לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
עדכן
פורום הפקת וידאו
ברוכים הבאים, אנא עברו למערכת הפורומים החדשה:http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ForumPage.aspx?ForumId=748

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הפקת וידאו

ברוכים הבאים, אנא עברו למערכת הפורומים החדשה:http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ForumPage.aspx?ForumId=748
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום. חדשים אצלינו? קישורים. מאמרים ורשימת תוכנות. קיראו כאן.

המשך >>

תוכנה קלה וקלילה לעריכת וידאו פשוטה
13/05/2016 | 01:01
1
16
היי, אני מחפשת תוכנה ממש פשוטה, שתאפשר (להדיוטה כמוני), לשלב קטעים מ2 סרטונים ולהוסיף מוזיקת רקע. מי יכול להמליץ לי?
Live Movie Maker
13/05/2016 | 01:23
9
אפקט לתיקון רעשי לוואי של מיקרופון בפרמייר
10/05/2016 | 21:51
5
26
זה רעש אחיד צורם ונמוך
מי יודע מה יכול לעזור?

תודה!

Adobe Audition
10/05/2016 | 22:09
3
9
לא חובה, יש גם בפרימייר אפקטים טובים
11/05/2016 | 00:29
2
17
Denoiser, EQ, Dehummer
לא חובה, אבל...
11/05/2016 | 12:53
1
15
Dehummer - ספציפי לרעש מסויים.
EQ - דורש מידה רבה של התאמה ידנית, ניסוי וטעיה.
Denoiser - לפי דיווחים ברשת, לרוב אינו יעיל אם כי לפעמים עוזר במידה מסויימת.

הכלים ב- Audition כמעט אוטומטיים, נוחים וחזקים הרבה יותר.
גם הכלים באודישן לא פשוטים בכלל. אבל אכן חזקים יותר
11/05/2016 | 13:58
6
תודה לכם!!
11/05/2016 | 15:10
5
סט מיקרופונים אלחוטיים
10/05/2016 | 15:04
1
16
היי אנשי התפוז וצהריים טובים לכם
אחרי שחיפוש באינטרנט העלה חרס, אני מגיע לפה כדי לשאול אתכם שאלה חשובה (טוב, נו, אולי לא ממש חשובה. חשובה לי).

אני צריך המלצה לסט של שני מיקרופונים אלחוטיים (Lav) שמתחברים למקלט אחד שמתחבר למצלמה (DSLR). 
הצילום מתבצע בחוץ ולכן הם צריכים להיות מסוגלים לעבוד על סוללות. 
הדרישה הראשונה והחשובה ביותר היא איכות הסאונד שתהיה טובה.

בעניין התקציב - או זול (100-200 דולר) שישמש אותנו לפעמים בודדות לפיילוטים (10-15 פעמים, כל פעם יום אחד), או משהו רציני ויקר יותר שיחזיק מעמד יותר זמן, אבל בכל מקרה לא יעלה סכומים מעוררי דמעות (רצוי לא יותר מ-800 דולר)
מה הכוונה שחיפוש באינטרנט העלה חרס?
11/05/2016 | 00:34
9
כשאני חיפשתי בזמנו סט אלחוטי ניגשתי לאתרים כמו B&H לקבל מושג מה קיים בשוק, אחר כך קראתי ביקורות על דגמים שונים שם ובאתרים אחרים (כמו אמזון), ולבסוף השוויתי מחירים גם מול זאפ ואיביי, וכך בחרתי דגם  בתקציב צנוע עם ביקורות לא-רעות. הצרכים שלי שונים משלכם, אז לא אמליץ על הדגם, אבל לא הבנתי כיצד החיפושים שלכם נכשלו, הרי לא חסר מידע ברשת.
פוקוס בוידאו במצלמת קנון 1200D
08/05/2016 | 13:03
5
29
ניסיתי אתמול לצלם וידאו , של תחרות ריקודים סלוניים. עם המצלמה הנ"ל ועדשת הקיט. הבעיה  שאין לי שליטה על הפוקוס בזמן הצילום והילדים זזים. צריך גם עדשה עם זום יותר גדול. האם עדשה 55-250 IS STM תעזור מבחינת הפוקוס?
או שאין מה לעשות עם הגוף הזה?

יש לי גם מצלמת וידאו ישנה שעובדת על  MINIDV יש איזשהו מתאם בין מיניDV ל כרטיס זיכרון, כי המצלמה מוציאה למסך רק ברזולוציה של 720 שלא כל כך מתאימה.

איפה אתה עומד ביחס לבמה בזמן הצילום?
08/05/2016 | 18:42
4
23
בגדול מצלמת SLR ממש לא מתאימה למופעי במה: החיישן הגדול יוצר עומק שדה רדוד (בעיקר כשהצמצם פתוח, כפי שהוא צריך להיות כשמצלמים באולם חשוך), מה שאומר שרק חלק מהבמה יהיה בפוקוס בכל רגע נתון. בנוסף אין לך מנוע זום שמאפשר לעשות זום אין/אאוט חלק. ובנוסף המצלמה לא יכולה להקליט הרבה זמן ברצף. כל זה נכון לכל מצלמת SLR, בלי קשר לדגם המצלמה או העדשה.
מצלמה כזו יכולה אולי להתאים לצילומי אווירה קצרים וממוקדים תוך כדי ריקוד, למשל להתמקד בכפות הרגליים של רקדנית בלט כשהיא עומדת על קצות האצבעות. מצילומים כאלה אפשר להרכיב אחר כך קליפ אמנותי. אבל זה לא מתאים לתיעוד של המופע בכללותו.

המילה "מתאם" מתייחסת לרכיב שמעביר אות וידאו (במקרה שלנו) בין חיבור אחד לאחר. אבל קלטת מיניDV וכרטיס זיכרון הם לא חיבורים ולא אותות, הם אמצעי אחסון. כדי להעביר בינהם חומר צריך מכשיר (מצלמה או טייפ) שינגן את הקלטת ויוציא אות וידאו, ומכשיר אחר שיקלוט את אות הווידאו הזה ויקליט אותו על הכרטיס.
הגישה ההגיונית יותר היא לדגום את החומר למחשב בעזרת מצלמת מיניDV וכרטיס Firewire.
תודה על התשובה
08/05/2016 | 23:47
3
10
התחרויות הן באולם בסגנון אולם כדורסל שכונתי של 500-1000 מקומות . אני ביציע. ( למעלה). הריקוד הוא 1-2 דקות. לא מדובר בכל המופע אלא רק בריקודים שהבן שלי משתתף. בזמן הריקוד אני לא אעשה זום אין/אאוט, רק הפוקוס ישתנה.

מצלמת הוידאו שלי היא פנאסוניק NV GS27.חיישן קטן יותר ורזולוציה יותר נמוכה. האם נראה שעדיף?

כנראה שלא עדיף
09/05/2016 | 02:45
2
16
מצלמות SD ביתיות נותנות תוצאה פחותה ביחס למצלמות HD באופן די גורף.

העדשה הנוכחית שלך היא עדשת STM? (אם כן, האותיות צריכות להופיע על הטבעת סביב הזכוכית הקדמית)

במצלמות SLR של קנון, עדשות שאינן STM משנות פוקוס באופן קופצני ומהיר, שנראה נורא בצילום וידאו. אם זה המצב אצלך, אולי עדיף להתפקס פעם אחת כשהילדים במרכז אזור המופע, ואז להעביר את הפוקוס למצב ידני (בלי לגעת בו יותר), ולהשלים עם העובדה שהצילום ייראה לא-מפוקס כשהילדים יתרחקו או יתקרבו.

אם כבר יש לך עדשת STM, אז באופן עקרוני הפוקוס אמור להשתנות מעצמו באופן תקין תוך כדי צילום הווידאו. הבעיה העיקרית היא שהפוקוס עשוי לעבור בטעות מילד לילד, דבר שיחסית יבלוט לעין בגלל עומק השדה הרדוד. אפשר להשתמש במצב face detect ולבחור את הילד שלך מבין קבוצת הרוקדים, אבל בתזוזות מהירות המצלמה תתקשה לעקוב אחרי הפנים, ועדיין יכולה לאבד פוקוס. גם כאן אפשר לנעול את הפוקוס במצב ידני כדי למנוע שינויי פוקוס מיותרים.

כמו שאתה רואה, אין פיתרון מוחלט לבעיה. קשה לי להמליץ שתקנה עדשה נוספת (גם אם מדובר בשדרוג ל-STM) במיוחד בשביל הצילומים האלה, כי גם ככה המצלמה לא מתאימה במיוחד לסוג הצילום. אבל אם אין תקציב למצלמת וידאו ייעודית חדשה, ואם יש לך שימושים נוספים לעדשת 55-250 (לצלם אובייקטים רחוקים יותר), אולי זו קנייה טובה.
עשית לי הרבה סדר, תודה
09/05/2016 | 15:17
1
7
מה המחיר המינימלי למצלמת  וידאו יעודית שתראה טוב על מסך של 50 אינטש.
אני חושש מגודל החיישן שלהן,
כי תמונות במצלמות סטילס עם חיישן קטן ( 1/2.33) לא נראו טוב.

אני לא מעורה במחירים היום, מצטער
10/05/2016 | 10:08
7
אפשר להסתכל בזאפ. חיישן 1/2.33" נחשב לא קטן בכלל למצלמות ביתיות :)
יום עצמאות שמח לכל חברי הפורום ו
( לעמוד שלי בתפוז )
08/05/2016 | 19:15
10
לכל בית ישראל והתפוצות
תוכנת idm קורסת
08/05/2016 | 17:13
2
20
לחבר שלי יש מערכת הפעלה וינדוס 10
ומשתמש בתוכנת idm 
כל גרסה שהוא מתקין היא קורסת
איך ניתן לתקן זאת?
מה הקשר המדוייק להפקות וידאו?
08/05/2016 | 18:31
1
20
ומי משתמש כיום במנהלי הורדות בכלל? מיותר לגמרי
תודה שאלתי בפורום שמתאים לזה
08/05/2016 | 19:07
6
עברתי לחלונות 10. האם צערכת ההפעלה הזו תומכת ב-firewire?
04/05/2016 | 07:41
12
יש לי מצלמת סוני שעדיין עובדת עם MINI-DV וכדי להוריד חומר
משתמשים ב-firewire אולם אני לא רואה שהמחשב זיהה את הכרטיס

תודה
מישהו יכול להמליץ או להפך על YELANGU S60T
02/05/2016 | 19:27
18
אני רוצה לקנות משהו שייצב לי את הוידאו, אבל אין לי קציב של אלפי שקלים לטובת העניין ... מצאתי את המוצר הזה, יש לו ביקורת טובה יחסית ברשת, אבל רציתי לשמוע ממי שמכיר ומשתמש בזה.

YELANGU S60T 60cm Carbon Fiber Handheld Stabilizer for DSLR Camera DV(Black)

תודה מראש!
מחפש מקרנה 8 מ"מ עם קול
29/04/2016 | 11:55
1
17
לאיזה מטרה???
04/05/2016 | 10:59
12

וגם האם 8 מ"מ? או סופר-8 מ"מ? או גם וגם?? 

הסיום הכי טוב!!!
28/04/2016 | 15:23
26
היכן אני משיג תוכנת עריכה פרימייר פרו
27/04/2016 | 01:17
5
35
שלום,
יש ברשותי מחשב נייד, אני מחפש תוכנה לעריכה של פרימייר פרו בחינם, אני תפרן וצריך את התוכנה בשביל הכייף שלי,  איך אני משיג תוכנה זו,
תודה למשיבים,
מה הבעיה?
28/04/2016 | 09:38
4
58
מאותו מקום שאתה משיג את הכייף בשוטף.
ולמה דווקא פרו?
כי אני מכיר את התוכנה
28/04/2016 | 09:53
3
30
הלוואי ויכולנו להשיג את את הכל בכייף אבל לפעמים החיים קצת יותר מסובכים,,, ולמה פרימייר? כי אני גם מכיר וגם אוהב את התוכנה, אולי יש לך להציע לי תוכנה לעריכה גם אם היא קצת פחות מסורבלת אשמח לנסות, תודה.
נסה את Da Vincci Resolve. חינמית ורצינית להפתיע.
28/04/2016 | 11:59
32
ויש גם את לייטוורקס
28/04/2016 | 13:27
1
54
וגם זו חינמית
28/04/2016 | 13:51
31
עריכת קטע מיוטיוב
25/04/2016 | 19:52
1
34
האם יש דרך קלה "לחתוך" קטע מסרטון שמופיע ביוטיוב מבלי שיהיה צורך להוריד את הסרטון ולהשתמש בתוכנת עריכה?
המטרה היא לקחת קטע מסרטון ולהעלות אותו ליוטיוב.

ואם אין דרך כזאת... אז אשמח להמלצה על תוכנת עריכה חינמית ופשוטה להפעלה.
תודה רבה 
כן
26/04/2016 | 08:53
33
עקב הביקוש הרב
25/04/2016 | 16:47
52
עקב הביקוש לעלות CS GO החלטתי להעלות
מקווה שתהנו
תשאירו LIKE COMMENT AND SUB

פסח כשר ושמח
( לעמוד שלי בתפוז )
21/04/2016 | 10:48
3
גולשות וגולשים יקרים,
אנו רוצים לאחל לכם חג פסח כשר ושמח!
מי ייתן והאביב יביא עימו התחלות חדשות,
הנאות מתוקות והמון הפתעות מרגשות.

לקראת החג הכנו לכם מהדורה חגיגית וכשרה לפסח
של חם בתפוז.

את כל הקישורים לאייטמים בכתבה תוכלו למצוא (כמו בכל שבוע)
בעמוד הפייסבוק שלנו

חג פסח שמח!
איזו תאורה אני צריך, למען השם?!
18/04/2016 | 18:19
11
44
אהלן לחברי הפורום :)
אשמח לעצתם של אנשי מקצוע. התחלתי לעבוד על סדרת סרטוני הדרכה וחשוב לי מאוד שיהיו מקצועיים, לכן החלטתי לקנות מיקרופון דש ותאורה. אבל אין לי מושג איזה סוג תאורה מומלץ - פנס לדים? רפלקטור? פרוז'קטור? מטריה?
התקציב שלי הוא כמה מאות שקלים, פחות או יותר עד 500 ש"ח.

אני מצרף תמונה של שני נסיונות של תאורה באמצעות פרוז'קטור חזק שיש לי בבית - אחד בתאורה ישירה ואחד בתאורה עקיפה (הארתי על הקיר הנגדי או על התקרה). שניהם היו קיצוניים מדי, לדעתי. התאורה הישירה גרמה לצל מאוד חד ובולט שמאוד הפריע, התאורה העקיפה היתה כמעט ולא אפקטיבית.

מה דעתכם?
תודה רבה לכל העונים, זה ממש עוזר לי
תאורה מקצועית ב-500 שקל?..
18/04/2016 | 23:56
36
התקציב מספיק מקסימום לשניים-שלושה פנסי לד סיניים קטנים (מהסוג שמרכיבים על המצלמה, שלא מיועדים בעיקרון להאיר סצנה) +חצובות, וגם זה בקושי ייכנס בתקציב.
וקצת מידע
19/04/2016 | 10:25
2
35
1. פנסים עם נורות ליבון (פרוג'קטור / תפוז / פרנל) עושים אור חזק וממוקד שרצוי לרכך כדי שלא ייצור צללים חזקים.
2. תאורה קרה (לדים / פלורסנט מקצועי) עושה אור רך יותר
3. מטרייה משמשת בעיקר לפלאשים של צילום סטילס; אתה מחפש אור רציף
4. לצלם על רקע לבן זה כמעט תמיד רעיון רע, כי לא משנה מה תעשה, יהיו הפרשי תאורה גדולים
5. כדאי גם לשמור מרחק בינך ובין הרקע, מה שיעזור גם למזער צללים
6. תמיד מאירים מכמה כיוונים, גם כדי שהדמות תהיה מוארת נכון וגם כדי למזער צללים
7. במידה ואתה יכול לרכז את צילום סרטי ההדרכה ליום או יומיים, יהיה הרבה יותר נבון ואפילו משתלם לשכור צלם מקצועי שיביא את הצידו הדרוש, ולא לרכוש את כל הציוד שדרוש לך כדי לצלם לבד. אם זו לא אופציה, אפשר גם לשכור ציוד ולא לקנות. אני צלם מקצועי כבר 8 שנים ולא קניתי ציוד תאורה כי יותר משתלם לי בינתיים לשכור לכל הפקה בנפרד.
תודה רבה, עזרת לי מאוד! D:
21/04/2016 | 09:52
1
22
לצערי מתכונת העבודה של הסרטונים מחייבת אותי להכין סרטון אחד בשבוע, לקבל משוב וביקורת מהמעסיק ולאחר מכן להפיק את הסרטון הבא, כך שלשכור ציוד או צלם זו בעיה, אבל רעיון טוב באופן כללי.

אני חושב שמה שאעשה זה אצלם באור שמש על הרקע הלבן ואוסיף תאורת לד לצד הפחות מואר. יש טעם ברפלקטורים או שזה לא יהיה אפקטיבי?

שוב תודה!
לא ניסיתי, אבל אני מאמין שLED לא יהיה אפקטיבי בשמש
21/04/2016 | 10:26
19
במקרה כזה עדיף רפלקטור.
שים לב בשום אופן לא לעמוד בצל (גם לא צל חלקי) כשהרקע מואר - הפרשי תאורה הם גרועים יותר מתאורה חלשה. כשמצלמים בחוץ, אפשרות ראשונה היא לעמוד בשמש מלאה (ואז הרקע לא משנה, אתה מואר היטב), ואפשרות שנייה היא לעמוד בצל מלא (בלי נקודות שמש כמו שיש מתחת לעץ) אבל לוודא שכל הרקע מוצלל.
המלצה מתוך "משחקים:" שעשיתי
25/04/2016 | 09:05
6
20
רקע בגוון ביניים, לא לבן.  אפור, או אפילו תכלת.  יתכן ששווה לך להאיר בנפרד את המצולם ואת הרקע (נניח בדוגמת התאור הישירה שלך, תאורה על המצולם מכון המצלמה, ותאורה נפרדת משני הצדדים אל הקיר כדי לרכך\לבטל את הצלליות).   יתרון של רקע "צבוע"  (בגוון השונה מזה של המצולם) - תוכל בהמשך להפריד את הרקע ו"לשתול" דברים אחרים ("ערוץ אלפא" או "מסך ירוק").  

דרך אגב, בדגמה שצילמת, עם התאורה העקיפה, יתכן שתאורה חזקה יותר (עדיין עקיפה) היתה נותנת לך תוצאות נוחות יותר לעין.

הערה:  אני ממש לא איש מקצוע בתחום, אני רק "משחק" לפעמים.  מה שכתבתי הוא מ"משחקים" שונים, וכך יש להתיחס לנושא.  
לא סתם קוראים לזה "מסך ירוק"
25/04/2016 | 10:45
5
21
אי אפשר להחליף אותו באיזה צבע שרוצים - זה חייב להיות צבע רווי ודומיננטי שלא קיים בגוף האנושי (וגם נדיר בביגוד). פעם היו משתמשים במסך כחול או ירוק, בשנים האחרונות הגיעו למסקנה שירוק נותן תוצאות הכי טובות. יותר מזה, משתמשים בגוון ספציפי שהכי קל למחשב להפריד מצבעים אחרים: גוון שקרוב ל"ירוק מוחלט" במונחי RGB, כלומר R:0 G:255 B:0 - ירוק שאין בו זכר לגוון כחול או אדום.

כדי לקבל תוצאות טובות צריך להאיר את הדובר בלפחות 3 פנסים: קדמי ימני, קדמי שמאלי, ואחורי שמחדד את קווי המתאר ויוצר הפרדה מהרקע. את הרקע צריך להאיר בלפחות שני פנסים נוספים כדי למנוע צללים של הדמות משני הצדדים. זה אומר שמסך ירוק מצריך לפחות 5 פנסים בעוד שצילום רגיל מצריך 2-3. בנוסף צריך מצלמה איכותית עם צילום חד , אחרת קווי המתאר של הדמות יתערבבו עם הרקע.

אחרי כל זה, כדי להעלים את הרקע בעריכה עדיין צריך להתעסק לא מעט עם אפקט כרומה קי, הוא מעכב את כל תהליך העריכה, והתוצאות כמעט אף פעם לא מושלמות.

בקיצור, מסך ירוק זה לא סיפור פשוט, ולא דבר שעושים "על הדרך". אם זה חיוני לצילום (כשצריך לשתול משהו אחר ברקע של הדמות) - מתאמצים ועושים את זה טוב. אם זה לא חיוני, עדיף לצלם על רקע אחר (הירוק הזה מזעזע) ולא לנסות להעלים את הרקע.
ידעתי ששווה לנסות לעזור פה
25/04/2016 | 11:59
4
13
לפחות בשביל ההרצאה המעולה הזו.  (מקווה שיהיה שימושי גם לשואל המקורי).  משום מה זכרתי שהצבע השכיח הוא כחול (rgb 0,0,255), ובמקרים מסויימים בתת-גוון ספציפי שלו (rgb(100,100,255) שהוא הגוון הקרוב לגוון השמיים (לא יודע למה, פשוט קראתי כך).

שמח שהמידע הועיל :)
25/04/2016 | 12:47
3
12
ירוק נחשב הכי מוצלח ומקובל בימינו, אבל אפשר גם להשתמש בכחול מוחלט או בגוונים דומים לו.

חששתי בעיקר שהשואל המקורי יקבל את ההמלצה פשוטה כמשמעה: ישים ברקע איזה וילון כחלחל דהוי ומקומט*, לא יוסיף תאורה, ויקווה לאפקט כרומה מושלם. בפועל קשה להשיג אפקט כרומה מוצלח, ולכן כדאי להתעסק בו רק אם זה חיוני לסרט ואם מוכנים להשקיע ברקע ובתאורה מתאימים - זו היתה הפואנטה.

*נקודה ששכחתי לציין קודם: הרקע צריך להיות בגוון אחיד, מואר בצורה שווה לאורכו ולרוחבו, ונטול קמטים.
עשית לי חשק ליצור משהו כזה ...
25/04/2016 | 12:52
2
14
"וילון כחלחל מקומט ללא תאורה" ... חבל שאין לי זמן לשחק
זה עשוי לתת תוצאה משעשעת, נסה פעם :)
25/04/2016 | 13:03
1
9
עשיתי את זה פעם ... (נדמה לי שאפילו הבאתי לפה, לביקורת)
25/04/2016 | 13:07
12
זקוקה דחוף לתוכנת עריכת וידאו פשוטה להורדה חינמית או לנסיון
19/04/2016 | 20:19
3
27
שעובדת עם capture with firewire

כבר הרבה זמן שלא השתמשתי במצלמה מיני DV וזקוקה לתוכנה פשוטה רק כדי לבדוק עם ה-capture firewire עובד לפני שאתקין תוכנה גדולה כמו פרמייר

ניסיתי קמטזיה גרסא 8 וגם VIDEOPAD והם לא מזהים את המצלמה
סוני. אולי לא עובדים עם פיירווייר כלל? לא מצאתי תעוד

תודה
מה הלחץ, מובימייקר של XP
19/04/2016 | 20:34
2
23
ישמח לעשות זאת. (גרסאות 2.1 או 2.6 בלבד)
ממש הרגע סיימתי דגימה .
אני מניח שיש לך כרטיס או כניסת DV במחשב.
** ואם לא שמרת את המייקר מXP ,צריך לגגל לעומק כי היו בזמנו קישורים אליו.
**** אני דוגם רק עם סוללה ולא עם מתח וכך המצלמה עדין חיה גם לאחר ברמיצווה
אני משתמשת בחלונות 7 אולטימייט ואין לי מובימייקר משום סוג
19/04/2016 | 20:41
1
17
משום מה 2 התוכנות שהורדתי לא מוכנות להכיר את המצלמה או שהפיירוויר לא תקין
למרות שלא השתמשתי בו מהיום שהתקנתי אותו לפני כמה שנים (אבל נוסה כשהוכנס למכשב)

הקבל אורגינלי של סוני
באדיבות מיקרוסופט הם הסירו מהמייקר
19/04/2016 | 20:52
26
בגרסאות עלייק "מתקדמות" דגימה של DV.
נסי את זו WINDV
אפל מפסיקה את התמיכה ב- QuickTime לחלונות
18/04/2016 | 16:57
1
34
האם זה משפיע עליכם, ואם כן - איך אתם מתייחסים לזה מעשית?
ראו למשל דיון כאן.
בחלונות כבר שנים לא צריך QuickTime
19/04/2016 | 19:26
27
בשביל לצפות בקיבצי MOV
יש נגנים לחלונות הרבה יותר טובים וקלים לצפיה בקיבצי MOV
עזרה - קניית סוני וגאס
16/04/2016 | 22:14
6
50
מה אתם אומרים על הגירסא הנ"ל / גירסא/מאיפה לקנות?
השימוש עריכת סרטוני סקייטבורד ככה שחשוב אפקטים.. סלו מושן... נוחות עריכה
http://www.ebay.com/itm/Sony-Vegas-M...AAAOSw4bVTm...

בברכה
לא רע, השאלה מה? ועם פרמייר אבל לא יודע מספיק לעבוד עם האפקט
17/04/2016 | 21:42
1
29
ים שלה  (פרמייר פרוץ- סטודנט אין לי 2000 שקלים לתוכנת עריכה)
נראה לי שלסוני וגאס יש יותר אפקטים - ראיתי סרטונים שנערכו בוגאס וכאלה שבפרמייר והתרשמתי שיש יותר אפקטים בוגאס, אני מדבר על פרמייר פרו לבדה
ואפשר מדריך לעבודה עם אפטר ופרמייר ביחד ומדריך לעבודה באפטר עם סאונד
בברכה

על איזה מין אפקטים אנחנו מדברים כאן?
20/04/2016 | 00:41
7
אפטר אפקטס ופרמייר
19/04/2016 | 16:26
2
25
1. על איזו גירסא אתה ממליץ לאפטר ופרמייר בגלל התאימות של תוספות
2. אפשר מדריכים להם?
3. וגאס- גירסא מומלצת?

אם אתה לא משתלט על התוכנה הנוכחית
19/04/2016 | 17:07
1
27
למה אתה חושב שתדע לעבוד עם תוכנה אחרת?
רק כי ראית אפקטים שלה ביוטיוב?
אתה יכול לראות גם סרטון של ניתוח מוח, אז מה? קנית סכין חדה לא תהפוך אותך למנתח.
התוכנה הטובה ביותר היא זו שתלמד לעבוד עליה ולא השם המפונפן שלה.
** ולסיום, אני לא יודע מאיזה אפקטים התלהבת, אבל אם הסרטון שלך זקוק לאפקטים שכאלו אז יתכן שאולי עדיף שתשפר את יכולות הסקייטבורד שלך במקום.
מה אתה מתנשא?
20/04/2016 | 00:04
20
מה אתה יודע מה אני יודע ומה לא? ובכלל לא ראית את התגובה שלי. עיניים לא ולא יראו
לא צריך את העזרה שלך, לא מעוניין לעזור אל תגיב- בשביל אחרים פה, לא בשבילי, אתה לא מעניין אותי
לא ארד לרמה שלך ולא מעוניין לריב איתך, אל תגיב לי על הפוסטים

המלצה על תוכנה חינמית לדגימת וידיאו מהמסך
( לעמוד שלי בתפוז )
17/04/2016 | 14:43
9
35
שלום,

יש לכם המלצה על תוכנה חינמית שתאפשר לדגום וידיאו ממסך המחשב שלי באיכות HD, מסך מלא או חלון מתוכו, ולשמור mp4 ?
(H.264)

מה שמצאתי בחיפוש בגוגל בסוף רק מעלה ליו-טיוב.

תודה !
NCH Debut Video Capture
17/04/2016 | 15:27
3
27
מנסה
( לעמוד שלי בתפוז )
17/04/2016 | 17:10
13
תודה נראת טוב ופשוטה
18/04/2016 | 00:43
16
יצא סביר
( לעמוד שלי בתפוז )
25/04/2016 | 11:06
14
המטרה היא הקלטת גוגל ארץ כחלק מסרטון, אם בחרתי איכות גבוהה התוצאה קירטעה.
הורדתי את האיכות לאזור 30 (quality rate factor) זרם די בסדר.
אולי המחשב שלי לא מספיק חזק - הרי מקליטי המשחקים יש להם מחשב משחקים ממנו הם מקליטים.
אם יש לך עצות כלשהן אשמח, אם לא אלחם בעצמי

תודה על העצה.
Broadcaster לצילום משחקי מחשב הרבה ממליצים
17/04/2016 | 21:34
4
21
תודה אבדוק גם
( לעמוד שלי בתפוז )
17/04/2016 | 23:39
21
לא יצא מוצלח
( לעמוד שלי בתפוז )
25/04/2016 | 11:02
2
13
לא יודע היכן שגיתי, אולי אחפש תשובות בגוגל אח"כ, אבל יצא לי הקלטה של מסך שחור.
כמו שאני זוכר לי זה לא קרה
27/04/2016 | 02:22
1
15
ובדר"כ אני זוכר אינטואטיבית נכון (לא התנשאות)
חיפשתי בגוגל, תסתכל:

^מתייחסים בפיסקה ראשונה

בנוסף לאחר ההתקנה אני שיניתי את הגדרות הוידאו (לא זוכר את כרגע את הסיבה המדוייקת)
אני משתמש בה כרגע לצילום משחק מחשב (צילום מסך וסאונד של המשחק) והיא מעולה

חקרתי באינטרנט תוכנה לצילום משחקי מחשב ועליה הכי המליצו

בהצלחה

החיפזון מהשטן
( לעמוד שלי בתפוז )
30/04/2016 | 12:42
5
רציתי מהר, לחצתי מהר על מה שנראה אינטואיטיבי - יצא סרט שחור.
בזכותך הבנתי שסרטון של 5 דקות ביו-טיוב יסביר לי איך עובדים עם התוכנה, איך להוסיף סצנה ומקורות שבלעדיהם אני מקליט כלום בעצם...באמת פשוט ומגניב לפחות אם לא מתעמקים באלפי ה-settings שלה, וזהו, עובדת לי מעולה.

תודה !
והסר דאגה, אני לא לוקח מי שיודע יותר או הצליח יותר כ-"התנשאות"
הערת שוליים על לימודי קולנוע
15/04/2016 | 17:28
3
49
בד"כ כתבתי בפורום לימודי תסריטאות וקולנוע כאן ב"תפוז" היות והפורום נסגר אכתוב כאן כמה מילים בנושא הנ"ל לאור המועמדים (הישראלים) שהתקבלו לפסטיבל קאן השנה.

לסינפונדסיון, מסגרת הסטודנטים של הפסטיבל נבחר סרט קצר מ"סם שפיגל" ("אנה" של אור סיני) שנחשב בעיני רבים למקום הטוב ביותר ללמוד בו קולנוע בארץ וכפי הנראה נחשב כאחד מבתי הספר המובילים בעולם.

"אופנהיימר" של יוסף סידר לא התקבל לתחרות הראשית ("דקל הזהב"). יוסף סידר בזמנו לא התקבל ל"סם שפיגל" והלך ללמוד קולנוע באוניברסיטת ניו-יורק והשיק מאז קריירה מצליחה.

במסגרת מבט מיוחד יוקרנו שני סרטים ישראלים: "מעבר להרים ולגבעות" של ערן קולירין ו"עניינים אישיים" של מהא חאג'. שניהם לא למדו קולנוע.

דוד וולך שכתב וביים את "חופשת קיץ" ישתתף בסדנה בינלאומית עם הפרויקט "מוות במיטה". למד ב"חשיפה".

אם לסכם, אני מבקש לערער (ולהרהר על) המוסכמה שלפיה מוסד לימודים יוקרתי=קריירה מפוארת בתחום.

ברוך הבא, כאן בפורום מעולם לא טענו
15/04/2016 | 18:37
25
שמוסד יוקרתי = קריירה מפוארת.
עובדה שעל מאות בוגרים לא שמענו.

זו "מוסכמה" רק בקרב סטודנטים במוסדות יוקרתיים...
15/04/2016 | 23:10
1
19
שפילברג לא התקבל ללימודי קולנוע באוניברסיטה בגלל ממוצע ציונים C. במקום זה הוא למד ספרות. במהלך הלימודים הוא התקבל למשרת מתלמד במחלקת העריכה של אולפני יוניברסל, והתקדם בהדרגה מלמטה.

טרנטינו בכלל לא הלך לקולג'/אוניברסיטה. הוא עשה קורס במשחק, התרועע עם אנשים מהתעשיה והתחיל ליצור איתם. הוא לא החל את דרכו בתפקיד זוטר, אלא ישר כתב וביים סרטים משלו. הסרט הראשון שלו שראה אור הוא 'כלבי אשמורת' - אחת היצירות הנחשבות ביותר בתולדות הקולנוע.

יש עוד דוגמאות, אבל הבנת את העיקרון. אגב, אמנם הם מתחום אחר, אבל מעניין לציין שגם ביל גייטס, סטיב ג'ובס ומארק צוקרברג לא השלימו תואר אקדמי. היוצרים והיזמים הכי גדולים לא "נרקחים" בשום מוסד אקדמי.
ההנחה הזו מתגבשת מוקדם יותר,
16/04/2016 | 22:21
27
עוד בטרם הלימודים.
בזמן הלימודים יש רבים שחווים משבר על הרקע הזה בדיוק.
לא רע ללכת וללמוד קולנוע אבל כדאי להבין לפני שהכל, אבל הכל- מתחיל ונגמר בבן-אדם.

חם בפורומים של תפוז
מסגרת החינוך שמתאימה לילדיך
מסגרת החינוך שמתאימה...
אז איך עושים את זה בצורה נכונה? ועל מה חשוב לשים...
מסגרת החינוך שמתאימה לילדיך
מסגרת החינוך שמתאימה...
אז איך עושים את זה בצורה נכונה? ועל מה חשוב לשים...
אירוח בנושא חיסכון פנסיוני
אירוח בנושא חיסכון...
מה אנחנו יכולים לעשות כבר עכשיו כדי לשפר את מצבנו...
אירוח בנושא חיסכון פנסיוני
אירוח בנושא חיסכון...
מה אנחנו יכולים לעשות כבר עכשיו כדי לשפר את מצבנו...
הקשר בין טראומה והתמכרות למין
הקשר בין טראומה...
איך טראומה יכולה ליצור התמכרות? אתם מוזמנים כבר...
הקשר בין טראומה והתמכרות למין
הקשר בין טראומה...
איך טראומה יכולה ליצור התמכרות? אתם מוזמנים כבר...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
הודעות נבחרות
פורום קייטרינג לאירועים
מתכננים אירוע?
בלו מון - בר אקטיבי והפקות לאירועים
בלו מון - בר אקטיבי
פורום בר מצווה בת מצווה
מארגנים בת/בר מצווה?
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה