לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום הורים לתינוקות

ברגע אחד הפכנו מזוג (עם בטן...) לאמא ואבא. למשפחה. פתחנו כאן בית חם -להכיר הורים אחרים, להחליף דעות, לקבל עיצות, להנות מתמיכה ושותפות מאנשים שעוברים חוויות דומות. מקום להשוויץ בתמונות ולהשוות סוגי משחה לטוסיק המעבר מהריון ולידה לסטטוס של אמא (או אבא) הוא מאוד לא קל, אנחנו כבר לא חלק מהווית ההריון וכבר אחרי הלידה והפחדים שכמובן מלווים אותה, אבל עדין לא הורה מנוסה. האוצר הקטן הזה שהגיע איתנו הביתה מעסיק אותנו 24 שעות ביממה (ובדרך כלל גם את המצלמה ), ואנחנו נורררא רוצים לחלוק את זה עם אנשים מבלי להרגיש שאנחנו פולשים או מכבידים בדברים שרק אנחנו מתלהבים מהם... בשביל זה אנחנו כאן!
אז זה המקום שלכן/ם אמהות (או אבות) טריים, לחלוק, לשאול, להשוויץ ולהתייעץ..

את הפורום מנהלת איילת - אמא לתאומים יועצת שינה ומדריכת הורים לתאומים, וכמובן משתתפים בו המון מומחים בנושאים שונים והמון אמהות בסטטוס זהה עם או בלי נסיון.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הורים לתינוקות

ברגע אחד הפכנו מזוג (עם בטן...) לאמא ואבא. למשפחה. פתחנו כאן בית חם -להכיר הורים אחרים, להחליף דעות, לקבל עיצות, להנות מתמיכה ושותפות מאנשים שעוברים חוויות דומות. מקום להשוויץ בתמונות ולהשוות סוגי משחה לטוסיק המעבר מהריון ולידה לסטטוס של אמא (או אבא) הוא מאוד לא קל, אנחנו כבר לא חלק מהווית ההריון וכבר אחרי הלידה והפחדים שכמובן מלווים אותה, אבל עדין לא הורה מנוסה. האוצר הקטן הזה שהגיע איתנו הביתה מעסיק אותנו 24 שעות ביממה (ובדרך כלל גם את המצלמה ), ואנחנו נורררא רוצים לחלוק את זה עם אנשים מבלי להרגיש שאנחנו פולשים או מכבידים בדברים שרק אנחנו מתלהבים מהם... בשביל זה אנחנו כאן!
אז זה המקום שלכן/ם אמהות (או אבות) טריים, לחלוק, לשאול, להשוויץ ולהתייעץ..

את הפורום מנהלת איילת - אמא לתאומים יועצת שינה ומדריכת הורים לתאומים, וכמובן משתתפים בו המון מומחים בנושאים שונים והמון אמהות בסטטוס זהה עם או בלי נסיון.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
תקנון הפורום  -  הנחיות כתיבה בפורום  -  הפרסום בפורום אסור בהחלט!
נא הקפידו לשרשר הודעות בעלות מכנה דומה

המשך >>

לצפיה ב-'אירוח בנושא נכויות ותאונות'
אירוח בנושא נכויות ותאונות
( לעמוד שלי בתפוז )
25/09/2016 | 11:18
 תמיד רציתם לדעת מהן הזכויות שלכם בביטוח הלאומי, וכיצד יש למצות את הזכויות האלה באופן עצמאי, בקלות ובפשטות?

ביום ג' נארח בפורום ביטוח לאומי - סיוע את מומחי ביטוח לאומי שיענו על שאלותיכם בנושא!
 אתם מוזמנים להעלות שאלות כבר עכשיו:

לצפיה ב-' ערים בלילה '
ערים בלילה
20/09/2016 | 12:35
34
69
שאלות בנושא שינה וסדר יום של הקטנטנים
לצפיה ב-'בו 11 חודשים'
בו 11 חודשים
18/09/2016 | 09:50
1
111
היי
יש לי ילד חמוד (טוב כולם מתוקים:) בן 11 חודשים. תמיד השתדלתי להרדים אותו במיטה שלו. לפני חודש וחצי שהיה מאד חולה הוא ישן איתי 2 לילות ואחרי זה היה לי מאד קשה להרדימו לבד במיטה שלו אבל הצלחתי בכך שאני יושבת לידו בלי מילים וליטופים והוא נרדם רק מעצם נוכחותי בחדר.
עתה, הוא עבר שבועיים לא פשוטים עם ענייני חום דלקת עיניים וענייני שיניים אבל ב"ה זה עבר.
כרגע אני במצב שהילד קם פתאום לאכול ב12 בלילה ואחכ הוא יכול להתעורר כמה פעמים בוכה . הלילה האחרון למשל קם כל רבע שעה במשך שעתיים.
אני לא שמה לו מנורת לילה ( אצל אבא שלו שהוא ישן אצלו פעם בשבוע יש מנורת לילה)
אני מבינה שהילד מבין מה קורה ומקשיב שאני אומרת לו לשכב לישון.
האם יהיה נכון באמצע הלילה לא להגיב ולתת לו לבכות עד שיירדם לבד?
מה אפשר לעשות להחזיר לי את השינה בלילה?
תודה רבה
לצפיה ב-'נשמע כמו עייפות יתר'
נשמע כמו עייפות יתר
20/09/2016 | 12:28
39
אני מציעה לך לבדוק כמה הוא ישן במשך היום, ולהתאים את שעות השינה שלו כך שישן מספיק בלילה ולא יגיע לשנת הלילה עייף מדי.
לצפיה ב-'בן 7.5 - בעיות שינה/רעב'
בן 7.5 - בעיות שינה/רעב
15/09/2016 | 21:53
8
137
בן 7.5 חודשים, מגיל בערך 3 חודשים ועד שנכנס לגן בתחילת ספטמבר, ישן בערך מ- 19 עד 6 בבוקר לאחר שינק ב- 19, ב- 00:00 הנקת חלום ושוב יונק שקם. 
מתחילת החודש מתעורר פתאום ב- 22 או קצת אחרי ולא רוצה ללכת לישון, ניסיתי לתת אוכל וזה הרדים אותו. מאז כבר שבועיים קם כפעמיים נוספות בלילה ובחלק מהזמן מקבל עוד אוכל 120 או 180 תמ"ל.
האם ההתעורריות בגלל רעב? כדאי לתת אוכל או שזה סתם ירגיל אותו להתעורר כל כמה שעות.אולי בגלל הגן החדש? מה עושים עם זה? הוא ממש קם למצב של ערות, מתחיל לבדוק מה קורה מסביב, מתבונן. 
למישהו יש רעיון אחר מה זה... או מה עושים?
אני מתחילה  להוריד הנקות, האם כדאי לנסות לתת לו 240 לפני השינה?

לצפיה ב-'לא כל כך ברור'
לא כל כך ברור
16/09/2016 | 00:50
77
כמה הוא אוכל במשך היום? כמה מוצקים וכמה פעמים יונק/אוכל תמ"ל? איך נדע לנחש אם זה רעב או כמה כדאי לתת לפני השינה אם את לא אומרת כמה את נותנת כיום וכמה הוא אוכל במשך היום?
וגם כמה תנומות יש לו במשך היום ושל כמה זמן?
תתני לנו עוד פרטים ונוכל לנסות לעזור.

באופן כללי, לדעתי אם אוכל כמויות כאלה של אוכל, הוא כנראה רעב. אני לא אוהבת הנקת חלום באופן אישי, הבנתי שזה משבש את מנגנון הרעב והשובע של התינוקות, אבל באופן כללי, אם הוא רעב הוא יאכל, ואם לא רעב, הוא יפסיק, לא? אז אם אתם נותנים לו כאלה כמויות והוא אוכל, סימן שהוא רעב. או שתוסיפו עוד אוכל במשך היום או שתיתנו לו בלילה. הגיל שלו זה עוד גיל קטן להפסקת האכלות הלילה, זה בד"כ מפסיק לקראת גיל שנה יותר, אבל כמובן שאצל כל ילד זה אחרת.
לצפיה ב-'יכול להיות שרעב ויכול להיות שעייף מדי'
יכול להיות שרעב ויכול להיות שעייף מדי
16/09/2016 | 13:40
3
52
לוקח זמן להסתגל לגן וקשיים בשינה ובתזונה בזמן הסתגלות הם לגמרי נורמטיביים...
כדאי לבדוק כמה אוכל בגן ואם אוכל...
וכמה ישן...
יכול להיות שהוא פשוט בעייפות יתר וזה מה שגורם להתעוראויות מרובות בלילה (זה וכי רוצה להשלים זמן שקט עם אמא)

לצפיה ב-'תשובות'
תשובות
17/09/2016 | 23:03
2
45
הלו"ז שלו:
6:00 - קם, יונק
8:00: פירות או 120 תמ"ל
9:00-10:00: שנת בוקר (יכול להיות גם 1.5, לא מעירים אותו)
כשמתעורר - פירות או 120 תמ"ל (אם אכל פירות לפני השינה אז תמ"ל ולהיפך...)
12:00 - מרק - עוד לא אוכל ארוחה מלאה, כמה כפיות. כשלא אוכל משלימים 180 תמ"ל
12:30 - 15:00 - שנת צהריים
15:00: 180 תמ"ל
19:00: 180 תמ"ל ולישון (עד לפני כמה ימים ינק)
בעבר הייתי מעירה ב 00:00 להנקת חלום ואז היה ישן בערך עד 06:00 ויונק שוב

בימים האחרונים אחרי ההנקה/תמ"ל של 19 מתעורר גם בערך ב 22:30 ואז יונק או 180 תמ"ל וקם שוב לעוד ארוחה בין 00:00 ל- 02:00. 
זה נראה לי ממש צפוף פתאום. אני לא יזמתי את הפסקת ההאכלות בלילה (אני נגד זה), הוא יצר את זה לבד בערך בגיל 3 חודשים.
אז מה הבעיה - מנסה להבין האם ההתעוררות היא באמת לאכול או בגלל משהו אחר - אולי באמת בגלל השינוי של כניסה לגן.
חידוש נוסף מהשבועיים האחרונים - החל לזחול הרבה.
אין לי בעיה לתת עוד אוכל אבל אני יודעת שלפעמים בגלל שנותנים הם מתרגלים ולמעשה זה מיותר.
ניסיתי פעמיים במשך כשעה להחזיר לישון בלי אוכל ולא עבד. רק בקבוק הרדים אבל זה היה לי ממש מוזר כי הנקתי ב 23:00 והיה המון חלב (הפסקתי את ההנקה של 19:00 והכל הצטבר...) והוא קם שוב ב 00:30. זה טווח ממש קצר ועדיין - רק אוכל הרדים אותו.
מה כדאי לעשות? לתת אוכל וזהו?
אני חושבת לתת לו דייסה בבקבוק לפני השינה וגם להתחיל בעוד כשבועיים ארוחת ערב, אולי יעזור. 
לצפיה ב-'נשמע פחות כמו צורך באוכל ויותר צורך באמא'
נשמע פחות כמו צורך באוכל ויותר צורך באמא
18/09/2016 | 13:08
37
קצת זמן אמא בשקט מצד אחד והרצון לקרבה...
גם קפיצות התפתחותיות מאוד משפיעות על השינה לתקופה של לשבועיים.
איך הוא נרדם בתחילת הלילה?
עם הבקבוק?
לצפיה ב-'שיניים?'
שיניים?
18/09/2016 | 13:36
15
לצפיה ב-'לחלוטין נשמע כמו צורך באמא ולא צורך באוכל'
לחלוטין נשמע כמו צורך באמא ולא צורך באוכל
20/09/2016 | 12:26
2
52
את מתארת שינוי שהחל עם הכניסה למסגרת, כלומר שינוי שהתחיל כש"זמן אמא" שלו ירד באופן משמעותי.
ההתעוררויות בלילה, בהנחה שבמהלך היום הוא אכן ישן במסגרת כמו שכתבת ולא צובר עייפות, הן הדרך שלו למלא את המצברים שלו ב"אמא".
חשוב לזכור, שההנקה היא הרבה מעבר לאוכל. בהנקה יש גם את החום, החיבוק, הקרבה, הריח של אמא... כל הדברים שחסרים לו במשך היום.
מה שאני מציעה לך לעשות הוא לא ליפול למקום של הוספת ארוחות כי אח"כ מתרגלים וקשה לשנות את ההרגל, אלא כן לנסות להרדים אותו בדרכים אחרות, גם אם זה לוקח זמן ונראה ששום דבר לא עוזר... ובמקביל - לאפשר לו יותר "זמן אמא" מרגע שהוא חוזר מהמסגרת הביתה ועד שהוא הולך לישון. לנסות להיות איתו כמה שיותר, לא להתפנות להסחות הדעת שבשגרה אלא באמת להיות איתו, להאריך את טקס השינה שלו ולהכניס אליו הרבה יותר חיבוקים, נשיקות ומגע באופן כללי כדי לאפשר לו למלא את המצברים.
מה דעתך?
לצפיה ב-'יש שיפור קל (טפו טפו)'
יש שיפור קל (טפו טפו)
21/09/2016 | 22:11
1
25
התעוררות בערך ב 23:00 ו- 5:00 במקום 00:00 ו- 6:00. 
כלומר צמצום קל של הטווח. עם זה אני זורמת ונותנת אוכל.
מקווה שזה לא ייצור הרגל רע. 
יכול להיות שזה הכל ביחד. 
זה לא ילד ראשון אז מאוד קשה לתת תשומת לב מלאה. מבאס.
לצפיה ב-'זה לגמרי לא פשוט'
זה לגמרי לא פשוט
22/09/2016 | 13:25
19
כשיש ילד נוסף וצריך לחלק את תשומת הלב. אבל אולי אם הגדול כבר מספיק גדול (?) אפשר להסביר לו את הצורך לתת תשומת לב בלעדית לקטן ואולי אפילו אפשר "בתמורה" לאפשר לו בזמן הזה לעשות משהו שהוא מאד אוהב ורוצה ויכול לעשות בעצמו תוך הבטחה שאחרי שהקטן ירדם הוא יקבל את אמא לגמרי לעצמו...?
מה דעתך?

לגבי שינוי הטווח, בעוד קצת זמן, את יכולה בהדרגה להתחיל להזיז את הארוחה של 23:00, או אפילו להפחית אותה בהדרגה ולוותר עליה בכלל.
לצפיה ב-'יקיצות לילה'
יקיצות לילה
21/09/2016 | 17:40
1
38
ילדונת בת 1.3 שמאז ומתמיד ידעה להרדם לבד וישנה לילות שלמים, לאחרונה התחילה להתעורר באמצע הלילה ולבקש מים.
לפעמים באמת רואים שצמאה ושותה חצי בקבוק אבל לפעמים גם לוקחת שלוק או שניים ואז חוזרת לישון תחת מחאה.
העניין הזה חדש לנו אבל מרגיש שהוא לא נכון, היקיצות האלה לא קרו אף פעם עד עכשיו ואנו חוששים שיהפכו להרגל למסיבת פיג'מות.
מה אפשר לעשות? להתעלם מקריאות המים שלה? ולמה פתאום התחילה להיות צמאה בלילות? היא אוכלת ושותה טוב במהלך היום, ובסה"כ הכל טוב איתה גם בגן, גם בבית וגם בטקס השינה.
לצפיה ב-'התעוררות למים'
התעוררות למים
22/09/2016 | 13:30
29
קודם כל השאלה המתבקשת היא אם זה משהו קבוע שמתרחש כל לילה? האם זה קורה בשעות קבועות?

דבר שני, אני לא נגד שתיית מים בלילה אם לא מדובר בתלות שבלעדיה לא ניתן לחזור לישון. גם לי, בגילי המופלג, יש בקבוק מים ליד המיטה ולפעמים אני מתעוררת צמאה באמצע הלילה ושותה ממנו. באותה מידה, אין לי התנגדות לכך שגם לילדונת יהיה בקבוק ליד המיטה שהיא יכולה לשתות ממנו באמצע הלילה. הבעיה בגיל הזה היא שצריך לשים את הבקבוק בתוך המיטה ואת זה אני פחות אוהבת. אבל אם את רואה שלא מדובר בתלות, אלא באמת בימים מסויימים שבהם היא מתעוררת מתוך צמא אז אפשר להשאיר לה כוס פטנט כזו שלא נשפכת בקצה המיטה כדי שתוכל לקחת ולשתות בעצמה אם היא מתעוררת.
לצפיה ב-'לישון זה לחלשים!'
לישון זה לחלשים!
21/09/2016 | 22:29
4
61
הפיצפונת שלי בת שנה ושלושה חודשים.
בלילות טובים היא מתעוררת פעמיים לאוכל, וישנה רצפים של 5-7 שעות. בלילות גרועים היא מתעוררת אפילו 10 פעמים, ויש לילות שאין לנו יותר משעה שינה ברצף. בלילות גרועים כאלו לא בכל התעוררות היא מוכנה לאכול. יש גם לילות שבהם היא ערה במשך שעה עד שלוש באמצע הלילה.
בסביבות גיל זה שני אחיה הגדולים עברו גמילה מאוכל בלילה. בעקבות זה שניהם התחילו לישון לילות שלמים.
הפיצפונת היא מאוד פיצפונת - 7 קילו, ולכן מטופלת ע"י מגוון גורמים, כולל דיטאנית. הדיטאנית אסרה עלי להפסיק להאכיל אותה בלילות לפחות עד גיל שנה וחצי.
יש עוד משהו שאפשר לעשות כדי לשכנע אותה לישון יותר ברצף?
לצפיה ב-'אהבתי את הכותרת '
אהבתי את הכותרת
22/09/2016 | 13:32
3
40
כשתינוק נמצא באחוזונים כאלה נמוכים, באמת לא מפסיקים האכלות בלילה, אבל מה שאת מתארת נשמע לי הרבה יותר כהתעוררויות שהן לא תוצאה של רעב אלא התעוררויות שהן תוצאה של עייפות יתר.
אם תתארי לי את סדר היום שלה, אשמח לנסות לעזור....
לצפיה ב-'סדר יום'
סדר יום
22/09/2016 | 20:57
2
32
מתעוררת לרוב בסביבות 6, לכל המאוחר אני מעירה אותה ב-6:30.
שנת בוקר בגן בסביבות 9 למשך חצי שעה בערך.
שנת צהריים בגן 12-14 למיטב הבנתי.
הולכת לישון 19-19:30. לרוב נרדמת די מהר, אבל יש ימים שזה נמשך יותר.

נרדמת לבד במיטה עם מוצץ, אחרי שקיבלה בקבוק בחדר אחר. נכנסת למיטה ערה לגמרי.
תודה 
לצפיה ב-'הייתי מתחילה את שנת הלילה מוקדם יותר'
הייתי מתחילה את שנת הלילה מוקדם יותר
25/09/2016 | 14:39
1
10
בגיל הזה, הזמן המתאים ביותר להתחיל את שנת הלילה הוא אחרי כ- 4.5 שעות מההתעוררות. כלומר, אם היא ישנה עד שעה 14:00 בגן, הייתי מצפה שתתחיל את שנת הלילה שלה בסביבות שעה 18:30.
כשמתחילים את הלילה עייפים מדי, התוצאה של זה היא התעוררויות רבות יותר בלילה, וגם פתיחה של חלונות עירות באמצע הלילה.
לדעתי, 19:30 זה פשוט מאוחר מדי בשבילה. אני הייתי מנסה להשכיב אותה לישון בסביבות שעה 18:30 ואפילו קצת מוקדם יותר.
לצפיה ב-'ניסיתי, זה לא עבד.'
ניסיתי, זה לא עבד.
25/09/2016 | 22:20
3
היא נשארה ערה במיטה עד בערך 19-19:30 ורק אז נרדמה. ניסינו את זה כמה ימים והפסקנו.
בגלל זה אני מכניסה אותה למיטה סביב 19.
זה גם לא ממש אפשרי בדרך כלל בגלל שאנחנו רק מגיעים הביתה רק בסביבות 17, ויש לה גם שני אחים גדולים שרוצים לארח או להתארח או ללכת לגן שעשועים.
לצפיה ב-'בת חודש - מתי אפשר לגמול מלאכול בלילה '
בת חודש - מתי אפשר לגמול מלאכול בלילה
22/09/2016 | 10:51
8
57
מתי להערתכן ניתן "לאמן" לשינה של לילה... כלומר לא לתת אוכל בלילה..לפי מה שאני זוכרת 3 חודשים? לאט לאט הייתי מתחילה לגמול..?

מניסיונכן?

נועה
לצפיה ב-'עד גיל שנה בממוצע '
עד גיל שנה בממוצע
22/09/2016 | 13:40
2
53
זה עדיין נחשב תקין להתעורר בין פעם לפעמיים בלילה על מנת לאכול. תלוי במשקל של הילד, במידה שבה הוא שומר על האחוזונים ובמצבו הבריאותי.
בגילאים שאת מדברת עליהם ממש לא מוותרים על האכלות בלילה, אבל בד"כ בסביבות גיל 4 חודשים ילדים מתחילים לפתוח פערים יותר גדולים בין האכלות בלילה וישנים יותר שעות ברצף בגלל שינויים הורמונליים שמאפשרים להם את זה. (ואני רק מדגישה שפערים יותר גדולים בין האכלות בלילה לא אומר שהם לא צריכים לאכול בכלל בלילה).
לצפיה ב-'תלוי בגיל?'
תלוי בגיל?
22/09/2016 | 14:39
1
46
כלומר אם הקטנה ישנה - אין לי מה להעיר אותה להאכלה.. 

לא?

נועה
לצפיה ב-'אם אין הנחייה רפואית להעיר'
אם אין הנחייה רפואית להעיר
22/09/2016 | 18:18
40
אין צורך להעיר.
אבל, לא מפחיתים האכלות באופן יזום ע״י ההורים, בטח שלא בשלב הזה. אחרי גיל חמישה חודשים אפשר לבחון מחדש את התעוררויות הליליות ולהחליט אם ניתן להפחית האכלות אבל זה תלוי גם במשקל, במצב הרפואי הכללי וכו׳.
לצפיה ב-'ניסית פעם לחזור לישון'
ניסית פעם לחזור לישון
22/09/2016 | 14:15
3
58
כשאת רעבה ? או שהלכת לנשנש משהו קל מהמקרר לפני שאת חוזרת לישון מורעבת ..
מה זה לאמן לישון ? נראה אותך לא רוצה לאכול בלילה כשאת כל היום רק שותה חלב.
כשהיא תתחיל לאכול מוצקים וארוחת ערב טובה של פחמימה חלבון וירק,אז אולי תתחילי לתכנן את זה..עד אז ..התעללות .
לצפיה ב-'אכילה מתוך הרגל'
אכילה מתוך הרגל
22/09/2016 | 14:42
2
50
התכוונתי בגדול מתי פיזית תינוקת לא חייבת לאכול בלילה. הרי מגיע שלב בו הם מתעוררים מתוך הרגל ופיזית אינם זקוקים לתזונה.  במקרה כאלה הם יכול לחזור לישון מבלי שאדחוף להם אוכל.

נועה
לצפיה ב-'כשילד מתעורר '
כשילד מתעורר
22/09/2016 | 14:49
1
46
לוקח כמה לגימות , כנראה לא רעב, כשמתעורר ( גם בגיל שנה) שותה את כל הבקבוק, רעב
לצפיה ב-'זה לא מדוייק'
זה לא מדוייק
22/09/2016 | 18:29
50
בממוצע בגיל שנה, רוב הילדים (כמובן שיש חריגים שלא אפרט) לא זקוקים להשלמת ארוחות בלילה. ילדים בגיל הזה שמתעוררים לאוכל עושים זאת או מתוך הרגל ותלות בבקבוק על מנת לחזור לישון, או כתוצאה מתזונה לא תקינה במהלך היום שגורמת להם להשלים קלוריות במהלך הלילה.  הפתרון הוא לא לתת להם להמשיך להתעורר לבקבוק אלא לטפל בסיבה שבגללה מתעוררים ולוותר על האכלות הלילה.
בכל מקרה, זה שונה מאד מהמצב שנועה שאלה לגביו , כיוון שבגיל חודש התינוקות באמת זקוקים לאוכל לאורך כל שעות היממה.
לצפיה ב-'בגיל כזה היא צריכה את כל החום והאהבה שהיא יכולה'
בגיל כזה היא צריכה את כל החום והאהבה שהיא יכולה
22/09/2016 | 16:56
38
לקבל, ביום וגם בלילה, וצריכה הרבה אוכל כי הקיבה שלה עוד קטנה ולכן מתמלאת מהר אבל מתרוקנת מהר, אין מספיק מקום בשבילה לאכול הרבה ושהאוכל יספיק להרבה זמן.
עד גיל שנה מספקים אוכל בלילה. אל תגרמי לה לרעב כי את תפגעי במנגנון הטבעי של הרעב והשובע שלה ואת זה לא תצליחי לתקן יותר אף פעם. להרעיב תינוק בן חודש זה ממש לא טוב, בלשון המעטה.
כשתגדל היא לבד תרצה לישון יותר, לא מרעיבים תינוק.
לצפיה ב-'תינוק יונק בן שנה'
תינוק יונק בן שנה
23/09/2016 | 12:01
6
43
טוב אז מדובר בתינוק עקשן במיוחד 
עד לאחרונה היה קם כל שעתיים ומקבל ציצי עד שנשבר לי..
אז התחלנו גמילת לילה. מקלחים , אני מניקה באור, מקריאה סיפור מחבקת, אומרת לילה טוב לאמא, לציצי, לאבא . ציצי הולך לישון. ציצי יבוא בבוקר וכאלה. אבא מרדים תוך שנייה. הוא אומר לו ללכת לישון והוא פשוט נרדם. אחר כך אבא קם עד אחת בלילה. אם הוא מתעורר, אבא בא אומר לו ללכת לישון והוא נרדם פשוט תוך שנייה.
הבעיה מתחילה באחת בלילה. אני באה אליו ומנסה להרדים אותו . הוא שם ראש וקם שם ראש וקם. מצביע על הכורסת הנקה ואומר מממ מממ מממ. אתמול ככה הייתה שעה. חיבקתי אותו. אמרתי לו שחושך וציצי הלך לישון. הוא הבין הכול. נרגע. אבל לא מוכן ללכת לישון. משחק במיטה. רק אחרי הציצי נרדם ציק צאק. אחר כך התעורר בארבע וחצי ואותו דבר. במשך ארבעים דקות. בסוף הנקתי אותו ונרדם עד שש. אנחנו מקפידים להשכיב אותו בין שש וחצי לשבע כל יום כאשר הוא מתעורר בגן בין 2 וחצי לשלוש אז אין חשש לעייפות יתר.
האם לשמוח בקיים ולהישאר עם שתי ההנקות או שיש לאן להתקדם?
מתלבטים אם להתעקש. אתמול בעלי ניסה לקום במקומי באחת והוא בכה חצי שעה עד שנשברתי.
לצפיה ב-'מה הבעיה עם זה שמשחק במיטה?'
מה הבעיה עם זה שמשחק במיטה?
24/09/2016 | 18:03
3
29
שישחק, שינסה להרדם לבד, למה לא? תנו לו לנסות לגלות איך להרדם לבד.
לצפיה ב-'שהוא מתחיל לבכות איך שאני יוצאת מהחדר'
שהוא מתחיל לבכות איך שאני יוצאת מהחדר
24/09/2016 | 18:58
2
14
לצפיה ב-'וזה קורה רק באמצע הלילה?'
וזה קורה רק באמצע הלילה?
25/09/2016 | 14:45
1
18
בהרדמות אחרות במהלך היום ובערב הוא לא בוכה כשאת יוצאת מהחדר?
אני מנסה להבין מה ההבדל ?
לצפיה ב-'תמיד'
תמיד
25/09/2016 | 19:40
10
שאני לידו לא ישאר לבד בלול, צריך שאשב לידו עד שנרדם
לצפיה ב-'עשיתם שינוי גדול'
עשיתם שינוי גדול
25/09/2016 | 14:44
1
17
מתינוק שקם כל שעתיים (ז"א 5-6 פעמים בלילה) לתינוק שמתעורר פעמיים בלילה. אז קודם כל זו התקדמות מבורכת ויכול להיות שצריך לתת לו כמה ימים להסתגל לשינוי ואז להוסיף עוד שינויים.
אני לא יודעת כמה הוא שוקל ואם הוא בריא, ושומר על האחוזונים, אבל בד"כ תינוקות בגילו אמורים להיות מסוגלים לפתוח פער של לפחות 10 שעות במהלך הלילה, בהנחה שכל מה שציינתי קודם לכן אכן תקין, וגם שהוא מקבל מספיק קלוריות במהלך היום (לאורך כל היום), בהחלט הייתי שוקלת לוותר על ההאכלה באמצע הלילה ולהשאיר רק את ההאכלה של לפנות בוקר.

לצפיה ב-'שוקל כמעט 9'
שוקל כמעט 9
25/09/2016 | 19:45
14
אחוזון 30 כל הזמן מאז שנולד. אוכל מוצקים נהדר. 3 ארוחות בגן ועוד ארוחת בבית. הייתה בעיה של נחירות קצת בשינה. קנינו מזרן נושם עם רגליות והמיטה בזווית ומאז נושם מצוין . אולי גם זה תרם לשינה. בעיה נוספת שיש שאצל אבא שלו הוא נרדם בשנייה. לי הוא עושה את המוות. מעיף לי את המוצץ ומתחיל לעמוד במיטה. האם להתעקש להרדים או להעביר בלעדיות לבעלי?עד השינוי האחרון רק אני הרדמתי ובהנקה
לצפיה ב-'ממליצים/זקוקים להמלצה'
ממליצים/זקוקים להמלצה
20/09/2016 | 12:32
8
12
לצפיה ב-'מבקשת המלצה למשפחתון / פעוטון / גן בגבעתיים'
מבקשת המלצה למשפחתון / פעוטון / גן בגבעתיים
17/09/2016 | 17:07
1
23
לצפיה ב-'המלצה על פעוטון'
המלצה על פעוטון
25/09/2016 | 12:09
3
אני ממליצה לך על גן ישא ברכה בגבעתיים הילד שלי היה שם 4 שנים והייתי מרוצה מאד מהיחס מהאוכל פשוט גן מדהים
לצפיה ב-'מבקשת המלצה לחוג שחיה לתינוקות ברמת גן גבעתיים'
מבקשת המלצה לחוג שחיה לתינוקות ברמת גן גבעתיים
17/09/2016 | 17:05
14
לצפיה ב-'המלצות למשפחתון/גן לגיל שנה בצפון ת"א'
המלצות למשפחתון/גן לגיל שנה בצפון ת"א
17/09/2016 | 12:22
22
היי,
אשמח לקבל המלצות על משפחתון או גן ילדים לתינוקת בת שנה באיזור שכונת בבלי בתל אביב.
תודה!
לצפיה ב-'וידאו חינמי : איך לגדל ילדים שמחים ומלאי בטחון? - מומלץ'
וידאו חינמי : איך לגדל ילדים שמחים ומלאי בטחון? - מומלץ
14/09/2016 | 14:52
44
וידאו שרץ חזק ברשת ויש לו הרבה תגובות חיוביות

בחורה בשם אינסה עם טיפים לגידול ילדים
ברק
בסוף הוידאו יש אמא שמספרת שהיא השתמשה בטיפים של אינסה
ומילד אלים שהעיפו מבית הספר הילד שלה ניהיה יו"ר מועצת התלמידים וכו'
בקיצר זה יכול לעזור כל להמון הורים לכו לצפות הנה הקישור לצפיה
לצפיה ב-'מתנה מושלמת לאישה, שרשרת עם שמות היקרים'
מתנה מושלמת לאישה, שרשרת עם שמות היקרים
13/09/2016 | 17:04
50
שרשרת שמות הילדים בעיצוב אישי מיוחד וקלאסי, כזאת שלא תיראו על כל אחת.
עכשיו במבצע כנסו וצפו בתמונות
https://www.facebook.com/chiccodiamonds/
לצפיה ב-'דרושות אמהות לפעוטות ללא מסגרת מחולון/אזור'
דרושות אמהות לפעוטות ללא מסגרת מחולון/אזור
13/09/2016 | 16:20
78
היי, 
אני אמא לפעוטה בת 1.2 ללא מסגרת של משפחתון/מעון/גן ומחפשת אמהות כמוני מסביבתי..
האם יש כאלה בקהל?
לצפיה ב-'המלצה לחוויה מדהימה'
המלצה לחוויה מדהימה
22/09/2016 | 18:05
57
אני רוצה לשתף אותכם בחוויה מדהימה שחוויתי לפני כמה ימים,
כמו הרבה מכן אני חושבת - רציתי לעשות צילומים לילדים.. 
עשיתי חיפוש קצר וגיליתי סטודיו לצילום תינוקות שמתעסק אגב בהרבה נושאים כמו היריון, משפחה, ילדים, בת מצווה וכל מה שקשור לנושאים האלו.
אני רוצה להגיד שקיבלו אותנו לסטודיו בחיוך ובשירות נפלא,
התמונות יצאו מהממות ואני ממש ממליצה לצלם את הילדים כי השנים הללו לא יחזרו ואם אפשר לתעד את הרגעים הנפלאים האלו אז כדאי !!!

אני ממש רוצה להמליץ על הצלם ולתת לו קרדיט הכי הרבה שאפשר כי הוא באמת תותח!! אז מי שרוצה את האתר שלו או את פלאפון שלו שתכתוב לי בפרטי ואשמח לתת

נשיקות :)
לצפיה ב-'סתם מתעצבנת או לא ??.'
סתם מתעצבנת או לא ??.
19/09/2016 | 13:21
2
147
אני עובדת במקום חדשה כבר 8 חודשיים ועכשיו הם רוצים לקראת החג
לעשות הרמת כוסית.

כל אחד מהעובדים מביא 35 ש"ח לכיבוד להרמת כוסית
אני בשוק עצבנית בטירוף
אנחנו כולה 6 עובדים, בניהם שני בוסים בעל ואישה.
מה אתם אומרים?

לצפיה ב-'עצבנית בטירוף בגלל 35 שקל?'
עצבנית בטירוף בגלל 35 שקל?
19/09/2016 | 16:43
1
140
גם אם זה לא פייר כל כך, ממש לא רואה את זה כסיבה להיות "עצבנית בטירוף". אני מנסה לשמור את ה"עצבנית בטירוף" לדברים יותר משמעותיים.
ניסית לדבר איתם על זה? אולי במקום להתבשל מבפנים כדאי להעלות בפניהם את הנושא, אולי הם לא מודעים למצוקה הריגשית שהסכום הזה גורם לך, ואולי יסכימו לוותר השנה? אני חושבת שתמיד כדאי לתקשר ולהסביר, לא להניח שהם מבינים מה קורה בלי שאת אומרת כלום.
לצפיה ב-'מסכימה.'
מסכימה.
21/09/2016 | 08:13
21
לצפיה ב-'עצה בנושא מוצרי תינוקות'
עצה בנושא מוצרי תינוקות
18/09/2016 | 20:08
1
147
שלום לכם,
בתי הבכורה עומדת ללדת בקרוב -כך שאהפוך לסבתא (:
רציתי לשאול, היכן ניתן לרכוש לנכדי לעתיד מספר מוצרים ורהיטים?
חברה טובה המליצה לי על האתר הבא אך אינני בטוחה לגביו...
הורים עם ניסיון לצעצועים חדישים ורהיטים, תוכלו לתת לי את דעתכם?

כתובת האתר: 

תודה מראש לעונים הכנים,
זהבה

לצפיה ב-'בגיל 26 סבתא??? מריח מפרסומת.... איפה המנהלת לאחרונה?'
בגיל 26 סבתא??? מריח מפרסומת.... איפה המנהלת לאחרונה?
19/09/2016 | 09:11
25
לצפיה ב-'עד מתי?'
עד מתי?
13/09/2016 | 20:25
4
193
בס"ד
הבת שלי בת שנה וחודש....ורציתי לדעת עד מתי צריך להשתמש
בקרם גוף? ובאבקת כביסה ומרכך לתינוק?
תודה
לצפיה ב-'מעולם לא השתמשנו בקרם גוף'
מעולם לא השתמשנו בקרם גוף
14/09/2016 | 04:30
1
123
אבקת כביסה לתינוקות גם נראה לי שאת יכולה להפסיק. אני עשיתי טעות חישוב וקניתי יותר מידי ואני עדין מכבסת לקטן שלי באבקה לתינוקות למרות שהוא כמעט בן שנתיים, אבל זה באמת רק כי יש לי יותר מידי וחבל לי על הכסף, זה הרי לא מזיק להשתמש בזה. תסיימי את מה שיש לך ונראה לי שלא צריך לקנות חדש.
לצפיה ב-'תודה'
תודה
20/09/2016 | 20:09
5
לצפיה ב-'לא צריך'
לא צריך
14/09/2016 | 14:33
116
קרם גוף שמים רק במקרה של יובש ולא ככלל....
ומגיל שנה כבר לא צריך אבקה לתינוק אלא אם יש רגישות
לצפיה ב-'בגיל הזה... לא חייבים '
בגיל הזה... לא חייבים
20/09/2016 | 12:30
50
אם אין רגישות מיוחדת אין חובה להשתמש באבקה ומרכך לתינוקות.
אני באופן אישי נורא אוהבת את הריח של מרכך התינוקות ולכן משתמשת בו עד היום לבגדי הילדים (בני 5).
לגבי קרם גוף - אני משתמשת רק במידה הצורך - כמו שאני משתמשת בקרם ידיים עבורי...
לצפיה ב-'פונה לעזרתכן למרות שזה לא המקום '
פונה לעזרתכן למרות שזה לא המקום
13/09/2016 | 13:37
1
163
אני אמא ל- 5 ילדים גילאים 15,10, 6 תאומות , ושנה
זקוקה לבגדים, צעצועים .
אשמח אם תוכלו לעזור לי
תודה

לצפיה ב-'אשמח אם יהיו מי שיעזרו מהפורום הזה'
אשמח אם יהיו מי שיעזרו מהפורום הזה
20/09/2016 | 12:34
54
ומציעה לך לפנות גם לפורום תרומה לקהילה 
לצפיה ב-'למכירה נדנדה'
למכירה נדנדה
12/09/2016 | 13:22
104
שלום ..אני מוכרת את הנדנדה שלנו..הילדה כבר במשקל גבולי..היא כמו חדשה מגיעה עם כל האביזרים פרטים בפרטי..
לצפיה ב-'מתכונים לגילאי שנה פלוס'
מתכונים לגילאי שנה פלוס
11/09/2016 | 09:24
6
124
נמאס מירקות מבושלים....

אשמח למתכונים שיתאימו לשנה פלוס וגם לגדולים יותר.

תודה!
לצפיה ב-'בעיקרון בגיל שנה הם יכולים לאכול הכל'
בעיקרון בגיל שנה הם יכולים לאכול הכל
11/09/2016 | 12:51
31
לצפיה ב-'הכל'
הכל
11/09/2016 | 19:39
92
גם אם אין שיניים, הם מסתדרים נהדר עם החניכיים ויכולים לאכול כבר הכל כל עוד חתוך לגודל מתאים.
לדוגמא-
פסטה עם בולונז (או כל רוטב אחר)
אורז ברטבים שונים
חזה עוף חתוך קטן
שניצל בתנור (יוצא רך יותר)
פשטידות
מאפינס
פנקייק ממינים שונים
חביתה
לביבות
קציצות
קציצות ברוטב אדום ואפונה
פתיתים
קינואה
עוף וירקות בתנור (ותפוא, בטטה)
קציצות טונה
לחם מטוגן
לחמים עם ממרחים שונים
ירקות טריים חתוכים
ביצה קשה
סלט ביצים
סלט טונה
אבוקדו
ובעצם.... הכל

לצפיה ב-'כל דבר שאתם אוכלים הם גם יכולים'
כל דבר שאתם אוכלים הם גם יכולים
11/09/2016 | 21:01
76
לא צריך לרסק אוכל או להכין אוכל במיוחד בשבילם.
לצפיה ב-'חפשי את "המתכוניה", גם האתר וגם בפייסבוק, אחלה רעיונות'
חפשי את "המתכוניה", גם האתר וגם בפייסבוק, אחלה רעיונות
12/09/2016 | 10:18
25
לצפיה ב-'היכולות קצת שונות מילד לילד'
היכולות קצת שונות מילד לילד
12/09/2016 | 11:05
1
93
נכון שיש להם חניכיים קשים כי מתחת יש שיניים ונכון שהם כבר יודעים ללעוס. זה בגדול וכללי.
במציאות כל ילד והקצב שלו... וחניכיים, גם קשים, הם עדיין חניכיים ולא שיניים וזה שונה. 
לדעתי תנסי ותראי מה הילד *שלך* מצליח ומה לא ולפי זה תתקדמי. ירקות ופירות מבושלים וטריים את יכולה לחתוך קטן ולתת. הבן שלי בן שנה וחודשיים ואני לא נותנת עדיין פלפל טרי, תפוח חתוך וגזר חי כי הוא עוד לא מסתדר איתם. מלפפון - חותכת רק את החלק הפנימי שהוא רך יותר או מגרדת. פירות וירקות רכים יותר אני מקלפת וחותכת קטן. בננה למשל הוא כבר מחזיק ביד ונוגס.
אני מכינה: חביתה מקושקשת (מוסיפה לה קצת חלב והיא יוצאת רכה יותר), מגרדת עגבניה עם מלפפון ומוסיפה לזה שמן זית וחתיכות לחם (הוא ממש אוהב את זה). 
הוא אוכל שניצל (לא דופקת אותם אז הם יוצאים רכים יותר), פסטה מבושלת בלי רוטב, אורז, גבינות, לביבות ועוד דברים שכתבו לך למעלה.
אחד הדברים שאכל עד לאחרונה זה לביבות מהירקות והעוף של המרק (מבשלת אותם עד שממש רך. מרסקת את התוכן ללא הציר במעבד מזון ומוסיפה ביצים ופירורי לחם לקבלת מרקם סמיך ומזה מטגנת לביבות).
בקיצור, בהדרגה ובסבלנות לפי הקצב שלו.

לצפיה ב-'צודקת, ירקות ופירות קשים מוגדרים עדיין סכנת חנק בגיל הזה'
צודקת, ירקות ופירות קשים מוגדרים עדיין סכנת חנק בגיל הזה
12/09/2016 | 11:37
79
ובאמת לא מומלץ לתת תפוחי עץ, גזר וכו'.
לצפיה ב-'בעיות שינה - בן חמישה חודשים '
בעיות שינה - בן חמישה חודשים
08/09/2016 | 10:11
7
201
היי!
הילדון בן חמישה חודשים וישן זוועה עוד מיומו הראשון...
מגיל שבועיים ישן רק על הבטן כי עיטוף או כל שיטה אחרת פשוט לא עבדו.
במהלך היום נרדם על הבטן באמבטיה של העגלה בנענוע או לעיתים נדירות בטפיחות בעריסה, אבל לעולם לא נרדם עצמאית וישן לא יותר מ-45 דקות.
כיוון שישן כ״כ מעט, חלון הערות שלו קצר וכבר אחרי שעה וחצי מיילל מעייפות.
רק מוסיפה שאין משהו שמפריע לו, הגזים חלפו מזמן.
בלילה נרדם אחרי טקס שינה, על הבטן בעריסה וללא כל עזרה שלי ומתעורר כפעמיים-שלוש בלילה, עד שש או שבע בבוקר.
יש לי שתי בעיות עיקריות:
1. ההרדמה ביום - לא משנה כמה אני מנסה, הוא לא נרדם על הגב בעגלה. הוא יצרח ויבכה ויישאר ער עד שנגיע הביתה והוא יושכב על הבטן. בגלל הזווית בטיולון לא ניתן להשכיב אותו שם, והאמבטיה כבר קטנה לו.
2. לפעמים מתוך שינה בלילה הוא מתהפך לגב ואז מתעורר ולא נרדם חזרה. הוא לא מתהפך חזרה לבטן למרות שעושה זאת היטב במהלך היום.

מה אפשר לעשות? איך מרגילים אותו לישון על הגב?
בבית יש עוד ילדון בן שנתיים שזוכה למעט מאוד תשומת לב ממני כי כל היום סןבב סביב השינה של הקטן...
הצילו!
לצפיה ב-'לגבי הטיולון, יש כאלה מזרונים עם קרש שמעניקים זוית ישרה'
לגבי הטיולון, יש כאלה מזרונים עם קרש שמעניקים זוית ישרה
10/09/2016 | 20:34
3
91
של 180 מעלות - רלוונטי לטיולון שלך?
לצפיה ב-'לא חושבת...'
לא חושבת...
10/09/2016 | 20:38
2
80
איך קושרים את הרצועות עם קרש כזה?
לצפיה ב-'קודם כל זה עטוף בבד מזרון שיהיה לילד נעים, ובשניהם יש חורים '
קודם כל זה עטוף בבד מזרון שיהיה לילד נעים, ובשניהם יש חורים
10/09/2016 | 23:04
1
76
שדרכם עוברות הרצועות. כמו בבד ריפודית.
לצפיה ב-'אני חיפשתי כזה ולא מצאתי'
אני חיפשתי כזה ולא מצאתי
12/09/2016 | 11:11
44
אז שמתי את המזרון מהעגלת אמבטיה שהוא קצת יותר עבה וקשיח ואת הרצועות העברתי מהצדדים ולא דרכו.

לצפיה ב-'אצלי ישנו על הבטן'
אצלי ישנו על הבטן
11/09/2016 | 09:19
83
בדיוק בגלל אותה בעיה, לא נרדמו על הגב
לצפיה ב-'גם הגדולה שלי ישנה על הבטן'
גם הגדולה שלי ישנה על הבטן
12/09/2016 | 11:18
81
יש ילדים שרק ככה הם ישנים. מחוץ לבית אולי יירדם במנשא?
לגבי פרקי השינה הקצרים ביום - אם הוא ישן פרקי זמן קבועים פחות או יותר של סביב 45 דקות נסי לגשת קצת לפני שמתעורר ולחכות לידו. כשמתחיל להתעורר לעשות מה עשית כשנרדם (טפיחות או נדנוד, מה שמרדים אותו) כדי שילמד לעבור בין מחזורי שינה.
לצפיה ב-'אם לא על הבטן, אז על הצד'
אם לא על הבטן, אז על הצד
22/09/2016 | 09:46
19
את יכולה לנסות להשכיב אותו על הצד, גם בטיולון וגם במיטה.
בכדי שהוא לא יסתובב על הגב בלילה את יכולה לגלגל חיתול בד ולשים מאחורי הגב שלו, זה בטוח ימנע ממנו להסתובב.

לצפיה ב-'הילד מתנגד לחיתול - מה עושים??'
הילד מתנגד לחיתול - מה עושים??
06/09/2016 | 14:33
16
340
היי אני כבר משתגעת!
הקטן שלי בוכה ומנסה כל הזמן להרויד את החיתול, אני שמה לו בכוח ומלבישה על זה טייצ כדי שלא יוריד, אבל לא תמיד זה עוזר, ועד שהוא מרגע מהבכי, אני יוצאת מדעתי, עכשיו ראיתי חוות דעת של מישהו עם בעיה דומה שהשתמשה בחיתולים של האגיס וזה עזר לה, הבעיה שהחיתולים שהיא משתמשת מאד יקרים ומתלבטת אם זה כדאי או שיש דרך אחרת, אשמח לעצות
בכל אופן זה הקישור לכתבה שקראתי חיתול האגיס
לצפיה ב-'אני אישית לא אהבתי אותם'
אני אישית לא אהבתי אותם
06/09/2016 | 16:48
1
184
כי הם קשים לדעתי. אני גם נוטה לא להתרשם מה"תגובות של אימהות" שכביכול כותבות שם. זה אתר פירסומי לכל דבר.
לא כתבת בן כמה הוא אבל אם את חושבת שהחיתול לא נוח לו ורוצה לנסות חיתול אחר אפשר לקבל כמעט מכל חברה דוגמית של 2-3 חיתולים ולנסות. אפשר גם לבקש מחברות שלך שמשתמשות בחיתול אחר משלך 2-3 חיתולים להתנסות.
אם באופן גורף כל חיתול שהוא מפריע לו אולי הוא בשל לגמילה ואולי זה הפתרון.
לצפיה ב-'הוא בן שנה'
הוא בן שנה
08/09/2016 | 16:30
91
אולי באמת אנסה לקבל מהם דוגמיות, מקוה שיעזור..

לצפיה ב-'כל תינוק והחיתול שמתאים לו'
כל תינוק והחיתול שמתאים לו
06/09/2016 | 20:00
2
149
אצלנו האגיס ממש לא עבדו והיו גורמים לתפרחת או נזילות מסוגים שונים.
זה עניין של מבנה ושל משקל ומלא גורמים.
הייתי מנסה חיתול אחר. אולי מה שאת שמה לא נוח לו. הייתי מנסה גם מידה אחרת...

לצפיה ב-'מידה גדולה - לא יברח לו?'
מידה גדולה - לא יברח לו?
08/09/2016 | 16:31
1
22
לצפיה ב-'זה תלוי מיבנה ולא רק משקל...'
זה תלוי מיבנה ולא רק משקל...
08/09/2016 | 18:02
65
אולי פשוט לא נוח לו.
נסי חברה אחרת, מידה אחרת...
לצפיה ב-'האגיס וטיטולים הם מאוד דומים, תנסי את טיטולים.'
האגיס וטיטולים הם מאוד דומים, תנסי את טיטולים.
08/09/2016 | 23:50
78
מחיר סביר זה מבצע של 3 ב-100, מחיר מצויין זה 30 או פחות לחבילה.
לצפיה ב-'לדעתי אקסטרא-קר של האגיס הם בדיוק כמו ההאגיס הרגיל'
לדעתי אקסטרא-קר של האגיס הם בדיוק כמו ההאגיס הרגיל
10/09/2016 | 09:41
76
אני מנאמני פמפרס, בד"כ פרימיום (קונה כמויות כשיש מבצעים), אבל מפריע לי הריח של פמפרס ולכן כשהאגיס הוציאו את ליין האקסטרא-קר קניתי כדי לנסות. אני לא רואה שום הבדל - עדיין עבה, עדיין הסגירה ניראית לא נוחה לתינוק (וגם לא כ"כ לאמא/אבא), עדיין לא גמיש ולא רך. מבחינת ספיגה - אני חושבת שכולם סופגים טוב, לא זה ההבדל המשמעותי לדעתי.
יש מצב שזה המידה כמו שאמרו לפניי, תנסי מידה גדולה יותר

לצפיה ב-'מנסה לעזור'
מנסה לעזור
11/09/2016 | 09:17
72
כשאני מחתלת אני פשוט מדברת עם הקטנצ'יק שלי תוך כדי ומסיחה את דעתו. מספרת סיפור, שואלת שאלות ואז הוא רגוע ואני מסיימת תוך שתי דקות. גם אני אגב משתמשת בהאגיס אבל את האקסטרה קר קונה רק לפעמים כי הם באמת יותר יקרים. ויש באתר של האגיס קופון של 10 ש"ח הנחה לאקסטרה קר בסופר פארם (תורידי ותשתמשי בזה).
לצפיה ב-'תנסי טיטולים של פמפרס pants'
תנסי טיטולים של פמפרס pants
13/09/2016 | 20:34
43
אני ניסתי לא מזמן טיטולים של פמפרס pants שהם מתלבשים כמו תחתון.
אני אישית מעדיפה את הטיטולים הרגילים אבל בת שלי כמעט ולא מורידה את הטיטול רק לפעמים מאוד קשה לשים לה טיטול....
תנסי לתת לו משהן להתעסק איתו בזמן ההחתלה לוודווקא משחק אולי גרבים שהם עדיין באריזה שלהם או איזה חפץ אחר שיסקרן אותו או שתנסי לשיר לו....
איכשהו להסיח א דעתו.... לגבי המחיר אם יש לידכם סניף של מוצצים הם מוכרים את הטיטולים ביותר זול וגם אריזה חסכונית בהצלחה.
לצפיה ב-'שילוב'
שילוב
15/09/2016 | 07:04
34
הי,
הילד שלי עם "האגיס" מאז שנולד (כעת בן 4 חודשים). העניין הוא- שהחיתולים של האגיס מאוד עבים ולא גמישים. זה עשה לילד שלי תפרחת חיתולים. לכן, בבקרים- כשהילד שלי פעיל- אני משתמשת בחיתולים של "לייף" (זולים מאוד, במיוחד כשיש קופונים) שהמרקם שלהם מאוד עדין ונעים אך  החיסרון שלהם זה שהם פחות סופגים נוזלים (לא מתאימים, לדעתי, ללילה ארוך) . לכן בלילה- לפני השינה-כשהבן שלי פחות פעיל- אני משתמשת בחיתולי האגיס שיכולת הספיגה שלהם הכי טובה. 
לצפיה ב-'קונה תמיד מה שיש במבצע '
קונה תמיד מה שיש במבצע
20/09/2016 | 22:53
1
1060
מבין החברות השונות
איך שהוא יצא...שדווקא אצלנו, הטיטולים של בייביסיטר מתאימים
מבחינת הספיגה...סבבה
מבחינת העובי והגמישות של הרצועות - כמו של פמפרס (גמיש ולא משאיר סימן)
אבל עדיןן...יש לך את הענין של ההלבשה של הטיטול

בגיל שנה אחותי היתה מחתלת רק על הרצפה
כדאי התינוק שלה היה שובבבבב....
מצאה לה שטיחון חמוד וכביס
ושמה את הרגלים שלה על הכתפיים שלו (היה נינגה)
ובכך מונעת את ההתהפכות שלו
ובשניה מחליפה את הטיטול
צריך קצת גמישות
אבל ...עובד

לי אישית (עם כל חמשת הילדים שלי ועוד ילדים רבים שהיו תחתיי במשפחתון)

לא יצא לי להכיר עדיין משתולל חמוד כזה
אבל...אם אין ברירה ...אין ברירה...

דרך אגב...אצלי השידת ההחתלה, מלאה במדבקות זוהרות, מדבקות מראה, חיות
צבעים, חיכנים...שאם יש תינוקי פעיל ושובב ..מייד תופסים לו את תשומת הלב עם איזה
קול עושה כלב (גם בגיל שנה )

לצפיה ב-'המכנסונים של פמפרס'
המכנסונים של פמפרס
21/09/2016 | 17:36
19
מעולים בדיוק לסיפורים כאלה!
נוח מאוד, והספיגה כרגיל מעולה כמו שרק פמפרס יודעים..
מומלץ בחום מניסיון.

בהצלחה!
לצפיה ב-'תנסי את פמפרס'
תנסי את פמפרס
21/09/2016 | 11:57
16
יש להם גם מכנסונים שלא יוכל להוריד!
לצפיה ב-'חיתולים '
חיתולים
21/09/2016 | 13:05
2
18
הי, אני משתמשת ומאז ומתמיד בפמפרס - עם כל שלושת ילדיי. יש מצבים שהילדים מנסים להוריד את החיתול אבל זה לא קשור לסוג החיתול 
חיתולי פמפרס הם דקים, נוחים, סופגים מעולה ואיכותיים
מבחינת המחיר - יש כל הזמן מבצעים 
ולדעתי לא כדאי להתפשר על חיתול ומחירו - כי בסופו של דבר חיתול זול ולא איכותי סתם תשתמשי ביותר ותבזבזי יותר 
מאחלת לך הצלחה רבה 
לצפיה ב-'לא כזה אהבתי את פמפרס'
לא כזה אהבתי את פמפרס
22/09/2016 | 13:25
1
11
ומכנסונים לא נראים לי נוחים בשבילו ובעיקר שיש מעל זה מכנסיים..
לצפיה ב-'אנחנו התחלנו עם המכנסונים של פמפרס לפני כמה ימים'
אנחנו התחלנו עם המכנסונים של פמפרס לפני כמה ימים
23/09/2016 | 17:03
10
אני לא חסידה גדולה של פמפרס אחרי שכבר נפלתי איתם בעבר ולא היה עם מי לדבר... אבל גם הקטנצ'יק שלי נינג'ה ולפעמים בלתי אפשרי לחתל לכן מחתלת בעמידה ולאחרונה עם המכנסונים (היו במחיר מבצע בסופרפארם) שלמעשה הם בגזרת תחתון, דקים וגמישים ואני מאוד מרוצה. אין בעיה ללבוש מעל זה מכנס.
לצפיה ב-'בוקר טוב, הגיוני 700 ש"ח לכל השנה ועד בתינוקיה'
בוקר טוב, הגיוני 700 ש"ח לכל השנה ועד בתינוקיה
07/09/2016 | 08:08
2
261
כן כן קיבלתי מכתב אתמול מהגננת מעון של פש"ר 120 ש"ח לכל חודשיים סה"כ 700 ש"ח לשנה -כולל מסיבות, מתנת סוף שנה, וחוגים
שהחוגים הם ריטמוזיקה
לצפיה ב-'להעשרה? נראה לי הגיוני'
להעשרה? נראה לי הגיוני
08/09/2016 | 18:27
1
122
מה זה פש"ר?
לצפיה ב-'פש"ר זה ארגון כמו נעמת ויצו וכאלה'
פש"ר זה ארגון כמו נעמת ויצו וכאלה
11/09/2016 | 09:05
27
לצפיה ב-'בן 2 - חוסר שקט'
בן 2 - חוסר שקט
08/09/2016 | 12:04
5
166

הילד שלי כמעט בן שנתיים
לאחרונה הוא מתחיל לבכות בפתאומיות באמצע הלילה - כנראה שמתוך שינה
הוא מסרב לכל מגע ותוך כדי הבכי הוא ממלמל לעצמו ולא רגוע
לאחר מספר דקות הוא חוזר לשינה שקטה בכוחות עצמו
יש הסבר? תודה

לצפיה ב-'באיזה שעה זה קורה?'
באיזה שעה זה קורה?
08/09/2016 | 18:04
3
87
הוא התחיל לאחרונה מסגרת חדשה?
ישן מספיק ביום ובלילה?
ומתי זה קורה? בתחילת הלילה או באמצע הלילה?
לצפיה ב-'תשובות'
תשובות
11/09/2016 | 14:41
2
55
התחיל מסגרת חדשה אבל היקיצות התחילו קודם לכן
לא ישן כמעט במהלך היום
לרב מתעורר בין 5-6 בבוקר מבקש ללהוציא אותו מהמיטה שלו,  נרדם על הידיים תוך 10 דקות ובכל מקרה דורש להישאר במיטה שלי

תודה
לצפיה ב-'נשמע כמו עייפות יתר ו'
נשמע כמו עייפות יתר ו
11/09/2016 | 19:43
1
49
ותלות/הרגל לעבור למיטתכם (או תלות ההרדמות מקושי להרדם עצמאית).
עייפות יתר גורמת להפרשת הורמון קורטיזול שהוא הורמון סטרס... מקשה על ההרדמות ןהשינה לא טובה ובדר"כ גם גורם לירידה מוקדמת...
אם בקושי ישן במהלך היום הייתי מתחילה בלהקדים לו משמעותית את שעת השכבה בערב כדי שתהיה לו הזדמנות לישון מספיק שעות במהלך היממה ולא להגיע לעייפות יתר
לצפיה ב-'הגיוני תודה רבה'
הגיוני תודה רבה
14/09/2016 | 18:33
9
לצפיה ב-'חלום '
חלום
09/09/2016 | 09:57
12
לצפיה ב-'מתסכל מאוד:התינוקת בוכה כשמבקרת את סבתא ללא כל סיבה מדוע?'
מתסכל מאוד:התינוקת בוכה כשמבקרת את סבתא ללא כל סיבה מדוע?
04/09/2016 | 15:34
7
369
הבת בגיל 7.5 חודשים כבר כ 3 חודשים כל פעם שבקר את אימי הסבתא ביחד איתה איך שהיא רואה אותה היא פורצת בבכי ללא כל סיבה למשך כל הביקור קרוב לשעה
מדובר בסבתא מדהימה שגילה עשרות נכדים ונינים
וטפלה בעשרות ילדים זרים בצורה מדהימה
כמובן שלא צעקה ולא עשתה משהו שלא כשורה עם התינוקת
אם אשתי גם באה לביקור התינוקת חברה של הסבתא, אם הסבתא באה לבקר ותנו גם אז היא נקשרת אליה
אם שאני מבקר לבד עם התינוקת באופן מוזר ביותר היא בוכה איך שהיא רואה את הסבתא
חשבתי אולי הביקור בערב מעייף אותה, אולי היא רעבה
אך גם בבוקר לאחר שינה וארוחה היא בוכה
כל נסיונות ההרגעה של הסבתא ושלי לא עוזרים בכלום האכלה החלפה אבל הבכי לא נפסק לרגע, גם שהיא בידים שלי
ואיך שאנחנו יוצאים מביתה היא נרגעת מיד.
כבר היו  פעמים שבאנו לבית והסבתא לא הייתה.  היא היתה מאוד רגוע ונינוחה, זחלה ברצפה קשקשה אך איך שהסבתא הגיעה תוך פחות מדקה נהיה בכי היסטרי.
זה כבר מתסכל ומיאש אותי ואת הסבתא בכל קנה מידה
מה אפשר לעשות?
שאף אחד לא יגיד צריך לבודק את הסבתא, מדובר באשה מקסימה ביותר שמשפחות שלימות שלחו את ילדהן לשמירה אצלה
והאמהות הזמינו אותה לאחר 20 שנים לחתונת הילדים עליהם שמרה
ובכל מקרה התינוקת באה עד עתה לביקורים קלים ותמיד היינו גם כן נוכחים בבית
לצפיה ב-'סביבה לא מוכרת'
סביבה לא מוכרת
05/09/2016 | 09:12
2
143
תעשו את המפגשים אצלכם .
לצפיה ב-'קשה כל פעם להטריח את הסבתא, אצל אף נכד אחר זה לא קרה'
קשה כל פעם להטריח את הסבתא, אצל אף נכד אחר זה לא קרה
05/09/2016 | 09:54
1
165
מדובר בסיפור של 4 חודשים זה לא חד פעמי
ועוד פעם
עד שהסבתא מגיעה לבית שלה הילדה רגועה
ברגע שהיא רואה אותה מתחיל כל הבלגן
לצפיה ב-'כל כמה זמן היא רואה '
כל כמה זמן היא רואה
05/09/2016 | 10:03
135
אותה..פעם בשבוע לכמה שעות זה בהחלט לא מספיק בשביל שהיא תתרגל..כן יש תינוקות שלוקח להם המון זמן..( בניגוד לנכדים האחרים )
זה שהיא רגועה אצלה בבית כשהיא לא נמצאת זה גם הגיוני..תחשוב שאתה לוקח את הילדה לקניון ( מקום לא מוכר כל כך ) ומישהו זר ניגש אליה..היא תתחיל לבכות
אותו דבר פה..הבית של סבתא הוא עוד מקום כמו כל מקום שהיא הולכת אליו..וכשהסבתא מופיעה..מבחינתה זה מישהו זר בסביבה לא מוכרת
לצפיה ב-'אז תדאג שאשתך תהיה אתכם כשאתם'
אז תדאג שאשתך תהיה אתכם כשאתם
06/09/2016 | 14:51
127
נפגשים עם הסבתא. יכול להיות, למשל, שהסבתא איכשהו מזכירה לה את אמא (בין אם בגלל דמיון כלשהו שהיא מוצאת ביניהן, או סתם בגלל אסוציאציה שיש לה) או את העדרה, ולכן היא בוכה כשהסבתא שם והאמא לא. אני לא רואה סיבה לגרום לא לילדה ולא לסבתא עוגמת נפש כשיש פתרון כל כך קל - שהאמא פשוט תהיה שם. כשהיא תגדל עוד קצת זה יעבור - עד אז, פשוט תקל על שתיהן ותוודא שהאמא תהיה שם, גם אם זה פחות נוח לכם לוגיסטית.
לצפיה ב-'נוסף לרעיונות שהועלו כאן'
נוסף לרעיונות שהועלו כאן
07/09/2016 | 11:36
1
115
סתם רעיון נוסף. אני מציעה שתקח את הבושם שאשתך משתמשת ותת לאמא שלך. יכול להיות שריח הבושם ירגיע אותה, כי היא תרגיש שהאמא בסביבה.
לצפיה ב-'ותת=ותן'
ותת=ותן
07/09/2016 | 11:38
17
לצפיה ב-'אני רואה שאצל גיסתי יש תופעה דומה'
אני רואה שאצל גיסתי יש תופעה דומה
07/09/2016 | 13:29
135
וכאשר הסבתא והסבא מגיעים, מרוב התלהבות ורצון טוב הם קצת מבלבלים את התינוקת, מלא פוצי  מוצי, אל תבכי, הינה סבתא, הינה מתנה... וכל העומס הזה מפחיד את הקטנה.
הפיתרון הוא בדרך כלל דווקא הפחתה בתשומת הלב. שהתינוקת תשחק לה על הרצפה והסבתא תשב לא רחוק, אולי תתעסק בצעצוע, יכול להיות שדווקא אז התינוקת פתאום תתעניין ותתקרב בעצמה.
בכל מקרה זה זמני וסביר להניח שיעבור תוך כמה חודשים, אז לא לקחת ללב...
לצפיה ב-'ישן כמו תינוק....'
ישן כמו תינוק....
03/09/2016 | 20:35
12
272
תינוקת בת חודשיים שעד עכשיו ישנה רוב שעות היממה, בימים האחרונים - מהפך! לא ישנה, נרדמת כל פעם בקושי לשעה וצריך להרדים מחדש. כל הרדמה מלווה בבכי. ניסיתי על הידיים/ מנשא/ מיטה . עד שנרדמת קשה לזוז ממנה ואז מתעוררת עייפה וחוסר חלילה. גיהנום.לא חוסנה לאחרונה. אשמח לעצות. היא ילדה רביעית בבית, קצת קשה לי לשבת איתה על הידיים כל היום, או להרדים8 פעמים במהלך היום...

לצפיה ב-'בבקשה אל תציעו מנשא'
בבקשה אל תציעו מנשא
03/09/2016 | 20:47
173
הגב שלי כבר שבור והיא לא ישנה שם מאוד טוב

לצפיה ב-'עיטוף'
עיטוף
04/09/2016 | 13:17
118
לאטוף טוב טוב ..אני הייתי מרדימה לפעמים בידיים כשהיא עטופה ואז מניחה..ולפעמים היא ישנה ככה גם 3 שעות..
אני נגד ללמד תינוקות בגיל כזה הרגלי שינה..נראה לי התעללות.אלא אם כן התינוק זורם בכיף בלי בכי
לצפיה ב-'היא רק בת חודשיים. דווקא בכלל לא נשמע בלתי סביר'
היא רק בת חודשיים. דווקא בכלל לא נשמע בלתי סביר
06/09/2016 | 15:02
101
להרדים 8 פעמים במהלך היום. אין לך אפשרות לקבל עזרה עם הילדים האחרים או משהו? היא עדיין תינוקת בת חודשיים עם צרכים מסוימים כמו שיש לתינוקות בני חודשיים, וזה לא משתנה כפונקציה של מספר האחים שלה. אם אין אפשרות לקבל עזרה עם הילדים האחרים, נסי אולי למצוא פתרונות שמשלבים את הילדים האחרים - למשל ללכת עם כולם לגן המשחקים - אוויר צח עושה פלאים להירדמות של תינוקות (אני זוכרת שהייתי יוצאת מהבית עם התינוקת על הידיים כדי להראות לה קצת את הסביבה - ובערך ברגע שהייתי דורכת בחוץ הילדה הייתה נרדמת, וכל פעם הייתי חוזרת מתוסכלת שהיא לא ראתה כלום . עם הילדות האחרות טיילתי קצת עם העגלה, ושוב נרדמו מייד). גם כשיתר הילדים לא בבית (אם יש זמן כזה) אפשר לצאת איתה שתישן קצת.
בכל מקרה, לתינוקות יש תקופות שקשה להם להירדם, וזה מה יש - עוזרים להם כמיטב היכולת, מחכים שהם יגדלו קצת, וזהו.
לצפיה ב-'מנצל"שת לשאלת שינה - בן 1.2'
מנצל"שת לשאלת שינה - בן 1.2
06/09/2016 | 16:58
7
79
בן שנה וחודשיים, נמצא איתי בבית. עד לאחרונה ישן בבוקר כשעה וחצי-שעתיים ובצהריים שוב שעה וחצי. לאחרונה קורה שמצליח למשוך בבוקר ונרדם סביב 10-11 בבוקר ואז לא ישן עד הערב. אני מנסה להשכיב לישון עד 16:30 גג 17:00 כדי להצליח להשכיב שוב בערב בשעה סבירה אבל לרוב הוא לא נרדם ואז מגיע לערב מותש ועצבני. אני מרגישה שהוא נמצא בשלב כזה שבין שינה אחת לשתיים ביום אבל אני לא מצליחה לעזור לו לעשות את המעבר הזה.
יש הצעות?
לצפיה ב-'אולי לנסות לעזור להאריך את השינה'
אולי לנסות לעזור להאריך את השינה
06/09/2016 | 19:57
2
46
לגשת לפני שמתעורר ולנסות לעזור לחזור לישון... (כעיקרון זה קורה מעצמו בסופו של דבר) ולאט לאט ישן יותר ויחזיק יותר .
כמו כן... בשלב הזה, הכי טוב למשוך טיפה בבוקר (כל יומיים עוד 5 דקות) עד שמגיעים לשעה סבירה ובלילה- להקדים את השינה ל 6 ולתת לו לישון כ 12 שעות עד הבוקר...
המעבר לשינה אחת הוא קצת מתיש וסיזיפי אבל תוך כחודש זה מתאזן חזרה
לצפיה ב-'תודה על התגובה'
תודה על התגובה
07/09/2016 | 01:09
1
40
הוא ישן לפחות שעה וחצי ולפעמים גם שעתיים וחצי כך שאני לא כל כך רואה צורך או אפשרות להאריך לו את השינה. 
לגבי שנת הלילה - הוא לא ישן אף פעם 12 שעות. המקסימום שלו זה 10 וקצת. 

לצפיה ב-'כשהם עוברים לשינה אחת שנת הלילה'
כשהם עוברים לשינה אחת שנת הלילה
07/09/2016 | 14:36
37
מתארכת...
והם ישנים בצהרים כשעתיים.
לכן הקדמת שינת הלילה לא תגרום לקימה מוקדמת יותר. יקום בערך באותה שעה ורק ימלא את החסך...
זה זמן הסתגלות עד שמתרגלים
לצפיה ב-'כשהוא נרדם ב10-11 '
כשהוא נרדם ב10-11
07/09/2016 | 09:11
3
50
אל תתני לו לישון שינה ארוכה מדי..תעירי לפני 12..כדי שיוכל לישון שוב בצהריים
לצפיה ב-'זהו, שקיוויתי שיש איזו דרך בלי שאצטרך להעיר אותו...'
זהו, שקיוויתי שיש איזו דרך בלי שאצטרך להעיר אותו...
08/09/2016 | 18:24
2
11
לצפיה ב-'שעה הוא קם בבוקר '
שעה הוא קם בבוקר
08/09/2016 | 18:33
1
34
אפשר להעיר בבוקר..בכל אופן לא חייבים לגשת ולנער..אפשר להגביה טלויזיה והוא ישמע ויתעורר או שאת תעשי משהו בעבודות הבית..וזה ייתן יקיצה טבעית יותר מלגשת להעיר
לצפיה ב-'הוא לרוב מתעורר מוקדם מעצמו '
הוא לרוב מתעורר מוקדם מעצמו
12/09/2016 | 11:30
17
בין 5 ל-6. לעיתים רחוקות ישן עד קרוב ל-7. 
בכל מקרה לא ניגשת ומנערת 
בינתיים, בגלל שהוא פשוט עייף נורא כבר סביב 10 יוצא שהוא לרוב ישן שינה אחת ובערב הולך לישון יותר מוקדם. הלילות האחרונים היו ממש לא משהו ואני לא בטוחה אם שזה בגלל השיניים שמשגעות אותו או עייפות יתר או שניהם. מחכה שיעבור לו.
לצפיה ב-'לסבתא כמוני עם כמה נכדים'
לסבתא כמוני עם כמה נכדים
07/09/2016 | 11:51
79
כבר למדתי שכל ילד מתנהג אחרת. יש כאלה שישנים טוב, ויש כאלה שלא ישנים
ומעייפים את ההורים (ולפעמים גם את הסבא והסבתא).
אני מציעה שתחשבי מה השתנה אצלך בזמן האחרון. האם החלפת לו סוג של מטרנה, או החלפת סוג של חיתול. יכול להיות שסתם שורף לו הטוסיק מההפרשות, אולי אדום לו וכואב. יכול להיות גם ובעיקר בגלל עודף גזים. יש שיטות איך לשחרר גזים לתינוק, אולי התינוק רעב, לא אכל מספיק. אולי צריך להוסיף למנה עוד כמה גרמים, או להסמיך את המנה. חוץ מזה אולי יש רעש בסביבה שמעיר אותו.
תינוק שהכל אצלו בסדר, אין סיבה שלא ישן לפחות שעתיים רצוף.

לצפיה ב-'נסיעה לתאילנד עם בת שנה וחצי'
נסיעה לתאילנד עם בת שנה וחצי
04/09/2016 | 17:03
4
425
שלום,
אנחנו מתכננים נסיעה לתאילנד בדצמבר. הטיסה שהזמנו מאל על היא בזמן הלילה. אנחנו מתלבטים אם להזמין תיירים פלוס או מקומות רגילים. בתיירים פלוס יש מקום עם מרחב גדול מקדימה אבל קראתי שאם רוצים להניח על הרצפה את הילד אל על עושים בעיות. האם למישהו יש עצות למקום ישיבה ולטיסה בכלל?

תודה
לצפיה ב-'לשים על הרצפה זה לא בטיחותי אז לא מציעה לכם'
לשים על הרצפה זה לא בטיחותי אז לא מציעה לכם
05/09/2016 | 04:04
273
לעשות את זה בכל מקרה
אני חושבת שטיסה זה משהו שהוא ארוך וקשה גם למבוגרים (לא טסתי אף פעם לתאילנד אבל מניחה שזאת גם טיסה ארוכה). זה לא כיף, זה לא נעים, אבל זה שווה את זה. אז אל תלכו לטיסה בציפיה שיהיה כיף ומוצלח ונעים, אלא בידיעה שזה הולך להיות לא כיף אבל כשיעבור אתם מאוד תהנו. ובגלל זה אני גם בדיעה שאין סיבה לשלם עוד כסף, אלא אם כמובן כסף זה משאב שיש לכם הרבה ממנו, ואז אחלה. אני מעדיפה להוציא את הכסף על דברים כייפים אחרי הטיסה, במקום היעד.
וכן, טיסה עם ילדים זה לא תמיד סיוט, אבל אני מעדיפה במקרה הזה להיות מופתעת לטובה מאשר להפך.
לצפיה ב-'לשים את הילד על הרצפה? מה פתאום?'
לשים את הילד על הרצפה? מה פתאום?
06/09/2016 | 14:56
244
בגיל שנה וחצי הטיסות אצלנו נראות כך - או שהילדה ישנה על אחד מאיתנו, או שהיא רואה סרט, או שהיא מסתובבת איתנו במטוס. אבל היא תמיד יושבת עלינו כשהיא לא מהלכת במטוס. זה נראה לי ממש מסוכן לשים את הילד על הרצפה.

אגב, אם מה שתיארתי לגבי הטיסה נשמע סיוט - זה נכון, זה באמת סיוט, לפחות אצלנו.
לצפיה ב-'יש בני שנה וחצי שעדיין יכולים להיכנס לסל קל'
יש בני שנה וחצי שעדיין יכולים להיכנס לסל קל
09/09/2016 | 14:58
150
במיוחד מהסוג היותר גדול. תבדקו אם למישהו ממכריכם יש סל קל גדול מספיק ואם אל על בכלל מאפשרת להעלות את זה לטיסה...
לצפיה ב-'על הרצפה לא יאפשרו לכם בכל מקרה '
על הרצפה לא יאפשרו לכם בכל מקרה
20/09/2016 | 22:55
15
השינה - עליך או על בן הזוג
ואם התינוק ישן בשעה זו...הכי סבבה
(למרות שסביר שיהיה ער וב"היי" עד שיתרסק )
לצפיה ב-'חזרתי :)'
חזרתי :)
06/09/2016 | 12:32
2
220
תגידו מזל טוב :)

חזרתי קצת לפורום

נועה איזנשטט
לצפיה ב-'מזל טוב הרבה נחת מהקנטונת '
מזל טוב הרבה נחת מהקנטונת
07/09/2016 | 13:59
23
לצפיה ב-'יוו....איזה תמונות מאלפות ...'
יוו....איזה תמונות מאלפות ...
20/09/2016 | 22:57
17
מזל טוב
לצפיה ב-'המלצה לרופא/ת ילדים באשדוד בבקשה'
המלצה לרופא/ת ילדים באשדוד בבקשה
06/09/2016 | 11:07
28
היי,
מאוכזבת מאוד מהרופא הנוכחי של הילד ורוצה חו"ד שנייה (ואולי גם לעבור למישהו אחר)

אשמח אם מישהו שמכיר יוכל להמליץ לי על רופא/ת ילדים בבקשה.
אחד/אחת קשוב ושלא אדיש לסבל של הילד ולא מפחד לתת תרופות כשצריך או להפנות לגורמים המתאימים.

תודה רבה!
לצפיה ב-'גן חסידה ברחוב הגלגל. מכירות? רוצה לשמוע חוות דעת'
גן חסידה ברחוב הגלגל. מכירות? רוצה לשמוע חוות דעת
05/09/2016 | 13:20
3
74
זה הגן שהכי קרוב לי לבית ואין לי מושג ירוק עליו.
אשמח לשמוע עליו ממישהי שמכירה.
תודה
לצפיה ב-'שכחתי לכתוב - "גן חסידה" ברחוב הגלגל ברמת גן'
שכחתי לכתוב - "גן חסידה" ברחוב הגלגל ברמת גן
05/09/2016 | 16:28
19
לצפיה ב-'איזה הזוי'
איזה הזוי
06/09/2016 | 10:17
1
153
אני בת 29 והגן הזה היה קיים עוד כשהייתי בת 4
מעבר לזה לא יודעת להגיד.
לצפיה ב-'תודה. זה סימן טוב אם הגן מחזיק מעמד כל כך הרבה זמן!'
תודה. זה סימן טוב אם הגן מחזיק מעמד כל כך הרבה זמן!
06/09/2016 | 10:21
89
בכל זאת, אשמח לחוות דעת מהזמן האחרון (ממי שיודע כמובן).
תודה!!
לצפיה ב-'טרמפיסט לעגלה'
טרמפיסט לעגלה
05/09/2016 | 16:12
79
היי לכולם,
יש לי בת שנתיים ותינוקת חדשה.
מחפשת טרמפיסט/סקייט לעגלה שלנו - איה בייבי/מקס.
האם יש סוגים שונים? מה מומלץ? איך עובד החיבור?

תודה לעונים

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא גירושין בשיתוף פעולה
אירוח בנושא גירושין...
עו``ד אלונה לוי תענה על שאלותיכם בנושא גירושין...
אירוח בנושא גירושין בשיתוף פעולה
אירוח בנושא גירושין...
עו``ד אלונה לוי תענה על שאלותיכם בנושא גירושין...
אירוח בנושא נכויות...
מומחי ביטוח לאומי כאן כדי לענות לכם על כל השאלות...
אירוח בנושא נכויות...
מומחי ביטוח לאומי כאן כדי לענות לכם על כל השאלות...
במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

ד
ד"ר מיכה אלטמן
ד
לייעוץ אורולוג ילדים
פורום תרופות סבתא
פורום תרופות סבתא

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה