לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום קטנועים

קַטְנוֹעַ: "אופנוע קל וקטן בעל מנוע ושני גלגלים קטנים, המיועד לרוכב אחד או לשניים" (הגדרה מילונית). קטנוע: "יעיל בעיר, כלי שיכול לתת המון פאן או להוות פתרון תחבורתי מעולה. הקטנוע משמש לשליחויות, לנסיעות במגרש, לטיולי שבילים, לטיולי כביש. הקטנוען, אפעס, נע בין נערי התיכון ועד לזקני צפת, בין ה"מרביץ" לבין ה"מתנייע", בין ה"מבין/מכונאי בפוטנציה" ל"רוכב", בין ה... ל... קהילת הקטנועים בתפוז מזמינה אתכם להצטרף, להיות יעיל, מהיר וזהיר, לגלות את עולם הקטנועים, ליצור קשרים ובעיקר... להנות. 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום קטנועים

קַטְנוֹעַ: "אופנוע קל וקטן בעל מנוע ושני גלגלים קטנים, המיועד לרוכב אחד או לשניים" (הגדרה מילונית). קטנוע: "יעיל בעיר, כלי שיכול לתת המון פאן או להוות פתרון תחבורתי מעולה. הקטנוע משמש לשליחויות, לנסיעות במגרש, לטיולי שבילים, לטיולי כביש. הקטנוען, אפעס, נע בין נערי התיכון ועד לזקני צפת, בין ה"מרביץ" לבין ה"מתנייע", בין ה"מבין/מכונאי בפוטנציה" ל"רוכב", בין ה... ל... קהילת הקטנועים בתפוז מזמינה אתכם להצטרף, להיות יעיל, מהיר וזהיר, לגלות את עולם הקטנועים, ליצור קשרים ובעיקר... להנות. 
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
המשך >>

לצפיה ב-'תאונת קטנוע עם רכב '
תאונת קטנוע עם רכב
09/12/2016 | 16:35
1
7
שלום לא מזמן עברתי תאונה .

נסעתי בכביש דו סטרי בדרך עירונית שמלפניי רכב

עקפתי את הרכב משמאל  והוא פנה שמאלה בלי שאותת ובלי שהסתכל .

לדעתי הוא אשם כי לא אותת ולא הסתכל ,הוא כמובן טוען שאותת ושנהגתי במהירות מופרזת ולא הייתי זהיר בהתאם לתנאי הדרך .

ואני לא רואה שעברתי שום עבירה אותתי עקפתי משמאל  לא יכולתי לצפות שהוא יפנה שמאלה

עכשיו היה לי רק ביטוח חובה והביטוח שלו תובע אותי .

מי לדעתכם אשם ומה יפסוק השופט
לצפיה ב-'עדיף להתייעץ עם עורך דין'
עדיף להתייעץ עם עורך דין
09/12/2016 | 18:04
8
אם הוא לא מודה ותובע אותך על הנזק, לאור העובדה שאין לך ביטוח צד ג', אתה עלול למצוא את עצמך עם נזק רציני לכיס.
דבר עם עורך דין, שאולי יתבע אותו תביעה נגדית.
לצפיה ב-'מחפש המלצה למקום לקניית צמיגים לXevo'
מחפש המלצה למקום לקניית צמיגים לXevo
07/12/2016 | 16:38
1
23
מחפש עסק באיזור השרון, שמוכר צמיגים לקטנוע Xevo 250 2013, שהצמיג יהיה טרי (רצוי מיצ'ליין תוצרת לא מזרח), והמחיר הוגן.

תודה מראש להמלצות
לצפיה ב-'שמעתי רבות על אורן זיתוני'
שמעתי רבות על אורן זיתוני
09/12/2016 | 02:37
16
לא מכיר אותו אבל המון ביקורות והמלצות עליו מחברי מועדון האופנועים הישראלי
יש לי גם אקסבו עם צמיגי פרלי.. לא ממש מרוצה כרגע הם בסדר אבל מאמין לקראת הקיץ שאני כבר יגיע איתם ל20 אלף ואני אחליף למישלין

לצפיה ב-'תראו מה קורה בתחום הגניבות .. (לבעלי פייסבוק)'
תראו מה קורה בתחום הגניבות .. (לבעלי פייסבוק)
08/12/2016 | 22:12
1
39
לצפיה ב-''
08/12/2016 | 23:07
19
מנוולים.
לצפיה ב-'מיגון ל BURGMAN 400'
מיגון ל BURGMAN 400
04/12/2016 | 21:50
13
56
ערב טוב,

עשיתי טרייד מ MP3 300 ל BURGMAN 400, ורציתי לשאול מה מידת האבטחה הרצויה לקטנוע כזה.
אני גר במרכז ת"א ואת ה MP3 הייתי נועל במנעול ההגה ולא קושר, בעיקר בגלל שהבנתי שהוא לא גניב במיוחד בגלל המשקל שלו ומיעוט הכלים בשוק.
רציתי לדעת מנסיונכם כיצד למגן את הבורגמן. כמה הוא באמת גניב, האם מומלצת אזעקה (עם שירות או בלי), מה העלויות והאם מומלץ מנעול קשירה לעמוד, והאם כדאי שרשרת או מנעול פרסה (בקטנוע GDINK 250 שהיה לי בעבר הייתי קושר מנעול פרסה שמנמן של מגנום לשרשרת שמחוברת למתקן קשירת אופניים).

תודה רבה !
לצפיה ב-'לדעתי אין חוקים למיגון/גניבות'
לדעתי אין חוקים למיגון/גניבות
05/12/2016 | 23:51
43
יכול להיות שהכלי ״לא גניב״. אני לא הייתי בונה על זה.
יבואו חבורת ילדים משועממים בחופש הגדול שיגנבו רק כדי לעשות כמה ימים חארקות איפה שהוא ואז יזרקו אותו..
יכול גם להיות שיגנב כי תהיה הזמנה לכלי הספציפי למישהו שצריך חלפים, למשל אחרי החלקה קשה שכל הפרינג מפוצץ (יכול להגיע אפילו ל 20.000 שח נזק שכזה), או מישהו שהלך לו מנוע, או הבני דודים מהשטחים שישמש אותם להתנייד מעבר לקו הירוק ..

מאידך, גם יכול מאוד להיות ששנים על שנים הכלי לא יגנב גם עם תשאיר מפתחות בסויץ ..

בגדול .. זאת דעתי: תמיד רצוי לנעול עם מנעול דיסק. אחד איכותי. ממליץ על ABUS עלות כ- 500 שח ברשת. חשוב לנעול גם ביום וגם בלילה בכל עזיבנ של הכלי ליותר מ 5 דק.
אין להם אלוהים שהם גונבים. הם עושים את זה בשיא הטבעיות וראינו לא מעט מבצעים כאלה מול מצלמות אבטחה. לוקח להם 5 דק בממוצע מרגע שמניחים את היד ועד לנסיעה בפועל .. מנעול דיסק (איכותי) יהווה להם עיכוב די רציני!
אזעקה תהיה עוד פן מרתיע. כנ׳ל שרשרת טובה שמחוברת לעמוד ונועלת גלגל אחורי.
(גם את זה מפרקים יחסית בדקות), אך מיכלול כל אלה לפעמים גורם לכך שהם יחפשו טרף יותר קל.

מכאן הכל תלוי בך. בהרגשה הפנימית שלך ואיך אתה ישן עם העניין בלילה.
מדובר בבורגמן שעלותו כחדש שווה יותר מ 45.000 (?!)
גם לשווי הכלי אין שום חוק בפני הגנבים. הם גונבים הכל. מובי, גונבים גוי מקס - גם ישנים, גם מפורקים ..הכל תלוי בצורך של הרגע.

לצפיה ב-'תגובה למעול פרסה + המלצות'
תגובה למעול פרסה + המלצות
06/12/2016 | 00:08
7
67
לגבי מנעול פרסה: קל מאוד מאוד ומדגיש את זה לפרוץ אותו. אני לא ירחיב פה איך ..

אני ממליץ על שרשרשת 12 ממ מינימום, ומנעול רב בריח איכותי מולטילוק
(לי יש אחד כזה שמגן גם על הפרסה של המנעול). מצרף תמונה

בנוסף מצרף תמונה של מנעול דיסק ה 77  ABUS GRANIT (ממליץ מנסיון).
נ.ב: לא לשכוח להסיר לפני נסיעה.. אחרת נזק של כמעט אלפיה

לצפיה ב-'תודה רבה אא'
תודה רבה אא
06/12/2016 | 07:44
5
38
הזמנתי התקנה של אזעקה בסיסית של דיפנדר מ"הזעקה האחרונה" כדי שתותקן ותסופק עם הקטנוע, ובנוסף אשקול את מנעול הדיסק שהצעת.
לצפיה ב-'בכייף בנוסף מצרף לינק למנעול דיסק'
בכייף בנוסף מצרף לינק למנעול דיסק
06/12/2016 | 17:00
4
42
המחיר כולל משלוח 530 שח. יש אפשרות להציע מחיר נמוך יותר (מומלץ לנסות)
בהצלחה

לצפיה ב-'תודה ושאלה'
תודה ושאלה
06/12/2016 | 17:37
28
ה ABUS 77 נראה איכותי מאוד, אבל אני חושב שמספיק שיהיה מנעול פשוט יותר ואמין רק לצורך הרתעה. חשוב לי שיראו ששמתי מנעול, ושהמנגנון שלו לא ייתקע. יש לך המלצה על משהו כזה שנמכר בארץ ?
האם הגודל של ה ABUS 77 מתאים לדיסק של הבורגמן ? הבנתי שבגדול יש 2 גדלים של פינים של המנעול 5.5ממ ו 10ממ.

תודה
לצפיה ב-'יש את קריפטונייט הזה ב-200 שח כולל משלוח'
יש את קריפטונייט הזה ב-200 שח כולל משלוח
06/12/2016 | 18:11
2
30
לצפיה ב-'תשובות '
תשובות
06/12/2016 | 20:21
1
33
לא יודע להגיד לך על מנעול שהמנגנון שלו לא יתקע .. יודע להגיד על ה ABUS שהם ההכי טובים שיש. יש גם רמות יותר נמוכות ויותר זולות ל ABUS .
לגבי הדגם הספציפי שציינתי אני ממליץ כי לי יש כזה. לא יודע לגבי אחרים.
מה שהעלת גם ניראה טוב, אך אין לי מושג לגבי טיבו באמת .
לגבי ההתאמה של הABUS הספציפי הזה, לא ניראה לי שזה לא יתאים לבורגמן. זה לא ״הגודל״ אלה העובי של הפין הנועל. ולדעתי שניהם יתאימו לבורגמן. השוני הוא החוזק של הפין..
לי זה התאים על האבו, וגם על ה Xmax 400 הנוכחי. בכל מיקרה תמיד תוכל לשאול את המוכר באיביי לפני הרכישה. תוכל גם להגיע אליי ולנסות את שלי :)
לצפיה ב-'תודה רבה על ההסבר והצעת העזרה'
תודה רבה על ההסבר והצעת העזרה
06/12/2016 | 22:33
25
ניסיתי להציע על ה ABUS 76 יורו, לא תפס.....אולי אעלה קצת את ההצעה אם אחליט להתפרע עליו :)
לצפיה ב-'בגלל מנעול הדיסק יש את הרצועה הצהובה'
בגלל מנעול הדיסק יש את הרצועה הצהובה
09/12/2016 | 02:42
10
זאת שזוהרת שנקראת גם כבל תזכורת
אני תמיד תמיד שם את הגבלה תזכורת לידית הבלם וכך לא שוכח
לצערי הכבל תזכורת לא ממש יושבת טוב על המנעול אז קשרתי אותו עם אזיקון עבה ומעל שנה אני עם המנעול המעולה הזה

לצפיה ב-'לכסות היטב ורצוי כיסוי קצת מרופט...'
לכסות היטב ורצוי כיסוי קצת מרופט...
07/12/2016 | 17:10
3
17
לצפיה ב-'חחח אהבתי את הטאץ' של מרופט '
חחח אהבתי את הטאץ' של מרופט
07/12/2016 | 17:21
2
22
יש לי בול כיסוי כזה 
הזמנתי בסוף את מנעול הדיסק ABUS ELEMENT 290 :
לצפיה ב-'בזבוז כסף..'
בזבוז כסף..
09/12/2016 | 02:33
1
17
הומלץ לך על אבוס גרניט.. אין טוב מזה וזה גם לא מתקלקל לעולם וישאר לך לשנים ארוכות
אני שם אבוס גרניט על קטנוע XEVO250  וישן טוב מאוד בלילה
אז על בורגמן.. לא הייתי מהסס אפילו

לצפיה ב-''
09/12/2016 | 21:54
2
לצפיה ב-'כפפנוע לחורף'
כפפנוע לחורף
04/12/2016 | 21:35
10
59
מעונין לקנות למובי שלי כפפנוע שמתלבש על ידיות הכידון נגד קור החורף,למישהו יש ניסיון עם הדבר הזה?
זה אכן באמת מונע קור?
זה נוח ,ומתלבש טוב על הכידון?
תודה לממליצים
לצפיה ב-'בהחלט יעיל'
בהחלט יעיל
05/12/2016 | 20:55
3
38
יש דגמים שונים, חלקם עם ריפוד פנימי מחמם, בכל מקרה הם יעצרו את הרוח והגשם.
חשוב לבדוק התאמה לקטנוע, לפעמים המראות או חלקים אחרים יקשו על התקנת דגם שלא מתאים.
עם דגם איכותי אין בעיה לרכוב עם כפפות קיץ גם בחורף.
לצפיה ב-'איזה דגם מומלץ שיתאים ל-Xevo?'
איזה דגם מומלץ שיתאים ל-Xevo?
06/12/2016 | 22:58
2
10
לצפיה ב-'למשל בקישור הבא:'
למשל בקישור הבא:
07/12/2016 | 01:56
1
36

מוצרים יקרים של חברה מאד איכותית, כמובן שיש גם זולים יותר.
את אלה מצאתי בחיפוש שהתמקד בדגם, אתה יכול לחפש אחרים או פשוט לגשת לחנות אביזרים ולברר מה מתאים.
יש דגמים אוניברסליים שונים, שלא בהכרח יתאימו לכל כלי.
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
09/12/2016 | 07:13
2
לצפיה ב-'יעיל נגד קור ורוח'
יעיל נגד קור ורוח
07/12/2016 | 08:13
5
35
אבל בניגוד לכפפות, במקרה של תאונה (אפילו קלה), הידיים שלך לא ישארו שם, ולכן כדאי להשתמש בכל מקרה בכפפות (כמו שפרארי כתב - אפשר קיץ, שהן פחות מגושמות (כי לא צריכות לעמוד בגשם )) - כפות הידיים הן הראשונות להפגע, והן רגישות כך שגם שפשופים קלים יחסית, גורמים סבל רב.
לצפיה ב-''
07/12/2016 | 14:37
3
לצפיה ב-'האם במקרה של תאונה קל להוציא את הידיים מהכפפנוע?'
האם במקרה של תאונה קל להוציא את הידיים מהכפפנוע?
08/12/2016 | 01:22
3
10
לצפיה ב-'לדעתי, לא מנסיון,'
לדעתי, לא מנסיון,
08/12/2016 | 12:42
2
22
ועבר זמן מאז ראיתי כפפנוע לאחרונה - הוא לא מגביל את האחיזה בכידון, ולכן אם הכידון נעזב, הידיים יוצאות מהכפפנוע מעצמן...
לצפיה ב-'תודה'
תודה
08/12/2016 | 15:58
3
לצפיה ב-''
08/12/2016 | 19:58
10
לצפיה ב-'האם אופן הרכיבה בקטנוע משפיעה על בלאי המשקולות והרצועה?'
האם אופן הרכיבה בקטנוע משפיעה על בלאי המשקולות והרצועה?
06/12/2016 | 10:09
2
26
לצפיה ב-'כן'
כן
06/12/2016 | 20:44
1
33
רכיבות ממושכות בפול גז יצרו לאורך זמן שחיקה במשקולות עד כדי אובדן הצורה העגולה שלהן ויצירת פאה שטוחה.
על פני זמן ארוך יותר, זה יכול אפילו ליצור מדרגה בצלחות הוריאטור.
גם שחיקת הרצועה תגדל עקב אופי רכיבה כזה.
לצפיה ב-'תודה..'
תודה..
07/12/2016 | 12:52
8
לצפיה ב-'נורות רצועה ושירות בXevo 250'
נורות רצועה ושירות בXevo 250
06/12/2016 | 08:45
5
43
בוקר טוב,
בבעלותי Xevo 250 קצת יותר משנה, ואתמול שמתי לב (37400 ק"מ בערך) שכאשר אני מסובב מפתח ומדליק את הקטנוע, אך לא מניע, במסך הסימונים של "רצועה" ו"שירות" - מין מפתח/פלייר כזה מהבהבים, ההיבהוב נפסק כאשר אני מניע ומתחיל לנסוע.
הבנתי שנורת ה"שירות" נדלקת במרווחים קבועים לפי טיפול, אך מה לגבי נורת הרצועה? האם זה משהו שצריך להיכנס בגללו למוסך?
טיפול אחרון היה ב35K, טיפול קטן שהחלפתי בו גם משקולות ומשולשים. הרצועה הוחלפה ב30K.

תודה רבה

לצפיה ב-'רצועה ושמן חשוב להחליף בזמן'
רצועה ושמן חשוב להחליף בזמן
06/12/2016 | 09:21
4
42
הנורות האלו קשורות לק"מ ונדלקות אוט' 
אין נורות שבודקות מצב של רכיבים ומתריעות בגלל תקלה.
לפחות לא בקטנוע הזה.

לצפיה ב-'תוספת להודעה הקודמת'
תוספת להודעה הקודמת
06/12/2016 | 09:43
3
43
עשו לך סלט בסדר טיפולים.
בקטנועים איטלקיים יש טיפול קטן - וריאטור (משקולות ועוצרי בסיס),שמן + מסנן שמן ויש טיפול גדול - וריאטור ורצועה+שמן מנוע ומסנן,שמן גיר לסירוגין (כל 2 או 3 גדולים תבדוק בספר),מסנן אוויר ומצת - בשונה מקטנועי קימקו סאן יאנג.
בנפחיי 250 ו 300 מרווחי טיפולים גבוהים יותר מ 200 ו 125 והסדר שבו רשמתי עשוי להשתנות אבל זה הרעיון.

לגבי הרצועה - לא זוכר בע"פ כל כמה היא מוחלפת אבל ממה שאני זוכר זה מעל 12,000,אז היא הוחלפה פעמיים בזמן שרק עכשיו היית אמור להחליף אותה.
לצפיה ב-'לצערי אתה זה שעושה סלט...'
לצערי אתה זה שעושה סלט...
06/12/2016 | 10:15
2
41
לפותח השרשור,
1. הטיפולים באקסבו הם כל 10000 ק"מ טיפול גדול בלי רצועה.
    הטיפול כולל: שמן מנוע, מסנן שמן, שמן גיר, מצת, משקולות(רולים), משולשים.
    כמובן בדיקות כלליות, בלמים, נוזלים, צמיגים, וכו'...
2. כל 15000 ק"מ החלפת רצועה בלבד + בדיקות כפי שציינתי בסעיף 1.

כלומר טיפול גדול מגיע כל 10/20/30 וכו'...
רצועה, 15/30/45 וכו'...

נורות הטיפול שציינת ניתנת לביטול ובכל מוסך מורשה או  אחד שמכיר את הכלים הנ"ל תוכל לקבל שירות בחינם לניטרול הנורות.
לצפיה ב-'חשבון זה לא הצד החזק שלך לצערי'
חשבון זה לא הצד החזק שלך לצערי
06/12/2016 | 10:23
1
42
ואני מצוטט "אתמול שמתי לב (37400 ק"מ בערך) ..... הרצועה הוחלפה ב30K"
הרצועה הקודמת הוחלפה לפני 7400 ק"מ בלבד מה שאומר בחצי מהזמן  - 7400 + 7400 = 14800 שזה הזמן הנכון להחליף רצועה פעם אחת בלבד.

לגבי הטעות במרווחי טיפולים - מקבל את התיקון.
לצפיה ב-''
06/12/2016 | 11:13
26
ציינתי שעשית סלט בסדר הטיפולים...
מכאן ועד לחשבון מספרים וחישובים מתי הוא/היא/הם החליפו רצועה, זה ממש לא קשור לתגובה שלי ידידי וזה מיועד לפותח השרשור.

לצפיה ב-'אורות חירום MP3 300 לאחר טיפול 5000'
אורות חירום MP3 300 לאחר טיפול 5000
02/12/2016 | 17:22
2
42
ערב טוב,

העברתי את ה MP3 300 מודל 2016 טיפול 5000 במוסך מורשה, ושמתי לב שלעיתים לאחר ההתנעה נדלקים אורות החירום ולא ניתן לכבות אותם באמצעות הכפתור הייעודי, אלא רק כאשר אני מכבה לחלוטין את הקטנוע ומתניע אותו שוב,אני יכול לבטל אותם באמצעות הכפתור.
האם ידוע לכם אם מדובר בבאג בעקבות עדכון תוכנה או משהו כזה ?

תודה
לצפיה ב-'כנראה שהבעיה נבעה מאבק שהצטבר. כמה משחקים ולחיצות ועכשיו טוב'
כנראה שהבעיה נבעה מאבק שהצטבר. כמה משחקים ולחיצות ועכשיו טוב
03/12/2016 | 22:25
1
12
לצפיה ב-''
04/12/2016 | 09:19
6
לצפיה ב-'התלבטות קשה'
התלבטות קשה
30/11/2016 | 21:32
2
103
נדרשת עזרה בהחלטה .
האם לקנות G DINK 125 או 250 . כיום רוכב על ניו דינק 125 שנת 2010 , מאוד מרוצה אבלרוצה להתקדם קצת. הכיוון הוא עד 12 אש"ח . 
מה הפרשי המחיר בטיפולים ? האם יש בעיות מיוחדות לכל אחד מהם ? מחיר אחזקה בשוטף של ה250 ? ל 125 אני מניח שזה כמו הניו דינק .
נסיעה יומית של 12 ק"מ בלבד ופעמיים בשבוע פ"ת - ת"א זהו ...
תודה למשיבים . 
לצפיה ב-'לא זה ולא זה'
לא זה ולא זה
01/12/2016 | 15:53
47
אחרי שנים של נסיון עם ג'וירייד 200 ו-GDINK250, אני מעדיף חד משמעית את הג'וירייד. מכל הבחינות.
אז אם ההתלבטות שלך היא בין נפח 125 ל-200, הג'וירייד נופל באמצע (תכלס הוא 172).
לצפיה ב-'מאוד ממליץ על 250'
מאוד ממליץ על 250
01/12/2016 | 22:02
38
אם יש לך רישיון A1 הביטוח אותו דבר וכמעט גם הטיפולים.
אני עם XEVO250  מאוד מרוצה ונוסע לכל מקום בארץ
מרווח טיפולים אדיר של 10 אלף בראש שקט
פצצה של קטנוע, דורש רק דלק וסע!
לא יודע לגבי קטנוע אחר אבל אחרי הרבה מחקרים ובדיקות ברשת ועם חברים הקטנוע הזה הבטיח וגם קיים.. סוס עבודה
וב12 אלף זה תקציב פגז שאתה יכול להביא יופי של כלי יחסית חדש

לא מכיר קטנועים אחרים מנסיון אישי לכן ממליץ על מה שיש לי.

לצפיה ב-'רצועת הינע לימאהה X MAX 125'
רצועת הינע לימאהה X MAX 125
01/12/2016 | 20:46
28
שלום לכולם.
מישהו אולי יודע מה מספר הרצועה של הכלי הזה?  חרשתי את ה PDF של ספר הרכב ולא מצאתי שם את מידות הרצועה. רצועה תחליפית של בנדו עולה בארץ יותר מ 300 ש"ח,בזמנו קניתי באיביי תחליפית של בנדו לקטנוע הסאן יאנג דיוק ושילמתי 40 ומשהו ש"ח בזמן שבארץ ביקשו על אותה רצועה 220 ש"ח.
אם מישהו יודע ויכול לומר לי אני אודה לו מאוד.
תודה רבה.
לצפיה ב-'מה דעתכם על קטנועים חשמלים? מבקש מידע.'
מה דעתכם על קטנועים חשמלים? מבקש מידע.
29/11/2016 | 18:56
2
40
לצפיה ב-'לדעתי הם עדיין לא בשלים.'
לדעתי הם עדיין לא בשלים.
29/11/2016 | 22:12
1
63
אלה שמשווקים בארץ הם יותר אוסף של חלקים מאשר מכונה מגובשת,
האיכות בינונית עד ירודה, והתכונות הדינמיות בערך באותה רמה.
המחיר לעומת זאת לא זול.

בעבר שווק קטנוע חשמלי ראוי שנקרא וקטריקס, אבל היה יקר מאוד - בסביבות 50K₪ למיטב זכרוני.
עד כמה שאני יודע, החברה הזו פשטה רגל לפני כמה שנים.

היצרנים הגדולים עדיין לא שם, אבל יש סימנים ורמזים שהפיתוח בעיצומו,
למשל פיאג'ו עם הווספה אלטריקה, בסוף הסקירה כאן=> http://katnoim.co.il/eicma-2016-new-scooters/
לצפיה ב-'הוקטריקס היה עם טווח אפקטיבי שהספיק להגיע למכולת וחזרה...'
הוקטריקס היה עם טווח אפקטיבי שהספיק להגיע למכולת וחזרה...
30/11/2016 | 00:50
52
יצא לי לשוחח עם פקחי חניה של עיריית ירושלים שרכבו עליו, הם טענו שהוא בדיחה מבחינת הטווח וזו עדיין הבעיה הכי גדולה של הכלים החשמליים, גם הרציניים יותר כמו אופנועי זירו.

החשמלי היחיד שמשווק כאן תקופה משמעותית הוא הבליץ ולמרות שאינו להיט מכירות, כנראה שהוא עושה את העבודה בצורה סבירה, אחרת היבואן היה סוגר את הבסטה, כמו רבים לפניו.
לשימושים עירוניים ובלי דרישות טווח משמעותיות, כנראה שהוא נותן תמורה לא רעה בכלל ובעיקר עלויות אחזקה נמוכות מאד וביטוח זול, כמו של 50 סמ"ק (נכון לכל החשמליים).
לצפיה ב-'לי זה נמאס! הולך לקנות רוגטקה'
לי זה נמאס! הולך לקנות רוגטקה
26/11/2016 | 17:39
14
143
הן משתינות לי על  הכיסא. כשיש גשם כל הקטנוע מלא טביעות רגלים מלאות בבוץ על הכיסא ועל כל הקטנוע, (לפעמים יושבים בזוגות ושלישיות). שכונה.
לפעמים גם משחיזות ציפורניים על הכיסא בשביל הסבבה ,

כמו כן, כפי שרואים לא מזיז לה אפילו שאני חונה עם האוטו ..עומד מסתכל,  מצלם ..  -אדישות-  ועוד מסדרת לעצמה את המגבת שיהיה לה מרופד ?! לא ברור איך

אני לא עובר על כך בשקט! חוצפה ממדרגה ראשונה.

מארגן רוגטקה. מסדר מערב בתוך האוטו. מקווה שלא אפגע בטעות בקטנוע

לצפיה ב-'כיסוי מהודק...וקצת ספריי יעודי'
כיסוי מהודק...וקצת ספריי יעודי
26/11/2016 | 21:22
1
45
לצפיה ב-'תעיף את המגבת דבר ראשון'
תעיף את המגבת דבר ראשון
26/11/2016 | 21:28
83
מגבת מזמינה חתולים.

היה לי אותו סיפר לפני שנתיים.
הייתי מפחיד את החתול בכל פעם ולא מרפה,רץ אחריו עד שהוא היה נבהל כהוגן ולא חוזר גם אחרי שאני הולך (הייתי מחכה בכוונה וזה אשכרה עבד).

עם הזמן הפסיק לשבת על הקטנוע והיה בא רק בימים ממש גשומים.
מבחינת ציפורניים לא עשה בעיות.

בקשר לכיסוי - כיסוי זה הזמנה להשתנה,אם חתול השתין שם פעם הוא ישתין שוב,כנ"ל לגבי כלבים הריח חזק מהם וכביסה לא תעזור.
מנעול מכוסה בד אותו סיפור,כל מה  שסופג ריח זה בעיה.
לצפיה ב-'במקום מגבת, ניילון.'
במקום מגבת, ניילון.
26/11/2016 | 21:50
6
72
חתולים לא אוהבים דברים חלקים וקרים שאין במה להיאחז בהם.

ובלי רוגטקות, בבקשה. זה יכול לפצוע ולהוציא עין לחתול. כל מה שהם רוצים זה מקום יבש וחמים לשבת, הם לא פושעים.
לצפיה ב-'הי חברה, קצת תובנות '
הי חברה, קצת תובנות
26/11/2016 | 23:19
5
81
החבורת חתולים האלה כבר שנים פה. למעשה זה כבר דור שני.
תמיד הם מתחילים איתי באוק׳, וזה נימשך עד מאי. בדגש על נגיעות מסויימות כל השנה.

כבר הפתעתי אותם כמה פעמים שאני מגיח מאחור. מהגינה. ואז מפזר אותם בבהלה עם קפקפ לראש (פגעות מדוייקות, וזינוקים לגובה מצידם). אין הרתעה. הם פשוט נכנסים מתחת לאוטו (שלי) ומחכים שאלך. ואז יומיים אחרי הם טיפה יותר ערניים .. (יעני שומעים מישהו שמתקרב לאיזור, ונעלמים. ואני מגיע, מרגיש את המושב חם ומלא שיערות ועכשיו לך תישב על זה .. )..  ככל שאני נילחם יותר כך הם שמים עלי עוד יותר קצוץ. וניראה שהם אפילו נהנים מהעניין. לא מעניין אותם המכוניות של השכנים עם מכסי מנוע חם ונקי, לא מעניין אותם מממיר קטליטי תחת מכוניות שמגיעות לחניה, כלום. רק אותי. זה בעניין ההמלצה האדיבה של טריבל לגבי הרתעה.

לגבי xfwind, לא עוזר לא ספריי, לא אבקת פילפל, לא עמבה, הכל ניסיתי. גם גז מדמיע ריססתי מסביב לקטנוע כולל על המגבת .. נאדה. הם השתינו לי על הפלסטיקים מקדימה ומאחור. גם על הקטנוע הקודם, וגם על זה שהיה לפניו.. גם לא מזיז להם שאני מחנה על ג׳ק אמצע .. יעני הקטנוע עקום .. לא מזיז להם.
כיסוי? שום דבר. ההפך. כניראה שהיה להם עוד יותר נוח מתחת לכיסוי. (היה שם כל מיני הפרשות ודימום ושערות, ) נשבע לכם. אני לא צוחק עכשיו

יש פה משהו חדש ש herouth אמרה וזה ניילון. שאת זה עוד לא ניסיתי. אני צריך לחשוב על רעיון איך באמת לקבע אותו שלא יעוף מעל המושב (אולי אעטוף את המגבת בשקית אשפה עבה), ..

אבל בגדול: אני כבר לא יודע איך להתמודד עם זה. הם מעבירים את המורשת מאב לבן.
ואני כל בוקר עולה על האופנוע בבאסה. ריחות, גועל, ונמאס. בא לי למות כבר מיזה.
זה מלחמה. יותר מיזה .. באוטו הקודם הם סאן רוף. אז בקיץ זה היה המזגן שלהם ..
וגם שם כתמי דם לפעמים, הפרשות וכו כולל סימני רגליים על נמסכה מנוע כמובן . וכמה אירוני שזה קורה בדיוק אחרי שהאוטו יוצא מהרחיצה ..  בא לי למות. האוטו הנ׳ל קניתי ללא סאן רוף (העניין איתם היה גם היה אחד השיקולים). זה ממש אינתיפדה.

הרוגטקה זה כבר כי הגיעו מים עד נפש.
לא יכול כבר

לצפיה ב-'רק תזכור שצריך ניילון חלקלק'
רק תזכור שצריך ניילון חלקלק
26/11/2016 | 23:33
2
74
משהו בסגנון של החדר האטום. שקיות אשפה הן איכשהו עם מקדם חיכוך גבוה, כלומר אפשר להיתפס בהן והן לא נותנות תחושת "קרירות", אז לא בטוח שהן יעבדו. אתה יכול לנסות.

מפתיע אותי שאתה אומר שהם משתינים לך שם. יש שם אדמה? אתה בטוח שזה לא כלבים שעושים את הפשע ומסתלקים? חתולים ככלל לא משתינים במקום גלוי אלא חופרים בור באדמה, משתינים/מחרבנים ומכסים. זכרים לפעמים מרססים שתן, אבל בעיקר כשהם עצבניים (שזה אומר שנסיונות ההרתעה יכולים רק להגביר את התופעה). אצלי החתולים (בעיקר חתולות) אוהבים מאוד לבלות על הקטנוע (בפרט שהוא תמיד עם כיסוי), אבל הדבר היחידי שנשאר זה כתמים של בוץ בחורף, שמספיק ויש עם הג'ילדה והעסק נגמר.

ניסית אולי ללכת בכיוון ההפוך? לעשות להם איזו מלונה חמימה ומרופדת עם קצת אוכל ומים - באיזור אחר בחצר?
לצפיה ב-'הם מרססים לי שתן בכוונה. וזה קורה שהם ״על המושב״. '
הם מרססים לי שתן בכוונה. וזה קורה שהם ״על המושב״.
26/11/2016 | 23:44
1
61
זה ממש על הפלסטיקים העליונים (ליד הפתח תדלוק, סוויץ וכו)..
וזה מלחמת אגו אשכרה. אני גם מכיר אותם. זה אותם החתולים כל הזמן.
אין לנו כלבים בבניין. וגם אין סיכוי שכלב מהבניינים הסמוכים וכו כי זאת חניה אחורית ..
ויותר מיזה: הם למדו גם לעלות העדינות על המושב בשביל לא להפעיל ההזעקה ! שמתי על רמת הרגישות ההכי גבוהה מס 1. בהתחלה הם היו מפעילים את ההזעקה כמה פעמים בלילה, (ואני מכבה ודורך שוב עם השלט).. והיום הם פשוט למדו .. הם נבלות שלא ברא השטן.

ותאמיני לי שהם לא צריכים לא אוכל ולא מים ממני .. הם בריאים ומסודרים
לצפיה ב-'חתולים לא "משתינים" על קטנוע. זה רסס שהזכרים מפזרים'
חתולים לא "משתינים" על קטנוע. זה רסס שהזכרים מפזרים
27/11/2016 | 08:26
53
מבלוטות ליד הזנב.
חתול עושה צרכיו בקרקע ומכסה.

אמור להיות תרסיס יעודי דוחה בחנויות הרלוונטיות. שאל גם בפורום חתולים - אני בטוח שתקבל עצות שהן בטווח ההומני.
לצפיה ב-'נייר אלומיניום יכול להיות יותר יעיל מניילון'
נייר אלומיניום יכול להיות יותר יעיל מניילון
27/11/2016 | 15:22
1
60
והסיבה היחידה שאני מגיבה לך היא מתוך רחמנות על החתולים,
אני מקווה שנייר האלומיניום יהיה מספיק יעיל כדי שהחתולים ישמרו מרחק מהקטנוע וממך.
כפכף לראש ?? רוגטקה??
בד"כ חתולים לכל היותר משאירים טביעות רגליים ואולי מעט שערות,
אם אצלך הם משאירים יותר מזה עושה רושם שהרווחת את זה ביושר.

לצפיה ב-'ו אולי , אני אומר בואי נרגיע. נשמי עמוק'
ו אולי , אני אומר בואי נרגיע. נשמי עמוק
27/11/2016 | 17:20
71
את מיצידי יכולה לרחם על השניים  וחצי  מליון החתולים שחיים ברחובות, ואת יכולה להאכיל אותם ולשמור אליהם ולעשות מה שאת חושבת איתם. איש באמונתו יחיה .. רק רחוק ממני .

אני לא חייב לשבת על הכיסא של האופנוע שלי מלא בהפרשות וכן כן .. גם לחתולה יש מחזור (מסתבר), שערות, בוץ, טינופת, וחום גוף של חתול שמי יודע מאיזה פח אשפה הוא הרגע יצא ובכלל ..
ובטח ובטח שאני לא צריך לראות את הסירחון הזה מעלי על ה sky ruff,. מספיק לי שאני שומע אותם אונסים אחד את השניה בעונת היחום בלילה .. לא רוצה יותר מיזה.

לגבי ה ״הרווחתי זאת ביושר״ (לשיטתך) ובכן, כן - לי אין זמן וסבלנות לשחק בקקי עם חתולת רחוב בצורת דיאלוג של: פיסססס פיססססס״  ולצפות שהיא תחייך אליי באדיבות ותאמר לי ״מיאו מיאו״ (חמסין)..  אצלי זה לא עובד כך. אולי אצלך שמה בפלורנטין זה כן עובד (ראי תמונות).  חתולים לידיעתך, הן חיות טריטוריאליות והן מסמנות (הזכרים) עי ריסוס שתן או איך שתקראו לזה (טריבל ציין את זה, וזה ידוע לכל ..) ואני לא צריך לסבול מיזה (אלא עם כן מבחירה) .. ועל כן גם לא בחרתי לגור בפלורנטין מעוז יפי הנפש למינהם (צפי שוב בריכוז בתמונות של מה שקורה שם).

ואת בהחלט ויותר ממוזמנת לבוא אליי לבניין, ולאסוף את רבעיית המוסקטרים, ולפזרם על גבי השכונה היפה והמטופחת, /אצלך בסלון/ במיטה, ואיפה שאת רק רוצה .. כאמור רק רחוק ממני..

ובגדול: לא פיזרתי רעל בסביבתם, וגם לא התכוונתי לרצחם , אבל רוגטקה שתגרום איזה שהיא פחד/מורא/טראומה בקטנה, בהחלט עלתה במחשבתי .. ובא לציון גואל.

בואי לא נצא מפורפורציות

לצפיה ב-'רוגטקה לא, אקדח מים כן.'
רוגטקה לא, אקדח מים כן.
29/11/2016 | 12:14
2
53
מעבר להמלצות מחרות ו ןאולי על כיסוי בניילון עבה או נייר אלומיניום,
חתולים לא אוהבים מים ועל אף העקשנות הטבועה בהם - אם תתמיד בהתזת מים עם אקדח מים צעצוע (או אפילו שפריצר ) הם יעברו למקום אחר.
לצפיה ב-'עניין המים נשמע טוב :)'
עניין המים נשמע טוב :)
29/11/2016 | 18:07
1
60
עוד אספר, שהגיע לסיומו פטנט חדש. מבית היוצר: אני - בניית ״מיטת מסמרים״ (מותאמת לחתולים)

המצרכים:
-פנימית ישנה של מכונית
-כ 500 נעצים (חבילת נעצים אחת עלתה 2 שח)
פחית בינונית של דבק מגע + מברשת
-מגבת ישנה

תהליך ההכנה:
- סימנתי בטוש על המגבת (פרוסה על המושב) את הגודל של המושב
- גזרתי את הפנימית ע׳פ הסימונים
- מסמרתי בנעצים את הפנימית הגזורה
- בהמשך הדבקתי עם דבק המגע שיכבה נוספת של גומי בצד של הראש (השפיצים כלפי מעלה) כך שיש ״קונטרה״ .. ואת כל זה הדבקתי על המגבת.

תוצאה: יצא מין ״שטיח מסמרים״ .. והחתולים ?? אינם !!!! הם אינם !!! פשוט כך

זמן העבודה שעתיים.
וניראה מה יהיה ההמשך .. קצת קשה לי להאמין שהן ויתרו לבנתיים ..

לצפיה ב-''
29/11/2016 | 18:45
37
למה ההודים ישנים על מיטת מסמרים?
.
.
.
.
.

כדי שהילדים לא יקפצו על המיטה בשבת בבוקר

לצפיה ב-'הפתרון היעל..'
הפתרון היעל..
01/12/2016 | 01:54
47
קנה רשת לכסא זה גם יותר נח, גם אתה לא מחליק.. ואין מצב שתראה חתול על המושב
כשנה יש לי את הקטנוע עם הכסא ומעולם לא ראיתי חתול על ה XEXO שלי..
לצפיה ב-'להשאיר אותו על הג'ק צד '
להשאיר אותו על הג'ק צד
02/12/2016 | 15:25
30

לצפיה ב-'אוף, שוב פרקתי את המצבר. מה חשוב למצוא בבוסטר?'
אוף, שוב פרקתי את המצבר. מה חשוב למצוא בבוסטר?
26/11/2016 | 16:01
9
76
שכחתי את התא האחורי פתוח קמעא. באתי עכשיו לנסוע, וכמובן שלא התניע.

אני רוצה לקנות אחד הבוסטרים המתוחכמים שיש היום במקום לחפש מי יעשה לי טובה ויסכים לעמוד ולחכות עד שהמצבר ייטען.

יש איזה משהו מיוחד שצריך לשים אליו לב כשאני קונה? המתח הוא 12V כמו בפחית, נכון? כי יש בוסטרים שכתוב עליהם "מצב מיוחד לאופנועים 6V". זה לא תקף לגבי ה־X-Evo שלי, נכון?

אגב, איפה מומלץ לקנות? יש מקום שפתוח בשבת (תל אביב, טווח נסיעה במונית... כי אין קטנוע...)?
לצפיה ב-'את לא צריכה "לעמוד ולחכות עד שהמצבר ייטען", מספיק להתניע עם '
את לא צריכה "לעמוד ולחכות עד שהמצבר ייטען", מספיק להתניע עם
26/11/2016 | 16:43
3
67
כבלים מרכב, ואז לעשות נסיעה קצרה והמצבר נטען מהמנוע.

יש ביפו חשמליה שפתוחה בשבת, בשדרות ירושלים, אבל לא בטוח שעדיין.

לצפיה ב-'זה מתחיל בלמצוא מי יעזור לי'
זה מתחיל בלמצוא מי יעזור לי
26/11/2016 | 17:27
2
64
וממשיך בזה שבפעם האחרונה שניסיתי את זה (ידיד שלי הגיע מפתח תקווה במיוחד) לקח בערך 10 דקות עד שהצלחתי להתניע את הקטנוע באמצעות הכבלים. זה בוודאי לא היה מייד כשחיברנו, ואחרי מספר נסיונות (עם מנוע פועל, עם מנוע לא פועל) פשוט התייאשנו וחיכינו קצת עד שייטען, ורק אז זה התניע.

עם בוסטר זה מיידי, ואני גם לא צריכה להקפיץ חברים או לבקש טובות מזרים.

נראה לי שאני פשוט אחכה שהסניף כאן של אוטו דיפו ביד אליהו ייפתח במוצ"ש - בתנאי שבאמת בוסטר שמתאים לרכב מתאים גם לקטנוע.
לצפיה ב-'בוסטר זה אוניברסלי,כל עוד שמה שמניעים לא מושך יותר מידי זרם '
בוסטר זה אוניברסלי,כל עוד שמה שמניעים לא מושך יותר מידי זרם
26/11/2016 | 21:34
1
58
זה עובד (בוסטר יכול לתת הרבה מעבר למה שהקטנוע שלך צריך).
לצפיה ב-' קניתי, מחר ננסה להתניע.'
קניתי, מחר ננסה להתניע.
26/11/2016 | 21:55
22
לצפיה ב-'סיכומו של עניין: קניתי, התנעתי, התניע כמו נינג'ה.'
סיכומו של עניין: קניתי, התנעתי, התניע כמו נינג'ה.
27/11/2016 | 22:29
3
51
עשיתי סיבוב קטן עד יהוד. בדרך חזרה הקטנוע כבר הניע בכוחות עצמו, ובא לציון גואל.

המצאת המאה, המיני בוסטר הזה.
לצפיה ב-' כמה עלה?'
כמה עלה?
27/11/2016 | 23:18
2
17
לצפיה ב-'240 ש"ח (מחיר מבצע)'
240 ש"ח (מחיר מבצע)
27/11/2016 | 23:37
1
22
לצפיה ב-'מחיר מצויין'
מחיר מצויין
29/11/2016 | 00:03
44
מספיק שזה חוסך פעם אחת גרירה וכיסית את העלות, שלא לדבר על החסכון בכאב ראש.
לצפיה ב-'בוסטר מומלץ...'
בוסטר מומלץ...
01/12/2016 | 01:53
30
לדעתי הטוב ביותר שיש היום בשוק של חברת NOCO  
הם מעולים ולא כמו החרא הסינים שמתפוצצים ולא בטיחותיים.
קניתי את שלי דגם GB30 בכ350 שקל כבר שנתיים בשימוש הציל אותי עם האוטו והקטנוע שלי.

שאר המוצרים שיש ב200-250 שקל מאוד מסוכנים שהם עלולים להתפוצץ במגע של מינוס ופלוס ואין אמצאי בטיחות.
מה גם לא ממש יעילים אחרי שנה.. עשיתי בדיקה בנושא בצורה מאוד רחבה.
לצפיה ב-'עזרה בהתקנת דיבורית SENA'
עזרה בהתקנת דיבורית SENA
28/11/2016 | 19:19
1
35
קניתי דיבורית SENA SMH5 בחו"ל. מה שהיה נראה כהתקנה פשוטה נראה לי עכשיו כעסק די מסובך. כלומר אין לי בעיה לבצע את החיבור אבל אני לא מבין איך מבצעים את החיווטים כדי שהכבלים לא יהיו גלויים בתוך הקסדה (  Shoei TC3 ) או בחוץ.
מכירים מישהו באזור תל אביב שיכול לבצע התקנה טובה תמורת תשלום?
לצפיה ב-'נסה אצל כלבוטקס, ברחוב שוקן'
נסה אצל כלבוטקס, ברחוב שוקן
29/11/2016 | 00:03
16
לצפיה ב-'מעוניין לקנות מכשיר מעקב GPS, יש המלצות ?'
מעוניין לקנות מכשיר מעקב GPS, יש המלצות ?
25/11/2016 | 17:48
19
שלום, אני מעוניין לקנות את המכשיר מעקב הזה. ראיתי לא מעט באינטרנט. הייתי שמח להמלצה של מישהו שניסה ויודע לומר על מכשיר כלשהו שהוא מאתר מיקום מושלם

אשמח להמלצות
לצפיה ב-'שאלת צמיג'
שאלת צמיג
23/11/2016 | 11:44
6
85
האם צמיג 43/15 שנת יצור זה בסדר?

תודה
לצפיה ב-'יותר משנה...גבולי. לא טרגדיה.'
יותר משנה...גבולי. לא טרגדיה.
23/11/2016 | 12:40
5
55
אם תמצא יותר "טרי" - יותר טוב.
לצפיה ב-'תודה'
תודה
23/11/2016 | 12:56
4
26
לצפיה ב-'מה המחיר המומלץ למישלין פאוור פיור?'
מה המחיר המומלץ למישלין פאוור פיור?
24/11/2016 | 10:11
3
28
לצפיה ב-''
24/11/2016 | 18:32
2
43
דגם קטנוע?
מידה?
לצפיה ב-'סליחה. הונדה דילן'
סליחה. הונדה דילן
27/11/2016 | 16:39
1
32
110/90
130/70
לצפיה ב-'גם המידה של הצמיג אצלך זה בקיצור ? '
גם המידה של הצמיג אצלך זה בקיצור ?
29/11/2016 | 13:07
28
קדמי 400 ש"ח.
אחורי 410 ש"ח.

המחיר רשמי לפי מחירון של מישליין ולפני מע"מ.

לצפיה ב-'מחפש עו"ד'
מחפש עו"ד
24/11/2016 | 14:43
2
60
חברים יקרים,

מישהו יכול להמליץ (מניסיון) על עו"ד טוב לתביעות נזיקין של צד ג' (תאונה בלי נפגעים. רק נזק).

תודה!!
לצפיה ב-'איזור בארץ...'
איזור בארץ...
24/11/2016 | 18:36
1
14
לצפיה ב-'תל אביב'
תל אביב
24/11/2016 | 18:39
14
לצפיה ב-'גוימקס 250-כסא שהתפרק מהפתיחה שלו'
גוימקס 250-כסא שהתפרק מהפתיחה שלו
20/11/2016 | 10:47
1
78
שלום

התפרק לי הכסא מהציר פתיחה שלו.2 הברגים יצאו מהבסיס שלהם.מישהו יודע מה הנזק? צירפתי תמונה של האזור.

ושאלה נוספת:האם הספרי לתיקון פנצר שיש לי ברכב מתאים גם לצמיג של הקטנוע?
תודה מראש לעונים.
לצפיה ב-'תבדוק אם יש מקום ל"פלאח" מתכת מתחת שיחליף את השייבות'
תבדוק אם יש מקום ל"פלאח" מתכת מתחת שיחליף את השייבות
21/11/2016 | 08:46
47
ספריי לאיטום פנצר לרכב יעיל גם לקטנוע.
לצפיה ב-'מי יודע מה ההבדל בן ״דיסק צף״ , לבין אחד שלא צף ?'
מי יודע מה ההבדל בן ״דיסק צף״ , לבין אחד שלא צף ?
17/11/2016 | 20:11
6
72
הי חברים. קבלתי ״מכה״ באחד מצמד הדיסקים שמלפנים כתוצאה מהמנעול דיסק ששכחתי להסיר .. הנזק: כל לחיצה על הברקס התחושה היא כאילו ה ABS מופעל (מורגש בידית).
שוקל כבר לשדרג את שני הדיסקים.
מצאתי זוג ״פרפר״ אך הם ״לא צפים״. ויש גם כאלה בדיוק אותו דבר,
רק ״צפים״. שניהם מתאימים לדגם שלי.
ההבדל במחיר: כפול (לטובת הצפים)..

דעתכם ? מה ההבדלים ?

לצפיה ב-'המשקל הסגולי'
המשקל הסגולי
19/11/2016 | 20:36
3
28
לצפיה ב-'משקל סגולי דהיינו המשקל ? '
משקל סגולי דהיינו המשקל ?
20/11/2016 | 01:26
2
45
בגדול ה ״לא צף״ שוקל כ 600 גר, אז בטח הצף שוקל חצי ... ?
וזה כל ההבדל ?
לצפיה ב-'נדמה לי שזו היתה בדיחה...'
נדמה לי שזו היתה בדיחה...
20/11/2016 | 07:54
1
47
ההבדל בין דברים צפים ושוקעים הוא המשקל הסגולי שלהם...
כאן זה כנראה משהו אחר (למרות שאני לא מכירה את המושג בכלל).
לצפיה ב-'כן גם אני הייתי שנוי במחלוקת לגבי ״הסגולי״ '
כן גם אני הייתי שנוי במחלוקת לגבי ״הסגולי״
20/11/2016 | 16:09
13
לצפיה ב-'אני חושב שמדובר בסוג החיבור לשלדה'
אני חושב שמדובר בסוג החיבור לשלדה
20/11/2016 | 08:33
1
54
וה"צף" יותר גמיש ומתאים עצמו לקאליפרים.
לצפיה ב-'כן יכול להיות .. אע׳פי שלי אמרו שלא יהיה הרבה הבדל בין השנים'
כן יכול להיות .. אע׳פי שלי אמרו שלא יהיה הרבה הבדל בין השנים
20/11/2016 | 16:22
52
מצרף תמונות (המחשה) של אחד צף, והשני לא
(ההבדל הוא בחיבור שבאמצע)
לצפיה ב-'איך מאפסים/מבטלים את נורת service oil בדאון טאון 300?'
איך מאפסים/מבטלים את נורת service oil בדאון טאון 300?
19/11/2016 | 17:59
36

חם בפורומים של תפוז

במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ