לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום סקסולוגיה

ברוכים הבאים לפורום סקסולוגיה. כאן תוכלו לשאול ולהתייעץ בכל הנושאים שקשורים לבעיות בתפקוד המיני, קשיים באינטימיות הזוגית, חוסר חשק, תקשורת מינית, שפיכה מהירה, בעיות זקפה, הפרעות כאב, וכו'. שמי ענת בן דוד ואני סקסולוגית מוסמכת ומטפלת קלינית בזוגות וביחידים. 
מניסיון של שנים כסקסולוגית ,בעיות בתפקוד המיני ובמיניות בכלל עלולות לגרום לתסכול וקושי רב, פגיעה ביחסים זוגיים ובדימוי העצמי. פעמים רבות יעוץ חד פעמי ולו גם בפורום כמו זה יכול לסייע בפתרון המצוקה, אז אל תהססו, שתפו ובקשו לקבל פתרון.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום סקסולוגיה

ברוכים הבאים לפורום סקסולוגיה. כאן תוכלו לשאול ולהתייעץ בכל הנושאים שקשורים לבעיות בתפקוד המיני, קשיים באינטימיות הזוגית, חוסר חשק, תקשורת מינית, שפיכה מהירה, בעיות זקפה, הפרעות כאב, וכו'. שמי ענת בן דוד ואני סקסולוגית מוסמכת ומטפלת קלינית בזוגות וביחידים. 
מניסיון של שנים כסקסולוגית ,בעיות בתפקוד המיני ובמיניות בכלל עלולות לגרום לתסכול וקושי רב, פגיעה ביחסים זוגיים ובדימוי העצמי. פעמים רבות יעוץ חד פעמי ולו גם בפורום כמו זה יכול לסייע בפתרון המצוקה, אז אל תהססו, שתפו ובקשו לקבל פתרון.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

שימו לב, פורום זה אינו פורום רפואי גניקולוגי ולכן אין להפנות כאן שאלות בנושאים רפואיים. 

המשך >>

לצפיה ב-'ירידה בחשק '
ירידה בחשק
27/06/2017 | 07:55
7
היי, אני בת 21 .. יש לי חבר שנה אני אוהבת אותו מאוד אך בחודשיים האחרונים אני מרגישה פחות חשק לקיים יחסי מין.. זה גורם למתחים בנינו ואני לא מסוגלת להודות בעיניין. אני מתוסכלת מזה, רע לי בגלל זה, אני מרגישה שזה יוצר בנינו ריחוק ואני נכנסת למצב שזה מדכא אותי שאני אוהבת אותו אבל לא בא לי ולא ברור ממה זה .. 
לצפיה ב-' נפתח פורום טיולים בגיאורגיה וארמניה '
נפתח פורום טיולים בגיאורגיה וארמניה
( לעמוד שלי בתפוז )
26/06/2017 | 13:14
1
 משפחות עם ילדים, טיולי בנות, צעירים, דתיים והגיל השלישי: גיאורגיה הפכה להיות היעד החם לחופשה מגוונת ולנו יש פורום חדש שיעזור לכם לתכנן את הטיול המושלם  היכנסו לפורום טיולים בגיאורגיה וארמניה
לצפיה ב-'התאמה מינית'
התאמה מינית
23/06/2017 | 22:15
29
היי
אנו זוג נשוי 15 שנים פלוס 2 ילדים. 
האם ייתכן שאנו לא מתאימים מינית מבחינה פיזיולוגית? 
האם זה תקין שבכל קיום יחסי מין אנחנו חייבים להשתמש עם ויברטורים?  אחרת אין אורגזמה.  אישתי לא גומרת בחדירה וחייבת גירוי חיצוני רק עם ויברטור כדי לגמור דבר שממש לא מפריע לשנינו אם היא הייתה נהנית מחדירה שלי תוך כדי רק שהיא לא כל כך מרגישה אותי.  מה שכן מפריע זו התלות בויברטורים כי אחרת לא תהיה הנאה,  בנוסף כאשר אנו משתמשים גם עם ויברטור להחדרה תוך כדי רמת ההנאה שלה גדלה באופן משמעותי.  מצד אחד זה נהדר בשבילה ומצד שני נמאס לה מהנאה מפלסטיק ואני לא מספיק '' גדול'' כדי לענג אותה אז גם לי נמאס מזה שכשאני חודר היא לא מרגישה אותי וזה דבר שפוגע בי.  אין לי או לה בעיה עם צעצועי מין העניין הוא שבלי פשוט אין סקס ואין הנאה.  המצב מתסכל את שנינו.  ניסינו להפסיק עם הויברטורים לתקופה מסויימת וזה לא עזר פשוט לא היו אורגזמות בלי. אנחנו אוהבים אחד את השניה ודיי מסתדרים ופתוחים אבל המצב ממש מתסכל את שנינו עד כדי לפעמים התחמקות וויתור על סקס.  האם טיפול מיני זוגי יכול לסייע במצב כזה? 

לצפיה ב-' פורומים מקצועיים מתחדשים - יש את מי לשאול הכל '
פורומים מקצועיים מתחדשים - יש את מי לשאול הכל
( לעמוד שלי בתפוז )
21/06/2017 | 12:35
3
 מסוכסכים עם השכן על רכוש משותף? מתמודדים עם דייר סרבן תשלום? 
מומחה בפורום ועד בית- בתים משותפים מחכה לשאלות שלכם

נתקלתם במקרה של רשלנות רפואית? אתם צריכים ייעוץ משפטי בנושא? עו"ד מהתחום מחכה לייעץ לכם בפורום רשלנות רפואית

העסק נמצא בקשיים כלכליים? צריכים ייעוץ פיננסי? פורום הלוואות לעסקים וייעוץ עסקי זה המקום בשבילכם

הקריירה נתקעה? מתקשים למצוא כיוון תעסוקתי בחיים? בפורום ייעוץ קריירה מחכים לכם בקוצר רוח וישמחו לייעץ לכם

בעיות ראייה, משקפיים, מולטיפוקל, עדשות ראייה, צילינדר -  מומחה אופטומטריסט כאן בשבילכם בפורום עדשות מגע ומשקפיים 

הבניין שלכם עומד לעבור תמ"א 38? לא יודעים מה הזכויות שלכם בפרויקט פינוי בינוי? היכנסו לפורום תמ"א 38 והתחדשות עירונית ותקבלו תשובות להכל

מתמודדים עם בעיות בעסק? רוצים להתייעץ לגבי קידומו? בפורום עסקים תימצאו פיתרונות להכל
לצפיה ב-'קיום יחסים'
קיום יחסים
19/06/2017 | 06:50
1
55
אני ובעלי בקושי מקיימים יחסים, כל הזמן אני צריכה לבקש את זה והוא מתחמק ואומר לי שהוא עיף. אני יודעת שלא כל הזמן שאני רוצה צריכים לעשות את זה, אבל זה גורם לי להרגיש רע שאני צריכה לבקש את זה שוב ושוב ומצידו זה כמו שהוא עושה לי טובה כי אין שום הענות ויוזמה מצידו. לאחרונה נראה שיש לי חשק מיני מוגבר ואני לא יודעת מה לעשות. ניסיתי לספק את עצמי לבד אבל זה גורם לי לרצות יותר...
לא תמיד אנחנו הולכים לישון יחג והאמת שלו זה מפריע אבל אותי זה חונק שאני כל הזמן צריכה ללכת לישון יחד וגם בתקופה שהלכנו לישון ביחד, הוא תמיד היה מתחיל משהו ואז מפסיק באמצע כי הוא לא באמת התכוון להמשיך עד הסוף ואז נשארים עם חשק שלא ממומש, שזה הכי גרוע. 
רציתי לשאול מה עושים במצב כזה?
תודה
לצפיה ב-'פערים בחשק המינ חשק מיני נמוך'
פערים בחשק המינ חשק מיני נמוך
( לעמוד שלי בתפוז )
19/06/2017 | 18:11
29
שלום לך
אכן מצב מתסכל שיוצר לא מעט מתחים
נראה שיש פער בחשקים המיניים שלכם או שמשהו באינטראקציה ביניכם לא מעורר את בעלך אלא מכבה
ממליצה לפנות לטיפול זוגי מיני
לצפיה ב-' נפתח פורום גיוס והשקעות בחברות סטארטאפ '
נפתח פורום גיוס והשקעות בחברות סטארטאפ
( לעמוד שלי בתפוז )
18/06/2017 | 10:35
3
 יזמים צעירים? הקמתם חברה חדשה? זקוקים לייעוץ עסקי-משפטי?
פורום חדש, חם מהתנור, יענה לכם על כל השאלות בנושאים כמו גיוסי הון, הסכמי בעלי מניות ועוד ועוד.

לצפיה ב-' פורום הישרדות נפתח מחדש '
פורום הישרדות נפתח מחדש
( לעמוד שלי בתפוז )
15/06/2017 | 13:04
3
 שורדים אמיתיים מכורים להדחות ומשימות חסינות
פורום הישרדות נפתח ומחכה לכם, במיוחד לרגל העונה החדשה המשודרת בימי רביעי ושבת ערוץ 2.
היכנסו ושתפו מי הפייבוריט שלכם

לצפיה ב-'שליטה על בעלי '
שליטה על בעלי
13/06/2017 | 05:38
1
100
נשואים למעלה מ 30 שנים. אנחנו חברים טובים,  אוהבים, מבחינה מינית היות ובעלי קוקהולד אני בקשר מיני עם גבר מזה מספר שנים גם בעבר היו לי גברים וכמובן בעלי יודע הכל ומאושר מכך ואף מעודד אותי. בעלי מכנה אותי "מלכה שלי ואני עבד לרגליך". הוא מבקש ממני שאשלוט בו כאשר אנו מקיימים יחסי מין. לעומת זאת אני אוהבת שהגבר מסתער אלי וכובש אותי. אני מחפשת את הדרך לחיות בין הפנטזיות שלו לשלי. בעלי אומר לי תמיד מבחינתי שהחבר שלך יסתער עליך אני ממש מבקש שתשלטי עלי. שאלתי אליך איך לדעתך אוכל לממש את רצונו להיות נשלט במיטה ? 
לצפיה ב-'התאמה מינית'
התאמה מינית
( לעמוד שלי בתפוז )
18/06/2017 | 21:27
29
שלום לך,
הדרך בה תוכלי היא ע"י בדיקה עם עצמך האם את יכולה להתחבר לזה אפילו רק בשבילו. כלומר לעשות איתו סשן שבו את לא מצפה להתגרות או להיות מסופקת מינית אלא עושה זאת ממקום של מתנת אהבה ממך אליו. אם לפתע גם תתגרי מזה מה טוב אבל לא חלק מהציפיות שלך. 
יחד עם זאת אם המחשבה מעוררת בך דחייה תבדקי למה ואם תמצאי שזה לא מתאים אז אל. יתכן ועליו להגשים פנטזיותיו המיניות בחוץ
לצפיה ב-' פורומים מתחדשים במיוחד בשבילכם '
פורומים מתחדשים במיוחד בשבילכם
( לעמוד שלי בתפוז )
07/06/2017 | 13:50
4

מחכים לכם מנהלים חדשים ופורומים שצומחים מחדש 

זקוקים לייעוץ בנושאים כמו התאזרחות של בני זוג זרים, ויזה, הגירה או אשרת עבודה בארץ? היכנסו לפורום מעמד זרים ומומחה ישיב לשאילותיכם  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2569

חושדת שבעלך בוגד בך? רוצים לגלות פרטים על אדם מסוים? היכנסו לפורום חקירות פרטיות ותבררו הכל  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2456

בעלי עסק חדש ונתקלים בקשיים? מעוניינים בצמיחת החברה? בפורום עסקים תקבלו פיתרונות להכל  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2292

מתמודדים עם הפרעות אכילה? זקוקים לתמיכה נפשית? 
יש לכם את מי לשתף   http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/198

הבניין שלכם לקראת תהליך פינוי בנוי או תמ"א 38? מומחה בפורום תמ"א 38 והתחדשות עירונית מחכה לשאלותיכם  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2454
לצפיה ב-'שינויים קיצוניים בחשק המיני '
שינויים קיצוניים בחשק המיני
07/06/2017 | 09:16
88
בעלי ואני החלטנו להפסיק להשתמש באמצעי מניעה במטרה להכנס להריון.
סיימתי את חפיסת הגלולות האחרונה לפני 3 שבועות אחרי 8 שנים בהן לקחתי גלולות.
בשבוע האחרון אני סופר חרמנית כל הזמן וגם שמתי לב שכבר יומיים הפות שלי ממש נפוח וקשה, לפעמים עד כדי כאב.
נגיד אם אני יושבת באסלה ומציצה למטה אני רואה אותו בולט מרוב שהוא נפוח 
אתמול שכבתי עם בעלי והייתי כל כך רטובה שאפילו לא הרגשתי בתוכי רוב הזמן, זה מעולם לא קרה לי איתו! ואנחנו ביחד 8 שנים! (וברוך השם אין לו בעיה של גודל)

אני תוהה האם זה תקין שככה עולה החרמנות שמורידים את הגלולות? והאם זה שהוא נפוח וקשה ככה נורמאלי?? יכול להיות שאולי מדובר בביוץ (בגלל שיש גם המון רטיבות צלולה מאז אתמול)?

אשמח להרגעה כדי שאוכל להמשיך להנות עם בעלי בלי לאכול סרטים תוך כדי  
תודה 

לצפיה ב-'אי גמירה בחדירה'
אי גמירה בחדירה
05/06/2017 | 12:49
2
129
שלום לך...מאז שאני זוכרת את עצמי ועד היום לא הצלחתי להגיע לאורגזמה בחדירה ניסיתי הכול... היום אוטוטו בת 36 לפניי שבוע לערך אוננתי כהרגלי (בחודשים האחרונים ללא בן זוג) לפתע הרגשתי צורך להשתמש באצבעות ההרגשה הייתה מדהימה אבל שוב ידעתי שלאורגזמה לה אני מייחלת לא תגיע...
המשכתי באותה התנוחה מספר רגעים כשפתאום חשתי את האורגזמה מתקרבת זה היה מדהים.. לא סתם טוענים שזה גן עדן..

בכל מה הסיבה שלא גומרת בחדירה?
תודה רבה ויום מקסים!!
לצפיה ב-'זו בעיה של הרבה נשים'
זו בעיה של הרבה נשים
07/06/2017 | 06:50
81
לא לגמור בחדירה. העובדה שהצלחת פעם אחת באוננות, מעודדת
להמשיך בכיוון. יש כל מיני תירגולים לזה שמטרתם לעזור לנשים שלא גומרות,
להגיע לאורזמה המיוחלת. חפשי ברשת בעזרת גוגל.
לצפיה ב-'אי גמירה בחדירה'
אי גמירה בחדירה
( לעמוד שלי בתפוז )
15/06/2017 | 06:55
35
שלום לך
על פי סטטיסטיקות , 75 אחוז מהנשים לא גומרות בפועל מחדירה. כל אחת יכולה לגמור מחדירה. אז איך מגיעים לזה? 
בדיוק כמו שעשית מתרגלים עונג מיני שמערב בתוכו החדרת אצבעות או ויברטור. תוך כדי העונ המוכר של הדגדגן. ככל שיותר תתנסי בזה הסיכוי להגיע לשם גדל. בהמשך אכתוב מאמר שמפרט הנחיות מלאלות על כך
לצפיה ב-'ירידה לבחורה'
ירידה לבחורה
03/06/2017 | 00:22
1
136
היי אני בן 21, בזוגיות כבר כמה חודשים.
אני ובת זוגי מקיימים יחסי מין בערך אחת לשבועיים. הסקס מאוד כיף אנחנו שוכבים בשלל תנוחות וצורות, רק יש בעיה אחת: אני לא אוהב לרדת לה וממש מגעיל אותי המחשבה לעשות את זה.
יכול להיות שזה בגלל שאני לא נמשך אליה מספיק? כי אני כן מדמיין את עצמי יורד לדוגמניות או לבחורות יותר יפות ממנה. 

לצפיה ב-'רתיעה ממין אוראלי'
רתיעה ממין אוראלי
( לעמוד שלי בתפוז )
03/06/2017 | 15:56
109
היי
האם יש משהו באיבר מין שלה שמרתיע אותך? ריח מראה ? מה קורה עם המשיכה של אליה בכללי? 
למה זה בעצם קורה רק אחת לשבועיים?
לצפיה ב-' פורום פוריות הגבר '
פורום פוריות הגבר
( לעמוד שלי בתפוז )
29/05/2017 | 13:23
25
 כיום המדע והטכנולוגיה מאפשרים להתגבר על חלק ניכר מהמכשולים בדרך להורות. בפורום פוריות הגבר יתנו מענה לזוגות אשר אובחנו עם אי-פוריות על רקע זכרי ובאופן טבעי נתקלו בהמון סימני שאלה, אתם מוזמנים להיכנס    
לצפיה ב-'זיקפה לא חזקה ולא ספונטנית '
זיקפה לא חזקה ולא ספונטנית
22/05/2017 | 16:12
2
118
שלום , אני מרגיש שבחודש האחרון לפחות אין לי  זיקפה ספונטנית בבוקר כמו שהיתה לפני , וגם שאני מגורה מינית אין זיקפה חזקה ,  האם יש צורך בבדיקה רפואית ? או בדיקות אחרות?
תודה
לצפיה ב-'זקפה חלקית בעיות בזקפה'
זקפה חלקית בעיות בזקפה
( לעמוד שלי בתפוז )
24/05/2017 | 14:45
1
103
ניי
בן כמה אתה?
האם קרה משהו בחודש האחרון שיכול להביר את זה?
האם התחלת טיפול תרופתי כלשהו לאחרונה?
אם ממשיך כן מומלץ לגשת לבדיקות
לצפיה ב-'בן 37'
בן 37
24/05/2017 | 15:28
52
לא קרה שום דבר מיוחד שיכול להסביר את זה ,
אני לא לוקח תרופות ,
אני אגש לרופא משפחה בכל מקרה כדי לעשות בדיקות דם בנוסף
תודה
לצפיה ב-'שאיבת שומן'
שאיבת שומן
24/05/2017 | 11:15
47
מי שמעוניינ/ת לשמוע פרטים אשמח לתת משוב,
תכתבו לי בפרטי מספר פלאפון ושם אשמח לעזור לכם !
לצפיה ב-'SSRI'
SSRI
21/05/2017 | 08:08
2
95
היי, האם אפשר לקחת באופן חד פעמין פלוטין 20 בתור תרופה לעיכוב שפיכה מוקדמת (יש בו SSRI) ואם כן, כמה זמן לפני צריך לקחת
לצפיה ב-'שפיכה מהירה'
שפיכה מהירה
( לעמוד שלי בתפוז )
22/05/2017 | 09:25
1
84
היי למיטב הבנתי לא יהיה יעיל חד פעמי
צריך להגיע לרמה מסויימת בדם . ממליצה להתייעץ עם רופא
לצפיה ב-'שפיכה מהירה '
שפיכה מהירה
11/06/2017 | 19:23
17
תנסה מה יש להפסיד
לצפיה ב-'למה גברים צורכים פורנו ומתי זה מהווה בעיה '
למה גברים צורכים פורנו ומתי זה מהווה בעיה
( לעמוד שלי בתפוז )
02/05/2017 | 06:35
713
כל הגברים צורכים פורנו לפי מחקרים אחרונים. למה זה קורה מתי זה מהווה בעיה ואיך ניתן לפתור את זה. כל זאת ועוד במאמר הבא
לצפיה ב-' פורומים נפתחים מחדש '
פורומים נפתחים מחדש
( לעמוד שלי בתפוז )
15/05/2017 | 12:30
16
  סובלים מכאב כרוני ואין לכם את מי לשתף?
פורום כאב עצבי וכאב כרוני נפתח מחדש על מנת לדבר על ההתמודדות ולקבל תמיכה אחד מהשני!

צריכים ייעוץ לגבי זכויות יוצרים או מפתחים מוצר חדש?
פורום קניין רוחני ופטנטים נפתח מחדש לכל היזמים שבנינו, היכנסו ושאלו את המומחה!

המשך גלישה נעימה
לצפיה ב-'נואשות מינית'
נואשות מינית
15/05/2017 | 10:38
2
241
אני בן 26 בתול
אני נורא נואש לחוויה המינית
מה אפשר לעשות?

יש לי מחסום שאני לא מבין אותו עדיין בכל מה שקשור לבנות אז להגיד "תכיר מישהי" זה אתגר כמעט בלתי אפשרי
לצפיה ב-'בתול '
בתול
( לעמוד שלי בתפוז )
22/05/2017 | 09:24
1
104
היי
נשמע שהבעיה יותר רחבה מחוויה מינית אלא יותר המחסום שאתה חווה בכל מה שקשור לבנות. זה נראה נושא שמבקש לפתור אותו שפתירה שלו תביא גם לחוויות מיניות.
חוויה מינית גרידא אפשר לגשת לנערות ליווי או התנסויות טנטריות

לצפיה ב-'פה קבור הכלב'
פה קבור הכלב
28/05/2017 | 14:30
59
כבר תקופה שאני מנסה להבין איך להגיע לאותן נערות כדי באמתת להוריד מעלי את העניין הזה

מנהל/ת הפורום

אודות:
שמי ענת בן דוד, מטפלת מינית מוסמכת וסקסולוגית מומחית בטיפול בבעיות בתפקוד המיני. מוכרת ע"י איט"ם האגודה הישראלית לטיפול מיני. בנוסף אני עובדת סוציאלית
עוד...

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

ענת בן-דוד- מנהלת פורום סקסולוגיה
מנהלת פורום סקסולוגיה

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו