לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2769927,699 עוקבים אודות עסקים

פורום סקסולוגיה

ברוכים הבאים לפורום סקסולוגיה!
מטרת הפורום לסייע לאנשים בשאלות, התלבטויות והתמודדויות הקשורות למיניות, מין וזוגיות. יינתן מענה מקצועי לשאלות הגולשים בנוגע לנושאים השונים, בנוסף לכך יועלו מאמרים וסרטונים בנושאים אלו.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום סקסולוגיה

ברוכים הבאים לפורום סקסולוגיה!
מטרת הפורום לסייע לאנשים בשאלות, התלבטויות והתמודדויות הקשורות למיניות, מין וזוגיות. יינתן מענה מקצועי לשאלות הגולשים בנוגע לנושאים השונים, בנוסף לכך יועלו מאמרים וסרטונים בנושאים אלו.

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
כל המידע הנכתב הינו בגדר המלצה מקצועית. יש להשתמש בביטויים מקובלים, ללא מילים גסות מידי וללא תוכן פוגעני  
המשך >>

לצפיה ב-'איך אני גורמת לחבר שלי לדבר מלוכלך?'
איך אני גורמת לחבר שלי לדבר מלוכלך?
19/01/2019 | 11:31
1
9
היי יש לי חבר שהוא ממש ילד טוב וחנון כזה (שנינו גרושים בני 40+) אבל הוא מעולה במיטה רק מה חסר לי את הדיבור המלוכלך הזה של
בא לי לזיין אותך
בא לי לדחוף לך את הזין לתחת
תעמדי על ארבע זונה קטנה.
וכאלה ביטויים אין מצב שהוא יגיד את זה.
הוא כן אומר - חיכיתי להיות בתוכך וכאלה אבל אני רוצה דיבור ממש מלוכלך. שיוציא את החיה שבו. איך עושים את זה?
לצפיה ב-'איך אני גורמת לחבר שלי לדבר מלוכלך'
איך אני גורמת לחבר שלי לדבר מלוכלך
( לעמוד שלי בתפוז )
20/01/2019 | 09:06
2
הי נשלטת,
נשמע שאת מעונינת בדיבור מלוכלך שונה מזה של חברך. את מציינת שהקשר טוב לך.עד כמה אתם פתוחים ומדברים?
עד כמה הוא יכול להגיד לך מה הוא רוצה ואיך,
וכך גם את.
נשמע שזה אתגר חשוב לך להיות מסוגלת לבטא רצונותיך. לכי על זה. וקודם לכן מציעה לדבר מחוץ למיטה על פתיחות ודיבורים מיניים.
אשמח לעזור בכל מקרה
בהצלחה נילי

לצפיה ב-'מישהו מכיר את המוצרים האלה? יש חוות דעת?'
מישהו מכיר את המוצרים האלה? יש חוות דעת?
10/01/2019 | 01:14
19

זה מה שכתבו עליהם באתר שלהם:
לזוגיות שלכם יש מרכיב סודי חדש.
אוןמל הוא מוצר כוורת ייחודי מבית צוף גלובוס, אשר דווח על ידי משתמשים רבים כתורם לאון המיני וכתוצאה מכך לשיפור הזוגיות אצל אנשים רבים.
צריכת אוןמל באופן קבוע על ידי אנשים שניסו את המוצר, תרמה להם על פי עדויות לשיפור האון אצל גברים ונשים כאחד.
המוצר מיוצר על ידי דבורים, הניזונות מצוף מלאכותי המכיל תערובת צמחים להם מיוחסות ברפואה העממית תכונות הקשורות לשיפור התפקוד המיני.
לצפיה ב-'אירוח בנושא הוספת מרפסות בבתים משותפים'
אירוח בנושא הוספת מרפסות בבתים משותפים
08/01/2019 | 10:06
5

ביום ג', 15.1, בשעות 20:00-22:30, נארח בפורום תמ"א 38 את מר עידו גרינברג, מנכ״ל חברת נירים.

על האירוח

הוספת מרפסות בבתים משותפים באמצעות בניה בטכנולוגיה מתקדמת הכוללת עבודות מיוחדות בפלדה, תוספות בניה, הוספת מרפסות למבנים קיימים, עבודות גמר, חשמל, שימור ושיקום.

על המתארח

עידו גרינברג, מנכ״ל חברת נירים, בעל ידע עשיר וניסיון של למעלה מ- 10 שנים בתחום הבנייה, בדגש על עבודות פלדה מיוחדות.
מוביל בהצלחה ובמקצועיות את חברת נירים המתמחה בבניה בטכנולוגיה מתקדמת הכוללת עבודות מיוחדות בפלדה, תוספות בניה, הוספת מרפסות למבנים קיימים, עבודות גמר, חשמל, שימור ושיקום, והכל בתהליך קצר ומקצועי המבטיח תוצאה איכותית ואחריות לאורך שנים רבות.
לחברה לקוחות רבים וניסיון רב בבנייה במבנים קיימים, מגדלים ומבנים ציבוריים בכל רחבי הארץ, והיא מובילה בבניית קונסטרוקציית פלדה עם למעלה מ-500 מרפסות בשנה.
כחלק מחזונה לספק מענה איכותי ומקיף לכל אורך הדרך - תוכלו למצוא בחברה מחלקת רישוי ותכנון, הנדסה, תפעול, ביצוע ושירות לקוחות. 

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור זה כבר עכשיו!

לצפיה ב-'נשות ישראל בשבילכן !!'
נשות ישראל בשבילכן !!
07/01/2019 | 21:21
29
לצפיה ב-'שאלות כלליות על קונדום'
שאלות כלליות על קונדום
05/01/2019 | 17:06
1
33
ראשית אתאר את סיטואציה:
שכבתי עם מישהי עם קונדום. במהלך יחסי המין לא הרגשתי שהקונדום מחליק. בנוסף, לאחר שגמרתי הקפדתי להוציא את הקונדום בצורה בטוחה (שלא ייזל זרע לתוך איבר המין של הבחורה) וגם ווידאתי שאין בו חור.
לכאורה מדובר במין בטוח, אך יש דבר אחד שמדאיג אותי:

ברוב הזמן שהייתי בתוך הבחורה, לא הייתה לי זקפה מלאה – אלא רק זקפה חלקית. קראתי את ההוראות שרשומות בחפיסת הקונדומים, ושם נכתב שיש לשים קונדום אך רק כשיש זקפה מלאה.

שתי שאלות:
1. בהתחשב בכך שלא הרגשתי שהקונדום החליק, ושלא הבחנתי בשום קרע – האם אמורה להיות לי סיבה לדאגה מכך שהייתי בתוך הבחורה עם זקפה חלקית?
2. באופן כללי, מה הן הסכנות בלחדור לבחורה עם קונדום על זקפה חלקית, פרט לכך שזה מגביר את הסיכוי שהוא יחליק?

לצפיה ב-'שאלות כלליות על קונדום'
שאלות כלליות על קונדום
( לעמוד שלי בתפוז )
16/01/2019 | 08:19
8
שלום spero 23

קונדום אפשר ללבוש על איבר מין בזקפה שהרי אחרת אינו הדוק.
כשאינו הדוק יכול לגלוש ממנו ולא לעשות מה שבא לעשות היינו להגן עליך עליה וכו,.  נוזל  שקוף מכיל מעט זרעים ויתכן. שיהיה הריון אך מעבר לכך קונדום. בא להגן גם מפני מחלות שונות ועדיף להקפיד. שאם לא כן. צער אחכ גדול. בכל מקרה יש לדעת כי גבר יכול לפלוט זרע גם כשאיבר מינו רפוי.
כל טוב נילי
לצפיה ב-'פצעים בידיים יכולים להיות כיבי עגבת?'
פצעים בידיים יכולים להיות כיבי עגבת?
03/01/2019 | 11:45
1
30
ברור לי שאי אפשר להכריע מתמונה אך עד להגעת התור שלי לרופא אשמח לחווד- האם ייתכן שהפצעים האלה בידיים הם כיבי עגבת? תודה.
לצפיה ב-'פצעונים בידיים יכולים להיות כבי עגבת'
פצעונים בידיים יכולים להיות כבי עגבת
( לעמוד שלי בתפוז )
04/01/2019 | 13:57
19
הי רונן.
מספר שלבים יש במחלת העגבת ואבחון מוקדם מהותי לטיפול. רצוי על כן להיבדק מיד ולא לדחות כי בשלב ראשון יש ריפוי מלא.
אולי בינתיים כבר נבדקת
המלצתי: סקס מוגן.
בהצלחה
נילי
לצפיה ב-'הריון בסקס ארוך ולא בטוח?'
הריון בסקס ארוך ולא בטוח?
01/01/2019 | 13:28
1
47
משתמש תמיד בקונדומים, יש לי בעיה לגמור אז מוצא את עצמי עם בחורה במיטה שעה וחצי, יש מצב שהיא נכנסת להריון מהחומר השקוף שנוצר בחדירה לאורך זמן יחסית ארוך? 
לצפיה ב-'הריון בסקס ארוך לא בטוח'
הריון בסקס ארוך לא בטוח
( לעמוד שלי בתפוז )
04/01/2019 | 13:53
20
הי רונן
ממליצה על סקס בטוח
למה?
כי גורם לשקט מפני הריון לא רצוי ומחלות שונות.
הנוזל השקוף שמטרתו לשטוף את צינורית השופכה משאריות שתן מכיל בתוכו גם זרעונים והרי זרעון אחד מספיק כדי לגרום להריון. המתח והפחד אחר כך כל כך הרסניים ומזיקים לכן ממש ממליצה
עשו סקס מוגן.
בהצלחה
נילי
לצפיה ב-'דואג לגבי איבר המין...'
דואג לגבי איבר המין...
22/12/2018 | 17:45
1
101
נילי שלום, 
אני בחור צעיר, ללא יותר מידי ניסיון מיני (2 חברות ששכבתי איתן, לא יותר מזה).
בזמן האחרון אני מפחד שהאיבר מין שלי קטן מידי, אני מודד אותו כמעט כל יום, אני קניתי משאבה כי קראתי שזה יכול להגדיל לי במקצת את העובי, ואני אפילו נמנעתי מיחסי מין עם בחורות עד עכשיו, כי חשבתי שהאיבר מין שלי עדיין לא גדול מספיק.
קראתי קצת באינטרנט ואני מניח שזה מצב שנוצר בגלל צפייה בפורנוגרפיה, הרי אנחנו תמיד רואים בסרטים האלה איברי מין גדולים מן הממוצע ולא רק זה, גם בוחרים נשים קטנטנות ועוד עושים טריקים עם המצלמה כדי שייראה עוד יותר גדול.
אני אשמח אם תעזרי לי איכשהו להתגבר על  הבעיה, תודה רבה וערב נעים.
דרך אגב איבר המין שלי הרבה מעל הממוצע אבל אני מרגיש כאילו כל אחד בערך מחזיק באיבר מין גדול משלי.

לצפיה ב-'דואג לגבי איבר המין'
דואג לגבי איבר המין
( לעמוד שלי בתפוז )
23/12/2018 | 13:21
54
הי לך צעיר ורענן,
כפי שאתה כבר יודע הצפייה בפורנו די מלחיצה. אתה מבין שהצילומים מעוותים והכל נראה עצום. הגודל, השפיכה ובכלל.
נכנסת לפחדים לגבי הגודל של איבר מינך. כשאדם מודד יום יום אורך, רוחב הוא נלחץ סתם, נכנס לפחדים וחרדות ולעיתים מתקשה לתפקד.
מעשה האהבה הנו משהו רחב בהרבה מגודל וחדירת איבר המין. יש ליטוף, אהבה, משחקים וכייף. כל מתח שמסיט אותך מהענין האמיתי, מהקרבה, האינטימיות ההנאה, גורם לריחוק ופחדים מיותרים.
כדאי לך לטפל בחרדה, להתחיל ליהנות מהחיים.
אשמח לעזור בכל מקרה
כל טוב נילי
לצפיה ב-'שפיכה מוקדמת'
שפיכה מוקדמת
13/12/2018 | 12:12
1
89
שלום, 
אני נשוי כבר כמה שנים טובות. אמנם כבר מהתחלה, הייתי מופתע מאוד מהיחסים הקצרים שהייתי מקיים עם אשתי. למזלי רוב הזמן, למרות שזה מאוד קצר ( בסביבות 30 שניות לאחר החדירה- אף פעם לא מדדתי אבל זה מה שאני מרגיש) שנינו מצליחים להגיע לאורגזמה. אבל עדיין מפריעה לי החוויה הזו שנותנת הרגשה כאילו פספסנו משהו, כאילו פספסנו זמן של הנאה.  בעקבות הצעה של סקסולוג, אני מבצע כמעט כל יום תרגילים של חיזוק השרירים מסביב לאגן, על מנת לרכוש יותר שליטה באיבר, אבל אינני מרגיש שזה ממש עוזר.
בנוסף, שאלה שאני שוב ושוב שואל את עצמי ולא הצלחתי למצוא לה תשובה מספקת: האם אורך וגודל הפין אחראי על שליטה בשפיכה? האם ייתכן שפין קטן יקשה על שליטה באיזור? (אני חושב שהשאלה שלי לא נובעת מתוך אובססיה, אלא מתוך התעניינות כנה- נדמה לי באמת שזה במידות די מצומצמות).
תודה על העזרה
לצפיה ב-'שפיכה. וקדמת'
שפיכה. וקדמת
( לעמוד שלי בתפוז )
16/12/2018 | 19:50
48
שלום לך אורח אנונימי,
אז כמו שאולי ניחשת באמת אין קשר בין גודל הפין לשפיכה מהירה.
מדבריך עולה כי אתה מתרגל ומחזק את אזור האגן וזה נהדר.
מעבר לכך אולי כמה שיחות ייעוץ
יכולות לעזור בגורמים רגשיים שגם כן יכולים ליצור מצב זה.
כל טוב
נילי
לצפיה ב-'האם גם את רוצה להצליח להגיע לאורגזמות סוף סוף?!?!!?'
האם גם את רוצה להצליח להגיע לאורגזמות סוף סוף?!?!!?
11/12/2018 | 22:29
68
היי בנות! חייבת להמליץ על רוני ארז שמלמדת שיטה שתגרום לך סוף סוף להרגיש מה שהרבה מרגישות!! לי זה עשה פלאים.
 לפרטים נוספים כנסו-
לצפיה ב-'אירוח בנושא הפקדות סוף שנה - טיפים והמלצות ליועצי המס'
אירוח בנושא הפקדות סוף שנה - טיפים והמלצות ליועצי המס
07/12/2018 | 14:53
3

ביום ה', בתאריך 13/12/18, בין השעות 20:00-22:00, נארח בפורום את נדב טסלר, מנהל המוצר באגף השיווק של מנורה מבטחים פנסיה וגמל

על האירוח

החל משנת 2017 חייבים עצמאים לבצע הפקדות לחיסכון הפנסיוני. מעבר לחובה החוקית, הפקדות אלו מזכות אותם בהטבות במס. במסגרת האירוח נדון בסוגיות פנסיוניות לקראת תום שנת המס ונעלה טיפים והמלצות.

על המתארח

נדב טסלר, מנהל המוצר במנורה מבטחים, מרצה במכללת נתניה ובעל הבלוג פנסיוני, להבין את הפנסיה. יענה על שאלותיכם בנושא החיסכון הפנסיוני, הערכות להפקדות במסגרת פנסיית חובה לשכירים ועצמאים.

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור זה כבר עכשיו!

לצפיה ב-'ויאגרה'
ויאגרה
06/12/2018 | 19:11
1
73
היי
איזה סוג רופא מוסמך לרשום מרשם לויאגרה?
גם רופא משפחה או רק רופא מומחה כלשהו? אורולוג?
לצפיה ב-'ויאגרה'
ויאגרה
( לעמוד שלי בתפוז )
07/12/2018 | 11:31
52
הי פליקס,
רופא משפחה יכול לתת מרשם לויאגרה
גם אנדוקרינולוג
גם רופא סקסולוג.
בהצלחה
נילי
לצפיה ב-'הגעה לזיקפה'
הגעה לזיקפה
06/12/2018 | 17:40
1
84
היי
ישנן סיטואציות בהן אני ערום בפני אחרים, בפרט בנות - לדוגמה, יש 
לי מסאזיסטית שעושה לי עיסוי, שחלקים ממנו הם בעירום ורואים הכל וכיו"ב
הבעיה היא שהאיבר מין שלי בגודל סבבה ונראה טוב כשהוא בזיקפה, אבל הוא קטן כשהוא רפוי לגמרי.
לכן הרבה פעמים אני מחפש דרך להעמיד אותו, לפחות חלקית (לא זיקפה מלאה שמגיע למצב שהוא "עומד" )אבל מצב שהוא כן מתארך בזווית הנוכחית

השאלה היא - איך עושים את זה? חחחח
ניסיתי לחשוב מחשבות מגרות וכיו"ב...ולא עבד.
יתכן שזה קשור למתח - כי כשאני לבדי אני מגיע לזיקפה בקלות בד"כ.
וגם ביחסי מין אין לי בעיות זיקפה.

האם יש שיטה להגיע לזיקפה סתם ככה בלי לאונן פיזית?
ויאגרה תעזור?
אני בן 30 אם זה משנה.

לצפיה ב-'הגעה לזקפה'
הגעה לזקפה
( לעמוד שלי בתפוז )
07/12/2018 | 11:29
49
הי שרון
רוב אברי המין אצל גברים ברפיון קטנים ביחס למצב בו הם בזיקפה.
חבל על המתח אליו אתה נכנס. אם בזיקפה אתה מרוצה מהגודל זה מה שחשוב שהרי מסגיסטית רואה גדלים שונים ברפיון האיבר אם זה חלק מעבודתה. בכל מקרה איבר מין בממוצע הוא בגודלו המרבי בזיקפה בין 12-15 ס״מ. ובכך אם אתה רוצה לפנטז תמיד אתה יכול ואז כנראה יוכל להגיע לזייפה מסוימת גם בעירום בזמן הרצוי לך.
ויאגרה גורמת לזיקפה בגרוי מיני.
בהצלחה
נילי
לצפיה ב-'אירוח: טיפול במחלות חורף באמצעות תרופות הומאופתיות'
אירוח: טיפול במחלות חורף באמצעות תרופות הומאופתיות
05/12/2018 | 13:17
4
ביום ד', בין השעות 20:00-22:00, נארח בפורום את אבי לבנט, מומחה להומאופטיה

על האירוח

טיפול במחלות חורף כגון שיעול, שפעת והצטננות, באמצעות תרופות הומאופתיות.
ההומאופתיה היא שיטת ריפוי טבעית, עדינה, יעילה ובטוחה, אשר מותאמת אישית לכל אדם על פי המאפיינים הייחודיים שלו ברמה גופנית ונפשית. הטיפול ההומאופתי יעיל בפתרון של בעיות גופניות, רגשיות ומנטאליות ,הן כרוניות והן אקוטיות. הטיפול יוצר שינוי רחב היקף, שורשי ומעמיק אשר השפעתו ניכרת לטווח ארוך ברבדים שונים של חיי המטופל.

על המתארח

אבי לבנט, עוסק בתחום הטיפול על גווניו השונים מעל 20 שנה, ומתמחה בהומאופתיה יותר מעשר שנים. במהלך השנים הללו למדתי תורות ושיטות שונות במקומות שונים בעולם מטובי המומחים בכל תחום.
תחום זה של עיסוק הינו תהליך התפתחות אינסופי המוביל אותי כאדם, באופן מתמיד, לגבהים חדשים, תחומים מגוונים, דינאמיות רגשית ומנטאלית אשר ממנה אני יוצר תהליך אישי וייחודי, עבור כל אחד מהאנשים שמגיעים אלי לטיפול.
ניסיוני הרב, עם מגוון רחב של מחלות וקשיים בתחום הגופני והרגשי, מאות רבות של מטופלים, ארגז כלים רחב, ומסירות רבה לעבודה ולמטופלים שלי, מאפשר לי לעזור לאנשים שונים בהרבה מאוד תחומים.

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור זה כבר עכשיו!
לצפיה ב-'בעיה קלה'
בעיה קלה
25/11/2018 | 16:23
1
133
שלום אני גבר בשנות השלושים המאוחרות לחייו, נשוי, בריא ופעיל גופנית ומינית. מאז שאני זוכר את עצמי הייתה לי בעיה להגיע לאורגזמה שלוש-ארבע שעות לאחר שאני מתעורר משינה, אם זו שנת לילה מלאה או אפילו שעה-שעתיים של שנת צהריים. אין לי מחסור בליבידו וגם לאחר שינה אני מצליח לשמור על זקפה מלאה. כשאני מנסה בכל זאת, עושה רושם שאינני מצליח להגיע לגירוי מספיק (אם באוננות ואם בסקס) על מנת להתקרב, אפילו, לאורגזמה ובשלב מוקדם יחסית פשוט "עובר לי". מיותר לציין שמעולם לא הצלחתי ליהנות מ-morning sex ונראה כאילו אני חייב לתכנן מראש באופן כללי מתי אני יכול ולא יכול להגיע לאורגזמה בזמן סקס. בהנחה שזה קשור לעניין זרימת דם, אין זה מפתיע שקשה לי להשיג אורגזמה גם לאחר אימון גופני (ריצה או משקולות), למרות שבמקרים הללו זה חמור פחות. אינני תופס את זה כבעיה חמורה ואני מרוצה מחיי המין שלי באופן כללי, אך תהיתי אם זו בעיה ידועה/נפוצה. יש בכלל משהו לעשות בנידון? זה בעיקר גורר תסכול מצידי שכן מצד אחד אין לי בעיה לתפקד, אך אינני מצליח "לגמור". תודה
לצפיה ב-'בעיה קלה'
בעיה קלה
( לעמוד שלי בתפוז )
27/11/2018 | 08:55
52
שלום למתענין,
אתה מספר שמאז שאתה זוכר עצמך הייתה לך ועדין יש לך בעיה בלהגיע לאורגזמה.
למעשה מה קורה באורגזמה? יש מתח גדול שמשתחרר כשאדם מאפשר לעצמו להניח לשליטה ולהיות בעניין המין.
כשאדם בשליטה מתמדת הרי שיחווה את בעית האי גמירה מאחר ואינו מאפשר לעצמו לשחרר שליטה, הופך להיות סוג של "צופה" כאשר בודק כל הזמן מה קורה איתו.
אני מציעה לך ללמוד לעשות הרפיות (אולי בעזרת מוסיקה מרגיעה, דמיון מודרך...ועוד)יחד עם הסכמה של "אני יכול ולומד לשחרר..."
אשמח לעזור
בהצלחה נילי
לצפיה ב-'קושי במצב אינטימי'
קושי במצב אינטימי
26/11/2018 | 17:48
1
117
שלום רב, 
אני צריך ייעוץ, אני בן 42, נמצא במערכת יחסים פרק ב, חווה קושי באקט המיני. הקושי הוא בכך שאני גומר מהר. בגלל עודף משקל אני לא מגיע לתנוחת שהפרטנרית רוצה, מה שיוצר הרגשה של תסכול גדולה. לא היו לי הרבה פרטניות ולכן דיי חסר נסיון בתנוחות השונות ובקצב הנדרש.אשמח לקבל את עזרתך.
לצפיה ב-'קושי במצב אינטימי'
קושי במצב אינטימי
( לעמוד שלי בתפוז )
27/11/2018 | 08:50
56
שלום יוסי,
אתה מציין שני נושאים שמפריעים לך.
שפיכה מהירה, שניתן לטפל בה על ידי אימון ותרופות אצל רופא סקסולוג או סקסולוג, עודף משקל שפוגע בתנוחות שונות מצריך שינוי בהרגלים, תזונה מאוזנת ופעילות.
אשמח לעזור,
בהצלחה נילי 
לצפיה ב-'ירידות ועליות ביחסים '
ירידות ועליות ביחסים
23/11/2018 | 08:09
1
83
היי נילי  אני בן 44  נשוי עם 3 גדולים  . עד לפני כשנה היו לנו יחסים די משעממים תקופה ארוכה. לפני שנה התחלנו לצאת לבלות בתדירות די גבוהה והסקס נהיה מצוין ובתדירות גבוהה. לפני כחודש היה איזה יום שאשתי רצתה ואני כנראה לא הייתי ככ מגורה והיא סוג של התאכזבה ודי הראתה שזה הציק לה ואמרה לי נמאס לך כזה ממני..דבר שלא נכון אבל מאז כאילו זה פגע לי במשהו ולא תמיד עומד לי או עומד אבל לא למשך זמן  וכשאני קולט שהיא מאוכזבת כזה בכלל זה גומר אותי. וזה מאד מתסכל דוקא עכשיו שסופסוף אחרי שנים שהיא עם חשק ..מה אפשר לעשות? איך לעבוד על זה? זה נראה לי כאילו ישתלט עליי איזה מחסום פסיכולוגי 
לצפיה ב-'ירידות ועליות...'
ירידות ועליות...
( לעמוד שלי בתפוז )
24/11/2018 | 17:49
40
הי איתן,
אתה מתאר מצב ביחסים בו הרגש נפגע והגוף מגיב אליו אל הרגש כמו שהוא יודע. כמה מופלא הגוף, כמה רצון יש לו משלו, אם אתה חושב על כך. עכשיו יש יותר חשק לאשתך והערה או התנהלות של אי רצון מצדך גרמו לה לתגובה שלא ציפית לה ואז הגיע  חוסר תפקוד. אני מציעה לטפל ביחסים הזוגיים שלכם, בתקשורת, בקשר בינכם. מה אפשר להגיד, מה מתקבל, דרך הדיבור. האם אפשר להגיד כן או לא, לדבר על רצון או אכזבה ועוד נושאים רבים בתקשורת הזוגית שלכם. מציעה להתייעץ בפגישה כדי להבהיר כל הנקודות ומשם להתקדם. מה דעתך?
כל טוב
נילי
לצפיה ב-'מולטי א-ו-ר-ג-ז-מ-ה!!'
מולטי א-ו-ר-ג-ז-מ-ה!!
16/11/2018 | 22:05
146
אל תתביישי לתת לגוף שלך את הטוב ביותר.
שיטה מדהימה לאורגזמות מטורפות, ולשליטה מלאה!
מומלץ בחום!

לפרטים נוספים--- https://bit.ly/2DHbKUt
לצפיה ב-'"אבא למה זה מגונה ?" ואתה באמת לא יודע מה לומר, מה עושים?'
"אבא למה זה מגונה ?" ואתה באמת לא יודע מה לומר, מה עושים?
06/11/2018 | 00:14
1
241
טאבו מיני זה דבר מאוד יחסי, ישנם דברים שברור שהם מגיעים כמו זאופיליה ושאר גועל נפש, אבל הרבה זה תחום מאוד עפור לטעמי, אצלי לדוגמא נחצה הגבול כאשר הייתי ביחסי קרבה עם אחת שעברה ניתוח מין לאישה, הכרתי אותה עוד לפני, נהנתי חייב לומר אבל זה מעין סתירה, מה אני גיי, ביי, האם באמת היה לי טוב? לקח לי הרבה זמן לעכל את זה, פגישה עם ידידה שחשפתי לה את זה (כיום אשתי ...חח, היא באמת בן אדם מאוד מקבל ),לרוב המצבים פחות קיצונים, כמו לדוגמא שהילדה שלי בת ה-15 שאלה אותי מה הבעיה ביחסים עם בן דוד, אחר כך הבנתי שבחופשה האחרונה היא התקרבה עם בן אחות אישתי שהתארחנו אצלהם, כמובן אני מבין שלא היה משהו רציני ביניהם, אבל גם אם כן, אז מה ? אפילו נניח שגדלו ביחד מגיל קטן, גם השכן ממול זה בעיה? כל שכן אם בן דוד שכמעט לא ראתה בחייה. אולי זה באמת לא טאבו כמו שחשבנו, כמו שחינכו אותנו?
אשמח לתשובה.

נ.ב.: נהנה תמיד מסרטונים קצרים  שלך באינטרנט, יש לך משהו יותר ארוך ממה שהגוגל מציע, פשוט עברתי על הכל החכמתי וזה עשה חשק לעוד, תודה מראש. 
לצפיה ב-'אבא למה זה מגונה...'
אבא למה זה מגונה...
( לעמוד שלי בתפוז )
07/11/2018 | 08:58
105
הי אורח קבוע,
בדרך כלל כשקורה משהו אצל הורים, זה מרגיש להם יותר בסדר ונכון עבורם מאשר אם קורה אצל הילדים שלהם. העל בסדר בכל התחומים אם מתאים לך ואתה יותר מבסדר בענין. אלא מה, כתוב כבר בתורה נגד גילוי עריות. ולמה, כבר אז כנקרה הבינו שיחסי מין עם הריון יהיה לא רצוי כי קרבת דם יכולה ליצור בעיות שונות. לא בהכרח אבל יתכן ועל כן אמרו שלא רצוי ויש איסור מוחלט. מעבר לכך יש ענין מבוגר צעיר, ניצול מרות כפייה ועוד ועוד. 
מעבר לכך בתך עם בן הדוד...אם אלו יחסים תמימים או יותר סוערים ועדיין לא יחסי מין, רצוי להסביר בלי לחץ את ההשלכות, לברר כמה מתאים וכו".
סםרה לי מטופלת על כך שהתמזמזה עם אחיה בצעירותה. אמה פתחה את הדלת וצרחה כשראתה אותם שוכבים אחד על השני. מאז הבינה אותה מטופלת שיחסי מין לא עושים בבית במשפחה אלא מחוץ לנישואין. לקחה את הידיעה הזו לחיים כמו שלוקחים ילדים.
אז תברר עם בתך. אל תבהל שוחח כדי להבין ולהשמיע. אשמח אם תספר מה הבנת ממנה
כל טוב נילי
וכתבות וסרטונים יש גם באתר של דר" דריי איתו אני גם עובדת.
לצפיה ב-'יחסי מין מדהימים! '
יחסי מין מדהימים!
04/11/2018 | 21:06
1
286
אני מקיימת יחסי מין במשך תקופה עם בן זוג קבוע. שנינו מרגישים בזמן היחסים שאיברי המין שלנו מתאימים בול. אנחנו מרגישים כאילו הם נוצרו אחד בשביל השנייה. הסקס הכי טוב שהיה לשנינו. לאף אחד מאיתנו אף פעם לא היה דבר כזה, והוא היה עם הרבה מאוד בחורות. רציתי לדעת אם דבר כזה הגיוני או שאולי זה נובע כי התחילו להתפתח רגשות. 
אודה לתשובה 
לצפיה ב-'יחסי מין מדהימים'
יחסי מין מדהימים
( לעמוד שלי בתפוז )
05/11/2018 | 08:44
156
הי אנונימית,
עונג אמיתי מה שאת מספרת. רק ליהנות וכנראה כשמצטרפים רגשות במקרה שלכם הכל נעשה עוד יותר מלא מרגש מרגיש וטוב. אני בטוחה שתשמרי על עירנות ותדעי להגיד בדיוק מה מתאים ואיך, כי אני מניחה שיש פתיחות ואפשר גם לדבר. 
לא כולם נהנים כפי שאת מספרת.
יופי, מותר ליהנות.
רק טוב נילי

מנהל/ת הפורום

אודות:
שמי נילי פירסט, אני יועצת אישית, זוגית וסקסולוגית. בעבר פיתחתי והובלתי סדנאות לנשים וגברים בגילאים שונים בנושאים מגוונים הקשורים למין ומיניות. נושאים
עוד...

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

נילי פירסט - מנהלת פורום סקסולוגיה
מנהלת הפורום נילי פירסט

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו