לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום אסטרולוגיה

פורום אסטרולוגיה הוא כאמור פורום המיועד לשאלות, תשובות ודיונים בכל הנוגע לנושא המעניין והמרתק שנקרא אסטרולוגיה.
הפורום פתוח לכולם: כל אחד מוזמן לשאול שאלה, לתת תשובה לשאלה, לפתוח דיון ולהעלות כל נושא הקשור לאסטרולוגיה.
שתפו אותנו באירועים המיוחדים הקשורים לכוכבים.
הפורום הזה רוצה להיות מקום פתוח ודינמי, כל אחד מוזמן לתת עצות אבל: כל תוכן הפורום הינו בגדר המלצה בלבד והמערכת אינה אחראית לנזק שיגרם עקב הסתמכות על מידע זה.
הנכם מוזמנים להשתתף בדיונים ולשאול שאלות מעניינות ומאתגרות. כול אחד רשאי להביע דעה מזווית ראייתו המפרגנת, או המבקרת- תוך התחשבות בדעתו המנוגדת של האחר. בפורום זה הנכם מוזמנים להשכיל או לתרום מניסיונכם בתחום האסטרולוגי.

אודות הפורום אסטרולוגיה

פורום אסטרולוגיה הוא כאמור פורום המיועד לשאלות, תשובות ודיונים בכל הנוגע לנושא המעניין והמרתק שנקרא אסטרולוגיה.
הפורום פתוח לכולם: כל אחד מוזמן לשאול שאלה, לתת תשובה לשאלה, לפתוח דיון ולהעלות כל נושא הקשור לאסטרולוגיה.
שתפו אותנו באירועים המיוחדים הקשורים לכוכבים.
הפורום הזה רוצה להיות מקום פתוח ודינמי, כל אחד מוזמן לתת עצות אבל: כל תוכן הפורום הינו בגדר המלצה בלבד והמערכת אינה אחראית לנזק שיגרם עקב הסתמכות על מידע זה.
הנכם מוזמנים להשתתף בדיונים ולשאול שאלות מעניינות ומאתגרות. כול אחד רשאי להביע דעה מזווית ראייתו המפרגנת, או המבקרת- תוך התחשבות בדעתו המנוגדת של האחר. בפורום זה הנכם מוזמנים להשכיל או לתרום מניסיונכם בתחום האסטרולוגי.
הפורום לא פעיל
x
הודעה מהנהלת הפורום
 שלום וברוכים הבאים לפורום אסטרולוגיה! בין דפינו תוכלו למצוא דיונים חמים ותשובות לשאלות שמעניינות אתכם בתחום!
אציין כאן שהשאלות בפורום לא מהוות תחליף לייעוץ אסטרולוגי מוסמך, ולשאלות כגון: "תאריך הלידה שלי הוא... ושעת הלידה... מה זה אומר בעתיד?"
אמנם תיתכן 'חריגה' שבה בכול זאת תתקבל תגובה לשאלה, אך היא תאופיין בתשובה קצרה וכללית בלבד ללא התייחסות מעמיקה ואישית.
על פורום זה להישאר נקי מפרסומים מסחריים, ממניעים 'זרים', מפגיעה אישית ומשפה לא נאותה- לרווחת הגולשים.

אין זה אומר שאנחנו כאן בפורום, לא מעודדים דיונים על המידע שאתם מוצאים כמעניין: החל ממצבים כוכביים, השוואה בין מזלות שונים, התאמת מזלות ופירוש מילוני של מושגים באסטרולוגיה.
הפורום אמור להיות דינמי ולעתים גם מכוון, אך בשום מקרה אין לבעלי האתר או למנהל הפורום אחריות כלשהי, לגבי אמירות/המלצות, ובעיקר לא לפגיעה אישית אקראית במשתתפי הדיון- מצד גולש זה או אחר.
בברכת ביקור מועיל ומהנה בפורום,
אודי ברגר,
אסטרולוג, יועץ זוגי ומגשר משפטי.
המשך >>

לצפיה ב-' סגירת הפורום '
סגירת הפורום
( לעמוד שלי בתפוז )
05/10/2016 | 18:04
63
בעקבות פרישתו של המנהל הוחלט לסגור את הפורום בשלב הזה.

המשך גלישה נעימה ב אנשים

לצפיה ב-'כידוע, לאחר שנים של מריבות קואליציוניות בענין מועדי הפעלת '
כידוע, לאחר שנים של מריבות קואליציוניות בענין מועדי הפעלת
01/10/2016 | 16:34
9
89
שעון קיץ (חרדים טענו כי קל יותר לצום ביום כפור החל בעת שנהוג שעון חורף), נקבע כלל פשוט:
שעון קיץ יהיה נהוג מיום ששי, שלפני יום ראשון האחרון במרץ, שעה 02:00, ועד יום ראשון, האחרון באוקטובר, שעה 02:00.

כעת, נניח כי מישהו נולד בשעה 1:30am ביום ראשון האחרון באוקטובר, השעה נרשמה כדת  וכדין במסמכים, והנה מגיעה השעה 02:00am, השעון מוזז שעה אחת לאחור, לשעה 01:00am, וכעבור מחצית השעה - השעה היא שוב 01:30am.

איך ידע, לאחר שנים, אסטרולוג השואף לדייק, על פי, בין היתר, שעת הלידה של הלקוח, האם מדובר ב 01:30 הראשון, או ב 01:30 השני, והאם תיתכנה שתי תחזיות שונות עקב ההפרש של שעה אחת, שהרי כיפת השמים כבר הסתובבה ב 15 מעלות בין המופע הראשון של 01:30 לבין המופע השני שלו?

אגב, ב- 31/12/2016 בחצות, ממש לפני סיום שנת 2016, תתווסף שנית עיבור (leap second) לשעון. האם תוספת זו עלולה לשנות משהו על דיוק התחזיות?
לצפיה ב-'הי'
הי
03/10/2016 | 13:47
8
16
אני לא כלכך מצליחה להבין.....שעת הלידה נקבעת בזמן שנולדים. כשיש שעון קיץ מורידים עוד שעה. מנסה להבין למה הכוונה. באופן כללי יש בעיתיות של מתי בדיוק נקבעת שעת הלידה, האם כשהתינוק כבר יצא לגמרי מהגופ וכו'. מה שקורה שאתה יוצא מתוך הנחה שאסטרולוגיה היא בולשיט, וזה בסדר גמור. אני יכולה להגיד לך שאפשר בחצי שעה מינוס פלוס להגיע על ידי בדיקת ארועים בחיים לשעת הלידה המדוייקת. אנחנו ביקשנו מגרמניה את תעודת הלידה של אימי שנולדה בשנת 1936 ואני חייבת לציין שמפת הלידה שלה היא מהמדוייקות שיש לי. תנסה פעם ליזרום....תתחיל אולי עם מפת הלידה שלך ותגלה עולם מעניין מאוד
לצפיה ב-'אני מדבר על מסמכים רשמיים, כגון תעודת לידת חי של בית חולים.'
אני מדבר על מסמכים רשמיים, כגון תעודת לידת חי של בית חולים.
04/10/2016 | 00:42
7
31
בית החולים אמנם יציין כי הלידה התרחשה ביום א' (האחרון של אוקטובר), שעה 01:30, אך האסטרולוג המנסה לספק תחזית מדויקת ללקוחו, לא יוכל לקבוע האם שעת הלידה היתה GMT+3:30 (היינו המופע הראשון של 01:30 באותו לילה), או GMT+04:30 (המופע השני).
המקרה של אמך אינו רלבנטי, אלא אם כן נולדה באינטרוול הבעייתי (היינו, ביום החזרה לשעון חורף, בין השעה 01:00 לבין השעה 01:59).

עמדתי ידועה. אסטרולוגיה היא פסאודומדע.
אני אך מתענין בטכניקות האסטרולוגים, וסקרן לדעת כיצד הם מתמודדים עם בעיה ממשית זו.

שניית העיבור פחות משמעותית, אם כי נולדה לטפל בהאטת מהירות הסבוב העצמי של כדור הארץ, וקשורה בפירוש לרצון כי תמונת פני השמים בחצות ביחס לכוכבים רחוקים מאד לא תשתנה (מוסיפים אותה מדי כ- 500 יום, לאחר השניה האחרונה של יוני, או לאחר השניה האחרונה של דצמבר, לאחר שרואים כי חצות מתקרב, אולם פני השמים עדין לא מתאימים לתמונתם הרצויה בחצות. מעניקים ליממה עוד שניה כדי "לעכב" את חצות עד שכדה"א יגיע למצב הרצוי ביחס לכוכבים הרחוקים מאד)...
לצפיה ב-'נראה לי כי הצלחתי להתבלבל בעצמי.'
נראה לי כי הצלחתי להתבלבל בעצמי.
04/10/2016 | 10:45
1
15
המופע הראשון של השעה 01:30 התרחש בשעה GMT+04:30, שהרי בשעון הקיץ, ישראל הקדימה בשלוש שעות, והמופע השני של 01:30 התרחש לכאורה בשעה GMT+03:30, שהרי בשעון חורף, ישראל מקדימה רק בשעתיים, אולם מכיוון שכדור הארץ סובב סביב עצמו בלא הפוגה כל העת, אזי בין שתי השעות המקומיות הזהות הללו (על פי שעון ישראל) סב כדה"א (ולכן גם כפת השמים) 15 מעלות...
לצפיה ב-'אההה ,טוב קטונתי....'
אההה ,טוב קטונתי....
04/10/2016 | 13:38
9
חג שמח
לצפיה ב-'ידידי-אתה מחפש לזנב,אחדש לך,האסטרולוגים יודעים גם חשבון-'
ידידי-אתה מחפש לזנב,אחדש לך,האסטרולוגים יודעים גם חשבון-
04/10/2016 | 17:22
4
23
לעוסקים באסטרולוגיה יש אתרים בהם יש את המידע על תאריכי הזזת השעון בכל מדינה.
 לגבי הכינוי- " פאסאודומדע" שאתה מייחס לאסטרולוגיה,
 ראש השנה נקרא בהלכה  יומהאריכתא והאריכתא מתארכת לך ,
אז משעמם לך ואתה מחפש עימותים?
לצפיה ב-'ידידי, אינך מקשיב. האסטרולוג יכול לדעת עד מחר כי שעון חורף'
ידידי, אינך מקשיב. האסטרולוג יכול לדעת עד מחר כי שעון חורף
04/10/2016 | 18:47
3
48
יונהג ב- 30 לאוקטובר שעה 02:00AM, אך בהינתן לו שעת לידה 01:30AM על ידי לקוח בן 30, המבקש יעוץ - אין לאסטרולוג דרך לדעת האם היה זה המופע הראשון של 01:30AM אותו ערב, או שמא היה זה המופע השני, ובין שני המופעים - "סבה" לה כפת השמים 15 מעלות.
הוא לא יוכל להחליט, אלא אם כן טרח מישהו מבני משפחה קרובים של  הילוד לרשום האם היה זה המופע הראשון או שמא היה זה השני.

ראש השנה הוא המצאה מאוחרת יחסית.
בשום מקום במקרא לא ברור מהו הדבר המיוחד שארע בא' תשרי. ראשון החודשים במקרא היה בכלל ניסן. אלא שספר נחמיה פרק ח' פסוקים א' עד יב' רומזים לנו מהו החג.
החג היה הקראה פומבית של התורה, בצרוף הסברים.
בזמנים ההם לא היו מכונות דפוס, לא היה "סטימצקי", ולא היה "עם עובד", או "ספריה לעם".
לאיש הפשוט לא היה עותק של התורה, ולא ידע מה כתוב בה.
רק הכהן החזיק בתורה, וסיפר לכל מה כתוב בה, ואוי לאיש שלא האמין למה שסיפר הכהן.
הנה הפסוקים: "(א) וייאספו כל-העם, כאיש אחד, אל-הרחוב, אשר לפני שער-המים; ויאמרו, לעזרא הסופר--להביא את-ספר תורת משה, אשר-ציווה יהוה את-ישראל.  (ב) ויביא עזרא הכוהן את-התורה לפני הקהל, מאיש ועד-אישה, וכול, מבין לשמוע--ביום אחד, לחודש השביעי.  (ג) ויקרא-בו לפני הרחוב אשר לפני שער-המים, מן-האור עד-מחצית היום--נגד האנשים והנשים, והמבינים; ואוזני כל-העם, אל-ספר התורה.  (ד) ויעמוד עזרא הסופר, על-מגדל-עץ אשר עשו לדבר, ויעמוד אצלו מתיתיה ושמע ועניה ואורייה וחלקייה ומעשיה, על-ימינו; ומשמאלו, פדיה ומישאל ומלכייה וחשום וחשבדנה--זכריה משולם.  (ה) ויפתח עזרא הספר לעיני כל-העם, כי-מעל כל-העם היה; וכפתחו, עמדו כל-העם.  (ו) ויברך עזרא, את-יהוה האלוהים הגדול; ויענו כל-העם אמן אמן, במועל ידיהם, וייקדו וישתחוו ליהוה, אפיים ארצה.  (ז) וישוע ובני ושרביה ימין עקוב שבתיי הודייה מעשיה קליטא עזריה יוזבד חנן פלאיה, והלויים--מבינים את-העם, לתורה; והעם, על-עומדם.  (ח) ויקראו בספר בתורת האלוהים, מפורש; ושום שכל, ויבינו במקרא.  (ט) ויאמר נחמיה הוא התרשתא ועזרא הכוהן הסופר והלויים המבינים את-העם לכל-העם, היום קדוש-הוא ליהוה אלוהיכם--אל-תתאבלו, ואל-תבכו:  כי בוכים כל-העם, כשומעם את-דברי התורה.  (י) ויאמר להם לכו אכלו משמנים ושתו ממתקים, ושלחו מנות לאין נכון לו--כי-קדוש היום, לאדונינו; ואל-תיעצבו, כי-חדוות יהוה היא מעוזכם.  (יא) והלויים מחשים לכל-העם, לאמור הסו--כי היום, קדוש; ואל-תיעצבו.  (יב) וילכו כל-העם לאכול ולשתות, ולשלח מנות, ולעשות, שמחה גדולה:  כי הבינו בדברים, אשר הודיעו להם".
זהו.
"ביום אחד, לחודש השביעי" זהו א' תשרי.
החג הוא חשיפת הכתוב בתורה, פומבית וביאור הכתוב בה. כעת כולם יודעים מה כתוב שם, והכהן לא יכול עוד להמציא סיפורים...
לצפיה ב-'וולש זה הסודני....'
וולש זה הסודני....
04/10/2016 | 21:48
7
לצפיה ב-'קבל-מומחית לאסטרולוגיה-מלי ברזילי,מנהלת 2 פורומים מרצה ,,,, '
קבל-מומחית לאסטרולוגיה-מלי ברזילי,מנהלת 2 פורומים מרצה ,,,,
05/10/2016 | 18:05
37
ומלמדת אסטרולוגיה בקורסים שלה בישוב קדימה,מנתחת מפות ומייעצת.
תקיש בגוגל  מלי ברזילי-אסטרולוגית ותגיע לאתר שלה.
בתחתית דף הפתיחה 2 טלפונים.
     א.נייד-0523764220

ב.קווי-0775501230

תתקשר,דבר,תשאל, תבין ממנה הכל,לא הצלחת להתקשר-כנס לפורטל נומייד-פורום אסטרולוגיה של מלי,פורום פעיל(יש התכתבות מ-4/10,אתמול),פרוש שאלתך,היא משיבה עד מס' ימים.
כתוב לנו  מה השיבה לך.

לצפיה ב-'היית אחלה ויותר עסיסי מהחומוס... הקרוי על שמך חה....'
היית אחלה ויותר עסיסי מהחומוס... הקרוי על שמך חה....
04/09/2016 | 13:25
65

כן..חביבי היו 'קטעים - חזקים'..........

תמשיך לקרוע את כול הצבועים הקיצוניים.....הדתיים וכול ...האחרים. 
היו גם לך 'יציאות- מושכלות לרוב'.............חה.....

גם לי חבל........אבל משיקולים....של 'לשלם - להם'.....וגם בגלל אדרנלין היצירה המחכה לי 'בפינה'.....
וגם...כי אנא אעראף.....בגלל....."דרך חיים......או ......בגלל.....צדקת הכסף......"

אז תודה על התודה שלך

ואולי ניפגש הכין שהוא....באמצע או..... 'בסוף הדרך'.

חג שמח ברכות לשנה העברית הקרבה והולכת
וגם לכול בני ביתך היקרים לך.

ממני ומהרומניה 'האריסטוקראטית .....שלי......חה............(אה סליחה, אין דבר כזה....)

לצפיה ב-'מוסטאקי...היוצר הצרפתי הידוע: "אין פרידות שמחות...."'
מוסטאקי...היוצר הצרפתי הידוע: "אין פרידות שמחות...."
31/08/2016 | 11:12
5
68

שמחתי לנהל את הפורום, ולרשום לזכותי ברקורד לעמוד במשימה.

אכן רכשתי בכספי את הזכות הזאת  שכן פנו אלי בהצעה זאת. לפני 15 שנה, הציעו לי זאת בחינם. אז הייתי באנטי ונגד תחזיות שבועיות...פרסום באינטרנט...ודגלתי בערוץ 'מפה- לאוזן' עד שהבנתי מהם חוקי הפרסום - שבסופו של דבר סחפו אותי אליהם.
היו שעזבו את הפורום בסוג של חוס שביעות רצון ויש כאלה שהזכירו לי שרכשתי מה שרכשתי כאן. 
לא נטרתי לאף אחד על דבריו, אלא ישבתי כאן ותרמתי מהידע הרב שצברתי בתחום. לא רק בעצם היותי בוגר בית הספר המאוד גבוה
והמוערך: FACULTY OF ASTROLOGICAL STUDIES
אלא שתרמתי כאן מנסיוני רב השנים מלימודים 'לא רשמיים'.

אשמח לפנות את מקומי לבא אחרי ואולי (רק אולי) להישאר איך שהוא כאן בפורום, אך הפעם לא כמנהל הפורום, אלא אך ורק כאורח - פורח - ולא עקבי.

תודה על כול מי שסייע ונטל חלק במלאכה.

יתכן ואקים פורום מקצועי משלי, אם עיסוקי הרבים יותירו לי זמן וסבלנות לכך.

להתראות לכם ובהצלחה בהמשך גלישתכם 'בתפוז'.

אודי ברגר
לצפיה ב-'היה קצר.....יחסרו התשובות המעמיקות שלך'
היה קצר.....יחסרו התשובות המעמיקות שלך
31/08/2016 | 11:44
1
53

אישית הרגשתי שאמנם היו מעט (מידי) משתתפים. וכן כל אחד קיבל יחס אישי ורציני
וחם על שאלות שנשאלו. לטעמי יש כמה באגים באיך שהאתר מתנהל על כל הפרסומות הקופצניות למיניהן והקלות הבלתי נסבלת של הכניסה לכל מיני אורחים ללא שם וזהות לפורום . נישמח להמשיך איתך להיכן שתקים את "הבית הוירטואלי החדש" תודה על הכל
לכל סופ יש התחלה חדשה. בהצלחה בכל אשר תלך
לצפיה ב-'תודה ענקית למילים קטנות אך הגדולות מתודתי שלי....!'
תודה ענקית למילים קטנות אך הגדולות מתודתי שלי....!
31/08/2016 | 12:12
39

חבל שוולש לא כאן כדי לומר 'מילה טובה'.....

הפזמון: "רק מילה טובה."

לצפיה ב-'לא אכחד - אינני סבור כי קיים קשר בין עתידו של אדם לבין'
לא אכחד - אינני סבור כי קיים קשר בין עתידו של אדם לבין
31/08/2016 | 12:10
1
56
תמונת מצב גרמי השמים מעל מקום לידתו, ברגע לידתו.
חרף כפירתי באמונות הכותבים כאן (ואמונות הן טענות על המציאוּת, אשר בעיקרון, במהות - אינן בנות בחינה, היינו אינן מתאששות באופן מובהק בתצפית), וחרף הכעס שעוררתי בהשמיעי את עמדותי - לא גורשתי ולא נחסמתי, ועל כך אני מכיר לך תודה.

כזכור, פרסמתי חילופי התכתבות ביני לבין Y. Welis, ובמהלך אחת מתגובותיו השמיע הלה איום ממשי "אם תחזור לשם שוב - אחפש אותך, על כל המשתמע מכך".
הפרסום לא עורר שום דיון.
אני הומניסט, אוהב אדם, נוטה לשפוט לחסד אנשים, ולכן הסקתי כי השתיקה נובעת מכך ש- Y. Welis הוא "אחד משלנו" בעוד אנוכי אורח זר, ואפשר כי אנשים, ומנהל הפורום בכללם לא הסכימו בלבם עם האיום, כיהו ב- Y. Welis על איומו ונזפו בו במסרים אישיים.

לא אשאל האם צדקתי בהשערתי, כי Y. Welis "נקרא לסדר" על ידי מי מהפורום. אני רק יכול לקוות כי כך אכן ארע.

אני מאחל לך הצלחה בכל אשר תפנה.
לצפיה ב-'תודה מקרב לב, מעריך את גילוי דעתך הכנה והעשוי בטעם טוב...'
תודה מקרב לב, מעריך את גילוי דעתך הכנה והעשוי בטעם טוב...
31/08/2016 | 23:29
34

אכן ניחשת נכונה. שילמתי בכך ש- וולש עזב את הפורום בתחושה שאין מבינים ...את גודל 'האסון' (לא ציתות מדויק בכלל, אבל 'בכוון')

וזה מזכיר לי את הסיפור הבא:

הקברניט שלי (ושל עוד רבים וטובים מהארץ ומהעולם -לאורכן של השנים)
אייבי נתן ניקשר לסיפור מאוד מיוחד לדעתי ומרגש לכול הדעות- וכך היה.
אייבי כמו כול תחנת שידור אחרת היה תלוי במפרסמים. בתקופה שעלייה אני מדבר היתה שנת 1983 אז אייבי היה תלוי בעיקר בחברות השתיה...הגדולות.
בוקר אחד...אחד המגישים האמריקאים שעבדו על הספינה....פלט (כשהוא לא שהוא און- אייר) ..."דונט דירינג ד'אט פאקינג....שיט!!!!!"....(קוקה...קולה)
מיד ובזעם התקשרו...מטעם אותן טייקוני שתיה וצעקו לאייבי "תפטר את המשוגע ופרסם התנצלות על כול התקרית !!!!!"
אייבי ...ולמרות שעתידה וגורלה של הספינה היה תלוי 'על הכף'.....עמד על שלו.....וסרב לעשות כן.....למרות שקל היה לו לעשות זאת - ובכך להיפטר (כביכול) מהמטרד.
אז הסיפור הזה שמקורו ממורי ורבי לימד אותי משהו על "מסכת באבא..תפטר אותו!"  
דומני שלא צריך להמשיך ולהסביר שקל היה לי לעמוד על שלי ולהתאמץ הרבה יותר על מנת לעשות מה שאומרים לי ובמיוחד כשמרגע לרגע הלחץ לפרוש מהפורום "אם האורחים בפורום לא עפים לאלתר!"
אבל לא נכנעתי ולמה?
הסברתי למה לפני כן, היכן שהוא.
תחילה חשבתי שאתה סתם אדם שבא לפרק כאן את הפורום ותו- לא.
לאחר מכן הבנתי שאתה שואל שאלות מהותיות. למרות שידעתי שייקח לי המון זמן להכין תגובה 'ראויה' שתסבר את טיעונייך, ומאחר שחלק מהשאלות שבאו לאחר מכן היו קצת יותר ...רחוקות מהנושא ...שבו כאן ( וגם בגלל שלשמחתי/לצערי/ אני מאוד מאוד עסוק עד כדי שכמעט אין לי חיים ליצירה אחרת והיא המוסיקה והכתיבה) אנו דנים....אז...נטשתי את ההובלה במלאכת התגובה.
וולש נאנק לבדו תחת נטל התגובה, והצליח להעמיק איך שהוא לאן שהוא ...בהצלחה זו, או 'במבוכה'... זו או אחרת.
כשוולש החל קצת לאבד את הקוליות שלו, וכאשר אתה לא ממש איבדת אותה, אז לא יודע באיזה רגע, התחלתי אפילו לחייך ולהעריך את הפנומנליות שבניסוחיך שגם כעת אני חייב לומר שהם מבריקים ביותר.

תודה על הברכות
ואני עדין חושב שאתה מבזבז את הכשרון שלך בפורומים עלומי-שם. תן מה שאתה יכול במקומות מוארים ומניבים לך ולאנושות הזקוקה לאנשים כמוך.

אודי ברגר

לצפיה ב-'לאודי-תודה עלהתשובות המקצועיות והאווירה בפורום וחבל '
לאודי-תודה עלהתשובות המקצועיות והאווירה בפורום וחבל
04/09/2016 | 11:10
34
שזה נגמר  כ"כ מהר,,,, 
לצפיה ב-'מהם 28 מעונות הירח?'
מהם 28 מעונות הירח?
29/08/2016 | 23:25
25
במטפיסיקה הסינית.

לצפיה ב-'שלום כולם'
שלום כולם
29/08/2016 | 09:32
46
ראיתי כמה מפות כשכוכב מארס צמוד לסטורן (נטלית). שמתי לב שחלק גדול (כמובן בהתאם ליתר מבנה המפה) הם ספורטאים טובים ויחד עם זאת חלק סבלו מסוג של התעללות בילדות וחלק (ואני זהירה) נשים מהתעללות מינית. הספורט הוא דרך טובה לתעל את האנרגיות שלנו למקום בונה וחיובי ובמקרה הזה לטעמי זה לקחת את השעור של שבתאי למקום נכון מה דעתכם?
לצפיה ב-'ונוס מרס בסינסטרי'
ונוס מרס בסינסטרי
28/08/2016 | 22:55
29
אני מאוד אוהבת מפות קומפוזיט וסינסטרי מכל הסוגים. זה מרתק מאתגר ולעיתים אף משעשע.ידוע לי שמארס ב-30 מעלות לונוס בסינסטרי זה מעולה לזוגיות, 60 תורם, 90 משיכה עזה ולעיתים בעיות בעיתוי, 120 חברות, 180 משיכה פיסית גדולה,צמידות "שניים שהם אחד" ומה עם 45 מעלות? 72? או מארס וונוס שממוקמים באותו המזל ללא הבטים? איך להתיחס לכל אלה?
לצפיה ב-'שליט בבית'
שליט בבית
26/08/2016 | 21:53
3
43
הי לכולם
איך אתם מתיחסים לשליט המזל ומיקומו? לדוגמה אדם שבית שתיים שלו עקרב ופלוטו נמצא בבית חמש אריה? (סתם דוגמה)
לצפיה ב-'שליט הבית'
שליט הבית
27/08/2016 | 14:54
38
מיקומו של הכוכב ששולט במזל שפותח את הבית מראה את הנסיבות החיצוניות, את "ההזדמנויות" שבהן יתבטאו נושאי הבית. מה הטריגר שיפעיל אותם. בדוגמה שנתת, כששליט בית 2 נמצא בבית 5, אז ההזדמנויות לפרנסה, לצבירת רכוש, להבטחת הישרדות ואפילו לצבירת ערכים יגיעו בנסיבות של בית 5 - אם זה דרך רומן גדול או הימורים והגרלות, ספורט או תחביבים, שאו ביזנס ומופעים או אפילו דרך ילדים מוצלחים. בואי ניקח תסריט אפשרי (אחד מיני רבים) למיקום הזה. נניח שבמפה מסויימת פלוטו בבית 5 מראה שלבעל המפה יש ילד גאון, שונה מהכלל, בעל כישורים יוצאי דופן שאינם נפוצים, מה שגורם לו להתפרסם מגיל קטן, להיות חשוף לעין הציבור, להרוויח סכומים גדולים של כסף ולאבד את הילדות הנורמלית שלו. עכשיו, פלוטו הוא שליט של בית 2 שנפתח בעקרב, ובית 2 בעקרב מראה על סכומי כסף גדולים שמגיעים מאדם אחר, שליטה, ניהול או נאמנות על כסף ששייך בדין למישהו אחר (צריך לבדוק במקביל מה קורה בבית 8) ויכול גם להצביע לפעמים על חשדנות, כריתת בריתות ובריתות שכנגד, משברים כספיים, אובדן וצורך להתחיל כל פעם מחדש (לא חייב) או כשרון גדול להביא סכומים גדולים של כסף ולנהל אותם בצורה ממולחת. ומאחר שעקרב הוא מזל מים, הכול מאוד אישי, קרוב, רגיש ומועד לאינטריגות שבמקרה הזה הן חלק מהיחסים המורכבים ממילא בין הורה לילד שבמקרה הזה מורכבים במיוחד כפי שרומז פלוטו בבית 5 שמפעיל כאן את הבית ומייצג את הילד. במקרה הטוב ההורה הוא בן הברית הקרוב ביותר של הילד, הוא מציל אותו מטעויות ודואג לעתידו במובנים שהילד לא מסוגל להבין או להסכים אותן באותו הרגע. במקרה הרע יש כאן עושק וניצול מצד ההורה שנהנה מהכסף שמכניס לו הילד ומפקיע אותם לעצמו, או שההורה עושה טעויות כספיות ומנהל את הכסף לא נכון, או שיש מאבק ו"דם רע" בין ההורה לילד על רקע כספי שמביא לסכסוכים משפחתיים וכספיים קשים שיכולים להגיע לבית משפט.
נתתי דוגמה קיצונית ונדירה יחסית מתוך הרבה תסריטים אפשריים למיקום הזה אבל אני מקווה שהעיקרון הובן.
לצפיה ב-'הסבר פשוט ביותר מבלי להסתבך עם שורות ארוכות מדי :'
הסבר פשוט ביותר מבלי להסתבך עם שורות ארוכות מדי :
27/08/2016 | 17:32
1
58

* הערה: תלוי האם יש כוכבים היוצרים זוית ממקום X  ל - Y בבתים כלשהם
כי גם בכך צריך להתחשב, כך שהסבר כללי במקרה הספיצפי הזה במתבטא בשאלתך, הוא 'נטול הנ"ל.'

אז להסבר הקצרצר 'והממוקד מטרה':

ראשית מה שמפעיל את העקרב הם צמד הכוכבים: פלוטו ומארס הם 'המנוע' שמאחורי מזל העקרב. 
תחילה נבחן את המנוע וסגולותיו. א- פלוטו 'יבצע בכול מזל טיפול 10,000' ודומיננטי במבט הרחב יותר בתוך המפה, אותו טיפול יחדש או יקפיא זמנית (או או 'אם תרצי' ימית- לזמן מה...) את מה שמסמל הבית בו הוא נימצא ויעשה זאת בסודיות רבה, ככול שניתן. 
ב- מרס יעניק ויאציל על אותו בית את: האומץ הכוח ואת האינטנסיביות.

ההשפעה 'בשטח':

התיחסות בעל המזל לכסף היא שהוא (הכסף) לא הכי דומיננטי בחייו. היות והוא נשאר חסר כול...גם עם חובות...ואיך שהוא הסתדר ויישר פנים וגב...אז הוא כבר רגיל לתהפוכות הזמן שהשאיר את רישומו על כיסו ועל ביתו. הוא היה רוצה להתפרנס מעמקות החשיבה, האינטימיות...ומהעזרה לזולת. בעל המפה ינהה אחר צפונות הכוכבים, אחר סיפורים טרגיים (באחרים והמעלים בו זכרונות כאובים משלו) אותם ירצה לחשוף בעצמו - לעצמו בלבד, כי שומר סוד הוא/היא. בית 2 עקרב זה 'אומר': עומק רגשי רב המציף אותו כול הזמן (גם בשעת השינה וגם כשהוא חוצה את השער בין המציאות ולבין העולם 'שמעבר' - כאן זה תלוי מה 'עבר' בחייו כדי להגיע 'לעמקות המיסטית' שנקנתה על ידיו 'בדם ובכאב'.
בעל המפה ירגיש אהבה עמוקה לבן הזוג גם כשבן/ת הזוג חיה בעולמנו הגשמי וגם כשהיא חוצה את דרכה אל העולם- 'שכולו-טוב'. בעל המפה הוא חד משמעי: או שהוא אוהב...או שהוא שונא. 

פלוטו בית 5: * שוב מדגיש (צריך להסתכל במכלול המפה)

פוטו בבית 5 (ברוב המקרים) עלול 'להפיל' על ראשו של בעל המפה את טרגדית האהבה או... הטרגדיה היוונית הקשורה לאהבתו- כן....לצערי יתכן מאוד שיחווה מוות מוקדם של מי שהוא אהב מאוד, או כלפי מי שמייצג אצלו את האהבה האמיתית. יצירתו, צורת הבילוי שלו והיחס לילדים יקבלו את השפעתו המיטיבה של פלוטו וכמו כן ...גם למצב 'הפוך... מהמיטיב'. 
פלוטו בבית 5 ימית על בן/ת המזל את... שואת- ביתו -אהבתו ויחד עם זאת ישיב אותו לחיים בהדרגתיות מורטת עצבים. כך שגם 'שם' יש לבעל המפה בית ספר ארוך-טווח...עד כדי ללמד אותו להסתפק במועט כמו למשל לקבל ירושה או הטבה שצצה לה מאי-שם. 
כך שבעל המפה (בגיל היותר מבוגר) ייקח את החיים 'באיזי' ויתמקד בילדיו ובהנאות קטנות הקשורות לבית וללימוד- 'כתוצאה ממה שקיבל מכוכב חשוב זה. אפשר לומר שכשפלוטו מבקר 'במקום כלשהו' במפה, הוא יוצר בבעל המפה 'קעקוע- מנטלי' ארוך - טווח.

לצפיה ב-'תודה לשניכם (ראש סוס ואודי ברגר)'
תודה לשניכם (ראש סוס ואודי ברגר)
27/08/2016 | 18:28
18
השכלתי הבנתי ממכם גם למה אסטרולוגיה כלכך מעניינת אותי וזה כי שליט בית 5 אצלי ( צדק) יושב לו בבית 8 בדגים בצמוד לכירון ומול פלוטו בחיים לא יחסתי לזה ביכלל משמעות תודה רבה

לצפיה ב-'לפני כמה שנים התפתחה'
לפני כמה שנים התפתחה
26/08/2016 | 22:29
30
האסטרולוגיה המערבית?
לצפיה ב-'‫טוב, אני מבולבלת- איזה מזל אני?‬ '
‫טוב, אני מבולבלת- איזה מזל אני?‬
25/08/2016 | 17:42
4
65
היי לכולם

נולדתי בכ"ו בסיוון, לבלועזי- 26 ליוני
ע"י קווי האופי אני לחלוטין מזל סרטן ואין לי שום קשר לתאומים.
תאומים, עפ"י הקלה, שייך לחודש סיוון. ואם כי מזל סרטן לחודש תמוז.

אני נולדתי בסיוון ומזל סרטן מדוייק לקווי האופי שלי.

אני בכלל תאומים?
איך זה עובד?

תודה :)
לצפיה ב-'נולדת עם שמש במזל סרטן'
נולדת עם שמש במזל סרטן
25/08/2016 | 19:33
44
לחלוטין. שבת שלום
לצפיה ב-'השמש שלך בסרטן. בכול אופן על פי הקביעה שלך עצמך שנולדת...'
השמש שלך בסרטן. בכול אופן על פי הקביעה שלך עצמך שנולדת...
25/08/2016 | 20:32
45

בתאריך שנקבת. אם היית מציינת את שנת הלידה שלך, היה אפשר לבדוק בוודאות מוחלטת באם אכן נולדת ב- 26.06

...אניה ציינה זאת קודם לכן.
לצפיה ב-' את מערבבת בין לוח השנה העיברי ללועזי,זה שנולדת ב כ"ו סיוון-'
את מערבבת בין לוח השנה העיברי ללועזי,זה שנולדת ב כ"ו סיוון-
26/08/2016 | 16:23
1
38
זה לא אומר שנלדת ב-26 ליוני,לוחות השנה העיברי  והלועזי לא הולכות בצמוד,כלומר,,,,נניח נולדת ב-א' תמוז זה לא אומר שזה 1 ביולי,
לכן אם את רוצה תשובות מדוייקות עליך  למסור תאריך לועזי(למיניינם) מלא,או תאריך עיברי מלא,אז תקבלי את מזל הלידה,אם תוסיפי שעת לידה ומקום לידה נוכל להגיד לך את מזל האופק שלך.
ועוד עיצה קטנה,לא סומכים באסטרולוגיה רק על קווי אופי של מזל החודש,יש מרכיבים נוספים.
לצפיה ב-'נכון ! '
נכון !
26/08/2016 | 19:37
21

רשום לי שוב את תאריך הלידה שלך עם השעה, ארך והכול.

תודה מראש

א. ברגר
לצפיה ב-'כירון'
כירון
23/08/2016 | 14:45
3
55
מאוד ממעניין כיצד ואיך הוא משפיע על החיים שלנו אם כבר מדברים על מזל בתולה. לאחרונ ה נתקלתי במפות שכרון שם מככב בצמידות לשמש . מה דעתכם? כיצד זה משפיע על האופי?
לצפיה ב-'הכרתי אדם כזה'
הכרתי אדם כזה
25/08/2016 | 00:31
2
40
עם שמש באריה בבית 7 בצמידות מדוייקת לכירון (ועוד במולות לשבתאי בדלי בבית 1). אדם ביקורתי שרואה כל פגם קטן אצל אחרים ולא מצליח להתעלם מזה בשום אופן,  אבל יש לו אותה ביקורת כלפי עצמו. אבל אני חושב שזו תהיה טעות להסיק רק על סמך מפה אחת ועל מסך אדם אחד. אני לא מומחה גדול לכירון אבל אני חושב שצמידות כזאת מצמצמת את השמש, מרסנת אותה, כובלת אותה לפרטים קטנים, לפגמים, לחולשות. ומצד שני אם עובדים איתה נכון, גם מסוגלת לפרוט את החזון של השמש לפרטים ולתרגם את הרצון של השמש ליכולות וכשרונות ויכולת להפוך אותו למציאות. אדם שמהנדס את סביבתו, מתאים אותה לעצמו, כל פרט חשוב, כל פעם משנה ומזיז ואף פעם לא מרוצה. יכול להשקיע שנים בתחביב או כישרון תובעניים ולהגיע לממחיות ושליטה. בכלל, עניין השליטה חשוב פה - בעצמו או באחרים. שום דבר לא מקרי, הכול צריך להיות מתוכנן, כל פרט, כל תגובה. 
לדעתי לפחות.
לצפיה ב-'הי ראש סוס נכון '
הי ראש סוס נכון
25/08/2016 | 11:49
1
20
זו גם ההתרשמות שלי . קצת דומה לשמש בתולה
לצפיה ב-''
25/08/2016 | 12:59
2
לצפיה ב-'קולולולו למזל בתולה,בדקות הקרובות השמש עוברת למזלם'
קולולולו למזל בתולה,בדקות הקרובות השמש עוברת למזלם
22/08/2016 | 16:04
43
איזה יופי לנולדים בימים הקרובים ,השמש שתיכנס לבתולה תצטרף לכוכבים מרקורי,ונוס וצדק,(גם ר' דרקון שם)שלושת הכוכבים גם יהיו צמודים במפת הנולדים בימים הקרובים.
יכולה להיות חגיגה.

אבללל,,,,לא לשכוח לבדוק "תקלות" של היבטים בין כוכבים.

שיהיה במזל !!!
לצפיה ב-'היי חברים, לקבלת מסרים בתקשור בכל נושא או שאלה '
היי חברים, לקבלת מסרים בתקשור בכל נושא או שאלה
18/08/2016 | 09:14
7
65
צרו עמי קשר דרך המייל: oferavraham83@gmail.com

או דרך הקבוצה בפייסבוק: https://www.facebook.com/groups/1713925202164127/?...

אשמח לתת לכם הכוונה וייעוץ.

יום נפלא!

בברכה,

עופר אברהם
לצפיה ב-'את מי אתה מתקשר?'
את מי אתה מתקשר?
19/08/2016 | 13:26
40
איזו ישות משתמשת בך כ- channel למסרים?
דומה כי טעית בפורום. נסה פורום מספר 1149.
לצפיה ב-' עופר אברהם ! אתה בודק דאר?פניתי אליך לפני שבוע באימל-'
עופר אברהם ! אתה בודק דאר?פניתי אליך לפני שבוע באימל-
21/08/2016 | 16:32
5
30
טרם נענתי.

לצפיה ב-'מזל טוב מתלמד היתה לך יומולדת לא מזמן'
מזל טוב מתלמד היתה לך יומולדת לא מזמן
22/08/2016 | 00:11
2
18
לצפיה ב-'אניה'
אניה
22/08/2016 | 07:15
20

קבלי לייק.....
לצפיה ב-'כן,תודה אניה זה היה ב-4/8 השמש כרגע ב- 29.49.42 באריה,אוטוטו'
כן,תודה אניה זה היה ב-4/8 השמש כרגע ב- 29.49.42 באריה,אוטוטו
22/08/2016 | 15:29
16
בבתולה,,,ושוב תודה. 
לצפיה ב-'בוקר טוב מתלמד 8'
בוקר טוב מתלמד 8
22/08/2016 | 07:13
1
34

לא משנה מהו יום הולדתך, אך האריה חסר במחוזותינו. 
מזל טוב ליום הולדתך באשר הוא: הרבה בריאות, אושר ונחת מהסובבים אותך.

אודי ברגר
לצפיה ב-'תודה אודי-מוטב מאוחר מאשר אף פעם,השמש כרגע ב-29.48.51 באריה '
תודה אודי-מוטב מאוחר מאשר אף פעם,השמש כרגע ב-29.48.51 באריה
22/08/2016 | 15:20
15
אוטוטו היא עוברת לשכני  מזל הבתולה,
אצלי השמש ב-11.38 באריה,כלומר בשלישון השני של מזל אריה אשר מושפע לפי תורת האסטרולוגיה מכוכב צדק. 
ואם בשלישונים עסקינן,אשמח לקבל הסברך על משמעות השפעת כוכב צדק בשלישון השני של  מזל אריה.
יחסיי בחיים עם צדק לידתי מורכבים,הוא נמצא  ב-25 בגדי בבית-3 בנסיגה(האופק ב-10.30 בבית 1 בעקרב).
אירוע מיוחד בחיים-ביתי הגדולה נולדה כשצדק היה  בנסיגה וצמוד לקו האופק שלי בעקרב.
לצפיה ב-'משמעות פלוטו בבית 5 בסולר ריטרן'
משמעות פלוטו בבית 5 בסולר ריטרן
18/08/2016 | 14:11
5
50
האם מישהו יודע מה המשמעות. והאם זה יכול לרמז על קשר עם מישהו כשבקומפוזיט יש פלוטו בבית 5 (בנתיים זה קשר בוסר)
לצפיה ב-'המשמעות על פי נסיוני (ט"ו באב שמח לך ולכולם) היא....'
המשמעות על פי נסיוני (ט"ו באב שמח לך ולכולם) היא....
18/08/2016 | 16:43
4
44

כן. למי שמעוניין בקשר עם נסיך...כזה אני מציע לשמור על הקשר הזה ולהתקדם בצעדים הכי קטנים (אם קיימת סבלנות מספקת) להוריד צפיות שזה יהיה מהיר, יחד עם זאת יהיו סימנים מובהקים של רצונו לקשר הכי כנה שאפשר, כמקביל לעידן חדש שיחזיר לו את האמון  באהבה (5), בעצמו ובבני המין השני (מול בית 11...המשגיש את הצורך בידידות ובחברות- אמת.

לכן מציע שהמעוניין/ת השואלת או כול מי שמתעניין בתשובתי הניתנת ברגע זה, שכדאי 'למקבל' (במקביל- בחיקו של... מישהו אחר או בחיק הסבלנות) לקשר הזה כי הקשר 'הזה' הוא קשר בעייתי מבחינת ניידות - נגישות, אך כאמור יש בו ברק שאי אפשר שלא להתמגנט מזוהר מעמקייו המתחדשים (פלוטו).
לצפיה ב-'אודי תודה מה שמעניין מאותי'
אודי תודה מה שמעניין מאותי
18/08/2016 | 21:05
3
18
(סליחה על החפירות) זה האם עצם העובדה שבמפת חזרת השמש שלי פלוטו ממוקם בבית חמש , וגם בקומפוזיט עם הנסיך (אלק נסיך) פלוטו בחמש אומר שהקשר הזה יתממש (כבר שנה יש גישושים ותחושה של משהו עוצמתי וגם חשש מזה)
לצפיה ב-'ערב טוב....לך. כבר כתבתי לגבי הצורך בסבלנות של ספינקס...'
ערב טוב....לך. כבר כתבתי לגבי הצורך בסבלנות של ספינקס...
28/08/2016 | 23:29
2
13

את זקוקה לסבלנות של ברזל, והקשר הזה לדעתי יטריף אותך עד שביום בהיר אחד או ערב גשום אחד תעשי 'לו' סוף.
זה יהיה כתוצאה של פליטת פה או כול סיבה של התבטאות שלא 'במקום' - מצידו. יותר נכון כתוצאה מחוסר טאקט.
אך במפתיע הוא לא ירפה ושוב ....יאותת בסימנים בניגוד לרצונך.
באזור אמריל מאי ולאחר חודש וקצת שלא, פתאום שוב סימנים...וטביעות אצבעות חדשות על לוח הסקרנות.
ראוי לציין שכול קשר המכבד אותך ושמעניק לך יחס טוב ותשומת לב - גם אם הוא לא קשר במלוא מובן המילה, אמור להתקבל בברכה כי הוא משמש וישמש לך כמשענת בשעת התוגה...האוחזת בך מאז ההתאלמנות ועד היום.
אז מה אכפת לך שמחזרים אחריך. מה?!...למה להתעקב לחשוב "כמה זה עולה לי"....כשזה בכלל לא עולה לי?!
לצפיה ב-'חחחחחחחחחח רק עכשיו ראיתי'
חחחחחחחחחח רק עכשיו ראיתי
29/08/2016 | 22:51
1
8
תודה רבה .אין עליך.....
לצפיה ב-' שבתאי על ציר בית 7 בצמידת לזנב הדרקון...'
שבתאי על ציר בית 7 בצמידת לזנב הדרקון...
29/08/2016 | 22:57
9
לא מרשה לעצמו להתיחס לאף אחד "סתם"
לצפיה ב-'מהם 28 מעונות הירח?'
מהם 28 מעונות הירח?
18/08/2016 | 08:07
20
במטפיסיקה סינית
לצפיה ב-'איך מתמודדים עם מאדים בדגים? :('
איך מתמודדים עם מאדים בדגים? :(
11/08/2016 | 13:58
7
97
יש מיקום או היבט עם יותר הרס עצמי, ותרנות מוגזמת ונטייה להתאבדות מאשר מאדים בדגים? 
לצפיה ב-'מאדים בדגים'
מאדים בדגים
11/08/2016 | 23:22
6
56
תלוי לאן לוקחים את התכונות שלו . מאדים בדגים יפעל בהזדהות ובהבנת הזולת, ידע להיות מניפולטיבי כשצריך (לטוב או לרע) נטיה להתאבדות לא בהכרח קשורה למיקום מאדים.

לצפיה ב-'תודה. רשימת האנשים עם מאדים בדגים'
תודה. רשימת האנשים עם מאדים בדגים
12/08/2016 | 09:26
5
85
מדברת בעד עצמה-> בכלל, שמתי לב לזה אחרי שקראתי מאמר של האסטרולוגית פנינה כץ. http://www.pninastro.com/מרס-במזל-דגים/
בקשר למניפולציה, אני לא חושבת שהיא משמעותית במיקום הזה של דגים (בטח כשיש שמש בשור ויופיטר בטלה כמו אצלי) ודווקא יש סיכוי יותר להיות קורבן למניפולציות, בייחוד כשונוס בדגים בא לבקר. 
לצפיה ב-'מרס מוציא לפועל את תכונות המפה'
מרס מוציא לפועל את תכונות המפה
12/08/2016 | 11:52
4
44
לא ניכנסתי ללינק ששמת מתוך חוסר זמן. לביתי יש מארס בדגים וגם לאמא שלי (ז"ל) לי יש מארס ממש על גבול שור בסוף טלה. אני יכולה להגיד לך שכשהבת שלי (שהיא אש אש אש) פונה לאדם על מנת להגיע לאמת כלשהי או להשיג משהו היא פונה לרגשות, וכן נכון יש עצלות מסויימת, עד שזזה .(אימי היתה אותו דבר) אני עם המארס טלה-שור הזה מחליטה משהו ועושה מיד בלי לחשוב שזה לפעמים טוב ולפעמים פחות טוב, רוצה משהו אומרת ישר בלי צנזורות מיותרות ולפעמים זה פוגע ולא ממש משיג את המטרה. לא אמא שלי לא רצתה להתאבד מקווה שגם ביתי לא תרצה. אחד /שניים עשר מהאוכלוסיה יש להם מארס בדגים אי אפשר להסיק מסקנות כה נחרצות מכוכב אחד במפה שהיא השתקפות שלנו על כל המכלול. מרבס וונוס בדגים בטח גורם לך להיות יצירתי מאוד

לצפיה ב-'אין לי ונוס בדגים, התכוונתי במפה הכללית אצל כולם. לא חשוב, '
אין לי ונוס בדגים, התכוונתי במפה הכללית אצל כולם. לא חשוב,
13/08/2016 | 20:16
3
41
שבוע טוב.
לצפיה ב-'התכוות שכשי מפה עם מרס בדגים , כשונוס נכנסת לדגים'
התכוות שכשי מפה עם מרס בדגים , כשונוס נכנסת לדגים
13/08/2016 | 20:58
2
23
אז אפשר לעשות על בעל המפה מניפולציות? מצטערת אם לא הבנתי נכון
לצפיה ב-'כן, כשונוס נמצאת במפת השמיים הכללית. שבוע טוב'
כן, כשונוס נמצאת במפת השמיים הכללית. שבוע טוב
13/08/2016 | 22:34
1
10
לצפיה ב-'שבוע טוב '
שבוע טוב
13/08/2016 | 22:36
16
לצפיה ב-'הנה משהו מרתק על סגנון התכתבות, או נכון יותר, העדר סגנון.'
הנה משהו מרתק על סגנון התכתבות, או נכון יותר, העדר סגנון.
13/08/2016 | 21:48
406
אני מציג חילופי מסרים בין Y. Welis לביני.
המסרים הם stacked כרונולוגית, ולכן יש לקראם מן התחתית מעלה.

נשלח ע"י: backbencher 
אל: Y. Welis, 
נושא: תגובה: בכיין, רע-מזג, 
תאריך:     13/08/2016 בשעה 18:03
ווליס, יקירי, האם אתה במקרה מתפרנס מאסטרולוגיה? 
אם כן - חימתך נטולת המצרים, ומשטמתך שאינה בת-כיבוש - מובנים. אחרת - דומה כי אתה זקוק לעזרה מקצועית. 

ומה פירוש "אני לא היחידי שיחפש אותך. יהיו עוד"? 
האם אנשי כנופיית לה-פמיליה סרים למשמעתך? 

תאריך:     13/08/2016 בשעה 14:06 

אני רואה כי אתה מתקשה למצוא את השקע הגופני המתאים בגופך, לצורך הטמנת איומך הראשון, ומוסיף עליו איום נוסף. סביר כי כולך שקע גופני אחד גדול כזה, ואז מן הסתם לא יחסר מקום לאיומים נוספים להם יש לצפות, לנוכח אבדן עשתונותיך. 
==================================================================== 
נשלח ע"י: Y. Welis 
אל: backbencher, 
תאריך: 13/08/2016 בשעה 13:33 

אני את שלי אמרתי. תעשה כמו שאתה מבין.  

אני לא היחידי שיחפש אותך. יהיו עוד.   

קיבלת אזהרה. 

תאריך: 13/08/2016 בשעה 12:27 
מר וליס, sore loser, עצתך יקרה מאד, ועל כן אני מציע כי תנצרנה היטב, ותטמינה, למשל, בשקע גופני נסתר כלשהו בגופך, מקום שאין השמש שוזפתו לעולם.  

האיום שלך, "אם תחזור לשם שוב - אחפש אותך, על כל המשתמע מכך" - מטופש, ומעיד כי אתה אובד עשתונות, ולכשתתעשת - אולי תבין מה עלולה להיות משמעותו עבורך.
מכל מקום, את הבחירה שלך כבר עשית והיא מונצחת כאן בחילופי המסרים האישיים הללו. 

בדיוק כפי ששיערתי - אינך מצליח להתאושש מהצגתי אותך במערומיך כאן:
http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/79/181011224...  

אוילותך נשמרת בארכיון הפורום ועלולה לנגחך לנצח כל אימת שתפשוק שפתיים ותעוף על עצמך יתר על המדה.  
נשלח ע"י: Y. Welis 
אל: backbencher, 
תאריך: 13/08/2016 בשעה 02:04 

ממש. 

מציע לך כך: אל תחזור ל'אסטרולוגיה', לא בשמך ולא כ'אורח', ולא אחפש אותך. מצידי תמשיך להטריל את שאר הפורומים. 

אם תחזור לשם שוב - אחפש אותך, על כל המשתמע מכך. 

הבחירה שלך. 

תאריך: 12/08/2016 בשעה 17:14 
ראה, ננזפת... http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/79/181111477...
לצפיה ב-'לפני כמה שנים '
לפני כמה שנים
12/08/2016 | 17:27
4
53
התפתחה האסטרולוגיה?
לצפיה ב-'מכיר את המחקר הזה, קשה לדעת ממש בדיוק מתי...'
מכיר את המחקר הזה, קשה לדעת ממש בדיוק מתי...
12/08/2016 | 21:51
30

אבל המאמר המאוד מעמיק הזה מנסה לעשות זאת.

כמו בכול תחום שהתפתח אמפירית, יש את השלבים אותו סוקר המאמר/מחקר שלפנייך:

שבת שלום.
לצפיה ב-'המערבית המקורית - 4000 לפחות... '
המערבית המקורית - 4000 לפחות...
13/08/2016 | 13:47
1
16
אבל המודרנית המוכרת - בעיקר במחצית המאה העשרים.

בנוסף יש אסט' הודית וסינית, שיתכן שעתיקות לא פחות, אם לא יותר.

לצפיה ב-'דומה כי דווקא המאה העשרים הקשתה על האסטרולוגיה, בכך'
דומה כי דווקא המאה העשרים הקשתה על האסטרולוגיה, בכך
13/08/2016 | 17:57
43
שבמהלכה הסתיים גיבוש נהלים מפורטים לבחינה שיטתית של טענות, ובכלל זה הגדרת מבחנים סטטיסטיים לקביעת מובהקותן.

הנה מקבץ בן חמשה חלקים שנושאו "אסטרולוגיה במבחן", הסוקר סוגיות שונות באסטרולוגיה:
לצפיה ב-'הועלה מאמר חדש לאוויר בשם: מחזוריות ההיסטוריה‬'
הועלה מאמר חדש לאוויר בשם: מחזוריות ההיסטוריה‬
07/08/2016 | 21:26
19
131
המאמר עוסק בשינויים האוניברסליים העתידיים החל משנת 2008 ועד ל-2024
מאמר זה נכתב ב-2008 וחלק ניכר מהאירועים -עד כה- התגשמו במדויק.
הנה הוא לפניכם, לחצו על הלינק ותשפטו גם אתם בעצמכם:

לצפיה ב-'תודה על המאמר. אני מבין שיש לנו שבוע נקי מ'אורחים'...'
תודה על המאמר. אני מבין שיש לנו שבוע נקי מ'אורחים'...
07/08/2016 | 22:28
12
48
כך שכדאי שננצל אותו לפני שהטרול יחזור.

לצפיה ב-' על הכומר שהיה לאבי תורת המפץ הגדול'
על הכומר שהיה לאבי תורת המפץ הגדול
08/08/2016 | 13:59
11
45
אמנם זה לא נושא הפורום, אבל לצורך סיום ה'דיון' שהחל למטה עם הטרול, שבסופו של דבר תרם משהו - למדנו דברים חדשים: גם הסיטואציה השלילית ביותר יכולה להפיק דברים חיוביים.

ז'ורז' אנרי ז'וזף אדואר למטר (1894-1966) היה כומר ישועי בלגי, שלמד כמורה במקביל ללימודי אסטרופיזיקה. ב-1927 פירסם במאמר את פרשנותו לתורת איינשטיין, ומצא שהיקום החל כ'אטום' והתרחב במה שידוע היום כ'מפץ הגדול' (משהו שאיינשטיין סירב לקבל משך שנים, עד שהשתכנע).

בשנת 1960 הוא מונה ל'מונסניור' - תואר כמורה שמוענק ע"י האפיפיור לטובים מבין הכמרים.

הוא היה השילוב המושלם (גם אם לא היחיד - קאקו ב'עולמות מקבילים' מזכיר אסטרופיזיקאי שנעשה לכומר, ואחד שעשה את הדרך ההפוכה), ואף טען כנגד קבלתה של הכנסיה הקתולית את עיקרון 'המפץ הגדול' (ב-51'):

'.... למטר התרעם על ההכרזה ויחד עם היועץ המדעי של הוותיקן, שכנע את האפיפיור שלא לעסוק עוד בקוסמולוגיה. כקתולי אדוק התנגד למטר לעירוב של מדע ודת, [גם] אם כי סבר שאין סתירה בין שתי החוויות האנושיות האלה.'

זו היתה טענתי למטה - שבפועל יש הפרדה מוחלטת בין אמונה למדע. אדם עשוי להיות מאמין בניסים אלוהיים, ומדען רציונאליסט באותה המידה, מאחר ומדובר במישורים נפרדים שלעולם לא יפגשו.

למטר מרצה על פיזיקה במדי כומר:

בכך סיימנו את הדיון והוכחנו את ההפרדה בין אמונה למדע. QED.

מאמר על למטר באתר מכון וייצמן -
לצפיה ב-'...Close, but no cigar'
...Close, but no cigar
09/08/2016 | 18:23
10
118
ראשית, טענת כי "נטל ההוכחה הוא על כל מי שטוען משהו, נקודה" ובכך חשפת אי-הבנה מהותית, אותה אתה ממשיך לנסות לטשטש, של אופן הטיפול בטענות על עניני מציאוּת (להבדיל מאופן הטיפול בטענות מענפי מתמטיקה).
שנית, לאורך כל הויכוח שם התיחסתם שניכם, בלא הסתיגויות, למדענים חרדים, ואוזכרו אך ורק מדענים ישראליים. אז נכון שמצאת לבסוף כומר התומך ביקום מתפשט (וזה הוסק באופן מבריק על ידיו רק על סמך הפתרון של מערכת משוואות תיאורית היחסות הכללית), עוד בטרם נתקבל אישוש תצפיתי להתפשטות היקום, מ- Edwin Hubble ב- 1927. אינשטיין עצמו נבוך ב- 1917 לנוכח העדר אישוש תצפיתי למסקנות מערכת המשוואות שלו ו"תיקן" אותן בהוסיפו להן קבוע קוסמולוגי "מייצב"(*), ורק אחר עבור כעשר שנים, שמשנתגלה כי היקום מתפשט בכל זאת, בדיוק על פי החיזוי של מערכת המשוואות המקורית שלו, הודה במבוכה עמוקה כי טעה אז בתקנו עצמו, לפני עשר שנים, ועתה הוא מתקן עצמו פעם נוספת.

"המפץ הגדול" הוא כנוי מלגלג אשר טבע Fred Hoyle נוחו עדן, אשר היה חסיד יקום יציב, על תיאורית היחסות הכללית, ועתה מלגלג על מטביעו.

(*)
originally introduced by Albert Einstein in 1917 as an addition to his theory of general relativity to "hold back gravity" and achieve a static universe

לצפיה ב-'מבקש ממך לרדת מהפורום אותו אני מנהל!'
מבקש ממך לרדת מהפורום אותו אני מנהל!
09/08/2016 | 20:21
1
55

תמצא לך מקום אחר להתווכח בנושאים שכאלה שמתאימים לוויכוח בין אנשי מדע כמו אסטרונומים, מתמטיקאים ולא בדיוק וויכוחים בנושאי- מצב כוכבים או כול הנקשר לאסטרולוגיה- גופא.
אם לא שמת לב העכרת כאן את האווירה ובגללך הפורום לא כול כך פעיל. 
אמרתי לך בעבר ואומר שוב אולי מגיע לך ניקוד עבור האינטליגנציה שלך, אבל אתה מתעקש לגרור את הפורום למקומות של כעס, מבוכה וזה לא ממש מתאים לעשות כן.
הורחקת לשבוע על ידי בעלי האתר. הבטיחו לי מפורשות שאם המצב יימשך כפי שהוא כרגע, כולל הלגלוג שלפעמים מלווה את תכנייך, אזי אפשרי יהיה לפעול בדרכים אחרות ולגיטימיות. מקווה שתבין שמזמן אתה לא רצוי כאן והאדם היחידי המתייחס אליך (בכעס או בכך שהוא מוכיח לך שהוא צודק בדעתו, אבל אתה קופץ כול פעם כעל מוצא שלל (סיבה להתנגחות- מוחית) כאן מר וולש המנומס מאוד והמאוד מלומד - להערכתי ולהערכת כולם כאן.
אז.....מה איינשטיין תרם, האמין טעה או שלא טעה, לא קשור כאן לפורום, גם אם הוא קשור איך שהוא בנגיעה קלושה עקיפה - שכאמור לגביה דנים בפורום אסטרונומיה שנחנך ממש לא מזמן - שלשם אתה בטח מתאים ביותר.
אז אם אקבל עוד חוות דעת ממך לגבי האסטרולוגיה באופן כללי - או מסקפטיק...אז.....אני מבטיח לך אישית...שמעט הסימפאטיה שלי אליך תימחק כמו כול היקום העתידי בגלל אוסף מתוסכלים כדוגמתך.
אתה באמת מאמין שמישהו כאן רוצה בדעתך?!
באמת אתה מאמין שאתה בפורום הזה תורם למישהו?
אז אם כן או לא, מה שיותר 'לא', אז....אתה בעצם כופה את עצמך על אחרים שלא רוצים בך כאן.
כבר הזכרתי שהם הצביעו בעצם התעלמותם מאמירותיך/המרשימות יותר או המרשימות פחות- הם פשוט מתעלמים....ואתה בשלך יוצא במסיונריזם דעתני לתיאוריות לא שלך אלא של גדולי- עולם.........ודורש מאיתנו תשומת לב .
אז אני באמת באמת מזהיר אותך בפעם האחרונה, מבלי שום אזהרה אחרת
יור פושד יור לאק טו פאר'..........
יש לי עוד השערות מדוע אתה כאן, אבל מבלי שאזכיר אותן
כול מה שכתבתי לך מספיק כדי להבין.
אם כול האינטליגנציה הגבוהה שלך אתה בטח לא יכול לטעון שאתה לא מבין שאתה כאן לא רצוי- נכון/או שלא?!
שלא תנסה לכתוב לי 'כן אולי אתה צודק אבל, אבל אבל אבל.....כך אבל כך וכך.....'...........
אדם ניכר בכוסו כיסו וכעסו וגם בשעון 'טיסו'... אבל גם ביכולתו להבחין בגבול בין הטעם הטוב ולבין הטעם הרע.
כולל גם שהוא לא רצוי ושהוא מעכיר את האווירה במקום בו הוא מתעקש להישאר.

לצפיה ב-'רק למחוק. NO MORE TALKING.'
רק למחוק. NO MORE TALKING.
09/08/2016 | 21:44
19
לצפיה ב-'SO MUCH FOR THE חסימה... אמרתי שידבק כמו ח[רא] או לא?'
SO MUCH FOR THE חסימה... אמרתי שידבק כמו ח[רא] או לא?
09/08/2016 | 21:44
7
281
מסתבר שיש לו כבר שם משתמש מוכן נוסף - מה שמראה שהטרוליות  שלו לא החלה היום.

אודי - עכשיו תוכל בקלות למחוק ולחסום אותו, כי הוא לא 'אורח'.

לצפיה ב-'קצת יותר על BACKBENCHER, שכמסתבר הטריל עוד פורומים'
קצת יותר על BACKBENCHER, שכמסתבר הטריל עוד פורומים
09/08/2016 | 21:57
4
43

גוגל מוצא 16,400 אלף מופעים... הבחור יצרני מאוד, אובססיבי למעשה.

מצער שהוא לא היחידי במערכת - טיפוסים כמוהו 'נשתלו' בפורומים רבים, ושם הם יוצרים טראפיק של כסחנות, צדקנות ובעיקר ווכחנות אינסופית, שמתישה את הטובים.
לצפיה ב-'נו, אז אני פעיל בפורום סלולרי. איך זה מערער את השערתי'
נו, אז אני פעיל בפורום סלולרי. איך זה מערער את השערתי
09/08/2016 | 22:19
3
39
כי יש לך לקות-הבנה חמורה בנוגע לאופן בו יש לטפל בטענות על עניני מציאות?
לצפיה ב-'אתה ווכחן אינסופי שם וכאן. שום ביקורת לא תחדור אותך'
אתה ווכחן אינסופי שם וכאן. שום ביקורת לא תחדור אותך
09/08/2016 | 23:28
2
46
ושום טענה נגדך לא תשפיע. זה ברור.

לכן אתה טרול - הוא בא רק לקדם את דעתו ולא לשמוע דבר. הוא נהנה ליצור מהומות ובעיות והפרעות.

אתה מתוחכם - נזהר מאוד בלשונך... אבל האפקט שלך זהה לטרול גס ובוטה, ומיותר לחלוטין באותה מידה.

הסיבה היחידה שאתה עוד קיים כאן היא חולשת המנהלים - ממש כמו ההורים המודרנים שחסרים 'סמכות הורית' ומעדיפים לוותר ולא להתעמת ולהציב גבולות. וזו אפילו לא המציאות...

אתה נהנה מחולשתם וממשיך להמטיר דעותיך המיותרות ונטולות-הטעם המלאות באגרסיביות מוסתרת (פאסיב-אגרסיב קלאסי, כמו רוב הטרולים).

אני מקוה ששיימינג טוב יסייע לך. כבר התחלתי להפיץ בין המנהלים את החומרים האלה.
לצפיה ב-'אללי, איזה מזג רע! תבוסתך מעבירה אותך על דעתך.'
אללי, איזה מזג רע! תבוסתך מעבירה אותך על דעתך.
10/08/2016 | 01:39
1
27
שיימינג?
על מה?!
הרי כל צופה יסכים כי אני מנומס ממך.
אתה הוא הבעייתי כאן, בחימתך נטולת המצרים...
לצפיה ב-'היחיד שיובס זה אתה, בחסימת תפוז בפניך'
היחיד שיובס זה אתה, בחסימת תפוז בפניך
10/08/2016 | 05:00
34
דבר שיעשה בקרוב, האמן לי.

מצא לך בני משפחה להתווכח איתם עד שיבש מוחם.
לצפיה ב-'אל: Y. Welis הנכבד,'
אל: Y. Welis הנכבד,
10/08/2016 | 08:36
1
53

קודם כול ובעיקר, אני מבקש ממך שלא לצעוד קרוב לגבולות הטעם הנפגם. אולי זה יישמע אירוני אל אורחים בופורום או כול 'שם' אחר הוא לא הפך פתאום חם וגם לא ליפת. דומני שהאורח בפורום לא ירד לרמה בה מטיחים מילים שלא מריחות טוב. בנוסף להיותו אינטליגנט ברמות שכמעט לא פגשתי מעודי, הוא יודע מהם הגבולות והוא נזהר בלשונו כי הוא בטח מכיר גם את החוק (לשום הרע , דיבה וכול היתר) אז ...מבין אותך על שאתה ניפגע מהמלומד השוכן בנפשו של הילד המעצבן אשר תפס לו בדיוק את הילד משורה ראשונה שולחן שלישי מימין...והוא 'ניהנה' אבססיבית 'מההד' המתוסכל והכועס נוכח תשובותיו הלא כול כך מטופשות יש לומר...חה)
החמאתי לך לא פעם וגם בתכתובת 'הפנימית- והחסויה'....אבל קיויתי שתמלא את בקשתי שלא היתה כלל להתבקש על ידי והיא "לא לענות ולא להגיב וחסל -סוף סיפור!"
ומה אתה הולך לעשות להשיב להגרר לאותו מקום אליו רוצה סקפטיק/פלסטיק/החכם להכניס אותך וכאן הוא מנצח אותך ברמת התחכום וקריאת צעדיך/שלך.
באם לומר לך את האמת, אני כמעט ניהנה מהתגובות שלו כאן בפורום, אבל פליז...אל תגיב. כבר הוכחת שאתה בעל יידע, כשרון ועצום, אבל תוכיח שאתה לא נגרר לילד כיתה ה' ...(בין באם היה ילד מפתח- זועם....ומתוסכל ויש להבין אותו, או בין באם הוא כול כך אינטליגנט שכשהוא מסיים את הרצאותיו בטכניון או בכול 'מרחב- דעתני אחר' הוא 'משתעמם מה' מתוכניות האקטואלייה המזוויעות שבארצנו, מקלל כמוני וכמוך ....(אתה גם מקלל?!) על שלא משקיעים בספורט ואחר כך מתלוננים מדוע אין לספורטאי ישראל מדליות...או שהן נרכשות...שניה לפני שהם מאושפזים בחדר מיון - בשל תרגיל צוקא-ארה...או צוק איתן (שגם כשלעצמו היה מאכזב ושהיה רחוק מה- איתן ויותר קרוב למצבע תבוסתן)... 
 ואז בעקבות השעמום או א'לא יודע מה ניכנס לכאן ומחפש גירוי למוח האנליטי המרשים שלו...ופתאום ,וואי?! וואללה?! מצא לו פארטנר....כן- מלא ביידע אבל גם  מלא- מלא בנאיביות שלא לראות 'את החיוך- הרע של הילד הגאוני מהתור הסמוך'....
וולש היקר.....צר לי להעיר לך, אתה מאוד נאיבי עד כדי שכעת אתה מתבטא בפורום בצורה במוכיחה שאתה אולי לא מספיק חכם כדי לשלוט בעצבייך.
תיתעלם, פשוט תתעלם. מה כול כך קשה לך להתעלם?
אם אתה מתעלם (לדוגמה) קופץ האורח ומקנטר אותך (תוך שהוא מנופף מול פניך...התמימים....בידית הגומי של שקית האוכל...) 
ומצליח להחזיר אותך לזירה שבה אתה והוא- ואף אחד מלבדכם - לא נאבק על רצפתה!
מה אתה ממש לא שם לב לכך שמתלמד 8 אניה וכול היתר הגיעו  מזמן למסקנה הפשוטה בתכלית והיא 'להניח לאיש/'אישה הזה/הזאת/ ודי?!

שמתי לב שאתה מאוד רגיש,
אז למרות שלא הטחתי בך מילים או משפטים מעליבים (אני סובייקטיבי כמובן) אני מתנצל מראש אם נפגעת מההערה הבונה והארוכה - ממני אליך.
מאוד מקווה שהפרשה (הסאגה) הזאת תסתיים, ושתוכל להפנות שאלה כזאת או אחרת לחברים כאן ואני משוכנע שתוכל גם לסייע לאחרים במענה לשאלות שיפנו אליך, או גם, לכלל הגולשים.

פשוט השיעור נגמר!
כולם הבינו 'ויצאו מן הכיתה! '
אך רק אתה נשאר...בלילה חשוך וקר....עם הוואמפאייר...הגאוני
וגורם לרומן פולנסקי להתהפך בקיברו.....ולהצטער על שלא היתה לו ההזדמנות לצלם את "סלח לי אתה נושך את צווארי"- 2...

לצפיה ב-'כמו שציינתי, מדובר בפתולוגיה אצלו. זה ה'גליק' שלו בחיים '
כמו שציינתי, מדובר בפתולוגיה אצלו. זה ה'גליק' שלו בחיים
10/08/2016 | 09:01
38
כי זה הבנאדם.
אל תתרשם מהשפה שלו - היא תכליתית מאוד.
צריך להתרשם רק מדבר אחד - מספר הויכוחים שלו בשבוע, והתרומה שלהם לפורום שבו הוא נמצא.
כאן תראה ווכחנות ניכרת ותרומה אפסית, כי התורמים האמיתיים ישללו את דעותיו.

במקרה עליתי עליו (והתיסכול איתם הוא חלק מובנה, כי לא משנה כמה 'תנצח' אותם, הם תמיד ימציאו, יש מאין, תירוצים. כמו בתגובתו לעיל שלא היתה רלוונטית לשלי), וחשפתי תופעה די נפוצה כאן בפורומים בשנים האחרונות, שבגללה נטשתי כמה מהם לטובת פייסבוק.

אני באמת לא חושב שזה חלק לגיטימי מהפורום. ווכחנות היא חלק מזערי ממה שפורום צריך להיות, ו-ויכוח שאינו טופיקי או שהוא רק התנצחות, איננו מועיל. בעבר היתה הקפדה בדברים כאלה, מתוך הבנה שויכוח סתמי רק דוחה הודעות מועילות וחוויייתיות.

אם מדובר באדם שתורם מידיעתו וזמנו, אז ניתן להיות סובלני אליו אם הוא וכחן. אבל אם הוא *תמיד* חד-צדדי, צודק תמיד ובכל מחיר, אז המסקנה ברורה - הוא בא 'לנצח' ולא לתרום, אין דיון אמיתי איתו, ועל כן הוא מעמסה וסרח עודף.

אלה לפחות הדברים שעמדו לרגלי בזמנים שניהלתי במערכת (02'-12') ואני מציע לבחון את הפורומים שלי כמנהל - 253 למשל, בין 05' לסוף 12', כדי להתרשם מרמת הענייניות ומינימום הווכחנות (וסילקתי משם כמה שלא תרמו, כמו 'עדי-אילת', הצדקן הידוע, שהמשיך עד יומו האחרון לטרוד פורומי תמיכה טכנית).

כתבתי בפורום מנהלים וזו גם דעתי כיום - הערכים האישיים שלך הם שאמורים להדריך בניהול, והערכים שלי אומרים שטיפוס כזה, שכמו עלוקה יודע רק למצוץ מדמם של אחרים, אינו ראוי להיות בפורומים.

לצפיה ב-'תודה על המאמר המעניין'
תודה על המאמר המעניין
08/08/2016 | 02:05
28
חשבתי לתומי שעידן דלי ימגר מעט את המעמדיות, רכושנות ושאר ירקות אבל אתה צודק יש עוד שחקנחם במערכה....

לצפיה ב-'היי, אני מהראשי '
היי, אני מהראשי
10/08/2016 | 12:58
2
48
קראתי את המאמר בעיון רב, מרתק ביותר. אמנם חלק מהדברים התגשמו, ונראה לי מעניין לקרוא את התחזיות שלך גם להבא.
לצפיה ב-'תודה - תודה ! בקרוב העלה תוכניות טלוויזיה'
תודה - תודה ! בקרוב העלה תוכניות טלוויזיה
10/08/2016 | 18:13
1
36

בהן פרסמתי את תחזיותיי...ולמרות שחלק מהפאנל לא האמין בכמה אספקטים הסתבר שאכן הדברים התגשמו...וגם בהווה קורים דברים שנחזו על ידי.
התחזית הזאת 'שכבה' באתר שלי המון זמן ורק כעת ....הועלתי להזכיר זאת כאן בפורום.
לא הבנתי את האמירה שלך "אני מהראשי"...אבל בכול מקרה, תודה לך על המחמאה.

המשך ערב נעים.
לצפיה ב-'הכוונה הדף הראשי של תפוז'
הכוונה הדף הראשי של תפוז
10/08/2016 | 19:33
19
בדף הראשי מודגשים הפורומים והבלוגים שתפוז בחרה לפרסם. אם הפורום
שלך מעניין, תפוז בוחרת לפרסם בדף הראשי כדי לעניין קוראים פוטנציאליים.
אני אחת מאלה שהפורום משך את עיני.
לצפיה ב-'מה עתידה של עיראק על פי האסטרולוגיה? '
מה עתידה של עיראק על פי האסטרולוגיה?
11/08/2016 | 14:04
19
לצפיה ב-'אם תמונת פני השמים ברגע נתון שונה מתמונת פני השמים רגע קודם '
אם תמונת פני השמים ברגע נתון שונה מתמונת פני השמים רגע קודם
18/08/2016 | 01:44
23
ותהיה שונה שוב ברגע הבא, במיוחד מבחינת מיקום קבוצות כוכבי השבת המרוחקים מאד, ומתמונת פני השמים ניתן לחלץ, כך נטען, רמזים אודות אירועים אישיים וארציים - אזי אורך המחזור הוא כ- 26000 שנים. לא פחות.

Hipparchus, אסטרונום יווני בן המאה השניה לפנה"ס, בבחנו רשומות אסטרונומיות בבליות שנכתבו לאורך כ- 700 שנים ונפלו לידיו, הסיק כי ציר הסיבוב העצמי של כדה"א נוקף (precession) מעלה אחת כל כ- 72 שנים, ומשלים נקיפה שלמה אחת כל 26000 שנים לערך.

לצפיה ב-'היי חברים, לקבלת מסר בתקשור צרו '
היי חברים, לקבלת מסר בתקשור צרו
08/08/2016 | 18:03
30

עמי קשר דרך המייל oferavraham83@gmail.com, או ישירות לתיבת המסרים. 
או באמצעות קבוצת הפייסבוק : https://www.facebook.com/groups/1713925202164127/?...
אשמח לשמוע ממכם :)

מנהל/ת הפורום

אודות:
את/ה מוביל/ה בתחומך? אנו מזמינים למשרדינו בימים אלו בעלי מקצוע המתאימים לנהל פורום מקצועי באשכול המומחים של אתר הקהילות המוביל תפוז אנשים. מנהל/ת פ
עוד...

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ