לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2611926,119 עוקבים אודות עסקים

פורום סקסולוגיה

ברוכים הבאים לפורום סקסולוגיה. כאן תוכלו לשאול ולהתייעץ בכל הנושאים שקשורים לבעיות בתפקוד המיני, קשיים באינטימיות הזוגית, חוסר חשק, תקשורת מינית, שפיכה מהירה, בעיות זקפה, הפרעות כאב, וכו'. שמי ענת בן דוד ואני סקסולוגית מוסמכת ומטפלת קלינית בזוגות וביחידים. 
מניסיון של שנים כסקסולוגית, בעיות בתפקוד המיני ובמיניות בכלל עלולות לגרום לתסכול וקושי רב, פגיעה ביחסים זוגיים ובדימוי העצמי. פעמים רבות יעוץ חד פעמי ולו גם בפורום כמו זה יכול לסייע בפתרון המצוקה, אז אל תהססו, שתפו ובקשו לקבל פתרון.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום סקסולוגיה

ברוכים הבאים לפורום סקסולוגיה. כאן תוכלו לשאול ולהתייעץ בכל הנושאים שקשורים לבעיות בתפקוד המיני, קשיים באינטימיות הזוגית, חוסר חשק, תקשורת מינית, שפיכה מהירה, בעיות זקפה, הפרעות כאב, וכו'. שמי ענת בן דוד ואני סקסולוגית מוסמכת ומטפלת קלינית בזוגות וביחידים. 
מניסיון של שנים כסקסולוגית, בעיות בתפקוד המיני ובמיניות בכלל עלולות לגרום לתסכול וקושי רב, פגיעה ביחסים זוגיים ובדימוי העצמי. פעמים רבות יעוץ חד פעמי ולו גם בפורום כמו זה יכול לסייע בפתרון המצוקה, אז אל תהססו, שתפו ובקשו לקבל פתרון.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

מניסיון של שנים כסקסולוגית ,בעיות בתפקוד המיני ובמיניות בכלל עלולות לגרום לתסכול וקושי רב, פגיעה ביחסים זוגיים ובדימוי העצמי. פעמים רבות יעוץ חד פעמי ולו גם בפורום כמו זה יכול לסייע בפתרון המצוקה, אז אל תהססו, שתפו ובקשו לקבל פתרון.

שימו לב, פורום זה אינו פורום רפואי גניקולוגי ולכן אין להפנות כאן שאלות בנושאים רפואיים. 

המשך >>

לצפיה ב-'המדריך לשיפור האורגזמות'
המדריך לשיפור האורגזמות
( לעמוד שלי בתפוז )
16/08/2017 | 17:17
2
55
לא מצליחה לחוות אורגזמה? לא בטוחה איך זה מרגיש? הנה המדריך בשבילך ובשביל בן זוגך
לצפיה ב-'אני בטוחה שעזרת לכמה וכמה נשים, תודה!!!'
אני בטוחה שעזרת לכמה וכמה נשים, תודה!!!
21/08/2017 | 12:13
1
4
לצפיה ב-'באהבה. תודה לך על הפידבק.'
באהבה. תודה לך על הפידבק.
( לעמוד שלי בתפוז )
21/08/2017 | 20:45
1
לצפיה ב-' אירוח בנושא תפעול העסק ואדמיניסטרציה '
אירוח בנושא תפעול העסק ואדמיניסטרציה
( לעמוד שלי בתפוז )
22/08/2017 | 13:46

ביום שני, 28/8, נארח בפורום עסקים את עינת בכור, מנהלת פרויקטים בתחום אדמיניסטרציה ותפעול.
אתם בעלי עסק ואין לכם זמן פנוי לפיתוח העסק והבאת לקוחות בגלל התעסקות בתפעול הגעתם למקום הנכון

באירוח אתם מוזמנים לשאול ולהתייעץ לגבי תפעול העסק: שירות לקוחות, שירותי משרד, טיפול בלידים, בק אופיס, תיאומי פגישות, רישום וגביה לכנסים, מפגשי גיבוש ועוד.

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור האירוח כבר עכשיו

לצפיה ב-'הריון ללא יחסי מין'
הריון ללא יחסי מין
16/08/2017 | 20:31
1
48
היי
אני בת 18, ויש לי חבר כ5 חודשים.
מעולם לא קיימתי איתו יחסי מין מלאים
לפני שבועיים הוא גמר לי על הבטן...לא זכור לי שנכנס זרע אבל לא חותמת.
עכשיו יש לי איחור במחזור ודימום מוזר ....האם אפשר להכנס ככה להריון!??!? בלי חדירה
לצפיה ב-'יחסי מין והיריון'
יחסי מין והיריון
( לעמוד שלי בתפוז )
17/08/2017 | 07:40
33
שלום לך
אפשר להכנס להיריון ללא חדירה אם יש מגע בין הזרע לפתח הנרתיק.  למשל אם השפיכה היא בפתח בין הירכיים . על הבטן לא נשמע סביר
לצפיה ב-'לא מעוניין במין אך אוהב את חברה שלי'
לא מעוניין במין אך אוהב את חברה שלי
10/08/2017 | 21:41
1
79
אני וחברה שלי שנה ביחד. אני הייתי הנשיקה הראשונה שלה והחבר הראשון שלה. לאט לאט התקדמנו מבחינה מינית אבל נעצרנו לפני חדירה בעיקר בגלל לחץ וכאב שלה. אנחנו כבר לפחות חצי שנה עומדים במקום ואיבדתי את החשק. אני לא מחפש מין איתה יותר אבל לא יכול לחשוב על להיפרד ממנה, אני אוהב אותה. 
מה עושים במקרה כזה?
לצפיה ב-'כאבים בחדירה '
כאבים בחדירה
( לעמוד שלי בתפוז )
16/08/2017 | 08:20
27
שלום לך
האם יכול להיות שחוסר החשק שלך לקיים איתה יחסים מלאים קשור ללחץ והכאב שלה? יתכן שבגלל שאתה אוהב אותה מאוד אינך רוצה להכאיב לה. מצד שני הייתי מצפה שבמידה ויש משיכה תעשו דברים מיניים אחרים. האם זה קורה? 
אם לא, אכן עולה פה שאלה מה קורה לכם סביב החיבור בין אהבה למיניות. יש אנשים שעושים את ההפרדה 
לצפיה ב-'חוסר בזיקפה '
חוסר בזיקפה
10/08/2017 | 03:13
1
64
אני בן 29 לוקח ביום תרופות 40 מיל' רסיטל, 3 מיל' ריספונד ו- 100 מיל' רידזין. את הרידזין התחלתי ליטול לפני כ- 8 חודשים. הפעם האחרונה שהייתה לי זיקפה מלאה כמו בעבר הייתה לפני כחודשיים. מאז כמעט ואין לי זיקפה באוננות או בפורנו וגם אם יש אז איבר המין שלי   לא ממש קשה. בסקס האחרון שלי, שהתרחש לפני כחצי שנה האיבר נפל אבל אחרי 10 דקות, ובאחד ממעשי הסקס שלפני כן ( ולפני שהתחלתי ליטול רידזין )לקח לי קצת זמן להגיע לזיקפה . האם הרידזין פגע לי ביכולת שלי לייצר זיקפה, ובעצם גם הרסיטל והריספונד " אשמים " במצב ? 
הפסיכיאטר שלי בינתיים אמר לי להמשיך עם כל הכדורים ובאותו המינון.  אולי בכלל אין לי בעיה של זיקפה כי לא בדקתי את השפעת המצב החדש של התרופות על איך שאני מתפקד כשאני בסקס עם אישה ובעצם אין לי בעייה בזיקפה ?! מה אני אמור לעשות כדי למנוע בושה בסקס עתידי עם בחורה של היעדר זיקפה אפשרי? בינתיים הסקסולוג שלי אמר לי שאסור לי ליטול שום תרופה לייצור זיקפה ואפילו לא תחליפים טבעיים כי אני לא יודע איך זה מסתדר עם הכדורים הפסיכיאטריים שאני לוקח. מה לעשות ? אני ממש חושב שחזרתי לגיל 12 ומטה, כשאז אין בכלל זיקפה.
ושאלה לידע כללי - האם יש מקרים ברפואה שויאגרה לא הצליחה לגרום ליצירת זיקפה ואז ממש חייבים לעבור ניתוח בשביל שתהייה זיקפה
לצפיה ב-'בעיות בזקפה'
בעיות בזקפה
( לעמוד שלי בתפוז )
16/08/2017 | 08:17
17
שלום לך
אכן מצב מבאס. נראה כי יש קשר לטיפול התרופתי במידה ועד להתחלת הטיפול הכל היה תקין ומאז יש בעיות. ממליצה בחום לפנות לרופא אורולוג שיעשה את האחבון הרפואי והוא גם ידע לומר לך האם יש התוויה נגד שימוש בכדורים משפרי זקפה עם הטיפול הפסיכיאטרי. רק רופא בתחום מוסמך לייעץ בתרופות. ויש מקרים בספרות אבל מדובר במקרים קשים מאוד של פגיעות עמוד שדרה למשל שאז אין טעם לשימוש בכדור. בנוסף יש מטפלים שהגיעו אליי לאחר שימוש מאכזב בכדורים ובטיפול של שיחות הבעיה נפתרה. 

לצפיה ב-'גמירה נשית '
גמירה נשית
07/08/2017 | 11:04
1
115
שלום, 
שכבתי כמה פעמים גבר (הוא הראשון שלי)
ושמתי לב שאני לא מגיעה לאורגזמה...ובכללי האקט של החדירה עדין כואב לי, למרות ששכבנו כבר חמש פעמים. 
אשמח לעיצות למה זה קורה ואיך אפשר לשפר את ההרגשה שלי 
לצפיה ב-'כאבים בחדירה אורגזמה מחדירה'
כאבים בחדירה אורגזמה מחדירה
( לעמוד שלי בתפוז )
16/08/2017 | 08:13
24
שלום לך
ראשית בשעה טובה על תחילת המסע של גילוי המיניות עם בן זוג וחדירה. מדובר בתהליך שחשוב מאוד להיות בו קשובים לגוף וללב. לא מדובר במשהו טכני - הנה עשינו את זה 5 פעמים למה עדיין כואב לי. לא.
כמה היית מגורה? כמה השקעתם בכל התהליך והייתם קשובים לך? כמה היית רטובה?. מה עשיתם כשכאב לך?
וודאי שלא תיהני אם כואב לך. זה לא הולך ביחד כאבים מחדירה והנאה. ממליצה בחום להיות בהקשבה אלייך ולגופך ולמה את צריכה שם ולפעול לפי זה. אם הכאבים ימשיכו מוזמנת לפנות אליי בפרטי להתייעצות דרך האתר שלי www.anatabd.co.il ואתן לך טיפים נוספים. 
לצפיה ב-'דיבורים בזמן אוננות לבן הזוג'
דיבורים בזמן אוננות לבן הזוג
07/08/2017 | 08:55
2
109
אנחנו זוג נשוי יותר מעשור, בני 40+ עם ילדים משותפים בגילאי גן ובי"ס. אנחנו עושים סקס בתדירות של מספר פעמים בשבוע, בתנוחות שונות (לפי היכולת הפיזית של כל אחד מאיתנו). לפעמים אנחנו עושים סקס ביחד ולפעמים אחד מאיתנו מאונן לשני. הגבולות המוסכמים שלנו הם שלא מצרפים אנשים אחרים לסקס ולא גורמים נזק פיזי אחד לשני. לאחרונה הגבר/אני/בעלי (מחק את המיותר) מבקש שבזמן שהאישה/אני/אישתי (מחק את המיותר) עושה לו ביד היא תגיד לו שהיא נראית כמו מרגלת או שוטרת או תפקיד אחר כלשהו שמדליק אותו, הכוונה שהוא רוצה שהיא תגיד מילים בלבד בלי לשלב לבוש של תפקיד כלשהו או תפאורה, אלא רק חזרה על המילים "אני נראית כמו שוטרת או אני נראית כמו מרגלת".
אנחנו לא מצליחים להגיע להסכמה ולכן מבקשים לדעת לפחות את העובדה האם מישהו מאיתנו חורג מהנורמה המקובלת. אנו לא מעוניינים ללכת בשלב זה לייעוץ אלא רק לדעת מי מאיתנו חורג מהנורמה המקובלת כדי לדעת לפחות אם אחד מאיתנו חריג בדרישתו או סירובו.

לצפיה ב-'למה זה כזה משנה'
למה זה כזה משנה
11/08/2017 | 14:36
50
אם זה חורג מהנורמה המקובלת? אם היא לא אוהבת את זה עליך לחדול.
זה שמישהו כאן יגיד לך שזה נורמלי או לא, לא יגרום לה לרצות את זה פתאום.
יש זוגות שמשחקי תפקידים מאוד מדליק אותם ויש שלא. ויש שאחד אוהב והשני פחות. מה שחשוב הוא שאם היא לא מסכימה להשתתף בזה או שזה מוריד לה את החשק אז לא בכח. למשל בן זוגי לא אוהב לרדת לי בתנוחה מסויימת שאני כן אוהבת ואינה חורגת מהנורמה המקובלת. הוא עשה את זה רק פעם או פעמיים והבנתי שהוא לא בקטע. בתנוחה אחרת הוא כן אוהב לרדת. מידי פעם אני מבקשת אבל אני רואה שהוא לא בעניין אז אם לא אני עוזבת את זה.
מה שאני מתכוונת לומר זה שאת הנורמה בני הזוג קובעים בעצמם וצריך להתחשב ברצונות של האחר.
לצפיה ב-'גבולות והתאמה בסקס'
גבולות והתאמה בסקס
( לעמוד שלי בתפוז )
12/08/2017 | 14:43
32
שלום לכן
קודם כל נחמד לקרוא שיש ביניכם תקשורת ופתיחות ואתם מבטאים את הרצונות שלכם האחד עם השניה. לא מובן מאליו. נורצה מקובלת - מה זה בדיוק?
כל זוג מגדיר לעצמו מה נכון לו בכל רגע ורגע. זה גם משתנה ולא קבוע. השאלה האם להגיד אני שוטרת זה מתחכך עם הגבול של לצרף אנשים אחרים בדימיון? שם הדילמה?. לא ככ ברור איפה הבעייתיות? 
מעודדת אותכם להמשיך בתקשורת ומאמינה שתמצאו את הפתרון.

לצפיה ב-'אין לי חשק לשכב איתו'
אין לי חשק לשכב איתו
06/08/2017 | 01:54
3
118
היי,
אני וחבר שלי, בני 22, כבר יותר משנתיים ביחד ואחרי טיול משותף ארוך בחול (יותר מחצי שנה).
אחרי בערך חודש בטיול הפסיק לי החשק לשכב איתו. בהתחלה שכבנו פעם בשבוע (מזכירה שהיינו כל יום כל היום ביחד) ועם הזמן זה הפך להיות פעם בחודש ואפילו פעם בחודשיים. הוא מאוד רוצה, וכשאנחנו במיטה הוא  מנסה להתחיל לגרות אותי שגם אני אהיה בעניין. אבל אני פשוט לא. אני מאוד אוהבת אותו ואין לי שום ספק באהבה שלנו חוץ מהדבר הזה שמבאס מאוד אותו וכמובן שגם אותי. בטיול עוד תירצתי את זה, בעיקר לעצמי, שזה בגלל שאנחנו באמת 24/7 ביחד אז אין את הגעגוע, וגם שהחדרים שישנו בהם לא הרגשתי בהם בנוח כמו בבית. כרגע נפגשנו רק פעם אחת אחרי הטיול (שגם בה לא שכבנו). אני באמת מתוסכלת וכבר לא יודעת מה לעשות וממה זה נובע. 
אשמח לעצה.
תודה.
לצפיה ב-'לא ציינת 3 דברים חשובים'
לא ציינת 3 דברים חשובים
06/08/2017 | 12:43
72
שבלעידהם אי אפשר יהיה לתת לך תשובה. 
1. האם יש לך חשק באופן כללי? כלומר כשאת לבד. האם את לוקחת גלולות?
2. האם כשהיה לכם סקס נהנית? האם חבר שלך טוב לך במיטה?
3. איך היחסים שלכם בכללי, בלי קשר לסקס? 

לצפיה ב-'חוסר חשק מיני בקשר'
חוסר חשק מיני בקשר
( לעמוד שלי בתפוז )
06/08/2017 | 17:29
59
שלום לך
את מתארת מצב שמוכר בהחלט בקליניקה. מצב יש בו אהבה גדולה, בטחון בקשר ולמרות זאת אין חשק למגע אינטימי. כאילו יש הפרדה בין הדברים שאמורים לבוא טבעי
ממליצה לגשת ליעוץ מיני ולברר מדוע ומה קורה לך 
לצפיה ב-'בעיה שלו שהוא נשאר איתך'
בעיה שלו שהוא נשאר איתך
11/08/2017 | 14:40
31
אם היה עוזב אותך או היה פורק את יצרו עם אחרות החשק שלך היה מתעורר יופי.
לצפיה ב-'אין זיקפה'
אין זיקפה
01/08/2017 | 21:42
1
79
מבוגר, מעל גיל 70 , תקופה ארוכה כ שנתיים אין לי זיקפה למרות שאני לוקח כל יום סיאליס 5 מג וביום המגע סיאליס של 20 מג , ושמן לסיכוך.
ליטופים, חיבוקים שלי ושל האשה,  כלום לא עוזר, אין זיקפה  ויש עגמת נפש , האם יש דרך לטפל במצב
לצפיה ב-'בעיות בזקפה'
בעיות בזקפה
( לעמוד שלי בתפוז )
02/08/2017 | 09:14
54
שלום לך
איזה בירור עשית לגבי אובדן הזקפה? מי נתן לך את הטיפול התרופתי? רופאת המשפחה או אורולוג?
האם יש זקפה במצבים אחרים מסקס עם בת הזוג? למשל כשאתה לבד?
אם כן שווה לשקול יעוץ סקסולוגי להבין למה פה יש ושם אין כנראה שזה רכיב רגשי. במידה ואין זקפה בכל מצב לא לבד, לא בבוקר ולא בסקס, ממליצה בחום לגשת לאורולוג לבירור מקיף והתאמת הטיפול המתאים. 
לצפיה ב-'ירידה בזקפה'
ירידה בזקפה
31/07/2017 | 01:46
1
94
כל פעם שאני וחבר שלי שוכבים הוא חווה זקפה אבל היא יורדת די מהר (כמה דק) ואף אחד מאיתנו לא גומר. מה אפשר לעשות?
אני תמיד אומרת לו שזה בסדר ושלא ידאג או ילחיץ את עצמו בגלל זה, אבל אני לא יודעת אם יש עוד משהו שאני יכולה לעזור לו בכדי להקל עליו. אני הראשונה שלו
לצפיה ב-'איבוד זקפה'
איבוד זקפה
( לעמוד שלי בתפוז )
01/08/2017 | 06:12
51
שלום לך
ראשית אני רוצה לחזק אותך על איך שאת מגיבה כלפיו. כל תגובת ביקורת או לחץ בעניין רק תחמיר את המצב. ממליצה בשלב ראשון להתעלם מהעניין שיש או אין זקפה ולהנות מינית בלי קשר לכך. סביר שברגע שהלחץ שלכם יעלם מעניין קיומה של הזקפה דברים ישתפרו. במידה ולא ממליצה שיפנה ליעוץ סקסולוגי.
לצפיה ב-' מומחים ואנשי מקצוע מחכים לשאלות שלכם '
מומחים ואנשי מקצוע מחכים לשאלות שלכם
( לעמוד שלי בתפוז )
23/07/2017 | 17:52
15

לא טובים בדייטים? מתקשים ביצירת קשר זוגי? בפורום מאמן אישי למציאת זוגיות תקבלו עצות בנושא 

מעדיפים דרכי טיפול טבעיים לגופכם? אתם צודקים! בפורום תרופות סבתא מחכים לכם

זקוקים לייעוץ משפטי בתחום הפלילי? המנהל החדש בפורום משפט פלילי, עו"ד אביתר גולני, מחכה לכם 

מקימים בריכת נוי או רוכשים אקווריום? גם בנושא הזה מומחה ישמח לייעץ לכם בפורום אקווריום ודגי נוי

בהריון? מתעניינת בתהליך שימור דם טבורי? היכנסי עכשיו לפורום דם טבורי לשאול הכל

מתמודדים עם קשיים ודילמות בזוגיות? לא מפסיקים לריב? כל אחד מאיתנו זקוק לטיפול זוגי לעיתים, אין לכם מה להפסיד

צו ראשון, שיבוץ, שמירות, שחרור משירות צבאי, השתמטות, עריקות, שיפוט: בפורום עורך דין צבאי יענו על כל השאלות בנושאים האלו

לצפיה ב-'maxxes UP'
maxxes UP
23/07/2017 | 14:57
88
לאחרונה נתקלי בכמוסות טבעיות maxxes UP
שאמורות לסייע ביחסי מין,
האם מישהו מכיר, ניסה?

לצפיה ב-'יחסי מין'
יחסי מין
18/07/2017 | 23:48
1
242
שלום. קיימתי יחסי מין עם בן זוגי והוא גמר מאחור אבל בחוץ. היינו בלי תחתונים שנינו והשפיכה טפטפה מפי הטבעת עד לאיזור השפתיים של הנרתיק, אבל לאחר כחצי דקה- דקה ניגבתי הכל עם טישו. לאחר כ5 דקות בערך התקלחתי במים חמים ושטפתי את כל האיזור. האם יש סיכוי שהזרע נשאר ויהיה עמיד למרות הניגוב והשטיפה? יש לציין שזה קרה ביום ה13 לאחר המחזור ( בדרכ הביוץ אמור להיות ביום ה15/16 אבל כמובן שזה יכול להשתנות)
מה הסיכוי להיכנס להיריון? 
לצפיה ב-'יחסי מין'
יחסי מין
( לעמוד שלי בתפוז )
20/07/2017 | 00:53
138
היי
שאלות כאלו ממליצה להפנות לפורום רפואי ולא לפורום סקסולוגי. ועכשיו לשאלתך שמעתי על מקרה של כניסה להיריון ממצב של גמירה בחוץ ליד פתח הנרתיק. פה זה טיפטף. בכל טיפה יש לא מעט תאי זרע. ממליצה להתייעץ עם רופא או אחות נשים
לצפיה ב-'זוגיות ארוכת שנים והליבדו'
זוגיות ארוכת שנים והליבדו
09/07/2017 | 08:57
3
228
אני נשואה 10 שנים ובאות  זוגיות 12 שנה. בעלי הוא גם הראשון שלי, הוא גם לא התנסה המון לפני הוא היה בו מערכות זוגיות רציניות ואולי עוד 2-3 נשים אקראיות. 
אני אף פעם לא הייתי רזה. אני 1.65 ושוקלת כ62 קילו. 
כשהכרנו הייתה לו מוטיבציה והיינו צעירים עם המון זמן פנוי ועושים ספורט , נסיעות באופניים ושינוי בתזונה שיצא מצב שהורדתי כ10 קילו. התחתנו.... ועם הזמן זה עלה וחזר לסביבות 60 קילו. 
5 שנים אחרי החתונה ילדתי את הילד הראשון ושנה אחרי זה נולדו תאומים.  היום הילדים בני 6 ו-7 ואני פחות או יותר נראית אותו דבר. לפעמים 2-3 קילו למעלה. לא תמיד יש לי זמן לספורט פעם (לפני חצי שנה ) היה יותר ועשיתי בתדירות גבוהה יותר והיום נניח פחות (חופש, לימודים וכאלה )
הוא טוען שהוא לא נמשך אליי, שאני צריכה לרדת. זאת לא פעם ראשונה שהוא אומר את זה ב12 שנות זוגיות  שלנו. ואח"כ מצפה שתדירות הסקס תהיה גם 3 פעמים בשבוע. זה ממש פוגע ואני לא רואה את עצמי כשמנה או לא מושכת והוא ממש מוריד לי את הביטחון העצמי.
אשמח לקבל עיצוב איך להתמודד עם הדברים

לצפיה ב-'יצירת חשק מיני בזוגיות'
יצירת חשק מיני בזוגיות
( לעמוד שלי בתפוז )
10/07/2017 | 18:12
116
שלום לך,
 אכן זה עשוי לפגוע וממש ליצור את התגובה ההפוכה לחשק מיני גבוה יותר. אם בעלך רוצה לשפר את האינטימיות ביניכם הוא לא יכול להמשיך לדבר אליך כך. ממליצה לכם לגשת לטיפול מיני זוגי ולקבל כלים ליצירת קרבה
לצפיה ב-'הוא דפוק בשכל. '
הוא דפוק בשכל.
11/07/2017 | 23:08
1
122
גובה 165 ומשקל 62, אחרי שתי לידות של שלושה ילדים, והוא מתלונן???????
אני גבר, אבל אם הייתי במצבך ונניח הייתי אשה, הייתי אומרת לו שהזין שלו קטן מדי ואני לא נמשכת אליו עד שהוא יגדיל אותו. 
לצפיה ב-'תכלס די צודק'
תכלס די צודק
16/07/2017 | 21:18
47
לצפיה ב-'צריכה יעוץ'
צריכה יעוץ
09/07/2017 | 02:38
1
202
אני בת 19 יוצאת עם  בן 20 .נקרא לו זורו סבבה? שם בדוי קיצור זורו בעברו היה הולך לזונות בכללי אין דבר כזה שיעבור שבוע בלי שהוא יזיין.לפני שהתחלנו לצאת הוא הסביר לי בדיוק מי הוא ,הוא די התבייש בזה ואמר שהוא לא רוצה יותר אחרות הוא רוצה שנהיה ביחד.ואני אישה קשה אני לא מסוגלת לסמוך על גברים במיוחד לא על כאלה אבל הוא הוכיח את עצמו במשך שלושה חודשים הוא באמת לא נגע באף אחת הוא היה איתי כל יום ואם לא איתי עם החברים שלי ועם הזמן התאהבתי בו אז יאללה למה לא החלטתי לתת לו הזדמנות .עד לפה הכל טוב ויפה עכשיו הבעיה שלי  .הבנאדם חולה סקס הוא מכור לזה ואני..אני יש לי אופי של בתולה אני שמרנית נורא אוהבת את הספייס שלי קצת קשה לי עם טו מאצ' אינטימיות אפשר להגיד שאני לא מתה על סקס בקיצור לא מתלהבת מהעניין ואנייי באמת מנסה ומשתדלת בשבילו אבל לא עומדת בקצב שלו מה להיפרד ממנו? הוא עבד מזה קשה בשביל שאני אסמוך עליו ואני לא מסוגלת לשכבבבבבב עם גברים אין קיצור אני לא אתחתן בחיים באלי למות 
לצפיה ב-'שמרנות מינית'
שמרנות מינית
( לעמוד שלי בתפוז )
10/07/2017 | 18:03
100
שלום לך
זורו הביא לפתחך הזדמנות לגדילה. הוא שם לך "מראה" לקושי שיש לך סביב מיניות
עכשיו מה תעשי תסובבי לזה את הגב ותקווי שבגבר הבא לתהיה בעיה? יש מצב שתמצאי בן זוג עם חשק מיני נמוך ושמרנות כמו שלך. אז אם כך עלייך מראש להגדיר שזה מה את מחפשת ואז בחורים כמו זורו הם לא רלוונטיים
אפשרות אחרת היא לבדוק עם עצמך האם את רוצה להתפתח שם ולהנות מסקס ולא להירתע ולהרגיש שאת פחות 
אם כן יכולה לגשת ליעוץ מיני ולקבל כלים להתחבר למיניות שלך בצורה יותר מהנה
לצפיה ב-'לא יודע לענג אישה - בן 24.'
לא יודע לענג אישה - בן 24.
08/07/2017 | 23:01
1
171
קוראים לי בר בן 24 מצפון הארץ.
אף פעם לא ירדתי לבחורה, אף פעם לא דחפתי לה אצבעות.
מה שכן עינגו אותי וכן שכבתי עם בחורות אבל בעיקר בתנוחות מסויימות.
אני מאוד רוצה להתחיל לרדת לבחורות ולענג אותן עם האצבעות אבל אין לי מושג איך ולא רוצה לעשות פאדיחות לעצמי, איך מתחילים?
וגם איך משנים תנוחה מסויימת שאתה ממש רגיל אליה?

תודה.
לצפיה ב-'לענג אישה'
לענג אישה
( לעמוד שלי בתפוז )
10/07/2017 | 18:00
140
שלום לך
איזה כיף אני בעד
פשוט מתחילים לקרוא כל מיני חו8מרים  שמסבירים בפירוט על איך
מוזמן להכנס לפייסבוק המקצועי שלי ולקרוא כתבות בנושא https://www.facebook.com/www.anatabd.co.il/
או באתר שלי יש שם עוד כתבות אחרות עם טיפים
בנוסף מפתח לכל העניין שזה הקשבה ותקשורת
תהיה קוב לבת הזוג שלך למפגש המיני לשפת הגוף שלה להבעות הפנים שלה ותייצר תקשורת פתוחה - איך היא אוהבת או רוצה 
בהצלחה
לצפיה ב-' מכירים את כל הפורומים בתפוז '
מכירים את כל הפורומים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
09/07/2017 | 12:59
6

אם לא, אתם מוזמנים לגלות כמה...

פורום פילוסופיה לכל חוגג 16 שנה של פעילות ומזמין אתכם לקחת בה חלק

כותבים למגירה? חבל בואו לשתף את הגולשים בפורום שירה ופרוזה 

בפורום שישים פלוס תגלו שבכל גיל אפשר להכיר חברים חדשים ברשת

מכורים לגיימינג? יש לכם עם מי לדבר על כל המשחקים בפורום קונסולות משחק 

אף פעם לא מאוחר מידי... בפורום חסרי ניסיון זוגי ומיני בגיל מאוחר תמצאו קהילה תומכת ומקום לשתף ולפרוק 

רוכבים מקצועיים? לא יורדים מהאופניים שלכם? אופני כביש הוא הפורום בשבילכם

המשך גלישה נעימה
לצפיה ב-'אוננות נשית'
אוננות נשית
06/07/2017 | 16:14
2
235
אישתי מעוננת ונוגעת בדגדגן שלה תוך כדי האקט.
האם אני אמור להיעלב מיזה?

לצפיה ב-'תגיד תודה !!!!'
תגיד תודה !!!!
07/07/2017 | 11:39
136
אני מבקש מאשתי שתעשה את זה, ולא תמיד היא מתרצה. כשהיא עושה את זה, זה מדליק אותי ברמות על. 
לצפיה ב-'עונג מיני אורגזמה'
עונג מיני אורגזמה
( לעמוד שלי בתפוז )
10/07/2017 | 17:55
108
שלום לך
נשמע נפלא. אשתך דואגץ לגעת בעצמה כדי להיות מגורה. למה להיעלב? נסה גם אתה ללמוד איך לגעת בה שם תוך כדי ותצטרף לחגיגה
לצפיה ב-'איך להזרים את ידידה שלי '
איך להזרים את ידידה שלי
04/07/2017 | 14:48
1
160
היי רציתי לשאול עם יש מישהו שיודע איך להזרים את הידידה שלו בלי שהיא תחשוד או משהו פעם אני והיא הינו ביחד והיה נגיעות וענינים ואז היא התרחכה ממני ולאחרונה חזרנו שוב לדבר ולהיפגש אז רציתי לשאול איך אפשר להזרים אותה?
לצפיה ב-'יצירת קרבה אינטימית'
יצירת קרבה אינטימית
( לעמוד שלי בתפוז )
10/07/2017 | 17:53
78
מה הכוונה בלי ש היא תחשוד?
אתה רוצה להפתיע אותה? להערים עליה שבלי שתשים לב תמצא את עצמה במיטה?
אם בער הייתה קרבה אינטימית ולאחריה התרחקות אולי יש משהו בקרבה שלא עשה לה טוב. אני ממליצה על תקשורת פתוחה 
מציעה שתבדוק איתה מה קרה אז שהתרחקתם אחרי
לצפיה ב-'בעיות בזיקפה '
בעיות בזיקפה
29/06/2017 | 09:57
1
121
היי חברים אני חדש בפורום 

אני כבר שנתיים סובל מזקפה חלשה ולאחרונה הבעיה רק מחמירה
המליצו לי ללכת למרפאה של דר סילבר 

יש מישהו שמכיר שיכול לעזור לי בנידון האם מומלץ לי ?

תודה 
לצפיה ב-'זקפה חלשה בעיות בזקפה'
זקפה חלשה בעיות בזקפה
( לעמוד שלי בתפוז )
10/07/2017 | 17:51
56
שלום לך וברוך הבא לפורום
לא מכירה את המרפאה של דר סילבר אבל שלב ראשון אני מציעה שתיגש לעשות בדיקת דם שתבדוק את כל הערכים שיכולים להיות רלוונטיים לירידה בזקפה
מעבר לזה אם נשללו סיבות פיזיולוגיות והובהר שמדובר בעניין רגשי כנראה אז ניתן לגשת ליעוץ סקסולוגי לטפל בעניין.
לבדיקות הדם ניתן לפנות לרופא המשפחה או לאורולוג דרך הקופה ללא עלות
בהצלחה

מנהל/ת הפורום

אודות:
שמי ענת בן דוד, מטפלת מינית מוסמכת וסקסולוגית מומחית בטיפול בבעיות בתפקוד המיני. מוכרת ע"י איט"ם האגודה הישראלית לטיפול מיני. בנוסף אני עובדת סוציאלית
עוד...

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא תפעול העסק שלך
אירוח בנושא תפעול...
עסוק בתפעול העסק במקום בפיתוחו? מומחה יענה לך על...
אירוח בנושא תפעול העסק שלך
אירוח בנושא תפעול...
עסוק בתפעול העסק במקום בפיתוחו? מומחה יענה לך על...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

ענת בן-דוד- מנהלת פורום סקסולוגיה
מנהלת פורום סקסולוגיה

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו