לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום סקסולוגיה

ברוכים הבאים לפורום סקסולוגיה. כאן תוכלו לשאול ולהתייעץ בכל הנושאים שקשורים לבעיות בתפקוד המיני, קשיים באינטימיות הזוגית, חוסר חשק, תקשורת מינית, שפיכה מהירה, בעיות זקפה, הפרעות כאב, וכו'. שמי ענת בן דוד ואני סקסולוגית מוסמכת ומטפלת קלינית בזוגות וביחידים. 
מניסיון של שנים כסקסולוגית ,בעיות בתפקוד המיני ובמיניות בכלל עלולות לגרום לתסכול וקושי רב, פגיעה ביחסים זוגיים ובדימוי העצמי. פעמים רבות יעוץ חד פעמי ולו גם בפורום כמו זה יכול לסייע בפתרון המצוקה, אז אל תהססו, שתפו ובקשו לקבל פתרון.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום סקסולוגיה

ברוכים הבאים לפורום סקסולוגיה. כאן תוכלו לשאול ולהתייעץ בכל הנושאים שקשורים לבעיות בתפקוד המיני, קשיים באינטימיות הזוגית, חוסר חשק, תקשורת מינית, שפיכה מהירה, בעיות זקפה, הפרעות כאב, וכו'. שמי ענת בן דוד ואני סקסולוגית מוסמכת ומטפלת קלינית בזוגות וביחידים. 
מניסיון של שנים כסקסולוגית ,בעיות בתפקוד המיני ובמיניות בכלל עלולות לגרום לתסכול וקושי רב, פגיעה ביחסים זוגיים ובדימוי העצמי. פעמים רבות יעוץ חד פעמי ולו גם בפורום כמו זה יכול לסייע בפתרון המצוקה, אז אל תהססו, שתפו ובקשו לקבל פתרון.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

שימו לב, פורום זה אינו פורום רפואי גניקולוגי ולכן אין להפנות כאן שאלות בנושאים רפואיים. 

המשך >>

לצפיה ב-'לימוד נשים להגיע לאורגזמה נרתיקית'
לימוד נשים להגיע לאורגזמה נרתיקית
09/12/2016 | 07:14
13
בתחילת הדרך החדשה, לאחר שהבנתי את התהליך העובר אצלי, דיברתי עם אנשי מקצוע שונים, מתוך ניסיון להבין את השינוי העצום שאני עוברת. שינוי שהביא אותי ממצב שבו הייתי גומרת רק דרך הדגדגן וגם לאחר עבודה קשה, למצב שאני נמצאת בשליטה מלאה לגבי מה שאני חווה. אם בתחילת הדרך והשינוי, הייתי צריכה לעשות תנועות מסוימות כדי להגיע למצב של הנאה מינית, הרי כיום הצלחתי ליצור מצב של קישור בין המוח ובין ההנאה המינית שלי, וכל זאת אפילו ללא התנועה המסוימת שהייתי צריכה לעשות כדי לחוות את ההנאה מינית. הקו המנחה בשיחה עם כולם, היה שהגוף שלנו הוא בעצם מכונה אחת גדולה שמקבלת הוראות מהמוח, ולולא המוח לא היינו מבינים, מרגישים או פועלים. כל מה שאנחנו מרגישים בין עם זה כאב, שמחה, הנאה או כל תחושה אחרת, מגיע דרך המוח. גם ההנאה המינית, הינה דבר שצריך להיות בשליטת המוח. כאשר אנחנו נוגעים במקום מסוים ואנחנו נהנים מזה, זה בגלל שהמוח שלנו עושה את הקישור בין המקום ובין התחושה הנלווית אליו כהנאה.

במפגשים עם נשים אני עובדת בצורה המשלבת את לימוד התנועה הפנימית שאותה צריך לעשות, דרך הקישור למוח ופרושה כהנאה. זאת בעצם מעין יכולת ל"חווט"  את המוח, וכיוונו לעבר ההנאה המינית. בזמן ההנאה המינית המוח מתעורר. מחקרים שנעשו הראו שבזמן האורגזמה, ורק בזמן האורגזמה, חלקים רבים של המוח שאינם מתקשרים בדרך כלל אחד עם השני, מתחילים לתקשר ביניהם.

זה בדיוק כמו ללמד ילד לרכב על אופניים ללא גלגלי עזר. הגוף צריך "להתמיר את הזווית" של הגוף על האופניים כדי שלא יפול מהם, ויצליח לשמור על שיווי המשקל. אותו דבר עם התנועה אותה אני מלמדת. הגוף צריך "להתמיר" את התנועה שלפעמים הולכת בניגוד לפקודות הרגילות שהגוף מקבל מהמוח.

כלי העבודה שלי הם "nlp", "דמיון מודרך" ו "bars". הרעיון העומד מאחורי ה – nlp הינו להביא את האדם לשינוי ההתנהגות שלו דרך שינוי דפוסי החשיבה הקודמים שלו. העבודה נעשית דרך דמיון מודרך שבעזרתו ניתן להעביר את האדם טרנספורמציה חשיבתית, שדרכה תהיה הבנה לאיך שאנחנו צריכים להתנהג כדי לפתור את הבעיה שמטרידה אותנו. ה bars, שהינה שיטת טיפול אנרגטית המבוססת על לחיצה ב 32 נקודות שונות בראש ושהעיקרון המרכזי שעומד מאחוריה הוא ש"אם אתה רוצה משהו אחר, פשוט תבחר..", לחיות בתוך חופש גדול שבו את יכולה להתבונן על המציאות בלי להחליט מראש מה נכון או לא נכון, אלא לחוש את האנרגיה של הדבר.

תהליך זה הינו תהליך נרכש. במקרים רבים אנו "כבולים" בתוך תבנית חשיבתית שאליה אנחנו רגילים, ועל פיה אנחנו פועלים. דרך החשיבה והפעולה הופכת להיות מעין "אזור נוחות" שלמרות שאינו אידיאלי עבורנו, הוא מה שמוכר ומצליח לגרום לנו לתפקד, אמנם לא בצורה אידיאלית כפי שהיינו רוצים, אבל עדין נשמרת מידת תפקוד מסוימת. אנו צריכים להשתחרר מאמונות שהיו לנו לגבי ההנאה המינית שלנו, אמונות ששרתו אותנו לכל אורך השנים. התרגלנו שאנחנו גומרות דרך הדגדגן. נכון זה מאתגר .. ונכון שזה לוקח לפעמים הרבה זמן.. ונכון שלפעמים אין לנו כוח להיכנס לתוך הלופ של העבודה הקשה לשם כך, והציפיה מצד בן הזוג שלנו, שמאוד רוצה לענג אותנו מינית, אבל בסופו של דבר זאת הדרך שבה אנחנו גומרות ואותה אנחנו מכירות.

אז עכשיו אנחנו צריכות לשנות את הדרך הזאת, להרפות ולשחרר הרגלים שמשרתים לנו את הצורה בה אנחנו נהנות, וללמוד דרך חדשה דרך תרגול שבהתחלה נראה לא מובן, אבל בסופו הבטחה גדולה. בדיוק כפי שכל ילד שמתחיל ללמוד לרכב על אופניים, לא מצליח להבין כיצד יתגבר על הורדת גלגלי העזר, ולשמור על שיווי משקלו תוך כדי נסיעה, אבל משזה קורה, אין מאושר ממנו.

הרבה מדברים על האורגזמה של האישה כתעלומה. זה נכון. אבל נשים רבות שפונות אלי ומתקשות להגיע להנאה מינית, יש את המקום שבו היא מבינות שהן רוצות לשנות את המצב שלהן ואת המקום בו הן נמצאות. זהו תחילת תהליך השינוי. ההכרה במצבן, והרצון לשנות אותו.

היכולת הנרכשת להשתחרר מהמחשבות, ולהיות נוכחת במה שהיא מרגישה ברגע הנוכחי, תביא אותה למצב שהיא משוחררת ויכולה לחוות הנאה מינית.
לצפיה ב-'מרגישה שרק החזה שלי מעניין את הבנים'
מרגישה שרק החזה שלי מעניין את הבנים
08/12/2016 | 20:56
13
היי

אני בת 21 והשתחחרתי מהצבא לא מזמן, נתחיל בזה שיש לי חזה גדול ואני ממש לא אוהבת אותו, מגיל ההתבגרות אני מרגישה או נדמה לי שכשאני הולכת ברחוב כל הבנים נועצים מבט בחזה שלי גם אם אני לא לובשת שום בגד חשוף או שמבליט אותו.
אוף אני עדיין לא מבינה למה הבנים כלכך נמשכים לחזה הנשי שזה ממש מטריף אותם.
למרות זאת יש לי חבר ראשון ואנחנו יוצאים מספר חודשים אבל גם הוא מגלה חיבה יתרה לחזה שלי וזה מתבטא בכל מיני דברים שהוא עשה למשל כשאני עושה משהו במטבח הוא בא אלי מאחורה שם את שתי הידיים שלו על השדיים שלי ועם הפין שלו הוא מתחכך בישבן שלי עד שהוא גומר, וכשאנחנו במיטה הוא ממש רוצה לגמור בין השדיים שלי ולפעמים אני מסכימה כדי לא לאכזב אותו.
אני יודעת שהוא אוהב אותי, הוא אומר שהוא אוהב אותי וגם את הגוף שלי וטוען שזה צריך להחמיא לי שהוא כלכך נמשך אלי ושאני מאוד חטובה ויפה בעיניו אבל אני שואלת את עצמי אם באמת כל הבנים עושים את מה שהוא עושה ?
לאחרונה כשאני מגיעה לדירה שלו הוא מבקש ממני להסתובב בבית רק עם תחתונים אבל אני מסכימה להיות רק עם תחתונים וחזיה, לפעמים זה נעים לי אבל לפעמים מביך.
האם הבעיה היא אצלי ?
אני חוששת שאם אני לא אתן לו את מה שהוא רוצה הוא פשוט יחפש את זה בסרטי פורנו באינטרנט.

לצפיה ב-'נושא שמטריד אותי מזה זמן רב אודה להתייחסותכם'
נושא שמטריד אותי מזה זמן רב אודה להתייחסותכם
05/12/2016 | 21:44
2
58
מזה זמן ממושך (לדעתי אפילו מעל שנתיים) , אשתי מסרבת שארד לה במהלך המשחק המוקדם. (היא מבחינתה מבצעת בי מין אוראלי אבל לא מוכנה שארד לה). חוצמזה אין לה בעייה שאני מרטיב את האצבעות ומענג אותה בזמן המשחק מוקדם(וזה גם היא לא מוכנה יותר מידי,ודוחקת בי לחדור אליה). אני לא יודע ממה זה נובע אבל זה מאוד מתסכל אותי מאחר שזה חלק מהגירוי במבחינתי. אני לא יודע איך להעלות זאת בפניה מאחר ואני לא רוצה להביך אותה,לפגוע בה  או בכלל להרוס את כל אווירת יחסי המין. מידי פעם אני מנסה לרדת לאיזור אבל היא ממש מרחיקה אותי משם. לא יודע מה לעשות זה מאוד מתסכל אותי. אשמח לדעה מצד המין הנשי אולי.
לצפיה ב-'עינוג בת הזוג'
עינוג בת הזוג
( לעמוד שלי בתפוז )
07/12/2016 | 07:32
1
26
שלום 
האם בת הזוג שלך מגיעה לאורגזמה במהלך הסקס? כי נשמע שהיא מסכימה שתגרה אותה ואז עוצרת
הדרך הטובה היא ליזום שיחה נעימה ולא במהלך הסקס ולומר ששמת לב ושהיית שמח לדעת למה. וכמובן לומר לה שזה משהו שחסר לך
לצפיה ב-'תודה...'
תודה...
07/12/2016 | 10:03
13
היא מגיעה לאורגזמה במהלך החדירה. (אני מקווה, אלא אם כן היא מזייפת).
אני אנסה ליזום שיחה בנושא כפי שאמרת.תודה.
לצפיה ב-'שפיכה מוקדמת'
שפיכה מוקדמת
02/12/2016 | 10:34
1
46
שלום,
מישהו יכול להמליץ על טיפול / רופא יעיל לבעיה

תודה 
לצפיה ב-'שפיכה מהירה'
שפיכה מהירה
( לעמוד שלי בתפוז )
04/12/2016 | 17:55
24
שלום
לשפיכה מהירה יש שתי אפשרויות טיפול:
1. טיפול תרופתי - פונים לאורולוג ומקבלים כדורים שהם במקור מיועדים לדיכאון וגילו שתופעת הלוואי שלהם היא עיכוב בשפיכה. יש לקחת אותם כל הזמן כשמפסיקים לקחת ההשפעה מפסיקה
2. טיפול מיני - בפגישת היעוץ אתה מקבל כלים ללמוד להגיע לאורגזמה מתי שאתה בוחר והבעיה נפתרת.

לצפיה ב-'לא מצליח לקבל זיקפה חזקה - בן 25'
לא מצליח לקבל זיקפה חזקה - בן 25
29/11/2016 | 20:13
4
48
טוב אז אני בן 25 אני יוצא עם בת זוג כבר מעל חודש ואנחנו רוצים לקיים יחסי מין.
שכחתי כבר מה זה לשכב עם בחורה, לא שכבתי עם בחורה עם סקס מלא כבר 3 שנים, רק חירמונים וסקס יבש...אני לא מצליח להגיע לזקפה חזקה וגם אם כן אז זה נחלש אחרי זמן קצר...המליצו לי על כדורים שיעזרו וקניתי (דומה לויאגרה) אך זה עדיין לא הוכיח את עצמו...צריך לקחת את זה לפני ואני לא באמת יודע מתי אעשה וגם כשלקחתי לא הרגשתי זקפה מטורפת..אני באמת לא יודע מה לעשות עם הדבר הזה, כל כך מפריע לי..זה בעיה שנמשכה עוד הבת זוג הקודמת מלפני כשנה, זה לא שאני לא חרמן פשוט הזקפה בעייתית.
לצפיה ב-'בעיות בזקפה'
בעיות בזקפה
( לעמוד שלי בתפוז )
30/11/2016 | 17:03
1
35
שלום לך,
אתה בחור בן 25, צעיר. אתה מתאר בעיות בזקפה שנמשכות כבר תקופה ולמעשה מונעות ממך להנות מיחסי מין באופן מלא. לפני שמתחילים בכדורים שגם לא ברור מ הם, חשוב להבין ולבדוק למה יש לבחור צעיר  בעיות בזקפה ולנסות לפתור את הבעיה במקום לקחת כדורים שאם הם עובדים הם עובדים רק לאותו הרגע ויוצרים תלות וחוסר בטחון ביכולות הטבעיות שלך. ממליצה לפנות לבירור רפואי אצל אורולוג לשלול בעיות רפואיות שגורמות לזקפה החלשה ואם נשללו סיבות פיזיולוגיות לפנות ליעוץ סקסולוגי כדי לפתור את העניין.
לצפיה ב-'התייעצתי עם הרופא שלי'
התייעצתי עם הרופא שלי
30/11/2016 | 18:51
25
התייעצתי עם הרופא משפחה שלי והוא נתן לי כדורים בשם סילנדאפיל.
בגדול אני בחור בריא.
הוא גם טען שזה כנראה חרדה שכנראה תעבור עם הזמן...
יכול להיות שאני לא נמשך לבחורה?
גם אין לי מושג איך להתחיל לפנות לייעוץ סקסולוגי...
לצפיה ב-'הפרעות בזקפה'
הפרעות בזקפה
( לעמוד שלי בתפוז )
30/11/2016 | 21:22
1
26
לא נראה לי שאתה לא נמשך לבחורה הזו זה הסיפור היות וזה משהו שמלווה אותך כבר שנים. לפנות ליעוץ מוזמן ליצור עמי קשר ואתן לך פרטים
לצפיה ב-'יכול להיות שהיא לא מחרמנת אותי כמו שצריך?'
יכול להיות שהיא לא מחרמנת אותי כמו שצריך?
07/12/2016 | 20:59
5
אולי אני צריך לממש פנטזיות כמו שאני אוהב שמתעללים בי ודברים כאלה וזה יותר יעשה לי את זה? איך פונים לבחורה עם בקשות כאלה בלי שאצא מוזר?
לצפיה ב-'מה לעשות עם הקונפליקט בין הצורך למין לבין הרצון להתפנק ?'
מה לעשות עם הקונפליקט בין הצורך למין לבין הרצון להתפנק ?
28/11/2016 | 18:27
1
60
אני בן 29. מצד אחד יש לי את המיניות שלי, מצד שני אני רוצה להמשיך להתפנק ולהמשיך לגור בבית ההורים שלי ואני לא רוצה לגור עם מישהי. אני לא יכול להפוך את בית ההורים שלי או ליתר דיוק החדר שלי בבית ההורים שלי לחדר הוללויות. מצד שני קשר של מפגשים מיניים אצל בתי ההורים לדעתי מתאים יותר לגילאים 15-22. האם אני יכול לקיים קשר כזה ? אתם בטח מכנים קשר כזה " לחיות מסטוצים בלבד ". כמו כן גם אישה בגילי בטח תרצה להתמסד וללדת ילדים ואני בכלל לא בכיוון הזה. מה עושים ? 
לצפיה ב-'שאלות'
שאלות
( לעמוד שלי בתפוז )
30/11/2016 | 17:09
20
שלום לך, אני מניחה שאתה זה שגם העלית את השאלות  הנוספות פה מחסוי. נשמע שאתה מוצף בשאלות והתלבטויות משמועתית ואתה בתחילת הדרך שלך בעולם של סקס זוגיות סטוצים עצמאות וכו'. כדאי ורצוי שתפנה ליעוץ כפי שהצעתי בעבר במסגרת המתאימה שבה יעזרו לך לעשות סדר ותקבל תשובות לכל הסוגיות.
לצפיה ב-'האם לספר או לא לספר ?'
האם לספר או לא לספר ?
28/11/2016 | 11:15
1
80
האם לספר לבחורה הבאה שתהייה איתי ששכבתי רק פעמיים בחיים שלי ( אני מניח שאנשים בגילינו שכבו בערך 300 פעם ), ששכבתי רק עם נערות ליווי עד עכשיו ושאיבדתי את בתולי לנערת ליווי ואולי היא כן תקבל זאת ? כמו כן אני עדיין מרגיש חסר נסיון מיני - בפעם השנייה נערת הליווי ממש הייתה צריכה לכוון את הפין שלי לאיזה פתח להכניס אותו... האם הבחורה הבאה תרגיש את זה ? האם גם את זה לספר והיא תקבל ותשכב איתי אולי ? בכלל האם לספר את כל העובדות האלה גם לחבר'ה הבנים ? ואם לא אספר אז האם בטעות אני עלול לפלוט את זה לפני החברה הבאה שלי או שמישהו קרוב יפלוט את זה לידה ואז זה יהיה עוד יותר מביך ?
לצפיה ב-'האם לספר'
האם לספר
( לעמוד שלי בתפוז )
30/11/2016 | 17:07
28
שלום לך, אני מניחה שאתה זה שגם העלית את השאלות  הנוספות פה מחסוי. נשמע שאתה מוצף בשאלות והתלבטויות משמועתית ואתה בתחילת הדרך שלך בעולם של סקס זוגיות סטוצים עצמאות וכו'. כדאי ורצוי שתפנה ליעוץ כפי שהצעתי בעבר במסגרת המתאימה שבה יעזרו לך לעשות סדר ותקבל תשובות לכל הסוגיות.
לצפיה ב-'תחושה מוזרה לפני גמירה אצל בת הזוג'
תחושה מוזרה לפני גמירה אצל בת הזוג
28/11/2016 | 10:17
3
73
שלום חברים.!
שאלה לי אליכם, אולי בעיקר לנשים שבקהל.
אני וחברה שלי מאוד חדשים בתחוך המיני. שנינו דתיים לשעבר ושנינו מתנסים ולומדים אחד עם ועל השני.
מסתבר לבנות יותר קשה לגמור מאשר לבנים, ואני והיא מנסה ביחד לגלות איך לגרום לה לחוות את זה.
התקדמנו הרבה, בביטחון, ברגיעה שיש בזה, והעניינים מתקדמים טוב. זה בטח לא לוקח שניה אני מניח. בעיקר כשהיא לא מאוד רגישה (כך היא טוענת).
השאלה שלי היא כזאת. היא טוענה שבאיזה שהוא שלב, אחרי כמה דקות של עיסוי (שנעים לה והיא מרגישה אותו), כשהיא כמעט מגיעה למשהו, או כשהיא כבר חווה רעד מסוים, פתאום הגוף שלה מפסיק לרצות מגע. פתאום המגע הופך להיות לא נעים ואף בלתי נסבל. 'זה כאילו אני פשוט לא רוצה שתמשיך', כך היא אומרת.
חשוב לציין כמה דברים:
1. כל הניסיון נעשה אך ורק עם הידיים והאצבעות. ללא לשון וללא חדירה.
2. לא היה שינוי בקצב לקראת הסוף (ניסינו גם עם שינוי קצב, פותחים אופציות), כך שתחושת הריחוק הזאת בסוף מאוד מעניינת אותי. למה יש אותה? האם גם אתן חוויתן משהו כזה? זה רווח? מה אפשר לעשות כדי להפוך את זה לנעים?
עוד דבר, היא בחורה יחסית מאופקת, לא נוטה לצאת מכלל שליטה. אני מאמין שיש לזה קשר. מסכימים?

אשמח לכל ייעוץ ושיתוף ומחשבה.
תודה
לצפיה ב-'אורגזמה'
אורגזמה
( לעמוד שלי בתפוז )
29/11/2016 | 08:24
50
שלום לכם,
איזה יופי ומרגש לקרוא על החוויות שלכם והדרך של הסקרנות והרוגע שבה אתם בוחרים. ממה שתיארת, אני חושבת על  שתי אפשרויות יתכן והיא בעצם חוותה אורגזמה מה שמסתדר עם הרעד שעובר בה ותחושת הנעימות ואז אחרי זה באמת יש ירידה ורצון להפסקת הגירוי במקום. מאוד יכול להיות שזו האורגזמה שלה שהיא אורגזמה יחסית חלשה. היות והיא לא מכירה מה זה אורגזמה יתכן ולא שמה לב לסימנים מקדימים נוספים כמו עליה בדופק/ץחושת חום/עליה במתח -כיווץ שרירי רגליים בעיקר /נשימה יותר חזקה ועוד. אפשרות שניה היא שגירוי ממושך באיזור יכול להביא לתחושת של אי נעמות ולכן היא רוצה להפסיק. תעקבו אחרי התחושות ותראו. אגב אורגזמות בהחלט ניתן לחזק ולהעצים אם זו אופציה א.
לצפיה ב-'תודה רבה! עוד שאלה קטנה ברשותך'
תודה רבה! עוד שאלה קטנה ברשותך
29/11/2016 | 21:15
1
29
היא טוענת (אחרי דיון עם חברות) שהיא בכל זאת לא גמרה.
החברות תיארו תחושת סיפוק כזו, מין פורקן כל שהו. אנחת רווחה כזו. ואת זה היא אומרת שהיא לא חוותה.
היא אמרה שהיא הרגישה שהיא מאוד נהנית ומאוד רוצה ברגעים שלפני, ואז פתאום היא פשוט רצתה ש-די. זהו.
כלומר, הייתה נעימות, כלשהי, אבל פורקן כזה כמו שמתואר על ידי חברות ועל ידי סיפורים, את זה היא לא חוותה.
מה יכולה להיות הסיבה? האם זה משהו פסיכולוגי? האם זה בכלל אני שצריך לשנות משהו בטכניקה?

תודה רבה, את נהדרת.
לצפיה ב-'אורגזמה'
אורגזמה
( לעמוד שלי בתפוז )
30/11/2016 | 16:56
25
לא ממש ניתן להגיד מה לשנות כי לא הבנו כל כך מה לא עובד ולמה הוא לא עובד. ממליצה שתמשיכו לנסות בדרכים שונות ולהנות בלי לחץ להגיע ליד ואם לא מסתדר אז אולי שווה לפנות ליעוץ בעניין האורגזמה של חברתך
לצפיה ב-'פחד מההשלכה של איידס על חיי המין שלי'
פחד מההשלכה של איידס על חיי המין שלי
28/11/2016 | 13:03
23
אני פוחד שאם יתגלה לי איידס, בכלל לא מהמחלה עצמה. אני פוחד איפה אני ימצא אם אני יהיה חולה איידס מישהי שתשכב איתי בהמשך החיים בלי קונדום. מה עוד שהאפשרויות שלי הן עוד יותר מצומצמות בגלל שיש לי נכות מסויימת. מה עושים ? 
לצפיה ב-'דחוף ! האם לוותר על היכרות בחצי השנה הקרובה ?'
דחוף ! האם לוותר על היכרות בחצי השנה הקרובה ?
28/11/2016 | 12:13
28
מכיוון שעקב מגע מיני לא מוגן אני עובר כרגע בדיקות למחלות מין והבדיקה האחרונה חביבה ודי היא לצהבת שזה צריך לעבור עוד חצי שנה ( למרות שהסיכוי להדביק בצהבת ביחסי מין הוא מאוד מאוד קטן ), אז האם לוותר על היכרות בחצי השנה הקרובה עד שאני יהיה מכוסה מכל המחלות האפשריות המועברות במגע מיני ? ידוע שרק הדבקה באיידס מהווה עבירה פלילית, ולשאר המחלות זו אינה עבירה פלילית, לא ? אני לא רוצה להדביק את המישהי הבאה שתשכב איתי באיזשהי מחלה, זה לא יפה. אך אם היא תרצה להוריד את הקונדום עוד בטרם יעבור חלון הבדיקות ? אז מי תרצה אותי בתקופה הקרובה ? שלא נדבר על זה שרק חדירה בלי קונדום מענגת אותי ושאפשרויות ההיכרות שלי מצטצמות כי יש לי בעיה נפשית. 
לצפיה ב-'שאלה בנוגע לחשק מיני.'
שאלה בנוגע לחשק מיני.
22/11/2016 | 09:18
3
83
אני בן 24 ויש לי בן זוג בגיל 24 גם כן.
אנחנו יוצאים שנה ונמצאים במערכת יחסים יציבה.
לאחרונה עברנו לגור ביחד, ומאז אנחנו עושים פחות סקס בדר”כ
ע”פ שעדיין יש מגע חם חיבוקים ונשיקות בכל יום בשבוע, האקט המיני מתבצע רק פעם עד פעמיים בשבוע.
בעבר, כשלא גרנו יחד והיינו מתארים בסופשי סופע היינו עושים סקס פעמיים ביום .
האם עלי לדאוג? האם ירד לו החשק המיני? האם אני אשם? האם הוא לא נמשך אלי יותר, או לא כמו כעבר? אני מרגיש לא מסופק, ומפחד לדבר על זה עם הבן זוג שלי.
תודה.
לצפיה ב-'ירידה בחשק המיני בתוך זוגיות'
ירידה בחשק המיני בתוך זוגיות
( לעמוד שלי בתפוז )
23/11/2016 | 06:43
2
29
שלום לך,
זוגות רבים מתארים ירידה בחשק המיני עם העלייה בביטחון בקשר. מעבר לגור ביחד בהחלט יכול לסמל בטחון יותר בקשר. מעבר לכך ברמה הפרקטית כשהייתם נפגשים רק בסופש ואז עושים סקס פעמיים ביום זה אומר שאת כל השבוע ביליתם בלהתגעגע אחד לשני , מה שבהחלט בונה חשק מיני. אז סך הכל מה שאתה מתאר שקרה לתדירות זו מגמה הגיונית. יחד עם זאת ובלי קשר, אתה לא מסופק וזה מה שחשוב להתייחס אליו. מדוע אתה חושש לשתף אות בזה? ממליצה ליזום שיחה העימה שבה תשתף ברצון שלך ליותר קרבה אינטימית ותבדוק איפה הוא עם זה, האם גם לא חסר או שלא. היכולת לדבר על האינטימיות היא חלק מאוד חזק בבניית האינטימיות לאינטימיות טובה ועשירה
לצפיה ב-'תודה על התשובה, דיברנו ו..'
תודה על התשובה, דיברנו ו..
24/11/2016 | 08:58
1
23
דיברנו קצת, אמרתי לו שאני זקוק ליותר וכל מיני כאלה.
הוא אמר שהוא יודע שאני זקוק ליותר, אבל הוא פחות זקוק לזה עכשיו כמה וכמה פעמיים בשבוע ושלפעמיים פשוט בא לו שאני פשוט  אחבק אותו, ז"א שתהיה אנטימיות בלי משהו מיני, אלא אנטימיות נעימה בין בני זוג. 
וגם הוא ציין, "גם כי עשינו סקס מליון פעם" - ופה קצת התבלבלתי, כי אני אמרתי לו "נו,מה הקשר?" כי אם יש משיכה והכל אז ממשיכים להיות סקס גם בפעם המליון ואחת ושתיים, הוא אמר שזה הגיוני שאחרי כל כך הרבה פעמיים הכמות תרד. 

מה את חושבת על זה? 
תודה

לצפיה ב-'חשק מיני'
חשק מיני
( לעמוד שלי בתפוז )
24/11/2016 | 17:52
17
שלום תומר,
נשמע שלחבר שלך חסרה אינטימיות שלא מובילה לסקס ואולי עוד כמה דברים בסקס עצמו כדי שלא ירגיש כמו משהו קרה יותר מידי פעמים. הרי גם לאכול אנו אוכלים כל יום וזה לא ממש נמאס
נכון?
לצפיה ב-'איידס ומין אוראלי'
איידס ומין אוראלי
22/11/2016 | 15:00
1
52
ירדתי לבחורה. האם אני יכול לקבל ממנה איידס ? ואם כן מה הסיבה לכך ? זה נשמע לי אבסורד. אני גם בטוח ב- 94 אחוז שהיא לא גמרה ( לא ראיתי נוזל שיוצא ), אז האם הסיכויים שלי לקבל ממנה איידס הם עוד יותר קטנים ? ואם כן, אז אם אדבק ממנה באיידס אז אם יישאר באיזשהו מקום בבית הזרע שלי אז מי שייגע בו ביד או על אחת כמה וכמה בפה שלו עם הלשון גם יידבק ? ואגב, איזה עוד מחלות ניתן לקבל ממין אוראלי כשאת/ה הצד הנותן ?

לצפיה ב-'כל מה שרצית לדעת על איידס ואיך נדבקים'
כל מה שרצית לדעת על איידס ואיך נדבקים
( לעמוד שלי בתפוז )
23/11/2016 | 07:02
30
לצפיה ב-'עליה במשקל'
עליה במשקל
22/11/2016 | 18:18
1
42
אני בת 42 גרושה, במערכת יחסים מעל שנתיים. כשהכרתי את בן זוגי הייתי מעט מלאה, אולם כבר מהחודש הראשון להכרות התחלתי דיאטה וירדתי קרוב ל-15 קילו ונעשיתי רזה וחתיכה. הסיבה העיקרית שירדתי היא שבן זוגי אוהב רזות. כמו כן שומר באדיקות על אורח חיים בריא מכון כושר והמון ירקות/ חלבונים. שמרתי על המשקל די הרבה זמן. לפני כשלושה חודשים בעקבות משבר נפשי שעברתי עליתי כמעט את כל מה שירדתי. כעת אני לא מרגישה בנוח עם גופי ואני מרגישה שזה משפיע עלי במיטה. אני לא נהנית כמו פעם. לוקח לי המון זמן להתגרות, מתעייפת מהר. אני מתביישת בגופי, לא משקיעה בלבוש כמו פעם. בכל פעם שאני מתחילה דיאטה באותו היום אני נשברת. בן זוגי מעיר בעדינות כמו למשל "לאט לאט", "תנסי לאכול יותר בריא" לא אכפת לי שבן זוגי יעזוב אותי בגלל המשקל. אין לי כח רצון לרדת. (אני לא שמנה ויש לי פנים נאות אבל פחות מחמיא לי להיות כמו שאני עכשיו) והכי מפריע לי שבמיטה אני ממש מרגישה את החוסר בטחון הזה. בזמן שאני כותבת את השורות האלו אני חושבת שמאתמול הוא הציע לי לעשות איזה משהו שמאוד נהניתי ממנו פעם ועכשיו אני פוחדת מהרגע כי זה כרוך בלחשוף את גופי באור ואני רק חושבת איך להתחמק מזה. מה את מציעה לי לעשות? זה ברור לי שאני צריכה דיאטה אבל התהליך לא יהיה פשוט הפעם מאחר ואני מתאוששת ממשבר נפשי שעדיין סובלת ממנו.
לצפיה ב-'דימוי גוף בטחון עצמי וחשק מיני'
דימוי גוף בטחון עצמי וחשק מיני
( לעמוד שלי בתפוז )
23/11/2016 | 06:50
12
שלום לך,
ראשית תרגישי טוב והתאושוות קלה ויעילה מהמשבר. מה שאני ממליצה והכי בריא זה להשקיע בביטול התלות שבין רזון לחשק מיני. סקסיות זה  הרבה עניין של בטחון עצמי ותחושת סקסיות עם עצמך ולאו דווקא רק נתונים פיזיים.כנראה שלך יש תפיסה בראש שרק במשקל מסויים את סקסית ו"ראויה" להנות מסקס ושיהנו ממך ויחשקו בך. ייתכן שזה גם קשור לבן זוגך שאמר לך שהוא אוהב רזות. מציעה לך ליזום שיחה עם בן זוגך לשתף אותו שיש לך פחות חשק בגלל שאת מרגישה לא נח עם גופך ושחשושת שאינו נמשך אלייך כבעבר. תבדקי איתו האם הוא מוצא אותך סקסית במשקלך היום. אם כן  ממליצה שתעשו יחד תרגיל בו הוא יעבור איבר איבר בגוף שלך ויאמר לך מה הוא אוהב בו ושבמהלך התקופה הקרובה יחמיא לך בהקשר לסקסיות שלך לא מעט. תבדקי מה התנאים שיעשו לך טוב בתקופה הקרובה כדי להרגיש טוב יותר עם גופך למשל לקנות בגד סקסי שמתאים למידותייך היום ,תאורה אחרת בחדר ותראי אם יש שיפור.
לצפיה ב-'הצילו ! ביקרתי אצל 2 נתמכות השבוע ונדמה שחרב עליי עולמי'
הצילו ! ביקרתי אצל 2 נתמכות השבוע ונדמה שחרב עליי עולמי
19/11/2016 | 03:27
5
122
אני בן 28 עם מוגבלות ( הפרעת תקשורת ) והשבוע קיימתי את 2 הפעמים הראשונות של יחסי מין בחיי, עם 2 נתמכות. ההורים שלי, אמא שלי בעיקר, מאוד היסטריים בעקבות האירוע - אמא שלי לא הפסיקה לבכות כל היום. הנתמכת הראשונה קיבלה ממני תשלום של 250 ש"ח אך שכבתי איתה עם קונדום, אך הנתמכת השנייה לה שילמתי 150 ש"ח בלבד ואיתה כבר שכבתי איתה ללא קונדום. שתי הבחורות האלה , יש לציין , קיבלו אותי בבית הפרטי שלהם. לראשונה יש אפילו 2 ילדים והשנייה גרה עם חבר שלה.
הם מודאגים בעיקר מהנתמכת הזו שתדביק אותי במחלות מין ואיידס. יום וחצי לאחר היחסים הלכנו אני ואבא שלי וביצענו בדיקת שתן ( ונשללה האפשרות לדלקת בדרכי השתן, למרות שעדיין יש לי מתן שתן דחוף אבל כנראה זה מהחרדה אחרי האירוע ) ועם אמא שלי לבית החולים וביצענו בדיקת דם ( התוצאות יגיעו בעוד יומיים ). הרופא בבית החולים רמב"ם אפילו אמר שאני לא צריך לקחת את הקוקטייל המיוחד שמפחית את הסיכויים ללקות באיידס.
צריך לציין שהחלטתי על הצעד לבקר נתמכות גם מתוך מעין לחץ חברתי, מכיוון שכל מכריי מהאינטרנט ייעצו לי לעשות כך ( וכמובן שלהוריד קונדום אצל נתמכת הם לא המליצו לי ). גם בעבר איימתי על הוריי ברגעים של טירוף שאבקר נערות ליווי כאילו כדי לנקום בהם, אבל הפעם אני מרגיש שעשיתי זאת מתוך רצון בלבד לספק את עצמי, אם כי אני עדיין חושב שהוריי לא עשו מספיק או לא לחמו מספיק למען שתהייה לי פרטנרית רגילה ונורמלית לסקס.
אמא שלי נורא בהיסטריה. היא כבר פוחדת שהיא הולכת לאבד את הילד הקטן שלה. מה דעתכם על כך ?
לא עזר שחברה שלה מנסה להרגיע אותה שזה לא סוף העולם , שניסיתי לשכנע אותה שהסיכוי להידבק במחלות הללו הוא לא הכי גבוה,
שהסבירו לי שאף אישה עובדת לא הייתה מסכימה לשכב איתי בלי קונדום ולכן אני טוען שהיא גם לא ממש עובדת בתחום ולדעתה של אמא שלי היא חולה במשהו והיא אישה אכזרית שרק רוצה להדביק את כל הסביבה, בעיקר עקב העובדה שהיא לקחה רק 150 ש"ח ( עשתה לי מחיר מיוחד - הנחה מ- 200 ). ואני מסביר לאמא שלי שהבחורה הזו חזרה בפניי 100 פעם שאין לה אף מחלה, למרות שלא הגישה לי שום מסמך רפואי.
ההורים שלי אף רוצים שנגיש נגדה תלונה במשטרה על שידול בעל מוגבלויות ( יש לי הפרעת תקשורת ) אבל הרופא בבית החולים המליץ לא לעשות כך. מה דעתכם ?
אח שלי כבר תולה בי האשמות שיבוא עוד מעט רופא ויגיד לי שיש לי רק חצי שנה לחיות.
מה דעתכם ?
קודם כל חששות מהריון אין לי, כי הבחורה ששכבתי איתה עם קונדום שלחה לי אס אמ אס שהיא קיבלה מחזור שעה אחרי האקט והבחורה ששכבתי איתה ללא קונדום טוענת שהיא לוקחת גלולות וגם שקיבלה מחזור או שגם בזה יכול להיות שהן משקרות ?
גם אני התחלתי לעשות סרטים ובצדק, אני מרגיש כמו חולה סופני שעומד למות עוד חצי שנה. למרות שכרגע אני מרגיש טוב. האם כך צריך להרגיש - האם הסיכוי הוא כזה גבוה ללקות במחלות הארורות  ואף למות  (! ) לאחר אקט אחד שלקח בס"ך הכל 10 דקות ?
תיראו לאן החיים מובילים אותנו, אני רק ניסיתי לעשות לעצמי משהו טוב ולא ראיתי דרך אחרת מכך. המשפחה שלי טוענת שעשיתי משהו שאפילו ילד בן 11 יודע מלימודי שיעור מיני בבית הספר  שזה מסוכן לעשות. אמא שלי קוראת לי מאז האירוע " חייה " , " חבל שנולדת " , " יאללה תמות כבר " - מה זה הדיבורים האלה ? ומנסה להרביץ לי לפעמים אבא שלי אומר שאני מסכן - מה זה הדיבורים האלה?
אני מנסה להרגיע את עצמי ואומר שלא יכול להיות שהאישה כל כך מרשעת ושאלוהים יעניק לי חסד מהמחלות כי אני איש עם צרכים מיוחדים וכי בס"ך הכל, אם וכאשר, נפלתי קורבן לנוכלת, לא ?.
למה אירוע כזה שולי לכאורה יכול להוביל אותך לאפשרות של מוות, או לפחות , כמו במקרה שלי מעבר כפוי ממגורים בבית הוריי לאישפוז במחלקה הפסיכיאטרית הסגורה או / ו מעבר לדירה מוגנת עם אנשים כמוני. נכון שהליכה לזנות בפני עצמה איננה מחלה נפשית ? אם כי הוריי טוענים שאין לי שליטה על מעשיי.
האם הבעיה אולי הכי פחות חמורה היא שאולי הפכתי לאחד שרק רוצה סקס כל היום ? אבא שלי כבר אמר שאני רואה במערכת יחסים רק דבר אחד : אפשרות לסקס.
יש לציין שאני רוצה , אם כמובן אעבור את האפיזודה הזו בחיים, שתהייה לי בעתיד הקרוב מאוד פרטנרית לסקס, וברור שאני יודע שהכוונה היא לאישה רגילה ונורמלית אבל גם סטוצים ההורים שלי לא רוצים שאקיים כי הם טוענים שגם הן נערות ליווי אפילו שהן לא לוקחות כסף. הסברתי להם שהיכרויות דיסקרטיות בטלפון עולות 600 ש"ח ושהכסף עובר רק לאתר ולא לבחורות, אבל גם זה לא נראה להם, ולא עזר שהסברתי להם שרק שם יש מספרי טלפון של בחורות לסטוצים מכל הארץ ובאינטרנט לא. אם בטעות אאשופז בבית חולים לחולי נפש הם יאמינו לי שם שהמקרה הזה הוא לקח עבורי לכל החיים ( בכל זאת זה גם הפסד כספי וגם כל עוגמת הנפש - הוצאות על המונית לבית החולים, המתנו בבית החולים ארבע שעות וחזרנו ב- 01:30 הביתה ) ושלא אלך יותר לנתמכות בלי קונדום ? יש לציין שאולי מכל האירוע הזה אולי הרווחתי שההורים יאפשרו לי ללכת לנתמכות עם קונדום והבינו שאין פתרון אחר למצב שלי חוץ מזה.
אני לא יודע , הייתי כזה חסר בטחון בעצמי ואני עדיין טוען שבחורות רגילות ונורמליות או כאלה עם בעיה כמו שלי לא רוצות אותי כי פשוט אני משעמם אותן, אבל מה אני צריך להרגיש ? יש לי גם צרכיים גופניים לא ?
עשיתי את זה כי נמאס לי שכל העולם , כמעט חוץ ממני, בנוי מזוגות שעושים סקס על ימין ועל שמאל ורק אני לא עושה שום דבר.
לצפיה ב-'לחץ'
לחץ
( לעמוד שלי בתפוז )
20/11/2016 | 05:07
45
ראה תגובה מתחת
לצפיה ב-'לחץ'
לחץ
( לעמוד שלי בתפוז )
20/11/2016 | 05:10
2
45
שלום לך
נשמע ממה שאתה מתאר שנכנסת לתגובת לחץ ובזמן כזה המחשבות לא שקולות במיוחד אלא יותר בגוון פסימי והיסטרי שהנה אני הולך לשלם מחיר על מה שעשיתי וזה יהיה מחיר כבד.אז עשית את כל הבדיקות האפשרויות אבל רב הסיכויים שאתה בסדר ולפעם הבאה תזהר ותשתמש בקונדומים. ועכשיו לעניין הזה שכל הזמן עכשיו בא לך ועל זה אתה רק חושב - דמיין לעצמך נהר גועש שכל הזן עצרו אותו עם סכר ואז נוצא פתח בסכר - מה יקרה? דבר דומה למה שקורה לך. הכל גועש אצלך כי עצרת את עצמך לא מעט זמן וגם עכשיו כשאתה כבר מתנסה זה מלווה בכל כך הרב רגשות אשם. ממליצה בחום לפנות לאיש מקצוע בתחום של טיפול מיני לבעלי צרכים מיוחדים כמו שציינתי "הדלת הפתוחה" נותנים ייעוצים כאלו יתכן אפילו ללא עלות ולקבל שם הדרכה וכלים פרקטיים לך ולהוריך בעניין. זו תחילת הדרך שלך בכל מה שקשור לסקס וזו דרך שיכולה להיות מלאה בהנאה ואושר וחבל יהיה לתת לחוסר ידע והכוונה לקלקל את זה
לצפיה ב-'כן, אבל'
כן, אבל
20/11/2016 | 11:36
1
38
כן, אבל את התשובה הסופית והמוחלטת אם אין לי איידס אקבל רק בעוד חצי שנה ( ומחלות מין אחרות לפני כן ) ועד אז זו תקופת חוסר וודאות מטורפת ופסיכית. אני אשכרא צריך להתפלל שאלוהים יציליני, וגם זה לא מספיק.
אני עדיין זוכר שמישהו הסביר לי שאף אישה עובדת לא הייתה מסכימה בלי קונדום גם כדי להגן על הלקוח וגם על עצמה. 
אני יודע כבר שאם יתמזל מזלי ולא תהייה לי שום מחלה, אתאם עם הפרטנרית הבאה שלי באופן שבו הרוב המוחלט מתאמים ועוברים על כל האישורים ששניינו איננו חולים במחלות מין כדי לקיים יחסי מין ללא קונדום ולסמוך בעניין הזה אחת על השנייה למען בריאות שניינו. לא מספיק שרק שניינו לא נרצה ילדים ( כי לעשות ילדים זה לא בריא לי ) ולכן היא תשתמש בגלולות בלבד.
מבחינתי יחסי מין עם קונדום אינם נחשבים ליחסי מין אמיתיים. 
מאז המקרה גם השתנה לי הפרספקטיבה לגבי החיים, ואם לא תהייה לי שום מחלת מין אהייה מוכן להיות פרטנר לסקס של כמעט כל אישה בעולם - אולי חוץ מזקנה מופלגת או אתיופית ( בבחינת הביטוי " מוכן לשכב עם כל דבר שזז " ) ואני יודע שכבר בילוי אחר כמעט חוץ מסקס לא יעניין אותי : לא נסיעות לחו"ל ולא צפייה פעם בחצי שנה בסרט בקולנוע. 
תגובה ?
לצפיה ב-'התלהבות'
התלהבות
( לעמוד שלי בתפוז )
20/11/2016 | 17:56
42
טבעי שתתלהב כרגע וזה מעולה לחשוב מה אתה רוצה וצריך. את מה שהיה לי להגיב הגבתי. 
לצפיה ב-'הבהרה'
הבהרה
26/11/2016 | 18:44
16
סתם אמרתי שקיבלתי מכות רצח מאמא שלי
לצפיה ב-'הנאה מסרב לנשים'
הנאה מסרב לנשים
19/11/2016 | 10:59
1
99
 אני בת 28 ויש בן זוג  כבר שנתיים אנו מקיימים יחסי מין  הייתי רוצה  לשאול  איך אני יודעת אם אני  גומרת. 
לפעמים אני מרגישה שאני רוצה לעשות  שתן אומן שתן, את ההרגשה הזאת אני מרגישה רק אנחנו עושים  סקס מהר,  אך הבן זוג  גומר
לצפיה ב-'אורגזמה'
אורגזמה
( לעמוד שלי בתפוז )
20/11/2016 | 05:19
62
היי,
ייתכן שמה שאת מרגישה זו ההתחלה של תהליך כניסה לאורגזמה שנעצר כי חברך גומר. תחושת אורגזמה יכולה להתבטא בכמה דרכים: תחשות חום, דופק הזעה מתח שרירי רגליים ובכלל, נשימה מואצת, גלים של כיווץ, יציאה של נוזלים ועוד. לאחר תחושת האורגזמה יש איזשהי רגיעה במתח 
לצפיה ב-'משיכה מינית במשפחה'
משיכה מינית במשפחה
19/11/2016 | 20:48
1
105
היי

אני חייל ומשרת רחוק מהבית אבל הבסיס שלי קרוב לבית של דודה שלי ולפעמים אני יוצא לחופשה וישן אצלה, היא צעירה יחסית מאוד חטובה ואני מאוד נמשך אליה למרות שכנראה זה אסור לי ויש כל מיני דברים מיניים שאני עושה כשאני ישן אצלה.
כמה פעמים הצצתי לה כשהיא התרחצה ואוננתי עד שגמרתי.
פעם אחת ראינו ביחד טלויזיה תכנית שהיה בה המון ערום וכשהיא הלכה לשירותים הוצאתי את הפין התחלתי לאונן שמעתי שהיא חוזרת אבל לא הפסקתי גם כשהיא נכנסה לסלון ורק אחרי שניה שהיא ראתה והבינה מה אני עושה הפסקתי והתנצלתי שלא שמעתי שהיא באה.
והיו פעמים שקצת אוננתי בלי לגמור רק כדי לקבל זיקפה ואז הסתובבתי לידה עם חולצה ותחתוני בוקסר ואין מצב שהיא לא ראתה שעומד לי.
אני לא יודע איך להפסיק עם זה וכשאני בצבא אני ממש מחכה לרגע שאני אגיע אליה וכל פעם חושב על דרכים אחרות שמרגשות אותי מינית בטירוף.

לצפיה ב-'משיכה מינית במשפחה'
משיכה מינית במשפחה
( לעמוד שלי בתפוז )
20/11/2016 | 05:16
65
שלום לך,
מה שאתה מתאר הוא טבעי וקרה וקורה לרבים. לכן הוצא האיסור הזה. לא סתם הוא קיים. אתה גבר בשיא מיניותך שרב הזמן לא בא המגע עם בחורות וכשאתה כבר יוצא ל"בית" מסתובבת בו בחורה צעירה חטובה וסקסית - הכי טבעי שתמשך אליה. ממליצה בחום לחשוב על אולי פתרונות אחרים מלצאת אליה בסופשים ואם אפשר להתגורר בדיור אחר אולי בית החייל?אם זה לא אפשרי אז למצוא לך ערוצים לנתב אליהם את החשק שלך - למשל לצאת עם בחורות אחרות בסופש, לאונן בפרטיות בחדר שלך במהלך הסופש ואם אפשר לפניו. לצאת מהבית ולהחליט אם עצמך שזה שמשהו שלא קורה יותר.
לצפיה ב-'אובססיה לשדיים אצל בחורה סטרייטית'
אובססיה לשדיים אצל בחורה סטרייטית
17/11/2016 | 14:35
1
93
האם יש הגדרה למצב שלי? תמיד ניהלתי רק מערכות יחסים עם גברים. מבחינה אסתטית אני נהנת מהמראה הגברי, אפילו סתם דיבור עם גבר נאה וחסון שמביע בי עניין יכול מאוד לעורר אותי. נהנת גם מההיבט הפיזי של להיות עם גבר. העניין הוא שאחרי שאני מגיעה לשלב של התעוררות מינית, יכולה לגמור רק מפנטזיות הקשורות לחזה של נשים. זה הדבר היחידי שמגרה אותי, לא נמשכת לאיבר המין הנשי ולא חושבת שהייתי מסוגלת לרדת לאישה. כשאני לבד, מאוננת מול תמונות של נשים ללא חלק עליון (אובסיסיבית למראה מסויים ולכן רק חזה של אחת מתוך אולי חמש בחורות יצליח לגרות אותי). כשאני עם גבר, לא יכולה לגמור רק מהמחשבה עליו- תמיד הפנטזיות האלו נכנסות, או בצורה של מחשבה על חזה נשי שראיתי בעבר או ריכוז בשלי ובתחושה שיש לי כשהגבר שלי מלקק אותי שם, מתגרה מלתאר את הסיטואציה הזאת דרך עיניו. לפעמים אפילו ביקשתי שייספר לי על איך שנראו השדיים של האקסיות שלו. לא נראה לי שהוא הבין למה אבל לשמוע את התיאורים ולדמיין אותו איתן גירה אותי מאוד.

זה נורמלי? עד כמה זה נפוץ? האם זה אומר שאני דו מינית או לסבית?

אף פעם לא חלקתי את זה עם אף אחד אבל לאחרונה בן זוגי כל הזמן שואל אותי על הפנטזיות שלי ואני מתלבטת אם לגלות ולא יודעת לצפות איך הוא יגיב. הוא בחור טוב וליברלי ואני יודעת שהוא אוהב אותי, אבל חייבת להודות שאני אישית הייתי נרתעת אם המצב היה הפוך...
לצפיה ב-'אובססיה לשדיים'
אובססיה לשדיים
( לעמוד שלי בתפוז )
18/11/2016 | 13:54
53
להיי
לא זה לא אומר שאת לסבית לפי איך שאת מתארת זה נשמע שאת לא היות ואת לא נמשכת כפי שציינת
הפנטזיה על לשדיים היא לשדיים כאיבר ולא כקשור לבחורה
יש גברים שמפנטזים על איברי מין זכריים גדולים שחודרים בדיוק כמו שמכוונים סרטי הפורנו - הגבר מתגרה מהתבוננות על האיבר עצמו אז כך שאין בעיה עם זה תיהני
לצפיה ב-'הרגשה על הפנים לאחר צריכת מין בתשלום'
הרגשה על הפנים לאחר צריכת מין בתשלום
16/11/2016 | 17:10
4
98
שלום, אני בן 28 ואתמול הייתי אצל נתמכת מין ושכבתי איתה לראשונה בחיי תמורת תשלום, כי סוף סוף החלטתי שאני שם סוף לבתולין שלי ואחרי שכל הפעמים הקודמות עצרתי את עצמי מלעשות כך. הייתי בתול עד אתמול. מאז יחסי המין האלה, אני ממש לא מרגיש טוב נפשית. הרגשה של מין גועל כזה. צריך לציין שאני בחור עם צרכים מיוחדים וההורים לא רצו שאעשה יחסי מין בכלל בחיי, ובטח לא בתשלום, ולכן הם חושבים שכרגע אני עדיין בתול ולא סיפרתי להם דבר על השינוי הזה. אני ממש מרגיש רע עם עצמי ומאז היחסים קשה לי להירדם בלילה ואני אוכל בלי תיאבון, והפנים שלי אדומות ( כאילו מתוך בושה ) הרגשה כאילו עשיתי חטא או עבירה פלילית ואני רק חושב על יחסי המין הבאים שאקיים שאני כל כך רוצה שיבואו כדי לבצע מין חוויה מתקנת. אני מפחד שהמשפחה תכעס עליי אם תדע מה שעשיתי אבל מצד שני אני רוצה לשמור את זה שכבר התחלתי לקיים יחסי מין בתור סוד עד הקבר אך גם יודע שקשה לשמור עליו כי אני יכול לפלוט זאת בכל רגע שקיימתי את היחסים בדומה לפתגם " יצא יין נכנס סוד ". מה דעתכם על כל העניין ? האם אני לא צודק שאם אשתף את ההורים שלי, ולא משנה אם היחסים קויימו בתשלום או לא,  רק רע ייצא מזה ?
תודה
לצפיה ב-'אין צורך '
אין צורך
16/11/2016 | 19:24
1
41
אמיתי לספר להם
לדעתי, אם אתה מחפש דרך להתמודד עם זה, ספר לגורם מטפל שלא שופט אותך (אמרת שהם רצו שלא תקיים יחסי מין)
אולי תספר מקסימום אם אתה ממש חייב לחבר טוב או לגורם המטפל בך
לצפיה ב-'אני לא יודע למי אני יכול לספר את זה'
אני לא יודע למי אני יכול לספר את זה
16/11/2016 | 20:20
31
אף אחד בעולם חוץ ממני וזו ששכבתי איתה יודעים את זה. אני לא יכול לספר את זה לאף אחד בעולם עקב בושה או פחד. אין לי חברים ( יש לי הפרעת תקשורת ) ועכשיו אני רוצה להמשיך ללכת לתמיכות מין.
לצפיה ב-'צריכת מין בתשלום'
צריכת מין בתשלום
( לעמוד שלי בתפוז )
17/11/2016 | 07:27
1
44
שלום לך,
קודם כל אני בכל זאת בוחרת לברך אותך במזל טוב. לקחת החלטה שמאוד רצית וטבעי מאוד שתרצה. בחור בן 28 טבעי שיתעניין במין גם אם אם יש לו צרכים מיוחדים. אני במשך 10 שנים טפלתי במיניות של אוכלוסיות עם צרכים מיוחדים וחלק גדול מהעבודה באמת היה עם ההורים. ההורים של ילדים עם צרכים מיוחדים פעמים רבות חוששים מאוד מכל הנושא של מיניות עבור ילדיהם ולכן נוטים להטיל על זה איסור. זה הרבה נובע מחוסר ידע ופחד. 
דבר נוסף - הרבה בחורים פונים לשירותי מין תמורת תשלום כדי ל"להפטר" מהבתולים שלהם וממשיכים גם אחר כך. תחשוב על זה לא היו כל כך הרבה נערות ליווי אם לא הייתה להן עבודה כלומר בחורים שבאים. אז מה שעשית כשהלכת לנערת ליווי זה מאוד נורמלי ופופלורי ואולי אפילו משהו שרבים עושים. 
מה שחשוב זה שני דברים 1. שתדע לזהות מתי המגע נעים לך ואם הוא לא אז לעצור את הסיטואציה.
2. לעזור לך להפטר מתחושת הסוד והבושה. יתכן מאוד שכדאי שתיעזרו באיש מקצוע שיעזור לך ולהורים לדבר על עניין המין על הפחדים והחששות. אולי יש אגודה שהמגבלה שלך שייכת אליה ושם יש יעוץ בעניין? אם לא יש בהחלט אנשי מקצוע שמתמחים בתחום של מיניות לבעלי צרכים מיוחדים ויעזרו לך ולהוריך לחוש טוב יותר בנושא. המיניות שלך לא תיעלם הרי וטוב שכך ולכן כדאי מאוד שהוריך יתקדמו ויבינו בהתאם. 
בהצלחה
לצפיה ב-'יעוץ מיני לבעלי צרכים מיוחדים'
יעוץ מיני לבעלי צרכים מיוחדים
( לעמוד שלי בתפוז )
17/11/2016 | 08:25
27
ממליצה לנסות לבדוק ב"דלת הפתוחה" יש להם לפחות בתקופה שאני אז עבדתי שם מספר פגישות יעוץ מיני חינם לבעלי צרכים. כדאי לבדוק
לצפיה ב-'סקר: התנזרות'
סקר: התנזרות
16/11/2016 | 19:26
53
סתם מעניין אותי לדעת
מה התקופה הכי ארוכה שהתנזרתם מיחסי מין (נגיד מגיל 20 ומעלה) ואיך זה השפיע עליכם ועל החיים שלכם? ציינו אם אתם גבר או אישה
תודה
לצפיה ב-'הגדרת התמיכה המינית שקיבלתי'
הגדרת התמיכה המינית שקיבלתי
16/11/2016 | 09:40
2
69
שלום, האם בחורה נתמכת היא נערת ליווי ? הייתי אצל אחת כזו, מין תמורת 250 ש"ח והיא אמרה לי שזה רק תמיכה שהיא איננה נערת ליווי. האם היא עבדה עליי ?

תודה
לצפיה ב-'מין בתשלום'
מין בתשלום
( לעמוד שלי בתפוז )
16/11/2016 | 15:33
1
50
שלום,
מה הסיבה שהלכת אליה? איך הגעת אליה? אולי זה יתן לך תשובה
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
16/11/2016 | 16:56
40
כי הייתי בתול עד שהגעתי אליה והרגשתי שכבר לא אכפת לי לשלם קצת, לעומת הפעמים הקודמות שתמיד עצרתי את עצמי

מנהל/ת הפורום

אודות:
שמי ענת בן דוד, מטפלת מינית מוסמכת וסקסולוגית מומחית בטיפול בבעיות בתפקוד המיני. מוכרת ע"י איט"ם האגודה הישראלית לטיפול מיני. בנוסף אני עובדת סוציאלית
עוד...

חם בפורומים של תפוז

במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

ענת בן-דוד- מנהלת פורום סקסולוגיה
מנהלת פורום סקסולוגיה

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו