר את "הביקור.
בזמן נוכחותו של שבתאי במזל מסויים הוא מקשה על בני המזל,המזל ממול ו-1 המזלות הנמצאים בריבוע למזל והוא מקשה למעשה על שליש מבני המזלות ,זה לא מספיק חשוב? ,על זה לא צריך להזהיר את בני מזלות אלה?.
רק את כל הגברים בעולם כשמרס נמצא בנסיגה.??.

לצפיה ב-' תיקון-נכתב בטעות המזל ממול ו-1 המזלות הנמצאים בריבוע,צ"ל -'
תיקון-נכתב בטעות המזל ממול ו-1 המזלות הנמצאים בריבוע,צ"ל -
03/07/2016 | 12:55
8
ו- 2 המזלות הנמצאים בריבוע(למזל בו מבקר שבתאי).
לצפיה ב-'באסטרולוגיה = נסיגה. אם אתה רוצה אסטרונומיה, היה כאן פעם '
באסטרולוגיה = נסיגה. אם אתה רוצה אסטרונומיה, היה כאן פעם
03/07/2016 | 19:00
15
פורום.
אם היית מגיע אליו בזמן, אולי היו בו הודעות...

לצפיה ב-'סתם שאלה מעט "חתרנית", ברשותכם רבותי:'
סתם שאלה מעט "חתרנית", ברשותכם רבותי:
29/06/2016 | 19:04
1
49
אני צופה זה זמן בתכתובות ובדיונים כאן, ומתרשם כי מצויים כאן אנשים המשוכנעים לחלוטין כי תמונת פני השמים מעל מקום הולדת אדם, בעת לידתו מאפשרת חיזוי מהלך חייו.
מפריע לי מעט כי תמונת פני שמים זו היא "שטוחה" (היינו, דו-ממדית, בלא התיחסות למרחק העצמים השמימיים מאיתנו, שהרי ברור כי הפלנטות הן די קרובות מבחינה אסטרונומית בעוד הכוכבים [שמשות] רחוקים מאות מונים מהן ואפילו אלפי מונים, ואולי יותר).

לא אכפת לי שאין הסבר מדעי (תיאוריה) מאחורי טענות האסטרולוגיה, שהרי כל תופעת טבע נחשבה לנטולת הסבר לכשנצפתה לראשונה, אולם קיים משהו שאין לוותר עליו כאשר מוצגת טענה בנוגע לטבע, והמשהו הזה הינו "אישוש תצפיתי".

האם קיים אישוש תצפיתי לטענות האסטרולוגיה?
כלומר, אם אספק למומחה אסטרולוגיה פרטים אודות מקום לידתו של אדם ושעת לידתו, ואדם זה לחלוטין אינו מוכר לו למומחה, ואין המומחה יכול לברר אודותיו פרטים נוספים מעבר למקום הלידה ושעתה - האם יוכל המומחה לתאר את מהלך חייו של אותו אדם?
האם בכלל נערך אי-פעם מבחן מבוקר עיוור דו-צדדית (double blind controlled study) לטענות האסטרולוגיה בנוגע ליכולות החיזוי שלה?
לצפיה ב-'יאיר, המנהל הקודם, הזכיר בשעתו מבחנים כאלה '
יאיר, המנהל הקודם, הזכיר בשעתו מבחנים כאלה
02/07/2016 | 20:38
32

אני אגב זוכר מבחן אחד (לא מדעי אבל מעניין) שנערך בתוכנית בערוץ 1 בסוף השמונים, שבה כמה אסטרולוגים קיבלו מפות לידה של דמויות ידועות בארץ (פנינה רוזנבלום, אריאל שרון), והיו צריכים לנחש מי מהמפות היא של כל דמות - רובם דייקו...

כמי שמקדם מדע, אני לא מייחס לאסטרולוגיה אמת מידה כזו, כי מבחינתי היא *אמונה* ועל כן נפרדת במהותה (כמו שיש מדענים שהם דתיים).

לצפיה ב-'רציתי לדעת'
רציתי לדעת
25/06/2016 | 18:25
2
68
מה משעמעות הדלקת נר של מזל? 
לצפיה ב-'בלי לינקים פרסומיים במסווה של שאלה תמימה,'
בלי לינקים פרסומיים במסווה של שאלה תמימה,
25/06/2016 | 23:50
1
44

שקוף מדי !
כול מי שינסה זאת יעוף באופן המידי מהחברות בפורום הזה !!!!!!
לצפיה ב-'ממש לא רציתי '
ממש לא רציתי
26/06/2016 | 14:06
34
לפרסם לינק פרסומי. רק רציתי לתת דוגמא וזה הכול!
לצפיה ב-'חחחח יש לו עוד כמה תכונות '
חחחח יש לו עוד כמה תכונות
23/06/2016 | 20:33
9
60
השאלה שלי אם ורטקס בבית שש במרחק שלוש מעלות מקו השקיעה משפיעה בקומפוזיט על זוגיות
לצפיה ב-'לאניה-לדעתי אם ורטקס בבית 6 במרחק-'
לאניה-לדעתי אם ורטקס בבית 6 במרחק-
23/06/2016 | 21:17
8
27
3 מעלות מקו השקיעה אזי הוא בבית -6 ולא משפיע על זוגיות,כי את הזוגיות /שותפויות  מסמל בית-7,
יש משהו דומה באסטורולוגיה הנקרא "מזלות גבוליים",או  "מזלות כפולים",כך נקראים בעלי מפות לידה שהשמש הלידתית שלהם ממוקמת ב-2 המעלות האחרונות של מזל  השמש,או ב-2 המעלות הראשונות של מזל השמש,
לדוגמא:-
בעל מפה שהשמש הלידתית שלו ב- 28-29 בסרטן,בעל מפה כזה יהיה בן מזל סרטן -עם  השפעה של מזל אריה,
לעומתו בעל מפה שהשמש הלידתית שלו ב 1 -2 מעלות באריה יהיה בן מזל אריה עם השפעה של מזל סרטן. 
במזלות כפוליים הסברה אומרת שמדובר בעוצמתה של השמש  שהיא לב המפה,לכן  היא יכולה להשפיע בטווח של 2 מעלות,
אבל ורטקס שלא נחשב "עוצמתי "? ועוד בטווח של 3 מעלות,קשה לקבוע שהוא יכול להשפיע על בית שכן,זו דעתי מנתוח הגיוני ולא מידיעה.
לצפיה ב-'מתלמד תודה רבה אני שמעתי בדיוק הפוך'
מתלמד תודה רבה אני שמעתי בדיוק הפוך
23/06/2016 | 21:46
7
21
שכוכב במזל נשאר "נאמן " למזל עד הסוף ואילן בית כשהוא שלוש מעלות מהגבול מיקומו נחשב יותר לבית הבא.
לצפיה ב-' לאניה-את נושא המזלות הכפוליים שמעתי מאילן פקר ז"ל-'
לאניה-את נושא המזלות הכפוליים שמעתי מאילן פקר ז"ל-
23/06/2016 | 22:04
6
31
 מדובר באסטרולוג שהיה  מהשורה הראשונה בארץ,הוא דיבר על הנושא בתוכנית רדיו שהיתה לו בימי חמישי,
לא מדבר על כל כוכב,אלא על השמש  בלבד שהיא היחידה שקובעת את המזל.
לצפיה ב-'זוכרת את אילן פקר מזל מאזניים'
זוכרת את אילן פקר מזל מאזניים
23/06/2016 | 22:12
5
51
או.קיי יש על זה ויכוח בין אסטרולוגים שונים .וכאן נכנסת החוויה האישית לבחינה כלומר אם יש לך כוכב או שמש גבולית את אתה חווה אותה.... וכמובן נסיון עם ניתוח מפות לידה
לצפיה ב-' נכון- זו ההבנה של האסטרולוגיה.'
נכון- זו ההבנה של האסטרולוגיה.
24/06/2016 | 18:14
13
לצפיה ב-'אגב ירון ליבנה די סביר'
אגב ירון ליבנה די סביר
05/07/2016 | 15:13
3
81
אם כי פעם אחת היה לו קטע מוזר - תוכנית אירוח בטלוויזיה, שבה הוא אירח את עופר שלח (אז עיתונאי, שידוע שיש לו עין אחת תותבת), ואמר לו שהוא רואה אצלו במפה בעיית ראיה...

שלח חשב שזו היתה בדיחה, אבל מי יודע...    
לצפיה ב-'הכרתי את ליבנה בתחילת דרכו,נפגשנו מס' חברים בביתי- '
הכרתי את ליבנה בתחילת דרכו,נפגשנו מס' חברים בביתי-
05/07/2016 | 19:04
2
24
הוא הדהים את אישתי ואותי  כשהסתכל במפה של אישתי ואמר לה,"נכון שאת לא אוהבת את אימא שלך"?,,, ואישתי עונה לו נכון מאוד,אני  מוכנה לתת אותה למי שתרצה,
אח"כ הוא הסביר לנו שזה מהצמידות של ירח בצמידות של ירח לשבתאי במפת הלידה והוא כ"כ צדק.
כשאודי כאן  התייחס לנושא,הוא הדהים אותי שנית כשכתב שאנשים עם צמידות שבתאי הם מאוד פרפקציוניסטים- כמעט נפלתי מתדהמה.

לגבי ירון, הבחור ישיר ואמיתי,אני בטוח שהוא לא ידע שלשלח  עין  תותבת הוא  קרא מתוך המפה.  
לצפיה ב-'זה אולי מדגים את היכולת לחזות דבר אמיתי...'
זה אולי מדגים את היכולת לחזות דבר אמיתי...
05/07/2016 | 19:11
1
13
לצפיה ב-''
08/07/2016 | 09:30
5

מנהל/ת הפורום

אודות:
את/ה מוביל/ה בתחומך? אנו מזמינים למשרדינו בימים אלו בעלי מקצוע המתאימים לנהל פורום מקצועי באשכול המומחים של אתר הקהילות המוביל תפוז אנשים. מנהל/ת פ
עוד...

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

פורומים

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ