לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
עדכן
פורום סקסולוגיה
 ברוכים הבאים לפורום סקסולוגיה. כאן תוכלו לשאול ולהתייעץ בכל הנושאים שקשורים לבעיות בתפקוד המיני, קשיים באינטימיות הזוגית, חוסר חשק, תקשורת מינית, שפיכה מהירה, בעיות זקפה, הפרעות כאב, וכו'. שמי ענת בן דוד ואני סקסולוגית מוסמכת ומטפלת קלינית בזוגות וביחידים. 
מניסיון של שנים כסקסולוגית ,בעיות בתפקוד המיני ובמיניות בכלל עלולות לגרום לתסכול וקושי רב, פגיעה ביחסים זוגיים ובדימוי העצמי. פעמים רבות יעוץ חד פעמי ולו גם בפורום כמו זה יכול לסייע בפתרון המצוקה, אז אל תהססו, שתפו ובקשו לקבל פתרון.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום סקסולוגיה

ברוכים הבאים לפורום סקסולוגיה. כאן תוכלו לשאול ולהתייעץ בכל הנושאים שקשורים לבעיות בתפקוד המיני, קשיים באינטימיות הזוגית, חוסר חשק, תקשורת מינית, שפיכה מהירה, בעיות זקפה, הפרעות כאב, וכו'. שמי ענת בן דוד ואני סקסולוגית מוסמכת ומטפלת קלינית בזוגות וביחידים. 
מניסיון של שנים כסקסולוגית ,בעיות בתפקוד המיני ובמיניות בכלל עלולות לגרום לתסכול וקושי רב, פגיעה ביחסים זוגיים ובדימוי העצמי. פעמים רבות יעוץ חד פעמי ולו גם בפורום כמו זה יכול לסייע בפתרון המצוקה, אז אל תהססו, שתפו ובקשו לקבל פתרון.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

שימו לב, פורום זה אינו פורום רפואי גניקולוגי ולכן אין להפנות כאן שאלות בנושאים רפואיים. 

המשך >>

גומר מהר
09/02/2016 | 13:48
1
4
היי יש לי בעיה שאני מגיע לחדירה ולפעמים גם בלי חדירה אני גומר מהר
מה אני יכול לעשות כדי לא לגמור לפחות איזה 15 דק

שפיכה מהירה
( לעמוד שלי בתפוז )
09/02/2016 | 14:51
3
שלום אלי,
מה קורה באוננות? האם שם לוקח יותר זמן?
ומה קורה בסיבוב שני אם יצא לך?
בתור התחלה מוזמן להכנס לאתר שלי ולקרוא את המדריך לטיפול בשפיכה מהירה
אם לא עוזר הפתרונות הבאים או פתרון תרופתי שניתן ע"י אורולוג
או טיפול מיני ממוקד
פורומים חדשים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
09/02/2016 | 14:48
1
 יש לכם שאלות בנוגע לבריאות הפה? מתעניינים בהלבנת שיניים?
בפורום שיקום הפה תוכלו לשאול ולהתייעץ עם מומחה מהתחום!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2555

סובלים מעור פנים בעייתי? רוצים לדעת כיצד להיפטר מפצעי הבגרות?
בואו לדבר על זה בפורום אקנה - טיפול ושיקום העור
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2103

רוצה לצמצם את היקף הבטן ולעצב את פלג הגוף המרכזי?
פורום מתיחת בטן הוא המקום בשבילך!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2548

סובלת מעור עודף? רוצה לדעת כיצד להתמודד עם התופעה?
בפורום הסרת עודפי עור תוכלו להתייעץ עם מומחה מהתחום!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2547

יש לכם שאלות בנוגע לתטא הילינג? מתעניינים בשיטת הריפוי האנרגטית העוצמתית ביותר?
בואו לדבר על זה עכשיו בפורום תטא הילינג!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2423

חברה לא נהנת מסקס
06/02/2016 | 17:58
1
42
אני בן 20, היא בת 18. היא הראשונה שלי, אני הראשון שלה. לאורך חיי אני חקרתי את המיניות שלי לעומק, והיא בכלל לא. אפילו לא נגעה בעצמה וציינה כמה פעמים שהיא "נגעלת" מעצמה.

אני הראשון שלה בכל דבר, אני גיליתי לה את ההנאה של הדגדגן, של הפטמות... אבל היא לא נהנת מחדירה, היא ממש סובלת אפילו. קודם כל לקח לנו בערך 6-7 נסיונות מתסכלים עד שנכנסתי פנימה... ירד דם בפעמים הראשונות והיא אפילו התחילה לבכות.

אני לא יודע מה לעשות... ניסיתי כל דבר אפשרי: מלא מלא מלא משחק מקדים, אשכרה 20-30 דקות. ניסיתי חומר סיכה, שלל של תנוחות, להכניס אצבע לפני ולהרחיב את האיזור, לגרות את הדגדגן בזמן החדירה... שום דבר לא עובד. היא מתוסכלת נורא, אני לא יודע מה לעשות.
כאבים בחדירה
( לעמוד שלי בתפוז )
09/02/2016 | 14:48
5
שלום לך
ראשית נשמע שהצלחתם  בלא מעט בתחום. מצב של חוסר חיבור בכלל עד גועל, הגעתם למצב שהיא נהנית ממגע בגוף שלה.
כאבים בחדירה זו בעיה מוכרת ויש לטפל בה במסגרת של טיפול מיני.  נשמע שניסית לא מעט וזה עדיין לא עובד.
האם כרגע אתם ממשיכים בניסיונות חדירה?
ממליצה בתור התחלה להפסיק את הניסיונות אם הם כרוכים בכאב. ככל שיהיו לה שם יותר חוויות של כאב, הרתיעה שלה מחדירה תגבר.
תיהנו בינתיים מכל מה שמעבר ומסביב ויש לא מעט. ולעניין החדירה ממליצה שתגש לטיפול.
סקס ותפקידו במערכת יחסים
06/02/2016 | 12:09
3
47
הי לכולם, אני מעיין ואני בת 30, נשואה כמעט 4 שנים. (עם הבן זוג כמעט 7 שנים)
מאז ומתמיד היו בינינו הבדלים בתחום המיני. (אין לנו עדיין ילדים)
אני, מאוד פתוחה, אוהבת לגוון, אוהבת להתנסות בדברים חדשים...צריכה ורוצה "לתבל" את חיי המין ...(בעלת חשק מיני גבוה, לפחות בעבר)
בעלי, לדעתי יש לו חשק מיני מועט, מספיק לו לשכב פעם בשבוע, תמיד באותה צורה,במיטה לפני השינה.
קיימתי איתו אינספור שיחות בנושא זה, על כמה חשוב לי לגוון, שיהיה אחר/שונה וכו', מקומות שונים, תשוקה מתפרצת ועוד. למרות כל השיחות והבטחותיו שיעשה מאמץ, כלום לא קורה ותמיד מגיעים לאותה סיטואציה של טרום השינה ואז כבר לי לא בא ואין חשק (מהאכזבה)
חשוב לציין כי בעבר אני יזמתי כמה פעמים כאלו (כגון סקס ברכב או הודעות סקסיות וכו'), אך בשלב כלשהו הפסקתי כי מאוד חשוב לי לראות שזה גם מגיע מהצד השני. (במיוחד מהגבר שלי!!!)

אני מרגישה מאוד מתוסכלת מהמצב. מרגישה שיש בינינו הבדלים שאולי לא ניתן לגישור.. (דיברנו על הנושא לפחות 50 פעמים והמצב נותר ללא שינוי). 
מרגישה ש"אלוהים נותן אגוזים למי שאין לו שיניים" - כלומר, שהוא בכלל לא "בסקאלה" שלי מהבחינה הזאת.
בשיחות הוא טוען שוב ושוב שזה "לא בא לו טבעי". וזה משגע אותי, איך זה לא בא לך טבעי??? מה, אתה לא נמשך אליי? משוגע עליי? מטורף עליי? 
אני ממש מתוסכלת ומאוכזבת :(

האם יש מה לעשות? 
האם עליי להשלים עם מצב זה?

אשמח לכמה שיותר תגובות!
פערים בחשק המיני ובתפיסות התשוקה
( לעמוד שלי בתפוז )
09/02/2016 | 14:40
2
9
שלום לך,
צר לי שלא הגיבו לך פה הגולשים כי זה מה שבקשת.
מה שאני יכולה לומר לך כסקסולוגית שהבעיה שאת מתארת מוכרת לי מהקליניקה וכדי לדעת האם זה ניתן לגישור או לאו, יש לבנות לטיפול מקצועי זוגי מיני ולברר זאת.
כל אחד מאתנו יש לו תפיסות שונות לגבי מה זה תשוקה, מה זה סקס בכלל ומה זה סקס עבורו. אלו לא דברים שלא ניתנים לשינוי לרב. רק שהם צריכים את התנאים הנכונים כדי שזה יקרה בצורה מיטיבה.

אודה מאוד לתגובות מעוד אנשים!!!
09/02/2016 | 18:06
3
תיקון
( לעמוד שלי בתפוז )
10/02/2016 | 08:20
3
מתקנת את המשפט למעלה - אלו דברים שניתנים לשינוי לרב. במקום *לא ניתנים. כלומר תפיסות ועמדות לגבי תשוקה ומיניות ניתנות לשינוי לרב.
המלצה לחומר סיכה על סיליקון
04/02/2016 | 23:15
1
23

מישהו יודע להמליץ על סיכה על סיליקון
id silk - הבנתי שזה היברדי סיליקון ומים. זה מרגיש כמו מים?
id slidback - הבנתי שזה עם חומר מאלחש. זה בטוח עם דונקום החומר הזה?
זה באמת מאריך זמן זיקפה?
יש משהו אחר מומלץ? 

חומר סיכה
( לעמוד שלי בתפוז )
08/02/2016 | 13:20
4
היי
שאלות טובות. ממליצה לך לפנות לפורום מקצועי שיש פה בתפוז שלדעתי ידע לענות לך על זה- פורום לאביזרי מין http://www.tapuz.co.il/forums/warning/1886/
פורומים חדשים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
03/02/2016 | 15:19
6
 מתעניינים בצורפות? מחפשים טבעות נישואין וזקוקים להכוונה?
בפורום צורפות טבעות נישואין תוכלו לשאול ולהתייעץ!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2550

מעצבים את הסלון מחדש וזקוקים לייעוץ לגבי הוילונות? מתלבטים בין וילון ארוך לקצר?
בפורום וילונות תוכלו להתייעץ עם מומחה מתחום הוילונות!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2549 

מעוניינים לדעת מהם הכלים הטובים ביותר להשקעה נבונה וחסכונית? רוצים לנסות להשיג את המקסימום משוק ההון?
בפורום ייעוץ השקעות תוכלו לקבל מענה לכל השאלות!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/1591 

מתעניינים בעולם הגאדג'טים ורוצים לדעת מהם החידושים הכי חמים בתחום? היכנסו עכשיו לפורום גאדג'טים בתפוז!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/673

יש לכם שאלות בנושא בריאות הגוף והנפש? מתעניינים בשיטת הרפואה הפונקציונלית?
בפורום ריפוי ותזונה טבעית תוכלו להתייעץ עם מומחה מהתחום!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2552 

רוצה לתקן את נזקי הזמן ולהעניק לפנים מראה צעיר יותר? מתעניינת בניתוח למתיחת פנים?
בואי לדבר על זה עכשיו בפורום מתיחת פנים!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2046

אדמומיות בפופיק בעקבות גמירה על הבטן
02/02/2016 | 23:22
1
36

בעקבות גמירה על הבטן והפופיק,כבר במשך יומיים נהיה לי שם אדמומיות נוראית ובנוסף גם צמח לי פצעון ממש קטן בפופיק.
האזור לא כואב לי אבל שאני נוגעת בפצעון ושולחת אצבע לבפנים אני מרגישה כאילו שורף והאדמומיות לא עוברת
אני גם רוצה לשאול - חבר שלי גומר לי מלא על הבטן ובפופיק,הוא גם אוהב לדחוף אצבעות לשם ו"לחפור",אבל זה לא כואב לי ואף פעם לא נגרם לי אדמומיות וזה די מבהיל אותי.
ללכת להיבדק אולי יש לי משהו או שזה אמור לעבור?

אדמומית
( לעמוד שלי בתפוז )
03/02/2016 | 08:10
34
היי
היות וזו שאלה רפואית מציעה להתייעץ עם רופא.

יש לי איבר מין קטן מאוד
26/01/2016 | 18:33
4
95
ואני מאוד מתבייש.
לכן טרם הייתה לי התנסות מינית עם בחורה.
מה עושים במצב כזה?
איבר מין קטן
( לעמוד שלי בתפוז )
28/01/2016 | 17:17
3
84
שלום דור,
בן כמה אתה?
אני יכולה להבין את הביישנות. בעידן של הפורנו כשאיברי המין של הגבר מיוצגים על ידי שחקנים עם גדלים חריגים ושאקט החדירה הוא מרכז התחלה וסוף הסרט, קצת קשה שלא להרגיש חסרים בסנטימטרים גם אם יש לך גודל ממוצע. 
יש גם את המבוכה כמובן מול גברים אחרים במקלחות - איך שם אתה מרגיש?
כן יהיו בנות שהגודל חושב להן מאוד אך הן לא הרב. מבחינת סיפוק האשה  75% מהנשים לא גומרות מחדירה אלא מגירוי חיצוני. ורב הנשים מתגרות מכל המגע שמסביב ולאו דווקא מהחדירה.
בנוסף חדירה להיות אפקטיבית  גם עם איבר מין קטן זה תלוי בעוצמת החדירה והזוויות - תנוחות. 

מניסיון של 15 שנה בתחום הטיפול הסקסולוגי, מה שבאמת חשוב זה כמה אתה מרגיש בטוח בלהיות אתה וכמה אתה קשוב לצרכים של האחר.
אז תבחר קשר שתרגיש בו נח ובטוח ותיהנה.
אני בן 25
01/02/2016 | 16:50
2
34
אני חושב שכל עוד אני לא שלם עם עצמי..כל מה שתכתבי לא ממש יעזור.
אני מרגיש אבוד...

שלם עם עצמך
( לעמוד שלי בתפוז )
02/02/2016 | 15:30
23
נכון דור
מסכימה איתך ,להיות שלם עם עצמך זו מטרה מכובדת להגיע אליה. איך תעשה זאת?
קבל חיבוק
08/02/2016 | 23:10
5
ועכשיו ברצינות. לך עכשיו למישהו. פסיכולוג.
עדיף גבר. דבר איתו על הכל.
על האיבר. על העבר. על הייאוש.
אל תפחד.
אתה חייב את זה לעצמך.
פערים במיניות בין בני זוג
28/01/2016 | 08:57
1
86
אשמח לשמוע דעות וחוויות של מגוון אנשים (נשים וגברים)
אני בת 30, ובעלי בן 32. מכירים כמעט 7 שנים.
אני חושבת שאני בחורה מאוד מינית (או לפחות פעם הייתי...). בן הזוג הקודם שלי היה תמיד אומר שאני יותר מינית מבחורה ממוצעת לדעתו.
מהרגע שהכרתי את בעלי, היו לנו מעט "פערים" בנושא זה. אני רציתי סקס, והרבה ממנו...והוא ... לא מיני במיוחד. הוא כן רוצה, בתחילת הקשר שכבנו כל יום/יומיים (כמעט לעולם לא יותר מפעם אחת! שאני תמיד רציתי...והוא טען שאינו מסוגל), וככל שהותק בקשר עלה, תדירות המין פחתה. 
כיום שוכבים בתדירות משתנה - פעם בשבוע בממוצע +-

אני מרגישה שבכל הקשר הייתי מתוסכלת קצת מהבחינה המינית שאפילו קצת הדחקתי את המיניות שלי (כדי לא לרצות ולהתאכזב שהוא אינו רוצה), ולכן אני הרבה פחות רוצה היום... גם מאוד מפריעה לי העובדה שאני אשה והוא גבר ואני מעוניינת בזה יותר ממנו! מרגישה שמשהו פגום בי או בו.

בנוסף לפערים הללו, יש פערים גם בנושא הגיוון והעניין בסקס. חשוב לציין שהסקס טוב, אך משעמם, תמיד נעשה באותה צורה... 
אני בחורה מעניינת יותר, שאוהבת לגוון...יוזמת מחוץ לבית, רוצה הודעות מלוכלכות, חושבת הרבה על סקס וכו'. אבל, כשאין שותף שזורם עם זה זאת בעיה...אז שוב, הפסקתי ליזום, הפסקתי לרצות, דיכאתי את החשק.

למרות כל זה, מידי חודש אני נתקפת בתסכול ומשוחחת עם בעלי על הנושא הזה. מבקשת ממנו להשתדל בשבילי, ליזום וכו'. תמיד אומר שינסה, אבל קשה לו, וזה לא בא לו טבעי (ליזום בצורה מעניינת,לגוון וכו')

מה עושים ??? 
אני מתחילה להתייאש מהמצב. האם אצטרך להשלים עם העובדה שכל היוזמה בנושא זה צריכה להגיע ממני ??  אני נורא חוששת להתאכזב, קרו לא מעט פעמים שאני מאוד רציתי ודווקא בפעמים האלו הוא לא הצליח, איבד זקפה וכו'.  

אגב, הוא טוען שמעולם לא היה מהגברים ששוכבים מס' פעמים רצוף ואפילו בתקופת הבגרות שלו מעולם לא עשה ביד למעלה מפעם אחת ביום... כנראה שיש לו חשק יחסית נמוך לגבר ממוצע.

מה עושים??? האם אני פשוט צריכה להשלים עם זה שככה הוא?

*סליחה על החפירה ותודה למי שקרא עד הסוף!
פערים בחשק המיני
( לעמוד שלי בתפוז )
31/01/2016 | 17:55
37
היי
פערים בחשק המיני הינם בעיה מוכרת בזוגיות. מצב בו האשה רוצה יותר הוא לא נדיר אך פחות מדובר. לא מעט זוגות מגיעים אליי עם בעיה כזו. 
זה לא מעיד על פגמים של אף אחד מכם. מה שכן וזה טבעי שישנם פערים ברמת החשק וגם בתפיסה הכללית של מה זה סקס בשביל כל אחד מכם. בשבילך זה משהו להשתעשע בו, לגוון לחגוג ואצל בעלך זה משהו אחר כרגע. מעבר לאולי לפערים שהיו מלכתחילה נכנסת כאן גם הדינימקה הזוגית שאת רוצה יותר והוא פחות ומה זה עושה לחשק שלו ומה זה עושה לחשק שלך.
אני מציעה לפני שאת משלימה וזו שאלה מה המחיר של השלמה כזו והאם אכן אפשרית לאורך זמן, להיעזר ביעוץ זוגי מיני ולראות מה ניתן לעשות
מה משך הזמן הממוצע?
28/01/2016 | 06:24
1
77
היי אני וחבר שלי קראנו בכל מיני אתרים שיש כאלה שהזמן שהם במיטה כולל משחק מקדים והכל ביחד נע בין שעה ויש כאלה שרושמים שעתיים!! האם זה נכון או סתם קשקוש? כשאנחנו יחד עם כל המזמוזים והירידות ותכלס הכל נשמך איזה חצי שעה ככה.
הם גם רושמים על חדירה של חצי שעה...אצלנו זה 5 דק בערך
תוכלי להגיד לי אם אנחנו בממוצע או אולי מפספסים משהו..
זמן ממוצע לסקס
( לעמוד שלי בתפוז )
31/01/2016 | 18:04
60
היי
הכל תלוי במה המטרה והאם הצדדים מרוצים
ש סקס שנמשך 5-10 דקות  וזה סבבה כי זה קוויקי ומסתדר
יש סקס שהמטרה שלו הוא כמה שיותר להתענג ולהשתעשע ואז אין לזה באמת גבול
בממוצע של סקס שגרתי נשמע לי שאתם עומדים בזמנים אבל מה זה באעצם משנה?
אם בא לכם לנרגיש שאתם לא מפספסים אז תחגגו יותר תחקרו יותר ותתנסו יותר
בסקס איןם באמת גבולות רק אלו שאתם שמים לעצמכם.. 
חוסר רצון לעשות סקס
27/01/2016 | 19:24
1
66
היי לכולם,

אני נשואה כשלוש שנים ואין לי כ"כ חשק לשכב עם בעלי. הרבה זמן כבר שלא שכבנו ואין אפילו רצון כזה שזה ייקרה...
אני באמת לא יודעת למה זה. ניסיתי לעלות השערות בראשי- אולי זה בגלל שהשמנתי ואני מתביישת בגוף שלי? אולי זה שהוא השמין פחות מושך אותי?
חשוב לי לציין שאני באמת אוהבת את בעלי, ואני באמת לא יודעת למה, אבל אין לי חשק לשכב! אני מאוד אוהבת לגעת בו ולרדת לו, אבל כשמדובר בסקס זה משהו אחר כבר.
מה אתם חושבים?
חוסר חשק לסקס
( לעמוד שלי בתפוז )
31/01/2016 | 17:47
34
היי
למה את חושבת שלגעת ולרדת בו נעים לך אבל כשמדובר בסקס אז לא?
ייתכן שזה קשור לאיך שאת מרגישה עם הגוף שלך ו/או עם שלו
ייתכן שזה משהו שקשור למה שקורה ואיך שקורה בסקס עצמו
ייתכן שזה משהו שקושר לרגשות שלך
מה שאת מתארת מוכר לי מהקליניקה ולא מעט נשים באות עם הקושי הזה.
יש אהבה ורצון למגע וחום אבל לא לסקס 
יש לזה סיבות, זה לא סתם קורה.
וזה פתיר
הבנה וחוסר סיפוק מיני
17/01/2016 | 13:54
1
121
אני ובן זוגי היקר נמצאים במערכת יחסים למעלה משנה. האהבה פורחת, מעמיקה, אנחנו מגלים רבדים נוספים אחד בשנייה, נמצאים אפילו בתהליך של בניית בית משותף (שוכרים כרגע דירה ביחד).
לפני מס' חודשים גיליתי שבן זוגי נכנס לאתרי פורנו. החוויה שלי הייתה ממש כשל בגידה. מה שכאב לי במיוחד היה העובדה שחשתי (גם לפני ה"גילוי" על אתרים אלו) שבן זוגי אינו נלהב כ"כ לקיים עמי יחסי מין (כמעט אינו יוזם וכשאני יוזמת - לעתים נענה ברצון ולעתים אני מרגישה שאני לוחצת עליו, אומרת לעצמי בראש "לא סקסי כל העניין הזה" ופשוט נרתעת ומוותרת...)
אציין כי בן זוגי סובל מפציעה באיזור פי הטבעת, מה שמקשה עליו לתפקד (לאחר יום ארוך "על הרגליים" חוזר בן זוגי הביתה ואני רואה וחשה את כאביו העזים בשל הפציעה). מדובר בפציעה שדורשת ניתוח כירוגי, אשר נקבע לעוד מספר חודשים.
בנוסף, (עם קשר או בלי) בן זוגי מתקשה להגיע לזקפה מלאה (נמצא בשנות ה30 המאוחרות, לא עושה ספורט, מעשן הרבה, צורך אלכוהול לעתים תכופות- בקיצור: אורח חיים לא הכי בריא).
יש לציין כי אנחנו מדברים רבות על הנושא ובן זוגי ביצע בדיקות דם ושתן, כדי להבין טוב יותר מהן הסיבות לבעיות הזקפה (עשה זאת לפני מס ימים - טרם חזרו התוצאות). עם זאת, בתחושותיי העמוקות אני חשה כי הסיבה לכך איננה פיזית לגמרי (שכן באוננות הוא מגיע לזקפה או במין אוראלי - מהר מאוד יחסית).
אני מודעת למבוכה שנוצרת אצל הגבר כאשר אינו מצליח להגיע לזקפה ולענג את בת זוגו (פחד התחלתי שלא יצליח והימנעות מלכתחילה, מחשש לאכזב אותי או את עצמו). בנוסף, הוא לא כ"כ אוהב להעניק לי מין אוראלי - למרות שאני מטופחת וכשאני חושקת ב"פינוק טוב" - תמיד דואגת להגיע לסיטואציה כשאני נקייה ומצוחצחת פי כמה...
אני מכילה את מצוקתו של בן זוגי. 
בעניין הפורנו - אמר מי-ו-ז-מ-ת-ו שהוא לוקח על עצמו להפסיק עם זה, מתוך ידיעה ברורה שזה משליך על יחסינו. אני לא מאמינה בלהטיל איסורים, שכן מה הטעם לאסור משהו על אדם שאתה אוהב? או ליצור איסורים מוחלטים ומפחידים שיוצרים חרדה ולחץ נוספים על כל המצב הרגיש גם ככה?

אני מכילה את מצוקתו של בן זוגי האהוב, משתדלת ליצור סיטואציות שבהן נדבר על הכל בפתיחות, מרגישה שעליתי כמה דרגות עם עצמי ביכולת הקבלה וההבנה, ובכלל עצם העובדה שאני מצליחה לא להשליך הכל על עצמי (הייתה לי התמודדות קשה עם פחד שאולי פשוט הוא לא נמשך אליי בכלל..)

בינתיים - כל הסיפור נמשך כבר מספר חודשים, בהם אני חווה חוסק סיפוק מתמשך... משתדלת להבין, לתמוך, לתת לו את התחושה שזה לא הדבר היחיד שאני רוצה ממנו ושאני אוהבת אותו בלי קשר לזה... אבל בפנים יש תחושה שאני מצמצמת את החשקים שלי, את הרצון שלי בסקס סוער, בתשוקה, במענה על הצרכים שלי (מה עם לפנק אותי? לדאוג שאני אהיה מסופקת?)
עומדת על הטווח של בין לשחרר את הנושא, כי לפעמים שאנחנו יותר מדי בתוך ויותר מדי מתעסקים בזה - אולי זה עוד יותר מלחיץ.. מנגד - הפחד שאם אניח לזה כך - המצב ישאר כמו שהוא.. ובכנות? עם כל האהבה הענקית ויחד עם הידיעה שזה "הגבר שלי" מכל הבחינות - לא אוכל לוותר על חיי זוגיות ללא מין מענג ומספק. פשוט לא אוכל...
לא יודעת מה רציתי לשאול.. הצגתי מצב קיים.. יכול להיות שזוהי מידת החשק המיני שלו פשוט, וזה המצב ו"תקבלי את זה ככה או שלא בכלל"?

אשמח לתגובות.. זהו נושא שמלבד בן זוגי לא דיברתי איתו על אף אחד.. מבקשת לאוורר ולשחרר מעט את תחושותיי

תודה
שבוע טוב
בעיות בזקפה וחשק מיני
( לעמוד שלי בתפוז )
18/01/2016 | 17:40
70
שלום לך
ראשית מצוין שאת בוחרת לאוורר את תחושותייך ולא להשאר עמם לבד. 
תארת בצורה מאוד יפה מצב מורכב שמכיל רגשות רבים: אהבה, תשוקה, אכזבה, פגיעה ועוד.
העדפתו של בן זוגך להגיע לסיפוק עם עצמו ובדרך שבה הוא מכיר אינה מעידה על חשק מיני נמוך או חוסר משיכה וסיפוק מסקס איתך. פעמים לא מעטות אני פוגשת בקלינקה גברים שמעדיפים את האוננות והפורנו ואפילו בתדירות יומית משום שזה המקום המוכר והבטוח. בעוד שסקס זה משהו שיותר מאלץ אותם לצאת מהאיזור בטוח והמוכר ולעמוד בציפיות שלהם מעצמם כמאהבים ושל בת זוגן.
לפי מה שתיארת נראה כי אכן הבעיה בזקפה אינה נובעת מרקע פיזי אלא יותר רגשי. נוסיף לזה את הכאבים בפי הטבעת ואת הכשלונות שצבר כבר בסקס איתך ובהחלא אפשר להבין את ההעדפה שלו לאוננות. 
יחד עם זאת זה לא אומר כך המצב צריך להשאר. בטיפול מיני זוגי אפשר יהיה לעבוד על האינטימיות המשותפת, התאמה מינית ולטפל בבעית הזקפה 
פורומים חדשים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
18/01/2016 | 15:43
5
 יש לכם שאלות לגבי עולם השייט הבינלאומי? חולמים על חופשה חלומית וזקוקים למידע?
בפורום טיולי שייט תקבלו את כל המידע הדרוש!

מתעניינים בקסמים וטלפתיה? רוצים ללמוד עוד על העולם הקסום והמיסתורי הזה?

סובלת מנשירת שיער וחולמת על פיתרון? מתעניינת בתוספות שיער לקראת אירוע ורוצה לקבל טיפים ורעיונות?
בואי לדבר על זה עכשיו בפורום תוספות שיער!

מהן האבחנות הרפואיות בתחום ההמטולוגיה? ממה הן נגרמות ומהם התסמינים שלהן? 
מוזמנים לדבר על זה עכשיו בפורום המטולוגיה כללי!

יש לך שאלות מתחום הרדיולוגיה? נמצא לפני בדיקה פולשנית ויש לך חששות?
בפורום רדיולוגיה תוכל להתייעץ עם מומחה מהתחום!

סובלים מפטרת ציפורנים? רוצים להתייעץ עם מומחה מהתחום לגבי דרכי טיפול אפשריות?
היכנסו עכשיו לפורום פטרת בציפורנים ותקבלו מענה אמין ומקצועי!

קושי בגמירה
12/01/2016 | 23:34
1
114
שלום לכולם.יש לי חברה ועשינו את כל הדברים האינטימיים חוץ מחדירה מלאה. הבעיה היא שכאשר אנו מגיעים לחדירה מלאה יש לי קושי בהגעה לזקפה וזה לא בגלל שהיא לא מגרה אותי אלא שאני רגיל לאונן עם היד חזק ויבש על הפין ולפעמים רואה פורנו (אבל יודע שזה לא מציאותי). מה אני צריך לעשות כדי שאגמור מהחדירה והזקפה תחזיק מעמד?.... לבקש ממנה לשפשף חזק את הפין לפני?... יש לציין שהייתה לי חברה קודמת והלכנו לטיפול מיני ונתנו לי ויאגרה אבל זה לא עזר והיא לא שתפה פעולה בכלל ובסוף נפרדנו בלי קשר לזה אבל אני מפחד שזה יקרה לי שוב......כשאני מאונן לבד אני גומר מיד בלי שום בעיה......אני לא רוצה ללכת לטיפול מיני ישר על ההתחלה אז מה אני צריך לעשות בכדי לפתור את הבעיה?... תודה מראש ואני יודע שהמקור של הבעיה הוא או פסיכולוגי או השפשוף החזק והיבש של הפין.
קושי בגמירה
( לעמוד שלי בתפוז )
15/01/2016 | 03:40
68
שלום שמעון,
אני מבינה את החשש שלך והרצון לשמור על הזוגיות. 
בהחלט ייתכן שזה מהרגלי האוננות/גירוי שלך. גם השילוב של סגנון זה וגם פורנו אכן מייצרים הרגל לגירוי גבוה.
ממליצה להתחיל לשנות בהדרגה סגנון אוננות לעבור לרטוב למשל עם שמן או במקלחת. לנסות לאונן בלי לצפות בפורנו אלא רק להזכר בסרטונים תוך כדי. זו יכולה להיות התחלה לרדת מהעץ הגבוה שנתקעת עליו ואם אכן זו הסיבה לקושי אז אתה בדרך לפתרון. אם זה רגשי יותר אז ייתכן שפניה לטיפול הינה בלתי נמנעת בהמשך.
מהו הגיל הממוצע בו נערות מתחילות כיום לקיים יחסי מין?
11/01/2016 | 17:58
1
73
הגיל הממוצע להתחלת יחסי מין
( לעמוד שלי בתפוז )
15/01/2016 | 03:35
107
שלום בתיה,
בעקבות שאלתך פניתי לגוגל וחפשתי סקרים חדשים. מה שמצאתי זה הקישור הבא: http://www.mako.co.il/home-family-kids/education/A...
שם מובא סקר שנעשה בישראל ובו 25% מבני הנוער בגילאי 15-18 החלו לקיים יחסי מין.
אבל אם כבר שאלת אני אוסיף משהו מדעתי המקצועית לגבי הגיל להתחיל לקיים יחסי מין. מעבר לגיל עצמו המוכנות היא שקלול של את עניין הבשלות הרגשית, הבשלות הפיזית והבשלות המינית. היו אצלי מטופלים גברים שחשו בשלים "רק" בגיל 24 והיו כאלו שהחלו בגיל 15. יחסי מין כדי שיחוו בצורה מיטיבה חשוב שהנער/ה יגיעו עם הבנה טובה של מה זה באמת ולא כמו שמופיע בסרטי הפורנו או בסרטים בכלל, עם בטחון ביכולת שלהם לשמור על הגבולות שלהם ומהם (למשל אמצעי מניעה, למשל עם מי), עם בשלות מינית של חיבור למיניות שלהם עם עצמם ועוד. 
האם זה שפיכה מהירה
09/01/2016 | 09:34
1
120
היי אני גומר די מהר  כאשר זה תלוי . במידה ורק אני מלטף אותה לפני זה הרבה יותר טוב ונמשך כמה דקות ומאפשר לי אפילו לשנות תנוחות . הבעיה במידה ושנינו מענגים אחד את השני לפני  ידני או אוראלי והיא גם גומרת מזה לפני החדירה  אבל פה מתחילה הבעיה שאז כאשר אני חודר זה לרוב לחצי דקה בערך .
האם זה נורמלי או יש אפשרות לטפל גם כאשר החדירה מתחילה כשאני כבר מגורה מאד? כי כן הייתי רוצה להמשיך עוד קצת 
שפיכה מהירה
( לעמוד שלי בתפוז )
10/01/2016 | 08:13
92
שלום איתן
ההגדרה של שפיכה בעבר היה לפי זמנים - כמה זמן לוקח. היום ומזה כבר לא מעט שנים מדובר על גמירה לפני הזמן שרצית, שהגמירה לא בשליטתך.
ממה שאתה מתאר דווקא נשמע שיש לך יכולת לא רעה לשלוט. העניין שקשה לך יותר זה בריגוש גבוה ומגע ישיר באיבר- שם אתה מרגיש פחות שליטה. כדי לקבל רעיונות לאיך להחזיק יותר זמן, ממליצה לקרוא את הטיפים שלי במדריך לשפיכה מהירה שנמצא פה בהודעות נבחרות בצד שמאל.
במצב שבו אתה מאוד מגורה לאחר מגע ישיר , אפשרות אחת זה שוב להוריד הילוך ולחזור לליטופים בכל הגוף. אפשרות נוספת למה שלא תגיע לאורגזמה גם יחד איתה ותחכו איזה זמן (מה זמן ההתאוששות שלך מפעם לפעם?) וצאו לסיבוב שני.

פורומים חדשים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
07/01/2016 | 16:06
10
 נמצאים בשנות העשרים לחייכם ומחפשים מקום לדבר בו על הכול?
פורום עשרים פלוס הוא המקום בשבילכם! היכנסו עכשיו!

מתעניינים בשייט יאכטות? חולמים על חוויה רומנטית או הרפתקה כיפית לכל המשפחה?
היכנסו עכשיו לפורום יאכטות ותקבלו את המידע הדרוש

מתכננים אירוע משפחתי ומעוניינים באטרקציות מגניבות וייחודיות?
בפורום אטרקציות לאירועים תקבלו רעיונות שיהפכו את האירוע שלכם למושלם!

יש לכם שאלות לגבי מערכת אבטחה טובה ואיכותית לעסק שלכם או לבית המגורים?
היכנסו לפורום מערכות אבטחה ותקבלו מידע מקצועי ואמין!

מתלבטים אילו צמחים כדאי לשתול בעונה הנוכחית? יש לכם שאלות לגבי השקייה או דישון?
בפורום צמחים לגינה ולבית תוכלו לשאול ולשתף!
כשהיא לא מגיעה לאורגזמה
06/01/2016 | 12:30
1
144
היי, יצא לי לפני מספר ימים לקיים יחסי מין פעם ראשונה עם חברה שלי, ואפילו עשינו את זה פעמיים (בלילה ובבוקר).

מבחינתי זה היה נהדר, נראה שגם מבחינתה.
אבל הדבר שיושב לי קצת על הלב זה שאני גמרתי והיא לא, שאלתי אותה גם בנוגע לזה והיא אמרה שהיא הייתה קרובה.

זה מרגיש לי שאצלה יהיה הרבה יותר קשה לגרום לה להגיע לאורגזמה מאשר אצלי.
אני גם אוהב לעשות לה טוב למטה עם האצבעות ונראה שהיא ממש אוהבת את זה, אבל איפשהו תמיד היא עוצרת את זה כשהיא ממש נהנית.. לא ברור לי למה.. אחרי הכל אני רוצה שהיא גם תגמור.
רק אציין שהתקשורת שלנו טובה, היא יודעת לכוון אותי בשביל שאדע איך לענג אותה טוב יותר.

בכל מקרה, מה שרציתי לשאול האם זה קריטי בשביל נשים לא להגיע לאורגזמה בזמן קיום יחסי מין.
ועוד שאלה יותר קטנה, לא בדקתי זמן אבל זה הרגיש לי כאילו החזקתי 5 דקות+.. זה מעט מדי?

תודה!
קושי להגיע לאורגזמה
( לעמוד שלי בתפוז )
06/01/2016 | 17:48
101
היי
תקשורת תקשורת תקשורת..
מעולה שחשוב לך שהיא גם תיהנה ותגיע לסיפוק. הייתי שואלת אותה איך אהיא מגיעה לאורגזמה, איך היא אוהבת, הייתי שואלת / אומרת ששמתי לב שהיא עוצרת לפעמים כשהיא נהנית והאם זה ככה ואם כן אז למה.
ולגבי הזמן זה ממש עניין של טעם - אם לה זה קצר מידיי? האם אתה תרצה שזה יהיה ארוך יותר?
5 דקות זה לא הרבה זה די מעט אבל לפעם ראשונה עם בחורה אפשר להבין. אבל שוב אולי לה זה מספיק?

המלצות על סקסולוגיים במרכז
04/01/2016 | 12:20
1
43
היי אני מחפשת המלצות לסקסולוג באזור המרכז, ת“א והסביבה...
בעדיפות לאחד שעובד עם כללית או מכבי.
לצורך ייעוץ לי ולבן זוג שלי, זו פעם ראשונה לשנינו אז אשמח גם לטיפים או משהו אם יש,
תודה מראש ושבוע טוב...
סקסולוגים במרכז
( לעמוד שלי בתפוז )
04/01/2016 | 17:16
39
היי
באתר שלי יש טיפים על יעוץ סקסולוגי איך לבחור את הסקסולוג ועוד www.anatabd.co.il
אני מייעצת ועובדת עם רופאי הכללית . מוזמנים ליצור עמי קשר דרך האתר שלי ואשמח לעזור
ערב טוב- רף גירוי גבוהה שמקשה בסקס
03/01/2016 | 21:48
1
165
היי
אני בת 21 פעילה מזה כמה שנים
ורף הגירוי שלי גבוה.
קשה לבן זוגי לספק אותי ולגרום לי לגמור.מתסכל מאד מביך מאד.
ניסתי עם שניים והיה נחמד ומספק.
הצילו....
זה מה שנגזר עלי ?
גירוי גבוה, קושי לספק
( לעמוד שלי בתפוז )
04/01/2016 | 07:20
96
שלום
רף גירוי גבוה - מה זה אומר? 
מה זה אומר קשה לבן זוגך לספק אותך - האם הוא מביא אותך לאורגזמות?האם את מדברת על לא מספק מבחינת התדירות? מבחינת משך הסקס?
למה עם שניים היה יותר מספק? בגלל שזה היה יותר ארוך? בגלל השילוב של חדירות במקביל?
בגלל הגירוי המנטלי/ויזואלי שאת עם שניים?
כדי שאוכל לעזור חשוב גם בשבילך להבין מה בדיוק חסר לך

מנהל/ת הפורום

אודות:
שמי ענת בן דוד, מטפלת מינית מוסמכת וסקסולוגית מומחית בטיפול בבעיות בתפקוד המיני. מוכרת ע"י איט"ם האגודה הישראלית לטיפול מיני. בנוסף אני עובדת סוציאלית
עוד...
חם בפורומים של תפוז
זוכים בספר צביעה
זוכים בספר צביעה
שתפו אותנו ביצירות שלכם עם הילדים ותוכלו לזכות...
זוכים בספר צביעה
זוכים בספר צביעה
שתפו אותנו ביצירות שלכם עם הילדים ותוכלו לזכות...
מזונות לילדי
מזונות לילדי
מה שיעור המזונות שעלי לדרוש מבעלי אחרי 27 שנות...
מזונות לילדי
מזונות לילדי
מה שיעור המזונות שעלי לדרוש מבעלי אחרי 27 שנות...
מרגיש הורה רע
מרגיש הורה רע
עכשיו בפורום, ``אני נתקל במצבים שגורמים לייאוש...
מרגיש הורה רע
מרגיש הורה רע
עכשיו בפורום, ``אני נתקל במצבים שגורמים לייאוש...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
Flix וידאו
ענת בן-דוד- מנהלת פורום סקסולוגיה
מנהלת פורום סקסולוגיה
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו