לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1182311,823 עוקבים אודות עסקים

פורום אימוץ

"שיר בדרך אליךנרקם בסבלנות אין קץהן תיקח ותאמץ אותואל לבבך" רחל שפיראפורום אימוץ הוא המקום שלנו - אנחנו שבנינו והרחבנו את משפחותינו בדרך של אימוץ - מאמצים ומאומצים. זהו הפורום של כל אלו שחייהם נגעו באימוץ ולאלו השוקלים ומתלבטים בכל הקשור לאימוץ.זהו המקום שלנו לשאול, לשתף, להתלבט, להתווכח, לברר, למצוא כתף כדי לבכות עליה, לתמוך ולרוות נחת. הצטרפו אלינו - החיים אימוץ - כדי לדבר אימוץ.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אימוץ

"שיר בדרך אליךנרקם בסבלנות אין קץהן תיקח ותאמץ אותואל לבבך" רחל שפיראפורום אימוץ הוא המקום שלנו - אנחנו שבנינו והרחבנו את משפחותינו בדרך של אימוץ - מאמצים ומאומצים. זהו הפורום של כל אלו שחייהם נגעו באימוץ ולאלו השוקלים ומתלבטים בכל הקשור לאימוץ.זהו המקום שלנו לשאול, לשתף, להתלבט, להתווכח, לברר, למצוא כתף כדי לבכות עליה, לתמוך ולרוות נחת. הצטרפו אלינו - החיים אימוץ - כדי לדבר אימוץ.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
החלטתם לבדוק אפשרות של אימוץ בארץ או בחו"ל? ברוכים הבאים! בפורום מאגר מאמרים, קישורים ושאלות נפוצות שעשויים לעזור. שתפו אותנו בשאלות שלא נמצא להן מענה, כולנו היינו שם- בתחילת המסע הלא שגרתי אל הגשמת ההורות, ונשמח לעודד ולתמוך. גופים מסחריים ועיתונות, נא פנו אל הנהלת הפורומים לקבלת אישור פרסום.

קישור לשרות למען הילד
המשך >>

לצפיה ב-'אימוץ בחו"ל כהורה יחידני'
אימוץ בחו"ל כהורה יחידני
20/09/2018 | 22:41
1
26
אני רווק בן 49, אשמח לדעת מה האפשרויות לאימוץ בחו"ל עבורי.

לצפיה ב-'אין אפשרות היום לחד הורי לאמץ בחול רק באמצעות פונדקאות'
אין אפשרות היום לחד הורי לאמץ בחול רק באמצעות פונדקאות
21/09/2018 | 05:23
18
לצפיה ב-'גמר חתימה טובה לכל באי הפורום '
גמר חתימה טובה לכל באי הפורום
19/09/2018 | 18:37
13
לצפיה ב-'עבודה בתקשורת חשוב שתכנסו '
עבודה בתקשורת חשוב שתכנסו
17/09/2018 | 15:04
35
אני תלמידה בכיתה יב במגמת תקשורת בנתניה ואני מחפשת דמות/בן אדם לסרט דוקומנטרי בן 15 עד 20 דקות.
אני מחפשת זוג גברים או זוג גבר ואישה  שמנסים להביא ילד ולא מאפשרים בגלל החוק האימוץ ושמוכנים לשתף את סיפורם ולספר זאת למצלמה.
אם יש מישהו שמוכן לכך והוא מוכן להעביר את סיפורו ולשתף בבקשה לשלוח לי איימיל ל: baradi17112000@gmail.com תודה רבה
לצפיה ב-'מאומצים ,מבוגרים.'
מאומצים ,מבוגרים.
17/09/2018 | 10:13
52
שלום ,
אני אם לבוגר מאומץ שנמצא במעצר בית בשל התנהגות עבריינית.
מחפשת באופן דחוף פסיכיאטר אשר מומחה בתחום האימוץ.
לצפיה ב-'גיור ילד מאומץ.'
גיור ילד מאומץ.
11/09/2018 | 21:02
1
84
שלום,
גיור לילד בן 5.
מה הוא כולל?
ואילו אפשרויות יש לגיור?
אני שומעת הרבה מידע וחלקו סותר מידע אחר.
אשמח להסבר.

תודה רבה.

לצפיה ב-'שלום ליאת'
שלום ליאת
14/09/2018 | 02:40
54
בגדול יש אפשרות לגיור אורתודוקסי ולגיור רפורמי.
בגיור האורתודוקסי אין פלא ששמעת מידע סותר, כי כל רב וכל מרכז גיור עושה כטוב בעיניו וגם הדרישות שלהם משתנות ממשפחה למשפחה. אנחנו גיירנו לפני הרבה שנים ולכן אינני בטוחה שהמידע עדיין רלוונטי. אבל הפרוצדורה היתה בערך כך: נפגשים עם הרב, בסוף השיחה הוא מציג רשימת דרישות. בגדול הדרישות היו לשמור שבת, כשרות, נידה, והכי חשוב - לשלוח את הילד לחינוך דתי. מתחייבים לכל זה בכתב. ואז מתכנסים כמה רבנים למין מועצה ומחליטים אם לאשר. אם אישרו, הילד עובר ברית מילה בניתוח עם הרדמה מלאה ולאחר כמה שבועות, כשמתאושש, טובל במקוה. ואז, נשאר רק לצפות לתעודת הגיור.
לגבי הגיור הרפורמי - אני אישית לא מכירה אבל ממליצה לך לחפש פה בפורום שירשורים בנושא ואולי עוד חברי פורום יענו.
שיהיה בשעה טובה ובהצלחה

לצפיה ב-'סיכויי אימוץ בחו"ל'
סיכויי אימוץ בחו"ל
13/09/2018 | 06:38
1
82
בוקר טוב, מה סיכוי אימוץ חו"ל במצב הבא: בעל בן 52, אישה בת 41? אני מבינה שמותר עד גיל 48, השאלה על איזה גיל מסתכלים?
ועוד שאלה- הזוג מבוסס כלכלית, אבל בעל כרגע לא עובד עקב נכות ( עבר תאונה ) ורק אישה עובדת. האם תהיה בעיה?
לצפיה ב-'סיכויי אימוץ בחו"ל'
סיכויי אימוץ בחו"ל
13/09/2018 | 07:17
62

הפרש גילאיים לא עד גיל ....
"בכדי לאמץ ילדים מחו"ל, על הפרש הגילים בין ההורים לילד, להיות פחות מ- 48 שנה. כשמדובר בבני זוג, חייב הפרש הגילים להיות פחות מ- 48  שנה בין הצעיר מבני הזוג לבין הילד"
בן זוג לא עובד אבל אפשר להתגבר על זה 
לגבי הנכות אם היא נראית לעין זה בעייתי מאוד! אני מכירה זוג שנפסל בגלל נכות,  תלוי מה מידת הנכות ואם אפשר לדלג עליה. מאחר והיום אין הרבה היצע אימוצים אני מניחה שהעמותות המטפלות יותר בוררות את המועמדים לאימוץ כי ביקוש תמיד יש ולא קטן ! 

לצפיה ב-'שנה טובה '
שנה טובה
09/09/2018 | 12:22
1
41
לצפיה ב-'שנה טובה ומתוקה לכל המאמצים, המאומצים'
שנה טובה ומתוקה לכל המאמצים, המאומצים
14/09/2018 | 02:45
19
והממתינים לאימוץ. מי יתן ובשנה הבאה לכל הילדים יהיה בית ומשפחה וכל הממתינים לאמץ יחגגו כהורים.
לצפיה ב-'שנה טובה וחג שמח לכולםםםםםםםםםםםםם'
שנה טובה וחג שמח לכולםםםםםםםםםםםםם
09/09/2018 | 06:15
24
לצפיה ב-'אימוץ'
אימוץ
07/09/2018 | 16:58
1
93
אני רוצה שיאמצו אותי נמעס לי מההורים שלי עם אני רוצה לקבל משהו זה רק עם אני ינקה את הבית נמעס לי שאמא שלי מרביצה לי כל הזמן ואבא שלי צוחק עליי נמעס לי זה כבר 12 שנים ככה ונמעס לי עם אפשר אני רוצה שיאמצו אותי אבל הורים שלא יעשו לי את המוות כמו שעשו לי 
לצפיה ב-'אם אתה מרגיש שאתה באמת במצוקה'
אם אתה מרגיש שאתה באמת במצוקה
14/09/2018 | 02:23
36
אתה יכול לפנות לשרותי הרווחה באזור מגוריך ולקבל עזרה. אם אינך יודע איך לפנות אליהם, תוכל להתקשר למוקד העירוני או למשטרה. מקוה שהיחסים עם הוריך ישתפרו
לצפיה ב-'אימוץ ילד'
אימוץ ילד
03/09/2018 | 15:17
1
136
שמי איריס בעלת תואר ראשון במשפטים
גרושה ללא ילדים מעוניית לאמץ ילד או ילדה
הנני אדם אחראי רציני
באם יש פרטים על התקדמות בתהליך זה
אנא צרו קשר 0526433395
נא להשאיר הודעה קולית
בהוקרה איריס
לצפיה ב-'שלום איריס, לא לגמרי ברור מה את מבקשת.'
שלום איריס, לא לגמרי ברור מה את מבקשת.
04/09/2018 | 07:09
104
כאן זה פורום של הורים מאומצים, לא של רשויות העוסקות באימוץ. אם את רוצה לאמץ תינוק בארץ, עלייך לפנות לשירות למען הילד כדי ללמוד על התהליך ועל התנאים שבהם יש לעמוד כדי שיתנו לך לאמץ, למלא טפסים ולהיכנס לתור של ממתינים לאימוץ. 
לצפיה ב-'אימוץ לאם יחידנית בחו"ל, אפשרי ?'
אימוץ לאם יחידנית בחו"ל, אפשרי ?
04/09/2018 | 05:13
6
123
היי לחברי הפורום,
אני מעוניינת ושוקלת לאמץ ילד בחו"ל.
קראתי לאחרונה דרך עמותת טף שזה אפשרי לאמץ לאמהות יחידניות דרך אל-סלבדור, האם מישהו כאן יכול לאשר את זה ?
כי כל פעם אני שומעת מידע אחר לגבי יחידניות.
אני רווקה בת 35 ללא יכולת להרות.
תודה,
טלי
לצפיה ב-'לא, לא אפשרי ליחידניים, אתר של טף לא מעודכן ! '
לא, לא אפשרי ליחידניים, אתר של טף לא מעודכן !
04/09/2018 | 07:04
46
לצפיה ב-'הכי טוב לדבר ישירות עם העמותות ועם השירות למען הילד.'
הכי טוב לדבר ישירות עם העמותות ועם השירות למען הילד.
04/09/2018 | 07:06
63
כל העניין של אימוץ חו"ל מאוד מעורפל בימים אלו, והמידע שיש בידי מי שאימץ בעבר מאבד את עדכניותו עד מהרה. לי אישית לא ידוע על אף מקרה כזה, אבל אולי השתנה משהו? בכל מקרה, גם אם יגידו לך שזה אפשרי, כדאי לוודא שזה אכן קורה בפועל ולא רק אפשרי בתיאוריה, ולקבל מידע עובדתי לגבי כמה ילדים הובאו משם לאחרונה בפועל ואף לבקש לדבר עם המאמצים. כי לעיתים העמותה אומרת שהיא עובדת עם מדינה כזו או אחרת, אך כשבודקים מגלים שזה רק על הנייר ושבפועל מעולם לא הצליחו להביא משם אף ילד. בשום אופן לא הייתי נכנסת לחוזה אימוץ ממדינה שלא בוצעו ממנה אימוצים מוצלחים בפועל, כי מרב הסיכויים שזה יסתיים במפח נפש אחרי המתנה ארוכה ומורטת עצבים. בהצלחה!
לצפיה ב-'אין אפשרות לחד הוריות יותר לאמץ וכמה חבל'
אין אפשרות לחד הוריות יותר לאמץ וכמה חבל
05/09/2018 | 04:45
3
34
לצפיה ב-'תודה לכולכם, אני בהחלט אברר עם העמותה'
תודה לכולכם, אני בהחלט אברר עם העמותה
07/09/2018 | 05:36
2
37
ואבדוק עם המידע נכון ועדכני לגבי אל-סלבדור.
אתם חושבים שיש בכלל סיכוי שיסודר העניין הזה בקרוב לגבי אימוץ חו"ל לאמהות יחידניות?
כי בעבר הלא רחוק היה אפשרי לדעתי.
לצפיה ב-'אי אפשר לדעת, אך מי שמונע אימוץ על ידי יחידניות הוא פוטין,'
אי אפשר לדעת, אך מי שמונע אימוץ על ידי יחידניות הוא פוטין,
08/09/2018 | 00:50
46
ולכן אישית אינני אופטימית במיוחד. פוטין מעונין לבטל אימוץ בינלאומי לגמרי.
לצפיה ב-'מאל סלבדור הגיעה ילדה אחת ומאז אין אימוצים משם'
מאל סלבדור הגיעה ילדה אחת ומאז אין אימוצים משם
08/09/2018 | 06:16
24
לצפיה ב-'מזל טוב למקסימונת'
מזל טוב למקסימונת
30/08/2018 | 02:28
6
91
הזמן טס כמטורף, עוד שנה חלפה והנה הגיע יום הולדתך ה-14! הילדונת המתוקה צמחה לנערה יפהפיה ואהובה ואני תוהה לאן נעלמה התינוקת שלי?! (בינינו...תמיד תהיי התינוקת שלי...) מאחלת לך להמשיך להיות שמחה, אהובה, מוכשרת ומאושרת ולהשיג את כל שתרצי. אמא.
לצפיה ב-'הזמן אכן, רץ כמטורף'
הזמן אכן, רץ כמטורף
01/09/2018 | 18:35
2
71
אז ביומיים איחור - ברכות ליום ההולדת.
לצפיה ב-'תודה. "נגה לביא"?'
תודה. "נגה לביא"?
02/09/2018 | 08:42
1
24
לצפיה ב-'אה, כן, ברור'
אה, כן, ברור
02/09/2018 | 12:22
45
שוב שכחתי להחליף שם. זה כבר לא קורה הרבה (בעיקר כי איני נכנסת הרבה לתפוז) אבל חלף זמן והזדרזתי. 
לצפיה ב-'המון מזל טוב!'
המון מזל טוב!
04/09/2018 | 06:56
1
10
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
04/09/2018 | 19:19
7
לצפיה ב-'מזל טוב והמון אושר בריאות והצלחה למקסימות ורוב נחת לאמה '
מזל טוב והמון אושר בריאות והצלחה למקסימות ורוב נחת לאמה
06/09/2018 | 13:03
3
לצפיה ב-'פונדקאות מול אימוץ'
פונדקאות מול אימוץ
13/08/2018 | 11:10
3
188
שלום לחברי הפורום.
האם חלקכם חשבתם לפני החלטת האימוץ גם על פונדקאות? אם כן מה היו השיקולים שבגינם החלטתם בסופו של דבר לאמץ? תודה מראש
לצפיה ב-'במקרה שלנו'
במקרה שלנו
17/08/2018 | 06:18
1
149
במקרה שלנו, הבעיה איתי (זכר), לאשתי אין בעיה אז הציעו לנו זרע תורם,
אבל היא אמרה שאם זה לא שלך אז שיהיה גם לא שלי, התחלנו אימוץ בין ארצי. 

לצפיה ב-'אנחנו גם חושבים ככה'
אנחנו גם חושבים ככה
20/08/2018 | 08:32
126
מהתחלה כאשר הבנו שזה לא בא בקלות סיכמנו בנינו שאו שלנו ביולוגי או שלנו מאימוץ
בשתי המצבים הופכים להורים אז זה מאוד החלתה אישית....
לצפיה ב-'אימצתי כי היו לי בנים ורציתי בת,'
אימצתי כי היו לי בנים ורציתי בת,
17/08/2018 | 20:34
143
אז פונדקאות בכל מקרה לא הייתה על הפרק מבחינתי. אבל בלי קשר מאז ומעולם פונדקאות נראתה בעייתית בעיניי מבחינה מוסרית: לא הייתי רוצה לקחת על עצמי את האחריות על בריאותה הפיזית והנפשית ועל הרווחה הכללית של אישה זרה. גם אם רשמית זו לא האחריות שלי, לא יודעת איך הייתי מסוגלת לחיות עם עצמי אילו משהו היה קורה במהלך ההריון שהיה פוגם קשות בבריאותה או מסכן את חייה, או איך הייתי מתמודדת במקרה שהיו מתעוררות בעיות אחרות כלשהן עם הפונדקאית. אני מעדיפה, כמו שאומרים, לא להכניס ראש בריא למיטה חולה, לא לקחת על עצמי אחריות עם אנשים זרים שלא ברור איזה מטען הם מביאים איתם ומה יקרה איתם לאורך הדרך. תמיד הרגשתי שדבר כזה הוא יותר מדי בשבילי אישית. ברור לי שפונדקאות היא חוקית ושיש אנשים שרואים את הדברים אחרת ממני, ואין לי ביקורת חלילה על מי שמשתמש בשירותי פונדקאית, ואני מבינה את המצוקה הקשה של מי שמשתוקק לילד. זה פשוט לא מתאים לי אישית בשל הסיבות שמניתי.
לצפיה ב-'נושא של הצעת ילד'
נושא של הצעת ילד
09/08/2018 | 14:51
5
232
שלום,אני ואשתי בני 36, עם אצבע על ההדק להתקשר ולעביר סכום ראשון לפתיחת תיק בין ארצי.
אבל אשתי מודאגת מהרגע שנקבל הצעת ילד (ברור לנו שיקח זמן עד שזה יקרה)
החשש שנקבל תמונה של ילד ואין לנו "את זה" לא יודע איך לקרוא לזה.
אנחנו רואים באתרים של בתי ילדים רוסיים ומוכנים לקבל כמאט כל ילד שמופיע 
אבל כאשר מדובר בהצעה אחת של ילד אז חסר פה אלמנט של פידבק בלב 
כאלו מישהו כבר "בחר" במקומכה.
 ברור לי שעמותה לא בוחרת שהם מקבלים הצעה ממה שיש
אבל אשתי חלמה שזה יהיה קצת יותר אינטימי הרגע של המציאת ילד.
האם מישהו יכול לספר איך אתם חוויתם את הרגע הזה מקבלת הצעה עד 
החלטה הסופית. 
תודה.

לצפיה ב-'בחירת ילד'
בחירת ילד
10/08/2018 | 19:51
167
איני יכולה לעזור הרבה. אנו מתגוררים בבלגיה, וחוקי האימוץ הם כאלו, שלמרות שנסענו לילדה ספציפית, אנו לא ידענו עליה דבר וארגון האימוץ לא סיפר לנו עליה דבר. אימצנו בקזחסטן, והמגוון האתני האפשרי היה רב. הרחבנו את גיל הילד/ה עד גיל שלוש, כך שטווח הגילאים היה בין חצי שנה לשלוש שנים. ואנו לא ידענו דבר מעבר למינה, וגם את זה לא היינו אמורים לדעת.

עם כל הקסם אותו מתארים לפני האימוץ של "הפידבק בלב", למתי מעט זה קורה באמת ברגע המפגש. אך מה שבוודאות קורה הוא שלצד הילד שנבחר יש ילד(ים) שלא.

לא יודעת איך זה יהיה עבורכם, אך עבורנו זה היה נפלא שלא היינו צריכים להכריע גורל של ילד כלשהו להשאר בבית ילדים, בעוד בתנו הופכת לנסיכת בית מפונקת. אם היו נותנים לי לבחור בין שני ילדים, לא רואה עצמי מסוגלת להכריע מי מהם יקבל בית ומי ישאר מאחור. אם הייתי צריכה לעבור זאת, סביר להניח שמראה הילד האחר היה רודף אותי כל חיי.

הגענו לפגישה איתה כמו שמגיעים ללידה, מבלי להכיר אותה מראש. בסופו של דבר, בחלקיק שניה בו הילדה חצתה את סף הדלת לפגוש אותנו היא הפכה מילדה-קזחית-בת-רבע-לשלוש לבתנו, והאיש אהב אותה עד כלות. לי לקח יותר זמן, ולא כי לא היה קליק, אלא שזו אני ופשוט לי לוקח זמן להתאהב ביצור חסר ישע התלוי בי. כששלושה שבועות (בערך) לאחר אותה פגישה התברר לנו כי כמעט קיבלנו ילדה אחרת, לכאורה אטקרטיבית יותר, החוורתי כסיד. בשלב ההוא כל רמז לכך שהייתי מקבלת ילדה אחרת מבתנו הוציא אותי משיווי מקשל, כי היא כבר הייתה בתי, ולא יכולתי (כמו גם לא רציתי) לתאר לעצמי בת אחרת.

מקווה שזה עוזר לכם במשהו בהבנת ההליך.
לצפיה ב-'אני מאמינה שילד לא בוחרים'
אני מאמינה שילד לא בוחרים
10/08/2018 | 20:05
139
אז באימוץ יש מידה מסוימת של בחירה כמו מין הילד, גילו ועוד כמה פרמטרים אבל בגדול גם באימוץ אין יותר מדי בחירה וטוב שכך.
לצפיה ב-'זו לא אמורה להיות בחירה ומלכתחילה אין לחשוב על העניין'
זו לא אמורה להיות בחירה ומלכתחילה אין לחשוב על העניין
11/08/2018 | 10:38
2
125
במונחים של בחירה. יש זכות סירוב, שזה כבר הרבה יותר ממה שיש בלידה, אבל לא מעבר לכך. לדעתי כדאי לשנות גישה ולחשוב על זה כמו על הריון שבסופו נולד ילד שפרט לכמה פרטים יבשים (מין, גיל וכד') לא יודעים עליו דבר. תחשבו על זה כמו על לידה - אין לכם אפשרות לבחור או לדעת מראש איזה ילד יוולד לכם וזה המצב הנורמלי והרגיל. מקסימום, אם תרגישו שאתם לגמרי ובשום אופן לא מסוגלים להתחבר, תמיד תוכלו לסרב לאמץ את הילד, 
לצפיה ב-'תודה לכל העונים'
תודה לכל העונים
11/08/2018 | 15:38
1
109
תודה לכל העונים, אשתי ואני קצת נרגענו, נקווה לטוב ומחר נתקשר לעמותה. 
לצפיה ב-'בחירת ילד/ה'
בחירת ילד/ה
14/08/2018 | 23:30
104
ברוסיה ישנם קטלוגים של ילדים המוצאים לאימוץ (גם באינטרנט) הפנייה היא למקומיים .זה מצמרר בעיני. המחשבה שאצטרך להכריע הכרעה גורלית על פי תמונה וכמה מילים כמו היו פריט מאיקיאה .יש לכם בחירה - להגיד לא או כן. לגבי מין היילוד אני בספק לפי מצב האימוצים ברוסיה. אני גם לא יודעת מה לגבי טווח הגילאים שניתנים היום לאימוץ  .בסופו של דבר, תמונה לא שווה אלף מילים במקרה הזה, רק מפגש, וגם הוא מורכב ..טווח הרגשות הוא גדול (אם אין בעיות רפואיות) , מחמלה -דרך התרגשות -ועד תהיה ושאלות. במקרה שלי פשוט ידעתי. לפעמים זה לא מסובך כנראה :) בהצלחה !!!  
לצפיה ב-'איזה עמותה עדיף?'
איזה עמותה עדיף?
06/08/2018 | 20:18
2
141
שלום שוב לחברי הפורום:
מהניסיון שלכם דרך איזה עמותה כדאי לאמץ באימוץ בין ארצי?
 מה היתרונות/חסרונות בכל עמותה?
חשוב לנו במיוחד  לקבל חוות דעת ממי שאימץ או התחיל את התהליך בשנים האחרונות.
תודה רבה
לצפיה ב-'בהמשך לשאלתך ..... "איזה עמותה עדיף?"'
בהמשך לשאלתך ..... "איזה עמותה עדיף?"
06/08/2018 | 23:40
132
שלום משפחה קטנה
לפי ידיעתך על חזרתם מחופשה אני מניח שדיברת טלפונית עם שתיהן.
איך התרשמת טלפונית ? גילו סבלנות בשיחה הטלפונית וענו על שאלותך באורך רוח ומקצועיות ? (אפשר לקבל אינדיקציה מינמלית אומנם אבל אפשר ) ! 
בכל מקרה אני ממליץ לך להיפגש עם שתיהן זה יעזור מאוד להחלטתכם לפי התרשמות בפגישה והכל יחד, תגיעו ליתרונות ולחסרונת לבד.
לא חושב שמישהו יכול לענות על שאלתך "איזה עמותה עדיפה?"
מה שכן החסרון הגדול , באופן כללי, זה העניין של המתנה הארוכה בין אם תבחרי אחת ובין אם שנייה, לא הכל תלוי בהן ! 
בהצלחה 

לצפיה ב-'כיום יש רק שתי עמותות'
כיום יש רק שתי עמותות
07/08/2018 | 11:49
115
פילות, כך שמ שאימץ דרך מותה, התהליך היה לשביעות רצונו והילד/ה שקיבל ענו על ציפיותיו, אותה עמותה תהיה בעיניו הכי בעולם. לעומת זאת מי שבתהליך שלו צצו קשיים, לא תמיד בגלל העמותה, או שהילד שקיבל התגלה עם בעיות שלא ידע עליהן קודם, שוב לא תמיד בשל העלמת מידע מכוונת של העמותה, יראה בה את הנוראה ביותר.

בגדול שתי העמותות הביאו בשנים האחרונות מספר ילדים דומה ובגילאים דומים ובהמתנה די ממושכת. לכן ממליצה לך  להיפגש עם מנהלי שתי העמותות. לשמוע מכל אחד על התהליך שצפוי וללכת על פי כימיה אישית.

לצפיה ב-'שאלה - האם משהו יצר קשר עם אחת העמותות בשבוע האחרון ? '
שאלה - האם משהו יצר קשר עם אחת העמותות בשבוע האחרון ?
31/07/2018 | 18:02
1
129
עמותת טף או עמותת עתיד הילדים ? 
מספרי הטלפונים שיש לי זה מאתר של השירות למען הילד, אימוץ בין ארצי  
האם ידוע למישהו על חופשה שהם יצאו ואם כן עד מתי ? 
אנו רוצים לתאם פגישה עם שניהם 
תודה לעונים 

לצפיה ב-'כן'
כן
06/08/2018 | 20:20
105
עמותת עתיד הילדים חזרו עכשיו מחופש
עמותת טף חוזרים ב15.8
לצפיה ב-'טיפים להתחלת התהליך'
טיפים להתחלת התהליך
25/07/2018 | 16:04
11
170
שלום לחברי הקבוצה:
אנחנו זוג וילדה בת שש. הילדה נולדה לאחרי עשר שנים של טיפולים והריון מאוד מאוד קשה. מאז ניסנו להביא לך אח או אחות בטיפולים אך ללא הצלחה. עוד טיפולים זו לא אופציה בשלב הזה.
דיברנו על זה בינינו ואנחנו רוצים ומוכנים לאמץ . אנחנו רוצים להתחיל תהליך של אימוץ בין לאומי.  לאיזו עמותה כדאי לפנות? כמה זמן לוקח התהליך בימינו?  יש לכם טיפים שיעזרו לנו בתחילת הדרך?
תודה רבה 
לצפיה ב-'תגלגלי למטה להודעה "שאלות בנוגע לתחילת התהליך" הודעה מתחת '
תגלגלי למטה להודעה "שאלות בנוגע לתחילת התהליך" הודעה מתחת
25/07/2018 | 17:36
2
96
המלצה - להיפגש עם שתי העמותות ! 
בהצלחה 

לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
27/07/2018 | 17:49
1
65
פנינו לעתיד הילדים לפני כמה ימים ולא חזרו אלינו בטלפון עדיין. יש מצב שהם בחופש או שפשוט זה לוקח זמן? תודה
לצפיה ב-'שלום - חזרו אלייך מעתיד הילדים ? '
שלום - חזרו אלייך מעתיד הילדים ?
29/07/2018 | 14:14
53
לצפיה ב-'כיום פועלות בארץ שתי עמותות'
כיום פועלות בארץ שתי עמותות
26/07/2018 | 09:51
5
128
"טף" ועתיד הילדים". שתיהן מביאות ילדם מרוסיה. מציעה לכם להיפגש עם מנהלי שתי העמותות ולראות עם מי תהיה הכימיה. בגדול התהליך דומה. מדובר על המתנה של כשנה וחצי פלוס, הילדים שמגיעים רובם מעל גיל שנתיים ואפילו ושקים לשלוש.

ולמען הגילוי הנאות, נגד עמותת טף הוגשה לאחרונה תביעה על כך שתיקים ובהם חומר חסוי על משפחות מאמצות וילדים שאומצו נמצא זרוק ברחוב.
לצפיה ב-'עמותת טף'
עמותת טף
27/07/2018 | 17:52
4
120
תודה רבה. קראתי על העניין עם עמותת "טף". עדיין מומלץ לפנות אליהם? יש פה אנים שאימצו דרכם וזה היה בסדר?
לצפיה ב-'עמותת טף היא העמותה הגדולה ביותר שהביאה לארץ'
עמותת טף היא העמותה הגדולה ביותר שהביאה לארץ
27/07/2018 | 18:17
3
123
הכי הרבה ילדים לאורך השנים. גם אני אימצתי דרכם בזמנו כי התרשמתי שהם הכי מנוסים ובעלי יכולות הכי מוכחות, ונשארתי מאוד מרוצה מהמהירות, היעילות והיחס שלהם, אם כי זה היה מאוד מזמן. עד למקרה האחרון היה לי קל להמליץ עליהם. ואכן ההתנהלות שעליה מדובר היא חמורה מאוד ובהחלט לא מקצועית מעבר לכך שהיא לא מוסרית, אם כי היא לא בהכרח קשורה ישירות ליכולות העמותה בכל הקשור לניהול מוצלח של תהליך אימוץ. אפשר להשוות את זה אולי 
למקרה של רופא מנתח מבריק ששכח את תיקי מטופליו פרוסים על השולחן בחדר הקבלה - הדבר יצביע על רשלנות חמורה בתחום השמירה על פרטיות המטופלים, שזה דבר חמור מאוד, אך לא יפגע כנראה בכישוריו לנתח.
השאלה היא כמה אפשר לסמוך ולתת אמון במישהו שפעל בצורה כה רשלנית וחסרת אחריות, וזה תלוי אך ורק בך. הייתי רוצה לקוות שמי שפעל בצורה כה חסרת אחריות למד את הלקח ומודע לחומרת ההשלכות, ולכן לא יחזור שנית על מעשה דומה, אך כמובן שזו נחמה מפוקפקת ביותר כי עצם העובדה שזה קרה ולו פעם אחת מצביע על זלזול והתנהלות פנימית בעייתית. אך בהתחשב בעובדה שמבחר העמותות כה קטן ושזמן התגובה של העמותה השנייה אינו משביע רצון, הייתי לפחות מנסה לפנות גם לעמותת טף למרות הכל, ולו כדי להשוות בין העמותות ולקבל החלטה מושכלת.  
לצפיה ב-'קאלה לצערי הרבה השתנה מאז שאימצת דרכם,'
קאלה לצערי הרבה השתנה מאז שאימצת דרכם,
27/07/2018 | 22:44
2
129
במיוחד לגבי משך ההמתנה וגיל הילדים. מכירה אישית שלושה זוגות שמחכים לאימוץ דרך טף מעל לשנתיים ולא, אין להם דרישות מיוחדות. לאחד מהם הוצע ילד שבגיל מתקרב לגיל ארבע ולשנייה ילד שהרופא פסל. איני אומרת שזו רק אשמת העמותה. בשנים האחרונות חלה ירידה משמעותית במספר האימוצים מרוסיה לחו"ל בכלל ולישראל בפרט.
ואגב בשנתיים האחרונות מספר הילדים שהגיעו ארצה באמצעות שתי העמותות די דומה
לצפיה ב-'אני התכוונתי לדברים שקשורים לעמותה.'
אני התכוונתי לדברים שקשורים לעמותה.
27/07/2018 | 23:45
1
95
למיטב ידיעתי, כיום מצב האימוץ ברוסיה אינו תלוי כלל ברצון או מעשי העמותות, אלא באדון פוטין. ברור שכשקצב האימוץ שואף לאפסי, אז מספר הילדים הזעום שמגיע הוא בערך שווה לשתי העמותות. אך מבחינתי ההיסטוריה של טף מרמזת שכשמאפשרים לה, היא יודעת (או לפחות ידעה בעבר) לעשות את העבודה טוב מכולם. מעבר לכך, בהחלט הסתייגתי וציינתי שאני מדברת מניסיון אישי שמלפני שנים רבות, כלומר ייתכן שהמצב השתנה.
בואי נגיד שאם כל הנתונים האחרים זהים, הייתי בכל זאת בוחרת בעמותה שהביאה הכי הרבה ילדים לאורך זמן. אבל אם לא כל הנתונים זהים (למשל, לאור מקרה התיקים המושלכים שקרה לאחרונה) - כאן כבר אצטרך להפעיל שיקולים נוספים בבחירה בהתאם לנסיבות.
לצפיה ב-'מציע לכם ללכת לפונדקאות כי האימות הבין ארצי כמעט ולא קיים למ'
מציע לכם ללכת לפונדקאות כי האימות הבין ארצי כמעט ולא קיים למ
28/07/2018 | 05:34
105
למעשה וסתם מביא מפח נפש מיותר בהצלחה בכל החלטה שלכם
לצפיה ב-'כדאי להסתכל על העמוד של אימוץ בין ארצי של השירות למען הילד'
כדאי להסתכל על העמוד של אימוץ בין ארצי של השירות למען הילד
30/07/2018 | 16:42
1
112

מכך עולה שעתיד הילדים מאפשרת אימוץ גם מסרביה, שני יעדים זה מעודד,
למטה יש גם טבלה עם מספר הילדים שנמסרו לאימוץ במשך השנים
נראה שאומצו כבר 2 ילדים מסרביה
הייתי מבררת גם בעמותות ומדברת גם עם המפקחת על אימוצי חו"ל כיום,
אביגיל וייס
מבקשת לדעת על זמני המתנה ,כמה אומצו באמצעות איזו עמותה בשנה האחרונה ובשנה הנוכחית, מה היו גילאי הילדים, מבקשת לדבר עם אנשים שאימצו השנה
לדעתי, נסיון העבר ושיקולי העבר לגמרי לא רלוונטיים היום
לצפיה ב-'לגבי אימוץ מסרביה-ממליצה לבדוק היטב את כל הפרטים. כמה זמן '
לגבי אימוץ מסרביה-ממליצה לבדוק היטב את כל הפרטים. כמה זמן
21/08/2018 | 19:30
45
יש לעמותה רשיון להביא ילדים ממדינה זו, כמה הגיעו בפועל וזמן התהליך. עמותות רבות נהגו להציג רשיון שאולי היה אמיתי, אך בפועל לא הגיע מאותה מדינה מעולם אף ילד. מאוד מקווה שאולי באמת הצטרפה מדינה נוספת לנושא האימוץ.
לצפיה ב-'שלום.שמי לאה.רציתי לדעת מה שלום הילד שרציתם למסור לאימוץ?'
שלום.שמי לאה.רציתי לדעת מה שלום הילד שרציתם למסור לאימוץ?
25/07/2018 | 13:27
196
שלום. ראיתי הודעה ישנה שלכם על ילד בן 10 חודשים שקשה לכם לגדל אותו.רציתי לדעת מה שלומו והאם אתם צריכים עזרה?
לצפיה ב-'סיוע דחוף'
סיוע דחוף
24/07/2018 | 15:12
2
219
אני בן 51 אומצתי בילדותי.
לפני 3 חודשים קרה משהו במשפחה ואני רוצה שה"אימא" תמחק אותי מתעודת הזהות שלה.
במשרד הפנים נאמר לי שרק שופט/ת יכולים לאשר זאת.
מאחר וזמנו אותי מחר שוב לבית המשפט אני מבקש שזה מה שיקרה יש איזה חוק בעניין שאני יכול להשתמש בו?
תודה למבינים.
לצפיה ב-'ממליצה'
ממליצה
24/07/2018 | 15:52
1
142
אני לא יודעת אבל לפי דעתי מאחר ואתה מעל גיל 18 זה צריך להיות החלטה שלך בלבד
אני ממליצה לך לפנות לפורום של עורכי דין- להם יש ניסיון ותשובות יותר נכונות מאשר פה
בהצלחה
לצפיה ב-'הבנתי'
הבנתי
24/07/2018 | 15:55
99
תודה מעיין
לצפיה ב-'בזמן ההמתנה לטלפון המיוחל...'
בזמן ההמתנה לטלפון המיוחל...
22/07/2018 | 12:59
5
179
האם התקשרתם לעו"ס? שלחתם מיילים?
אנחנו כבר ממתינים שלוש וחצי שנים לאימוץ בארץ
מאז שמילינו טופס תיאום ציפיות, לפני קרוב לשנה שלחנו רק מייל אחד לעו"ס להגיד שלום
אנחנו יודעים ש"להציק" לא יזרז את התור אבל רציתי לדעת מה אתם עשיתם? האם קיבלתם תשובות מהעו"ס לגבי מקומכם בתור?
לצפיה ב-'למה את חושבת ש"להציק" לא יזרז את התור?'
למה את חושבת ש"להציק" לא יזרז את התור?
23/07/2018 | 13:36
4
125
אמנם בעקרון התור קשיח, אבל בפועל זה לא בדיוק כך.
עשיתם כבר סדנת הכנה לאימוץ? אני מנחשת שעוד לא ..
לצפיה ב-'עשינו לפני שנה'
עשינו לפני שנה
24/07/2018 | 07:46
3
108
אולי זה נאיבי ויותר מידי מתן אימון אבל חשבתי שזה עובד לפי מקום בתור ולא יעזור אם נציק...
לפני הסדנה "הצקנו" הרבה יותר כי רצינו כבר לבצע את הסדנה וזה כן משהו שיכולים להגיד מתי או להקדים... אבל סיימנו בדיוק לפני שנה ומאז שמילינו טופס ציפיות שלחנו רק מייל אחד (הקשר שלנו עם העו"ס תמיד היה בעיקר מיילים) וחשבנו להמתין עד החגים לשלוח עוד מייל של "חג שמח- מה קורה?"
ההמתנה זה אחד הדברים הקשים...
לצפיה ב-'אני לא יודעת להגיד לך בודאות'
אני לא יודעת להגיד לך בודאות
24/07/2018 | 13:00
89
יתכן שמכיון שעשיתם כבר את הסדנא אז אין מצב ש"שכחו" אתכם. אבל אני בהחלט הייתי יוצרת קשר. לדעתי אין שום סיבה שלא תתקשרי כל חודשיים-שלושה לעו"סית ותדברי איתה. אני לא יודעת מה קורה היום, בזמנו כשאנחנו אימצנו, בקושי היה מחשב בשרות למען הילד. לעו"סית עצמה לא היה מחשב. דהיינו עבדו עם תיקים ומסמכי נייר. דברים יכולים ללכת לאיבוד גם כשממוחשב, על אחת כמה וכמה כשעובדים עם ניירת. ממליצה לך בחום להתקשר, לשאול מה נשמע, לפטפט ולהחליף כמה מילים. במילים אחרות - להזכיר לה את קיומכם ולהתעדכן. כשאת שולחת מייל היא יכולה להחזיר תשובה לקונית בלי לבדוק כלום. כשאת מדברת בטלפון את יכולה לנווט את השיחה כך שתוודאי שהיא יודעת במי מדובר ואיפה אתם עומדים. אם לא יועיל זה בטח לא יזיק.
לצפיה ב-'ההמתנה אכן קשה'
ההמתנה אכן קשה
24/07/2018 | 13:02
1
75
חוסר הודאות מטריף, במיוחד כשאין תאריך סופי כלשהוא. אתם בקשר עם זוגות אחרים שהיו בסדנה?
לצפיה ב-'תודה'
תודה
24/07/2018 | 14:06
59
לא שמרנו על קשר בעיקר בגלל שזה הרגיש שהסיבה היחידה שנשמור על קשר זה לדעת מתי כול אחד מקבל ילד... הזוגות שיותר התחברנו איתם גרו ממש רחוק מאיתנו ולא הרגשנו שהקשר יחזיק מעמד
אולי זה היה טעות אבל זה לא שלא רצינו פשוט לא יזמנו
תודה על ההמלצה להתקשר, אני בתקווה שבגלל שהכול ממחושב אז לא יהיה מצב שישכחו אותנו אבל כמו שאמרת- אם לא יועיל זה בטח לא יזיק. וזה בוודאות יעשה לי הרגשה יותר רגועה!

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

ג'הארה דולה - בית מפנק ללידה טבעית
ג'הארה דולה
ד
מתקשים בפוריות?
פורום לידה פעילה וביתית
לידה פעילה וביתית

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה