לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
עדכן
פורום סקסולוגיה
 ברוכים הבאים לפורום סקסולוגיה. כאן תוכלו לשאול ולהתייעץ בכל הנושאים שקשורים לבעיות בתפקוד המיני, קשיים באינטימיות הזוגית, חוסר חשק, תקשורת מינית, שפיכה מהירה, בעיות זקפה, הפרעות כאב, וכו'. שמי ענת בן דוד ואני סקסולוגית מוסמכת ומטפלת קלינית בזוגות וביחידים. 
מניסיון של שנים כסקסולוגית ,בעיות בתפקוד המיני ובמיניות בכלל עלולות לגרום לתסכול וקושי רב, פגיעה ביחסים זוגיים ובדימוי העצמי. פעמים רבות יעוץ חד פעמי ולו גם בפורום כמו זה יכול לסייע בפתרון המצוקה, אז אל תהססו, שתפו ובקשו לקבל פתרון.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום סקסולוגיה

ברוכים הבאים לפורום סקסולוגיה. כאן תוכלו לשאול ולהתייעץ בכל הנושאים שקשורים לבעיות בתפקוד המיני, קשיים באינטימיות הזוגית, חוסר חשק, תקשורת מינית, שפיכה מהירה, בעיות זקפה, הפרעות כאב, וכו'. שמי ענת בן דוד ואני סקסולוגית מוסמכת ומטפלת קלינית בזוגות וביחידים. 
מניסיון של שנים כסקסולוגית ,בעיות בתפקוד המיני ובמיניות בכלל עלולות לגרום לתסכול וקושי רב, פגיעה ביחסים זוגיים ובדימוי העצמי. פעמים רבות יעוץ חד פעמי ולו גם בפורום כמו זה יכול לסייע בפתרון המצוקה, אז אל תהססו, שתפו ובקשו לקבל פתרון.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

שימו לב, פורום זה אינו פורום רפואי גניקולוגי ולכן אין להפנות כאן שאלות בנושאים רפואיים. 

המשך >>

נואש למין
24/05/2016 | 13:13
2
46
אני בן 25 בתול ואני ממש נואש למגע מיני ולאחרונה התחלתי להרגיש שגם לא אכפת לי שגבר יגע בי העיקר לקבל מגע מיני(לא בהרכח חדירה)
אני מאוד בטוח למיניות שלי (סטרייט)ואני חושב שזה מגיע מתוך נואשות לא מתוך העדפה מינית איך אני מוריד את זה מעצמי
אולי תחפש נערת ליווי שתפרוק לך את המתחים?
25/05/2016 | 11:23
21
שמעתי פעם מחבר שלי נשוי שהיה מתוסכל אש מאשתו. יש כאלה ברמה גבוהה. לא מהרחוב. חלקן סטודנטיות כאלה שמקבלות בדירה שלהן, הכל נקי. עושים מקלחת יחד, מפנקות אותך.
אני הייתי הולך במקומך.
אף אחד לא צריך לדעת. אם אני זוכר זה עלה לו 200-250 שקלים לשעה.
לא זול אבל שווה לאור מה שאתה מרגיש.
אחרי שתשתחרר תתפנה לחפש בת זוג בלי לחץ.
אופצהי נוספת היא להתחבר לפורומים של סטוצים או חסרי ניסיון מיני. יש בתפוז את שניהם. פשוט לפרסם מודעה, לתאר את עצמך ולהצהיר שאתה מחפש את זו שתגאל אותך מבתוליך.
קח את העיצה הזו לחיים:
זה כמו מישהו שמחפש עבודה בתור מובטל שנה, לעומת מישהו שעובד ומחפש עבודה בלי לחץ. כל אחד משדר משהו אחר למראיין שיושב מולו.
אחד משדר נואשות, יסכים לכל עבודה בכל סכום, שני משדר רוגע. תקבל אותי טוב, לא תקבל, לא נורא, אני בינתיים עובד, עד לפעם הבאה.
תחשוב על זה.
נואש למין
( לעמוד שלי בתפוז )
27/05/2016 | 08:49
שלום
מה הסיבה לדעתך שאתה לא מגיע למגע מיני עם אחרים?

עצבנות קיצונית כחצי יום. יום לאחר סקס
17/05/2016 | 15:50
5
78

שלום , בשבועות האחרונים אני חווה מצב שבו כחצי יום , יום, לאחר סקס (אם אנחנו לא שוכבים יום אחרי יום) , אני הופך להיות עצבני ובעל תגובות אמפולסיביות וקיצוניות , הדבר בא ליידי ביטוי גם בסבלנות שלי לילדיי ועצבנות יתרה.
מרגיש לי כמו חוסר איזון הורמונלי.
יומיים אחרי אני כבר רגוע.
אודה לעזרתכם.

עצבנות לאחר סקס
( לעמוד שלי בתפוז )
18/05/2016 | 16:38
2
50
היי דודו
מעניין מה קרה בשבועות האחרונים?
מה היה קודם? מבחינת התחושה אחרי?
האם משהו השתנה?
עצבנות לאחר סקס
19/05/2016 | 12:28
1
36
לפני כן לא הבחנתי בקשר בן השניים או שבחרתי להתעלם.
בין אם סקס עם אשתי או אוננות , יום אחרי או יומיים אחרי אם לא הייתי גומר ,הייתי הופך קיצוני בתגובות שלי  עצבני באופן שהייתי מופתע (בדיעבד) מתגובתי הבלתי פרופורציונאלית לכל מיני דברים. פניתי גם לפורום אנדו ושם חושבים שזו לא קשור להורמונים (למרות שלדעתי זה כן).

תודה.

עצבנות כשאין סקס
( לעמוד שלי בתפוז )
23/05/2016 | 12:39
31
יכול להיות שאצלך התחושה של ההתמלאות באשכים והמחשבה שהנה עברו יומיים ולא היה כלום גורמים לך לתחושות האלה. אני מאמינה שהאדם יודע הכי מדוייק להרגיש על עצמו, גם בפורום אנדו שללו. המח והפרשנות שאנו נ7ותנים לדברים הלא מודע בהחלט יכולים להביא לתחושות עצבנות כמו גם אושר
מעניין
22/05/2016 | 17:25
1
23
לפי התיאוריה שלך הייתי צריך לרצוח את כל המשפחה, כי אני מקבל בממוצע סקס פעם בשבוע.
ואני את כל השכונה
24/05/2016 | 16:45
16
עם הפעם בחודש שלי...
מטפלים למפאה פרטית
17/05/2016 | 09:37
43
מרפאה פרטית לתפקוד מיני מחפשת מטפלים/ת /רופאים/ת לנשים גברים וזוגות 
יועצ/ת מין מומלצת?
16/05/2016 | 16:54
1
39
שלום לכולם,
אני מעוניינת לבצע ייעוץ מיני עם בן זוגי מהרבה סיבות שלא נפרט אותן פה.
הרבה המליצו לי על מוריה לאמעי ?
זה האתר שלה אם מישהו מכיר http://morialamay.com/
מה אתם אומרים?
יעוץ מיני - איך בוחרים סקסולוג
( לעמוד שלי בתפוז )
17/05/2016 | 06:41
28
שלום לך,
ראשית נהדר שאת ובן זוגך רוצים לטפל ולשפר את האינטימיות שלכם.
ועכשיו לשאלה איך בוחרים סקסולוג מטפל מיני זוגי.
 בישראל הגוף היחיד שיכול להסמיך לתת רישיון לסקסולוגים הוא איט"ם - האגודה הישראלית לטיפול מיני. באתר שלהם יש רשימה של כל הסקסולוגים המוסמכים בארץ. מי שלא שם לא מוסמך. 
המצב בארץ  כיום שאנשים שונים מכנים עצמם סקסולוגים/יועצים זוגיים מיניים והם לא מוסמכים באמת לתחום.  גם יש לשים לב לכותרת יועץ זוגי שזה היום כל אדם שעשה קורס יעוץ - אימון יכול לומר על עצמו שהוא יועץ ומאמן. לעומת מטפלים שיש להם תואר מוסמך בתחום טיפול כמו פסיכולוגים שזה תואר שני או עובדים סוציאליים וכדומה.
מעבר לכך חשוב ללמוד מה הניסיון בתחום של טיפול בבעיה שאתם באים איתה.
מזמינה לקרוא עוד על איך לבחור את המטפל המיני זוגי בקישור הבא

לא אוהבת סקס
16/05/2016 | 16:44
2
85
ויודעת שזה בעייתי.
כי גברים אוהבים.
ואם אני רוצה להיות עם גברים, אני צריכה לאהוב סקס. זו כנראה המשוואה.

באסה לי.
תתפלאי זו לא
23/05/2016 | 09:16
27
יש בעולם אוכלוסייה של אנשים הנקראים א-מיניים.
יש פורום בתפוז לנושא. את מוזמנת לפנות לשם ולהתחיל ליצור קשרי חברות עם גברים שמין זה לא האישיו אצלם.

בהצלחה
לא אוהבת סקס
( לעמוד שלי בתפוז )
23/05/2016 | 14:22
27
שלום מלי
לפני שמחליטים שאת א מינית, שווה להבין בתור התחלה:
האם היית רוצה לאהוב סקס?
מדוע את חושבת שאת לא אוהבת?
אולי זה משהו שניתן לשנות... 
פורומים חדשים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
15/05/2016 | 12:12
3
 עונה חדשה של "המירוץ למליון" עולה למסך, והפורום חוזר לפעולה!
אז בואו נצא לסיבוב מסביב לעולם עכשיו בפורום המירוץ למליון!

יש לכם שאלות לגבי תביעות סיעוד נגד חברות הביטוח?
עכשיו בפורום תביעות ביטוח סיעודי תוכלו לקבל מידע מקצועי ומהימן!

חושבים על מעבר לאוסטרליה? יש לכם שאלות בנוגע לתהליך?
היכנסו עכשיו לפורום הגירה לאוסטרליה בתפוז!
אורגזמה נשית - אז עכשיו הגודל של הנשים קובע?
( לעמוד שלי בתפוז )
03/05/2016 | 09:34
5
275
מה אפשר להגיד, אם זה נכון? זה ממש מתסכל...
05/05/2016 | 00:20
1
75
למה מתסכל?
( לעמוד שלי בתפוז )
05/05/2016 | 13:21
50
קראתי.
05/05/2016 | 13:38
2
103
והבנתי דבר אחד. כתוב שם שלנשים קל יותר לגמור ללא בן הזוג שלהן. אני מבין מזה שלנשים קל יותר לגמור אם הן בוגדות בבן הזוג עם מישהו אחר. אני מקווה שאשתי לא קוראת את זה.......
לא מישהו
05/05/2016 | 20:40
77
אלא משהו.
וזה עובד גם אם בן הזוג מתפעל אותו
מעניין שעל זה נעצרת
( לעמוד שלי בתפוז )
05/05/2016 | 21:01
78
כתוב שם גם שנשים במערכות יחסים מסופקות יותר מכמות האורגזמות שלה
אז כל אחד רואה איפה שמדגדג לו
כאבים ביחסי מין חוסר חשק מיני שפיכה מוקדמת, בעיות בזקפה
( לעמוד שלי בתפוז )
05/05/2016 | 18:29
110
יש קשר בין כולם לפעמים, כנסו לקישור ותקראו. מי שלא מצליח לפתוח, מוזמן להכנס דרך הפייסבוק ענת בן דוד סקסולוגית הקישור נמצא שם
תופעה ושמה גועל
08/05/2016 | 00:08
1
160
שלום לכולם
אני בת 24. בתולה. היו לי התנסויות מיניות אבל..אף פעם לא מתוך אהבה
פה ושם היתה תשוקה, אבל מהר מאד זה התחלף ל-איכס אחד גדול..נגעלתי מעצמי, מהסיטואציה, מהגבר שהייתי איתו (טעם/ריח/גוף)..ואפשר להגיד שתמיד בחרתי גברים שווים במיוחד חיצונית לפחות
אני לא אגזים אם אומר שלפעמים אפילו הרגשתי תשוקה וגועל בו זמנית
מה זה אומר עליי? לפעמים , כשאני מסכמת את הכל..נראה לי שיש לי בעיות במיניות שלי
גועל ממין
( לעמוד שלי בתפוז )
09/05/2016 | 09:48
74
שלום לך
אכן נשמע שיש לך עניינים לפתור אם תבחרי.
המעבר בין תשוקה לגועל הוא מוכר בבעיות בתפקוד המיני ובחיבור למיניות.
ממליצה לך בחום לטפל בדברים ולהשתחרר מ"התיקים" האלה.

עיצה
04/05/2016 | 14:35
1
135
יש לי שאלה קצת מביכה.
אני נמצאת בזוגיות כמה חודשים עם גבר (לא נער). לשנינו זו זוגיות פרק ב'.
לעולם לא נתקלתי בזה ובגלל זה החלטתי לפנות לפורום בשאלה.
הבן זוג שלי ללא גירוי בפטמות שלו לא יחזיק כנראה כל הסקס עם זקפה חזקה.
תהיה זקפה, אבל לא חזקה.
מה שמצריך ממני כמעט כל הסקס לענג אותו שם...
האם זה משהו נפוץ לגבר?
לא נתקלתי אף פעם בזה.
הוא כאילו פחות צריך את הגירוי בלגעת בגוף שלי אלא יותר מהפטמות שלו.
גירוי זקפה
( לעמוד שלי בתפוז )
05/05/2016 | 09:33
79
שלום
אכן לא נפוץ. אבל מניסיון של 15 שנות טיפול יש הכל מהכל ותמיד יש מה לחדש. משתמע מאיך שהתנסחת שזה לא אידאלי מבחינתך. האם זה כך?
אם זה כך, זה ניתן לשינוי או יותר נכון ניתן ללמד אותו להרחיב את היכולות שלו להתגרות במהלך המגע למשהו שיהיה יותר הדדי ופחות מרוכז באיזור אחד.
מין בנשואין
01/05/2016 | 22:07
22
1431
היי אני נשוי כבר קרוב ל20 שנה עם 3 ילדים וסהכ כמות יחסי המין יחסית למה שאני שומע מחברים ומהעבודה גם מהנשים וגם מהגברים היא טובה שזה בין 2 ולפעמים אפילו 3 בשבוע... אבל ופה האבל זה כאילו בלי תשוקה בלי יוזמה מצידה כאילו רק בשביל לספק אותי . גם היא מסופקת אני תמיד דואג לפני לספק אותה אוראלית או ידנית אבל כאילו לא מרגיש חשק ממנה... רק לקראת הגמירה שלה.  מה אפשר לעשות? זה ככה אצל כולם תמיד ? יוצא דופן יחיד היה בחו"ל ..שם כאילו היא הרגישה ממש משוחררת וזה עוד יותר מכעיס  כי אתה יודע שאפשר והכל בראש 
מין בנישואין חוסר חשק
( לעמוד שלי בתפוז )
03/05/2016 | 09:31
405
שלום עופר
אתה מתאר מצב שאתה לא מרגיש את התשוקה של אשתך לקרבה איטימית. אלא שהיא עושה את זה יותר ממקום שנענה ומרצה. אתה אומר אני יודע שיש לה את זה בפנים הרגשת את זה. אז למה היא לא מביאה את זה אליכם. בהחלט שאלות במקום. נשמע שאתה רוצה שהסקס שלכם יהיה מהמקום הזה. איך מעירים איך מגייסים את החשק שלה? 
אני יכולה להגיד לך מניסיון של 15 שנה בקליניקה שזה אפשרי ואף ראוי. 
האם שוחחתם על זה? האם שתפת אותה בתחושה שלך שאתה מרגיש שהיא לא ממש בעניין ואתה יודע שיש לה את זה?
האם יש לכם תקשורת במקום האינטימי - האם דברתם על מה היא הייתה רוצה ומה חסר לה ומה לך?
אם לא אז זו התחלה טובה לעניין.
בן כמה אתה?
03/05/2016 | 15:29
2
422
זה הגיוני שעם השנים התשוקה עוברת. תבדוק אם אתה עדיין מושך את אשתך?
תשדרג את המראה או משהו...
לדעתי זה לא קשור למראה שלו
03/05/2016 | 15:34
1
385
עובדה שבחו"ל כן היה לוהט...
השיגרה מוציאה מאיתנו את התשוקה.
תנסו לגוון...
זה מסוג הדברים שאנשים לא מספרים.
04/05/2016 | 06:00
322
זה ככה אצל כולם, תאמין לי שאין חדש תחת השמש.

השיגרה גומרת עלינו ושהסקסולוגים יפסיקו לבלבל במוח ולספר שאפשר גם אחרת.

נשארת אהבה, חברות, נאמנות, כבוד הדדי השאר נשחק.
הפיתרון
03/05/2016 | 22:28
389
הוא לצאת יום אחד בשבוע לבילוי - אם זה מסעדה ביחד שניכם לבד, פיקניק, סרט, הצגה, מסיבה, צימר מלון וכו'...ברגע שזה יקרה אתם תעבדו על האינטימיות ועל זמן האיכות שלכם יחד וכך יהיה לה יותר חשק והיא תהיה יותר חיה גם במיטה וגם באופן כללי. תנסו לגוון גם במיטה- צעצועי מין, מסאג', שמנים, אומרים שגם ריח לוונדר עוזר

בהצלחה
זה מזכיר הסיפור שלי גם
04/05/2016 | 01:08
6
460
ערב טוב
אנוכי בן 53 נשוי כבר 23 שנה, פלוס שני ילדים מקסימים עובד בשתי משרות מרצוני נטו כי מאוהב בעבודה, תודה לאל המשכורת מצויינת, מעל 19 אלף בחודש, אין תלונות תודה לאל
יש לנו בית מרווח בשטח בנוי של 230 מטר על 2 קומות, יש  שתי מכוניות, לי ולה
הצרה היא האישה שלי, לא עובדת,  כל הזמן בענייני רכילות, עם השכנות או אצל הוריה, וממוקדת בכל מיני סדרות בערוץ ויוה, הערוץ השנוא עלי-- בגללה
לעניין- במיטה, רק אם אני יוזם אז עושים את זה,, אחרת  אין סיכוי שהיא תיזום את זה, אפילו לא פעם אחת !!! אין לנו נושא משותף לדיון, סתם מקשקשים ללא כל תוכן, מנסה למשל לשוחח על המצב המדיני,, אין לה שמץ בזה,, מנסה לפתוח שיחה על מה שקורה בעולם-- לא מזיז לה מזה, היא כאמור, ממוקדת רק באוכל, מה תכין מחר ומה יאכלו הילדים- או קניות,, או רכילות שלא מזיזות לי
ובכל זאת אני נשוי לה ואשאר גם נשוי לה, מסיבה אישית מאוד, שלצערי לא אוכל לפרט כרגע.. אני לא יכול להגדיר אותה למשל כאישה פעלתנית במיטה או בכל תחום,, כי היא לא, ואני גם לא , מנסה המון לגוון ולשוחח ולהמליץ על כל מיני, לראות סרטים- לקרוא ספרים בנושא ומה לא, והיא בשלה, סגורה נטו
לא, אני לא חיפשתי, ולא מחפש סקס מחוץ לבית, אני הראשון שלה, והיא הראשונה שלי, כך היה וכך ישאר,  בכל זאת לא מאושר מחיי במחיצתה
אפילו לבקר משפחתה אני לא הולך, כבר שלוש שנים לא הייתי אצלם- לא, הסירקוב שלה בהכול לא קשור לזה שלא מבקר אצלם- הם מבקרים אצלנו המון
מה הפיתרון לדעתכם \ ן לדממה הזאת
וואו עצוב לקרוא
04/05/2016 | 04:07
345
אם גם היא סובלת הייתי מציעה שתשקלו ללכת לטיפול זוגי
אם רק אתה סובל מהמצב הייתי מציעה לך לשקול ללכת לטיפול פרטני
כדי לקבל כלי/ים איך להביא לשינוי של המצב
אני סתם גולשת שהזדמנה לפורום מקריאת ההודעה שלך ככה זה מרגיש לי כאילו הפכתם ל2 אנשים שחיים ב2 יקומים מקבילים .?.

איזולה בלה
TMI
04/05/2016 | 08:07
279
כל עניין הצהרת ההון מיותר.

הפתרון שלך הוא לתקשר איתה.
לדבר איתה.
אולי ללכת לייעוץ.
כמו איזולה בלה, גם אני הגעתי רק בעקבות קידום ההודעה בתפוז.
04/05/2016 | 16:07
203
אין לי כוונה לתת עצות "מקצועיות" בנושא זה. אני ממש לא אשת מקצוע בעניינים אלה, ומסתמכת רק על נסיון חיים.

קראתי את דבריך, ומצבכם נראה לי מצער, בגלל חוסר התקשורת שלכם.
לדעתי, חוסר תקשורת בין בני זוג (וגם ביחסי אנשים בכל נושא שהוא), הוא אשר הורס כל חלקה טובה. (זה גם מה שגרם למצב שהביא לסיום הנישואין שלי, לכן אני יכולה להרגיש ולהזדהות עם חוסר האונים שבמצב כזה).

אתה מתלונן על אשתך, והתלונות מובנות לגמרי.
1. לדעתי, גם אם אין צורך כלכלי שהיא תעבוד, כדאי מאד שהיא בכל זאת תעבוד, ועדיף מחוץ לבית. ואם אתם ממש לא רוצים את המשכורת שלה, אז כדאי שהיא תעבוד בהתנדבות. לא חסרים מקומות שישמחו לקבל מתנדבים לעבודה.
כך תהיה לה מסגרת, יהיה לה תוכן נוסף בחיים, וזה יעלה את ערך עצמה בעיני אחרים, ובעיני עצמה!!

2. ובאשר לנושאי העניין של שניכם, אין ברירה: עליכם ללכת זה לקראת זה. כלומר, אם היא לא מתעניינת בשיחות על המצב המדיני או על מה שקורה בעולם, לא תוכל להכריח אותה להתעניין בהם. בדיוק כשם שאתה לא מתעניין בסדרות בטלוויזיה וברכילויות.
אז מה, חסרים נושאים שיכולים לעניין את שניכם? לא!!

תתכנן מראש, ואולי תזמין אותה לערב מחוץ לבית (מה שנקרא "מקום ניטרלי") - בית קפה, מסעדה, טיול רגלי בפארק או על חוף הים, וכד'.
תצאו לשם בכיף, לשם שינוי, ותנסו למצוא ביחד מהם הנושאים שיכולים לעניין את שניכם, כדי להביא לשיחות ביניכם. תחילה אולי באופן יזום ומלאכותי, ובהמשך זה יוכל להיעשות באופן טבעי וזורם.
אפילו הליכה משותפת לחוג מסויים, יצירתי או ספורטיבי או של משחק חברתי. או לקורס לימודי כלשהו, או להרצאות. יש אינספור נושאים מעניינים, ולא יתכן שלא תמצאו אחד או יותר שיעניינו את שניכם. 

מקווה שהרעיונות יעזרו לכם. 

סמרטוט אף פעם לא סקסי
05/05/2016 | 08:11
2
147
ואם יש מנוף אפשר להרים את העולם, את זה אמר ארכימדס ולא אני.

גם אני נשוי לאישה שהיתה כבויה, לפחות כלפי, יותר מ 20 שנה.
שלא כמו אישתך היא כן עובדת אבל בבית עושה מעט מאוד, הכל עלי.

סקס ולא רק סקס אלא מגע בקושי היה ווכשהיה היא בהחלט נתנה לי להרגיש שהא עושה לי טובה. לקח לי הרבה מאוד שנים להבין שהיא אוהבת אותי כאדם להשען עליו, כספק שירותים. אבל לא כבן זוג במובן הבוגר של המילה.
לקח לי לא מעט שנים להבין שאני לא באמת חייב לחיות ככה, חיים נטולי אהבה, שזכותי לחיות כאדם נאהב ושכל יום שעובר זה עוד יום מבוזבז שאף אחד לא יחזיר לי אותו.

ברגע שהייתי מוכן להפרד, על כל המחירים של פירוק משפחה עם ילדים, ברגע שהיא הבינה שאני רציני. שהחיים הנוחים שלה יגמרו, שהיא תצטרך לבד לדאוג למסמר בקיר לחבילה סלולרית לביטוח דירה לקניות בסופר ולשכר יפה פתאום היא התחילה להתנהג ולדבר אחרת.
תוך 3 חודשים היא הפכה לאש במיטה וגם לאישה שמחבקת מנשקת ומלטפת בכל הזדמנות.
לקח לי יותר מ 20 שנים להבין שמי שמתנהג כמו סמרטוט כנראה יקבל יחס של סמרטוט.
תחליט אתה מה מתאים לך
בהחלט חשבתי על כיוון זה אבל
05/05/2016 | 11:31
1
126
בוקר טוב ותודה על המענה,,
בהחלט אופציה כזו עלתה לי המון פעמים, ועדיין היא קיימת, וכפי שציינתי בהודעה המקורית, מסיבה מאוד אישית לא יכול להתגרש, הסיבה לכך היא הילדים- לא, זה משהו ממש אחר הכוונה, העניין הוא בכך, שבמקור אני עיראקי, עליתי לכאן יחד עם אחיי ללא  ועם אימא כי אבא נפטר לפני העליה וכשהיינו זאטוטים, אני כאן מאז 1967
העניין הוא שאצלי התגלתה מחלה תורשתית בשם NF2  ממה שהבנתי מאימא גם לאבא שלי ז"ל הייתה המחלה הארורה הזאת, ולפי דברי הרופאים, סבירות גבוהה מעל 45% אם אביא ילדים הם יסבלו ממנה, אם לא מלידה אז תתקוף מאוחר יותר, עד גיל 20  ולכן החלטתי אני ואשתי בזמנו, אחרי החתונה,, שנקבל תרומות זרע מבנק הזרע בבית"ח שיבא
וכך היה בפועל, ולצערי לא אוכל להתגרש ולנטוש, כי היא הסכימה אז שנקבל התרומה לפי בקשתי וכדי לרצות אותי,, וכעת לא אוכל לסובב הגב,, ובכל זאת מחשבה זו עולה לי לראש תמיד, לנטוש ולשאת באחריות, אני מוכן לזה, כלכלית אבל לא נפשית
תודה לכל אחת ואחד על המענה וההכוונה

חס ושלום להתגרש מהילדים, מתגרשים רק מבני זוג
05/05/2016 | 16:27
74
לא ניסיתי אפילו לרמוז שתסובב את הגב ותעזוב משפחה.
כשאני בחנתי אופציית גירושים מבחינתי פחות ממשמורת משותפת לא בא החשבון. האופציה השניה היתה משמורת משלי.
אם ההחלטה שלך שונה אתה מנהל מערכת יחסים עסקית עם בת הזוג שלך. אתה מביא משכורת והיא אומנת 7/24/365. בחוזה העסקי לא רשומה האהבה במובן של אהבת גבר ואישה. מכיוון שאתה מסתדר עם זה אז הכל בסדר.
תגיד תודה שאתם עוד שוכבים. עדיף סקס רע על בלי סקס בכלל.
04/05/2016 | 05:56
313
אנחנו נמצאים בסוף הליך גירושים בגלל זה. או בעיקר בגלל זה. אצלכם אישתך לפחות מספיק אוהבת או מתחשבת כדי לשכב איתך גם כשלא בא לה. אצלנו זה לא היה ככה וכבר כמעט שלא שכבנו בכלל. בהתחלה זרמתי איתה, נתתי לה זמן, דיברנו על זה (היא פסיכולוגית במקצועה) אבל כשכבר הגיע לחודשים בלי סקס, אמרתי לה שאני לא אעמוד בדרכה לאושר.
לפי דעתי
04/05/2016 | 08:05
276
מה שצריך קודם כל זה לבדוק את נושא התקשורת.
דבר איתה ,גע איתה בבעיה ,לך איתה לייעוץ.
נסה בכל דרך לפתור יחד איתה את הבעיה.

אם אתה נתקל בקיר ,חוסר רצון לתקשורת וכו'
אז מתחילה הביעה האמיתית.

אז יש פניך 4 אפשרויות:
1 - לקבל את המצב כמו שהוא
2 - להתגרש
3 - לבגוד
4 - להגיע איתה להסדר של נישואים פתוחים

אולי הבעיה היא בתפריט
04/05/2016 | 10:58
235
שניצל כל יום זה ממש נחמד, אבל אחרי 20 שנה זה פשוט לא מרגש.

אולי מדי פעם להכניס שינויים בתפריט?
צעצועים, מסאז'ים, נרות ואווירה רומנטית יותר, תנוחות שונות וכו'.
אולי אפילו לתת לה לבחור את התפריט מדי פעם.
יתכן מאוד שמדובר בבעיה הורמונלית
05/05/2016 | 00:12
131
הי, אני ממליצה לך לבקש מאישתך להתייעץ עם רופא/רופאת הנשים, יתכן מאוד מהירידה בחשק המיני, נובע מעניין הורמונלי...
רוצה לשמוע חוות דעת מהצד השני?
05/05/2016 | 23:03
3
111
אני בזוגיות כבר מעל ל-16 שנה, עם 3 ילדים, וכמות יחסי המין הרבה יותר נמוכה ממה שאתה מתאר, וגם זה לפעמים יותר מדי בשבילי.
בין העבודה, הילדים, והבית, לא נשארים לי יותר כוחות.
אולי אם הייתי מקבלת קצת יותר הערכה על מה שאני עושה, או קצת יותר עזרה, היו נשארים לי כוחות בסוף היום גם לסקס.
אבל כשההתיחסות היחידה לענייני הבית היא "צריך לעשות כביסה." ואף פעם לא "ראיתי שיש המון כביסה אז העמדתי מכונה" - מאיפה אני אמורה להקריץ עכשיו גם אנרגיה לסקס?
כשאתה אומר שבחו"ל היה אחרת זה מבחינתי ההוכחה שיש סיכוי שזה המצב גם אצלכם, כי בחו"ל היא לא הייתה צריכה לעשות כלום, וכך נשאר לה גם כוח לסקס.
זה לא "הכל בראש", זה תחלוקת משאבים ולסקס לא נשאר.
מה זאת אומרת כוח בשביל סקס?
06/05/2016 | 02:13
1
90
את מדלגת גם על ארוחות צהריים?
(בצחוק)
צהריים בדרך כלל אני אוכלת בחדר אוכל בעבודה
06/05/2016 | 05:21
82
אבל ארוחת הערב שלי היום הייתה שטוחים עם חומוס כי לא היו לי כוחות להכין משהו מורכב יותר, אז אני מניחה שהתשובה שלי לשאלה שלך היא כן.
כל אחד ואחת וסדר העדיפוות שלהם
09/05/2016 | 07:11
17
לך להעמיד מכונת כביסה (ביננו 5 דקות עבודה גג) חשוב יותר מתשומת לב ואהבה לבעל (ביננו גם רבע שעה היתה מספקת).
אם מבחינת בעלך סדר העדיפויות הזה סביר אז הכל בסדר.
אתה מסתכל לה בעיניים כשאתה מדבר איתה?
06/05/2016 | 02:11
76
ברצינות. כאילו- איך הזוגיות? כמה אתה חושב עליה סתם ככה?
ברור שאחרי כל כך הרבה שנים קשה לגלות דברים חדשים בבן אדם וכל הענין נשחק זה קורה המון.
איכות המין היא הרבה פעמים פונקציה של רגש.
הכל בראש וזה גם המזל שלך- תתחיל להשקיע בה אהבה והתייחסות אמיתית, תאהב אותה.
וגם כדאי שיהיה גם מגע של חיבה מעבר לסקס.

Been there done that
08/05/2016 | 09:15
25
זה הזמן להכיר לך שני חברים חדשים לחיים שאולי יעזרו במישור היותר מעשי. אני בן אז את כל הדיבורים "הנפשיים" אשאיר לאחרים.
1. עוזרת בית.  תן לזוגתך את הזמן והאפשרות להגיע לערב במצב טוב ויש מצב לשיפור.
2. אתר טוב לצעצועי מין (כמו דורקס למשל), אין על אביזרים לעורר ולחדש לשניכם את החשק.
אוננות
28/04/2016 | 18:57
5
303
היי שלום אני בת 13.5 ואני מתה לאונן
אני מפחדת ולא יודעת איך לעשות אתזה וקשה לי..
ניסיתי לאונן וזה לא מספק אותי ולא גורם לי אפילו תחושה שאוננות
מה לעשות ?
תודה לעונים...
תחזרי אליי בפרטי
29/04/2016 | 17:20
156
יש לי תשובות עבורך
איך מאוננים
( לעמוד שלי בתפוז )
30/04/2016 | 23:22
2
181
שלום לך!
איזה כיף שאת רוצה זה נהדר!!!
זה כל מה שצריך בעצם. מכאן ממליצה בחום לא לקחת את זה כמשימה שהאתגר שלה הוא האורגזמה. אלא לקחת את זה כמסע עונג והיכרות עם הגוף שלך ומה שאת יכולה להפיק ממנו. דבר נוסף שהוא חלק מאוד חשוב מההנאה מהאוננות שזה לא יהיה טכני. ולכן אשאל אותך על מה את חושבת כשאת נוגעת בעצמך. המוח הוא יותר משותף פעיל בעניין הזה.
גם פה תתחילי מסע של להבין מה מגרה אותך - וטיפ קטן אל תפני לפורנו כברירת מחדך. ישנם סיפורים אירוטיים בשפע ברחבי האינטרנט חינם לכל גולש.
אוננות
01/05/2016 | 13:38
1
123
שלום אני בת 13 ו זה קצת מביך אבל אני רוצה לאונן
הבעיה שאני לא יודעת איך ?...
ואם זה מתאים לגיל שלי..
אני רוצה ולא מצליחה להביא חסיפוק כזה
ניסיתי הכל וזה לא עוזר חוץ מלהחדיר דברים עישיתי הכל ..
אני ממש רוצה לאונן ולא מצליחה  תודה לעונים ...
אוננות
( לעמוד שלי בתפוז )
01/05/2016 | 15:52
106
היי
אין צורך להחזיר דברים כדי להגיע להנאה ואורגזמה. ממש לא. ככל שתהיי יותר רגועה ותרשי לריגוש להגיע , תתנסי בסוגי מגע וגירוי שונים , כך ההנאה תגבר.
ישנה אוננות שנעשית עם הידיים, יש אוננות בשכיבה על הבטן עם התחככות, יש במקלחת עם זרם מים ועוד.
מקווה שאלו יוכלו לעזור
06/05/2016 | 13:43
65
יובש וכאבים
23/04/2016 | 20:56
3
161
סובלת מיובש בנרתיק ג'ל סיכוך רגיל
לא עוזר, ניסיתי גם נוזלים על בסיס סיליקון וגם הם לא עזרו. 
הכאבים בזמן מגע גורמים לי לפחד חדירה
והתסכול הולך וגובר. 
אשמח לעצה והמלצה על ג'ל שווה
כאבים ופחד בחדירה
( לעמוד שלי בתפוז )
24/04/2016 | 08:41
2
100
שלום לך,
יובש יכול להיווצר מסיבה פיזיולוגית כמו גיל המעבר, טיפול תרופתי כלשהו, מחלה.
אך יובש נוצר גם ממצב רגשי.
ממה שאת מתארת מאוד ייתכן שמדובר פה במעגל תגובתי שמייצר יובש.
כך שאם לא תפתרי את הסיבה ליובש , יש מצב שכל הזמן תצטרכי לסכך במהלך החדירה .
את מתארת פחד מהחדירה והכאבים שמלווים אותה. פחד כזה הוא בעצמו מייבש את האיזור וגורם לכיווץ של הנרתיק. היות ואת לא מקשיבה לזה ומנסה לקפוץ מעל מה שהגוף מאותת לך, עם גל סיכה, הגוף עצמו נשאר בסטרס פחד כיווץ ויובש. את זה ג'ל סיכה לא יכול לפתור.
ממליצה בחום לנסות לפתור ולתת מענה לפחד מכאב של החדירה ואז סביר שגם לא תהיה בעית יובש כזו.
ובכל זאת
24/04/2016 | 09:00
1
61
אשמח לקבל המלצה על תכשיר. מכירה את הגוף שלי, צריכה את החלקלקות
של ההתחלה כדי להרגיע את הגוף. 
תודה
יובש בנרתיק
( לעמוד שלי בתפוז )
25/04/2016 | 17:27
47
שמן שקדים
שמן זרעי ענבים
בעיות זקפה
24/04/2016 | 01:44
1
146
שלום, 
כשאני בא לשכב עם חברה שלי קשה לי להגיע לזקפה. כדי להגיע לזקפה היא צריכה לעשות לי ביד וגם כשיש זקפה אני מאבס אותה מהר. מאבד ריכוז ממש מהר. 
גם כשאני מאבד את הסקפה אני עדיין גומר.

לאומת זאת כשאני עטשה ביד אין בעיות. לפי דעתי זה עיניין פסיכולוגי שאני חושב יותר מדיי וקשה לי להשתחרר ולהיכנס לקטע. 

מה דעתך ומה את מציעה? 

בעיות בזקפה
( לעמוד שלי בתפוז )
24/04/2016 | 08:43
85
שלום אלכסי,
האבחנה שלך נראית לי נכונה. היות וכשאתה עם עצמך אין בעית זקפה , כנראה שזה משהו שאתה עובר כשאתה עם חברה שלך וזה אכן פסיכולוגי ופתיר.
ממליצה לפנות ליעוץ בו תבינו מה קורה לך שם שגורם לך לאיבוד הזקפה ותקבל כלים לפתור זאת
בעיות בזקפה אצל בן 28
18/04/2016 | 19:06
3
169
היי, לחבר שלי יש בעיות בזקפה וזה ממש משפיע על הזוגיות שלנו. זה ככה מאז שהתחלנו לשכב ולפי מה שסיפר לי היה גם במערכות יחסים קודמות (הצליח לשכב רק עוד מישהי אחת לפני). הוא לא מצליח להשיג זקפה בלי חיכוך ממש ממושך או להחזיק אותה מעבר לדקה-שתיים. כלומר, במצב בו אנחנו רוצים לשכב ומתחרמנים ואני כבר מוכנה, הוא עדיין רופס וצריך בכוח להביא לעצמו ביד כדי לעורר את הזין שלו. בד"כ במהלך פתיחת הקונדום הזין כבר מספיק ליפול שוב, מתסכל ממש. ניסה ויאגרה ולא השפיע בכלל.
סקס ממש חשוב לי בזוגיות ואני רגילה לשכב עם בן זוג על בסיס יום יומי, פה מדובר בפעמים ספורות שנפרשות על פני תקופה ארוכה, פעם פעמיים בחודש זה ההישג הנוכחי. אני בת 26 וזה שלב קצת מוקדם עבורי לוותר על חיי מין. לא משנה מה אני עושה, כמה שאני לא מטפחת את עצמי ולובשת דרעק סקסי וזורמת עם דברים פחות קונבנציולים במיטה, אין זקפה. בנוסף, הוא כבר רואה שאני מתוסכלת ואני מניחה שזה לא עוזר לו מבחינה מנטלית. אנחנו מדברים על זה אבל אין לנו משג מה לעשות ולא בא לי שזה יגרום לנו להפרד. עצות?
שאלה פשוטה שצריכה להישאל
20/04/2016 | 18:00
120
האם הוא מאונן לידך או שאת מאוננת לו הוא נתקל באותה הבעיה?
אם זה מביך אותו, תשאלי אותו מה קורה כשהוא מאונן לבד?
אם בכל המצבים זה קורה, נשמע לי, לדעתי הלא מיקצועית שיש פה מקום לבדיקה רפואית. 
בעיות בזקפה
( לעמוד שלי בתפוז )
21/04/2016 | 17:48
99
שלום לך,
נשמע שאכן חברך סובל מבעיות בזקפה שחבל יהיה לא לטפל בהן. אז לפני שנפרדים שווה למצות את כל מה שאפשר
ממליצה שיפנה ליעוץ ויבדוק את הדברים
שיבקש ויאגרה מרופא המשפחה שלו, מה הבעיה?
04/05/2016 | 06:02
22
פסח כשר ושמח
( לעמוד שלי בתפוז )
21/04/2016 | 10:48
13
גולשות וגולשים יקרים,
אנו רוצים לאחל לכם חג פסח כשר ושמח!
מי ייתן והאביב יביא עימו התחלות חדשות,
הנאות מתוקות והמון הפתעות מרגשות.

לקראת החג הכנו לכם מהדורה חגיגית וכשרה לפסח
של חם בתפוז.

את כל הקישורים לאייטמים בכתבה תוכלו למצוא (כמו בכל שבוע)
בעמוד הפייסבוק שלנו

חג פסח שמח!
בעלי קוקולד
17/04/2016 | 20:42
2
285
נשואים 33 שנים חיים בפתיחות עברנו חילופי זוגות שלישיות ובקיצור הכל פתוח. בשנים האחרונות בעלי הרגיש שחל בו שינוי והוא נהנה לראות אותי עם גבר אחר. היה לי מאהב מספר שנים וגם היום יש לי גבר אשר מדי פעם אנו נפגשים לסקס. בעלי מבקש שאני שאני אשלוט בו במיטה. אני מרגישה שזה לא טבעי קצת קשה לי עם זה אבל הוא ממש מתוסכל שאני לא משתפת פעולה. היה לנו שיחות בנושא והוא ממש אומר שחסר לו השליטה שלי בו. חייבת לציין שהוא בעל נפלא אהבה וחברות הדדית. 
אשמח לדעת מה דעתכם
למדתי בחיים
18/04/2016 | 10:03
151
ששווה לנסות.
במקרה הכי גרוע רואים שזה לא מתאים  ולוקחים צעד אחורה.
בטח אני לא מחפש לך כלום אבל בני זוג מעריכים גם נסיונות כושלים.
בהצלחה
פתיחות מינית
( לעמוד שלי בתפוז )
21/04/2016 | 17:46
103
שלום לינור
נשמע שעד כה זרמת איתו עם הרצונות שלו. מדוע לא עכשיו לנסות ולראות איך זה בשבילך?

אנאלי שאלות
16/04/2016 | 21:08
1
262
אנאלי בערך אחת לשבוע מסוכן? כל עוד עושים זאת ברגוע אני מתכוון
אם אשתמש בלשון לאשתי בפי הטבעת זה מסוכן?
מין אנאלי
( לעמוד שלי בתפוז )
21/04/2016 | 17:44
152
שלום
אין סיבה לדאגה אם זה נעשה בצורה נכונה והיגיינית 
לט מבחינת הליקוק ולא מבחינת החדירה
חם בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
14/04/2016 | 14:15
40
סופ"ש נעים!
את כל האייטמים שבכתבה תוכלו למצוא בעמוד הפייסבוק שלנו-
חוסר זיקפה
13/04/2016 | 14:23
1
137
שלום ענת, בעלי ואני ביחד 8 שנים. הסקס בניינו היה מעולה לאורך כל הזמן (הרבה פעמים כיסה על דברים אחרים). אני עברתי 3 לידות והחשק המיני שלי ירד מאוד כבר לאחר הלידה הראשונה. לבעלי תמיד היה חשק ורצון ואף היה מתוסכל מהמינון הנמוך.
בתקופה האחרונה (מזה חודשיים שלוש), בעלי חווה קשיים בזקפה ואינו מצליח "להעמיד אותו" אף על פי שמאוד רוצה וטוען שחרמן כל הזמן... יש לציין שמצב זה מתסכל מאוד גם אותו וגם אותי אך אני נותנת לו להרגיש בנוח ומעודדת אותו שיהיה בסדר ויחלוף.
הוא אובחן לא מזמן בשבר באשכים (קילה) האם יש קשר?
אשמח לעצתך ודעתך!
חוסר זקפה
( לעמוד שלי בתפוז )
13/04/2016 | 14:54
84
שלום דנית
קודם כל הגישה שלך של לתת לו להרגיש נח מצויינת וכל הכבוד עליה. סקס אפשר לעשות גם בלי זקפה. אז אם תהנו מסקס בלי הזקפה זה עוד יותר טוב.
לגבי הסיבה לבעיה בזקפה ממליצה בתור התחלה לגשת לאורולוג ולברר את הנושא. היות ואינני רופאה לא מסמכותי לענות האם יש קשר בין זה לזקפה. 
במידה האורלוג שמבחינת היכולת לזקפה הכל תקין פיזית ותרצו  לקבוע פגישת יעוץ, מוזמנים להתקשר.

מנהל/ת הפורום

אודות:
שמי ענת בן דוד, מטפלת מינית מוסמכת וסקסולוגית מומחית בטיפול בבעיות בתפקוד המיני. מוכרת ע"י איט"ם האגודה הישראלית לטיפול מיני. בנוסף אני עובדת סוציאלית
עוד...
חם בפורומים של תפוז
מסגרת החינוך שמתאימה לילדיך
מסגרת החינוך שמתאימה...
אז איך עושים את זה בצורה נכונה? ועל מה חשוב לשים...
מסגרת החינוך שמתאימה לילדיך
מסגרת החינוך שמתאימה...
אז איך עושים את זה בצורה נכונה? ועל מה חשוב לשים...
אירוח בנושא חיסכון פנסיוני
אירוח בנושא חיסכון...
מה אנחנו יכולים לעשות כבר עכשיו כדי לשפר את מצבנו...
אירוח בנושא חיסכון פנסיוני
אירוח בנושא חיסכון...
מה אנחנו יכולים לעשות כבר עכשיו כדי לשפר את מצבנו...
הקשר בין טראומה והתמכרות למין
הקשר בין טראומה...
איך טראומה יכולה ליצור התמכרות? אתם מוזמנים כבר...
הקשר בין טראומה והתמכרות למין
הקשר בין טראומה...
איך טראומה יכולה ליצור התמכרות? אתם מוזמנים כבר...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
ענת בן-דוד- מנהלת פורום סקסולוגיה
מנהלת פורום סקסולוגיה
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ