לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום הורים לתינוקות

ברגע אחד הפכנו מזוג (עם בטן...) לאמא ואבא. למשפחה. פתחנו כאן בית חם -להכיר הורים אחרים, להחליף דעות, לקבל עיצות, להנות מתמיכה ושותפות מאנשים שעוברים חוויות דומות. מקום להשוויץ בתמונות ולהשוות סוגי משחה לטוסיק המעבר מהריון ולידה לסטטוס של אמא (או אבא) הוא מאוד לא קל, אנחנו כבר לא חלק מהווית ההריון וכבר אחרי הלידה והפחדים שכמובן מלווים אותה, אבל עדין לא הורה מנוסה. האוצר הקטן הזה שהגיע איתנו הביתה מעסיק אותנו 24 שעות ביממה (ובדרך כלל גם את המצלמה ), ואנחנו נורררא רוצים לחלוק את זה עם אנשים מבלי להרגיש שאנחנו פולשים או מכבידים בדברים שרק אנחנו מתלהבים מהם... בשביל זה אנחנו כאן!
אז זה המקום שלכן/ם אמהות (או אבות) טריים, לחלוק, לשאול, להשוויץ ולהתייעץ..

את הפורום מנהלת איילת - אמא לתאומים יועצת שינה ומדריכת הורים לתאומים, וכמובן משתתפים בו המון מומחים בנושאים שונים והמון אמהות בסטטוס זהה עם או בלי נסיון.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הורים לתינוקות

ברגע אחד הפכנו מזוג (עם בטן...) לאמא ואבא. למשפחה. פתחנו כאן בית חם -להכיר הורים אחרים, להחליף דעות, לקבל עיצות, להנות מתמיכה ושותפות מאנשים שעוברים חוויות דומות. מקום להשוויץ בתמונות ולהשוות סוגי משחה לטוסיק המעבר מהריון ולידה לסטטוס של אמא (או אבא) הוא מאוד לא קל, אנחנו כבר לא חלק מהווית ההריון וכבר אחרי הלידה והפחדים שכמובן מלווים אותה, אבל עדין לא הורה מנוסה. האוצר הקטן הזה שהגיע איתנו הביתה מעסיק אותנו 24 שעות ביממה (ובדרך כלל גם את המצלמה ), ואנחנו נורררא רוצים לחלוק את זה עם אנשים מבלי להרגיש שאנחנו פולשים או מכבידים בדברים שרק אנחנו מתלהבים מהם... בשביל זה אנחנו כאן!
אז זה המקום שלכן/ם אמהות (או אבות) טריים, לחלוק, לשאול, להשוויץ ולהתייעץ..

את הפורום מנהלת איילת - אמא לתאומים יועצת שינה ומדריכת הורים לתאומים, וכמובן משתתפים בו המון מומחים בנושאים שונים והמון אמהות בסטטוס זהה עם או בלי נסיון.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
תקנון הפורום  -  הנחיות כתיבה בפורום  -  הפרסום בפורום אסור בהחלט!
נא הקפידו לשרשר הודעות בעלות מכנה דומה

המשך >>

לצפיה ב-'עד מתי להעיר תינוק לאכול ?'
עד מתי להעיר תינוק לאכול ?
23/08/2016 | 02:19
6
45
בן חודש, הנקה בלבד, גדל ומשמין.
בימים האחרונים הרווחים בין ארוחות הלילה הולכים וגדלים.
האם לתת לו לישון, או להעיר לארוחת לילה ?
תודה :)
לצפיה ב-'אומרים שאם התינוק נולד במועד ובמשקל תקין'
אומרים שאם התינוק נולד במועד ובמשקל תקין
23/08/2016 | 07:03
2
38
לא מעירים לאכול וסומכים על תחושת הרעב והשובע שלו (וזה בהנחה שאוכל יפה במהלך היום).

אני יכולה להעיד מנסיוני, שבגיל חודשיים יכל לישון 4-5 שעות בלילה ואז להתעורר. במהלך היום אבל נטה לינוק ארוחה אחת יותר (לא זוכרת מספר מדוייק כבר).
לצפיה ב-'משתנה בין רופאי, אחיות ויועצות הנקה'
משתנה בין רופאי, אחיות ויועצות הנקה
23/08/2016 | 08:20
1
31
בדיוק הרגע קראתי בילדוקטור יועצת הנקה שאומרת עד גיל 6 שבועות להקפיד על 8 הנקות ביום, ולפי כמה ימים רופא שם כתב עד גיל חצי שנה להעיר לפחות לארוחת לילה אחת גם אם התינוק לא מתעורר.
מצד שני מכירה הרבה שטוענים שאם עולה במשקל יפהאז לתת לישון... כנראה בעיקר צריך לסמוך על האינסטיקטים שלך כאמא...
לצפיה ב-'תגובה לפותחת השרשור, שרשרתי לא נכון'
תגובה לפותחת השרשור, שרשרתי לא נכון
23/08/2016 | 08:21
6
לצפיה ב-'תינוק מעל 3 קילו בלי בעיות רפואיות מיוחדות'
תינוק מעל 3 קילו בלי בעיות רפואיות מיוחדות
23/08/2016 | 17:29
19
לא צריך להעיר לאכול. שינה חשובה לא פחות מהאוכל ואין צורך להתערב במנגנון הטבעי של הרעב והשובע שלו. אם יהיה רעב הוא יודיע לך, אל דאגה... בינתיים תשני את כי השינה שלך גם חשובה לייצור החלב.
לצפיה ב-'אם אין הוראה אחרת מרופא- לא להעיר'
אם אין הוראה אחרת מרופא- לא להעיר
23/08/2016 | 20:36
1
12
תהני מהשינה
לצפיה ב-'תודה על כל התשובות! לילה טוב '
תודה על כל התשובות! לילה טוב
23/08/2016 | 23:30
1
לצפיה ב-'כמה תינוק יכול לחלות?!?!?!?'
כמה תינוק יכול לחלות?!?!?!?
22/08/2016 | 16:53
4
70
בני בן שנה וארבעה חודשים. נכנס לפעוטון בגיל 9 חודשים, ומאז הוא כל הזמן חולה. 
חולה גם כשהוא בבית (למשל בחופשים ארוכים אפילו של חודש+) וגם כשהוא בגן. הולכים איתו לים, עושים דיקור סיני, הומיאופתיה, נותנים פרוביוטיקה, עשינו בדיקות דם מקיפות, אוכל מגוון ומזין, מקפידים על היגיינה, מרבים בטיולים בחוץ בשמש...

הייאוש כל כך גדול. הוא מאבד משקל, מרגיש רע, ועד שמתחזק קצת ומחזיר לעצמו משקל שוב חולה... אפילו עכשיו בחופש מהגן הוא חולה.

הרופאים שלו (והם באמת מעולים וקפדנים) אומרים שזה תקין ויש ילדים כאלו...
באמת? יש? יש ילדים שחולים פעמיים בחודש??? מה עושים?
לצפיה ב-'מאוד נורמלי ורגיל ותקין'
מאוד נורמלי ורגיל ותקין
22/08/2016 | 19:58
2
53
ומכירה ילדים שנכנסו לגן רק בגיל שקרוב לשלוש ועדיין היו חולים כל הזמן. ככה המערכת החיסונית בונה את עצמה ולומדת להכיר את החיידקים ולהתגבר עליהם. הרופא שלנו אמר שילדים שחולים הרבה בשנים הראשונות לחייהם נוטים להיות פחות חולים אח"כ כשגדלים ומתחילים בי"ס, ואכן הגדול שלנו שהיה חולה בלי סוף לא הפסיד אפילו יום לימודים אחד בשנה שעברה.
מציעה לא לעשות על הילד ניסויים בשיקויים ולדקור אותו סתם אלא לתת לגוף שלו להתמודד עם המחלות ובמידה וצריך לקחת תרופות. אצלנו אומרים לא לקחת תרופות בחום מתחת ל- 39 מעלות, אלא אם הילדים מרגישים לא טוב, כי החום זה חלק מדרך ההתמודדות של הגוף, "לטגן" את הוירוס.
אני חושבת שעם כל שנה שתעבור תראו פחות ופחות מחלות. אני חושבת שקראתי שבשנים הראשונות ילדים חולים בממוצע 14 פעמים בשנה, או משהו, כזה, אז בהחלט את לא מחוץ לנורמה. תוודאו שבגן מקפידים על היגיינה, שולחים הביתה ילדים חולים, שהגננות שוטפות הרבה ידיים וגם הילדים, אבל גם עם כל ההקפדה החשובה הזאת, עדיין יהיו מחלות. תוודאו שהילד מחוסן, כמובן גם לשפעת כשהחיסון יהיה זמין, ותחזיקו מעמד. זה ישתפר.
לצפיה ב-'תודה'
תודה
23/08/2016 | 07:01
1
25
למה הכוונה "שיקויים"?
לצפיה ב-'"הומיאופטיה" זה שיקויים. זה מים שמוכרים לך'
"הומיאופטיה" זה שיקויים. זה מים שמוכרים לך
23/08/2016 | 17:02
20
בהרבה כסף, גרסה מודרנית של רופאי האליל של פעם. חבל להוציא על זה כסף וזמן אין בזה כלום. גם מסכן התינוק שדוקרים אותו בכל המחטים האלה וכמו שאת רואה בלי תוצאה כי אין שום סיבה שלדקור במחטים, סיניים או מכל אזור אחר, יעזור, אלא אם מדובר במחטים עם חיסונים, שנבדקו מדעית ועברו בדיקות וניסויים ומיליונים רבים של ילדים ברחבי העולם הראו כמה זה עוזר.
לצפיה ב-'מחכים שיגדל קצת ויתחזק'
מחכים שיגדל קצת ויתחזק
22/08/2016 | 21:31
34
אני מצטערת שהתשובה שלי בטח לא כל כך מעודדת, אבל פשוט יש ילדים כאלה שיכולים בשנה הראשונה בגן להיות חולים שבוע כן שבוע לא.
זה בדר"כ משתפר מאוד עם הגיל והתחזקות המערכת החיסונית...
מציעה לך להמשיך להאכיל בריא ולשמור על מה שאפשר אבל לזכור שבגילו כולם מכניסים הכל לפה וזה כמעט בלתי אפשרי למנוע וזה פשוט חלק מהחיים לתקופה ארוכה ומייאשת...
כל ילד ומערכת החיסון שלו והתגובה של הגוף שלו...
לצפיה ב-'הקטן בן שנה לא ישן בלילה...'
הקטן בן שנה לא ישן בלילה...
22/08/2016 | 07:38
8
66
אני ממש באפיסת כוחות, מה אני עושה לא בסדר?
קם בלילה אולי יותר מפעמיים לפעמיים פעמיים ואוכל 150 דייסה.
הוא קטן ורעב .
אבל אולי יכול להתאפק לילה שלם בלי אוכל?
אני לא יודעת מה לעשות? בבקשה עצות.

אני קורסת.
לצפיה ב-' אנצל את השירשור שלך ...'
אנצל את השירשור שלך ...
22/08/2016 | 12:36
4
60
גם לנו יש בת בת שנה שעדיין לא ישנה לילה שלם.
היא מתעוררת פעמיים בלילה, פעם ראשונה סביב השעה 1:00, ופעם שניה סביב 4:30, וצורחת ודופקת את הרגליים במיטה. היא מתעוררת אח"כ בין 6:00-6:30.
אנחנו מכינים לה בלילה בכל פעם בקבוק, אבל זה כנראה לא מחזיק אותה.
לפני השינה נותנים לה קצת דייסה עם בננה מעוכה וגם בקבוק.
במהלך היום היא ישנה פעמיים (11:00 ו-16:00).
מה אפשר לעשות כדי לגרום לה לישון לילה שלם?
לצפיה ב-'מתי היא הולכת לישון לילה? היא נרדמת עם הבקבוק?'
מתי היא הולכת לישון לילה? היא נרדמת עם הבקבוק?
23/08/2016 | 08:31
2
6
לצפיה ב-'הולכת לישון ב-20:30-20:00 אחרי בקבוק'
הולכת לישון ב-20:30-20:00 אחרי בקבוק
23/08/2016 | 10:20
1
3
לצפיה ב-'זורקת רעיון'
זורקת רעיון
23/08/2016 | 10:38
34
אולי היא מוכנה כבר לוותר על שנת הבוקר ולעשות שינה אחת בצהריים?
כמו שאמרתי אני לא יועצת שינה ולא מתיימרת להיות אבל קראתי הרבה שהמלטונין מופרש בשיאו בין 18:30 ל-20:00 ואם משכיבים אותם לישון שלא בשעות האלו אז השינה פחות איכותית ונוטים יותר להתעורריות.
שנת הצהריים שלה היא בשעה יחסית מאוחרת וברור שאם עושה תנומה ב-16:00 היא לא תהיה עייפה לפני 20:00 במינימום, אולי כדאי לנסות להוריד את שנה הבוקר ולהשכיב רק להצריים בשעה מוקדמת יותר (12:00-13:00) וכך תהיה עייפה לשנת לילה בשעה מוקדמת יותר ואולי זה ישפר את איכות השינה.

ואני באופן אישי לא הייתי נותנת פרי מתוק לפני השינה כי אומרים שסוכר ממריץ ומתוק עושה חשק לאכול עוד, אבל זה רק אני וממש לא בטוח שזה קשור...
לצפיה ב-'היא אוכלת טוב במהלך היום?'
היא אוכלת טוב במהלך היום?
23/08/2016 | 13:35
15
היא נרדמת עם בקבוק?

יש המון משתנים שיכולים להשפיע על התעוררויות בלילה...
זה יכול להיות תלות בבקבוק להאשמות, רעב כי לא אוכלת מספיק מוצקים במהלך היום, זמן אמא שלא מקבלת במהלך היום, עייפות יתר נגררת כי ישנה מאוחר מדי לשנצים שלה או כי זה"כ השעות שישנה ביממה לא מספיק...

לצפיה ב-'מה הוא אוכל במהלך היום?'
מה הוא אוכל במהלך היום?
22/08/2016 | 13:46
38
ואיך הוא נרדם בתחילת הלילה? עם הבקבוק?
לצפיה ב-'איזה אחוזון הוא?'
איזה אחוזון הוא?
23/08/2016 | 08:29
22
תינוקות במשקל נמוך בהחלט צריכים את הארוחה בלילה, אם הוא במשקל תקין אז צריך לבדוק אם זה יותר צורך רגשי או אולי יש אצלו קישור בין אוכל להירדמות ודורש בקבוק כדי לחזור לשיון.
הייתי מתיצעת עם תזונאית ילדים קודם כל.
לצפיה ב-'אולי הוא צמא? הדייסה לא גורמת לצמא עוד '
אולי הוא צמא? הדייסה לא גורמת לצמא עוד
23/08/2016 | 09:44
19
עוד יותר? קר או חם?
לצפיה ב-'למכירה 2 מיטות תינוק - כל מיטה 200 ש"ח במצב מצויין'
למכירה 2 מיטות תינוק - כל מיטה 200 ש"ח במצב מצויין
23/08/2016 | 13:34
9
אפשר כמובן אחת לקנות
לצפיה ב-'למכירה 2 סלקל Be safe איזי גו. בשימוש שנה. מצב חדש 400'
למכירה 2 סלקל Be safe איזי גו. בשימוש שנה. מצב חדש 400
23/08/2016 | 10:11
1
20

נקנה ב 650 
אנחנו מוכרים את שניהם ב 400 כל אחד.
יש לו גגון שמתקפל עד הסוף

אם אתם רוצים לקנות גם את הבסיס ל isofix לשניהם אפשר לדבר גם על זה.

הנה הפירוט שלו באתר:
http://www.toyland.co.il/items/655050

לצפיה ב-'נמכר עם הבסיס ה isofix. במחיר 300 במקום 500'
נמכר עם הבסיס ה isofix. במחיר 300 במקום 500
23/08/2016 | 10:16
11
בסיס איזופיקס לסלקל iZi Go X/X1 מבית BeSafe

לצפיה ב-'חייבת עזרתכן, בוגבו BEE3 או קמיליון '
חייבת עזרתכן, בוגבו BEE3 או קמיליון
22/08/2016 | 14:39
1
25
בעלי ואני התלהבנו מאוד מהקמליון, גם נראתה איכותית , גם העיצוב המשגע, גם בדקנו וראינו שעל אף הצורה המלבנית הגודל של המאבטיה אינו שונה בגודלו מהפג וזה סתם מטעה בעיין. 
עם זאת בנות אומרות שהטיולון שלו נוראי שאי אפשר להשכיב על הבטן בגלל מנח הרגליים, שהקיפול של העגלה מסורבל בגלל שהשלדה אינה מתקפלת עם הטיולון 
ועכשיו אני מתלבטת בינה לבין הBEE3 .

אשמח לשמוע חוות דעת מבנות שיש להן את העגלה.
לצפיה ב-'לא בדקתי אותן באופן אישי אבל'
לא בדקתי אותן באופן אישי אבל
23/08/2016 | 09:48
14
אני לא אוהבת טיולונים עם זווית ישיבה קבועה לשמעשה אי אפשר להשכיב את המשענת.
לגבי הבי3, האמבטיה שלה מאוד מאוד קטנה, אם את יולדת בקיץ זה סבבה אבל בחורף אבי אהבתי למשוך באמבטיה כמה שיותר ואז זה פחות מתאים לדעתי.
יש עוד הרבה מאוד עגלות טובות בשוק וגם במחירים שפויים יותר.
לאחרונה ממש אהבתי את הארמדילו פליפ XT של מאמאסב אנד פאפאס, וכמובן הפג פרגו מעולות אבל גדולות ומסיביות.
לצפיה ב-'מבקשים המלצה למוהל רופא'
מבקשים המלצה למוהל רופא
21/08/2016 | 13:36
4
44
שלום לכולן!
אחרי טיפולים ועוד 9 חודשים :) אנחנו עומדים בפני לידת ילד ראשון, ומחפשים מוהל רופא לביצוע הברית.
אנחנו מאזור המרכז, וגמישים מבחינת מקום הביצוע (בית, קליניקה, ב"יח), היות ומתכננים משהו מאד מצומצם ולא ממש אירוע.

נודה להמלצות על רופאים באזור.
תודה !

לצפיה ב-'את האחיין שלי מל לפני שלוש שנים דוקטור צבי שקולניק מפתח תקוו'
את האחיין שלי מל לפני שלוש שנים דוקטור צבי שקולניק מפתח תקוו
21/08/2016 | 19:26
2
34
תקווה הוא רופא שעובד בבית החולים בלינסון הברית הייתה בבית של אחי וגיסתי מצומצמת
ומכובדת.התוצאה של הברית נראית טובה מקווה שעזרתי גם האחיין שלי הגיע לעולם אחרי טיפולים.מזל טוב לכם
לצפיה ב-'תודה רבה על האיחולים והמידע! '
תודה רבה על האיחולים והמידע!
21/08/2016 | 20:40
1
24
עוד מישהו?
לצפיה ב-'ד"ר זאב שנקמן'
ד"ר זאב שנקמן
22/08/2016 | 09:55
17
מקצועי, נחמד ועושה את הטקס ההלכתי אם מעניין אתכם..
מל את הבן שלנו לפני שלושה וחצי חודשים.
שיעבור בקלות :)
לצפיה ב-'ד"ר אלון פרידמנס'
ד"ר אלון פרידמנס
22/08/2016 | 16:47
19
אורולוג ילדים, מעביר גם טקס דתי אם רוצים.
מגיע הביתה וגם מגיע הביתה ביום למחרת לביקורת.
מעולה.
לצפיה ב-'מוצרי תינוקות נהדרים'
מוצרי תינוקות נהדרים
21/08/2016 | 13:50
69
שלום וצהריים טובים,
רציתי להמליץ לכולכם על אתר נפלא למוצרי תינוקות.
המוצרים נפלאים, המגוון רחב והאיכות גבוהה מאוד.
הרכישה משתלמת מאוד!

האתר המדובר: http://www.moradbaby.co.il/sales/

מאחלת לכולכם רכישה נעימה,
זהבה
לצפיה ב-'התייעצות בנוגע לתפריט לתינוקת בת 8 חודשים'
התייעצות בנוגע לתפריט לתינוקת בת 8 חודשים
18/08/2016 | 12:37
1
94
שלום
מחפשת לקבל מידע על הסיטואציה שלנו ספציפית. עד היום הקטנה שלי אכלה מטרנה 180 מ"ל , בשבוע שבועיםי האחרונים מבקשת יותר. ואף כמה בלילה כל שלוש שעות כמו כשהייתה פיצית . כך שהבנתי שחסר לה משהו בתזונה.
אצין שאת הטעימות למניעת רגישויות+התנסות עם מרק ופירות כבר עשינו ממזמן. אבל לא הגענו למצב שהיא אוכלת ארוחה מלאה.וגם היא לא מסוגלת לבלוע משהו שהוא לא טחון לגמרי. 
אני רוצה לבנות לה תפריט בהתאם לזה ואשמח לעזרה. 
בוקר- מטרנה
בגן בעשר פירות
מטרנה שוב 
ואז חוזרות הבית - מרק ירקות בשילוב עוף ואורז. הכל טחון
מטרנה לפני שינה
מה דעתכן? 
לצפיה ב-'אם יש בעיה בבליעה'
אם יש בעיה בבליעה
21/08/2016 | 08:33
43
ממליצה להתיעץ עם תזונאית ילדים או גסטרו' ילדים, לא להתעלם.
בגיל הזה רוב הילדים אוכלים כבר 2-3 ארוחות מוצקים ביום ולרוב יודים ל2-3 בקבוקים ביום,  מהתפריט שרשמת כן נראה שזה ככה.
בהחלט מכירה ילדים בגילאים האלו שאוכלים קבוע 210 ולפני השינה אפילו 240, אולי אפשר להוסיף גם קצת דייסה שתשביע אותה.
לצפיה ב-'ברזל וויטמין די ממותקים..'
ברזל וויטמין די ממותקים..
17/08/2016 | 23:37
2
83
היום קניתי לפצפונת החדשה טיפות ברזל וויטמין די.
בבית קראתי את רשימת המרכיבים וגיליתי ששניהם מכילים ממתיק סוכרלוז.
מבקשת המלצות למוצרים שאינם מכילים ממתיקים ושאר צרות, תודה !
לצפיה ב-'ויטמין D של מכבי על בסיס שמן זית - D בייבי. וברזל לדעתי'
ויטמין D של מכבי על בסיס שמן זית - D בייבי. וברזל לדעתי
19/08/2016 | 08:19
1
273
תמיד יהיה עם סוכר כי יש לו טעם לא טוב וחייבים לטשטש אותו.
אני נותנת של טיפטיפות, לדעתי זה עם סוכר אמיתי ולא ממתיק מלאכותי - יש לזה מן טעם של ווניל.
לשניהם לא צריך מרשם רופא - אבל הברזל עם מרשם עולה פחות (לפחות במכבי)
לצפיה ב-'תודה !'
תודה !
22/08/2016 | 16:12
1
לצפיה ב-'חוג שחיית תינוקות'
חוג שחיית תינוקות
18/08/2016 | 23:18
1
90
יש לי תינוקת בת 3 חודשים. היינו בחוג שחיית תינוקות והתינוקת שלי עשתה את התרגילים אבל היתה בהלם  חלק גדול מהזמן. המדריכה גם הכניסה אותה ממש לתוך המים לצלילה לכמה שניות ואז היא בכתה.. כל השיעור הייתי איתה ,דיברתי אליה ועודדתי אותה.
מישהי יודעת אם השיעורים האלה יכולים לגרום לטראומה אצל תינוקות?
לצפיה ב-'לא תיגרם לה טראומה, אבל אולי זה מהר מידי "להצליל" בשיעור 1'
לא תיגרם לה טראומה, אבל אולי זה מהר מידי "להצליל" בשיעור 1
19/08/2016 | 08:13
83
מנסיוני המצומצם עם 2 הילדים שלי - עם הראשון הייתי בחוג שחיה בגיל 3 חודשים בערך והוא היה די אדיש לכל העניין - לא בכה, אבל גם לא הראה סימן להנאה כלשהי. כל התינוקות האחרים בחוג היו אותו דבר - כולם היו אדישים או בהלם כמו שכתבת (שלדעתי זה לא הלם, אלא סתם חוסר הבנה של הסיטואציה). הפסקתי אחרי חודש.
עם השניה חיכיתי עד גיל חצי שנה והיא הרבה יותר נהנתה, השפריצה במים והייתה מאוד פעילה - כי בגיל הזה יש אולי כבר הבנה מסויימת מה זה מים והם מסוגלים ליהנות מהפעילות.
מה שכן, עם שניהם הכנסנו אותם לצלילה מלאה רק אחרי 3 שיעורים לפחות.
לצפיה ב-'מחפשת מוצרי תינוקות'
מחפשת מוצרי תינוקות
17/08/2016 | 19:01
78
שלום לכולם,
ברצוני לרכוש מוצרי תינוק איכותיים לפעוט של ביתי.
קיבלתי המלצות חמות על האתר הבא: 
התוכלו לתת לי את חוות דעתכם?
תודה מראש,
זהבה
לצפיה ב-'טיפ לכאבי שיניים - תודו לי אח"כ :)'
טיפ לכאבי שיניים - תודו לי אח"כ :)
15/08/2016 | 14:59
1
176
היי בנות,

רציתי לחלוק טיפ להקלה על כאבי צמיחת שיניים שמאד עזר לקטנה שלי: טובלים מוצץ בקצת חלב אם (בשביל הטעם) וכניסים למקפיא לכמה דקות. נותנים לתינוק למצוץ וזה ממש מקל על הכאב, וגם הם אוהבים את זה.
בנוסף- להכין קרטיב חלב אם ולתת לתינוק למצוץ, ללעוס ולהתעסק בו.
לצפיה ב-'אגב'
אגב
15/08/2016 | 15:00
120
אני אישית ממליצה לעשות את זה עם מוצץ סיליקון ולא גומי. אני מקפיאה את של טומי טיפי, פשוט מתקרר מהר יותר ושומר קצת יותר זמן על הטמפרטורה.
לצפיה ב-'כמיהה לסבתא'
כמיהה לסבתא
14/08/2016 | 12:18
4
224
היי לכולם.
משתפת בנושא שמטריד אותי על בסיס יום יומי, וחייבת פשוט לפרוק
בני הראשון נולד לפני כשנה, מקסים חביב אוהב ואהוב (כמו לרובנו )
הקשר שלי איתו מאוד טוב- קשר רגוע, הכל שליו, מלא אהבה וחום. הרוב ממני אליו כמובן..אך אני מרגישה שיש חיבור אלי מצידו.
מהבוקר עד לצהרי היום הילד נמצא אצל המטפלת- רק הוא והיא ומצהרי היום הוא איתי. מקבל את כל תשומת הלב שבעולם. אני לא מתעסקת בכלום מלבד בו עד לרגע שהוא נרדם.
העניין הוא שאני מרגישה שכשהוא רואה את חמתי שתחיה (אני מאוד אוהבת אותה ומחוברת אליה ברמת אמא ובת), הוא פשוט שוכח מהכל!
לא רוצה ללכת לאף אחד מלבדה, ובעיקר כשנאלץ לעזוב הוא פשוט בוכה ברמות מאוד מתסכלות- הבכי מזכיר לי את הבכי של הגזים שלו כשהיה בן שלושה חודשים חח..
הוא מחובר אליה ברמה שכולם פשוט משתהים לרגע ומסתכלים עלי כאילו ברחמים..כי הוא לא רוצה אותי כשהוא איתה.
האם יכול להיות שהילד מתבלבל ביני לבינה? שהוא חושב שהיא האמא שלו??? שהוא אוהב אותה יותר מאשר אותי?
יש ימים שאני שוקעת במחשבות וממש מגיעה לכדי בכי.
אשמח לכל תגובה וגם ביקורות
תודה

לצפיה ב-'אני מניחה שהוא לא רואה אותה כל הזמן, רק פעם בכמה ימים או'
אני מניחה שהוא לא רואה אותה כל הזמן, רק פעם בכמה ימים או
14/08/2016 | 19:34
1
140
פעם בשבוע, נכון? אני חושבת שהוא בטח מתגעגע אליה, יודע שהיא תהיה איתו כמה שעות ותלך להרבה זמן (הרי אין להם ממש תפיסת זמן בגיל הזה) והרבה זמן הוא לא יראה אותה, ובטח בגלל זה הוא רוצה ממנה הרבה תשומת לב וקשה לו להפרד, הוא לא יודע מתי יראה אותה שוב. אותך הוא לוקח כמובנת מאליו, את תמיד שם איתו, וזה מצוין!! הוא בטוח בקשר שלו איתך, יודע שאת תמיד שם בשבילו, יודע שאין לו מה לדאוג בקשר אליך ואת תמיד תהיי שם בשבילו, ולכן הוא מרגיש בטוח בעצמו ללכת להיות עם סבתא שלו. הוא ילד שבטוח בעצמו ובטוח באמא שלו ויודע שהיא שם תמיד בשבילו, לא חושב על זה פעמיים ולא דואג מזה, וזה מצוין! אם כי תקחי בחשבון שהוא נכנס עכשיו לגיל של חרדת נטישה, בין גילאי שנה לשנה וחצי זה השיא, אז יכול להיות שתראי הרבה התנהגויות כאלה בינו לבין הסבתא וגם יתחיל אולי כשאת עוזבת אותו עם המטפלת.
לצפיה ב-'תודה רבה!'
תודה רבה!
15/08/2016 | 11:21
90
תמיד מרגיע לקבל פרספקטיבה קצת שונה ואני מודה לך על כך, מאמינה שהילד בעל היקשרות בטוחה בזכותי  וזה נחמד מאוד.שוב תודה 
לצפיה ב-'הכל בסדר :)'
הכל בסדר :)
15/08/2016 | 11:11
1
105
הבן הקטן שלי באותו גיל, והוא מטורף על אמא שלי ברמות קשות. אנחנו צוחקים שהדרך היחידה להוריד אותו ממני - זה ללכת להורים שלי, כי שם הוא מזנק מהידיים שלי ומתנפל עליה בשנייה שרואה אותה.
אני בעיקר נהנית מזה שאם אני צריכה להשאיר אותו אצלה, אני הכי רגועה בעולם.

עם אחיו הגדול היו לי תהיות כמו שלך בקשר למטפלת- אצלה היה אוכל יותר טוב מאשר בבית, היה צוחק המון, וכשבאתי לאסוף אותו לא רצה ללכת. זה עובר! מהר מאוד מגיע השלב ש"אמא" זאת המילה הקבועה שיוצאת מהפה כשאין להם מה להגיד, וכבר ממש תרצי שיגיד "סבתאאאאאאאא!"
אני יודעת, זה מעליב קצת ופוגע, אבל הוא פשוט בטוח בך וזה הכי טוב שיש. והוא אוהב את סבתא שלו, שזה נהדר לסבתא, לו, וגם לך!
לצפיה ב-'המון תודה'
המון תודה
15/08/2016 | 11:18
74
תודה! מרגיע אותי העניין שהזמן עושה את שלו,עם כל כמה שזה נשמע אגואיסטי מיצידי אני פשוט מחכה לזה. מקווה שישתנה מתישהו ��
לצפיה ב-'שינות יום - בת חודשיים וחצי'
שינות יום - בת חודשיים וחצי
09/08/2016 | 16:23
9
220
שלום לכולם!
יש לנו תינוקת מתוקה בת חודשיים וחצי. עד לפני כשבוע הייתה ישנה בשעות היום רק במנשא עלינו, אבל היתה ישנה טוב.ֿ
לפני שבוע החלטנו שלא עוד- לא יכולנו יותר להסתובב כל היום איתה במנשא והתחלנו להרגיל לשינה במיטה (כמובן עוד לא הירדמות עצמאית, אני טופחת ולוחשת והיא נרדמת) וזה הולך די טוב. אלא מה? ברוב השינות, אחרי משהו כמו 20 דקות היא מתעוררת, ואם אני לא שם כדי מיד מיד להחזיר מוצץ ולטפוח שוב, היא מתעוררת בבכי, ואם מנסים להרדים אותה שוב- צרחות...
יוצא שאנחנו מוציאים אותה ומשחקים איתה כרגיל, אבל היא בעצם עוד מאד עייפה אז צריך להרדים אותה שוב... ושוב אנחנו בסיפור של יקיצה אחרי 20 דקות אם אין מי שיושב לידה ומיד מרגיע בתחילת ההתעוררות.
אשמח לשמוע רעיונות/הצעות איך ניתן להאריך את השינה בלי לשבת לידה בכל שנת יום, במיוחד שתכף היא נכנסת למשפחתון ואני בספק אם יתפסו שם את הרגע המסוים הזה להרדים אותה שוב...
תודה!!
לצפיה ב-'אולי לא תאהבי את התשובה הזו'
אולי לא תאהבי את התשובה הזו
10/08/2016 | 07:42
3
209
אבל שתישן עליך כשאת יושבת או שוכבת, מאוד יכול שהיא עדיין צריכה את הקרבה אליך.
און ת'ה ברייט סייד, זה נותן לך תירוץ לנוח ולא לעשות מטלות בית וכו'...
לצפיה ב-'היא כבר לא זורמת '
היא כבר לא זורמת
10/08/2016 | 18:50
2
134
על לישון עלינו, ומנשא הוא כבר לא אופציה.. אבל תודה...
לצפיה ב-'שלב לא קל, תיהי חזקה'
שלב לא קל, תיהי חזקה
11/08/2016 | 09:59
1
97
ראיתי מה כתבת למטה ואצלי דביר נכנס לתינוקיה בגיל 7 חודשים ושם השינה הסתדרה.
למרות שהם יחסית גמישים בסדר היום בהחלט הצליחו להכניס אותו לשגרת שינה שם.
לפני שהוא נכנס הבעתי את הדאגה בעניין בפני הגננת והיא אמרה לי "בסדר, בהתחלה הוא לא ישן, אחרך כך ישן כמו כולם" וזה מה שקרה...
לצפיה ב-'תודה, מעריכה את התמיכה '
תודה, מעריכה את התמיכה
11/08/2016 | 11:28
56
מקווה שכך יהיה במשפחתון... כואב לי באופן כללי להשאיר אותה בלעדי, אבל אין הרבה ברירות..

לצפיה ב-'תרשמי בגוגל תנומות קצרות '
תרשמי בגוגל תנומות קצרות
10/08/2016 | 10:57
4
130
ותקראי, גם אצלינו זה ככה ואני נאלצת לשבת לידה צמוד גם שעה וחצי,אין מה לעשות כרגע..ולי בינתיים לא מתאים לתת לה לבכות וללמד הירדמות עצמאית..
לצפיה ב-'גם לי לא מתאים.. היא פיצקית'
גם לי לא מתאים.. היא פיצקית
10/08/2016 | 18:51
3
123
ואת תמיד מצליחה להאריך? כי אני לא תמיד, על אף שיושבת ממש לצידה כל השינה...
לצפיה ב-'גם אני לא'
גם אני לא
10/08/2016 | 19:25
2
91
כל פעם מנסה דרך אחרת להאריך..או יושבת ושמה לה יד על הגב ועושה ששש ואם זה לא עובד אז מנדנדת בידיים,לפעמים עיטוף מאוד עוזר לי..כל פעם משהו אחר..אצלי היא בת חמישה חודשים ואין שיפור חחחח,לא יודעת אם מצחיק או עצוב
לצפיה ב-'היא הולכת למשפחתון?'
היא הולכת למשפחתון?
10/08/2016 | 19:36
1
106
אצלי נכנסת עוד חודש וחצי, תוהה איך יהיה שם (וחוששת!)...
לצפיה ב-'אין לך אפשרות '
אין לך אפשרות
10/08/2016 | 19:47
119
להישאר איתה עוד קצת? לא אצלי היא לא תיכנס השנה אלא ספטמבר הבא, תהיה בת שנה וחצי
גם את הגדול שלי הכנסתי בגיל הזה, כמובן כי הייתה לי אפשרות, אחרת זה היה סיפור אחר
לצפיה ב-'תינוקת בת חודש וחצי'
תינוקת בת חודש וחצי
08/08/2016 | 21:03
2
210
מה עושים בגיל הזה?? זה אומנם ילדה רביעית, אבל הכל נמחק לי. הקטנה רק ישנה ואוכלת. אין אפילו מספיק זמן ערות כדי שתהיה על הבטן ובגלל זה היא עדיין חלשה ולא מרימה ראש. בכלל יש תחושה שכל העולם הוא ״יותר מידי״ עבורה וכרגע צריכה להיות עדיין ברחם, בלי יותר מידי קולות, ריחות, מראות.אשמח לשמוע איך התינוקות שלכן היו בגיל הזה

לצפיה ב-'נשמע לי בסדר גמור'
נשמע לי בסדר גמור
09/08/2016 | 08:23
132
אמנם יש לי רק אחד (לעומת ה-4 שלך אז מוזר לי לכתוב לך את זה), אני אני אימצתי את גישת השליש הרביעי שאומרת למעשה שעד גיל 3 חודשים הם עוברים מחוץ לרחם. באמת רוב מה שהם עושים זה לישון ולאכול, לפי הצרכים שלהם ולא סדר יום קבוע והם מתרגלים לאט לאט לאט אל העולם.
לדעתי רק בשלב הזה התחלתי קצת להשכיב על הבטן ובאמת לא להרבה זמן. מה שכן עשיתי זה לשים אותו על הבירכיים מולו ולשיר לו ולחייך אליו, קצת לרקוד איתו על הידיים למוזיקה שאהבתי, קצת קצת אוניברסיטה וזה מתפתח ממש מהר.

תהני מהשלב הזה שהיא ישנה הרבה, עוד מעט זה יגמר...
לצפיה ב-'גם לי נשמע'
גם לי נשמע
10/08/2016 | 11:00
104
בסדר גמור ,,לנו בגיל הזה אמרו שצריך להיות 8 שעות על הבטן,כמעט צחקתי לאחיות בפנים..זמן עירות בגיל זה הוא בערך כשעה
לצפיה ב-'מנשא גב'
מנשא גב
09/08/2016 | 11:33
3
117
עד איזה גיל ניתן לסחוב פעוט במנשא גב? (של טיולים)
לצפיה ב-'תסתכלי בחוברת של המנשא שלך מה המשקל המקסימלי'
תסתכלי בחוברת של המנשא שלך מה המשקל המקסימלי
09/08/2016 | 11:44
2
29
לצפיה ב-'אין לי'
אין לי
09/08/2016 | 11:48
1
88
אני רוצה להשאיל מחברה ולא יודעת בדיוק איזה דגם יש לה... זה לא מהו אחיד?
בן 3.5? אפשרי לשאת במנשא כזה?
לצפיה ב-'ממש לא'
ממש לא
09/08/2016 | 12:26
96
בדקתי שניים אקראיים באמאזון ואחד היה עד 15 קילו והשני עד 18 קילו.
כמו שבמנשאי בטן לקטנים יותר כל מנשא תומך עד משקל אחר (גם בעגלות דרך אגיו).

בכל מקרה, מאמינה שכולם תומכים עד 15 קילו לפחות, אם הבן שלך שוקל פחות זה נראה לי בסדר, אם יותר אני הייתי מבררת יותר מעומק.
לצפיה ב-'כאבי שיניים- הצילו!'
כאבי שיניים- הצילו!
07/08/2016 | 14:18
11
154
היי,

הבת שלי כבר בת שנה ושלושה חודשים כמעט. והתחילו לצאת לה בגיל מאורח שיניים . הבעיה שיוצאים לה בזוגות ובלי הפסקה וסובלת מכאבים. קראת שכל המשחות ממש מסוכנות ורק לפעימם נותנת לה נורופן או אקמולי. מה אתם עושים?
לצפיה ב-'הבנתי שיש משחות טבעיות'
הבנתי שיש משחות טבעיות
07/08/2016 | 15:11
7
80
שאינן מסוכנות
לצפיה ב-'יש לך המלצה לאחת כזו?'
יש לך המלצה לאחת כזו?
07/08/2016 | 15:17
1
19
לצפיה ב-'מולטי מאם'
מולטי מאם
07/08/2016 | 22:16
18
לצפיה ב-'משחות טבעיות הן כאלו שלא נבדק אם הן מסוכנות'
משחות טבעיות הן כאלו שלא נבדק אם הן מסוכנות
08/08/2016 | 04:57
4
89
לא הייתי מסכנת תינוק עם חומרים שאת לא יודעת מה יש בהם. גם ציאניד זה טבעי, לא כל מה שטבעי זה טוב לגוף.
לצפיה ב-'נראה לי שיש הבדל'
נראה לי שיש הבדל
08/08/2016 | 23:18
3
81
בין חומר טבעי שהוא רעיל לבין חומר טבעי שאפשר לבלוע אותו.
בכל מקרה, רופא ילדים אמר לי שזה בסדר.
לצפיה ב-'ומי מחליט מה ההבדל הזה בדיוק? איזה בדיקות החומר הזה'
ומי מחליט מה ההבדל הזה בדיוק? איזה בדיקות החומר הזה
09/08/2016 | 07:01
2
111
עבר וכמה ניסויים כדי לראות שהוא לא מזיק ואין לו השלכות קצרות טווח או ארוכות טווח? אני לא הייתי הופכת את הילד שלי לשפן ניסיונות.
לצפיה ב-'טוב.'
טוב.
10/08/2016 | 00:49
1
22
לצפיה ב-'עזבי, התגובות שלה תמיד מוגזמות...'
עזבי, התגובות שלה תמיד מוגזמות...
10/08/2016 | 10:27
26
לצפיה ב-'הרופא שלנו אמר שהמשחות מסוכנות ואם הם סובלים'
הרופא שלנו אמר שהמשחות מסוכנות ואם הם סובלים
08/08/2016 | 05:00
110
אז לתת רק תרופות משככות כאבים כמו אקמולי. גם אצלנו הוא סבל עם והגיע לגיל שנה עם 2 שיניים וגיל שנה ושבועיים היו לו כבר 6. היה ממש מסכן, אבל התרופות עזרו.
לצפיה ב-'אני נותנת נובימול'
אני נותנת נובימול
08/08/2016 | 08:43
67
כשלי כואב אני לוקחת כדור ומבחינתי לא מגיע לו לסבול אם אפשר שלא. רואים ממש שהוא מנסה לישון ומתעורר בצרחות של כאב, מבחינתי אין טעם שיכאב לו ולא ישן אם אפשרי לעזור.
לצפיה ב-'ג'נג'יג'ל'
ג'נג'יג'ל
15/08/2016 | 14:54
31
ג'נג'יג'ל
לצפיה ב-'האם מותר להכניס את כלי הפלסטיק של התינוק למדיח משרדי?'
האם מותר להכניס את כלי הפלסטיק של התינוק למדיח משרדי?
08/08/2016 | 18:58
57
הי, בסוגים שונים של כלי פלסטיק כתוב שמותר להכניס למדיח רק למדף העליון, האם מישהו יודע האם מותר להכניס אותם גם למדיח משרדי? תודה רבה.
לצפיה ב-'ברזל ועצירות'
ברזל ועצירות
07/08/2016 | 01:00
6
80
אז הגענו לשלב שצריך לתת ברזל, אך מה לעשות שהברזל גורם לעצירות אצל התינוק ולאי נוחות קשה?
ניסינו להחליף לסוג אחר, מיץ עגבניות, עיסויים - לא עזר.
מה עושים? חוץ מלהפסיק לגמרי?
יש לציין שאני קצת אנמית כך שיש יותר סיכוי שגם לו תהיה אנמיה.
אשמח לעצות!
לצפיה ב-'ניסיתם ברזל עדין של סולגאר?'
ניסיתם ברזל עדין של סולגאר?
07/08/2016 | 10:29
4
11
לצפיה ב-'לא... '
לא...
07/08/2016 | 12:43
3
40
אני צריכה מרשם לזה?

תודה
לצפיה ב-'לא. קונים בכל בית מרקחת או סופר פארם'
לא. קונים בכל בית מרקחת או סופר פארם
07/08/2016 | 13:24
2
49
6 או 8 למיטב זכרוני. תוודאי מול הרוקח את המינון.
לנו זה עבד
לצפיה ב-'מה 6 או 8??'
מה 6 או 8??
07/08/2016 | 15:10
1
10
לצפיה ב-'טיפות'
טיפות
07/08/2016 | 15:51
11
לצפיה ב-'להתיעץ עם רופא'
להתיעץ עם רופא
08/08/2016 | 09:04
36
באופן ככלי אם ממשיכה העצירות אז ההוראות בד"כ הן להפסיק לגמרי לשבוע ואז להתחיל מטיפה אחת וכל כמה ימים להעלות את המינון כל עוד רואים שהעצירות לא חוזרת. כדאי גם להקפיד על תזונה עשירה בברזל כמו הודו, בקר, טחינה מלאה, עדשים שחורות וכו'.

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום רב לחתונה
פורום רב לחתונה
פורום גני ילדים
פורום גני ילדים
פורום ניתוחי חזה
פורום ניתוחי חזה

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה