לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2680926,809 עוקבים אודות עסקים

פורום סקסולוגיה

ברוכים הבאים לפורום סקסולוגיה. כאן תוכלו לשאול ולהתייעץ בכל הנושאים שקשורים לבעיות בתפקוד המיני, קשיים באינטימיות הזוגית, חוסר חשק, תקשורת מינית, שפיכה מהירה, בעיות זקפה, הפרעות כאב, וכו'. בעיות בתפקוד המיני ובמיניות בכלל עלולות לגרום לתסכול וקושי רב, פגיעה ביחסים זוגיים ובדימוי העצמי. פעמים רבות יעוץ חד פעמי ולו גם בפורום כמו זה יכול לסייע בפתרון המצוקה, אז אל תהססו, שתפו ובקשו לקבל פתרון.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום סקסולוגיה

ברוכים הבאים לפורום סקסולוגיה. כאן תוכלו לשאול ולהתייעץ בכל הנושאים שקשורים לבעיות בתפקוד המיני, קשיים באינטימיות הזוגית, חוסר חשק, תקשורת מינית, שפיכה מהירה, בעיות זקפה, הפרעות כאב, וכו'. בעיות בתפקוד המיני ובמיניות בכלל עלולות לגרום לתסכול וקושי רב, פגיעה ביחסים זוגיים ובדימוי העצמי. פעמים רבות יעוץ חד פעמי ולו גם בפורום כמו זה יכול לסייע בפתרון המצוקה, אז אל תהססו, שתפו ובקשו לקבל פתרון.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

מניסיון של שנים כסקסולוגית ,בעיות בתפקוד המיני ובמיניות בכלל עלולות לגרום לתסכול וקושי רב, פגיעה ביחסים זוגיים ובדימוי העצמי. פעמים רבות יעוץ חד פעמי ולו גם בפורום כמו זה יכול לסייע בפתרון המצוקה, אז אל תהססו, שתפו ובקשו לקבל פתרון.

שימו לב, פורום זה אינו פורום רפואי גניקולוגי ולכן אין להפנות כאן שאלות בנושאים רפואיים. 

המשך >>

לצפיה ב-' אירוח בתפוז בנושא טיפולי פוריות '
אירוח בתפוז בנושא טיפולי פוריות
18/01/2018 | 15:32

ביום ה', 25/1, נארח בפורום פוריות את ד"ר טל שביט, מנהל היחידה להפריה חוץ גופית באסותא רמת החייל.
במהלך האירוח ישיב ד"ר שביט על שאלות בנושא סיבה לאי פוריות ואפשרויות הטיפול השונות.

העלו את שאלותיכם לד"ר שביט על גבי שרשור האירוח כבר עכשיו!

לצפיה ב-'בליטה במכנסיים'
בליטה במכנסיים
17/01/2018 | 00:23
14
שלום,
יש לי בעיה ממש מוזרה שלא נתקלתי באף אדם עם בעיה כזו.
יש לי איבר מין בערך בגודל 7-8 ס"מ בריפיון.
והבעיה היא כזו:
1. בכל מכנס שאני לובש(ספורט,ג'ינס,מכנס א' צבאי) יש בליטה במכנס שניתן לראות אותה
2ץ גם כשאני יושב האיבר לא פונה כלפי מטה. כלומר: ניתן לראות אותו מבעד למכנסיים ואם במקרה בחורה יושבת עליי היא ממש תשב עליו.

שני הגורמים הנ"ל גורמים לי ממש להתחבא, מרגיש שנוצרה לי חרדה חברתית בגלל זה, וזה מונע ממני חופש.

ניסיתי למצוא פתרון: מכנסיים אחרות, תחתונים וכדומה אך שום דבר לא פתר את זה.
אני מנסה להבין למה זה קורה וכיצד לפתור זאת, אך פשוט לא מצליח.
זה מתסכל, מייאש וממש פוגע לי באיכות החיים.

אשמח לעצה/דעה/דברי חוכמה.

תודה!

לצפיה ב-'אימפוטנציה'
אימפוטנציה
01/01/2018 | 12:58
56
האם יש מקרים שאף טיפול לאימפוטנציה לא עוזר ואדם מסויים לא יוכל יותר להגיע לזיקפה ? כי שמעתי על איזה מישהו שכבר 10 שנים אין לו זיקפה. 
לצפיה ב-'התקן תוך רחמי ואורגזמה'
התקן תוך רחמי ואורגזמה
13/12/2017 | 23:47
106
בת 40+, בשנה האחרונה אני מתקשה להגיע לאורגזמה וגם כשאני מצליחה - היא חלשה מבעבר ומאכזבת מה שמוריד את המוטיבציה שלי ליחסי מין. השינוי היחיד שאני מקשרת לכך הוא התקנת התקן תוך רחמי מסוג מירנה. אציין שבעבר לא היתה לי בעיה להגיע לאורגזמה. רופא נשים שפניתי אליו אומר שההתקן ממוקם מצוין ולא רואה בעיה. האם יכול להיות קשר בין הדברים? יש לציין שאין ירידה בחשק המיני. מתלבטת האם יש הצדקה להוציא את ההתקן שממנו אני בסה"כ מרוצה.
לצפיה ב-'סקס בגיל מבוגר.'
סקס בגיל מבוגר.
10/12/2017 | 00:39
157
אנו, אישתי ואני, מבוגרים (60 + ). לצערי, לאישתי אין חשק לשום דבר הקשור לסקס. אני עדיין במלוא אוני. מה אפשר לעשות כדי להביא לה חשק?
לצפיה ב-'זקפה יורדת באמצע האקט'
זקפה יורדת באמצע האקט
03/12/2017 | 10:01
143
היי
לאחרונה יש לי בעיה שצצה ביחסי מין
הזקפה פשוט יורדת לי באמצע החדירה 
זה לפעמים קורה תוך כדי אורגזמה , כלומר שאני גומר כשהאיבר מין שלי לא עומד במלואו , ולפעמים לא עומד לגמרי.
כשזה קורה , והפרטנרית מנסה להחזיר אותו לאיתנו בכל דרך שהיא - זה פשוט לא עוזר , יורדת לי הזקפה ואיתה החשק המיני.
זה יכול להגיע למצב שאני בשיא הזקפה ואני פשוט מרגיש אותה יורדת לאט לאט ויודע שזה או לגמור מהר לפני שהיא תרד , או שהיא פשוט תרד באמצע מבלי שגמרתי.
אציין שלרוב זה קורה לי כשאני מנסה לעכב את השפיכה , כלומר מכווץ את השריר הpc
קראתי שזה נובע בד"כ מלחץ , אבל אני אציין שאני לא חווה שום לחץ ומרגיז מאוד משוחרר עם הפרטנרית .
אני נורא אשמי לעזרה , תודה מראש

לצפיה ב-'פלאפון ודיכוי מיני אצל גברים'
פלאפון ודיכוי מיני אצל גברים
02/12/2017 | 13:22
100
כבר 3 שנים בערך שאני מתלוננת בפני בעלי כל כמה חודשים שזה לא מרגיש שהוא נמשך אליי, אנחנו שוכבים אחת לחודש בערך והוא כבר ממש לא מחפש ולא מסתכל עליי כמו פעם.... כשאנחנו שוכבים יש זיקפה והכל בסדר. ניסיתי להבין מה הבעיה, דיברתי איתו על זה מלא, איפשהו הבנתי שאולי הוא א-מיני למרות שזה מחרפן אותי לחשוב ככה כי אנחנו כבר 5 שנים ביחד וזה התחיל רק לפני 3 שנים.... בזמן האחרון התחלתי לקשר את העניין הזה עם עוד משהו שאני מתלוננת עליו ב3 שנים האחרונות וזה השימוש שלו בפלאפון, הוא יכול לשבת כלללל היום ולשחק בפלאפון כמו ילד קטן (יש לנו תינוק בבית בן כמה חודשים), האם אני צודקת ויש קשר בין המשחקים שלו בפלאפון לדיכוי וירידה בחשק המיני שלו? 

לצפיה ב-'אני נפגש עם בחורים לסקס.'
אני נפגש עם בחורים לסקס.
25/11/2017 | 13:39
1
132
ועושה את זה באור יום יחסית... אולי זה מה שמוריד לי את הזקפה?
רק אני מתרכז בלמצוץ לגבר מתחיל לעמוד אבל שזורמים למשהו אחר אז החשק יורד כלומר הזקפה גם...
אני אוהב שליטה להיות בצד של הנשלט... ובאמת פעם נמשכתי לזה יותר ועמד לי.
אני בן 32 (אולי קשור לגיל?)
שזיינתי בחור יחסית עמד לי .
לאחרונה התחלתי להתסכל על בנות על להתעניין בהם.. או בקשר לסקס, אלא ליופי של בנות..
סליחה שאני כותב ככה ופתוח...
לפני כשנה עברתי טיפול עם צמחי מרפא או שמנים ארומטיים בכל הגוף...
הוא איכשהו עבד על העניין המיני, האם הוא בכוונה הרס לי את החשק המיני?
תודה...
לצפיה ב-'שתיתי הרגע xl זה גם יכול להוריד את החשק המיני?'
שתיתי הרגע xl זה גם יכול להוריד את החשק המיני?
25/11/2017 | 13:43
26
לצפיה ב-'לא מצליח להדליק את בת הזוג שלי'
לא מצליח להדליק את בת הזוג שלי
17/11/2017 | 18:59
138
בת הזוג שלי אומרת לי שאני לא מצליח ״להדליק אותה״ ולהביא אותה למצב שהיא רוצה סקס.. כמו כן היא רוצה שאני אדבר איתה ״מלוכלך״ ואני לא יודע איך לעשות זאת.
אנחנו בני 40 פלוס עושים סקס פעם פעמיים בשבוע, כל פעם די אותו דבר וסטנדרטי..
אשמח לתובנות / רעיונות..
לצפיה ב-'איך קוראים לגירוי בפין לפני הזיקפה'
איך קוראים לגירוי בפין לפני הזיקפה
04/11/2017 | 20:25
1
164
היי שאלה בעיקר לגברים או למי שמבין בזה,
כשאני חווה גירוי מיני, אפילו סתם מלהסתכל על משהו שעושה גירוי כמו מחשוף, יש לי כמו גירוי עצבי ממש קטן בקצה הפין, למאית שניה, (כאילו כמו פולס עצבי) אני מדבר עוד הרבה לפני שלב הזיקפה או "התעוררות"..  
מעוניין לדעת איך זה נקרא בספרות המצקועית.

תודה מראש
יונתן 
לצפיה ב-'לא לכל דבר יש שם'
לא לכל דבר יש שם
05/11/2017 | 09:20
60
לכל מה שמעורר רגש מיני קוראים עוררות מינית.
לצפיה ב-'גירוי מיני מגזירת שיער (עם תיקון טעות מקלדת מההודעה הקודמת )'
גירוי מיני מגזירת שיער (עם תיקון טעות מקלדת מההודעה הקודמת )
30/10/2017 | 18:51
130

הי ...אני רווקה
חיפשתי זמן ארוך לשאול שאלה שקצת לא היה נעים לי ולא מצאתי מקום לשאול אותה ... 
אני מגיעה לגירוי מיני מכל גזירת שיער ..כלומר 
אם גוזרים לי את השיער /אם אני רואה סרטון של נשים שמספרים אותן קצוץ או קרחת 
הענין שזה הדבר היחיד שגורם לי לגרוי 
והביקור במספרה הפך בעייתי משהו .. 
כי אני מגורה ולא יכולה לעשות כלום ... ממה שחיפשתי באינטרנט זה לא תופעה מוכרת ... או שאני טועה ... 
מחכה לתשובותכם..
לצפיה ב-'גירוי מיני מגזירת שיער '
גירוי מיני מגזירת שיער
30/10/2017 | 18:44
104
הי ...אני רווקה
חיפשתי זמן ארוך לשאול שאלה שקצת לא היה נעים לי ולא מצאתי מקום לשאול אותה ... 
אני מגיעה לגירוי מיני מכל גזירת שיער ..כלומר 
אם גוזרים לי את השיער /אם אני רואה סרטון של נשים שמספרים אותן קצוץ או קרחת 
הענין שזה הדבר היחיד שגורם לי לגרוי 
והביקור במספרה הפך בעייתי משהו .. 
כי אני מכורה ולא יכולה לעשות כלום ... ממה שחיפשתי באינטרנט זה לא תופעה מוכרת ... או שאני טועה ... 
מחכה לתשובותכם.. 
לצפיה ב-'כאבים בחדירה יובש בנרתיק פתרון שימו גל או כל קרם על הפין וחד'
כאבים בחדירה יובש בנרתיק פתרון שימו גל או כל קרם על הפין וחד
15/10/2017 | 22:06
200
לצפיה ב-'למה פורנו זה דבר נורא כל כך?'
למה פורנו זה דבר נורא כל כך?
02/10/2017 | 15:28
2
295
אני בן 27. 
אני מבין שפורנו זה משהו שהוא תלוש מהמציאות. 
אבל הרבה יותר כיף לי לאונן בליווי סרט פורנו. 
(כמו לפנטז במיטה על משהו אסור או לא מציאותי) 
ובכלל - "בלאו הכי" כל העולם הזה הוא פורנו אחד גדול 
(פרסומות בטלוויזיה, תצוגות אופנה, ריאליטי ואפילו סרטים מצויירים)

לצפיה ב-'שאלה טובה'
שאלה טובה
14/10/2017 | 02:09
147
כנראה שזה תלוי בנקודת המבט על זה. 
מבחינת מי שמתנגד לזה, יגידו לך שני דברים: יגידו לך שמה שאתה צופה בו הוא בעצם לא מין בהסכמה בין אנשים, אלא סוג של ניצול וכפייה. כלומר לראות פורנו זה להיות חלק מהניצול. 
ועוד יגידו לך, שמה שקורה בפורנו לא מייצג באמת את מה שקורה בין גבר לאישה שעושים סקס. ולכן לצפות בפורנו מעלה את רף הציפיות מסקס במציאות לרמה לא מציאותית, ואז אתה פחות נהנה מסקס במציאות ומצפה לדברים לא מציאותיים בסקס האמיתי. כנראה שאם כבר שכבת עם הרבה נשים אתה יודע למה לצפות. אבל אם אתה מצביע ימין ששקוע בפנטזיות כדרך קבע כמו רוב העם הזה, או שאין לך הרבה ניסיון מיני, אז פורנו רק יהרוס לך. 
אם זה נכון או לא, אתה תחליט.
לצפיה ב-'פורנו'
פורנו
23/10/2017 | 18:12
135
הנה כתבה שהכנתי על פורנו כשניהלתי פה את הפורום 
מוזמן לקרוא
לצפיה ב-' פרישת מנהלת הפורום '
פרישת מנהלת הפורום
26/09/2017 | 14:53
118

אנו מודים ל ענת בן דוד על תקופת ניהול הפורום ומאחלים לה הצלחה בהמשך

המשך גלישה מהנה

לצפיה ב-'המלצה על סקסולוגית '
המלצה על סקסולוגית
25/09/2017 | 07:08
193
מבקשת המלצה על מטפלים/ות  באזור חיפה עד הקריות ואפשר גם מזרחה יותר. 
לצפיה ב-'יחסים'
יחסים
22/09/2017 | 09:01
1
324
אחרי הרבה מחשבה הגעתי למסקנה שכדאי פשוט לנסות את זה בדרך הישנה והטובה ולשאול בעילום שם בפורום כמו שהיינו עושים פעם..ואולי זה יהיה תחילתו של שינוי.
בעלי היקר ואני מכירים כעשר שנים, התחתנו לפני כשנתיים. לפני שנתיים וחצי החלה ירידה או דחיה מאד ברורה אצלי מקיום יחסי מין. מבחורה שמאד התלהבה מהגוף שלה והיתה אפילו מפגינה איתו עם הבן זוג שלה, הפכתי להיות מגוננת מאד, פחדנית, מלאה בחששות ודחיה מהתהליך אפילו של חשיפת איברים. אני מאד קשורה לבעלי, הוא מאד אהוב ואהוד ומכובד בעיני. הוא חתיך, הוא בריא מינית, ומאד אכפת לו ממני, ואין אפילו סכנה של גירושין או משהו כזה כי הוא מוכן לעבוד איתי על זה ביחד וזה מה שבאמת כל פעם אנחנו עושים ומנסים. אבל זה פשוט לא הולך...והחשק המיני שלי לא מתעורר ולא מוצת ולוקח לי הרבה מאד זמן (לפעמים מעל שעה) עד שאני מתחממת לכיוון...ובלילה....פתאום מופיעים אצלי חלומות על מין בצורות הכי מושלמות שיש עם כל מיני אנשים או גם איתו וזה נראה שהתת מודע שלי מפנטז את מה שבמציאות הוא מתקשה לממש...
אני הגעתי למצב של אין מוצא - מסביבי חברותיי המקסימות כבר ילדו את ילדיהן הראשון השני השלישי....ואני...מחכה ללא יודעת מה. אני בנאדאם שתמיד פחד מללדת, מהכאבים - יש לי סף כאבים נמוך מאד, כל כאב פיזי מוציא אותי משלוותי (למשל מחזור, או כאבי גב וצוואר), ואני בטראומה רק מלחשוב על התהליך עצמו, על האפשרות של אפידוראל.. אבל אני רוצה לקיים יחסים עם בעלי ופשוט להנות מזה. לקיים איתו זוגיות שלמה ומלאה, ותוצאה בדמות תינוק או תינוקת רק תעצים את החיבור המשפחתי שלנו.. לי זה בכל אופן, ברור.
מה עושים?
מה לא ניסינו? אלכוהול, לצאת לחופשות (להרבה חופשות), אני מרגישה שיש איזשהו משהו פסיכולוגי אצלי שמרתיע אותי מזה. חשוב לציין כי בפעם האחרונה שעוד ניסינו לבצע חדירה פתאום חוויתי כאבים שהפתיעו אותי מאד באופן אישי, אני הייתי בטוחה שהכל יזרום ולא חשבתי שיהיה לי כאב כל כך גדול בחדירה....והפסקתי את האקט. מאז...כל פעם שניסינו זה לא הולך עד הסוף, וזה גם מלאכותי ולא נובע באמת מחימום מיני אמיתי ועמוק. ואפילו קניתי ג'ל אחרי ביקור אצל גינקולוגית - לא עזר עד הסוף. 
יש שם משהו סגור, נפשית, שמשליך על הפיזית, ואפילו אם אני רטובה, אלה כאבים שהם בלתי אפשרים לסבל מבחינתי. ועשיתי בדיקות, לא מצאו אצלי כלום חוץ מקצת אדמומיות שטיפלתי בה עם משחה שהרופאה המליצה, ושוב....לא עוזר כלום לצערי. 
לא יודעת עוד מה לכתוב חוץ מזה שהתסכול הוא גדול, כי אני מרגישה שזה מחסום שכנראה לא נוכל לעבור ביחד, בלי איזשהו משהו באמת פורץ דרך. מבקשת עזרה, עצות, משהו שיכול להתחיל שינוי משמעותי בדרך שלנו לשקם את היחסים המיניים שלנו.
לצפיה ב-'נשמע '
נשמע
14/10/2017 | 02:18
94
שאין לך כל כך בעיה עם סקס, אלא יותר חשש מהתוצאות האפשרויות של סקס, כלומר ילדים, כלומר להתקדם הלאה לשלב של משפחה שבו אתם בתפקיד אבא ואמא. 
אולי סקס הפסיק אחרי כל הזמן הזה שאתם ביחד להיות רק סקס, משהו שעושים בשביל הנאה, ואצלך בראש הפך להיות משהו שעושים בשביל להביא ילדים- ואת כאמור חוששת מזה, וזה "מכבה" משהו אצלך. גוף ונפש בהחלט קשורים. 
אפשרות אחרת היא שמשהו ביחסים שלך עם בעלך השתנה (לא היחסים המיניים דווקא, אלא בכלל). אבל את זה לא סיפרת. 

תראי, אני בגישה שפחות משנה מה הבעיה, ויותר משנה מה את באמת רוצה. את רוצה ילדים, זה חשוב לך? עד כמה? ולמה?  ואם כן, אז איך את רוצה אותם? אלה שאלות שפחות מידי אנשים שואלים את עצמם. יש המון אפשרויות היום, החל מחיים ללא ילדים בכלל, וזה בסדר גמור לא כל אחד חייב ילדים כדי להרגיש שלם ומאושר (ויש כאלה שילדים רק יעשו אותם אומללים), וכלה בפונדקאות ואימוץ ועוד וואריאציות. הכל טוב. אבל לפני כל דבר אחר, את צריכה לדעת מאיפה את באה ומה את באמת מרגישה, כדי שתוכלי להתקדם הלאה בכיוון שיגרום לך אושר ולא יכבה אותך. ואת זה, כדאי לברר בטיפול, פרטני. לאו דווקא סקסולוגי, פסיכולוגי גם טוב. 

לצפיה ב-'חברה שלי לא מעריכה אותי מספיק,'
חברה שלי לא מעריכה אותי מספיק,
17/09/2017 | 20:26
2
250
אני גבר מדהים, חתיך, חכם ובעל מקצוע שווה במיוחד.
באתי ממשפחה טופ גרייד , בזמן שחברה שלי באה מההרים..
כל פעם שאני מבקש ממנה הערכה כלפיי כשאני מוריד את המכנסיים,
היא לא מוכנה לעשות עם זה כלום..
שנים שאני מנסה לשכנע אותה שזה אקט טבעי שנשים מבצעות בבעליהם על מנת להעלות את הביטחון האישי שלהם ואת ההערכה והכבוד העצמי.
חברה שלי באה מאוזבקיסטן והיא לא יודעת איך באמת לרצות גבר..
עכשיו אנחנו רבים הרבה על הנושא וזה רק מוריד לי מהגבריות שלי ואני מתוסכל.
איך אני אומר לה שתנשק לי גם באיבר המין מבלי לפוגע ברגשותיה הנשיים( למרות שאינם מפותחים לסנדרטים של העולם המערבי..)?
לצפיה ב-'יש כאן בעיה. '
יש כאן בעיה.
19/09/2017 | 20:01
156
היא לא מוכנה, כי אתה הומו. מי שכותב על עצמו "מדהים, חתיך, חכם (שכחת לכתוב צנוע)", הוא רק הומו. ברור שהיא לא תרצה אותך. מצד שני, אני מוכן להיפגש איתך. אמנם אני לא הומו, אבל בן הזוג שלי כן ואני יודע מה אתם אוהבים. 
לצפיה ב-'אני לא מאמין'
אני לא מאמין
16/10/2017 | 01:07
85
אשכרה נסעת לאוזביקיסטן לקחת אישה?
מה קנית אותה שם תמורת גמלים ועזים?
או שזה סתם סטיגמה כזאת שהם פחות מפותחים?
לצפיה ב-'כאבים בחדירה'
כאבים בחדירה
16/09/2017 | 18:48
1
267
היי. היה לי בן זוג לפני כשנתיים, לא היינו הרבה זמן ביחד והוא היה הראשון שלי..
בפעמים הראשונות החדירה ממש כאבה לי, עם כל העדינות והרטיבות, הכניסה כאבה, היציאה כאבה. הכאב פחת עם הנסיונות ובעיקר בתנוחות שהן לא מסיונרית
אבל אני לא זוכרת את עצמי נהנית מאה אחוז מהחדירה.. לא נהנית טוטאלית מהחיכוך. תמיד באיזשהו שלב רציתי שהוא כבר יגמור או הפסקתי אותו לצערי...לא יצא לי יותר מדי לבדוק את זה כי נפרדנו. לא היה לי פרטנר מאז עד עכשיו..
שכבנו אתמול, ושוב כאב לי. האיבר שלו אומנם היה קטן יותר מהאקס וברור לי שבגלל שעבר כל כך הרבה זמן צריך להתרגל בחזרה.
אבל ממש כאב לי ואני דואגת שזה לא בגלל החוסר ניסיון.
איך אני יודעת מתי מדובר בבעיה?
ממש לא נהניתי מהחיכוך לא משנה כמה הוא ניסה להיות עדין. לא חציתי את הסף שמגיע להנאה אפילו שטכנית הוא הצליח להכנס..
אני כן ניסיתי להרפות את שרירי איבר המין שלי באופן אקטיבי. הכאב הוא מעין לחץ כזה.
עזרה?
לצפיה ב-'נראה לי'
נראה לי
17/09/2017 | 18:59
123
שבמצבך מוטב בדיקה אצל רופא/ת נשים לבירור הבעיה.
לצפיה ב-'דיבור מלוכלך באמצע הסקס'
דיבור מלוכלך באמצע הסקס
12/09/2017 | 09:31
2
365
בוקר טוב לכולם.
יש משהו שלא עוזב אותי שנים מתוך סקרנות.
הייתי בקשר עם אישה,לא יודע אם יש קשר לגיל או מצב אישי,אם צריך אפרט יותר,שהיתה אוהבת לדבר באמצע הסקס על מה שקורה שם.אני מתבייש לכתוב את זה,אפרט אם אדרש.
נראה היה שזה היה מדליק אותה או שמגרה אותה או ש....
יש לזה הסבר או הסברים?
אז כמו עכשיו מוזר לי.
נ.ב. ביקשתי ממנה להפסיק כי זה היה מפריע לי.
לצפיה ב-'עוררות מינית'
עוררות מינית
13/09/2017 | 06:22
244
העולם של גירוי מיני הוא עשיר ונדמה כי אין לו גבולות. אני שאני סקסולוגית ומטפלת בתחום כבר 15 שנה עדיין מוצאת עצמי מופתעת לפעמים. הסיבה לכך היא כי המח האנושי הוא איבר המין הגדול ביותר בגוף ושם הכל מתחיל ושופע.

לצפיה ב-'גם אני'
גם אני
15/10/2017 | 05:12
97
גם אני אוהב שאני מזיין את אישתי אני מאוד אוהב לקחת אותה כמו זונה כלבה או לקלל את אמא שלה או את אחותה זה ממש נותן לי תחושה של אושר בזמן הזיון

מנהל/ת הפורום

אודות:
את/ה מוביל/ה בתחומך? אנו מזמינים למשרדינו בימים אלו בעלי מקצוע המתאימים לנהל פורום מקצועי באשכול המומחים של אתר הקהילות המוביל תפוז אנשים. מנהל/ת פ
עוד...

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא תזונת ספורט
אירוח בנושא תזונת...
אודליה ביצ׳צ׳ו, תזונאית ונטורופתית, מייעצת לכם...
אירוח בנושא תזונת ספורט
אירוח בנושא תזונת...
אודליה ביצ׳צ׳ו, תזונאית ונטורופתית, מייעצת לכם...
אירוח בנושא טיפולי פוריות
אירוח בנושא טיפולי...
ד``ר טל שביט, מנהל היחידה להפריה חוץ גופית באסותא...
אירוח בנושא טיפולי פוריות
אירוח בנושא טיפולי...
ד``ר טל שביט, מנהל היחידה להפריה חוץ גופית באסותא...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ