לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
עדכן
פורום סקסולוגיה
 ברוכים הבאים לפורום סקסולוגיה. כאן תוכלו לשאול ולהתייעץ בכל הנושאים שקשורים לבעיות בתפקוד המיני, קשיים באינטימיות הזוגית, חוסר חשק, תקשורת מינית, שפיכה מהירה, בעיות זקפה, הפרעות כאב, וכו'. שמי ענת בן דוד ואני סקסולוגית מוסמכת ומטפלת קלינית בזוגות וביחידים. 
מניסיון של שנים כסקסולוגית ,בעיות בתפקוד המיני ובמיניות בכלל עלולות לגרום לתסכול וקושי רב, פגיעה ביחסים זוגיים ובדימוי העצמי. פעמים רבות יעוץ חד פעמי ולו גם בפורום כמו זה יכול לסייע בפתרון המצוקה, אז אל תהססו, שתפו ובקשו לקבל פתרון.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום סקסולוגיה

ברוכים הבאים לפורום סקסולוגיה. כאן תוכלו לשאול ולהתייעץ בכל הנושאים שקשורים לבעיות בתפקוד המיני, קשיים באינטימיות הזוגית, חוסר חשק, תקשורת מינית, שפיכה מהירה, בעיות זקפה, הפרעות כאב, וכו'. שמי ענת בן דוד ואני סקסולוגית מוסמכת ומטפלת קלינית בזוגות וביחידים. 
מניסיון של שנים כסקסולוגית ,בעיות בתפקוד המיני ובמיניות בכלל עלולות לגרום לתסכול וקושי רב, פגיעה ביחסים זוגיים ובדימוי העצמי. פעמים רבות יעוץ חד פעמי ולו גם בפורום כמו זה יכול לסייע בפתרון המצוקה, אז אל תהססו, שתפו ובקשו לקבל פתרון.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

שימו לב, פורום זה אינו פורום רפואי גניקולוגי ולכן אין להפנות כאן שאלות בנושאים רפואיים. 

המשך >>

סקס
02/05/2016 | 19:20
5
מי שרוצה סקס תוסיפי וואטסאפ 0542180050
מין בנשואין
01/05/2016 | 22:07
29
היי אני נשוי כבר קרוב ל20 שנה עם 3 ילדים וסהכ כמות יחסי המין יחסית למה שאני שומע מחברים ומהעבודה גם מהנשים וגם מהגברים היא טובה שזה בין 2 ולפעמים אפילו 3 בשבוע... אבל ופה האבל זה כאילו בלי תשוקה בלי יוזמה מצידה כאילו רק בשביל לספק אותי . גם היא מסופקת אני תמיד דואג לפני לספק אותה אוראלית או ידנית אבל כאילו לא מרגיש חשק ממנה... רק לקראת הגמירה שלה.  מה אפשר לעשות? זה ככה אצל כולם תמיד ? יוצא דופן יחיד היה בחו"ל ..שם כאילו היא הרגישה ממש משוחררת וזה עוד יותר מכעיס  כי אתה יודע שאפשר והכל בראש 
אוננות
28/04/2016 | 18:57
4
68
היי שלום אני בת 13.5 ואני מתה לאונן
אני מפחדת ולא יודעת איך לעשות אתזה וקשה לי..
ניסיתי לאונן וזה לא מספק אותי ולא גורם לי אפילו תחושה שאוננות
מה לעשות ?
תודה לעונים...
תחזרי אליי בפרטי
29/04/2016 | 17:20
32
יש לי תשובות עבורך
איך מאוננים
( לעמוד שלי בתפוז )
30/04/2016 | 23:22
2
34
שלום לך!
איזה כיף שאת רוצה זה נהדר!!!
זה כל מה שצריך בעצם. מכאן ממליצה בחום לא לקחת את זה כמשימה שהאתגר שלה הוא האורגזמה. אלא לקחת את זה כמסע עונג והיכרות עם הגוף שלך ומה שאת יכולה להפיק ממנו. דבר נוסף שהוא חלק מאוד חשוב מההנאה מהאוננות שזה לא יהיה טכני. ולכן אשאל אותך על מה את חושבת כשאת נוגעת בעצמך. המוח הוא יותר משותף פעיל בעניין הזה.
גם פה תתחילי מסע של להבין מה מגרה אותך - וטיפ קטן אל תפני לפורנו כברירת מחדך. ישנם סיפורים אירוטיים בשפע ברחבי האינטרנט חינם לכל גולש.
אוננות
01/05/2016 | 13:38
1
26
שלום אני בת 13 ו זה קצת מביך אבל אני רוצה לאונן
הבעיה שאני לא יודעת איך ?...
ואם זה מתאים לגיל שלי..
אני רוצה ולא מצליחה להביא חסיפוק כזה
ניסיתי הכל וזה לא עוזר חוץ מלהחדיר דברים עישיתי הכל ..
אני ממש רוצה לאונן ולא מצליחה  תודה לעונים ...
אוננות
( לעמוד שלי בתפוז )
01/05/2016 | 15:52
16
היי
אין צורך להחזיר דברים כדי להגיע להנאה ואורגזמה. ממש לא. ככל שתהיי יותר רגועה ותרשי לריגוש להגיע , תתנסי בסוגי מגע וגירוי שונים , כך ההנאה תגבר.
ישנה אוננות שנעשית עם הידיים, יש אוננות בשכיבה על הבטן עם התחככות, יש במקלחת עם זרם מים ועוד.
יובש וכאבים
23/04/2016 | 20:56
3
68
סובלת מיובש בנרתיק ג'ל סיכוך רגיל
לא עוזר, ניסיתי גם נוזלים על בסיס סיליקון וגם הם לא עזרו. 
הכאבים בזמן מגע גורמים לי לפחד חדירה
והתסכול הולך וגובר. 
אשמח לעצה והמלצה על ג'ל שווה
כאבים ופחד בחדירה
( לעמוד שלי בתפוז )
24/04/2016 | 08:41
2
51
שלום לך,
יובש יכול להיווצר מסיבה פיזיולוגית כמו גיל המעבר, טיפול תרופתי כלשהו, מחלה.
אך יובש נוצר גם ממצב רגשי.
ממה שאת מתארת מאוד ייתכן שמדובר פה במעגל תגובתי שמייצר יובש.
כך שאם לא תפתרי את הסיבה ליובש , יש מצב שכל הזמן תצטרכי לסכך במהלך החדירה .
את מתארת פחד מהחדירה והכאבים שמלווים אותה. פחד כזה הוא בעצמו מייבש את האיזור וגורם לכיווץ של הנרתיק. היות ואת לא מקשיבה לזה ומנסה לקפוץ מעל מה שהגוף מאותת לך, עם גל סיכה, הגוף עצמו נשאר בסטרס פחד כיווץ ויובש. את זה ג'ל סיכה לא יכול לפתור.
ממליצה בחום לנסות לפתור ולתת מענה לפחד מכאב של החדירה ואז סביר שגם לא תהיה בעית יובש כזו.
ובכל זאת
24/04/2016 | 09:00
1
31
אשמח לקבל המלצה על תכשיר. מכירה את הגוף שלי, צריכה את החלקלקות
של ההתחלה כדי להרגיע את הגוף. 
תודה
יובש בנרתיק
( לעמוד שלי בתפוז )
25/04/2016 | 17:27
20
שמן שקדים
שמן זרעי ענבים
בעיות זקפה
24/04/2016 | 01:44
1
52
שלום, 
כשאני בא לשכב עם חברה שלי קשה לי להגיע לזקפה. כדי להגיע לזקפה היא צריכה לעשות לי ביד וגם כשיש זקפה אני מאבס אותה מהר. מאבד ריכוז ממש מהר. 
גם כשאני מאבד את הסקפה אני עדיין גומר.

לאומת זאת כשאני עטשה ביד אין בעיות. לפי דעתי זה עיניין פסיכולוגי שאני חושב יותר מדיי וקשה לי להשתחרר ולהיכנס לקטע. 

מה דעתך ומה את מציעה? 

בעיות בזקפה
( לעמוד שלי בתפוז )
24/04/2016 | 08:43
35
שלום אלכסי,
האבחנה שלך נראית לי נכונה. היות וכשאתה עם עצמך אין בעית זקפה , כנראה שזה משהו שאתה עובר כשאתה עם חברה שלך וזה אכן פסיכולוגי ופתיר.
ממליצה לפנות ליעוץ בו תבינו מה קורה לך שם שגורם לך לאיבוד הזקפה ותקבל כלים לפתור זאת
בעיות בזקפה אצל בן 28
18/04/2016 | 19:06
2
67
היי, לחבר שלי יש בעיות בזקפה וזה ממש משפיע על הזוגיות שלנו. זה ככה מאז שהתחלנו לשכב ולפי מה שסיפר לי היה גם במערכות יחסים קודמות (הצליח לשכב רק עוד מישהי אחת לפני). הוא לא מצליח להשיג זקפה בלי חיכוך ממש ממושך או להחזיק אותה מעבר לדקה-שתיים. כלומר, במצב בו אנחנו רוצים לשכב ומתחרמנים ואני כבר מוכנה, הוא עדיין רופס וצריך בכוח להביא לעצמו ביד כדי לעורר את הזין שלו. בד"כ במהלך פתיחת הקונדום הזין כבר מספיק ליפול שוב, מתסכל ממש. ניסה ויאגרה ולא השפיע בכלל.
סקס ממש חשוב לי בזוגיות ואני רגילה לשכב עם בן זוג על בסיס יום יומי, פה מדובר בפעמים ספורות שנפרשות על פני תקופה ארוכה, פעם פעמיים בחודש זה ההישג הנוכחי. אני בת 26 וזה שלב קצת מוקדם עבורי לוותר על חיי מין. לא משנה מה אני עושה, כמה שאני לא מטפחת את עצמי ולובשת דרעק סקסי וזורמת עם דברים פחות קונבנציולים במיטה, אין זקפה. בנוסף, הוא כבר רואה שאני מתוסכלת ואני מניחה שזה לא עוזר לו מבחינה מנטלית. אנחנו מדברים על זה אבל אין לנו משג מה לעשות ולא בא לי שזה יגרום לנו להפרד. עצות?
שאלה פשוטה שצריכה להישאל
20/04/2016 | 18:00
45
האם הוא מאונן לידך או שאת מאוננת לו הוא נתקל באותה הבעיה?
אם זה מביך אותו, תשאלי אותו מה קורה כשהוא מאונן לבד?
אם בכל המצבים זה קורה, נשמע לי, לדעתי הלא מיקצועית שיש פה מקום לבדיקה רפואית. 
בעיות בזקפה
( לעמוד שלי בתפוז )
21/04/2016 | 17:48
31
שלום לך,
נשמע שאכן חברך סובל מבעיות בזקפה שחבל יהיה לא לטפל בהן. אז לפני שנפרדים שווה למצות את כל מה שאפשר
ממליצה שיפנה ליעוץ ויבדוק את הדברים
פסח כשר ושמח
( לעמוד שלי בתפוז )
21/04/2016 | 10:48
6
גולשות וגולשים יקרים,
אנו רוצים לאחל לכם חג פסח כשר ושמח!
מי ייתן והאביב יביא עימו התחלות חדשות,
הנאות מתוקות והמון הפתעות מרגשות.

לקראת החג הכנו לכם מהדורה חגיגית וכשרה לפסח
של חם בתפוז.

את כל הקישורים לאייטמים בכתבה תוכלו למצוא (כמו בכל שבוע)
בעמוד הפייסבוק שלנו

חג פסח שמח!
בעלי קוקולד
17/04/2016 | 20:42
2
130
נשואים 33 שנים חיים בפתיחות עברנו חילופי זוגות שלישיות ובקיצור הכל פתוח. בשנים האחרונות בעלי הרגיש שחל בו שינוי והוא נהנה לראות אותי עם גבר אחר. היה לי מאהב מספר שנים וגם היום יש לי גבר אשר מדי פעם אנו נפגשים לסקס. בעלי מבקש שאני שאני אשלוט בו במיטה. אני מרגישה שזה לא טבעי קצת קשה לי עם זה אבל הוא ממש מתוסכל שאני לא משתפת פעולה. היה לנו שיחות בנושא והוא ממש אומר שחסר לו השליטה שלי בו. חייבת לציין שהוא בעל נפלא אהבה וחברות הדדית. 
אשמח לדעת מה דעתכם
למדתי בחיים
18/04/2016 | 10:03
68
ששווה לנסות.
במקרה הכי גרוע רואים שזה לא מתאים  ולוקחים צעד אחורה.
בטח אני לא מחפש לך כלום אבל בני זוג מעריכים גם נסיונות כושלים.
בהצלחה
פתיחות מינית
( לעמוד שלי בתפוז )
21/04/2016 | 17:46
35
שלום לינור
נשמע שעד כה זרמת איתו עם הרצונות שלו. מדוע לא עכשיו לנסות ולראות איך זה בשבילך?

אנאלי שאלות
16/04/2016 | 21:08
1
125
אנאלי בערך אחת לשבוע מסוכן? כל עוד עושים זאת ברגוע אני מתכוון
אם אשתמש בלשון לאשתי בפי הטבעת זה מסוכן?
מין אנאלי
( לעמוד שלי בתפוז )
21/04/2016 | 17:44
56
שלום
אין סיבה לדאגה אם זה נעשה בצורה נכונה והיגיינית 
לט מבחינת הליקוק ולא מבחינת החדירה
חם בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
14/04/2016 | 14:15
24
סופ"ש נעים!
את כל האייטמים שבכתבה תוכלו למצוא בעמוד הפייסבוק שלנו-
חוסר זיקפה
13/04/2016 | 14:23
1
86
שלום ענת, בעלי ואני ביחד 8 שנים. הסקס בניינו היה מעולה לאורך כל הזמן (הרבה פעמים כיסה על דברים אחרים). אני עברתי 3 לידות והחשק המיני שלי ירד מאוד כבר לאחר הלידה הראשונה. לבעלי תמיד היה חשק ורצון ואף היה מתוסכל מהמינון הנמוך.
בתקופה האחרונה (מזה חודשיים שלוש), בעלי חווה קשיים בזקפה ואינו מצליח "להעמיד אותו" אף על פי שמאוד רוצה וטוען שחרמן כל הזמן... יש לציין שמצב זה מתסכל מאוד גם אותו וגם אותי אך אני נותנת לו להרגיש בנוח ומעודדת אותו שיהיה בסדר ויחלוף.
הוא אובחן לא מזמן בשבר באשכים (קילה) האם יש קשר?
אשמח לעצתך ודעתך!
חוסר זקפה
( לעמוד שלי בתפוז )
13/04/2016 | 14:54
52
שלום דנית
קודם כל הגישה שלך של לתת לו להרגיש נח מצויינת וכל הכבוד עליה. סקס אפשר לעשות גם בלי זקפה. אז אם תהנו מסקס בלי הזקפה זה עוד יותר טוב.
לגבי הסיבה לבעיה בזקפה ממליצה בתור התחלה לגשת לאורולוג ולברר את הנושא. היות ואינני רופאה לא מסמכותי לענות האם יש קשר בין זה לזקפה. 
במידה האורלוג שמבחינת היכולת לזקפה הכל תקין פיזית ותרצו  לקבוע פגישת יעוץ, מוזמנים להתקשר.
מתוסכלת מינית מבעלי
11/04/2016 | 08:15
8
237
נשואה כמעט 3 שנים ללא ילדים, עובדים על זה כרגע.

בעלי לא אוהב לרדת/ להחדיר אצבעות בטענה שזה "מלכלך" אותו, זה לא סטרילי, יוצא משם הפרשות ופעם בחודש מחזור, מגעיל (!!) אותו שהוא ילקק את זה. מעניין שאת האיבר שלו אין לו בעיה להחדיר בשמחה רבה. זה מאוד מעליב אותי המחשבה שהוא נגעל ממני. זה לא קרה בעבר מעולם עם אף בן זוג. חשבתי שעם השנים זה ישתנה אבל נראה שלא.. הוא כן אומר שחושב על זה הרבה כי יודע שזה מציק לי, אבל אין התקדמות בעניין.

זה מתסכל אותי מאוד, זה חסר לי, גם כשהוא מנסה אצבע, מרגישים שהוא עושה את זה לא בהנאה, אלא רק כדי ש"אשתוק" ואהיה "מרוצה". אבל אני לא מרוצה! אני מתוסכלת מינית כבר שנים, אני לא רוצה להגיע למצב שאני מחפשת בחוץ סיפוק, אני רוצה להיות מסופקת עם בעלי, אני רוצה שירצה לפנק אותי, לא רק לקבל פינוקים.

זה מאוד משפיע עליי, אתמול למשל שכבנו ולא הצלחתי לגמור. חצי שעה ואני אפילו לא קרובה לזה.. גם המחשבה שעושים ילדים והוא קורא לזה: מטרה, לא מוסיפה לתסכול. ילדים זו לא מטרה, ילדים זו דרך, למה אני צריכה להרגיש כמו בובת מין שעושים איתה מטרה מאשר אישה שקודם כל רוצים לשכב איתה ואח"כ להביא ילדים? נכון שנינו כבר מאוד רוצים ילדים וחיכינו לרגע המתאים מבחינת לימודים כדי שנוכל להתחיל, אבל לא ככה רציתי להתחיל את התהליך שאמור להיות מופלא ומדהים בעיני.

תעזרו לי.. אני ממש עצובה..
אני אגיד לך משהו שלא יהיה לך נעים לשמוע
12/04/2016 | 09:53
5
146
לדעתי הלא מיקצועית, תחשבי טוב לפני שאת עושה ילדים עם בעלך, כי אחרי זה אין כבר דרך חזרה.
פערים בגישה למיניות זה משהו שקשה מאוד לגשר עליו. אני לא חושב שתצליחי לשנות את בעלך ולהפוך אותו למכור למין אוראלי.
אל תיפגעי, אבל לי נשמע לי שיש לך פרטנר אגואיסט במיטה. אני מנחש שגם אין לו בעיה לקבל ממך מין אוראלי ואני מנחש גם שאת מעניקה לו את זה באהבה גדולה. לתת לא!! זה מגעיל.
לדעתי חשוב שתפסיקו את תהליך הניסיון לכניסה להריון ותלכו ליעוץ דחוף. לא שאני חושב שזה ישנה, אבל אולי חושב שאת חייבת לעבוד עם עצמך מול מטפל ולהגיע לתובנות אישיות שלך לגבי הקשר שלכם.

אני אומר לך את הדבר מנסייון שלי. אני נשוי 18 שנה עם שלושה ילדים ואני גם באותו המצב. זה לא הולך ומשתפר. תאמיני לי.
מבחינתך ,ההחלטה להישאר עם בעלך ולהקים איות משפחה, משמעותה שאת מוותרת על המיניות שלך. חד וחלק.
בהצלחה
אני לא נפגעת, אני שמחה שאתה כן איתי
12/04/2016 | 17:54
4
94
ומקבלת כל דבר שאמרת באהבה ובהבנה מלאה.
אני לא חושבת שזה נובע מאגואיזם אלא נובע מגועל, לא כלפיי, אלא באופן כללי כלפי הנוזלים שמופרשים בעת גירוי מיני, אצלי.
ואם אתה באותו מצב 18 שנה, נראה שאתה עדיין באותו מצב, אמנם נשמע מתוסכל אבל שם. אז למה אתה ממליץ לי לפרק כשאתה לא עושה זאת? (וחלילה לא מציעה לך לפרק, אבל זה קצת מוזר שאתה מייעץ משהו למישהו כשאתה לא מיישם זאת בעצמך)
הנושא פה הוא לא אני ,אלא את
12/04/2016 | 18:28
3
77
ביקשת ייעוץ. נתתי לך ממרומי נישואי. את תחליטי מה לעשות עם החיים שלך.
כל אחד בוחר על מה לוותר בחיים ועבור מה.
אני עשיתי את השיקולים שלי להישאר בנישואין בגלל יתרונות אחרים והשלמתי.
ידעתי אגב למה אני נכנס מהתחלה.

משפחה עם שלושה ילדים לא מפרקים ככה בגלל שאין לך סקס טוב.
אבל את בפאזה אחרת לחלוטין ממני.
אתם עדיין "רווקים", אין לך התחייבויות לאף אחד, לדעתי זה בדיוק הזמן להחליט לאן את רוצה להתקדם.
אם את מעוניינת להמשיך בקשר, קחי בחשבון את ההשלכות והן שתמשיכי להיות מתוסכלת. הוא לא ישתנה. את זה אני יכול להבטיח לך.
אני לא חושב שאת צריכה לקחת החלטה ככה בשלוף. תלכי להתייעץ עם איש מיקצוע ותחליטי מה עדיף לך. כשיהיה לכם ילד זה יהיה יותר קשה.
ברור שהנושא זה אני, פשוט זה היה מוזר שאתה מייעץ אבל נמצא
12/04/2016 | 18:44
2
54
באותו מקום שנים רבות.
לקחתי לתשומת ליבי, ואבדוק מה אפשר לעשות כדי לשפר את המצב.
מצחיקולה קצת הגישה שלך
12/04/2016 | 18:49
1
58
אם תחליטי לקבל ייעוץ ממשהי, תהיה לכם כימייה נהדרת והפגישות יזרמו יפה. אחרי שתי פגישות תגלי שהיא מעולם לא הצליחה בקשרים עם גברים, אז תגידי לה "איך את מייעצת לי כשאת לא הצלחת בתחום הבין אישי?"
ואולי היא מאוד חכמה בלייעץ לאחרים ולא לעצמה?
את יכולה לעדכן אותי בהמשך בתסכולים / ההצלחות / התלבטויות בפרטי. אני טוב בייעוץ כמו ששמת לב.

משתדלת תמיד לשמח ולהצחיק אנשים סביבי
12/04/2016 | 18:53
38
:)
סתם זו הייתה תהיה שלי... אבל באמת תודה שענית בכנות.
פערים בחשק המיני ובמין
( לעמוד שלי בתפוז )
12/04/2016 | 12:43
77
שלום אליאן
את מתארת מצב לא פשוט של פערים מהותיים בגישה למין. ייתכן והם ניתנים לשינוי וגישור וייתכן ולאו. שמחה לקרוא שאת יודעת מה את רוצה וחושב לך לקבל זאת למרות שכבר תקופה את חסרה שם.
ממליצה לפנות לטיפול מיני זוגי ממוקד כדי לראות מה ניתן לעשות כדי להגיע להתאמה ולאינטימיות מספקת. במידה ולא מעוניין , ממליצה לך להגיע לפגישה אישית .
מסכים לחלוטין עם "מיתר פורט"
13/04/2016 | 11:08
38
גם אני כמוהו באותו מצב.
שני ילדים, והכימיה המינית ירדה לטימיון.
אצלי זה קרה אחרי הילדים.

כל עוד אין לך ילדים, פירוק החבילה פשוט להחריד (יחסית).
לכן לדעתי קחו לכם פסק זמן מניסיונות ההיריון וסיגרו את כל הפינות.
לקראת חג הפסח כמה שאלות שיעזרו לכם לעשות סדר
( לעמוד שלי בתפוז )
05/04/2016 | 17:16
820
אז הנה חג הפסח מתקרב אלינו בצעדי ע נ ק!
חג הפסח ידוע בשמו חג האביב – חג בו הטבע מתחדש. למי בא להתחדש בחיי הסקס?
קחו 10 דקות לעצמכם (כן בלי פלאפונים, העולם יסתדר) דף וכלי כתיבה ותתחילו לענות לעצמכם:
  • מה זה סקס בשבילי? ומה הייתי רוצה שסקס יהיה בשבילי
  • האם אני מבטא/ת את עצמי בסקס כמו שאני רוצה או יכול/ה?
  • כמה בסקס אני קשוב/ה לאחר כמה אני קשוב/ה לעצמי?
  • מה 2 הפנטזיות/הרצונות שבא לי בסקס ועד כה לא העזתי להגשים? אם אין לך כאלה – לא טוב. שב/י ותמציאי אותן.
  • מתי בפעם האחרונה חוויתי חוויה מיוחדת בסקס

עכשיו קחו את הרשימה הזו ותקראו אותה ותבחרו משהו אחד לשבוע הקרוב לממש אפילו רק עם עצמכם. לא חייבים בן זוג בשביל זה.
בואו נראה אתכם מפרגנים לעצמכם רגעים של תענוג, זה לא כזה קשה, עניין של 10 דקות זה הכל.

בן 14, פתיחות לחבר הכי טוב
06/04/2016 | 21:00
1
142
יש לי חבר ממש טוב ואנחנו משתפים אחד את השני בהכל. אין לנו בעיה להסתובב ערומים אחד ליד השני.. (שאנחנו ישנים אחד אצל השני ומתלבשים לדוגמא), אנחנו גם רואים פורנו ומאוננים ביחד לפעמים.. זה מוגזם?
פתיחות לחבר
( לעמוד שלי בתפוז )
12/04/2016 | 12:45
61
שלום לך,
נשמע לי קשר מצוין. אוננות משותפת בגיל הזה אצל בנים היא נפוצה לחלוטין. תיהנו מהקשר הטוב שלכם
בעייה בתפקוד המיני
01/04/2016 | 19:29
3
157
שלום ענת אני בן 20 ויש לי לפעמים בעייה בתיפקוד המיני לא יודע איך לקרוא לו אבל הוא פשוט לא עומד עד הסוף ואז אני לא מצליח לגמור לפחות חצי שעה - שעה ולחברה כבר יורד החשק מה לעשות? 
בעיות בזקפה וקושי לגמור
( לעמוד שלי בתפוז )
03/04/2016 | 06:12
2
88
שלום לך,
ממתי החלה הבעיה? האם לפני כן היה בסדר או שזה המצב מאז שאתה פעיל?
מה קורה כשאתה באוננות עם עצמך - האם אז שזה שונה?
האם אתה בריא בד"כ?
כדי לדעת איך לעזור לך מחכה לתשובות אלו.
בריאי
04/04/2016 | 15:02
1
57
אני בריאי ומאונן מלאה בכל הזדמנות שיוצאת וזה מאז ומתמיד ככה שאני מתקשה לגמור מה אפשר לעשות?
קושי לגמור - שפיכה מעוכבת
( לעמוד שלי בתפוז )
06/04/2016 | 09:39
57
וכשאתה מאונן קל לך לגמור או גם קשה?
מה שאפשר לעשות זה לפנות לטיפול מיני ממוקד ולפתור את הבעיה
האם יש דרך לזהות את החור שאליו מכניסים את איבר המין?
04/04/2016 | 01:44
2
226

שלום רב.
הכותרת אומרת בכלליות "האם יש דרך לזהות את החור שאליו מכניסים את איבר המין?", ואני אפרט כעת יותר לעומק-

אני בן 23 וחברה שלי בת 22.

אני בתול, והיא קיימה יחסי מין רק עם גבר אחד,  "האקס", ותיארה אותם כלא טובים כל כך, כנראה כי הייתה ילדה (גיל 19-20). כלומר, הפעם האחרונה שקיימה יחסי מין הייתה לפני שנתיים.

אנחנו ביחד כבר 10 חודשים ועשינו הכל, הכל, מלבד לשכב. היינו גומרים אחד לשנייה על ידי אוננות.

לאחרונה החלו לצוץ סימני רצון של שנינו לעבור הלאה ולקיים יחסי מין אחד עם השנייה. בפעם האחרונה שקיימנו סקס יבש, ירדתי לה במשך מספר דקות לא מבוטל, בתוספת משחק מקדים ארוך, ואז הגיע מצב שבו אני מנסה להחדיר את האיבר שלי (בהסכמתה) ללא הצלחה. לא הבנתי לאן צריך להכניס ודי הסתבכתי, היא עזרה לי וקצת ניסתה לכוון בעצמה (הרי היא כבר קיימה יחסי מין ויודעת "לאן" ו"איך") אך זה לא הרגיש טוב והייתי שמח לדעת לאן להכניס בעצמי.

האם תוכלו לנסות לעזור ולכוון אותי פחות או יותר לחור שאליו מכניסים?  כיצד לזהות? ובנוסף לתת טיפים בחדירה נכונה?

אני אוסיף שהיא לא מגלחת. לי זה לא מפריע (אני אישית כן מגלח), אך יכול להיות שזה מעט מפריע ו'מסתיר', על אחת כמה וכמה שאני חסר ניסיון.

בנוסף, כיוון שהיא לא שכבה עם גבר כל כך הרבה זמן, כנראה שהחור שלה נעשה צר (לטענתה), ומאוד כאב לה בניסיון חדירה שהיא כיוונה בעצמה.
עצרנו באמצע ולא הגעתי עד הסוף...

האם יש לכם/לכן טיפ גם בעניין הנ"ל? איך להגיע לחדירה מלאה לאיבר מין נשי שהרבה לא זמן לא "השתפשף" - או במילים אחרות - כמו לאיבר מין נשי בתולי רק ללא קרום?

תודה רבה מראש!!
סקס מלא בפעם הראשונה
( לעמוד שלי בתפוז )
04/04/2016 | 08:41
1
169
שלום
קודם כל יפה בעיניי שאתם לוקחים את הדברים בקצב שלכם ומתוך הקשבה האחד לשניה. זה שעצרתם משום שכאב לה זה מעולה ולא מובן מאליו. ממליצה כהכנה לחדירה להתחיל בלהחדיר אצבע (כמובן מסוככת) ובהדרגה אפשר לעבור ל2 אצבעות ועד לחדירה המלאה של איברי המין. בדרך זו משיגים כמה מטרות - האחת אתה לומד איפה הפתח ושנייה היא מתרגלת בהדרגה לחדירה.
בהצלחה
תודה רבה, האם יש לך טיפ אבל
04/04/2016 | 12:32
115
כיצד לזהות לאן?

אמרו לי שזה "החור התחתון". האם זו דרך טובה לתיאור?
תודה.
איך לענג אוראלית אישה - מין אוראלי
( לעמוד שלי בתפוז )
31/03/2016 | 06:32
254
אז הנה סרטון קומי ודיי קולע על איך מענגים אישה אוראלית
תיהנו
הדבקות ממין אורלי של 10 שניות
30/03/2016 | 07:34
1
117
היי הייתי אצל מישהי והיא ירדה לי ממש לכמה שניות ללא קונדום כשהאיבר היה רפוי ואז שמתי קונדום האם יש סיכוי לקבל מחלות מין מזה ? מה הסיכוי ? צריך ללכת להיבדק ? אני ממש נלחצתי וכל היום אני חושב על זה מה לעשות ?
הדבקות ממין אוראלי
( לעמוד שלי בתפוז )
31/03/2016 | 06:30
84
היי
לא סביר שנדבקת במשהו...
חשוב לציין שאני סמכות של טיפול מיני ורגשי ולא רופאה.
תירגע תנשום ואם ירגיע אותך יותר תפנה את השאלה לפורום רפואי של מחלות מין.

בעיות תקשורת בסקס
28/03/2016 | 00:07
112
שלום,
אני בת 23 ויש לי בן זוג בן 26.
יש לנו מערכת יחסים מדהימה ואנחנו אוהבים אחד את השני מאוד.. חוץ מבעיה אחת- יחסי המין. 
יש לי לא מעט נסיון במיטה, ומעולם לא קיבלתי איזשהי הערה או תלונה על התפקוד שלי, אדרבא- קיבלתי הרבה מחמאות ופרגונים.
אני וחבר שלי חווים חוסר תקשורת בסקס, אני חושבת שזה נובע מכך שיש לו ציפיות גבוהות מדי ממני ולעתים "מתבלבל" וקצת חי בסרט שאני כוכבת פורנו. 
הוא בן אדם מאוד מיני והסקס עניין מאוד חשוב אצלו, רוב הפעמים הוא מנסה תנוחות חדשות ובלתי אפשריות הדורשות ממני יכולות פיזיות ומיומנות כלשהי שפשוט אין לי אותה. (אני גם לא יכולה לסרב לנסות כי זה יבאס את האווירה)
וגם כשאני מנסה את אותה תנוחה מסובכת, אני כל כך עסוקה בלעשות את זה כמו שצריך שלא עוברות כמה דקות ואני מתייבשת כי אני לא נהנית מהסקס.

אני מבינה שכנראה יש לו עבר מיני פרוע ומגוון, אבל אני מקבלת ממנו הרגשה שאני משעממת ולא מספקת אותו בכלל.
אני כן יודעת שהוא נהנה מהיחסי מין, אך גם חשוב לו נורא שאני אגמור ואם אני לא גומרת הוא מתבאס- מה שגורם לי ללחץ במהלך היחסים לגמור כדי שהוא יהיה מרוצה.
אני כן מנסה ומשתדלת לא להיות עצלנית ולנסות דברים חדשים, אבל נראה ששום דבר לא יספק אותו ואני פשוט לא אהיה מספיק טובה.
כל זה גורם לי פשוט לא לרצות לשכב איתו כי אני מפחדת שלא יהנה ולא אעלה על ציפיותיו. 
דיברנו על זה וסיפרתי לו הכל, אמרתי לו שאני מרגישה שזה נובע מכך שהוא לא נותן לי להרגיש נחשקת וסקסית ומעלה לי את הבטחון, אלא רק ממשב אותי ואומר לי במה אני צריכה להשתפר. 

בסה"כ היחסי מין שלנו טובים ואנחנו מאוד נמשכים אחד אל השני, אבל דבר אחד קטן שלא זורם באמצע יכול להרוס הכל ולגרום לנו ללכת לישון מרוחקים ועצבניים.
האם אנחנו זקוקים לטיפול מיני? מה שהכי מתסכל זה שאני יודעת שאני צודקת ויודעת שכדי לפתור אותה הוא צריך לעבוד על עצמו.. הוא מנסה אבל עדיין לא חל שיפור משמעותי, וממש קשה לי לקיים איתו יחסים שאני לא מרגישה שהוא נהנה וחושב שאני הכי הכי בשבילו.
מה לעשות? 
תודה על העזרה!
אני נשוי, בן 35 ויש לי איבר מין קטן מאוד.
19/03/2016 | 14:54
4
1037
שנים התכחשתי לזה בכלל, חשבתי שהוא תקין. התעלמתי מהערות ובדיחות שנעשו על חשבוני בכל הזדמנות ע"י כל מי שראה אותו. אבל בשנים האחרונות הגעתי להכרה - הוא פשוט קטן מאוד.
בזמן זקפה הוא מעט פחות מ7ס"מ, בריפיון מלא הוא נעלם לגמרי.
ולא, זה לא בעיה של עודף משקל.
בהתחלה אישתי שיקרה לי ואמרה לי שהוא גדול אבל את חוסר החשק שלה לסקס איתי אי אפשר להסביר אחרת. אני משקיען ומתחשב ומתקשר ומנסה ככל יכולתי לפצות על העדר האיבר אבל הגענו למצב של סקס פעם ברבעון בערך.
היום היא גם מודה שהוא מאוד קטן והיא לא נהנית ממנו לכן סקס מבחינתנו זה משחק באביזרי מין ואוננות, לחדירה אין משמעות. כשאני חודר היא אפילו לא מנסה להעמיד פנים שהיא מרגישה משהו (בניגוד לשנות נישואינו הראשונות).
אני בודק לה את המחשב, ההיסטוריה שלה מלאה בפורנוגרפיה, בעיקר סרטים של גברים שחורים עם איברים ענקיים.

אני מתוסכל. אני רוצה סקס נורמאלי. אפילו פעם בשבועיים יספיקו. אבל פשוט חסר לה איבר מין גדול והיא אומרת את זה במפורש.
רע לי.
איבר מין קטן מאוד
( לעמוד שלי בתפוז )
20/03/2016 | 08:34
1
485
שלום
רצוי שבקשר זוגי המקום הלגיע אליו לסקס לא יהיה רק ממקום טכני - למשל אני צריכה איבר גדול כדי להנות, אלא גם ממקום של אהבה, אינטימיות חיבור וקרבה.
האם יש לכם את המקום הזה בקשר הזוגי שלכם בכלל? האם יש ביניכם אהבה ואינטימיות ותחושת חיבור?
אם כן יש המון חיבור בלהיות יחד ולהנות מינית  בלי קשר לגודל האיבר.
גודל האיבר שלך זו עובדה שהיתה ידועה לה גם עוד לפני שהתחתנתם. 
וגם היא לא הכי נהנית מהחדירה מבחינת תחושת האיבר עדיין יש הרבה מקום לתחושה שלך בפנים - האם אתה מרגיש חיכוך? האם אתה מרגיש אותה?
כשהיא אומרת לא בא לי סקס כי אני רוצה איבר גדול - היא בעצם אומרת אני לא רוצה סקס איתך? באיזה מקום זה משאיר אותך ואת הזוגיות שלכם?
ממליצה  בחום לדבר על הדברים - אם זה אפשרי ואם לא אז לגשת ליעות מיני זוגי ולטפל בעניין.
ברמה הטכנית יש בחנויות אבירי מין תוספת שאפשר להרכיב על האיבר בזמן הסקס שמאפשרת לך עדיין להנות מהחדירה ולה להנות מאיבר מין מוגדל יותר

היי ענת! תודה על התשובה המהירה אבל...
20/03/2016 | 11:46
377
נכון שהיא ידעה מה גודל האיבר לפני החתונה אבל חשבה שתוכל ללמוד לחיות עם החוסר ושנמצא תחליפים ואכן, מצאנו. יש לנו שלל צעצועים ואנחנו מאוד פתוחים בנושא המין. אנחנו רואים פורנו ביחד ומספרים האחד לשני את הסטיות הכי כמוסות שלנו.
אבל היא אומרת שזה לא מספיק וקשה לה עם זה. מצד אחד היא לא מוכנה לקיים יחסים עם גברים אחרים (הצעתי שנלך לחילופי זוגות או שנצרף גבר לשלישיה) ומצד שני היא מסתובבת (כך לטענתה) חרמנית כל הזמן והסקס איתי (שהוא בעצם לא סקס) לא מכבה אצלה את הבערה אלה רק מעצים אותה ואת התשוקה והגעגוע לאיבר גדול.
לגבי המאריכים - קניתי כמה סוגים, הם כולם עבים מאוד אז אין תחושה בכלל ואני מהר מאוד מאבד זיקפה והם כולם בנויים לאיברים גדולים יותר אז הם מחליקים ממני.
אז ניסיתי את אלה שיושבים עם רצועה ואז כאמור אני מאבד לגמרי זיקפה כי אין לי תחושה.
בשנים האחרונות, כנראה שזה מנגנון פיצוי פסיכולוגי או משהו כזה (אין לי הסבר אחר לזה) פתחתי פנטזיה של לראות אותה עם גבר אחר עם איבר גדול. הבנתי שיש המון גברים שחולקים איתי את הפנטזיה הזו.
זה לדעתי יפתור לנו את הבעיות - גם אני מאוד מתגרה מהמחשבה של לראות את אישתי משתוללת מעונג וגם היא תקבל את מה שאין לי לתת לה.
הכל טוב חוץ מזה שהיא לא מוכנה בשום אופן.
לגבי ייעוץ מיני - אני לעולם לא אוכל לפתוח נושא כזה פנים אל פנים עם אף אחד. אני מעדיף למות מלדבר על זה.
עזרה דחוף
22/03/2016 | 13:57
1
298
אני אתחיל בלי הקדמות מיותרות.. בקיצור מוחלט אני בת ואפשר לומר שעשיתי סקס עם חברה שלי( עירום מלא,ליקוק ונגיעה בכל הגוף) ועכשיו אני ממש מתחרטת! אם מישהו יגיב במטרה באמת לעזור, אני אספר לו מה קרה

עזרה דחוף
( לעמוד שלי בתפוז )
22/03/2016 | 22:35
221
היי
איזו עזרה את צריכה
למה את מתחרטת? על מה?

מנהל/ת הפורום

אודות:
שמי ענת בן דוד, מטפלת מינית מוסמכת וסקסולוגית מומחית בטיפול בבעיות בתפקוד המיני. מוכרת ע"י איט"ם האגודה הישראלית לטיפול מיני. בנוסף אני עובדת סוציאלית
עוד...
חם בפורומים של תפוז
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
ענת בן-דוד- מנהלת פורום סקסולוגיה
מנהלת פורום סקסולוגיה
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ