לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
4500445,004 עוקבים אודות עסקים

פורום הורים לתינוקות

ברגע אחד הפכנו מזוג (עם בטן...) לאמא ואבא. למשפחה. פתחנו כאן בית חם -להכיר הורים אחרים, להחליף דעות, לקבל עיצות, להנות מתמיכה ושותפות מאנשים שעוברים חוויות דומות. מקום להשוויץ בתמונות ולהשוות סוגי משחה לטוסיק המעבר מהריון ולידה לסטטוס של אמא (או אבא) הוא מאוד לא קל, אנחנו כבר לא חלק מהווית ההריון וכבר אחרי הלידה והפחדים שכמובן מלווים אותה, אבל עדין לא הורה מנוסה. האוצר הקטן הזה שהגיע איתנו הביתה מעסיק אותנו 24 שעות ביממה (ובדרך כלל גם את המצלמה ), ואנחנו נורררא רוצים לחלוק את זה עם אנשים מבלי להרגיש שאנחנו פולשים או מכבידים בדברים שרק אנחנו מתלהבים מהם... בשביל זה אנחנו כאן!
אז זה המקום שלכן/ם אמהות (או אבות) טריים, לחלוק, לשאול, להשוויץ ולהתייעץ..

את הפורום מנהלת איילת - אמא לתאומים יועצת שינה ומדריכת הורים לתאומים, וכמובן משתתפים בו המון מומחים בנושאים שונים והמון אמהות בסטטוס זהה עם או בלי נסיון.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הורים לתינוקות

ברגע אחד הפכנו מזוג (עם בטן...) לאמא ואבא. למשפחה. פתחנו כאן בית חם -להכיר הורים אחרים, להחליף דעות, לקבל עיצות, להנות מתמיכה ושותפות מאנשים שעוברים חוויות דומות. מקום להשוויץ בתמונות ולהשוות סוגי משחה לטוסיק המעבר מהריון ולידה לסטטוס של אמא (או אבא) הוא מאוד לא קל, אנחנו כבר לא חלק מהווית ההריון וכבר אחרי הלידה והפחדים שכמובן מלווים אותה, אבל עדין לא הורה מנוסה. האוצר הקטן הזה שהגיע איתנו הביתה מעסיק אותנו 24 שעות ביממה (ובדרך כלל גם את המצלמה ), ואנחנו נורררא רוצים לחלוק את זה עם אנשים מבלי להרגיש שאנחנו פולשים או מכבידים בדברים שרק אנחנו מתלהבים מהם... בשביל זה אנחנו כאן!
אז זה המקום שלכן/ם אמהות (או אבות) טריים, לחלוק, לשאול, להשוויץ ולהתייעץ..

את הפורום מנהלת איילת - אמא לתאומים יועצת שינה ומדריכת הורים לתאומים, וכמובן משתתפים בו המון מומחים בנושאים שונים והמון אמהות בסטטוס זהה עם או בלי נסיון.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
תקנון הפורום  -  הנחיות כתיבה בפורום  -  הפרסום בפורום אסור בהחלט!
נא הקפידו לשרשר הודעות בעלות מכנה דומה

המשך >>

לצפיה ב-'גן חדש?'
גן חדש?
15/08/2017 | 10:37
6
207
שלום לכולם,
הילדה שלנו (בת כשנתיים) נמצאת במעון ולא היינו כ"כ מרוצים מהיחס כשהיא הייתה בקבוצה הכי קטנה (פעוטות). מאז השתנה היחס והילדה נכנסת עם חיוך ודי מבסוטה. יש לנו עוד ילדה (בת כשנה) ורשמנו את שתיהן לגן אחר עם המלצות טובות, כיוון שאנו לא מעוניינים להכניס את השנייה לאותו הגן, לקבוצת הפעוטות. לאחרונה, אנו מתלבטים האם להשאיר את הילדה הגדולה בגן ההוא ולהכניס את הקטנה לגן השני. האם זה לא מצחיק קצת? האם זה נורמלי? חוששני שלילדה הגדולה יהיו קשיי הסתגלות חדשים, שכן היא עוזבת את כל החברים שלי בגן ההוא ואת אנשי הסגל שהיא כן מכירה. כמו כן, אין ערובה ששם כן יהיה לה טוב ופה אנו רואים שדי טוב לה. אשמח להמלצות!
לצפיה ב-'כמה הלוגיסטיקה מסוכבת?'
כמה הלוגיסטיקה מסוכבת?
15/08/2017 | 17:15
1
123
איסוף ופיזור מאותה נקודה חוסך המון טררם, אם אין לכם בעיה עם הלוגיסטיקה לא הייתי מעבירה, תמיד העדפתי גן צומח כשהתאפשר לי, וזה היה טוב לילדים שלי.
לצפיה ב-'מסכימה'
מסכימה
16/08/2017 | 05:04
30
לצפיה ב-'בגיל הזה תוך זמן קצר'
בגיל הזה תוך זמן קצר
17/08/2017 | 07:40
87
היא תשכח את כל הילדים מהגן הקודם. לא בטוח שהיא תזכור אותם אפילו כשהיא תחזור משבועיים חופשה.
לצפיה ב-'אם זה לא קשה לכם הייתי משאירה'
אם זה לא קשה לכם הייתי משאירה
17/08/2017 | 20:04
77
אבל אם זה מסובך הייתי מעבירה.
לי אישית נראה קשה להוריד ולאסוף מ 2 גנים כל יום ובסופו של דבר ילדים מסתגלים ואני משערת שיהיה לה טוב גם בגן השני.
אבל מצד שני, אם זה לא קשה לכם וטוב לה והיא הסתגלה טוב, חבל להעביר אותה עכשיו שוב.
לצפיה ב-'טרם התקבלה החלטה'
טרם התקבלה החלטה
21/08/2017 | 11:42
1
39
תודה על התגובות אבל עדיין טרם התקבלה החלטה. לא מצליחים להגיע להחלטה? מצד אחד יש את עניין האיסוף/פיזור ומצד שני יש את הילדה ואת ההסתגלות שלה מחדש לגן. יש לציין שהילדה כבר בטוחה בטריטוריה שלה ומכירה את כל הצוות ואנו פוחדים שהמעבר יפגע בביטחון שלה. 
לצפיה ב-'בעיני טובת הילד קודמת'
בעיני טובת הילד קודמת
22/08/2017 | 11:00
32
את הבכורה הכנסתי לגן מרוחק יחסית שדרש לוגיסטיקה מורכבת, ולא התחרטתי. היו גנים טובים קרובים יותר, אבל הגן אליו הלכה היה בתחושת הבטן שלי הטוב ביותר עבורה.
כל זאת כמובן בהנחה שאתם מסוגלים טכנית להתמודד עם הפיזורים והאיסופים.
בהצלחה בהחלטה!

חם בפורומים של תפוז

אירוח וידאו - תמ``א 38
אירוח וידאו - תמ``א 38
עו``ד עפר שחל, מנהל הפורום ומומחה לבתים משותפים...
אירוח וידאו - תמ``א 38
אירוח וידאו - תמ``א 38
עו``ד עפר שחל, מנהל הפורום ומומחה לבתים משותפים...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

ברנדוויז
ברנדוויז- תקשורת שיווקית
תערוכה ויריד בינלאומי של נשק קר R.I.F -EH. 2018
אטרקציה למשפחה בקיץ!
פורום משפחות מורכבות
פורום משפחות מורכבות

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה