לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
4480844,808 עוקבים אודות עסקים

פורום הורים לתינוקות

ברגע אחד הפכנו מזוג (עם בטן...) לאמא ואבא. למשפחה. פתחנו כאן בית חם -להכיר הורים אחרים, להחליף דעות, לקבל עיצות, להנות מתמיכה ושותפות מאנשים שעוברים חוויות דומות. מקום להשוויץ בתמונות ולהשוות סוגי משחה לטוסיק המעבר מהריון ולידה לסטטוס של אמא (או אבא) הוא מאוד לא קל, אנחנו כבר לא חלק מהווית ההריון וכבר אחרי הלידה והפחדים שכמובן מלווים אותה, אבל עדין לא הורה מנוסה. האוצר הקטן הזה שהגיע איתנו הביתה מעסיק אותנו 24 שעות ביממה (ובדרך כלל גם את המצלמה ), ואנחנו נורררא רוצים לחלוק את זה עם אנשים מבלי להרגיש שאנחנו פולשים או מכבידים בדברים שרק אנחנו מתלהבים מהם... בשביל זה אנחנו כאן!
אז זה המקום שלכן/ם אמהות (או אבות) טריים, לחלוק, לשאול, להשוויץ ולהתייעץ..

את הפורום מנהלת איילת - אמא לתאומים יועצת שינה ומדריכת הורים לתאומים, וכמובן משתתפים בו המון מומחים בנושאים שונים והמון אמהות בסטטוס זהה עם או בלי נסיון.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הורים לתינוקות

ברגע אחד הפכנו מזוג (עם בטן...) לאמא ואבא. למשפחה. פתחנו כאן בית חם -להכיר הורים אחרים, להחליף דעות, לקבל עיצות, להנות מתמיכה ושותפות מאנשים שעוברים חוויות דומות. מקום להשוויץ בתמונות ולהשוות סוגי משחה לטוסיק המעבר מהריון ולידה לסטטוס של אמא (או אבא) הוא מאוד לא קל, אנחנו כבר לא חלק מהווית ההריון וכבר אחרי הלידה והפחדים שכמובן מלווים אותה, אבל עדין לא הורה מנוסה. האוצר הקטן הזה שהגיע איתנו הביתה מעסיק אותנו 24 שעות ביממה (ובדרך כלל גם את המצלמה ), ואנחנו נורררא רוצים לחלוק את זה עם אנשים מבלי להרגיש שאנחנו פולשים או מכבידים בדברים שרק אנחנו מתלהבים מהם... בשביל זה אנחנו כאן!
אז זה המקום שלכן/ם אמהות (או אבות) טריים, לחלוק, לשאול, להשוויץ ולהתייעץ..

את הפורום מנהלת איילת - אמא לתאומים יועצת שינה ומדריכת הורים לתאומים, וכמובן משתתפים בו המון מומחים בנושאים שונים והמון אמהות בסטטוס זהה עם או בלי נסיון.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
תקנון הפורום  -  הנחיות כתיבה בפורום  -  הפרסום בפורום אסור בהחלט!
נא הקפידו לשרשר הודעות בעלות מכנה דומה

המשך >>

לצפיה ב-'הורות מאוחרת-בואו נדבר על זה'
הורות מאוחרת-בואו נדבר על זה
01/07/2017 | 04:36
8
290
מהי לדעתכם הורות מאוחרת- איזה גיל נחשב "מאוחר"
מה הפלוסים ומה המינוסים
האם הייתם רוצים להפוך להיות הורים בגיל מוקדם יותר או דווקא בגיל מאוחר יותר
לצפיה ב-'הורות מאוחרת'
הורות מאוחרת
02/07/2017 | 16:31
2
287
ההגדרה שלי לעניין היא הורות שמגיעה אחרי גיל 30. מניחה שיש גם הגדרות אחרות.
היתרון הגדול בעיני של הורות מאוחרת הוא הגעה לשלב ההורות עם בגרות ונסיון חיים, עם "עצמי" מגובש שיודע לאן הוא מעוניין לכוון את עצמו ואת הילדים.
היתרון של הורות בגיל צעיר היא בעיני האנרגיות. אין ספק שככל שעולים בגיל, הקושי הפיזי הוא גדול יותר...

הילדים שלי נולדו כשהייתי בת 35+ ,ואני חושבת שזה בהחלט היה הדבר הנכון עבורי ועבורם.
היום, 5.5 שנים מאוחר יותר, אני תוהה אם זה לא מאוחר מדי לחשוב על אחים נוספים.... - וזה בעיני החיסרון המרכזי של הורות מאוחרת
לצפיה ב-'עכשיו את גורמת לי להרגיש זקנה '
עכשיו את גורמת לי להרגיש זקנה
03/07/2017 | 21:13
1
223
הקטנה נולדה כשהייתי בת 33
ככה זה- אנחנו מתכננים והחיים קורים אחרת ממה שתכננו
לצפיה ב-'איך ???'
איך ???
04/07/2017 | 10:09
190
את ילדונת

חכי שתגיעי לגיל 40.... (כשתגדלי תביני )
לצפיה ב-'הורות מאוחרת.'
הורות מאוחרת.
03/07/2017 | 06:53
198
אם ההורה מתפקד טוב, יכול להיות הורה גם לאחר גיל 40 לגברים. אבל אצל נשים זו בעיה בגלל השעון הביולוגי. לפי דעתי בין 30-35 זו יכולה להיות הורות בסדר. אחר כך זה נחשב להורות מאוחרת.
הפלוס הוא שכבר מסודרים בעבודה ואולי יש גם בית ומצב כלכלי טוב.
המינוס הוא שכאשר הילד יהיה בן 20 ההורים כבר די מבוגרים. אבל יחד עם זאת הורים כאלה יכולים בהחלט לעזור כלכלית לילד ברגע שיצטרך.
לצפיה ב-'אני בת להורים שילדו אותי בגיל מאוחר...'
אני בת להורים שילדו אותי בגיל מאוחר...
03/07/2017 | 11:52
226
אימי ילדה כשהייתה בת 37 ואני הבת היחידה שלה.
אבי ז"ל היה בן 62!!!! כשנולדתי ואני הילדה השלישית, הכי קטנה (יש לי אחות ואח למחצה).

מבחינת המינוסים- רק העניין שקיימת אפשרות לאבד אותם מוקדם, אבי נפטר כשהייתי בת 25 (כיום 30) מסרטן וזאת מחלה שיכולה לתקוף בכל גיל.

מעולם לא הרגשתי את הגיל שלו והוא גם לא היה נראה בן גילו. הוא עבד דרך הבית כשיצא לפנסייה בעיתון רוסי, תמיד חיכתה לי ארוחה חמה, הוא ניקה ועשה קניות, ישב איתי על שיעורים במה שיכל (היה קשה לא עם עיברית אבל מטמטיקה, כימיה, פיזיקה, הסטוריה היה תותח!!!).

אימי אחרי העבודה הייתה יושבת איתי על שאר השיעורים והוא דאג שיהיה לה מה לאכול אחרי העבודה.

בשישי שנהם ניקו את הבית ושאר הסידורים יחד.

הייתי לי ילדות מושלמת: תמיד נסענו בשבת לטייל, תמיד שיחקו איתי או הקריאו לי סיפור לפני השינה.

אני חושבת שפשוט בורכתי בהורים מדהימים וזה לא קשור לגיל....

לי עדיין אין ילדים ואני חושבת שאחרי 30 זה כבר דיי מאוחר...אבל אני חושבת שזה משהו מאוד אינדבידואלי...רציתי להיות אמא צעירה ולא יצא...

לצפיה ב-'בעיני'
בעיני
03/07/2017 | 19:40
161
קשה לדבר על הורות מאוחרת בגיל 30. אני חושבת שהיום זה דיי סטנדרט. לדעתי הורות מאוחרת היא לקראת סוף שנות ה30 ותחילת שנות ה40.
ברור שככל שמחכים יש יותר סיכוי להגיע במקום מגובש יותר אישית וכלכלית להורות. מצד שני, ככל שמחכים החיים כבר מקיימים שגרה נוחה שקשה להפר ורמת התסכול מההורות והשינוי שהיא גוררת תהיה גבוהה. בנוסף להביא ילדים "כשכולם עושים את זה" זה אולי נדוש אבל בהחלט מקל כשכל החברים מסביב עם ילדים באותם הגילאים פחות או יותר. זה שומר על תחומי עניין משותפים, הבילויים משתנים ביחד ממסעדות ופאבים לפארק והג'ימבורי.

אישית הבאתי את הבכור שלי בגיל 28 ואת השני לקראת גיל 32. הייתי שמחה אם הכל היה קורה קצת קודם אבל אני לא מצטערת על הזמן שביליתי עם בעלי כזוג צעיר נטול ילדים ודאגות אבל בעל קריירה ומשכורת שאיפשרה לנו לבלות ולטייל.
לצפיה ב-'אני ילדה בגיל 33, אחרי 5 שנים של טיפולי פוריות'
אני ילדה בגיל 33, אחרי 5 שנים של טיפולי פוריות
03/07/2017 | 21:17
223
מאוד רציתי להיות אמא צעירה ובדיעבד עכשיו כשאני אמא- אני יודעת שהזמן שעבר עם כל הקושי היה לטובתי ובאמת אני אמא יותר בוגרת ושקולה, יותר מודעת לדברים ואולי אם הייתי יולדת קודם לכן לא הייתי במקום הזה. אני חושבת שבזכות זה שהיא נולדה בגיל 33 ולא בגיל 25 למשל זה הביא לכך שאני אמא מאוד רגועה וזורמת יחסית. יצאתי איתה כבר משלב מוקדם, אני מעיזה לעשות איתה הרבה דברים שאחרות שהן אמהות ראשונות פחות היו מעיזות לעשות. לא חושבת שבגיל 25 או אפילו בגיל 30 הייתי מסוגלת להיות אמא כזו.
לצפיה ב-'מאוחרת לטעמי זה 40+'
מאוחרת לטעמי זה 40+
07/07/2017 | 22:34
159
30, 35 זה רגיל ונורמלי
לצפיה ב-'מחפשים המלצות'
מחפשים המלצות
01/07/2017 | 04:32
5
66
לצפיה ב-''
01/07/2017 | 04:33
1
28
לצפיה ב-'גן לילד שיהיה בספטמבר בן שנתיים ותשע'
גן לילד שיהיה בספטמבר בן שנתיים ותשע
29/06/2017 | 12:19
111
שלום,
עוברים לרחובות החדשה מחפשת גן מומלץ לילד מאוד מפותח (חוששת שלא ישתעמם כי עכשיו הוא במסגרת של קבוצה שגדולה מגילו) לגן שלא מגביל בעד גיל 3 אלא יודע להתמודד עם ילדים גדולים ומפותחים יותר.
לא חייב להיות קרוב לבית...
תודה!
לצפיה ב-''
01/07/2017 | 04:34
1
14
לצפיה ב-'המלצה לרופא ילדים טוב בחדרה'
המלצה לרופא ילדים טוב בחדרה
27/06/2017 | 13:47
46
היי
מחפשת רופא ילדים טוב מחדרה
קופת חולים מאוחדת

לצפיה ב-'משפחתו באחוזת הנשיא רחובות'
משפחתו באחוזת הנשיא רחובות
03/07/2017 | 23:09
42
שלום לכולם
מחפשת משפחתו מומלץ לתינוקת לגיל שנה
תודה
ריקדונה
לצפיה ב-'נהניתי מ-3 ימים שהקטנה ישנה כמעט לילות שלמים'
נהניתי מ-3 ימים שהקטנה ישנה כמעט לילות שלמים
26/06/2017 | 15:20
3
258
ואז זה נגמר.
אתמול הייתה די ישנונה , כנראה בגלל שיום קודם בעלי לקח אותה לטיול מאוד ארוך בחוץ והיא הייתה חשופה להרבה גירויים טבעיים  או אולי סוג של קפיצת גדילה- ישנה ברמה שאני ובעלי התעוררנו לפניה וישבנו וחיכינו לה כמו זוג מטומטמים מרוב הלם שהיא עדיין ישנה

אז אתמול היא ממש ישנה רוב היום. ניסיתי לסחוב כמה שאפשר בין לבין שלא תישן ישר אלא תהיה פעילה אבל היא הייתה ממש גמורה.בשלב מסוים חשבתי שהיא אולי מיובשת אבל גם נתתי לה אוכל בתדירות גבוהה וגם החיתולים היו עם פיפי (והרבה הרבה קקי) ובלילה היא ישנה מעשר עד 1 וחצי ומאז לא ממש הצליחה לישון הרבה- שעה פה, שעה שם. ישנה עכשיו עוד שעה והתעוררה. נותנת לה לשחק ותכף ארדים אותה וגם יותר מאוחר נצא החוצה אז היא תישן בטוח טוב.

מאוד מקווה שהמגמה הזו של לישון רוב הלילה תחזור על עצמה כי התרגלתי לטוב
לצפיה ב-'תהני מזה כשזה קורה'
תהני מזה כשזה קורה
27/06/2017 | 08:31
110
מדי פעם יש לילות טובים יותר בגלל קפיצת גדילה או פעילות מתישה במיוחד. ההמלצה שלי היא פשוט לחבק את הימים האלה ולחשוב עליהם כנקודות הטענה לאנרגיה לימים שיבואו אחריהם ומשהו קטן לקוות לו (בלי להתבאס יותר מדי אם לוקח זמן עד שזה חוזר)
לצפיה ב-'מה שחשוב הוא שעכשיו את יודעת '
מה שחשוב הוא שעכשיו את יודעת
27/06/2017 | 10:14
134
שיש לה את היכולת הזו. נכון שהיא לא באה לידי ביטוי כל יום, אבל עם הזמן את תראי שיהיו יותר ויותר ימים כאלה.
בינתיים, תהני מכל יום כזה כשהוא קורה ...
לצפיה ב-'אכן הלילה גם ישנה טוב...מעשר וחצי עד חמש בבוקר! '
אכן הלילה גם ישנה טוב...מעשר וחצי עד חמש בבוקר!
27/06/2017 | 15:26
155
חותמת על זה. הלכתי לישון יחד איתה אז בהחלט קיבלתי הרבה שעות שינה יחסית אבל זה התאפשר רק כי הבחור ניסה להרדים אותה במשך שעה וחצי לפני זה אז יכולתי לשאוב ולא הייתי צריכה אחרי שנרדמה

היא כל כך רגועה כשהיא ישנה ככה כל הלילה, ממש רואים שישנה שינה איכותית.
לצפיה ב-'מעבר לחדר ילדים'
מעבר לחדר ילדים
24/06/2017 | 03:57
14
352
לכאלה שיש להם חדר ילדים- מתי העברתם את הקטנים לשם?
האם יש לכם מצלמת וידיאו? באיזו תדירות אתם בודקים במהלך הלילה שהכל בסדר איתם?

ואיך שורדים את המעבר נפשית אחרי שרגילים שהקטנים ישנים בחדר שינה שלכם?

אני ממש לא מוכנה נפשית וזה מאוד נוח שהיא אצלנו, אבל היא נרגעת ונרדמת בקלות בחדר שלה עם המובייל והמיטה שם ויצא כבר כמה פעמים שהרדמנו שם כי בחדר שינה לא רצתה והיא מתעוררת בשנייה אז קשה להעביר אותה לבסינט בחדר שינה. ומצד שני- אני יודעת שזה ילחיץ אותי מאוד ושאבדוק אותה כל רגע. ככה בחדר שינה אני יכולה לראות אותה מהמיטה כי הבסינט שקוף (בסינט של halo) ויכולה לשמוע אותה בקלות וישר לקום אליה כשבוכה. יש לנו וידיאו שאפשר לראות ולשמוע אבל זה לא אותו הדבר.
לצפיה ב-'בגיל חודשיים'
בגיל חודשיים
24/06/2017 | 10:14
180
כשהיא ישנה בחדר שלנו, כל תזוזה קטנה שלה הייתה מעירה אותנו ואנחנו היינו מדברים ומעירים אותה. ברגע שהעברנו אותה לחדר שלה כולנו ישנו ה-ר-ב-ה יותר טוב.
אין לנו מוניטור, החדר שלה צמוד לשלנו ואנחו שומעים כשהיא מתעוררת.

אגב, הרגלנו אותה לישון צהריים בחדר שלה כבר מהשבוע הראשון, כדי שתכיר את המיטה שלה.
לצפיה ב-'בגיל חצי שנה'
בגיל חצי שנה
24/06/2017 | 14:51
153
יש לנו, שיפר את איכות השינה שלו ושלנו כי היה מתעורר וישר מבקש צומת לב, כשעבר לחדר הרבה פעמים הוא חוזר לישון או סתם מקשקש במיטה ונותן לנו עוד חצי שעה בבוקר.
אין מצלמה, יש מוניטור ובייביסנס. בודקים לפני שהולכים לישון.
לצפיה ב-'בחמישה חודשים'
בחמישה חודשים
24/06/2017 | 17:03
142
את הגדול העברנו לחדר הילדים בגיל 5 חודשים כשהרגשנו שהנוכחות שלנו בלילה מפריעה לו לישון (תזוזות שלנו העירו אותו, בכל התעוררות קלה חיפש אותנו) והעריסה היתה לו צפופה (היה מתעורר כי נתקע בסורגים בלי מספיק מרחב לזוז).
זה שיפר את הלילות של כולנו פלאים.
אין לנו מצלמה אלא רק מוניטור כי מדובר בחדרים בשני קצוות המסדרון אבל מהר מאוד מתרגלים לשמוע גם בלי המוניטור.
בהתחלה הלכנו המון לבדוק שהוא בסדר ועם הזמן זה מתמעט ומתרגלים.

את הקטן בן 4.5 חודשים עוד לא העברנו וכרגע מושכים כמה שאפשר כי עוד מתעורר הרבה בלילה ומתבאסים שיפריע לגדול. אבל גם זה עניין של עוד חודש/חודש וחצי עד שלא תהיה ברירה.
לצפיה ב-'שנה וחודשיים'
שנה וחודשיים
24/06/2017 | 20:47
141
גרנו בדירת שני חדרים, ולא היה חדר ילדים. העברנו אותה כשעברנו לדירה גדולה יותר. הצעיר היה איתנו עד גיל 9 חודשים בערך, ואז הצטרף לחדר של אחותו. הנקתי, וזה היה מאוד נוח שישנו לידי.

לא היה לנו שום אביזר - קולי או ויזואלי - וחדר השינה שלנו היה מאוד רחוק מחדר השינה שלהם. והיה בסדר. שמעתי מצוין כשהיה צורך.

'שורדים נפשית' זה עניין אישי. בעיניי, כל עוד את מרגישה שאת לא מוכנה נפשית, אין סיבה להעביר. ואם את בכל זאת מעבירה, תניחי מזרון על הרצפה ותישני לידה כמה ימים

לצפיה ב-'מעבר לחדר ילדים'
מעבר לחדר ילדים
25/06/2017 | 19:09
128
פה ההמלצה הרשמית של משרד הבריאות היא להשאיר את התינוק בחדר ההורים עד גיל 6 חודשים.
לא יודעת אם גם אצלכם קיימת המלצה דומה או לא....
הרציונליזציה שעומדת בבסיס ההמלצה היא שנמצא שיש קשר להפחתת הסיכון למוות בעריסה - טוענים שגם ההורים קשובים יותר לתינוק, וגם שהתינוק שומע את נשימות ההורים ומסנכרן את הנשימות שלו לנשימות שלהם.

אני באופן אישי העברתי בגיל 3 חודשים. הרגשתי שגם הם וגם אני ישנים ככה הרבה יותר טוב.
היה לי בייביסנס, ומוניטור פשוט בלי מצלמה וזה סיפק אותי.

איך לשרוד את המעבר נפשית? בעיני פשוט לא כדאי לעשות אותו עד שאת לא משוכנעת בצעד הזה. באופן כללי בהורות אני מאמינה שכשאנחנו בטוחים בצעדים שאנחנו עושים אנחנו גם יודעים להעביר אותם בצורה הרבה יותר טובה ונכונה לילדים שלנו. וזה מתחיל מהשלבים האלה, וממשיך גם במעברים אחרים בחייהם של הקטנטנים שלנו...

לצפיה ב-'שאלה למי שעשה את המעבר'
שאלה למי שעשה את המעבר
25/06/2017 | 21:20
5
147
עשיתן הכנות? מעבר הדרגתי? או פשוט יום אחד העברתם וזהו? משערת שיודעת את התשובה אבל אולי אני אופתע 
לצפיה ב-'הדרגתי'
הדרגתי
25/06/2017 | 21:51
108
בהתחלה השכבתי שם בשינה במהלך היום ורק אחרי איזה שבועיים בשינה במהלך הלילה.
לצפיה ב-'יום אחד וזהו'
יום אחד וזהו
26/06/2017 | 14:11
95
לא היו בעיות הסתגלות.
לצפיה ב-'כאמור, הכנו אותה לזה מההתחלה'
כאמור, הכנו אותה לזה מההתחלה
26/06/2017 | 18:56
89
מהשבוע הראשון בבית השכבנו לשנת צהריים בחדר כדי שתכיר את המיטה והחדר שלה. בהמשך השכבנו אותה שם אחרי המקלחת לשנת לילה ובהתעוררות הראשונה - שזה היה בד"כ בשעה שהיינו הולכים לישון - העברנו אותה לעריסה בחדר שלנו.
לצפיה ב-'עדיף להרגיל בהדרגה לחדר/מיטה חדשים'
עדיף להרגיל בהדרגה לחדר/מיטה חדשים
27/06/2017 | 10:16
90
אם היא לא נמצאת שם במשך היום, תתחילי משהות במשך היום, היכרות עם המיטה, משחקים במיטה.
אח"כ תתחילי להשכיב אותה שם מדי פעם לשינה במשך היום, וכשהיא תתרגל לישון שם ביום תעשי גם את המעבר בלילה.
לצפיה ב-'העברתי בהדרגה, קודם לשנת היום ואחכ ללילה'
העברתי בהדרגה, קודם לשנת היום ואחכ ללילה
29/06/2017 | 14:00
19
לצפיה ב-'תלוי ילד'
תלוי ילד
29/06/2017 | 13:53
86
את הגדול בגיל שלושה חודשים. כולנו ישנו יותר טוב ככה. הוא היה בטווח ראייה שלי. קמתי רק להנקות.
את האמצעי בגיל חצי שנה. קצת לפני כן לשנת יום וכשנכנס לגן וחזרתי לעבוד כבר כל הזמן. החדר כבר לא היה בטווח ראיה (דירה אחרת), ישן עם אחיו הגדול. שוב - קמתי רק להנקות.
את הקטנה העברנו לחדר של הגדולים בגיל 9-10 חודשים (היה אילוץ של שיפוצון שנמרח ורק אחריו העברנו. בשלב הזה כבר לא הנקתי, קמה פעם אחת בלילה לאכול.

לא עשיתי בדיקות נשימה בלילה

מעולם לא היה אינטרקום. עם הגדול היה בייביסנס שהיה מיותר להחריד, לא השתמשנו שוב.
לצפיה ב-'מעדכנת, שאנחנו כבר כמה ימים מרדימים אותה במהלך היום בחדר שלה'
מעדכנת, שאנחנו כבר כמה ימים מרדימים אותה במהלך היום בחדר שלה
03/07/2017 | 21:22
81
והיא ישנה הרבה יותר טוב!
זה די מוזר כי יותר רועש- החלון בחדר פונה בדיוק לאיזור של המעלית בקומה ואנשים מדברים ויש שיפוץ של הדירה ממול אבל הצוציקית ישנה שם ממש בכיף וישנה יותר זמן ויותר טוב.

כרגע היא ישנה שם רק במהלך היום וזה לגמרי עובד טוב. לגבי מעבר לחדר שלה אנחנו עדיין לא שם.
לצפיה ב-'עם הגדולה חצי שנה, עכשיו שנה'
עם הגדולה חצי שנה, עכשיו שנה
07/07/2017 | 22:38
36
נעביר אותו כשיהיה בן שנה בהתאם להוראות משרד הבריאות האמריקאי.
לצפיה ב-'כתמים של לנסינו'
כתמים של לנסינו
24/06/2017 | 11:34
3
148
הצלחתי להכתים את שמלתי האהובה בפעם היחידה שהשתמשתי בלנסינו ושכחתי לשים רפידות על השדיים.... שכחתי מזה וכיבסתי כרגיל והכתמים לא ירדו. 
למישהי יש ניסיון עם הסרת כתמים כאלה? אשמח לעזרתכן, תודה!
לצפיה ב-'אולי לשים בשמש יעזור?'
אולי לשים בשמש יעזור?
24/06/2017 | 15:59
67
יש פה כל מיני טיפים- http://www.mako.co.il/living-diy/maintenance/Artic...
לצפיה ב-'תנסי לפזר טלק או מלח.'
תנסי לפזר טלק או מלח.
26/06/2017 | 16:38
45
אולי קצת ישפר המצב.
לנסינו הוא מאד שומני וקשה מאד להוריד הכתמים.
לצפיה ב-'האמת היא שסבון כלים שיפר את המצב... '
האמת היא שסבון כלים שיפר את המצב...
28/06/2017 | 09:03
47
אני תמיד תולה בשמש, וזה לא כתם טרי (לצערי, כבסתי בלי לשים לב לכתמים והוצאתי כך מהכביסה) אז מלח / טלק לא יעזרו...
לצפיה ב-' נפתח פורום טיולים בגיאורגיה וארמניה '
נפתח פורום טיולים בגיאורגיה וארמניה
26/06/2017 | 13:14
4
 משפחות עם ילדים, טיולי בנות, צעירים, דתיים והגיל השלישי: גיאורגיה הפכה להיות היעד החם לחופשה מגוונת ולנו יש פורום חדש שיעזור לכם לתכנן את הטיול המושלם  היכנסו לפורום טיולים בגיאורגיה וארמניה
לצפיה ב-'אוףףףף מי יכול לעזור לי ??? בבקשה !'
אוףףףף מי יכול לעזור לי ??? בבקשה !
25/06/2017 | 19:23
2
202
הילדה שלי קטנטנה וחדשה בעולם... היא רק בת שבועיים...
ואני בת שבועיים בעצמי עם כל הנושא.

מהלילה, עד עכשיו, היא בקושי אוכלת, עושה המון קקי.. וגם הריח לא נחמד...
ברור שזה קשור לגזים... כאביי בטן..

אני ממש מודאגת שהיא לא אוהבת, במיוחד שהיא שוקלת רק 2.600

מה עושים??
או לחכות לרופא מחר שיש לי טור ב10 בבוקר? או שזה עוד הרבה זמן ולרוץ לבית חולים ?

תודה
לצפיה ב-'הקריטריון הוא כמות החיתולים הרטובים'
הקריטריון הוא כמות החיתולים הרטובים
25/06/2017 | 20:13
1
143
אם היא לא אוכלת מספיק ומתייבשת אז גם החיתול יהיה יבש. במצב כזה לא הייתי מחכה למחר בבוקר.
אם את מחליפה לה חיתולים בתדירות מספיק גבוהה והיא נראית לך בסדר מבחינת העירנות שלה  - אפשר לחכות למחר בבוקר.

בכל מקרה, בגיל כזה, במצב של ספק - אין ספק. לא מחכים אלא הולכים למוקד או למיון.
לצפיה ב-' ומוסיפה:'
ומוסיפה:
25/06/2017 | 20:59
113
האם אתם במעקב אחרי המשקל שלה? היא עולה במשקל? חזרה למשקל הלידה שלה?
בשלב זה היא אמורה לחזור למשקל הלידה, אז זו עוד אינדיקציה עבורכם.

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום סקסולוגיה
לייעוץ בפורום סקסולוגיה
פונדקאות מנור מדיק
פונדקאות ישראלית בחו"ל
פורום אולטרסאונד נשים - מי שפיר
בפורום אולטרסאונד נשים -

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה