לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום הורים לתינוקות

ברגע אחד הפכנו מזוג (עם בטן...) לאמא ואבא. למשפחה. פתחנו כאן בית חם -להכיר הורים אחרים, להחליף דעות, לקבל עיצות, להנות מתמיכה ושותפות מאנשים שעוברים חוויות דומות. מקום להשוויץ בתמונות ולהשוות סוגי משחה לטוסיק המעבר מהריון ולידה לסטטוס של אמא (או אבא) הוא מאוד לא קל, אנחנו כבר לא חלק מהווית ההריון וכבר אחרי הלידה והפחדים שכמובן מלווים אותה, אבל עדין לא הורה מנוסה. האוצר הקטן הזה שהגיע איתנו הביתה מעסיק אותנו 24 שעות ביממה (ובדרך כלל גם את המצלמה ), ואנחנו נורררא רוצים לחלוק את זה עם אנשים מבלי להרגיש שאנחנו פולשים או מכבידים בדברים שרק אנחנו מתלהבים מהם... בשביל זה אנחנו כאן!
אז זה המקום שלכן/ם אמהות (או אבות) טריים, לחלוק, לשאול, להשוויץ ולהתייעץ..

את הפורום מנהלת איילת - אמא לתאומים יועצת שינה ומדריכת הורים לתאומים, וכמובן משתתפים בו המון מומחים בנושאים שונים והמון אמהות בסטטוס זהה עם או בלי נסיון.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הורים לתינוקות

ברגע אחד הפכנו מזוג (עם בטן...) לאמא ואבא. למשפחה. פתחנו כאן בית חם -להכיר הורים אחרים, להחליף דעות, לקבל עיצות, להנות מתמיכה ושותפות מאנשים שעוברים חוויות דומות. מקום להשוויץ בתמונות ולהשוות סוגי משחה לטוסיק המעבר מהריון ולידה לסטטוס של אמא (או אבא) הוא מאוד לא קל, אנחנו כבר לא חלק מהווית ההריון וכבר אחרי הלידה והפחדים שכמובן מלווים אותה, אבל עדין לא הורה מנוסה. האוצר הקטן הזה שהגיע איתנו הביתה מעסיק אותנו 24 שעות ביממה (ובדרך כלל גם את המצלמה ), ואנחנו נורררא רוצים לחלוק את זה עם אנשים מבלי להרגיש שאנחנו פולשים או מכבידים בדברים שרק אנחנו מתלהבים מהם... בשביל זה אנחנו כאן!
אז זה המקום שלכן/ם אמהות (או אבות) טריים, לחלוק, לשאול, להשוויץ ולהתייעץ..

את הפורום מנהלת איילת - אמא לתאומים יועצת שינה ומדריכת הורים לתאומים, וכמובן משתתפים בו המון מומחים בנושאים שונים והמון אמהות בסטטוס זהה עם או בלי נסיון.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
תקנון הפורום  -  הנחיות כתיבה בפורום  -  הפרסום בפורום אסור בהחלט!
נא הקפידו לשרשר הודעות בעלות מכנה דומה

המשך >>

לצפיה ב-'וירוס אפטות בפה '
וירוס אפטות בפה
26/07/2016 | 22:08
10
הי, שואלת גם פה - הגדולה שלנו עם וירוס אפטות בפה, כואב לה ואוכלת רק יוגורט, קוטג, אקטימל וכו'. לדאבוננו הקטנה (8 חודשים) הצליחה השבוע להגיע למוצץ של הגדולה ולמצוץ אותו. המשמעות היא כמובן הדבקה כמעט ודאית בתוך מספר ימים .
אני מאוד חוששת בגלל הגיל הצעיר ובגלל שהקטנה יונקת המון, היא גם אוכלת פירות ומרק אבל עדיין הרוב זה הנקה.
אשמח לשמוע מניסיונכן: 1. האם כשיש להם אפטות קשה להם לינוק? האם הם לוקחים בקבוק, זה פחות כואב להם?
2. מה אני יכולה לעשות כדי להתכונן - מרוב ייאוש אני חושבת לתת לה לטעום אקטימל, או מעדן, כבר עכשיו כדי לוודא שהיא לא אלרגית ומתוך חשש שאם יהיה לה את הוירוס היא לא תרצה לאכול כלום, אז שלפחות אוכל לתת לה משהו.
אשמח לשמוע כל עצה או תובנה שיכולה לעזור או סתם לעודד איך עוברים וירוס כזה בגיל כל כך צעיר, תודה!
לצפיה ב-'נפתח פורום פוקימון GO'
נפתח פורום פוקימון GO
( לעמוד שלי בתפוז )
26/07/2016 | 11:57
2
 אם גם אתם נפלתם לטירוף החדש שמשגע את העולם, הפורום הזה נועד בדיוק בשבילכם!
היכנסו עכשיו לפורום פוקימון GO בתפוז, שם מחכים לכם פוקימונים נדירים ביותר:
לצפיה ב-'גן לילד בן שנה ברמת גן'
גן לילד בן שנה ברמת גן
25/07/2016 | 21:12
1
26
אהלן..יש לכן אולי המלצה לגן באזור הבורסה ברמת גן? הילד בן שנה..
תודה..
לצפיה ב-'גן בשכונת הגפן '
גן בשכונת הגפן
26/07/2016 | 10:13
22
גן עדן של ילדות ברחוב תלפיות

לצפיה ב-'המלצה על משפחתון ברמת חן'
המלצה על משפחתון ברמת חן
25/07/2016 | 17:16
23
הי לכולם....מחפשת משפחתון או גן מומלצים עבור ביתי בת השנה ועשרה חודשים

תודה
לצפיה ב-'לא חוזרת לישון'
לא חוזרת לישון
25/07/2016 | 06:57
83
שלום לכולם,נתקלנו בבעיה חדשה , בלילה הילדה לא חוזרת לישון אלא ערה כשעה . בדרך כלל לקראת הבוקר ,בשעות 3-4-5 כל פעם שונה , היאיונקת ונראה שכן רעבה אבל זה לא עוזר לה לחזור לישון ואז אני במשך שעה חושבת לידה ועוזרת לה להירדם,מה שבסוף מחזיק ל40 דקות בערך ,זה ממש מעצבן ואני לא יודעת איך לשנות את זה . בת 4 וחצי חודשים נרדמת בטפיחות במיטה, רוצה לציין שהרבה פעמים מרוב עייפות אני לוקחת אותה אליי
לצפיה ב-'מסגרת לילד בן שנה בנווה אביבים'
מסגרת לילד בן שנה בנווה אביבים
24/07/2016 | 12:56
1
34
היי
אני אמורה לעבור לנווה אביבים ולצערי אני לא מוצאת מסגרת לילד שלי בן השנה..מישהי במקרה מכירה?
לצפיה ב-'רמת אביב ג עוזר לך? יש לי חברה שעובדת בגן ברמת אביב גימל האם'
רמת אביב ג עוזר לך? יש לי חברה שעובדת בגן ברמת אביב גימל האם
24/07/2016 | 22:30
38

זה קרוב לך? לגן קוראים גן תות ולמנהלת קוראים אתי אם אני לא טועה היא המעסיקה של חברה שלי.מקווה שעזרתי בהצלחה בחיפושים לא מהאזור אז לא יודעת
לצפיה ב-'מתי אתן נותנות אקמולי/נובימול?'
מתי אתן נותנות אקמולי/נובימול?
21/07/2016 | 12:23
6
107
רק כשהבייבי מעלה חום או גם כש"רק" לא מרגיש טוב?

הקטנצ'יק, בן שנה, קיבל חיסון לפני 5 ימים והתופעות מתחילות היום (כמו שאמרו שיקרה). הוא גם מצונן אז קשה לי להעריך מה יותר משפיע פה. אין לו חום אבל הוא חסר תיאבון, חסר אנרגיה ומקטר יותר מהרגיל. זה לא מצב שמצריך ביקור אצל הרופאה אבל אני מתלבטת אם לתת לו כדי שירגיש טוב יותר.
לצפיה ב-'כשיש חום עדיף לא לתת תרופה להורדת חום'
כשיש חום עדיף לא לתת תרופה להורדת חום
21/07/2016 | 20:08
122
כי החום משחק תפקיד חשוב בלחימה במחלה. הרופאים שלנו ממליצים לא לתת תרופה אם יש חום מתחת ל- 39 מעלות, אלא אם יש אי נוחות והם מרגישים לא טוב (זה לא תמיד בא יחד).
אני יודעת שכמבוגרת אני יכולה להחליט שלפעמים אני מסוגלת לסבול הרגשה לא נעימה ולא לקחת תרופה, אבל אני לא מאמינה בלהחליט את זה עבור הילדים. אם הם מרגישים לא טוב, בין אם יש או אין חום, אני אתן להם תרופה. כשיגדלו הם יוכלו לבחור בעצמם, אבל כרגע אני לא רואה סיבה שיסבלו סתםץ
לצפיה ב-'אני נותנת, אני לא בעד סבל... גם האחיות אמרו לי '
אני נותנת, אני לא בעד סבל... גם האחיות אמרו לי
21/07/2016 | 22:46
112
שאם אני רואה שהתינוקת מרגישה רע מהחיסונים לתת.
גם אני לוקחת כדור כשכואב לי ...

לצפיה ב-'נובימול'
נובימול
22/07/2016 | 11:48
92
כמות יותר קטנה ועובד מעולה
לצפיה ב-'תודה על התגובות. עזרתן '
תודה על התגובות. עזרתן
24/07/2016 | 10:17
1
78
אנחנו גם התבייתנו על נובימול בגלל הכמות הקטנה. אני נוטה לתת כשמרגישים רע גם בלי חום (ולהיפך, אם יש קצת חום אבל מתנהגים כרגיל לא ממהרת לתת). פשוט עם השיניים עכשו, והיה לו גם וירוס ואחריו חיסונים וחששתי שאולי אנחנו נותנים יותר מדי פעמים.
לצפיה ב-'אני נותנת נורופן בהתאם לרמת האפאטיות'
אני נותנת נורופן בהתאם לרמת האפאטיות
25/07/2016 | 11:53
40
בגדול אני יותר מנסה להסתכל ולראות אם יש אפטיות ופחות שמה לב לחום אלה אם הוא עולה מעל 39. אני גם עברתי להשתמש בנורופן לילדים כי הוא עובד לי הרבה יותר מהר וליותר זמן.
לצפיה ב-'נותנת נורופן'
נותנת נורופן
26/07/2016 | 17:26
9
הוא משפיע מהר יותר ממשככי הכאבים האחרים ובאמת מצליח להקל ולהרגיע. אם הוא רק נראה טיפה לא מרגיש טוב ואין חום, אני מחכה עם זה קצת ועוקבת.
לצפיה ב-'תינוקת בת 6 חודשים נרדמת רק על הידיים'
תינוקת בת 6 חודשים נרדמת רק על הידיים
22/07/2016 | 05:09
3
111
הי! כמו הרבה הורים טריים הרגלתי את הקטנה להרדם על הידיים. היא נרדמת עם טטרה על עיניה ומוצץ. אני ממש ממש רוצה תלמד אותה להרדם לבד והיא פשוט לא מצליחה. היא לא בוכה, רק מתהפכת ומתהפכת ובסוף פשוט משחקת במיטה שלה. בלילה אם היא מתעוררת אני נותנת מוצץ שנפל והיא פשוט חוזרת לישון. אם היא רעבה אני נותנת בקבוק והיא או נרדמת עליו או שאני מרדימה על הידיים. עד לפני חודש וחצי לא היתה מוכנה גם  לישון במיטה שלה אלא רק על הידיים אבל תודה לאל התעקשתי והיא נאותה לישון במיטה. מה לעשות? אודה לכל עזרה כי היא כבר לא קטנה וכואב הגב :) האם זה משהו שיעבור לבד? אני לא מוכנה לשיטות בהם הילד בוכה עד שנרדם.
לצפיה ב-'מנשא?'
מנשא?
23/07/2016 | 08:09
70
אני לא בעד אימוני שינה. היכולת להירגע ולהירדם "לבד" זה עניין של בשלות פיזיולוגית ורגשית וזה מגיע עם הזמן. בינתיים עוזרים להם להירדם. כמובן שמים לב לחלונות שינה ומנסים להאריך שינה אבל המושג "להירדם לבד" קיבל קצת יותר מדי פוקוס לטעמי.
גם הילדה שלי בת חצי שנה ואני עוזרת לה להירדם - בידיים, מנשא וכו'. מה שעובד לנו... ניסית מנשא?
מזמינה לך להצטרף לקבוצת פייסבוק "המדריך המציאותי לשנת תינוקות". הצטרפתי לפני כמה חודשים והם עשו לי הרבה סדר בנוגע לשינה והציפיות שלנו ממנה...
לצפיה ב-'לא חייבים לתת'
לא חייבים לתת
23/07/2016 | 12:26
80
לילד לבכות עד שיירדם,אבל כן להיות מוכנים להתנגדות,קיטור,ובכי גם כשאת נמצאת,תשתדלי לא להתרגש מדי מהבכי( כמובן שאם הילדה נכנסת להיסטוריה מיד להרגיע).אצלינו עובד יופי בלחישה טפיחה רק בלי בלחישה חח ,רק טפיחות קלות. נרדמת על הבטן ורק בלילה הופכת אותה לגב.לפמים הרדמה ככה יכולה לקחת 5 דקות ולפעמים חצי שעה,אבל זה עדיף מלשבור את הגב
לצפיה ב-'ממש לא להרדים בבכי'
ממש לא להרדים בבכי
24/07/2016 | 10:10
66
אני מסכימה עם מה שנכתב מעלי לגבי הבשלות שצריך לקחת אותה בחשבון.
אני עדיין מרדימה את בן השנה בנדנוד בעגלה. כשכמעט נרדם אני מעבירה למיטה. אני מזמזמת לו שיר ערש קבוע כדי שיבין שהולכים לישון ולפעמים מספיק שאזמזם ואהיה לידו כדי שיירדם. זה תהליך איטי והדרגתי ויש בו התקדמויות ורגרסיות (מחלות ושיניים מחרבים כל הישג...) אבל לומדים בסוף.
מנשא זה מצויין. הציל אותנו כל כך הרבה פעמים, גם עם הגדולה בזמנה וגם עם הקטן.
יש הבדל בין שנת יום לשנת לילה. אם הקטן מתעורר בלילה ושום דבר לא עוזר אני לפעמים מרדימה אותו בעגלה והוא ישן בה עד הבוקר כי השינה חשובה לכל בני המשפחה.
לצפיה ב-'היום התינוקת התעלמה ממני במכוון - ייתכן?'
היום התינוקת התעלמה ממני במכוון - ייתכן?
22/07/2016 | 05:18
2
140
 תעלמה ממני במכוון - האם אני מדמיינת? השארתי בת 6 חודשים עם סבתא ל 7שעות, לראשונה פרק זמן כזה ארוך בלעדיי. כשחזרתי עם בעלי לקחת אותה היא התייחסה רק לסבתא ואליו והתעלמה ממני! לא יצרה קשר עין, לא חיכה אליי. רק אחרי כ3 שעות חזרה להתעניין גם בי. אני מדמיינת או שזה יכול להיות? ההרגשה היתה ממש זוועה כי ניסיתי כל דבר כדי שתתייחס.. שרתי וחיבקתי ונישקתי..היא או נתנה בי מבט קר או התעלמה :/
לצפיה ב-'יכול להיות'
יכול להיות
23/07/2016 | 12:32
82
שהיא הייתה עייפה ולכן ניסתה לא ליצור קשר עין כדי להימנע מהגירויים נוספים ,ואולי נורא הייתה עסוקה בסבתא ,. אין מה להתרגש
לצפיה ב-'לי זה קרה עם התינוקת שלי'
לי זה קרה עם התינוקת שלי
24/07/2016 | 09:59
76
בגיל 7 חודשים, אחרי "ריב" על אוכל....
זה היה מאוד מופגן ונגמר רק אחרי שביקשתי ממנה סליחה.
בחיי.
לצפיה ב-'תינוקת בת 6 חודשים אוכלת גג 180 בארוחה'
תינוקת בת 6 חודשים אוכלת גג 180 בארוחה
22/07/2016 | 05:14
8
130
הי, התינוקת שלי לא אכלנית גדולה. בגיל 4 חודשים ויתרה לצערי על הציצי ועברה לאכול תמל, לא בהנאה. נותנת לה סימילאק. אוכלת גג 180 בארוחה, לרוב 90 או 120. מגיל 6 חודשים, כשבועיים, אוכלת גם פירות וירקות פעמיים ביום. עברנו לסימילאק 2 והוא כנראה עושה לה עצירות אז אני משלבת עם 1. ברור לי שרוב הקלוריות עדיין מגיעות מתמל. יש מה לעשות כדי שתאכל יותר? אולי להחליף פורמולה? היא תינוקת גבוהה ורזה ופעילה מאוד, ודעתנית. כשהיא לא רוצה יןתר בקבוק היא ממש דוחפת אותו ממנה. תודה!
לצפיה ב-'למה לא לכבד את מנגנון הרעב שובע שלה?'
למה לא לכבד את מנגנון הרעב שובע שלה?
22/07/2016 | 21:28
98
הקטנה בת 8 חודשים ואוכלת 180 רק בבוקר ולפני השינה. שאר היום אוכלת 150 ולפעמים אפילו פחות.
יכול להיות שהעצירות היא כי את לא נותנת מספיק מים עם המוצקים ולא בגלל התמ"ל?

אם היא רעבה שתאכל ואם לא אז לא בכוח. אם לא מסיימת לעשות לה גרפס ולהציע שוב - אם עדיין דוחה את הבקבוק כנראה ששבעה. זה מנגנון נהדר וחשוב לא להרוס.
לצפיה ב-'את היית מסכימה '
את היית מסכימה
23/07/2016 | 12:30
85
שידחפו לך אוכל גם אם את לא רוצה יותר ? שתאכל כמה שהיא רוצה ,לא רוצה לאכול 10 שעות שלא תאכל גם 10 שעות כל עוד היא חיננית פעילה ובריאה אין שום סיבה להתערב לה במנגנון השבוע והרעב, מצטערת אם יצא קצת תוקפני
לצפיה ב-'כדאי לפנות לרופא ילדים'
כדאי לפנות לרופא ילדים
23/07/2016 | 19:27
3
97
אנחנו היינו במצב דומה, הקטן בגיל 7 חודשים החליט בקושי לאכול בקבוק, בדיוק הכמויות שאת מתארת, הרופא שלנו אמר שאלו אכן כמויות קטנות ושאמנם יש ילדים שמוותרים על בקבוק בגיל צעיר אבל זה דורש מעקב גדילה צמוד יותר. אפשר גם לבקש הפניה לתזונאית.
קודם כל אם היא אוכלת טוב מוצקים אז אפשר להעביר גם את הארוחה השלישית ביום למוצקים, להקפיד שבכל ארוחה יש גם חלבון ושומן (אבוקדו, טחינה, שקדיה, חמאת בוטנים טבעית אם לא אלרגית), אצלינו ממש עזר להחליף לפטמת אימון של מים במקום פטמה רגילה ולהוסיף קצת דייסה שממתיקה את הטעם.

אני מסיכה שאי אפשר להכריח תינוק ואכול וגם לא טוב לעשות זאת אבל מצד שני כן צריך להיות עם האצבע על הדופק ולעקוב.

שיהיה בהצלחה!
לצפיה ב-'תודה לך על התגובה השפויה'
תודה לך על התגובה השפויה
23/07/2016 | 20:24
2
81
תודה לך !
מישהו דיבר על לדחוף אוכל? אלוהים. אני אמא לילדה מאוד פעילה שאוכלת מעט ואני רוצה לוודא שהיא לא יורדת במשקל. אני בהחלט התחלתי להעשיר את הארוחות שלה בשקדיה ושמן זית, אנסה את הטיפ של החלפת פטמה. גם אנסה להחליף את הסימילאק במטרנה. תודה רבה!
לצפיה ב-'מבינה אותך'
מבינה אותך
23/07/2016 | 20:37
65
וכמו שעל תינוק שלא נרדם ולא ישן טוב לא יגידו לך שכנראה הוא פשוט לא צריך לישון ילד שלא אוכל זה לא אומר שהוא לא רעב או שכל הצרכים התזונתיים שלו מסופקים.

אצלינו הוא כן ירד קצת באחוזונים, אבל זו גם תקופה שהיה הרבה חולה והוציא שיניים ואכל פחות ובכל מקרה מומלץ לפנות לאנשי מקצוע.
לצפיה ב-'גם אם היא יורדת'
גם אם היא יורדת
24/07/2016 | 09:34
44
במשקל ,זה לא בהכרח אומר שהיא לא אוכלת טוב ,זה יכול לנבוע מזה שהיא גובההת ( ככה כותבים ?!)
לצפיה ב-'כאמא לילדה מאוד מאוד רזה'
כאמא לילדה מאוד מאוד רזה
24/07/2016 | 09:56
72
שעשתה לי בית ספר עם אוכל ועדיין עושה (היא בת 5) אני יכולה להבין את הדאגה ואת ההרגשה.
אני ממליצה לך לעקוב אחרי העליה במשקל ולראות שהיא לא שוברת אחוזונים. אם יש לה קיבה קטנה (יש ילדים כאלה והבת שלי היא אחת מהם) כדאי להציע יותר פעמים ביום. ייתכן שהיא מתמלאת מהר ורעבה שוב מהר.
עצירות יכולה לנבוע ממעבר לסימילאק 2 אבל גם מהתחלת מוצקים. היא מסכימה לשתות מים? אפשר להציע גם מיצים טבעיים שמכינים בבית כמו עגבניות או ענבים. (עגבניה עם קצת שמן זית עוזרת לעצירות).
ודבר נוסף - יש תינוקות רזים ופעילים. אולי היא פשוט כזאת. אבל אם היא יורדת באחוזונים או שאת פשוט דואגת תתייעצי עם רופא ילדים או דיאטנית.
הילדה שלי נולדה באחוזון 3 וירדה משם לגרף משלה. היינו המון זמן אצל דיאטנית מקסימה אבל השיפור היה מינימלי ומגיל שנה ועד היום היא מקבלת השלמה של פדיאשור. 
לצפיה ב-'יש תינוקות שאוכלים מעט'
יש תינוקות שאוכלים מעט
26/07/2016 | 10:31
9
אצלי עד גיל 8 חודשים היתה אוכלה 100 מ"ל, ואז עברנו ל-150 מ"ל.
היתה שבעה ומרוצה גם בכמויות הקטנות
לצפיה ב-'שואלת גם פה: סקר עגלות '
שואלת גם פה: סקר עגלות
21/07/2016 | 11:17
4
74
הי לכולם!
אני בשבוע 29 ומתלבטת בנושא עגלה...
בהתחלה היינו נעולים על הבוגבו בי 3 ועכשיו כבר לא בטוחים וחזרנו למצב ההתחלתי וכל האפשרויות פתוחות...
בקיצור חשבתי שיהיה נחמד אם כל אחת תרשום איזו עגלה יש לה ומה היתרונות/ חסרונות שלה לדעתה, או איזו עגלה היא היתה קונה במקום
לצפיה ב-'היו לי שתי פירמות לא ידועות'
היו לי שתי פירמות לא ידועות
21/07/2016 | 12:18
87
אחת מהן קיבלתי "בירושה" מגיסתי. השמות היו happy baby אאל"ט והשני אני כבר לא זוכרת. הן היו נוחות לתינוקות בפנים מבחינת גודל האמבטיה והיה סל גדול ושימושי. גם האפשרות ליציאות קצרות מהאוטו כשצריך רק להרכיב את הסלקל על הבסיס היתה נוחה ושימושית. אבל הן גם היו מסורבלות לפירוק והרכבה בכל נסיעה והיה קשה לעבור איתן במקומות צרים. בשתיהן הטיולון היה כיסא שמרכיבים על הבסיס - לא פרקטי ולא נוח.
שמעתי הרבה על צ'יקו וראיתי כמה וכמה אימהות איתה ואני חושבת שהיום הייתי קונה אותה (לא יודעת מה המחיר שלה).
לצפיה ב-'יש לך את היויו'
יש לך את היויו
21/07/2016 | 17:06
68
זו אחלה עגלה, ממש קלה אפשר לקפל אותה ממש שהיא הופכת לפיצית ויש לה גם אמבטיה וגם טיולון.
לצפיה ב-'בייבי ג'וגר מצויינת'
בייבי ג'וגר מצויינת
21/07/2016 | 22:52
76
עגלה מאוד נוחה, קלה יחסית, נסיעה חלקה,
הטיולון שלה נוח,
אני מצליחה לקפל אותה ביד אחת בקלות, במשיכה אחת היא מתקפלת.

אני מאוד מרוצה מהעגלה,
הגגון שלה יחסית גדול,
הברייטקס די דומה לה, אבל הגגון שלה יותר קטן.

יש לטיולון רק כיוון אחד עם הפנים קדימה, ייתכן וזה חיסרון -
אבל זה אף פעם לא הפריע לי...
את העריסה אפשר להרכיב לשני הכיוונים.
אפשר לחבר לה גם סלקל של ברייטקס, אבל  לא קניתי סלקל
(בדיעבד טעות, יכול להיות מאוד שימושי)

קניה נעימה

לצפיה ב-'יש לנו פג פרגו'
יש לנו פג פרגו
23/07/2016 | 20:28
38
ואני ממש מרוצה. חוץ מהמחיר היא נהדרת.
לצפיה ב-'עזרה דחופה במציאת משפחתון/ מטפלת בתל אביב- הצפון הישן'
עזרה דחופה במציאת משפחתון/ מטפלת בתל אביב- הצפון הישן
23/07/2016 | 13:46
39
שלום לכולם, אשמח לעזרתכם במציאת מסגרת לבני בן ה 6 חודשים מחודש אוגוסט או ספטמבר.
אני מחפשת באזור בבלי עד ככר המדינה משפחתון קטן (עד 5 ילדים) או להצטרף לזוג עם תינוק בגיל דומה או מטפלת בביתה ל 3 ימים בשבוע.

שבוע מעולה!

לצפיה ב-'החלפת תמ"ל ומיטה.'
החלפת תמ"ל ומיטה.
18/07/2016 | 15:18
8
194
שלום לכן.

לפני שבוע הרופאת משפחה אמרה לנו להחליף לחמוד ממטרנה רגילה/חלבית לצמחית כי כנראה שהוא אלרגי, והחלפנו והבעיה שהוא בקושי מוכן לשתות את המטרנה הצמחית, עם את הרגילה היה מחסל לי בקבוקים של 180 מ"ל ושל 240 מ"ל עכשיו בקושי הוא שותה 60 ואחרי חצי עשה עוד 60 ואחרי רבע שעה עוד 60 ושלא נדבר על העצירות שלו. וחוץ מזה שיש לו מצב רוח טוב וטיטולים רטובים הכל בסדר אצלו.... והוא בן 5 חודשים.
ועד עכשיו הוא ישן בעגלה שלו לידי בלילה ובמעון אמרו לי שנורא קשה לו לישון בלול ומתעורר אחרי 30-40 דקות וחוזר לישון רק בעגלה. ועכשיו הוא קצת גדול לעגלה ואני רוצה להרגיל אותו לישון במיטה/לול. ואני לא יודעת איך להתחיל. ויש לצין שחדר שלו זה בממ"ד ודי רחוק מן החדר שלנו ואני פוחדת שאני לא ישמע אותו בלילה, אז בעלי אומר לי שאני ישן איתו בחדר...

מה דעתכם?? למשהי יש תובנות לעזור לי?? אני שמח לתשובות.

תודה לכולן ויום טוב
לצפיה ב-'שינה במיטה'
שינה במיטה
18/07/2016 | 16:12
121
האם אפשרי להכניס מיטת תינוק אליכם לחדר?
אם כן, אז אולי תוכלי כשבוע-שבועיים שהתינוק ישן קרוב אליך במיטת תינוק. ואחרי תקופת ההסתגלות שלך ושלו להעביר את המיטה לחדר שלו בממ"ד ולשים מוניטור כזה אינטרקום ככה תוכלי לשמוע את הבייבי עושה כל פיפס

אם אי אפשר להכניס את המיטה לחדר שלכם, תתחילי עם לשים אותו לישון את התנומות שלו במיטה בחדר הנפרד ולאחר כשבוע תשכיבי אותו לישון במיטה ללילה.

אולי שווה לך לקנות את ה"נחשוש" הזה ששמים לתינוקות שעוזר להם להרגיש מכורבלים ולא "פרוצים".
מה דעתך?

אספר לך מה אני עשיתי: עד גיל ארבעה חודשים התינוק שלי (שהיום בן תשעה וחצי חודשים) ישן בחדר שינה שלנו בעריסת תינוק. בגן הוא ישן בעריסה עם נחשוש מגיל שלושה חודשים. בגיל ארבעה חודשים העברנו אותו לישון במיטת תינוק, אבל עדין בחדר שלנו. בערך בגיל ארבעה וחצי חודשים העברנו את המיטה לחדר שלו וקנינו את האינטרקום של Vtech BM2000 שהוא מצוין.

לגבי המעבר למטרנה הצמחית אין לי ממש תובנות מניסיון
אולי התזונאיות של מטרנה יוכלו לעזור לך? אני התקשרתי אליהם כמה פעמים והרגשתי שהן יודעות על מה הן מדברות ונתנו לי תחושה טובה של ביטחון וניסיון.
יש סיכוי שהשינוי הזה באכילה שאת רואה אצל התינוק לא ממש קשור לשינוי למטרנה הצמחית, אולי בוקעות לו שיניים או שהיה לו איזה וירוס וזה התבטא בכך שהוא אוכל פחות ובחלקים?
לצפיה ב-'לגביי המטרנה הצמחית'
לגביי המטרנה הצמחית
19/07/2016 | 01:11
81
הפורמולות הצמחיות למיניהן הן די מגעילות... נסי פעם לטעום, לא פלא שהוא לא אוהב.
הקטנה שלי בדיוק באותו גיל, כבר יותר משבועיים עם זה ועדיין מתרגלת. הציעו לי להוסיף סוכר ענבים לשיפור הטעם, לא ששתי לתת לה סוכר כ״כ מוקדם אבל אולי שווה לנסות. אצלנו זה לא עזר והיא אוכלת בדיוק את אותה הכמות גם עם הסוכר אז ויתרתי...
סבלנות, אולי הוא עוד יתרגל לזה. ועוד מעט יתחיל לאכול אוכל רגיל וכמות הבקבוקים אמורה לרדת במילא.
בהצלחה
לצפיה ב-'מה הסיפור של שינה בעגלה? לא מבינה את זה'
מה הסיפור של שינה בעגלה? לא מבינה את זה
19/07/2016 | 04:31
4
163
עוד מישהי סיפרה שהילד שלה בן כמעט שנתיים עדין ישן בעגלה, לא קולטת את זה.
עגלה זה כשיוצאים מהבית. אין שם מזרון בריא, התינוק/ילד לא יכול לזוז, זה לא נוח, לא בטיחותי, ואני די בטוחה שאם תשאלי רופא יגידו לך שזה פוגע להם בגב.
שינה זה במיטה עם מזרון נורמלי. תינוק בגיל הזה אמור להסתובב במיטה, להתהפך מתוך שינה, לזוז בכל מיני כיוונים. בעגלה אי אפשר לעשות את זה ואת מאוד מגבילה אותו וחבל!
דיי, תפסיקו עם זה עכשיו. מפחדת לא לשמוע אותו? מה הבעיה בדיוק לקנות מוניטור כזה של סאונד (לא צריך וידאו ולא שום דבר אחר, רק לשמוע), ולשים בחדר שלו? אם בעלך רוצה שהוא ישן על כיסא בלילה, הבן שלך צריך מיטה נורמלית והיה צריך את זה כבר כמה חודשים טובים.
אגב, לא הבנתי את הקטע של בעלך שרוצה שתשני איתו בלילה. אם את לא מניקה, ואני מניחה שאת עובדת כי הוא במעון, אז למה את היחידה שאחראית לטפל בו בלילה? איפה בעלך נמצא? למה זה רק אחריות שלך?
לצפיה ב-'מסכימה עם החלק השני (קצת פחות נחרצת על הראשון)'
מסכימה עם החלק השני (קצת פחות נחרצת על הראשון)
19/07/2016 | 08:39
110
בעלי קם בלילה לפחות כמוני אם לא יותר. אם אני לא מניקה הוא יכול להחזיק מוצץ, ללטף או לתת בקבוק בדיוק כמוני.

עכשיו התינוק בן 10 חד' וכשהו מתעורר לפנות בוקר הוא צועק אבא אבא, אמרו לי שהוא כנראה מתכוון אמא אבל מבחינתי אם הוא קורא לאבא הוא יקבל אבא!
לצפיה ב-'אני חייבת לציין שהנימה שעולה מהתגובה שלך'
אני חייבת לציין שהנימה שעולה מהתגובה שלך
20/07/2016 | 19:17
100
מאוד לא נעימה. 
אימהות שואלות כאן שאלות. זה המקום. הן מצפות לתשובה ולא לפטיש על הראש. במיוחד אימהות לילד ראשון. אפשר להיות קצת פחות ביקורתית.
עניינית - אני אמא לילד שני, עכשו בן שנה. עד לא מזמן ישן בעגלה לילות שלמים. למה? כי רק ככה הוא נרדם. כשתינוק מתעורר שוב ושוב בלילה נותנים לו לישון איפה שהוא מצליח כי השינה עצמה חשובה יותר מהרבה דברים אחרים. גם כיום יש לילות שהוא מתעורר ולא מצליח להירדם אז כדי ששאר בני הבית ייוכלו להמשיך לישון הוא ישן שם חלק מהלילה. הגב שלו בסדר גמור והוא מתפתח מצויין. 
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
21/07/2016 | 14:04
1
97
הקטן שלי בן 5 חודשים, וכן הכי נוח לו לישון בעגלה כי שם זה נוח ואינטימי וחברה שלי השכיבה את הילדים שלה באותה עגלה עד 8 חודשים.... והילדים שלה בסדר גמור. ופשוט אני רוצה שיתחיל להתרגיל לישון גם בלול משלו. אבל הלול בבית ובמעון הוא גדול ורחב והוא לא רגיל למרחבים כאלה. וברור לי שברגע שהוא מתחיל להתהפך ולהתרומם אין לי בררה מלעביר אותו ללול שלא יקפוץ לי מן העגלה. ובעלי עובד עם מכונות וחשוב לו השינה הרצופה בלילה.... זה שאני כבר שנה לא ישנה בלילות זה משהו אחר. וגם ככה החלפנו לחמוד מטרנה וקשה לו עם המטרנה הצמחית ומה לעשות בעלי ראש כרוב ולא מוכן ללמוד והקטן לא מוכן לקבל ממנו בקבוק....
לצפיה ב-'גם אצלנו זה ככה'
גם אצלנו זה ככה
24/07/2016 | 10:26
28
בעלי מכין בקבוקים אבל בלילה אני קמה אל התינוק כי אני איתו בבית במשך היום ובעלי קם מאוד מוקדם בבוקר לעבודה וחוזר מותש בערב. זה שבמשפחות אחרות גם הבעל קם בלילה להאכיל זה טוב ויפה להם. כל משפחה מתנהלת בדרך שמתאימה לה.
בעגלה אני קושרת אותו ברצועות. בלול את יכולה להקטין את המרחב עם נחשוש או כריות. אולי חפץ מעבר יוכל לעזור. אצלנו הגדולה ישנה עם "שמיכי" שלה עד היום והקטן אוהב להתחבק עם טטרא.
נסי להרגיל אותו ללול כשהוא ער. שישכב וישחק שם קצת כשאת לידו וכך ילמד להכיר ולחבב את המקום. 
לצפיה ב-'ללכת לרופא ילדים ולבקש מרשם לתמ"ל היפואלרגני'
ללכת לרופא ילדים ולבקש מרשם לתמ"ל היפואלרגני
19/07/2016 | 08:35
91
יכול להיות שיהיה צורך בבדיקת צואה, או ביקור אצל אלרגולוג אבל התמ"ל הצמחיים ידועים שלא משהו מבחינה תזונתית וההיפו-אלרגנים במרשם (נטראמיגן, נוטרילון פפטי-ג'וניור וסימילאק אלימנטום) עדיפים עליהם בהרבה!
גם הטעם שלהם לא מדהים ועל כן אפשר להוסיף להם קצת תמצית וניל/ סוכר ענבים/דייסת וניל וכל פעם קצת להוריד את המינון עד שיתרגל לטעם החדש. גם אנחנו עברנו את זה....

לגבי שינה, קודם כל אפשר לקנות מוניטור שיעביר את הקולות וככה תיהי בטוחה שאת שומעת אותו. לפי מה שאומרים בגיל 5 חודשים כבר מתחילות להיות יכולות למידה, אלו יהיו כמה שבועות קשים, אבל אם את תיהי עקבית הוא ילמד לישון במיטה. אנחנו עברנו מהרדמה על הידיים להירדמות במיטה בגיל הזה, לא קל, לא ממש כיף אבל בסוף שווה את זה.

בהצלחה בהכל!
לצפיה ב-'נפתח פורום שמאות מקרקעין'
נפתח פורום שמאות מקרקעין
( לעמוד שלי בתפוז )
21/07/2016 | 09:56
1
 האם אתם לקראת רכישה או מכירה של נכס? נמצאים בהליך לקיחת משכנתא וזקוקים לסיוע או הכוונה בהתנהלות עם שמאי הבנק?

בפורום שמאות מקרקעין בתפוז תקבלו תשובות לכל השאלות:
לצפיה ב-'כמה אמורים לאכול בכל הנקה?'
כמה אמורים לאכול בכל הנקה?
19/07/2016 | 21:47
2
101
פיצי בן שבוע וחצי, בהתחלה אכל לי שתי נגלות מצד אחד ועוד אחת מצד שני. בימים האחרונים יונק במרץ רבע שבעה פלוס מינוס מצד אחד, נרדם וזהו... יכול להיות שזה מספיק? איך יודעים?
לצפיה ב-'יש בתפוז פורום הנקה- ממליצה גם לשאול שם'
יש בתפוז פורום הנקה- ממליצה גם לשאול שם
20/07/2016 | 07:55
16
לצפיה ב-'היי'
היי
20/07/2016 | 12:08
69
אני זוכרת אותך מפורום הריון, מזל טוב :)
הדרך הכי טובה לראות אם זה מספיק היא אם הוא עולה במשקל, היית בטיפת חלב?
וגם, איך מרגיש הציצי אחרי האכלה? אם מרגיש שהוא רוקן אותו זה סימן טוב. באיזה הפרשים הוא דורש אוכל? אם בסביבות שעתיים שלוש הפרש - אז כנראה שמספיק לו.
אם הוא נרדם ואת מרגישה שלא ממש סיים לאכול, את יכולה להרים לגרעפס, אצלי זה מעיר אותו ואז הוא רוצה לאכול עוד (בדרך כלל רק עוד קצת..)

תכלס, יש שיגידו שהם צריכים לינוק מספר מסוים של דקות, לדעתי זה בעיקר עניין של הרגשה, את לומדת להכיר את התינוק שלך ואת הכמויות שלו
לצפיה ב-'שאלה לגבי נוטרילון'
שאלה לגבי נוטרילון
18/07/2016 | 22:50
72
האם עדיין לא מוסיפים בו את הרכיב של אומגה 3?
לצפיה ב-'צריכה ייעוץ שינה'
צריכה ייעוץ שינה
14/07/2016 | 12:16
5
218
הקטן עוד מעט בן 3 חודשים.
עד היום אנחנו בערב מרדימים אותו על הידיים ולפעמים יוצא שנרדם תוך כדי הבקבוק. השינה בלילה היא דיי טובה, ישן מ8 וחצי בערב עד 3-4 לפנות בוקר. ואז שוב אוכל ושוב מרדימים על הידיים ולעיתים נרדם עם הבקבוק. אז ישן עוד כשעתיים-שלוש. בשינה הזאת לפעמים נראה שמשהו מציק לו, הוא עושה הרבה רעשים של חוסר נוחות.
ואז ביום השינה ממש לא יציבה. בגלל שקשה לי כבר להרדים על הידיים אז במהלך היום אני כל פעם מרדימה בדרך אחרת. פעמים רבות נרדם באוניברסיטה כשאני שמה לו מוצץ וחיתול מסביב (הוא לא מחזיק טוב את המוצץ אז חייב משהו שיעזור) לפעמים מנענעת קצת בידיים ועושה לו ששש והוא מצליח להרדם כמעט בכוחות עצמו. ולפעמים על הידיים כשממש כלום לא הולך. הבעיה העיקרית היא שכל שינה שלו היא של 20-30 דקות. אני לפעמים מחזירה לידיים ומרדימה מחדש ואיכשהו פה ושם יוצא לו לישון שעתיים רצוף. אבל זה תמיד הימור כזה.
נוצר מצב עכשיו שאני כבר לא יודעת איך להרדים אותו, והסדר יום משובש לגמרי וסובב הרבה סביב שינה.
יש עצות??
לצפיה ב-'היי'
היי
14/07/2016 | 17:43
2
104
הקטנטן שלנו בן חודשיים וחצי, לגבי מה שאת מספרת על שעות הבוקר (בין חמש לשמונה כזה..) גם אצלנו זה ככה, חוסר נוחות, התכווצויות וכו', אצלנו אנחנו די בטוחים שזה הגזים, יכול להיות שגם אצלכם?

לגבי ההרדמות, היינו באותו סיפור עד שהחלטנו להפסיק להרדים על הידיים ועברנו לשיטה של לחישה-טפיחה, ההתחלה הייתה קשה, ובכל פעם שהרגשתי שהוא ממש בוכה בלי שליטה הרמתי והרגעתי ואז החזרתי אותו לשכב לפני שנרדם ממש והמשכתי לחישה-טפיחה.
ההרדמות במשך היום לפעמים עוד מעייפות, אבל לרוב לא לוקח לו יותר מרבע שעה להרדם (ואז הוא ישן שעה לפחות) ובערב אני שמה אותו במיטה והוא מרדים את עצמו.
לצפיה ב-'נרדם אצלך על הבטן?'
נרדם אצלך על הבטן?
14/07/2016 | 21:55
1
110
אצלנו על הגב נרדם אבל זה אף פעם לא החזיק הרבה זמן, גג 40 דקות. על הבטן תופס שינה יותר טוב והרבה פעמים יוצא שישן שעתיים וגם שלוש
לצפיה ב-'צודקת'
צודקת
15/07/2016 | 21:06
78
שכחתי לציין שישן רק על הבטן...
לצפיה ב-'מזמינה אותך לקבוצת פייסבוק'
מזמינה אותך לקבוצת פייסבוק
14/07/2016 | 18:00
159
"המדריך המציאותי לשנת תינוקות". הקבוצה הזאת שינתה את כל מה שחשבתי על שינה ועל דרכים להתמודדות.
ספוילר - המלצות ליועצות שינה ואימוני שינה לא תמצאי שם, אלא הרבה הקשבה והכלה לצרכים של התינוק.
לצפיה ב-'אותו דבר אצלינו'
אותו דבר אצלינו
16/07/2016 | 10:12
100
לגבי הקולות בבוקר ,הרבה תינוקות ככה כי מערכת העיכול חוזרת לפעול לקראת הבוקר
ביום תנומות קצרות צריך להאריך.
תנסי להרדים בלחישה טפיחה במיטה בלבד ובכל מקרה אני ממליצה לך לכתוב בגוגל הארכת תנומות קצרות
לצפיה ב-'התינוק פולט את הברזל'
התינוק פולט את הברזל
14/07/2016 | 00:19
2
121
בכל פעם שאני נותנת לו ברזל - הוא פולט אותו ביחד עם האוכל שהוא אוכל אח"כ...
אני אובדת עצות, מה אפשר לעשות?
לצפיה ב-'להתייעץ עם רופא ילדים'
להתייעץ עם רופא ילדים
14/07/2016 | 14:53
75
סביר להניח שיחליף את סוג הברזל.
לצפיה ב-'ראשית הייתי מפרידה'
ראשית הייתי מפרידה
22/07/2016 | 11:51
21
בין מתן הברזל לאוכל. לא הייתי רוצה ליצור התנייה שאוכל מגיע עם תרופה מגעילה. חוץ הייתי מנסה להחליף סוג של ברזל ולראות אם זה עובד. את במקרה מניקה?

לצפיה ב-'מטרנה או נוטרילון'
מטרנה או נוטרילון
12/07/2016 | 15:32
8
152
סימילאק לא רלוונטי כי גורם כאבי בטן לקטן.
מדובר על תוספת להנקה בינתיים.
איזה תמ"ל עדיף לדעתכם?
כבר מבולבלת לגמרי
לצפיה ב-'צריך לנסות'
צריך לנסות
12/07/2016 | 18:12
92
אם סימילאק גורם לו לכאבי בטן, יש סיכוי שזה יקרה גם עם הסוגים האחרים של תמ"ל חלבי.

טוענים שהנוטרילון יותר עדין, אז אם לנסות סוג נוסף, הייתי מנסה אותו קודם.
לצפיה ב-'לדעתי כולם מכילים בסופו של דבר את אותן הרכיבים.'
לדעתי כולם מכילים בסופו של דבר את אותן הרכיבים.
13/07/2016 | 11:05
83
את מוזמנת להיכנס לאתר מאמאמציאות ולבקש את ערכות הניסיון,

לצפיה ב-'בן כמה הוא?'
בן כמה הוא?
13/07/2016 | 14:40
3
69
והשאלה היעיקרית היא מה הסיבה לכאבים? גזים? רגישות ללקטוז? רגישות אחרת?
את בטוחה שאלה כאבי בטן ולא אולי ריפלוקס?
אם הבעיה היא גזים לרוב זה מסתבדר לבד אחרי גיל שלושה חודשים. מדובר בהבשלה של מערכת העיכול. נסי למנוע ככל האפשר כניסת אויר לפטמה ו/או אכילה מהירה מדי. להקלה על גזים יש תכשירים שונים שניתן לתת ללא מרשם רופא, קירוב ברכיים לבטן, נשיאה בתנוחה שבו התינוק שוכב על הבטן על זרועך ועיסוי של הבטן יכול לעזור.
אם את חוששת שמדובר ברגישות כלשהי לאחד הרכיבים כדאי לברר עם הרופא.
אני לא יודעת לגבי נוטרילון אבל גם לסימילאק וגם למטרנה יש תמ"לים עדינים יותר.
לצפיה ב-'בן ארבעה חודשים'
בן ארבעה חודשים
13/07/2016 | 23:49
2
59
תקופ הגזים כבר עברה טפו טפו.
לא ברור למה הרגישות, אבל זה קורה רק בסימילאק וניסינו כבר 2 גרסאות של סימילאק ובשתיהן היו לו כאבי בטן איומים.
ניסינו מטרנה ונוטרילון ובשניהם זה לא קרה.
השאלה מה כדאי לטווח הארוך, באיזה מהם המרכיבים יותר טובים להתפתחות התינוק (הבנתי שיש בזה בלגן שלם)
לצפיה ב-'לא באמת נראה לי הבדלים מהותיים'
לא באמת נראה לי הבדלים מהותיים
14/07/2016 | 08:42
49
שלושתן חברות גדולות ומוצרים מבוססים על מחקרים נרחבים ומקצועיים. יש אולי מחקרים על הבדלים אצל ילדים שינקו או שלא ינקו (וגם אותם אני לא קונה ב-100%), לא מכירה מחקרים ארוכי טווח לגבי הבדלים אצל ילדים שגדלו על תחליפים שונים...
יש לי חברה שבגלל זה בכוונה כל פעם החליפה חברה, שהתינוקת כוויכול תקבל מהכל, לי זה לא נראה עקרוני ובכל מקרה תוך חודשים בודדים מתחילים לצמצם בקבוקים והנקות ומבססים ארוחות מוצקים.
לצפיה ב-'מטרנה ונוטרילון הם תמ"לים קלים יותר'
מטרנה ונוטרילון הם תמ"לים קלים יותר
14/07/2016 | 14:51
88
אם שניהם טובים לו פשוט תבחרו אחד. ההדלים לא גדולים ולכל אחד היתרונות שלו. אני אוהבת את מטרנה בין השאר בגלל נוחות השימוש.
לדעתי תבחרו אחד ותמשיכו איתו. רופאים שהתייעצתי איתם אמרו שלא מומלץ להחליף תמ"ל לעיתים קרובות אבל יש הרבה הורים שעושים את זה מאז פרשת רמדיה.
לצפיה ב-'אני משתמשת'
אני משתמשת
13/07/2016 | 15:00
108
שלום לך,

אני נתתי מטרנה לגדול והיה בסדר גמור וגם לקטן אבל עכשיו עברנו ממטרנה חלבית רגילה למטרנה צמחית בגלל כנראה רגשיות לחלב...
לצפיה ב-'תנסי מה שהבייבי יאהב '
תנסי מה שהבייבי יאהב
15/07/2016 | 21:37
58
אני נותנת נוטרילון.

לצפיה ב-'שאלה על תחליפי חלב'
שאלה על תחליפי חלב
14/07/2016 | 00:03
6
164
הי,

לקראת ילד שלישי, צריכה לקבל החלטה לגבי איזה תחליף חלב לבחור:
אני מבינה שיש בעצם, עקרונית, שלושה סוגים (מטרנה, סימילאק ונוטרילון).
אני לא מצליחה להבין האם יש הבדלים משמעותיים ביניהם (או הבדלים כלשהם בכלל), ואשמח מאוד אם תאירו את עיני.
וגם - אנחנו נשהה בחו"ל בסמוך ללידה. האם זה צריך להוות שיקול בבחירת התחליף? (כי למשל מטרנה יש הרי רק בישראל).
לצפיה ב-'קצת הבדלים'
קצת הבדלים
14/07/2016 | 08:35
2
138
לא יודעת ממש לגבי רכיבים וכזה אבל בעיקרון סימילאק נחשב הכי מסיך וכבד, בקצה השני נוטרילון שנחשב הכי קל על הבטן ומטרה בין שניהם אבל נוטה לצד הדליל והקל.
כל תינוק מגיב לזה אחרת ולפעמים מתחילים עם אחד ואחרי כמה שבועות רואים שלא מסתדר ומנסים להחליף...

לגבי חו"ל- באירופה יש נוטרילון, בארה"ב יש סימילאק, אז זו תקופה של יותר מכמה ימים ולא בא לכם להיסחב עם קופסאות מהארץ הייתי מתחשבת בזה...
לצפיה ב-'אז שאלת המשך ברשותך - '
אז שאלת המשך ברשותך -
14/07/2016 | 12:12
1
111
איך בוחרים תחליף? כלומר איך יודעים "במה להתחיל"? איך מישהי מחליטה להתחיל בסימילאק דווקא?
וגם - אני כנראה אצטרך להתחשב בנסיעה ולקנות משהו שיש גם בחו"ל, אבל עדיף אולי לקנות שני סוגים? 
את הגדולים הנקתי כך שאין לי מושג...
לצפיה ב-'אני התחלתי במה שידעתי שאחות שלי נתנה לילדים שלה'
אני התחלתי במה שידעתי שאחות שלי נתנה לילדים שלה
14/07/2016 | 12:23
101
אני באמת חושבת שכולם סך הכל טובים. יש גם הבדלים במחיר, אולי זה גם משהו לקחת בחשבון (לדעתי סימילאק הכי יקר).

ממליצה להחליט על אחד, להתחיל איתו ואם רואים שלא טוב אז אפשר לנסות להחליף. כמובן שגזים זה רגיל בגיל צעיר בלי קשר לאיזה תמ"ל וגם אחרי שמחלים לרוב אחרי שבוע- שבועיים של שימוש מלא רואים שינוי (אם יש).

לצפיה ב-'הרבה הורים ממשיכים עם מה שהתינוק'
הרבה הורים ממשיכים עם מה שהתינוק
14/07/2016 | 14:39
2
103
מקבל בביה"ח. אם הוא יסתדר עם התמ"ל שהוא יקבל שם אפשר להמשיך עם זה.
לצפיה ב-'היום על פי חוק גם בתינוקייה חייבת להיות בחירה'
היום על פי חוק גם בתינוקייה חייבת להיות בחירה
14/07/2016 | 14:42
1
101
של לפחות שתי חברות, בחלק מבתי החולים יש את שלושת החברות.
לצפיה ב-'ילדתי לפני שנה ברמב"ם'
ילדתי לפני שנה ברמב"ם
14/07/2016 | 14:44
117
הוא היה בפגיה ונתנו לו מטרנה פגים. לא שאלו אותנו אבל אולי עם פגים זה שונה.

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא פוריות
אירוח בנושא פוריות
ד``ר נהרי מומחית לפריון מגיעה לענות על שאלותיכם
אירוח בנושא פוריות
אירוח בנושא פוריות
ד``ר נהרי מומחית לפריון מגיעה לענות על שאלותיכם
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום הסרת עודפי עור
פורום הסרת עודפי עור
פורום תרופות סבתא
פורום תרופות סבתא
פורום שיקום הפה
פורום שיקום הפה

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה