לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
71487,148 עוקבים אודות עסקים

פורום תיקים באפלה

יש 741 תיקי X אנחנו ה 742שלום :)ברוכים הבאים לפורום תיקים באפלה - THE X FILES . מקום מפלט מהמציאות לדבר בו על הסדרה וכל מה שמסביבה. דיונים מרתקים עד אור הבוקר עם ציפורי הלילה של הפורום, פנפיקים, וסתם שטויות שקשורות לנושא, כל מעריץ של הסדרה הוא חבר כבוד בקהילתנו הקטנה, אצלנו כולם מתקבלים בברכה .אבל אל תשכחו: גם אם מאלדר לא הלך על פי הספר לתפוז יש חוקים שתקפים עלינו ועל הפורום שלנו: 1.כולנו מכבדים את כריס קרטר ולא מדברים על הורדות בפורום, הודעות כאלה ימחקו- אל תגידו לא ידענו!2.אמנם הסדרה שודרה במלואה בארץ אבל יש כאלה שהצטרפו מאוחר, בקשה קטנה ולא קשה היא לפרסם ספויילר בכותרת של הודעה הכוללת תכנים של מותם של אי אילו דמויות או תגליות קריטיות להמשך.3.ראיתם הודעה שממש אבל ממש בא לכם לענות עליה? תתאזרו בסבלנות, המשיכו לקרא עד סוף השרשור ואז תענו לאותה הודעה. מעבר לזה, ישנם חוקי הפורום: לא להציף, לא יתקבלו בשום אופן עלבונות, קללות או חוסר נימוס בסיסי לחבריך הגולשים או הודעות השמצה ללא סיבה (כאלה אם כן סיבה ילובנו במסרים) לא לצפות שאני אהיה נחמדה למודעות סקס והכרויות ואני הכי שונאת מודעות לכסף קל או פרסומות לא קשורות ... זהו, נראה לי. תהנו...האוקינוס השקטואל תשכחו: THE TRUTH IS OUT THEREלקראת הסרט השני הבא עלינו לטובה כל הודעה הקשורה לסרט תסומן בסימן בכותרת ולא תכלול את תוכן ההודעה בכותרת. הודעות שלא יסומנו יימחקו....

אודות הפורום תיקים באפלה

יש 741 תיקי X אנחנו ה 742שלום :)ברוכים הבאים לפורום תיקים באפלה - THE X FILES . מקום מפלט מהמציאות לדבר בו על הסדרה וכל מה שמסביבה. דיונים מרתקים עד אור הבוקר עם ציפורי הלילה של הפורום, פנפיקים, וסתם שטויות שקשורות לנושא, כל מעריץ של הסדרה הוא חבר כבוד בקהילתנו הקטנה, אצלנו כולם מתקבלים בברכה .אבל אל תשכחו: גם אם מאלדר לא הלך על פי הספר לתפוז יש חוקים שתקפים עלינו ועל הפורום שלנו: 1.כולנו מכבדים את כריס קרטר ולא מדברים על הורדות בפורום, הודעות כאלה ימחקו- אל תגידו לא ידענו!2.אמנם הסדרה שודרה במלואה בארץ אבל יש כאלה שהצטרפו מאוחר, בקשה קטנה ולא קשה היא לפרסם ספויילר בכותרת של הודעה הכוללת תכנים של מותם של אי אילו דמויות או תגליות קריטיות להמשך.3.ראיתם הודעה שממש אבל ממש בא לכם לענות עליה? תתאזרו בסבלנות, המשיכו לקרא עד סוף השרשור ואז תענו לאותה הודעה. מעבר לזה, ישנם חוקי הפורום: לא להציף, לא יתקבלו בשום אופן עלבונות, קללות או חוסר נימוס בסיסי לחבריך הגולשים או הודעות השמצה ללא סיבה (כאלה אם כן סיבה ילובנו במסרים) לא לצפות שאני אהיה נחמדה למודעות סקס והכרויות ואני הכי שונאת מודעות לכסף קל או פרסומות לא קשורות ... זהו, נראה לי. תהנו...האוקינוס השקטואל תשכחו: THE TRUTH IS OUT THEREלקראת הסרט השני הבא עלינו לטובה כל הודעה הקשורה לסרט תסומן בסימן בכותרת ולא תכלול את תוכן ההודעה בכותרת. הודעות שלא יסומנו יימחקו....
הפורום לא פעיל
x
הודעה מהנהלת הפורום

אין לכתוב ספויילרים ללא סימון מתאים!!!

על כל הודעה המדברת על הסרט ושחקניו לכלול בכותרת את הסימן |ספוילר|
המשך >>

לצפיה ב-'הסדרה ללא עקבות'
הסדרה ללא עקבות
02/06/2012 | 13:38
256
איזה עונה משודרת הסדרה ללא עקבות עכשיו בערוץ 2 ,  ואיך ניתן לצפות בסדרה ברשת האינטרנט?
לצפיה ב-'בצער רב וביגון קודר הנהלת הפורום מודיעה...'
בצער רב וביגון קודר הנהלת הפורום מודיעה...
20/11/2011 | 19:54
14
267
היום התבשרתי כי כבר אין תקווה לפורום ותפוז יסגרו אותו מחר בערב.

ניסיתי ככל יכולתי, מתחתי את הקץ ככל שהתאפשר לי, אבל כנראה שזה לא הספיק.

מצטערת שלא הצלחתי.

כואב לי שלא יהיה לנו את הבית הזה יותר. אבל לפחות הכרנו אחד את השני ואנחנו נמשיך במקום אחר.

תודה לכולם על ששיתפתם, כתבתם, עניתם, התווכחתם, כעסתם והשלמתם. תודה על שהייתם פה גלויים ואנונימים.

ובעיקר, תודה על מקום לחלוק בו את האהבה הכי גדולה שלנו.

עינת
לצפיה ב-'תודה על הרבה שנים חשובות ומעניינות, ויש תקווה'
תודה על הרבה שנים חשובות ומעניינות, ויש תקווה
20/11/2011 | 20:35
1
59
נתחיל בתודות, ואח"כ בתקווה.

תודות

לעינת ולכל מי שהיה מנהל הפורום (אורית וג'יליאן בטח זוכרות את כל השמות. כולל האנשים שבביתם נפגשנו בעבר וערכנו הקרנות ומרתונים, כמו שי, אסתי).
אני בפורום הזה עוד כששם משפחתי היה "אטיה". כלומר הרבה מאוד זמן.
אף על פי שבזמן האחרון לא כתבתי כאן רבות, הייתי קורא, מציץ, ובעיקר שמח שיש אי של תיקים באפלה בשמים האינטרנטיים הישראליים.

תקווה

אמנם סוגרים את השמים הללו, אבל הם עוברים לשמים החדשים - לפייסבוק.
זה הדבר הבא מבחינת פורומים (כך נראה לי). מיד מקבלים הודעה על פרסום רשומה, קל להעלות תמונות וקישורים לסרטונים.
מה גם שהפורום הזה יישאר כארכיון ולא ייעלם לחלוטין.

אז נתראה בפייסבוק

ירעם

לצפיה ב-'ויי ירעם! '
ויי ירעם!
21/11/2011 | 00:21
30
כתבתי את התגובה שלי עוד לפני שראיתי מה כתבת אתה, מדהים כמה שחשבנו דומה.
לצפיה ב-'שכחת לכתוב "בתדהמה"...'
שכחת לכתוב "בתדהמה"...
20/11/2011 | 20:41
1
41
מתחשק לי לכתוב פה מסר למקבלי ההחלטות. אני אכתוב אותו:
this is where you pucker up and....
טוב. אני רק אורח לרגע פה. הייתי מכור ל XF בתחילת הדרך. בערך עד הסרט.
צר לי על סגירת הפורום שאני יודע שהיה קרוב לליבה של המנהלת לפחות כמו הנושא.
אל תתפזרו. תמשיכו במקום אחר.

אה. וספויילר לסיום |ספויילר|:
בסרט הראשון מאלדר כמעט מנשק את סקאלי אבל דבורה קטלנית מפריעה לו.
לצפיה ב-' חזק ביותר. '
חזק ביותר.
21/11/2011 | 00:21
19
לצפיה ב-'מה?! אבל אני כל יום כותבת '
מה?! אבל אני כל יום כותבת
20/11/2011 | 23:34
1
37
מצד שני לדעתי עדיין אפשר יהיה לכתוב ולעשות הכל, פשוט לא יהיה מנהל/ת והוא לא יופיע ברשימה הראשית של תפוז.
הפורום לא "נמחק". (אני קוראת המון בפורומים שכביכול סגורים, 24 למשל )
אני בעד להמשיך לכתוב כאן.... עצוב לי.
לצפיה ב-'לא, ממש לא'
לא, ממש לא
21/11/2011 | 00:22
31
הפורום אמנם לא יימחק אך אי אפשר יהיה לכתוב בו יותר.
לצפיה ב-'אני לא מאמינה..'
אני לא מאמינה..
20/11/2011 | 23:54
1
27
זה פשוט עצוב. אני מרגישה רע על כך שלא פעלתי יותר למען הפורום, זה היה כמעט מובן מאליו שהפורום הזה יהיה חי לנצח.
אני חייבת להיות מעט רגשנית, זאת בכל זאת תהיה ההודעה האחרונה שלי כאן (), אבל הפורום הזה היה חלק מאוד גדול מהחיים שלי לפני כמה שנים. אני לא אשכח איך הגעתי לכאן לראשונה בכיתה ז', אפילו בחופש שלפניו, כשהתחלתי לצפות בסדרה בפעם הראשונה. איך התלהבתי שאנשים מדברים על הסדרה בשפה העברית! אנגלית היתה כמו סינית בשבילי אז. צפיתי בכל האלבומים של הפורום, עיינתי בקישורים ובהודעות נבחרות, ובכל זמן פנוי פשוט רצתי לבדוק מה חדש. לא ידעתי מה לכתוב, ואם כן, זה היה מסתכם בפאדיחה אחת גדולה הפורום הזה פשוט תיעל את ההתרגשות ואת העוצמה הרבה שהיתה לי כלפי הסדרה ממש כשרק התחלתי לצפות בה, עונה 2, כשהיא שודרה בערוץ אקשן. כל הדיבורים על הסדרה (אז לא חששתי כל כך מספוילרים כמו היום) ועל העובדה שיש המון הפתעות בדרך, פשוט דרבן אותי להמשיך לצפות. גם כשהסדרה נגמרה (למה הם לא רכשו את העונה הרביעית), בשבילי לפחות (פעם לא היתה צפייה ישירה לכל דבר בערך), הסדרה המשיכה בין ההודעות שלכם כאן.
עברו שש שנים מאז. נכון, התשוקה כבר לא אותו הדבר, אבל זה תמיד היה מקום של נחמה להכנס ולבדוק מה חדש. אם זה עם ג'יליאן, דיויד או הסרטים החדשים, ובין אם לדעת מה קורה אתכם.
אני יודעת שהכרתי כאן את גילי, עינת ותמי, ואני מעריכה ומוקירה אתכן מאוד. במיוחד את גילי, שעברה איתי את השנים האלה במסנ', ובעצם גידלה אותי בצורה מסוימת.
אפשר להתנחם בזה שיש לי אותן בפייסבוק.
איזה הזוי, במיוחד עוד שרציתי להתחיל את הסדרה מחדש לפני הצבא.
עם מי אני אדבר על זה עכשיו

בכל אופן, תודה רבה לכולם, היה באמת תענוג להיות אתכם במשך כל הזמן הזה. אני מקוה שתמשיכו לאמץ לחיקכם את הסדרה המופלאה הזאת ואת החברים שרכשתם לכם.
לצפיה ב-'תודה מתוקה '
תודה מתוקה
21/11/2011 | 00:25
15
ואין לך מה להרגיש רע. זה בדיוק העניין - פורום לא קיים כדי לעשות רייטינג לתפוז, ולא צריך לחיות ב-"מרדף סביב השעון" כדי לקיים אותו. לכן אין על מה להצטער אלא אולי אפילו לשמוח.

ומה זאת אומרת עם מי תדברי??? אנחנו לא הולכים לשום מקום, להיפך!

לצפיה ב-'נפרדים מהפורום- קשה לי להאמין שהגענו ליום הזה'
נפרדים מהפורום- קשה לי להאמין שהגענו ליום הזה
21/11/2011 | 00:04
1
49
הפורום הזה היה חלק מהחיים שלי תקופה כל כך ארוכה. הכרתי כאן אנשים נפלאים שלעד ישארו חבריי ועל זה אני אסירת תודה. אני אתגעגע לעשות את החיפוש הרגיל שלי בגוגל "תיקים תפוז" שהיה מביא אותי הישר לפורום הזה (משום מה אף פעם לא הכנסתי אותו לפייבוריטים שלי, למרות שבדקתי אותו באפן כמעט יומיומי). קשה לי לדמיין לא להכנס יותר לפורום ולקרוא את התגובות המעניינות של כולם ועל הדרך לחלוק את מחשבותיי. הפורום הזה הפך להיות משפחה, הרבה אחרי שהסדרה הלכה לעולמה. מצד אחד, אני אסירת תודה לתפוז על כך שהביאו לנו את המקום הזה לחלוק את המחשבות שלנו על הסדרה שכולנו אהבנו (ותוך כדי גם דיברנו על החיים שלנו ועל הדברים החשובים לנו). מצד שני, אני חשה תחושת פספוס שזה נעשה דווקא עכשיו, לפני הסרט השלישי. אומנם אין עדיין אישור לסרט, אבל יש סיכוי לא קטן שזה יקרה, ואם זה יקרה, אז זה יקרה בקרוב. ועל זה לצערי הרב לא נזכה לדבר בפורום (אירוע שללא ספק היה מחזיר את הפעילות לפורום בדומה לסרט השני).

מה עוד? הפורום עצמו אולי ייסגר, אבל אנחנו מעבירים את הפעילות לפייסבוק. יש לנו קבוצה די מחתרתית בשם תיקים באפלה- למכורים בלבד. אנחנו בכוונה לא פותחים אותה לציבור ומשאירים אותה סגורה כדי שטרולים לא יפריעו לפעילות שלנו, אבל מאחר והפורום הזה נסגר, אני מרשה לעצמי לנצל את הבמה הזאת ולהזמין את כל מי שכותב בפורום הזה ורוצה להמשיך לקחת חלק בפעילות שלנו להציע מועמדות לחברות בקבוצה. גם מי שלא כותב פעיל ועדיין רוצה לקחת חלק בקבוצה מוזמן לשלוח הודעה לאחד מאיתנו (לא להתבייש). אני יודעת שיש פה חברים ותיקים שכותבים פה ולא חברים בקבוצה הזאת (מאיר? דרור?), אז יאללה, להצטרף לפעילות שלנו בפייסבוק. ולמי שאין פייסבוק, פויה! זה הזמן ליצור חשבון...

ועינת, את היית המנהלת פורום הכי מדהימה שיכולנו לקבל. אל תצטערי על כך שלא יכולת למנוע את סגירת הפורום, זה היה קורה בסופו של דבר כי הפורום היה בסכנת סגירה תקופה לא קצרה, ובזכותך היו לנו עוד כמה רגעי חסד עם הפורום שלנו. תודה רבה על המאמצים ועל הניהול הבלתי מתפשר שלך, אנחנו לא לוקחים שום דבר כמובן מאליו!

תודה רבה לכל החברים שפגשתי כאן, היה לי כיף וכמובן שנתראה בפייסבוק!

תם לו עידן.

נ.ב. אני גם אתגעגע לצבע האדום שקישט את הכינוי שלי בשנים האחרונות, כבר התרגלתי אליו לגמרי

לצפיה ב-'תודה רבה על המחמאה'
תודה רבה על המחמאה
21/11/2011 | 07:57
15
וכתבת יפה, ריגשת אותי בכל מה שכתבת.

והאדום, האדום שהיה צריך להיות רק לפסח אחד ונשאר לכמה שנים...
לצפיה ב-'ממש ממש לא אסון '
ממש ממש לא אסון
21/11/2011 | 00:16
33
ואין על מה להצעטער. כמו כל דבר טוב - הגיע לסיומו, וכל סוף הוא גם התחלה חדשה. אני כבר שנים אומרת שאיננו צריכים את תפוז עבור הקהילה הקטנה והחמה שלנו. גם אין צורך במילות פרידה משום שאיננו נפרדים, נהפוך הוא.

להתראות בפייסבוק.

(רצוי לשים מודעה עם קישור לקבוצה למי שכן יגיע איכשהו הנה גם לאחר שהפורום ייסגר, ושידע היכן למצוא אותנו).
לצפיה ב-'עצוב '
עצוב
21/11/2011 | 07:54
15
היה חוויתי להיות כאן. למרות שמבחינת תיקים די כבר איבדתי את המומנט.
לא זוכרת כלוםםםםם
אבל היה כיף לדבר כאן עם האנשים .
והחוויות והנוסטלגיה והפגישות מחוץ לפורום.

בזמן האחרון לא יצא לי להיות כאן , עד כדי כך ששכחתי את הסיסמא...לקח לי זמן להירשם חזרה.
בכל אופן, תודה עינת על העבודה שעשית כאן ושהתאמצת להחזיק את המקום עוד טיפה יותר.

נתראה בפייסבוק
ותודה ענקית למולדר וסקאלי שאותם לא אשכח לעולם.
לצפיה ב-'פתאום נתפס לי שלא אוכל להגיב כאן יותר'
פתאום נתפס לי שלא אוכל להגיב כאן יותר
21/11/2011 | 08:06
18
כמה שאני לא סובלת את הפורום הישן והמיושן הזה (התצורה שלו בתפוז , לא הפורום שלנו)
יהייה חסר לי לענות כאן.
אתגעגע.
למרות שנוכל לדבר בפייסבוק
לצפיה ב-' סגירת הפורום '
סגירת הפורום
21/11/2011 | 18:34
29
נוכח רמת פעילות נמוכה של הפורום ועקב סיום הסדרה, הוחלט על סגירת הפורום.

אנו מודים ל האוקינוס השקט על תקופת ניהול בפורום ומאחלים לה הצלחה בהמשך הדרך בתפוז ובכלל.

המשך גלישה מהנה בתפוז אנשים
לצפיה ב-' מי זוכר את הפרק The Unnatural '
מי זוכר את הפרק The Unnatural
20/11/2011 | 18:25
1
67
האמת שזה יחסית אחד הפרקים שפחות משכו אותי..

רק בשבוע שעבר גיליתי את מקור השם שלו עקב כתבה ב"7לילות" על סרטי ספורט

ממליצים לי לראות שוב בהזדמנות?
לצפיה ב-'מה מקור השם שלו?'
מה מקור השם שלו?
20/11/2011 | 23:55
42
אני גם לא התלהבתי ממנו בזמנו, אבל הסצינה בסוף... אחחח
לצפיה ב-' פורומים חדשים ב- '
פורומים חדשים ב-
20/11/2011 | 17:40
9
אם יש לך ילד ובא לך לשתף, לקטר, להתלבט, להשוויץ, לרגש או לפרוק -
בפורום הורים ועוד תמצאו מערכת תמיכה מחבקת ואוהבת.
הפורום פתוח לכל האמהות והאבות באשר הם
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ForumPage.aspx?F...

התוכנית החדשה מבית היוצר של "כוכב נולד" מציגה בפנינו בית ספר שדווקא מאוד כיף ללכת אליו.
ב-"בית הספר למוזיקה" כשרונות מוזיקליים צעירים ילוקטו מכל רחבי הארץ ויקבלו הזדמנות פז ללמוד מהמוזיקאים הגדולים בישראל
בואו לדבר על התוכנית החדשה -
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...

כולנו סובלים מדי פעם מכאבים, אך בינינו יש כאלו שצריכים לחיות עם הכאב כל הזמן ולעתים למשך שנים ארוכות.
בפורום כאב עצבי וכאב כרוני תוכלו להתייעץ, לשאול, לשתף ובעיקר להיתמך על ידי אנשים שנמצאים באותו מצב כמוכם ויכולים להבין אתכם הכי טוב
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ForumPage.aspx?F...
לצפיה ב-'בחורות ערומים זה חולרה'
בחורות ערומים זה חולרה
14/11/2011 | 17:33
34
165
אפילו דיויד כבר יודע.

http://www.youtube.com/watch?v=bHDM4Ls5eJ4
לצפיה ב-'הוא כזה חמוד שם'
הוא כזה חמוד שם
14/11/2011 | 19:41
20
45
פרסומת חמודה אבל קצת מאולצת. רואים שדיוויד בעיקר בקטע של בוא נגמור ונלך אבל הוא כזה שובה לב
לצפיה ב-'מעניין אם הוא ראה את הסרט '
מעניין אם הוא ראה את הסרט
16/11/2011 | 02:48
19
17
לצפיה ב-'אין מצב'
אין מצב
16/11/2011 | 10:07
11
16
בטח היה נבהל...

כישראלים אנחנו רגילים, זה התרבות שלנו אבל אם אמריקאי היה רואה את זה היה חוטף חום.
לצפיה ב-''
16/11/2011 | 11:51
10
10
דיויד היה חוטף חום אחרי קליפורניקיישן?
לצפיה ב-'קליפורנקשיין אולי גסה'
קליפורנקשיין אולי גסה
16/11/2011 | 20:14
9
32
אבל היא כתובה יפה, יש בה משהו מעט טרגי, עצוב אבל בצורה טובה. והתקציב שלה עובר את השקל עשרים.
לצפיה ב-'תעשי לי טובה... '
תעשי לי טובה...
17/11/2011 | 13:22
8
15
לא נעים להגיד - אבל מבחינתי לפחות, קליפורניקיישן זו תת רמה שאפילו "אסקימו לימון" לא הגיעה אליה. ב-"אלכס חולה אהבה" אין שום דבר שמתקרב לזה, אפילו עירום אין שם. קליפורניקיישן לא "גסה" - היא וולגרית ובהמית. יש הבדל גדול גדול בין השניים.
לצפיה ב-'אוי נו באמת..'
אוי נו באמת..
17/11/2011 | 23:08
7
13
כל הסטלה המגמרת, והאורגיות, והסקס בכל סצינה... זה לא תת רמה?
לצפיה ב-'את מבלבלת בין סרטים יקירתי'
את מבלבלת בין סרטים יקירתי
18/11/2011 | 02:31
6
15
ואסקימו לימון בהחלט תת רמה - אבל קליפורניקיישן עוד יותר גרועה.
לצפיה ב-'אני לא מבלבלת בכלל'
אני לא מבלבלת בכלל
18/11/2011 | 08:47
5
14
זה אסקימו לימון.  את טענת ש "לא נעים להגיד - אבל מבחינתי לפחות, קליפורניקיישן זו תת רמה שאפילו "אסקימו לימון" לא הגיעה אליה." ואני טענתי אחרת.
לצפיה ב-'הא, OK'
הא, OK
18/11/2011 | 12:20
4
9
אני עדיין טוענת כך - באסקימו לימון לא ירדו לרמת ניבולי פה ותאורים מילוליים מפורטים וולגריים כפי שיש בקליפורניקיישן, ובכל משפט שני.

לא יודעת מה איתך, אבל אותי זה ממש דוחה ולכן הפסקתי גם לצפות בסדרה אחרי שני פרקים.
לצפיה ב-'יש גם הבדל בשנים שצולמו'
יש גם הבדל בשנים שצולמו
18/11/2011 | 12:32
3
12
אסקימו לימון צולם בשנות השבעים? שמונים? קליפורנקשיין מצולמת בהוליווד של 2010-2011 . אני לא אומרת שזאת סדרת העשור, אני צפיתי בה בכמה פרקים בודדים וזהו. אני רק חושבת שרמת הכתיבה שם (גם אם נחשיב את הקללות) היא מקצועית וגבוה יותר מסרטי הבורקס הישראלים.
לצפיה ב-'לא כ"כ רואה קשר לתקופה'
לא כ"כ רואה קשר לתקופה
18/11/2011 | 14:26
15
כשמשהו הוא וולגרי וגס - אז הוא וולגרי וגס ולא משנה מאיזו שנה הוא. אני לא מוצאת בקליפורניקיישן שום רמת כתיבה - גם לא באסקימו לימון כמובן.
לצפיה ב-'וואו, חשבתי שזאת סדרה יותר טובה'
וואו, חשבתי שזאת סדרה יותר טובה
20/11/2011 | 18:20
1
14
אם כל מה שיש להגיד עליה זה "מקצועית וגבוהה יותר מסרטי הבורקס הישראלים" כנראה שהיא באמת גרועה.
לצפיה ב-'לא יכולה לשפוט'
לא יכולה לשפוט
20/11/2011 | 19:47
14
לא ראיתי את כולה. מה שכן ראיתי אהבתי.
לצפיה ב-'צילמו אותו בנפרד משאר השחקנים? איזה מעפן זה..'
צילמו אותו בנפרד משאר השחקנים? איזה מעפן זה..
16/11/2011 | 22:14
6
10
לצפיה ב-'איך הגעת לזה?'
איך הגעת לזה?
16/11/2011 | 22:29
5
21
ולמה בכלל עשו את זה?
לצפיה ב-'לא קבעתי, שאלתי, כי זה נראה ככה'
לא קבעתי, שאלתי, כי זה נראה ככה
16/11/2011 | 22:37
4
14
לצפיה ב-'אהה לא חושבת שבנפרד'
אהה לא חושבת שבנפרד
16/11/2011 | 22:40
11
אין גם סיבה שיעשו ככה. אבל אני לא יודעת בוודאות.
לצפיה ב-'כמובן שבנפרד מפארוק'
כמובן שבנפרד מפארוק
17/11/2011 | 13:20
2
14
פארוק הושתל מתוך הסרט המקורי.
לצפיה ב-'מפארוק כן, לא מדוכובני'
מפארוק כן, לא מדוכובני
17/11/2011 | 23:06
1
11
מן הסתם, הוא נפטר אז אין מצב שיכל לשחק בפרסומת...
לצפיה ב-'וגם אילו היה חי... '
וגם אילו היה חי...
18/11/2011 | 02:31
7
היה לו קצת קשה להראות ב-25 שנה צעיר יותר.
לצפיה ב-'מצחיק נורא'
מצחיק נורא
16/11/2011 | 17:25
6
21
כמו שעינת אמרה, יש בזה משהו קצת מאולץ, אבל זה פשוט כיף לראות אותו על המסך פארוק איז פריקינג מי אאוט
לצפיה ב-'זה מבריק לדעתי '
זה מבריק לדעתי
16/11/2011 | 18:47
5
12
אין מישהו שצריך להסביר לו ש-"בחורות ערומים זה חולירה" יותר מאשר לדיויד.
לצפיה ב-'למה בחורות עירומים זה חולרה?'
למה בחורות עירומים זה חולרה?
16/11/2011 | 20:15
1
12
מה רע בעירום? בסקס? למה להפוך את זה למשהו שמסתירים, למשהו לא יאה?
לצפיה ב-'תלוי איך מציגים עירום וסקס'
תלוי איך מציגים עירום וסקס
17/11/2011 | 13:23
12
אין לי שום דבר נגד עירום וסקס - נהפוך הוא, אבל יש לי מאד כאשר הם מוצגים בצורה וולגרית בוטה ופורנוגרפית.
לצפיה ב-'ואו לא חשבתי על זה'
ואו לא חשבתי על זה
16/11/2011 | 20:43
2
16
מעניין אם הוא יודע מה המשמעות וכמה זה אירוני.
לצפיה ב-'אני מאמינה שהוא יודע'
אני מאמינה שהוא יודע
17/11/2011 | 13:29
1
12
קודם כל, הוא יודע קצת עברית - ושנית, קשה לי להאמין שהוא היה אומר משהו שלא היה מבין ולא שואל לפשר משמעותו.
לצפיה ב-' מצטרפת להערכה לדוכובני '
מצטרפת להערכה לדוכובני
17/11/2011 | 23:00
11
לצפיה ב-'והנה ביקורת מוואלה'
והנה ביקורת מוואלה
16/11/2011 | 21:54
3
23
לצפיה ב-'התמונה שלו שם מהממת'
התמונה שלו שם מהממת
16/11/2011 | 22:27
1
19
נראה שהביקורת היא בעיקר נגד כל הפרסומת ופחות קשורה לדוכובני המסכן..

לא ראיתי את הפרסומת הקודמת שעשו איתו בכלל, וזה נורא מוזר כי אני צופה בהוט.
לצפיה ב-'הקודמת היתה אידיוטית לחלוטין'
הקודמת היתה אידיוטית לחלוטין
17/11/2011 | 13:31
16
לא הפסדת כלום.

ואם תרצי בכל זאת - הנה היא:

http://www.youtube.com/watch?v=2sNAXkfLrps
לצפיה ב-'הכתב סתם קנאי '
הכתב סתם קנאי
17/11/2011 | 13:25
12
לשם שינוי ובניגוד לפרומות הקודמת - הנוכחית פשוט מבריקה.
לצפיה ב-'זה היה נפלא לשמוע אותו אומר את זה '
זה היה נפלא לשמוע אותו אומר את זה
21/11/2011 | 08:02
1
10
לצפיה ב-'ממש כך '
ממש כך
21/11/2011 | 16:36
9
פורומים חדשים ב-
13/11/2011 | 19:53
9
אחרי הצלחה מסחררת בארה"ב, עלתה בישראל סדרה כחול-לבן שנותנת לנו הצצה לחיים המעושרים של 6 נשים שכסף בהחלט לא חסר להן.
כל החברויות, התככים והשופינג של האלפיון העליון בפורום מעושרות.

הוא פרץ לחיינו עם הדואט המרגש יחד עם שלומי שבת, ומאז ליאור נרקיס ממשיך להיות אחד השמות הגדולים במוזיקה הים תיכונית.
שלשום הוא חגג יום הולדת, והיום אנחנו מזמינים אתכם לפורום החדש שלו
לצפיה ב-'נלחמים באויב השקט ב-'
נלחמים באויב השקט ב-
13/11/2011 | 12:23
11
אתם מכירים את הרוצח השקט?
מחלת הסוכרת הוגדרה ע"י האו"ם כמגיפה, כזו ההורגת אדם בכל 8 שניות. לרגל יום הסוכרת הבינלאומי ב-14.11, יענו בפורום סוכרת על שאלותיכם שלל מומחים:
היועץ הרפואי של האגודה לסוכרת נעורים, העו"סית של האגודה, דיאטנית מתמחה בטיפול בסוכרתיים ונציגי חברות תרופותו - מהרו לשרשר את שאלותיכם:
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?For...

החורף הולך וקרב
פורום משחקי הכס מארח את  צפריר גרוסמן - המתרגם הרשמי של "מחול של דרקונים", הספר האחרון בסדרה.
רוצים לדעת כמה זמן לוקח לו לתרגם? או שאולי יש לכם הצעת תרגום טובה יותר? שרשרו שאלות כבר עכשיו

הבמה – שלנו, המילים – שלכם: רוצים לדבר איתנו מכל מקום ובכל שעה? הפורום, הבלוג והפייסבוק לא מספיקים בכדי לומר את כל שעל לבכם? התקדמו עמנו לגוגל+ החדש! פרסמו הודעות, שאלו שאלות ושתפו אותנו במתרחש בחייכם. הצטרפו אלינו בלינק הבא: https://plus.google.com/s/tapuz#105213271368856349...

למי תעזרו לזכות בערכות משחק מדליקות לפלייסטיישן?
גולשי פורום קונוסולות משחקים הפכו השבוע לדמויות החביבות עליהם וסיפרו לנו גם למה. סופר מריו שבסוף משיג את הבחורה, קרייטוס שיטפל באיום האיראני, סופרמן, שרלוק הולמס ועוד-
כולם מחכים שתכריעו למי מביניהם מגיעים פרסים שווים מתנת  Allgame ו-"צעצועי שגיב".
לצפיה ב-'בוחרים את מלכת הפאדיחות ב-'
בוחרים את מלכת הפאדיחות ב-
08/11/2011 | 12:15
2
18
הפרעות אכילה ושיטות טיפול

ד"ר הרשקוביץ יתארח החל משעה 20:00 בפורום הפרעות אכילה ויענה על שאלות בנושא טיפול בשיטת CBT ככלל ובטיפול בהפרעות אכילה בעזרת השיטה בפרט.
שימו : ניתן לשאול שאלות באופן אנונימי בעזרת אופציית משתמש אורח.

עזרו לנו לבחור מי יזכו בפרסים:

הגולשים בפורום גינון העלו תמונות מרהיבות של פארקים, גנים, פריחות שמחכות להצבעותיכם.
לשלושה זוכים מאושרים יוענק מנוי חצי שנתי למגזין "גן נוף" ובנוסף תמונתם תפורסם במגזין הבא

הגולשות בפורום שיחת נשים סיפרו לנו על רגעים גופניים מביכים שהיו להן, בואו להכריע איזו מהפאדיחות היא המשעשעת והטובה מכולן
הגולשת שתקבל את מירב הקולות תזכה ב-שובר ע"ס 2400 ₪ לאחד הטיפולים המוצעים ב"פיור לייזר".
לצפיה ב-'מה כבר יש לבחור? '
מה כבר יש לבחור?
09/11/2011 | 05:28
1
18
לא ברור שמלכת הפאדיחות היא תפוז בכבודה ובעצמה?
לצפיה ב-'חחח גילי.'
חחח גילי.
16/11/2011 | 17:25
15
לצפיה ב-'בשבוע שעבר נפלתי במקרה לאמצע הסרט The TV Set '
בשבוע שעבר נפלתי במקרה לאמצע הסרט The TV Set
30/10/2011 | 15:08
2
40
בהוט. מאז ומתמיד רציתי לראות את הסרט הזה. יש בו משהו נחמד.
אני חושבת שזה תפקיד דומה לתפקיד של דוכובני בסדרה קליפורניקיישן.
הקלוז-אפ עליו בסוף היה כ"כ חמוד....
אני מקווה שהסרט מקצין את המציאות...
ראיתם את הסרט?
לצפיה ב-'מוכר לי קצת. תזכירי לי על מה זה'
מוכר לי קצת. תזכירי לי על מה זה
01/11/2011 | 07:21
1
9
לצפיה ב-'איך נפלו גיבורים...'
איך נפלו גיבורים...
01/11/2011 | 14:51
17
דוכובני הוא תסריטאי לתוכנית טלויזיה. זהו
לצפיה ב-'מחפשים התנדבות מאתגרת ומצילת חיים?'
מחפשים התנדבות מאתגרת ומצילת חיים?
28/10/2011 | 09:33
11
אם את/ה מתאפיינים באכפתיות, באהבת אדם, ברצון לעזור לזולת, ברגישות, ובסבלנות, ובנוסף את/ה חיית אינטרנט-

אם את/ה רוצה להצטרף להכשרת מתנדבים מרתקת, להנות מליווי של אנשי מקצוע בתחום בריאות הנפש ולהשתייך לנבחרת מגובשת של מתנדבים –
אנו מציעים לך מקום התנדבות לא שיגרתי, מאתגר ומציל חיים.

סהר – סיוע והקשבה ברשת - היא עמותה המעניקה תמיכה נפשית ראשונית לאנשים במצוקה, הפונים דרך רשת האינטרנט.

פרטים ומילוי טופס התנדבות באתר סהר.

תודה,
צוות סהר

כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-' משהו ששכחתי להוסיף בהקשר לשם הסדרה / הפרק'
משהו ששכחתי להוסיף בהקשר לשם הסדרה / הפרק
24/10/2011 | 16:24
5
47
"תיקים באפלה" - התדיינו האם זה שם מוצלח לסדרה, מה שלא ציינו זה שהשם הזה הפך למטבע לשון מוכר, שמשתמשים בו בכותרות עיתונים וכו'. ביום שישי נפלה עיני על פרק בסדרה הישראלית בערוץ 11 (בש"ח) "כתב פלילי", ולפרק ששודר (אאל"ט פרק 11) קראו "תיקים באפלה". אז שם הסדרה הולך לפניה. טוב או רע? מוצלח או פופוליסטי? תחליטו בעצמכם.
דבר ששמתי לב אליו הוא שגם בסדרה הישראלית הנ"ל (שיר הפתיחה שלה מזכיר חומרים ממכרים למיניהם) וגם בפרק Travelers שמתאר את מאורעות שנת 1952, בו אייג'נט ארתור דיילס נעזר בוויסקי כדי להתמודד עם החיים הקשים עליו, יש תיאור ניכר של שימוש בסמים/אלכוהול/וכו' כדי להתמודד עם עול החיים... מעניין. חייבת לציין שאני מתחברת, אמנם לא למה שנחשב סמים, לא לסיגריות ולא לאלכוהול, אבל בהחלט אני מרגישה שיש התמכרויות רבות ומרובות, חלקן לחומרים וחלקן למעשים, שעוזרים לי לשמור על תפקוד (לקוי כלשהו) בחיים האלה. חייבת דברים שיעזרו לי להקהות את הכאב. כנראה שרובנו כאלה, ולפעמים משתמשים בזה בסדרות כדי להראות מצוקה של הדמויות. גם את מאלדר ראינו כמה פעמים בברים אאל"ט, בסרט (איזה סרט? מבחינתי יש רק אחד) למשל, שמגיע ממש מעט אחרי הפרק Travelers.
לצפיה ב-'נכון. זה מוכיח בדיוק את הטענה שלי.'
נכון. זה מוכיח בדיוק את הטענה שלי.
26/10/2011 | 01:44
4
13
שתיקים באפלה זה אולי לא התרגום הנכון אבל זה שם קליט וזה לא פחות חשוב. תיקי איקס מבחינתי זה לא שם קליט בכלל. מדויק מבחינת תרגום אבל פחות טוב מהשם תיקים באפלה.זה אומנם ספקולציה, אבל אני מניחה שתיקי איקס לא היה נטמע כל כך בישראל כמו שתיקים באפלה נטמעה כאן. יותר מ16שנה עברו ועדיין בעיתונות משתמשים במשחקי לשון לשם הסדרה.
לצפיה ב-'זה לא עניין של קליט או לא קליט '
זה לא עניין של קליט או לא קליט
26/10/2011 | 20:30
3
10
זה עניין של אסוציאציה ושם מושאל. באותה מידה אפשר היה לקרוא לזה תיקי נעליים.
לצפיה ב-'לא, זה כבר הגזמה'
לא, זה כבר הגזמה
26/10/2011 | 20:50
2
7
כן יש הקשר בין השם המתורגם למהות הסדרה. נכון שזה מפספס את עניין סיווג התיקים והאות X אבל הסדרה היא סדרה מסתורית , חשוכה שמתקיימת במקומות שלא כולנו רוצים להגיע - האפלה.
לצפיה ב-'זה לא מה שהתכוונתי לומר'
זה לא מה שהתכוונתי לומר
30/10/2011 | 19:24
1
8
התכוונתי לומר שבכל מקרה היו משתמשים בביטוי בהשאלה עם או בלי הקשר שמי, משום הקונוטוציה לסדרה ולמסתורין.
לצפיה ב-'אני לחלוטין לא מסכימה. '
אני לחלוטין לא מסכימה.
31/10/2011 | 18:13
10
אם לא היו בוחרים בשם קליט כמו תיקים באפלה, האסוציאציות האלה לא היו קורות מלכתחילה. זה כמו עם הנעימה של תיקים שהיא קליטה ומשתמשים בה עד היום בהקשר של חייזרים ועל טבעי. אם המוזיקה לא היתה קליטה זה לא היה קורה. בדיוק כמו שם הסדרה.
לצפיה ב-'האם יש אישור רשמי לסרט השלישי של תיקים באפילה'
האם יש אישור רשמי לסרט השלישי של תיקים באפילה
26/10/2011 | 12:34
1
37
כי עד עכשיו אין דיווח על תסריט או צילומים
לצפיה ב-'לא - אין'
לא - אין
26/10/2011 | 20:27
13
לצפיה ב-' הודעה 4 ברצף שאני פותחת פה ועדיין מחכה'
הודעה 4 ברצף שאני פותחת פה ועדיין מחכה
25/10/2011 | 23:58
2
52
לתגובות אבל אני סומכת עליכם שמוטב מאוחר

"משתנה פיין-בלאף" יא-אללה איזה פרק חזק !

פרק די שונה בנוף של אקס פיילס, יותר לכיוון "24" האהובה שלי,
אין שום דבר על-טבעי/חוצני/לא מוסבר, סתם קונספירציות וסוכנים כפולים, משולשים ומרובעים
מישהו סגור על מה הלך בסוף?
למה אוגוסט ברמר מת? התאבדות או יד הממשל?
הכסף בבנק היה מרוסס באמת, לא?
סקאלי התותחית (שוב) הצילה את העולם (רק בזכות העובדה שהיא הצילה קודם את מאלדר.. כלומר טיפלה בו )

הנחש הזה (שחקן מוכר, לא?) - I anticipated that... (עלק ציפיתי/חזיתי את זה...)
נתקע לי במוח המשפט המחשיד הזה... (התיקים על הטרוריסטים שהוא "הכין מראש")
* היום התחשק לי להגיד את זה לאבא שלי בסיטואציה שהזמנתי תה כי הוא שכח להביא לי מעיל...
בסוף גם הגיע לבוש במעיל וגם הפגישה הועברה לחומוסיה אחרת שאין בה תה
העיקר שאכלתי חומוס יומיים ברצף
לצפיה ב-'וואו לא ראיתי את הפרק הרבה זמן'
וואו לא ראיתי את הפרק הרבה זמן
26/10/2011 | 01:54
1
24
כשהוא שודר פיספסתי אותו כי הוא שודר במהלך השבעה של סבא שלי.) השלמתי אותו יחסית מאוחר  . אני דווקא התעצבנתי שמאלדר לא סומך על סקאלי.למרות שאחר כך היא באמת הצילה אותו. מה שנחמד בסופים של הסדרה שהצופה יכול לבחור את הסוף שלו. אנינחשבתי שהוא מת על ידי הממשלה.
לצפיה ב-'צודקת בענק לגבי הסופים הלא-ברורים, גם זה לטוב'
צודקת בענק לגבי הסופים הלא-ברורים, גם זה לטוב
26/10/2011 | 02:05
14
ולרע, מה שבטוח לדעתי זה אחד מסימני ההיכר של ההסדרה.

את לא צודקת שהוא לא סמך עליה.
אם כבר מישהו לא סמך עליה, זה סקינר שקיבל את ההחלטה וכפה אותה על מאלדר.
אני גם לא בטוחה שזה עניין של לסמוך, זה עניין של ביטחון.
הרי בגלל שסקאלי ידעה מאלדר נחשף (רק שמי שחשף אותו היה בעצמו כפול).
מה שבטוח זה שזה שיבש את התוכניות של מי שפיקד על המבצע, ובטח היה גם זה שהתעקש על מידור, המושחת ההוא, שבטח התוכנית המקורית שלו היתה ש... כולם ימותו פחות או יותר. הוא היה שמח להקריב את כל הסוכנים הכפולים שלו. זה תואם את הדרך שב את הבנת את הסוף. כנראה שאת צודקת.
לצפיה ב-' טוב אז בזכות גילי ראיתי את Travelers !'
טוב אז בזכות גילי ראיתי את Travelers !
23/10/2011 | 16:01
4
66
(גילי, נראה לי שחלמתי עליך הלילה בגלל זה! )

איזה פרק מצוין! פרק מיוחד שמתעסק בעבר בלבד, עבר קרוב יותר (1990) ועבר רחוק יותר (1952)
אז מן הסתם סקאלי לא מופיעה. רק מאלדר. הוא ענק בפרק הזה, בעיקר בהתחלה, רואים את הכישרון הקומי.

לשאלה שבעטיה הגענו עד הלום: תיקים לא-מפוענחים תויקו בהתחלה תחת U ולא תחת X (תיקים Unsolved). כאשר נגמר המקום במגירה של U, היתה זו החלטה של הבחורה שמתייקת להמשיך לתייק אותם באיקס, בגלל המקום הפנוי. מאז הם נהיו תיקי איקס. איזה יופי שהחלטות כביכול לא משמעותיות כאלה של הרגע משפיעות כ"כ הרבה בסופו של דבר אני אוהבת את זה. אז כן, נכון שזה קרה במקרה, אבל כנראה שזה לא רק "מקרה" שדווקא האות המסתורית X נדבקה לתיקים האלה...

אנחנו לומדים בפרק הזה הרבה על אבא של מאלדר (בצעירותו).

אז למעשה החל מהפרק הזה ואילך מאלדר התחיל לחקור את תיקי איקס?
שימו לב שבמהלך הפרק הסוכן לשעבר דיילס, מייעץ למאלדר מנסיונו, שחקירת תיקי איקס תוביל רק לדבר אחד וזה להריסתו העצמית. מסתבר שמאלדר לא לקח את העצה. אולי עקב הניסיון הלא-מוצלח עם הסוכן ארתור דיילס, התקבלה ההחלטה לא לנסות לחסל את מאלדר (חשש לא להצליח, חשש שתהיינה לכך השלכות לא רצויות, חוקרים אחרים שיגיעו בעקבותיו וכו') אלא להצמיד לו "זנב" על מנת לשלוט בו ולפקח עליו. וכך הגיעה סקאלי... ודובר כאן רבות על כמה שהם (מבחינתם) טעו

אחריו ראיתי פרק מצוין נוסף, The Pine Bluff Variant. דווקא הוא פרק ענק של סקאלי, אחד הטובים.
אחריו עוד אחד מצוין, Folie a Deux, אבל ראיתי אותו המון פעמים ואני מעדיפה לראות אחד שראיתי פחות
לצפיה ב-'הזווית ראייה שלך תמיד מרעננת!'
הזווית ראייה שלך תמיד מרעננת!
26/10/2011 | 01:37
1
12
זה דווקא היה הפרק היחיד בתולדות הסדרה שגרם לי להרדם במהלכו :) אבל התיאורים שלך דווקא עושים לי חשק לצפות בו עכשיו. אולי סתם הייתי מאוד עייפה באותו היום  :) אני זוכרת שהתבאסתי שבראלי בכלל לא היתה בפרק הזה. אני חושבת שזה היה מכוון כי גיליאן הייתה צריכה לצלם את משחקים מהלב אם אני לא טועה. אז צמצמו לה נוכחות. גם בפרק שהאחריו התפקיד שחה מצומצם זפ (מאותה סיבה) לכן הפתיע אותי שאת רואה אותו כפרק של סקאלי. אני רואה את זה כפרק של מאלדר. סקאלי שם בתפקיד משני בלבד. הוא אפילו לא משתף אותה ומסתיר ממנה את הכיסוי שלו. תארו לעצמכם את סקאלי יורדת למחתרת ככה עם תפקיד כיסוי (משום מה אני לא מצליחה כרגע להזכר במונח המדויק של under cover( האם הוא היה חי עם זה בשלום? מה פתאום! הוא היה כועס שהיא לא סיפרה לו ועוקב אחריה לכל מקום לוודא שהיא בסדר. צריך לכתוב פיק על האופציה בזאת :)
לצפיה ב-'משחקים מהלב אפרופו תרגום מעפן..'
משחקים מהלב אפרופו תרגום מעפן..
26/10/2011 | 01:59
14
קצת פספסו את הדאבל-מינינג הסרט האהוב עליי אבל לא משנה עכשיו

לא יודעת אם אמרתי "פרק של סקאלי", לא התכוונתי מבחינת זמן מסך אלא מבחינת המשמעות שלה בפרק הזה.
היא שיחקה תפקיד משמעותי מאוד בפרק, גם אם היו לה פחות סצנות מלמאלדר. (אגב היא לא הופיעה מעט בפרק, היו לה גם כמה סצנות בלי מאלדר, שגם בהן היתה לה את ה-תגלית המשמעותית של הפרק שהנשק הוא לא מרוסיה אלא מארה"ב)

דווקא בפרק הזה חוסר השיתוף של מאלדר בהתחלה מרגיז (כמו תמיד ואף גרוע מכך, חושבים הצופים) אבל בהמשך אנחנו מגלים שדווקא הפעם לשם שינוי הוא כן רצה לשתף אותה ופשוט לא היה יכול
היא מבינה מהר מאוד בעצמה (כלומר עוקבת אחריו ונעצרת)
גם סקאלי היתה יכולה להיות סוכנת כפולה, שניהם פוקר פייס
גם סקאלי כעסה, ובצדק, זה לא בטיחותי שאחד מהם יסתיר מהשני, אמרה וצדקה, וגם היא עקבה אחריו בטירוף, לפני שהיא גילתה וגם אחרי. ככה הם, לטוב ולרע.
לצפיה ב-'אה כן? חחחחח, מה חלמת?'
אה כן? חחחחח, מה חלמת?
26/10/2011 | 20:28
1
7
לצפיה ב-'אני לא זוכרת חלומות 2 דקות אחרי שאני קמה...'
אני לא זוכרת חלומות 2 דקות אחרי שאני קמה...
27/10/2011 | 14:12
7
אבל העיקר - היית שם.
פורומים חדשים ב-
24/10/2011 | 17:59
6

אחרי עונה ראשונה מותחת ומוצלחת, מגיעה אלינו המירוץ למיליון 2 - סדרת הריאליטי מבית היוצר של רשת בהנחיית רון שחר.
איזה זוג יגיע ראשון לקו הגמר וייקח את המיליון? בואו לפורום וגלו

בעונה הראשונה פגשנו אותם בירושלים בין שלדי אוטובוסים -  חבורת חסרי כל שנלחמה על ביתה. חצי שנה אחרי שאיבדה את איציק, יוצאת החבורה להרפתקה חדשה.
פורום עספור נפתח מחדש ואתם מוזמנים אליו לקראת העונה השנייה
לצפיה ב-'גולשי כותבים ספר לגלעד שליט'
גולשי כותבים ספר לגלעד שליט
19/10/2011 | 11:26
5
4
רבים מאיתנו היו רוצים להיות במצפה הילה, לחבק את גלעד ולומר לו שלמרות שמעולם לא פגשנו אותו, הלב מתמלא באושר עם שובו.
אולי לא נוכל להיות שם אבל המילים שלנו סוף סוף יכולות להגיע אליו.
זו ההזדמנות לשלוח את המכתבים שלנו  לרב סמל גלעד שליט שהלילה,בתום 1940 לילות בשבי,ישן לו בבית עטוף במדינה שלמה.

המכתבים יודפסו לספר מיוחד שיוגש במתנה מגולשי תפוז לגלעד ולמשפחתו

אתם מוזמנים לפרסם את המכתבים בפורום מכתב שלא נשלח
או בבלוג האישי שלכם יחד עם התגית מכתבים לגלעד

"כה אמר יהוה, מנעי קולך מבכי, ועינייך, מדמעה: כי יש שכר לפעולתך נאום-יהוה, ושבו מארץ אויב. ויש-תקווה לאחריתך, נאום-יהוה; ושבו בנים, לגבולם." (ספר ירמיהו, לא, טו-טז)

חג שמח
לצפיה ב-'אוי נו באמת... '
אוי נו באמת...
19/10/2011 | 18:14
4
5
עזבו את הבחור לנפשו ותנו לו להתחיל לחיות בשקט ובשלווה ולא לראות בו עוד אובייקט רייטינג. מספיק עם פסטיבל הגועל נפש הזה - כבר ממש בא להקיא!!!
לצפיה ב-'זה בסדר, הוא לא יקרא את הספר הזה "בשבילו".'
זה בסדר, הוא לא יקרא את הספר הזה "בשבילו".
19/10/2011 | 19:02
1
6
או לפחות אני מקווה שהוא לא יקרא את זה...
לצפיה ב-''
19/10/2011 | 20:24
7
As so do I
לצפיה ב-''
20/10/2011 | 18:38
1
2
מסכימה איתך, העניין הפך לקרקס תקשורתי אחד גדול.
לצפיה ב-'קרקס תקשורתי עוד הייתי סובלת'
קרקס תקשורתי עוד הייתי סובלת
20/10/2011 | 18:46
5
אבל כל ההתעשרות הזאת על גבו היא מבחילה ונוראית.

נינט מחרבת שיר של אהוד בנאי

ערוץ 22 עושה ספיישל אמנים

תפוז מוציאים ספר... ועוד ועוד...
לצפיה ב-' תרגום שם הסדרה - אם זה היה תלוי בכם...'
תרגום שם הסדרה - אם זה היה תלוי בכם...
14/10/2011 | 13:06
32
28
איך הייתם קוראים לסדרה בעברית?

תיקים באפלה, תיקי האיקס או שם מוצלח יותר?
לצפיה ב-'תיקים באפלה שם נוראי לדעתי'
תיקים באפלה שם נוראי לדעתי
14/10/2011 | 18:49
20
22
הורס את כל המשמעות של השם המקורי. רק "תיקי X". אין שום אפשרות אחרת לטעמי.  
לצפיה ב-'כשראיתי את הניסוח, היתה לי הרגשה שזו את :)'
כשראיתי את הניסוח, היתה לי הרגשה שזו את :)
16/10/2011 | 22:21
19
18
אבל אולי תפרטי ותסבירי למה התכוונת ?....
לצפיה ב-'מה זאת אומרת היתה לך הרגשה? חחחח'
מה זאת אומרת היתה לך הרגשה? חחחח
16/10/2011 | 23:23
18
14
לא ראית שזו אני? בכל אופן, לא כ"כ יודעת מה יש לפרט ולהסביר. מה זה "באפלה"??? מאיפה זה בא בכלל? מה הקשר למקור? ל-X יש משמעות ותוכן ויש סיבה שהתיקים קיבלו את השם "תיקי X" אבל בישראל אוהבים לתת לסדרות ולסרטים שמות, תסלחי לי על הבוטות כן? מהתחת, בלי שום קשר למקור, אפילו לא בטעות.
לצפיה ב-'לא, בהתחלה ראיתי בשער רק את כותרת ההודעה. '
לא, בהתחלה ראיתי בשער רק את כותרת ההודעה.
16/10/2011 | 23:29
17
17
נכון, בישראל אוהבים לעשות את זה. זה די מעיק.
דווקא כאן זה יחסית לא כזה נורא לדעתי.
ברור ש-X זה השם של המדור, ואת זה יודע כל מי שצופה בסדרה. פספסתי משהו לגבי המשמעות?
בגדול, "באפלה" זו משמעות דומה למה שמסמל ה-X. מדובר בתיקים מסתוריים יותר...
כשאני חושבת על זה, "באפלה" גם מתאים לאווירה של הסדרה.
לצפיה ב-'ממש לא, ה-X לא מסמל שום מסתורין'
ממש לא, ה-X לא מסמל שום מסתורין
16/10/2011 | 23:52
16
12
כנראה שכן פספסת משהו - את שיטת התיוק שהעניקה לתיקים אלו את שמם.

לצפיה ב-'מה הכוונה "שיטת התיוק"?'
מה הכוונה "שיטת התיוק"?
17/10/2011 | 00:02
15
13
זה צירוף מקרים שהתיקים הכי מסתוריים נפלו דווקא על האות הכי מסתורית?

גם אם כן, זה גורל ולא צירוף מקרים
לצפיה ב-'בגלל שה X הייתה פנויה'
בגלל שה X הייתה פנויה
17/10/2011 | 10:43
14
11
חיפשו אות לשים בה את כל התיקים הלא מפוענחים ו X הייתה הכי פנויה אז החליטו שהיא תהיה התיקייה עם התיקים הפתוחים. בלי שום קשר למסתורין..
לצפיה ב-''
17/10/2011 | 16:09
5
לצפיה ב-'באמת?? אמרו את זה בסדרה?'
באמת?? אמרו את זה בסדרה?
17/10/2011 | 18:06
12
7
לצפיה ב-'כמובן'
כמובן
18/10/2011 | 18:02
11
4
לצפיה ב-'מן הסתם נשאל אם את זוכרת מתי?'
מן הסתם נשאל אם את זוכרת מתי?
19/10/2011 | 00:41
4
9
דבר שני, ראי הערתי למעלה - זה לא מקרי שבחרו דווקא באות הכי פרובוקטיבית...
לצפיה ב-'ב-Travellers'
ב-Travellers
19/10/2011 | 18:08
3
8
עד כמה שזכור לי.
לצפיה ב-'אני בקושי זוכרת את הפרק הזה'
אני בקושי זוכרת את הפרק הזה
19/10/2011 | 19:05
2
7
מאיזה עונה הוא? 6 ?

לדעתי ראיתי אותו איזה פעם-פעמיים. (צריכה לראות שוב)
לצפיה ב-'עונה 5'
עונה 5
19/10/2011 | 20:23
1
10
אני בעד.
לצפיה ב-'הייתי קרובה '
הייתי קרובה
20/10/2011 | 00:00
5
אולי התערבב לי עם הפרקים Three of a Kind ו- The Unnatural , הם גם רומזים לעבר, לא ?

בזכותך איתרתי את הפרק ואצפה בקרוב
לצפיה ב-'באיזה פרק?'
באיזה פרק?
19/10/2011 | 00:42
5
7
זה כנראה אומר שעבר כבר הרבה הרבה הרבה זמן מאז שראיתי.
לצפיה ב-'מי אמר לך שזה פרק שראית? '
מי אמר לך שזה פרק שראית?
19/10/2011 | 00:49
4
4
לצפיה ב-'אה אבל ראיתי את כל הפרקים'
אה אבל ראיתי את כל הפרקים
19/10/2011 | 14:34
3
8
טוב, חוץ מהפרק 3. עם עוד כמה פרקים בעונה השמינית.
אין מצב שזה יפול עליהם, זה בטח איזה פרק בעונה הראשונה.
לצפיה ב-'דווקא מהעונה התשיעית ראית את הכול?'
דווקא מהעונה התשיעית ראית את הכול?
19/10/2011 | 19:06
2
4
רוב העונה השמינית דווקא ממש מצוינת (לדעתי), אני מקווה שהפרקים שפספסת הם הגרועים שבה

איך זה שדווקא את "3" לא ראית? הוא היה בלב האירועים!
לצפיה ב-'אני אגיד לך מה'
אני אגיד לך מה
20/10/2011 | 18:35
1
6
כשהתחלתי לראות את העונה השמינית, הפרקים המיתולוגיים בהתחלה היו פשוט מעולים. אחריהם המשכתי לראות את הפרקים האחרים, אבל לא היה בהם את מאלדר, ואת דוגט לא סבלתי (היום כמובן הוא אחת הדמויות האהובות עלי) אז ישר דילגתי לסוף כי לא יכלתי להתאפק
העונה התשיעית היתה נסבלת כי חיבבתי את רייס, וגם אהבתי את הכימיה בינה לבין דוגט. זה לא היה תיקים מבחינתי, זו סתם היתה תוכנית של רייס ודוגט עם סקאלי שקופצת מידי פעם לנתח גופות.
ואת 3 למה לא ראיתי? היתי מאוד אובססיבית עם סקאלי בפעם הראשונה כשראיתי את העונה השניה. ידעתי מהאינטרנט פחות או יותר על מה הפרק. לא יכלתי לשאת את העובדה שסקאלי מאושפזת ומאלדר הולך עם איזו ערפדית.
זה מזכיר לי, אני באמת חייבת לראות את זה מתישהו.
לצפיה ב-'סיבות טובות '
סיבות טובות
23/10/2011 | 15:44
5
לא נשמע שפספסת הרבה מהעונה השמינית, מעניין איזה פרקים לא ראית.
אני בעד העונה הזאת, היא מיוחדת וברובה מצוינת.
אני מבינה גם למה לא ראית את "3", האמת שלא הפסדת המון..
לצפיה ב-'אקס פיילס'
אקס פיילס
16/10/2011 | 22:29
1
9
ממש ככה, בלי לתרגם לתיקי איקס או משהו בסגנון. בעיקר כי זה יותר מתגלגל על הלשון, יותר קצר ו.. לא יודעת. מתאים.
לצפיה ב-'נכון בעצם, למה לתרגם בכלל? מיותר. '
נכון בעצם, למה לתרגם בכלל? מיותר.
17/10/2011 | 16:10
6
לצפיה ב-'דווקא אני אוהבת את השם של הסדרה'
דווקא אני אוהבת את השם של הסדרה
18/10/2011 | 01:05
7
12
איך שתרגמו את זה בסופו של דבר. אפילו שזה לא קשור. זה שם הרבה יותר קליט מתיקי איקס וזה מה שחשוב בסופו של דבר.
לצפיה ב-'לא חושבת שזה שם קליט'
לא חושבת שזה שם קליט
18/10/2011 | 18:04
6
5
זה אולי נראה לך קליט היום בדיעבד אך כפי שאמרתי, אין בינו ובין השם המקורי דבר וחצי דבר, ונעשה כאן איזה נסיון עלוב למשוך קהל באמצעות שם שמשדר כביכול מסתורין. בשורה התחתונה יצא שם פלצני וחסר טעם.
לצפיה ב-'אני חושבת שהבנתי למה את מתכוונת'
אני חושבת שהבנתי למה את מתכוונת
19/10/2011 | 00:45
5
6
בכוונה בחרו שם פחות סולידי ומדויק, והעצימו בכוח את המסתורין.
פה את צודקת. תיקי איקס נשמע הרבה יותר טוב, ומתאים לרוח המאופקת של הסדרה.
מצד שני, זו סדרה מלאת מסתורין. כך ששם מלא מסתורין גם מתאים לה (למרות שאני מסכימה שהוא שם פחות טוב ויותר פשטני).
גם המילה "באפלה" מאוד מתאימה לסדרה בעיני, כי זו הסדרה הכי אפלה שאני מכירה... למעט פרקים ספורים פה ושם.

איך מתאים לי להבין את כל הצדדים.... נכון?
לצפיה ב-'את כמו הרב שהיה צריך לפסוק במחלוקת... '
את כמו הרב שהיה צריך לפסוק במחלוקת...
19/10/2011 | 18:10
4
6
מכירה?
לצפיה ב-'לא '
לא
19/10/2011 | 19:00
3
4
לצפיה ב-'אז זה הולך כך:'
אז זה הולך כך:
19/10/2011 | 20:28
2
7
שני יהודים בעיירה הגיעו אל הרב מכיוון שהיתה ביניהם סכסוך שכנים וביקשו שהרב יפסוק ביניהם.

התחיל הראשון ושטח את טענותיו בפני הרב. הרב, ששמע בכובד ראש את כל דבריו אמר לו לבסוף: "אתה צודק".

"רגע אחד!" הזדעק השני "עוד לא שמעת אותי" - ושטח גם הוא את טענותיו בפני הרב. הרב שמע גם את טענותיו של השני בכובד ראש ולבסוף אמר "אתה צודק".

"כבוד הרב..." התערב עוזרו "עם כל הכבוד, לא יתכן ששניהם צודקים!"

"גם אתה צודק" הסכים איתו הרב...

לצפיה ב-'** היה ביניהם'
** היה ביניהם
19/10/2011 | 20:28
3
לצפיה ב-''
20/10/2011 | 18:39
3
לצפיה ב-'תיקייקס'
תיקייקס
23/10/2011 | 23:33
7
נהגתי לקרוא להם 'אקסרז'.  
לצפיה ב-'רוצים כרטיסים לאייקון?'
רוצים כרטיסים לאייקון?
05/10/2011 | 13:09
1
מה שעליכם לעשות הוא להיכנס לפורום "מדע בדיוני ופנטזיה",
ובקיצור לקישור: http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?For...

משתתפים בתחרות ואולי תזכור בשלושה כרטיסי כניסה לפסטיבל שיתקיים השנה בתאריכים 18-16 באוקטובר 2011 במתחם אשכול הפיס ותיכון עירוני א' ברח' שפרינצק 4 (בסמוך לרח' הארבעה) בתל אביב.

התחרות מסתיימת ביום ראשון, אז מהרו ובואו להשתתף
לצפיה ב-'תוכניית "אייקון 2011: התחדשות" עלתה לאוויר!'
תוכניית "אייקון 2011: התחדשות" עלתה לאוויר!
04/10/2011 | 20:55
4
5

"אייקון 2011: התחדשות", הפסטיבל ה-15 למדע בדיוני, פנטזיה ומשחקי תפקידים, יתקיים השנה ב-18-16 באוקטובר, חול המועד סוכות, במתחם אשכול פיס, רחוב שפרינצק 4 תל אביב. בפסטיבל מחכים לכם שלושה ימים של מופעים מיוחדים, הרצאות, סדנאות, משחקי תפקידים, טורנירים ועוד הפתעות.  את רשימת האירועים המלאה תוכלו למצוא בתוכניה.

בין האירועים המתוכננים:

הקרנה פעילה כפולה: ד"ר הוריבל והקומנטרי המוזיקלי שלו חוזרים בהקרנות פעילות המלאות בנבלי-על, זמרה ושיר. הקהל מוזמן לשיר עם השחקנים.

ראיון עם ערפדים: פאנל מומחז לרגל השקת "דם כחול": חבורת ערפדים תדון בשאלות ברומו של עולם, כמו איזה סוג דם הכי טעים, למה ערפדים עושים יותר סקס מבני אדם (חוץ מאדוארד), מתי הגלימות האהובות יחזרו לאופנה ובאמת, מי זו ההמופיליה הזאת? אירוע לכבוד השקת ספרה החדש של ורד טוכטרמן, "דם כחול".

חדש על המסך (עמית ניצן, המסך המפוצל): המדע הבדיוני והפנטזיה בטלוויזיה האמריקאית מציעים ללא הרף טרנדים חדשים ולמצוא את היצור העל-טבעי הבא שיעורר עניין דומה לערפדים. על הטרנדים ועל התוכניות המסקרנות ביותר בתחום השנה - ביניהן משחקי הכס, השמיים נופלים, טרה נובה ועוד.

נותרו יומיים בלבד לקנות כרטיסים בזיל הזול. מהרו והזמינו – בקרוב המחירים יעלו והחיסכון שלכם יקטן! מי שיזמין כרטיסים עד 6 באוקטובר יזכה בהנחה משמעותית ויוכל להבטיח את מקומו באירועים.

ניפגש באייקון 2011!

לצפיה ב-' תגידו, מה עם המפגש המסורתי שלנו בסוכות'
תגידו, מה עם המפגש המסורתי שלנו בסוכות
10/10/2011 | 00:32
3
4
לא שנראה לי שמה שלמעלה מעניין אותי...

אבל אם בא לכן (ארבעת ה"קבועות" + כל מי שבא לו להיפגש איתנו )
אפשר להיפגש בראשון או שני ברולדין... (ביום שלישי אני כנראה לא יכולה)
אורית?
לצפיה ב-'לא רואה שתהיה לי אפשרות להגיע למרכז בחוה"מ'
לא רואה שתהיה לי אפשרות להגיע למרכז בחוה"מ
10/10/2011 | 18:53
4
מהסיבות שכבר ציינתי. SORRY.
לצפיה ב-'אם אינני טועה'
אם אינני טועה
11/10/2011 | 08:38
1
7
היה דיבור פעם שהמפגשים שלנו ייצאו קצת מגבולות מדינת תל אביב....

אני אשמח להפגש במקום קצת צפוני יותר....
לצפיה ב-'כנ"ל'
כנ"ל
14/10/2011 | 18:50
3
תתחשבו בזה שיש שתי צפוניות בפורום.
פורומים חדשים ב-
03/10/2011 | 17:29
10
2

אחת מזמרות הפופ המצליחות של השנים האחרונות מקבלת פורום משלה. הצטרפו לקהילת המעריצים החדשה של האחת והיחידה אדל

היא סקסית, מצליחה ובעיקר מוכשרת: פורום ביונסה יוצא לדרך, ובו תוכלו למצוא את כל המידע, העדכונים והדיונים על הדיווה
לצפיה ב-'מסתבר שג'וני אינגליש יוצא בארץ בקולנוע'
מסתבר שג'וני אינגליש יוצא בארץ בקולנוע
16/10/2011 | 13:41
9
6
בדיוק ראיתי את הפרסומת בוואלה.
לצפיה ב-'ראיתי פרסומות בחוצות כבר מזמן '
ראיתי פרסומות בחוצות כבר מזמן
16/10/2011 | 22:08
7
לצפיה ב-'למה? זה לא היה אמור לצאת?'
למה? זה לא היה אמור לצאת?
16/10/2011 | 22:27
4
ומישהו מתכוון ללכת?
לצפיה ב-'בדיוק כמו שעינת אמרה'
בדיוק כמו שעינת אמרה
16/10/2011 | 23:24
6
5
למה "מסתבר"? מה העניין בכלל?
ואני אמתין בסבלנות לדודה, היא בד"כ לא מפגרת הרבה אחרי הקולנוע.
לצפיה ב-'מסתבר, כי המון סרטים לא יוצאים בארץ'
מסתבר, כי המון סרטים לא יוצאים בארץ
16/10/2011 | 23:49
5
4
לא מספיק רווחיים כנראה.
לצפיה ב-'ההורים שלי ראו אותו אתמול'
ההורים שלי ראו אותו אתמול
17/10/2011 | 10:44
2
6
ואמרו שהם נהנו בטירוף ולא הפסיקו לצחוק.
לצפיה ב-'אני שמחה לשמוע'
אני שמחה לשמוע
17/10/2011 | 18:04
3
עושה חשק לראות כבר
לצפיה ב-'אני בטוחה שזה סרט מבדר ומהנה מאד'
אני בטוחה שזה סרט מבדר ומהנה מאד
18/10/2011 | 18:05
4
מספיק לראות את הטריילר כדי להבין ובכל זאת - זה רואן אטקינסון, אז זה חייב להיות טוב.
לצפיה ב-'כן, אבל אל תגזימי'
כן, אבל אל תגזימי
17/10/2011 | 17:07
1
3
לא כאלו. מה שלא יוצא בארץ הם סרטי שוליים, לא כאלו שנמצאים בחזית.
לצפיה ב-'חח כן, נכון'
חח כן, נכון
17/10/2011 | 18:03
2
לא יודעת, משום מה לא חשבתי שזה יצא בארץ.

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ