לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2779427,794 עוקבים אודות עסקים

פורום סקסולוגיה

ברוכים הבאים לפורום סקסולוגיה!
מטרת הפורום לסייע לאנשים בשאלות, התלבטויות והתמודדויות הקשורות למיניות, מין וזוגיות. יינתן מענה מקצועי לשאלות הגולשים בנוגע לנושאים השונים, בנוסף לכך יועלו מאמרים וסרטונים בנושאים אלו.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום סקסולוגיה

ברוכים הבאים לפורום סקסולוגיה!
מטרת הפורום לסייע לאנשים בשאלות, התלבטויות והתמודדויות הקשורות למיניות, מין וזוגיות. יינתן מענה מקצועי לשאלות הגולשים בנוגע לנושאים השונים, בנוסף לכך יועלו מאמרים וסרטונים בנושאים אלו.

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
כל המידע הנכתב הינו בגדר המלצה מקצועית. יש להשתמש בביטויים מקובלים, ללא מילים גסות מידי וללא תוכן פוגעני  
המשך >>

לצפיה ב-'רועי'
רועי
12/03/2019 | 15:48
32
אם את מכירה אחת כזאת תני לי מספר טלפוןו
תודה רבה
לצפיה ב-'הריחות מאברי המין וחוסר יכולת לגוון.'
הריחות מאברי המין וחוסר יכולת לגוון.
11/03/2019 | 00:43
37
היי נילי כללתי את שתי הבעיות העיקריות שלי, אחד שיש לאישתי ריח וטעם חזק של מיצים,שזה דבר טוב לשעצמו שהיא מתגרת, אבל הבעיה שאי אשר לרדת לה, זה ממש שורף שלא לדבר לא נעים, גם כאשר עומדים על ארבע הריח די חזק.
חוץ מזה, אנו זוג נשוי עם ילדים וקשה מאוד לגוון כמו שעשינו פעם, כמו סקס על הספה או שהיא נשענת על משהו כמו שולחן,שיש  או עדן חלון , זה ממש מרענן את מערכת היחסים, עכשיו אנחנו בקובעים לחדר, גם שם יש מה לעשות אבל עדיין מרגישים תקועים, כמובן שאת לא אמורה לפתור לנו את הבעיות עם הפרטיות מלפני הילדים אבל אולי מתוך נסיון, אני מרגיש רע לנעול את הדלת שלהם אפילו שיש מכשיר מעקב. אנחנו לא בקטע של סקס עם אוכל או בגדים משונים, הגיוון תמיד מגיע ממקום של לשנות מקום(בית מלון זה לא כל שבוע, אז זה לא אופציה של ממש ).
לצפיה ב-'הפות המעוצבן'
הפות המעוצבן
25/02/2019 | 11:03
1
84
כל פעם שאני נוגע לה בפות יותר מכמה שניות זה מציק לה היא כן נהנית מהמגע אבל לא מסכימה שאני ירטיב לה את הפות ברוק או כל תכשיר אחר. מה אתם מציעים

לצפיה ב-'הפות המעצבן'
הפות המעצבן
06/03/2019 | 13:58
32
הי מיקימון,
אמנם שוחחנו בטלפון אך אכתוב את הדברים בכל.
פות אינו מעצבן.
הפות מחובר לאשה. התקשורת היא זו  שכדאי לעורר אותה בדיבור במגע בהסכמה.
מזמינה אתכם לייעוץ על מנת לפתוח את מרחב הפות ומה שמקושר אליו.
אמונות, תפיסות, איסורים. הסטוריה, עבר רחוק קרוב, הווה ועוד כהנה וכהנה.
נילי
לצפיה ב-'סקס'
סקס
19/02/2019 | 16:48
4
113
אני בחור דתי שמעוניין להכיר בחורה דתיה למטרות סקס איך עושים את זה
לצפיה ב-'סקס'
סקס
20/02/2019 | 08:12
79
הי יוסידור1,
אתה מציין שאתה בחור דתי המעונין להכיר בחורה דתיה למטרות סקס.
מה הדרך ואיך,
לא אכנס אתך לחוקי דת ומוסר וזה באמת צורך שלך שהוא הגיוני אלא שאולי לשוטט. ב אתרים כדי להכיר. אולי חברים יודעים לתת לך רעיון טוב יותר.
ומהי דתיה ומה זה בחור דתי
שהרי יש רמות דרגות שונות ואני מתקשה להבין מה בדיוק אתה אומר על עצמך.
אשמח להסבר מקיף יותר
כל טוב נילי
לצפיה ב-'הכרות'
הכרות
10/03/2019 | 19:02
1
33
אניבחורה דתיה ואשמח להכיר אותך
לצפיה ב-'סקס'
סקס
10/03/2019 | 19:33
26
אז תשלחי לי הודעה למייל
לצפיה ב-'כמו כל הדתיים, לך לזונה ששומרת נידה'
כמו כל הדתיים, לך לזונה ששומרת נידה
12/03/2019 | 10:13
24
יש המון זונות שקהל הלקוחות שלהן הוא המגזר הדתי

לצפיה ב-'אפשר להגיד שסקס עם קונדום יותר בטוח מאוראלי בלי קונדום?'
אפשר להגיד שסקס עם קונדום יותר בטוח מאוראלי בלי קונדום?
18/02/2019 | 11:57
2
54
הכוונה להגנה ממחלות מין.  
לצפיה ב-'אפשר להגיד שסקס עם קונדום. בטוח יותר...'
אפשר להגיד שסקס עם קונדום. בטוח יותר...
20/02/2019 | 08:08
1
47
הי תומאס,
לצערי סקס אוראלי מחייב גם קונדום , אולי נשמע מוזר ובלתי הגיוני אלא שאוראלי. מעביר מחלת. מין ״חופשי״ אז
חייבים קונדום בכל מקרה.
בהצלחה
נילי
לצפיה ב-'תודה על התשובה המהירה. '
תודה על התשובה המהירה.
20/02/2019 | 11:45
10
לצפיה ב-'גיוון ביחסי מין עם חבר שלי'
גיוון ביחסי מין עם חבר שלי
09/02/2019 | 12:09
2
158
אני וחבר שלי כבר הרבה זמן ביחד (יותר משנתיים) ואנחנו עושים את זה הרבה והכל בסדר. אבל עוד מעט יום האהבה וחשבתי על להפתיע אותו עם איזה ביגוד סקסי כזה לא חייב משהו מוגזם פשוט פשוט להוסיף עוד משהו להלבשה התחתונה שלי (חשבתי על החצי גרביון) ואני ממש בקרוב בת 18 ואני חשבתי על זה האם זה בסדר להפתיע אותו ככה? ואם כן איך מתחילים את זה?
לצפיה ב-'תני לו את המציצה של החיים שלו'
תני לו את המציצה של החיים שלו
11/02/2019 | 10:07
95
גם בחינם וגם יעניין אותו הרבה יותרמכל מיני מלבושים
לצפיה ב-'גיוון ביחסי מין'
גיוון ביחסי מין
11/02/2019 | 20:13
104
הח קים23,
ביגוד סקסי נשמע נהדר ונראה שיתאים. למה יש קול בתוכך שחושש? האם יחשוב עלייך מחשבות שליליות אם כך תנהגי?
נילי
לצפיה ב-'בעלי'
בעלי
07/02/2019 | 09:14
4
179
בעלי ואני יחד 4 שנים.
כשאני יודעת בוודאות שהוא אוהב חזה גדול.
הוא כנראה לא יודע שצריך למחוק היסטוריה מהאייפד שמסתנכרן עם הסלולרי שלו.
אני רואה כי כמעט בכל יום הוא מאונן עם פורנו שקשור בנשים בעלות חזה שלי אין אפשרות לספק לו.
אני בחורה מאד מינית שהמון מהערך של הקשר יושב אצלי על משיכה הדדית.אני אציין כי הוא הפנטזיה המהלכת שלי, ואין בי צורך לבהות או לאונן על דברים או איברים שאין לו.. כי מבחינתי הוא בדיוק מה שאני אוהבת.
המצב לא כך ההיפך ולפעמים אני מרגישה שהנשים האלה מנצחות אותי.
נראה לי שהלכתי עם יחסים אבודים מראש. והאמת שאני לא מאמינה שניתן לנהל קשר זוגי שמישהו מבני הזוג מנהל יחסי מין וירטואליים כי אין לו את מה שהוא מפנטז עליו בבית. האם לעזוב?
לצפיה ב-'את כנראה שכחת משהו. '
את כנראה שכחת משהו.
08/02/2019 | 08:09
110
הוא נמצא איתך מבחירה, הוא לא נמצא עם מישהי עם חזה גדול. אין אדם מושלם, ולכל אחד יש את הדברים הטובים בו. את כנראה מתאימה לו לרוב הציפיות שלו מבחורה, וזה בהחלט מספיק לו. 
לגבי האוננות, זה לא רע. תזכרי שכל אחד שרוצה להשתפר, צריך להתאמן. ספורטאי שרץ למשל, הוא לא מתאמן רק בריצה, אלא שומר על הכושר גם בדרכים אחרות. ככה זה גם במין. 
לצפיה ב-'מה יהיה אם הוא ירצה ללכת למסעדה?'
מה יהיה אם הוא ירצה ללכת למסעדה?
10/02/2019 | 17:59
84
גם במסעדה תראי עילה לגירושין?
מה את מחטטת לו בטלפון? זהו מעשה מכוער. תמצאי משהו מועיל לעשות.
לצפיה ב-'בעלי'
בעלי
11/02/2019 | 20:11
80
הי סנדרה,
נראה לי מאוד מורכב להשיב על שאלתך "האם לעזוב".
הוא מושך אותך ואת אותו למרות שימושו בפורנו.
נראה לי נכון לברר בייעוץ את כל השאלות המטרידות על מנת להבין את התקשורת והיחסים בינכם.
אשמח לעזור
בהצלחה נילי
לצפיה ב-'קשר מיני לא מסתכם באיבר מסוים'
קשר מיני לא מסתכם באיבר מסוים
16/02/2019 | 12:14
54
נשמע שאין לך בטחון בגופך. בדרך כלל קנאה נובעת מחוסר בטחון.
גם לי אין חזה גדול ובן זוגי פלט איזו הערה שלא במקום בקשר לכך בתחילת הקשר ואני דאגתי להעיר לו על כך ומאז לא שמעתי הערה נוספת בעניין הזה.
אני יודעת שיש לי דברים אחרים מושכים ואני מדגישה אותם. גם את תטפחי את עצמך ותדאגי להיות מושכת ובטוחה בעצמך ואל תחטטי לו בטלפון  כי זה מלבה את חוסר הבטחון שלך.
לצפיה ב-'האם יש סיכון בהזמנת נערת ליווי הביתה'
האם יש סיכון בהזמנת נערת ליווי הביתה
06/02/2019 | 21:18
2
109
חשבתי קודם להזמין נערת ליווי לחדר במלון, אבל המלון לא מסכים להכניס אורחים.
אם אזמין נערת ליווי הביתה, זה כרוך בסיכון?
לא יפרצו לי הביתה?
לצפיה ב-'האם יש סיכון בהזמנת נערת ליווי הביתה'
האם יש סיכון בהזמנת נערת ליווי הביתה
11/02/2019 | 20:16
62
הי SRULIG,
מה יכול הליות מסוכן בהזמנת נערת ליווי הביתה?
אם לבושה צנוע והיא מגיעה בדיסקרטיות כמו ידידה שלך נראה לי שזה ממש בסדר.
אם אתה חושש ממשהו אחר שתף וננסה להבין.
נילי
לצפיה ב-'בודאי שמסוכן. '
בודאי שמסוכן.
12/02/2019 | 22:13
68
זה מגיע לסכנת מוות.
הזמנתי פעם נערת ליווי הביתה, ואשתי רצתה להרוג אותי. 
לצפיה ב-'מתוסכלת! '
מתוסכלת!
04/02/2019 | 20:20
1
159
שלום לך, יש לי מלא שאלות בראש, אני מקווה שתוכלי לעזור לי לסדר את הדברים קצת.  אני בת 26, יש לי בן זוג כבר שנתיים וחצי. אנחנו עושים סקס אבל הבעיה שאני אף פעם לא הרגשתי שאני כן צריכה סקס! ..וזה לא רק איתו! בחיים שלי לא הרגשתי שבא לי סקס , אני עושה את זה כמו מטלה שאני עושה בשביל חבר שלי. זה לא עושה לי כלום! אין משהו ש"מחרמן" אותי! ובטח לא איברי מין או לדמיין גוף חשוף או משהו. גם פורנו אני לא מצליחה להבין מה זה אומר לעשות ואיך זה אמור לחרמן מישהו. (בחיים לא ראיתי פורנו בגיל ההתבגרות) ניסיתי לצפות כשהתחלתי לצאת עם חבר שלי כי ממש רציתי שיהיה לי את זה. חבר שלי מרגיש שיש משהו לא נכון פה ולא נעים לי לשתף עם מישהו ש "אני לא אוהבת סקס" . והשאלה שלי זה למה? למה אני כך? 
לצפיה ב-'מתוסכלת'
מתוסכלת
05/02/2019 | 22:01
76
הי נועה,
את מתארת מצב בו הסקס ממש לא מענין אותך, כלומר משהו כבוי בתוכך. אני עונה לך יחד על שתי השאלות כי הן מחוברות.
האם היתה טראומה כלשהי הקשורה למין? לגוף? מה הקשר שלך לגופך? מה את אומרת
לעצמך בקשר לגוף ולאיברים השונים?
איך את מרגישה כשאת מביטה בעצמך?
אולי נוגעת בעצמך?
האם את אוהבת עצמך? אולי עולים רגשות אחרים?
בכל מקרה את מתארת גם גועל מהפרשות הגוף ובמיוחד להפרשות במין.
יש הרבה עבודה שאפשר לעשות כדי שתהיי במקום הרצוי לך ואני ממש ממליצה לך לטפל בעצמך כדי שאיכות החיים האישית והזוגיות יהיו במקום טוב עמך.
בהצלחה נילי
לצפיה ב-'המשך ל( מתוסכלת) '
המשך ל( מתוסכלת)
04/02/2019 | 20:31
87
שכחתי להוסיף גם שאני נגעלת! אני נגעלת מההפרשות, מאיברים, מהכל!  אני לא נוגעת בגוף שלי באזורים רגישים, ולא נוגעת באיבר מין של חבר שלי...לא מסכימה לעשות סקס חוץ מסקס ויגנלי , בצורה קלאסית, אין תנוחות, אין כלום. 
לצפיה ב-'שיטות להמנע מהריון בסקס לגבר'
שיטות להמנע מהריון בסקס לגבר
31/01/2019 | 09:31
2
82
האם יש עוד שיטות פשוטות, לא ניתוחים וכו',
להמנע מהריון בסקס לגבר בנוסף לקונדומים ומשגל נסוג?
לצפיה ב-'שיטות להמנע מסקס לגבר'
שיטות להמנע מסקס לגבר
02/02/2019 | 21:41
1
52
הי vg04285,
אני רוצה להתחיל בעובדה במשגל נסוג אינו בהכרח מונע הריון.
בנוזל השקוף המופרש מהפין לפני שפיכת הזרע יש זרעונים. אי אפשר להסתמך על הוצאה בזמן את איבר המין כי כאמור מספיק זרעון אחד מיועד שיצליח לגבור על המכשולים ויתקיים הריון לא רצוי.
יש גלולות נגד הריון, טבעת תוך רחמית קשירת צינורית זרע.
בהצלחה ובהנאה וחשוב קונדום כי מגן מפני מחלות מעצבנות
נילי
לצפיה ב-'מעבר למשגל נסוג , האם לגבר יש דרך אחרת להמנע?'
מעבר למשגל נסוג , האם לגבר יש דרך אחרת להמנע?
12/02/2019 | 21:50
22
האם יש אמצעי מניעה לגבר?
לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
29/01/2019 | 10:17
82

היי מחפש לינק לצפייה לסרטים אירוטיים וסרטי בגידות סקסים ומעניינים ,וכנל לסרטים של נשים מפתות נשים מי שמכיר תודה

לצפיה ב-'מין'
1
146
בעלי בזמן הסקס מאונן  ומושך זמן אד שיורד לא הזיקפא אני מאוכזבת הוה נעלב ורבים מיואשת מה לעסות?
לצפיה ב-'מין'
77
הי רוזה,
נראה כי רצוי להגיד לו מה קורה לך ואיך את חשה לגבי הענין.
נשמע לי שיש קצת קושי בתקשורת ולכן ממליצה להיעזר במטפל/ מיני/ ת
כדי להתפתח בתקשורת שלכם.
כל טוב
נילי
לצפיה ב-'איך אני גורמת לחבר שלי לדבר מלוכלך?'
איך אני גורמת לחבר שלי לדבר מלוכלך?
19/01/2019 | 11:31
2
159
היי יש לי חבר שהוא ממש ילד טוב וחנון כזה (שנינו גרושים בני 40+) אבל הוא מעולה במיטה רק מה חסר לי את הדיבור המלוכלך הזה של
בא לי לזיין אותך
בא לי לדחוף לך את הזין לתחת
תעמדי על ארבע זונה קטנה.
וכאלה ביטויים אין מצב שהוא יגיד את זה.
הוא כן אומר - חיכיתי להיות בתוכך וכאלה אבל אני רוצה דיבור ממש מלוכלך. שיוציא את החיה שבו. איך עושים את זה?
לצפיה ב-'איך אני גורמת לחבר שלי לדבר מלוכלך'
איך אני גורמת לחבר שלי לדבר מלוכלך
20/01/2019 | 09:06
115
הי נשלטת,
נשמע שאת מעונינת בדיבור מלוכלך שונה מזה של חברך. את מציינת שהקשר טוב לך.עד כמה אתם פתוחים ומדברים?
עד כמה הוא יכול להגיד לך מה הוא רוצה ואיך,
וכך גם את.
נשמע שזה אתגר חשוב לך להיות מסוגלת לבטא רצונותיך. לכי על זה. וקודם לכן מציעה לדבר מחוץ למיטה על פתיחות ודיבורים מיניים.
אשמח לעזור בכל מקרה
בהצלחה נילי

לצפיה ב-'שיחות סקס'
שיחות סקס
21/02/2019 | 01:17
33
כמו בנימיוז
לצפיה ב-'מישהו מכיר את המוצרים האלה? יש חוות דעת?'
מישהו מכיר את המוצרים האלה? יש חוות דעת?
10/01/2019 | 01:14
108

זה מה שכתבו עליהם באתר שלהם:
לזוגיות שלכם יש מרכיב סודי חדש.
אוןמל הוא מוצר כוורת ייחודי מבית צוף גלובוס, אשר דווח על ידי משתמשים רבים כתורם לאון המיני וכתוצאה מכך לשיפור הזוגיות אצל אנשים רבים.
צריכת אוןמל באופן קבוע על ידי אנשים שניסו את המוצר, תרמה להם על פי עדויות לשיפור האון אצל גברים ונשים כאחד.
המוצר מיוצר על ידי דבורים, הניזונות מצוף מלאכותי המכיל תערובת צמחים להם מיוחסות ברפואה העממית תכונות הקשורות לשיפור התפקוד המיני.
לצפיה ב-'אירוח בנושא הוספת מרפסות בבתים משותפים'
אירוח בנושא הוספת מרפסות בבתים משותפים
08/01/2019 | 10:06
27

ביום ג', 15.1, בשעות 20:00-22:30, נארח בפורום תמ"א 38 את מר עידו גרינברג, מנכ״ל חברת נירים.

על האירוח

הוספת מרפסות בבתים משותפים באמצעות בניה בטכנולוגיה מתקדמת הכוללת עבודות מיוחדות בפלדה, תוספות בניה, הוספת מרפסות למבנים קיימים, עבודות גמר, חשמל, שימור ושיקום.

על המתארח

עידו גרינברג, מנכ״ל חברת נירים, בעל ידע עשיר וניסיון של למעלה מ- 10 שנים בתחום הבנייה, בדגש על עבודות פלדה מיוחדות.
מוביל בהצלחה ובמקצועיות את חברת נירים המתמחה בבניה בטכנולוגיה מתקדמת הכוללת עבודות מיוחדות בפלדה, תוספות בניה, הוספת מרפסות למבנים קיימים, עבודות גמר, חשמל, שימור ושיקום, והכל בתהליך קצר ומקצועי המבטיח תוצאה איכותית ואחריות לאורך שנים רבות.
לחברה לקוחות רבים וניסיון רב בבנייה במבנים קיימים, מגדלים ומבנים ציבוריים בכל רחבי הארץ, והיא מובילה בבניית קונסטרוקציית פלדה עם למעלה מ-500 מרפסות בשנה.
כחלק מחזונה לספק מענה איכותי ומקיף לכל אורך הדרך - תוכלו למצוא בחברה מחלקת רישוי ותכנון, הנדסה, תפעול, ביצוע ושירות לקוחות. 

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור זה כבר עכשיו!

לצפיה ב-'נשות ישראל בשבילכן !!'
נשות ישראל בשבילכן !!
07/01/2019 | 21:21
114
לצפיה ב-'שאלות כלליות על קונדום'
שאלות כלליות על קונדום
05/01/2019 | 17:06
1
91
ראשית אתאר את סיטואציה:
שכבתי עם מישהי עם קונדום. במהלך יחסי המין לא הרגשתי שהקונדום מחליק. בנוסף, לאחר שגמרתי הקפדתי להוציא את הקונדום בצורה בטוחה (שלא ייזל זרע לתוך איבר המין של הבחורה) וגם ווידאתי שאין בו חור.
לכאורה מדובר במין בטוח, אך יש דבר אחד שמדאיג אותי:

ברוב הזמן שהייתי בתוך הבחורה, לא הייתה לי זקפה מלאה – אלא רק זקפה חלקית. קראתי את ההוראות שרשומות בחפיסת הקונדומים, ושם נכתב שיש לשים קונדום אך רק כשיש זקפה מלאה.

שתי שאלות:
1. בהתחשב בכך שלא הרגשתי שהקונדום החליק, ושלא הבחנתי בשום קרע – האם אמורה להיות לי סיבה לדאגה מכך שהייתי בתוך הבחורה עם זקפה חלקית?
2. באופן כללי, מה הן הסכנות בלחדור לבחורה עם קונדום על זקפה חלקית, פרט לכך שזה מגביר את הסיכוי שהוא יחליק?

לצפיה ב-'שאלות כלליות על קונדום'
שאלות כלליות על קונדום
16/01/2019 | 08:19
46
שלום spero 23

קונדום אפשר ללבוש על איבר מין בזקפה שהרי אחרת אינו הדוק.
כשאינו הדוק יכול לגלוש ממנו ולא לעשות מה שבא לעשות היינו להגן עליך עליה וכו,.  נוזל  שקוף מכיל מעט זרעים ויתכן. שיהיה הריון אך מעבר לכך קונדום. בא להגן גם מפני מחלות שונות ועדיף להקפיד. שאם לא כן. צער אחכ גדול. בכל מקרה יש לדעת כי גבר יכול לפלוט זרע גם כשאיבר מינו רפוי.
כל טוב נילי
לצפיה ב-'פצעים בידיים יכולים להיות כיבי עגבת?'
פצעים בידיים יכולים להיות כיבי עגבת?
03/01/2019 | 11:45
1
67
ברור לי שאי אפשר להכריע מתמונה אך עד להגעת התור שלי לרופא אשמח לחווד- האם ייתכן שהפצעים האלה בידיים הם כיבי עגבת? תודה.
לצפיה ב-'פצעונים בידיים יכולים להיות כבי עגבת'
פצעונים בידיים יכולים להיות כבי עגבת
04/01/2019 | 13:57
51
הי רונן.
מספר שלבים יש במחלת העגבת ואבחון מוקדם מהותי לטיפול. רצוי על כן להיבדק מיד ולא לדחות כי בשלב ראשון יש ריפוי מלא.
אולי בינתיים כבר נבדקת
המלצתי: סקס מוגן.
בהצלחה
נילי
לצפיה ב-'הריון בסקס ארוך ולא בטוח?'
הריון בסקס ארוך ולא בטוח?
01/01/2019 | 13:28
1
105
משתמש תמיד בקונדומים, יש לי בעיה לגמור אז מוצא את עצמי עם בחורה במיטה שעה וחצי, יש מצב שהיא נכנסת להריון מהחומר השקוף שנוצר בחדירה לאורך זמן יחסית ארוך? 
לצפיה ב-'הריון בסקס ארוך לא בטוח'
הריון בסקס ארוך לא בטוח
04/01/2019 | 13:53
61
הי רונן
ממליצה על סקס בטוח
למה?
כי גורם לשקט מפני הריון לא רצוי ומחלות שונות.
הנוזל השקוף שמטרתו לשטוף את צינורית השופכה משאריות שתן מכיל בתוכו גם זרעונים והרי זרעון אחד מספיק כדי לגרום להריון. המתח והפחד אחר כך כל כך הרסניים ומזיקים לכן ממש ממליצה
עשו סקס מוגן.
בהצלחה
נילי

מנהל/ת הפורום

אודות:
שמי נילי פירסט, אני יועצת אישית, זוגית וסקסולוגית. בעבר פיתחתי והובלתי סדנאות לנשים וגברים בגילאים שונים בנושאים מגוונים הקשורים למין ומיניות. נושאים
עוד...

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ