לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1196811,968 עוקבים אודות עסקים

פורום אימוץ

"שיר בדרך אליךנרקם בסבלנות אין קץהן תיקח ותאמץ אותואל לבבך" רחל שפיראפורום אימוץ הוא המקום שלנו - אנחנו שבנינו והרחבנו את משפחותינו בדרך של אימוץ - מאמצים ומאומצים. זהו הפורום של כל אלו שחייהם נגעו באימוץ ולאלו השוקלים ומתלבטים בכל הקשור לאימוץ.זהו המקום שלנו לשאול, לשתף, להתלבט, להתווכח, לברר, למצוא כתף כדי לבכות עליה, לתמוך ולרוות נחת. הצטרפו אלינו - החיים אימוץ - כדי לדבר אימוץ.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אימוץ

"שיר בדרך אליךנרקם בסבלנות אין קץהן תיקח ותאמץ אותואל לבבך" רחל שפיראפורום אימוץ הוא המקום שלנו - אנחנו שבנינו והרחבנו את משפחותינו בדרך של אימוץ - מאמצים ומאומצים. זהו הפורום של כל אלו שחייהם נגעו באימוץ ולאלו השוקלים ומתלבטים בכל הקשור לאימוץ.זהו המקום שלנו לשאול, לשתף, להתלבט, להתווכח, לברר, למצוא כתף כדי לבכות עליה, לתמוך ולרוות נחת. הצטרפו אלינו - החיים אימוץ - כדי לדבר אימוץ.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
החלטתם לבדוק אפשרות של אימוץ בארץ או בחו"ל? ברוכים הבאים! בפורום מאגר מאמרים, קישורים ושאלות נפוצות שעשויים לעזור. שתפו אותנו בשאלות שלא נמצא להן מענה, כולנו היינו שם- בתחילת המסע הלא שגרתי אל הגשמת ההורות, ונשמח לעודד ולתמוך. גופים מסחריים ועיתונות, נא פנו אל הנהלת הפורומים לקבלת אישור פרסום.

קישור לשרות למען הילד
המשך >>

לצפיה ב-'ביטול אימוץ- פניה לבית המשפט'
ביטול אימוץ- פניה לבית המשפט
18/11/2018 | 22:13
2
26
שלום רב.
אני גבר מבוגר שבעקבות מריבה משפחתית מבקש לבטל את האימוץ והבנתי שרק דרך בית משפט ניתן לעשות מהלך שכזה.
האם יש כאן מישהו שיוכל להדריך אותי לאיזה בית משפט אני אמור לפנות, ענייני משפחה או לשלום?
והאם יש טופס מיוחד שאני צריך למלא או שדי במכתב בקשה שלי לבית המשפט?
הדבר די דחוף ואשמח לכל עזרה כאן.
בתודה מראש.
לצפיה ב-'ממה שכתבת לא ברור האם '
ממה שכתבת לא ברור האם
20/11/2018 | 10:03
6
אתה הורה שמעוניין לבטל אימוץ של ילד שאימצת, או שאתה זה שאומץ בעבר.

אם אתה ההורה, אתה צריך לפנות לשרות למען הילד  והם ינחו אותך כיצד לפעול. ואם אתה הוא זה שאומץ בעב ואתה בגיר לא נראה לי שניתן לעשות 
לצפיה ב-'תגובה'
תגובה
20/11/2018 | 11:33
3
תודה על תגובתך.
אני מאומץ בוגר שמעוניין בביטול האימוץ.
לידיעתך בחוק האימוץ ניתן לבטל את האימוץ בהינתן 3 דברים ותוכל לקרא ע"כ בחוק האימוץ בסעיפים 19+ 20 לחוק.
אתמול הוגשה הבקשה וההילטה תינתן בעוד כ - שבוע לערך.

בברכה.
לצפיה ב-'גליה השמיעי קול... לפני שנים כתבה פה בפורום מישהי בשם/כינוי '
גליה השמיעי קול... לפני שנים כתבה פה בפורום מישהי בשם/כינוי
13/11/2018 | 20:06
53
גליה, שאימצה בן מגוואטמלה. אם את רואה את ההודעה בבקשה צרי אתי קשר בפרטי.

או אם יש מישהו מחברי הפורום שמכיר אותה ויכול לקשר ביננו - יבורך.
לצפיה ב-'מאחורי הקלעים... על סרטים ותוכניות הנוגעים לאימוץ'
מאחורי הקלעים... על סרטים ותוכניות הנוגעים לאימוץ
04/11/2018 | 12:47
1
89
אפרופו עיסוק באימוץ במסך, בחודשים האחרונים משודרת בהוט VOD הטלנובלה "מפונקים".. בדרך כלל איני חסידת הטלנובלות, אבל יצא לי לראות עם הבנות מספר פרקים והתמכרתי. שתיים מהגיבורות הראשיות הן אחיות ביולוגיות, האחת כבת שתים עשרה והשנייה כבת שמונה עשרה. הן הופרדו כשהגדולה היתה כבת שש וכל אחת אומצה על ידי משפחה אחרת. בטלנובלה מועלות המון תמות סביב נושא האימוץ כמו החיפוש של הגדולה שגדלה עם הידיעה שאומצה אחר הקטנה שעדיין לא יודעת שהיא מאומצת, החשש של האם המאמצת לספר לבת את האמת. ועוד. סביב פרק 120 מופיע פתאום האב הביולוגי שחשבו שמת וכאן עולות המון דילמות כמו החשש של ההורים המאמצים שהבנות תאהבנה אותו יותר או תרצנה ללכת אתו, האיום שחשים מכך שיצטרכו לחלוק עמו את אהבת הבנות או שתהיה עוד דמות משמעותית בחייהן. הצורך של הבנות להתחקות אחר שורשיהן וההיסטוריה שלהם.
כמו בכל טלנובלה יש פה המון תכנים שבקלות אפשר לוותר עליהם, אבל אם מתעלמים מהם אז בהחלט מומלץ. אצלינו זה נתן לא מעט הזדמנויות להעלות שאלות ולדבר על דברים, כמו למשל הערה של הגדולה שהיא מקווה שלא תגלה בעתיד שאני משקרת לה ומסתירה ממנה דברים שהביאה לשיחה מחודשת על הרקע למסירתן, הפעם מתוך נקודת מבט של מתבגרות. בקיצור שווה.

ג'ים ונהג הקטר - סרט שיעלה למסכים בארץ בחנוכה הקרוב וכבר ניתן לצפות בטריילר שלו ביו טיוב, סרט שעוסק באימוץ בין גזעי , מקסים ורגיש ומשובץ במשפטים, שאלות ואבחנות של הילד גיבור הסרט על האימוץ, באופן הכי נונשלנטי. מתאים גם לילדים צעירים יותר, (ילדים בגיל הגן והשים הראשונות של בי הספר היסודי צפו בו ומאוד נהנו).

עוד סרט שעוסק באימוץ בין גזעי, הפעם הפוך, ההורים שחורים והילד לבן. ניתן לצפייה בסינימטק ובנטפליקס https://www.jer-cin.org.il/he/movie/14337?fbclid=I...
לצפיה ב-'ועל אומנה'
ועל אומנה
05/11/2018 | 14:42
48
"משפחת פוסטר" או "The Fosters" גם כן למתבגרים, נוגעת בהרבה סוגיות חשובות, ממש אהבתי.
יש בvod של סלקום, לא יודעת לגבי שאר החברות...

לצפיה ב-'פתיחת תיק אימוץ-מאומצי חו"ל'
פתיחת תיק אימוץ-מאומצי חו"ל
20/10/2018 | 20:09
7
221
ערב טוב, אני יודעת שנאמר כאן, לא אחת, בהקשר של מאומצי חו"ל, שבעצם אין תיק אימוץ אותו ניתן לפתוח, מאחר וכל החומר נמסר למאמצים. אני מתייחסת לאימוצים מרוסיה ב"עידן העמותות". מאחר וידוע לי, כי לא תמיד כל הפרטים נמסרים למאמצים וכי גם, לעיתים, מה שנמסר אינו, בהכרח, העובדות לאשורן, האם המאומץ יכול (מן הסתם לא לפני גיל 18), בתהליך כלשהו ברוסיה, אל מול רשות כלשהי, לבקש את פתיחת תיק האימוץ שלו, כפי שנעשה הדבר, למשל, בארץ או בדרך אחרת? אשמח לשמוע אם אצל מישהו מכם ניסה הילד לנקוט בהליך כזה? אגב, האם קיימים עדיין משרדי "טף" בארץ? אני מבינה שעברו תהפוכות שונות ולא ידוע לי מה המצב כעת. בתודה מראש.
לצפיה ב-'פתיחת תיק'
פתיחת תיק
22/10/2018 | 11:24
6
101
הלכתי לחפש מידע ברוסית. על פי החוק היבש שחוקק ב1969 אסור לפתוח תיק אימוץ, אסור לגלות מידע אודות האימוץ ללא הסכמת ההורים המאמצים.
גם אם יש הסכמה, הרשויות מסרבות לגלות מידע. 
באוגוסט האחרון פסק דין של בית המשפט העליון אישר לבת 37 לקבל מידע אודות ההורים הביולוגיים.

עמותת טף עדיין קיימת.
לצפיה ב-'מאיפה הידיעה על כך שהרשויות מסרבות לגלות מידע? '
מאיפה הידיעה על כך שהרשויות מסרבות לגלות מידע?
22/10/2018 | 22:42
2
84
האם זה נוהל גורף?

ולמה היה צריך פסק דין של בימ"ש עליון? לפי דברייך אם המאמצים לא מתנגדים אז החוק מאפשר. האם המאמצים התנגדו?
תודה
לצפיה ב-'הידיעה מקריאה ברשת'
הידיעה מקריאה ברשת
23/10/2018 | 11:46
1
74
הלכתי שוב לקרוא כתבה על פסק הדין. במקרה זה הרשויות דרשו את הסכמתה של האם הביולוגית (שנטשה מיד עם הלידה).במשך 5 שנים ניסתה האשה לקבל מידע רפואי לגבי הביולוגים, המאמצים לא צלחו. לכן, פנתה לבית משפט. 
בשנת 2012 ארגון של מאומצים בוגרים ניסה לשנות את החוק הקובע איסור גילוי מידע אודות האימוץ. נסיונם לא צלח.
לצפיה ב-'תודה רבה '
תודה רבה
23/10/2018 | 18:02
33
לצפיה ב-'תודה רבה אולה. איזה כיף לפגוש שמות מהעבר כאן בפורום. רוצה '
תודה רבה אולה. איזה כיף לפגוש שמות מהעבר כאן בפורום. רוצה
26/10/2018 | 18:46
2
72
לברר אם הבנתי נכון. האם הכוונה שאסור לגלות מידע ללא הסכמת ההורים הביולוגיים? כתבת ההורים המאמצים. אנסה לשאול גם בטף. שוב, המון תודה.
לצפיה ב-'דווקא ללא הסכמת המאמצים. אין הגיון.'
דווקא ללא הסכמת המאמצים. אין הגיון.
28/10/2018 | 08:16
57
המאמצים, דרך אגב, רשאים לשנות את מקום הלידה ואת תאריך הלידה (עד 3 חודשים).
לצפיה ב-'יש אפשרות לשכור חוקר פרטי '
יש אפשרות לשכור חוקר פרטי
29/10/2018 | 04:18
22
לצפיה ב-'כתבה מרגשת...'
כתבה מרגשת...
11/10/2018 | 10:42
19
196
"מההורים שאימצו את הבת שלי חשוב לי לבקש: חבקו אותה חזק"

טל אילנה, שנמסרה בילדותה לאימוץ, מסרה בעצמה את בתה הקטנה עם לידתה. כעת היא מספרת באומץ על ההחלטה הבלתי נתפסת, כחלק מפרויקט מיוחד שיתפרסם במלואו בסוף השבוע ב"ידיעות אחרונות" במוסף "7 ימים" וב-ynet

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5367635,0...
לצפיה ב-'אכן נוגע ללב'
אכן נוגע ללב
11/10/2018 | 23:47
84
ועם זאת לי אישית היה קצת קשה עם הסיפור הזה. עצוב לראות דור שני למאומצות.
לצפיה ב-'לצערי, לא מרגש אותי.'
לצערי, לא מרגש אותי.
11/10/2018 | 23:55
17
133
במקום להתפרסם בכתבות, הייתה צריכה לקחת את עצמה בידיים, למצוא עבודה, לבקש עזרה מההורים שכנראה לא היו מסרבים, ולגדל את הבת שלה בעצמה. במיוחד לאור העובדה שהיא כבר ידעה היטב על בשרה כמה בעיות פוטנציאליות יכולות להיות לילדים שנמסרים לאימוץ. 
אבל להעביר את הילדה שלה לאחריות של מישהו אחר ועוד לזכות על כך לפרסום בתקשורת, תוך סחיטת רחמים, דמעות ומחמאות, הרבה יותר קל וקורץ, כנראה.
לא הצליחה להתעלות? החליטה למסור את הילדה מחוסר ברירה, כביכול? מילא, אין מה לעשות, לא כולם חזקים ובעלי מסוגלות, אך מה יש לפרסם זאת בגאווה, כאיזה מעשה גבורה, שיהרגו אותי - אני לא מבינה.
לצפיה ב-'אני רחוקה מלהעריץ את הגברת'
אני רחוקה מלהעריץ את הגברת
13/10/2018 | 20:44
14
106
מצד שני, לא אמהר לשפוט אותה. די ברור מקורות חייה שיש לבחורה קשיים נפשיים.
לצפיה ב-'מה שגורם לשפוט'
מה שגורם לשפוט
13/10/2018 | 20:59
13
93
זה ניצול המעמד והמצב העצוב הזה על ידה ועל ידי כלי התקשורת כדי לפרסם אותה ולהציג אותה כגיבורה.
לצפיה ב-'מעניין...'
מעניין...
14/10/2018 | 13:58
12
80
עכשיו שאני חושבת על זה- למה באמת זה הגיע לחדשות? מה הסיבה לפירסום?
בפעם ראשונה שקראתי עבר לי בראש שאולי היא מחפשת את הילדה ומצפה מההורים המאמצים לייצור קשר...
ואולי זה בכלל לעודד מסירת תינוקות לאימוץ כי כרגע יש מחסור (מגעיל לחשוב על זה אבל לרוב מה שמתפרסם בתקשורת זה למטרה נוספת ולא תמיד טובה)
כסיפור זה מרגש אבל כפירסום זה ניצול (השאלה מי מנצל את מי?)

לצפיה ב-'אני לא חושבת שבתקשורת דואגים לאספקת תינוקות לממתינים לאימוץ.'
אני לא חושבת שבתקשורת דואגים לאספקת תינוקות לממתינים לאימוץ.
14/10/2018 | 14:55
8
80
זה פשוט סיפור שמושך ריייטינג. זה הכל.
לצפיה ב-'הרעיון הגיע לי...'
הרעיון הגיע לי...
14/10/2018 | 18:14
7
80
כי פעם שמעתי שכאשר יש הרבה ילדים שמחפשים להם בית אז מפרסמים בתקשורת כדי לעודד זוגות להירשם לאימוץ או אומנה... לא יודעת כמה זה אמיתי אבל כול סיפור קורא לב על ילדים ללא בית יש בתגובות הרבה טובי לב שרוצים לאמצם ואולי מתוכם כמה שבאמת נרשמים...

ואולי אני מגזימנה ומחפשת משהו שלא קיים וזה באמת סתם סיפור לרייטינג...

ככה זה כאשר ממתינים לשיחה... מחפשים משמעות בכול שטות!
לצפיה ב-'מעין יקירה, השרות הוא למען הילד '
מעין יקירה, השרות הוא למען הילד
14/10/2018 | 19:30
6
79
לא למען ההורה המאמץ..

הם באמת לפעמים מפרסמים כתבות בתקשורת כדי לעודד משפחות לקחת ילדי אומנה. אבל אין מצב שיעודדו אמהות למסור ילדים לאימוץ
לצפיה ב-'צודקת... '
צודקת...
15/10/2018 | 08:25
50
סתם מחשבות של קונספירציה שלא קיימת
לצפיה ב-'אמנם השם של השרות'
אמנם השם של השרות
18/10/2018 | 16:07
4
64
הוא השרות למען הילד אבל בפועל הוא אכן השרות למען הורים מאמצים 
לצפיה ב-'לא, הוא לא. '
לא, הוא לא.
18/10/2018 | 22:50
3
33
לצפיה ב-'לצערי הוא כן'
לצערי הוא כן
18/10/2018 | 23:23
2
48
וזו גם המחשבה של הרבה מאומצים בוגרים אחרים לא רק שלי ולמה? מניסיון וידע אישי צריך להודות באמת שהוא לא פועל למען מאומצים בוגרים אלא למען מאמצים בלבד 
לצפיה ב-'אני לא אתחיל פה מחדש את הויכוחים איתך'
אני לא אתחיל פה מחדש את הויכוחים איתך
18/10/2018 | 23:46
1
92
נמאס..
לצפיה ב-'איפה ראית וויכוח?'
איפה ראית וויכוח?
19/10/2018 | 00:12
62
העובדה היא שהוא כן השרות למען הורים מאמצים כי זה מה שקורה בשטח וזו ההרגשה בנוסף של הרבה מאומצים בוגרים הבאים במגע עם השרות אני מבין שקשה לך להבין שזו ההרגשה של הרבה מאומצים בוגרים מניסיון איתם אבל זו המציאות 
לצפיה ב-'כסיפור זה עצוב מאוד, אבל מבחינתי לא מרגש'
כסיפור זה עצוב מאוד, אבל מבחינתי לא מרגש
15/10/2018 | 17:25
1
75
במובן שאנחנו בדרך כלל משתמשים במילה הזאת. ולא נראה לי שיש כאן כוונה כלשהי מעבר למציצנות למען הרייטינג.
לצפיה ב-'מסכימה איתך '
מסכימה איתך
15/10/2018 | 20:45
19
לצפיה ב-'מעיין בתקשורת באמת מחפשים משפחות'
מעיין בתקשורת באמת מחפשים משפחות
16/10/2018 | 11:30
67
שתשמשנה משפחות אומנה. לגבי אימוץ, בארץ מספר המבקשים לאמץ גבוה בהרבה ממספר הילדים ברי האימוץ וזה נכון גם לגבי ילדים גדולים וילדים עם צרכים מיוחדים. לכן לא נראה לי שהכתבה פורסמה במטרה לגייס משפחות מאמצות.
לצפיה ב-'אין לי מושג מה הביא אותה להתראיין'
אין לי מושג מה הביא אותה להתראיין
16/10/2018 | 11:26
1
74
אני יודעת שכבר הרבה זמן מכינים סידרת כתבות על אימוץ.

מה שבעיני מצא חן זה משפט הסיום שלה, שבשבילה המאמצים תמיד יהיו ההורים. לפחות היא יודעת להעריך נכונה מי תפקד כהורה עבורה.
לצפיה ב-'גם שהיא אומרת '
גם שהיא אומרת
21/10/2018 | 12:19
48
שהמאמצים תמיד יהו ההורים היא מתכוונת להורים שלה ולהורים של הבת שלה- וזה סיכם מאוד יפה את הכתבה
לצפיה ב-'חופשת לידה אימוץ חו"ל'
חופשת לידה אימוץ חו"ל
06/10/2018 | 15:54
1
116
שלום רב!
נשמח מאוד לקצת עזרה ומידע, ממי שאימץ בחו"ל וקיבל חופשת לידה (דמי לידה) מהביטוח הלאומי...
1. מתי מתחילים להיספר הימים של חופשת הלידה? מיום המשפט? או מהיום שמקבלים את הילד?
2. מה הייתם צריכים להגיש לביטוח לאומי בבקשה שלכם? 
3. אם שני בני הזוג לקחו חופשה - איך עשיתם את זה והאם מישהו עשה לכם בעיות...?
וכמובן עוד מידע או טיפים בנושא יעזרו לנו מאוד מאוד

תודה גדולה!!!

לצפיה ב-'זה היה מזמן.. אבל אנסה לענות'
זה היה מזמן.. אבל אנסה לענות
06/10/2018 | 23:52
82
לגבי התחלת הספירה - אני לא יודעת איך זה היום. בזמנו זה היה קצת גמיש. יכולת לבקש שיספרו לך מיום שיצאת מהארץ לקחת את הילד, או מאוחר יותר,למשל מיום שחזרתם ארצה, יום המשפט או יום הוצאת הילד מבית הילדים. אני משערת שכלום לא השתנה, אבל אני לא בטוחה. את הבקשה הגשתי, לדעתי כאשר חזרנו ארצה עם התינוק. לא יודעת מה קורה אם שני בני הזוג מבקשים חופשה. כל הנושא של חופשת אימוץ אמור להיות אחד לאחד כמעט כמו חופשת לידה, כך שמה שקורה בחופשת לידה.
טיפ שלא קשור לחופשת לידה, אבל  קשור לבירוקרטיה שלאחר אימוץ: אם רוצים לרשום את הילד לקופת חולים שונה מזו של האם, לא לחכות אלא לשלוח בקשה (לביטח לאומי נדמה לי) כי כברירת מחדל רושמים את הילד לקופת החולים של האם
לצפיה ב-'אימוץ בישראל'
אימוץ בישראל
02/10/2018 | 16:07
1
149
שלום לכולם.
אשמח לדבר בטלפון עם מישהי /מישהו בעברו הליך אימוץ בישראל.
מה הסיכוי לקבל ילד אם יש לי 3 ילדים
תודה לכולם
לצפיה ב-'סיכוי נמוך'
סיכוי נמוך
04/10/2018 | 11:13
98
ניתן רק לאמץ בארץ אם תסכימו לקבל ילד גדול או עם צרכים מיוחדים או כול ילד שאף אחד אחר אינו מעוניין בו.
כרגע זוגות ללא ילדים ממתינים סביב 4-5 שנים לילד והם ראשונים בתור, אחריהם הורים לילד מאומץ אחד ואז רווקות ללא ילדים ואז רווקים ולבסוף הורים לילדים...
את המידע הכי נכון תקבלו משירות למען הילד
אני ממליצה לכם לחשוב על אופציה של אומנה, יש גם אומנה עם אופק לאימוץ אבל אני לא מכירה מספיק לתת לכם מידע
בהצלחה
לצפיה ב-'אם חד הורית לילד שרוצה לאמץ ילד - האם זה אפשרי? ואם כן איך? '
אם חד הורית לילד שרוצה לאמץ ילד - האם זה אפשרי? ואם כן איך?
29/09/2018 | 23:13
2
101
שלום לכולם,
אני אם חד הורית לילד בן 6, ניסיתי ללדת ילד נוסף וטיפולי הפוריות לא הצליחו לצערי. האם יתנו לי כאם חד הורית לאמץ ילד. אשמח מאוד לעזרה בנושא
לצפיה ב-'יש לך תשובה כמה שורות למטה'
יש לך תשובה כמה שורות למטה
01/10/2018 | 06:06
52
לצפיה ב-'בארץ או בחו"ל?'
בארץ או בחו"ל?
02/10/2018 | 07:31
76
בחו"ל לא מאפשרים לחד הוריות
בארץ זה תור ממש ארוך ואת אחרי זוגות ואחרי בודדים ללא ילדים...
האפשרות בארץ זה רק ילד עם צרכים מיוחדים שאף אחד אחר לפניך בתור לא רוצה
אם את מעוניינת תבדקי אומנה- אני לא מכירה אך זה עובד
לצפיה ב-'אם חד הורית לילד שרוצה לאמץ ילד - האם זה אפשרי? ואם כן איך? '
אם חד הורית לילד שרוצה לאמץ ילד - האם זה אפשרי? ואם כן איך?
29/09/2018 | 23:15
1
41
לצפיה ב-'כיום אימוץ ליחידניות אפשרי רק בארץ'
כיום אימוץ ליחידניות אפשרי רק בארץ
08/10/2018 | 08:13
60
וגם הן בסוף סולם העדיפויות של המועמדים לאימוץ. לפיהם זוגות ללא ילדים וזוגות עם ילדים. המשמעות היא שהן יכולות לאמץ רק ילד עם צרכים מיוחדים, שזה מעל גיל שנתיים ובפועל מקבלות לרוב מעל גיל חמש או ילד עם בעיות התפתחותות ו/או פיזיות.
לצפיה ב-'אימוץ בין ארצי '
אימוץ בין ארצי
28/09/2018 | 22:58
104
שלום וחג שמח 
אשמח לדעת אם מישהו יודע ובירר ממש לאחרונה, עם משרד שירותי אימוץ של המדינה או עם אחת העמותות הפועלות את כמות אימוצים בשנה הנוכחית ממדינות הפועלות ? ( לפי האתר של המדינה ממדינות רוסיה וסרביה )  והאם יש פה ממתינים ? אם כן, אשמח לדעת כמה זמן הנכם ממתינים ? ואו כאלה שסיימנו את התהליך ממש השנה 
אשמח לתשובות עדכניות, אני בפרשת דרכים 
תודה רבה יפתח 
לצפיה ב-'אימוץ בחו"ל כהורה יחידני'
אימוץ בחו"ל כהורה יחידני
20/09/2018 | 22:41
1
106
אני רווק בן 49, אשמח לדעת מה האפשרויות לאימוץ בחו"ל עבורי.

לצפיה ב-'אין אפשרות היום לחד הורי לאמץ בחול רק באמצעות פונדקאות'
אין אפשרות היום לחד הורי לאמץ בחול רק באמצעות פונדקאות
21/09/2018 | 05:23
49
לצפיה ב-'גמר חתימה טובה לכל באי הפורום '
גמר חתימה טובה לכל באי הפורום
19/09/2018 | 18:37
39
לצפיה ב-'עבודה בתקשורת חשוב שתכנסו '
עבודה בתקשורת חשוב שתכנסו
17/09/2018 | 15:04
91
אני תלמידה בכיתה יב במגמת תקשורת בנתניה ואני מחפשת דמות/בן אדם לסרט דוקומנטרי בן 15 עד 20 דקות.
אני מחפשת זוג גברים או זוג גבר ואישה  שמנסים להביא ילד ולא מאפשרים בגלל החוק האימוץ ושמוכנים לשתף את סיפורם ולספר זאת למצלמה.
אם יש מישהו שמוכן לכך והוא מוכן להעביר את סיפורו ולשתף בבקשה לשלוח לי איימיל ל: baradi17112000@gmail.com תודה רבה
לצפיה ב-'מאומצים ,מבוגרים.'
מאומצים ,מבוגרים.
17/09/2018 | 10:13
136
שלום ,
אני אם לבוגר מאומץ שנמצא במעצר בית בשל התנהגות עבריינית.
מחפשת באופן דחוף פסיכיאטר אשר מומחה בתחום האימוץ.
לצפיה ב-'גיור ילד מאומץ.'
גיור ילד מאומץ.
11/09/2018 | 21:02
1
166
שלום,
גיור לילד בן 5.
מה הוא כולל?
ואילו אפשרויות יש לגיור?
אני שומעת הרבה מידע וחלקו סותר מידע אחר.
אשמח להסבר.

תודה רבה.

לצפיה ב-'שלום ליאת'
שלום ליאת
14/09/2018 | 02:40
121
בגדול יש אפשרות לגיור אורתודוקסי ולגיור רפורמי.
בגיור האורתודוקסי אין פלא ששמעת מידע סותר, כי כל רב וכל מרכז גיור עושה כטוב בעיניו וגם הדרישות שלהם משתנות ממשפחה למשפחה. אנחנו גיירנו לפני הרבה שנים ולכן אינני בטוחה שהמידע עדיין רלוונטי. אבל הפרוצדורה היתה בערך כך: נפגשים עם הרב, בסוף השיחה הוא מציג רשימת דרישות. בגדול הדרישות היו לשמור שבת, כשרות, נידה, והכי חשוב - לשלוח את הילד לחינוך דתי. מתחייבים לכל זה בכתב. ואז מתכנסים כמה רבנים למין מועצה ומחליטים אם לאשר. אם אישרו, הילד עובר ברית מילה בניתוח עם הרדמה מלאה ולאחר כמה שבועות, כשמתאושש, טובל במקוה. ואז, נשאר רק לצפות לתעודת הגיור.
לגבי הגיור הרפורמי - אני אישית לא מכירה אבל ממליצה לך לחפש פה בפורום שירשורים בנושא ואולי עוד חברי פורום יענו.
שיהיה בשעה טובה ובהצלחה

לצפיה ב-'סיכויי אימוץ בחו"ל'
סיכויי אימוץ בחו"ל
13/09/2018 | 06:38
1
180
בוקר טוב, מה סיכוי אימוץ חו"ל במצב הבא: בעל בן 52, אישה בת 41? אני מבינה שמותר עד גיל 48, השאלה על איזה גיל מסתכלים?
ועוד שאלה- הזוג מבוסס כלכלית, אבל בעל כרגע לא עובד עקב נכות ( עבר תאונה ) ורק אישה עובדת. האם תהיה בעיה?
לצפיה ב-'סיכויי אימוץ בחו"ל'
סיכויי אימוץ בחו"ל
13/09/2018 | 07:17
138

הפרש גילאיים לא עד גיל ....
"בכדי לאמץ ילדים מחו"ל, על הפרש הגילים בין ההורים לילד, להיות פחות מ- 48 שנה. כשמדובר בבני זוג, חייב הפרש הגילים להיות פחות מ- 48  שנה בין הצעיר מבני הזוג לבין הילד"
בן זוג לא עובד אבל אפשר להתגבר על זה 
לגבי הנכות אם היא נראית לעין זה בעייתי מאוד! אני מכירה זוג שנפסל בגלל נכות,  תלוי מה מידת הנכות ואם אפשר לדלג עליה. מאחר והיום אין הרבה היצע אימוצים אני מניחה שהעמותות המטפלות יותר בוררות את המועמדים לאימוץ כי ביקוש תמיד יש ולא קטן ! 

לצפיה ב-'שנה טובה '
שנה טובה
09/09/2018 | 12:22
1
66
לצפיה ב-'שנה טובה ומתוקה לכל המאמצים, המאומצים'
שנה טובה ומתוקה לכל המאמצים, המאומצים
14/09/2018 | 02:45
39
והממתינים לאימוץ. מי יתן ובשנה הבאה לכל הילדים יהיה בית ומשפחה וכל הממתינים לאמץ יחגגו כהורים.
לצפיה ב-'שנה טובה וחג שמח לכולםםםםםםםםםםםםם'
שנה טובה וחג שמח לכולםםםםםםםםםםםםם
09/09/2018 | 06:15
32
לצפיה ב-'אימוץ'
אימוץ
07/09/2018 | 16:58
1
166
אני רוצה שיאמצו אותי נמעס לי מההורים שלי עם אני רוצה לקבל משהו זה רק עם אני ינקה את הבית נמעס לי שאמא שלי מרביצה לי כל הזמן ואבא שלי צוחק עליי נמעס לי זה כבר 12 שנים ככה ונמעס לי עם אפשר אני רוצה שיאמצו אותי אבל הורים שלא יעשו לי את המוות כמו שעשו לי 
לצפיה ב-'אם אתה מרגיש שאתה באמת במצוקה'
אם אתה מרגיש שאתה באמת במצוקה
14/09/2018 | 02:23
91
אתה יכול לפנות לשרותי הרווחה באזור מגוריך ולקבל עזרה. אם אינך יודע איך לפנות אליהם, תוכל להתקשר למוקד העירוני או למשטרה. מקוה שהיחסים עם הוריך ישתפרו
לצפיה ב-'אימוץ ילד'
אימוץ ילד
03/09/2018 | 15:17
1
203
שמי איריס בעלת תואר ראשון במשפטים
גרושה ללא ילדים מעוניית לאמץ ילד או ילדה
הנני אדם אחראי רציני
באם יש פרטים על התקדמות בתהליך זה
אנא צרו קשר 0526433395
נא להשאיר הודעה קולית
בהוקרה איריס
לצפיה ב-'שלום איריס, לא לגמרי ברור מה את מבקשת.'
שלום איריס, לא לגמרי ברור מה את מבקשת.
04/09/2018 | 07:09
148
כאן זה פורום של הורים מאומצים, לא של רשויות העוסקות באימוץ. אם את רוצה לאמץ תינוק בארץ, עלייך לפנות לשירות למען הילד כדי ללמוד על התהליך ועל התנאים שבהם יש לעמוד כדי שיתנו לך לאמץ, למלא טפסים ולהיכנס לתור של ממתינים לאימוץ. 

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

הובלות ויקטור
המוביל אותו חיפשתם!
רעות מרכז רפואי שיקומי
רעות מרכז רפואי שיקומי
פורום תרומת ביציות
בואו לשאול שאלות ולקבל

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה