לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
91429,142 עוקבים אודות עסקים

פורום הורים לילדים עם מחלות

כתבתי ומחקתי וכתבתי ומחקתי.אז אני מתחילה מלהגדיר למי מיועד הפורום, ובהמשך אחשוב על הודעת פתיחה מרתקת יותר.הפורום הוקם כדי להוות קבוצת תמיכה להורים שנאלצים להתמודד עם מחלה של ילדיהם. מחלות כרוניות, לדוגמא מחלות מטאבוליות כמו של הבת שלי. מחלות קשות ומסכנות חיים לדוגמה סרטן או מחלות לב.הורים לילדים עם נכויות שונות.מחלות שלא רואים, נפשיות ומנטליות.ולדעתי המצב הקשה ביותר - הורים שחוששים שמשהו אצל הילד/ה שלהם לא בסדר, ועוברים בדיקות ו/או אישפוזים, ועדיין לא יודעים מה המחלה.מעבר לכל מה שכתבתי, הפורום פתוח כמובן לכל מי שמרגיש קירבה לנושא ויכול ליתרום או להיתרם ממה שנכתב כאן.

אודות הפורום הורים לילדים עם מחלות

כתבתי ומחקתי וכתבתי ומחקתי.אז אני מתחילה מלהגדיר למי מיועד הפורום, ובהמשך אחשוב על הודעת פתיחה מרתקת יותר.הפורום הוקם כדי להוות קבוצת תמיכה להורים שנאלצים להתמודד עם מחלה של ילדיהם. מחלות כרוניות, לדוגמא מחלות מטאבוליות כמו של הבת שלי. מחלות קשות ומסכנות חיים לדוגמה סרטן או מחלות לב.הורים לילדים עם נכויות שונות.מחלות שלא רואים, נפשיות ומנטליות.ולדעתי המצב הקשה ביותר - הורים שחוששים שמשהו אצל הילד/ה שלהם לא בסדר, ועוברים בדיקות ו/או אישפוזים, ועדיין לא יודעים מה המחלה.מעבר לכל מה שכתבתי, הפורום פתוח כמובן לכל מי שמרגיש קירבה לנושא ויכול ליתרום או להיתרם ממה שנכתב כאן.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
שנה טובה ובריאה, רגועה ובטוחה לכל משפחת הפורום 

המשך >>

לצפיה ב-'טיפול שיניים בהרדמה'
טיפול שיניים בהרדמה
23/06/2018 | 07:12
1
מישהו יכול בבקשה להמליץ על רופאים או בית חולים מוצלח שעושים טיפול שיניים בהרדמה מלאה? עבור תינוקת בת שנה וחצי עם תסמונת.
לצפיה ב-'פרוייקט עזרה למשפחות'
פרוייקט עזרה למשפחות
12/06/2018 | 17:49
7

שלום רב,
אנחנו קבוצת סטודנטים מטעם המרכז הבינתחומי בהרצליה, ואנחנו משתפים פעולה עם עמותת MAKE A WISH על מנת לתרום ולעזור לעמותה.
הרעיון בו אנו מתמקדים הוא שילוב של סטודנטים או כוח עבודה מסוים על מנת לתת תמיכה ועזרה למשפחות של ילדים חולים.
על מנת לקדם את הפרוייקט ולבדוק את התכנות הרעיון, נשמח לשוחח עמכם.
תודה רבה

לצפיה ב-'גסטרוסטםו לפעוט'
גסטרוסטםו לפעוט
30/05/2018 | 13:54
4
שלום, 
להורים לילדים עם גסטרוסטום לפעוטות, אשמח לדעת אם אפשר להכניס אותם לבריכה ואם כדאי לנסוע לחו"ל....
מה דעתכם?
לצפיה ב-'milbat online shop'
milbat online shop
28/03/2018 | 11:04
6

עמותת מילבת גאה להציג את milbat online shop.
החנות בה תוכלו לראות ולהזמין את מוצרי מילבת.
http://www.milbat.org.il/shop/
ניתן ליצור איתנו קשר 07-222-30-007 milbat@milbat.org.il

לצפיה ב-'סינוסטוזיס מטופי'
סינוסטוזיס מטופי
23/01/2018 | 20:15
33
ברצוני לשאול מתי אפשר לנתח תינוק שנולד עם בעיה זו. שמעתי על המרכז באיכילוב. אודה אם אוכל לקבל מידע בקשר לניתוח.
לצפיה ב-'עמותת מילבת גאה להציג את האתר החדש לשירותכם'
עמותת מילבת גאה להציג את האתר החדש לשירותכם
20/12/2017 | 14:54
17

ברצוני לספר לכם על עמותת מילבת בה אני מתנדב. העמותה יושבת בתל השומר ומעניקה ליווי וסיוע מקצועי לשיפור העצמאות והתפקוד של ילדים, מבוגרים וקשישים עם מוגבלויות, באמצעות טכנולוגיה מסייעת.
לעמותה יש אתר חדש www.milbat.org.il    המכיל מידע רב בו תוכלו לעיין ולהיעזר. אחד מהחידושים באתר הוא לוח אביזרי עזר יד שנייה בו תוכלו לפרסם אביזרים שתרצו למכור או לחפש מוצרים בהם אתם מעוניינים: http://www.milbat.org.il/accessory-secondhand/
אנו נשמח לסייע בכל נושא בטלפון 07-222-30-007   milbat@milbat.org.il
לצפיה ב-'קרניסינוסטוזיס'
קרניסינוסטוזיס
10/12/2017 | 11:29
29
ביתי בת השנה וחצי עברה לפני יותר משנה ניתוח קרניוסינוסטוזיס בבית חולים איכלוב אצל פרופ' קוסטנטייני , יש לה עדין מרווח  גדול בראש (בור פנימי:)) לא רואים אותו אבל כשמעבירים יד על הראש מרגישים אותו. האם משהוא נתקל בזה גם? ותוך כמה זמן זה מסתדר?
לצפיה ב-'תשובה מאמריי'
תשובה מאמריי
02/11/2017 | 19:21
30
בעקבות שבית בת ה2.9  עדיין לא הולכת עצמאית עשתה בדיקת ראש אמריי תקינה. . באמריי צווארי עמוד שדרה כתוב     מגה ציסטרנה מגנה עם היפופלזיה של מבנה הורמיס  והצרבלום.משמאל. מה זה אומר. תודה
לצפיה ב-' סגירת הפורום '
סגירת הפורום
05/10/2016 | 18:17
213

נוכח רמת הפעילות הנמוכה הוחלט לסגור את הפורום בשלב הזה.
בהזדמנות זו אנו רוצים להודות ל מיכל של סיון הנסיכה שניהל את הפורום.

המשך גלישה נעימה ב אנשים
לצפיה ב-' ושנה טובה לכל גולשי תפוז '
ושנה טובה לכל גולשי תפוז
29/09/2016 | 11:30
10
שנה טובה ומתוקה לכולם!
שתהיה לנו שנה של התחלות חדשות, שינויים, בריאות ואושר.

כתיבה וחתימה טובה
צוות תפוז אנשים
לצפיה ב-'בת שישה חודשים עם מום בלב'
בת שישה חודשים עם מום בלב
13/09/2016 | 19:41
145
נולדה לנו תינוקת לפני כשישה שבועות, מהלך ההריון היה תקין, לידה רגילה ותקינה, בגיל 4 שבועות שמתי לב שאוכלת פחות, ובוכה בזמן אכילה כאילו שמשהו כואב לה, בבדיקה שגרתית אצל רופא ילדים גילינו שכמעט לא עלתה ממשקל הלידה שלה, בנוסף נשמעה איושה סיסטולית בכל התחנות. הופננו למיון ומאז אנו מאושפזים כשבועיים, בבדיקת אקו לב נראה vsd גדול, התחילו להוסיף לה תוספים לחלב אם ,וכן לשלב בארוחות גם אינפטריני (מזון עם ערך קלורי גבוה) כדי שתעלה במשקל, עם כל זה אין עליה במשקל, והקרדיולוג נתן הוראה והתחילו לתת לה משתנים,(אמור לעזור לתפקוד הלב) נציין שהיא מואכלת מבקבוק כחצי מהכמות ואת החצי השני לא מעוניינת או מתקשה לאכול ולכן נותנים לה בזונדה.
אני מאד מודאגת, ומבקשת שאם יש מישהו שיכול לעודד או לייעץ לי מניסיונו האישי אני אשמח ואודה מאד.
לצפיה ב-'כאב ראש '
כאב ראש
01/09/2016 | 11:39
2
196
כאב ראש עלול להעיד על מיגרנה גם אם אין בחילות והקאות?
לצפיה ב-'בהחלט....'
בהחלט....
02/09/2016 | 23:13
1
79
מגרנות לא תמיד מגיעות עם בחילות והקאות...

יש מומחית לכאבי ראש בילדים בשניידר, באשפוז יום.
לצפיה ב-'עשיתם mri ?'
עשיתם mri ?
12/09/2016 | 12:05
17
לצפיה ב-'ילד שכל הזמן כואב לו הראש'
ילד שכל הזמן כואב לו הראש
01/09/2016 | 10:10
143
הי,
 מה עושים עם ילד שמתלונן כל הזמן שכואב לו הראש?
עשינו המון בדיקות ואולטראסאונדים והכל תקין. 

תודה.
לצפיה ב-'עקמת קשה בגב'
עקמת קשה בגב
25/08/2016 | 15:05
2
167
היי לכולם
לבת שלי בת 10.5 התגלתה עקמת של 45 מעלות. הומלץ לנו לשים לה מחוך מסוג שנו לפחות עד שתסיים את הגדילה ואז כנראה ניתוח
היא מאוד חוששת לשים את המחוך וההתמודדות עם הילדים בכיתה/בבית הספר
אשמח לשמוע ממי שיש לו ניסיון עם זה איך הילדים מתמודדים ובכלל לשמוע המלצות על רופאים
לצפיה ב-'שלום לך'
שלום לך
25/08/2016 | 22:44
91
יכולה להמליץ על רופא מומחה -  ד"ר דרור עובדיה מביה"ח דנה (איכילוב).
יצא לי לשמוע על ילדים שעברו את הניתוח ויצאו עם גב ישר כמו סרגל.
לגבי המחוך, (לא מכירה אישית,  ילדים שיש להם מחוך) אני מניחה שכמו שילדים מקבלים משקפיים או מכשיר שמיעה,  או גשר חדש בשיניים, המפגש הראשוני עם החברים מלחיץ, אבל לדעתי אם היא תספר על זה ולמה היא צריכה ללבוש את זה, ישימו לב לזה בימים הראשונים ואח"כ יתרגלו וזה כבר לא יהייה אישיו.
לקראת הניתוח יש ביוטיוב, המון סרטונים על ילדים שעברו את הניתוח ותיעדו...

שיהייה בהצלחה!!
לצפיה ב-'עקמת בגב'
עקמת בגב
01/09/2017 | 17:52
24
היי ...לפני כשלושה חודשים בתי עברה ניתוח בגב בבית חולים איכילוב ...
לצפיה ב-'יוזמה חדשה בישראל- מערך טיפולי בית, מטפלים מקופות החולים וח'
יוזמה חדשה בישראל- מערך טיפולי בית, מטפלים מקופות החולים וח
20/08/2016 | 21:59
56
הורים שלום, שמחה לבשר על יוזמה חדשה 'טיפול-לי': כל הטיפולים לילד -בבית שלכם.
ריפוי בעיסוק, פיזיותרפיה, קלינאי תקשורת, טיפול ריגשי בלי התור הארוך של קופות החולים והכי חשוב: בסביבה הטבעית והבטוחה של הילד. הקשרות מהירה, טיפול שמאפשר במידה מקסימלית המשך תרגול גם כשהמטפל עוזב.
כל המטפלים שלנו עובדים בקופות החולים ו/או במסגרות חינוך מיוחד ואוחזים ברישיונות משרד הבריאות (במקצועות בהם משרד הבריאות מנפיק רישיונות) ותעודות מתאימות. מרגע הקמה (לפני חודשיים) הצטרפו מטפלים רבים , אנו מסוגלים להתאים את הטיפול והמטפלת הנדרשת-לילד.
אתם מוזמנים להכנס לאתר האינטרנט שלנו www.tipul-li.com
לצפיה ב-'מאמרים בתחום החינוך לילדים | דרושים בחינוך'
מאמרים בתחום החינוך לילדים | דרושים בחינוך
18/08/2016 | 12:32
21
היי
יש אתר חדש שנקרא דרושים בחינוך
יש באתר דרושים בחינוך מאמרים בתחום החינוך, עם התייחסות לתינוקות וילדים.
בנוסף לוח חיפוש עבודה וגם לוח דרושים.
האתר הוא מיזם חברתי - והוא בחינם לחלוטין.
מוזמנים להכנס.
לצפיה ב-'נפתח פורום אולימפיאדה ריו 2016'
נפתח פורום אולימפיאדה ריו 2016
03/08/2016 | 14:12
3
המשחקים האולימפיים של קיץ 2016 עוד רגע כאן, ואנחנו מזמינים אתכם לפורום אולימפיאדה ריו 2016 כדי להתעדכן ולדבר על כל מה שחם!

היכנסו כבר עכשיו:
לצפיה ב-'נפתח פורום פוקימון GO'
נפתח פורום פוקימון GO
26/07/2016 | 11:57
4
 אם גם אתם נפלתם לטירוף החדש שמשגע את העולם, הפורום הזה נועד בדיוק בשבילכם!
היכנסו עכשיו לפורום פוקימון GO בתפוז, שם מחכים לכם פוקימונים נדירים ביותר:
לצפיה ב-'נפתח פורום שמאות מקרקעין'
נפתח פורום שמאות מקרקעין
21/07/2016 | 09:56
2
 האם אתם לקראת רכישה או מכירה של נכס? נמצאים בהליך לקיחת משכנתא וזקוקים לסיוע או הכוונה בהתנהלות עם שמאי הבנק?

בפורום שמאות מקרקעין בתפוז תקבלו תשובות לכל השאלות:
לצפיה ב-'ילד מתוק עם בעייה לבבית wpw'
ילד מתוק עם בעייה לבבית wpw
06/07/2016 | 14:44
1
121
האם יש פה עוד הורים לילדים עם הבעייה הזאת לפני/ אחרי ניתוח? בני בן ה8 היה חולה רק השנה בסקרלטינה, דלקת קרום המוח ודלקת ראות. באישפוז האחרון בדלקת ראות , שהיה לפני 10 ימים, עשו לו א.ק.ג פעם ראשונה בחייו, היה לא תקין קראו לקרדיולוג ומשם כדור השלג התחיל להתגלגל. 
אני לא ישנה מרוב דאגה...
לצפיה ב-'לא מכירה את הבעיה אבל המון המון בריאות'
לא מכירה את הבעיה אבל המון המון בריאות
09/07/2016 | 22:46
22

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום טיפול CBT
פורום טיפולי CBT
היבטים- פסיכותרפיה קוגנטיבית התנהגותית
מרפאת היבטים

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה