לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1521615,216 עוקבים אודות עסקים

פורום לימודי אנגלית

דקדוק, אוצר מילים, קריאה, כתיבה ודיבור - בפורום לימודי אנגלית תוכלו להתייעץ ולשאול הכל על השפה המדוברת בעולם.
גלישה מהנה!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום לימודי אנגלית

דקדוק, אוצר מילים, קריאה, כתיבה ודיבור - בפורום לימודי אנגלית תוכלו להתייעץ ולשאול הכל על השפה המדוברת בעולם.
גלישה מהנה!
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
לפורום אנגלית בלבד
לפני שאתם כותבים - נא לקרוא את תקנון הפורום
אנא יישרו טקסט באנגלית שמאלה ע``י |הקוד| ו-|סקוד|
המשך >>

לצפיה ב-'אני נתקלת בחדשות באנגלית מעולם הנוירולוגיה'
אני נתקלת בחדשות באנגלית מעולם הנוירולוגיה
17/02/2018 | 17:48
1
18
ונדמה לי שהם אומרים בזמן האחרון שיש שיטה חדשה ללמוד שפה שניה.
יצא גם לכם להיתקל בזה ?
אם כן, מהי השיטה החדשה ללמוד אנגלית שאומרים לאחרונה שהיא היעילה ביותר ?
לצפיה ב-'לא שמעתי, ואני בד"כ מעודכן בחדשות מדעיות.'
לא שמעתי, ואני בד"כ מעודכן בחדשות מדעיות.
20/02/2018 | 13:30
איפה שמעת? זה לא מהמודעות המאעפנות האלה באינטרנט, נכון?
לצפיה ב-'איך אומרים באנגלית את זה ?'
איך אומרים באנגלית את זה ?
18/02/2018 | 08:55
3
22
"היכולת לסנן אנשים עלתה בזכות הטכנולוגיה, אבל הצורך לקבל קירבה אנושית לא זוכה לקבל מענה וכך הבדידות והסבל בעולמנו צמחה והפכה לשכיחה"
איך אומרים את זה באנגלית ?
לצפיה ב-'קשה'
קשה
18/02/2018 | 16:36
3
לצפיה ב-'קצת מילולי'
קצת מילולי
18/02/2018 | 18:26
1
11
זה כמעט מילה במילה, כי האמת היא שאפילו בעברית היה לי קצת קשה להבין 

The ability to screen/filter people has improved thanks to technology, but the need for personal human closeness did not get awarded and therefore the loneliness and suffering in our world grew and became forgetness. 
לצפיה ב-'טוב, חוץ מ-forgetness'
טוב, חוץ מ-forgetness
20/02/2018 | 13:28
כי אין מילה כזו. "שכיחה" לא קשורה לזיכרון. הייתי מתרגם widespread
לצפיה ב-'"We call BS!" בארה"ב '
"We call BS!" בארה"ב
19/02/2018 | 00:12
1
10
איך הייתם מתרגמים לעברית? 
אנחנו מצהירים בזאת שאתה/ אתם מדבר/ים בולשיט? 
לצפיה ב-'לא לא'
לא לא
20/02/2018 | 13:25
זה יותר "אנחנו טוענים שזה בולשיט". המילה call כאן היא במשמעות כמו של referee call, כלומר סוג של פסיקה, קביעה, שיפוט
לצפיה ב-'צבעים שלא הבנתי אותם'
צבעים שלא הבנתי אותם
20/02/2018 | 10:37
4
מה יותר בהיר, ומה יותר כהה
יש צבע שנקרא 
off white
עד כמה הוא כהה ? האם הוא לבן מחוספס ? האם זה צבע לבן מלוכלך ?
מה ההבדל בין הלבן הזה לבין סיגנון אחר של צבע לבן  ?

יש צבע שנקרא
Navy
לפי התרגום לעברית זה כחול כהה, אבל לפי התמונות זה בכלל לא כחול ואין בו שום מימד של צבע כחול. אז איך אפשר להגדיר את הצבע הזה בעברית ?

ויש צבע שנקרא
Taupe
בהגדרה בויקיפדיה באנגלית זהו צבע חום כהה בין חום לאפור, אבל כשאני רואה בתמונה חולצה בצבע Taupe ורואה גם תמונה של אותה חולצה בצבע gray אז אני לא יודעת לענות מה יותר כהה ממה. האם ה gray (אפור) הוא יותר כהה מאשר צבע taupe או שהוא יותר בהיר ממנו.
הנה קישור לשתי התמונות, בקישור אחד החולצה בצבע taupe:
ובקישור השני החולצה בצבע gray:

מה יותר כהה ממה ?

לצפיה ב-'אם תעזרו לי בתרגום לאנגלית אז זה יעזור לעוד הרבה אנשים'
אם תעזרו לי בתרגום לאנגלית אז זה יעזור לעוד הרבה אנשים
18/02/2018 | 22:16
1
12
שבאמת זקוקים לדעת את מה שאני כתבתי.

אני חברה בקבוצות של חולי סרטן, ואני קוראת פסיבית כי אני לא יודעת לכתוב באנגלית, לא יודעת לנסח את עצמי ולא מבינה איך לכתוב ואיך לדבר באנגלית. אבל אני מבינה את האנשים. מדובר בקבוצות תמיכה, שאנשים נותנים מתכונים, תפריטים ודברים חשובים לנו.
אני שם פסיבית כי אני רק קוראת, והם חסרי תקווה ותמיד יש מודעה על מישהו אחר שנפטר.
לי קרה שיפור באנזימי הכבד וחשוב לי שהם ידעו שאפשר לשנות ולשפר ולא יאבדו את התקווה. אז אני רוצה לשתף אותם באורח החיים שסיגלתי לעצמי במהלך ה 6 החודשים האחרונים מאז בדיקת האולטרהסאונד. אבל אני לא יודעת איך לכתוב את זה באנגלית. אודה לכם אם מישהו יתנדב לעזור לי למרות שהדברים שאני כותבת להם הם ארוכים.
אז הנה הדברים שאני רוצה לכתוב להם:

"אני רוצה לשתף אותכם בתפריט יומי שנדמה לי שנדמה אחראי לשיפור באנזימי הכבד, וחשוב לי שתדעו על משהו שעוזר כפי שעזר לי.
אני קונה כל שבוע כמות חריגה מהנורמלי הרבה  של דברים חשובים כמו פלפלים חריפים, שיני שום, פלפל שחור, ג'ינג'ר וכורכום ודברים דומים נוספים על מנת לעמוד בתפריט שאתאר לכם אותו כעת.
כל שבוע, אני מכינה משהו שנקרא "סחוג", איך אני מכינה את זה ?
אני שוטפת כמות של מינימום 60 פלפלים חריפים ובדרך כלל 100 פלפלים חריפים (תלוי בכמה כסף יש לי כי ההכנסה החודשית שלי נמוכה מהממוצע אבל אני אוהבת כמה שיותר פלפלים חריפים כי זה יותר טעים בעיני),  שכבה לבנה מאשכולית כי היא מכילה נרינגין,  200 שיני שום, חותכת 30 סנטימטרים של שורש ג'ינג'ר חי, סוחטת מיץ לימון מ 6 לימונים, שוטפת פטרוזיליה ואת כל הדברים האלה אני שוטפת היטב במים, חותכת אותם ומכניסה לקערה גדולה.
אחר כך, אני מרסקת במכונה את כל זה לחתיכות אבל לא לחתיכות קטנות מידי. מפסיקה את המכונה, ומוסיפה 20 כפות של פלפל שחור יבש גרוס, 5 כפות כורכום יבש טחון, חצי כפית כמון יבש גרוס, 20 כפות זעתר יבש גרוס שמחציתו מכילה הרבה גרגירי שומשום קלוי,   מוסיפה פטרוזיליה ואז ממשיכה לרסק במכונה את הכל.
לתערובת שנוצרה קוראים סחוג, שמים את זה בקערה ושומרת את זה במקרר, וכמעט כל 3 שעות אוכלים מזה כף בין הארוחות.

בשעה 7 בבוקר אני אוכלת קוואקר מ 3 כפות שיבולת שאני מחממת על סיר בגז עם מים שהופכים לקצף במהלך החימום.
אחרי שעה וחצי אני אוכלת כף מהסחוג.

בשעה 10:00 בבוקר אני אוכלת חצי אשכולית ביחד עם הקליפה הלבנה שנמצאת בין השכבה החיצונית לבין הפרי עצמו.
אחרי שעה וחצי אוכלת כף מהסחוג, ומיד אחר כך שותה חצי כפית נס קפה עם חלב חם אחוז אחד שומן ובמקום חלב אני מערבבת את נס הקפה עם חלב אגוזים או עם חלב שקדים או עם חלב שיבולת שועל.

בשעה 13:00 בצהריים אני מחממת על הגז ביצה, מכינה 2 ביצים קשות, ואחרי שהביצה הקשה מוכנה אני מפרידה את החלבון מהחלבון, אוכלת את הלבן של הביצה (החלבון) ונותנת את הצהוב לחתולי רחוב, ואני אוכלת גם טונה (150 גרם טונה) או חזה עוף (200 גרם חזה עוף).
אני מוסיפה לטונה או לחזה העוף 4 כפות מהסחוג, ובעזרת מזלג אני מערבבת את הסחוג עם החזה עוף/הטונה עד שהסחוג ייספג לתוך החזה עוף/לתוך הטונה.
הארוחה הזאת נמשכת עד שעה 14:00.

בשעה 15:30 אני מכניסה פרוסת לחם לתוך המצנם, ובעודה חמה מורחת 2 כפות מהסחוג, ואוכלת את זה תוך כדי שאני שותה נס קפה עם חלב אחוז אחד שומן.

בשעה  16:30, ולפעמים במקום 16:30 אז בשעה 17:30 אני אוכלת כף מהסחוג ואחרי מספר דקות אוכלת 2 תמר מג'הול + 4 אגוזי מלך.

בשעה 17:30 אוכלת כף מהסחוג, בשעה 18:00 אוכלת כף נוספת מהסחוג.

בשעה 19:00 אני אוכלת טונה (כמות של 150 גרם טונה) שאני מערבבת אותה עם 8 כפות מהסחוג.

בשעה 21:30 אני אוכלת 2 תמר מג'הול עם 8 אגוזי מלך.

שותה במשך היום מים רותחים עם קינמון ולפעמים עם ג'ינג'ר יבש גרוס.

בנוסף, אני מתעניינת מאוד בהרצאות שנלמדות בתואר שני במשפטים ובתואר שני במשפטים, אז אני הולכת ברגל וכך זוכה לעשות הליכה מספר פעמים בשבוע למשך מספר דקות.
לדעתי, אורח החיים הזה אחראי לשיפור בתפקודי הכבד ואני שמחתי לשתף אותכם אז שתהיו בריאים, שיהיו לכם בשורות טובות ורפואה שלמה."

לצפיה ב-'מקודם טעיתי בתיאור של התפריט, אז הנה המעודכן יותר'
מקודם טעיתי בתיאור של התפריט, אז הנה המעודכן יותר
18/02/2018 | 22:54
7

אודה אם תתרגמו לי לאנגלית את זה (אחרי תיקונים):
"אני רוצה לשתף אותכם בתפריט יומי שנדמה לי שהוא האחראי לשיפור באנזימי הכבד, וחשוב לי שתדעו על משהו שעוזר לכבד, כפי שזה עזר לי.

אני קונה כל שבוע כמות חריגה מהנורמלי פלפלים חריפים, שיני שום, פלפל שחור, ג'ינג'ר וכורכום ודברים דומים נוספים על מנת לעמוד בתפריט שאתאר לכם אותו כעת.

כל שבוע, אני מכינה משהו שנקרא "סחוג", איך אני מכינה את זה ?
אני שוטפת כמות של מינימום 60 פלפלים חריפים ובדרך כלל 100 פלפלים חריפים (תלוי בכמה כסף יש לי כי ההכנסה החודשית שלי נמוכה מהממוצע אבל אני אוהבת כמה שיותר פלפלים חריפים כי זה יותר טעים בעיני),  שכבה לבנה מאשכולית כי היא מכילה נרינגין,  200 שיני שום, חותכת 30 סנטימטרים של שורש ג'ינג'ר חי, סוחטת מיץ לימון מ 6 לימונים, שוטפת פטרוזיליה ואת כל הדברים האלה אני שוטפת היטב במים, חותכת אותם ומכניסה לקערה גדולה.
אחר כך, אני מרסקת במכונה את כל זה לחתיכות אבל לא לחתיכות קטנות מידי. מפסיקה את המכונה, ומוסיפה 20 כפות של פלפל שחור יבש גרוס, 5 כפות כורכום יבש טחון, חצי כפית כמון יבש גרוס, 20 כפות זעתר יבש גרוס שמחציתו מכילה הרבה גרגירי שומשום קלוי,   מוסיפה פטרוזיליה ואז ממשיכה לרסק במכונה את הכל.
לתערובת שנוצרה קוראים סחוג, שמים את זה בקערה ושומרת את זה במקרר, וכמעט כל 3 שעות אוכלים מזה כף בין הארוחות.

בשעה 7 אני אוכלת קוואקר מ 3 כפות שיבולת שאני מחממת על סיר בגז עם מים שהופכים לקצף במהלך החימום.
אחרי שעה וחצי אני אוכלת כף מהסחוג.
בשעה 10:00 אני אוכלת חצי אשכולית ביחד עם הקליפה הלבנה שנמצאת בין השכבה החיצונית לבין הפרי עצמו.
אחרי שעה וחצי אוכלת כף מהסחוג, ומיד אחר כך שותה חצי כפית נס קפה עם חלב חם אחוז אחד שומן ובמקום חלב אני מערבבת את נס הקפה עם חלב אגוזים או עם חלב שקדים או עם חלב שיבולת שועל.

בשעה 13:00 אני מחממת על הגז ביצה, מכינה 2 ביצים קשות, ואחרי שהביצה הקשה מוכנה אז אני מפרידה את החלבון מהחלבון, מכניסה את החלבון של הביצה הקשה לצלחת, ונותנת את החלמון (הצהוב) של הביצה הקשה לחתולי הרחוב.
אני חותכת את החלבון שבצלחת לחתיכות קטנות מאוד, מצרפת לצלחת הזאת גם  טונה בכמות של 150 גרם טונה או חזה עוף מבושל בכמות 200 גרם,  אני מוסיפה לצלחת הזאת גם 4 כפות עד 8 כפות מהסחוג, ואז בצלחת הזאת אני מערבבת את כל זה ביחד.
אני מערבבת היטב כדי שהסחוג ייספג לתוך החזה עוף ולתוך החלבון של הביצה הקשה.

הארוחה הזאת נמשכת עד שעה 14:00.

בשעה 15:30 אני מכניסה פרוסת לחם לתוך המצנם, ובעודה חמה מורחת 2 כפות מהסחוג, ואוכלת את זה תוך כדי שאני שותה נס קפה עם חלב אחוז אחד שומן.

בשעה  16:30, ולפעמים במקום 16:30 אז בשעה 17:30 אני אוכלת כף מהסחוג ואחרי מספר דקות אוכלת 2 תמר מג'הול + 4 אגוזי מלך.
בשעה 17:30 אוכלת כף מהסחוג, בשעה 18:00 אוכלת כף נוספת מהסחוג.

בשעה 19:00 אני מפרידה את החלבון מהחלמון מהביצה הקשה שנשארה לי מהצהריים (כמות של 150 גרם טונה), מכניסה את החלבון של הביצה הקשה לצלחת, חותכת לחתיכות קטנות מאוד את החלבון של הביצה, נותנת את החלמון (הצהוב) לחתולי הרחוב.
אני מוסיפה לצלחת הזאת 150 גרם טונה, מרסקת את הטונה ביחד עם החלבון של הביצה הקשה, ומוסיפה לכל זה 8 כפות מהסחוג ומערבבת היטב כדי שהסחוג ייספג לתוך הטונה ולתוך החלבון של הביצה הקשה.

בשעה 21:30 ולפעמים במקום 21:30 אז בשעה 23:00 (תלוי אם אני פנויה ואם אלך לישון מאוחר יותר משעה 23:00 ) אני אוכלת 2 תמר מג'הול עם 8 אגוזי מלך.

שותה במשך היום מים רותחים עם קינמון ולפעמים עם ג'ינג'ר יבש גרוס.

בנוסף, אני מתעניינת מאוד בהרצאות שנלמדות בתואר שני במשפטים ובתואר שני במשפטים, אז אני הולכת ברגל וכך זוכה לעשות הליכה מספר פעמים בשבוע למשך מספר דקות.
לדעתי, אורח החיים הזה אחראי לשיפור בתפקודי הכבד ואני שמחתי לשתף אותכם אז שתהיו בריאים, שיהיו לכם בשורות טובות ורפואה שלמה."

לצפיה ב-'how was school OR how was at school?'
how was school OR how was at school?
18/02/2018 | 12:39
3
20
שלום,
אודה מאד לדרך הנכונה. אשמח לדעת מהי החוקיות של זה. מתי כן להוסיף at ומתי לא.
בנוסף, איך נכון לומר:
go play the computer
i am playing the computer
or
go play on the computer
i am playing on the computer

ושוב, אשמח לחוקים, כללים בנושא.
המון תודות ! 
לצפיה ב-'אני חושבת שצריך להוסיף את מילות הקישור'
אני חושבת שצריך להוסיף את מילות הקישור
18/02/2018 | 16:36
3
לצפיה ב-'יש יוצאים מן הכלל'
יש יוצאים מן הכלל
18/02/2018 | 18:20
1
14
הדרכים הכי נכונות ונפוצות הן:

How was school
Go play on the computer
I am playing on the computer

אבל יש קונטקסט בו גם המשפטים האחרים הם נכונים, לדוגמא אם המחשב עצמו הוא שחקן ומישהו משחק נגדו. זה הבדל של לשחק על המחשב ולשחק נגד המחשב. בכל הקשר שונה, משחקים עם משהו שנמצא בתוך המחשב ולא במחשב עצמו. זה דומה ל playing a piano או playing a game. המשחק הוא מה שמשחקים, הפסנתר הוא מה שמנגנים.

במקרה של school, אפשר להוסיף at עם משפט כמו how was it at school שהוא טכני בסדר. אי אפשר לאמר how was בלי להשלים את המשפט. איך היה מה? גם בעברית "איך היה בבית ספר" זה משפט שאם חושבים עליו, חסרים לו רכיבים. "איך היה היום שלך בבית ספר?" לדוגמא הוא קצת יותר מושלם. באנגלית, אפשר להוסיף it אם אין משהו ספציפי.

לצפיה ב-'תודה רבה !'
תודה רבה !
19/02/2018 | 22:05
2
לצפיה ב-'היי, שאלה לדוברי אנגלית שפת אם'
היי, שאלה לדוברי אנגלית שפת אם
17/02/2018 | 21:52
6
20
היי,
אם הייתם צריכים להסביר איך נשמעות המילים הבאות: cat, hat, rat הייתם אומרים שהן עם קמץ מתחת לאות הראשונה? מצד אחד cat (חתול) לא נשמעת כמו: cut אך מצד שני גם לא נשמעת כאילו האות הראשונה עם סגול. אודה להסבר או לקישור שמסביר איך לבטא נכון. 
תודה רבה !
לצפיה ב-'מוסיפה'
מוסיפה
17/02/2018 | 22:01
5
14
אם קצת הבנתי נכון, כשמדובר ב- a, כמו לדוגמא במילה man, צריך לבטא את המילה כך שתישמע ארוכה יותר, צליל ה- ma במילה man צריך להישמע יותר ארוך וזאת לעומת ה- me במילה men שאז אבטא את ה- me קצר יותר. אשמח לדעתכם, תודה.
לצפיה ב-'ועוד שאלה... :)'
ועוד שאלה... :)
17/02/2018 | 22:04
2
7
לגבי woman ו- women
למה ה- wo במילה women נשמעת פה wi?
תודה.
לצפיה ב-'במילה'
במילה
17/02/2018 | 23:20
1
11
woman ה-wo מובטאאות כמו ה-woo במילה wood
women ה-wo מבוטאת כמו ה-wi במילה win.
הסיבה לכך היא שהמילה המקורית באנגלית עתיקה היא  wifman - י (wife +man), והביטוי כ-i נשאר בצורת הרבים גם אחרי שהשתנה הכתיב.

לצפיה ב-'הבנתי, תודה רבה !!!'
הבנתי, תודה רבה !!!
18/02/2018 | 09:51
1
לצפיה ב-'תראי'
תראי
17/02/2018 | 23:37
1
12
שתי התנועות לא קיימות בעברית, שתיהן לא מבוטאות כמו קמץ ולא כמו סגול.
הנה כמה סרטונים שאולי יעזרו לך:

לצפיה ב-'תודה רבה ! '
תודה רבה !
18/02/2018 | 09:51
1
לצפיה ב-'איך אומרים באנגלית'
איך אומרים באנגלית
13/02/2018 | 11:19
6
28

"אני רוצה להצטלם בסרט וידאו שיעזור לי להצטייר כבעלת גוף נמוך, שכל חלק בגופי קטן וחלש, כאשר אני עומדת כל פעם מול בן אחר  שמתחלף באדם אחר שעומד מולי ומתחלף בערך כל 10 שניות, שבסרטון בכל 10 שניות מתחלף אדם אחר שאני עומדת מולו והמצלמה מבליטה את הבדלי גודל הגוף ביני לבין אנשים אחרים שמושווים לגוף שלי ומתחלפים בכל 10 שניות באדם אחר.
אני רוצה שהרושם שיווצר במוחו של כל אדם שצופה בסרטון כזה שמדגיש את ההבלטה של ההבדלים ביני לבין אחרים הוא הרושם שאני נמוכה, עם גוף קטן, עם ידיים קטנות ורזות, רגליים קטנות ורזות." 

לצפיה ב-'בן = בן אדם'
בן = בן אדם
13/02/2018 | 20:19
7
לצפיה ב-'המשפט העברי לא כתוב בצורה כל כך ברורה, ובכל אופן הנה תרגום '
המשפט העברי לא כתוב בצורה כל כך ברורה, ובכל אופן הנה תרגום
14/02/2018 | 01:45
1
27
הפורום לא עוסק בתרגומים אלא בסיוע למי שלומד אנגלית. יש צורך בניסיון ראשוני ואז אנחנו מסייעים בביקורת, הערות, שיפוץ ושיפור. אבל לא שירותי תרגום:) 
 בכל אופן באופן חד פעמי תרגמתי לך באופן ראשוני

אם את מתכוונת להסתמך עליו אז אני מעדיף שתמתיני להערות וביקורת מחברי הפורום שעשויים לשפץ אותו לבלי היכר.

I would like to be filmed in a way that I will be looked like as a short person which any of its parts is small and weak, while I'm standing in front of a different person each 10 seconds. The camera should focus and emphesize the differences of the heights between those people and me.

I want that the impression of the viewer of this video focus on and emphesize the differences of the heights between me and these people that are changed each 10 seconds in the video. I want to create the impression that I'm relatively short, with a small body, samll thin hands and small thin legs. 
לצפיה ב-'תיקונים לשלי:'
תיקונים לשלי:
19/02/2018 | 00:16
...this video focuses on and emphasizes

אם אתם מוצאים משהו נוסף אני מודה לכם מראש על כך שתידעו אותי.
לצפיה ב-'עוד גרסא'
עוד גרסא
14/02/2018 | 03:52
2
16
I'd like to be featured in a video in which I'd be depicted as a short-statured person, where all my body parts are small and weak and I stand in front of another person who gets substituted for another approximately every 10 seconds. In the video, the camera would emphasize the differences between my body and theirs.

I'd like the impression made in each viewer's mind to be an emphasis of the differences between me and others; that in comparison, I am short, with a small body, small and skinny hands legs.
לצפיה ב-'תיקון'
תיקון
14/02/2018 | 04:08
1
8
בסוף:
with small and skinny hands and legs

(כתבתי את זה די מהר, סליחה.)
לצפיה ב-'המון תודה לך והמשך יום נפלא '
המון תודה לך והמשך יום נפלא
14/02/2018 | 11:00
3
לצפיה ב-'אודה לכם אם תתנו לי עזרה בתרגום'
אודה לכם אם תתנו לי עזרה בתרגום
14/02/2018 | 00:06
4
20
אני מבקשת שתעזרו לי לתרגם לאנגלית בקשה שאני רוצה לכתוב לחברה בחו"ל, אבל לא יודעת איך לכתוב את זה באנגלית.
"אודה לכם אם תכוונו אותי למוצר ספציפי מתוך קטלוג המוצרים שלכם שהוא המוצר הקרוב ביותר למה שאני רוצה לקנות ממכם. אני רוצה לקנות תמצית קפה טבעית בבקבוק של ליטר. שאוכל להשתמש בה גם לצורך קפה וגם להפצת ריח קפה נעים במטבח שהריח שלו נשאר ולא מתנדף מהר מידי. אני מבקשת ממכם הכוונה למוצר המתאים לזה מתוך הקטלוג שלכם ומבקשת לדעת את המחיר והאם אתם יכולים לשלוח את זה לכתובת שלי לישראל וכמה תעלה עלות המשלוח לישראל"

.
לצפיה ב-'תגרום'
תגרום
14/02/2018 | 04:06
3
16
מכיוון שלא נראה שזה קשור ללימודים או שיעורי בית:

I'd appreciate it if you could direct me to a product on your catalog that comes closest to what I'm looking for. I'd like to buy a 1-litre bottle of natural coffee concentrate. I'd like to use it for (drinking) coffee, as well as for its pleasant long-lasting scent in the kitchen.

If you could please direct me to such product and let me know pricing and if the product can be shipped to Israel and what the shipping costs would be.
לצפיה ב-'תודה, אפשר להוסיף משהו קטן ?'
תודה, אפשר להוסיף משהו קטן ?
17/02/2018 | 17:53
2
7
"התמציות טעם הן בעבור אנשים חולים שנכנסים למטבח שלהם אז חשוב שהן באמת יהיו טבעיים ולא עברו עיבוד, חימום ודברים מסוכנים. התמצית צריכה להתאים גם כדי להוסיף אותה למזון וגם כדי להשתמש בה כבושם שנותן ריח טוב לכל האנשים שנכנסים למטבח"
לצפיה ב-'Re'
Re
17/02/2018 | 18:09
1
8
The concentrates meant for taste are for people with health issues (or sick/ill) who enter their kitchens, so it's important that they are as natural as possible and safe for consumption. The concentrates would also need to be suitable as a food ingredient in addition to being a pleasant-smelling perfume for anyone who enters the kitchen.

מנוסח קצת בצורה שונה.
לצפיה ב-'תודה, מצויין ניסחת יותר טוב ממני את מה שרציתי לכתוב'
תודה, מצויין ניסחת יותר טוב ממני את מה שרציתי לכתוב
17/02/2018 | 20:26
7
תודה על הכל 
לצפיה ב-'איך אומרים באנגלית את המסר הבא:'
איך אומרים באנגלית את המסר הבא:
13/02/2018 | 11:16
20
"אני רוצה להצטלם בסרט וידאו שיעזור לי להצטייר כבעלת גוף נמוך, שכל חלק בגופי קטן וחלש, כאשר אני עומדת כל פעם מול בן אחר בערך שעומד מולי, שבסרטון בכל 10 שניות מתחלף אדם אחר שאני עומדת מולו והמצלמה מבליטה את הבדלי גודל הגוף ביני לבין אנשים אחרים שמושווים לגוף שלי ומתחלפים בכל 10 שניות באדם אחר.
אני רוצה שהרושם שיווצר במוחו של כל אדם שצופה בסרטון כזה שמדגיש את ההבלטה של ההבדלים ביני לבין אחרים הוא הרושם שאני נמוכה, עם גוף קטן, עם ידיים קטנות ורזות, רגליים קטנות ורזות." 
לצפיה ב-'a an some'
a an some
12/02/2018 | 22:13
3
17
שלום,
אשמח לדעת איך נכון לבטא את המילים: a ו- an ?   האם a צריכה להישמע כמו א עם קמץ או כמו א עם סגול? 
כנ"ל לגבי an. האם תישמע כמו אן עם קמץ מתחת ל- א או עם סגול?
בנוסף, למה אומרים some toast ולא a toast. הרי טוסטים אפשר לספור: כמה טוסטים את רוצה לאכול? אחד? שני טוסטים? להבדיל לדוגמא מהמילה money שאי אפשר לומר כסף אחד, שני כסף.
תודה רבה !
לצפיה ב-'שלום גם לך'
שלום גם לך
12/02/2018 | 23:09
2
12
a
תלוי. אם היא מודגשת במיוחד היא מבוטאת ei (כמו במילה day).
דוגמה למשפט עם הדגשה מיוחדת: He is not the person he is a person
אבל כמעט תמיד היא לא מודגשת (ובדרך כלל אם תשתמשי בצורה המדוגשת תישמעי מאוד מוזר). כשהיא לא מודגשת היא מבוטאת בתנועה שקרויה "שווא" אבל היא לא כמו שווא בעברית. זו תנועה ניטרלית (נדמה לי שדוברי עברית נוטים לפרש אותה כקרוב לסגול, אבל באמת היא שונה). ערך בוויקפדיה: https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A9%D7%95%D7%95%D....

למילה an גם כן יש שתי הגיות:
מודגשת (ופחות נפוצה): שבה התנועה היא כמו במילה man (גם כן תנועה  שלא קיימת בעברית. משהו בין סגול לפתח).
ורגילה (הנפוצה): שבה התנועה היא שווא.

הנה אתר מומלץ שבו ניתן להציב כל מילה (או צירוף מילים במרכאות) ולקבל דוגמאות רבות מתוך סרטונים ביוטיוב לדרך הביטוי הטבעית. אפשר לבחור במבטא אמריקאי, בריטי או אוסטרלי, ולעבוד מסרטון לסרטון ע"י לחיצה על החץ.

לגבי toast
  1. אפשר לומר: a toast
  2. some toast = קצת טוסט או טוסט כלשהו (some משמעותו כמות לא ספציפית)

לצפיה ב-'תודה רבה ! אז בשום מקרה לא מבטאים a או an כאילו היו '
תודה רבה ! אז בשום מקרה לא מבטאים a או an כאילו היו
17/02/2018 | 21:23
6
עם קמץ מתחת ל- a ?
המון תודות ! 
לצפיה ב-'כל הכבוד על ההשקעה!'
כל הכבוד על ההשקעה!
20/02/2018 | 01:53
אהבתי את העזרה מכל הלב
חשוב להגות את הדברים נכון כדי שנהיה מובנים
לצפיה ב-'מה ההבדל בין ‘Holding True’ and ‘Taking to be True’?'
מה ההבדל בין ‘Holding True’ and ‘Taking to be True’?
10/02/2018 | 22:50
2
11
לצפיה ב-'אולי 'Taken to be true' ו-'held as true' ?'
אולי 'Taken to be true' ו-'held as true' ?
11/02/2018 | 13:24
1
6
לצפיה ב-'תודה, התשובה נמצאה במאמר -'
תודה, התשובה נמצאה במאמר -
12/02/2018 | 11:02
10
indirect control over what we hold to be true, and direct control over what we take to be true in our practical reasoning
תרגום שלי לקטע מהמאמר - 
המחבר טוען שכמו שבאדם בוחר מה לעשות הוא גם בוחר באמנותיו. נטען ששליטה ביחס לאמנות מקורו בשני תחומים: שליטה עקיפה – במה שאנו מייחסים כאמת, ושליטה ישירה – מה שאנו מקבלים שהוא אמיתי בחשיבה מעשית. 
כלומר -  hold to be tru - זוהי שליטה עקיפה, משהו כמו ייחוס אמת.
ו -take to be true - זוהי שליטה ישירה בהאמנות, כלומר משהו כמו קבלת האמנות.
לצפיה ב-'"אם הייתי במקומך הייתי עושה את אותו הדבר"'
"אם הייתי במקומך הייתי עושה את אותו הדבר"
09/02/2018 | 12:37
7
30
"If I were you I would do the same thing"

תופס?
לצפיה ב-'Would have done'
Would have done
09/02/2018 | 14:56
30
נשמע בסדר, אבל ברוב המקרים הזמן הוא שונה.
If I were you, I would have done the same thing

לצפיה ב-'תלוי בהקשר ובמשמעות'
תלוי בהקשר ובמשמעות
10/02/2018 | 19:37
5
23
דוגמה 1:
  • A: I have a test tomorrow morning, I think I should start studying.
  • B: If I were you, I would do the same
דוגמה 2:
  • A: He parked in my spot yesterday, so I taught him a lesson and scratched his car.
  • B: If I were you, I would have done the same.
לצפיה ב-'ההקשר'
ההקשר
10/02/2018 | 22:57
4
16
חייגתי למישהו בזמן שהוא היה בפגישה עם הקונסול ואז הוא ענה לי בקצרה ושאל אם זה משהו דחוף. עניתי שלא והוא אמר שיחזור אליי.
כשחזר אליי התנצל מעומק נשמתו והסביר לי שהיה ממש בשיאה של פגישה עם הקונסול. עניתי לו שזה בסדר ואם הייתי במקומו הייתי עושה את אותו הדבר בדיוק.
לצפיה ב-'If I were you, I would have done the same'
If I were you, I would have done the same
10/02/2018 | 23:34
3
7
לצפיה ב-'תודה. תוכל אולי להסביר מה לא נכון במה שהצעתי'
תודה. תוכל אולי להסביר מה לא נכון במה שהצעתי
12/02/2018 | 12:47
2
10
"If I were you I would do the same thing"

לצפיה ב-'המשפט'
המשפט
12/02/2018 | 14:16
1
15
שאתה הצעת מדבר על ההווה.
לעומת זאת מה שרצית לומר מתייחס לעבר - מה היית עושה במקומו באותה סיטואציה שאירעה בעבר (אז, כשהוא היה באמצע הפגישה החשובה).
וכשהתוצאה של התנאי היא בעבר, משתמשים ב-
would + have + v3
לצפיה ב-'תודה '
תודה
13/02/2018 | 00:00
לצפיה ב-'עזרה בתרגום'
עזרה בתרגום
10/02/2018 | 15:07
3
19
הציטוט הבא:

"The biggest threat to an animal is not the slaughter worker, nor the furrier or vivisectionist the biggest threat is you, the consumer. -Lola Rayne Veganista
לצפיה ב-'האיום'
האיום
10/02/2018 | 19:46
1
16
האיום הגדול ביוצר על בעל חיים אינו עובד המשחטה, וגם לא הפרוון (=העוסק בפרוות) או העוסק בניתוח בניסויי מעבדה (vivisectionist הוא כינוי המשמש בפי מתנגדי הניסויים בבעלי חיים כלפי חוקרים העורכים ניסויים בבע"ח ונלווית לו משמעות שלילית, משמעותו המילולית חיתוך החי; המדענים עצמם, וכן רוב האנשים, לא משתמשים במונח הזה). האיום הגדול ביותר הוא אתה - הצרכן.
לצפיה ב-'תודה רבה.'
תודה רבה.
11/02/2018 | 15:35
3
לצפיה ב-'משפט מורכב'
משפט מורכב
14/02/2018 | 15:14
3
בחיים לא נתקלתי במילה הזאת - vivisectionist
תודה למי שתרגם גם אני למדתי משהו היום
לצפיה ב-'שאלה בנוגע לצורת הגייה.'
שאלה בנוגע לצורת הגייה.
09/02/2018 | 10:30
1
22
הרי ידוע שאפשר להגיד את המספר 1500 כ-fifteen hundred.

השאלה שלי האם אפשר להגיד את המספר 150 כ-fifteen ten?

את זה עוד לא יצא לי לשמוע אנשים אומרים, אבל למה לא?

לצפיה ב-'לא'
לא
09/02/2018 | 14:53
12
אחת מהסיבות היא ש fifteen ten היא אחת הדרכים לקצר את המספר 1510. גם אין כל כך סיבה לקצר מספר כזה. One fifty הוא קיצור מקובל במקום One hundred and fifty.
לצפיה ב-'עזרה בהבנת טקסט'
עזרה בהבנת טקסט
08/02/2018 | 17:50
2
26

שלום ,
אבקש עזרה בהבנת 3 דברים שלא הבנתי בטקסט הבא -

The reassessment I hope to achieve results from considering an obvious question that arises once we accept that we should be concerned about the justifiability of our faith‐beliefs—whatever account we may ultimately come to give of that justifiability. Such a concern has point only on the assumption that one ought to hold faith‐beliefs only if those beliefs are justified. But if we ought to hold beliefs only when they are justified then surely it must be true that we have a capacity to control our beliefs so as at least to try to meet that requirement? The question thus (p.29) arises whether we do indeed have such a capacity.7 Concern for the justifiability of our faith‐beliefs appears to rest on the assumption that we have doxastic responsibilities: but do we have the doxastic control that those responsibilities would presuppose?
שאלה 1 – מה המשמעות של המילה concern לפי ההקשר. [זה לא דאגה ואחר כך חשבתי שזה מעורבות או לקיחת חלק אבל גם נראה לי שזה לא מתאים]
שאלה 2 – האם מתאים לתרגם כאן doxastic כהאמנות ?
שאלה 3 – לא הבנתי את הסוף של הפסקה, תרגום שלי - אבל האם יש לנו שליטה דואקסטית שהאחריות הזו תהיה הנחה מראש?
בתודה מראש !!
לצפיה ב-'הטקסט בסופו קצת מבולגן עם הספרות, הפיסוק והאותיות הרישיות '
הטקסט בסופו קצת מבולגן עם הספרות, הפיסוק והאותיות הרישיות
09/02/2018 | 12:35
1
11
we should be concerned about the= עלינו להיות מודאגים אודות...
Such a concern has= לדאגה כזאת יש...

החלק הסופי כאמור מבולגן בעיני. בכל אופן, למילה concern יש כמה משמעויות שאחת מהן היא "חשיבות".

לצפיה ב-'תודה רבה !!'
תודה רבה !!
10/02/2018 | 18:56
1
לצפיה ב-'אפשר עזרה בהבנת הסיבה למה המוצר כל כך יקר?'
אפשר עזרה בהבנת הסיבה למה המוצר כל כך יקר?
08/02/2018 | 01:28
1
18
מה מיוחד בתיאור המוצר הזה שהופך אותו ליקר ?
התיאור כתוב באנגלית, ולכן אני לא מבינה למה המוצר הזה כל כך יקר וכנראה שהתשובה מצויה בתיאור המוצר. אפשר עזרה בהבנת הסיבות למה המוצר כל כך יקר (סיבות שכנראה כתובות בתיאור המוצר) ?
Free Lift Gate Delivery on large units Included to get unit off the truck only.
Stainless steel faucets and shanks provide durability in tough commercial bar environments
Includes wall-mounting brackets for effortless installation
Oak wood barrel construction
1/4" shanks with 3/16" restriction lines

Turn your bar into a saloon with the addition of a draft beer tower cleverly disguised as a wooden barrel. The Wood Barrel 6-Faucet Wall Mount Tower from Glastender is available in either Flat Black (WB-6-BR) or Natural Wood (WB-6-NR) allowing it to work in a variety of color schemes or themes. This draft beer tower is sure to catch the attention of regulars and first-time visitors alike and features stainless steel faucets, shanks and drain pan to withstand tough back bar conditions. This model is cooled with a glycol recirculation system that also includes a cold plate assembly and insulated restriction lines. Wood barrel towers are manufactured to order and are not returnable.
Dimensions (H x W x D)
29" x 22.25" x 18"
לצפיה ב-'קצת קשה לדעת בלי משהו להשווה לו'
קצת קשה לדעת בלי משהו להשווה לו
08/02/2018 | 15:19
16
מכיוון שזה ציוד בר, אני חושב שרובנו לא יודעים מה נחשב יקר ומה נחשב זול, מה סטנדרטי ומה מיוחד. חוץ מזה שהברזים של הבירה יוצאים ממשהו בצורת חבית (בפנים כנראה הכל מפלדה שלא מחלידה, לא יודע איך קוראים לזה בעברית. אז אין באמת מגע בין הבירה לעץ), נראה שהכל דיי רגיל.

את פותחת בר?
לצפיה ב-'מה זה bar foot rail שמוסיפים לשולחן ?'
מה זה bar foot rail שמוסיפים לשולחן ?
08/02/2018 | 00:39
2
17
מישהו כתב שהוא רוצה להוסיף לסוג של דלפק (שדומה לשולחן) מסוים משהו שלא הבנתי מה זה בדיוק כי זה כתוב באנגלית
i would like to add the bar foot rail

מה הכוונה ב bar foot rail  ?
לצפיה ב-'תמונה שווה אלף מילים'
תמונה שווה אלף מילים
08/02/2018 | 01:00
1
18
מעקה לשים עליו את הרגלים.

לצפיה ב-'תודה'
תודה
08/02/2018 | 01:29
3
לצפיה ב-'מה המשמעות של צירוף המילים doxastic voluntarism ?'
מה המשמעות של צירוף המילים doxastic voluntarism ?
07/02/2018 | 19:13
2
13

שלום,
אני קוראת מאמר באנגלית ויש בו צירוף מילים שלא הבנתי, doxastic voluntarism אשמח לעזרה.
למילה voluntarism מצאתי בבילון בין כל הפירושים משהו הקשור לתפיסה בפילוסופיה של הנפש לסדר עדיפות של הרצון על פני הרגש או סיבה. ולמילה  doxastic סיבות לגבי אמונות אבל עדיין לא הצלחתי להבין את המשמעות של הצירוף יחד.

מביאה חלק מהטקסט כדי שיהיה אפשר להבין מההקשר -
This chapter argues that reflective believers' concern is ultimately not just for the epistemic, but for the moral justifiability of their taking faith-beliefs to be true. In response to the doxastic voluntarism this seems to imply, it is argued that control in relation to beliefs is exercised at two ‘loci’: indirect control over what we hold to be true, and direct control over what we take to be true in our practical reasoning
לצפיה ב-'בחירה באמונה'
בחירה באמונה
07/02/2018 | 20:45
1
16
זו שיטה פילוסופית שעל פיה האדם בוחר את אמונותיו. אדם לא רק בוחר מה לעשות ומה לא לעשות אלא גם בוחר במה להאמין ובמה לא להאמין.
לצפיה ב-'תודה רבה !!!'
תודה רבה !!!
07/02/2018 | 21:13
3
לצפיה ב-'mr know all'
mr know all
07/02/2018 | 18:08
2
29

describe a conflict that occurred on the ship, and explain who was involved and how it was resolved

"i had a sudden suspicion that something unfortunate was about to occur, but i could think of nothing to say"
why does the narrator assume an unfortunate occurrence is about to happen, and in what way is he mistaken?
thinking skill i chose: 
answer:
לצפיה ב-'תודה.'
תודה.
10/02/2018 | 13:13
4
לצפיה ב-'איך אפשר להבין?'
איך אפשר להבין?
14/02/2018 | 15:20
2
אני רוצה לעזור אבל אתה יכול להגיד מה הוא ההקשר?

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא קניות באינטרנט
אירוח בנושא קניות...
מומחית לקניות ברשת עונה לכם על כל השאלות הנוגעות...
אירוח בנושא קניות באינטרנט
אירוח בנושא קניות...
מומחית לקניות ברשת עונה לכם על כל השאלות הנוגעות...
אירוח בנושא התמודדות ההורים עם ילד רגיש
אירוח בנושא התמודדות...
פסיכולוגית ומדריכת הורים מייעצת ועונה על שאלות...
אירוח בנושא התמודדות ההורים עם ילד רגיש
אירוח בנושא התמודדות...
פסיכולוגית ומדריכת הורים מייעצת ועונה על שאלות...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום אזרחות בבריטניה וארה
מעוניינים באזרחות
פורום טיפול CBT
פורום טיפולי CBT
היבטים- פסיכותרפיה קוגנטיבית התנהגותית
מרפאת היבטים

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה