לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1235812,358 עוקבים אודות עסקים

פורום ירושלים

"שישו את ירושלים גילו בה"
 
ללא ספק הגיע הזמן שגם לירושלים - עיר הבירה (לא זאת עם האלכוהול...) של ישראל והעיר הקדושה לכל הדתות - יהיה פורום משלה .
 
אז הנה סוף סוף זה קרה, והפורום המקומי הטוב ביותר בתפוז יוצא אל הדרך .
 
הפורום הוא מקום מפגש לכל אותם ירושלמים, כל אלו אשר בדמם זורם דם ירושלמי, חברים שיש להם קשר כלשהו לעיר הבירה (גם פה הכוונה היא לא למשקה ), או סתם חביבים שרוצים להיות חלק מהפורום ואוהבים את העיר המקסימה הזו .
 
אנחנו (המנהלים), וכל גולשי הפורום מזמינים אתכם להיות חלק מקהילה מקומית זו, לכייף ולהנות עמנו ולהיות חלק מהמשפחה הירושלמית המורחבת שלנו .
 
מיותר לציין שעל מנת שנוכל לשמור על הנאתנו מפורום זה לאורך זמן, אנו מבקשים לשמור על שפה נקיה ותרבות דיבור נאותה. את כל השאר נבקש להשאיר מחוץ לחומות העיר () .
 
באווירה אופטימית זו נסיים
 
"אם אשכחך ירושלים - תשכח ימיני..."

הנהלת הפורום:

אודות הפורום ירושלים

"שישו את ירושלים גילו בה"
 
ללא ספק הגיע הזמן שגם לירושלים - עיר הבירה (לא זאת עם האלכוהול...) של ישראל והעיר הקדושה לכל הדתות - יהיה פורום משלה .
 
אז הנה סוף סוף זה קרה, והפורום המקומי הטוב ביותר בתפוז יוצא אל הדרך .
 
הפורום הוא מקום מפגש לכל אותם ירושלמים, כל אלו אשר בדמם זורם דם ירושלמי, חברים שיש להם קשר כלשהו לעיר הבירה (גם פה הכוונה היא לא למשקה ), או סתם חביבים שרוצים להיות חלק מהפורום ואוהבים את העיר המקסימה הזו .
 
אנחנו (המנהלים), וכל גולשי הפורום מזמינים אתכם להיות חלק מקהילה מקומית זו, לכייף ולהנות עמנו ולהיות חלק מהמשפחה הירושלמית המורחבת שלנו .
 
מיותר לציין שעל מנת שנוכל לשמור על הנאתנו מפורום זה לאורך זמן, אנו מבקשים לשמור על שפה נקיה ותרבות דיבור נאותה. את כל השאר נבקש להשאיר מחוץ לחומות העיר () .
 
באווירה אופטימית זו נסיים
 
"אם אשכחך ירושלים - תשכח ימיני..."
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
המשך >>

לצפיה ב-'קבוצת קריאה'
קבוצת קריאה
13/05/2019 | 07:08
2
הי
אשמח להקים קבוצת קריאה שתיפגש פעם בשבוע. 0506262725. אורה
לצפיה ב-'כיצד אלוהים הוביל וקיים את האנושות עד לימינו?'
כיצד אלוהים הוביל וקיים את האנושות עד לימינו?
01/05/2019 | 17:02
5
מאז קיום ניהולו של אלוהים, הוא תמיד היה מסור לגמרי לביצוע עבודתו. על אף שהוא מחביא את גופו מהאדם, הוא תמיד היה לצדו. הוא תמיד עשה עליו את עבודתו, הביע את טבעו, כיוון את כל האנושות במהותו ועשה את עבודתו על כל אדם באמצעות עוצמתו, חוכמתו וסמכותו, ובכך הוא הביא את עידן החוק, עידן החסד ועידן המלכות. על אף שאלוהים מסווה את גופו מהאדם, טבעו, הווייתו ורכושו ורצונו עבור האנושות נחשפים לאדם ללא-רסן, כדי שהאדם יראה ויחווה אותם. במילים אחרות, על אף שבני אדם לא יכולים לראות את אלוהים או לגעת בו, טבעו ומהותו של אלוהים שהאנושות באה איתם במגע הם הבעות של אלוהים עצמו, ללא צל של ספק. האין זו האמת? יהיו אשר יהיו השיטה שאלוהים נוקט או הזווית שממנה הוא עושה את עבודתו, הוא תמיד מגלה לבני האדם את זהותו האמיתית, עושה את מה שהוא אמור לעשות ואומר את מה שהוא אמור להגיד. תהיה אשר תהיה העמדה שאלוהים מדבר ממנה - בין שהוא ברקיע השלישי ובין שהוא מתגלם כבשר ודם, או שהוא אפילו אדם רגיל - הוא תמיד מדבר אל האדם מכל לבו ומכל דעתו, ללא כל הונאה או הסתרה. כשאלוהים מבצע את עבודתו, הוא מבטא את דברו ואת טבעו ומבטא את מה ששייך לאלוהים ומה שאלוהים הינו, ללא כל הסתייגות. הוא מכוון את האנושות באמצעות חייו והווייתו ורכושו.
מתוך 'עבודתו של אלוהים, טבעו של אלוהים ואלוהים עצמו א'' ב'המשך של הדבר מופיע בבשר'
לצפיה ב-'המשטרה תזמן את השופט טירקל =שיבוש הליכי משפט?((רבין!!!)'
המשטרה תזמן את השופט טירקל =שיבוש הליכי משפט?((רבין!!!)
23/04/2019 | 16:58
1
4
לפני 17 שנים...המזכיר הראשי של העליון "צנח בפתאומיות לאחר שתיית יין במסיבה במבנה" והובא ישירות לקבורה". ידענו שהוא כתב את הפרוטוקול במשפט-זוטא בפני  ט-י-ר-ק-ל...בענין עדות-יגאל עמיר לגבי "רביב" ((ידנית)).   אף אחד לא העלה על דעתו....שטירקל גנב את הפרוטוקול מהכספת....לאחר מות המזכיר הראשי ששמר תיקים בכספת בלשכתו....זה פשוט מדהים....כי יחד עם התיק הזה....נעלם גם תיק של ,השופט ריבלין"  (בטחוני). כלומר...שותפות אמיצה ושני גנבים..על פי התרחיש  (("לגנוב סוסים ביחד"?)).   הבלש-גוגל הביא לנו את העדות המרשיעה ...מאמר שטירקל פרסם עם שותף אחר...(מכת הכפילים).. =    זה פשוט מדהים...... עבריינות בצמרת
לצפיה ב-'בעצם...לא גניבה אלא שוד....'
בעצם...לא גניבה אלא שוד....
23/04/2019 | 17:19
2
צריך לדייק.
לצפיה ב-'האם ידועה לכם המשמעות שמאחורי הצו האלוהי לכבדם?'
האם ידועה לכם המשמעות שמאחורי הצו האלוהי לכבדם?
21/04/2019 | 19:01
5
האל הכול יכול אומר, "כלומר כשאלוהים החל בעבודה הרשמית של תוכנית הניהול שלו, הוא תיקן תקנות רבות שעל האדם לשמור. התקנות האלה נועדו לאפשר לאדם לחיות חיים רגילים של אדם על פני האדמה – חיים רגילים של אדם רגיל שהם בלתי נפרדים מאלוהים ומהנחייתו. ראשית, אמר אלוהים לאדם כיצד לבנות ולהתקין מזבחות. לאחר מכן, הוא אמר לאדם כיצד להקריב קורבנות וקבע כיצד על האדם לחיות – למה עליו לשים לבו במהלך חייו, למה עליו לציית ומה מותר ואסור לו לעשות. מה שאלוהים פרש בפני האדם הקיף את הכל. באמצעות המנהגים, התקנות והעקרונות האלה, הוא תקנן את התנהגותם של האנשים, הנחה את חייהם, הנחה את הכנסתם בחוקיו של אלוהים, הנחה אותם לבוא לפני מזבח אלוהים, הנחה אותם כיצד לחיות בקרב כל הדברים שברא אלוהים עבור האדם שהיה להם סדר, קביעות ומתינות. ראשית, אלוהים עשה שימוש בתקנות ובעקרונות הפשוטים האלה כדי להציב גבולות לאדם, כדי שעל פני האדמה יהיו לאדם חיים רגילים של עבודת אל – שיהיו לו חיים רגילים של אדם. זהו התוכן המסוים של תחילת תוכנית הניהול שלו בת ששת אלפי השנים. התקנות והכללים מקיפים תוכן נרחב ביותר. הם הפרטים של האופן שבו אלוהים הנחה את האנושות במהלך עידן החוק. על האנשים שבאו לפני עידן החוק היה לקבל ולכבד אותם. הם תיעוד של העבודה שאלוהים עשה בעידן החוק והם הוכחה אמיתית לכך שאלוהים מוביל ומנחה את כל האנושות. "
https://he.kingdomsalvation.org/testimonies/how-im...
 
לצפיה ב-'חג שמח ועזרה מהירה לסטודנט'
חג שמח ועזרה מהירה לסטודנט
19/04/2019 | 14:27
1
44
שלום לכולם! שמי דניאל כץ, סטודנט לפסיכולוגיה בשנה ג'. הכנתי שאלון קצרצר כחלק מעבודה שעלי להגיש באוניברסיטה. אשמח מאוד אם תוכלו לעזור לי ולמלא אותו (לוקח פחות מ-20 שניות!). כמובן שכל התשובות נשמרות באופן אנונימי.
 
 
תודה רבה!
 
לצפיה ב-'הלינק המתוקן'
הלינק המתוקן
19/04/2019 | 15:20
12
היי חברים,
הלינק המקורי לא עובד. מצורף לינק מתוקן!
 
http://bit.ly/2XpY9GS
 
תודה רבה!
 
לצפיה ב-'למנוע טעויות = בד"ץ איננו בג"ץ......'
למנוע טעויות = בד"ץ איננו בג"ץ......
19/04/2019 | 13:27
5
שימו לב....הקהל הדתי איננו מכיר את בג"ץ....ועל כן....לכאורה....קיימת אפשרות שמישהו טועה לחשוב....שמדובר ב"אותו הדבר". ולא הוא. כל מה שקשור ל"משפט העברי הקדום"...מנוגד לכללי הצדק הטבעי....וכמובן...שכלל איננו יהודי (במובן הדתי). אז...שימו לב....שלא יעבדו עליכם.....
לצפיה ב-'וטרינר בירושלים'
וטרינר בירושלים
17/04/2019 | 02:01
6
 לוטרינר בירושלים והסביבה, יש המון ניסיון והרבה ידע בתחום והוא מזהה אצל החיית מחמד שלכם אם בכלל מדובר במחלה המצריכה טיפול תרופתי וכך למנוע מהמחלה להתפתח ולהחמיר , או סתם אם יש איזה שהוא גורם זר המפריע לחיית המחמד ומצריך טיפול מקצועי . אם אימצתם לאחרונה כלב, או חיית מחמד אחרת ,וודאי התחלתם לחפש במהירה מרפאה וטרינרית הקרובה לאזור מגוריכם או כזה בעל המלצות טובות. כמו בני האדם, אשר זקוקים לטיפול בבית חולים או בקופת חולים בעת צינון או תאונת דרכים, גם בעלי החיים זקוקים לרופא משלהם על מנת לקבל טיפול המתאים להם בעת הצורך.  
 
חשוב להגיד שלוטרינר באזור ירושלים והסביבה יש המון ניסיון וידע מקצועי המאפשרים לו לסייע ולעזור לחיית המחמד שלכם לצאת מכל סיטואציה שיש בה כדי לאפשר לה להמשיך ולחיות באיכות חיים טובה.,לוטרינר יש לקוחות רבים המרוצים מהשירות הוטרינרי, היחס והאבחנה המקצועית , בעזרתה הוא מגלה אם מדובר  במחלה המצריכה טיפול תרופתי וכך למנוע מהמחלה להתפתח ולהחמיר או סתם טפיל או גוף זר שגורם לאי נוחות בחיית המחמד שלכם ,כל זה נובע מניסיון רב בתחום שלו והכי חשוב  אהבה גדולה לבעלי החיים שלכם.
 
וטרינר בירושלים והסביבה, נחשב גם לוטרינר חירום שנותן גם טיפולי חירום  הוא תמיד זמין בשבילכם בכל שעות היממה והוא נמצא כאן בשבילכם ובשביל "הפציינטים" החמודים שלו  ,הוא יודע שלבעלי חיים יש תופעות בלתי מתוכננות והוא מוכן לעזור לכם בשעת צרה ולתת לכם טיפים מה לעשות בכל סיטואציה שעולה. הטוב הוא ,שהוא מזהה את הבעיה ומאבחן אותה ומתוך כך נותן את הטיפול שמקל ומאפשר לחיית המחמד שלכם לשוב לחיות חיים טובים ונטולי כאב. 
 
למידע נוסף כנסו לכאן:https://www.youtube.com/watch?v=18dLEI3G51E &...;     
                                                                       
לצפיה ב-'מהו האושר האמיתי בדיוק?'
מהו האושר האמיתי בדיוק?
06/04/2019 | 13:58
9
מדוע איננו מסוגלים להיפטר מהריקנות שבתוכנו אפילו כשיש ברשותנו כסף רב? מהו האושר האמיתי בדיוק? בואו נגלה את התשובה דרך סיפורו של הסופר.
https://he.kingdomsalvation.org/testimonies/findin...
 
לצפיה ב-'חדרי כושר בירושלים מומלצים ביותר, התקשרו ל:02-5609680'
חדרי כושר בירושלים מומלצים ביותר, התקשרו ל:02-5609680
02/04/2019 | 22:48
1
חדר כושר ירושלים הוא חדר כושר מתקדם, מקצועי ומאובזר, בכך שהוא מושך מתאמנים מכל השכבות, מכל העדות ובכל סטטוס חברתי. כאן תמצאו בחורי ישיבות שמתאמנים לצד סטודנטים, תושביה הערביים של העיר ואזרחים זרים, שמתארחים בבירה לתקופה מוגבלת. חדר הכושר ירושלים מציע מענה מעולה לכל צורך, ולכן מגיעים אנשים שרוצים לרדת במשקל או מתאמנים שרוצים לשמור על בריאותם.
 
 חדר כושר באזור ירושלים הוא מתחם הכולל מכשירים מגוונים שנועדו לשיפור מיומנויות שונות של כושר גופני כדוגמת גמישות, סיבולת לב ריאה, כוח ועוד. כמו במקומות אחרים היתרונות של אימון במסגרת חדר כושר בירושלים הם רבים. ראשית, ביצוע פעילות גופנית בדרך לא נכונה יכול לגרום לפציעות או לא להוביל לתוצאות הרצויות. בחדר כושר בעיר ירושלים יש עובדים ומאמנים מקצועיים שמתמחים בתחום ובעלי ניסיון רב שיכולים לעזור לכם לבנות את התכנית המתאימה לכם. בדומה היום חדר הכושר באזור ירושלים כבר הפך להיות מעבר למתחם המיועד לביצוע פעילות גופנית בלבד אלא גם לסוג של מועדון חברתי. רבים מתאמנים ביחד בשיתוף פעולה וככה נוצרות חברויות ומתוך כך המתאמנים חדורי מוטיבציה גבוהה לבוא לחדר כושר ולהתאמן. 
 
רוצים פרטים נוספים ? כנסו לערוץ דרך הקישור הבא:https://www.youtube.com/channel/UCic87X6Jytim-rMHU... ותתרשמו.
לצפיה ב-'מורה לגיטרה בירושלים - קרית יובל/עין כרם'
מורה לגיטרה בירושלים - קרית יובל/עין כרם
29/03/2019 | 15:04
5
הי לכולם
שיעורי גיטרה בירושלים - איזור עין כרם קרית היובל 
מורה בוגר האקדמיה למוסיקה בירושלים , מנוסה בהוראת גילאים שונים. 
שיעורים באווירה נעימה וכיפית , לפי טעמו ורמתו של התלמיד . 
לפרטים התקשרו 0503811479  
* קישור לאתר שלי moregitara10.co.il 
פייסבוק https://www.facebook.com/שיעורי-גיטרה-קלאסית-בירושלים-2275187455843780/?modal=admin_todo_tour
לצפיה ב-'משרות בתחום הניקיון '
משרות בתחום הניקיון
24/03/2019 | 19:30
3
חברת פרופסור לניקיון מחפשת עכשיו
עובדי ניקיון / מנהל /ת אזורי לאזור ירושלים לעבודה במודל קבלני משתלם.
תנאים מעולים, שכר מעולה. דרישות: ניסיון - יתרון.
מגורים בירושלים - בגדר חובה!
רישיון חובה 
טכנאי ספות בירושלים 


לפרטים נוספים 
לצפיה ב-'נזקי הציקלון במוזמביק = לארגן משלחת הצלה דחוף...'
נזקי הציקלון במוזמביק = לארגן משלחת הצלה דחוף...
22/03/2019 | 06:52
3
אינני יודעת איך מתארגנים לזה.....ועוד כמה שעות תפרוץ השבת....אנא סיוע
לצפיה ב-'ברורי לי.....שאת שר המדע צריך לעצור עוד היום !!!!!!!!'
ברורי לי.....שאת שר המדע צריך לעצור עוד היום !!!!!!!!
17/03/2019 | 10:23
6
המזימה שלו להפוך את ילדי ישראל כולם לאוטיסטים !!!!!!
לצפיה ב-'ויקיפדיה "רפואה ומשפט" ((בעקבות תהילים קמ"ז כנראה))..'
ויקיפדיה "רפואה ומשפט" ((בעקבות תהילים קמ"ז כנראה))..
13/03/2019 | 09:22
2
2
מנהל מחלקת ילדים פגים וילודים ,פרופ ארד"  ((על פי ויקיפדיה)) הוא בעלה של נשיאת מחוזי ירושלים  ((לבדוק)) השופטת מוסיה ארד.    למי יתלוננו היילודים על מדיניות ,ויטמין K ליילודים"....אם בארזים נפלה השלהבת??
לצפיה ב-'סמכנו על העיתונות ....שתזעק את זעקת היילודים !!!!!!!'
סמכנו על העיתונות ....שתזעק את זעקת היילודים !!!!!!!
13/03/2019 | 09:24
1
2
עבדו עלינו  !!!!!!!!!!!!
לצפיה ב-'מבקר המדינה לכלא !!!!!! עוד לפני הבחירות !!!!!'
מבקר המדינה לכלא !!!!!! עוד לפני הבחירות !!!!!
13/03/2019 | 09:26
1
לא נראה לך כבוד המבקר.....ששתיקתך בענין ויטמין-K היא פשע נגד האנושות.....בגידה....בדיוק כמו של שרת-המשפטים !!!!!!
לצפיה ב-'מי הציל את הנישואים שלה?'
מי הציל את הנישואים שלה?
04/03/2019 | 13:42
52
"האדם פוגש באנשים רבים בחייו, אך איש אינו יודע מי יהיה לבן או בת זוגו בנישואין. על אף שלכל אחד יש רעיונות משלו ועמדות אישיות בנושא הנישואין, איש אינו יכול לחזות, מי יהיה לבסוף "החצי השני" האמיתי שלו, והמושגים שלו עצמו אינם נחשבים הרבה לצורך העניין. לאחר שפגשתם באדם המוצא חן בעיניכם, אתם יכולים לחזר אחרי האדם הזה, אך השאלה אם הוא או היא מעוניינים בכם, אם הוא או היא מסוגלים להיות לבן או לבת זוגכם, אינה החלטה שלכם."
https://he.kingdomsalvation.org/testimonies/rescue...
 
לצפיה ב-'קשרי-בנות ובני הנאצים במערכת המשפט...'
קשרי-בנות ובני הנאצים במערכת המשפט...
04/03/2019 | 09:23
4
רעייתו  של כבוד השר שטייניץ היא שופטת כמו גם רעייתו של מזכיר הממשלה....דרכן מן הסתם פועלת מערכת הקשרים בין הממשלה למערכת המשפט או ללשכת עורכי הדין
לצפיה ב-'בראש מכון ואן-ליר בירושלים...אדם דתי .....'
בראש מכון ואן-ליר בירושלים...אדם דתי .....
28/02/2019 | 11:08
2
הגעתי למידע בויקיפדיה ואני מבקשת לציין את זה בתפוז-אנשים כי כנראה מדובר בפלח גולשים אחר שנתקל במידע.     כאשר המגמה למנות שופטים דתיים התחזקה = טענתי שמי שגדל על "החפץ חיים" אין לו "מזג שיפוטי" . כעת כשנתקלתי בפירור מידע לגבי דתיותו של מי שעומד בראש מכון ואן-ליר אני מבקשת  להתריע..."לא זה הדרך"
לצפיה ב-'ויקיפדיה "משה ליאון" = כיס אוויר שבא לומר "חפשו בויקיפדיה"'
ויקיפדיה "משה ליאון" = כיס אוויר שבא לומר "חפשו בויקיפדיה"
13/02/2019 | 19:31
1
4
ההשגחה העליונה  ((בזמןן שאנחנו ישנים))... יצרה "כיס אויר" למטוס שהמריא מ"ליון" בשביל שאנחנו נחפש בויקיפדיה "משה ליאון".  ((בוגר צייטלין מנכ"ל משרד ראש הממשלה בזמן אסון המסוקים)). ...אבל אולי פרשן אחר יגיד משהו שונה לגמרי.  
לצפיה ב-'העיר ליון בצרפת - ויקיפדיה...'
העיר ליון בצרפת - ויקיפדיה...
13/02/2019 | 19:34
1
שחלק מאיתנו יחפש "ליון בצרפת"  = מחשש שמדובר בהליך בבית המשפט העליון (הצרפתי) בירושלים
לצפיה ב-'המעבר מחשדנות סמויה לחשדנות גלויה.'
המעבר מחשדנות סמויה לחשדנות גלויה.
12/02/2019 | 09:23
3
"פרשת אנגלרד" מסמנת את המעבר.... מחשדנות סמויה... ((הקרן הקיימת קרן תל אביב לפיתוח הקרן לירושלים תרומות ספרא))....לחשדנות גלויה.   "הונאה נוראית" הן במשטרה הן במשרד הדתות הן בקופות החולים הן בשירות החוץ של המדינה.... באו"ם.... = בצה"ל במשרד הבטחון בתעשיה האוירית... הכל נוטף הונאות....כולל בבית הנשיא כמובן
לצפיה ב-'מחפש דיור מוגן מומלץ בירושלים'
מחפש דיור מוגן מומלץ בירושלים
11/02/2019 | 13:11
2
שלום חברים
 
אני מחפש דיור מוגן מומלץ באיזור ירושלים לסבתא רבה שלי. המחירים מאוד גבוהים והתמורה לא נראית לי בכלל מלבד מקום אחד שנקרא דיור מוגן גולדן היל בירושלים.
אני מחפש מקום נקי ועם אוירה מאוד טובה וצעירה-עד כמה שניתן להגיד זאת, כלומר לא בית זקנים אלא מקום עם פעילויות. אני אוהב את גולדן היל פשוט מחפש משהו דומה אבל יותר זול
 
אשמח לעזרה בהקדם

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

עו
עו"ד דניאל ארנסט
פורום מקרקעין
פורום מקרקעין

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ